PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2012 Grup Maçı | Azerbaycan 1 - 0 Türkiye

Sayfa : [1] 2 3

Bıyıklıoğlu
09.10.2010, 00:04
Kazanma ümidi ile...

Hüdai Pervaneli
09.10.2010, 00:07
Azerbaycan Insalalh Sizede yeniliriz

Kazım Uzunboy
09.10.2010, 00:12
Güzel bir maç olacağı kesin.

3 puana yakın olan tarafız elbette ama..

Hüseyin Çümen
09.10.2010, 00:20
bence kazanmak çok zor bu takım bu kadro yapısı bu antrönör bu oğuz çetin imkansız gibi görünüyor

pReN@_61
09.10.2010, 00:40
Yeneriz...

Mustafa Yüksek
09.10.2010, 00:44
Azerilere başarılar...

Punisher-61
09.10.2010, 01:12
Bu maci aliriz ama ondan sonra milli takimin gelecegi icin bazi kisiler bir araya gelip milli takimin su anki durumunu incelemeleri lazim.

reisoğlu61
09.10.2010, 01:24
aurelio ve servet de sakatlar arasina katildi.
Onur
Gönül,Ömer,Toraman,Ismail
Hamit,Selcuk,Emre,Tuncay
Mevlüt,Sercan

SDanışmaz
09.10.2010, 01:34
Bu takım Azerilere bile yenilirse şaşırmam...

Samet Yildirim
09.10.2010, 01:56
???........

Ömer TOPAL
09.10.2010, 02:07
ne düşünsemki...Mİlli duygumu bıraktılaar adamda.... kadro kurucam ilk kez...

Sabri
Halil emre aurello servet

onur volkan hakan sercan

Gökhan selçuk

he bu arada benim bilmedigim sakat klübünde oynamayan bölgesinin adamı olmayan birileri varsa tavsiye edin kadromda degisiklik yapabilirim :) hasbinallah kafayı yedim da

Serdar A
09.10.2010, 02:17
Azerbaycan galibiyeti grup birinciliği getirmeyecek . O iş geçti .

Azerbaycan olası yenilgisi de playoff hedefine büyük zarar vermeyecektir .

ilhan
09.10.2010, 02:37
"Azerbaycan'ın sevinci bizim sevincimiz, kederi bizim kederimizdir."

Mustafa Kemal Atatürk

*

Selam olsun Azerbaycan'a... Maçın galibi kim olursa olsun sevinirim, kim kaybederse üzülürüm.

MetiN08
09.10.2010, 03:35
yensek ne yazar yenilsek ne yazar, avrupa sampiyonasi gidersek ne yazar gitmesek ne yazar, bu kafalar degismedikce hic bir cacik olmaz bu takimdan

Oğuzhan İnce
09.10.2010, 03:37
Özyurdum kadar değerli kardaşlarum :)
sonuç ne olursa olsun Türkler kazanacak

POYRAZ
09.10.2010, 05:21
Kardesce bir mac olsun.

Murat'
09.10.2010, 08:57
En formsuz oyuncularla bile saha cikilsa yine de kazaniriz.

Emin Danışmaz
09.10.2010, 10:36
Ermeni olaylarından dolayı bize kızgın olan AZERİ kardeşlerimiz bu maça asılacaklardır.Zor maç olacak.

evrents
09.10.2010, 12:47
Başlık değiştirilmeli.Azerbaycan-İstanbul karması olmalı(!)Şuan ligde 1. sırada bulunan bursa(geçen seneyi de şampiyon bitirdi)'nın ilk 11'de 1 oyuncusunun bulunması ve 2. sırada bulunan trabzonspor ile 3. sırada bulunan kayserisporun ilk 11'de futbolcuları olmaması ne kadar saçma?

Sefa Murat Dokuz
09.10.2010, 13:03
Azerbaycan'a başarılar. İnşallah Azerbaycanlı Türk kardeşlerimiz kazanır !
Hiddink ve Oğuz'a kapak olur !

Kubilay ŞAHİN
09.10.2010, 13:11
Volkan

Gökhan - Ömer - Servet - Üzülmez

Özer - Emre - Hamit - Tuncay

Mevlüt - Sabri...

Büyük ihtimal bu maça böyle çıkacaklardır..

Tabi sabriyi klonlayıp 11 tane kopyasını çıkartmassa oğuz - dink.. Ya da Dink(il)-Oğuz..

ünsalyılmaz
09.10.2010, 13:28
onur
serkan egemen mustafa ferhat
selçuk engin ceyhun barış burak
umut
alın size milli takım kadrosu

Bdeniz_61
09.10.2010, 16:00
Azerbeycan'a başarılar diliyorum.Yabancı değiller nasılsa;)

Ömer TOPAL
09.10.2010, 19:21
onur
serkan egemen mustafa ferhat
selçuk engin ceyhun barış burak
umut
alın size milli takım kadrosu

Ama bu olmamış milli degil Trabzonmilli takımı olmuş :D

şaka bir yana eminim dün aksam bu kadro alamanlar karşısında ezilmezdi

ilhan
09.10.2010, 19:23
O kadroda Almanlar'a karşı ezilirdi. Bırakalım duygusal davranmayı.

Asi Çaykaralı61
09.10.2010, 19:25
İnşallah bu maçdan galip ayrılcağız

Alihan Ertürk
09.10.2010, 19:37
bu maçı kazansan ne olacak kazanmasan ne olacak. aynı tas aynı hamam birşey değişmeyecek. :rolleyes:

iskenderunlu
09.10.2010, 19:37
maç deplasmandamı Türkiye'de diye biliyordum ben

Tatar Kemal
09.10.2010, 19:44
istanbul karması önünde Azerbaycan'lı kardeşlerimize sonsuz başarılar. inşallah istanbul karmasını ezer geçerler de hiddink ve oğuz çetesi çökertilmiş olur.

Cem Akyüz
09.10.2010, 20:02
Umarım Azerbaycan puan alır

Ahmet Başkaya
09.10.2010, 20:41
"Azerbaycan'ın sevinci bizim sevincimiz, kederi bizim kederimizdir."

Mustafa Kemal Atatürk

*

Selam olsun Azerbaycan'a... Maçın galibi kim olursa olsun sevinirim, kim kaybederse üzülürüm.

Aynen Selam olsun , maçta kaybeden olmayacaktır .

hüseyin1975
09.10.2010, 20:45

Duman olurdu hatta.

Azerileri gözü kapali yenmeliyiz, bu kadar basit.

Sacit
09.10.2010, 20:49
Azerbaycan evinde kaybetmemek için oynayacaktır..

Cafer Bulur
09.10.2010, 22:22
Selcugun bu macta oynayacagini düsünüyorum,bu sansini cok iyi kullanmali.

Pasif oynamamali,sorumluluk almali ve varini yogunu ortaya koymalidir.

Onur da kazanilmak adina oynatilirsa iyi olur ama sanmiyorum.

Almanya hezimetinden sonra 2-0 gibi bir skorla kazaniriz diyorum.

ilhan
09.10.2010, 22:24
Selçuk'a aktif rol verilmediği sürece kimse sorumluluk beklemesin. Adama resmen "aldığın topları Emre'ye at" denilmiş. Her aldığı topa Emre'ye veriyor.

Cafer Bulur
09.10.2010, 22:29
Selçuk'a aktif rol verilmediği sürece kimse sorumluluk beklemesin. Adama resmen "aldığın topları Emre'ye at" denilmiş. Her aldığı topa Emre'ye veriyor.
Öyle bir seyin denilecegini sanmiyorum,hele azerbaycan macinda hic sanmiyorum.

Selcuk su anda aurelionun önüne gecme sansina sahip,bunu iyi kullanmali.

Bunu da basarirsa bize yeniden imza atmasi daha zor olacak ya neyse.;)

Mehmet S. Pervan
09.10.2010, 22:32
Bu sefer Selçuk oynatılır bi zahmet heralde =)

ilhan
09.10.2010, 22:38
Öyle bir seyin denilecegini sanmiyorum,hele azerbaycan macinda hic sanmiyorum.

Selcuk su anda aurelionun önüne gecme sansina sahip,bunu iyi kullanmali.

Bunu da basarirsa bize yeniden imza atmasi daha zor olacak ya neyse.;)

Ben de hiç sanmıyordum, ama oynadığı milli maçlarda bunu gördük. Ben olmayan bir şeyi dile getirmiyorum. Bir futbolcuya sorumluluk vermezsen o futbolcudan sorumluluk almasını bekleyemezsin. Milli takımda vermişler sorumluluğu Emre'ye. Daha dün gece tanık olduk. Savunma önünde olması gereken ve savunma ile yakın olması gereken Emre olması gerekirken Nuri Şahin oradaydı.

Selçuk normal şartlarda Aurelio'nun önünde amuda kalkarak oynar. Ama normal şartlarda.;)

Selçuk imza atacak.
O karaktersiz değil, milli takımda iyi oynayayımda imza işi zorlaşsın diyecek kadar.

Cafer Bulur
09.10.2010, 22:48
Hiddinkin 2.ci Türkiye macerasida fos cikacak gibi duruyor.

Kusura bakma her hiddink sen bize almanya macinda puani gectim kisilikli futbol oynatamayacaksan sana ihtiyacimiz yok.

Azerbaycan,kazakistan,avusturya gibi takimlarida herhangi siradan bir yerli hoca ile yeneriz,bunun icin hiddinki almaya gerek yoktu.

adem73
09.10.2010, 23:04
Hiddinkin 2.ci Türkiye macerasida fos cikacak gibi duruyor.

Kusura bakma her hiddink sen bize almanya macinda puani gectim kisilikli futbol oynatamayacaksan sana ihtiyacimiz yok.

Azerbaycan,kazakistan,avusturya gibi takimlarida herhangi siradan bir yerli hoca ile yeneriz,bunun icin hiddinki almaya gerek yoktu.
cafer hiddink i figüran olarak kullandilar.nasil diyeceklerdi ki biz oguz cetin i getirdik diye.olasi tepkileri önlemek icindi.yilmaz vural demez mi ben oguz dan 10 gömlek üstünüm diye.

emre81
09.10.2010, 23:30
Ben kadro seçiminde hayal kırıklığına uğradım Zafer Yelen ve Sezer'in milli takıma çağrılmasını bekliyordum şahsen, kendi takımında kadroya girememek ön koşul değil mi işte en önemli kriter tamam. Zafer'i seyretmek nasip olmadı milli takımda bari görelim.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 00:26

duygusallık degil ilhan...benimkisi mantık....!

Ömer SEVİNÇ
10.10.2010, 00:51
Volkan
Gökhan-Ömer-Servet-İsmail
Selçuk-Nuri-Emre
Hamit-Tuncay
Halil

uemit
10.10.2010, 00:57
bu arada biri fark ettimi onur yedeklerde yoktu!!

ben isterdim ki söyle bi kadro yapsin

onur

ibrahim toraman ceyhun servet hakan balta

sercan selcuk nuri ismail köybasi

emre

mevlüt

Mustafa ÖZDEMİR
10.10.2010, 07:12
bu maçtada çok zorlanırız gibi...

Uğur Odabaş
10.10.2010, 07:27
Tek temennim Selçuğun yine oynamamasıdır zaten Onur ve Ceyhun imkansız görünüyo Selçuğuda oynatıp olası bi sakatlık falan olur aman aman bu milli takıma değmez.. Oynamasın Selçuk nasıl olsa Selçuksuzda kazanır bizim milli takımımız :)

İskender Çakmak
10.10.2010, 08:36
Staddaki yerimi alacagim guzel bir mac olur insallah

DeAgLeMaNyAq
10.10.2010, 16:21
Ne kadar doğru bilemem ama basında Onur ve Selçuk'un ilk 11'de başlayacağı yazıyor. Selçuk'un oynaması normalde Volkan'ın kesik yemesi beni şaşırtır...

EmreYavuz61
10.10.2010, 16:39
Ne kadar doğru bilemem ama basında Onur ve Selçuk'un ilk 11'de başlayacağı yazıyor. Selçuk'un oynaması normalde Volkan'ın kesik yemesi beni şaşırtır...

bende selçuku ilk 11 bekliyorum açıkçası yedek başlarsa büyük süpriz olur benim için..fakat onuru hiç beklemiyorum volkan oynar diye tahmin ediyorum..eğer onur başlarsa açıkçası son zamanlardaki kötü formunu telafi etmek için hırsıyla müthiş oynar ve volkana birdaha formayı vermez..inşallah ikiside 11 başla..r.

Enes Ünal Kaya
10.10.2010, 16:44
Milli Takım Hakkında Milli Duygular Besleyemiyorum ...
Her İki Takımada Başarılar.. Güzel Maç İzleriz Umarım

yorumsuz6117
10.10.2010, 16:46
Selçuk bu maç 11 başlar.

ThePatriot61
10.10.2010, 18:37
Sacma sapan kadro kurduklari müddetce benim Milli takimim yoktur.

Fanatik34
10.10.2010, 21:50
hala farkina varamadniz mi? Trabzonspor´lu futbolculara sorumluluk verilmez...eger birileri bu takimda yildiz olacaksa bu GS veya FB´den cikmali. Bu 20 sene öncede böyleydi, bugünde öyle olacak!

Hakan Sükür bu ülkede fenomen oldu, nerdeyse 15 yila yakin milli formayi giydi ama o formayi hakettigi süre 4 yili gecmez!!! Mesela bu ülkenin belkide gelmis gecmis en iyi forvetarkasi Hami Mandirali´da Milli takimda belli bir sablonun icine sokulmak istendi...eger ona bir sorumluluk verilmis olsa bugün kimse Hakan Sükür´ü konusmazdi!

Baska bir örnek: Türkiye´nin gelmis gecmis en iyi solacigi Iskender Gönen...80´li yillarda kac kez ve nasil Milli formayi giydi?

Bugüne gelelim: Arda kötü bir futbolcu degil ama takim onun üzerine kurulu. Öyle oldugu icin Almanya maci kaybedildi. Görünen Köy nedir? Eger bu Milli Takim basarili olacaksa bu takimin lideri Arda olacak! Aksi mümkün degil..eeee ortada bir basariszlik olursa, Medya kimin medyasi?

Mesut´un yaptigi hamle bu ülke icin bir kazanc...bugün Sinan Bolat´in yaptigi da! Umarim bu sayi artarak cogalir ve birilerinin gözüne sokulurda su Zihniyetten kurtuluruz!

ilhan
10.10.2010, 21:52
duygusallık degil ilhan...benimkisi mantık....!

Mantıksa daha kötü be Ömer abi. :)
Batman Petrolspor değil, Almanya'ydı rakip.

Erol Koç
10.10.2010, 21:56
Bu Oğuz çetin denen ne yaptığı belli olamayan antranör hemen kovulmalı azerbaycan maçında es kaza bir beraberlik alınırsa türkiyede yeryerinden oynar halil altıntop çok morali bozulmuş azerbaycana gitmek istememiş almanya maçında gol kaçırdığı için halilde kabahat yokki ona umut verip onu sahaya süren oğuz çetindehalil bir pozisyonda top sekerek geliyo bu topu kontröl edene kadar adam alıyo, kalenin dibinden atamadığıda apayrı bir durum o anlarda bir umut kaçırır birde halil.

saffet61
10.10.2010, 21:57
azerbaycan oleyyyyyyyyyyyy

hodlu
10.10.2010, 22:38
Azeri kardeşlerimizden şu çakma milli takıma 3-4 tane atmalarını bekliyorum.......

61kralfatih
10.10.2010, 23:00
inş. yeniliriz ve şampiyonaya gidemeyiz de bu tff giderde oğuz cetin ersun yanallarida kovarlar tek dileğim allahtanm bir insani milli takimdan bukadar soğutulmaz yabancilarin oynatilmasinada sonuına kadar karşiyim şerefsizler ya ourellonun yerini doldurcak adam yok sanki

Gökçebey
10.10.2010, 23:03
Dünya kupasına gidemedik de ne değişti? Fatih Terim gitti de ne değişti? İlk değişmesi gereken TFF'nin kirli zihniyetidir. Oğuz gider Bülent gelir. O gider Rıza gelir. O gider Rıdvan gelir, Hakan gelir, Feyyaz gelir. Giderler, gelirler..

ESER
10.10.2010, 23:06
umrumda degil, tek temennim oguzspor kampindaki oyuncularimizin sag salim donmeleri. oguz varsa ben de yokum ve istanbul artiklarini kalkindirma ve yasatma derneginin aldigi sonuclarla ilgilenmiyorum..

61kralfatih
10.10.2010, 23:40
Sacma sapan kadro kurduklari müddetce benim Milli takimim yoktur.

sana ketiliyorum ve bende öleyim bu tff yönetim teknik kadrolar zihniyet değişmeden olmaz inş. oyuncularmizi oynatmazda sağ salim dönerler trabzonumuza

futbalski60
11.10.2010, 00:37
Mevlüt'e şans verilmesi lazım bu maçta santraforlarımız çok pasif kalıyor daha baskın, savunmayı karıştıran bir hücum elemanına ihtiyaç var. ABD kampında Kazım'ı santrafor olarak kullanmıştık çok başarılı olmuştu o bölgede, Arda ve Tuncay'la iyi hücum organizasyonları geliştirmişti hücumda bu tarz bir uyum yakalarsak pozisyon üretmekte zorlanmayız Mevlüt Kazım'ın yaptığı katkıyı yapabilecek bir oyuncu bu maçta değerlendirilmesi lazım. Geri dörtlü için söylenecek fazla bir sey yok elimizdeki oyuncuların potansiyeli belli bu yüzden onların önlerinde oynayan oyuncular daha fazla efor sarfetmeli keşke formda olan Mehmet Topal takımda olsaydı en azından savunmaya destek verirdi sanırım o da sakatlanmış.
Son olarak Azerbaycan takımının sert futboluna dikkat etmek gerek umarım bu maçta sakatlık filan yaşamayız.

Hüseyin Çümen
11.10.2010, 00:50
maç 1-1 biter

inşallah kötü sonuçlar gelir ve biri bunlara dur der bukadar hasta ruhlu aday kadro çıkarılmaz biri buna dur demeli ite kaka kazanırsak bu yanlıştan dönülmeyecek

UğurB
11.10.2010, 10:43
Mevcut aday kadroda olan oyunculardan olmasi gerektigini dusundugum kadro:

----------------------------------Onur-------------------------------
Gokhan-------------Toraman-----------------Servet-----------Ismail K.
Hamit--------------Selcuk Inan---------------Nuri--------------Tuncay
----------------Mevlut-----------------------Sercan------------------

KUTADGU
11.10.2010, 13:28
Çok açık ve net bir şekilde Azerbaycan'ı destekliyorum.

Umarım Azerbeycan için futbol anlamında büyük bir gurur günü olur.

Bizim cephede ne olursa olsun değişecek hiç bir şey olmayacağı açık ne de olsa.

pEjMuRdE_
11.10.2010, 15:05
biletimi aldım yarın maçtayım nasipse. Azerbaycan'da Efran diye bir genç vardı ( takip edilmesi gereken bir futbolcu - sağ açık ) wisla - karabağ maçında sakatlandı tehlike yaratabilecek tek oyuncuları da sakat. Çok zorlanacağımızı sanmıyorum. ilk golü atana kadar direneceklerdir sonra açılırlar.

serkanholep
11.10.2010, 15:09
yazıldımı bilmiyorum ama

belçika maçında acun malı bu ne biçim kaleci demişti onur için

almanya maçında gördük kaleciyi

acaba aynı şeyleri söyledimi volkan için

şerefsiz acun

pEjMuRdE_
11.10.2010, 15:14
yazıldımı bilmiyorum ama

belçika maçında acun malı bu ne biçim kaleci demişti onur için

almanya maçında gördük kaleciyi

acaba aynı şeyleri söyledimi volkan için

şerefsiz acun

acurun geçen yılki fb - ts maçından kuyruk acısı var ondandır :)

DNA-TS
11.10.2010, 15:20
elemelerdeki milli maçlardan hiç haz duymuyorum çok sıkıcı geliyor heyecanlandırmıyor beni bu maçı izlemem herhalde .ama maçı alırız büyük ihtimal.

Tolunay Abdioğlu
11.10.2010, 15:24
Selçuk oynamaz umarım.Olası bir sakatlık kötü olur.

Bakanay61
11.10.2010, 15:29
Göğsünde koskoca AY-YILDIZ olan bir takım için yukarda yazılanlar çok ilginç.

Tolunay Abdioğlu
11.10.2010, 15:36
Açık ve net bende Azerbeycan'ın kazanmasını istiyorum.Zira ne kadar maç kazanırsak Oğuz Çetin denen kişilik o koltukta oturmaya devam edecek.

Nizam
11.10.2010, 15:45

Al benden de o kadar ..

atf61
11.10.2010, 16:57
gerçektende bu kadarmı olur hemde trabzonspor forumunda...insanları nefret ettirdiler...bu kadaarda olmaz...OÇ acilen İSTİFAAAAAAAAA...

Hüseyin Gündoğdu
11.10.2010, 17:37
milli takımımız uluslararası alanda milliyetçiliğimizi boşalttığımız tek odaktı ve malesef onu hem de Trabzonlular gibi en milliyetçi bilinen destekçilerinden bile soğuttular. ben o kadar da soğumadım ama Azerbaycan'ın kazanmasını isteyen arkadaşlara da kızamıyorum. ee azerilar de kardeşimiz bi yerde. eğer bir puan kaybı daha doğru bir milli takıma gebeyse yenilgi değil de beraberliğe çok üzülmem herhalde.

benim gönlümdeki milli takım genel olarak şöyle:

----------------------------------onur kıvrak--------------------------------

gökhan gönül----------mustafa yumlu-------serdar kesimal------hasan ali kaldırım

----------------------------------mehmet topal-------------------------------

----------------------selçuk inan------------nuri şahin-------------------------

volkan şen----------------------------------------------------------arda turan

-------------------------------mevlüt erdinç----------------------------------

td: ertuğrul sağlam

geleceğimiz olan gençleri kazanmalıyız. burada 25'in üstünde futbolcu yok

bu kadro gerekirse risk alıp oluşturulmalı ve tıpkı belçika ve almanya'nın yaptığı gibi
en az 5 yıl oynatılmalı.

seyyah61
11.10.2010, 17:41
Azerbaycan'da da var Ay-Yildiz. :D

irfanb
11.10.2010, 17:42
Bizi 3-0 yenen Alman milli takimin teknik direktörü Löw,Azerbaycan milli takiminin teknik direktörü Alman Berti Vogts`a gerekli taktikleri vermistir bile.Isimiz hic te kolay degil.

Hürgün Aygün
11.10.2010, 17:44
Artık geleceğe bakmalıyız İsmail Necip vs bunlar gibi geçnler oynamalı ama şuan öyle bir görüntü yok maalesef.

İskender Çakmak
11.10.2010, 18:51
azerbaycan maci zor olacak kapali oynayacaklar isin yoksa 90 dakika kapiyi acmaya calis

Burçak
11.10.2010, 18:59
Hiddink bakın kimin için pişman
11 Ekim 2010 / 18:26
A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, sonucu felaket olan Almanya ve önümüzdeki Azerbaycan maçlarını değerlendirdi.

Hiddink Almanya maçı ile ilgili olarak, "Pişmanlıklarımız elbette ki var. Volkan hatası nedeniyle pişman, 1. golde kafayı vurdurduğumuz için pişmanız. Mesut Özil'i iyi marke edemediğimiz için pişmanız" derken Azerbaycan sınavı ile ilgili olarak ise "Karşılamadan galibiyetle ayrılırsak 2012 Avrupa Şampiyonası yolunda yolumuza emin adımlarla devam etmiş olacağız" şeklinde konuştu.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink, salı günü oynayacakları Azerbaycan maçı öncesi futbolcular Emre Belözoğlu, Nihat Kahveci ve Selçuk İnan'la birlikte basın toplantısı düzenlendi.

Hollandalı teknik adam Azerbaycan ile yarın oynayacakları maça hazır olduklarını belirterek, "Grupta güzel bir başlagınç yapmıştık en son maça kadar. Bu maça gelmeden en son Almanya karşısında 3 puan kaybettik. Yarın akşam mutlak 3 puan almayı hedefliyoruz. Şu an bütün hazırlıklarımız bu 3 puanı alma yönünde. Herşeyin ötesinde en çok kendi perfomansımızı kendimiz eleştiriyoruz.

"NASIL YENİLDİĞİMİZİ ARAŞTIRIYORUZ"
Kendimizi ciddi şekilde eleştirdiğimizin altını çizmek istiyorum. Her gün ve her maçta kendi durumumuzu analiz ediyoruz. Kaybetmeyi sevmediğimizden dolayı Almanya karşısında kaybettik. Yakın zamana kadar FIFA sıralamasında 28. sıradaydık ve 21 sıraya çıktı. FIFA sıralamasında 3. sırada yer alan Almanya'ya kaybettik. Almanya'ya yenilmekten memnun değiliz ama gerçekçi olmamız lazım. Teknik heyet, futbolcular hep birlikte nasıl yenildiğimizi araştırıyoruz, analiz yapıyoruz.

Biliyoruz ki bu maçtaki oyunumuz iyi değildi. Onlara direnç gösteremedik, karşı koyamadık. Benim de altını çizmek istediğim konu bu. Kendimizi bu noktada eleştiriyoruz. Oyuncularımız da biliyorlarki bizim oyun tarzımızda böyle oynamak yok. Rakibe bu kadar direnç gösterememek bizim oyun tarzımızda yok. Yarın akşam bütün bunları düzeltmek adına mücadeleci bir oyun sergileyip 3 puanı almak istiyoruz.

"AZERBAYCAN KARŞISINDA KAZANIRSAK..."
Tabii ki böyle bir durumda oyuncularımızın gelişme göstermek için yaşanan sıkıntının farkında olmaları, oyun tarzımızda bunun olmadığını bilmeleri, bundan bahsetmeleri, iyileşmenin ilk adımıdır. Ve yarınki karşılamadan galibiyetle ayrılırsak 2012 Avrupa Şampiyonası yolunda yolumuza emin adımlarla devam etmiş olacağız. Kadromuzda bulunan oyuncularda sakatlık yaşayan yok" dedi.

BİZİM TAKTİĞİMİZ ESNEK
Hiddink, "Rakiplere göre bir sistemimiz mi olacak, yoksa bir şablonumuz olacak mı?" sorusuna ise "Bizim oynadığımız tarz; kendi tarzımızdır. Bu katı bir sistem değil ve zaten katı bir sistemde oynayamazsınız. Bizim taktiğimizin de esnek olacağını bir örnekle açıklayayım; Gökhan sağ bek ama sağ kanatta oynadı.

O zaman kendisine defans mı orta saha mı diyeceğiz? 4-4-2, 4-3-3 gibi taktiklerle sistemimizi açıklamamamız lazım. Oyun sistemimizde değişiklikler olacaktır. Bu değişikliklerden biri forvette olabilir. Bazen topu tutan bir oyuncuyla veya bazen topsuz alanda hareketli bir santrforla oynamak isteyebilirsiniz. Bu da rakibe karşı değişebilir" yatını verdi.

"DÜNYA 1.'Sİ GİBİ KONUŞMAYI SEVİYORUZ"
"Almanya yenilgisi ne kaybettirdi?" sorusuna da tecrübeli teknik adam, "Az önce de söyledim, Dünya 1.'si gibi konuşmayı çok seviyoruz. Ağır bir yenilgi aldık ifadesine de bu nedenle katılmıyorum. Eğer ağır yenilgi derseniz, örneğin 2-0 yenildiğinizde ağır olmuyor, 3-0 yenilince mi ağır oluyor. Bu tür içinde duygu barından sözcükler konusunda konuşmak istemiyorum. Oyuncularımın yarın kazanmaya, başarmaya istekli olduklarını söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

"Almanya maçıyla ilgili hayal kırıklığı veya pişmanlığınız var mı?" sorusuna ise Hollandalı teknik adam şöyle konuştu:

"MESUT ÖZİL İÇİN PİŞMANIZ"
"İçinde bu tür duygular barındıran sözler hakkında konuşmak istemiyorum. Ama oyuncularımızın, futbol oynama isteğinde olduğunu söylemek isterim. Pişmanlıklarımız elbette ki var. Volkan hatası nedeniyle pişman, 1. golde kafayı vurdurduğumuz için pişmanız. Mesut Özil'i iyi marke edemediğimiz için pişmanız.

Sanırım kültürümüzde gerçekçi olmak gibi bir düşüncemiz yok. Oyunun geneliyle ilgili pişmanlıklarımızın olmaması lazım. 11'de başlayan ve yedek kulübesinde olan tribünde olan herkesin arkasındayım. Tüm sorumluluk da bende ve herkesin hata yapabileceğini kabul etmemiz lazım."

"Bu yenilgiyi özellikle gurbetçi oyuncuların aşırı motivasyonuna bağlıyor mu?" sorusuna ise deneyimli teknik adam; "Öyle motive olmuşlarsa bile potansiyellerini tam olarak sahaya yansıttıklarını düşünmüyorum" yorumunu yaptı.

"KOLAY BİR MAÇ DEĞİL"
Rakipleri Azerbaycan'ı canlı ve kasetlerden izlediğini belirten Guus Hiddink, Rusya ile buraya geldiğimde de karşılaşmıştık. Ancak futbolda her an her şey değişebiliyor. Kendi sahasında kuvvetli bir takım. Bizim için kolay bir maç değil. Avusturya maçında da oyunun son anlarında gol yediler, iyi direnmişlerdi" şeklinde konuştu.

"1 DAKİKA İÇİNDE YOLLAR AYRILABİLİR"
Yine bir basın mensubunun sözleşmesiyle ilgi bir sorusu üzerine Hiddink; "Maçla ilgili bir durumdan ötürü sözleşme değişikliği olmaz. Benim futbol federasyonuna karşı yükümlülüğüm 2 yıllık. Sözleşmem 2011 sonunda bitiyor. Bu süre sonunda ben de istersem, federasyonda isterse devam ederiz. Ama ben ya da onlar istemezse, 1 dakika içinde yollar ayrılabilir" dedi.

GENÇLER ELLERİNDEN GELENİ YAPTI
Hiddink daha deneyimli oyuncuların kendilerini daha fazla eleştirirdiğini kaydederek, "Genç oyuncular da ellerinden geleni yaptılar. Sadece Türkiye'de değil dünyadaki bütün rekabetçi liglerde daha tecrübeli olan oyuncular kendilerini eleştirmeye daha açıktır. Ben yarın ki maçta da daha tecrübeli oyuncularımın sorumluluk alacaklarını biliyorum. Ama bu sorumluluk almak kendini baskı altına almak şeklinde olmamalı" ifadelerini kullandı.

haber61.net

Süleyman Baykan
11.10.2010, 19:29
Benim kafamdaki ideal milli takım kadrosu bu tarz dolaplar döndükçe izlemek istemiyorum izlemiyorum emek hırsızlığı var işin içinde tiksiniyorum.

_________________________(Onur,Volkan,Hakan)______ _______________

_(Serkan,Gökhan)______(Egemen,Servet,Toraman)___(İ .Üzülmez,H.Balta)_

_________________________(Aurelio,Mehmet Topal)__________________

__(Gökdeniz,Hamit)_________(Selçuk,Emre,Nuri,Necip )____(Arda,M.Eren)_

_____________________________(Semih,Sercan,Tuncay) _______________

Bence Milli takımı hak eden 23 oyuncu şu dönemde bunlar Özer,Nihat,Sabri,Kazım gibi oyuncuları görünce deli oluyorum Milli takımın amacı iyice saptı neye göre kadro şekilleniyor belli değil Azerbaycan maçı zaten konuşulmamalı bizim sınıfımızda değil ancak bu bilinçsizlik canımı sıkıyor soğdum resmen Milli takımdan bunu belirtmek istedim.

Mert Oğuzlu61
11.10.2010, 19:41
forvet ihtiyacı var, semih halil tuncay nihat felan, hepsini toplasan yine bir cacık olmaz bu karışımdan, haksız mıyım ?

orta sahada messi ler xavi ler varda biz mi göremiyoruz ? Allah aşkına gökdeniz i çağırmamak gibi bir lüksü var mı bu ülkenin ? kanatlarda oynayacak adam yok gökdeniz gibi bir oyuncu yıllar önce cezasını çektiği şey yüzünden mt ye alınmıyor ?

defansa hiç girmek istemiyorum şu egemen hala mt ye alınmıyorsa servet ten başka aklıma doğru düzgün bir savunmacı gelmiyorsa, sabri sol kanat oynatılıyorsa,

diyecek fazla birşey yok...

uğur meleke nin yazısını okudunuz mu ? ingiltere de capello hafta sonunu ligin 11 maçını izleyerek geçiriyor bizim hiddink sezon başından beri sadece 5(beş) maç izlemiş, 6 da olabilir ya 5 yada 6 işte...

sabri niye sol bek oynuyor, egemen gibi serkan gibi oyuncularımız, süper ligde çeşitli takımlarda o formayı giymek için yırtınan oyuncular niye kadroya giremiyor yüzlerine bakılmıyor vs... tüm soruların cevabı işte uğur meleke nin yazdığı bu satırlarda...

Alika87
11.10.2010, 19:42
Benim kafamdaki ideal milli takım kadrosu bu tarz dolaplar döndükçe izlemek istemiyorum izlemiyorum emek hırsızlığı var işin içinde tiksiniyorum.

_________________________(Onur,Volkan,Hakan)______ _______________

_(Serkan,Gökhan)______(Egemen,Servet,Toraman)___(İ .Üzülmez,H.Balta)_

_________________________(Aurelio,Mehmet Topal)__________________

__(Gökdeniz,Hamit)_________(Selçuk,Emre,Nuri,Necip )____(Arda,M.Eren)_

_____________________________(Semih,Sercan,Tuncay) _______________

Bence Milli takımı hak eden 23 oyuncu şu dönemde bunlar Özer,Nihat,Sabri,Kazım gibi oyuncuları görünce deli oluyorum Milli takımın amacı iyice saptı neye göre kadro şekilleniyor belli değil Azerbaycan maçı zaten konuşulmamalı bizim sınıfımızda değil ancak bu bilinçsizlik canımı sıkıyor soğdum resmen Milli takımdan bunu belirtmek istedim.

aurelionun yerine mehmet ekiciyi koy, üzülmezin yerine I.Koybasi'yi yada Hasan ali'yi ve tuncayin yerine Mevlütü koy. O zaman kadro tam olur, biz herhalde 35lik adamlarla avrupa sampiyonasina gidecek degiliz. Ayrica Volkan Sen'i unuttun, milli takimda oynamayi en azindan selcuk kadar hak ediyor.

Alika87
11.10.2010, 19:46
forvet ihtiyacı var, semih halil tuncay nihat felan, hepsini toplasan yine bir cacık olmaz bu karışımdan, haksız mıyım ?

orta sahada messi ler xavi ler varda biz mi göremiyoruz ? Allah aşkına gökdeniz i çağırmamak gibi bir lüksü var mı bu ülkenin ? kanatlarda oynayacak adam yok gökdeniz gibi bir oyuncu yıllar önce cezasını çektiği şey yüzünden mt ye alınmıyor ?

defansa hiç girmek istemiyorum şu egemen hala mt ye alınmıyorsa servet ten başka aklıma doğru düzgün bir savunmacı gelmiyorsa, sabri sol kanat oynatılıyorsa,

diyecek fazla birşey yok...

uğur meleke nin yazısını okudunuz mu ? ingiltere de capello hafta sonunu ligin 11 maçını izleyerek geçiriyor bizim hiddink sezon başından beri sadece 5(beş) maç izlemiş, 6 da olabilir ya 5 yada 6 işte...

sabri niye sol bek oynuyor, egemen gibi serkan gibi oyuncularımız, süper ligde çeşitli takımlarda o formayı giymek için yırtınan oyuncular niye kadroya giremiyor yüzlerine bakılmıyor vs... tüm soruların cevabı işte uğur meleke nin yazdığı bu satırlarda...

tas gibi forvetin var, ama oynatan kullanan yok. Niang'in 18golle gol krali oldugu yerde, mevlüt 15gol atti. Kendisini cok iyi gelistirdi, acayip süratli ve kuvvetli oyuncu oldu. Fransada oynayan Top 5 forvetten birisi, hazir onun gibi adam varken, nasil oynatmazsin, anlamis degilim.

SEDAT
11.10.2010, 19:55
- Yenseniz Ne Olur ki Azerbaycanı ...

Asi Çaykaralı61
11.10.2010, 19:56
Haydi TÜRKİYEM ALLAH'ın izniyle İnşallah yeneceğiz

yorumsuz6117
11.10.2010, 19:56
Selçuk: ''Dünyanın sonu değil''

A Milli Takım'ın orta saha oyuncularından Selçuk İnan, Azerbaycan maçı öncesinde düzenlenen basın toplantısında görüşlerini dile getirdi..

"Hiçbir şeyin facia olduğunu düşünmüyorum.. Biz futbol oynuyoruz. Kötü oynadığımız zamanlarda da dersler çıkarıyoruz. Bunun en yakın örneği Almanya maçı. Almamız gereken dersleri aldık Almanya karşısındaki yenilgiden. Azerbaycan maçını kazanmak istiyoruz. Tüm çalışmalar bu yönde. Kazanmak istiyoruz ama kazanamazsak da dünyanın sonu diye bir şey yok. Bu bir oyundur ve futboldur ama inşallah kazanan taraf biz olacağız"

Ajansspor

Sevdamız_Bir
11.10.2010, 20:38
Milli takımın sakatlıklar ve formsuzluklar göz önüne alınırsa sahaya çıkması gereken ilk onbiri şu şekilde olmalıydı

________________ Volkan _________________

Serkan ____ Servet ____ Egemen ___ İbrahim Ü.

________________ Ceyhun _________________

Hamit ______ Selçuk ______ Emre ______ Sercan

_____________ Semih Şentürk _______________

Bu kadro hem ofansif olarak hem de defansif olarak güçlü bir kadro. Boşuna sağa sola vurmaya gerek yoktu. Sabriymiş, Özermiş, Halilmiş, Tuncaymış, Ömermiş... Bizi mahvettiler. Gördük hepsini. Gökhan Gönül'ü de izledik. Her kestiği top rakibe gitti. Hamit'i solda oynatma aptallığına da gerek yoktu. Bu adam en iyi perforansını sağ kanatta gösteriyor. Dolayısıyla orada devam etmeliydi. Oğuz Çetin'in inadından vazgeçip Serkan, Egemen, Selçuk ve Ceyhun'a şans vermesi gerekir. Engin Baytar'ı da takip etmeli. Arda'nın yokluğunda Engin Baytar Milli takımımızda çok iyi işler çıkartır.

Gökhan Döner
11.10.2010, 22:26
Bu maçı izlemek için hiç mücadele etmeyeceğim.
Kısmet bakalım sayın Oğuz hoca nasıl kadro kuracak

tsburak08
11.10.2010, 23:21
Azerbaycan yenerse hıc ama hıc üzülmem oyuncu seçımı adıl olmadığı bır mıllı takımız var adelatın olmadığı yerde başarı olmaz umarım erkenden farkederız bunu..

Gökçebey
11.10.2010, 23:24
TRT'deki spor programında Milli Takımı bombalıyorlar. Çok güzel oluyor.

Gökçebey
11.10.2010, 23:28
Hiddink'in sözleşmesinden bir madde: Aldığım para açıklanırsa TFF bana tazminat öder.

Vay beee. Ne güzel memleket.

tsburak08
11.10.2010, 23:33
Hiddink'in sözleşmesinden bir madde: Aldığım para açıklanırsa TFF bana tazminat öder.

Adam kendını sağlama almasa gelır mı Türkıye'ye..

Mert Oğuzlu61
11.10.2010, 23:35

bu gerçekten doğru mu ?

Fatih
11.10.2010, 23:37

Aldığı paranın açıklanması durumunda ne kadar tazminat alacağı açıklansın bari.:)

Gökçebey
11.10.2010, 23:37
bu gerçekten doğru mu ?

TRT1'de şu an Milli Takım konuşuluyor. Kerem Öncel aynen bunu söyledi sözleşme için. Sonraki sözlerinde sesi biraz az çıktı. Ayda 6 milyon belki 10 milyon diye duydum. Ayda sözünü yanlış duydum sanırım. Yok artık, kesin yanlış duydum.

ThePatriot61
11.10.2010, 23:49
Ayda yanlis yani tff dekiler zeki olmadigini biliyorum ama okadarda salak degiller sanirim .Ayda 6 milyon alsa yilda 72 milyon aliyor demektir. Okadarda olmaz. :D

ünsalyılmaz
12.10.2010, 02:47
Mantıksa daha kötü be Ömer abi. :)
Batman Petrolspor değil, Almanya'ydı rakip.

iyi güzelde euro 2008de bu almanyaya yarı finalde kök söktüren ve yediğimiz şanssız iki golle finale çıkamayan milli takım türk milli takımıydı.. almanya 2 yılda üzerine koyarak ilerledi de biz ne yaptık??

ESER
12.10.2010, 04:16
bu milli takimin bu zihniyetle euro 2012 ye gitmesi cok zor . bari gardas azerbaycan yensin , belki onlar da bosnaklar gibi gaza gelip bir atilim yaparlar:)

ayrica yarinki macin futbol macindan cok rugby maci seklinde gececegi ortadayken TS li futbolcularin hicbirinin oynamasini da temenni etmiyorum..oguz sumuklu starlariyla kurtarsin vaziyeti.

almanya macinda oynayan superstar ozer, muthis sag ve sol bek sarbi , turkiyenin en iyi forveti semih , gelecegin vierasi necip , ismail bilmem neyin basi , panter cenk ve maclarin devre aralarinda 5 e 2 oynarken gostermis olduklari muthis performansla milli formayi giymeyi analarin ak sutu gibi hak etmis diger istanbulstar pardon superstarlar ile bezeli bir kadro gormek istiyorum sahada..

28TS61
12.10.2010, 09:04
alman eurosport kanali maci canli veriyor

http://tv.eurosport.de/fussball/fussball_sto2313656/tvproduct.shtml

ilhan
12.10.2010, 09:36
iyi güzelde euro 2008de bu almanyaya yarı finalde kök söktüren ve yediğimiz şanssız iki golle finale çıkamayan milli takım türk milli takımıydı.. almanya 2 yılda üzerine koyarak ilerledi de biz ne yaptık??

Euro 2008'deki oyuncular 2010 Dünya kupasına da gidemedi ama ? Onu nasıl açıklayabiliriz? Euro 2008 başarısını küçümseyecek değilim. Ama o zaman çok iyi oynadığımız için değil, çok istekli ve kazanmayı istediğimiz için bir çok maçı kazandık. O başarıyla da gurur duyduk tabii ki.

Almanya idol ve ekol bir takım. Kadrolarında 32 yaşındaki Klose dışında 25-26-27 yaşında 3 isim dışında diğer oyuncular 20-23 yaş aralığındaydı. Böyle bir jenarasyona sahipler. Kadrolarına almadıkları Koltby ve Schürrle var mesela Mainz'de oynuyorlar 20 yaşındalar. Müthiş özellikleri var. Bizde olsalar milli takıma alınırlarmı acaba? :)

Gençlere güveniyorlar. Ama bizde o yok. Şu an kendi takımında oynamayıp milli takımda oynayanlardan bazıları zaten o Euro 2008 başarısı ve akabindeki milli takım tecrübeleriyle alınıyorlar takıma. Yoksa alınacaklarından değil.

Ama yapmış olduğunuz kadro sadece duygusal olarak davranılarak kurulmuş. Değil Almanya sıradan bir Avrupa ülkesine bile rahat yenilecek bir kadro. Uluslararası müsabakalarda yetenekli olmak kadar tecrübeli olmak da gerekiyor. Mesela arka sayfada Terzioğlu'nun yapmış olduğu bir kadro var. Mantıklı bakarsak öyle bir kadronun her türlü kupa alabileceğini kestirebiliriz. Çünkü hem yetenekli hem tecrübeli isimler var kadroda.

Şahin_53
12.10.2010, 10:00
Bu akşam 18:00 da Trabzonspor'un idmanını izlesem daha çok heyecanlanırım...Hepsi bu.

Hüseyin Sahtiyan
12.10.2010, 10:41
Bu akşam 18:00 da Trabzonspor'un idmanını izlesem daha çok heyecanlanırım...Hepsi bu.

+1967

Akşam nasıl olacak ve kalbim nasıl dayanacak gibi düşündüğümüz ne maçlar vardı 8-10 sene önce. Şimdi işyerinden 15-20 dakika erken çıksam mı diye düşünmüyorum bile. Eve gittiğimde maçın ikinci yarısı başlayacak fakat Bloomberg'de kelime oyunu muhtemelen tercihim olacak.

Umarım Azeriler sürpriz yapar.

Bdeniz_61
12.10.2010, 10:45
Trabzonspor'da oynayan oyuncuları hadi bir kenara koyalım.Ya Gökdeniz gibi bir oyuncu olmaz mı Milli Takım(!)'da.Fatih Tekke en başarılı dönemlerinde bile zor çağırılıyordu.Görürsünüz Beşiktaş'ta gol atması değil,11 oynaması değil sadece bir iki kere ilk 18'de yer alması bile onu milli takıma çağırılmasına yetecektir.

Tangerine Dream
12.10.2010, 10:47
Televizyonlarda yayınlanan röportajlarda Azeri kardeşlerimizin birçoğu bizim kazanmamızı, bizim taraftarın birçoğu da Azerbaycan'ın kazanmasını istiyor, ilginç bir maç olacak.

Yahşi bir görüş olsun, kobutluk olmasın, hak eden yığma kamanda kelebe eylesin.:)

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 11:03
Bu arada muhtemel kadro ;

Volkan
Gökhan-Servet-İ.Toroman-Hakan
Emre-Selçuk
Hamit-Nuri-Tüncay
Semih

Kaynak: NtvSpor

Bu kadroda Almanya maçında oynamayan 4 oyuncu var.Tüncay yedek başladığı maçta Aurelio'nun sakatlığıyla oyuna girmişti.Yani 5 oyuncu.Nerdeyse takımın yarısı.

Aynen öyle.

Fanatik34
12.10.2010, 15:42
Hiddink´in son aciklamalarini, Spor Yazarlarinin aciklamalarini görünce burda Türkiye tarafi olmayanlari daha iyi anliyorum..Yukari tükürsen biyik, asagi sakal...:confused:

Hiddink´i son aciklamalarindan sonra kapiya koyardim. Neymis "gercekci olmak lazimmis"...neyin gercegi?

Rakibin soltarafi en az senin soltarafin kadar zayif!
Adamlarin dogru dürüst bir sagacigi yokken senin var ama kadroda yok!
Schweinsteiger´in yoklugunda ortasahasi zayif ama sen bu zaafi !kullanabilecegine Nuri´yi kendin kitliyorsun!

Spor Yazarlari ise hala ayni giygiy...yok neymis "Altyapidan oyuncu mu cikiyormus, Hiddink´in elindeki malzeme buymus"... ancak birbirlerinin g....ler, bizde Milli takimin düstügü bu hali elimiz kolumuz seyrederiz:mad:

yorumsuz6117
12.10.2010, 15:45
Maç nerde oynanacaktı ?

pReN@_61
12.10.2010, 15:48
Başarılar Milli Takıma

Yasin Altuntas
12.10.2010, 15:50
Almanyada yasayanlar icin:
Maci Eurosport kanali gösterecek !!

Lazman
12.10.2010, 16:20
galatada bu sene 1 mac oynamayan milli takimin(istanbul karmasinin) as oyuncusu sabri oynamazsa bu mac zaten yatmis demektir :))) hele tuncaysiz olmaz.

yorumsuz6117
12.10.2010, 16:24
Maçın 11'i

Volkan - Gökhan - Servet - Toraman - Balta - Hamit - Selçuk - Emre - Tuncay - Özer - Semih

Özer yine 11'de şaka gibi. :)

Osman Pervaneli
12.10.2010, 16:26
Almanyada yasayanlar icin:
Maci Eurosport kanali gösterecek !!

bu sevindirici haber iste, maglum türk medyasi biz gurbetcileri pek taktigi yok, 3,5milyon gurbetci (almanci) niye izlesinki milli maci

Gökhan KAN
12.10.2010, 16:31
Azeriler sert oynayacak. Keşke Selçuk oynamasaydı.

Gökçebey
12.10.2010, 16:32
Gözlerimiz Sarbi reyizi arıyor.

pazarkapılı
12.10.2010, 16:32
hanfgi kanalda mac??...

Bıyıklıoğlu
12.10.2010, 16:35
hanfgi kanalda mac??...
Ntv'de......

Badaloğlu
12.10.2010, 16:36
Milli maçları doğru düzgün izlemiyorum. Aurellio bu takıma girdiğinden beri benim için bir şey ifade etmiyor bu takım. Japon liginde Yokohoma'nın maçlarını izlediğimde daha çok heyecanlanıyorum, desem abartmam...

Sevmediğim adamları izlemek bana eziyet veriyor.Bunun sorumlusu Fatih Terim ve bir kısım medya mensubudur...

Lazman
12.10.2010, 16:36
ntv spor.

Fenerin yedeklerinin antraman sahasi milli takim :)

Harun-61
12.10.2010, 16:37
Maçın 11'i

Volkan - Gökhan - Servet - Toraman - Balta - Hamit - Selçuk - Emre - Tuncay - Özer - Semih

Özer'in oynamamasi beni sasirtmadi--->Oguz Cetin.

G.Gönül'ün son zamanlarda'ki Form durumu ortada, Serkan Balci cok iyi bir alternatif olurdu, tabii kör olmamak lazim... :cool:

Gümüshane
12.10.2010, 16:38
Burada bazi arkadaslar gercekdende ucmus ya.. Iyi her yenilgide gömelim Takimi yerin dibine.. Almanya Ingiltereyi Arjantini dagitmis bir Takim! 4lemis hepsini.. bizim yenilmemiz cok normal. volkanin hatalariyla biraz ezilmis gibi gözüktü ama hayir. Birde Kadroyu yanlis kurdu Hiddink. Halil altintop,nuri sahin,özer,ömer erdogan.. kim ya bunlar? nuri sahin gercekten iyi oyuncu ama milli takimda oynadigi pozisyon yanlis birkere.. Tuncay desen formsuz emre desen tik yok.. arda sakat.. hakan balta neredeydi almanya macinda? Mehmet Topal orta sahimizin bel kemigi neredeydi.. nerde bu millet

Selcuk Inan gibi önemli bi adami sokmayip formsuz bi tuncayi sokmak nekadar dogru. Mehmet Aurelio sakatlandiktan sonra zaten tümden cöktü takim. Serkan Balci milli takimda takir takir oynar.

Tangerine Dream
12.10.2010, 16:39
Şu ATV Avrupa, Euro D, Show Türk, NTV Batı gibi kanallar Avrupa'daki vatandaşlarımızı düşündükleri için mi yoksa Avrupa'daki Türk firmalarından reklam alabilmek için mi yayın hayatlarını sürdürüyorlar? Bu kanallar yayın hakkını satın aldıkları maçları Avrupa'ya yayın yapan kanallarından niye yayınlamıyorlar?

h@msi61
12.10.2010, 16:58
Ben de bizim takimin sakatlarinin duz kosusunu izlesem daha cok heyecanlanacagimi dusunuyorum...

Taner Uykuçeken
12.10.2010, 17:07
Maçın 11'i

Bir telefon

zıııırrr zzıııırr

--Alo Oğuz'um nasılsın

--biliyorsun Özer benim çocuğum gibidir Ankaraspordaykende çok yakındık

-- bana baba der biliyon, sakatlıktadan yeni çıktı form tutması lazım

--- ben takımımı bozup kadroya koyamıyorum kötü oynar tepki felan alır

-- yap bana bir güzellik be kardeş

Oğuzun cevaplarınıda tahmin edersiniz artık

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 17:10
Mehmet Demirkol şuan da NtvSpor'da çok saçma birşeyi savunuyor.

Adam Amsterdam'dan milli takımı yönetmeye çalışıyor resmen.Neyi savunuyor Sayın Demirkol anlamış değilim.

Bıyıklıoğlu
12.10.2010, 17:10
Bir telefon

zıııırrr zzıııırr

--Alo Oğuz'um nasılsın

--biliyorsun Özer benim çocuğum gibidir Ankaraspordaykende çok yakındık

-- bana baba der biliyon, sakatlıktadan yeni çıktı form tutması lazım

--- ben takımımı bozup kadroya koyamıyorum kötü oynar tepki felan alır

-- yap bana bir güzellik be kardeş

Oğuzun cevaplarınıda tahmin edersiniz artık

Devamı ...
--Tamam yahu dert ettiğin şeye bak.

--Başka bir isteğin var mı

--İstersen Guizayı da alayım.

--Ama yok o İspanya milli takımı formasını giymişti dimi.

--Tamam tamam Özer oynuyor....

Dursun Kaplan
12.10.2010, 17:27
Özer denyosu yine 11'de.

Saçma sapan işler devam ediyor.

EmreYavuz61
12.10.2010, 17:29
şimdi şöyle bir şey düşündüm...ankarasporlu özer mi daha iyiydi fenerbahçeli özermi? ankaraspordayken herkes diyordu şu adamı milli takıma alın alındı mı? HAYIR...fenerbahçeye geldi 5-10 dk oynadı iki maçtır ilk 11...
volkan şen bursasporda oynuyor hatta bursasporun şampiyonluğunda en önemli pay ona aitti...deyim yerindeyse harikalar yaratıyor ve milli takıma alınmıyor...yarın öbürgün fb gs bjk ile anlaşacak...ki son olaylardan sonra büyük ihtimal anlaşacak bence...ve fb gs bjkde süre almasa bile milli kadroya çağırılacak...oğuzun istanbul yalakası olduğunu herkes biliyor...bence bunlar birer oyun..yani volkana özere ve onlar gibi iyi anadolu topçularına ya istanbulda oynayıp milli takıma gireceksin avrupa arenasına çıkacaksın yada bursasporda oynayıp küçüklüğünden beri hayalini kurduğun ay yldızlı formayı giyemeyeceksin...yanlışmı düşünüyorum..?bence böyle oyunlar dönüyor ...

61kralfatih
12.10.2010, 17:49
yine yeniriliz diyerekten almanya maci sonrasi hiddinkin bi lafi aklımda kaldi biz burda dünya üçünsü bi takima karsi oynadik sonuc buyutulmemeli gbi aciklama yapmişti biz 2008 de onlara yenildik ama serefimizle ezerek elendik bi ruhsuz kazimin yuzune son dkda yedik golüü ve ozman daha çok eksiklerimiz vardii fatihterm vardi ozamnda acikcasi hiçte sewmem onun hocaliğini ama oyunculara gaz verişle geldik oraya kadarda ne olursa olsun herzamn türk hocadan yanayim

Sefa Murat Dokuz
12.10.2010, 17:52
ya bu maçın ne önemi var ki. hazırlık maçı gibi bişey.
Bide telafi falan naar ları duyuyorum. İyice gülesim geliyor.

Bilhan Özhan
12.10.2010, 17:53
bu maci aliriz cünkü adamlarin hucum hatti iyi degil

ozturk
12.10.2010, 17:58
yenemezsek YUH derim...

Zafer BİLGİN
12.10.2010, 18:02
Benim gibi bir adamıda nefret ettirdiler ya milli takımdan.

İnşallah yeniliriz.

Her şerde bir hayır olduğu gibi,bu yenilgidende mevlam bir hayır çıkarır

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 18:03
Azerbaycan'a başarılar dilerim.

Tatar Kemal
12.10.2010, 18:07
özer antremanlarda çok iyi performans gösterdiği için takıma çağrılmış. peki o zaman her maçta döktüren egemen korkmaz ve serkan balcı neden çağrılmadı bu milli takıma. bu takımı kuranların akıllarına şaşarım. sahaya çıkardıkları onbire bakınca bu adamların futbol bilgisinden şüphe etmeye başladım. azeri kardeşlerimizin galip gelmesi dileğiyle.

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 18:07
Etkili geldi Azerbaycan ama atak korner ile sonuçlandı. Kornerden sonra da tehlikeli yerden çift vuruş kullanacaklar.

Emrullah
12.10.2010, 18:08
Allahverdiyev'den gol bekliyorum.

Mustafa Demir
12.10.2010, 18:10
bastir azerbaycan insallah yenerler tum kalbimle

Celil Köse
Azerbeycan kitliyodu az daha:D

Kazım Uzunboy
Azerbaycan net pozisyon kaçırdı.

Mustafa Demir
12.10.2010, 18:11
tuncay ozer hakan balta kendi takimlarinda 18 e bile giremiyolar

Kubilay ŞAHİN
Maçı daha ilk açtım.. Ve açtığım gibi skoru tahmin ediyorum..

Skor tahmini 4-0..

Tatar Kemal
azeriler takacak. hadi gardaşlar.

61-POWER-2
12.10.2010, 18:12
Azeriler Kazansin.

Fanatik34
12.10.2010, 18:13
Macin ikinci yarisi Selcuk cikar...ahanda buraya yaziyorum!!!

Mustafa Demir
12.10.2010, 18:13
bizden kim oynuyo yada ilk 18 de olan varmi

h@msi61
12.10.2010, 18:14
Milli takimdan ne kadar sogutsalar da kendince bizi protesto eden Azerbaycan'a umarim 3 er 5 er sallariz...

Kubilay ŞAHİN
12.10.2010, 18:15
Serveti kest.. Robocops..

61-POWER-2
12.10.2010, 18:20
Hamit Ne O ya.

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 18:20
Hamit acayip şut çekti, top direkte patladı.

TSezgin61
12.10.2010, 18:27
tuncayla özerin yerinde baska futbolcular olsa cok farkli bir takim olurduk. volkan sen gibi...

nuri sahine zaten yazik oluyor... adam almanyada firtinalar estiriyor... hamit gibi, nuri gibi futbolcularin olmasi lazim milli takimin ilk 11inde...

Allah belani versin Oguz cetin... belada okuttun bana sonunda...

serkanholep
12.10.2010, 18:29
gökdeniz volkan serkanestirirdi bu takımda

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 18:31

Kesinlikle tam isabet.

TSezgin61
12.10.2010, 18:32

gökdenizi öyle yaptilarki millet unuttu ismini... yaziklari olsun milli takimi cikarlari ugruna kullananlara

Emrullah
12.10.2010, 18:32
Selçuk çok pasif oynuyor. Al-ver yapıyor sadece. Biraz sorumluluk alsa. Yoksa ikinci yarı oyundan alır Hoca.

TSezgin61
12.10.2010, 18:35
ya istanbul takimlarinin formsuzlarina burda form tutturuyorlar... kimse agzini acip birsey demiyor hayret birsey...

Gökhan KAN
12.10.2010, 18:35
Selçuk çok pasif oynuyor. Al-ver yapıyor sadece. Biraz sorumluluk alsa. Yoksa ikinci yarı oyundan alır Hoca.

Hocadan kaynaklanan bişey bu abi. Sorumluluğu Emre alıyor.

Kubilay ŞAHİN
12.10.2010, 18:36
" bu koşular.. Doğru koşular.."

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 18:37
Kaleci son anda!

Gökhan çok net fırsattan ararlanamadı.

Full HD
12.10.2010, 18:37
Gökhan nasil atamadin bunu?

ESER
12.10.2010, 18:38
bu rezillikleri bu millete yasatanlar Allah indan bulsun baska da birsey demiyorum,. yukselise gecen anadolu futbolunu sindirme eyleminden baska birsey degil bu rezil tercihler, istanbula imza atip keyfinize bakin , yoksa havanizi alirsiniz mesaji vermekten baska hicbirsey degil bu rezillik.

Celil Köse
Ahhh be Selçuk çakıyordu az daha..

Kubilay ŞAHİN
Helal Selçuk..

Kazım Uzunboy
Selçuk, Bizim Selçuk uzaktan vurdu ama kaleci son anda çeldi!

Aker
12.10.2010, 18:39
Al bu maçı Selçuk :D

Celil Köse
12.10.2010, 18:40
Yuhh ya böle gol mu yenir...

Aker
Gooooooooollllllllllllllll

Teşekkürler azeri kardeşlerimiz. Bu gol hiddink, oğuz efendiye.

Kazım Uzunboy
Adamlar acayip süper bir gol attı.

Helal olsun..

Bilhan Özhan
helal olsun azerbaycana güzel gol atti

Orhan Kahraman
onur yemezdi bunu (:

Gökhan KAN
Müthiş taktik ve gol.

Emrullah
12.10.2010, 18:41
Harika bir gol.

ESER
ot bulbul ridvan simdi. tam senin havalarin bak tabelaya hocalik sat millete

Full HD
Azeri kardeslerim birakinda biz yenelim....güzel bir gol.

zafer6161
oğuz çetin ALLAH belanı versin,kalbim üzülüyor gönlüm seviniyor

inşallah yeniliriz,hakediyor bunlar

Yiğit SARI
12.10.2010, 18:42
Ne yazıkki güzel bi gol yedik

Şenol Altunsoy
Rıdvan Efendi kolunun altından yedi golü desene yapma Volkan diye

Kubilay ŞAHİN
Sevinç gösterilerini gösterilerini gösterirken.. Azerbaycanlı sevinen seyirciler arasında ufak bir türk çocuk.. Herkes seviniyor o herkese yuh çekiyor.. :D Helal olsun..

Kesin bizim oradandır..:D

61-POWER-2
12.10.2010, 18:43
Güzel Gol.

irfanb
Karindaşlarim,maci nereden temaşa edebilirek.?
:)

zafer6161
hepsi ruhsuz,hepsi dökülüyor,izlemek bile ızdırap

cakir28
12.10.2010, 18:44
Habu bekciyi kim kaydu kalaya..;)

Ahmet Başkaya
12.10.2010, 18:44
Sevinç gösterilerini gösterilerini gösterirken.. Azerbaycanlı sevinen seyirciler arasında ufak bir türk çocuk.. Herkes seviniyor o herkese yuh çekiyor.. :D Helal olsun..

Kesin bizim oradandır..:D

Ben de gördüm çok güzel bir kareydi :))

Hoca Selçuk'u çok geride kullanıyor pek sorumluluk almıyor ...

Acuuuuunnn :D

biltrabzon
12.10.2010, 18:45
tuncay ve özer disari.sercan ve halil iceri

Celil Köse
12.10.2010, 18:45
Çok panik havasında oynuyor bizimkiler..

Emrullah
12.10.2010, 18:46
Karindaşlarim,maci nereden temaşa edebilirek.?

NTV Spor'dan abi. Oradan iyi temaşa edilir.:)

Full HD
12.10.2010, 18:47
Orda ucan Karate Kid kimdi acaba? Aaaa Tuncay yau bakiyorumda kapatasim geliyor Televizyonu fakat.Ne bicim oyun anlamadimki neye yabanci degil Azerbeycan helali hos olsun maci alirsalar.Ama genede biz bu maci alacagimza inaniyorum.

Salih Edip
12.10.2010, 18:47
50 bin için oynanır mı yahu , bizimkiler prim artsın diye yapıyodur devre arası bir 50 bin daha koysunlar çeviririz maçı :cool:

Emrullah
12.10.2010, 18:48
Habu bekciyi kim kaydu kalaya..;)

Kale değil kapı olacak. Bekçi yerine de kapıcı. Saha yerine arsa. :)

Sefaenes
12.10.2010, 18:48
Tskler azerile bizi san marino gibi ülkeler seviyesine düsürenler utansin. Özer yerine Sahin BVB gibi yerinde oynamaliydi

Kazım Uzunboy
12.10.2010, 18:50
İlk yarı bitti.

İkinci yarı da böyle biter umarım.

Ekrem D.
Beyler lütfen Özer'le Tuncay'a o kadar yüklenmeyin, görmüyor musunuz adamları 2şer kişi tuttu ilk yarı.

Birazcık sağduyu yahu.

Gökçebey
Çoh yahşi....

biltrabzon
bu özer ne is yapar.milli takima nasil alinir ve oynatilir.bunun torpili nerden geliyor.özer in oynadigi milli takimda engin baytar oynamiyorsa bunlarin allah belasini .......................

SEDAT
12.10.2010, 18:52
- Bir Tür Odun : Özer Hurmacı

Tatar Kemal
helal olsun gardaşlara. inşallah bu maçtan sonra oğuz çetin ve çetesinden kurtuluruz.

Salih Edip
bu özer ne is yapar.milli takima nasil alinir ve oynatilir.bunun torpili nerden geliyor.özer in oynadigi milli takimda engin baytar oynamiyorsa bunlarin allah belasini .......................

Engin yarım saat oynasın şu maçı alır gider...

Bdeniz_61
Volkan'a sevgi ve saygılarımı sunuyorum:D

Semih de ofsayt konusunda baya bonkör.

Özer aldığı her topu rakip kaleye oynayacağına kendi kalesine doğru koşuyor.İlginç...

Takım genel olarak iyi ama hücumda değişiklik şart.

irfanb
12.10.2010, 18:53
Bir sormacam var balalar
Gaydi gaptır gaptır
Çaya gaamaltıya gatar
Dimeli nedir nedir
Miskimit denince ahla
Tamam şindi gaptım
Heman onun adı düşer
Eti Eti Eti

61-POWER-2
Kale değil kapı olacak. Bekçi yerine de kapıcı. Saha yerine arsa. :)

Durum 1-0 yeine.Hesap 1-0.:D:D

cakir28
eee kendimisi >Dev aynasinda görürsen Azeri de yener Malta da..sen kendi takimini yedeklerle kurarsan olaca budur..

Orhan Aydın
12.10.2010, 18:54
Kamandamız 2. golü atarsa maç bizimdir

Ilelioglu
12.10.2010, 18:54
Gidisat kötü...:cool:

Orhan Aydın
12.10.2010, 18:56
Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri de maça iştirak edeyir:D

Deniz Tosunoğlu
Haydi selcuk. Bir güzellik yapta kendi kalene at :D

Burçak
Türkiyenin kaybetmesini hiç birimiz istemeyiz.
Amaaaaa;
Bu şekilde torpille, adam kayırmalarla kurulan kadrolar ile bir yere varılamayacağıda gün gibi ortada..
Olduda şansla balla bu maçları geçtik guruplardan çıktık.. vs..
Bu kafa yapısıyla Avrupada Vezir mi oluruz Rezil mi?
Oğuz çetinin eğlencesi olmuş Milli Takımımız ne yazık ki..

SEDAT
Beyler lütfen Özer'le Tuncay'a o kadar yüklenmeyin, görmüyor musunuz adamları 2şer kişi tuttu ilk yarı.

Birazcık sağduyu yahu.
- Özer'in İki Maçtır Olumlu Tek Bi Hareketini Göster Özür dileyeceğim..

ESER
milli takimin oynadigi oyun (mutfagimizin yegane yemegi) karasimsek tadi birakiyor damaklarda:)

Emirhan Uludüz
12.10.2010, 18:57
5-10 dakika baktım sarmadı izlemeyi bıraktım sonra bi açtım gol atmışız :) yahşı yahşı :D

TSercaN
12.10.2010, 18:57

Iki adam tutuyor iste :)

Olumlu bir hareket degil mi :)

Sefaenes
12.10.2010, 18:58
Haydi selcuk. Bir güzellik yapta kendi kalene at :D

ozaman bizi suclu görürler ayni Onurun yedigi gol gibi üzerimize gelmeye baslarlar.Selcuk kendi oyununu oynasin

Ekrem D.
12.10.2010, 18:59

Adam yürüyor, daha ne yapsın.

SEDAT
12.10.2010, 18:59
Iki adam tutuyor iste :)

Olumlu bir hareket degil mi :)
- Ben Özeri Tutan Kimseyi Görmedim , Tutulamıyor Zaten Kendisi , O Derece:D

SEDAT
12.10.2010, 19:01
Adam yürüyor, daha ne yapsın.
-Valla Büyük Başarı..

Deniz Tosunoğlu
Kaybedersek sizce ne olur? Hiddink devam mi eder?

Ilelioglu
ozaman bizi suclu görürler ayni Onurun yedigi gol gibi üzerimize gelmeye baslarlar.Selcuk kendi oyununu oynasin

Ya Volkan'nin yedigi gollere ne demeli...??

Sevdamız_Bir
Rıdvan Efendi kolunun altından yedi golü desene yapma Volkan diye

Rıdvan Dilmen'in maç analizlerini beğenirim ama bazı yorumlarında fenerli olmanın verdiği duygusallık aklının önüne geçiyor. Onur gibi Milli takımın kalesinde yerini yeni almış bir kaleciye destek vereceğine yukarıdaki ifadesiyle seyirciler nezdinde kalecimizi küçük düşürmüştür. Tarafgirlikten kurtulamamıştır.

Bu arada arkadaşlar mçın ilk yarısında Selçuk oynadı mı? Oynadıysa nasıldı? İlk yarının kısa bir değerlendirmesini yapacak bir arkadaş var mı?

TSercaN
- Ben Özeri Tutan Kimseyi Görmedim , Tutulamıyor Zaten Kendisi , O Derece:D

Ruzgar in oglu diyorsun yani :D

Ahmet Başkaya
12.10.2010, 19:02

Seve seve devam ettirecekler :D

Ama Oğuz'u istifa ettirebilirler :)

Ekrem D.
- Sen Şimdi Dalgamı Geçiyorsun anlamadım ama , Sana Cevap Vermek İle Özerin İyi Topçu Olduğunu Söylemek aynı şey..

İlk mesajımda da ironi yapmıştım, anlaşılmamış galiba.

SEDAT
- Oğuz Kesin Kalırda , Hiddink'i Bilemem.

serkanholep
12.10.2010, 19:03
bişey sorcam almanya dünya sıralamasında 3.

azerbaycan kaçıncı

yenilirsek normalmi karşılayalım

ya da yol kazası, ayak takılması, dil sürşmesi vs vs vs bahane çok

irfanb
http://www.load-it-up.de/101213/temYaZVo.jpg

He think

Düşünüyorum ,öyleyse varım
Oğuz Çetindir benim yaverim
Euro 2012`yi size zehir ederim
Milyon Euroları alır eve giderim

SEDAT
İlk mesajımda da ironi yapmıştım, anlaşılmamış galiba.
- Öylemi , Pardon Dostum O zaman , İnan Öyle Etkileyici Bi İroni Olmuşki Anlayamadım :)

Sefaenes
12.10.2010, 19:04
Ya Volkan'nin yedigi gollere ne demeli...??
onu bizim boyali medya görmez merak etme

Deniz Tosunoğlu
özer cikmis -> nihat girmis

Ilelioglu
http://www.load-it-up.de/101213/temYaZVo.jpg

He think

Düşünüyorum ,öyleyse varım
Oğuz Çetindir benim yaverim
Euro 2012`yi size zehir ederim
Milyon Euroları alır eve giderim

He thinks olmasi lazim...;)

ESER
baak baak baaak baak..
ozerin yerine nihat.

dinime kufreden musluman olsa bari hesabi..

Celil Köse
12.10.2010, 19:05
Nihat girdi ya şaka gibi..

Ilelioglu
12.10.2010, 19:06
onu bizim boyali medya görmez merak etme

Görmez degil görmezden gelir...:rolleyes:

ilhan
Selçuk gibi ligin en iyi yerli orta saha oyuncularından birisini kukla gibi kullanan zihniyete limon sıkayım. Selçuk topu çok iyi servis eden ve kullanan birisi. Ama resmen kukla gibi... Servet'ten al Emre'ye ver, İ.Toraman'dan al Emre'ye ver, Hamit'ten al Emre'ye ver... Yazık yahu... Hiç oynatma daha iyi. Hepsini geçtim geçen Almanya maçında aynı şeyi Nuri'ye yaptırıyorlardı. Yahu bu adamlar(Selçuk, Nuri) yetenekli adamlar... Kullanamıyorsunuz... Oynatmayın!

Kukla gibi yahu resmen... Aldığı her topu Emre'ye veriyor. Oğuz Çetin iyi talimat vermiş!!!

SEDAT
- Umut Bu Takımda Rahat Oynardı...

TSercaN
12.10.2010, 19:07
özer cikmis -> nihat girmis

Vay be, ozaman bu mac kesin bizim desene :)

Nihat tan hattrick bekliyorum.

irfanb
12.10.2010, 19:08
- Umut Bu Takımda Rahat Oynardı...

Hikmet Karaman bile bu takimi daha iyi motive ederdi.

süveyş
12.10.2010, 19:08
selçuk ilk yarıda oynadı
ama biraz geride oynuyor uzaklardn kaleye güzel bi şut çekti ama olmadı
selçuğu önde daha serbest oynaması lazım risk alıp şut atmalı bolca Allah hepsinin yardımcısı olsun
sırtlarındaki formanın hakkını versinler.
volkanın yediği golü onur yeseydi rıdvan demediğini bırakmazdı ne denir ki!!!
bu takıma serkan yakışırdı daha doğrusu milli forma onun hakkı...

serkanholep
12.10.2010, 19:09
allah belanı versin oğuz ve hidink

nihat beşiktaşta oynamıyor

şerefsizler

bizim milli takımımızı ne hale getirdiniz ya

şerefsizler

özer çıksa volkan girse kötümü olur

yuh diyorum ya

TSercaN
12.10.2010, 19:10
Servet tam bir gozu kapali boga gibi.

Zaten sapsal sapsal mucadele ediyordu, simdi ise maskeli haliyle tam sapsallasti.

Ben istemem Turkiyemizin rezil olmasini ama, boyle haksizliklar olunca iyice rezil olalim istiyorum.

Belki ozaman birseyler degisir. Belcika da bizi yenecek guce sahip yani biz bu grubu gecemiyecegiz.

Hayal kurmaya hic gerek yok, haksizliklar yapiliyor, herkesin ahi tutuyor iste.

Turgay Atalay
Vay be teknik ekibin müdahalesine bak. Özer çıkmış Nihat girmiş vay vay vay. Ulan madara ettiniz milli takımı be

Şenol Altunsoy
Selçuk gibi ligin en iyi yerli orta saha oyuncularından birisini kukla gibi kullanan zihniyete limon sıkayım. Selçuk topu çok iyi servis eden ve kullanan birisi. Ama resmen kukla gibi... Servet'ten al Emre'ye ver, İ.Toraman'dan al Emre'ye ver, Hamit'ten al Emre'ye ver... Yazık yahu... Hiç oynatma daha iyi. Hepsini geçtim geçen Almanya maçında aynı şeyi Nuri'ye yaptırıyorlardı. Yahu bu adamlar(Selçuk, Nuri) yetenekli adamlar... Kullanamıyorsunuz... Oynatmayın!

Kukla gibi yahu resmen... Aldığı her topu Emre'ye veriyor. Oğuz Çetin iyi talimat vermiş!!!

İlhanım yapma ya Selçuk da öyle yapmasın :) kullandırtmasın kendini bildiği gibi oynasın

Erbay
12.10.2010, 19:11
Nihat futbolu bırakır seneye, böyle giderse.

Şenol Altunsoy
12.10.2010, 19:12
Tuh kaçtı :)

Deniz Tosunoğlu
12.10.2010, 19:12
Yilmaz Vural göreve !!! VE NERDEYSE 2. GOL

ilhan
12.10.2010, 19:13
İlhanım yapma ya Selçuk da öyle yapmasın :) kullandırtmasın kendini bildiği gibi oynasın

Abi görmüyor musun? Amerika'da da böyleydi. Selçuk oynadığı her maç Emre'ye oynuyor. Selçuk öyle oynayacak bir adam değil. Demekki talimat böyle kenardan.

Bildiğimiz Selçuk mu bu? Adam topla bile ilerlemiyor, Emre'ye veriyor geriye gömülüyor. Yazıktır ya... Hasan Üçüncü falan değil, Selçuk İnan bu.

Celil Köse
İkiyi yiyorduk..:D

Ilelioglu
Maci hangi kanal veriyor...?

TSercaN
Gokhan Gonul, seninde pilin bitti kardesim. Sakatlandin ve guzel futbolun maalesef sona erdi.

INSALLAH ileride duzelirsin ama bu performansin ile milli takimi sende haketmiyorsun.

Şenol Altunsoy
12.10.2010, 19:14
Abi görmüyor musun? Amerika'da da böyleydi. Selçuk oynadığı her maç Emre'ye oynuyor. Selçuk öyle oynayacak bir adam değil. Demekki talimat böyle kenardan.

Bildiğimiz Selçuk mu bu? Adam topla bile ilerlemiyor, Emre'ye veriyor geriye gömülüyor. Yazıktır ya... Hasan Üçüncü falan değil, Selçuk İnan bu.

Haklısın tabii ki benimde dikkatimi çekti demem o ki Selçuk bu kalıbın dışına çıkabilir ve çıkmalı

Deniz Tosunoğlu
12.10.2010, 19:15

NTV veriyor ama netten izliyorum su anda cunku avrupaya yayinlamiyorlar.

TSercaN
12.10.2010, 19:15
Aaa Saha ya balta girmis gormemistim

irfanb
12.10.2010, 19:16

Eurosport`tan bakabilirsin