PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Bahtiyar Öztürk
01.10.2010, 09:05
------------------------Onur-------------------------
Serkan-------Mustafa------------Egemen--------Cale
-----------------------Ceyhun----------------------
----------------Selcuk--------Colman---------------
------Engin-------------------------------Umut------
------------------------Teo-------------------------

Recep Alkan
01.10.2010, 09:07
------------------------Onur-------------------------
Serkan-------Mustafa------------Egemen--------Cale
-----------------------Ceyhun----------------------
----------------Selcuk--------Colman---------------
------Engin-------------------------------Umut------
------------------------Teo-------------------------

Aslında kaamda şöyle de bir 11 var.

-------------------------Onur--------------------------
Serkan-----------Ceyhun---------Egemen---------Cale
------------------------Papy--------------------------
----------------Selçuk----------Colman---------------
Yattara----------------------------------------Engin
-------------------------Umut-----------------------

Erol Koç
01.10.2010, 09:08
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5479-4X5D0H8P.jpg

Her zaman söylemiştim Trabzonspor fulbolcuları halka kendisi sevdirmek için butür gezileri sürekli yapması gerekir oftan tutunda beşikdüzüne kadar her hafta bir ilçeye giderek Trabzon halkıyla bütünleşmesi gerekmektedir hele hele yeni nesilin buna ihitaycı vardır.

Bahtiyar Öztürk
01.10.2010, 09:09
Aslında kaamda şöyle de bir 11 var.

-------------------------Onur--------------------------
Serkan-----------Ceyhun---------Egemen---------Cale
------------------------Papy--------------------------
----------------Selçuk----------Colman---------------
Yattara----------------------------------------Engin
-------------------------Umut-----------------------

Ceyhun stoper oynarsa, maci 11 kisi ile bitirebilecegimize inanmiyorum. Son adam olarak oynatilmasi bence cok tehlikeli . Insallah siz hakli cikarsiniz.

Erol Koç
01.10.2010, 09:11
Quaresma'da bir ay korkusu!
Antalya maçında tam 27 darbe alan Beşiktaş'ın Portekizli süperstarı, dünkü maçta da tekme üzerine tekme yedi. Sağ arka adalesinden sakatlanan Q7'de yırtık şüphesi var. Bugünkü MR'dan 'yırtık' raporu gelirse, Quaresma tam 1 ay sahalardan uzak kalacak.

http://fanatik.ekolay.net/Quaresmada-bir-ay-korkusu_3_Detail_33_196543.htm

Recep Alkan
01.10.2010, 09:12
Dün akşam maçın ikinci yarısını seyredebildim, gördüğüm şu, ne olursa olsun, Beşiktaşın topları her zaman orta alandan çıkıyor, yani top nerde olursa olsun önce Guti yada Tabataya geliyor, dağılım kanatlara yada defansın arkasına yapılıyor. Bu yüzden orta alanı kesinlikle kalabalık tutmalıyız, herşeyden önce gol yememek amacımız olmalı.

Trabzonspor çabuk demorolize oluyor, gol yediğinde çıkarmamamız inanılmaz zor olur. Hele ki Avni Aker de.
O yüzden orta alanımız kalabalık olmalı, son uyarım da Ceyhun'a. Kart konusunda dikkatli olmalı, bu adam oynarken hep eksik kalacağız gibi geliyor bana.

Umarım Trabzonspor'umuz için hayırlı bir gece olur.

Ceyhun stoper oynarsa, maci 11 kisi ile bitirebilecegimize inanmiyorum. Son adam olarak oynatilmasi bence cok tehlikeli . Insallah siz hakli cikarsiniz.

Bunu bugünkü bir mesajımda yazmıştım zaten.

Bahtiyar Öztürk
01.10.2010, 09:16
Bunu bugünkü bir mesajımda yazmıştım zaten.

Önceki sayfalara bakmamistim. Öyleyse insallah yaniltir bizi Ceyhun.

61yusuf
01.10.2010, 09:16
Iyiki Q7 sakatlandi. Isimiz daha da kolay oldu. Q7 siz bjk bir hic.
en az 3 hafta sahalardan ayrı kalacakmış

Recep Alkan
01.10.2010, 09:18
Önceki sayfalara bakmamistim. Öyleyse insallah yaniltir bizi Ceyhun.

Şimdi şu var,

Mustafa Yumlu'nun tecrübesizliği mi ?

Ceyhun'un kart görebilme şanssızlığı mı ?

İkisinden birisi tercih edilebilmeli !!!

süveyş
01.10.2010, 09:40
takım canını dişine takıp oynayıp bejeke yi ezip geçsin, havaları sönsün
biz de yükselişe geçelim.
inş. takım hırslanır gerçek gücünü ortaya koyup 3 puanı alır.

cihatöztürk
01.10.2010, 09:45
Q7 sakatlanmış şimdi öğrendim

mükemmel bir haber bu :)

Turgay Atalay
01.10.2010, 09:54
Dün akşam gördük ki eziktaş defansın arasına müthiş toplar atıyor,hem guti hem tabata hemde ernst araya top bırakma işini iyi yapıyor.Ceyhunun dolayısıyla da takımımızın işi zor, Allah kolaylık versin

Turgay Atalay
01.10.2010, 09:55
Ernst in olmamasını Quaresmanın olmamasına tercih ederdim şahsen

61yusuf
01.10.2010, 10:04
Dün akşam gördük ki eziktaş defansın arasına müthiş toplar atıyor,hem guti hem tabata hemde ernst araya top bırakma işini iyi yapıyor.

ama dezavantajları ne defansta nede forvette kafa topuna çıkaçak adamları yok inşallah şenol hocam bunun farkına varmıştır
ve kanatları kullanıp beşiktaşın işini bitiririz

SEDER
01.10.2010, 10:25
SORU ŞU : chuster deplesmanda olmasına rağmen guti, quereazma, bobo, tabata, ile başlarken şenol güneş alanzinho, yattara ve jaja üçlüsünden hangisi ile başlayacak..ve 2. yarı ilk hangisini alacak? bence şenol hoca bu takımı kaldıramıyor..iddia ile söylüyorum değil türkiyede avrupadaki en iyi kadrolardan biri bizde..ama oynatamıyorlar..bu üçlüyü aynı anda sahada ne zaman göreceğiz.

Turgay Atalay
01.10.2010, 10:32
ama dezavantajları ne defansta nede forvette kafa topuna çıkaçak adamları yok inşallah şenol hocam bunun farkına varmıştır
ve kanatları kullanıp beşiktaşın işini bitiririz
Sol zaten yok,sağ için yine Yattara duasına çıkacağız anlaşılan. Kanat ataklarından yapılacak ortalara kafa vuracak bir forvet ben takımda göremiyorum ama neyse. Eğer izlenimlerin doğruysa belki duran toplardan gol bulabiliriz. Egemen ve Ceyhuna bu konuda güveniyorum

Turgay Atalay
01.10.2010, 10:36
SORU ŞU : chuster deplesmanda olmasına rağmen guti, quereazma, bobo, tabata, ile başlarken şenol güneş alanzinho, yattara ve jaja üçlüsünden hangisi ile başlayacak..ve 2. yarı ilk hangisini alacak? bence şenol hoca bu takımı kaldıramıyor..iddia ile söylüyorum değil türkiyede avrupadaki en iyi kadrolardan biri bizde..ama oynatamıyorlar..bu üçlüyü aynı anda sahada ne zaman göreceğiz.
Diyosun.....

Yattara=oyunu iki yönlü oynadığı tarihte görülmemiş
Alanzinho=hangi yöne oynadığından kendinin bile haberi yok
Jaja=henüz bir numarasını görmedik (?) muamma

3 ünü beraber oynatıp takımın eline bombayı veriyosun, sonra da Şenol Hocaya teknik direktörlük öğretmeye kalkıyorsun

Ömer Faruk61
01.10.2010, 10:40

Harbi çok ilginç.Herkesin düşüncesi elbette farklı olabilir.Şenol Hocama şu lafı etmek çok ilginç.Hem JAJA,Hem Alan,Hem Yattara gerçekten ilginç.Bırak bu üçünü,İkisini dahi beraber aynı anda oynatmak takım savunmasını inanılmaz derecede sekteye uğratıyor.

61yusuf
01.10.2010, 10:42
Sol zaten yok,sağ için yine Yattara duasına çıkacağız anlaşılan. Kanat ataklarından yapılacak ortalara kafa vuracak bir forvet ben takımda göremiyorum ama neyse. Eğer izlenimlerin doğruysa belki duran toplardan gol bulabiliriz. Egemen ve Ceyhuna bu konuda güveniyorum
haklısın forvette kafa vuracak adam yok ama serbest vuruş ve kornerlerden gelecek ortalarda güvendiğimiz iki üç oyuncumuz var

OLCAY ÇAKIR
01.10.2010, 10:47
Quarejma(sanırım böyle yazılıyor)...

Keşke Trabzon'a gelseydi de taraftar onu izleseydi ve bizde öyle yenseydik BJK yi..

Gerard'ın Trabzon'a gelmemesine halen üzülürüm..

Bu adamlar canlı gözle izlenmeli.

Futbolun güzellikleri bu herifler.

Bu açıdanda bakalım.

Ama avantaj mı?

Dibine kadar avantaj, o ayrı:)

T.B_1461
01.10.2010, 10:49
Tüh, Serkan madara edicekti halbuki.

ünsalyılmaz
01.10.2010, 11:22
hakan
hilbert, ibrahim toraman,ferrari, ibrahim üzülmez
tabata, aurelio, ernst, holosko, guti
bobo
kadro böyle olur diye düşünüyorum

ünsalyılmaz
01.10.2010, 11:23
onur
serkan, egemen, ceyhun, cale
selçuk, colman, yattara, jaja, umut,
teo

Efendioglu
01.10.2010, 11:28
Maça doğru kalbim sıkışıyo :D garip oluyorum kesin yenmemiz gereken bir maç
-----------Onur---------
Seko--Ege-Ceyhun-Cale
İbo-Colman-Selçuk-Alancarlos
Umut(Jaja)
Teo

görün bakın bu kadroyla çıkacağız

Salih Edip
01.10.2010, 11:39
hakan
bobo

yabancı kontenjanı var hilbert - holosko - ferrari üçlüsünden 1i olmaz bence.

Uğurtan
01.10.2010, 11:44
Maça doğru kalbim sıkışıyo :D garip oluyorum kesin yenmemiz gereken bir maç
-----------Onur---------
Seko--Ege-Ceyhun-Cale
İbo-Colman-Selçuk-Alancarlos
Umut(Jaja)
Teo

görün bakın bu kadroyla çıkacağız

Alanzinho bu maça da 11'de çıkarsa izlemeye niyetim yok maçı..

ilhan
01.10.2010, 11:46
Valla ligde en geniş kadro bjkde. Schuster'de eldeki oyuncuları iyi analiz etmiş. Daha doğrusu sistemi kurmuş. Kimi nerede oynatırsa sırıtmıyor. Hilbert cok adam kaçırıyor ama çok da iyi hücum yapıyor.

Q7 olsaydı keşke diyorum. Olcay abi gibi düşünüyorum. Ha olsaydı kimse kusura bakmasın Serkan falan durduramazdı. Adam topla ilerlerken bildiğimiz Ronaldo gibi. Aniden hızlanıyor.

Biz bjk'yi Q7'li, Guti'li olsa bile yeneriz. Ama rakipten ziyade kendi oyunumuza bakmalıyız. Çünkü biz gerçekten çok iyiyiz. Çok iyi bir kadromuz var. Ben her türlü güveniyorum.

Bu maç ligin en iyi maçı olacak. Çünkü iki takımda çok pas yapan, çok pozisyona giren takımlar. Hocalar bu maçta etkili olacaklar.

SEDER
01.10.2010, 11:58
Harbi çok ilginç.Herkesin düşüncesi elbette farklı olabilir.Şenol Hocama şu lafı etmek çok ilginç.Hem JAJA,Hem Alan,Hem Yattara gerçekten ilginç.Bırak bu üçünü,İkisini dahi beraber aynı anda oynatmak takım savunmasını inanılmaz derecede sekteye uğratıyor.

ya yemişim takım savunmasını..yenileceksekte bu adamlarla yenilelim..umutla burakla değil.jaja ve alanzinhoya tam 16 trilyon verdik..kendi aldıkları hariç..tabata guti querazma ve bobo ile bjk nın takım savunması neden sekteye uğramıyor üstelik deplasmanda..açalım şu ufuklarımızı..şenol hoca hala querazmaya nasıl önlem alacağını düşünüyor..oynat yattarayı jajayı alanzinhoyu onlar düşünsün..

Uğurtan
01.10.2010, 12:01
ya yemişim takım savunmasını..yenileceksekte bu adamlarla yenilelim..umutla burakla değil.jaja ve alanzinhoya tam 16 trilyon verdik..kendi aldıkları hariç..tabata guti querazma ve bobo ile bjk nın takım savunması neden sekteye uğramıyor üstelik deplasmanda..açalım şu ufuklarımızı..şenol hoca hala querazmaya nasıl önlem alacağını düşünüyor..oynat yattarayı jajayı alanzinhoyu onlar düşünsün..

İşte bu mantıkla olduğu sürece biz daha çok hoca öğütürüz..

Adamların orta sahasına bak bir de bizimkine..

Geride Ernst gibi bir tank varken yanına bir de Aurelio'yu koydular..

Ki Guti'de defansif yönü çok çok eksik değildir..

Ayrıca beklerde de defansif olarak daha iyiler..

Senin sol bekin yol geçen hanıyken 36'lık İ.Üzülmez adam geçirmiyor..

Demek ki neymiş futbol sadece hücumcuların çokluğuyla oynanmıyor geriyide sağlama alabilecek bir yapın olacak..

Ancak futbola senin gibileri "Yemişim" mantığıyla bakabilir.. ;)

Ömer Faruk61
01.10.2010, 12:04
hakan
bobo

7 yabancı mı oynayacaklar?

mashal61
01.10.2010, 12:05
Quaresma'nın olmaması işimizi kolaylaştırır. Ama sonuç; hala 3 ihtimalli maç. Çünkü bu takımın ne yapacağı belli olmaz. Asıl mesele Quaresma değil. İsterse solda Q7, sağda CR7 olsun; önemli olan bizim takımın ne oynayacağı.

Serdar A
01.10.2010, 12:09
Diyosun.....

Yattara=oyunu iki yönlü oynadığı tarihte görülmemiş
Alanzinho=hangi yöne oynadığından kendinin bile haberi yok
Jaja=henüz bir numarasını görmedik (?) muamma

3 ünü beraber oynatıp takımın eline bombayı veriyosun, sonra da Şenol Hocaya teknik direktörlük öğretmeye kalkıyorsun

Yattara en kötü sezonlarında dahi ligin en iyi kanat hücumcusu

Jaja 'nın bugün Trabzon'da olması büyük şans . Jaja dünyada 3-4 kulüp hariç tamamında kadro içerisinde görev alabilecek bir isim .

ünsalyılmaz
01.10.2010, 12:10
7 yabancı mı oynayacaklar?

arkadaşında söylediği gibi hilbert-holosko ferrari üçlüsünden biri oynamz

ünsalyılmaz
01.10.2010, 12:12
iki takımda sahaya 4-5-1 taktiğiyle çıkacak diye düşünüyorum.. savunmamızı sağlam tutalım yeterki savunmamız iyi olsun hücumda rahatça gol atarız.. sadece colman gününde olsun ve hücum oyuncularını yeterince beslesin yeter!!

Ömer Faruk61
01.10.2010, 12:14

Bjknin maçlarını izledin mi? takım savunması yok onlarda saydığın adamlarla dağılıyor savunması bjknin.Quaresma değilde Ernst sakatlanırsa o zaman görürsün bjknin ne olduğunu.

Çek cumh.Viktoria Plzen kaç tane poz.verdiklerini gördüm.
Sofiayaya kaç kaç tane poz.verdiklerini gördüm.
Fenere kaç tane poz.verdiklerini gördüm
Karabüke kaç tane poz.verdiklerini gördüm

Bjk yine şanslı gününde olmazsa çünkü bu kadar ballı bir takım olamaz görürsün Pazar günü dağıtırız.Ki zaten Belediye çukuruna düştüler kendi sahalarında.Belediye 4-5 de yapabilirdi.bjknin maçlarını izle sonra tartışalım.

bordo08
01.10.2010, 12:19
Tayfunun sakatlığı ne aşamada acaba.Eğer oyanayabilecek durumdaysa savunmada onun oynaması gerektiğini düşünüyorum.Mustafa bu maçı kaldırabilirmi ne ölçüde hazır bilmiyoruz.Ceyhunda kendi yerinde savunmanın önünde oynar böylelikle.Orta alanda oyuna hakim olan bu maçı kazanacaktır.

MDanışmaz
01.10.2010, 12:19
Bjknin maçlarını izledin mi? takım savunması yok onlarda saydığın adamlarla dağılıyor savunması bjknin.Quaresma değilde Ernst sakatlanırsa o zaman görürsün bjknin ne olduğunu.

Çek cumh.Viktoria Plzen kaç tane poz.verdiklerini gördüm.
Sofiayaya kaç kaç tane poz.verdiklerini gördüm.
Fenere kaç tane poz.verdiklerini gördüm
Karabüke kaç tane poz.verdiklerini gördüm

Bjk yine şanslı gününde olmazsa çünkü bu kadar ballı bir takım olamaz görürsün Pazar günü dağıtırız.Ki zaten Belediye çukuruna düştüler kendi sahalarında.Belediye 4-5 de yapabilirdi.bjknin maçlarını izle sonra tartışalım.

Schuster çok akıllı bir teknik adam..Her maça göre farklı 11'ler sahaya çıkarıyor..Bizim takımın da gücünü elbette biliyordur..Büyük ihtimal orta sahada ernst aurelio ikilisi ile oyuna başlar..Yani öyle belediye maçındaki gibi boşluklar vereceğini zannetmiyorum..Çok zor bir maç olacak.

ilhan
01.10.2010, 12:22
Bjk verdiği pozisyonun 2 ya da 3 katı pozisyona giriyor. Bunu da gözardı etmeyelim.

Serdar A
01.10.2010, 12:24
Trabzonspor'un avantajı , maça zihinsel olarak iyi hazırlandığımızda , hucüm zenginliğinin neredeyse tüm takıma eşit bölünmesidir . Hem 11'de hem kulübede oyuna fark katacak kendine has farklılıklara sahip oyuncular mevcut .

Rakip takım için 2 kilit oyuncu gösterebilir ve bunların durdurulduğu takdirde kilitleneceklerini iddia edebilirsiniz . Ancak aynı şeyi Trabzonspor için söyleyemezsiniz .

Bizim de bir takım handikaplarımız olduğu açık fakat sahip olduğumuz bu takım felsefesinin sahaya yansıdığı her maç kalite farkı gündüz ve gece gibi ortaya çıkmıştır .

bordo08
01.10.2010, 12:29
Birde bizim açımızdan sevindirici olan nokta şenol hoca geldikten sonra önemli maçlarda harika futbol oynuyoruz.Takımın motivasyonu yüksek olunca sahaya istediğimiz oyunu yansıtabiliyoruz.2 liverpool maçındaki futbolu sahada görmek en büyük dileğim.

Ömer Faruk61
01.10.2010, 12:30
Bjk verdiği pozisyonun 2 ya da 3 katı pozisyona giriyor. Bunu da gözardı etmeyelim.

Fener maçında girebildi mi?
Dünkü Rapid Wien maçındada eşitti pozisyonlar.Ha daha iyi oynadı Wiene karşı ama Wiende o pozisyonları gole çevirse ne olurdu acaba?

Turgay Atalay
01.10.2010, 12:36

Jaja 'nın bugün Trabzon'da olması büyük şans . Jaja dünyada 3-4 kulüp hariç tamamında kadro içerisinde görev alabilecek bir isim .

O cevaplar takım savunmalarına olan katkıları için verilmiştir.

Burak Sahin
01.10.2010, 12:36
arkadaslar extensor adli futbol blog sitesinde ki yazar (galatasarayli) her yazdigi yazida selcuk inanin devre arasinda galatasaraya gelecegini falan yaziyor adam resmen cok az bir paraya arti ali turani verip selcuk inan i alacakarini iddia ediyor lütfen bilincli bir tranzonspor taraftari olarak bu bloga tepkimizi yorumlar kismina hakkimizi savunarak verelim adres http://wwwextensor.blogspot.com/

a f s
01.10.2010, 12:38
Medya gazıyla iyice şişirilen Beşiktaş'a iyi bir futbol dersi vereceğimizi düşünüyorum. Trabzonspor kendi gibi oynasın yeter. Son dönemde final maçlarındaki konstrasyonumuz takımın bu tür pskilojilerde daha iyi oynamasına sağlıyor.

Turgay Atalay
01.10.2010, 12:40
Bizde Arda Turan devre arası bizde, Sezer Badur artı 1 milyon euro deriz olur biter, bostan salatalığına neden prim verelim ki,tepki gösterip.

OLCAY ÇAKIR
01.10.2010, 12:48
Maçın adamı Ceyhun Gülselam olur... Stoper oynarsa...

Trabzonspor, bir adamdan maç içinde hem stoper hem de önlibero olarak faydalanarak bir adamlık yer açar kadroya.

Ben o bizim meşhur 4 lü forvet anlayışının tam da bu maça göre olduğunu düşünüyorum..

Umarım herşey hayal ettiğimiz gibi kurgulanır.

Kart konusunda Ceyhun uyarılmalı..

En büyük görev yine Egemenin olacak.

Müthiş bir derbi olacak gibi.:)

ilhan
01.10.2010, 12:52
Fener maçında girebildi mi?
Dünkü Rapid Wien maçındada eşitti pozisyonlar.Ha daha iyi oynadı Wiene karşı ama Wiende o pozisyonları gole çevirse ne olurdu acaba?

Fenerbahçe'nin bizim kalemizde pozisyon bulduğu kadar pozisyon buldu Beşiktaş fener kalesinde diyeyim o zaman.

Bjk Wien'e karşı 3 tane kaleciyle karşı karşıya pozisyon yakaladı. Gole çevirse ne olurdu acaba diye sorarım o zaman bende. Futbol bu, bir o kalede bir bu kalede pozisyon olması normal. Önemli olan da pozisyonları değerlendirebilmek zaten.

OLCAY ÇAKIR
01.10.2010, 12:59
Seyirci bir kez olsun ortak şeyler üretse mesela.
Birde bizim ilk 20 dk devreye girse.
Maç hem daha güzelleşir, hemde daha kolaylaşır.

Seyirci artık ortak hareket edebilmenin yolunu aramalı.

Bdeniz_61
01.10.2010, 12:59
Şu bir gerçek ki hücum oyuncuları fazla olması demek çok pozisyona gireriz,çok gol atarız mantığını doğurmuyor.Bunu takımımızın hücum yönü kuvvetli olup da değil gol atamadığı pozisyona bile girmekte zorlandığı maçlar biliyoruz.

Benim görüşüme göre orta sahada kuvvetli,kalabalık olursak isterse sadece 2 tane hücum oyuncumuzu olsun yeter.Ayrıca Quresma'nın bu maçta olmaması daha kötü olmuş denmesi oldukça abes kaçar.Quresma olmadığında Beşiktaş yaratcılık konusunda tıkanıyor.Bir tek Guti'nin ara paslarına iş kalıyor.

Umut'un presçi,yıpratıcı,hızlı olmasından dolayı Teofilo yedek kalıp Umut tek forvet olabilir.

Maç içinde zaman zaman E.Baytar ve Umut orta saha pozisyonunda görünüp Yattara ve Jaja'ya istedikleri boş alanları buldurabilirler.

Benim kadrom:

Onur-Serkan-Egemen-Ceyhun-Cale-Selçuk-Colman-Yattara-E.Baytar-jaja-Umut

Yiğit Gayretli
01.10.2010, 13:05
Trabzonspor'un artısıyla eksisiyle Şenol Hoca geldikten sonraki büyük maç performanslarını bir incelemek gerek(özellikle Fb maçlarını :) ). Takımı gerçekten çok iyi hazırlıyor.Hırssız çıktığımız bir büyük maç olmadı henüz.Birileri 3-2'lik Fenerbahçe maçı demesin...O tam Liverpool'dan önceydi özel bir durum yani.Ben pazar akşamı rakibi ısıran, maçı isteyen, sahada basmadık yer bırakmayan bir Trabzonspor izleyeceğimizden eminim.Skor olarak bence de yeneriz, bence de Bjk fos içi boş bir takım ; ama futbol bu işte...Hele ki büyük maçlar...

samway
01.10.2010, 13:10
trabzon dogumlu beşiktaşlı fatih tekke !!! oynıcak mı bu macta ?

İskender Çakmak
01.10.2010, 13:15
Bjk defansin arasina cok iyi top atiyorlar. Bobo yu iyi kaciriyorlar bunlara dikkat etmek lazim febe macinda orta sahamiz bir ara oyundan dusmustu bu macta oyle olmamasi gerekiyor. Takimin motive olmasina gelince 2 haftadir kotu top oynuyoruz istifalar falan takimda bir dusus var Senol Hoca takimi iyi hazirlamali mental olarak bu konuda hocaya guveniyorum futbolcularin kendilerini ne kadar bu maca verdiklerini pazar gunu gorecegiz

yorumsuz6117
01.10.2010, 13:16
Kesin gol yeriz.

ilhan

Fb maçında Aurelio'yu oynatmaz diyorlardı Schuster için ama oynattı. Böyle maçlarda tecrübeli adamlar lazım diyerek. Bizim maçtada Fatih Tekke sürprizi yaparsa hiç şaşırmam.

Ömer Faruk61
Fenerbahçe'nin bizim kalemizde pozisyon bulduğu kadar pozisyon buldu Beşiktaş fener kalesinde diyeyim o zaman.

Bjk Wien'e karşı 3 tane kaleciyle karşı karşıya pozisyon yakaladı. Gole çevirse ne olurdu acaba diye sorarım o zaman bende. Futbol bu, bir o kalede bir bu kalede pozisyon olması normal. Önemli olan da pozisyonları değerlendirebilmek zaten.

Tamam işte aynı şeyi sölüyoruz İlhan.2 senedir bizim puan kaybettiğimiz maçlara bak.Pozisyonlara bak.Onlar gol olsa ne olurdu acaba?:) bjk takım savunmasında büyük zaafiyetler veriyor.2.Liverpool maçındaki ilk 70 dakika da uyguladığımız takım savunmasını uygularsak bjk neye uğradığını şaşırır.Karabük ilk 20 dakikada Emenike ile 3 net pozisyon buldu bjkye karşı.1ini atabildi.Sonra hakem faktörü ile maç 3-1 oldu.Bjknin en büyük avantajı gol yediğinde demoralize olmuyor.Gol attığında rehavete girip dağılmıyor.Bizim tam tersimiz.Eğer Hocamız tam anlamıyla maça bizimkileri maça adapte edip, futbolda adalet Pazar günü bir kere olsun bizden yana olursa bjk çok zor kazanır bu maçı.Bucayı ve Antalyayı zar zor yenebilmiş bir takım.HOCAMIZIN her zaman dediği gibi gözümüzde ne büyütelim ne de çok küçültelim.

yorumsuz6117
01.10.2010, 13:17
Fatih Tekke sakat onun yerine Mustafa Sandal oynayacakmış.

samway
01.10.2010, 13:24
Fb maçında Aurelio'yu oynatmaz diyorlardı Schuster için ama oynattı. Böyle maçlarda tecrübeli adamlar lazım diyerek. Bizim maçtada Fatih Tekke sürprizi yaparsa hiç şaşırmam.

bızı ne q7 ne gutı etkıler bızım macta koy fatıh tekkeyı dagılsın trıbun sınırşer kavgalar derken yenılırız tek korkum o zatı sultan denen muhterem cunku gercekten kendımızı yerız

apachi61
01.10.2010, 13:24
Bjk defansin arasina cok iyi top atiyorlar. Bobo yu iyi kaciriyorlar bunlara dikkat etmek lazim febe macinda orta sahamiz bir ara oyundan dusmustu bu macta oyle olmamasi gerekiyor. Takimin motive olmasina gelince 2 haftadir kotu top oynuyoruz istifalar falan takimda bir dusus var Senol Hoca takimi iyi hazirlamali mental olarak bu konuda hocaya guveniyorum futbolcularin kendilerini ne kadar bu maca verdiklerini pazar gunu gorecegiz

akşam rapid çizgi halinde savunma yaptı öle pozisyon verdiler + defans oyuncularının agır kalmasıda çabası gerçi bizde de defansta hızlı adam pek göremiyorum ama hadi hayırlısı çizgi halinde degil de adam adama oynamamız lazım bu maçta defansta açık vermemek için

ilhan
01.10.2010, 13:26
Tamam işte aynı şeyi sölüyoruz İlhan.2 senedir bizim puan kaybettiğimiz maçlara bak.Pozisyonlara bak.Onlar gol olsa ne olurdu acaba?:) bjk takım savunmasında büyük zaafiyetler veriyor.2.Liverpool maçındaki ilk 70 dakika da uyguladığımız takım savunmasını uygularsak bjk neye uğradığını şaşırır.Karabük ilk 20 dakikada Emenike ile 3 net pozisyon buldu bjkye karşı.1ini atabildi.Sonra hakem faktörü ile maç 3-1 oldu.Bjknin en büyük avantajı gol yediğinde demoralize olmuyor.Gol attığında rehavete girip dağılmıyor.Bizim tam tersimiz.Eğer Hocamız tam anlamıyla maça bizimkileri maça adapte edip, futbolda adalet Pazar günü bir kere olsun bizden yana olursa bjk çok zor kazanır bu maçı.Bucayı ve Antalyayı zar zor yenebilmiş bir takım.HOCAMIZIN her zaman dediği gibi gözümüzde ne büyütelim ne de çok küçültelim.

Ben rakibi büyütelim ya da küçültelim demiyorum ki. Ligin en iyi iki top oynayan takımından biri biziz diğeri bjk -bana göre-.

Aynı Antalya'yı biz yenemedik mesela. Antalya'yı biz yenemedik ama bjk yendi diye bu bjk'nin bizden iyi olduğu anlamına gelmiyor. Biz bize karşı kapalı oynayan takımlara karşı sıkıntı yaşıyoruz. Ama açık oynayan takımlara karşı gayet iyi oynuyoruz.

Bu maç bol pozisyonlu ve gollü geçebilir. Pozisyondan yana sıkıntı olmaz ama gol yollarında hangi takım daha titiz davranırsa sonuca o gider düşüncesi içerisindeyim.

Bu ligde şampiyonluk yarışını bjk ile yapacağımızı düşünüyorum. Ve biz şampiyon olacağız.

Gökçebey
01.10.2010, 13:27
Müzmin sakat Fatih Tekke iyileştide mi oynayacak?

Mustafa Yüksek
01.10.2010, 13:29
Bjk maçını kazanmamız erkenden yarışın içine dahil olacağımız anlamına geliyor..Eğer galip gelmezsek bile bu takımın sene sonuna kadar zirveyi zorlayacağına inanıyorum...

Ayrıca rakibimiz iyi bir hava yakalamış, onları mağlup edersek bu hava da dağılacaktır...

Turgay Atalay
01.10.2010, 13:29
Fatihi oynatsalar kaç yazar ya bu saatten sonra. Keşke Bobo oynamasa da Fatih oynasa.

iso_4939
01.10.2010, 13:33
bu macı almak ıstememızın sebebi yarıstan erken kopmamak...ınş.yenerız.

Ömer Faruk61
01.10.2010, 13:36
Vallahi Schuster Uefa maçlarındaki gibi 7-8-9 yabancıyla oynıyamıcağına göre ve q7 kesin olmadğınına göre Hakan-Ferrari-Nihat-Nobre oynarsa kesin kazanmamız lazım bu maçı :)

Yunus Emre SEYHAN
01.10.2010, 13:36
vPortekizli futbolcunun kesin durumu Maslak Acıbadem Hastanesi'nde çekilen MR'ın ardından belli olurken, şok bir haber geldi.

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü ve Sağlık Kurulu Başkanı Mete Düren yaptığı açıklamada yıldız futbolcunun en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağını, bu sürenin daha da uzayabileceğini kaydetti.

DETAYLAR AZ SONRA..

-NASIL SAKATLANMIŞTI?-
Beşiktaş'ın Rapid Wien ile yaptığı UEFA Avrupa Ligi L Grubu 2. maçının 26. dakikasında Guti'nin ceza sahasına sağ çaprazına gönderdiği pasta Quaresma'dan önce savunma araya girerken, bu pozisyon sonrası sekmeye başlayan Portekizli yıldız, kendini yere bıraktı. Tedavisi oyun alanı içidne başlayan ve oyuna devam edebileceği işaret edilen Quaresma, değiştirilmesini isteyerek 32. dakikada yerini Holosko'ya bıraktı..

Gökçebey
01.10.2010, 13:38
Çok sağlam dua etmişiz. :D

iso_4939
01.10.2010, 13:39
yaw ne kadar buyuttunuz bu q7 ya görende messı dıyecek anasını satayım..

Furkan Dündar
01.10.2010, 13:42

bizde o 3-4 takımdan biri olmadıgımıza göre
artık jajanın oynama vaktı geldı bjk maçında 1 gol falan atarsa kendıne gelecekdir

ünsalyılmaz
01.10.2010, 13:45
Son dakİka bİlgİsİ queresma en az 4 hafta sahalardan uzak kalacak!!

Murat Altun
01.10.2010, 13:52
jaja rekor denemesi yapcakmış 50-60 m den atmayı planlıyormuş :)

iso_4939
01.10.2010, 13:52
bence senol hocanın tayfunu oynatması lazım orta üçlüyü(ceyhun,selçuk,colman) bozmaması lazım jaja ve yattarayı onbirde baslatması lazım yoksa gol atmak ıcın cok ugrasırız.ve yeriz.hayırlısı .

iso_4939
01.10.2010, 13:58
jaja rekor denemesi yapcakmış 50-60 m den atmayı planlıyormuş :)

........:)yaw abi 20 mt de atsa kabul yeterkı atsın...

Mert Oğuzlu61
01.10.2010, 13:59
Çok sağlam dua etmişiz. :D

dün maça fırtına gibi başladı adam sol kanatta uçuyordu valla korktum bu adamı serkanda tutamaz diye zaten def te sıkıntı var ıce man yok...

babamla birlikte izliyorduk ikimizde dedik bu adam bizi yakar şu maçta bi sakatlansada bizim maçta oynamasa diye :D birkaç dakka sonra gerçektende sakatlandı...

babamın, spiker ''q7 girecek-girmeyecek'' sözleri üzerine yorumu :

'' girsin biraz daha zorlasın daha güzel sakatlanır ''

:D:D

OLCAY ÇAKIR
01.10.2010, 13:59
"Q7 ' yi bir de biz görelim-muayene edelim isterseniz"....(TS sağlık ekibi)

krdnz
01.10.2010, 14:01
Lig tvde eski maçları gösteriyolar.İnsan bu gününe şükrediyo resmen .Beşiktaştan üç gol yiyoruz Karhan,Bayram ve İbrahim atıyor.Vay be bu öküz bile bize golatmış dedim.

logitech
01.10.2010, 14:02
quresma çığırtkanlığına gerek yok.keşke oynasaydı.50.dakikalık futbolculardan hiç korkmadım.

krdnz
01.10.2010, 14:03
"Q7 ' yi bir de biz görelim-muayene edelim isterseniz"....(TS sağlık ekibi)

Q7 sakat değil aslında hasta.

Geçen maçta kuş gribi bulaşmış.

Gelse Baytar bakardı halbuki :)

sametaydin
01.10.2010, 14:04
Beyler bu maç bizim. Sahaya çıkacak kadroları düşündüğümde bjk ya ağır basıyoruz. Quaresmanın yokluğu çok etkiler zira bjk sadece quaresma üzerinden bişeyler yapmaya çalışan bir takım. Onun haricinde bize karşı tek etkili isim bobo. Boboya sıkı markaj ve sert oyunla yıldırmak gerekir. Bjk ya zaten her türlü gol atarız. Tek dezavantajımız savunmada oynayacak adam olmaması. Orayı iyi kaparsak bu maç rahat rahat bizimdir. Tabi bjk yine 3 önlibero oynayıp beraberliğe yatmaya çalışmazsa...

Rasim YILMAZ
01.10.2010, 14:07
Queresmanın sakatlanması taşları dahada yerine oturttu.

......................Hakan....................... ..
Hilbert.......Zapo............İbr. Tora......İsmail
............Ernst.............Aurelio...........
....................Guti.........................
Nihat....................................Holosko
...................Bobo...........................

Bizim kadro ise;

......................Onur........................
Serkan.......Ceyhun....... Egemen...Cale
..............Selçuk........Colman............
Engin.............Jaja...............Umut
..............Teofilo...........................

BALKAN 06
01.10.2010, 14:10
bjk li fatih in bize karşı oynaması zor bana göre.
sakattır,sakat değilse maç eksiği ve ritmi derken,
cık oynayamaz.

iso_4939
01.10.2010, 14:11
ulan ne rüya görmüsüm bjk 2_0 yeniliyoruz golüde ismail köybası atıyor.hepten cıldırıyorum ..

Mert Oğuzlu61
01.10.2010, 14:11
quresma çığırtkanlığına gerek yok.keşke oynasaydı.50.dakikalık futbolculardan hiç korkmadım.

valla adamı bjk maçlarında hiç yatarken görmüyorum kanatları felç ediyor hiçte 50dk lık oyuncu değil...

keşke oynasaydı diyorsun, defansında oynatacağın adam yok mustafa mı ceyhun mu hala bunu konuşuyoruz ee beklerde zaten problemli, 90dk da kanatlardan kaç kere getirirdi topu deli iboyla sağ kanadımızı deler geçerlerdi...

sametaydin
01.10.2010, 14:12
Ortasahaya muhakkak savaşçı oyuncular koymalıyız. bence ortasaha yattara selçuk ceyhun colman engin şeklinde olmalı. Ortasahada her türlü üstün gelip ilerleyen dakikalarda ortasahası düşen bjk yı rahat rahat yeneriz. Zira aurelio ve guti 90 dakikalık oyuncular değiller. Ceyhun defans oynarsa o bölgeye barış düşünülebilir. İlerleyen dakikalarda da alanzinho veya jaja oyuna girip işi bitirecek hamleleri yapar. Bjk avucumuzun içinde şu an. Yenmemiz için sadece doğru taktik ve 2-3 oyuncumuzun formda olması kafidir.

okg_53
01.10.2010, 14:17
Bjk karşısına çıkacağımız kadro yapısı halen muamma.
Yattara oynarmı ? ,
Takım hem Yattara hem Engin i aynı anda kaldırabilirmi? ( Teo ve Jaja nın kesin ilk 11 başlayacağını düşünürsek )
Engin in yerine Orta alan güçlenmesi için Barış Ataş veya Serkan oynarsa , Sorunlu bjk sağ bekinin üzerine kim gider ?

Çok ince hesaplar üzerine yapılmış olan bir ilk 11 ile başlanması lazım.

BALKAN 06
01.10.2010, 14:18
bende Q7 ye hiç imrenmedim,guti daha yararlı bir transferdi,sezon bitsin görülecektir.

Galip gelmemiz kendi oyuncularımızın istemesine bağlı,son 2-3 maçtaki ruhsuzluk devam ediyorsa yenmemiz mucize,yok TS de top oynadıklarını hatırlarlarsa kargalar bize meze olur...

sametaydin
01.10.2010, 14:23
Bjk karşısına çıkacağımız kadro yapısı halen muamma.
Yattara oynarmı ? ,
Takım hem Yattara hem Engin i aynı anda kaldırabilirmi? ( Teo ve Jaja nın kesin ilk 11 başlayacağını düşünürsek )
Engin in yerine Orta alan güçlenmesi için Barış Ataş veya Serkan oynarsa , Sorunlu bjk sağ bekinin üzerine kim gider ?

Çok ince hesaplar üzerine yapılmış olan bir ilk 11 ile başlanması lazım.

Dostum bence engin her türlü oynar bu takımda ilk 11. Zira engin zaten defansif olarak da takıma katkıda bulunan bir oyuncu yattara gibi değil.

Elimizde birçok hücumda etkili olabilecek oyuncu var. Bence yattara kesinlikle 11 başlamalı. Sağ tarafta oynamalı. Yattarayı bir forvet olarak düşünürsek teofilo ve yattara ile 2 forvet oynadığımızı düşünelim. Colman ve engin ve hatta selçuk dahi hücum hattına katılabilen iyi oyuncular. Jaja alanzinho burak gibi isimlerde elimizde mevcut bunları da kullandığımızda zaten bjk yı hallaç pamuğu gibi yaparız.

Furkan Dündar
01.10.2010, 14:24
Q7 keşke oynasaydı
Q7 50 dk lık oyuncu
Q7 de kim vb
yorumları okudukça sadece gülümsüyorum renkdaslar tamam bjk'nin oyuncusu da bari adamı gereksız yere kucultmeyın
bence su an turkıyedekı en iyi kanat oyuncu onun kadar atik bi oyuncu yok
Yattara Q7 ıle yarısır dıyenlere de selam olsun zor yarısır bizim full tıme yatan yattaramız :)
dün ki rapid maçında spiker Q7 topu kaybettı dıor
anında evet Q7 tekrar topu kazandı
ben bunu yattaradan duymayalı yıllar oldu :))
neyse iyiki bu maçta Q7 yok
calenin belini kırardı heralde..
olmaması beni sevindirdi

ozturk
01.10.2010, 14:25
Quaresma olmasa da biz bjk yı yenemeyiz. deli ibo ları var sol tarafı koridor yapıyor.o yeter..

bizim kadro üstünlüğümüz maalesef sadece kağıt üzerinde. sahaya çıkınca golü atan kazanıyor..

ozturk
01.10.2010, 14:27
Yattara Q7 ıle yarısır dıyenlere de selam olsun zor yarısır bizim full tıme yatan yattaramız :)
dün ki rapid maçında spiker Q7 topu kaybettı dıor
anında evet Q7 tekrar topu kazandı
ben bunu yattaradan duymayalı yıllar oldu :))
neyse iyiki bu maçta Q7 yok
calenin belini kırardı heralde..

nedense yıllardır yattaraya çook çook iyi futbolcu gözüyle bakamadım canı isterse oynuyor.istemezse sakatlanıp bir sezon yatıyor. bir arkadaşım 3-4 sene önce büyük hedefleri olan bir takım yattara ya sabretmez. o nedenle merak etmeyin başka bir takıma gitmez demişti..

ozturk
01.10.2010, 14:28
Kesin gol yeriz.

ona ne şüphe...

okg_53
01.10.2010, 14:30
Dostum bence engin her türlü oynar bu takımda ilk 11. Zira engin zaten defansif olarak da takıma katkıda bulunan bir oyuncu yattara gibi değil.

Elimizde birçok hücumda etkili olabilecek oyuncu var. Bence yattara kesinlikle 11 başlamalı. Sağ tarafta oynamalı. Yattarayı bir forvet olarak düşünürsek teofilo ve yattara ile 2 forvet oynadığımızı düşünelim. Colman ve engin ve hatta selçuk dahi hücum hattına katılabilen iyi oyuncular. Jaja alanzinho burak gibi isimlerde elimizde mevcut bunları da kullandığımızda zaten bjk yı hallaç pamuğu gibi yaparız.
Kardeş senin dediğin kadro bu ;

--------Selçuk---Colman----Engin
Yattara------------Jaja----------
----------------Teo-------------

iyi kadro ancak bu kadro bjk ya karşı , defansif manada sorun çıkartabilir.

sametaydin
01.10.2010, 14:31
Bjk gol yemeyim nasıl olsa atarım mantığında oynayabilir. Defansif açıdan çok dirençli bir takımla çıkabilirler. Fakat ilerde hücum anlamında nasıl bir yol izleyecekler merak ediyorum doğrusu. Çünkü şu an ellerinde bir quaresma yok. Holosko, bobo var. Guti de orta alanda bu oyuncuya aynen türkiye kupası final maçında alexe yaptığımız gibi birde basmalıyız. Zaten bir süre sonra da oyundan düşecektir. Holosko ve bobo savunmamızı yıpratabilecek oyuncular bu oyunculara karşı önlem alınca da bjk zaten sıradan bir anadolu takımı gibi oynamaya başlar. ben bjk ya bu maçta beraberliği bile çok görüyorum. Kesinlikle ve kesinlikle bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

Furkan Dündar
01.10.2010, 14:34
nedense yıllardır yattaraya çook çook iyi futbolcu gözüyle bakamadım canı isterse oynuyor.istemezse sakatlanıp bir sezon yatıyor. bir arkadaşım 3-4 sene önce büyük hedefleri olan bir takım yattara ya sabretmez. o nedenle merak etmeyin başka bir takıma gitmez demişti..

bende artık yattaranın cok üstün bir oyuncu oldugunu düşünnmüyorum ama kötü de diyemeyiz
Q7 deki isteğin yarısı yattara da olsa onun kadar koşşsa kım bılır neler yapar da koşmaz :rolleyes:

ozturk
01.10.2010, 14:37
Ernst ve Bobo iklisine dikkat...

muhammets
01.10.2010, 14:45
Ernst ve Bobo iklisine dikkat...

Kesinlikle Ernst ve Bobo çok formdalar.

Kardesh TR
01.10.2010, 14:47
Quaresma gol atacak diyern var ama adam bir ay yok :)

http://www.cnnturk.com/2010/spor/futbol/10/01/quaresmadan.besiktasa.kotu.haber/591591.0/index.html

kani6161
01.10.2010, 14:47
Çok abarttınız beşiktaşı dünkü maçta kötüydü . karşı takımın savunmasını görmediniz mi nerede böyle hata yapan takımlar var. Ayrıca geçen sene savunma yapan beşiktaşı unutmayın bir aurello bir de guti var başka yenisi var mı yok. Bunlar direk sonuca etki edecek oyuncular mı bana göre hayır. trabzon savunmada hata yapmayıp Orta sahayı eline geçirise rahat kazanırız. Tek korkum beşiktaşın yine savunmaya çekilip kontra ataktan gol atması

ozturk
01.10.2010, 14:48
-----------------------Onur-----------------------

Serkan---------Egemen--------Ceyhun---------Cale

-----------------------Barış-----------------------

---------------Selçuk-----------Colman------------

Umut--------------------------------------Engin

-----------------------Teofilo---------------------

Benim kadro tercihim..

Tayfun
01.10.2010, 14:50
Orta saha Ceyhun Selçuk Colman olabilir

Defansta Mustafa yumlu oynayabilir

Ceyhun defansın ortasında ağır kalır otoban olma ihtimali yüksek o bölgenin.!

Armağan Dere
01.10.2010, 14:51
Takıma güvenmiyorum,ama otogardan gelirken bir taşıma firmasının kamyonunun arkasında 52 plaka,bagajın solunda Trabzonspor amblemi sağında 61 şeklinde çıkartma tam ortalarında ise ''Efsaneler Ölmez,Sadece Şekil değiştirir'' yazıyordu...Çok hoşuma giden bir görüntüydü paylaşayım dedim

Gelelim maça Bjk'nin dün akşam maçını izledim farkı kaçırdılar...Tehlikeli oynuyorlar fark yiyebiliriz.Bence

Sol açıkta Engin,Forvetarkası Jaja,sağda Yattara...4-4-1-1..Selçuk,Ceyhun,Colman bozulmamalı

Emrah Akcagöz
01.10.2010, 14:54
Orta alanda

----Selçuk----
Colman-Engin

3'lüsü de olabilir..

Sertan Danışer
01.10.2010, 15:16
maçın atmosferi pek belli olmasada seyirci faktörüyle iyi başlayıp pozisyonlarıda üreten taraf olacağızdır ama her zamanki gibi beleşçiler beleş bir gol atar sonra kıvranır dururuz hayırlısı inş işk golü atarsak bjk dağılır bu da son lafım

Tatar Kemal
01.10.2010, 15:28
bjk'nın rapid wien maçını kazanması kötü oldu. kaybetselerdi takım içi karışıklılar olurdu ama kötü oynadıkları maçı bile kazanıyorlar. bjk'ya karşı işimiz çok zor.

yigits
01.10.2010, 15:38
Guti,Bobo ve Ernst'e dikkat etmek gerekiyor gerisi fason bi takım Bjk. Ernst geldiğinden bu yana en iyi futbolunu oynuyor.Sağ beklerinde çakma bek Hilbert var Engin'le o kanadı otobana çevireceğimizi düşünüyorum eğer başarabilirsek.

sessizkral_1
01.10.2010, 15:41
Bu maçı alırsak önümüz gerçekten açık.Alacağızda..

Tatar Kemal
01.10.2010, 15:59
kaleci hakan'da çok formda. bizdeki çok yetenekli forvetlerle hakan'a gol atmak da bir mesele.

61li
01.10.2010, 16:03
Bence rapid maçında iyi oynadılar,hiç top göstermediler mesela..

Bizim ortasahayı çok güçlü kurmamız gerekiyor ki,ernst ve guti ikilisini durdurabilelim..

Kanatlarında q7 olmaması büyük avantaj ama dünkü maçtada gördük ki,holosko ara toplara çok iyi koşuyor..

İyi bir takımla mücadele edeceğiz,ortasaha üstünlüğünü kurabilirsek kazanırız aksi halde beraberlik iyi sonuç.

metehan
01.10.2010, 16:07
kaleci hakan'da çok formda. bizdeki çok yetenekli forvetlerle hakan'a gol atmak da bir mesele.

FB ve Antalya maçlarındaki golleri ben mi yemiştim? :)

Cihat K
01.10.2010, 16:08
Bence rapid maçında iyi oynadılar,hiç top göstermediler mesela..

Bizim ortasahayı çok güçlü kurmamız gerekiyor ki,ernst ve guti ikilisini durdurabilelim..

Kanatlarında q7 olmaması büyük avantaj ama dünkü maçtada gördük ki,holosko ara toplara çok iyi koşuyor..

İyi bir takımla mücadele edeceğiz,ortasaha üstünlüğünü kurabilirsek kazanırız aksi halde beraberlik iyi sonuç.
nasıl yani beraberlik iyi sonuç ernst guti ikilisi var diyorsun bizimde selçuk-colmanımız var bu maçta orta saha bizim kontrolumuz altında olacak ve çok rahat kazanacagız beaberlik de iyi sonuç falan değil yani bu kadar büyütmeye gerek yok kargaları

SEDER
01.10.2010, 16:13
İşte bu mantıkla olduğu sürece biz daha çok hoca öğütürüz..

Adamların orta sahasına bak bir de bizimkine..

Geride Ernst gibi bir tank varken yanına bir de Aurelio'yu koydular..

Ki Guti'de defansif yönü çok çok eksik değildir..

Ayrıca beklerde de defansif olarak daha iyiler..

Senin sol bekin yol geçen hanıyken 36'lık İ.Üzülmez adam geçirmiyor..

Demek ki neymiş futbol sadece hücumcuların çokluğuyla oynanmıyor geriyide sağlama alabilecek bir yapın olacak..

Ancak futbola senin gibileri "Yemişim" mantığıyla bakabilir.. ;)

futbola asıl senin gibileri gol yemeyelimde atmayalımda mantığı ile bakabilir..onlarda ernst aurelio varsa bizde de ceyhun ve selçuk var..hangisinden neyi eksik..sen jajayı, alanzinhoyu, yattarayı oynatma sonrada allahın kazma ibrahimi adam geçirmiyor de..ee geçecek adam kim umut mu burak mı? yaa abi bizim tafaftarın futboldan anladığı hikayesi bir sona erse artık..bıktım artık şu defansı sağlama alalım politikalarından..kardeşim kendi sahamızda oynuyoken bile adamlara göre kadro çıkarıyoruz.onlar bize göre kadro çıkarsınlar..demekki neymiş futbol sadece savunmacıların çokluğu ilede oynanmıyor.

61li
01.10.2010, 16:14
nasıl yani beraberlik iyi sonuç ernst guti ikilisi var diyorsun bizimde selçuk-colmanımız var bu maçta orta saha bizim kontrolumuz altında olacak ve çok rahat kazanacagız beaberlik de iyi sonuç falan değil yani bu kadar büyütmeye gerek yok kargaları

Anlatamadım herhalde veya yazdığımı okumuyorsun..

Ben ortasahayı ele geçirirsek yeneriz diyorum.

Olası bir selçuk-colman-ceyhun üçlüsünün,form düşüklüğü veya ne bilim bir sakatlığı bizi kötü etkiler,rakibe orta sahada üstünlük kuramazsak bu maçı kazanamayız bu kadar basit..

ayrıca şu an ligin açık ara en iyi iki takımı oynuyor,rakip dediğiniz kadar küçük değil ;)

sessizkral_1
01.10.2010, 16:22
rapid maçı hiçbir konu için ölçü olamaz.

bikez adamlar 8 yabancı ile oynadılar !

2.cisi rapidin teknik direktörü 1-0 dan sora defansı öne çekerek intihar etti.

okg_53
01.10.2010, 16:34
Bjk nın çıkacağı 11 şu şekilde olacak.
-----------------Hakan----------------
Hİlbert---İ.Toraman---Ferrari---İ.Üzülmez
-----------Aurelio-----Ernst-------------
Tabata----------Guti------------Holosko
----------------Bobo-------------------

Guti biraz daha ortasahaya yakın oynamaya çalışacak, Tabata ile değişmeli olarak. Holosko ise Bobo ya yakın oynar.
Doğru, 7 yabancı var. Holosko yerine Nihat oynar yada Necip oynar Tabata kesik yer.

Serdar A
01.10.2010, 16:37
Bu kadar düşebiliyor musunuz, bu kadar pis yorumlar yapabiliyor musunuz ?

Yazık, çok yazık, hiçbirşeyi birbirinden ayırt edemeyen insanların yorumlarını görmek çok yazık.

Sizler yüzünden siteye yazasım gelmiyor.

Lanet olsun ya.

Öyle yazmam falan demeyeceksin . Sen yazmayınca susuyor mu beleş yorumlar ...

Sadece yukarıdaki only ts arkadaşın sözde Fatih'i küçültmeye çalıştığı yorumu kastetmiyorum , genel olarak ucuzuna kaçma hastalığımız var . Alçaltma eylemenin eğer bir kalitesi yoksa kimi alçalttığı açıkça görülmektedir .

Serdær

Guti biraz daha ortasahaya yakın oynamaya çalışacak, Tabata ile değişmeli olarak. Holosko ise Bobo ya yakın oynar.

Beşiktaş bu şekilde maça çıkamaz çünkü 7 yabancı mevcut. :)

Tabata yerine muhtemelen Necip oynayacaktır.

futbalski60

Bu kadro Euro League kadrosu bizim ligimizde 7 yabancı oynatma hakkı yok.

MahmutHSO
01.10.2010, 16:38

7 yabancı yokmu burada ?

Recep Alkan
01.10.2010, 16:41
Öyle yazmam falan demeyeceksin . Sen yazmayınca susuyor mu beleş yorumlar ...

Sadece yukarıdaki only ts arkadaşın sözde Fatih'i küçültmeye çalıştığı yorumu kastetmiyorum , genel olarak ucuzuna kaçma hastalığımız var . Alçaltma eylemenin eğer bir kalitesi yoksa kimi alçalttığı açıkça görülmektedir .

Hocam nerelerdeydin 3-4 aydır ?

Bazen yazmamak en güzelidir, okuyorum ve sadece gülüyorum.

Artık en güzeli bu.

Eleştiri yok, sızlanmak yok, bırakmışlık var, yılmışlık var, sade bir taraftarlık var.

İnan o zaman daha büyük saygı görüyorsun.

(Amacım saygı görmek değil, başımı ağırtmamak)

AYAN61
01.10.2010, 16:43
-------onur-----
serkan--mustafa--egemen--cale
----------barış---------
-----selçuk-----colman----
--engin-------------umut
---------teo--------------

e daha nolsun :)

Orhan Aydın
01.10.2010, 16:43
Ne oldu ya gene Recep abi?:)

Recep Alkan
01.10.2010, 16:45
Yok be Orhan ne olsun, din ile transfer işleri birbirine girmiş de, ordan çıktı sohbet.

Önemli değil, her zamanki boş sohbetler....

Serdær
01.10.2010, 16:51
Aurelio geldikten sonra Ernst daha fazla sorumluluk alarak hucüma çok iyi katkılar yapıyor.

Aurelio defansif oynadığından ayrıca ona güvendiğinden eskisi kadar geriye dönük oynamıyor.

Dün oynanan Rapid maçında gördük ki , hızlı bir şekilde Beşiktaş orta sahasını geçildiği zaman sıkıntı yaşıyorlar.

Ayrıca sağ bekte oynayan Hilbert defans anlayışı çok zayıf.

Kaldı ki sağ ve sol açık oynayan oyuncuları Tabata,Holosko,Quaresma defansa yardım etmiyor.

Dolayısıyla Trabzonspor olarak orta sahayı kalabalı tutup oyunu kanatlara yıktığımız zaman maçı kazanmamız çok yüksek bir ihtimal.

Umarım bizim gördüklerimizi de Şenol Güneş görmektedir.

Benim bu söylediklerim çerçevesinde oluşması gereken kadromuz ;

http://www.footballuser.com/Formations/2010/10/23412_Trabzonspor.jpg

Recep Alkan
01.10.2010, 16:54
Serdar bugün çıkardığım kadronun aynısı, orta alan kalabalık, çaresi yok.

FANATIK61
01.10.2010, 16:55
Futbolcular 100 % degil 120 % ile oynamalari lazim yoksa BJK bize eze eze yener.

Samet Yildirim
01.10.2010, 16:57
Onur
Serkan-ceyhun-egemen-cale
-------selcuk-colman------
yattara---jaja-----engin
----------teo------------

-----holosko-bobo----------
---------guti-------------
----necip----ernst--------
-------aurlio-------------
ibo---ibo--zepo----hilbert
-------hakan------------

6 yabanci bjk, baska nasil olabilir ?? nihat oynar holoslo-nihat kanatlarda oynar yani 4-2-3-1 böylede olabilir...

Napoli
01.10.2010, 16:57
Yenerızde Yenılırızde Bende 2 haftadır takımı bozuk buluyorum,daha dogrusu Motıvasyon Konsantırasyon sorunu olarak goruyorum...

Ama bazı yorumlar can sıkıcı..

Cihat K
01.10.2010, 16:59
Futbolcular 100 % degil 120 % ile oynamalari lazim yoksa BJK bize eze eze yener.
ney bence abartıyorsun karşımızdaki takım barcamı real mi bjk bizi eze eze yenermiş normal futbolumuzu oynayalım rahat bir galibiyet alırız takımımızı bu kadar küçük görmeyin

Samet Yildirim
01.10.2010, 17:01
Böyle yorumlar görünce gülüyorum hep :) Bizi bu ligde eze eze yenecek takim yok imkansiz yani...

sofayi 90 da, antalyayi zar zor, karabük ilk yari 4 olacagina onlar 4 atti, fb macinda tarihi fark olmaliydi....daha coook

medya cok sisiriyor...Viyana ya karsi nasil ölcülür ?? quaresma dan sonra 1-1 e kadar bocalayan bjk gördüm ben hatta 1-0 dan sonra 2-0 da olabilirdi, 1-1 den sonra viyana adeta yol gecen ani yapti defansi buda bjk nin isine geldi...viyanada ne top atacak adam nede o atilan toplara vurabilecek adam vardi bizde tam tersi...50-60 bin bizim arkamizda olsun avni akerden rakip takim fark yemeden cikamaz !..

biz yüzde yüz demiyorum yüzde 80-90 oynayalim pozisyonlari degerlendirelim yeneriz...

Serdar A
01.10.2010, 17:01

Oyun bir kenara, takımının ağırlığı altında bazı taraftarlarımızın ezildiği açık .

Cihat K
01.10.2010, 17:02
Böyle yorumlar görünce gülüyorum hep :) Bizi bu ligde eze eze yenecek takim yok imkansiz yani...

sofayi 90 da, antalyayi zar zor, karabük ilk yari 4 olacagina onlar 4 atti, fb macinda tarihi fark olmaliydi....daha coook

medya cok sisiriyor...Viyana ya karsi nasil ölcülür ?? quaresma dan sonra 1-1 e kadar bocalayan bjk gördüm ben hatta 1-0 dan sonra 2-0 da olabilirdi, 1-1 den sonra viyana adeta yol gecen ani yapti defansi buda bjk nin isine geldi...viyanada ne top atacak adam nede o atilan toplara vurabilecek adam vardi bizde tam tersi...50-60 bin bizim arkamizda olsun avni akerden rakip takim fark yemeden cikamaz !..

biz yüzde yüz demiyorum yüzde 80-90 oynayalim pozisyonlari degerlendirelim yeneriz...
he renkdaşım eline sağlık ya...

Bdeniz_61
01.10.2010, 17:04
Maça Beşiktaş ne yapabilir,nasıl durdurabiliriz gibi bakmaktansa biz neler yapabiliriz,üretebiliriz bunu düşünmek lazım.

Biz onları değil onlar bizi nasıl durdurabilir diye tasalansınlar.

Murathan
01.10.2010, 17:04
Oyun bir kenara, takımının ağırlığı altında bazı taraftarlarımızın ezildiği açık .
Olabilecek en iyi cevaptı,eline sağlık abicim :)
Hoş geldin..

TSelif
01.10.2010, 17:08
Ben ezile ezile yenildiğimiz tek bir maç hatırlamıyorum.
Bu adilerle oynadığımız maçları hele hiç hatırlamıyorum. (Adiler içinde 3 istanbul takımı vardır)

En kötü sezonlarımızda bile bu pislikler bizi ya hakem hataları ile yenmiştir ya da iyi oynayarak yenilmişizdir. Yanlışım varsa uyarın !
Unutmadan !!! Hiç bir TRABZONSPOR'lunun eze eze yenileceğiz demeye hakkı yoktur ... bu kadar basittir .!

Mert Marabaoğlu
01.10.2010, 17:09

evet, hepiniz senin gibi olsak bjk bizi eze eze yener, şükrediyorum ki nesliniz tükenmek üzere ..

bıkmadınız mı olaylara at gözlüğüyle bakmaktan ?

Ali Tunahan Güllü
01.10.2010, 17:11
Q7'nin olmaması kim ne derse ne desin bizim için iyi bişeydir.Takımımızda kanatlarda onu durduracak adam olmadığı açık.
Stoperde Ceyhun'un milli maçtaki performansını hatırlıyorum gerçekten iyi oynamıştı.Şenol hocada Ceyhunu kullanacaktır.
Orta sahayı kalabalık tutmamız lazım yukardaki kadro çok iyi Barış Ataşında kesinlikle oynaması lazım.
Beşiktaş kaliteli bir takım ama bizde kaliteliyiz.İnşallah bu maçı alıp kötü durumdan kurtulucaz.

oflu engin
01.10.2010, 17:16
yazmayım yazmayım diyorum sabahtan beri kendimi tutuyorum.
yahu zaman bizim taraftarı ne kadar değiştirmiş.bu eziklik nerden musallat olmuş size yazıklar olsun bu zihniyete.yeneriz yeniliriz berabere kalırız hatta maç tatil olur.ama bu zihniyetiniz sizi çürütür bitirir.böyle trabzonsporlu olunmaz arkadaş kendinize gelin.ne bjk imiş arkadaş inciğini boncuğunu tartmışsınız üstüne birde dünyanızda dev yapmışsınız.ulan bilmesem trabzonspor kılığında bjklılar bastı burayı diyeceğim.akınızı başınıza alın.bu ne yahu deli olacağım.
bu maçın üç seçeneği var matematik olarak.
benimde bir trabzonsporlu olarak üç seçeneğim var.
bir farkla kazanırız
iki farkla kazanırız
fark atarız.

crazyman_61
01.10.2010, 17:17
beşiktaşı barcelona yapmış bazı arkadaşlar
cska sofia maçında oynayanda bu takımdı
bi iki maçta hemen uçmayın

bjk ın gerçek gücünü porto gösterir

Kazım Uzunboy
01.10.2010, 17:18
Q7 4 hafta sahalardan uzak kalacakmış.

Erbay
01.10.2010, 17:20
Amma abarttınız bjk'yi. Bu takım ölü haliyle fb'ye 3 atıp bir o kadar da kaçırmadı mı? Ben o maçta hiç beğenmemiştim takımın mücadelesini mesela, pozisyon bulmuştuk ama rakibi ısıran, rakipten fazla mücadele eden bir takım görememiştim. Böyle kendimizi strese sokarsak enayi gibi yeniliriz. Biz niye strese giriyoruz ki? 1-0 yenik başlayacaz nerdeyse. Yeter ki mücadele edelim, yeneriz.

Bu maçta Umut'un, "Lig başlayalı gol atamayan ama her daim önemli oyuncu" olduğunu hatırlatacak bir gol atması lâzım :) Gol attığında da biz "Ya eleştiriyoruz ama nihayetinde önemli oyuncu" diyelim inşallah :D Galibiyette birinci anahtarım mücadeleci-agresif orta saha, ikinci anahtarım Umut :) Ceyhun'un stoperde zorlanacağını düşünüyorum. Hamleleri çok ağır. İnşallah yanılırım.

Hürgün Aygün
01.10.2010, 17:31
Takım bu tür maçlara daha farklı hazırlanıyo yeneriz bence inşallah ama her maça yüksek motive olmalıyız.

Recep Alkan
01.10.2010, 17:35
Ne kadar büyüttünüz diyenlere bende ne kadar küçük gördünüz demek istiyorum.

Ne olursa olsun karşınızdaki takım Beşiktaş. Bu sene 2 takım söyle deseler Trabzonspordan sonra ilk Beşiktaş derim. Herşeyden önce hazırlar, kazanma istekleri var, kazandıkça kendilerine gelen güvenleri var, oyunu gerek golleri ile gerekse asistleri ile anında değiştirebilecek isimleri var. Kadroları zengin, orta alanları kalabalık ve kaliteli isimlerden kurulu. Kanatları iyi çalışıyor (Q7 yok ama).

Ben burda Manisaya atılacak olan 3 golü bile kabul etmeyenleri gördüm, yorumlarını okudum.

Hiçbir maçtan önce bu kadar rahat olmaya kimsenin hakkı yok.

Trabzonspor iyi takım, hazır, önceleri kazanamadığımızdan yakınılan derbi maçlara farklı çıkan bir takım sahibiyiz. Artık önemli maç kazanan bir takıma sahibiz.

Trabzonspor'un üzerinde ki ölü toprağını atabileceği bir maç.

Hayırlısı,

Tolunay Abdioğlu
01.10.2010, 17:45

Hoşgeldin abi. :)

Furkan Dündar
01.10.2010, 17:50
yukardaki kadro güzel ama orda jaja da oynar ama kim oynamaz bilemiyorum

demirel
01.10.2010, 17:52
Takım kalitesine baktığımızda bu ligde kimse elimize su dökemez,ancak kafa yapısına baktığımızda bir adım ileri gidemeyiz,takımda önce ruh olacak,bu ruhta şu anda en çok Bursa'da var

Murat Altun
01.10.2010, 17:53
son iki haftayı unutun bu hafta bambaşka oynaycak takımımız göreceksiniz. yeterki bazı ulemalara kulak asıp şenol hoca defansif oynatmasın takımı

Napoli
01.10.2010, 17:56
''konsantirasyon!!

Anıl Caner
01.10.2010, 18:08
Sahaya çıkacak takımın sadece kazanmak istemesi bile Beşiktaş'ı net bir skorla geçmemize yeter. Ben sadece takımımızda o ışığı görmüyorum. Gerçi maç seçen değerli futbolcularımız da bu maçta var güçleriyle oynayacaklardır. Kazanırız, pek de zorlanmadan kazanırız bence.

TSelif
01.10.2010, 18:17
Hiçbir maçtan önce bu kadar rahat olmaya kimsenin hakkı yok.

Peki , bu bjk bizi ezer , maçın favorisi bjk , beraberlik için oynamalıyız.... gibi şeyler demeye hakkımız var mı bir TRABZONSPORlu olarak :)

Turgay Atalay
01.10.2010, 18:26
Bizlerin ne düşündüğü değil de futbolcularımızın ne düşündüğü çok çok önemli. Eminim futbolcularımız eziktaşın (bir an için bile olsa) hafife alınacak kadar küçük veya kendilerinden üstün tutacak kadar büyük bir takım olmadığını bilerek hareket edecekler ve bizi mutlu edecek bir skorla sahadan ayrılacaklardır.

O yüzden taraftarın rahat olması veya rakipten çekinerek gerilmesi zerre anlam ifade etmiyor.

Kaan
01.10.2010, 18:35
- - - - - - - - - - ONUR - - - - - - - - - -
SERKAN - MUSTAFA - - EGEMEN - CALE
- - - - SELÇUK - CEYHUN - COLMAN - - -
- - - - - - ENGİN - - - - - JAJA - - - - - -
- - - - - - - - - - UMUT - - - - - - - - - -

ya da,

- - - - - - - - - - ONUR - - - - - - - - - -
SERKAN - CEYHUN - - - EGEMEN - CALE
- - - - SELÇUK - BARIŞ - COLMAN - - - -
- - - - - - ENGİN - - - - - JAJA - - - - - -
- - - - - - - - - - UMUT - - - - - - - - - -

:)

*Cale'nin yerinde Ferhat da oynayabilir. :cool:

obastar41
01.10.2010, 18:39
mutlaka almalıyız bu maçı başka bir sonuç ağır bir darbe olur

Orhan Aydın
01.10.2010, 19:49
Allah'ın izniyle bizimdir inşallah bu maç, inanıyorum.

bilgehan83
01.10.2010, 19:50
onur
serkan ceyhun egemen cale

colman selçuk engin

yattara teo umut

ikinci yarı

jaja burak barış

3-0 alırız

Yunus Emre SEYHAN
01.10.2010, 20:10
bu arada yeri değil ama karabük 2 yaptı =)

Gökhan KAN
01.10.2010, 20:18
bu arada yeri değil ama karabük 2 yaptı =)
Yeri değilse yeri olan yere yaz be hocam..:) Buraya yazınca ne oluyor ki..

r9emre
01.10.2010, 20:43
"İyi ki Beşiktaş'a geldim"

Rusya'nın Rubin Kazan takımından Beşiktaş'a transfer olan Fatih Tekke, herkesin kendisini "Trabzonsporlu Fatih" olarak bildiğini ancak siyah beyazlı ekibe imza attıktan sonra Beşiktaşlı olduğunu belirtirken, "İyi ki İstanbul'a, İstanbul'da da Beşiktaş'a geldim" dedi..

http://ajansspor.com/futbol/superlig/h/20101001/iyi_ki_besiktasa_geldim.html

Hasan Habip Özbay
01.10.2010, 21:01
almalıyız değil alacağız inancınız olmalı öncelikle bu akşamki cinconun kadrosuna bakıyorumda eğer bunlarda şampiyon olabiliriz diyorsa biz haftaya ilan edelim şampiyonluğumuzu 2-0 ALACAĞIZ

güneyli
01.10.2010, 21:08
Allah için rapitte bir veli kavlak bjk yı kavlatıyordu.Bizde en az 4 veli kavlak üstü oyuncu var...Bir de akşamki maçın temposu bayağı bir hırpaladı bjk yı..maçı kafasına takan bir Trabzonspor bjk yı yener..

Ömer Faruk61
01.10.2010, 21:22
Karabüke bak be Ulan helal olsun 4-5 yapacaklardı.:D

futbalski60
01.10.2010, 21:34
Bjk'da Bobo ve Nihat da sakatmış bizim maçta oynamayabilirler tedavileri sürüyormuş.

Ömer Faruk61
01.10.2010, 21:40
Bjk'da Bobo ve Nihat da sakatmış bizim maçta oynamayabilirler tedavileri sürüyormuş.

Yapma be Nihat oynasaydı keşke :D

Cafer Bulur
01.10.2010, 22:08
Bjk de quaresma nin olmamasi bence bizim icin bir avantaj degil.

Bizim glowacki eksikligimiz quaresmanin olmamasindan cok daha önemli bir eksiklik.

Bjk qaresmanin yerini doldurur ama bizim glonun yerini doldurmamiz zor görünüyor.

Bence macin kilit noktasi bizim stoperde kimin ve nasil oynayacagi.

Savunmada hata yapmazsak en kötü ihtimalle beraberlik kopartiriz gibime geliyor.

Asi Çaykaralı61
01.10.2010, 22:11
TS'de olmak ayrıcalıksa...

http://www.haber61.net/images/news/21322.jpg

Balcı '' Formamızın hakkını vermek zorundayız''dedi

Trabzonspor'un başarılı oyuncularından Serkan Balcı Beşiktaş maçını kayıpsız geçeceklerini söyledi
Balcı '' Beşiktaş maçından galibiyetle ayrılarak sezona kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz.Aldığımız sonuçlar bizi olumsuz etkilememeli, takım içerisinde birlik ve beraberlikle sahaya çıkıp Avni Aker'de gülen taraf biz olacağız''dedi
İdmanlarda taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını ifade eden Balcı '' Taraftarımız bize güç veriyor.Bizde onların verdiği güçle kendi gücümüzü birleştirip Beşiktaş sınavından yüksek not alacağız.Büyük bir kulübüz, alacağımız sonuçlar ve taşıdığımız formanın hakkını vermek zorundayız.Trabzonspor'un formasını giymek ayrıcalıktır.Bu ayrıcalığa sahipsek ''Hakkını vermeliyiz'' dedi.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66730

altinkaya08
01.10.2010, 22:14
Kim oynarsa oynasın ama guti ve tabatanın ara paslarına dikkat etmemiz gerekiyor.

Asi Çaykaralı61
01.10.2010, 22:19
Trabzonspor'da Beşiktaş hazırlığı

http://www.haber61.net/images/news/30182.jpg

Trabzonspor pazar günü evinde karşılacağı Beşiktaş'a bileniyor

Trabzonspor Beşiktaş maçı hazırlıklarını bugün 17.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Cemil Usta Sahası'nda yapılan antrenmana izinli olan Glowacki ve Zafer Yelen katılmadı.
Antrenmanda topla yapılan ısınma hareketlerinin ardından şut ve Beşiktaş maçına yönelik taktik çalışma gerçekleştirildi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66732

Onur Akyüz
01.10.2010, 22:25
Bjk de quaresma nin olmamasi bence bizim icin bir avantaj degil.

Bizim glowacki eksikligimiz quaresmanin olmamasindan cok daha önemli bir eksiklik.

Bjk qaresmanin yerini doldurur ama bizim glonun yerini doldurmamiz zor görünüyor.

Bence macin kilit noktasi bizim stoperde kimin ve nasil oynayacagi.

Savunmada hata yapmazsak en kötü ihtimalle beraberlik kopartiriz gibime geliyor.
kimle dolduracakmış beceke q7'nin yerini?

hilbertmi,ekrem dag mı,nihatmı,holoskomu?

senin takımında Glo'nun yeri dolmuyor ama

beceke de q7'nin yokluğu sorun olmuyor.

enteresan.

Ömer Faruk61
01.10.2010, 22:27
Kim oynarsa oynasın ama guti ve tabatanın ara paslarına dikkat etmemiz gerekiyor.

İkisi beraber oynayamazki.Yine söylüyorum.Hakan,Ferrari,Nihat ve Nobre ilk 11 oynasın bu maç bizimdir.:D

Ali Özcan
01.10.2010, 22:34
bir kaç arkadaş var, her başlıktaolumsuz bişeyler yazmayı başarıyorlar...

Armağan Dere, Cafer1978 abi gibi...

hele Armağan...art niyet asla aramıyorum ama, bi insanın beyni hiç mi pozitif düşünce üretmez...bir de Şenol Hocayla ilgili Cyzio abi var...hafta içi hiç yok mesela, ama kaybettiğimizde hemen burada alıyor soluğu...çok saydı duyduğum bi abimdir burda ama bu eleştiriyi de borç bilirim kendime...

Bu ligin en ne yapacağı belli olmayan kadrosu bizde...Beşiktaşı beşlik yapabiliriz ofsayt taktiği uygularlarsa...yattara, teo, colman defansın arkasına sarkan oyuncular...ya da erken bir gol yersek ritmimiz bozulursa 2-3 golle kaybetme ihtimalimiz de var...ama bu maçın favorisi kesinlikle Trabzonspor...

Cafer Bulur
01.10.2010, 22:36
kimle dolduracakmış beceke q7'nin yerini?

hilbertmi,ekrem dag mı,nihatmı,holoskomu?

senin takımında Glo'nun yeri dolmuyor ama

beceke de q7'nin yokluğu sorun olmuyor.

enteresan.
Daha dengeli bir kadro ile oynayarak bunu kapatabilirler,kontrollü oynarsalar bizim isimiz zor olur.

Biz glo nun yerine rahatlikla su adam oynar diyemiyoruz,stoper mevkii cok önemli ve hata kabul etmiyor.

Quaresmanin yoklugu bizim icin ciddi bir avantaj diyemiyorum ben.

Ahmet Başkaya
01.10.2010, 22:37
bir kaç arkadaş var, her başlıktaolumsuz bişeyler yazmayı başarıyorlar...

Armağan Dere, Cafer1978 abi gibi...

hele Armağan...art niyet asla aramıyorum ama, bi insanın beyni hiç mi pozitif düşünce üretmez...bir de Şenol Hocayla ilgili Cyzio abi var...hafta içi hiç yok mesela, ama kaybettiğimizde hemen burada alıyor soluğu...çok saydı duyduğum bi abimdir burda ama bu eleştiriyi de borç bilirim kendime...

Bu ligin en ne yapacağı belli olmayan kadrosu bizde...Beşiktaşı beşlik yapabiliriz ofsayt taktiği uygularlarsa...yattara, teo, colman defansın arkasına sarkan oyuncular...ya da erken bir gol yersek ritmimiz bozulursa 2-3 golle kaybetme ihtimalimiz de var...ama bu maçın favorisi kesinlikle Trabzonspor...

Çok katıldım be abi ben de hepsini seviyorum ama harbiden insan hiç mi güzel düşünmek istemez :)

magicyattara
01.10.2010, 22:38
Trabzon maçı varsa,bjk form tutar..dün akşam çok mücadeleci ve akıllı oynadılar..bundan daha iyi oynayamazlar..geriye iyi yaslandılar..iyi kontratağa çıktılar..inşallah bu iyi oyunları onları şımartmıştır..

Bizim maçı kazanmamız için çok iyi pres yapmamız lazım..yaşlı bjk orta sahası başka düşmez..

altinkaya08
01.10.2010, 22:39
İkisi beraber oynayamazki.Yine söylüyorum.Hakan,Ferrari,Nihat ve Nobre ilk 11 oynasın bu maç bizimdir.:D
neden oynayamasınlar?wien maçında çok ta iyi oynadılar.hep de bobo ve holoskonun koşu yoluna yerden defansın arkasına top attılar.maçıda böyle aldılar.benim gördüğüm budur.

Cafer Bulur
01.10.2010, 22:40
Trabzon maçı varsa,bjk form tutar..dün akşam çok mücadeleci ve akıllı oynadılar..bundan daha iyi oynayamazlar..geriye iyi yaslandılar..iyi kontratağa çıktılar..inşallah bu iyi oyunları onları şımartmıştır..

Bizim maçı kazanmamız için çok iyi pres yapmamız lazım..yaşlı bjk orta sahası başka düşmez..
Yasli mi,yapma be abi...

Bir ernst e bak bir de alanzinho veya yattara ya hangisi daha yasli sence?;)

Yasin Altuntas
01.10.2010, 22:41
Dozer Cemil´in zamaninda Kaptanlik üzerine yaptigi lafi tam olarak nasildi biri yazabilirmi Internette birsey bulamadim

magicyattara
01.10.2010, 22:43
Yasli mi,yapma be abi...

Bir ernst e bak bir de alanzinho veya yattara ya hangisi daha yasli sence?;)

Yaşlı mı dediğin adamların en genci 30 yaşında o da Ernst..tempo yap bakalım ne duruma geliyor..
Aurelio 34,Guti 34 yaşında..koştur bunları nal toplasınlar 30. dakikadan sonra..

Ahmet Başkaya
01.10.2010, 22:43
Dozer Cemil´in zamaninda Kaptanlik üzerine yaptigi lafi tam olarak nasildi biri yazabilirmi Internette birsey bulamadim

Ben Trabzonspor'un kaptanıyım . Bir başka kaptanın ardından , başka bir takım formasıyla sahaya çıkmak bana yakışmaz.

Bunu kastediyorsun sanırım .

Onur Akyüz
01.10.2010, 22:44
Daha dengeli bir kadro ile oynayarak bunu kapatabilirler,kontrollü oynarsalar bizim isimiz zor olur.

Biz glo nun yerine rahatlikla su adam oynar diyemiyoruz,stoper mevkii cok önemli ve hata kabul etmiyor.

Quaresmanin yoklugu bizim icin ciddi bir avantaj diyemiyorum ben.

besiktas q7 ile birlikte gücünün %20'sini kaybetmiştir,

buna moral motivasyon da dahil değildir.

Yasin Altuntas
01.10.2010, 22:44
Ben Trabzonspor'un kaptanıyım . Bir başka kaptanın ardından , başka bir takım formasıyla sahaya çıkmak bana yakışmaz.

Bunu kastediyorsun sanırım .

Tam bunu ariyordum Allah razi olsun

Varlıbaş61
01.10.2010, 22:45
kazanacağız...
fark bile atabiliriz...

Onur Muhcu
''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!''

Dozer Cemil

Cafer Bulur
Yaşlı mı dediğin adamların en genci 30 yaşında o da Ernst..tempo yap bakalım ne duruma geliyor..
Aurelio 34,Guti 34 yaşında..koştur bunları nal toplasınlar 30. dakikadan sonra..
Liverpool macindan sonra 4 gün gecmesine ragmen,antalya macindaki kötü futbolu yorgunluga baglayan futbolcularimiz vardi.

Bu takim mi yapacak tempoyu,cok iyimsersin abi.:)

magicyattara
01.10.2010, 22:49
Liverpool macindan sonra 4 gün gecmesine ragmen,antalya macindaki kötü futbolu yorgunluga baglayan futbolcularimiz vardi.

Bu takim mi yapacak tempoyu,cok iyimsersin abi.:)

Bence yüksek tempoda oynarsak bjk orta sahası düşer..ama geriye yaslanıp ceza alanının ön bölgesini iyi paylaşırlarsa-ki rapid maçında öyle oynadılar-bizim öne çıkmamızdan yararlanabilirler..başka şansları da yok bence..

Ahmet Başkaya
Tam bunu ariyordum Allah razi olsun

Ne demek rica ederim renktaş ;)

Ömer Faruk61
neden oynayamasınlar?wien maçında çok ta iyi oynadılar.hep de bobo ve holoskonun koşu yoluna yerden defansın arkasına top attılar.maçıda böyle aldılar.benim gördüğüm budur.

6 yabancıyı unutuyorsun galiba.bjk uefa maçlarına 7,8,9 yabancıyla çıkıyor.

Asi Çaykaralı61
01.10.2010, 22:51
''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!''

Dozer Cemil

ALLAH Rahmet Eylesin Cemil Abi

Keşke herkez senin gibi düşünebilse Cemil Abi

ALLAH Mekanını Cennet eylesin

Onur Muhcu
01.10.2010, 22:51
Görünen köy klavuz istemiyor, Fark atabiliriz demek yanlış olur!

Türkiye liginde tüm spor camiasının yaptığı yorumlara bakacak olursak iki takım var futbolu güzel oynayan,

Trabzonspor'umuz ve Beşiktaş !

Beşiktaş'ın oynadığı maçlara bakarsak Rapid maçı dahil, gerçekten kaliteli bir futbol oynadıkları ortada ..

Trabzonspor'umuza gelince, Motivasyonumuz eksik.. Bir kaç maç kaybettikten sonra çıkış arayacağız !

Zor bir maç olacağı kesin, Ancak kaybedersek, çok şey kaybederiz, kazanırsak çok şey kazanırız fikrindeyim.

İnşallah 3 puan bizim olacak, şimdiden herkese iyi seyirler ..

iso_4939
01.10.2010, 22:54
benımde en cekındıgım futbolcular ernst ve bobo...ıns gununde olmazlar...

Ahmet Başkaya

Türkiye liginde tüm spor camiasının yaptığı yorumlara bakacak olursak iki takım var futbolu güzel oynayan,

Beşiktaş'ın oynadığı maçlara bakarsak Rapid maçı dahil, gerçekten kaliteli bir futbol oynadıkları ortada ..

Trabzonspor'umuza gelince, Motivasyonumuz eksik.. Bir kaç maç kaybettikten sonra çıkış arayacağız !

Zor bir maç olacağı kesin, Ancak kaybedersek, çok şey kaybederiz, kazanırsak çok şey kazanırız fikrindeyim.

Büyük maçlara iyi motive oluyoruz :)

Avantaj bizde , ilk yarıda bitiririz işi ;)

Asi Çaykaralı61
Bence yüksek tempoda oynarsak bjk orta sahası düşer..ama geriye yaslanıp ceza alanının ön bölgesini iyi paylaşırlarsa-ki rapid maçında öyle oynadılar-bizim öne çıkmamızdan yararlanabilirler..başka şansları da yok bence..

Abi bence de yüksek tempoda oynarlarsa oyundan Beşiktaş'ın orta sahası düşer diye düşünüyorum.
Stoperde sizce kim oynar bilgisi olan var mı ?

iso_4939
01.10.2010, 22:55
kazanacağız...
fark bile atabiliriz...

bu sözleri manisa macı oncesıde cookk soyleyen vardı...ama yemedı

Asi Çaykaralı61
01.10.2010, 22:56

İnşallah Abi 3 puan bizim olacaktır

UtopyaTs
01.10.2010, 22:57
Benim anlamadığım Trabzonspor'lu olan birinin baştan yenileceğiz demesi.Bu konuda birçok kez yazmış olabilirim belki ama bana saçma geliyor.Bu haftaya kadar Trabzonspor puan bile alamamış olsa Bjk'ye yenileceğiz diyemem.

Varlıbaş61
01.10.2010, 22:59
bu sözleri manisa macı oncesıde cookk soyleyen vardı...ama yemedı

ben manisa maçı öncesi çok söyleyenlerden değilim ama..!

takıma güvenim tam ve kazanacağız..!

Asi Çaykaralı61
01.10.2010, 23:00
Benim anlamadığım Trabzonspor'lu olan birinin baştan yenileceğiz demesi.Bu konuda birçok kez yazmış olabilirim belki ama bana saçma geliyor.Bu haftaya kadar Trabzonspor puan bile alamamış olsa Bjk'ye yenileceğiz diyemem.

Abi bence de çok güzel bir konudan bahsettin
Bana maç oynanmadan yenileceğiz demesi saçma geliyor
Bencede önce bizler inanmalıyız galibiyete sonradan futbolcularımız,yönetimimiz
Bence herşeye rağmen takımımıza saahip çıkmalıyız
Olumsuz yorumlar bence Trabzonspor'umuzu olumsuz yönde etkiliyor

fteotdgs
01.10.2010, 23:02
Her sey oyuncularda bitiyor. Sahaya kim cikarsa ciksin istemeleri, inanmalari lazim once. Biraz hirs, biraz ruh Allah askina. Bundan sonrasi bu mac ozelinde gelecek maclarimiz icin takim kurgusu hakkindaki dileklerim, dusuncelerim:
- Senol hocam, Allah askina ne olur, Burak'i ilk 11'de dusunme artik; takimin sakatlik durumu ne olursa olsun. Burak'tan yedekten fazlasi olmaz, 2+2=4.
- Teofilo ileride alternatifsiz. Sakatlik olmadigi muddetce kendisine ilk 11 tereddutsuz verilmeli. Takimin kurgusu buradan baslamali. Umut icin baska mevkiller dusunulebilir duruma gore ama ama Teofilo'nun yerine Umut, ilk 11'de asla ama asla dusunulmemeli.
- Alanzinho ve Yattara top bizde degilken cok buyuk kulfet takima. Mucade gucumuzu cok dusuruyorlar. Ikisi kesinlikle ayni anda 11'de olmamali mucade gucu yuksek maclarda. Adamlarin bu eksileri hucumdaki artilarini buyuk oranda eksiltiyor hatta Alanzinho'da eksiye geciriyor. Alanzinho muzmin yedek kalmali tipki Burak gibi.
- Jaja bu takimin orta sahasinda yer bulur. Yeter ki yeterli gucu, kondisyonu kazansin, yeterli destegi bulsun.
- Tayfun, ya da genclerden sagbekte oynayabilecek yok mu? Serkan kadar olmasa da idare etsin yeter. Serkan, Yattara'nin mevkiine cekilirse bir parlayip on sonen, ipiyle kuyuya inilmeyecek, savunmasi sifir Yattara'nin yerine istikrarli bir oyuncu kazaniriz ilk secenek olarak burada.

Mert Oğuzlu61
bizim için gerçekten sezonun en kritik maçlarından birisi... şu maçtan alınacak 3p gerçekten çok çok değerli olacak.

ilk 11 için şenol hocaya güveniyorum, en iyisini çıkaracaktır ama ben şunu söylemek istiyorum ''ceyhun-selçuk-colman'' üçlüsü, bu maçta orta alanda oynamalıdır önlerindede jaja ve yattara, ilerdede teo... ortada yine selçukla colmana yükleme yapılırsa çökeriz, biz yine tıkır tıkır işleyen düzeneğe geçelim selçukla colmanıda rahatlatalım bizde rahatlayalım.

o zaman defansta mustafa oynayacak, güveneceğiz ona yapacak bişey yok, belki bir yıldız kazanırız alt yapıdan ne zamandır adam çıkmıyor ? (:

Asi Çaykaralı61
ben manisa maçı öncesi çok söyleyenlerden değilim ama..!

takıma güvenim tam ve kazanacağız..!

Manisaspor maçı geride kaldı.Bence eksiklerimizden ders çıkarmalıyız düzeltmek için.Benimde takımımıza güvenim tam ve sonsuz Beşiktaş maçından ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH galip ayrılacağız

futbalski60
01.10.2010, 23:05
Schuster iyi antrenör takımının kapasitesini biliyor ona göre 11 kuruyor ona göre taktik uyguluyor. Bizim maçta kontrollü oynayacakrını düşünüyorum defansif br kadroyla çıkabilirler Rapid maçının ikinci yarısındaki gibi geride alan daraltıp Bobo ve Holosko'yu kaçırıp ani ataklarla pozisyon üretmeye çalışacaklardır maçın ilerleyen dakikalarında ise oyun kontrolünü ele alıp oyunu rakip sahaya yıkmak isteyecekler Schuster geldiğinden beri oyun içinde bu tarz taktik değişiklikliği yapıyor muhtemelen bu maçta da aynısını yapacak.

Şenol Hoca da her zaman olduğu gibi hücum yapmamızı isteyecek ama bu sefer hücum yaparken kontrollü olmamız gerekecek önce ki haftalardaki gibi bilinçsiz bir şekilde hücum yapmamalıyız bu maçta sahada biraz daha sakin biraz daha olgun bir Trabzonspor olmalı aksi takdirde iyi oynadığımız bir maçı kaybedebiliriz. Hocaların maçı olacağını düşünüyorum inşallah gülen taraf biz oluruz.

genç61
01.10.2010, 23:10
tek macı beklıyorum oda kasımpasa macı kımse tepkı koymuyor barı ben tek basıma yonetıme topculara ve hocaya tepkı koycam ınsallah numaralı trubune gırıs serbest olurda bır ıkı bırseyler yazcam elımden geldıgınce tepkı koycam

bu takıman hıcbırsey olmaz bu kadro cok yetersız ve dar bosverın bu macı alsakhatta 5-0 bıle bıtse boş biz traftar olarak kazanma azmımızı kaybetmışız bu macı alsak bır sey farketmez 2 hafta sonra gene cökerız

bu takımda selcuk onur engın harıc hıcbır topcuyu bu takımda tutmam bu adamlar harıc dıger hıcbır topcu bu formayı hakketmıyor bence

yazmıcam dedım gene dayanadım kusura bakmayın hadı ıyı geceler herkese

Fatih
01.10.2010, 23:13
Bobo'dan çekiniyorum arkadaş ne yalan söyliyeyim.:)

Erbay
01.10.2010, 23:16
hadı ıyı geceler herkese

İyi geceler, hayırlı rüyalar :D

Paksoy
01.10.2010, 23:16
Bobo'dan çekiniyorum arkadaş ne yalan söyliyeyim.:)
ben, bjk li olsam Trabzonspor'da kimden çekinirim acaba,Baya iyi geliyor insana:D

Fatih
01.10.2010, 23:18
ben, bjk li olsam Trabzonspor'da kimden çekinirim acaba,Baya iyi geliyor insana:D
Hakan Arıkan olsam Jaja'dan çekinirdim.:)

Biraz da bu yüzden Jaja'yı da Yattara'yı da oynatmak lazım.;)

Paksoy
01.10.2010, 23:21
Hakan Arıkan olsam Jaja'dan çekinirdim.:)

Biraz da bu yüzden Jaja'yı da Yattara'yı da oynatmak lazım.;)
Bizim ve diğer takımların Yattara'ya bakış açısı farklı baya onlara korku salıyor bize acaba ?

Fatih BALTA
01.10.2010, 23:21
Bobo bu akşam idmanına çıkmadı.Oynamama durumu var.

Paksoy
01.10.2010, 23:25
Bobo bu akşam idmanına çıkmadı.Oynamama durumu var.
çok iyi olur,Nobre'nin hakkından Egemen bi şekilde gelir,

hamucera
01.10.2010, 23:26
BİZE HER YER TRABZON dedik,

İstanbul Mecidiyeköy meydanı İETT otobüsü, bu sabah saat 8:30 da çekildi

http://img408.imageshack.us/img408/4844/01102010015.jpg (http://img408.imageshack.us/i/01102010015.jpg/)

TSelif
01.10.2010, 23:26
Numaradır ya yetişir bizim maça :D

Fatih
01.10.2010, 23:28
Bizim ve diğer takımların Yattara'ya bakış açısı farklı baya onlara korku salıyor bize acaba ?
Bize de korku salıyor haliyle acaba nasıl oynayacak diye düşünüyoruz çünkü standardı olmayan doğaçlama bir futbolcu.Ama net olan birşey var ki sonradan oyuna girdiğinde verimli olmuyor.Bunu da gözardı etmemek lazım.

Paksoy
01.10.2010, 23:30
Bize de korku salıyor haliyle acaba nasıl oynayacak diye düşünüyoruz çünkü standardı olmayan doğaçlama bir futbolcu.Ama net olan birşey var ki sonradan oyuna girdiğinde verimli olmuyor.Bunu da gözardı etmemek lazım.
kesinlikle 11'de yoksa hiç olmamalı,

Mehmet S. Pervan
01.10.2010, 23:43
Açıkçası Querasma sakatlanmasaydı, Beşiktaş sadece 2 gün dinlenecek olmasaydı ve maç da Avni Aker'de olmasaydı "0" umudum vardı :)

saffet61
01.10.2010, 23:46
Rahat olun maÇ bİzİm

Full HD
01.10.2010, 23:49
Defansimiz beni rahatsiz ediyor :(

ESER
01.10.2010, 23:53
barcelona da busques hem stoper hem de on libero gibi oynuyor, barcelona nin huseyini yani. man city de viera da ha keza ayni. bjk de alt yapidan kendi huseyinleri olan necip i cikardi:) biz ise adi soyadi tikky degil diye pesine teneke baglayip gonderdik:) neyse insallah Allahtan ceyhun umuz var ve bu macta kesinlikle ceyhun olmali ikilinin gerisinde. bu macta fantazi kadronun sonu hezimet olabilir. ama dengeli bir kadro quaresmasiz bjk yi rahat olmasa da yener.

Mehmet S. Pervan
01.10.2010, 23:55
Çok Çok Çok önemli bir deplasman 1 puan almak bile iyi bir sonuç olabilir eğer kilit oyuncular oyuna etki edebilirlerse kazanırız diye düşünüyorum...
Beşiktaş forumundan alıntıdır =)))

Serdær
01.10.2010, 23:56
Aurelio geldikten sonra Ernst daha fazla sorumluluk alarak hucüma çok iyi katkılar yapıyor.

Aurelio defansif oynadığından ayrıca ona güvendiğinden eskisi kadar geriye dönük oynamıyor.

Dün oynanan Rapid maçında gördük ki , hızlı bir şekilde Beşiktaş orta sahasını geçildiği zaman sıkıntı yaşıyorlar.

Ayrıca sağ bekte oynayan Hilbert defans anlayışı çok zayıf.

Kaldı ki sağ ve sol açık oynayan oyuncuları Tabata,Holosko,Quaresma defansa yardım etmiyor.

Dolayısıyla Trabzonspor olarak orta sahayı kalabalı tutup oyunu kanatlara yıktığımız zaman maçı kazanmamız çok yüksek bir ihtimal.

Umarım bizim gördüklerimizi de Şenol Güneş görmektedir.

Benim bu söylediklerim çerçevesinde oluşması gereken kadromuz ;

http://www.footballuser.com/Formations/2010/10/23412_Trabzonspor.jpg

Bugün öğlen yazdığım ve kurduğum kadro çerçevesinde oynarsak kazanabiliriz .

ESER
02.10.2010, 00:06

bjk li olsam formsuz olsa bile yattara dan cekinirdim. iki sene once bir antalya maci vardi deplasmanda takim savasiyor o yuruyordu , cale colman egemen noluyor bilader top oyna biraz gibilerinden telkinde bulunmuslardi ve o maci onun sayesinde almistik:D yani yattara formsuz olsa da rakip icin tehlikelidir. deli ibrahim ssk dan emekli olmak icin gun sayarken yattaraya madara olmak istemez:D kolpa ridvanin da dedigi gibi ben suan futbol oynuyor olsam yattaranin ayagina girmem , en azindan rezil olmam:D

Oruç
02.10.2010, 00:09
Bobo'ya dikkat !

Alanzinho lütfen bu maçta oynatılmasın.

Sami Kuk
02.10.2010, 00:10
Allah rizası ıcın bırı benı bılgılendırsın..Ben rizedeyım maça kesın gelıcem bılet bulabılrmıyım kale arkalarndan arkadaslarım almıs ama hangı taarf bılmıyorum fark ediyormu

Sinan Sağlam
02.10.2010, 00:11
Defansimiz beni rahatsiz ediyor :(
Bu defansa yıllardır alıştık artık , sürekli rahatsız ediyor...Şunun şurasında 2 maç stoper oynamayı bilen bir adam sayesinde sağlam bir tandem gördük yıllar sonra o da sakatlandı gitti malesef....Glo dönene kadar rahatsızlık sürecek ne yazık ki...

Benim asıl sıkıntım Onur... Bir milli maç ve hunharca linç girişimi fırsatını kacırmayan rezil istanbul basını sayesınde cocuk da acayıp ozguven kaybı basladı...

Onur gecen senekı onura donemezse bız de eskı sanlı gunlerımıze zor donerız...

Defans aynı ortasaha aynı forvet aynı oynasın , onursa gecen senekı onur olsun bu macı alırız ... Bizim artizler sever buyuk macı ... Bu macta Colman'ı dıkkatlı ızleyın ne demek ıstedıgımı anlarsınız....

Fanatik34
02.10.2010, 00:13
Senol Hocanin,

..................Onur................
Serkan..Ceyhun..Egemen..Cale
.....Selcuk...Colman...Engin.....
..Yattara.....Teofilo......Jaja...

bu sekilde cikacagini düsünüyorum

Alihan Ertürk
02.10.2010, 00:13
TRT 3'te Futbol Eksperi var şuan. Bizim maç için idmana gelmişler. :)

Sami Kuk
02.10.2010, 00:15
Bana kımse yardımcı olmayacakmı?

Ben rizedeyım maça kesın gelıcem bılet bulabılrmıyım kale arkalarndan arkadaslarım almıs ama hangı taarf bılmıyorum fark ediyormu

h@msi61
02.10.2010, 00:16
Senol Hocanin,

..................Onur................
Serkan..Ceyhun..Egemen..Cale
.....Selcuk...Colman...Engin.....
..Yattara.....Teofilo......Jaja...

bu sekilde cikacagini düsünüyorum

Ben de bu kadroyla cikacagimizi dusunuyorum ve umarim da oyle olur. Simdi onlar dusunsun.

ESER
02.10.2010, 00:19
Bana kımse yardımcı olmayacakmı?

Ben rizedeyım maça kesın gelıcem bılet bulabılrmıyım kale arkalarndan arkadaslarım almıs ama hangı taarf bılmıyorum fark ediyormu

renkdas elinde bilet varsa neden dert ediyorsun? ayrica biletin uzerinde hangi kapidan giris yapacagin yazar.

Sami Kuk
02.10.2010, 00:21
renkdas elinde bilet varsa neden dert ediyorsun? ayrica biletin uzerinde hangi kapidan giris yapacagin yazar.

bılet yok işte alıcam varsa arkadaslar almıs 4 kısı onlar 4 bılet var hangı taraftan almıslar bılm dıyorum alsam harangı bır kale arkasından ıstedıgıme gırebılırmıyım..ve bulabılırmıyım bılt yarın

Armağan Dere
02.10.2010, 00:23
Karabükspor ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi...Gs'nin pozisyonu yoktu akşam...sanıldığı gibi son 4 haftanın rahat geçeceği yok...bu maçı alamazsak zaten yarıştan koparız..Bursa kazanırsa zaten bi önemi kalmıyor

bekir61
02.10.2010, 00:27
jaja besiktasi yine avlarmi sizce?

Oğuzhan Fidan
02.10.2010, 00:29
beşiktaşı yener bu takım gerçekten taktik ve konsantrasyon iyi olursa rahat yener hatta!

Sinan Sağlam
02.10.2010, 00:40
jaja besiktasi yine avlarmi sizce?
Bekir sadece Jaja değil bu avlama işini Yattara , Engin ve Teodan da beklıyorum sahsen...

Sezon başı Beşiktaşı yalan yok cok merak ettım ve buldugum her macını ızledım..Bugune kadar hızlı dıyebılecegımız bır takımla karsılasmadılar aralarında en elı ayagı duzgın rapid ve ibb di....

Hızlı cıkan takımlara karsı ellerı mahkum...Kapanan takımları da kanatlardan ortadan ara pasları falan fılan derken bı sekılde acıyolar...

Jaja gıbı Yattara gıbı topla hızlı adamların yanında bır de uzun pas yuzdesı yuksek Colman ve Selcuk da Teoyu kacırırlarsa ıste o zaman zevkle ızlenecek bı mac olur...

Bu macı orta sahada top dolandırarak gecırıp yarı sahamıza hapsolursak Q7 ye fılan gerek kalmaz bı sekılde defansımızın arkasına sarkarlar..Bobo cok formda ve bı sekılde topu ıcerı sokuyor...

Ve sundan da adım gıbı emınım sureklı saldırtan Schuster bu macta bı dakka dıyecek bu takıma karsı gerı dortluyu orta sahaya yaklastırırsam benı maymuna cevırırler...

Defansları cok agır ve en az bızımkısı kadar kotu bunu mutlaka degerlendırmelıyız... Bizim silahımız daha fazla kım ne derse desın.....

ESER
02.10.2010, 00:42
Karabükspor ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi...Gs'nin pozisyonu yoktu akşam...sanıldığı gibi son 4 haftanın rahat geçeceği yok...bu maçı alamazsak zaten yarıştan koparız..Bursa kazanırsa zaten bi önemi kalmıyor

karabuk bugun guzel oynadi ve gs ye top gostermedi. cernat zamaninda alinmaliymis . lig ortalamasinin uzerinde bir adam.

hyasin61
02.10.2010, 00:43
Rıdvan Dilmen bjk yorumlarında bjk ovsede bu takımın ılerde 3-5 te yıyebılecegını soyledı ınsallah o 3-5 golu atan takım bız olacagız:)

Sami Kuk
02.10.2010, 00:43
bilet bulabılırmıyım yarın 13:00 a kadar kale arkasından..bulursamda arkadaslarımın yanına rahattca gecebılırmııym yanı duzenlı sekıldemı oturuluyor

KUTADGU
02.10.2010, 00:48
Bu maç hiç bir şeyin sonu değil.

Bu maç hiç bir şeyin de başlangıcı değil.

Emre ÖZTÜRK
02.10.2010, 00:49
bilet bulabılırmıyım yarın 13:00 a kadar kale arkasından..bulursamda arkadaslarımın yanına rahattca gecebılırmııym yanı duzenlı sekıldemı oturuluyor

Bilet konusunu büyük ihtimal çözersin.Yani bilet bulursun.Arkadaşlarının yanına ise aynı kale arkasındaysanız rahatlıkla gidebilirsin.Düzen falan hikaye :)

Sami Kuk
02.10.2010, 00:51
Bilet konusunu büyük ihtimal çözersin.Yani bilet bulursun.Arkadaşlarının yanına ise aynı kale arkasındaysanız rahatlıkla gidebilirsin.Düzen falan hikaye :)
Eyw yarın ogleye kadar bulurum dimi ilk defe gelıcem avnı akere

Emre ÖZTÜRK
02.10.2010, 00:53
Eyw yarın ogleye kadar bulurum dimi ilk defe gelıcem avnı akere

Bulursun diye düşünüyorum ama garanti diyemem inşallah bulursun diyelim :)

Sami Kuk
02.10.2010, 00:55
yaa ben rızedeyım yarın ogrenır ogrenmez arkadaslar hangı yerden almıs dıye arkadaslarda suan rızede..burdan sıteden bır arkadas bir güzllık yapar heralde..??

Armağan Dere
02.10.2010, 00:56

Normal bir maç yani..Öle hedefsiz falan..Özel bir anlam yükleyerek takımı sıkıntıya sokmayalım derken,amaçsız da bakmamak gerekiyor...Senin kazanman lazım ki ileride Bursa ve Bjk her halukarda tekleyecektir..Özellikle Bjk tekleyecek...Bursa'nın elendiğini varsayarsak şampiyonlar ligine asılmayacakları düşünülürse bundan sonra...Bu sene çekincem yine Fenerbahçedir benim...ve sanıldığı gibi son 4 hafta da hiç rahat geçmeyecektir

erol-61
02.10.2010, 00:57
bu ne beyler ya sanki barca ile oynayacağız altı üstü medyanın şişirme ezikleriyle oynayacağız siz sanıyormusunuzki ibrahim üzülmez ataklara katkı verbileceğini Q7 oynasaydı serkanla baş edebilecekmiydi
guti deseniz öyle daha bu ezikler kimle oynayacaklarını bilmiyorlar ALLAH AŞKINA ŞU BİZİM TAKIMIMIZI küçük görmrkden vaz geçelim yaa bu ne korkudur anlayamıyorum ezikler madara olmadan sahadan çıkarlarsa sevinsinler kendilerini dev aynasında görüyorlar ama bu ayna onlara gerçekleri bu hafda gösterecek keşke LPG li Q7 leri oynasaydı .....

Q7 ye LPG TAKARSAN GUTİN de PATLAR :) :)

Ömer TOPAL
02.10.2010, 01:03
eger bu maçta araya atılan toplarla adam kaçırılacaksa o adam teo degil umuttur....

KUTADGU
02.10.2010, 01:03
Normal bir maç yani..Öle hedefsiz falan..Özel bir anlam yükleyerek takımı sıkıntıya sokmayalım derken,amaçsız da bakmamak gerekiyor...Senin kazanman lazım ki ileride Bursa ve Bjk her halukarda tekleyecektir..Özellikle Bjk tekleyecek...Bursa'nın elendiğini varsayarsak şampiyonlar ligine asılmayacakları düşünülürse bundan sonra...Bu sene çekincem yine Fenerbahçedir benim...ve sanıldığı gibi son 4 hafta da hiç rahat geçmeyecektir

O iki cümleden bunları anlayabiliyorsan zaten benim için başka da anlatacak bir şey yok.

Paksoy
02.10.2010, 01:11

Bu maç sadece 3 eziklere karşı yenilmezlik serimizin devamı olacak,

Zafer BİLGİN
02.10.2010, 01:26
Derin analizlere girmeyeceğim.

Ayağımın uğuruna inanıyorum:)

Bu maç için Trabzon a geldim.

Nasipse yeneceğiz.

Bu kadar basit yani:)

Sinan Sağlam
02.10.2010, 01:29
eger bu maçta araya atılan toplarla adam kaçırılacaksa o adam teo degil umuttur....

Umut Bulut konusu acacak deılım ama mumkunse ne umut bulut ara toplarına kacsın ne de goller kacsın....Kacırdıgı goller fılan deıl mesele artık onlara alıstık tepkısızlestık de ortasahada tam pas trafıgı hızlanınca ayagına gelen topu amator kumede rastlayabılecegımız , mac durdurulup kendısıne yoneltılecek :" umut ne yapmak ıstedın bu pozısyonda , topu kıme ne maksatla atmak ıstedın " seklındekı bı soru karsısında hıcbır cevap veremeyecek kadar futbol zekası kısıtlı bır adam bu macta bızım son ıhtıyacımız dıye dusunuyorum...

Teo yavas olsa da , agır olsa da ben futbolu bılıyorum dıyor her hareketınde...Ara pasına gelınce 30 metrelık depara gerek yok top bursa macındakı gıbı defansın arkasına gecsın yeter o donup dogru vurusu yapar... Allah ne verdıyse abanmaz , top kalecının karın kaslarını ezıp gerı dondukten sonra da aldıgım paranın hakkını veremedıgım ıcın gece yattıgımda huzur bulamıyorum demez....

FC-ST-PAULI-61
02.10.2010, 01:33
---------Onur----------
serkan-ceyhun-egemen-cale
-----------selcuk---------
--------colman---engın
yattara-------------Jaja
-----------Teo---------

Şenol Altunsoy
02.10.2010, 01:37
Zafer ilk devreyi stad dışında geçirirsen kesin kazanırız :) Mümkünse karakolda

Armağan Dere
02.10.2010, 01:38
umut uzak dursun aman aman...2009 da kadıköyde yaptığı aşırtmayı ömür boyu unutmayacağım

demir
02.10.2010, 01:39
1. quaresma sakatlanmıs 5 hafta yokmus
2. bjk gecen macta oldugu yıne komple defansa yatıp kontra atakla bızı yenmeye calısacak aksı bır durumda zaten bızı yenemezler tutarsda tutacak ıste bızım kanatlarımız sol kanat olmasada sag kanat guclu ama ibrahım uzulmez yıne hayatının macını oynayacaktır yattaranın cokm az top kaptırması lazım jaja denemeler yapacak tabıkı ama bu mkacta patlayacagını sanmıyorum ataklarda donen topları kapıp dogru kullanması bızım ıcın yeterlı olacaktır

Ömer TOPAL
02.10.2010, 02:12
Nedir bu kin ? O bizim oyuncumuz degil mi ? Teo sizin umut kilissporun topcusumu...Ben bu maç için arkadasın defans arkasına orta sahadan ara topları atılır lafına istinaden onu yazdım. ki yazdıgımında arkadasındayım....Teo o topların hiç birinye yetişemez...ofsayta da düşmesi cabası..Teo iyi yer tutar ceza alanı içinde buldugunu atar amenna... Bırakında fikrimizi yazalım maçla ilgili...Aklım bana yeter kimsenin futbol bilgisine laf etmem bilgimede laf ettirtmem....Lutfen önce takım oyuncularına sonra bizlere saygı...