PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : F.Bahçe-TRABZONSPORUM(2-2)

Sayfa : [1] 2 3 4 5

CAFER ÖZER
20.11.2005, 14:50
2 hafta sonra FB ile maç var simdiden hezimete hazir olun.FB nin Trabzonsporun bu halinden istifade etmek için elinden geleni yapacagini,Bu kadaro ile FB TUNCAY-Anelka-Nobre-Alex-Karsisinda bu takimin tutunamayacagini simdiden ilan ediyorum.Insallah FARK yemeyiz.

Tahsin Armutcu
20.11.2005, 14:51
dusunmek bile istemiyorum

uslanmazlaz
20.11.2005, 14:54
hüsrana 2 hafta kaldi demek dün diyar maçinda normalde yürümeyi bilmeyen adamlardan 3 gol yedik fener maçinda isimiz çok zor allahim bize kaldiramayacamiz yük yükleme

Oruç
20.11.2005, 14:54
Yavas olun biraz maça daha 2 hafta var ya bu ne hiz...

toslu6861
20.11.2005, 14:58
rezil olmadan 1-0 2-0 yenilsek yeter.bu takimin neyine güvenecez ki.14. oldugum sene bile daha ruhluyduk..

Burçak
20.11.2005, 15:02
çok erken açilmis bi baslik

Emre B.
20.11.2005, 15:04
Erken açilmis bi basliik

ftunsal
20.11.2005, 15:30
[QUOTE=fener maçinda isimiz çok zor allahim bize kaldiramayacamiz yük yükleme[/QUOTE] smileys/smiley1.gif

amin Edited by: ftunsal

ftunsal
20.11.2005, 15:34
hüsrana 2 hafta kaldi demek dün diyar maçinda normalde yürümeyi bilmeyen adamlardan 3 gol yedik fener maçinda isimiz çok zor allahim bize kaldiramayacamiz yük yükleme smileys/smiley1.gif
AMİN</font>

[C.O]
20.11.2005, 15:34
Kalede Jefferson defansta Kürsat ortada hasan üçüncü ilerde de Mehmet gibi k.z..lar oldukça bu takim 5 degil 6 da yer.Gese den sonra artik bizim için de özel tisörtler bastirip üzerimizden para kazanirlar.

Mehmet Demirkaya
20.11.2005, 15:35
cok yazik olucak bize...iki hafta var ama nolucagini simdiden kestirmek mumkun..kimse bana takimina guvenmiosun filan diyip hikaye anlatmasin.hasan ucuncuye mi guveniyim m.yilmaza mi volkana mi yoksa juna mi..Ama yinede insan kabullenemio iste kaptan bizi ucur diorum ne varsa sende var...

BDiler61
20.11.2005, 15:36
rezil olmadan 1-0 2-0 yenilsek yeter.bu takimin neyine güvenecez ki.14. oldugum sene bile daha ruhluyduk..

14. oldugumuz sene feneri avni akerde 2-1 yendik

Onur
20.11.2005, 16:18
çok erken açilmis bi baslik

bencede ne bu acelee

ibrahim_yattara
20.11.2005, 16:23
yeteeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr...

futbolculari suçlayip duruyorsunuz taraftar olarak bütün görevlerinizi unutuyorsunuz..

illaki kötü sonuçlar basarisiz yönetimler vs vs olacak. herseye katlanirimda bu sözler ne beyler.

''allahim bize kaldiramayacagimiz yük yükleme''

''bizim için özel tisört bastirirlar üzerimizden para kazanirlar''

''rezil olmadan 1-0 2-0 yenilsek yeter''

biz bu takimi sevinmek için sevmedik diyenler hangi hakla bize kaldiramayacagimiz yük yükleme allahim diyebiliyor. bu takimi tutmanin zor oldugunu bilmiyormusunuz. psikolojiniz kaldirmiyorsa bu sezon futbolla ilgilenmeyiverin..

allahin izniyle çikar simekle yattarayla fatihle oynar galipde geliriz. bu maçlarin havasi baska olur. hem ayrica fenerde öyle ahim sahim top oynamiyor vestel salaklik yapmasa azda sansli olsa 4 lerdi feneri biz neden yapamayacakmisiz. hersey inanmakla baslar lütfen inanci olmayan, kalmayan taraftarlarimizda bir müddet sussunlar. o sayip durdugunuz kazmalari zaten biliyoruz gözümüzün içine sokup durmayin..

SANLI TRABZONUM HAYDI

bu maç yeniden dirilisimiz olsun.

kazanalim. sikintiliyiz ama seneye hepinizle görüsecegiz mesajimiz olsun. haydi...

omer61
25.11.2005, 22:05
evet miller önümüzde sezonun en zor maçi war.. kadikoyde fenerin karsisina çikacagiz.. simdiden basarilar diliorm takimimza..

eet yorumlar..Edited by: omer61

canim TS
25.11.2005, 22:08
evet basarilar. Tabi zor mac olacak. Aslinda yinede galibiyeti ne kadar istesek de yenecegimiz malessef sanetmiyorum. Gecen Sezon en iyi futbol oynadigimiz dönemlerde bile yenemedik. Neyse benim görüsüm.

Insallah yeneriz, ama zor.

kaplan6161
25.11.2005, 22:15
Bu takim Rize'de ilk yari oynadigi gibi oynarsa yener. Ama aziz efendi maça bir pislik karistirmaz ise.

omer61
25.11.2005, 22:16
bu oyunla oynarsak fenerin isi baya zor olcak bi kere.. ya berabere biter ya da fener alir gibime gelio..

Emre B.
Bu maçtan sonra umutlandim

Schoulzen'TS
Gayet ciddiyim; bugün kü Ç.Rize maçinin ilk yarisindaki futbol ile biz bu Fener i yeneriz.

onurkaradeniz
25.11.2005, 22:18
bizim milandan ne eksigimiz varsmileys/smiley36.gif
yenecez baska yol yok biz niye korkuyoruz ki onlar bizden korksun bizim kaybedecek biseyimiz yoksmileys/smiley2.gif

selokal61
25.11.2005, 22:19
herkes haftaya cuma kadiköye takimimizi sonuna kadar destekliyelim

agahozlu
25.11.2005, 22:19
<DIV>eger ilk yaridaki gibi oynarsak ümit var.fakat farkindaysaniz bana göre baski yemedik çok.insallah bizim için hayirlisi olur.bir galibiyet neden olmasin.beraberlik de bize yarar aslinda(yenemeyeceksek)</DIV>

selokal61
25.11.2005, 22:21
eger fener gayseyede yenilirse moralmen çökebilir

böylece fenere 3. darbeyide biz vurabiliriz

Barış
25.11.2005, 22:24
febe bu hafta kaybederse çok isimize yarar çarsambadan bu yana gelisen olaylara bi bakin hafta içi daha beter olurlar.Cuma günü de inme inecez heriflere.

canim TS
25.11.2005, 22:24
Insallah yeneriz, ama pek umitli degilim. Sonucta Fener de Hakemlen oynicak yine. Cok zor bir mac. Trabzonspor bügün ilk yari iyidi ama ikinci yari bir düstü. Allah Insallah yüzümüzü güldürür ve FB yi yeneriz.

Jeffer
25.11.2005, 22:26
herkes maça gelsin cuma gunu bulusma yeri kadikoye iskele

selokal61
25.11.2005, 22:26
su kadiköyde galibiyete hasret kaldik hayde trabzon bu yil güldür bizi

Dursun Ali Bahçekapılı
25.11.2005, 22:27
Bir maç kazandik diye havaya girmek mantiksiz ama ben bu haftaki oyundan dolayi umutluyum

selokal61
25.11.2005, 22:27
herkes maça gelsin cuma gunu bulusma yeri kadikoye iskele

bu maça bize ayrilan yeri rahatça doldurmamiz lazim

Mehmet
25.11.2005, 22:32
Fenerbahçenin iyi futbol oynayamadigini hepimiz biliyoruz.
Simdiye kadar kazandigi maçlarini malum torpiller sayesinde uzatmalarda filan zar zor kazaniyorlardi.
Ancak bunlarin geçmisten kuyruk acilari oldugu için
bize karsi final maçi gibi mücadele ederler. Bizim takim bu sene kaybedecegi kadar kaybetti. Yine kaybetsek ne olurki. Ancak artik seri galibiyetlere baslayabiliriz. Bu hafta kazandigimiza göre feneri yenmememize hiç bir sebeb yok. Onlar Milan'a çok kötü ezildiler. Ardindan (Gs de onlari daha maçlari oynanmadi ama muhtemelen yenecektir ki tam bir panik baslayacak onlarda) Bu durum bize avantaj saglayabilir. Satlar böyle gösteriyor.
Bizim sitresimiz olmaz stres panik yapacak olan takim fenerbahçedir.
Ben umud ediyorum insallah çok iyi sonuç alacagiz.
Maçkaybetmekten biktik artik. Sira maç kazanmaktan bikmaya geldi. Seri galibiyetler devam etsin.

Beytullah
25.11.2005, 22:37
insallah yenecegiz bunlari ne kadar zor oldugunu bilsemde aklimdan yenilgiyi geçirmek bile istemiyorum.eger bugun rize macininilk yaridaki futbol gibi oynarsak hersey farkli olur

Beytullah
25.11.2005, 22:38
yenecez baska yol yok biz niye korkuyoruz ki onlar bizden korksun bizim kaybedecek biseyimiz yoksmileys/smiley2.gif

onlarda sheva vardo bizde fatih bi 4 fatih atar smileys/smiley4.gif

onurkaradeniz
25.11.2005, 22:39
insallahsmileys/smiley19.gif

eys_61
25.11.2005, 22:48
inanan TRABZONSPOR kimi yenemez ki???

mini FaNaTiK
25.11.2005, 22:54
90 dkyi kaldirabilirsek fenere 4 atarizsmileys/smiley2.giffatih=sheva fatihx4

bahadır2561
25.11.2005, 22:57
fener!i hüsrana ugratmaya 1 hafta kaldi...takim moral kazandi..fb gayse'ye yenilirse arkasindan bi darbede bizden sonra sonrasini düsünemiyorum!!!! ne dersiniz hos olmaz mi!!!

Nadir Bekar
25.11.2005, 22:57
INISALLAH BU EZIKLERI YENERIZ BÜTÜN KALBIMLE INANIYORUM KI YENECEGIZ

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

eren_61
25.11.2005, 22:58
eger bugunkü ilk yaridaki futbol 90 dakikaya yayilirsa feneri yeneriz.

ama ben umutlu degilim.insallah maç bizim olur

Schoulzen'TS
25.11.2005, 22:59
Bugün ki maçi izledikten sonra bencede 90 dakikayi kaldirmak mühim olan sorunumuz.

hamucera
25.11.2005, 23:03
bizim maçi almamaiz için sebep yok yeterki ruharini sahaya yansitip hemen oyundan düsmesinler sanki fener iyi top oynuyo da onlari yenemeyecegiz

büyük maçlarin havasi baska olur her zaman bu takim feneri yener arkadas yeterki takim ruhu olsun yani bir shevo 4 atiysa biz neden yenmiyelim demekki iyi defans yapan takim karsisinda hemen mum oluyo fener

dr_phantom
25.11.2005, 23:06
MALUM YENILECEGIZ KESIN GIBI GÖZÜKÜYOR. AMA GEÇEN SENEDEN HAKKIMIZ VAR ONLARDA. BENCE TARAFTAR BIRLESECEKTIR.

GEÇEN SENEYI NASIL UNUTUR BU CAMIA!!!!!!!

BDiler61
25.11.2005, 23:12
ilk yaridaki oyunu 90 dakikaya yaymamiz lazim.bide takim oyundan erken düsüyor bu beni korkutuyor

DeAgLeMaNyAq
25.11.2005, 23:19
Herkesin hakim oldugu görüs ilk yaridaki futbolu ortaya koydugumuz takdirde hakemde engel olmazsa biz bu FB'yi siler tariz. Ancak defans blogundaki zafiyetimiz devam ediyor. Tayfun mecburiyetten stoper olarak oynatiliyor. Göbekte büyük sikinti var. Kürsat oynarsa bizim için daha tehlikeli olur diye düsünüyorum. Top bizim kaleye geldimi büyük bir panik yasaniyor. Ama yinede takimimdan umutluyum...

h@msi61
25.11.2005, 23:19
Allah'im sen utandirma bizi.... ya yenersek tadindan yenmez ama zor çok zor...smileys/smiley19.gif

selcjK
25.11.2005, 23:23
fb maçinda göbekte tayfunla kesinlikle çikmamamiz gerek. fb bizi yan toplarla dövecek tayfun kisa kalir. mutlaka uzun boylu biri oynmali eller iyi oyun kuruyor düsünülebilir orada. ayrica sag kanatta ufukhani oynatmamali fb maçini kaldiramaz bugun bile çocuk heyecandan gol atti kalesine.adam gibi oynarsak ki basladik sayilir bugunku oyun fena degildi. fb eger gs ye yenilirse maçtan puanla ayrilabiliriz. maçin kaderini jefferson belirleyecek bugun iyi maç çikardi ama toplari tutus sekli yanlis zamaninda kalecilik yapmis biri olarak topu yüz hizasinda ellerini öne açarak tutuyor sert toplarda sektirme ihtimali çok yüksek. hadi hayirlisi önce gs bi çaksinda fbye

61mehmet61
25.11.2005, 23:32
fb yener biz yeneriz bunlar önemli degil. önemli ve vahim olan çogu arkadasin düsünce bazinda yenilmis olmasi. taraftar olarak biz yenilecegiz diyorsak futbolcular yenileceklerine çoktan inanmis demektir.

Harun-61
25.11.2005, 23:45
icime dogdu :-)

FB 1 : 2 Trabzonspor

smileys/smiley32.gif

since1967_
25.11.2005, 23:46
insallah yeneriz ne diyeyim. isimiz zor beyler gerçekçi olmak lazim. en iyi zamanimizda geçen yil yenemedik. ya bize oynarlarken ayaklari titrerdi eskiden istanbul eziklerinin. simdi birakin bizim topçulari televizyondan seyreden taraftarlarimizin bileayaklari titriyor. tersine dönmüs dunya.....smileys/smiley19.gif

Tahsin Armutcu
25.11.2005, 23:50
o ki biz gecen sene ki cok iyi oyundan sonra yenildik.bu macin sonucunu hakem belirler arkadaslar.azize yapar yine ....

immortal_TS
25.11.2005, 23:51
Kalede Hasan Sönmez oldugu takdirde sansimiz esitlenmis olur.

onurkaradeniz
26.11.2005, 00:00
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifabi o bu degil inansin bizimkiler yeter

yakup midi
26.11.2005, 01:03
fener düsünsün

İ.Öztel
26.11.2005, 01:12
Bizimkiler eger takim gibi oynarlarsa orda fark bile atariz. Ama ayaklari orda titrerse ve takim ruhunu kaybedersek ki en cok korktugum seyde o , oradan farkli bir yenilgiyle de dönebiliriz. Allah verede bu maca cikip has TRabzonlu gibi oynarlar. Ben hepisine bu macta güveniyorum. insallah yüzümüzü kara cikartmazlar.

MrbLack
26.11.2005, 01:44
BIZLER INANDIK SIZDE INANIN
BIZIM IÇIN BU MAÇI ALIN.....

aleminkrali
26.11.2005, 02:04
ne zaman fenerle mac yapsak aklima bundan 10 yil onceki mac geliyor

mac trabzondaydi ve mactan once trabzonda bi tv bizim taraftarlarla roportaj yapmisti

bi balikci dayi fener maci icin sadece hakeme bagli demisti ve o biz 83.dakkada penaltiyla kaybetmistik

ondan sonra her fener maci oncesi o balikci dayinin sozleri aklima geliyor

Hasan Cubukcu
26.11.2005, 02:05
Futbolcular gecen seneyi gözlerini önüne koyup maca ciksinlar !!!!

KUYMAK
26.11.2005, 07:15
Maçta alex in oyanamamasi için dua ediyorum.

Bu maç kalecide biter. jefferson kesinlikle oynamamali.Neden derseniz FB gollerinin çoguna kenar organizasyonlarindan ulasiyor.Bu maçta öyle bir maç olacak kenarlardan sürekli orta yaparak gol arayacaklar eger kalede jefferson olursa yan toplarda mutlaka hata yapar yapmasada gelen topu yumruklar dönen topta gol yeriz.Takim mutlaka kontra atak futbolunu tercih etmeli.Dünkü rize maçinin ilk yarisindaki futbol bana ümit verdi eger Fenerbahçeden ilk yarida yol yemezsek maçi alabiliriz.

CAFER ÖZER
26.11.2005, 08:46
Iste Bu Böyle Rize maçindaki gibi oynayin yenilin önemli degil ama oynayin.Tek basina Simkowiak yetiyormus demkeki .

Rize maçini ve Simkowiak ile Yattarayi gördükten sonra artik FB den korkmuyorum.

Cengiz Çubukcu
26.11.2005, 09:29
kimse kusura bakmasin ama ben bu maçtan hiç umutlu degilim. kalede güven veren bir kalecimiz yok, defans oturmamis ve en önemli kondüsyon sifir. 60. dakikadan sonra bizim oyuncular yerlerde..

[C.O]
26.11.2005, 09:30
Fark tek basina Szymkowiak ta degil.Farketmek çok kolaydi savunmada bir k..ma oyuncunun olmayisini .Ve orta alan da Hasan üçüncü gibi ,ilerde mehmet gibi .Tabii ki Lee yong in varligi hepsi birer etken .Bu kadro Fenerle bas edebilecek güçte yeter ki korkmadan oynayalim.Biz oyun olarak ezilmeyelim,ezelim de varsin Cem Papilalar bizi yensin(!).

TheRapZoNe
26.11.2005, 09:35
Bircok kisinin takimin kotu gidisinden etkilenerek yazdiklari kotumser dusunceleri anlamak cok zor. Neden felaket tellalligi yapma ihtiyaci duyuluyor anlamis degilim. Bir fenerlinin buraya gelip de ((- insallah fenerden fark yemeyiz - alex anelka tuncay gibilerinden cok korkuyorum allah yardimcimiz olsun ...)) yazilarini okurken gulmekten yerlere yatacagina kuskum yok.. Takimimiz kotu de olsa bu kadar kotumser olup rakiplerimiz karsisinda henuz daha mac baslamadan kendimizi kucuk duruma dusurmenin hic bir mantigi yoktur..

Insallah Allah(c.c)nin izniyle cikip macimizi kazanacagiz. Ama futbolcularimiz son zamanlardaki gibi ruhsuz ve amatorce oyun oynayip da maci kaybedersek o zaman suc bizim degil yine onlarindir. Bundan dolayi da hezimete ugrayacak olandaTRabzonspor camiasi degil futbolcularin kendi vicdanlaridir..

Ayhan Yüksek
26.11.2005, 09:46
Rize maçindan sonra ümitlendik tabiki ama eksiklerimiz çok,hala moral motivasyonumuz sifir, özgüven yok takimda buda takima kondisyon eksikligi olarak sirayet ediyor 60. dakikadan sonra zor durumlara düstük buda beni korkutuyo, fener maçinda bence forveti tek tutup Simeki orta sahada oynatmaliyiz defans ve kaleci çok önemli, milan aslinda ne yapilmasi gerektigini çok iyi gösterdi saglam defans ve ayaga pas, ama gel görki Türk futbolunun en büyük eksigi ayaga pas, bi türlü yapamiyoruz hep gelen topa dan dun vuruyoruz,ayaga mükemmel paslarla milanin fener presini nasil kirdigini ve net pozisyonlar buldugunu gördük.

Maça gelince klasik olacak ama zor maç, beraberlik dahi iyi skor galip gelirsek tadi apayri olur neden olmasin diyorum inanç hirs kendine güven ve azimle, bide herkes burda fikrini söylüyor kimsenin felaket tellalligi yaptigina inanmiyorum, lütfen herkesin fikrine saygili olalim

Emir BAYRAK
26.11.2005, 10:51
Berabere biter bu mac...Ama seyirci destegi dusunduruyor...

supermann
26.11.2005, 11:00
zor maç olacak duran toplara dikkat edersek yeneriz szymek döndü kaptan gollere basladi yattarayla hizli hücumlar ben umutluyum..

Mayls
26.11.2005, 11:01
<DIV>F.Bahce Milana yenildi büyük bi moral bozuklugu var simdi</DIV>
<DIV>bunu degerlendirebilirsek aliriz maci</DIV>

halil ibo
26.11.2005, 11:09
Rize maçindaki galibiyete ve oyunun geneline bakarak el feneri maçi hakkinda yorum yapmak hem zor hemde akilci degil.Keske Diyarbakir maçini alabilseydikte en azindan 2 maç üst üste kazanarak su güven konusunu biraz asmis olsaydik.

Dönüsü muhtesem olan Simek ve Fatih'imizin 90 dakikayi çikarmasi zor görünüyor.Yattara'nin asistleri mutlaka golle sonuçlanmali.Onlarin yoklugunda neler oldugunuda unutmadik henüz,hatta dün bile onlar çiktiktan sonra sikintili dakikalar yasadik.Defans ve kaleci konusu tam bir muamma.Orta sahada Adem oldukça iyiydi.Hüseyin'de fener maçinda biraz kendini assa fena olmayacak.

Hasili kelam oyunu kendi alanimizda kabul etmezsek,45 dakikalik performansimizi 75-80'e çikarabilirsek umutsuzluga gerek yok.Adil bir hakemle bu maçi kaybetmeyiz.Kaybetsek bile mücadele azmini görürsek karamsarligimizi atmis oluruz.

eren_61
26.11.2005, 11:11
takimda kondisyon yok.ikinci yari tamamen oyundan düsüyolar.ayrica bu hakemler oldukça çok zor çoksmileys/smiley5.gif

Emre B.
26.11.2005, 11:14
Bu maç bizimmm

Berberoğlu
26.11.2005, 11:18
Fener'i de yeneriz insallah.

neden olmasin?

Barış
26.11.2005, 11:37
Manisa 88 dakika dayandi da biz neden yenmeyelim?

Hekimoğlu
26.11.2005, 11:40
Manisa 88 dakika dayandi da biz neden yenmeyelim? defansini düsünmen yeterli neden aramaya gerek yok.

Barış
26.11.2005, 11:43
Manisa 88 dakika dayandi da biz neden yenmeyelim? defansini düsünmen yeterli neden aramaya gerek yok.

Onlarin defansinin durumu da içi açici degil.2 yersek 3 atabiliriz akilli oynarsak.

verep
26.11.2005, 12:10
Fener bu hafta GS ile oynayacak.Bizim maçta FB yi kurtarmak için bir kurtariciya ihtiyaçlari var.Bakalim o kim olacak...

Umut Uzunoglu
26.11.2005, 12:20
çok zor bir maç bizi bekliyor takimimizin form durumu malesef iyi degil fb hersene oldugu gibi avrupadan çok Türkiye ligini düsünüyor ona göre oynuyor bizim için kadiköyden beraberlik almak iyi bir sonuç olur diyorum ama takimin defans sorunu vefb karsisindaki performansi sonucu direk olarak etkileyecektir (hakem disinda)

selokal61
26.11.2005, 12:35
bmn-istanbul haftaya fener maçina.....

FANATIK61
26.11.2005, 12:35
Ezikler öyle bir direnisli Takim görecekler karsisinda onlar bire sasiracaklar. Futbolcular yavas yavas uyanmaya basladi. Rize Macinda ilk yari oynadigmiz Futbolu oynarsak bu Maci aliriz. Ölye Karamsar olmayin biz daha kötü günlerde yendik bunlari...

Tolgaa6161
26.11.2005, 12:52
fenerin kafasina vurma zamani geldi hadi TRABZON yeterki huseyin fatih yattara symkowiak formda olsun onlar formda olunca geri kalan oyuncular formda oluyor bence gayet normal

Muhalif
26.11.2005, 13:09
TheRapZoNe adli arkadas umutsuz yazilar yazilmasin demis.. tamam... burada hep beraber inanip sinerji neyim olusturarak fb yi yenecegimiz düsünülüyorsa haydi hep beraber )bordo-mavi/sampiyon Trabzon) çekelim sayfalar boyu...

45 dakika bir oyun oynadik dün rize'ye karsi.. son dakikadaki o golü atsalar bu baslikta simdi feneri yeneriz diyenlerin çogu, fark yeriz yazacakti belki de.. zaten bu konu diyarbakir maçindan sonra açilmisti ve ilk yazilanlara bakarsaniz herkes fark yemekten konusuyordu..

Cafer Abi mesela.. fark yemezsek iyi diye girmis konuya, rize maçinda yattara'yi ve simek'i gördükten sonra artik korkmuyorum demis... haftaya fb den 3 fark yesek mesela ,bu sefer çikip yine yönetime, futbolculara gerekirse hakeme verip veristirecektir muhtemelen... (bu arada yanlis anlasilmasin Cafer Abi'yi konuyu açan kisi ve ilk mesajiyla son mesaji arasindasadece rize maçi olmasina ragmen görüslerinde 1 maçin etkisinin yarattigi degisiklik bariz göründügü için örnek verdim..)

Sadece söyle kagit üzerindeki verilere bir göz atalim tarafsizca ve ona göre bir degerlendirme yapalim... volkan-jefferson kiyaslamasinda bence 2-0 maglup basliyoruz maça zaten... defanslari kiyaslarsak.. bizim hizli ve kontraataga uygun oyuncularimiza karsin fb nin defansi çok agir kaliyor bu bir avantaj.. ama maç kadiköy de ve kadiköy de fb nin oyun stilini biliyoruz.. oyunun kontrolü hep ellerinde oluyor... sagli sollu ortalarla sikistiriyorlar rakibi ve duran toplardaki basari oraniylaister kabul edin ister etmeyin avrupada ilk 5 takim arasinda yer alirlar bence... bu veriler isiginda bizim defans bölgesine dönersek özellikle yan toplarda yerlesim hatalarindan çokpozisyon verecegimizi ve kalecimizin de yan top zaafiyla nobre-anelka gibi forvetlerin bitiriciliginigöz önüne alirsak bu pozisyonlarin golle sonuçlanma ihtimalinin yüksek oldugunu da rahatça söyleyebilirim... (bizim forvet genellikle volkan ile karsi karsiya kalip pozisyon bulacaktir, fb nin forveti ise yan toplar ve karambollerde seken toplardan pozisyon bulacaktir.. bu durumda bizim son vurus eksikligimiz ve volkan in karsi karsiya basarisi ile fb nin son vurus becerisi ve jeferson un yan top zaafi dikkate alinirsa sonuç pek hayrimiza görünmüyor)

en büyük sansimiz fb nin sol kanadinda ümit in karsisina yattara nin gelecek olmasi.. ama daum un da buna tedbir olarak yattara kadar hizli olabilen tuncay i devamli ümit in kademesine sokacagini tahmin ediyorum...

alex ise geldi geleli sanirim büyük maç diye tabir edilen maçlar arasinda sadece bizim maçlarda zirve yapiyor... o da ayri bir dert...

buraya kadar olan yorumlarimda hakem i hiç isin içine katmadim.. geçen sene ki olaylardan sonra bu sene hakem pek sonuca tesir edecek hatalar yapamaz herhalde.. ya da öyle umuyorum diyelim.. bir de ufak bir avantajimiz daum un avrupadaki basarisizligin verdigi baskiylabu maçta belki psv maçini düsünebilecegi, kafasinin orada olabilecegi ihtimali... Halilhodzic oyun içinde gerekli hamleleri yapmakda daum a üstünlük kurabilir... ama tabi yedek kulübesinden oyuna mesela bir nobre nin girmesiyle m.yilmaz in girmesi ayni sey degil yani... yine de Halilhodzic fb yi biraz olsun tanimissa oyunu kendi yari sahamizda kabul etmez ve sürekli forse eder... sahamiza gömülmek felaket getirir..

hasili kelam gerekçelerimi ortaya koyarak fb maçindan neden umutsuz oldugumu izah edeyim dedim... hesaba katmadigim bir sey var.. Trabzonspor ruhu diyoruz ya hani o... ama sene basindan beri yasanan olaylari düsünürsek, bu takima bakip onuhesaba katalim mi katmayalim mi siz karar verin... yine de kim bilir belki utandirirlar bizi...

Hayirlisi olsun...

toslu6861
26.11.2005, 13:12
fatih,szymek,yattara,hüseyin veeeee yeni umuduz ufukhan birarada oynarsa feneri .....

onurkaradeniz
26.11.2005, 13:23
http://img422.imageshack.us/img422/7813/guldur0pa.jpg
smileys/smiley1.gif

oflubektas
26.11.2005, 13:36
Orta sahayi onlara birakip defansa çekilirsek sonuç felaket olur. Tipki geçen seneki Papila maçinda oldugu gibi orta sahada bol pas yaparak ve sahanin her yerinde korakor mücadele ederek oynarsak o zaman da 60-65.dk'dan sonra pilimiz biter ve maçi fb ye veririz.Bana kalirsa sadece ve sadece saldirmaliyiz.Kisa paslari ortada Szymek ile bulusturup onun ara paslarina güvenmek zorundayiz.Sakatligi nedeniyle olusan fizik yetersizligi basimiza bela olabilir ama baska çare yok gibi.Peki saldirirsak yiyecegimiz kontralarda defansa ve kaleciye güvenebilir miyiz? Kesinlikle hayir...Baskayolu yok.Tipki Tarik Bin Ziyad gibi "Gemileri Yakmak" zorundayiz.

Sevgi
26.11.2005, 13:54
Rüstü yü yildiz yapan TRABZONSPOR ayni iyi niyeti Volkan a gösterir mi ? yada Volkan i yildizlastiracak kadar gol pozisyonuna girer mi ?Volkan yildiz olur bizde duran toplara önlem alamadigimiz için(kalecisi jefforsan olan bir takimin pek umutlu olmasi dogru degil) yine sahadan boynu bükük ayriliriz.Kazanirsak yilin futbol mucizesi olur.Aksi takdirde saglik olsun.Son 10 yildir kaybediyoruz bunu kaybetsek ne olur (!)

Oruç
26.11.2005, 13:58
@sevgi

Çok güzel bir yere dikkat çekmissiniz.Duran toplar.Hep basimiza is açmistir.Geçen sezon Kadiköyde oynan maçi unutmamaliyiz.Papila ve yandaslarini unutmadigimiz gibi.Milan maçinda Febenin duran topu falan pek yoktu.Zaten bunlarin attigi goller ya kornerden gelen toplar ya da serbest vuruslar sonunda Yüce(!) Alex'in kullandigi vuruslardan gelmistir.Vahid hoca buna önlem almazsa vay halimize...

TSelif
26.11.2005, 13:59
ben beraberlik bekliyorum bu maçtan sevgicimsmileys/smiley5.gif

Sevgi
26.11.2005, 14:09
ben beraberlik bekliyorum bu maçtan sevgicimsmileys/smiley5.gif

gerçekten hiçbir önemi yok o maçin sonucunun kazanirsak ki -kesinlikle inancim yok - mutlu oluruz sampiyon olmus gibi ayaklarimiz yere basmadan dolasiriz kaybedersek ki asip kesme devam ederiz.Takimda ki futbolcular zaten maça inançsiz çikiyor biz ne yaparsak yapalim kazanamayiz düsüncesiyle çikiyorlar büyük maçlara bakiniz kazandigimiz bir tane önemli maç var mi ? takimin en iyi döneminde bile yok çünkü kafalarinda bitiriyorlar.Inanarak çiktiklari tek maç vardi onuda kazandilar(geçen sezon ki gs maçi)

Vahid Hoca nin da ne kadar hoca oldugunu bu maçta görecegiz.Bakalim futbolcular üzerinde ne kadar etkili olabilecek.Bakalim marco yu durdurabilecek mi ? bakalim duran toplar da kim daha etkili olacak ... vs vs vs

İHSAN
26.11.2005, 14:12
Bu kadar karamsar olmayin yahu...

Rize maçindaki gibi oynadigimiz sürece ben bu maçtan galip gelebilecegimizi bile düsünüyorum.

Milan FB yi yendigi maçta çok mu iyi oynadi.???

Adem Erdoğan
26.11.2005, 14:20

Hakilisn ne eksigimiz var fazlamiz bile.

1.mehmet y.

2.jeferson

3.hasan ü.

bunlar milanda olsaydi liverpooldan 3 yemezlerdi

Adem Erdoğan
26.11.2005, 14:23
Valla fener maçinda tek umudum Volkan.Baska türlü bu maçi alamayiz.Ins fark yemeden söle 2-1 3-1 falan biter.Yoksa o serefsizlerin agzina düstükmü daha temizleyemeyiz ebedi.

zanoylu
26.11.2005, 14:27
Fener galibiyetinin takima inanilmaz bir itici güç olacagindan eminim.Artik lokal galibiyetlerinden takim etkilenmiyor alinan bir galibiyetten sonra acaba haftaya ne yapariz sorusuna kesin çizgilerle cevap veremiyoruz.Ne takimin kendisine ,ne taraftarin takima inanci üst düzeyde degil onun için su fener maçinin büyük önemi var..........

DELII61
26.11.2005, 14:35
insallah fener-galatasaray maçini fener kazanir kazanamzsa trabon maçina asilacak fenerin yenmesini kimse istemez amabana göre yenmesi lazim tabi yenilirsede üzülmemEN BÜYÜK TRABZON INSALLAHFENER MAÇINI KAZANIRIZ

Adem Erdoğan
26.11.2005, 14:43
insallah fener-galatasaray maçini fener kazanir kazanamzsa trabon maçina asilacak fenerin yenmesini kimse istemez amabana göre yenmesi lazim tabi yenilirsede üzülmemEN BÜYÜK TRABZON INSALLAHFENER MAÇINI KAZANIRIZ

bu hafta fener yenilirse mecburen haftaya asilacak.çükü 2 haftada en az 5 puan kaybetmis olacak.

Adem Erdoğan
26.11.2005, 15:40
Rüstü yü yildiz yapan TRABZONSPOR ayni iyi niyeti Volkan a gösterir mi ? yada Volkan i yildizlastiracak kadar gol pozisyonuna girer mi ?Volkan yildiz olur bizde duran toplara önlem alamadigimiz için(kalecisi jefforsan olan bir takimin pek umutlu olmasi dogru degil) yine sahadan boynu bükük ayriliriz.Kazanirsak yilin futbol mucizesi olur.Aksi takdirde saglik olsun.Son 10 yildir kaybediyoruz bunu kaybetsek ne olur (!)

Bayan olmana ragmen futbolu biliyosun.Volkan da her zaman oldugu gibi yine bizim maçta yildizlasir.Adamklar bizi atlama tahtasi oalarak görüyolar.3 SENE ÖNCEDE recep yildizlasmisti adam nasil kalecilik yaptigina kendisi bile inanamamisti.Agustin takozu 2 defa takilmaisti ona.

Sacit
26.11.2005, 15:54
dogrusu bu maçtan umudum yok.fark yemessek iyidir.amagereksiz hatalar yapmassakve hakemde serefli olursa bir seyler olur.

tsmaniac
26.11.2005, 16:06
bu maça yürek dayanmaz Allah yardimcimiz olsun ama en azindan Szymko var o kadar karamsar olmayin

zinos
26.11.2005, 16:07
ne oluyor size ,yook fark yiyecegiz yook söyle böyle....

bosverin bunlari da imkani olan maça gelsin , simdi bizeayrilan yeri doldurmaliyiz sonuna kadar destek ; yanliz TS FORMASINA

CUMA GÜNÜ ÇORLU DAN ORDAYIZ herkese selamlar

Adem Erdoğan
26.11.2005, 16:21
FB:5-TS:0

GOLLER; AZIZ(5) DK. -HERHANGI BI ZAMAN

sarializade
26.11.2005, 16:26
4 yildir lisedeyim lise hayatim boyunca feneri bi kere yenemedik her fener maçi sonrasi boynu bükük gittim okula bu sene basinda çok umutluydum ama sonucun geçen seneler gibi olacagi asikar

imported_özgür
26.11.2005, 16:40
he söyle ya.bizim site bi problem yapti bi buraya bakiim dedim valla kafayi siyiracaktim az daha ama neyseki gercek trabzonsporlular her yerde.bu zamana kadar oldugu gibi ve bundan sonra da olacagi gibi

lazrail_ts
26.11.2005, 16:49
arkadaslar bu takim fenerden daha mi küçük söleyim allahinizi severseniz degil hatta coooooooooooooooooooooooook daha buyuk ama biz maci sahaya girmedin bu düsüncelerle kaybediyoruz bi kere takima güvenmessen o futbolcular nasil kendine güevenecek biz sonuna kadar arkasindayiz yenilebilir,yenebilir ama güveniyoz her sonucta sadece güven bu zmanda bu sözler sadeec bizi yok etmeye yarar lütfen kendimize gelelim ve trabzon traftarinin gücünü gösterelim 10. sidayiz belki ama serefimizle ordayiz arkamizdan elle hakemle mac aldi demesinler biz 10. sirada duralim elbet bi gün bizde 1. olmasini biliriz ama budüsüncelerle degil destk olun kösstek degil LÜTFEN GÜVEN....

............PUAN KAYBETTIK ONURUMUZU DEGIL.....

Semih GÜL
26.11.2005, 16:56
Rize maçi hiçbir zaman bizim fener karsisinda nasil oynayacagimizi gösterebilecek bir maç degildir.

Rize çok kötü takim olarak etkisisiz yendik ama onlarada 3 golden önce ki pozisyonu gole çevirebilseler maç 2-2 bitmisti.

Kisaca kimse gaza gelmesin.

Umarim Allah' haftaya bizim yanimizda olur.smileys/smiley17.gif

hasancebi
26.11.2005, 17:24
haftaya hakem onlarin yaninda olmasin geçen seneki gibi yeter bize..

uslanmazlaz
26.11.2005, 17:27
adamlar fark atacaklarmis hemde bes alti tane allah bilor ya ne olacak bu maç bizim hayata dönüsümüz olacak bekleyin bakalim fark ne olacak bakalim fark atmak tatlida yemek nasi bi duygu bekleyin bekleyin bordo-mavi kaplanlarimistanbulu isgale gelior önündeki SURLARA aldiris etmeden

kelkitli29
26.11.2005, 17:34
cok yazik olucak bize...iki hafta var ama nolucagini simdiden kestirmek mumkun..kimse bana takimina guvenmiosun filan diyip hikaye anlatmasin.hasan ucuncuye mi guveniyim m.yilmaza mi volkana mi yoksa juna mi..Ama yinede insan kabullenemio iste kaptan bizi ucur diorum ne varsa sende var...

Yattara ya, Fatihe, Szymkowiaka ve en önemlisi TRABZONSPORA, Trabzonspor tarihine.

kerimof61
26.11.2005, 17:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar fener maci için organizasyon varmi????

insalllah bende gelicem</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Alper06
26.11.2005, 18:12
maçin fair play çerçevesinde geçmesi dilegiyle her iki takimada basarilar.

Emre B.
26.11.2005, 19:07
Bu maçi alicazzzzzzzzzz smileys/smiley20.gif

Nihat Güneş
26.11.2005, 19:58
arkadaslar ufukhan in rize maçinda canla basla oynamasi bizi gelecek için baya sevinidrdi..ama belki aylar sonra gelen galibiyetin sevincinden olsa gerek..ufukhan in bazi eksiklerini dile getirmekten biraz kaçindik...ufukhan maç genelinde birebir kaldigi pozisyonlarda ölümüne rakibinin aygina atladi..bunu eger sükrü saraçoglunda da yaparsa..hakem de seyirci baskizinin da düsünürsek korkarim basimiza çok kötü seyler gelebilir....ortasaha miz ve forvetimiz szymek in katilimiyla biraz düzeldi ama defansimiz yine ayni defans...kalecimizin nezaman ne yapacagi belli degil..ALLAH yardimcimiz olsun...

Erbay
26.11.2005, 19:59
Defans iyi olursa birseyler yapariz.Yoksa szymek-yattara-fatih bosuna çabalarlar.

erol-61
26.11.2005, 20:10
ÜSTEKI KIZ BENIM KIZIMDIR ...... FENERI YENECEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZ

sanatik
26.11.2005, 20:12
Macin sonucunu kestirmek mümkün degil ancak tansiyonu çok yüksek olacagani simdiden söyeleyebiliriz.

h@msi61
26.11.2005, 20:32
fener duran toplarda çok etkili alexle hertop pozisyon oluyor. geçen sene de zaten hem içerde hem disarda böyle birer gol yedik fenerden. jefferson ise böyle toplarda çok çok kötü, çok fazla bosa çikiyor hatta bizim stoperin bombos olup kafa vuracakken bile topa çikiyor. (rize maçinda yapti bunu) vursada maximum yumrukluyor. bu zafimiz insallah bize pahaliya malolmaz. birde hocaufukhani böyle bir maçta oynatmamamali. pek sansimiz yok ama top yuvarlak tabi...

serdar61
26.11.2005, 20:35
simdi rize maçini kaybederiz demistim ama dünkü maçta takim iyi bir performans sergiledi.. ama beni korkutan takimin 60 dakikadan sonra bambaska bir kimlige bürünmesi .. bu simek'iin oyundan çikmasiyla basladi, takim çok yorgun gözüktü.. Fener maçlari bizim için bambaska seyler ifade eder. tabi takimizin futbolculari içinde geçerli.. isallah bu maçi kadiköyde ilk 25 dakikada atacagimiz en az iki gol ve sonrasinda defans 'i 5 leyip önüne hüseyini onlarin önünede simek ve yattara ve önde Fatih Tekke 'miz le skoru koruyup özledigimiz febe galibiyet serilerimize baslariz

61 TS 1967
26.11.2005, 20:53
simdiden umudumuzu yitirirsek sate alamayiz.. Ama futbolcular bu maça daha bi azimle baslayacaklardir.. umudumuzu yitirmeyelimm.. Insallah aliriz...

batugol
26.11.2005, 21:12
FB macini kazanmak icin bizim yani taraftarin degil, once futbolcularin inamasi lazim. Bu ruh hali ile ne kadar inaniyorlar bilmiyorum. Hepimiz moral motivasyonun ne kadar performansa etki ettigini biliyoruz. FB macinda erken gol yemezsek ve futbolcular kendilerine inanirlarsa en azinda yenilmeyiz diyorum,

Ama son iki senedir sadece bu fbyi yenemedigimiz icin sapiyon olamadigimizi da unutmayalim.Duz mantikla takim formda iken ve hic bir eksigi yokken bu feneri yenemiyorsa veya berebere kalamiyorsa simdi daha zor.

Adem Erdoğan
26.11.2005, 21:27
Yaw nasil olsa hiçbi derdimiz yok (samp. gibi) onlar sikinti yapsin.rahat rahat oynariz simdi.

Bu arada avatardaki adama DIKKAT...

Mollasalihoğlu
26.11.2005, 21:44
fener duran toplarda çok etkili alexle hertop pozisyon oluyor. geçen sene de zaten hem içerde hem disarda böyle birer gol yedik fenerden. jefferson ise böyle toplarda çok çok kötü, çok fazla bosa çikiyor hatta bizim stoperin bombos olup kafa vuracakken bile topa çikiyor. (rize maçinda yapti bunu) vursada maximum yumrukluyor. bu zafimiz insallah bize pahaliya malolmaz. birde hocaufukhani böyle bir maçta oynatmamamali. pek sansimiz yok ama top yuvarlak tabi...

alex ilk yari sonuna kadar maça çikmak istemiyormus ama kandirabilirler mi bilmem...

Hünkar
26.11.2005, 23:22
cok zor mac sansimiz yuksek oldugunu soylemek zor hleki gecen sene ki macata olanlkardan sonra ustune ustluk bu sene cok kotuyuz ama yinede umudum var cunku biz trabzonsporluyuz

en cok uzuldugum nokta ise fark yeriz rezil oluruz yazilarini okumakti.tamam belki oyle dusunebilirsiniz ama bu siteye sadece boiz diil antucu serfsizlerde griyor.bizi onlarin agzina sakiz yapmayin.cunku biz o agizlara zamaninda cok sictik

Emre7
26.11.2005, 23:34
simdi rize maçini kaybederiz demistim ama dünkü maçta takim iyi bir performans sergiledi.. ama beni korkutan takimin 60 dakikadan sonra bambaska bir kimlige bürünmesi .. bu simek'iin oyundan çikmasiyla basladi, takim çok yorgun gözüktü.. Fener maçlari bizim için bambaska seyler ifade eder. tabi takimizin futbolculari içinde geçerli.. isallah bu maçi kadiköyde ilk 25 dakikada atacagimiz en az iki gol ve sonrasinda defans 'i 5 leyip önüne hüseyini onlarin önünede simek ve yattara ve önde Fatih Tekke 'miz le skoru koruyup özledigimiz febe galibiyet serilerimize baslariz

sana katilmiyorum takim yorgun filan deildi.uzun zaman sonra galibiyet alacagimiz için takimda çok büyük baski olustu dolayisiylada takim top bile çeviremedi. kendi sahanda da böyle mi yapiyon dersen bizim durumumuz farkli

Emre7
26.11.2005, 23:35
arkadaslar size bi soru 4*4 jeep ile shevcenko arasinda nasil bir benzerlik var?

ikiside 4 çekiyo

arkdaslarin dedigine katiliyom rahat oynamaliyiz heleki yarin olursa gayseliler galip gelirse daum vuran öküz gibi saldirtacaktir takimi....bizimde istedigimiz de bu deil miEdited by: units

CAFER ÖZER
26.11.2005, 23:38
Cafer Abi mesela.. fark yemezsek iyi diye girmis konuya, rize maçinda yattara'yi ve simek'i gördükten sonra artik korkmuyorum demis... haftaya fb den 3 fark yesek mesela ,bu sefer çikip yine yönetime, futbolculara gerekirse hakeme verip veristirecektir muhtemelen... (bu arada yanlis anlasilmasin Cafer Abi'yi konuyu açan kisi ve ilk mesajiyla son mesaji arasindasadece rize maçi olmasina ragmen görüslerinde 1 maçin etkisinin yarattigi degisiklik bariz göründügü için örnek verdim..)

FB yi yensekte yenilsekte Benim yönetim ile ilgili görüsüm degismeyecek.Ama D.Bakir maçindaki Trabzonspor FB karsisina çiksa tarihi fark yer zaten D.BAKIRDAN FARK YEDIK.Rize Spor karsisindaki Trabzonspor ise Fb den fark yemeyecegi gibi Galibiyet umudu bile var.

Burada sunu karistirmayalim.Trabzonspor yönetimin yaptigi yanlisliklar sonucu bu hale geldi.Kaldiki bunu ben demiyorum En yetkili agiz ATAY AKTUG bile söylüyor.Kendi yapamamis simdiden gelecek yönetime akil veriyor.transfer yapin diyor.Rize Maçinda Tek SIMEK bizi ayaga kaldirdi.Demekki Trabzonspor zamaninda 2,3 tane Transfer yapsa idi bu gün Sampiyonlar liginde olacaktik Ve Sampiyonlukta iddiali olacaktik.Kupada fark yemeyeceketik.Bu gün bizim yerimize SAMPIYONLAR LIGINE giden GRASGOW 2.sirada.

Bu sene FB yi yenelim baska bir sey istemiyorum.Zaten isteme sansimda yok hiç bir iddiamiz kalmadi.Ama FB yi yenme ihtimalimiz var.Formda FATIH-YATTARA-SIMEK FB yi yenmemize yetebilir.

erol-61
27.11.2005, 00:09
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height="90%">
lBU ALTTAKI YAZIYI INTERNETSPOR.COM ADRESINDE BIR FENERLI YAZMIShttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpgONA GÖRE ARKADASLAR
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD =txt>Temennim,
Trabzonspor'un küme düsmesidir.
Umarim bu sezon düserler.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 26/11/2005 15:56 ) Demhat Aslan Tromsö'lü Göçmen

</TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#eeeeee>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR></T></TABLE>

onurkaradeniz
27.11.2005, 01:02
file:///C:/&#068;ocuments%20and%20Settings/sahip/Belgelerim/Yeni%20Klas%F6r/pencereler.jpg

onurkaradeniz
27.11.2005, 01:03
fenerlilere hitaben; bilmem anlatabildim mi!smileys/smiley7.gif

eys_61
27.11.2005, 01:49
arkadaslar bu takim fenerden daha mi küçük söleyim allahinizi severseniz degil hatta coooooooooooooooooooooooook daha buyuk ama biz maci sahaya girmedin bu düsüncelerle kaybediyoruz bi kere takima güvenmessen o futbolcular nasil kendine güevenecek biz sonuna kadar arkasindayiz yenilebilir,yenebilir ama güveniyoz her sonucta sadece güven bu zmanda bu sözler sadeec bizi yok etmeye yarar lütfen kendimize gelelim ve trabzon traftarinin gücünü gösterelim 10. sidayiz belki ama serefimizle ordayiz arkamizdan elle hakemle mac aldi demesinler biz 10. sirada duralim elbet bi gün bizde 1. olmasini biliriz ama budüsüncelerle degil destk olun kösstek degil LÜTFEN GÜVEN....

budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

uygar_trb
27.11.2005, 08:39
smileys/smiley32.gif

budursmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sana helal olsun bende sabahtan beri senin gibi birini ariorum abi bitmis bu taraftar smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

HAYDI TRABZONNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!

KAZIM KOYUNCU IÇINNNNNNNN!!!!!

Emre B.
27.11.2005, 11:27
Biz sampiyon olamasakta bu serefsizleri yapmayalim.Geçen senenin öcünü alalim

azdiha
27.11.2005, 12:07
Arkadaslar biz trabzonluyuz kimseden çekinmiyor ,korkmuyoruz.Herseyi
haftaya sahada görecegiz. Futbolcularimiz bendeki yüregi tasisa asla
biz bu maçi kaybetmeyiz.Suan Kocaelindeyim bu hafta maça gidiyoruz.Tek
korkum jeferson.Sevgilerimle.Sampiyon olmadan ölürsek eger tabutumu
bordo mavi isterim.smileys/smiley32.gif

lazutlarlivera
27.11.2005, 12:11
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height="90%">
lBU ALTTAKI YAZIYI INTERNETSPOR.COM ADRESINDE BIR FENERLI YAZMIShttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpgONA GÖRE ARKADASLAR
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%"><T>
<T>
<TR>
<TD ="txt">Temennim,
Trabzonspor'un küme düsmesidir.
Umarim bu sezon düserler.</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtKucuk">
( 26/11/2005 15:56 ) Demhat Aslan Tromsö'lü Göçmen

</TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#eeeeee>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

Hossssstttttttttttttttttt köpek.Sana bu kapida kemik yok.

lazutlarlivera
27.11.2005, 12:17
Ilahi adalet yerini bulacak ve biz geçen sene serefsizce yenildigimiz maçin acisini Allahin izniyle onlardan çikarcaz.Bekle fener bekle

KUZEYIN YILDIZI

KARADENIZ FIRTINASI TRABZONSPOR geliyooo

azdiha
27.11.2005, 12:20
Arkadaslar bir yolunu bulup ,fenerlinin yazdigi o yaziyi
futbolcularimiza ulastirip motivasyon için kullansak.en azindan
kaptanimiz fatih tekkeye o da bizim duygularimizi paylasiyor
.geregini yapar.

halil ibo
27.11.2005, 12:26
Sag kanattaki boslugu doldurdugumuzu zannediyorum.Ufukhan bos zamanlarinda su Celalettin'ede bir kanat oyuncusunun nasil oynamasi gerektigini ögretse.Saka bir yana Celo adam gibi sol kanati kapatsa,sagda zaten Ufukhan çalisiyor.Birde Aurelio denen k..... durdurdugumuzda,geriye durduramayacagimizkara cüppeli dört kisi kaliyor.Onlarida Allah'a havale ediyor ve adil bir yönetim göstermeleri için simdiden dua ediyorum.

kutoz
27.11.2005, 12:53
Son 10 yildir çok iyi futbol oynadigimiz bütün maçlarda, eziklere yenildik. Ama istikrarsiz sonuçlar aldigimiz dönemlerde, bir sekilde onlari dize getirmisizdir. Ben bu maçi alacagimizi düsünüyorum. 3-2, 4-2 gibi bir skor bile çikabilir lehimize. Bunlar tamamen hissi düsüncelerimdir. Analiz yapildiginda, bunun olmasina imkan yok. Aslinda analiz yapildiginda, Trabzonspor'un 6 sampiyonluk almasi bile imkansizda.

Yani kisacasi dostlar, mantigin bittigi yede Trabzonspor basliyor iste...

laz_hayri_61
27.11.2005, 13:06
insallah sahayi onlara dar ederiz son maç bana baya umut verdi yüreklerimizi sahaya koymaliyiz sadece futbiolcular degil taraftar yönetim medyamiz hep beraber bu maçin üstesinden gelmeliyiz ama çok zor O YAZIYI YAZAN FENERLIYIDE DIYORUMKI:HADI LEN ORDAN AÇ KÖPEK...........FENER:AÇ KÖPEK

Burçak
27.11.2005, 13:11
Aanalizlere bakilinca suanda fener favori gözüküyor. Ama nasilki suan hiç umudumuz yok , ayni bu sekilde maçlara gidip o ezikleri duman ettigimiz maçlar hatirliyorum.aynisi niye olmasinki.. benim asil korkum Hakem kim olacak. eger bu maçta ii oynarsak ve maç bizim lehimize giderse devre arasinda yada bi sekilde o hakem zaten isi bitirir. artik türkiye liginde hak eden degil parasi olan masada kazaniyor. geçensene gördük iste. buyüzden bu fenerden nasil nefret ettigimi tarif edemem.

Nadir Bekar
27.11.2005, 13:11
****Edited by: Berat Tekke

Oruç
27.11.2005, 13:14
.....Edited by: thepatfhinder

trapzonely_54
27.11.2005, 13:18
buda fenerbahçelilere kapak olsun

Adem Erdoğan
27.11.2005, 13:20
gs maçimndan önce de ayni düsünceler bende vardi.Yenecez ezecez diyodum yarim saatte 4 gol yedik.Bu seferde farkli olmayacakgibi.Allah bizi bu serefsizlere karsi mahcup düsürmesin.

trapzonely_54
27.11.2005, 13:22
amin

bordox
27.11.2005, 13:25

Bu laflar dogru laflar degil.Bela okumak yerine daha iyi seyler dile Allah'tan.

Birde burda ailesinden,akarabasindan ve arkadaslarindan fbli olanlar vardi muhakkak.Olmasa bile yine de gereksiz yazdigin seyler bence.

Lütfen sözlerimize dikkat edelim.

Maçla ilgili olarak bu sezon hep islerimiz ters gitti,belki bir kez de yüzümüz güler.Zor maç olacak ama fbnin defansi açik verir.Ortasahamiza çok is düsecek.Edited by: tigin

Adem Erdoğan
27.11.2005, 13:39
Beyler bela haksizca söylenmisse gelir sahibini bulur.Ona göre konusalim.

Efrasiyab
27.11.2005, 15:42
jeffrerson

ufukhan erdinç eller cello

yattara hüso szymek adem lee

sultan

ben böyle cikalim derim fener macina

halil ibo
27.11.2005, 15:52
Sadece Eller süpheli 10 kisi muhtemelen öyle olacak.Hocaya kadroyu sen mi veriyorsun yoksa ? smileys/smiley36.gif

Mayls
27.11.2005, 16:03
<DIV>
Sadece Eller süpheli 10 kisi muhtemelen öyle olacak.Hocaya kadroyu sen mi veriyorsun yoksa ? smileys/smiley36.gif </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>belli olmaz belki hoca kendisidir?</DIV>

halil ibo
27.11.2005, 16:05
O da dogru ya .Sanal ortam böyle birsey iste.Hörmetler hocam.smileys/smiley1.gif

Efrasiyab
27.11.2005, 16:07
ne hocasifikir yürütüyoruz surda yazin la siz de biseyler smileys/smiley4.gif

BDiler61
27.11.2005, 16:22
jeffrerson

ufukhan erdinç eller cello

sultan

eller yerine tayfun olur büyük ihtimalle

serdar61
27.11.2005, 16:26
jeffrerson

ufukhan erdinçTAYFUNcello

sultan

ben böyle cikalim derim fener macina aga senin kadrona yakin.. tabiki ELLER YOK BENIM KADRODA

Trap_Zone61
27.11.2005, 16:26
arkadaslar umudunu yitirenler var..taraftar böyle umutsuz konusursa( yanilecegiz falan die) takim ne yapsin.ama dedginiz gibi inasllah fark yemezuksmileys/smiley4.gif

Efrasiyab
27.11.2005, 16:27
bence tayfunu oynatmasin ya tayfun kisa kaliyor fener bizi yan top manyagi yapar her yan top gol olur jefferson da bosa cikar tam olur valla

POYRAZ
27.11.2005, 16:42
Öyle kötü bir zamanda bu maca cikacagiz ki, tarihte hic bir zaman bu kadar puan kaybetmemistik. Takimin Rize macinda ilk yarida oynadigi futbol beni biraz umutlandirdi fakat aylardir süren formsuzluk bir anda düzelecek bir sey degil. Bu moral bozuklugu ile maca cikacak olmamiz isimizi güclestirecek.

Sakin olarak oynarsak neden olmasin. Her ne kadar cok kötü günler geciriyor olsak bile futbolcular bu maci kazanarak biz taraftarlarin gönlünü kazanmak isteyeceklerdir.

Emre7
27.11.2005, 16:53
jeffrerson

ufukhan erdinçTAYFUNcello

sultan

aga senin kadrona yakin.. tabiki ELLER YOK BENIM KADRODA

bence bu kadreoda tayfun yerine eller oynamali biraz formsuz ama daha olgun

ufuk ve tayfunlu defans zor olur isimiz.... bence ama kadaro bencede bu

Barış
27.11.2005, 17:05
fb bu hafta puan kaybetsin görürsünüz cuma günü ne olacak.

Tansu Onur Erdoğan
27.11.2005, 17:46
insallah kürsat oynamaz...onun disinda güleceksiniz ama jun bence bu hafta gol aticak oynarsa :)

DeAgLeMaNyAq
27.11.2005, 18:05
Kürsat oynarsa yandik. FB tesirindeki hakem Kürsat'i direk oyundanatar. Eller ise bildigim kadariyla ilk 18'e bile alinmiyor nasil bu maçta oynasin ki?

Burçak
27.11.2005, 18:12
bu aksam ki gayse febe maçi insallah bol kartli geçer.fenerde çokkirmizi kart görür. bize yarasin bari smileys/smiley2.gif

aka5
27.11.2005, 18:29
valla bana göre fener favori ama zimek fatih yattara varya hic bir takimd&lt;n korkmuyorum .gecen rize maci onceside ayni seyi soledim bu 3 varken hicbir takimdan korkmam asla !!!!!!!ins mac bizim olur.arklar buarada maca gidelim.ben gidicem ya gecen seneki gibi fenerlilelerin arasinda bakicam yada bizim takimin yaninda.gecen sene cok pahaliydi bilet 60 milyondu o yuzden siniftakifenerli arklarla beraber baktim.ins ucuz olur bu macta asil trabzon taraftarinin icinde bakayim .ama fener taraftarinin icinde bakmakta ayri zevk gecen sene fatih gol atti bir gorceksiniz yuzleri milletin stad buz kesti bir anda gol diye bagircam bagiramiyom yoksa kaynicaz orada ama cok manyakti o hazsmileys/smiley1.gif

Burçak
27.11.2005, 18:33
haklisin ama 60 dan sonraki kondisyonu gördük. fenerin kondüsyonu bizden çok daha ii. bunlar gerçekler. kendi saha ve seyircisi önünde bizim kondüsyon bitince yapacagi baskiyi düsünebiliyomusun. belki son 10 dk ya kadar dayaniriz ama belli bi yerden sonra o baskiya dayanilmaz iste.en kötü beraberlik bile su durumda iyidir.

Barış
27.11.2005, 18:37
Rize maçinda 45 dakika bastirdigimiz için kondüsyon ikinci yari bitti.fb maçinda kontrollü olacagimiz için kondüsyon sorunu olmaz gibi.

rigormortis
27.11.2005, 19:07
Abi bu maçi kazanalimda nasil kazanirsak kazanalim.. Rizeden moralli gidiyoz zaten... Insallah kazaniriz Allah Yardimcimiz olsun...

sevencan_oflu
27.11.2005, 19:27
valla içimde hiç bi umut yok.. kesin yeniliriz. dilegim fark yememek umarin farkli bi sonuçla karsilasmayiz...

Barış
27.11.2005, 19:31
fener kime fark atti ki bu sene bize atacak.Fark yemeyelim gibi laflarla rakibe malzeme vermeyelim.

sevencan_oflu
27.11.2005, 19:46
malsemeyle alakasi yok oflu kardesim ama hersey ortada... adamlarin bizi yenecegi ortada son yillarda fb yi yenemedigimizi sende biliyorsun ve bu haftada yenemeyecegiz... sen genede dua et fark yemeyelim...

Barış
27.11.2005, 19:48
Yeniliriz dersin ona lafim yok ama insallah fark yemeyiz lafi bize yakismiyor. Bi Manisanin,bi Antep in,bi Ankaragücü nün yaptigini yapamayacaksak(fark yemedi bu takimlar) birakalim bu isi.

sevencan_oflu
27.11.2005, 20:03
öyle maçlarla derbi maçlari arasinda daglar kadar fark vardir oflu kardesim. adamlar bize karsi daha farkli oyun oynayacaklardir... ben gene dedigimin arkasindayim ve umarim fark yemeyiz...

lovehakan
27.11.2005, 20:08
bu maç cem papila yönetmezse maci biz aliriz

Jeffer
27.11.2005, 20:46
alirsak ben uçuyorum

onurkaradeniz
27.11.2005, 20:47
yeneriz allah'in izniylesmileys/smiley1.gif

irfanköse276
27.11.2005, 21:13
allahim sen bizi utandirma!!!

Medallion
27.11.2005, 21:19
Acik bir oyun ortaya koyarsak bizim icin iyi olmayabilir.Dikkatli bir oyun ile beraberlik elde edebiliriz. SS' da alacagimiziyi bir sonuc olur.

aka5
27.11.2005, 21:29
fener 12 de 12 yapti .bjk nin 13 te 13 eger bizi yenerse bjk nin ust uste kazanma rekorunu egale edicek fb.buzamana kadar nezaman fb rekora gitse bjk hep bekareti bozdu busene bize denk geldi ins biz bozariz feneerin bekareti .smileys/smiley17.gifpek umudum yok ins biz kazaniriz dualari esirgemeylim takima tek yapabilcemiz sey.arklar adak adiyalim herkes 5 mil versin feneri yenersek kurban keselim olmazmi ciddi diyom .

YANLIZ_61
27.11.2005, 21:31
fenerbahceye macina gisderken takim icindekis bazi olaylarmoralleri boizdu acikcasi .. hocaya diyecek bir seyim yok ama hocada sunu bilsin zaten alternatifimiz yok bir de deplasmanda f.bahceye gidiyoz.. ne biliyim yaa allahtan hayirlisi ne diyim

ftunsal
27.11.2005, 21:49
fenerin gs yi yenmesi hiç iyi olmadi. smileys/smiley5.gif

adamlar simdi bide rekor için extra yenmek isteyecekler

rocco78
27.11.2005, 21:52
çok zor maç olacak bizim defans ve kaleci kötü bence fener rahat alir

irfanköse276
27.11.2005, 22:01

bence tam tersi. Bu üstlerinde daha fazla yük yaratacak

aka5
27.11.2005, 22:03

bjk buzamana kadar hep yendi nezaman fb rekora gitse biz niye yapamayalim .gecen sene fb bjk macini hatirlayin gene bir seri yakalamisti bjk 4 kere geldigi macta ustune ustunluk kalede pancu varken yendi.ki bunu bjk hep yapiyor.tamam bana gore fener macin favorisi ama zimko var ya o bana huzur rahatlama veriyor.yattara marke edilmezse kanatlarda feneri follos eder .ilk golu biz atmaliyiz eger atarsak cok rahatlariz eger yersek umudunuzu kesin .uzun pas uzun orta yapmak zorunda kalcaz ki hava toplarinda fener cok iiyi.adamlar direk gibi.gerce lucanio yok bizim icin arti.ayrica alexe uyuz oluyorum adam oynamiyor oynamiyor bizde dokturuyor ya.gecensene 8 hafta bise yapmadi ama bizim macta bizi yikan adamdi ilk macta.ikinci macta ayni bizi yikan gene alexdi.alexi ve anelkayi ii marke edersek mac bizim olur .bizde yattarayi marke ettirmemeliyiz.eger attirirsek zaten tek sag kanat calisiyor eger yattara marke olursa yenilmeye hazir olun.bence ortada bir mac ne olcas belli olmaz ama fb %60 onde.dua edin yattara fatih zimko gununde olsun .

selokal61
27.11.2005, 22:07
su fenerin serisini bozmaliyiz eger bizde bozamazsak alir basini gider

FANATIK61
27.11.2005, 22:19
FB cok rahat oynayacak. Bizde öyle kaybimiz yok. Güzel Mac olacak. FB'liler sasiracak...smileys/smiley36.gif

Emre B.
27.11.2005, 22:33
Fenerin gs maçina bakin bunlar top oynamadi.GS adam gibi oynasa maçi alirdi

mini FaNaTiK
27.11.2005, 22:34
Fenerin rekor maçi(üstüste galip gelme rekoru)bizim maç olacak..Insallahkibu maçi alacagizo da olmadi beraberebitirecegiz..

yaranozlu
27.11.2005, 22:44
skor önemli deil arkadaslar. Biz Bogaziçi Üni. olarak maçtayiz. Benim inancim yenicez. yeterki Jefferson ve hakem iyi maç çikartsinlar. bi de bu maçta da FB den penalti golü yersek, hakemi harbiden vurmak lazim. her maç penalti golleri var bize. neyse biz görevimizi yerine getirip maça gidiyoruz...

caykarali erhan
27.11.2005, 22:44
ya yenecez ya yenecez.2 aralik miladimiz olacak. fb:1 ts:3

DKaraduman
27.11.2005, 22:48
arkadaslar kesin yenecez gozuyle bakmayalim sonra yamulup kaliyoruz bi maç kazandik diye daha eski TRABZONSPOR olmadik ama yinede INSAALLAH yenecez Vahid hoca elinden geleni yapcak

selokal61
27.11.2005, 23:13
kiran kirana maç olacak bu maç kaçmazsmileys/smiley1.gif

Trabzonsporum
27.11.2005, 23:20
Fenerin forsu bozuldu baya milandan 4 gol yiyip bi seref golü atamayinca.. Umudum var yenecegiz diye..zaten eski kadrodan bitek gökdeniz eksik onunda yeri kapatilirsa tamamdir bu issmileys/smiley2.gif

Ama yenilirsekte fazla üzülmeyelim.. Nasilsa devre arasinda o cok marifetli zat'lar belki ama belkiii güzel transferler yapip öcünü alirizsmileys/smiley2.gifSkor hakkinda düsüncem.. 2-1 ya yeneriz yada yeniliriz.. bir gol kesin olarak iki takimdan birisi atarsmileys/smiley2.gif(Herhalde,galiba,sanirsam..)

selokal61
27.11.2005, 23:34
bu maç bizim kilit maçlarimizdan biri olacak çünkü biran için akliniza feneri kadiköyde yendigimizi geçirin eger bunu basarabilirsek taraftarimiz sampiyon olmuscasina sevinir ve bu moralle düzlüge çikabiliriz

diger ihtimali düsünmek bileistemiyorum

karadenizts
27.11.2005, 23:34
fatih tekke gene atar ama biz kaybedersz on yillara bakin bir fenere karsi beraberligimiz bile yok

Hurricane61
28.11.2005, 00:20
bu maca gelmeyen bizden degildir arkadas !!!

Tunga
28.11.2005, 00:21
Bu aksamki fener gese maçini seyrettim. Zaten bizim maç nedeniyle gözüm korkuyordu, bir de kendi gözümle seyredeyim istedim. Ama ne gördüm biliyor musunuz? KOCAMAN BIR HIÇ!

Inanin Türk futbolu adina üzüldüm. Türkiye'de futbol oynanmiyor, sonra da niye elendik, niye yenildik diye dertlenip duruyoruz. Artik her kanal Ispanya, Ingiltere, Italya, Almanya liglerini veriyor. Yani yemeyiz Çamlica'nin üç gülünün bize yedirmeye çalistigi numaralari. Hiç biri iyiyi birakin, vasat bile degil! Maçi seyrederken dedim ki, bu maçta olsa olsa tesadüfi bir gol olur. Aynen öyle de oldu.

Kadiköy'de sansimiz az. Ama gene de bu aksam seyrettigim fener bu ligi sampiyopn bitirecekse, anlayin ki daha bir 3 sene daha Türkiye'nin avrupa basarisi hayal!

Bir notta Mehmet Yilmaz için: bir de bu aksam Anelka'nin kaçirdiklarini görseniz... Ben bile acaba Mehmet'in günahini mi aliyoruz dedim.Edited by: simal yildizi

eys_61
28.11.2005, 00:48
aynen öyle simal yildizi biz edirneden öteyi biraz zor görürüz bu ligle.ama cuma günü insallah alacaz maçi ve su ezikleri susturacaz.

anelka konusuna gelince böyle bir futbolcunun süper(!) ligimizde oynamasi gerçekten çok büyük bir sans ama sanirim o da bizim futbolculara benzemeye baslamis.adam kapasitesinin çok altinda oynuyo.

burdan çikacak sonuç:ligimize isterse ronaldinho (biraz abartili oldu galiba) gelsin biz ona uymayiz bise eder onu da kendimize uydururuz gibime geliyo

bordo_sevgi
28.11.2005, 01:43
Bu neki simdi ?

eys_61
28.11.2005, 01:59
pardon??? anladigim kadariyla üstteki yorumumun anlelkayla ilgili olan kismina takilmis arkadas ve bundan sonra da takilanlar olacaktir.bu yüzden pesin pesin söyleyeyim bu yazidan kimse ezikbahçe sempatizani oldugumu anlamasin sadece ligin kalitesi üzerine de bir iki laf etme geregi duydum o kadar.Edited by: eys_61

erol-61
28.11.2005, 02:40
KARDES ANELI BIRAK BIZ BU BAHÇEYI BIÇERIZsmileys/smiley31.gif

FoTFoRiN
28.11.2005, 03:08
arkadaslar takimizi elestirmekten desteklemeyi unuttuk gibi geliyor bana bu konusmalarinizdan .biz trabzon spor taraftarinin ozelligi takiminin en kotu gunde de yaninda olmasidir maca iki hafta kalmis ve taraftar kendini yenik ilan etmis bizler boyle yaparsak takim sahada maci nasil kazanacak allahin izni ile maci cem paila yonetmeyecek ve biz hakkimiz olan galibiyeti bu sefer alacagiz aklima getirmek bile istemiyorum yenilsek bile biz yine TS liyiz baska caremiz yok cunku boyle dogduk boyle olecegiz ve ben trabzon sporlu olmaktan cok memnunum usaklar

CAFER ÖZER
28.11.2005, 08:31
FB her zaman Trabzonspordan çekinmistir.Içimde bir his var FB yi yenecegiz.FATIH-YATTARA-SIMEK bu maçta mükemmel oynayacaklar.FB yi yenecegiz.En kötü ihtimalle Berabere kalacagiz.

Ben 2 hafta önce FB nin bize fark atacagini düsünüyordum.Ama SIMEK in gelmesi ile kendi kalemize degil rapip kaleye oynuyoruz.Erdinç in gol atmakla kendine olan güveni geldi.Rize maçinda Jefferson iyi idi.Hüseyinde Trabzonlu gibi oynarsa Biz Fb YI YENERIZ gibime geliyor.

Erdinç Dilek
28.11.2005, 08:39
haddimizi bilerek oynamaliyiz ki baska çaremiz yok.. defans blogunu çok iyi organize etmemiz lazim, sabirli olmaliyiz simek gibi bir adamimiz artik sahalarda, yemeden geçirecegimiz her dakikadan sonra rakip biraz daha yüklenecegi için elimize geçen kontra ataklari bu adamla çok daha iyi kullanabiliriz saha sola vurmadik mesela rize maçinda toplari simek e aktarip toplari bilinçli ve organize kontra ataklarla belki bir ümidimiz olabilir... Hayde Trabzon Haydeeeeeeee

Ayşe Aygün
28.11.2005, 09:10
Içimdeki his bu hafta fB yenecegiz gibi ama yenmsesek bilede insallah ezilmeyiz. En azindan beraberlik olsun.

yaranozlu
28.11.2005, 09:10
Geçn seneki maçtan sonra disimi sikip bu maçi bekledim. Kin ve nefret benim için ön planda. Biletimi de almak için sabirsizlaniorum. Kadiköye Fener_TS maçina en son gittigimde sene 1997ydi. O maçi 3-1 almistik Yilmaz Vuralla. Bu maçtan sonra Kadiköyde 1 puan bile alamadik. Bunun nedenleri tabi sadece biz deiliz ama 2. defa Kadiköye gidiorum. Cumartesi sinavim var ama bu maç için sinavi gözden çikardim. yillardir içimde olusan o öfkeyi kusacam orda. Geçen sene GSye yaptigimizi, simdi lanet Fbye yapicaz ins. Sampiyon TRABZON....

Emre B.
28.11.2005, 09:26
Yenicez.Yenilsek bile onurumuzla, mücadele ederekyenilcez

Berberoğlu
28.11.2005, 09:31
iyi bir maç olacak bence..

Fener'i yenme sansimiz geçen senelere göre daha yüksek bence...

hayirlisiyla yeneriz insallah..

Barış BAKIRTAŞ
28.11.2005, 09:33
Kim ne derse desin bu maçin favorisi fb dir.. Açikcasi beraberlik benim için sevindirici olacaktir. Ama cafer abinin dedigi gibi içimde bir umut var bu maçi alabilecegiz diye..

Anelka süratli savunmamizdi onun süretini kesecek bir oyuncu eksikligi var orta sahada Alex oynarsa onu top yapmada durduracak tek oyuncumuz Hüseyin.. Lucianonun olmamasi biizm için avantaj çünkü yerine servet oynayacak ve bire bir pozisyonda yattara yakaladimi düsünemiyorum servetin durumunu bir insan oglu olarak üzülüyorum açikcasi servete smileys/smiley36.gif

Ilk yarida gol yememeliyiz, sabirli olmaliyiz, bos alan bulmali oyuncularimiz ve tabiki yerinde ve zamaninda pres ile fbyi yildirmaliyiz.. Fb de her an sonucu degistirecek oyuncular var sabri elden kesinlikle birakmamaliyiz ve inaniyorumki biz bu fbye rahat gol atariz önemli olan yememek..

Bu sezon yaptiklari unutturacaklari tek maç bu maç futbolcularin yenin gelin kendimce geçmise sünger çekeyim..

ferro
28.11.2005, 10:06
bizim takim akilli oynarsa maç bizimdir kulagimizi tikayip maça konsantre olursak fener darma dagin olur bide yattara nin ciddi oynamasi lazim smyek te döndü sorun olmaz insallah

zafercalikoglu
28.11.2005, 10:22
insallah yeneriz,tüm umutslarimiz tüm dilegimiz ooo,yiillar oldu feneri yenmeyeli haydi trabzon,haydi trabzonlu tam simdi zamani ,ne güzel olurdu onlari orda yenmek,

akilli oynarsak ve hakikataen mücadele edersek yeneriz futbolda hersey mümkün,

Hekimoğlu
28.11.2005, 10:32
defansimiza bir türlü güvenemiyorum.yan toplar çok tehlikeli olacak.ama ezikbahçenin defansida rezil.fatih yalniz kalmamali.kazanabilir miyiz,bunun cevabini defansimiz verecek.

ozcan_asanoglu
28.11.2005, 11:01
bu fenerasyon ve hakemler bizim orda galibiyetimize izin vermez...bakin görün hakem 12. adamlari olacak..nerde "hakemleri de yenecek" kadro...

denizgrsy
28.11.2005, 11:09
tek forvet oynarsak yeniliriz!fener defansi üstüne gidildiginde hata yapan adamlardan kurulu,telaslilar!ancak tek forvet oynarsak ilerde basamayiz,fener yari alanimiza yigilir,buda çok tehlikeli!

lan varya milletin gözünde sartlar tersini söylesede dilim gitmez be TRABZONUM fenere yenilecek demeye!!!su sezon basindan beri kaybettigimiz sansimiz biraz yanimizda olursa yeneriz!

Tunga
28.11.2005, 11:15
bu fenerasyon ve hakemler bizim orda galibiyetimize izin vermez...bakin görün hakem 12. adamlari olacak..nerde "hakemleri de yenecek" kadro...

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/251105mac21.jpg

Olabilir mi acaba?

ozcan_asanoglu
28.11.2005, 11:16
insallah...ümitli olmaliyiz tabi...

yaranozlu
28.11.2005, 11:17
herkes yorum yapio güzel de maça gelcek taraftarlar nerde, yapmayin arkadaslar. imkani olan gelsin, benim yok ama yine de yaratip gitcem. skor önemli deil ama bu takimi kötü gününde destekleyerek en büyük taraftarin kim oldugunu gösterelim. GS maçindaki gibi yalniz birakmayalim. utandim valla. elleriyle saydilar bizi... haydi maça........ bekle bizi Kadiköy ve serefsiz Fenerbahçenin serefsiz taraftarlari.......

Mehmet_Mercanlı
28.11.2005, 11:20
bece gecen seneye oranla daha rahat oynicaz cunku artik kaybedicek bisey yok (gecenseneye oranla) buyuzden sakin ve sitressiz cikicaz ve...

denizgrsy
28.11.2005, 11:33
bu sene taraftara laf yok!her maç o Avni Akeri dolduran seyircileri yürekten kutluyorum,,,geçmis senelerde basa oynamaya çalisirken stada 2-3 bin kisi gelirken,bu sene halimiz ortada ama taraftarin özveriside ortada...sira simdi futbolcularda

TSunami
28.11.2005, 11:42
bu maçi alip lige renk getirmemiz lazim.
feneri abartmayin. akilli oynarsak rahat yeneriz. en büyük zaafimiz defansimizin konsantrasyonu çabuk dagilabiliyor. kolay gol bulabiliyorlar. defansin 90 dakika çok dikkatli olmasi lazim.
6 puanllik fark ve PSV maçini da düsünerek fazla yüklenmezler. en büyük görev orta saha ya düsüyor. yani en sikintili bölgemize. szymek ten baska güven veren adam yok. orta da topa basan, top saklayan, kosan adama ihtiyaç var. kanaatimce yattara ve szymek destekli tek forvet yeterli. orta alani muhakkak kalabalik tutup presle hataya zorlamaliyiz.
iki takiminda kondisyonu zayif. 90 dakikaya yayamiyor. ayakta kalanve ilkgolü bulan daha sansli.
yani bir öyle bir böyle. hersey olabilir.çok fazla mantikli(!) düsünmeye gerek yok. mantikli(!) düsünürsek maça çikmamamiz lazim.
ve maça rahat çikacak olmamiz da bir avantaj. çünkü ha çaykurrize ha diyarbakir ha fener. hepsi de 3 puan.

Ahmet AYDIN-28
28.11.2005, 11:46
Futbolculari bu sezon hiç bir maçta rahat gördünüz mü? Ben görmedim.

halil ibo
28.11.2005, 11:54
Ben Aurelio'nun cezali duruma düsmesini beklerken Luciano cezali.Hiç yoktan iyidir.Karaktersiz stoper gibi degil gizli santrafor gibi oynadigi için tehlikeliydi.Zaten iyi olmayan defanslari-bizimki gibi-simdi dilerim daha zor durumda kalir.Birde Alex bizim maçta oynamak istiyormus.Daum maçtan sonra öyle dedi.Adam derbilerde ve Avrupa'da yok.Ama bizim maçlarda çok rahat kendine moral maçi olarak görüyor.Ver Hasan Üçüncü'yü üstüne bitirsin üçüncü dakikada seref yoksununu.smileys/smiley7.gif

TSunami
28.11.2005, 12:00
Futbolculari bu sezon hiç bir maçta rahat gördünüz mü? Ben görmedim. geçen yillardaki gibi sampiyonluk mücadelesi yok o bakimdan

Avare
28.11.2005, 12:03
keske futbol disi bütün sartlar esit olarak çikabilseydik maça belki kazanma umudumuz olurdu.smileys/smiley19.gif

szymeks
28.11.2005, 12:11
slm arkadaslar bazi arklarimiz pesinen yenilgiyi kabullenmisler noluyor arklar tamam fenerin form durumu su an bizden ii olabilir daha kaliteli oyunculari olabilir ama bu yenilicegimiz anlamina gelmez bir fenerli sitemize girse adam zevkten dört köse olur bizden korkuyorlar die biz inanmazsak futbolcular nasil inansin bir kere fener saldiracagindan szymekin arapaslariyla yattara ve fatih çok bos alan bulabilir ve yattarayi su an fenerde oynayan hiç bi oyuncu tutamaz ve iddaa ediyorum yattara fatih szymek gib

i degisken hizli birbirini tamamnlayan anlayan bi üçlü daha yoktur göko da geldiginde yine türkiyenin en ii forvetine sahip olucaz yeterki defansa ve orta sahaya ii üç kaliteli adam alalim gerisini fatih szymek yattaraya birakin onlara güvenin :)

Avare
28.11.2005, 12:12
fatih ve hiz bir aradasmileys/smiley36.gif

kardesim sen ciddimisn

szymeks
28.11.2005, 12:34
fatih tekke kafasina koydumu hizli da olur sen rahat ol :) zaten su an eziklerin forumlarina baktim hepsi szymek ve yattaradan çekniyor sansa bak simko iyilesti diolar ama defansimizdan dolayi çok gol atariz diolar allahim su maçi kazanip simarik ezikler yüzlerini görsem dua edelim arklar hemde çok zafer bizim olucak

Oruç
28.11.2005, 12:42
Kürsat oynamaz insallah.Onlarda da Luciano kazmasi sari kart cezalisi oldugundan oynayamayacak...

ah_met
28.11.2005, 12:58
fener bizi bu oyunuyla biraz zor yener çünkü disiplinsiz oynuyorlar trabzonum ise szmekin gelisiyle adeta sanki yeniden dogmus gibi oldu insaalah boyle devam eder feneri kadikoyde duman ederiz ve edecegiz ...

ozcan_asanoglu
28.11.2005, 12:58
bir de yattara büyük maçlarda büyük oynamiyor genelde..bize çok borcu var..

Barış
28.11.2005, 13:02
fenerden korkan fenerli olsun.

Oruç
28.11.2005, 13:02
2005.04.30

Tarihini unutma ey Trabzonspor oyuncusu!

cakal 61
28.11.2005, 13:07
ILK DEVRE GOL YEMEZSEK ALIRIZ MACI UNUTMAYALIM ONLARIN DUSUNMESI GEREKEN PSV MACI VAR

zafercalikoglu
28.11.2005, 13:14
yattara umarim sozunde durur bu sezon feneri istanbulda yenecegiz demisti,umarim muhtesem oynarda alem topçu görür,

hocanin iyi hazirlamasi gerekiyor takimi ,

Efrasiyab
28.11.2005, 13:28

+ adam gibi oynarsak çakariz tabi ama

beni bizim defans ve yan toplar korkutuyor

kudu_61
28.11.2005, 13:31
Jeferson

Ufukhan&nbsp ; Erdinç Tayfun Cello

Eller& nbsp;& nbsp; Hüseyin

Yattara&nbsp ;&nbsp ; Simek& nbsp;& nbsp; Lee

Fatih

KESINLIKLE KADRO BU OLMALI...

irfanköse276
28.11.2005, 13:43
maçi bizim sag kanat belirleyecek... uradaki mücadeleden galip çikan maçida alir.... Ufukhan-yattara ve ümit-tuncay

ah_met
28.11.2005, 13:58
yattara gününde olursa o kazma ümit özati tek kelimeyle öldürür ve fatihe öldürücü ortalar atarsa bunu da cok iyi degerlendirir tekkemiz ve szmekin o muthis ara paslari yerini de bulursa biz kadikoyde sov yapariz sadecesi bu ....

Oruç
28.11.2005, 14:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624><T>
<T>
<TR>
<TD width=624 colSpan=3 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" colSpan=3>http://www.spor3.com/haberimaj/Trabz&#111;nspor_Idman_manset_200-140.JPGTrabzonspor Fener?e bileniyor !

Trabzonspor, Fenerbahçe maçinin hazirliklarina bir günlük izinin ardindan basladi... </TD></TR>
<TR>
<TD width=624 colSpan=3>

Trabzonspor, 2 Aralik Cuma günü deplasmanda Fenerbahçe ile yapacagi derbi maçin hazirliklarina bir günlük iznin ardindan basladi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan ve yaklasik 2 saat süren antrenmana, gribal enfeksiyon geçiren Mehmet Yilmaz, bagirsak enfeksiyonu geçiren Celaleddin ile midesinden rahatsizligi bulunan Fabiano Eller katilmazken, sakatligi süren Volkan takimdan ayri olarak bir süre kosu yapti.

Bordo-mavililer, kondisyona yönelik bir antrenman gerçeklestirirken, sicak hava nedeniyle zorlanan futbolcular su içerek serinlemeyle çalistilar.

</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: thepatfhinder

EmrahYalçınalp
28.11.2005, 14:05
Ben genellikle pesimistim, özellikle de derby'ler açisindan. 'Mutlak kazanilmasi' gereken maçlarda çuvallama rekorlari kirmis bir takimi en çok gören jenerasyon biziz ve bunun etkisi yadsinamaz sanirim. Ancak Trabzon sehrinde genel olarak hakim olan "bu kez sallayacagiz su Fener'i" düsüncesi beni de etkilemeye basladi sanirim. Takimin Rize maçindaki oyunu kaybettigimiz bir çok maçla karsilastirdigimda beni çok tatmin etmedi. Yine de bana da bu kez olacak gibi geliyor. Haydi hayirlisi...

İHSAN
28.11.2005, 14:21
ilk olarak 3 skora da hazirlikli olmaliyiz... tabi bu yenilecegimiz anlamina gelmesin.biz istedikten sonra feneri yenebiliriz. onlar 6 puanlik farkin vermis oldugu rehavetle çikacaklar, ayrica haftaya 'psv' ile maç yapacaklar akillari bu maça gidecektir ister istemez....

biz de durum tam aksine, szymek müthis bir dönüs yapti, takim rize galibiyetiyle de havaya girdi. insallah bu kozlarla fb yi istanbulda dagitiriz.

allahim sen takimimizi azizenin ve hakemlerin serrinden koru.....

Burçak
28.11.2005, 15:20
fenerin korkulacak biseyi yok. biz kendi defansimizdan korkalim. fenerin karsisina azcik disli bi rakip çikinca onlari ne hale getirdigini biliyoruz. dedigim gibi defansta ki hatalari yapmasak ve en en en önemlisi HAKEM ADALETLI OLURSA fener i bitiririz. ama geçen sene biz onlari ezerken papila buna izin vermedi ne yazikki. fener bahçe herzaman maça 11kisi basliyolar. ama maçin gidisatina göre bu sayi 12 olabiliyor. hakemler!!

sbay
28.11.2005, 15:27
bu mactada ufukhan oynatilmamali cünkü büyük baski altinda oynicaz ve karsisinda anelka tuncay gibi iyi oyuncular oynicak bu atmosferde panik yapabilir tecrübesizoynarsa vahim sonuçlar olabilir oyuncuyu kazanalim derken onuda kaybederizsmileys/smiley2.gif

ferro
28.11.2005, 15:29
haklisin galatasaray maçi gibi olmasin

Burçak
28.11.2005, 15:36
ezikbahçeye köylerinde yani kadiköyde sallamak ii olacak. yeterki hakemler bizi engellemesin.

onurkaradeniz
28.11.2005, 15:36
aynen kardesimsmileys/smiley32.gif

fanatikdevri
28.11.2005, 15:55
maçi 2-1 aliriz goller fatih ve yattaradan gelir ve feneride kadinnnköye gömerizsmileys/smiley36.gif

ferro
28.11.2005, 15:57
insallah umudumuz öyle bizimkiler salaklik yapmazsa dedigin gibi olur

coach
28.11.2005, 16:11
her zamanki gibi fener maçinda yine migros tribünündeki yerimi alicam ve...

HAYDI HAYDI HAYDI ALLAH ASKINA FENERBAHÇE P**LERI DÖNSÜN SASKINA diye var gücümle bagiricam!Edited by: perhaps

gurbetçi 61
28.11.2005, 16:41
kral fatih ve ordusu istanbulu fethedecek insaalalah,Edited by: perhaps

Mollasalihoğlu
28.11.2005, 16:45
defansimiz kötü.

bence bu maçi yenmemizin tek yolu,yedigimizden fazlasini atmak..

hadi hayirlisi..

emrealis
28.11.2005, 16:47
evet arkadaslar defansimiz ne yaziki cok kotu fener iyi oynamiyor ama gayse macinda gaysenin defansi saglam oldugundan fazla tehlikeli olamadilar defansimiz gayseninki kadar guclu olsa inanin biz bu maci aliriz..

hayirlisi bakalim insalah erken gol yemeyiz....

Murat'
28.11.2005, 16:47
bu maçi ancak ve ancak gerçek trabzonspor gibi oynadigimizda yenebiliriz

Nytre
28.11.2005, 17:29
bu maçi kazanip kazanamayacagim konusunda çok ama çok tereddütlerim var ve bu tereddütlerim bizim kazanamayacagimiz yönünde.. arkadaslar umut fakirin ekmegi ama sapkamizi da önümüze koyalim Allah askina.. ama bu takimin yenilecegini bilsem bile trabzona avni akere kosarak gitmistim ligi 14. bitirdigimiz sene.. hatta o sene iki de deplasmana gitmistim (ank.gücü ve rize) ben gurbetçi gençlerin ne olursa olsun orayi doldurmasini isterim!...

anelka alex nobre gibi adamlara dikkat. erdinç tayfun gibi adamlarin onlari durdurabilecegine inanamiyorum maalesef...

biz mücadele etsek bile hakemle penaltiyla haksiz bir fualden gelecek duran top golüyle yaparlar yapacaklarini....

YINE DE TRABZONSPOR!...

coach
28.11.2005, 18:02
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc><A name=251149></A>onurkaradeniz
Normal Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/2_star_rating.gif
forum_images/blank.gif

Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Offline
Gönderilenler: 255 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 28-Kasim-2005 Saat 17:31 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=251149&amp;TPN=13) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>coach Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

BORDOOO!!</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
MAVIIII !!!
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif
</TD></TR></T></TABLE>

SAMRIYON

TRABZON !!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

coach
28.11.2005, 18:05
not:yukardaki mesajda sampiyon yerine "samriyon" olarak görüyosaniz bilgisayariniz arizali olabilir,,

Sacit
28.11.2005, 18:05
bu bagirmalar ise yarar insallah