PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Birtan Karaman
29.09.2010, 17:43
Jaja ilk 11de olmalı bu maç.

Alanzinho geçen hafta ki oyunu ile bu hafta yine klübede.

Muhammed
29.09.2010, 17:54
Kadroları 12 kişilik yapmakta moda oldu..:)

Sonuçta Bobo'nun olduğu takımla oynuyoruz en az 1 adam fazla oynamamız şart.

İbrahim CİHAN
29.09.2010, 18:04
-------------------onur--------------------
serkan-----ceyhun(glo)--egemen-------cale
----------selçuk-------colman--------------
yattara------------jaja----------------engin
-------------------teo--------------------

Salih Edip
29.09.2010, 18:09
Harbiden yuh ya ne demek bobonun olduğu takım ? bobo kim ya bir ay önce babellerle torreslerle kafa kafaya oynamışız biz...

Bilhan Özhan
29.09.2010, 18:09
her ne olursa olsun bu mac bizim olmali.. 2 kötü hafta gecirdik.. besiktas rapid wienin yorgunlugnu yasayacaktir ama ondan ziyade futbolumuzla onlardan cok üstün oynamamiz gerekiyor.. istersek besiktasi yeneriz o kadroya da sahibiz.. Q7 yi tuttumu zaten baska oyniyacak adamlari kalmiyor..

sessizkral_1
29.09.2010, 18:12
http://digiturk.mobilanketler.com/digiturkweb/index.cfm

İlker Akçay
29.09.2010, 18:13
-------------------Onur----------------

Serkan-Tayfun(Mustafa)-Egemen-Çale

----------------Ceyhun----------------

---------Selçuk---------Colman--------

-----Engin----------------------Jaja---

-----------------Teo------------------

Birtan Karaman
29.09.2010, 18:13
Sonuçta Bobo'nun olduğu takımla oynuyoruz en az 1 adam fazla oynamamız şart.
Muhammed senin bu Bobo'yu birden gözünde Ronaldo yapmanı çözebilmiş değilim. :)

Bilhan Özhan
29.09.2010, 18:15
bursalilar az degil ha :D istanbuldan 66% lik oran cikarken bursadan besiktasa tam destek 100% :D

Berkedogan
29.09.2010, 18:23
saha bizim saha yakına kadar ligin en hazır en iyi top oynayan takımıydık beşiktaşı bu kadar büyütmeye gerek yok onları yenip havalarını alacağız.

Bilhan Özhan
29.09.2010, 18:23
kalede hakan arikan olcak mi :D

süveyş
29.09.2010, 18:36
Yeter ya, sİlkİnİn kendİnİze gelİn ulan

yeneceĞİz habunlari, Çikin bİr dolaŞin oksİjen alin kendİnİze gelİn

10 - 0 yenİleceĞİmİzİ bİlsem İnadina bordoooooooo mavİİİİİİİİİİİİİİ ulan! BaŞka yolu yok

haklısınız:alkış:
Trabzonspordan başka kimimiz var
yenilince demediğimi bırakmıyorum ama aklıselim düşününce kendime kızıyorum :(
iyiki varsın Trabzonspor yensen de yenilsen de daima tanındayız
inş. bjk maçı ile yüzümüz güler, umarım şans da yanımızda olur...

güneyli
29.09.2010, 18:38
Mustafanın oynadığı takımda ceyhun orta sahada hem mustafayı hemde colman ve selçuğu rahatlatır.Defansa alınacak bir ceyhun orta saha direnci düşeceği için daha çok zorlanır..
Bu arada bu maçtan korkma aradan sonraki kasım paşa maçı ve diğerlerinden kork.İstikrar şart..

fanatikdevri
29.09.2010, 18:39
--------------------onur---------------------
serkan------tayfun----------egemen------cale
-------------ceyhun-------selcuk------------
----------------colman----------------------
yattara--------------------------jaja--------
------------------umut----------------------

LoVeRbOy
29.09.2010, 18:48
bobo kim be yetrki ceza sahası içinde topla buluşmasın yeter. çalım atmaktan aciz adam tek vuruşları var okadar.

Mert Oğuzlu61
29.09.2010, 18:48
1)

________________onur_______________

___serkan___mıstık____egemen_____cale

_____________selçuk__ceyhun

___yattara_________jaja________colman

__________________teo

2)

_________________onur________________

___serkan___ceyhun_____egemen_____cale

_____________selçuk____barış

__________________teo

ikisinden biriyle çıkacağız %99.9

LoVeRbOy
29.09.2010, 18:52
Büyük Derbi Kuddusi Müftüoğlu'nun (http://www.facebook.com/notes/trabzonspor/buyuk-derbi-kuddusi-muftuoglunun/440475413320)
HAYIRLI OLSUN ;)

kaptans
29.09.2010, 19:01
1)

________________onur_______________

___serkan___mıstık____egemen_____cale

_____________selçuk__ceyhun

__________________teo

2)

_________________onur________________

___serkan___ceyhun_____egemen_____cale

_____________selçuk____barış

__________________teo

ikisinden biriyle çıkacağız %99.9

kaysrİdekİ maÇta oynayan tek adam İlk onbİrde yok yanİ...
Engİn İlk onbİr Çikmaz İse maÇa dİyecek bİŞey yok artik sadece yattara yerİne engİn olsa kadro gÜzel olur zaten bu Şekİlde zayif kaliriz ayakta durmamiz lazim bİ adam fazla olmamiz lazim ...yattara sİlİnİr engİn koyulur....

Şunun unutmayalim bİz yattaranin İstedİĞİ zaman kullandiĞi İstedİĞİ zaman kullanmadiĞi yeteneĞİnİ beklerken yari sahanin dİĞer tarafinda Şu anda yeteneĞİnİ neredeyse her maÇta kullanmiŞ buna gollerlede etkİsİ olmuŞ bİ qaresma olacak...

Bu maÇa hÜcum gÜÇlerİnİ karŞilaŞtirarak Çikmak mantiksiz olur kanaatİndeyİm savaŞacak adamlar sahaya sÜrÜlmelİ ...

Paksoy
29.09.2010, 19:18
Colman ve Selçuk'un yanında Engin oynayacak bence,türkiye kupası finalinde olduğu gibi

Mustafa Umut
29.09.2010, 19:21
bizim Jaja Hakana ceza sahası dışından bi gol atarsa olası gazete manşetlerini düşünemiyorum...:D

Kazım Uzunboy
29.09.2010, 19:21
Q7 var Guti var ama Bobo'nun olduğu takım? Vay be. :)

Jester
29.09.2010, 19:22
--------------Onur---------------
Serkan----Papy---Egemen----Cale
---------Barış-------Selçuk------
----Yattara----Jaja----Colman---
-------------Teofilo-------------

Muhammed
29.09.2010, 19:25
ya bırakın şu bobuyu moboyu sanki ibrahimoviç, kazmanın teki işte bizim murat tosun bile daha iyidir ondan

bjkde iş yok

gutinin guti kadayıf olmuş
quaresma desen bizim beşirlide daha iyi adamlar var
bobo kazma
deli ibo var
daha ne büyütmeyin şu kargaları bunları bilmeyen r. madridle maçımız var sanır bırakın ahmak konuşuğu, yeter ki sabırlı olalım ilk dakikalarda gol için yüklenirsek sakata gelebiliriz az sabırlı oynadık mı işlerini bitiririz, kargalar hemen saldıracaklardır biz sakin oynamalıyız kuarejmayı bizim egemen otlatır korkmayın

ibrahim akın bile bjk defansını yoldu attı, bjk salak salak üzerimize gelince bizim kara bela çökecek üstlerine, kolbastının kralını oynatacağız kargalara

yav korkmayın şunlardan daa atın üzerinizdeki ölü toprağını biz Trabzonsporuz, kendi evimizdeyiz onların kralı gelsin, yeneceğiz şunları pazar günü horon günü şu ligde bjk bizim rakibimiz bile olamaz

Harbiden yuh ya ne demek bobonun olduğu takım ? bobo kim ya bir ay önce babellerle torreslerle kafa kafaya oynamışız biz...

Muhammed senin bu Bobo'yu birden gözünde Ronaldo yapmanı çözebilmiş değilim. :)

bobo kim be yetrki ceza sahası içinde topla buluşmasın yeter. çalım atmaktan aciz adam tek vuruşları var okadar.

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0roni

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ironi

http://nedir.antoloji.com/ironi/

http://www.itusozluk.com/goster.php/ironi

http://www.uludagsozluk.com/k/ironi/

Paksoy
29.09.2010, 19:26
-------------------umut(teo)-----------------
-----jaja--------------------------------burak
------------colman---engin---selçuk----------
cale-------ceyhun--------egemen-----serkan
------------------onur----------------------

kadro böyle olacak gibi

Turgay Atalay
29.09.2010, 19:26
Karakargaların gutisi çok kalkmış, Avni Aker köti kolla guti, Karakarga...

izzet
29.09.2010, 19:27
Muhammed müthissin. Tamben "Arkadas Ironi yapti" diyecektim

:D:D:D
:alkış:

Muhammed
29.09.2010, 19:27
Arkadaşlar bu maçta Bobo'yu nasıl tutacağız ? Yer bitirir bizi. 10 tane gol atar bize. Bence Şenol Hoca 11 oyuncumuzuda Bobo'nun üzerine bire bir markaj vermeli:eek:

Arkadaşlar bir önceki sayfada şöyle bir mesajımda var. Benim amacım sadece Bobo'yu abartanlara mesaj vermekti. Yoksa herhangi bir şekilde Bobo'yu felan beğendiğim yok çok şükür:D

Kazım Uzunboy
29.09.2010, 19:32
Arkadaşlar bir önceki sayfada şöyle bir mesajımda var. Benim amacım sadece Bobo'yu abartanlara mesaj vermekti. Yoksa herhangi bir şekilde Bobo'yu felan beğendiğim yok çok şükür:D

Ama Muhammed ben harbiden öyle söylemek istedin sanmıştım. :)

Altan Atabay
29.09.2010, 19:36
bu takım beklenenin hep tersini yapmıştır bu seferde öyle olacak yenecek beşiktaşı...

Serdar A
29.09.2010, 19:38
Peki o taraftar topluluğunun liverpool'u yendiğini,desibel rekorları kırdığını veya bursalıların maçın başından sonuna kadar futbola hiç bakmadan, bıkmadan usanmadan tüm stad olarak yaptıkları katkıları ne yapacağız.
Biz maçı izlerken futbolcumuza küfrederiz,maçtan sonra takımın teknik direktörünü eleştiririz,sonra yönetime bi kalay.Sonra da taraftarım oldu canım..
Oraya yazmakla olmuyor taraftarsan farkını belli edeceksin.

Bahsettiğim Trabzonspor taraftarları dönemsel olarak 2000li yıllar , daha bir kaç yıl ancak oldu , ne liverpoolu ... Bir ses mühendisine de öyle desibel rekoru geyiği de yapmayın , yemezler .

Maç başından sonu destek taraftarın ödevi , ben sanki bunun aksini söylüyormuşçasına konuyu saptırmaya gerek yok . Söylediğim gayet açık net , bjk nin federasyon önünde yapacağı kuru kalabalık , federasyon namına hiç bir şey ifade etmeyecektir .

Bu yöntem , yaptırım gücü olan bir eylem değildir . Geçmişte Trabzon taraftarınca pek çok kez uygulandı , her hangi sonuç alınamadı . Bunu sanki ilk defa bjk taraftarı yapıyormuşçasına-ve iyi bir şey yapıyormuşçasına- burada pazarlanması da oldukça vahimdir , hadi orasını geçiyorum . Bu işler böyle yürümez , federasyon nezdinde kulübün haklarını koruyacak yönetimin basiretidir .

Taraftarlık olgusu olarak , ülkede övülecek son grup , bjkdeki balık çarşısıdır .

Salih Edip
29.09.2010, 19:56
http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0roni

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ironi

http://nedir.antoloji.com/ironi/

http://www.itusozluk.com/goster.php/ironi

http://www.uludagsozluk.com/k/ironi/

bu kadar insan ironi yaptığını anlamamışsa bir kendini sorgulasan daha iyi değil mi ? :confused:

neyin ne olduğunu biliyoruz çok şükür...

Mustafa Demir
29.09.2010, 19:57
glowacki 2 haftaya duzelcek dediler hala duzelmedi bu saglik ekibi ne is goruyoya hh dan sonra bide onlar topluca istifa etse allah rizasi icin

Ömer Faruk61
29.09.2010, 19:57
Glowacki ülkesine gitti..

Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürürken, sakatlığı nedeniyle bu maçta oynayamayacak olan Polonyalı oyuncu Glowacki, ülkesine gitti..

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlığı nedeniyle hafta sonundaki maçta forma giyemeyecek olan Polonyalı oyuncu Glowacki katılmadı.

Ülkesine giden bu futbolcuya 6 Ekim Çarşamba gününe kadar izin verildiği ve bir hafta sonraki Kasımpaşa maçında takımdaki yerini alabileceği bildirildi.

Beşiktaş maçının ardından milli maç arası nedeniyle diğer futbolcuların da çarşamba gününe kadar izinli olacağı kaydedildi.

Ligin son 2 haftasında 5 puan kaybeden bordo-mavili takımın çalışmasını izleyen bir grup taraftar futbolculara tezahüratlarla destekte bulundu. Taraftarlar, tüm futbolcuları tek tek bulundukları tribünlere çağırarak onlara moral verdi.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı. Teknik direktör Şenol Güneş, çift kale maçta stoperde Glowacki ve Giray'ın yokluğunda Ceyhun Gülselam'ı oynattı.

Güneş, sağ bekte Tayfun'a görev verirken bu futbolcunun oynadığı mevkideki Serkan Balcı'yı da orta alanda denedi.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Bu arada, Trabzonspor'da istifa eden kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun yürüttüğü proje kapsamında Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin arka bölümünde başlayan organik tarım ve hayvansal ürünlerle ilgili faaliyetinin sonlandırıldığı öğrenildi.

Asi Çaykaralı61
29.09.2010, 20:16

Faty papy Trabzon'da mı şu anda ?

Vkgz
29.09.2010, 20:42
Yattaranın maçı olacak zannımca

Alihan Ertürk
29.09.2010, 20:58
Faty papy Trabzon'da mı şu anda ?

A2 kadrosunda.

Cafer Bulur
29.09.2010, 22:00
Arkadiusz da yokmus bu macta,arkamiza cok dikkat etmemiz lazim.:)

Bosuna demiyoruz günlerdir,kontrollü ve temkinli oynamaliyiz diye.

Kamil Çakmak
29.09.2010, 22:16
Bu maçın, bu aşamada galibiyet adına çok onemli olduğnu düşünüyorum. Üstelik son 4 haftada kaybedilen 7 puanın oldğunu düşündükce.. Ama benim korkumda burda. Kaybedilen puanlar sonrası, bu durumun takımın üzerinde bir sitres yaratması, umarım bunları yaşamayız.

Maça gelincede, büyük maçlar kolay olmamakla birlikte, biz kapasitemizi iyi kullanırsak, özverili olursak ve son zamanda beklentileri sahaya yansıtamayan futbolcularımızın bu maça iyi motive olmasıyla birlikte bu maçtan galip ayrılacağımızı düşünüyorum.

Özkan Şentürk
29.09.2010, 22:19
İstediğimiz kadar kadro kuralım, onu çıkarıp bunu koyalım, taktikler geliştirelim, bu maç ve ligin geri kalanı için kritik nokta Liverpool 2. maçı öncesi başlayan ve hala devam eden yönetim-Şenol Hoca kaosunun bitmesidir.Şenol Hoca'nın kendini inkar edercesine uygulamaları ve söylemleri onun da aklının bu aralar çok karışık olduğunun göstergesidir.

Yoksa bizim takım hala daha ligin en iyi futbol oynayabilecek takımıdır.

iskenderunlu
29.09.2010, 22:22
bu maç kesin Trabzonspor'umuzun başka lami cimi yok

bekir61
29.09.2010, 22:25
ligin en yi saglik ekibi bizde bi futbolcu sakatlandiginda 2 haftalik sakatlik 2 ay sürüyor

Barış Burak
29.09.2010, 22:40
ben bjkyi yeneceğimize inanıyorum da,bu glo işi kötü oldu.olsun vardır bir hayır diyelim.ama sağlık ekibide düzenli çalışıyordur inş.çünkü 3 hafta dediler 5 hafta olcak

Cafer Bulur
29.09.2010, 22:43
Ceyhun ve mustafa ya stoperde güvenemiyorum.

Eger sakatligindan eser yoksa tayfun daha saglam bir tercih gibi duruyor.

Ahmet özenle ligi kasip kavurdugumuz zaman stoperde egemen-tayfun vardi.;)

Kadro;
onur
serkan tayfun egemen cale
selcuk ceyhun colman engin
jaja
teofilo
olmalidir diyorum ben.

Gümüshane
29.09.2010, 22:47
Trabzonumuz bukadar iyi giderken neden durakliyor anlamak istemiyorum. cok mucadeleci bir takimimiz var. Her Takimi yeneriz! Ama bazen sanssizliktanmi bilinmez yapamiyoruz..

Murat Altun
29.09.2010, 22:56
bu takım beklenenin hep tersini yapmıştır bu seferde öyle olacak yenecek beşiktaşı...

Benim beklentim galibiyet Hemde rahat yenecegimizi dusunuyorum

iso_4939
29.09.2010, 22:58

ya yeterki dedıgın gıbı olsunda bısey demeyiz....:)

Cafer Bulur
29.09.2010, 22:59
Benim beklentim galibiyet Hemde rahat yenecegimizi dusunuyorum
Yok artik,daha neler neler?:D

Beraberlik bizim icin iyi bir sonuc olur,bu maci kaybetmemek kazanmak kadar önemli.

Aytaç Çakıroğlu
29.09.2010, 23:05
alırız merak etmeyin maçı. ben glawcki yi merak ediyorum. şu işküzar sağlık ekibi yattara gibi yakacak bu uşağın başını

OLCAY ÇAKIR
29.09.2010, 23:07
Ceyhun stoper oynarsa ilginç bir maç olacak.

Hep merak ettiğim bir şey denenmiş olacak.

Hem stoper hem ön libero gibi olacak duruma göre.
Haliyle 1 oyunculuk yer açılacak takımda.

Garip ama ben acaip güzel iş çıkaracağız bu değişimle diye düşünüyorum.

Tek endişem müdahalelerde zamanlama hatası yapıp kart görmesi...
Hakem faktörü de etkili olacak tabi.

Heyecanla bekliyoruz maçı.

Alırız evelallah.

Barış Burak
29.09.2010, 23:07
Yok artik,daha neler neler?:D

Beraberlik bizim icin iyi bir sonuc olur,bu maci kaybetmemek kazanmak kadar önemli.

ağabey çok kötümsersin ya.bu bjk fener hücumuna bile direnemedi.tamam onlarda saldırıyor ama savunmaları bizden daha kötü.biz bu maçı alırız.inanıyorum.

onları kevgire bile çeviririz,orta sahamız zahmet edipte adam gibi oynarsa

Mustafa Demir
29.09.2010, 23:10
sunlarin karizmasini cizzsek ne guzel olur

Cafer Bulur
29.09.2010, 23:14
ağabey çok kötümsersin ya.bu bjk fener hücumuna bile direnemedi.tamam onlarda saldırıyor ama savunmaları bizden daha kötü.biz bu maçı alırız.inanıyorum.

onları kevgire bile çeviririz,orta sahamız zahmet edipte adam gibi oynarsa
Bu takimdan cok ümitliydim ama antalya,manisa ve kayseri maclari tam bir hayal kirikligi olusturdu bende.

Bu takima güvenilmez,ne zaman ne yapacagi belli olmayan bir takimiz.

Bunun nedeni de elbette colman,yattara,alanzinho ve teofilo gibi istikrarsiz oyuncularla oynamamiz.

Bu takim bjk yi yenebilir mi evet ama bunu beklemek zannimca dogru degil.

futbalski60
30.09.2010, 00:06
Ceyhun ve mustafa ya stoperde güvenemiyorum.

Eger sakatligindan eser yoksa tayfun daha saglam bir tercih gibi duruyor.

Ahmet özenle ligi kasip kavurdugumuz zaman stoperde egemen-tayfun vardi.;)

Kadro;
onur
serkan tayfun egemen cale
selcuk ceyhun colman engin
jaja
teofilo
olmalidir diyorum ben.

Ben de Tayfun'a güvenemiyorum yan toplarda belki yararlı olur ama derinlemesine paslarda çok aksayan bir oyuncu kendisi rakipte bu tarz pasları atan ve bu pasları değerlendirecek olan oyuncular var o yüzden Tayfun ve Mustafa yerine Ceyhun'un oynaması daha mantıklı diye düşünüyorum bu maç aslında tam da Glowacki'nin maçıydı yazık oldu.

Yunus Emre SEYHAN
30.09.2010, 00:08
Bu takimdan cok ümitliydim ama antalya,manisa ve kayseri maclari tam bir hayal kirikligi olusturdu bende.

Bu takima güvenilmez,ne zaman ne yapacagi belli olmayan bir takimiz.

Bunun nedeni de elbette colman,yattara,alanzinho ve teofilo gibi istikrarsiz oyuncularla oynamamiz.

Bu takim bjk yi yenebilir mi evet ama bunu beklemek zannimca dogru degil.
Abi, kesinlikle haklısın. Bu takım 34 haftalık maratonda hiçbir zaman şampiyon olamaz.
Ancak kısa dönemde başarılar elde edebiliriz.
Türkiye kupası, Süper kupa gibi.. Türkiye kupasını 1-2 ciddi maç ile kazanabiliyorsun. Neticede geçen yıl dişli sayılabilecek bir tek Fb'yi yendik ve kupa geldi. Süper kupa zaten tek maç usulu.

Zaman Zaman iyi maçlar çıkartabiliyoruz ama bunlar çok sınırlı sayıda. Hem psikolojik hemde istikrar bakımından yetenekli değil futbolcularımız. Colman 1 hafta oynar 2 hafta yatar, Yattara ve Alanzinho senede 3-4 maç oynar vs.

Bu takımın alması gereken çok fazla mesafe var.
Kadromuz iyi, şöyle güzel, böyle güzel diyoruz ama ortada birşey yok.

Kayseri maçının ilk onbirine bakıyorum Engin ve Burak.. ikiside Bunca yıl Anadolu kuluplerinde oynamış vasatı aşamamış.

Beklere bakıyorum bir tane orta yok, adam geçme yok, hucuma katkı yok.

Takım olarak toparlanırız hatta bu hafta Beşiktaş'ı bile yenebiliriz ama bu takıma güvenilmez.

ESER
30.09.2010, 00:15
a. suat hocanin son gorev yaptigi donemde inonudeki bir bjk macina iki tane alt yapidan oyuncuyla cikmistik ve gayet de guzel oynamislardi. hocaya bu tercihin sebebini sorduklarinda oyuncuyu boyle maclarda kazanabilirsin demisti. mustafa tek bacakli yada bjkliler 8 bacakli degil. hoca guvenip formayi verirse cikip hakkini verir bence." ya kotu oynarsa "yi dusunuyoruz da iyi bir performans gostermesi halinde yeni bir oyuncu kazanacagimizi da unutmamak gerek, baska mevkilerden adam devsirip stoper oynatmaktanda gunahiyla sevabiyla o mevkinin adamini oynatmak bence en mantiklisi olur.

sametaydin
30.09.2010, 01:49
Bu takım bu kadrosuyla şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi. Kimse şu anda hangi takım şampiyon olur bilemiyor. Bana göre bizim şansımız bjk ile eşit. Bjk yı bu hafta yenersek bu takımı daha da kimse kolay kolay durduramaz. Yalnız son 2 haftada yaptığımız çok kötüydü. Okyanusu geçip derede boğulduk diyebilrim. Manisa ve kayseriyi yenmemiz gerekirdi. İş kazası olur böyle şeyler ama ligin ilk yarısı için çok puan kaybetme lüksümüz kalmadı hele hele bursa böyle giderken.

Bjk yı da yeneceğimizi düşünüyorum.

Hakan Karadirek
30.09.2010, 02:04
Besiktas'i yensek ne olur ? Neticede haftaya tekrar puan kaybi yasayacagiz. Bu takim ust uste 4 mac kazanamaz.

Fanatik34
30.09.2010, 02:58
Bu takım bu kadrosuyla şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi. Kimse şu anda hangi takım şampiyon olur bilemiyor. Bana göre bizim şansımız bjk ile eşit. Bjk yı bu hafta yenersek bu takımı daha da kimse kolay kolay durduramaz. Yalnız son 2 haftada yaptığımız çok kötüydü. Okyanusu geçip derede boğulduk diyebilrim. Manisa ve kayseriyi yenmemiz gerekirdi. İş kazası olur böyle şeyler ama ligin ilk yarısı için çok puan kaybetme lüksümüz kalmadı hele hele bursa böyle giderken.

Bjk yı da yeneceğimizi düşünüyorum.Sampiyon olacak takim bu ligte en az 21-22 mac kazanir. Ve bu maclarin 7-8´ini 80-85 dk.lardan sonra attigi gollerle kazanir! Iste bu yüzden özellikle BJK bu yarisin sonuna kadar icinde olacaktir. Cünkü onlarin forveti Bobo bu ligte 10-12 gol ortalamasiyla oynar ve bu attigi gollerin hepsi takimina puan ve puanlar kazandiran gollerdir! Bu isin Sampiyonluk kismi...

Bu haftaki BJK macina gelirsek, iyi motive olacak olan biz, galibiyete yakin tarafiz! Ama ondan sonraki haftalar?

Varlıbaş61
30.09.2010, 09:29
maçın hakemi kuddusi müftüoğlu'nu hiç sevmiyorum...!

servet nuh
30.09.2010, 10:30
kimi futbolcuya güvenmiyorum der,kimi hakeme vs..bu ne kardeşim...bende bu tür taraftarı beğenmiyorum...iyi takımsan çıkar oynar yenersin...herkeste bi yılgınlık var...ben takımıma ve futbolcularıma güveniyorum...bu maçı alacaz İnşAllah...

UĞUR DURTAŞ
30.09.2010, 10:46
yattara,colman,alanzinyo,jaja maçı lehimize çevirecek yeteneklere sahip kişiler,başka takımda bu özellikte 4 oyuncu olsun ikisi üçü formsuz olsun en azından biri aralarından sıyrılarak skor üretiyor bizimkiler ya hepsi harikalar yaratıyorlar yada hepsi dökülüyor,bu büyük sorunu hocalarımız düzeltmeli...
benim takıldığım konu bu oyuncular formsuz olabilir gol pası veya gol atamaya bilir ama kaptırdığın topun peşinden koşum mücadele etmezsen bu bizlere yapılan büyük bir saygısızlıktır.bir hafta boyunca antreman yapıyorsun hafta sonunda sahada gezeceksin yok öyle...bjk maçında tüm oyuncularımızın koşması mücadele etmesi skoru lehimize çevireceği kanısındayım.

sanatik
30.09.2010, 10:51
Besiktas'i yensek ne olur ? Neticede haftaya tekrar puan kaybi yasayacagiz. Bu takim ust uste 4 mac kazanamaz.

Aradaki fark zirve siralamasinda belli oluyor. Rakibini yenerek hem puan alamamasini sagliyorsun hem kendin puanlarini aliyorsun ama bir sonraki hafta puan vermen bu kadar sorun olmayabiliyor cunkü hic bir takim puan kayibi olmadan gitmiyor !

Umarim maci alir biraz rahatlariz !

maydin
30.09.2010, 10:57
bu maçtan hala umudu olanlar var ya ne diyeyim.

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 10:58
A2 kadrosunda.

Bilginiz için teşekkür ederim

kaptans
30.09.2010, 11:19

senin yoksa umudun ben senin futbola bakış açına ne diyeyim asıl...

maydin
30.09.2010, 11:50
senin yoksa umudun ben senin futbola bakış açına ne diyeyim asıl...

biri bırakın gideyim der biri maaşına zam ister biri imza atmam der biri verilen para boyunu aşar biri golcü diye gecinir biri bi maç oynar 5 maç yatar öyle işte.

engin, serkan, egemen, onuru ayrı tutuyorum.

DNA-TS
30.09.2010, 12:02
dün gece ligtv de rekabette 10 sene diy bir program vardı.nedense aklımda bejekeye sürekli yeniliyoruz diye kalmış :)
ama aslı öle değil, fark yediğimiz maçlarda var ama baya kazanmışız hele 2-0 geriden gelipte kazandığımız maçtaki stad atmosferi fenaydı :)
bu arada maçları izlerken bişe daha dikkatimi çekti biz bu bobodan neler çekmişiz böyle ,birde bize karşı bu kadar gol attığınıda hatırlamıyordum :D
demekki büyük maçları heyecandan sadece o an yaşıyorum düdükten sonra unutuyorum olanı biteni
şimdi benim çıkardığım anafikir şu ; ters takım imajı var bir bobo faktörü var iki.
defanstaki tecrübeli isim glowacki olmayacağına göre işimiz zor.rast gele.

kaan aydın
30.09.2010, 12:07
Bütün bu mesajlarınızı ardı ardına sıralayınca aklıma bir önceki sayfada kullandığınız "sempati" kelimesi geldi.:)

Bursasporu unutmuşsun..;)

Dikkat etmişsen eğer şunuda anlamakta zorluk çekmezsin bu kadar araştırmacı olduğuna göre.

Ben taraftar farkına değiniyorum sürekli olarak,bir tarafta destek diğer tarafta küfür ve sürekli eleştiri.Bu değişmeden şampiyonluğun gelmesi çok zor..

Asi Çaykaralı61

Neden olmasın bizim takımımıza güvenimiz tam ve sonsuz

Bizler inanmalıyız ki takımımız inansın yönetimimiz inansın

Herşey taraftarda biter yani bizler ne kadar destek verirsek o kadar başarı gelir

Boşuna demiyorlar İnanmak Başarının Yarısıdır

HADİ TRABZONSPORUM SANA İNANIYORUZ VE SONUNA KADAR GÜVENİYORUZ

Beşiktaş maçından ALLAH'ın İzniyle İnşallah galip ayrılacağız ve bu sene beklenen başarı olan Şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz

Gökhan KAN
İlk haftalardaki oyunu oynasak fazla dayamazlar yarım saatte çöker Bjk..

Serdar Dilekoğlu
30.09.2010, 12:11
Herşey iyi güzelde Pazar akşamı kuzenimin nişanı olması herşeyi alt üst etti arkadaş. Acaba nişana formayla gidip arada maça kaçsak olur mu

süveyş
30.09.2010, 12:12
Takıma güveniyorum, güvenmek istiyorum
Antalya maçında iyi bir bjk görmedim ben adamlar maçı kazanmayı biliyor
biz eğer ilk haftalarda gösterdiğimiz performansı gösterirsek bjk'yi yeneriz
bence bizim takım rakibi zor bilince daha hatasız oynuyor, kendine güveniyor
evimizde seyirci desteğini arkalarına alıp fırtına gibi eseceklerdir.
kötü düşüncelerinizi evrene yaymayın bir şeyi kırk kere söylerseniz o olur
bişi biliyorsanız kazanırız niye yenemeyelim deyin.
takımın morali yerinde antremanlara giden taraftar da takıma destek olarak güzel bir jest yapmış:):)
biz takımımıza her şeye rağmen sahip çıkalım her şey güzel olacak inşallah...

kaptans
30.09.2010, 12:15
biri bırakın gideyim der biri maaşına zam ister biri imza atmam der biri verilen para boyunu aşar biri golcü diye gecinir biri bi maç oynar 5 maç yatar öyle işte.

engin, serkan, egemen, onuru ayrı tutuyorum.

hep dediğin şekilde bile olsa durum ki ben bu şekilde profesyonel bi takımda futbolcuların toplu halde tutlmasına izin verilkeceğini düşünmüyorum yinede bu sebeplerden daha fazla beşiktaşı yenmek için sebebmiz var...birincisi büyük bi maç derbi olmadığı halde derbi olarak adlandırılacak kadar , ikincisi krediler tükendi takımda ki çoğu futbolcu ya ama param yükseltilmedi yok şöyle yok böyle diyecek durumda olmadığını biliyor , üçüncüsü atmosfer çok büyük ihtimalle futbolculara nitro taktıracak kadar iyi olacak , dördüncüsü bütün konsantrasyon bu maça odaklı , beşincisi ve bence en önemlisi beşiktaş istanbul avusturya istanbul trabzon seferleriyle çok yorgun düşecek ve renktaş bu kadar sıkıntılı olma başından beri dediğim gibi bize bu maçta sadece sağlam dayanıklı koşacak bi takım lazım bu şekilde beşiktaşı ezeriz buraya da yazıyorum....fantastik bi kadrodan kaçınılmalı nedeni beşiktaşında bizimle boy ölçüşecek kadar fantastik kadro yapısı var ...bize sağlam adamlardan kurulu kadro yapısı lazım...

kaptans
30.09.2010, 12:16
takımın morali yerinde antremanlara giden taraftar da takıma destek olarak güzel bir jest yapmış:):)
:alkış::alkış: yeneceğiz eminim kardeşim...

Serdar A
30.09.2010, 12:17

Bjk yı da yeneceğimizi düşünüyorum.

Elde müthiş bir kadro var .

Ancak o kadroyu destekleyecek , Şenol hoca dışında takıma olumlu etki yapabilecek ne bir teknik ne de bir idari yapıdan söz etmek güç .

Manisa maçındaki kötü futbolun tek sebebi futbolcuların ana hedefe bakarken bir adım sonrasını dikkate almamasıdır . Profesyonel futbolda bu kabullenilecek bir olay değil . Ancak bunda oyuncuların zihinsel formunu ayarlayan teknik ekibin ve saçma sapan prim sistemleri üreten idari ekibin rolü de büyük .

Taraftara hiç girmiyorum bile . Bu takıma inanan ve futbolcunun bu anlamda farkındalığını sürekli diri tutan taraftar kesimi , toplam sayımızın çok çok azını oluşturuyor .

sessizkral_1
30.09.2010, 12:17
Antremanda Ceyhun stoper olarak oynamış.Büyük olasılık stoper ikilisi ceyhun-egemen olacak.

Bu durumda ;

--------------onur

serkan---ceyhun---egemen---cale

yattara---selcuk--colman--engin

-------------jaja

-----------teofilo

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 12:20

Bende inanıyorum ALLAH'ın İzniyle İnşallah Bjk'yı yeneceğiz ve bu sene Şampiyon olacağız

Furkan Dündar
30.09.2010, 12:32
bizim Jaja Hakana ceza sahası dışından bi gol atarsa olası gazete manşetlerini düşünemiyorum...:D

jajanın da gol atma vakti geldi sanki ne dersiniz ?;)

süveyş
30.09.2010, 12:34
:alkış::alkış: yeneceğiz eminim kardeşim...
inşallah çıkmamış candan ümit kesilmez, bizim takımımız kötü değil ki yeterki biz üzerimize düşeni yapalım, küsüp sırt sönmekle bişi olsaydı çoktan şampiyonluk yaşamıştık bi kere de böyle deneyelim, tkaım yenilse de alkışlayalım elbet bu sevgiye gerekli karşılığı vereceklerdir görevimizi eksiksiz yerine getirelim yerine getirmyenler utansın.

Bende inanıyorum Abi ALLAH'ın İzniyle İnşallah Bjk'yı yeneceğiz ve bu sene Şampiyon olacağız
inş. :) yenicez.

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 12:43
jajanın da gol atma vakti geldi sanki ne dersiniz ?;)

Bence bu maçda gol orucunu bozacaktır

MDanışmaz
30.09.2010, 12:52
Antremanda Ceyhun stoper olarak oynamış.Büyük olasılık stoper ikilisi ceyhun-egemen olacak.

Bu durumda ;

--------------onur

serkan---ceyhun---egemen---cale

yattara---selcuk--colman--engin

-------------jaja

-----------teofilo

Sonunda asıl mevkisini bulabildi :) Sırf şut tehtidi var diye orta sahada oynatıyorlardı..

zekeriyya
30.09.2010, 12:55
bu hafta bjk yi yenersek işin rengi değişir ve bu haftadan sonra puan çetveli daha heyecanlı hale gelir.
bursa,fener,gs,kayseri nin puan kaybedip bizim 6 puan alacağımız bir hafta olacak

apachi61
30.09.2010, 12:55
bjk karşısnda alınacak 3 puan üstümüzdeki karabulutları dagıtmamızda etkili olacaktır
Trabzonda parçalı bulutlu olan hava belki bu maçtan sonra GÜNEŞ açacak ya da
Galibiyet dışında kimsenin aklına herhangi bi sonuç getirmedigi mücadeleden alnımızın akıyla 3 puanla ayrılırız inşallah
Şenol hocaya ve takımımıza 90 dakka boyunca destek olmalı maça giden taraftarımız keza maçta geriye düşsek bile
Bol gol izleyecegimizi düşünüyorum galip geliriz Allahın izniyle inşallah

lazzz61
30.09.2010, 12:59
bizim saglık ekıbıne saglam topcu ver sakatlar verırıler sana valla :D

Muhammet Hacısalihoğlu
30.09.2010, 13:06
bobo, queresma gibi hızlı isimlerin yanında ceyhun ve egemen baya zorlancaklar. özellikle ceyhun ağır kalır. bu handikap olacak.

bizimde selçuk ve colmanın defansın arkasına atacağı toplar tehlikeli olacak. teo ve yatttara gününde olursa alırız bu maçı.

lazzz61
30.09.2010, 13:07
kayseri maçında pozısyon vermedik dıyoruz ama duran toptan yedıgımız golde bal gbi goldu ..
vermıyoruz posızyon ama ne yapıp edıp salak bı gol yıyoruz
aynen öel kardess poozısyon vermedenn salakca goller yıyouz manısa macındakı gıbı kayserıdekı gıbı takımın bence en buyuk sansızlkıgıda bu olsa gerek

Tangerine Dream
30.09.2010, 13:08
Bursasporu unutmuşsun..;)

Dikkat etmişsen eğer şunuda anlamakta zorluk çekmezsin bu kadar araştırmacı olduğuna göre.

Ben taraftar farkına değiniyorum sürekli olarak,bir tarafta destek diğer tarafta küfür ve sürekli eleştiri.Bu değişmeden şampiyonluğun gelmesi çok zor..

Bursaspor taraftarından söz etmiyorum.

Takımı topyekün desteklemedeki eksikliğimiz hiçbirimizin inkar edemeyeceği bir gerçek, eleştiri yapmak da uzmanlık alanımız, buna da eyvallah. Ancak konu küfür olduğunda taraftarımızı örnek verdiğiniz grupla kıyaslamak vicdansızlık olur. Söz konusu grup bu işin kitabını yazmakla beraber işi kendi başkanına ailesinin gözü önünde küfür edecek kadar da ileri götürmüştür.

Varlıbaş61
30.09.2010, 13:16
kimi futbolcuya güvenmiyorum der,kimi hakeme vs..bu ne kardeşim...bende bu tür taraftarı beğenmiyorum...iyi takımsan çıkar oynar yenersin...herkeste bi yılgınlık var...ben takımıma ve futbolcularıma güveniyorum...bu maçı alacaz İnşAllah...

benim mesajımdan sonra yazıldığı için bana hitaben söylenmiş cümleler var sanırım yazınızın içinde...
hakeme güvenmiyorum demek ayrı hakemi sevmiyorum demek ayrı...
takıma ve futbolculara bende güveniyorum ve maçı da kazanacağız inşallah...

bu arada size kendimi nasıl beğendirebilirim acaba çok merak ettim?

Gökhan KAN
30.09.2010, 13:17
--------------Hakan------------

Hilbert----Zapo----Toraman---İbrahim

-----Ernst----Aurelio----Necip---------

------Tabata------------Quresma---

-----------------Bobo--------------

Bence en çok başımızı ağrıtacak adam Guti ve Bobo olur. Oyunu yönlendirmesi ve derinlenemsine paslarıyla bizim savunmayı zorlayabilir. Ama Guti'ye yer yok takımda. Antalya maçı 11'i böyleydi... Bugünkü maça görede kadro şekillenebilir. Guti oynarsa kimin yerine oynar onu merak ediyorum. Adama yer yok.

Savunma dörtlüsü bozulmaz.. Ernst'in yeri garanti.. Aurelio'da oynar. Necip'i kesse 7 yabancı olacak. Tabata'yı kesemez orta alanda 4 tane aynı tarz oyuncu olur. Belki Tabata yerine Holosko olur. Şöyle bakıyorum Guti'ye yer yok. Anca Tabata yerine Nihat falan oynaması lazımki Necip'i kenara koyup Guti'yi oyuna alsın. Yada Bobo yerine Nobre..

Paksoy
30.09.2010, 13:24
Bjk baskı kuruyor pozisyona giremiyor,defansda kötüler fb maçını gördük bizde aynı boşlukları bulursak ,,rahat kazanırız, belirleyici olacak şey bizim nasıl olacağımız,
-orta sahanın ortasında,selçuk,engin,colman üçlüsünü bekliyorum

Şahin_53
30.09.2010, 13:31
Ceyhunun bu maçta defans oynaması muhtemel ama soru işaretlerinide yanında getiriyor tabi...Hem ağır hem de agresif oyun tarzıyla geçen hafta Giray'ın başına gelen kart vakası sanırım Ceyhun içinde kaçınılmaz olacaktır...
Kim ne derse desin yenmek için çıkacağız tabiki bununla birlikte üç neticeli bir maç bizi bekliyor.

Hasan YAYLI
30.09.2010, 13:32
Bjk baskı kuruyor pozisyona giremiyor,defansda kötüler fb maçını gördük bizde aynı boşlukları bulursak ,,rahat kazanırız, belirleyici olacak şey bizim nasıl olacağımız,
-orta sahanın ortasında,selçuk,engin,colman üçlüsünü bekliyorum

schuster fener maçındaki o gediği gördü ve geçen hafta orta sahayı 3 ledi,bize o boşluklar bırakılmayacaktır......orta sahada iyi çalışan bu maçı alır

Paksoy
30.09.2010, 13:35
schuster fener maçındaki o gediği gördü ve geçen hafta orta sahayı 3 ledi,bize o boşluklar bırakılmayacaktır......orta sahada iyi çalışan bu maçı alır
Ama bizim orta saha daha ileriye de yardım edebiliyor,bjk nın üçlüsü defansif bize nazaran,iyi pas yapıp oyundan düşürmek gerek pas yaparak mücadeleyi kazanırızitopun peşinden onlar koşmalı,zira perşembe ,pazar yoracaktır onları,

Ahmet Kuru
30.09.2010, 13:41
Üstümüzdeki karabulutları atma adına önemli bir maç.
Kazanırsak her unutulur.Lakin kaybedersek herşey olabilir...
İnşallah istediğimiz bir sonuçla 90 dakikayı bitiririz.

Hasan YAYLI
30.09.2010, 13:46
Ama bizim orta saha daha ileriye de yardım edebiliyor,bjk nın üçlüsü defansif bize nazaran,iyi pas yapıp oyundan düşürmek gerek pas yaparak mücadeleyi kazanırızitopun peşinden onlar koşmalı,zira perşembe ,pazar yoracaktır onları,

defansif ernst 3 veya 4 assit yaptı son 2 maçlarında,ayrıca necip ve marco da gerektiğinde ofansif oynayabilirler,bu akşam yorulacak olanlar vardır ama o kadroda sürekli rotasyon yapabiliyor schuster,biz yine karşımızda diri bir bjk görürüz diye tahmin ediyorum.....gol yemezsek kazanma şansımız fazla,ama maçta 1-0 geriye düşersek toparlıyamıyoruz,en azından bunu becerebildiğimizi bu sene görmedim

mhayri
30.09.2010, 13:47
Liverpool'u yeneceğiz eleyeceğiz deyip bjk bizi kendi evimizde yener demenin mantığı nedir acaba...
Bizi bursasiporla ya da ankaragücüynen bir gören hemen taraftar taraftarlıktan istifa etsin...
Kendi evimizdeyiz maç daha başlamadı durun daha yaw...
Fark atarız fark...

Paksoy
30.09.2010, 13:51
defansif ernst 3 veya 4 assit yaptı son 2 maçlarında,ayrıca necip ve marco da gerektiğinde ofansif oynayabilirler,bu akşam yorulacak olanlar vardır ama o kadroda sürekli rotasyon yapabiliyor schuster,biz yine karşımızda diri bir bjk görürüz diye tahmin ediyorum.....gol yemezsek kazanma şansımız fazla,ama maçta 1-0 geriye düşersek toparlıyamıyoruz,en azından bunu becerebildiğimizi bu sene görmedim
Tabi aurello,necip ernst üçlüsüyle çıkacakmı belli değil, ben farklı kadro bekliyorum ,

bordo08
30.09.2010, 14:02
Bjk nin bu akşam oynayacağı maç hafta sonu için daha net yorum yapmamızı sağlayacaktır.Bakalım nasıl bir futbol sergileyecekler.As kadrolarıyla çıkarlar büyük ihtimal.Tek çekincem bu takıma şansımız tutmuyor.Geçen yıl kalecileri hayatının maçını oynamıştı trabzonda.Futbol olarak ezmiştik Sonuçta 2-0 kaybetmiştik bu sefer herşey daha güzel olacak inanıyorum.

İskender
30.09.2010, 14:09
Dün son on yılda oynadığımız maçları izledim.

Bobo bizi hiç boş geçmiyor, bu adamı durdurmak için egemen ekstra çok şey yapmalı...

.....
30.09.2010, 14:10
Eksiklerimiz olsa da bu maçı alacağımızı düşünüyorum.

Şenol hocamız oyuncuları maça en iyi şekilde konsantre eder.

Zor ya da kolay orasını bilemem ama bu maçı Allah ın izniyle alacağız.

Hasan YAYLI
30.09.2010, 14:10
............................onur.................. ...........

....serkan.....m.yumlu.....egemen.......cale......

................ceyhun......selçuk................ .....
..........................................colman.. .........
.....yatara..................................jaja. .......
.......................teogol..................... .............

böyle bir kadro bekliyorum ama sağ kanatımız biraz sıkıntılı olacak,yattara Q7 yi kıskanırda ondan daha iyi olduğunu herkeze göstermeye çalışırsa orada da sıkıntı kalmaz,bizim uşak kıskanç adam bence alta kalmayacaktır...

kaan aydın
30.09.2010, 14:27
Bursaspor taraftarından söz etmiyorum.

Takımı topyekün desteklemedeki eksikliğimiz hiçbirimizin inkar edemeyeceği bir gerçek, eleştiri yapmak da uzmanlık alanımız, buna da eyvallah. Ancak konu küfür olduğunda taraftarımızı örnek verdiğiniz grupla kıyaslamak vicdansızlık olur. Söz konusu grup bu işin kitabını yazmakla beraber işi kendi başkanına ailesinin gözü önünde küfür edecek kadar da ileri götürmüştür.

Güzel kardeşim kötü örnek örnek olmaz..Kötüye bakılarak,iyi birşey yapamazsın.Kabul o statta toplu küfür ediliyor bizimkinde ise bireysel olarak ağzından salyalar saçarak ben 50 tl verdim söverim deniliyor.
Önce bu değişecek,önce tamamen Trabzonsporu herşeyiyle,yönetimi futbolcusu,teknik heyetiyle destekleyeceğiz.

Konu bu benim açımdan..
Ben bunun için yazıyorum buraya.Bak Liverpool taraftarına dünya tanıyor heriflerin takımlara verdiği desteği,onlarda liglerinde 20 yıldır şampiyon olamıyorlar ama onların statlarında hiç bir topçuya ana avrat küfredilmiyordur...

Cem Akyüz
30.09.2010, 15:23
Zor maç sonucu kestirmek zor..İnşallah kazanırız..Kanatlardan sorun yaşayacağımızı düşünüyorum Q7'nin karşısında Cale olacak ki bu eşleşme beni inanılmaz korkutuyor

Serdær
30.09.2010, 15:28
Ceyhun uzun süredir defans oynamadığından dolayı maç boyunca bocalamar gösterecektir.

Penaltı bile yaptırabilir , penaltı çalmaya müsait olan Kuddusi karşısında .

MahmutHSO
30.09.2010, 15:36
Bence Q7 nin karşısına Barış Ataş ı çıkarmalı hoca.Q7 nereye barış oraya

okg_53
30.09.2010, 15:38
Futbolu bir dönem oynayan biri olarak, Takım halinde bir hava , bir inanç olduğu zaman ; yok ben bu mevkide yapamıyorum, yok sakatım, yok rakip güçlü , herşey fos geliyor. ve iş çok güzel ve hatasız şekilde yapılıyor.

Takım yeterki inansın ve maçtan hiç kopmasın göreceksiniz Ceyhun sırıtmayacak.

abcabca
30.09.2010, 15:38
Bence Q7 nin karşısına Barış Ataş ı çıkarmalı hoca.Q7 nereye barış oraya

Katılıyorum,Barış sezon hazırlık kampında en forma isimdi,şimdi ise neden son 10 dakika oynuyor,bence Şenol Hoca kadro kurmakta zorlanıyor..

Cihat K
30.09.2010, 15:40
Trabzon'a
gelecek takımı sevmiyorsak, ve önceden bir kızgınlık varsa, o maça
'Bunları 18 yayına sokarsak, gol yemiş sayalım!' diyerek motive
olurduk. Ve sokmazdık... A. Kemal Denizci

takımdaki o zamanlar ki güce bak

iso_4939
30.09.2010, 16:36
Trabzon'a
gelecek takımı sevmiyorsak, ve önceden bir kızgınlık varsa, o maça
'Bunları 18 yayına sokarsak, gol yemiş sayalım!' diyerek motive
olurduk. Ve sokmazdık... A. Kemal Denizci

takımdaki o zamanlar ki güce bak

yani o efsane kadroyla bu kadroyu kıyaslamak tabıkı olmaz.

10 numara
30.09.2010, 16:41
........onur
serkan..mustafa..egemen..cale
selçuk...ceyhun...colman..
jaja.....engin...
....teo......

Sinan Sağlam
30.09.2010, 16:41
Bordomavi nete yaz boyu süren transfer çilesi sürerken üye olmuştum ve yazmaya başlamıştım..Jaja alındıktan sonra da sadece 1 defa sivas maçı için bişeyler karalamıştım...O maçla ilgili şüpheli yorumlar okuduktan sonra...Rahat alırız şeklinde bi his vardı içimde..Sonra bıraktık yazmayı 2 kayıp hafta ..... Bir nevi totem yaptım bu konuda...Bu maçla ilgili de o kadar rahatım ki anlatamam...İster kalite kadrosu deyin , ister organizasyon yeteneği deyin bu maç tek favorisi vardır o da trabzonumuz....Ben sezon başındaki bursa maçını oynayan takıma sonuna kadar güveniyorum...Bir takım sezon boyunca aynı topu oynayamaz ama zamanı gelince de darbeyi indirir hem de en hak edenine....

Beşiktaş balon takım tabirine birebir uyuyor...Dogru duzgun top oynadıkları tek maclarını hatırlamıyorum ama tutturmuslar bi Q7 gidiyolar...Yattaranın sivas macındakı etkınlıgını henuz kendısınde goremedim sahsen...Hele bi de geri dortluyu yanastırırlarsa orta cizgiye o zaman arkayı dortlerız ıste...Yeter ki futbol zekası olmayan adamlardan medet ummasın senol hoca ...su an 4 tane var bunlardan...serkan balcı alternatıfısızlıkten kalsın dıycem ama burak , umut ve alanzınho uclusu bızım hızlı oyun ve ayaga pas oyun sıstemıni yerle bır edıyorlar , bunlardan bır tanesıyle bıle ugrasmak zorken bazen hoca bunların 3 unu bırden sahaya suruyor ondan sonra cıle bulbulum bıle.....

Bu mac yıne yattara ve jaja nın macı olacak..........

Serdar A
30.09.2010, 16:45
yani o efsane kadroyla bu kadroyu kıyaslamak tabıkı olmaz.

Buna cevaben bir şey yazacaktım ki bende evvel evvel davranan okg'nin yazdıklarını gördüm .

Önce cevap gelmiş , sonra soru .

Futbolu bir dönem oynayan biri olarak, Takım halinde bir hava , bir inanç olduğu zaman ; yok ben bu mevkide yapamıyorum, yok sakatım, yok rakip güçlü , herşey fos geliyor. ve iş çok güzel ve hatasız şekilde yapılıyor.

Takım yeterki inansın ve maçtan hiç kopmasın göreceksiniz Ceyhun sırıtmayacak.

Şimdiki kadro , şampiyonluklar görmüş eski kadrodan çok daha yetenekli . İş , inançta bitiyor . Sonraki maçları düşünmeden , oyuncuların her maç mücadeleye ve rakibi oynatmamaya şartlanması gerekiyor .

yorumsuz6117
30.09.2010, 16:49
Bu arada Selçuku keratasaraya satmışız ondan sözleşme imzalamıyormuş doğru mu ?

10 numara
30.09.2010, 16:50
kadromuzun yetenekli olduğunu nedense medya kabül etmiyor...sergen , rıdvan vb. yorumcular "trabzonspor'un çok yetenekli bir kadrosu yok...." diye devam ediyorlar buna bir türlü anlam veremiyorum...

iso_4939
30.09.2010, 16:51
Buna cevaben bir şey yazacaktım ki bende evvel evvel davranan okg'nin yazdıklarını gördüm .

Önce cevap gelmiş , sonra soru .

Şimdiki kadro , şampiyonluklar görmüş eski kadrodan çok daha yetenekli . İş , inançta bitiyor . Sonraki maçları düşünmeden , oyuncuların her maç mücadeleye ve rakibi oynatmamaya şartlanması gerekiyor .

ben sana hıc katılmıyorum birader o kadroyla bu kadroyu karsılastırmak komık bence övdüğün kadro manısaspordan bir atmasına karsın üç yedi bu sadece yakın zaman ıcınde oldu dıye dıyorum yapmayın allah askına.

Serdar A
30.09.2010, 16:53
ben sana hıc katılmıyorum birader o kadroyla bu kadroyu karsılastırmak komık bence övdüğün kadro manısaspordan bir atmasına karsın üç yedi bu sadece yakın zaman ıcınde oldu dıye dıyorum yapmayın allah askına.

Bu geçmişteki kadrodan daha yetenekli oldukları gerçeğini değiştirmez .

Takımın kapasitesini ne kadar kullanabiliyoruz sorusunu gündeme getirir .

yorumsuz6117
30.09.2010, 16:57

fener takımın kapasitesini ne kadar kullabiliyor , gs takımın kapasitesini ne kadar kullanabiliyor , bjk takımın kapasitesini ne kadar kullanabiliyor :)

iso_4939
30.09.2010, 16:57

kapasite bu kadar işte daha fazlası olmaz daha fazla olursa sadece uefaya gıdebılırız...

Serdar A
30.09.2010, 17:00
fener takımın kapasitesini ne kadar kullabiliyor , gs takımın kapasitesini ne kadar kullanabiliyor , bjk takımın kapasitesini ne kadar kullanabiliyor :)

Söylediğimle ne ilgisi var ?

Şayet konu Trabzonspor tarihi içerisinden çıkarılıp ligin şu andaki genel form değerlendirilmesine getirilmek isteniyorsa , söyleyebilirim ki kapasitesinin en altında top oynayan takım Trabzonspor . 1. haftadan bu yana .

Sinan Sağlam
30.09.2010, 17:01
kadromuzun yetenekli olduğunu nedense medya kabül etmiyor...sergen , rıdvan vb. yorumcular "trabzonspor'un çok yetenekli bir kadrosu yok...." diye devam ediyorlar buna bir türlü anlam veremiyorum...
Ne desin 10 numara....İstanbul takımları tel tel dokulurken , takım liverpool la kafa kafaya oynamısken sampıyon dedıklerı bursayı 40bın kısının onunde rezıl ettıkten sonra bu takımın havası baska nasıl kacırılır , tecrubesız genc oyuncularının ozguvenı nasıl yokedılır...

Sunu bı defa akıldan cıkarmamak gerek , sedat tunalı'nın istanbul'un 3 hacımlılerı seklınde tabır ettıgı bu takımların ve onların yardakcılarının tek karın agrısı trabzon olmustur ...Gecen senekı bursa olayı tamamen surprız nıtelıgındedır kaldı ki o surprızı bıle gerceklestıren yıne o basbelası trabzon olmustur....

Kim ne derse desin bu takım su lıgın en yeteneklısı ama belkı de en tecrubesızı ve manipulasyonlara en acıgıdır....

Oyuna gelmezsek trabzonum bu işi kotaracak kapasıtededir...

Serdar A
30.09.2010, 17:03
kapasite bu kadar işte daha fazlası olmaz daha fazla olursa sadece uefaya gıdebılırız...

Takımın geneli 23 yaş civarında ve henüz sahneye çıkmamış oyuncular varken , geçen yıl takımı taşıyan isimlerin kafaca henüz tam manasıyla sezona başlayamamış olmasını , lig tarihinin gelmiş geçmiş en iyi transferlerinden biri Jaja'nın henüz takımla uyum sağlayamamış olmasını , sakatlıkları , idari düzeyde dönen entrikaları ve benzeri pek çok daha konuyu yok sayarsak ;

Siz de haklısınız .

sedatalis82
30.09.2010, 17:06
Bordomavi nete yaz boyu süren transfer çilesi sürerken üye olmuştum ve yazmaya başlamıştım..Jaja alındıktan sonra da sadece 1 defa sivas maçı için bişeyler karalamıştım...O maçla ilgili şüpheli yorumlar okuduktan sonra...Rahat alırız şeklinde bi his vardı içimde..Sonra bıraktık yazmayı 2 kayıp hafta ..... Bir nevi totem yaptım bu konuda...Bu maçla ilgili de o kadar rahatım ki anlatamam...İster kalite kadrosu deyin , ister organizasyon yeteneği deyin bu maç tek favorisi vardır o da trabzonumuz....Ben sezon başındaki bursa maçını oynayan takıma sonuna kadar güveniyorum...Bir takım sezon boyunca aynı topu oynayamaz ama zamanı gelince de darbeyi indirir hem de en hak edenine....

Beşiktaş balon takım tabirine birebir uyuyor...Dogru duzgun top oynadıkları tek maclarını hatırlamıyorum ama tutturmuslar bi Q7 gidiyolar...Yattaranın sivas macındakı etkınlıgını henuz kendısınde goremedim sahsen...Hele bi de geri dortluyu yanastırırlarsa orta cizgiye o zaman arkayı dortlerız ıste...Yeter ki futbol zekası olmayan adamlardan medet ummasın senol hoca ...su an 4 tane var bunlardan...serkan balcı alternatıfısızlıkten kalsın dıycem ama burak , umut ve alanzınho uclusu bızım hızlı oyun ve ayaga pas oyun sıstemıni yerle bır edıyorlar , bunlardan bır tanesıyle bıle ugrasmak zorken bazen hoca bunların 3 unu bırden sahaya suruyor ondan sonra cıle bulbulum bıle.....

Bu mac yıne yattara ve jaja nın macı olacak..........
çok güzel ifade ettin katılıyorum

iso_4939
30.09.2010, 17:07
Söylediğimle ne ilgisi var ?

Şayet konu Trabzonspor tarihi içerisinden çıkarılıp ligin şu andaki genel form değerlendirilmesine getirilmek isteniyorsa , söyleyebilirim ki kapasitesinin en altında top oynayan takım Trabzonspor . 1. haftadan bu yana .

vaybe hemde 1.haftadan ıtıbarenmiş demek fb 3 degılde 7 atacaktık..

Serdar A
30.09.2010, 17:14
vaybe hemde 1.haftadan ıtıbarenmiş demek fb 3 degılde 7 atacaktık..

7 gol atmaya gerek yok . fenerin savunmadan top çıkaramadığı orta alanda pas yapamadığı golcünün ayağının tozuyla geldiği bir dönemde feneri yakalamışken , bizim ortasahanın kopuk oynaması ve süreklilik gösteremesi , onların yakaladıkları bir çok net fırsatlar ve maçı kazanma şanları , maç içinde oyuncularımızın ürettiği basit hatalar , toplam kapasitelerine yakışmayacak seviyede idi . Ayrıca oturmuş bir kadroya karşın sezon başında yeni transferlerini oturtmaya çalışan Trabzonspor arasında maç günü büyük bir kalite farkının da olduğunu görmek gerekir . O gün zaten fener için en iyi olasılık ezilmeden kaybetmekti .

irfanb
30.09.2010, 17:25
Besiktas bugün Avusturya deplasmaninda mac yapip yarin yurda dönecek.
Cumartesi günü muhtemelen Trabzona yorgun argin gelirler.Pazar günü de maca cikarlar.
Federasyon bu maci neden Pazartesiye almadi hayret!

sedatalis82
30.09.2010, 17:28
arkadaşlar bi kere şunu kabul edelim
bursa geçen sene 8 puan geriden gelip 8 de 8 yapan iki takımı geçti
adamlar ilk 6 hafta sonunda 11. sıradaydılar.
bunu neden söylüyorum,
bu maçı kaybetsek dahi yarıştan koptuğumuz anlamına gelmiyor.
kaldı ki bu takım böyle kritik maçları kazanamıyor(heyecan,baskı,stres).son kazandığımız derbiler ya tek kupa maçı ya da bizim rahat olup hedefimizin hemen hemen olmadığı derbilerdi.ligde böyle ya tamam ya devam dediğimiz maçlar hep hayal kırıklığı.yani maçı kaybetme ihtimalimiz kendi tahminimce yüksektir.
fakat bu takımın arkasında durulduğu müddet şampiyon olma en azından ilk 2 ye girme ihtimalimizde bir o kadar yüksektir.
taraftar profilimiz ilginç.bir maçla herşeyi yakıp döken diğer maçla da futbolcuları havaya sokan bir gruba sahibiz.dengeli bir şekilde taraftar profili sergileyemiyoruz.
yani lige fırtına gibi girip ortalığı toz duman eden şu takıma 1-2 maç yüzünden yapılanlara bakın.
iddia ediyorum 96 yılından sonra ki en iyi kadroya sahibiz , hocamızda olabilecek en iyi isim.
yakıp yıkarsak bir 10 sene sonra neydi 2010 yılının kadrosu diye çok vahlanırız.
akşam lig tv de son 10 yılda ki ts-beşiktaş derbilerini izliyorum,
kadrolarımız tam facia..aymanlar , ömer rızalar ,hasanlar havada uçuşuyor....
şimdi ise çokluktan herkesin birleştiği bir kadro dahi yazılamıyor.

her koşulda her şartta tam destek
bu sene o sene...

Jester
30.09.2010, 17:31

Deniz Tosunoğlu
30.09.2010, 17:39
Serkan----Ceyhun---Egemen----Cale
---------Selcuk-------Colman------
----Yattara----Jaja----Alanzinho---

10 numara
30.09.2010, 17:44
-------------Teofilo-------------papy ve stoper ve sanırım bir kaç kere daha yazdınız hayırdır?

iso_4939
yaw kardesım kac haftadır ..colman selcuk ceyhun üçlüsünü bozma dıye bır tarafımızı yırttık gene yok gene yok yanı ceyhundan baska hıc kımse yokmu ayıp valla...

kefkenist
Maçın favorisi Trabzonsporum kim ne derse desin Uefa maçından yorgun gelen bjk sanırım karşımızda tel tel dökülecek abartıldığı kadar iyi bir takım değil bjk fener maçında fark yemekten zor kurtuldu ki biz o feneri burda yendik bjk da elimizden kurtulamaz bu maçı alırız

Uğur Ö.
30.09.2010, 18:08
...................Onur

Sağbek.....Ceyhun...Egemen..Cale

Serkan......Barış...Selçuk........Engin

...................Colman

...................Teofilo

Tayfun Cora nerede , sağbek yok takımda.Bence bu kadro ideal.Hiçbir oyuncu oyundan düşmez hepsi ayağa pas yapabilen oyuncular ve dinamik bir kadro

Recep Alkan
30.09.2010, 18:10
-----------Onur------------
Serkan---Ceyhun---Egemen--Cale
------------Barış Ataş----------
-------Selçuk-----Colman-------
yattara-------------------Umut (jaja)
---------------Teofilo-----------

sessizkral_1
30.09.2010, 18:11

güzel bir uygulamaymış bu.

verilen o sayılarıda yazsa iyi olurdu

pReN@_61
30.09.2010, 18:23
Jaja'nın maçı olacak

Alihan Ertürk
30.09.2010, 18:34

güzel bir uygulamaymış bu.

verilen o sayılarıda yazsa iyi olurdu

güzel olmuş gerçekten. ilk olarak bizim maçımızda uygulanması da ayrı bir güzellik. :)

*
Maç için kadro önerim;

Serkan----Yumlu---Egemen----Cale
----Yattara---Jaja----Engin------

Erbay
30.09.2010, 18:37
Daha önce fb-bjk maçında da uygulandı sanırım.

Alihan Ertürk
30.09.2010, 18:39
Daha önce fb-bjk maçında da uygulandı sanırım.

biz yeni farkettik, bizim için yeni bir uygulama diyelim o zaman. :)

jacek cyzıo
30.09.2010, 18:42
içimdeki bir his 3-0 alcacağız diyor.insallah yanılmam.

Furkan Dündar
30.09.2010, 19:56
jaja zamanı ..

Bilhan Özhan
30.09.2010, 20:00
insallah macimizi alicaz.. besiktasa rapide karsi basarilar

Furkan Dündar
30.09.2010, 20:20
arkadaslar querasmayı
kım begenmıyordu bızım forumda ?
bu adamın neyını begenmıyorsunuz bana bı anlatsanıza ?
sizin üstün futbol bılgınızın bu oyuncuda neyı begenmedıgnı merak ettim

Barış Burak
30.09.2010, 20:24
bu maçı alacağız.aksini düşünebilen varmı?

diğer ihtimal komik kaçıyor:D

Berat Akçay
30.09.2010, 20:31
Quaresma sakatlandı

fteotdgs
30.09.2010, 20:37
Quaresma sakatlandı
Maci seyretmiyorum ancak bizim maca kadar kesin iyilesir, bir seyi kalmaz. Bizim sakatlar iyilesmez, onlarin sakatlar! her ne hikmetse bizim mactan once iyilesiverirler. Pazar gunku mactan umutluyum. Karamsar olmaya gerek yok. Yeter ki direncli bir orta saha olsun (Yattara ve Alanzinho, ne olursa olsun hicbir sartta birlikte oynamamali bu tur iddiali, mucadele gucu yuksek maclarda), daha onemlisi futbolcular inansin, motive olsun.

Çakıroğlu İhsan
30.09.2010, 20:48
Sağ arka adalesi attı galiba yani bana öyle geldi ve bence bizim maça yetişmesi zor.

UtopyaTs
30.09.2010, 20:55
arkadaşlar bi kere şunu kabul edelim
bursa geçen sene 8 puan geriden gelip 8 de 8 yapan iki takımı geçti
adamlar ilk 6 hafta sonunda 11. sıradaydılar.
bunu neden söylüyorum,
bu maçı kaybetsek dahi yarıştan koptuğumuz anlamına gelmiyor.
kaldı ki bu takım böyle kritik maçları kazanamıyor(heyecan,baskı,stres).son kazandığımız derbiler ya tek kupa maçı ya da bizim rahat olup hedefimizin hemen hemen olmadığı derbilerdi.ligde böyle ya tamam ya devam dediğimiz maçlar hep hayal kırıklığı.yani maçı kaybetme ihtimalimiz kendi tahminimce yüksektir.
fakat bu takımın arkasında durulduğu müddet şampiyon olma en azından ilk 2 ye girme ihtimalimizde bir o kadar yüksektir.
taraftar profilimiz ilginç.bir maçla herşeyi yakıp döken diğer maçla da futbolcuları havaya sokan bir gruba sahibiz.dengeli bir şekilde taraftar profili sergileyemiyoruz.
yani lige fırtına gibi girip ortalığı toz duman eden şu takıma 1-2 maç yüzünden yapılanlara bakın.
iddia ediyorum 96 yılından sonra ki en iyi kadroya sahibiz , hocamızda olabilecek en iyi isim.
yakıp yıkarsak bir 10 sene sonra neydi 2010 yılının kadrosu diye çok vahlanırız.
akşam lig tv de son 10 yılda ki ts-beşiktaş derbilerini izliyorum,
kadrolarımız tam facia..aymanlar , ömer rızalar ,hasanlar havada uçuşuyor....
şimdi ise çokluktan herkesin birleştiği bir kadro dahi yazılamıyor.

her koşulda her şartta tam destek
bu sene o sene...

Ben katılmıyorum görüşüne bence bu sene final gibi olan maçları kazanıcaktır takım.Ben takımın öbür maçlara konstantre olamadığını düşünüyorum.Bu maç için içimde küçük bir şüphe yok.Kazanamazsak beraberlik olur ama bu maçı kazansakda Kasımpaşa maçı için şüpheliyim öyle maçlara konsantre olamıyor takım.Tahminim bu maç %90 Ts kazanaır %10 beraberlik.Kasımpaşa maçı için oran bile veremiyorum.O maç belli olmaz.

Murat TONBUL
30.09.2010, 21:39
umut oynamasında kim oynarsa oynasın :p

TAMTÜRK61
30.09.2010, 21:55
İnşallah bu maçı kazanırız. Yeni bir seri ve yeni bir başlangıç bekliyoruz..

Varlıbaş61
30.09.2010, 22:01
bursa'ya 3 , fener'e 3

sırada bjk var!

Gökhan KAN
30.09.2010, 22:03
Ben Mustafa oynasın diyorum. Ya kazanırız ya kaybederiz. Riske değer. Yoksa bu şansı hiç bulamadan kaybolup gidecek.

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:05
Ben Mustafa oynasın diyorum. Ya kazanırız ya kaybederiz. Riske değer. Yoksa bu şansı hiç bulamadan kaybolup gidecek.
Bu macta o riske girilmemeli,kasimpasa falan olsaydi denenebilirdi.

Favori ceyhun gibi duruyor,tayfun daha sonraki ihtimal olmali.

Samet Metin
30.09.2010, 22:05
kimse kusura bakmasın bu bjk bize fark atar...

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:07
kimse kusura bakmasın bu bjk bize fark atar...
Cidden bu yorumlari seviyorum,bu tip mesajlari okudukca kazanma ihtimalimiz sanki artiyor.:)

saffet61
30.09.2010, 22:07
yorgun bjk yi dagıtırız pazar günü

Laz_61
30.09.2010, 22:09
Gercektende süper top oynadi besiktas yenmemiz cok zor.

Samet Metin
30.09.2010, 22:10
Cidden bu yorumlari seviyorum,bu tip mesajlari okudukca kazanma ihtimalimiz sanki artiyor.:)

herşey sizin için... keyfinize bakın:rolleyes:

Gökhan KAN
30.09.2010, 22:11
Bu macta o riske girilmemeli,kasimpasa falan olsaydi denenebilirdi.

Favori ceyhun gibi duruyor,tayfun daha sonraki ihtimal olmali.
Ceyhun'dan daha riskli olduğu kesin ama ben bu maçta oynamazsa bundan sonrası için oynayacağını hiç sanmıyorum.

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:13
Ceyhun'dan daha riskli olduğu kesin ama ben bu maçta oynamazsa bundan sonrası için oynayacağını hiç sanmıyorum.
Sen de haklisin ama kazanmak söyle dursun,kaybetmememiz gereken bir maca cikacagiz.

1-2 kritik hatasi ile hem takimi,hem de onu kaybedebiliriz,buna gerek yok.

Ceyhun agir olsa da en azindan uluslararasi deneyimi olan bir oyuncu,agirligi cok daha fazla olacaktir.

iskenderunlu
30.09.2010, 22:14
rahat kendinden emin bir Trabzonspor olursa sahada yeneriz

crazyman_61
30.09.2010, 22:25
glowacki hafif sakat değilmiydi neden 1 aydır düzelmedi.
sağlık ekibini gözden geçirsinler

ilhan
30.09.2010, 22:26
Ligin en güzel maçı olacak. Quaresma falanda yetişir.

Total futbolun bütün öğeleri sahada olur ve 2-0,3-0 gibi bir skorla kazanırız. Bjkde bizim gibi pas yapan, hızlı hücuma kalkan bir takım. Bizim maçta da açık verirler. Açık bir maç olur ve biz kazanırız. Çok güzel maç olacak ondan eminim.

Deniz Tosunoğlu
30.09.2010, 22:27
Gercektende süper top oynadi besiktas yenmemiz cok zor.

8 yada 9 yabanci ile oynadilar, bunu unutma ;)

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:30
Ligin en güzel maçı olacak. Quaresma falanda yetişir.

Total futbolun bütün öğeleri sahada olur ve 2-0,3-0 gibi bir skorla kazanırız. Bjkde bizim gibi pas yapan, hızlı hücuma kalkan bir takım. Bizim maçta da açık verirler. Açık bir maç olur ve biz kazanırız. Çok güzel maç olacak ondan eminim.
Ilhan,egemen-ceyhun ya da egemen-mustafa ikilisi ile bjk ye karsi gol yemeyecegimize nasil inanabiliyorsun?:)

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:31
Ilhan,egemen-ceyhun ya da egemen-mustafa ikilisi ile bjk ye karsi gol yemeyecegimize nasil inanabiliyorsun?:)

Gol yiyeceğiz diye bir kural yok Abi

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:33
Gol yiyeceğiz diye bir kural yok Abi
Bu maci gol yemeden 2-0 ya da 3-0 kazanirsak ben bir daha bu forumda yorum yapmam.;)

TSelif
30.09.2010, 22:34
1-0 olmaz mı :rolleyes:

Gökhan KAN
30.09.2010, 22:35
Daha öncede yazmıştım. Onur'un topları sektirmesinden sürekli bişekilde yırtıyoruz ama bu sefer Bobo cezayı kesebilir. Ben Bjk'a 1 gol kesin yazıyorum. Daha fazla atabiliriz gibi geliyor bana. Özellikle Jaja'dan bişeyler bekliyorum mutlaka oynamalı. Çünkü Bjk'ın bizim maçta savunmayı önde kuracağını sanmıyorum o yüzden Üzülmez Yattara'yı yer bitirir. Jaja'nın uazaktan atacağı şutlar bizim kaderimizi belirleyecek gibi geliyor. Bir atarsa o zaman Yattara iş yapabilir.

mhayri
Bu maci gol yemeden 2-0 ya da 3-0 kazanirsak ben bir daha bu forumda yorum yapmam.;)

Bu sözünü unutma hepimiz burada olacağız :)

Cafer Bulur
Yok 1-0 olmaz,fazla iddiali olmus olurum.:)

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:36

Abi 2-0 yada 3-0'dan önce maçı kazansak yeter diye düşünmemiz lazım.Neden derseniz derbi maç.Benim tahminim 3-1 yeneriz diye düşünüyorum.Bu sadece tahmin tabi ki.Gollerimizi de Teofilo - Engin ve Jaja atar diye düşünüyorum

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:37
Daha öncede yazmıştım. Onur'un topları sektirmesinden sürekli bişekilde yırtıyoruz ama bu sefer Bobo cezayı kesebilir. Ben Bjk'a 1 gol kesin yazıyorum. Daha fazla atabiliriz gibi geliyor bana. Özellikle Jaja'dan bişeyler bekliyorum mutlaka oynamalı. Çünkü Bjk'ın bizim maçta savunmayı önde kuracağını sanmıyorum o yüzden Üzülmez Yattara'yı yer bitirir. Jaja'nın uazaktan atacağı şutlar bizim kaderimizi belirleyecek gibi geliyor. Bir atarsa o zaman Yattara iş yapabilir.
Sanki jaja yedek baslayacakmis gibi bir izlenim var bende,jaja oynamayabilirde.

Bence oynamali hakan onu görürse maca 1-0 önde baslariz gibime geliyor.;)

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:38
Yok 1-0 olmaz,fazla iddiali olmus olurum.:)

Abi önemli olan kendi sahamızda 3 puan almak

Ben ALLAH'ın izniyle İNŞALLAH 3 puanla sahamızdan ayrılacağız diye düşünüyorum

Hakan Karadirek
30.09.2010, 22:39
Bence lafini geri al, zira bizim takim buyuk takimlara karsi ozel bi tesvik/moral ile oynuyor. Ben sahsen buyuk maclardan degil, kucuk maclardan daha fazla korkuyorum. Gerci buyuk, kucuk ayrimi yapmak ne kadar dogru orasi tartisilir.

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:39
Abi önemli olan kendi sahamızda 3 puan almak

Ben ALLAH'ın izniyle İNŞALLAH 3 puanla sahamızdan ayrılacağız diye düşünüyorum
Su sendeki iyimserlikten bana da göndersene .:D

Bence bu macta beraberlik agir basiyor ve bizim icin kötü bir sonuc olmaz.

Gökhan KAN
30.09.2010, 22:41
Son yıllarda bir Bjk'a kazanamadık. En son galibiyet ne zamandı ?

saffet61
30.09.2010, 22:42
Q7 maçta sakatlandı inş. ciddidir sakatlıgı ççç

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:43
Son yıllarda bir Bjk'a kazanamadık. En son galibiyet ne zamandı ?
En son galibiyetimiz ziya doganla avni akerde 0-2 den 3-2 yenisimizdi,2008 yili olmasi lazim.

Ah ziya hoca ahh,kiymetini bilemedik.:)

saffet61
30.09.2010, 22:44
En son galibiyetimiz ziya doganla avni akerde o-2 den 3-2 yenisimizdi.

o maç hala hafızalarımda 30 bjklinin yanında izlemiştim maçı

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:45
o maç hala hafızalarımda 30 bjklinin yanında izlemiştim maçı
Mactan sag cikabilmismiydin?:)

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:45
Su sendeki iyimserlikten bana da göndersene .:D

Bence bu macta beraberlik agir basiyor ve bizim icin kötü bir sonuc olmaz.

Abi bizler inanmalıyız ki yönetimimiz olsun,futbolcularımız olsun,teknik ekibimiz olsun hepsi inanmalı
Bizler desteğimizi ne kadar çok verirsek başarı o kadar çabuk gelir
Ben inanıyorum Abi TRABZONSPORluluk inanmak ve güvenmek demektir
Sonuna kadar takımımı destekliyorum ve arkasındayım
Taraftarlık ne demektir ?
Bence taraftar İyi Günde Kötü Günde Takımının Yanında Olmalıdır
Ben İyi Günde Ve Kötü Günde Takımımın yanındayım

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:46
Haydi Trabzonspor'um Beşiktaş maçını kazanacağımıza sonuna kadar inanıyoruz

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:47
Abi bizler inanmalıyız ki yönetimimiz olsun,futbolcularımız olsun,teknik ekibimiz olsun hepsi inanmalı
Bizler desteğimizi ne kadar çok verirsek başarı o kadar çabuk gelir
Ben inanıyorum Abi TRABZONSPORluluk inanmak ve güvenmek demektir
Sonuna kadar takımımı destekliyorum ve arkasındayım
Taraftarlık ne demektir ?
Bence taraftar İyi Günde Kötü Günde Takımının Yanında Olmalıdır
Ben İyi Günde Ve Kötü Günde Takımımın yanındayım
Bizlerin inanmasiyla basarinin gelme ihtimali yok.

96 da sampiyonluga inanmayan varmiydi,2004 te sampiyonlar ligine girecegimize inanmayan varmiydi ama olmadi sonucta.

Destek tabiik kosulsuz verilmeli ama takimi baski altina almakla basari gelmez.

Gökhan KAN
30.09.2010, 22:48
En son galibiyetimiz ziya doganla avni akerde 0-2 den 3-2 yenisimizdi,2008 yili olmasi lazim.

O maç 2007 olması lazım ben askerdeydim o zaman. Hatta arkadaşlar iddaya girmişti devre arasında. Bu maç döncek demişti birisi..

h@msi61
30.09.2010, 22:48

O mac 2006-2007 sezonunun ikinci yarisindaydi, ilk yarisindaki maci da inonude 3-2 kazanmistik. (Ersenx2, Omer Riza)

2007-2008 sezonunda ilk macta da ayni Ziya Dogan'la Avni Aker'de 2-0'dan 3-2 kaybettigimiz maci da hatirliyorsunuzdur herhalde. (Gokdeniz, Yattara)
O sezonun ikinci yarisi inonude 3-0 yenildik. (Holosko-Erdinc, Baris Memis kirmizi kart)

2008-2009 ilk mac(Avni Aker) 0-0, ikinci mac 1-1. (Gokhan Unal)
Gecen sezon ilk mac, Avni Aker 0-2, ikinci mac 0-0.

Sefa
30.09.2010, 22:49
Cafer Abi sözünü değiştir bence.. En azından bundan sonra olumsuz yorum yapmam de.. :)

Cafer Bulur
Bjk yi avantajli kilan bir diger faktör de onlarin ciddi bir kazanma aliskanligi edinmeleridir.

Biz ise 2 haftadir kazanamiyoruz ve bu takim üstünde ister istemez bir tedirginlik olacaktir.

Umarim futbol sansi ve adaletli bir hakem olur karsimizda.

Asi Çaykaralı61
Bizlerin inanmasiyla basarinin gelme ihtimali yok.

96 da sampiyonluga inanmayan varmiydi,2004 te sampiyonlar ligine girecegimize inanmayan varmiydi ama olmadi sonucta.

Destek tabiik kosulsuz verilmeli ama takimi baski altina almakla basari gelmez.

Abi ben baskı altına takımımızı almalıyız demiyorum
Rakip takımlar sahamıza geldi mi en fazla beraberliğe oynamalı
Ne demek mi istiyorum ?
Ofans futbol oynamalıyız ve iyi bir savunma yapmalıyız
Abi 96'da şampiyonluk zamanını hatırlamıyorum ama maçı izledim
2004 yılını hatırlıyorum abi herşeyde vardır bir hayır
Haydi TRABZONSPOR'um senin Şampiyon olacağına sonuna kadar inanıyoruz

Sefa
30.09.2010, 22:50
2007 sezonundaki Bjk maçlarının hatrına Ersn Posteri hala odamda asılıdır. Ne maçlardı be.. Özellikle Trabzon'daki.. :)

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:51
Cafer Abi sözünü değiştir bence.. En azından bundan sonra olumsuz yorum yapmam de.. :)
Hala sözümdeyim, kazanirsak ancak 1-0 olur,gol yemeden 2 farkli kazanacagimiza hic ihtimal veremiyorum.;)

altinkaya08
30.09.2010, 22:51
Biz rapid wien e benzemeyiz.rapid in bjk ye yenilmesi tamamen hoca hatasıdır.bizim dikkat edeceğimiz şey defansın arkasına dik atılan topları engellemek olmalıdır.bide yakaladığımız fırsatları harcamamalıyız.yoksa geçenseneki gibi haksız bir yenilgiyi düşünemiyorum bile...

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:54
Türkiye'de en güzel futbolu hala biz oynuyoruz bence
En çok gol pozisyonuna da biz giriyoruz şimdi diyeceksiniz önemli olan değerlendirmek bence de İnşallah bundan sonra değerlendireceğiz

Sefa
Hala sözümdeyim, kazanirsak ancak 1-0 olur,gol yemeden 2 farkli kazanacagimiza hic ihtimal veremiyorum.;)

Teofilo'nun Bursa'ya 3 gol atabileceğine ihtimal veriyormuydun ? :)

Futbol bu adamı vezirde eder rezilde.. :)

erkankoc
q7 de sakatlanmis..insallah oda yoktur

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:55
Quaresma sakatlanmış.Sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı ?

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=66665

Cafer Bulur
30.09.2010, 22:56
Teofilo'nun Bursa'ya 3 gol atabileceğine ihtimal veriyormuydun ? :)

Futbol bu adamı vezirde eder rezilde.. :)
Elbette futbol her türlü sürprize acik bir oyun,bunun icin seviyoruz zaten.:)

Yine de böyle bir iddiada bulundum ve geri dönmek yok.:)

h@msi61
30.09.2010, 22:56
Quaresma umarim macta oynar. Besiktasin hic bir bahanesinin olmasini istemiyorum.

Bizim icin tehlike bunlar degil, simdiye kadar bize bir araba gol atan Bobo'dur.

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:57
Quaresma umarim macta oynar. Besiktasin hic bir bahanesinin olmasini istemiyorum.

Abi kim oynarsa oynasın yada oynamasın bizim için önemli olan 3 puan onu alalım bize yeter ALLAH BEREKET VERSİN

sametaydin
30.09.2010, 22:58
Quaresma maçta oynamalı yenildiklerinde qaresma yoktu ondan yenildik diyememeleri lazım.

Ömer Faruk61
30.09.2010, 22:58
Glowacki olsaydı kesin yenerdik derdim.Ancak Glo olmayınca gollü beraberlik ağır basıyor gibime geliyor. Quaresma olmadan da bugün bjk gerçekten iyi oynadı özellikle ben Ernste hasta oldum.Şu Ernst bizde olsa ah ulan ah.İyi oynadı ama 8 yabancı vardı sahada.Eğerki bjkde Hakan,Ferrari ve Nihat 11de başlarsa yeneriz diyorum.:D

sametaydin
30.09.2010, 22:59
Eğer bjk yı yenersek ki bence yeneceğiz bu ligde daha kimse bizi kolay kolay tutamaz. Bizi tutacak takım göremiyorum çünkü başka.

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 22:59
Quaresma maçta oynamalı yenildiklerinde qaresma yoktu ondan yenildik diyememeleri lazım.

Abi onlar sebep üretirlerse bizde Glowacki sakat
Giray'da kart cezalısı

UtopyaTs
30.09.2010, 23:00
Maçı alalım da istediklerini desinler umrumda değil eğer takımları 1 adama bağlıysa zaten vay hallerine

Cafer Bulur
30.09.2010, 23:00
Bu macta bjk de bobo nun yerine nobre baslar mi sizce?

Nasil bir bjk kadrosu bekliyorsunuz?

Asi Çaykaralı61
30.09.2010, 23:01
Eğer bjk yı yenersek ki bence yeneceğiz bu ligde daha kimse bizi kolay kolay tutamaz. Bizi tutacak takım göremiyorum çünkü başka.

Ben bir açıklama yapmıştım lafımında sonuna kadar arkasındayım.Kayserispor ve Beşiktaş maçını yenilmeden ve 4 yada 6 puanla geçersek bizi kimse tutamaz demişdim gene lafımın arkasındayım

futbalski60
30.09.2010, 23:02
Glowacki olsaydı kesin yenerdik derdim.Ancak Glo olmayınca gollü beraberlik ağır basıyor gibime geliyor. Quaresma olmadan da bugün bjk gerçekten iyi oynadı özellikle ben Ernste hasta oldum.Şu Ernst bizde olsa ah ulan ah.İyi oynadı ama 8 yabancı vardı sahada.Eğerki bjkde Hakan,Ferrari ve Nihat 11de başlarsa yeneriz diyorum.:D

Bu maç kesinlikle Glowacki'nin maçıydı Bjk maçında sezgileri güçlü, ilk müdahalelerde başarılı bir stopere ihtiyacımız olacak.

Dursun Vural
30.09.2010, 23:02
ya bjk maçını izlemedim isterse 10 tanede atsa biz bu beşiktaşı yeneceğimize adım gibi eminim bizim oynadığımız futbolun yanından geçemez wien kim ya bizle kıyaslanacak takımmı biz yenilsek bile eze eze yeniliriz beşiktaş bu gün 7 yabancıyla oynadı bu maç manisa maçına benzemez iyi konsantre olursak selçuk colman yattara engin gününde olursa ezeriz orta saha çok önemli şu 11 le çıkacağız
-----------------------------------onur----------------------------------
-------------------------------------------------------------------------
serkan-------------------ceyhun----------egemen--------------------cale
yattara-----------------selçuk------------colman-------------------engin
------------------------------------------------------------------------
--------------------------------jaja-------------------------------------
------------------------------------------------------------------------
------------------------------teofilo------------------------------------

sametaydin
30.09.2010, 23:05
Ben bir açıklama yapmıştım lafımında sonuna kadar arkasındayım.Kayserispor ve Beşiktaş maçını yenilmeden ve 4 yada 6 puanla geçersek bizi kimse tutamaz demişdim gene lafımın arkasındayım

Doğru diyorsun bence de bu takımı kimse tutamaz. Şu an defansta gerçekten bir sorun var. Hocanın o bölge için nasıl bir önlem alacağını merak ediyorum. Orada oynayan oyuncu iyi gününde olursa zaten bjk yı geçeriz.

Ben bu takıma çok güveniyorum. Son 2 hafta biraz hayal kırıklığı yaşadım açıkçası rahat alacağımız maçlarda 5 puan kaybettik. Ama bunu telafi edecek takım var elimizde.

UtopyaTs
30.09.2010, 23:05
Trabzonspor bu maçı final gibi göreceği için maçı alıcağımıza inanıyorum.

Dursun Vural
30.09.2010, 23:07
ya bu kadar olumsuz düşünmeyn bursa geçen sene bu haftalarda kaçıncı sırada kaç puan gerideydi bizi yıpratmaya çalışıorlar onlarda farkında ne kadar ii takımız ne kadr büyük camiayız farkındalar ama amaçlarına ulaşıorlar yavaş yawaş birlik olma zamanı artık bursa 8de 8 yapan 2 takımı geçti geldi bizm daha o kadar kötü b durumumuz yok dik duruşumuzu sergilememiz lazım beraberlik bile kötü skor değil her iki takım içinde ama yeneceğimize inanıorum ben

Full HD
30.09.2010, 23:08
Insallah maci aliriz hadin bakalim.

sametaydin
30.09.2010, 23:09
Ben söylenenin aksine bu maçın final maçı olacağını filan düşünmüyorum. Sonuçta daha ligin başındayız. Yenilsek bile ki bence yenilmeyeceğiz, lig sonunda ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum. Bursadan da iyiyiz fb den de gs den de. Tek rakibimiz şu an bjk.

Ömer Faruk61
30.09.2010, 23:10
Bu maç kesinlikle Glowacki'nin maçıydı Bjk maçında sezgileri güçlü, ilk müdahalelerde başarılı bir stopere ihtiyacımız olacak.

Böyle bir durum için Songla anlaşılamaz mıydı?Oyuncu-Yard.antrenör şeklinde.

Hakan Karadirek
30.09.2010, 23:10
Sorun besiktasi yenmek veya yenilmek degil. Sorun aldigimiz her mac sonrasi kapildigimiz rehavet bence.

Dursun Vural
30.09.2010, 23:11
bu arada quaresma 3 hafta yokmuş.... yorumsuz

Hakan Karadirek
30.09.2010, 23:13
Quaresma 3 hafta yokmus.

Gordon Freeman
30.09.2010, 23:17
Quaresma 3 hafta yokmus.

Bu kötü oldu..Olası bi mağlubiyetlerinde adamlara bahane çıktı..
Onları Gutili Quaresmalı yenıcektık..Neyse kısmet değilmiş..

sametaydin
30.09.2010, 23:23
bobo ve gutiye sıkı markaj uyguladıkmı bjk nın işi biter.

abdus061
30.09.2010, 23:23
ızledıgım kayserı ve manısa macı gıbı oynanırsa yenmeyı bırak farklıda yenılırız.formaya asık olan oyuncu yok bızde. eskıden yurek isıydı de takım zaferlerle ayrılıyordu sımdı hersey maddı oldugu ve yerlımız olmadıgı ıcın senelerce bocalıyoruz

sametaydin
30.09.2010, 23:26
bugun bişey gördüm bjkda. Yattara ile aynı mevki aynı tip 2 oyuncu vardı. Biri q7 diğeri holosko ve ikisi de en azından adam paylaşımı noktasında takımlarına bir nebze olsun katkıda bulunuyorlardı kendi takımlarında. Bizde ne yattara ne burak ikisi de top yoksa oyunda da yoklar. şenol hocanın bu oyuncuları bu konuda bence uyarması gerekiyor.

Kıvanç Çuvalcı
30.09.2010, 23:52
bugun bişey gördüm bjkda. Yattara ile aynı mevki aynı tip 2 oyuncu vardı. Biri q7 diğeri holosko ve ikisi de en azından adam paylaşımı noktasında takımlarına bir nebze olsun katkıda bulunuyorlardı kendi takımlarında. Bizde ne yattara ne burak ikisi de top yoksa oyunda da yoklar. şenol hocanın bu oyuncuları bu konuda bence uyarması gerekiyor.
Birak uyarmayi adamin dilinde tuy bitmistir bu mankafalara ogretebilmek icin ama adamlarda mentalite eksik bir kere kafalar degismiyor.hadi burak bir nebze gostermelikde olsa arada sirada yapiyor biseyler.
Bu macta zaten her halukerde 1,5 stoperle oyniycaz o yuzden top kaybedildiginde tum takimin en hizli sekilde topun arkasina gecmesi gerekiyor.

Volkan Yavuz
30.09.2010, 23:52
gecen sene adamlar 8 defansla oynayip yendiler!! quaresam olsun olmasin. zor mac.

Kıvanç Çuvalcı
01.10.2010, 00:04
Aklim hep ne yapip edip bir sekilde Serkan i orta sahadaki asil yerine gecmesinde,umarim zaman icerisinde o duzene donebilecek sansimiz olur.Serkan li orta saha hem daha sert ve savunmaci hemde daha iyi pas yapabilen bir sekle donebilir,ayrica serkan gerektiginde bal gibide kanatlardan top tasiyabilir yada orta yapabilir yeter ki arkasinda pas organizasyonlari yapabilecegi akilli bir sag bek olsun(ornek,omer aysan yada sakatlanmadan onceki tayfun).
Ben takimin ozellikle jaja transferinden sonra iyice yumusadigini dusunuyorum,daha sert bir takim olmaliyiz.

Harun-61
01.10.2010, 00:07
Bu macta bjk de bobo nun yerine nobre baslar mi sizce?

Nasil bir bjk kadrosu bekliyorsunuz?

en korktugum oyuncu Bobo...

adam beklenmedik anda atiyor golünü...

q7'ye acil sifalar, bizim macta oynamamasi bizim acimizdan güzel...

.

Y-DRMS
01.10.2010, 00:07
Alacağız maçı

Efendioglu
01.10.2010, 00:10
Umut 2 tane Jaja 1 Tane Atacak...

Fatih
01.10.2010, 00:11
Quaresma'nın olmaması bizim için büyük avantaj ayrıca umarım sağbekte yine Hilbert'i oynatırlar çok açık veriyor Wien bütün ataklarını sol kanattan gerçekleştirdi.

Osman Yavuz
01.10.2010, 00:14
en korktugum oyuncu Bobo...

adam beklenmedik anda atiyor golünü...

q7'ye acil sifalar, bizim macta oynamamasi bizim acimizdan güzel...

.
Bize hastadır zaten Bobo.Ben de en çok ondan korkuyorum.Arkaya atılacak toplara dikkat etmeliyiz.Holosko neler yapabileceğini gösterdi bugün.En çok güvendiğim isimler derbilerde çok iyi oynayan Colman ve bu maçta patlama beklediğim Jaja olacak.

ilhan
01.10.2010, 00:16

Gerçi biz kesin gol yeriz. Bobo'nun bize boşu yok hiç. Bobo ve Baros bir de Semih var. Ligde hiç atmasalar hep bize atarlar. :)

Ama ben ilk golü bulup peşinden goller bulacağımızı düşünüyorum. Elbette yiyebiliriz.

Hatta bana kalsa Egemen-Tayfun daha sağlam olur. Ceyhun önde oynasın. Savunma oynayınca kırmızı kart yer endişesi yaşıyorum. İlk müdehaleleri oldukça sert çünkü.

Paksoy
01.10.2010, 00:17
Quaresma'nın olmaması bizim için büyük avantaj ayrıca umarım sağbekte yine Hilbert'i oynatırlar çok açık veriyor Wien bütün ataklarını sol kanattan gerçekleştirdi.
Ama sol kanatımız yok,solda Burak oynasın dicem ama şamarı yicem yine, Liverpool maçında glen janhson a baya zorlamıştı,ortada Colman,Selçuk,Engin'li bir kadro nasıl olur,

Hqmi
01.10.2010, 00:18
Çıkış maçımız budur.

Osman Yavuz
01.10.2010, 00:19
Ama sol kanatımız yok,solda Burak oynasın dicem ama şamarı yicem yine, Liverpool maçında glen janhson a baya zorlamıştı,ortada Colman,Selçuk,Engin'li bir kadro nasıl olur,
Bence Ceyhun Selçuk Colman üçlüsü daha mantıklı olur.Hatta hocanın solda Colman ortada Jaja ve sağda Engin'le başlayacağını düşünüyorum.Ama ben olsam Yattara'yı bu maç kesin oynatırdım.

Fatih
01.10.2010, 00:20
Orta alanda Selçuk,Colman ve Engin'i oynatacak sanırım.Engin sola yakın oynarsa etkili olabilir.Yattara 18'de olursa kesin ilk 11'de çıkmalı zira onun sayesinde erken gol bulabiliriz.

Y-DRMS
01.10.2010, 00:41
Ben kalecileri hakan'dan çekiniyorum biraz adam bize gelince panter kesiliyor

Paksoy
01.10.2010, 00:46
Orta alanda Selçuk,Colman ve Engin'i oynatacak sanırım.Engin sola yakın oynarsa etkili olabilir.Yattara 18'de olursa kesin ilk 11'de çıkmalı zira onun sayesinde erken gol bulabiliriz.
bencede ,Kayseri maçında Engin orta alanda oynadı, aralara çok iyii girdi, topuda iyi kullandı,

Dogan
01.10.2010, 00:53
Querasma oynasın bence, sonra mağlubiyeti mazeretlendirmesin ezikler.

MetiN08
01.10.2010, 00:53
Herseyi abartmayi nekadar cok seviyoruz ya, allah askina Rapid Wien kim ya bizle kiyazliyoruz onlari, bence BJKyi rahat yenicez 3-4 tane aticaz ben cok rahatim bu mac icin bakin görün 3den asagi atmicaz onlara

Ömer TOPAL
01.10.2010, 01:01
Rapid Wien...lanet takım az yatırmadı beni...bu aksamda sonucta yanılmadım...Sıradan bi takım en azından bizden iyi degiller lig kalitesi olarak ve takım olarak...Bjknin bu aksam kazanmsı bence iyi oldu..kaybetselerdi hafta sonki maç için tarifi zor ama cins bi motivasyonla çıkacaklardı..Kazanmaları bence avantaj...
Filmin Adı :Perşembe Zaferin Sevinci.. Pazar Yenilginin Tadı....
Yer :Açık Hava Tiyatrosu Avni Aker....

Ali YILDIRIM
01.10.2010, 01:49
Ben kalecileri hakan'dan çekiniyorum biraz adam bize gelince panter kesiliyor

Bu akşam güzel maç çıkardı. Milli takımda onurla kapışır

ThePatriot61
01.10.2010, 02:12
Iyiki Q7 sakatlandi. Isimiz daha da kolay oldu. Q7 siz bjk bir hic.

Yiğit Gayretli
01.10.2010, 02:56
Şenol Hoca Kayseri maçından sonra Yattara'nın bu takımda kesin olması gerektiğine kanaat getirmiştir sanıyorum.Yattara belki her maç harikalar yaratmıyor ;ama onsuz üretkenliğimizin ne kadar azaldığını gördük.En ölü hali 2 gollük pas veriyor ve bu da onu vazgeçilmez kılıyor.İster sevin ister sevmeyin...Hoca Teo'nun arkasına Jaja ve Yattara'yı koyarsa delici bir forvet hattımız olur.Zaten elimizde formda olduklarında ve istediklerinde oyunun iki yönünü de harkulade oynayan Colman ve Selçuk var.Arkalarına bu maçta mecburiyetten Barış A. geçecektir diye düşünüyorum.Aslında fena olmaz Guti ile Earnst'i iyi yıpratır...Tek korkum Egemen-Ceyhun ikilisi...Ceyhun'un bilmediği bir mevki değil fakat Egemen'le uyumu ne derece olur ; Bobo,Holosko tarzı dribler forvetler karşısında ne kadar sağlam durabilir büyük bir soru işareti.Zira aşırı yavaş...

Ayrıca ben Quaresma'nın olmayışına sevinenlerden değilim maalesef.Adamların mağlubiyetine kılıf çıktı resmen...

ünsalyılmaz
01.10.2010, 04:05
bu maçı alacaz başka yolu yok

ünsalyılmaz
01.10.2010, 04:09
http://www.forumfutbol.com/trabzonspor-resimleri-avatarlari/trabzonspor-3-2-besiktas-2006-2007-ikinci-yari-macinin-fotolari-13720.html

eraytaskin61
01.10.2010, 05:46
ya varya fener galata bursa bişey değilde bu beşiktaş kadar uyuz takım yok..şampiyon olsalar ağızları susmaz ,maç kazansalar ağızları susmaz, iyi futbolcu alırlar bir yıl havasını atarlar küçümserler diğerlerini ben bu kadar dangalak taraftar görmedim..trabzonu ezerlermiş bankoymuş nesiniz siz ya izliyoruzda bizde maçları pozisyona girdiğinizden çok veriyosunuz..bunların bir güzel gazını almak var ah şenol hocam ahhh bi kıyak daha geç bize

İlker Akçay
01.10.2010, 08:02
İlk sayfaya da yazdım buraya da yazıyorum;

Yenecez hemde ağır yenecez,

Eze eze futbol dersi vererek...

Tek çekincem Glo'nun olmaması onun dışında bütün takıma ve Hocamıza güveniyorum.

Bjk'ye gelince Q7'li veya Q7'siz bu maç bizimdir.Keşke olsaydı da bahaneleri kalmasaydı.

Ahmet Faruk
01.10.2010, 08:06
Bence Yattara iki maç üst üste kaldıramadığı için bu maç düşünülerek Kayseri'de son dakikalara kadar bekledi.
Ben başka bir açıklamasını bulamıyorum.

Recep Alkan
01.10.2010, 08:51

Dün akşam eve saat 9 gibi gelebildim, Kayınpederler bizde imiş, daha girer girmez,

- Damat hadi iyisiniz, Qeresma bu hafta oynayamayacak Trabzon maçında dedi.

Valla açıkcası dünyalar benim oldu, sadece 1 haftalık sakatlanması için çok dua etmiştim.

Beşiktaşın kadrosu için 3 isteğim var,

1) Hilbert sağ bek oynasın,
2) Kalecileri Hakan olsun
3) Aurello ilk 11 başlasın.

Dün akşam Hilberrt ve Aurello resmen shov yaptı. Fakat şöyle de bir durum var, onların sağ kanadı ne kadar açık veriyorsa bizim de o kadar sol kanadımız yok. Bu kanat için Engin ile devamlı yer değiştiren Yattara biçilmez kaftan gibi duruyor.

Ama dün akşama göre Beşiktaşı yorumlarsak, çok beğendim, atağa kalkan takımları boş yakalıyorlar, kaç tane pozisyon gitti dün akşam, hırslılar, istediklerini alana kadar durmuyorlar.

Örneğin bu maçta savunmamızı kesinlikle orta alana yakın kurmamalıyız, hele ki Ceyhun'un stoper de oynayacağı bu maçta. Geri adamlarımız bu maçta ağır kalacaklar, ön liberolu çıkılması taraftarıyım. Orta alanı kalabalık tutmalıyız, aklımda ki kadro,

-----------------------Onur-----------------------

Serkan---------Egemen--------Ceyhun---------Cale

-----------------------Barış-----------------------

---------------Selçuk-----------Colman------------

Yattara--------------------------------------Engin (Umut)

-----------------------Teofilo---------------------

Riskli olur mu bilinmez ama, bir kadro teklifim daha var,

Barış----------Egemen--------Ceyhun---------Cale

-----------------------Serkan----------------------

Gökçebey
01.10.2010, 08:54

Serkan---------Egemen--------Ceyhun---------Cale

-----------------------Barış-----------------------

Ben de kadronun bu şekilde olması taraftarıyım.

Recep Alkan
01.10.2010, 08:58
Dün akşam maçın ikinci yarısını seyredebildim, gördüğüm şu, ne olursa olsun, Beşiktaşın topları her zaman orta alandan çıkıyor, yani top nerde olursa olsun önce Guti yada Tabataya geliyor, dağılım kanatlara yada defansın arkasına yapılıyor. Bu yüzden orta alanı kesinlikle kalabalık tutmalıyız, herşeyden önce gol yememek amacımız olmalı.

Trabzonspor çabuk demorolize oluyor, gol yediğinde çıkarmamamız inanılmaz zor olur. Hele ki Avni Aker de.
O yüzden orta alanımız kalabalık olmalı, son uyarım da Ceyhun'a. Kart konusunda dikkatli olmalı, bu adam oynarken hep eksik kalacağız gibi geliyor bana.

Umarım Trabzonspor'umuz için hayırlı bir gece olur.

Birtan Karaman
01.10.2010, 09:03
Ricardo yok mu şimdi bizim maçta kesin olarak ?