PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akçaabat Sebatspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

Tahsin Armutcu
06.05.2007, 22:38
sebatın bu duruma gelmesinin tek sebebi selami yardım ı küstürüp kulüpten uzaklaştıran kişileridir.böyle devam ederse sebat seneye 3.ligede düşer.Geçmişte olduğu gibi yine bir selami yardım çıkıpra kulübü sahiplenmezse efsane göztepe örneği gibi amatörde son bulur

bir akcaabatli olarak soyledigin her kelimeye katiliyorum.bir ara borc yuzunden klup binasinin kaloriferleri yanmiyordu.sebatsporu kendileri icin vitrin gibi kullananlarin yuzunden 2ligadan kaybettik.keske yonetimdeki revizyon daha once olsaydi

Can basten
06.05.2007, 22:40
...hem maddi acisindan cok yetersizler adamlar bosuna Abrahamovic'den para yardimi istemediler.

Boşuna istemediler tabi ama mesajı alamadı bazıları...

Misina
06.05.2007, 22:47
ya sebat trabzondan destek alsaydi düsmezdi...gidip ona buna oyuncu kiraliyacagina sebata kiralasaydi simdi sebat 1. lige bile cikardi..

geçen sene emre aygün ve ergin keleş sebat a verilmişti.sebat devre arası ikisinide serbest bırakmıştı.

Misina
06.05.2007, 23:01
Kesinlikle olay bu. Selami Yardım, o zamanki 3.lige düşerken imdadına koşup türlü fedakarlıklarla bu takımı Süper Lige kadar çıkmasını sağladı. Yanlış hatırlamıyorsam 5 milyon YTLsini de kulüp için hibe etti. Sonra alttaki bazı yöneticiler vs sürekli ayağını kaydırmaya çalıştılar, adam bu nedenle sağlık sorunları yaşadı ve en sonunda bıraktı. Sonra da olan oldu. Önce 1.ligden düştü, geçen sene zorla kaldı bu sene de 2B'ye.. Tekrar dönmen dileğiyle Sebat :(

işin kötüsü selami yardım gibi insanlar bir kere çıkar.sebat göztepe gibi olmaz inşallah

TSelif
06.05.2007, 23:04
2 sene süper ligte oynamış bi takım nasıl bu hale düştü anlamış değilim .

Taner Gündoğdu
06.05.2007, 23:06
ankaranın 3, kayserinin 2 takımı ligde temsil edilirken akçaabatın 2.lig B katagorisine düşmesi gerçekten üzücü. umarım gelecek sezondan itibaren tekrar süper lig yolunda emin adımlar atarlar

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 23:09
gidenlerin ayağına sağlık keşke sebatımız bir galibiyet hediye edebilseydi

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 23:11
geçmiş olsun inşallah kısa sürede tkrar çıkarız

Eren Uğur Ayar
06.05.2007, 23:14
Akçabatın düşmesine çok üzüldüm.İnsallah seneye tekrardan ikinci lige çıkar..

Barış
06.05.2007, 23:14
yazık oldu,seriyi bozar da 3.lige düşmez inşallah..

celilmuhcu
06.05.2007, 23:22
çok üzüldüm sebatın düşüşüne yazık oldu .birinci lige çıktıkları zamnki kadrolaını koruyamadılar ne takımdı ama yanlışlıkar ardarda geldi şimdi oturup ağlamaları lazım.:(

BDiler61
07.05.2007, 00:28
çok yazık oldu ya ama geçen sene sinyal vermişti ders alınmamış hiç

etocanislam
07.05.2007, 00:35
ya çok üzüldüm a.sebatın düşemsinin yegane nedeni ampulcu nuridir ali güzeldal cem hiçbirini vermedi sebata ayıp eti kardeşlikte böyle şeyler olmaz halbuki sebat bu yıl o ligde kalsaydı seneye iyi bi kadro kurup trabzonsporada futbolcu sağlayabilirdi yazık oldu tek sebep nuri başkadır yazıklar olsun

zanoylu
07.05.2007, 00:49
Koskoca Trabzonspor yanı başındaki A.Sebata sahip çıkamıyor.Al arkadaşım pilot takım gibide olsa destek çık, ver kadro fazlalarını,maddi olarakda destek ol ne varki.Sebat yöneticisi çıkıyor Abromoviç bize sahip çık vari laflar ediyor.İşte bu Trabzonsporun ve tabiki yönetiminin acizliğidir.Senin ne işin var Kayseriyle,Sakaryaya önce kendi kapının önünü süpür.Çok sininirli ve üzgünüm yazık oldu hemde çoook:(:(

CeSS
07.05.2007, 00:56
Üzgünümki Sebat bu oyunuyla B kategorisindede zor günler yaşayacaktır. Böyle bir maçta motivasyonun üst seviyelerde gezinmesi gerekirken , Sebat şimdiden lig B yi düşünür gibi çıktı sahaya. 90 dakika boyunca , tamam bu gol işte diyecegimiz bir pozisyon yok.

Telekomda ayni , sanırım onlarda Sebati lig B de yanliz birakmayacaklardir. Bügün Mardinin kazanmasından sonra onlarinda işleri bayaği zorlaşti. Böyle bir futbol 2 takımada açıkcası yakişmadi.

Taraftar gole kadar çok iyiydi. Sadece gole kadar...

Can basten
07.05.2007, 02:31
Bence Sebatlı topçular tribünde seni görünce öyle olmuşlardır Erkan abi, takımda oynama şevki falan kalmadı sayende.:D

Şaka bir yana bu yaşta, bu performans süper valla. Yarın Değirmenderespor'un maçında da görmek isteriz senin gibi gençleri(!)...:tsmeşale:

bordoylamavi
07.05.2007, 08:59
ben bu sezona şampiyon olur diye lige girer diye beklerken resmen küme düştü sebat. çok yazık oldu ama bunu hazırlayanlar utansın

ibzolist
07.05.2007, 10:11
bence nöri ve ekibinin beceriksizliği sebatı da yakmıştır

gaybana61
07.05.2007, 10:13
yazık oldu sebatımıza olmadı bu vallahi.

Eyüphan
07.05.2007, 10:19
Sonunda takımımız 2.lig B kategorisine düştü. Keşke bu tarihi ana tanıklık etmemiş olsaydım. Nerden nereye. Sen kalk Süper lig'e çık. 4 sezonda buralara gel. Keşke bazı şeylerin kıymetini bilebilseydik. Kaybeden Trabzon oldu gene

Naim
07.05.2007, 11:19
Parasını kurtarmak amacı ile sebatın yönetiminden ayrılmayanlar
Koskoca bir Devre Boyunca Cem Demiri Yanında Oturtupda Sebata vermeyenler
Ali güzaldalı İBBnin verdiği paranın aynısını teklif eden Sebata vermeyenler
Feridunu Samsuna Gönderip de Sebata göndermeyenler
Sebat Trabzonsporun alt yapısı değildir diye zıp zıplayan bazı site sahipleri.
Söz verdiği halde Maddi yardımda bulunmayan Trabzonspor yönetimi

Hepinize Tebrikler Trabzonun en eski Futbol takımı Küme Düştü Gözünüz Aydın!

Şuayip Aydın
07.05.2007, 11:23
cok kotu oldu gerci onlara bi futbolcumuzu verdik oda enis di ama inş bi daha ki sene lig a yukselirlerrr

amour_61
07.05.2007, 11:25
Bir Akçaabatlı olarak çok üzgünüm bunda ne yazık ki Nuri efendinin de payı var çünkü Ali Güzeldal veya başka istenen oyuncuları verseydi şimdi daha yukarılarda olurdu...İnş. seneye daha güçlü bir şekilde Lig A ya çıkacaktır...
evet yaa gidip bedava büyükşehirbelediye ya verdi oraya verene kadar verseydi güzeldalı sebata.ama adam istanbullu normal belediye ile karıştırdı yine.aklında büyük işler var Trabzonspor'u kullanıyor.Trabzon limanının geliri Trabzonspor'a kalacakken birden bire kendi aldı orayı.yani Trabzonspor'un önüne engel koydu.bir şey olmamış gibi 1 sene sonrada başkan oldu klube.neler daha var arkadaşlar neler.bu adam kullanıyor Trabzonu.

TSelif
07.05.2007, 11:25
Adam kendi takımını yönetemiyo sahip çıkamıyo ne kaldı ki Sebat'a el atacak :mad:

Ba®ış
07.05.2007, 11:27
Naim abi güzel özetlemiş durumu seneye tekrar yükselirler inşallah

Badaloğlu
07.05.2007, 11:43
sebatın bu duruma gelmesinin tek sebebi selami yardım ı küstürüp kulüpten uzaklaştıran kişileridir.böyle devam ederse sebat seneye 3.ligede düşer.Geçmişte olduğu gibi yine bir selami yardım çıkıpra kulübü sahiplenmezse efsane göztepe örneği gibi amatörde son bulur

Yazdıklarının hepsine katılıyorum.Bu kulüp Veli Sezgin ile yozlaşma sürecine girmiştir.Kendi değerlerine sahip çıkmayıp,geçmişte Trabzonun yaptığı hataların aynısını yapmışlardır.Bir çok takımlarından kovulmuş futbolcu artıklarına dünyanın parası verilmiş,ya da verilmeyip mahkemelik olup,Sebat'ın geleceğini ipotek altına almışlardır.Bu süreç Sebat süper ligdeyken yanılmıyorsam bir Ankaraspor maçı önceesi gecesinde patlak vermiştir.Bazı utbolculara fazla paralar verilirken kendi futbolcularna para yok diye hiçbir şey vermeyen bu zihniyet çöküşün başlangıcıdır...

Koca kulübü şaibe ve şikelerle anılır hale getirende bu zihniyettir.Oysa Sebatspor'dan kimse şampiyonluk beklemiyorki!Süper lige çıkmışsın,kendi çocuklarınla devam etsene kardeşim maçlara...Yani ne oldu şimdi bu kadar borç içine bu kulübü soktunuzda şampiyonmu oldunuz?Sen kendi çocuklarınla devam et'de öyle küme düş,bak o zaman insanlar sana nasıl sempati duyuyorlar.Ayrıva bunu yapsaydılar,Trabzonspor'da daha iyi bir performans göstereceğinden adım gibi eminim...

Geçmiş olsun.Artık seneye 2 B'de Sebat,Arsin,Araklı,birde Değirmendere gelirse o zaman belki gene 2A'da bir Trabzon takımı görebiliriz...

Mustafa AYDIN
07.05.2007, 12:14
İnşAllah Trabzon temsilcileri aynı gruba düşer (Sebat,Arakli,Arsin ) burada güç birliği yapıp en azından 1 takımı tekrar lig A ya çıkartırlar.

Fatih
07.05.2007, 12:18
hiç üzülmedim iyi de oldu vakti zamanında süper ligde şaibeli bir şekilde haketmedikleri şekilde kaldılar asıl çöküş orda başladı sonraki sezon gereksiz transferler işe yaramayan yabancılar ve Trabzonsporun eskileriyle toplama bir takım oluşturup ligde kalmaya çalıştılar olmadı lig A da geçen sezon yine son maça kadar ligde kalma savaşı verdiler anlaşıldı ki bu takımın yeri lig A da değil bu sezona geldiğimiz de yine aynı sorunlar maddi krizler yaşandı sonunda 2.lige düştü sebat hayırlısı böyleymiş demek inşallah kısa sürede toparlanıp tekrar lig A ya gerii dönerler

h.bezir61
07.05.2007, 12:23
Cok üzücü yazik oldu.

hüseyin1975
07.05.2007, 12:25
Büyük gecmis olsun.
Keske Sebatspor 1. Ligde olsa ve onun ötesinde baska Karadeniz takimlarida olsa.
Bu bizede yarardi

Can basten
07.05.2007, 12:31
hiç üzülmedim iyi de oldu vakti zamanında süper ligde şaibeli bir şekilde haketmedikleri şekilde kaldılar ...

Sözkonusu olan sanki bir Trabzon kulübü değil de İstanbul takımıymış gibi konuşuyorsun griffin... Acaba Türkiye Ligi'nde küme düşme hattında her sene bütün takımların karıştığı büyük şaibeler zaten yaşanmıyor mu, sırf bu yüzden Akçaabat gibi Trabzon'un ayrılmaz bir parçası hakkında nasıl bu kadar atıp tutuyorsun anlamak mümkün değil...

Fatih
07.05.2007, 12:48
Sözkonusu olan sanki bir Trabzon kulübü değil de İstanbul takımıymış gibi konuşuyorsun griffin... Acaba Türkiye Ligi'nde küme düşme hattında her sene bütün takımların karıştığı büyük şaibeler zaten yaşanmıyor mu, sırf bu yüzden Akçaabat gibi Trabzon'un ayrılmaz bir parçası hakkında nasıl bu kadar atıp tutuyorsun anlamak mümkün değil...

benim kadar sebat maçına gitmemiştirsin emin ol akçaabatta 7 senem geçti yazımın bi parçasını kesip yorum yapma lütfen

Can basten
07.05.2007, 12:59
Zaten Sebat'ın maçlarına senin kadar gittiğimi iddia etmedim. Garip ifadeler kullanmışsın iletinde onu belirteyim dedim...

Senden de fazla Sebat maçına gitmiş birisi görse çok daha sert tepki de verebilirdi...

Erkan
07.05.2007, 13:14
2 sene sonra 1 nci lig! ;)

FcTRABZONSPOR
07.05.2007, 13:29
Sebat düştüyse bunun tek sorumlusu TRABZONSPOR yönetimindedir...Heryere bedava oyuncu verirken sebatada elde kalmış işe yaramayan oyuncuları verirsen sonu böyle olur...Sebatın düşmesi bizim ayıbımızdır..İnşallah en kısa zamanda ligde görmek dileğiyle...

Recep Alkan
07.05.2007, 13:34
turkıyede ılk kez bır ılce takımının bırıncı lıge cıkmasııle cok sevınmıstık. ama dusmesınede aynı oranda uzulduk. ınsallah tekrar eskı guzel gunlerıne gerı donebılır.

galyanlim
07.05.2007, 14:10
inşallah tekrar süperlige kadar gelir çokı üzüldüm

kendin ettin kendin buldun

Bilal 61
07.05.2007, 14:42
Harbiden çok yazık oldu yaa:(:(

oguz_0706
07.05.2007, 14:51
turkıyede ılk kez bır ılce takımının bırıncı lıge cıkmasııle cok sevınmıstık. ama dusmesınede aynı oranda uzulduk. ınsallah tekrar eskı guzel gunlerıne gerı donebılır.

aynen katılıyorum.çok yazık oldu....

Erbay
07.05.2007, 16:10
Düşecekleri daha başından belliydi.Son haftalarda çok kırmızı kart gördüler,o maçları alsalardı belki düşmezlerdi.

pReN@_61
07.05.2007, 18:51
yazık oldu.. :(

İnşallah en kısa zamanda bir üst lige yükselirler

POYRAZ
07.05.2007, 18:55
Tekrar Süper Ligde görecegiz Insallah.

Burçak
07.05.2007, 18:55
sebatın düşmesinde ziya hocanında payı var.!! oynatmadığı adamları vermedi sebata. nerde cem niye oynatmıyor hiç??
cem sebatta olsaydı bu durumda olmazdı sebat. ve baika oyuncular! ah ziya ah

Misina
07.05.2007, 18:56
sebatın düşmesinde ziya hocanında payı var.!! oynatmadığı adamları vermedi sebata. nerde cem niye oynatmıyor hiç??
cem sebatta olsaydı bu durumda olmazdı sebat. ve baika oyuncular! ah ziya ah

vermedi değil.cem kendi gitmek istemedi

Badaloğlu
07.05.2007, 18:57

Aslında bu bilgi çokta doğru değil gibi...Çünkü Türkiyede ilk Süper lige çıkan Karabükspordur.Gerçi ilçe olan Karabük daha sonra il olmuştur.Bu yüzden ilk ilçe takımı olarak süper lige Karabük'ün çıkması gerçeği il olduğu için değişir mi bilmem!

paylaşayım dedim...:)

FcTRABZONSPOR
07.05.2007, 18:59
Aslında bu bilgi çokta doğru değil gibi...Çünkü Türkiyede ilk Süper lige çıkan Karabükspordur.Gerçi ilçe olan Karabük daha sonra il olmuştur.Bu yüzden ilk ilçe takımı olarak süper lige Karabük'ün çıkması gerçeği il olduğu için değişir mi bilmem!

paylaşayım dedim...:)

Doğru kardeş haklısın ama il olmuş yazık o ünvanı kaptırdı sebata:)

Burçak
07.05.2007, 19:07
vermedi değil.cem kendi gitmek istemedi
ozaman transfer sezonu bu iş olmuyo diye kesin bi dille belirtmeliydiler. belki ümidi hepten kesip birini alırdı Sebat

SDanışmaz
07.05.2007, 19:13
Sebata üzüLdüm :(

6Şafak Aydın1
08.05.2007, 20:08
SEBAT KAN AĞLIYOR

Kırmızı-Beyazlı ekibe yakışmayacak bir futbolla lige veda ettiklerini söyleyen Başkan Yardımcısı Armutcu, "Bazılarının ne kadar büyük futbolcu olduğunu gördük!" dedi.

BÖYLE Mİ OYNANIR?
Türk Telekom'la final maçına çıktıklarını hatırlatan Akçaabat Sebatspor Kulübü Başkan Yardımcısı Atalay Armutcu, "Bu maçta futbolcularımızdan çok şey beklerdik. Futbolda yenilmek de var, kabul ediyoruz ama böylesine önemli bir maçta böyle mi oynanır? Ne mücadele ne hırs... Final havası şeklinde geçmesi gereken maçta bahar turnuvasına katılmışız gibi oynadık ve hak ettiğimiz bir yenilgi aldık" dedi.

YAKIŞMADI
"Futbolcuların artık şapkalarını önlerine koymaları gerekir" diyen Başkan Yardımcısı Armutcu, "Bize sürekli sorun çıkartan, kendilerini formalarının üzerinde gören bazı futbolcuların ne kadar büyük futbolcu olduklarını bu maçta açık seçik gördük. Böyle olmamalıydı, lige böylesine bir futbolla veda etmemeliydik, bize yakışmadı" diye konuştu.

BORÇSUZ KULÜP
Çok üzüntülü olduklarını, bütün iyi niyetli çalışmalarına rağmen ligde kalacak neticelere ulaşamadıklarını söyleyen Atalay Armutcu, "Bundan sonra tek hedefimiz, kongreye kadar borçları temizlemek, kulübü borçsuz bırakmak. Ama küme düşen takımın yöneticisi olarak artık yardım isterken işimiz iyice zorlaşacak" diye konuştu.

http://www.karadenizgazete.com.tr/haber_ayrinti.php?h_id=18055

bordoylamavi
10.05.2007, 09:15
Akçaabat Sebat suçluyu buldu!
Türk Telekom Lig A’da küme düşmesi büyük ihtimalle kesinleşen Akçaabat Sebat’ta teknik direktör İhsan Derelioğlu, takımın küme düşmesiyle ilgili olarak Trabzonspor’u suçladı. Bordo-Mavili ekibin, devre arasında futbolcu bazında verdiği sözleri tutmadığını ve bu nedenle ligde kalamadıklarını dile getiren Derelioğlu, “Transfer politikamızı onlara göre ayarladığımız için epey bir zorluk yaşadık” ifadesini kullandı.

Burçak
10.05.2007, 15:34
SEBAT'IN NOSTALJİ KLiBi

www.sebat1923.com/serdal/akcaabatimiz_toWMV_1.wmv (http://www.sebat1923.com/serdal/akcaabatimiz_toWMV_1.wmv)

Bu geçmişe sahip bir kulüp bu kadar sessiz gitmemeliydi. İzleyince duygulanacaksınız eminim... Sebat küllerinden yeniden doğacaktır. Bundan adım gibi eminim...
Mutlaka İzleyin.

Klibi Host unda barındıran www.sebat1923.com a Teşekkürler.

LazAnisT
10.05.2007, 23:06
Kim ne derse desin Akçaabat sebat sporu Trabzonspor küme düşürmüştür.

Misina
11.05.2007, 00:20
Kim ne derse desin Akçaabat sebat sporu Trabzonspor küme düşürmüştür.

Trabzonspor değil nuri albayrak ve işgüzar yönetimi

Burçak
12.05.2007, 16:25
SEBAT'TA 'OLAĞANÜSTÜ' DURUM
Kırmızı Beyazlı yönetim, 3 Haziran'da Olağanüstü Kongre kararı aldı

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18239_b.jpg
ADAY ÇIKAR
Akçaabat Sebatspor'da yönetim kurulu, olağanüstü genel kurul kararı alırken kulübün 3 Haziran'da kurulu gerçekleştireceği bildirildi. Başkan Ali Kemal Başaran, birilerinin bu kulübe sahip çıkacağına inandığını belirterek, ''Kulüpleri borcu olduğu zaman devredeceğiniz kimse yoktur. Zaferlerin ise sahibi çoktur. Hezimetler daima yetimdir. Şu an Sebatspor'un durumu iyi. O nedenle kongrede aday çıkar'' dedi.
EKONOMİK DURUM
Başaran, ''Kulübü devraldığımızda 8 trilyona yakın bir borç vardı. Sporcu borçlarının bir bölümünü verdik. Maliyeye olan borcu hemen hemen bitirdik. Şu an için temlikleri kaldırmak için çalışıyoruz. Bunları da kaldırdığımızda Sebatspor'un 2 trilyona yakın bir borcu var. Önümüzdeki sezonun sonuna doğru Sebatspor ekonomik anlamda rahat bir hale gelir'' dedi.
YAPMAMALIYDILAR
Başkan Başaran, "Biz onlara hep abi, baba şefkati ile yaklaştık. Ama bunu anlamayan oyuncularımız oldu. Bu nedenle içimde bir burukluk vardır. Futbolcular idmana çıkmadılar. Haklı olabilirler, paralarını alamıyor olabilirler veya bizim verdiğimiz parayı da biraz beğenmediler galiba. Bu davranış güzel bir davranış değildi, yapmamalıydılar diye konuştu.
HEPİMİZ SUÇLUYUZ
Başaran, şöyle konuştu: ''Esasta bu kulübü biraz daha erken alabilseydik bu takım düşmezdi. Biz göreve geldikten sonra Sebatspor, 22 puan almıştır. Bu puanda şu an bir sıralama yapılsa Sebatspor'un sıralamadaki yeri 4 veya 5'inciliktir. Ama bu demek değildir ki biz çok iyi şeyler yaptık, sonuçta bu takım küme düştü, hepimiz suçluyuz.''
Karadeniz gazetesi

2 B de sıkıntılı günler yaşamamak için planlı programlı bi yeni yönetime ihtiyacımız var. keşke AliKemal Başaran devam etseydi. ama bırakacağım diyor. yeni gelecek yönetim inşallah iyi olur. yoksa 2 B de de zorluklar bizi bekler.

bu arada Sebat istanbul maçının ilk yarısı 0-0 bitti.

Burçak
12.05.2007, 16:50
Sebatspor peşpeşe attığı 2 golle istanbul belediye karşısında 2 - 0 öne geçti. ahh Sebatım ahh. nerdeydin şimdiye kadar . hemde bu maçta kadro dışı olan birsürüde topçu varmış.

Misina
12.05.2007, 17:22
3-1 gidiyo maç bitmek üzere

pReN@_61
12.05.2007, 17:47
off Sebat off iş işten geçince mi oynamaya başladın..

Misina
12.05.2007, 18:25
3 değil 33 atsan ne yazar sebat iş işten geçti artık boşuna çırpınırsın

macka61
12.05.2007, 18:55
keşke telekoma 3 tane atsaydık

Murat'
12.05.2007, 20:25
3-1 yendiler yaaa ne iş anlamadım valla

Kubilay ŞAHİN
12.05.2007, 20:48
Yenseler Ne Olur iş İşden Geçmiş Ama Olsun...

Burçak
14.05.2007, 17:06
İSYANIN BEDELİ
A.Sebat Asbaşkanı Kazancıoğlu, kadro dışı kalan futbolcular hakkında konuştu:
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18319_b.jpg
YARA AÇTI
A.Sebatspor Asbaşkanı Temel Kazancıoğlu, İstanbulspor maçı öncesi kadro dışı kalan 8 futbolcu için konuştu. Sezon başından bu yana yönetim olarak futbolcuları maddi anlamda tatmin etmek için her türlü özveriyi gösterdiklerini vurgulayan Kazancıoğlu, buna karşılık futbolcuların Diyarbakır maçı öncesi, paralarının ödenmediğini gerekçe göstererek eylem yapmalarının ezikliğini bugüne kadar yaşadıklarını söyledi. Kazancıoğlu, Bu durum bizde derin yaralar açtı. Bu olayı hiç unutamadık. Yönetim olarak aldığımız kararda bunun da payı büyüktü? mesajını verdi.
DÜŞMAN DEĞİLİZ
Hiç kimseye düşman olmadıklarını söyleyen Temel Kazancıoğlu, Kadro dışı kalan oyuncularla seneye devam etmeyeceğiz. Tabii ki küme düşmemizin kabahatini onlara yükleyemeyiz. Biz yönetim olarak başarısızlığı üzerimize alırız. Ancak şu bir gerçek ki bu kadar erken havlu atacağımızı da asla beklemiyorduk dedi. Sebatspor'un yaşaması adına önemli adım attıklarını da vurgulayan Kazancıoğlu, Sağlıklı bir yönetim oluşturarak bu adımların devamını getirmek gerekiyor. Kulübün ayakta kalması için bu şart dedi.

gaybana61
18.05.2007, 13:54
olmadı bu sebat....

#10 Fietra
18.05.2007, 14:30
Maçın özetini izledim.Golleri görünce yazık oldu Sebat'a demekten başka bir şey gelmiyor insanın aklına.Emre Aygün tam anlamıyla şov yapmış.Baskı olmayınca bu takımın neler yapabileceğini görmüş olduk.

A.Başaran'ın devam etmesini isterdim.Kulübün borcunu bir nebze azalttıklarını duydum.Hayırlısı neyse o olsun.İnşallah bu kulübün başına bir daha mafya kılıklı insanlar gelmez.

Burçak
18.05.2007, 14:33
AliKemal Başaran birazdaha erken başkanlığa gelseydi bu sıkıntıları yaşamayacaktık. İnşallah yeni yönetim çok dikkatli olur. Başaran kesinlikle bırakacağını açıkladı. hatta dün futbolcularla akçaabatta bi restaurantta yemek yediler.
inşallah gelecek yıl yeniden 2 A ya çıkacaz.

Burçak
25.05.2007, 14:57
SEBAT ORTADA KALMAZ
Basın Sözcüsü Güner: Küme düştü diye bırakıp gitmeyiz, aynı şevkle çalışırız

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/18849_b.jpg
Güner, "Hedefimiz, başkanlık makamını her açıdan en iyi şekilde dolduracak bir kişiyi bu göreve getirmektir" dedi

GÖRÜŞMELER VAR
Akçaabat Sebatspor'da kongre yaklaşırken, şu ana kadar başkanlık konusunda aday çıkmamasını değerlendiren Basın Sözcüsü Hayri Güner, "Hedefimiz, bu makamı her açıdan en iyi şekilde dolduracak bir kişiyi bu göreve getirmektir. Bu amaçla gerek yönetim içinden, gerekse de bu makama layık olabilecek yönetim dışından isimlerle sürekli görüşüyoruz. Yakında İstanbul'da önemli görüşmelerde bulunacağız. Sonuçta en iyisini bulacağımızdan kimsenin endişesi olmasın" dedi.
AYNI ENERJİ
Takımın küme düşmesine çok üzüldüklerini hatırlatarak, "Ne yazık ki başarısız bir sezon geçirdik, takım olarak istenilen başarıyı gösteremedik. Ama unutulmasın, kulüp küme düşmedi" ifadesini kullanan Hayri Güner, "Biz kulübü problemsiz bir seviyeye çıkartıp, ardından takım olarak yeniden başarılara ulaştırmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Bu takım küme düştü diye kulübü ortada bırakmayız, aynı şevkle çalışır, aynı enerjimizi harcar, gereğini yaparız" diye konuştu.

ersanozcan61
26.05.2007, 08:14
yazık oldu sebatspora düşmemesini cani gönülden istiyordum ama inanın sebatspor camiası okadar garip bir camia ki SELAMİ YARDIM gibi bir başkanı küstürdüler..selami yardımın ağzından uefa ya oynasa bile artık almam o klübü dediğini duydum yazık en fazla hizmet veren kişi oydu istedikleri kadar yönetim kıvransın SEBATSPOR kimsenin malı değildir....

Samet Berber
26.05.2007, 09:12
gerçekten çok üzülüorum böyle durumlara ya geçen günde göztepeye çok üzüldüm ama benim elimden ne gelirki sorumlu kişilerin el atması lazım...

ersanozcan61
26.05.2007, 09:33
gerçekten çok üzülüorum böyle durumlara ya geçen günde göztepeye çok üzüldüm ama benim elimden ne gelirki sorumlu kişilerin el atması lazım...
kardeşim yapabilecek tek şey var yöneyimin komple değişip sebatspor a yararlı olacak insanların gelmesi ben o takımı iyi tanıyorum yönetiminide babam onlarla 1 yıl çalıştı teknik drektör olarak ama küstürmekten başka iş yapamazlar

Burçak
30.05.2007, 16:22
FEDERASYONUN BORCU KORKUTUYOR
A.Sebatsporun Futbol Federasyonuna olan 1 trilyonun üstündeki borcu yönetimi korkutuyor. Federasyon Başkanı Haluk Ulusoyla bu konunun çözüme kavuşması görüşme talebinde bulunan Kırmızı-Beyazlı yönetimin önünü şimdide Mali Kongre engeli çıktı. Başakan Haluk Ulusoyun Federasyonun mali kongresinin yapılacak olması nedeniyle Sebatspora bu konuda yardımda bulunma ihtimalinin zayıf olması yönetimi kara kara düşündürüyor. A.Sebatsporun Futbol Federasyonuna olan 1 trilyonun üstündeki borcu yönetimi korkutuyor. Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy?la bu konunun çözüme kavuşması görüşme talebinde bulunan Kırmızı-Beyazlı yönetimin önünü şimdide Mali Kongre engeli çıktı. Başakan Haluk Ulusoyun Federasyonun mali kongresinin yapılacak olması nedeniyle Sebatspora bu konuda yardımda bulunma ihtimalinin zayıf olması yönetimi kara kara düşündürüyor.

TEK ÇARESİN DOKTOR!
Mevlüt Selami Yardım: Sebatspor için Ali Kemal Başaran bulunmaz bir nimettir. Takımı düştüğü durumdan kurtarmak için verdiği mücadele taktire şahan. Ancak kulübün tek ilacı Başaran olduğuda aşikar
LAFLA OLMAZ
A.Sebatspor Onursal Başkanı Mevlüt Selami Yardım kongre süreci sessizliğini bozdu. Ali Kemal Başaranın göreve devam edemeyecek olmasının Sebatspor için büyük bir handikap olduğunu söyleyen Yardım, Kulübü büyük bir borçla devralan Ali Kemal Başaran iyi niyetiyle bir şeyler yapmaya çalıştı. Çok büyük paralar topladı. Bir hayli mesafe katetmesine rağmen getiremedi. Bu işler kolay değil, lafla olmuyor. Ali Kemal Başaran bana göre bırakmamalı dedi.
ZOR GÜNLER BEKLİYOR
Sebatsporun geleceğini iyi görmediğini ifade eden Onursal Başkan Mevlüt Selami Yardım, Ali Kemal Başaran devam etseydi bunu söylemezdim. Ali Kemal Başaranın bırakması Sebatsporu zor günlerin beklediğinin habercisidir. Başaran Sebatspor için bulunmaz nimettir. Yaptıkları da taktire şahan. Tek çareyi doktorun devam etmesi olarak Sebat için görüyorum. Gelecek sezon 2. Lig B kategorisinde mücadele eden Sebatsporun da gelirleri düşecek. Bu nedenle kulübe kimsenin sahip çıkacağına ihtimal vermiyorum. Eğer takım birinci ligde olsaydı çok oyunlar oynanır Sebatın sahibi çok olurdu dedi.
EMEKLİ OLDUM
Sebatspora yazık olduğunu da ifade eden Mevlüt Selami Yardım, Bir Selami Yardım daha kulübe gelmez. Kulübü bu hale getirenler utansın. Kendi kendime çok üzülüyorum. Koskoca Trabzondan, Akçaabattan birileri çıkıpta bu kulübü almıyor. Bu vahim bir durumdur. Ben hiç bir karşılıksız memleketimin takımı diye Sebatsporu alıpta iyi yerlere getirdim de ne oldu. Bizde memleket sevdası vardı. Bu uğurda yola çıktım. Ancak sonunda da beni küstürdüler. Artık bu işler için emekli oldum dedi.

İSTANBUL'A UMUT BAĞLANDI
A.Sebatsporda yaklaşan kongre öncesi başkan adayını bulmak için yönetimin İstanbul kanadına umut bağladığı bildirildi.
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/19079_b.jpg
ÇIKARMA YAPILIYOR
A.Sebatsporda yaklaşan kongre öncesi başkan adayını bulmak için yönetimin İstanbul kanadına umut bağladığı bildirildi. Hafta başı İstanbula geçerek Günaydın Yardım, Ender Yığıcı, Salih Cihan Süphi Çolakla görüşme yaparak başkanlık teklifi ileteceği bildirildi.
ATALAYLA GÖRÜŞME
Kırmızı-Beyazlı yönetim daha sonra daha sonra Ankaraya geçerek Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalayla bir görüşme gerçekleştirecek. Görüşmenin ana maddesini ise tesisler oluşturacak. Yönetim tesisleşme için Atalaydan yardım isteyecek.

Misina
30.05.2007, 18:53
bir sürü akçaabatlı iş adamı varken bu külübün böyle sahipsiz kalması bir oflu olarak bana dokunuyor.akçaabat ileri gelenleri bu takım için neden bişey yapmıyor

Burçak
02.06.2007, 17:44
SEBAT MAHKEMEDE!
Kaynağı belli olmayan borçlar aydınlatılmaya çalışılacak...BÜYÜK RAKAMLAR
Soın zamanlarda çok sayıda kişinin kulübe başvurarak alacağının olduğunu belirtmesi ancak çoğu borcun kaynağının belli olmaması üzerine Akçaabat Sebatspor yönetimi mahkemeye gitmeye karar verdi. Amaçlarının sadece borçların aydınlatılması olduğunu kaydeden Asbaşkan Temel Kazancıoğlu, "Çoğu büyük rakamlar beklenmedik şekilde karşımıza çıkıyor. Araştırıyoruz, kaynağı belli değil ya da sorumsuzca, kulübün çıkarları gözetilmeden yapılan harcamalar için resmi yollara başvurma kararı aldık. Mahkeme sonunda borç kulübü bağlıyorsa gereğini yapacağız, kişiyi bağlıyorsa onun üzerine gideceğiz, başka çare yok" diye konuştu.

FUTBOLCUYA AF ÇIKMADI
A. Sebat yönetiminde transferde izlenecek olan yol belirlendi...GENÇ EKİP
Akçaabat Sebatspor yönetimi, yeni sezona yepyeni bir takım kurmayı hedefliyor. Basın Sözcüsü Hayri Güner, başarıya aç, ekonomik maliyeti fazla yüksek olmayan ve yetenekli gençlerin yanısıra birkaç deneyimli oyuncu da alıp zirveye oynayacak bir ekip kuracaklarını söyledi.
AF YOK
Kazancıoğlu, daha önce takımla ilişiği kesilen Ümit Ozan'ın yanısıra kadro dışı bırakılan Emrehan, Mehmet İpek, Selim, Muhammet, Hakan, Volkan, Necati ve Okan Çebi ile önümüzdeki yıl yollarının ayrılacağını ancak yeni teknik direktörün bu konuda kararına da bakacaklarını hatırlattı.
YOL HARİTASI ÇİZİLDİ
Akçaabat Sebat'ta yönetim toplandı. Pazartesi günü start veriliyor...Yönetim İstanbul'da önce işadamları, ardından Haluk Ulusoy'la görüşülecek. Sonra Ankara'ya gidip Atalay'la biraraya gelecek... Asbaşkan Kazancıoğlu, "Kongreye kadar var gücümüzle çalışıp kulübün üzerindeki bütün yükü hafifleteceğiz" diye konuştu...

START VERİYOR
Bir süredir sessiz duran Akçaabat Sebatspor yönetimi, yol haritasını çizdi. Yaklaşan kongre öncesi başkan adayının olmaması, Federasyon'a olan 1 trilyonluk borç, tesislerde yaşanan sıkıntılar ve futbolcu transferi konusunda izlenecek olan yola kadar birçok konunun görüşüldüğü bir toplantı düzenleyen Kırmızı-Beyazlı yönetim, pazartesi günü bu konuları netliğe kavuşturmak için çalışmalara başlayacak.
FORMÜL BULUNACAK
Başkan Ali Kemal Başaran ve bazı yöneticilerle birlikte pazartesi günü İstanbul'a gideceklerini kaydeden Asbaşkan Temel Kazancıoğlu, "Planımız, kulübün üzerindeki borçları iyice temizlemek. Bu şekilde insanların kulüpte daha rahat görev alma şansını yaratırız ayrıca önümüzü net görürürüz. Bu konuda bazı görüşmelerimiz olacak. Ayrıca Federasyon'a olan ve lige katılma konusunda önümüzde engel olan 1 trilyonluk borç için formül arayacağız" dedi.
YÜK HAFİFLEYECEK
İşadamları ile yapacakları görüşmelerin ardından Ankara'ya giderek Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay'la biraraya gelerek Akçaabat'taki tesislerde yaşanan sıkıntıyı çözmeye çalışacaklarını ifade eden Temel Kazancıoğlu, "Kongreye kadar var gücümüzle çalışıp kulübün üzerindeki bütün yükü hafifleteceğiz. Kimse merak etmesin, bu kulüp ortada kalmayacak. El birliği ile takımı çıkmazdan kurtaracağız" ifadesini kullandı.

cicero9
05.06.2007, 20:37
1 trilyonluk borç!!!
:)

Misina
05.06.2007, 23:34
1 trilyonluk borç!!!
:)

kulübün toplam borcumu yoksa sadece futbolcular aolan borç mu?

Burçak
09.06.2007, 19:58
Ayrıca Federasyon'a olan ve lige katılma konusunda önümüzde engel olan 1 trilyonluk borç için formül arayacağız" dedi

federasyona olduğu yazıyor. futbolcularada vardı normalde. bence 1 trilyondanda fazladır bu borç.
1 trilyon para Trabzonsporun sadece Lazaroniye verdiği tazminat nerdeyse.
halbuki Sebatspora destek olsa ciddi ciddi futbolcuları oraya gönderse gençlerbirliğinin oftaş ile yaptığı başarı yapılabilir. ilhan cavcav yapıyor biz çok daha rahat yapabilişriz bunu. ama kimsenin umrunda değil ki. yönetim düşmüş kendi derdine.

Burçak
09.06.2007, 19:58
Ayrıca Federasyon'a olan ve lige katılma konusunda önümüzde engel olan 1 trilyonluk borç için formül arayacağız" dedi

federasyona olduğu yazıyor. futbolcularada vardı normalde. bence 1 trilyondanda fazladır bu borç.
1 trilyon para Trabzonsporun sadece Lazaroniye verdiği tazminat nerdeyse.
halbuki Sebatspora destek olsa ciddi ciddi futbolcuları oraya gönderse gençlerbirliğinin oftaş ile yaptığı başarı yapılabilir. ilhan cavcav yapıyor biz çok daha rahat yapabilişriz bunu. ama kimsenin umrunda değil ki. yönetim düşmüş kendi derdine.

6Şafak Aydın1
10.06.2007, 20:11
Sebat için kimse adaylığını koymadı

10 Haziran 2007 19:20

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi'ne düşen Akçaabat Sebatspor'da, bugün yapılan olağanüstü genel kurulda başkanlığa kimse talip olmadı.
http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Akçaabat Sebatspor Tesisleri'nde yapılan genel kurulda, mevcut başkan Ali Kemal Başaran başkanlık görevine yeniden talip olmadığını açıklarken, yönetim kurulunun kendi içinden başka bir başkan çıkarması bekleniyor.

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=52858

AyKaN
12.06.2007, 06:44
Malesef borç 6.1 trilyon.

Ba®ış
13.06.2007, 12:09
Sebat'ta başkanın istifası kabul edildi

Lig B'ye düşen Akçaabat Sebatspor'da, kulüp başkanı Ali Kemal Başaran'ın istifası kabul edildi..

Kulüp genel sekreteri Kemal Sivrikaya, kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Ali Kemal Başaran'ın istifasını dün akşamki yönetim kurulu toplantısında oy birliği ile kabul ettiklerini söyledi.

Toplantıda tekrar olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını ifade eden Sivrikaya, ''Genel kurulu 24 Haziranda, çoğunluk sağlanamaması halinde 1 Temmuzda yapacağız. Sebatspor'a sahip çıkılmasını istiyoruz. Cumhuriyet ile yaşıt bir kulübün bu hale gelmesi hepimizi derinden üzmektedir'' diye konuştu.

kutoz
16.06.2007, 22:03
BU AYIP TRABZON'UN

Dün gazetelerdeki fotoğrafları görünce canım öyle sıkıldı ki... Bir Trabzonlu olarak adeta kahroldum.

Bu, spordan öte, şehrimizin değerlerine karşı ne kadar vefasız olduğumuzun da göstergesi.

Kuruluşu Cumhuriyetimizle eşdeğer olan, Türk futboluna nice yıldızlar kazandıran, Trabzonspor'un Türk futbolunda efsane olmasında yetiştirdiği yıldızlarla mimar olan, Türk futbolunun çınarı Akçaabat Sebatspor'umuzun bugün içine düştüğü, düşürüldüğü durum karşısında bir Trabzonlu olarak; bu şehirde gazetecilik yapan, bu şehrin değerlerine karşı sorumluluk taşıyan biri olarak "Sen de suçlusun Osman Diyadin." diye kendimi sorumlu hissediyorum.
Geçtiğimiz yıl yaptığım bir söyleşide, Genelkurmay Başkanımız Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın bile gururla "Ben A.Sebatspor'un onursal üyesiyim. Çünkü 1923'te Cumhuriyetimizle birlikte kuruldu." diye haykırması Sebat'ın anlamını ortaya koyarken, bu görüntülere tanık olmak hepimiz için derinden bir yaradır.
A.Sebatspor; fabrikası, sanayisi olmayan Trabzon şehri için uzun yıllardır Trabzonspor ile birlikte bir sporcu fabrikası görevi üstlenmiştir.
O haciz fotoğrafları karşısında bu şehirde sorumluluk taşıyan biri olarak "Bana ne" demek mümkün mü...

Asla...

Bunu kendime ihanet sayarım.

Şok oldum, yüreğim yandı. Ama aslında o utanç tablosu ne Akçaabat?ın ne de Akçaabat Sebatspor kulübümüzündür.

Bu, Trabzon şehrinin, A'dan Z'ye hepimizin utanç tablosudur.

Başta bir "Baba" olarak ona yeterli derecede sahip çıkamayan, "Gelin istediğiniz gibi kullanın." denmesine rağmen bir türlü altyapısı gibi kullanamayan, şefkatini esirgemeyen, sezon başında "Ne olur yardım edin!" diye feryat etmelerine rağmen iş olsun diye elini uzatıp geri çeken Trabzonspor'umuzun da utancıdır.
Çünkü Akçaabat Sebatspor Trabzonspor için bir evlattan da ötedir.
Haciz memurları kulübün içerisindeki eşyaları sırtlamış götürüyor, millet seyrediyor, kameralar çekiyor, flaşlar patlıyor ve bütün Türkiye Trabzon futbolunun sigortalarından biri olan kırmızı-beyazlı kulübümüzün içine düştüğü durum karşısında "Baksana Sebat'a, değil Trabzon'a" diye şaşkın şaşkın bakıyor.

O nedenle buradan haykırıyorum.

Akçaabat Sebatspor kulübünün içine düştüğü bu krizin sorumlusu o, şu bu değil; "HEPİMİZİZ"

Bunu hiç unutmayalım.

Bu şehirde "Ben spor adamıyım, Trabzonspor yöneticisiyim, başkanıyım, teknik adamıyım, iş adamıyım." diyen herkes o fotoğraflara iyice bakıp şapkalarını önlerine koyarak "Ben ne kadar sorumluyum." diye kendilerini mutlaka sorgulamalıdırlar.

Türk futbolunda 4 büyükten biri olan Trabzonspor A.Sebatspor kulübünü yaşatamıyorsa, küme düşmesini, kapanma noktasına gelmesini seyrediyorsa, icra memurlarının kulübün eşyalarını taşımasına seyirci kalıyorsa ve buna hala bir tepki koyamıyorsa bu ayıp bize yeter de artar.

Ayıptır, yazıktır, günahtır.

Bu olay az buz bir olay değildir.

Bir Musampa transferinde ödenen ve boşa giden paranın yarısı ile 2.Lig A'da yaşayacak olan bir kulübün "İmdaat!" çığlığına kulak tıkayanlara, küme düşmesini seyredenlere soralım: İlhan Cavcav'ın Gençlerbirliği'nin alt yapısı olarak Oftaş'ı 3. Lig'den Süper Lig'e çıkarması yüzünüzü kızartmadı mı?

O nedenle bugünden tezi yok Trabzon Valisi, Trabzon ve Akçaabat belediye başkanları, Trabzonspor kulübü, Trabzonspor'a hizmet vermiş yöneticiler, başkanlar ve özellikle ve öncelikle bugünkü Trabzonspor Başkanı ve yönetim kurulu Akçaabat Sebatspor kulübünün ayağa kalkmasına vesile olmalıdırlar.
O yuvadan yetişen Şenol Güneşleri, Kadirleri, Kemalleri alarak Türk futbolunda efsane olma adına olmalıdırlar.

Üstüne basa basa belirtiyorum, o fotoğraflara yansıyan ve içimizi sızlatan görüntüler asla ve asla tek başına Akçaabat Sebatspor kulübünün değil, A'dan Z'ye hepimizin ayıbıdır.

Ben Osman Diyadin olarak üzerime düşen payı alıyorum, çünkü yüzüm kızarıyor.
Bu şehir adına, bu şehrin şerefli futbol mazisi adına hesap Sebat'a destek vermeliyiz.

Trabzon futbol tarihinde böyle görüntüler hiç ama hiç yaşanmadı!

Eğer biz bu isek yazıklar olsun bize.

Cumhuriyetimizin kuruluşuyla birlikte Türk futboluna rengini bayrağımızın rengi kırmızı beyazdan alarak yıldız gibi doğan tek "1923 damgalı" kulüp olan Akçaabat Sebatspor'a bugün Cumhuriyetimiz adına da sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

Osman DİYADİN

Koray
17.06.2007, 16:19
yazık günah yaa...zamanında bu takımı sömürenler için konuşacaktınız boş lafı bırakın artk icraat yapın..

baskentlikaplan
17.06.2007, 17:26
kardes zaten trabzonspor gereken destegı verıyo onemlı olan ıstıkrar ve ıyı bır teknık dırektor KARDESIMIZ AKCAABAT SEBAT SPOR:alkış:

Burçak
19.06.2007, 18:56
aklıma geliyor. hani Sebatspor 4 senede 3 şampiyonluk kazanıp Süperlige çıkmıştı.
Etiket güzel olunca Mevlüt Selami Yardımın karşısında adaylar belirmeye başlamıştı.
Başkan olmak için yarış yapanlar. Sebatı süperligden düşürüp borç batağına saplayanlar...! Neredesiniz şimdi??

sancakbeyi_61
20.06.2007, 01:29
valla klubu bu hale düşürenlerein Allah cezasını versin..ama futbolcu olarak trabzonsporumuz elşndeki genc oyuncuları bu yıl versin,sadece sebata deil tüm takımlarımıza

OYılmaz
23.06.2007, 10:43
Acilll Önlemmmmmm !!!!!!!! sebatı harcamayın memleketimin takımı

TSelif
23.06.2007, 10:48
Neredesiniz şimdi??
Düşene bi tane de sen vuracaksın Burçak...bilmiyo musun?

glidali_61
23.06.2007, 10:49
artık trabzonlu iş adam ları bu işe el atsın.........kardeşimiz sebat kaybetbeyelim

Burçak
24.06.2007, 15:35
SEBAT'TA HEP KARANLIK
Kırmızı-Beyazlı kulüpte tesislerin elektrikleri kesildi...45 BİN YTL
Daha önce haciz şokuyla sarsılan A. Sebatspor, önceki akşam da tesislerin elektriklerinin kesilmesiyle karanlığa gömüldü. Basın Sözcüsü Hayri Güner, TEDAŞ'ın yaptığı uygulamanın kabul edilebilir bir davranış olmadığını savundu. TEDAŞ yetkilileri, kulübün 4 yıldır borcunu ödemediğini ve 45 bin YTL civarında elektrik borcu bulunduğunu söylediler.
BİR DARBE DE..
Akçaabat Sebatspor'un böyle bir şeyi haketmediğini ifade eden Hayri Güner, ''Borcumuzun olduğunu biliyoruz. Ancak bugüne kadar acaba borcundan dolayı hangi resmi kurumun elektriğini kestiler Kulübü sahipsiz buldular, bir darbe de onlar vurdu. Bu uygulamayı tüm Akçaabat halkına yapılmış bir uygulama olarak görmemiz gerekir'' diye konuştu.
:confused:

BÜTÜN GÖZLER CUMUR'DA
Akçaabat Sebatspor'da her yol, Mustafa Cumur'da kilitleniyor...Milletvekili Cumur, "Seçim nedeniyle 22 Temmuz'a kadar Sebat'la ilgilenemem. Ama Belediye Başkanı ortaya çıksın, ona her türlü yardımı yapayım. Görevden kaçmam" dedi...

TEK ÇÖZÜM
Bir yandan maddi sıkıntılar içinde boğuşan, bir yandan da yönetime kimsenin talip çıkmaması üzerine iyice çıkmaza giren Akçaabat Sebatspor'da gözler, Milletvekili Mustafa Cumur'a çevrildi. Asbaşkan Temel Kazancıoğlu'nun, "Eğer aday çıkmazsa, tek çözüm Mustafa Cumur'un başkanlığıdır. Cumur, Akçaabat Sebatspor'u toparlayacak ilk isimdir" şeklindeki açıklaması sonrasında konuşan Mustafa Cumur, Sebat'ın düştüğü duruma çok üzüldüğünü söyledi.
GÖREVDEN KAÇMAM
Herkesin bu konuda sorumluluk sahibi olduğunu ve artık daha büyük bir heyecanla olaya el atması gerektiğini ifade eden Mustafa Cumur, "Ben konumum gereği seçim dolayısıyla 22 Temmuz'a kadar Sebat'la ilgilenemem. Ama bu demek değildir ki, kulübü sahipsiz bırakırım. Akçaabat Belediye Başkanımız şu an rahat, ortaya çıksın, ben her konuda ona gerekli yardımı yaparım. Bu hepimizin görevidir ve ben de böyle bir görevden asla kaçmam" diye konuştu.

Burçak
26.06.2007, 13:27
http://www.sebat1923.com/haciz.jpg
UTANÇ TABLOSU

O manzaraya ne bir şahitlik etmek, ne de bu yönde yayınlanan herhangi bir habere rastlamak gazetelerde. Kelimelerle anlatılmayacak bir utanç çöktü üzerime, tüylerim diken diken oldu koltukları kamyonet üzerinde görünce. Arka tarafta alt yapı futbolcuları, olan biteni izliyor, gelecekleri çalınırcasına, ön tarafta haciz memurlarının tutanakları imzalanıyor. Bir yandan da kulüpteki koltuklar, televizyonlar vs. komyonete yükleniyor. İçler acısı bir görüntü. Sadece Akçaabat Sebatspor’un değil, Trabzon’un ayıbıydı bu. Kimi suçlayalım ki; Dört yıl önce çöküşü başlatan, Veli Sezgin’i mi? Yoksa ardından Sebat camiasının kendi elleriyle yönetimi teslim ettiği Şenol Bulut’u mu? Ardından gelen Şenol Ayvaz dönemi hiç onları aratmadı… Bir de bunların yanında iş bilir, camianın dinamikleri, efsane (!) yöneticiler var son olarak. Siyasete zamanı bolca olan, ancak “evladım” dediği Sebat için yorgun ve yaşlı olan Ali Kemal Başaran. TBMM’nin ceylan derisi turuncu koltukları cezp edicidir muhakkak. “İstifam kabul edilmezse, kulübe bir daha uğramam” diye sünnetçi korkusu veren Sayın Başaran’ın yakında uğrayabileceği bir kulüp de kalmayacak bu tabloya göre. Her kongrede göreve gelen isimden kulübü borçsuz devredeceğine dair söz alan Başaran’ın başkanlık görevinden ayrıldığı Akçaabat Sebatspor kulübünün her bir malına el koyuldu jandarma eşliğinde. Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda yönetim “devam” dedi ancak aynı kongrede başkan istifa edince yeniden genel kurul tarihi belirlendi. Şimdi gelinen noktada Akçaabat Sebatspor bir yol ayrımında. Bu yol ayrımında var olma yada yok olma kararıdır verilecek olan. Bir Gökdeniz’i, bir Fatih Tekke’si trilyonlar eden Trabzonspor’un artık “elimin altında” diyerek futbolcu verebileceği bir takım yok. Yabancı futbolculara trilyonlar harcayan, ancak kendi öz değerleri daha fazla para eden Bordo-Mavili kulüp hal böyleyken kendi değerlerini değerlendirebileceği yaşam alanları yaratmalı kendine. Yani çöken sadece Cumhuriyet’le yaşıt Akçaabat Sebatspor kulübü değil, aynı zamanda Trabzon futboludur. Bunun yanında yeni kulüpler ortaya çıkmayacak mıdır? Tabi ki çıkacaktır ancak böylesine oturmuş, böylesine alt yapısı ve tesisi olan ikinci bir alternatif daha Trabzon’da yok. Yani kurtuluş Trabzonspor’dadır bu saat itibariyle. Ya elinin tersiyle itecek Akçaabat Sebatspor’u yada kucaklayacak bağrına basarcasına.
Serdal ŞAHİN /Günebakış

www.sebat1923.com (http://www.sebat1923.com)

Burçak
27.06.2007, 16:16
İSTİFALAR CEPTE
Yönetim aday çıkmaması durumunda toplu istifa edecek Zorlu bir süreçten geçen A.Sebatspor'da yönetim isyan bayrağını sonunda açtı. Kırmızı-Beyazlı yönetim cumartesi gününe kadar herhangi bir aday çıkmaması durumunda istifalarını verecek. İstifaları cepte olan A.Sebatspor yönetiminin bu durumdan hoşnut olmamasına rağmen son çare olarak bu yolu seçtiği öğrenildi
BURSA EMREHAN İÇİN GELİYOR
A.Sebatspor'un perşembe günü transferi netlik kazanacak...200 MİLYAR İSTEDİ
A.Sebatspor'un başarılı file bekçisi Emrehan'ı kadrosuna katmakta ısrarlı olan Bursaspor perşembe günü bu transferi netleştirecek. Kırmızı-Beyazlı kulüple daha önce bu oyuncu için görüşen Bursasspor yönetiminden 200 milyar bonservis bedeli talep edilmişti.
ANLAYIŞ BEKLİYORUM
Bursaspor'un A.Sebatspor cephesine bu oyuncu için kararını perşembe günü bildirecek. Emrehan ise Bursaspor'da forma giymeyi çok istediğini ifade ederek, A.Sebatspor yönetiminden bu konuda anlayış beklediğini söyledi.

HALUK ULUYSOY'DAN RANDEVU TALEP ETTİ

A.Sebatspor eski Başkanı Başaran Federasyona olan borçlar için...
ANKARA'DA GÖRÜŞTÜ
A.Sebatspor'un Futbol Fedarasyonu'na olan 1.5 trilyon borcu görüşmek için eski başkan Ali Kemal Başaran Başkan Haluk Ulusoy'dan randevu talep etti. Futbol Federasyonu'nun Ankara'da yapılan Mali Genel Kurulu'nda Ulusoy'la görüşen Başaran'ın perşembe veya cuma günü İstanbul'da bir randevu ayarladığı bildirildi.
HEYETLE BİRLİKTE
Ali Kemal Başaran Trabzon'dan gelecek bir heyetle İstanbul'da Başkan Haluk Ulusoy ile bir görüşme gerçekleştireceği bu sorunun çözümü için kendisinden yardım talep edeceği öğrenildi. Başaran, A.Sebatspor'un zor bir süreçten geçtiğini ifade ederek, "Bizim önümüzde en büyük engel olan Federasyon'a olan borcu çözmemiz gerek" dedi.
BİZİ SOLUKLANDIRSINLAR
A.Sebatspor Asbaşkanı Temel Kazancıoğlu'dan çağrı var... Birilerinin ortaya çıkıp bayrağı kendilerinden devralması gerektiğini ifade eden Kazancıoğlu, "Artık yorulduk. Sebatspor'un yeni yüzlere ihtiyacı var. Konsessüs oluşturarak bu ismi belirlemeliyiz" dedi...

GÖREVDEN KAÇMAYIZ
A.Sebatspor'da yönetim belirsizliği hala devam ederken Asbaşkan Temel Kazancıoğlu camiaya seslendi. Birilerinin artık ortaya çıkması gerektiğinin altını çizen Kazancıoğlu, "Artık çok yorulduk.Bizi soluklandırmaları gerek. Bu bir görev yarışıdır. Biz bayrağı devretmeye hazırız. Bunu derken yeni gelecek başkan bizi yönetiminde görmek isterse hizmetten kaçmayız" diye konuştu.
TEK UMUT
İstanbul'da yapacakları toplantıda GünaydınYardım, Suphi Çolak, Salih Cihan ve Ender Yığıcı isimleri üzerinde duracaklarını da vurgulayan Temel Kazancıoğlu, "Ali Kemal Başaran'ı başkanlığa getirmek için nasıl ısrar edildiyse Onursal Başkan Mevlüt Selami Yardım'ın katılacağı toplantıda bu isimlerde de aynı yol izlenmeli. Artık tek umudumuz İstanbul oldu. Yapacağımız toplantıdan elimiz boş dönmemeliyiz" dedi

Burçak
01.07.2007, 18:34
A.Sebat Başkanını Buldu

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi'nin yeni ekiplerinden Akçaabat Sebatspor'da, bugün yapılan olağanüstü genel kurul sonrası kulüp başkanlığına Güven Hacısalihoğlu getirildi.

Kulüp tesislerinde yapılan ve tek listeyle gidilen seçimde 75 delegeden 43'ü oy kullandı. Oyların tamamını alan Hacısalihoğlu başkan seçilirken, yeni yönetim kurulu Ali Kemal Başaran, Atalay Armutçu, Yaşar Sivrikaya, Temel Tarık Kazancıoğlu, Yücel Yeter, Ömer Tayyar Usman, Turgay Özsandıkçı, Ethem Gözen, Hayri Güner, Ali Dinç, Süleyman Hacısalihoğlu, Necmettin Uzun, Cemil Kalkışım, Metin Krandi, Fikret Koç, Hüseyin Öztürk, Abdullah Ertem, Saadettin Erbaşaran ve Yılmaz Büyükaydın'dan oluştu.

Hacısalihoğlu, kongre sonrası yaptığı açıklamada, zorla başkanlığa getirildiğini belirterek ''Bu görev benim isteğim dışında oldu. Aslında kulüp zor durumda olduğu için kimse sahip çıkmadı. Bize zor bir görev verildi. Böyle bir ortamda benim başkan olmamı emrettiler. Biz de bu görevden kaçamayarak, kabul etmek zorunda kaldık'' dedi.

Burçak
03.07.2007, 10:58
SEBAT'TA ASBAŞKAN KAZANCIOĞLU
Kırmızı-Beyazlılardaki görevini kaldığı yerden sürdürecek...
NEREDE KALMIŞTIK
A.Sebatsporda Güven Hacısalihoğlu?nun başkanlığa seçilmesinin ardından yönetim sorunuda çözüme kavuşurken Kırmızı-Beyazlılarda Asbaşkan Temel Kazancıoğlunun görevini kaldığı yerden sürdüreceği bildirildi.
SEVİNDİRİCİ
A.Sebatsporda sorunun daha da büyümeden sevindirici durum olduğunu ifade eden Temel Kazancıoğlu, "Sebatsporu yaşatma adına çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz" diye konuştu.

KLAVUZUMUZ TRABZONSPOR
A.Sebatspor Başkanı Hacısalihoğlundan Karadeniz Gazetesine çarpıcı açıklamalar...
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20595_b.jpg
Hacısalihoğlu: Ateşten gömlek giydik ama Trabzonspor ve Trabzon'un desteğiyle bunun üstesinden gelebiliriz...

Hacısalihoğlu: Futbol Federasyonuna olan borç için Başkan Ulusoy?la yapacağımız görüşmede orta yol bulabiliriz...

NEFES ALINDI
A.Sebatsporda uzun uğraşlar sonunda Güven Hacısalihoğlunun başkan seçilmesiyle çözülen yönetim krizinin Kırmızı-Beyazlıları rahat bir nefes aldırdı. Çiçeği burnundaki başkan Hacısalihoğlu Trabzonspor ve Trabzon spor camiasına önemli mesajlar gönderdi. Hacısalihoğlu girdikleri bu zor yükün altından Trabzonsporun ve Trabzonluların vereceği destekle kalkabileceklerini vurgularken, herkesi bu zor günlerinde yanlarında görmeyi arzu ettiklerini söyledi. İşte Hacısalihoğlu?dan çarpıcı açıklamalar:
SEBATIN GÖNÜLLÜLERİ!
"Yeni yönetimi oluşturmak inanın çok zor oldu. A.Sebatsporun borcu nedeniyle kimse başkanlığa yanaşmadı. Geçen sezon ligin ilk yarısının bitimine 3 hafta kala aldığımız görevi en iyi şekilde yerine getirdiğimizi inanıyorduk. Bu nedenle bir kan değişikliği gerektiğine inandığımız için başka isimlere yöneldik. Ancak bir türlü çabalarımız sonuç vermedi. Bir Sebatlı olarak görevden kaçamazdık. Kulübü kendi terk edemezdik. Buna gönlümüz asla müsade etmezdi. Yönetimimizde İstanbuldan arkadaşlarımızın olmamasının altında kimse bir şey aramasın. Onlar Sebatsporun gönüllüleri, gerçek sahipleri. Yönetimin dışında da olsalar gerekli katkıyı bizlere yapacaklardır"
BİZİ TRABZONSPOR ANLAR
"Bizim en büyük güvencemiz Trabzonspor. Şunu açıklıkla söylemek istiyorum ki biz Trabzonspordan gerekli desteği alamadıktan sonra durumumuz çok zor. Gerçekten üzerimize ateşten gömlek giydik. Üzerimizde ağır bir yük var. Bu yükün altında ezilmememiz için Trabzonsporun bize kol kanat germesi gerek. Trabzonspor bizim büyüğümüz. A.Sebatsporun ne kadar zor pozisyonda olduğunu en iyi bilen Trabzonspordur. Bize yol gösterecek geleceğe güvenle bakmamızı sağlayacak olan Trabzonspordur. Trabzon spor camiasını da bunun dışında tutmuyorum. El birliğiyle A.Sebatsporu yaşatmalıyız"
GELECEĞİMİZ İÇİN...
"Sebatsporun birinci derecede halletmesi gereken Futbol Federasyonuna olan 1.5 trilyona yakın borçtur. Bu önemli sorunu ortadan kaldırmak adına Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoyla yarın bir görüşme gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Bu sorunu her ne olursa olsun çözüme kavuşturmamız gerekli. Sebatsporun geleceği bana göre bu görüşmeden çıkacak sonuca göre şekillenecek. Başkan Haluk Ulusoyla bizim önümüzde en büyük engel olarak görünen bu borç için orta yol bulacağımıza inanıyorum"
CAN SIKICI ŞEYLER
"Kayıdı olmayan borçlar inanın canımızı çok sıkıyor. Sebatspor öyle bir yönetildiki anlamak mümkün değil. Bir çok yönetici kendi işlerinde kulübün senetlerini kullandı. Bu durumun aslında izahı olamaz. Sebatsporun bu duruma gelmesinde yanlış yönetimlerin rolü büyüktür. Biz her şeyi açık açık konuşacağız. Zeten genel kurul bize kayıtların incelenmesi için tam yetki verdi. Bizde yetkimiz dahilinde ucu sonu belli olmayan borçların nasıl oluştuğıunu bulmaya çalışacağız. Herşeyin ortaya çıkması için mahkeme yoluna gittik. Burda herşey ortaya çıkacak."
SEVİLEN SPORCULAR
"Teknik Direktör işini bir an önce belirlemek istiyoruz. Yeni hocamızı takımın başına getirdikten sonra transfere yöneleceğiz. Futbolcu transferinde hedefimiz ahlaklı çevresinde sevilen Türk futboluna uzun süre hizmet edecek oyuncuları kulübe kazandırmak. Bu yönde tabii ki ön çalışma yaptık. Hocamızın vereceği raporda önemli. İyi bir takım yapmak için transferde ince eleyip sık dokuyacağız. Doğru isimleri takıma kazandıracağız"

Burçak
04.07.2007, 20:48
KOLLAR SIVANDI
Sebatsporda yönetim görev dağılımı yaptı...
BAŞARAN BAŞKAN YARDIMCISI
Başkanlığını Güven Hacısaliholğ?nun yaptığı Kırmızı-Beyazlılar?da Asbaşkanlığa Temel Tarık Kazancıoğlu, Başkan Yardımcılıklarına Ali Kemal Başaran, Atalay Armutçu, Sadettin Erbaşaran, Süleyman Hacısalihoğlu, Hüseyin Öztürk, Turgay Özsandıkçı, Fikret Koç, Genel Sekreterliğe Ali Dinç, Genel Saymanlığa Necmettin Uzunali ve Yılmaz Büyükaydın, Basın Sözcülüğüne Hayri Güner, Genel Kaptanlığa Ethem Gören ve Yılmaz Büyükaydın, Tesis Sorumluğuna Abdullah Ertem, Sağlık İşleri Sorumluluğuna Sinan Ekim, Halkla İlişkiyer Sorumluluğuna Metin Kırandi, Reklam Sorumluluğuna Ali Kemal Başaran, Yücel Yeter, Ömer Kalyoncu, Stadyum Sorumluluğuna Yaşar Sivrikaya, Altyapı Sorumluluğuna Ömer Tayyar Usman ve Ahmet Balın getirildi.
SEBAT KANUNLARI
Kırmızı-Beyazlı yönetim 6 maddelik bir taslak hazırladı...
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/20663_b.jpg
Yeni sezon öncesi işi sıkı tutan A.Sebatspor yönetimi düzenlediği toplantıda kulüpte Adan Zye her şeyi belli bir program çerçevesinde olması için bazı kararlar aldı...

6 MADDEDEN OLUŞUYOR
A.Sebatspor yönetimi yeni dönemde işi sıkı tutuyor. Kırmızı-Beyazlı yönetimin önceki akşam düzenlediği toplantıda bazı kararlar aldı. 6 madde halinde sıralanan kararlarda şunlara yer verildi. "Özel ve Resmi sözleşmeleri imzalaymaya ve başkalarına vekalet vermeye, muvafakatname ve yetiştirme tazminatlarının ödendiğine dair belgeleri imzalamaya, resmi ve özel sözleşmeleri fesih etmeye feragat etmeye, teminat yatırmaya ve teminat geri almaya, protokol ve akit imzalamaya ve bu konuda başkalarına vekalet vermeye, hukuki işlemlerde avukatlara vekalet vermeye, amatör futbolcuların filiz ve vize lisans işlemlerine ve evraklarına imza atmaya Başkan Güven Hacısalihoğlu?nun , Asbaşkan Temel Tarık Kazancıoğlu, Ali Kemal Başaran, Necmettin Uzunali, Hayri Güner, Ali Dinç, Ethem Gören, Yılmaz Büyükaydının her hangi ikisinin veya ayrı yetkili kılınmasına,
SIKI YÖNETİM
Kulübümüz adına düzenlenecek olan çek ve senetlere düzenleme ve imza atmaya Başkan Güven Hacısalihoğlu, Asbaşkan Temel Tarık Kazancıoğlu, Ali Kemal Başaran, Necmettin Uzunali?nin herhangi ikisinin veya ayrı ayrı yetkili kılınmasına, Kulübümüz hesaplarının bulunduğu bankalardan para çekmeye ve yatırmaya kulübü borçlandırmaya, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde doğan ve doğacak olan hak edişleri tahsil etme Başkan Güven Hacısalihoğlu, Asbaşkan Temel Tarık Kazancıoğluve Necmettin Uzunali?nin herhangi ikisinin veya ayrı ayrı yetkili kılınmasına,
YETKİLİLER BELLİ
Kulübümüz adına resmi ve özel kurum ve kuruluşlara yazılan yazılara imza atmaya Başkan Güven Hacısalihoğlu, Asbaşkan Temel Tarık Kazancıoğlu ve Genel Sekreter Ali Dinç ve Ali Kemal Başaranın herhangi ikisinin veya ayrı ayrı yetkili kılınmasına, Yönetim Kurulu toplantılarının her hafta Pazartesi günü saat 18.00da yapılmasına2007-2008 Futbol sezonu için kulübümüzün iç sahada oynayacak olduğu müsabakalarda eşgüdüm toplantısına katılmak üzere kulüp yetkilisi olarak Yaşar Sivrikaya, Güvenlik ve Akretidasyon Amiri olarak Hakan Armutçu ve Medya Sorumlusu olarak Hayri Güner?in katılmasına ve yetkili kılınmasına oy birliği ile kara verildi.

pReN@_61
05.07.2007, 20:48
Umarım bu girişimler A.Sebatspor için Hayırlı olur..

Halit Aydın
06.07.2007, 21:46
İsmail Batur, A. Sebatspor'da http://img530.imageshack.us/img530/5719/ismailbaturzz4.jpg
Kırmızı Beyazlıları yeni sezonda İsmail Batur Çalıştıracak

Türkiye ikinci futbol ligi B kategori ekiplerinden A.Sebatspor teknik adam sorununu İsmail Batur'la çözdü.Kırmızı Beyazlı yönetimi İsmail Batur'la yarın 1 yıllık sözleşme imzalayacak.

Misina
07.07.2007, 01:25
İsmail Batur, A. Sebatspor'da http://img530.imageshack.us/img530/5719/ismailbaturzz4.jpg
Kırmızı Beyazlıları yeni sezonda İsmail Batur Çalıştıracak

Türkiye ikinci futbol ligi B kategori ekiplerinden A.Sebatspor teknik adam sorununu İsmail Batur'la çözdü.Kırmızı Beyazlı yönetimi İsmail Batur'la yarın 1 yıllık sözleşme imzalayacak.

bana göre yanlış tercih

Burçak
13.07.2007, 13:31
İKİZLERE İKİ TAKIM!
Ali'nin Sebat'a, Hasan'ı da Araklıspor'a transferi gündemdeAkçaabat Sebatspor ve Araklıspor'un transfer gündeminde olan Trabzonspor Paf takımın ikiz oyuncuları Hasan ve Ali'nin başka takımlarda oynamak istediği belirtildi. Aynı takımda oynarken birbirlerinden etkilendiklerini belirterek böyle bir karar aldıkları ifade edilen ikizlerden Ali'nin Akçaabat Sebatspor'a, Hasan'ın da Araklıspor'a transferleri gündeme geldi.

SEBAT BİZİM BAŞTACIMIZ
Başkan Hacısalihoğlu, "Öyle veya böyle, bu çınarı yaşatacağız" dedi...Hacısalihoğlu: Herkesin fedakarlık yaptığı süreçte karşımıza köstek olmak için çıkanlar olursa, bu bizi üzer...

Hacısalihoğlu: Tek arzurumuz, Akçaabat Sebatspor'un yeniden eski başarılı günlerine dönmesidir...

BİRLİK LAZIM
Sıkıntılı günler yaşayan Akçaabat Sebatspor'da Başkan Güven Hacısalihoğlu, yönetimin büyük fedakarlıklar yaparak çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek, "Sebat bizim baştacımız. Elbirliği ile bu kulübü yaşatmak, asırlık çınarı daha ilerilere taşımak istiyoruz. Ama bunun için birlik lazım, destek lazım. Herkesin fedakarlıklar yaptığı bir süreçte karşımıza köstek olmak için çıkanlar olursa, bu bizi üzer" diye konuştu.
ÇÖZÜLÜR
Mevcut sorunların zamanla çözümlenebileceğine dikkat çeken Başkan Hacısalihoğlu, "Tek arzurumuz, Akçaabat Sebatspor'un yeniden eski başarılı günlerine dönmesidir. Bunun için de tüm gücümüzle, deyim yerindeyse gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalıyız, biz de öyle yapıyoruz" dedi. Bir yandan maddi sorunları çözmeye çalışırken, diğer yandan da transfer çalışmaları ile ilgilendiklerini ifade eden Hacısalihoğlu, "Bu kulubü benimseyecek, yakışacak ve çalışmayı seven oyuncuları kadromuza katmaya çalışıyoruz" dedi.
MUTLU TAMAM GİBİ
Dış transferde Trabzonspor Paf takımdan Emre, Erhan ve Ali ile Siirtspordan Mutlu Dervişoğlu, Ali ve Kenan'ın transfer etmek isteyen Kırmızı-Beyazlı yönetimin kendilerine önerilen Karsspordan Harun ve Cizrespor?dan Fatih Olgun ile ilgili araştırmalarını sürdürdüğü kaydedildi. Golcü oyuncu Mutlu'un kulübü ile bonservis sorununu çözmek üzere olduğu, birkaç gün içinde imza atacağı belirtildi.

Burçak
18.07.2007, 16:30
BİZİ YOK SAYMASINLAR
A.Sebatspor Basın Sözcüsü Hayri Güner'den rakiplerine mesaj var...
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/21180_b.jpg
KUMAŞI İYİ
A.Sebatspor Basın Sözcüsü Hayri Güner sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacaklarını sonunda gülen tarafın kendilerinin olacağını söyledi. Yeni bir kadro ile yola çıkacak olmalarının dezavantajını yaşadıklarını fakat bunu dert etmediklerini belirten Güner, "Transfer ettiğimiz oyuncuların kumaşı iyi. Bu açığı kapatabiliriz" şeklinde konuştu.
DIŞINDA OLMAYIZ
Ligin zor geçeceğini de dile getiren Hayri Güner, "Biz hedefi baştan koyduk, sapmadan yolumuzda ilerleyeceğiz. Herkes şampiyonluğu ne kadar çok istediğimizi görecek. Teknik kadro ve futbolcularımıza bu yönde sonuna kadar güveniyoruz.Kimse bizi yarışın dışında tutmasın" diye konuştu. Güner alt yapı faaliyetlerinin de aksamadan devam edeceğini sözlerine ekledi.

Ali Can
23.07.2007, 23:04
2 sene sonra 1 nci lig! ;)
inşallah renkdaş

zafer6161
23.07.2007, 23:07
bırakın ya bu gidişle 2 B de kalmasına bile razı olacağız,kimse destek çıkmıyor,haciz üstüne haciz,borç üstüne borç,kulup kapanmaktan son anda kurtuldu:(

#10 Fietra
24.07.2007, 00:01
Aklımdan parasızlıktan bir alt lige daha düşürüldüğü geçmedi değil.

Misina
24.07.2007, 01:11
sebatı süper ligde alan veli sezgin nerede?

Burçak
25.07.2007, 09:02
CEMRE HAREKATI
A.Sebatspor Eyüpsporlu oyuncunun transferine kilitlendi...
ÇABA HARCANIYOR
A.Sebatsporda transfer taarruzu sürüyor. Kırmızı-Beyazlılar daha önce Trabzonspor, Arsinspor, Giresunspor ve son olarak Eyüpspor?da forma giyen Cemreyi kadrosuna katmak için yoğun çaba harcıyor. Bu oyuncuyla temasa geçen Kırmızı-Beyazlılar görüşmeden olumlu sonuçlarla ayrıldı.
NURİ OLACAK GİBİ
Bulancaksporun golcü futbolcusu Nuriyi de kadrosuna katmak isteyen A.Sebatspor yönetimi harekete geçmeye hazırlanıyor. Yetenekli oyuncunun da Kırmızı-Beyazlı kulüpte forma giymeye sıcak baktığı transferin bir kaç gün içinde olumlu bir şekilde netleşeceği bildirildi.

SEBAT ÇOK CAN YAKACAK
Kırmızı-Beyazlıların Teknik Direktörü İsmail Batur?dan rakiplerine gözdağı...Batur: Hedefimiz en iyi olmak. Bunun için çok çalışıyoruz. İyi takımlar grubumuzda bulunuyor ama Sebat zoru başararak kendine iyi yer edinecektir" diye konuştu...

ZOR AMA BAŞARIRIZ
A.Sebatspor Teknik Direktörü İsmail Batur takım olarak hedefe kendilerini kilitlediklerini söyledi. Yeni sezon hazırlıklarının istedikleri şekilde gittiğini vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, "Çalışmalara kısa süre önce başlamamıza rağmen önemli aşama kaydettik. Bu iyiye doğru işaret. Hedefimiz grupta en iyi olmak. Bunun için çok çalışıyoruz. İyi takımlar grubumuzda bulunuyor ama Sebat zoru başararak kendine sezon sonunda iyi yer edinecektir" diye konuştu.

GEREKEN YAPILIR
Son yıllarda yaşanan düşüşün camiada moral çöküntüsüne neden olduğunu da vurgulayan İsmail Batur, "Biz bu enkazı kaldıracağız. Hiç kimse merak etmesin. Sebatsporu eski günlerine döndürmek adına ne gerekiyorsa yapacağız" diye konuştu. En büyük güvencelerinin taraftar olduğunu da vurgulayan İsmail Batur, "Taraftarsız Sebatspor olmaz. Taraftarlarımızla birlikte hareket edersek işimiz kolaylaşır. Onlarla güzel yarınlara doğru koşacağız" dedi.

tuncii
25.07.2007, 13:23
gercekten cok yazık

Burçak
27.07.2007, 15:59
Akçaabat Sebatspor ile hazırlık maçı yapan Ofspor karşılaşmadan 1-1’lik beraberlik ile ayrıldı.
Dostluk Kazandı
Bordo- Mavi- Beyazlılar önceki akşam Akçaabat Sebatspor ile yaptığı hazırlık karşılaşmasında 1–1 berabere kaldı. Takımın eksiklerini gördüğünü belirten Teknik patron Mustafa Akçay, “Sahada güzel mücadele verdik.

Kamp dönemi boyunca yapacağımız hazırlık maçları ile eksiklerimizi görme imkânı elde ediyoruz.14 Ağustos'a kadar kendi sahamızda çalışmalarımız devam edecek. Sahada güzel mücadele örneği verdik. Oyuncularımın sahada göstermiş oldukları hırs beni memnun etti “dedi.

Bordo-Mavi- Beyazlılarda transferin bitmediğine de değinen Teknik Patron Mustafa Akçay ,” Ofspor'da transfer hiçbir zaman bitmez.

Gerekli gördüğümüz, eksiklik hissettiğimiz anda hemen transfer edebilecek şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Şu anda kadromuza katacağımız birkaç isim daha kaldı. Hazırlık maçlarında nerelerimizin eksik olduğunu gördüm dedi.

Kırmızı beyazlılar yeni sezon hazırlık çalışmalarının sürdürüyor
Sebat İddialı Geliyor
Lig B ekiplerinden Akçaabat Sebatspor'un teknik direktör İsmail Batur, takımdaki beraberlik devam ettiği müddetçe, sahada başarının geleceğine inandığını söyledi.

Batur, yeni sezon hazırlıklarının planladıkları şekilde gittiğini belirterek, ''Yaptığımız hazırlık maçları ile eksiklerimizi gördük. Bu eksikleri gidermeye çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğumuz mevkilere yeni oyuncular alabiliriz'' dedi.

Günde çift antrenman yaparak yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Batur, ''Akşam antrenmanlarında futbolcuların özel yeteneklerini geliştirici çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalarda futbolcular gayet istekliler'' diye konuştu.

Batur, 35 futbolcunun yer aldığı bir kadroyla çalışmalarını sürdürdüklerini, fakat bazı oyuncularını kiralık vererek kadrodaki oyuncu sayısını 25'e düşüreceklerini sözlerine ekledi.

Burçak
02.08.2007, 13:11
Sebatspor'da, kulüp genel kaptanı Ethem Gözen, takıma 3 veya 4 oyuncu transfer etmeyi planladıklarını söyledi
A.Sebatspor'da Transfer
Gözen, yaptığı açıklamada, sezon öncesi hazırlık çalışmalarının iyi biçimde geçtiğini belirterek, ''Çalışmaların birinci etabını daha çok kondisyon ağırlıklı olarak tamamladık. Şimdi ikinci etabı tamamlamak üzereyiz.
Bu etap çalışmalar teknik ve taktik ağırlıklı olarak geçiyor. Şu ana kadar yapılan çalışmalardan ve çocukların gösterdikleri performanstan son derece memnunuz'' dedi.

Çok genç bir kadroya sahip olduklarını dile getiren Gözen, ''Bu oyuncuların yanına 3 veya 4 tane ağabeylik yapabilecek futbolcu daha katmayı planlıyoruz. Bu sporcular ile ilgili arayışlar devam ediyor. Kısa sürede transferleri sonuçlandırarak lige güçlü bir Sebatspor olarak girmek istiyoruz'' diye konuştu.

-ZAFER İMZALADI-
Akçaabat Sebatspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Maltepespor'dan Zafer Aydoğdu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Zafer, kırmızı-beyazlı ekibi layık olduğu yere ulaşabilmesi için üzerine düşenin en iyisini yapmaya çalışacağını ifade ederek, ''Burada çok iyi bir ortam var. Arkadaşlık ve yardımseverlik en üst seviyede. Bu güzel ortamın olduğu yerde başarı elde etmemek için hiçbir nedenimiz yok.
Taraftarımızın bize vereceği destek ile Sebatspor'u layık olduğu yere çıkartmak için elimizden geleni yapacağız'' diye konuştu.
ajansspor

TameRHan
02.08.2007, 14:51
Sebat'ın fikstürü çok iyi. ilk 7 hafta sadece 1 kez trabzon dışına çıkacak. bu karşılaşmalardan bol puan toplarsa ligde kalma adına iyi olur

Burçak
02.08.2007, 14:53
valla artık 2 B dende düşecek değil heralde Sebatspor. bir an önce 2 A ya çıkmalı. ben düşeceğini hiç aklıma bile getirmiyorum bu ligde.

Burçak
03.08.2007, 16:02
ADEM'İ İKNA ÇABALARI
A. Sebatspor, Kartalsporlu Adem ve DİSKİ'den Hakikat'ı almakta kararlı...Kırmızı-Beyazlı ekibin gündemindeki iki tecrübeli oyuncunun transferi için yönetim yoğun çaba harcıyor...

Genel Kaptan Ethem Gören, "3 veya 4 tane daha ağabeylik yapabilecek futbolcu almayı planlıyoruz" dedi...

ISRARCI
Transfer çalışmalarını sürdüren Akçaabat Sebatspor, daha önce yaptığı görüşmelerde anlaşma sağlayamadığı Kartalsporlu Adem defterini yeniden açtı. Golcü oyuncuyu mutlaka kadrosuna katmak isteyen Kırmızı-Beyazlı yönetim, tecrübeli futbolcu ile yeniden görüşme yapma kararı aldı. Öte yandan A. Sebat, Diyarbakır DİSKİ'den Hakikat'la ilgili görüşmelerini de sürdürüyor.
3 VEYA 4
Çok genç ve yetenekli oyuncularla dolu bir kadroya sahip olduklarını dile getiren Sebatspor Genel Kaptanı Ethem Gören, ''Bu oyuncuların yanına 3 veya 4 tane ağabeylik yapabilecek futbolcu daha katmayı planlıyoruz. Bu sporcular ile ilgili arayışlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kısa sürede transferleri sonuçlandırarak lige güçlü bir Sebatspor olarak girmek istiyoruz'' diye konuştu.
MEMNUNUZ
Sezon öncesi hazırlık çalışmalarının iyi biçimde geçtiğini ifade eden Genel Kaptan Gören, ''Çalışmaların birinci etabını daha çok kondisyon ağırlıklı olarak tamamladık. Şimdi ikinci etabı tamamlamak üzereyiz. Bu etap çalışmalar teknik ve taktik ağırlıklı olarak geçiyor. Şu ana kadar yapılan çalışmalardan ve çocukların gösterdikleri performanstan son derece memnunuz'' dedi.

Misina
03.08.2007, 17:15
valla artık 2 B dende düşecek değil heralde Sebatspor. bir an önce 2 A ya çıkmalı. ben düşeceğini hiç aklıma bile getirmiyorum bu ligde.

ismail batur ile bırak 2 a ya çıkmayı o ligde kalsınlar başarı sayılır

6Şafak Aydın1
24.08.2007, 03:33
AliKemal Başaran birazdaha erken başkanlığa gelseydi bu sıkıntıları yaşamayacaktık. İnşallah yeni yönetim çok dikkatli olur. Başaran kesinlikle bırakacağını açıkladı. hatta dün futbolcularla akçaabatta bi restaurantta yemek yediler.
inşallah gelecek yıl yeniden 2 A ya çıkacaz.

yeni yönetimde kimler var ?

www.sebat.net (http://www.sebat.net) kapanali cok oluyor. Ilk macini Arakli ya 3-0 vermis ... hayra alametmi sizce ??

Burçak
24.08.2007, 08:50
o siteyi bilmiyorum. Sebatsporun şuanki mevcut taraftar sitesi http://www.sebat1923.com/forum/ . ama ilgi yok .

yeni yönetim tam olarak kimlerden oluşuyor buraya eklerim

macka61
24.08.2007, 16:05
bence sebat düşecek ne yazik ki koskoca kulüp ne hallere geldi

Kadir
24.08.2007, 16:20
Sebatın bu hızla amatöre kadar yolu var. yazık oluyor valla.

macka61
30.08.2007, 20:24
sebat deplasmanda pazarspora 2-1 yenildi

dinceraydogan
30.08.2007, 20:36
son dakkalara 1-0 önde girmişti ne zaman 2 gol yediler

MarceloTS
30.08.2007, 21:09
3/3 oldu sebat da mı amatör düşecek ya:S

macka61
30.08.2007, 21:22
86 ve 89 da yemişler

Burçak
06.09.2007, 11:46
SEBAT TAM YOL İLERİ 3-0
Kırmızı-Beyazlılar güçlü rakibi önünde Zafer, Mutlu ve Nejdet ulaştırdı
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/23186_b.jpg
A.Sebatspor ile Araklıspor Fortis Türkiye Kupası 1. Kademe maçında Fatih Stadında karşı karşıya geldi. 21. Dakikada Gökhanın kırmızı kart görmesiyle uzun süre maçı 10 kişi götüren Araklıspor karşısında Kırmızı-Beyazlılar' galibiyete zorlanmadan ulaştı. Karşılaşmanın henüz 2. dakikasında 1-0 öne geçen A.Sebatspor, Araklıspor karşısında ilk yarıyı 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda aütak futbolunu sürdüren Kırmızı-Beyazlılar 81. dakikada Mutlu ve 89. dakikada Necdetin kaydettiği gollerle Araklısporu 3-0 mağlup ederek yoluna devam etti.

moral olur inşallah

TheRapZoNe
06.09.2007, 15:08
insallah moral olur arakli galibiyeti, ligdeki arakli macina gitmistim cok kotu oynuyordu sebat. ilerleyen gunlerde toplarsa kumede kalma sansi artar

OYılmaz
07.09.2007, 18:39
Sebata İlaç gibi galibiyet oldu bu İnş. Kümede kalırlar Malesef.. Sebat aşırı derecede ekonomik kriz geçiriyor bu zor günleri atlatırlar İnş. eski günlerine dönmesini heyecan ve merakla bekliyoruz Başarılar Akçaabat.

Koray
07.09.2007, 19:16
koskoca klubü yiye yiye bu hale getirdiler yazıkları olsun...

Erkin
07.09.2007, 22:14
Kupa maçında galip gelseler bile malesef pek umutlanamıyorum :( Açıkçası bu sene kümenin en güçlü adayı. Mali kriz nedeniyle birçok futbolcu takımdan ayrıldı.. Şu an birkaç futbolcu dışında tecrübesiz futbolcularla oynuyorlar.. Zor gözükse de inşallah kalırlar tek dileğimiz bu :)

sancakbeyi_61
08.09.2007, 23:55
yarın maca gidiyoruz .bayagı bi kalabalık olacagız inşallh..bu takım sahipiz değil

macka61
09.09.2007, 21:13
akçaabat erzurumu 2 golle geçti

Erkin
09.09.2007, 21:15
Helal olsun Sebat'a demek ki kupadaki sonuç raslantı değilmiş.. Hep böyle Sebat :)

SEBAT ZORLANMADI !

TFF 2. Lig 4. Grup'ta Akçaabat Sebatspor, Erzurumspor'u 2-0 yendi. Sebatspor galibiyet her 2 devrede bulmuş olduğu gollerle gitti.

9 Eylül 2007, 18:52

AKÇAABAT SEBATSPOR: 2 - ERZURUMSPOR: 0

Stat: Fatih

Hakemler: Olgun Baştan xx, Vedat Karaca xx , Ergin Karabıyık xx

Akçaabat Sebatspor: Tacettin xxx, Necdet xxx, Kenan xxx, Zafer xxx, Okan Öske xxx, Şahin xx, Ziya xxx, Adem Çak xxx, Emre xx, Hakikat xx (Dk. 55 Mutlu x), Nuri xxx (Dk. 76 Fatih x)

Erzurumspor: Osman x, Hakan xx, Kadir xx, Melih xx, Özgür xx, Nurettin x, Emre x (Dk. 35 Celal x), Halil xx, Halim x, Fazlı x (Dk. 58 Ahmet x), Gürçay xx (Dk. 69 Gökhan x)

Gol: Dk. 13 Adem Çak, Dk. 59 Nuri (Akçaabat Sebatspor)

Sarı kartlar: Osman (Erzurumspor), Şahin, Fatih (Akçaabat Sebatspor)

Burçak
10.09.2007, 11:28
3 puan güzel
http://www.akcaabathaber.com/images/news/275.jpg

STAT: Fatih
HAKEMLER: Olgun Başdan, Vedat Karaca, Ergin Karabıyık
AKÇAABAT SEBATSPOR: Tacettin, Nejdet, Kenan, Zafer, Okan Oske, Şahin, Ziya, Adem Çak, Emre, Hakikat, (Mutlu dk. 55 ), Nuri, (Fatih dk. 76 )
ERZURUMSPOR: Osman, Hakan, Kadir, Melih, Özgür, Nurettin, Emre, (Celal dk. 35 ), Halil, Halim, Fazlı (Ahmet dk. 58 ), Gürçay (Gökhan dk. 69 )
GOLLER: Adem Çak (dk. 13), Nuri (dk. 89)
SARI KARTLAR: Osman (Erzurumspor), Şahin, Fatih (Akçaabat Sebatspor)

http://www.akcaabathaber.com/images/news/314.jpg

Tebrikler Sebatspıorumuza. buna çok ihtiyacımız vardı. bu çıkışı sürdürelim artık

Erbay
10.09.2007, 12:58
Helal olsun Akçaabat'a.O zor şartlar altında bile toparlanmaya başladılar.İnşallah böyle devam eder.

bahadır2561
10.09.2007, 13:45
bu sebat'ta durdu durdu bizi yendi ya :D

61_dnc_TS
11.09.2007, 17:22
Tepecik - Ankaragücü
Arsin - Denizli
Ş.Urfa - Konya
Oftaş - Uşak
Alanya - Sivas
Kayseri - D.Bakır
Sarıyer - Kasımpaşa
Bursa - Bolu
İ.B.B. - DİSKİ
G.Antep - Erciyes
Ankaraspor - Kartalspor
Manisa - G.Antel Bel.
G.Birliği - A.Sebat
Adana Demir - Altay
Kırkkale - Sakarya

BMN-Ankara
görev başına

OYılmaz
11.09.2007, 17:37
Gençlerbirliği Çıkmış :eek: Bu eşleşme AtleticoMadrid-Erciyes eşlemesi gibi olmuş İnş. süpriz Olurda alırız maçı..

A.Alper
12.09.2007, 17:34
Ankara'dan organizasyon olacak mı GB maçı için ? Veya herhangi bir yerden ?

bordoylamavi
16.09.2007, 00:38
evet valla tam genel bölümüne bir başlık açacaktım ki bu sebatı kurtaralım diye düzelmeye başladılar tebrikler sebat böyle devam

Misina
16.09.2007, 18:59
AKÇAABAT SEBATSPOR: 1 - ERZİNCANSPOR: 0

Hakemler: Levent Aktan xxx, Ali Kılıç xxx, Armağan Çekinmez xxx

Akçaabat Sebatspor: Tacettin xxx, Necdet xxx, Kenan xxx, Zafer xx, Okan xxx, Şahin xxx (Dk. 76 Sonay xx), Ziya xx, Adem xxx, Emre xxx, Mutlu xxx (Dk. 90 Murat ?), Nuri xxx (Dk. 65 Hakikat xx)

Erzincanspor: Neşet xxx, Erkan xx (Dk 46. Turan Tunç xx), Recep x, Tuncay xx, Fatih x, Serkan x, Osman xx, Kenan x (Dk. 82 Ahmet Habiboğlu x), Halil xx (Dk. 65. Erol x), Serdar x, Ahmet x

Gol: Dk. 89 Mutlu (Akçaabat Sebatspor)

Sarı Kartlar: Dk. 36 Ziya, Dk. 41 Şahin, Dk. 54 Necdet, Dk. 90 Hakikat (Akçaabat Sebatspor), Dk. 40 Erkan, Dk. 57 Recep, Dk. 70 Serkan, Dk. 85 Neşet (Erzincanspor)

macka61
16.09.2007, 20:58
tebrikler akçaabat

TheRapZoNe
17.09.2007, 10:04
Sonunda sebat kendine gelmeye basladi.Insallah devami gelir..

Mehdi
17.09.2007, 10:37
Tebrikler Sebatım.

Aslında kendine gelmesi gereken Sebatspor takımı değil Sebat taraftarı.Yani biz.

cuneytr
17.09.2007, 10:39
sebat hadi da...

Emre B.
17.09.2007, 11:23
Gümbür gümbür geliyoruz:)

İslam Sezer
17.09.2007, 12:09
bu gruptan inşallah mavi ateş çıkacak ve yine inşallah önce 1.lig sonra süper lig.umarım sebat küme düşmez...bence arsin ve değirmendere daha başarılı olacak...

Burçak
17.09.2007, 15:24
Sebat zaten ilk haftalarda aldığı sonuçlarla hayal kırıklığı yaratmıştı. inşallah bundan sonra kendine yakışır şekilde 3 puanları alarak yoluna devam edecek.

Burçak
18.09.2007, 15:14
Sebat'ın 30 Oyuncusu Hazır
http://www.spor61.net/images/news/ethem_goren.jpg
Kırmızı-Beyazlı ekipte Arsinspor maçı öncesi eksik veya sakat oyuncu bulunmuyor.
Sebat'ın 30 Oyuncusu Hazır
Yarın Arsinspor ile zorlu bir karşılaşmaya çıkacak olan Akçaabat Sebatspor, hazırlıklarını tamamladı.

Genel Kaptan Ethem Gören, zorlu karşılaşma öncesi takımda sakat veya eksik oyuncuları bulunmadığını ifade ederken, “Son haftalarda yükselen bir grafiğimiz var. İyi bir çıkış yakaladık. Yarın Arsinspor ile zorlu bir maça çıkacağız. İki Trabzon ekibinin karşılaşacağı maçta dostluğun ön planda olmasını temenni ediyorum” açıklamasını yaptı.

Selçuk EKŞİ/spor61.net

Misina
19.09.2007, 19:31
TFF 2. Lig 4 Grup'ta Arsinspor, sahasında Akçaabat Sebatspor'a 2-1 yenildi.

Stat: İlçe
Hakemler: Onur Salık xx, Nuri Karahançer xx, Serhat Tekgöz xx

Arsinspor: Hasan xx, Aşkın xx, Mustafa xxx, Sezgin xx, Fatih xx (Dk. 55 Ahmet xx), Selim, Mehmet xx, Tugay xx (Dk. 60 Gökhan xx), Coşkun xx, Muhammet xx, Çağdaş x (Dk. 40 Emre xx)

Akçaabat Sebatspor: Tacettin xx, Necdet xx, Kenan xx, Zafer xx, Okan x, Sonay xxx, Ziya xx, Adem x, Emre xx (Dk. 90 Ümit?), Mutlu xx (Dk. 75 Fatih x), Nuri xx (Dk. 60 Murat x)

Goller: Dk. 14 Sezgin (kendi kalesine), Dk. 83 Sonay (Akçaabat Sebatspor), Dk. 27 Mustafa (Arsinspor)

Sarı kartlar: Dk. 13 Aşkın, Dk. 32 Çağdaş, Dk. 55 Çoşkun, Dk. 57 Mustafa, Dk. 59 Mehmet (Arsinspor), Dk. 17 Zafer, Dk. 69 Okan (Akçaabat Sebatspor

Erkin
19.09.2007, 21:46
Sebat konusunda başta umutsuzduk ama 3'te 3 yaptılar 9 puanları etti. Bu çıkış, play-off grubu için bile şansları olduğunu gösterdi, İnşallah çıkışları devam eder.. Arsinspor çok inişli çıkışlı gidiyor umarım istikrarı sağlarlar..

macka61
20.09.2007, 00:10
tebrikler sebat

#10 Fietra
20.09.2007, 00:15
Tebrikler Sebat'ım az bekle geleceğim maçlarına.:)

Berk Akçay
20.09.2007, 00:30
sebatspor çk iyi bir çıkışa geçti ve bu çıkış devam da edecektir.

Eski günlerine en yakın sürede döneceğine inanıyorum

Arsinsor- Sebatspor maçından sonra sevinç fotosu

1510

#10 Fietra
20.09.2007, 00:33
Aman Allahım o forma ne öyle.Hemen bir tane almalıyım.:)

Emre B.
20.09.2007, 00:54
Forma çok güzel.İstanbulda görürsem alcam.

Erkin
20.09.2007, 03:34
Hakkaten güzelmiş, Barça'nın forması gibi yav :)

Burçak
20.09.2007, 09:32
Sebatın formaları genelde çok güzel oluyo. hatta bi dönem yanılmıyosam adidastan giydiği formalar vardı. onlarda çok güzellerdi.

Berk Akçay
20.09.2007, 11:00
Uşaklar hemide nike :):):) Sebat son dört maçtır tutulamıyor çok iyi top oynamaya başladı. İnşalahda böyle devam eder ve LigA'ya yani TFF1.Ligine tekrar çıkar..

Cengiz Çubukcu
20.09.2007, 11:10
Uşaklar hemide nike :):):) Sebat son dört maçtır tutulamıyor çok iyi top oynamaya başladı. İnşalahda böyle devam eder ve LigA'ya yani TFF1.Ligine tekrar çıkar..

sevgili Berk , peki oynayan oyuncular altyapıdan mı? tanıdık var mı?

Berk Akçay
20.09.2007, 12:18
Normal futbolcular abi vede dışarıdan trasnfer ettikleri oyuncular

Burçak
20.09.2007, 12:32
Normal futbolcular abi vede dışarıdan trasnfer ettikleri oyuncular
çok açıklayıcı olmuş :D:D

Burçak
21.09.2007, 14:03
HER ŞEY MÜKEMMEL GİDİYOR
A.Sebatspor Basın Sözcüsü Hayri Güner:
A.Sebatspor'da Arsinspor galibiyetinin sevinci yaşanıyor. Basın Sözcüsü Hayri Güner, sezon başında yönetim ve oyuncu kadrosu bakımından birtakım sıkıntılar yaşamalarına rağmen bunları kısa sürede aşarak özlenen takımı ortaya çıkardıklarını belirterek, "Sezona istediğimiz gibi başlayamadık. İlerleyen haftalarda imkanlar dahilinde yaptığımız transferlerle oyuncu kalitesini artırdık. Bunun yansımaları da olumlu..." diye konuştu.
Yönetim, teknik kadro ve futbolcularla kendilerini bu işi başaracaklarına şartlandırdıklarını dile getiren Güner, "Bu birliktelik olduğu müddetçe güzel günler bize uzak olmaz" dedi. Başarılı çıkışın devam etmesi için herkese önemli görevler düştüğünün de altını çizen Güner, "Özellikle sahamızda oynadığımız son maçlarda taraftarlarımızın takımlarına gösterdikleri ilgi bizleri mutlu ediyor. Onları hep yanımızda görmek istiyoruz. Taraftarlarımız bizim için önemli güç teşkil ediyor" dedi.

Burçak
25.09.2007, 11:40
Sebat-Gençler Karşı Karşıya
http://www.spor61.net/images/news/hayri_guner.jpg
25 Eylül 2007 11:23
Kırmızı-Beyazlılar, Fortis Türkiye Kupası 2. Kademe maçında bugün Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek

Sebat-Gençler Karşı Karşıya
Kulüp Basın Sözcüsü Hayri Güner, “Akçaabat Sebatspor için kupa önemli bir maddi gelir kaynağı. Tur atlamamız gerekiyor. Böyle de olacağına inanıyorum” dedi

Maç Saati 20.00
Fortis Türkiye Kupası 1. kademe maçında Araklıspor'u yenerek bir üst tura çıkmayı başaran Akçaabat Sebatspor, bugün 2. kademe maçında deplasmanda Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek. Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak olan müsabakadan Kırmızı-Beyazlılar, galibiyetle ayrılarak bir üst tura daha çıkmak istiyor. Basın Sözcüsü Hayri Güner, Fortis Türkiye Kupası 2. kademe maçlarında eşleştikleri Gençlerbirliği'ni yenerek tur atlamak istediklerini söyledi.

Destek Bekliyoruz
Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Güner, bugün deplasmanda oynayacakları Gençlerbirliği maçının önemli bir karşılama olduğunu belirterek, “Bu maçta Ankara'da bulunan tüm taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Herkesi maça bekliyoruz. Bizim için kırılma noktası olan bir maç. Akçaabat Sebatspor olarak bu maçı kazandıktan sonra daha rahat bir atmosfer içine girecek. Akçaabat Sebatspor için kupa önemli bir maddi gelir kaynağı. Tur atlamamız gerekiyor. Böyle de olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

HAKEM: Hakan Özkan
STAT: 19 MAYIS
SAAT: 20.00
G.BİRLİĞİ:
Gökhan , Tolga , Traore , Erkan Özbay, Mehmet Nas , Mehmet Çakır , Eren, Kerem , Carle , Kahe, Sedat

A.SABATSPOR:
Tacettin , Necdet , Kenan , Zafer , Okan , Sonay, Ziya , Adem , Emre, Mutlu, Nuri

Günebakış

Haydi BMN Ankara ;)

TheRapZoNe
25.09.2007, 15:57
Akcaabat"imizdan galibiyet bekliyoruz (:

Erkin
25.09.2007, 23:36
Gençler'i Isaac uçurdu!

Fortis Türkiye Kupası 2. kademe maçında Gençlerbirliği, Akçaabat Sebatspor'u 4-1 yenerek tur atladı! Kırmızı siyahlı ekipte Isaac, 3 gol birden atarak maçın yıldızı olmayı başardı..

GENÇLERBİRLİĞİ: 4 - AKÇAABAT SEBATSPOR: 1

Stat: 19 Mayıs

Hakemler: Hakan Özkan xx, İbrahim Albayrak xx, Ahmet Şimşek xx

Gençlerbirliği: Recep xx, Erhan xxx, Tolga x, Tuna xx, Petkoviç xx, Burhan xx, Kerem xx (Dk. 75 Sedat x), Carle xxx (Dk. 64 Mustafa x), Engin xx (Dk. 57 Ferhat xx), Isaac xxxx, Kahe x

Akçaabat Sebatspor: Tacettin x, Zafer x (Dk. 46 Nuri x), Kenan xx, Okan x, Ümit x, Adem x, Necdet x, Ziya x, Emre xx, Sonay xx, Mutlu x (Dk. 57 Fatih xx)

Goller: Dk. 5, 34 ve 36 Isaac, Dk. 50 Carle (Gençlerbirliği), Dk. 31 Kenan (Akçaabat Sebatspor)

5. dakikada Petkoviç'in sol taraftan yaptığı ortada savunmadan seken topa bekletmeden vuran Isaac, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 1-0.

31. dakikada Mutlu'nun sol taraftan kullandığı korner atışında kale sahası ön çizgisinde topla buluşan Kenan, meşin yuvarlağı filelere gönderdi: 1-1.

34. dakikada Erhan'ın sağ taraftan ortasında ceza alanı içinde bomboş durumda topla buluşan Isaac, plase bir vuruşla takımını öne geçiren golü kaydetti: 2-1.

36. dakikada sol kanattan ceza sahasına giren Burhan'ın pasında topu önünde bulan Isaac, gelişine yaptığı vuruşla kendisinin ve takımının 3. gölünü attı: 3-1.

47. dakikada Soner'in Burhan'ı ceza sahasında çekerek düşürmesiyle hakem Hakan Özkan penaltı noktasını gösterdi. Kahe'nin kullandığı penaltı atışında, meşin yuvarlak üstten auta gitti.

50. dakikada Engin'in pasıyla ceza yayı üzerinde topla buluşan Carle'nin vuruşunda, meşin yuvarlak kaleci Tacettin'in sağından ağlarla buluştu: 4-1.

Karşılaşma, Gençlerbirliği'nin 4-1 üstünlüğüyle sona erdi.

Bu arada Gençlerbirliği'nin prensip anlaşmasına vardığı teknik direktör Reinhard Stumpf, uçağının rötar yapması nedeniyle karşılaşmanın ikinci yarısını izledi.

ajansspor 25 Eylül 2007, 22:01

Emre B.
26.09.2007, 00:51
Yeneriz diye umutlanmıştım.Artık tüm gücümüzü lig yansıtçaz.

Burçak
26.09.2007, 08:35
tecrübe farkı kendini gösterdi haliyle. Ligde başarılı olsun gerisi çokta önemli değil

Mehdi
26.09.2007, 09:56
Canları sağolsun.İlk hedefimiz Lig A.

Daha büyüğünü beklemek yanlış olur.

Cengiz Çubukcu
26.09.2007, 10:14
Canları sağolsun.İlk hedefimiz Lig A.

Daha büyüğünü beklemek yanlış olur.

sabah ilk iş olarak nete fanatiğin sayfasına girdim, maç ne oldu diye..başlık gençler sebatı gole boğdu...korktum biran 7-8 mi oldu diye..boğmak deyince insanın aklına o geliyor.....

Erbay
26.09.2007, 11:41
İsaac de ortalıklarda yoktu Sebat'ı buldu herhalde.Zaten bu maçın böyle bitmesinden doğal bir şey yok.Ligde son maçlarda iyi gidiyoruz bozmasınlar morallerini.

Burçak
28.09.2007, 11:24
SEBAT'TAN KAÇIŞ YOK
A.Sebatspor, Yozgatspor'u da dize getirerek çıkışını devam ettirmek istiyor.
YOZGAT'I DÜŞÜNÜYORLAR
Ligde üst üste aldığı başarılı sonuçlarla üst sıralara doğru tırmanışa geçen A.Sebatspor'da hafta sonu oynanacak olan Yozgatspor karşısında galibiyetten başka bir şey düşünülmüyor.Teknik Direktör İsmail Batur G.Birliği maçını unuttukları tüm herşeyleriyle Yozgatspor karşılaşmasına yoğunlaştıklarını ifade etti.
BİR İHTİMAL VAR!
Zirveden kopmama adına bu maçın kendileri için çok büyük önem taşıdığının altını çizen tecrübeli çalıştırıcı, "Rakibimiz 6 haftalık periyotta iyi sonuçlar almamış olabilir. Ancak bu durum bizim işimizi kolaylaştırmıyor, aksine zorlaştırıyor. Yozgat engelini geçersek zirvenin en büyük adayı oluruz. Bu ihtimali göz önünde bulundurmalıyız" dedi.

gurbetçi 61
29.09.2007, 23:03
kupa o kadar önemli değildi sebat için,önemli olan lig,son haftalardaki çıkış devam etsin yeter,

Koray
30.09.2007, 15:40
A.sebat:1
yozgat:1

dk:40

Koray
30.09.2007, 17:09
sebatspor son dakikada attığı golle 2-1 yendi...

tebrikler sebatsporumuz...

Harun-61
30.09.2007, 17:37
Bravo Sebat...

Yozgat engelini actik, gelsin siradaki...

Ali Can
30.09.2007, 17:48
helal sana be
aslanım benim inşallah bu sene cıkacak lar bir üst lige

Emre B.
30.09.2007, 19:39
Çok iyi gidiyoruz.Baya toparlandık.

#10 Fietra
30.09.2007, 23:15
Bugün Fatih Stadyumundaydım.Yeni kale arkası güzel olmuş ancak nedense seyirci almadılar oraya.Onun dışında maratondaki koltukları yenilemişler.Bugün 2 ayrı grup şeklinde bağırılsa da etkili bir tezahürat vardı.Sebatspor'da futbol adına olumlu hiçbir şey yoktu.Trabzonspor'u örnek almışlar resmen.Ayağına top gelen ileriye dolduruyor neden,niçin yaptığını bilmeden hem de.Son dakika penaltısıyla 3 puanı aldık ancak penaltının penaltı olmadığı da açıktı.

macka61
01.10.2007, 00:13
tebrikler sebatspor

Burçak
01.10.2007, 11:17
KİM TUTAR SEBAT'I
Yozgatspor'u da deviren Kırmızı-Beyazlılar üst üste 4. maçını kazanarak ikinci sıraya yerleşti
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/24394_b.jpg
Rakibi karşısında etkili bir futbol ortaya koyan A.Sebatspor'un Emre'in golleri zafere taşıdı...

TUTULMUYORLAR
A.Sebatspor'u tutana aşkolsun. Kırmızı-Beyazlılar, Yozgat engelini de kayıpsız geçerek üst üste 4. maçını da kazanmayı başardı. Büyük çekişmeye sahne olan maçta A.Sebatspor son dakikada bulduğu golle zorlu mücadeleden 2-1 galip ayrılan taraf oldu. Karşılaşmaya etkili başlayan taraf A.Sebatspor'du. Kırmızı-Beyazlılar 15. dakikada Emre ile bulduğu golle 1-0 üstünlüğü yakaladı.
GÜÇ OLDU
Konuk ekip bu gole 25. dakikada Mustafa ile cevap vererek skorda eşitliği sağladı: 1-1. A.Sebatspor bu yarıda öne geçecek fırsatları yakalamasına karşın son vuruşlarda etkili olamayınca devre 1-1 tamamlandı. İkinci yarıda tüm hatlarıyla rakip kaleye gol için yüklenen Kırmızı-Beyazlılar'ın 90. dakikada kazandığı penaltı atışını Emre gole çevirerek karşılaşmanın skorunu belirledi: 2-1.

HAKEMLER: Murat Özcan ***, Akın Plak ***, Sezer Yalçın ***
A.SEBAT: Tacettin ***, Necdet ***, Zafer ***, Kenan ***, Okan ** (Dk. 75 Fatih *), Sonay ** (Dk. 57 Şahin *), Ziya ***, Adem ***, Mutlu ** (Dk. 55 Nuri *), Hakikat ***, Emre ***
Y.YOZGATSPOR: Kadir *, Enis **, Mehmet *, İlhan **, Fatih *, Sedat * (Dk. 61 Hasan *), Kemal ** (Dk. 80 Davut *), Ceyhun *, Özcan * (Dk. 69 Emrah *), Sinan *, Mustafa ***
GOLLER.15, 90 (pen) Emre (Akçaabat Sebatspor), Dk. 25 Mustafa (Yimpaş Yozgatspor)
-*--*-

Sebatspor iyi toparlandı. son 4 maçta 4 galibiyet. Tebrikler.

TheRapZoNe
01.10.2007, 15:03
Iste bu Sebat . Aynen devam insallah

Salih Kara
01.10.2007, 16:16
helal olsun sebata

Fatih BALTA
01.10.2007, 23:27
maddi tüm imkansızlıklara rağmen futbolcuların seslerini çıkartmadan
uyunlarını oynamaları ve peşpeşe geşen galibiyetler sevindirici.
inşallah seneye lig a da göreceğiz sebat ı.

Burçak
03.10.2007, 09:35
A. SEBAT HIZ KESMEZ
Teknik Direktör İsmail Batur: Çankırıya takılmayız...

KAZANMAYA YAKINIZ
Ligde üst üste aldığı başarılı sonuçlarla adından sıkça sözettirmeyi başaran A.Sebatspor Çankırı Belediyesporu da gözüne kestirdi. Kırmızı-Beyazlılar güçlü rakibini de devirerek zirve yarışında iddialı konuma gelmek amacında. Teknik Direktör İsmail Batur Çankırı Belediyespor?un gücünü bildiklerini ancak kazanmaya yakın tarafın kendilerinin olduğunu ifade ederek, "Bu maçıda kayıpsız geçeceğiz" dedi.
TEK DÜŞÜNCE VAR
Çankırı Belediyespor maçını kazanmaları durumunda zirve yolunda önemli bir engeli da aşmış olacaklarını vurgulayan Teknik Direktör Batur, "Bu maç bizim için büyük önem arz ediyor. Bunu futbolcularıma bunu her fırsatta anlatıyorum. Kendimizi bu zorlu maça en iyi şekilde hazırlayacağız. Kazanmaktan başka bir düşünceye sahip değiliz. Bunu Çankırı Belediyespor?a 90 dakika içinde göstereceğiz" diye konuştu.

baskentlikaplan
04.10.2007, 11:01
Sebat Senin Gibi Asil Takima Tekrar Super Ligde Gormek Istiyoruz Galibiyetlerin Devami Bekliyoruz

Burçak
07.10.2007, 14:19
http://img480.imageshack.us/img480/1194/fffgu4.jpg
Lige çok kötü başlayan Sebatsporumuz, son 4 hafta da 4 galibiyet alara sıralamada 3. sıraya yükselmeyi başardı. bugünde çok zorlu her 2 takım açısındanda önemlibir maç var. İstatistiklere bakıldığında Çankırı Belediyesporun daha şanslı olduğunu görüyoruz. Ama sebatsporumuzada sonuna kadar güveniyoruz. Çankırı deplasmanından alınabilecek galibiyetle iyice havaya gireriz ve çıkışımız artarak devam eder. ama dediğim gibi zor maç olmaya namzet bi maç. en kötğ ihtimalle bu zorlu deplasmandan 1 puan da çıkarsak fena sayılmaz diyorum.
Başarılar Sebatsporumuza

Ba®ış
07.10.2007, 15:16
çankır bld:0 Akçaabatsebatspor:1 dakika 16 :)

Burçak
07.10.2007, 16:02
ilk yarı 1- 0 öndeyiz. hadi çocuklar dayanın :)

Burçak
07.10.2007, 17:00
ve maç bitti. son 5 maçta 5 galibiyet. helal olsun size. demekki istenince inanınca oluyormuş.

Harun-61
07.10.2007, 19:32
yine kazandi Sebat;
Çankırı Belediyespor-Akçaabat Sebatspor..........................( 0 - 1 )

helal olsun....

Burçak
07.10.2007, 19:36
Yeni lider Akçaabat Sebatspor oldu . artık durmak yok. :)

Erdem Keser
07.10.2007, 20:40
şuraya bak ya sene başında küme düşer dediğimiz takım neler yapıyo:)

Emre B.
07.10.2007, 20:53
Helal olsun uşaklara.

Can basten
08.10.2007, 00:30
Sebat sezonun başlarında biraz bocalamıştı ama neyse ki kalitesini ve imajını iyiden iyiye sahaya yansıtmaya başladı artık.

Hedefimiz önce 1. Lig, sonra ise tekrardan Süper Lig. :tsmeşale:

TheRapZoNe
08.10.2007, 12:21
Iste benim Sebatim..
Onca olumsuzluklara ragmen hatta ilk 3 macta alinan yenilgilere ragmen pespese 5 mac kazanmak kolay bir is degil. Tebrikler ŠĘbĄT

Burçak
08.10.2007, 13:19
SEBAT DESTANI: 1-0
Kırmızı-Beyazlılar deplasmanda Çankırı Belediyesporu da devirdi, 5te 5 yaptı...
http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/24787_b.jpg
Son 4 haftada puan kaybetmeyen Kırmızı-Beyazlılar dün de Çankırı deplasmanında gür esti, takımın tek golü Kenan?dan geldi

HAKEMLER: Serhat Ürkmez *, İlker Güneş *, Barış Turhan **
ÇANKIRI BELEDİYE: Okan ***, Yetiş * (Dk. 63 Muzaffer *), Cengiz *, Serhat *, Turan **, Zeynel **, Ferdi ** (Dk. 72 Eyüp **), Ersan * (Dk. 46 Berkan *), Ulaş *, Fatih *, Ersin *
AKÇAABAT SEBATSPOR:Tacettin ***, Necdet **, Zafer ***, Ümit ***, Kenan ***, Şahin ***, Ziya *** (Dk. 87 Mehmet *), Adem ***, Emre ***, Fatih ** (Dk. 82 Semih *), Hakikat ** (Dk. 63 Nuri **)
GOL: Dk. 11 Kenan (Akçaabat Sebatspor)

5TE 5
Akçaabat Sebatspor tutulmuyor. Lige kötü bir giriş yapıp 3 maçta puan dahi alamayan Kırmızı-Beyazlılar, 4. haftadan itibaren inanılmaz bir çıkış yakaladı, dünkü Çankırı Belediyespor galibiyeti ile 5?te 5 yaptı. Haftaya ikinci sırada giren rakibi karşısında mükemmel bir futbol sergileyen Kırmızı-Beyazlı temsilcimiz, bu galibiyetle puanını 15?e yükseltti.
ERKEN GOL
Maça çok iyi başlayan Kırmızı-Beyazlılar, henüz 11. dakikada Kenan?ın attığı golle 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra oyunun kontrolünü sürekli elinde tutan Akçaabat Sebatspor, maç boyunca rakibine ciddi pozisyon vermedi. Oyunun son dakikasına kadar başarılı futbolunu sürdüren Kırmızı-Beyazlılar, karşılaşmadan 1-0 galip ayrılıp çıkışını sürdürdü.

*-*-*
TESADÜF DEĞİL
Çok güçlü bir rakiple karşılaştıklarına dikkat çeken Akçaabat Sebatspor Teknik Direktörü İsmail Batur, "Rakibimiz haftaya ikinci sırada girmişti, zirveyi yakından ilgilendiren bu maçı mutlaka kazanmalıydık.
Çok güçlü bir rakiple karşılaştıklarına dikkat çeken Akçaabat Sebatspor Teknik Direktörü İsmail Batur, "Rakibimiz haftaya ikinci sırada girmişti, zirveyi yakından ilgilendiren bu maçı mutlaka kazanmalıydık. Çok akıllı ve sabırlı bir futbol sergiledik, kazandık" dedi.

Son haftalarda yakaladıkları çıkışın tesadüf olmadığını ifade eden başarılı teknik adam, "Biz ilk günden itibaren zamanla iyi takım olacağımızı söyledik, 3 haftalık süreçte asla ümitsizliği kapılmadık. Ve son 5 haftadır gerçek gücümüzü herkese gösterdik" diye konuştu.

-*-*-*-
Sebatsporun formaları çok güzel. Nike ayrı bi hava katmış formaya.

utkuts
08.10.2007, 13:57
Karabük'üde yenersen 1. ligteyiz gibi geliyor

TheRapZoNe
08.10.2007, 14:32
Birinci lig icin konusmak henuz erken. Daha play offlar var vs..

TheRapZoNe
08.10.2007, 14:33
Birinci lig icin konusmak henuz erken. Daha play offlar var vs..

macka61
08.10.2007, 17:19
tebrikler sebatspor sana süper lig yakışır

Erkin
08.10.2007, 18:10
Bravo Sebat böyle devam :)

Ali Can
08.10.2007, 18:16
aslanım benim böyle giderse yükselme gruplarına cıkacak

bordoylamavi
09.10.2007, 16:50
aslanlarım benim helal olsun sizlere gösterin kendinizi

Ali Can
09.10.2007, 18:51
arkadaslar akcaabat sebatın forması satılyormu

Burçak
09.10.2007, 19:58
daha önce Adidas tan giyindiklerinde Akçaabattaki Adidas mağazasında satılıyordu. Nike giyiyorlar busene ama mutlaka satılan bi yer vardır.

Emre B.
09.10.2007, 21:41
Bu haftada yenersek lideriz:)

Fatih BALTA
10.10.2007, 03:58
Sebat maçına gitmeyi düşünen yok mu yav.Bir arkadaş bulsam yanıma gidecem.
Maça gitmeyi özledim.

Berat
10.10.2007, 05:07
Vallahi helal olsun.. Takımı çok iyi takip edemediğimiz için 3. hafta itibariyle pek te güzel düşüncelerim yoktu Sebatla ilgili ama inanılmaz bir çıkış gösterdiler.. Karabük maçı da kazanılırsa takımın bir üst lig için özgüveni maksimum düzeye çıkar.. Haydi hayırlısı..

Mehdi
10.10.2007, 09:40
Evet uzun zaman sonra perşembe günü Sebat'ımla buluşuyorum inşallah.

Perşembe öğleden sonra mesai yok.

Bekle ben Fatih Stadı

Gelmek isteyen olursa görüşelim:).İşi olmayan gelsin walla.

SARACAK:)

Ali Can
11.10.2007, 15:55
ilk yarı 0-0

Ali Can
11.10.2007, 16:00
bu maç akçaabat için çok önemli alırsa lider insallah alır

Ali Can
11.10.2007, 16:56
maç sonucu
0-0

bordoylamavi
12.10.2007, 23:06
neyse olur öyle şeyler rakip güçlüydü liderdi

Harun-61
13.10.2007, 01:12
1 puan iyidir, kac mactir yenilmiyor Sebat, cok güzel Moral oluyor...

Brabo Sebat'im...

.

Fatih
20.10.2007, 15:09
sebat değirmendere 3. dakkada bulduğu golle 1-0 önde

OYılmaz
20.10.2007, 17:35
2-0 Önde Olduğumuz maçı dk 90 da verdik Maç Sonucu

2-2

Ali Can
20.10.2007, 18:51
bari sebat kazansaydı ya
tüh be:(:(

Harun-61
05.11.2007, 01:19
Pazarspor maci
0:0 bitti...

----

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/190564.jpg

TheRapZoNe
06.11.2007, 15:52
Sebat"a nazar degdi..

Burçak
06.11.2007, 16:08
yanlış bilmiyosam ilk 2 şer takımmı ne play off grubuna kalacak ilk devre sonunda. statü neydi burda tam olarak bilen varmı.

TheRapZoNe
07.11.2007, 12:16
Evet 6 mac kaldi ve sebat ilk 2 de olmali yukselme grubuna girmek icin

pReN@_61
07.11.2007, 17:41
Sebat'ın gruptan çıkması lazım...

Burçak
07.11.2007, 17:47
2. ile arada 3 puan fark var. ve kalan 6 maç.

Erzurumspor(d)
Erzincanspor(d)
Arsinspor
Yozgat(d)
Çankırıspor
Karabükspor(d)

4 deplasman . yani pekte kolay olacak gibi değil. ama neden olmasın. önce ilk 2 ye girip play off gurubuna kalmalıyız.

Burçak
09.11.2007, 09:38
Osman Başkır
osmanbaskir@haber61.net (%20osmanbaskir@haber61.net)

Sebat için duyarlı yöneticilerde var.

Akçaabat Sebatspor"un ne gibi sıkıntılar yaşadığı bilmeyen yoktur. Cumhuriyet tarihi ile yaşıt olan, Türk futboluna nice yıldızlar kazandıran köklü kulüplerimizden Akçaabat Sebatspor"a eski yöneticiler ve futbolcular darbe üzerine darbe vururken, geçen sene bu güzide kulübümüzde yöneticilik yapan İbrahim Deveci mütevazılık yaparak alacaklı olduğu 150 milyarı bir kalemde sildi.

İşte yönetici buna derim…

150 milyar bazı iş adamlarının gözünde çerez parası olurken, bazıları ise bu paradan ne olur ki! gibi sözler sarf eder. Hiç önemli değil… Önemli olan can çekişmekte olan bu kulübe bir tekmede o"nun vurmamasıdır. Çünkü İbrahim Deveci"nin bu davranışı Sebatspor kulübünde ismini duyuran, para kazanan ve Sebatspor"un reklâmı ile bir yere gelenlere ders olmalıdır.
Bugün kü Sebatspor"da futbolcusunun, Teknik Direktörünün paralarını alıp almadıklarını bilemiyorum. Yönetimin kalan borçlarla boğuşması ve kulübü refaha kavuşturmak için çırpınmaları ortada. Spor totodan veya iddiadan gelen paralar kulübün kasasına değil, telmih koyduranların ceplerine gitmesi, kulübün arabasını borca karşılık tesislerin önünden çektirip Akçaabat"ta yolun kenarında çürümesine göz yumanlarına içi sızlamıyor mu?
Şimdi sormak lazım…

İbrahim Deveci Sebatspor"da bir yıl yöneticilik yaptı. Buna karşılık hiç ismi gündeme gelmedi. Çarşaf çarşaf gazetelerde haberleri çıkmadı. İşi ile meşgul oldu. Ama Sebatspor"un ihtiyacı oldu cebinden çıkarttı. 150 milyar parasını verdi. Görevden ayrıldı. Verdiği parasına telmih koydurmasına rağmen sonradan Avukatını arayarak tembih"in kaldırmasını söyledi.
İbrahim Deveci, Şeker Ertem ve H.İbrahim Akçay verdikleri paraların temliklerini kaldırdılar. Yani paralarını kulübe bağışladılar. Sebatspor"da yöneticilik yapan hangi babayiğit bunu yapar.

Helal olsun İbrahim Deveciye
Birçok eski yönetici ve futbolcusu, teknik heyeti faizi ile birlikte paralarını alırken
O yere düşmemek için çırpınan Akçaabat Sebatspor"a tekmede vurmadı.

TheRapZoNe
09.11.2007, 18:18
Sebattan borcunu (hadi normal miktarda olsa neyse) faiziyle alarak Sebata resmen iskence eden ekrem al"a kapak olsun

Harun-61
11.11.2007, 18:27
11 Kasim 2007

Erzurum: 2
Sebat: 0

malesef yenildik...

Emre B.
11.11.2007, 19:14
Osman Başkır
osmanbaskir@haber61.net (%20osmanbaskir@haber61.net)

Sebat için duyarlı yöneticilerde var.

Akçaabat Sebatspor"un ne gibi sıkıntılar yaşadığı bilmeyen yoktur. Cumhuriyet tarihi ile yaşıt olan, Türk futboluna nice yıldızlar kazandıran köklü kulüplerimizden Akçaabat Sebatspor"a eski yöneticiler ve futbolcular darbe üzerine darbe vururken, geçen sene bu güzide kulübümüzde yöneticilik yapan İbrahim Deveci mütevazılık yaparak alacaklı olduğu 150 milyarı bir kalemde sildi.

İşte yönetici buna derim…

150 milyar bazı iş adamlarının gözünde çerez parası olurken, bazıları ise bu paradan ne olur ki! gibi sözler sarf eder. Hiç önemli değil… Önemli olan can çekişmekte olan bu kulübe bir tekmede o"nun vurmamasıdır. Çünkü İbrahim Deveci"nin bu davranışı Sebatspor kulübünde ismini duyuran, para kazanan ve Sebatspor"un reklâmı ile bir yere gelenlere ders olmalıdır.
Bugün kü Sebatspor"da futbolcusunun, Teknik Direktörünün paralarını alıp almadıklarını bilemiyorum. Yönetimin kalan borçlarla boğuşması ve kulübü refaha kavuşturmak için çırpınmaları ortada. Spor totodan veya iddiadan gelen paralar kulübün kasasına değil, telmih koyduranların ceplerine gitmesi, kulübün arabasını borca karşılık tesislerin önünden çektirip Akçaabat"ta yolun kenarında çürümesine göz yumanlarına içi sızlamıyor mu?
Şimdi sormak lazım…

İbrahim Deveci Sebatspor"da bir yıl yöneticilik yaptı. Buna karşılık hiç ismi gündeme gelmedi. Çarşaf çarşaf gazetelerde haberleri çıkmadı. İşi ile meşgul oldu. Ama Sebatspor"un ihtiyacı oldu cebinden çıkarttı. 150 milyar parasını verdi. Görevden ayrıldı. Verdiği parasına telmih koydurmasına rağmen sonradan Avukatını arayarak tembih"in kaldırmasını söyledi.
İbrahim Deveci, Şeker Ertem ve H.İbrahim Akçay verdikleri paraların temliklerini kaldırdılar. Yani paralarını kulübe bağışladılar. Sebatspor"da yöneticilik yapan hangi babayiğit bunu yapar.

Helal olsun İbrahim Deveciye
Birçok eski yönetici ve futbolcusu, teknik heyeti faizi ile birlikte paralarını alırken
O yere düşmemek için çırpınan Akçaabat Sebatspor"a tekmede vurmadı.

İbrahim Deveci akrabam olur.Trabzon Mega Reklam'ın ve Uzay Güvenlik'in sahibidir.Yaşadığı sıkıntıları bilseniz bu paranın değerini daha iyi anlarsınız.

pReN@_61
11.11.2007, 19:49
11 Kasim 2007

Erzurum: 2
Sebat: 0

malesef yenildik...

:( olmadı SEBAT olmadı...

macka61
11.11.2007, 20:11
sebat ne güzel çıkışa geçmişti yine düşüşte

TheRapZoNe
12.11.2007, 10:10
Su an itibariyla ilk 2 icin hala sansi var ama yinede kumede kalmasi basari sayilir

Burçak
12.11.2007, 11:06
3 puan almalıydık yaa. liderle arada fazla bi fark olmayacaktı. Erzurum deplasmanından en azından 1 puan çıkarmalıydık.

shadow61
12.11.2007, 11:51
yazık oldu sebatspora :(

pReN@_61
12.11.2007, 17:30
yapma Sebat yapma bunu...

toparlanmak lazım

Burçak
19.11.2007, 13:51
Çember daralıyor
Akçaabat Sebatspor Futbol Şube Sorumlusu Ethem Gören...
UZAKLAŞTIK
A.Sebatspor Futbol Şube Sorumlusu Ethem Gören her kaybedilen puanın kendilerini hedeften uzaklaştırdığını ifade etti. Erzincanspor karşısında ummadıkları bir sonuç aldıklarının altını çizen Gören, "Futbol, bu tür sürprizlere gebe olduğu için milyonlarca insanı peşinden koşturuyor. Çok üstün oynadığımız bir maçı kaybettik, zirve yarışından iyice uzaklaştık" dedi.
YETMİYOR
"Artık çember iyice daraldı" diyen Ethem Gören, "Birkaç hafta içinde ilk 2 yarışında büyük avantaj kaybettik. Bundan sonrası için sadece bizim kazanmamız yetmiyor, rakiplerimizin de kaybetmesini bekleyeceğiz. Halbuki ilk 2'yi çok rahat yakalayabilirdik ama beklenmedik şanssızlıklar yaşadık, bu hale düştük. Ama umudumuzu asla kesmiyoruz" diye konuştu.

TheRapZoNe
22.11.2007, 07:54
Sebat elinden geleni yapiyor. Play offlar olmazsa bile,bunca olumsuzluga ragmen kumede kalsa basarili saymak gerekir

Cem Balcı
24.11.2007, 15:00
A.Sebatspor (javascript:td(445, '2007/2008'))2 - 1 (javascript:md(188504))Arsinspor (javascript:td(1610, '2007/2008')) dk 72

Cem Balcı
24.11.2007, 15:42
olmadı sebat.2-2

Ali Can
25.11.2007, 13:04
ah sebatım nazar değdi sana
inşallah kısa sürede toparlanırsın

pReN@_61
25.11.2007, 14:38
olmadı sebat.2-2

off ulan off...

nazar değdi bu takıma...

TheRapZoNe
25.11.2007, 15:42
Nasip degilmis..

Burçak
27.11.2007, 09:30
Bu işin peşini bırakmayız
A.Sebatspor Teknik Direktörü İsmail Batur: Pes etmek yok
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/27324_b.jpg
GELECEKTEN UMUTLUYUM

A.Sebatspor Teknik Direktörü İsmail Batur, play-off şanslarını yitirdikleri için üzgün olduklarını söyledi. Sakat ve cezalı futbolcularının çokluğu nedeniyle Arsinspor maçında genç bir kadro ile sahaya çıktıklarını vurgulayan tecrübeli teknik adam, ''Zor bir maç olacağı belliydi. Genç oyuncuların da gösterdiği mücadeleden gelecek adına umutluyum. Kendilerini tebrik ediyorum'' dedi.

ZEMİN HAZIRLARIZ

Aldıkları sonuçla play-off'a çıkma şanslarını kaybettiklerini ifade eden Batur, ''Bunun için çok üzgünüz. Şimdi Klasman Grubu için toplayabildiğimiz kadar puan toplayacağız. Pes etmek yok. Bu işin peşini bırakmayacağız. Belki ligde hedefi yakalamayadık ama klasman grubunda her şey daha farklı olacak. Buna gerekli zemini kalan 3 maçta hazırlayacağız'' diye konuştu.

murseltaskin
27.11.2007, 10:13
şu grupta 4 takımımız var.fakat hiçbiri bi üst gruba yükselemedi.acı olan ise bir takımımız düşecek gibi.aslında buna şike denmez ama birbirimize destek olmalıyız

Burçak
28.11.2007, 11:59
Bu iş bitmedi
A.Sebatspor Futbol Şube Sorumlusu Ethem Gören:
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/27366_b.jpg
BIRAKMAYIZ

A.Sebatspor Futbol Şube Sorumlusu Ethem Gören son haftalarda hesapta olmayan pun kayıpları yaşadıklarını ifade ederek, “Bir anda herşey iyi giderken ne olduğunu anlayamadığımız bir durumla karşı karşıya kaldık. Belki ligde play-off şansımızı mucizelere bırakmış olabiliriz, ancak biz bu işin bitmediğinine inanıyoruz. Hedefimizin peşinde klasman grubunda koşacağız” diye konuştu.

HERŞEY OLABİLİR

Yozgatspor maçıyla birlikte ligde kalan 3 maçtan 9 puan çıkarmayı arzuladıklarını da belirten Ethem Gören, “Bu ligde heran herşey olabilir. Alt sıralarla ile üst sıralar arasında fazla puan farkı yok. Bu nedenle klasman grubuna daha avantajlı girmek için 3 maçtan 9 puan çıkarmamız şart oldu. Yozgat maçını kazanarak hem kötü gidişata son vereceğiz hemde umut tazeleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Burçak
03.12.2007, 10:45
Sebat Yozgat'ta vurgun yedi
http://www.spor61.net/images/news/akcaabatsebatspor.jpg
2. Lig 4. Grup'ta Yimpaş Yozgatspor, Akçaabat Sebatspor'u 3-1 yendi.
Sebat Yozgat'ta vurgun yedi

Stat: Bozok
Hakemler: Bülent Çenet xxx, Osman Yamar xxx, Recai İpteş xx
Yimpaş Yozgatspor: Sofu xx, Hakan xx, Erkan xx, İlhan x (Dk. 46 Kemal xx), Fatih Kılıçkaya xxx, Ceyhun xx, Enis xx, Sedat x (Dk. 46 Onur xxx), Emrah xx (Dk. 75 Fatih xxx), Özcan xxx, Mehmet xxx
Akçaabat Sebatspor: Ahmet x, Ali x, Zafer xx, Ümit xx, Kenan x, Şahin x (Dk. 68 Tunay x), Fatih xx, Semih xx, Harun xxx (Dk. 79 Nuri x), Mutlu xx, Emre x (Dk. 75 Rahman x)
Goller: Dk. 57 Özcan, Dk. 71 Onur, Dk. 81 Fatih (Yimpaş Yozgatspor), Dk. 40 Harun (Akçaabat Sebatspor)
Sarı kartlar: Dk. 37 Semih, Dk. 78 Ümit (Akçaabat Sebatspor)

Ömer TOPAL
03.12.2007, 14:53
vay be1. ligden nerelere...off hak etmiyor bunu bu takım...hadi gelin artık oraya..hak etmeyen isimler oralarda siz burdaaa

Nytre
03.12.2007, 23:52
takımı sahipsiz bırakırsak ilgilenmezsek böyle olur.

Burçak
06.12.2007, 09:23
A.Sebat’ın kare ası
Kırmızı-Beyazlı yönetim İsmail Batur'dan boşalan koltuğa 4 aday belirledi
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/27697_b.jpg
4'ÜNDEN BİRİ

A.Sebatspor'da hoca arayışları hızlandı. Teknik Direktör İsmail Batur'la yollarını ayıran Kırmızı-Beyazlı yönetimin 4 isim üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi. A.Sebatspor Fethi Türkoğlu, Erol Tombul, Lemi Çelik ve Tuncay Soyak'tan birini takımın başına getirmek için harekete geçtiği bildirildi. Asbaşkan Temel Kazancıoğlu hoca konusunu kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyleyerek, "4 isimden birini takımın başına getirmek gibi çaba içersindeyiz" şeklinde konuştu.

SİSLİ HAVA DAĞILACAK

Kazancıoğlu son haftalarda aldıkları kötü sonuçların camiayı derinden yaraladığını belirterek, "Kimse işlerin bu duruma geleceğini tahmin edemezdi. Kısa süreli hedefimizi tutturamadık. Şimdi önümüzde uzun bir maraton var. Kalan iki maçı kazanarak klasman grubunda play-off hedefini kovalayacağız. Öncelikli hedefimiz Çankırı Belediyespor maçını kayıpsız geçerek kulüp üzerindeki sisli havayı dağıtmak olacak" diye konuştu.

Faik Yılmaz
06.12.2007, 09:28
Sebatspor bu sene gençleştirme operasyonu yaptı onun sıkıntısını çekiyor. ama kadro oturunca çok güzel olacak

Hocanında yetersiz olduğu konusunda hemfikirim...

Burçak
07.12.2007, 10:00
A.Sebatın hedefindeki ikili
Kırmızı-Beyazlılarda hoca konusunda Fethi Türkoğlu, Erol Tombulun ismi öne çıktı
Yönetim ilk planda Türkoğlu ile Tombul?la masaya oturacak. Anlaşma sağlanamaması durumunda B planını devreye sokacak

ALTERNATİFLERİ VAR
İsmail Baturla yollarını ayıran A.Sebatsporda hoca sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Kırmızı-Beyazlılar ilk planda rotasını Fethi Türkoğlu ve Erol Tombula çevirmiş durumda. İstanbul ve Ankarada destek arayışlarını sürdüren Başkan Güven Hacısalihoğlu, Asbaşkan Temel Kazancıoğlunun dönüşünde bu iki teknik adamla masaya oturalacağı bildirildi. Eğer iki teknik adamla anlaşma sağlanaması durumunda Lemi Çelik ve Tuncay Soyaka teklif getirileceği öğrenildi.
UZATMAYIZ
A.Sebatspor Genel Sekreteri Yılmaz Büyükaydın hoca konusunu biran önce çözüme kavuşturmak istediklerini ifade ederek, "Ne kadar kısa sürede bu işi çözümü kavuşturursak o kadar iyi olur. Fethi Türkoğlu ve Erol Tombulla görüşmelerimiz olacak. Umarım ki bir sorunla karşı karşıya kalmayız. Bu konuyu hallederiz" şeklinde konuştu. Çankırı Belediyespor maçını kazanarak üzerlerindeki stresi atmak istediklerini belirterek, "Artık sabrımız kalmadı. Bu maçı kazanarak çıkışa geçmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Burçak
09.12.2007, 16:16
SEBATTA KAYBETTİ

http://www.haber61.net/images/news/628.jpg
A.Sebat yine kayıplarda
09 Aralık 2007 / 16:06
TFF 2. Lig 4. Grup'ta Çankırı Belediyespor deplasmanda Akçaabat Sebatspor'u 2-1 yendi.

Hakemler: Erdem İrem xx, Hasan Karakaş xx, Murat Kantekin xx
Akçaabat Sebatspor: Ahmet xx, Serdar x, Zafer xx, Kenan x, Okan x (Dk. 83 Ali x), Şahin x (Dk. 47 Sonay x), Ziya xx, Adem x, Emre x, Nuri x (Dk. 72 Harun ?), Mutlu x

Çankırı Belediyespor: Okan xxx, Çağlar xx, Muhsin xxx, Serhat x, Turan xxx, Zeynel xxx, Berkan xxx, Yetiş xx (Dk. 46 Fatih xx), Ulaş xxx, Ersan xx (Dk. 46 Ali xx), Ferdi xxx (Dk. 81 Muzaffer xx)
Goller: Dk. 61 Zafer (Akçaabat Sebatspor) Dk. 42 Berkan, Dk. 90 Muzaffer (Çankırı Belediyespor),
Sarı Kartlar: Dk. 25 Şahin, Dk. 34 Adem, Dk. 41 Ziya, Dk. 71 Nuri (Akçaabat Sebatspor), Dk. 18 Yetiş, Dk. 73 Berkan, Dk. 80 Çağlar, Dk. 83 Ulaş (Çankırı Belediyespor)
Kırmızı Kartlar: Dk. 87 Sonay (Akçaabat Sebatspor), Dk. 42 Serhat (Çankırı Belediyespor)

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/5.jpg

pReN@_61
09.12.2007, 17:16
yapma be SEBAAT :(

hemde kendi sahamızda yenilmişiz...

macka61
09.12.2007, 17:28
olmadı akçaabat inşallah en kısa zamanda toparlanır

Burçak
24.12.2007, 12:56
Keskin bıçak gibi
A. Sebatspor Başkanı Hacısalihoğlu, Klasman Grubu'nu değerlendirdi:
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28355_b.jpg
ÇOK ZOR
Klasman grubuna 5. sırada başlayacak olan Akçaabat Sebatspor'da Kulüp Başkanı Gücen Hacısalihoğlu, "Sergileyeceğimiz üstün performans bizi zirve mücadelesine taşır. Ama sadece bir-iki maçta alacağımız kötü sonuç bu kez küme düşme hattında yer almamızı sağlar. O yüzden Klasman Grubu maçları adeta iki tarafı keskin bıçak gibi" dedi.
DESTEK LAZIM
"Çok dikkatli olmak zorundayız" diyen Başkan Güven Hacısalihoğlu, "Bu asırlık kulübün eski başarılı günlerine dönmesi için öncelikle sıkıntıları aşmamız gerekir. Yaraları sarma adına yönetimdeki bütün arkadaşlar elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz. Camianın biraz daha desteği ile bu zor günleri kolayca aşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Fatih BALTA
24.12.2007, 21:50
TFF İkinci Futbol Ligi’ni istediği yerde bitiremeyen Akçaabat Sebatspor’da Basın Sözcüsü Hayri Güner, futbolculara 3 Ocak’a kadar ara izni verdiklerini söyledi. 3 Ocakta tesislerde toplanarak klasman grubu için çalışmalara başlayacaklarını belirten Güner, “Bir hafta Trabzon’da çalıştıktan sonra sezon başında gerçekleştiremediğimiz birinci etap kamp çalışmalarımız için ilk Antalya’a gideceğiz. Burada yapılacak olan futbol turnuvalarına katılarak takımı en iyi şekilde maçlara hazırlayacağız. Bunun içinde yeni teknik direktörümüz Erol Tonbul’a güveniyoruz” dedi.

Güçlü Kadro Oluşturacağız
Transfer çalışmalarına başlamak için Teknik Direktör Erol Tonbul’un yönetime sunacağı raporu beklediklerini belirten Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Hayri Güner, “Cumartesi yada Pazar günü hocamız takımla ilgili raporunu bize sunacak. Bu rapor doğrultusunda Yönetim kurulu olarak transfer çalışmalarına başlayacağız” diye konuştu. TFF İkinci Futbol Ligi’nin ilk bölümünü istedikleri yerde bitiremediklerini bu nedenle klasman grubu öncesinde güçlü bir kadro oluşturacaklarını ifade eden Güner, “Taraftarlarımıza klasman grubunda laik olmak için arzu edilen takım oluşturacağız” şeklinde konuştu.

http://www.gunebakis.com.tr/haberdetay.asp?id=2514&B=SEBAT%20ANTALYA’YA%20GİDECEK

Burçak
26.12.2007, 11:18
42 puana talibiz
A.Sebatspor’da Tombul, Klasman gurubu öncesi hedefi belirledi
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28440_b.jpg
Akçaabat Sebatspor’da Teknik Direktör Erol Tombul, Klasman Grubu öncesinde oynayacakları 14 maçta ortada olan 42 puana talip olduklarını söyledi. Tombul, bu puanın ne kadarını alacaklarını Klasman Grubu’nda ki performanslarının göstereceğini belirtirken, “Şu anda bulunduğumuz konum, deyim yerindeyse bıçak sırtı gibi. Ya yukarı çıkacağız, ya da aşağıya ineceğiz. Ama bizim hedefimiz hep yukarılardır” dedi.

Tombul, zorlukları aşmak için göreve geldiklerinin de altını çizerken, “Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takımın benden önceki teknik direktörü İsmail Batur’a da teşekkür ediyorum. Çünkü çok iyi bir takım bize bıraktı. Bizim hedefimiz de çıtayı yüksetmek ve bu büyük camiayı sıkıntılı günlerden kurtarmaktır” diye konuştu. Tombul, ligde tüm Trabzon takımlarının alt sırlarda yer almasının da kendisini üzdüğünün altını çizdi.

Burçak
27.12.2007, 10:52
Sebat Mustafa’yı aldı
Küçükköyspor’un orta saha oyuncusu kadrosuna dahil ettiler
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/28481_b.jpg
TOMBUL’UN ÖĞRENCİSİ

Ligi istediği yerde bitiremeyen A.Sebatspor transferde ilk icraatını gerçekleştirdi. Kırmızı-Beyazlılar Küçükköyspor’un orta saha oyuncusu Mustafa Ramazan’la anlaşmaya vardı. Trabzonspor’un alt yapısından yetişen Teknik Direktör Erol Tombul’un eski öğrencisi olan yetenekli oyuncunun takımla birlikte çalışmalara katılacağı bildirildi.

ŞİMDİ FORVET

A.Sebatspor teknik direktörü Erol Tombul’un yönetimden forvete bir oyuncu daha istediği öğrenildi. Kırmızı-Beyazlı yönetim bu doğrultuda araştırmalarını sürdürdüğü belirtildi. Bu arada Kırmızı-Beyazlılar ikinci yarı birinci etap çalışmalarına 3 Ocak’ta kendi tesislerinde start verecek. A.Sebatspor daha sonra ikinci etap için Antalya’ya gidecek.