PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 8. Hafta | Kasımpaşa 0 - 7 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

61BrAvEhEaRt
18.10.2010, 12:37
Paşa gol gol gol..

Yok böyle bir taraftar.. Kendileri attı yetmedi karşı tarafı destekliyor gol atması için..

unutamam bu günü daha..:D

bu tezahüret ne ki deli ettik milleeti bu tezahürattan sonra ''trabzon paşayla ta.....k geçiyor''' falan bağırdık 6-0 olunca onur kaleyi açsana bağırdık 6-1 hatrına manyak bir gündü ya manyak :D

Samet Berber
18.10.2010, 12:38
Vallahi o kadar mutlu oldum ki anlatamam ..

Selçuk'un Umut'a bırakın artık demesi benim hayatım boyunca aklımın bir ucunda duracaktır ..

emeği geçen herkese teşekkürler ..

Serdar Dilekoğlu
18.10.2010, 12:42
arkadas ne guzel yazmissin valla bravo cok hosuma gitti :yattara:
teşekkürler ugere ama gerçekten Yılmaz ın o gözündeki yaşı görünce yazık be dedim. zor öyle bir mağlubiyet almak. yine de şükretsin karşısındaki takım Trabzonspor.

Yunus Emre SEYHAN
18.10.2010, 12:44
Haznedarda maçı izlediğim mekanda bir amca vardı. Skor 5-0 olmasına ragmen hala sövüyordu :D

SDanışmaz
18.10.2010, 12:44
Selçuk'un Umut'a bırakın artık demesi benim hayatım boyunca aklımın bir ucunda duracaktır ..

Asalet böyle bir şey :)

Ben çok kızdım 10 dk kendi sahamızda pas yapmamıza. Şimdi düşünüyorum da iyi yapmışlar. Rakip oyuncuların gururlarını daha fazla kırmamak lazımdı.

Ömer Faruk61
18.10.2010, 12:56
Haznedarda maçı izlediğim mekanda bir amca vardı. Skor 5-0 olmasına ragmen hala sövüyordu :D

Beşiktaşta bende izlediğim mekanda 7-0 dan sonra sövüyordu :D:D:D:D

Hekimoğlu
18.10.2010, 12:56
Rijkaard gönderilecek
Ersun Yanal gelecek
Selçuk imzalamadı
Ceyhun imzalamadı

Puzzle dan bütünü görmek istemiyorum.Selçuk takım için önemli bir isim Ceyhun için aynı görüşte değilim ama ikisininde yeri doldurulur akılları İstanbuldaysa hiç durmasınlar.Oynadıkları bu kulübün değerini bilmeyen futbolcuların sonu malum Trabzonspor dimdik ayaktadır.

İHTİLALL
18.10.2010, 12:58
Benimde hoşuma gitti. Gururumu okşadı.

Ama Şenol Güneş'in bu durum karşısında maç sonu açıklamaları bu konudan memnun olmadığı kanısı uyandırdı bende.

Hocanın işin içinde olduğunu düşünüyorum,hatta başlatıcısı bile olabilir.

Ben Şenol hocanın öyle beyanat vere

ceğini iddia ettim,yanımdakilere,

O güzel dakikaları yaşarken.İnkar edecek dedim,benzerini yaptı...

Çünkü,

Böyle bir güzelliği,adamlığı yaparken,

Gizlemek,yapmamış gibi davranmak adaptandır...

Şöyle dese hoca,mesela,

-Daha fazla atabilirdik ama atmadık; o zaman bu işin hiç bir anlamı kalmadığı gibi,

Birden Sinan Engin durumuna düşerdiniz.

Yaptığınız iyiliği,o insanın gözüne sokmak gibi olurdu ozaman..

Şenol hocayı sadece iyi kaleci,iyi teknik direktör diye sevmiyoruz,

O her anlamda sevgiye layık bir insan...:)

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 13:02
ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH Şampiyonnnn

Trabzonnnnn

Asi Çaykaralı61
18.10.2010, 13:02
Selçuk büyük oyuncu. İstikrarlı performansının yanı sıra dün yapmış oldukları O'nun karakterini açık açık göstermesi açısından güzel bir örnek oldu.

Büyük adamsın Selçuk, büyük. Dün daha da büyüdün gözümde.

Nokta :D
Selçuk Abi'de İNŞALLAH sözleşmesini uzatacaktır

hamucera
18.10.2010, 13:08
paşanın pozisyonu penaltıydı, yani kendini atmaya niyetlenmiş o açık, ama 1 saniyelik olay ve o hızda hakemin bunu ayırt etmesi imkansız gibi bir şey, penaltı verilseydi kaleciye sarı veya kırmızı da çıkabilirdi, sonuç çok fazla değişmeyecekti. 6+1 yerine 6-1 olurdu.

sağ kanatta iki ciğeri müthiş oyuncumuz var. Serkan ve Burak olduğu zaman biz sağ kanadı çok iyi kullanıyoruz, rakip sol kanadını hiç kullanamıyor

hamucera
18.10.2010, 13:13
maçı download ettikten sonra o görüntüleri upload ederim Selçuk çok güzel hareketler ile meslektaşlarının durumunu anladığını ortaya koydu.

rakibin oyuncusuna saygı duyan ve zor duruma düşürmek istemeyen bir Selçuk kendini zor duruma düşürür mü sizce (habertürkün bu günkü yazısına istinaden)

Yasin T.
18.10.2010, 13:14
hangi trübün deplasmanda meksika dalgası yapmıştır çok merak ediyorum

şahrud
18.10.2010, 13:27
Şenol Hoca'ya bir noktada hak vermek lazım bence.. Ne demişler ibadetin gizli yapılanı makbuldür.. Yılmaz Vural bile bunu kabullenmiş durumda, yani ayen beyan yapılmış bir hareket.. Bu da bence yapılmaya çalışılan şeyi gölgede bırakır.. Ortasahanın dışına dahi çıkmamak rakip takıma yarar değil zarar verir.. Daha çok ezer..

Ama niyetin iyi olması tabiki gerçekten onure edici, bu anlamda tebrik ediyorum..

Hüseyin Çümen
18.10.2010, 13:27
Kabul ediyorum Ksımpaşa gerçekten çok zayıf durumda ama beni sevindiren çoğu bölümde disiplindne kopmadan mücadele etmemizdi.

Özellikle orta alanda baskımızı arttırdığımız bazı dönemlerde rakip çok çaresiz kaldı kadro olarakta güzel bir deplasman kadrosuydu ve bence takım deplasmanda hep böyle çıkmalı hucumda küçük değişikliklerle.

deplasmanda gol yememe alışkanlığımızda devam ediyor :) manisa maçını kaybetmemizin meyvelerini daha çok yiyicez bence bejeke maçından sonra konsantrasyonu yüksek bi maç oynadık manisa maçlı akıllardan çıkmadığındandı bu

ve önümüzde yeni bi sınav daha sivas a yazdırdığımız plakalı skorun ardından lakayıt oyunla kaybettiğimiz manisa maçı akıllardan çıkmadığını göstericez 7-0 lık galibiyeti unutup aynı ciddiyetle gençler karşısında mücadele edicez ve inşallah kazanıcaz

Tolunay Abdioğlu
18.10.2010, 13:32
Hocanın işin içinde olduğunu düşünüyorum,hatta başlatıcısı bile olabilir.

Ben Şenol hocanın öyle beyanat vere

ceğini iddia ettim,yanımdakilere,

O güzel dakikaları yaşarken.İnkar edecek dedim,benzerini yaptı...

Çünkü,

Böyle bir güzelliği,adamlığı yaparken,

Gizlemek,yapmamış gibi davranmak adaptandır...

Şöyle dese hoca,mesela,

-Daha fazla atabilirdik ama atmadık; o zaman bu işin hiç bir anlamı kalmadığı gibi,

Birden Sinan Engin durumuna düşerdiniz.

Yaptığınız iyiliği,o insanın gözüne sokmak gibi olurdu ozaman..

Şenol hocayı sadece iyi kaleci,iyi teknik direktör diye sevmiyoruz,

O her anlamda sevgiye layık bir insan...:)

Abi beni de mesaj yazma derdinden kurtardın. :)

İmzamı atarım.

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 13:35
Olgun bir davranış. Ama bunu abartıp övünç konusu haline getirmek de mütevaziliğimize gölge düşürmese...

Bir de empati yapmak gerekmez mi?

Kendi evimizde Beşiktaş'a farklı yenildiğimiz maç sonrasında bize daha fazla atmak istemediklerini söylemişlerdi (20 Ocak 2002). O gün, bizim hissettiklerimizi bugün Kasımpaşalılara hissettirmek doğru mu?

Kazandık bitti. Daha fazlasını gördük, gurur duyduk ama ötesine gerek yok bence...

zafer6161
18.10.2010, 13:40
bence 8 de bırakmalıydık,çünkü kendi rekorumuzu kıracaktık,,, ha bu arada selçuk atmayın dedi ama 3 dk sonra kaleye bir füze gönderdi,,kaleci çıkardı,:confused:

ilhan
18.10.2010, 13:42
şahrud(ismini bilmiyorum kusura bakma) ve Oğuz'a katılıyorum.

*

Ben Şenol hocanın konu hakkındaki yaklaşımından "ayan beyan yapılması" konusundaki memnuniyetsizliği kanısındayım. Bu arada forumda defalarca yazmışımdır, üzerini kalınlaştırayıp yazayım. Şenol Güneş'in hocalığı tartışılabilir ama insanlığı asla.

Ben de hocanın öyle şeyler diyeceğini söyledim -yanımdakilere-.
Ben de maç sonunda Yılmaz hoca şimdi bize teşekkür eder ha dedim -yanımdakilere-.

Sonradan "ben" ne kadar çok şey söylemişim dedim -kendi kendime-.

zafer6161
bu arada bütün gazeteler en son en farklı galibiyetimizi 95 yılında a.demirspora aldığımızı yazmış,ben 2000 yılında adanasporu 7-0 yendimizi de hatırlıyorum,3 tane hami atmıştı

Alihan Ertürk

Biz yaparız !.. Boşuna mı dedik Bize Her Yer TRABZON diye. :)

komdere
18.10.2010, 13:47

Evet maçın en ilginç olaylarından biriydi...
:)

cihatöztürk
18.10.2010, 13:48
Yılmaz Vurala acıdım yemin ediyorum adam saatine fln bakıyor

zaten adamla dünyanın makarasını yaptık

yılmaz vural takla atsana atsana ......

yılmaz vural barfiks çeksene çeksene.........

Tolga Okumuş
18.10.2010, 14:17
Olgun bir davranış. Ama bunu abartıp övünç konusu haline getirmek de mütevaziliğimize gölge düşürmese...

Kendi evimizde Beşiktaş'a farklı yenildiğimiz maç sonrasında bize daha fazla atmak istemediklerini söylemişlerdi (20 Ocak 2002). O gün, bizim hissettiklerimizi bugün Kasımpaşalılara hissettirmek doğru mu?

Kazandık bitti. Daha fazlasını gördük, gurur duyduk ama ötesine gerek yok bence...

Yanlış hatırlıyor da olabilirim ama sanırım o maç İstanbul'da idi.

Romaschenko'nun kırmızı gördüğü maç diye hatırlıyorum hatta.

Bİrkaç hafta sonra da BJK kendi evinde Samsunspor ile oynamıştı ve o meşhur 5 kırmızı kartlık maçtan sonra Samsunspor'lu Serkan(aynı zamanda Galatasaray'da oynamıştı) maç 4-1 bittikten sonra ropörtajda "istesek daha fazla atardık ama atmadık" demiştir.

Takdir etmiştim.

Asi Çaykaralı61
18.10.2010, 14:19
7-0 bize ayrı bir güven verdi

http://www.haber61.net/images/news/29921.jpg

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener Kasımpaşa maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, Kasımpaşa maçında farklı galip gelmenin takıma ayrı bir güven ve destek verdiğini söyledi.
Bordo-mavili takımın antrenmanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yener, Kasımpaşa maçından tarihi bir galibiyetle ayrılmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, ''Lig tarihinde daha önce Adanademirspor'u 7-0 yendiğimiz bir maç vardı. Yine Şenol hoca teknik direktördü. Sayın Faruk Özak'ın başkanlık yaptığı dönemdi ve ben de yöneticiydim. Aynı sonuçla bu kez Kasımpaşa karşısında galip geldik. Galibiyet güzel bir şey.
Farklı galip gelmek mutlaka camiaya ayrı bir güven ve destek verdi'' dedi. Trabzonspor'un motive olduğu, maçı istediği, arzuladığı zaman her maçı kazanabilecek güçte olduğunu kaydeden Yener, ''Dün bunun güzel bir örneğini gördük. Geçen hafta boyunca çok iyi çalıştık. Pazar günü de Kasımpaşa karşısında bu çalışmanın sonucunu aldık.
Futbolda hiçbir şey tesadüf değildir. Bazen ufak tefek şanslar yanınızda olmayabilir ama çalıştığınızda bunun karşılığını alıyorsunuz. Çünkü önce çalışmak ama bu arada da camianın birliği, bütünlüğü ve İstanbul'da da taraftar desteği bizi çok mutlu etti'' diye konuştu.

-''HEDEF ZİRVE''-

Yener, Bursaspor ile aralarındaki puan farkını 3'e indirerek ikinci sıradaki yerlerini koruduklarını dile getirerek, şöyle devam etti: ''Henüz şampiyonluktan bahsetmek için erken. Sezon başında hep dediğimiz gibi Trabzonspor'un hedefi bu yıl zirve. Trabzonspor'un puan kaybettiği Manisaspor ve Kayserispor maçlarında oynadığı futbolu bazıları kötü gibi yorumlasa da bu böyle değil. Manisaspor'a iyi bir dönemde yenilmemiz bizim için kötü olmuştu. Kayserispor karşısında aldığımız 0-0'lık sonuç bana göre Kayserispor'un ligdeki konumuna bakılırsa kötü bir sonuç değil. Bu doğal bir sonuçtu. İyi bir motivasyon sağlayabilseydik Kayserispor'u deplasman da yenebilirdik. Ama geriye bakmayacaksınız.
Farklı galibiyetten sonra Gençlerbirliği ile oynayacağımız maç çok önemli. Kasımpaşa galibiyetini unutup, iyi motive olursak Gençlerbirliği maçından da 3 puan ile ayrılacağımıza inanıyorum.'' Kasımpaşa maçında 7-0'lık skordan sonra futbolcuların rakip kaleye fazla yüklenmemelerini de değerlendiren Yener, ''Bu doğaldır. Bazen rakip takımın oyuncularına ve teknik heyetine saygı duymak lazım. Bana göre son derece etik bir davranıştı bu'' dedi. Kasımpaşa'nın sahasının kötü olmadığını kaydeden Yener, ''Rakibimiz de maçı bir çıkış maçı olarak değerlendirmişti.
Gerçekten kendi sahalarında kendi seyircileri önünde oynamak ve kazanmak istedikleri bir maçtı. Buna saygı duyuyoruz. Aslında Şenol hoca, Kasımpaşa'nın sahasına daha önceden baktı. Ufak tefek eksiklerine rağmen çok da büyük eksikleri olmadığını gördü. Saha çok da kötü değildi. Türkiye şartlarına göre iyi bir zeminde oynadık. Kasımpaşa'nın bu isteği de son derece mantıklıydı'' diye konuştu.

-''GENEL KURUL GERİ PLANDA''

- Yener, aralık ayında yapılacak olan olağan genel kurulu, yönetim kurulu olarak hep geri planda tuttuklarını belirterek, ''Biz istiyoruz ki genel kurul konuşulmasın. Trabzonspor'un oynayacağı maçlara odaklanalım ve Trabzonspor'un ligdeki bu yarışta daha iyi sonuçları nasıl alabileceği konusunda fikir üretelim. O konuda tüm camia kenetlensin, destek olsun'' ifadelerini kullandı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67833 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67833)

Asi Çaykaralı61
18.10.2010, 14:25
Golcüler poz verdi

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/5602-3F0R2A3D.jpg

Takımımızın 7-0'lık galibiyet ile sahadan ayrıldığı Kasımpaşa maçında 2'şer gol atan Umut, Burak, Jaja ve 1 gol atan Alanzinho, basın mensuplarına poz verdiler.

Bu sezon ilk gollerini atan Umut, Jaja ve Alanzinho'nun oldukça neşeli oldukları gözlendi. Oyuncularımızı üstün performanslarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/5602-0P8T0V7K.jpg

http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5602#Icerik (http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=5602#Icerik)

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 14:25

Bİrkaç hafta sonra da BJK kendi evinde Samsunspor ile oynamıştı ve o meşhur 5 kırmızı kartlık maçtan sonra Samsunspor'lu Serkan(aynı zamanda Galatasaray'da oynamıştı) maç 4-1 bittikten sonra ropörtajda "istesek daha fazla atardık ama atmadık" demiştir.

Takdir etmiştim.

Ne yazık ki Trabzon'daydı ve ben de tribündeydim. Koltuk kırmalar, yakmalar... Hatırlamak istemediğim bir akşam.

Beş kırmızı kartlı maç 2003-2004 sezonunda oynandı.

ESER
18.10.2010, 14:31

acinacak adam var acinmayacak adam var..

benim gozumde kasimpasa ve yilmaz vural acinmamasi gereken sinifta..

bu taklaci guvercin kisa zaman once , Trabzonsporun bursaya 5 atip kazandigi kupaya b.k atmaya calisan kolpayla ayni kisi.. bu adam ulke kamuoyunun gozu onunde bursaya yatan , yenildigi mactan sonra ertugrula sarilip sapur supur open sampiyon bursa diyen adamla(?) ayni kisi.. bu adam Trabzonsporun ekmegini yemis olmasina ragmen eline gecen her firsatta Trabzonspora bel alti vurmaya calisan zavalli..
bu adam her takimi calistirdim ama buyuk takim calistirmak nasip olmadi diyen kisi..

gelelim takimina...

gecen sene Trabzonsporu yenmenin gaziyla Trabzon kumeye diye bagiran bu cift kimlikli tek hucreli canlilar ayni zamanda mac boyu Trabzonspora soven adamlardi..

onlara 7 atan , lan yazik size haydi acidik daha fazla atmayalim gunahtir diyen , yilmaz vural isimli saklabani madara eden ,ve fason seyircisine bu rezaleti yasatan oyunculara ve teknik kadromuza sonsuz tesekkurler..

herkes haddini bilecek.. bu aralar laga luga yapana 6 -7 doseyip gondermek ve onlari sahada asagilamak inanilmaz hosuma gidiyor...

Asi Çaykaralı61
18.10.2010, 14:35
Yumlu: Hayal aleminde gibiyim

http://www.haber61.net/images/news/30273.jpg

Mustafa Yumlu, yaşadığı mutluluğu, "Hayal aleminde gibiyim" ifade etti

Güneş'ten Beşiktaş maçında sürpriz bir şekilde formayı kapan ve son olarak Kasımpaşa maçında da 90 dakika sahada kalan Mustafa Yumlu, yaşadığı mutluluğu, "Hayal aleminde gibiyim" diyerek özetledi. Mustafa, futbola başladığında en büyük hedefinin Trabzonspor forması giymek olduğunu belirterek, "Şimdi bunu başardım ve hocamın yardımıyla kendime yeni hedefler koydum. İlk olarak kazandığım formayı korumam gerekiyor. Bunun için çok çalışıyorum. Kasımpaşa maçında da 11'de oynamak benim için inanılmaz bir gurur kaynağıydı. Umarım hep böyle devam eder" diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67837 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=67837)

ESER
18.10.2010, 14:44

Takdir etmiştim.

ben de oyle hatirliyorum. hatta eminim o soz istanbuldaki mactan sonra soylendi.

cok kotu bir oyun oynamistik ve 4-0 yenilmistik . hocamiz samet aybabaydi

ve mactan sonra sinan engin Trabzonspor a saygimizdan takimi dizginledik yoksa daha fazla atardik demisti..

Trabzondaki olayli mactan sonra boyle bir sey soylemedi.. bende Trabzonluyum ve bunlari gormek uzucu ama sonucta biz bjkyiz bizi baglamaz demisti..

Tolga Okumuş
18.10.2010, 14:51
ben de oyle hatirliyorum. hatta eminim o soz istanbuldaki mactan sonra soylendi.

ve mactan sonra sinan engin Trabzonspor a saygimizdan takimi dizginledik yoksa daha fazla atardik demisti..

Trabzondaki olayli mactan sonra boyle bir sey soylemedi.. bende Trabzonluyum ve bunlari gormek uzucu ama sonucta biz bjkyiz bizi baglamaz demisti..

Çok ısrarcı da olmak istemem ama benimde aklımda İstanbul kalmış

Hatta Samet Aybaba Sinan Engin'in bu sözlerini yalanlamıştı.Soyunma odasının önünden geçerken Sİnan Engin içerden "sakın boşlamayın,daha fazla atın" diye takıma gaz verdiğini söylemişti.

Oğuz ZEYTİN
18.10.2010, 14:52

bu taklaci guvercin kisa zaman once , Trabzonsporun bursaya 5 atip kazandigi kupaya b.k atmaya calisan kolpayla ayni kisi.. bu adam ulke kamuoyunun gozu onunde bursaya yatan , yenildigi mactan sonra ertugrula sarilip sapur supur open sampiyon bursa diyen adamla(?) ayni kisi.. bu adam Trabzonsporun ekmegini yemis olmasina ragmen eline gecen her firsatta Trabzonspora bel alti vurmaya calisan zavalli..
bu adam her takimi calistirdim ama buyuk takim calistirmak nasip olmadi diyen kisi..

gelelim takimina...

gecen sene Trabzonsporu yenmenin gaziyla Trabzon kumeye diye bagiran bu cift kimlikli tek hucreli canlilar ayni zamanda mac boyu Trabzonspora soven adamlardi..

onlara 7 atan , lan yazik size haydi acidik daha fazla atmayalim gunahtir diyen , yilmaz vural isimli saklabani madara eden ,ve fason seyircisine bu rezaleti yasatan oyunculara ve teknik kadromuza sonsuz tesekkurler..

herkes haddini bilecek.. bu aralar laga luga yapana 6 -7 doseyip gondermek ve onlari sahada asagilamak inanilmaz hosuma gidiyor...

Atmışız işte 7 tane, adamın konuşacak hali kalmamış. Tribünde de ezmişiz. Hele maç sonundaki davranışları da konuştuk, oyuncularımızla gurur duyduk.

8-9-10... atmayalım demiyorum ki!

Atabiliyorsan at, ama bunu dillendirip "yahu ne şahane karakterimiz var bizim" demeye gerek yok.

Bırakalım başkaları yazsın çizsin. Onlar onore etsin bizi.

Ayrıca "onlar bize geçen sene ne yapmıştı, hakettiler biz de onlara yapalım"... Buradan yola çıkarsak neden bu forumda Bursa şampiyon olunca herkes sevindi? Bursa'da bize küfretmediler mi? Seyircilerimize saldırmadılar mı?

Eğer gerçekten büyüklükse (bunun tartışılacak tarafı yok) yapıp geçersin, arkana bakmazsın. Böyle noktalara takıldıkça önümüzü göremiyoruz.

En yakın örnek Sivas maçı: "Plaka yazdık!" diye övünüp durduk bir hafta. Sonunda Manisa hayatın devam ettiğini gösterdi bize.

Bu haftayı da "çok süperiz, şahaneyiz, Kasımpaşa'ya acıdık" diye bulutlarda gezersek kendi topuklarımıza sıkmış oluruz.

(Bence)

Gökhan KAN
18.10.2010, 14:54
Madem gol atmayacağız bu rekor nasıl kıralacak arkadaş.:)

Ayşe Aygün
18.10.2010, 15:14
Maç kasımpaşa-TS. Top santrada.Ben yeğene oğlum bak dk 1 gol derken bşlama vuruşu ile gol olur.Ben şokta.İçimemi ne doğdu ne.

Süleyman Eruyar
18.10.2010, 15:40
turkcell, 5. golden sonra golleri kimin attığını kullanıcılarına göndermeyi kesmiştir.

ekşi sözlük alıntı.

TSunami_69
18.10.2010, 15:43

gelelim takimina...

hocam senin bu mesajını ayakta alkışlıyorummm:alkış::alkış::alkış:

şahrud
18.10.2010, 15:48

gelelim takimina...

Yılmaz Vural da geçen yıl bize söven taraftar da ilk dakka itibariyle boylarının ölçüsünü aldı zaten..! Tamam hepsi haketti belki ama, ortada bu kadar yerle yeksan edilmeyi haketmeyen bir kadro var.. Hiç mi haketmiyor bu adamlar saygıyı..?

yorumsuz6117
18.10.2010, 16:04
Erdoğan Arıkan Serkan ve Egemen'in Milli takımda olmaları gerektiğini söylemiş dün Stadyum'da.

Külünkoğlu
18.10.2010, 16:08
Fena hesap kapatır olduk...

Çok acımasız mıyız neyiz ?

ESER
18.10.2010, 16:10
edit...........................

metehan
18.10.2010, 16:12
Erdoğan Arıkan Serkan ve Egemen'in Milli takımda olmaları gerektiğini söylemiş dün Stadyum'da.
Evet, BMN ödül töreninin görüntüleri verilirken, Serkan ve Egemen'in ödül alışı da ekrana geldi. O sırada Erdoğan Arıkan, "Aslında Serkan ve Egemen'in o sırada Milli Takımda olması gerektiğini, Milli Takım'ın onlara ihtiyacı olduğunu" söyledi.

Armağan Dere
18.10.2010, 16:16

Takdir etmiştim.

Oğuz Zeytin doğru sölüyor..O sezona hızlı başlamıştık Bursa'ya da 5 atmıştık..Hami'nin kolunun kırıldığı maç...3'te 3 gidiyorduk Diyarbakır'a mağlup olmuştuk...Bjk'yi sezonun ilk maçında İnönü'de 2-1 yenmiş,Trabzon'da 5-0 yenilmiştik ve stad yanmıştı...2001-2002 sezonu

naimbektas6161
18.10.2010, 16:18
bu arada bütün gazeteler en son en farklı galibiyetimizi 95 yılında a.demirspora aldığımızı yazmış,ben 2000 yılında adanasporu 7-0 yendimizi de hatırlıyorum,3 tane hami atmıştı
O maçı 7-1 kazanmıştık deplasmanda .

ESER
18.10.2010, 16:19
Evet, BMN ödül töreninin görüntüleri verilirken, Serkan ve Egemen'in ödül alışı da ekrana geldi. O sırada Erdoğan Arıkan, "Aslında Serkan ve Egemen'in o sırada Milli Takımda olması gerektiğini, Milli Takım'ın onlara ihtiyacı olduğunu" söyledi.

tabi erdogan arikanin bunlari soylemesi o kadar guzel bir tutum iken metin tekin kafasini kuma gormesi bir o kadar rezildi .. her konuda ahkam kesen sari firtina kardesimiz bu konuda iki kelam edemez,. hiddink babasiyla oguz gardasi agzina biber surer sonra,,.

ESER
18.10.2010, 16:25
Yılmaz Vural da geçen yıl bize söven taraftar da ilk dakka itibariyle boylarının ölçüsünü aldı zaten..! Tamam hepsi haketti belki ama, ortada bu kadar yerle yeksan edilmeyi haketmeyen bir kadro var.. Hiç mi haketmiyor bu adamlar saygıyı..?

yooook , haketmiyorlar:D:D

şahrud
18.10.2010, 16:28
yooook , haketmiyorlar:D:D

Ne desem yalan olurçççççç

h@msi61
18.10.2010, 16:28

O mac Inonudeydi ve 4 degil 5-0 yenilmistik, Fatih Tekke kirmizi kart gormustu hatta. O mactan sonra sinan engin denen adam takima dur dedik vs. gibi sacma laflar etmisti ve normalde maclari yedek klubesinde izlemesine ragmen rovanstaki macta Trabzon'a gelememisti. 3 tane sallamistik rovansta (3-0).

Great White
18.10.2010, 16:32
yılmaz vural' ın ekrandaki çaresiz görüntüsü illa ki içimizi burkmuş olsa da dün akşam oynadığımız maç bir eleme maçı değil lig maçıydı..

yani atacağımız ya da yiyeceğimiz her golün sene sonundaki averaj hesaplarında kasımpaşa' nın bizim ya da bir başka takımın kaderlerini etkileyeceği türden bir karşılaşmaydı..

o sebeple ben son 10 dakikadaki anlamsız duygusallığı kesinlikle kabul etmiyorum. hatta abartsak suç dahi kabul edebiliriz yani. hadi karşı tarafa acıdın ve bir şekilde fazla rencide etmek istemiyorsun diyelim, bari biraz çaktırmadan yapın yahu. tam on dakka boyunca adeta şov yaparcasına al gülüm ver gülüm takılmak karşı tarafı daha da aşağılayıcı bir durum bana kalırsa. hani bi nevi "istesek 10 tane de atardık" tribi..

bir kez daha olmaz umarım..

h@msi61
18.10.2010, 16:34
En farkli galibiyet rekorumuz da 7-0'di, takimin bunu ilerletmeye calismasi ve en azindan 8'i atmasi icin gayret gostermesi gerekirdi...

Tolunay Abdioğlu
18.10.2010, 16:36
Maç sonu videoları yok mu yahu?
Hadi onu geçtim İstiklal'de yürüyüşün videosu da mı yok? :D

demirel
18.10.2010, 16:36
yılmaz vural' ın ekrandaki çaresiz görüntüsü illa ki içimizi burkmuş olsa da dün akşam oynadığımız maç bir eleme maçı değil lig maçıydı..

yani atacağımız ya da yiyeceğimiz her golün sene sonundaki averaj hesaplarında kasımpaşa' nın bizim ya da bir başka takımın kaderlerini etkileyeceği türden bir karşılaşmaydı..

o sebeple ben son 10 dakikadaki anlamsız duygusallığı kesinlikle kabul etmiyorum. hatta abartsak suç dahi kabul edebiliriz yani. hadi karşı tarafa acıdın ve bir şekilde fazla rencide etmek istemiyorsun diyelim, bari biraz çaktırmadan yapın yahu. tam on dakka boyunca adeta şov yaparcasına al gülüm ver gülüm takılmak karşı tarafı daha da aşağılayıcı bir durum bana kalırsa. hani bi nevi "istesek 10 tane de atardık" tribi..

bir kez daha olmaz umarım..

ben yorumuna katılmıyorum,7 tane atmışız,önümüzde uzun bir dönem var,orda hala rakibi zorlayıp ne yorulmaya değer,ne de sakatlanma riskini almaya,bence en doğrusunu yaptılar,selçuk ya da Colman sakatlansa idi belkide önümüzdeki maçları kaybedebilirdik.....

Murathan
18.10.2010, 16:40
Maç sonu videoları yok mu yahu?
Hadi onu geçtim İstiklal'de yürüyüşün videosu da mı yok? :D
Zaten ben bu işi anlamam, iyi tribün yapıyoruz video yok.
E sonrada anlatamazsın derdını. .

İlker ToSun
18.10.2010, 16:44
tam on dakka boyunca adeta şov yaparcasına al gülüm ver gülüm takılmak karşı tarafı daha da aşağılayıcı bir durum bana kalırsa.

son 10 dk boyunca yanımdakilere aynı bu cümleleri en az belki de 10 defa söyledim. ben de aynen böyle düşünüyorum. son 10 dk boyunca yapılan o paslaşmalar rakibi daha çok rencide eder nitelikteydi. bizim oyuncular bunu "centilmenlik" adına yapmışlarsa (ki öyle) bence yanlış bir şey yaptılar.

bizim oyuncuların "centilmenlik" adına sahadaki kıvranışları sırasında Markus Merk'ten ders almayan ve futbolun ruhundan zerre haberdar olmayan hakemin maça 2 dk daha eklemesi de Kasımpaşalı oyunculardan çok bizim oyunculara eziyet oldu.

eğer rakibe saygıdan konuşacaksak bence son 10 dk aynı arzuyla oynayıp maçı 10-0 kazansaydık bu durumdan daha az rencide etmiş olurduk rakibi ancak yinede oyunculara çok kızamıyorum çünkü hep futbolculardan duyarız saha içinde rakip oyuncuların bu tip durumlarda artık tabiri caizse daha gol atılmasın diye yalvardıkları bile söylenir. belki o sırada sahada top oynayan birisi olsam ben de öyle davranabilirdim tam kestiremiyorum ama yine de açıkçası son 10 dk yaşananlar beni çok rahatsız etti.

rakibe asıl saygısızlığı bu şekil yaptığımız düşüncesindeyim

ESER
18.10.2010, 16:51
http://www.ksk1921.com/yilmaz_vural.jpg

edit: kasimpasali taraftarlarca yapilmis:)

hooligans61
18.10.2010, 16:53
bir ara ersin abim kasımpaşa taraftarıyla tek başına sözlü saldırdı ve sonra alkışlar yükseldi onamıydı acaba? çok kişi bize bakıyodu.. fena kapıştı ama orda olanlar belki görmüştür beyaz şapkalıydı.

Great White
18.10.2010, 16:54
yılmaz vural potası mı?

bu olsa olsa zaytung haberi falandır..

ciddi ciddi inanmadınız ya buna..

Anıl Caner
18.10.2010, 16:56
zaytugun ilk haberlerinden :)

ESER
18.10.2010, 17:00
yılmaz vural potası mı?

bu olsa olsa zaytung haberi falandır..

ciddi ciddi inanmadınız ya buna..

taraftar yilmaz vurala sevgisini dile getirmis, giris sayfasinda gorunce ilgimi cekti:)

metehan
18.10.2010, 17:00
son 10 dk boyunca yanımdakilere aynı bu cümleleri en az belki de 10 defa söyledim. ben de aynen böyle düşünüyorum. son 10 dk boyunca yapılan o paslaşmalar rakibi daha çok rencide eder nitelikteydi. bizim oyuncular bunu "centilmenlik" adına yapmışlarsa (ki öyle) bence yanlış bir şey yaptılar.

eğer rakibe saygıdan konuşacaksak bence son 10 dk aynı arzuyla oynayıp maçı 10-0 kazansaydık bu durumdan daha az rencide etmiş olurduk rakibi ancak yinede oyunculara çok kızamıyorum çünkü hep futbolculardan duyarız saha içinde rakip oyuncuların bu tip durumlarda artık tabiri caizse daha gol atılmasın diye yalvardıkları bile söylenir. belki o sırada sahada top oynayan birisi olsam ben de öyle davranabilirdim tam kestiremiyorum ama yine de açıkçası son 10 dk yaşananlar beni çok rahatsız etti.

rakibe asıl saygısızlığı bu şekil yaptığımız düşüncesindeyim

İyi ama gözden kaçan birşey var. Biz bunu yaparken rakip bundan rahatsız olmadı. Olsaydı onlar da sinirlenerek üstümüze gelirdi, sahalarında beklediler. Beni en çok etkileyen şey, 7. golden sonra Murat Şahin'in aut atışını kullanırken zaman geçirmeye çalışmasıydı. Saha içinde rakibin bu halini gören futbolcuların böyle bir yola başvurmalarını ben yadırgamıyorum.

Ha bunu çaktırmadan daha kitabına uygun yapabilirdik ama bu kadarını becerebildik işte, sık karşılaşılan bir durum değil neticede :)

Averaj konusunda bizim Kasımpaşa ile bir ikili averaj olayımız olmaz. Ama bizim veya Kasımpaşa'nın bir rakibiyle ikili averaj eşitliği olması durumunda genel averaja bakılacağı için bu durum sorun yaratabilir. Umarım sezon sonu böyle bir tablo oluşmaz.

28TS61
18.10.2010, 17:04
atabildigin kadar atacaksin. madem rencide etmek istemiyorsun o zaman 2-0 olduktan sonrada ayni hareketleri yapmak zorundasin.

sonra allah korusun ts sike yapiyor falan diye ortaya laf cikarsa altindan kalkamayiz.

İlker ToSun
18.10.2010, 17:06
bizim oyuncuların geride paslaşma işini abartmalarının nedeni burak gibi bir adamın bile 2 gol atmış olması olabilir aslında. yalan olmasın ben de defans olsam ve burağın 2 gol attığını görsem, öyle bir maçta değil rakip kaleye şut kalecime degaj bile yaptırmam mazallah gider o bile gol olur :)

Trabzon34
18.10.2010, 17:09
O değilde forumda istisnasız her kes de bir keyif hakim.. Özlemişiz be..
Özlemişim "hafta sonu olsa da maç olsa" diye beklemeyi.. Özlemişim "şampiyonluk umudunu"..
Aslında "Bize her yer Trabzon" kitaplarının çıkışına vesile oldu bu özlem sanırım..
Ve bu kitapların tüm oyunculara okutulması lazım.. hatta mümkünse tercümesi yabancılara okutulmalı.. :)
Şampiyonluğu o kadar özledik ki.. O kadar çok istiyoruz ki.. Ve kazanılan her maç sonrası o kadar seviniyoruz ki..
Bunları elbette biliyorlardır.. Ama tam olarak anlamalarını istiyorum..
"Ligden erken kopulan seneler" de hepimiz de bir sıkkınlık, bıkkınlık.. Ama kazanmaya başlayınca yüreklerde oluşan sıcaklık.. Normal bir lig maçında İstanbul u bordo maviye boyadık.. Bir de şampiyon olsak.. Ben inandım..
Yakacağız lan bu şehri..
Bu sevdalık 7 bitirdi beni.. Her halde "Trabzon un şampiyonluk kutlamaları" veya "şampiyonluk maçı" nı hayal edip gözleri dolan bir tek ben değilimdir.. Hatta taaa ikinci yarıdaki "Bursa maçında şampiyonluğu ilan etsek" diye yüreğinden dileyen de vardır belki benim gibi..

Süleyman Eruyar
18.10.2010, 17:10
çok eğlenceli konuştun İlker,
şu maçta bile Burak'a laf etmek, sadece bize has bir durum olsa gerek.

ESER
18.10.2010, 17:14
iyidir iyi.. ders oldu , dosta dusmana.. her agzi acilan ileri geri konusurken bir daha dusunur belki.. Trabzon bos beles konusanin sahada hesabini kesiyor , aman gazabina uyramamak icin sacma sapan sallamayalim diye dusunurler belki..:)

yanliz kasimpasa 7 atmak sivasa plakayi takmanin hazzini vermedi.. biraz guduk kaldi.. :)

ESER
18.10.2010, 17:15
atabildigin kadar atacaksin. madem rencide etmek istemiyorsun o zaman 2-0 olduktan sonrada ayni hareketleri yapmak zorundasin.

sonra allah korusun ts sike yapiyor falan diye ortaya laf cikarsa altindan kalkamayiz.

sikelik bir durum yok,, hatta futbolcular o kadar bilincli ki 7 den sonra bosa attilar vitesi,, malum iddaa da 7 gol ustu oynayanlari da magdur etmemek lazim:D

hatice_61
18.10.2010, 17:22
helal olsun takımımla gurur duyuyorum

İlker ToSun
18.10.2010, 17:22
çok eğlenceli konuştun İlker,
şu maçta bile Burak'a laf etmek, sadece bize has bir durum olsa gerek.

ben Burağın ne futbolcu karakteri olarak ne de futbol becerisi olarak bu takımda oynamayı hak ettiğini düşünmüyorum, çok zorlasak ancak "iyi bir yedek" olur

bu maçta bile Burak'a laf etmek size has değil ama bana has bir özelliktir.

ve ben de bana has bu durum sayesinde bunları gönül rahatlığıyla yazıyorum

Eren Karaahmetoğlu
18.10.2010, 17:26
Burak Yılmaz Kayseri maçından beri ciddi şekilde mücadele ediyor. İyi oynuyor, kötü oynuyor değerlendirilebilir. Ancak Kayseri maçında en fazla birşeyler yapmaya çalışan isimdi. Bana göre dün de gayet iyi oynadı. Bu kadar eleştiriyi daha önce de söylediğim gibi, kesinlikle hak etmiyor. Gerçi Umut'a bile denilmeyen kalmadı bu güne kadar. Burak'ın böyle acımasızca eleştirilmesi pek de şaşkınlık yaratmıyor o nedenle. :)

Hasan Çelik
18.10.2010, 17:32
Dün stad'da bu tarihi yazan takımı destekleyenler arasında bende vardı ve bundan ötürü kendimi şans addediyorum..
Taksim Meydanı'nda başlayıp İstiklal'e Galatasaray Lisesi'nin önünde artan coşkumuz Kasımpaşa RTE stadında tavan yapmıştır.
Şayet evde oturup tv başında maçı izleme gafletinde bulunsaydım kendimi hi affetmeyecektim..
RTE stadında Tarbzonspor taratarlarına ayılan bölüm biletleri tükenip ev sahibi taraftarlarınınn bölümünden yarı yarıya biletler alındı v bütün stad birden bordo mavi renklerle donandı.Trabzonspor taraftarının takımına verdiği desteği futbolcular idrak edip o yönde kutlu yürüyüşü başlatırlarsa Şampiyon olmamız içten bile değil.
Maç için söylenecek pek bişey yok biz iyiydik 3-4 olurdu Kasımpaşa kötüydü 7 oldu..bu skor sivaş maçından sonraki tabloyu göstermesin aynı şeyleri tekrar yaşamayalım ayağımızı sağlam yere basalım.
bu yolun sonunda şampiyonluk var görüyorum..

pazarkapılı
18.10.2010, 17:37
hakemin son iki dakikayı oynatma istegi hevesini kendi hakemlik gelecegi adına önemli buldugumu söylemeden gecemeyecegim....bu macta önemliydi uzatmalar....

ESER
18.10.2010, 17:55
ben Burağın ne futbolcu karakteri olarak ne de futbol becerisi olarak bu takımda oynamayı hak ettiğini düşünmüyorum, çok zorlasak ancak "iyi bir yedek" olur

bu maçta bile Burak'a laf etmek size has değil ama bana has bir özelliktir.

ve ben de bana has bu durum sayesinde bunları gönül rahatlığıyla yazıyorum

genellikle yorumlarina itibar ediyor ve keyifle okuyorum ancak bazi oyunculara karsi takinmis oldugun gereksiz tavri da anlamiyorum acikcasi,,

burak in kisiliginin kotu oldugunun ispati nedir? ne yapmis yani burak bu karaktersiz titrini haketmek icin? o malum transfer doneminde tipik sadri sener uslubuyla kendini isin icinden siyirmak icin buraki kamuoyunun onune atmasini soylemezsen sevinirim,.. her onune geleni yem etme konusunda bir hayli yetenekli olan baskanimizin gunu kurtarma adina soylediklerinin bir onemi yok bu konuyla ilgili olarak benim icin.

burak a karsi olan antipatinin sebebini cidden ogrenmek istiyorum.. ne yapmis.. taraftara mi sovmus, ? bir edepsizlik mi yapmis? nedir bu adamin sucu,? fenerde oynamaksa kabahati serkan da oradan geldi ama hepimiz seviyoruz.. adi bir skandala mi karismis? mac mi satmis? uyusturucu madde kullanirken mi yakalanmis.. ahlaksiz bir durumda mi yakalanmis.. ne yapmis bu adam da karaktersiz ilan ediliyor, sevilmiyor ?

bir adam iyi isler yaparken bile hakarete ugruyorsa , affedilmeyecek isler yapmis olmasi gerekir.. ne yapmis bu burak da sevilmiyor ilker kardesim. ?

İlker ToSun
18.10.2010, 18:06
genellikle yorumlarina itibar ediyor ve keyifle okuyorum ancak bazi oyunculara karsi takinmis oldugun gereksiz tavri da anlamiyorum acikcasi,,

burak in kisiliginin kotu oldugunun ispati nedir? ne yapmis yani burak bu karaktersiz titrini haketmek icin? o malum transfer doneminde tipik sadri sener uslubuyla kendini isin icinden siyirmak icin buraki kamuoyunun onune atmasini soylemezsen sevinirim,.. her onune geleni yem etme konusunda bir hayli yetenekli olan baskanimizin gunu kurtarma adina soylediklerinin bir onemi yok bu konuyla ilgili olarak benim icin.

burak a karsi olan antipatinin sebebini cidden ogrenmek istiyorum.. ne yapmis.. taraftara mi sovmus, ? bir edepsizlik mi yapmis? nedir bu adamin sucu,? fenerde oynamaksa kabahati serkan da oradan geldi ama hepimiz seviyoruz.. adi bir skandala mi karismis? mac mi satmis? uyusturucu madde kullanirken mi yakalanmis.. ahlaksiz bir durumda mi yakalanmis.. ne yapmis bu adam da karaktersiz ilan ediliyor, sevilmiyor ?

bir adam iyi isler yaparken bile hakarete ugruyorsa , affedilmeyecek isler yapmis olmasi gerekir.. ne yapmis bu burak da sevilmiyor ilker kardesim. ?

yorumlarıma dair söylediklerine teşekkür ederim. dilim döndüğünce de bendeki anlam veremediklerine açıklık getirmeye çalışayım.

öncelikle şunu söyliyeyim ben burağa hakaret etmiyorum, hakaret etmediğim belli olsun diye de hep "futbolcu karakteri" tanımlamasını kullanıyorum yani burağın sosyal yaşantısını ilgilendiren kişisel karakterine bir lafım yok, edemem çünkü tanımıyorum.

senelerdir izlediğim burak sahaya sdece kendini yere atmak, hakemi ve taraftarları kandırmak, rakibin emeğini haksız yere çalmak ve zır zır etrafa konuşmak için çıkan bir insan imajı çiziyor.

beşiktaş forması giyerken apaçık elle attığı golden sonra bile neredeyse bütün sahayı büyük coşkuyla turlayan sevinci bile daha gözümün önünden gitmiyor.

benim saha içinde futbolculardan futbol oynamaları dışında beklediğim ve kabul etmediğim bazı şeyler de var ve Burak ise tam anlamıyla büyük antipati duyduğum futbolcu modelidir.

bütün bu huylarının yanında futbolculuk olarak yetersizliği de çok açık ortadayken bu kadar imtiyaz tanındığını gördükçe de sinirim iki katına çıkıyor.

TAMTÜRK61
18.10.2010, 18:07
Geçtiğimiz sezon yenildiğimiz ve pek şansımızın tutmadığı Kasımpaşa'ya öyle bir ders verdik ki, onların spor tarihinde bu 7-0 kapak olarak kalacak.
Aynı zamanda başı
sıkıştığı Trabzon'a çamur atan Yılmaz Vural'a da iyi bir kapak oldu bu maç ve özellikle skor.
Selçuk İnan arkadaşlarına işaret ediyor fazla ileri gitmeyin, pas yapın fazla atmayın diye.
Son 7 dakika kendi sahamızda pas yaptık ve maça asılmadık.
Aynı tempoyla devam etmeliydiler 10-11 olabilirdi.
Yakaladın mı atacaksın? Acıdın mı , acınacak duruma düşersin..
Bu 7-0'lık galibiyet 7.şampiyonluğuza bir haber olur. Özellikle Umut'un ve Jaja'nın gol atmalarına sevindim. Kasımpaşa bu gidişle çok zor, düşebilir

Mustafa ÖZDEMİR
18.10.2010, 18:20
kimbilir bir daha ne zaman atarız 7 tane...

pazarkapılı
18.10.2010, 18:21
adanaspor macı vardı 7-1 lik....hami de vardı o takımda....

İskender
18.10.2010, 18:23
Bu maçtan çıkardığım sonuç, yattara defteri kapanmıştır...

Ayrıca maç içinde yapılan yoruma katılarak üçlü orta sahamız Ceyhun - Selçuk - Colman her maçta olmalı...

Badaloğlu
18.10.2010, 18:34
Trabzonspor'lu oyunculara çok kızmıyorum. Neticede onlarda insan... Özelliklede kaptan Selçuk Türk, yani bizim evladımız. Sahada Kasımpaşalıların çaresizliğini görünce, belkide kasımpaşa takımından birisi ''ağabey yeter, daha atmayın'' dediyse ne yapsın Selçuk? diyesim geliyor... Duygusal bir milletiz vesselam...

Ama diğer taraftan Şenol hocanın ve takımın sorumlu olduğu bir camiası var. Bu şekilde son 10 dakikayı geçirme yetkisini sahadakilere kimse vermedi. Biz madem son 10 dakikada top çevireceğiz, o zaman herkes bırakıp gitsin... Futbolun temeline aykırı bu görüntü...

Maç 7-0 olmuşken, kendi sahamızda bu tip top çevirme işi, bana görede rakibi incitir. Onlar senin üstüne gelemesede ruhen rakibi bitirirsin...

Sefa
18.10.2010, 18:36
Yok o değilde 7 tane attıktan sonra mı acıma duygusu belirdi bizimkilerde :D

Semra
18.10.2010, 18:38
galibiyette emeği geçen herkese teşekkürler, güzel bi haftanın başlangıcı oldu bu 3 puan :)
sıkıntısız tüm gazeteleri açıp okumak ezber yapmak isteğini doğurdu bende :)
inş. Gençlerbirliği ve diğer maçlar lehimize neticelenir...
bu takıma, taraftara şampiyonluk yakışır.

ilhan
18.10.2010, 18:42
Bu takım (mevcut kadro) istese her hafta rakipleri 5'ler. Çok pozisyona girip çok gol kaçırıyoruz. Yakaladıklarımızın hepsini değil, yarısını atsak yarım düzine gol atarız her hafta.

Çagman
18.10.2010, 18:52
biz değilmiydik 1-0 lık riskli maclarda kacan goller sonrası ah bi gol olsaydı 6-7 yapardık keske vs.vs. ee alın size 7 neyine üzülüyrsunuz ben zevk aldım..8de olsun 9 da ayrıca yapılan bazı yorumlarda avrupalılar bile bu kadar atmaz acır diyorlar. ya onların avrupa futbolundan haberi yok yada biz ayrı uydudan farklı bir dunyayı izliyoruz. acınsa Joker Klübüne acınırdı..

ESER
18.10.2010, 18:57
yorumlarıma dair söylediklerine teşekkür ederim. dilim döndüğünce de bendeki anlam veremediklerine açıklık getirmeye çalışayım.

öncelikle şunu söyliyeyim ben burağa hakaret etmiyorum, hakaret etmediğim belli olsun diye de hep "futbolcu karakteri" tanımlamasını kullanıyorum yani burağın sosyal yaşantısını ilgilendiren kişisel karakterine bir lafım yok, edemem çünkü tanımıyorum.

senelerdir izlediğim burak sahaya sdece kendini yere atmak, hakemi ve taraftarları kandırmak, rakibin emeğini haksız yere çalmak ve zır zır etrafa konuşmak için çıkan bir insan imajı çiziyor.

beşiktaş forması giyerken apaçık elle attığı golden sonra bile neredeyse bütün sahayı büyük coşkuyla turlayan sevinci bile daha gözümün önünden gitmiyor.

benim saha içinde futbolculardan futbol oynamaları dışında beklediğim ve kabul etmediğim bazı şeyler de var ve Burak ise tam anlamıyla büyük antipati duyduğum futbolcu modelidir.

bütün bu huylarının yanında futbolculuk olarak yetersizliği de çok açık ortadayken bu kadar imtiyaz tanındığını gördükçe de sinirim iki katına çıkıyor.

yazdiklarinda elbet de haklisin, o da bir cok futbolcu gibi gereksiz ve antipatik hareketler yapiyor. yanliz bunu yapmayan futbolcu var mi , o da ayri bir mesele.. bir elin parmagini gecmez. yere yatip zamandan calan ,hakemi aldatmaya calisan futbolcular herkes gibi beni de rahatsiz ediyor , ancak gunun futbol dunyasinda mermi yemis gibi yerde kivranmak hakeme yedirmeye calismak artik oyunun parcasi haline geldi malesef. herkes ne pahasina olursa olsun kazanmanin pesinde.

yanliz soyle bir gercek var ki burak a karsi muthis bir antipati var. cok super bir adam mi , degil evet ama yaptigi antipatik hareketleri bir kenara birakirsak oyle arkasindan teneke calinip kovulmayi hakedecek bir oyuncu da degil. kotu yaptiklarinda tepki koymak gayet normal ama bizim futbolcumuz ise bu adam yaptigi artilari da gormek ve hakkini teslim etmek gerekir. ha keza umut icin de.. gol attigi , yeri geldiginde takimi sirtladigi zamanda aferin alamayan umut gol kacirdiginda kufur yiyip hakarete ugramamali. yigidi oldurup hakkini da teslim etmek gerekir.

Sefa Murat Dokuz
18.10.2010, 19:00
Valla çılgılık yapıp , kalkıp maça gittim =)) deydi be bilader. Kasımpaşa maçı bir ölçü değil ancak çok zevk aldım bu galibiyetten.
Öncelikle Mustafa yı bu denli başarılı görmek benim için çok sevindiriciydi.
Stadda olmayan tabela yüzünden herkes birbirine kaç kaç falan demesi eğlence hat safhadaydı =))
Dün taraftarın sadece isteyip de gerçekleştiremediği Yılmaz Vural'ın takla atmamasıydı heralde :D

Sefa
18.10.2010, 19:06
http://foto.fanatik.com.tr/news/GaleriHaber/2010/10/17/fft11_mf1218294.Jpeg

Şu işi yapan amcayıda baya yorduk hakkını helal etsin :D

Cafer Bulur
18.10.2010, 19:18
Bu maçtan çıkardığım sonuç, yattara defteri kapanmıştır...

Ayrıca maç içinde yapılan yoruma katılarak üçlü orta sahamız Ceyhun - Selçuk - Colman her maçta olmalı...
Bir seymi kacirdim,neden yattara defteri kapandi?

Mert Oğuzlu61
18.10.2010, 19:24
Yok o değilde 7 tane attıktan sonra mı acıma duygusu belirdi bizimkilerde :D

liverpool faciasından hemen sonra sinan engin in yorumu :

'' adamlar acımıyorlar... ''

nerden aklıma geldi şimdi :D:D

Erbay
18.10.2010, 19:26
Bu maç 7 değil 17 bile olurdu o yüzden fazla takılmayalım bu maça. Tamam güldük eğlendik orası ayrı (7.golde yerlere yattım nedense :D). Eksik yönlerimizi(önde basan rakiplere karşı her zaman zorlandığımızı düşünüyorum mesela) sınadığımız bir maç olmadı. Defansın arkasına bu kadar adam kaçırdığı bir maçta, 7 gole inanın ki şaşırmıyorum. Bizim en etkili olacağımız cinsten maçtı zaten. Selçuk'un pas atacağı bir sürü alan, Umut ve Burak'ın en etkili olduğu boş alanlar... Son 2-3 sezonda o kadar boş alan bulduğumuzu hatırlamıyorum.

Üçlü orta saha efsanesinin devam etmesini ben de istiyorum :) Ancak öyle oynayınca da sol kanat daima boş kalıyor. Jaja bu performansıyla kesin oynar, forvet arkası oynar. Sağa Burak veya herhangi birini koysak, sola adam kalmıyor. Jaja'nın da solda oynatılacağını düşünmüyorum. Zor iş :)

Samet Yildirim
18.10.2010, 19:28
Hehe Yattara ile ne alakasi vardi simdi bunu anlamadim :D Komedi gibi ya... :D

Cafer Bulur
18.10.2010, 19:32
Macin sadece gollerini izleyebildim,macin bir özetini yapabilecek olan var mi?

Sefa Murat Dokuz
18.10.2010, 19:39
Cafer abi maçı izlemişsin sayılır =))

Cafer Bulur
18.10.2010, 19:41
Cafer abi maçı izlemişsin sayılır =))
Rakibin amatörce hatalar yaptigini ve bu galibiyetin abartilmamasi gerektigini düsündüm mactan sonra.

Sefa Murat Dokuz
18.10.2010, 19:46
Rakip'te berbat stoper ve kova bir kaleci vardı. Bizdede Selçuk gibi iyi toplar atan bir adam olunca adamların ceza sahasına 10 defa geldik 7 si gol oldu.

ESER
18.10.2010, 19:47
Rakibin amatörce hatalar yaptigini ve bu galibiyetin abartilmamasi gerektigini düsündüm mactan sonra.

yok abartilmadi ,. 7 -0 in hakkini verecek bir oyun oynadik , ama cok kotu bir takimla oynadigimiz da bir gercek,

Sefa
18.10.2010, 19:49
Rakip'te berbat stoper ve kova bir kaleci vardı. Bizdede Selçuk gibi iyi toplar atan bir adam olunca adamların ceza sahasına 10 defa geldik 7 si gol oldu.

Kaleci n'apsın be birader defans diye birşey yok takımda.. Tek başına kaldı adam..

maxim
18.10.2010, 19:49

Hocam yanlış anlama da benim hatırladığım sen maçtan önce de maçın zor geçeceğinin aşikar olduğunu düşünüyordun. Bu düşüncen hakkında şimdi ne düşünüyorsun?

Sefa Murat Dokuz
18.10.2010, 19:50
Kaleci n'apsın be birader defans diye birşey yok takımda.. Tek başına kaldı adam..

fb nin 6 lık maçındada bu maçtada , tony sylvanın hiç uçmayan stili izledim. Ya reflex ve agresiflik tamamen bitmiş muratta.

Cafer Bulur
18.10.2010, 19:51
Hocam yanlış anlama da benim hatırladığım sen maçtan önce de maçın zor geçeceğinin aşikar olduğunu düşünüyordun. Bu düşüncen hakkında şimdi ne düşünüyorsun?
Ben 2 haftadir totem yapiyorum ve tutuyor.:)

Ayrica futbolcular bile mactan sonra böyle bir skor beklemiyorduk dediler,buna ne demeli?

KIRAT
18.10.2010, 19:55
Ben 2 haftadir totem yapiyorum ve tutuyor.:)

Ayrica futbolcular bile mactan sonra böyle bir skor beklemiyorduk dediler,buna ne demeli?

Lebron James

mashal61
18.10.2010, 20:03
7 gol atmamızdan çok, hiç gol yemeden 7 gol atmamızı önemsiyorum. MAŞAALLAH, şimdiye kadar deplasmanda gol yemedik. :) Fener de 6 tane attı ama 2 tane de yedi mesela.

bASTURk
18.10.2010, 20:29
Maçın linki var mı arkadaşlar.Stattaydık ama maçı pek izleyebildiğimiz söylenemez.:)

hamucera
18.10.2010, 21:06
Selçuktan örnek hareket,

http://www.facebook.com/video/video.php?v=447756077859

maç linki pm ile gönderildi

güneyli
18.10.2010, 22:23
Yılmaz vural Trabzonsporun plakaya göre tarife yapacağını bilseydi,takımı antalyada değilde, Adana da bu maça hazırlardı...
Takımım isterse bu ülkede her takımı rahat yener....İstikrar şart...

bekir61
18.10.2010, 22:51
allah'ın İzniyle İnŞallah Şampiyonnnn

trabzooooooooooooooooooooon

ilhan
18.10.2010, 22:57
Maç öncesi cerayan eden olaylar hakkında konuşulmaması kararı aldık arkadaşlar. O konu derin bir konu ve forumda kutuplaşmalara yol açacak zemine sahip. Bu nedenle o konuyu burada konuşmanın bizlere faydası olmayacağı kanısındayız. Sizlerden ricamız ilgili konuyu foruma yansıtmamanız.

faik celikoflu
18.10.2010, 23:16
Bu maçtan çıkarttığım ders :

skorboard stadlarda çok gerekliymiş :)

statta yanımdaki arkadaşlara sürekli 3 mü, 4 mü ... 7 mi diye sormak zorunda kaldım :)

ve tabi ki asıl 61. dk için çok çok daha önemli ;)

jako13
18.10.2010, 23:22
Maç öncesi cerayan eden olaylar hakkında konuşulmaması kararı aldık arkadaşlar. O konu derin bir konu ve forumda kutuplaşmalara yol açacak zemine sahip. Bu nedenle o konuyu burada konuşmanın bizlere faydası olmayacağı kanısındayız. Sizlerden ricamız ilgili konuyu foruma yansıtmamanız.

Bu mesajın görünce gönderdiğim mesajın neden silindiği anladım. Fakat bu konuşulmayacak, şu konuşulacak gibi yasakçı,sansürcü bir anlayışı kabul edemediğimi bildirir, hiçbir hakaret ve provakasyon içermeyen hatta birleştirici mahiyetteki mesajımı silmekle gösterdiğiniz despotik tutumu şiddetle kınıyorum. (Bu da benim bu konudaki son sözümdür.)

ilhan
18.10.2010, 23:25
Mesajımı istediğiniz gibi değerlendirebilir, nitelendirebilir ve kararı kendinizce eleştirebilirsiniz. Konunun konuşulmaması kararı alındıktan sonra o konunun sözü edildiği her mesaj ivedilikle silindi. BMN'nin Forum Kuralları senelerdir bellidir. Foruma üye olan her üye o kuralları kabul etmiş, onaylamış sayılır.

ilhan
18.10.2010, 23:30
Bizim herhangi bir şeyin üzerini örtme gayretimiz yok. Forum kurallarında siyasi eğilimlere yol açacak mesaj yazılması yasaktır. Forum kuralları okuduysanız bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

*

Arkadaşlar,

Forumda siyasete yer vermediğimiz gibi bu yaşananların da forumda yer edinmesini istemiyoruz.

Bu nedenle olaya ilişkin tüm iletiler silinmiş olup bundan sonra da yazılması halinde silinecektir.

Lütfen bu başlık altında sadece maçın değerlendirmelerini yapalım.

Sevgiler, esenlikler...

Kubilay ŞAHİN
18.10.2010, 23:38
Bu maçtan çıkarttığım ders :

skorboard stadlarda çok gerekliymiş :)

statta yanımdaki arkadaşlara sürekli 3 mü, 4 mü ... 7 mi diye sormak zorunda kaldım :)

ve tabi ki asıl 61. dk için çok çok daha önemli ;)

- aha skorboard yok.. Ne yabacaz..

- yokmu eyvah 61 de gitti..

- kronometreleri çalıştırın..

....

- ( 5. golden sonra) Kaç oldi la.. 6 ysa bi dane atsınlar..

-o zaman bağurun "paşa gol gol gol"..
....

- Beyler 61. dakka yaklaşıyor..

- haular nerden biliyorlar..

- yukardan vaiz gelıymiş..

...

Taraftarlar arasında geçen sadece bir kaç konuşma..:D

iso_4939
18.10.2010, 23:38
hem k.pasaya hemde yılmaz hocaya acıdım adam coktu yaw...keske okadar atmasaydılar.

iso_4939
18.10.2010, 23:40
bizimkiler attıkca ben gelecek haftakı g.birliği macını dusunuyordum ınş.manısa macı gıbı olmaz dedım.

irfanb
19.10.2010, 00:39
Geçen yıl İstanbul`da, yenince Kasımpaşa
Veda etmiştik Broos`a, gelmişti Şenol başa
Şenol Günes`li Trabzon, geçti hemen çıkışa
Sıkı tutarız işi,pes etmeyiz yarışa
On yedi Ekiminde,çıkmıştık biz rövanşa
Tutuldu fırtınaya Ekim`de Kasımpaşa
Sıraladı golleri tüm takım coşa coşa
Oflu Ali`yle başlar,Trabzon`um atışa
Jaja`n ın golleri de imzadır kapanışa
Yedi ile yetindik,baktık gözdeki yaşa
Yılmaz Vural biz seni, yatırdık fena tuşa
Vural hoca zor olur Milli Takıma paşa
Aldığı bu skorlar işi sürer yokuşa
Şampiyonluğu bu yıl yazarız dağa taşa
Şenolla Trabzonspor gidiyor baya hoşa
Aşıyor engelleri sırayla koşa koşa
Trabzon kral bu ligin,kim idi Kasımpaşa?
İstanbul ile Bursa heveslenmeyin boşa
Trabzon`a selam durun,geçin saygı duruşa

Sefa
19.10.2010, 00:40
Eline, yüreğine sağlık İrfan Abi mükemmel olmuş.. :)

ESER
19.10.2010, 00:57
suan trt belgesel de Trabzon belgeseli var, memleket hasreti cekenlere duyrulur:)

edit : bizim masallah dedigimiz 3 gun yasamiyor:D ben soyledim belgesel bitti

irfanb
19.10.2010, 01:06
suan trt belgesel de Trabzon belgeseli var, memleket hasreti cekenlere duyrulur:)

edit : bizim masallah dedigimiz 3 gun yasamiyor:D ben soyledim belgesel bitti

Trabzon belgeselini gösterecegine Kasimpasa`yi vuran seli gösterseler ya tekrar tekrar.

irfanb
19.10.2010, 01:09
Gürcan abi hosgeldin.:)
Yoktun uzun zamandir.Bir yaramazlik yoktur Insallah.

Bıyıklıoğlu
19.10.2010, 01:12
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs777.snc4/67748_444508712155_616197155_5041901_67109_n.jpg

Not:Resim Kasımpaşa taraftar sitesinin ana sayfasından alınmıştır :)

Ömer TOPAL
19.10.2010, 01:15
7 nin habercisi olmasın bu 7 gol uşaklar :)

asimetrik
19.10.2010, 01:20
Gürcan abi hosgeldin.:)
Yoktun uzun zamandir.Bir yaramazlik yoktur Insallah.

Yok Allah'a şükür. İşlere çok ara vermiştim. Bu aralar biraz yoğunlaştı o kadar.
Sizler de iyisiniz umarım. Trabzonspor'da da işler yolunda:)

calypso
19.10.2010, 10:11
antalya maçında olduğu gibi bu maçta da henüz hazır olmayan bir stadda oynadık, bu yüzden tribünlerin büyük bir kısmına seyirci alınmadı. neyseki galip geldik te pek konuşulmadı bu. federasyon nasıl oluyorda böyle stadlarda maç oynatıyor? nasıl oluyorda hep bizim maçlara denk geliyor acaba.

ozturk
19.10.2010, 10:40
16 yıldır takip ediyorum Trabzonsporu gördüğüm en farklı skor:)

Şeref
19.10.2010, 11:02
bu hafta inşallah gencler maçında bizimkilerin ayakları düzgün olurda her gittiğimiz atak gol olur.

CAFER ÖZER
19.10.2010, 11:10
Ben Kupada g.antepe ve ankaraspora karşı 7-0 olduğunu hatırlıyorum.
ankara 2.ligde idi ama antep 1.ligde idi.

CAFER ÖZER
19.10.2010, 11:25
7569 TRABZONSPOR 7-0 GAZİANTEPSPOR 18.01.1995 19.00 HÜSEYİN AVNİ AKER Fortis Türkiye
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=322
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=49178

Yusuf BALCI
19.10.2010, 15:36

alpacino_61, böyle bir uyarı yapılmış 2 sayfa önce.

ozturk
19.10.2010, 15:42
Favori kasimpasa ya karsi kazanmak kolay olmayacak.

Gecen sezonda bizi dagitmislardi,bu sefer de onlari galibiyete daha yakin görüyorum.

abi sen benden daha karamsarmışın ya:)

Bdeniz_61
19.10.2010, 16:42
alpacino_61, böyle bir uyarı yapılmış 2 sayfa önce.

sağol.En doğrusu yapılmış.

Sevdamız_Bir
19.10.2010, 17:19
Müsabakayı Kasımpaşalı fanatiklerin arasında izleyen :cool: bir Trabzonsporlu olarak ifade etmeliyim ki bunların topu gs, bjk ve fb li. Bizim taraftarın bulunduğu tribünden gs aleyhine tezahürat olunca nasıl rahatsız olup küfürler savurduklarını görmeliydiniz. Bu arada kale arkasındaki taraftarımız muhteşemdi. Trabzonsporumuzu üstün bir performansla desteklediler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onları izlemek bir zevkti. Maalesef çirkef Kasımpaşalılar bu destekten çok rahatsız oldular. Adamlar aynen şunu söylüyor: “Ya bu Trabzonlulara bu kadar yeri kim verdi? Ne yapıyor bu yönetim!!!” :)
Müsabakayı sessizce takip eden ve futbolcularımızı analizle meşgul olan biri olarak ifade etmeliyim ki orta sahada yer alan Ceyhun, Selçuk ve Colman üçlüsü takıma oldukça direnç kazandırıyorlar. Selçuk ve Colman yeterince iyi basmıyor ama Ceyhun gerçekten rakibi yıpratıyor. Diğer taraftan sol kanatta etkisiz kaldığımız bu maçta Serkan her zamanki gibi bindirmeleriyle sağ kanadı etkin şekilde kullanmamızı sağladı. İlk gol de zaten onun sayesinde geldi. Solda Engin'in yokluğunu hissediyoruz maalesef. Defansta Egemen ve Mustafa bir-iki pozisyon dışında hatasız oynadı. Tabi bunda Kasımpaşa’nın kötü futbolunun etkisi yadsınamaz. Gol atmasına rağmen Burak’ın ilk yarıdaki oyununu beğenmedim. Koşu yoluna atılan pek çok topa koşmadı ve takım arkadaşlarından da tepki aldı. Bunun dışında ikinci yarı oyuna giren Jaja da yeterince etkili değildi. Kasımpaşa gibi zayıf ve üstelik gardı düşmüş takıma fazla çaba sarf etmeden gol atabilirsiniz ama dirençli bir takım için böyle bir durumun gerçekleşmesi zordur. Jaja ayağına top gelmeden yerinden salınmıyor maalesef. Bu durum ciddi bir rakiple karşılaştığımızda orta alandaki üstünlüğü kaybetmemize neden olabilir. Trabzonspor gibi yüksek hedefleri olan ve aynı zamanda hedef olan bir takımda hiçbir oyuncunun koşmama, pres yapmama gibi bir lüksü yok. Her mevkideki oyuncu rakiple mücadelenin içinde olmak zorundadır. Aksi takdirde Manisa maçında olduğu gibi herkes birbirine bakar, başkasından koşmasını beklerse 3 de yeriz 5 de… Bunun muhasebesini iyi yapmalı oyuncularımız.
Bu maç için tebriklerimi Umut’a gönderiyorum. Uzun bir aradan sonra forma giydi ve gayet iyi bir performans sergileyip gollerini sıraladı. Mücadele azmini tüm takıma aşılayan ve rakibi yıpratan bir oyuncu… Şampiyonluk yolunda kendisine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Devre arasında transferi gerçekleşirse yerine muhakkak fizik gücü iyi ve bitirici vuruşları olan bir golcü alınmalıdır. Yoksa Teofilo yetersiz fiziği ve istikrarsız haliyle süper ligde gol yollarında bize çok sıkıntı yaşatır. Biz de bol bol saç-baş yolarız…

Cafer Bulur
19.10.2010, 21:01
Bu macin tekrari tr3 te ne zaman verilecek,bilen var mi?

Cafer Bulur
19.10.2010, 22:51
7-0 dan sonra durmakla bir seyin önüne gecmis olduk.

Eger 10 a kadar gitseydik rakip oyuncular bunu unutmaz ve avni akerdeki rövansa asiri bir motivasyon ile cikarlardi.

Centilmenlik icin degil ama bu acidan bizimkilerin davranisini olumlu buluyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
19.10.2010, 23:00
7-0 a rağmen çok iyi oynadığımızı düşünmüyorum.
Ama şunu da aklımdan geçirmeden edemiyorum.

Maçın daha 2. dakikasında öne geçmiş olmamız topa hakim olmaktan çok, rakibin arkasını hızlı ataklarla kullanmamıza sebep oldu.

Hak vererek eleştiri hakkımı kapalı tutuyorum.

Hatta üstüne kasımpaşayı tahlilinden dolayı hocayı tebrik ediyor, üstüne de ekliyorum;
Ceyhun-selçuk-colman üçlüsünü istisnalar hariç bozma hocam.

Bozarsan da yerlerine adam koy.
Sistemi sağa sola sallama.

ziyaretci
19.10.2010, 23:20
7-0 lik skora ragmen ayni mac icin baska bir tablo cizebilirim size. tamam belki yine yenebilirdik ama nasil zorlanacagimizi acikliim

dusununku engin sakat deil..
bu mactaki yuruyerek top oynadigimiz topu kosturdugumuz, ALANZINHO nun bile tek calim atma gereksinimi duymadigi bu macta Engin i dusunuyorum.. takimin tum pas aliswerisi kesilecek ayagina gelen her topta, bu toplarda gereksiz 2 3 4 kisi arasina girip kaptirdigi toplar kontra atak seklinde kalemizde yuksek risk e donusecek..gerisini dusunmek bile istemiorum :((

bangkook_61
19.10.2010, 23:43
Maçtan hiç mi video çekmediniz yahu? Egemen 3 lü çektirmiş diyorlar biz göremiyoruz

Emrullah
20.10.2010, 00:03
Fox TV'de İstiklal'de toplanan taraftarlarımızı gösterdi az önce. Bir kaç tanıdık isimle yapılan röportajları yayınladılar. Melek vardı mikrofona bir şeyler söyleyen, bir minik taraftar vardı. Zannedersem AFS abinin oğlu olması lazım. :) Simaen bir kaç tanıdık ismi de gördüm.

Murat Acar
20.10.2010, 00:09
7-0 lik skora ragmen ayni mac icin baska bir tablo cizebilirim size. tamam belki yine yenebilirdik ama nasil zorlanacagimizi acikliim

dusununku engin sakat deil..
bu mactaki yuruyerek top oynadigimiz topu kosturdugumuz, ALANZINHO nun bile tek calim atma gereksinimi duymadigi bu macta Engin i dusunuyorum.. takimin tum pas aliswerisi kesilecek ayagina gelen her topta, bu toplarda gereksiz 2 3 4 kisi arasina girip kaptirdigi toplar kontra atak seklinde kalemizde yuksek risk e donusecek..gerisini dusunmek bile istemiorum :((
Yok yok gerçekten bir sorun var Engin i bukadar yerden yere vurup 7-0 lık skorda bile onu suçlayacak hemde hiç oynamadığı bir maçta suçlayacak bişeyler buldunya pes doğrusu....
hani bazı arkadaşlar 7-0 dan sonra üstlerine gitmediğimiz için alkış tutuyorlarya bende bunu anlamıyorum bunun TRABZONSPOR ruhuyla ne alakası olabilir ne çabuk unuttuk yılmaz vuralın bizi şikeyle suçladığı günleri ne çabuk unuttuk bizi 3-1 yendiginde ve elinde olsa bir avuç suda boğmaktan geri durmayacağı anları ama biz böyleyiz işte 7-0 olmuş bize ne rekordan biz meslektaşımızı ezmeyelim daha deyip çekildiler geri ....
Bence hiç doğru değildi bulmuşsun böyle bir takımı at 12 tane geç tarihe....

Mustafa
20.10.2010, 00:42
7-0 dan sonra durmakla bir seyin önüne gecmis olduk.

Eger 10 a kadar gitseydik rakip oyuncular bunu unutmaz ve avni akerdeki rövansa asiri bir motivasyon ile cikarlardi.

Centilmenlik icin degil ama bu acidan bizimkilerin davranisini olumlu buluyorum.

Avni akerde favori olurdu demi onlar.

servet nuh
20.10.2010, 02:10
Müsabakayı Kasımpaşalı fanatiklerin arasında izleyen :cool: bir Trabzonsporlu olarak ifade etmeliyim ki bunların topu gs, bjk ve fb li. Bizim taraftarın bulunduğu tribünden gs aleyhine tezahürat olunca nasıl rahatsız olup küfürler savurduklarını görmeliydiniz. Bu arada kale arkasındaki taraftarımız muhteşemdi. Trabzonsporumuzu üstün bir performansla desteklediler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onları izlemek bir zevkti. Maalesef çirkef Kasımpaşalılar bu destekten çok rahatsız oldular. Adamlar aynen şunu söylüyor: “Ya bu Trabzonlulara bu kadar yeri kim verdi? Ne yapıyor bu yönetim!!!” :)
Müsabakayı sessizce takip eden ve futbolcularımızı analizle meşgul olan biri olarak ifade etmeliyim ki orta sahada yer alan Ceyhun, Selçuk ve Colman üçlüsü takıma oldukça direnç kazandırıyorlar. Selçuk ve Colman yeterince iyi basmıyor ama Ceyhun gerçekten rakibi yıpratıyor. Diğer taraftan sol kanatta etkisiz kaldığımız bu maçta Serkan her zamanki gibi bindirmeleriyle sağ kanadı etkin şekilde kullanmamızı sağladı. İlk gol de zaten onun sayesinde geldi. Solda Engin'in yokluğunu hissediyoruz maalesef. Defansta Egemen ve Mustafa bir-iki pozisyon dışında hatasız oynadı. Tabi bunda Kasımpaşa’nın kötü futbolunun etkisi yadsınamaz. Gol atmasına rağmen Burak’ın ilk yarıdaki oyununu beğenmedim. Koşu yoluna atılan pek çok topa koşmadı ve takım arkadaşlarından da tepki aldı. Bunun dışında ikinci yarı oyuna giren Jaja da yeterince etkili değildi. Kasımpaşa gibi zayıf ve üstelik gardı düşmüş takıma fazla çaba sarf etmeden gol atabilirsiniz ama dirençli bir takım için böyle bir durumun gerçekleşmesi zordur. Jaja ayağına top gelmeden yerinden salınmıyor maalesef. Bu durum ciddi bir rakiple karşılaştığımızda orta alandaki üstünlüğü kaybetmemize neden olabilir. Trabzonspor gibi yüksek hedefleri olan ve aynı zamanda hedef olan bir takımda hiçbir oyuncunun koşmama, pres yapmama gibi bir lüksü yok. Her mevkideki oyuncu rakiple mücadelenin içinde olmak zorundadır. Aksi takdirde Manisa maçında olduğu gibi herkes birbirine bakar, başkasından koşmasını beklerse 3 de yeriz 5 de… Bunun muhasebesini iyi yapmalı oyuncularımız.
Bu maç için tebriklerimi Umut’a gönderiyorum. Uzun bir aradan sonra forma giydi ve gayet iyi bir performans sergileyip gollerini sıraladı. Mücadele azmini tüm takıma aşılayan ve rakibi yıpratan bir oyuncu… Şampiyonluk yolunda kendisine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Devre arasında transferi gerçekleşirse yerine muhakkak fizik gücü iyi ve bitirici vuruşları olan bir golcü alınmalıdır. Yoksa Teofilo yetersiz fiziği ve istikrarsız haliyle süper ligde gol yollarında bize çok sıkıntı yaşatır. Biz de bol bol saç-baş yolarız…
...arkadaşım tesbitlerine katılmamak mümkün değil,yazını okurken benmi yazdım bu yazıyı diye düşündüm...evet Burak her ne kadar gol attıysa da ben futbolunu hiç beğenmiyorum,çalışıyor,çabalıyor ama takımda teknik yönünden en kalın adam kendisi....Teo konusunda da aynı düşünüyorum,
Türkiye süper ligdeki fizik gücü en kötü futbolculardan biri diyebilirim....dediğin gibi JAja hareketli olursa muthiş işler yapar, ve Engin gerçekten yokluğu hissedilen bir futbolcu,Milli takım hocası olsam onu takıma almak için bi saniye düşünmezdim...saygılar

Emrah KabuL
20.10.2010, 11:08
http://img94.imageshack.us/img94/4617/adszhhq.jpg (http://img94.imageshack.us/i/adszhhq.jpg/)

Tangerine Dream
20.10.2010, 11:31
Kemal Belgin: Şenol Hoca, benim de sürekli üzerinde durduğum şekilde Kasımpaşa maçında takımı ikiye bölmeden oynattı. Ne demek o; Selçuk'un yanına Ceyhun'u koymak. Selçuk'un yanına Ceyhun'u koyduğunuz zaman -bana göre Selçuk Türk oyuncu olarak bu ligin en iyi orta saha oyuncusudur- Selçuk'u daha rahat oynamaya yöneltiyorsunuz.

Şenol Hoca, arkadaki dörtlünün önünde Ceyhun ve Selçuk'u oynatma doğrusuna bu maçta yeniden döndü.

Engin Koltuk
20.10.2010, 11:54
-Benim gördüğüöm kadarı ile Ceyhun biraz daha rakip kaleye yakın oynadı. Böylece Selçuk rahat top aldı. Tabi rakibin bas(a)maması da etkiliydi.
-Sol kanatın hiç kullanılmaması diğer maçlar için soru işareti.
-Burak iki koşu yapınca nefes nefese kalıyor ve üçüncüye koşmuyor ancak mücadelesine saygı duymak lazım.
-Jaja top saklama konusunda çok iyi sinyaller veriyor kalitesini belli diyor.
-Erken goller rakibin direncini düşürdü o yüzden ikinci yarı için yorum yapmak anlamlı olmaz.
-K.paşa açık oynadı, kapanan takımlara karşı duran toplar dışında ( ki bence iyi kullanıyoruz bunu) neler üretebileceğimiz önemli.
-Futbol garip bir oyun, maç başlarken Yılmaz Hoca benim de bulunduğum K.paşa tribünü önünden geçerken alkış yağmuru, maç sonunda öfke yağmuruna uğradı. Benzer şeyler üç hafta kötü gidersek Şenol Hoca'nın da başına gelebileceğini düşündüm ki bunu hocanın benden çok daha önceleri kavradığını tribüne doğru bakarken gözlerindeki bakışdan görmek mümkündü.

oflubektas
20.10.2010, 13:00
Yaklaşık 1 sene önce, Kasımpaşa maçı sonrası tribünde yanımda oturan bir adam:

-" Bir daha bularun peşine gidenun, İstanbul'a kada gelenun anasini avradini...."

- Ula haulari baksana, sorsan analari kapida çiçek satay, 3-1 yeniyle bizi ya"

-" Ey fuşkiyen, saymadi mi 4.golü, neyse 2 tane daha yiyelim duz hesap 5 olsun"

Aynı adam küçük bir çocuğa:

"- Oğlum bırak habu takımı, futbol bile izletmeyin uşağa, pilaj voleyboli öğrensun"

Ben bu maça gidemedim, ama aynı adam kardeşimin tam önünde tribündeki yerini almış, delicesine Trabzonspor'u destekliyordu :)

Gerçi benim de "bir daha maça gidenin" makamından nice yeminim yok değil hani...

ozturk
20.10.2010, 13:02
oflubektas,

güzel bir örnek:) biz çoğumuz böyleyiz:)

Sevdamız_Bir
21.10.2010, 14:55
...arkadaşım tesbitlerine katılmamak mümkün değil,yazını okurken benmi yazdım bu yazıyı diye düşündüm...evet Burak her ne kadar gol attıysa da ben futbolunu hiç beğenmiyorum,çalışıyor,çabalıyor ama takımda teknik yönünden en kalın adam kendisi....Teo konusunda da aynı düşünüyorum,
Türkiye süper ligdeki fizik gücü en kötü futbolculardan biri diyebilirim....dediğin gibi JAja hareketli olursa muthiş işler yapar, ve Engin gerçekten yokluğu hissedilen bir futbolcu,Milli takım hocası olsam onu takıma almak için bi saniye düşünmezdim...saygılar

Düşüncelerimizin aynı doğrultuda olmasına sevindim renktaş. 7-0 gibi farklı bir skor var ortada ama bu durum, gerçekleri görmememize neden olursa, heleki yöneticilerimiz ve teknik ekip için eksikleri görmeme durumuna yol açarsa takım için hiç de iyi olmaz. İnşaallah futbolcular sivas maçından sonra olduğu gibi havaya girip de "rakibi hafife alma" hatasına düşmezler. Teknik ekip de defans hattındaki zaaflarımızı bir an evvel giderici önlemleri alıp, hücumdaki eksikliklerimizi de telafi etme yoluna gider.

Maçın ikinci yarısında rakip oyuncuların kalecimiz Onur ile birkaç defa neden karşı karşıya kaldıklarını sorgulamak durumundayız. Benzer şekilde hücum oyuncularımızın rakip kaleci ile onlarca kez karşı karşıya kalmalarına rağmen bu fırsatların önemli bir kısmını neden gole çeviremediklerini de sorgulamak zorundayız. Ancak bu şekilde oyun kalitemizi yükselterek süper ligde şampiyonluğa ulaşırız. Aksi takdirde zaman zaman gelen iyi skorlara aldanıp futbolumuzdaki sorunların çözümünü ertelersek bu sorun er-geç yüzümüze tokat gibi çarpacaktır.

Son olarak ifade etmek isterim ki bu takımın öncelikle iyi bir golcüye ihtiyacı var. Ara transfer döneminde bu eksikliği muhakkak gidermesi lazım yönetimin.

Hüseyin Sahtiyan
21.10.2010, 15:49
http://i55.tinypic.com/23k9lxf.jpg

Mustafa ÖZDEMİR
22.10.2010, 23:52
ara sıra tekrarlayalım böyle skorları ...

LazAnisT
23.10.2010, 00:20
Kasımpaşa kombinesi olan bir arkadaşım aradı bugün.Tarihi bir maça tanıklık ettiğini trübünlerin muhteşem olduğunu ve selçuğa tek kelimeyle bayıldığını söyledi.Çokta hoşuma gitti:)

Serdær
23.10.2010, 01:22
Egemen'in 3'lüsü sonunda facebook videosu eklendi. :alkış:

İleli
23.10.2010, 06:07

az beklemedim o videoyu allah razi olsun...

Yasin Altuntas
23.10.2010, 14:59

Lütfen buraya yazarmisin ??

Ahmet Karadeniz
23.10.2010, 16:34
devre arasındaki horon görüntüleri olan var mı varsa paylaşırsa cok sevinirim

Doğan Şahin
25.10.2010, 13:26
Yok artık: 10-0!

PSV Eindhoven, bu sezon kötü günler geçiren ezeli rakiplerinden Feyenoord'u tarihi bir farkla yendi. Ev sahibi ekip, 90 dakika boyunca tam 10 kez rakip fileleri havalandırdı.

Hollanda Ligi’nde dün tarihin en farklı galibiyetlerinden biri yaşandı. PSV Eindhoven, sahasında Feyenoord’u 10-0 mağlup etti. Mücadele inanılmaz bir futbol sergileyen PSV, rakibine tarihinin en farklı yenilgisini tattırdı. Ev sahibine zaferi getiren sayıları, Reis (3), Afellay, Toivonen, Lens (2), Dzsudzsak (2) ve Engelaar kaydetti. Konuk ekip, 34. dakikada Leerdam’ın kırmızı kartla oyundan atılması sonrasında maçı 10 kişi olarak tamamladı.

‘Kelime bulamıyorum’
Çok üzgün olduklarını belirten Feyenoord’un savunma oyuncusu Tim De Cler de, “Hayatımda böyle bir şeyi ilk kez yaşıyorum. Bu sonucu hiç beklemiyorduk, söyleyecek kelime bulmakta zorlanıyorum” dedi.

PSV 10-0 FEYENOORD

-----------------------------------------------------------------------

şu haberlere biz konu olsaydık fena mı olurdu...

tüm avrupada güzel reklam yapmış olurduk, bizim futbolcuların gollerini gösterirdi tvler, siteler..

Sibel
18.11.2010, 13:48
Artık atmayın,yazık diye düşündüğüm bi maç...Sevinemedim bile:)Ama ohh oldu..