PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4. Trabzonspor Taraftar Ödülleri | BMN Özel Ödülleri Belirlendi...

Kaya
28.09.2010, 16:41
Özel Ödüller de sahiplerini buldu arkadaşlar.

Buna göre:

Rıfat Dedeoğlu Özel Ödülü
Trabzonspor Yönetim Kurulu
Bir Sevda Uğruna Anıt Park Projesi

Cemil Usta Özel Ödülü
Egemen Korkmaz

Orhan Kaynar Özel Ödülü
Nuri Bekar – Serdal Şahin
Trabzonspor Dergisi

Mehmet Tan Özel Ödülü
Demir Berk Akçay
Türkiye Spor Yazarları Derneği
Yerel Spor Basını Yazılı Haber Dalında
Türkiye İkinciliği

Şampiyonluk Özel Ödülü
Trabzonspor Atıcılık Takımı

Şampiyonluk Özel Ödülü
Trabzonspor Basketbol Takımı

Özel Ödüller de yine 9 Ekim 2010 Cumartesi günü saat 13:00’da Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecektir.

bordomavi.net

LazAnisT
28.09.2010, 16:47
Ödül alanları tekrardan tebrik ederim

Gökçebey
28.09.2010, 16:48
Ödül kazananları bir kez daha tebrik ederken, Berk'i ayrıca tebrik ediyorum. :alkış:

muhammets
28.09.2010, 16:56
Ödül kazananları tebrik ederim.

Fatih
28.09.2010, 17:50
Ödül kazananları tebrik ediyorum.

Kazım Uzunboy
28.09.2010, 18:16
Ödül alanları da BMN'yi de tebrik ederim.

macka61
28.09.2010, 19:39
özdül almaya hak kazananları tebrik ederim

Mustafa ÖZDEMİR
28.09.2010, 19:40
tebrikler...

Mayls
28.09.2010, 19:43
Ödül sahiplerini tebrik ederim. Özellikle Rıfat Dedeoğlu özel ödülünü hak eden icrat çok güzel.

Muhalif
28.09.2010, 20:08
Kaptan Egemen başta olmak üzere ben de ödül alanları tebrik ederim. Egemen'e selam edin benden, forumda herşeye Muhalif biri var bir tek sana Muhalif değil deyin:D

ÜNAL
28.09.2010, 20:19
Tebrikler..:)

Çağatay_
28.09.2010, 20:21
Her birini tebrik ederim, özellikle atıcılık takımımıza verilen ödülün çok anlamlı olduğunu düşünüyorum..

Eminim yine BMN'nin gücüne yakışan bir tören yapılacaktır..

Ufak bir soru da sormak istiyorum..Trabzonspor taraftar ödülleri yazılıyor fakat bu kulüp insiyatifi ile açılan bir anket değil..Amacım tenkit etmek değil sadece bunun neye göre yazıldığını, bir sakıncası olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Atılay
28.09.2010, 20:22
Tebriklerrrr

Melek
28.09.2010, 20:23
En büyük teşekkür BMN'ye gelsin..
tabi sonrasında ödül almayı hak edenlere.

Ömer Kibar
28.09.2010, 21:00
Herbir ödül güzel ödül alanları tebrik ediyorum..

Egemen'in aldığı ödül de çok anlamlı umarım zamanla o ruhu daha iyi yansıtır..

Tebrikler BMN..

Gökçebey
28.09.2010, 22:24
Her birini tebrik ederim, özellikle atıcılık takımımıza verilen ödülün çok anlamlı olduğunu düşünüyorum..

Eminim yine BMN'nin gücüne yakışan bir tören yapılacaktır..

Ufak bir soru da sormak istiyorum..Trabzonspor taraftar ödülleri yazılıyor fakat bu kulüp insiyatifi ile açılan bir anket değil..Amacım tenkit etmek değil sadece bunun neye göre yazıldığını, bir sakıncası olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Çağatay, Trabzonspor taraftarı değil miyiz biz? BMN demek biz demek yani Trabzonspor taraftarı. Ödülü bizler verdiğimize göre adının da Trabzonspor taraftar ödülleri olması normal. Kulübün bir organizasyonu olsaydı taraftar ismi geçmezdi. :)

Fatih BALTA
28.09.2010, 22:45
Tebrikler ödül alacaklara.
Berk arkadaşımızı bir kez daha tebrik edelim.
Ayrıca Atıcılık Takımımızın ödülüde anlamlı olmuş.

Efendioglu
28.09.2010, 22:49
Ödülleri kazananlarıda bmn'yede teşekkürler

Kaya
28.09.2010, 22:50
Trabzonspor Taraftar Ödülleri oylaması 4. kez yapıldı ve tüm oylamalar sadece BMN üyelerince değil; tüm Trabzonsporlular tarafından yapıldı...

Böylesine büyük çapta katılımla gerçekleşen bir organizasyonun "Trabzonspor Taraftar Ödülleri" adını taşıması bu bakımdan gayet normal...

Berk kardeşimi ben de gönülden kutlarım...

Atıcılık Takımı'nı bu zamana kadar ihmal ettik ama bu sene gerçekten sahip çıkmaya çalıştık. Bu durum bize de ders olsun...

Atıcılık Takımı'na yönelik desteği başlatanlardan Fatih'e de teşekkür etmek lazım...

9 Ekim'de Trabzon'da görüşmek üzere...

Gümbür, gümbür...

Cengiz Çubukcu
28.09.2010, 23:56
ben de ödül alanları tebrik ederim, her biri bu onura sonuna kadar layık olarak ödülleri almaya hak kazanmışlardır....

Fatih Özkan
29.09.2010, 00:04
Bu ödül törenine forma ile gelsek ayıp olmaz herhalde...
Resmi kıyafet şart değil dimi ? :D

Kaya
29.09.2010, 00:08
Hayır Fatih, forma ile gelebilirsin... ;)

Çağatay_
29.09.2010, 00:14
Çağatay, Trabzonspor taraftarı değil miyiz biz? BMN demek biz demek yani Trabzonspor taraftarı. Ödülü bizler verdiğimize göre adının da Trabzonspor taraftar ödülleri olması normal. Kulübün bir organizasyonu olsaydı taraftar ismi geçmezdi. :)

Trabzonspor Taraftar Ödülleri oylaması 4. kez yapıldı ve tüm oylamalar sadece BMN üyelerince değil; tüm Trabzonsporlular tarafından yapıldı...

Böylesine büyük çapta katılımla gerçekleşen bir organizasyonun "Trabzonspor Taraftar Ödülleri" adını taşıması bu bakımdan gayet normal..

Teşekkürler cevap için, bu şekilde isim kullanıldığında aslında iş biraz resmi oluyor.

Zaten olumsuz bir görüş belirtmiyorum bildiğiniz üzere, sadece bu bir sorun teşkil eder mi diye merak ettim.

Zaten taraftar vicdanında bunu sorgular ve bu kadar güzel bir organizasyona bu ismin koyulmasında herhangi bir sakınca görmez.

Şahsen ben dışarıdan birisi olsam rahatsız olmam nasıl oluyor diye.BMN bu işi layıkıyla yapıyor.Tekrar teşekkürler.

Fatih Özkan
29.09.2010, 00:30
Hayır Fatih, forma ile gelebilirsin... ;)

Peki (: :rolleyes:

Miraç Atalay Çiftçi
29.09.2010, 00:39
Pulitzer'i de isteriz.

Tebrik ederim Berk'im :)

Mehdi
29.09.2010, 08:44
Tebrikler.

Berk kardeşimi ayrıca tebrik ederim.

Berk Akçay
29.09.2010, 10:43
Gazetecilik hayatımda aldığım en anlamlı ödül bu oldu. Düşünen ve karar veren herkese teşekkürü borç biliyorum.
Atıcılık takımının ödül alması benide ayrıca mutlu etti. Tekrar teşekkür ederim...

Cengiz Çubukcu
29.09.2010, 10:53
Gazetecilik hayatımda aldığım en anlamlı ödül bu oldu. Düşünen ve karar veren herkese teşekkürü borç biliyorum.
Atıcılık takımının ödül alması benide ayrıca mutlu etti. Tekrar teşekkür ederim...

Tebrikler Berk... dergideki yazın da gayet güzel olmuş :)

ertan arikan
29.09.2010, 13:48
Ödül alan herkesi tebrik ederim.Başarılarının daim olmasını dilerim.