PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Transferler(2004-2005)

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

Emorfo
17.07.2004, 18:16
SON DAKIKA

Almanya'da hazirlik kampini sürdüren Trabzonspor, Belçika 1. Ligi'nin güçlü ekiplerinden ve ayni zamanda Fenerbahçe'ye transfer olan Önder Turaci'nin da eski takimi olan Standard Takimi'nin orta saha oyuncusu Roberto Bisconti ile anlasmak üzere.
Trabzonspor yöneticileri ile biraraya gelen Standard yöneticileri arasinda anlasma saglandigi ve beklenmedik bir gelisme yasanmadigi takdirde, 31 yasindaki orta saha oyuncusu Roberto Bisconti'nin 2 yilligina Trabzonspor formasi giyecegi belirtildi. Gençlerbirligi'nin de renklerine katmak istedigi Bisconti'nin takimiyla bir yillik daha anlasmasi bulundugu; ancak anlasmanin saglandigi kaydedildi. Standard yönetimi de transfer görüsmelerini dogrularken, "Transfer gerçeklesecek" açiklamasini yapti.

emorfo kaynak neresi

iha

Tandogan
17.07.2004, 18:19
Zaten transferi kapattigimiza hiç bir zaman inanmadim.Mutlaka bir iki adam alacaklar.Bundan eminim.Fakat geç kaldilar.Bu da bir gerçek.

Amageç te olsa adam almalari sart.Insallah bu haberler dogru çikar da su kadroyu biraz daha alternatifli bir hale getiririz.

Guests
17.07.2004, 18:20
ya skonta rigayi eleriz o maça transfer yetistirmek sart degil yeterki iyi oyuncu olsun bizim sampiyonlar ligi kadar 20 yillikda bir özlemimiz var

Efrasiyab
17.07.2004, 18:26
SON DAKIKA

Almanya'da hazirlik kampini sürdüren Trabzonspor, Belçika 1. Ligi'nin güçlü ekiplerinden ve ayni zamanda Fenerbahçe'ye transfer olan Önder Turaci'nin da eski takimi olan Standard Takimi'nin orta saha oyuncusu Roberto Bisconti ile anlasmak üzere.
Trabzonspor yöneticileri ile biraraya gelen Standard yöneticileri arasinda anlasma saglandigi ve beklenmedik bir gelisme yasanmadigi takdirde, 31 yasindaki orta saha oyuncusu Roberto Bisconti'nin 2 yilligina Trabzonspor formasi giyecegi belirtildi. Gençlerbirligi'nin de renklerine katmak istedigi Bisconti'nin takimiyla bir yillik daha anlasmasi bulundugu; ancak anlasmanin saglandigi kaydedildi. Standard yönetimi de transfer görüsmelerini dogrularken, "Transfer gerçeklesecek" açiklamasini yapti.

emorfo kaynak neresi

iha

im

insallah dogrudur ne diyelim

trabzonspor1
17.07.2004, 20:26
31 yasinda olduguna göre takimda banko oynayabilecek kaliteli birisi olmasi lazim. yoksa alinmamasindan yanayim.

grandiose
17.07.2004, 20:43
orta saha sikintili biraz.. yalniz ben bu muhtemel transferden bir sonuç daha çikariyorum.. sanki yönetim bu transferle Ibrahim Ege'yi de gözden çikarmis gibi görünüyor..

Emorfo
17.07.2004, 20:53
Öyle görünüyor baskanimiz O hereketi maradona bile yapsa bu takimda oynayamaz dedi.

Insallah yönetim bir sekilde ikna eder.Edited by: Emorfo

Özkan Erdem
17.07.2004, 21:54
Ya herif belçikali ya.. Bu sene kagni gibi gideriz artik.. Thijs, D'haene ve Bisconti, pek agir vakur adamlar..

Neden belçika yahu, neden???

Adam çift ayakteknik bir oyuncu, oyunkurucu oynuyor ama 31 yas biraz fazla degil mi.. Gelecege yatirim mi simdi bu, yoksa biz de mi günü kurtarmaya çalisacaz artik?Edited by: QuakeviL61

Guests
17.07.2004, 21:57
gelecege yatirim yapa yapa böle oldukya

zaten gelecege yatirim olarak bir sürü oyuncu var birazda günü kurtarmak için çalissak nasi olur???

ekrem75-61
17.07.2004, 21:59
artik yeter 20 sene oldu sevindirin bizi

Çebi
17.07.2004, 23:19
Valla transfer konusunda umutsuz bekleyisimiz sürüyor..Hayirlisi artik,

20 SENE GEÇTI--HASRET HIÇ DINMEDI--ARTIK YETER BU YIL--SEVINDIRIN BIZI---smileys/smiley2.gif

masteribo
18.07.2004, 00:13
arkadaslar sanki bir umitsizliye kapildiniz gibi konusuyorsunuz bu takim biz guldurecek ben inaniyorum ama biz taraftar olarak herzeman takimin arkasinda olmaliyiz, desteklemeliyiz biz simdikten umitsizliye kapalirsak takim da iyi oynayamaz

biscontinin transferine gelince bu adami hic tanimiyorum ama adam 31 yasinda ve yonteim onu istiyor, belli ki ziya hocanin gozune girmis ziya hoca istiyorsa adam iyi oyuncudur ziya hoca isini bilir

FANATIK61
18.07.2004, 00:23
31 yasinda insallah tecrübelidir veorta sahamiza faydali olur. Ne diyelim, herhalde Ibrahim Ege defteri kapandi.

Özkan Erdem
18.07.2004, 00:31
mevkisinin ibrahim egeyle alakasi yok.. ibrahim egenin yerinde oynayacak tek adam ademdir

Harun-61
18.07.2004, 01:23
Öyle görünüyor baskanimiz O hereketi maradona bile yapsa bu takimda oynayamaz dedi.

Insallah yönetim bir sekilde ikna eder.

bende duydum, bayaa harbi konustu...

Guests
18.07.2004, 09:01
bence baskan hata yapiyor bu is en bastan oralara gelmemeliydi kadro disida birakirsin ama kimse ne oldugunu bilmezdi adami toplum önüne atmamak lazim zaten gazeteler ana sayfalar tasidi haberleri bari biz yapmiyalim

ts_fan
18.07.2004, 11:51
ibrahim ege takimda kalmali diyorum baskada bisey demiyorum...artik bu konu kapansin, aksi taktirde takima zarar verecek boyutlara gelmeye basladi...

Özkan Erdem
18.07.2004, 12:51
Ya Jankulovski ya Lee alinacak

YÖNETIM sol kanat için eski yildizi Lee ve Çek Jankulovski ile imza asamasina geldi. Lee, yillik 700?den 400 bin dolara inerken, Çek oyuncunun fiyati 2.5 milyondan 1.5 milyon euroya düstü.

Kaynak : 18/07/2004 Star Gazetesi

Guests
18.07.2004, 12:56
star gazetesine hayatta inanmam onlarki gökdenize febe formasi giydirip ana sayfa haberi yaptilar gözümde öyle bir gazete yok benim. ama söyle bir trnsfer yapilacaksa çek oyuncu alinsin daha iyi en azindan marka kalite bir oyuncu

Tandogan
18.07.2004, 13:39
Star Gazetesi'nin haberlerine ben de hayatta inanmam.Asparagas habercilikte üstlerine yok.Zaten imzalari görmedenartik hiç bir habere inanmam.

Bakalim, bekliyoruz.Geç te olsa artik bir iki adam bekliyoruz.Ligin en az transfer yapan ikinci takimiymisiz.(Birincisi bes parasiz Istanbulspor)Herhalde yönetimin bir bildigi vardir.

Can-i-bus
18.07.2004, 14:40
star gazetesine inanmak cok zor :). ama jankulovksi sadece 1.5 milyonsa hemen alin hemen.

masteribo
18.07.2004, 15:03
eger jankulovski 1.5 miljonsa ben hemem alin derim bu oyuncu bukadarparaya deyer valla gercekten cok iyi bir oyuncu (yonetimde artik bikere fazla para versin nedir yaw)

Can-i-bus
18.07.2004, 15:08
ben jankulovskiye 3 milyonda veririm :). star gazetesi atmadiysa cok iyi haber aslinda.

FANATIK61
18.07.2004, 15:32
Iyi bir oyuncu Euro 2004'de oynadi Cek Milli takiminda, bence alinmali.

Harun-61
18.07.2004, 16:47
star gazetesine inanmam hayatda !!! smileys/smiley7.gif

dinceraydogan
18.07.2004, 20:20
Haberler dogru mudur yanlis midir bilmem ama bugün izledigim TS-S.Pauli maçindan sonra umutlarim bayagi azaldi. Thjis denilen adam yavas oldugu denmisti ama bugün kü maçta o neydi öyle kagni gibi. Takimda ciddi bir forvet sikintisi da var ama bunun bir nedeni de kanatlarin çok çalismamasi gerçi Celo yoktu ama sag kanatta hücum edecek adamimiz kalmamis simdi transfere gerek yok diyen insanlar CLinden elendigimiz zaman ne diyecekler çook merak ediyorum.

Erhan|TS
18.07.2004, 20:28
Bencede Thijs Fos Cikacak Gibi aMa Gene Bekleyelim..smileys/smiley18.gif

masteribo
18.07.2004, 20:29
bugunku macta takim gercekten cok kotuydu kalede biim sorunumuz olmaz diye dusunuyorum defansta da sakatlar geri gelince problem yasanmaz ama asil mesele bizim orta saha orta da bgun en iyisi ve ayni and da macin en iyisi bana gore ademdi thijs cok kotuydu cok yavas ve yuruyerek top oynamak istiyor sanki adam hic top calmaya bile ugrasmiyor (insallah duzelir) huseyinin yanina bence kesin adem oynamali adem hem cok top caliyor bide iyi paslar aktarabiliyor sag tarafta kesin yattara olmali soldada celaleddin ileride de fatih ile gokdeniz evet takim bugun kotuydu ama benim umutlarim asla azalmadi azalmiyacakta sizin umutlariniz da azalmasin arkadaslar

Harun-61
18.07.2004, 20:56

thjisi ziya hoca begenip aldirmisti ya, hadi hayirlisi smileys/smiley18.gif

Punisher-61
18.07.2004, 21:10

evet kesin yedekte kalacak bu ne ya??? adam hic sahada yokcok yavassmileys/smiley7.gif

Efrasiyab
18.07.2004, 21:22
ya bi tiys yuruse iyi emekliyo be

objek
18.07.2004, 21:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">st.pauli maci hasan ve m.yilmazin sakatlanmasindan sonra zatenmoreller bozuldu bu mac kesinlikle olcu degil thijs iyi bir pasor ama fazla top kapamiyor ustelik kendisinden sommers ve maximden ustun top oynamasini bekliyoruz buda simdilik zor gozukuyor...kosmayan mucadele etmegen oyuncular trabzonda tutunamazmutlaka vites buyutmesi lazim.saygilar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ts_fan
18.07.2004, 21:35
bu thijs için ufak bir yorum: bu adam yavas ötesi, hatta ona lakap bile buldum 'yavas gonzales'...

Özkan Erdem
19.07.2004, 00:21
Arkadaslar Thijs hala sakat hatirlatirim, ayrica harika tek top oynuyor.. Hizi konusuna gelince hangi pozisyonda agir kaldi ? Bence yavasliktan çok mücadeleci degil sorun orda, ayrica takimimizin bir hafta içersindeki 5. maçi bu ve hemen hemen ayni oyuncular oynadi bence çok ama çok yorgunduk ve bu maçi oynamanin bize faydadan çok zarari oldugu düsüncesindeyim. Mehmet Yilmaz' in durumunu bilen varmi? Show Tv nin söylediklerinden baska yani..

Akin-61
19.07.2004, 08:34
o bölgedeki bir furbolcunun çok hizli olasi bize lazim degil Top tesip Iyi top atmasi bize lazim olan ve bu yeteneklerde var o o futbolcuda birde o ajax daki futbolcu muhabbeti ne ya 1.5milyon euro ise hemen alalim.

ozcan_asanoglu
19.07.2004, 09:18
arkadaslar, orta sahada top kapan, pres yapan bi sürü adam var birakin da bitanesi çok mücadele etmeden, biraz "agir kalarak" iyi pas atsin, oyunu yönlendirsin....

schumi
19.07.2004, 14:30
beyler hemen asip kesmeye baslamisiz!! adam zaten sakatti ve tam geçmemis demekki ve birde yorgunluk var yani hangi oyuncu iyi oynadida biz burda thijsi elestiriyoruz

trapezus61
19.07.2004, 14:56
takim tek kelimeyle berbatti son maçta. Düsünsenize yattara bile kötü oynadi. Ama hemen asip kesmemek lazim. Takim çok yorgundu ve maçin basindaki sakatliklar takimi oyundan düsürdü.

GERCEK TRABZONSPORU LIGDE HERKES GÖRECEK...

#10 Fietra
19.07.2004, 15:26
Forvete Okan Yilmaz neden alinmiyor anlamis degilim?

Ayrica Bisconti yasli degil mi?

jankulovksi kaç yasinda?

trapezus61
19.07.2004, 15:33

jankulovksi kaç yasinda?

Osmanim Okan YILMAZ Trabzonspor için gerekli bir futbolcu degil bence. Kaldi ki geçen sene bize attigi kazigi henüz unutmus degiliz. Roberto Bisconti ve Jankulovski ise takima direkt katki saglarlar. 31 Yasinda olmasi o kadar önemli degil. Takim zaten çok genç onlar gibi tecrübeli ve uluslararasi isimler eminim büyük katki saglarlar. Keske alinabilseler... Ama çok zor. Özellikle de Jankulovski...

schumi
19.07.2004, 15:40
jankulvski transferi imaknsiz gibi birsey fakat bisconti olabilir ama o konudada pek bi gelisme yok!!

ekrem75-61
19.07.2004, 15:46
yönetim canimizi iyice sikmaya basladiniz allah korusunda kaybedecegimiz s.ligini bakalim nasil bir kilif uyduracaksiniz

#10 Fietra
19.07.2004, 16:02

jankulovksi kaç yasinda?

Osmanim Okan YILMAZ Trabzonspor için gerekli bir futbolcu degil bence. Kaldi ki geçen sene bize attigi kazigi henüz unutmus degiliz. Roberto Bisconti ve Jankulovski ise takima direkt katki saglarlar. 31 Yasinda olmasi o kadar önemli degil. Takim zaten çok genç onlar gibi tecrübeli ve uluslararasi isimler eminim büyük katki saglarlar. Keske alinabilseler... Ama çok zor. Özellikle de Jankulovski...

Okan Yilmaz konusunda hakli olabilirsin.Ama Jankulovski ve Bisconti konusunda sana katilmiyorum.Daha genç olan ve genç yasta yildizi parlamis isimler gerek.Ama forvete bir adam gerek.Hele orta sahaya sart.Defansta ise alternatifler artirilmali.Carlos Tevez alinsa ne güzel olurhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

Ayica Ali Tandogan gibi bir isim var?Yönetim ve Ziya Dogan neden düsünmüyor?

Muhalif
19.07.2004, 16:24
arkadaslar.. islerim dolayisiyla birkaç gün yoktum.. maasallah transfer sayfasini 53 e çikarmissiniz ben yokkensmileys/smiley4.gif3 transfere bu kadar sayfa abarti biraz ama herhalde 1 sayfasini hiç yoksa ben yazmisimdir zatensmileys/smiley36.gif

neyse gündem de degismis.. bisconti diye bir adam girmis araya 31 yasindaymis.. hiç tanimiyorum belçika da liege de oynuyorsa aman kalsin! belçikalilara tr ye giris yasagi konsa en çok ben sevinecegim.. hangi belçikali dan yarar geldi bize yahu? en iyisi sommers di ki o da vasati asamiyordu.. su thijs bize sommersi i aratacak gibi geliyor ama hadi arkadaslarin gönlü kalmasin simdilik susalimsmileys/smiley5.gif

yeni yeni isimlerde nereden çikiyor anlayamiyorum.. ziya hocami sene basinda o ülke senin bu ülke benim gezdirdiler.. adam 40 kisilik liste verdi ki çogu çek-polonyali v.b.. hatta sevinmistim bu tür oyuncu alacagimiza.. çagin gereklerine uygun hizli ve mücadeleci futbolcular diye.. ama gele gele bir thijs geldi(ben hüseyin in bu takimda yer bulamayacagini sanirken thijs i görünce hüseyini tercih ediyorum)..

neyse.. su adi geçen adamlar aboukhari, bisconti falan hiç piyasada yoktu.. bunlar izlendi mi ki? ziya hocanin listesinde varmiydi ki? ha yönetim transferde çuvalladigini anlayip maksat kontenjani doldurmak ve taraftarin gönlünü yapmak diye transfere kalkisiyorsa bilemem.. ama bence karel tipi adamlar alacaklarsa hiç almasinlar.. bizim ufuk, selim, çaglar oynasin onlarin yerine.. karel bu sene patlama yapacak diyen arkadaslara sitem ediyordum hep.. yabanci hakki böyle siradan oyuncularla pisecek de olacak diye beklenene adamlarla doldurulmamali diye.. hala ayni fikirdeyim.. karel patlasa patlasa elimizde patlar yahu?

epey uzattim.. bu saatten sonra gelecek yabancinin iyi çikacagini sanmiyorum.. zira biz aksam 7 den sonra çiktik pazara.. iyi mallar seçilip alindi çoktan.. biz saticinin elinde kalan çürük-çariklarla idare edeceksek hiç almayalim daha iyi diye düsünüyorum.. tr den özgür tam isabet olurdu defansa.. forvetimiz zaten hep eksikti bana göre ama ne yapalim fatihin sagligina dua edecegiz bol bol..

biraz karisik oldu ama 2-3 gündür olmamama verinsmileys/smiley17.gifhatamiz varsa da affola..

selamlar

#10 Fietra
19.07.2004, 16:33
Cm'de Biscontiye baktim ve güzel degildihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Can-i-bus
19.07.2004, 16:39
jankulovski cok iyi bir orta saha ve henüz 27 yasinda.

Çebi
19.07.2004, 16:49
yönetim canimizi iyice sikmaya basladiniz allah korusunda kaybedecegimiz s.ligini bakalim nasil bir kilif uyduracaksiniz

budur

Tandogan
19.07.2004, 17:21
Benim en büyük endisem; Allah korusun Sampiyonlar Ligi'ne kalamazsak, "bu kadro bize yeter, artik lükse gerek yok" diyerek transferden vazgeçmeleri.

#10 Fietra
19.07.2004, 17:21

budur

bu degildir.

Simdiden destegimizi kesersek olmaz.Onlar da ugrasiyorlar.Elestirecegiz ama bu sekilde degil

Guests
19.07.2004, 17:22
ya ümitsiz olmayin ya alayina isyan ölümüne trabzonspor....

Özkan Erdem
19.07.2004, 18:14
Jankulovski yi tabiki alamayiz, bisconti denen adam zaten yasli.. Ortasaha yi birakin arkadaslar defans böyle kötüyken halen ortasaha pesindeyiz.. D'haene gerçekten Trabzonun klasinda degil, Augustine de.. Trabzona geçen yil bu ikiliden çok daha faydali olan Maxim ve Somers gitti iki kazma kaldi.. Bari bunlari da yollasinlar.. Augustine patlayacakmis, dün gördük.. Elimizde patladi..

Magnolia
19.07.2004, 18:23
Transfer konusunda kendinizi bosa yoruyorsunuz...Hadi 100 sayfa Roberto Carlos yazalim.Ne olacak? Transfermi edecek yönetim! Biraz sabredin bekleyin...Her kosulda Trabzonspor'u sevmeye ve desteklemeye devam etmeyecek miyiz ?

Bir arkadasimiz SL maçinda kaybedersek yönetimin nasil hesap verecegini sormus.Kimse bize hesap vermeyecek.Yenilse de, yense de Trabzonspor'a destegimiz hiç bitmeyecek...

Transfer dönemi bitmeden, klübümüz hakkinda kötü yorumlarda bulunmayalim...Bu yazilari disaridan gelip okuyan eziklerde oluyor...Gerçi onlar her yerde "ezik" ama...

Öyle ya da böyle , bu sene Sampiyonluk bizim olacak!

Akin-61
19.07.2004, 18:35
Valla manolya arkadas biz takimi destekliyecez diye taransfer yapilmasinmi ? bu sene bu takimla sanpiyon olunmaz kimse rüya görmesin haladaha adam gibi futbolcu alamadik Maxim gibi bir futbolcuyu yolladik yerini dolduramadik haladaha.. bu saatten sonrada alinacak topçu ya çok iyi olack ya çok fosil olacak ama çok iyi topçu alabilecek paramizda olduguna pek inanmiyorum.. ama genede bu seneden ümitliyim Real madrid aklima geldikce takima olan güvenim artiyor Yildizlar degil Takimruhu kazanir.

tunganyan
19.07.2004, 19:01
BURDA TRANSFERDEN BAHSEDIYORUZ AMA ONCE ELDEKILERI TUTMAYI ÖGRENMEMIZ LAZIM IBRAHIM EGEYI GÖNDRIYORUZ HERALDE ONUN YERINE AYNI TÜRDEN BI FUTBOLCU ALACAK ATAY AKTUG MESELA FENERBAHCEDEN SERKAN BALCI???YOKSA TAKIMDA YERI YOK DEMEZDI BASKAN....KALDI KI ALDIGIMIZ OYUNCULARDA ORTADA CELALETTIN VE ADEM NEYSE DE THIJSE O KADAR PARAYI NASIL VERDILER ANLAMADIM BEN HUSEYINI IYIY PAS ATAMIYOR DIYE ELESTIRIYORDU AMA EN AZINDAN PRES YAPYORDU BU THIJS ONU DA YAPAMIYOR NEYSE HER ISTE BI HAYIR VARDIR 20 SENE BEKLEDIM BI YIRMI DAHA BEKLERIM NO PROBLEM...HERKESE SELAMLAR...TRABZONSPORLU KARDESLERIM

trapezus61
19.07.2004, 19:13
Transfer konusunda kendinizi bosa yoruyorsunuz...Hadi 100 sayfa Roberto Carlos yazalim.Ne olacak? Transfermi edecek yönetim! Biraz sabredin bekleyin...Her kosulda Trabzonspor'u sevmeye ve desteklemeye devam etmeyecek miyiz ?

Bir arkadasimiz SL maçinda kaybedersek yönetimin nasil hesap verecegini sormus.Kimse bize hesap vermeyecek.Yenilse de, yense de Trabzonspor'a destegimiz hiç bitmeyecek...

Transfer dönemi bitmeden, klübümüz hakkinda kötü yorumlarda bulunmayalim...Bu yazilari disaridan gelip okuyan eziklerde oluyor...Gerçi onlar her yerde "ezik" ama...

Öyle ya da böyle , bu sene Sampiyonluk bizim olacak!

ISTE BUDUR....

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

masteribo
19.07.2004, 19:47
bende kesinlikle magnolia ya katiliyorum takima guvenim sonsuzdur ve herzaman da desteklerim/hepberaber desteklemeliyiz

Harun-61
19.07.2004, 22:42
smileys/smiley2.gif53 sayfa...smileys/smiley17.gif

Mehmet
20.07.2004, 07:53
Bence de iyi bir kadroya sahibiz yani oturmus bir kadro..
Beni sadece Allah korusun olasi sakatliklar ve kart cezalari korkutuyor!
4 4 'lük çok iyi takim nerde var? Bir Lee Yong'umuz eksik!

augustus
20.07.2004, 08:49
bu takimin kesinlikle sampiyon olamayacagi fikrine katilmiyorum.geçen seneyi ne çabuk unuttuk.Bu takim degilmi iki yildir Türkiyekupasini kazanan.Bu takim degil mi , geçen sene bizi yillar sonra sampiyonluk havasina sokan.

yönetimin transferde basarisiz olmasi ,"bu takimdan hiçbirsey olmaz" gibisinden sözlere gerekçe olmamali.unutmayalimbu sene ikinci yarinin ortasindan itibaren degil,sezon basindan itibaren Ziya Hoca ile baslayacagiz.

ekrem75-61
20.07.2004, 08:52
anlasaniza artik bizler ts taraftarlarimiz artik itin köpegin agzina sakiz olmaktan bikti 20 sene gecti simdi soruyorum bu foruma katilan bmn üyeleri kac tanemiz sampiyonlugu hatirliyor sunu acikcasi söylemek istiyorum ts sampiyon oldugu ve efsanenin firtina gibi estigi ts artik olamaz ama onun temel tasi olan yürekli futbol oynandigi zaman o zaman transfere gerek yok sampiyon olmak istiyorsan paraya kiyacaksin

BU SEHIR SENINLE YATIP KALKIYOR

20 YILDIR SENDEN TEKSEY ISTIYOR

BORDOYLA MAVI KEFENIM OLSUN

BU SENE TRABZONUM SAMPIYON OLSUN

Ahmet Erkan Sezgün
20.07.2004, 08:53
Selamlar,

Bir kamp dönemi daha sona erdi ve sunun surasinda ne kaldi Sampiyonlar ligi ve Türkiye 1.Futbol ligine ! Maalesef takima zamaninda gerekli takviyeler yapilmadi.Bu sartlarda yakalanmis olan tarihi firsatin kaçmamasi mucize olur.Gerçekci olalim,simdiye kadar hep hayallerle yasadik ve 20 yila mal oldu bize o duygu.Ligde de isimiz hiç kolay degil,rakipler kadrolarina gerçekden iyi oyuncular katarken biz maalesef hala transfer çalismalari yapiyoruz !

Magnolia nickli arkadas"Kimse bize hesap vermeyecek" demis.Kesinlikle katilmiyorum bu yaklasima.Egerki Sampiyonlar ligi firsati kaçarsa çok agir bir hesap verecek yönetim.Yok öyle forma alin,maçlara gelin,kulübe üye olun.Is hesap vermeye gelince ben taraftara hesap vermem,böyle bir mantigi kabul etmem olasi degil.Ben taraftarim,kulübün gerçek sahibiyim,ben varsam onlar var.Yönetim benim için var,ben yönetim için sadece bagiran çagiran adam degilim.

Birkaç kelamda bu Thisj denilen oyuncu için sarfetmek istiyorum.Bazi arkadaslar tek top oynuyor diyor ama oynadigi tek top sadece sahayi enlemesine,uzunlamasina 2 pas atmaya kalkti onuda beceremedi.Tek top anlayisi bu ise bu sitede bulunan herkesi koy oraya,hepsi o sekilde tek top oynar.Adam bir defa tank kadar agir,ne defansa katkisi oluyor,nede forvete.Belki yardim etmek istiyor ama o,o bölgeye gelene kadar top diger tarafta oluyor ! Bazi arkadaslar gene zaman verelim daha yeni geldi gibi söylemlerde bulunacak ama benim takimimin zamani yok 10 gün içerisinde Sampiyonlar ligi oynanacak,ben yabanci alip olmasini bekleyeceksem isimiz var demektir.Geçen sezon herkes garibim Hüseyin'e yükleniyordu pas özürlü diye ama eleman hiç olmazsa top çaliyor,mücadele ediyor,bu Thisj denilen oyuncu hiçbirisini yapmiyor.Yabanci olunca tüm günahlar mübah oluyorda kendi öz evladimiz yapinca neden tepki aliyor ? Bu tip yabanci oyuncularin seyinde boncuk aramayi birakalim artik,yabanci gelecekse ya iyisi gelsin yada hiç gelmesin.Kardesim 6 tane fos adam alacagina 1 tane al ama sana maç kazandirsin.Alternatif diye yabanci aliniyorsa günah verilen paraya ve günah önü kesilen gencecik çocuklara.

Her zaman söyledigim gibi bunlar kisisel düsüncelerim,maksadim kimseyi kirmak veya yaralamak degil.Sadece kisisel düsüncelerimi aktarmaya gayret gösterdim.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

ekrem75-61
20.07.2004, 09:05
LAMI ÇIMI yok artik bu sene sampiyon olalim yeter be yeter herzaman heryerde enbüyük trabzonspor

Harun-61
20.07.2004, 09:48
Ziya Dogan, kampdan cok memnunmus...smileys/smiley32.gif

trapezus61
20.07.2004, 10:51
Selamlar,

Bir kamp dönemi daha sona erdi ve sunun surasinda ne kaldi Sampiyonlar ligi ve Türkiye 1.Futbol ligine ! Maalesef takima zamaninda gerekli takviyeler yapilmadi.Bu sartlarda yakalanmis olan tarihi firsatin kaçmamasi mucize olur.Gerçekci olalim,simdiye kadar hep hayallerle yasadik ve 20 yila mal oldu bize o duygu.Ligde de isimiz hiç kolay degil,rakipler kadrolarina gerçekden iyi oyuncular katarken biz maalesef hala transfer çalismalari yapiyoruz !

Magnolia nickli arkadas"Kimse bize hesap vermeyecek" demis.Kesinlikle katilmiyorum bu yaklasima.Egerki Sampiyonlar ligi firsati kaçarsa çok agir bir hesap verecek yönetim.Yok öyle forma alin,maçlara gelin,kulübe üye olun.Is hesap vermeye gelince ben taraftara hesap vermem,böyle bir mantigi kabul etmem olasi degil.Ben taraftarim,kulübün gerçek sahibiyim,ben varsam onlar var.Yönetim benim için var,ben yönetim için sadece bagiran çagiran adam degilim.

Birkaç kelamda bu Thisj denilen oyuncu için sarfetmek istiyorum.Bazi arkadaslar tek top oynuyor diyor ama oynadigi tek top sadece sahayi enlemesine,uzunlamasina 2 pas atmaya kalkti onuda beceremedi.Tek top anlayisi bu ise bu sitede bulunan herkesi koy oraya,hepsi o sekilde tek top oynar.Adam bir defa tank kadar agir,ne defansa katkisi oluyor,nede forvete.Belki yardim etmek istiyor ama o,o bölgeye gelene kadar top diger tarafta oluyor ! Bazi arkadaslar gene zaman verelim daha yeni geldi gibi söylemlerde bulunacak ama benim takimimin zamani yok 10 gün içerisinde Sampiyonlar ligi oynanacak,ben yabanci alip olmasini bekleyeceksem isimiz var demektir.Geçen sezon herkes garibim Hüseyin'e yükleniyordu pas özürlü diye ama eleman hiç olmazsa top çaliyor,mücadele ediyor,bu Thisj denilen oyuncu hiçbirisini yapmiyor.Yabanci olunca tüm günahlar mübah oluyorda kendi öz evladimiz yapinca neden tepki aliyor ? Bu tip yabanci oyuncularin seyinde boncuk aramayi birakalim artik,yabanci gelecekse ya iyisi gelsin yada hiç gelmesin.Kardesim 6 tane fos adam alacagina 1 tane al ama sana maç kazandirsin.Alternatif diye yabanci aliniyorsa günah verilen paraya ve günah önü kesilen gencecik çocuklara.

Her zaman söyledigim gibi bunlar kisisel düsüncelerim,maksadim kimseyi kirmak veya yaralamak degil.Sadece kisisel düsüncelerimi aktarmaya gayret gösterdim.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

murat
20.07.2004, 11:11
Streiker yine guzel yazmissin, her yazdigin yazinin altinada kimseyi kirmak istemiyorum falan yaziyorsun, gerek yok yazmana senin kimseyi kirmak icin yazmadigini biz zaten biliyoruz.

Ben sana hic katilmiyorum Thijs konusunda cok agir bir futbolcu degil kesinlikle ama tum saha pres nedir bilmiyor onda haklisin Bremen macinda ciplak gozle izledim valla cok begendim ozellikle hep kendini bosa cikarmasi cok hosuma gitti her sIkIsan ona topu atiyor oda hemen oyunu obur tarafa aciyor, kamera acilarinin ve cekimlerinin berbat oldugu maclar seyrettik tv den ayrica takima soyle bir bakinca hepsinin bitkin olduguda belliydi.

Resmi maclar bir olcudur hazirlik maclari sadece kondisyon depolamak ve uyum saglamak icindir..

Mehmet
20.07.2004, 11:33
Hazirlik maçlari fasa fiso benim için.,

Thisj'in nasil futbolcu oldugunu ilk ciddi maçta görecegiz!

Insallah Trabzonspor iyi bir futbolcu daha almistir..

Ahmet Erkan Sezgün
20.07.2004, 11:57
Selamlar,

Öncelikle o sekilde yazmamin nedeni,genelde elestiriler bizim ülkemizde yanlis anlasiliyor,hemen insanlara belli ithamlar yapiliyor.Konusmalar sözlü olsa insan kendisini daha rahat ifade edebilir ve söylediklerini daha destekler örneklerle süsleyerek ne anlatmak istedigini açabilir.Fakat yazida bu maalesef gerçeklesmiyor veya ben gerçeklestiremiyorum ! O nedenle o uyariyi yapma geregi hissediyorum,maksat yanlis anlasilmalara yol açakarak asil konudan sapmasini önlemek fikir alisverisimizin.

Bana katilmayabilirsin bunu çok büyük bir saygiyla karsiliyorum,zaten hepimiz ayni sekilde düsünsek bir arpa boyu ileriye gidemeyiz.Umarim thisj konusunda ben yanilirim ve gerçekden yanilmak isterim,fakat gördüklerim yanilacagimin sinyallerini vermedi bana."Oyunu öbür tarafa açiyor" diyorsun ama benim gördügüm sadece enlemesine yapabiliyor bu isi.Yukarida ki yazimda da yazdigim gibi koy herhangi birisini oda ayni görevi yapar.Futbol artik hizli ve mücadeleci bir spor oldu.Eskidendi o durarak oynama.Benim yazimda asil vurgulamak istedigim nokta suydu:Yabanci oyuncu benim ülkemdekilerden kaliteli ise alinmasi gereken bir oyuncu olmali.Bana gerektiginde tek basina maç kazandiracak oyuncu olur ise yabanci oyuncuya evet,yoksa yan pasi iyi yapiyormus,kimin umurunda.Benim alt yapimda ondan çok daha iyileri var ve nitekim gördük bazilarini.Pistiklerinde neler yapabileceklerine hep beraber sahit olacagiz.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

EmrahYalçınalp
20.07.2004, 11:58
Hazirlik maçlari fasa fiso benim için.,

Thisj'in nasil futbolcu oldugunu ilk ciddi maçta görecegiz!

Insallah Trabzonspor iyi bir futbolcu daha almistir..

Katiliyorum... Fatih yeni transfer olsa ona ne diyecektiniz? O da vasat adam... Tolga sakat geldi, kaziklandik vs. 10 gün bir ülkeye gidin kalin bakalim ne hissediyorsunuz... Bunlari derken "adam bomba topçu" demek istemiyorum. Cidden "fos" çikar belki de. Ama bunu su an anlayamayiz! Bana toptan anliyor gibi gelmisti ilk hazirlik maçinda açikcasi. Son maçta herkes is olsun diye sahadaydi zaten...

Emorfo
20.07.2004, 12:01
Belçika ligi Türkiye Liginden çok asagida bir lig degil.

Böyle bir ligte her yil ortalama 10 gol atip 13 asist yapan bir futbolcu kötü bir futbolcu degildir. Agustine gibi uyum sorunu vs yasamazsa Trabzonspor'a çok faydali olacaktir.

Ayrica yönetim Augustine'yi gönderip yabanci hakkini baska mevkiye kullanmak istiyor. Gönder Augustini al Shota'yi :)

Özkan Erdem
20.07.2004, 12:52
Beyler belçika ligi asagi bir lig olmadigi görüsüne katilmiyorum, savunma oyuncularinin hücuma çikmadigi, futbolun agir, sagdan sola, soldan saga paslarla oynandigi bir lig.. Thijs için kötü demiyorum, zaten su an sakat, ama iyi paslari var ve takimin çabuk çikmasini sagliyor tek toplarla.. Bu arada yarin Lee Eul Young geliyormus. Artik bizde de milli takimda oldugu gibi oyunkurucu mu oynar, yoksa sol kanatta mi bilemem ama yinede istedigimiz kalitede bir oyuncu degil bence. Augustine nin ve D'haene nin gitmesinden yanayim..

EmrahYalçınalp
20.07.2004, 12:56
Belçika ligi Türkiye Liginden çok asagida bir lig degil.

Böyle bir ligte her yil ortalama 10 gol atip 13 asist yapan bir futbolcu kötü bir futbolcu degildir. Agustine gibi uyum sorunu vs yasamazsa Trabzonspor'a çok faydali olacaktir.

Ayrica yönetim Augustine'yi gönderip yabanci hakkini baska mevkiye kullanmak istiyor. Gönder Augustini al Shota'yi :)

Kaldi ki Yattara da Belçika'dan geldi (da) ! smileys/smiley2.gif

UğurB
20.07.2004, 13:06
Arkadaslar oyuncu kalitesi dediginiz sey nedir? Augustine geçen sene bize gelirken hepimiz sevinçten uçuyorduk. Öyle ya adam A.Gücü'nde her sezon ortalama 14-15 gol atiyordu. Peki bizde sonuç ne oldu hepimiz biliyoruz. Geremi gençlerbirligine geldiginde kalitesini bilen var miydi? Sota - Arçil Trabzon'a transfer olduklarinda Gürcistan'dan futbolcu aldilar diye az elestirmemisti taraftarlar. Sonra ne oldu Sota bugüne kadar gelmis geçmis en iyi yabanci Trabzonspor için. Oyuncunun kalitesinden daha çok o takima uyumunu tartismak lazim. Izledigim kadariyla Thijs Ziya Dogan'in istedigi çift ön liberodan biri. Hüseyin'in eksik olan topu oyuna iyi sokma isini o yapiyor. Kesiciligi de Hüseyin. Perhaps'in dedigi gibi Tolga ve Volkan bu sezon basinda transfer olsalardi takima koyar miydiniz? Bekleyelim ve sabredelim. Ben Ziya Hoca'ya güveniyorum. Eksikler yok mu var. Bir stoper, bir oyun kurucu, bir sag, birsol kanat ve bir forvet lazim. Stoper, oyun kurucu ve sag kanat oyuncusu direk, digerleri de kadroya genislik kazandirmak için lazim. Bu sezon insallah her sey istedigimiz gibi olacak.

murat
20.07.2004, 13:27
abi sag kanatta Yattara ve Emrah var alternatif Tayfun, ne geregi var sag tarafa adam....

schumi
20.07.2004, 14:16
murat abi ofansif sag kanatimiz yok bizim aynisi sol kanat içinde gerekli. yani yattara sakatlandimi yerine tayfun oynayamaz veya celalettin sakatlandimi onun yerine kim oynayacak!

bence oralara oyuncu alinmali alternatif olabilecek oyuncu

TANER1977
20.07.2004, 15:57
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">Not:( BU MESAJ RESMI SITEDEN YÖNETIMEDE ÇEKILMISTIR) LIGIN BASLAMASINA 15 S.L. MAÇINA SADECE 7 GÜN VAR VE ZIYA HACAM HALA TAKVIYE DIYE KENDINI YIRTIYOR AMA HALA SES YOK BASKANIMIZ BÜTÜN ISLERINI HALLETMIS GIBI MARMARISLERDE TATIL YAPIYOR GEREKSIZ YERE TFF SEÇIMLERIYLE ILGILI YILMAZLA KAPISIYOR IBRAHIM EGE GIBI BIR YETENEGI BILE ASTIGIM ASTIKKESTIGIM KESTIK GIDILIYOR KALDIKI ORTASAHADA ADAMA IHTIYAÇ VAR SONRADA TARAFTARDAN SABIR BEKLENIYOR.TARAFTARINIZIN NASIL SABRETTIGINI ÖGRENMEK IÇIN TARAFTAR INTERNER FORUM SITELERINI DOLASINDA TARAFTARIN SIZIN HAKKINIZDA DÜSÜNDÜKLERINI BILIN SEZON BASLAYINCA SIZIN IÇIN IYI OLMAYABILIR.
aAYRI NOT (SU DENIZLIDEN ÖZGÜR MESELESINI HALLEDIN YOKSA SENEYE OÇOCUK ISTANBUL ZIBIDILERINE GIDER KAÇIRMAYALIM)</TD></TR>
<TD height=1 style="FONT-SIZE: 1pt" UNABLE="&#111;n">

Muhalif
20.07.2004, 17:18
streiker adli arkadas bu isi biliyorsmileys/smiley2.gifyazdiklarina tek kelime ilave edemiyorum.. su thijs ziya hocanin listesinde kaçinci siradaydi acaba? o kadar polonyali ve çek in arasindan yine bir belçikali siyrilip geldi arkadas hayret yahu! neyse bakalim.. simdilik beklemekten baska çare yok.. görünen köy e kilavuzluk yapmayalim da umut edelim bari iyilesecek diye ne deyim.. bu aradaözgür tam bizlik adam ama hiç sanmiyorum alabilecegimizi..

ts_fan
20.07.2004, 18:45
young ha...ne yapalim hiç yoktan iyidir...iyi bir alternatif olur...transferde kimi alsak iyi bir alternatif diyoruz baska bisey dedigimizi hatirlayabilen var mi???bu nasil istir yaa???millet direkt oynayacak adam transfer ediyor...biz ne yapiyoruz???Allah askina siz söyleyin su takima direkt 11 oynayabilecek, vazgeçilmeyecek tek bir transfer var mi???

bir basarisizlik halinde su yönetimin hiç mi içi cizlamayacak???is isten geçtikten sonra edilecek özürleride ben sahsen kabul etmiyorum...eiminim böyle bir sonuçla karsilasacagiz ve geçen senenin ikincisi su takim bu yil sampiyon olamadiginda çok yazik olmus olacak...ve ben sizi bilmem ama bu yönetimi asla affetmeyecegim...n'olur en azindan Shota'yi alip agustine'i yollasinlar belki takima biraz daha hava gelir...

zaten havasiz, gazsiz bu takim bisey yapamaz bunu hepimizbilelim...en azindan biz yine görevimiziyapalim ve takima sinirsiz destekverelim...unutmayalim baska BORDO MAVI ve baska TRABZONSPOR yok....

denizgrsy
20.07.2004, 18:50
Augustune nigeçen seneden biliyoruz hala bi degisme yok,hatta daha kötü!bu arkadasin anlasilan bi sey yapmaya niyeti yok!bi de Thijs çikti simdi...insan iki üç maçta az buçuk kendini belli eder da,bu nedir kardesim ya ne çalim ne sut ne depar ne top dagitma ne de pres...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifThijs tiiss çikti gibi!bosverin bu isleri bizim zamanimizi kahramanlar yaratma hevesine vede umuduyla çalmayin!!!TRABZONSPORUMUZUN artik gelen futbolcunun uyum sorununu atlatmaya harcayacagi zamani yok,yillardir 'bu sene gençlesiyoruz,yeni kadroyuz,uyum sorunumuz var' gibi laflarla zamanimiz çalindi!!!

her sene bi umutla bekliyoruz yabancilarin nasil çikacagini,ben biktim artik sabirsizlikla bekledigimiz yabancilarin uyum sorunu laflariyla zamanimizi çalmalarindan...........

daha ne kadar sabredecez da bunlara yeter da valla biktim,,,

DUYRULUR;BEN ÖLMEDEN SAMPIYONLUK YASAMAK ISTIYORUM,BEN SAMPIYONLUK GECESI ISTANBULDA BOGAZ KÖPRÜSÜNÜN ORTASINDA HORON OYNAMAK ISTIYORUM...YETER DA OYALAMAYIN BIZI...

schumi
20.07.2004, 18:58
transferde fiyaskoyuz ligin enaz transfer yapan 2. takimiyiz ve görünen oki yapacagimiz söylenen transferlerde öyle pek kaliteliisimler degil ama yinede varolan kadro ziya hocayla beraber yine zirveye oynar fakatneden 2 kaliteli transferlen sampiyonolmasin!!!!!!!

ts_fan
20.07.2004, 19:02
onu diyoruz bizde schumi efendi...nerde bu yönetim, nerde kaliteli transferler???

Özkan Erdem
20.07.2004, 19:14
Arkadaslar transferlerin kötü olduguna hazirlik kampinda mi karar verdiniz? Kaç kez idman izlediniz, Tv disinda maça mi gittiniz.. Biraz daha derin düsünelim, bu adamlar anasinin karnindan Trabzon formasiyla dogmadi, üstelik belkide daha önce hiç oynamadiklari bir sisteme adapte olmaya çalisiyorlar, hazirlik kampinda bir yandan yükleme yaparken bir yandan 2 günde 1 maç oynadilar.. Hatirlarsaniz Lee young sezonun ilk yarisi boyunca yedek oturmustu ancak 2. yari nerdeyse tüm maçlari oynadi ve bence gayet basarili oldu. Bence bu kadar uzun süre takip edilmis, defalarca izlenmis oyuncular hakkinda Ziya hocamiz yanilmis olamaz.. Onlara zaman verin..

ts_fan
20.07.2004, 19:20
Arkadaslar transferlerin kötü olduguna hazirlik kampinda mi karar verdiniz? Kaç kez idman izlediniz, Tv disinda maça mi gittiniz.. Biraz daha derin düsünelim, bu adamlar anasinin karnindan Trabzon formasiyla dogmadi, üstelik belkide daha önce hiç oynamadiklari bir sisteme adapte olmaya çalisiyorlar, hazirlik kampinda bir yandan yükleme yaparken bir yandan 2 günde 1 maç oynadilar.. Hatirlarsaniz Lee young sezonun ilk yarisi boyunca yedek oturmustu ancak 2. yari nerdeyse tüm maçlari oynadi ve bence gayet basarili oldu. Bence bu kadar uzun süre takip edilmis, defalarca izlenmis oyuncular hakkinda Ziya hocamiz yanilmis olamaz.. Onlara zaman verin..

insallah senin dedigin gibi olsunda bende madara olayim...benim transferler için yaptigim yorumlari dikkatli okumamissin...ben orda ne diyorum???bana bizim takimda direkt 11'de oynayacak bir tanetransfer söyleyebilecek arkadas var mi diyorum???sen söyle kardesim var mi???nereye kadar bekleyecegiz, biz hiç mi hazir oyuncu alamayacagiz???CL için oynanancak ön eleme maçlari içinde oyunculara uyum sabrini gösterecek miyiz???bari bunada cevap ver be kardesim...

denizgrsy
20.07.2004, 19:22
evet hazirlik maçlarinda karar verdim,evet tv basinda maç izleyerek...

adam olacak çocuk bokundan belli olur!!!her sene basi bu tür vaka lari yasiyoruz aralarindan bi tane tutuyor,ondan sonra sorun yok!

bu adamlar anasinin karnindan TRABZON formasiyla çikmadilarsa da bu adamlar futbolcular,yok öyle artik uyum sorunuyla bizi uyutmak!!!paralari alirken uyum sorunu çekmiyorlar!!!adam gibi çikip isini yapacak!!!sanmiyorum ziya hocanin ilk tercihi oldugunu...ayrica ziya hocaya güvenimiz sonsuz ancak ziya hoca ilah degil...o da herkez gibi yanilabilir!!!

Özkan Erdem
20.07.2004, 19:34
Celaleddin - Lee direk katki yapacak, sol açik ikisinden birinin, ortasada da adem oynayacak hüseyinin yaninda.. Ha sen diyeceksin bunlar benim istedigim klas da degiller, sikma canini kardesim benim de degil ancak ziya doganin ilk tercihiydi Thijs. Geçen yil Özkan Sümer istediginde 2 milyon $ civarinda oldugu için alamamisti. Bu senede kontratinin son yili olmasaydi satacaklarini sanmazdim.. Fakat hala stoper alinmamis olmasi biraz saçma gerçekten, yabanci hakkimiz su an doldu (lee ile), stopere bir türk alacaklarsa tamam ama sanmiyorum.. Augustine gönderilip stoper alinacaksa forvet de hiç alternatif kalmayacak.. Emre Toraman, Maxim, Somers çogunlukla ilk 11 oynamalarina ragmen gönderildiler, yerlerine daha iyisi alinmadi. Ama yinede unutmamak lazim biz bireysel yeteneklerle öne çikan degil, takim oyununa dahil ettigi yildizlari olan bir mentaliteyle oynuyoruz..

Uyum sorunu konusuna gelince adam zaten buraya o parayi almak için geliyor ve hakkini vermek için çalisiyorsa bize halt etmek düser. Kalkip belçika dan buraya ailesine daha iyi bir hayat sürdürmek için geldi o adam, burada hersey baska, hiç tanimadigi bir yer, yemekler baska, eglence farkli, sosyal hayati bir anda sifira indi.. Yeni bir ev, dilinden konusamayan insanlar.. Bunlar kolay is degil, ne olursa, kim olursa olsun yabanci transferi için sabir sart..

ts_fan
20.07.2004, 19:37
kimse sakin ilerde özellikle yönetim kanadi bu transferleri Ziya Hoca istedi deyip siyrilmaya çalismasin, BÜYÜK TRABZONSPOR taraftarini kandiramazlar...kim bilir bu Thijs Ziya Hoca'nin kaçinci tercihiydi???çekler, polonyalilar olmayinca yine belçikalilara yapistik...bence bu belçika'ya Ziya Hoca oyuncu izlemek için bile gitmek istememistir,Hoca'yi yönetim ne olur olmaz diye göndermistir ve Hoca'da zoraki listeye bu oyuncuyu eklemistir...benim fikrimce belçika'dan oyuncu almak Ziya Hoca'nin sistemi ile deuyumsuz olur bunuO'da biliyordu ama ne yapsin emir demiri kesti ve oraya gitti...

kimse kimseyi kandirmasin belçika ligi TR liginin ayarinda olamaz, burdan oyuncu almamiz tamamiyla yönetim politikasidir...neden burdan oyuncu aliyoruz???çünkü Avrupa'da en ucuz oyuncular bu ligte...neyse ben yazdikça sinir oluyorum ve sizide belki kizdiriyorum ama hakkinizi helal edin, ne yapayim Trabzonspor'umu daha iyi görmek istiyorum...

schumi
20.07.2004, 19:39
ben thijs konusunda biraz daha beklemek gerektigini düsünüyorum..

ts_fan
20.07.2004, 19:49
ben thijs konusunda biraz daha beklemek gerektigini düsünüyorum..

bekle bakalim nereye kadar bekleyecegiz???

schumi
20.07.2004, 19:53
ya recep bir adam hazirlik maçindaki oyunuyla yerin dibine sokulurmu!!!! sen yapma bariiii, futboldan anlayan adamsin!!!

ts_fan
20.07.2004, 19:55
olum ben kimseyi yerin dibine sokmuyorum bu takimin sezon basi hedefleri neydi???bana sadece bunu söyle, bende sonra devam edeyim...

schumi
20.07.2004, 20:00
15 hazirana kadar 6 oyuncu alinacakti! sonra bolu kampina yetisecek dendi! daha sonra almanya kampi baslamadan oyuncular hazir olacak dendi! daha sora almanya kampina getirilecek dendi ve simdide enaz 2 oyuncu alacagiz diyorlar!!!!!

yani tamamen fiyasko, kesinlikle ayni düsünüyoruzdur fakat thijs konusunda hoca istedi alindi! tabi basina böyle yansidi oda var ama dedigim gibi biraz zaman vermek lazim daha 15 gündür takimla çalisiyor!

ts_fan
20.07.2004, 20:02
o zamani kimse yazamiyor nedense???

Harun-61
20.07.2004, 22:03
lee geliyor beyler......

Ve Lee Young imzaya geliyor

Çarsamba günü Trabzon'a gelecek olan Lee Yong, imza attiktan sonra Bordo-Mavili takimla birlikte çalismalara baslayacak
Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Ziya Dogan'in alinmasini çok istedigi Güney Koreli oyuncu Lee Yong'un isini bitirdi. Trabzonspor Kulüp Müdürü Burak Gürdal'in gizli gizli yütüttügü transfer çalismasinda mutlu sona ulasilirken, Lee'nin Çarsamba günü Trabzon'a gelip resmi sözlesme imzalacagi belirtildi. Trabzonspor yönetimi ise Lee'ye imza attirmadan transfer için 'bitti' açiklamasi yapmama yönünde karar aldi.
Güney Koreli oyuncu Lee Yong, transferin bittigini dogrularken, tekrar Trabzonspor'da forma giyecegi için çok mutlu oldugunu söyledi. Lee, Trabzonspor'da güzel günlerinin geçtigini ifade ederken, "Trabzon'da bulundugum süre içerisinde herkes bana büyük ilgi gösterdi. Tekrar Trabzonspor formasini giyecegim için çok heyecanliyim. Çarsamba günü Trabzon'da olup sözlesme imzayacagim" diye konustu.

ts_fan
20.07.2004, 23:17
bizi kurtarmaz ama hiç yoktan iyidir...

liginefendisi
21.07.2004, 00:46
Selam

Arkadaslar yanlis anlasilmak istemem ama eger biz bir oyuncu hakkinda onun iki maçini izleyerek yorum yapip kesin yargilara varabiliyorsak bu bizimde hayatimiz boyunca yaptigimiz hiçbir iste kötü 2 günü üstüste geçiremeyecegimiz manasina gelir...

Thijs'in St Pauli maçinda yapip yapmadiklarini bir kenara koyalim o maçta Yattara veya Gökdeniz ne yapti?Yani bütün takim kötü oynarken ve maç -bitsede gitsek-havasinda geçerken neden sadece Thijs hedef oldu benanlayamadim...O maçta bence Tolga hariç vasat bir oyuncu bile yoktu!!!!

Evet Belçika ligi Türkiye liginin altinda ama Skoko ayarinda bir topçuyumevkisi itibariylebensüper ligde göremiyorum...Kaldiki bu adam Thijs le ayni takimda top oynuyordu...Ilk kez yurtdisina çikanhem de taban tabana zit bir kültürü tercih eden ve saglik sorunlari yasayan bir oyuncu için bence fazla önyargiliyiz...Lee de ilk geldigi zaman hepimiz topçu degildir diyorduk ama adam takima isininca sol kanattaki meziyetlerini herkese gösterdi ve bizim begenmedigimizayni adam kendi milli takiminda sol içde oyun kurucu gibi oynadi bize karsi....

Sonuçta yönetim bencede transferler için çok geç kaldi...Bu konuda fazlaca beceriksizler maalesef.Ancak yeni transferler hakkinda yorum yaparken bence biraz daha sabirli olmaliyiz...Sonuuçta sahada top oynayan bir insan ve alismaya çalistigi sey sadece bir oyun sistemi degil yeni bir dünya!

ozcan_asanoglu
21.07.2004, 09:19
bence transferlerin hepsi yerinde ve takima çok faydali olacaklar...hazirlik maçlari ölçü olamaz...bu kadro sampiyonlar ligi ön elemelerini rahat oynar, lige de rahat baslar...çünkü ilk onbir hazir gibi...biz uzun süren maratonda alternatif futbolcu istiyoruz...o yüzden yönetim biraz hakli....

Akin-61
21.07.2004, 09:31
Ya arkadaslar su anki transferler bakilirsa bisi yapamayiz gibime geliyor ama biliyoruzki futbol bir Üçgendir Yönetim-Taraftar-Furbolcu üçgeni ve bu üçgenin taslari saglam olursa bir takimi öyle kolay koaly kimse yenemez.. bugun dünyanin tartismasiz en iyi oyunlarulari R.madridde ama Sanpiyon olamiyor ? biz görevimizi yapalim yönetimde yapiyor.. sonrasi futboculara kaliyor bakalim ne olur okadarda umutsuz degilim ama sezonun ilk 3 maçi bizim gis hattimiz için çok önemli diye düsünüyorum

Vato
21.07.2004, 10:41
Cilgin Genc kardesim verdigin Real Madrid örnegini begenmedim, adamlar bu sene bayagi kötü gittiler , fakat 20 sene de beklemediler hic bir zaman smileys/smiley2.gif ve her sene Sampiyonlar ligine gözleri kapali gidiyorlar , bizde acaba su turu gecermiyiz diye tereddütdeyiz.

Ayrica Ziya Hoca ne yapsin kendisi hakikaten cok degerli birisi , oyunu iyi okuyor ama is yazmaya gelince adamin eline saglam kalemler tutusturulmuyorki ...olanida kirmaya calisiyorlar (Ibrahim Ege gibi )

Helal yönetimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbu isi iyi kiviriyorsunuz , ASENA da kim yaaaa?

trapezus61
21.07.2004, 12:00
Aslinda hiçbiriniz birbirinizle tartismiyorsunuz. Sadece farkli yönlerden bakiyorsunuz olaya. Bir kisminiz bardagin dolu yönünden bakarken digerleriniz bos tarafi tercih ediyor. netice de bardak ayni bardak. Takimin su andaki konumu yeterli diyenler de istiyor aslinda flash transferler yapilmasini. Kim istemez ki takiminda süper yildizlar olsun... Ama hepimiz biliyoruz ki bu ekonomiyle ve bu yönetimle bunlar mümkün degil. Belkide bazi arkadaslarim bunu bildigi için isyan ediyor. Isyanlarindada yerden göge kadar haklilar. Artik kimsenin sabredecek gücü kalmadi. Herkes sampiyonluk özlemiyle yanip tutusuyor. Hele de benim gibi gurbette 3 EZIK TARAFTARLARININ IÇERISINDE YASAYANLAR IÇIN O KADAR ÖNEMLI KI BU... Ölürüz bile ugrunda bu sampiyonluk için...TRABZONSPOR artik sampiyon olamaz diyenlere ince bir tebessümle bakmak. gururla her sabah evden çikmak için neler vermezdim. Neticede herkesin duygulari ayni. Herkes tek bir sey için dua ediyor: SAMPIYONLUK... Inanin samp. ligi falan umurumuzda degil aslinda... Bizi doyuracak tek sey EZIKLERI EZE EZE SAMPIYON OLMAK... Yaniliyor muyum?

augustus
21.07.2004, 12:20
Trapezus61 e katiliyorum.hepimizin kalbinde yatan aslan sampiyonluk.sampiyonlar ligini kulübe maddi açidan destek olacagi için istiyorum.sampiyon olduktan sonra sampiyonlar ligi gerçek hedefimiz olacaktir.

FEDAİ
21.07.2004, 14:47
<CENTER>Trabzonspor'a kötü haber: Özgür Denizlispor'da kaliyor... </CENTER>

Trabzonspor'un bir süredir ilgilendigi Denizlisporlu Özgür'ün transferinde olumlu sonuç saglayamadigi ögrenildi.
Yesil-siyahli takimin savunma oyuncusu, AA muhabirine yaptigi açiklamada, takiminin kampinda oldugunu ve bordo-mavili takimda oynamayi düsünmedigini söyledi.
Özgür, 1 yil daha Denizlispor ile sözlesmesinin bulundugunu belirterek, ''Zaten kulübüme vermis oldugum bir söz vardi. Trabzonspor'a gitmeyi düsünmüyorum. Bu sezon takimda kalacagim'' diye konustu.
Özgür'ün menajeri Tamer Özçam ise Trabzonspor'un Denizlispor ile yaptigi bonservis görüsmelerini olumlu sonuçlandirdigini, ancak bu futbolcunun bordo-mavili takimda forma giymeye sicak bakmadigini, bu nedenle transferinin gerçeklesmedigini kaydetti.

ADAMA BAK BEE ANNESININ LIGINDE OYNAMAYA DEVAM ETMEK ISTIYOMUS.

schumi
21.07.2004, 14:57
kesin fenerlidir!!!

ürktü tabii burada top oynamaya! haksizda sayilmaz hanismileys/smiley18.gif

ts_fan
21.07.2004, 15:20
ne özgür gelmek istememismis, ya biraksin bu ayaklari bizimkiler almamistir...kim bilir o da Trabzonspor formasini giymek istemistir ama bizim becerikli (!)yönetim onu istememistir, pardon almamistir...

TANER1977
21.07.2004, 15:39
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">smileys/smiley7.gifZIYA HOCAM ZAMAN GAZETESINE ÇARSAF GIBI 1 SAYFA ROPÖRTAJ VERMIS YÖNETIM SÖZÜNÜ TUTSUN DIYE BIZI KAALE ALMAYAN YÖNETIM BARI HOCASINI SÖZLERINI DUYSUN</TD></TR>

trapezus61
21.07.2004, 15:49
Özgürde kimmis yaa? Arkadas TRABZONSPORda oynamak istemiyormus. sen kimsin be kardesim??? Hata bizim yönetimde tabI adamin böyle ........ kaldirirlarsa olacagi budur.

eger bu haber dogruysa çok büyük terbiyessizlik yapmis... hesabi sorulmali denizli maçlarinda...

ozcan_asanoglu
21.07.2004, 17:42
haberler dogruysa kendine güvenememistir...konusmaya degmez, bosverin...

augustus
21.07.2004, 17:44
yaa madem adamin Trabzon a gelmeye niyeti yok bu en basindan görüsülerekögrenilemez mi? is basina ,kamuoyuna duyuruluyor da ondan sonrami futbolcunun fikrisoruluyor.böyle saçma is mi olur. is hiç ortada yokken furbolcunun kulagina bir çitlatirsin, cevabi olumsuzsa hiç ortaliga duyurmazsin.tabi ki olay anlatildigi gibiyse...

Muhalif
21.07.2004, 18:10
olayin anlatildigi gibi oldugunu sanmam.. sene sonlarina dogru giray hoca cagdas i veririm ama özgür kesin kalacak dediydi spor stüdyosunda.. eh muhakkak 1 milyon usd. gibi bir fiyat istenmistir ve tabi yönetim de bu parayi çok buldugundan bu sekilde yansitilmistir kamuoyuna.. biraz komple teorisi gibi oldu ama kusura bakmayin.. bunda biraz yönetimin transferdeki basarisizligiyla kendilerine duydugumuz güveni sarmasi nedendir.. ts_fan adli arkadas ve striker ayni kisimi diye hep süphe ediyorum yahu.. kendimden de bu arada.. zira bu arkadaslar ne yazsa hepsi ayni benim görüslerim.. tüm yazdiklarina katiliyorum.. özellikle belçikadan transfer konusunda.. foruma gireli beri belçikalilar hakkinda hep olumsuz seyler yazdim hala da fikrim sabittir.. belçikadan transfer yasagi koyacak federasyon baskanini destekliyorum bu seçimlerde.. bizim yönetimlere kaç yildir birsey anlatamiyoruz ne yapalim..

selamlar..

ozzyfast
21.07.2004, 18:19
Futbolcu ile konusmadan kulubü ile pazarliga oturulursa iste böyle komik ve yaralayici bir durum ortaya çikar. Önce kulüp ile konusma stratejisi bizim icat ettigimiz ve sonunda hüsrana yakin bir sonuç doguran bir yöntem. Tamam futbolcuya üç sülüklerin yaptigi gibi el altindan para verip, hemen TS formasi giydirme ama önce bir olurunu al kardesim.

Özgürgibi zibidileri gereginden fazla yüceltip bu tür konusma yapmasina meydan verilmesi, kulübü yaraliyor.Bir kere gel dersin gelmezse yallah diyip yoluna yürürsün. Aylarca tranferi konusulacak adam degilki. Zaten adam olmadigini da son demeciyle ispatlamis oldu.

Bordomavi08
21.07.2004, 20:24
Böyle gerizekali futbolculari gündeme alip reklam yaptirmak hata! Iyi ki almamisiz demekte fayda var. Gerizekali oldugunu bu sekilde belli ediyor. Umarim bundan sonra transferi için ikna girisimleri olmaz. Trabzonspor'un bu tür zavalli gerizekalilara ihtiyaci yok.

Guests
21.07.2004, 20:32
arkadaslar gene anlamadan dinlemeden olayi bilmeden kimisi futbolcu alehine kimisi yönetim alehine atip tutmus ya birakin bu isleri oyuncu alinamadiysa alinmadi belki oyuncu kendini yeterli kapasitede görmedi 1 sene daha kalmak istedi belki yönetim gerçekten alamadi belki denizli vermedi. lütfen atip tutmayalim.

Harun-61
21.07.2004, 21:28
belkide siyaset yapiyor, seneye belese gelebilir...smileys/smiley2.gif

Harun-61
21.07.2004, 22:00
Emra Asik hakkinda ne düsünüyorsunuz ????

gündemde oda var ???

masteribo
21.07.2004, 23:20
ben emre asiki istemem ne yapacak bizde sag tarafa hic giremez orda tayfun ile emrah isi goturur defansin ortasina da erdinc ve tolga nin yokluklarinda dheane doldurur bana gore dheane emre den cok daha iyi yani emre gelemsin thomasi alsinlar daha iyi

Bordomavi08
21.07.2004, 23:38
Emre Asikkim? Heyecanini yitirmis,çirkinlikleri futbolunun önünde giden biri. Trabzonspor kimyasina hiç uygun degil. Thomas iyi bir futbolcu. Keske onu alabilsek.

denizci61
22.07.2004, 00:12
Emre Asik üçköpeklerin formasini giymis,bi sey yazmaya bile degmez. O gitsin Aysun Kayaci'yla oynasin smileys/smiley36.gif

TORUN
22.07.2004, 08:20
Emra Asik hakkinda ne düsünüyorsunuz ????

gündemde oda var ???

Kim gündemine almis?

Masallah boyu posu yerinde, aklida basinda,evlilik çagida gelmis, Aysun hanim zaten bekleyip durdu, önden kina gecesi, arkadan bir dügün iyi gelir. Trabzondan uzak, Aysun hanima yakin olsun.

augustus
22.07.2004, 08:51
Allah korusun.eger Emre Asik bu takimda oynayacaksa biz D'haene yi bosuna elestiriyoruz.Emre her an yaptigi hata ile takimini yakabilecek bir oyuncu.hiçbir sekilde güven vermiyor.eger transfer dene dene bu adam alinacaksa hiç transfer yapmayalim daha iyi.

augustus
22.07.2004, 08:57
bazi arkadaslar özgür konusunda yönetim transferi beceremedigi için böyle bir açiklama yapildi diyor.eger bu gerçekten dogru ise asla affedilemeyecek bir yanlistir.o zaman yönetim kendi beceriksizligini örtmek için kulübü küçük düsürmeyi göze aliyor demektir ki bu çok daha vahim bir olaydir.

Özkan Erdem
22.07.2004, 11:39
Özgür'ün kendisi çikti NTV de.. ''Trabzonspor çok büyük bir camia, kendimi henüz öyle büyük bir kulüp için hazir görmüyorum, ayrica mukavelemin sürdügü denizlispor da çok mutluyum, bu sezon transferi düsünmüyorum. Bir sene daha burada kalmam ve kendimi gelistirmem gerekli'' dedi..

Guests
22.07.2004, 12:33
Özgür'ün kendisi çikti NTV de.. ''Trabzonspor çok büyük bir camia, kendimi henüz öyle büyük bir kulüp için hazir görmüyorum, ayrica mukavelemin sürdügü denizlispor da çok mutluyum, bu sezon transferi düsünmüyorum. Bir sene daha burada kalmam ve kendimi gelistirmem gerekli'' dedi..

bilgin için sagol.

umarim bir yandan yönetimi biryandan denizliyi diger yandan özgürü suçlayanlar anlamistir gerçegi.

ya seneye özgürü alip formayi giydirirsek nolcak.Edited by: EsenLerLi_61

GeZeGeN
22.07.2004, 13:53
Ya arkadaslar hemiz ortasaha yada defansa transfer yapilmasini istiyoruz peki Kalecimizin alternatifi yeterlimi Sampiyonlar Ligi Ve Süperlig icin ???? Petkovic Sakatlik gecirirse ne olacak? kimse bunu düsünmüyor? Bir Kalecinin ne kadar önemli oldugunu hepimiz biliyoruzsmileys/smiley2.gif

FANATIK61
22.07.2004, 13:58
Hasan ve Tolga var. Ne de olsa Tolga Ümit Milli Takimin kalecisi ona güvenelim.

Harun-61
22.07.2004, 15:02
Hasan ve Tolga var. Ne de olsa Tolga Ümit Milli Takimin kalecisi ona güvenelim.

+1967

Özkan Erdem
22.07.2004, 18:04
TRABZONSPOR LAZAROV'U RESMEN ISTEDI !

Trabzonspor?un yaklasik bir hafta önce Lazarov'u Gaziantepspor'dan resmen istedigi de ortaya çikti.

Kaynak : 22/07/2004 TarihliGünebakis Gazetesi

Can-i-bus
22.07.2004, 19:31
lazarov bizim alabilecegimiz iyi bir futbolcu olur. En azindan onu aldinmi thijs yedege düser. Bulgar kendisi ama olur o kadar artik :)

ts_fan
22.07.2004, 20:51
lazarov bizim alabilecegimiz iyi bir futbolcu olur. En azindan onu aldinmi thijs yedege düser. Bulgar kendisi ama olur o kadar artik :)

ne yani bulgar adam degil mi???arkadasim dünya küçüldü geçelim bu bulgar, yugoslav olayini...takima katki yapacak kim olursa olsun alinmali...adam adam olduktan sonra, bize ne milliyetinden...

Harun-61
23.07.2004, 00:01
@ uni-ts ,

gardasim sen 3 ay önce demisdim, kesin bilgim var bu adam seneye bizde ???smileys/smiley5.gif

unyelimetin
23.07.2004, 02:26
Alinmasini en çok arzu ettigim oyuncudur Lazarov.

Keske alabilsek.

Guests
23.07.2004, 08:50
verelim augustineyi alalim onu ya belki o biseler yapar bizde

Özkan Erdem
23.07.2004, 12:14
Emre olmazsa Thomas !

Lee Eul Young'un disinda 1 oyuncu daha alarak transferi tamamlamak isteyen Trabzonspor, Besiktas'in basarili defans oyuncusu Emre Asik ve Fenerbahçe'nin gözden çikardigi Thomas için girisimlerini sürdürüyor. Thomas ile bir görüsme yapan Bordo-Mavili yönetimin bu oyuncu ile anlasmaya vardigi ancak. Emre Asik'in transfer edilmesi halinde Thomas'tan vazgeçecegi bildirildi. Bordo-Mavili yönetimin Emre Asik için önümüzdeki günlerde Besiktas yönetimi ile bir araya gelecegi bildirildi.

THOMAS EMRE'YE BAGLI

Besiktas Teknik Direktörü Del Bosque'nin Emre Asik hakkindaki tavrini bekleyen Bordo-Mavili yönetimin, Besiktas'in bu oyuncuyu birakmasi halinde transferi için hemen çalismalara baslayacagi ifade edildi. Besiktas'in Emre Asik'i birakmamasi halinde ise Trabzonspor yönetimi Fenerbahçeli Thomas ile anlasma imzalamaya hazirlaniyor. Trabzonspor yönetimi Emre Asik ve Thomas ikilisinden birini alarak transfere nokta koymaya hazirlaniyor.

Kaynak: H.Karadeniz (23.07.2004)

trapezus61
23.07.2004, 13:08
Emre olmazsa Thomas !

Lee Eul Young'un disinda 1 oyuncu daha alarak transferi tamamlamak isteyen Trabzonspor, Besiktas'in basarili defans oyuncusu Emre Asik ve Fenerbahçe'nin gözden çikardigi Thomas için girisimlerini sürdürüyor. Thomas ile bir görüsme yapan Bordo-Mavili yönetimin bu oyuncu ile anlasmaya vardigi ancak. Emre Asik'in transfer edilmesi halinde Thomas'tan vazgeçecegi bildirildi. Bordo-Mavili yönetimin Emre Asik için önümüzdeki günlerde Besiktas yönetimi ile bir araya gelecegi bildirildi.

THOMAS EMRE'YE BAGLI

Besiktas Teknik Direktörü Del Bosque'nin Emre Asik hakkindaki tavrini bekleyen Bordo-Mavili yönetimin, Besiktas'in bu oyuncuyu birakmasi halinde transferi için hemen çalismalara baslayacagi ifade edildi. Besiktas'in Emre Asik'i birakmamasi halinde ise Trabzonspor yönetimi Fenerbahçeli Thomas ile anlasma imzalamaya hazirlaniyor. Trabzonspor yönetimi Emre Asik ve Thomas ikilisinden birini alarak transfere nokta koymaya hazirlaniyor.

Kaynak: H.Karadeniz (23.07.2004)

Umarim bu haber dogru degildir Tomasa lafim yok ama Emre ASIK GIBI BIR KALAS BENIM TAKIMIMDA TOP OYNAYAMAZ. HATTA ONU MAHALLE TAKIMINA BILE ALMAM... O GITSIN AYSUN KAYACIYLA OYNASIN!!'!!!

FANATIK61
23.07.2004, 13:23
Emre Asik begenmedigim futbolculardan birisi (cok faul yapiyor), birde manken ile beraber sanmamki Trabzona gelmek ister, ne de olsa Istanbulun havasi ile büyüdü.

masteribo
23.07.2004, 13:24
aynen sana katiliyorum trapezus bu da kim oluyorda gelip bizde top oynayacakmis bu oyuncu bana gore bizim takimda oynayamaz thomas ondan cok daha iyi bana gore insallah besiktas birakmazda almayiz onu thomasi aliriz daha iyi valla erdinc len tolganin yerini cok iyi doldurur bence

FANATIK61
23.07.2004, 13:41
Erzurumspor'un altyapisindan yetisen Ibrahim Ege için Trabzonspor yönetimi bu ilin plakasi olan 25 numarayi vermesi, "Gönderilecek olsa forma numarasi belirlenmezdi. Demek ki af kapida" yorumlarina neden oldu. Yönetimin konuyu kasitli olarak agirdan aldigi, kamuoyundaki tepkinin dinmesi sonrasi Ibrahim'i affederek yeniden kadroya alacagi saniliyor. Yönetim bugün konuyla ilgili toplanti yapacak.

dinceraydogan
23.07.2004, 13:45
Futbolcular I.Ege'yi takimda görmek istemediklerini söylüyorlar. Karar geçiktikçe serefsiz basina malzeme veriyoruz. Hergün farkli bir haber çikiyor bu nedenle. Artik yönetim bir karar vermeli. Mübarek mahkeme gibi uzun sürdü karar vermeleri.

Harun-61
23.07.2004, 13:47
tomas emre den daha iyidir bence.....

FEDAİ
23.07.2004, 13:48
Aktug, Almanya'da bir bayani taciz ettigi iddia edilen Ibrahim Ege'nin affedilmesi gibi bir durumun sözkonusu olmadigini söyledi.
Aktug, bu konunun artik konusulmamasini istedigini de kaydederek, ''Yönetim kurulunun bu futbolcu hakkinda toplanip karar verecegi biçimindeki söylentiler dogru degildir. Bu konuda zaten karar verilmistir ve kararimiz kesindir. Trabzonspor, büyük bir kulüptür ve alinan karar çocugun çikarinadir. Artik bu konunun konusulmasi da Ibrahim Ege konusunun büyümesine, Trabzonspor'un da zarar görmesine neden olur.'' Trabzon'a bu gece gelecegini kaydeden Aktug, yönetim kurulu toplantisinin da büyük olasilikla gelecek hafta yapilacagini, ancak su anda gündemde herhangi önemli bir konunun bulunmadigini bildirdi

son haber kaynak dha.

Özkan Erdem
23.07.2004, 16:10
Affedilmemesinden kasti cezasiz affetmemek bence.. Ibrahim takimda kalacak.. Ama o forma numarasi olayi hazirandan itibaren verilip federasyona gönderiliyor, gelinen onay cevabi üzerine belirlendi deniyor yanilmiyorsam

Özkan Erdem
23.07.2004, 16:12
Bu arada yabanci kontenjanimiz doldu..

Thomas alinirsa kim gidecek?

D'haene mi? Augustine mi?

Bence ikiside gitmeli Thomas ve Lazarov aLinmaLi..

denizgrsy
23.07.2004, 18:19
bence ne thomas ne de lazarov,gerçi LAZarov iyi topçu kendini gösteriyor ancak bize lazim olan göbekten oyunu kurabilecek,gökdeniz,fatih ve hüseyini rahatlatacak sakin bir ortasaha!!!eminim göbege iyi bir orta saha alinirsa gökdenizinde fatihinde verimi artacak...

emre asiga gelince;emre asik temiz pak parlak bi çocuk gelemez bizim oralarin engebesine,kaldiramaz havanin temizligini çigerleri,dayanmaz yüregi taraftarin atesine...o na aysun kayaciyla mutluluklar....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Tandogan
23.07.2004, 18:45
Dün aksam yerel kanallardaki spor programlarinda Futbol Sube Sorumlusu; bir yerli, bir yabanci daha almayi düsündüklerini söyledi.

Insallah yerli oyuncu olarak düsündükleri isim Emre Asik degildir.Yoksa baska bir topicte de söyledigim gibi bol bol penalti yiyen ve bol bol kirmizi kart gören bir takim oluruz.

My
23.07.2004, 19:10
Az önce TRT2 de dinledim Lee' den sonra 1i yerli 1i yabanci 2 dene daha alicakmisiz. Valla o birisi Emre olucaksa ben pek taraftar diilim Emre' ye. Ziraa bu asil forma Emre' ye 3 - 4 nomero büyük gelir gibime geliyor.

Özkan Erdem
23.07.2004, 19:21
Az önce TRT2 de dinledim Lee' den sonra 1i yerli 1i yabanci 2 dene daha alicakmisiz. Valla o birisi Emre olucaksa ben pek taraftar diilim Emre' ye. Ziraa bu asil forma Emre' ye 3 - 4 nomero büyük gelir gibime geliyor.

sanirim forvet de alcaz

Muhalif
23.07.2004, 19:23
yahu ne emresi.. bir kisim medyanin sisirmesi bunlar.. zaten gelmez ist. alemine alisik adam.. lee de hayirli olsun bu arada.. ama hala beklentilerimiz karsilanmis degil.. hayirlisi bakalim..

Guests
23.07.2004, 19:33
yerli isim özgür olabilir. denizli yönetiminin parayi begenmedigi ve özgüre "gitmek istemiyorum" dedirttigi söyleniyor...

Özkan Erdem
23.07.2004, 20:44
Yönetimin birakmadigini bilen bir adam eger biraz akilliysa gitmek istiyorum demez zaten.. Bütün senesini yakacak degildi ya.. Ben özgürdense Thomas i tercih ederim..

Bu arada çok saçma bir yazi okudum.. Trabzon Denizli'nin istedigi bir yabanci oyuncuyu getirecek ve karsiliginda özgür ü alacakmis.. Garip dimi..

Ayrica su Augustine'ye yol versek de bir forvet alsak D'haene de gitse de artik su takima 2 kaliteli yabanci alsak.. Yönetimin planlarini uygulayisina hastayim.. Yabanci transferi yapmak için Euro2004 ün bitmesini bekleyeceklerdi, simdi Asya kupasina takildilar.. Lee hayirli olsun ne diyelim.. Bu arada Hasan üçüncü de artik kendi mevkiinde oynar(oynayabilirse) sag kanat ve ön libero.. Yinede bir gerçek var, bir golcü ve stoper e ihtiyacimiz var.. Ama artik bildigimiz birileri olsun.. Thomas ve Lazarov derim ben..

Özkan Erdem
23.07.2004, 20:54
<HR color=#db0505 SIZE=3>
http://www.gunebakis.com.tr/resimler/spor3.jpg
<CENTER>YABANCINIZ BIZDEN OLSUN ! </CENTER>Yönetim Özgür konusunda Denizlispor?a son teklifini sundu

"BEGENIN GETIRELIM"
TRABZONSPOR, Denizlisporlu Özgür için Yesil-Siyahli kulübe yeni bir öneri sundu. Bu öneriyle Denizlispor?a, "Sizin Avrupa'da begenip de alamadiginiz oyuncuyu biz alalim, siz de bize Özgür'ü verin" teklifi yapildi. Teklif düsünmeye alinirken, oyuncunun Trabzon?a gitmek istemedigi yönündeki demeçlerini de Denizlispor yönetiminin istegi dogrultusunda verdigi belirlendi.

Kaynak: Günebakis Gazetesi (23.07.2004)

Adnan
24.07.2004, 04:45
Arkadaslar,Emre alinsa bileTolga ve Erdinç'in alternatifi olacak.Yani ikisinden birisi sakat veya cezali olursa oynayacak.

Bence bu takima Gençlerbirliginden SKOKO alinsa yeter.Trabzon Spor'da kaleci iyi,savunma ve Forvette iyi.Ancak Orta sahada topa basacak,iyi pas yaparak oyunu yönlendirecek bir oyuncumuz yok.Baska hiçbirmevki için ihtiyacimiz yok.

Agustine ile De Hane'yi Gençlerbirligine verip, karsiliginda SKOKO'yu alabilsek çok harika olur ama böyle bir rüyanin gerçeklesecegine de pek ihtimal veremiyorum.

Özkan Erdem
24.07.2004, 11:41
Savunma ve forvetin iyi oldugunu yazmissin.. Sampiyonluga oynuyoruz ama orjini stoper olan 3 oyuncumuz var, bunlardan erdinç ve tolga ya lafim yok ama D'haene'yi yetersiz buluyorum. Forvet hattina gelince bence yetersiz bir bölge daha.. Augustine halen çok kötü, mehmet yilmaz ise sadece fizik kondisyon olarak üst düzeyde ve buna patlama deniyor.. Belki haklilar ama son vurus yeteneksizligi hala sürmekte.. Fatih santrafor mevkiinin en iyi oyuncusu.. Bence bu iki bölgeye transfer yapmak orta alandan çok daha acil. Orta saha da oyun kuruculuk görevini idareten hüseyin ve thijs yapabilir bence.. Forvette düsünülen 2 orta saha oyuncumuz; gökdeniz ve yattara ya gelince, gökdeniz forvet arkasinda daha basarili ve yattara da tam bir çizgi oyuncusu..

Muhalif
24.07.2004, 15:07
skoko tam isabet olurdu dogrusu.. ve daha önce de yazdim partizanin 1.90 lik forveti zigic fatihi mükemmel tamamlardi.. biri indirir biri vurur.. özellikle içerde kapanan takimlari açmak için carew türü bir forvete ihtiyacimiz var bence.. bir de ortasahaya skoko gibi hem oyun kuran hem çok kosan bir adam.. stopere alternatif herhangi bir isim olabilir gündemdeki.. agustine ve karel i hala savunan arkadaslar olmamali diye düsünüyorum.. birinin pili bitmis digeri ise oldukça siradan türkiyede yüzlerce bulunabilecek bir adam.. böyle lüzumsuz adamlarla yabanci kontenjanini doldurmaktan bikmadik hiç.. hatta benim fikrimce thijs de öyle ya neyse onu bekleyelim bazi arkadaslar alinmasin diyesmileys/smiley5.giflee eh idare eder.. ama bence yine ilk yari fayda gelmez ondan bize.. yönetim bu akdar geç kalmamaliydi transferde.. sene basindaki 40 kisilik listeden 4-5 adam istedi ziya hocam ama hala halledemediler transferi.. hem simdi uyum falan hiç bir sorun kalmazdi.. benim anlamadigim o kadar çek ve polonyali ismi geçiyordu nereye gitti bu adamlar? israrla belçikali almanin ne faydasi oldu simdiye kadar? neyse.. yine ayni seylere dönüyoruz..

Tandogan
24.07.2004, 16:46
Eger iki kisi alinacaksa biri mutlaka alternatif stoper olacak.

Öteki orta saha mi yoksa forvet mi olmali derseniz,herkesin fikrine saygim var ama ben sahsen orta sahada topu ayaginda tutabilen,top saklayip adam eksilten, oyunu ve diger oyunculari rahatlatabilen, Ünal tarzinda bir oyuncu alinmasindan yanayim.

Tabii Thijs'i fazla izleyemedik ama anlatilanlarabakip, onun bu tarzda bir oyuncu olmadigini varsayarak böyle düsünüyorum.

Özkan Erdem
24.07.2004, 21:29
Adem mükemmel bir oyuncu bence.. Siz ne dersiniz

ts_fan
24.07.2004, 22:40
Adem bu seneki transferlerde cuk oturacak ilk oyuncu olarak görünüyor, umarim daha da iyi olur ve 11'in degismez ismlerinden biri olur...

Özkan Erdem
24.07.2004, 23:43
Paflardan olusan takimimiz malatyayla basabas oynadi.. Gençlerimizi çok etkili buldum.. Ufuk'un bu kadar iyi oldugunu bu maça dek bir çogunuz bilmiyordu.. Sol tarafta seçim yapmak zor olucak bence Ziya Hoca için..

ts_fan
24.07.2004, 23:45
valla ben ufuk'u takip ediyordum ama bugün O'ndan daha da büyük haz aldim...

Guests
25.07.2004, 09:13
ufuk çok iyi ama pat diye 11 de maçlara sürmek onu bitirir en azindan bu sezon sonralardan oyuna alinip kazanilabilir.

Adnan
25.07.2004, 11:05
Trabzon Spor geçen yil ligin en az gol yiyen (38 gol) takimidir.Yöneticilerimiz zaten bir stoper daha alacaklarini söylüyorlar. Bu durumda neden savunmamiz yetersiz olsun ki.Forvete gelince;Fatih, Mehmet Yilmaz,Gökdeniz,Yattara varken sorun yasanacagini sanmiyorum.Hüseyin ön liberodur ve mevkisinin iyileri arasindadir.Ama oyun kuruculuk yapacak ne teknigi,ne çabuklugu,ne de top saklayabilme özelligi vardir.Onun için diyorum ki ;ya SKOKO ya da ayni özelliklere sahip bir oyuncu bize mutlaka lazim.

ts_fan
25.07.2004, 13:56
Skoko harika bir transfer olur ama köpek ilhan havhav O'nu bize yar etmezki...

#10 Fietra
25.07.2004, 14:05
Lee Youngun transferine karsiydim.Daha iyi bir sol kanat alinabilinirdi.Maxim ondan daha iyiydir.Insallah beni yaniltir ve Ziya Doganin sisteminde cosar.

Ozguru ise bilmiyorum ama alinirsa iyi olur galiba.Sizce nasil

Emre Asik a ise hic mi hic sicak bakmiyorum.Uydurmaca gibime geliyor.

Tomas secenegini bence en sona birakmak gerekir.

Lazarov alinirsa iyi olur.Ancak ondan once Skoko ismiyle de temasa gecilse iyi olur.

Gonderilecek yabanci konusunda ise isim cok aciktir D Heane.

Augustine dun acilista cok kostu ve bir gol atti.Golu atinca kendi de cok rahatladi.

Bence transfer sezonunun sonuna kadar onun icin biraz zaman vermeliyiz olmaz ise yollariz.

Daha oncede dedigim gici Ali Tandogani bu takimda gormek isterim.Emrah Erenin yerine.

Özkan Erdem
25.07.2004, 14:10
Oyunkurucu alirsan nasil bir mevkide oynatacaksin.. Farkindaysan trabzonspor pres yapan ve hizli bir takim, bence bi playmaker takimin el freni olur.. Orta alandan derinlemesine pas görevini, yada servisi diyelim fatih bence gayet iyi yapip gökdeniz ve yattara yi topla bulusturuyor.. Ayrica yattara yi forvet sayisinizi anlayamiyorum.. Yabanci hakki 6+2 ye çikacak bildiginiz gibi, bu yüzden alinirsa bir sey demem ama su an için playmaker lazim derseniz Hakan Yakinisimize yarar. Ama tekrarliyorum, defans bloguna transfer yapilmadan bir oyunkurucu almak gereksiz.. Kapali savunmayi nasil açacagiz derseniz; fatih, gökdeniz ve yattara bu is içinyaratilmis derim. Geriden aldiklari toplarla adam eksilme özelliklerinin yaninda 3 ü de yetenekli asistçiler ve ayrica gol de atabiliyorlar.. Acil ihtiyaç olan bölgelerdeki açik kapatilmali, playmaker su an çok da gerekli degil..

Özkan Erdem
25.07.2004, 14:16
Emrah Ali Tandogan dan hem futbol hemde karakter olarak daha iyidir, ali savunmasi zayif bir adam, 3-5-2 sisteminde ortasahanin saginda oynuyor, süratli sayilir.. Ama emrahin gerek bir ortasaha oyuncusu gibi uzun paslari, oyun kurusu, gerekse tam bir stoper gibi rakiplemücadelesi, golçikarmasi,orta boylu olmasina ragmenrakip korner kullandiginda ön direkte müdaheleleri, kendikanadi disinda göbekten ve soldan gelen ataklarda bir arka kademe olusturusu bence bir alitandogan da yok.. Emrah bu takimin gizli kahramani ve degismezidir..Dedigim gibi yabanci hakkini 6 + 2 ye çikarma sözüyle gelen Biçakçi bu icraatiilk toplantidayürürlüge koyacak,yönetimimizde yabanci almak içinbekleyiste, bence takimaiyi bir stoper garanti katilmali, geri kalani da santrafor veya bir ortasahaoyuncusuyla (ibrahim gidecek diye düsünürsek) degerlendirilmeli..

ts_fan
25.07.2004, 14:20
takim müthis pres yapabiliyor ama bu tabiiki sürekli olamiyor, yani 90dk. sürekli pres yapamiyoruz...istepresi yapamadigimizanlarda oyundaki hakimiyeti rakibe kaptirmamak adina (st.pauli'yi 3-1 yendigimiz maçta 32.ve 45. dakikalar arasi oyunun üstünlügü rakipteydi)oyunu sogutacak, takimi rahatlatacak, oyunun üstünlügünü rakibe 90dk boyunca kaptirtmayacak bir playmaker'a ihtiyacimiz zaruridir...

Özkan Erdem
25.07.2004, 14:26
su an için defans daha önemli bence.. Ama teknik ve pas kapasitesi yüksek bir oyuncunun yeri tabiki ayridir.. Geçen senenin fiyaskosu Van de Paar 'in fener maçinda Augustine ye verdigi 2 net gol pasi vardi hatirlarsaniz, ve o adam o maç top saklayisiyla feneri ezdi.. Çok iyi bir oyunkurucu degildi ama bir oyunkurucunun takimda kendini hissettirmesi ortasahaya ayri bir güven getirir.. Ancak biri bana sunu sölesin, su anki sistemimizde oyunkurucu hangi mevki de oynar.. Aklima tek bir yer geliyor, ön libero da hüseyin ve thijs in oynadigi alanda muhtemelen adem ile birlikte

Muhalif
25.07.2004, 14:28
Adem bu seneki transferlerde cuk oturacak ilk oyuncu olarak görünüyor, umarim daha da iyi olur ve 11'in degismez ismlerinden biri olur...

aynen katiliyorum.. daha önce bir yerde daha sormustum o soruyu yineliyorum..

thijs takimla bastan beri birlikte ama hala karar veremedik(gerçi ben çoktan verdim) adem ise sonradan kampa katilmasina ragmen herkes çok iyi bir transfer oldugunda hemfikir.. bunu sebebi nedir acaba??

bana sorarsaniz iyi oyuncu her yerde iyi oyuncudur.. kumasindan belli eder kendini.. thijs in iyi paslar attigina dair söylentiler dolasiyor ortalikta.. benim izledigim maçlarda 2 metre yanindakine pas veremiyor! hücuma çikarken çok top kaptiriyor.. bir de hüseyine agir diyorduk.. hüseyin bu adamin yaninda orhan çikrikçi gibi yahu! bu performansiyla thijs ilk onbir de oynamamali diye düsünüyorum.. adem hüseyin ikilisi çok daha iyi isler yapar.. en azindan adem süratliyle hüseyinin açiklarini kapar.. teknigi de iyi.. agustine attirdigi golde sol ayakla güzel bir orta yapti.. ama hüseyin ve thijs ikilisiyle hizli letonyalilar karsisinda kevgire döner ortasaha diye düsünüyorum!

bu arada özgür ü sormus üstte bir arkadas.. daha öncede yazdim.. giray hoca kesinlikle birakmak istemiyordu.. tam tolga tipinde bir çocuk hem fizigi iyi hem hizli.. çagdas bir stoper.. çagdas i eziktasa verdiler ama özgür ü vermediler kimseye.. bence biz de alamayiz ama alsak yukarida adlari geçen emre-tomas-kenan v.b isimleri solda sifir birakir.. kenan i da taniyorum.. o da hantal bir yapida.. ama ille de biri bu üçlüden biri alinacaksa alternatif olacagindan ve yabanci alternatif istemedigimden yerli alinmasi ve bunun da kenan olmasini isterim.. tabi özgür alinsa mükemmel olur ve erdinç i de kesebilir..

sonuçta bu sene gidenler: sommers, maxim, emre, ali sen, i. ege

gelenler: thijs, lee, adem, celo...

kadroyu koruyarak 4-5 takviye yapacaklarini söyleyenler su anda nötr durumdalar.. üstelik su gördügüm thijs e sommers i tercih ederdim.. sonra da açilisa taraftar gelmedi diye çikismasinlar yöneticiler.. tamam her sartta gidilmeli ama insnalar biraz da iyi transferler görmek istiyorlar..

selamlar..

ts_fan
25.07.2004, 14:30
söyleyeyim...4'lü savunmanin önünde Hüseyin, O'nunda önünde Skoko, Skoko'nun saginda Yattara, solunda Lee...öndeki ikili Fatih ve Gökdeniz...

yeterki orta sahaya bir playmaker alalim her zaman orta saha oyuncularina takimda yer olur, bunu dert etme...yokki ama, olacagida yok...

#10 Fietra
25.07.2004, 14:35
--Petko---

Ali Tandogan--Tolga-Emrah-Volkan

---------Huseyin----------------

Yattara----Skoko-------Lee---

Gokdeniz-Fatih Tekke

Guzel bir kadro olur.

ts_fan
25.07.2004, 14:36
--Petko---

Ali Tandogan--Tolga-Emrah-Volkan

---------Huseyin----------------

Yattara----Skoko-------Lee---

Gokdeniz-Fatih Tekke

Guzel bir kadro olur.

Osman bunu oyun sistemimiz nasil olmali??? topigine yazsana...

#10 Fietra
25.07.2004, 14:56
Transferler yapilinca yazarizhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
25.07.2004, 16:59
abi bu ali tandogan lafi nedir.. Bi tandogandir gidiyor..

Adnan
25.07.2004, 17:03
1-Skoko bu takima çok büyük katki saglar.Kendisi de agir oyuncu olmadigi için takimin hizini da kesmez.

2-Yattara tabiki forvet oyuncusu degildir,ama forvete inanilmaz katkisi olan bir futbolcudur.

3-Geçen sezon en çok sahamizda oynadigimiz maçlarda zorlandik.Takimlarin çogu bize karsi kapali oynacagi için,bir meastro'ya mutlaka çok ihtiyaimiz olacak.

4-Geçen sezon maçlarin çogunda, Trabzon Spor'un topla oynama yüzdesi rakiplerindenhep düsük olmustur genellikle.(Galip geldigimiz maçlarda bile) Topla oynama yüzdesi düsükse defans degil, topa basan, topu saklayabilen ve oyun kurabilen oyunculara ihtiyaç var demektir.Selam ve sevgi ile...

denizci61
25.07.2004, 17:27
Orta sahaya gerçek bir lider lazim. Geçen sezon basi Samet Hoca bizi yakmisti. Aurelio'nun eziklere gitmesinden sonra hangi mantikla Erman ÖZGÜR'ü takimdan gönderdi halen anlamis degilim. Erman ÖZGÜR'ün su anki takimda olmasini isterdim. Kapasitesinin üstüne çikabilecek zeki bir topçu...

Özkan Erdem
25.07.2004, 17:40
erman özgür'ün istikrarsiz bir oyuncu.. Bir maç iyi bir maç kötü.. Kendisiyle tanismis ve epey bir sohbet etmistik.. Erman abi dedim neden böyle bir çok iyisin bir kötü.. Ya dedi benim problem kafamda.. Gönderilmese de bence su an kadroda zor yer bulurdu.. Birakalim sebatin yildizi olsun, bize yaramaz..

Harun-61
26.07.2004, 12:21
ammada rüya görüyorsunuz yaaa, ne isiniz var A. Tandogan, erman v.s ile smileys/smiley7.gif

Tandogan
26.07.2004, 12:43
Ali Tandogan iyi topçu ama Emrah ve Tayfun varken ona hiç ihtiyacimiz yok.Erman Özgür'ü hepimiz çok seviyoruz.Gelmesini de isteriz ama ondan da ancak iyi bir yedek olur.Üstelik Sebat'in da ona ihtiyaci var.

Bize, takima direkt katki yapabilecek adam lâzim.

#10 Fietra
26.07.2004, 15:30
Erman Özgür iyi oyuncu ama Sebata gerek ve sözlesmeyide imzaladi.Orada kalsin.

unyelimetin
26.07.2004, 15:42
En büyük arzum Tomas ve Lazarov'unalinmasi.

trapezus61
26.07.2004, 15:58
En büyük arzum Tomas ve Lazarov'unalinmasi.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

ts_fan
26.07.2004, 16:04
bende TOMASKOKO diyorum...smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
26.07.2004, 17:34
D'haene gitsin Thomas ve Kenan gelsin, Lazarov ve Skokoa aLinsin desem ne güsel olur.. Ama diyemem..

ts_fan
26.07.2004, 19:45
de be kardesim de, diyoruzda ne oluyorki zaten???söylede için rahat etsin seninde...zaten hep dedigimizle kalmiyor muyuz???burayi takip etselerdi simdiye kadar hiç sorunsuz sezona baslamis olurduk...

Özkan Erdem
26.07.2004, 19:59
desme yarami be :)

yalniz selim de sakatlanmis, stoper alsalar bir an önce iyi olacak

ts_fan
26.07.2004, 20:00
evet acil d'hane disari, tomas içeri...

liginefendisi
26.07.2004, 23:52
Selam

Eger verdikleri haber dogruysa Cnn TÜrk e göre Del Bosque Emre nin gönderilmesini istemis...Ben Emre ye karsi bizdekibu önyarginin temelini anlamiyorum zira Emre nedense benim kafamda çirkef bir topçu degilde isini iyi yapan bir profesyonel tipi çizmisti hep...Evet Emre 3 hirsizlarda oynadi ama hangisine giderse gitsin duymayaalistigimiz klasikakli evveltopçu geyigi olan(rüyalarimin takimindayim)gibi mülakatlari ondanduymadik...Bunun disinda Emre bence 4-4-2 için yeterli kabiliyette bir oyuncudur ben alinmasini isterdim açikcasi...

Konu oyunculardan Kenan a gelince kendisini defalarca izledigimden rahatlikla söyleyebilirim bu zat-i muhterem tam bir felakettir...Bizim Macit den fazlasi yok ama eksigi var.Üstelik bunu tüm Samsunspor taraftarida biliyor!!!!Hatirlamayanlar için; geçen yil Gökdeniz i resmen(!)düsürüp penalti yaptirmasina müteakip hakemi iten ve formasini yere atan bir oyuncu tipi...Fizik olarakda çok hantaldir...Ben yerli olarak Suat Usta veya geçen yil kovdugumuz M.Polat in alinmasini isterdim ama buunlar içinde pek sansimiz yok bence...

Yetenekli defans oyunculari 3 hirsizlarin degirmeninde un oldugundan memleket stoper kitligi basladi!!!Inanilmaz ama gerçek futbolun belkide oynamasi en kolay mevkilerinden biri ama biz Türkiye de bu konuda yetenek bulamiyoruz...Ne diyeyim Allah(c.c.)sonumuzu hayir etsin....

Bordomavi08
27.07.2004, 06:16
Karel 10 sene daha takimda dursa bir arpa boyu ilerleyemez. Bosuna yabanci kontenjanini doldurmaya gerek yok. Karel'e güle güle denilerek TOMAS transfer edilmeli. Tomas gibi bir adam bosta,bizim acilen defans takviyesine ihtiyacimiz var ve hala daha bekliyoruz. Tomas'i kaçirmamak gerek.

Guests
27.07.2004, 08:49
Iptal

l-m
27.07.2004, 08:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Tomas Trabzon?da </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Riga?ya giderken uçakta yaptigi açiklamada, Geçen sezon Fener?de forma giyen Tomas?la anlastiklarini söyledi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>27.07.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.fanatik.com.tr/images1/futbol/trabz&#111;n/tomas1905.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Riga?ya giderken uçakta yaptigi açiklamada, Vicenza kulübü ve Tomas?la her konuda anlasmaya vardiklarini, bu futbolcuyla cuma günü sözlesme imzalayacaklarini söyledi. Geçen sezon Fener?de forma giyen Tomas?la Galatasaray da ilgileniyordu.

Guests
27.07.2004, 08:53
aynen bu haberle ilgili simdi baslik açtim bende ;)

Harun-61
27.07.2004, 08:55
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Riga?ya giderken uçakta yaptigi açiklamada, Geçen sezon Fener?de forma giyen Tomas?la anlastiklarini söyledi </TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Riga?ya giderken uçakta yaptigi açiklamada, Vicenza kulübü ve Tomas?la her konuda anlasmaya vardiklarini, bu futbolcuyla cuma günü sözlesme imzalayacaklarini söyledi. Geçen sezon Fener?de forma giyen Tomas?la Galatasaray da ilgileniyordu.

trapezus61
27.07.2004, 09:00
Arkadaslar maalesef bu haberin asli yok. Galatasaray araya girerek Tomasa ve vicenza ya daha fazla para teklif ettigi için bu transfer gerçeklesmedi. Ama henüz cinconlada resmi bir anlasma yapilmadi.

Hadi artik Baskan bir kerede biz su eziklerin elinden bir topçu alalim. Ekonomik olarak bitmis cincona karsi bari bunu becerin. TRABZONSPORUN Tomas gibi bir oyuncuya çok ihtiyaci var...

Harun-61
27.07.2004, 09:01
basliycam yaa, biz bir oyuncuyu istesekde onlöar karismasa...!

ozcan_asanoglu
27.07.2004, 09:01
karadeniz gazetesi tomas'in gs. ile anlasmak üzere ist.a gelecegini yaziyor...ins. sizin dediginiz çikar...thomas bize çok faydali olur...asrica ben de emre'nin alinabilirse gelmesinden yanayim...adam nereye gitse canla basla oynayan, ileri geri konusmayan isini yapan bir adam..özel hayati istikrarli...aysun kayaci hanimla kim bu kadar uzun süre çikabilirdi...tolga,erdinç,volkan, thomas,emre, emrah,tayfun,karel, selim...bu adamlarla üç cephede birden çok rahat savasilir....

Akin-61
27.07.2004, 09:03
bu dakikadan sonra Toman alabilecegimiz en iyi futbolcudur.

Guests
27.07.2004, 09:03
durun ya tam heyecanlandik adami gese kaptirirsak kan çikar vala istanbulda

ozcan_asanoglu
27.07.2004, 09:39
arkadaslar del bosque, okan koç, sinan, kaan dobra'nin gönderilmesini istedi..okan ve sinan'i biz de istemistik ama onlar kargalari tercih etmisti degil mi, yanilmiyorum...simdi küme düsmemeye oynayan bi takima giderler kendilerinden öncekiler gibi..seneye kimse adlarini natirlamaz...ne güzel oldu onlara, söyle derin bi ooooooohhhhh demek istiyorum...

Guests
27.07.2004, 09:41
okan koçu istedigimizi hatirlamiyorum. ayrica okan koç gençlerde tek kelimeyle süper oynuyordu ama lucescu onu oynatmadi simdide bitti sanirim.

Guests
27.07.2004, 10:25
eger bizim baskanimiz özhan canaydina rica ederse tomasi aliriz. özhan baskan çok centilmen biri. okan buruk. önder turaci. deniz baris. ve daha bir çok isimde takimlara öncelik birakmisti bi kerede bize yapsin centilmenlik ;))))))

Can-i-bus
27.07.2004, 10:43
gaysarayin parasimi varda tomasa 1 milyon ? veriyolar.

Bordomavi08
27.07.2004, 10:53
150 milyon dolar borcu olan çulsuzlara bu adami kaptirmamak gerekir. Ayrica bizim baskan Cuma günü sözlesme yapiyoruz dedikten sonra futbolcunun aklini çelmeleri SEREFSIZLIK. Fb nasil gelecek diyoruzda bu gs ve ergun isimli kani bozuk nasil gelecek TRABZONSPOR MABEDINE?

Özkan Erdem
27.07.2004, 12:00
NTV de Atay Aktug çikti havaalaninda Tomas ile anlastik dedi. Küçük pürüzler halledilirse cuma ve ya cumartesi imzaya gelecek dedi.. Insallah bir aksilik çikmaz, çok iyi bir transfer..

trapezus61
27.07.2004, 12:02
Hiçkimse kusura bakmasin ama bu durum bizim yönetimin isbilmezliginden kaynaklaniyor. imzayi attiracaksin kardesim. Okadarr. 3 ezigin el attigi hiçbir transferi gerçeklestiremedik bigüne kadar. YETER ARTIK... TRABZONSPORU iyice küçültmeye basladilar... Bir kerede basladiginiz isi bitirin be kardesim... SABIR SABIRDA NEREYE KADAR??? GÖÇMÜS EZIKSARAY BILE SIZIN ELINIZDEN TOPÇU ALACAKSA O KLUPTE NE DIYE OTURUYORSUNUZ???

Guests
27.07.2004, 13:00
NTV de Atay Aktug çikti havaalaninda Tomas ile anlastik dedi. Küçük pürüzler halledilirse cuma ve ya cumartesi imzaya gelecek dedi.. Insallah bir aksilik çikmaz, çok iyi bir transfer..

Eger olursa havalimaninda fener formasiyla bir karsilama yapmak sart! Trabzon'a ilk adimini formaya basarak atmalismileys/smiley1.gif

Muhalif
27.07.2004, 13:07
hayirlisi ama ben yine de yabancinin alternatif degil direkt katki yapacak olmasindan yanayim.. iyi bir erdinçi tomas a tercih ederim.. neyse alinabilirse gelsin, bulunsun.. bu arada eziktasin yollayacagini söyledigi genç bir çocuk var ümit aydin.. o çocuk bizde is yapar.. tam ziya hocalik.. umarim onu siiyiririz aradansmileys/smiley2.gif

slmlar..

Adnan
27.07.2004, 13:39
Sevgili Besini mevsim nickli arkadas,Del Bousqe'nin Ümit AYDIN'i çok begendigini hatta geçen yil neden oynatilmadigina hayret ettigini TV'de spor haberlerinde dinledim.O çocugu hayatta birakmazlar.Yoksa senin de dedigin gibi ço iyi bi kumas..

trapezus61
27.07.2004, 14:01
TRANSFERDE BU KADAR BECERIKSIZ OLUP DA TRANSFER KONUSUNDA EN ÇOK YAZI YAZAN( 61 SAYFA) TEK TAKIM BIZIZDIR HERHALDE...

SU SON TOMAS OLAYINDAN SONRA ÇOK AMA ÇOK SINIRLENDIM BEN...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

dinceraydogan
27.07.2004, 14:22
Tomas Cimbom da

kaynak : CNN Türk

Özkan Erdem
27.07.2004, 14:23
yapmayin abi baskanin agzindan duydum NTV de Tomas ile anlastik diye..

dinceraydogan
27.07.2004, 14:27
CNN dedi ben ne yapiyim zaten bu sene kime el attiysak hayirlisyla gelemedi gitti...

Özkan Erdem
27.07.2004, 14:28
CNN ye kalsaydi Aurelio bu pazartesi bizdeydi.. Yavas alsin ezikler..

ozcan_asanoglu
27.07.2004, 14:34
abi suralardan bi hayirli haber almayacak miyiz ya..su "61" sayfanin hatirina bi adam alir bea....

su gs., bjk neyine güveniyor anlamis degilim...bir sürü borçlari var ortaliga para saçiyolar..nasil olsa vergi ödemiyorlar, sikistilar mi ankarada kapi kapi dolasip vergi affi vs. islerini hallediyorlar....böyle adi siyasetçi ve bürokratlar oldukça bu çark böyle döner...

l-m
27.07.2004, 14:37
cenene mi söyledi?

Cnn gese-Sebat maçinin gollerini söylerken geseninkileri su su su atti dedi haberi bitirdi.adamlar sebatin 3 golünü söylemeyi bile içine yediremiyor.tomasi bize vermezler diye tahmin ediyorum,o yüzden imzayi bize ya da baskasina atana kadar basina inanmam.

denizgrsy
27.07.2004, 15:10
thomas galatasaray da...öglen haberlerinde tv8 haberi;TRABZON yönetimi thomasa 300 bin dolar ,kulübüne 500 bin dolar vererek el sikisti, thomas cuma günü imza için TRABZONA gelecekti ancak bunu duyan galatasaray yönetimi araya girdi ve thomasa 1 milyon dolar kulübüne de 500 bin dolar vererek el sikisti!!!

buyrun burdan yakin,neyse bisey demiycem...bekleyelim bakalim...

Bordomavi08
27.07.2004, 15:18
Yaziklar olsun böyle yönetime! Milletin samar oglanina çevirdigi,alay konusu olan ve kendi taraftarlarinca gazetelere isyan ilanlari verilen çulsuz bir takimla bile bas edemedik! Bundan sonra transfer filanda kalsin. Tomas tam bize göreydi. Hem çok önemli bir eksikligi giderirdik hemde taraftara hava gelirdi. Alsinlar Karel gibi çitkirildimi oynatsin dursunlar. Defansta iyi bir alternatif olur dedigimiz Selim bile 2 ay yok! Sen oyna Karel sen oyna. Yine yak takimi! Samar oglanlari bile bizi samar oglani yapti!

murat
27.07.2004, 15:28
ben sunu merak ediyorum, Ergun Gursoy serefsizi avni akere girdiginde yine bizimkiler alkislicakmi veya Hakan Sukuru tribune cagiracakmi ?? Ulan bu GS Fenerden 1000 kere daha kotu ama millet anlamiyor tam cirkef tam yahudi takimi.....

FEDAİ
27.07.2004, 15:41
Siyah-beyazli kulübün asbaskani ve futbol sube sorumlusu Kivanç Oktay, AA muhabirine yaptigi açiklamada, teknik heyetin gönderilecek oyuncular konusunda kendisine rapor verdigini ve bu dogrultuda Yasin Sülün, Ümit Aydin, Sinan Kaloglu ve Okan Koç'un yeni sezonda kadrolarinda bulunmayacagini söyledi

mlyt son dakika geçti.emre listede yok.ümit olsa keske...

l-m
27.07.2004, 15:47
Ya arkadaslar daha transferler bölümüne birse yazmayalim.Nedir bu ya?Nasil bir olay?gese kimdir bizimkilerden topçu kapiyor?Real Madrid'e böyle mi kafa tutacagiz 3.turda?Yazik,bu taraftara yazik,bu teknik direktöre yazik...Ben de niye maça gitmiyorsunuz diye millete çatiyorum...smileys/smiley7.gif

Bordomavi08
27.07.2004, 15:59
Baskanimiz sevgili okul arkadasi Ergun Gürsoy hakkinda ne diyecek çok merak ediyorum? Ibrahim Ege'yi yönetim muhalefetine ragmen bir kalemde silen baskanimiz çok sevgili okul arkadasini silecek mi? Ve bizim taraftarimiz önümüzdeki sene yine o stadda adam diye oturan kepaze Gürsoysuzu Trabzon il sinirina sokacak mi?

Külünkoğlu
27.07.2004, 16:14
kudurturlar adami.. Bu yönetim su almaya basladi haberiniz olsun. Transfer tam bir fiyasyo... açilis rezil rüsva.... Allah sonumuzu hayir etsin...

FERO61
27.07.2004, 16:20
THOMAS TRABZONSPORDA

KAYNAK TRABZONHABER

schumi
27.07.2004, 16:22
ben sunu merak ediyorum, Ergun Gursoy serefsizi avni akere girdiginde yine bizimkiler alkislicakmi veya Hakan Sukuru tribune cagiracakmi ?? Ulan bu GS Fenerden 1000 kere daha kotu ama millet anlamiyor tam cirkef tam yahudi takimi.....

+1967

Emorfo
27.07.2004, 16:25
Vahim bir durum..

Bordomavi08
27.07.2004, 16:51
Resmi bir açiklama var mi diye resmi siteye baktim! Resmi açiklama Nefise Karatay hakkinda var. Koskoca Trabzonspor kulubü bir mankeni haber yapiyor.

Emorfo
27.07.2004, 16:53
Öyle deme yeni transferimiz Nefise :)

FEDAİ
27.07.2004, 17:16
MSNBC DE SON DAKIKA HABERINE GÖRE THOMASHAVALIMANINA INMIS FAKAT HIÇBIR AÇIKLAMA YAPMAMIS.AMA BASLIK'THOMAS CINCON IÇIN ISTANBUL'DA'

ozcan_asanoglu
27.07.2004, 17:20
ne yapsin yönetim, 500 bin dolara anlasmis, cincon çikip 1 milyon veriyon bizimkiler 1.5, 2 milyon mu versin...cincon çulsuzu bu parayi nasil verecek, ertelettirecegi, af ettirecegi vergilerden verecek nerden verecek..genel olarak transferde sinifta kaldi yönetim ama burada en az suçlu yönetim...

CaMoKa
27.07.2004, 17:25
Bence thris yanlis transfer agir olmasi iyi top kullanma özelligini kapatiyor bakalim insallah yaniliriz ayrica neden eldeki geçleri kullanmiyoruz bu arada Okan Koç düsük maliyete verilecekmis bence Ziya hocamiz onu canavar yapar alinmali

Ahmet Erkan Sezgün
27.07.2004, 17:25
Selamlar,

Thomas komusu tam bir bilmece olmaya basladi,diger transferlerimiz gibi ! Suan için bu konuda çok fazla yazi yazmayacagim,çünkü olay tam bir çözülsün görecegiz o zaman neyin ne oldugunu ama kisisel tahminlerim var tabii,fakat dedigim gibi bir sonuçlansin bakalim.Yalniz surasi bir gerçek egerki Trabzonspor Baskani bir oyuncu için anlastik,sözlesme yapacagiz diyorsa bu haber %100 dogru olmali,aksi halde o Baskan ve yönetim o makamda oturmamali asla.Ben herhangi bir kulüp degilim ben türk futboluna adimi altin harflerle yazdirmis,Istanbul Dükaligini yikmis bir kulübüm ve en önemlisi ben Türkiye'nin En Büyük Kulübüyüm.Bunu bazilari anlamak istemeyebilir ama tarih denilen kavram hakkinda en ufak bir bilgileri var ise bunu onaylar,onaylamayanlar ise zaten tarih denilen kavramdan bi haber sahislar ve kurumlar.Böyle bir kulübün Baskaninin agzindan çikan hersöz degerlidir ve kiymetlidir,ayrica senettir.Benim Baskanim bu böyle diyorsa o öyle olmali,yoksa sadece gaza getirmek,oyalamak için yapiyorsa bunu tez elden o koltukdan inmeli.

Gerçek futbol tarihi benimle baslar ve ben var isem devam eder.Ben Sampiyonluklarimi 4 takimla oynayarak kazanmadim,ben Sampiyonluklarimi siyasi baglantilarla kazanmadim,ben Sampiyonluklarimi Federasyon,hakem oyunlari ile kazanmadim.Ben Sampiyonluklarimi rakiplerimi sahada eze eze yenerek kazandim.Ben Trabzonspor'um,ben milli takimi besledim yillarca,ben Ülke futboluna pozitif degerler verdim her zaman,kendini büyük zanneden zavallilar gibi türk futoluna ihanet etmedim asla.Ben buyum isde,benim Baskanimda bunlarin bilincinde olacak ve söylemlerine dikkat edecek,söyledigi sözlerle yeri gögü inletecek ve bedeli ne olursa olsun o isi yapacak.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

CaMoKa
27.07.2004, 17:27
bence thomas disiplinsiz olsada alinmali çünkü defansta sikinti var hem ziya hoca onu kedi yapar

CaMoKa
27.07.2004, 18:01
Ben inanilmaz ROMASCHENKO hastasiyim gönderilmesine cok üzüldüm bence geri gelmeli

Bordomavi08
27.07.2004, 18:13
Eger Tomas o çulsuzlara giderse;Tomas'i aldik Cuma günü sözlesme yapacagiz diyen baskanimiz ISTIFA etmelidir. Bu kadar rezillik yeter artik. Alay konusu ve samar oglani bir takim karsisinda madara olmanin karsiligi makami terketmektir.

Guests
27.07.2004, 18:17
Eger Tomas o çulsuzlara giderse;Tomas'i aldik Cuma günü sözlesme yapacagiz diyen baskanimiz ISTIFA etmelidir. Bu kadar rezillik yeter artik. Alay konusu ve samar oglani bir takim karsisinda madara olmanin karsiligi makami terketmektir.

Peki "Istanbulsporlu Musa" olayina ne demeli?? Kulübün resmi web sitesinde imzatarihi bile verimisti ya??smileys/smiley18.gif

Bordomavi08
27.07.2004, 18:21

Peki "Istanbulsporlu Musa" olayina ne demeli?? Kulübün resmi web sitesinde imzatarihi bile verimisti ya??smileys/smiley18.gif

Musa olayinda en azindan kulübü vermekten vazgeçti. Bugün Tomas'i kulübü vermese diyecek birsey olmaz. Ama sen Tomas'i aldim Cuma günü anlasma yapacam dersen ve ertesi gün elin çulsuzlari o adami kaparsa o zaman UTANÇ verici bir durum var demektir. Musa bir hataysa bu bin hata! Bu resmen bir rezalet.

TANER1977
27.07.2004, 19:15
<T>
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">smileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifarkadaslar affiniza siginarak bu sayfadaki sikayetlerinizi basiretsizler basligini yazarak gönderene trabzon taraftarlari diyerek yönetime mail attim dikkate olmalarini önerdim aksi takdirde daha ilk haftadan pretestolara baslancagini istifa seslerinin yükselecegini yazdim.............smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>

ts_fan
27.07.2004, 20:44
yönetimi en içten dileklerimle tebrik ediyorumsmileys/smiley32.gif...herseyde oldugu gibi son olarak tomas transferinde de çuvallamis görünüyorlar tabii son dakika haberlerine göre...böyle devam edin sevgili yöneticilerimiz, 150 trilyon borcu olan geyse bile elimizden futbolcuyu söküp aliyorsa hemde baskan A.A:'tomas'la ve klübü ile her konuda anlastik cuma günü imzaya geliyor' dedikten sonra bu taraftar bunlarin hesabini sene sonunda alinacak sonuca göre soracaktir ve kesinlikleböyle burda yaptigimiz gibisessiz birtepki olmayacaktir...Trabzonspor'u en az benim kadar seven tüm kardeslerimden ve abilerimden özür dileyerek bu yaziyi yazmis bulunuyorum...

TRABZONSPOR HEPIMIZIN SEVDASI, BURAYA YAZAN HIÇKIMSE TAKIMIZIN KÖTÜLÜGÜNÜ ISTEYIP YAZMAZ...

SAYGILAR...

tsakrep61
27.07.2004, 21:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Riga?ya giderken uçakta yaptigi açiklamada, Geçen sezon Fener?de forma giyen Tomas?la anlastiklarini söyledi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>27.07.2004</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Baskani Atay Aktug, Riga?ya giderken uçakta yaptigi açiklamada, Vicenza kulübü ve Tomas?la her konuda anlasmaya vardiklarini, bu futbolcuyla cuma günü sözlesme imzalayacaklarini söyledi. Geçen sezon Fener?de forma giyen Tomas?la Galatasaray da ilgileniyordu. </TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.fanatik.com.tr/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.fanatik.com.tr/images1/futbol/trabz&#111;n/tomas1905.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ts_fan
27.07.2004, 21:42
kardes yok öyle bisey kaptirdik tomas'i...smileys/smiley7.gif

dinceraydogan
27.07.2004, 22:59
Baskanimizin cuma günü gelip imza atacagini söyledigi Thomas bugün(sali) Türkiyede cimbomlu yöneticlerle görüsüyor.Büyük ihtimalle yarin imza atacak. Geçmis olsun.

Transferde skandallara devamsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
27.07.2004, 23:29
eger gs daha cok para veriyo diye onlara gidiyosa devolsun gs ozaman gs bize iyilik yabmis oldu ne oldugun görürüs

ts_fan
27.07.2004, 23:34
ne alakasi var kardesim???bizim yönetim is bilmez oldukça biz daha çok kedi ciger muhabbeti yapariz...

Özkan Erdem
27.07.2004, 23:39
adam tabiki çok para verene gidecek.. Bakalim Atay bey nasil yalanlayacak bu isi, agzindan dinledigim cuma günü geliyor lafi hakkinda cuma günü bir açiklama gelecek mi..

Bu arada galatasaray tomas in kulübüyle anlasmaya çalisiyormus, tomas bugün 6 saat galatasaray in tesislerinde kalmis ve simdi bir otele yerlermis.. Derim ki bi bekleyelim, bu herif imzalarsa yarin imzalar, imzalamazsa bence bizde.. Ama bu galatasaray ,ama bu ergun gürsoy çikip da trabzon ve trabzonspor hakkinda tek kelime edemez..

unyelimetin
28.07.2004, 02:18
Az önce izledigim haber programlarinda GS'nin Tomas ile görüsüp anlastigi,imzanin yarin veya ertesi gün atilacagi söylendi.Trabzonspor'un T'sinden bahsedilmedi bu konuda.Bizim baskan cuma attiracakti imzayi herhalde mübarek gün diye.Elin oglu mübarek gün falan beklemiyor,persembeden bagliyor isi eyy baskan.

Gerçekten çok sinirliyim.Bu ruh hali içinde aklimdan geçen dogrulari buraya dökemek benim için çok zor.Ancak su kadarini söylemek istiyorum ki bu yönetim ne yazikki sinifta kalmistir.Yönetim futbolcular,teknik heyet ve taraftarin göstermis oldugu performansin altinda kalmistir!Bu yönetim yine yaziktir ki geçen yönetimden daha kötü isler yapmaktadir.Yeni yönetimin yaptigi en dogru is olan camia içi baris ortaminin saglanmasi idi onu da mahvettiler,simdi de transferde çuvalladilar.Bence bu yönetim kredisini bitirdi.

Yüce Allah askina diyorum daha büyük ask yoktur ki biz Alex'i mi istedik,Carew'i mi de alamiyorlar!Ist. takimlari ne kadar sasali transferler yaparsa yapsin gözümüz korkmuyor,biz takimimiza güveniyoruz ve geçen yil kisitli kadroyla neler yapabilecegimizi gösterdik.Bu takima direk katki saglayacak üç adam alsalardi yine sampiyonlugu son haftaya kadar kovalardik.E be kardesim bu kadar bir isi bile beceremeyekseniz niye talip oluyorsunuz yönetime hatta görev aliyorsunuz?

Cevabi açik;Trabzonspor ne yazik ki rant kapisi!Bu takimda Erol Tuna gibi geçmez para ile bes para etmez insanlar prim yaptilar.Devami vizyonda.

Bu arada sampiyonluk mu?

Fatih-Gökdeniz basta olmak üzere futbolcular insanüstü güçler sergilerse olursa olur.Olmazsa da oglumuzun çüküne diye düsündüklerinden artik adim gibi eminim.

Ama ben yilmiyorum.Çünkü biz takimi sampiyonluklar için sevmedik!

Son olarak takimimizdan giden ve gelen oyuncularin karsilastirmasini yaptim.Bakin orantiya...

Romasenko - Celaleddin

Sommers - Tjhis

M.Kahriman - M.Yalçinkaya

E.Toraman - Adem Koçak

I.Ege - ?

Ali Sen - ?

Gelen oyunculardan bir tek Adem is yapar yaparsa,gerisi hikaye.Hele büyük ugraslar sonucu alinan Tjhis tam bir bomba!Ziya Hoca aylarca Avrupa'yi karis karis dolasti,izledigi oyuncular alinmadi ama iki yöneticinin izledigi oyuncu alindi.Sonuç ortada.Futboldan anlayan arkadaslar bu futbolcunun isimize yaramayacagini anlamislardir.Yani uyum sorunu,ayagindaki yara falan bunlar hikaye.Çok agir bir futbolcu.I.Ege on basar bu adama.Celaleddin'in Romasenko'dan çok fazla bir fayda saglayacagini sanmiyorum.Üstelik romasenko bu yil çok daha yarar saglayabilirdi.M.Yalçinkaya'yi zaten biliyoruz.Konusmaya bile gerek yok!

Bonservis sorunu olmayan Batista'yi bile alamayan yönetimden gs'nin de talip oldugu bir futbolcuyu alabilmelerini beklemek zaten bir hayaldi. Ist. takimlari ile ayni futbolcuyu isteyipte bizim aldigimiz en son futbolcu Ünal'di sanirim.Yanilyorsam düzeltin.

Jimnastikçiler Okan Koç,ÜmitAydin,Yasin Sülün ve Sinan Kaloglu'nu kiraliga gönderiyor.Hadi alsin bakalim yönetim Okan Koç ve Ümit Aydin'i!

Nerdeeee,A.Gücü bile alir biz alamayiz!!!http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Bordomavi08
28.07.2004, 06:09
Koskoca Trabzonspor parasiz,çulsuz ve alay konusu bir takimin elinde oyuncak oldu. Baskanimizin bu konudaki tavrini,sevgili okul arkadasi Ergun Gürsoy denen adam bozuntusuna gösterecegi tepkiyi merak ediyorum. Yönetim kurulu bu rezaleti nasil açiklayacak?

dinceraydogan
28.07.2004, 08:18
Gecenin son haberi : Thomas Imzaladi. Geçti Bolunun pazari....

ozcan_asanoglu
28.07.2004, 08:46
evet thomas da gitti...yazik alinsa çok iyi olurdu...bu gs. adisini fenerden beter etmezsek......para yok pul yok saçiyorlar ortaliga, avrupa kriterleri uygulansa küme düsürülürdü...lanet olsun bu sisteme....

Guests
28.07.2004, 08:58
ya biz nasi olura bunlara oyuncu kaptiririz parali takim olan febe yada bejeke ye degilde çulsuz geseye oyuncu kaptiriyoruz rezalet bence

trapezus61
28.07.2004, 09:23
ARTIK YETERRR. SABIR MABIR KALMADI BENDE... BU KADAR BASIRETSIZ INSANLAR TOPLULUGU BENIM TRABZONSPORUMU YÖNETEMEZ.... DEFOLUN GIDIN BE KARDESIM....

Akın NAZİFOĞLU
28.07.2004, 10:36
beyler sakin olalim bende durumdan çok rahatsizim ama su gerçegi kabul edelim

bjk ve fb kendi bünyesindeki zenginler sayersinde istedigi herseyi yapabiliyor gs'nin arkasinda ise koskoca bir devlet var

bir düsünün yikilmasi talimati verilmis bir stada tekrar dönüyorlar acaba bu sene avrupada olsalardi o stadi uefaya kabul ettirebilirlermiydi.

ayrica gs'nin esas finans kaynagini(özellikle transfer bütçesinde) sisli ve bakirköy gibi türkiyenin en zengin iki belediyesinin kayit disi bütçeleri olusturuyor.

adamlarin uçan kusa bile borçlari varken transfer yapabiliyorlar çünkü borçlari sürekli vade farksiz erteleniyor. peki bu ertelemeler neye göre yapiliyor veya kim bu talimati veriyor.

tomas konusuna gelince

aslina bakarsaniz bende pek umutlu degilim artik ama çikmadik candan umut kesilmez demekten baska çarem yok.

bu arada bazi gazetelerde ziya hoca istifadan döndü haberleri çikiyor inanmayin

ziya hocanin babama dedigi laf aynen su?

"ben bu sehre sampiyonluk yasatmadan burada benim isim bitmez"

yönetim aslinda en büyük hatayi sezon sonunda heinz' imza attirmadiginda yapti.avrupa sampiyonasindan sonra adamin degeri 5'e katlandi

My
28.07.2004, 10:48
Beni en çok üzen konu transfer olur veya olmaz o ayri bisiide baskanin ikide birde bi açiklama yapipta sona bu açiklamanin fos çikmasi. Artik söyledii biseye süpheyle bakar olduk. Koskoca Trabzonspor klübünün baskani bu duruma düsmemeliydi. Ilk baslarda ki o agir basli, akli basinda, güvenilir baskan görüntüsü kalmadi artik...!!!

Tomas konusuna gelince; eger denildii gibi adamlar hakatende bizim verdiimiz paranin 2 - 3 misli para vermisse birincisi oha yane o kadarda etmez ve ayrica baskan gelecek imzaliyacak dediyse Tomas' lada anlasmis olacak ki böyle diyor. Ama Tomas' ta fazla paraya tav olup verdii sözü ezip ha bu kedi bozmalarina gidiyorsa varsin s.....in gitsin...!!! Böyle adamlarin zaten bize faydasi olmaz derim bennn...

Harun-61
28.07.2004, 11:11
sedat, musa, tomas v.s., biz anlasiyoruz adamlar son anda elimizden aliyorlar...

ozcan_asanoglu
28.07.2004, 11:15
............

bjk ve fb kendi bünyesindeki zenginler sayersinde istedigi herseyi yapabiliyor gs'nin arkasinda ise koskoca bir devlet var.

.............

adamlarin uçan kusa bile borçlari varken transfer yapabiliyorlar çünkü borçlari sürekli vade farksiz erteleniyor. peki bu ertelemeler neye göre yapiliyor veya kim bu talimati veriyor.

...........

sen söylemedin ama ben dayanamacagim, bu gs. camiasi yahudi dönmesi sabetaylarla ile doludur, masonluk da cabasi...birbirlerini nerde olsa bilirler,tanirlar...iki eli kanda olsa yardima kosarlar...onlarin borçlari biz de olsa simdi ikinci ligdeydik...devletin,ekonominin her kösesinde bunlar var...ben de olsam borçlanir dururdum ne olacak...

Harun-61
28.07.2004, 11:21
Galatasaray, Trabzona geldimi yine alkis alacakmi ????smileys/smiley18.gif