PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16

Erdal
03.10.2010, 14:47
Serdar, hoca bir şey deniyor...Oynayarak kazanan bir takım...Yanlış bir tercih olabilir...Dediğim gibi ben de hoca kadar cesur olmaz ve Ceyhun Selçuk Colman dan vazgeçmezdim....

İtirazım şuna : Bu tercih anlaşılmaz bir tercih değil....Ne Selçuk ne de Colman ne de Ceyhun rakip ceza sahasına sızmayı sevmiyorlar...Böyle olunca....Gerisin konuşmuştuk :)

Deniz Tosunoğlu
03.10.2010, 14:47
--------------Onur---------------
Serkan----Ceyhun---Egemen----Cale
---------Selcuk-------Colman------
----Yattara----Jaja----Alanzinho---
-------------Teofilo-------------

nasil?

Serdar A
03.10.2010, 14:48
Eğri oturup, doğru konuşalım. Olası maç kadrolarına bakarsak, BJK nin orta saha kurgusu bizim Selçuk-Colman ikilisine çok baskın duruyor. Şenol hoca inşallah sene başında ki kurguya geri döner...yoksa Selçuk ve Colman'a acırım.

Selçuk ligin bir numaralı orta alan oyuncusu iken bana bu değerlendirme çokta doğru gelmiyor.

Murat Erdem
03.10.2010, 14:48

nasil?

Alanzinho ? 18 e bile almayı hata olarak görüyorum.

ünsalyılmaz
03.10.2010, 14:49
oleyyy oleyyyy bordo mavi bordo mavii

Serdær
03.10.2010, 14:50
Selçuk ligin bir numaralı orta alan oyuncusu iken bana bu değerlendirme çokta doğru gelmiyor.

Serdar,

Aurelio-Ernst-Necip veya

Aurelio-Ernst-Guti üçlüsü

Selçuk İnan bir numaralı orta saha oyuncusu olmasında hemfikir olsam bile çok zor anlar yaşabilir.

Çok baskın bir orta saha kurgusu mevcut Beşiktaşın .

Murat Erdem
03.10.2010, 14:50
Serdar, ben oyuncu isimleri ve kalitelerinden bahsetmiyorum. Kurgudan bahsediyorum. Üç, ikiden her zaman büyüktür.

Gökhan Döner
03.10.2010, 14:51
Hakkat benim de saat yaklaştıkça ümidim azalıyor yaa:)

ne kadarda kara düşünüyosunuz yaaa
kendinizi ümitsizliğe atıyosunuz bari bırakın diğer insanları
kimsenin içini karartmanıza hakkınız yok böyle düşüncelerinizi buralarda paylaşmayın

Erdal
Engin ve Burak mutemelen maç içinde yer değiştirecekler...Bu anlarda sorumsuzluk yaşanırsa Cale çok yanlız kalabilir...Holosko o tarafta oynarsa Hilbert de fırsat bulduğunda bindiriyor....

ünsalyılmaz
yeterki colman gününde olsun ortasahada her türlü üstün oluruz

Bera Algün
http://www.footballuser.com/Formations/2010/10/23877_Trabzonspor.jpg

+1967:alkış:

Orhan Aydın
03.10.2010, 14:53
Ayrıca golcümüze de hiç güvenim yok. Manisa, Antalya maçlarındaki gibi puan kaybı yaptırmaz inşallah.

Erdal
Şenol hoca kabul etmese de artık şu gerçek ki bizim uşaklar maç seçiyor...İnşallah bu gün seçilmiştir :)

mhayri
Maçın başında yakaladıklarımızı atarsak Selçuk-Colman ikilisinin yanına Ceyhun alınıp maç tamamlanır...
Aksi olur da onlar atarsa vay halimize...
Sanırım Şenol hoca Engin ve Burak iklisini orta saha direnci sağlamak için kullanacak ama bugüne kadar
bu hiç olmadı inşallah şimdi olur...

Orhan Aydın
03.10.2010, 14:54
ne kadarda kara düşünüyosunuz yaaa
kendinizi ümitsizliğe atıyosunuz bari bırakın diğer insanları
kimsenin içini karartmanıza hakkınız yok böyle düşüncelerinizi buralarda paylaşmayın

Ya abi kötü bir şey yazmadım kine:)

İlla 5 atarız mı demek lazım

kaptans
03.10.2010, 14:54

nasil?

nasıl söylim eziliriz bu kadroyla bi felaket olur sonuç...

şu kadroda selçuk ve colmandan başka kim pres yapar...

Erdal
03.10.2010, 14:55
nasıl söylim eziliriz bu kadroyla bi felaket olur sonuç...

şu kadroda selçuk ve colmandan başka kim pres yapar...

Bu ortaya vurmasam olmaz...Colman bazen pres yaparmış gibi yapıyor :) Utandır beni Colmannnnnnn

Murat Erdem
03.10.2010, 14:57
Sezonun geri kalanınıda düşünürsek, Mustafa Yumlu ve Jaja'nın sahada olmasını istiyorum.

Emirhan Uludüz
Bu ortaya vurmasam olmaz...Colman bazen pres yaparmış gibi yapıyor :) Utandır beni Colmannnnnnn

Belki bizi kandırıyor ama Şenol hocayı kandıramaz..:D

Serdar A
Serdar,

Aurelio-Ernst-Necip veya

Aurelio-Ernst-Guti üçlüsü

Selçuk İnan bir numaralı orta saha oyuncusu olmasında hemfikir olsam bile çok zor anlar yaşabilir.

Çok baskın bir orta saha kurgusu mevcut Beşiktaşın .

Birincisi , Ernst fizik olarak iyi durumda olsada yüzde 60 larda bir pas oranına sahip olduğunu unutmamak gerekir . Üretkinlikte neredeyse yok ağırlıklı olarak garanti pasları deniyor . Aurelio eski halinde değil . Tecrübesi ile var olmaya çalışıyor .

Ortasaha üstünlüğünün iki temel dayanağı var
1-Fizik gücü
2-Teknik kapasite

Yani fiziksel olarak üstün taraf olsanızda , topun peşinden koşan taraf olduğunuzda bunun size büyük faydası olmaz .

Bjk'nin pas trafiğinin bağlı olduğu oyuncu Guti , birazda Tabata . Bu isimlerin ortak yanı ise Teknik kapasitesi üstün olmasına karşın Ernst ve Aurelioya göre çok daha dayanaksız oyuncular olması .

Velev ki Trabzonspor oyunu geride kabul etsin ,Trabzonspor savunmadan en hızlı çıkan takımlardan biri . Yattara -beğenmesekte Burak- ve Engin , forma şansı bulursa Jaja ve Alan bu alanda ligin belli başlı oyuncuları . Burada sormamız gereken soru ; bu oyuncularımızı topla buluşturacak savunma ve orta alan oyuncularımızın ne kadar teknik ne kadar güçlü olduğudur .

Ömür Karadeniz
03.10.2010, 14:58
Alanzinhonun 18 oyuncusu bile olmadıgını haftalar oncesınden soyledik burda.Şimdi 11e koymanın anlamı yok.Son maçlardada gördükki tipik bir plaj futbolcusu ver ona burnunu dikine gitsin.Neyse bunları konuşmaya geek yok maça gelince inşallah iyi oyunla kazanan biz oluruz.Başarılar Trabzonsporum.

Erdal
03.10.2010, 15:00
Haydi eyvallah....

mda61
03.10.2010, 15:00
bana göre kadro %90 böyle olur

----------------onur---------------
serkan---ceyhun----egemen----cale
-------selçuk--------colman-------
--------------engin---------------
yattara----------------------umut
---------------teofilo-------------

ceyhun stopere çekilmek zorunda olmasaydı engin oynamazdı ama ortasahanın ortasında oynatcak başka isim olmadığı için engin orda savaşçı özellikleri için oynatılır gibi gelio

Muhalif
03.10.2010, 15:01
Sanırım Schuster 3 defansif ortasaha (Ernst-Aurello-Necip) önlerine de Holosko-Guti-Bobo üçlüsüyle çıkacak. Eğer bu durumda biz 2'li ortasaha ile oynarsak sonuç hüsran olur. Jaja ilk 11'de olmalı bence bu maçta. Hiç birşey olmasa Hakan Arıkan'a psikolojik baskı oluşturur ki ben çok daha fazlasını yapabileceğine inanıyorum.
Genel kanaatim Beşiktaş beraberliğe razı oynarsa kazanır, yok Rapid maçındaki gibi 4-5 hücumcuyla oynarsa biz kazanırız. Beraberliğe razıyım.

Serdar A
Serdar, ben oyuncu isimleri ve kalitelerinden bahsetmiyorum. Kurgudan bahsediyorum. Üç, ikiden her zaman büyüktür.

Bir takımın baskı unsuru olarak sadece orta alanın ortasındaki oyuncular olduğunu iddia edersek Şenol Güneş ekolünü bir kenara bırakmamız gerekir .

Ömür Karadeniz

ceyhun stopere çekilmek zorunda olmasaydı engin oynamazdı ama ortasahanın ortasında oynatcak başka isim olmadığı için engin orda savaşçı özellikleri için oynatılır gibi gelio
La mert sende mi burdasın:D

Murat Erdem
03.10.2010, 15:02
.............Onur............
Serkan...Yumlu...Egemen..Cale
.............Gülselam.............
.......Selçuk.....Colman......
Jaja...........................Engin
...............Teo...............

pReN@_61
03.10.2010, 15:04
Yumlu oynayacak mı ki?

Ömür Karadeniz
03.10.2010, 15:06
Oynayacak diye duymuştum ben.

Tolga Kurt
03.10.2010, 15:06

Umut oyuna sonradan girmeli bence jaja başlamalı solda... Umut girdiğinde yırtsın defansı :)

Bakalım Karabelamı, Deli İbram mı görecez

Eren Karaahmetoğlu
03.10.2010, 15:07
Öncelikle hava alanı görüntülerine çok tepki olmuş dün. Ben göremedim görüntüleri, link alabilir miyim?

Bunun dışında 11 yazamıyorum ben artık kolay kolay. Bakalım nasıl çıkarsak çıkalım. Yeter ki orta sahamız üçlü ve güçlü olsun. Bu arada;

Bu sene şampiyon zor olursunuz.
Hepiniz bizansın çocuğusunuz.
Gözünüze girecek musalla taşı.
Trabzon'da öpeceğiz biz beşiktaşı.

Diyorum ve Bursa'nın maçına kaçıyorum..

:)

kaptans
03.10.2010, 15:08
bu maçta en güvendiğim isim engin hem ofansta hem defansta oldukça iyi katkısı var...hırsı bana gerçekten trabzonspor takımı olduğumuzu hatırlatıyor ve gerçekten çok top kapıyor zeki bi topçu o yüzden kesinlikle oynamalı...

forvet teo olacak zaten alternatif yok inşallah gününde olur...

jaja iyi durumda ise banko teo nun yanında oynatılmalı...sağ kanat için iki seçenek var ya burak ya yattara ...hafta içindeki durumundan yattranın fizik ve mental olarak hazır olup olmadığını görmüştür sanırım şenol hoca...iyi bi yattara her zaman bu takımda oynar ama kötüsü çekilmiyor ...durumu belirsiz ise burağın oynaması gerekir diye düşünüyorum..

bence kadro

onur

serkan mustafa egemen cale

ceyhun selçuk

colman
jaja(yattara-burak) engin

teo olmalı diye düşünüyorum yada mustafa ya güvenilmezse ceyhun stoper barış ceyhunun yerinde oynamalı.....

jajayı oynatmaz ise yattara veya burak yerine konabilir...ama iyi bir jaja tercihimdir

argaliya
03.10.2010, 15:12
bence defasnsta mustafa orta sahada da ceyhun oynamalı en nihayetinde beşiktaşla oynuyoruz

Kaan
03.10.2010, 15:14
Yeri değil ama 2007'den sonra 2010'da da şampiyon oldu Kenan Sofuoğlu. :alkış:

Beşiktaş'ı yenersek uzun zamandan sonra geçirdiğimiz en güzel haftasonu olacak. :)

Ömer TOPAL
03.10.2010, 15:14
saat yaklaştıkça benimde ümidim artıyor...Çok güzel bir gece olacak...ve başımı yastıga koyunca rahat rahat uyuyacagım....Ohhhhhhh beeeeee diyerekten....Haydi Trabzonum oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Yiğit SARI
03.10.2010, 15:17
Burak oynamasın lütfen lütfen

furkan şahin
03.10.2010, 15:18
allahımında izniyle bu akşam beşiktaşı inşallah bozguna uğratacağız:)

TSezgin61
03.10.2010, 15:18
saat yaklaştıkça benimde ümidim artıyor...Çok güzel bir gece olacak...ve başımı yastıga koyunca rahat rahat uyuyacagım....Ohhhhhhh beeeeee diyerekten....Haydi Trabzonum oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

aynen benimde ümidim artiyor gittikce.

bambaska bir aksam olacak. nedense mac Trabzonda oldugu icin daha cok güveniyorum takima...

Trabzondaki taraftar belki birlik olmayabilir, ama böyle zor maclarda genelde iyi performans gösteriyoruz...

Altan Atabay
03.10.2010, 15:19
trabzon bu maçı alır da haftaya kiminleyiz o zor maç:)

FANATIK61
03.10.2010, 15:22
BJK'den daha cok Hakem'den cekiniyorum.

Yiğit SARI
03.10.2010, 15:23
Yağmur başladı

Yiğit SARI
03.10.2010, 15:25
http://hizliupload.com/img/untitlqxq.jpg

.....
03.10.2010, 15:26
Serdar(farabi) Abi hoşgeldin sefalar getirdin. Seni o kadar çok gözlerim aradı ki anlatamam.

Gerçekten geldiğine sevindim. İnşallah bizleri bir daha bırakmazsın.

Bu arada ben buralarda pek bulunamıyorum üniversiteden dolayı bjk maçı hakkındaki yorumlarını merak ediyorum da :)

Sefa
03.10.2010, 15:27
Teo'da da tam mafya tipi var ha :D

Gökhan KAN
03.10.2010, 15:29
Teo'da da tam mafya tipi var ha :D
Dimi. Kolombiya mafyası. Filmden çıkmış gibi..:)

Tolunay Abdioğlu
03.10.2010, 15:29
Dakikalar geçtikce ümidim artıyor.Her maçda böyle oluyor zaten. :)

Saldır Trabzon'um!

Tolunay Abdioğlu
03.10.2010, 15:31
Bu arada hoşgeldin Serdar abi.

gerenimo
03.10.2010, 15:33
.............Onur............
Serkan...Yumlu...Egemen..Cale
.............Gülselam.............
.......Selçuk.....Colman......
Jaja...........................Engin
...............Teo...............

benim için de en ideal kodrı budur. belki forvette teo yerine umut olabilir.

Bayraktaroğlu
03.10.2010, 15:41
En kolay maç!

Eğer Beşiktaş, sabırlı olup, oyunu kontrol edip, daha çok topla oynama şansını yakalarsa; çok kolay maçı alıp döner.

Ankaragücü maçı öncesi bunun tam tersini yazmış, ‘En zor maç’ başlığını atmıştık. Beşiktaş açısından bakıldığında ‘rahat’ bir karşılaşma olacak. Çünkü ev sahibi takım darmadağın olmuş! Önce yönetim çatlak vermiş. İstifalar sunulmuş, Şenol Güneş bile direkten dönmüş! Ardından şampiyonluk parolası ile çıkılan yolda; Manisa, Antalya ve Kayseri gibi sıradan ekiplere puanlar ikram edilmiş. Taraftar patlama noktasına gelmiş. Takım içindeki kadro istikrar uyumu ve istikrarı sağlanamamış. Bu maç onlar için ‘ya tamam ya devam’ niteliği taşıyor. Kötü sonuçta havlu atılacak. Tek çareleri kazanmak. Bu stresi kaldırıp normal futbol oynamak çok zor. Buna bir de taraftar baskısını eklenirse vay, vay, vay...

Beşiktaş ise rahat mı rahat.. Quaresma gibi bir yıldızdan yoksun. Ama anında devreye taze kan olarak Yusuf yetişti. Tam 8 eksik olmasına rağmen kadro zenginliği hâlâ ön planda. Avrupa’da alınan zaferler ve ligdeki güzel futbol herkesin dilinde. Maçın skoru ne olursa olsun hedeften en küçük şaşma olmayacak. Sadece avantaj artı ya da eksiye dönecek, o kadar.

Eğer Beşiktaş, sabırlı olup, oyunu kontrol edip, daha çok topla oynama şansını yakalarsa; çok kolay maçı alıp döner. Sağlam savunma, ayağa iyi pas yapan orta alan, hızlı kanat bindirmeleri ve pozisyon geldiğinde gol atan forvet oyuncuları ile maçın favorisi. Bir de karşısında ligin en kolay gol yiyen ekibi olacak.

Orhan Yıldırım

ezik karakterlere sahip olgunlaşmamış bir beynin tezahürüdür bu yazı...hımbıllarla uğraşmayalım arkadaşlar.

Cevikoglu
arkadaşlar football manager oynamıyoruz.
hoca mustafayı 6 haftadır oynatmadı da şak diye bjk'nin önüne mi sürecek?
başarılı da olabilir ama riski çok büyük
stoperde ceyhun-egemen kesin gibi
orta alanda ise selçuk-colman-engin var.
ilerideyse jaja-teo'nun yeri garanti.
tek tereddüt yattara ile umut arasında olur.

.....
Onur
Serkan-Ceyhun-Egemen-Cale
-----Selçuk---Colman-------
Yattara------Jaja------Engin
----------Teogol-----------

Benim kadrom. Defansta Mustafa Yumlu mu Ceyhun mu deseler tam olarak bilmesemde Ceyhun derdim. Ama Şenol Hocamız daha iyisini bilir o yüzden bi şey diyemem :)

yatara
03.10.2010, 15:43
Takmimiz Maci Kazanmak icin Cikarsa maci aliriz allahin izniyle
cok zor bir mac olacak ama sonunda busefer gülen biz olacagiz cünkü senol günes-ünal karaman-özyazici üclüsüne güveniyorum

ts_tuncay_ts
03.10.2010, 15:44
Şu serbest vuruşlarda tek kişi olmadı 2 kişi olmalı bence...Her maçta başka biri kullanıyo...Bu işi çözüme kavuşturmak lazım...Beşiktaşıda inşallah yeneriz....

Yiğit SARI
03.10.2010, 15:44
Onur
-----Selçuk---Colman-------
Yattara------Jaja------Engin
----------Teogol-----------

Benim kadrom. Defansta Mustafa Yumlu mu Ceyhun mu deseler tam olarak bilmesemde Ceyhun derdim. Ama Şenol Hocamız daha iyisini bilir o yüzden bi şey diyemem :)

Kafamdaki 11. Yattara'nın yerine Umut'u koyabiliriz :)

Tolunay Abdioğlu
03.10.2010, 15:45
Orhan Yıldırım adlı yazar(ın) maç sonrasında yüzünde ki ifadeyi görmek çok hoşuma giderdi açıkcası.

ünsalyılmaz
03.10.2010, 15:46
trabzonda yağmur başladı...!!! baya yağacağa benziyor.. avantajımız yağınca taraftar oturmuyor ve mecbur bağırıyo :D:D

Furkan Dündar
03.10.2010, 15:47
onur
serkan--ceyhun--egemen--cale
--------selcuk-----colman------
----------------engin-------
yattara(umut)-------------jaja
-----------------teo------------

;)

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 15:47
şu orhan yıldırım ın bugün fanatikte yazdığı yazı sinirlerimi tepeme çıkardı, etmediğim küfür kalmadı bu şerefsize !!! :mad:

akşama kargaları yeneceğiz, kurtuluşu yok ! sahada tek bir güç olacak oda TRABZONSPOR !!!

Furkan Dündar
03.10.2010, 15:49
bjk yenip su .... cocugu yazarların da biyerini indirmemiz lazım
beni deli ediyorlar :@

hami10
03.10.2010, 15:50
Maça gidemeyenler izleme linklerini şimdiden bulsun ordanda olsa destekde bulanalım :)

Bence gollü bir maç olacak ve alıcaz.. (inşallah)

AYYILDIZ
03.10.2010, 15:51
Burak ve Alanzinho ile baslamayalim da maca nasil baslarsak baslayalim.Ikisinden biri sahadaysa mac bitmis demektir.Hucum hattinda bu maclik Teo yerine Umut tercihi cok daha mantikli.

Ali Tunahan Güllü
03.10.2010, 15:51
Haydi çocuklar.
İnanın bu maç bizim.

Harun_ayar_ts
03.10.2010, 15:52
çift forvet cıkmalıyız maca

ünsalyılmaz
aynı böyle lafları son fener maçından öncede dediler yok trabzon puan alsın kadıköyden kellemi keserim falan... gördük ne olduğunu

yatara
Karanliign Üzerinden Günes Gibi Dogariz!

.....
03.10.2010, 15:53
Akyazıda(Sakarya) Dayımlarla birlikte Trabzonsporluların bol olduğu bir yerde maçı izleyeceğim.

Sakaryada bu sene daha galibiyet yüzü göremedim. İnşallah bu akşam o galibiyet gelecek!...

Mehmet Ç.
03.10.2010, 15:53
http://www.youtube.com/watch?v=zFOFX-GJCxc

Besiktas bugün Trabzon'a geldigine pisman olacak.. Ya alcagiz, ya alacagiz bu maci..

saffet61
03.10.2010, 15:55
bursada oturan arkadaşlar maçı hep beraber arabayatagında izliyoruz saat 18.30 da herkez arabayatagı metro istasyonunun orada olsun topluca gidecegiz

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 15:56
Burak ve Alanzinho ile baslamayalim da maca nasil baslarsak baslayalim.Ikisinden biri sahadaysa mac bitmis demektir.Hucum hattinda bu maclik Teo yerine Umut tercihi cok daha mantikli.

burak-alan kısmına katılıyorum ama teo yerine umut olayına şiddetle karşı çıkıyorum :) teo nun bu maçta kilit oyunculardan biri olacağını düşünüyorum, jaja colman ve yattara nın orta saha çökertme işlemine katkıda bulunacaktır + bu maçta en az 1 golü var teo nun aha yazıyorum buraya.

selçuk geçenlerde ne dedi teo için ? orta saha oyuncularının istediği tarzda bir oyuncu demedi mi ? top tutuşu pozisyon alışı pozisyon yaratışı vs... bunlar önemli şeyler...

umut a gelen top duvara çarpar gibi dönüyor umutla tek forvet çıkmak ne derece doğru olur ? :) bir daha düşün derim.

Serdar A
Bu maç için olmasada , Şenol hocanın kadro tercihlerine baktığımda , aklında Teofilo Jaja çift forvet sağında Yattara ve solunda asgari de olsa görevini iyi yapan bir çizgi oyunculu düzeni benimsiyor olabilir . Güvencesi ise Selçuk Colman ikilisi .

Cevikoglu
Orhan Yıldırım adlı yazar(ın) maç sonrasında yüzünde ki ifadeyi görmek çok hoşuma giderdi açıkcası.

atacağım e-postayı şimdiden hazır tutuyorum
nedense bu bjk yorumcuları hep boyle boş konuşuyo
bunlardan biride sergen

Ömer TOPAL
03.10.2010, 15:58
uşaklar maçı internet üzerinden izleyebilirmiyiz ? bilen varsa yardımcı olsun şimdiden ayarlamaları yapmam gerek

evrents
03.10.2010, 16:00
Çok zevkli bir maç olacağı kesin.Beni şimdiden heyecan sardı.Sizi de sardı mı :D...

.....
03.10.2010, 16:01
Bir şey soracaktım yeri değil ama bu Kasımpaşa maçı hangi stadda oynanacak ?

Bilen var mı ?

Serdar A
03.10.2010, 16:02

Bilen var mı ?

İBB Mecidiyeköyde , Kasımpaşa ise maçlarını Dolmabahçede oynuyor .

.....
03.10.2010, 16:04
İBB Mecidiyeköyde , Kasımpaşa ise maçlarını Dolmabahçede oynuyor .

Yani bjk nin stadında mı oynanacak bizim maç ?

Eğer öyle ise o maça gitmek için imkanları zorlamayı düşünüyorum da :)

bekir61
03.10.2010, 16:05

Bilen var mı ?

suan kasimpasanin stadinda zemin falan tamam
tribünlerde bitti sayilir birtek koltuklar takilip ufak tefek isler kaldi
yani milli mac arasindan sonra bizim maca kesin yetisir

recep tayyip erdogan stadinda oyniyacagiz kesin

Mert Oğuzlu61
03.10.2010, 16:05
Bu maç için olmasada , Şenol hocanın kadro tercihlerine baktığımda , aklında Teofilo Jaja çift forvet sağında Yattara ve solunda asgari de olsa görevini iyi yapan bir çizgi oyunculu düzeni benimsiyor olabilir . Güvencesi ise Selçuk Colman ikilisi .

________________onur_______________

__serkan___ceyhun_____egemen_____cale

__yattara____selçuk____colman____engin

______________jaja____teo

galiba böyle çıkacağız sahaya, engin le jaja ya ortada selçuk-colman a yardım konusunda talimatlar verebilir Kİ öylede olmalı yoksa selçukla colman dayanamaz karşılarında guti aurelio ernst olacak orta saha üstünlüğünü kaybeden bu maçta yenilir ...

.....
03.10.2010, 16:08
suan kasimpasanin stadinda zemin falan tamam
tribünlerde bitti sayilir birtek koltuklar zakilip ufak tefek isler kaldi
yani milli mac arasindan sonra bizim maca kesin yetisir

recep tayyip erdogan stadinda oyniyacagiz kesin

Bak bu benim için olmadı şimdi :(

Serdar A

O maçı maratonda izleyen taraftarlar çıkarken bir kutu baliyi tineri yahut verniği tribüne boca etmesi bjk taraftarları için unutulmaz bir jest olacaktır .

Trabzon-Spor-61
Trabzonda suan havalar nasil?
Yagmur yagcakmi?
Insallah yagmaz...

zaferyıldız
03.10.2010, 16:10
haydi be belediye şu timsah sürüngenini bizim mabedimizde sevindirme..

güzel bi r akşamın başlangıcı olsun bursa yenilsin artık..

o zaman başka güzel olur galibiyet,,bize de yakışan bu değil mi

şoyle düşünüyorum beşiktaşı yenmek zor değil ama yenilmek de kolay ;işte bu ince çizgiyi şenol hocamız ve futbolcular ayırt edebilmişse sevineceğiz bu akşam demektir...

.....
03.10.2010, 16:15
Maçı alırsak ligde 2.liğe yükseliyoruz galiba.

Bursa bu hafta puan kaybederse ayrıca tadından yenmez :)

süveyş
03.10.2010, 16:18
o kadar çok galip gelen tarafın Trabzonspor olmasını istiyorum ki
umarım buna benzer hatta daha fazlası istek hırs takımda mevcuttur.
kendi evimizde onların sevinmemesi lazım
daha da önemlisi biz yeni başlangıçlar yapmalıyız
yeniden toparlanmak için büyük bir şans bejeke maçı
inş. inş. inş. yüzü gülen taraf biz oluruz.

TSezgin61
03.10.2010, 16:21
bursa puan kaybederse, bizde bu maci alirsak varyaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bahtiyar Öztürk
03.10.2010, 16:22
Arkadaslar belki yeri degil , bu ligtv'nin ekrani bende nedense daraldi, birkac haftadir da böyle, diger kanallarda bi degisiklik yok. Bu konu hakkinda bilgisi olan var mi??

.....
03.10.2010, 16:23
Video filan yok mu şöyle en güzelinden :p :)

Mert Marabaoğlu
03.10.2010, 16:26
bu maçta en çok güvendiğim isim E N G İ N B A Y T A R !!!

Nihat Güneş
03.10.2010, 16:29
Arkadaslar belki yeri degil , bu ligtv'nin ekrani bende nedense daraldi, birkac haftadir da böyle, diger kanallarda bi degisiklik yok. Bu konu hakkinda bilgisi olan var mi??

Bahtiyar kardeşim uydu alıcısının seçeneklerine girin, orda tv ayarları bölümü var. Ordan letterbox seçeneğini normal hale getirirseniz, sorununuzu halletmiş olursunuz.

crazyman_61
bu maçı alalım orhan yıldırım denen kişi ne yazacak merak ediyorum :)

Mert67

Menu'ye girip kullanıcı tercihlerinden ayarlayabilirsin.

yorumsuz6117
03.10.2010, 16:30
Ben taraftar paketi almıştım az önce 204 kanalını açtım bu kanal paralıdır falan diyordu altta da bi şifre vardı onu mesaj 3555 e yollayın diyordu yolladım açıldı kanal şimdi ekstaradan fatura gelmesin bana :(:)

Recep Alkan
03.10.2010, 16:31

http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=67420&st=0&sk=t&sd=a&start=220

statlarının son hali.

Ali Tunahan Güllü
03.10.2010, 16:31
Ben taraftar paketi almıştım az önce 204 kanalını açtım bu kanal paralıdır falan diyordu altta da bi şifre vardı onu mesaj 3555 e yollayın diyordu yolladım açıldı kanal şimdi ekstaradan fatura gelmesin bana :(:)

Bursa maçının bitmesini bekle.Ondan sonra açarlar.Maç öncesi yayını hemen başlar zaten.

Mustafa
03.10.2010, 16:32
bu maçı alalım orhan yıldırım denen kişi ne yazacak merak ediyorum :)

Onu bilmemde ben ona neler yazacağımı çok iyi biliyorum.

.....
03.10.2010, 16:32
bu maçta en çok güvendiğim isim E N G İ N B A Y T A R !!!

Al Benden de o kadar.

Engin e sonsuz güveniyorum nedense :)

TSezgin61
03.10.2010, 16:33
Trabzonda suan havalar nasil?
Yagmur yagcakmi?
Insallah yagmaz...

gecmis olsun yagiyormus:)

Bahtiyar Öztürk
03.10.2010, 16:34
Menu'ye girip kullanıcı tercihlerinden ayarlayabilirsin.
Biraz acabilirmisin

yorumsuz6117
03.10.2010, 16:36
Bursa maçının bitmesini bekle.Ondan sonra açarlar.Maç öncesi yayını hemen başlar zaten.

:( Başka bir maç olduğu zaman paketiniz bu kanalı kapsamamamaktadır diyordu bu sefer bu kanal paralı flaan diyordu bende şifreyi yazdım yolladım şimdi açıldı kanal şuan açık fazladan para fatura gelirmi şimdi bana :(:)

yorumsuz6117
03.10.2010, 16:37
İşte, Güneş'in Beşiktaş karşısına süreceği ilk 11: Onur, Serkan, Ceyhun, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Engin, Burak, Yattara, Teofilo l Jaja ve Alanzinho İlk OnBir Çıkmayacak Dün Verdiğim Kadro Kesinleşti Bu Bilgi Sağlamdır...Sistem:4-2-3-1

Faceden

Ali Tunahan Güllü
03.10.2010, 16:38
:( Başka bir maç olduğu zaman paketiniz bu kanalı kapsamamamaktadır diyordu bu sefer bu kanal paralı flaan diyordu bende şifreyi yazdım yolladım şimdi açıldı kanal şuan açık fazladan para fatura gelirmi şimdi bana :(:)

Yok gelmez bence:D

.....
03.10.2010, 16:39
Burak İnşallah oynamaz.

Ne biliyim iyi de oynasa bizi bozduğunu düşünüyorum.

Paksoy
03.10.2010, 16:39
İşte, Güneş'in Beşiktaş karşısına süreceği ilk 11: Onur, Serkan, Ceyhun, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Engin, Burak, Yattara, Teofilo l Jaja ve Alanzinho İlk OnBir Çıkmayacak Dün Verdiğim Kadro Kesinleşti Bu Bilgi Sağlamdır...Sistem:4-2-3-1

Faceden
Şenol hoca face kullanıyor mu?:D

Cevikoglu
03.10.2010, 16:41
Onur, Serkan, Ceyhun, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Engin, Burak, Yattara, Teofilo
Faceden

Hoca burak'ı oynatmasının sebebi olası oynacak olan ersnt-aurelio-necip üçlüsüne üstünlük sağlamaktır.

.....
03.10.2010, 16:42
Kutlama

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5502-8T5E7O8Q.jpg

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nda 2010 sezonunu genel klasmanda zirvede tamamlayarak dünya şampiyonu oldu. Trabzonspor taraftarı olan Sofuoğlu'nu kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Yeri değil ama başlığını bulamadım. Hemşerim yaa Helal olsun :)

yorumsuz6117
03.10.2010, 16:42
Şuan Bursa maçını izleyebiliyorum :(

Serdar A
03.10.2010, 16:43
Al Benden de o kadar.

Engin e sonsuz güveniyorum nedense :)

Allahım bana da bu güvenden nasip et .

Ama önce Engin'in kafasının içini baştan programla .

.....
03.10.2010, 16:44
Allahım bana da bu güvenden nasip et .

Ama önce Engin'in kafasının içini baştan programla .

Patlamaya hazır bir bomba gibi Engin ama Umut gibi sonuna kadar savaşacağına eminim.

Agresifliği olmasa süper ama ne yapalım.

Mert67
03.10.2010, 16:44
Biraz acabilirmisin

Abi aynı şey banada olmuştu.
Digitürk'ün verdiği kumanda'da Menu tuşu var ona basıyosun.Daha sonra Kullanıcı Tercihleri diye bir seçenek var ona girip Tv Görünüm Oranından ayarlayabilirsin.

Napoli
03.10.2010, 16:45
Sızce bu kadro Nasıl ?

.....
03.10.2010, 16:49
Onur

Yattara-Selçuk-Colman-Engin

Jaja

Teo

Benim kadrom abi :)

bordo08
03.10.2010, 16:51
Bu kadro doğru değildir inş.Orta saha gene colman ve selçuğa kalmış geçen haftada gördükki bu ikili yardım alamayınca bocalıyorlar.

Recep Alkan
03.10.2010, 16:52
Sızce bu kadro Nasıl ?

Faceden

Nasıl dizileceğiz peki ?

------------------------Onur-----------------------
Serkan-------Egemen---------Ceyhun----------Cale
-------------------Selçuk---------colman----------
Yattara-------------Burak---------------------Engin
----------------------Teofilo----------------------

gibi dizilecekse, bence yanlış kadro, bunun yerine

--------------------Onur----------------------
Serkan---------Egemen------Ceyhun-------Cale
------------------Selçuk---------------------
------------Colman--------Barış---------------
Yattara---------------------------------Engin
------------------Teofilo---------------------

gibi çıkabilirdik. Burak orta alanda ne kadar faydalı olur tartışıır. Ama belki hoca Engini orta alana çekip Burak'ı sol kanat oynatabilir.

göreceğiz.

İlyas Onat
03.10.2010, 16:53
Hava yağmurluymuş Trabzon'da.
Zemin ağırlaşırsa bu durum; Ernst, Necip ve Aurelio'lu orta alanını hesap ettiğimizde bjk'nin lehine olur.

Sefa
03.10.2010, 16:55
Burak'ın oynamasını anlayamıyorum..

Recep Alkan
Düşüncem yukarıda ki kadro doğru ise, diziliş şöyle olabilir,

--------------------Onur-----------------------
Serkan-------Egemen--------Ceyhun--------Cale
------------------Selçuk----------------------
--------------Colman--------Engin------------
Yattara-----------------------------------Burak
-------------------Teofilo----------------------

Napoli
Recep Yattara Oynamazmı Sol Kanatta EnGınle yer degısmelı ?

Cengiz Çubukcu
yeneceğiz bugün beşiktaşı, ben umuttan patlama bekliyorum....

bordo08
2.yazdığınız oyun dizilişi daha mantıklı dengeli bir takım görünümünde.

Ekrem D.
03.10.2010, 16:56
http://www.haberturkce.net/image1/senol-gunes-e-teklif-yapildi_7364.Jpeg

Şenol Güneş : [içses] Şu kargaların sesi fazla çıkmaya başladı. Terbiye zamanları gelmiş...

Napoli
03.10.2010, 16:56
Ayrıca Mustafa Yumluya sans verılmesınden Yanaydım..Yası 23 Olmus ne zaman Oynıycak Bu cocuk..?

.....
03.10.2010, 16:57
Heyecan bende git gide artıyor. Allah yardımcımız olsun şu maçı kazasız belasız atlatalım inşallah...

Paksoy

güzel kadro, ikinci yarı umut jaja,

mda61
La mert sende mi burdasın:D

bn mert diilim arkadaşım :)

bordo08
03.10.2010, 16:58
Aslında yattaranın napacağını kestirebilsek.Bjk savunmayı önde kurarsa ki şimdiye kadar böyle oynadılar.Boş alanlar yakalarız ve bizim için büyük avantaj olur kanısındayım.

Recep Alkan
03.10.2010, 16:59

Recep Yattara Oynamazmı Sol Kanatta EnGınle yer degısmelı ?

Üstad yukarıda verilen kadroya göre diziliş bu şekilde olur derim ben. Maç içerisinde mutlaka değişiklikler olacaktır. Ama kadro doğru ise, hoca bu şekidle çıkacaktır. Orta alanı çok koşan isimlerden kurmak istiyor hoca. Ama bunu yaparken zaten hiç çalışmayan sol kanadı temelli bitirecek hoca.

ama orta alanı almak istediği belli hocanın.

Egemen'e çok iş düşeck bu maçta.

Hayırlısı bizim için.

mhayri
Belediye çok fena geliyor...

Serdar A
Jaja sağlıklı olduğu sürece tercih sırası Burak'ın önünde olmalı .

Ömer SEVİNÇ
03.10.2010, 17:01
Jaja'nın olmadığı her kadro kötü kadrodur benim için..

Gerçi yine son antremanda bileği dönmüştür belki adamın. Kadroda olmayabilir bilmiyoruz!!

.....
03.10.2010, 17:02
Teo geldiğinde pek varlık gösteremedi ama sonrasında kalitesini belli etmeye başladı.

Jaja da öyle olabilir. Ben Jaja dan çok şeyler bekliyorum.

Takıma alışırsa ligin üstünde bir oyuncu olduğunu gösterir.

Recep Alkan
03.10.2010, 17:03
Jaja sağlıklı olduğu sürece tercih sırası Burak'ın önünde olmalı .

Ben jaja'nın hazır olduğunu düşünmüyorum. Bunun nedeni de ikili mücadelelerde ayakta kalamıyor oyucu. Çok güçsüz bir görüntü içerisinde, devamlı yerde kalıyor, ama Burak mı Jaja mı derseniz her türlü Jaja.

bu da bir gerçek.

Ömer SEVİNÇ
03.10.2010, 17:04
Faul aldırıyor adam Recep abi. Ayakta duramamak farklı bir şey.

Napoli
03.10.2010, 17:04
Üstad yukarıda verilen kadroya göre diziliş bu şekilde olur derim ben. Maç içerisinde mutlaka değişiklikler olacaktır. Ama kadro doğru ise, hoca bu şekidle çıkacaktır. Orta alanı çok koşan isimlerden kurmak istiyor hoca. Ama bunu yaparken zaten hiç çalışmayan sol kanadı temelli bitirecek hoca.

ama orta alanı almak istediği belli hocanın.

Egemen'e çok iş düşeck bu maçta.

Hayırlısı bizim için.

Bencede..Ama Solu Olduruyoruz... Ben Mustfa Yumludan yanaydım Ortasahayı Uclerız dedım.. Olmadı.. Yattaranın Yerıne Burak..Benım Kadrom Buydu

---Onur---

serkan-Egemen-Mustafa-Cale

---Ceyhun---Selcuk---

Burak---Colman-----Engın--

-------Teo-----------

Serdar A
03.10.2010, 17:07
Ben jaja'nın hazır olduğunu düşünmüyorum. Bunun nedeni de ikili mücadelelerde ayakta kalamıyor oyucu. Çok güçsüz bir görüntü içerisinde, devamlı yerde kalıyor, ama Burak mı Jaja mı derseniz her türlü Jaja.

bu da bir gerçek.

Recep , Sivas maçında neredeyse bir ortasaha elemanı gibi oynatıldığında dahi her düştüğü pozisyon lehimze faul sonuçlandı .

Örnekse , Teofilo'da sık düşen bir oyuncu . Jaja yı bir an evvel doğruca kullanmayı başarmalı . Oynayarak bir yerlere gelmeli . Çünkü müthiş bir yetenek . Bu bir teofilo hadisesi de değil , eldeki yetenek dünya çapında bir potansiyele sahip .

Murat Erdem
03.10.2010, 17:11
Jaja normal şartlar da bizim menzilimiz dışında kalan bir oyucuydu. Gel gör ki kaderin tatlı bir cilvesi ile farkında olmadan kucağımıza düşüverdi.
Kıymetini bilirsek ne ala...

Napoli
03.10.2010, 17:14
Jaja'da dıger Guney Amerıkalı Futbolcular gıbı Turkıye Lıgıne On Yargılı Basıt gozuyle baktı...Kı Ukranya Lıgı Bıze gore hızlıdır.Kondısyonlu geldı dıye bılıyorum...Bısorun var Cozemedım

TSezgin61
03.10.2010, 17:15
jaja iyi kullanildiginda, ileride büyük avrupa kulüplerine büyük paralara satilir. böyle bir durumda o paralarda bizim takima, kaliteli futbolcular alinmasina katki sagliyarak, cag atlatacak bir futbolcudur...

okadar parayi kazandirabilirmi? evet...

önemini siz düsünün

Bahtiyar Öztürk
03.10.2010, 17:16
Abi aynı şey banada olmuştu.
Digitürk'ün verdiği kumanda'da Menu tuşu var ona basıyosun.Daha sonra Kullanıcı Tercihleri diye bir seçenek var ona girip Tv Görünüm Oranından ayarlayabilirsin.
Ben de digitürk'ün kumandasi yok ama, bi sekilde yapmaya calisicam. tesekkürler

TSezgin61
03.10.2010, 17:18
Jaja'da dıger Guney Amerıkalı Futbolcular gıbı Turkıye Lıgıne On Yargılı Basıt gozuyle baktı...Kı Ukranya Lıgı Bıze gore hızlıdır.Kondısyonlu geldı dıye bılıyorum...Bısorun var Cozemedım

onun sorunu alanzinhonun ilk dönemdeki sorunun benzeri.

alanzinho ilk geldiginde kendini Türkiye liginin en kral transferi sanip, havalara girmis, bunuda ilk macinda yaptigi topuk paslari vs. ile ispatlamisti. sonra gercekle yüzlesince alismasi zaman almisti... tabi en formda oldugu zamanlarda yaptiklari ortada...

jajada ayni oldu. simdi toparlanma sürecinde. bunu iyi atlatirsa alanzinhodan 10 kat daha faydali olacak bize

Barış Burak
03.10.2010, 17:21
zaman yaklaşıyor...ve benim galibiyete olan inancım artıyor.

hazırmıyız uşaklar???

hayden yakacağuk onlariii

Bahtiyar Öztürk
03.10.2010, 17:23
Bencede..Ama Solu Olduruyoruz... Ben Mustfa Yumludan yanaydım Ortasahayı Uclerız dedım.. Olmadı.. Yattaranın Yerıne Burak..Benım Kadrom Buydu

---Onur---

serkan-Egemen-Mustafa-Cale

---Ceyhun---Selcuk---

Burak---Colman-----Engın--

-------Teo-----------
Bence de kesinlikle cikmasi gereken kadro buydu. Belki Jaja-Burak degisikligi olabilirdi. Hayirlisi olsun bizim icin...

ilhan
Jaja sakat olmadığı sürece her maç ilk 11'de çıkacak potansiyele, yeteneğe ve güce sahiptir. Ben olsam her maç oynatırım.

Adamı tutmanın imkanı yok. Faul yapacaksın. Fuleli adımlarla çok hızlı ilerliyor. Topu da çok iyi saklıyor. Ben güçsüz olduğuna inanmıyorum. Yumuşak bir oyun yapısı var, orası ayrı. Teknik ve güçlü olan her adam oynasın isterim. :)

Orhan Kahraman
bursa 0-0 bitti
gs 2-1 yenildi

bu tür haftaları çok gördüm hep o maçlardan sonra bizim maçlarımız olmuştur ve çok nadir kazandığımızı hatırlarım lanet olsun aynı şey gelmesin başımıza.

altinkaya08
bursa puan kaybetti.inşallah biz kazanırızda kapatırız arayı.

Recep Alkan
03.10.2010, 17:24
Jaja'nın foul aldırmabilmek adına bilerek kendini bıraktığını düşünmüyorum, Jaja güçsüz geliyor bana,heee derseniz ki düşmeleri işimize yarıyor, onun sayesinde foul kazanıyoruz tamam, eyvallah, ama bunu bilerek yapıyor düşüncesini asla kabul etmem. Bazen öyle bir oluyor ki, zorlasa ya gol pozisyonu, yada penaltı olacak, ama bırakıor kendisini, sanki onunda işine geliyormuş gibi.

ama dediğim gibi, onun yerine oynacak burak mı ? Jaja mı derseniz, her türlü Jaja derim.

bu da ayrı.

sametaydin
03.10.2010, 17:25
Maçı alıp puan farkını indiricez. Takıma güveniyorum. Bjk avni akerden çıkamaz.

TSezgin61
03.10.2010, 17:25
haydi bursa puan kaybetti.

sira sende Trabzonum...

Orhan Kahraman
03.10.2010, 17:26

sira sende Trabzonum...

Puan kaybetme sırası mı (:

Serdar A
03.10.2010, 17:27
Jaja'nın foul aldırmabilmek adına bilerek kendini bıraktığını düşünmüyorum, Jaja güçsüz geliyor bana,heee derseniz ki düşmeleri işimize yarıyor, onun sayesinde foul kazanıyoruz tamam, eyvallah, ama bunu bilerek yapıyor düşüncesini asla kabul etmem. Bazen öyle bir oluyor ki, zorlasa ya gol pozisyonu, yada penaltı olacak, ama bırakıor kendisini, sanki onunda işine geliyormuş gibi.

ama dediğim gibi, onun yerine oynacak burak mı ? Jaja mı derseniz, her türlü Jaja derim.

bu da ayrı.

Yok Recep bilerek düşmüyor . Pozisyonu kaybederken kalçasını koyabiliyor . Buda düşerken faul alabilmesini sağlıyor .

Bunu Gökdenizde iyi yapardı . Biz zamanlar Yıldıray da iyi yapardı . Bu fizikte bir adamın aynı şeyi yapabilmesi çok önemli .

Ali Yerlikaya

sira sende Trabzonum...

Renktasim öyle olduki sanki Trabzonsporun puan kaybetmesini bekliyon... :D:D:D

İns bu haftayı ıyı degerlenrıırız...

TSezgin61
Puan kaybetme sırası mı (:

evet puan kaybetmek icin sabirsizlaniyorum... töbe töbe

hamucera

bu da ayrı.

Recep bende Jaja'nın kendini bıraktığını düşünmüyorum fiziği çok kuvvetli kolay adam geçiyor ve indiriyorlar, bunlardan bir tanesinide gole çevirsek

TSezgin61
03.10.2010, 17:28
Renktasim öyle olduki sanki Trabzonsporun puan kaybetmesini bekliyon... :D:D:D

İns bu haftayı ıyı degerlenrıırız...

yani bekledigimiz seylerin birtanesi oldu. bursa puan kaybetti.

simdi ikincisi olsun Trabzonum sen kazan...

Barış Burak
Jaja sakat olmadığı sürece her maç ilk 11'de çıkacak potansiyele, yeteneğe ve güce sahiptir. Ben olsam her maç oynatırım.

Adamı tutmanın imkanı yok. Faul yapacaksın. Fuleli adımlarla çok hızlı ilerliyor. Topu da çok iyi saklıyor. Ben güçsüz olduğuna inanmıyorum. Yumuşak bir oyun yapısı var, orası ayrı. Teknik ve güçlü olan her adam oynasın isterim. :)

katılıyorum:) jaja iyidir;)

benim tek endişem var,o da yattara iyi oynamadığında,nitelikli bir kanat alternatifi olmayışı .

jaja mutlaka oynamalı.

yavaştan başlayalım o zaman renktaşlar....

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

SADECETRABZON61
Arkadaşlar Bu Maç Çok Önemli Trabzonda Maça gidicek sevgili Arkadaşlarım Abilerim Amcalarım Kardeşlerim Lütfen desteğinizi veriniz Bu Maçta stad inlemeli herkes ayakta takımını desteklemeli..
Biz İnanırsak Futbolcularda emin olun inanıcak..

Gizadam34
03.10.2010, 17:29
haydi be belediye şu timsah sürüngenini bizim mabedimizde sevindirme..

güzel bi r akşamın başlangıcı olsun bursa yenilsin artık..

o zaman başka güzel olur galibiyet,,bize de yakışan bu değil mi

şoyle düşünüyorum beşiktaşı yenmek zor değil ama yenilmek de kolay ;işte bu ince çizgiyi şenol hocamız ve futbolcular ayırt edebilmişse sevineceğiz bu akşam demektir...

bizim mabedimiz derken? Ali Sami Yen?

Murat Erdem
03.10.2010, 17:31
Nasıl Barcelona'nın kadrosunda rakiplerinde karşılığı olmayan 2-3 tane özel oyuncu varsa, bizim ligimizde de Jaja'nın karşılığı yok.
Ama adamı bir türlü sahaya çıkarmıyoruz.

Recep Alkan
03.10.2010, 17:31
tamam öyle diyorsanız öyle olsun, ben hazır olmadığını düşünüyorum, ama bu hali ile bile ilk 11 i hak ediyor o ayrı bir durum. Sadece oyuncunun mevcu durumunda ki yetersizliği söylemek istedim ben.

Trabzonspor için en hayırlısı olur inşallah.

Mustafa Önder
03.10.2010, 17:32
İstatisliklere göre bu maç Yattara'nın maçı. Yattara ortalama 3 hafta bir patlama yaşıyor. En son Sivas maçında patlama yaşadığına göre. Ondan sonra ki 3.hafta bu akşam ki maç. Hadi bakalım Yattara :D

Aslında bunu yazmamım sebebi tamamen iğneleme.
Nelere alıştık. Ne bekliyoruz.

Orhan Kahraman
03.10.2010, 17:34
gs kaybetti
bursa puan kaybetti

yeneceğimizi hiç zannetmiyorum

"Trabzonspor'un ne zaman bir maçı çok kazanması gerekirse , işte o zaman kazanamaz."

bu durumu çok deneyim edinmişimdir her seferinde bu kez öyle olmayacak derim bu kez de "öyle olmayacak"diyorum

çaresizce "hayırlısı"diyebiliyorum

Recep Alkan
03.10.2010, 17:36
Bu altan Tanrıkulu denen adam neden bizim maçlarımızı yorumluyor.

O kadar eski topçumuzdan bir tane bile yok mu bizi yorumlacak tek adam.

Nefret ediyorum bu adamdan.

Bizim zemine yeterli değil diyen adam Papazın çayırına zzemin oturuyor diyor.

bizim maçta neden Fener konuşuluyor ?

Nefret ediyorum ulan.

Nurbanu
03.10.2010, 17:37
gs kaybetti
bursa puan kaybetti

yeneceğimizi hiç zannetmiyorum

"Trabzonspor'un ne zaman bir maçı çok kazanması gerekirse , işte o zaman kazanamaz."

bu durumu çok deneyim edinmişimdir her seferinde bu kez öyle olmayacak derim bu kez de "öyle olmayacak"diyorum

çaresizce "hayırlısı"diyebiliyorum

:alkış::alkış::alkış: ;)

danger00
03.10.2010, 17:37
maç öncesi dostane görüntüler.
beşiktaşın kardeş takımıymışız.::D

cihatöztürk
03.10.2010, 17:38

ççççççççç

koptum ya

bekir61
formalarimiz degismis cubukl formalarin numeralari sariydi bordo olmus

SADECETRABZON61
Yeni Moda Oldu..
Her Takımın Taraftarıyla Kaynaşmak..Hemde Beşiktaşla Sanırım İstanbulda Beşiktaşlı Taraftarların Trabzonsporlu Taraftarları kovaladıklarından haberleri yok Kimsenin..

futbalski60
03.10.2010, 17:39
Edit değilmiş..

Emirhan Uludüz
03.10.2010, 17:39

Beşiktaşlılarmı diyor bunu? Tek taraflı kardeşlik :D

Orhan Kahraman
03.10.2010, 17:40
formalarimiz degismis cubukl formalarin numeralari sariydi bordo olmus

hayırlı olmuş bence neydi öyle sarı felan (:

Recep Alkan
03.10.2010, 17:40
Bunu defalarca gördük yaşadık.

Bize gelen hep dostane gelir, sizi seviyoruz der, amam taraftarımız deplasmana gittiğinde hep Leş Hamsi olarak adlandrılır.

bekir61
03.10.2010, 17:41
61 genclik grubu reklam amacli kardeslik görüntülerimi veriyor nedir alamadim

Full HD
03.10.2010, 17:42
Onlar kovaladi bunlar kovaladi kovalayan kovaladi yani bir kac kisi kovaladi diye biz misafirlerimize aynisini yapacak degilmiz ya.

Adam gibi gelen ve adam gibi maca bakan hosgelsin.

Murat Erdem
03.10.2010, 17:43
Nelere alıştım, neleri hazmettim ama bir türlü şu A.Aker tribünlerinde ezik taraftarını görmeye alışamadım.

Ali Tunahan Güllü
03.10.2010, 17:44
Yayın başladı.

bekir61
03.10.2010, 17:45
bu yattara neden hep otobüsden cikan en son kisi

Barış Burak
03.10.2010, 17:45
Yeni Moda Oldu..
Her Takımın Taraftarıyla Kaynaşmak..Hemde Beşiktaşla Sanırım İstanbulda Beşiktaşlı Taraftarların Trabzonsporlu Taraftarları kovaladıklarından haberleri yok Kimsenin..

kovalayamazlar;) fener taraftarı değiliz ki biz:) istanbuldaki hiç bir takım bizi kovalayamaz:D

hee ama stadın orda olanlarda haklısın bir saldırı olmuştu:D ama sadece stadın orda:Dkabataştan beşiktaşa geçildiğinde,veya staddan taksime çıkıldığında roller değişebilir:D

bir gece ansızın gelebilirz abi:D

Orhan Kahraman
03.10.2010, 17:46
61 gençlik diye bir grup (daha) varmış bunu da öğrenmiş olduk (:

Barış Burak
03.10.2010, 17:46
bu yattara neden hep otobüsden cikan en son kisi

kaptanlar son çıkar:)

SADECETRABZON61
03.10.2010, 17:47
Onlar kovaladi bunlar kovaladi kovalayan kovaladi yani bir kac kisi kovaladi diye biz misafirlerimize aynisini yapacak degilmiz ya.

Adam gibi gelen ve adam gibi maca bakan hosgelsin.

Oldu Herkes Trabzonspor taraftarına saldırsın etsin bizde güzelcene karşılayalım nerde böyle bir taraftar var dünyada :)
Herşey Karşılıklı Bu Hayatta o şekildede Olmalı..Bazı İstisnalar hariç.

Recep Alkan
03.10.2010, 17:47
Hilbert Oynuyor, aurolle var. Nobre var.

tam istediğim kadro.

Serdar A
03.10.2010, 17:48
Haydi Mustafa . Hata yapmazsa bir stoper kazanırız . Ekstra oynamasına gerek yok .

cihatöztürk
61 gençlik diye bir grup (daha) varmış bunu da öğrenmiş olduk (:

91234223534542 ' uncu taraftar grubumuz galiba :)

daha fazlada olabilir :D

Ali Tunahan Güllü
Mustafa oynuyor.

Orhan Kahraman
burak engin yattara teo

Recep Alkan
Onur,
serkan
egemen
Cale
mutafa
selçuk
Colman
buak
Yattara
Teo
Engin

Sefa
Savunmada Mustafa Yumlu oynuyor Ceyhun - Selçuk - Colman üçlüsü yok. Hayret yahu..

yigits
Mustafa oynuyor haydi bakalım.

futbalski60
Bobo ve Üzülmez yok

Cem Zırıh
kadromuz
---------Onur ---------

Serkan -- Mustafa -- Egemen -- Cale

Burak -- Colman -- Selcuk -- Engin
-----------Yattara
------------Teofilo

Alihan Ertürk
---------------------Onur----------------------
--Serkan-----Mustafa------Egemen---------Cale
-------------Selçuk--------Colman-------------
--Yattara---------------------------------Engin
----------------Burak--------------------------
-----------------------Teofilo------------------

-----------------------Hakan---------------------
--Hilbert------Toraman--------Zapo--------İsmail
-----------------------Aurelio--------------------
-----------------Ernst--------Guti--------------
--------------------------------------------------
--Holosko------------Nobre-------------Tabata

İlk 11'ler bu şekilde.

Barış Burak
Beşiktaşlılarmı diyor bunu? Tek taraflı kardeşlik :D

o zaman bizde kardeşlik sözümüzü söyleyelim;

bjk kardeştir.
kandır kandır ....... :D

bilen bilir:D

SADECETRABZON61
Nelere alıştım, neleri hazmettim ama bir türlü şu A.Aker tribünlerinde ezik taraftarını görmeye alışamadım.

Aynen bende öyle..:mad:

Ali Tunahan Güllü
03.10.2010, 17:49
Kadro bana pek iyi gibi gelmedi.

hamucera
Onur, Serkan, Egemen, Mustafa yumlu, Cale Selçuk, Colman, Engin, Burak, Yattara, Teo

benim kurduğum kadrodan tek farkı Yattara ile Ceyhun

Sefa
Mustafa oynuyorsa bana göre Ceyhun - Selçuk - Colman üçlüsü olmalıydı. Beşiktaş kalabalık ortasahayı tercih etti.

Orta alan üstünlüğü büyük ihtimalle Beşiktaş'ta olacak..

futbalski60
Haydi Yattara senin maçın olabilir bu maç

Gökhan KAN
Mustafa'ya tarafatarın destek olması gerek. İyi bir maç çıkarırsa çok büyük bir özgüven olacak.

Bahtiyar Öztürk
Ceyhun'u neden oynatmiyor hoca?

Recep Alkan
Bu kadro nasıl dizlir,

---------------------Onur-------------------
Serkan-----Mustafa-------Egemen------Cale
------------------Selçuk-------------------
--------------Colman------engin----------
Yattara----------------------------burak
----------------Teo--------------------

danger00
03.10.2010, 17:50
----------nobre------------
holosko--------------tabata
----ernst--aureillo-guti-----
ismail---zapo---toraman---hilbert
-----------hakan-------------

------------teofilo----------------
burak--------------------yattara
---engin---selçuk---colman----
cale--egemen--mustafa---serkan
-------------onur-----------------

Orhan Kahraman
hocamın cesaretini takdir ediyorum

egemen-ceyhun yapmak varken

egemen- mustafa kesinlikle takdir edilecek bir davranıştır, bazı teknik direktörlerin göstermelik genç oynatmasına karşın ; harbi harbi bir maçta genç oynatmanın ne demek olduğunu göstermiş oldu.

bekir61
kadro böyle

--------------onur-------------
serkan--mustafa--egemen--cale
---------colman-selcuk--------
yattara------engin--------burak
------------teofilo-------------

Barış Burak

İlk 11'ler bu şekilde.

burak harbidende forvet arkasımı oynayacakmış?

Allahım hayırlısını ver, sinirlerimize hakim olmamızı nasip eyle yarabbim.

Yunus Emre SEYHAN
Mustafa'ya güveniyorum, Büyük maçlarda büyük oyuncular kazanılabilir.

Ali Tunahan Güllü

İlk 11'ler bu şekilde.

Bakalım nasıl olacak.
Bu kadroyu kimse beklemiyordu.
Yedekte iyi isimler var ama.

cihatöztürk
kodro bu ise yanlış olmuş

işimiz zor

yorumsuz6117
03.10.2010, 17:51
Kesin 11'ler

Onur - Serkan - Yumlu - Egemen - Cale - Selçuk - Colman - Engin - Burak - Yattara - Teofilo

Yedekler : Tolga , Barış , Ceyhun , Jaja , Umut , Alanzinho

Hakan - Hilbert - Toraman - Zapo - Köybaşı - Aurelio - Ernst - Guti - Tabata - Holosko - Nobre

Alihan Ertürk
Bu Ogün'ü ne demeye yorumcu diye koymuşlar oraya ?

Yattara Teo'nun arkasında oynayacak diyor. Alanzinho varken Yattara'nın orda olması yanlış diyor. Burak sağda oynar diyor.
ççç Yattara varken neden Burak sağda oynasın. Ha bir de Engin'i belki Teo'nun arkasına çeker, Yattara solda oynar diyor. Hey Allah'ım. :D

Recep Alkan

Bu kadro yerine,

------------------Ceyhun-------------------
-----------Colman------Selçuk--------------
Yattara-------------------------------Engin
----------------Teo-----------------------

11'ini tercih ederdim.

Gökhan KAN
Haydi Yattara senin maçın olabilir bu maç
Bende öyle düşünüyorum. İsmail çok sık çıkan biri ve savunma yönü zayıf. Önündeki Holosko çok yardıma gelmez. Orayı Guti biraz destekler. Yattara'nın maçı olacak gibi.

Orhan Kahraman
Savunmada Mustafa Yumlu oynuyor Ceyhun - Selçuk - Colman üçlüsü yok. Hayret yahu..

içerde fazla defansif olmaz mı o şekilde?

böylesi çok daha ideal aslında yoksa orta 3 lü olursa ilerde 1-1 olmak zorunda kalıyor takım ve şahsi fikrim içerde bu pek bizim yapımıza uymaz.tabi bu benim görüşüm , o senin görüşün , sahadaki de hocamızın görüşü :)

Emrullah
Burak mı eyvah eyvah. Ben bu tercihi hiç bir zaman anlayamayacağım. Jaja'nın suyu mu çıktı? İlla 6 ay geçmesi mi lazım? Şu hazır olmayan haliyle bile Burak,Alanzinho, Umut'tan çok daha etkili ve verimli olur.

Eren Karaahmetoğlu
Altyapıdan yetişmiş 23 yaş altı bir oyuncu bulundurmak gerekmiyor muydu 18'de? Mustafa bu statüye uyuyor mu? Arsinspor'dan almadık mı Mustafa'yı?

mhayri
Benim bu kadroda tercihim önde Umut olurdu...

SDanışmaz
İki hoca da çok şaşırttı beni.

Yunus Emre SEYHAN
03.10.2010, 17:52
Altan Tanrıkulu saçmalıyor.

hamucera
Mustafa Yumlu'nun oynamasını ben Şenol Güneş'ten çok danışman Ahmet Suat Özayazıcı etkisi olarak düşünüyorum aslında,

büyük maçta oyuncu kazanırsınız

Alihan Ertürk
burak harbidende forvet arkasımı oynayacakmış?

Allahım hayırlısını ver, sinirlerimize hakim olmamızı nasip eyle yarabbim.

Bu kadroları sabah yapmıştım, doğru çıktı.

Burak Teo'nun yanında oynar ama daha çok arka tarafta takılır.

Ali Tunahan Güllü
Altan Tanrıkulu saçmalıyor.

Bana kalırsa hepsi saçmalıyor.
Ogünde dahil:)

sessizkral_1
kodro bu ise yanlış olmuş

işimiz zor

bjk nin defansif zaafları çok.bu yüzden ofansif kadro ile çıkmamız bence pozitif görülmeli.bjk nin ilerde querasma olmaması bu riski almaya değiyor.

Kadroyla ilgili eleştirebileceğim tek şey Burak yerine JAJA olmalıydı.Ama geçen haftaki performansı nedeniyle kesmek istememiş olabilir.

SADECETRABZON61
Bırakın Şimdi Kadro tartşmasını...
Herkes eşini dostunu arkdşını kardeşini arasın Şuan stadda olucak yada stada gidicekte nasıl taraftar OLunurmuş gösterip Taraftarın desteğinle yenelim Bu Bjkyi..

Bahtiyar Öztürk

Bu kadro yerine,

------------------Ceyhun-------------------
-----------Colman------Selçuk--------------
Yattara-------------------------------Engin
----------------Teo-----------------------

11'ini tercih ederdim.

Katiliyorum

Serdar A
03.10.2010, 17:53
Bakalım nasıl olacak.
Bu kadroyu kimse beklemiyordu.
Yedekte iyi isimler var ama.

İlerleyen dakikalarda insiyatifi elde tutmak amaçlı olabilir . Demek Barış'a halen yeteri düzeyde güven yok .

Full HD
Oldu Herkes Trabzonspor taraftarına saldırsın etsin bizde güzelcene karşılayalım nerde böyle bir taraftar var dünyada :)
Herşey Karşılıklı Bu Hayatta o şekildede Olmalı..Bazı İstisnalar hariç.

Istanbulda ne kadar Trabzonlu varsa toplayin ve saldirin fakat o olaylarlan ilgisi olmayan misafirleri niye dövelim?

Ali Tunahan Güllü
İlerleyen dakikalarda insiyatifi elde tutmak amaçlı olabilir . Demek Barış'a halen yeteri düzeyde güven yok .

Engin ortada oynayabilir.
Geçen senede iyi maçlar çıkarmıştı.

Sefa
03.10.2010, 17:54
içerde fazla defansif olmaz mı o şekilde?

böylesi çok daha ideal aslında yoksa orta 3 lü olursa ilerde 1-1 olmak zorunda kalıyor takım ve şahsi fikrim içerde bu pek bizim yapımıza uymaz.tabi bu benim görüşüm , o senin görüşün , sahadaki de hocamızın görüşü :)
İlerdekiler birbiriyle uyumlu değil öyle de böylede bocalıyorlar.

Bu şekilde orta alan üstünlüğünü Bjk'ye verdik.

Yunus Emre SEYHAN
Bana kalırsa hepsi saçmalıyor.
Ogünde dahil:)
Onlar zaten saçmalıyor, Altan Tanrıkulu'yu böyle bilmezdim.

Bu arada Selcuk ve Colman'ın önünde kim oynayacak? Burak mı?, Engin mi?

albatros
Hoca'nın tercihidir, saygı duymamız lazım.
Ama bu maçta Jaja'yı görmek isterdim açıkçası.
Oyunun gidişatına göre belki 2. devre girer.

yorumsuz6117
1. Diziliş
--------------Onur----------------

Serkan---Ege---Yumlu--------Cale

--------------Selçuk--------------

----------Colman--Engin-----------

Yattara-----------------------Burak

-------------Teofilo---------------

2. Diziliş

Bence 1. diziliş bizim için daha iyi olur Bjknin orta saha çok güçlü çünkü.

akin0834
03.10.2010, 17:55
burak dolda yattara sagda..engin alanzinhonun görevinde oyun kurucu...

Zeki Şevik
Jaja' nın neden oynamadığını anlayamıyorum. Jaja sahadayken Hakan Arıkan psikolojik olarak bitrdi zaten :)

hamucera
Altyapıdan yetişmiş 23 yaş altı bir oyuncu bulundurmak gerekmiyor muydu 18'de? Mustafa bu statüye uyuyor mu? Arsinspor'dan almadık mı Mustafa'yı?

Mustafa Yumlu Trabzonspor altyapısından yetişmiş, yıldız takım seviyesinde yetersiz görülüp serbest bırakılmıştır. Altyapı'dan bırakıldıktan sonra Trabzon İdman Ocağı'na katılan Mustafa, kulübüyle Türkiye-A Gençler Şampiyonu olmuş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Recep Alkan
Savunmayı kesinlikle ama kesinlikle orta alana yakın kurmamalıyız, ne yapacağı belli olmayan Mustafa yumlu ve ön liberosuz bir sistemde bu iş çok farklı boyutlara gidebilir.

Ben bu maçın orta alan ile kazanılacağını düşünerken hoca orta alanı çok yumuşak kurdu.

Umarım bu risk tutar.

(Bu arda mustafaya desteğim tam. Umarım yanıltmaz bizi)

EmreYavuz61
03.10.2010, 17:56
maçta burakla yattaraya çok iş düşecek yani kanatlara...özellikle yattaraya çünkü solda deli ibonun önünde adam yok tabata solda oynayacak sanırım ama ne kadar becerebilir...maç yattaranın maçı olacak...

cihatöztürk
jaja neden oynamıyor yaaaa

akin0834
guti ernst urello üclü orta sahasına karşı selcuk colman orta sahası cöker..burak ın yerine ceyhun oynamalıydı bence....

mhayri
03.10.2010, 17:57
Hızlı tempolu oynamamız lazım, rakip de bize uyarsa kesin galip geliriz çünkü
onların nefesi bizim hızımıza yetmez...

Murat Erdem
Burak yerine Jaja olsaydı keşke...neyse Allah yüzümüzü yere baktırmasın.

sessizkral_1
Arkadaşlar bizim ortasahamızın bir özelliği var çok mücadeleci.Mesela colman selçuk bunları ofansif olarak görmeyin.gerektiğinde defansif özellikleride ön plana çıkıyor.

Kadro bence fazlasıyla doğru.Maçı pozisyon bitiricilikleri belirleyecek.Çok zevkli bir maç olacağına eminim.

Maçta 5-6 gol olur.

Eren Karaahmetoğlu
03.10.2010, 17:58
Mustafa Yumlu Trabzonspor altyapısından yetişmiş, yıldız takım seviyesinde yetersiz görülüp serbest bırakılmıştır. Altyapı'dan bırakıldıktan sonra Trabzon İdman Ocağı'na katılan Mustafa, kulübüyle Türkiye-A Gençler Şampiyonu olmuş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Şimdi TFF'nin sitesinden baktım bu kurala. Takımda kesintili veya kesintisiz en az 2 yıldur bulunuyor olması gerekli diyor. Ama 22 yaşını kesinlikle tamamlamamış olması gerekiyormuş. Ceyhun Gülselam zaten bu özelliklere uymuyor mu? Sıkıntı yok.

bekir61
------------cale------------
serkan-mustafa-egemen-cale
-------ceyhun--selcuk------
yattara----colman-----engin
-----------teofilo-----------

burak olmassa keske onun yerine ceyhun olsa daha iyi olurdu bence

yorumsuz6117
guti ernst urello üclü orta sahasına karşı selcuk colman orta sahası cöker..burak ın yerine ceyhun oynamalıydı bence....

Colman - Selçuk - Engin ortasahada Burak solda Yattara Sağda

Böyle çıkartır inş Şenol hoca.

Ömer SEVİNÇ
Adamı aldıktan sonra 2 aydır hazırlayamayan hocaya ne denir ki?

Furkan Dündar
burakda benim göremediğim ne var ?
neden jaja oynamayor da burak oynuyor..

EmreYavuz61
haydi renktaşlar siz burda kritik yapadurun bende içeri geçeyim artık...maç sonu mutlu bi şekilde görüşmek üzere....haydi trabzonum haydiii!!!!!!!1

Serdar A
Arkadaşlar bizim ortasahamızın bir özelliği var çok mücadeleci.Mesela colman selçuk bunları ofansif olarak görmeyin.gerektiğinde defansif özellikleride ön plana çıkıyor.

Kadro bence fazlasıyla doğru.Maçı pozisyon bitiricilikleri belirleyecek.Çok zevkli bir maç olacağına eminim.

Maçta 5-6 gol olur.

Maçta beş altı gol bekliyorsan bir yerlerde yalnış var demek :)

Recep Alkan
03.10.2010, 17:59
Statta korsan forma ile görülen çok kişi var.

Ayıp yahu...

Orhan Kahraman
İlerdekiler birbiriyle uyumlu değil öyle de böylede bocalıyorlar.

Bu şekilde orta alan üstünlüğünü Bjk'ye verdik.

haklısın bir nevi

inşallah geri düşmeyiz de keşke ceyhun-colman-selçuk başlasaydın hocam demeyiz

cihatöztürk
Burak geçen hafta iyiydi aslında bakalım

Sefa
Yedekleri sayacak olan var mı ?