PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2012 Eleme Grubu | Türkiye 2 - 0 Avusturya

Sayfa : [1] 2 3

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 19:35
EURO 2012 Eleme Grubu | Türkiye - Avusturya | 29.03.2011

Başarılar Çocuklar!

:Bayrağımız::tr::Bayrağımız::tr::Bayrağımız:

ApoCaN28
12.10.2010, 19:38
Bundan Böyle Kadroya Göre Başarı Diliyorum =)

Semih Aydın
12.10.2010, 20:13
Avusturya'nın ofansı çok iyi;

---Hoffer----Janko---
------Arnautovic-----

Gerçi İvanschitz de var ama oynamıyor herhalde. Ne Mainz'da, ne de Milli Takım'da.

Keramettin
12.10.2010, 21:08
İnşallah bu maçı alırız. Çok kötü gidiyoruz. Gittikçe geriliyoruz .

Hüdai Pervaneli
12.10.2010, 21:32
Basarilar Avusturya Insalalh sizde yenersiniz

Paksoy
12.10.2010, 22:30

---Hoffer----Janko---
------Arnautovic-----

Gerçi İvanschitz de var ama oynamıyor herhalde. Ne Mainz'da, ne de Milli Takım'da.
Ümit yılmaz vardı birde,

Paksoy
12.10.2010, 22:31
Sıradaki :D

Hüdai Pervaneli
12.10.2010, 22:34
Ümit yılmaz vardı birde,
Umit korkmaz:D galiba o :D

Ama veli kavlak var

Cem Akyüz
12.10.2010, 22:42
Bastır Avusturya

Paksoy
13.10.2010, 00:13
Umit korkmaz:D galiba o :D

Ama veli kavlak var
Evet korkmaz:D

irfan61
19.03.2011, 17:03
Türkiye-Avusturya EURO 2012 grup eleme karşılaşması A milli takım kadrosu;

1-volkan demİrel-fenerbahÇe
2- sİnan bolat-standart liege
3- fehmİ mert gÜnok-fenerbahÇe
4- gÖkhan gÖnÜl-fenerbahÇe
5- mehmet topuz-fenerbahÇe
6- serdar kesİmal-kayserİspor
7- gÖkhan zan-galatasaray a.Ş.
8- servet Çetİn-galatasaray a.Ş.
9- fehmİ emre gÜngÖr-gazİantepspor
10- İsmaİl kÖybaŞi-beŞİktaŞ a.Ş.
11- hakan kadİr balta-galatasaray a.Ş.
12- selÇuk İnan-trabzonspor a.Ş.
13- yekta kurtuluŞ-galatasaray a.Ş.
14- mehmet topal-valencia c.f.
15- nurİ Şahİn-borussia dortmund
16- mehmet ekİcİ -1.fc nÜrnberg
17- hamİt altintop-bayern mÜnchen
18- kazim kazim-galatasaray a.Ş.
19- arda turan-galatasaray a.Ş.
20- tunay torun-hamburger sv
21- cenk tosun-gazİantepspor
22- umut bulut-trabzonspor a.ş
23- burak yilmaz-trabzonspor a.ş
24- semİh ŞentÜrk-fenerbahÇe

Hüdai Pervaneli
19.03.2011, 17:12
ALlah belanizi versin Bu lig iki takimdan Kurulu zaten
gs ve fb
Bomba servet ve arda kazim yedek semih yedek mert ve gökhan zan

Basarilar Avusturya

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 17:26
Mert Günok kim ya yaziklar olsun.Mert günok Milli Takima cagriliyorsa benide cagirin

FC-ST-PAULI-61
19.03.2011, 17:31
Tunay Torunu taniyorum,iyi bir arkadasim.Helal olsun ona Milli Takima cagrilmis

irfan61
19.03.2011, 17:32

---Hoffer----Janko---
------Arnautovic-----

Gerçi İvanschitz de var ama oynamıyor herhalde. Ne Mainz'da, ne de Milli Takım'da.Bizim de defansımız evlere şenlik.Bol gollü bir maç izliyeceğiz gibi.

Atakan
19.03.2011, 17:36
Kafamdaki kadro.:)
-----------Volkan-----------
Gökhan-Serdar-Servet-İsmail
-------Mehmet-Selçuk-----
-----------Nuri------------
Burak----------------Arda
----------Cenk------------

futbalski60
19.03.2011, 17:38
Mevlüt'ü yine almamışlar.

28TS61
19.03.2011, 17:47
Türkiye-Avusturya EURO 2012 grup eleme karşılaşması A milli takım kadrosu;

1-volkan demİrel-fenerbahÇe
2- sİnan bolat-standart liege
3- fehmİ mert gÜnok-fenerbahÇe 4- gÖkhan gÖnÜl-fenerbahÇe
5- mehmet topuz-fenerbahÇe
6- serdar kesİmal-kayserİspor
7- gÖkhan zan-galatasaray a.Ş. 8- servet Çetİn-galatasaray a.Ş.
9- fehmİ emre gÜngÖr-gazİantepspor
10- İsmaİl kÖybaŞi-beŞİktaŞ a.Ş.
11- hakan kadİr balta-galatasaray a.Ş. 12- selÇuk İnan-trabzonspor a.Ş.
13- yekta kurtuluŞ-galatasaray a.Ş.
14- mehmet topal-valencia c.f.
15- nurİ Şahİn-borussia dortmund
16- mehmet ekİcİ -1.fc nÜrnberg
17- hamİt altintop-bayern mÜnchen
18- kazim kazim-galatasaray a.Ş.
19- arda turan-galatasaray a.Ş. 20- tunay torun-hamburger sv
21- cenk tosun-gazİantepspor
22- umut bulut-trabzonspor a.ş
23- burak yilmaz-trabzonspor a.ş
24- semİh ŞentÜrk-fenerbahÇe

bunlar nasil ve neye göre milli takima cagriliyor acaba?
umarim yeniliriz. zaten milli takimdan yillardir soguttular herkesi

Ertan1982
19.03.2011, 18:20
bunlar nasil ve neye göre milli takima cagriliyor acaba?
umarim yeniliriz. zaten milli takimdan yillardir soguttular herkesi
Ihsan salla gitsin.Milli takim benim umrumda bile degil.Sakin ol kendileri calsin kendileri oynasin.

Sinan Bolatin yan caprazbaglari kopmadimi.Sezonu kapatti biliyordum.

Tamam iyilesmis.

Sefaenes
19.03.2011, 19:09
mert günok kim ya Allah askina olu alacagin yerde git bjk sivasin hatta git bank asya dan al ama ile fb olacak yedek olsun vark etmez. Olurya mac günü 2 kalecimizden 1 sakatlandi dekide macta sakatlandi ozaman bu tecrübesiz kalecimi koruyacak milli takimi. Ya gelecek vaat ediyorsa benim 2 yasindaki yegenimi alsinlar messi olacak saka bir yana rezalet secim hiddinke verilen paralara yazik

ApoCaN28
19.03.2011, 19:31
Adam yedek iken bile senin Umut'un kadar gol atıyorsa , Semih'in çağrılmaması anormal olurdu benim için.

r9emre
19.03.2011, 20:26
Umut 9 maçtır gol atmıyor kadroda Serkan yok bu nasıl adalet anlamış değilim.
Hakan Balta - Servet Çetin - Gökhan Zan bu 3'lü milli takımın savunma hattında oldukça biz asla büyük bir takımı yenemeyiz 2 atar 3 yeriz,4 atar 5 yeriz açık ve net.Ayıptır yahu bizim Giray bunların 3'ünden de iyi durumda yazık cidden.Mustafa Yumlu bile kat kat iyi şu Gökhan Zan'dan.
Ligin 11. sırasında olan takımdan 6 oyuncu alıyorsun geçen senenin şampiyonundan 1 tane futbolcu almıyorsun ayıptır,günahtır.

CAFER ÖZER
19.03.2011, 23:58
Adamlar 13 tane malubiyet alan cinconlularu doldurmus oldu olacak milli takimin adini cinconspor yapsak
Neyini izleyeyim bu takimin

İlker Akçay
20.03.2011, 01:50
Gökhan Zan,Hakan Balta ve Mert Günok tercihleri çok saçma olmuş...Mevlüt nerede,neden çağrılmıyor?

Chiko
20.03.2011, 02:01
Mevlüt'e yazik oluyor..

Sefer A.
20.03.2011, 03:59
yalniz Mevlüt bayagi kötü bu sene haaaa, gol attigi yok etkisiz oynuyor ayni Umut gibi bal yapmayan ari gibi, geçende benfica ile oynadilar avrupa liginde bu persembe, inanilmazi kaçirdi ve oyundan alindiginda tüm stad tarafindan isliklandi yuhlandi..... ben Paris Dortmund karsilasmasina gitmistim sene basi uefa'da ayni gruptaydilar, o karsilasmada da 2tane kaçirdi ve oyundan çiktiginda benim oldugum taraf daha çok yuhluyordu ama baska taraf ise destek amaçli Mevlüt diye bagiriyordu, artik herkes patladi ve kimse destek olmuyor bu aralar, ki bana kalirsa pek haksiz da sayilmazlar çünkü sene basindan beri etkisiz verimsiz isteksiz oynuyor Mevlüt, malesef....

Ancak, moral düzeltmek için çagirilabilirdi, bu zamana kadar sakat oyunculari bile morali düzelsin diye aldilar Milli takima da Mevlüt'ü alsalar çok mu ?? bu da ayri bir konu tabii.....

Halmanli
20.03.2011, 12:14
Arda bu milli takımın herşeyi, şikebahçe maçında oyuna girdikten sonra iyi gözüktü, onun dışında bu milli takım zor yener

r9emre
20.03.2011, 12:27
Avusturya maçının yıldızı kişisel oyunuyla yine Arda Turan olacaktır.Hele de sene sonu kesin gideceğini düşündüğümden kendini daha iyi pazarlamak için her şeyini verecektir.

Mustafa Yılmaz.20
20.03.2011, 16:02
Mert Günok, Gökhan Zan, Servet Çetin, Hakan Balta, Umut Bulut

Bu oyuncular dışında genel anlamda beklenilen kadro. Ama bu oyuncuları hangi mantıkla çağırmışlar merak ettim. Belki biraz Servet'i anlarım da diğerleri çok gereksiz. Serkan Balcı'nın çağrılmaması isabet olmuş çünkü ligin ikinci yarısında berbat oynuyor. Tayfun bile Serkan'dan sonra gözümüze iyi gözüktü, o derece yani..

sifuni
21.03.2011, 13:49
kızmadan milli takıma destek vermeliyiz bence çok gereksiz oyuncular çağrılmış ama çağrılan iyi oyuncularda var tunay torun mehmet ekici cenk tosun bunlar gelecege umut veriyorlar inşallah Avusturyayı yenip iddiamızı sürdürürüz.

reisoğlu61
21.03.2011, 19:43
--------------Volkan----------------
Gökhan--Serdar----Servet------Ismail
---------Selcuk-----Nuri------------
Hamit---------------------------Ekici
---------Burak------Cenk------------

sifuni
25.03.2011, 17:47
aynen düsündüğüm kadroyu yazmışsın.

Mustafa Umut
27.03.2011, 22:08
Lig Tv'ye göre Hiddink şu kadroyu kurmuş;

-------------------------Volkan--------------------------
Gökhan Gönül--Servet Çetin--Serdar Kesimal--İsmail Köybaşı
---------------Selçuk İnan--Mehmet Ekici-----------------
Hamit Altıntop---------Nuri Şahin---------------Arda Turan
---------------------Burak Yılmaz------------------------

Kadro gayet güzel görünüyor..

FC-ST-PAULI-61
27.03.2011, 22:25
[QUOTE=muk61;1917522961]Lig Tv'ye göre Hiddink şu kadroyu kurmuş;

-------------------------Volkan--------------------------
Gökhan Gönül--Servet Çetin--Serdar Kesimal--İsmail Köybaşı
---------------Selçuk İnan--Mehmet Ekici-----------------
Hamit Altıntop---------Nuri Şahin---------------Arda Turan
---------------------Burak Yılmaz------------------------

Kadro gayet güzel görünüyor..[/QUOTE
------Volkan---------
gökhan-servet--serdar--ismail-
-------selcuk---nuri----------
Mehmet-----Hamit--------Arda
----------Burak-------------

Mehmet ön Libero da oynayamaz

Emirhan Makul
27.03.2011, 22:31
Biletler tükenmiş resmen ya :)

r9emre
27.03.2011, 23:01
Biletler tükenmiş resmen ya :)

52000 binlik statta 26000 bilet sadece satışa çıkartılır,geri kalanı sponsorlara dağıtılırsa tükenmesi normal.Hele de ucuz yerlerin çoğunu sponsorlara verdiler geri kalanlar da çabucak bitti zaten.

pReN@_61
27.03.2011, 23:03
Umut atar mı atar :)

r9emre
27.03.2011, 23:49
Burak tek forvet oynayacak ileri uçta diye saçma bir haber okudum bugün herhalde öyle bir şey olmaz,olursa da saçmalık olur.

Koy en uca Cenk Tosun'u koy sağına Burak'ı koy soluna Arda'yı arkalarına orta sahaya daya Nuri'yi Selçuk'u Hamit'i sonra arkana yasla izle rahatça. :) 4 gol atarsın 2 gol de Gökhan Zan ya da sol bek kim oynayacaksa onun yüzünden yersin işte 4 - 2 biter. :D

Emirhan Makul
27.03.2011, 23:57
52000 binlik statta 26000 bilet sadece satışa çıkartılır,geri kalanı sponsorlara dağıtılırsa tükenmesi normal.Hele de ucuz yerlerin çoğunu sponsorlara verdiler geri kalanlar da çabucak bitti zaten.

Peki sponsorlar ne yapıyor o biletleri ?

ihsan candas
27.03.2011, 23:58
volkan kaledeyken milli takımı izlemiyorum.

Sefaenes
28.03.2011, 00:43
milli takim mac oynamadan önce kalecilerimizden deki sakatlansa digeride mac icinde sakatlansa bu kaleyi mert denen kalecimi koruyacak. Koskoca Türkiyede a2 disinda kalecimiz yoksa yaziklar olsun diyorum. A2 milli takimin kalecileri 1 secile bilirdi 3 kaleci olarak mert de a2 giderdi. Gs defansinla milli takimi yakmaz insallah

r9emre
28.03.2011, 00:46
Peki sponsorlar ne yapıyor o biletleri ?

Çalışanlarına dağıtıyor diyelim 1 çalışanına 4 bilet veriyor davetiye şeklinde oluyor o biletler ailesiyle gidiyor böyle böyle her çalışan ailesiyle gittiğini düşünürsek o biletlerin ne kadar çabuk dağıtıldığını anlayabiliriz. :)

Netten bilet arıyordum mesela çocukta 5 tane sponsor bileti vardı davetiye şeklinde üzerinde 0 lira yazan ben 3 tane alacaktım fiyat soruyorum herkese adam davetiye olmasına rağmen 20 liralık biletlerin 3 tanesine 120 lira istedi.Adam beleş bileti hani gişe fiyatına da vermiyor. :D

savas avci
28.03.2011, 01:41
bana milli takım Trabzonspor başka takım beni ilgilendirmiyor

barisb
28.03.2011, 11:33
vay arkadaş, ligin 11.si milli takıma 6 futbolcu gönderiyor.

Cüneyt Canlıca
28.03.2011, 11:42
Milli Takım herzaman Milli Takımdır...Eğer Milli Takım sizi ilgilendirmiyorsa bi zahmet hiç uğramayın buraya... Yaptığınız aynen ''Eski sevgilimi unuttum ben abi.Artık hiç aklıma gelmiyor'' demek gibi bişey oluyor..

Mehmet Ç.
28.03.2011, 11:49
Belcika - Türkiye

ve

Avusturya - Türkiye

bu 2 mac hangi Stad'da oynanacak, bilen var mi?

Gurpas
28.03.2011, 12:29
vay arkadaş, ligin 11.si milli takıma 6 futbolcu gönderiyor.

İşte bu yüzden insanı milli takımdan soğutuyorlar arkadaş...

ismail tüfekçi
28.03.2011, 12:37
ilgi alanımda olmayan bi maç sahi kim kimle oynuyo

Jester
28.03.2011, 13:13
LigTV'nin kadrosundaki Ekici'nin yerine Topal olursa iyi bir kadro olur.

Ömür Karadeniz
28.03.2011, 13:17
bana milli takım Trabzonspor başka takım beni ilgilendirmiyor
Vatan demek namus demek diyen bir şehrin evlatlarına böyle laflar yakışmıyor.Şahsi görüşümdür.

Mesut
28.03.2011, 13:24
Vatan demek namus demek diyen bir şehrin evlatlarına böyle laflar yakışmıyor.Şahsi görüşümdür.
:alkış: bir türk evladına milli takım benı ilgilendirmıyor demek yakışmaz.
Bunların sadece lafda olduğunu düşünüyorum
Yendiğimizde kutlamalarda en başda bizler gideriz.
Diyelim iktidarda sevmediğimiz adam var diye ülkeyimi terkedecez yanı banane vatandan mı diyecez lütfen :)

Süleyman Eruyar
28.03.2011, 13:30
Bu kadar haksızıklar içinde kurulan bir takımı bende desteklemiyorum,

takip etmiyorum,

izlemiyorum.

Murat Erdem
28.03.2011, 13:45
Son 5-6 yıllık sürec neticesinde geldiğim nokta, "zerre kadar umurumda değil"...milli takımla ilgili kadro seçimi-maç neticeleri gibi bilgiler, sadece "haber" niteliği taşıyorlar benim için.

Volkan
28.03.2011, 13:47
zan bu kadroda top oynuyosa zaten bizim işimiz bitmiş

Harun_ayar_ts
28.03.2011, 14:12
1-0 olsun bizim olsun :D

Yasin Altuntas
28.03.2011, 14:48
Avusturya Macindaki KESIN ILK 11:

-----------------------------Volkan-------------------------------
------Gökhan G.------Serdar-----------Servet-------Hakan B.------
-----------------------SELCUK--------Nuri--------------------------
--------Hamit----------------Mehmet--------------Arda------------
------------------------------BURAK-------------------------------

Neden sormayin isterseniz inanirsiniz isterseniz Macdan 30 dk. "Doru demisti" dersiniz ama kesin 11 bu.

macuka
28.03.2011, 15:00

Neden sormayin isterseniz inanirsiniz isterseniz Macdan 30 dk. "Doru demisti" dersiniz ama kesin 11 bu.

Bu kadro ile kanatlardan gelerek (orta yaparak) gol atmak mumkun degil. Hava topu alabilecek tek oyuncu Burak (onunda geriden gelip kafa golu cok azdir).
Demek ki ara paslari ve uzaktan sutlarla gol arayacagiz.

Turkiye avusturya takimini en az 2 gol atmadan yenemez diye dusunuyorum.

Seyfi_B
28.03.2011, 15:06
Cenk Tosun arkadaşımızın da oynamasını isterdim ama kadroyu yinede beğendim. En azından Mehmet Ekici'yi kazanacağız.

Anıl Kadir
28.03.2011, 15:13
eldeki kadroyla bence;

volkan
gökhan-serdar-servet-hakan
hamit - selçuk - nuri
kazım - cenk - burak

güzel bir 11 olabilir... Arda bu maçta 11 başlarsa gerçekten ayıptır...

Ömer Sak
28.03.2011, 15:23
Arda kesin 11de basliyacak Hiddink basin toplantisinda söyledi

Seyfi_B
Bir ekleme yapayım:

Nuri Şahin'in oynuyor olması beni gerçekten çok sevindiriyor. :)

yigits
En son Avrupa Şampiyonası'nda Semih'in son dk golünden sonra sevinç çığlıkları atmıştım o günden beridir milli takıma olan sevgim,ilgim azaldı artık kimse kusura bakmasın kimse de beni ve benim gibi düşünen renktaşlarımızı da neden böyle düşünüyosunuz diye eleştirmesin çünkü bu takım "milli" takım ülkeyi temsil etmesi gerek ancak ülkeninin 2 takımının oynamayacan oyuncularının maç eksiğini gidermek için bir uygulamaya geçiliyosa üzülerek söylüyorum ben bu takımınızı desteklemiyorum!
Ayrıca Mert Günok yerine Sivas'ın genç kalecisi (adını unuttum) onun seçilmesi gerekiyor kendisi 2. Onur olma yolunda ilerliyor...

Mehmet Ç.
28.03.2011, 15:34
1-0 olsun bizim olsun :D

Gökhan Zan oynarsa herzaman 2-0 olsun garanti olsun derim :D

Sefer A.
28.03.2011, 15:38
En son Avrupa Şampiyonası'nda Semih'in son dk golünden sonra sevinç çığlıkları atmıştım o günden beridir milli takıma olan sevgim,ilgim azaldı artık kimse kusura bakmasın kimse de beni ve benim gibi düşünen renktaşlarımızı da neden böyle düşünüyosunuz diye eleştirmesin çünkü bu takım "milli" takım ülkeyi temsil etmesi gerek ancak ülkeninin 2 takımının oynamayacan oyuncularının maç eksiğini gidermek için bir uygulamaya geçiliyosa üzülerek söylüyorum ben bu takımınızı desteklemiyorum!
Ayrıca Mert Günok yerine Sivas'ın genç kalecisi (adını unuttum) onun seçilmesi gerekiyor kendisi 2. Onur olma yolunda ilerliyor...

renkdas Milli takimi elestirebilirsin yönetenlerini de oyuncularini da hepisini de, ama bir bütün olarak bakmak lazim olaya, o oyuncular bir takimi temsil ediyorsa ve o takim Milli ise : onu desteklemekten baska yapacak bir seyimiz yooookkk. Sahsen benim kadar Terim'e söven Hakan Balta'ya söven olmus mudur bilmem amaaa karsilasma basladi mi takimi desteklerim heyecanla izlerim, müsabaka biter elestiri gerekiyorsa yapilir, ama yok sogudum yok ilgilendirmiyor yok bilmem ne gibi saçma sapan yorumlar bize yakismaaazz, anlik sinirle yaziyor bir çogumuz bu yorumlari, en azindan ben öyle umuyorum, yoksa sagda solda "lan bu Trabzonlular hakikaten "Rum" gibiler Milli takimi desteklemiyorlar" dediklerinde nasil cevap verecegiz merak ediyorum, bazilarinin durumu çok daha vahim : gider avrupa'da bir takimi destekler takipçisi olur, sira Milli takima geldi mi "beni ilgilendirmiyor" der, sonra Türk'üm diye geçin, neymis efendim Milli takima Hakan Balta aliniyormus da oguz çetin orada oldugu surece takip etmezmis de mismus..... hadi lan oradan bir kaç kisi yuzunden niye Milli takimdan soguyayim, Milli takim sadece o kisilerden ibaret mi ki ?? oguz kim ki ?? Milli takim benim de Milli takimimdir, bu kadar basit !

((sadece sana degil genel bir cevap bu))

el_conquistador
28.03.2011, 15:40

Hakan yerine Ismail... Yoksa herhalde 11'miz bu olacak

yigits
28.03.2011, 15:44
renkdas Milli takimi elestirebilirsin yönetenlerini de oyuncularini da hepisini de, ama bir bütün olarak bakmak lazim olaya, o oyuncular bir takimi temsil ediyorsa ve o takim Milli ise : onu desteklemekten baska yapacak bir seyimiz yooookkk. Sahsen benim kadar Terim'e söven Hakan Balta'ya söven olmus mudur bilmem amaaa karsilasma basladi mi takimi desteklerim heyecanla izlerim, müsabaka biter elestiri gerekiyorsa yapilir, ama yok sogudum yok ilgilendirmiyor yok bilmem ne gibi saçma sapan yorumlar bize yakismaaazz, anlik sinirle yaziyor bir çogumuz bu yorumlari, en azindan ben öyle umuyorum, yoksa sagda solda "lan bu Trabzonlular hakikaten "Rum" gibiler Milli takimi desteklemiyorlar" dediklerinde nasil cevap verecegiz merak ediyorum, bazilarinin durumu çok daha vahim : gider avrupa'da bir takimi destekler takipçisi olur, sira Milli takima geldi mi "beni ilgilendirmiyor" der, sonra Türk'üm diye geçin, neymis efendim Milli takima Hakan Balta aliniyormus da oguz çetin orada oldugu surece takip etmezmis de mismus..... hadi lan oradan bir kaç kisi yuzunden niye Milli takimdan soguyayim, Milli takim sadece o kisilerden ibaret mi ki ?? oguz kim ki ?? Milli takim benim de Milli takimimdir, bu kadar basit !

((sadece sana degil genel bir cevap bu))

Ben de düşünce olarak senden farklı bişey düşünmüyorum zaten renktaş ama son 5-6 senede Türk halkını özellikle bizim taraftarımızı bu duruma kendileri soktular.Ben milli basketbol takımının maçlarını izlediğimde hop oturup hop kalkerken futbol takımının maçlarında neden bu heyecanı yaşayamıyorum benim bilinçaltımda bu duyguyu oluşturanlar bunun hesabını versinler.Nedir memleketteki bu İstanbul ayrımcılığı Şenol Güneş'e milli takımın başındayken neler yapıldığını hiçbirimiz unutmadık.Neyse bu tartışma uzun sürmesin burda başlığı meşgul etmeyelim. :D

Sefer A.
28.03.2011, 15:48
Ben de düşünce olarak senden farklı bişey düşünmüyorum zaten renktaş ama son 5-6 senede Türk halkını özellikle bizim taraftarımızı bu duruma kendileri soktular.Ben milli basketbol takımının maçlarını izlediğimde hop oturup hop kalkerken futbol takımının maçlarında neden bu heyecanı yaşayamıyorum benim bilinçaltımda bu duyguyu oluşturanlar bunun hesabını versinler.Nedir memleketteki bu İstanbul ayrımcılığı Şenol Güneş'e milli takımın başındayken neler yapıldığını hiçbirimiz unutmadık.Neyse bu tartışma uzun sürmesin burda başlığı meşgul etmeyelim. :D

harfiyen katiliyorum ;) ben yazimda zaten daha çok diger yorumlara kizdim yok ilgilendirmiyor falan diyenlere, yoksa neler yapildi yapilmadi alindi alinmadi oldu olmadi falan hepisini biliyoruz az çok, benim demek istedigim sadece her ne olursa olsun Milli olan her seyi sahiplenmemiz gerek bence, öyle ilgilenmiyorum diyenler Türkiye'de haksizliga ugradiklarinda Memleket'ten soguyorlar mi kopuyorlar mi gidiyorlar mi ??

tsburak08
28.03.2011, 18:48
Kazım kazım hala neden kadrodaya alınır anlam veremıyorum bırı bana anlatsın ya..Gökhan Zan adam 3 maç yapıyor 4 ay yok mıllı maç zamanı gelıyor kadroda bunu da anlamıyorum..Gökhan Zan'ın olup Egemen'ın olmadığı bır Mıllı Takım nasıl olabılır bunu hıç anlamıyorum..

Süleyman Baykan
28.03.2011, 19:29
Benim ilk 11'imde şöyle:)
_________________________VOLKAN___________________ ____

GÖKHAN GÖNÜL______SERDAR________SERVET______İSMAİL___

___________________SELÇUK_______NURİ ŞAHİN____________

HAMİT ALTINTOP_____________BURAK________________ARDA

___________________________SEMİH__________________ ____

SİNAN BOLAT-UMUT BULUT-MEHMET EKİCİ-CENK TOSUN-HAKAN BALTA-MEHMET TOPAL-EMRE GÜNGÖR

Emirhan Makul
28.03.2011, 20:04
Arkadaşlar Ülker adına verilen sponsor biletlerinin hangi bölümde olduğunu bilen var mı ?

.....
28.03.2011, 20:06
Artık TRABZONSPOR forması giyen bir oyuncudan Milli Takımda gol bekliyorum.

İnşallah bu maçta olur.

ağasarlı emre
28.03.2011, 21:55
oradayım inşallah..

Alihan Ertürk
28.03.2011, 22:18
Volkan
Gökhan-Serdar-Servet-Hakan
Selçuk-Nuri
Hamit-Mehmet-Arda
Burak

Sinan Engin Hiddink böyle çıkacak çok yüksek ihtimalle demişti dün akşam Lig Tv'de.. Tüyo aldım ayakları yapıyordu..:D

yunushanilce
28.03.2011, 22:21
burak inşallah golleri atarsında burda bizide sevindirirsin trabzonlu.............

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 22:59
Oh be Nihat yok Emre yok ne güzel :)

savas avci
28.03.2011, 23:00
Vatan sevgisin bi futbol takımıyla ölçmüyorum , kim vatanını daha çok sever,namusu görür yeri ve zamanı geldiğinde belli olur. Lafla olmaz bu işler bu da benim şahsi görüşümdür.Saygılar.

savas avci
28.03.2011, 23:07
Milli Takım herzaman Milli Takımdır...Eğer Milli Takım sizi ilgilendirmiyorsa bi zahmet hiç uğramayın buraya... Yaptığınız aynen ''Eski sevgilimi unuttum ben abi.Artık hiç aklıma gelmiyor'' demek gibi bişey oluyor..
Valla zahmet olmazda buralara uğramamak, ama kimsedende akıl alacak değilim.Polemiğe girmek istemiyorum.Ben kendimi bildim bileli Trabzonspor luyum eskiside o, yeniside.

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 23:13
Hangi Kanal verecek Maci?

Mehmet Ç.
28.03.2011, 23:41
Türkiyede NTV

Avrupa'da Avusturya kanali ORF1

FC-ST-PAULI-61
28.03.2011, 23:42
Türkiyede NTV

Avrupa'da Avusturya kanali ORF1
Tesekkür ederim, yine izleyemeyecegiz Maci ozaman

Terzioğlu
29.03.2011, 00:00
Bildigim kadariyla NTV Avrupa da veriyor maci.

Cem Akyüz
29.03.2011, 00:14
:alkış: bir türk evladına milli takım benı ilgilendirmıyor demek yakışmaz.
Bunların sadece lafda olduğunu düşünüyorum
Yendiğimizde kutlamalarda en başda bizler gideriz.
Diyelim iktidarda sevmediğimiz adam var diye ülkeyimi terkedecez yanı banane vatandan mı diyecez lütfen :)

Milli takım ile benimde görüşüm aynı.Beni ilgilendirmiyor milli takım.Ama sadece ulusal takım ilgilendirmiyor.Ülkeyi sevmek başka milli takımı desteklemek başka.

Benim fikrim tabi :)

Sefer A.
29.03.2011, 00:22
Milli takım ile benimde görüşüm aynı.Beni ilgilendirmiyor milli takım.Ama sadece ulusal takım ilgilendirmiyor.Ülkeyi sevmek başka milli takımı desteklemek başka.

renkdas roma sevdasindan Milli takim sevdasini unuttun :)

Cem Akyüz
29.03.2011, 00:27
renkdas roma sevdasindan Milli takim sevdasini unuttun :)

Milli takım sevdamı resmen unutturdular renkdaşım :).Marco Mehmet,Kazım Kazım falan resmen soğuttular beni.O yüzden artık uğraşmıyorum.Trabzonspor ve Roma yeter bana :)

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 00:29
Milli takım beni ilgilendirmiyor. Vatanseverlik futbolla ölçülecek bir şey değildir kanımca.

İlyas BAHADIR
29.03.2011, 00:30
umurumda bile değiller..yenilsinler..bizim çocuklara zarar gelmesin yeter

Adem Erdoğan
29.03.2011, 00:31
Fenerden ne kadar çok adam çağırırsalar bizim için o kadar iyidir.

Sefer A.
29.03.2011, 00:35
Milli takım sevdamı resmen unutturdular renkdaşım :).Marco Mehmet,Kazım Kazım falan resmen soğuttular beni.O yüzden artık uğraşmıyorum.Trabzonspor ve Roma yeter bana :)

Marco hakkinda haklisin 100% katiliyorum ^^ Kazim ise farkli Annesi Türk yani ona pek bir sey diyemeyiz =) Trabzonspor yeter diyorsun da Türkiye'siz Trabzonspor olmaz :) takim makim hikaye benim için aslinda Milli takim söz konusu olunca, çünkü o "Milli" sözü yeter de artar bile ondan sogumamam için, ben inanmiyorum zaten yazdiklarina, yarin benden heyecanli olacaksin ekran basinda :D :p

Milli takım beni ilgilendirmiyor. Vatanseverlik futbolla ölçülecek bir şey değildir kanımca.

dogrudur futbolla ölçülmez, ki ölçmeye kalkan yok zaten, ama Vatansever'im diyen bir kisi Milli olan bir takimi desteklemelidir, ben böyle düsünüyorum ve dogrunun bu olduguna inaniyorum :)

umurumda bile değiller..yenilsinler..bizim çocuklara zarar gelmesin yeter

ama bu kadar da abartilmaz ha

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 00:59
Milli takım adaletli olmak zorunda. Hala daha Gökhan Zan'ın olduğu milli takımı sahiplenemem. Ümit milli takımı seyrediyorum. Daha iyi.

Burak Sahin
29.03.2011, 01:05
Marco hakkinda haklisin 100% katiliyorum ^^ Kazim ise farkli Annesi Türk yani ona pek bir sey diyemeyiz =) Trabzonspor yeter diyorsun da Türkiye'siz Trabzonspor olmaz :) takim makim hikaye benim için aslinda Milli takim söz konusu olunca, çünkü o "Milli" sözü yeter de artar bile ondan sogumamam için, ben inanmiyorum zaten yazdiklarina, yarin benden heyecanli olacaksin ekran basinda :D :p

dogrudur futbolla ölçülmez, ki ölçmeye kalkan yok zaten, ama Vatansever'im diyen bir kisi Milli olan bir takimi desteklemelidir, ben böyle düsünüyorum ve dogrunun bu olduguna inaniyorum :)

ama bu kadar da abartilmaz ha

kazimin annesi bildigim kadariyla kibrisli türk bile degil...

Sefer A.
29.03.2011, 01:06
Milli takım adaletli olmak zorunda. Hala daha Gökhan Zan'ın olduğu milli takımı sahiplenemem. Ümit milli takımı seyrediyorum. Daha iyi.

Adalet konusunda haklisin tabii ki, ona itirazimiz yok ki, ama adaletli degil diye umursamamak olmaz ki, anlatmak istedigim bu, o Milli takim ne kadar oguz çetin'in ise : bir o kadar da benim :)

Sefer A.
29.03.2011, 01:07
kazimin annesi bildigim kadariyla kibrisli türk bile degil...

Kibris Türk'ü :) Kibris'lilar da Türk : KKTC =)

Hasan Cubukcu
29.03.2011, 01:07
Milli takimin iki tane formda futbolcusu var Nuri ve Selcuk , bakalim adamlari oynatacakmi !!!

Kim oynarsa oynasin yeterki kazanalim ama yenemezsek hiddinkin bileti kesilir herhalde !!! yine olan bize olur

insallah yeneriz

yorumsuz6117
29.03.2011, 01:13
Burak ve Selçuk 11'deymiş yoksa izlemezdim.

savas avci
29.03.2011, 01:33

Sonuna kadar katılıyorum kardeşim

Burak Sahin
29.03.2011, 01:40

bende öyle saniyordumda kibrislilar kendini pek türk de saymiyorlar sanirim :)

sessizkral_1
29.03.2011, 02:51
Burak inş ilk 11 başlayıp golünü yazarsa şu antudakileri susturur ;)

Yiğit Gayretli
29.03.2011, 03:15
Milli takımla birlikte milli duygularımızı da laçka ettiler.

Fatih Özkan
29.03.2011, 03:17

Doğru söze ne denir (:

Yiğit Gayretli
29.03.2011, 03:17

Ben Çin'de Maçin'deki muhtarlıklarda özerk bölgelerde yaşayan Türkler'in bile onlardan daha Türk olduğunu sanıyorum...

Mustafa Yüksek
29.03.2011, 03:43
Genel durum nedir bilmem ama benim tanıdığım Kıbrıslılar kendilerini Türk olarak görüyorlar.

İskender Çakmak
29.03.2011, 06:54
bu maci aliriz rahat rahat hatta 5 ler oyle yollariz

Hasan Habip Özbay
29.03.2011, 09:18
1-1 biter golümüzü umut atar ikinci yarı konya maçına bakalım biz

BALKAN 06
29.03.2011, 09:25
o değil de hiddink in bi numarasını göremedik,
bu gidişle guruptan çıkmamız da şansa bağlı,
e niye dünya para saydık o zaman yabancı hocaya.

bugün kü maçtan galip gelmemiz biraz şansa biraz da kişisel yıldızlaşmalar bağlı,
yoksa yenemeyiz,
avusturyanın iyi olduğundan değil bizim takım olamadığımızdan...

Ömür Karadeniz
29.03.2011, 10:23
Hiddinkten açıkçası ben umutluyum.Yeni bir jenerasyon yaratmaya çalışıyor.Çürük elmalar yokmu?Var tabiki.Ama yavaş yavaş bunlarda yok olacaktır milli takımdan.Bence Hiddink,Fatih Terimden daha başarılı olacaktır.

Numan Yerlikaya
29.03.2011, 10:43
Umut Gol Felan Atamaz 11De Bile Başlayamaz Diye Düşünüyorum

Süleyman Eruyar
29.03.2011, 11:10
Umut Gol Felan Atamaz 11De Bile Başlayamaz Diye Düşünüyorum

Umut sever biri olarak Umut Bulut'un ilk 18 içinde olacağını düşünmüyorum.

Mustafa Yılmaz.20
29.03.2011, 11:12
Hiddinkten açıkçası ben umutluyum.Yeni bir jenerasyon yaratmaya çalışıyor.Çürük elmalar yokmu?Var tabiki.Ama yavaş yavaş bunlarda yok olacaktır milli takımdan.Bence Hiddink,Fatih Terimden daha başarılı olacaktır.
Oğuz Çetin kovulduğu anda Milli Takım çağ atlar. Bundan eminim. Hiddink, takım daha kötü duruma düşmeden yanındaki asalağı gönderirse kariyerinin sonuna büyük bir başarı daha ekler.

Kadıköy'de 3-2 kazandığımız Belçika maçına gitmiştim. Migros tribününde toplanan mal fenerliler, son 10-15 dk. fener lehine tezahürat yapıyorlardı. Aynı şey Türkiye'de birçok stadda oluyor. Buna bir an önce çözüm bulmak şart. Çünkü Türkiye'de kulüpçülük, Milli Takımın önüne geçti. Ben bu durumdan iğreniyorum. Artık Milli Takım maçlarını Olimpiyat Stadında mı oynar yoksa mümkün oldğu kadar doğuda mı oynar bilemem ama bir an önce bu durumdan kurtulmalıyız.

Koyu fenerli amcam, milli takıma fenerli oyuncular alınınca; "ya niye alıyorlar bizim oyuncuları, bari sakatlanmadan sağ salim dönseler" falan diyor, bende kızıyorum ne biçim Türksün diye... Ama aynı şeyi malesef Trabzonsporlular da yapıyor, Beşiktaşlılar da, Galatasaraylılar da... Eğer Türk olarak Milli Takımımıza biz sahip çıkmayacaksak, Mesut'a, Serdar Taşçı'ya kimse birşey diyemez. Çünkü onlara sahip çıkanlar biz değil Almanlar oluyor. Keşke hepimizde Nuri'de ki Hamit'te ki Milli Takım aşkı, ay-yıldız aşkı olsa..

Ömür Karadeniz
29.03.2011, 11:37
Oğuz Çetin kovulduğu anda Milli Takım çağ atlar. Bundan eminim. Hiddink, takım daha kötü duruma düşmeden yanındaki asalağı gönderirse kariyerinin sonuna büyük bir başarı daha ekler.

Kadıköy'de 3-2 kazandığımız Belçika maçına gitmiştim. Migros tribününde toplanan mal fenerliler, son 10-15 dk. fener lehine tezahürat yapıyorlardı. Aynı şey Türkiye'de birçok stadda oluyor. Buna bir an önce çözüm bulmak şart. Çünkü Türkiye'de kulüpçülük, Milli Takımın önüne geçti. Ben bu durumdan iğreniyorum. Artık Milli Takım maçlarını Olimpiyat Stadında mı oynar yoksa mümkün oldğu kadar doğuda mı oynar bilemem ama bir an önce bu durumdan kurtulmalıyız.

Koyu fenerli amcam, milli takıma fenerli oyuncular alınınca; "ya niye alıyorlar bizim oyuncuları, bari sakatlanmadan sağ salim dönseler" falan diyor, bende kızıyorum ne biçim Türksün diye... Ama aynı şeyi malesef Trabzonsporlular da yapıyor, Beşiktaşlılar da, Galatasaraylılar da... Eğer Türk olarak Milli Takımımıza biz sahip çıkmayacaksak, Mesut'a, Serdar Taşçı'ya kimse birşey diyemez. Çünkü onlara sahip çıkanlar biz değil Almanlar oluyor. Keşke hepimizde Nuri'de ki Hamit'te ki Milli Takım aşkı, ay-yıldız aşkı olsa..
:alkış::alkış::alkış::alkış:.Güzel noktaya parmak bastın kardeşim.Benim çürük elma diye tabir ettiğim bunlardı.

apachi61
29.03.2011, 12:10
Selçuk sağ salim gelsin sonuç hiç umrumda degil :D

macuka
29.03.2011, 12:21
Oncelikli olarak ben, milli oyuncularin bir cogunun oraya vatan millet sakarya icin degil, primlerin yuksek olmasindan dolayi gittiklerini dusunuyorum. Milli maclarda sakatlik geciren futbolculara sahip cikmayan bir federasyon cozumu primleri yuksek tutmakta goruyor zannedersem.
Eski milli takimin omurgasinin bir turlu degismemesinin sebebi prim sisteminde yatiyor, milli olmak icin araya adam mi koyanlar ararsin her turlu alavere dalavere donuyordu evvelden. Ve ne yazik ki 3 eziklerin oynatmadigi Turk topcularin degerlerinin dusmemesi icinde az kullanilmadi gecmiste.

Sefer A.
29.03.2011, 14:15

yaa bir kaç çapulcu olay yapti diye bunlari yazmayin :)

Ben Çin'de Maçin'deki muhtarlıklarda özerk bölgelerde yaşayan Türkler'in bile onlardan daha Türk olduğunu sanıyorum...

onlara laf yok zaten, ama son olaylardan dolayi kizmayin Kibris'a, yarisi yunandi zaten belki de ^^ pkklilar bile vardi düsünün yani....

Helal olsun renkdas bize böyleleri lazim, ilgilenmiyorum diyenler degil, gerçi ben inanmiyorum öyle diyenlere ama neyse :)

karsilasmaya dönersek, rahaaaaatttt aliriz 2-0 yeneriz ;)

ilhan
29.03.2011, 14:32
Başarılar Türkiyem.

Sefer A.
29.03.2011, 14:37
Başarılar Türkiyem.

Türkiye'm degil mi ? ben mi yanlis biliyorum :) ?

ilhan
29.03.2011, 14:52
Türkiye'm degil mi ? ben mi yanlis biliyorum :) ?

Özel isimlere gelen yapım ekinden sonra gelen çekim ekleri kesme işaretiyle ayrılmaz. Türk kök, -iye eki gelmiş yeni bir anlam kazanmış ve sonuna -m gelince ayrı yazılması gerekmiyor -diye biliyorum-.

Asi Çaykaralı61
29.03.2011, 14:56
Haydi Türkiye'm İnşallah yeneceğiz :)

Ömer Faruk61
29.03.2011, 14:59
Yayıncı kuruluşun verdiği bilgiye göre Ay-Yıldızlı ekip sahaya; Volkan, G.Gönül, Servet, Serdar, H.Balta, Selçuk, Hamit, Nuri, Mehmet Ekici, Arda Turan, Burak Yılmaz 11'i ile çıkacak.

Yasin Altuntas
29.03.2011, 15:12

Bu Aksamki KESIN ILK 11

SAFA
29.03.2011, 15:14
Hiç öyle abartılacak bir maç değil.Farklı kazanırız. 4-0

Ali Yerlikaya
29.03.2011, 15:16
Son dönemlerde "Milli" takimdaki yönetim tarzina kizdigim icin bende bazi arkadasar gibi "umrumda" degil diyorum ama bunu sadece sözlü yapabiliriz tabi sonucda ne kadar sogusak bile bu bir milli davadir milletin agzina düsdükden sonra kimse demiyor yneticileriniz kötü kadro seciminiz kötü diye millet Türkiye Milli takimi kötü diyor maalesef...

Biz gurbettekiler bunun acisini fazlasiyln cekmekteyiz maalesef...

Harun-61
29.03.2011, 15:17
NTV Avrupa maci veriyor mu ?

.

Ümit Küçük
29.03.2011, 15:22
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor maç saatinde bu siteden izleyebilirsiniz

kamilsan61
29.03.2011, 15:35

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:
aferin koçum sana.seni yanaklarından öpüyorum.herke senin gibi olsa zaten sorun kalmayacak.

Ömür Karadeniz
29.03.2011, 15:47
Eğer forvette Burakla başlarsak bence maça 0-1 yenik başlarız.Semih veya Umut forvette olursa daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Chiko
29.03.2011, 15:55
Maci rahat aliriz, 3-1 diyorum ama artik o eski heyecan yok izlerken.
Burak, Arda ve Mehmet'den gol bekliyorum.

SDinc
29.03.2011, 15:57
Cenk 11 başlaması lazım. Bu arada kadro çok defansif.

el_conquistador
29.03.2011, 15:58
Cenk 11 başlaması lazım. Bu arada kadro çok defansif.

Hahahaha, kadro defansif mi? Ya kardesim, beni ne iyi güldürdün ha:)

el_conquistador
29.03.2011, 16:00

Gercekten kutlarim kardesim seni :) Hiddink akrabanmi oluyor ;)

Samet İslamoğlu
29.03.2011, 16:01
Bu Aksamki KESIN ILK 11

bgn ilk 11i gorunce aklima ilk gelen sey senin verdigin 11 oldu :) nerden aldin bu haberi sormadan edemeyecegim :)

Ilelioglu
29.03.2011, 16:04

Eger Avusturya'da sag acik olarak Arnautovic oynarsa sol tarafimizi cok hataya zorlar bence, ki Hakan Balta ve Arda ikilisi cok formsuzlar.

Avusturya'da Ekrem Dag, Yasin Pehlivan ve Ümit Korkmaz'in oynamasi bekleniyor.

Forvet olarak ise Maierhofer, en son ikinci ligde bir takimda forma giyiyordu, zaten Avusturya'nin bize gol atmasi cok zor.

Kalecileri Macho cok kötü, eger uzaktan düzgün sutlar cikartabilirsek cok gol atariz.

;):)

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 16:06
Cok rahat kazaniriz,Burak 2 gol atar.4-1 kazaniriz

Ilelioglu
29.03.2011, 16:06
Nasil cikarsak cikalim bu mac cepte zaten, asil mac Belcika'ya karsi.

Çağdaş DENİZ
29.03.2011, 16:20
bugün öğle saatlerinde iddaa bayindeydim iki kişi kendi aralarında konuşuyorlardı.
ekranda akşamki maçın ilk onbiri vardı.konuşmalar şöyleydi:
A:akşamki onbiri gösteriyo la
B:kim varmış
A:volkan,servet,.....arda,BURAK
B:neee! burak mı? ya niye almış burak kim ya
A:boşver la iyi oynasın işte,belki şaş kaza gol mol atar
B:ne atıyo ya forvet mi yok başka.nuri nerde?halil yok mu?
A:adam iyi la bu sene gerçekten
B:ya ne iyisi boşversene sen saçma sapan oynar akşam yine
A:bence akşam kesin gol atar

işte böyle arkadaşlar.biz adamı kendimiz eleştire eleştire millete malzeme yaptık.millet kayle bile almıyo...

Harun-61
29.03.2011, 16:21
A Milli Futbol Takımımızın, Avusturya ile bu akşam 20.30'da oynayacağı Euro 2012 A Grubu maçı kadrosu belli oldu.

Ay-Yıldızlı ekip sahaya; Volkan Demirel (F.Bahçe), G.Gönül (F.Bahçe), Servet (G.Saray), Serdar (Kayserispor), H.Balta (G.Saray), Selçuk İnan (Trabzonspor), Hamit (B. Münih), Nuri (B. Dortmund), Mehmet Ekici (Nürnberg), Arda Turan (G.Saray), Burak Yılmaz (Trabzonspor

Ilelioglu
29.03.2011, 16:22
Burak insallah golünü yazar, eger oynarsa Semih'in de kesin gol atacagini düsünüyorum ben.

Bu mac averajimizi düzeltmek acisindan cok önemli.

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 16:24
Ikili Averaj diye bir Sacmalik varmi acaba Elemelerde? Yoksa sadece Süper Ligde mi var

Bayraktaroğlu
29.03.2011, 16:46
Maçı kazanacağımız kanaatindeyim zor mu olur kolay mı olur onu bilemiyorum.Taraftar desteği bizim için büyük avantaj

nesta61
29.03.2011, 17:13
maci hangi kanal veriyor bilgisi olan varmi???

bahadır2561
29.03.2011, 17:16
maci hangi kanal veriyor bilgisi olan varmi???

ntv veriyormuş

Şenol Altunsoy
29.03.2011, 17:20
Ntv veriyor maçı ntvspor değil.

Chiko
29.03.2011, 17:30
http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntv

Mehmet Ç.
29.03.2011, 17:41
Aksamki mac 5-1 bitecek :D

Ömür Karadeniz
29.03.2011, 17:45
Gercekten kutlarim kardesim seni :) Hiddink akrabanmi oluyor ;)
ççççççççççççççç

Keramettin
29.03.2011, 17:47
Aksamki mac 5-1 bitecek :D
Kesin bilgi mi ? :D

Koray
29.03.2011, 17:54
Son yıllarda gördüğüm en iyi Milli takım orta sahası...

Faruk UYSAL
29.03.2011, 18:03
Milli Takımımıza sakatlık olmadan güzel bir galibiyet diliyorum.
İnşallah her iki maç sonucunda ilk ikiye girebilme avantajını yakalarız.

Mehmet Ç.
29.03.2011, 18:05
Kesin bilgi mi ? :D

Umutun oynamamasi durumunda bu rakam 6,7,8... 10 bile bulabilirmis :D

Faruk UYSAL
29.03.2011, 18:13
Son yıllarda gördüğüm en iyi Milli takım orta sahası...
Katılıyorum.

Faruk UYSAL
29.03.2011, 18:22
A Milli Futbol Takımımızın, Avusturya ile bu akşam 20.30'da oynayacağı Euro 2012 A Grubu maçı kadrosu belli oldu.

Ay-Yıldızlı ekip sahaya; Volkan Demirel (F.Bahçe), G.Gönül (F.Bahçe), Servet (G.Saray), Serdar (Kayserispor), H.Balta (G.Saray), Selçuk İnan (Trabzonspor), Hamit (B. Münih), Nuri (B. Dortmund), Mehmet Ekici (Nürnberg), Arda Turan (G.Saray), Burak Yılmaz (Trabzonspor
Bu kadroya göre rakip kaleye en yakın oynayacak olan oyuncu Burak. Biz de takımımızda Umut'un son haftalardaki kısır performansından dolayı yerine -en uçta- Pawel, olmadı Burak oynasın demiyor muyduk... İşte fırsat! Arkasında bu orta saha ile gününde olan bir Burak çok iyi işler yapar.

zaferyıldız
29.03.2011, 18:28
bu maç avusturya da olsa neyse burak forvet tamam

ama burda kadıkoyde bence semih olmalıydı takımın asıl forveti

yine de alırız maçı ve semih de oynar en az bir yarı

mda61
29.03.2011, 18:33
Burak'ın şans aldığı 2 milli maçtaki performansı Hiddink'i etkilemiş olmalı. Yerinde olsam Semih ya da Cenk ile çıkardım maça ama sanırım Cenk'in takıma ısınmak için zamana ihtiyacı vardır. Semih'te 2.yarı girer zaten eğer ilk yarı gol atamazsak.

Alihan Ertürk
29.03.2011, 18:39
Volkan
Selçuk-Nuri
Hamit-Mehmet-Arda
Burak

Sinan Engin Hiddink böyle çıkacak çok yüksek ihtimalle demişti dün akşam Lig Tv'de.. Tüyo aldım ayakları yapıyordu..:D

Adam bildi gerçekten çıkacak kadroyu.. Bundan sonra ne derse inanacağım..:D

Mehmet Ç.
29.03.2011, 18:41
Adam bildi gerçekten çıkacak kadroyu.. Bundan sonra ne derse inanacağım..:D

Bjk forlan ilen anlasiyormus.

Ama adam isi biliyor hemde harbi..

Trabzonspor transfer yapsa bile 2. Yari zorlanacak ve sampiyon büyük puan farklari ilen olmayacak dedi..

Adama kizdim ama hakli cikti :(

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 18:44
Ridvan Dilmen;"Semih Evinden cok yedekte oturuyor,Cocugun Kaderi"

Burak Sahin
29.03.2011, 18:49
buraki söyle ileride tek santrafor olarak görmek milli takimda kismetmis insallah iyi yonar gol atarda... belki senol hocada onu umutun yerine ileride tek oynatir...

evrents
29.03.2011, 18:57
İnşallah bu maç bizim.Haydi milli takım size inanıyoruz.Gidelim şu euro 2012'ye.

Alihan Ertürk
29.03.2011, 19:01
Vallahi hiç içimde öyle milli duygular falan yok.. Eskiden ne güzeldi, yerlere yatıp ağladığımı bile hatırlıyorum milli takım için.. Akşam bizim oyuncuları seyredeceğim.. Kazanmışız, yenilmişiz hiç umrumda değil.

macuka
29.03.2011, 19:03
Bu macta Burak en onde oynamayi da becerebilirse 4 4 luk topcu olmus olacak.
Umut kadroda yok galiba, o olsa gol goremesek bile gol pozisyonu gormemiz garanti olacakti:)

Erdem Keser
29.03.2011, 19:15
Hadi Burak. Çık Metin Tekin'le Rıdvan'ın gözüne gözüne sok koçum.

MaDDoX_61
29.03.2011, 19:15
4-6-0 çok güzel kadro burak'ta orta saha gibi sayılırsa müthiş bi enerjile maça başlayacağız.orta sahadaki bütün isimler gol atabilir

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 19:18
Umut Kadroda yok,Kesin yenecegiz

Alptekin Akyazı
29.03.2011, 19:36
Bu akşam fazla zorlanmadan bu maçı alırız...

MaDDoX_61
29.03.2011, 19:42
martin harnik' dikkat edersek maçı alırız

Eto'o
29.03.2011, 19:44
mac hangi kanalda ?

Batuhan
29.03.2011, 19:46
Umut kadroda yokmuş. Bayram edebilir artık şimdi Umut'tan nefret edenler. Hadi bakayım açın kolbastınızı obaaa :)

irfan61
29.03.2011, 19:48
mac hangi kanalda ?Ntv'de 40 dk sonra.

ilhan
29.03.2011, 19:50
Kullandığımız ifadelere dikkat edelim arkadaşlar.

evrents
29.03.2011, 19:51
Takımın 11'i belli oldu mu arkadaşlar?Ntv reklamda şuanda.

zaferyıldız
29.03.2011, 19:51
ben burağın ve selçuğun çok yorulmamasını diliyorum

Alihan Ertürk
29.03.2011, 19:53
Ben üzüldüm şahsen Umut'un olmayışına.
Oynasaydı maçın ardından diğer takım taraftarları da bizi anlayacaktı bir nebze olsun.

Takımın 11'i belli oldu mu arkadaşlar?Ntv reklamda şuanda.

Volkan
Selçuk-Nuri
Hamit-Mehmet-Arda
Burak

Mustafa Umut
29.03.2011, 19:53
Mustafa Doğan hariç izlediğim yorumcular Burak'ı yerden yere vurdular. Hayde Burak göster kendini. Göster ki ürksünler !

evrents
29.03.2011, 19:54
Mustafa Doğan hariç izlediğim yorumcular Burak'ı yerden yere vurdular. Hayde Burak göster kendini. Göster ki ürksünler !
Ne dediler burak'ın hakkında (kötü manada) ben izleyemedim.

irfan61
29.03.2011, 19:55
Burak maskesiz oynacak galiba ısınırken maske takmamış.

Mustafa Umut
29.03.2011, 19:57
Ne dediler burak'ın hakkında (kötü manada) ben izleyemedim.
Hala devam etmekteler. Yok neymiş futbolda yeni bir çığır açmışız, santraforsuz oynuyormuşuz. Okan Buruk dedi ama Burak tam olarak o mevkiinin oyuncusu olmasa da santrafor oynadığı zamanlarda ki performansı beni kuşkulandırmıyor.

ibrahim
29.03.2011, 19:58
Ilk 11'imiz su sekilde: Volkan, Servet, Serdar Kesimal, Hakan PPalta, Gökhan Gönül, Selcuk, Nuri, Hamit, Mehmet Ekici, Arda, Burak

Izlemeye deger bi yani varmis :p

Akif Gür
29.03.2011, 19:58
ben burağın ve selçuğun çok yorulmamasını diliyorum

burak fazla yorulmaz ama selçuğun üstüne çok büyük bir yük düşecek bu akşam..

Mehmet Ç.
29.03.2011, 19:59
Umut oynamasin oynamasin desekde 18 e alinmamasina üzüldüm :(

Ahh benim bu icimdeki Trabzonspor sevgisi yokmu :)

Mustafa Umut
29.03.2011, 20:01
Ntvspor maç yayınlarını gatet iyi yapıyor, maçın atmosferini çok iyi yansıtıyor. Bayağı hazırlanmışlar belli. Hakkını vermek lazım.

zaferyıldız
29.03.2011, 20:01
olsun umut hırs yapar konyaya hattrick yapar :eek:

Mert Oğuzlu61
29.03.2011, 20:07
Allah aşkına umut un kadroya alınmamasına niye üzülüyorsunuzki ?

kendi etti kendi buldu, ts maçlarını izleyen sadece bizler değiliz dimi ? o boş kalelere kaçırmalar saç baş yoldurtmalar felan bunları sadece biz değil hiddink te izliyor ! milli takım formasını kapmıştı ne güzel daha devre arası almanya dan gelen genç oyuncu onun attığı gol sayısına ulaştı nerdeyse, şampiyonluğa oynayan takımın forveti boş kalelere atamayacak haftalardır golü yok manisa maçında attı onun dışında 2. devre gol mol hatırlamıyorum ? valla hiç üzülmedim çok doğru bir karar vermiş hiddink.

gelelim maça, burak tan beklentim büyük inşallah bu şansı iyi değerlendirir, bu akşam ortaya koyacağı futbolla milli takımda formasını belkide garantileyecek ? hadi burak parçala rakibi, gol bekliyorum senden :)

Lazman
29.03.2011, 20:07
ntv avrupada verecek maci dimi?? bu gerilerin ne zaman ne yapcaa belli olmuyo :S

Semih Aydın
29.03.2011, 20:12
Selçuk-Nuri yanyana, şimdi onlar düşünsün. :)

Lazman
29.03.2011, 20:13
gerrrii zzekalilar yazi cikti simdi. uluslar arasi bilmem neden yayinlayamiyomuslar. bu herhalde bi tr nin maclarinda var.

Punisher-61
29.03.2011, 20:14
Ntv avrupa maci yayinlamiyor...gurbette yasayanlar sadece paraya sira gelince türk olarak geciyor bizm ülkemizde....

Bize artik millimtakim macini izlemek bile haram olmus

alfadog61
29.03.2011, 20:16
neresi göstercek ozaman simdi ntv spor mu ?

ibrahim
Vay anasini.. Ntvden baska kanalmi yoktu?? Hepsi sopalik yemin ediyorum...

bestrafer
Marc Janko'yu izlemek isterdim ama sakatmış. Ki iyi ki de sakat yoksa bu maç en az bir tane yazacaktı buna eminim. :)

Bu maçta da 2,02'lik forvet Maierhofer'e dikkat etmek lazım. Ağır bir oyuncu ama beklenmeyen anlarda çok büyük işler yapabiliyor ve fiziğini iyi kullanıyor. Tehlike yaratacaktır bu maç kalemizde.

Chiko
29.03.2011, 20:17
neresi göstercek ozaman simdi ntv spor mu ?
Yok yok, NTV.
Yurtdisindaki renkdaslar, burdan izleyebilirsiniz.

Ömer Faruk61
29.03.2011, 20:17
http://cm.ntvmsnbc.com/ServerSite/wui/NTVCanliYayin/default.aspx

Buradan izleyebilir Gurbetteki Renktaşlar..

Ceyhun Öncü
29.03.2011, 20:21
rezilik, sen gurbetcilere önem verme, sonra mesut milli takima önem vermeyincede vatan haini olsun!

Punisher-61
29.03.2011, 20:21
Arkadaslar varsa ORF eins gösteriyor maci...

Semra
29.03.2011, 20:23
Milli takımımıza başarılar.
Allah tüm futbolcularımızın yardımcısı olsun, inşallah maçı alırız.

Chiko
29.03.2011, 20:25
Sifreli. Baden-Württemberg'de bir kac bölgeden haric Almanya'dan bakilmiyor.

Ceyhun Öncü
29.03.2011, 20:25
paytv degilmi o?

Punisher-61
29.03.2011, 20:26
Evt Pardon arkadaslar.. Sifreliymis

Vural Kuyumcu
29.03.2011, 20:28
demek yine bir milli mac izleme hevesi güme gitti

Ceyhun Öncü
29.03.2011, 20:28
okulu bile asdim maca bakmak icin monaco doom ya

Vural Kuyumcu
29.03.2011, 20:30
orf 1 de mi sifreli simdi ?

Mehmet Ç.
29.03.2011, 20:31
Orf1 sifresiz

Hüseyin İlkin
29.03.2011, 20:32
Hakan Balta'nın yerine Hasan Ali Kaldırım olsa on numara kadro diyebilirdim. Şimdi dokuz.

Chiko
29.03.2011, 20:34
Orf1 sifresiz
Almanya'dan bakilmiyor, abi.

Ümit Küçük
29.03.2011, 20:35
demek yine bir milli mac izleme hevesi güme gitti

http://cm.ntvmsnbc.com/ServerSite/wui/NTVCanliYayin/default.aspx burdan izleyebilirsiniz

Ceyhun Öncü
29.03.2011, 20:36
http://cm.ntvmsnbc.com/ServerSite/wui/NTVCanliYayin/default.aspx burdan izleyebilirsiniz

acilmiyor
baska link yokmu

Vural Kuyumcu
Orf1 sifresiz
frekanz nedir ?

Chiko
Selcuk müthis pas, Burak direkten döndü.

Emre Çömez
burakk atamadı neyse atıcak inş.

Semih Aydın
Burak kaçırdı. :(

Ahmet Başkaya
Offfffffff Burak iyi geçtiii vurduu direkk yaa .

GERONIMO35
29.03.2011, 20:37
Selcuk ve burak yilmazzzz kaleciyi bitirdi Superdiler

Ceyhun Dündar
burak kacırmadı bence en guzel vurusu yaptı... selcugun pası rtesmen xavı pası muthıs tek kelımeyle...

Vural Kuyumcu
almanyadaki kardeslerim nerden bakiorsunuz siz bu maca ?

Mustafa Önder
29.03.2011, 20:38
Arkadaşlar Ntv'nin kendi sitesi ve Yıldiz Tv hariç link verebilecek olan varmı?

Mehmet Ç.
29.03.2011, 20:39
Isvicrede orf1 kabloda bedava

Chiko

Ceyhun Öncü

radyodan dinliyorum
bakabilirsen banada söyle

ibrahim
Orf1 Avusturya haric tüm Avrupa kanallarina kapali ondan Türkiyede cekiyor.

Keramettin
29.03.2011, 20:40
Burak'la iyi pozisyon yakaladık ama yapılacak herşeyi yaptı aşırtmaktan başka :) Bu arada spikerden çok Rıdvanın sesi çıkıyor,işkence gibi :(

Lazman
http://www.soccerstream.co.tv/

burdan bakin

Vural Kuyumcu
radyodan dinliyorum
bakabilirsen banada söyle
http://de.justin.tv/salonsport#/w/1020736800

bASTURk
29.03.2011, 20:41
Yıldızlarımız konuşuyor resmen.Selçuk mükemmel pas,Burak çok iyi geçip vurdu top önce rakibe sonra direğe.Şans da yok ama korner o pozisyon.

Harikasınız'

ibrahim

burdan bakin
Bak bu daha iyi. Yildiz TV cok takiliyo.

Mustafa Demir
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

alin link

GERONIMO35
Selcuk harika oynuyor

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 20:45
Yahu Ridvan Dilmen tamam da yeter Semih Semih Semih diye diye susmadin

TSelif
29.03.2011, 20:45
Ne yapıp edip Selçuğun 10 yıl daha TRABZONSPORda kalmasını sağlamalıyız :D
Maaşallah :)

Mustafa Demir
29.03.2011, 20:46
Yahu Ridvan Dilmen tamam da yeter Semih Semih Semih diye diye susmadin
kendi takiminda oynayamayan milli takimdami oynuyacak

Salih Kara
29.03.2011, 20:47
şu rıdvan susarsa maç daha zevkli olacak

Sefer A.
29.03.2011, 20:48

burdan bakin

sagolasin, aradigimi bulmus oldum :)

Ömer Faruk61
29.03.2011, 20:52
Arda hiçbirşey yapmıyor...:S

FC-ST-PAULI-61
29.03.2011, 20:52
Yine Semih diyo bu Ridvan ,en az 40 defa dedi

bASTURk
29.03.2011, 20:53
Yalnız Mehmet Ekici harika top tutuyor,ayağına yakışıyor top.Bize böyle bir adam lazım.

Sefer A.
29.03.2011, 20:54
Yine Semih diyo bu Ridvan ,en az 40 defa dedi

simdi tita jaba muhabbeti :D

Semih58
29.03.2011, 20:54
Hava yağışlı, buda dezavantaj

Mehmet Ç.
29.03.2011, 20:55
Ridvan bi sus beee

Futboldan gram anlamiyor

Nuri dortmund da forvet arkasi oyuyormus!!

Tövbe tövbe

Vural Kuyumcu
http://www.ligtvizleedonmadan.blogspot.com/

Sefer A.
Yalnız Mehmet Ekici harika top tutuyor,ayağına yakışıyor top.Bize böyle bir adam lazım.

hiç te fena topçu degil evet, onlarda da Alaba var çok genç ve bayagi iyi...

Sefer A.
29.03.2011, 20:57
Ridvan bi sus beee

Futboldan gram anlamiyor

Nuri dortmund da forvet arkasi oyuyormus!!

Tövbe tövbe

"santrafor" demedi mi yaa, hayret :D

Keramettin
29.03.2011, 21:00
Arda ! Süper golll.....

Sefer A.
gooolll Ardaaaaaaa

Emre Çömez
Arda attı helal

Semih Aydın
Arda attı. :)

GERONIMO35
Ardaaa turannnnn gooollll

Emirhan Uludüz
gol arda....

Chiko
Vallah sevinemedim..
Arda atti..

Sefer A.
29.03.2011, 21:01
Vallah sevinemedim..
Arda atti..

niye loooo

Sefer A.
29.03.2011, 21:02
Servet :D :D

Mehmet Ç.
29.03.2011, 21:03
Servetinhoo gaucho de mal =)

Sefer A.
29.03.2011, 21:05
Servetinhoo gaucho de mal =)

ne yaptin yaaaaaaaa :D:D ççç ççç

Sefer A.
29.03.2011, 21:07
niye çok az kisi var burada ?? hafta içi diye mi ?

bASTURk
29.03.2011, 21:08
niye çok az kisi var burada ?? hafta içi diye mi ?
Niye la Sefer sen yetersin.:D