PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan Sadri Şener'in Açıklamaları

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Samet Yildirim
08.10.2010, 14:11
Dünya şampiyonu olurduk

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, "2002'de Dünya Kupası'na giderken ve turnuva boyunca arkamda medya desteği yoktu. Buna rağmen Dünya Üçüncüsü olduk. Bize biraz destek verilseydi Dünya Şampiyonu olabilirdik" dedi

Trabzonspor (http://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor) Kulübü Başkanı Sadri Şener ve teknik direktör Şenol Güneş, Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Çalık Grubu CEO'su Berat Albayrak da hazır bulundu. Trabzonspor'un başarılı hocası Şenol Güneş (http://www.fotomac.com.tr/index/senol_gunes), Türk futbolu ve Trabzonspor'la ilgili önemli mesajlar verdi. Başkan Sadri Şener (http://www.fotomac.com.tr/index/sadri_sener) ise aralık ayında yapılacak kongrede yeniden aday olacağını ilk kez açıkladı.

Dünyayı kasıp kavururduk
Toplum olarak işin kolayına kaçarak eleştirmeyi çok sevdiğimizin altını çizen Şenol Güneş şunları söyledi: "Eleştiri tabii ki olsun. Ama eleştirirken çözümü de ortaya atalım. Eleştiriler yıkıcı değil, yapıcı olsun. 2002'de Güney Kore ve Japonya'nın ortaklaşa düzenlediği Dünya Kupası'na giderken arkamda bir kişi bile yoktu. Medyanın neredeyse tamamına yakını, başarısız olmam için elinden geleni yaptı. Hiç medya desteği olmamasına rağmen Dünya Üçüncüsü olduk. Türk futbol tarihinin en büyük başarısını elde ettik. Biraz destek ve kenetlenme olsaydı, Brezilya değil biz Dünya Şampiyonu olabilirdik.

Terim'in oturmaya hakkı yok
Fatih Terim gibi değerlerimize sahip çıkmalıyız. Onun bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalıyız. Bunu Fatih Terim'e de söyledim. 'Senin oturmaya hakkın yok. Üretmelisin. Bilgilerinden, deneyimlerinden Türk futbolu yararlanmalı. Bu ülke futbolunun sana her zaman ihtiyacı var' dedim. Fatih Terimler, Şenol Güneşler, Mustafa Denizliler kolay yetişmiyor. Hiddink'in hocalığı ve kalitesi tartışılmaz. Ama Türk Milli Takımı'nı çalıştıran bir teknik adam, bütün mesaisi ile bu olayın içinde olmalı. Bütün takımları çok yakından takip etmeli. Kim iyiyse ve A Milli Takım'a kim yararlı olacaksa o futbolcu, aday kadroya çağrılmalı.

Guti duruşu ile tam bir yıldız
Trabzonspor hedeflenen başarıları yakalamak istiyorsa taraftarı, yönetimi, teknik heyeti, futbol takımı ile bir bütün olmalı, kenetlenmeli, kişisel çekişmeleri bir kenara bırakmalı. Biz günü kurtarma peşinde değiliz. Geleceğimizi sağlam temeller üzerine oturtup, kalıcı başarılara koşmalıyız." Şenol Güneş, 'Yıldız oyuncu nasıl olmalıdır?' sorusuna verilebilecek en güzel cevabın Beşiktaşlı Guti olduğunu belirterek, "Guti sahada duruşu, hareketleri ve futbolu ile tam bir yıldız olduğunu gösteriyor. Bizler transfer ettiğimiz futbolcuları eğitiyoruz, yönlendiriyoruz, oyunlarının üzerine koymalarını sağlıyoruz" dedi.

* * *
ARALIKTA BAŞKANLIĞA YENiDEN ADAYIM
Sadri Şener: "Başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Faruk Özak (http://www.fotomac.com.tr/index/faruk_ozak) olmak üzere camiamızın ileri gelenlerinden 'başkanlığa devam et' baskısı var. Yapacak çok işimiz var. Aralıkta yeniden adayım"

Profesyonellerle yöneteceğiz
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ise Aralık ayında yapılacak kongrede yeniden başkanlığa aday olacağının müjdesini bordo-mavili camiaya Fotomaç aracılığıyla verdi. Sadri Şener, "Aralık ayındaki kongrede başkanlığa adayım. Başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Faruk Özak olmak üzere camiamızın ileri gelenlerinden 'Başkanlığa devam et' baskısı var. Ben de aday olacağım. Çünkü daha yapmamız gereken çok iş var. Yeni dönemde Trabzonspor'a tesisleşme ve sportif anlamda çağ atlatmak istiyoruz. Her alanda işinin ehli profesyonel
bir ekiple çalışıp örnek bir kulüp olacağız" dedi.

Selçuk'la sözleşme yenileyeceğiz
Önlerindeki en büyük hedefin Akyazı Projesi olduğunu vurgulayan Sadri Şener, "Akyazı Projesi'nin tamamlanıp, stadımızın modern bir hale gelmesi durumunda Trabzon şehri bir cazibe merkezine dönüşecektir" yorumunu yaptı. Şener; "Şenol hoca gelmeden önce Trabzonspor'u yönetirken çok yoruluyordum. Çünkü Trabzonspor'u yönetmek çok zor iş. Şenol Güneş geldikten sonra üzerimdeki yüklerin bir çoğunu yüklendi sağ olsun..." dedi. Şener, Selçuk İnan'ın Trabzonspor'a daha uzun yıllar hizmet edeceğini de belirtti ve "Selçuk'la en kısa sürede sözleşme yenileyeceğiz" müjdesini verdi.

------------------------------

Kaynak, Fotomac, Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Serhat Albayrak'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Çalık Grubu CEO'su Berat Albayrak da hazır bulundu
----------------------------------------------------------

‘Başladığım işi yarıda bırakmam’

Başkan Şener, Aralık’taki kongrede yeniden aday olduğunu söyledi.

Trabzonspor Kulübü başkanı Sadri Şener, “Bugüne kadar başladığım hiçbir işi yarım bırakmadım, Aralık’ta kongrede aday olmayı düşünüyorum” dedi.
Başkan Şener, haber61.net Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Aydınlı’ya adaylığı konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Şener haber61.nete yaptığı açıklamada kongreye uzun bir zaman olduğunu belirterek, “Başkanlık konusunu şuan konuşmak ve gündeme getirmek de istemiyorum. Şuan iyi giden bir takımımız var, adaylığımı gündeme getirerek, takımın da gidişini etkilemek istemiyorum” dedi.
ARALIK’TA KONGREDE ADAYIM
Aralık’ta aday olup olmama konusunda sorular karşısında da yorulduğunu ifade eden Şener, “Bugüne kadar başladığımı hiçbir işi yarıda bırakmadım. Trabzonspor başkanlığını genç arkadaşların yapmasını da istiyorum. Trabzonspor başkanlığı çok yorucu ve onurlu bir iş. Ben de bugüne kadar başladığım hiçbir işi de yarıda bırakmadım. Başladığım bir işi bitirmek istiyorum. Aralık’ta kongrede adaylığı düşünüyorum ve Aralık’ta yeniden adayım” diye konuştu.

Selahattin Aydınlı / haber61.net
Haber Kaynağı : http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

slmn
08.10.2010, 14:13
Hadi bakalım inş.

Şahinoğlu
08.10.2010, 14:15
Yarım kalan işi var biyere gidemezdi zaten şampiyon olmadan kimse gidemez , doğru karar başkan tebrikler.

bordo61
08.10.2010, 14:18
İstikrar için

Sadri Başkanla devam :D

Uğurtan
08.10.2010, 14:19
Listesini bi görelim hele ;)

Emrullah
08.10.2010, 14:32
Bu iyi haber. Devam etmesinden yanaydım ve daha iyi bir kadroyla devam etmeli. Şenol Hoca futboldan sorumlu tek patron olmalı.

mhayri
08.10.2010, 14:36
İyidir iyi anca öğrendi işleri bırakıp gitmesi yıkıp yeniden yapmak olurdu...

Sefa
08.10.2010, 14:36
Listesini baştan aşağı yenilemedikten sonra zor.. Listeler oluşsun hele o zaman konuşulur..

Harun-61
08.10.2010, 14:39
Profesyonellerle yöneteceğiz

İnşaAllah....bugüne kadar bayaa bi olumsuzluk vardı.

.

Murat'
08.10.2010, 14:42
Her zaman istikrardan yanayim, umarim listesine dogru insanlari alir.

Karsisina aday ciksa bile buyuk farkla kazanacagini dusunuyorum.

Talha.YILMAZ
08.10.2010, 14:43
En Güzel haberlerden birtanesi.
Hayırlı olsun ;)

ESER
08.10.2010, 14:46
agizlardan bal damliyor , insallah sadece laf degildir.

Dursun Kaplan
08.10.2010, 14:49
Doğru adamlarla,doğru başkan çok iyi işler yapar.

Başarılar başkanım.

trabzonlux61x
08.10.2010, 14:52
Cok iyi haber bu. Biraz daha az aciklama yapsa diger kuüpler hakinda daha iyi olur. Bazen cok gereksiz konusuyor ama isini cok iyi yapiyor.

Hüseyin Bağdat
08.10.2010, 14:55
Listesine alacağı isimler ve eğer çıkarsa rakiplerinin durumu önemli.

Yönetiminde değişiklik yapar yeni ve iyi isimler alırsa seçimi rahat kazanır gibi...

Samet Yildirim
08.10.2010, 15:02
Sadri Sener yeniden aday olacagi belliydi zaten, cok ciddi bir rakipte cikacagini sanmiyorum.

Su anki listesinden en fazla 3-4 kisi olur bence yani yönetim tamamen degesir fakat alacagi isimler cok önemli ve iyi secmeli.

Miraç Atalay Çiftçi
08.10.2010, 15:18
Taraftar olarak Sadri Bey'i kişisel olarak başkanlık için destekliyorum. Yönetim listesini de görmek gerek tabii ki. Ama kulüp üyesi olarak sorumluluklarını yerine getirmemiş bir üye olduğumdan destekleme imkanım yok ne yazık ki.

trbzonsporlu
08.10.2010, 15:18
hayırlısı olsun bakalım.

Tayfun
08.10.2010, 15:22
Güzel güzel ...

İstikrar olmalı.

bangkook_61
08.10.2010, 15:27
Fotomaç kaynaklı olduğu için tereddütteyim ama inşallah doğrudur da Selçuk kalır.

İlker Akçay
08.10.2010, 15:30
Hadi Sadri Başkan bu güzel haberi birde güzel bir liste ile taçlandır...

Seni seviyoruz ve bu takım şampiyonluğa yürüyecekse bu kadro çok büyük bir şans.Kadroyu bozmadan sözleşmeleri en kısa sürede uzatarak iyide bir yönetim ile devam edelim.

Umarım profesyonellerle yöneteceğiz vaadiniz gerçekleşir.

İSTİKRAR...

Oğuzhan Fidan
08.10.2010, 15:32
çok güzel olumlu bi haber sözleşmeleride bi an önce yenile başkanım! daha yapacak çoook iş var öncelikli hedefimiz şampiyonluk..

magicyattara
08.10.2010, 15:33
Hacıosmanoğlu'ndan başka kimse karşısına çıkmaz..H.Osmanoğlu olacağına tekrar Sadri Şener başkan olsun isterim..H.Osmanoğlu da kaybedeceğini bile bile bence tekrar aday olmayacaktır..tek adaylı bir kongre olur zannımca..

Oğuzhan Fidan
08.10.2010, 15:35
Cok iyi haber bu. Biraz daha az aciklama yapsa diger kuüpler hakinda daha iyi olur. Bazen cok gereksiz konusuyor ama isini cok iyi yapiyor.
diğer kulüpler hakkındaki sözlerine sonuna kadar katılıyorum! korkmadan söylemelisin eğerki trabzonspor başkanlık koltuğunda oturuyosan !

Cihat K
08.10.2010, 15:37
güzel haber başarı için istikrar şart

Atalay
08.10.2010, 15:39
Eğer yönetim kurulu listesi bu kadar kötü olacaksa hiç aday olmasın...

Şahsen ben yönetim kurulunu görmeden Sadri Şenere destek verecek değilim...

Profesyonelleri görelim ölelim...

4 senedir daha Profesyonelleri göremedik...

Mesela as başkanlığa bir Ahmet Ağaoğlunu alırsa düşünürüz...

Tabiki Ağaoğlu tası tarağı toplayıp Trabzona yerleşmesi kaydıyla...

Şu andaki sistem vede yönetim kurulu ile seçimlere giderse seçilme şansı sıfır olur...

Mayls
08.10.2010, 16:02
Son dönemlerde birkaç amatörlük gördük. Ama yine de Sadri Şener'den ve istikrardan yanayım. Umarım daha profesyonel bir liste oluşturur.

Turgay Atalay
08.10.2010, 16:08
Umarım iyi bir liste hazırlayarak yeniden Başkanımız olur.

Samet Yildirim
08.10.2010, 16:10

A.Agaoglu olursa baskan yardimcisi olur, As Baskan Trabzondan olur öylede olmali bence...

Ahmet Faruk
08.10.2010, 16:12
Yöneticilerimiz bir kongre başlığı açsa da biz de havaya girsek :)

muhammets
08.10.2010, 16:16
Başkan adayım Ahmet Ağaoğlu, Ağaoğlu bir açıklamasında sayın Sadri Şener aday olacaksa ben olmam ama onunla çalışırım demişti yanlış hatırlamıyorsam keşke Ahmet Ağaoğlu yönetimde olsa.

Oruç
08.10.2010, 16:17
Yöentim Kurulu'na alacağı isimlerin hiç birinin Şenol Güneş'e ve takımına müdahale etmemesi lazım. Kendi işleriyle meşgul olsunlar yöneticiler. Takım patronun arkasından iş çevirmeyecek isimler lazım başarı için.

TSelif
08.10.2010, 16:22

Evet şu listeyi bir görelim hele biz de bir çalışma yapacağız :D

Ömür Karadeniz
08.10.2010, 16:22
Desenize Trabzon bi 4 sene daha bataklıkta.

irfanb
08.10.2010, 16:23
Asbaskan olarak Hayrettin Emice`yi tekrar düsünür mü acaba Sadri baskan ?
Düsünmezse Hayrettin Emice baskanliga aday olur mu ?
Cevaplanmasi gereken sorular. :)

metehan
08.10.2010, 16:24
Bu açıklama gerçekten Sadri Şener'e mi ait bilmiyorum. Ama ona ait değilse bile, kongrede aday olacağını düşünüyorum. Hayrettin Hacısalihoğlu'nun istifası ile sonuçlanan süreçteki tavrı bence kongreye yönelik bir hareketti. O tercihin arkasından yine aday olması beklenir. Tabi TS gibi işlerin çok hızlı değiştiği bir yerde herşey mümkün ama benim gördüğüm tablo bu.

Aday olması durumunda daha iyi bir yönetim kurulu oluşturması yönündeki görüşlere katılıyorum. Ancak bu konuda da çok beklenti içinde olmamak lazım. Sadri Şener, tekrar başkanlığa ikna edilirken, onu öne sürenler çok kuvvetli bir yönetim kurulu hayal ediyorlardı. Kötü yönetilen ve bu anlamda dibe vuran TS'un, Sadri Şener başkanlığında oluşacak güçlü bir yönetimle düzlüğe çıkacağı umuluyordu. Hayal edilen bu yönetim kurulu maalesef kurulamadı. O gün yapılamayan şey, bugün yapılabilir mi? Şu anki tablo, o günküne göre biraz daha net olduğu için bazı isimler bu sefer yönetime girebilir. Ama yine de "rüya" bir yönetim kurulu oluşabilme ihtimali çok düşük. Ahmet Ağaoğlu bu sefer görev kabul ederse, bu bile tek başına büyük anlam ifade eder.

TS için inşallah en iyisi olur !

Serdar A
08.10.2010, 16:24
A.Agaoglu olursa baskan yardimcisi olur, As Baskan Trabzondan olur öylede olmali bence...

Hangi sebeptir asbaşkanın Trabzondan olma zorunluluğunu dayatan ? Eğer öyle bir sebep varsa , başta başkanın Trabzondan olması gerekir .

Ayrıca ikameti Trabzonda olan örneğin bir galeriler zinciri sahibi , istanbulda yaşayan ama Trabzondaki her deliği iyi bilen ve muhabbet sahibi , taraftarın genelince destek gören bir işadamına oranla avantajı nedir ?

Şunu kabul edelim ki Trabzon'un gurbetçileri Trabzon'un içinde kalanlara göre kat be kat büyümüş durumda . Hatta Trabzonspor markası dahi kentin halkının bir hayli önünden seyretmekte .

Birtan Karaman
08.10.2010, 16:25
İyi bir Yönetici kadrosu ile neden olmasın Başkaaan.. :D

Samet Yildirim
08.10.2010, 16:29
Hangi sebeptir asbaşkanın Trabzondan olma zorunluluğunu dayatan ? Eğer öyle bir sebep varsa , başta başkanın Trabzondan olması gerekir .

Ayrıca ikameti Trabzonda olan örneğin bir galeriler zinciri sahibi , istanbulda yaşayan ama Trabzondaki her deliği iyi bilen ve muhabbet sahibi , taraftarın genelince destek gören bir işadamına oranla avantajı nedir ?

Şunu kabul edelim ki Trabzon'un gurbetçileri Trabzon'un içinde kalanlara göre kat be kat büyümüş durumda . Hatta Trabzonspor markası dahi kentin halkının bir hayli önünden seyretmekte .
Sonucta Trabzonspor Kulübü trabzonda ve orda isleri yönetecek bir grup olmali ve baslarinda biri olmali ki organizeli olsun isler. As Baskan bundan dolayi Trabzonda olmali diyorum. Sadri Sener zaten istanbulda bide istanbuldan bir as baskan cikarmak pek mantikli gelmiyor bana cünkü trabzonda ozaman isler biraz karisik gider gibime geliyor.

Neyse Sadri Sener devam ederse bir liste olusturur bizde degerlendiriz :)

Ahmet Faruk
08.10.2010, 16:30
HHnin istifa etmesi ya da ettirilmesinin yeni yönetim anlayışı için bir ipucu olmasını umuyorum.
Daha modern, daha profesyonel, daha kollektif, daha çağdaş, kısaca HHde olmayan her şeyin dahası olan bir yönetim. İnşallah olur.

Cilgin1986
08.10.2010, 16:32
Böyle bir Baskan birdaha zor buluruz insallah yeniden secilirsin Baskanim..

kani6161
08.10.2010, 16:32
şenerin devam etmesi güzel ama kesinlikle asbaşkan olarak Ağaoğlunu alırsa çok güçlenir. Tek aday yok bir aday daha açıkladı zaten arkadaşlar. bence 3 kişi ile girerler seçime

Terzioğlu
08.10.2010, 16:49
Insallah bu güzel haber dogrudur. Sadri baskani cok severim. Saglam bir liste ile yeniden aday olur insallah.

EmreYavuz61
08.10.2010, 16:54
iyi oldu bu haber..başkanımız ve hocamızla daha nice başarılara...

okg_53
08.10.2010, 17:00
Trabzonspor a yeni M.A.Y lar yeni Nuri Albayraklar ve İ.Hacıosmanoğlullar gelmesinden korktuğum için mutlaka Sadri Şener le devam edilmeli. Tabi daha iyisini yapacak varsa inşallah o olur başkanımız.

Salih Yazıcı
08.10.2010, 17:00
benim bildiğim sadri şener yönetimini yenilediklerinde ağaoğlunu ikna etmişti ama son anda listeden çıkartılmıştı hh gittiğine göre bu olabilir ve çokta güzel olur

metehan
08.10.2010, 17:01
HHnin istifa etmesi ya da ettirilmesinin yeni yönetim anlayışı için bir ipucu olmasını umuyorum.
Daha modern, daha profesyonel, daha kollektif, daha çağdaş, kısaca HHde olmayan her şeyin dahası olan bir yönetim. İnşallah olur.

Benim düşüncem, Hayrettin beyin istifası ile daha iyi bir yönetim anlayışı oluşması arasında bir bağ yok. İnşallah öyle bir yönetim anlayışı oluşur ama maalesef bu istifa, bunun ipucu değil gibi. Bekleyip göreceğiz, belki umulandan iyi bir yönetim kadrosu ve anlayışı ortaya çıkar.

Şahinoğlu
08.10.2010, 17:20
Eğer yönetim kurulu listesi bu kadar kötü olacaksa hiç aday olmasın...

Şahsen ben yönetim kurulunu görmeden Sadri Şenere destek verecek değilim...

Profesyonelleri görelim ölelim...

4 senedir daha Profesyonelleri göremedik...

Şu andaki sistem vede yönetim kurulu ile seçimlere giderse seçilme şansı sıfır olur...

Hem profesyonel hemde Trabzonspor'lu zor bulunur Gökhan abi , basketten örnek verelim işin profesoneli çok azdır basket camiasında o yüzden Doğan Hakyemez'e teslim ettik basket camiamızı , ya futbol futbolda öyle değilmi ülke futbolunda hangi takımın yönetimi profesyonellerden oluşuyorki bence hiçbiri, çünki hepsinin öncelikli kimliği taraf olmak taraftar olmak taraftar olupta yöneticilikte profesyonellişmiş kişileri bulmak onları yönetime sokmak çok büyük bir meziyettir ve zaten oda bu ülkede yoktur hemde hiçbir kulüpte yoktur, o yüzden çok işi karıştırmadan Sadri Şener başkanla devam diyorum.

Cafer KILIÇSOY
08.10.2010, 17:52
Bende Sadri başkanın adaylığını destekleyenlerdenim. Listesinin en azından bir önceki seçim kadar kötü olacağını düşünmüyorum.

Şu Ahmet Ağaoğlu sevdasını bir türlü anlayamıyorum bu forumda. Adam 2 kez aday oldu, ikisinde de kongreye 2 gün kala bıraktı gitti. Golf Federasyonunu düşündüğü kadar Trabzonsporu düşünemeyen adam değil yönetime girmesi, başkan olsa dahi umrumda değil. İş taraftarlığa gelince Ahmet Ağaoğlu kadar bende seviyorum Trabzonsporu. Şahsi fikrim sayın Ağaoğlu aday olsa dahi 40 tane oyum olsa bir tanesini vermem. Kaya Çilingiroğlu'nun uçağına atlayıpta şehri terk ettiği akşamı dün gibi hatırlarım ve ömrüm boyunca da unutmam.

Ağaoğlu Trabzonspora başkanlık yapabilir belki ama Trabzonda başkanlık yapamaz.

mehmets61
08.10.2010, 17:58
hayırlı olsun güzel bir haber umarım güzel bir liste oluşturur başkan.selçuk ta bir an önce imzalasın artık:)

r9emre
08.10.2010, 18:01
Seninle en az bir 10 yıl geçirme dileğiyle Sadri Başkan.

Mustafa ÖZDEMİR
08.10.2010, 18:12
hayırlı olsun...

Tatar Kemal
08.10.2010, 18:16
çok güzel bir haber. Sadri başkan en az 10 yıl takımın başında kalmalı. taraflı tarafsız bütün Trabzonspor grupları da Sadri başkan'a destek olmalı. birlik bütünlük içinde halledemeyeceğimiz sorun yok.

Uğurtan
08.10.2010, 18:27
Bende Sadri başkanın adaylığını destekleyenlerdenim. Listesinin en azından bir önceki seçim kadar kötü olacağını düşünmüyorum.

Şu Ahmet Ağaoğlu sevdasını bir türlü anlayamıyorum bu forumda. Adam 2 kez aday oldu, ikisinde de kongreye 2 gün kala bıraktı gitti. Golf Federasyonunu düşündüğü kadar Trabzonsporu düşünemeyen adam değil yönetime girmesi, başkan olsa dahi umrumda değil. İş taraftarlığa gelince Ahmet Ağaoğlu kadar bende seviyorum Trabzonsporu. Şahsi fikrim sayın Ağaoğlu aday olsa dahi 40 tane oyum olsa bir tanesini vermem. Kaya Çilingiroğlu'nun uçağına atlayıpta şehri terk ettiği akşamı dün gibi hatırlarım ve ömrüm boyunca da unutmam.

Cafer abi yanlışın var 2 kere bırakıp gitmedi..

1'inde seçilmedi, seçim kaybetti..

Paksoy
08.10.2010, 18:37
Selçuk İnan'ı kaptırmayalım,

Bıyıklıoğlu
08.10.2010, 18:47
Eyüp Aşık adaylığını açıkladı.

Mustafa ÖZDEMİR
08.10.2010, 20:05
eyüp aşık kimki...

Bıyıklıoğlu
08.10.2010, 20:10
eyüp aşık kimki...

Eyüp Aşık 1953'te Çaykara'da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makina Fakültesi'nden mezun oldu.17, 18, 19, 20' nci dönem ANAP Trabzon Milletvekilliği yaptı.

27.10.1998'de Devlet Bakanlığı ve milletvekilliğinden istifa etti, 21. dönemde tekrar seçildi. TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu eski Başkanı olan ve Devlet Bakanlığı yapan Aşık, evli, beş çocuk babası.

----------------
Eyüp Aşık adaylığını açıkladı
Trabzonspor’da Aralık’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurul öncesi Başkan Sadri Şener sessizliğini henüz bozmazken, ilk resmi aday olarak eski bakan ve Trabzonspor yöneticiliği de yapan Eyüp Aşık adaylığını açıkladı.
“Öyle bir yönetim kuracağım ki, herkes şaşıracak. Tüm kırgınları toplayarak güçlü bir ekip oluşturmak istiyorum” diyen Aşık, eski başkanlar ve yöneticiler ile görüşeceğini belirterek, “Trabzonspor’a siyasete girmemde büyük katkısı nedeniyle vefa borcumu ödemek istiyorum. Gerekli çalışmaları yapacağım. Eğer kamuoyundan ve camiadan destek görürsem, yoluma devam edeceğim. Aksi durumda direnmeyeceğim” dedi. Aşık, kongre üyeleri bana başkanlık değil de yöneticilikte uygun görürse Trabzonspor için her göreve hazır olduğunu da belirtti. Aşık’ın ilk resmi aday olarak ortaya çıkması kongre ateşinin de resmen yanmasını sağladı.
KAYNAK: Kuzey Ekspres

KUTADGU
08.10.2010, 20:15
Sadri Şener'in başkan adaylığını çok doğru ve yerinde bir karar olarak görüyor,

Eyüp Aşık'ın başkan adaylığını da trajediye çok fazla meyili olan Trabzonspor camiası olarak "yeni" görmüyorum.

yorumsuz6117
08.10.2010, 20:15
HH gitti aday olabilirsin başkan Ahmet Ağaoğlu'da asbaşkan olsun. :)

Cafer KILIÇSOY
08.10.2010, 20:16

Eyüp Aşık'ın başkan adaylığını da trajediye çok fazla meyili olan Trabzonspor camiası olarak "yeni" görmüyorum.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa ÖZDEMİR
08.10.2010, 20:17
eyüp aşık futboldan anlarmıki...

Mustafa
08.10.2010, 20:19

Bizde kim anlamazki futboldan !

Mert Oğuzlu61
08.10.2010, 20:21
maceraya gerek yok, güçlü bir listeyle sadri başkanla yola devam.

bizi Onun yönetimi şampiyon yapacak.

bkandil
08.10.2010, 20:26

Başkan olacak kişide "futboldan anlama kriteri" arandığını sanmıyorum ki, mevcut başkanımız sık sık "ben futboldan anlamam" türünden demeçler vermişti...

Eyüp Aşık'ın adaylığını bir anlamda Alaaddin Çakıcı'nın Trabzonspor'a sızma girişimi olarak görenler de olacaktır...

A.Ali Karanis
08.10.2010, 20:39
Güzel haber.Umarım tekrar başkan seçilir. -ama güzel bir yönetim listesiyle- :)

Travelair
08.10.2010, 20:42
Başkan adaylarından vaat değil detaylı plan proje ve somut adımlar bekliyorum. Ezberden aday olmakla iş bitmiyor. Plan, proje, finansman, sponsor, anlaşmalar hepsi açıklanmalı, vizyonlarını görmeliyiz.

Başkanın ve bakanın devam etme isteğini daha önce size yazmıştım bu yeni haber değil ki? :) Hayırlı olsun

Bu arada Eyüp Aşık başkanlığa adaylığını açıklamış ve şöyle demiş:

- Aşık, kongre üyeleri bana başkanlık değil de yöneticilikte uygun görürse Trabzonspor için her göreve hazır olduğunu da belirtti.

Başkanlığa adaylık? Olmazsa yöneticilik? Yani nabza bakacak; zayıf kalırsa, yöneticilik sözü ile güçlü bir tarafın lehine adaylıktan çekilecek. Ben böyle yorumluyorum

Mustafa ÖZDEMİR
08.10.2010, 20:48
Başkan olacak kişide "futboldan anlama kriteri" arandığını sanmıyorum ki, mevcut başkanımız sık sık "ben futboldan anlamam" türünden demeçler vermişti...

Eyüp Aşık'ın adaylığını bir anlamda Alaaddin Çakıcı'nın Trabzonspor'a sızma girişimi olarak görenler de olacaktır...
alaaddin çakıcımız eksikti zaten...

Ahmet Karaman
08.10.2010, 21:47
bu kongreden en büyük beklentim başkan adaylarının değil de yönetim kurulu listelerinin yarışması. fazla değil 4/5 güçlü ve kaliteli isim yeterli olacaktır.

batugol
08.10.2010, 21:53
inşallah yönetim kurulunu iyi seçer

Muhalif
08.10.2010, 21:59
Üyelik aidatımı yatırmadığımdan oy kullanamayacağım, hoş yatırsam da gelip kullanma durumum yoktu. Hoş kullansam da Sadri Şener'e oy vermezdim, başka aday çıkmazsa da boş atardım. Aday oluşuna sevinmiyorum doğrusu, daha iyi bir başkan adayı çıksa keşke.

Yasin T.
08.10.2010, 23:51
Sadri başkana güveniyorum.Keşke A.Ağaoğlu Şener'in listesinde olsa

ilhan
09.10.2010, 00:01
Başkan adayı olacak insanlar hep icraatlerden bahseder. Ama bizde aday olan insanların ilk sözü "camiayı birleştireceğim" oluyor. Vay arkadaş, nasıl bölünmüşüz biz camia olarak? Bi birleştiremediler.

Cafer Bulur
09.10.2010, 00:14
Sadri baskanin özellikle transferlerde hatalari oldu ama iyi ve uyum bir listeyle devam etmesinin istikrar adina da iyi olacagini düsünüyorum.

ApoCaN28
09.10.2010, 00:23
Başkan adayı olacak insanlar hep icraatlerden bahseder. Ama bizde aday olan insanların ilk sözü "camiayı birleştireceğim" oluyor. Vay arkadaş, nasıl bölünmüşüz biz camia olarak? Bi birleştiremediler.

Bizi Piksel Piksel Ayırmışlar Senelerdir Bir Araya Gelemedik :D

TSezgin61
09.10.2010, 00:56
yillardir macera aradik yeter.

baskan Sadri Sener

Teknik direktör Senol Günes...

bu böyle devam etmeli artik...

pReN@_61
09.10.2010, 00:59
Hayırlısı..

futbalski60
09.10.2010, 01:00
Sadri baskanin özellikle transferlerde hatalari oldu ama iyi ve uyum bir listeyle devam etmesinin istikrar adina da iyi olacagini düsünüyorum.

Transfer konusunda hataları oldu ama diğer yönetimlere göre daha isabetli transferler yaptılar.

Ben aday olmasına sevindim inşallah hatalarından ders almışlardır güçlü bir yönetim kurarlar umarım.

Şahinoğlu
09.10.2010, 01:01
Eyüp Aşık güldürme beni gelir alırım seni kaşık kaşık.

Cafer Bulur
09.10.2010, 01:03
Transfer konusunda hataları oldu ama diğer yönetimlere göre daha isabetli transferler yaptılar.

Ben aday olmasına sevindim inşallah hatalarından ders almışlardır güçlü bir yönetim kurarlar umarım.
Hatalari bir tarafa,son transfer döneminde senol günesin istedigi oyunculari almadiklari da ortaya cikti.

Hatalar elbette olabilir,olacaktir ama tek yetkiyle göreve getirdigi bir hocayi daha cok dinlemeliydiler.

Göreve devam etmek istemesi bir olumsuzluk degil zaten,uyumlu bir listedir ihtiyacimiz olan.

Misina
09.10.2010, 01:38
Uzun yıllar sonra yöneyim konusunda istikrar yakalamak üzereyiz.

Mehmet S. Pervan
09.10.2010, 01:49
Ohh be son zamanlardaki en iyi haber bu.

Murat GENEL
09.10.2010, 02:04
İllaki Trabzonspor'un Başkanı olmak için talipler çıkacaktır..Ama tahmin ettiğimiz isimler arasında iyi bir alternatif görmüyorum..Sadri Şener ve Şenol Hoca ile devam etmeliyiz..

reisoğlu61
09.10.2010, 02:22
iki derbi alindi diye yine aday mi olacaksin sadri bey.
kulübü nasil borc batagina sapladiginizi unutmadi bu Trabzonspor delegeleri

h@msi61
09.10.2010, 04:50
Baskan bireysel olarak cogu kesim tarafindan seviliyor zaten, umarim guzel bir listeyle bir sure daha klubumuze guzel hizmetlerde bulunurlar. Baskanin aldigi kadroyla suanki kadro arasinda kalite farki bile ona secimi kazandiracaktir...

sessizkral_1
09.10.2010, 09:22
Şu aşamada ciddi bir alternatifi olduğunuda sanmıyorum zaten.

Ama yönetim kadrosunda mutlaka iyileştirmelere gitmeli.

İlker Akçay
09.10.2010, 10:41
Karşısındaki adayların Hacıosmanoğlu ve Aşık olduğunu gördükten sonra kesinlikle yine Sadri Şener kazanmalı.Bu iki isimde büyük bir trajedi olacaktır bizim için Allah korusun.

bkandil
09.10.2010, 10:46
Sadri Şener'in listesinde Aksu ile Alioğlu yer alacak mı acaba?

peker61
09.10.2010, 10:47
Bencde başkan devam etmeli ama yönetimi sıradan kişilerden oluşturma başkan şöyle ağır adamlar olsun biraz valla yönetimden üç kişi say deseler taraftarın yarıı sayamıyor ..

Salih Edip
09.10.2010, 11:03
Hayırlısı olsun...

Zeki Şevik
09.10.2010, 11:40
Ben de sevindim bu habare. İstikrar olmadan başarı gelmez. Erken açıklaması da ayrıca güzel bir hareket. Eğer adaylığını son ana kadar açıklamasa bir sürü spekülasyon olacak ortalık karışacaktı.

Tatar Kemal
09.10.2010, 11:44
eyüp aşık da nereden çıktı şimdi? mesut yılmaz'ın bir numaralı adamı. böyle adamları mümkünse Trabzon'a bile sokmamak gerekir. eyüp aşık'ın adaylığı, mesut yılmaz'ın bir şekilde Trabzonspor'u mahvetme ve bazı futbolcuları gese'ye kazandırmak için tertiplediği pis bir oyun bence. akılları sıra Trabzonspor'u gese'nin altyapısı haline getirecekler.

Uğurtan
09.10.2010, 11:46
Listeyi görmeden hiçbişey demem..

Trabzonspor'da başkandan ziyade liste daha önem arzediyor..

As başkanı kim, başkan yardımcıları kim, futbol şubesine kimi getirecek..

Ne kadar vizyonlu güçlü isimler koyacak..

Bakacağız..

Buna göre oy vereceğiz.. Öyle kolay oy alamaz benden..

adem73
09.10.2010, 11:54
eyüp aşık da nereden çıktı şimdi? mesut yılmaz'ın bir numaralı adamı. böyle adamları mümkünse Trabzon'a bile sokmamak gerekir. eyüp aşık'ın adaylığı, mesut yılmaz'ın bir şekilde Trabzonspor'u mahvetme ve bazı futbolcuları gese'ye kazandırmak için tertiplediği pis bir oyun bence. akılları sıra Trabzonspor'u gese'nin altyapısı haline getirecekler.
bende ayni fikirdeyim.

Fatih Öztürk
09.10.2010, 12:28
kulubu 160 milyon tl'nin üzerinde borç yaptınız.2013 yılına kadarki gelirlere hipotek koydurup teminat gösterip kredi aldınız.1 liralık adamlara 5 lira verdiniz.bugün satmaya kalksanız 5 milyon euro değerinde futbolcumuz yok.ne yaptınızda yeniden başkan adayı olacaksınız.şenol güneş tek şansınız.oda olmasa siz ve yönetiminiz trabzonspor tarihinin en fiyaskolu yönetimidir.bir beşiktaşı yendik diye bugünün havasıyla sadri şenere destek veren arkadaşlara sesleniyorum.içinizde delege varsa dikkatli hareket etsin lütfen.trabzonspor birilerinin menfaat kapısı ve siyasi oyuncağı olmamalıdır.3 senedir malesef böyledir.birleşilecekse şenol güneşin etrafında birleşilmeli şenol güneşi başkan yapmalıyız.kulubu rant kapısı olmaktan kurtaralım.biz istanbul takımı değiliz.biz bugünün itibariyle 160 milyon tl ve borsanın altından kalkamıyorsak yarın bir gün avrupa kupalarına bile alınmayacağız.trabzonsporun durumu günlük değil.sisteme dayalı olmalı.önüne gelen jaja alanzinho gibi 1 liralık topçulara 5 lira vererek trabzonu batırmaya kimsenin hakkı yok.ingiliz hoca eriksonla fotoğraf çektirip basına hocayla anlaştık gibi saçma sapan yalanlarla milyonlarca taraftarı çok basit olaylarla kandırmaya çalışan bir başkan var ortada.vede istikrardan bahseden onlarca arkadaşımızda 3 senedir bir çizgiyi tuturmayı bırakın kulubun altını üstüne getiren yönetim zihniyetine nasıl destek çıkıyorlar anlayamıyorum.ya ben çok sağar körüm yada öldümde başka dünyadayım.

Sefa Murat Dokuz
09.10.2010, 13:16

baskan Sadri Sener

imza :alkış: :alkış: :alkış:

Asi Çaykaralı61
09.10.2010, 13:16
Hayırlı olsun

SDanışmaz
09.10.2010, 13:32

Aynen, listeyi görmek lazım...

SEDAT
09.10.2010, 13:56
- Doğru Karar , İnşallah Güzel Bi Liste Yapar Daha Güzel Bi Trabzonspor İzletir Bize..

- Hataları , Yanlışları Olsada Ben Sadri Şenerin Klubümüzün Başkanlığına Yakıştığını Düşünüyorum..Hem Hangimizin Hataları Yokki..

- Hayırlısı Olsun..

SEDAT
09.10.2010, 14:01

- Cafer Hocam İmzamı Atıyorum Bu Yazıya ..

Armağan Dere
09.10.2010, 14:09
Doymamış Heralde...Acilen Ahmet Ağaoğlu razı edilmelidir...İstanbul'da oturarak takıam yönetilmez maalesef

Onur Akyüz
09.10.2010, 14:16
Agaoglu vuydak'ta oturuyorda benmi bilmiyorum?

Tatar Kemal
09.10.2010, 14:28

baskan Sadri Sener

evet aynen katılıyorum. en az 10 sene bu şekilde devam etmeliyiz. hatta mümkünse 15 yıl. ve hatta 20 yıl.

Armağan Dere
09.10.2010, 14:32
Agaoglu vuydak'ta oturuyorda benmi bilmiyorum?

O sadece nedenlerden biri...dikkat ettiniz mi bilmiyorum Trabzonspor'a başkan olmadan önce tmsf'lik olan Şener Başkan olduktan sonra tüm borcunu ödemiştir..Bu sizce kimin,hangi kurumun sayesinde...elinde sihirli değnek var da ben mi bilmiyorum..bu takıma ne verdi ne aldı...Borçlanmadan büyüme olmaz kabulum ama büyüme/borçlanma oranı bu kadar düşük olmamalı

sanatik
09.10.2010, 14:35
Allah askina Sadri Sener ve Senol Günes ikilisini birakinda calissinlar.

Baska bir sey istemiyorum su anda.

Süleyman Eruyar
09.10.2010, 14:38
Armağan , büyüme/borçlanma oranını kaç buldun,
bir paylaşırsan sevinirim..

serkanholep
09.10.2010, 14:39
daha aktif yönetim kurulu

daha profosyonel insnlar

ama başkan sadri şener

teknik direktör şenol güneş

Armağan Dere
09.10.2010, 14:44
150-200 milyon lira gibi bir borcu var klubun..hem kurumsallaşma(ne oldu hes projeleri haberiniz var mı) hem de futbolcu kalitesi olarak pek değiştiğini sanmıyorum ki...1/7,1/8'dir..yani 30 trilyona da bu takım kurulabilirdi...1'lik adamlara 5'lik paralar verilirse borç büyür... kendisinin son 15 yılın en iyi takımı sözüne de katılmıyorum iyi rüzgar yapıyor...2003-2004 kadrosu daha kaliteliydi...

Salih Yazıcı
09.10.2010, 14:46
kesinlikle tek aday olmayacaktır şayet başkan listesini değiştirirse kesinlikle kalmalı yok hasan yener ihsan alioğlu bunlarla devam edecekse aday olmasın bir zahmet

.....
09.10.2010, 14:46
TRABZONSPORUMUZ için hayırlısı neyse o olsun. Başka bir şey söylemek istemiyorum sonra polemiğe dönüşüyor.

yorumsuz6117
09.10.2010, 14:50
MAY'mı geliyor :)

gerenimo
09.10.2010, 15:14
O sadece nedenlerden biri...dikkat ettiniz mi bilmiyorum Trabzonspor'a başkan olmadan önce tmsf'lik olan Şener Başkan olduktan sonra tüm borcunu ödemiştir..Bu sizce kimin,hangi kurumun sayesinde...elinde sihirli değnek var da ben mi bilmiyorum..bu takıma ne verdi ne aldı...Borçlanmadan büyüme olmaz kabulum ama büyüme/borçlanma oranı bu kadar düşük olmamalı

sadri şenerin tmsf ye borcu ne kadardı? hangi tarihlerde hangi ödemeleri yaptı? hangi tarihte borcu sona erdi? klüp kasasından ne kadar aktardı ve ne zaman bu ödemeyi yaptı. hangi futbolcu dan hangi komisyonlar alındı?
bu sorulara cevap veremezsen seni yalancı ve iftiracı olarak anabilir miyiz?

bangkook_61
09.10.2010, 15:41
150-200 milyon lira gibi bir borcu var klubun..hem kurumsallaşma(ne oldu hes projeleri haberiniz var mı) hem de futbolcu kalitesi olarak pek değiştiğini sanmıyorum ki...1/7,1/8'dir..yani 30 trilyona da bu takım kurulabilirdi...1'lik adamlara 5'lik paralar verilirse borç büyür... kendisinin son 15 yılın en iyi takımı sözüne de katılmıyorum iyi rüzgar yapıyor...2003-2004 kadrosu daha kaliteliydi...

2003-2004 kadrosunu bir saysana Allah aşkına. Bir karşılaştıralım bakalım işkembeden sallamakla olmuyor bu işler

Emre ÖZTÜRK
09.10.2010, 15:44
Listesini güçlendirneli Sadri Başkan.Daha güçlü isimlerle yola devam etmeli.

demir
09.10.2010, 15:57
ınsanımızın cahil polıtıkaları herseyın yozlasmasına basarı oranının dusmsıne hatta felakete goturmesıne sebep oluyor ornek:

bu ulkenın degerlerı ve rakamları ortada ıken bırılerı cıktı herkeze ıkı anahtar verecem dedı ınsanlarda buna kandı sonuc ortada 10 yıl boyunca bu devlet hukumet bıle kuramadı ... cahıl olan bızlr bazı degerlerın sıhırlı dgnekle duzelebılecegıne ınanıyoruz dunyanın en borclu ulkesı amerıkadır ama hıc kımse super guc olmadıgını ıdda edemıyor...

işletme istatıstık gıbı bolumlerde okuyan kardeslerımız bılır nakıt ıkamesı denen bır olay vardır yanı elınızdekı nakıt akısı hızlı ılerlıyorsa elınızdekı borcu dusunmezsınız cunkı cok sınırlendım ben bhunu oduyorum dedıgınıze odeme gucunuz vardır ama neden bırden bıre ıdeyeyım dıyerek zamana yayar yavas yavas odersınız buda buyumenıze katkı saglamakdan zıyade buyumenız ıcın en onemlı faktorlerden bırısıdr suanda dunyanın buyuk kabul edılen ulkelerınde duzen bu sekıldede ılerledıgı gıbı ulkemızdede kısmen uygulanmaktadır..

şimdi gelelım trabzonspora 60 trılyon borcu olan buyuk bır klup bu kulupte mıllı takım oyuncusu yok .. ve lıgı 5. zor btırıyor ??? bu takıma kım guvenebılır bu takıma kım buyuk dıyebılır ... sadrı şener bu takımın bastan asagıya yenılenmesı gerektıgını zaten gordu pekı bu neyle mumkun ??? para ıle pekı para nerde ? aaaa kulubun borcu 60 trılyon ozman ne yapacaz mecbur borc alacaz ewet aldıgımız futbolcuların bır cogundan yararlanamadık ama bunada mecburduk en basıt ornek olarak fenerbahce GS ve bjk son 3 yılda bakın kac futbolcu almıslar transfer oranındakı basarının en yuksek oldugu kulubuz arkadaslar az takıp edın ...

sadrı baskan bır kulubun buyumesı ıcın nakıtının de buyumesı gerektıgı ınancına sahıp cokta haklı bunda ve gelırlerı arttırmaya karar verdı dusunebılıyormusnuz Samsun gıbı bır ılımızde TSclub yokmtu bu ne rezıllık daha 2 ay once acılısında ben vardım yenı acıldı ? trabzoncel hesp projelerı gıbı projelerle takımın nakıt ıhtıyacını sagladı suanda turkıyecde futbolcusuna maas borcu olmayan tek kulubuz

bu gelırlerın tabıkı artması gerekıyor onda hem fıkırım ama bu sıhırlı degnekle olmayacak bırsey oldugununda farkındayım bır klubu bulundugu halınden suankı hale getıren bır ınsan basarılıdır arkadaslar ve ıstıkrarın saglanması adına aynı baskanın gorevıne devam etmesı gerekır aksı durumda suankı bulundugumuz durumunda gerısıne gıderız NE DIYORUZ ISTIKRAR ISTIKMRAR ISTIKRAR kusura bakmayın kafanızı sısırdım ama gercekler ortada..

Fatih Öztürk
09.10.2010, 16:03
petkoviç,erdinç,tolga seyhan,emrah eren,lee young,sommers,szymkowiak,hüseyin,yattara,gökdeniz, fatih tekke li kadro hem daha ekonomik hem daha güçlü bir kadroydu diye hatırlıyorum.yani emeği geçen özkan sümer neredeyse 5 milyon dolara bu kadroyu kurduğunda haksızlık ettik.ortada olan daha doğrusu dillerde dolaşan 160 trilyonun üzerindeki borça cevap veremeyen sadri şener yönetimini başarılı bulmamız olanaksız görülüyor.öyleki yukarıdaki kadro 2 kere üst üste şampiyonluğu çalınmış bir kadroydu hatırlarız muhakkak.

demir
09.10.2010, 16:11
petkoviç,erdinç,tolga seyhan,emrah eren,lee young,sommers,szymkowiak,hüseyin,yattara,gökdeniz, fatih tekke li kadro hem daha ekonomik hem daha güçlü bir kadroydu diye hatırlıyorum.yani emeği geçen özkan sümer neredeyse 5 milyon dolara bu kadroyu kurduğunda haksızlık ettik.ortada olan daha doğrusu dillerde dolaşan 160 trilyonun üzerindeki borça cevap veremeyen sadri şener yönetimini başarılı bulmamız olanaksız görülüyor.öyleki yukarıdaki kadro 2 kere üst üste şampiyonluğu çalınmış bir kadroydu hatırlarız muhakkak.

bu kadro olusurken giden gelen futbolcularıda unutmamak lazım sadrı sener yonetımı bu donemden kalan artık futbolcuların borclarını oduyor hala ayrıca bu kadro sampıyon olmaya yetmedı hemde bır bakalım

soyle oyuncuları yanyana bır koy bakalım o kadroıda ıyı dıyebılecegımız gokdenız ve fatıh var onlarda altyapı oyuncuları farkındamısın bılmıyorum ama suan turkıyede altyapıdan oyuncu cıkmıyor bjk de bir tane trabzonda bır tane var ayrıca ozamanın futbolcu degerı ıole suankı futbolcu degerı farklı mesela suan sen yattaranın yerıne ıoyuncu transfer edecek olsan kımı alırsın volkan senı pekı transfer etmeye kalksan sence 5 6 mılyon asagı alabılırmısın mumkun degıl bu ulkede topuz bıle nekadar transfer oldu sımdı nerde az ucmadan gerceklerı gormek lazım bu takımın tek duselme sansı vardı oda butun kulubu degıstırmek neredeyse bedava aldıgımız onuru suan satarmısın 4 mılyona ?? yada ceyhunu ??? onemlı olan bu bence bu konuda sadrı baskan cok basarılıdır hee tarnsferde hataları var mesela son 4 yılda 4 tane sol acık aldılar hıc bırısı sol kanat degıl kabul hatalarıda cok ama bulundugumuz durumdan cıkabuılecek en ıyı sonuc malesef budur bundan ıyısını dusunmek hayalcılıkden oteye gıtmez

komdere
09.10.2010, 16:37

Sen açık açık başkan Trabzonspor'dan para yiyor, kendi şirketine kulübü peşkeş çekiyor mu diyorsun? Öyleyse ispatla! İspatlarsan biz de başkandan bunun hesabını sorarız. Yok ispatlayamaz, veya delil, şahit filan ortaya koyamazsan....

Mollasalihoğlu
09.10.2010, 16:42
Futbolcu kalitesi olarak değişme yok diyebilen adamla ben futbol konuşmam...

demir
09.10.2010, 16:43
armagan dere bence ucmus :D ne ıctın sen armagan :D

Fatih Öztürk
09.10.2010, 16:49
o kadrodan kalsın kalsın ne kadar futbolcuya borcu kalır trabzonun.1 bilemedin 2!

o kadro üst üste istanbulun ne olduğu belirsiz kişilerince şampiyonluğu 2 kere çalınmadımı.

alt yapıdan oyuncu çıkmıyor dediğimiz zaman orda duracağız.yetenekli oyuncular var fakat oynatacak hoca bulmakta zorluk çekiyoru.şu anda şenol güneş var.mustafaya bir şans verildi.yarın o şans göksu alhasada verilecek ve umuyorumda iyi değrlendirecek.en azından caleden buraktan ferhat öztorundan sezerden zaferden ve daha ismi aklıma gelmeyen bir çok gereksiz oyncudan daha iyi verim alabileceğiz.

kaleci onur kıvrak sadri şenerin değil.nuri albayrakın neredeyse bedavaya malettiği oyuncudur.hatta serkan balcıda öyle.neyseki nuri albayrakın tek yaptığı olumlu işte bu olsa gerek.

gökdenizi satarsın 20 trilyon para alırsın.sattığın zaman yerine koyduğun adamlara bak.ancak ligi 5.bitirirsin.oda şenol güneşimiz olmasa belkide 10.sırada bitireceğiz.kulupte sistem adına hiç bir şey yok.başkan ve 3 adamın günlük çalışmalarıyla oyuncu alınıyor.5 liraya alınanda 1 liraya geri satılamaayacak kadar hemde.hocaın haberi olmadan jaja alınıyor.hemde ne paralara.trabzonspor istanbul takımları gibi çok büyük gelirlere sahip değildiren büyük ve tek büyük gelir kalemimiz lig tvdir.bunuda iyi değerlendirmek zorundayız.35 adama 100 trilyon verileceğine.5 adama 50 trilyon verirsin bak o zaman tadından yenilirmi.kulup içinde her gün bir çalkantı oluyor.kimsenin haberi olmadan tesislere girebilen menejerlerden tutalımda başkan devam ederse deyipte masaya oturmak istemeyen oyuncular.bakalım bursaspora böyle şeylere taviz verirmi.en iyi oyuncusu volkan şen.izinsiz yurt dışına cıktığı için süresiz kadro dışı kalabiliyor.senin oyuncunda rakibiyle didişirken üstelikte gardını alıp yumruk atabiliyor.ortadaki oyorite farkına buyuralım hep beraber bakalım. 3 senedir sadece kulup borçlanmış durmuş.şenol güneşin üstün gayretleriyle türkiye kupası alınmış.başkada kayda değer hiç bir olumlu gelişme yok.
tamam,istikrar başarının getirisidir.ama kulubun gelirlerini 3-5 sene daha ipotek ettirerek aldığın basit oyuncularla istikrar yakalayamazsın.sadece rakiplerini eğlendirirsin.

alt alta yazıyorum.

istifa
istifa
istifa

yerine gelecek olan bundan daha başarısız olamaz.en azından galatasarayla borç yapma yarışına girmez.

.....
09.10.2010, 16:50
Bazıları sadece eleştiri yapmak için var olduklarını her platformda belli ediyorlar.

Gerek yok böyle şeylere. Yani ne diyim ki ben sıkıldım artık :)

yorumsuz6117
09.10.2010, 16:52
Bu kadro 2004'teki kadrodan daha iyi belki ama bu kadroda da bir Gökdeniz , bir Fatih yok.

mehmets61
09.10.2010, 16:52
futbolu bazen sevmiyorum herkes bildigini zannedip konuşuyor:)

.....
09.10.2010, 16:55
2004 deki kadro mu şimdi ki kadromu deseler ben şimdiyi seçerdim.

Gökdeniz ve ismi lazım olmayan oyuncu vardı tamam ama çok kalitesiz isimlerde vardı. Şimdi takımda böyle oyuncular yok.

bugrahankazaz
09.10.2010, 16:56
Mehmet Ali YILMAZ GELİRSE klübün taraftarlığından istifa ederim :)

demir
09.10.2010, 16:59
bundan daha kotu kımse yonetemez dıyorsun ama daha ıyı yonetende cıkmadı bugune kadar onu nasıl yapacaz ??? sadrı sener bu takımı degıstırırken bu cocuklar bu takımda ıdı onalrıda gonderebılırdı ? demekkı bır ısık gormus gondermemıs .. sadrı baskan gelmeden once borc 60 trilyondu gelır 10 mılyon sımdı borc 100 trılyon gelır 40 mılyoın bence ıkıncısı daha mantılklı nakıt nekadar coksa ıs okadar kolay olur

Mollasalihoğlu
09.10.2010, 17:00
o kadrodan kalsın kalsın ne kadar futbolcuya borcu kalır trabzonun.1 bilemedin 2!

o kadro üst üste istanbulun ne olduğu belirsiz kişilerince şampiyonluğu 2 kere çalınmadımı.

alt yapıdan oyuncu çıkmıyor dediğimiz zaman orda duracağız.yetenekli oyuncular var fakat oynatacak hoca bulmakta zorluk çekiyoru.şu anda şenol güneş var.mustafaya bir şans verildi.yarın o şans göksu alhasada verilecek ve umuyorumda iyi değrlendirecek.en azından caleden buraktan ferhat öztorundan sezerden zaferden ve daha ismi aklıma gelmeyen bir çok gereksiz oyncudan daha iyi verim alabileceğiz.

kaleci onur kıvrak sadri şenerin değil.nuri albayrakın neredeyse bedavaya malettiği oyuncudur.hatta serkan balcıda öyle.neyseki nuri albayrakın tek yaptığı olumlu işte bu olsa gerek.

gökdenizi satarsın 20 trilyon para alırsın.sattığın zaman yerine koyduğun adamlara bak.ancak ligi 5.bitirirsin.oda şenol güneşimiz olmasa belkide 10.sırada bitireceğiz.kulupte sistem adına hiç bir şey yok.başkan ve 3 adamın günlük çalışmalarıyla oyuncu alınıyor.5 liraya alınanda 1 liraya geri satılamaayacak kadar hemde.hocaın haberi olmadan jaja alınıyor.hemde ne paralara.trabzonspor istanbul takımları gibi çok büyük gelirlere sahip değildiren büyük ve tek büyük gelir kalemimiz lig tvdir.bunuda iyi değerlendirmek zorundayız.35 adama 100 trilyon verileceğine.5 adama 50 trilyon verirsin bak o zaman tadından yenilirmi.kulup içinde her gün bir çalkantı oluyor.kimsenin haberi olmadan tesislere girebilen menejerlerden tutalımda başkan devam ederse deyipte masaya oturmak istemeyen oyuncular.bakalım bursaspora böyle şeylere taviz verirmi.en iyi oyuncusu volkan şen.izinsiz yurt dışına cıktığı için süresiz kadro dışı kalabiliyor.senin oyuncunda rakibiyle didişirken üstelikte gardını alıp yumruk atabiliyor.ortadaki oyorite farkına buyuralım hep beraber bakalım. 3 senedir sadece kulup borçlanmış durmuş.şenol güneşin üstün gayretleriyle türkiye kupası alınmış.başkada kayda değer hiç bir olumlu gelişme yok.
tamam,istikrar başarının getirisidir.ama kulubun gelirlerini 3-5 sene daha ipotek ettirerek aldığın basit oyuncularla istikrar yakalayamazsın.sadece rakiplerini eğlendirirsin.

alt alta yazıyorum.

istifa
istifa
istifa

yerine gelecek olan bundan daha başarısız olamaz.en azından galatasarayla borç yapma yarışına girmez.

O kadroların şampiyonluğunun çalınmış olması o yönetimlerin başarısını değil başarısızlığını gösterir.

Örnek aldığın o büyük(!) Bursaspor ne yapmış, Volkan Şen'e taviz vermemiş.. Vay vay vay.. Görelim bakalım Volkan Şen ilk lig maçında saha olacak mı, olmayacak mı?

Teofilo yumruk attı, suçlusu Sadri Şener öyle mi? Başkan başkası olsaydı Teofilo makas mı alacaktı İbrahim Toraman'dan? Serkan Balcı'nın şu sözlerinden de mi utanmıyorsunuz: "Teofilo'ya maç boyu tekme atıldı, yaralar oluştu, yoksa böyle bir hareket yapacak birisi değil."

Şenol Güneş'in üstün gayretleriyle kupa alınmış.. Şenol Güneş zembille mi inmiş Trabzonspor'un başına yoksa Sadri Şener'in aklındaki ilk isim miymiş? İlk teklif gittiğinde Kore'deki takımını bırakmamış, akabinde sözleşmesi biter bitmez kim tarafından Trabzon'a getirilmiş?

"Yerine gelecek bundan başarısız olamaz." diye buyurmuşlar.. Küme düşme tehlikesi yaşatamaz mı yerine gelecek olan mesela? Yaşamadık mı daha önce?

Sırf konuşmuş olmak için, eleştirmiş olmak için yazmayın. "Sadri Şener'i sevmiyorum, istifa!" yazarsın, anlarım.. Ama ipe sapa gelmez verileri yazıp istifa dersen, hele hele çözüm önerisi olarak "bundan kötüsü olamaz" dersen, kusura bakma ama anlamam..

Fatih Öztürk
09.10.2010, 17:05
mali sayman mahmut aksu bir kaç ay önce yerel bir televizyondan acıklama yaptı.kulubu 38 trilyon borçla aldık.şuandaki borcun 150 trilyon civarında olduğnu söyedi.üstüne gökdenizi sattığında 20 trilyonluk kaynak girdi kulubun kasasına.kulubun gelirleri arttı mevzusu hüsnü kuruntutan ibaret.kar beklentisini karşılayan yalnızca trabzoncell.acılan istanbuldaki ts kulublerin halini görebiliyoruz.ipotek ettirilen trabzonspor ve 1461 trabzonun iddaa gelirlerini anlatmaya gerek yok.38 trilyon borcu ibra etmeyip kongre tarihine kara leke sürdürenler yarın giderken 150 trilyonu nasıl izah edecekler.merak ediyorum.

Fatih Öztürk
09.10.2010, 17:07
O kadroların şampiyonluğunun çalınmış olması o yönetimlerin başarısını değil başarısızlığını gösterir.

Örnek aldığın o büyük(!) Bursaspor ne yapmış, Volkan Şen'e taviz vermemiş.. Vay vay vay.. Görelim bakalım Volkan Şen ilk lig maçında saha olacak mı, olmayacak mı?

Teofilo yumruk attı, suçlusu Sadri Şener öyle mi? Başkan başkası olsaydı Teofilo makas mı alacaktı İbrahim Toraman'dan? Serkan Balcı'nın şu sözlerinden de mi utanmıyorsunuz: "Teofilo'ya maç boyu tekme atıldı, yaralar oluştu, yoksa böyle bir hareket yapacak birisi değil."

Şenol Güneş'in üstün gayretleriyle kupa alınmış.. Şenol Güneş zembille mi inmiş Trabzonspor'un başına yoksa Sadri Şener'in aklındaki ilk isim miymiş? İlk teklif gittiğinde Kore'deki takımını bırakmamış, akabinde sözleşmesi biter bitmez kim tarafından Trabzon'a getirilmiş?

"Yerine gelecek bundan başarısız olamaz." diye buyurmuşlar.. Küme düşme tehlikesi yaşatamaz mı yerine gelecek olan mesela? Yaşamadık mı daha önce?

Sırf konuşmuş olmak için, eleştirmiş olmak için yazmayın. "Sadri Şener'i sevmiyorum, istifa!" yazarsın, anlarım.. Ama ipe sapa gelmez verileri yazıp istifa dersen, hele hele çözüm önerisi olarak "bundan kötüsü olamaz" dersen, kusura bakma ama anlamam..

mollsalihoğlu demagoji yapmak için sırf cevap vermek için yazma bana.git bilgilende öyle yaz.

Mollasalihoğlu
09.10.2010, 17:14
mali sayman mahmut aksu bir kaç ay önce yerel bir televizyondan acıklama yaptı.kulubu 38 trilyon borçla aldık.şuandaki borcun 150 trilyon civarında olduğnu söyedi.üstüne gökdenizi sattığında 20 trilyonluk kaynak girdi kulubun kasasına.kulubun gelirleri arttı mevzusu hüsnü kuruntutan ibaret.kar beklentisini karşılayan yalnızca trabzoncell.acılan istanbuldaki ts kulublerin halini görebiliyoruz.ipotek ettirilen trabzonspor ve 1461 trabzonun iddaa gelirlerini anlatmaya gerek yok.38 trilyon borcu ibra etmeyip kongre tarihine kara leke sürdürenler yarın giderken 150 trilyonu nasıl izah edecekler.merak ediyorum.

mollsalihoğlu demagoji yapmak için sırf cevap vermek için yazma bana.git bilgilende öyle yaz.

Demagoji yapan ve işkembe-i kübradan sallayan sensin, hep rivayeti hep "o dedi ki bu dedi ki"..

İstifa, istifa, istifaymış.. Sen dedin ya kesin ederler istifa..

Fatih Öztürk
09.10.2010, 17:17
mollasalihoğlu.

kişisel olarak bana yazma arkadaşım.işkembeden sallamaksa sallıyorum.sen cevap verme polemik oluşmasın olurmu.

Ali Tunahan Güllü
09.10.2010, 17:17
İstikrar istiyorsak.
Güzel bir kadroyla bu isim Sadri Şener olmalı.
İnşallah kadrosu adaylık için iyi bir liste olur.

Mollasalihoğlu
09.10.2010, 17:27
mollasalihoğlu.

kişisel olarak bana yazma arkadaşım.işkembeden sallamaksa sallıyorum.sen cevap verme polemik oluşmasın olurmu.

Sen birşey yazdın, ben de cevap verdim..

Hoşuna gitmiyorsa kaale almazsın.. Demagoji yapma diyemezsin..

Polemik oluşacak bir durum yok, hepimizin derdi Trabzonspor, burası da bir forum adı üzerinde..

Onur Akyüz
09.10.2010, 18:44

Arkadaş elmayla armutu niye karıştırıyorsun?

istanbul'da oturup kulüpmü yönetilir demişsin,

sonrada agaoglunu tavsiye etmişsin(!)

sormazlarmı adama perhizi turşuyu?

kaldı ki başkanın kulüpten para çaldıgını ima..aman neyse!

Uğurtan
09.10.2010, 19:00
Armağan Dere isimli şahsı ciddiye alıp cevap vermeniz manasız zaten.. :)

Çünkü konuştukça sinir eder sizi bir yere varamazsınız..

Bırakın ne istiyorsa öyle yazsın görmeyin duymayın okumayın :rolleyes:

Kongreye gelirsek..

Sadri Şener ve yönetiminin çok büyük yanlışları olduğu gibi doğruları da olmuştur..

Bir kere enkaz devraldılar tam manasıyla.. Ve şuan gerek yatırım gerekse de sahadaki futbol takımı anlamında ciddi bir takım var elimizde..

Ama ben yaptıklarına baktığım kadar yapamadıkları ve ötesinde yaptıkları ciddi hatalara da bakmak yükümlülüğümdeyim bir taraftar ve delege olarak..

Sadri Başkana bir dönem daha vermeyi düşünebiliriz.. Gitsin demem gözüm kapalı..

Ancak; ciddi bir yönetim.. Ciddi yeni proje hedefler ve heyecanını hissettirmeli..

Doktor Hasan Yener'in as başkan olacağı, bilmem hangi kuyumcunun başkan yardımcısı olacağı..

Bakkal, manav mantığıyla kulüp yönetebilecek vizyonsuz ve hiç bir birikimi olmayan isimlerle yola çıkılacaksa ben yokum arkadaş..

Umarım zoraki verme zorunda kalmam.. Ciddi bir aday çıkar karşısına ve kazanan Trabzonspor olur..

Ama komik tartışmalara girmeyin lütfen arkadaşlar..

Sadri başkan tmsf'ye borçlarını ödemiş.. Elinde delilin yoksa ve yokken bunu söylüyorsan müfterisin..! Ve tüm T. Cumhuriyeti mahkemeleri hakkında suç duyurusu açabilir..

Bu kadar net.. O dedi bu dediyle bu tür şeyler konuşulamaz.. Eleştiri farklı bir şey..

Ayrıca Şenol Güneş'ten çok memnun olduğunu da düşünmeyin başkan ve yönetiminin.. :)

Sadece muhtaçlar ona şuan.. ;)

ağasarlı emre
09.10.2010, 19:05
valla bu işlere kafam ermiyo ancak bizi bilen biri gelsin

KUTADGU
09.10.2010, 19:09
Polemiğe girmeyin, demogoji yapmayın, bana cevap vermeyin.

Hazretlerini okumaktan ne de keyif alıyoruz yahu...

Çatlasanız da patlasanız da Sadri Şener önümüzdeki dönemde başkan olacaktır (!)

Son cümleyi sırf gıcıklık olsun diye yazdım.

Cafer Bulur
09.10.2010, 22:26
Ibrahim usta aday olabilirmis,bu da iyi bir haber.

Kazanma ihtimali tartisilabilir ama daha cok adayli bir secime sicak bakiyorum.

Sadri baskan rakipsiz oldugunu görmemeli,kendisini güclü bir liste kurmaya mecbur hissetmeli...

Zafer BİLGİN
09.10.2010, 22:40
Merakımdan soruyorum.

Burada istifa naraları atan arkadaşlardan kaç tanesi kongre üyesi acaba?

Maaşallah,yazmaya gelince mangalda kül bırakmayanlar,icraatta pek olmazlar ya.

Ondan soruyorum

erkankoc
09.10.2010, 22:52
yeni yonetime alacagi genc ve ufku acik insalarla yola devam etmeli...bu sadri bey icin son sans bence..yonetimi cok iyi kurmali..dedigi gibi profosyonellesmeli..(ciftlik anlaminda degil:)

Ünal Cumhur
09.10.2010, 22:55
sadri senere gereken cevabı kongrede verilecektir.herkes sadri senerin ne oldugunu biliyor.SECİLEMEZ suraya yazıyorum aralıkta secimde görüsürük

LazAnisT
09.10.2010, 23:37
Bende başka adaylar çıkacağını düşünenlerdenim ama mevcut şartlatda Sadri Şener yine seçilir diye düşünüyorum.

Samet Yildirim
10.10.2010, 00:12
en az 2 belki 3 liste olur fakat Sadri Sener galip cikar.

TheCrow
10.10.2010, 03:14
Merakımdan soruyorum.

Burada istifa naraları atan arkadaşlardan kaç tanesi kongre üyesi acaba?

Maaşallah,yazmaya gelince mangalda kül bırakmayanlar,icraatta pek olmazlar ya.

Ondan soruyorum

Duymamış gibi davranmayalım arkadaşlar, çok güzel bir soru sordu arkadaşımız.

TSezgin61
10.10.2010, 03:20
sadri sener yediyse, simdiye kadar gelenlerin hepsi yemistir... sadri senerin bu yemis haliyse, ben raziyim. digerleri doymak bilmiyordu... hic degilse ozaman bunu yasamiyoruz...

insallah güzel bir liste yapar yolumuza devam ederiz. cok isimiz var sadri baskan...

Maçkalı Atmaca
10.10.2010, 03:20
sadece tek isteğim bu kongre havasının kongreden önce ve sonra olabileceklerin takımın havasını etkilememesi.

TheCrow
10.10.2010, 03:28
İki sene öncesine kadar takım büyük maç kazanamıyordu. Şimdi bakıyoruz, son 6 derbide 5 galibiyet 1 beraberlik, o da fener deplasmanı ve adamların şampiyonluk maçı. Son iki final maçında 3-1 ve 3-0 lık sonuçlarla rakibi sahadan silen bir takım. Her şey güzel giderken yönetim değişimi intihar olur.

sessizkral_1
10.10.2010, 10:42
Şuan bu klübü mevcut adaylardan hiçbirisi Sadri Şener kadar iyi yönetemez.Ha bu sadri şenerin yönetiminin yeterli olduğu anlamınada gelemez.

Mutlaka yeni ve güçlü isimler almalı kadroya.Ağaoğlu falan.

silentpain61
10.10.2010, 10:50
forumda yapılan genel yorumlara bende katılıyorum ve daha işlevsel ve profesyonel bir ekiple sadri başkanın devam etmesini istiyorum...
istikrar şart :)
sadri başkan,şenol hoca ve ünal hoca üçlüsünün bizi başarıya taşıyacağına inanıyorum.

Şahin_53
10.10.2010, 11:23
İstikrarı kim istemez. Ama nasıl olacak? Yönetim bazında art niyetlerin hakim olduğu bir istikrar değil istediğim...Anlayan anlamıştır...''Sadri Şener'' başkanımızın ipi önde göğüslüyeceğini düşünenlerdenim.
Trabzonspor'umuz için en hayırlısı neyse o olsun.

TSelif
10.10.2010, 11:25
Hangi kanalda gördüm bilmiyorum dikkat etmedim ama alt yazıda okudum. Eyüp Aşık aday olduğunu açıklamış.. Doğru mu ?

Kazım Uzunboy
10.10.2010, 11:26
Sadri Şener başkanlığa devam edemezse bence gerçekten yazık olacak. Diğer adaylara art niyetle söylemiyorum ama Sadri Şener'in gitmemesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Mustafa Çolak
10.10.2010, 11:29
Çok Doğru Bir Karar.

AKSOY_61
10.10.2010, 12:33
Kendisinin çok konuşması, yönetim kurulunun bundan önce ilginç saçmalıklara
imza atması, futbolculara kötü niyetli menejerlerden dolayı hakkından fazla para verilip borcun kabarması
ortaya atılan hikaye projeler(örneğin HES) dışında fena bir yönetim değildi.

Hiç değilse bir servet ödenen ama aslında bu kadar etmeyen iyi bir kadromuz ve takımın başında iyi bir t.d var.
Trabzonsporun başına hiçbir zaman ilk önce takımın menfaatlerini kendi menfaatlerinin önünde tutan
mantıklı transferler yapan doğru düzgün bir yönetimin gelmeyeceğini düşünürsek
bu kötünün iyisi yönetime sabretmek zorundayız sanırım.

Aslında bu yönetimin yaptıkları saçmalıklara rağmen bu kadar krediye sahip olmasının
nedeni bunlardan daha da berbat Albayrak yönetiminden sonra gelmeleridir.
Kanserden korkup sıtmaya sarılmak budur işte.

Bu takım Albayrak yönetimini görmeseydi ve/veya Sadri şener yönetimi biraz daha düzgün bir
yönetimden sonra gelseydi kimse bunlara sabretmezdi diye düşünüyorum.

macka61
10.10.2010, 12:47
doğru bir karar istikrar için gerekli bir adım

Kaya
10.10.2010, 13:35
Sadri Şener'in bu kararını destekliyorum. Futbol takımımız kendi döneminde hiçbir zaman çöküntü yaşamadı ve üst sıralar için mücadele etti. Zaman zaman başarısız sonuçlar elde edilmiş olmasına rağmen "rezil" olarak nitelendirebileceğimiz bir konuma düşmedik.

Benim açımdan kendisinden tek beklentim rakiplerimiz hakkında az değil, hiç konuşmaması. Zira en ufak bir yorum bile bize zarar vermektedir.

Yapılan haksızlığa karşı muhakkak konuşmalı ve susmamalı ancak başka türlü gündem oluşturmamalı...

Armağan Dere
10.10.2010, 14:32

borç olmadan olmaz ona bişe demem,ancak o kadar proje alındı dendi en önemlisi Hes bayaa bir gelir getirecekti..adımlar atıldı mı bu konuda hiçbir gelişme yok...borcu izah edemezse Sadri Şener ne olacak şimdi..ölümüne destek devam mı edecek

KUTADGU
10.10.2010, 14:34
borç olmadan olmaz ona bişe demem,ancak o kadar proje alındı dendi en önemlisi Hes bayaa bir gelir getirecekti..adımlar atıldı mı bu konuda hiçbir gelişme yok...borcu izah edemezse Sadri Şener ne olacak şimdi..ölümüne destek devam mı edecek

Borcun izahı en basitinden sahadaki takım.

BJK'nin son 4,5 ay hesaplanmadan açıklanan borcu 340 Milyon TL mesela.

Armağan Dere
10.10.2010, 14:37
Borcun izahı en basitinden sahadaki takım.

BJK'nin son 4,5 ay hesaplanmadan açıklanan borcu 340 Milyon TL mesela.

yani 150 trilyona ancak bu takım kurulabilirdi diyorsun...yani bizim takım 75 milyon euro öylemi...Bjk'nin o kadar borcu olması dayanak nasıl gösterilebilir...

gerenimo
10.10.2010, 14:39

sadri şenerin tmsf ye borcu ne kadardı? hangi tarihlerde hangi ödemeleri yaptı? hangi tarihte borcu sona erdi? klüp kasasından ne kadar aktardı ve ne zaman bu ödemeyi yaptı. hangi futbolcu dan hangi komisyonlar alındı?
bu sorulara cevap veremezsen seni yalancı ve iftiracı olarak anabilir miyiz?

armağan birkaç sayfa önce sana sorular sormuştum. idia ettiğine göre cevap verme zorunluluğundasın.

Travelair
10.10.2010, 14:40
Sadri başkan THY veya onun benzeri vizyonlu büyük bir kurumla anlaşsın. Stadın isim hakkını atıyorum 10 yıllığına 50 milyon $'a versin örneğin. Seçime böyle bir planı gösterip girsin. Başkan adaylarından beklentim; zengin para kaynaklarını kişiler harici sponsorlar ve yatırımlar vasıtasıyla planlayarak somut belgelerle seçimlere girmeleri

Armağan Dere
10.10.2010, 14:42
siz heralde Sadri Şener'in avukatısınız...Siz söyleyin nasıl ödediğini...ben çalmış demedim...izah etmek zorunda,Trabzonspor başkanlığı kolay değil o koltuğa oturdu mu 3 defa düşünecek parayı harcarken..35 trilyon borçla alınan klup,150 trilyon nasıl borç yaptı...futbolcu ödemeleriyle mi(!)...Borsaya açıldık tüm gelirler ipoteklenmiş haberiniz yok

Emrullah
10.10.2010, 14:45

HES gelir getirecek ama 4-5 sene sonra gelir getirecek. HES projeleri(karşı olsam da) uzun vadeli gelir getiren projeler.

Trabzonspor Kulübünün Enerji Elektrik Üretim Tic Ltd. Şti. ile sahip olduğu Uzungöl 1 Regülatörü ve HES Projesinin kurulacak tesis alanının yeri belirlendi.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/892-8R5D7M8P.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/892-5B2F5G2W.jpg

yorumsuz6117
10.10.2010, 15:45
Selçuk'un sözleşmesini yenile başkan !

Yunus Emre SEYHAN
10.10.2010, 16:55
Sadri Şener'den devrim gibi kararlar!

Bugün 15:39 PazarTrabzonspor Başkanı Sadri Şener, devrim niteliğinde kararlar almaya hazırlanıyor...

Birazdan okuyacaklarınız büyük bir holdingin "Eleman aranıyor" ilanından alınmadı: Çevresi geniş ve iyi diyaloglar kurabilecek, yurt dışında iş bitirecek iyi bağlantıları olacak, bankaların genel müdürleriyle senli benli konuşabilecek, basınla ilişkileri çok iyi yürütecek, cin fikirler üretebilecek, yabancı dil bilecek."

Bu sözler aralıktaki olağan kongrede yeniden aday olacağını açıklayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in oluşturacağı yeni yönetime alacağı isimlerde aradığı kriterler. İstediği yönetici profilini Habertürk'e çizen Şener'in önemle üzerinde durduğu konulardan biri de yaş. "TRABZONSPOR ÇOK BÜYÜDÜ"
"Yönetici genç olacak" diyen Şener, kendisini "Yüksek tecrübeli başkan" diye tanımladıktan sonra "Kimse alınmasın ama artık paralı yönetici devri bitti. Kulübün profilini daha yukarılara taşımak için tam donanımlı cıva gibi isimlere ihtiyacımız var. Çünkü Trabzonspor çok büyüdü. Bunu korumak ve daha da büyümek için yönetimsel anlamda da büyük olmalı" diyor.
"AKLIMDA ÇILGIN PROJELER VAR"
Yeni dönemde kafasında çok önemli 2 proje bulunduğunu ifade eden Şener, "Şu an benim de aklımda çılgın projeler var. Hayal edilemeyecek işlere imzalar atmalıyız. Bu saatten sonra Trabzon'daki Meydan Parkı Trabzonspor Kulübü'nün olsa ne olur...

Hayallerimizi zorlamalıyız. Hayaller bir gün gerçek olur mantığıyla olaya bakmalıyız. Kısacası çok büyük düşünmeliyiz ki ayakta kalabilelim. Ben bunları düşünürken birileri borçları tartışıyor. Belki haklılar ama herkesin içi rahat olsun. Hepsinin karşılığı vardır. Sadri Şener sakat iş yapmaz" diyerek projelerini yeniden seçilirse açıklayacağını ifade etti.

Fatih Öztürk
10.10.2010, 17:50
trabzonsporu 3 senedir içerden yıkmaya çalışanlara cevap verilemedi.sadri şeneri insan olarak bilmem tanımam.sevmiyorumda diyemem çünkü Allahın kuludur bernim gibi.ama icraatlarını dışardan gördüğüm kadar benimsemiyorum.istikrarın şart olduğunu biliyoruz ama onlarca skandalın altına imza atan sadri şener yönetiminide tekrardan camiamızın başında görmek ne kadar doğrudur acaba.bir başarısız sonucta futbolcuya hocaya veya hocaya sorun gibi futbolcularını ve hocasını töhmet altına bırakarak camiayı ne denli ayakta tutup birlik beraberlikte tutabilir.2 sene önce yattaraya 1 ay öncede umut buluta yapılanları nasıl görmezden gelebilirizki.yaptıkları için alkış tutmasını tebrik etmesinide bileceğiz tabikide.ama 1 liralık topçulara 5 lira vererek trabzonsporun geleceğini tehlike altına alarakta ne denli yanlışlar yaptığınıda göreceğiz.ben kongre üyesi değilim.ama trabzonspora her platformda her trabzonspor sevdalısı gibi destek veriyorum.lakin 3 senedir bir çok kez yaşanılan camia krizini yönetemeyen başkan ve ekibini benimsemiyorum.gönlümden geçen şenol güneşin etrafında birleşerek başkan adayı olmasıdır.paralı pullu başkan değil.sistemi olan geleceği düşünentrabzonlu oyunculara daha cok önem vereb bir yönetim istiyorum.buda benim doğal hakkım.

Thug!
10.10.2010, 18:29
Hayırlısı olsun.

Talha.YILMAZ
10.10.2010, 18:37
siz heralde Sadri Şener'in avukatısınız...Siz söyleyin nasıl ödediğini...ben çalmış demedim...izah etmek zorunda,Trabzonspor başkanlığı kolay değil o koltuğa oturdu mu 3 defa düşünecek parayı harcarken..35 trilyon borçla alınan klup,150 trilyon nasıl borç yaptı...futbolcu ödemeleriyle mi(!)...Borsaya açıldık tüm gelirler ipoteklenmiş haberiniz yok

Ben Şahsen Bu kulubun Başında ;
Faruk ÖZAK
M.Ali YILMAZ
Özkan Sümer
Nuri Albayrak ; dönemlerini çok çok iyi hatırlıorum'ki,hiçbiri Sadri ŞENER döneminin yanına dahi yaklaşamaz, Neden ?
Faruk ÖZAK,M.Ali YILMAZ,Özkan SÜMER ve Nuri ALBAYRAK dönemlerinde hazır kadrolar vardı. Şöyle bi Hatırlıyacak olursak.
1996 Jenerasyonu Zaten Tartışılmaz. Faruk ÖZAK ve M.Ali YILMAZ Dönemlerinde bu Jenerasyon Bulunup zamanla erimeye başlamıştır.
Şota Ajax'a , Ogun Abdullah Fenerbahçeye,K.Orhan Beşiktaşa,Hami Shalke04 e Satılmış Yerlerine getirilen yerli yabancı Futbolculardan birtürlü verim/yeterlilik alınamamıştır. Verim alınan Futbolcular ise ya küstürülmüş yada Şehre alışamamıştır. Szimkoviak,Vugrinec.Marselinho gibi kaliteli Futbolcuların yanı sıra Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadenizgibi ''DEMİRBAŞ'' diyebileceğimiz Oyuncularımızı kaybetmişiz. Nuri ALBAYRAK dönemini konuşmaya bile gerek yok sanırım.
Taraftar Küsrtürülmüş,skor anlamında alınan kötü sonuçlar Avrupaya erken veda etmeler ve Parçalanan bi Yönetim. Medya'yı da katarsak bu işin içine ;
Vah anam babam vah !

Bak Armagan DEDE , Bu sana son mesajımdır ELİNİ VİCDANINA KOY ve saçma sapan Yorumlar yazıpta benim asabımı bozma !
Senin Beyenmediğin Sadri Şener Zamanında 10 Milyon $ gibi çok ciddi mebla yı Kendi cebinden Hibe etmiş insan !
Yazdıkların ''KULAKTAN DOLMA'' sözlerden başka bişey değil.
Yerel Medyada bazı Kanallar Sadri ŞENER'i sevmiyorsa Öyle bi yorumlar haberler yapıorlarki Bırak Sadri Başkanı Trabzonspor dan soğursun. Bizim İnsanımız böyle arkadaş OBJEKTİF bak şu işe ,
Trabzonsporlu olduğunu bile çok ciddi tartışırım senin.

Rica ediorum daha ağır ithamlarda bulunmamam için Sağ Üst Köşe ''X'' ;)

Bülent Bayraktar
10.10.2010, 18:47
sadri şenere yanındakiler olduğu sürece oy vermiyeceğimi defalarca söyledim daha genç daha dinamik kişilerin yönetimde görmek istediğimi söylemiştim.
eğer açıklaması doğruysa söylediği değişimi yaparsa oyumun yeri bellidir.

TSezgin61
10.10.2010, 19:28
Sadri Şener'den devrim gibi kararlar!

Bugün 15:39 PazarTrabzonspor Başkanı Sadri Şener, devrim niteliğinde kararlar almaya hazırlanıyor...

Birazdan okuyacaklarınız büyük bir holdingin "Eleman aranıyor" ilanından alınmadı: Çevresi geniş ve iyi diyaloglar kurabilecek, yurt dışında iş bitirecek iyi bağlantıları olacak, bankaların genel müdürleriyle senli benli konuşabilecek, basınla ilişkileri çok iyi yürütecek, cin fikirler üretebilecek, yabancı dil bilecek."

Bu sözler aralıktaki olağan kongrede yeniden aday olacağını açıklayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in oluşturacağı yeni yönetime alacağı isimlerde aradığı kriterler. İstediği yönetici profilini Habertürk'e çizen Şener'in önemle üzerinde durduğu konulardan biri de yaş. "TRABZONSPOR ÇOK BÜYÜDÜ"
"Yönetici genç olacak" diyen Şener, kendisini "Yüksek tecrübeli başkan" diye tanımladıktan sonra "Kimse alınmasın ama artık paralı yönetici devri bitti. Kulübün profilini daha yukarılara taşımak için tam donanımlı cıva gibi isimlere ihtiyacımız var. Çünkü Trabzonspor çok büyüdü. Bunu korumak ve daha da büyümek için yönetimsel anlamda da büyük olmalı" diyor.
"AKLIMDA ÇILGIN PROJELER VAR"
Yeni dönemde kafasında çok önemli 2 proje bulunduğunu ifade eden Şener, "Şu an benim de aklımda çılgın projeler var. Hayal edilemeyecek işlere imzalar atmalıyız. Bu saatten sonra Trabzon'daki Meydan Parkı Trabzonspor Kulübü'nün olsa ne olur...

Hayallerimizi zorlamalıyız. Hayaller bir gün gerçek olur mantığıyla olaya bakmalıyız. Kısacası çok büyük düşünmeliyiz ki ayakta kalabilelim. Ben bunları düşünürken birileri borçları tartışıyor. Belki haklılar ama herkesin içi rahat olsun. Hepsinin karşılığı vardır. Sadri Şener sakat iş yapmaz" diyerek projelerini yeniden seçilirse açıklayacağını ifade etti.

güveniyorum sadri baskana... helal baskanim arkandayim...

Serdær
10.10.2010, 19:33
Sadri Şenerin yeniden seçilme olasılığını ;

Ahmet,Metin,Olcay,Cafer,Erdal abi ve diğer büyük abilerimizin yorumlarını ivedilikle merakla bekliyorum.

Uğurtan
10.10.2010, 19:49
İsmi hiç geçmemiş ve yıpranmamış bir isim altında ciddi bir birleşim olmadığı müddetçe Sadri Şener seçilir..

Öyle şuan görüp duyduğumuz isimler belki kendi isimleriyle bir gündem oluşturur ama yeterli desteği alamazlar..

Ki çok iyi hatırlarsınız ki İbrahim Hacıosmanoğlu arkasındaki ciddi rüzgara rağmen başkandan 1000 oy fark yemişti..

Şuan başkan daha güçlü durumda.. Ayağına pranga gözüken Hayrettin'den gerek haklı gerek haksız kurtulmuş da durumda..

Çok fazla sürmez zaten.. Kasım ortalarına kadar ciddi bir aday duyumu olmazsa bir şey çıkmaz..

Ben Serdar Bali'den hamle bekliyorum.. :)

Kongreler onun provakasyonuna uğramadan olmaz olursa ona kongre denmez..

Mutlaka bir adayı öne itecektir.. Arkasından destek verecektir ama yetmez işte gücü..

Eskisi gibi isim çizmekte yok.. Bildiğim kadarıyla..

Bir kongre sonrası Serdar Bali şöyle demişti; 5 yöneticinin ismini çizdirdim, yerine 5 başka adam yazdırttım.. Gün gelecek başkanı da seçeceğiz..

Ama o biraz zor.. :)

O kullanma hakkı olan listelere göz attım da kulübün sitesinden..

Sevindirici boyutta 15 bin sonrası baya aidat yatırmış..

Umarım oy kullanmaya da iştirak ederler..

Çok önemli son 5 yılda üye olanların tavrı..

Öncesinin ne yaptığını , ne yapacağını tahmin edebiliyoruz neticede :)

hüseyin1975
10.10.2010, 20:04
Hayirlisi olsun.

SEDAT
10.10.2010, 20:06
- Şu Doymamışmı , Bıraksın Yemeyi , Borç Batağına Soktu Gibi Yazıları Gördükçe Gerçekten Şaşırıyorum ...

Yasin Altuntas
10.10.2010, 21:23
- Şu Doymamışmı , Bıraksın Yemeyi , Borç Batağına Soktu Gibi Yazıları Gördükçe Gerçekten Şaşırıyorum ...

Birak Sasirmayi cok ama cok sinirleniyorum.
Icimden " Keske Nuri Albayrak gelsede kötü Baskan nasildir diye görsünler" demek istiyor

SEDAT
10.10.2010, 21:26

- Trilyonlar Verseniz Türkiyenin Reklamı Böyle Yapılamazdı 1 Bu Söz 2 :)

Kerimcan Yıldırım
10.10.2010, 22:13
Oy kullanma hakkı olan listelere göz attım da kulübün sitesinden..

Sevindirici boyutta 15 bin sonrası baya aidat yatırmış..

Umarım oy kullanmaya da iştirak ederler..

Çok önemli son 5 yılda üye olanların tavrı..

Öncesinin ne yaptığını , ne yapacağını tahmin edebiliyoruz neticede :)

Ayıp oluyor Uğurtan, son beş yılda değil de reşit olur olmaz üye olan bizlerin başı kel mi?

Ne yapacağımızı nasıl tahmin ettiğini merak ettim doğrusu!

Genellemelerden kaçınırsak iyi olur kanaatimce, sevgiler

hodlu
10.10.2010, 22:41
Bu seçimde işlerim engel olmassa Trabzon'a gideceğim.Fazla adaylı seçim olursa gerçekten iyi düşünüp ona göre oy vermek lazım...

61kralfatih
10.10.2010, 23:04
hayirlisi olsun

SEDAT
10.10.2010, 23:06

- :alkış: Hiç Konuşmadan Seyretmek İstiyorum Seni..

Ilelioglu
10.10.2010, 23:24
Destekliyorum....:alkış:

Oruç
10.10.2010, 23:42
...Sadri Şener sakat iş yapmaz" diyerek projelerini yeniden seçilirse açıklayacağını ifade etti.

Böyle bir şey olabilir mi yahu ?

Başkan adayı projeleriyle seçilir, ne vaat ettiğiyle. "Seçilirse açıklayacak..." ne demek ?

Recep Alkan
11.10.2010, 08:28
Kendisinin çok konuşması, yönetim kurulunun bundan önce ilginç saçmalıklara
imza atması, futbolculara kötü niyetli menejerlerden dolayı hakkından fazla para verilip borcun kabarması
ortaya atılan hikaye projeler(örneğin HES) dışında fena bir yönetim değildi.

Hiç değilse bir servet ödenen ama aslında bu kadar etmeyen iyi bir kadromuz ve takımın başında iyi bir t.d var.
Trabzonsporun başına hiçbir zaman ilk önce takımın menfaatlerini kendi menfaatlerinin önünde tutan
mantıklı transferler yapan doğru düzgün bir yönetimin gelmeyeceğini düşünürsek
bu kötünün iyisi yönetime sabretmek zorundayız sanırım.

Aslında bu yönetimin yaptıkları saçmalıklara rağmen bu kadar krediye sahip olmasının
nedeni bunlardan daha da berbat Albayrak yönetiminden sonra gelmeleridir.
Kanserden korkup sıtmaya sarılmak budur işte.

Bu takım Albayrak yönetimini görmeseydi ve/veya Sadri şener yönetimi biraz daha düzgün bir
yönetimden sonra gelseydi kimse bunlara sabretmezdi diye düşünüyorum.

Kendi yorumlarımda dahil, okuduğum en aklı başında yorum diyebilirim.

Eyvallah kardeşim.

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2010, 08:49
sadri şener yine kazanır.camiamız artık bölünmeye gitmez...

Uğurtan
11.10.2010, 09:01
Ayıp oluyor Uğurtan, son beş yılda değil de reşit olur olmaz üye olan bizlerin başı kel mi?

Ne yapacağımızı nasıl tahmin ettiğini merak ettim doğrusu!

Genellemelerden kaçınırsak iyi olur kanaatimce, sevgiler

Abi alınganlık göstermemenizi ve üstünüze alınmamanızı dilerdim..

Zira kendinizden eminsinizdir..

Benim kastettiğim zümre belli.. Eminim siz benden daha da iyi bilirsiniz..

Saygılar.. Genelleme var ama siz istisnasınız fark buydu sadece ;)

KUTADGU
11.10.2010, 09:09
yani 150 trilyona ancak bu takım kurulabilirdi diyorsun...yani bizim takım 75 milyon euro öylemi...Bjk'nin o kadar borcu olması dayanak nasıl gösterilebilir...

Armağan seni bekleteceğim biraz.
Kusura bakma.
:)
Tam da bu konu ile ilgili bir yazım vardı daha önce yazmış olduğum.
Onu arıyorum.
Bulunca ekleyeceğim.

Süleyman50
11.10.2010, 09:15
Trabzonsporumuz için kim hayırlı olacaksa inşallah o kazanır...

KUTADGU
11.10.2010, 09:24
Mevcut Trabzonspor yönetimini bu vesile ile de Sadri Şener’i ve Y.K üyelerini yerden yere vuran görüşün ana argümanlarının temelinde yatan bir açıklama da “ Mevcutların diğer kulüplerin çoğundan aşağıda kalitede olduğu, diğerlerinden daha az iş bildiği, diğerlerinin yaptıklarını yapmadıkları, diğerlerinin yapmaması ve açıklamaması gerekenleri bildikleri için yapmayıp açıklamadıkları, bizim mevcutların ise küçük bir çocuk aklına sahip oldukları ve tamamen şovmen kimlikleri olması hasebiyle yapmamaları gerekenleri hep sık yaptıkları, konuşmamaları gereken zamanlarda da sık sık konuştukları” açıklamalarıdır.

Bu saldırıları bu sayfalarda ya da ilgili ilgisiz başka diğer başlıklarda sıkca okuduğumdan aklıma “ Ya Burası Türkiye değil ya da ben Patagonya doğumluyum” dilemması sıkça düşmekte.

Bu yazının şu an itibariyle yazılmasının temel nedeni de aha bu noktadır. “Burası neresi?” sorusu.

Mesela burası üç İstanbullu rakibimizin sadece yabancı oyuncularına kendilerine katılım için ödedikleri tutar toplamı neredeyse 80 Milyon Euro olan Türkiye değil mi? :cool:

Açalım efendiler hemen bu soruyu.

Fenerbahçe ve Galatasaray ve Beşiktaş’tan bahsediyorum.

Şöyle ki Guiza, Santos ve Fabiano toplamı = 14 + 16 Milyon Euro
Devam, Keita, Elano, Dos Santos ve Jo toplamı = 8 + 7 + 2 + 3 Milyon Euro
Devam, Tabata, Zapo, Sivok, Ferrari, Ernst toplamı = 8 + 5 + 4 + 5 + 8 Milyon Euro

Bu tablo nerdeyse 80 Milyon Euro’ya eşit bir tablo.

Bu arada takdir edersiniz ki Nihat, Özer, Topuz transferlerini hiç buraya koymadım bile.
Ve dikkat edersiniz ki rakiplerin Lincoln, Zapo, Delgado vb tuhaflıklarını da hiç hesaba katmadım bile.

Bu arada yine bir küçük bilgi GS Kulübünün Elano’ye bir yıl için ödediği tutar 3 Milyon Euro civarında. :eek:

Ortaya rakiplerimizin inanılmaz bir şekilde borçlandığı ile ilgili bir tablo serdim dikkat ederseniz. Bir başka ifade ile Sadri Şener’in Albayrakçılara göre 38 Milyon’dan 120 Milyona çıkardığı borç süresince ( yaklaşık olarak 80 Milyon TL bu da yaklaşık olarak 35 Milyon Euro) diğer rakiplerimizin sadece yabancı transfer harcamalarının yarısı bile olmayan bir borcun olduğu açık ve net sanırım.

Hemen bu harcamaların başladığı seneye bakalım; Trabzonspor 2007-2008 senesini 49 puanla tarihin en kötü puanlarından biriyle tamamlamışken yukarıda saydığım takımların hepsi 70 puan üzerinde puan toplamışlar. Yani bizim yeniden yapılanma hamlemiz varken ya da yeniden yapılanmamız kaçınılmaz iken rakiplerin sadece makyaj yapması bile yeterli olacağı bir durum.

Ekonomik olarak bu yönetim –Mevcut Trabzonspor yönetimi- Türkiye’nin nerdeyse en kötüsü, en akılsızı, en komisyoncusu, en bilinçsizi ise yukarıda saydığım rakipler marka değeri tavan yapmış (!) Türkiye Süper Ligi’nin takımları değil o zaman? Ya da ben cidden Patagonya’dan takip ediyorum güzide ülkenizi. İşe bakın ki ta oralardan Türkçe yazabiliyorum :D

Hemen Bursa örnekleri verecekler çıkacaktır. Rakip görmediğim bu takımları buraya yazma zahmetinde bulunmadım ama, böyle bir soruya “Peki Sivas, Peki Kayseri, Peki Gençlerbirliği” diye şıppadanak cevap veririm. Haberiniz olsun

Benim ilk çıkarımım gayet açık, sarih ve net;

Ekonomik yerdenyere vurmalarınızın – hatta bel altı çalışmalarınınız - kaynağı ekonomik değil… Kaynağını tahmin etsem bile burada ben seslendiremiyorum.

Bu arada bana Başkan’ın adamı, at gözlüğü takmış bilinçsiz genç, yeniyetme züppe diye bakanlar bunları bana karşı seslendirse bile onlara cevap vermekten geri kalmayacağımı da açıklıyorum.

Geçen sezonun bahar aylarında doğru.

Neden borçlanmamız gerektiğini anlatmaya çalışmıştım.
Bunun yanında diğerlerinin ne yaptığını da anlatmaya çalışmıştım.

...

Bir daha tekrar etmeye gerek yok.

Tüm bu tablonun üstünden bir de Misimovic, Quarezma ve Niang transferleri de geçti. Bunu da unutmamak lazım.

Ömür Karadeniz
11.10.2010, 09:25
Bazı arkadaşlar ağaoğlu asbaşkan olsun demiş ama olmaz.Çünkü başkanın istanbulda yaşadığını hesaba koyarsak asbaşkanın kesinlikle trabzonda ikamet etmesi gerekir.Bu bu seferlik değil önceden beri böyleydi.Başkan trabzon olamayacağı için işleri asbaşkan kimse o yürütür.

Recep Alkan
11.10.2010, 09:33
Neden Başkan Trabzonda olmuyor ?

İlla Asbaşkan Trabzonda olacak ?

Sonra Başkanlar Asbaşkanlardan çekiyor diyoruz, o durd-sun takımın başında, herşeyden haberi olsun.

Olmuyor mu öyle ?

Gökçebey
11.10.2010, 09:51
Varlıbaş beyefendinin de MAY gibi "ben aday olup kimseyle yarışmam, bana ihtiyaç varsa çevremde toplanırsınız, o zaman başkan olurum" açıklaması başımı döndürüyor.

İşte o zaman şehla Sadri Şener, bana badem gözlü görünüyor.

Recep Alkan
11.10.2010, 09:54
Gökçe,

Sence Sadri Bey'in koltuğa oturması farklı bir şekilde mi oldu ?

Sadece HAcıosmanoğlu ile yarıştı, ki kazanacağı belli gibiydi. Ona da gidip ikna turları düzenlemediler mi ?

Faruk Özak tarafından.

Ben eminim bugün Varlıbaş'ın karşısında Sadri Şener değil, Hacıosmanoğlu olsa o da hiç düşünmeden girerdi girerdi seçime.

Ama Sadri Şener daha güçlü bir rakip.

KUTADGU
11.10.2010, 09:59
Varlıbaş'ın Trabzonspor tarihinde bundan önce küçük dahi olsa bir "yeri" var mı?

Minicik mesela ?

Recep Alkan
11.10.2010, 10:01
Cihan yapma ne olur ya....

Bu mu yani şimdi ?

Albayrak'ın var mıydı ?

Yada Mehmet Ali Bey'in varda ne olacak ? Gelsin ister misin ?

O gelsin bu gelsin demiyorum, eğer geçmiş dönemlerde ki hatalar tekrar etmeyecekse, Şenol Hocanın arkasında durulacaksa, herkes BİLDİĞİ işi yapacaksa, kadro yenilenip, iş yapacak adamlar gelecekse Sadri Şener devam etsin, yok eğer bunlar olmayacaksa bir zahmet kendiliğinden gitsin.

Lütfen...

cihatöztürk
11.10.2010, 10:08
Varlıbaş'ın Sadri Şener karşısında aday olacağını zannetmiyorum..

Aday olsada kazanamaz büyük bir ihtimalle

S.DEMİRCİ
11.10.2010, 10:26
Varlıbaş beyefendinin de MAY gibi "ben aday olup kimseyle yarışmam, bana ihtiyaç varsa çevremde toplanırsınız, o zaman başkan olurum" açıklaması başımı döndürüyor.

İşte o zaman şehla Sadri Şener, bana badem gözlü görünüyor.
sizin gibi düşünüyorum...
Trabzonspor küçümsüyor gibi bir halleri var...
onlar için bilmemde benim için çok şey ifade diyor..

Uğurtan
11.10.2010, 10:28
Varlıbaş
Albayrak
Ağaoğlu
v.s

İsimleri anılmayan bir sürü zengin aile/işadamı..

Albayrak ile o devir kapandı..

Çıkacak yönetimim şu projelerim şu vizyonum bu misyonum bu diyecek..

Yok öyle çağırın geleyim durumu..

Sadri Şener düşmanım olsa öyle tiplere oy çıkmaz benden..

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2010, 10:30
istikrara devam...

SEDAT
11.10.2010, 10:33
- Ben Hala Sadri Şenerin Vizyonuna Sahip Birisini Göremiyorum , Tek Fark Aday Olacak İsimlerin Sadece Para Babası Olması ..

- Faruk Özak Sadri Şenerden Yana Bildiğim Kadarıyla , O Yüzden Sadri Şenerle Devam Edileceğini Zannediyorum..

İHTİLALL
11.10.2010, 11:11
Bedduanın en ağır versiyonu bu olsa gerek!.

Umarım gerçekleşmez ve şimdiye kadar olan zayiatını da ,aynen sahibine heder eder...

Dili kuruyasıca!...

Allah Trabzonsporumuzu korusun,cümlesinden...

fındıkoğlu
11.10.2010, 11:15
Tebrikler başkan doğru bir karar

Fatih Öztürk
11.10.2010, 11:19
şuan için hayalden öte ama şenol güneşin başkan olması haz veren bir ürperti veriyor insana.

Kasım Hilal
11.10.2010, 11:44
Destekleyeceğiz elbet ama başkan demeç verirken biraz daha dikkatli olmalı..

Bilâl ÇOBAN
11.10.2010, 13:02
Eyüp Aşık ???

Ben demiştim vaktinde, bu adamı döverken kafasına bu kadar vurmayın diye...

Ne dersin Erdal abi ? :)

bordo61
11.10.2010, 13:07
Bu diğer adaylar Trabzonspor 7. sıradayken niye aday olmadılar.

Niye Eyüp Aşık çıkıp demedi ben bu takımı kurtarırım.

Takım kötü giderken sahip çıkmayanlar , takım iyiye dönünce hemen üşüşmesinler başkanlığa

Varlıbaş
Albayrak
Ağaoğlu
v.s

İsimleri anılmayan bir sürü zengin aile/işadamı..

Albayrak ile o devir kapandı..

Çıkacak yönetimim şu projelerim şu vizyonum bu misyonum bu diyecek..

Yok öyle çağırın geleyim durumu..

Sadri Şener düşmanım olsa öyle tiplere oy çıkmaz benden..

Aynen öyle.

Tek başına gelmek isteyenler gitsinler bir amatör klüp satın alsınlar.

Ona başkan olsunlar.

KUTADGU
11.10.2010, 13:14
İstikrara ilk kez bu kadar yakınız.

Camia akıllı olmalı, yönetim bazında meydana gelen bu istikrarı sekteye uğratacak hamlelerden uzak durmalı.
Planlı, programlı, ne istediğini bilen karşı yönetim adaylarına sözümüz yok lakin durumun bu seviyede gelişmediği de malumunuz.
Hele ki tuhaf tuhaf çarşaf listelere hiç ama hiç gerek yok.

Yönetim hem şimdi hem de seçilirse istikrara sahip çıkmalı.
yani teknik kadroda, yani futbolcu kadrosunda.

Taraftar da sahip çıkmalı.

Bu kez bu eşiği atlatalım.

İHTİLALL
11.10.2010, 13:47
Bahar aylarından beri,

Hacısalihoğlu ile bazı yöneticilerin aralarında ki ,tuhaf kavgalar konuşuldu?

Öyleki, bazı yöneticileri içeri sokturmamacasına,

Onlar katılacak diye dört aydan fazla resmi toplantı yapmamacasına...

Bu kavgaya Samet kongresi ile dahil olan Sadri bey,

Son sürece kadar Hayrettin beyden yana,

Kısa bir süre önce de diğer yöneticlerden yana taraf oldu.

Hacısalihoğlu,pek te bir yekün tutmayan ağırlıklarını alıp çekilmek zorunda kaldı.

Şimdi sorarsınız:

Neyin kavgasını yaptılar?

Neyi paylaşamadılar?

Eğer Hayrettin bey,bu kadar kötü ise, nerede ise üç yıldır kulübü ona neden teslim ettiniz?

Üç yıldır kötü yaptığı işleri ne zaman farkettiniz,bunlardan kulübümüzn maddi ve manevi kayıpları nelerdir?

Lıverpool'la oynayacağımız tarihi rövanşın akşamında,takımın en önemli forvetini Hayrettin beymi,yoksa Sadri beymi pazarlıyordu?

Maç akşamı ,dört milyon gavur öröluk ticaretele meşgul olan vatnadaşın(bu fakir İstanboldan maça gidip bir güzel donuna kadar ıslanıp,Giray'ın kendi kalemize attığı golde ,böğrüne hançer yemiş gibi çöktüğün de ve onbinlerce cefakar ve vefakar aynı duyguları yaşarken)bu tarihi Lıverpool turu ne kadar ipin de idi?

Şu anda buradaki biz garibanlar,Şenol hoca gitmez inşallah duasında bulunup ,acep bu sefer kovulmamayı başarabilirmi diye,tit tit titrerken,bizzat yönetimde, cebinde "muz kabuğu " ile dolaşan varmıdır?

Ve bu ne menem bir istikrardır?

Bu sorulardan yüzlerce sorulabilir,fakar en can alıcısı en sonuncusudur.

Evet bu ne menem bir istikrardır?

Birilerinin istikrarımıdır,Trabzonspor'un yönetim istikrarımıdır?

Velhasıl,

Vat is dis istikrar,abicim?..

Bilenlerden insaniyet ve Trabzonspor namına rica olunur...

KUTADGU
11.10.2010, 13:53
Vat is dis istikrar,abicim?..

.

İstikrar is bituful :)

Ay layk istikrar.

mahmuter61
11.10.2010, 14:53
Hey Yarabbim yahu Eyüp Aşık!!!!senin ne işine Trabzonspora başkanlık Allahını sevdiğimin siyasetçisi!!!Bu camiaya ikinci bir Albayrak travması yaşatma zamanı mı geldi?La de get işine otur kıçının üstüne!!!Hacıosmanoğlu sende geç Sadri başkanın yanına Ağaoğlunuda alın yanınıza birleşin bölmeyin verin elele zaten Trabzonsporun Trabzonlulardan başka düşmanı yok!!!İstanbul rahat illaki çıkar bizden birileri ahengi bozacak.

Mollasalihoğlu
11.10.2010, 15:24
İstikrar nedur??

Millet H.Hacısalihoğlu istifa etsin diye ortalığı yıkarken ses çıkarmıyorsan, bu adam gittikten sonra "madem kötüydü neden 3 yıl sabrettin" dememektur biraz da :)

metehan
11.10.2010, 15:27
Bence bu kongrede Sadri Şener'in karşına ciddi bir aday olarak (daha önce olduğu gibi) İbrahim Hacıosmanoğlu çıkabilir. Onun dışında ciddi anlamda bir aday çıkacağını sanmıyorum.

TS'un asıl sorunu, bizi gerçek anlamda memnun edecek bir yönetimin göreve gelemeyişidir. Sadri Şener'in kuracağı olası yeni yönetim de dahil hiçbiri TS için hayal edilen yönetimler olamayacaktır. TS için yeni yüzlere, yeni anlayışlara ihtiyaç var ama maalesef bu kongrede de böyle bir ihtimal olmayacak. Sonuçta kongre, çıkan adaylardan birini seçmek zorunda. Başka bir deyişle kötünün iyisini seçiyoruz aslında. O açıdan baktığımızda "istikrar" adına Sadri Şener devam etsin diyenlerin de fazla suçu yok, zira mevcut şartlarda daha iyisi yok. Çıkarsa o zaman düşünürüz ama maalesef durum bu !

Yasin T.
11.10.2010, 15:27
N.A dönemini hatırladıkça şimdiki halimize şükrediyorum.Sadri başkanın devam etmesinden yanayım

vatandas61
11.10.2010, 17:00
baskan insallah yine secilir. Elbette hatalari da oldu ama sadri baba geldiginden beri ezik degil basi dik duruyoruz.
Hayatimda iki dönem üst üste ts de ayni baskanin secildigini göremedim, insallah bu sefer olacak bu is.

Isler iyi gittiginde baskan adaylari havada ucusuyor tabi, sadri senerin secildigi dönem ne zorluklarla ugrasiyorduk düsünmekte fayda var. Adam bizi nerden alip nerelere götürdü.

SEDAT
11.10.2010, 19:52
- Peki Bu Taraftar Profilini Her Anlamda Memnun Edicek Bi Yönetim Varmıdır ..

- Sayılan İsimlere Bakıyorum , Ağaoğlu , Varlıbaş vs...Bu İsimler Gelsinler Başkanlığa 1 Senede Hakkında Çıkmadık Yolsuzluk Söylentisi Kalmaz..

- Ama Pardon Buraya Yazan Herkes Dört Dörtlük Ya , Başkan ve Yönetimde Öyle Olmalı.

Uğurtan
12.10.2010, 01:34
Bir de ekleme yapalım "ukalalık" değildir bu..

Tamamiyle bize özgü bir "hak" bir "gurur" vesilesidir..

Burada yorum yapan şöyle olsun böyle olmalı diyenlerden kulübe üye olmalarını da bekliyoruz..!

Konuşmakla olmuyor sadece.. Oy hakkı edin gel genel kurulda konuşalım.. ;)

Mustafa ÖZDEMİR
12.10.2010, 08:10
başkanın rakiplerine fark atacağını düşünüyorum...

metehan
12.10.2010, 10:26
- Peki Bu Taraftar Profilini Her Anlamda Memnun Edicek Bi Yönetim Varmıdır
Yoktur !

- Sayılan İsimlere Bakıyorum , Ağaoğlu , Varlıbaş vs...Bu İsimler Gelsinler Başkanlığa 1 Senede Hakkında Çıkmadık Yolsuzluk Söylentisi Kalmaz..

Bugünkü şartlarda Varlıbaş bence bir alternatif olamaz. Ağaoğlu, TS yönetiminde hep görmek istedğim bir insandır ama son yıllarda olanlardan sonra O'nun da kredisi azaldı. YOlsuzluk kısmına girmiyorum.

- Ama Pardon Buraya Yazan Herkes Dört Dörtlük Ya , Başkan ve Yönetimde Öyle Olmalı.
Burada yazanların dört dörtlük olması ile başkan ve yönetim kalitesi arasında bir bağ yok. Burası bir taraftar platformu, bir nevi halk ortamı. Burada herkesin dört dörtlük olmak gibi bir zorunluluğu da yok. Ama TS'u yönetmeye aday olan insanların dah iyi özelliklere sahip olmasını beklemek gayet doğal. Dört dörtlük olmaslarını da istemiyorum, dört üçlük olsalar da benim için yeterli :)

Atalay
12.10.2010, 11:04
Başkan Eğer Güçlü vede Profesyonelliğe inanmış bir yönetim kurulu oluşturamayacaksa hiç bu işlere girmesin...

Külünkoğlu
12.10.2010, 11:05
Bugünkü şartlarda Varlıbaş bence bir alternatif olamaz.

Ya Metehan "Varlıbaş, Varlıbaş" diyenler hiç mi gazete okumuyorlar. Ben ilgili açıklamaları ekleyelim foruma. Ve rica ediyorum cümlelere dikkat etsinler. Eminim çok tanıdık gelecek. :)

Buyrun o açıklamalar.

Varlıbaş: TS İçin Kimseyle Yarışmam

28 Eylül 2010 Salı Saat 19:16
Karadeniz Gazetesine açıklamalarda bulunan Çaykaralı işadamı Süleyman Varlıbaş TS başkanlığı için kimseyle yarışmayacağını, görevden de kaçmayacağını söyledi.

KİMSEYLE YARIŞMAM
İsmi Trabzonspor Başkanlığı için anılan Çaykaralı İşadamı Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, ileride Trabzonspor camiası üzerimde yoğunlaşıp, başka bir başkan adayı olmaması halinde başkanlığı düşünebileceğini belirterek, "Çıkıp da kimseyle Trabzonspor'a başkan olacağım diye yarışmam" dedi.

"Nedense benim ismim Trabzonspor Başkanlığı için çok kullanılmaya başlandı" diyen Süleyman Varlıbaş, Aralık ayında yapılacak olan kongrede başkan olması için gelen bir çok teklifin bulunduğunu belirterek, "Bu teklifler kamuoyunda konuşulduğu gibi sayın bakan Faruk Özak'tan gelen teklifler değil. Halktan gelen, Trabzonsporlu olan dostlarımdan gelen teklifler. Bakandan böyle bir baskı yok. Nedense benim ismim çok kullanılmaya başlandı. Halbuki ben hiç bir zaman Trabzonspor'a başkan olacağımı da aday
olduğumu da söylemedim. İşlerimden dolayı zamanı nasıl planlamam gerektiğini düşünürken, ilave bir iş olarak Trabzonspor'u şuanda yönetmek benim için lüks. Trabzonspor'un zaten şu anda bir yönetimi var. Tanıdığım ve bildiğim insanlar. Ellerinden geldiği kadar Trabzonspor'un bir yerlere gelmesi için de gerekli çabayı sarf ediyorlar" dedi.

"ŞENOL GÜNEŞ'İN MOTİVASYONUNU HİÇ KİMSENİN BOZMAYA HAKKI YOK"
"Trabzonspor'un başında benim çok beğendiğim, değer verdiğim dostum, arkadaşım Şenol Güneş var" diyen Varlıbaş, şöyle devam etti:
"Ortada hiç bir şey yokken sanki ben hocayı takımın başından alacakmışım, değişik kadrolarla çalışacakmışım gibi basında benimle ilgisi olmayan dedikodular ve yaygaralar var. Bunları kim çıkartmış ise tespit edip tekzip ettirmek için çalışacağım. Bugüne kadar ben ne Şenol Güneş ne de bugünkü yönetime karşı bir tavır almış değilim. Kaldı ki, bu insanlar benimle iş birliği içerisinde benimle diyalog içersin de olan sevdiğim insanlar. Ben şu anda başkan olsam bile Şenol Güneş takımın başında olmasa bile
ben onu getirip onunla birlikte çalışırdım. Hazır Şenol Güneş varken, Türkiye'yi dünya üçüncüsü yapmış bir teknik adam varken, Trabzon'un yetiştirdiği önemli bir değer varken Şenol Güneş'in motivasyonunu bozmaya hiç kimsenin hakkı yok. Trabzonspor motivasyonunu bozarak bir yere varamayız" Varlıbaş, "Yapılması gereken Trabzonspor'un başarılı olması için herkesin gayret sarf etmesidir. Nedense bizim içimizde hiç astarı olmayan birbiriyle hiç ilgisi olmayan gerekli-gereksiz dedikodularla Trabzonspor kendi kendini yaralıyor. Kendi kendini başarısız kılıyor. Ondan sonra biz onu buna suç atıyoruz" diye konuştu.

"VARLIBAŞ AİLESİ GEREKİRSE TRABZONSPOR'A BAŞKAN OLUR"
Varlıbaş ailesinin yönetimlere girmesinin mümkün olmadığını belirten Süleyman Varlıbaş, "Varlıbaş ailesi gerekirse Trabzonspor'a başkan olur. Yönetimde herhangi birisi olmaz. Ama şuanda o şartlar bizim için hazır değil. Benden birisi benden daha çok benim şirketlerime lazım. Bizden birisini Trabzonspor'a vermem, şirketlerimde zaafıma neden olur. O bakımdan benim onlara onlarında bana ihtiyacı var. Ama Trabzonspor'daki görevden de kimse kaçmaz bunun yanlış anlaşılmasını istemem. Trabzonspor'un bir başkana cidden ihtiyacı olur ise hele Süleyman Varlıbaş ve Varlıbaş ailesine ihtiyacı olur ise Trabzonspor ihtiyacı doğrultusunda o anki şartlar Trabzonspor'un geleceği için katkımız olacağına inanırsak o zaman biz de elimizi taşın altına sokmasını biliriz. O zaman bu zaman değil bu zamanda bunları konuşmak çok yanlış" dedi.

"BAŞKANLIK İÇİN KİMSEYLE YARIŞMAM"
Süleyman Varlıbaş, Trabzonspor Başkanlığı için hiç kimseyle yarışmayacağını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Benim başkanlığımı engelleyen Trabzonspor'un borcunun az veya çok olması değil. Zaten o borcun altından kalkamayacak insanın o takıma başkanlığa soyunmuş olması hem kendine hem de Trabzonspor'a yazık eder. Benim sorunum Trabzonspor'un borcundan ziyade benim işlerim çokluğudur. Bizim iş pozisyonumuzun şuanda buna müsait olmamasıdır. İleride Trabzonspor camiası tek benim üzerimde yoğunlaşıp, başka bir başkan adayı bulamaması durumunda. Benimde o takımı ayağa kaldırmam için bana görev düştüğünü hissttiğim durumda da elbette ben Trabzonspor'un isteklerini dışlayıp, kendimi Trabzonsporlu olmayan bir kişi diye adlandıramam. Ben kimseye çıkıp da Trabzonspor'a başkan olacağım diye de yarışmam. Trabzonspor'un bana bir ihtiyacı olursa, Trabzon benim üzerimde birleşip takımı bana emanet ederlerse o zamanın şartlarda uygun olur ise düşünüp tartışırız"

Kaynak: Karadeniz

peker61
12.10.2010, 11:09
Varlıbaş yalvarmamızı bekliyor heralde aman bizden uzak ol Trabzonun ismini kullanma bu bize yeter..

Travelair
12.10.2010, 11:16
Zenginlerimizde hep bir Trabzonspor'un bana ihtiyacı olursa lafı var. Aday olmam onlar toplanıp gelsinler düşüncesi var. Anahtarı emanet etsinler anlayışı var. Neden bilmiyorum belki yanlış düşünüyorlar belki de kendi mevkilerinden ve bakış açılarından haklılar. Ama unutmasınlar Aziz Yıldırım da onlar gibi zengin. Ama o feybe başkanlığına aday olarak geldi. Başkanlığı 1 oy farkla kazandı. Muhalefeti çoktu mücadele ede ede kendi sözünü geçirdi ve başarıları getirdi. Trabzonspor da feybe'den aşağı kalır bir kulüp değil. Mücadele etmek isteyene kapımız açık, yanlışlara karşı birlikte mücadele etmeye hazırız. Lafım niyeti olanlara

Oruç
12.10.2010, 11:18
Bir de ekleme yapalım "ukalalık" değildir bu..

Tamamiyle bize özgü bir "hak" bir "gurur" vesilesidir..

Burada yorum yapan şöyle olsun böyle olmalı diyenlerden kulübe üye olmalarını da bekliyoruz..!

Konuşmakla olmuyor sadece.. Oy hakkı edin gel genel kurulda konuşalım.. ;)

Stada gelenlerin Trabzonspor üyesi olması da gerekiyor mu peki ? Malum oy kullanma hakları yok ya !

Ne yani Trabzonspor üyesi olmayan biri konuşamayacak mı ?

İHTİLALL
12.10.2010, 11:25
Ben yazayım da herkes rahat etsin,

Trabzon dışındaki zenginlerimizin,etkili ve yetkillerimizin tamamına yakını(çok azı istisna) sonradan görme dir ,

En yumuşak tabiri ile...

Bizim gibi,gerine gerine köylü olduklarını itiraf edemezler,

Hep bir sosyeteye kendini kabullendirme,beğendirme telaşeleri mevcuttur,

Belki farkında bile değillerdir ama bu adeta onların vitrini olmuştur.

Hiç biri ,bir başakanın altında yönetici olarak çalışacak kadar aşağılanamaz,onlar hep başkan olmalıdırlar,hatta başkanlık ta kesmez,

Onursal,şerefsel,mega ,ultra,iri büyük ne varsa o başkanlıktan olmalıdırlar!

Aşağısı kesmez!

Gizli fenerbahçelilerdir(!) aslında onlar felsefe olarak,ama söyleyemezler ,ifade edemezler...

serdaracıl
12.10.2010, 11:31
adaylık için ismi geçenlerin açıklamalarını gördükçe sadri şener'in değerini anladım bir kez daha. Trabzonspor yönetiminde herhangi biri olamazlarmış. Sen bu takımın top toplayıcısına kurban ol be.

Atalay
12.10.2010, 11:42
Bu kulüp paralı başkan dönemini kapamıştır....

Kimsenin parasına puluna ihtiyacı yok bu kulübün...

Bize Rasyonel düşünen ilerici profesyonelliğe yeniliğe inanan camiada devrim yapacak isimler lazım...

Banane adamın parasından pulundan...

Adamda para var Futboldan anlamaz camiayı bilmez Kulübü uşağı görür taraftarı kölesi zanneder...!!

OLCAY ÇAKIR
12.10.2010, 11:45
:alkış:
Eline sağlık üstad..........

Bize Rasyonel düşünen ilerici profesyonelliğe yeniliğe inanan camiada devrim yapacak isimler lazım...

Adamda para var Futboldan anlamaz camiayı bilmez Kulübü uşağı görür taraftarı kölesi zanneder...!!

Murat Aydın
12.10.2010, 11:46
sadri şener başkan olsun da şu yönetim ne olacak onu bilemiyorum yönetimini iyi seçerse başkan takım çok iyi yerlere gelir.

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 11:47

Aynen öyle.Parasına değil aklına güvenen adam aday olsun başkanlığa.

İHTİLALL
12.10.2010, 11:58

Yaşa kardeşim,

Alkışlıyorum ben de.

Maalesef bu feodal düzeni,

Kunduracılar çarşısı orjinli "delege ağaları" besliyor,büyütüyor,yaşatıyor..

"""
Of'tan Necmettin,

Arsin'den Hüsamettin,

Tonya'dan Tacettin,

Maçka'dan Hüsamettin,

Merkezden ayıbettin,

Vs.,

Listesinin üstüne,İstanboldan parali bi başgan,

Üstüne birkaç vekil,bakan sosu,

Aha gurduk sa yönedimi """,

Klişesini aşma şansımız görünmüyor ufukta,ne yazık ki...:(

Badaloğlu
12.10.2010, 12:48
Yok o aday olsun, bu aday olsun, yok ben kimseyle yarışmam gibi boş ve anlamsız konuşmaları bırakalım... Trabzonspor'da Faruk Özak gerçeği vardır. O kimi işaret ederse o başkan oluyor.Yıllardır da iş böyle gelmiş böyle gidiyor...

Bu iş böyle gitmediği gün, anlayınki kulüpte gerçek anlamda devrim olmuş olacaktır.

ozturk
12.10.2010, 13:02
Yok o aday olsun, bu aday olsun, yok ben kimseyle yarışmam gibi boş ve anlamsız konuşmaları bırakalım... Trabzonspor'da Faruk Özak gerçeği vardır. O kimi işaret ederse o başkan oluyor.Yıllardır da iş böyle gelmiş böyle gidiyor...

Bu iş böyle gitmediği gün, anlayınki kulüpte gerçek anlamda devrim olmuş olacaktır.

Faruk Özak bildiğim kadarıyla Sadri Şener i destekliyor. İyi bir liste yapıp güçlü bir şekilde gelseler bari.

Cengiz Çubukcu
12.10.2010, 13:07
sadri şener başkan olsun da şu yönetim ne olacak onu bilemiyorum yönetimini iyi seçerse başkan takım çok iyi yerlere gelir.

Haklısın Murat, Sadri Şener'e çok kızmama rağmen karşısında güçlü bir aday göremiyorum... inşallah onu dizginleyip çok fazla işe karıştırmayacak düzgün bir yönetim kurulu belirler ... bizim de başkandan ziyade yönetim kurulunu konuşmamız lazım...

İHTİLALL
12.10.2010, 13:36
Faruk Özak'ın kulüp üzerindeki etkisinin abartıldığı kanaatindeyim.

Evet Hacıosman'a karşı açıktan Sadri beyi destekledi ama,

Bir önceki kongrede ,

Hiç sevmediği,Albayrak'a karşı ,kendi ortağını aday yaptı,fakat kaybetti.

Üçüncü aday Özkan Sümer,ak saçlı kunduracıların sol tarafından ciddi oy alınca,

Aradan Albayrak sıyrılmıştı.

Aslında bakan olduktan sonra birazda yakıştırılıyor,makamın gücüyle ilintlendirilerek bence.

Faruk Özak ,yapı ve karakter olarak o mizaçta değil zaten,

Olsa idi 96 yılında ve sonrasında bizim şampiyonluk serimiz devam ederdi...

Trabzonspor'a Sadri Şener dahil, ciddi bir başkan adayı olduğunu düşünmüyorum ben,

Daha çok bu yılki bütçeye ilave edilmesi beklenen ikinci havaalanı pistinin istimlak getirisini sevk ve idare etme yaarışı olacak gibi..

Trabzonspor'mu?

Önce Allah'a ,

Sonra Şenol Güneş' e emanet.

SEDAT
12.10.2010, 13:57
- Ee Hani Nerde Bu Yolsuzlukları Ortaya Çıkarıcak Muhalefet..

- Adayların Bi Kısmı MAY Mantığında Zaten " Ben Yarışmam , Tek Gelirim "...

- Nerde Ahmet ağaoğlu Stüdyodan Söylemesi Kolay ..

- Şimdi Çıkıp Derlerki Trabzonspora Başkan Olmak Kolaymı..Ee Değil Tabiki..

- O zaman Her Geleni Yerden Yere Vurmak Ne Oluyor..O Kötü Bu Kötü Bi Sen İyi..

Recep Alkan
12.10.2010, 14:13
Ortadaki yolsuzluğu çıkarmak isteyen kim ?

Herkes o yolsuzluğun bir ucundan tutmak için uğraşıyoru, mantık, yolsuzluk çıksın değil, bunlar gitsin kurulmuş düzenden ben ekmek yiyeyğim mantığı.

Birde Ağaoğlu için şu stüdyo örneği baydı be.

SEDAT
12.10.2010, 14:16
- O zaman Bu Ülkede Hiç Dürüst adam Kalmadı ..Neyi Tartışıyoruz..

- Ağaoğlu İçin Başka Bi Örnek Gelmiyor aklıma , Birde Seçimden Kaçış Hikayesi Var Oda Klişe Oldu Söylemiyeyim ..

S.DEMİRCİ
12.10.2010, 14:25
paralı başkan dönemi kapanmıştır..
birde kulübü para olarak gören yönetici devri kapansa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Recep Alkan
12.10.2010, 14:29
Bu işi namuslu adam durumuna katmayalım, sadece gelen kendisini düşnüyor, Trabzonspor'un parasını gaspetmese bile, onun üzerinden nemalanıyor. Trabzonspor sayesinde para yada mal sahibi oluyor, kimisi belki de Trabzonspor parasını alıyordur, malum bütçe elimzide değil bilemiyoruz !!!

Ama Trabzonspor her zaman birilerini ya adam etmiştir, yada zengin.

Bu ya dolaylı yoldan olmuştur, yada direk.

DNA-TS
12.10.2010, 14:43
ben aday olursam karşımda aday olmaması lazım hani olur ya yanlışlıkla benden fazla oy alırda karizmam çizilmesin.

bu mantıkla gelen başkan istemiyorum şahsım adıma.kimse trabzonspor dan büyük değil bankada milyon dolarlarının olması çok fazla bişe ifade etmiyor bu takıma elbette para lazım ama en çokda olan parayı kullanabilecek akılcı bir lidere ihtiacı var.

Samet Yildirim
12.10.2010, 14:44
Birilerinden icazet alarak Baskan Adayi olmak dogru bulmuyorum. Cik projelerini anlat, listeni hazirla ve acikla ve secime öyle gidip kazan.

KUTADGU
12.10.2010, 15:02
Ortadaki yolsuzluğu çıkarmak isteyen kim ?

Herkes o yolsuzluğun bir ucundan tutmak için uğraşıyoru, mantık, yolsuzluk çıksın değil, bunlar gitsin kurulmuş düzenden ben ekmek yiyeyğim mantığı.

Birde Ağaoğlu için şu stüdyo örneği baydı be.

400 metre ilerde, 16 numaralı deliğe, 5 numaralı sopayla, 3 atış örneği daha bir manidar mı olur?

KUTADGU
12.10.2010, 15:03
Bu işi namuslu adam durumuna katmayalım, sadece gelen kendisini düşnüyor, Trabzonspor'un parasını gaspetmese bile, onun üzerinden nemalanıyor. Trabzonspor sayesinde para yada mal sahibi oluyor, kimisi belki de Trabzonspor parasını alıyordur, malum bütçe elimzide değil bilemiyoruz !!!

Ama Trabzonspor her zaman birilerini ya adam etmiştir, yada zengin.

Bu ya dolaylı yoldan olmuştur, yada direk.

Ama bana söylenenler Sadri Şener'in hırsız, karaktersiz, Allahsız, kitapsız ve dolandırıcı olduğu yönündeydi.

Allah Allah?

Külünkoğlu
12.10.2010, 15:03
- Ağaoğlu İçin Başka Bi Örnek Gelmiyor aklıma , Birde Seçimden Kaçış Hikayesi Var Oda Klişe Oldu Söylemiyeyim ..
Mesela ? nasıl kaçmıştır Ağaoğlu anlatabilir misin ?

İHTİLALL
12.10.2010, 15:08
Ama bana söylenenler Sadri Şener'in hırsız, karaktersiz, Allahsız, kitapsız ve dolandırıcı olduğu yönündeydi.

Allah Allah?

Cihan sana bir soru sorabilirmiyim?:)

ozturk
12.10.2010, 15:09
Sadri Şener'den dolayı geri çekiliyor!

Trabzonspor'da Aralık ayında yapılacak kongrede aday olacağı iddia edilen İbrahim Hıacıosmanoğlu, kararını Radyospor'da açıkladı ve iddialı sözler söyledi.

Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem Programı'na katılan Hacıosamoğlu, “Sadri Şener aday olacağını açıkladığı için başkanlığa aday olamayacağım” dedi.

-SADRİ ŞENER BEŞİKTAŞ'I YENİNCE ADAYIM DEDİ-

Trabzonspor Yönetimi ve Sadri Şener'i eleştiren Hacıosamoğlu, “Ben Trabzonspor'da devrim yapmak istiyorum. Sadri Şener, takım Beşiktaş'ı yenince aday olacağım dedi. Ben bu düzen içinde başkanlığa aday olamayacağım. Basında aday olduğum ve yönetim listemi oluşturduğum konuşuluyor. Evet benim Trabzonspor'u yönetecek kadrom hazır; ancak Sadri Şener aday olduğunu açıkladığı için geri çekiliyorum. Bundan sonra muhalefet yapacağım. Trabzonspor büyük bir kaos içinde ve bugün kulübü yönetenler hala adaylar. Demek ki Trabzonspor'u kullanmaya devam edecekler” dedi.

-İNŞALLAH SADRİ ŞENER SEÇİLİR-

Trabzonspor için çalışmaya her an hazır olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, “İnşallah Sadri Şener tekrar başkan seçilir. O zaman Sadri Şener ve ekibini tekrar seçenler büyük pişmanlık yaşayacaklar. Bu şartlar altında Trabzonspor'da değişimi gerçekleştirmek zor olduğu için aday olayacağım” diye konuştu.

-TRANSFERLERDE SORU İŞARETLERİ VAR -

Alanzinho'nun bonservis parasının Gürcistan üzerinden gittiğini dile getiren Hacıosmanoğlu, "Para neden direk Norveç ekibine gönderilmedi. Parayı neden Gürcistan üzerinden gönderdiler. Soru işaretleri var. Kulubü kullanıyorlar. Şenol Güneş, Makukula'yı alın diyor, onlar gidiyorlar transferin son gününde kara paranın aklandığı ülkelerin başında gelen Ukrayna'dan o kadar para verip Jaja'yı alıyorlar. Bunlar araştırılmalı ve kulübün kullanılmasına izin verilmemeli" ifadelerini kullandı.

Hacıosmanoğlunun açıklamaları

Kaynak : MedyaTrabzon

KUTADGU
12.10.2010, 15:10
Cihan sana bir soru sorabilirmiyim?:)

Pek tabii ki.

Hazırım.

SEDAT
12.10.2010, 15:10
Mesela ? nasıl kaçmıştır Ağaoğlu anlatabilir misin ?

- Seçime 3 Gün Kala Bırakmış Gitmiştir ..Belki Haklı Belki Haksız , Ama Nedenlerini Açıklayamadı..

- Sürekli Kendisinden Kurtarıcı Gibi Sözedilmesi Bence Çok Yanlış , Mehmet Öksüzoğlu , Utku Bozoğlu vs ...Örnek Veriyorum Bir Çok İnsan Var Bu Klüpte..

- Ahmet Ağaoğlu Varkende Bu Klübün Hakkı Çatır Çatır Yeniyordu..

İHTİLALL
12.10.2010, 15:14
Pek tabii ki.

Hazırım.

Sadri Şener'in kapasitesi,özel hayatı,işleri,başarıları vs. ile ilgili ne kadar bilgin var?

KUTADGU
12.10.2010, 15:18
Sadri Şener'in kapasitesi,özel hayatı,işleri,başarıları vs. ile ilgili ne kadar bilgin var?

Sıfır derecede !

Hem de hiç yok.

Üstelik en fazla önemsediğim durumdur bu.

Kimseyi tanımam, kimseyi bilmem.

Kimsenin masasında bir kere bile otumuşluğum yoktur.

Trabzonspor Kulübü'nde tanıdığım en üst yetkili BMN forum yöneticileri :)

Böylesini daha sağlıklı görüyorum.