PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Kasımpaşa 0 - 7 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:34
olmaz innan simdi bize gelse ayni perfomanzi gösteremez, emenikiyi avrupa takip ediyormus

Bursaspor - Karabükspor maçında spiker demişdi bir kaç Avrupa takımı izliyor diye

Koray10
15.10.2010, 22:35
söyle alex gibi oyuncumuz olsa

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:35
Alacagin forvet yeterki zenci olsun, bu Emenike olur, Zabalawa olur, ne bileyim Kikula olur, yeterki zenci olsun.

yorumsuz6117
15.10.2010, 22:36
Tozo mu yok artık Adem Koçak'ı niye gönderdik o zaman. :p

SEDAT
Alacagin forvet yeterki zenci olsun, bu Emenike olur, Zabalawa olur, ne bileyim Kikula olur, yeterki zenci olsun.

- Enteresan :D

Ömer Faruk61
Cernatın fibula kemiğğinde kırık varmış.3 ay yok.Çok yazık oldu Karabüke.Üzüldüm vallahi.

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:37
Vereceklerini hic sanmiyorum, zira bu iki oyuncu takimin 75 % bence. Almaya kalksan en az 7/8 milyon euro sayman lazim.

Abi bencede kolayına vermezler ama genede teklifte bulunmakta fayda var
Transfermarkt'a göre Cernat'ın sözleşmesi 2012'de bitiyor
http://www.transfermarkt.de/de/florin-cernat/profil/spieler_3132.html

Ömer Faruk61
15.10.2010, 22:38

Augustine,Isaac geldi de ne oldu yahu?

Koray10
Bursaspor - Karabükspor maçında spiker demişdi bir kaç Avrupa takımı izliyor diye
gecen gecti aramaya simdiden baslamak lazim..genc türk oyuncu lazim söyle 4-5 milli takima gönderecek oyuncular lazim. almanyada nerde oturuyorsun

Asi Çaykaralı61
Cernatın fibula kemiğğinde kırık varmış.3 ay yok.Çok yazık oldu Karabüke.Üzüldüm vallahi.

Geçmiş olsun ALLAH şifasını versin ne diyelim
Sakatlık kötü birşey ALLAH kimsenin başına vermesin
Çünkü futbolcular ordan ekmek yiyorlar
ALLAH bizi hastalıklardan ve sakatlıklardan korusun

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:39
gecen gecti aramaya simdiden baslamak lazim..genc türk oyuncu lazim söyle 4-5 milli takima gönderecek oyuncular lazim. almanyada nerde oturuyorsun

Bielefeld'de ikamet ediyorum Abi ben Engin Baytar burdan gitme

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:40
- Enteresan :D
Sedat abi, forvet dediginde aklima hep bir Makukula gelir veya bir Niang gelir. Hep bir zenci gelir yani. Hem cok kosuyorlar, fizikleri saglam, hemde maliyetleri genelde az oluyor. Soyle Afrikadan bi Drogba bulsak, ne guzel olurdu be :D

Koray10
15.10.2010, 22:41
gecmis olsun.böyle oyuncular ligi güzellestiriyor

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:41
söyle alex gibi oyuncumuz olsa

Haklısın orda katılıyorum size Abi böyle maçın skorunu değiştirecek bir oyuncumuz olsa bence çok ama çok iyi bir takım oluruz
ALLAH'a Şükürler olsun kaliteli ve iyi bir takımımız var İNŞALLAH daha da iyi olacağız

SEDAT
15.10.2010, 22:42
Sedat abi, forvet dediginde aklima hep bir Makukula gelir veya bir Niang gelir. Hep bir zenci gelir yani. Hem cok kosuyorlar, fizikleri saglam, hemde maliyetleri genelde az oluyor. Soyle Afrikadan bi Drogba bulsak, ne guzel olurdu be :D

- Hakan'cım Aklına Arada Sırada Klose Felande Gelsin :)

- Demek İstediğini Anlıyorum Haklısında , Sprinter Olsun , 3 Kişiyi Sırtına Alsın Gitsin İstiyosun ..

- Ama Bir Türlü Olmuyor Bizde Malesef..:)

Koray10
15.10.2010, 22:43
Bielefeld'de ikamet ediyorum Abi ben Engin Baytar burdan gitme
Engin Baytar mi ?buradan gitmemi türkiye dogma büyüme?

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:44
Augustine,Isaac geldi de ne oldu yahu?
Augustine'nin sansizligi Fatih Tekke'nin alternatifi olmasiydi. Isaac'a soylecek sozum yok, istisnadir.

kaptans
15.10.2010, 22:45
yorumlara bakıyorumda cernat emenike çılgınlığı başlamış millette arkadaşlar bizde izliyoruz maçları o kadar büyütülecek futbolcular değil ALLAH aşkına elimizdeki futbolculara bakalım ve onları karşılaştırıyorsunuz bari bizdeki futbolcuların handikaplarınıda buraya yazalım ki bence karşılaştırılması yanlış biri trabzonda biri karabükte oynuyor...burada alanzinho cernattan iyi veya cernat alanzinhodan iyi diye yorumlar basitlik gibi geliyor biraz...

sanırım hepimiz gabriçi aldığımız dönemde hırvat liginde oynayan en iyi topçular arasında olduğunu biliyoruz ama sonuç olarak şu anda öyle veya böyle trabzonspora katkısı bu sene nedir ? yok çünkü ankaragücünde kiralık ,demek istediğim hangi topçu olursa olsun trabzonsporda oynamadıktan ve alınan verime bakılmaksızın bu çok daha iyi diyemeyiz...

unutmayalımki bu forumda alanzinho çılgınlığı vardı iki sene önce ve türkiyenin en iyi transferi olarak konuşuluyordu ve bunu konuşanlar şimdi cernat ondan kat be kat iyi diyor...
sahip çıkalım topçularımıza en iyisi bize faydası olanlar vesselam...

Koray10
15.10.2010, 22:45
Haklısın orda katılıyorum size Abi böyle maçın skorunu değiştirecek bir oyuncumuz olsa bence çok ama çok iyi bir takım oluruz
ALLAH'a Şükürler olsun kaliteli ve iyi bir takımımız var İNŞALLAH daha da iyi olacağız
kaliteli evet ama iyi takim sampiyon olur, 96 da kalite takim vardi

SEDAT
15.10.2010, 22:46
- Bize Usain Bolt Lazım :D Sal Topu Gitsin Anasını Satayım

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:46
Engin Baytar mi ?buradan gitmemi türkiye dogma büyüme?

Evet Abi Engin Baytar Almanyada doğdu bizim burdan Türkiye'ye transfer gitti
Transfermarkt'da Almanya yazıyor doğum yeri ama yerin ismi yok
http://www.transfermarkt.de/de/engin-baytar/profil/spieler_8399.html

Abi şu altta da Engin Baytar ile ilgili bilgiler var
http://tr.wikipedia.org/wiki/Engin_Baytar

Koray10
15.10.2010, 22:47
yorumlara bakıyorumda cernat emenike çılgınlığı başlamış millette arkadaşlar bizde izliyoruz maçları o kadar büyütülecek futbolcular değil ALLAH aşkına elimizdeki futbolculara bakalım ve onları karşılaştırıyorsunuz bari bizdeki futbolcuların handikaplarınıda buraya yazalım ki bence karşılaştırılması yanlış biri trabzonda biri karabükte oynuyor...burada alanzinho cernattan iyi veya cernat alanzinhodan iyi diye yorumlar basitlik gibi geliyor biraz...

sanırım hepimiz gabriçi aldığımız dönemde hırvat liginde oynayan en iyi topçular arasında olduğunu biliyoruz ama sonuç olarak şu anda öyle veya böyle trabzonspora katkısı bu sene nedir ? yok çünkü ankaragücünde kiralık ,demek istediğim hangi topçu olursa olsun trabzonsporda oynamadıktan ve alınan verime bakılmaksızın bu çok daha iyi diyemeyiz...

unutmayalımki bu forumda alanzinho çılgınlığı vardı iki sene önce ve türkiyenin en iyi transferi olarak konuşuluyordu ve bunu konuşanlar şimdi cernat ondan kat be kat iyi diyor...
sahip çıkalım topçularımıza en iyisi bize faydası olanlar vesselam...

2senedir sahip cikiyor taraftar nerde alan abi nerde

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:48
kaliteli evet ama iyi takim sampiyon olur, 96 da kalite takim vardi

Abi 96 yılını hatırlamıyorum ama bazı maçları internettene izleme şansım oldu ALLAH'a Şükürler olsun
Bence o kadroyu tutup üstüne birkaç kaliteli transfer yapsaydık daha da iyi olurduk
Olan olmuş biten bitmiş arkaya bakmamız lazım bence ileriye bakmamız lazım ben bu sene ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyon olacağımıza inanıyorum

Koray10
15.10.2010, 22:49
Evet Abi Engin Baytar Almanyada doğdu bizim burdan Türkiye'ye transfer gitti
Transfermarkt'da Almanya yazıyor doğum yeri ama yerin ismi yok
http://www.transfermarkt.de/de/engin-baytar/profil/spieler_8399.html

Abi şu altta da Engin Baytar ile ilgili bilgiler var
http://tr.wikipedia.org/wiki/Engin_Baytar
tamam bende adin engin baytar zannettim:p

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:51
Sag acik oynamak istiyorsa bize bir telefon acmasi yeterlidir :p Zaten aciklamasinda futbolcu olmak istedigini soylemistir kendisi;

http://sports.yahoo.com/soccer/blog/dirty-tackle/post/Usain-Bolt-wants-to-play-for-Manchester-United-?urn=sow-266267

Koray10
:alkış::alkış::alkış::D:D:D

kaptans
2senedir sahip cikiyor taraftar nerde alan abi nerde

benim demek istediğim bu değil yalnız iyi okuduysan alan şunu yaptı bunu yaptı demedim tekrar söylüyorum cernat için söylenenlerin kat be katı alan için söyleniyordu bende şimdi diyeyim mi nerde o alan bu takımı uçuranlar nerde...
sadece şu bir gerçek gerek yok cernat alandan iyi gibi cümleler kurmaya aynı yerde değiller

Cafer Bulur
15.10.2010, 22:53
Anadolu ve hatta istanbul takimlarindan gelip de bizde yildizlasan bir yabanci oyuncu hatirlamiyorum.

Varsa hatirlatin....

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:54
tamam bende adin engin baytar zannettim:p

Yok Abi adım Zeki :D

Koray10
15.10.2010, 22:54
Abi 96 yılını hatırlamıyorum ama bazı maçları internettene izleme şansım oldu ALLAH'a Şükürler olsun
Bence o kadroyu tutup üstüne birkaç kaliteli transfer yapsaydık daha da iyi olurduk
Olan olmuş biten bitmiş arkaya bakmamız lazım bence ileriye bakmamız lazım ben bu sene ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyon olacağımıza inanıyorum
ben hatirliyorum o macdan sorna babm ve ben 1 hafta falan tv ne mac izledik ne tv baktik

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:55
Anadolu ve hatta istanbul takimlarindan gelip de bizde yildizlasan bir yabanci oyuncu hatirlamiyorum.

Varsa hatirlatin....

Abi kesin olmaz diye birşey yok ama Emenike bence genç ve kaliteli bir futbolcu forvet hattımız için bence iyi bir transfer olabilir

Koray10
15.10.2010, 22:56
Yok Abi adım Zeki :D
:D:D bende koray

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:58
ben hatirliyorum o macdan sorna babm ve ben 1 hafta falan tv ne mac izledik ne tv baktik

Abi ne diyeyim bence eksiklerimizden ders çıkarmalıyız kesinlikle o zaman başarıya yaklaşmak daha da kolay olur
Çünkü hatasız kul olmaz
Kaliteli bir takımımız var , bence hatta çoğu kişiye göre de Türkiye'de en güzel futbolunu oynayan takım TRABZONSPOR'umuz
Bence herşeye rağmen hep destek tam destek

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 23:00
:D:D bende koray

Tanıştığıma memnun oldum

Ömer Faruk61
15.10.2010, 23:01
Tanıştığıma memnun oldum

Hemşerim Çaykaranın neresindensin deyim konu dışı olarak:)

Koray10
15.10.2010, 23:03
benim demek istediğim bu değil yalnız iyi okuduysan alan şunu yaptı bunu yaptı demedim tekrar söylüyorum cernat için söylenenlerin kat be katı alan için söyleniyordu bende şimdi diyeyim mi nerde o alan bu takımı uçuranlar nerde...
sadece şu bir gerçek gerek yok cernat alandan iyi gibi cümleler kurmaya aynı yerde değiller
anladim ben seni ben artik buna suna destek olalim sözlerden sikildim oy zaman gerekmis yok, tabiki her mac kazanilmaz veya her zaman iyi oynanmaz abi ben trabzonsporun formasinin agilini tasiyabilcek oyuncu istiyorum ve artik sampiyonlugu görmek istiyorum

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 23:03
Hemşerim Çaykaranın neresindensin deyim konu dışı olarak:)

Abi Dernekpazar'ındanım

Koray10
15.10.2010, 23:04
Tanıştığıma memnun oldum
bende.....

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 23:05
bende.....

ALLAH Razı Olsun Abi :D

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 23:06
Haydi Cümleten Hayırlı Geceler ben çıkıyorum

kaptans
15.10.2010, 23:07
anladim ben seni ben artik buna suna destek olalim sözlerden sikildim oy zaman gerekmis yok, tabiki her mac kazanilmaz veya her zaman iyi oynanmaz abi ben trabzonsporun formasinin agilini tasiyabilcek oyuncu istiyorum ve artik sampiyonlugu görmek istiyorum

kardeşim bende istiyorum bunu en az senin kadar ama bu şuanda bu futbolcularla olacak inşallah temennim bu sene olması ve o potansiyeli takımda görüyorum en büyük etkende rahat bırakıldıktan sonra şenol güneştir . güvenelim takımın her bireyine hiç birisi boş değil eminim bundan (istisnalar kaideyi bozmaz)

Koray10
15.10.2010, 23:08
Haydi Cümleten Hayırlı Geceler ben çıkıyorum
iyi geceler

Cafer Bulur
15.10.2010, 23:08
Bu maca bakamayacagim,iste olacagim.

Ne yapin edin,bu maci alin.:)

stormtiger61
15.10.2010, 23:09
Bu mactan insallah galibiyetle ayrilacagiz bundan suphem yok fakat arkadaslar Trabzonspor a ve onun baskanina savas acan suleyman atal denilen sahsiyete derhal haddini bildirmeliyiz. Bu adam TFF deki Trabzonlu uye ve resmen takimimizin altini oyuyor, sonra tabi neden federasyon da Trabzon un hakki bu kadar kolay yeniyor diye merak ediyoruz. Suleyman atal ile hayrettin yakin arkadaslar bu arada bildirilir.

Koray10
15.10.2010, 23:10
kardeşim bende istiyorum bunu en az senin kadar ama bu şuanda bu futbolcularla olacak inşallah temennim bu sene olması ve o potansiyeli takımda görüyorum en büyük etkende rahat bırakıldıktan sonra şenol güneştir . güvenelim takımın her bireyine hiç birisi boş değil eminim bundan (istisnalar kaideyi bozmaz)
güvenmek tabi ki baske secenek de yok

Ömer Faruk61
15.10.2010, 23:18
bursa hikaye bu bursayı fenerde,bjkde ve bizde yeneriz.Top mu oynuyorlar yani ikinci yarı kendi sahalarında kontra atak komedi.

ESER
15.10.2010, 23:18
kasimpasa maci 6 puanlik bir hal aldi. rakibin puan kaybettigi bir haftada kazanmaliyiz, 1 olsun bizim olsun

Koray10
15.10.2010, 23:27
iyi geceler renkdaslar

jako13
15.10.2010, 23:28
Geçen sezonun rövanşını alırız inşallah...! Yeterki Dikkatli olalım,disiplinli olalım,sabırlı olalım,biz daha iyi takımız kazanacağız...!

Ali Özcan
15.10.2010, 23:33
.........................Onur..................... .....

Barış........mustafa.......egemen.......cale

yattara.....selçuk......serkan........engin

.................colman........................
....................jaja..........................

fark garantili kadro...

Cafer Bulur
15.10.2010, 23:37
.........................Onur..................... .....

Barış........mustafa.......egemen.......cale

yattara.....selçuk......serkan........engin

.................colman........................
....................jaja..........................

fark garantili kadro...
Fena bir kadro degil ama umut bu hafta banko oynar.

Barisin yerine serkan,jaja nin yerinde de umut oynar.

Ali Özcan
15.10.2010, 23:43
Fena bir kadro degil ama umut bu hafta banko oynar.

Barisin yerine serkan,jaja nin yerinde de umut oynar.

serkanın dinamizmini bekte çürütüyoruz malesef...

umuttan şenol hocayla girdiği söylenen diyalogdan ötürü soğudum...yazasım gelmiyor kadroya...

Ömer Faruk61
15.10.2010, 23:44
bu maçı kesin almamız lazım artık bıktım vallahi böyle maçlarda puan kaybetmekten.

Cafer Bulur
15.10.2010, 23:47
serkanın dinamizmini bekte çürütüyoruz malesef...

umuttan şenol hocayla girdiği söylenen diyalogdan ötürü soğudum...yazasım gelmiyor kadroya...
Haklisin,baris i sagbekte denemek lazim aslinda ama serkandan verimli olmasi pek mümkün görünmüyor.

Umut aile icinde bir yanlis yapti ve bu hafta oynayacagi futbol ve atacagi gollerle bunu telafi etmeli diye düsünüyorum.

Ali Özcan
15.10.2010, 23:53
Haklisin,baris i sagbekte denemek lazim aslinda ama serkandan verimli olmasi pek mümkün görünmüyor.

Umut aile icinde bir yanlis yapti ve bu hafta oynayacagi futbol ve atacagi gollerle bunu telafi etmeli diye düsünüyorum.

Umut bence bizi zihninde bitirdi...ben yüzündeki ifadeden bunu anlıyorum...yanılmış olmayı çok isterim...inşallah dediğin gibi olur Cafer abi...

Osman Yavuz
15.10.2010, 23:58

Strasbourg'da oynarken Özkan Sümer'in çok istediğini hatırlıyorum.O zaman alınsa çok büyük bir paraya Avrupa'ya dönüşübile olurdu.Kısmet değilmiş.:)

Marsilya’da 5 sezondur başarıyla forma giyen Mamadou Niang Özkan Sümer tarafından izlenmiş çok beğenilmişti ama yüksek bonservisi nedeniyle transferi gerçekleşmemişti

Cafer Bulur
16.10.2010, 00:06
Sota tepeden tirnaga forvet idi,zencimiydi?:)

Tam aksine bize hangi zenci gelirse gelsin basarili olacagini düsünmüyorum.

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:08
Zenci dedinizde aklıma geldi. Bjk amigosu Alen bir ara yalvarıyordu başkana. Ne olur zenci alın diye. Nouma hesabı.:)

Hakan Karadirek
16.10.2010, 00:08
Sota tepeden tirnaga forvet idi,zencimiydi?:)

Tam aksine bize hangi zenci gelirse gelsin basarili olacagini düsünmüyorum.
Sota'yi ayri tutuyorum. Sota bu takimin gorup gorebilecegi en buyuk forveti idi.

Mert Oğuzlu61
16.10.2010, 00:16
________________onur_______________

__serkan___mustafa____egemen____ferhat

____________selçuk___ceyhun

___yattara________jaja________colman

_________________umut

umarım bu 11 le çıkarız, en azından jaja yı 11 de görelim yeter !

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:20
Ben Burak'ın oynamasını istiyorum.

Buğra Dege
16.10.2010, 00:28
Kasımpaşa maçına bilet alanlar bileti nerden alıyo ya bilginiz var mı

Sinan Sağlam
16.10.2010, 00:35
___________onur_____________

serkan____mustafa____egemen___cale

yattara__selcuk____colman_____engın

_____________jaja____________

_____________umut___________

Kadro bu cıkacak muhtemelen burak yattaranın veya umutun durumuna gore degerlendırılır dıye dusunuyorum

Bu arada bu macta tek temennım jajanın 90 dakıka sahada kalması ve gerekırse dıledıgı yerde oynatılması....

Bu adamı ızlemek ıcın ılk antremanına kosmustum ve hayran kalmıstım...o gunku sozumun arkasındayım bu adam bızım takımda 1 sezondan fazla kalmaz ucar gıder....Lutfen 90 dakka sahada kalsın , farklı bır adam bu adam........

Gökhan KAN
16.10.2010, 01:35
------Ceyhun----Selçuk--------

Burak-------Colman-------Engin

--------------Jaja-------------

Ben böyle olsun istiyorum..

bekir61
16.10.2010, 02:16
------Ceyhun----Selçuk--------

Burak-------Colman-------Engin

--------------Jaja-------------

Ben böyle olsun istiyorum..

burak ????? yapma renktas

Yiğit Gayretli
16.10.2010, 02:17
___________onur_____________

serkan____mustafa____egemen___cale

yattara__selcuk____colman_____engın

_____________jaja____________

_____________umut___________

Kadro bu cıkacak muhtemelen burak yattaranın veya umutun durumuna gore degerlendırılır dıye dusunuyorum

Bu arada bu macta tek temennım jajanın 90 dakıka sahada kalması ve gerekırse dıledıgı yerde oynatılması....

Bu adamı ızlemek ıcın ılk antremanına kosmustum ve hayran kalmıstım...o gunku sozumun arkasındayım bu adam bızım takımda 1 sezondan fazla kalmaz ucar gıder....Lutfen 90 dakka sahada kalsın , farklı bır adam bu adam........

Hocam İstanbul'da isen gel pazar günü Kasımpaşa'ya misafirim ol :)

Gökhan KAN
16.10.2010, 02:23
burak ????? yapma renktas
Bende isterdim onun yerine birini ama takım direnci açısından Burak oynamalı. Yattara takım direncini düşürüyor. Birde bu maça Paşa'nın daha bir motive oynayacağını düşünürsek bence Burak oynamalı. Dişe diş bir maç olacak bence o yüzden Burak diyorum.

Uğurtan
16.10.2010, 05:16
Sıkıntı yapmayın alıcaz Paşa maçını..

Maçın adamı da Umut olur ;)

Uğur Odabaş
16.10.2010, 07:27
Bu kasimpasanın taraftar forumuna üye olan kimse varmı acaba :)

Mustafa Umut
16.10.2010, 10:38
Bu kasimpasanın taraftar forumuna üye olan kimse varmı acaba :)
Maçın konuşulduğu başlığı kapatmışlar misafire.Üye olamadım ya sürekli hata veriyorr..

TSelif
16.10.2010, 10:41
Yarın Umut iyi işler yapacak öyle hissediyorum :)

Harun-61
16.10.2010, 10:42
bence Senol Hoca Alen`e sans tanıyacak.

Murat Keçeci
16.10.2010, 11:08
Zirveye iki puan daha yaklaşmak adına önemli bir karşılaşma iyi konsantre olmalıyız yakalayacağımız fırsatlarda cömert olmamalıyız kanatlarda daha iyi organize işler çıkartmalıyız.Geçen yıl aldığımız yenilginin dersinide vermeliyiz.

Hamdi Karamahmutoğlu
16.10.2010, 11:12
Ceyhun ve Selçuk yanyana oynarsa 3 puanla ayrılırız diye düşünüyorum.

lazzz61
16.10.2010, 11:42
arkadasla bosuna umutlanmayın umutt yıne bıse yapamıcakk ve bız mac sonu takımın kotu oyununu elestırecez galıba :D

exelans_25
16.10.2010, 11:44
beyler bu arada bursaspor bizim evladımız muhammed demiri sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakmış.geleceği olan bir golcü

Fatih Öztürk
16.10.2010, 12:31
istanbul anadolu yakasındaki arkadaşlar.2 saat sonra 3'e doğru takımımız sabiha gökçene inecek.işi olmayanlar lütfen karşılamaya gidelim.

hooligans61
16.10.2010, 12:33
Takımımızın Kasımpaşa ile oynayacağı maçın kadrosu belli oldu.

1- IBRAHIMA YATTARA
2- UMUT BULUT
3- SELÇUK İNAN
4- EGEMEN KORKMAZ
5- TOLGA ZENGİN
6- SERKAN BALCI
7- ONUR KIVRAK
8- GİRAY KAÇAR
9- HRVOJE CALE
10- CEYHUN GÜLSELAM
11- GUSTAVO COLMAN
12- ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
13- MUSTAFA YUMLU
14- FERHAT ÖZTORUN
15- SEZER BADUR
16- BURAK YILMAZ
17- BARIŞ ATAŞ
18- JACKSON AVELINO COELHO

Salih Yazıcı
16.10.2010, 12:39
alt yapıdan yine kadroda kimse yok bir sıkıntı olmasın.

hooligans61
16.10.2010, 12:40
engin yok yaa sağ da yattara solda burak oynayacak heralde..

Uğurtan
16.10.2010, 12:41
Tam kuralı bilmesem de..

Tolga ve Mustafa alt yapıdan gelme futbolcularımız..

hooligans61
16.10.2010, 12:43
1990 doğumlu olması gerekiyodu benim bildiğim ve yok kadroda 90 doğumlu

Uğurtan
16.10.2010, 12:45
Sanmıyorum öyle bi hata yapacaklarını..

Bu işlerle ilgilenen Caner Çuvalcıoğlu var idari menajer..

Sıkıntı olmaz kanımca..

Gökhan KAN
16.10.2010, 12:52
Gene para ödeyeceğiz iyi mi ? 7500 lira daha gitti. Etti 15 bin.

Sefa
16.10.2010, 12:57
Gene para ödeyeceğiz iyi mi ? 7500 lira daha gitti. Etti 15 bin.

Sadece paradır umarım ilkinde tamam da fazla olunca sıkıntı yaratmaz inşallah..

Sezer'in yerine Mert'i götürseler ne olacak anlamıyorum ?

Glowacki'de yine yok bitirdiler adamı ya lanet olsun sizin gibi sağlık ekibine !

Gökhan KAN
16.10.2010, 13:04
---------Ceyhun-------
Selçuk-------------Colman

Burak---------------Jaja
----------Umut----------

lazkopatfaroz
16.10.2010, 13:17
Colman'ın tempolu oyunda daha etkili olduğunu düşünüyorum. Colman'dan faydalanmak için tempolu oynamalıyız.

saffet61
16.10.2010, 13:18
beyler bu arada bursaspor bizim evladımız muhammed demiri sözleşme uzatmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakmış.geleceği olan bir golcü

İNŞ. alabiliriz muhammedi

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 13:19
Engin yok kadroda arkadaş..

saffet61
16.10.2010, 13:20
Engin yok kadroda arkadaş..

hafta içi antremanda sakatlık geçirmişti sanırım

Harun-61
16.10.2010, 13:21
Engin e ne oldu ya ?

saffet61
16.10.2010, 13:22
hoca umutu denemiş forvette bütün hafta boyunca umut oynarsa kadro böyle olur bence

***********************ONUR***********************

SERKAN**********MUSTAFA********EGEMEN*********CALE

*****************CEYHUN*****SELÇUK****************

YATTARA****************JAJA****************COLMAN

*********************UMUT************************

Yiğit Gayretli
16.10.2010, 13:23
Kasımpaşa'nın taraftar forumlarını aranmanıza gerek yok.Ben doğma büyüme Kasımpaşa'dayım istediğinizi sorabilirsiniz :)

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 13:24
Engin'den haberim yoktu. Kötü olmuş sakatlık geçirmesi.

Cemalettin Taşkın
16.10.2010, 13:27
engin yok glo yok teo yok kadroda 1990 doğumlu futbolcu yok.

ama sezer badur 18 e girmiş !!!

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 13:37
engin yok glo yok teo yok kadroda 1990 doğumlu futbolcu yok.

ama sezer badur 18 e girmiş !!!

Abi onlar yokken bırakta girsin. :)

Bdeniz_61
16.10.2010, 13:39
Maç günü bilet bulma şansımız var mı?

Cemalettin Taşkın
16.10.2010, 13:51
Abi onlar yokken bırakta girsin. :)

bu zafer yelen niye 18 e giremiyor?

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 13:52
Kasımpaşa'nın taraftar forumlarını aranmanıza gerek yok.Ben doğma büyüme Kasımpaşa'dayım istediğinizi sorabilirsiniz :)

Abi sence Şahin var ya forvet oyuncusu sence onu bize satarlar mı ?

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 13:53
Engin'den haberim yoktu. Kötü olmuş sakatlık geçirmesi.

İnşallah Engin'in sakatlığı ciddi değildir

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 13:56
Kasımpaşa maçının kadrosu belli oldu

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/logo1.jpg

Takımımızın Kasımpaşa ile oynayacağı maçın kadrosu belli oldu.

1- IBRAHIMA YATTARA
2- UMUT BULUT
3- SELÇUK İNAN
4- EGEMEN KORKMAZ
5- TOLGA ZENGİN
6- SERKAN BALCI
7- ONUR KIVRAK
8- GİRAY KAÇAR
9- HRVOJE CALE
10- CEYHUN GÜLSELAM
11- GUSTAVO COLMAN
12- ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
13- MUSTAFA YUMLU
14- FERHAT ÖZTORUN
15- SEZER BADUR
16- BURAK YILMAZ
17- BARIŞ ATAŞ
18- JACKSON AVELINO COELHO

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5585#Icerik

szymeks
16.10.2010, 14:01
sürekli 90 doğumlu oyuncu oynatmazsak sürekli para cezasımı var bunu bilen arkadaş varmı hükmen mağlubiyet almayalım ?

Ömer Faruk61
16.10.2010, 14:03
TRABZONSPOR'UN KASIMPAŞA MAÇI MUHTEMEL 11'İ ŞU ŞEKİLDE
Onur - Serkan, Mustafa, Egemen, Cale - Yattara, Selçuk, Colman, Alanzinho - Burak, Umut
SAKAT: Glowacki
CEZALI: Teofilo

Arkadaşlar Engin sakat mı?

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 14:06
sürekli 90 doğumlu oyuncu oynatmazsak sürekli para cezasımı var bunu bilen arkadaş varmı hükmen mağlubiyet almayalım ?

Bildiğim kadarıyla para cezası 7500 Euro yada TL tam bilmiyorum bende geçen bir yerde okumuştum

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 14:07
Onur - Serkan, Mustafa, Egemen, Cale - Yattara, Selçuk, Colman, Alanzinho - Burak, Umut

Haber 61'de sakat yazıyor

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67712

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 14:08

Sürekli para cezasının olması mantıksız geliyor bana ama bunun kuralını yöneticiler illaki biliyordur.

Engin antrenmanda sakatlık geçirmiş.

Mustafa
16.10.2010, 14:09

Böyle bir kadroyla çıkmayız umarım.

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 14:11
Sürekli para cezasının olması mantıksız geliyor bana ama bunun kuralını yöneticiler illaki biliyordur.

Abi bana da mantıksız geliyor.Ama yöneticilerimiz bizden daha iyi bilirler diye düşünüyorum bende

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 14:14
hoca umutu denemiş forvette bütün hafta boyunca umut oynarsa kadro böyle olur bence

***********************ONUR***********************

SERKAN**********MUSTAFA********EGEMEN*********CALE

*****************CEYHUN*****SELÇUK****************

YATTARA****************JAJA****************COLMAN

*********************UMUT************************

Bencede bu kadroyla oynarsak iyi olur bizim için
Engin sakat olmasa ilk 11'imiz bence daha da iyi olurdu
Ama herşeyde bir hayır vardır
Önemli olan şu anda bizim için 3 puan

Nihat Güneş
16.10.2010, 14:14
İnşallah böyle bir kadroyla çıkmayız. selçuk , Colman, Selçuk kesinlikle beraber oynamalı.

GencZonguldak
16.10.2010, 14:46
maç için bizim tarafta bilet kaldı mı acaba?

saffet61
16.10.2010, 14:49
maç için bizim tarafta bilet kaldı mı acaba?

oo çoktan tükendi kasımpaşa tribününde kalmıştır alacaksan d bloktan al hepsi ts li olacak oranın neredeyse

lazzz61
16.10.2010, 15:08
tüühh yaa engiiinn yokkk

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 15:12
C blokta da bilet bitti sanırım. :)

Orası da hep bizden. :)

DeAgLeMaNyAq
16.10.2010, 15:16

O eskidendi. Bir kaç sezon önce o kuralı para cezasına dönütürdüler. Ama Engin, Glowacki ve Teo yokken bile altyapıdan oyuncuya şans veremememiz enteresan doğrusu. 7500 TL belki kulüp için çerez parası ama yazık günah değil mi? BJK bile o kadar yıldızı varken bu kuralı çiğnemeyip, as oyuncularını tribüne gönderiyor. Hocanın Sezer Badur'a çok mu ihtiyacı varmış acaba merak ediyorum...

yorumsuz6117
16.10.2010, 15:17
Jaja 11 başlamalı Burak değil.

yorumsuz6117
16.10.2010, 15:28
Başkan ligtvye çıkıyor şimdi olanlar izlesin. :)

yorumsuz6117
16.10.2010, 15:35
Digitürkte tüm kanallarda sinyal yok diyo ne yapmam lazım. :(

maskeli61
16.10.2010, 15:36
hani nerde başkan?

maskeli61
16.10.2010, 15:37
arkadaşlar bilet varmı haberiniz varmı istanbulda olan arkadaşalra soruyorum yalovadan 10 kişi geliyoruz bilet bulamama gibi bi durum olurmu??

Murat 61
16.10.2010, 15:50
Digitürkte tüm kanallarda sinyal yok diyo ne yapmam lazım. :(

Aynı sorun dünden beri bende de vardı, fabrika ayarlarına geri dönüp kanalları tekrar yükle sorun kalmaz.

TSezgin61
16.10.2010, 15:53
bursa berabere kalmisken bu mac bizim icin büyük sans. sezonun ilk yarisini lider tamamlarsak cok güzel olur...

Mert Marabaoğlu
16.10.2010, 16:25
jaja vur kır parçala artık ..

Birtan Karaman
16.10.2010, 16:26
Jaja ilk 11'de başlar umarım.

İlk 10 haftayı geride bıraktık nerdeyse adamın daha kadroda yeri belli değil..

hamucera
16.10.2010, 16:28
O eskidendi. Bir kaç sezon önce o kuralı para cezasına dönütürdüler. Ama Engin, Glowacki ve Teo yokken bile altyapıdan oyuncuya şans veremememiz enteresan doğrusu. 7500 TL belki kulüp için çerez parası ama yazık günah değil mi? BJK bile o kadar yıldızı varken bu kuralı çiğnemeyip, as oyuncularını tribüne gönderiyor. Hocanın Sezer Badur'a çok mu ihtiyacı varmış acaba merak ediyorum...

kesinlikle doğru şimdi çıkar derler ki bizim için bursa da maç kaybettikten sonra çok önemli bir maç oldu, Kasımpaşa da zor durumda bundan dolayı böyle olmasını uygun gördük iyice sinir olurum

EmreYavuz61
16.10.2010, 16:28
zafer yelen yine yok ya bu uşak napar ne eder..

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 17:09
Amaç ne acaba? Neden ısrarla 90 doğumlu bir oyuncu kadroya alınmıyor? İlk sefer para cezası, tekrarlanınca hükmen değildir umarım. Gerçekten çok salakça.

Hükmen olmasa bile meşale yakmayın, küfür etmeyin, klübümüz ceza alıyor diye dünyanın lafını eden yönetimin hoşuna mı gidiyor her hafta 7500 lira ödemek?

Ben bir halt anlamadım bu işten.

yorumsuz6117
16.10.2010, 17:20
Başkan Milli takım oyuncu seçimi konusunda sağlam konuştu helal olsun.

yorumsuz6117
16.10.2010, 17:26
Canlı yayına Loran Vayloyan bağlandı Alex durumu ile ilgili haber verdi Sadri başkan çok fena bozdu sonucuları ben Trabzonspor başkanı olarak burdayken başka bir takım hakkında telefon bağlantısı falan yapmak yanlış diye. Bayan sunucu da hemen konuyu değiştirdi başka soru sordu. :D

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 17:29
Şuan TFF'nin sitesinden Beşiktaş maçından sonraki bütün PFDK kararlarına baktım. Bütün cezaları inceledim. Beşiktaş maçı için ceza falan almamış Trabzonspor? Yoksa bu 90 doğumlu hikayesi de basının uydurması mı? Çünkü ben o kuralları okuduğumda aynen şöyle yazıyordu. 22 yaşını tamamlamamış ve kesintili veya kesintisiz 2 sene takımda bulunmuş bir oyuncu kadroya alınmalıdır. Diyordu..

90 doğumlu işi hikaye olabilir. Aksi takdirde yukarıda yazdıklarım geçerli.

İnanılmaz salakça hareket ediyoruz 2 haftadır gerçekten böyle bir kural varsa.

yorumsuz6117
16.10.2010, 17:31
90 doğumlu diye birşey yok az önce başkan söledi 22 yaşın altında oyuncu olması şartmış diye cezayı öderiz dedi. Bana göre çok yanlış bir uygulama dedi.

yorumsuz6117
16.10.2010, 17:32
Onur, Serkan, Cale, Mustafa Yumlu, Egemen, Selçuk, Colman, Ceyhun, Burak, Umut Bulut, Alanzinho

Muhtemel kadro bu her yerde. Burak - Jaja , ALanzinho - Yattara olmalı bana göre.

Emirhan Uludüz
16.10.2010, 17:35
Hersene 90 doğumlu deniyor..Bu gerçek olsa geçen sene 89 doğumlu denirdi..(Belki denilmiştir ama ben görmedim)

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 17:50
Ceza falan yok ki o zaman. Benim dediğim ve başkanın dediği kritere Ceyhun Gülselam uyuyor.. Hem 23 yaşının altında, (22'sini doldurmadı, kuralda böyle yazıyor) hem de 3. sezonu Trabzonspor'da..

DeAgLeMaNyAq
16.10.2010, 17:59
90 doğumlu diye birşey yok az önce başkan söledi 22 yaşın altında oyuncu olması şartmış diye cezayı öderiz dedi. Bana göre çok yanlış bir uygulama dedi.

"2010-2011 sezonunda; Turkcell Süper Ligine dâhil kulüplerin resmi müsabakalarında, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil tarihi üzerinden kesintili veya kesintisiz en az iki yıl süre geçmiş, 01.01.1988 ve daha sonra doğmuş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmalarına"

Talimat bu şekilde. Başkan az önce, biz Onur'un bu statüde olduğuna inanıyoruz ama değilse de öderiz dedi. Onur, 2008 başında transfer oldu yani 2 seneyi doldurdu. O halde sorun nerede onu da anlamadım. Madem böyle neden geçen sezonun ikinci yarısında Barış Memiş, bu sezon da Mert ve Hüseyin'e zoraki olarak yer verildi?

Bu arada Ceyhun 87'li o kritere uymuyor...

cihatöztürk
16.10.2010, 18:00
beyler ben kasımpaşa tarafı e blokdan aldım biletimi

diğer yerler dolmuş hep

sorun olurmu acep

Sefa
16.10.2010, 18:02
Beyler talimata uyan tek isim Onur. Doğum tarihi 01.01.1988

Tam da gününde doğmuş 1 gün önce doğsa sıkıntı yaratacaktı :D

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 18:03
He evet Onur'u unutmuşum ben.. Hem Onur uyuyor bu kurala, hem de Ceyhun. Zaten Beşiktaş maçı için ceza da almamışız. Ne demek eğer değilse öderiz başkanım? Cezası falan yok bunun. Kurallar açık. Tff de biliyor bunu. Sonuçta kuralı koyan kendileri değil mi.

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 18:06
Uuu Ceyhun 5 günle kaçırmış yahu. Uymuyormuş hakikaten. Neyse ki Onur var. İleride bir gün 12. ayın sonlarına doğru çocuğum olursa nüfus cüzdanı için ocak ayını bekleyeceğim.

Gökhan KAN
16.10.2010, 18:06
Alt yapı kuralı olabilir ama. Alt yapıdan çıkacak.

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 18:07
Gökhan altyapı zorunluluğu yok.

"2010-2011 sezonunda; Turkcell Süper Ligine dâhil kulüplerin resmi müsabakalarında, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil tarihi üzerinden kesintili veya kesintisiz en az iki yıl süre geçmiş, 01.01.1988 ve daha sonra doğmuş bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmalarına"

Aynen bu yazıyor.

Mayls
16.10.2010, 18:21
Bu kuralın mantığını çözemedim ben :)

Kulüplerin altyapıları desteklenmek istiyorsa saçma. Her kulüp 19 yaşında bir adamı transfer edip 2 yıl sonra bu ölçütte oyanatabilir. Altyapıyı desteklemek istiyorsan o 2 yıl kuralı 5-6 yıla çıkarılmalı ya da genç takımda oynamış olması şartı aranmalı.

Yok genel olarak genç oyuncuların tecrübe kazanmaları isteniyorsa, 22 yaş çok da genç bir yaş değil. Fabregas 18 yaşından beri Arsenal'in vazgeçilmezi. Messi de aynı şekilde Barcelona'nın. Gerçi (26 yaşındaki) kalecimiz Bora için de resmi dergide genç kaleci yazıyor. :p

yorumsuz6117
16.10.2010, 18:22
O zaman Onur uyuyor. :)

Alihan Ertürk
16.10.2010, 18:24
Bilet durumunu nerden görebiliriz? Son durumu merak ediyorum. :)

DeAgLeMaNyAq
16.10.2010, 18:25
Evet altyapı diye bir olay yok. Talimatta amatör veya profesyonel olarak diyor. En geç 20 yaşında kulübe transfer olup, kulüpte iki yılını dolduran oyuncuyu, federasyon altyapıdan kabul ediyor yani. Hatta geçen sene bu kurala "kesintili veya kesintisiz" ibaresi eklendi. Yani Onur'u 2008 başında transfer ettikten sonra 2 yıllığına bir kulübe kiralamış olsaydık yine bu haktan yararlanırdık. Ama benim aklım hala almıyor. 1 yıldır Onur'un bu kritere uyduğunu nasıl düşünmedik yada düşünen vardı da ben mi kaçırdım. Başkan bile yeni söylüyor o halde Barış Memiş neden geçen sezonun ikinci yarısında kiralık verilmedi?

Armağan Dere
16.10.2010, 18:26
Hoca ileriki maçları düşünerek Glovacki ve Engin'i riske etmiyor..Zafer'i azda olsa izleyebiliriz yarın...Kazanmaktan başka yol yok..Bursa ile puan farkını düşürmeliyiz..

Sefa
16.10.2010, 18:30
Evet altyapı diye bir olay yok. Talimatta amatör veya profesyonel olarak diyor. En geç 20 yaşında kulübe transfer olup, kulüpte iki yılını dolduran oyuncuyu, federasyon altyapıdan kabul ediyor yani. Hatta geçen sene bu kurala "kesintili veya kesintisiz" ibaresi eklendi. Yani Onur'u 2008 başında transfer ettikten sonra 2 yıllığına bir kulübe kiralamış olsaydık yine bu haktan yararlanırdık. Ama benim aklım hala almıyor. 1 yıldır Onur'un bu kritere uyduğunu nasıl düşünmedik yada düşünen vardı da ben mi kaçırdım. Başkan bile yeni söylüyor o halde Barış Memiş neden geçen sezonun ikinci yarısında kiralık verilmedi?

Talimat değişeli çok olmadı önceden alt yapı olarak geçiyordu bu sezon başında değişti diye hatırlıyorum talimat. Önceden hükmen mağlubiyetken para cezasına çevrildi ve değişiklik yapıldı..

Mayls
16.10.2010, 18:31
Şimdiden puan farkını düşünüp strese girmeyelim :)
Amacımız her maçı teker teker kazanmak. Bursa'nın maçlarına bakmadan ilerleyeceğiz. Bursa tökezleyecek. En geç bize karşı... ;)

pReN@_61
16.10.2010, 18:39
Bilet durumunu nerden görebiliriz? Son durumu merak ediyorum. :)
Bizim biletler çoktan bitti

Ömer Faruk61
16.10.2010, 19:10
Isaac çaktı bjkye :D:D:D

DeAgLeMaNyAq
16.10.2010, 19:13
Talimat değişeli çok olmadı önceden alt yapı olarak geçiyordu bu sezon başında değişti diye hatırlıyorum talimat. Önceden hükmen mağlubiyetken para cezasına çevrildi ve değişiklik yapıldı..

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=5005

2 sene olmuş hocam...

Uğur Karataş
C blokta trabzonlular çoğunlukta d bloktada öle bilet kaldıysa alacak olanlar d bloktan alsın c bitti.

Ilelioglu
OLASI 11
Bugün öğleden sonra uçakla İstanbul'a gidecek olan Trabzonspor'un Kasımpaşa maçına Onur, Serkan, Mustafa, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Alanzinho, Burak, Yattara ve Umut olası 11 ile çıkması bekleniyor.

Kaynak: ligtv.com.tr

Eger maca böyle baslarsak Kasimpasa karsisinda zorlanabiliriz diye düsünüyorum, Alan-Yattara ikilisinden biri oynamamali bence...

Paksoy
16.10.2010, 19:14
Bu hafta çok avantajlı olabilir bizim için,Lütfen şu 3 maçı alalım, daha GS-FB,BJK-GS,Kayseri-GS,Bursa-Kayseri,Bursa-FB,Bursa-BJK,maçları var, GS ve Bursa maçlarından 4 puan çıkarmak lazım, evdeki hesap uymuyor ama

Sefa
16.10.2010, 19:15
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=687&ftxtID=5005

2 sene olmuş hocam...

Haklısın ben yanlış hatırladım..

Gerçekten fuzuli beklemişiz Barış'ı..

Ilelioglu
16.10.2010, 19:16
Engin kadroya alinmadi onun yerine Burak'i yazdim...:)

------------------------Onur----------------------

Serkan-------Mustafa----------Egemen---------Cale

----------Selcuk-------Ceyhun-------Colman-------

Yattara---------------------------------------Burak

------------------------Umut----------------------

Zorlandigimiz zaman Alan ve Jaja gibi oyunculari oyuna alabiliriz...

:);)

------------------------Onur----------------------

Serkan-------Mustafa----------Egemen---------Cale

----------Selcuk-------Ceyhun-------Colman-------

-------------------------Alan----------------------

--------------Umut-------------Burak(Jaja)---------

Söyle mesela...

Ömer Faruk61
16.10.2010, 19:18
Bu hafta çok avantajlı olabilir bizim için,Lütfen şu 3 maçı alalım, daha GS-FB,BJK-GS,Kayseri-GS,Bursa-Kayseri,Bursa-FB,Bursa-BJK,maçları var, GS ve Bursa maçlarından 4 puan çıkarmak lazım, evdeki hesap uymuyor ama

Aynen arkadaş almamız lazım bu maçları yoksa bir anlamı yok.Haydi TRABZON.

Erol Koç
16.10.2010, 19:28
zafer yelen yine yok ya bu uşak napar ne eder..

Bende anlamadım kalba mazlemeci oldu :))

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 19:57
İşte Makukula olayının bilinmeyeni

http://www.haber61.net/images/news/30823.jpg

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener birbirinden önemli açıklamalarda bulundu...

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, aralık ayında yapılacak olağan genel kurulda tekrar başkanlığa aday olduğunu yineleyerek, ''Tekrar başkanlığa talip olmamın bir iki nedeni var. Projelerden biri borsa, diğeri ise takımı şampiyon yapmak'' dedi.

Şener, Lig TV'de katıldığı bir programda yaptığı açıklamada, 3 yıllık başkanlık süresinin sona ereceğini belirterek, ''Hep söylediğim, Trabzonspor Kulübü'nün kuruluş gayesi şampiyonluğa oynamak olmalı. Başka gayemiz yok. Ama günümüzde böyle oynamakta zorluklar oluyor. Büyük paralar dönüyor'' dedi.

İlk 7 hafta sonunda arzu etmedikleri puan kayıpları da yaşadıklarını ifade eden Şener, ''Bugün lider de olabilirdik. Ama sahamızda Manisaspor'a yenildik, beraberlikler aldık. Ama bu yenilgi erken oldu, ondan ders çıkarmış olduk. Rakibi hiçbir zaman küçük görmeyeceksin. Kaleye top kendi kendine girmiyor. Onu yapamadık sonra Beşiktaş'ı yendik, o yenilgi unutuldu'' diye konuştu.
Trabzonspor'un önünde Kasımpaşa maçı olduğunu ve genel kuruldan bahsedilmesinin çok doğru olmadığını kaydeden Şener, şöyle devam etti:
''Olağan bir kongre yapacağız. 20 Kasım-20 Aralık arasında genel kurulun yapılması gerekiyor. Bu tarihi belirleyeceğiz. Başkan adaylığı konusunda yerel basında bir iki arkadaşımızın ismi geçiyor. Hepsi de Trabzonspor'u yönetebilir, layıktırlar. Benim tekrar bu işe talip olmamın bir iki nedeni var. Bunlardan biri borsa projem. Ama hukuki bir boyutu olduğu için bu konuda konuşamıyorum. Diğer projem ise Trabzonspor'u şampiyon yapma projesi. 3 senelik oturmuş bir kadromuz var. 3 sene önce çok transfer yapmıştık. Daha sonra her yıl 1-2 tane yapacağız dedik ve öyle yapmaya çalışıyoruz. Borçlanıyorsun ama takımın değeri de artıyor.''
Gelir gider dengelerimizde sıkıntı olmadığını ifade eden Şener, Trabzon'da halkın takıma sahip çıktığını ve bunun kulübü ayakta tuttuğunu kaydetti.

''GÜNEŞ İLE KÜS DEĞİLİM''

Şener, teknik direktör Şenol Güneş ile küs olduğu yönündeki söylentilerin gerçeği yansıtmadığını anlatarak, ''Benim yapımda küsme yok, beceremem. Küserim de biraz sonra gülerim, tarzım değil. Şenol hoca eski arkadaşım. Kalecilik döneminde kulüpte yöneticilik de yaptım. Şenol hoca çok güvendiğimiz Trabzon'un ender yetiştirdiği biri. Kendisini iyi eğiten iyi bir aile hayatı olan örnek gösterilecek hocalardan biri. Benden belki 1-2 yaş küçüktür. Şenol hoca çok olgunlaştı. Farklı bir Şenol hoca var, çok mutluyum. Şenol hoca ile başkan küsmez, öyle bir teori yok'' dedi.
Kendisinin futbola hiç karışmadığını kaydeden Şener, ''Yarın Kasımpaşa maçımız var. Hocaya yarın kimleri oynatacaksın diye sormam. Şenol hoca çok para verdiğimi oynatırsa memnun oluyorum ki, doğru bir iş yaptım diye'' diye konuştu.

HACISALİHOĞLU'NUN İSTİFASI

Şener, istifa eden Hayrettin Hacısalihoğlu'nun çok eski arkadaşı olduğunu belirterek, şöyle konuştu: ''Hayrettin beyin babası rahmetli babamın arkadaşıdır. Kendisi 90 yaşlarındadır. Allah uzun ömür versin. Hayrettin, benim ilk yöneticilik yaptığımdan beri samimi arkadaşımdır. Çok da sevdiğim arkadaşımdır. Hayrettin, kulüpte inşaat işlerini seven bir arkadaşımız. Gelseniz yaptıklarını görseniz muhteşem pırıl pırıl şeyler. İki restoranımız var tesisler bahçesinde. Burada yemekler yiyoruz, gelen misafirleri ağırlıyoruz. Son zamanda da kongre yaklaştığı için ben dedim ki, kongreye kadar personel alımı çıkarılması ve inşaat işlerini durduralım. Bunla ilgili yönetim kurulu kararı aldık. Yetkilerim alındı diyerek alınganlık gösterdi ve daha sonra da ayrıldı.''
Kulüpte Hacısalihoğlu döneminde oluşturulan çiftliğin kaldırılmasına ilişkin olarak ise Şener, ''Çiftliğe de Sadri baba çiftliği deniliyordu. Çok doğru birşeyler yapmış olabilirsiniz, fakat toplum tutmadıysa vazgeçmek durumundasınız. Topluma kulak vermek durumundasınız. Hacısalihoğlu kulübe çok emeği geçen çok insandan fazla emek vermiş bir arkadaşımız'' diye konuştu. Şener, Akyazı'nda yapılacak stadın bulunduğu yerin küçük koy gibi bir yer olduğunu dile getirerek, ''Buraya dolgu yapılacak. Sayın Başbakan bu işi TOKİ'ye verdi. Bizim de stadın yerini TOKİ alıyor. Dolgusu ihale edildi. 540 gün süre vermişler. 40 bin kişilik stat yapılacak. 18-20 ay dolgunun süreceğini düşünürsek 3-4 yıl daha Hüseyin Avni Aker'de oynanır'' ifadelerini kullandı.

''CERNAT'I ALMADIK''

Transferde hatalar da yaptıklarını kaydeden Şener, ''Mesela dün Karabük'te sakatlanan Cernat'ı almaya çok gittik. İlgilendik ama almadık'' dedi.

Fenerbahçeli Semih'in de transferde gündemlerine geldiğini belirten Şener, ''Menajeri ile görüştük. Ona bonservisi elinde olsa bile, bana Aziz Yıldırım'dan bu futbolcuyu transfer edebilirsiniz diye bir kağıt getirmelisin dedim. Çünkü Aziz benim arkadaşım. Bu transfer de olmadı'' diye konuştu.

Şener, Makukula'nın transferinin gerçekleşmemesinin bir bölümünün ise bu futbolcunun çocuklarının eğitim göreceği Trabzon'da okul olmamasından kaynaklandığını kaydetti.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67737

Mustafa Umut
16.10.2010, 20:40
Bu maçı ya alacaz ya alacaz..

Rakiplerin puan kayıplarına bakarmısınız evlere şenlik :D

Asi Çaykaralı61
16.10.2010, 20:52
Bu maçı ya alacaz ya alacaz..

Rakiplerin puan kayıplarına bakarmısınız evlere şenlik :D

Renktaş aynen katılıyorum sana.Rakiplerin puan kaybı olduğu haftada ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH bu maçdan 3 puanla ayrılacağız

Eren Karaahmetoğlu
16.10.2010, 21:09
Eyvahlar olsun. Bu maçı bir kazanalım bakalım.

Ali İhsan
16.10.2010, 21:18
Çook kritik bir hale geldi bu maç umarım futbolcuların maçın önemini unutmazlar. Manisa maçının telafisi kesinlikle bu maç, rakipler sağolsun bizi zorla yukarı yolluyorlar.

Taner Uykuçeken
16.10.2010, 21:21
Maçın radyo yayını varmı, Lig radyo yayınlıyormu maçı

Ilelioglu
16.10.2010, 21:25
Maçın radyo yayını varmı, Lig radyo yayınlıyormu maçı

TRT1 Radyo(Radyo1) yayinliyordur...:)

oguzkoc
16.10.2010, 21:27
kadroda 90 doğumlu oyuncu gene yok. üstüste almamanın ekstra bir cezası varmıdır acaba?

yorumsuz6117
16.10.2010, 21:32
kadroda 90 doğumlu oyuncu gene yok. üstüste almamanın ekstra bir cezası varmıdır acaba?

Öyle bir kural yok. ;)

Sefa
16.10.2010, 21:32

Ceza almadık zaten talimat ve konu hakkında söylenecekler söylendi. Ceza almamızı gerektirecek durum yok. 2 sene top oynamış 88 üstü doğumlu oyuncu gerek Onur uyuyor..

Mert Oğuzlu61
16.10.2010, 21:33
jaja yı yine yedekte görmeyiz inşallah.

artık takıma monte etmek lazım yedek bekleyecek bir oyuncu değil, oyuncuyuda durduk yere küstürmeyelim şenol hocam, artık monte et şu adamı lütfen.

_________selçuk___ceyhun

__yattara______JAJA_______colman

______________umut

hami10
16.10.2010, 21:34
kombine kartı 100 lira olan takımın maçının bileti 20 lira..

Mustafa ÖZDEMİR
16.10.2010, 21:37
kombine kartı 100 lira olan takımın maçının bileti 20 lira..
geçen sene büyük maçlarda 100 den maç bileti satıyorlardı hatta...

ssmuratss
16.10.2010, 21:40
bu Engin'in nedir sakatlığı bir hafta var 3 hafta yok Ünal KARAMAN'a benzedi Engin de..

Emirhan Uludüz
16.10.2010, 21:42

90 lı diye bir kural yokmuş..Asıl kurak arka sayfada yazıyor..

Ömer Faruk61
16.10.2010, 21:47
bu Engin'in nedir sakatlığı bir hafta var 3 hafta yok Ünal KARAMAN'a benzedi Engin de..

bjk maçındaki Hilbert ve aurelio tekmelerine bence bacağının kırılmadığına şükredelim Enginin.

cihatöztürk
16.10.2010, 21:52
E blok da bizimkiler olur işallah

oguzkoc
16.10.2010, 22:00
Ceza almadık zaten talimat ve konu hakkında söylenecekler söylendi. Ceza almamızı gerektirecek durum yok. 2 sene top oynamış 88 üstü doğumlu oyuncu gerek Onur uyuyor..

eksik kalmışım bu bilgiden.. teşekkür ederim gerekli aydınlatma için.. ben talimat hakkında söylenenleri sanırsam kaçırmışım...

Yunus Emre AYAZ
16.10.2010, 22:08
E blok satışa çıktığını gördüm gidip direk caddebostan biletixden aldım biletleri 4 kişi e bloktayız sordugumde e bloktakı bıletlerınde çoğunun trabzonspor taraftarı tarafından alınmaya başlandığını öğrendim.

Mustafa Umut
16.10.2010, 22:10
ben dersanede olacam maç esnasında..maçın tam başladığı saatte türkçe dersi başlıyo..çıkarım türkçe dersinden ilk devreyi dinlerim radyodan..sesinizi duymak isterim hiç susmayın arkadaşlar inletin orayı....

Hasan61
16.10.2010, 22:15
İstanbulda'ki ilk maçım:)Yüzümüzü kara çıkarmayacaktır oyuncular.
Umarım:)

Ilelioglu
16.10.2010, 22:19
Rakiplerimizin puan kaybettigi haftalarda bizde genelde puan kaybediyoruz, bu yüzden cok dikkatli olmaliyiz cünkü bunun disinda baska faktörlerde var, mesela rakibimizin kendi sahasindaki ilk maci arti hic galibiyetleri yok...

:);)

Hürgün Aygün
16.10.2010, 22:26
Manisa maçı öncesi içimde kuşku vardı ama Manisa yeni hocaları gelmişti bu maç için iyi konsantre olmak gerekir futbolcular adına.

Ömer Faruk61
16.10.2010, 22:31
rakipler puan kaybetti.kasımpaşa şimdi ölesiye mücadele edecektir.Orta sahaya Barış yada Ceyhun lazım bu maçta.

Robbie Fowler 9
16.10.2010, 22:33
Trabzon kazanır..

Paksoy
16.10.2010, 22:49
Yılmaz vural'ın ikinci seneleri hep hüsran oluyor, ayrııca kadro olarak kötüler bana göre,
-bu maçı alıp Gençlerbirliği maçında tribünlerden şov bekliyorm

Cafer Bulur
16.10.2010, 22:59
Halen daha alan-yattara nin ilk 11 de beraber adi geciyor ya,inanilir gibi degil.

Bu ligde güzel oynamaya calisarak mac kazanmaniz cok zor,ilk planda motivasyon ve mücadele olmali.

Alanzinho nun oynadigi bir takimda jaja yi yedek birakmak da yanlislarin en büyügüdür.

Yiğit Gayretli
16.10.2010, 23:15
Yarın durumlara bağlı olarak maçta oladabilirim olmayadabilirim... Olursam Kasımpaşa tribünündeyim. Hayatımda hiç bir Kasımpaşa maçına bilet parası vermedim :D Giyerim yeni sezon formamı mis gibi, buram buram Bordo Mavi...Otururum semtimin tribününde temiz iş.Bir de galibiyet gelirse... Yeme de yanında yat.

Cafer Bulur
16.10.2010, 23:18
Kadro;
onur
serkan egemen mustafa cale
selcuk ceyhun colman
yattara jaja
umut
seklinde olmali bence.

yorumsuz6117
16.10.2010, 23:18
---------------Onur----------------

Serkan----Yumlu---Egemen-----Cale

--------------Ceyhun--------------

-------Selçuk---------Colman------

Yattara------------------------Jaja

---------------Umut----------------

Benim kadrom bu.

bekir61
16.10.2010, 23:20
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79950
kasimpasa stadinin son durumu

pReN@_61
16.10.2010, 23:23
Zor olacak ama 3 puanı alacağız inşallah.

Cafer Bulur
16.10.2010, 23:24
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79950
kasimpasa stadinin son durumu
Güzel calismalar yapilmis stadyumda.

Zeminle ilgili bir bahanemiz olmayacak,olmamali.

bekir61
16.10.2010, 23:30
kasimpasalilar nufüscüzdani kontrolu yapilacak trabzonlular alinmiyacakmis stada diye
yalan söyleyip milletin gözünü korkutacaklarini saniyorlar

Gürsoy61
16.10.2010, 23:31
Yarın durumlara bağlı olarak maçta oladabilirim olmayadabilirim... Olursam Kasımpaşa tribünündeyim. Hayatımda hiç bir Kasımpaşa maçına bilet parası vermedim :D Giyerim yeni sezon formamı mis gibi, buram buram Bordo Mavi...Otururum semtimin tribününde temiz iş.Bir de galibiyet gelirse... Yeme de yanında yat.

foxx senin kimliktede trb. nufusuna kayitli mi gozukuyorsun?

TSezgin61
16.10.2010, 23:44
bu maci alsak varya... bu havayla avni aker yikilir. yeni scorboard falan vayy vayy vayyay :D

haydi Trabzonummmm

Gümüshane
16.10.2010, 23:55
Keske Skorboardu köseye koysalarmis. Ingilterede Örnekleri var. Daha bir hos olurdu.

Mustafa Calik
16.10.2010, 23:58
Kadro;
onur
serkan egemen mustafa cale
selcuk ceyhun colman
yattara jaja
umut
seklinde olmali bence.

Bende katiliyorum ama muhtemel 11'i gördüm sanirim Burak, Umut ve Alanzinho üclüsü sahaya cikacak .. böyle bir hata yapmaz umarim Senol hoca.

Cafer Bulur
17.10.2010, 00:01
Bende katiliyorum ama muhtemel 11'i gördüm sanirim Burak, Umut ve Alanzinho üclüsü sahaya cikacak .. böyle bir hata yapmaz umarim Senol hoca.
Alanzinho resmen elimizde patladi ama senol hoca halen daha onu patlatmaya calisiyor.:)

Su alan a verilen sans jaja ya verilseydi cok daha fazla yol almistik.

gerenimo
17.10.2010, 00:11

Benim kadrom bu.

en ideal kadro budur.

Cafer Bulur
17.10.2010, 00:14
en ideal kadro budur.
Ben de ayni kadroyu yazdim,neden benimkini alinti yapmadin?:)

Sefa
17.10.2010, 00:14
Jaja yerine Alan'ı oynatacak bence Hoca.. Sonuç yine hayal kırıklığı olmaz umarım..

gerenimo
17.10.2010, 00:17
Ben de ayni kadroyu yazdim,neden benimkini alinti yapmadin?:)

cafer farkettim senin kadron da aynıydı. ama yorumsuzunmesajında kadroyu yazışı dizilişi daha düzenli görünüyordu. tamamen estetik kaygılardan onu alıntıladım. :)

Thug!
17.10.2010, 00:19
Hayırlısı olsun.

Cafer Bulur
17.10.2010, 00:24
cafer farkettim senin kadron da aynıydı. ama yorumsuzunmesajında kadroyu yazışı dizilişi daha düzenli görünüyordu. tamamen estetik kaygılardan onu alıntıladım. :)
Iyi acikladin.:)

Bir de genelde bakiyorum hickimse bu maci kazaniriz diyemiyor,manisa yenilgisi anlasilan ciddi bir tahribat birakmis.;)

Çetin
17.10.2010, 01:06
Bence puan kaybedeceğiz çünkü takımın bu zihniyeti henüz gelişmedi. Bu zihniyetten kastım, maçlara ciddiyetle yaklaşma ve her maçta maksimum mücadele etme gerekliliğidir.

POYRAZ
17.10.2010, 01:32
Bence kazanacagiz cünkü malum maclardan sonra rakibi kücük görmemenin mutlak gerekli oldugunu anlamislardir bizimkiler.

Yiğit Gayretli
17.10.2010, 01:35
foxx senin kimliktede trb. nufusuna kayitli mi gozukuyorsun?

Evet kütük Trabzon'da kalbimle beraber. :)

O kimlikte Trabzon yazanı almıyorlar lafları goygoy.En azından benim için.İstediğim gibi girer çıkarım.

Samet Metin
17.10.2010, 01:46
içimde yenilecekmişiz gibi bir his var (totem :D)

Ömer TOPAL
17.10.2010, 01:47
inanarak ve küçümsemeyerek çıktıgımız maçlarda neler yaptıgımızı herkez gördü..bakın şampiyonlukta iki güçlü aday gösteriliyordu biri Trabzonumuz biri bjk...biz onlardan 3 puan aldık 3 de manisa...6 puan fark olucak bu maçı alırsak..ve adaylardan öne çıkan isim biz olucaz..bursa saten başladı teklemeye şans bir yere kadar yanlarında olucak ve yavas yavas onları terk edicek..bursa maçına kadar puan kaybetmezssek onlarıda alaşşa edicegimizden eminim...Haydi koçlarım..Size Şampiyonluk kupasını kaldırmak çok yakışacak

Gümüshane
17.10.2010, 01:47
totem nedir ya?

61kralfatih
17.10.2010, 01:48
gönlümüzden gecen olur inş.

Samet Metin
17.10.2010, 01:53
totem nedir ya?

"totem: spor taraftarlarinin, takimlarina sans getirdiklerine inandiklari davranislardır." gibi bir açıklama yapabilirim

fener ve beşiktaş maçlarından önce yenileceğimizi düşünüyordum kazandık. bu maçtan önce de yenileceğimizi düşünüyorum ki yine kazanalım...

Cem Zırıh
17.10.2010, 02:04
engin baytar in kadroda olmayisinin sebebi nedir ? :S

Mert Marabaoğlu
17.10.2010, 02:18
bu maçta bi sürpriz yaşanacağını sanmıyorum..

kalitemizle alıcaz bu maçı

Mustafa Yüksek
17.10.2010, 02:21
engin baytar in kadroda olmayisinin sebebi nedir ? :S

Sakatlığı vardı..Oynayabilir dendi ama hoca kadroya almak istemedi demek ki...

ThePatriot61
17.10.2010, 02:48
Jaja oynar insallah ya Alanzinho acaip formsuz.

hos_cocuk61
17.10.2010, 03:58
________________Onur______________

Serkan_____Mustafa___Egemen____Cale

___________________Ceyhun

___________Selçuk

_____________________________Colman

Yattara__________Jaja

_____________(Umut/Burak)

Tsikopat61
17.10.2010, 04:00
Renkdaşlarım ben rüyada gördüm rahat olun..30.dakikada Murat Tosun (!) atıyordu..1-0 kazanıyoruz..Herkes rahat olabilir..Bak uyandım gece gece onu yazdım nasıl strest yaptıysa siz anlayın artık...!!

yatara
17.10.2010, 04:05
hadi trabzonum

lazkerem
17.10.2010, 08:06
bursa ve beşiktaş'in puan kaybettikleri bir haftada kazanmak zirvedeki yerimizi biraz daha sağlama almak demek bu açıdan futbolcular kendi kendilerine motive olacaklardır diye düşünüyorum

Ertan 51
17.10.2010, 08:47
Yeneceğiz Allahın izni ile,hemde tüm takımın özgüvenini yeniden coşturacak bir oyun ve skor ile.

Teo'da dualarım kabul oldu şimdi tek derdim Jaja nın ritmini bulması,

inşallah onunda yıldızlaştığı bir maç olur ki önümüzdeki haftalarda bize kazandıracağı

puanların habercisi olsun.

cihatöztürk
17.10.2010, 08:50
E blok satışa çıktığını gördüm gidip direk caddebostan biletixden aldım biletleri 4 kişi e bloktayız sordugumde e bloktakı bıletlerınde çoğunun trabzonspor taraftarı tarafından alınmaya başlandığını öğrendim.

sabah sabah rahatladım abi ohh be :)

Bilhan Özhan
17.10.2010, 09:22
besiktas ve bursanin puan kaybettikleri haftada insallah 3 puanimizi alip trabzona dönecek bizim usaklar

Mustafa Umut
17.10.2010, 09:43
içimde yenilecekmişiz gibi bir his var (totem :D)
3 puan olsun çamurdan olsun.

Bende totem yapayım biraz :D

ozzy!
17.10.2010, 09:57
mutlaka kazanmamız gerek.

Yiğit SARI
17.10.2010, 10:27
Onur
Serkan - Mustafa - Egemen - Cale
Ceyhun
Selçuk ----- Colman
Yattara - Jaja
Umut

Burak Aksoy
17.10.2010, 10:37

Benim kadrom bu.

Tamam işte. Bu kadar. Çok güzel kadro.

Yalnız Mustafa bir hata yaparsa falan burada onu eleştirmeyen kalmaz. Şimdiden söyleyeyim.

Ertan 51
17.10.2010, 10:41
Onur

Serkan - Mustafa - Egemen - Cale
Ceyhun
Selçuk ----- Colman
Yattara - Jaja

Umut

Aklın yolu 1 kadrosu:alkış:
ama hafta içi çalışmalarından dolayı en iyi Şenol hoca bilir;)

hüseyin1975
17.10.2010, 10:48
Bugün yenmeliyiz ve liderin ensesine yapismaliyiz.
Gerisi fasa fiso.

agasaro
17.10.2010, 10:48
Maça 4 tane bilet arıyorum. Fazla bileti olan varsa görüşelim. 0539 290 39 28

Bayraktaroğlu
17.10.2010, 11:00
rakiplerimizin puan kaybettiği bu hafta bizim kasımpaşayı yenmemiz gerekir.inşallah bu maçtan galip ayrılacağız.umarım futbolcular iyi hazırlanmıştır.colman iyi oynarsa işimiz kolaylaşır.

Yiğit SARI
17.10.2010, 11:02
Jaja ve Mustafa gol atarsalar çok güzel olur :D

Ömer SEVİNÇ
17.10.2010, 11:02
bursaspor puan kaybetti, beşiktaş puan kaybetti ve rakip henüz galibiyet dahi alamamış, 2 puanla son sırada.

yani tüm şartlar trabzonspor'umun mağlup olup bizi kahretmesi için uygun. eline geçen bu fırsatı kaçıracağını sanmıyorum.

Mustafa Umut
17.10.2010, 11:05
bursaspor puan kaybetti, beşiktaş puan kaybetti ve rakip henüz galibiyet dahi alamamış, 2 puanla son sırada.

yani tüm şartlar trabzonspor'umun mağlup olup bizi kahretmesi için uygun. eline geçen bu fırsatı kaçıracağını sanmıyorum.
aynı manisa ya yenildiğimiz hafta olduğu gibi rakiplerimiz puan kaybediyor ve biz sonuncuyla oynuyoruz..
hadi hayırlısı..inancım tam

Burak
17.10.2010, 11:10
Son sıra talihsizliği tekerrür etmez inşalah

Yiğit SARI
17.10.2010, 11:13

Beni korkutanda bu :D Manisa maçı çok feci olmuştu

mkmoglu
17.10.2010, 11:18
bu maçta puan kaybedebiliriz.y vuralın son şanşı..

süveyş
17.10.2010, 11:19
üzerimde manisa maçı sonrası aynı şey olur mu tedirginliği var
ama bu kez farklı olacağı inancındayım artık takım, öğrenmiştir bu ligde küçümsenecek takım yok, hepsi ile 90 dk oynuyorsun aynı mücadeleyi hatta daha fazlasını sahaya yansıtmak zorundasın.
inş. gülen taraf Trabzonspor olur
inş. bu haftayı da kayıpsız kapatırız.

İstanbulda olupta maça gidememek çok kötü, babam götürmüyor neymiş stad küçükmüş :(
eminim stadın büyük bir kısmı bordo mavi olacak:)

Emre7
17.10.2010, 11:35
benim için tuhaf ama enginin oynamasını isterdim.
onun yerine burak olmalı en azından 2. yarı !
agresif adama ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Murat SİSMAN
17.10.2010, 11:45
Manisada ilki yaşadık umarım aynı sorun ile karşılaşmayız yoksa çok önemli puana ve taraftara yazık olur

Mustafa
17.10.2010, 11:45
Mustafa Yumlu forvette mi oynasa aslında :) Karadenizsporda zaman zaman oynamıştı bizim hazırlık maçlarındada.

iso_4939
17.10.2010, 11:46
yani artık bu macıda alalım rakıpler puan kaybetmısken.

Dip.Ing.Mag.
17.10.2010, 11:48

evet cok dogru bir tespit.
gecmis olsun. yarinki mansetlerden bir tanesini yazayim hatta.

Firtina dindi. Pasa'nin Lale Devri bitti.

biz nezaman bu konumda olsak, puan yada puanlar kaybetmissizdir.

Dip.Ing.Mag.
17.10.2010, 11:50
Tamam işte. Bu kadar. Çok güzel kadro.

Yalnız Mustafa bir hata yaparsa falan burada onu eleştirmeyen kalmaz. Şimdiden söyleyeyim.

mustafa konusunda bende aynisini düsünüyorum. 1 mac ile göklere cikardigimizi bir mac ile yerin dibine sokmakta üstümüze yoktur. o yüzden ona yeterince zaman verilmesi lazim...

Hürgün Aygün
17.10.2010, 11:54
Bu takımlar da hep kötü zamanlarında karşımıza çıkmıştır bizi çıkış olarak görüyolar dikkat etmeliyiz bu takımlara.

Dip.Ing.Mag.
17.10.2010, 11:58
bu mac icin "kasimpasanin saldiracagini" ve "risk alan bir oyun" oynayacagini göz önünde bulundurursak, su kadronun ideal olacagini düsünüyorum:

böyle maclarda ortasahanin direnci cok önemlidir o yüzden ortasahamizi press gücü yüksek ve direncli oyunculardan kurmamiz en mantikli olanidir.

1. Onur

2. Serkan Balci
3. Giray
4. Egemen
5. Cale

6. Ceyhun
7. Burak
8. Selcuk
9. Colman
10. Alanzinho (yada Jaja)

11. Umut

benim ideal 11 im böyle olurdu sanirim. Ama mücadele gücü yüksek maclarda Alanzinho bizim zayif halkamiz, o konuda tereddütlerim var. Yinede kontra ataklarin etkili olacagini düsündügüm bu mac icin Alanzinho iyi bir silah olabilir. Yattara ise mutlaka ikinci yari girmeli oyuna.

hüseyin1975
17.10.2010, 12:02
Takimimiz zorda olanlara yardim edip onlari ayaga kaldirmakla meshur bir Takim maalesef.

Kazım Uzunboy
17.10.2010, 12:03
Fanatik'te yazıyor; ''Trabzonsporlular İçin Futbol Vakti.'' :)

AKSOY_61
17.10.2010, 12:04
Final maçı gibi önemli maç.
Konsantrasyon çok önemli bu konuda da hocamız baağı becerikli.

Zaten bjk maçından sonra milli takım maçlarından dolayı 2 hafta ara verildi.
Bu aralar bizim lehimizedir, sivas maçı da aradan sonra yapılmıştı.

Ben hocaya güveniyorum 2 haftalık arada oyuncuları bu maça çok iyi hazırlamıştır

Dip.Ing.Mag.
Trabzonspor: Onur Serkan Mustafa Egemen Cale Selçuk Colman Alanzinho Burak Yattara Umut

ama gaztelerde söyle bir kadro yayinlanmis. böyle bir ortasaha ile rakip karsisinda pek bir sansimizin oldugunu düsünmüyorum

ilhan
Onur, Serkan-Mustafa-Egemen-Cale, Ceyhun-Colman-Selçuk, Yattara-Jaja, Umut

Bence bu maç için en ideal kadro bu.

*

Umut üzerindeki durgunluğu atarsa bu maçta hat-trick bekliyorum.