PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Transferler(2004-2005)

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8

Harun-61
06.07.2004, 12:21
Geçen yil bu zamanlar bu sayfalarda ayni elestiriler eski yönetime getirilmisti.Maxim ve agustine transfer edilincede herkes sampiyonluk havasina girmisti.onlardan yeterli verim alinamadi bu gerçek ama bu gerçegin sorumlusu yönetim degil.simdi bu tür bir transfer kesin olurmu bilemeyiz ama olursa burdan yönetimi taslayanlar mahcup olacak.ayrica elestiri yaparken herkesin biraz daha ölçülü olmasi gerek

EmrahYalçınalp
06.07.2004, 12:28
Geçen yil bu zamanlar bu sayfalarda ayni elestiriler eski yönetime getirilmisti.Maxim ve agustine transfer edilincede herkes sampiyonluk havasina girmisti.onlardan yeterli verim alinamadi bu gerçek ama bu gerçegin sorumlusu yönetim degil.simdi bu tür bir transfer kesin olurmu bilemeyiz ama olursa burdan yönetimi taslayanlar mahcup olacak.ayrica elestiri yaparken herkesin biraz daha ölçülü olmasi gerek

Maxim ve Agustine çok iyi iki örnek. Simdi, meselaZafer Biryol'u ve Murat Hacioglu'nu almis olsak iyi transfer yaptik diyecektik. Ama ikisi de -geçen sene Maxim ve Agustineörneklerinde oldugu gibi- takima katki yapamayabilecekti. Herseyden önce bizim geçen seneki takimimizda bu 3 ezikle kafakafaya oynar. Ama transfer yapilmasin mi? Tabiki yapilsin, hem de bir an önce... ama olayin ilk boyutunu da göz önünde bulundurmak lazim...

Can-i-bus
06.07.2004, 12:54
Paran yoksa olmuyor iste.

Medya artik tabii bizim transfer haberleri hemen verecek, senye sampiyonluga oynuyoruz, sampiyon ligine katilabiliriz.

Simdi bizi 3 büyükler gibi tutuyolar, onlar para verdinmi aliyolar, medya haberlerimizi vermesse demekki siradan anadolu takimi olmussuz demektir.

Magnolia
06.07.2004, 12:55
Klübümüze güvenip bekleyelim,henüz transfer dönemi kapanmadi.Trabzonspor'umuza her kosulda güveniyorum ve Sampiyonlar Liginde basarili olacagimiza inaniyorum...

Transfer tahminleri ile kendimizi yipratmaktan baska birsey yapmiyoruz.Ne kadar çok konusursak -olmayan transfer-üzerine o kadar umutsuzluga kapiliriz...

Can-i-bus
06.07.2004, 12:56
Trabzonspor gündemindeki isim Marco Aurelio transferi ile ilgili tüm gerçekleri Karadeniz'e açikladi. Sari-Lacivertli camiada tartisilmasinin ardindan "Artik Fenerbahçe defterini kapattim" diyen Brezilyali oyuncu, "Yönetimin bana 1 yabanci kaleci alacaklarini söyleyerek, kulüp bulmami istedi. Aslinda bunu bekliyordum. Daha önce Trabzonsporlu yöneticilerle görüstüm ve gönderilirsem sadece Bordo-Mavili takima gidecegimi söyledim kendilerine" dedi.
Marco, "Suanda yabanci kaleci alinmadigi için idmana çikiyorum ve gelismeleri izliyorum. 2-3 gün içinde transferim netlesecek. F.Bahçe Yönetimine de söyledigim gibi ayrilirsam sadece Trabzonspor'a giderim. Onlar da buna sicak bakiyor. Yeniden Bordo-Mavili formayi giymek çok istiyorum. Trabzon'daki sicakligi açikca sampiyon oldugum halde burada bulamadim" dedi.

metehan
06.07.2004, 13:06
Insallah bize gelir.

Harun-61
06.07.2004, 13:15
Trabzonspor gündemindeki isim Marco Aurelio transferi ile ilgili tüm gerçekleri Karadeniz'e açikladi. Sari-Lacivertli camiada tartisilmasinin ardindan "Artik Fenerbahçe defterini kapattim" diyen Brezilyali oyuncu, "Yönetimin bana 1 yabanci kaleci alacaklarini söyleyerek, kulüp bulmami istedi. Aslinda bunu bekliyordum. Daha önce Trabzonsporlu yöneticilerle görüstüm ve gönderilirsem sadece Bordo-Mavili takima gidecegimi söyledim kendilerine" dedi.
Marco, "Suanda yabanci kaleci alinmadigi için idmana çikiyorum ve gelismeleri izliyorum. 2-3 gün içinde transferim netlesecek. F.Bahçe Yönetimine de söyledigim gibi ayrilirsam sadece Trabzonspor'a giderim. Onlar da buna sicak bakiyor. Yeniden Bordo-Mavili formayi giymek çok istiyorum. Trabzon'daki sicakligi açikca sampiyon oldugum halde burada bulamadim" dedi.

ins. bu haber dogrudur !!!

sadece bordo mavi, unutamamis bizleri !!!!smileys/smiley32.gif

schumi
06.07.2004, 13:22
yaw inanmayin su yalancinin dedigine!!!! ayni dönemde üç takima imza atan herifin söylediginemi inaniyorsunuz, yapmayin Allah askina!!!!

Can-i-bus
06.07.2004, 13:23
bilmiyorum dogrumu insallah dogrudur, ama karadenizgazete`de yaziyor. Yani sadece trabzonun haberini ve diger karadeniz takimlarinin haberlerini veren gazete.

ozcan_asanoglu
06.07.2004, 14:56
geçmisi çok fazla kurcalamamak lazim,bir sartla o da bize karsi yapilmis bir asagilama, hakaret vs. bana göre aurelio öyle birsey yapmadi..fazla para veren vardi çekti gitti...siz biraz daha fazla verseydik belki geçen yil sampiyonduk...bu yil gökdenizin yaptigi gibi bize dokuz dogurtmadi aurelio...ki adam berezilyali..bizim öz be öz evladimiz bu nette ikinci en fazla sayfali topic çikartti...kisacasi, aurelio gelirse baska transfere gerek yok, feneri hem defans hem de ofansda toparlayan tek adamdi geçen yil...gelirse % 90 sampiyonuz bana göre...

U.Sadıkoğlu
06.07.2004, 15:19
Arkadaslar Biz Bu Kadar Transfer Yapacaksak Ne Yapacaz S.Ligindee

Özkan Erdem
06.07.2004, 16:10
Hergün bi yalan, igreniyorum artik gazetelerden.. Aurelio'ymus, unutmamismis, dönmesini çok isterim ama ona kizgin olmadigimi söyleyemem, hakliydi belki ama gitmemeliydi hele fenere.. Gelirse taraftarin gönlünü tekrar kazanabilir mi bilmiyorum ama insallah dönersin vedaha da çok pisman olursun gittiginekaraoglan

schumi
06.07.2004, 16:16
geçmisi çok fazla kurcalamamak lazim,bir sartla o da bize karsi yapilmis bir asagilama, hakaret vs. bana göre aurelio öyle birsey yapmadi..fazla para veren vardi çekti gitti...siz biraz daha fazla verseydik belki geçen yil sampiyonduk...bu yil gökdenizin yaptigi gibi bize dokuz dogurtmadi aurelio...ki adam berezilyali..bizim öz be öz evladimiz bu nette ikinci en fazla sayfali topic çikartti...kisacasi, aurelio gelirse baska transfere gerek yok, feneri hem defans hem de ofansda toparlayan tek adamdi geçen yil...gelirse % 90 sampiyonuz bana göre...

yani gökdenizle aurelloyu kiyasladinya helal sana!!!!!!

adam eski yönetime tamam anlastim bugün atarim yarin atarim babam brezilyadan gelince atacagim o da görsün diye diye bizi oyaladi ve b arada 2 takima daha imza atti ve gençlerdende avans almis adam!!! ve sende bunu bize 5 yillik imza atmis ve ona önerilen fiyatlarin yarisina imza atmis bir oyuncuyla kiyasliyon vall pes!!!!!!!

tigin
06.07.2004, 16:53
geçmisi çok fazla kurcalamamak lazim,bir sartla o da bize karsi yapilmis bir asagilama, hakaret vs. bana göre aurelio öyle birsey yapmadi..fazla para veren vardi çekti gitti...siz biraz daha fazla verseydik belki geçen yil sampiyonduk...bu yil gökdenizin yaptigi gibi bize dokuz dogurtmadi aurelio...ki adam berezilyali..bizim öz be öz evladimiz bu nette ikinci en fazla sayfali topic çikartti...kisacasi, aurelio gelirse baska transfere gerek yok, feneri hem defans hem de ofansda toparlayan tek adamdi geçen yil...gelirse % 90 sampiyonuz bana göre... Gökdenizle o yalanci çingeneyi kiyaslaman hiç dogru degil.

ozcan_asanoglu
06.07.2004, 17:03
arkadaslar,kiyas yaptigim seyleri karistirmayin....gökdeniz'in bizim gözümüzde degeri ne kadar yüksekse o kadar da kredisi vardi, onu kullandi...gökdeniz ile ilgili topicleri açik okuyun..bu kadar mi hafizamiz zayifladi...aurelio da bir yabanci olarak fazla para aldi gitti olay bu..o da çok az olan kredisini kullandi....tabiki sizin düsündügünüz anlamda onlari karsilastirmam...

serdarhoca
06.07.2004, 17:09
Aurelio'yu affederim, ne de olsa para için Brezilyalar'dan gelmis Türkiyeye. O kadar kinci olmayalim, kendimizi Marco'nun yerine koyalim.Elin Brezilyalisindan taraftar gibi düsünmesini bekleyemiz herhalde.

metehan
06.07.2004, 18:11
Aurelio yakinda bizdedir, simdiden söylüyorumsmileys/smiley1.gif

Muhalif
06.07.2004, 18:11
yöneticilerin yaptigi açiklamalarla bu kadar gaza geldik herhalde arkadaslar.. yoksa vergi borcu için para bulmaya ugrasan yönetimden 3-4 iyi transfer beklemek hata olurdu.. tamam yönetimi elestirmeyelim ama bunca sene sonra bu kadar iyi bir takim yakalamisken bu firsati kaçirdigimizi hissetmiyor muyuz? ve hayiflanmamiz ondan degil mi? yani trabzonspor un basarisi için öfke dökülüyor klavyemizden.. artik basarisizligi kaldiracak durumda degiliz.. ki bu yönetim,kadro ve ziya hocam bize basariyi tattirdi az da olsa.. simdi eger büyük takimsak daha fazlasini beklemek hakkimiz.. yok eger siradan takimsak kadroya hiç bir ilaveye gerek yok.. bu kadro en kötü 4.olur seneye.. tabi bu bize yeterse.. aradan bir de türkiye kupasi siyirdik mi uefa da garanti.. eh.. sampiyonluk için beklemeye devam ederiz ne var ki..

bebeklik,çocukluk,gençlik orta yaslara geldik.. ama gün oldu parali akilsiz kisiler, gün oldu akilli parasiz kisiler çarçur ettiler umutlarimizi.. ama biz inadina beklemeye devam edecegiz..ola ki hem parali hem akilli yöneticiler çikar birgün..

selamlar..

Can-i-bus
06.07.2004, 18:29
Bana aurelioyu yolamazlar gibi geliyor. taraftarlari bile gönderilmesini istemiyor, hersey dauma bagli.

Akin-61
06.07.2004, 19:42
aslinda alabilsek çok mükenmel olacak ama nerede... vermez fb :D

chota
06.07.2004, 19:57
Ya su düstügümüz durumlara bakin.Ziya Hoca degilmiydi her hafta sonu Avrupaya gidip futbolcu izleyen.Nerede bu oyuncular ve alternatifler.Yoksa Thijsmi izledi sadece o kadar hafta.

Öyle kendimizi Aurelioyla oyalamayalim.Adamin sözlesmesi devam ediyor.Gönderileceginide zannetmem.

Yönetim transfer konusunda her türlü sinifta kalmistir...

My
06.07.2004, 20:22
Az önce TRT de dinledim. Erdinç' in MR' i çekilmis. En az 1 ay yokmus. Tolga' nin da tendonundami yan baglarindami ne esneme varmis, Volkan' da aynen sakatmis smileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
06.07.2004, 20:51
Aurelio yakinda bizdedir, simdiden söylüyorumsmileys/smiley1.gif

nerden çikti bu kardes ?

Laz_61
06.07.2004, 21:49
Az önce TRT de dinledim. Erdinç' in MR' i çekilmis. En az 1 ay yokmus. Tolga' nin da tendonundami yan baglarindami ne esneme varmis, Volkan' da aynen sakatmis smileys/smiley5.gif

bu duruma göre tomasi alirlar.

Vato
06.07.2004, 22:22
37.sayfadaki yazimdan dolayi özür diliyorum.

ben bu isten anlamiyorum galiba , neyse kendimi beklemeye aldim.Artik kapsama alani disarisinda kaliyorum. Ve siradan bir takim oldugumuza inaniyorum artik , Sampiyonlar Ligi ve Sampiyonluk da herkese tatli rüyalar dilerim. Günde en az 10 saat uyumayi ihmal etmeyin ki bu rüyada o kadar uzun sürsün.

neyse simdilik bu kadar uykum geldi , erken yatayimda su rüyadan bende nasibimi alayim.

Saygilarimla

Emorfo
06.07.2004, 22:24
sen uyu ve sen inanma, sampiyon oldugumuzda sana haber veririz.

zahido
06.07.2004, 22:27
usta naaptin yaaa yönetimin becerisizliginden ötürü bu haldeyiz kimse mazimize leke süremez bu takim gökdenizi fatihi veya herhangi bi futbolcusunu biz birakmiyoruz dedikten sonra birakmadiysa hala daha büyükm takimdir defansa bi adam orta sahaya iki adam alinsa bu is biticek bu kadar ümitsiz olmayalim

Özkan Erdem
06.07.2004, 23:22
yahu insaf ya.. Sampiyonlar ligi elemesi oynayan takimin hazirlik maçlarini vermiyo da TV gidiyo Gs nin en dandik takimla maçini veriyo.. Nerde izliyecez transferlerimizi.. :)) Büyük transferlerimizi..

l-m
06.07.2004, 23:24
Vato büyüklügü sen vermedin sen alamazsin...Transfer olayinda basarisiz oldugumuz dogru ama bu hiçbir Trabzonsporluya "siradan bir takim olduk" lafini söyleme hakkini vermez.Lütfen bu konuda daha hassas davranalim.

Harun-61
06.07.2004, 23:47

yapma yaaa, defansta zaten adam yok smileys/smiley19.gif

Emorfo
07.07.2004, 00:11
Bir türlü sansizliklar yakamizi birakmiyor. Bu durumda Rizeli Kürsat transferi harika olurdu.

Transfer konusunda bu sene hiç iyi degiliz. Ben yine de karamsar degilim. Daha önceki senelerde 10 dan fazla transfer yapariz bunlardan anca 3 yararli olurdu ve her sezon sonu bir dünya futbolcu gönderiyorduk. Bu bakimdan is olsun diye transfer yapilmamasi sevindirici ancak hiç bir transfer olmamasi da içler acisi :) Taraftar transfer bekliyor ve en siradan futbolcuyu bile ya yararli olursa, çokta kötü degildir herhalde diyerek düsünmek zorunda kaliyor. Sene basinda herkes hem fikirdi ilk 11 de direk oynayacak 4 isim deniyordu. 2 si gerçeklesti diger 2'si ise ne olacak belli degil.

Ben yinede bu kadroya güveniyorum. Paf'tan gelen futbolculara güveniyorum. Almanya'daki maçtan sonra paf takimdaki futbolcularin mikrofonlara bu kutsal formayi giymek herkese nasip olmaz. Mutluyuz kalici olacaiz diyorlardi. Onlardaki o inanç bana güven veriyor. Paf takim çiksin oynasin yine de sirtimiz yere gelmez. Allah onlardan razi olsun.

Harun-61
07.07.2004, 00:14
abi yapma ne kürsat'i...! bu adam bizde oynadi, ne yapdi...birak gitsin GS'a. bam güm topu öne cekiyor...d'heane ondan (bence) kat kat iyidir !!!! hatda paf dakiler bile...!

Efrasiyab
07.07.2004, 00:41
Bir türlü sansizliklar yakamizi birakmiyor. Bu durumda Rizeli Kürsat transferi harika olurdu.

Transfer konusunda bu sene hiç iyi degiliz. Ben yine de karamsar degilim. Daha önceki senelerde 10 dan fazla transfer yapariz bunlardan anca 3 yararli olurdu ve her sezon sonu bir dünya futbolcu gönderiyorduk. Bu bakimdan is olsun diye transfer yapilmamasi sevindirici ancak hiç bir transfer olmamasi da içler acisi :) Taraftar transfer bekliyor ve en siradan futbolcuyu bile ya yararli olursa, çokta kötü degildir herhalde diyerek düsünmek zorunda kaliyor. Sene basinda herkes hem fikirdi ilk 11 de direk oynayacak 4 isim deniyordu. 2 si gerçeklesti diger 2'si ise ne olacak belli degil.

Ben yinede bu kadroya güveniyorum. Paf'tan gelen futbolculara güveniyorum. Almanya'daki maçtan sonra paf takimdaki futbolcularin mikrofonlara bu kutsal formayi giymek herkese nasip olmaz. Mutluyuz kalici olacaiz diyorlardi. Onlardaki o inanç bana güven veriyor. Paf takim çiksin oynasin yine de sirtimiz yere gelmez. Allah onlardan razi olsun.

faruk ne kürsati ya allahini seversen ben kürsatin ne bok oldugunu sahsen bu sene gördüm tatilini kusadasinda gecirmeye gelmis barin onunde it gibi oturuyo bikac kezde kafede gördüm yakindan serserinin teki valla bize oyle futbolcular yakismaz

lee ve musa olsaydi iyi olurdu ama ne yapalim

Özkan Erdem
07.07.2004, 01:05
Kürsat bize yakismaz be arkadaslar, idmanlarda takimdan ayri kosar, kendini bisey sanan serserinin teki.. Tomas yine gündemdeymis.. Erdinç isi çok kötü oldu ya.. Ama simdi olmasi daha ii oldu, transfer sezonu kapanmadan oldu, ya daha sonra olsaydi.. Gerçi adam alamayiz ya hadi neyse :)

Özkan Erdem
07.07.2004, 01:07
Bu arada Ankara Belediye dikkatinizi çektimi.. Bizim AliSen orda da oynayamiyacak.. Bir sürü transfer var..

serdarhoca
07.07.2004, 02:02
Yönetimin transfer konusundaki becerisine sadece " ÇÜSSSSSS " diyorumsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

Pek saygideger forum üyeleri, yüksek affiniza siginarak

13 yil sonra gelmis sampiyonlar ligi firsati için çaba sarfetmeyen. Ayrica çabaliyormus gibi gözüküp bizleri umutlandiran fakat daha sonra hayal kirikligina ugratan yönetimin transferdeki bu basarisizligina bir ÇÜSSSSSS de benden.smileys/smiley7.gif

Vato
07.07.2004, 04:52
Arkadasin bir tanesi sampiyon oldugumuzda beni uykudan kaldiracakmis, ama zahmet etmesin benim 6 yasindaki evladim beni her sabah uyandiriyor , kendisi benimle Trabzonspor un maclarini izliyor, ama su anda Sampiyonlugun ne demek oldugunu bilmedigi icin , büyüdügü zaman sayet bu arada Trabzonspor sampiyon olursa ne mutlu , fakat o da benim gibi kendisini Türkiye Kupasi ve 1-2 transfer haberiyle umutlandiracaksa yazik ki ne yazik.

Baska bir sorumda bu foruma katilan Sizlere cünkü yönetime ulasacak hesap soracak gücüm olmadigi icin , varsayalim ALLAH korusun , Gökdeniz ve Fatih sakatlik gecirdi , ve belli bir süre yoklar , hadi simdi bana umut bagladiginiz ve onlarin yerlerini doldurabilecek isimler söyleyin , ligin bitimine az kala Fatih bir sakatlandi , olanlari gördünüz.

bir Polyana masalidir gidiyor , kücük seylerden mutlu olantaraftarlara bu sözüm, hayatta duygulariyla hareket eden ve lise yillarindaki asklarinda takili kalmis , kücük karizmali insanlardan nefret ederim , parasizlik da öyledir , insani gariban birakir , her zaman bir seylerin ezikligini yasarsiniz, sakin bana "Paranin ne önemi var , mühim olan insanlik " gibi bos insanin midesini bile dolduramicak sözler sarfetmeyin sakin . Cünkü artik " Aheste cek kürekleri , mehtap uyanmasin " makamindindan biktim.

hala dedigim dedik:"Paran Tatliysa , cikolata yiyeceksin "

kelkitli29
07.07.2004, 07:55
Arkadasin bir tanesi sampiyon oldugumuzda beni uykudan kaldiracakmis, ama zahmet etmesin benim 6 yasindaki evladim beni her sabah uyandiriyor , kendisi benimle Trabzonspor un maclarini izliyor, ama su anda Sampiyonlugun ne demek oldugunu bilmedigi icin , büyüdügü zaman sayet bu arada Trabzonspor sampiyon olursa ne mutlu , fakat o da benim gibi kendisini Türkiye Kupasi ve 1-2 transfer haberiyle umutlandiracaksa yazik ki ne yazik.

Baska bir sorumda bu foruma katilan Sizlere cünkü yönetime ulasacak hesap soracak gücüm olmadigi icin , varsayalim ALLAH korusun , Gökdeniz ve Fatih sakatlik gecirdi , ve belli bir süre yoklar , hadi simdi bana umut bagladiginiz ve onlarin yerlerini doldurabilecek isimler söyleyin , ligin bitimine az kala Fatih bir sakatlandi , olanlari gördünüz.

bir Polyana masalidir gidiyor , kücük seylerden mutlu olantaraftarlara bu sözüm, hayatta duygulariyla hareket eden ve lise yillarindaki asklarinda takili kalmis , kücük karizmali insanlardan nefret ederim , parasizlik da öyledir , insani gariban birakir , her zaman bir seylerin ezikligini yasarsiniz, sakin bana "Paranin ne önemi var , mühim olan insanlik " gibi bos insanin midesini bile dolduramicak sözler sarfetmeyin sakin . Cünkü artik " Aheste cek kürekleri , mehtap uyanmasin " makamindindan biktim.

fatih sakatlandi mehmet yilmaz costu.

Vato
07.07.2004, 08:41
fatih sakatlandi mehmet yilmaz costu.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

mutlu oldun mu ? peki

polyananin kacinci sayfasindasin ?

madem Mehmet Yilmaz a bu kadar hastasin kac golü var gecen sezon?

bir daha ki sayfada polyana da, Augustine nin isminide görürsün,onuda yaz smileys/smiley36.gif

grandiose
07.07.2004, 08:46

burada tartisilan,küçük seylerden mutlu olabilip polyanacilik yapmak degil..transfer konusunda yönetimin ciddi bir basarisizligi var,biz bundan dem vuruyoruz.. alternatifsizlikten konusuyoruz..Trabzonsporumuzla ilgili konusurken kimse lise askindan bahsetmez.. sözünü ettiginiz sevgiyle! TRABZONSPOR sevgisi ayni kefeye koyulamaz..senelerce yapilan yanlis transfer politikalarini konusup vahlamak mi insani büyük karizmali yapar!!!!!yapilanlardan mutsuzluk duyuyoruz demek,asla Trabzonsporumuz için sizin gibi umutsuzluga düsmemiz anlamina gelmez.... yeterli transfer yapamadan geçirdigimiz bir sezonu, en az on bes tane futbolcu transfer edip hüsranla bitirdigimiz nice sezona degismem.. zira bu takim geçen sezon basinda da iddiali transfer yapamamisti.. sonuç: en azindan ilk defa sampiyonlar ligi kelimesini Trabzonsporumuz adina telaffuz ediyoruz..

ve ben bundan,yakin geçmisteki basarisizlik ve hüsranlarimiza inat MUTLULUK duyuyorum..

ozcan_asanoglu
07.07.2004, 09:03
arkadaslar genel olarak bi umutsuzluk havasi kapliyor bizleri maalesef...bu arada kimimiz daha fazla, kimimiz de daha az ümitsiz durumda...bana göre de bu kadro belki bir cephede basarili olur, iki cephede birden imkansiz...lig baslamadan takimin 3 de biri sakat, çarsamba pazar maçlar basladiginda bu artacak...kendi ligimiz daha uzun maraton, sonuna kadar zorlariz....fazlasi kesinlikle beklememek lazim...

Akin-61
07.07.2004, 09:20
yane Sl liginde Guruplara girsek yeter par aalsak biraz oradan Ligi kovalasak iyi idi..

CAFER ÖZER
07.07.2004, 09:25
Umutsuzluga kapilmamak elde degil

Arkadaslar geçen sezon takim iyi bir hava yakaladi ligi sonuna kadar kovaladi.ama 7 tane kart sinirindaki oyuncu kart görmedi Allahtan sakatlik olaylari fazla olmadi takim iyi gitti BU sezon transfer diye bir sye yok.2tane oyuncu aldik zaten 2 tanede gitti.Celalettin geldi ise MAXIM gitti.bence maxim kaliteli oyuncuydu.Bu sezon bu takimin su haliyle Sampiyonlar liginde oynama sansi yok.hadi ön elemeyi geçtik.ondan sonra ne olacak.hadi Sampiyonlar ligine katildik balli bir kura çektik diyelim.2 TANE sakat 1 tanede cezali oyuncu oldumu bittin.

YÖNETIMIN TRANSFER KONUSUNDA YAPTIGI HAREKET BIR ÇÜSSSSSS DE BENDEN

ya ilk defa Sampiyonlar ligine katilma sansi elde etmissin va katilabilirsen zaten 6 milyon usd cebinde 6.milyon usd ile 3 tane oyuncu alinmazmi.

1.ön elemede bizim rakiplerde olan siradan takim bile Transfer harekatin girismiz.bizde Yok AURELLO yu alalim yok su yok bu maçlar geldi çatti sonuç kocaman sifir.

Ben olsam AURELLO yu TRABZON a sokmam.o degilmiydi karektersizlik yapip Hem GENÇLER HEM F.B YE IMZA ATAN,O DEGILMIYDI bize kurus kazandirmadan defolup giden.(Tabi ÖZKAN in hatasida vardi ).AMA BEN karektersiz yönetici istemedigim gibi karektersiz oyuncuda istemiyorum.

Vato
07.07.2004, 09:46
sonuç: en azindan ilk defa sampiyonlar ligi kelimesini Trabzonsporumuz adina telaffuz ediyoruz..

[/QUOTE]

her 13 senede bir telaffuz edeceksek smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

ve hala Aston Villayi anlatacaksa büyüklerimiz, ve sonuc telaffuz dan ileri gitmeyecekse , o zaman bizim Atay efendininde hic bir telaffuz hakki yoktu basa gelirken "Dünya Takimi yapicam " diye.

ya bana bir Allahin kulu aciklasin yeter isyanlardayim arkadasim

neden Edirneden Ardahan a kadar olan Türkiyede adam gibi transfer yapilamadi , ne diye Avrupaya gidip gelmeler , bilet paralarina yazik .

madem is telaffuzdan ileriye gidemicek , nedir bu kendimizi kandirmamiz

Tv de bir yönetici cikti bizimkilerden yani adam bende fazla bir izlenim birakmadigi icin elemanin ismini bile aklimda tutmaya tenezzül etmedim.Allahim yok böyle bir sey adama soru soruluyor ; amcam hala eeeeee uuuuuu aaaaaa mmmmmmhh gibi laflar ediyor , ve ben kafayi yiyiyorum, balatayi kopariyorum, somut bir sey yok ortada ve oldukca abuk sabuk sabalak laflar etti , karizma sifir .

adamlar aktif olsalar bu kadar atip tutan Istanbul medyasinin agzini kapatirlar , ama yok kardesim yok , hala Volkan i aldik Tolgayi aldik. Saksaganin kuyrugu , üfürükten teyyare selam söyle o yare

tabi alacaksin mecbursun , senin görevin bu , bu is icin soyundun sen yoksa hic kimse senin akpak saclarinin hastasi degil .Gecmisinde futbolcumusda falan da filanda , bana ne ?

neyse icimden agiza alinmicak seyler geciyor ama Sizlere bu saygisizligi yapmayayim.

Saygilarimla

l-m
07.07.2004, 09:56
Vato bu kadar umutsuz yazilarindan ötürü sana kizmiyorum.Çünkü 2 sene önceki üslübumda yaziyorsun.Artik sampiyonluga bütün inancini yitirmis ve ulan 3 tane adam alsaniz sampiyon olacagiz havasinda.evet yönetim koca bir ÇÜSSS'ü haketti belki ama bizim yapabileceimiz neler onlari konusmak lazim.oturup aglamanin sirasi degil.kaldiki senin yaptiginisin kolayina kaçmak.yöneticilerimiz arazi mafyasi degil,natonun insaatçisi hiç degil,dolayisiyla azize gibi transferler yapilmasini bekleme,e onu yapamiyor bari istediklerimiz malatya,ankara vs.almasin,malatya kadar güçleri yok mu diyorsan YOK diyorum.maddi anlamda kötü durumdayiz.kaç tane taraftar forma aliyor,kaç kisi kombine aliyor.kale arkasi 5 milyon olmasina ramendolduramiyoruz,kale arkasina 20 milyon verenlerle yarisiyoruz.sampiyonlua 10 yil sonra bu kadar yaklasilan maçta 130 milyar stad geliri elde ediliyor.hep yönetim hep yönetim igneyi biraz da kendimize batiralim.

YÖNETIM TRANSFERDE BASARISIZ,BU KESIN AMA BUNU INSANLARI ITHAM EDEREK DILE GETIRMEYE HAKKIN YOK.SANKI BIZLER PARAYI BASIP ORTA SAHAYA FORVETE ADAM ALINMASINI ISTEMIYORUZ.GIDIP YÖNETIM BINASINI MI TASLAYALIM?

ARAGORN01
07.07.2004, 11:05
Burada ÇÜSSS yazanlarin kaçi kulübe üye ? Bizim üyelik ücretimiz 100 mia tl ve 24 mio tl yillik .... Adamlarin 2-3 mia tl.. Bizim kombinelerin kaçi satilmis durumda ve fiyatlari ne ???? eziklerin tüm biletleri bitti..Hatta sadece loca kiralari yillik bizim toplam stad hasilatindan fazla... Bu transfer basarisizligini biraz da taraftar olarak kendimizde ariyalim... Ben de bu transfer sezonunu koca bir basarisizlik olarak görüyorum ama bunda hepimizin suçu var....

Ikincisi , Erdinç'in su anda sakatlanmasina sevindim. Simdi mutlaka defansa adam gibi bir transfer yapilmak zorunda kalinacak.

murat
07.07.2004, 11:20
Yonetim ve Ziya hoca isini bilir.... panik yapmayin Allah askina,,,

ozzyfast
07.07.2004, 11:26
ÇÜSSS'cülerden biri olarak ben üyeyim.

ARAGORN01
07.07.2004, 11:44
Bu sitede üye görünen 1.400 civarinda kisiden üye olanlarin sayisi ben de dahil olmak üzere maalesef 5-6 civarinda..

ozzyfast senin üye olmana sevindim.

Ama sizce de 5/1.400 düsük bir oran degil mi ?

l-m
07.07.2004, 12:02
Maalesef öyle,iste mesele de burada.atip tutmaya gelince herkes kral.Kardesim madem paraniz yoktu ne diye geldiniz?Kardesim onun parasi olmayacakki sen vereceksin.su gs nin üyelii 4-5 milyar lira.bizimki 100 milyon yani bu rakami eziklerin yaninda söylemiyorum o kadar düsük ve hala sitedeki üyelerin sadece 4-5'i klube üye ama ahkam kesmeye gelince herkes atip tutuyor.fenere laf atiyoruz ama adamlar 5000 beles bilet veriyor onun disindakiler kale arkasinda 20 milyona maç izliyor.hadi Trabzondakilerin ekonomisi kaldirmiyor her maça 20 milyon vermeyi 100 milyon bulup üye de mi olamiyoruz klube?Bu sitede Trabzonda olanlarin orani %20'yi geçmez.Dierleri nerede?S.ligine girilemeyecegini biz de biliyoruz vato ama neler yapmaliyiz onu tartisiyoruz.yöneticiler konusunda sana hak veriyorum,çok bos adam var yönetimde.adamlarda icraat yok,stand açalim ücretsiz basinda duralim diye fikir yürütüyoruz adamlarda ses yok,protesto ediyoruz adamlarda ses yok,sonuç: tencere dibin kara,seninki benden kara.yönetim de taraftar da silkinmeli...

murat
07.07.2004, 12:28
MAY transfer yaptida ne oldu ??? birakin Allah askina bos konusmalari simdi, peki bu takim basarili olursa o cussss lafini kullananlarki bence cok ayip ediyorlar napcaksiniz ?? ozaman size cussssss derseler nolcak ??? ayni gokdeniz olayina dondu atip tuttunuz sonra vay be kocum falan laflarina dondunuz,,,,, eger bu yonetimide yarim seneyeyollarsak ozaman hicbasari bekleyemeyiz. biraz sakin....

Muhalif
07.07.2004, 13:02
üyelik konusunda arkadaslar hakli.. suan çalismadigim için üye degilim ama ins bir 10 gün içinde ise baslayacagim ve gelecek ay üye olacagim.. neyse bu kisim transfere ait sanirim.. mühim olan üyelik de degil arkadaslar.. basindan beri bir fikir atiyorum ortaya.. çözüm üretmeyip sadece elestirmeyin diyor bazi arkadaslar.. ben de diyorum ki büyük düsünmekle alakali hersey.. sl den takimlar gerçekten iyi para kazaniyor.. yönetim içinden 5-6 milyon dolar borç bulacak bir yönetici varsa çikip bulsun bu parayi.. o paraya en az 3 direkt oynayabilecek oyuncu aliriz.. Allah izin verirse sl ye girince gelen paralardan öderiz bu parayi.. hiç olmazsa naklen yayinlardan gelen paralarla ödenir yahu! sl ye giremesek de en azindan gelecek sene sampiyonlugun en güçlü adayi oluruz ki 20 senedir bekleyen bir taraftar için 5-6 milyon dolara kiyilir.. bakin bu sene 2. olduk basinda yazilanlara göre geçen yil satilan forma ve kombineler simdiden yakalanmis daha lige 1 ay varken.. düsünün sampiyon olsak ve avrupa da basariyi yakalasak taraftar ilgisi ne kadar artar.. ha eger 5-6 milyon dolar borç bulacak bir kisi yoksa bu yönetimde zaten 41 sayfayi bosa yazmisiz..

selamlar..

Tandogan
07.07.2004, 13:08
Bence Sampiyonlar Ligi'ne katilabilirsek(ki su durumda bu çok zor)bütün kulvarlari kaldirabilmemiz imkansiz gibi görünüyor.Kadro yeterince genis degil.

Ama sampiyonlar Ligine kalamazsak ligi sonuna kadar götürürüz.Yerli topçularin en iyileri, hatta en iyi iki tanesi bizde.

Ah iki tane direk oynayacak adam alabilsek isi bitirecegiz.Fakat ne is anlamadim hangi dala el attiysak kuruyor.

Laz_61
07.07.2004, 14:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. AURELIO TRABZONSPOR'A DÖNÜYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor gündemindeki isim Marco Aurelio transferi ile ilgili tüm gerçekleri Karadeniz'e açikladi. Sari-Lacivertli camiada tartisilmasinin ardindan "Artik Fenerbahçe defterini kapattim" diyen Brezilyali oyuncu, "Yönetimin bana 1 yabanci kaleci alacaklarini söyleyerek, kulüp bulmami istedi. Aslinda bunu bekliyordum. Daha önce Trabzonsporlu yöneticilerle görüstüm ve gönderilirsem sadece Bordo-Mavili takima gidecegimi söyledim kendilerine" dedi.
</TD></TR></T></TABLE>

denizci61
07.07.2004, 14:05
Iste Marco bizim bildigimiz Marco bu. Insallah gelir. zaten ihtiyacimizda var ona...

becanbauer
07.07.2004, 14:23
bence sadece marco trasferi ile her sey çözülmez.bence trabzonun 3 direkt oynayacak 2-3 tanade iyi alternatife ihtiyaci var

Özkan Erdem
07.07.2004, 14:38
Yalan o haber birakmiycak serefsizler.. Sizce yönetimimiz halen transfer çalismasi yapiyormu.. Bence 1 stoper almamiz artik Allah'in emri.. Erdinç de sakat, Tomas i alirsak yabanci kontenjanimiz kalmiyor, Aurelio' yu alirsak defansa kimi alacagiz.. Biri yalan olacak ama hangisi, bize yakisir ve iyi bir Türk stoper göremiyorum.. D'haene var derseniz, geçen maç rezaletmis.. Insallah Trabzonsporumuz adinaherseyinen güzeli ve hayirlisiolur..

FANATIK61
07.07.2004, 14:56
Bu arada Musa'nin transferinden vazgecildi. Son haberlere göre Ezikbahce Arjantinli Kaleci ile anlasti, yani Aurelio her an imzayi atabilir. Erdinc'de sakatlanmis gecmis olsun diyelim, Sampiyonlar Ligi Ön Eleme Maclarinda oynamicak. Acilen defansa alternatif transfer sart. Biz bunlari görüyoruz da yönetim halen uyuyor, anlamadim gitti yahuuu !!!

My
07.07.2004, 16:37
Yahu arkadaslar Aurellio' nun bize gelecegine hiç aklim ermiyor. Herseyden önce maddi sikintimiz olduu asikar. Ilk etapta savunmaya takviye yapacaamiz kesin gibi bisii bence. Tomas olacak gibime geliyor valla... Ama Aurellio' yu pek zannetmiyorum. Fener bu kadar aptal olamaz böyle futbolcuyu brakmaz...

Berk Akçay
07.07.2004, 16:48
marco gelirse gökdenizde rahatlar takimin orta sahasi gerçekten çok rahat bir nefes alir arkadaslar

chota
07.07.2004, 17:36
Birdefa Marco sampiyonluk primini almis degil.O primide almadan hiç bir yere gitmez.Adam Brezilyadan buraya para için gelmis.Yok öyle Türkiyede sadece Trabzonspora giderim diyor ya hep hikaye...

metehan
07.07.2004, 17:59
Bence fazla yoruma gerek yok. Basindan beri düsündügüm sekilde Tomas ve Aurelio'yu alarak transfer isini kapatmamiz lazim. Aurelio'yu FB'nin gönderecegini tahmin ediyorum, Tomas da bos zaten.

Musa'dan vazgeçilmesi de dogru, TS kimsenin oyuncagi degildir. Hiçbir futbolcu da TS'dan önemli degildir.

My
07.07.2004, 18:07
Tomas ve Aurellio gelirse harika olur valla...

Laz_61
07.07.2004, 18:55
Ali Sen bugün Ankaraspor ve Rizespor arasindaki hazirlik macinda ankaranin golünü atti..mac 1-1 bitti...insallah kendine gelirde birdahaki sezon icin en büyük Transferimiz o olur..

Laz_61
07.07.2004, 18:56
biran önce Transferler yapilmali yoksa Taraftar sabri tükenecek valla..

masteribo
07.07.2004, 20:53
insallah marco gelir bizim orta sha daha da guclenir hemde gokdeniz in yuku de azalir marco ile gokdeniz iyi bir ikili olur bence

erdinc olayi cok kotu oldu bence ama karel ilk macta onun yerini doldura bilir

Cemalettin Taşkın
07.07.2004, 21:38
bu saatten sonra transfer yapacamigimizi sanmiyorum. elimizdekileri tutabilsek bari.

Harun-61
07.07.2004, 21:38
Trabzonspor Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yilmaz, Musa Büyük´ün transferinden vazgeçtiklerini belirterek, ´´Musa Büyük defterini kapattik´´ dedi.

Özkan Erdem
07.07.2004, 22:18
D'haene Sebat a kirayaverilip sebattan Sedat i alacagimiz var son söylentilerde. Digerleri de Tomas, ve akil sir erdiremeyen arkadaslara sonuna kadar katilidigim Marco Aurelio.. Of of.. Sikinti basti..

Emorfo
07.07.2004, 22:19
Cm Osman bu duruma el atmali Cm'deki gelecek vaad eden futbolculari acilen yönetime bildirmek lazim :) Çogu tutuyor valla.

serdarhoca
07.07.2004, 22:32
Çüsssss cülerden biri olarak, üniversiteyi yeni bitirdigimi, elimden geldigince resmi ürün aldigimi ve ise baslar baslamaz ilk isimin de kulübe üye olmak olacagini belirtmek isterim. Bu forumdakiler beni bilir, kimse benden Polyannaci degildir ama görünen köye klavuz gerekmediginibirakin Polyannayi, Polyannanin sagir amcasi bile duydu.

Marco burayaaaaaa, Marco buraya hey...

serdarhoca
07.07.2004, 23:13
MAY transfer yaptida ne oldu ??? birakin Allah askina bos konusmalari simdi, peki bu takim basarili olursa o cussss lafini kullananlarki bence cok ayip ediyorlar napcaksiniz ?? ozaman size cussssss derseler nolcak ??? ayni gokdeniz olayina dondu atip tuttunuz sonra vay be kocum falan laflarina dondunuz,,,,, eger bu yonetimide yarim seneyeyollarsak ozaman hicbasari bekleyemeyiz. biraz sakin....

Bu takim basarili olursa ( ki öyle ümit ediyorum, çüsss diyorum diye basarisiz olmasini isteyecek kadar hain degilim çok sükür), inanin yönetimin pasifligine ragmen basarili olur. Ben yine sevinirim, takimimi desteklerim. Bana çüssss diyeceklere de bi sey demiyecem,çünkü onlara kendimi anlatamamisim. Kendimi anlatmak için de fazladan bir çana sarfetmeyecegim.

Ayrica bu yönetim de yollanirsa korkmayin hiçbir sey olmaz. Bu kulübün temelleri oturmustur. Sokaktan birini de basina koysan O da transfer yapmayarak kulübü yönetebilir. Aslinda kulübü asil yönetenler görünen kisiler degil. Kulübü gizli kahramanlar yönetiyor. Neyse biz devam edelim transfer muhabbetine...

Özkan Erdem
07.07.2004, 23:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA AURELIO SEFERBERLIGI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'da; Baskan Atay Aktug'un yani sira yöneticilerden Muammer Saka, Nevzat Sakar, Ömer Sari ve Süleyman Atal, Marco'nun isini bitirmek için yogun çaba harciyor. Trabzonspor yönetiminin, Marco için Fenerbahçe'ye 1 milyon dolar ödemeyi göze aldigi da ögrenildi.</TD></TR></T></TABLE>

hadi bakalim

My
08.07.2004, 00:23
Eger ha bu fener vede medyasi bu olayin cilkini çikarmazsa n'oluyim. Artik yine dinlemeye baslariz Gökdeniz geldi Gökdeniz gitti ohooo...!!! Adamlar sülük gibi valla bi ufacik igne deligi kadar yer bulmaya görsün bu yüzsüzler... Sevmiyorum abi bu takimi ya, hane GS ve BJK yi de hiç sevmem ama ha bu takim bu ülkede yozlasmis ne varsa onun temsilcisi diye baktiimdan gicik oluyorum anasini satiim...

peja
08.07.2004, 00:37
Marcoyu kolay vermezler!Eger verirlerse ilk aklima gelecek sey gökdeniztransferi içinsöz aldiklari olur.Gökdenizi olaya karistirmadan marco ile tomasi alsak bukadar kötü geçen transfer sezonu için güzel hattasüper olur.

murat
08.07.2004, 00:44
eger bu yonetimi sen secmissen(uyeler) onlarda yarim sezonda buyuk is basarmislarsa ve kendilerini ispatlamissa ve simdi transfere gerek gormuyorsa onlara guvenip sans vermek lazim cusss demek lazim degil, birkere cocukca bir muhabbet cussss muhabbeti..... bu yonetim zanki istemiyor trabzonspor basarali olsun birakinda adamlar isini yapsin. Elestirmek normal ama hemen tepki vermek ayip bence.

My
08.07.2004, 00:46
O kadarda diil bence illaki söz vererek alinacak diye bisii olmaz. Onlar ancak rüyalarini süsler ama gerçekler acidir. Alisirlar alisirlar smileys/smiley36.giftabii biraz daha aciycak ama zamanla geçer smileys/smiley36.gif

serdarhoca
08.07.2004, 04:32
eger bu yonetimi sen secmissen(uyeler) onlarda yarim sezonda buyuk is basarmislarsa ve kendilerini ispatlamissa ve simdi transfere gerek gormuyorsa onlara guvenip sans vermek lazim .

Ne yapmis ta kendini ispatlamis? Kusura bakmayin ama geçen seneki basarida en az pay yönetimindir.

Transfere gerek görmüyor ne demek? Çok komik, transfere gerek görülmedigi için mi bir sürü ülke gezildi ve Ziya Hoca 30 kisilik liste verdi? Pehh, yönetim bu ise talip oldugunda transfer dönemini düsünmüs olmasi ve ona göre planlar yapmis olmasi gerekiyordu. Yönetimdeki kimse bulunmaz hint kumasi degildir. Simdi Özkan Sümer'e ve yönetimine kizmaya basladim, kulübü parasiz buralara kadar getirdiler, sonra da herkes "baksaniza, bu isi ben de yapabilirim" demeye basladi hiç ne yapmalari gerektigini düsünmeden.

Geçen seneSümer'in istifasindan sonra yerel tvnin birinde genç bir konusmaci ( su an ismin hatirlamiyorum) ; Herkes Trabzonspor'a baskan ve yönetici olacak serefe sahiptir, amaherkes de kendisini bu göreve layik görmemeli türünden bi sey söylemisti.

Neyse, sakatliklar ve cezalarin çok olmamasi için dua edecegim, siz de edin çünkü elimizden ancak bu gelir.

My
08.07.2004, 05:32
Gökdeniz' i Fatih' i Tolga' yi bu sene takimda tuttuk diye gelecek senenin planlarinda bunlardan birini yada neredeyse bu takimin simgesi olacak Yattar' yi elimizden çikarmak üzerine yaptiysak ( yane yönetim olarak ) çok yazik. Umarim böyle bir düsünceleri, planlari yoktur...!!! Aksine üstüne kattikça daha da fazla katmanin yollarini aramali yönetimimiz. Mesela Tolga Erdinçle birlikte defansin '' BELKEMIGI '' . Yattara ise bu takimin havasina hava katan, bizi rakip takimlar karsisinda gururlandiranbiri. Bunlari elimizden çikardiimizi düsünmek bile istemiyorum. Bide su sampiyon olalimda isteyen istedii yere gitsin meselesi. Bu mesele beni korkutmuyor diil hani. Bence daha yazilmasi gereken çok destan var. Daha yolun basindayiz...

CAFER ÖZER
08.07.2004, 09:23
eger bu yonetimi sen secmissen(uyeler) onlarda yarim sezonda buyuk is basarmislarsa ve kendilerini ispatlamissa ve simdi transfere gerek gormuyorsa onlara guvenip sans vermek lazim .

Ne yapmis ta kendini ispatlamis? Kusura bakmayin ama geçen seneki basarida en az pay yönetimindir.

Transfere gerek görmüyor ne demek? Çok komik, transfere gerek görülmedigi için mi bir sürü ülke gezildi ve Ziya Hoca 30 kisilik liste verdi? Pehh, yönetim bu ise talip oldugunda transfer dönemini düsünmüs olmasi ve ona göre planlar yapmis olmasi gerekiyordu. Yönetimdeki kimse bulunmaz hint kumasi degildir. Simdi Özkan Sümer'e ve yönetimine kizmaya basladim, kulübü parasiz buralara kadar getirdiler, sonra da herkes "baksaniza, bu isi ben de yapabilirim" demeye basladi hiç ne yapmalari gerektigini düsünmeden.

Geçen seneSümer'in istifasindan sonra yerel tvnin birinde genç bir konusmaci ( su an ismin hatirlamiyorum) ; Herkes Trabzonspor'a baskan ve yönetici olacak serefe sahiptir, amaherkes de kendisini bu göreve layik görmemeli türünden bi sey söylemisti.

Neyse, sakatliklar ve cezalarin çok olmamasi için dua edecegim, siz de edin çünkü elimizden ancak bu gelir.

SERDAR HOCA sende degisiklik görüyorum.bu sen degilsin gibime geliyor.Yaptigin elestirrilere canu gönülden katiliyorum.ama bizler ÖZKAN SÜMER ve ekibini elestirdigimizde kiyamet kopartiyordunda o yüzden bunlari söylüyorum.

Bu takim bizim tabiki iyi gününde kötü gününde sahip çikacagiz.Bu insanlar Trabzonsporun Ligde kalmak için mücadele etmesini bile içine sindirip stadlari doldurdu ve takima sahip çikti.Simdi iyi bir yönetim geldi Kavga etmeden baris ortaminda iyi idare ediyorlar derken Bu sezon yaptiklari yanlisliklaida tabiki elestirecegiz.

Bu sezon takima yapilan transferler yetersizdir.hani Sampiyonlar 4 maç sonunda Sampiyonlar liginde oynama ihtimali olmasa kadro yeterli olabilir deriz.ama su anda kadro kesinlikle yeterli degildir.eger transfer yapacak gücü yoksa bu insanlarin o zaman orda durmaya hiçmi hiç haklari yoktur.Kardesim G.S in 130 milyon usd borcu var o bile hala transferlerle ugrasiyor.

TRANSFER YAPILMASI SARTTIR.MADEM TRANSFER YAPMAYACAKTIN ALI SENI NIYE GÖNDERDIN.MADEM TRANSFER OLMAYACAK BIRAK BARI SOMMERS KALSIN.D.HANE kalsa ne olur kalmasa ne olur.D.HANE ayarinda bizim paf takiminda o kadar oyuncu varki.D.HANE kalacagina SOMMERs kalsin daha iyi .

Insallah sonumuz iyi olur ama Sampiyonlar ligine katilim için ben zayif takim çikmadigi müddetçe umutlu degilim.

kurt61
08.07.2004, 14:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=472>
<T>
<TR>
<TD>2004-2005 futbol sezonunda Süper Lig?de mücadele edecek takimlarin, yeni sezon öncesi kadrolarina yaptiklari takviyeler, vazgeçtikleri isimler. </TD></TR>
<TR>
<TD height=10></TD></TR>
<TR>
<TD>

< http-equiv=C&#111;ntent- c&#111;ntent=tr>
< c&#111;ntent="Microsoft Fr&#111;ntPage 5.0" name=GENERATOR>
< c&#111;ntent=Fr&#111;ntPage.Editor. name=ProgId>
<TABLE id=Aut&#111;number1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 colSpan=2 height=19>2004-2005 TRANSFERLERI</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 colSpan=2 height=20></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>AKÇAABAT SEBATSPOR</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=100>Gelenler:
Petar Milosevski (Malatyaspor)
Hakan Olgun (Kocaelispor)
Mesut Kumcu (Yalovaspor)
Cloude Bakadal (Diyarbakirspor)
Ismet Tasdemir (Ankaragücü)
Hakan Bayraktar (Gaziantepspor)
</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=100>Gidenler:
Marcus Sumiala
Marek Zaiac
A.Macit Güven
Ibrahim Parlayan
Yasin Karaca</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=480 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>ANKARAGÜCÜ</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=240 height=5></TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=240 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=240 height=100>Gelenler:
Önder Yilmaz (Sanliurfaspor)
Emre Güngör (Türk Telekomspor)
Effa Owanna (Elazigspor)
Murat Karakoç (Vestel Manisaspor)</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=240 height=100>Gidenler:
Erhan Albayrak (Konyaspor)
Ender Alkan (Denizlispor)
Ismet Tasdemir (Akçaabat Sebatspor)</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=480 colSpan=2 height=5></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE id=Aut&#111;number1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=248 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=19>BESIKTAS</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=144>Gelenler:
Ibrahim Toraman (Gaziantepspor)
Fatih Sonkaya (Roda)
Okan Buruk (FC Inter)
Çagdas Atan (Denizlispor)
Ali Günes (Fenerbahçe)
Berkant Göktan (Galatasaray)
Veysel Cihan (Gençlerbirligi)
Ibrahim Akin (Altay)
Mustafa Dogan (Köln)
Murat Sahin (Çaykur Rizespor)
</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=144>Gidenler:
Frederico Giunti
Adrian Ilie
Carlos Antonio Zago
Gökhan Zan (Gaziantepspor)
Eser Yagmur (Diyarbakirspor)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=19>BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI ANKARASPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=144>Gelenler:
Hasan Yigit (Diyarbakirspor)
Ali Sen Kandil (Trabzonspor)
Saffet Akyüz (Çaykur Rizespor)
Ramazan Tunç (Diyarbakirspor)
Ismail Güldüren (Fenerbahçe)
Muhammet Yoldas (Mons) </TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=144>Gidenler:
Alp Küçükvardar (Denizlispor)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=19>ÇAYKUR RIZESPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
Levent Yücel (Karsiyaka)
Atilla (Kartalspor)
Seydihan Baslanti (Roda)
Zdravko Zdravkov</TD>
Murat Yigiter (Diyarbakirspor)
Murat Sahin (Besiktas)
Saffet Akyüz (B.Sehir Bld. Ankaraspor)</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE id=Aut&#111;number1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=458 bgColor=#ffffff colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=458 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>DENIZLISPOR</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=458 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=102>Gelenler:
Alp Küçükvardar (B.B. Ankaraspor)
Ender Alkan (Ankaragücü)
Tomas Abraham (Brno/Çek Cum.)
Volkan Sahinel (Bursa Merinosspor)
Güven Varol (Beykoz 1908)</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=102>Gidenler:
Çagdas Atan (Besiktas)
Göksel Akinci (Diyarbakirspor)
Mustafa Sert (Sakaryaspor)
Ali Akdeniz (Samsunspor)
Levent Kartop (Konyaspor)
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=458 bgColor=#ffffff height=5></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE id=Aut&#111;number3 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=451 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=457 bgColor=#efefef colSpan=2 height=19>DIYARBAKIRSPOR</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=457 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=133>Gelenler:
Zafer Uysal (Kayseri Erciyesspor)
Recep Asil (Malatyaspor)
Murat Yigiter (Çaykur Rizespor)
Gökmen Yildiran (Adanaspor)
Göksel Akinci (Denizlispor)
Milan Beliç (Sirbistan&amp;Karadag)
Efe Inanç (Izmirspor)
Talip Toprak (Kartalspor)
Eser Yagmur (Besiktas)
Sertan Eser (Bursaspor)
</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=133>Gidenler:
Murat Hacioglu (Fenerbahçe)
Cloude Bakadal (Akçaabat Sebatspor)
Hasan Yigit (B.Sehir Bld. Ankaraspor)
Ramazan Tunç (B.Sehir Bld. Ankara)</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=457 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=457 bgColor=#efefef colSpan=2 height=19>FENERBAHÇE</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=457 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=101>Gelenler:
Alex De Souza (Cruzeiro)
Murat Hacioglu (Diyarbakirspor)
Serkan Balci (Gençlerbirligi)
Deniz Baris (Gençlerbirligi)
Önder Turaci (Standard Liege)

</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=101>Gidenler:
Ali Günes (Besiktas)
Ismail Güldüren (B. Bld. Ankaraspor)</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=457 colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=457 bgColor=#efefef colSpan=2 height=19>GALATASARAY</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=100>Gelenler:
Flavio Conceiçao (Real Madrid)
Ibrahim Yavuz (Adanaspor)
Alium Saidou (Istanbulspor)

</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=230 height=100>Gidenler:
Berkant Göktan (Besiktas)
Murat Erdogan (Malatyaspor)
Ömer Erdogan (Malatyaspor)
Eyüp Kaymakçi (Malatyaspor)</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=457 colSpan=2 height=5></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>GAZIANTEPSPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
Kenan Hasegiç (Bosna-Hersek)
Tarek Ettayeb (Libya)
Sedat Hakan Doganç (Antalyaspor)
Charles-Edouard Coridon (RC Lens)
Gökhan Zan (Besiktas)
</TD>
Ibrahim Toraman (Besiktas)
Ömer Çatkiç (Gençlerbirligi)
Hakan Bayraktar (Akçaabat Sebatspor)
Mustafa Sahintürk (Konyaspor)</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=480 colSpan=2 height=5></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>GENÇLERBIRLIGI</TD></TR>
<TR>
<TR>
Mehmet Nas (Samsunspor)
Tayfun Seven (Bursaspor)
Sedat Yesilkaya (Konyaspor)
Ömer Çatkiç (Gaziantepspor)
Elvir Boliç (Istanbulspor)
Hakan Aslantas (Stuttgart)
Murat Kalkan (Stuttgart)
Emrah Yilmaz (Yimpas Yozgatspor)
</TD>
Veysel Cihan (Besiktas)
Serkan Balci (Fenerbahçe)
Deniz Baris (Fenerbahçe)
Bülent Akin (Malatyaspor)</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number11 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>ISTANBULSPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
Tahsin Firat (Yimpas Yozgatspor)

</TD>
Alium Saidou (Galatasaray)
Elvir Boliç (Gençlerbirligi)
</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>KAYSERI ERCIYESSPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=228 height=100>Gelenler:
Fazli Ulusoy (Malatyaspor)
Osman Özköylü (Samsunspor)
Vioresin Sinani (Arnavutluk)
Salim Toamo (Maccabi Petah Tikva)
Mithat Yavas (Malatyaspor)
</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=232 height=100>Gidenler:</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number15 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>KONYASPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=226 height=100>Gelenler:
Erhan Albayrak (Ankaragücü)
N?Gom Ousman Camara (Gine)
Levent Kartop (Denizlispor)
Muhammet Hanifi (Ried)
Mustafa Sahintürk (Gaziantepspor)

</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=234 height=100>Gidenler:
Sedat Yesilkaya (Gençlerbirligi)
Ersin Güreler
Cenk Isler
Bayram Kadir Bektas
Okan Çebi
Hayri Yilmaz
Aytaç Azmaz
Ogün Temizkanoglu
</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number17 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=231 bgColor=#efefef height=10>MALATYASPOR</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=249 bgColor=#efefef height=10></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=231 height=5></TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=249 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=235 height=100>Gelenler:
Bilal Kisa (Izmirspor)
Ömer Erdogan (Galatasaray)
Murat Erdogan (Galatasaray)
Bülent Akin (Gençlerbirligi)
Eyüp Kaymakçi (Galatasaray)
Milan Osterc (Bursaspor)</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=225 height=100>Gidenler:
Petar Milosevski (Akçaabat Sebatspor)
Recep Asil (Diyarbakirspor)
Celaleddin Koçak (Trabzonspor)
Fazli Ulusoy (Kayseri Erciyesspor)
Muhammet Hanifi (Ried)
Mithat Yavas (Kayseri Erciyesspor)
</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number19 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>SAKARYASPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=224 height=100>Gelenler:
Aydin Çetin (Karlsruhe)
Oumar Diallo (Jaraaf Dakar-Senegal)
Mustafa Sert (Denizlispor)

</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=236 height=100>Gidenler:</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number21 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=480 bgColor=#efefef colSpan=2 height=10>SAMSUNSPOR</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=224 height=100>Gelenler:
Ali Akdeniz (Denizlispor)

</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=236 height=100>Gidenler:
Mehmet Nas (Gençlerbirligi)
Osman Özköylü (Kayseri Erciyesspor)</TD></TR>
<TR>
<TABLE id=Aut&#111;number23 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=460>
<T>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=226 bgColor=#efefef height=10>TRABZONSPOR</TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" width=254 bgColor=#efefef height=10></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=231 height=100>Gelenler:
Bern Thijs (Racing Genk)
Celaleddin Koçak (Malatyaspor)

Bu tabloya bakarak hangi takimlarin bu sene "Sampiyonlar Liginde" mücadele edecegini kestirebiliyormusunuz. Herhalde burada akla gelecek en son takim Trabzonspor olurdu. Bu tablo gerçekten üzücü..Ben hala bekliyorum. Hala Polyannacilik oynuyorum. </TD>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=229 height=100>Gidenler:
Ali Sen Kandil (B.Sehir Bld. Ankara)</TD></TR>
<TR>
<TD style="COLOR: #000; FONT-FAMILY: arial,sans-serif" vAlign=top width=480 colSpan=2 height=2></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

schumi
08.07.2004, 15:08
beyler transfer fiyaskosu devam ediyor.... hayir daha piyasada oyuncuda kalmadi!!!!

Efrasiyab
08.07.2004, 15:27
yonetim hala 2 oyuncu daha alicaz diyormu diyorsa bu oyuncular ilk on eleme maclarina yetismez (zaten bu kadroyla rahat geceriz o maclari) ama lig ve diger o n eleme icin cok gerekliler

Özkan Erdem
08.07.2004, 18:08
yukarida verdigin liste eksiklerle dolu, ayrica bir takimin ne kadar iyi oldugu çok sayida transfer yapmasiyla belli olmaz.. Eksik mevkilerimiz var ve ön elemenin ilkinde önemsiz bir rakibimiz var, transfer için beklenen tek birsey var, eziklerin kaleci almasi..

serdarhoca
08.07.2004, 18:11
Evet transfer edilecegi söylenen meçhul kisilerin takima uyum saglayamayacagi 1 gün daha geride kaldi. Sabir, sabir yaa sabir....

murat
08.07.2004, 18:16
Evet transfer edilecegi söylenen meçhul kisilerin takima uyum saglayamayacagi 1 gün daha geride kaldi. Sabir, sabir yaa sabir....

Ya ne uyum sorunu bosverin simdi, Volkan geldigi gibi oynadi Tolgada oyle futbolcuysaformdaysa oynar gerisi hikaye...

grandiose
08.07.2004, 18:17

serdarhoca
08.07.2004, 18:19

Ya ne uyum sorunu bosverin simdi, Volkan geldigi gibi oynadi Tolgada oyle futbolcuysaformdaysa oynar gerisi hikaye...

Peh peh peh, la Murat iyi ki takimla ayni otelde bir kaç gün kaldin ha, kargalar bile gülüyor söylediklerine, peh peh pehhhhh

murat
08.07.2004, 18:31

Peh peh peh, la Murat iyi ki takimla ayni otelde bir kaç gün kaldin ha, kargalar bile gülüyor söylediklerine, peh peh pehhhhh

Ula serdar o kargalarin en buyugu sensinsmileys/smiley36.gifhocaaaaaaaa gaaak de bakiim smileys/smiley36.gif

Harun-61
08.07.2004, 23:55

ozcan_asanoglu
09.07.2004, 08:54
bence de kaliteli futbolcu, futbol disinda sorunlari olmayan futbolcu hemen uyum saglar, futbolun dili bir, kurali belli...arkadasin dedigi gibi tolga ve volkan örnegi kapi gibi ortada..ayrica fenerde de nobre örnegi var. herif leblebi gibi fol atmaya basladi gelir gelmez...tabi is isten geçtikten sonra da almanin bir anlami yok....en geç ikinci ön eleme maçlarinda hazir hale gelmeliler...

Özkan Erdem
09.07.2004, 11:44
Hala Aurelio diyoruz, dün TV de fener yetkilileri söyledi yabanci kaleci almayacagiz diye..

denizci61
09.07.2004, 11:56
Düzgün karakterli, tam bir profesyonel topçu gelirse uyum sorunu olmaz. (örnek:tolga-volkan) Sabirla bekliyorum yeni transferleri.

Muhalif
09.07.2004, 12:28
baskanin açiklamalari var ajanslarda yine.. olmazsa ocak ayinda kullaniriz yabanci hakkimizi demissmileys/smiley5.gifsözlesmesi sona erecek adamlar var herhalde.. bonservisten yirtariz diye mi düsünüyor nedir? gerçi bonservisi elinde adamlari da alabileceginden kuskuluyum ben bu yönetimin ya neyse! akçaabatsebattan oyuncu alirdik önceden yahu hiç bir sey yapamazsak.. sag kanada adam istiyor ziya hoca.. abdurrahman i da mi alamiyorlar sebattan! artik kizma modunu geçtim gülmeye basladim su transfer fiyaskolarina.. uyum sorunu için de serdarhocam a katiliyorum.. daha bu sene maxim ve agustine göz önünde dururken uyum sorunu olmaz diyen arkadaslara da hayret ediyorum.. kampa geç katilinca ilk yari maxim 0 çekti neredeyse.. 2. yari ise çogu kritik maçta iyi isler yapti.. evet.. yapacak bir sey yok.. bekleyecegiz.. sizi bilmem ama ben sadece bu yönetimin 'takimimiz yeterlidir, uygun oyuncu bulamadigimizdan transfere nokta koyduk' demesini bekliyorum.. transfer bekleyenlere Allah sabir versin..

kurt61
09.07.2004, 14:34
yukarida verdigin liste eksiklerle dolu, ayrica bir takimin ne kadar iyi oldugu çok sayida transfer yapmasiyla belli olmaz.. Eksik mevkilerimiz var ve ön elemenin ilkinde önemsiz bir rakibimiz var, transfer için beklenen tek birsey var, eziklerin kaleci almasi..

transfer listesini güncelledim. Listedeki eksikler tamamlandi. Degismeyen tek sey hala takimimizin 2 tane transferi var. Tabii ki iyi, dogru transferin sayilarla alakasi yoktur fakat üsenmeyin sayin Ankaraspor tam 15 yeni futbolcu almis ve de aldiklari öyle o kadar da bos isimler degil. Örnegin Yusuf. Ben sahsen alinmasini isterdim. Ne olursa olsun yalnizca 2 transfer Trabzonspor gibi büyük bir kulüp için çok komik kaliyor. Ha muhtesem bir takimin vardir, eksiksizdir, her mevkide alternatif oyuncularin vardir, dersin ki kardesim bizim takim yeterli transfer miransfer yapmiycaz. Yönetici bunu der teknik direktör onaylarsa amenna, saygi duyariz bildikleri vardir deriz. Ama böyle olmadi iste. Atildi tutuldu, onu alacagiz dendi olmadi, bunu alacagiz dendi adamlar Trabzonspor yerine ufak kulüplere gittiler. Ben çözemedim yanlis nerde? Teknir direktör eksiklerden bahsediyor, baskan yine ilginç açiklamalar yapmis bugün. Sokaga saçacak paramiz yok demis. Tabii ki yok. Ama Sayin Baskan piyasada adam kalmadi ve neredeyse transfer sezonu kapanacak. Valla ben korkunç sikildim bu isten. Aha da liste buyrun okuyun.

FENERBAHÇE: Alinanlar: Alex de Souza (Cruzeiro), Önder Turaci (S.Liege), Deniz Baris (G.Birligi), Serkan Balci (G.Birligi), Murat Hacioglu (D.Bakir), Fabiano Lima (Sao Paulo). Gündemdekiler: Cavallero (Celta Vigo), Marcos (Palmeiras), Rüstü (Barcelona), Zafer (A.Gücü).

BESIKTAS: Alinanlar: Ali Günes (F.Bahçe), Ibrahim Akin (Altay ), Ibrahim Toraman (G.Antep), Fatih (Roda), Veysel (G.Birligi), Okan (Inter), Berkant (G.Saray), Murat Sahin (Ç.Rize), Mustafa (Köln), Çagdas (Denizli). Gündemdekiler: Carew (Valencia), Hasselbaink (Chelsea), Kluivert (Barcelona), Ahmet Dursun (Tianjin).

GALATASARAY: Alinanlar: Ibrahim Yavuz (Adana), Alioum Saidou (Istanbul), Conceicao (Real Madrid). Gündemdekiler: Song (Lens), Gallardo (River Plate), Julio Cesar (Real Madrid), Kürsat (Ç.Rizespor).

TRABZONSPOR: Alinanlar: Celaleddin (Malatya), Thijs (Genk). Gündemdekiler: Altan (Konyaspor), Aurelio (F.Bahçe)

SAKARYASPOR: Alinanlar: Oumar Diallo (Senegal), Mustafa (V.Manisaspor), Aydin (Karlsruhe). Gündemdekiler: Augustine ve Emre Toraman (Trabzon).

Ç.RIZE: Alinanlar: Levent (Karsiyaka), Atilla (Kartal), Seydihan (Roda), Mustafa, Ferdi (Z.Burnu), Zdravkov (Bulgaristan). Gündemdekiler: Tabai (Misir), Rajnoviç (Çek).

BS. BLD. ANKARA: Alinanlar: Ismail Güldüren (F.Bahçe), Ramazan ve Hasan (D.Bakir), Saffet Akyüz (Ç.Rize), Muhammet Yoldas (Mons), Ali Sen (Trabzon), Çetin (Keçiörengücü), Yusuf (F.Bahçe), Tolga ve Gökmen (A.Gücü), Mustafa (M.Idmanyurdu), Molnar (Macaristan), Sobrinho ve Tita (Brezilya), Iskender (Feyenoord).

DIYARBAKIRSPOR: Alinanlar: Murat Yigiter (Ç.Rize), Gökmen (Adana), Zafer (K.Erciyes), Recep (Malatya), Göksel (Denizli), Oktay (V.Manisa), Milan Beliç (Yugoslavya), Özcan (Buca), Sertan (Bursaspor), Eser (Besiktas). Gündemdekiler: Cem Yanik (Elazigspor).

MALATYASPOR: Alinanlar: M?Bayo (G.Birligi), Murat ve Ömer (G.Saray), Bilal (Izmir), Bora (Göztepe).

DENIZLISPOR: Alinanlar: Ender (A.Gücü), Alp (Ankara). Gündemdekiler: Mehmet Öncan (Malatyaspor).

KAYSERI ERCIYES: Alinanlar: Serkan (Bursa), Metin Aktas (A.Sebat), Salim Tuama (Makbe), Fazli (Malatya), Osman (Samsun), Müslüm (Samsun), Vioresin Sinani (Vllaznia), Mehmet (Kayseri).

Gündemdekiler: Balili (Istanbulspor).

ANKARAGÜCÜ: Alinanlar: Effa (Elazig), Murat (V.Manisa), Önder (S.Urfa).

A.SEBAT: Alinanlar: Hakan (Kocaeli), Milosevki (Malatya), Mesut (Yalova), Bakadal (D.Bakir), Ismet (A.Gücü), Hakan Bayraktar (G.Antep).

KONYASPOR: Alinanlar: Osman (Gine), Erhan Albayrak (A.Gücü), M. Hanifi (Malatya), Levent (Denizli), Mustafa (Gaziantep).

G.BIRLIGI: Alinanlar: Ömer Çatkiç (G.Antep), Boliç (Istanbul), Tayfun (Bursa), Sedat (Konya), Hakan ve Murat (Stuttgart), Mehmet Nas (Samsun), Emrah (Yozgat), Sami Gtari (Tunus).

SAMSUNSPOR: Alinanlar: Kais Ghadbhane (D.Bakir), Süme El Yasa (B. Ürdingen), Kerem (Ç.Rize), Erkan (B. Leverkusen), Tamer (Bursa), Ali Akdeniz (Denizli), Tarek El Said (Zamelek).

GAZIANTEP: Alinanlar: Kenan Hasegiç (Bosna-Hersek), Tarek Ettayeb (Libya), Gökhan Zan (Besiktas).

tsakrep61
09.07.2004, 15:25
ah ahh bi biz yaya kaldik yav adam gibi bi transfer yapmadik hala

Özkan Erdem
09.07.2004, 16:18
kurt61 kardesim, yusuf fenerden kovuldu, antep ' e kiralik geldi son haftalarda kadro disi kaldi, futbolculuguna lafim yok ama karaktersiz herifin teki.. Ayrica ocak ayinda Lee nin sözlesmesi bitiyo, bide güney america liglerinde sözlesmeler sona eriyor belki o taraflardan bir oyuncu bulunmustur ama bence yanlis yapiliyor, stopersiz kaldik, bari su sedat i alabilseler

metehan
09.07.2004, 16:33
Trabzonspor, 4 futbolcu ile temasta...

Trabzonspor Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yilmaz, bütün sorunlari teknik heyetle istisare ederek giderdiklerini söyledi.
Yilmaz, AA muhabirine yaptigi açiklamada, bordo-mavili takimin geçtigimiz sezon yakalamis oldugu basariyi bu yil daha da yukarilara çikarmak istegini ifade ederek, ''Hem ligde hem kupada hem de Sampiyonlar Ligi'nde basariyi yakalamak için çalisiyoruz. Bu çalismalarimiz sirasinda yasadigimiz bütün sorunlari teknik heyetle istisare ederek gideriyoruz'' dedi.
Trabzonspor'un transferde istedigi oyunculari almak için yogun çaba gösterdigini vurgulayan Yilmaz, ''Bu konuda bizden kaynaklanmayan bazi sorunlarla karsilastik ve istedigimiz birkaç oyuncuyu alamadik. Ama yapmayi planladigimiz transferler teknik heyetin istegi dogrultusunda devam ediyor. Görüsme halinde oldugumuz oyunculara en kisa zamanda sözlesme imzalatmayi planliyoruz'' diye konustu.
Öte yandan, Trabzonspor'un transfer gündeminde, Samsunsporlu stoper Kenan ve Denizlispor'un ortasaha oyuncusu Özgür, Gaziantepsporlu Bouazizi ve Fenerbahçe'den Tomas'in oldugu bildirildi.

www.ajansspor.com

kurt61
09.07.2004, 16:37
genç arkadaslarimiz transfer konusundaki sabirsizligimiza hak verirler umarim. Örnegin Quakevil61, seninle aramizda 11 yas fark var. Evet 1 sampiyonluk gördüm ama 8 yasimda oldugum için pek de tadina varamadim, birsey de anlayamadim. Yani tam 29 senedir sampiyonluga hasretim. Kusura bakmayin olur mu.

ARAGORN01
09.07.2004, 16:43
1 stoper ve 1 ortasahaya bu is bitecek...

defansa : Bouazizi veya Tomas

ortasahaya : Olursa Aurelio ( ki ezikbahçenin birakacagini zannetmiyorum ) , Denizli'li Özgür , Sebat'tan Erman bile olur ...

Ocak'ta Lee gerekirse alinir ...

Yapilacak bu kadarcik transfer... umarim lige bu isi becererek baslayabiliriz ...

metehan
09.07.2004, 16:59
Beceririz merak etmeyinsmileys/smiley1.gif

Mehmet
09.07.2004, 17:06
Geç kaliniyor geç bizim yabancilardan sansimiz olmuyor..

Bu saatten sonra bir karanbole gelmemek lazim !

Harun-61
09.07.2004, 17:07
yaaa arkadaslar, konyali sedat G'Birligine gitti...yoksa siz sebatli sedat imi kast ediyorsunuz...?

Özkan Erdem
09.07.2004, 17:22
evet sebatli sedattan bahsediyorum

metehan
09.07.2004, 17:35
Iste son dakika golü... (Umarim Musa gibi olmazhttp://www.trabz&#111;nsporlist.org/listforum/emotic&#111;ns/smiley.gif )
------------------

Ankaragücü'nün basarili ortasaha oyuncusu Adem Koçak yarin sabah saatlerinde Trabzon'a geliyor.Prensip anlasmasina varilan Adem Koçak sabah saglik kontrolünden geçtikten sonra Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri Idari Binasi'nda kendisini Trabzonsporlu yapacak imzayi saat 12:00'da atacaktir.

Adem Koçak Kimdir?
01.09.1983 yilinda Yozgat'ta dogan Adem Koçak Ankaragücü altyapisindan yetisti.3 sezon Ankaragücü formasini giyen ortasaha oyuncusu 1.77 metre boyunda. Adem Koçak geçen sezon Ankaragücü formasi altinda 27 karsilasmada 1870 dakika görev aldi.

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/)

FANATIK61
09.07.2004, 17:36
Her zaman aynisi Kamp bitmek üzere bizimkiler o zaman basliyor oyuncu transfer etmeye, anlayamadim gitti.Kampöncesi oyuncu alacanki Takim'a uyumu erken olsun ve taktik/system de takimla beraberörensindiye. Sonradan bu isler zor oluyor, bunu bagira bagira diyoruz. Tamam tak diye oyuncu alamayiz, ama sezon bitmeden git anlas oyuncuyla ön protokol imzala, transfer dönemi basladimi attir imzayi bu kadar basit. Dedigim gibi her sene ayni senaryo, transfer dönemi basliyor bizimkiler o zaman ataga geciyor.O anda istedigin futbolcuyu4-5 külüp istiyor tabii ki fiyat artiyor, en cok parayi veren aliyor oyuncuyu. Bizimkiler fiyat düsürmeye calisiyor adamlar basiyor parayi tak aliyorlar. Demek istedigim oyuncunu fiyati 500.000 Dolar mi adam diyor al sana 700.000 Dolar isi hemen bitiriyor. Bizimkiler'de cek babam cek 300.000 Dolar veriyor, ve bizler görüyoruz ertesi gün oyuncu coktan baska külüp ile anlasmis. Örnekler cok (Batista, Aurelio, Lee, eskiden Vugrinec, Yanchev, Nemsadze vs....). Bu transfer politikasi bence böyle devam etmemeli !!!

kurt61
09.07.2004, 17:56
bu adem isine imzayi atmadan inanmamak lazim..erenlerin sagi solu belli olmazsmileys/smiley36.gif

Bordomavi08
09.07.2004, 17:57
Adem Koçak Ümit Milli takiminda oynuyor. Insallah son dakika pürüzü filan olmaz ve iyi bir transfer yapmis oluruz.

metehan
09.07.2004, 17:57
Musa olayindan sonra böyle, yogurdu üfleyerek yiyecegizsmileys/smiley1.gif

FANATIK61
09.07.2004, 18:00
Aynen söyledigin gibi, insallah pürüz cikmazda imzayi attar.

ARAGORN01
09.07.2004, 18:05
Bu Adem Koçak'a ortasaha oyuncusu demisler ama adam basbayagi kazma bir defans oyuncusu. ( sag kanat )

Ankaragücü herkese pazarlamaya kalkti bu sene ama bize patladi.

En istemedigim adami aliyoruz. Ins. bir problem çikar.

Can-i-bus
09.07.2004, 18:20
adem kocagi hic oynarken görmedim daha, insallah hayirlisi olur ve takimimiz güclenir bu transferle.

Bordomavi08
09.07.2004, 18:36
Bu Adem Koçak'a ortasaha oyuncusu demisler ama adam basbayagi kazma bir defans oyuncusu. ( sag kanat )

Ankaragücü herkese pazarlamaya kalkti bu sene ama bize patladi.

En istemedigim adami aliyoruz. Ins. bir problem çikar.

Adem Koçak ve Adem Dursun'u karistiriyorsun galiba. Bu transferle ilgili uzun zamandir haberler çikiyordu ve Ankaragücü taraftarlari kendi sitelerinde Adem Koçak satilirsa maçlara gitmeyiz gibi tehditler savurmuslar.

Ümit Milli ve yetenekli bir oyuncu!

schumi
09.07.2004, 19:15
adem koçak ümit milli olmus bir oyuncudur, ve gelecek vadeden iyi bir ortasaha oyuncusu, eger gerçeklesirse takimimiza hayirli olsun

chota
09.07.2004, 19:50
Tamam ümit vaadeden oyunculari alalimda.Birazda vaat etmekle kalmayip ümit olan oyuncu alsak...

ts_fan
09.07.2004, 19:54
ya ömer fatih 8 gün dünyadan haberimiz yoktu...neyse çok bisey kaçirmamisim no transfer ha???

chota
09.07.2004, 19:57
Devre arasinda yabanci kontenjanini dolduracakmisiz.O yüzden Subata kadar takil sen birsey olmaz...

ts_fan
09.07.2004, 19:59
ulan bu kadar olmaz be kardesim...kafayi yedirir bunlar adama...

chota
09.07.2004, 20:02
Rakiplerimiz yabanci kontenjanini artirmak için her yerini yirta dursun.Bizde devre arasi operasyonlariyla yetinelim.Zannediyorlarki geçen yilki hava ayni sekilde devam edecek.ama hiç bir zaman böyle birsey olmadi...

My
09.07.2004, 20:18
Allah allah...!!! Az önce samanyoluTV de spor haberlerinde dinledim. Baskan Adem KOÇAK' la ilgili '' yeni bir girisimimiz yok, teklifimizi yaptiydik o kadar '' dedi valla. Yoksa sonadanmi bir gelisme oldu anasini satiim...!smileys/smiley24.gif

Muhalif
09.07.2004, 20:56
açikçasi ben de tanimiyorum bu çocugu pek.. adem dursun vardi bize o güzel golü atan.. bir de adem koçak varmis.. takima direkt katkisi olmaz belki veyahut sinirli olur ama yanilmiyorsam ziya hocanin listesindeydi bu çocuk.. iyi bir alternatif olur hiç birsey olmazsa.. yasi da genç.. ileride banko olur belki.. ziya hocam haybeye adam yazmaz listeye de diyorum ya 40 kisilik listeden bir adem koçakla uyutmasalar bizi bari..

selamlar..

Harun-61
09.07.2004, 22:08
ben adem dursunu istiyordum hani bize golü atani...o cocuk da is vardi yaa., neyse ziya hoca isini bilir...

Özkan Erdem
10.07.2004, 01:04
adem kocak iyidir ya.. Hayirlisi olsun, ortasaha ve stoper oynuyor, ümit milli takimda da.. Bakalim, bir de stoper alacagimizi söyledi TV

Bordomavi08
10.07.2004, 01:05
Ankaragücü taraftar sitelerine bakin. Ankaragücü taraftari Umut ve Adem Koçak'i çok benimsemis. Bizim Fatih Tekke ve Gökdeniz'e verdigimiz degeri onlar bu iki oyuncuya veriyorlar.

Ankaragücü taraftarlari isyanlarda. Demek ki adam iyi oyuncu!

Efrasiyab
10.07.2004, 01:20
adem kocak iyidir ya.. Hayirlisi olsun, ortasaha ve stoper oynuyor, ümit milli takimda da.. Bakalim, bir de stoper alacagimizi söyledi TV

insallah bu stoper tomas olur

Bordomavi08
10.07.2004, 05:45
Denizlispor'lu Özgür'ü de aldigimiz yaziyor bazi gazetelerde. Özgür'ü de Ziya Dogan istiyordu. Bu iki transfer sonrasinda yapilmasi gereken 2 sey daha var. Karel'i kiralik olarak Sebat veya bir baska takima verip Tomas'i almak. Kalan yabanci kontenjani için orta alana bir takviye daha yapmak.

Harun
10.07.2004, 08:44
VALLA HEP BASIT OYUNCULAR ALIYORUZ.INSALLAH KATKILARI BASIT OLMAZ .DÜN BJK NIN HAZIRLIK MAÇINI IZLEDIM ADAMLARIN YEDEKLERI BILE ILK ONBIRDE OYNAYACAK KAPASITEDE .YANI ÇIKAN OYUNCUNUN YERI MUTLAKA DOLAR.BIZE BAKIYORUM.BIR ERDINÇ SAKANTLANDI DIYE KIYAMETI KOPARIYORUZ.DEMEKKI GÖKDENIZ FALAN ALLAH GÖSTERMESIN SAKATLANSA YANDIK BIZ.BENCE HALA IDEAL ONBIRIN YEDEGINI OLUSTURAMADIK.BENIM SIKINTIM BU.smileys/smiley19.gif

denizci61
10.07.2004, 09:31
ÖZGÜR ve ADEM KOÇAK bugün imza atacaklarmis. Umarim hayirli olurlar. Ziya hoca istediyse vardir bir hikmetsmileys/smiley1.gif

ekrem75-61
10.07.2004, 09:33
atmiyorlar imza resmi sitede aciklanmis ayni musa gibi oldu ileri bir tarihe ertelendi ah yönetim ah

augustus
10.07.2004, 09:58
evet resmi sitede ertelendigi yaziyor.bu transfer isi artik çin iskencesi oldu.zaten gazetelerde adem in trabzon a gelmek istemedigi baskan cemal aydin in zoruyla kabul ettigi yaziyordu

Harun-61
10.07.2004, 11:42
inanmiyorum yaaaaaaaaaa !!!!!!!!! smileys/smiley19.gif

Özkan Erdem
10.07.2004, 11:43
Ayip artik yahu.. 2. musa vakasina hos geldiniz.. Allah sonunu benzetmesin

Harun-61
10.07.2004, 11:43
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/s&#111;ndakika.jpgDaha önce prensip anlasmasina varildigini duyurdugumuz ve bugün Trabzon'a gelmesini bekledigimiz Adem Koçak'in gelisi islemlerindeki bir takim prüzler ve ailesinin de imza töreninde yaninda bulunmasini istediginden Fransa'dan Trabzon'a gelislerindeki problem sebebiyle ileriki bir tarihe ertelendi.Bu konudaki gelismeleri önümüzdeki günlerde sizlere duyurulacaktir.
10.07.

My
10.07.2004, 14:02
Ya inanilir gibi diil valla... Musa Büyük olayi malum, bunun üzeine kili kirk yaracaksin ki bi daha ayni tufaya düsüp ne taraftarini rencide ediceksin, nede elaleme madara olup prestijini sarsacaksin. Nasil yapiyorlar bu kadar hatayi anlasilir gibi diil. Koskoca Trabzonspor klubünün düstüü duruma bakin. Allah askina hiç yakisiyormu bunlar bize. Kafam almiyor valla, açiklama yapiyorsun tamam imzaya geliyor. Ertesi gün bide bakiyorsun ki smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif Olur olurda bu kadar amatörce isler olmaz...!!! smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Yinede insaallah mantikli, dise dokunur bir açiklamasi vardir bu durumun diyorum. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifsmileys/smiley13.gif

schumi
10.07.2004, 14:33
olacakis degil!!!!!!! biri bizi küçük düsürmeye çalissa bu kadar basarili olamaz!!!!!!! pes dogrususmileys/smiley7.gif

corleone
10.07.2004, 14:52
haklisin be schumismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Harun-61
10.07.2004, 15:11
olacakis degil!!!!!!! biri bizi küçük düsürmeye çalissa bu kadar basarili olamaz!!!!!!! pes dogrususmileys/smiley7.gif

smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

tsakrep61
10.07.2004, 15:58
ne bilim abi yonetime bise demek istemiom ama o ki paraniz yok niye ciktiniz oraya o ki transferi yapamadiniz niye milleti heveslendiriyonuz ben adem in bize uygun bir topcu oldugunu da dusunmuom ama sirf transfer olsun diye de olsa olsaun isterdim ama insallah hallederleer meseleyi de imzalar zati muhterem

Vato
10.07.2004, 17:08
smileys/smiley12.gifsmileys/smiley12.gifsmileys/smiley12.gifsmileys/smiley12.gifsmileys/smiley12.gifsmileys/smiley12.gifsmileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley12.gifrahatsiz etmeyin

bizimkiler uyuyor .

ne kadar da mahcupsmileys/smiley9.gifduruyorlar. smileys/smiley8.gifluk da yakisiyor .

ama bu hep böyle gidemez , en azindan Lig baslayincaya kadar bir iki mac sonra benden smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gif

Harun-61
10.07.2004, 17:51
son dakika, adem olayi tamam dir...(mi acaba demeyin smileys/smiley9.gif)

yine is degisti, resmi sitededen aldim..demekki olmus bu is...!smileys/smiley32.gif

<CENTER>Adem Koçak Ile Sözlesme Imzaliyoruz
</CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/s&#111;ndakika.jpgGeçen yil Ankaragücünde basarili bir performans ortaya koyan genç yildiz Adem Koçak ile yarin M. Ali Yilmaz Tesislerinde resmi sözlesme imzaliyoruz. Imza saati internet sitemizden duyurulacaktir.

ShadoW
10.07.2004, 18:56
inanma, gece gene degistirirler, Leverkusenli oyuncuyu da almistik, Sedat'i da almistik, Mehmet Topuz'u da almistik, Batista yi da almistik, Musa Buyuk'u de almistik ama begenmedigimiz icin geri gonderdik biliosun, belki yonetim bu oyuncuyu da begenmez.

My
10.07.2004, 19:26
Valla ben onu bunu bilmem ama bizim yönetimin acaip bas döndüren bi transfer politakasi var smileys/smiley29.gifsmileys/smiley1.gif

Muhalif
10.07.2004, 19:50
artik herhalde bu isi de digerine benzetmezler! buna bitti gözüyle bakiyorum.. bir de su özgür isi var.. bakin o olursa süper olur iste.. erdinç i falan da aramayiz sakat olsa da.. ben yakindan takip ediyordum.. ayrica giray hoca da birakmayacagim falan diyordu.. çagdas i eziktasa itelediler en kibar tabirlesmileys/smiley36.gifagir defans oyuncusu dönemi bitti.. özgür hem hizli hem iyi pozisyon aliyor.. üstelik de 23-24 yasinda.. bence bu sezon yapilan en iyi transfer olur gerçeklesirse.. celalettin le birlikte tabi..

Harun-61
10.07.2004, 23:08
özgür gercekten iyi transfer olur !!!

ozcan_asanoglu
10.07.2004, 23:17
adem koçak isi oldu gibi, yarin imzalayacak ama herseyi tam olarak kesinlestirmeden imza töreni olacagini açiklamamak gerektigini hala anlayamadi bu yönetim ona yanarim....insallah simdi ögrendiler...

özgür ve koçak'tan sonra bir de yabanci hakkini defansta kullanirsak bana göre tamamdir...

Bordomavi08
10.07.2004, 23:47
inanma, gece gene degistirirler, Leverkusenli oyuncuyu da almistik, Sedat'i da almistik, Mehmet Topuz'u da almistik, Batista yi da almistik, Musa Buyuk'u de almistik ama begenmedigimiz icin geri gonderdik biliosun, belki yonetim bu oyuncuyu da begenmez.

Bu adamlardan sadece Musa Büyük'ü kesin olarak aldik dediler. Digerlerine sadece talip olundu. Musa Büyük olayinda ise kaybeden Trabzonspor degil Musa oldu.

FANATIK61
11.07.2004, 00:10
Insallah Adem yarin atar imzayi !!!smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

My
11.07.2004, 00:27
Insallah Adem yarin atar imzayi !!!smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Adem KOÇAK topicinde simdi ismini hatirlamadiim bir arkadas söyledi. CNNTürk' te baskanla birlikte imza atarken göstermis. Yane insaallahi masaallahi kalmadi FANATIK61 smileys/smiley1.gif

Harun-61
11.07.2004, 12:33

Adem KOÇAK topicinde simdi ismini hatirlamadiim bir arkadas söyledi. CNNTürk' te baskanla birlikte imza atarken göstermis. Yane insaallahi masaallahi kalmadi FANATIK61 smileys/smiley1.gif

smileys/smiley32.gif

Muhalif
11.07.2004, 13:04
özgür den ses yok? hikaye mi okudu basin yine acaba? keske özgür olsaydi.. adem hayirli olsun bu arada.. ama hala bir oyun kurucumuz yok!

ShadoW
11.07.2004, 13:11
dogru hâlâ bir oyun kurucu yok... herhalde oyunu rakip kuracak biz de ondan faydalanacagiz :)

Özkan Erdem
11.07.2004, 13:19
Adem TS ankara subesinde imzalamis 3 yil+ 2yil opsiyon, özgür için Augustine+ para teklif edildi, bursadan okan yilmaz için girisimlerimiz var, Tomas a da teklif yapildi

LeMi
11.07.2004, 13:36
adem transferi bence çok iyi ve yararli bir transfer. asil yeri ön libero fakat defansta da oynayabiliyor. ileri geri, iki yönlü de iyi oynar. ziya dogan istedigi 2 li ortanin oyuncusu yani, pres de yapabiliyor. bu arada özgür defans oyuncusu degil benim bildigime göre, orta sahadan forvete yönelik bir oyuncu. oyun kurucumuz yok denildi, dogru diyorsunuz da ziya doganin zaten bu takima oynattigi taktik düzende oyun kurucuya pek is düsmüyor. çünkü takim esas atak yönleri olarak gökdeniz,yattara ile kanatlari kullanarak yapiyor. orta sahada da hüseyin, ibrahim ege gibi oyuncular ile pres yapip top kapip hizli karsi ataklari planliyor. ortada önemli olan ziya dogana göre oyun bozmak benim izlenimlerime göre. tabi oyun kurucu olsa çok iyi olur, bunu da belki thijs, adem ile kapatmayi düsünebilir ama bana göre önceligi oyun bozma olarak düsünüyor. dünkü maçta da bu taktigi yine çogu bölümde uygulandi.

Ahmet Erkan Sezgün
11.07.2004, 13:44
Selamlar,

Sonunda Adem imzaladi,umarim külübümüze hayirli olur ! Neyseki bu transfer fiyasko ile sonuçlanmadi.Tebrikler yönetim ! Kötü isler yaptiklarinda nasil ki elestiriyor isem,iyi isler yaptiginda da övmesini biliriz.Bizim elestirilerimiz herzaman takimimizin iyiligi içindir,kesinlikle baska maksatlar içermemektedir.

Esasen deginmek istedigim konu dünkü Werder Bremen maçi ile ilgili.Maçi dikkatle izledim,takimimiz cidden çok iyi oynadi(her ne kadar çok igrenç bir kamera açisi olsada),fakat dikkatimi çeken ciddi anlamda golcü sikintimiz var.Mehmet Yilmaz çok iyi niyetli,mücadele ediyor,kora kor savasiyor ama son vuruslari çok kötü.Hani yeni gelmis olsa ve daha önceden bizde oynamasa derim ki"çocuk yeni geldi bekle bakalim" ama bu üçüncü sezonu olacak ve hala son vuruslarinda gözle görülür bir gelisme yok maalesef.Fatih sakat oldugunda isimiz çok zor olacak,tamam ufak maçlarda sorun olmaz muhakkak bir oyuncumuz bitirir olayi ama büyük maçlarda az firsat geçer elinize ve onuda skora çevirmeniz gerekir.Hele ki sampiyonlar liginde elin adami size on pozisyon verip birtanesini atmanizi beklemez.Yunanistan örneginde gördün birtane buldular attilar her maçda ve basariya ulastilar.O nedenle endiselendim açikcasi.Bizler hep defans ve ortasaha diyoruz ama forvettede ciddi anlamda alternatif eksikligi oldugu görülüyor.

Dünkü maçda ayrica Ufuk denen çocugu çok begendim,sürekli forma sansi bulursa çok iyi bir oyuncu olur( Ali Sen gibi oldum ben deyip,yan gelip yatmazsa).Dün bir kezdaha gördük ki D'Haene'den birsey olmaz,yaptigi penaltiyi acemi oyuncu yapmaz.Takviye yapilmazsa o bölgeye zorlanir takim.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

ts_fan
11.07.2004, 17:23
alooooooo sevgili yönetici abiler su takima direkt katki yapacak en az 2 adam alin artik...

My
11.07.2004, 20:18
2 degil, tam 4 transfer yaptik

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Bilgin Aygün, Bordo-Mavili takimin yeni sezonda ligde firtina gibi esecegini söyledi. Aygün, Istanbul takimlarinin pesinden kostugu Fatih ve Gökdeniz'in takimda kalmasini saglayarak en büyük transferlerini yaptiklarinin da altini çizerken, "Bu oyuncularimiz ile birlikte Thijs ve Celaleddin'i alarak tam 4 transfer yaptimiza inaniyorum. Ancak taraftarlarimizin içi rahat olsun. Transferlerimiz bundan sora da devam edecek" dedi.

Karadeniz gazetesinden... Transferler devam edicek diyor, insaallah öyle olur. Ben suna inaniyorum. Bizlere tarih vererekten gereksiz yere beklenti içine soktular. Hayirlisi neyse o olsun...

My
11.07.2004, 20:18
He bide Adem' de geldi etti 5 smileys/smiley4.gif

Harun-61
11.07.2004, 22:00
sirada ( ins.)

özgür

tomas

belki okan yilmaz

Özkan Erdem
12.07.2004, 00:00
Augustine de Sakarya yolcusuymus

Harun-61
12.07.2004, 00:22

ozaman bir forver sart..!

sota smileys/smiley32.gif

Gerisbase
12.07.2004, 00:24

kaynak nerde???

My
12.07.2004, 00:32
Emre TORAMAN' i verdiydik zati. Augustine için görüsmelerimiz sürüyor diye dinlediydim Tv de bende. Ama hangi tv kanali hatirlamiyorum...

My
12.07.2004, 00:33
TGRT Spor du sanirim...!

Gerisbase
12.07.2004, 00:37
TGRT Spor du sanirim...!

sagol ama ben zanetmem dogru dir diye.....

unyelimetin
12.07.2004, 00:46
Ademtransferi içinhayirli olsun diyorum.Tolga gibi uyum saglarsa önümüzdeki yillar için defansa soluk verir.Anlasmanin toplam bes yillik olmasi da iyi.

Bir de Özgür'ü alirsak daha iyi olacak.

Genel olarak transfer politikamizi begenmiyorum ancak bazi arkadaslarin Adem Koçak transferine olumsuz yaklasimlarina da bir anlam veremiyorum dogrusu.bu arkadaslar kimlerin alinmasini bekliyorlardi diye de merak ediyorum.

Geçen yil transfer mevsiminde kendini isteyen kulüpleri sayarken Trabzonspor'un adini dahi agzina almayan Farozlu Okan simdi sürünüyor.Sürüne dursun!Insallah böyle bir salaklik yapmaz yönetim.(Zaten yapamaz ya neyse.)

My
12.07.2004, 01:06
Bence sikistiimiz anlarda topu ayaanda tutup bizi rahatlatacak olumlu paslar atacak biri lazim bize...

l-m
12.07.2004, 09:28
Bence sikistiimiz anlarda topu ayaanda tutup bizi rahatlatacak olumlu paslar atacak biri lazim bize...

Maalesef bunu yapabilen sade Fatih Tekke var.Digerleri panikliyor stresli maçlarda.Fatih'in yerine oynayabilecek kalitede bir forvet sart.

Tandogan
12.07.2004, 13:09
Koskoca günler geldi geçti daha bir tane yabanci oyuncu alabildik.

Su takimda direkt katki yapabilecek, top ayagina yakisan bir yabanci topçu bulamayacak miyiz???

Yanlis anlasilmasin ben takima güveniyorum.Bu takim Türkiye'de büyük isler yapar ama "kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez" misali sampiyonlar ligi için bazi riskler alarak kaliteli bir yabanci oyuncu almaliyiz diye düsünüyorum.

Muhalif
12.07.2004, 19:04
adem transferi bence çok iyi ve yararli bir transfer. asil yeri ön libero fakat defansta da oynayabiliyor. ileri geri, iki yönlü de iyi oynar. ziya dogan istedigi 2 li ortanin oyuncusu yani, pres de yapabiliyor. bu arada özgür defans oyuncusu degil benim bildigime göre, orta sahadan forvete yönelik bir oyuncu. oyun kurucumuz yok denildi, dogru diyorsunuz da ziya doganin zaten bu takima oynattigi taktik düzende oyun kurucuya pek is düsmüyor. çünkü takim esas atak yönleri olarak gökdeniz,yattara ile kanatlari kullanarak yapiyor. orta sahada da hüseyin, ibrahim ege gibi oyuncular ile pres yapip top kapip hizli karsi ataklari planliyor. ortada önemli olan ziya dogana göre oyun bozmak benim izlenimlerime göre. tabi oyun kurucu olsa çok iyi olur, bunu da belki thijs, adem ile kapatmayi düsünebilir ama bana göre önceligi oyun bozma olarak düsünüyor. dünkü maçta da bu taktigi yine çogu bölümde uygulandi.

avni aker de trabzonspor un gençlerbirligi, ankaragücü v.s bir takimla maç yaptigini düsünün.. oyunu onlar mi kuracak ki biz bozacagiz? aksine bizim kurmamiz lazim.. kanatlari kilitlediler mi is biter.. gökdeniz ve fatih in kisisel becerilerine kaliriz yine.. ama forvetin veya ortasahadan hücuma çikan adamlarin kosuyollarina cezasahasi içine arapasi yapabilecek bir oyun kurucunuz olursa hersey çok daha kolaylasir.. özellikle iç sahalarda ve kati defans yapan takimlara karsi.. yoksa deplasmanda w. bremen le nasis oynayacagimiz zaten belli.. dediginiz gibi oyun kurmadan çok bozarak ki bunu bizim ortasaha cengaverleri yapiyor da iç-dis bir arada hallolmasi bakimindan bir imparatorlari olmali ortalarinda diye düsünüyorum.. yine vurguluyorum topu olumlu kullanacak, oyunu yönlendirecek, fatih in ileride yaptigi gibi ortasaha da topu ayaginda saklayabilecek, oyunun temposunu ayarlayabilecek bir oyun kurucuyla süper olur bu takim.. hatta bu adamin bir de savasçi yönü de varsa kaymakli kadayif.. örnek skoko...

neyse su özgür alinsa keske.. eger yazilanlar dogruysa okan i bu takimda görmek isterim.. senede 1 gol atan agustineden kat be kat iyidir.. üstelik oyun sikistiginda sonradan girip skoru degistirecek bir adam kazanmis oluruz hiç olmazsa..

Harun-61
12.07.2004, 21:08
ziya hoca oyun kurucu istemiyor...demekki bi bildigi var...

Tolgaa6161
13.07.2004, 00:24
Evet arkada$im son derece iyi konu$tun bize skoko gibi adam lazim sava$ip toplari dagitacak biri in$allah thijs bu i$i yapar

avni aker de trabzonspor un gençlerbirligi, ankaragücü v.s bir takimla maç yaptigini düsünün.. oyunu onlar mi kuracak ki biz bozacagiz? aksine bizim kurmamiz lazim.. kanatlari kilitlediler mi is biter.. gökdeniz ve fatih in kisisel becerilerine kaliriz yine.. ama forvetin veya ortasahadan hücuma çikan adamlarin kosuyollarina cezasahasi içine arapasi yapabilecek bir oyun kurucunuz olursa hersey çok daha kolaylasir.. özellikle iç sahalarda ve kati defans yapan takimlara karsi.. yoksa deplasmanda w. bremen le nasis oynayacagimiz zaten belli.. dediginiz gibi oyun kurmadan çok bozarak ki bunu bizim ortasaha cengaverleri yapiyor da iç-dis bir arada hallolmasi bakimindan bir imparatorlari olmali ortalarinda diye düsünüyorum.. yine vurguluyorum topu olumlu kullanacak, oyunu yönlendirecek, fatih in ileride yaptigi gibi ortasaha da topu ayaginda saklayabilecek, oyunun temposunu ayarlayabilecek bir oyun kurucuyla süper olur bu takim.. hatta bu adamin bir de savasçi yönü de varsa kaymakli kadayif.. örnek skoko...

neyse su özgür alinsa keske.. eger yazilanlar dogruysa okan i bu takimda görmek isterim.. senede 1 gol atan agustineden kat be kat iyidir.. üstelik oyun sikistiginda sonradan girip skoru degistirecek bir adam kazanmis oluruz hiç olmazsa..

My
13.07.2004, 00:47
<CENTER>Dogan?in üç istegi</CENTER>

YÖNETIMDEN SÖZ ALDI
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ziya Dogan, acil olarak üç mevkiye futbolcu transfer edilmesi gerektigini söyledi. Adem Koçak?in transferini bir kazanç olarak yorumlayan Dogan, "Adem ön libero oynuyor. Benim orada üç futbolcum var. Adem dördüncü oldu. Bizim suanda birinci sikintimiz baska mevkilerde. Bunu Baskan ve yöneticilere de söyledim. Bu nedenle söz de aldik. Sayisal olarak üç futbolcuya daha ihtiyacimiz var. Sag ve sol kanat ile savunmaya alternatif oyuncu sart" dedi.

BORDO-MAVILI yönetimin Denizlispor?dan transfer etmek için ataga geçtigi Özgür konusunda da açiklamalarda bulunan Ziya Dogan, "Özgür?ün alinmasini çok istiyorum. Bu oyuncu hem sag kanat hem de savunmada oynayabiliyor. Degisik mevkilerde görev verilebilecek bir oyuncu" diye konustu. Ziya Dogan, transferin gecikmesi konusunda da, "Hangi antrenör transferin gecikmesinden tedirgin olmaz. Ama elde olmayan nedenlerle gecikmeleri de dogal karsilamak lazim. Bunu büyütmek yanlis olur" yorumunu yapti.

TARAFTAR BANA INANSIN
TEKNIK Direktör Ziya Dogan sözlerini söyle tamamladi: "Taraftar benim agzimdan çikan seylere inansin. Trabzonspor suni seylerle yipratilmak isteniyor. Benim zorluk çekmemin nedeni, Türkiye?de ilklerle ugrasiyor olmak. Basin mensuplarina son derece saygiliyiz. Ancak bir sistem ve düzen kurmaya çalisiyoruz. Onlarla iliskilerimizi iyi tutuyoruz ancak bir kural koyuldugunda herkesin uymasi gerekiyor. Düzen bu isteyen algilar, isteyen algilayamaz"

Arkadaslar heber KARADENIZDEN GÜNEBAKIS gazetesinden... ZIya hocaya çok güveniyorum ben. N'olursa olsun takimimiza sonuna kadar ölümüne destek...!!!

Efrasiyab
13.07.2004, 01:11
<CENTER>Dogan?in üç istegi</CENTER>

YÖNETIMDEN SÖZ ALDI
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ziya Dogan, acil olarak üç mevkiye futbolcu transfer edilmesi gerektigini söyledi. Adem Koçak?in transferini bir kazanç olarak yorumlayan Dogan, "Adem ön libero oynuyor. Benim orada üç futbolcum var. Adem dördüncü oldu. Bizim suanda birinci sikintimiz baska mevkilerde. Bunu Baskan ve yöneticilere de söyledim. Bu nedenle söz de aldik. Sayisal olarak üç futbolcuya daha ihtiyacimiz var. Sag ve sol kanat ile savunmaya alternatif oyuncu sart" dedi.

BORDO-MAVILI yönetimin Denizlispor?dan transfer etmek için ataga geçtigi Özgür konusunda da açiklamalarda bulunan Ziya Dogan, "Özgür?ün alinmasini çok istiyorum. Bu oyuncu hem sag kanat hem de savunmada oynayabiliyor. Degisik mevkilerde görev verilebilecek bir oyuncu" diye konustu. Ziya Dogan, transferin gecikmesi konusunda da, "Hangi antrenör transferin gecikmesinden tedirgin olmaz. Ama elde olmayan nedenlerle gecikmeleri de dogal karsilamak lazim. Bunu büyütmek yanlis olur" yorumunu yapti.

TARAFTAR BANA INANSIN
TEKNIK Direktör Ziya Dogan sözlerini söyle tamamladi: "Taraftar benim agzimdan çikan seylere inansin. Trabzonspor suni seylerle yipratilmak isteniyor. Benim zorluk çekmemin nedeni, Türkiye?de ilklerle ugrasiyor olmak. Basin mensuplarina son derece saygiliyiz. Ancak bir sistem ve düzen kurmaya çalisiyoruz. Onlarla iliskilerimizi iyi tutuyoruz ancak bir kural koyuldugunda herkesin uymasi gerekiyor. Düzen bu isteyen algilar, isteyen algilayamaz"

Arkadaslar heber KARADENIZDEN GÜNEBAKIS gazetesinden... ZIya hocaya çok güveniyorum ben. N'olursa olsun takimimiza sonuna kadar ölümüne destek...!!!

yonetimede doganada guvenim tam

ozcan_asanoglu
13.07.2004, 09:00
bi oyun kurucu lafidir tutmus gidiyor...dünyada böyle bir olay kalmadi, kalanlarda turnuvalarda finali göremiyor...önemli olan orta sahada topu kapan her futbolcunun iyi pas atmasi...ya kanat adamina ya da ileriye dogru pas atmasi...bunu hüseyin, celalettin, thijs, gökdeniz, yattara,hasan, adem hatta kenarda oynayan emrah, volkan'dan bir veya bir kaçi yapamazsa vay halimize...ayrica, trabzonda kapanan takimlar kenardan açilir...çagdas futbol kenarlari iyi kullnmaktan geçiyor...orta sahaya transfere gerek yok bence artik..defansa mutlaka birini almak gerek..

Harun-61
13.07.2004, 11:16
defansa bi adam alsak bu is tamamdir....

trapezus61
13.07.2004, 11:56
Ziya Dogana güvenim tam... AMA YÖNETIMIM BIR AN ÖNCE BU TRANSFER ISINI HALLETMESI GEREKIYOR.

Özkan Erdem
13.07.2004, 11:59
Ben defans ve forvet diyorum.. Mehmet e pek güvenemiyorum

Harun-61
13.07.2004, 12:05
Ben defans ve forvet diyorum.. Mehmet e pek güvenemiyorum

ziya hoca forvet istemiyor, demekki yine bir bildigi var...

kanatlara ve defansa adam lazim dedi...

FANATIK61
13.07.2004, 15:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>QuakeviL61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Ben defans ve forvet diyorum.. Mehmet e pek güvenemiyorum</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Nasil günenemiyorsun. Su anda kampta en iyi performans gösteren oyuncusu. Bir de oyun kurucu lazim diyorlar, bir Real Madride bakin orta saha: Zidane, Figo, Beckham. Adamlar üc kulvarda hic basari gösteremediler gecen sene. Bize Erdinc ve Tolganin yanina alternatif oyuncu lazim. Erdinc sakat, su an Ziya hoca o mevkide Del Hayne ve Selimi deniyor. Hüseyinin yaninada bir oyuncu lazim tek basina o yükü kaldiramiyor (Aurelio ile birlikte iyi pres yaparlardi). Forvet ise yeterli ama Fatih ile ayni düzeyede bir alternatiffutbolcu lazim (Su an Mehmet Yilmaz gözükiyor).

augustus
13.07.2004, 15:49
geçenlerde bursali okan yilmaz la ilgilenildigi söyleniyordu.bu durumda agustine takas yoluyla gönderilebilir.hem futbolcu aliminda kolaylik olur.hemde bir yabanci kontenjani olusur.

Guests
13.07.2004, 15:54
Mehmet Yilmazi forvette görmeye dayanamiyorum, çileden çikiyorum. Ortasahada kalacak, pres yapacak, onu isi bu.
Bitirici bir forvetimiz olsa Jardel gibi, olay tamam.

Harun-61
13.07.2004, 15:58
Mehmet Yilmazi forvette görmeye dayanamiyorum çileden çikiyorum ortasahada kalacak pres yapacak onu isi bu.
Bitirici bir forvetimiz olsa Jardel gibi olay tamam.

yawww, birakin jardel'i filan...son vuruslari iyi olmasada güvenelim m.yilmaza...smileys/smiley32.gif

l-m
13.07.2004, 16:13
Konu Mehmet Yilmaz'a dogru kaydi.Bence forvete ihtiyaç yok.Mehmet Yilmaz bu sene patlama yapacak,ama bu seneki gerçek bir patlama.önceki senelerdeki gibi elimizde patlamayacak insallah.bence kendine güveni geldi,hala son vuruslari kötü ama geçen seneye göre daha iyi olacaktir.Bu saatten sonra transferin bir anlami oldugunu sanmiyorum.20 gün sonra ampiyonlar ligi maçimiz var.2 gün içerisinde kesin olarak transfer olayi bitirilmeli,transfer yapilarak tabii ki.smileys/smiley2.gif

Harun-61
13.07.2004, 16:15
Konu Mehmet Yilmaz'a dogru kaydi.Bence forvete ihtiyaç yok.Mehmet Yilmaz bu sene patlama yapacak,ama bu seneki gerçek bir patlama.önceki senelerdeki gibi elimizde patlamayacak insallah.bence kendine güveni geldi,hala son vuruslari kötü ama geçen seneye göre daha iyi olacaktir.Bu saatten sonra transferin bir anlami oldugunu sanmiyorum.20 gün sonra ampiyonlar ligi maçimiz var.2 gün içerisinde kesin olarak transfer olayi bitirilmeli,transfer yapilarak tabii ki.smileys/smiley2.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Guests
13.07.2004, 16:31
Ceza alaninin içinde dursun, hiç bir sey yapmasin yeter ki ayagina gelen gol olsun. Ama Memo öyle degil, bir gün anlayacaklar nasilsa....

Özkan Erdem
13.07.2004, 16:47
Turabozan a aynen katiliyorum, yapmayin arkadaslar ya, bremen maçini izlemediniz mi, hadi diyelim izlemediniz, bilmiyormusunuz neler kaçiyor, kötü demiyorum ama forvetimiz yetersiz diyorum, Augustine den ne beklenir sizce, geçen seneki gibi ligde 1 kupada 2 (penalti) gol mü? Defansin eksigi zaten ortada ama forvetten çok basimiz agrir, fatih sakatlansa ya da ceza alsa hücum gücümüz yariya iniyor.. Sampiyonlar Ligi'nde ligdeki gibi bol pozisyon bulamayiz, bulduklarimizi da memo harcarsa ne olur siz daha iyi bilirsiniz..

murat
13.07.2004, 17:04

ula surda 2 hafta kaldi 20 gunde nerden cikti smileys/smiley5.gif

ozcan_asanoglu
13.07.2004, 17:04
fatih yokken sadece gs.ya yenildik o da saha disi faktörlerden...kupa finalinde rakibi dagittik...hazirlik maçlarinda gol ortalamasi 2...gol atanlara bakin gökdeniz, yattara mehmet yilmaz...geçen sene de hemen hemen ayniydi...gol atmak için sadece golcü olmak gerekmiyor...orta saha, kenar adamlari da gol atacak...ileriye dönük oyuncularin hepsi gol atabilir,atmali..onlardan da biz de çok var...önce defansa adam lazim...

Özkan Erdem
13.07.2004, 17:13
Golcü adam farki vardir kardesim, herkes gol atar, mehmet atar 10 tane, gökdeniz atar 10 tane.. Ama golcü ayri bir kavram, her sezonen az20 gole oynayan bir santraforumuz olmali.. Mehmet atamaz demiyorum ama o yenildigimiz galatasaray maçinda bir gol atti belki ama maçin basinda 2 net pozisyonu harcamasaydi, ki birini kale sahasindan vurarak üstten auta yolladi, o maçi alirdik belki sampiyon olurduk.. Takimimiza uç elemanlara harika ortalar geliyor kanatlardan ama bunu degerlendirecek firsatçimiz yok, fatih uç elemani degil, mehmet de son vurus yok.. Iyi bir golcü bizi çok daha basarili yapar

ozcan_asanoglu
13.07.2004, 17:56
haklisin ama imkan ve öncelik meselesi...defans daha acil onu diyorum...bi sekilde gol gene atariz, yattara, mehmet yilmaz daha iyi olacak diye bekleniyor...idare edilir ama sakatlik vs. durumunda defansta idare zor...imkan olursa golcü de alinsin tabi...kim hayir derki..

Özkan Erdem
13.07.2004, 21:09
Ya ayrica Yattara golcü bir adam degil, adamin isi asist yapmak, ama biz onun gollük paslarini harciyoruz mehmetle.. Defans konusunda haklisin tabi, saga ve sola alternatifi o kadar acil görmüyorum ama stoper ve geri libero mevkiinde oynayacak bir oyuncuya ihtiyacimiz oldugu kesin..

Bu arada Emre Toraman için sakaryaspor bonservis ödedi mi?

Punisher-61
13.07.2004, 21:14
gecen sene devre arasinda transfer yapilmadi Kadro yeterliydi dediler...

sonra Konya ve Fenere karsi yenildik Sampiyonlukta ÖNEMLI 6 PUAN gitti..sonra Tolgayi ve Volkani aldik Takim iyi hale geldi...

Simdi HALA taraftardan sabir bekliyorlar....iyi Bekleyelim bakalim

Cok beklersek ama sonu kötü olursmileys/smiley7.gif

Harun-61
13.07.2004, 22:10
gecen sene devre arasinda transfer yapilmadi Kadro yeterliydi dediler...

sonra Konya ve Fenere karsi yenildik Sampiyonlukta ÖNEMLI 6 PUAN gitti..sonra Tolgayi ve Volkani aldik Takim iyi hale geldi...

Simdi HALA taraftardan sabir bekliyorlar....iyi Bekleyelim bakalim

Cok beklersek ama sonu kötü olursmileys/smiley7.gif

ehhh, karadenizliler sabirli insanlardir....ama bir kükrerlerseeeee smileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
14.07.2004, 09:28
Bugün gazetelerde çikan haberlere göre, Tomas ile ilgileniyor, Udinese den Marek Jankulovski yi istiyor ve son olarak da Julio Cesar i istiyormusuz, Ya bu Jankulovski italya da en az 2 milyon ? fln, bizde ne isi var bu adamin.. Ayrica Ziya Hoca da ortasahanin sagina transfer istemis, bu da özgür olsa gerek.. Bi güne daha bir sürü palavrayla basladik, Allah sonumuzu hayir etsin..

murat
14.07.2004, 09:55
Bugün gazetelerde çikan haberlere göre, Tomas ile ilgileniyor, Udinese den Marek Jankulovski yi istiyor ve son olarak da Julio Cesar i istiyormusuz, Ya bu Jankulovski italya da en az 2 milyon ? fln, bizde ne isi var bu adamin.. Ayrica Ziya Hoca da ortasahanin sagina transfer istemis, bu da özgür olsa gerek.. Bi güne daha bir sürü palavrayla basladik, Allah sonumuzu hayir etsin..

belki pahalidir jankulovskiama bu adam harbi superrr futbolcu smileys/smiley2.gif

Akın NAZİFOĞLU
14.07.2004, 10:43
beyler avrupa sampiyonasini izleyenleriniz varsa belki hatirlayabilirler isveçte wilhelmson diye birisi vardi ortasahada ve defansin her iki kanadinda da oynayabiliyor. avrupadaki transfer borsasini izleyen bazi sitelerde kulübününden ayrilmak istedigi(yanilmiyorsam hamburg) ve kulübününde onu 1 milyon euro bonservis bedeli ile satisa koydugu yaziyordu bana göre çok yararli olabilir

Harun-61
14.07.2004, 10:55
Yönetimle uzun süredir temas halinde olan Okan Yilmaz, Bursaspor ile 1 yillik sözlesme yeniledi.

chota
14.07.2004, 12:46
Bu jankulovski olayida kaladze gibidir iste.Gündem degisiyor böylelikle...

masteribo
14.07.2004, 13:11
jankulovski nin bize gelmesi cok zordur ama eger gelirsen cok iyi transfer olur bu oyuncu gercekten super oyuncu

Muhalif
14.07.2004, 13:16
yine transfer isleri agir aksak ilerliyor.. yarin liglerin kuralari çekilecek hala daha transfer bitmedi.. üstelik lige kadar öneleme maçlarimiz var.. yazik olacak su takima alternatifsizlikten.. direkt oynayacak adam alamiyorlar tamam ama bari alternatif alsalar..

Mehmet
14.07.2004, 13:43
Konu : Aurello

gelirse iyi olur fenere karsi hirsli oynar ve silah olarak kullaniriz !

Ama kim alacak hani nerde ah keskem keskem keskem..,

Çagman
14.07.2004, 14:42
:)) ArkadasLAr.Ben isterdimki KonyaLI Sedat BursasporLu OKAN YILMAZ Diyarbakirdan (RizELi) Murat haciogLu Ve Bizim GonLumuzde Taht Kuran Sota aRveLadze geLsin ama Nerde Yonetimde para yok aLLah için Pazar aCalImda PAra vereLim bu usakLara Mehmet aLi Yilmazdan baskasinda para yok KArdesim adam da para vardI ama Huzur Yoktu ParaLI Adam istiyoruz Yonetime.

l-m
14.07.2004, 14:47
:)) ArkadasLAr.Ben isterdimki KonyaLI Sedat BursasporLu OKAN YILMAZ Diyarbakirdan (RizELi) Murat haciogLu Ve Bizim GonLumuzde Taht Kuran Sota aRveLadze geLsin ama Nerde Yonetimde para yok aLLah için Pazar aCalImda PAra vereLim bu usakLara Mehmet aLi Yilmazdan baskasinda para yok KArdesim adam da para vardI ama Huzur Yoktu ParaLI Adam istiyoruz Yonetime.

Pazari ne için açiyoruz?Oyunculara paralari ödeniyor bizim yapacagimiz resmi ürünlere sahip çikmak ve takimimizi desteklemek.O tribünü her maç tiklim tiklim doldurup ,Ts Clublara akin mi ettik de sitem ediyoruz.evet yönetimde para yok zaten yönetimde olmayaak biz verecegiz.Önce suçu kendimizde arayalim ve böyle yönetimi asagilayacak ifadelerden uzak duralim lütfen.Pazar açmak mecazi anlamda bile söylense hos degil.

Harun-61
14.07.2004, 14:50

Pazari ne için açiyoruz?Oyunculara paralari ödeniyor bizim yapacagimiz resmi ürünlere sahip çikmak ve takimimizi desteklemek.O tribünü her maç tiklim tiklim doldurup ,Ts Clublara akin mi ettik de sitem ediyoruz.evet yönetimde para yok zaten yönetimde olmayaak biz verecegiz.Önce suçu kendimizde arayalim ve böyle yönetimi asagilayacak ifadelerden uzak duralim lütfen.Pazar açmak mecazi anlamda bile söylense hos degil.

smileys/smiley32.gif

Can-i-bus
14.07.2004, 16:15
jankulovski udinesede kalmaz sanirim. Juventus felan kapar onu.

Özkan Erdem
14.07.2004, 17:25
Adam italya dan ayrilmak istedigini söylemisti.. O yüzden.. Ayrica sol bek oynuyordu Çek milli takiminda ama esas yeri, yani udinese de ortasahanin soluydu geçen yil

augustus
14.07.2004, 18:15
Konu : Aurello

gelirse iyi olur fenere karsi hirsli oynar ve silah olarak kullaniriz !

Ama kim alacak hani nerde ah keskem keskem keskem..,

bende gelmesini çok istiyordum.ama gelirsede kiralik gelecekmis.kiralik gelecegine hiç gelmesin daha iyi.dizginleri fenerin elinde olan bir futbolcudan bize hayir gelmez

Özkan Erdem
14.07.2004, 20:29
kiralik sözlesmelerde artik belirlenen bir miktar para ödeyince oyuncunun bonservisini alma maddesi var.. Bizimkiler de enayi degildir ama zaten Aurelio isi olmaz derim ben.. Keske olsa

augustus
14.07.2004, 20:55
kiralik sözlesmelerde artik belirlenen bir miktar para ödeyince oyuncunun bonservisini alma maddesi var.. Bizimkiler de enayi degildir ama zaten Aurelio isi olmaz derim ben.. Keske olsa

bu madde ali akdeniz içinde geçerlimiydi

Harun-61
14.07.2004, 22:09
unutun aurelio yu, satmiyor FB !!!

Can-i-bus
14.07.2004, 22:22
cesar ve jankulovski ile ilgilendigimiz dogru galiba, gazetedki haberleri resmi siteye koymuslar ama bunlari alabilirmiyiz o baska mesele.

Harun-61
14.07.2004, 22:24
jankulovski alirsak, müthis bir is yapmis oluruz...fazla ihtimal vermiyorum ama...yönetime güveniyorum...baksrsiniz sürpriz yaparlar :-)

Harun-61
14.07.2004, 22:26
cesar ve jankulovski ile ilgilendigimiz dogru galiba, gazetedki haberleri resmi siteye koymuslar ama bunlari alabilirmiyiz o baska mesele.

resmi sitede birsey yazmiyor ???

Özkan Erdem
14.07.2004, 23:01
O resmi sitedeki gazetelerde çikan haberler.. Ayrica bahsettigim kiralik oyuncuya kiralama sözlesmesine belirtilen bir bonservis ile transfer edilebilmesi olayi ülkemizde bu yildan itibaren geçerli

Can-i-bus
14.07.2004, 23:36
gazetelerdeki yapilan haberleri resmi siteye koymuslar. yanlis olsa koymazlardi herhalde.

Yinede webmastere sormak gerek.

Özkan Erdem
14.07.2004, 23:57
Bu gün gazetelerde takim hakkinda neler yazilmis bölümü o.. Dogru ya da yanlis koyuyorlar.. Arsive bak anlarsin, aralarinda bir sürü gerçeklesmeyen transfer var.. Uydurma haber var, o bölüm sadece Trabzonsporlulara bir kolaylik, kirk saat ugrasmasinlar haberleri kisayoldan okusunlar diye..

unyelimetin
15.07.2004, 02:46
Böyle bir sürü haber çikiyor sonra yönetim açiklama yapiyor.Biz sadece sununla ilgileniyoruz hiç biri dogru degil diyorlar.

Ilgilenseler ne olacak ki!

trapezus61
15.07.2004, 09:26
JANKULOVSKIalinirsa dört dörtlük bir transfer olur. hadi artik Atay baskan yap bir sürpriz bizlere.

$FIRTINA61$
15.07.2004, 09:32
trabzonspor cokiyi futbolcular ve genc gelecek icin yararlioyuncular buluyo ama para yok olsa süper olurdu

Harun-61
15.07.2004, 11:01
bugün transfer haberler yok galiba ???

Özkan Erdem
15.07.2004, 11:31
maç oldugu gün pek yalan yazmiyorlar, saka bi yana da çok üzüldüm beraberlige, ayrica Jankulovski isi bir olsa var ya aglayacam sevinçten, harika bir oyuncu

ARAGORN01
15.07.2004, 11:56
Jankulovski 'yi unutun bence..

Alamayiz. Sadece bonservisi 3-4 mio euro...

grandiose
15.07.2004, 13:35
jankulovski çok zor..içimden sadece keske demek geçiyor.. ama sadece keske... hayal kirikligi yasamak istemiyorum..

Harun-61
15.07.2004, 13:46
jankulovski çok zor..içimden sadece keske demek geçiyor.. ama sadece keske... hayal kirikligi yasamak istemiyorum..

ins olur be abi..

Gerisbase
15.07.2004, 15:12

ins olur be abi..

hic sanmiyorum iste bakin buraya

http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?nr= (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?nr=3532) 3532

Adamin 2007 kadar Contra var ve Takim 8.000.000 Euro istiyor....

Harun-61
15.07.2004, 16:42
CESAR SUDAN UCUZ!

DEFANSA alternatif arayan Trabzonspor'da, gündeme gelen Brezilyali Julio Cesar?in maliyetinin 500 bin dolar oldugu belirlendi. Ziya Dogan'in Letonya?dan döndükten sonra verecegi karara göre hareket edecek olan yönetim teknik heyetin talebine göre girisimleri baslatacak. Aurelio konusunda ise beklemeye geçilirken federasyon seçimlerinde kazanacak adayin kimligi bu oyuncuyla ilgili temaslara yön verecek. Ulusoy kazanirsa yabanci sayisi degismeyecegi için Aurelio tekrar gündeme gelecek. Bu arada 19 Temmuz'da sona erecek olan Almanya kampi sonrasi futbolculara 2 gün izin verilecek ve 22 Temmuz'da çalismalar yeniden baslayacak.

Onur1967
15.07.2004, 16:46
Savunmaya Cesar alinacakmis dediler. Bir kaç oyuncunun daha alinmasi bizim ligdeki hedeflerimize çok faydali olacaktir.

Lütfen Yönetim bir - iki oyuncu daha istiyoruz.

Harun-61
15.07.2004, 16:53
cesar i taniyan varmi ???

Guests
15.07.2004, 17:32
cesar duydugum kadariyla dortmunda oynamis sanirim ama agir ve yasli bir oyuncu oldugu söyleniyor bunlar tabi söylentiler çiplak gözle izlemek lazim

ama bence onun yerine türkiyeyi bilen tomas aliinsa daha iyi olur

Özkan Erdem
15.07.2004, 22:59
Arkadaslar bizim gündemimizdeki oyuncu Paulo Cesar, PSG de oynuyor, sag ve sol kanatta oynayabilen bir adam

Harun-61
15.07.2004, 23:39
cesar duydugum kadariyla dortmunda oynamis sanirim ama agir ve yasli bir oyuncu oldugu söyleniyor bunlar tabi söylentiler çiplak gözle izlemek lazim

gözünü seveyim, senin dedigin adam yaklasik 38 yasinda...suan topu biraktismileys/smiley36.gif

augustus
16.07.2004, 08:51

gözünü seveyim, senin dedigin adam yaklasik 38 yasinda...suan topu biraktismileys/smiley36.gif

dortmund dan öncede juventusda oynuyor du galiba.çok saglam bir defans oyuncusuydu hatirladigim kadariyla.yanlis kisiyi hatirlamiyorsam tabi

Guests
16.07.2004, 08:56
valla ben o adami hiç hatirlamiyorum duydugumu söyledim ;) futbolu birakmasi iyi olmus yoksa kazayla alirdik belki smileys/smiley17.gif

ts_fan
16.07.2004, 11:33
bu adami duymustum ben 20. yasimi kutlarken o 40'ti galiba...ya öyle saçma transfer olur mu???hemde defansta görev yapacak öyle mi???o simdi tank gibidir, hans'i arariz onu alirsak...

murat
16.07.2004, 12:13
yao adam futbolu birakmis! okumuyonuzmu yazilanlari!! allala hayret bisi yaaaa...

ts_fan
16.07.2004, 12:18
bende bunu anlamiyom iste futbolu birakmis adamlari buraya yazmanin alemi yok...ama arkadaslarada hak veriyorum, yönetim transfer konusunda çok pasif kaldi...arkadaslarda sikintidan yaziyorlar iste...

ARAGORN01
16.07.2004, 12:24
Sanirim transferi kapadik. Bir aralar alamasak da en azindan birilerinin ismi geçiyordu. Simdi hiç kimse anilmaz oldu.

Defansin ortasi ( alternatif bir isim ) , ve ortasaha hala eksik.

l-m
16.07.2004, 12:32
Kadromuz kötü degil fakat alternatifsiz.Yani kimsenin sakatlanmama garantisini verebilsek o zaman problem yok ama 1 oyuncunun takimdan kesilmesi herseyi altüst edebiliyor.O yüzden bu sezon oyuncularimizin sakatlanmamasi için dua etmekten baska yapabilecegimiz birsey yok.Insallah hersey güzel olur ama yönetimimizden daha iyi hamleler bekliyorum,beni oldukça sasirttilar.Hayirlisi olsun.

Guests
16.07.2004, 12:38
ya zaten yönetim onu istiyoruz demediki basin yazdi

Harun-61
16.07.2004, 14:26
Tomasi unutun !!!

bremen menejeri allofs:

tomas buraya geldi görüstük kendisi ile, büyük bir olay olmaz ise imza atacak...! smileys/smiley19.gif

ts_fan
16.07.2004, 20:53
unuttuk, bosverdik, biz zaten bunlara alistik...yillar geçiyor, hersey degisiyor ama Trabzonspor yönetimlerinin transfer politikalarihiç degismiyor...bu artik bir gelenek oldu...bir sezona eksiksiz giremedik, giremeyecegizde galiba...

FANATIK61
17.07.2004, 15:10
Evet alistik her sene yeni sezon öncesi hep ayni problemler. Bizler görüyoruz ve diyoruz su su mevkilere alternatif oyuncular lazim. Bilmem yönetim niye gec kaliyor hep.

Emorfo
17.07.2004, 16:13
SON DAKIKA

Almanya'da hazirlik kampini sürdüren Trabzonspor, Belçika 1. Ligi'nin güçlü ekiplerinden ve ayni zamanda Fenerbahçe'ye transfer olan Önder Turaci'nin da eski takimi olan Standard Takimi'nin orta saha oyuncusu Roberto Bisconti ile anlasmak üzere.
Trabzonspor yöneticileri ile biraraya gelen Standard yöneticileri arasinda anlasma saglandigi ve beklenmedik bir gelisme yasanmadigi takdirde, 31 yasindaki orta saha oyuncusu Roberto Bisconti'nin 2 yilligina Trabzonspor formasi giyecegi belirtildi. Gençlerbirligi'nin de renklerine katmak istedigi Bisconti'nin takimiyla bir yillik daha anlasmasi bulundugu; ancak anlasmanin saglandigi kaydedildi. Standard yönetimi de transfer görüsmelerini dogrularken, "Transfer gerçeklesecek" açiklamasini yapti.

Harun-61
17.07.2004, 16:25
SON DAKIKA

Almanya'da hazirlik kampini sürdüren Trabzonspor, Belçika 1. Ligi'nin güçlü ekiplerinden ve ayni zamanda Fenerbahçe'ye transfer olan Önder Turaci'nin da eski takimi olan Standard Takimi'nin orta saha oyuncusu Roberto Bisconti ile anlasmak üzere.
Trabzonspor yöneticileri ile biraraya gelen Standard yöneticileri arasinda anlasma saglandigi ve beklenmedik bir gelisme yasanmadigi takdirde, 31 yasindaki orta saha oyuncusu Roberto Bisconti'nin 2 yilligina Trabzonspor formasi giyecegi belirtildi. Gençlerbirligi'nin de renklerine katmak istedigi Bisconti'nin takimiyla bir yillik daha anlasmasi bulundugu; ancak anlasmanin saglandigi kaydedildi. Standard yönetimi de transfer görüsmelerini dogrularken, "Transfer gerçeklesecek" açiklamasini yapti.

süper gaber abim, ins. olur ..!

bu adam Tomas kadar iyi oyuncu !!!

Can-i-bus
17.07.2004, 17:05
ya tamam bisconti iyi oyuncu ama thijsin oynadigi pozisyonda oynamoyirmu! hemde yasi 31 bilmem bizi güclendirirmi ?

Gerisbase
17.07.2004, 17:06
SON DAKIKA

Burda bi kac Statistik

http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spi (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=13438) eler_id=13438

duyduma göre Oyn kurrari mic

Tam bize eksik olan ins. olur ve iyi cikar ....

Harun-61
17.07.2004, 17:32
ya ben bisconti'yi defans olarak biliyorum.-...

Harun-61
17.07.2004, 17:49
Lee Yong geliyor

Dogan'in israri üzerine kamuoyuna 'Lee'den vazgeçtik' açiklamasini yaptiktan sonra girisimlerini gizli sürdüren Yönetim, transferi son asamaya getirdi. Özgür'ün de bitmesi an meselesi
DOGAN'IN ASKI
Trabzonspor'un Lee aski. Daha önce uzun süre eski oyuncusu Lee Yong için kulübü Bucheon ile pazarlik yapan ancak takimin teknik direktörünün vetosu üzerine transferden vazgeçtigini açiklayan Bordo-Mavili Yönetim, Teknik Patron Ziya Dogan'in israri üzerine gizli olarak yeniden girisimlere basladigi ve transferi bitme asamasina getirdigi belirtildi. Almanya'da Dogan ile Asbaskan Nevzat Sakar, yaptigi transfer zirvesinde Lee Yong'un transferinin bitirilmesi karari çiktiktan sonra harekete geçilerek, Güney Kore Kulübü'nün büyük ölçüde ikna edildigi belirtildi.
ÖZGÜR DE GELECEK
Yönetimin, Lee Yong'u isini 1-2 içinde bitirerek Güney Koreli oyuncuyu Trabzon'a getirip imza attirmak amacinda. Bordo-Mavililer'in Lee Yong ile birlikte Denizlispor'un genç oyuncusu Özgür içinde bastiriyor. Dogan'in 'Lee ile birlikte Özgür'ü alirsaniz, transfer isini bitiririz' yönündeki görüsü üzerine Yönetimin, genç oyuncunun isini bitirmek için harekete geçti. Denizlispor'un büyük ölçüde anlasildigi Özgür'ün de ikna edilmesi için Ziya Dogan'in devrede oldugu bildirildi. Yönetimin hedefi Lee ile birlikte Özgür'e de hafta basinda imza attirip transferi kapatmak.

Efrasiyab
17.07.2004, 18:12
SON DAKIKA

emorfo kaynak neresi

Guests
17.07.2004, 18:14
bence adasim olan özGür geLsin ben trabzonda hiç özgür isminde bi oyuncu görmemistim artik zamani geldi ;)