PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16

UğuR
04.10.2010, 11:10
Kural bilerek ihlal edildi

Trabzonspor, Beşiktaş maçında ceza yemeyi göz önüne alarak hangi uygulamadan vaz geçti.

Kural bilerek ihlal edildi
Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/), Beşiktaş (http://www.sporx.com/futbol/superlig/besiktas/) maçında (TFF (http://www.sporx.com/tff/)) Türk (http://www.sporx.com/turk/)iye Futbol (http://www.sporx.com/futbol/) Federasyonu'nun koyduğu 18 kişilik kadroda alt yapından en az 1990 yılı doğumlu bir oyuncu bulundurma kuralını bilerek ihlal etti.
18 kişilik kadrosuna hiç bir genç oyuncusunu dahil etmeyen Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/), bu kural ihlali karşısında TFF (http://www.sporx.com/tff/)'ye 7 bin 500 TL para cezası (http://www.sporx.com/para-cezasi/) ödeyecek. Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) yöneticileri bu kural ihlalinin farkında olduklarını belirterek, "Tüm oyuncularımızdan yararlanmak için böyle bir ihlal yaptık. Para cezası (http://www.sporx.com/para-cezasi/) önemli değil. Kazanmak önemliydi" diye konuştular.

spor 61

61yusuf
04.10.2010, 11:11
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yx_NKVT.jpg
süper olmuş fotolar :)

Barış Burak
04.10.2010, 11:12
Şimdi olayı teknik değerlendirirsek Teo ters gartta dövüştü.Sol direk gerçekten öldürücü olabilirdi.Tıpkı Rocky gibi :) O yüzden ben Rocky'den esinlenerek Kolombiya Aygırı demek istiyorum... :D

Bir de önerim var.Teo'ya Selçuk Aydın'la bir araya gelebileceği bir organizasyon yapalım... hahahaha :D

evet katılıyorum:d teo direkt guard aldı toraman karşısında ona çok şaşırdım ya:D

Murat Altun
04.10.2010, 11:18
of yaa bu takımla ben ne yapacağım yine yüzümü kara çıkarttılar

Ben 4-1 yeneriz demiştim halbuki :D

nbay
04.10.2010, 11:29
her şeye rağmen kazanmak güzel diyoruz ama bu takımda yolunda gitmeyen şeyler olduğunu görmek de can sıkmıyor değil, burak nasıl oluyorda bu takımda şans buluyor anlıyor değilim,oyunu çirkinleştirmekten bizlere saç baş yoldurmaktan başka bir şey yapmıyor,şenol hoca çok üzerinde duruyor ama malesef kendine verilen şansı fazlasıyla tepiyor burak,cale kötü oyunlarına bir yenisini daha ekledi,bu sefer en kötü 2-3 oyunundan biriydi kanımca,eminimki şenol hoca da colmanı kızağa çekme düşüncesindedir kaç maçtır ama elindeki kadro buna pek elverişli değil..bir maçla tekrar gün yüzüne çıktık ,ancak gelecek adına güzel yorumlar yapmak mümkün değil malesef... şenol hocanın rotasyon diye tabir edilen hareketi bir an önce bu takımda uygulaması gerekiyor,yoksa ilerki kötü sonuçlarda bahanemiz çoktan hazır !!!

SEDER
04.10.2010, 11:35
ligde umutun oynamadığı her maçı kazanırız..bu kadar basit..

şahrud
04.10.2010, 11:35
Harika bir günün akabinde harika bir akşam.. Bir kafe dolusu BJK taraftarı arasında(dipdibe dersem daha doğru olur) 4 TS taraftarı olarak izledik maçı.. Yanlış anlaşılmasın 4 kişiyiz diye sessiz sedasız, tepkisiz oturmadık.. Aksine, en çok bizim sesimiz çıktı, hop oturup hop kalktık.. :D Vee 90 dakkanın (verilen +5 i hala çözebilmiş değilim, +8.5'ta bitmesi apayrı bir konu zaten :) ) sonunda sevinen taraf biz olduk.. Mekan saniyede boşaldı niyeyse :D:D

Kızmayın ama Teonun hakkaten ellerine sağlık :D Amerikan futbolu mizacıyla oynayan adamlara onların diliyle cevap vermek gerekiyordu, yapcak bir şey yok :D (Gerçi kart kötü oldu.. ) Siyah beyaz nereye kadar yani, Teo sayesinde takıma renk geldi (kan kırmızısı :D )

Murat Hızal
04.10.2010, 11:44
Kimse bana futbolun rasyonelliğinden falan bahsetmesin.

Biz Trabzonsporluyuz fark yediğimiz bir maçın üzerinden bir saat geçtikten sonra bile önümüzdeki maçın favorisi biziz.

Özellikle ''Rasyonellik adına'' burada yazılan bazı maç öncesi yorumları, ben demiştimciliğin ve kişisel egoların tatmin edilmesi noktasından öteye geçemiyor.

Kötü giden bir maçtan sonra takıma sırt çevirmeyi bırakıp,''Ben demiştim'' egosunu yaşamayı bıraktığımız gün şampiyon olmamız için hiç bir engel kalmayacaktır.

marjinal29
04.10.2010, 11:46
Trabzonspor'un aldığı bu anlamlı galibiyetinden ötürü teşekkür ederim.

Recep Alkan
04.10.2010, 11:48
http://img19.imageshack.us/img19/2122/46991130812526971641130.jpg (http://img19.imageshack.us/i/46991130812526971641130.jpg/)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Ümit Tekşan
04.10.2010, 11:48
ligde umutun oynamadığı her maçı kazanırız..bu kadar basit..

Umut'un oynadığı maçlarıda kazanırız merak etme, bizim takım istesin yeterki yenemeyeceği takım yoktur. o oynasaydı bu oynasaydı diye söylemler yakışmaz Beşiktaş'ı yenmiş bunu konuşalım futbolculara laf atmayalım. Ayrıca Umut bu takımın değişmez futbolcusudur bunuda böyle bil.

cihatöztürk
04.10.2010, 11:49
Kasımpaşa maçında Taraftar görün siz :)

Napoli
04.10.2010, 11:50
Maçtan önce iki üç tane numune vardı forumda "yeniliriz" diye diye dolaşıyorlardı ortalıkta, okkalı bir KAPAK oldu değil mi ?

Çıkıp özür dilesinler şimdi.

Merak Etmeyın Atıgımız golde Buraka Faul Yoktu dıye savunmaya gectıler bile =))

Napoli
04.10.2010, 11:51
Ben Yenılırız Dıyen Arkadaslardan acıkcası ''Cafer'' Totem yaptınına ınanıyorum =)

cihatöztürk
04.10.2010, 11:53
Abi ben yeniliriz diye düşünüyorum dedim.

Ama bazı arkadaş ısrarla yenilecez yenilecez yenilecez dedi durdu...

onlar özür dilemeli bence

Recep Alkan
04.10.2010, 11:53

Hiçbir oyuncunun yapılması muhtemel foulden kurtulmak için bir çaba sarf etmesi söz konusu değildir. Ortada bir hareket var ise, oyuncu bunu sahanın her yerinde değerlendirir.

Bu kadar ucuz foullerin peşinden koşulmasına çok kızıyorum bu ayrı, fakat yapılan hareketten kaçılması da en az bu durum kadar mantıksız.

Burak kendisini çok fazla yere bırakıyor, yalancı çoban usulü oldu bu iş, o kadar çok yere bıraktı ki kendisini, maçın sonunda yan hakemin 1 metre yanında Toroman (yanılmıyorsam) tarafından biçilmesine göz yumuldu.

Bu hareketleri biraz olsun azaltma bu arkadaşımız.

Kaldı ki Trabzonspor'un galibiyetini böyle saçma nedenler ile gölgelemeye çalışmak nasıl bir durum ile açıklanabilir, bu da ayrı bir tartışma konusudur.

Yunus Emre SEYHAN
04.10.2010, 11:54
TEo'nun ellerine sağlık. Tabii doğru birşey değil ama ucuz yırttık 2. sarıdan atıldığı için sadece tek maç ceza alıcak :) :D

ilhan
04.10.2010, 11:58

Maçtan sonra Markus Merk golün nizami olduğunu net olarak söyledi. Konuşmaya gerek bile yok falan dedi. :)

Furkan Dündar
04.10.2010, 11:59
Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş, Beşiktaş derbisinin son bölümünde yaşanan gerginliğin ardından, Umut Bulut'un ipini çekti. Karşılaşmanın 85. dakikasında kenarda ısınan Umut'u yanına çağıran ve oyuna girmesini isteyen Güneş, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Umut, üzerindeki antrenman malzemesini kulübenin üzerine fırlattı ve "Oyuna girmiyorum" diye konuştu.

TEOFİLO KIRMIZI GÖRMEYECEKTİ
Umut'un bu tavrı karşısında sakinliğini koruyan Şenol Güneş, maçın son dakikalarında patladı. Teofilo'nun kırmızı kart görmesinin ardından Umut'a dönen tecrübeli çalıştırıcı, "Sen oyuna girsen, Teofilo çıkacak; kırmızı kart da görmeyecekti. Bunun cezasını çok ağır ödeyeceksin.
Ben olduğum sürece, bu kulübün kapıları sana kapanmıştır" diye bağırdı. Güneş, soyunma odasında da Umut'a tepki gösterdi.
fotomaç

bu haber doğrumu ?

Emin Danışmaz
04.10.2010, 12:00
Bjk yener,hiç heveslenmeyin..1 hafta sonra bu yazımı alıntılayacağım...Gününde Olsan bile Hilbert,Üzülmez durdurur kanatları...Ortasahada Ernst top göstermez..zaten iler uçlarını söylemeye gerek yok Bobo gibi bir silahları,Quaresma gibi üst düzey yetenekleri var..

4-4-2 oynarlar...sanmayın kapanacaklar...Bobo-Nobre çift forvet oynarlar...

Yazını alıntıladım ama sen ortalıkta yoksun ayni ERNST gibin.Sen TRABZONSPOR'lusun öylemi acaba MUSTAFA attığı zaman nasıl ÜZÜLMÜŞSÜNDÜR.

sanatik
04.10.2010, 12:02
TEo'nun ellerine sağlık. Tabii doğru birşey değil ama ucuz yırttık 2. sarıdan atıldığı için sadece tek maç ceza alıcak :) :D

Iki keremi yumruk atti teo ?

Ilkini kamera sanki uzak cekimden gösterdi gibi ve yakina gelince sol eliyle iteledi gibi ve toramanda önce hakeme bakip (saga dogru kafayi ceviriyor) onu yakinda görünce kendini yere birakdi (bravo).

Isterdimki hakeme bakmadan teo söyle güzel bir tane oturtarak ... ya neyse :)

Napoli
04.10.2010, 12:02
Mevzu Faul var yada degıl...Olabılırde olmayabılırde..Bu takım Iyımı oynadı? Hayır.. Ama kazandı 3 puanı aldı..Evet hepımız guzel futbol ıstıyoruz..ama kotu oyunla derbı kazanıyorsan bırakında tadını çıkarın.. elestırlerı Kasımpaşa topıcınde yaparız...

Tansu Onur Erdoğan
04.10.2010, 12:04
önümüzdeki 3 mac önemli diğer takımlara göre daha rahat maclarımız war g.saray macına kdr 3te 3 yapmamız lazım

Sacit
04.10.2010, 12:04
Avni Aker'e gelen her takıma böyle yapacaksın.. özellikle de eziklere ve böyle çirkef takımlara artı ibrahim toraman'a

hakem sertliğe prim verdi, maçın kontrolünü sağlayamadı..
bizde adamlara temiz bi dayak attık.. guti madrid'deyken böyle isyankar bir maçını hatırlamıyorum doğrusu.. :) bir pozisyonda guti tokat yedi ama göremedim :) burası Trabzon burası Avni Aker..

eline sağlık Teo ;)

m@ss
04.10.2010, 12:07
Hoca ''85'te oyuna girmek istemeyen UMUT'u sildi..''

Badaloğlu
04.10.2010, 12:07
Kaleci Onur'un yapmış olduğu hatayı, Trabzonspor'un kalesini koruyan bir kaleciye yakıştıramadım doğrusu... Belki topun kornere çıkmasını izin vermek istemedi ama neredeyse golü yiyorduk. Futbol hatalar oyunudur ama kalecinin böyle hatalar yapmasına asla tahammül edemiyorum. Allah'dan Ceyhun çıkardı da, rahat bir nefes aldık.

Barış Burak
04.10.2010, 12:08
Mevzu Faul var yada degıl...Olabılırde olmayabılırde..Bu takım Iyımı oynadı? Hayır.. Ama kazandı 3 puanı aldı..Evet hepımız guzel futbol ıstıyoruz..ama kotu oyunla derbı kazanıyorsan bırakında tadını çıkarın.. elestırlerı Kasımpaşa topıcınde yaparız...

İki takımda iyiydi.Birbirlerinin oyunlarını bozdukları,orta sahadaki savaştan bellioluyordu.Sadece biz bjkyi daha iyi bozduk.

Bence iki takımda çok sağlam oynadı.Futbolu en iyi oynayan iki takımın maçında,ofansif özeliklerin yanında defansif özeliklerde artınca futbol kötü gibi gelebilir belki,ama aksine dün akşam Premier lig maçı izlemiş gibiydim.

hatta sadece premier lig maçı değil,teo guardını aldıktan sonra A1 kıck box maçı izler gibi oldum:D

bu arada i.t ''İstanbulda görüşelim'' demiş:D

Görüşelim aslanım mutlaka,her türlü :D biz görüşürüzde senin bi tarafın yer mi:D

Barış Burak
04.10.2010, 12:09
Kaleci Onur'un yapmış olduğu hatayı, Trabzonspor'un kalesini koruyan bir kaleciye yakıştıramadım doğrusu... Belki topun kornere çıkmasını izin vermek istemedi ama neredeyse golü yiyorduk. Futbol hatalar oyunudur ama kalecinin böyle hatalar yapmasına asla tahammül edemiyorum. Allah'dan Ceyhun çıkardı da, rahat bir nefes aldık.

eğer bir bayan olsaydım ve hamile olsaydım, o anda çocuğu düşürmüştüm abi.o kadar diyorum.

hani insan hapşırınca bünye duruyormuş ya 1 saniyeliğine,işte benim dün bünye resmen durdu o pozisyon geçene kadar

m@ss
04.10.2010, 12:09
Umut yok,Teo yok....jAJA VAR!:)

Furkan Dündar
04.10.2010, 12:10
Avni Aker'e gelen her takıma böyle yapacaksın.. özellikle de eziklere ve böyle çirkef takımlara artı ibrahim toraman'a

hakem sertliğe prim verdi, maçın kontrolünü sağlayamadı..
bizde adamlara temiz bi dayak attık.. guti madrid'deyken böyle isyankar bir maçını hatırlamıyorum doğrusu.. :) bir pozisyonda guti tokat yedi ama göremedim :) burası Trabzon burası Avni Aker..

eline sağlık Teo ;)

kesinlikle :alkış:
kırmızı kart görmesi dogru değil fakat trbzonda yıldıracaksın dıger takımı vuracaksın ındıreceksın öyle süt cocugu gıbı oynamayacaksın
dün bence sertlıkte ıyıydık
bjk bızden de ıyıydı:D
ama guti fena ağladı
ama gutiye de bunu yapmak lazım dı tekmelemezsen mukemmel bı ara pası atar bıtırır işi gutinin aglamasına bayıldım:D

bizde de en iyi engin ve burak ağlıyor :)

helal trabzonuma hep böyle oynayalım kucuk buyuk demeyelım avnı akerde sert ve ezıcı futbol oynayalım o zaman manısa bıze deıl 3 gol atmak 1 gol bıle atamaz :)

m@ss
04.10.2010, 12:11
Burak ...burak artık bu işleri...

Furkan Dündar
04.10.2010, 12:12
teo kırmızı kart görmesi jaja ya yaradı artık ilk 11 de oynar .

kaan aydın
04.10.2010, 12:12
Tatar Kemal rumuzlu bir arkadaş vardı 8taşın bizi yeneceğinden bahsediyordu..

Bazen hakılı çıktığında insanın suratına şamar gibi patlatacaksın..

Destek,destek,destek sadece ve sadece destek.Taraftar takımına her koşulda kayıtsız şartsız destek verirse Şenol GÜNEŞ'de böyle kapak yapar adama..

Yunus Emre SEYHAN
04.10.2010, 12:13
Bu arada Burak hep olumsuz eleştiriliyor ama bence Fiziği ile takıma çok şey katıyor. (Faul alması, ilerde top tutması) ama kesinlikle Gabric'ten iyi değil. Gabric fiziksel olarak Burak kadar güçlü değil ama daha teknik ve daha hızlı.

Emin Danışmaz
04.10.2010, 12:14
TRABZON yenilse dahi AVNİ AKER'de FAVORİDİR.

Sayfaları geriye doğru tıkladığınızda göreceksiniz.TRABZONSPOR'u KAYSERİ maçına göre değerlendirenlerin TRABZONSPOR'u nasıl yerdiklerini özellikle Cafer1978 her yoruma bir cevabı vardı maşşallah ben ona şimdi nerdesin demiyorum,çünkü MUSTAFA attığı zaman kendisini nerelere fırlattığını tahmin edebiliyorum.
Stressiz en rahat izlediğim maçtı gol atıldığı zaman bile tepki vermedim.Çünkü yeneceğimize adam gibi EMİN DİM.

Tayfun
04.10.2010, 12:14
Yusufcuk kuşları sizi, indirirler havanızı böyle... :)

Birde Onur'daki düşüşün sebebi nedir acaba?

Serkan'a ayrı bir parantez açmak gerek helal olsun be.

Sacit
04.10.2010, 12:15
ve de bu boş kaleye gol kaçırma olayının bir an önce çözülmesi lazım çok ayıp bişi..

3 kişi gidiyorsun gol atamıyorsun, futbolculardaki bu bencillik de ne oluyor anlamıyorum.. colman, burak, engin hatta hepsi sert bir şekilde uyarılmalı..

sanatik
04.10.2010, 12:22
Bana kizmayin ama Umutun simdiki durumunu görüyorumda aklima bir süre önce verdigimiz Mehmet Yilmaz geliyor ve kendime soruyorum aradaki fark nerde ? Mehmet Yilmaz gitmesi bize ne getirdi ?

Birde TeoKO umarim yine TeoGol olur !

kaan aydın
04.10.2010, 12:23
ve de bu boş kaleye gol kaçırma olayının bir an önce çözülmesi lazım çok ayıp bişi..

3 kişi gidiyorsun gol atamıyorsun, futbolculardaki bu bencillik de ne oluyor anlamıyorum.. colman, burak, engin hatta hepsi sert bir şekilde uyarılmalı..

Üzerinde konuşulacak tek konu futbolcuların egoistliği.Onada Şenol hoca noktayı koydu Colman pas vermedi dönüşünde gol yeseydik neden oyuncu değiştirmedi,çok geri çekildik vb. eleştirilerde bulunulacaktı.
Hocam haşla oları,egoistliği bıraksınlar..

Tolunay Abdioğlu
04.10.2010, 12:23
Orhan Yıldırım adlı yazara buradan kucak dolusu sevgiler!

Tolunay Abdioğlu
04.10.2010, 12:24
Kolbastı ve 3'lünün videosu var mı?

Külünkoğlu
04.10.2010, 12:25
TRABZON yenilse dahi AVNİ AKER'de FAVORİDİR.

Sayfaları geriye doğru tıkladığınızda göreceksiniz.TRABZONSPOR'u KAYSERİ maçına göre değerlendirenlerin TRABZONSPOR'u nasıl yerdiklerini özellikle Cafer1978 her yoruma bir cevabı vardı maşşallah ben ona şimdi nerdesin demiyorum,çünkü MUSTAFA attığı zaman kendisini nerelere fırlattığını tahmin edebiliyorum.
Stressiz en rahat izlediğim maçtı gol atıldığı zaman bile tepki vermedim.Çünkü yeneceğimize adam gibi EMİN DİM.

Allah Allah...

Aşağıdaki mesajımı yazdığım için benimle polemik yaşayan Emin hangi emin di ?

Peki,

/ Trabzonspor için belki de bir sezonu belirleyecek en kritik haftadayız. Bir galibiyetle rüzgarı tersine çevireceğiz.

/ Trabzonsporluların böyle bir beraberlikten sonra morale ihtiyaçları var. Müthiş bir sinerji oluşturuyorsunuz.

/ Takım Trabzonspor olunca, en ümitsiz maçlara bile ki bunların bir çoğu büyük maçlardır çıkıp yendiği çok olmuştur. Tarihinde de bu maçlar kayıtlıdır.

Şimdi bütün bunları alt altta üst üstte topladığımız zaman ben saçmalamış sen doğru zamanda doğru şeyler yazmış olacaksın öyle mi ?

5 dakika vaktin var mesajını düzenlemen için.

Bu sözüm de bütün foruma;

Her kimim, Trabzonspor yenilir, veya skor bazında olumsuz niyet okuyuculuğu varsa kendisine saklasın. Yoksa bu konuda hiç demokrat olamayacağım.

Yeter artık !
Bu ne ya ! hangi forumdasınız ? hangi takımın taraftarısınız ?

Biz bilmiyor muyuz takımımız iyi değil istediğimiz gibi oynamıyor. Negatif enerji pompalayarak neyi amaçlıyorsunuz ? takım yenilince haklı çıkmanın verdiği gururu mu !

ApoCaN28
04.10.2010, 12:26
Hooooooppppppaaaaa =))

Süper Galibiyet Oldu . Ama Öyle Ama Böyle İlaç Gibi Geldi =)

Emrah Akcagöz
04.10.2010, 12:27
Tolunay Abdioğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=26659) ;

Şimdiden yazıyorum! | 2010-2011 Sezonu Türkcell Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Peki Spor Toto Süper Lig'in şampiyonu kim Tolunay..? :rolleyes: :)

:D

Barış Burak
04.10.2010, 12:29
Kolombiya Aygırının alacağı ceza tek maçı geçmez ama dimi?

Ömer Faruk61
04.10.2010, 12:30
Teşekkürler TRABZONSPORUM.Şenol Hocama laf edenler buraya uğramıyorlar.elbette Şenol Hocam da hata yapabilir.Ama bu artniyetli taraftarımız eminim Mustafa haya yapsın diye dört gözle beklemişlerdir.Helal olsun sana Aslan Mustafa Çaktığın Kafayla Şenol Hocamı utandırmadın.Burak sevdası Hocamın başına iş açabilir.Ama bu maçta Özellikle 5 futbolcu gözüme girdi.

1-Serkan mükemmel bir profesyonel.
2-Mustafa Heyecanını seveyim senin:)
3-Her ne kadar bencil oynasa da Engin.bir bacağını kırmadıkları kaldı.
4-Ceyhun Onurun talihsiz hatasında son çizgide çok iyi yer tuttu.
5-Teofilo gol atmasada ilerideki top tutuşu ve verkaçlarıyla beni çok mutlu etti.

Tolunay Abdioğlu
04.10.2010, 12:32
Tolunay Abdioğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=26659) ;

Şimdiden yazıyorum! | 2010-2011 Sezonu Türkcell Süper Lig Şampiyonu TRABZONSPOR!

Peki Spor Toto Süper Lig'in şampiyonu kim Tolunay..? :rolleyes: :)

Hemen değiştiriyorum. :)

Gökhan KAN
04.10.2010, 12:35
O değilde Guti'nin kanatlara attığı toplar şiir gibiydi yaminle. O toplar Yattara'nın önüne atılcak direk gol pozisyonu..

Emrah Akcagöz
04.10.2010, 12:35
Hemen değiştiriyorum. :)
İnşallah şampiyon oluruz Tolunay inşallah..

İsa
04.10.2010, 12:36
Yattara ve Alanziho'nun olmadığı bir düzende gerçekten savaşan bir Trabzonspor vardı sahada...

Yunus Emre SEYHAN
04.10.2010, 12:36
Kolombiya Aygırının alacağı ceza tek maçı geçmez ama dimi?
sarı kartlarla kızardığı için alacağı ceza tek maçı geçmez.
Yayıncı kuruluşun görüntülerine bakılıpta ceza kesilemez çünkü tamamıyla hakemin görüp değerlendirmesi var ortada.

Tolunay Abdioğlu
04.10.2010, 12:37
İnşallah şampiyon oluruz Tolunay inşallah..

O yazıyı baya önceden yazmıştım Emrah abi.

Ben bütün kalbimle inanıyorum.İnşallah.

SDanışmaz
04.10.2010, 12:38

Biz babamla dokuz doğurduk...

@Külükoğlu

Metin Abi o mesajı o yazmadı :D

bariskaratas
04.10.2010, 12:41

bunlar bu yasta normal seyler. Bu ders oldu artik. Bi daha hayatta boyle bir hata yapmaz. Allah a ssukur bu dersi gol yemeden aldi.
Kalecilik tecrubeyle, oynayarak kazanilir.

peker61
04.10.2010, 12:42
Ben artık bu takımda yattarayı görmek istemiyorum onsuz daha iyiyiz ruh gibi dolaşiyo sahada eskiden iki adam geçer orta yapardı artık onda yapmıyo ...

Tolunay Abdioğlu
04.10.2010, 12:44
Maça gelirsek.

Colman'ın oyunu beni tatmin etti.İstekli bir oyun sergiledi dün.İnşallah kötü dönemden sıyrılmıştır.Colman'a bu süreçte çok ihtiyacımız var.

Selçuk ,

Yine çok ön planda değildi.Ama bence yine en fazla işi yapan futbolcuydu.Tebrikler Selçuk.Cuma günü başarılar ayrıca.

Engin,

İstekli oyununu,muhteşem yetenekleriyle birleştirmeye çalıştı.Biraz basit oynasa üstüne futbolcu yok bu ligde.

Teofilo,

Maçın başından itibaren fazla varlık gösteremedi.O da istekliydi.Ama maçın sonunda yaptığı hareket her ne kadar İbrahim Toraman'a yapılmış olsa da Trabzonspor'un futbolcusuna yakışmadı.

Burak,

Ne yaptığını açıkcası anlamadım.Fizik açısından yüce Rabbi'min muhteşem özellikler verdiği Burak teknik açıdan özelliklerini geliştirmeye çalışsa hiç de fena olmaz açıkcası.Verdiği mücadeleden dolayı tebrik ediyorum.

Yattara ,

Maça iyi başladı Yattara.Ama sonradan herzaman ki gibi kopuk kopuk oynadı.Şenol Hoca'nın değişiklik kararı bana göre son derece doğruydu.

ve Mustafa Yumlu! ,

Basit ve temiz oyununu bir de golle süsledi.Kendisini tüm kalbimle tebrik ediyorum.Yüce Rabbi'm yolunu açık etsin Mustafa.Suratında Trabzonspor'u görüyorum.Saf ve temiz.

Kısacası tebrikler Trabzonspor'um!

Ali Tunahan Güllü
04.10.2010, 12:47
Accayip sevinçliyim ya:D

Tayfun
04.10.2010, 12:49
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs007.snc4/33725_431112198518_64846468518_5114657_447108_n.jp g

Uğur Erdoğan
04.10.2010, 12:50
http://img84.imageshack.us/img84/3025/12861292308908ca530c2d6.jpg (http://img84.imageshack.us/i/12861292308908ca530c2d6.jpg/)

ula guti egemene göz koydu galiba

alihan_61
04.10.2010, 12:51
şu fanatik gazetesi kadar tarflı bi gazete yok ya okudum delirdim ya .resmen galibiyetiimizi gölgelemeye çalışmışlar.maçı izlemesem dicam hakketten hakem bizi tutmuş ..

Sercan Yaylı
04.10.2010, 12:51
biri bana şenıol güneşin burağa bu kadar cok katlanmanın sebebini söylesin benim mantığım almıyor neden ilk çıkartıalacak kişi yattara oluyor...

Tayfun
04.10.2010, 12:53
Maç sonu oynanan kolbastıyı nereden izleyebilirim?

Y-DRMS
04.10.2010, 12:53
http://img351.yukle.tc/images/311059628_489749473184_128490198184_6628595_336696 8_n.jpg (http://www.yukle.tc)
:)

Kara Mert61
04.10.2010, 13:00
kolbastı videosu varmıı?

Tayfun
04.10.2010, 13:02
kolbastı videosu varmıı?

Aynen?
.....

murseltaskin
04.10.2010, 13:02
has güzel maçı aldıkta,birileri çıkıp diyormu,teofilonun, colmanın bu vurdumduymaz edalarda oynayıp gol kaçırması ne olacak diye.ben atayım diye egoizmin doruklarında futbıl oynarlarsa bu futbolcular,ilerisi için pek fazla umutlu olmamak lazım bence

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 13:04
sanal alemde bjk liler yırtınıyor trabzonlular yerden kalkmadı diye. bizde çok acısını çektik zamanında...

Hüseyin Çümen
04.10.2010, 13:05
Bundan sonra galibiyetlerde takımı öven ufak bi puan kaybında direk takımın ve Şenol GÜneş in alyehine geçen taraftarların takipçisi olalım bu msjları raporlayalım o kişi ceza alsın skora yönelik taraftarlıktan midem bulandı artık kazandıkmı güzel bi puan kaybı oldumu hemen aşağılayıcı sözler bu forum bu tip taraftarlığa uygun bi platform değil

Şenol Güneş i ve takımı gene olarak eleştirenlere saygı duyarım o kişiler doğal şekilde oyun yapısını taktiğini oyuncu değişikliklerini genele yayarak beğenmiyor olabilir ama kötü sonuçlarda yerden yere vuranlar bana iyi gün dostu gibi geliyor gerçekten bıktım

Gökhan KAN
04.10.2010, 13:09
Mehmet Demirkol Teo ve Burak için diğer oyunculardan ayrı tutmak lazım dedi. Onların oyun oynamaya niyeti yoktu gibi bişeyler söyledi. Buna benzer şeyler.

leleuk87
04.10.2010, 13:11
biri bana şenıol güneşin burağa bu kadar cok katlanmanın sebebini söylesin benim mantığım almıyor neden ilk çıkartıalacak kişi yattara oluyor...

burakin yerine kimi oynatacak alanzinho da tik yok bu sene yattara2mac oynadi kayboldu gozlerden jaja uyum saglayamadi tam herhalde umut ne alemde herkes biliyor zaten geriye zafer yelen sezer badur baris atas kaliyor herhalde artik burak ve bu 3 kisiden kimi secmesi mantikli

Armağan Dere
04.10.2010, 13:14
Yazını alıntıladım ama sen ortalıkta yoksun ayni ERNST gibin.Sen TRABZONSPOR'lusun öylemi acaba MUSTAFA attığı zaman nasıl ÜZÜLMÜŞSÜNDÜR.

Ben burdayım merak etmeyin..maçın tamamını ve ayrıca tekrar özetini az önce trt'de izledim...tekrar sölüyorum Ernst çıkana kadar beşiktaş daha topluydu biz ise çalakalem saldırdık...Ernst çıktıktan sonra ortasahayı bize bıraktılar..ilk yarının sonunda o top direkten dönmeyip kaleye girseydi biz maçı alamazdık...Şaibeli faulden kazanılmış gol..tekrar izledim orada faul yok Burak'ın ayağı adama takılmıyor,Burak ayağını adama takıyor...

Tayfun
04.10.2010, 13:14
sanal alemde bjk liler yırtınıyor trabzonlular yerden kalkmadı diye. bizde çok acısını çektik zamanında...

Faullerde 20 -18 onlar daha fazla faul yapmış ne iş diye sormak lazım .!

Mollasalihoğlu
04.10.2010, 13:17
Ben burdayım merak etmeyin..maçın tamamını ve ayrıca tekrar özetini az önce trt'de izledim...tekrar sölüyorum Ernst çıkana kadar beşiktaş daha topluydu biz ise çalakalem saldırdık...Ernst çıktıktan sonra ortasahayı bize bıraktılar..ilk yarının sonunda o top direkten dönmeyip kaleye girseydi biz maçı alamazdık...Şaibeli faulden kazanılmış gol..tekrar izledim orada faul yok Burak'ın ayağı adama takılmıyor,Burak ayağını adama takıyor...

Burak'ın pozisyonunda bal gibi faul var. Eğer sen rakibine ayağını o şekilde uzatır ve topa vuramazsan, rakibin de sana takılır düşerse bu fauldür. Burak'ın düşmemesi için kendisini sola doğru çekmesi, yani toptan ve kaleye doğru olan açısından uzaklaşması gerekirdi. Mecbur mu buna???

melih61
04.10.2010, 13:18
fanatik umrumdaysa abi varya dün beşiktaşın suçu ne vardı sahada gösterimde vede milyon dolarlık bebeklerle çektik filmi fatmagüllede değil;)))

Kara Mert61
04.10.2010, 13:19
Burak çok iyi mücadele ediyor..Yattara da ise hiçbirşey yok..Hoca tabii ki de burak ı oynatacak...Burak 2 maçtır fena oynamıyor..İnşallah beni de yanıltacak ve daha da iy olacak..

melih61
04.10.2010, 13:20

armağan işin mi yok abi sen ne zamandır görüyorsun üstüste iki derbi kazandığımızı dün beşiktaş top mu oynadı neden bahsediyorsun trabzon ilk 35 dk top yüzü göstermedi yakaladığı pozisyonlara bir bak yapma gözünü seveyim at şu at gözlüklerini gözünden

Sercan Yaylı
04.10.2010, 13:21
burakin yerine kimi oynatacak alanzinho da tik yok bu sene yattara2mac oynadi kayboldu gozlerden jaja uyum saglayamadi tam herhalde umut ne alemde herkes biliyor zaten geriye zafer yelen sezer badur baris atas kaliyor herhalde artik burak ve bu 3 kisiden kimi secmesi mantikli

burağın ilk 18 e bile girmesi mantık dışıdır onun yuerine yattara var aslanlar gibi en azından rakip takımın sol kanatı rahat ileri çıkamıyor yattara oldugu zamanlar dünkü maçta gördük hilbeert in neler yaptıgını...

Mollasalihoğlu
04.10.2010, 13:21
Burak çok iyi mücadele ediyor..Yattara da ise hiçbirşey yok..Hoca tabii ki de burak ı oynatacak...Burak 2 maçtır fena oynamıyor..İnşallah beni de yanıltacak ve daha da iy olacak..

Bence o bölgede, hele ki büyük maçlarda, Umut Bulut değerlendirilebilir..

bariskaratas
04.10.2010, 13:22

ya armagan artik art niyet aramaya basladim sen de.
hala burda misin sen? taktin bi buragin pozisyonuna.
aksam 10 kere yazdik ya.
ernst ayagini uzatmis. burak ister takar ister acar. ayagini uzatip topa dokunamadiysan hersey buraga kalmis. ister topla devam eder ister ayagini takar duser faul alir.

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 13:23
hapı attık patladık beşiktaşa rastladık .beşiktaşın suçu yok biz onu fener sandık.bu tezahurat tam oturdu...

Mustafa Demir
04.10.2010, 13:25
gayseyide yenersek cok guzel olacak buyuk takimlar buyuk maclar kaznairlar. ama bi geercek var futbolcularimiz mac seciyo hic iyi bisi degil

Armağan Dere
04.10.2010, 13:26
Art niyetim yok...sadece her hakem onu yemez demek istiyorum...sizin çektiğiniz görüntü anlık...pozisyon gelişiminden onu çıkardım ben...neyse melih'in de dediği gibi 2 derbi üst üste aldık uzun bir aradan sonra...buna sevinelim de eksikleri görelim istedim...

Gökhan KAN
04.10.2010, 13:29
Küçük maçlar sorunsalı.. Açıyorum başlığı..:D

Turgay Atalay
Fener maçında Bobo nun yalandan ayağını takıp aldıkları penaltıya saysınlar. Fauldü veya değildi, olmayan fauller çalınıp durdu maç boyu becekeye, onlara alınmıyonuz da Burakın yaptığı mı zorunuza gitti

dr.ali
ya adam kırk yılda bir pas vermedi demediğini bırakmadınız.
bu kadar kolay adam mı harcanır.
adam da bir kere vermesin nolcak. biraz kendinize gelin hemen adam harcamayın.
hoca da colmanı kastettiyse cok yanlıs etti. ama bence engin ve buraga demiştir.
biz bunların acısını yaşadık

celalettin diye bi adam vardı hatırlarmısın?

adam 40 metre topu sürdü... GS maçında colman gibi, kaleciye teslim etti dk 87 de maç 1-0 dı
sonra dönen top gol oldu ve biz elendik...

şenol hocanın dediği tecrübe bu işte...

bariskaratas
ya yer yemez hakem onemli degil. faul mu, faul
adamlar camura yatiyor simdi. trabzonlu oyuncudan gelin egemene carpan topa penaltiyi vermedi diyorlar.
bu kadar da kucunulmez ki? bole seylere kafayi takmacan. ha burak atiyor mu kendini surekli? atiyor, ben de sinir oluyom ona. ama burda hakettigi bir faulu aldi. nokta

bariskaratas
04.10.2010, 13:32
biz bunların acısını yaşadık

celalettin diye bi adam vardı hatırlarmısın?

adam 40 metre topu sürdü... GS maçında colman gibi, kaleciye teslim etti dk 87 de maç 1-0 dı
sonra dönen top gol oldu ve biz elendik...

şenol hocanın dediği tecrübe bu işte...

celalettinle colman bir mi?
colman egoist mi? adam asist krali ya
onemli olan futbolcuyu bir pozisyonla degelendirip degerlendirmemek.

kaptans
04.10.2010, 13:32
herkese galibiyetimiz hayırlı olsun ...maçın değerlendirilmesi yapılırsa ilk söylenecek söz mücadeleci yapımızın ön plana çıkmasıydı , hakikaten bütün takım varını yoğunu ortaya , başardı veya başaramadı kişisel anlamda o başka...iyi hazırlanmış takım, mental olarak harikulade bi yapıda oldukları görüldü ki genç değil ama tecrübesiz mustafa bile oyun karakterini yıllardır bu takımda oynuyormuşçasına kafa olarak hazır olduğundan takıma uygun olarak sahaya yansıtabildi...ilk teşekkür şenol hocaya takımı bu seviyede bu maça hazırladığı için...

şimdi futbolculardan bir kaçına haksızlık olmasın diye isimlerini vermek zorundayım : alnından öpmek istiyorum o serkanın bu çalışma azmi bu oyun karakteri bu şekilde her geçen gün üzerine bişeyler koyması ,hatasız oynaması ,sağ kanadımızı bir kaleyi savunur gibi savunup adam geçirmemesi ve bunu çoğu kez tek başına yapması taktire şayan bi sağ bek en fazla bu kadar oynar ve şunu söyleme istiyorum şu anda türkiye liglerinde en iyi sağ bek ,görevini hatasız yerine getiren sağ bek serkandır ve her ne kadar gökhan olsada orda milli takımda oynamayı hak eden kişi serkan dır olmadı gökhanı oynatacaksın madem bu adamın bi yedeği olacak tabiyki alda oda serkan olsun görmüyormusun ne top oynuyor ey hidink...

selçuk ne yaptığını bilen bi futbolcu olarak göze battı yine ve sezon başından beri öyle ; inşallah şu iki haftalık sürede bu işi hallederlerde yeni sözleşme imzalarlar selçukla sahanın her yerindeydi yine onu izlemek ayrı bi zevk....

engin ; sanırım bazı arkadaşlar o saatte başka kimin maçı vardı bilmiyorum ama o maçta engin diye birini izlemişler gibi geldi...harika top oynadı , bir insanın ayağına top bu kadar yakışır top sanki ayağına yapışıyor ve istediği yöne istediği anda topu hareket ettirebiliyor , büyük bir meziheti var ALLAH vergisi ve bunu maksimum şekilde kullanacağından eminim. yalnız olumsuz bi eleştiri şu olabilir bilmiyorum neden ama ileri uçtaki tüm futbolcularda bu görüldüki bi bencillik söz konusu oldu , yalnız sadece engine özel bişey değildi örnek olarak teo , burak , colman da yaptı bunu affedilir gibi değil profesyonel bir takımda bu kadar bencillik olacak gibi değil aksayan tek yönümüzdü , konuşulup veya cezalarla düzeltilebilir bi durum yalnız kısa zamanda kollektif bir takım hüviyeti kazanmasını bekliyorum ileri uç elemanlarının inşallah şenol hoca konuşmasında bunun üzerinde durdu ve en iyisini yapacağından şüphem yok...

Bu takımda jajayı artık görmek istiyorum ve çok büyük işler yapacağını düşünüyorum oyunu yönlendiren o olmalı ...enginin yeri garanti sol kanat sağda bence hala tam bi kararı bana ver deselerde veremem ;yalnız şunu biliyorum kimse vazgeçilmez değil yattarada değil ilk onbir bu perfonmansıyla ona yakışmıyor....biliyorum ki yattara geri dönse bile sadece döner top alamaz çalım attığı gibi çalımda yer ama en önemli özelliği ni bile artık gösteremiyor adam geçemiyor veya adam geçme yüzdesi çok düştü , inşallah eski yattara gelir ve onu yine izleriz ama bu yattaraya dayanmak imkansız ve şenol hocada dayanamadı...

bizim takıma üçlü dinamik orta saha yakışıyor bunu yine gördük hatta barışın oyuna girdikten sonraki enerjiside beni sevindirdi oda bu bölgede oynayabilecek kapasitede olduğunu tekrar ispatladı...cale eskisi gibi değil çözüm bulunmalı sadece onun için bunu diyebilirim...

hepsine teşekkürler artı büyük maçları kazanabiliyoruz çok güzel.....küçük maçlarda kaybetmemek dileğiyle

Emrah Akcagöz
04.10.2010, 13:34
Armağan amacın nedir ?

Dün akşam Markus Merk diyor bahsettiğin pozisyonlarda birşey olmadığını bugün yine gazetede Serdar Tatlı diyor birşey olmadığını bjklilerin bir kısmı hem falan bahane Trabzonspor haketti kazandı diyor sen ise dediğin olmadığı için sağa sola çamur atıyosun..

Ve sonra da Trabzonsporluyum diyosun..

Yazık çok yazık..

dr.ali
04.10.2010, 13:34
celalettinle colman bir mi?
colman egoist mi? adam asist krali ya
onemli olan futbolcuyu bir pozisyonla degelendirip degerlendirmemek.
yok gözüm bir değilde
colmanın dönen topunda frikik oldu teo sarı gördü ortam gerildi..

celalttinin kapasitesi o
ama colmanın futbol zekası ve yetenekleriyle bağdaşmadığı bir durumdu...

asla yargılamıyorum..
ama ya orda maç 0-0 olsaydı...

Ömer SEVİNÇ
04.10.2010, 13:35
Şu Burak denen eleman Gökhan Ünal'la yarışıyor gözümde..

Ehrimen
04.10.2010, 13:38
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum golü attıktan sonraki 5-10 dakika içerisinde inanılmaz bir destek vardı. Sezon başlayalı beri böyle bir taraftar desteği olmamıştır herhalde. Evde gaza geldim ben de bağıracaktım valla. :d

bariskaratas
04.10.2010, 13:39
yok gözüm bir değilde
colmanın dönen topunda frikik oldu teo sarı gördü ortam gerildi..

celalttinin kapasitesi o
ama colmanın futbol zekası ve yetenekleriyle bağdaşmadığı bir durumdu...

asla yargılamıyorum..
ama ya orda maç 0-0 olsaydı...

ya colman dogru yapti demiyorum zaten.
ama adam kirk yilda bir ben atayim dedi. cok yanlis yapti. ama adam bir hata yapti diye asmak yanlis. buraga umuta engine dersen tamam ama colmani bir kere pas atmadi diye asip kesersen cok buyuk hata yaparsin. (senli ifade olarak sozum sana degil yanlis anlama genel manada diyorum) :)

saygilar sevgiler

Aker
04.10.2010, 13:39
Tüm maçı indirebileceğim bir link var mı?

Ömer SEVİNÇ
04.10.2010, 13:40
Bırak arkadaş yanındaki Burak'a mı pas verecekti? Yapabileceği en hayırlı şeyi yaptı Burak'ın gol atmasına izin vermeyerek..

bariskaratas
04.10.2010, 13:40
Dikkat ettiniz mi bilmiyorum golü attıktan sonraki 5-10 dakika içerisinde inanılmaz bir destek vardı. Sezon başlayalı beri böyle bir taraftar desteği olmamıştır herhalde. Evde gaza geldim ben de bağıracaktım valla. :d

borusia dortmund bayern munih macini izledim de.
borusia li taraftarlara agzim acik kaldi.
2 sene once southern terrace tribunu resimlerini gonderiyordum buraya.
adamlar hala ayni tempoda. degisen bir sey yok.
adamlarin yarisa olsak bu takim her maci alir.

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 13:45
Bırak arkadaş yanındaki Burak'a mı pas verecekti? Yapabileceği en hayırlı şeyi yaptı Burak'ın gol atmasına izin vermeyerek..
bu nasıl bir bakış açısı...

Ömer SEVİNÇ
04.10.2010, 13:48
Burak bu maçta gol atsaydı önümüzdeki maçta kesin ilk 11 çıkardı. Şimdi kesilme ihtimali var. Böyle bir bakış açısı..

Kubilay ŞAHİN
04.10.2010, 13:53

Aynen katılıyorum..

Burak alsa o topu verirmiydi colmana.. Yada atabilirmiydi..

pazarkapılı
04.10.2010, 14:02
ne zaman adam oluruz?....

tff nin koydugu kurala göre kadroda 1990 dogumlu oyuncu bulundurma kuralını formalite icasbı görmeyip,mac sonu acıklamalarında önemli olan macı kazanmaktı cezası neyse öderiz....demedigimiz zaman....

Murat Altun
04.10.2010, 14:04
Aynen katılıyorum..

Burak alsa o topu verirmiydi colmana.. Yada atabilirmiydi..

Burak o bu şu o farketmez Böyle pozisyonlarda düşmanın olsa vereceksin topu bazı pozisyonlarda bencillik bir nebze hoşgörülebilir ama bu pozisyon su götürmez

Bizim takımda bu tip gereksiz hareketler olmasa her maç 2 - 3 gol fazla atarız Bu maçtada en az 2 yüzde yüzlük golümüz gitti böyle

OLCAY ÇAKIR
04.10.2010, 14:05
Bu konu benimde canımı acaip derecede sıktı.
Yakışıksız bir hareket.
Daha evvel yapanlar oldumu bilemiyorum.
Boşluk bulduk kullandık, büyük iş oldu.

Kuralın yaptırımı komikmiş meğer.
Ben dün akşama kadar bu işin hükmen yenilgi cezası var sanıyordum.

Hareket yakışıksız.

ne zaman adam oluruz?....

tff nin koydugu kurala göre kadroda 1990 dogumlu oyuncu bulundurma kuralını formalite icasbı görmeyip,mac sonu acıklamalarında önemli olan macı kazanmaktı cezası neyse öderiz....demedigimiz zaman....

tsemre34
04.10.2010, 14:08
arkadaşlar takımda aşırı derecede bencilllik var yani colman gibi bi futbolcunun orda o pası vermesi lasımdı.Şenol hocanın buna bi el atması lasım

Sefa
04.10.2010, 14:29
Teo'da da tam mafya tipi var ha :D

Dün maçtan önce bunu dedim adam kabadayı çıktı :)

Suat Saruhan
04.10.2010, 14:30
Futbolda şidetten yana değilim, vurmaktan yanayim. Eline sağlık Haci Teo.

KERİM
04.10.2010, 14:36
Forumu yeni açtım KOLBASTI videosu düştümü internete?

murat3861
04.10.2010, 14:38
bence şunu da tartışmalıyız.mustafa çok iyi oynadı ve golü atarak maçın yıldızı oldu.ama böyle genç oyuncuları hiç tecrübeleri olmadan büyük maçlarda birden 11 de oynatmak çok riskli.mustafa maçta kötü oynasa ve onun bir hatası sebebiyle maç kaybedilseydi ne olacaktı.genç yetenekler stresi daha az olan maçlarda yavaş yavaş oynatılarak takıma katılmalı bence.birde mustafa madem bu kadar iyi oynadı bundan sonra çok ciddi hatalar yapana kadar glo veya egemenle birlikte ilk 11 de kalmalı.

Mustafa YILMAZ
04.10.2010, 14:41
helal olsun teo'ya sağlam çakmış birde toramana çıkışta göreşelim demiş ama toraman istanbulda görüşürüz deyip kaçmış :D eey gidi lise yıllarım

sametaydin
04.10.2010, 14:43
bence şunu da tartışmalıyız.mustafa çok iyi oynadı ve golü atarak maçın yıldızı oldu.ama böyle genç oyuncuları hiç tecrübeleri olmadan büyük maçlarda birden 11 de oynatmak çok riskli.mustafa maçta kötü oynasa ve onun bir hatası sebebiyle maç kaybedilseydi ne olacaktı.genç yetenekler stresi daha az olan maçlarda yavaş yavaş oynatılarak takıma katılmalı bence.birde mustafa madem bu kadar iyi oynadı bundan sonra çok ciddi hatalar yapana kadar glo veya egemenle birlikte ilk 11 de kalmalı.

Oynayacak oyuncu yoktu o mevkide sanırım biliyorsun bunu. Bence hoca mantıklı iş yaptı. Orjini stoper olan bir oyuncu oynatması her halükarda daha mantıklı olacaktı bana göre ceyhunun oynamasındansa.

sametaydin
04.10.2010, 14:44
helal olsun teo'ya sağlam çakmış birde toramana çıkışta göreşelim demiş ama toraman istanbulda görüşürüz deyip kaçmış :D eey gidi lise yıllarım

:D yeni gördüm bende ama iyi vuramamış tam oturtamamış ona üzüldüm ben. Başka oyuncuya yapsa ayıplardım ama toramanı görünce az bile yaptı dedim. :)

mashal61
04.10.2010, 14:46
Bir gazetecinin "Rotasyon kapsamında 1 hafta biri oynamıyor kadroda olmuyor, ikinci hafta girip gol atıyor. Futbolculardaki bu öz güveni nasıl oluşturuyorsunuz" şeklindeki sorusu üzerine Schuster, "Onu sizler Trabzon’daki insanlar pek anlayamazsınız anlatsam da. Çünkü Trabzonspor Avrupa kupalarında oynamıyor. Bunun için de bu gücü ve bizim çalıştığımız çalışmayı yapmadığı için tabi her futbolcu bir haftadan bir haftaya oynayabiliyor. Biz 2 gün önce Viyana’dan çok ciddi bir maçtan döndük. Bu nedenle değişiklik yapmamız gerekiyordu. Bobo o maçta gol attı ancak bu değişikliklerin yapılması gerekiyordu" yanıtını verdi.

Trabzon'da bunları söyleyerek elini kolunu sallaya sallaya gitti. Sadece başkan çıkıp birkaç kelam etmiş. Taraftarın bir tepkisini göremedik!

KERİM
04.10.2010, 14:49
Schuster'e Cevap Şener'den Geldi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada Schuster'in açıklamasını yadırgadığını belirterek, “Schuster, Trabzon'la ilgili yakışık olmayan bir demeç verdi; ama herhalde dil sürçmesi yaşadı diye düşünüyorum.

'Trabzon yurtdışında oynamanın ne demek olduğunu bilmez' gibi laflar etti. Trabzon'un neyi bilip bilmediğini Beşiktaş'ın eski yöneticilerine sorsunlar. Eski yöneticiler ona çok güzel anlatır. Schuster'in bu açıklaması beni üzmez olur mu? O giderken ben şeref turu atıyordum. Trabzon'a gelip Trabzon bilmez demek nasıl bir iş. Ya da bu açıklama yanındakilerin, menajerlerin hatası nereye gittiğini 1 hafta boyunca ona çalıştırmamışlar. Bizi Fener'le Galatasaray'la başka camialarla karıştırıyor. Umarım bundan sonra karıştırmaz. Bunu bir dil sürçmesi olarak kabul ediyorum. Beşiktaş, bizim için özel bir camia çok değerli büyüklerim ve kardeşlerim var” dedi.

Mehdi
04.10.2010, 14:49
Ardeşen'den selamlar.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5479-5K3N5P2F.jpg

Sosyal Hizmetler İl Müdürü Selim Çelenk ise anlamlı ziyaretin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Trabzon’u ülkede ve dünyada en iyi şekilde tanıtan Trabzonspor Kulübü’nün başkanı, teknik heyeti ve futbolcuları bugün aramızda. Buraya gelmelerindeki ana amaç yaşlılarımızla sohbet etmek, dertlerini dinlemek ama ben düşünüyorum ki bu ziyaret sayesinde hafta sonunda oynanacak Beşiktaş maçına 1-0 önde başlayacağız. Dualarımız takımımızla olacak. Oyuncularımızın zorlu müsabakadan istenilen sonuçla ayrılacaklarını biliyoruz” diye konuştu.

Seni Seviyorum Baba diyorum.

Murathan
04.10.2010, 15:06
Maç tam başlarken çekilen üçlünün videosu var mı ? (lig tv kamerasından)
Çok iyiydi gerçekten..

Recep Alkan
04.10.2010, 15:10
http://www.facebook.com/video/video.php?v=155101637856247

Çok iyi değil ama idare edin artık :)

Tolunay Abdioğlu
04.10.2010, 15:13
Tam da linki koymaya geliyordum. :)

Fanatik34
04.10.2010, 15:14
Macin Özeti: Dün Guti BJK´de degilde bizde olsa Yattara sahanin yildizi olurdu!

Ligin diger 17 takiminin hocasina sorsaniz " Yattara´yi istermisiniz" diye, salyalari akarak evettt diye bagirir!

Türkiye´den niye Hakem cikmaz, bunu dün yine cok acik bir sekilde gördük! Erman ve Ahmet salatasi ne güzel BJK yalakaligi yapti dün gece. Evet Buraga yapilan hareket Avrupa´nin yerinde fauldur..cezasahasi icerisinde olursa penalti olur! Ernst´in altta kalmasiysa onun zayifligindandir..bunu en iyi o biliyor zaten

Murathan
04.10.2010, 15:22
http://www.facebook.com/video/video.php?v=155101637856247

Çok iyi değil ama idare edin artık :)
Sağol Recep abide bunu gördüm zaten,maç başlarken ki üçlü olsa süper olcak :D

muratt
04.10.2010, 15:24
Trabzonspor ilk 11’ini özellikle çok merak ediyordum. Mustafa mı Ceyhun mu tercihinin yanı sıra, uygulanmaya başlandığı Antalyaspor maçından beri son 4 maçta 7 puan kaybettiren 4-2-3-1 şeklindeki ofansif dizilişinin bu maçta da olup olmayacağını merak ediyordum. Eğer orta ikili Colman ve Selçuk’un yanında Ceyhun da ilk 11’de sahaya çıkmış olsaydı bu taktikten geri adım atılmış olacaktı. Ama derbi olmasına rağmen bu sistemden taviz vermedi Şenol Güneş ve bu sezon ne olursa olsun takımın böyle oynayacağının sinyalini de vermiş oldu. Bu, sezonun gidişatı açısından dünkü maçın en önemli mesajıydı.

Daha önceki yazılarımda da yazdım, bu sistem oturana kadar puan kayıpları kaçınılmazdı, öyle de oldu ama sistem oturdukça da Trabzonspor daha rahat kazanır demiştim. Şimdilik gidişat ta böyle gözüküyor, Trabzonspor’un önümüzdeki 3 haftada (Kasımpaşa, Gençlerbirliği ve Konyaspor) rahat ve gollü 3 puanlar alacağını tahmin ediyorum. (Konya maçında Ziya Doğan sürpriz yapabilir). Ayrıca Trabzonspor’un hücümdaki bol alternatifli kadro yapısı da bu sistemi Trabzonspor için ideal yapıyor.

Bunlar Trabzonspor için iyi sinyaller; kadro yapısı, tercih edilen ilk 11, oynanmak istenen futbol mantalitesi ve alınan derbi galibiyeti tozpembe bir görüntü çiziyor. Hatta oynanan oyun için iyi bile diyebiliriz genel olarak.

Ama Şenol Güneş’in de farkında olduğu ve basın toplantısında söylemeye çalıştığı bir problem var. Trabzonspor ligin başında ve Liverpool maçlarında oynadığı “bol paslı, yardımlaşmalı ve tempolu” futboldan uzaklaşıyor ve dünkü maçta bu durum çok bariz ön plana çıktı. Şenol Güneş’te açıklamasında muhtemelen bundan bahsetti.

Ligin başlarını bir hatırlarsak, Bursaspor, Liverpool ve Fenerbahçe maçlarında Trabzonspor’un yüksek tempoda bol pres ve pas yaparak rakibin başını döndürdüğünü ve maçları rahat kazandığını görüyorduk. Özellikle Bursaspor maçında, İngiltere’deki Liverpool maçında ve Trabzon’daki Fenerbahçe maçında bu artık tavan yapmıştı ve Trabzonspor Avrupai bir futbol oynuyordu. Zaman zaman üst üste 20-30 pas yapıldığını görüyorduk ki bunlar fuzuli yana yapılan paslar değil, sürekli oyuınun yönünü değiştiren rakibi hataya zorlayan bilinçli paslaşmalardı. Bunu yapmadıkları dakikalarda bile mantaliteleri buydu ve bunu yapmaya çalışıyorlardı. Top kaptırıldığı zaman komple bir pres yapılıp top geri kazanılıyordu. Zaten bu futbol ligin başında tüm ilgiyi bir anda Trabzonspor’a çevirdi.

Ama dünkü maça bakınca bu futbol yapısından çok uzaklaşıldığı görünüyor. Topu alan ileriye Teofilo’ya uzun oynuyor (sanki ilerde Makukula var), ya da çalımlarla 60 metre ilerlemeye çalışıyor (antemanlarda Alanzinho’dan çok etkilenmişler sanırım). En başta da Engin. Trabzonspor için çok önemli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum Engin’in ama birisini Engin’e nerde çalım yapıp nerde yapmaması gerektiğini öğretmesi lazım. Sadece Engin mi ? Burak, Colman ve hatta Teo bile topu alıp gitmeye çalıştı zaman zaman.

Eğer Trabzonspor sezon başındaki oyun mantalitesine dönebilirse ve bunu bu hücum ağırlıklı ilk 11 dizilişiyle başarabilirse bu yıl çok özel bir yıl olabilir Trabzonspor taraftarı için.

Maça gelirsek, bol pozisyon ve heyecan olmasına rağmen taktik ve futbol anlayışı açısından çok kaliteli bir maç olduğunu söyleyemeyiz. Taktik maçından ziyade bir mücadele maçıydı diyebiliriz. Üstüne bir de derbi atmosferi eklenince izlemesi keyifli heyecanlı bir maç ortaya çıktı. Son dakikaya kadar skor her an değişebilirdi.

Maçın mücadele maçı olması kartları ve gerginliği arttırdı. Teofilo’nun kırmızı kartı, Teofilo’nun maçın stresini kaldıramaması nedeniyle geldi denebilir.

Öte yandan Beşiktaş’ın 3 gün önce Avrupa maçı oynamış olması ve bunun üzerine dünkü maçın yüksek tempoda oynanması Trabzonspor için bir avantaj olmuş oldu. Oysa, Beşiktaş hafta arasında maç yapmış olmasaydı maçın son bölümlerinden puan çıkartabilirdi. Rotasyonu ile övülen Shuster’in, rotasyona en fazla ihtiyacı olduğu bu maçta fazla rotasyon yapmaması biraz anlamsız olmuş. Toraman, Ernst, Tabata, Hilbert, Aurelio, Holosko, Guti gibi oyuncular 3 gün önceki kupa maçında da oynamışlardı ve haliyle Trabzonspor karşısında tempoya ayak uyduramadılar. (Trabzonspor'da bir haftada iki Liverpool ve bir Fenerbahçe maçı oynamanın faturasını Avrupa Kupa'larına veda ederek ödemişti)

Böyle mücadele maçlarında Burak gibi fizikli ve kondisyonlu oyuncuların önemi biraz daha iyi anlaşılıyor. Belki futbol anlamında ortaya çok bir şey koyamadı ama nerdeyse her pozisyonun içinde vardı diyebiliriz. Güçlü fiziğini de kullanarak, rakibi yıprattı, savaştı mücadele etti ve hatta hakemle kavga etti. Hani kazanma ruhu denen şey varya, işte Trabzonspor’da dün o ruh en başta Burak’ta vardı. Bu hırsına biraz da bitiricilik, doğru top kullanma ve pas tercihi ekleyebilse ilk 11’de değişilmez olur ama yaş geldi 25 hala gelişim göstermesini bekliyoruz. Dün kaç defa ofsaytta kaldı ve kaldığı ofsaytlar tamamen mental eksiklikten gelen yanlış pozisyon alma.

Ofsat demişken, Trabzonspor dünkü maçta 10’dan fazla ofsaytta kaldı, ve bu hücum ağırlıklı oynadığı bir maçta oldu. Ve rakip de ofsayt taktiğiyle oynamadı, sadece biraz defans çizgisini ilerde kurdu o kadar.

Mustafa Yumlu’ya da bir paragraf açmazsak ayıp etmiş oluruz. Şenol Güneş Ceyhun yerine Mustafa Yumlu’yu oynatması kesinlikle alkışlanacak bir karar. Şenol Güneş bu yıl cesur kararlarına devam ediyor. Kariyerinin ilk süper lig maçında ve böylesine bir derbide hem hatasız oynadı, Glowacki’den bir farkı yoktu, hem de şahane bir gol attı. Golü hakkatten şahaneydi, çok iyi yükseldi orayı dağıttı ve güzel de bir vuruş yaptı. Dün gece mutluluktan uyuyamamış olabilir, futbol kariyeri bundan sonra nereye gider bilmiyorum ama torunlarına bol bol anlatacaktır bu maçı ve golü. İlerde bir dergi röportajında en unutamadığınız maç deninde aklına ilk gelen bu olacaktır hep... Genç Mustafa (yaş 23!) artık yedeklikten ilk 11’i zorlayan oyuncu sınıfına geçmelidir.

Mücadelenin üst düzey olduğu maçta her iki takımın da futbolcularının emeğini takdir etmek lazım. Söylediğim gibi, maç son ana kadar heyecanını yitirmedi, keyifli bir maç izledik. Berabere de bitebilirdi, Beşiktaş ta kazanabilirdi. Maç 3-3 gibi bir skorla da bitebilirdi. Trabzonspor maçı erken de kopartabilirdi. Bu maça bakıp her iki takım için de çok negatif konuşmamak lazım. Bu sadece bir derbiydi ve bu yıl derbilerde 2’de 2 yapan Trabzonspor ligin son haftalarına girildiğinde bunun değerini daha iyi anlayacaktır.

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 15:30
Birazda Şu Maça İlgi Göstersek İstanbuldaki Arkadaşlar...
1461 Trabzon - Pendikspor

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=25776

magicyattara
04.10.2010, 15:32

Futbol oynamış olanlar o hareketin faul olduğunu bilir..sen oynamadığın için bilemeyebilirsin..aynı şekilde topla giderken önüne bir bacak set olsun bakalım nereye gidiyorsun..takla atarsın direkt..söylediğim gibi oynamayanlar bilemez..

Bu bir engellemedir ve hiç bir futbolcu da önüne böyle bir engel geldiği zaman üstünden atlayıp gitmek zorunda değildir..bariz fauldür bu pozisyon ve Ernst faul yaptığını bal gibi biliyor..o yüzden itiraz bile etmedi..

Ahmet Kuru
04.10.2010, 15:33
girdiğimiz pozisyonlara bakarak rahat kazanabileceğimiz bir maçı zora sokarak kazandık...
Takımdaki herkesde bir bencillik havası var...Nerden esti bu anlamadım...
Hadi önceden sadece Burak'da vardı,şimdi herkes Burak olmuş çıkmış...
Maç sonrası Şenol Hoca'nın da en çok kızdığı şey buydu..
Diğer taraftan,taraftar gerçekten mükemmeldi..Gönül ister ki bunu her maça yansıtabilsinler ama...olmayınca olmuyor...

Mehdi
04.10.2010, 15:36
Şaibeli faulden kazanılmış gol

Yani sırf takıma bir yerden kabahat bulayım diye bu kadar alçalmaya gerek yok.

Şunu bir gazetede okusam maille küfürü basardım ama forumda Trabzonsporlu bir arkadaşımdan okuyorum.

Hiçbir Trabzonspor'lu vicdanına sığdıramam bu lafı.

Dursun Kaplan
04.10.2010, 15:42
Golden önce faul varmış mış mış.

Sizin gibi taraftarlara galibiyet bile hediye edilmez.

Murathan
04.10.2010, 15:43
Markus Merk bile kesinlikle fual dedi ya ( Burağa yapılan fual )
Ernst ' in pozisyonu ise 2 li mücadele dedi

Fanatik34
04.10.2010, 15:45
Şaibeli faulden kazanılmış gol

Yani sırf takıma bir yerden kabahat bulayım diye bu kadar alçalmaya gerek yok.

Şunu bir gazetede okusam maille küfürü basardım ama forumda Trabzonsporlu bir arkadaşımdan okuyorum.

Hiçbir Trabzonspor'lu vicdanına sığdıramam bu lafı.Bizler haksizliga hicbir sekilde göz yummadigimizdan böyle seyler olabiliyor maalesef!

Mesela Kayseri macinda atilan golün ofsayt olmasina ragmen taraftarin nerdeyse hepsi bal gibi goldü, demedi mi?

LazAnisT
04.10.2010, 15:47
Futbolda şidetten yana değilim, vurmaktan yanayim. Eline sağlık Haci Teo.Avatarından belli şiddetten yana olmadığın:)

Gökhan KAN
04.10.2010, 15:49
.. Trabzon'un en işlek caddesi Uzunsokak'ı maç öncesi arşınlayan binlerce bordo-mavili taraftarın arasında siyahbeyaz formalarıyla dolaşan Beşiktaşlıları gördüm! Son yıllarda fark edilmeyi bekleyen bir dinginlik ve müthiş olgunluk var tribünlerde... Spor camiası ve medyası olarak Trabzon halkına geciken bir teşekkür ve alkış borcumuz var! ..

Fatih Doğan - Sabah

magicyattara
04.10.2010, 15:55
.. Trabzon'un en işlek caddesi Uzunsokak'ı maç öncesi arşınlayan binlerce bordo-mavili taraftarın arasında siyahbeyaz formalarıyla dolaşan Beşiktaşlıları gördüm! Son yıllarda fark edilmeyi bekleyen bir dinginlik ve müthiş olgunluk var tribünlerde... Spor camiası ve medyası olarak Trabzon halkına geciken bir teşekkür ve alkış borcumuz var! ..

Fatih Doğan - Sabah

Sallamasyon..siyah veya beyaz giyen herkesi bjkli sanmış anlaşılan..normal günde bile o sokakta bjk formasıyla dolaşamaz kimse..maç günü dolaşacakmış..yani buna belki kimse bir şey demez ama bunu yapacak cesarette bir bjkli olabileceğini zannetmiyorum..sallamış vatandaş..

Emre GÜRDAL
04.10.2010, 15:56
biri bu istanbul basnının kulagını çekmeli bence.... sabah gazeteleri okyum dedim ayrım yapmadan 8taşın yazralrınıda okyorum en başta çok sevdigim yemen ekşioglu abi dicem gerçekten seviyorum ama attıgı başlık 'egemen'e özgürlük! diye ama taraflı bir yazı bu yok egemenin pozisyonu hentbolmuş hakeme sorarmış ki cezası dışında olsa ne veririmiş egemen gutiye karete yapmış falan filan filan tekrar... bu kadar taraflı yazarlık olmaz! yanlış kalkan ofsayt bayragını gormedın mı? hilbertin engine direk kırmızılı hareketını gormedın mı? ikinci yarıda selçugun kullandıgı serbest atışta ceyhunu yaka paca ındıren oyuncunu görmedein mi? sende biliyosun ki egemenın o pozısyonu penaltı degil yakın mesafe sabit duran bir kol senin yazarlıgın bukadarmiş... kuyruk acın büyükmüş baya yada fıtınama kapılınca tutunacak dal aramışın ama fırtına bu dalda bırakmaz kartalda.....

lazoli06
04.10.2010, 15:59
Burak bu maçta gol atsaydı önümüzdeki maçta kesin ilk 11 çıkardı. Şimdi kesilme ihtimali var. Böyle bir bakış açısı..

Saçma bir açıdan bakmışsın bence

Sefa
04.10.2010, 16:02
Beşiktaşlı yazarları fena acıtmışız alayı eziklik psikolojisine bürünmüş..

Emre ÖZTÜRK
04.10.2010, 16:02
Güzel bir galibiyet aldık.Farklı olsa daha güzel olurdu.Hem şu kargaların ağzınıda kapatmış olurduk ama buda yeterli.Birde utanmadan hala penaltımızı vermediler yok efendim Ernst'e faul var diyorlar :)

Burak TOSUN
04.10.2010, 16:04
Herşey güzeldi ama maç sonu kutlamalarını göstermeyen Pisligtv'ye içimden edebildiğim bütün küfürleri ve bedduaları ettim.
Topluca bir yere tepki gösteriyor muyuz? Var mıdır mailleri falan?
Gerçi sıkıcı olmaya başladı artık sağa sola mail ata ata bir hal olduk ama akıllanmıyorki şereften yoksun insancıklar.

Fanatik34
04.10.2010, 16:05
biri bu istanbul basnının kulagını çekmeli bence.... sabah gazeteleri okyum dedim ayrım yapmadan 8taşın yazralrınıda okyorum en başta çok sevdigim yemen ekşioglu abi dicem gerçekten seviyorum ama attıgı başlık 'egemen'e özgürlük! diye ama taraflı bir yazı bu yok egemenin pozisyonu hentbolmuş hakeme sorarmış ki cezası dışında olsa ne veririmiş egemen gutiye karete yapmış falan filan filan tekrar... bu kadar taraflı yazarlık olmaz! yanlış kalkan ofsayt bayragını gormedın mı? hilbertin engine direk kırmızılı hareketını gormedın mı? ikinci yarıda selçugun kullandıgı serbest atışta ceyhunu yaka paca ındıren oyuncunu görmedein mi? sende biliyosun ki egemenın o pozısyonu penaltı degil yakın mesafe sabit duran bir kol senin yazarlıgın bukadarmiş... kuyruk acın büyükmüş baya yada fıtınama kapılınca tutunacak dal aramışın ama fırtına bu dalda bırakmaz kartalda.....Bunlari gündemde kalabilmek icin yaptiklarini hala anlayamadiniz mi? Mesela dünden beri Orhan´midir nedir diye bir Yazar türedi burda..yok neymis mactan önce atmis tutmus..tanimam etmem, etmeye de niyetim yok ama burdaki belli bir cogunluk bu adami artik takip eder, görürsünüz!

Benim takip ettigim isimler Mehmet Demirkol, Ugur Meleke gibi isimlerdir, gerisi fasa fiso!!!

Hüseyin Çümen
faul var ve yok kural ihlali de yaptık paftan genç oyuncu oynatmadık neoldu sonuç gene 1-0 boş laflar

offside nedeniyle kesilen pozisyonuda konuşsunlar

Murat Erdem
Bir ay öncesinin mükemmel arkadaşlık havasından, mide bulandıran bencilliğe kayışın sebeblerini ivedilikle bulup, bu yarayı kangren olmadan tedavi etmemiz gerek.

Bütün yollar dönüp dolaşıp "yönetilememe" sorununa çıkyor.

Yönetimsel zaafiyetleri absorve edebilmek adına Şenol hocanın futbolculara karşı ipleri bıraz gevşettiğini düşünüyorum.

O da ne yapabilir ki ?

Yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal misali.

Serdar A
04.10.2010, 16:09
Colman'ın bir pozisyonunu dışarıda tutarsak bencillikleriyle ön plana çıkan oyuncularımız Engin ve Burak ki zaten bu iki ismin genel problemleri . Maçı tekrar izlediğinizde özellikle Teo'yu bu grubun dışında tutumak gerektiği ortaya çıkıyor .

oflu engin
04.10.2010, 16:09
Bizler haksizliga hicbir sekilde göz yummadigimizdan böyle seyler olabiliyor maalesef!

Mesela Kayseri macinda atilan golün ofsayt olmasina ragmen taraftarin nerdeyse hepsi bal gibi goldü, demedi mi?

iyi işte ne güzel diyorsun haksızlığa hiç bir şekilde göz yummuyoruz diye.dün akşam oynanan maç bu ligin kalitesinin üstünde seyir zevki yüksek olan bir maçta bir trabzonsporlu çıkıpta saçmalıyorsa dur demek lazım değilmi.

burakın pozisyonunda herkes hem fikirken yok efendim ayağını takmış diyene kadar bjk lının ayağını oraya uzatırsa faul olacağını kestiremiyormu.bu maçta o kadar çirkefliğe rağmen hakeme rağmen şaibeli bir faulle gol bulduk diyenin niyetinden şüphe ederim.toramanda yumruğu yemeden yere attı kendini,maçın başından beri teoyu deli etti yan hakemi baskı altına almaya çalıştı hakeme kart göstersene diye tenkitte bulundu.enginin neredeyse ayağı kırılacaktı çocuk tekme yemekte top oynayamadı.yüzde yüzlük fauller es geçildi daha maçın başında yüzde yüzlük pozisyon ofsayt ile kesildi gutiye dokunmadan faul çalındı.maç sonunda kendini bilmez bizim tarihimize laf attı.bu kadar şeyler oldu.ama burda kendini trabzonsporlu zanneden zatı muhterem hak edilen bir galibiyete bunu bjk lılar bile söylerken galibiyeti şaibeli bir faule bağladı hangi haktan haksızlıktan bahsediyor.ne saçmalıyor anlayamadım.

Sefa
04.10.2010, 16:11
O gerginlik esnasında dünkü uşak İsmail'de Teo'ya dikleniyordu artistlik yapıyordu o kadar adamın içinde bi yumrukta ona atacaktın be Teo..

irfanb
04.10.2010, 16:14
BJK hükmen mağlup oluyordu!
04 Ekim 2010 / 16:03
Beşiktaş, Trabzonspor maçında büyük bir hata yapıyordu.Beşiktaş, Trabzonspor karşısında tarihi bir hatanın eşiğinden döndü. 69. dakikada Bobo'yu oyuna sürmeye hazırlanan Schuster, Aurelio'yu kenara çekmek istedi. Ancak bu tercih; sahada aynı anda 7 yabancının olması anlamına geliyordu! Son anda fark edilen bu hata sonrası Alman hoca Ernst'i oyundan almak zorunda kaldı

Öte yandan bu sezon tüm maçlarda 90 dakika oynanayan Ernst'i oyundan alması nedeniyle eleştirilen Schuster'in bu tercihinin perde arkası da böylece aydınlandı.

haber61

irfanb
04.10.2010, 16:20
Dün Umut Bulut`la ilgili olumsuz haberler vardi.Gerceklik payi nedir bilgisi olan varmi?

Sami Kuk
04.10.2010, 16:20
Bişi sorucam tv den izledim düne kadar tüm maçları taraftar destek eksiği vardı.Ama dün staddaydım ılk kez geldım rizeden müthiş destek vardı..Ayağım uğurluymuş:) En son nezaman yenmıstık avnı akerde bjkyı:)

Recep Alkan
04.10.2010, 16:25
Valla günüm mükemmel geçiyor. Akşam nasıl oldu anlamadım desem yeri :)

Benim çalıştığım şirket bir aile şirketi. Patronlarımın hepsi istisnasız Beşiktaşlı. Hemde öyle böyle değil, çarşıdan kombineli Beşiktaşlı :)

Sabah evrak imzalatmak için yanlarına gittim, daha beni gördüler, Muhasebeye git hesabın kesilsin dediler, gülmekten öldüm. İş yerinde (300 kişi) inanın herkes Bayramlaşır gibi gelip tebrik etti.

Ama şu bir gerçek, yenilen Beşiktaşlılar bile, aynı kanıda idi, konuyu patronum özetledi,

- Yemişim Feneri Galatasarayı, dün akşam nefes alamadım, mükemmel maçtı, böyle yenilgiler adama koymuyor, tebrik ediyoruz sisi.

Eyvallah Trabzonspor, etrafımda Denizli Horozu gibi öten onca çeneyi kapattığın için Eyvallah Trabzonspor'um...

Sefa
04.10.2010, 16:27
Bişi sorucam tv den izledim düne kadar tüm maçları taraftar destek eksiği vardı.Ama dün staddaydım ılk kez geldım rizeden müthiş destek vardı..Ayağım uğurluymuş:) En son nezaman yenmıstık avnı akerde bjkyı:)

Bak dün gördüğün kadar olmasa da(maçta değildim bilmiyorum gerçi) destek her zaman oluyor A.Aker'de izlemeyen bilemez.

LigTV'de öyle gözükmüyor çünkü..

Recep Alkan
04.10.2010, 16:36
http://img72.imageshack.us/img72/4950/5n6nhe.jpg (http://img72.imageshack.us/i/5n6nhe.jpg/)

Hocam siz editleyin isterseniz mesajlarınızı, sayfa bozuldu.

Külünkoğlu
04.10.2010, 16:41
Metin hocam,

Boyut seçenekleri var. 640 x 480 tıklarsanız daha kolay açılır ve sayfa düzenini bozmamış oluruz.

Bahattin Aydın
04.10.2010, 16:43
Güzel bir galibiyet oldu.Ama Burak Yılmaz'ı o aşırı bencilliğine ve özellikle sürekli yere yatmasına anlam veremiyorum.Bu futbolcular istesin açık ara şampiyon oluruz.Ancak şu takım seçme olayını bir kenera bırakıp her maçı derbi havasında her takımı önemseyerek oynamamız lazım.Teşekkürler TRABZONSPOR'uma...

demirel
04.10.2010, 16:44
Golden önce faul olup olmadığını tartışacağınıza ilk yarı ofsaytla kesilen pozisyonumuzu tartışın.. Kaleci ile karşı karşıya kalırken bayrak kalktı,ancak kesinlikle ofsayt yoktu,maçın zaten başında öne geçecektik belkide

Bahattin Aydın
04.10.2010, 16:46
Golden önce faul olup olmadığını tartışacağınıza ilk yarı ofsaytla kesilen pozisyonumuzu tartışın.. Kaleci ile karşı karşıya kalırken bayrak kalktı,ancak kesinlikle ofsayt yoktu,maçın zaten başında öne geçecektik belkide
Ayrıca hakem sıfatlı ..... eğer kartlarını düzgün ve tarafsız kullanabilseydi bejekenin maçı 11 kişi tamamlaması mümkün değildi.

şahrud
04.10.2010, 16:49
Ama şu bir gerçek, yenilen Beşiktaşlılar bile, aynı kanıda idi, konuyu patronum özetledi,

- Yemişim Feneri Galatasarayı, dün akşam nefes alamadım, mükemmel maçtı, böyle yenilgiler adama koymuyor, tebrik ediyoruz sizi.

Eyvallah Trabzonspor, etrafımda Denizli Horozu gibi öten onca çeneyi kapattığın için Eyvallah Trabzonspor'um...

Alkışlar patrona :):) Hakkaten 2 dakka oturmadan izledik maçı inşallah böyle maçların sayısı artacak..

Murat Keçeci
04.10.2010, 16:50
Özgüvenimizi yükseltmek adına önemli bir galibiyet aldık.Camia olarak da manisa maçından gerekli dersleri çıkarttığımızı düşünüyorum.Tekrardan yarışın tam merkezine girdik artık seri galibiyet için önümüzde güzel bir yol haritasıda var her maçın önemini iyi kavrayıp bu şansımızı iyi kullanmalıyız.

Maça gelirsek ilk yarı net pozisyonlara girsek de geçtiğimiz senelerdeki bjk maçlarını hatırlatacak şekilde yine pozisyonları kolay harcadık.Maçın kırılma anı ilk yarının sonunda nobrenin yakın mesafeden dokunamadığı top oldu o pozisyonda nobreyi unutan mustafa yumlu ikinci yarı nobrenin golü kaçırdığı kaleye bize galibiyeti getiren golü attı.

Serkan sağ tarafta çok başarılı bir maç çıkardı egemen mücadelesi üst düzeydi mustafa uzun bacaklarıyla ilk müdahaleleri iyi yaptı.Sol taraftan biraz aksadık hilbert ordan çok geldi calenin daha agresif savunma yapması lazım rakiple yakın temas kurması lazım aşırıya kaçırmadan tut-çek ibrahim üzülmezden bu konudan ders alması lazım.Burakında defansif katkısını beğenmedim.Engin zaman zaman güzel şeyler yaptı ama son vuruş eksikliği bariz görülüyor.Colman-Selçuk orta sahamızda fark yaratan oyuncularımız iyi pas yapan takım olmamızın ana sebebi bu iki oyuncudur.Onur güzel bir maç çıkardı kayseri maçından beri belli bir standartına ulaştı.Teofilo futbolu biliyor top kontrolü iyi bileklerine hakim skora katkı dışında güzel pasları oldu.İlk yarıda kaçırdığı golde doğru olanı yaptı ama çalım hareketine biraz uzaktan başladı daha yakından yapmalıydı.Son dakikalardada topu kontrolü iki oyuncuyu üstüne çekip aradan colmana servisi güzeldi colman ordan golü çıkartmalıydı ama kaçırdı diyede kızmadım egoist bir futbolcu olmadığını biliyorum, bireysellik konusunu süreklilik haline getiren oyuncular oluyor engin burak yattara gibi onlara sinirleniyorum açıkcası.

Yedek kulübemiz her ne kadar zengin olsada uzun süre alanzınho,jaja gibi oyuncuları orada bekletemeyiz doğru zamanlarda gerekli rotasyonu yapmalıyız ki ilerde sıkıntılar yaşamayalım.

Şenol hocada takımı iyi yönetti mustafa yumlu tercihinde haklı olduğunu gösterdi futbolcularımızla birlikte oda tebriği haketti.

Trabzon34
04.10.2010, 16:50
Valla bence iyi oynadık. Eksiklerimiz yok muydu ? Vardı tabii ki..
Ancak Trabzon lu dostlarımdan ricam, İstanbul basınının etkisinde kalmasınlar. Mümkünse "tarafsız" yazarları takip etsinler. Biz kazanınca "haftanın kazanananı fener oldu" diye haber yapan gazaetelerden ne bekliyorsunuz ki?
Dün markus merk i dinledim. Golden önceki faul doğru dedi. egemen in pozisyonu da penaltı değil dedi. Bizim golde mustafa çok sıçrayınca ernst in üstüne düşüyor, gol kararı doğru dedi. Ha onun dışında egemen in 6. dk da guti ye bir faulü "sarı olmalıydı". dedi. Aam aurolio nun elle kestiği pozisyon için de aynı şeyi söyledi. Yine maçın başında gollük atağımızın ofsayt diye haskız yere kesildiğini söyledi. Teo filo nun ibrahime vurduğu son dakika olayı
için ise ibrahim in ilk başta kendini atmadığını, hakemi görünce attığına dikkat çekti. ama sarı kart doğru dedi.
Şimdi markus merke den iyi bilen yoktur herhalde dostlar siz kafanıza takmayın.. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Yazının başında yazdığım gibi eksikler yok mu? Var.. Gollük pozisyonlarda bencillik var, savunmanın solunda sıkıntı var. ama bunlar galibiyetin sevincini gölgeleyecek şeyler değil. Bırakın onları da Şenol Hocam düşünsün.. :)

unyelimetin
04.10.2010, 16:53
http://i51.tinypic.com/11qmvlj.jpg

unyelimetin
04.10.2010, 16:54
http://i51.tinypic.com/2v8lpog.jpg

Emrullah
04.10.2010, 16:55

Fatih Doğan - Sabah

Yok canım sende Fatih Doğan. Böyle bir şey mümkün mü?

Trabzonspor taraftarı Türkiye'nin en elit, en uysal taraftarıdır. Zararı başkasına değil kendinedir. Ben Trabzonspor tarftarının dışarlarda, benzinliklerde, metroda, otobüste.... taşkınlık yaptığını, kamu malına zarar verdiğini, insanlara zarar verdiğini ne gördüm ne de duydum. Bizim aramızda çok şükür ki çapulcu taraftar yok. Ama bütün takımların taraftarları içinde var bu çapulcu kitle. Bizde varsa da tek tük, ezik insanlardır onlar. Bu yüzden Trabzonspor taraftarıyla kimse bu konularda aşık atmasın. Bizim elimize kimse su dökemez bu noktada.

Kimseye durduk yere zarar vermeyiz. Ama sen gelip tahrik edersen elbet karşılığını alırsın. Etki-tepki meselesi. Ama diğer taraftar kitleleri gibi kimseye durduk yere sataşmayız. Sen gelip Trabzon'un herhangi bir yerinde üç İstanbul eziğinin renklerini barındıran forma giyersen tahrik etmiş olursun insanları. Bu tahrik sonucu elbette tepki ve şiddetle karşılaşırsın. Burada tepkiyi gösteren değil tepkiye neden olan suçlu olur.

unyelimetin
04.10.2010, 17:02
http://i51.tinypic.com/5mkg2p.jpg

unyelimetin
04.10.2010, 17:03
http://i51.tinypic.com/24gvwvr.jpg

unyelimetin
04.10.2010, 17:06
http://i55.tinypic.com/10mokts.jpg

Ali Sırrı
04.10.2010, 17:06
Hani bir tabir vardır ya.. "sabaha kadar oynasa....." Evet, sabaha kadar oynasak bizden puan alamazlardı.. Bir takım Q7 midie A3 müdür ona bağlı olursa böyle rezil rüsva olurlar.

mourner
04.10.2010, 17:17
facebookta şöyle bir yorum gördüm ;

BEŞİKTAŞ'IN SUÇU NE? :D

esra61
04.10.2010, 17:20
yha maçtan sonra sinir oldum.ligtv kolbastıyı göstermedi.........

sanatik
04.10.2010, 17:33
Beşiktaşlı yazarları fena acıtmışız alayı eziklik psikolojisine bürünmüş..

Hemde cok fena yorumlar yapmislar. Hürriyet mürriyet ortalik yaniyor, yok hakem yok trabzonspor yok ....

Böyle sampiyon olacaklarinimi saniyorlar ?

atf61
04.10.2010, 17:46
yok abi bunlar 2 transfer yaptılar yaa...kendilerini yenilmez armada görüyolar...makaraları seyrediyoruz yazarlarını...hele şu sinan yokmu trabzonlunun yüz karası....lig başında beşiktaş trabzonu yener demişti...ohhhhh...içimin yağları eridi...ohhh...bu arada şu manisa maçı içimi acıttı....hala o puan kaybının şokunu atlatamadım...mutlu değilim desem yeridir...şunuda sölim ciddi olursak konsantre olursak yenemeyeceğimiz takım yok yok yok....

Selçuk Aydın61
04.10.2010, 17:46
Birazda Şu Maça İlgi Göstersek İstanbuldaki Arkadaşlar...
1461 Trabzon - Pendikspor

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=25776

pendik stad ı 300 m yakınımda burası küçükbi tarabzon gibi :))

Hasan Habip Özbay
04.10.2010, 17:47
maçtan önceki yazımda dediklerim tıpatıp çıktı kuddusi show yapar mustafa yumlu oyner ve maçın adamı olur tıpkı yıllar önceki ogün ün ilk beşiktaş maçı gibi yazıyı bulabilirsem tekrar edeceğim ve nasıl bulabileceğimi bilen biri varsa söylesin bu maçtan iki gün önce bu başlıkta yazmıştım

Erbay
04.10.2010, 17:48
Son maçlarda dikkat ediyorum kontra atak yapmayı hiç beceremiyoruz. Ofsayt nedir bilmeyenler var takımda, acı bir gerçek. Topu alan futbolcu, çok avantajlı bir durumda olsak bile bir türlü pas atacak arkadaşını bulamıyor. Herkes o kadar kötü pozisyon alıyor ki... İkinci yarı Burak,Engin, Teofilo kontra atak fırsatlarını değerlendiremeyen oyuncular. Burak bu futbol zekasıyla zaten hiçbir atak türünü değerlendiremez de neyse. İkinci yarı Alanzinho veya uzun mesafede ligin en hızlı oyuncularından Umut girmeliydi, özellikle son 20 dakikada çok iyi kullanabilirdik bu futbolcuları.

Maça iyi başlayan Yattara vardı ne olduysa oyundan çıktı. Ona atılmayan paslar, atılan isabetsiz paslar Yattara'ya patladı herhalde. Burak golü attıran faulü aldırsa da, bence çıkan isim Burak olmalıydı Yattara kalmalıydı. İkinci yarı çok faydalanabilirdik.

Samet Yildirim
04.10.2010, 17:54
Hakli bir galibiyet oldu güzel oldu,,,

Hürgün Aygün
04.10.2010, 17:55
Çok güzel oldu bu takımda kendine gelmiştir bu galibiyet ile umarım.:)

Sefa
04.10.2010, 17:58
Duyf sponsorluğundan Cobalt'a düşmüşüz.. Kalite düşüyor :p

bariskaratas
04.10.2010, 18:03
Hemde cok fena yorumlar yapmislar. Hürriyet mürriyet ortalik yaniyor, yok hakem yok trabzonspor yok ....

Böyle sampiyon olacaklarinimi saniyorlar ?

evet boyle sampiyon olunuyor artik.
hakemlerle.

BiZe HeR YeR 61
04.10.2010, 18:10
Bu maçı alacağımıza baştan beri inancım vardı. Ve de öyle oldu emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

NOT: Q7 zengin işi biz kartala biniyoruz.:)

Recep Alkan
04.10.2010, 18:10
Hakemler iki yıldır etkilerini bıraktılar maçlar üzerinde FB ve GS'nin hallerini görüyoruz, hele ki GS.

Ulan yıllardır yediniz cümle alemin emeklerini çatır çatır şerefsizler.

Çetocan
04.10.2010, 18:11
Varya 11+3 Kisiye Karsı Oynadık İsimleri Saymaya Gerek Yok...
Saygılar

Çetocan
04.10.2010, 18:13
maçtan önceki yazımda dediklerim tıpatıp çıktı kuddusi show yapar mustafa yumlu oyner ve maçın adamı olur tıpkı yıllar önceki ogün ün ilk beşiktaş maçı gibi yazıyı bulabilirsem tekrar edeceğim ve nasıl bulabileceğimi bilen biri varsa söylesin bu maçtan iki gün önce bu başlıkta yazmıştım

Buyur Link Benden Olsun

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917168308&postcount=720

EmreYavuz61
04.10.2010, 18:19
teşekkürler trabzonum bugün meydanda okulda hep atkıyla dolaştım herkesin bakışları arasında...müthiş bir mutluluk...kasımpaşayı yenip bu puanın hakkını vermeliyiz...

bariskaratas
04.10.2010, 18:22
Hakemler iki yıldır etkilerini bıraktılar maçlar üzerinde FB ve GS'nin hallerini görüyoruz, hele ki GS.

Ulan yıllardır yediniz cümle alemin emeklerini çatır çatır şerefsizler.

evet
hakem etkisini anlamak icin senin dedigin bir ornek
ornek 2: sivas. 2 sene hakem desteklidiler.
ornek 3: bursa

Hüseyin Çümen
04.10.2010, 18:24
karaguşi vuranın kanadini kiranun rivrivv :D

http://www.facebook.com/profile.php?id=1603231141#!/video/video.php?v=106947072701239&ref=mf
dinleyelim :D

TSelif
04.10.2010, 18:30
Bugün de hayvanları koruma günüymüş :rolleyes: ayıp mı ettik bu anlamlı günün arefesinde kargalara acaba :cool:

Ömer Faruk61
04.10.2010, 18:34
Teşekkürler TRABZONSPORUM.Şenol Hocama laf edenler buraya uğramıyorlar.elbette Şenol Hocam da hata yapabilir.Ama bu artniyetli taraftarımız eminim Mustafa hata yapsın diye dört gözle beklemişlerdir.Helal olsun sana Aslan Mustafa Çaktığın Kafayla Şenol Hocamı utandırmadın.Burak sevdası Hocamın başına iş açabilir.Ama bu maçta Özellikle 5 futbolcu gözüme girdi.

1-Serkan mükemmel bir profesyonel.
2-Mustafa Heyecanını seveyim senin:)
3-Her ne kadar bencil oynasa da Engin.bir bacağını kırmadıkları kaldı.
4-Ceyhun Onurun talihsiz hatasında son çizgide çok iyi yer tuttu.
5-Teofilo gol atmasada ilerideki top tutuşu ve verkaçlarıyla beni çok mutlu etti.

playa
04.10.2010, 18:36
farkı kaçırdığımıza çok yanıyorum herkes ben atıyım havasında

Bayraktaroğlu
04.10.2010, 18:45
teşekkürler Trabzonsporum...maçtan sonra o kadar insana karşı beni sevindirdiğin için teşekkürler.spor programlarını izlerken o şakşakçıların yüzünü güldürmediğin için asık suratlarını bana gösterdiğin için teşekkürler...maç sonrası bunamış kendini bilmez olgunlaşmamış beyinli schuster hödüğüne haddini bildirdiğin için teşekkürler onun kuyruk acısı o kadar büyük ki artık trabzonsporu hiç unutamaz...tekrar eskisi gibi haramilere avni aker'i korkulu bir deplasman yaptığın için teşekkürler.Trabzonsporun üstüne oynayan herkese sesleniyoruz geliyoruz bekleyin...haramilerin saltanatı yıkılacak...

Mustafa
04.10.2010, 18:47
Sevgili Orhan Yıldırım bugün yorum yazmamış sanırım.Oysa dün en kolay maçımız diye yazmıştı köşesinde :D

Bayraktaroğlu
04.10.2010, 18:48
beşiktaşın "guti" yetmedi...:D

iskenderunlu
04.10.2010, 18:49
İskenderunda herzamanki gibi tek kişilik sevinç gösterisi yaptım tek başına bir ordu oldum onlara karşı ama aldığım mutluluk paha biçilemez

Bayraktaroğlu
04.10.2010, 18:50
Sevgili Orhan Yıldırım bugün yorum yazmamış sanırım.Oysa dün en kolay maçımız diye yazmıştı köşesinde :D

bu alık insanları bir araya toplayacaksın sonra mustafanın golünü durmadan izleteceksin bunlara.schuster e orhan denilen yalakçıya...

Ömer Faruk61
04.10.2010, 18:55
bjkliler Medya istediği kadar hakem desinler bizim daha çok hakeme isyan etmemiz gerekirken,çok iyi oldu.Kudursunlar bol bol.Geçen sene ezdiğimiz maçta 2-0 balına yendiler.Adalet böyle ilk defa tam Profesyonel bir maçta oynayan Pırlanta Öz çoçuğumuzun golüyle tecelli eder işte böyle.Valla dün hakeme sinirimden galibiyete sevinememiştim.Bugün mutluluktan havalardayım.
Kasımpaşa,G.birliği,Konya,gs maçlarında 12 puan yolumuz açıktır sonrasında inşallah.

lazzz61
04.10.2010, 19:03
beşiktaslılar hakemdenn sıkayetcı harbı maall bunlar ya

Kazım Uzunboy
04.10.2010, 19:20
Hakem daha ne yapsın!?

Asi Çaykaralı61
04.10.2010, 19:45
Kol Bastı videosu var mı ?

Ali Tunahan Güllü
04.10.2010, 20:05
Artık büyük maçları kazanıyoruz ya çok rahatım:)

argaliya
04.10.2010, 20:11
arkadaşlar yeri değil ama maç sonu görüntülerini paylaşabilecek birileri var mı?

Muhammet Hacısalihoğlu
04.10.2010, 20:19
o maçtan önce yazan beşiktyaşlı yazar nerde :D

Hasan61
04.10.2010, 20:23
Üniversite için İstanbuldayım ve artık daha iyi anlıyorum bu maçları kazanmanın nasıl bir şey olduğunu:)
Teşekkürler Trabzonspor

TSelif
04.10.2010, 20:28
Bu Toraman salağı BİZE HER YERİN TRABZON olduğunu bilmiyo mu da tehdit ediyor Teo'yu ççç

cihatöztürk
04.10.2010, 20:37
Cimilli ibo alem adam ya :)

karakuşu vurmayun kanadunu kırmayumnçççççç

güneyli
04.10.2010, 20:40
Böyle candan oynadığımız maçlarda ismi şu olsun bu olsun biri golü atacak ve kazanacaktık.Dün Allah; ismi Mustafa(seçilmiş)olan birini seçti,o da havada yumuldu ve kafayı çaktı ve golünü attı.
İş bundan sonraki K.Paşa maçında.Maçın İstanbulda olması,arada 2 hafta olması(Biz böyle maçları 1 hafta unutamıyoruz) şansımızı arttırıyor..
Kısaca bizim yüreğimizi koyduğumuz maçlarda Türkiyede her takımı yeneriz...İstikrar şart..

iskenderunlu
04.10.2010, 20:43
Hakem daha ne yapsın!?
kaybetseydikde hakeme diyecek kelime yok iyi niyetliydi

İlyas Özdemir
04.10.2010, 20:46

Fatih Doğan - Sabah

fatih doğanın yazdıklarına en başta beşiktaşlılar itibar etmez tam bi sallamacı

ilyskm
04.10.2010, 20:50
umut ile şenol arasında yaşananlar doğru mu?

mehmets61
04.10.2010, 20:50
bu hakem feryadı ne için adil yönetim için mi yoksa artık bizi tutmuyorlar feryadı mı:)

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 20:58
Şu Başlığa İlgi Göstersenize İstanbuldaki Arkadaşlar..

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917175731#post1917175731

evrents
04.10.2010, 21:01
Basın toplantısında kadrodaki rotasyonla ilgili bir soru üzerine Schuster'in siz trabzonlular bunu anlayamazsınız çünkü siz avrupada yoksunuz gibi bizi aşağılayıcı nitelikte konuşmasını son derece şiddetle kınıyorum.Bunla ilgili açılmış bir başlık aradım ama bulamadım.Ama Stadyum programında Erdoğan Arıkan gerekli cevabı çok güzel bir şekilde verdi ona sonsuz teşekkürşlerimi iletiyorum.

Özkan Şentürk
04.10.2010, 21:09
Maçla ilgili okduğum en güzel yazı.Hem de bir beşiktaşlıdan.Oyunun bütün taktik gelişimini okuyabilirsiniz.

http://noatsamisa.blogspot.com/

Mustafa
04.10.2010, 21:11
Orhan Yıldırım'a mail yolladım :D

Sevgili Orhan Bey.Bugün sabah koşarak fanatik gazetesi almaya gittim.Çünkü yazınızı merakla bekliyordum malesef göremedim ve çok üzüldüm.Oysaki önceki gün pek güzel yazmıştınız ''En Kolay Maç'' diye.Sanırım Mustafa Yumlu'nun attığı kafa golü pek bi kapak olmuş yazınıza devamını getirememişsiniz.Sizden yarın ki yazınızda da aynı cesaretle ne kadar kolay maç olduğunu yazmanızı bekliyorum.Bundan sonra sıkı takipçinizim.Bazı şeyleri kolay unutuyorsunuz.Bundan sonra sizlere ve diğer İstanbul takımlarına tekrar hatırlatma gereği duymayacağız.Bize her yer TRABZON.

Mustafa İPCİOĞLU

BiZe HeR YeR 61
04.10.2010, 21:18

Sevgili Orhan Bey.Bugün sabah koşarak fanatik gazetesi almaya gittim.Çünkü yazınızı merakla bekliyordum malesef göremedim ve çok üzüldüm.Oysaki önceki gün pek güzel yazmıştınız ''En Kolay Maç'' diye.Sanırım Mustafa Yumlu'nun attığı kafa golü pek bi kapak olmuş yazınıza devamını getirememişsiniz.Sizden yarın ki yazınızda da aynı cesaretle ne kadar kolay maç olduğunu yazmanızı bekliyorum.Bundan sonra sıkı takipçinizim.Bazı şeyleri kolay unutuyorsunuz.Bundan sonra sizlere ve diğer İstanbul takımlarına tekrar hatırlatma gereği duymayacağız.Bize her yer TRABZON.

Mustafa İPCİOĞLU
Kapak niteliğinde bir yazı olmuş. Ellerine sağlık.

Muhammed
04.10.2010, 21:19
Arkadaşlar taraftardan bahsedildi mi bilmiyorum. Ancak dün unutulmayacak bir taraftar vardı. Trabzonspor taraftarını hiç bu kadar etkili görmemiştim. Sürekli maçın içindeydiler. Özellikle ıslıklama harikaydı.

Emre Çömez
04.10.2010, 21:23
bişi sorucam biz bu maçda 90 dk kendi sahamızdmı durduk?

Aker
04.10.2010, 21:24
Maçı nereden indirebilirim? Bu arada Ligtvde varmış 22:15 te ama ben izleyemeyeceğim tekrar izlemek isteyenler için kaçmaz.

saffet61
04.10.2010, 21:31

Mustafa İPCİOĞLU

helal olsun abi

saffet61
04.10.2010, 21:43
maç sonu kolbastı oynandıysa biri link atabilir mi?

Mustafa Umut
04.10.2010, 21:45
Beşiktaş 0-0 Trabzonspor

Trabzonspor 1-0 Galatasaray

Trabzonspor 3-1 Fenerbahçe

Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor

Trabzonspor 3-2 Fenerbahçe

Trabzonspor 1-0 Beşiktaş

MAŞALLAH

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:01
Beşiktaş 0-0 Trabzonspor

Trabzonspor 1-0 Beşiktaş

MAŞALLAH
Bu tablo sadece istatistiki acidan degil bir cok yönden cok önemli.

Böyle maclari kazanarak ve kaybetmeyerek takim büyük mac kazanmayi iyice ögreniyor ve sampiyon yolunda ciddi bir avantaj oluyor.

ahmetto
04.10.2010, 22:04
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs359.snc4/44196_445581284059_113318144059_5106269_1158692_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2477576&id=113318144059)
:Dççççok güldüm ya
belki dah önce koymuşlardır arkadaşlar şimdiden özür eğer varsa

Enes Ünal Kaya
04.10.2010, 22:06
8Taşın Suçu Ne ?

Hapı Attık Patladık ...
Beşiktaş'a Rastladık...
Beşiktaş'ın Suçu Yok..
Biz Onu Fener Sandık..

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:08
Fb ve bjk maclarini daha farkli kazanabilirdik,hatta kazanmaliydik.

Bu maclari farkli kazanamadigimiz icin icimde az da olsa bir burukluk var.

Sacit
04.10.2010, 22:09
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs359.snc4/44196_445581284059_113318144059_5106269_1158692_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=2477576&id=113318144059)

yıkıldım ya ççç

Asi Çaykaralı61
04.10.2010, 22:11
Beşiktaş 0-0 Trabzonspor

Trabzonspor 1-0 Beşiktaş

MAŞALLAH

ALLAH'ın İzniyle İNŞALLAH daha da iyi olacağız

Erol Koç
04.10.2010, 22:12
Maçın son dakikalarını heyeycanla beklerken o anda deprem oldu biranda şok olduk ama deprem biter bitmez maça yeniden odaklandık. Yenmek güzel ama burak yılmaz, Teo bu kadar ofsayta düşmeleri beni sinir etti haftaya teo yok gazetelere göre umutta kadro dışı kimi oynatacak kasımpaşa maçında forvete çok merak ediyorum

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:14
Maçın son dakikalarını heyeycanla beklerken o anda deprem oldu biranda şok olduk ama deprem biter bitmez maça yeniden odaklandık. Yenmek güzel ama burak yılmaz, Teo bu kadar ofsayta düşmeleri beni sinir etti haftaya teo yok gazetelere göre umutta kadro dışı kimi oynatacak kasımpaşa maçında forvete çok merak ediyorum
Jaja yi oynatir büyük ihtimalle,onun teo ve umut u aratacagini düsünmüyorum.;)

Hqmi
04.10.2010, 22:14
Taraftar, takım herşey 10 numara. Daha iyi olacağız inşallah. :)

ESER
04.10.2010, 22:15
suana kadar dinledigim mac sonrasi analizlerin en iyisini ulke tv de can cobanoglu yapti. tebrik ediyorum kendisini. kimseye goygoy yapmadan objektif bir gozle.. boyle olun canimi yeyin be kardesim, yalakalik istemiyorum , goygoy da.. ne goruyorsan onu soyle. bravo diyorum can cobanogluna

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:16
suana kadar dinledigim mac sonrasi analizlerin en iyisini ulke tv de can cobanoglu yapti. tebrik ediyorum kendisini. kimseye goygoy yapmadan objektif bir gozle.. boyle olun canimi yeyin be kardesim, yalakalik istemiyorum , goygoy da.. ne goruyorsan onu soyle. bravo diyorum can cobanogluna
Neler dedi aktarirmisin özetle?

gerenimo
Maçla ilgili okduğum en güzel yazı.Hem de bir beşiktaşlıdan.Oyunun bütün taktik gelişimini okuyabilirsiniz.

http://noatsamisa.blogspot.com/

güzel bir maç analiz yazısı olmuş. blog sahibini tebrik etmek lazım. yazı içinde colman-selçuk ortasahasının önemi ve ilkyarıda sol tarafımızdan yapılan hücumların grafiği mevcut. buna göre dün akşam caleye haksızlık yaptığımı anladım.

Aytaç Çakıroğlu

süper vallaa:p:p

Erol Koç
04.10.2010, 22:17
Jaja yi oynatir büyük ihtimalle,onun teo ve umut u aratacagini düsünmüyorum.;)

Bu jaja'da takıma alışana kadar baya bir zaman geçer diye düşünüyorum onlada işimiz var nasıl profesyonel oyuncu bunlar anlamadım.

Gökhan KAN
04.10.2010, 22:18
Keşke bir daha ki maç Gs olsaydıda aradan çıksaydı bari..

nuhoglu
04.10.2010, 22:20
Beşiktaş açısından bakıldığında ‘rahat’ bir karşılaşma olacak. Çünkü ev sahibi takım darmadağın olmuş! Önce yönetim çatlak vermiş. İstifalar sunulmuş, Şenol Güneş bile dire Beşiktaş açısından bakıldığında ‘rahat’ bir karşılaşma olacak. Çünkü ev sahibi takım darmadağın olmuş! Önce yönetim çatlak vermiş. İstifalar sunulmuş, Şenol Güneş bile direkten dönmüş! Ardından şampiyonluk parolası ile çıkılan yolda; Manisa, Antalya ve Kayseri gibi sıradan ekiplere puanlar ikram edilmiş. Taraftar patlama noktasına gelmiş. Takım içindeki kadro istikrar uyumu ve istikrarı sağlanamamış. Bu maç onlar için ‘ya tamam ya devam’ niteliği taşıyor. Kötü sonuçta havlu atılacak. Tek çareleri kazanmak. Bu stresi kaldırıp normal futbol oynamak çok zor. Buna bir de taraftar baskısını eklenirse vay, vay, vay...
O.YILDIR

bu nasıl bi yazı ayıpdır böyle insanların sucu yok bunlara kalem verende suc

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:20
Keşke bir daha ki maç Gs olsaydıda aradan çıksaydı bari..
Öyle deme gökhan,önümüzdeki haftalar icindeki muhtemel puan kayiplarindan sonra gs maci da cikis macimiz olabilir.;)

Cafer Bulur
04.10.2010, 22:23
Bu jaja'da takıma alışana kadar baya bir zaman geçer diye düşünüyorum onlada işimiz var nasıl profesyonel oyuncu bunlar anlamadım.
Ben de dünkü macta jaja nin oyuna hic alinmamasini anlayamadim,demek ki hazir degil.

Teo ve umut un halini gördükce jaja yi hazir hale getirmeliyiz diyorum,buna mecburuz.

ESER
04.10.2010, 22:26
Neler dedi aktarirmisin özetle?

normalde istanbul medyasinda fazla irdelenmeyen hayrettin beyin ve diger yoneticilerin istifasindan sonraki surecin takima olan negatif etkisini istanbul menseili bir yazar olmasina ragmen guzel analiz etti. ha keza mac analizinde de objektifdi , Trabzon kaplan aslan bjk tutaka degil macta yasananlari tribune oynamadan sundu. suan hala program devam ediyor,

irfanb
04.10.2010, 22:34
Bu da benden olsun :

Hey Schuster !
Güneş bunalttı seni,akıttı kıçından ter
Yenilince Trabzon`a çok saçmaladın,yeter
Bükemediğin eli,öp der bizim büyükler...

Adil ÖZGÜR
04.10.2010, 22:55

Ey gidi gardalım,
Seninle laflayalım,
Ne oldu o kafana,
Bir falına bakalım.
*-*
...Ey gidi kartalım,
Sana türkü atalım,
Ne oldu tüylerine,
Fotosunu alalım,
*-*
Ey gidi gardalım,
Sana bir göz atalım,
Bu yılda tüysüz kaldın,
Kuluçkaya yatalım,
*-*
Ey gidi kartalım,
Kafana su tutalım,
GÜNEŞ benine girdi,
Serincukte yatalım.
*-*
Ey gidi kartalım,
Bir atıp, bir tutalım,
Gırtlağın susamıştır,
GÜNEŞ'te ıslayalım,
*-*
Ey gidi kartalım,
Bir golle yollanalım
Tüylerin kolilendi,
Seneye konuşalım.
*-*
Ey gidi Şusterim,
Ne oldi ey Hemşerim,
Kafami kızdırırsan,
Sana çokşeyler derim.
*-*
Ey gidi Şusterim,
Sende beyin isterim,
GÜNEŞ'te çok kalmışsın,
Nerde senin foterin,
*-*
Ey gidi Şusterim,
Hem söyler hem giderim,
Daha söyletme beni,
Gelir seni döverim.
*-*

Ekrem D.
04.10.2010, 23:01
Ey gidi Şusterim,
Sende beyin isterim,
GÜNEŞ'te çok kalmışsın,
Nerde senin foterin,

:alkış::alkış::alkış:

Celil Köse
04.10.2010, 23:11
Serdar Bali konuk şu an stadyum da.:)

yatara
04.10.2010, 23:18
arkadaslar Enginin 3lü cektirmesi ve kolbasti görüntülerini nerden bulabilirim

lazzz61
04.10.2010, 23:22
yaa bı kolbastı ve 3 lü yü ızleyeemdım yaa cok mu zor vıdeosuynu bulmakk foruma o kadar gırıyouz

yatara
04.10.2010, 23:34
yaa bı kolbastı ve 3 lü yü ızleyeemdım yaa cok mu zor vıdeosuynu bulmakk foruma o kadar gırıyouz

burda bitane var ama bu okadar iyi degil daha iyisi lazi

http://www.facebook.com/Orhan616161#!/video/video.php?v=155101637856247&ref=mf

ESER
05.10.2010, 00:00

kardes youtube da vardir illaki.. baktin mi?

pReN@_61
05.10.2010, 00:47
Şiirler şahane :)

ey gidi yarımakil şuster

Jackdaniels
05.10.2010, 01:04
Q7 zengin işi biz KARTALA biniyoruz :)

Özgür Öztürk
05.10.2010, 01:40
Q7 zengin işi biz KARTALA biniyoruz :)

tuttum bunu ;)

Recep Alkan
05.10.2010, 08:18
http://img714.imageshack.us/img714/1975/iskazasi858142.jpg (http://img714.imageshack.us/i/iskazasi858142.jpg/)

Resim milliyette İŞ KAZASI olarak adlandırılmış.

Uğurtan
05.10.2010, 08:28
Toroman bu ne hal.. :D

Teo reyizin işi mi vah vah :D

Napoli
05.10.2010, 08:40
Teo ya zerre kızmadım...Normalde bır futbolcu bunu yapsa kupururum..Ama bu Herıf kasındı ıkıde bır tahrık tahrık

Seref ve onurdan bahsedenler... Hersey ortada..

bknkz: Fenerbahce Trabzonspor
bnkz: Bursaspor Besıktas

Besıktaslı durusumu ?
Trabzonlu Vurusumu ?

Sıkecı Toraman kıyamam sana : (

Semih58
05.10.2010, 09:09
Hedef 3 puan'dı ve bu hedefe ulaştık.

leleuk87
05.10.2010, 09:25
teo toramanin dudagina dogru yumruk atti tamam da fotoya bakinca sanki yonde bi yanlislik var gibi dudagin sol tarafa dogru kaptirdiydi teo toramanin sagda morluk var

Colakoglu
05.10.2010, 09:43
I.T e fazla yüklenmeyin :D

cihatöztürk
05.10.2010, 10:05
http://img714.imageshack.us/img714/1975/iskazasi858142.jpg (http://img714.imageshack.us/i/iskazasi858142.jpg/)

Resim milliyette İŞ KAZASI olarak adlandırılmış.

teo'nun elide baya ağırmış
yuhhhh ççççççççç

Dursun Kaplan
05.10.2010, 10:33
İT adama dönmüş. :p