PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Kasımpaşa 0 - 7 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

oguzkoc
06.10.2010, 00:16
bu maç manisa maçından daha zor geçicek oyun içinde..

demir
06.10.2010, 00:24
valla bu gazla en az bır kac gıtmemız lazım ozellıklede ıleri uc eksıklerımızı hıc dusunmuyorum bıle o bolgedekı butun oyuncularımız iş yapar ama serkanın durumu nedır kımseden bır haber yok adam macı tamamlayamadın cıktı ama kımse bısey demıyor serkan sakatlanırsa mazallah tayfun o bolgede suan ıcın yetersız olurkı buda sorun olur

Oğuzhan
06.10.2010, 00:28
Kasımpaşanın daha galibiyeti yok , umarım ikinci manisa vakası gerçekleşmez.

ö.saral
06.10.2010, 01:00
ulan cumaya alsanıza maçıda gelelim beyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offffffffffffffffffffffffff hayallerim suya düştü wallahi..

Uğur Odabaş
06.10.2010, 01:05
3 Bin kişilik bilet yetmizki yav bize :) Şöle bi olimpiyata verselerdi maçı hazır bizde özledik oda bizi özlemiştir ama nerdeee Neyse umarım stad tam olarak yetişir maçada bi aksilik olmaz.

Emre EFENDİOGLU
06.10.2010, 03:02
Tam bizlik maç. Kasımpaşanın doğru düzgün puanı yok, golü yok. 3 yeriz.

Cemalettin Taşkın
06.10.2010, 08:52

süper :)

bu takım gözümüzü korkuttu zor dediğimiz maçları kazanıp üstünde düşünmeyeceğimiz maçları kaybediyor.

Burçak
06.10.2010, 09:02
Eğer Teofilo yada Yattara gününde olursa 4 bile yiyebiliriz.

bariskaratas
06.10.2010, 09:34
Eğer Teofilo yada Yattara gününde olursa 4 bile yiyebiliriz.

teo bilbao yok

sedatalis82
06.10.2010, 09:56
bursanın fikstürüne bakan önünde ki 6-7 maçta dağılacağını görür

puan kaybetmezsek bi kaç hafta içinde tepeye otururuz

Sinan Sağlam
06.10.2010, 10:10
Valla bu totem işini çok sevdim ben yazdıkça bu takım kazanıyor........

Artık her maç öncesi yazmaya devam edeceğim.....

Kasımpaşa maçına gelince korkmaya hiç gerek yok arkadaşlar...

Manisa maçı sonrası hocamızın özeleştirisini hatırlayın :" Zaman zaman bazı oyuncuları değiştirmemiz gerektiğini gördük " demişti...

2 maçtır oynamayan Jaja bu maç kopar gider , Teo nun yoklugunda forvet bölgesinde Umut tek tercih gibi görünüyor , onun da son zamanlarda bir varlık gösterememesi onu bu maça fazlasıyla motive edecektir diye düşünüyorum...

Defansa Glowacki gelecek ki bu da Egemen'in yorgun ve bitkin Cale nın bolgesınde degerlendırılebılecegını , onun bolgesınde de aslan yürekli Mustafa nın ıyıden ıyıye takıma ısındırılabılecegını dusunuyorum....

Kale : Onur
Geri dörtlü : Serkan--- Mustafa-----Glo------Egemen
Orta beşli :Yattara----Selçuk------Colman------Jaja-----Engin
Forvet :Umut ( Cezası bitince Teo )

Bu kadro atar , Ceyhunlu Barıslı kadro tutar , Alanzınho lu kadroyla seyırcıye bılet parası karsılıgında seyır zevkı yasatır..

Burak Yılmaz gibi karakter zaafiyeti bulunan futbolcuları o kutsal forma altında gormek agrıma gıdıyor ne yalan soylıym...Gunluk katkılarına aldanmamak gerek , bu tıp futbolcular zamanı gelınce kendılerıne yakısanı yaparlar...Kendı yerden yere atan Trabzonspor tarıhınde arıf erdem tarzı bı oyuncumuz yoktu burakla bırlıkte artık bız de onlara benzedık malesef....

gencer_ts
06.10.2010, 10:11
şu yılmaz vuralı yollamazlar umarım,manisa maçındaki gibi bir şey yaşamayız,bizim maçtan sonra naparsa yapsınlar artık

Bende aynı şeyi düşünüyordum yılmaz hoca bize karşı takımın başında çıkarsa alırız aşı tutmadı yılmaz hoca ile bu maça yeni hoca ile çıksalar çok korkardım gerçekten.Ben kasımpaşanın yerinde olsaydım milli maç arasında yılmaz hocayı yollardım yeni hoca ile trabzon maçına hazırlanırdım.Bence yanlış yaptılar tahminim o ki trabzonspor maçında süpriz olmazsa kaybedecekler ve hocayı gönderecekler.Bu maçın trabzonspor adına anahtarı konsantrasyon trabzonspor maç seçen bir takım şenol hoca ve takım manisaspor maçından gerekli dersi çıkarmıştır o yüzden bu maçta trabzonspor galibiyeti dışında hiç bir sonuç beklemiyorum.Kasımpaşayıda yenemiyorsan ağzına şampiyonluk lafını almayacaksın bence.Fenerin 6 attığı kıçı kırık antalyanın 3 lediği kasımpaşayı geçemezsek vay halimize...

apachi61
06.10.2010, 10:13
Karamsarlık baş göstermiş hemen manisa maçında ders cıkarttık arkadaşlar Şenol hocada bjk maçından sonra yaptığı açıklamalarda da bunu dile getirdi ben yenecegimize inanıyorum fark bile gelebilir bunuda belirteyim

UĞUR DURTAŞ
06.10.2010, 10:45
-bizim futbolcular maç seçiyor.maçına göre oynuyor...
-geçen sezonlarda diyordukki büyük takımları yenemezsek şampiyon olamayız bu sene tam tersi ortalamayı tutturmamız lazım...
-glowançki iyileşti girayda hazır şimdi şenol hocamızın mustafayı oynatması sakınçalı olur kanısındayım...
-takımda arkadaşlığın sağlam olmadığını düşünüyorum.bjk maçından sonra takım sahada yedekler direk soyunma odasında bu ne demek anlamıyorum.takım ruhu yok bir birliktelik yok,şenol hocamızın bunun bilincinde olduğunu düşünüyorum...
-k.paşada takım ruhu yok çok basit goller yiyorlar bu demek değildirki rahat kazanacağız ciddi olacaksın candan oynayacacaksın sonuş kendiliğinden gelir....

Mehdi
06.10.2010, 10:48
Yılmaz Vural yine şov maçı olsun isteyecek.

Defansı orta sahaya kuracak.

Ayhan Çolak
06.10.2010, 10:57
kasımpaşa da yılmaz hoca sistemini oyuncularına uygulatmakta zorluk çekince takımı antalya ya götürüp oyunculara göre sistem kurmayı planlıyormuş,iki hazırlık maçı yapacaklar,birisi sanırım shaktar la.izlemek lazım ki izleyeceklerdir.

Keleşoğlu
06.10.2010, 11:15
ya zor olur ya bol gol olur:)

Mert Oğuzlu61
06.10.2010, 11:51
kasımpaşa nın defansı orta sahası dökülüyor, milli arada sihirli değnek değmeyeceğini ve şenol hocanın oyuncularımıza iyi bir sopa çekeceğini düşünürsek...

kazanma ihtimalimiz daha yüksek(:

ayrıca bu maç jaja ya dikkat !

Murat'
06.10.2010, 12:01
Manisaspor macindan gerekli dersleri aldigimizi varsayarak bu mactan galip gelecegimize inaniyorum.

Emin Danışmaz
06.10.2010, 12:38
Bu takımıda yenemzse TRABZONSPOR artık birşey demiyorum.Fırsattır bu SERİP geleceksin,başka çıkarı yok,bizim rakibimiz değil PAŞA,sereceğiz inşallah.

Tolunay Abdioğlu
06.10.2010, 12:46
----------------Onur---------------
Serkan---Mustafa---Glowacki---Cale
---------Selçuk---Colman----------
Yattara---------Jaja----------Engin
-----------Burak(Umut)------------

Paksoy
06.10.2010, 13:05
maç RTE stadında oynanacakmış, İnönü,Alisamiyen'de olsaydı keşke herkes gitme şansı yakalardı,

MDanışmaz
06.10.2010, 13:47
Yılmaz Vural açık futbol oynayacaktır..Akıllı oynarsak kontra ataklarla istediğimiz skoru rahatça alırız..

Paksoy
06.10.2010, 13:56
edittttttttt,,,,,,,,,,,,

S.DEMİRCİ
06.10.2010, 13:57
futbol her sonuca açık olsada bu maçta skoru bizim takımın ciddiyeti belirler..
rakibi küçümsemeden ve en az onlar kadar mücadele edersek galibiyetle ayrılırız..
her ne olursa olsun üçlü orta sahayla maça başlamalıyız..
ceyhun-selçuk-colman....

Tatar Kemal
06.10.2010, 13:59

:alkış::alkış::alkış::alkış:

durumu gerçekten güzel özetlemişsin. çok tehlikeli bir maç hem de çok.

zaten son 20 yıllık geçmişimizde, bir derbi kazanmışsak ya da normal bir takıma fark atmışsak bir sonraki hata mutlaka yenilmişizdir. sivasa 6 attık manisa'ya yenildik. şimdi bjk galibiyeti sonrası kasımpaşa mağlubiyeti hiç de sürpriz olmayacaktır. inşallah kazanırız. Allah yardımcımız olsun.

Tatar Kemal
06.10.2010, 14:04
bursanın fikstürüne bakan önünde ki 6-7 maçta dağılacağını görür

puan kaybetmezsek bi kaç hafta içinde tepeye otururuz

bursasporuU bu ligde yenebilecek bir takım şu aşamada yok. bursa'yı en çok zorlayabilecek takım biziz ama bizim de bursa karşısında alabileceğimiz en iyi sonuç beraberliktir.

adamların defansı inanılmaz sağlam. lig başlayalı 7 hafta oldu sadece 1 gol yediler. bu defansı geçebilecek bir takım ben göremiyorum. inşallah ilerleyen haftalarda çözülürler. yoksa bursa bu sene açık ara namağlup şampiyon olabilir.

TSelif
06.10.2010, 14:06
Bismillahirrahmanirrahim :D

Necmettin ALTUNTAŞ
06.10.2010, 14:20
arkadaş nedir bu.Bukadar korkaklık,ürkeklik sizlere yakışır mı kasımpaşayı bukadar şişirmeyin.bursayıda nerde ise dünya takımı ettiniz.kendinize gelin.fesupanallah...

bariskaratas
06.10.2010, 14:25
bursaspor bize karsi tutunamaz.
bursa maclarindn simiye kadar hic korkmadim gene de korkmuyorum
konya ve gs maclarindan korkuyorum

Mert Oğuzlu61
06.10.2010, 14:26
bursasporuU bu ligde yenebilecek bir takım şu aşamada yok. bursa'yı en çok zorlayabilecek takım biziz ama bizim de bursa karşısında alabileceğimiz en iyi sonuç beraberliktir.

adamların defansı inanılmaz sağlam. lig başlayalı 7 hafta oldu sadece 1 gol yediler. bu defansı geçebilecek bir takım ben göremiyorum. inşallah ilerleyen haftalarda çözülürler. yoksa bursa bu sene açık ara nağmağlup şampiyon olabilir.

şu bursayı ne kadar büyütüyorsunuz gözünüzde, şu takıma namağlup şampiyon olabilir dediniz ya pes doğrusu ! :D

k.paşa g.birliği(içerde) konya... seriye bağlarsak ardından gs ile içerde !!! 12p ! bence hiçte zor değil, indiririz bunları o koltuktan ..

Tangerine Dream
06.10.2010, 14:28

adamların defansı inanılmaz sağlam. lig başlayalı 7 hafta oldu sadece 1 gol yediler. bu defansı geçebilecek bir takım ben göremiyorum. inşallah ilerleyen haftalarda çözülürler. yoksa bursa bu sene açık ara namağlup şampiyon olabilir.

Hey dostum, çok çılgınsın.:)

EmreYavuz61
kasımpaşayı bizim takım havada karada yener bu kadar çekinmeye gerek yok...kasımpaşa zaten açık futbol oynuyor..gol yeriz ama fazlasını atar alırız..tek korkum olası bir vural istifasıydı oda olmayacak gibi gözüküyor 3 puanı hanemize yazdım bile...

Sefa
Bu sene maç izlerken acayip gergin oluyorum. Önceden rahat izlerdim maçları..

Nedenini bilmediğim bir stres var üzerimde..

Bu maçta öyle olacak gibi kazasız belasız Yılmaz Vural'ı Kasımpaşa'dan göndeririz..

hami08
06.10.2010, 14:42
bende kayseri maçını izleyecem diye asmıştım 1 günlüğüne...

ama bu maçıda büyük ihtimal izleyeceğim, bizim dershanede 1 hafta sabahçı-1 hafta öğlencisin öyle öyle gidiyor...

bu hafta öğlenciyiz doğal olarak sonraki hafta, 17 ekim pazar günü trabzonumun maçını rahaaatt rahaatttt izleyebileceğim !!! tabi bir aksilik olmazsa ! dershane bu ne olacağı belli olmaz bizde şans yok o haftada bakarsın öğlenci oluruz işte o zaman yıkarım ortalığı .........

Kardeşim dersaheneden her türlü kaçarım ama bi derse girmeyince evdekilere msj gitmesi bozuyor planlarımı :)

bilgehan83
06.10.2010, 14:57
takımda rotasyon yapalım

bora/tolga

Harun-61
06.10.2010, 14:58
takımda rotasyon yapalım

bora/tolga

Bora'yi daha Dostluk maclarinda görmedik :o

Tatar Kemal
06.10.2010, 14:59
manisa depreminden ders almayanlar kasımpaşayı küçük görmekte ısrar ediyorlar. bizim takımın sağı solu belli olmaz o sebeple her türlü sürprize hazırlıklı olmak gerek. inşallah kasımpaşayı farklı yeneriz de geçen senenin 3-1'Lik intikamını acı bir şekilde alırızı ama bence çok tehlikeli maç.

bursaspor'a gelince. şu an ligimizdeki en güçlü takım olduğu konusunda ısrarcıyım. bu ligde bu adamları yenebilecek bir takım şu anda ben göremiyorum. zaten federasyon ve mhk arkalarında. o sebeple bursaspor'a kolay kolay maç kaybettirmezler. bir de defans olayı var. adamların defansı çok sağlam. eğer nunez'in yerine gol atmayı bilen biri bulabilirlerse bursaspor açık ara şampiyon olur.

mhayri
06.10.2010, 14:59
Ciddi olalım plaka yazalım :)
Bu arada Ersen Martinden kazandığımız bir milyon ne oldu alındımı?

bilgehan83
06.10.2010, 15:00
rotasyon bu maçta şart hem de önemli

tolga/bora
tayfun mustafa giray ferhat

sezer ceyhun barış

zafer umut jaja

ikinci yarı
alanzinho
burak
mert ege

bir de böyle oynasak

demirel
06.10.2010, 15:00
Bence saldıran bir Kasımpaşa karşısına Ceyhun ile kontrollü oyunu seçersek onları durdurur ve öne geçeriz,ancak ofansif bir oyuncu seçersek maçı kimin alacağı belli olmayacağı gibi güzel bir maçta izlemiş oluruz

Mert Oğuzlu61
06.10.2010, 15:12
Kardeşim dersaheneden her türlü kaçarım ama bi derse girmeyince evdekilere msj gitmesi bozuyor planlarımı :)

aynen aynen :D kayseri maçında peder bir seferliğine izin veriyorum gitme izle maçı dedi ama k.paşa maçındada aynı durum olursa, yine öğlenci grubunda olursam korkarımkiii jaja nın büyük ihtimal patlama yapacağı bu zevkli 90dk yı izleyemecem :eek::)

EmreYavuz61
06.10.2010, 15:21
aynen aynen :D kayseri maçında peder bir seferliğine izin veriyorum gitme izle maçı dedi ama k.paşa maçındada aynı durum olursa, yine öğlenci grubunda olursam korkarımkiii jaja nın büyük ihtimal patlama yapacağı bu zevkli 90dk yı izleyemecem :eek::)

maalesef aynı sorunlar bende var sizde gündüz maçlarında var siz maçlar akşam olsun istiyorsunuz bende gündüz:D basket antrenmanları var..ts-bjk maçını izledim hocadan izin aldım ama gençlerbirliği maçında napıcam bilmiyorum valla :D bide kasımpaşa maçına gidersem..:)

Nihat Güneş
06.10.2010, 15:44

Güzel abicim bu laflarını Hiç Bursa maçlarını izlemesek yaşına hörmeten belki yeriz de :D,

Malesef :)

lazkopatfaroz
06.10.2010, 16:03
Glo- Mustafa yan yana oynayamaz. Stoperlerin birinin seri ve mücadeleci olması gerekli. Bence mevcut kadroda Egemen garanti yanına oyuncu bakmalıyız. Sakat değilse Glo oynamalı.

Hoca Umut'u oynatır mı bilmem ama en ilerde Burak arkasında Jaja oynarsa çok daha iyi olur.

Hüseyin Çümen
06.10.2010, 16:17

bursaspor mu bu takım şans golleriyle galip gelen sürekli ona buna çarpan toplar kendi kalesine atanlar hakemlerin en çok kolladığı takım bursaspor?

valencia bunları 4 ledi glasgow gibi türk liginde şampiyon olacağını sanmadığım glasgow a karşı varlık göstremeyen takım

vay bee bursaspor biyerde öyle bi patlayacakki daha toparlayamaacaklar

OYılmaz
06.10.2010, 17:23
Maç Samiyen'de mi Kasımpaşa'nın stadındaysa kaç kişi ayıracaklar bizim tarafa umarım Samiyende olur

Külünkoğlu
06.10.2010, 17:44
Maç Kasımpaşa stadında.

Onur
06.10.2010, 17:50
Zor maç olacak Kasımpaşa 1 puan için kapanırsa maç başladığı gibi biter. Bizde geçen haftaki bjk galibiyeti dolayısıyla gerçekleri görmemeye devam ederiz.

İlk 15-20 dakikadaki baskılı oyunumuz mutlaka golü getirmeli. Aksi takdirde her geçen dakika panikleme bir o kadar artar.

Glo tamamen hazır değilse kesinlikle riske edilmemeli. Son 15-20 dakikada oyuna alınmalı.
Santrafor mevkisinde Umut oynayacağı için mutlaka arkasında top tutmayı bilen Jaja oynamalı.
Mustafa'nın geçen haftaki oyununun mükâfatını bu maçda almasını gerektiğini düşünüyorum.
Yılmaz Vural'ın kenarda olmaması bizim için bir avantaj. Bunu değerlendirip puan vermememiz lazım...

Hürgün Aygün
06.10.2010, 18:01
Galibiyetleri yok Manisa maçından sonra bazı şeyler görülmüştür umarım inşallah kazanırız.

yorumsuz6117
06.10.2010, 18:13
Bu maç beni çok korkutuyor.

Full HD
06.10.2010, 18:21
Rahat olalim beyler rahat.

Tabiki icimizde süphe var cünkü böyle tip rakiplere karsi genelde iyi sonuc alamiyoruz fakat inanmak zorundayiz.

Biz takim halinde mücadele edersek herkesi yenerbilecek gücteyiz.Onun icin rahat olalim inanin onlar bizden daha cok korkuyorlar.

Hürgün Aygün
06.10.2010, 18:23
Rahat olalim beyler rahat.

Tabiki icimizde süphe var cünkü böyle tip rakiplere karsi genelde iyi sonuc alamiyoruz fakat inanmak zorundayiz.

Biz takim halinde mücadele edersek herkesi yenerbilecek gücteyiz.Onun icin rahat olalim inanin onlar bizden daha cok korkuyorlar.
Aynı şeyleri Manisa maçı içinde düşünüyoduk ama asıl zorlu rakipler Kasımpaşa,Manisa alt takımlar Kasımpaşanın galibiyeti yok bizi yenerek çıkış yapmak için oynıcaklar bkz.Manisaspor maçı.

sametaydin
06.10.2010, 18:26
Deplasman maçlarında kazanmakta zorlanıyoruz. Bu sorunu ard arda 2 deplasman maçı kazanarak çözeceğimizi düşünüyorum. Trabzonspor bundan sonra kolay kolay maç kaybetmez. Ancak fb ve bjk deplasmanları hariç. O maçlar 3 ihtimalli maçlar.

Full HD
06.10.2010, 18:29
Aynı şeyleri Manisa maçı içinde düşünüyoduk ama asıl zorlu rakipler Kasımpaşa,Manisa alt takımlar Kasımpaşanın galibiyeti yok bizi yenerek çıkış yapmak için oynıcaklar bkz.Manisaspor maçı.

Evet tabiki kazanmak icin oynayacaklar fakat bizde kazanmak icin oynarsak yani var gücümüzlen takim ruhunlan oynarsak niye Kasimpasayi yenemiyelimki?

Hayirlisi diyelim :)

DJTT
06.10.2010, 18:30
Arkadaslar bu soru belki biraz zamansiz geliyor ama. Ben gelecek hafta istanbula ucuyorum ve ilk defa canli TS macina gitmek istiyorum.
Sorum su size Biletleri nerden alabilirim? Macdan önce alma sansim varmi? kac gün önce almam gerekiyor? nelere dikkat etmeliyim?

Ben alanyada yasadim icin hic fikrim yok acemiyim bu iste.Yardimci olursaniz sevinirim.

ESER
06.10.2010, 18:36
feneri yenip antalyaya puan verdik , sivasi yenip manisaya yenildik, kayseri nolmaldi diyelim.insallah besiktasi yenip kasimpasaya takilmayiz.

Hüseyin Çümen
06.10.2010, 18:41
herkeste endişe var acaba yine bi kaa yaşarmıyız diye aslında bu beni mutlu ediyor artık atıp tutmayacaz cıvıttıkmı başımıza neler geldi gördük bu bilinç şenol güneş ve futbolcularımızada kesinlikle yansıyacaktır ve haddinden fazla ciddiye alacağız ve güzel bir galibiyet alacağız inşallah ama korktuğum bir maç ;)

BiZe HeR YeR 61
06.10.2010, 19:30
Çok karamsarız her maç öncesi olduğu gibi. Bırakalım bu totemleri gereken dersleri aldık. Bjk maçından sonra Şenol Hocanın futbolculara vermiş olduğu mesaj benim için yeterlidir. Bundan sonra ayaklarımız yere sağlam basacaktır.

Hürgün Aygün
06.10.2010, 19:49
Çok karamsarız her maç öncesi olduğu gibi Bırakalım bu totemleri gereken dersleri aldık. Bjk maçından sonra Şenol Hocanın futbolculara vermiş olduğu mesaj benim için yeterlidir. Bundan sonra ayaklarımız yere sağlam basacaktır.
Beni de karamsarlık değil bu rahatlık korkutuyo aynı şeylerı Manisa maçı da yaşadık.

mashal61
06.10.2010, 20:22
Galibiyetleri yok demek. Aslında rahat olmamız lazım. Akıllı adam aynı hatayı iki kez yapmaz. Manisa maçından ders almışlardır.

Hasan61
06.10.2010, 20:25
Manisa maçından ders çıkarılmışsa rahat olur,çıkarılmamışsa yazık olur.

TSelif
06.10.2010, 20:44
bursaspor'a gelince. bu ligde bu adamları yenebilecek bir takım şu anda ben göremiyorum.
Yok valla ben görüyorum var bi takım :D

Mustafa Umut
06.10.2010, 21:15
Galibiyet ve peşine sıradan bir maç...gerçekten bu seneki kabusumuz..

ancak bu maçta bunu geçeceğiz :)))))

yorumsuz6117
06.10.2010, 21:24
Şener'den savaş çıkartacak sözler !

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fox Tv'de yayınlanan Gündem futbol programında birbirinden bomba açıklamalarda bulundu...

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Beşiktaş zaferinin ardından Fox Tv'de yayınlanan Gündem futbol programına konuştu.

Şener, Bursaspor'un 5. büyük olamayacağını iddia etti. Şampiyon oldukları senelerde kadronun çoğunun Trabzon doğumlu oyunculardan oluştuğunu söyleyen başkan Şener, artık Trabzon'da oyuncu yetişmediğini vurguladı. Örnek olarak Barış Memiş'i gösteren Sadri Şener bu oyuncunun gelecek vaat ettiğini fakat bir türlü istenilen verimi sağlayamayarak kaybolduğuna dikkat çekti.

Trabzon'da hiç kimseye hangi takımlısın diye sorulamayacağını belirten Şener, "Bursaspor'un stadının ikiye bölünmesi halinde stadın yarısı dolacaktır. Trabzon'da bunu kimse başaramaz. Bundan dolayı Bursaspor 5. büyük takım olamaz" dedi.

"BİLGİM DIŞINDA KİMSE BİZDEN OYUNCU ALAMAZ"
Trabzonspor'daki oyuncuların transfer iddialarına da açıklık getiren Sadri Şener, "Benim haberim olmadan kimse oyuncularımızı alamaz. 3 büyük takımın başkanlarıyla aram gayet iyi. Bana büyük saygı duyarlar, bu yüzden de transfer olayları bilgim dışında olamaz" diye konuştu.

"AZİZ YILDIRIM'A EN BÜYÜK ACIYI BEN YAŞATTIM"
Fenerbahçe ile ilgili de ilginç açıklamalar yapan Şener, "Başkan Aziz Yıldırım ile çok iyi bir dostluğum var. Ama geçen sezon Fenerbahçe'ye 2 kupa kaybettiren kulübün başkanı olarak Aziz Yıldırım'a en büyük acıyı ben yaşattım" şeklinde konuştu.

"BAROS'U ALMAK İSTERİM"
Türkiye'de en çok beğendiği oyuncunun Galatasaray'ın çek yıldızı Baros olduğunu vurgulayan Sadri Şener, "Adnan Polat'ın vermesi halinde Baros'u almak isterim. Sezon başında Fenerbahçeli Semih'in transferi için uğraştık. Ama menajerlere Semih'in bonservisi elinde bile olsa, bizle anlaşsa da önce Aziz Yıldırım'ın onayı olan bir kağıt lazım yoksa almayacağımı söyledim" ifadelerini kullandı.

"GUTİ TRABZON'DA HAVA ATAMAZ"
Başkan Sadri Şener, Beşiktaşlı Guti ve Quaresma'nın Trabzon'da oynamasını istemediğini belirterek, "Onlar ancak İstanbul'da yaşarlar burada yaşayamazlar. Guti maça çıkarken büyüklük edasıyla kulübeye gitti. Bunları Trabzon gibi bir yerde yapamaz" dedi.

"YATTARA'YI ANCAK DEVLET ZAPTEDER"
Kaptan Yattara ile ilgili ilginç tespitlerde bulunan Başkan Sadri Şener, Gineli oyuncunun kontrolünün çok zor olduğunu ifade ederek, "Onu ancak devlet zapt eder" diye konuştu. Yattara'nın namaz kıldığı sorusunu ise gülerek yanıtlayan Şener "Yattara'yı hiç camide görmedim" diyerek espiri yaptı.

İnternetspor

Keleşoğlu
06.10.2010, 21:29
başkan yine ağzını tutamamış.. ne gerek var şimdi böyle demeçlere?

Kıvanç Çuvalcı
06.10.2010, 21:56

Zaten daha 2 ay once elimizi kolumuzu sallayarak 3 attigimiz kupa macinda da bizi ciddiye almamislardir kesin dimi?yoksa 1 gol bile atamazdik,zaten alabilecegimiz en iyi sonuc beraberlik,ne takim su bursa bee...

Cafer Bulur
06.10.2010, 22:00
Kasimpasa bu maca özel olarak hazirlaniyor,cok dikkatli olmamiz lazim.

Antalya ve manisa maclarindan gerekli dersleri cikarmis olmamiz lazim.

Herseye ragmen kolay bir mac olmayacaktir,zor da olsa kazanmayi bilmeliyiz.

TSelif
06.10.2010, 22:05
Başkan doğru söylüyorsun ama sesli düşünüyorsun içinden zikret bunları gerek yok bence :)

Ömer Faruk61
06.10.2010, 22:38
Manisa maçından sonra böyle maçlarda puan kaybı yaşayacağımızı düşünmüyorum.Özellike bjk galibiyeti ve Milli aradan sonra.Beni en çok korkutan maçlar G.antep,G.birliği,İbb ve Karabük maçlarıdır.Konya,Kasımpaşa,gs,Bursa,eses,buca maçlarından 6 maçta en az 15-16 puan almamız yüksek ihtimaldir.

Kazım Uzunboy
06.10.2010, 22:47
Başkanı seviyorum yaa :):)

DeAgLeMaNyAq
06.10.2010, 22:49
Sakatlığı devam eden Glowacki doktor kontrolünde çalıştı.

Ne sakatlıkmış be kardeşim 3 hafta dediniz 7 hafta oldu. Haftaya yetişmezse Şenol Hoca'nın Giray yerine yine Mustafa'ya şans vereceğini düşünüyorum...

Asi Çaykaralı61
06.10.2010, 23:02
TrabzonCell Antrenman Günlüğü (06 Ekim)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5529-2K9W1F2I.jpg

Takımımız hazırlıklarına bu akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmana milli takım kamplarında bulunan Onur, Selçuk, Ceyhun, Yattara ve Teofilo, izinli olan Engin katılmazken, sakatlığı devam eden Glowacki doktor kontrolünde çalıştı.
20 dakikalık yenilenme koşusuyla başlayan antrenman oyuncularımızın kendi aralarında yaptıkları 4 minyatür kaleli maçla son buldu.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5529-0T8W0Y7O.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5529-8N9T5X2F.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5529#Icerik

Cafer Bulur
06.10.2010, 23:04
Ne sakatlıkmış be kardeşim 3 hafta dediniz 7 hafta oldu. Haftaya yetişmezse Şenol Hoca'nın Giray yerine yine Mustafa'ya şans vereceğini düşünüyorum...
Gercekten dogru,yoksa glowackinin müzmin bir sakatligi varda aciklamiyorlar mi diye düsünmüyor degilim.

futbalski60
06.10.2010, 23:05
Glowacki'nin müzmin sakat olduğunu herkes biliyor zaten bunu açıklamarına gerek yok.

Cafer Bulur
06.10.2010, 23:06
Glowacki'nin müzmin sakat olduğunu herkes biliyor zaten bunu açıklamarına gerek yok.
Müzmin sakat bir oyuncuyu neden aldik o zaman?

Emre7
06.10.2010, 23:09
polonyalılar bir sakatlandımı kendilerine gelmeleri 2 ay alıyor.
symek de aynı idi hatırladığım

Paksoy
06.10.2010, 23:11
Ama bu sakatlığı zemin yüzünden oldu,kariyerini bilemem tabi

futbalski60
06.10.2010, 23:15
Müzmin sakat bir oyuncuyu neden aldik o zaman?

Onu teknik heyete sormak lazım Glowacki kaliteli bir oyuncu kısa sürede tecrübesiyle ve kalitesiyle takıma katkı sağladı ve ilerde de sağlayacaktır tek handikapı sakatlık sorunuydu malesef o da başımıza geldi o bölgede ki alternatif oyuncularımız Glowacki'nin yerini doldurursa bu sakatlık fazla sorun yaşatmaz ama dolduramazsa ilerde başımız ağrıyabilir. Özellikle Giray'ın kendine çeki düzen vermesi lazım ondan beklenti büyük.

iso_4939
06.10.2010, 23:28
Rahat alırız, 5-0 atarız, ter atarız filan fıstık gibi saçma sapan yorum yapacak olan arkadaşlara karamiş dalıyla girip dağıtmak istiyorum mümkünse ...

eyy agzına sağlık be.....:):D:alkış:

Paksoy
06.10.2010, 23:30
Kasımpaşa stadının son halini gösteren foto var mı? zeminide değiştirmişler mi?

vuralkara
06.10.2010, 23:32
şu gündüz maçları hep korkutmuştur beni. gündüz maçlarında konsantre zorluğu çekiyoruz. ayrıca zayıf takımlara karlı da konsantre zorluğu çekiyoruz. bu maçta ikisi bir araya geldi. allah çektirmesin...

Enes Ünal Kaya
06.10.2010, 23:40
Önceden Büyük Maçlardan Korkardık Artık Ufak :)

DeAgLeMaNyAq
06.10.2010, 23:44

Glowacki başlığında da dün yazmıştım. Adamın istatistikleri ortada. 30 lig maçı oynanan liglerinde genelde 20 maç ortalamasıyla oynamış. Öyle müzmin bir sakat olduğunu düşünmüyorum.

Her şey bir tarafa hem geçen hafta, hem de 1-2 gündür basında Glowacki tamamen iyileşti ve oynamaya hazır şeklinde yalan haberler neye göre yapılıyor merak ediyorum...

şu gündüz maçları hep korkutmuştur beni. gündüz maçlarında konsantre zorluğu çekiyoruz. ayrıca zayıf takımlara karlı da konsantre zorluğu çekiyoruz. bu maçta ikisi bir araya geldi. allah çektirmesin...

Buna pek katılmıyorum abi. Zaten her sene 10'a yakın maçımızı gündüz oynuyoruz. Bu yeni bir durum değil yıllardan beri böyle. Ama BJK-FB-GS üçlüsü senede en fazla 2-3 maçlarını gündüz yaptıklarından bundan daha fazla etkilenebiliyorlar. Geçen seneki İBB maçımız da gündüzdü ama gayet güzel geçmişti... :)

TraBz1o61
07.10.2010, 00:17
kasımpaşa maçını çantada keklik görmüyorum nedeni ise yeni açılacak stadlarında mağlup olmak istemeyeceklerdir hiç sanmadığımız kadar bize zorluk çıkarabilirler

bbyanik
07.10.2010, 00:39
geçen sene 3-1 yenildiğimiz maçta trabzon kümeye diye bağıran ve maç buyunca küfür eden kaşımpaşa tarafratarının bu maç sonunda sesleri çıkacakmı bakalım... ersen martin in forvet olduğu bir takımı yenemezsek çekilelim bu ligden ne anlamı var... bu maçı zor gören arkadaşları anlamakda zorlanıyorum gerçekten... bence bu maç sonunda averajımız daha iyi olacak...:)

Bilhan Özhan
07.10.2010, 01:20
kasimpasa bi türlü dikis tutturamadi.. bize karsi direncli olucaklar sanirim.. ama 3 puanla döneriz

Paksoy
07.10.2010, 01:48
2 hafta ara onlar için iyi oldu, nerde sorunlu çıkış yakalamak isteyen takım bizle oynuyorsa korkarım,

Cemalettin Taşkın
07.10.2010, 09:00
varela diye bir adam almışlardı son maçlarda oynamadı sanırım. bize karşı kesin oynar.

ersen martinde bize hırs yapar golünü atar.

UĞUR DURTAŞ
07.10.2010, 10:20
yattara geçen sezon sakatlandı bizim içimizdeki doktarlar iyileşti dediler,yattara sakatım ağrılarım var dedi bizim doktarlar çıktı hayır yattara yalan söylüyor bir şeyi yok dediler yattara ağrılarım var dedi ne oldu yattara doğruyu söyledi gerçekten adam sakatmış amaliyat oldu yeni yeni kendine geliyor.
şimdi glowacki için doktarlarımız iyileşti diyorlar ama sahaya dönemiyor...
inşallah iyileşir k.paşa maçında olması gereken bir oyuncu.

Hüseyin Gündoğdu
07.10.2010, 10:30
sol bekdeki sorunumuz da göz önüne alındığında artık engin'in sol bekte oynama vakti geldi bence.

---------------------onur--------------------

serkan-------glowacki----egemen------engin

-------------selçuk-------ceyhun------------

yattara------------colman-------------jaja

--------------------umut-------------------

kasımpaşa maçı için bu kadro bence doğru kadro olur.
sonrasında ise umut'un yerine teofilo ile devam.

Gökhan Döner
07.10.2010, 10:38
Bana göre Bu maç Beşiktaş maçından da zor maç olacak.
Fakat Manisa maçı gibi rakip güçümsenirse işimiz hepten zor olacak.

Tatar Kemal
07.10.2010, 10:40
bursaspor mu bu takım şans golleriyle galip gelen sürekli ona buna çarpan toplar kendi kalesine atanlar hakemlerin en çok kolladığı takım bursaspor?

valencia bunları 4 ledi glasgow gibi türk liginde şampiyon olacağını sanmadığım glasgow a karşı varlık göstremeyen takım

vay bee bursaspor biyerde öyle bi patlayacakki daha toparlayamaacaklar

bu federasyon başta olduğu sürece bursaspor hiç bir yerde patlamaz. adamların hakem avantajı var. gerçi bursaspor çok kaliteli bir takım. kimse bursa'yı küçük görmemeli ama federasyon avantajını da çok iyi kullanıyorlar. bunlarla başetmek imkansız. bu sebeple bu sene rahat şampiyon olacaklarını düşünüyorum.

bariskaratas
07.10.2010, 10:41
polonyalılar bir sakatlandımı kendilerine gelmeleri 2 ay alıyor.
symek de aynı idi hatırladığım

syzmek in ayagi kirilmisti senol hoca zamaninda 6 macta 5 galibiyetle gidiyorduk.

Tatar Kemal
07.10.2010, 10:43
geçen seneki kasımpaşa faciasını unutmamamız gerekiyor. bize her zaman ters gelen bir takım. tıpkı manisaspor gibi. bir de bizim genetik bir hastalığımız var. kazandığımız derbilerden veya farklı kazandığımız maçlardan sonraki hafta genelde yeniliyoruz. bu hastalığımızdan da bir kurtulabilsek keşke. çok ciddiye alınması gereken bir maç

Colakoglu
07.10.2010, 11:01
bu federasyon başta olduğu sürece bursaspor hiç bir yerde patlamaz. adamların hakem avantajı var. gerçi bursaspor çok kaliteli bir takım. kimse bursa'yı küçük görmemeli ama federasyon avantajını da çok iyi kullanıyorlar. bunlarla başetmek imkansız. bu sebeple bu sene rahat şampiyon olacaklarını düşünüyorum.

Bursami bu sene sampiyon olacak ? Böyle bi yoruma inanmak istemiyorum.

oflu engin
07.10.2010, 11:23
boş laflara karnımız tok.zor maçmış.bjk maçından dahada zor maçmış.bir varmış bir yokmuş.yok beş atarız diyenleri karamiş sopasınlan kovalarmışlar,yok bursa çok kuvvetliymiş,kimse yenemezmiş,hakem destekliymiş,bursayı bir biz zorlarız ama ancak beraberlik alabilirmişiz.ezbere konuşmakla birşey olmuyor.aslında bu tip konuşanları karamiş sopasınlan iyi bir ıslatmak lazım nedeni ise ezbere konuşmaları.
kasımpaşa maçı nasıl zor maç olacak.kasımpaşanın yaptığı maçların sadece özetindeki adı defans olan yol geçen hanını en iyi kullanabilecek bir hucum hattı bizde iken,yarısını kaçırsak maç 4-0 biter.hucum hattı geçen sene ile alakası olmayan bir hat.tam beş tane as futbolcusu ile yollarını ayırmış yani yeni bir kadro ve bana göre bu kadro uyum sorununu çözene kadar lig biter ve bank asyada devam ederler.en zayıf halkadır kasımpaşa.geçen sene bizi yenen kasımpaşa ile bir alakası yok.manisa gibi bir kazayı biz bir daha yaşamayız.yenilirsek ancak bizden daha iyi oynayacak daha çok pozisyona girecek bir takımdan yenilgi alabiliriz.ama bu takım kasımpaşa değildir.hiç bir takımı küçümsemiyorum.her maç elbette zordur.bedava kimseye üç puan verilmiyor.bize karşı dahada istekli olacaklar buda bir gerçek.fakat bizim dersler alacak maçlarımız kalmadı.
bu maçın zorluk kısmı bana göre acaba averaj düzeltebilirmiyiz durumudur.yoksa üç puandan hiç şüphem yok.
umuyorum ve öyle tahmin ediyorum bir averaj maçı olacak.3-5-7

S.DEMİRCİ
07.10.2010, 11:32
yeter dostum ya.. iki lafının biri bursa.. bütün topiklerde bursadan bahsediyorsun.. kendimi ya bursa ya da barselona forumunda zannediyorum.. kusura bakmada sizin yüzünüzden foruma az girmeye başladım...

Turgay Atalay
07.10.2010, 11:50
Bence maça şu kadroyla çıkacaktır Şenol Hoca;

---------------------Onur------------------------

Serkan--------Glowacki--------Egemen--------Cale

-----------Selçuk-----------------Colman--------

Yattara----------------Jaja---------------------Engin

---------------------Umut----------------------

Hakan Karadirek
07.10.2010, 12:10
---------------------Onur------------------------

Serkan--------Mustafa--------Egemen--------Cale

-----------Selçuk-----------------Ceyhun--------

Burak----------------Colman---------------------Engin

---------------------Jaja----------------------

Bu kadroyla cikariz muhtemelen.

süveyş
07.10.2010, 12:21
büyük maçlara daha iyi konsantre oluyoruz ama küçük maçlarda aynı durum olmuyor.
inş. bu maçı 3 puan ile kapatırız.
3 atarız 5 atarız demiyorum istemiyorum da bizim takım farklı sonuçları kaldıramıyor haftaya showa başlıyor bunu bir türlü oturtamadık ya da bana öyle geliyor.
1- 0 olsun bizim olsun kazanmayalı bilelim puan kayıpları olmasın şampiyon olalım bu sezondan tek beklentim bu...
hee hiç yenilmeyecek miyiz tabii yeniliriz ama yenilmezsek iyi olur...
takıma güveniyorum inş. bu sezon yüzümüzü güldürürler, Allah yollarını açık etsin...

Gizadam34
07.10.2010, 12:44

ne zaman olumlu bi fikir çıkacak senden merak ediyorum:)

Gizadam34
07.10.2010, 12:49
boş laflara karnımız tok.zor maçmış.bjk maçından dahada zor maçmış.bir varmış bir yokmuş.yok beş atarız diyenleri karamiş sopasınlan kovalarmışlar,yok bursa çok kuvvetliymiş,kimse yenemezmiş,hakem destekliymiş,bursayı bir biz zorlarız ama ancak beraberlik alabilirmişiz.ezbere konuşmakla birşey olmuyor.aslında bu tip konuşanları karamiş sopasınlan iyi bir ıslatmak lazım nedeni ise ezbere konuşmaları.
kasımpaşa maçı nasıl zor maç olacak.kasımpaşanın yaptığı maçların sadece özetindeki adı defans olan yol geçen hanını en iyi kullanabilecek bir hucum hattı bizde iken,yarısını kaçırsak maç 4-0 biter.hucum hattı geçen sene ile alakası olmayan bir hat.tam beş tane as futbolcusu ile yollarını ayırmış yani yeni bir kadro ve bana göre bu kadro uyum sorununu çözene kadar lig biter ve bank asyada devam ederler.en zayıf halkadır kasımpaşa.geçen sene bizi yenen kasımpaşa ile bir alakası yok.manisa gibi bir kazayı biz bir daha yaşamayız.yenilirsek ancak bizden daha iyi oynayacak daha çok pozisyona girecek bir takımdan yenilgi alabiliriz.ama bu takım kasımpaşa değildir.hiç bir takımı küçümsemiyorum.her maç elbette zordur.bedava kimseye üç puan verilmiyor.bize karşı dahada istekli olacaklar buda bir gerçek.fakat bizim dersler alacak maçlarımız kalmadı.
bu maçın zorluk kısmı bana göre acaba averaj düzeltebilirmiyiz durumudur.yoksa üç puandan hiç şüphem yok.
umuyorum ve öyle tahmin ediyorum bir averaj maçı olacak.3-5-7

aynen katılıp alkışlıyorum:))
felaket tellalları bu maçta bile içimizi karartıyor.. 7 lig 1 kupa maçı yaptık oynadığımız takımlar, bursa, fb, bjk kayseri olarak bi düşünün ligde güçlü denen her takıma dersini verdik. eze eze hem de.. kayseri ile deplasmanda berabere kaldık. ki bu sene adamlar 1 gol bile yemedi o sahada.. bi kere umutlu olmayacak mısınız ya? şu takıma karşı bile ödünüz kopuyor. bırakın futbol izlemeyi o zaman.

KUTADGU
07.10.2010, 13:11
Sıkıntılı bir maç olacağı su götürmez bir gerçek.

Özellikle kafa olarak hazırlandığımız büyük maçların sonralarında düşünce bazında yaşadığımız büyük düşüklük beni korkutmuyor değil.

Özellikle Şenol Güneş'in üzerinde durması gereken en başlıaca konulardan birisi de bu.

Her galibiyet 3 puanla ödüllendiriliyor nasıl olsa.

Dolayısıyla fizik ve düşünce olarak takımı iyi hazırlamalı,
Fizik ve düşünce olarak en hazır ve en güçlü takımı sahaya sürmeli.

Bunun için yeterli zaman da var.
Bu zaman çok faydalı değerlendirilse 11. haftaya kadar kayıpsız ilerlyebilirz.

Bunun yoluda KAsımpaşa maçından geçer.

Yoksa iki kazanan bir berabere kalan ara ara yenilen bir takım oluruz.

Emre7
07.10.2010, 13:12
ara tuturmakta hep sorun yaşıyoruz.
engin iyi bir oyuncu ama bencilliğinden dolayı kaybediyor.
yattara da alanzinhoda ...
trabzonspor taraftarıda, kasımpaşa odu avrupadan bir takım şimdi gözde.
arkadaşlar abartılacak bir durum yok.
sadece kasımpaşa, hocalarıda açık oyun seven biri.
Yani herşey bizim istediğimiz gibi.
yapmamız gereken manisadan beşiktaş maçından ders çıkarmak.
saçma sapan bencilliklere girmemek. engin colman teo yaptıklarını tekrarlamasınlar -ki teo öle şansı yok-
bu iş abartılmaz. ha iddiacılar üst oynarsanız atacak kadar olmasada yiyebilirizde.

Birtan Karaman
07.10.2010, 13:15
Jaja tek başına oynayamaz diye düşünüyorum ileride. Ya yanına bir adam vereceksin, yada önüne.

Tatar Kemal
07.10.2010, 13:37
ne zaman olumlu bi fikir çıkacak senden merak ediyorum:)

şampiyon olalım çok olumlu sana söz çok olumlu şeyler çıkacak benden.

şota'lı ünal'lı hami'li tolunaylı ogün'lü abdullahlı, küçük ve büyük orhanlı takımla şampiyon olamadıksa bilemiyorum hangi takımla şampiyon olabileceğiz.

burdan yönetime sesleniyorum: son şampiyonluğumuzda "ramazan ayında içki içerek şampiyonluk kutlaması yapıyorlarsa bu takım bir daha şampiyonluk yüzü görmesin" diye beddua eden mahmut ustaosmanoğlu hocaefendi hala sağken ziyaretine gidip bir hayır duası istesinler. ha keza o bedduadan sonra gerçekten şampiyonluk yüzü göremedik. hele 96'da kaçan şampiyonluktan sonra mahmut ustaosmanoğlu hoca efendinin bedduasının ne kadar etkili olduğunu daha bir anlamış oldum.

Paksoy
07.10.2010, 13:42
Bu hafta nasıl bir kadro çıkacak, diğer haftalara göre tahmini zor, Mustafa,Glowacki,Jaja,Umut,Cale,Ferhat

Hüseyin Çümen
07.10.2010, 13:56

şota'lı ünal'lı hami'li tolunaylı ogün'lü abdullahlı, küçük ve büyük orhanlı takımla şampiyon olamadıksa bilemiyorum hangi takımla şampiyon olabileceğiz.

burdan yönetime sesleniyorum: son şampiyonluğumuzda "ramazan ayında içki içerek şampiyonluk kutlaması yapıyorlarsa bu takım bir daha şampiyonluk yüzü görmesin" diye beddua eden mahmut ustaosmanoğlu hocaefendi hala sağken ziyaretine gidip bir hayır duası istesinler. ha keza o bedduadan sonra gerçekten şampiyonluk yüzü göremedik. hele 96'da kaçan şampiyonluktan sonra mahmut ustaosmanoğlu hoca efendinin bedduasının ne kadar etkili olduğunu daha bir anlamış oldum.

böyle birşey mi olduki ?

Samet Yildirim
07.10.2010, 14:06
Onur
Serkan-Mustafa-Egemen-Cale
---------Selcuk-Colman-----
???--------Jaja-----Engin
-----------Umut----------

??? ya burak yada yattara ile baslar...

ESER
07.10.2010, 14:10

cok iyi adam gibi adam numarasi yapan arkadasin arkasindaki derin destegini de unutmamak lazim.

şenolkılınç
07.10.2010, 14:11
kasımpaşa halen geçen seneki oyun anlayışında devam ediyor ama yılmaz hocanın elinde bence geçen seneki gibi iş bitirici oyucular yok bunun en başındada moritz gibi bir yetenek geliyor büyük kayıpları var. açık oynuyorlar skor ne olursa olsun top oynamaya çalışyıor bunun en iyi kanıtı son antalya maçı 1-0 dan maçı 3-1 verdiler sebebi oyun planları tek düzen başka b planları yok maç içinde hızlı çıkıyorlar ama geriye o kadar hızlı gelemiyorlar buda bizim işimize gelir çünkü topla iyi oynayan bireysel olarak ciddi olarak topla mesafe kat eden oyuncularımız var yani öyle yerleşememiş defansa uzun topla gitmek dışında alternetifimiz var en az 3-4 tane kontra yakalayabiliriz gibime geliyor en büyük handikabımız kasımpaşa en az bizim kadar puana kadar ihtiyacı olan takım yüklenecekler ilk 15 dk baskı yapar o sıkıntıyı aşarsak %60 maç bizim olur aksi takdirde defans çok sıkıntı çeker ve gol yemek bizim için kaçınılmaz olur özellikle bjk maçı iyi analiz edildiğinde zaaflarımız tamamen ortada adam paylaşımı yıllardır kanayan yara ki sıfıra inilmeden kenarlardan yapılan ortalarda çok sıkıntı çekiyoruz

komdere
07.10.2010, 14:51
... ha keza o bedduadan sonra gerçekten şampiyonluk yüzü göremedik. hele 96'da kaçan şampiyonluktan sonra mahmut ustaosmanoğlu hoca efendinin bedduasının ne kadar etkili olduğunu daha bir anlamış oldum.

Yok artık Lebron James!!

komdere
07.10.2010, 14:54
Meydanı boş bulan bazı zerzevat, işkembeyi kübradan sallamadan edemiyor.
O yüzden arada bir uğrayıp neler yazılıyor bakmak lazım....

hami08
07.10.2010, 15:09

Hocanın daha maç için izin vermeyeceğini düşünürsek benim için gitti maçın ilk yarısı kardeşim :( :)

Taner Tonbil
07.10.2010, 15:58
Onur

Serkan-Glowacki-Mustafa-Cale
Ceyhun
Selcuk-Colman
Jaja-Engin
Umut

bence süper kadro

Hüseyin Çümen
07.10.2010, 16:03
Ah bir düzgün sağ bekimiz olsa da serkanı ön liberoya çekebilsek çok daha güzel işler olacak kediside ön libero mevkisini istiyor ve seviyor ama bir nasip olmadı doğrusu

Tolga Kurt
07.10.2010, 16:06
Glowacki iyileştiğini göre kadro şöyle olur..

___________Onur_______________
Serkan___Glowacki___Egemen_Cale
________Selçuk_____Colman_____
Yattara_____JaJa__________Engin
__________TEofilo______________

Sefa
07.10.2010, 16:09
Glowacki iyileştiğini göre kadro şöyle olur..

___________Onur_______________
Serkan___Glowacki___Egemen_Cale
________Selçuk_____Colman_____
Yattara_____JaJa__________Engin
__________TEofilo______________

BJK maçını 88. dakikada izlemeyi bıraktın sanırım. Teo cezalı.. :)

Harun CAN
07.10.2010, 16:12
Teofilo 2 maç ceza alır galiba.! Direk kırmızı değil ama bu federasyon bunu da yapar.

Peki birşey daha sorayım şimdiye kadar kazandığımız bütünkupaları tarihleriyle beraber yazan bi yer aradım bulamadım. Bilen biri varsa yardımcı olsun lütfen..

Sefa
07.10.2010, 16:13
Teofilo 2 maç ceza alır galiba.! Direk kırmızı değil ama bu federasyon bunu da yapar.

Peki birşey daha sorayım şimdiye kadar kazandığımız bütünkupaları tarihleriyle beraber yazan bi yer aradım bulamadım. Bilen biri varsa yardımcı olsun lütfen..

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Basarilarimiz

yorumsuz6117
07.10.2010, 16:17
--------------Onur--------------------

Serkan---Glo----Egemen-----------Cale

--------Selçuk----Colman--------------

Yattara--------------------------Engin

----------------Jaja-------------------

---------------Umut------------------

Bu maçta 3'lü orta sahayla oynamaya gerek yok.

irfanb
07.10.2010, 16:18

96`dan sonra gecen 14 yil zarfinda sadece gecen yil Bursa`da yapildi sampiyonluk kutlamalari.
Kalan 13 yil icerisinde Istanbul kulüplerince kutlanan 13 sampiyonluk camilerde mevlid okutularak mi kutlandi cok merak ediyorum?
Ickinin oluk oluk aktigi,sampanyalarin patlatildigi kutlamalar hala hafizalarimizda....
Istanbul kulüplerine de beddua etmis olmasi gerekmezmiydi o zaman.Neden hep onlar sampiyon oluyorlar ?
Asli astari olmadigina inandigim bir söylentiden baska bir sey degil Mahmut Efendi`nin Trabzonspor`a beddua ettigi.

Harun CAN
07.10.2010, 16:19
forvet arkası bir jaja ve solda oynayan Enginin harika bir ikili olacağını düşünüyorum çünkü Umut yada Burak solda oynayınca nereye koşacaklarını bilmiyolar, topu alsalar bile top süpürerek içeri katederken muhtemelen topu eziyolar.
Onur
Serkan
Glowacki
Mustafa
Cale
Zafer Yelen
Jaja
Ceyhun
Barış
Engin
Yattara

böyle bi kadro yapmaz ama keşke yapsa...

Sefa
07.10.2010, 16:20
Mahmut efendi'nin duasıyla mı Şampiyon olduk bedduası ile olmayalım..

Dursun Kaplan
07.10.2010, 16:24
Mustafa Yumlu, henüz Egemen'i kesecek tecrübe ve kapasitede değil. Egemen bankodur stoperde.

Harun CAN
07.10.2010, 16:26
Mustafa Yumlu, henüz Egemen'i kesecek tecrübe ve kapasitede değil. Egemen bankodur stoperde.

Mesele o değil. Mesele kimsenin alternatifsiz olmadığını aşılamak ki bizim kadronun en büyük sorunlarından biri bu.!
Kasımpaşa gibi bir maçta da Glowacki gibi tecrübeli bir stoperin yanında Mustafanın gayet başarılı şekilde görevini yerine getireceğine inanıyorum.

Dursun Kaplan
07.10.2010, 16:44
Egemen'i neden kesiyosunuz ?

zafercalikoglu
07.10.2010, 17:16
mac alisamiyende olsunda gidelim yaww,olimpiyat cok uzak ...

Bıyıklıoğlu
07.10.2010, 17:20
mac alisamiyende olsunda gidelim yaww,olimpiyat cok uzak ...
Maç Kasımpaşa'nın kendi stadında.

Recap Tayyip Erdoğan Stadı Saat:15.30 Kasımpaşa

Nihat Güneş
07.10.2010, 17:31
Egemen'i kesmeye gerek yok. Koyarsın sol tarafa, Hem caleden kurtulursun hem Mustafa yı kazanırsın.

Mustafa'yı oynatmazsan nasıl tecrübe kazanacak, adam 24 yaşında bu sene tecrübe kazanır. Gelecek sene 25 yaşında banko stoperimiz olur. Bu tecrübe olayını'da fazla abartmayalım. Tecrübe önemli ama yeteneği kıt adamlar için önemli. Yeteneği futbol zekası olan adam 17 yaşında da oynar. Örnek MESSİ :D

Külünkoğlu
07.10.2010, 17:40
Defalarca kanıtlandı. Sol bek bizim yumuşak karnımız.

Cale'nin yerine Egemen'i ve özellikle de Mustafa'yı inatla denerim. Şöyle aslan gibi bir doksan boyunda sol bekimiz olsun.

Tangerine Dream
07.10.2010, 18:03
Şu durumda, yani gerçek anlamda bir sol açığımızın olmadığı bir kadroda Egemen'in defansın solunda yer aldığı bir dizilişin tek avantajı ilk 11'de bir yabancıya daha yer açmak olur. Dezavantajı ise avantajından daha çok olur. Çünkü Egemen'in sürat bakımından Cale'den pek bir farkı yok ve birebirde kolay geçiliyor. Bunun yanında o bölgede Egemen'den ofansif anlamda, üretken olmuyor, yani sol kanattan bindirmeler ve ortalar yapmıyor diye eleştirilen Cale kadar da faydalanamayız.

Birtan Karaman
07.10.2010, 18:14

Cale'nin yerine Egemen'i ve özellikle de Mustafa'yı inatla denerim. Şöyle aslan gibi bir doksan boyunda sol bekimiz olsun.
Abi 1,90 diyorsunda o adam nasıl dribling yapacak o boyla.:)
Öyle bir oyuncu nadir bulunur.

Emre GÜRDAL
07.10.2010, 18:20

metin abi san katılıyorum ama şöyle bir durum var mustafa sadec stoper görevi yapabilen bir oyuncumuz o yüzden orda kalıplı egemen oynaması daha mantıklı hem sol ayklı hem daha saglam:)

Ömür Karadeniz
07.10.2010, 18:22
Yahu yenelimde nasıl yenersek yenelim.Ama Mustafa kardeşimizin oynamasını bende isterim.Glowackide dönüyormuş Glowacki-Mustafa iyi olur bence.

Zafer BİLGİN
07.10.2010, 20:28
Beşiktaş maçını güç bela kazanmamızın karşılığını bu maçta göreceğiz.

Rahat bir şekilde kazansaydık bjk maçını,ayaklarımız yeniden kesilecekti yerden.

O yüzden rahat bir maç olur diye düşünüyorum.

Tabi benim bu rahatlığım,futbolcularda olmamak kaydıyla

Cafer Bulur
07.10.2010, 21:09
Beşiktaş maçını güç bela kazanmamızın karşılığını bu maçta göreceğiz.

Rahat bir şekilde kazansaydık bjk maçını,ayaklarımız yeniden kesilecekti yerden.

O yüzden rahat bir maç olur diye düşünüyorum.

Tabi benim bu rahatlığım,futbolcularda olmamak kaydıyla
Evet,bazen hayir görünen seyler ser, ser görünen seyler de hayra alamet olabilir.

Bjk macinda takimin bencilligi bu anlamda bakarsak iyi oldu,eger bjk yi farkli bir skorla yenseydik ayaklar yere basmazdi.;)

Ali Tunahan Güllü
07.10.2010, 21:15
Glowacki hala takımdan ayrı çalışıyor!!

Muhammet Hacısalihoğlu
07.10.2010, 21:19

cale de ne dripling yapıyorya :)

Egemen sol ayağıyla denenebilir bence. Cale çok kolay çalım yiyor. En azından egemen daha sağlam durur. ileri çıkma konusunda sorun olur ama zaten cale de pek ileri çıkmıyor.

Cafer Bulur
07.10.2010, 21:21
Glowacki hala takımdan ayrı çalışıyor!!
Glowacki 30 mac oynanan polonya liginde genelde 20 mac ortalamasiyla oynamis,bizde de bu sayiyi gecmesi zor görünüyor.

Benim anlamadigim neden böyle sakatliga meyilli bir futbolcunun alinmis olmasidir.

Muhammet Hacısalihoğlu
07.10.2010, 21:23
sakatlığa meyilli mi :S yahu adamın nasıl sakatlandığını görmedin mi ?

Cafer Bulur
07.10.2010, 21:25
sakatlığa meyilli mi :S yahu adamın nasıl sakatlandığını görmedin mi ?
Polonya liginde 20 mac ortalamasiyla oynamis bir futbolcu,1 sezonda 30 maca yakin oynadigi sezon 27 macla bir defa olmus.

Muhammet Hacısalihoğlu
07.10.2010, 21:28
iyide kardeşim polonya liginde 16 takım var. 30 hafta ediyor zaten.

bunuda göz önünde bulundur.

DeAgLeMaNyAq
07.10.2010, 21:49
Egemen, gerek Ersun Yanal döneminde 4-5 kez, gerekse Şenol Hoca zamanında 1-2 kez solbekte oynadı. Hatırladığım kadarıyla bu maçlarda vasatı aşamasada, savunma anlamında çok ciddi bir sıkıntısı oluşturmamıştı. Cale'den artısı daha zor çalım yemesi ve hava toplarında hakim olması. Ama top tekniği ve sürati Cale'ye oranla biraz geride...

Paksoy
07.10.2010, 23:08
sol bek arıyorsanız bence en iyi aday Engin Baytar

TSezgin61
07.10.2010, 23:58
volkan sen kadro disi kalmis. böyle futbolculari almak lazim

Dursun Kaplan
08.10.2010, 09:56
O şımarık zibidi Trabzon'da yapamaz.

S.DEMİRCİ
08.10.2010, 10:34

inat ediyorsun akla uygun birşey yazmamak konusunda...

Turgay Atalay
08.10.2010, 10:51
Mustafa yı biraz abartmasak, tamam golü attı çok ama çok da sevindik onun adına, ama hemen göklere çıkarıp sonra da yerin dibine sokmayalım. Türkiye kupası maçlarında bolca yer bulacaktır kendisine. İyi kötü 2 tane sol bek varken Şenol Hoca Egemeni neden sola çeksin. Engini sol beke çekenleri ise tamamen ibretle izliyorum

Külünkoğlu
08.10.2010, 11:46

metin abi san katılıyorum ama şöyle bir durum var mustafa sadec stoper görevi yapabilen bir oyuncumuz o yüzden orda kalıplı egemen oynaması daha mantıklı hem sol ayklı hem daha saglam:)

Kademeye girip defalarca Cale'nin açıklarını kapattı mı ? kapattı.

Dripling dediğiniz nasıl bir şey ? :) Cale yapıyor onu. Yapıyor da bir tane ne ortasını ne de pasını görebildik. Geri gelememesi de cabası.

Benimkisi sadece temenni şöyle İngiltere'deki gibi boylu poslu hareketli bir solbekimiz olsun istiyorum. Yoksa Mustafa konusunda çok bir şey bildiğimden değil.

UğuR
08.10.2010, 11:55
Vural yine başladı
Spor Toto Süper Ligi'nde 7. haftada 5 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 2 puanla ligin sonuna demir atan Kasımpaşa, milli maç nedeniyle verilen arayı Antalya'da değerlendiriyor.
Antalya'nın Kundu turizm bölgesinde günde tek idmanla Trabzonspor maçına hazırlanan lacivert beyazlılarda, teknik direktör Yılmaz Vural, antrenmanda sık sık oyuncuları uyarıyor. Kıran kırana geçen antrenmanlarda futbolcuların sertliklerine kızan Vural, neşeli tavırları ile de antrenmana damgasını vurdu. Yarı sahada iki takıma ayrılan antrenmanda, amerikan futbolu ve hücum-defans çalışması yapıldı.
Yaklaşık 2 saat süren hazırlık sonrasında açıklamalarda bulunan teknik direktör Yılmaz Vural, geçtiğimiz sezona da kötü başlanıldığını 9. haftadan sonra büyük bir çıkış yaşadıklarını belirtti. Vural, "10 gün az bir süre değil. Alınan sonuçlardan mutsuz oluyoruz tabi. Mutsuzluktan da çıkacak yine bizleriz. Teknik heyet, futbolcular ve yönetim olarak içimizde ve bizden kaynaklanan krizi kaldıracağız. 10 gün bize büyük fayda sağlayacaktır. Futbolcuların daha da kaynaşması, tempomuzu ayarlama ve sakatlıkların düzelmesi açısından iyi geçecek. Bundan sonra sıkıntıları geride bırakıp, elimizden geleni yapacağız. Trabzonspor maçı ile birlikte kendi sahamıza da dönerek, taraftarımızın da desteği ile çıkışa geçeceğiz" dedi.
"TRABZONSPOR MAÇI İLE BİRLİKTE YÜKSELİŞE GEÇECEĞİZ"
Kadroda 7 yabancılarının olduğunu ancak, uyum sorunu yaşandığını belirten Vural, "İyi oynayan ve direnen takımlardan biriyiz. Yok uyum sorunu, yok İnönü Stadyumu'nun zeminin kötülüğü gibi bahanelere sığınmayacağız. Trabzonspor maçı ile birlikte yükselişe geçeceğiz" diye konuştu.
ERGÜN TEBER'İN AÇIKLAMALARI
Medical Park Antalyaspor maçından sonra düzenlenen basın toplantısında yönetimi ve takımı eleştiren Ergün Teber'in açıklamalarının sorulmasına değinen teknik direktör Vural, "Çok boş konuşmuş. Futbolcunun konuşma ve söylemeye hakkı yok. Teknik direktör maçı kritik eder. Ama o da ben oyuncularımdan utanıyorum demez. Herhangi bir ceza söz konusu değil. Maç sonrası taze taze uzatılan mikrofona konuştuğundan, haddini aşan cümleler kurmuş. Sen neden utanıyorsun, ben neden utanıyor muyum ki ? Onun söylemek istediği, takım olarak kötüyüz. Bundan sonra bu tür söylemler yapmayacak. Maçtan sonra hepsini uyardım, hayatınızı mikrofona anlatmayın. Maç sonrası oradan oraya çekip çeviriyorlar. Oyuncular, galibiyette ve mağlubiyette biraz abartıyorlar konuşmaları" ifadesini kullandı.

Napoli
08.10.2010, 11:57
Mustafayı Bır macta abartmıyalım Bır Mactada yerın dıbıne sokmayalım beklıyecez gorecez.. Acıkcası Besıktas Bızı Zorlıycak bır baskısı olmadı Ilk 25 dakıka Onurun Suratını gormedım...

mashal61
08.10.2010, 11:59
Amerikan futbolu çalışması yapmak, tam isabet. Zaten hakemlerin de neye çaldığı neye çalmadığı belli değil. Bu şekilde oynarlarsa bizden puan hatta puanlar alabilirler.

Mustafa ÖZDEMİR
08.10.2010, 19:42
yılmaz vural bize çok ters gelen bir adam ...

Emin Danışmaz
08.10.2010, 20:56
Laaaa ne YILMAZ Vural'ı gideceğiz desteğimizi vereceğiz,uşaklarda MANİSA maçından ders çıkaracaklardır ve SERİP geleceğiz.Atacağız GAFUL'a.Bırakın bu yersiz korkularınızı ve YENECEĞİZ göğsünüzü kabara kabara söyleyin.

Kazım Uzunboy
09.10.2010, 02:54
Yalıspor ile hazırlık maçı yapacakmışız..

Eren Karaahmetoğlu
09.10.2010, 10:53
Oh be. Sonunda İstanbul'dayız. Şöyle Sami Yen veya İnönü'de oynasaydık keşke demiyorum çünkü deplasman tarafını veriyorlar sadece.. Hangi stad olursa olsun farketmez. Geçen senenin intikamını alalım o stadda, öyle değil mi? Bu sefer biz çakalım, onların hocası gitsin. Yarısı fenerli olan taraftarları da bir güzel bakakalsın.

Trabzonluyuz biz
İstemez para pul
Her zaman her yerde
Anti İstanbul.

Tolunay Abdioğlu
09.10.2010, 11:03
Oh be. Sonunda İstanbul'dayız. Şöyle Sami Yen veya İnönü'de oynasaydık keşke demiyorum çünkü deplasman tarafını veriyorlar sadece.. Hangi stad olursa olsun farketmez. Geçen senenin intikamını alalım o stadda, öyle değil mi? Bu sefer biz çakalım, onların hocası gitsin. Yarısı fenerli olan taraftarları da bir güzel bakakalsın.

Trabzonluyuz biz
İstemez para pul
Her zaman her yerde
Anti İstanbul.

Beşiktaşlı'ları unutmamak lazım.Ben gördüm 4-5 tane Beşiktaşlı aralarında. :)

Tolunay Abdioğlu
09.10.2010, 11:04
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=434021742879

Bu besteyi maça gelecek olanlar ezberleyebilirse çok güzel bir atmosfer olur.

Murat SİSMAN
09.10.2010, 12:30
Bu maçın oynanacagı yer kesinleştimi alisamiyeni yıkma projem var :D

Bıyıklıoğlu
09.10.2010, 12:37
Bu maçın oynanacagı yer kesinleştimi alisamiyeni yıkma projem var :D
Kasımpaşa stadında oynanacak.Sanırım yetişecek.Bugün stada doğru gitmeyi düşünüyorum.Son halini fotğraflayabilirsem akşam buradan paylaşacağım.

Süleyman50
09.10.2010, 12:54
zor bir maç olacak ama artık istikrarı yakalamak adına ne olursa olsun bu maçı kazanmalıyız...

nesta61
09.10.2010, 14:26
buyuk trabzonspor taraftarindan renktaslarimdan kasimpasa macinda ( acun ilicaliya anlamli bir pankart bekliyorum )

.....
09.10.2010, 15:00
Artık puan kaybı yok.

Haydi Trabzonsporum göster kendini!

Gümüshane
09.10.2010, 16:45
buyuk trabzonspor taraftarindan renktaslarimdan kasimpasa macinda ( acun ilicaliya anlamli bir pankart bekliyorum )

neden ne olduki?

Mollasalihoğlu
09.10.2010, 17:10

Ne alaka Acun Ilıcalı?

61yusuf
09.10.2010, 18:40
habu maçıda bi 3 puanla atlatsak
güzel olacak
1-0 olsun bizim olsun

iskenderunlu
09.10.2010, 19:41
küçük maçları almamız lazım büyükleri yenmekle olmuyor

lazzz61
09.10.2010, 20:25
:alkış::alkış::alkış: iii fiikir

lazzz61
09.10.2010, 20:28
arkadaslar acun ılıcalı denılen zat onurun belcıka macında yedıgı hatalı golde bu cocuk ne yapaıyoo yaa dıe bı tepkı gosterdı dun de volkan 3.goldebuyuk bı hata yaptı bakalım ona ne dıcek

Bıyıklıoğlu
09.10.2010, 20:58
................................

Bıyıklıoğlu
09.10.2010, 21:02
Öğlen 3 gibi çekmiş olduğum fotoğraflar.

Biraz acele olduğu için ve makinenin kalitesizliğinden çok iyi bir görüntü alamadım.Kusura bakmayın.

Statda çalışmalar sürüyor.Yaklaşık 7-8 kişi çalışıyor.Konuştuğum bir abi geceleride çalıştıklarını söyledi.(Ne kadar doğru bilmiyorum)

Bir tribünün koltukarı bugün takılıyordu.Yarına bitmiş olur.

Ama kale arkası tribününde baya iş var.öyle gözüküyor.

Son olarak resimleri küçültmek istedim ama küçültemedim.

Sayfayı düzeltecek kişiye şimdiden teşekkürler...

Uğur resimleri düzeltmiş.Teşekkürler...

Uğur GEMİCİOĞLU
09.10.2010, 21:19
http://img687.imageshack.us/img687/5269/82278213.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/3798/55862288.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/7316/11021279.jpg

Cafer Bulur
09.10.2010, 22:16
Bugünkü hazirlik macinda jaja yine oynamamis.

Bu durumda kasimpasa macinda da oynamasi zor görünüyor.

Umut bugün attigi 2 golle kasimpasa macinda oynamaya en yakin aday.;)

Umarim umut un dirilisi olur ve hem onu hem de maci kazaniriz.

Samet Yildirim
10.10.2010, 00:15
Umut Bulut zaten oynicak cünkü hedef santrafor teofilo yok...Jaja mi yoksa baskasi mi yaninda olur bilemem.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 00:49
jaja hazırlık macında neden oynamadıki..sakatmı acep...neyseki umut var ve o bolgede teonun yoklugunu aramayacagız....zor günler gecirdi umarım onun adınada güzel bir maç olur ve goller atarak morali yerine gelir

saffet61
10.10.2010, 00:59
gg bursa kasımpaşa deplasmanında

Samet Yildirim
10.10.2010, 01:20
jaja hazırlık macında neden oynamadıki..sakatmı acep...neyseki umut var ve o bolgede teonun yoklugunu aramayacagız....zor günler gecirdi umarım onun adınada güzel bir maç olur ve goller atarak morali yerine gelir
Jaja hasta ve bundan dolayi yoktu...

61-POWER-2
10.10.2010, 01:56
Kasimpasayi Yeneriz.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 02:09
hee hava degisikligi ve kısın moda hastalıgı grip :) jaja alış bu duruma kocum..geçmiş olsun...en kısa zamanda iyileşirsin umarım

Maçkalı Atmaca
10.10.2010, 02:54
Kim oynarsa oynasın, tek isteğim maç sonunda ıslak olsun o forma.

Uğur Odabaş
10.10.2010, 04:47
Şimdi takımı çıplak gözle görebilmek için 1 hafta daha bekle :o
Gel pazar'ım gel :)

Eren Karaahmetoğlu
10.10.2010, 10:41
Kim oynarsa oynasın, tek isteğim maç sonunda ıslak olsun o forma.

O konuda sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Büyük ihtimal hava yağmurlu olacak.

:D

lazzz61
10.10.2010, 12:04
şu mıllı mac aralarına sınır olmaya basladım yaa bu sene trabzonsporun macları hep gecc basladı nedennse ozluyorum takımımı ya :D

biltrabzon
10.10.2010, 12:15
------------------onur--------------
--serkan---glowacki--egemen--cale--

--yattara-selcuk-ceyhun---engin

---colman---

----umut---

Ünal Cumhur
10.10.2010, 12:27
------------------onur--------------
--serkan---glowacki--egemen--cale--

--yattara-selcuk-ceyhun---engin

---colman---

----umut---
egemenin yerine mustafayı koy adam hak etti oynamayı

Travelair
10.10.2010, 14:25
Takip edebildiğim kadarıyla:

Süper Lig ekibi Kasımpaşa, sahasındaki yenileme çalışmaları nedeniyle evindeki ilk iki lig maçını İnönü Stadı’nda oynayacak. Kasımpaşa, Recep Tayyip Erdoğan Stadı’ndaki ek tribün inşaatı, zemin ve ışıklandırma sistemindeki yenileme çalışmaları nedeniyle Bucaspor ve Karabükspor maçlarını İnönü Stadı’nda oynayacak.
Lacivert-beyazlılar, yeni sezonda kendi seyircisi önünde ilk maçına altıncı haftada Fenerbahçe karşısında çıkacak.
Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda 4 bin kişilik ek tribün inşaatı devam ediyor, zemin de alttan ısıtmalı olacak.

http://nethaberci.com/sondakika-spor-haberleri/kasimpasanin-iki-ic-saha-maci-inonude-16922.html

Ama Fenerbahçe maçı Ali Sami Yen'de oynandı

Bizim maç ise:

Kapıdaki tehlike!

Trabzonspor'da, gelecek hafta oynanacak Kasımpaşa maçı öncesinde Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nın bozuk zemini tedirginlik yaratıyor

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2010/10/10/671x324/93688567014.jpg?149672240752

fotomac.com.tr / 10.10.2010 11:25

(http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2010/10/10)
17 Ekim Pazar günü deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da maçın oynanacağı statla ilgili endişe var. Bakım çalışmalarının ardından hafta başında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nı görme fırsatı bulan Şenol Güneş, "Saha güzel olmuş ama çimlerin ek yerleri birleşmemiş. Futbolcuların bu ek yerlerinde ayakları burkulabilir ve üzücü sakatlıklar olabilir" dedi.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2010/10/10/kapidaki_tehlike

Zemin oturmadıysa Glowacki gibi sakat hatta sakatlar verebiliriz. Fenerbahçe'de ki can da bizimki patlıcan mı? Şimdiden gerekli başvuruları yapıp zemin bozuksa federasyonun onay vermesini engellemeliyiz. Kimse bizi bozuk zeminli sahada oynamak zorunda bırakamaz. Biz denek değiliz

Asi Çaykaralı61
10.10.2010, 15:13
1-0 olsun bizim olsun :D

ALLAH bereket versin

İNŞALLAH 3 puanla ayrılacağız maçdan

.....
10.10.2010, 15:41
Kazanalımda skor pekte önemli değil :)

Asi Çaykaralı61
10.10.2010, 15:42
Kazanalımda skor pekte önemli değil :)

3 puan olsun yeter diyorsun yani Abi Canın sağ olsun haklısın 3 puan olsun yeter

DeAgLeMaNyAq
10.10.2010, 16:19
egemenin yerine mustafayı koy adam hak etti oynamayı

Bende Mustafa'nın oynayabileceğini düşünüyorum ama Giray'ın yerine. Glowacki hala sakat zaten oynayamaz...

EmreYavuz61
10.10.2010, 16:21
açıkçası 1-0 beni tatmin etmez :) 1-0 olsun bizim olsun diyemiyeceğim :) kasımpaşa gibi açık oynayan bi takıma karşı net bir galibiyet almalıyız...1-0 yetmez :)

Asi Çaykaralı61
10.10.2010, 16:31
açıkçası 1-0 beni tatmin etmez :) 1-0 olsun bizim olsun diyemiyeceğim :) kasımpaşa gibi açık oynayan bi takıma karşı net bir galibiyet almalıyız...1-0 yetmez :)

Rengdaş dur :D Haklısın açık futbol oynuyor ona dediğimiz birşey yok

Azı bilmeyen çoğu hiç bilmez

3 puanı ama ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH alacağız

Hüseyin Çümen
10.10.2010, 16:31
Takip edebildiğim kadarıyla:

Süper Lig ekibi Kasımpaşa, sahasındaki yenileme çalışmaları nedeniyle evindeki ilk iki lig maçını İnönü Stadı’nda oynayacak. Kasımpaşa, Recep Tayyip Erdoğan Stadı’ndaki ek tribün inşaatı, zemin ve ışıklandırma sistemindeki yenileme çalışmaları nedeniyle Bucaspor ve Karabükspor maçlarını İnönü Stadı’nda oynayacak.
Lacivert-beyazlılar, yeni sezonda kendi seyircisi önünde ilk maçına altıncı haftada Fenerbahçe karşısında çıkacak.
Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda 4 bin kişilik ek tribün inşaatı devam ediyor, zemin de alttan ısıtmalı olacak.

http://nethaberci.com/sondakika-spor-haberleri/kasimpasanin-iki-ic-saha-maci-inonude-16922.html

Ama Fenerbahçe maçı Ali Sami Yen'de oynandı

Bizim maç ise:

Kapıdaki tehlike!

Trabzonspor'da, gelecek hafta oynanacak Kasımpaşa maçı öncesinde Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nın bozuk zemini tedirginlik yaratıyor

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2010/10/10/671x324/93688567014.jpg?149672240752

fotomac.com.tr / 10.10.2010 11:25

(http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2010/10/10)
17 Ekim Pazar günü deplasmanda Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da maçın oynanacağı statla ilgili endişe var. Bakım çalışmalarının ardından hafta başında Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nı görme fırsatı bulan Şenol Güneş, "Saha güzel olmuş ama çimlerin ek yerleri birleşmemiş. Futbolcuların bu ek yerlerinde ayakları burkulabilir ve üzücü sakatlıklar olabilir" dedi.

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2010/10/10/kapidaki_tehlike

Zemin oturmadıysa Glowacki gibi sakat hatta sakatlar verebiliriz. Fenerbahçe'de ki can da bizimki patlıcan mı? Şimdiden gerekli başvuruları yapıp zemin bozuksa federasyonun onay vermesini engellemeliyiz. Kimse bizi bozuk zeminli sahada oynamak zorunda bırakamaz. Biz denek değiliz

maçın direk olimpiyata verilmesi gerekir böyle bir sahada oynayamayız :)

EmreYavuz61
10.10.2010, 16:34
Rengdaş dur :D Haklısın açık futbol oynuyor ona dediğimiz birşey yok

Azı bilmeyen çoğu hiç bilmez

3 puanı ama ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH alacağız

iyi tamam öyle olsun 3 puan olsunda ne şekilde olursa olsun ;) :):)

Asi Çaykaralı61
10.10.2010, 16:36
iyi tamam öyle olsun 3 puan olsunda ne şekilde olursa olsun ;) :):)

Bize ne kadar bilet verilecek bilgisi olan var mı ?

EmreYavuz61
10.10.2010, 16:38
Bize ne kadar bilet verilecek bilgisi olan var mı ?

sanırım daha açıklanmadı şimdi biletixten baktım maçla ilgili bi detay yok..

Mert Oğuzlu61
10.10.2010, 19:18
offf hiç çekilmiyor şu hafta sonları süper ligsiz... milli maçmış, bitsin şu çile artık özledim süper ligii ! :)

pReN@_61
10.10.2010, 19:36
Şenol Hoca doğru söylemiş.Haydi yönetim şu işin peşini bırakma.Sonradan pişman olmayalım...

Cafer Bulur
10.10.2010, 19:38
Kasimpasa hazirlik macinda romanya nin panduriu targu jiu takimina karsi su anda 4-0 yenik durumda.

Iyi alistilar yenilmeye,bu aliskanliklarini bizim de devam ettirmemiz lazim.

okg_53
10.10.2010, 20:15
Bu aralar Egemen in yerine adam koymak moda oldu.
Egemensiz, Trabzonspor u da gördük (hazırlık maçlarında , 1-2 kerede ligte ) hepsinde savunma kan ağladı. Yerinde müdahalelerinin yanında , takımı topluyor , ateşliyor.
oluGiray-Mustafa ikilinin şturduğu savunma hattı, Yalıspor gibi bir takımdan 2 gol yedi.
Egemenin banko bulunduğu savunma hattı ise, 300 küsür gün boyunca maçlarda 1 den fazla gol yememişti hatırlarsanız. Ki yanındaki oyuncu sürekli değilmesine rağmen(Giray,Song,Glowacki).

Tabiki savunma demek 1-2 oyuncu ile olmaz. Ama savunmanın en önemli elemanları kuşkusuz stoperlerdir.
En iyi stoperimiz de Egemen'dir.

hodlu
10.10.2010, 22:37
Kasımpaşa stadında oynanacak diye açıklandı.Bilet bulmak hayal o zaman............

oeince
10.10.2010, 23:06
Umarım Şenol Hoca maça şu kadroyla çıkar!

Onur
Egemen Glowacki Serkan
Selçuk Ceyhun
Engin Colman Jaja Yattara
Umut
Yedekler: Tolga, Giray, Ferhat,Mustafa, Alenzinyo, Cale, Mert Ege

Zaten, ideal takım da da Umut satılır yerine yırtıcı bir forvet alınır, Yattara yerine iyi bir sağ açık Mert Ege yerine de yine kanatta oynayabilecek, 90'dan sonra doğmuş güçlü hırslı bir orta saha, kanat oyuncusu alınır.

Takım bu hali alırsa çıktığımız her maçta favori oluruz.

Mert Oğuzlu61
10.10.2010, 23:19
Umarım Şenol Hoca maça şu kadroyla çıkar!

Onur
Egemen Glowacki Serkan
Selçuk Ceyhun
Engin Colman Jaja Yattara
Umut
Yedekler: Tolga, Giray, Ferhat,Mustafa, Alenzinyo, Cale, Mert Ege

Zaten, ideal takım da da Umut satılır yerine yırtıcı bir forvet alınır, Yattara yerine iyi bir sağ açık Mert Ege yerine de yine kanatta oynayabilecek, 90'dan sonra doğmuş güçlü hırslı bir orta saha, kanat oyuncusu alınır.

Takım bu hali alırsa çıktığımız her maçta favori oluruz.

3 lü defans, 6 orta saha, ilginç bir taktik :)

kaybedilen puanlardan hala ders çıkaramadık heralde... şu 11 le çıkalım bide her maç favori oluruz demişin, abi nettin sen yaw :D

oeince
10.10.2010, 23:35
Bence bu takım denenmeli, iyi yapılacak takım savunması ve Selçukla Ceyhun'un defansif nitelikleri göz önünde bulundurulduğunda defansta sıkıntı yaşamayacağımıza gönülden inanıyorum.

Bu takımla sol bek sorunumuz çözülür, Ceyhun da yedek kulübesinden kurtulur ve takıma katkı sağlar bence.

OFLU
11.10.2010, 00:21
Egemensiz bir savunma hattı düşünülemez şuan için..
Bence kadro yaparken en önce egemeni yazın sonra yanına adam yerleştirin.

61kralfatih
11.10.2010, 00:22
sahalari çok kötü inş. kazanir tek korkum puani olmayan takimlarin bizden puan almalari inş. bir seri yakalariz

Alihan Ertürk
11.10.2010, 00:26
Son durumunu bilmiyorum ama Kasımpaşa'nın sahasını beğeniyorum ben genel olarak. Çok iyi bir ışıklandırma sistemi kurdular bu sene söylediklerine göre. Bakacağız nasılmış.! :)

bekirguner
11.10.2010, 11:07
biletler ne zaman çıkıyor

Fora61
11.10.2010, 11:42
-------------------onur------------------------
serkan-------glo---------egemen--------cale
--------------ceyhun-----selÇuk--------------
---------------------colman-------------------
-----jaja------------umut----------------engİn

Kasım Hilal
11.10.2010, 11:46
Artık fark beklemeliyiz..
Ciddiye alırsak şöyle 4-0, 5-0 bitirebileceğimiz bir maç..
İnşallah da öyle olacak..

Kubilay ŞAHİN
11.10.2010, 12:16
Fark yemesek iyidir..

Biz böyle takımları ne zaman ciddiye almadıysak dumur olup kalıyoruz..

Gökçebey
11.10.2010, 12:21
Fark yemesek iyidir..

Biz böyle takımları ne zaman ciddiye almadıysak dumur olup kalıyoruz..

O kadar da değil yahu. :D

Emrah Akcagöz
11.10.2010, 12:33
biletler ne zaman çıkıyor
Sahiden biletler ne zaman çıkıyor..?

Cemalettin Taşkın
11.10.2010, 13:30
umu bulut bu maçta patlama yapacaktır.

umut mu teo mu diye tartışacağız :)

KUTADGU
11.10.2010, 13:32
Galibiyet önemli.

Galibiyeti getirecek ise iş ciddiyeti.

Dolayısıyla ciddi bunun yanında kafa ve fiziken hazır olursak puan garanti gözüyle bakabiliriz.

Herhangi bir şekilde bunlardan taviz verirsek Yılmaz Baba yine gündeme oturur :)

bunyamin55
11.10.2010, 17:13
Sahiden biletler ne zaman çıkıyor..?

hakkatten biletler ne zaman çıkıyor

f1bekir
11.10.2010, 17:29
hakkatten biletler ne zaman çıkıyor

Cidden biletler ne zaman çıkıyor? :)

Tolunay Abdioğlu
11.10.2010, 17:30
Cidden biletler ne zaman çıkıyor? :)

Harbiden biletler ne zaman çıkıyor? :D

irfanb
11.10.2010, 17:38
Yilmaz Vural bizim macta da cezali degil mi?

Hürgün Aygün
11.10.2010, 17:39
Daha belli değil maça gelebilirim de :D Biletler çıkmaz ayın son çarşambası çıkıyo.Umarım yeterli olmuştur:D:D:D

cihatöztürk
11.10.2010, 17:48
biletler neden çıkmıyor arkadaş

Emrah Akcagöz
11.10.2010, 17:51
Galiba cezası indirilmiş abi bizim maçta cezalı değil diye biliyorum..

Daha belli değil maça gelebilirim de :D Biletler çıkmaz ayın son çarşambası çıkıyo.Umarım yeterli olmuştur:D:D:D
Fiyatı ne kadar..:D

Tolunay Abdioğlu
11.10.2010, 17:52
Galiba cezası indirilmiş abi bizim maçta cezalı değil diye biliyorum..

Fiyatı ne kadar..:D

Geçen sene 30'du Emrah abi.

DeAgLeMaNyAq
11.10.2010, 19:36
Resmi sitedeki bugünkü antrenman günlüğünde ilk defa "Sakatlığı devam eden Glowacki doktor kontrolünde çalıştı" yazılmamış. Acaba tam olarak iyileşti mi yoksa bu ibare unutuldu mu?

Asi Çaykaralı61
11.10.2010, 19:53

Bildiğim kadarıyla cezalı olması lazım

Sevdamız_Bir
11.10.2010, 19:57
Harbiden biletler ne zaman çıkıyor? :D

Ne! Yarın mı çıkıyormuş??? :D

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 20:22
Bildiğim kadarıyla cezalı olması lazım
Yılmaz Vural'ın cezası 2 maçtan 1 maça indirildi.Bizim maçta kulübede olacak.

Asi Çaykaralı61
11.10.2010, 20:23
Yılmaz Vural'ın cezası 2 maçtan 1 maça indirildi.Bizim maçta kulübede olacak.

Doğrudur Abi ben 2 maç olarak biliyordum
Cezasının 1 maça indirildiğini bilmiyordum
Bilginiz için teşekkür ederim :D

Eren Karaahmetoğlu
11.10.2010, 21:06
Biletler ne zaman çıkıyor acaba?

.....
11.10.2010, 21:19
1-0 olsun bizim olsun.

Kesinlikle kazanmamız lazım.

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 21:20
1-0 olsun bizim olsun.

Kesinlikle kazanmamız lazım.
Ömer gelmiyormusun maça :)

.....
11.10.2010, 21:24
Ömer gelmiyormusun maça :)

Ya Kasımpaşa maçına gelememde İBB maçına gelmeyi çok istiyorum.

Burdan çok kişi var maça gelecek. O maçı tarihte ilk olarak kalbime yazacağım inşallah :)

Murat TONBUL
11.10.2010, 21:30
malesef işten kaynaklanan nedenlerden dolayı maça gidemeyeğim hatta tv den bile izleyemeyeceğim. ama önemli olan TRABZONSPOR umun kazanması. yeter ki kazanalım gerisi teferruat. İnşallah bir aksilik yaşamayız geçen seneki gibi...

tetsusabri
11.10.2010, 21:56
Kasımpaşa insanı bizi sever.Ama geçen sefer ki gibi gereksiz yere Karagümrük tezahüratı yapmayalım.durup dururken germeyelim ortalığı bence.

bu arada gsnin deplasman tribündeki koltuk sayısı kaç?

Böle Anlayışlı Trabzonluları Görmek Güzel.Umarım Geçen Sene Yaptığınız Bu Hatayı Gene Yapmazsanız.

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 22:03
Böle Anlayışlı Trabzonluları Görmek Güzel.Umarım Geçen Sene Yaptığınız Bu Hatayı Gene Yapmazsanız.
Hocam seni burda görmüşken bir soru :)

Dün bizzat inceledim stadı ama yine sorayım.

Yeni yapılan tribünlerde dünden bugüne değişen var mı?Koltuklar takıldı mı?

Mert Oğuzlu61
11.10.2010, 22:08

hugo broos faciasından bizi kurtarmıştınız ama o maçta yaptığınız terbiyesizlikleride unutmadık, sizde aynı hataya düşmezsiniz inşallah.

Cafer Bulur
11.10.2010, 22:11
Forumdakiler olarak biz de mac secmiyor degiliz.

Bu mac bir derbi olsaydi 1 haftadir 20 sayfada mi kalirdi?:)

SEDAT
11.10.2010, 22:14
- Takımımıza Güveniyorum ..

Hqmi
11.10.2010, 22:15
Gitmeye çalışacağım ama bakalım. :)

Cafer Bulur
11.10.2010, 22:16
Gecen sezon bizde kasimpasa macindan sonra deprem olmustu ,bu sefer tam tersi yasanabilir.

Farkli bir galibiyetimizde yilmaz vuralin gönderilecegini düsünüyorum.

tetsusabri
11.10.2010, 22:24
Hocam seni burda görmüşken bir soru :)

Dün bizzat inceledim stadı ama yine sorayım.

Yeni yapılan tribünlerde dünden bugüne değişen var mı?Koltuklar takıldı mı?

Bende En Son Dün Baktım.Belki Değişme Olmuştur Kesin Bir Bilgim Yok.Bildiğim Kadarıyla Bu Maçta Kasımpaşa Taraftarı Kapalıda Yer Alıcak.Sizede Sanırım Gene Geçen Seneki Verilen Sayı Verilir.Sanırım Stad Ivırıyla Zıvırıyla 10.Hafta Hazır Olur.Ama Fedarasyon Onay Verdi Maç Kendi Bildiğiniz Üzre Semtimizde Oynanacaktır.

SEDAT
11.10.2010, 22:26
- Güle Güle Yılmaz Hoca , Bu İşler Sırayla ...

tetsusabri
11.10.2010, 22:27
hugo broos faciasından bizi kurtarmıştınız ama o maçta yaptığınız terbiyesizlikleride unutmadık, sizde aynı hataya düşmezsiniz inşallah.

Karagümrük Atkısı Açılmadığı Sürece En Azından Kendim Bireysel Olarak Bir Tepki Vermiceğime Emin Olabilirsin.

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 22:29
Karagümrük Atkısı Açılmadığı Sürece En Azından Kendim Bireysel Olarak Bir Tepki Vermiceğime Emin Olabilirsin.
Eyüp atkısı açarsam bağrınıza mı basacaksınız?

SEDAT
11.10.2010, 22:37

- Takımımızı Biraz İzlediysen Şenol Hoca Geldikten Sonra Pek Hata Yapmadık..

- Umarım Sende Kendi Taraftarının Yediği Haltları Açıkça Söyleyebilirsin Birgün..

tetsusabri
11.10.2010, 22:38
Eyüp atkısı açarsam bağrınıza mı basacaksınız?

Eyüp Karagümrük Vs. Bireysel Olarak Umrumda Değildir.Kardeşimiz Olan Tek Takım Eskişehir.Eyüple De Bir Yakınlık Vardır.Ama Kişisel Olarak Diğer Takımlarla Aynı Kefededir Benim İçin..

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 22:44
Eyüp Karagümrük Vs. Bireysel Olarak Umrumda Değildir.Kardeşimiz Olan Tek Takım Eskişehir.Eyüple De Bir Yakınlık Vardır.Ama Kişisel Olarak Diğer Takımlarla Aynı Kefededir Benim İçin..
Bende konunun önemine değinmek için böyle yazdım.

Sizler şimdi kalkıp bir Karagümrük atkısını kaldıramıyorsunuz,zorunuza gidiyor.

Karagümrük nerede?Amatörde...Rakibin mi değil...

Sen taraftar olarak hala kendini 2.3.ligde görüyorsan böyle bir tepki verirsin.

Ki Eyüp atkısı muhabbetini de Semtim olan Eyüp'ün ara sıra maçlarına gittiğimden bilirim ki Paşa-Eyüp kardeş takım ilan edilmiştir.Paşadan her hafta 4-5 kişi de olsa en az gelen olur.

Atkı getireceğimden de değil.Sadece ne diyeceğini merak ettim.Eyüp atkım bile yoktur bu arada...

Siz ilk olarak taraftar olarak kendi konumunuza bakmanız lazım...Sadece senin için değil hepiniz için aynı kefede olması lazım...

tetsusabri
11.10.2010, 22:46
- Takımımızı Biraz İzlediysen Şenol Hoca Geldikten Sonra Pek Hata Yapmadık..

- Umarım Sende Kendi Taraftarının Yediği Haltları Açıkça Söyleyebilirsin Birgün..

Ortamı Germeye Gerek Yok Benim Trabzonla Bir Sorunum Yok.Üstüne Üstlük Koyu Trabzonlu Olup Sağlam Dostlarım Var.Elbette Bizde Tribüne Sözde Büyüklerin Ürünlerini Sokmamız Gerekiyor.Ama Bunuda Unutmayın Heryerde Olduğu Gibi Sizde de Normalde Trabzonlu Olup Sözde Büyüklerin Fanatiği Olan Onlarca Kişiler Tanıyorum.Bu Bir Tercih Meselesidir.