PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eziklere Geçit Yok | Burasi Trabzon

nights
19.11.2005, 22:29
kalearkasi.net | Çilginlar grubu resmi web sitesinden alintidir...

Bu aksam Trabzon''a inen GS kafilesini karsilamak için toplanan KTÜ lü gayselerle aralarinda yasananlari anlatiyor asagidaki yazi...

---------------------------------------------

BURASI TRABZON ULAANN!

Öncelikle bu aksam aramizda olan herkese tesekkür ediyoruz?Bu sehrin adinin TRABZON oldugunu önümüze gelen her GAYSELI ye ispat ettikleri için??Burasi Trabzon Ulan? sözü karsisinda bir gayselinin aglayarak ?tamam abi özür dilerim,yanlis yaptik eve gidecem birakin söz? sözünü duymak gerçekten en güzeli?Vurmak dövmek hepsi bi yana bu sözü isitmek nasil bir sehirde olduklarinin ispati?

Organizasyona gelince?Öncelikle 18:00 sularinda KAN toplanmaya basladi?Zaten toplamda ancak 7 kisi olabildik?Bizim toplandigimiz alanin 100 m ilersinde 25-30 kisilik bir grubun toplandigini görünce yavas yavas ara sokaklarda emanet edinmeye basladik?Grup hareketlenip bizim pusuda bekledigimiz yere gelmeden karsiya gelince ilk plan bosa gitti?Onlarin karsiya geçtigini görünce bizde ellerimizde sopalarla karsiya geçtik kosarak?Onlarin düsüncesi havaalani eski kapisindan içeri dalmakti?Bizde orayi tercih edeceklerini bildigimizden yolun karsi tarafinda ama oraya yakin bekliyorduk?Içimizden bazi arkadaslar dayanamayip ?BURASI TRABZON ULAN? sözleriyle kosmaya basladigi anda 7 kisinin 30 kisilik grubun arakasindan kosmasi görüntüsüne sahne oldu bir anda havaalani?Karsiya geçerek ara sokaklara daldilar?Bizde peslerinde sopalarla?Tüm mahalle camlarda, herkes disarida olup biteni anlamaya çalisiyorlardi?Bizde bagira bagira ?TRABZONDA BIZDEN BASKASININ BORUSU ÖTMEZ? ?TRABZON BURASI ULAN? ????? GALATASARAY? sözleriyle çocuklarin izini kaybedince geri döndük?Bu arada kaçan grupta arakada kalan bazi gayseliler ciddi darbelere maruz kaldilar arkadaslarima yakalanarak?Yalvarislari karsisinda onlari biraktik, iyice tembihledik hangi sehirde yasadiklari konusunda?

Daha sonra grup halinde degilde ayri ayri gelirler diye yine havaalani eski girisinde beklemeye koyulduk?Bu arada gelen 2 kisiyi sorgu suale aldik?Mazlum tipli iki çocuk?Sorduk nereye diye, eve gidiyoruz dediler?Üstelik karsiya yeni geçmisler?Yani deniz tarafna..orda da ev falan yok?Olm hani ev dedim onlara??Abi karsiya geçcez ilerden dediler? o mazlum tiplerini görünce birakalim dedik?Yolladik karsiya?Yolun karsisinda yine bizden 2-3 arkadas vardi?Orda dayak yemesinler diye geri çagirdik bu salaklari?Mazlum, fakir tipli çocuklardi?Biz onlari geri çagirinca kaçmaya kalktilar?Karsidakiler de bizden geri dönün dedik?Çocuk Sari kirmizi kazak giyiyodu?Çikarttirdim onu üzerinden??Efendi tiplersiniz, hangi sehirde oldugunuzun farkina varin simdi dogru evinize gidin? diyerek geri gönderdik?Geseli olduklarini itiraf etmelerine ragmen o hallerine acidigimiz için? Bunlarda ayni efendlikle özür dileyerek ters istikamete dogru geçtiler...Birbirimizden kopuk kopuk duruyoduk..Karsida olanlar, 100 m ilerde olanlar vs?Süphelileri bildiriyoduk birbirimize?Daha sonra yine eski girise dogru gelen ikisi oldugu haberini verdi ilerden arakadaslar?Oraya gittik?Hepimiz inmedik onlar için?2-3 arkadasimiz yanlarina inerek nereye gittiklerini anlamaya çalistilar, sorular sordular?Gayseliyseniz söyleyin adam gibi diyince delikanli ya güya söyledi biri?Oradaki 3 arkadasimizdan yüklü miktarda dayak yedi bu iki kisi?Gecenin en talihsiz gayselileri de bunlardi?

Ilk kalabalik grubun pesne kosarak dagitmamiza ragmen içeriye sizan bir arkadasimiz tek tek içeri girenlerin içerde 15-20 kisi olduklarini aktardi bize?Ama bunun için bisey yapamadik?Asil 30 kisilik grubu dagitmamiz sonrasinda bulundugumuz yerden degilde havaalaninin ana giris kapisindan te tek giren isimlerdi bunlar?Çikisi bekledik fakat tarifeli uçak oldugundan kimin ne oldugunu ayirt etmek çok zordu?Üzerinde tek bir forma atki vb olan yoktu çünkü aralarinda?

Olayi sicagi sicagina aktardik sizlere?Yani kopukluk olabilir anlatilanlar arasinda?Idare edin artik?Polis konusunda soru soran arkadaslar?Ana giriste olayin olmadigi için ktü çikisina yakin olan havaalani eski girisinden içeri atlamayi düsündükleri için bizde orada mevzuyu yaptik?Sonra kaçarak karsiya mahalle ara sokaklarina kaçtilar?O yüzden polis vb de sorun olmadi?Poliselerin oldugu havaalani girisine ters bi yer çünkü eski giris?Bilenler hatirlar?

Sizden ricamiz bu konuda kesinlikle isim vb verilmemesi,,,Kimin ne yaptigini kimse yazmasin?

Ama bilinsin ki bizler var oldugumuz sürece TRABZON bu ülkenin tek FARKLI sehri olmaya devam edecektir?GAYSELI içinde FEbELI içinde BEJEKELI içinde?

BURASI TRABZON!!!

Sicagi sicagina unuttugumuz seyler varsa özür diliyoruz? Edited by: nights

Jeffer
19.11.2005, 22:36
BURASI TRABZON Cimboma .......

mini FaNaTiK
19.11.2005, 22:55
Burasi Trabzon herkese..

selokal61
19.11.2005, 22:56
orada bulunanlarin gözlerinden öpüyorum

İ.Öztel
19.11.2005, 23:03
hay elleriniz dert görmesin.. Burasi TRabzon.. Böyle biline , böyle konusula .. Akilli olun aklinizi aliriz ezikler.smileys/smiley36.gif

Barış
19.11.2005, 23:06
hay elleriniz dert görmesin.. Burasi TRabzon.. Böyle biline , böyle konusula .. Akilli olun aklinizi aliriz ezikler.smileys/smiley36.gif

Sen orda hiç bi sey yapamazsinsmileys/smiley36.gif

Anca burda ben yaparim naparsamsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

Efrasiyab
19.11.2005, 23:06
bu tür organizasyonlarin her rize ve trabzon macinda olmasi dilegiyle

orda olanlarin ellerine saglik umarim birdahaki sefere daha saglam oluruz da havaalaninin içine giren mikroplari da temizleriz

Burasi Trabzon Unutan Dangalaklara Hatirlatilmistir !

zafer6161
19.11.2005, 23:14
helal be sizesmileys/smiley36.gif

onurkaradeniz
19.11.2005, 23:17
allah razi olsun vuranlardansmileys/smiley32.gif

BURASI TRABZON smileys/smiley32.gif

Sevgi
19.11.2005, 23:32
Afferim size nasil becerdiniz bu isi ya helal olsun size ne diyelim.Öteki taraftan futbolcular takimi satiyor gikiniz çikmiyor 3-5 gs li dövmüssünüz bununla övünüyorsunuz.O kadar yürekliyseniz su takimi satanlari döve döve TRABZON il sinirindan çikarin.Ondan sonra buyrun burda övünerek biseyler yazin.

Allahim sen bizi koru yarabbim.Takim elden gidiyor ugrastigimiz övündügümüz seylere bak.Bravo tebrikler harikasinizsmileys/smiley32.gif

kan_1980_sadi
19.11.2005, 23:47
gereken yapilmistir.bundan sonra ne GAY-se ne Falci Buyuculer nede sarhos jimlastikcilere gecit yoq.bunu iiii ogrenin wede gorun.TRABZONSPOR TARAFTARI BUNDAN SONRA KESINLIKLE KIMSEYE GECIT WERMICEQTIR

Harun-61
19.11.2005, 23:48
ke$ke $iddet kullanilmasaydi, onun haricinde kutluyorum sizi...Burasi Trabzon !!!

sadece bir soru malum gurbet'de ya$iyoruz ???

BMN, Istanbul'da veya Ankara'da Havaalaninda takima kar$ilama organizasyonunda bulunuyor.

Istanbul veya Ankara ekiplerinin takimlari'da ayni $ekilde tepki koyarlar ise ???

( onu yapmak icin g.. ister gibi cümleler yazmayin arkada$lar, cevap bekliyorum )

te$ekkürler...

kan_1980_sadi
19.11.2005, 23:52
ne demeq istedigin anlamadim.o anda meraq etme takimda gelmisti onlarida aradan cikardiq.bununlada owunmuyoruz.gereken yapilmasi gerekiosa yapilir.bununda yapilmasi gerekiodu yapildi.takimindaki tek deger fatih tekke ye 2 ekimde yapilanlari bazilari unutabilir ama biz unutmadiq.hicbirzamanda unutmayiz.bu ilk sonun baslangici degildir bunu sakin unutmasinlar.GAY-se trabzona geldiginde o taraftari baqalim aynis ekilde 90 dk boyunca kralimiza kufredebilcekmi?bunu beklioruzsmileys/smiley7.gif

kan_1980_sadi
20.11.2005, 00:00
awni aker kardesim.ankara we istanbul birer metropol.orda bunlar bu sekilde karsilanmaz.ama trabzonu biliosun kucuk biyer.herkes trabzonsporlu.ankarada herkes ankarasporlumu?yada ne bilim ank.gucu genc.brl mi?her kesim war.istanbuldada ayni deilmi?bunun icin bunlarla o dediklerin bagdasamaz.biz sehrimiz icin konusuoruz.biliyoruz ki rizede bastaci seklinde karsilayacaqlar onlari.o bizim sorunumuz deil.gayse ye bilmem bizim siteye gelen warsa bilir 2 ekimden beri kesinlikle unutmamaq uzere forumumuz acik tutuluyor.o gune kdrda acik kalacaq.ezikler kalkip burda bize hawa atamazlar tamam mi.ben gidip eger mecidiyekoyde gayseye hawa atmiosam oda bana gelip burda hawa atamaz.haaa eger ben atiosam onlarda buna izin weriosa bu onlarin kendi basiretsizligidir.biz basiretsiz degiliz.biz bu forma icin coq canlar werdik.coq arkadasimizi bu renkler ugruna kaybettiq.bu renkler icin kaybettiq.ben arkadasimin kemigini orda sizlatamam.bunu kabullenemem.trabzonsporun cokusu centilmenlik ayagindan oldu.artik centilmenlik yoq.gelen dayak yiyereq doneceq.bukdr basit.yemeq isteyen gelir yer istemeyende yemez.

Emre7
20.11.2005, 00:07
ac1mad1n1z m1 k1zlara ha ha ha smileys/smiley4.gif

helal size bravo!!!!!

Efrasiyab
20.11.2005, 00:12
Afferim size nasil becerdiniz bu isi ya helal olsun size ne diyelim.Öteki taraftan futbolcular takimi satiyor gikiniz çikmiyor 3-5 gs li dövmüssünüz bununla övünüyorsunuz.O kadar yürekliyseniz su takimi satanlari döve döve TRABZON il sinirindan çikarin.Ondan sonra buyrun burda övünerek biseyler yazin.

Allahim sen bizi koru yarabbim.Takim elden gidiyor ugrastigimiz övündügümüz seylere bak.Bravo tebrikler harikasinizsmileys/smiley32.gif

sen herseye muhalefet olmak zorunda misin ?

ben bununla övünüyorum keske ben de trabzon da olsam da böyle güzel organizasyonlara katilsam.

ayrica takimi satan futbolcu da varsave bunu hissedersek ona da sesimiz cikar merak etme sakin.

BDiler61
20.11.2005, 00:44
vallahi içim rahatladi bu yaziyi okuyunca

onurkaradeniz
20.11.2005, 01:13

Allahim sen bizi koru yarabbim.Takim elden gidiyor ugrastigimiz övündügümüz seylere bak.Bravo tebrikler harikasinizsmileys/smiley32.gif ya bence de bizimkiler iyi yapmis yani her horoz kendi çöplügünde öter bunu yapmaliydik...yani biraz havaya girmesi lazim taraftarin

eys_61
20.11.2005, 01:54
valla ne düsünecegimi bilemiyorum sanirim çogu kisi de benimle ayni durumda.kesinlikle tasvip edilecek bir hareket degil ama hosuma gitmedi desem de yalan olur.(malum biz de gurbet yasiyoruz maçlarda felan çekiyoruz bazi sikintilar)

TRABZONLU_TS
20.11.2005, 02:08
ula helal olsun size ne dimm.

İ.Öztel
20.11.2005, 02:10

Sen orda hiç bi sey yapamazsinsmileys/smiley36.gif

Anca burda ben yaparim naparsamsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

biz burdada öttürmesini biliriz. sen merak etme barischsmileys/smiley36.gif

FeBe macindan sonra ne kadar dayak yediimizi yazarim ben sanasmileys/smiley17.gif smileys/smiley36.gif

Semih GÜL
20.11.2005, 02:31
Siddete ne kadar karsi olsamda o Fatihimin o maçtaki çaresiz haykirislarini aklima getirdikçe bir gayseyili katledebilirim.

Allahim sen beni koru.Arkadaslar basinizi derde sokmayin.

Ama elinize saglik benim yapamadigimi siz yapmissiniz.ohhh bugün duydugum en güzel haber.Anlamadigim bu gslilerde Trabzon çocuklari degilmi?

Ustaalioğlu
20.11.2005, 02:42
trabzonda her takim taraftarinin rahat rahat o takim formasini giyebildigini anlatan arkadasa kapak oldu bu yazi harika!!! moralim duzeldi biraz valla..

Hasan Cubukcu
20.11.2005, 03:33
Gaylere yapilanlar cok hosuma gitti bunlar birde Trabzonsporda oynayan bazi futbolculaRA YAPILMASI GEREKIYOR DIYE DÜSÜNÜYORUM. aDAMLAR DÜNYANIN PARASINI ALSINLAR MÜCADELE YOK, YAYLADAN BIR COBANIN ELINE 3-4 MILYAR PARABASSANKESINLIKLE BAZI FUTBOLCULARDAN IYI MÜCADLE EDERLERDI :

XeNiTH
20.11.2005, 03:44
ke$ke $iddet kullanilmasaydi, onun haricinde kutluyorum sizi...Burasi Trabzon !!!

BMN, Istanbul'da veya Ankara'da Havaalaninda takima kar$ilama organizasyonunda bulunuyor.

Istanbul veya Ankara ekiplerinin takimlari'da ayni $ekilde tepki koyarlar ise ???

( onu yapmak icin g.. ister gibi cümleler yazmayin arkada$lar, cevap bekliyorum )

te$ekkürler...

sana internet odevi gecen sene kadikoyde ne olmus ? internet sitelerine bu adamlar neler yazmis ne yapmislar bul giris gelisme sonuc halinde kompozisyon yaz buraya ekle.

bu yapilan isi begenmeyen olabilir acsin fikirlerini kendilerine saklasinlar. takimi satanlara bi sey yapmiyosunuz diyerek arkadaslari aklinca mat eden delikanli bayan arkadasim delikanligibi soyle 3 yildir ayni hatalari yapan bu yonetimi istifaya davet edenleri protesto ettinmi etmedinmi ?

61 TS 1967
20.11.2005, 09:24
HEEYYYTTT ULAANNN!!!! Kimmis alemin delikanlisi... Varya harbi konusuyorum koltuklarim öle bi kabardi ki ta Ordudayim AVNI AKER'imin çimlerini görüyorum uçmaktan.. OLAAYYYY BUDUUUUURR..smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Hayatim boyunca milletin "Trabzonda hiçkimse fener gayse veya pejeke renkleriyle dolasamaz" lafini isitmek hep duymak istedigim ve duydugum sözlerdir. Iste bunu yasattiginiz için KAN lar sizlere HELAL OLSUN!!!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TÜRKIYENIN TEK FARKLI KENTI TRABZON, EN FARKLI TAKIMI TRABZONSPOR... (imzami da okursaniz bunun üzerine iyi gider...)

cemka
20.11.2005, 10:19
bencede yapilmasi gereken yapilmistir... eskiden Trabzon dendigi zaman duraksardi millet ...simdilerde ise takim karsilamaya gidiyorlar...Burasi TRABZON.... Burda baska bir takim karsilanmaz!!! ...Hele hele bir Istanbul takimi hiç karsilanamaz... Kimileri, siddetle övünüyorsunuz seklinde yaklasimlarda bulunuyor...bu dogru degil..bunda siddet falan yok..sadece bir uyari... bundan sonra karsilamaya gelmezlerse arkadaslar, böyle durumlarda olmayacaktir..smileys/smiley36.gif

Bu organizasyonda emegi geçen bütün arkadaslari teker teker kutluyorum...

Jeffer
20.11.2005, 10:33
febe gelince daha guzel seyler olacak orda eminimsmileys/smiley2.gif

TSezgin61
20.11.2005, 10:44
abi HELAL OLSUUUNN, bunu sizden duydum ya artik TRABZON EMIN ELLERDE BILIYORUM. ben almanyada oldugum icin birseyden haberim yok. ama BUDUR. elleriniz dert görmesin.

BURASI TRABZON......

My
20.11.2005, 10:58
smileys/smiley32.gifElleriniz, ayaklariniz dert görmesin. En okkalisindan helal olsun ula size smileys/smiley32.gifBurasi Trabzon, baska yere benzemez. Önceden de böyleydi simdide smileys/smiley1.gifArkadasim K.T.Ü. de okudu. Kendisi febelidir. 16 sene evvel yedii dayaa hala hayranlikla anlatir smileys/smiley36.gifAyrica siddet tabii ki kötü bisey ama bile bile de lades olmaz ki canem. Bunun adi olsa olsa mazosist olur. Ne demis atalarimiz, eceli gelen köpek camii duvarina... smileys/smiley36.gifTrabzon sizinle gurur duyuyor smileys/smiley32.gif

kan_1980_sadi
20.11.2005, 11:05
olayi yapanlarin arasinda bende wardim.bu yapilmasi gerekiyordu wede yapildi.hickimse unutmasin.TRABZON we TRABZONSPORUMUZ SAHIPSIZ DEGILDIR.K.A.N.AILESI BUNU BIRKEZ DAHA GOSTERMISTIR.sirada butun trabzonlular war.biz bu oyunu baslattiq sizler dewam ettireceqsiniz.artik ole basina endeksli org.lari bi kenara birakmali butun topluluklar.kendimize we sehrimize yapilan herseye karsiyiz.bunu hickimse unutmasin.unutanda zararli cikar.

BURASI TRABZON BURDAN CIKIS YOK kelimesi artik gercek hayatla endeksleniyor.kimse rahat rahat burda istedigi gibi dawranamaz.wurduk.wurmamizlanda ben we mewzuya katilan butun arkadaslarimda owunuyor.birdaha olsun birdaha yapariz.sirada rum takimi war.ermeniler.size sesleniyorum.siz belki sewindizin gay-selilere wurduq die.ama unutmayin ki ayni sekilde sizde gelirseniz sizde ayni we belkide daha farkli muameleyle karsilanirsiniz.

YANLIZ DEGILSIN TRABZONUM.KAN AILESI SENI HEP SAWUNDU HERZAMANDA CANI PAHASINADA OLSA SAWUNACAKTIR..!

halil ibo
20.11.2005, 11:15
O serefsiz kara karga gurubunun Trabzon'umda bir maç sonrasi cam çerçeveyi indirdigini unutamiyorum.Ve ardindan yillar sonra kanima dokunan bu ezik karsilama muhabbetleri basladi.Son olarakta bu güzel haberi okudum.Biraz rahatladim.Bence yerel medyada-ne ise yariyorsa-bu konunun üzerine egilmeli.Ha PKK ha ezik taraftarligi Trabzon'da ikisininde yasama ve gövde gösterme sansi yoktur.Basarilarinizin devamini dilerim.

TSezgin61
20.11.2005, 11:54
abi bence bu ORGANIZASYONU devam ettirmeli. Trabzonda trabzondan baska kimsenin borusu ötmez. ah su bizansin köpekligini yapanlar yokmu. birde trabzonlu olacaklar. bunlari trabzon meydaninda asmak lazim smileys/smiley7.gif

sira fenerde......

gedik61
20.11.2005, 12:08
oh be su diyarbakir yenilgisinden sonra moralim duzeldi...dayak atan arkadaslarin ellerine saglik...ne demek ulan trabzonda gayse li karsilamak,burasi trabzon yok oyle...

Onur
20.11.2005, 13:06
Abi yaziyi okudum da kendimi bir savas romaninda buldum sanki. Hadi diyorum vurun sunlari sniperla...

EEEE burasi TRABZON

OLACAK O KADAR

Efrasiyab
20.11.2005, 13:11
O serefsiz kara karga gurubunun Trabzon'umda bir maç sonrasi cam çerçeveyi indirdigini unutamiyorum.Ve ardindan yillar sonra kanima dokunan bu ezik karsilama muhabbetleri basladi.Son olarakta bu güzel haberi okudum.Biraz rahatladim.Bence yerel medyada-ne ise yariyorsa-bu konunun üzerine egilmeli.Ha PKK ha ezik taraftarligi Trabzon'da ikisininde yasama ve gövde gösterme sansi yoktur.Basarilarinizin devamini dilerim.

kargalar bir halt etmedi ibo kardes bos kahveye dalip iki tane cam indirip binip gittiler istanbula

istersen istanbul da bulusup ikimiz besiktasta bos bir kahveye girer iki cam indirir cikariz yani bos kahveye girmekle adam olunmuyo mevzu yapilmiyo smileys/smiley17.gif

kudu_61
20.11.2005, 14:08
Ellerinize saglik Sizlerle gurur duyuyorum sevgiler saygilar arkadaslar...

TRABZONLUYUZ BIZ

ISTEMEZ PARA PUL

HER ZAMAN HER YERDE

ANTI ISTANBUL

selcjK
20.11.2005, 14:41
böyle insanlarla ayni yerde oturdugum için kendime aciyorum ya nasil insanlarsiniz bide övünerek anlatiyorsunuz. ulan vurdugunuz kestiginiz adamlar rum mu yabanci mi? türk lan onlar türk, çilginlarmis çilginliginizi anorthosis taraftarina gösterseydiniz. zavallilar ya.

Tahsin Armutcu
20.11.2005, 15:00
15 ve 17 haftalarda iki derbimizz var.eger bize bir sey yapilirsa ben cevap vermeliyiz diye dusunuyorum.ama kesinlikle samsunlulari unutmayin ve son sozum elleriniz dert gormesin

Emre B.
20.11.2005, 15:00
Fatihin intikamini bi nebze de olsa aldiniz yani.Bu serefsizlere az bile hepsini dövcen bunlarin

Erhan|TS
20.11.2005, 15:38
böyle insanlarla ayni yerde oturdugum için kendime aciyorum ya nasil insanlarsiniz bide övünerek anlatiyorsunuz. ulan vurdugunuz kestiginiz adamlar rum mu yabanci mi? türk lan onlar türk, çilginlarmis çilginliginizi anorthosis taraftarina gösterseydiniz. zavallilar ya.

bak arkadasim 25 yillik mazisi olan bir grup hakkinda önce düzgün konus! o mazinin altinda ezilirsin.. burdaki konu bir sehrin durusu ve tribün kültürü'dür..

trabzon insani kentinde kendi takimindan baska kimseyi görmez istemiyor istemez.. bu böyle gelmis insalarimizin yapisi böyle.

ayrica bundan 2-3 uc yil önce yine bir gs maci öncesi bu ktu grubunun pankarti ellerinden alinarak bunlara gerekli mesaj verilmistir.. böyle seyler yapmayin sonu kötü olur. daha sonra pankart gs sebahattin'in ricasiyla geri verildi..

ama bu arkadaslar hala bu islere devam ederek bir nevi hodri meydan dediler..

ve gelinen nokta budur.. böylede olacaktir. bu olaylar yapilmasa basindaki basliklari tahmin edebilirsiniz..

trabzon kenti farklidir. bunu herkes bilecek senin gibi trabzonsporlularda bilmeli kardesim.. bu sehrin durusu budur.. kurali budur.. isteyen uyar istemeyen uymaz..

tekrar ediyorum o tanimadigin ÇILGINLAR grubu hakkinda'da fazla atip tutma..

selametle..

bordox
20.11.2005, 15:43

Anorthisis taraftari var miydi?

Ne yapmislar adam gibi uyarmislar ,sehrimizde böyle seyler istemiyoruz demisler.

Gören de adam öldürdüler sanir.Birakin bu isleri kardesim Trabzon sehri bu isleri sevmiyor,istemiyor.

Trabzon'da takimi karsiladik, astik, kestik laflari duymaktan iyidir.

selokal61
20.11.2005, 15:47
yapilanlar belki siddet içerdigi için bazi kisiler tarafindan pek uygun görünmeyebilir ama trabzon taraftari yeniden o eski söhretli günlerine geri dönmesi için bu eziklere gerekli ders verilmeliydi çünkü son 3 yildir ezikler özellikle ktüde teskilatlanmaya baslamislardi internet sitelerine girerseniz trabzon taraftari hakkindaki görüslerinide görürsünüz maçlara gelip heryerdeyiz pankartlari açiyorlardi ayricada bir bilgiye göre trabzonlu aslanlar adli bir site kurma asamasindaydilar tüm bu yapilanlara dur demenin zamani gelmis ve geçmisti bile o yüzzden dünkü yapilani destekliyorum artik trabzonda ezikler istedikleri gibi rahat olmamalari lazim yani en azindan tuttuklari takimlar kendi içlerinde kalsin

bordox
20.11.2005, 15:53
Adamlar okul okumaya geliyor, azili fanatik olup gidiyor.Biz Trabzon sehrinde takimi karsiladik,pankart yaptik sokaga astik,atkimizla,formamizla gezdik.

Çektir resimleri,koy siteye reklamin olsun.Misafirsen misafirligini bileceksin.Yok öyle yagma.Adam gibi uyarilmislar daha önce bu inat niye?

Istenmiyor kardesim bu isler Trabzon'da.

cemka
20.11.2005, 15:53
selcjk kardesim....sen git kapali trübünde otur ve maçini seyret.... bu yapilan uyari girisimini senin böyle algilayip bu sekilde degirlendirip sanki bizim devamlibu tavirda davranislar sergiyor olmamizi vurgulaman yersiz... pis kargalar halen daha Trabzonu nasil bastik diyorlar... herkes ettigini bulur kardesim...

BURASI TRABZON... BURDA YER BORDO GÖK MAVIDIR... BURASI ISTANBUL KARTELINI 6 KEZ YIKAN ANADOLU TOPRAGIDIR...

Çebi
20.11.2005, 16:05

Selçuk beni taniyorsundur az çok...Neyin ne kadar dogru oldugunu senden ögrenmeye gerek duymayacak kadar akli basinda insanlar var orda bundan emin ol...Trabzon'un en köklü grubunun adini anarken de biraz daha dikkatli kelimeler seçmeye özen göster...

Yapilanlarin dozaji hakkinda yapilan elestrilere katilirim...Ama benim sehrimde baska bir takim taraftarinin organize olmasina göz yummak, yaptiklari veya yapacaklari bu tür organizasyonlara bilerek izin vermek sehrimizin bugüne kadarki durusuyla ters düser ve buna da en basta o begenmedigin grup yani ÇILGINLAR izin vermez!

Madem bu kadar çok centilmensin, kaldiramiyosun bu yapilanlari...Yarin ayni insanlar Trabzon'da meydanda kendi sampiyonluklarini kutlamaya kalksalar tepkin ayni mi olur...Veya bir Trabzonspor galibiyetini kutlamaya kalksalar ne düsünürsün...Ya da genel anlamda ne düsünür Trabzon sehri?...

Daha düne kadar Trabzon sehrinin yapisi bozulmaya basladi, her takim gidip istedigi org. yapiyor diye yakinanlar simdi de centilmenlik naralari mi atmaya basladilar?...

Kaba kuvvete bas vurulmamis genel anlamda bir kaç istisna haricinde...Daha çok hangi sehirde yasadiklari konusunda uyarmislar ve burada bu tür seyleri yapamayacaklari konusunda tembihlenmisler arkadaslarimiz tarafindan...Eger Trabzon'da gs yi karsilayacak kadar cesaretleri varsa, forumlarinda orda burda "Trabzon'da istedigimizi yapariz, biz öyleyiz biz böyleyiz" seklinde yapabilecek kadar cesaretleri varsa, "Bu sehrin farkliligin farkina varmamislarsa" bu yapilan kesinlikle dogrudur!ki bu böyle...

Sicak evlerinizde maçlarinizi izlerken, tribünde çekirdeklerinizi çitlatip sadece gollerde lütfen ayaga kalkarken 20 yildan beri yagmur çamur demeden her maç kalearkasinda olan bir gruba, takimini desteklemek için otobüs parasi bulamayip minibüsle yollara düsenkocaeli dönüsünde kaza yapip canlar veren bir gruba, yani Trabzonspor için verebilecegi her seyi veren, sadece renkleri seven, menfaat beklemeyen bir gruba itham seklin konusunda seni bir kez daha uyarayim Selçuk!Edited by: BordoMavim

Emre B.
20.11.2005, 16:05
O ULTRAVESTIleri mertere götürüp satalim GayFb lilerle.Kargalari da çiçek pasajinda satalim

selcjK
20.11.2005, 16:29

Selçuk beni taniyorsundur az çok...Neyin ne kadar dogru oldugunu senden ögrenmeye gerek duymayacak kadar akli basinda insanlar var orda bundan emin ol...Trabzon'un en köklü grubunun adini anarken de biraz daha dikkatli kelimeler seçmeye özen göster...

Yapilanlarin dozaji hakkinda yapilan elestrilere katilirim...Ama benim sehrimde baska bir takim taraftarinin organize olmasina göz yummak, yaptiklari veya yapacaklari bu tür organizasyonlara bilerek izin vermek sehrimizin bugüne kadarki durusuyla ters düser ve buna da en basta o begenmedigin grup yani ÇILGINLAR izin vermez!

Madem bu kadar çok centilmensin, kaldiramiyosun bu yapilanlari...Yarin ayni insanlar Trabzon'da meydanda kendi sampiyonluklarini kutlamaya kalksalar tepkin ayni mi olur...Veya bir Trabzonspor galibiyetini kutlamaya kalksalar ne düsünürsün...Ya da genel anlamda ne düsünür Trabzon sehri?...

Daha düne kadar Trabzon sehrinin yapisi bozulmaya basladi, her takim gidip istedigi org. yapiyor diye yakinanlar simdi de centilmenlik naralari mi atmaya basladilar?...

Kaba kuvvete bas vurulmamis genel anlamda bir kaç istisna haricinde...Daha çok hangi sehirde yasadiklari konusunda uyarmislar ve burada bu tür seyleri yapamayacaklari konusunda tembihlenmisler arkadaslarimiz tarafindan...Eger Trabzon'da gs yi karsilayacak kadar cesaretleri varsa, forumlarinda orda burda "Trabzon'da istedigimizi yapariz, biz öyleyiz biz böyleyiz" seklinde yapabilecek kadar cesaretleri varsa, "Bu sehrin farkliligin farkina varmamislarsa" bu yapilan kesinlikle dogrudur!ki bu böyle...

Sicak evlerinizde maçlarinizi izlerken, tribünde çekirdeklerinizi çitlatip sadece gollerde lütfen ayaga kalkarken 20 yildan beri yagmur çamur demeden her maç kalearkasinda olan bir gruba, takimini desteklemek için otobüs parasi bulamayip minibüsle yollara düsenkocaeli dönüsünde kaza yapip canlar veren bir gruba, yani Trabzonspor için verebilecegi her seyi veren, sadece renkleri seven, menfaat beklemeyen bir gruba itham seklin konusunda seni bir kez daha uyarayim Selçuk!

ahmet benim çilginlarin taraftarligina laf ettigim yok, avni akerdeonlardan baska bagiran kimse yok zaten, ancak benim tepki gösterdigim yapilan olaylar, anlatirken vurduk kirdik tamam insana komik geliyor ama dogru mu? isviçre maçinda olanlar türkiyeye yarar sagladi mi? hayir o zaman bu tür olaylarin da trabzonsporumuza yarar getirmeyecegi gerçek. o adamlarin ne dediklerini ben umursamiyorum. hadi trabzonspor maçi için gelen taraftarlari avni akerde dövseniz yine birsey demem ama adamlar rizeye gidicek herhalde birakin rizeliler ne yapacaksa yapsin, zaten ezik basin birsey bulsakta trabzonu kötülesek, trabzonsporu degil trabzonu iyice karistirmaya çalisiyorlar. bizler bu davranislarimizi düzeltmedikçe ne aday gösterirler bizi avrupa sampiyonlarina, nede serefsiz ermanin söyledikleri son bulur.

salicakla.

selcjK
20.11.2005, 16:32

Anorthisis taraftari var miydi?

Ne yapmislar adam gibi uyarmislar ,sehrimizde böyle seyler istemiyoruz demisler.

Gören de adam öldürdüler sanir.Birakin bu isleri kardesim Trabzon sehri bu isleri sevmiyor,istemiyor.

Trabzon'da takimi karsiladik, astik, kestik laflari duymaktan iyidir.

yokmuydu ?? izlemedin mi maçi maç sonunda koltuklari kirip maratona tribününde ki taraftarlarin üzerlerine atan bizim taraftarlarimizdi dimi? neyse

zisinoli
20.11.2005, 17:10

En büyük korkum Trabzonspor taraftarlarinin senin gibi düsünmeye baslamasi. Begenmiyorsan mahalleni tasin, begenmiyorsan tuttugun takimin taraftarini birak -ki biz mutlu oluruz- sana takim çok, aciyacak birilerini ariyorsan o da Fatih Tekke gibi bir insana ( dikkatini çekeyim insan diyorum futbolcu demiyorum) hiç hesapsiz-sorgusuz-sualsiz-serefsizce küfür edenlere aciyabilirsin. Yada malatya çocuk yuvasindaki bakici annelere.

Inan bir Trabzonsporlunun bu sekilde düsünmesi bizleri daha çok üzüyor. Dayak atmaktan hiçbir zaman övünmedik ve hiç siddet yanlisi olmadik. Emin ol. Trabzona döner biçaklariyla gelenlere, bos kahveyi basip övünenlere, Ordu'da dernegimize silahli saldirida bulunanlara, Istanbul'daki her maçimizda Karadenzililere insafsizca küfredenlere, sistemi kendi elleriyle yaratip sonra satin alanlara, sistemin silahsörleri papilalara arzumanlara tüm tepkimiz ve bu sistemin bir parçasi da Trabzon sehrinde bulunup da organizasyon yapan cimbomlulardir. En azindan benim sehrimde sistemin çarklari dönmemeli-organizasyonlarini benim sehrimde yapmamalilar. Yoksa Denzilispordan, Sivaspordan bir farkimiz kalmaz. Siradan olmakda Karadenzimin coskulu, kabuna sigmayan insanina yakismaz.

Bu arada kendi mahallesinden kendi taraftarindan utanan varsa zaman tercih yapma zamanidir. Begenmeyen istifa etsin ya da bu forumda kardeslerimizin canini sikacak komikaçiklamalar yapmasin.

Gerçek Trabzonsporlular her daim hak edenin hakkini vermistir. Vermeye de devam edecektir.

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...Edited by: perhaps

EmrahYalçınalp
20.11.2005, 17:22
Trabzon'da baska bir forma görünce girdigim ruh hali esimle tartismalarimizin bir çogunun kaynagini olusturuyor. Dayanamiyorum, tahammül edemiyorum, çok kötü hissediyorum... Ama çok iyi bildigim bir sey deher ne gerekçeyle olursa olsun organize olunarak adam dövmenin yanlis bir is oldugu... Ben içimde derinlerden bir ses "ellerine saglik" dese de yapilani asla tasvip edemiyorum. Bunun çok ciddi bir çeliski oldugunun farkindayim ama isin içinden deçikamiyorum.

En iyisi ben yanlis buldugumu söylemeye, siz de bildiginiz gibi davranmaya devam edinsmileys/smiley2.gif

schumi
20.11.2005, 17:45
En büyük korkum Trabzonspor taraftarlarinin senin gibi düsünmeye baslamasi. Begenmiyorsan mahalleni tasin, begenmiyorsan tuttugun takimin taraftarini birak -ki biz mutlu oluruz- sana takim çok, aciyacak birilerini ariyorsan o da Fatih Tekke gibi bir insana ( dikkatini çekeyim insan diyorum futbolcu demiyorum) hiç hesapsiz-sorgusuz-sualsiz-serefsizce küfür edenlere aciyabilirsin. Yada malatya çocuk yuvasindaki bakici annelere.

Inan bir Trabzonsporlunun bu sekilde düsünmesi bizleri daha çok üzüyor. Dayak atmaktan hiçbir zaman övünmedik ve hiç siddet yanlisi olmadik. Emin ol. Trabzona döner biçaklariyla gelenlere, bos kahveyi basip övünenlere, Ordu'da dernegimize silahli saldirida bulunanlara, Istanbul'daki her maçimizda Karadenzililere insafsizca küfredenlere, sistemi kendi elleriyle yaratip sonra satin alanlara, sistemin silahsörleri papilalara arzumanlara tüm tepkimiz ve bu sistemin bir parçasi da Trabzon sehrinde bulunup da organizasyon yapan cimbomlulardir. En azindan benim sehrimde sistemin çarklari dönmemeli-organizasyonlarini benim sehrimde yapmamalilar. Yoksa Denzilispordan, Sivaspordan bir farkimiz kalmaz. Siradan olmakda Karadenzimin coskulu, kabuna sigmayan insanina yakismaz.

Bu arada kendi mahallesinden kendi taraftarindan utanan varsa zaman tercih yapma zamanidir. Begenmeyen istifa etsin ya da bu forumda kardeslerimizin canini sikacak komikaçiklamalar yapmasin.

Gerçek Trabzonsporlular her daim hak edenin hakkini vermistir. Vermeye de devam edecektir.

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...

kardesim aynen katiliyorum sana..

samway
20.11.2005, 17:55
istanbul da ki eziklerle oynadigimiz maçlarda o eziklerin maçtan önce ve sonra bize laf atmalarini hiç birzaman kaldirmadik bizde ona karsi geldik ve olaylar ve polis ve malesef karakol falan filan ama biz ezilmedik ama o ezikler sadece kendi evlerinde kral geçinmeye çalistilar ts li ezilmez 5 kisi de olsa 5000 de olsa onlara karsi cikar dayak yer veya yemez orasi belli olmaz ama yürek ister bazi seyler bos kahve basmakla da olmaz yani bize yamuk yapani biz affetmeyiz ama iste bu durumda yönetiminde arkasinda olmasi lazim taraftarinin burda ki olay ise ewt pek onaylamiyorum bu olayi çünkü bu ezikleri korkutmak onlara dayak atmak pek ise yaramaz çünkü bunlar ezelden ezik yine böle sey yaparlar yine dayak yerler ezik iste :) ya zaten mecidiyeköyde sampiyon ts diye bagirdigimiz gunleri biz unutmadik ama siz de sampiyon gese diye bagiranlara cewap veremedigimiz gunleri unutmayin hemde ts li olup....

BDiler61
20.11.2005, 19:05

Ne mutlu Trabzonsporluyum diyene...

kardesim aynen katiliyorum sana..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Sevgi
20.11.2005, 20:23
bu yapilan isi begenmeyen olabilir acsin fikirlerini kendilerine saklasinlar. takimi satanlara bi sey yapmiyosunuz diyerek arkadaslari aklinca mat eden delikanli bayan arkadasim delikanligibi soyle 3 yildir ayni hatalari yapan bu yonetimi istifaya davet edenleri protesto ettinmi etmedinmi ?

herkes fikrini kendine saklayacaksa ne sizin nede benim burda olmamizin bir anlami yok.Ne sizin nede baska birinin haddine degil bana fikrini kendine sakla demek.Siz kendinize sak sakci aramak için burdaysaniz o sizin probleminiz benim degil.Siteye sadece yönetimi proveke etmek için ugramamis olsaydaniz son iki sezondur benim Atay Aktug ve yönetimine olan tepkilerimi görürdünüz.Dikkatinizi çekerim son iki sezondur diyorum takim her maçi kazanirkende Atay Aktug un TS de baskanlik yapacak kriterlere sahip olmadigini söylüyordum bugünde söylüyorum.

Koltuklari yakanlari protesto ettim mi ? koltuk yakip kulübü maddi zarara sokmak yönetime gösterilen bir tepki biçimimidir.(Bakiniz bjk taraftari )Tepkinizi bile göstermeyi bilmiyorsunuz hakliyken haksiz duruma düsmekle övünüyorsunuz.kulübü maddi zarara sokanlara tepki gösterdim mi ? yok onlara elinize saglik iyi yaptiniz dedim!!

Tekrar söylüyorum sahada top oynayan futbolcusundan kulübün içindeki insanlara kadar hepsi takimi satiyor siz sadece 3-5 taraftari dövmekle övünüyorsunuz.Sonrada biz tribünün sahibiyiz !

61-firtina
20.11.2005, 20:34
Orasi TRABZON ordan çikis yok

Efrasiyab
20.11.2005, 20:41
@sevgi

sadece ovunmekle kalsam iyi o kadar sevinçliyim ki anlatamam sana

aslinda hüzünlüyüm de keske trabzon da ysasaydim da bende gitseydim kardeslerimle oraya

selokal61
20.11.2005, 20:46
Efrasiyab

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Efrasiyab
20.11.2005, 20:47
Efrasiyab

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sagolasin gözüm öptüm seni smileys/smiley4.gif

Tahsin Armutcu
20.11.2005, 20:54
zisinoli agzina saglik kardesim .eline koluna yuregne saglik.ben bu yaziya imzami atarim arkadas.bize ne yaparlarsa fazla fazla ODEYECEKLERhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

laz_hayri_61
20.11.2005, 20:57
orda bulunan herkesi saygiyla sevgiyle kutluyor GÖZLERINDEN ÖPÜYORUM yukarda bazi arkadaslar bununla övünecek durum yok tam aksine bunlarda TÜRK diyor kardesime soruyorum orasi TRABZON MU ISTANBUL MU diye YAPILANLAR ÇOK IYI OLMUSTUR ayraca kaptanimiza yapilan küfürleri unutmus degiliz BIZ HER ZAMAN TÜRKIYEDE FARKLI BIR IL OLMUSUZDUR BU DURUM BÖYLE DEVAM EDECEKTIR

TRABZONUMDA BORDO MAVI den farkli renk dalgalanmayacaktir

HELAL OLSUN SIZE...................ELLERINIZ DERT GÖRMESIN ......................AYRICA KAPTANIMIZA YAPILANLARIN INTIKAMI ALINMALIDIR.............

tsmaniac
20.11.2005, 21:02
helal olsun beee

Onur
20.11.2005, 21:02
Unutanlar için geseliler tam 60dk boyunca kaptanimiz FATIH TEKKE ye küfür etmislerdir. (Yendikleri halde....)

laz_hayri_61
20.11.2005, 21:03
unutmadan bazi arkadaslar bu tutumun yanlis oldugunu ve çilginlar grubu hakkinda atip tutuyo o arkadaslar 5 kg çekirdek alip gidip maçi kapalida izlesinler BIZ TRABZONUZ FARKLIYIZ bu adamlar TRABZONDA TAKIM KARSILAYAMAZLAR ondan sonra TRABZON UN altini üstüne getirdik diye atip tutuyo bu serefsizleeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr........

KAPTANIMIZA YAPILAN KÜFÜRLERIN INTIKAMI ALINACAKTIR

agahozlu
20.11.2005, 21:04
adam gibi birisine yapilan haksiz küfürlerin yaninda az bile.insallah devami geseli futbolcularin tümüne avni akere geldiklerinde edilir.

selokal61
20.11.2005, 21:14
gayseliler asil ikinci yaridaki maçta günlerini görcekler
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Çebi
20.11.2005, 23:49

herkes fikrini kendine saklayacaksa ne sizin nede benim burda olmamizin bir anlami yok.Ne sizin nede baska birinin haddine degil bana fikrini kendine sakla demek.Siz kendinize sak sakci aramak için burdaysaniz o sizin probleminiz benim degil.Siteye sadece yönetimi proveke etmek için ugramamis olsaydaniz son iki sezondur benim Atay Aktug ve yönetimine olan tepkilerimi görürdünüz.Dikkatinizi çekerim son iki sezondur diyorum takim her maçi kazanirkende Atay Aktug un TS de baskanlik yapacak kriterlere sahip olmadigini söylüyordum bugünde söylüyorum.

Koltuklari yakanlari protesto ettim mi ? koltuk yakip kulübü maddi zarara sokmak yönetime gösterilen bir tepki biçimimidir.(Bakiniz bjk taraftari )Tepkinizi bile göstermeyi bilmiyorsunuz hakliyken haksiz duruma düsmekle övünüyorsunuz.kulübü maddi zarara sokanlara tepki gösterdim mi ? yok onlara elinize saglik iyi yaptiniz dedim!!

Tekrar söylüyorum sahada top oynayan futbolcusundan kulübün içindeki insanlara kadar hepsi takimi satiyor siz sadece 3-5 taraftari dövmekle övünüyorsunuz.Sonrada biz tribünün sahibiyiz !

Kime ne kadar tepki verildigini nereden biliyorsun peki?

Çilginlar'in Avni Aker'deki her maçtan sonra en az 25-30 dk tribünde kalip yönetimi, takimin bu hale gelmesinde rol oynayan isimleri protesto ettigini biliyor musun?O oturup herseyi görüp duydugunu, bildigini zannettigin yerde bunlari da görüyor musun?

""Tekrar söylüyorum sahada top oynayan futbolcusundan kulübün içindeki insanlara kadar hepsi takimi satiyor siz sadece 3-5 taraftari dövmekle övünüyorsunuz.Sonrada biz tribünün sahibiyiz !"" demissin birde...Yukarida da belirttigim üzre Trabznspor'a zarar veren herkes de nasibini aliyor, onlara karsi sessiz kalindigini sadece 3-5 taraftari dövmekle kalindigini saniyorsan yaniliyorsun!

Öyle atip tutmakla olmaz bu isler...

denizgrsy
21.11.2005, 01:00
TRABZON daki olay son derece dogru ve yerinde bi olaydir!az bile be az bile...ordaki kardeslerimiz bu sekilde tavir koymasa ne olacak?söyleyeyim;elimizde kalan tek sey olan ITIBARIMIZI ANLI SANLI ADIMIZI SEHRIMIZI küçümseyerek haber yapacaklar dillerine!nasilmi onuda söyleyeyim,aynen söyle konusacaklar ondan sonra;nasi karsiladik takimi trabzonda,kimsenin giki çikmadi,biz buyuz olum TRABZON da kim mis,alayi korkak,alayi ruhsuz....seklinde konusacaklar sagda solda!!!yok be o kadar da degil!!!

BENDE TRABZON DA BI fener MAÇI BÖYLE BIR ORGANIZASYONA KATILMIS BIRI OLARAK ORADA KI ARKADASLARA DUALARIMI GÖNDERIYORUM...ELLERINIZE VE EN ÖNEMLISI YÜREGINIZE SAGLIK!!!

Tahsin Armutcu
21.11.2005, 01:19
bence gs macindaki tepki daha sert olmali tabii gelebilirlerse

Barış BAKIRTAŞ
21.11.2005, 09:29
Sampiyonluk yillarimizda (yasamasakta anlatilanlar) sehre gelen istanbul takimlarina taraftarimizin ne kadar baski olusturdugu konusulmaktadir ama özellikle son 6-7 senedir bu baski azalmistir.Iki nara atan istanbulun ezik taraftarlari bunlarla övünmektedir. Toplanip grupça dayak atma olayinda Perhaps gibi düsnüyorum az çok ama bizimkilerin dayak attigini duyunca görünce yüzümde bir tebessüm olusuyor. Avni Aker cehennemdi futbolcusuyla taraftariyla yillardir bu cehennem diger takimlar için cennete döndü. Cehennemi tekrar baslatmak taraftara düsüyor. Belki kinci savasci gelecek ama ben Mavi Bayrak istemiyorum arkadaslar ben rakip takimin üstüne bir kara bulut gibi çökeçek dizlerinin bagini çözecek bir Trabzonspor taraftari istiyorum. Yuhhhhhh dedigi zaman taaaaaaaaa istanbuldan kulaklarima gelecek bir taraftar toplulugu istiyorum..

zafercalikoglu
21.11.2005, 09:38
bir Çilginlar kaldi ,onlarda olmazsa

Ayşe Aygün
21.11.2005, 09:48
Burasi Trbazon Ulan. Gerçekten yapilan hareketi tebrik ederim. Çünkü benim sehrimde , benim havalanimda baska bir takimin taraftari takimini karsiliyamaz. Özelikle bu taraftar benim oyuncuma 90 dk küfür etmisse.Evet yapilan seyle guru duyulmaz gerektigi için yapilir. ve iyiki yapilmis diyorum. Çünkü istanbul da bu tarfatralar atip tutuyolar , Trabzonda söle yaptik, trabzonda böle yaptik.kulaklarimda duydugum için biliyorum. Aslinda söle bir sey yapin. GS taraftari yakalayin meydan parkinda agaca baglayain bakin medya nasil resimlerini çekip yainliyo. o zaman yine skisi gibi tirsarlar bziden.

Gelelim yönetime ve takimimiza gerekli tepkiyi vermedigimizi düsünene arkadaslara. Evet tepkiyi nasil verelim. Evet ben tepkimi günde 100 maile atarak yapabilyorum istanbulda. ve futbolcularin takimi saatigini düsünmüyorum.

coach
21.11.2005, 10:26
AVNI AKER YAZDI

te$ekkürler...

------------------------------------------------------------ ------

arkadasim biz istanbul'da her zaman takimimizi rahatlikla karsilayabiliriz neden diyeceksin?

istanbul bu takim tutma konusunda tam bir piç memlekettir kimin hangi takimi tuttugu belli degildir çikalim istiklal caddesine soralim hangi takimi tuttuklarini ? iki kisi ard ardda ayni takimi söylemez,bide uzun sokakta soralim kimin hangi takimi tuttugunu 10 kisiden biri farkli bi takim söyler trabzonspor'dan baska,

biz trabzon sehrini temsil eden en büyük kulüp olan trabzonspor'uz ama kim diyebilir ki biz istanbul'u temsil eden en büyük kulübüz diye?

ayrica son olarak sunu demek istiyorum ben pendik'te oturuyorumkadiköy'de 5-6 sene çalistim her zaman formam üzerimde dolasirim arabamin arkasinda today tomorrow ewrytime trabzonspor yazar elinive ya dilini uzatan olursa 40 yerinden kirarim biz trabzonluyuz arkadas biz karadenizliyiz bizim ayranimiz öfkelidir ayrica son olarak g*t ister demicemde bize bulasmalari için adamda sömine gibi g*t olmasi lazim dicem,,

coach
21.11.2005, 10:34
arkadaslar bu arkadaslarin yaptiklarina kizanlar var aramizda orda bi durun bi dakika iki çift lafim olucak

ADAM ÖLÜR ADAMLIK ÖLMEZ FATIH TEKKE 'YE 45 DAKIKA TEMPO TUTUP TEZAHURAT YAPTILAR MADEM ADAMDILAR NIYE YAPTILAR ?

NIYE DEMEDILER ULAN YARIN ÖBÜR GÜN BIZ ORAYA GIDERIZ HADI BIZ ADAM DEGILIZ FUTBOLCULARIMIZ GIDER ONLARI ORDA BAFILERLER DIYE

ONLARA AZ BILE OLDU GELECEK ONLAR AVNI AKER E HER SEYIN HESEBI SORULACAL BIZ ADAMI ZURNA GIBI ÖTTÜRÜRÜZ,,

Külünkoğlu
21.11.2005, 10:50
Herkes sunu iyi bilsin ki Çilginlar veGurbetçi Gençler papua yeni ginenin tribun gruplari degiller. Trabzon'un kendi öz gruplaridir.

Ve yine herkes iyi bilsin ki bu gruplar bizim degerimizdir.

Eger Istanbul'da ve çevre illerde Trabzonspor taraftari elini kolunu sallaya sallaya stadlara gidebiliyorsa bunun sebebi Gurbetçi Gençler'dir.

Eger Trabzon'un bir özelligi varsa bu özellige en çok katkida bulunmus grubunun basinda Çilginlar gelir.

konuyu nerden nereye getirmissiniz, herkes aklini basina alsin, bir nefes alin, yaptiklarina "katilirsiniz, katilmazsiniz" o sizin bileceginiz is, ama kimse, hiç kimse Trabzonspor taraftarligi adina istanbul takimlarinin tribunleriyle onlarca mücadeleye giren bu gruplara laf etmesin. kendi tribun gruplarini bu sekilde elestiren baska bir taraftar kitlesi de yoktur ayrica.

Arkadaslar kendince karsilama yapmis,yapmis olduklari karsilamayi da bizimle paylasmislardir. Konu da kapanmistir.