PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pas Vermeme Hastalığı

msukas
03.10.2010, 23:31
Arkadaşlar bu akşam beşiktaş maçında da gördükki özellikle bazı futbolcularda bu hastalık hala devam ediyor bunun yüzünden son dakikada maç gidebilirdi. seyirci ve taraftar olarak bu konuda neler yapabiliriz görüşlerinizi bekliyorum lütfen sesimizi futbolculara duyuralım eminimki onlarda BMN yi takip ediyorlardır. Ne olur kendi egoları yüzünden Trabzonsporumuzu yakmasınlar 1 puanın bile öenmli olduğu bu ligde lütfen düşünerek oynasınlar

Kaya
03.10.2010, 23:34
Bencilliğin önüne geçilmeli...

Son dakikada Colman'ın poziyonunda 2-0 öne geçmek zorundaydık. Bunu Colman'ın değerlendirmesi lazımdı. Arkadaşlarını görmediği gibi kalemizde çok tehlikeli bir an yaşamak zorunda kaldık.

Oyuncularımızın daha akıllı davranması gerekiyor sahada...

Özellikle bu maçta sonra Şenol hocamızın daha sert kararlar alacağına inanıyorum bu bencil davranışlara ilişkin.

Yiğit SARI
03.10.2010, 23:35
Son dakikadaki poziston kötü şeylere mal olabilridi

Kazım Uzunboy
03.10.2010, 23:35
Şenol Hoca maçtan sonra yaptığı röportajda etkili sözler söyledi.

Ceza konusunada ciddi anlamda değindi.

angraf
03.10.2010, 23:36
Size Katılıyorum bencilliği Bıraksınlar artık...

ilhan
03.10.2010, 23:36
Colman'dan önce benzeri bir pozisyonda Engin'de Burak'a atmadı. Topla döndü durdu 1-2 defa. Hiç gerek yok bunlara. Basit oynamalıyız. Sen o pası at abi, gol olsun olmasın önemli değil. Yeter ki sen pasını ver yahu...

Hele Colman'ın pozisyonu...
Yorumsuz.

Cafer Bulur
03.10.2010, 23:40
3-0 önde olsak anlarimda bir derbi macinda pas vermeme mantigini anlamak ve anlatmak münkün degil.

Bazi futbolculara ceza verilmeli,bjk macinda puan kaybetmisiz gibi muamele yapilmali.

Testi kirilmadan önlemini almak zorundasiniz...

Fatih
Şenol Hoca virüsün aşısını yapacaktır en kısa zamanda.:)

AYYILDIZ
Halisahada bile kavga sebebidir pas vermemek.Profesyonel futbolcularin boyle bir hakki olmamali.

Gökhan KAN
03.10.2010, 23:41
Pas vermedi döndü gol yiyorduk..

EMiRHAN61
03.10.2010, 23:41
teo nun pozisyonu vardı gerçi o karşı karşıyaydı pasa uygun arkadaşı yoktu ama şut yerine kaleciyiçalımlamaya çok meraklılar. colman ise pas vereblcekken ilerledi. sanki gol kralı olacak. ver bitir maçı orda niye yaparlar bunu anlamıyorumki

Cafer Bulur
03.10.2010, 23:42
Şenol Hoca virüsün aşısını yapacaktır en kısa zamanda.:)
Enginin tedavisine 1 yil önce baslanmisti,gelisme yok.:)

albatros
03.10.2010, 23:43
çok yerinde bir başlık

Fatih
03.10.2010, 23:54
Enginin tedavisine 1 yil önce baslanmisti,gelisme yok.:)
Kronikleşti onunki.:)

OLCAY ÇAKIR
03.10.2010, 23:59
Garibim Umut'un ne de çok almışız günahını...

Meğer, alayı pas vermezmiş bu uşakların.:)

Özür dileriz Umutum.

yorumsuz6117
03.10.2010, 23:59
Engin ve Yattara özellikle.

irfanb
04.10.2010, 00:00
Bulaşıcı olmadan tez zamanda aşısı yapılmalı.
:)

Bayraktaroğlu
04.10.2010, 00:03
colman,burak,teo,engin derhal teknik heyet tarafından uyarılmalıdır bu kadar bencilce oyun oynanmaz.hepsi pasları vermiş olsaydı zaten tümü gol atmış olacaktı.önemli olan kişiler değil trabzonspordur

Ceyhun Öncü
04.10.2010, 00:07
Buarada Burak ofsaytayken Teofilo vermedi kaleciyi calima kacti olmadi

Burak bagirmaya basladi. Burak hattini asmaya basladi. Sen isini yap ondan sonra elestir

Ali İhsan
04.10.2010, 00:08
Takımın ofans hattında bütünlük yok, mecbur kalınca bile pas vermiyorlar birbirlerine.

Takımda arkadaşlık da yok galiba, yoksa bu arkadaşlar birbirinin yüzüne nasıl bakıyorlar sonra.

Hücum hattında bir düzen oturtabilsek, zaten müthiş olacağız.

Mayls
04.10.2010, 00:10
Burak'ın oyun tarzını hiç beğenmiyorum zaten. Kendini lig standartlarının çok çok üstünde görüyor sanırım.

Teofilo santrafor. Bencillik doğasında var :p Ama Colman'a çok kızdım o son dakikada. Arkadaş, asistlerin adamısın sen. Sen olmasan takım ölümcül pasın anlamını bilmeyecek belki de. Hiç yakışıyor mu sana bu "gol atıcam" tripleri.

İsmail Coşgun
04.10.2010, 00:15
Bu maçta Teo, Engin, Yattara ve tabiki Colman sınırları aştı. Şenol Hoca gerekeni yapacaktır diye düşünüyorum. Böyle gitmez...

Sefa
04.10.2010, 00:21
3-0 önde olsak anlarimda bir derbi macinda pas vermeme mantigini anlamak ve anlatmak münkün degil.

Bazi futbolculara ceza verilmeli,bjk macinda puan kaybetmisiz gibi muamele yapilmali.

Testi kirilmadan önlemini almak zorundasiniz...

Colman'ın bencilliği sana yaradı Abi.. :)

Takım oyununu geri plana ittik bunu yeniden ön plana çıkarmalıyız..

SüRMeNe_6161
04.10.2010, 00:24
Bu OLayı Hemen Çözmemiz Lazım Bencıllık Yapmalari Lazım..

Hüseyin Çümen
04.10.2010, 00:36
zaten zor gol atıyoruz birde futbolcuların bencillikleri iyice zorlaştırıyor işleri
bu akşam azıcık akıllı oynasak 3 farklı bir galibiyet alabilirdik

burak ve engin pas atmıyorlar diğerlerinede bulaşıyor bu hastalık bu hiç iyi bi durum değil şenol hoca buna bir çözüm bulamadı bugüne kadar anlaşılır bi durum değil şenol güneş babacan tavırlarıyle üstesinden çok rahat gelir diyordum

Mehmet S. Pervan
04.10.2010, 00:56
Böyle bir başlık bekliyordum, ama açıkça söylemek lazım Colman'ın son pozisyonu hariç pas verilecek bir pozisyon yoktu, nedense bütün oyuncularımız ofsaytta bekliyorlar. Zaten 11 ofsaytla da süper lig rekoru kırdık :D Bu daha çok anlatıyor demek istediğimi.

UtopyaTs
04.10.2010, 01:04
Vallaha Colman'ı 3 paun almamız kurtardı.Eğer bjk gol atsaydı vay haline.

golebshera
04.10.2010, 01:07
Colman'ın sonda kaçırdığı pozisyon sonrasında kalbimin bir yanından geçen düşünce; "inşallah bunun dönüşü bize gol olur da belki bazı kulaklar çekilir birileri adam olsun diye" şeklindeydi.

Bazı arkadaşların anlaması lazım, burası Trabzonspor, halı saha değil!

Tolga Okumuş
04.10.2010, 02:43
Küçük takım topçusu hareketleri.

Bırak topu yanındakine boş filelere göndersin.Golü atandan daha fazla konuşulursun.

İsmail Coşgun
04.10.2010, 02:47
Colman o pası atıp gol attırsaydı; golü attığından daha çok takdir toplardı..

POYRAZ
04.10.2010, 03:06
Engin ve Colman eger her normal oyuncunun yaptigi gibi müsait durumda olan arkadaslarina paslarini vermis olsalardi, su anda 3 puani 3 golle almanin sevincini yasiyor olacaktik.
Sadece golü kendileri atabilmek icin 2 golümüz gitti.
Ya Bjk serefsizinden 1 gol yemis olsa idik?

nesta61
04.10.2010, 03:31
burak , colman , engin bu 3une agir para cezasi verceksin , eger 95de serbest atis olsaydi neolcakti bunun hesabini kim vercekti , yine olan o stadyumu dolduran taraftara olacakti , 94de colman yanindaki adama yuvarlasa mac bitecek neden zoru yapmayi istiyorlar , ama senol hoca cok guzel cevap verdi .. umarim hersey duzelirrr

seyyah61
04.10.2010, 03:58
Colman verebilecegi en kötü karari verdi o pozisyonda. Kaleye sut cekseydi en azindan gol olma ihtimali daha fazlaydi. Ayrica orta sahada gereksiz topla oynayanlar da ciddi bicimde uyarilmali.

ünsalyılmaz
04.10.2010, 04:18
bırakalım biz eleştirmeyi eleştiriyi en iyi şekilde şenol hoca onlara yapacaktır ve zaten röportajındada buna sertlikle değindi.. biz herzaman bütün futbolculara tam destek çıkalım gerisini şenol hoca ayarlar..

Uğur Odabaş
04.10.2010, 07:21
Arkadaş siz neyin derdindesiniz? Benden büyük abilerim var saygısızlık yapmış gibi olmayayımda hiçmi top oynamadınız diceksinizki arkadaş o profesyonel yapamaz tamam doğrudur yapamaz. ee yaptı napalım Colman Burak Engin'i asalımmı? sanki her maç aynı şeyleri yapıyorlar geçin bu işleri allah aşkına çıkarın şu tek maç değerlendirmesini bi futbolcuyu tek maçta ipe çekiyosunuz tek 1 maçtada ipten alıyosunuz nasıl bi anlayış içindesiniz bi anlayabilsem. Colman 90+4'de naptı diye düşünmeseniz Colman 95 Dakka naptı sahada diye düşünseniz olmazmı. Ne diyeyim Colman orda pas atsa yine bi hatasını bulur eleştirirdiniz. Devam edin umarım futbolcu abilerim girmiyodur bu foruma.

Erbay
04.10.2010, 07:59
Kupa finalinde de vardı bu hastalık. Hatta Engin'in attığı ikinci golde bir tarafımı yırtıyordum "pas ver" diye :) Ama çakmıştı golü. Bu maçta atamadı mesela. Colman ise tam dayaklık. Bu işin şakası yok. Ömer Üründül olmaya gerek yok ama pas verse goldü yani :) Takımdaki arkadaşlık ilişkileri ciddi şekilde tartışılmalı.

Uğur Odabaş
04.10.2010, 08:02
Kupa finalinde de vardı bu hastalık. Hatta Engin'in attığı ikinci golde bir tarafımı yırtıyordum "pas ver" diye :) Ama çakmıştı golü. Bu maçta atamadı mesela. Colman ise tam dayaklık. Bu işin şakası yok. Ömer Üründül olmaya gerek yok ama pas verse goldü yani :) Takımdaki arkadaşlık ilişkileri ciddi şekilde tartışılmalı.

Pardonda arkadaşlıkla ne alakası var o an belkide o pozisyonu kendim gole çeviririm diye düşündüler nedir bunu bu kadar çok eleştirmek :) Bende halısaha maçlarımda yapıyorm mesela bunu benimdemi arkadaşlarımla ilişkilerimi tartışmam gerek :D Allah aşkına komik olmayın yav.

Erbay
04.10.2010, 08:27
Renktaş kusura bakma da halısaha maçında pas versen ne olur vermesen ne olur :D Dün kalpten gidiyorduk, Colman atamadı dönüşünde topu çizgiden çıkardık. Bu kadar pas vermeme vakası varsa, oyuncularımızın egosu himalayaları aşmıştır ya da takım içinde arkadaşlık iyi değildir, bence. Bir maçlık bir durum olmadığını kupa maçını örnek vererek belirtmeye çalışmıştım. Hayırlı günler herkese :)

Ömür Karadeniz
04.10.2010, 08:29
Bende katılıyorum bu bencillik laflarına.Takımda herkeste ben atayım ben konuşulayım havası var.Yemin ediyorum o colmanın pozisyonuna o kadar sinirlendimki dönüşteki tabatanın frikiğinin gol olması için dua ettim.Gol olsunda bu adam cezalandırılsın diye.İnşallah bundan sonra herkes aklını başına alır ve herkes kendi için değil bizim için bir tane olan TRABZONSPOR için oynar.

Uğur Odabaş
04.10.2010, 08:31
Renktaş haklısın ama şimdi bu futbolcuların güzel yanları neden hiç tartışılmaz bu forumda? Hep eleştirmek sadece eleştirmek için giren abilerimiz kardeşlerimiz var maalesef foruma. Maçın küçük bi özetini izleyip koşuyorlar hemen buraya aman yazayım çizeyim diye. Yazsın çizsinde benimde şartaller atıyo işte :D Yoksa herkezin düşüncesi kendisine güzeldir saygımız var ama hiçmi güzel bişey yapmaz bu adamlar maç içinde.. Anlamak güç.

Burhan61
04.10.2010, 10:08
Ben olayın bencillikten kaynaklandığını düşünmüyorum. Yani ille de gol atacağım diye pas vermezlik yapmıyorlardır. Evet ben de çok kızdım o pozisyonda Colman'a ama golü atacağına inandı denedi. Pas verse gelen adam vuramasa, tepkimiz kale önünde vur gol olsun olurdu sanırım.

Ayrıca defansına arkasına atılacak paslarda bir çok pozisyon ofsayt olacak endişesiyle atılmadı gibi geldi bana. Örnek Engin tam pas anında ofsayt olduğunu düşündü atmadı. Daha sonra pası atacak pozisyonu bulamadı.

Niyetlerinin kötü olmadığını düşünüyorum.

Hüseyin Çümen
04.10.2010, 10:16
Engin zaten hermaçta son ana kadar zorlamaya çalışan nadir olarakta asisti deneyen bir futbolcumuz. dünde vermediği bi kaç pas gol sayımızın 1 de kalmasına neden oldu colman orda kesinlikle pası atıp golü kazandırmalıydı ve bu pas colmanı maçın kahramanı yapacaktı kesinlikle ben takımda pas vermeme sıkıntısı olduğuna kesinlikle inanıyorum bu konuda en öne çıkan oyuncumuz bence burak

bu bir sorun ilerde daha büyüyebilir futbolcuların arasının açılmasına ve zarar görmemize neden olabilir Şenol hocam lütfen bu meseleyi hallet

evrents
04.10.2010, 10:46
Colman son dakikada pasını atmalıydı.Bu yüzden şenol hoca da maç sonu çok gergindi.

peker61
04.10.2010, 10:48
Şenol hocada zaten maçtan sonra dedi bu arada halledecektir bu işi lig arası iyi oldu ..

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 10:48
son dakikadaki pozisyon colmanın üstündeki baskıyı gösteriyordu aslında...

Burhan61
04.10.2010, 12:00
Ayrıca Colman bencil olsa Burak'a çıkardığı topu önüne düşürür kaleye vururdu. Maç içinde anlık gelişen olaylar için artniyet aramaya gerek yok.

ilhan
04.10.2010, 12:09
Maç içerisinde herhangi bir bölgede top ayağındayken pas vermeyip rakibi geçmeye çalışmak başka bir şey, kaleciyle karşı karşı kaldığında ofsayt olmayan pozisyondaki arkadaşına pas atıp asist yapmamak başka bir şey. Egoist oyun başka bir şey, bencillik başka...

Tayfun
04.10.2010, 12:16
3 kişi gidiyor kaleci ile karşı karşıyayız nasıl atamazsın deseler en zor olanı budur işte (bizim yaptığımız)!

kani6161
04.10.2010, 12:57
Ya colman atsaydı teo kırmızı görmeyecekti çok büyük hata engin verseydi burak a gol olması büyük olasılıkken kupa maçında yaptığını denedi ayıp etti ilk önce ts için oynayacak topçular böyle çok gol atamayız

macuka
04.10.2010, 13:03
Bu pas vermeme hastaligi, futbolcularin yeteri olgunlukta olmamasindan kaynaklaniyor, buyuk bir macta gol atma sevdasinda idi hepsi... Ugur Meleke nin guzel bir lafi var, Bu oyuncular 42,5 numara oyuncular, buyuk takim oyuncusu degiller kucuk geliyorlar, kucuk takim a ise buyuk geliyorlar...

salihismet
04.10.2010, 13:03
Colmanin bu durumunu bence en iyi Mustafa Denizli anlatti; Colmanin yaptigi egoistlikten öte ihanettir, dedi, yüzde yüz dogru söylüyor Denizli,
orada iki kisinin oldugunu görüpte pas vermememenin baska bir izahi olamaz.

Hüseyin Çümen
04.10.2010, 13:09
tek tek incelersek belki colmanın ikini afedebiliriz atması şarttı pası ama atmadı diye ama takımda genel olarak golü ben atayım düşüncesi var sorun budur bence tek tek incelemek yerine genele bakalım bunu bir sorun olarak görmek lazım ve çözüme ulaştıralım zaten kolay gol atamyıyorz cömertçe harcıyoruz pozisyonları bide asist i unuttukmu 5 lik maçlar bu şekilde 1-0 biter

mehmets61
04.10.2010, 13:12
colman bence en büyük yanlışı yaptı kararsız kaldı pas vermek ve kaleye vurmak arasında fazla gidip geldi hiç birini yapamadı...

Mollasalihoğlu
04.10.2010, 13:12
Kesinlikle üzerine düşülmesi gereken bir konu.. Bizim özelliğimizin yardımlaşmak, takım oyunu oynamak olması lazım zaten.. Dikkat biraz..

Mehmet Dinç
04.10.2010, 13:17
Ligimizde ikili averaj denilen bir şey var, eğer sırf ikili averaj yüzünden sıralamamız degişirse bu oyuncuları affetmeyeceğim.

Murat Altun
04.10.2010, 14:09
Şenol hocamıon acilen bu konuyu düzeltmesi gerekiyor Her ma bir iki golümüz uçup gidiyor böyle yüzde yüzlük pozisyonlarda verilmeyen paslar yüzünden
Bazı verilmeyen paslar bencilliğide aşıyor

Hakan Karadirek
04.10.2010, 14:13
Colman sahanin azizligine ugradi.

sessizkral_1
04.10.2010, 14:19
Bence Ofsayt'a dikkat etmeme hastalığı diye bir konuda açılabilir.

UĞUR DURTAŞ
04.10.2010, 14:29
sevgili arkadaşlar ben bu konuyu devamlı yazıyorum bizim takımda benciklik var bu sadece gol pozisyonlarında oluyor.dün özellikle colmanın pozisyonunda çıldırdım,dönen top 90+6 da frikikden gol yiyebilirdik...
colmanın o pozisyonda sağ tarafına çıkartmaması bence iyi oldu şu anda bu olayı futbolcularımızın hocalarımız,yönetim bizler ve bütün futbol izleyicileri tenkit etti ve ağır eleştirdi.mesaj yerine çok net gitti bundan sonra böyle pozisyonlar görmüyeceğimizden adım gibi eminim.colman bu durumu mantıklı bir şekilde kimseye açıklayamaz....
arkadaşlar ben kendimi bildim bileli gol atandan çok attıranı daha fazla taktir etmişimdir.şimdi o pozisyonda golü sağındaki burağa veya barışa verseydi bravo burak veya barışmı diyecektik boş kaleye gol attıkları için yoksa colmanımı alkışlayacaktık.

kani6161
04.10.2010, 14:50
colman bence en büyük yanlışı yaptı kararsız kaldı pas vermek ve kaleye vurmak arasında fazla gidip geldi hiç birini yapamadı...

Bence alakası yok yana çıkarsa goldü arkadaşım kendi gitmek istedi

Y-DRMS
04.10.2010, 15:11
Gol attırmak gol atmaktan daha zevklidir :) bunu anlasalar olay son bulacak zaten

Emre ÖZTÜRK
04.10.2010, 15:26
Herkes Colman'a yüklenmiş ama takımda genel olarak bu bencillik var.Teo'nun karşı karşıya kaldığı pozisyonda Burak'a pas vermemesi ve çalıma kalkışması,Engin'in iyi oyununa rağmen ilginç hareketleri ve özellikle bazı pozisyonlarda pas atmaması.Colman'ın son pozisyonu zaten tartışılmaz.Bunlara önlem almak şart yoksa gün gelir bu bencilliklerin faturasını ağır öderiz.

Serdar A
04.10.2010, 15:48
Herkes Colman'a yüklenmiş ama takımda genel olarak bu bencillik var.Teo'nun karşı karşıya kaldığı pozisyonda Burak'a pas vermemesi ve çalıma kalkışması,Engin'in iyi oyununa rağmen ilginç hareketleri ve özellikle bazı pozisyonlarda pas atmaması.Colman'ın son pozisyonu zaten tartışılmaz.Bunlara önlem almak şart yoksa gün gelir bu bencilliklerin faturasını ağır öderiz.

İlk yarıda Teofilo'nun pozisyonda topu kendisinin kullanması son derece yerinde karardı .

Pas atsaydı bu onun ne kadar zayıf oyun bilgisinin olduğunu gösterirdi .

Colman sahanin azizligine ugradi.

Colman , Burak ve arkadan gelen (sanırım) Engin'i gördüğünde kaleciyle arasında 20 metre vardı .

Mollasalihoğlu
04.10.2010, 15:49
Kalkan bayrak :)

metehan
04.10.2010, 15:54
Bence olayda kasıttan çok, bireysel oynamayı seven oyuncu sayımızın çok olmasının rolü var. Dün akşamki maçta, başka pozisyonlar da vardı ama en bariz pozisyon Colman'ınkiydi. İlk yarıda Teofilo'nun, ikinci yarıda Engin'in girdiği pozisyonlarda da pas verilebilirdi ama onlara çok da birşey diyemezsiniz. Ama Colman'ınki çok rahattı ve daha garanti yolu seçmesi lazımdı. O pozisyonda Colman'ın kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum, öyle olsa daha öncesinde Burak'a indirdiği bir top var ki, onu da vermeyip kendi değerlendirmek isterdi. Maçtan sonra da hoca buna değindi, gerekli uyarıları yapacaktır. Bu konuda çok da futbolcuların üstüne gitmeye gerek yok, o kadar da abartılacak bir durum yok bence.

Emre ÖZTÜRK
04.10.2010, 15:59
İlk yarıda Teofilo'nun pozisyonda topu kendisinin kullanması son derece yerinde karardı .

Pas atsaydı bu onun ne kadar zayıf oyun bilgisinin olduğunu gösterirdi.

Katılmıyorum.O pozisyonda kaleci açıyı kapatmaya geldiğinde pas verebilirdi ama o çalımı denedi.Pozisyon kesinlikle pas atması gereken bir posizyon değil ama açı daraldığında pas verse Burak topu boş kaleye yuvarlayacaktı.

Serdar A
04.10.2010, 15:59
Teofilo'yu bencil bir oyuncuymuş gibi etiketlemek büyük haksızlık .

Teofilo'ya bencil diyen adamın , önce ilk yarıdaki pozisyonda ellerini iki yana açan Burak'ın 2 metre ofsaytta olduğunu ikinci yarıda Colman'a attığı top kendisine gelmeden 30 metre evvel atacağı yere baktığını görecek bilecek . Ona göre yazacak . Yoksa , laf işte ...

Emre GÜRDAL
04.10.2010, 16:09
teo nun posızyonuna bişe diyemm ama çolman geçen seneki ankaragücü macında attıgı golü aynıısı apması lazımdı gökhana verdi colman attı.. şimdide sen ver engin yada burak atsın kaharaman sen ol atmak degil attırmak daha güzel... engin burak'a atmıyor burak kımseye atmıyor cooman son pozısyonda cahil davrandı şenolselin gelio dikkat..

Emre ÖZTÜRK
04.10.2010, 16:10
Burak ofsayt mı değil mi dikkat etmedim.Bunu Teo'da bilmiyordu zaten sadece kendisi gole şartlandığından çalıma kalktı ve başarısız oldu.

Serdar A
04.10.2010, 16:11
Burak ofsayt mı değil mi dikkat etmedim.Bunu Teo'da bilmiyordu zaten sadece kendisi gole şartlandığından çalıma kalktı ve başarısız oldu.

Pozisyonu tekrar izleyin . Burak Teo'nun bariz önünde ve Teo arkadaşının ofsaytta olduğunu bilmiyor öyle mi ... Bırakın bu işleri ...

Ahmet Faruk
04.10.2010, 16:13
Alan ne zaman topu ayağından açacağını bilmiyor, Burak pas atmak istese de atamıyor ki istemiyor zaten.( Acaba hayatında kaç tane sol ayağıyla çektiği düzgün bir şut var da, 23. dakika ikiye iki geldiğimiz pozisyonu harcama cesareti gösterdi.) Engin ceza yayı civarında top aldığında diğer oyuncularımız olacak daha doğrusu olmayacak olanı bildikleri için pozisyon almaya, koşu yapmaya bile yeltenmiyor, adam 3 defa kendini, bir defa rakibi çalımlayacak çünkü. Colman da bir kendini kanıtlama isteği...

Acaba bütün bu bencillik gibi gözüken pas atmamalar kendini kanıtlama isteğinden mi kaynaklanıyor?

Emre ÖZTÜRK
04.10.2010, 16:15
Pozisyonu tekrar izleyin . Burak Teo'nun bariz önünde ve Teo arkadaşının ofsaytta olduğunu bilmiyor öyle mi ... Bırakın bu işleri ...

Peki diyelim ki Burak ofsayt değil o pozisyonda. Teo, Burak'a pas atacak mıydı ?

Ahmet Faruk
04.10.2010, 16:17

Burak, top Teoya geldikten sonra yaklaşık 15 metre boyunca Teonun iki metre ilerisinden koşuyor.

Burakın atmadığı pasların hiçbirisinde Teo ofsaytta olmuyor. Garibim yemiş bir damga, öyle gidiyor...

Samet Berber
04.10.2010, 16:21
Dün akşam için bencillikle suçlayacağım son futbolcu teofilo'dur ..

Emre ÖZTÜRK
04.10.2010, 16:27
Ben özellikle Burak'ın, Teo'nun pozisyonunda ellerini açarak pas istemesi üzerine yazdım o pozisyonu.Burak'ın ofsaytta olduğuna dikkat etmedim.Zaten maçı sadece canlı izledim tekrarına da bakmadım.

Ahmet Faruk
04.10.2010, 16:43
Ben özellikle Burak'ın, Teo'nun pozisyonunda ellerini açarak pas istemesi üzerine yazdım o pozisyonu.Burak'ın ofsaytta olduğuna dikkat etmedim.Zaten maçı sadece canlı izledim tekrarına da bakmadım.

Arkadaşım senin de itimat ettiğin oyuncu Burak. Topu ayağından açtıktan sonra yere atlayan, pas atamadıktan sonra ellerine başına götüren, yaptığı olumsuz hareketleri örtmek için türlü pisliklerden geri kalmayan adam. Utanmadan bir de 2 metre gerisindeki adama bağırıyor niye pas atmıyorsun diye.

Ben bu adam yere düştüğü zaman faul falan beklemiyorum artık zaten.

Eren Karaahmetoğlu
04.10.2010, 16:47
En yakın zamanda düzeleceğine inanıyorum. Hele ki dün Şenol Hoca'nın maç sonraki açıklamalarından sonra..:) Kasımpaşa maçı bambaşka olacaktır. :)

Trabzon34
04.10.2010, 17:07
Ben de Eren Bey le paralel düşünüyorum. Şenol Hıocam bu sorunu da çözücektir umuyorum.
Ayrıca bazı dostlarım "3-0 önde olsa anlarım" demiş.
Görüşlerine saygı duymakla bereber, bu İstanbullu kız kardeşlere bir kamyon gol atmadan ağızlarını kapatamayacağımızı nacizane hatırlatırım.. :) Ne kadar atarsak o kadar iyi.
Neyse.. Önümüzdeki maçlara inşallah. Bir maç 6 attık sonra gol sorunu çektik. Şimdi 1-0 aldık kamyonla gol kaçırdık. Bu işin bir ortası yok mu be yaw? :)

Hürgün Aygün
04.10.2010, 17:14
Maç boyunca dikkat ettim sadece son dakikadaki pozisyon değil Engin de birkaç kez aynı hatayı yaptı sorun bu sorun çözülmeli.

Mustafa Umut
04.10.2010, 17:37
Beşiktaş maçında Engin-Colman-Teofilo 'da rastladığımız hastalık.

Kısa süreli olması dileğiyle..

Ali İhsan
04.10.2010, 17:55
Bence Ofsayt'a dikkat etmeme hastalığı diye bir konuda açılabilir.

Bu konuya da çok dikkat ediyorum.

Takımda ciddi bir bencillik var, özellikle hücum hattı hiç yardımlaşmıyor.

Bir de ofsaytta pas isteme, pas atılmayınca dövünme hastalığı var ki asıl ona bitiyorum. Başta Teo ve Burak olmak üzere çoğu ofansif oyuncumuz ofsaytta olduğunu farkedemiyor, üstüne bir de pas atmak isteyip de ofsaytta olan arkadaşına pas atmayan arkadaşlarına dövünüyorl, sonra bunun rövanşını uygun durumda arkadaşlarına pas vermeyerek alıyor güya kendince. Sonra bu döngü hiçbir oyuncunun uygun durumdayken dahi pas vermemesiyle sonuçlanıyor.

Burak Aksoy
04.10.2010, 18:48
Selçuk'un aşısını önceden yaptırmış olduğu hastalık. Bravo Selçuk !

Bayraktaroğlu
04.10.2010, 18:55
en ağır şekilde uyarılmaları gerekir.şahıslar değil Trabzonspor önemlidir..Trabzonspor değer kazandıkça şahıslar değer kazanır.bencillik istemiyoruz...

Turgay Atalay
04.10.2010, 19:17
Teo ya kurban olun be, Burak efendi 1 metre önünde koşuyor, bide artist artist el kol hareketleri yapıyor. Son dakika da 3 kişiyi kaleciyle karşı karşıya bıraktı, daha ne yapacak.

Uğur Ö.
04.10.2010, 19:18
Büyük takımsan 3 e 0 ları bıraktım 3 e 2 leri bile gole çevirmen lazım

Murat Altun
04.10.2010, 19:30
Katılmıyorum.O pozisyonda kaleci açıyı kapatmaya geldiğinde pas verebilirdi ama o çalımı denedi.Pozisyon kesinlikle pas atması gereken bir posizyon değil ama açı daraldığında pas verse Burak topu boş kaleye yuvarlayacaktı.

pasa atsaydı buırak herzamanki gibi ofsayttaydı

biri bu burağa ofsaytı anlatsın

Mustafa Ayazoğlu
04.10.2010, 20:31
Oyuncunun gol atma becerisi olsa eyvallah.. Hiç bir futbolcunun gol vuruş tekniği mükemmel değil..

Takımı bu bencillik bitirecek..

Mustafa
04.10.2010, 21:18
Bursaspor süper kupa maçını izlerken konuşmuştuk biz pas yapmayı öğrenmişiz diye.Oysa hala öğrenememişiz.

fteotdgs
04.10.2010, 21:44
Senol hocanin bu konuya acilen nesteri vurmasi gerekiyor. Bu duzeydeki bir takimin hucumdaki bu amator davranislari, hovardaligi akil alir gibi degil. Dunku macta sansimiz vardi kazandik ama boyle sansli oldugumuz maclar (bilhassa 3 kucuklere karsi) cok enderdir bizim. 10 tane akil almaz gol kaciririz adamlar bir kere gelir maci alir giderler. Boyle Trabzonspor'un kac maci var sayisini unuttum artik. Bitsin bu kosluk, cile artik!

Yasin Altuntas
04.10.2010, 23:18
Bursaspor süper kupa maçını izlerken konuşmuştuk biz pas yapmayı öğrenmişiz diye.Oysa hala öğrenememişiz.

Biz Pas yapmayi tabiki ögrendik cok iyide yapiyoruz tek Problem bazi yerlerdeki bencillik. Bizim ögrendigimiz Konu her gelen Topu Sisirmemek ve özellikle Pres yedigimiz Zaman Olayi Pas ile cözmek

61mehmet61
05.10.2010, 00:42
engin, yattara gibi oyuncular zaten pas veriyor olsalar bugün avrupada olurlardı. bu kumaştan bu kadar elbise

pReN@_61
05.10.2010, 01:13
İnşallah geçici bir hastalıktır:)

altinkaya08
05.10.2010, 09:35
bjk maçında had safhaya çıkan ve çok önemli anlarda basit bir pas ile gol atabileceğimiz zamanlarda yapılan bencillikler kesinlikle kabul edilemez arkadaşlar.peki hiç olmazmı derseniz olur tabii.olmayacak diye bişey yok.ama bu kritik noktalarda ve her zaman tekrar ediliyorsa müdahale edilmesi şartır diye düşünüyorum.

Emre7
05.10.2010, 10:02
her oyuncu böyle maçlarda gol atıp öne çıkmak isteyecektir.
Bu oyuncuların kişisel yapılarından kaynaklanır.
Burada hocanın yapması gereken, "takım" sıfatını hak edecek düzeye getirmek.
Kişisel mi takım mı?

Mustafa ÖZDEMİR
05.10.2010, 10:05
bu soruna bir an önce son vermemiz lazım...

Ilelioglu
05.10.2010, 18:56
Evet aynen katiliyorum, bu kadar ciddiyetsizlik olmaz...

:rolleyes:

boztepeliyasin
05.10.2010, 21:53
colman için bu artık geç kalınmış bir hastalık.

volkan_627
05.10.2010, 23:48
eğer kasımpaşa maçında değişen kadro göremezsek şenol güneş te samimiyetini kaybedebilir. yaptığı açıklamadan sonra bazı futbolcuları yanında oturtacağını düşünüyorum. ben artık burak denen oyuncuyu 11 de görmek istemiyorum. ayrıca engin e öyle sağa sola saldırarak ftbol oynanmayacağı öğretilmeli. sol açıkta sadece işini yapsın hemde en basitinden...

Ömer TOPAL
05.10.2010, 23:54
sayelerinde maç izlerken ayaklarımı kullanmaya başladım..onların vermedikleri pası refleks olarak ben veriyorum...habu ne illettir ya

Adil ÖZGÜR
06.10.2010, 20:50
Colman o pası bilerek mi vermedi?
Eğer bilerek vermemiş ise, (gol olmasın diye) çok büyük sorundur bu mesele.

Efendioglu
06.10.2010, 20:59
yazık ya beşiktaş bizi böyle yakalasa 68.golüde atar bizimkiler alkollü gibi

metehan
07.10.2010, 14:40
Colman o pası bilerek mi vermedi?
Eğer bilerek vermemiş ise, (gol olmasın diye) çok büyük sorundur bu mesele.
Bir futbolcu, gol olmasın diye bir pası vermiyorsa o takımdan hemen gönderilmelidir zaten. COlman'ın böyle bir niyeti olduğunu düşünmüyorum. Sadece kendisi atmak istedi, hepsi bu !