PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

sametaydin
02.10.2010, 02:24
bjk dan çekinecek bişey yok herkes sahada görevini ciddi bi şekilde yapsın. Disiplinli oynayalım ve konsantrasyon yüksek seviyede olursa bjk nın avni akerden puan çıkaracağını sanmıyorum.

Uğur GEMİCİOĞLU
02.10.2010, 02:29
Şenol Güneş büyük maçlara ayrı hazırlanıyor. Kazanacağız.

Fanatik34
02.10.2010, 03:32
Hani sezonbasi takima ve Sampiyonluga inanan taraftar???

Son sayfalari okuyunca gina geldi, ne Qo´mus beeee:mad:

Bizim futbolcularin sorunu piskolojik yani her maca kafa olarak %100 hazirlanabilsek sampiyon oluruz!

Ama bizdeki sorun futbolculardan ziyade taraftarda, en önemlisi Trabzon´da ki taraftarda!!!!!!!

Cünkü dünyanin heryerinde taraftar futbolcuyu yani takimi atesler ama bizde tam tersi, futbolcu taraftari atesliyor, daha dogrusu ateslemeye calisiyor!

Burda ne zaman olumsuz bir tablo olussa, o haftadan hic korkmuyorum, cünkü kazaniyoruz! Ne zaman 3-5 atariz tribine girilirse korku sariyor ve bunun sonucunda cok puan kaybediyoruz!

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 08:50
Colman'da bir sıkıntı yok!

http://www.haber61.net/images/news/27741.jpg

Trabzonspor'un arjantinli oyuncusu Colman'ın durumu iyi.

Bordo-mavililerin başarılı oyuncusu Colman Beşiktaş maçına yetişecek

Ayağına krampon vurduğu için önceki gün idmanı yarıda bırakan Gustavo Colman'ın durumunun iyi olduğu öğrenildi. Takımla birlikte çalışmalara katılan Arjantinli futbolcunun, özel krampon kullandığı bildirildi. Sağlık ekibinin yoğun ilgisiyle tedavisi tamamlanan Colman, Beşiktaş karşılaşmasında görev alabilecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66736

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 08:53
Ceyhun ''Bizi ilgilendirmez'' dedi

http://www.haber61.net/images/news/24822.jpg

Ceyhun ''İşim çok zor biliyorum ve kendime güveniyorum''dedi

Glowacki'nin sakat, Giray'ın ise cezalı olması nedeniyle derbide stoperde görev yapması beklenen Ceyhun Gülselam, "Sahada olmak bile bana yeter" dedi. Stoperdeki iki arkadaşının ceza ve sakatlıklarla karşılaştığını anımsatan Ceyhun, "İşimin zor olduğunu biliyorum" ifadesini kullandı.

Ceyhun Beşiktaş'ın devler ligindeki maçtan galibiyetle ayrılmasını '' Bizim için birşey değiştirmez biz alacağımız sonuca bakarız.Ben bu kadroya bu teknik adama güveniyorum, taraftarımızda bize güvensin''dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66737

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 08:58
Onur kalesini gole kapattı!

http://www.haber61.net/images/news/29538.jpg

Onur'' Beşiktaş maçında kalemi gole kapatacağım''

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Onur Kıvrak Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu

Onur yaptığı açıklamalarda şunları söyledi ‘’ Zor bir maç olacak her iki takımında kıyasıya mücadele edeceği karşılaşmada gülen taraf biz olacağız.Beşiktaş yılın en iyi transfer alan takımı olarak görünsede yüreğimizi ortaya koyarsak Beşiktaş’ın hiç şansı yokç.Geçtiğimiz haftalarda yaptığım hatalardan dersimi aldım ancak moralimi bozmadım.Kendime güveniyorum ve ‘’Beşiktaş maçında kalemi gole kapatacağım’’ dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66738

magicyattara
02.10.2010, 08:59
Son sayfalari okuyunca gina geldi, ne Qo´mus beeee:mad:

Önemli olan Q'nun kaç olduğu değil IQ'nun kaç olduğu..:)

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 09:07
''TS'ye açık futbol oynayacağız''

http://www.haber61.net/images/news/25532.jpg

Teknik direktör Bernd Schuster ''Trabzon'a karşı ise açık bir futbol ortaya koyacağız” dedi.

Beşiktaş’ta teknik direktör Bernd Schuster,Trabzon maçının kolay olmayacağını belirttti. Deneyimli çalıştırıcı Schuster , “Rakibimiz ligin en iyi ekiplerinden. Sahalarında çok etkililer. Şampiyonluk savaşına etki etmeyecek güzel bir karşılaşma olacak ve açık futbol oynayacağız” diye konuştu.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66739

Birtan Karaman
02.10.2010, 09:42
Savunmamız dışında çekindiğim bi nokta yok.

Yattara ve Jaja ikilisi mutlaka ilk 11'de başlamalı.

Recep Alkan
02.10.2010, 09:47
Önemli olan Q'nun kaç olduğu değil IQ'nun kaç olduğu..:)

Önünde saygı ile eğiliyorum....

Tolunay Abdioğlu
02.10.2010, 09:48
Ceyhun ve Egemen araya atılan toplarda dikkatli olmalılar.Guti'ye adam markajı yapılması şart.Araya atacağı bir top maçın kaderini değiştirebilir.Defansın önündE Barış Ataş'ın oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Onur
Serkan-Ceyhun-Egemen-Cale
Barış Ataş
Selçuk-Colman
Jaja-Engin
Teofilo

Benim kadrom bu.

Semih AYDIN
02.10.2010, 10:11
3-1 net skor Başarılar TRABZON um

Hürgün Aygün
02.10.2010, 10:24
Güneş'ten 3 emir

Tecrübeli hoca, derbi için oyuncularına şu talimatları verdi: 1- Kontrollü futbol, 2- Orta sahada bol pas, 3- Uzaktan şut

KARTAL'IN ŞİFRELERİNİ ÇÖZDÜ
Teknik direktör Şenol Güneş, derbi planlarını tamamladı. Beşiktaş'ın lig ve Avrupa'da oynadığı tüm maçları izleyen tecrübeli hoca, rakibin şifrelerini çözdü. Güneş, hafta içindeki her idmandan önce oyuncularıyla toplantı yapıp, uyarılarda bulundu.

ŞUT DENEMELERİ YETERSİZ
Kartal'ı kendi silahıyla vurmayı planlayan Güneş, orta sahada etkinliği rakibe kaptırmamakta kararlı. Derbi planlarını 'kontrollü futbol' üzerine kuran başarılı hoca, öğrencilerinden orta sahada bol pas yapmalarını istedi. Önceki maçlardaki şut denemelerini yetersiz bulan Güneş, takıma ayrıca uzaktan kaleyi yoklamaları konusunda talimat verdi.

Ertan 51
02.10.2010, 10:35
Bjk fena takım değil ama abartıldığı kadar hiç değil diye düşünüyorum.Bizim uşaklar gerçek anlamda kazanacağız derlerse rahat kazanırız,hadlerini bildiririz,ama son 3 haftada olduğu gibi gazı kaçmış vaziyette oynarlarsa hezimet olur,bu maçtan beraberlik çıkmaz.

Hürgün Aygün
02.10.2010, 10:37
Rapid Wien'i deplasmanda mağlup ederek Avrupa Ligi'ndeki yürüyüşünü sürdüren Beşiktaş'ta, Portekizli yıldız Quaresma göze geldi! Çalımları ve adrese teslim ortalarıyla resital yaptığı Viyana'daki Rapid Wien maçının 25. dakikasında sakatlanan Q7'nin dün MR'ı çekildi ve sağ arka adalesinde kısmi yırtık meydana geldiği belirlenen yıldız futbolcunun 4 hafta boyunca sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

BOBO VE FERRARİ DE ŞÜPHELİ
Ligde yarın zorlu Trabzonspor deplasmanına çıkacak olan Beşiktaş'ta bu kötü haber teknik direktör Schuster'i de şoke ederken, R.Wien maçı sonrası sağ arka adalesinde çekme olan Ferrari ve sol uyluğunda darbeye bağlı kanama bulunan Bobo'nun durumları da Alman çalıştırıcıyı endişelendiriyor. Kulüp doktoru Devrim Urgun, dünkü idmana çıkamayan iki oyuncuyu Trabzonspor maçına yetiştirmeye çalışacaklarını söyledi. Kasıklarında ağrı bulunan Nihat da bugünkü idman öncesi son kez kontrolden geçecek.

Sami Kuk
02.10.2010, 10:37
Bana biri bıtmeden bılet alsa ne iyi olur:) rizedeyım ve işteyim trabzondakı arkadaslarımda hep rizede şuan ılkdefa gelcem stada maça bi iyilik yapsa biri çok dua edicem:)

Mustafa Umut
02.10.2010, 10:39
Ernst 'den NEFRET EDİYORUM !

Ertan 51
02.10.2010, 10:48
Ernst 'den NEFRET EDİYORUM !
Çoğu yabancıya örnek olası bi iş disiplini,azmi,hırsı,sadece para da profosyonel değil işinde de profosyonel olduğu için ben sempati ile bakıyorum.Bizim yabancılarımızdan da rakip taraftarın nefret etmesi dileğiyle;)

Mustafa Umut
02.10.2010, 11:12
Çoğu yabancıya örnek olası bi iş disiplini,azmi,hırsı,sadece para da profosyonel değil işinde de profosyonel olduğu için ben sempati ile bakıyorum.Bizim yabancılarımızdan da rakip taraftarın nefret etmesi dileğiyle;)
dedikleriniz doğru ancak..geçen sezon tek kale oynadığımız maçta buldukları bi atakta ernst yaklaşık 25 m den gol atmıştı ve 90+3 te bobo atmıştı yenilmiştik.. ondan beri ismini ne zaman duysam o maç aklıma geliyo malesef

Semih58
02.10.2010, 11:29
7-1 yenildiğimiz maça gitmiştim. İçimde yarayan bir kana. Mutlaka yenmeliyiz. kara batak TRABZON'da 3 puan bırakacaktır.

Emre Emiroğlu
02.10.2010, 11:30
Açıkçası yenileceğimizi düşünüyorum. Çok sert ve yaratıcı orta sahaları var. Forvetleri ise bitirici. Rapid Wien maçını 90 dk izledim. Adamlar kısa mesafede bir kaç ara pasla işi bitiriyorlar. Defansımızın o pasları kesebileceğini hiç sanmıyorum. Çünkü Beşiktaş ortasahası gerçekten güzel işler yapıyor.

Bizim takımımız tam bir muamma. İsterse oynar isterse oynamaz bir havası var.

Fakat işin kötü tarafı şu ki , iyi oynasakta futbol anlamında ve forvetler karşılaştırıldığında beşiktaşın ağır basacağını düşünüyorum.

Napoli
02.10.2010, 11:37
Turkıye Lıglerınde gerek kısılıgı gerek dısıplını gerek oyun yapısı olarak begendıgım Tek oyuncu Ernst..Bıze gol ve goller atabılır sırf bu yuzden nefret etmem..

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 12:01
TS'nin rakibinde son durum!

http://www.haber61.net/images/news/30189.jpg

Yarın Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş'taki son gelişmeler.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında yarın deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak.

Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak haftanın önemli maçını hakem Kuddusi Müftüoğlu yönetecek.

Ligde yaptığı 6 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi alan siyah-beyazlılar, hafta içinde UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Avusturya temsilcisi Rapid Wien'i yenmenin moraliyle, zorlu Trabzon deplasmanında da galibiyeti amaçlıyor.

Beşiktaş'ta, Rapid Wien maçında sakatlanan ve yaklaşık bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Quaresma'nın yanı sıra, tedavileri süren Fatih Tekke, Ekrem Dağ ve Erhan Güven de yarınki maçta forma giyemeyecek.

Siyah-beyazlı takımda ayrıca, sağ arka adalesinde çekme olan Ferrari ve sol uyluğunda darbeye bağlı kanama olan Bobo, Trabzonspor maçına yetiştirilmeye çalışılıyor. Kasıklarında ağrı bulunan Nihat Kahveci'nin ise bugünkü idman öncesinde tekrar kontrolden geçeceği açıklandı.

Beşiktaş, Trabzonspor maçı için son hazırlıklarını bu sabah yapacak ve akşam saatlerinde özel uçakla Trabzon'a gidecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66756 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66756)

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 12:03
Beşiktaş ile 107.randevu

http://www.haber61.net/images/news/30222.jpg

Trabzonspor ile Beşiktaş zorlu randevuda

Trabzonspor ile Beşiktaş, yarın yapacakları lig maçıyla birlikte 107. kez karşı karşıya gelecekler.
11 Ekim 1973 tarihinde bordo-mavili takımın 2-0 galibiyetiyle başlayan 37 yıllık rekabette, bugüne dek yapılan 106 karşılaşmanın 44'ünü Beşiktaş, 38'ini Trabzonspor kazanırken, 24 maçta da taraflar birbirine üstünlük sağlayamadı. Beşiktaş'ın toplam 144 golüne, Bordo-Mavili ekibin 116 golle karşılık verdi.
Trabzonspor ile Beşiktaş arasında ligde yapılan maçlarda ise rakip takımın galibiyet sayısında tek farkla üstünlüğü bulunuyor. İki takım arasında yapılan 72 lig maçında Beşiktaş 28, Trabzonspor 27 galibiyet alırken, 17 karşılaşma da berabere sonuçlandı. Ligde Beşiktaş'ın attığı 102 gole, Trabzonspor 80 golle karşılık verdi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66744

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 12:07
Güneş derbi planlarını tamamladı

http://www.haber61.net/images/news/29219.jpg

Teknik direktör Şenol Güneş, Beşiktaş'ı kendi silahıyla vuracak

Trabzonspor'un tecrübeli teknik adamı Güneş, derbi için oyuncularına şu talimatları verdi:

1- Kontrollü futbol, 2- Orta sahada bol pas, 3- Uzaktan şut

BEŞİKTAŞ’IN ŞİFRELERİNİ ÇÖZDÜ

Teknik direktör Şenol Güneş, derbi planlarını tamamladı. Beşiktaş'ın lig ve Avrupa'da oynadığı tüm maçları izleyen tecrübeli hoca, rakibin şifrelerini çözdü. Güneş, hafta içindeki her idmandan önce oyuncularıyla toplantı yapıp, uyarılarda bulundu.

ŞUT DENEMELERİ YETERSİZ

Beşiktaş'ı kendi silahıyla vurmayı planlayan Güneş, orta sahada etkinliği rakibe kaptırmamakta kararlı. Derbi planlarını 'kontrollü futbol' üzerine kuran başarılı hoca, öğrencilerinden orta sahada bol pas yapmalarını istedi. Önceki maçlardaki şut denemelerini yetersiz bulan Güneş, takıma ayrıca uzaktan kaleyi yoklamaları konusunda talimat verdi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66745

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 12:10
Egemen: Çok iyi motive olduk!

http://www.haber61.net/images/news/17584.jpg

Egemen '' Beşiktaş maçına çok iyi motive olduk, umarım kazanan taraf biz oluruz''dedi

Trabzonspor savunmasının sigortalarından Egemen Korkmaz, zor geçecek olan Beşiktaş maçının ardından gülen tarafın kendileri olacağına inandığını belirterek, "Beşiktaş maçına çok iyi motive olduk. Uzun zamandır sadece bu maçı düşünüyoruz.

Evimizdeki 90 dakika sonucunda taraftarlarımız coşturmak amacındayız. Takımda arkadaşlık çok iyi ve bunu sahaya yansıtacağımızı düşünüyoruz. Umarım kazanan taraf biz oluruz" diye konuştu

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66760 (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66760)

Gizadam34
02.10.2010, 12:19
şuan Feyyaz uçar ın sunduğu futbol eksperini izliyorum trt de.. bizim antrenmanı yorumluyordu.. sağ bekte tayfun u deniyormuş. Şenol hoca.. o da benim gibi serkan ın gücünden orta saha da yararlanmak istiyor..
bjk defansı ilerde kuruyor.. sanırım bu yıl dişimize göre en güzel rakip bu sistemle açık oynadığı takdir de bjk olucak..

TSelif
02.10.2010, 12:22
Umarım açık oynar bjk. Bu işimizi oldukça kolaylaştırır ama bu bir yanıltma da olabilir. Çünkü bize kapanan takımlara gol atma sıkıntımız olduğunu sağır sultan bile duymuştur. :D

Full HD
02.10.2010, 12:27
Cok iyi defans yapmaliyiz fakat en az defans kadar önemli olan ve bence daha önemli olan orta saha hic durmadan kosmali/hareket etmeli.

Orta saha bizim sah damarimiz orasi kolayliklan gecildigi an bizde yanariz.

cihatöztürk
02.10.2010, 12:31
Kayseri maçından sonra bizden bişey olmaz diyordum lakin

bjk maçı yaklaştıkça içimden bir ses kazanacağız diyor

hemide 3-1

kani6161
02.10.2010, 12:36
Kayseri maçından sonra bizden bişey olmaz diyordum lakin

bjk maçı yaklaştıkça içimden bir ses kazanacağız diyor

hemide 3-1

Beşiktaş bizden korkarsa yine savunmya çekilir diye düşünüyorum açık oynarsa yeneriz bence de

Turgay Atalay
02.10.2010, 12:56
Vay arkadaş ya takımımızın kadrosunda yine Burak gözüküyor, Jaja varken bu adamı oynatmak ne kadar mantıklı hep beraber göreceğiz. Burak bu maçta hiç bir işimize yaramayacak, inşallah yanılan ben olurum

Kaan
02.10.2010, 13:03
Bu maçı alırsak şampiyonluk sayacını açıyor muyuz tekrar ? :D

maydin
02.10.2010, 13:10
............................onur.................. ...........

....serkan.....mustafa........egemen.......cale... .

................ceyhun............selçuk.......... ......
...........................colman................. .........
.....yatara....................................eng in......
.......................teogol....................

Vkgz
02.10.2010, 13:16
egemen bolbol hata yapar yattarada şov yapar. hangisi fazla olursa sonuc ona gore şekillenir.

Armağan Dere
02.10.2010, 13:21
1317 gündür Beşiktaş'ı yenemeyen Trabzonspor'da yarınki derbi öncesinde şov hazırlıkları yapılıyor.3 seneden fazla olmuş..Son olarak sanırsam en son avni akerde 2-0'dan 3-2 yendiğimiz maç var...

Arda'
02.10.2010, 13:26
- - - - - - - - - - onur - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - -
serkan - - ceyhun - - - egemen - - cale
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - colman - - selçuk - -engin - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
yattara - - - - - - - - - - - - - - - - jaja
- - - - - - - - - - teofilo - - - - - - - - -

Mehmet S. Pervan
02.10.2010, 13:43
Song'u özler gibiyim :S

Berke6198
02.10.2010, 13:52
s.a herkese iyi günler

iskenderunlu
02.10.2010, 13:53
bu maç kesin bizim diyorum başkada bişe demiyorum

Recep Alkan
02.10.2010, 13:53
............................onur.................. ...........

....serkan.....mustafa........egemen.......cale... .

................ceyhun............selçuk.......... ......
...........................colman................. .........
.....yatara....................................eng in......
.......................teogol....................

Dünde yazmıştım,

Acaba tecrübesi nerdeyse sıfır olan bir Mustafa mı ?

Yoksa ağır, kart görme ihtimali son derece yüksek Ceyhun mu ?

Kaldı ki Ceyhun'un röportajlarından anladığım kadarı ile de geri 4 lü belli.

Yani kadromuz kesin olarak,

--------------------Onur--------------
Serkan------Egemen-----Ceyhun----Cale

Olarak şekillenecek gibi.

Fakat burada bir konu daha devreye giriyor, Ceyhun stoperde oynadığında ön liberolu sistemde çok da verimli olacak bir oyuncumuz yok. Elimizde bu mevkide oynayabilecek, Selçuk, Colman ve Barış var.

Ama Selçuk ve Colman daha önde oynamayı seven iki oyuncu, zaten skora yaptıkları katkı ile de bu çok net belli oluyor. Barış ise ne yazık ki hepimiz için muamma. Bu zamana kadar çok dakika almaması bizim için devavantaj. Kaldı ki Ernst, guti ve Tabata gibi güçlü oyuncuların arasında ki mücadelesi de tatışılabilir.

Ben herşeye rağmen ön liberolu sistem ile Beşiktaş maçına çıkılmasından yanayım. Ve kafamda ki kadroyu da paylaşmak istiyorum.

---------------------------------Onur -------------------------------

Serkan-------------Egemen----------------Ceyhun-------------Cale

-----------------------------Selçuk---------------------------------

Yattara-----------Colman---------------Jaja (Barış)--------------Engin

-----------------------------Teofilo (Umut)---------------------------

Tabiki diziliş sırasında Jaja biraz daha öne doğru kayabilir.

Bu maçtaki en büyük korkum ise Ceyhun'un maçı tamamlayamaması.

Umarım takımımız için en hayırlısı olur.

OLCAY ÇAKIR
02.10.2010, 13:55
Ceyhun yarın öyle büyük bir işe imza atabilir ki, bu imza bizi şampiyonluğa, Türkiye'de ki futbolu da farklı şeyler düşünmeye iteleyebilir.

Ben Ceyhun'a çok inanan biriyim.

Yarın sahaya stoper çıkacak, oyun içinde ön liberolukta yapacaktır.

Buda bize ve ülke futboluna çok şeyler katabilir.

Yarın tarihi bir gün olacak.

Şansı yaver gider inşallah.

Not: Egemen'e çok fazla iş düşecek bunu da unutmamak lazım.

Oğuzhan Fidan
02.10.2010, 13:58
şuster açık oynaki rahat kazaanalım sana ihtiyacımız var :) yattaranın günü olması dileğimle. avni akerden bjk puan bile çıkaramaz!

Berke6198
02.10.2010, 14:01
umarım Beşiktaş maçı ile ilgili düşüncelerim beni yanıltmaz :D ben Quaresma'yı beşiktaş için çok iyi bir silah olarak görüyordum ve maçta Quaresma'nın bizim takıma çok büyük bir sorun olacağını düşünüyordum.Ancak Quaresma'nın sakatlanması beni çok rahatlattı doğrusu tabiki bu maçın çok rahat geçeceğini göstermez ama bizim takımımızda 3 kişi Beşiktaş'ın başını ağrıtacaktır diye düşünmekteyim ben hemen yattara şov yapar diyerek atlamıyorum konunun ortasına ama Jaja ve Colman'ın yattara'ya yardım edeceğini ve yattara'nın yükünü daha fazla azaltacaklarını düşünüyorum ve tabiki yattara'nın bu yardımları gol ve ya asistler ile süslendireceğine inanıyorum ki inşallah öyle olur bütün takıma başarılar...

61karradeniz61
02.10.2010, 14:03
- - - - - - - - - - ONUR - - - - - - - - - -
SERKAN - MUSTAFA - - EGEMEN - CALE
- - - - - - - CEYHUN - SELCUK - - -
- YATTARA- - - - - - - - - - - - - ENGIN - - -
- - - - - - - - - - - JAJA - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - TEO - - - - - - - - - -

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=18046

Şahin_53
02.10.2010, 14:04
Rakip iyi ve formda kesin kazanırız ve ya kaybederiz mantığından sıyrılmak lazım...Haftanın sonucu en çok merak edilen maçı futbolcu kardeşlerimize duamızı edip başarı dileklerimizi ilettikten sonra bekleyip görelim.
Haydi Trabzonspor'um başarı ve futbol şansı seninle olsun.

Osman Yavuz
02.10.2010, 14:05
Ceyhun yarın öyle büyük bir işe imza atabilir ki, bu imza bizi şampiyonluğa, Türkiye'de ki futbolu da farklı şeyler düşünmeye iteleyebilir.

Ben Ceyhun'a çok inanan biriyim.

Yarın sahaya stoper çıkacak, oyun içinde ön liberolukta yapacaktır.

Buda bize ve ülke futboluna çok şeyler katabilir.

Yarın tarihi bir gün olacak.

Şansı yaver gider inşallah.

Not: Egemen'e çok fazla iş düşecek bunu da unutmamak lazım.Olcay abi belki de Türk futbolu uzun bir aradan sonra topu oyuna sokabilen bir stoper kazanabilir.Ben Ceyhun'la Barcelona'daki Sergio Busquets'e çok benzetiyordum.Umarım yarın bizim Pique'miz olur.:)

Birtan Karaman
02.10.2010, 14:07

Kadro bu şekilde de olabilir. Olmadı Mustafa ile Ceyhun'un yerini değiştirip Selçuk'un yanına Mustafanın yerine Colman'ı koydun mu tamamdır.

boztepeliyasin
02.10.2010, 14:13
almamız gereken bir maç. ötesi berisi yok. çöküşe bir dur demeliyiz.

Ömer Faruk61
02.10.2010, 14:14
Onur, Serkan, Ceyhun, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Engin, Burak, Yattara, Teofilo

Haber61 muhtemel 11i Şu Burakı sahada görmetken ben usandım.Hocamın elbette vardır bir bildiği ama yiter hocam yiter yaaa.:)

magicyattara
02.10.2010, 14:19
Açıkçası Quaresma'nın oynamasını isterdim..nedenine gelince,Quaresma oynadığı zaman bjk takımı daha savruk oluyor..o ayrı bir alem diğerleri ayrı..şimdi onun yokluğunda daha bir takım gibi sahada durabilirler..geçen yılı unutmayalım..aynı rapid maçı gibi geriye yaslanıp,90 dakika konsantre bir oyunla istediklerini almışlardı..keşke Quaresma oynasaydı..ister istemez açılmak zorunda kalacaklardı..

Büyük ihtimal kapanacaklar ve kontra deneyecekler..sabırlı ve hırslı oynamak zorundayız..

Bu maç için skor tahminim;eğer biz de kontrolü elden bırakmadan oynarsak 0-0..

Sefa
02.10.2010, 14:19
Hakan Arıkan'ın forma numarası kaç ? 84

İstanbul'un plakası kaç ? 34

Çık 84'ten 34'ü.. Ne kaldı ? 50

Yani Jaja..

Sayılar yalan söylemeyeceği gibi tarih tekerrür edecektir :cool:

Sami Kuk
02.10.2010, 14:20
KaLe Arkası B blok -43-44-45-46

Neresi oluyo bu numaralar ne oluyor koltuk nosu dgıl.Bu taraftan bana acıl bılet lazım.Rizeden gelcem karaborsayada razıyım.Allah rizası ıcın yardım edin

Emre ÖZTÜRK
02.10.2010, 14:23

Neresi oluyo bu numaralar ne oluyor koltuk nosu dgıl.Bu taraftan bana acıl bılet lazım.Rizeden gelcem karaborsayada razıyım.Allah rizası ıcın yardım edin

Orası deniz tarafındaki kale arkası oluyor.

Sami Kuk
02.10.2010, 14:27
Anladım bana acil bılet lazım ya kımse yardım edemıcekmı sımdı parasını fazlasyla verırım

sessizkral_1
02.10.2010, 14:31

colmanı kesmez ceyhun-colman değiş.

Ömer Faruk61
02.10.2010, 14:34
Onur, Serkan, Ceyhun, Egemen, Cale, Selçuk, Colman, Engin, Burak, Yattara, Teofilo

Haber61 muhtemel 11i

SEDAT
02.10.2010, 14:45
- Keşke İstanbula Geldiğine Çok Sevinen Tekke'de Oynasaydı , Onu İzlemeye Gelicek Olanlar Varmış :)

- Şu Maçı Kazanırsak Daha Bi Anlamlı Olucak ...

Fora61
02.10.2010, 14:45

Haber61 muhtemel 11i

Böyle bir 11 le çıkarsa büyük yanlış yapar Şenol Hoca.

Bence böyle olmalı.

---------------Onur---------------
Serkan---Ceyhun----Egemene--Cale
------Colman---------Selçuk-------
-Yattara-------------------Engin---
---------------Jaja----------------
---------------Teo----------------

Recep Alkan
02.10.2010, 14:48
Küçük laflar, aşağılık siyaset.

KUTADGU
02.10.2010, 14:49

Deniz tarafı kale arkası bileti bunlar.

Dört adet.

B Blok Deniz Tarafı A Blok Yol Tarafı Kale arkası.

Numaraların önünde bir harf daha yer almalı.

O harflerde koltuk düzenini gösteriyor.

Tolunay Abdioğlu
02.10.2010, 15:03
Küçük laflar, aşağılık siyaset.

Edilen sözler,aşağılık hareketler!

Melis 61
02.10.2010, 15:06
Kesinlikle kazanacağız... Tüm yüreğimle inanıyorum. Haydi Trabzonsporum Allah utandırmasın bizi...

ünsalyılmaz
02.10.2010, 15:07
onur
serkan egemen ceyhun cale
yattara selçuk colman engin
jaja
teo

futbalski60
02.10.2010, 15:12
Hakan Arıkan, Cenk Gönen, İbrahim Toraman, Zapotocny, İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı, Aurelio, Ernst, Necip Uysal, Hilbert, Onur Bayramoğlu, Nobre, Bobo, Tabata, Holosko, Yusuf Şimşek, Ersan Adem Gülüm, Guti.

Ferrari ve Nihat kadroda yok.

Ömer Faruk61
02.10.2010, 15:17
Hakeden Kazansın demekten bıktım usandım Çünkü Hakettiğimiz Maçları genellikle kaybediyoruz.Ama yinede Haketmeden Kazanmamazı istemiyorum.Bence eğerki liverpoola karşı oynadığımız futbolun yarısını oynuyalım bjk bize karşı çok zorlanır.Buca,Karabük,Antalya,Fener maçında nasıl zorlandıkları malum.Ama güzel futbol umuyorum iki takımdan da.

Bu arada Ferrari,Nihat yok bjknin kadrosunda umarım Hakan ve Nobre oynar.

ilhan
02.10.2010, 15:18
Bu arada bjknin kadrosunda bulunan genç Onur acayip yetenekli. Sol ayağını çok etkili kullanıyor. Necip kadar şans bulsa kendini ligde gösterir.

Eren Karaahmetoğlu
02.10.2010, 15:20
Beşiktaş'ı karşılama var mı hava alanında.

Ahmet Başkaya
02.10.2010, 15:20
Sahada iyi işler yaptığından insanların kendisini seveceğine inandığını ifade eden Fatih Tekke, ''İnsanlar beni 'Trabzonlu ve Trabzonsporlu Fatih' olarak biliyor. Buna herkes saygı gösteriyor. Öbür türlü yalan olur. İmza attığım andan itibaren ben Beşiktaşlıyım, bu camiadanım. Ben de onlara saygısızlık yapamam'' şeklinde konuştu.

''Ailemin tamamı Trabzonsporlu, ama Beşiktaş'ta gol attığımda eminim onlar da çok mutlu olacaktır. Şunu da söylemek istiyorum. Bir takıma transfer olmanız için istenmeniz lazım. İstendiğim zaman benim 'evet' ya da 'hayır' deme şansım var. Ama kapılar açık olmazsa, o kapıdan içeri giremezsiniz.''

Sen taraftarın sonuna kadar açık olan kapısını da kapattın be Fatih'im .

Olay Trabzonspor'sa yemişim profosyonelliğini , görmemiş miydin bu kadar taraftarın senin ne kadar sevdiğini ne gerek vardı ?

Gol atınca ailem sevinecek demişsin , sen sevinebilecek misin ?

Bu taraftar oyuncusuna sahip çıkar Trabzonsporluya da sahip çıkar .

Görmedin mi Şota'ya yapılanı , duymadın mı Şota'nın dediklerini .

Şota bile attığı golden sonra sevinmezken sen mi sevineceksin be Fatih .

Bir takımın futbolcusu olmak için illa forma giymek gerekmediğini göstermedi mi bu taraftar sana , kim için yürüyüş yapılmış bu ülkede hangi futbolcu için .

Hangi futbolcuya senin kadar bağırılmış ...

Sevin be , gol at çıkar formanı .

Fatihler gider gelir bordo mavi kalacaktır ...

Bize Dozer Cemil gibi kaptanlar lazım .

2 Yıl için değmezdi .

Benim için ne kadar önemli olduğunu ben bilirim ama ayıp ettin .

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 15:28
Fatih bıraksın bu "işleri", "işine" baksın artık...

Şenol Hoca aman Burak'ı oynatma.İfrit olmayalım yine.Yanında oturması gereken adam Jaja değil...

Sami Kuk
02.10.2010, 15:40
Kocaa sitede bana yardım edecek kımse yok ..moralım bozuldu ya

Tayfun
02.10.2010, 15:40
Kartalı yusufcuk kuşuna çevireceğiz haberleri yok!

TSelif
02.10.2010, 15:42
Kocaa sitede bana yardım edecek kımse yok ..moralım bozuldu ya

Şu arkadaşımıza TRABZON TEMSİLCİLERİMİZDEN kimse yok mu yardım edebilecek ! :)

Ömer Faruk61
02.10.2010, 15:44
Bu maçı söke söke alacağız.Kartal Fırtınada uçamaz!

Sefa
02.10.2010, 15:45

Öyle birileri mi varmış :rolleyes:

Hüseyin Çümen
02.10.2010, 15:46
Açıkçası Quaresma'nın oynamasını isterdim..nedenine gelince,Quaresma oynadığı zaman bjk takımı daha savruk oluyor..o ayrı bir alem diğerleri ayrı..şimdi onun yokluğunda daha bir takım gibi sahada durabilirler..geçen yılı unutmayalım..aynı rapid maçı gibi geriye yaslanıp,90 dakika konsantre bir oyunla istediklerini almışlardı..keşke Quaresma oynasaydı..ister istemez açılmak zorunda kalacaklardı..

Büyük ihtimal kapanacaklar ve kontra deneyecekler..sabırlı ve hırslı oynamak zorundayız..

Bu maç için skor tahminim;eğer biz de kontrolü elden bırakmadan oynarsak 0-0..

quaresma futbola baya susamış yedek kaldığı yıllar boyunca sırf hucumda değil dönen toplarda pres te yapıyor ve bence oldukçada etkiliydi tek tek kaldığında rakibini muhakkak geçiyor ve fizik olarak ta çok kuvvetli

bu yüzden bence oynamaması bizim için daha iyi olacaktır
birde değişik bir psikoloji vardır iyi oyuncuyla beraber oynadığında takım sıkıştırğında ona pas atıp oyunu yönlendirebilirsin bir alışkanlık olur önceden onsuz da kazanan takım zamanla o yıldız oyuncuya ister istemez bağımlı hale gelir mesela biz yattarasız da gayet kazanabiliyorken bikaç maç oynadıktan sonra yattra ya sanki muhtaç gibi hissedebiliyoruz..

Bence bejeke ye orta sahada yapacağımız presle yıldırmak ve yapacakları hucumları maçın ilk çeyreğinde savuşturursak onların direncini kıracağız ve aklların da hep keşke qerizma olsaydı demesine sebep olacağız

Sami Kuk
02.10.2010, 15:50

valla yaa Allah rızası ıcın ya:) işte olmasam gelcektım gelemedım

Fatih BALTA
02.10.2010, 15:51
53RS61 telefonunu özelden atarmısın bana.:)

Napoli
02.10.2010, 16:00
Querasma olmaması cok sevınılıcek bır durum degıl.Qerasma ıle Besıktas Takım Oyunundan uzaklasıyor.Bız nasıl Yattara ıle uzaklasıyorsak..

Besıktasta kım oynmasın deseler.Enst ve Bobo derdım.

Tayfun
02.10.2010, 16:02
Querasma olmaması cok sevınılıcek bır durum degıl.Qerasma ıle Besıktas Takım Oyunundan uzaklasıyor.Bız nasıl Yattara ıle uzaklasıyorsak..

Yazdığın gibi; Şuan Ernst ve Bobo'nun performansı almış başını gidiyor...

Muhammed
02.10.2010, 16:03
Beşiktaş'ı kanırta kanırta yenecez arkadaşlar rahat olun :)

AKSOY_61
02.10.2010, 16:07
Vay anasını ya q7 nin bize karşı oynamasını isteyenler var.:D

Adamda tekniğin yanında hız da var.Son maçlarda dökülen defansımız yüzünden
bu adam en kötü ya oyuncumuzu oyundan attırır ya da penaltı yaptırırdı.

Şu ernst veya bobodan biri oynamasa çok süper olur.

Ömer Faruk61
02.10.2010, 16:07

Adamlar 20 günde 5 maç oynadılar özellikle Ernst.Mükemmel bir futbolcu ama sonuçta insan ve 31 yaşında.Ben en çok Nihatın olmamasına üzüldüm.:D

Bu maçı söke söke alacağız başka yolu yok.

sametaydin
02.10.2010, 16:09
Yahu ernst öyle skora etki edebilecek bir oyuncu değil. Senede 2-3 defa yapar öyle pas gol filan onu da yaptı geçen hafta. Abartmaya gerek yok.

Sefa
02.10.2010, 16:14
http://digiturk.mobilanketler.com/digiturkweb/index.cfm

Bu arada ankette öne geçmişiz.

Trabzon'u %75 gördüğümde şaşırmıştım. Şimdi gerçek sonuca ulaştı :cool:

AKSOY_61
02.10.2010, 16:16
Yahu ernst öyle skora etki edebilecek bir oyuncu değil. Senede 2-3 defa yapar öyle pas gol filan onu da yaptı geçen hafta. Abartmaya gerek yok.

Ernstin bu kadar övülmesinin sebebi attığı paslar değil aslında.
Ernst bjk ortasahasını derleyip topluyor çok akıllı oyuncu.
Fb deki ortasahanın bel kemiği denen emrenin daha akıllı ve sakatlık sorunu olmayan versiyonu.

Bu admaın bizde olmasını isterdim.
Selçuk ve Ernst.

Kaan
02.10.2010, 16:17
SERKAN - CEYHUN - - - EGEMEN - CALE
- - - - SELÇUK - BARIŞ - COLMAN - - - -
- - - - - - ENGİN - - - - - JAJA - - - - - -
- - - - - - - - - - UMUT - - - - - - - - - -

Yattara'nın keyfini bekleyeceğimiz bir maç değil. :cool:

Ertan 51
02.10.2010, 16:22
SERKAN - CEYHUN - - - EGEMEN - CALE
- - - - SELÇUK - BARIŞ - COLMAN - - - -
- - - - - - ENGİN - - - - - JAJA - - - - - -
- - - - - - - - - - UMUT - - - - - - - - - -

Yattara'nın keyfini bekleyeceğimiz bir maç değil. :cool:
Jaja ile Engin'in yerlerini değiştir,Umut'un yerine Teo'yu yaz razıyım diyeceğim ama sen Umut'tan vaz geçmezsin demi Hüseyin :)

Süleyman Eruyar
02.10.2010, 16:24
Yeneceğiz,rahat yeneceğiz hemde , öyle 1-0 filan değil,

buraya yazdım, maç sonu aksi bir durumda kendime 1 hafta forumdan men cezası vereceğim..

Kaan
02.10.2010, 16:24
Jaja ile Engin'in yerlerini değiştir,Umut'un yerine Teo'yu yaz razıyım diyeceğim ama sen Umut'tan vaz geçmezsin demi Hüseyin :)

En azından şu maç için vazgeçmem. :D

Ha bu arada orta saha şöyle de olabilir,

- - - - - - - - SELÇUK - BARIŞ - - - - - -
- BURAK - - - - - - JAJA - - - - -- ENGİN -

:cool:

Emrah Akcagöz
02.10.2010, 16:25
Schuster açık oynayacağız demiş. Son yıllarda Trabzon'da açık oynayıpta kazanan takım var mı..?

Açık futbol bjknin intiharı olur fark yerler evlerine dönerler..

Fatih BALTA
02.10.2010, 16:25
BJK ya 3 atarız diyenler, 3 yeriz diyenler neye göre söylüyorlar bunu anlamış değilim.

Tayfun
02.10.2010, 16:38
http://galeri.uludagsozluk.com/19/gol-yiyen-kalecinin-bats%C4%B1n-bu-d%C3%BCnya-oturu%C5%9Fu_24558.jpg

Metallist anıları canlandı ... :)

ESER
02.10.2010, 16:40
Schuster açık oynayacağız demiş. Son yıllarda Trabzon'da açık oynayıpta kazanan takım var mı..?

bjk acik oynayacaz da dese transparan-dekolte oynayip gerden kiracaz da dese TS gibi iyi pas yapan bir takima karsi kontrollu oynayip once durdurmayi oynatmamayi deneyecek ve her zamanki gibi kontradan gol bulursa ustune yatmaya calisacak. avni akerde bjk nin bizi 5 -0 yendigi mac da dahil hic bir macini hatirlamiyorum ki acik oynayip oyuna hukmetmeye calissin.. insallah schuster oyle bir kara muratlik yapar.

Akın NAZİFOĞLU
02.10.2010, 16:42
Schuster'den Matteo Ferrari'ye kesik
Kara Kartal'ın Trabzonspor maçının 18 kişilik kadrosu netleşti...

Teknik direktör Bernd Schuster, Trabzonspor maçının kadrosuna Rüştü Reçber ve Ferrari'nin yanı sıra, sakatlığı nedeniyle Nihat Kahveci'yi almazken, bu sezon ilk kez Yusuf Şimşek'i dahil etti. Hafif sakatlığı geçen Bobo da kafilede yer aldı.
Beşiktaş'ta ayrıca, Fink ve Rıdvan Şimşek'in yanı sıra, sakatlıkları nedeniyle Quaresma, Fatih Tekke, Ekrem Dağ ve Erhan Güven de kafilede bulunmuyor.

Alman teknik direktör, Trabzon kafilesine şu oyuncuları aldı:

Hakan Arıkan, Cenk Gönen, İbrahim Toraman, Zapotocny, İbrahim Üzülmez, İsmail Köybaşı, Aurelio, Ernst, Necip Uysal, Hilbert, Onur Bayramoğlu, Nobre, Bobo, Tabata, Holosko, Yusuf Şimşek, Ersan Adem Gülüm, Guti.

Emrah Akcagöz
02.10.2010, 16:55

Şu bjkden de çekineceksek vay gelmiş halimize..

Fatih BALTA
02.10.2010, 16:57
Yeri değil ama Onur,Selçuk ve Ceyhun Azerbaycan ve Almanya maçları için milli takıma çağırılmış.

Emrah Akcagöz
02.10.2010, 16:57
bjk acik oynayacaz da dese transparan-dekolte oynayip gerden kiracaz da dese TS gibi iyi pas yapan bir takima karsi kontrollu oynayip once durdurmayi oynatmamayi deneyecek ve her zamanki gibi kontradan gol bulursa ustune yatmaya calisacak. avni akerde bjk nin bizi 5 -0 yendigi mac da dahil hic bir macini hatirlamiyorum ki acik oynayip oyuna hukmetmeye calissin.. insallah schuster oyle bir kara muratlik yapar.
İnşallah açık oynarlar ben Trabzon'da açık futbol oynayıp bizi yenen bi takım hatırlamıyorum yakın zamanda bjk yine Mustafa Denizli taktiği ile de oynayabilir 4'lü savunma 3 ön libero..:cool:

Emrah Akcagöz
02.10.2010, 16:58
Yeri değil ama Onur,Selçuk ve Ceyhun Azerbaycan ve Almanya maçları için milli takıma çağırılmış.
3 futbolcumuz için de güzel bir moral kaynağı oldu bu inşallah performanslarını olumlu yönde etkiler..

Hasan YAYLI
02.10.2010, 17:00

+ moral demek bu,tamda yeri bence....Onur'un çok ihtiyacı var buna

Emre ÖZTÜRK
02.10.2010, 17:02

Bende aynı görüşteyim.Eğer Schuster açık futbol oynarsa hele birde o savunmasını orta alana kadar çekerse bizi çok rahat bir maç bekliyor diyebilirim.

ünsalyılmaz
02.10.2010, 17:28
http://galeri.milliyet.com.tr/2007/2/24Trabzonspor3__Besiktas_2_(24_Subat_2007)/39.jpg

BU MAÇI HATIRLAYAN VARMI ?? :))

Talha.YILMAZ
02.10.2010, 17:29
Bu zamana Kadar Hiç Maç Kadrosu yazmadım ve biz eğer bu maçı almak istiyorsak ;

Onur
Serkan
Egemen
Ceyhun
Cale
Yattara
Colman
Selcuk
Engin
Jaja
Teo

Şeklinde çıkıp , Teo tek forvet hemen arkasında Jaja 4 - 5 - 1 şeklinde ve colman tam orta göbekte selcukla beraber yakın oynamalı.
Maçın gidişatına göre Jaja/Alan değişikliği olabilir.10 Numara mevkisinde.

bordo61
02.10.2010, 17:34
http://galeri.milliyet.com.tr/2007/2/24Trabzonspor3__Besiktas_2_(24_Subat_2007)/39.jpg

http://galeri.milliyet.com.tr/2007/2/24Trabzonspor3__Besiktas_2_%2824_Subat_2007%29/39.jpg

:rolleyes::p

Yıl 2007

24 Şubat

Trabzonspor 3 Besiktas 2

ApoCaN28
02.10.2010, 17:35
Her Sene Açık Oynıcaz Derler Ama Kendi Sahalarına hapsederiz sonra da kontra ya da basit bir gol yiyip maçı kaybederiz.

Umarım bu kez basit hata felan yapmadan güzel bir oyun sergileriz .

magicyattara
02.10.2010, 17:36
Bjk geçen yılın aynısını yapmaya geliyor galiba..baksanıza Yusuf ilk kez kadroda..
Bence Schuster'in bilgisi dışında yapılıyor bjk takımı..

forza61ts
02.10.2010, 17:39
2 0 dan 3 2 aldıgımız bjk macı hayatımın en sevınclı anlarından bırıydı boyle bı sevınc yasarmıyız pazar gunu neden olmasın dıyorum...jaja ve yattara bu maca damgasını vurur diye düşünüyorum...

Uğurtan
02.10.2010, 17:46
Bjk geçen yılın aynısını yapmaya geliyor galiba..baksanıza Yusuf ilk kez kadroda..
Bence Schuster'in bilgisi dışında yapılıyor bjk takımı..

Tayfur'un düşüncesi olabir abi..

Armağan Dere
02.10.2010, 17:51
2-0'dan çevirebildiğimiz ender maçlardan birisidir 2007'deki maç...ama pazar günü bjk 2-0 öne geçsin aynı şekilde çevirebilirmiyiz şüpheli..o gün top bizi istemişti..geçen yıl ki maçı hatırlayın net 5-6 pozisyonumuz vardı..bjk 2-0 aldı maçı...maç beraberlik kokuyor...demiştim 3 maç 2 galibiyet 1 beraberlik diye ama takım 2 beraberlik 1 mağlubiyet alacak...giden 7 puanın 5'ine yanarım...

Canberk
02.10.2010, 17:53
Bu akşam Fener kaybederse 6 puanında üstüne çıkar bu maçın değeri :...

Yasin Altuntas
02.10.2010, 18:13
http://galeri.milliyet.com.tr/2007/2/24Trabzonspor3__Besiktas_2_%2824_Subat_2007%29/39.jpg

Maci 0:2 den 3:2 ye cevirmistik
Umut Diziyle Gol atmisti. Maca Camide bakiyordum CIg Köfte ikram etmislerdi. Agzima her attigimda gol atmistik. 3. Golden sonra en az 5 tane daha yedim aksama Karnim agirmisti :D

Bera Algün
02.10.2010, 18:24

3'ü gitti 1'ine demediğimizi bırakmadık

AKSOY_61
02.10.2010, 18:26
Yenemesek bile şampiyonluk yolunda yarıştığımız takımlarla berabere kalmalıyız.
Böyle maçlarda yenen taraf 6 puanı indirir cebe.

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2010, 18:26
o maç unutulurmu be...

Hüseyin Çümen
02.10.2010, 18:44
taraftar çok tuhaf bi şekilde 2. yarının başlamasıyla çıldırmıştı ve takım kafayı yemişti ne güzel maçtı..

Muhalif
02.10.2010, 18:45
Ersen gibi 3. dereceden pivot santrafor sayesinde o sene 2 Bjk, 1 Gs maçı kazanmıştık ki son 10 yılda en çok(3) büyük maç kazandığımız seneydi. Makukula'nın alınmasını sırf bu tür maçlar için bile olsa isterdim. Bu tip uzun ve fizikli forvetler hiçbir şey yapmasalar bile topu rakip sahada tutup takımı öne çekebiliyorlar, hava toplarından direkt gol bulabiliyorlar veya kafayla asist yapabiliyorlar. Ama maalesef Campbell'den sonra böyle bir forvetimiz olmadı ve olmayacak da galiba.

Ligos61
02.10.2010, 19:09
------------------onur-------------------
serkan-------ceyhun--egemen-------cale
----------selçuk-------colman-------------
yattara----------engin--------------burak
----------------teofilo--------------------
muhtemel kadroya göre sahada görmek istediğim diziliş

Kenan Berber
02.10.2010, 19:14
Bu akşam Fener kaybederse 6 puanında üstüne çıkar bu maçın değeri :...
fener hiç kaybetçekmiş gibi başlamadı

bASTURk
02.10.2010, 19:17
Onur,Serkan,Tayfun,Egemen,Cale,Selçuk,Ceyhun,Colma n,Yattara,Umut,Teofilo

Ceyhun stoperde çok ağır kalıyor.Hele ki önündeki ikili Selçuk ve Colman hareketli oynadıklarından birebirlerde büyük tehlike oluşturabilir.

Tayfun bana göre Glowacki ve Giray'ın dışında savunma yapmayı bilen en iyi adamımızdır.Bu şartlarda Tayfun'un oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Ernst,Necip ve Guti'ye ancak Selçuk,Ceyhun ve Colman karşılık verebilir.

8eşiktaş'ın dağınık oynayan savunmasını Umut'un çok iyi değerlendireceğini düşünüyorum ve Teo'ya gol için önemli boşluklar açabilir.Gidişata göre Jaja,Engin ve Alanzinho gibi patlamaya hazır seçeneklerimizin olması da güzel tabii.

Ama önemli olan rakibi kalemize uzak oynatmak.Bu yüzden orta sahadaki Ceyhun,Selçuk,Colman'ın bozulmaması,ileride de Umut'un olması gerekir bence.

İsmail Coşgun
02.10.2010, 19:26
Şenol Hoca defansa nasıl bir çözüm bulacak merak ediyorum. Giray'ı yedek soyunduracağını pek sanmıyorum...

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2010, 19:30
Şenol Hoca defansa nasıl bir çözüm bulacak merak ediyorum. Giray'ı yedek soyunduracağını pek sanmıyorum...
giray cezalı...

Gizadam34
02.10.2010, 19:31

toprağım sen kopmuşsun olaydan:)) adam cezalı olmasa kesin oynıycak:))

İsmail Coşgun
02.10.2010, 19:33
giray cezalı...

toprağım sen kopmuşsun olaydan:)) adam cezalı olmasa kesin oynıycak:))

Evet ya harbiden. Bu aralar biraz kafam karışık... :D

pReN@_61
02.10.2010, 19:34
Defansta eksikler yüzünden sıkıntıdayız..

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2010, 19:38
bjk yorgun en önemli oyuncuları yok .bizde bişeyler yaparsak maç bizimdir...

Ceyhun Öncü
02.10.2010, 19:42
Isin ilginc yani daha 3 ay önce Teofiloyu yerden yere vuranlar
simdi kadrolarina yazmislar... Nekadar önyargili ve sabirsiz bir taraftar kitlemiz var..

pReN@_61
02.10.2010, 19:47
q7 nin olmayışı onlar için bir dezavantaj.Şu bol paslı oyunumuzu sahaya yansıtıp topa daha çok sahip olan taraf olursak maç bizimdir.

EmreYavuz61
02.10.2010, 20:59
renktaşlar belki yeri değil ama şimdi fb maçı sonrası teletexte bakarken gördüm haftaya kasımpaşayla yapıyoruz..samiyendemi olacak acaba.?inşallah samiyende olurda gideriz..

Mustafa Umut
02.10.2010, 21:00
Teofilo'nun golü var buraya yazıyorum..

İlk yarı berabere 2. yarı Trabzonspor galibiyeti diyorum..

Hadi hayırlısı..

cihatöztürk
02.10.2010, 21:05
renktaşlar belki yeri değil ama şimdi fb maçı sonrası teletexte bakarken gördüm haftaya kasımpaşayla yapıyoruz..samiyendemi olacak acaba.?inşallah samiyende olurda gideriz..

haftaya gidemiyoruz malesef milli takım arası giriyo :(

EmreYavuz61
02.10.2010, 21:07
haftaya gidemiyoruz malesef milli takım arası giriyo :(

aaaa doğru ya milli maç var tüh o zamana kadar kasımpaşa kendi sahasına geçer...:(

yorumsuz6117
02.10.2010, 21:11
Niang 7 yaptı hadi Teo nerdesin. :)

Sevdamız_Bir
02.10.2010, 21:11
Yarın akşamki maçta bizi zorlayacak en önemli iki adam Marco ve Ernst. Sahaya muhakkak mücadeleci bir kadroyla çıkmak zorundayız. Orta alanda ve hücumda kapacağımız toplarla gol atacağımızı düşünüyorum. Tabi duran toplar hepsinden önemli. Şöyle bir ilk onbirin bizim için ideal olacağı kanaatindeyim. Onur, Serkan, Ceyhun, Egemen, Cale - Burak, Selçuk, Colman, Engin, Jaja ve Umut Bulut. Bu maçta Umut iş yapar. Umarım oynar.

Bahtiyar Öztürk
02.10.2010, 21:16
Ceyhun stoper cikmazsa, her türlü kazanacagimiza inaniyorum.

yorumsuz6117
02.10.2010, 21:17
Schuster açık oynayacağız demiş.

Efendioglu
02.10.2010, 21:17
Niang 7 yaptı hadi Teo nerdesin. :)

Yaz umut atar teo 3 ler

U.Sadıkoğlu
02.10.2010, 21:31
Forvetler becerikli olursa kazanırız bjk'nin defansı berbat..

calypso
02.10.2010, 21:32
bjk tekkeyi oynatacakmi? bizim taraftari oyalamak icin en azindan birsure oynatabilirler. bu tuzaga dusmemek lazim.

yorumsuz6117
02.10.2010, 21:33
Bİzim taraftarı oyalamak için mi gerek yok ki böyle birşeye. :)

biltrabzon
02.10.2010, 21:37
giray in kirmizi görmesi bizim icin iyi oldu.bence takimda gereksiz bir adam.saatli bomba gibi.ceyhun un ölüsü ondan daha iyi stoper oynar.bu giray a sabrettigimiz kadar,gazientep ten deumi yi alsak daha iyiydi.en azindan giray dan cok daha kaliteli bir yedek olurdu deumi.bence türkiye deki en iyi stoperlerden biri.aksam gs macinda iyiydi.yillardir türkiye de, cokta basarili.

Mustafa Ayazoğlu
02.10.2010, 21:45
Mağlubiyet halinde değil şampiyonluk 6. olabilmek zor !
Belediye Bursayı yenecektir. 8. sıraya geriler takım. Felaket kapıda !

Galibiyet halinde takım 2. sıraya yerleşir.
Kongre kaosu olumlu atlatılırsa şaampiyonluktan söz edilebilir. Şampiyonluk en büyük adayı biziz !

Beraberlik Beşiktaş için iyi, bizim için günü kurtarmak olur.

Herşeye rağmen skor tahminim 3-2 alırız maçı.. Bu futbolculardan çok taraftarın ateşlemesine istek ve arzusuna bakar!

Cafer Bulur
02.10.2010, 22:07
Umarim derbi kaybetmeme gelenegimizi sürdürmeye devam ederiz.

Defans ve orta sahamiza cok is düsecek,senol hocanin tercihleri bir nevi kaderimizi belirleyecek.

Ben ceyhunun defans oynayacagindan hareketle orta sahada baris ve selcugu oynatarak colman i biraz daha önde kullanmamiz gerektigini düsünüyorum.

Son sartlarda ideal kadro bence;
onur
serkan ceyhun egemen cale
baris atas selcuk
colman
jaja engin
teofilo
seklinde olmali.

Süleyman Baykan
02.10.2010, 22:09
Çok zor maç Avni Akerde hep biz üstün oynuyoruz onlar bir iki pozisyonu gole çeviriyor kaç maçtır bu şansızlığı kırarız inşallah ama zor olacak Bjk etkiliği konusudaki yumuşak karnı orta saha her maç farklı ofans oyuncuları ve Ernst'e emanet orta alanda baskı bol pas ve pres ile onlara hareket alanı bırakmazsak pozisyonlar buluruz ve maçı alabiliriz diyorum ama genelde bekleme işini seçersek işimiz zor olur orta alanı sert oyunculardan kurmalıyız belki Yattara olabilir Alan,Jaja,Yattara üçlüsünden çünkü sadece biri bu maçı kaldırır skor üstünlüğü sağlarsak düşününebiliriz bence elimizdeki kadro ile ideal 11 şu olmalı

______________________________Onur________________ _____________

_____Serkan____________Ceyhun________Egemen_______ ______Cale___

______________________Barış Ataş________Selçuk___________________

__________Yattara_______________Colman____________ ___Engin_____

_____________________________Teofilo______________ _____________

Yedekler:Tolga,Umut,Jaja,Alanzinho,Tayfun,Ferhat,B urak

Aytaç Çakıroğlu
02.10.2010, 22:12
yahu renkdaşlar şu bjk kafilesini hangi beşiktaş taraftarı karşılamış merak ettim.

Yiğit SARI
02.10.2010, 22:13
Kimler oynayamayacak maçta ?

futbalski60
---------------Onur----------

Serkan---Ceyhun---Egemen--Cale---

----------Selçuk----Colman---------

Yattara---------------------Engin--

----------Burak---Teofilo---------

---------------Hakan-----------------

--Hilbert---İbrahim---Zapo-----Üzülmez--

----------M.Aurelio----Ernst--------

---Holosko-------Guti--------İ.Köybaşı

-----------------Bobo--------------

Muhabirlerin verdiği 11'ler bu şekilde 2 Hoca da son antrenmanlarda bu 11'leri denemiş.

trabzonunal
Trabzonspor 0-3 Besiktas

Goller: FATIH TEKKE... FATIH TEKKE... FATIH TEKKE..

Bu yonetime ve taraftara armagan olsun. :)

Mustafa ÖZDEMİR
02.10.2010, 22:14
yahu renkdaşlar şu bjk kafilesini hangi beşiktaş taraftarı karşılamış merak ettim.
artık karşılıyor adamlar korkmuyorlar bizden...

Dursun Vural
02.10.2010, 22:16
kendine ktulu kartallar diyen üniversiteli öğrenciler karşılamış bizzat demin birinin facinde futbolcuyla havaalanında çekilmiş resmini gördüm kendisi söyledi zaten kalabalık gittik falan dedi

Serdar A
02.10.2010, 22:18
Maça çıkacak 11 aşağı yukarı belli fakat ; Jaja santrafor oynayacak şekilde 4-6 düzeninde kanatlarda Yattara-Engin(Burak) orta alanda ise Ceyhun'un olmaması durumunda Selçuk-Barış Colman üçlüsü bana bu maç için uygun olabilecek bir diziliş gibi geliyor .

trabzonunal
Trabzon'da Besiktasa karsilama??? Pehhhhh :mad: :mad: biz olmusuz yaaaa Eskiden adamin anasini ederdiler... simdi neler oluyor.. Trabzonspor bu mudur?? Kendi sehrimizde kuslari karsilamak! :)

Cafer Bulur

Muhabirlerin verdiği 11'ler bu şekilde 2 Hoca da son antrenmanlarda bu 11'leri denemiş.
Sence bizim ilk 11 yanlis olmaz mi,sen nasil bir kadro bekliyorsun?

Önder28
02.10.2010, 22:19
stressiz ve sakin olursak (tribündekiler dahil) yeneriz....

Cafer Bulur
02.10.2010, 22:20
Maça çıkacak 11 aşağı yukarı belli fakat ; Jaja santrafor oynayacak şekilde 4-6 düzeninde kanatlarda Yattara-Engin(Burak) orta alanda ise Ceyhun'un olmaması durumunda Selçuk-Barış Colman üçlüsü bana bu maç için uygun olabilecek bir diziliş gibi geliyor .
Evet,su kadro da düsünülebilir.:)
onur
baris selcuk
colman
burak engin
jaja.

EmreYavuz61
02.10.2010, 22:21
Trabzon'da Besiktasa karsilama??? Pehhhhh :mad: :mad: biz olmusuz yaaaa Eskiden adamin anasini ederdiler... simdi neler oluyor.. Trabzonspor bu mudur?? Kendi sehrimizde kuslari karsilamak! :)

nerde çıktı ya bu haber...ne kadar beşiktaşlı vardı..?görüntü felan varmı .. ? vay anasını ya olacak iş değil...

h@msi61
02.10.2010, 22:21
Evet,su kadro da düsünülebilir.:)
onur
baris selcuk
colman
burak engin
jaja.

Abi merak ettim, Ziya Dogan'i begenir misiniz?

Murat GENEL
02.10.2010, 22:23

KTÜ'deki ögrenci adamların karşılaması..Eskiden bu kadar dışarıdan ögrenci gelmediği için normaldir karşılama olmaması..Zaten adamlar otobüsle Trabzon'a gelemiyo hepsi uçakla gelecek güvenlik yüzünden..Ama önümüzdeki Gs maçında aklımdadır havaalanına bende gideceğim biz gözlem yapacagım :)

Cafer Bulur
02.10.2010, 22:25
Ne alaka,orta sahayi kalabalik tutmamiz gerektigini herkes söylüyor.

Ofansif denilen kadrolarla oynadikda sivas maci haric rakibi gole mi boduk?

Gün puan toplama zamanidir,fantezi yapma günü degil...

Yiğit SARI
02.10.2010, 22:25
Arkadaşım Jaja kadroda yok dedi ama ben bulamadım öyle bişey yok dimi ?

Serdar A
02.10.2010, 22:26

Colman'ın geçen sezon performansı 10 asist 10 gol

Selçuk ligin en etkili hücum silahlarına sahip savunmacı orta alan oyuncularından biri . Takımın oyun kurucusu .

Bilmem Barış'ı geçen sezon hiç izlediniz mi ?

Burak forvet , Yattara kanat forvet .

Engin ofansif orta alan oyuncusu .

Jaja 9 numara .

Ceyhun dikine oynayabilen savunma oyuncusu .

Giray-Egemen duran toplarda önemli bir silah

Serkan ligin en çok dripling yapan beklerinden biri .

Onur eliyle oyunu en hızlı kuran ve boş adamı bulup kontra atak başlatabilen kalecilerinden biri .

Dursun Vural
02.10.2010, 22:26
KTÜ'deki ögrenci adamların karşılaması..Eskiden bu kadar dışarıdan ögrenci gelmediği için normaldir karşılama olmaması..Zaten adamlar otobüsle Trabzon'a gelemiyo hepsi uçakla gelecek güvenlik yüzünden..Ama önümüzdeki Gs maçında aklımdadır havaalanına bende gideceğim biz gözlem yapacagım :)
oda arkadaşlarım geçen sene gs yi karşılamaya gitmiştiler havaalanının içine sokmamış bizimkiler adamları ne hikmetse bu bjk liler her sene adamları karşılıorlar bide stad beşiktaşım oley die inledi diorlar gelde deli olma

demir
02.10.2010, 22:28
sezonun basından beri bu macı beklıyorduk ama ne yazıkkı hayal ettıgımız futbolcular yok bi glowacki bir quaressma olmalıydı bu macta ama ne yazıkkı boyle olmayacak bir bizim takım tek kale aynayacak bu kesın takım cok ılerı acılırsa bobonunda formuyla cok zorlanırız orta sahada sakınce top cevırıp buldugumuz bosluklardan gırmelıyız ozellıklede onde olan bjk savunmasının arkasına hızlı adamlarla sarka bırız bu pozıyondada umuta cok ı dusuyor yada jaja ya kolay bır mac olmayacak bu mac sıyah beyaz renklere karsıda cok sansız olusumuz goz onundede bulundursak adam gıbı futbolumuzla bjky yenebılırız benım ınancım bu yonde

Cafer Bulur
02.10.2010, 22:29

Selçuk ligin en etkili hücum silahlarına sahip savunmacı orta alan oyuncularından biri . Takımın oyun kurucusu .

Jaja 9 numara .

Onur eliyle oyunu en hızlı kuran ve boş adamı bulup kontra atak başlatabilen kalecilerinden biri .
Olur mu bizim taraftari yattara,alanzinho teofilo jaja 4 lüsünden baskasi kesmez,rakip barcelona olsa bile.:)

demir
02.10.2010, 22:35
Olur mu bizim taraftari yattara,alanzinho teofilo jaja 4 lüsünden baskasi kesmez,rakip barcelona olsa bile.:)

::D :D :D yani dıyosunkı ya plakayı yazarız yada fark yeriz oylemı arası yok :D :D

Sami Kuk
02.10.2010, 22:35
Rizeden Rizespor macını es gecıp maça gelıyoruz İnş Ugurlu Gelır Ayaklarımız:)..Bu maçı çok rahat alıcaz..

Murathan
02.10.2010, 22:37

Burak yerinde Barış olmalı.Orta sahaları çok kuvvetli.

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:37
Rizeden Rizespor macını es gecıp maça gelıyoruz İnş Ugurlu Gelır Ayaklarımız:)..Bu maçı çok rahat alıcaz..

İnşallah Abi 3 puanla ayrılacağız maçdan

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:39
Teo'yu BJK maçı heyecanı sardı

http://www.haber61.net/images/news/29556.jpg

Trabzonspor'un Kolombiya'lı oyuncusu Teo'yu Beşiktaş heyecanı sardı

Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Trabzonspor'da Kolombiyalı oyuncu Teofilo Gutierrez'i, Beşiktaş maçı heyecanı sardı. Golcü oyuncu Süper Lig'de İstanbul takımlarına karşı ilk golünü Siyah-beyazlı ekibe karşı atmak istiyor.

Geçtiğimiz sezon oynadığı maçlarda gol atma başarısı gösteremeyen bu sezon ise Süper Kupa'da Burasspor'a attığı 3 golle yeni sezona iyi bir başlangıç yapan Teofilo Gutierrez, İstanbul'un 3 büyüklerine karşı ilk golünü Beşiktaş'a karşı atmak istiyor.
Yarın sahalarında karşılaşacakları Beşiktaş maçı için hırslanan golcü oyuncu Manisaspor ve Kayserispor maçlarını unutturacaklarını belirterek, "Beşiktaş'ın çok önemli oyuncuları var. Beşiktaş hem iç sahada hem de dış sahada da güçlü, yenilmesi zor bir takım. Mücadele etmeyi seven bir takım. Ama bizimle oynayacakları maç onlar için çok zorlu geçecek. Biz de kendi sahamızda oynayacağımız bu maçın önemini biliyoruz. Puan kaybetmek istemiyoruz. Fenerbahçe'yi müthiş bir taraftar desteği ile burada yendik.
Beşiktaş maçında da buna benzer durum olacak" şeklinde konuştu.

Her maça çıktığımız gibi Beşiktaş maçına da aynı düşüncelerle çıkacaklarını belirten Teofilo, "Hedefimiz sahadan kesinlikle 3 puan ile ayrılmak. Çok iyi bir takımımız var. Şu anda iyi de çalışıyoruz. Birde üstüne çok büyük bir terslik olmaz ise bende bir gol atacağım. Onları elimizden kaçırmayacağız" diye konuştu.

TEOFİLO'NUN BU SEZON ATTIĞI GOLLER

Trabzonspor-Bursaspor (Süper Kupa) (3-0).....: 3 gol
Ankaragücü-Trabzonspor (Lig) (0-2)............... : 2 gol
Trabzonspor-Liverpool (UEFA Avrupa Ligi)...: (1-2): 1 gol
Trabzonspor-Sivasspor (Lig) (6-1)....................: 2 gol

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66766

Sacit
02.10.2010, 22:40
Allah aşkına burak oynamasın yalvarıyorum..

sadece bu maç değil hiç bir maçta oynamasın..

futbalski60
02.10.2010, 22:43
Sence bizim ilk 11 yanlis olmaz mi,sen nasil bir kadro bekliyorsun?

Belki hücum hattında organizasyon sorunu yaşayabiliriz üçüncü bölgede kiliti açacak bir oyuncu şart . Sağa meyilli bir 11 var Bjk da o bölgeyi İsmail ve İbrahim'le kapatmaya çalışacak rakibin sağ tarafı zayıf görünüyor Hilbert Rapid maçında aksamıştı Hoca o bölge için Engin'e şans vermiş eğer akıllı oynarsa, basit oynarsa bu maçta iş yapabilir Burak-Jaja değişikliği daha iyi olurdu çünkü Jaja sola meyilli bir oyuncu (rakip de o bölgede açık vermeye müsait) hem topları da iyi kullanıyor onun sahada olmasıyla daha üretken bir Trabzonspor izleyebilirdik. Burak ve Engin'den ekstra işler yapmasını bekliyeceğiz cunku iki oyuncu da çok pas hatası yapıyor bu pas hatalarını Guti-Aurelio-Ersnt gibi oyuncular değerlendirebilir bu tür pas hatalarında pozisyon verebiliriz o yüzden Burak ve Engin'in bu maçta daha dikkatli ve daha kontrollü oynaması lazım.

EmreYavuz61
aslında burak kötü mötü ama kayseri maçında enginle beraber takımın en iyisiydi bence...bu maçta belki atar bjk ye garip bi gol :)

Asi Çaykaralı61
Güneş'in Beşiktaş 11'i

http://www.haber61.net/images/news/29181.jpg

Şenol Güneş, Beşiktaş karşısına şu 11 ile çıkmayı planlıyor

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş, yarın karşılaşacağı Beşiktaş'ı adeta ezberledi.

Quaresma'nın sakatlığı nedeniyle oynayamayacak olmasını avantaj olarak değerlendiren Güneş, antrenmanlarda, savunmanın sağında sakatlıktan tamamen kurtulan Tayfun Cora'yı denedi. Orta alanda ise Serkan'a yer verdi.

Güneş, Tayfun'un maç eksiğini gözönünde bulundurarak bu kararından vazgeçti.
Savunmada Ceyhun Gülselam ile Mustafa Yumlu arasında gidip gelen Güneş, kararını Ceyhun'dan yana kullandı.

İşte, Güneş'in Beşiktaş karşısına süreceği ilk 11:

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66761

Yiğit SARI
02.10.2010, 22:44
Glowacki oynasa iyiydi . Bide mümkünse Burak oynamasın

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:46
Bence Jaja'nın bu maçda ilk 11'de olması lazım diye düşünüyorum.Biz ve Beşiktaş ofans futbolu seven iki takım.Jaja'nın dışardan şutları bence etkili.Bence Engin'in sol kanatta oynaması lazım.Forvet arkasında Jaja forvette Teofilo oynarsa iyi olur
Onur
Serkan Ceyhun Egemen Cale
Yattara Selçuk Colman Engin
Jaja
Teofilo

Mert Oğuzlu61
02.10.2010, 22:47
_________________onur_________________

__serkan____ceyhun______egemen______cale

______________selçuk___barış

____yattara________colman_______jaja

___________________teo

var mı itirazı olan ?

:)

not: yattara yerine burak ı koyanları anlamıyorum, neymiş yattara mücadele etmiyormuş, burak mücadele ediyorda ne oluyor gol&asist yapacak adam lazım bize, kanatta oynuyorsa etkili bindirmeler yapacak adam gibi orta açacak bir oyuncu lazım.

bjk gs fb taraftarına maç öncesi kimden korkuyon deseler acaba yattara mı burak mı, cevapları ne olur sizce ?

yattara nın olduğu yerde burak oynamaz, yattara sonradan girecek adam değil !!! kayseri maçında ilk 11 lere yazdığınız burak yüzünden belkide 2p kaybettik, hani teo ya pas atmayıp taca attığı şut varya hatırladınız mı o pozisyonu ?

yattara o golü teo ya 50 kere denese 50 sindede attırırdı işte aradaki fark bu.

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 22:48
Ben Jaja'nın oynayacağına inanıyorum hala.Ya da inanmak istiyorum ne bileyim...

Burak falan kabus gibi geliyor artık...

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:49
Beşiktaş takımı ayrıca unutmadan sizlerde fark etmişsiniz defansı önde kuran bir takım.Defansın arasından çok net ve tehlikeli toplar kaçırıyorlar.Teofilo Gutierrez'den şahsen gol ve goller bekliyorum.Golü kimin atacağı önemli değil 3 puanla ayrılalım ALLAH BEREKET VERSİN

EmreYavuz61
02.10.2010, 22:50
_________________onur_________________

__serkan____ceyhun______egemen______cale

______________selçuk___barış

____yattara________colman_______jaja

___________________teo

var mı itirazı olan ?

:)

not: yattara yerine burak ı koyanları anlamıyorum, neymiş yattara mücadele etmiyormuş, burak mücadele ediyorda ne oluyor gol&asist yapacak adam lazım bize, kanatta oynuyorsa etkili bindirmeler yapacak adam gibi orta açacak bir oyuncu lazım.

bjk gs fb taraftarına maç öncesi kimden korkuyon deseler acaba yattara mı burak mı, cevapları ne olur sizce ?

yattara nın olduğu yerde burak oynamaz, yattara sonradan girecek adam değil !!! kayseri maçında ilk 11 lere yazdığınız burak yüzünden belkide 2p kaybettik, hani teo ya pas atmayıp taca attığı şut varya hatırladınız mı o pozisyonu ?

yattara o golü teo ya 50 kere denese 50 sindede attırırdı işte aradaki fark bu.

itirazım var.... :)

enginsiz olmaz bence ya..ama onu koyup kimi çıkaracaksın :) barışı çıkarıp colmanı geri çekip engini koysan bu sefer... bjknin hücum hattı kuvvetli riskli olabliri...şenol hocaya allah kolaylık versin valla...

kaptans
02.10.2010, 22:51

Defans ve orta sahamiza cok is düsecek,senol hocanin tercihleri bir nevi kaderimizi belirleyecek.

Ben ceyhunun defans oynayacagindan hareketle orta sahada baris ve selcugu oynatarak colman i biraz daha önde kullanmamiz gerektigini düsünüyorum.

onur
baris atas selcuk
colman
jaja engin
teofilo
seklinde olmali.

bu kadroyu bekliyorum inşallah ...en ideali gibime geliyor hayırlısıyla bu olmasada kazanırız gibi geliyor....

en büyük nedeni aslında bu tip maçlar kafada biter biz neredeyse 10 gündür bu maça yoğunlaştık fizik olarak hazırız ama beşiktaş hiç o durumda değil fiziksel olarak yorgun ve mental olarakta bu maça çok hazır olabileceklerini düşünmüyorum....beklediğimizden kolay maç olacak buraya yazıyorum:):):)

SIKMAYIN SAKIN GÜZEL CANINIZI

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:51
Ben Jaja'nın oynayacağına inanıyorum hala.Ya da inanmak istiyorum ne bileyim...

Burak falan kabus gibi geliyor artık...

Abi bence de Burak'ın yerine bu maçda ve bundan sonraki maçlarda Yattara'nın oyması lazım

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:53
bu kadroyu bekliyorum inşallah ...en ideali gibime geliyor hayırlısıyla bu olmasada kazanırız gibi geliyor....

en büyük nedeni aslında bu tip maçlar kafada biter biz neredeyse 10 gündür bu maça yoğunlaştık fizik olarak hazırız ama beşiktaş hiç o durumda değil fiziksel olarak yorgun ve mental olarakta bu maça çok hazır olabileceklerini düşünmüyorum....beklediğimizden kolay maç olacak buraya yazıyorum:):):)

SIKMAYIN SAKIN GÜZEL CANINIZI

Abi ağzından bal damlıyor
3 puanla ayrılalım yeter

Cafer Bulur
02.10.2010, 22:55
Abi bence de Burak'ın yerine bu maçda ve bundan sonraki maçlarda Yattara'nın oyması lazım
Yattara ya güven olmuyor,bazen cok iyi bazen de cok cok kötü.

Burak yattara gibi adam eksiltemeyebilir ama fizik gücü ve direnci ile bu macta daha faydali oolur gibime geliyor,kayseri macinda da fena oynamadi burak.

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:56

onur
baris atas selcuk
colman
jaja engin
teofilo
seklinde olmali.

Cafer Abi bu kadro da iyi olur bence.Barış benim beğendiğim futbolcularımızdan birisi.Haydi TRABZONSPOR'um İNŞALLAH yeneceğiz

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 22:57
Adam beni futboldan soğuttu resmen.Trabzonspor'da karın ağrısı futbolcular bitmiyor arkadaş...Gönderseler hemen yerine yenisi transfer ediyorlar.Celaleddin,Ömer Rıza,Erdinç Yavuz,Musa,Umut,Burak...Daha aklıma gelmeyen onlarcası...

Stoper konusunda Şenol Hoca vercek en güzel kararı.Mustafa Yumlu'da, Ceyhun'da aylardır gözünün önünde.Güvendiğini sürecek sahaya...Gerisi de şöyle olsun sevindirsin bizim gibi garibaları :

----------Barış-----------
---Selçuk-------Colman----
-------Yattara--Jaja-------
---------Teofilo---------

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 22:57
Yattara ya güven olmuyor,bazen cok iyi bazen de cok cok kötü.

Burak yattara gibi adam eksiltemeyebilir ama fizik gücü ve direnci ile bu macta daha faydali oolur gibime geliyor,kayseri macinda da fena oynamadi burak.

Haklısın Abi.Burak bencede Kayserispor maçında iyi oynadı.Hatta iyi de adam eksiltti.Abi bilmiyorum içimde böyle bir ses var sanki maç Yattara'nın maçı olacak gibi :D

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:01
Haklısın Abi.Burak bencede Kayserispor maçında iyi oynadı.Hatta iyi de adam eksiltti.Abi bilmiyorum içimde böyle bir ses var sanki maç Yattara'nın maçı olacak gibi :D
Yattara nin deli ibo ya karsi etkili olacagini düsünmüyorum,bir sonraki hafta kasimpasaya karsi banko oynatirdim mesela.;)

Yarin sahaya cikacak futbolculara güvenebilmeliyiz,acaba iyi oynar mi süphesi olmamali.

mustafaction
02.10.2010, 23:01
Bobo'ya dikkat edelim yeter.. Maçın adamı Engin Baytar olur..

Mert Oğuzlu61
02.10.2010, 23:02
itirazım var.... :)

enginsiz olmaz bence ya..ama onu koyup kimi çıkaracaksın :) barışı çıkarıp colmanı geri çekip engini koysan bu sefer... bjknin hücum hattı kuvvetli riskli olabliri...şenol hocaya allah kolaylık versin valla...

engin sonradan gidişata göre girse daha iyi olur gibi, jaja yı silip engin i kadroya koymam :) orta sahayıda selçukla colman a yüklemem fantazi aramayalım rakip bjk :) bu ikilinin arkalarına mutlaka birisini yazarım, oda barış olacak büyük ihtimal.

benim yazdığım kadro ile çıkacaktır şenol hoca öyle burak felan beklemeyin

___yattara___________jaja
_____________teo

şu üçlü bjk nin zayıf noktası olan bölgeyi parçalayacak, şenol hoca bilir işini..!

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:03
Bir de ernst,su anda cok formda kendisi.

Gecen sezon uzaktan gol atmisti bize,ona orta sahada bos alan birakmamaliyiz.

EmreYavuz61
02.10.2010, 23:04
engin sonradan gidişata göre girse daha iyi olur gibi, jaja yı silip engin i kadroya koymam :) orta sahayıda selçukla colman a yüklemem fantazi aramayalım rakip bjk :) bu ikilinin arkalarına mutlaka birisini yazarım, oda barış olacak büyük ihtimal.

benim yazdığım kadro ile çıkacaktır şenol hoca öyle burak felan beklemeyin

___yattara___________jaja
_____________teo

şu üçlü bjk nin zayıf noktası olan bölgeyi parçalayacak, şenol hoca bilir işini..!

evet jajayıda kenara koymak olmaz...bencede barış ceyhun colmanlı kadroyla başlayalım olmadı ikinci yarıya engin girer barış çıkar...öyle ararız skoru...

Mert Oğuzlu61
02.10.2010, 23:04
Yattara nin deli ibo ya karsi etkili olacagini düsünmüyorum,bir sonraki hafta kasimpasaya karsi banko oynatirdim mesela.;)

Yarin sahaya cikacak futbolculara güvenebilmeliyiz,acaba iyi oynar mi süphesi olmamali.

deli ibo ya karşı yattara etkili olamaz diyorsun ve burak ın orada oynaması gerektiğini söylüyorsun.

gerçekten ilginç bir yorum.

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 23:05

Ben de tam tersini düşünüyorum.Deli İbo'nun bu sezon başından beri futbolculuk kariyerinin tümünde sağlamadığı kadar katkısı var hücuma.Maçın son 3 dakikasında 3 depar atıyor falan...Git geller, bindirmeler... Burak orada olursa onlar beraber koşar, ne kadar savaşıp da engel olur bilemem; ama Yattara o kanatta olursa adı yeter Deli İbo defansa çakılır kalır.Yok ileri falan çıkarsa yine, Yattara hastahaneye bir geçmiş olsuna gider herhalde... :)

Kenan Berber
02.10.2010, 23:07

:alkış::alkış::alkış: tamamen katılıyorum..

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 23:07

Abi Yattara İbrahim Üzülmez'e karşı bence Burak'dan daha da etkili olacaktır diye düşünüyorum.İyi bir Yattara formda bir Yattara'nın karşısında şahsen rakip tanımıyorum

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:08
deli ibo ya karşı yattara etkili olamaz diyorsun ve burak ın orada oynaması gerektiğini söylüyorsun.

gerçekten ilginç bir yorum.
Nesi ilginc?

Gecen hafta burak takimin iyilerinden biri degilmiydi,yattara tel tel dökülmedi mi?

Isimlere bakarak degil,performanslara göre yorum yapin lütfen.

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 23:08

Bobo'yu Egemen tutarsa nefes bile aldırmaz :D

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 23:10
Nesi ilginc?

Gecen hafta burak takimin iyilerinden biri degilmiydi,yattara tel tel dökülmedi mi?

Burak iyi olduğu için Teo'ya attırabileceği golü, ego-süper ego-hiper ego-aşmış ego kübikinde sıkışarak dışarı şutladı değil mi ?

h@msi61
02.10.2010, 23:11

Jaja 9 numara .

Gecen seneki Colman konusunda haklisiniz, fakat bu sene Colman'dan benzer bir ofansif performans beklemek hayalcilik olur, adam ruh gibi, vasat bir on liberodan oteye gidemiyor. Burak'in yaraticilik konusunda yetersiz, Jaja'nin ise defansi rahatsiz edebilecek bir forvet olmadigini dusunuyorum. Jaja'yi Teo veya Umut'un arkasinda kullanmak daha mantikli bence.

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:11
Burak iyi olduğu için Teo'ya attırabileceği golü, ego-süper ego-hiper ego-aşmış ego kübikinde sıkışarak dışarı şutladı değil mi ?
Yattara da fb ye karsi güzel gol atayim derken bos kale yerine topu tribüne dikmisti degil mi?:)

Burak egosu olan oyuncuda sanki yattara tam tersi...

lazzz61
02.10.2010, 23:15
bjk taraftarını gorunce mideme bi ağrı girdi şimdi zoruma gıdıor ulan bunların trabzonda gösterı yapması

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 23:15
Yattara da fb ye karsi güzel gol atayim derken bos kale yerine topu tribüne dikmisti degil mi?:)

Hani performanslara göre değerlendiriyorduk... :) Yattara ile Burak'ı tartışmak ne denli abzürt bir durum yahu... Yattara inşallah yarın akşam oynar.Eğer sevinçten kendimi parçalamamışsam burada konuşuruz.Egolar konusunda master degree Burak mı? Yoksa "Ben kaptansam büyük maçta 11 başlamak hakkım aga" diyen Yattara mı ?

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 23:17
bjk taraftarını gorunce mideme bi ağrı girdi şimdi zoruma gıdıor ulan bunların trabzonda gösterı yapması

Ne yalan diyeyim bana da tuhaf geldi

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:19
Hani performanslara göre değerlendiriyorduk... :) Yattara ile Burak'ı tartışmak ne denli abzürt bir durum yahu... Yattara inşallah yarın akşam oynar.Eğer sevinçten kendimi parçalamamışsam burada konuşuruz.Egolar konusunda master degree Burak mı? Yoksa "Ben kaptansam büyük maçta 11 başlamak hakkım aga" diyen Yattara mı ?
Sen sevincten kendini parcaliyorsan yenilirsek ne yapacaksin?:)

Mert Oğuzlu61
02.10.2010, 23:19
Nesi ilginc?

geçen hafta burak ne yaptı ?

tek hatırladığım sağ kanattan umut tarzı bir koşuyla ceza sahasına girip ''tamamdır teo bomboş golü attık !!!'' diye sevinçle erkenden havaya sıçradığımız anda, bizi delirten o aptal vuruşu yapıp topu taca atmasıydı (autta olabilir)

pas atamaz orta açamaz ceza sahasına girdi mi saçma sapan vuruşlar tercihler zeka 0 aynı umut gibi.. nesini beğeniyorsun bu adamın, koşup mücadele etmesini deme umut u en çok eleştirenlerdensin.

yattara ilk 11 de başlar eğer gerçekten dökülüyorsa işte o zaman oyuna burak girer, yattara nın olduğu yerde burak ı 11 e koyarsan yattara yı kaybedersin, maçta yenik durumdayken veya rakip çanakkale geçilmez yapıyorsa ve dakka 80 lere yaklaşmışsa yattara yı sokmanın bir anlamı kalmaz...

TSezgin61
02.10.2010, 23:20
bu maci alirsak sampiyonluk hicte uzak olmaz... cok puan kaybettik

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 23:21
Sen sevincten kendini parcaliyorsan yenilirsek ne yapacaksin?:)

Yenersek kendimi paralıyorum, yenilirsek ilk elime geçirdiğimi... :)

hamucera
02.10.2010, 23:22
haber61 deki resimleri görünce psikolojik olarak çöktüm ben, Trabzonum ne hale geliyor böyle,

bjk oraya inmdiğinde uçaktan inerken protestodan korkması gerekirken adamları formalarla çiçeklerle karşıladılar, havaalanı önünde bjk atkıları açtılar, birde bağırmışlardır tam olmuştur

EmreYavuz61
02.10.2010, 23:22

tek hatırladığım sağ kanattan umut tarzı bir koşuyla ceza sahasına girip ''tamamdır teo bomboş golü attık !!!'' diye sevinçle erkenden havaya sıçradığımız anda, bizi delirten o aptal vuruşu yapıp topu taca atmasıydı (autta olabilir)

pas atamaz orta açamaz ceza sahasına girdi mi saçma sapan vuruşlar tercihler zeka 0 aynı umut gibi.. nesini beğeniyorsun bu adamın, koşup mücadele etmesini deme umut u en çok eleştirenlerdensin.

yattara ilk 11 de başlar eğer gerçekten dökülüyorsa işte o zaman oyuna burak girer, yattara nın olduğu yerde burak ı 11 e koyarsan yattara yı kaybedersin, maçta yenik durumdayken veya rakip çanakkale geçilmez yapıyorsa ve dakka 80 lere yaklaşmışsa yattara yı sokmanın bir anlamı kalmaz...

burak iyi işler yaptı bencede... selçuk için tehlikeli ortalar yapabileceği en az 10 yerden faul aldırttırdı...ki bu maçta ceyhunun oynayacağını düşünürsek selçuun ortaları fazlasıyla işimize yarar..açıkçası bu maça burakla başlarsak 5 hafa önceki kadar tepki vermem...ama bence hoca yattarayı seçecektir...

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:25

Ben buragi cok begenen birisi degilim ama yattara yi da cok begendimi söyleyemem.

Futbolun sadece sov yönünü oynayan, savunmayi sadece göstermelik yapan yattara benim kadromda genelde olmaz.

Ancak kasimpasa,sivas gibi savunmasi zayif olan takimlara karsi oynatirim o ayri.

Buragi gecen hafta sadece kacirdigi gollerle degerlendirmemek lazim,ona karsi gecen hafta cok sert oynandi adeta yildirildi buna ragmen iyi isler yapti kendisi.

Benim ideal kanat oyuncum burak da yattara da degil ama su anda burak agir basiyor,bence...

bahadır2561
02.10.2010, 23:26
Zor mu olur kolay mı olur bilemem ama 3 puanı alırız. .

EmreYavuz61
02.10.2010, 23:27
haber61 deki resimleri görünce psikolojik olarak çöktüm ben, Trabzonum ne hale geliyor böyle,

bjk oraya inmdiğinde uçaktan inerken protestodan korkması gerekirken adamları formalarla çiçeklerle karşıladılar, havaalanı önünde bjk atkıları açtılar, birde bağırmışlardır tam olmuştur

birdahaki derbide bu işe bi önlem almak lazım.. ne bileyim binlerce taraftarımız protesto için gitsin en azından rakip takım taraftarıda sevgi gösterisi yapamaz...takımda bi psikolojjik korku oluşur...gs maçında inşallah görürüz böyle görüntüler..

yorumsuz6117
02.10.2010, 23:27
Jaja karanti 11'de olmalı.

hamucera
02.10.2010, 23:28

Burak egosu olan oyuncuda sanki yattara tam tersi...

Yattara konusunda sizinle aynı fikirdeyim, oynarsa çok tehlikeli, oynamazsa daha tehlikeli, ister istemez güvensizlik veriyor, çünkü yıllardır sürekliliği olmadı,

bence fizik gücü önemli bu maçta benim tercihimde Burak

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:28
birdahaki derbide bu işe bi önlem almak lazım.. ne bileyim binlerce taraftarımız protesto için gitsin en azından rakip takım taraftarıda sevgi gösterisi yapamaz...takımda bi psikolojjik korku oluşur...gs maçında inşallah görürüz böyle görüntüler..
Karsilayanlar bjk li ise sorun yok,buna kafa yormaya degmez.

Havaalanini degil avni akeri nasil suni cehennem yapabiliriz,bunu düsünelim.:)

hamucera
02.10.2010, 23:29

rakip şehre iner inmez baskıyı hissetmeli, bu protesto olur, veya taraftarını görememe olur artık bilemem, ama o baskı olmalı, şimdi bırakın baskıyı adamlar iner inmez moral depoluyor

61li
02.10.2010, 23:29
lig tv bjk muhabirinin haberine göre,shuster son idmanda şu 11'i denemiş;

hakan
hilbert ibrahim zapotocny üzülmez
ernst necip aurelio
tabata
holosko nobre

bence bu kadroyla çıkarsa bjk 5 lik olurlar :D
gutisiz ve bobosuz hiçbirşey yapamazlar

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 23:30
İşin bir de pis yönü var.Biz ilk yarıdaki bütün büyük maçları Trabzon'da oynuyoruz... Ligin 2. yarısında işler sıkıştığında hep deplasman...

Serdar A
Yatttara'nın oynadığı her sezon ligin en çok isabetli orta yapan oyuncu olduğu gerçeği yadsınamaz . Takım savunmasına eskisi kadar zarar verdiği görüşüne ben katılmıyorum . Rakip oyunlarında Yattara sürekli topun ardında .

Yattara'nın doğru yerde topla buluşturulaması konusu var . Etkili orta açan adam etkili şut adam futbolun gereği olarak rakip kaleye mümkün olduğunca yakın yerde topla buluşturulmalıdır ki şut-orta vs. teşebbüslerin etkinliği artsın .

Yattara'nın artık bittiği görüşü hakim ; sormak gerekir , rakip ceza alanın kenarlarında topla buluşan Yattara içeriye orta yapamaz ise ne olur ?

a-korner
b-frikik
c-taç atışı

Asi Çaykaralı61

Abi bence bir tane tek taraftar grubu olsak yada olabilsek o zaman ilk adımı atmış oluruz bilmiyorum bana katılıyor musunuz ?

EmreYavuz61
02.10.2010, 23:31

yok abi bence ciddi durum ya :) şöyle bi durum fena olmazdı herhalde;bidahaki maçta gsli oyuncular tam otobüsten inerken ...bordo mavii... sesleri yükselse ...

EmreYavuz61
02.10.2010, 23:32
bjk muhabirinin haberine göre,shuster son idmanda şu 11'i denemiş;

hakan
ernst necip aurelio
tabata
holosko nobre

5lik olma konusuna hiç katılmıyorum hatta bölye çıkarsalar fb maçı gibi bol pozisyonlu bi maçta olmaz ernst aurelio necip 3 defansif adam...

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:33
Abi bence bir tane tek taraftar grubu olsak yada olabilsek o zaman ilk adımı atmış oluruz bilmiyorum bana katılıyor musunuz ?
Bu bence bir yönetim isi,cesitli taraftar gruplarini tek cati altinda olmasa bile maclarda birarada organize etmeliler.

Mert Oğuzlu61
02.10.2010, 23:33
trabzon da her derbi öncesi bu görüntüleri zaten görüyorduk, görmeyede devam edeceğiz...

üzücü bir durum, trabzon a gelen takımın ayaklarının titremesi lazım, holiganlık yapın demiyorum ama şu görüntülerede izin vermeyin be memleketimin güzel insanları.

ünsalyılmaz
02.10.2010, 23:34
arkadaşlar beşiktaş geldiğinde bende havalimanındaydım kuzeni yolcu ediyodum.. karşılaynların hepsi rizeli.. atkılarında ve çiçeklerinde rizeli kartallar yazıyodu.. hatta bir tanesiyle atıştım dedim böyle yaparak rizesporu küçültüyosunuz hepiniz şerefsizsiniz..

h@msi61
Can Karyagdi'ya gore muhtemel 11'miz:

Onur-Serkan-Mustafa-Egemen-Cale-Selcuk-Colman-Engin-Yattara-Burak-Teofilo

Bu kadronun dizilisi Burak'in forvette oldugu, Yattara'nin sagda Engin'in solda oldugu bir 4-4-2 mi yoksa Burak'in sol acik, Yattara'nin sag acik, Engin'in Selcuk Colman ikilisinin onunde oynadigi bi 4-2-3-1 mi yarin gorecegiz.

Asi Çaykaralı61

hakan
ernst necip aurelio
tabata
holosko nobre

Abi Bobo ve Guti neden yokmuş acaba bir açıklama yaptılar mı o konuda ?
Bildiğim kadarıyla Bobo'nun hafif sakatlığı varmış
Guti'de sakattı diye geçen hafta oynamadı diye hatırlıyorum

Yiğit Gayretli
Yatttara'nın oynadığı her sezon ligin en çok isabetli orta yapan oyuncu olduğu gerçeği yadsınamaz . Takım savunmasına eskisi kadar zarar verdiği görüşüne ben katılmıyorum . Rakip oyunlarında Yattara sürekli topun ardında .

Yattara'nın doğru yerde topla buluşturulaması konusu var . Etkili orta açan adam etkili şut adam futbolun gereği olarak rakip kaleye mümkün olduğunca yakın yerde topla buluşturulmalıdır ki şut-orta vs. teşebbüslerin etkinliği artsın .

Yattara'nın artık bittiği görüşü hakim ; sormak gerekir , rakip ceza alanın kenarlarında topla buluşan Yattara içeriye orta yapamaz ise ne olur ?

a-korner
b-frikik
c-taç atışı

d-Gol

Açıklaması: Orta yapmazsa götürüp kendi atar :)

61li
5lik olma konusuna hiç katılmıyorum hatta bölye çıkarsalar fb maçı gibi bol pozisyonlu bi maçta olmaz ernst aurelio necip 3 defansif adam...

bu kadro bırak golü,pozisyona dahi giremez..
Bu kadro çıksın,adım gibi eminim yeneceğimize.

hamucera
02.10.2010, 23:35

hakan
ernst necip aurelio
tabata
holosko nobre

önce durdur sonra vur taktiği yapacaklar, geçen sene de öyle olmuştu ve tutmuştu, benim için önemli olan bjk nin kadrosu değil, bizim kadromuz ve sahaya çıkan kadronun oyuncuların değişmesi ihtimaline karşı yer değiştirebilme özellikleri,

bunu düşündüğümde, Onur, Serkan, Egemen, Mustafa Yumlu, Cale, Ceyhun, Selçuk, Burak, Colman, Engin, Teofilo

Mustafa Yumlu bu maçta fiziğini kullanıp ilk maçı olmasının heyecanı ve isteğiyle iyi işler çıkarabilir, Ceyhun, Colman, Selçuk 3'lüsü beraber oynar, kadroda anlık taktik değişiklikleri ile Burak forvet gibi oynayabilir, veya Engin ile yer değiştirebilir,

orta sahayı diri tutamazsak ne yapsak boş, bu nedenle orta alandaki 3'lüyü iyi kurmamız lazım

bu mesajı yazarken Can Karyağdı'nın verdiği bilgiden haberim yoktu :D

Cafer Bulur

Bu kadronun dizilisi Burak'in forvette oldugu, Yattara'nin sagda Engin'in solda oldugu bir 4-4-2 mi yoksa Burak'in sol acik, Yattara'nin sag acik, Engin'in Selcuk Colman ikilisinin onunde oynadigi bi 4-2-3-1 mi yarin gorecegiz.
Kaybedecegimizin resmi olur bu kadro.

Kaan
Cafer abi aynı kadroları kuruyoruz fakat ileri uçtaki adam tercihlerimiz farklı. :D

61li
02.10.2010, 23:36
Abi Bobo ve Guti neden yokmuş acaba bir açıklama yaptılar mı o konuda ?
Bildiğim kadarıyla Bobo'nun hafif sakatlığı varmış
Guti'de sakattı diye geçen hafta oynamadı diye hatırlıyorum

guti sakat değil sanırım dinlendiriyor olabilir,bobo ile ilgili de hafif sakatlığı var diyorlar sanırım yenik duruma düşerlerse boboyu oyuna alırlar.
guti oynamaması büyük avantaj.
şahsen ben olsam tabata yerine gutiyi denerim çok daha etkili olur:D

Cafer Bulur
02.10.2010, 23:37
Cafer abi aynı kadroları kuruyoruz fakat ileri uçtaki adam tercihlerimiz farklı. :D
Saglik olsun,ben simdi yarinki mac icin kampa giriyorum herkese iyi geceler.:)

Yiğit Gayretli
02.10.2010, 23:38

Allah rahatlık versin...

EmreYavuz61
arkadaşlar beşiktaş geldiğinde bende havalimanındaydım kuzeni yolcu ediyodum.. karşılaynların hepsi rizeli.. atkılarında ve çiçeklerinde rizeli kartallar yazıyodu.. hatta bir tanesiyle atıştım dedim böyle yaparak rizesporu küçültüyosunuz hepiniz şerefsizsiniz..

rizeliler ayıp ediyor hakketten iyi demişsin abi...böyle yaparak tamamen rizesporu küçültüyorlar ve her böyle yaptıklarında ben inşallah çıkamazlar demek zorunda kalıyorum maalesef...

bu arada can karyağdı verdiyse demekki o kadroyla çıkacağız...enteresan bir kadro...demekki hoca engini playmaker oynatıp arkada fazla açık vermemek için colmanı yine sınırlı tutacak ve yeteneklerini yine yansıtamayacak...burak solda olursa ilginç... enteresan bir kadro...tutabilirde terste tepebilir...

Asi Çaykaralı61

Benim kadroma göre iki tane süpriz var
Birincisi stoperde Mustafa Yumlu
İkincisi Burak'ın oynaması.Bence Burak'ın yerine defansif olarak Barış'ı oynatsak daha da iyi olur
Neden diyeceksiniz Bjk Necip - Ernst ve Aurelio gibi defansif adamlarla oynacakmış
Ben herşeye rağmen galibiyete inanıyorum

Erbay
Can Karyağdı'nın verdiği kadro çıkarsa... Ya da çıkmaz inşallah diyeyim :)

Ömer Sak
02.10.2010, 23:39
lig tv bjk muhabirinin haberine göre,shuster son idmanda şu 11'i denemiş;

hakan
ernst necip aurelio
tabata
holosko nobre

bence bu kadroyla çıkarsa bjk 5 lik olurlar

Hakan degil , Cenki denemis düzeltelim .
Nedenini hepimiz biliyoruz herhalde : Jaja desem :D

Kaan

İyi geceler. :)

Ha bir de rakip kadrosuyla değil de kendi kadromuzla ilgilenelim derim ben. :) Biz ne rakip kadroları gördük kesin fark atarız dediğimiz. :rolleyes: 1-0 olsun bizim olsun.

Can Karyağdı'nın verdiği kadro çıkarsa... Ya da çıkmaz inşallah diyeyim :)

İnşallah. :rolleyes:

hamucera
maç ile ilgili en önemli konulardan birisi de bence maçlardan önce anonsçunun " maçın başlamasın az süre kaldı hadi biraz ısınalım" diyerek milleti coşturmaya çalışması, bizimkiler buna çok olumlu tepki vermez ve adamların iyice diline düşeriz

Yiğit Gayretli
Jaja oynamalı NOKTA .

61li
02.10.2010, 23:40
önce durdur sonra vur taktiği yapacaklar, geçen sene de öyle olmuştu ve tutmuştu, benim için önemli olan bjk nin kadrosu değil, bizim kadromuz ve sahaya çıkan kadronun oyuncuların değişmesi ihtimaline karşı yer değiştirebilme özellikleri,

bunu düşündüğümde, Onur, Serkan, Egemen, Mustafa Yumlu, Cale, Ceyhun, Selçuk, Burak, Colman, Engin, Teofilo

Mustafa Yumlu bu maçta fiziğini kullanıp ilk maçı olmasının heyecanı ve isteğiyle iyi işler çıkarabilir, Ceyhun, Colman, Selçuk 3'lüsü beraber oynar, kadroda anlık taktik değişiklikleri ile Burak forvet gibi oynayabilir, veya Engin ile yer değiştirebilir,

orta sahayı diri tutamazsak ne yapsak boş, bu nedenle orta alandaki 3'lüyü iyi kurmamız lazım

bu mesajı yazarken Can Karyağdı'nın verdiği bilgiden haberim yoktu :D

Abi defansta egemen-ceyhun ikilisi deneniyor diye bir haber okumuştum.
Bence böyle birşey olursa büyük hata olur,ernst veya gutinin(oynarsa) araya atıcağı topları hemen kesemeyebilir çünkü defansta kademe ve oyun bilgisi çok yeterli değil gibi geliyor bana..
Eğer 3lü önlibero ile çıkarsak ve rakipte 3lü ön libero ile maça başlarsa,ortasaha üstünlüğünü ele geçiren takım kazanır.Ben maçın bir süre 0-0'da kitleneceğini düşünüyorum.Sabırlı olan kazanır.

h@msi61
Kaybedecegimizin resmi olur bu kadro.

Ben de kadroyu ilginc buldum fakat oyle kaybederiz diyebilecegimiz bir kadro da degil. Dedigim gibi dizilisi cok merak ediyorum, cunku Yattara ve Burak'i ayni anda sahada gormeye alisik degiliz. Ama Engin'i ortada kullanip oyunu iki yonunu kullanmasindan faydalanacagini dusunuyorum Senol hocanin.

Paksoy
En baştan söylemiştim Engin orta sahada Selçuk,Colman la beraber oynayacak diye ,başka ihtimal süpriz olur,

Asi Çaykaralı61
guti sakat değil sanırım dinlendiriyor olabilir,bobo ile ilgili de hafif sakatlığı var diyorlar sanırım yenik duruma düşerlerse boboyu oyuna alırlar.
guti oynamaması büyük avantaj.
şahsen ben olsam tabata yerine gutiyi denerim çok daha etkili olur:D

Bencede yenik duruma düşerlerse alırlar Bobo'yu o kadroya göre
Guti'nin oynamaması bencede bizim için avantaj

Fatih BALTA
02.10.2010, 23:41
Havaalanı görüntülerinden rahatsız olanlar orada karşılama olacağını geçmiş yıllardan bilmiyolarmıydı.Hadi gidelim desek 3 kişi bulamayız.Rahatsız olmaya gelince herkes rahatsız oluyor.

Asi Çaykaralı61
02.10.2010, 23:42

ALLAH rahatlık versin Cafer Abi

Serdar A
En baştan söylemiştim Engin orta sahada Selçuk,Colman la beraber oynayacak diye ,başka ihtimal süpriz olur,

Engin'in orta alanın önünde başarılı olma şansı sol kanatta başarılı olma ihtimalinden daha yüksek .

Umarım bu maçta rüştünü ispatlar .

h@msi61
Lig tv ye gore besiktasin 11 i de soyle:

Cenk-Hilbert-Toroman-Zapo-Koybasi-Aurelio-Necip-Ernst-Tabata-Holosko-Nobre

Ortasasi kuvvetli ve yaraticiliktan uzak bir takim dusunuyor demek hocalari. Yine kapanip kontrayla gol arayacaklardir. Bobo'bun oynamamasi cok onemli bir arti bizim icin.

Yiğit Gayretli
Ben de kadroyu ilginc buldum fakat oyle kaybederiz diyebilecegimiz bir kadro da degil. Dedigim gibi dizilisi cok merak ediyorum, cunku Yattara ve Burak'i ayni anda sahada gormeye alisik degiliz. Ama Engin'i ortada kullanip oyunu iki yonunu kullanmasindan faydalanacagini dusunuyorum Senol hocanin.

Engin'i ön libero mevkiine daha yakın oynatıp, Colman'ı forvete yakın oynatsa nasıl olur acaba ? Ben geçen sene sağ bek oynadığı dönemlerde Engin'in defansif performansından hayli memnun kalmıştım...