PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kongre ve Yeni Yönetim

mini FaNaTiK
19.11.2005, 18:07
Atay Aktug ve yönetimi mali kongreye seçim maddesini eklemeyi kabul etti.21 Kasim günü yapilacak toplanti sonrasi günü belli olmayan mali kongre günü belirlenerek seçim maddesi eklenecek.Kongre tarihi netolarak belli olmasada21 Kasim-20 Aralik arasinda bir gün olacagi kesinlesti..Hepimize hayirli olsun:)))Edited by: mini FaNaTiK

Emre B.
19.11.2005, 18:10
mini Fanatik ellerine saglik

agahozlu
19.11.2005, 18:11
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu haber iyi sayilir.gerçi gelecek olan yönetimin ne yapacagi belli degil.biraz da onlara kizariz bir ara geçtikten sonra ama bu olmayan yönetim hakkini doldurdu.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

hamucera
19.11.2005, 18:13
acaba kim gelecek insallah may bu ise giripte basa gelmez

Murat'
19.11.2005, 18:15
insallah hayirli olur ne diyeyim çok geç alinmis b

ir karar

Beytullah
19.11.2005, 18:16
bunlar bi yolunu bulur gene kalirlar

Oğuz
Aralik'ta kongre olacagini tahmin ediyordum zaten. Seçim maddesini koymak yetmiyor. Mali kongrede üyelerin tutumu da önemli. Hayirlisi olsun..

bodozlama
BUNDAN KÖTÜSÜ OLMAZ...

yattara11
19.11.2005, 18:20
ilk dönemin sonuna kadar yönetim degismesin... ilk yariyi bu yönetimle bitirelim... ve ikinci yari kurtulalim bunlardan...

bodozlama
19.11.2005, 18:24
BUNDAN KÖTÜSÜ OLMAZ...

ayrilirsalar nasil olur die düsünenlerlere cevabimdi...

Onur
19.11.2005, 18:28
Neyse simdilik bunada sükür...

Murat'
19.11.2005, 18:31
lan bunlar yine aday olur mu acaba yaaa bak korktum simdi

Mehmet
19.11.2005, 18:34
Bence sil bastan degissin.
Ne olursa olsun degissin. Uyuz oldum iyice bu adama.
Koskoca bir kulüp baskani bu kadar aciz olamaz olmaz.

onurkaradeniz
19.11.2005, 18:34
harbi buna da sükür

BDiler61
19.11.2005, 18:37
hayirli olsun

onurkaradeniz
19.11.2005, 18:47
yani varya bunu da zorla söyledi herif ya smileys/smiley36.gif

lazyilmaz
19.11.2005, 19:06
Atay'la birlikte yonetimdeki tum fenerliler gidsinsmileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
19.11.2005, 19:48
allaha sükürler olsun soonnuunndaaa

selokal61
19.11.2005, 19:51
baya geç olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

zafercalikoglu
19.11.2005, 19:52
hayirli olsun

ftunsal
19.11.2005, 20:04
hayirlisi...

takimini 3. lig takimina benzettiler. Edited by: ftunsal

selokal61
19.11.2005, 20:23
bi takim bu kadar çöker ben ilk defa gördüm geçen yil ortaligi kavurdu bu yil fussssssss

The Legend
19.11.2005, 20:24
ben istifa isterim.bunlar kongreye girip kazanirlarsa sasmayin.smileys/smiley7.gif

Can basten
19.11.2005, 20:28
Bu habere sevindim... Simdi hayirlisi neyse o olsun derim ancak...

İ.Öztel
19.11.2005, 20:29
Jeton 16 köseymis galiba anca düsmüs !!!

61-firtina
19.11.2005, 20:44
kulübümüze hayirli olur umarim

viyatrabzon
19.11.2005, 21:08
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">BU ARADA V MANISA 1-1 YAPTI DURUMU</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Jeffer
19.11.2005, 21:38
yeter ya adam gibi baskan istiyozzz

cemka
19.11.2005, 21:43
sadece baskan degil yaa...adam gibi yöneticide gelsin..is bitirici...Atay Aktugun basini Ömer Sari gibi küçük düsünene, Metin Akbasoglu gibi Fener sempatizani ve Murat Bozoglu gibi dedigine kendiside inanmayan türden adamlar yaktilar....smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

smertkan
19.11.2005, 21:53
Bence basakandan ziyade uyumlu herkesin destegini alabilen en azindan herkesin destegini talep eden reklam için degil hizmet için aday olan bir yönetim kurulu diliyorum.Ayrica yönetimin bilim oldugunu bu dalda uzman görüsü almak gerktigini bilen birileri olsun.

Kurumsallasmayi sözde birakmayan, tüm ögelerini faaliyete sokan bir yönetim olsun.Yönetim kurulunu bir karar onay, temsil ve denetleme kurulu haline getirecek ve Icrayi Profesyonellere birakacak bir yönetim olsun.Sportif AS ye kendi içinden degil isbilgisi olan birisini atayacak kadar olgun bir yönetim olsun.

Isimleri önemli degil.Sayilari önemli degil birbiri ile çelismeyen ben topçu transfer ederim demeyen illede koltuk demeyen param var parasi olan konusur demeyen bir yönetim olsun.

Her seyden önemlisi sadece Trabzonspora ve Trabzonsporun basarisi ve dogru yaptiklariyla Türk futboluna hizmet eden bir yönetim olsun.Lobicilerden ve lobicilikten uzak bir yönetim olsun.

Bana gelin, illede benim diyen degil.Bir araya gelelim Birlikte daha güçlü oluruz diyen bir yönetim olsun.

Taraftarin bu kulübün en önemli kaynagi gücü oldugunu gören Taraftari müsterisi gibi gören bir yönetim olsun.

Onlardan ilk beklentim kendilerine güvenen hocasini ve yönetiminin basini yakan bu topçu sahsiyetlerden bizi kurtarmalaridir.Intikam degil ancak yapilanlar cezasiz kalmamalidir.Umarim kalmazda.

kuzey_lee
19.11.2005, 23:28
ilgili ve arzu eden kisilere kina gönderecegim..isteyenler adreslerini özel msjla bildireblirler

cenk109
19.11.2005, 23:29
arkadaslar ahmet agaoglu üzerinde gündem yaratmaliyiz...

zafer6161
19.11.2005, 23:41
ahmet agaoglunami yürüsek ne yapsak hani bürosunun önünde 100.200 kisi toplanip ikna etsek onu

cenk109
19.11.2005, 23:42
bu da bir yöntem...ses getirecek bir sey olmali...trabzon'a da yansimali

halil ibo
20.11.2005, 12:39
Fazla heyecana gerek yok.Trabzonspor taraftari kimsenin ayagina gitmemeli.Adam çikip ben adayim derse delege oy verip seçebilir.Hepsi bu...

Yoksa onuda M.Ali Yilmaz'a benzetiriz.El öptünüz,etek öptünüz beni getirdiniz.Ben aday olmadim demesin.

Adam adamsa eger adam gibi baskanliga adayligini koyar.

Neyse bu karar BÜYÜK TRABZONSPOR'umuz adina hayirlara vesile olsun.

YANLIZ_61
20.11.2005, 19:19
gec kalindi ama olsun ya hic birakmasalar di ne olacaklardi dbu da var bak.. insallah secimler de bizi yaniltmaz tekrar gelme san si da var yönetim de böyle kisilerde cikar ve cikacaktir her nekada yaptiklarini görmemezlikten gelecek insanlarda olacaktir emin olun yine gelirse hic sasmayin arkladaslar.. en sonun da ayaklan ma cikar her haliii ben bile hazirim bu talkimin baskanligini yapmaya ..:=))

Burçak
20.11.2005, 19:23
sonunda olmasi gerekeni yaptilar. hayirlisi olur insallah.

Tahsin Armutcu
20.11.2005, 20:08
yeni gelecek yonetimin bence ilk yari bitmeden gelmesi gerekir ki devre arasinda bir sey yapmaya firsatlari olsun

Bartuğ13
20.11.2005, 21:35
gelecek yönetime bagli ama bunlarin miyadi doldu artik

Tolgaa6161
21.11.2005, 01:23
Mehmet ali yilmaz gelsin aday olsun super parali yoneticilerle

vahid hocamizin istedigi futbolculari getirsin ki getirir (bir telefonla)

bence TRABZONSPORu kimse tutamaz yeter ki teknik diretorun istedigi topcular gelsin

cunku TRABZONSPORda hic bir zaman teknik direktorun istedigi topcu gelmez nedense

Onur
21.11.2005, 10:22
Eee malumunuz seçime gidiyoruz. Sizce yeni gelecek yönetimin ilk faliyeti ne olmali?

Bence

1)Mevcut oyuncularin maaslarinda %50 indirime gitmeli(Belkide daha fazla...)

2)takimin yarisini kovmali

...

ozcan_asanoglu
21.11.2005, 10:42
-çok acil ama bir o kadar da sogukkanli sekilde gerçekçi ve mantikli bir kisa ve orta-uzun vadeli transfer/yapilanma politikasi olusturulmali...

-onur'un da belirttigi gibi derhal maaslarda en az % 50 indirime gidilmeli..garanti paralar için yapacak birsey yok devre arasinda takimin yarisi satis listesine konmali...satilamazlarsa sezan sonuna kadar paf takima gönderilmeli..onlarin yerine yeni transferler ve paf takimdan takviye yapilmali..

Barış BAKIRTAŞ
21.11.2005, 11:00
-çok acil ama bir o kadar da sogukkanli sekilde gerçekçi ve mantikli bir kisa ve orta-uzun vadeli transfer/yapilanma politikasi olusturulmali...

-onur'un da belirttigi gibi derhal maaslarda en az % 50 indirime gidilmeli..garanti paralar için yapacak birsey yok devre arasinda takimin yarisi satis listesine konmali...satilamazlarsa sezan sonuna kadar paf takima gönderilmeli..onlarin yerine yeni transferler ve paf takimdan takviye yapilmali..

Altina imzami atarim smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Adem Erdoğan
21.11.2005, 11:16

bence TRABZONSPORu kimse tutamaz yeter ki teknik diretorun istedigi topcular gelsin

cunku TRABZONSPORda hic bir zaman teknik direktorun istedigi topcu gelmez nedense

HE MAY gelsinde gökdenizi azize yattrarayi cimgana fatihide fason bi takima satsin dimi...Bundan daha kötüsü MAY DIR KESINLIKLE.Albayrak yada kanunen mümkünse ÖZAK gelsin...

Ayşe Aygün
21.11.2005, 12:11
Yeni yönetim geleck ve yapmasi gerekne en önemli sey ;

1- OyuncularaBU Klübün büyük bir klup oldugunu ve kendilerinden önce geldigini ögretsinler ;

2- Kaldirmayanin hemen kovsunlar

3- Birlik beraberlig saglasinlar

Gerisi zaten hemen gelir.

Utku061
21.11.2005, 13:31
Yeni gelecek olan yönetim kongre günü tüzüge sunu da eklesin mümkün mertebe her sene Trazonspor Klübü olarak kongre yapalim!

Bir de su paralari artan bazi topçu arkadaslarin iyilestirmelerini bundan sonraki yönetim kötülestirsin!

Ahmet AYDIN-28
21.11.2005, 13:36
Bir de su paralari artan bazi topçu arkadaslarin iyilestirmelerini bundan sonraki yönetim kötülestirsin!

Bence de iyilestirme yapilabiliyorsa kötülestirme de yapilmalidir.smileys/smiley1.gif

Tolgaa6161
21.11.2005, 23:49

HE MAY gelsinde gökdenizi azize yattrarayi cimgana fatihide fason bi takima satsin dimi...Bundan daha kötüsü MAY DIR KESINLIKLE.Albayrak yada kanunen mümkünse ÖZAK gelsin...

hheee ozak gelsinde mesela 100 bin dolarlaik bir oyuncuya 99 bin dolara almak icin pazarlik yapsin

arkada$lar sayin mehmet ali yilmaz TRABZONSPORda oynamak istegen futbolculari satmaz oynamak istemeyeni derhal satar

mini FaNaTiK
22.11.2005, 00:51
Anlamiyorum ki bu MAY degil miydi bizi 72 milyondolar borca sokan hala baskanlik için ismi geçmesi komik bunun yaninda Özak ismi gerçeklesmeyecegi de net olarak belli su anda baskanlik için herkes birinin onu aday göstermesini bekliyor gibi ama yakisan basa gelecektir adaylar bir netlessin bunlari demem birsey ifade etmiyor biliyorum..

My
22.11.2005, 11:34
http://www.takagazete.com/resim/img/7trily&#111;n.jpg

Trabzonspor Mali Saymani Yüksel Simsek, yönetime talip olacaklara ön önemli mesaji verdi: ?Alacaklar ve borçlar birbirini karsiliyor, kasada da 7 trilyon var.?...

TRABZONSPOR kasasinin durumuyla ilgili net açiklamalar yapan Simsek, sponsor ve yayin gelirleri adi altinda yaklasik 19 trilyon liralik bir gelirleri oldugunu, borçlarinin da bu rakama denk oldugunu belirterek, ?Alacaklar ve verecekler açisindan denk bir bütçe ile kulübü birakiyoruz? dedi.

SIMSEK, kulübün kasasinda nakit para bulunmadigina ancak piyasadan alinan 7 trilyon lira tutarinda hisse senedi olduguna dikkat çekerek, ?Yeni gelecek yönetim, göreve 7 trilyonluk hisse senedi ile baslayacaktir. Yeni yönetim ister bu hisse senetlerini satar paraya dönüstürür, isterse elinde tutar? diye konustu.

coach
22.11.2005, 11:38
atay aktug sportif basarilari konusunda en basta ben olmak üzere çok elestirdik ama bütçe performansi olarak çok basarili oldugu söyleniyo,yigidin hakki yigide,,

My
22.11.2005, 11:59
Açikçasi ben tam olarak bu fikrine katilmiyorum coach. Borsadan elde ettiimiz parayi sonuçta uzun vadeli borçlanarak elde ettik. Sonuç olarak geleceimizi ipotek altina soktuk. Ama ortada ne bi proje ne bi yatirim var. Üstelik olanida futbolcu iilestirmelerine verdik ki en çok canimi acitanda bu ya neyse. Tolga satisi malum, neredeyse transferi buradan elde ettiimiz paralarla kapaticak ki JUN bombasi patladi elimizde. Bi TsClub var elde. Ben açikçasi pekte arti bi bütçe performansi göremiyorum. Hiç akilli kullanamadik elimizde ki parayi diye düsünüyorum.

YANLIZ_61
23.11.2005, 16:20
akcaabat sebat in 2. ligteki yeni kardes takimi geliyor yani sebat sporu trabzon spor ordada yanliz birakmayacak helal trabzona delikanli takim kardesinin yanina gidiyor.. orda beraber sampiyon olacaklar ve 21 yillik hasrete böylece son verecekler ..::)=:?)=:)=):=:=

gerçekefsane
23.11.2005, 16:27
yeni gelecek yönetim enkaz devraldik açiklamasi yapmasinlar ve Yeni yönetim en büyük sinavi Transferlerde verecek. hep birlikte izleyip görecegiz. yoksa bildigimiz o nakarati söylemeye devam ederiz. Edited by: gerçekefsane

Burçak
23.11.2005, 16:37
KARARI AÇIKLAYACAGIZ
Trabzonspor'da Aralik ayi içinde yapilacak Mali Genel Kurul'a seçim maddesi koydurmasinin ardindan baskan adaylari da çalismalarina hiz verdi. Baskanlik için ismi kulislerde konusulan isadami Nuri Albayrak da, kendisine Trabzon, Istanbul, Ankara gibi illerdeki arkadaslarinin adayolmasi için baski yaptigini söyledi. Albayrak bu konudaki net kararlarini gelecek hafta vereceklerini belirtirken, "Su anda 3-5 kisi bu konuda bir degerlendirme yapiyoruz. Kararimizi net olarak vermis degiliz. Gelecek hafta basinda bu konudaki kararimizi açiklayacagiz" dedi.
zBASKILAR ARTIYOR Albayrak, Trabzonspor'da birlik ve bütünlügün saglandigi tek listenin daha yarar getireceginin de altini çizerken, "Daha önceleri de Trabzonspor baskanligina aday olmam için baskilar geldi ancak o dönemde Trabzonspor'un durumunun iyi olmasi nedeniyle aday olmayi düsünmedim. Fakat su an takim içinde birçok sikinti var. Bu sikintilarin bir an evvel çözülmesi gerekiyor. Camianin önde gelenlerinin üzerimdeki baskilari bu dönemde daha fazla artti. Ben de Trabzonspor baskan adayligina sicak bakiyorum" dedi.
z15 YILDIR IÇINDEYIM Tek bir listenin Trabzonspor'a yarar saglayacagini ifade eden Albayrak, "Yaklasik 15 yildir futbolun içinde bulunuyorum. Istanbul Büyüksehir Belediyesi'nde, amatör spor kulüplerinde hizmet verdik. Dolayisiyla bu konuda tecrübelerimiz var. Su ana dek ismim hep baskanlik için geçti. Trabzonspor'da düsündügüm yer baskanlik olur" diye konustu. Albayrak'in, yönetimine almayi düsündügü bazi isimler ile Cuma günü bir araya gelecegi ve bundan sonra yapacaklari çalismalar ve izleyecekleri yol hakkinda fikir alisverisinde bulunacaklari ögrenildi.

yaa Allah askina böyle saçma bi açiklama olurmu yaa. neymis 15 yildir tecrübeliymis. AMATÖR takimlarda hep baskanlik yapmis bu yüzden baskanlik harici görevde bulunamazmis. kimlere kaldik ya. mantiga bakarmisiniz. istanbul büyük sehir belediyesindeki baskanlikla trabzonspordaki baskanligi ayni saniyo . baska görev alamazmis. bukadar küçük düsünen birinin trabzonsporun basinda isi olamaz zaten . o açiklamasindan sonra gözümden kesinlikle düstü. bu insanlar trabzonsporu ne saniyolar böyle ya.Edited by: forever61

BDiler61
23.11.2005, 17:26
nuri albayrak kim taniyaniniz varmi?

coach
23.11.2005, 17:34
ben nuri albayrak'i tanimam yalniz kendisini bi konuda elestiricem hani bi is yerine gidersinde senden referans isterlerya sende çalistigin büyük firmalarin isimlerini verirsin herifin verdigi referansa bakarmisin;

Istanbul Büyüksehir Belediyesi'nde, amatör spor kulüplerinde hizmet verdik

forever61 sen bosuna kafayi yeme bütün referanslari buysa sansi yok sanirim

gerçekefsane
23.11.2005, 17:37
nuri albayrak kim taniyaniniz varmi?

bakiniz Trabzon limani, yazili ve görsel medyaEdited by: gerçekefsane

selokal61
23.11.2005, 17:41
insallah yeni gelecek yönetim özellikle kurumsallasma isine agirlik verir

yani feneri malesef kendimize örnek almaliyiz kurumsallasma açisindan

diger yönlerini........smileys/smiley7.gif

Burçak
23.11.2005, 17:54
ben nuri albayrak'i tanimam yalniz kendisini bi konuda elestiricem hani bi is yerine gidersinde senden referans isterlerya sende çalistigin büyük firmalarin isimlerini verirsin herifin verdigi referansa bakarmisin;

Istanbul Büyüksehir Belediyesi'nde, amatör spor kulüplerinde hizmet verdik

forever61 sen bosuna kafayi yeme bütün referanslari buysa sansi yok sanirim

adamin düsüncesine bakarmisiniz ama. ben simdiye kadar hep baskanlik yaptim . baskanlik yaptiin yerler neresi. hersey para pulmu. o konusmayi yaparak zaten nasil birisi oldugunu açik açik belli etti. kesinlikle böle bi baskanimiz olmamali. limani birak 10 tane limani olsa neye yarar. gitsin istanbul büyük sehir belediyesinde baskanlik yapsin.

POYRAZ
23.11.2005, 21:13
Nuri ALBAYRAK icin hakikatten zengin ve lafini esirgemeyen birisi diyorlar.

kamil
23.11.2005, 23:18
Nuriyi istemezle,May'i istemezler,Tuna^'yi istemezle...Arkadaslar o zaman çokönemli bir adayiniz var besbelli.Söyleyin o zaman.Trabzonun aday aradigi dönemleri çok gördük.Takimin bulundugu su noktada Baskanliga aday olabilecegini söyleyen kisi ancak alkislanir.Elestirilmez,katilmiyorum,katilmiyorum. .....

degok
23.11.2005, 23:42
KARARI AÇIKLAYACAGIZ
Trabzonspor'da Aralik ayi içinde yapilacak Mali Genel Kurul'a seçim maddesi koydurmasinin ardindan baskan adaylari da çalismalarina hiz verdi. Baskanlik için ismi kulislerde konusulan isadami Nuri Albayrak da, kendisine Trabzon, Istanbul, Ankara gibi illerdeki arkadaslarinin adayolmasi için baski yaptigini söyledi. Albayrak bu konudaki net kararlarini gelecek hafta vereceklerini belirtirken, "Su anda 3-5 kisi bu konuda bir degerlendirme yapiyoruz. Kararimizi net olarak vermis degiliz. Gelecek hafta basinda bu konudaki kararimizi açiklayacagiz" dedi.
zBASKILAR ARTIYOR Albayrak, Trabzonspor'da birlik ve bütünlügün saglandigi tek listenin daha yarar getireceginin de altini çizerken, "Daha önceleri de Trabzonspor baskanligina aday olmam için baskilar geldi ancak o dönemde Trabzonspor'un durumunun iyi olmasi nedeniyle aday olmayi düsünmedim. Fakat su an takim içinde birçok sikinti var. Bu sikintilarin bir an evvel çözülmesi gerekiyor. Camianin önde gelenlerinin üzerimdeki baskilari bu dönemde daha fazla artti. Ben de Trabzonspor baskan adayligina sicak bakiyorum" dedi.
z15 YILDIR IÇINDEYIM Tek bir listenin Trabzonspor'a yarar saglayacagini ifade eden Albayrak, "Yaklasik 15 yildir futbolun içinde bulunuyorum. Istanbul Büyüksehir Belediyesi'nde, amatör spor kulüplerinde hizmet verdik. Dolayisiyla bu konuda tecrübelerimiz var. Su ana dek ismim hep baskanlik için geçti. Trabzonspor'da düsündügüm yer baskanlik olur" diye konustu. Albayrak'in, yönetimine almayi düsündügü bazi isimler ile Cuma günü bir araya gelecegi ve bundan sonra yapacaklari çalismalar ve izleyecekleri yol hakkinda fikir alisverisinde bulunacaklari ögrenildi.

yaa Allah askina böyle saçma bi açiklama olurmu yaa. neymis 15 yildir tecrübeliymis. AMATÖR takimlarda hep baskanlik yapmis bu yüzden baskanlik harici görevde bulunamazmis. kimlere kaldik ya. mantiga bakarmisiniz. istanbul büyük sehir belediyesindeki baskanlikla trabzonspordaki baskanligi ayni saniyo . baska görev alamazmis. bukadar küçük düsünen birinin trabzonsporun basinda isi olamaz zaten . o açiklamasindan sonra gözümden kesinlikle düstü. bu insanlar trabzonsporu ne saniyolar böyle ya.

Forever arkadasim sana sonuna kadar katiliyorum. Neymis baskan olurmus ancak. Amaç hizmet olsa yönetimde bile olmadan para destegi yapar topçu transfer eder insan. Yok ama neymis baskan olacakmis.

Asil konuda bi aralar Trabzonspor trabzon limanina talipti. Simdi ise Trabzon limani trabzonspora talip. Gelinen nokta budur.

gerçekefsane
23.11.2005, 23:54
Hiçmet için liste yapacagiz

ZATEN ÇALISIYORDUK
Isadami Ibrahim Haciosmanoglu, 18 Aralik'ta yapilacak olan Genel Kurul öncesi, Nuri Albayrak'in öncülügünde hareket ettiklerini söyledi. Haciosmanoglu, kongre çalismalarina simdi degil, 2 ay önceden basladiklarini belirtirken, "Trabzonspor'un bugünlere gelecegi 2-3 ay önceden belliydi. Biz de bu dogrultuda uzun zamandir çalismalarimizi sürdürüyoruz. Biz, içi Trabzonspor sevdasi ile dolu insanlardan olusan bir ekip olusturacagiz" dedi.

Çok seslilik zarar verir

BEN VEYA BASKASI
Futbol Federasyonu eski yönetim kurulu üyesi Hüsnü Hayali, Trabzonspor'un zorlu bir süreçten geçtigini belirtip, el birligi ile bugünlerin asilmasi gerektiginin altini çizdi. Hayali, su anda görünürde olan çok seslilik ortaminin Trabzonspor'a zarar verecegini belirtirken, "Baskan adayi olarak bir çok isim günmede geliyor ama hiç kimse 'kaostan nasil kurtuluruz' demiyor. Bu geçis döneminde ismi gündemde olan arkadaslar ile görüsüp tek çati altinda toplanma teklifimizi kendilerine iletecegiz" diye konustu.

As baskanlar resitali

Trabzonspor'da adi baskanliga geçen isimlerin düsündügü Asbaskan adaylari da gün isigina çikiyor
KILIT KOLTUK
Trabzonspor'da yönetimlerin olusmasinda kilit koltuk olarak görülen ve en az baskanlik koltugu kadar etkili oldugu bilinen As Basanlik içinde kulislerde çesitli isimlerin adlari öne çikmaya basladi. Bu isimler muhtemel baskan adaylarinin cebinde bulunuyor.
GÜÇLÜ ASBASKAN
Yönetimlerin taraftar ve genel kurul üyeleri tarafindan güvenilir olmalari konusunda as baskanlik koltugunun adayinin adi çok önemli bir kriter ölçüsü. Su anda baskan adaylarinin as baskan olarak düsündügü isimler Trabzonspor'da yöneticilik ve spor adamligi konusunda öne çikmis kisiler olarak görülüyor.
Ömer Eyüpoglu
Mahmut Aksu
Haluk Sahin
Hasim Sayitoglu
Ali Bayram
Hüseyin Eyüpoglu
Süleyman Atal
Ibrahim Sahin

karadenizgazete.com
Edited by: gerçekefsane

OfluMulkiyeli
24.11.2005, 07:07
Yonetim istifa diye 5. haftadan itibaren gundem yaratildi, yonetimin ve TS'nin alti oyuldu, simdi bakin kimler aday oluyor. Belediye'de calismis, amator kumelerden sorumlu kisiler soyadlarina, mevcut iktidarla olan iliskilerine guvenerek TS baskanligina aday olmaya cesaret edebiliyor. Bir grup da Ahmet Agaoglu'na aman agam canim agam ne olur aday ol diye yalvariyor.

TS baskanligi icin insanlardan ricada bulunuluyorsa, onlara yalvariliyorsa, aday olmasin, istemez. Ama TS baskanlik koltuguna da artik temiz adamlar oturmak istemiyor. Bakin kimlerin isimleri geciyor, MAY'ler, H. ulusoylar, H. HSalihogullari, bilmem ne albayraklar... iste buralara dustuk. oysa eski baskanlarin isimlerini bir gozonune getirin..MAY haric hepsine karsi herkes saygi gostermede hemfikir.

Yani durum parlak degil. Umarim gelen gideni aratmaz.

ozcilingir
24.11.2005, 22:35
Bu sitede önerilen adaylardan baska degerlerimizde var . Trabzonspor'un gelecegini düsünen delegelerin ve/veya kisilerin ileriki günlerde bu isimlerle temasa geçeceklerini ümid ediyorum.Birlestirici biri !

Saygilarimla

degok
26.11.2005, 18:40
Nuriyi istemezle,May'i istemezler,Tuna^'yi istemezle...Arkadaslar o zaman çokönemli bir adayiniz var besbelli.Söyleyin o zaman.Trabzonun aday aradigi dönemleri çok gördük.Takimin bulundugu su noktada Baskanliga aday olabilecegini söyleyen kisi ancak alkislanir.Elestirilmez,katilmiyorum,katilmiyorum. .....

Iyide kamil abi bence her ne kadar takimin ligdeki durumu kötüde olsa geçen sene ve önceki sene ortaya koydugu performans ortada. Atay yönetiminin hatali transfer politikasi olmasa sampiyonlugun en güçlü adayi trabzonspordu. Ayrica asiri borcu yok takimin. Bu ortamda takima baskan adayi olmak kolay bence zaten takimin baskan adayi sayisinin çikluguda bunun bir göstergesi.

Bence asil sorulmasi gereken MAY in takimi 20 milyon dolar temlik altina aldigi dönemde neden bu adaylar yoktu piyasada yada erol tunanin Samete ceza verip takimdan uzaklastirdigi yönetim boslugunun oldugu dönemde neredeydiler. Ayrica bu iki sorum sana May ve Tunayi neden istemedigimizin de bir cevabidir. Albayraga gelince Trabzonsporu önceden yöneticiligini yaptigi amatör takimlarla bir tutan bir zihniyet ne kadar yararli olur. Helede trabzonspora hizmet için gelmeyen(Bence) sadece baskan olurum diyen bir sahissa.Yok öyle yagma amaç hizmet se her alanda yararli olmak için çalisirim der insan. Zaten Aldigi ihalelerle yaptigi islerle de neden Istanbulbelediyespor adina çalistigini da ispat etmis bir sahis. Çikar var ya isin içinde.