PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto TFF 2.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta | Pendikspor 1 - 0 1461 Trabzon

Misina
02.10.2010, 18:18
Pendik ve civarındaki arkadaşlar takımımızı yalnız bırakmayın.

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 12:33
Ben Sakaryada Okuyorum Ama.. Bu Maç İçin Döncem Pendiğe.. mAgnifico Nickm. Bilen Bilir. Pendiğin Tarftr Grubunun Adı.. Bu Maçda Trabzon Tribününde oLcam Ama Katılım Lazım Bize

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 16:11
1461 Trabzon Kulübü Asbaşkanı Koçhan: 'Pendikspor'u Yenecek Güce Sahibiz'

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından 1461 Trabzon'da, asbaşkan Münir Koçhan, Pendikspor'u yenecek güce sahip olduklarını söyledi.

Koçhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sahalarında Fethiyespor'a 1-0 yenilerek beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını belirterek, önemli bir 3 puan kaybı yaşadıklarını söyledi.

Amaçlarının hafta sonu deplasmanda yapacakları Pendikspor maçından 3 puan almak olduğunu ifade eden Koçhan, 'İki haftadır üst üste takımımız yenilmiyordu. Bu maçta galip gelerek seri galibiyetlerimizi sürdürmek istiyorduk. Hocamız İlyas Akçay'da takımla birlikte ilk maçına çıkmıştı. O da takımının başında ilk galibiyetini almak istiyordu. Sonuçta kazanılması gereken bir maçta puan kaybettiğimiz için çok üzgünüz' diye konuştu.

Ligde üst sıralara çıkmayı hedeflediklerini kaydeden Koçhan, 'Pendikspor ile ligde aynı puana sahibiz. Pendikspor'u yenecek güce sahibiz, bunu da başaracağımıza inanıyoruz' dedi.

Sacit
04.10.2010, 21:27
pendik'in stadı nerde dir ?

pendik'i bilirim ama stadını görmedim

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 22:05
pendik'in stadı nerde dir ?

pendik'i bilirim ama stadını görmedim

Minibüs Duraklarını Bilirsin.. Onun Hemen Yukarısında Stadı..

Ordan Yukarı Çık Bir Esnafa Sor Alışkın onlar Zaten Söylerler :)
Pendiğin Stadının Yerini Kimse Bilmez :D

Tolunay Abdioğlu
05.10.2010, 10:26
Allah nasip ederse ordayım.

Birtan Karaman
06.10.2010, 13:54
Başarılar takımımıza.

LazAnisT
06.10.2010, 18:22
Televizyonlarda söylendiği gibi hava çok soğuk olmazsa bende ordayım..

Gökhan Döner
07.10.2010, 09:54
Pendik ve civarındaki arkadaşlar takımımızı yalnız bırakmayın.

Evimin 2 km ilerisinde mutlaka orda olacağız.

Ali Yerlikaya
07.10.2010, 11:26
Bende gelmeyi düsüniyom maca, Türkiyeden ayrilmamis olursam o vakite kadar...
Gencleri desteklemek lazim, Pendik ve civarindan büyük Trabzon ve Trabzonsporlu nufusu var takimi ins yanliz birakmazlar...

Enes Ünal Kaya
07.10.2010, 18:22
Pendik De Yanlız Kalıcağını Sanmıyorum Ama İnsanlar Bu Maç Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibi Bi Fikrim Yok .

Ayrıca Pendiğin Yarısının Haberi oLsa o Stad Bize Yetmez :)

Kazım Uzunboy
07.10.2010, 19:38
O zaman Pendik'in yarısına haber edin. :)

3 puan bizim olur inşallah.

Salih Edip
07.10.2010, 21:10
Minibüs Duraklarını Bilirsin.. Onun Hemen Yukarısında Stadı..

Ordan Yukarı Çık Bir Esnafa Sor Alışkın onlar Zaten Söylerler :)
Pendiğin Stadının Yerini Kimse Bilmez :D

Aynen ben de pendikte oturuyorum , yıllardır da gidip gelirim pendike dersane dolayısıyla , ama daha hiç görmedim stadı :D

bu maça gelmeye çalışıcam inşallah orda buluşalım da , yalnız pendik değil bütün anadolu yakası gelmeli bence.

Enes Ünal Kaya
07.10.2010, 22:08
Aynen ben de pendikte oturuyorum , yıllardır da gidip gelirim pendike dersane dolayısıyla , ama daha hiç görmedim stadı :D

bu maça gelmeye çalışıcam inşallah orda buluşalım da , yalnız pendik değil bütün anadolu yakası gelmeli bence.

Yok Artık :)

PendikStadı 4000 Kişilik..
Erzurumlulr Bile Sığmadı..
Pendik Tribününden İzlemişlerdi.. :)

Gökhan Döner
08.10.2010, 10:46
Pendik De Yanlız Kalıcağını Sanmıyorum Ama İnsanlar Bu Maç Hakkında Ne Kadar Bilgi Sahibi Bi Fikrim Yok .

Ayrıca Pendiğin Yarısının Haberi oLsa o Stad Bize Yetmez :)

Ben Pendikte oturuyorum. Geçen haftaya kadar Pendik Sporun maçlarını Belediyenin reklam Bilboardlarında halka ilan ediliyordu. Ama bu hafta aynı yerde Film reklamları var. Niçin olduğuda muamma tabii.
Pendiğin genel nüfusuna bakarsanız %40 karadeniz ve Trabzonlu
düşünün artık. Biz orda olacağız Formalarımızı giymiş halde.

Enes Ünal Kaya
09.10.2010, 01:03
Ben Pendikte oturuyorum. Geçen haftaya kadar Pendik Sporun maçlarını Belediyenin reklam Bilboardlarında halka ilan ediliyordu. Ama bu hafta aynı yerde Film reklamları var. Niçin olduğuda muamma tabii.
Pendiğin genel nüfusuna bakarsanız %40 karadeniz ve Trabzonlu
düşünün artık. Biz orda olacağız Formalarımızı giymiş halde.

Neden oLduğunu Bilmiyorum Ama Pendikspor Bilet Parasından Kar Yapmayı Düşünecekdir.. Bize Ayrılan Yer Bize Kesinlikle Yetmez .. Karışık Bi Durum Nolucak Bakalım

Yılmaz
09.10.2010, 01:15
pazar günü pendikteyiz o zman desenize , yanlız fazla duyurmayın maçı , dışarda falan kalmayalım sonra ))

Y.Çuvalcı61
09.10.2010, 22:31
Bizde 5 arkadaşla takımımıza destek vermeye orda olacağız..
boşuna demedik bize her yer TRABZON...

Gökhan Döner
09.10.2010, 22:51
Neden oLduğunu Bilmiyorum Ama Pendikspor Bilet Parasından Kar Yapmayı Düşünecekdir.. Bize Ayrılan Yer Bize Kesinlikle Yetmez .. Karışık Bi Durum Nolucak Bakalım

bizde yer bulamazsak gideriz Pendik spor tarafına ne yapalım

Enes Ünal Kaya
10.10.2010, 01:33
Ben Erken Kalkıp Sabah Gidiyim Yerimi Almaya : ) Bakalım Nasıl Bir Gün Bizi Bekliyor.

Pendikspor Taraftarıda Org. Yapıyor. Nasıl Bir Ortamda Geçicek Merak Ediyorum..
Ayrıca Havada Az Yağmurlu Olucakmış. Umarım Maç Saatine Denk Gelmez :)

Tolunay Abdioğlu
10.10.2010, 11:12
Maalesef gidemiyorum.Ama misafir takıma ayrılan tribünün full dolucağını düşünüyorum.

Başarılar 1461 Trabzon.

Salih Edip
10.10.2010, 12:19
Orada olacağım inşallah....

Enes Ünal Kaya
10.10.2010, 15:29
İnanmıyorum Bugün Uyanamadım .. Yetişemedim Maça :Sakaryadan Gelmişdim Bir Maç Keyfi Yaparız Diye :S

Bu Arada
Pendikspor 1- 0 Trabzon 1461 Dakika 30

.....
10.10.2010, 15:40
Dakika 40 1-0 yeniliyoruz.

Enes Ünal Kaya
10.10.2010, 17:07
Maç Sonucu

PendikSpor 1-0 Trabzon 1461

garziya
10.10.2010, 17:08
Geçmiş olsun yine yenildik. 1-0

Fatih Öztürk
10.10.2010, 17:54
pendikte maçtaydım.net 6-7 gol pozisyonu harcadık.tek kale oynadık.ama oynadığımız oyun değildi malesef.pendikspor 2 kere geldi golu yaptı.ekibimiz rakiplerine göre daha kaliteli oyunculardan kurulu.ama takım ruhu yakalayabilmiş değil.yaklaşık 250 kadar trabzonsporlu takımımızı destekledik.sağlık olsun.

Salih Edip
10.10.2010, 19:16
Maçtaydım ben de, iyi oynamadığımızı düşünsem bile ilk yarı 3-4 belki 5 tane çok net pozisyondan yararlanamadık. Kaleye bir metre mesafeden auta attığımız pozisyon oldu.

Pendik daha takım gibi oynadı ve maçı kazandı. Son dakikalarda beraberlik için çok yüklendik ancak olmadı , bir topu çizgiden çıkardılar , onun dışında ceza sahasında maç yaptık resmen ama sürekli adamlardan döndü son 3-4 dakika öyle bitti maç...

Gökhan Döner
11.10.2010, 09:38
Bende maçtaydım. Çok zevkli bir maç olmadı işin açıkcası.
veya 4 tane bariz gol şansı olmasına rağmen atamadık.
Maçta anlayamadığım Göksunun santrafor oynaması.
A takımda sağbek oynayan göksu alt takımda hiç alakası olmayan santrafor oluşu.
Ve her zaman ki gibi ufak çapta da olsa olay çıkması.
Maç bitti ve ufakta olsa taşlanma olayları.
Neyse devlet olaya el koyduda toplamı 500 kişi olmayan Pendik spor taraftarını dağıtarak
35 dakika geçikmeli de olsa sahadan çıkabildik.
Ama takım bana göre çok geride çok çalışılması gerek çok.
Rakip Pendikspor ve 1-0 malup olyoruz.
Hiç yakışmıyor

Hüseyin Sahtiyan
11.10.2010, 09:50
Arkadaşların aksine hiç iyi olmadığımızı ve 2 gün daha oynansa o maç gol atamayacağımızı düşünüyorum :)

Bizim kaçırdıklarımızdan daha fazlasını Pendikspor kaçırdı. Ayrıca 2 golleri iptal edildi.

İlk defa izledim takımı, eğer bu takım her zaman böyleyse çok çok vasatız.

Salih Edip
11.10.2010, 10:12
Göksu bildiğim kadarıyla forvet arkası oynuyor , dünkü maçta da o pozisyondaydı ama çok vasattı , eğer genel performansı böyleyse Trabzonsporda oynaması zor. Trabzonsporda oynucak futbolcunun kendini belli etmesi lazım...

Fatih Öztürk
11.10.2010, 11:26
Arkadaşların aksine hiç iyi olmadığımızı ve 2 gün daha oynansa o maç gol atamayacağımızı düşünüyorum :)

Bizim kaçırdıklarımızdan daha fazlasını Pendikspor kaçırdı. Ayrıca 2 golleri iptal edildi.

İlk defa izledim takımı, eğer bu takım her zaman böyleyse çok çok vasatız.

bende beceriksiz vuruşlardan gol çıkmayacağını gördüm fakat pendiksporun ağlardan cıkarılan 2 golun biri net ofsayt diğeride oyuncumuzu sakatlayıpta topu ağlara gönderdiler.ayrıca pendikspor tek net atağını 90+3 dakikasında topyekün ataktayken yakalandık.

yani oyun oynamadığımızı söyleyebiliriz ama pozisyon acısından karadenizspor bariz üstünlük kurdu.

Y.Çuvalcı61
11.10.2010, 12:21
Göksu bildiğim kadarıyla forvet arkası oynuyor , dünkü maçta da o pozisyondaydı ama çok vasattı , eğer genel performansı böyleyse Trabzonsporda oynaması zor. Trabzonsporda oynucak futbolcunun kendini belli etmesi lazım...

evet göksu forvet arkasındada serbestken güzel oynuyor dün forvet arkası değil cezasağası dışına bile çıkmadı pendik stoperleri arasında ezildi sadi hoca 2 hafta onu 10 numara oynattı ve takım galip geldi.şu an takımın ne oynadığı bile belli değil.aynı milli takım(istanbul karması) gibi..evet şansımız olsaydı kazanabilirdik.takım fizik olarak çok zayıf yürekli sorumluluk alacak 1 kişi bile yok.hiçkimsenin aklına gelmiyormu bunlara fizik antremanı yaptırmak stoper bile yerden kalkmadı.37 yaşındaki coşkun şov yaptı.bu arada pendik kulübesinin yaptığı terbiyesisliği trbzonda en güzel şekilde göstermek lazım :D