PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Kasımpaşa 0 - 7 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

SEDAT
11.10.2010, 22:49
- Kasımpaşa Sadece Kendi Semtinde Rüzgar Yapan Bi Topluluktur..

- Bir Sene Sapanca ile Aynı Gruptaydılar 3.ligde Sanırım , Futbolcuları Tehdit edip Bıçak Gösterdiklerini İyi Biliyorum..

- Sonra Polisin Gözü Önünde Döve Döve , Tehditle Aldılar Maçı..Sonramı..Tabi Deplasmana Gelicekleri İçin Önceden Gelip Özürdilediler..

- Yorumu Kamuoyuna Bırakıyorum..Aslında Bu Arkadaşı Çokta Ciddiye Alıp Yazmamak Lazım..

- Ve Bu Arkadaşa Uyarım , Misafir Takım Üyeleri Bildiğim Kadarıyla Sadece Türk Futbolu Başlığında Yazabiliyor..

tetsusabri
11.10.2010, 22:51
Bende konunun önemine değinmek için böyle yazdım.

Sizler şimdi kalkıp bir Karagümrük atkısını kaldıramıyorsunuz,zorunuza gidiyor.

Karagümrük nerede?Amatörde...Rakibin mi değil...

Sen taraftar olarak hala kendini 2.3.ligde görüyorsan böyle bir tepki verirsin.

Ki Eyüp atkısı muhabbetini de Semtim olan Eyüp'ün ara sıra maçlarına gittiğimden bilirim ki Paşa-Eyüp kardeş takım ilan edilmiştir.Paşadan her hafta 4-5 kişi de olsa en az gelen olur.

Atkı getireceğimden de değil.Sadece ne diyeceğini merak ettim.Eyüp atkım bile yoktur bu arada...

Siz ilk olarak taraftar olarak kendi konumunuza bakmanız lazım...Sadece senin için değil hepiniz için aynı kefede olması lazım...

Geçen Seneden De Anımsıcak Olursan Ben Sadece Kasımpaşalıyım Ve Benim Gibi Düşünen Kardeşlerimlede Aynı Yolda Yürümeye Çalışıyoruz.Gerideki Sayfalarda Fener Yalakası Felan Denmiş Bizim İçin Ama Sadece Gülüp Geçiyorum.En Azından Benim İçim Rahat.Karagümrük Olayına Gelincede Her Takımın Ezeli Bir Rakibi Vardır.Evet Şuan Karagümrükle Aynı Kefede Değiliz Ama Maziyide Karalıcak Değiliz.

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 23:00
Geçen Seneden De Anımsıcak Olursan Ben Sadece Kasımpaşalıyım Ve Benim Gibi Düşünen Kardeşlerimlede Aynı Yolda Yürümeye Çalışıyoruz.Gerideki Sayfalarda Fener Yalakası Felan Denmiş Bizim İçin Ama Sadece Gülüp Geçiyorum.En Azından Benim İçim Rahat.Karagümrük Olayına Gelincede Her Takımın Ezeli Bir Rakibi Vardır.Evet Şuan Karagümrükle Aynı Kefede Değiliz Ama Maziyide Karalıcak Değiliz.
Birincisi geçen seneyi anımsamak değil,unutamayacağım bir maç benim için.

Boşyere suçsuz yere polis joplarını yediğim bir maçtı.Her neyse..

İkincisi Fener yalakası mısınız bilmem ama sana senin tribününün bizzat içinden amigolarından birinin dün bana bizzat dediklerini şimdi söylüyorum.

Dün fotoğraf çekmeye gittiğimde tanıştım bu abiyle.Tribünde sözü geçen biri diyelim ismini vermeyeceğim.Ki senin de ne kadar tribünde yada yönetiminizde dönen dolaplardan haberin var orası da meçhul ama şu kadarını söylüyorum.

"Biz geçen sene fener maçından önce maçın satıldığını biliyorduk Mesut.Maç satılmıştı Fenerbahçeye bana dedi."

tetsusabri
11.10.2010, 23:08
Birincisi geçen seneyi anımsamak değil,unutamayacağım bir maç benim için.

Boşyere suçsuz yere polis joplarını yediğim bir maçtı.Her neyse..

İkincisi Fener yalakası mısınız bilmem ama sana senin tribününün bizzat içinden amigolarından birinin dün bana bizzat dediklerini şimdi söylüyorum.

Dün fotoğraf çekmeye gittiğimde tanıştım bu abiyle.Tribünde sözü geçen biri diyelim ismini vermeyeceğim.Ki senin de ne kadar tribünde yada yönetiminizde dönen dolaplardan haberin var orası da meçhul ama şu kadarını söylüyorum.

"Biz geçen sene fener maçından önce maçın satıldığını biliyorduk Mesut.Maç satılmıştı Fenerbahçeye bana dedi."

O Dediğiniz Kişiler Bizleri Tribünde Bitirmeye Çalışan Kişilerdir.Merak Etme Semtimizde Dönen Dolapları Biliyoruz.Biz Sadece Kasımpaşalılar Olarak Kaç Kişi Olursak Olalım Yolumuza Devam Edeceğiz.Kasımpaşa da 2 Kişi Dışında Kimseyi Abim Olarak Görmüyorum.Büyük Olasalılık Görüştüğün Kişi Fener Maçında Fenere Küfür Ettiğimiz İçin Bizi Susturmaya Çalışan Şahıslardan Biridir.

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 23:17
O Dediğiniz Kişiler Bizleri Tribünde Bitirmeye Çalışan Kişilerdir.Merak Etme Semtimizde Dönen Dolapları Biliyoruz.Biz Sadece Kasımpaşalılar Olarak Kaç Kişi Olursak Olalım Yolumuza Devam Edeceğiz.Kasımpaşa da 2 Kişi Dışında Kimseyi Abim Olarak Görmüyorum.Büyük Olasalılık Görüştüğün Kişi Fener Maçında Fenere Küfür Ettiğimiz İçin Bizi Susturmaya Çalışan Şahıslardan Biridir.
Ben sana daha birşey söylemeyeceğim.Ne dersem diyeyim sen çevireceksin çünkü işi.
Sana son bir soru?
Tribünlerin ihalesini kim aldı?Dönen dolapları biliyorsun ya ondan soruyorum...

tetsusabri
11.10.2010, 23:25
Ben sana daha birşey söylemeyeceğim.Ne dersem diyeyim sen çevireceksin çünkü işi.
Sana son bir soru?
Tribünlerin ihalesini kim aldı?Dönen dolapları biliyorsun ya ondan soruyorum...

Çevirmeye Gerek Yok Fener Maçını Sonuçta Ben Satmadım.Yönetimimizdeki Rizeliler Ne Yaptıysa Yaptı Orasını Ben Bilmem Kimseninde Günahını Alamam.Eğer Gerçek Semt Aşıkları Susturulmaya Çalışılıyorsa Sence İhaleyi Kim Almış Olabilir.Fener Tribününü Kovalayan Kasımpaşalı Kişiler(Ben İnanmıyorum Kasımpaşalı Olduklarına Orası Ayrı).Ama Tabi 1 Kalpte 2 Sevda Taşınamayacağı İçin Bu Kişiler Fener Maçında Susturmaya Çalıştılar Bizleri..

Asi Çaykaralı61
12.10.2010, 00:28
Arkadaş bu maça yürek dayanmaz :D

ThePatriot61
12.10.2010, 00:39
Arkadaş bu maça yürek dayanmaz :D

Rakibi ciddiye alirsak bu mac 1.yarida biter.

Harun_ayar_ts
12.10.2010, 00:42
1-0 olsun bizim olsun

Paksoy
12.10.2010, 01:05
oyuncularımızın nekadar ciddiye aldığına bakar bu iş

Mustafa ÖZDEMİR
12.10.2010, 08:16
ciddiye alırsak maç 15 dakikda bile biter .rakip nerdeyse maç başına 2.5 gol yiyor.bizde en golcü 2.takımız...

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 08:43
Çevirmeye Gerek Yok Fener Maçını Sonuçta Ben Satmadım.Yönetimimizdeki Rizeliler Ne Yaptıysa Yaptı Orasını Ben Bilmem Kimseninde Günahını Alamam.Eğer Gerçek Semt Aşıkları Susturulmaya Çalışılıyorsa Sence İhaleyi Kim Almış Olabilir.Fener Tribününü Kovalayan Kasımpaşalı Kişiler(Ben İnanmıyorum Kasımpaşalı Olduklarına Orası Ayrı).Ama Tabi 1 Kalpte 2 Sevda Taşınamayacağı İçin Bu Kişiler Fener Maçında Susturmaya Çalıştılar Bizleri..

Sen şimdiden senaryonu hazırla.Çünkü pazar günü yine bu maçtı kim sattı diyeceksin.

Ayrıca arada sırada kafanızı çevirip tribünde ki kişilerin giydiklerine bakmayı ihmal etme.Renkleriniz biraz benziyor.Beşiktaş'lı insanlar (!) aranıza sızabilir.Aynen geçen sene ki gibi.

Cemalettin Taşkın
12.10.2010, 09:00
geçen milli maç arasından sonra sivasa 6 atmıştık yine milli maç arasından dönüyoruz.

ozturk
12.10.2010, 09:05
Maçı olimpiyata ya da samiyen veya inönüye verseler bari ...

bi de 3 bin 5 bin bilet bizim dişimizin kovuğuna yetmez...

Şahin_53
12.10.2010, 09:17
[QUOTE=tetsusabri;1917184336]Çevirmeye Gerek Yok Fener Maçını Sonuçta Ben Satmadım.Yönetimimizdeki Rizeliler Ne Yaptıysa Yaptı Orasını Ben Bilmem Kimseninde Günahını Alamam.

Sana yuh diyorum densiz herif..Birde kimsenin günahını almam diyorsun yönetiminizdeki Rize'liler kadar taş düşsün başınıza.

Hasan Habip Özbay
12.10.2010, 09:34
inşallah gelmek için her yolu deneyeceğim ısmet ama büyük ihtimalle orda olacağım

Dursun Kaplan
12.10.2010, 09:52
Çoluk çoçukla muhattap olmayın. :)

şenolkılınç
12.10.2010, 10:09
içimden bi his eğer oynarsa jaja nın maçı olur diyor

Tatar Kemal
12.10.2010, 10:13
jaja'nın bu maçta oynanası zor gibi. şenol güneş, umut bulut'a şans verecektir. jaja belki son 10 dakika falan oyuna girer. inanılmaz zor bir maç olacak. açıkçası manisaspor maçından bile tehlikeli bir rakip. hayırlısıyla kazasız belasız bir şekilde atlatabilsek. ama bizim takım sürprizleri sever, kasımpaşa'ya da bir galibiyet hediye edersek kimse şaşırmasın.

şenolkılınç
12.10.2010, 10:20
Çevirmeye Gerek Yok Fener Maçını Sonuçta Ben Satmadım.Yönetimimizdeki Rizeliler Ne Yaptıysa Yaptı Orasını Ben Bilmem Kimseninde Günahını Alamam.

kardeşim tamam takımını savunmanı anlıyorum saygıda duyuyorum ben kasımpaşanın içini bilmem benide bağlamaz benim rakibim değilsin tam aksine başarısınıda isterim istanbul züppelerine karşı ibb ve k.paşa dik dursun isterim ama rizeliler diyerek birilerini suçlarsan ki suçladığının farkında bile değilsin iş başka türlü olur bende bilirim 5 parmaüğın 5 i bir değil ama ne olursa olsun benim bölgemden birine kim olursa olsun laf söyeyemez benim şimdi burda kasımpaşalılara laf söylememi ister miisn asla zaten yakışmaz söylenmezde bu cümle sanırım yanlış yazıldı sen başka bişey anlatmak istedin belli ama madem burdasın buraya kabul olundun şansını iyi kullan kelimeleri daha dikkatli seç

Birtan Karaman
12.10.2010, 10:30
Manisa maçı gibi olursa en az 3 yeriz.

Hüseyin Sahtiyan
12.10.2010, 10:48
Maçı olimpiyata ya da samiyen veya inönüye verseler bari ...

bi de 3 bin 5 bin bilet bizim dişimizin kovuğuna yetmez...

Maçın Samiyen veya İnönüde olması bizim için dezavantaj çünkü sadece deplasman tribününü veriyorlar rakibe. Hatta Yeni açık, Eski Açık ve Kapalı alttan bilet dahi satmıyorlar, rakip takım taraftarı almasın diye. Onlarda kendilerince kurnaz yani.

Bu yüzden Kasımpaşa'da olması en ideali.

Biletler 20 lira ayrıca.

ApoCaN28
12.10.2010, 10:49
Banane arkadaş ben 3 puan istiyorum istedikleri kadar da kötü oynama hakkına sahipler yeter ki 3 puan bizim olsun =)

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 10:51
Manisa maçından gerekli dersler çıkarılmıştır.O ciddiyetsizlik Şenol Güneş'in takımında en fazla sezonda 2-3 kere olur.

Benim kadrom ;

------------------Onur------------------
Serkan----Mustafa----Glowacki----Ferhat
-----------Selçuk-----Colman-----------
Yattara-----------Jaja--------------Engin
-------------Burak(Umut)----------------

Yattara'nın oynatılmaması durumunda.Barış Ataş sağbek oynar.Serkan sağ açıkta oynar.Bana göre de öyle oynamamız gerekiyor.

Travelair
12.10.2010, 10:59
Sert futbolu hızlı paslarla aşmaya çalışacağız. Oyunu kanatlara yayarsak ve topu dikine oynarsak iyi sonuç alabiliriz

Bdeniz_61
12.10.2010, 11:06
Kasımpaşa stadı yukarıdan yoldan baktın mı stadın yarısı gözüküyor.Acaba bilet almasam da ordan mı izlesem:)

Külünkoğlu
12.10.2010, 11:42
Tetsubasri

Arkadaşım, başka takımın taraftarları sadece Türk Futbolu bölümünde yazabiliyor.
Aksi halde forumdan uzaklaştırılman gerekecek. Bilgin olsun.

ozturk
12.10.2010, 12:59
İnşallah güzel bi galibiyet olur..

Cemalettin Taşkın
12.10.2010, 13:01
umut bulut oynamayacak mı bu maçta?

eğer umutta olmazsa işimiz zor.

ben jaja nın gol atabileceğine inanmıyorum.

Mert Oğuzlu61
12.10.2010, 13:41
umut bulut oynamayacak mı bu maçta?

eğer umutta olmazsa işimiz zor.

umut mu atacak golleri ? jaja niye atamıyormuş, 90dk oynasın etrafındakiler adam gibi oynasın bak nasıl yapıyor siftahı.

peker61
12.10.2010, 15:13
Biletimi aldım artık maçı bekliyorum inşallah alacağız bu maçı ..

oguz altinbas
12.10.2010, 15:32
inşallah kazanırız.Gereksiz bir puan kaybı yaşamayız.1-0 olsun bizim olsu...

Bıyıklıoğlu
12.10.2010, 16:00
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/12/1780.jpg

Vee biletler bitti...

Ayhan Çolak
12.10.2010, 16:27
Kasımpaşa stadı yukarıdan yoldan baktın mı stadın yarısı gözüküyor.Acaba bilet almasam da ordan mı izlesem:)
o eskiden di. şimdi göremezsin.

Eren Karaahmetoğlu
12.10.2010, 16:37
Mesut deme gözünü seveyim ne demek biletler bitti? Çok bilet aldın diye mi yazdın yoksa bitti mi harbiden. Bak kalbime inecek şimdi

Bıyıklıoğlu
12.10.2010, 16:43
Mesut deme gözünü seveyim ne demek biletler bitti? Çok bilet aldın diye mi yazdın yoksa bitti mi harbiden. Bak kalbime inecek şimdi

Saat 11 de çıktı.4 de bitti.Zaten 750 bilet idi.Gerçekten bitti.

muribbi
12.10.2010, 16:47

amaaaann inanmıyormuş.

Emrah Akcagöz
12.10.2010, 16:53
Biletlerin bitmesi çok kötü oldu..:(

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 17:03
Ney bitti mi? :S

Neyse benim yerime gidecek kişiden 3-4 kişilik bağırmasını talep ediyorum. :D

Fatih YAZICI
12.10.2010, 17:06
Bilet lazım (:

OYılmaz
12.10.2010, 17:09
Nasıl biter bende buraya biletler çıktı mı gidip alacam diye mesaj yazacaktım nasıl olur yine de mucize olur bilet olur gidip bakacam biletix'e

Eren Karaahmetoğlu
12.10.2010, 17:09
Öyle bir zamana denk geldi ki resmen. Af edersiniz g.t kadar stad. Biletler bitti ancak gördüğüm kadarıyla pek çok kişi biletsiz kaldı benim gibi. Kasımpaşa'nın bir bloğunu kapatsak? Biletsizler toplanın ha buraya.

Emrah Akcagöz
12.10.2010, 17:15
Hiç değilse Kasımapaşa tarafından alalım da dışarıda kalmayalım hepten..

Birtan Karaman
12.10.2010, 17:15
Umut bu maçta kadroda olacak mı olmayacak mı ? Herkez Jaja atar mı atamaz mı telaşına girmiş tek forvet mi oynayacak ?

Harun-61
12.10.2010, 17:18
Samandıra`da Eğitimdeyim.

Pazar Saat 14:30 de yola çıkarsam yetişirmiyim oraya ??

.

agahozlu
12.10.2010, 17:24
Samandıra`da Eğitimdeyim.

Pazar Saat 14:30 de yola çıkarsam yetişirmiyim oraya ??

.

Gerçekçi olmak gerekirse yetişemezsiniz.

Dursun Kaplan
12.10.2010, 17:31

Yokum diyorr.

Bdeniz_61
12.10.2010, 17:38
Sadece 750 bilet mi ayrılmış.Ve hepsi de bitmiş.:o

Sevdamız_Bir
12.10.2010, 17:56
Bize ayrılan G Blokta yer kalmamış. Ben C Bloktan alıyorum arkadaşlar. Tavsiye ederim. Öyle stada böyle çözüm.

.....
12.10.2010, 19:58
Umut yazacak bu maç Allahın izniyle :)

Burak_52
12.10.2010, 20:16
Bize ayrılan G Blokta yer kalmamış. Ben C Bloktan alıyorum arkadaşlar. Tavsiye ederim. Öyle stada böyle çözüm.
bizde aldık c bloktan biletix deki arkadaş dedi zaten, sizin biletler bitti çok sayıda trabzon luya kasımpaşa tarafından bilet verdik diye
yani biletsiz kaldık diye üzülmesin kimse kasımpaşa tarafından bilet alabilirsiniz...

Sevdamız_Bir
12.10.2010, 20:20
bizde aldık c bloktan biletix deki arkadaş dedi zaten, sizin biletler bitti çok sayıda trabzon luya kasımpaşa tarafından bilet verdik diye
yani biletsiz kaldık diye üzülmesin kimse kasımpaşa tarafından bilet alabilirsiniz...

Evet. Kasımpaşalıların maça pek ilgisi yok sanırım. C, B ve D Bloklarında boşluklar var. C Bloktan aldık bileti. Vira Bismillah :)

Tolunay Abdioğlu
12.10.2010, 21:01
Ben maça formamı giymeden gitmem arkadaş. :)

Maç günü misafir takıma bir blok daha satılabilir belki.İnşallah.Umarım. :)

Uğur Odabaş
12.10.2010, 21:03
Arkadaşlar C Blok'dan bizim taraftarlar ne kadar bilet almış olabilir artık yapcak bişey yok bi sorun çıkarmı acaba bende ordan alacağım. Bilgisi olan biri bilgilendirirse sevinirim.

Uğur Odabaş
12.10.2010, 21:17
Yav c Bloktan aldık diyosunuz bi sorun çıkmasın :D kasımpaşalıların tam ortasında :)

Ilelioglu
12.10.2010, 21:22
Insallah kazanip yolumuza devam ederiz...........:);)

Asi Çaykaralı61
12.10.2010, 22:10
Umut yazacak bu maç Allahın izniyle :)

Ömer Abi benim de içimde öyle bir his var Umut'dan ve Engin'den çok büyük beklentim var bu maçda.Tabi bütün oyuncularımızdan unutmadan yazayım

lazzz61
12.10.2010, 22:20
ermanı duydunuz mu helal beee :d

Asi Çaykaralı61
12.10.2010, 22:22
ermanı duydunuz mu helal beee :d

Ne dedi ki ?

lazzz61
12.10.2010, 22:27
orda bı yorumcu 3 buyukler dedı erman torogluda 3 buyuk deme 4 buyuk de trabzsonlular senı topugundan vurur dedi :D

Bıyıklıoğlu
12.10.2010, 22:29
orda bı yorumcu 3 buyukler dedı erman torogluda 3 buyuk deme 4 buyuk de trabzsonlular senı topugundan vurur dedi :D
Erman bu aralar uçtu zaten.Dünde Arda'nın sakatlığının sebebini açıkladı.Her neyse :D

lazzz61
12.10.2010, 22:31
Erman bu aralar uçtu zaten.Dünde Arda'nın sakatlığının sebebini açıkladı.Her neyse :D
erman dıosa dogrudur

hamucera
12.10.2010, 22:44
Ermanın deikleri işimize gelirse doğrudur diyecektin sanırım

tetsusabri
12.10.2010, 23:15
Tetsubasri

Arkadaşım, başka takımın taraftarları sadece Türk Futbolu bölümünde yazabiliyor.
Aksi halde forumdan uzaklaştırılman gerekecek. Bilgin olsun.

Öncelikle Nikim Yanlış Yazılmış :)

Affınıza Sığınarak Son Kez Bişey Dicem.Yönetimdeki Rizeliler Derken Kötü Maksatlı Demedim.Kasımpaşa Yönetimi Memleket Olarak Rizelilerin Elinde Olduğu İçin O Lafı Kullandım.Kimseyi Suçlamadım.İyi Olan Kazansın.Diğer Laflara Gülüp Geçiyom Sadece..

SEDAT
12.10.2010, 23:16

Affınıza Sığınarak Son Kez Bişey Dicem.Yönetimdeki Rizeliler Derken Kötü Maksatlı Demedim.Kasımpaşa Yönetimi Memleket Olarak Rizelilerin Elinde Olduğu İçin O Lafı Kullandım.Kimseyi Suçlamadım.İyi Olan Kazansın.Diğer Laflara Gülüp Geçiyom Sadece..

- Bizde Sana Gülüyoruz , Hadi Güle Güle...

bbyanik
13.10.2010, 01:45
maça girmemiz engellenemez

Kazım Uzunboy
13.10.2010, 04:45
Ve Fırtına toplanıyor

Karadeniz ekibi, uzun bir aradan sonra ilk kez bugünden itibaren tam takım olarak çalışmaya başlayacak.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/12/fft1mm1211619.jpg

Şenol Güneş, hiçbir milli futbolcusuna özel ve ekstra izin vermezken, İbrahima Yattara, Teofilo, Selçuk İnan, Ceyhun ve Onur’un yorgunluk durumlarına göre bir gün takımdan ayrı farklı bir program üzerinde çalışabileceği bildirildi. Hatırlanacağı gibi Kolombiya Milli Takımı’na çağrılan ve Ekvator maçında ilk 11’de sahaya çıkan Teofilo, cezası sebebiyle Kasımpaşa sınavında oynamayacağını hatırlatıp izin istemiş, ancak teknik direktör Şenol Güneş’in vetosuna takılmıştı.

www.fanatik.com.tr

DeAgLeMaNyAq
13.10.2010, 05:19
Teo'nun maçı az önce bitti. 17 dakika oynadı. Zaten cezası olmasa bile takıma katılıp Pazar günü bu yorgunlukla şans bulması zor olurdu. Muhtemelen Perşembe Trabzon'da olur ama antrenmana çıkmaz. Yattara'nın maçı ise Pazar'dı normal şartlarda bugünkü antrenmanda yer alması lazımdı ama sanırım hoca 1 gün izin verdi...

Hüseyin Sahtiyan
13.10.2010, 09:15
F Bloğun şuanda satılmamasının sebebi Trabzon taraftarının oraya yığın yapmaması. Direk deplase tribününün bitişiği. Bu tribün maç günü satılacakken direk Kasımpaşa tribününün ortasına bilet alarak acele eden arkadaşlar hata ediyor.

Muhtemelen maç günü F blok rakip takıma açılacak fakat B, C gibi uzak taraflardan acele edip bilet alanlar F bloğa dahi geçemeyecek diye düşünüyorum.

Bdeniz_61
13.10.2010, 10:02
Stadın son hali.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79950

Tolunay Abdioğlu
13.10.2010, 10:29

Nikin? :D:D

Dursun Kaplan
13.10.2010, 10:34
Böyle yarım stadlardan nefret ediyorum.

İskender
13.10.2010, 10:39
Bu gidişle kasımpaşa taraftarına yer kalmayacak, adamlar biletixten bilet almıyorlar nede olsa semtlerinin takımı, maç günü stadın tamamı bordo - mavi olursa hiç şaşmam...

Tolunay Abdioğlu
13.10.2010, 10:44
Galiba giricem Kasımpaşa tarafına.En kötü ihtimal bilete vericeğim parayı TsClup'tan bir atkı alarak telafi edebilirim.Maça gidebilmek kadar olmasa da en azından bir faydamız olur.

süveyş
13.10.2010, 10:58
kasımpaşa tarafından bilet alıp maça gitsem ben rengimi belli ederim
off ya ne vardı başka stadda oynasalardı :(

Cemalettin Taşkın
13.10.2010, 13:02
maçın hakemi suat arslanboğa

acemi hakem vermişler genelde 4. hakem olarak görev almış.

bizim kayseriyi 4-1 yendiğimiz maçı yönetmiş sadece ahmet özen zamanında oynadığımız kayseri maçı.

inşallah aleyhimize hatalı kararlar vermez.

Cemalettin Taşkın
13.10.2010, 13:04
dün akşam milli maçta inşallah kasımpaşa-Trabzonspor maçının benzerini izlemeyişizdir.

Lazman
13.10.2010, 13:08
Bizim maclara zaten hep secme hakemler verilir,zombi kuddusi gibi.

Su yillmaz vurala 10 tane atsak

Tahsin Armutcu
13.10.2010, 13:10
arkadaslar 5000 kısılık yer bıze yetmez.. organıze olalım da kasımpasa tarafında hepımız aynı yerlerden alalım

exelans_25
13.10.2010, 13:15
bu maçı almamız Allahın emri farz gibi bişey.

Tatar Kemal
13.10.2010, 13:57
kasımpaşadan bir arkadaş mesaj atmış bana:

"yahu bu Trabzonspor taraftarı aynı Osmanlı ordusu gibi. istanbulda maç olduğunu duyunca her yeri istila ediyor. alın stad sizin olsun, nedir sizden bu çektiğimiz"

Osmanlı ordusu ha.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

ozturk
13.10.2010, 14:07
kasımpaşadan bir arkadaş mesaj atmış bana:

"yahu bu Trabzonspor taraftarı aynı Osmanlı ordusu gibi. istanbulda maç olduğunu duyunca her yeri istila ediyor. alın stad sizin olsun, nedir sizden bu çektiğimiz"

Osmanlı ordusu ha.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

güzelmiş yaa:D

Tolunay Abdioğlu
13.10.2010, 14:08
Kasımpaşa tarafına giricek taraftarlarımız için sıkıntı çıkmaz umarım.Ben bilet sıkıntısı nedeniyle gelemiyorum.Benim yerime giden benim için de bağırsın. :)

Emre7
13.10.2010, 14:17
dikkat etmemiz gerekiyor.
Manisa ve Beşiktaş maçlarından anlam çıkarmalıyız.
Bunu 2 haftadır yazıyorum ama, hemen üste kızgınlıktan bir abi söylemiş "10 tane diye".
1-0 olsun, temiz olsun .
Bencilliği ve küçümsemeyi unutmalıyız. Takım olmalıyız.

OYılmaz
13.10.2010, 14:35
Kasımpaşa tarafından bilet alanlar hangi bloktan alıyor bizde ona göre alalım beraber olalım bari bir grup başka yerde bir yer farklı yerde sorun çıkar bizim tarafa ayrılan yerin yanındaki bloktan alalım o bloğun ismini de söylerseniz iyi olur Kasımpaşa tarafından girecek olanlar Taksim'de mi buluşacak ?

Tolunay Abdioğlu
13.10.2010, 14:39
Kasımpaşa tarafından bilet alanlar hangi bloktan alıyor bizde ona göre alalım beraber olalım bari bir grup başka yerde bir yer farklı yerde sorun çıkar bizim tarafa ayrılan yerin yanındaki bloktan alalım o bloğun ismini de söylerseniz iyi olur Kasımpaşa tarafından girecek olanlar Taksim'de mi buluşacak ?

Galiba herkes Galatasaray Lisesi önünde toplanacak herzaman ki gibi.Maça gidecek olanlar uğurlanacaklar.Geri kalan herkes CafeKa'da maçı izleyecekler.Tabii ki zamanı olan ve izlemek isteyenler.

Tolunay Abdioğlu
13.10.2010, 14:46
--------------------Onur-------------------
Barış A.-----Mustafa-----Glowacki----Ferhat
-------------Selçuk---Colman--------------
Serkan--------------Jaja--------------Engin
---------------Burak(Umut)----------------

Sevdamız_Bir
13.10.2010, 16:06

Biletix gişesinden ediniğimiz bilgiye göre Trabzonspor taraftarına Kasımpaşalılara ayrılan yerler içinden C ve D bloktan çok yer satılmış. Ben orta çizgiye yakın diye C Bloktan aldım. Birkaç arkadaşım D Bloktan almış. Biletler tükenmiş olabilir. Biletix in interntten sitesinden almayı deneyin isterseniz.

Uğur Odabaş
13.10.2010, 16:12
Bu açık tribün' biletleri satışa çıktımıki bilgisi olan varmı!

Malatya FC
13.10.2010, 16:28
maçın hakemi suat arslanboğa

acemi hakem vermişler genelde 4. hakem olarak görev almış.

bizim kayseriyi 4-1 yendiğimiz maçı yönetmiş sadece ahmet özen zamanında oynadığımız kayseri maçı.

inşallah aleyhimize hatalı kararlar vermez.

Maçın hakemini az cok tanıyoruz Acemi değil askerdeydi yeni geldi gecen seneler iyi maça cıktımesala sezonun ilk maçı d.bakır- fener macı yada 2 gs-a.gücü maçı örnek olabilir onu söyleyeyim eyyam yapmaz en azından gördüğünü çalar başarılı olacağını düşünüyorum Hakem şansı yanında olur umarım.

Sevdamız_Bir
13.10.2010, 16:31
Kasımpaşa bu maçı tıpkı Manisapor'un olduğu gibi bir çıkış maçı olarak görüyor. Bence müsabakada çok iyi mücadele edeceklerdir. Sert oynayacaklardır. Bu sertliğe aynı sertlik ve mücadele ile karşılık vermezsek mağlup olabiliriz. Sahada daha fazla pres yapan ve rakiple didişen oyuncularımızın olması şart. Süper ligde hiçbir rakibe acımayacaksınız. Yoksa acınacak hale siz düşersiniz. Manisaspor maçında olduğu gibi...

Selçuk'un Milli Takım kampından yorgun geleceğini düşünürsek takımın sahaya şöyle bir kadroyla çıkması mantıklı geliyor bana:

________________ Onur ________________

Barış ____ Glowacki ____ Egemen ____ Cale

Serkan ___ Ceyhun ____ Colman ___ Engin

_______________ Jaja _________________

___________ Burak veya Umut __________

ertan arikan
13.10.2010, 16:57
Eğer rakibi küçümsemeden ciddi oynarsak maçı alırız.Ama rakibi küçümsersek aynı manisa maçı gibi bir hüsran yaşarız.Maçı farklı kazanırsak güzel olur ,fakat her zamanki gibi 1-0 olsun bizim olsun diyorum.

Ahmet Karadeniz
13.10.2010, 18:00
kasımpaşa tarafına bilet aldım d blokdan forma ile gelsem polisin kapıda almazsa ne yapacaz?

Fatih Öztürk
13.10.2010, 18:08
bu maç inönü veya ail samiyende oynansaydı ne olurdu?

birileri fena tırsıyor bizden!..

Serdær
13.10.2010, 18:10
Şu bilet muhabbetinden dolayı umarım taraftarlar arasından bir arbede yaşanmaz.

Tabi ki polislede.

Fakat bilet yüzünden baya sıkıntı olacağı aşikar .

hooligans61
13.10.2010, 18:28
bekleeee paşa geliyrum(z).......

Burçak
13.10.2010, 18:32
yahu sivasa gidildi taraftar sığmadı polis almadı vs. her gittiğimiz yerde dışarıda kalıyor taraftarımız.
şu % 5 olayını artırsalar ne olur sanki.
sığmıyoruz tribüne kardeşim ne yapalım izlemeyelim mi aşkımızı.
bazı takımlar fazla yer ayııyor. hem bizler izliyoruz hem kendileri kazanıyor.Sanki Kasımpaşa o stadın tamamını dolduracakmı.
Bize yer vermiyolar kendileride gelmeyecek dolduramazlar o statı yaa. bari verin para kazanın.

Paksoy
13.10.2010, 19:06
yahu sivasa gidildi taraftar sığmadı polis almadı vs. her gittiğimiz yerde dışarıda kalıyor taraftarımız.
şu % 5 olayını artırsalar ne olur sanki.
sığmıyoruz tribüne kardeşim ne yapalım izlemeyelim mi aşkımızı.
bazı takımlar fazla yer ayııyor. hem bizler izliyoruz hem kendileri kazanıyor.Sanki Kasımpaşa o stadın tamamını dolduracakmı.
Bize yer vermiyolar kendileride gelmeyecek dolduramazlar o statı yaa. bari verin para kazanın.
%90 yapsalar yine sığmayız gibi geliyor bana:)

iskenderunlu
13.10.2010, 19:09
gidin alın gelin

Salih Edip
13.10.2010, 19:15
%90 yapsalar yine sığmayız gibi geliyor bana:)
Çok net söylüyorum sığmayız , bizi anca olimpiyat keser onun da yolları bozuk yeri ters tarafta ona dua etsinler :)

Burak Aksoy
13.10.2010, 19:21
750 bilet mi ? Trabzonspor'a mı ? Nee ! 7500 olmasın ?

750 bilet kime yetecek ?

Hasan Habip Özbay
13.10.2010, 20:28
çok sert ve sıkıcı maç bizi bekliyor zira vuralın son maçı kasıt tekmeler herşey olacak ama farklı alacaz emin olun

Mustafa Ayazoğlu
13.10.2010, 20:54
onur

serkan, egemen, mustafa, cale

burak, selçuk, jaja, colman, engin

umut

Yasin T.
13.10.2010, 21:18
2 saat önce bilet vardır umuduyla biletixe gittim arkadaşla ama kalmamış bilet.
biletixden adam, trabzon tarafına yoğun talep var ekstradan trabzon tarafına bilet çıkabilir dedi.

Cafer Bulur
13.10.2010, 22:32
onur
serkan egemen mustafa yumlu cale
yattara selcuk colman engin
jaja
umut.

Macin favorisi kasimpasa ama bu kadroyla kazanabiliriz diye düsünüyorum.;)

iso_4939
13.10.2010, 22:38
inş.yenerız.

Cafer Bulur
13.10.2010, 22:52
Macin hakemi de gecen macta kartlarini soyunma odasinda unutan suat arslanboga.:)

Umarim hakeme fazla is düsmez,aksi durumda altindan kalkabilecek bir hakem degil bence.

asimetrik
13.10.2010, 22:57
Favori niye Kasımpaşa Cafer? Bir süredir uzak kaldım takıma, arada bir şey mi kaçırdım?

Cafer Bulur
13.10.2010, 22:58
Favori niye Kasımpaşa Cafer? Bir süredir uzak kaldım takıma, arada bir şey mi kaçırdım?
Abi bir cesit bir totem bu.:)

Bizim takima favori olmak yaramiyor,birakinda favori rakiplerimiz olsun.;)

asimetrik
13.10.2010, 23:00
Bence de favori Kasımpaşa:)

ilhan
13.10.2010, 23:02
Cafer abi,

Totem olmadığını iyi biliyoruz. Kasımpaşa yenerse bu sayfalarda "ben demiştim" diyeceğini de iyi biliyoruz.
:)

Burçak
13.10.2010, 23:03
http://i51.tinypic.com/163wck.jpg
http://www.fotomac.com.tr/Spor/Fikstur/2010/10/13

Salak Fotomaç'a bakarmısınız.
Puan durumunda bizi yazmamışlar.
Bu ne mal bi gazete ya :)

Bu sayfayı hazırlayan Godoşu müdürüne şikayet edelim :)
Her türlü soru, istek, öneri, beklenti, şikayet ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.
Çağrı Merkezi: 0216 554 66 70

Cafer Bulur
13.10.2010, 23:03
Bence de favori Kasımpaşa:)
Abi girayin cezasi bitti,sence egemen in yaninda kim oynamali?
Ortasaha 3 lümü olmali yoksa selcuk ve colman in yaninda kenar oyunculari yattara ve engin mi olmali?

Ilelioglu
13.10.2010, 23:04
Cok zor bir mac, Cafer Abiye katiliyorum, bencede favori Kasimpasa...:D

Cafer Bulur
13.10.2010, 23:04
Cafer abi,

Totem olmadığını iyi biliyoruz. Kasımpaşa yenerse bu sayfalarda "ben demiştim" diyeceğini de iyi biliyoruz.
:)
Ilhanim kasimpasa favori dememin bir totem olmadigina inaniyorsan diyecek bir kelime bulamiyorum.:)

Cafer Bulur
13.10.2010, 23:05
Cok zor bir mac, Cafer Abiye katiliyorum, bencede favori Kasimpasa...:D
Iste bu,sonunda rakiplerimizi favori gösteren birkac kisiyi yanima cekmeyi basardim.:)

ilhan
13.10.2010, 23:07
Ilhanim kasimpasa favori dememin bir totem olmadigina inaniyorsan diyecek bir kelime bulamiyorum.:)

Bilemicem Cafer abi:)

*

Kaldı ki hocaları Mourinho bile olsa bu maçta favori olamazlar. Lige ara verilmesi en çok bize yarıyor. :)

asimetrik
13.10.2010, 23:09
Abi girayin cezasi bitti,sence egemen in yaninda kim oynamali?
Ortasaha 3 lümü olmali yoksa selcuk ve colman in yaninda kenar oyunculari yattara ve engin mi olmali?

iki sezondur Mustafa diyorum. Bross kampa almıştı. Ne olduysa geri gönderildi.
Sanki 3 lü daha dengeli oluyoruz. Tabi bence..
Şenol hocam iyisini bilir.

Cafer Bulur
13.10.2010, 23:10
Rakibin solbeki ergün teber olursa ve yattara da oynarsa kara bela yildizlasir diye düsünüyorum.

Icimden bir his bu mac yattara nin maci olacak diyor.

Cafer Bulur
13.10.2010, 23:14
Hersey rakibe agirligimizi hissettirmemize bagli olacak.

Macin basindan itibaren agresif ve coskulu bir oyunla kasimpasa ya nefes aldirmamaliyiz.

Erken gelen gol veya gollerle rakibin direncini kirmaliyiz.

Ilelioglu
13.10.2010, 23:16
Ben ideal on biri hemen yazayim...:)

------------------------Onur----------------------

Serkan-------Mustafa----------Egemen---------Cale

----------Selcuk-------Ceyhun-------Colman-------

Yattara---------------------------------------Engin

------------------------Umut----------------------

Bence iki Forvet'e gerek yok diye düsünüyorum, macin basinda Kasimpasa'yi bir tartmak lazim onun icin böyle baslamak daha mantikli...

Zorlandigimiz zaman Alan, Teo, Jaja, Burak gibi oyunculari oyuna alabiliriz...

:);)

Deniz Tosunoğlu
13.10.2010, 23:22
Ins ali bu mac oynar..

OLCAY ÇAKIR
13.10.2010, 23:22
Bu sezon ilk maçları mı evlerinde?
Merak ettim?

Bıyıklıoğlu
13.10.2010, 23:24
Bu sezon ilk maçları mı evlerinde?
Merak ettim?
Evet Olcay abi öyle.

OLCAY ÇAKIR
13.10.2010, 23:28
Ve belli ki eksikleri çok, değil mi Mesutum?

Evet Olcay abi öyle.

Bıyıklıoğlu
13.10.2010, 23:33
Ve belli ki eksikleri çok, değil mi Mesutum?
Evet abi öyle.

Hqmi
13.10.2010, 23:52
Çok az bilet vermişler ya olmaz böyle bir şey.

Kamil Çakmak
14.10.2010, 00:44
750 bilet muhabebtinin gerçeğini bilimiyorum ama, öle ise çok az. Kasımpaşa trübününe hucum:)

Cemalettin Taşkın
14.10.2010, 08:42
bu tür maçların sonucunu düşünüyorsak hiç şampiyonluktan bahsetmeyelim.

bu maçları kaç fark olur diye düşünmemiz lazım ama manisa mağlubiyetinden dolayı bu maçtan da tedirginiz.

teofilonun maçı olabilirdi ama o da cezalı.

Mustafa ÖZDEMİR
14.10.2010, 10:05
kasımpaşa tribünleride bordo mavi olacak anlaşılan...

tsk61_24
14.10.2010, 10:23

bu maçları kaç fark olur diye düşünmemiz lazım ama manisa mağlubiyetinden dolayı bu maçtan da tedirginiz.

Cok dogru bir açiklama katiliyorum :alkış:

oflu engin
14.10.2010, 10:26
bu hafta üç puanı garanti olan tek takım Trabzonspor!dur

Tolunay Abdioğlu
14.10.2010, 10:38

Ben bu ligdeki her maçı takımımızın kazanıcak gücü olduğunu biliyorum.Ama maalesef maç oynanmadan kazanılmıyor.

saffet61
14.10.2010, 10:53
şu maça gidemiyorum ya yazıklar olsun bana

Salih Edip
14.10.2010, 10:55
Bu ligde denizli şampiyonluktan eder, ibb şampiyonluktan eder , konya şampiyonluktan eder. Hiç bir rakibi küçümsemek olmaz , futbolcular da kaç atarız havasında olurlarsa yandık demektir...

Mesut
14.10.2010, 11:20
umut bulut'un maçı ,bence

61OKTAY
14.10.2010, 11:34
bazı arkadaşlar çok zor maç olacak filan diyor
bence zor olacaksa bu kasımpaşa için olacak,
geçen sezon yılmaz bey bu maçla hugo buros gidecek demişti
şimdi bende bu maç sonunda yılmaz bey gidecek diyorum
tarihin en ağır yenilgisini aldırtacağız onlara
takımıma sonsuz güvenim var bu konuda.

ozturk
14.10.2010, 11:44
bazı arkadaşlar çok zor maç olacak filan diyor
bence zor olacaksa bu kasımpaşa için olacak,
geçen sezon yılmaz bey bu maçla hugo buros gidecek demişti
şimdi bende bu maç sonunda yılmaz bey gidecek diyorum
tarihin en ağır yenilgisini aldırtacağız onlara
takımıma sonsuz güvenim var bu konuda.

hangi forvetle gol atacağız:)

yeneriz inşallah ama fark olmaz diyorum..

Serdar Ersoy
14.10.2010, 11:57
Zemin güzel olursa çok rahat kazanacağımız maç olur.

matrix5782
14.10.2010, 13:10
herkese selam rahat bir maç olur 3-1 alırız.

lazzz61
14.10.2010, 13:10
arkadaslar konuyla alakası yok ama sıvasta mehmet yıldız kadro dısı kalmıs beter olsunlar :D :D :D

apachi61
14.10.2010, 13:24
hangi forvetle gol atacağız:)

yeneriz inşallah ama fark olmaz diyorum..

geçen hafta defans oyuncusu gol attı bu haftada başka birisi atar mevki olarak illa forvet oyuncuları atacak diye bi kaide yok dimi :D :D

KUTADGU
14.10.2010, 13:37
Zor ya da rahat bir maç olması umurumda değil.

Ne olursa olsun çok ciddi oynamamız gereken bir maç.

Maçtan önce üç puanın garanti olması umurumda değil.

Maç sonunda 3 puanla ayrılmamız gereken bir maç.

apachi61
14.10.2010, 13:51

şiiir gibi olmuş tebrikler : )

Kazım Uzunboy
14.10.2010, 14:52
Kasımpaşa deyip geçme

Beşiktaş'ı deviren Trabzon, lig sonuncusuna konuk olacak ama temkinli. Daha önce pahalıya mal olan rehavete karşı tedbir alan Güneş, oyuncularını adeta 'derbiye' motive ediyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/13/fft1mm1213194.jpg

Trabzonspor yakın geçmişte rakiplerinden çok kendi oyuncularının kapıldığı ‘rehavetten’ puanlar kaybetti, ayağına kadar gelen çok sayıda fırsatı tepki. Buna 2 örnek daha bu sezonun başında yaşandı. Fenerbahçe’yi Avni Aker’de deviren Bordo-Mavililer, hemen ardından Antalya ile berabere kaldı. Sonraki süreçte Sivasspor’u 6-1 gibi flaş bir skorla geçen Fırtına, gelecek hafta da Manisa’ya yenilip istikrar adına kötü sinyaller vermişti. Ve şimdi son lig maçında Beşiktaş’ı mağlup eden Karadeniz temsilcisinin, lig sonuncusu Kasımpaşa önünde nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu. Oyuncularını adeta ‘derbiye’ hazırlarmış gibi çalışan, antrenmanları maça 5 gün önceden basına ve taraftara kapatan teknik direktör Şenol Güneş’in amacı, eski sıkıntıların tekrarlanmaması.

Kasımpaşa’da kötü anılar var
Rakibin acil çıkış arıyor ve yapımı biten stadında bu sezon ilk kez seyircisiyle bir araya gelecek olması da deneyimli antrenörün endişelerinin temelini oluşturuyor. Bu arada Kasımpaşa’nın Trabzonspor üzerinde hiç iyi anıları da yok. Zira hatırlanacağı gibi geçtiğimiz sezon İstanbul’daki randevuda Trabzonspor, rakibine 3-1 mağlup olmuş, bu maçın ardından Broos gönderilmiş, 5 futbolcu da kadro dışı bırakılmıştı.

www.fanatik.com.tr

.....
14.10.2010, 15:48
Mutlak 3 puan düşünüyorum.

Allahın izniyle bunu başaracağız.

Paksoy
14.10.2010, 15:50
Kasımpaşa tarafında maçı izleyecek taraftarımızın sayısı az değil galiba

Turgay Atalay
14.10.2010, 15:51

Aleyküm selam. Hoşgeldiniz,özlemiştik sizi

yorumsuz6117
14.10.2010, 16:07

Kimi alıyoruz :D:D

Eren Karaahmetoğlu
14.10.2010, 16:08
Kasımpaşa tarafında maçı izleyecek taraftarımızın sayısı az değil galiba

Temennim o yönde.

:D

Burçak
14.10.2010, 16:28

mefâ'ilün - fâ'ilün
Feilâtün - Feûlün :cool:

Tolunay Abdioğlu
14.10.2010, 16:34

a
b
a
b

Kafiye şeması ve serbest hece ölçüsü ile yazmışsın abi. :)

Altan 61
14.10.2010, 16:36
Sunlarin sahasi yenilendimi ?

Hasan Habip Özbay
14.10.2010, 16:37
maça gidiyoruz bursa BMNM siz maç olmaz yanlız bırakmayız renkleri

Paksoy
14.10.2010, 17:09
Temennim o yönde.

Aman renk verme:D

Şahinoğlu
14.10.2010, 17:11
İnşallah 3-0 alacağız maçı golleride Ceyhun,Yattara,Jaja atar gibime geliyor.

Ali Tunahan Güllü
14.10.2010, 17:51

Hoşgeldin Uğur abi:)

uemit
14.10.2010, 17:51
glowacki bu macta da yok galiba?? sizce giray mi oynar mustafa mi??

engin sakatmis onu da oynatasa söyle oynasin dicem

onur

serkan egemen mustafa y cale

jaja ceyhun selcuk colman burak

umut

gcolman
14.10.2010, 18:02
slmlar herkese trabzonspor istanbulda idman yapacak mı yapacaksa tarih ve saat bildirebilirler mi bilenler warsa??

Selçuk Demircioğlu
14.10.2010, 18:41
slmlar herkese trabzonspor istanbulda idman yapacak mı yapacaksa tarih ve saat bildirebilirler mi bilenler warsa??

idman yapılmayacak diye biliyorum...cumartesi akşam gelecek takım pazar öğlen direkt maça çıkacalacak..

Cafer Bulur
14.10.2010, 20:13
Taraftar olarak bu maci ciddiye almiyoruz ama takimdan ne hikmetse ciddiyet bekliyoruz.

Mustafa ÖZDEMİR
14.10.2010, 20:21
Taraftar olarak bu maci ciddiye almiyoruz ama takimdan ne hikmetse ciddiyet bekliyoruz.
futbolcularımızda ciddiye almazlarsa sonuç hüsran olur.inşallah onlar durumun farkındadır...

ESER
14.10.2010, 20:24
1 olsun bizim olsun , fazlasinda gozum yok.

Cafer Bulur
14.10.2010, 20:25
futbolcularımızda ciddiye almazlarsa sonuç hüsran olur.inşallah onlar durumun farkındadır...
Macin cok zor gececegi ortada.

Rakibin yarali olmasi,bizim de bu tip maclari iyi oynayamadigimiz gözönüne alinirsa isimiz hic de kolay degil.

Zor da olsa kazanmaliyiz,artik bir seri yakalamamiz gerekiyor.

mhayri
14.10.2010, 20:30
Kasımpaşa tribününde sekiz kişilik bir grup olacarak oturacağız bakalım ne olacak...

Mert67
14.10.2010, 20:33
Kasımpaşa tribününde sekiz kişilik bir grup olacarak oturacağız bakalım ne olacak...

D bloğu mu?

mhayri
14.10.2010, 20:38
D bloğu mu?

C blok galiba...

Burçak
14.10.2010, 20:48
Bu gidişle Kasımpaşa taraftarı içimizde kalacak

hamucera
14.10.2010, 21:31
kimlik kontrolü yapıp Trabzon'luları almazlarsa şaşırmayın

Eren Karaahmetoğlu
14.10.2010, 21:32
Burçak umarım biz onların içinde kalmayız.

Ilelioglu
14.10.2010, 21:33

Yok ben ciddiye aliyorum, böyle maclarda cok dikkatli olmak gerekiyor...:cool:

biltrabzon
14.10.2010, 22:02
su kesin ki puan kaybedersek,trabzonda cok sülük sevinecek.avuclarini ovacaklar.

Asi Çaykaralı61
14.10.2010, 23:10

Aleykümselam

Malesef bilgim yok

Ceyhun Dündar
14.10.2010, 23:28
arkadaslar hangı bloktan alıyoruz bıletlerı??

ccd6167
14.10.2010, 23:50
italyan takılırım yekten gelırım forma gıysem de gıymesemde zaten hergun gıyıyorum..
bılet olayna bı cozum bulunması lzım yoksa sopar dovecez macta

ccd6167
15.10.2010, 00:01
http://www.facebook.com/video/video.php?v=127535740632547
deplasman tarafında syle goruntuler yaratalım macta arkadslar herkes ızlesın bence

Alihan Ertürk
15.10.2010, 00:09
Geçen sene olsa çekinirdim Kasımpaşa'dan ama bu sene o kadar da can yakıcı değiller.

Kazanırız. :)

r9emre
15.10.2010, 01:44
Şenol Hoca'nın Jaja ile tek forvet başlayacakmış gibi çok garip bir his var içimde belki de Umut'u tek forvet izleme eziyetine katlanmamak için hissiyatım kafayı buldu :D

Hürgün Aygün
15.10.2010, 07:36
İnşallah Manisa maçı gibi olmaz da.

Cemalettin Taşkın
15.10.2010, 08:30
tam manisa maçı öncesi gibi oldu kongreden dolayı camia karıştı suçlamalar cevaplar dönüyor ortalıkta manisa maçından öncede istifa haberlerini konuşuyorduk.

eğer bu maçı kaybedersek kulübü karıştırmaya çalışanlar sevinir herhalde.

futbolcu çıkar topunu oynar lafına katılmıyorum mesela selçuk inan sadri başkan yoksa sözleşme imzalamam diyor şimdi bu kongre haberlerinden etkilenmeyecek mi?

mkmoglu
15.10.2010, 09:51
umut bu kadroda gerekli..yirtici..yıpratıcı..

Şahinoğlu
15.10.2010, 10:37
umut bu kadroda gerekli..yirtici..yıpratıcı..

Umut devre arası gider , Şenol hocada oynatmamalı artık eskiden hırsı vardı bu sene oda yok.

Napoli
15.10.2010, 10:50
Konsantırasyon

UĞUR DURTAŞ
15.10.2010, 11:03
ortam süper gören zannederki süleyman atalın ve ibrahim hacıosmanoğlunun fb li gs li bjk li düşününür takımın çok önemli kasımpaşa maçı var şenol hoca takımı kampa almış bunlar takımı karıştırmak için elinden geleni yapıyorlar böy le trabzonluluk olmaz böyle trabzonsporluluk olmaz çok üzülüyorum.fedarasyon temsilcimiz başkanımızı eleştiriyor,hacıosmanoğlu ukranya diyor gürcistan diyor cevabını resmi sitemizden aldı artık konuşmaması lazım ama nerde.........
bu ortamda inşallah kasımpaşayı yeneriz.saygılarımla

ozturk
15.10.2010, 11:11
ortam süper gören zannederki süleyman atalın ve ibrahim hacıosmanoğlunun fb li gs li bjk li düşününür takımın çok önemli kasımpaşa maçı var şenol hoca takımı kampa almış bunlar takımı karıştırmak için elinden geleni yapıyorlar böy le trabzonluluk olmaz böyle trabzonsporluluk olmaz çok üzülüyorum.fedarasyon temsilcimiz başkanımızı eleştiriyor,hacıosmanoğlu ukranya diyor gürcistan diyor cevabını resmi sitemizden aldı artık konuşmaması lazım ama nerde.........

Maalesef böyle bir camiamız var.. Trabzon(spor)lunun düşmanı yine maalesef Trabzon(spor) lu....

Umut devre arası gider , Şenol hocada oynatmamalı artık eskiden hırsı vardı bu sene oda yok.

katılıyorum ancak biraz da mecbur. çünkü maça çıkacak forvet yok. ne burak ne jaja olmaz..

Hasan Çelik
15.10.2010, 11:22
Trübünde yerimizi alarak takımıza vereceğimiz destekle yalnız olmadıklarını hissettirip bu maçtan galibiyletle ayrılan taraf biz olacağız..
maç sonunda 3-1'lik bir galibiyetle evlerimize geri döneriz..

peker61
15.10.2010, 11:27
Arkadaşlar bişe soracam internetten biletixten alınan biletlerin aslını gidip almak gerekiyomu yoksa internet çıktısıyla maça giriliyomu internetten ilkkez bilet alıcamda..

Bıyıklıoğlu
15.10.2010, 11:30
Arkadaşlar bişe soracam internetten biletixten alınan biletlerin aslını gidip almak gerekiyomu yoksa internet çıktısıyla maça giriliyomu internetten ilkkez bilet alıcamda..
Biletixe gidip biletin aslını almanz gerekiyor.Alışveriş yaptığınız kredi kartı sahibi kim ise bileti o kişiye veriyorlar.Bilginize...

peker61
15.10.2010, 11:31
Teşekkür ederim mesut sağolasın..

Tolunay Abdioğlu
15.10.2010, 11:33
Şu maça gidemiyorum ya.Kahrolmamak mümkün değil!

Maça gidenlerin oranın kıymetini bilip oturmamaları ve takıma sonuna kadar destek olmaları gerekiyor.

----------------------Onur---------------------
Barış-------Mustafa-------Glowacki-------Ferhat
---------------Selçuk----Colman---------------
Serkan--------------Jaja------------------Engin
----------------Burak(Umut)-------------------

Yerine göre Jaja'yı kanata çekip Serkan'la 3'lü ortasahaya dönebiliriz.Yattara'nın keyfinin gelip oynamasını beklersek daha çok bekleriz.

Ömür Karadeniz
15.10.2010, 12:49
Malesef var böyle insanlar camiamızın içinde.Trabzonsporlu kim diye sorsan bu adamlar en öne geçer ama...

Berke6198
15.10.2010, 15:40
gündüz maçı... yine yine ve yine artık federasyon'un bu gündüz maçlarını kaldırmasını istiyoruz ısrarla tabiki ben yine de gideceğim maça o ayrı konu ama gündüz maçı yapmaları gerçekten üzücü yüzlerce trabzonsporlu olacak izleyemeyen belkide ben ama gel gelelim maça tabiki maçın kasımpaşa da olması beni mutlu etti çünki evimden çıktığımda 5 dk da stad ın içinde olacağım bu da benim işime gelir eğer başka yerlerde olsaydı burdan kalkıp ya olimpiyat'a giderdim çok uzak oluyor yada dolmabahçe'ye yani beşiktaş'a inşallah maçtan galibiyetle ayrılacağız beşiktaş maçının morali ile birlikte seyircilerimize çok güzel bir futbol sunacağımızı düşünüyorum.Daha önümüzde çok fazla bir zaman var ama eğer bu maçı kazanırsak şampiyonluğa sıkı sıkı tutunacağımızı düşünüyorum 8. haftaya kadar 2 derbi oynadık hiç bir yenilgimiz yok bu çok sevindirici bir olay tabiki Şenol Hoca'mız yine takımın havasını geri kazandırdı bu maçı 3-0 kazanacağım gibi geliyor bana ama benim sahayla ilgili büyük bir korkum var zemin şartları çok kötü ama maç öyle de böylede oynanacak hele bir de yağmur yağarsa zemin iyice batacak ama biz yağmurlu ve kaygan bir zemine alışığız sorun çıkmaz inşallah sakatlık filan olmaz umarım neyse takımımıza sonsuz derecede güvenmekle beraber şans diliyorum ve seyircilerimiz içinde zevkli bir maç olmasını diliyorum...

Zafer BİLGİN
15.10.2010, 15:58
Antalya ve Manisa kazalrı olmasaydı,bu maç için endişem olBİLİRDİ AMA BU MAÇLARDAN GEREKen dersleri çıkardığımızı düşünerek bu maçı alırız gibime eliyor

DeAgLeMaNyAq
15.10.2010, 18:26
Bu arada nedense 3 gündür resmi sitede antrenman günlükleri yayınlanmıyor. Takım zaten hafta başından beri basına kapalı antrenman yapıyor. Ama bu durumun resmi siteye de sirayet etmesi enteresan. Alt tarafı Kasımpaşa maçına hazırlanıyoruz yoksa Barcelona ile mi oynayacağız? :)

iskenderunlu
15.10.2010, 18:48
bu takımı yenin bu takım hep itici geliyor bana

Gizadam34
15.10.2010, 19:16
şuan ligtv de bursa maçı öncesine bakıyorum da, konuşan yorumcu resmen takımın başkanı gibi konuşuyor:)) şimdiye kadar neden bizim maçlarda, bizden biri orda oturtulmuyor diye kızıyordum kendi kendime ama iyi ki bu kadar da taraflı biri orda oturmuyor bizim maçlarda diye düşündüm. karabük şu adamı bi sustursun bu gece :))

ağasarlı emre
15.10.2010, 19:21
normalde 1 0 iyi skor diye düşünürken bu maç için yaptıklarım aklıma gelince 5 0 olsun diyorum:D

sbay
15.10.2010, 19:25
......ceyhun......
selçuk.......colman
------------
hoca bu üçlü ile yine çıkmazsa yine zorlanırız.artık 2 li göbek ısrarından vazgeçip 3'lüye dönsün bir zahmet.

Cafer Bulur
15.10.2010, 19:31
Favori kasimpasa ya karsi kazanmak kolay olmayacak.

Gecen sezonda bizi dagitmislardi,bu sefer de onlari galibiyete daha yakin görüyorum.

Yasin Altuntas
15.10.2010, 19:33

Gecen sezonda bizi dagitmislardi,bu sefer de onlari galibiyete daha yakin görüyorum.

Pardon ama abartmaya da gerek yok. Tama biz böyle Maclari ciddiye almadigimiz oluyor ve Manisa Macindaki gibi Puan kaybimizda oluyor ama yinede Galibiyete yakin Takim biziz

Burak Aksoy
15.10.2010, 19:34
Pardon ama abartmaya da gerek yok. Tama biz böyle Maclari ciddiye almadigimiz oluyor ve Manisa Macindaki gibi Puan kaybimizda oluyor ama yinede Galibiyete yakin Takim biziz

Totem Toteeem..

Gizadam34
15.10.2010, 19:36

seninle yine laf dalaşına girmek istemiyorum ama her maç nedir senden çektiğimiz ya? ne oldu bjk de dağıtıyordu? kim dağıttı? git kendi içini karart dostum. artık saçmalıyorsun.

Ömür Karadeniz
15.10.2010, 19:41
Adam totem yapıyor galiba niye bu kadar kastınız.

BiZe HeR YeR 61
15.10.2010, 19:45
favori kasimpasa ya karsi kazanmak kolay olmayacak.

:d:d:d:d:d

Erbay
15.10.2010, 19:45
Kasımpaşa ligin en dengesiz takımlarından biri. Geçen sene çok gol atıyorlardı, kurtarıyorlardı işi. Bu sene ise kurtaramıyorlar. Tabii ki bu maçı çıkış maçı olarak görüyorlardır. Manisa gibi birbirine kenetlenen, gol atınca şampiyon olduğunu sanan, "Heyy biz birliğiz mücadele ediyoruz" düşüncesini gol sevinçlerinde(inş atamazlar) aşırı şekilde yansıtacak bir takımla oynayacağız yine. bjk maçında da demiştim, mücadele edersek kazanırız. Yeter ki, özellikle orta alanda, rakibin presine cevap verelim. Son olarak şunu belirteyim, Alanzinho, Yattara ve Jaja aynı anda yedek olursa ileride top tutmakta çok zorlanacağımızı düşünüyorum.

Ilelioglu
15.10.2010, 19:49
Ben ideal on biri hemen yazayim...:)

------------------------Onur----------------------

Serkan-------Mustafa----------Egemen---------Cale

----------Selcuk-------Ceyhun-------Colman-------

Yattara---------------------------------------Engin

------------------------Umut----------------------

Bence iki Forvet'e gerek yok diye düsünüyorum, macin basinda Kasimpasa'yi bir tartmak lazim onun icin böyle baslamak daha mantikli...

Zorlandigimiz zaman Alan, Teo, Jaja, Burak gibi oyunculari oyuna alabiliriz...

:);)

Aslinda Yattara'nin yerine Burak'da olabilir diye düsünüyorum...:)

Cafer Bulur
15.10.2010, 19:55
seninle yine laf dalaşına girmek istemiyorum ama her maç nedir senden çektiğimiz ya? ne oldu bjk de dağıtıyordu? kim dağıttı? git kendi içini karart dostum. artık saçmalıyorsun.
Öyle deme renkdas,kasimpasa nin cok etkili oyunculari var.

Özellikle ersen martine cok dikkat etmemiz gerekiyor,yekta da rakibin etkili ayaklarindan.

Bu mac kasimpasa nin dönüm maci favori onlar bence.

Yine de galip gelebiliriz tabiiki,final havasinda oynarsak.;)

Tolunay Abdioğlu
15.10.2010, 20:04

Tekrar söylüyorum.

Ah Colman Ah. :p:D

Emirhan Uludüz
15.10.2010, 20:13
edit: başlık karıştı :D

Mert Oğuzlu61
15.10.2010, 20:14
Öyle deme renkdas,kasimpasa nin cok etkili oyunculari var.

Özellikle ersen martine cok dikkat etmemiz gerekiyor,yekta da rakibin etkili ayaklarindan.

Bu mac kasimpasa nin dönüm maci favori onlar bence.

Yine de galip gelebiliriz tabiiki,final havasinda oynarsak.;)

maçtan önce böyle kulüplerle ''ezik bunlar sallarız 3-5 tane'' diye ne zaman işi dalgaya vurmuşsak, rakibi ne zaman küçümsemişsek o maç hep zorlanmışızdır zaten genelde 1 hafta hayata küsmemize sebep olan maçlardır bu maçlar.

asıl yapılması gereken yorum tipi işte budur, her maçı önemseyeceksin işte tebrikler beğendim bu yorumu :)

ama ben yinede takımdan patlama bekliyorum, 1-2-3 yetmez 4-5-6 olsun bizim olsun :D:D

Cafer Bulur
15.10.2010, 20:54
Tekrar söylüyorum.

Ah Colman Ah. :p:D
Evet,mactan sonra colman a duaciydim.:)

Ama o golü atmasini az istemedim degil,itiraf etmem gerekir ki mactan önce gol yemeden 2 farkli kazanirsak iddiasi biraz fazla kacmisti.;)

Trabzonspor budur iste,adami vezir de eder rezil de.:)

yorumsuz6117
15.10.2010, 21:54
Pursa puan kaybetti kazanırsak çok iyi olucak.

sametaydin
15.10.2010, 21:55
Üst sıralardaki takımların puan kayıplarını iyi değerlendirmeliyiz.

Cafer Bulur
15.10.2010, 22:05
Muhtemel ilk 11 de jaja nin ismi gecmiyor.

Bu adam ne zaman oynamaya baslayacak merak ediyorum.

Koray10
15.10.2010, 22:07
abi su cernat bak adam firtina gibi ersun hoca baya ugrasmisti almak icin

SEDAT
Muhtemel ilk 11 de jaja nin ismi gecmiyor.

Bu adam ne zaman oynamaya baslayacak merak ediyorum.

- Cevap Veriyorum , Hazır Olunca :)

yorumsuz6117
Jaja oynamassa Burak yine 11 başlarsa :mad:

Asi Çaykaralı61

Cafer Abi kazanmak haliyle kolay olmayacağını bizlerde biliyoruz
Ligde kolay takım olmadığını herkez biliyor
Ama bence bu sefer biz ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH yeneceğiz Kasımpaşaspor'u
Kasımpaşaspor takımı aynı bizim gibi ofans futbolu seven bir takım
Bu maçda Engin'e ve Yattara'ya çok büyük iş düşecekdir bence ofansda
Şahsen Umut'dan da bir patlama bekliyorum
Bence 1-3 yeneceğiz diye düşünüyorum

yorumsuz6117
15.10.2010, 22:08

Jaja Burak'ın hazır olan halinden 61 kat daha iyidir.

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:10
abi su cernat bak adam firtina gibi ersun hoca baya ugrasmisti almak icin

Bencede Abi Cernat çok iyi bir oyuncu
Emenike'nin de hakkını yememek lazım :D

Cafer Bulur
15.10.2010, 22:11
Jaja kulübede oturarak mi hazir hale gelecek?

Jaja idmanlarda cok fazla öne cikmayabilir ama bunu senol hoca ölcü almamali bence.

Bazi futbolcular vardir ki antrenman sevmez ama macta isini yapar,belki jaja o tipte bir oyuncudur.:)

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:12
Jaja Burak'ın hazır olan halinden 61 kat daha iyidir.

Şenol Hocamızın bir bildiği vardır
Zamanı gelince oynatacaktır bence

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:13
Cernat'i ilk gundemimize geldiginde soylemistim, bu adam tam bir 10 numara. Keske alsaydik, en azindan Alanzinho'ya mecbur kalmazdik.

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:14
Engin ve Egemen'in son durumu

http://www.haber61.net/images/news/30295.jpg

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı İrfan Coşkun, Egemen ve Engin'in sakatlığı konusunda bilgi verdi.

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı İrfan Coşkun, dün akşam basına kapalı yapılan antrenmanın son bölümünde kasığında ağrı hissettiği için çalışmayı salonda tamamlayan Egemen Korkmaz'ın ciddi bir sakatlığının bulunmadığını söyledi
Coşkun, Egemen'in Kasımpaşa maçında oynamasına engel bir durumun bulunmadığını belirterek, "Hocamız görev verdiği taktirde Egemen bu maçta oynayabilir. Biz kasıklarında ağrı hissettiği için sadece önlem amaçlı onu dinlendirdik" dedi.
Coşkun, sol baldırında ağrısı bulunan Engin'in de görev verilmesi durumunda Kasımpaşa maçında forma giyebileceğini vurguladı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67671

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:15
Cernat'i ilk gundemimize geldiginde soylemistim, bu adam tam bir 10 numara. Keske alsaydik, en azindan Alanzinho'ya mecbur kalmazdik.

Bence Alanzinho'ya da iyi bir futbolcu ama biraz güçlenmesi lazım
Cernat hem güçlü hemde tekniği iyi bir futbolcu

Koray10
15.10.2010, 22:16
Bencede Abi Cernat çok iyi bir oyuncu
Emenike'nin de hakkını yememek lazım :D
ist be oyuncu izleme olayi illede 5 mio € bir oyuncuya vermek gerekli degil

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:17
Bence Alanzinho'ya da iyi bir futbolcu ama biraz güçlenmesi lazım
Cernat hem güçlü hemde tekniği iyi bir futbolcu
Alanzinho'nun sadece calim atma yetenegi var, ki bence bu yetenek'te tartisilmali. Cernat'ta ise hem calim yetenegi var hem pas ve sut tercihlerini genelde yerinde kullaniyor.

lazzz61
15.10.2010, 22:18
emmenıkeyle cernat bızde olsa onların yerıne de uumtla alanzınhoyu versek ne guzel oolurr :d

Koray10
15.10.2010, 22:19
bu ne yahoo alan nin oynamsini beklicegiz adam 2 senede belki 5 mac oynadi

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:19
Ben sahsen Tozo'yuda cok begendim. Selcuk'un yanina iyi giderdi.

Bilhan Özhan
15.10.2010, 22:21
ee daha varmi rakiplerimizin oyuncularini yücelticegimiz isimler ? alex arda guti q7 ........

SEDAT
15.10.2010, 22:22

- Burda Yazarken Herkes Beğeniyor , Ama İş Almaya Geldimi Veryansın Yönetime , Ala Ala Tozo'yumu Aldınız Diye..

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:22
bu ne yahoo alan nin oynamsini beklicegiz adam 2 senede belki 5 mac oynadi
Bizim sorunumuz sadece Alanzinho degil. Bizim sorunumuz istikrar, bu istikrar ne Alanzinho'da var, ne Yattara'da, ne Engin'de, ne Colman'da. Son yillarda hep ayni cizgide oynayan kac oyuncu sayabiliriz ? Belki bir Stepanov, Shota, Aurelio, baska ?

SEDAT
15.10.2010, 22:23
Jaja kulübede oturarak mi hazir hale gelecek?

Jaja idmanlarda cok fazla öne cikmayabilir ama bunu senol hoca ölcü almamali bence.

Bazi futbolcular vardir ki antrenman sevmez ama macta isini yapar,belki jaja o tipte bir oyuncudur.:)

- Şenol Hocanın Vardır Bi Bildiği ..

- Gerçi Ben Jaja'yı Bu Haliylede Beğeniyorum..Oynatırım Yani..

Cafer Bulur
15.10.2010, 22:24
- Burda Yazarken Herkes Beğeniyor , Ama İş Almaya Geldimi Veryansın Yönetime , Ala Ala Tozo'yumu Aldınız Diye..
Evet,tozo siradan bir oyuncu ve gündeme gelmesi bile yanlis.

Tozo bize gelse toz duman olup gider,baska da bir sey olmaz.:D

Ali Tunahan Güllü
bursada puan kaybetti bu maç çok daha önemli oldu.

lazzz61
oyuncular cok yeteneklı aslında ama trabzonun havasından mı dır nedır mac ıcınde stress yapıorlarr :D

Koray10
15.10.2010, 22:25
Bizim sorunumuz sadece Alanzinho degil. Bizim sorunumuz istikrar, bu istikrar ne Alanzinho'da var, ne Yattara'da, ne Engin'de, ne Colman'da. Son yillarda hep ayni cizgide oynayan kac oyuncu sayabiliriz ? Belki bir Stepanov, Shota, Aurelio, baska ?
bir serkan geliyor aklima..cagdas da iyidi

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:26
bursada puan kaybetti bu maç çok daha önemli oldu.

Tabii ki Rengdaş önemli bir konudan bahsettin
Bence de bu maçın önemi bence de daha da arttı
Haydi TRABZONSPOR'um sana güvenimiz tam bu maçdan 3 puanla ayrılağız İNŞALLAH

Hakan Karadirek
15.10.2010, 22:27
Sut'ten agzi yanan, yogurdu ufleyerek yermis. Bu yonetimin ne oldugunu az cok bildigim icin, devre arasinda alacaklari oyuncu'nun maliyeti en az 10 trilyon tutar, vede alacaklari oyuncu'nun Tozo'dan fazla bi arti oldugunu zannetmiyorum. Bunun uyum suresi'de yaninda cabasi.

Koray10
bize bu stressi kaldiricak oyuncu lazim o zaman

Asi Çaykaralı61

Bence de Tozo iyi bir futbolcu.Bizde alternatif bakımından iyi olur

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:29
ist be oyuncu izleme olayi illede 5 mio € bir oyuncuya vermek gerekli degil

Abi devre arası Karabükspor takımını Emenike ve Cernat için yoklasak iyi olur

Cafer Bulur
15.10.2010, 22:31
Abi devre arası Karabükspor takımının kapısını bu 2 oyuncu için çalsak bence iyi olur takımımız için
Bence iyi olmaz,hele tozo yu istememiz bile kücük düsünmektir.

Cernat düsünülebilir ama elimizdeki bazi yabancilari gözden cikarmadigimiz sürece o da yanlis olur.

Hakan Karadirek
Abi devre arası Karabükspor takımının kapısını bu 2 oyuncu için çalsak bence iyi olur takımımız için
Vereceklerini hic sanmiyorum, zira bu iki oyuncu takimin 75 % bence. Almaya kalksan en az 7/8 milyon euro sayman lazim.

Asi Çaykaralı61
Alanzinho'nun sadece calim atma yetenegi var, ki bence bu yetenek'te tartisilmali. Cernat'ta ise hem calim yetenegi var hem pas ve sut tercihlerini genelde yerinde kullaniyor.

Abi Alanzinho daha iyi ölü toplar atıyor savunmanın arkasına
Cernat ayrıca Şampiyon ligi tecrübesi de var
Cernat bence ikili mücadelelerde olsun adam adama da olsun çok başarılı

Cem Akyüz
15.10.2010, 22:32
Cernat Alanzinho'yu cebinden çıkarır..Bugün ki maçtan dolayı demiyorum genel anlamda konuşuyorum..Alan'ı en fazla savunan kişilerdendim ama bu kadar yetenekli olupta skora bu kadar az katkı yapması kabul edilemez

Koray10
15.10.2010, 22:32
olmaz innan simdi bize gelse ayni perfomanzi gösteremez, emenikiyi avrupa takip ediyormus

Asi Çaykaralı61
15.10.2010, 22:33
Bence iyi olmaz,hele tozo yu istememiz bile kücük düsünmektir.

Cernat düsünülebilir ama elimizdeki bazi yabancilari gözden cikarmadigimiz sürece o da yanlis olur.

Cafer Abi bence küçük düşünmek değil isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara kötü futbolcular değiller
Ben devre arası Emenike ve Cernat için dedim devre arası teklifte bulunsak iyi olur diye

Koray10
15.10.2010, 22:33
Abi devre arası Karabükspor takımını Emenike ve Cernat için yoklasak iyi olur
olmaz innan simdi bize gelse ayni perfomanzi gösteremez, emenikiyi avrupa takip ediyormus.....