PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Borussia Dortmund’la Diyalog Süreci

Ali Tunahan Güllü
29.09.2010, 16:43
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5470-1S8D0N1P.jpg

Kulübümüzle Borussia Dortmund arasında yakın diyalog kurulmasıyla ilgili süreç başlatıldı.

Dortmund’la Trabzon’un işbirliği ve kardeş şehir ilişkisi kurulması çalışmaları kapsamında Almanya’ya giden heyette yer alan Dr.İhsan Alioğlu temasları hakkında yönetim kurulumuzu bilgilendirdi. İki kulüp arasındaki karşılıklı görüşmelerde spor alanındaki işbirliğinin sağlanması gündemi masaya yatırıldı. Varılan mutabakat sonucu ilk etapta kardeş kulüp anlaşması, karşılıklı özel maç ve kamp organizasyonları konularında görüş birliğine varıldı. Ayrıca işbirliği çerçevesine altyapı sporcularının da dahil edilmesi görüşü benimsendi. 1909 yılında kurulan Bundesliga’nın köklü kulüplerinden Borussia Dortmund’da şu aralar performansıyla adından sıkça söz ettiren Türk oyuncu Nuri Şahin de forma giyiyor.

Kaynak:Resmi Site

Bilâl ÇOBAN
29.09.2010, 16:45
Çok güzel... Drogheda United için de aynısını bekleriz...

Ali Tunahan Güllü
29.09.2010, 16:46

Onunda bir açıklaması var abi resmi sitede.

Vural Kuyumcu
29.09.2010, 16:47
İrlanda 1.Ligi takımlarından Drogheda United ile kardeş kulüp olunması yönündeki öneriye yönetim kurulumuz olumlu cevap verdi.

Buna göre kulübümüzle aynı renkleri taşıyan ve Osmanlı İmparatorluğu tarafından 1847 yılında İrlanda halkına gönderilen yardımın ulaştırıldığı şehrin takımı olan Drogheda United’la önce taraftar bazında başlayan diyalog süreci resmi boyuta ulaştı.
Drogheda United FC kulübünün tarihini kaleme alan Brian Whelan’ın “Bordo Mavi Bir Tarih” adlı kitabın tanıtım toplantısına katılan Dublin Büyükelçimiz kanalıyla Dışişleri Bakanlığı’na yaptığı öneri kulübümüze ulaştırıldı.
Whelan mektubunda aynı renkleri taşıyan iki kulüp arasında 2006 yılından itibaren yakın ilişkiler kurulduğu, karşılıklı forma ve flama değişimleri yaşandığı vurgulanırken kardeş kulüp ilişkisi kurulmasının da söz konusu olabileceğine dikkat çekildi.
Türk Dışişleri Bakanlığı tarafından kulübümüzün görüşlerinin istenmesi üzerine yönetim kurulumuz tarafından verilen cevapta böylesi bir talebin memnuniyetle karşılanacağına dikkat çekildi. Böylelikle taraflar arasındaki kardeş kulüp süreci resmen başlamış oldu.
Bu arada söz konusu yakın ilişki bir süre önce ülkemizi ziyaret eden İrlanda Cumhurbaşkanı Mary McAleese’nin Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül ile yaptığı görüşmede de gündeme gelmiş ve McAleese iki ülke arasındaki tarihi bağlara atıfta bulunarak Drogheda şehrinin Osmanlı Devleti’nin 19’uncu yüzyıldaki ‘büyük kıtlık’ sırasında İrlanda’ya yaptığı yardımın ulaştığı şehir olduğuna dikkat çekmişti.
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5471-6L3X5G6J.jpg

Ali Tunahan Güllü
29.09.2010, 16:48
Dortmund'la sportif anlaşma
29 Eylül 2010 / 11:17
2011 Oyunları kapsamında iki takımın 15 yaş gurubu futbolcuları dostluk maç oynayacak.

2011 Oyunları kapsamında iki takımın 15 yaş gurubu futbolcuları dostluk maç oynayacak.
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Sağlık Kurulu Başkanı İhsan Alioğlu Trabzonspor’un Borisia Dortmund kulübü ile karşılıklı sportif anlaşma imzaladıklarını açıkladı.
Geçtiğimiz günlerde Almanya’ya giden Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığındaki kafilede yer alan Alioğlu ünlü Alman kulübü B.Dortmund ile karşılıklı işbirliği anlaşması imzaladıklarını belirterek, “Bu çerçevede iki takımın 15 yaş gurupları arasında bir dostluk maçı oynanacak bu kulüp başkanlarıyla Almanya’da bu anlaşmayı imzaladık” dedi.
ANTRENÖR DEĞİŞİMİ YAPACAĞIZ
İki kentin futbol anlamında birbirine çok benzediğine sözlerine ekleyen İhsan Alioğlu, özellikle gençler ve eğitim konusunda önemli adımlar attık. Dün akşam yaptığımız yönetim kurulu toplantısında da bu olayı karara bağladık. B.Dortmund kulübü ile alt yapı konusunda sıkı bir işbirliğimiz olacak. Gençlerin eğitim konusunda Trabzonspor alt yapısından teknik adamlar Almanya’ya giderek bu kulüp alt yapısında çalışmalar yapacak. Dortmund kulübü alt yapı teknik adamları da Trabzon’a gelerek bizim alt yapımızda çalışmalar yapacak” dedi.

kaan aydın
29.09.2010, 16:50
Güzel bir gelişme..Tebrikler yönetime...

Bilâl ÇOBAN
29.09.2010, 16:50
Onunda bir açıklaması var abi resmi sitede.

İrlanda 1.Ligi takımlarından Drogheda United ile kardeş kulüp olunması yönündeki öneriye yönetim kurulumuz olumlu cevap verdi.

buna daha çok sevindim işte :)

Turgay Atalay
29.09.2010, 16:51
Çok güzel ya,tebrikler:)

pazarkapılı
29.09.2010, 16:52
ya bu antlasmada trabzonsporun verebilecegi ne var?.....altyapısından bir model mi sunacak?....trabzonda tesislerinde bir kamp yeri mi ayarlayacak?....yoksa canım eller cebe mi yine?....en son kardes sehrimiz sanlıurfa vardı?urfalardan almanyalara bütün dünya bizim yani....

İlker Akçay
Harika bir gelişme umarım sadece anlaşma üzerinde kalmaz ve ara dönemden itibaren bir hazırlık maçı ile başlanarak planlanan herşey yapılır.

Almanya'da desteklediğim takımın Trabzonsporum dostluk kurması da ayrı bir sevindirici :)

Oğuz ZEYTİN
Dortmund'la sportif anlaşma
29 Eylül 2010 / 11:17

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Sağlık Kurulu Başkanı İhsan Alioğlu Trabzonspor’un Borisia Dortmund kulübü ile karşılıklı sportif anlaşma imzaladıklarını açıkladı.
Geçtiğimiz günlerde Almanya’ya giden Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığındaki kafilede yer alan Alioğlu ünlü Alman kulübü B.Dortmund ile karşılıklı işbirliği anlaşması imzaladıklarını belirterek, “Bu çerçevede iki takımın 15 yaş gurupları arasında bir dostluk maçı oynanacak bu kulüp başkanlarıyla Almanya’da bu anlaşmayı imzaladık” dedi.
ANTRENÖR DEĞİŞİMİ YAPACAĞIZ
İki kentin futbol anlamında birbirine çok benzediğine sözlerine ekleyen İhsan Alioğlu, özellikle gençler ve eğitim konusunda önemli adımlar attık. Dün akşam yaptığımız yönetim kurulu toplantısında da bu olayı karara bağladık. B.Dortmund kulübü ile alt yapı konusunda sıkı bir işbirliğimiz olacak. Gençlerin eğitim konusunda Trabzonspor alt yapısından teknik adamlar Almanya’ya giderek bu kulüp alt yapısında çalışmalar yapacak. Dortmund kulübü alt yapı teknik adamları da Trabzon’a gelerek bizim alt yapımızda çalışmalar yapacak” dedi.

Antrenör değişiminden önce "sportif yöneticilik zihniyeti" transferi yapılmalı.

Yine de hayırlı olsun. Hami Mandıralı'dan dolayı Schalke 04'e olan sempatim bundan böyle B. Dortmund'a yönelmiştir.

futbalski60
29.09.2010, 16:53
Bu tarz dialogların fazla bir önemi yok seneye unutulur.

saffet61
29.09.2010, 16:54
çok güzel hareketler bunlar

Sefa
29.09.2010, 17:03
Antrenör değişimi mi ?

Yazık oldu Dortmund'un altyapısına..

Birtan Karaman
29.09.2010, 17:06
Bu ne demektir şimdi Dortmund ile futbolcu alışverişi falan yapma durumumuz olabilecek mi ?

Aksi takdirde Futbalski abinin dediği gibi fazla bir önemi yoktur.

Muhammed
29.09.2010, 17:08
Bu ne demektir şimdi Dortmund ile futbolcu alışverişi falan yapma durumumuz olabilecek mi ?

Aksi takdirde Futbalski abinin dediği gibi fazla bir önemi yoktur.

Futbolcu alışverişi felan olması imkansız. 2 takımda birbirlerine iyi oyuncusunu vermez tabiki.

Oğuz ZEYTİN
29.09.2010, 17:09
Bu arada, asrın projesi Maastricht vardı. Ne oldu ona?

Brüllsler, Boffinler, Papyler...

Evet; Volkan Ünlü geldi!!!

Birtan Karaman
29.09.2010, 17:15
Futbolcu alışverişi felan olması imkansız. 2 takımda birbirlerine iyi oyuncusunu vermez tabiki.
En fazla 1 Ay'ı var o zaman bu Projenin.

Sonra kaybolur gideer.. :)

saffet61
29.09.2010, 17:22
Antrenör değişimi mi ?

işte mesaj budur koptum ççç ççç

Gökhan KAN
29.09.2010, 17:32
Sağlık ekibini değişelim bence. Gerçi onların ekibi nasıl bilmiyorum ama bizimkinden kötü değildir en azından.

SDanışmaz
29.09.2010, 17:45
Sağlık ekibini değişelim bence. Gerçi onların ekibi nasıl bilmiyorum ama bizimkinden kötü değildir en azından.

Bizimkinden kötü olamaz be? Hatta bizimkinden daha kötüsü dünyada yoktur...

Travelair
29.09.2010, 17:57
"Ayrıca işbirliği çerçevesine altyapı sporcularının da dahil edilmesi görüşü benimsendi."

Sanki burda altyapı oyuncularının değişimi de gündemde. Hani üniversitelerin öğrenci programları vardır aynı bölümde yabancı bir üniversitede 1 sene eğitim görürsün... Yabancı üniversitede ki de burda eğitim görür..

Bu türde bir değişim ilginç olabilir. İyi yönetilirse ordaki Türk futbolcuları böyle bünyemize katabiliriz

h@msi61
29.09.2010, 18:01
Dormund siddetle Sadi Tekelioglu'nu getirmek istiyormus alt yapisinin basina.

ilhan
29.09.2010, 18:03

Mahsun Kırmızıgül'ün "Hepimiz Kardeşiz" şarkısı geldi aklıma.

Paksoy
Çok güzel haber,İnşallah bizim alt yapımızı yeniden elden geçirmek için bize ardım ederler,

EmreYavuz61
iyi gelişmeler bunlar..altyapı olayları felan katkı sağlar bize..en azından altyapıdaki futbolcularımız alman ekolünü benimserler bi şekilde...

futbalski60
29.09.2010, 18:07

Brüllsler, Boffinler, Papyler...

Evet; Volkan Ünlü geldi!!!

MVV şuan maddi kriz yaşıyor Trabzonspor'la da Papy yüzünden sorun yaşamışlar ücret konusunda, yani MVV projesi yalan oldu.

Birtan Karaman
29.09.2010, 18:08
Mvv batışta.

Çağatay_
29.09.2010, 18:15
Tek kelimeyle süper bir gelişme.

Umarım lafta kalmaz.

Atakan
29.09.2010, 18:47
Alt yapı olayı anladığım gibiyse çok güzel bir şey. İyi oyuncular kazanabiliriz.Burda patlama yapamayanlar da orda adma olabilir.:)

Kazım Uzunboy
29.09.2010, 19:00
Güzel habeler bunlar..

~UniCef~
29.09.2010, 19:12
Antrenör değişimi mi ?

Süper be :D:alkış:

Murat GENEL
29.09.2010, 20:04
var mı benim kadar sevinen :D

Paksoy
29.09.2010, 20:05
var mı benim kadar sevinen :D
var :D ,

Alihan Ertürk
29.09.2010, 20:54
Kardeş kulüp koleksiyonu mu yapıyoruz ?.. Eğer futbolcu alışverişi, transferlerde kolaylık gibi olaylar olmayacaksa ne anlamı var ki bu uygulamanın ?

Gereksiz bence bunlar olmayacaksa.

Mesela onlar bizden Colman'ı istediğinde biz kolaylık yaparız, biz de onlardan Barrios yada ne bileyim Nuri'yi isteriz bu gibi şeyler olmazsa gereksiz. Bu da olmayacağı için saçma olmuş.

iso_4939
29.09.2010, 23:03
Bu tarz dialogların fazla bir önemi yok seneye unutulur.

:):):)..........

Mustafa Demir
29.09.2010, 23:09
nuri sahini versinler bize kardesligimiz pekissin.

Cafer Bulur
29.09.2010, 23:24
Bu arada dortmundun internet sitesinde böyle bir habere rastlamadim.:)

Hüdai Pervaneli
29.09.2010, 23:30
Bu arada dortmundun internet sitesinde böyle bir habere rastlamadim.:)

Ayni haberi paylasmaya gelmistim cafer abi

sifuni
29.09.2010, 23:39
amaci anlamadim ama umrarim iyi seylere vesile olur

Mustafa
30.09.2010, 00:12
Gene mi birileriyle kardeş oluyoruz.Tüm dünya akrabamız oldu maşallah.

Samet Yildirim
30.09.2010, 01:18
Göstermelik olaylar bunlar...

Mustafa ÖZDEMİR
30.09.2010, 07:33
hayırlı olsun...

kaan aydın
30.09.2010, 12:27
Güzel bir gelişme,Drogheda ve Dortmund'la kardeş takım olmamız bize kaybettirmez aksine olumlu yanları muhakkak olacaktır.
Bu karşılıklı transfer olur veya daha farklı birşey ama mutlaka faydalı olacaktır.
Herzamanki gibi tebrikler yönetim..

Cem Akyüz
30.09.2010, 15:25
Taraftarlarını örnek alalım yeter..Artık bir futbolcuyu eleştirirlen bundan Dortmund alt yapısında çok var deriz

Emre GÜRDAL
30.09.2010, 15:46
bu durumlarda aklıma H.H gelio hep o yapardı bu girişimleri ama h.h yok artık ama olay gayet güzel düşünülmüş....

melodicforce
30.09.2010, 16:03
dortmund ve kardes takim mi??
yok istemem, kalsin! almanyada en uyuz oldugum takim ve taraftarlardan biri!!

oyuncu almak vermek ve benzer seylerle "kardes takim" olunmaz!

kardes takim taraftarlar arasinda olan birseydir (bakin bursa-ankaragücü)!
ben nasil gittiysem drogheda'ya, nasil trabzonspor bayragimiz bundan sonra her mac (deplasman dahil) asilacaksa, bundan sonra gitip gelecegiz, görecegiz birbirimizi, vs vs....
....kardeslik/dostluk bunlara denilir!

banane takiminin oyuncu almasindan, vermesinden!
o zaman mvv maastrichti unuttunuz, onlara da vermistik oyuncu. hadi kurun onlarla dostluk!

benim ve bizim suan birtek DROGHEDA, baska da istemez, yeter! bi tane olsun, dogru yapalim, dogru olsun!

saygilar...

Volkan
30.09.2010, 16:09
güzel haber

iso_4939
30.09.2010, 16:31
yaw bari barça ile kardes olalım..........

61yusuf
30.09.2010, 17:33
bu haber süper

obastar41
01.10.2010, 18:38
çok güzel gelişmeler yaşanıyorum tebrik ediyorum

EmreYavuz61
01.10.2010, 18:44
yaw bari barça ile kardes olalım..........

babamın anlattığı bi hikaye vardır bu mesajı görünce aklıma o geldi...avrupada bir takımı yendikten sonra barça bize formamı ne göndermiş..yanlışmı hatırladım acaba ya yaşı tecrübeli olanlar bilirler...yani barça biz ilk uluslararası deneyimimizi yaşarken elini uzatmış bize...hazır bu kadar takımla kardeş oluyorken araya barçayıda sıkıştıralım:D

Emirhan Uludüz
01.10.2010, 19:08
dortmund ve kardes takim mi??
yok istemem, kalsin! almanyada en uyuz oldugum takim ve taraftarlardan biri!!

oyuncu almak vermek ve benzer seylerle "kardes takim" olunmaz!

kardes takim taraftarlar arasinda olan birseydir (bakin bursa-ankaragücü)!
ben nasil gittiysem drogheda'ya, nasil trabzonspor bayragimiz bundan sonra her mac (deplasman dahil) asilacaksa, bundan sonra gitip gelecegiz, görecegiz birbirimizi, vs vs....
....kardeslik/dostluk bunlara denilir!

banane takiminin oyuncu almasindan, vermesinden!
o zaman mvv maastrichti unuttunuz, onlara da vermistik oyuncu. hadi kurun onlarla dostluk!

benim ve bizim suan birtek DROGHEDA, baska da istemez, yeter! bi tane olsun, dogru yapalim, dogru olsun!

saygilar...

Sen nefret ediyorsun diye vaz mı geçsinler :D

Mustafa ÖZDEMİR
01.10.2010, 19:10
dortmundun taraftarıda bizle kardeş olsun...

h@msi61
01.10.2010, 19:30
Arada stadlarini bir tur vermezler mi acaba...

canim TS
01.10.2010, 22:48
Dortmund benim Almanyadaki takimim.:) Cok iyi haberler bunlar. Bakalim hayirlisi

Emre ÖZTÜRK
01.10.2010, 22:59
Valencia ile de kardeş olalım.İki takım da kaç senedir 7'yi bekliyor :)

melodicforce
02.10.2010, 13:16
Sen nefret ediyorsun diye vaz mı geçsinler :D

yok nefret ettigimden degil! komple yaziyi okumadin mi?

taraftarlarin araya girmedigi bir "dostlugun/kardesligin" ne anlami var?
yani trabzon kulübü kendi amaci icin birseyler yapiyorsa dortmund ile, taraftar arasinda buna hemen kardeslik mi denilir??!!
yukarda yazdigim gibi, benim icin takim-kardesligi bursa/ankara gibi birsey olmali! öyle kulübün yöneticileriyle olusan birsey degil, anlayabildin mi?

nasil drogheda ile burdan basladik isi, bir kac yildan beri görüsmeler var, hatta benim iki hafta önce oraya gitmem ve onlari ziyaret etmem, vs vs vs...
böyle birsey isterim....

yoksa ona bakarsan mvv maastricht de vardi, ama ne oldu, kardesligi unutuldu?? kardeslik degildi de ondan...
ama droghedayi burda bazilari, hele ben kesinlikle unutmam, iyi bir dostluk, hatta kardeslik derim bu duruma!!

saygilar...

Emirhan Uludüz
02.10.2010, 14:49
yok nefret ettigimden degil! komple yaziyi okumadin mi?

taraftarlarin araya girmedigi bir "dostlugun/kardesligin" ne anlami var?
yani trabzon kulübü kendi amaci icin birseyler yapiyorsa dortmund ile, taraftar arasinda buna hemen kardeslik mi denilir??!!
yukarda yazdigim gibi, benim icin takim-kardesligi bursa/ankara gibi birsey olmali! öyle kulübün yöneticileriyle olusan birsey degil, anlayabildin mi?

nasil drogheda ile burdan basladik isi, bir kac yildan beri görüsmeler var, hatta benim iki hafta önce oraya gitmem ve onlari ziyaret etmem, vs vs vs...
böyle birsey isterim....

yoksa ona bakarsan mvv maastricht de vardi, ama ne oldu, kardesligi unutuldu?? kardeslik degildi de ondan...
ama droghedayi burda bazilari, hele ben kesinlikle unutmam, iyi bir dostluk, hatta kardeslik derim bu duruma!!

saygilar...

İlk cümlede istemem en sevmediğim taraftar dediğin için öyle söyledim ben.. :)

Zaten bende inanmıyorum kardeş falan olacağımıza ama boş boş beklemekten iyidir belkide tutar..

Hem altyapı olarak onlardan birşeyler kaparsak bile iyidir..

Terslemek maksadıyla yazmadım yani.. :)

Ahmet Başkaya
02.10.2010, 15:31
Almanyadaki takımım la Türkiye'de ki takımım kardeş olmuş daha ne :)

ozzy!
02.10.2010, 15:38
Almanya'da en sevdiğim takım Dortmund, süper bir haber.

Emirhan Makul
02.10.2010, 15:56
"Almanya’ya giden heyette yer alan Dr.İhsan Alioğlu Dordmunt takımından 15 futbolcuya çürük raporu verdi 2 tanesinin ise futbol hayatının bittiğini açıkladı" :D

pReN@_61
02.10.2010, 17:01
Hayırlı olsun..

ApoCaN28
02.10.2010, 17:39
Valencia ile de kardeş olalım.İki takım da kaç senedir 7'yi bekliyor :)

7 yi aynı sene bulursak oluruz =)

M.S.SOFU
16.10.2010, 11:23
ccc nuri reyiz ccc

podolski ye yaptığı kapaktan sonra dortmund taraftarının nuri gibi sevinmesiyle ''bkz. işaret parmağı yukarıda olacak şekilde podolskiye doğru kapak yapmak :D '' dortmund kulüp olarak gönüllerde ayrı bir yer edinmiştir.

ayrıca nurinin milli takım kadrosuna zar zor girmesi ve oynayabileceği en yanlış görevle oynaması dolayısıyla almanyadan bir kapak da oğuz çerin ve hiddink ikilisine göndermiş futbol dersi vermiştir kendisi :)

Hamdi Karamahmutoğlu
16.10.2010, 11:26
ccc nuri reyiz ccc

podolski ye yaptığı kapaktan sonra dortmund taraftarının nuri gibi sevinmesiyle ''bkz. işaret parmağı yukarıda olacak şekilde podolskiye doğru kapak yapmak :D '' dortmund kulüp olarak gönüllerde ayrı bir yer edinmiştir.

ayrıca nurinin milli takım kadrosuna zar zor girmesi ve oynayabileceği en yanlış görevle oynaması dolayısıyla almanyadan bir kapak da oğuz çerin ve hiddink ikilisine göndermiş futbol dersi vermiştir kendisi :)

Podolski feci oldu ama.
Gıkını çıkartamadı hasbam.

Napoli
16.10.2010, 11:31
Dun Nurı Padolskıye Logar kapagını taktı...

Acaba Padolskı aksam rahat uyudumu ?

ilhan
16.10.2010, 11:34
Acaba Padolskı aksam rahat uyudumu ?

Sadece akşam mı? Temiz 1 ayı var. Gözüne uyku falan girmez.

Napoli
16.10.2010, 11:37
Sadece akşam mı? Temiz 1 ayı var. Gözüne uyku falan girmez.

Bomba oldu valla cok sevındım buna =)

Atılay
16.10.2010, 11:41
Nuri'ye çok üzülüyorum

ilhan
16.10.2010, 11:44
Bomba oldu valla cok sevındım buna =)

Podolski 3-0'lık maçı bir gün unutur. Ama dün yaşadığını hayatı boyunca asla...
:)

28TS61
16.10.2010, 11:46
bu diyalog sürecinden sirf bizlerin haberi var sanirim. alman basininda ve borussia dortmundtun sitesinde bizle alakali haber göremedim suana kadar

f1bekir
16.10.2010, 12:24
Arkadaşlar bu olayın videosu var mı ya?

Burak Tokal
16.10.2010, 12:29
www.dailymotion.com/video/xf8476_nuri-yahin-den-podolski-ye-tokat-gi_spo

f1bekir
16.10.2010, 12:36
www.dailymotion.com/video/xf8476_nuri-yahin-den-podolski-ye-tokat-gi_spo (http://www.dailymotion.com/video/xf8476_nuri-yahin-den-podolski-ye-tokat-gi_spo)

Allah'ına kurban olayım be, helal olsun sana Nuri!

Video için sağolasın kardeşim.

saffet61
16.10.2010, 13:02
müthişsin nuri

Paksoy
16.10.2010, 13:21
Trabzon'daki maçda Nuri için bir pankart yada Dortmund için ?

Ömer Kibar
16.10.2010, 15:01
Nuri diyorum başka birşey demiyorum :)

Helal olsun..

saffet61
16.10.2010, 15:13
Nuri diyorum başka birşey demiyorum :)

Helal olsun..

adam resmen logar kapagı yaptı podolskiye

TSezgin61
16.10.2010, 15:17
helal olsun nuriye...:D

gerci az daha sportmenlik disi hareketten 2. sariyi görüyordu ama hakem vermemis... yirtti:)

Yasin Altuntas
16.10.2010, 15:25
Tam olarak neye Cevap verdiki Nuri ??

TSezgin61
16.10.2010, 15:28
Tam olarak neye Cevap verdiki Nuri ??

podolski 1-1 yapan golü attiktan sonra bir pozisyonda nuriyle kavga etti, eliyle 3-0 isareti yapip bide "sizi nasil..." gibi agir laf etti. hareket cekti...

nuride 90+1. dakikada golü atinca kapagi yapistirdi...

sempatim kat kat artti bu cocuga

mashal61
16.10.2010, 15:29
Podolski Nuri'ye 3-0'ı hatırlatmış Nuri de Podolski'ye bir daha unutamayacağı bir cevap vermiş. Helal. Ama Nuri milli takımda oynamadığı zaman ne kadar doğru ne kadar yanlış bir tercih yaptığı ortaya çıkıyor Mesut'un.

Yasin Altuntas
16.10.2010, 15:34
Cevaplar icin tesekkürler. Artik Macin Özetine bakaraim insALLAH gösterirler

Tam olarak kacinci dakikada oldu ??

Ömer Kibar
16.10.2010, 15:43

Son dakikada Nuri'nin golünden sonra ;)

Emrah Akcagöz
16.10.2010, 15:45
Seviyorum Dortmund'u Almanya'nın Trabzonspor'u diyesim geliyor..:)

saffet61
16.10.2010, 15:47

kardeş al buradan izle

http://www.facebook.com/video/video.php?v=155128351192063

28TS61
16.10.2010, 15:51
fotolar burada

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/koeln/2010/10/17/lukas-poldi-podolski/obszoene-geste-provokation-gegen-nuri-sahin.html

Yasin Altuntas
16.10.2010, 16:09
Yok Podolskinin Nuri Sahin´e yaptigi Hareket kacinci dakikada oldu diye sormustum

EmreYavuz61
16.10.2010, 16:10
http://www.youtube.com/watch?v=NC3DaYlk_2E

podolski ve nuri arasında yaşananlar...

bangkook_61
16.10.2010, 17:14
Yok Podolskinin Nuri Sahin´e yaptigi Hareket kacinci dakikada oldu diye sormustum

Golden 30 sn önce:)

İlker Akçay
16.10.2010, 17:46
Nurİ... ;))

cebcare
16.10.2010, 17:50
helal olsun nuriye

Paksoy
16.10.2010, 18:45
Podolski ye ceza gelebilirmi yaptığı hareketle ilgili ?

Mustafa ÖZDEMİR
16.10.2010, 21:16
nuri golü attıktan sonra biraz daha ağır haraketler yapabilirdi aslında...

Thug!
17.10.2010, 00:42
Hayırlısı olsun.

Çetin
17.10.2010, 00:58
Nuri için sevindim ama Türkiye'nin kokuşmuş sistemi benim için bir rövanş tadı oluşturmadı. Almanya karşısında hala daha eziğiz.

Mustafa Ayazoğlu
17.10.2010, 02:53
nuri golü attıktan sonra biraz daha ağır haraketler yapabilirdi aslında...

Kayması yetti bea :)

Hqmi
17.10.2010, 10:50
Helal Nuri'ye. Tüm sempatimizi kazandı. :)

f1bekir
17.10.2010, 10:58
Yalnız Dortmund'un kalecisi Nuri'den daha çok tepki göstermiş ha, yiycek sanki Podolski'yi :D

.....
17.10.2010, 13:13
Nuri , Mesut senin tırnağındaki çöp olamaz.

;) :alkış:

Yasin Altuntas
17.10.2010, 14:10
Yalnız Dortmund'un kalecisi Nuri'den daha çok tepki göstermiş ha, yiycek sanki Podolski'yi :D

Bir ara bende daliyor sandim Podolskiye zaten Kaleci onun yüzünden Sari Kart gördü

machi_61
17.10.2010, 14:54
http://www.droghedaunited.ie

Kardeş takımımızın resmi sitesi giriş sayfasında bize böyle bir şey yapılmış. Biz niye onlara böyle bi şey yapmıyoruz...

Ahmet Karadeniz
17.10.2010, 15:17

nuri golü attıktan sonra kalecinin kalesinden cıkıp ortasahaya gelerek nuriyi koruması ve podolskiye tepkisi de cok hosuma gitmedi degil.... işte takımdaslık boyle bi duygu olsa gerek....

Cem Zırıh
17.10.2010, 16:49
lig tv de yayin gitti :S :@