PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?u kim düsünüyor?

FANATIK61
20.11.2005, 19:44
Su duruma bir bakin Vahid Hocadan baska hic kimse Takimi düsünmüyor herhalde. Adam sabahin köründe Tesislere geliyor Antreman 10:00'da oldugu halde. Adam varini yogunu koyuyor ortaya Trabzonspor icin (buna Maclarda canli olarak hepimiz sahit oluyoruz, Adam hop oturup hop kalkiyor), geri kalanlar takmis bilmem neresine. Ooooh nasil olsaBanka Hesabina para geliyor her ay, önemli degil Trabzonsporun durumu.Bazi Futbolcular acaba ay sonu paralarini aldigi zaman utanmiyorlarmi, milyarlari götürüyorlar ama umurlarinda degil bizim neler cektigimizi...

Süper Lig'de deplasmanda Diyarbakirspor'a 3-0 yenilen ve lider Fenerbahçe ile arasindaki puan farki 19'a yükselen Trabzonspor'da, gelecek hafta Çaykur Rizespor ile yapilacak maçin hazirliklarina baslandi.

Sabah yapilan çalisma için sahaya çikan teknik direktör Vahid Halilhodziç, saha içinde kullanilacak malzemeleri görmeyince yardimci antrenör ve malzemecileri sert sekilde uyardi.

Sinirli davranislar gösteren Halilhodziç, daha sonra futbolculari, yardimci antrenörleri, salonda bulunan kulüp doktorlarini, fizyoterapistleri, malzemecilerini ve profesyonel futbol sube sorumlusunu saha içerisine çagirarak yaklasik 20 dakikalik süren bir toplanti yapti.

Bosnak çalistiricinin Diyarbakirspor yenilgisi nedeniyle futbolculara agir sözler söyledigi ve malzemecilere de geç kaldiklari için uyarida bulundugu ögrenildi.

Hasan Cubukcu
20.11.2005, 19:57
kardesim bu haberi bende okudugumda sok oldum demek Trabzonsporunu durumunu takmayanlarda var ? Biz ölüyoruz adamlarin yaptiklarina bak , hak edmeyipte Trabzonsporun paralarini yiyenlere HARAM olsun , aslinda haramlanda kalmayip sopa atmak lazim bunlara .

uslanmazlaz
20.11.2005, 20:00
helal sana vAhid hoca senden baska kimse bu takimi ayaga kaldiramaz smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

61-firtina
20.11.2005, 20:20
Atsin firçayi herkese Vahid hocamiz hepsi hak ediyor çünkü

Emre B.
20.11.2005, 20:31
Helal olsun Hocaya.Bu hocaya da yazik valla

ftunsal
20.11.2005, 20:35
yönetim teknik anlamda 2 defa düses atti.,

biri szmek

digeri vahid hoca

selokal61
20.11.2005, 20:37
hoca bügün futbolcularla konusurken göz yaslarina hakim olamamis

helal olsun valla hocaya ondaki azimin onda biri futbolcularda olsa bu durumlara düsmezdiksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Onur
20.11.2005, 20:44
Ben hiçç böyle hoca görmedim ? Takimi için her seyi yapan. Ahh keske geçen sene takimin basinda olsaydi smileys/smiley19.gif

Efrasiyab
20.11.2005, 20:45
vahid hocanin sözünden cikmayin !!!

akilli olun o adam cok kiymetli !!!

su bizim topculara temiz bir dayak lazim bu hirssizlik nedir yaa milyarlari cebe indirirken iyi

Mehmet yilmaz efendiiiiii internet te gezinecegine otur da TRABZONSPORUMUZUN halini düsün gol at goooool

Hasan Cubukcu
20.11.2005, 21:01
Futbolcularin paralarini alacaksin elinden vallahi !!! Bunlar utanmadan bir de mahkemeye verirler Trabzonsporu .

Atinuri
20.11.2005, 21:04
Vahid Hoca gerçekten de iyi bir hoca ama malesef oyuncular kiymetini bilmiyor.ey ben trabzonspor da oynuyorum diyen oyuncular silkinin kendinize gelin

The Legend
20.11.2005, 21:14
bizim takim bu hocaya yakismiyor.bence vahid gitsin.

Efrasiyab
20.11.2005, 21:23
bizim takim bu hocaya yakismiyor.bence vahid gitsin.

aynen ben de diyarbakir macinda oyle dusundum

acidim adama yahu adamin kariyerini lekeliyo bizim futbolcular bu kadar ruhsuz oynanmaz

ftunsal
20.11.2005, 21:27
hocayi onere edecek biseyler yapmali..

mevcut takim vahid hocayi katledecek.adam savas falan gördüm diyor ama bizim topçulari daha önce hiç görmemistir smileys/smiley17.gif

BDiler61
20.11.2005, 23:07
gerçekten bence vahid hocanin bu azmi ve hirsi sayesinde ikinci yari iyi bir çikis yakalayacagiz.Tabi takimdaki revizyonunda bunda katkisi olacak.Umarim yeni gelecek yönetimle sorun yasamaz ve uzun yillar takimin basinda kalir

Mollasalihoğlu
20.11.2005, 23:12
Allah sabir versin ha bu adama..

Emre B.
20.11.2005, 23:14
Gerçekten çok iyi bir hoca.Yeni yönetim bir dedigini iki etmemeli.Vahid Hoca en az 3 sene kalirsa çik iyi olur.Sampiyon bile yapar

eren_61
20.11.2005, 23:20
zaten hocayi kandirarak getirdiler takimin basina.

hocanin eline kirbaç lazim yoksa bunlarin tophiçbiri oynamaz.

Oflumehmet
20.11.2005, 23:21
FATIH SZYKOMYAK GOKDENIZ VE YATTARA HARIÇ TAKIM KOMPLE DEGISMELI

bordox
20.11.2005, 23:28
Vahit Hoca'ya yardimci olmak lazim, özellikle kongre öncesi kendini yalniz hissetmemeli.Bukongre sürecindeVahit Hoca gibi bir yürek insanini kaybedersek iste o zaman isler daha da sarpa sarar.

Bence Trabzonspor-Rize maçinin öncsinde büyük bir sevgi gösterisi yapilmali,taraftarin onun yaninda oldugunu bilmeli.

İ.Öztel
21.11.2005, 00:57
Hani bazen deriz ya degerlerimize sahip cikmiyoruz .. Iste insan degerlerine sahip cikmayinca bak ne hallere geliyor. Hey gidi koca Trabzon.. Sen bu hallere düsecek takimmiydin.. Bari su vahid hocaya sahip ciksakta ilerde meyvelerini toplasak. Ona da yazik bizede ...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Tolgaa6161
21.11.2005, 01:12
vahid hoca seni seviyoruzzz

zafercalikoglu
21.11.2005, 09:45
Iyi hoca ,umarim kulupte kalir,adami zor getirdik,kolay kacirmayalim adami da mahvettik,kariyerini zedeledik,aglattik,biz trabzonsporluyuz bizden her an hersey beklenir,!!

bence taraftarin vahid hocaya bol bol sevgi gösterinde bulunmasi lazim

bence trabzonu en iyi anlayacak hoca bu yabanci olarak ,bosnak,müslüman savasci savas görümüs kariyeri var daha ne olsun ,daha ne istiyoruz,

Ayşe Aygün
21.11.2005, 09:53
Zaten en çok maçtan sonra vahid hocaya üzülüyrum. Maç esnasinda bile futbolculardan daha azimli. taça çikan topu bile adam oyuna kendi sokuyo. Am adam biliyoki bu takim oynarsa , tarftar ayaga kalkaçak. Çünkü istedigi gibi bir takim ve taraftar var ama. Su anda hazir olmayan takim ve o güzel günleride vahid hoca yasatacak bize insallah.

Adem Erdoğan
21.11.2005, 11:07
adam en iyi 20 t.d. arasina girdi avrupada.Çalistirdigi takima bak.Yaw kardesim futbolcu olur adam gibi t.d. olmaz T.D. OLUR adam gibi futbolcu olmaz.anasini satiim ne zaman orta noktada bulusacaklar bakalim...He bide demirören pes etti bizimki hala sampiyon olacaz diyo yaw...

coach
21.11.2005, 11:21
arkadaslar bu adamda bi seyler var diyar maçindan sonra neler söyledigini hepimiz duyduk masaya vurarak toplantiyi bitirdi bizim gavur futbolcular ve gavur yönetim bu adama sahip çikmaz ama taraftar olarak biz bu adama sahip çikalim arkasinda olalim onu destekleyelimki o da bizim sahadaki sesimiz olsun hayde arkadaslar avartarlar vahit haca için önce ben degistirecem valla,,

Ayşe Aygün
21.11.2005, 11:58
Vahid hoca ve taraftar baska kimse yok..

ozcan_asanoglu
21.11.2005, 12:03
Vahit babaya, diyar maçindaki futbolcu seçimi için kizmayalim, bir de böyle deneyelim diye düsünmüstür.sonuçta yapilacak operasyonda "vay bizi oynatmadin, vay bize sans vermedin ki" demelerine firsat kalmamis oldu..sirf bunun için bile yapmis olabilir...

Sefaenes
22.11.2005, 03:29
vahit hoca o ruhsuzlari adam akilli bir dövmeli ya kapa kuvete karsi
olan biriyim ama bu ruhsuzlari gördükce sinirleniyorum bunlar adam
olmaz daha kavacaksin vahit hoca takimi ikinci yari toparliyacak buna
inaniyorum o kendisinle savasanlari alip o cürük elmalari atmali a-z
kadar yapmali

batugol
22.11.2005, 06:25
Vahid hocanin tam bize gore bir teknik direktor oldugunuve arkasinda durulursa makus talihimiziyenecegimizidusunuyorum. Ama dikkat ederseniz "arkasinda durulursa " diyorum. Gunahiyla, sevabiyla son 4 yilda kac teknik direktor yedik, bu adamlar hep mi kotuydu ? Kendi evladimizi bile kufrederek kovalamadik mi (1996), sonra aman gel bizi kurtar diye yalvardik, bir yil gectikten sonra gene gitsin diye bagirmadik, bagirtilmadik mi?

Bizim yonetimde, futbolcularda ve bazi taraftar gruplarinda kendi cikarlariniTrabzonsporumun ustunde tutanlarvar( en azindan gurbetten boyle gorunuyor), bu insanlarin tekerine comak sokunca neler yaptiklarini hep beraber goruyoruz. Vahid hocaninbu cikislari birilerine dokunacak ve emareleri basladi bile, asagidaki haber fanatikten, simdi bazi arkadaslar "kaale almayin" diye yazacak ama komuoyu yanlis haberle de olusturuluyor, Amerikanin tum dunyayi etkileme yontemi de bu.

"Günes?in ayrilisinin ardindan futbolcularin çok önemli bir kismi yerli teknik adam beklentisi içindeydi. Hatta o dönem bosta olan Ersun Yanal da Bordo-Mavililer?in aklindaki bir isimdi. Takimin önde gelenlerinin bu fikirlerini yönetime ilettigi de medyada yer aldi. Ancak yönetim kritik bir yanlis daha yapti. Takimin psikolojisinden habersiz bir sekilde yabanci hocalara yelken açti. Belki sezon basindaki sikintisiz Trabzonspor?dan bahsediyor olsak Vahid Halilhodziç iyi bir tercih olabilirdi ama bu sartlarda takimin ilaci Bosnak hoca degildi. PSG?den gelen tecrübeli hoca, asiri disiplinli tavri ve sert çikislariyla dikkat çeken bir isimdi. Dengeleri elinde tuttugu ipi fazla gerdi. Uzun süreli idmanlar, sürekli olarak takimdaki eksigin kondisyon oldugunu söylemesi ve futbolcularla ilk toplantisinda Fransa ve PSG?yi göklere çikarmasi bozuk olan keyifleri iyice kaçirdi. Çünkü asil sorun herkese göre kafalardaydi. Ne kadar kazanma hirsina baglansa ve sinirle hareket edilmis olsa da Diyarbakir maçi sonrasinda birçok futbolcusunu çok agir bir sekilde hem basin önünde hem de soyunma odasinda suçlamasi bu kadar deneyimli bir teknik adama pek yakismadi."

Simdi maalesef transfer doneminde profesyoneliz diye bagiran ama aldiklarinin hakkini vermeyen, aslinda kotu amatorler olan futbolcular toplulugu ile, Turkiyedeki 4 buyuk kulup icinde profesyonel anlamda hic bir sey yapamayan ve zoru gorunce biribirini suclayan yonetime sahip olanTrabzonsporumda Vahid Hocaya kim sahip cikar ?

Takim kongreye gidecek bir tane "ben geliyorum, ben adayim" diyen yok. Bu takimi bu hale getirenler utansin.

Bu takimin gercek sahibi bizler; taraftariz o yuzden ben Vahid Hocaya sonuna kadardestek olalim, kurda kusa yem ettirmeyelim.

TSelif
22.11.2005, 09:06
Vahid hoca ve taraftar baska kimse yok..

evet özellikle taraftar ayse..hangi taraftar bütün olanlara ragmen full çeker tribünlerde söyler misiniz?smileys/smiley19.gif arkadaslar...ve biz takimimizi ite kaka diriltmeye ugrasiyoruz...ama maalesef onlarda tik yok.smileys/smiley7.gif..her zaman her yerde yine biziz sampiyon yinesmileys/smiley19.gif

ha bide pazar sabahi vahid hoca o ruhsuzlarla toplanti yaparken aglamis...(gazete haberi)smileys/smiley5.gif

Burçak
22.11.2005, 10:35
pek konuyla alakali degil ama buraya yazmayi uygun gördüm. bizim resmi sitenin trabzonspor hakkindki bilgileri güncellemedigini ve sitenin tam manasiyla dogru bilgileri vermediginin kanitidir bu. milliyet gazetesinin sitesindeki stadyumla ilgili bilgilere bakin bide bizim siteye.

Milliyet gazetesi

AVNI AKER STADI
<BR clear=all>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>http://www.milliyet.com.tr/sabitimg/02/futbol/ts/transp.gif </TD>
<TD vAlign=top align=left background=/sabitimg/02/futbol/ts/netscapeblue.gif>
HUSEYIN AVNI AKER STADYUMUNUN KAPASITESI

<LI>KAPALI: 6.000
<LI>MARATON: 17.500
<LI>KALE ARKALARI: 5.000
<LI>TOPLAM: 29.500
</LI>

bizim site ;

KAPASITE
VIP-1 Tribün : 554
VIP-2 Tribün : 782
Kapali Tribün : 3203
Maraton Tribün : 10.650
Açik Tribün : 4370
Protokol : 110
Basin : 150
TOPLAM : 19.819

</TD></TR></T></TABLE>

Barbarian
22.11.2005, 14:00
4, 5 futbolcu disinda takimda düsünen yok. Kulübün personeli baska bir alem. Devlet dairesine dönmüs kulüp. Büyük bir temizlik sart...

Oruç
22.11.2005, 14:03

Senol Günes'i de seviyordunuz(genel)smileys/smiley1.gif

Ahmet AYDIN-28
22.11.2005, 14:05
Ben ikisini de seviyorum. (Imza ve avatardan bellidir herhaldesmileys/smiley1.gif)

halil ibo
22.11.2005, 15:52
O zaman yeter artik adam gibi adamlara sahip çikalim.

YENI YÖNETIM MUTLAKA BU HOCAYLA DEVAM ETMENIN YOLLARINI ARAMALI.HATTA BASKAN ADAYLARININ HEPSI HOCAYLA DEVAM EDECEKLERINI AÇIKLAMALILAR.

Semih GÜL
22.11.2005, 15:57

Senol Günes'i de seviyordunuz(genel)smileys/smiley1.gif

Ben kisilik olarak hep sevdim ama bizim tek. dik. olarak en son gelisini hiç istemedim.Gittiginede ne yalan söylim sevindim.

Trabzonsporu artik düsünmüyorum.Biraz zaman taniyalim birbirimize dedim zaten kendisine.

Beytullah
22.11.2005, 20:15
walkla adam yazik oldu kendini yirtiyo biimkilerin umrunda deyil walla insallah vahid hoca toplu bir temizlik yapar

Recluse61
22.11.2005, 20:30
O tas gibi duran adam bile agladi halimize demek ki.Oynamayan oyuncular düsünsün 2 ay sonra transfer dönemi basliyor.Kimseye acimaz bence Vahid Hoca.

onurkaradeniz
22.11.2005, 21:15
aglaticak analarini transferde vallasmileys/smiley36.gif

gurbetçi 61
23.11.2005, 12:01
3,5 KISI VE TARAFTAR,BASKA DÜSÜNEN YOK,BAKSANANIZA KONGRE OLSUN DIYENLER BILE SIMDI YAN ÇIZMEYE BASLADI,BU KADAR SAHIPSIZMI KALDIK,AMA TARIH BUNLARIDA YAZACAK,

coach
23.11.2005, 12:27
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=247664></A>gurbetçi 61
Yeni Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/1_star_rating.gif
forum_images/blank.gif

Yer: Türkiye
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 76 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 23-Kasim-2005 Saat 12:01 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=247664&amp;TPN=3) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

3,5 KISI VE TARAFTAR,BASKA DÜSÜNEN YOK,BAKSANANIZA KONGRE OLSUN DIYENLER BILE SIMDI YAN ÇIZMEYE BASLADI,BU KADAR SAHIPSIZMI KALDIK,AMA TARIH BUNLARIDA YAZACAK,

BU ASK BITMEZ,BU FIRTINA ASLA DINMEZ </TD></TR></T></TABLE>tabi yazicak kardesim ben bi kaç kere yazmistim "adam ölür,adamlik ölmez" adam olanlarin babasinin adi kalir aklimizda hee adam olmayanlarinda anasinin adi kalir aklimizda,,her kez iyi kötü trabzonspor'un sanli tarihinde ki yapraklarinda yerlerini alicaklar,,

EyüpKILIÇ61
23.11.2005, 12:39
baki kalacak olan bizim taraftarligimizdir gerisi yalan

bizim çilemiz nedir????

18yasindayim hala bir sampiyonluk tatamadim acaba ölmeden ts'nin sampiyonlugunu görebilecekmiyim????

UğuR
23.11.2005, 13:29
Vahid Hoca ve Trabzon taraftarikadar istekli olsalardi bu takim bunca eksiklige ragmen basarili olurdular.Adam taca giden topu vakit kazanmak için kendisi futbolcuya veriyor.Maç esnasinda sanki kendi oynuyormus gibi yerinde duramiyor.Hele o sakizi yere atisi,masaya vurusu.... Bizim 3-4 futbolcumuz haricinde kiöz Trabzonlu olan futbolcularimizda bu hirs yok.Adam geleli 1 ay oldu bu hirsa bu istege sahip ama bizimkiler bitsede gitsek mantalisinde top oynuyorlar.Bu takim ne zaman sampiyon olur biliyormusunuz 76 ruhu geri dönünce.Su anda ki takimda ruhuyla oynayanlar basta Fatih Tekke,Hüseyin Cimsir ve isin garibi Schzw.vede Vahid Hoca.Insallah bunlara devre arasindaki transferle2 veya 3 kisi ekleyebilirseler o zaman isler yoluna girecektir.Tabi ki yeni yönetiminde bu ruha sahip olmasi lazim.

Burçak
23.11.2005, 15:12
çok kisinin canini yakacak. bu formaya layik olmayanlardan temizlenecelk takim. baska bi takima gidince anlarlar neydik ne olduk diye. ama is isten geçmis olavcak.

uslanmazlaz
23.11.2005, 15:15
kesinlikle taraftar http://www.showtvnet.com/spor/img2004/trabz&#111;nspor/taraftar_bjk_bi.jpg

Burçak
23.11.2005, 15:18
kesinlikle taraftar http://www.showtvnet.com/spor/img2004/trabz&#111;nspor/taraftar_bjk_bi.jpg

çok güzel bi foto yaa. heyt beeaa. maçlarda cosmayi özledik valla.

POYRAZ
23.11.2005, 21:19
Adam neredeyse 40 yillik Trabzonsporlu gibi davraniyor, helal olsun hocamiza. Bu takimda gerekli yerlere transfer yapilirsa bu hoca takimi ayaga kaldirir arkadas. Ama bu durumda Juventus'un hocasini getirsen bu futbolcular ile hic bir sey yapamaz. Her ne kadar bastan kanim isinmasa da bu hoca bizim icin yaratilmis gibi sanki.

serdar61
23.11.2005, 21:34
aslina bakarsaniz tabi iki 3 maçtahocaninperformansini ölçmek dogru degil ama bence bu hocadabu takimda barinamaz. yinede elle tutulur gözle görülür bi oyun yok sahada! madem o kadar sinirleniyor kessin adamlari yerine gençleri doldursun ne bileyim vahid hoca nin bagirip çagirmasi olaylari çözmez.. isallah olur ama .. artik ümidim klmadi.. isallah fener maçinda sihirli bi degnek dokunurda sunlari kadiköyde ezeriz...

coach
24.11.2005, 17:47
aslina bakarsaniz tabi iki 3 maçtahocaninperformansini ölçmek dogru degil ama bence bu hocadabu takimda barinamaz. yinede elle tutulur gözle görülür bi oyun yok sahada! madem o kadar sinirleniyor kessin adamlari yerine gençleri doldursun ne bileyim vahid hoca nin bagirip çagirmasi olaylari çözmez.. isallah olur ama .. artik ümidim klmadi.. isallah fener maçinda sihirli bi degnek dokunurda sunlari kadiköyde ezeriz...

------------------------------------------------------------ -------

bu günkü açiklamasinda herkeze sans verdim kimse ben oynamadim diyemez gibi bi kelime kullandi oda biliyo aslindaak koyunu kara koyunu ama yönetimin görevi birakmasi iyi olmadi kimseyle konusamiyom diyor

ayrica bu takimda "adamcilik" yapildini bizzat ömer sari kendisi ifade etmistir kayitlarda var böyle bir ortamdaherkezi istedigin zaman kesemezsin takimdan

Önder28
24.11.2005, 22:05
[QUOTE=coach]

isallah fener maçinda sihirli bi degnek dokunurda sunlari kadiköyde ezeriz...

------------------------------------------------------------

Sihirli degnege felan gerek yok futbolcular yürerkleriyle oynasinlar yeter.Geçen sene 2-1 'lik maçtaki gibi oynasinlar, yenilsinler önemli degil ...

EyüpKILIÇ61
24.11.2005, 22:40
http://www.showtvnet.com/spor/img2004/trabz&#111;nspor/taraftar_bjk_bi.jpg

tabi ki taraftar

KONT
25.11.2005, 13:09
mevcut olarak biz taraftarlar vahid hocaya sahip cikmaliyiz. hiri inanci yeterli sanirim vahid hocayi sabote eden oyuncular var. biliyorsunuz senol gunes gittiginde orhan cikrikci takimda kalmasi icin olayi boykot eden oyuncular bile varmis benimkisi sadece duyum ama ne kadar gercek ne kadar yalan onuda bilmiyorum ama birde su var sanki futbolcular takimi sabote ediyorlar gibime geliyor

Berat
25.11.2005, 13:21
futbolcularin çogunun ve çikar pesindeki yöneticilerin düsünmedikleri kesin.. bir diger kesin olan nokta da en çok düsünenin taraftar oldugu.. hani bir söz vardir ya; düsün düsün .... smileys/smiley17.gifaynen bizim durumu anlatiyor iste..

Berberoğlu
25.11.2005, 13:29
bizim takimda önceden beri hep futbolcular ahkam kesmis, teknik kadro
da isi idare etmis. samet hoca, ziya hoca ve senol hoca'nin istifa
ederken kullandigi ifadelerden ve daha çiçegi burnunda teknik
direktörümüz vahid hoca'nin son basin toplantilarindaki açiklamalarinda
her sey ortada.

bazi futbolcularimiz kendilerini takimin patronu zannediyor herhalde.

umarim vahid hoca bu ise bir çözüm bulur. tabii yönetimin de bu konuda
teknik direktöre yardimci olmasi sart. ama su an için bir yönetimin
varligindan da söz etmek pek mümkün degil.

isimiz zor valla ne diyeyim.

tuğba
25.11.2005, 14:11
Kim düsünüyor hiçkimse.Ben yemekten içmekten kesildim.Adamlar hala dogum günü partileri yapiyorlar...

uygar_trb
25.11.2005, 15:02
bence taraftarher zzaman düsünüo zaten...

vahid hoca düsünüyor

bi de etrafindaki adilerin yedigi bu takimi en çok sevenlerden biri olan sn atay aktug düsünüyordur

etrafindaki pislikler yüzünden basarilari unutulan atay baskan düsünüodur bundan eminimmmmmmmm

seni unutmicam atay baskan senin adamligin tartisilmaz...

hay1699
01.12.2005, 01:06
hocayi yargilamak için daha çok erken, kendi kadrosunu kursun, sistemini oturtsun o zaman degerlendirilir.ben sahsen cok guveniyorum...

pacos_bill
01.12.2005, 01:25
Trabzonspor'u düsündügünü medyada(basin demeye dilim varmiyor)dile getirme firsati bulan insanlarin çogu maalesef Trabzonspor araciligiyla kendisini düsünüyor. Trabzonspor bir amaç degil araç bir çoklari için. Siyaset arenasina çikmanin, ya da unutulan isimlerini canlandirmaninemin bir yolu. Istanbul takimina bakarsak yöneticilerinin aslinda takimla Trabzonspor da oldugu gibi güçlü baglari olmadigini görecegiz, en azindan hemserilik gibi. Ama her ne kadar tasvip edilmeyen yöntemlerle de olsa bu insanlar takimlariyla ilgileniyor. Bizde ise Trabzon sehrinin adini dünyaya duyuran, is adamlarimizin önünü açantakimimiza ilgi ancak kötü zamanlarinda; yani kurtarilip kurtarici olunabilecek durumda iken ortaya çikiyor. Iyiyken disaridan bir destek yok takima, aksine köstek olanlar bile mevcut. Islerin kötülesmesini bekleyen sinsiler var, iyi günde kötü günde felsefesi mazide kaldi bir çoklari için. Zaten futbolcularda Trabzonspor'u farkli kilaniunutmak üzere;belki haklilar da. Trabzonspor'un son dönemlerde uyguladigi, basta transfer politikalari ile pek bir farki kalmadi digerlerinden disardan bakildiginda. Futbolcumuz da Trabzonspor gerçeginden uzak.

Takimi düsünen bir tek taraftar kalacak bu gidisle ama takimi gerçekten düsünen bir taraftar kendisine saglanan üyelik hakkini da kullanirsa bu takimin gelecegini garanti altina alabilir. Sadece stadlarda destek vermekle basaramayacagiz bu isi. Yönetimde ses sahibi olmamiz lazim.

eys_61
01.12.2005, 02:16
BEN

Bülent Bayraktar
01.12.2005, 16:27
bizi bu durumdan kurtarak tek adam vahid hocadir helel olsun diyorum baska bir sey demiyorum

Jackdaniels
01.12.2005, 23:25
Bu basligin tek cevabi var oda TARAFTAR...

Zafer Keskin
02.12.2005, 12:45
TARAFTAR vahid halilhodziç BASKAN hemen yükleneceksiniz baskanmi diye ama ewet baskan adam yönetim kadrosunda tökezliyorsa ne yapsin sen bu isi biliyorsun atay baskan dewam et.........

halil ibo
02.12.2005, 15:15
En çok düsünenin TARAFTAR oldugu konusunda mutabik kalabiliriz.Bu öyle bir düsünmeki zaman zaman takima zarar verecek boyutlarada ulasiyor.

Fakat Ziya Dogan'in kus familyasindan bir takimin transfer teklifi ihtimalinde kesme seker gibi dagildigini biliyoruz.Fakat Vahit Hoca'nin Avrupa'dan bir takimin tazminatini ödemek sartiyla olan teklifini bile geri çevirdigini duyduk.Iste bu durus ve maçlarda top toplayici çocuklar gibi davranmasi,kulübede çakili kalmamasi,tüm mesaisini tesislerde harcamasihocanin profesyonel görüntüden çok bizim her Trabzonspor'luda görmek istedigimizamatör ruhun yansimalaridir.Bu anlamda HOCAMIZ takimi yeterince düsünüyor diyebiliriz.

Sacit
02.12.2005, 15:44
trabzonsporlular ve trabzonlu olanlar düsünür sadece

lovehakan
03.12.2005, 19:37
vahid hoca gerçekten çok iyi birisi.tomas jun a bile okadar sabredebiliyor.takimda baskalarinin cesaret edemedigi temizlik operasyonunu yapmasi cok iyi oldu. bir ara ziya dogan a açilan adam gibi adam pankarti bu adama daha cok yakisir