PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sizce kim hatali

Emre7
20.11.2005, 00:01
arkadaslar bir anket yapmak istedim kim takimizi buraya gelmesinde kim hatali.

Futbolcular mi?

Atay Aktug mu?

yönetim mi?

Senol Günes mi?

sizce kim?Edited by: units

Harun-61
20.11.2005, 00:03
vefakar taraftar !!!

herzaman takima sahip ciktigi icin...

Efrasiyab
20.11.2005, 00:04
futbolcular da yonetim de taraftar da atay aktug da

+ sanssizliklar ve üzerimize oynanan oyunlar

cenk109
20.11.2005, 00:13
herkes hatali ama FUTBOLCULAR SUÇLU!!!!!!!!1

ftunsal
20.11.2005, 00:18
son iyi maçimiz antep maçiydi.hem skor hem oyun iyiydi.
antep hiç pozisyon bulamamisti.
ama bisey dikkatimi çekmisti.skor 2-0 olana kadar bizde dogum sancisi çekergibiydik.fatih golü yapinca sanki kral olmus biri degilde arada bir gol yapan biri gibi bi daha vurdu fileye.sanki bu maç tamamda ya ilerisi der gibi geldi..o maçin hüznü sevincinden büyüktü.szmek
sakatlaninca bu durumlarin baslagiç düdügü çaldi.

ama temelde yönetim resmen saçmaliklar yapti.kesinlikle yönetim bu kepazeligin bas mimaridir...

mini FaNaTiK
20.11.2005, 00:25
Bence kim suçsuz sorulursa daha iyi olur herkes baskanda hocada taraftardafutbolcularda..Önemli olan bu hatalarimizi ligin sonuna kadar sürdürmeyip ligi hiç degilse avrupaya giderek kapamaliyiz bir nevi hatalardan ders almaliyiz,bir daha tekrarlamayip ismini kirlettigimiz Trabzonsporumuzu tekrar yukarilara tasimaliyiz..

onurts61
20.11.2005, 00:27
neden bu listeye sezon basinda bu takimi calistiran daha dogrusu calistiramayan senol eklenmedi bugunlere gelmemizdeki payini unutmayalim

cenk109
20.11.2005, 00:28
senol'un suçu yüzde 80

Emre7
20.11.2005, 00:37
neden bu listeye sezon basinda bu takimi calistiran daha dogrusu calistiramayan senol eklenmedi bugunlere gelmemizdeki payini unutmayalim

tamam unutmusum

onurkaradeniz
20.11.2005, 00:39
yönetim smileys/smiley7.gif

BDiler61
20.11.2005, 00:55
yönetim suçlu transferde yapilan hatalar yüzünden kimlerin yaptigini iyi biliyoruz.senol günes suçlu takimi hiç hazirlayamadi kafasi hep milli takimla ilgili sorunlarindaydi.Futbolcular suçlu hangi takimda oynadiklarinin farkinda degiller.çok ruhsuz oynuyorlar.Her zaman çok elestirdigim trabzondaki taraftar bütün bunlara ragmen sürekli takiminin arkasinda oldu ve taraftar nasil olunur herkese gösterdi

onurkaradeniz
20.11.2005, 01:01
yok abi hoca napsin...bence yönetimsmileys/smiley7.gif

ftunsal
20.11.2005, 01:03
bizim takimda lig tarihinde bu kadrodan daha yeteneksiz topçularda oldu.
bunlardan farklari ruhende olsa bu takima hizmet edebilecelerine inanarak mücadelelerine devam ederlerdi.

böylesini bir araya ancak mevcut yönetim getirebilirdi.genede yönetim suçludur.

onurkaradeniz
20.11.2005, 01:05
evet sonuçta futbolcular bazen de olsa sinirlarini asabiliyo ama yönetim bunu yapamiyo

The Legend
20.11.2005, 10:40
Kulübü iyi bir sekilde yönetmeleri için emanet ettigimiz baskan ve onun listesindeki yöneticilerdir.smileys/smiley7.gif

Jeffer
20.11.2005, 10:44
herkes hatali ama smileys/smiley7.gifFUTBOLCULAR SUÇLUsmileys/smiley7.gif

Harun
20.11.2005, 11:12
Kim hatasiz ki?

Onur
20.11.2005, 11:18
Yönetim- Kadroyu güçlendirecek transfer yapamadigi için

Senol G-Takimi iyi hazirliyamadigi için

Futbolcular-Amatör küme topçulari oldugu için,haketmedigi paralari aldiklari için

Taraftar-Gözü kapali takimini destekledigi içinsmileys/smiley32.gif

"Hiç kimseye hakettiginden fazla deger verme ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin!!!!!"

Futbolcular haketmedikleri kadar poh poh ladik....

halil ibo
20.11.2005, 11:55
Hala Senol Günes'e dil uzatanlari esefle kiniyorum.Hoca birakip gideli ne kadar oldu ? Yeni gelen hoca ne yapabildi ? Her geçen gün daha kötüye gitmedik mi ? Bu vasifsizlar,kabiliyetsizler ordusu düzelmek için hiçbir çaba sarfediyor mu ? Milli maç aralari oldu,hiçbiri yaramadi.Bunlarda bir b.. olsa simdiye kadar adam olurlardi.Yeni hoca bile anladi artik ne mal olduklarini.En bas suçlu bu futbolcu diye geçinen futbol cahilleridir.Niye anlamak istemiyorsunuz.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Bir baska suçlutabii ki yönetim var.Kabiliyetsiz,basiretsiz,beceriksiz, bilgisiz Atay Aktug ve ekibidir.

Senol Hoca istedikleri yapilmadigi için, Trabzonspor'a ihanet etmemek için birakip gitmedigi için suçludur.

Bazi arkadaslar taraftarida suçlu bulmus.Zaman zaman hatalari olsada takima bu kötü sezonunda çogunlukla sahip çikan taraftarimiz bence bu senenin sampiyonudur.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

denizgrsy
20.11.2005, 12:38
.... FUTBOL TAKIMIYLA ILGILI KONULARDA IZLEDIGI YANLIS POLITIKALAR NEDENIYLE BASKAN HATALI!!!YETER ARTIK YÜREGIN NASIL KALDIRIYOR TARBZONSPORUMUZUN BU HALINI GÖRMEYI?BU SENIN ÜRÜNÜN BU SENIN ESERIN..sorun degil senin canin sagolsun ben sana çuvalla kina yollarim!!!ÇILDIRTTIN ARTIK BENI,SANA SAYGIM VE SEVGIM VARDI AMA HEPSI TÜKENDI,BENIM IÇIN HIÇBIR ZAMAN KISILER ÖNEMLI OLMAZ BENIM IÇIN SADECE TRABZONSPORUM ÖNEMLIDIR...

Emre7
20.11.2005, 18:46
Hala Senol Günes'e dil uzatanlari esefle kiniyorum.Hoca birakip gideli ne kadar oldu ? Yeni gelen hoca ne yapabildi ? Her geçen gün daha kötüye gitmedik mi ? Bu vasifsizlar,kabiliyetsizler ordusu düzelmek için hiçbir çaba sarfediyor mu ? Milli maç aralari oldu,hiçbiri yaramadi.Bunlarda bir b.. olsa simdiye kadar adam olurlardi.Yeni hoca bile anladi artik ne mal olduklarini.En bas suçlu bu futbolcu diye geçinen futbol cahilleridir.Niye anlamak istemiyorsunuz.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Bir baska suçlutabii ki yönetim var.Kabiliyetsiz,basiretsiz,beceriksiz, bilgisiz Atay Aktug ve ekibidir.

Senol Hoca istedikleri yapilmadigi için, Trabzonspor'a ihanet etmemek için birakip gitmedigi için suçludur.

Bazi arkadaslar taraftarida suçlu bulmus.Zaman zaman hatalari olsada takima bu kötü sezonunda çogunlukla sahip çikan taraftarimiz bence bu senenin sampiyonudur.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bence biraz yanl1s1n çünkü senol hoca tak1m1n bas1nda durmas1 gereken zaman trabzonda açilis toenlerine kat1l1yor tak1m1da tecrübesi tart1s1l1r orhan hocaya b1rak1yordu.

ama bi bak1ma sana da hak veriyom senol hoca kendi agz1yla dedi transfer polikat1 benim haricimde gerçeklesti diye...