PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 7. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

OLCAY ÇAKIR
04.10.2010, 00:23
İlk 45 de Guti hem sağ tarafımıza hemde özellikle Sol tarafımıza epey top attı. Sağda da benzer boşluğu yakaladılar ilk yarıda Murat? Ben mi öyle gördüm. Ne dersin?
Yani solumuz felaket eyvallah da, bir ara sağlı sollu geldiler.
Cale formsuz ama bu devamlı formsuz olacağı anlamına gelmez..form tutacaktır ilerleyen haftalarda..bu akşam ilk yarı Hilbert'i çok kaçırdı..ikinci yarı daha oturaklı oynadı..Engin'in yardımına gelmesi rahatlattı onu..

Erdal
04.10.2010, 00:23
Şöyle bir başlık açma vakti geldi sanırım: Trabzonspor un küçük maç sorunsalı :)))

Serdær
04.10.2010, 00:24
Maçtan önce 3 orta saha ile oynamamız gerektiğini söylemiştim.

İkinci yarıda pozisyon vermedik.

Trabzonspor 3 orta sahadan vazgeçmemesi gerekir.

Sefa
04.10.2010, 00:25
Mustafa sakatlanmamış olsaydı, sahada Jaja-Alan ikilisinden birini görecektik ki bu da oyunun seyrini lehimize değiştirirdi, farka rahatça ulaşırdık.Buna da elhamdülillah...

Sakatlanmadı, yoruldu ki bu çok normal ilk lig maçı ve derbi.. :)

Mustafa'ya can-ı gönülden tebrikler.

Yerinde olsam 3 gün uyumazdım heralde.. :)

Murat 61
04.10.2010, 00:25
Bu arada, Serkan'ın yerine Giren Ferhat, sağda mı oynadı?
Ben o kısımı pas geçmişim.

Sağda değil de, Engin' e anladığım kadarıyla ortaya geç dedi çünkü o anda Barış Serkan' ın yerine geçti.

FATSALI_NL
04.10.2010, 00:26
kartal'i ucurduk, orda bakin! :D
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/5511-4H5O0S8A.jpg

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 00:26
Yattara'yı bitirelim mi kazanalım mı ?

Alan'ı bitirelim mi kazanalım mı ?

Bu adamlar kalan bilmem kaç haftada bize hiç lazım olmayacak mı ?

Erdal abi sen başla istersen...

Erdal
04.10.2010, 00:27
Maçtan önce 3 orta saha ile oynamamız gerektiğini söylemiştim.

İkinci yarıda pozisyon vermedik.

Trabzonspor 3 orta sahadan vazgeçmemesi gerekir.

ilk yarı yorduk onları da diyebiliriz :)...Hem sen hem Real i hem Manu yu tutuyorsun ki nerden baksan yarı Fenerli gibi bir durum bu Serdar :)))

OLCAY ÇAKIR
Gerçi, hoca Ferhat'a öyle şeyler yazıp çizdi ki, oyunu Ferhat'la kazandık belkide:)

Armağan Dere
Bu arada gol atılan faul pozisyonunda Burak efendi gene çakalca faulu aldı ama her hakem yemez faul yok o pozisyonda..hele bazı pozisyonlarda top gidiyor bakıyorum burak hemen yere atıyor kendini...sevemiyorum bu adamı..hele o vuramadığı pozisyon öldürdü beni sinirden...

ilhan
04.10.2010, 00:28
Galibiyetin gözünü seveyim be... Her spor sitesine gönül rahatlığıyla giriyorum. ççç

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 00:28
çılgınların astığı güzel bir pankart vardı.kartalı boğan bir adam resmi.altındada ingilizce olarak bir oyun oynamak istiyorum yazıyordu...

Erdal
04.10.2010, 00:29
Yattara'yı bitirelim mi kazanalım mı ?

Alan'ı bitirelim mi kazanalım mı ?

Bu adamlar kalan bilmem kaç haftada bize hiç lazım olmayacak mı ?

Erdal abi sen başla istersen...

Top Şenol hoca da....Kazanmak isteyeceğinden eminim...Yusuf la şampiyon oldu Beşiktaş...

pReN@_61
Helal Trabzon'umaa !Tebrikler.
:sevinç:

magicyattara
Cale'nin formsuzluğu onun oyun karakteri oldu, 3 senedir form tutacak diye beklliyoruz :)

Hocam geçen sezon başında hazırlık maçlarında süper bir Cale vardı..kuvvetli ve akıllı oynayan bir Cale..sonrasında transfer muhabbetleriyle adamın konsantresini bozdular..sonra yedek kaldı ve ha bugün gideceğim ha yarın gideceğim psikolojisiyle dağıldı gitti adam..

Yoksa söylediğiniz gibi 3 sezondur kötü oynamıyor Cale..ilk sezonu gayet iyiydi..

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 00:31
Hocam geçen sezon başında hazırlık maçlarında süper bir Cale vardı..kuvvetli ve akıllı oynayan bir Cale..sonrasında transfer muhabbetleriyle adamın konsantresini bozdular..sonra yedek kaldı ve ha bugün gideceğim ha yarın gideceğim psikolojisiyle dağıldı gitti adam..

Yoksa söylediğiniz gibi 3 sezondur kötü oynamıyor Cale..ilk sezonu gayet iyiydi..

hocam o Ersun Hocanın başarısı Gökhan Ünal bile o sezon fena değildi :)

Serdær
ilk yarı yorduk onları da diyebiliriz :)...Hem sen hem Real i hem Manu yu tutuyorsun ki nerden baksan yarı Fenerli gibi bir durum bu Serdar :)))

İlk yarı yorduğumuza katılmakla beraber ne olursa olsun 3 lü orta sahadan vazgeçmemiz gerekiyor.

İkiside ayrı ülkelerin farklı takımları , yarı Fenerli lafına alındım Erdal abi :cool:

Sefa

Kafa olarak bitirmiş Abi ki haksız da diyemezsin adama..

Devre arası gidecek gibi duruyor..

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 00:32
Top Şenol hoca da....Kazanmak isteyeceğinden eminim...Yusuf la şampiyon oldu Beşiktaş...

Peki Yattara kötü müydü ilk yarıda ? Vurduğu top gol olsa veya içeri gönderdiği paslardan birini Burak veya Teo tamamlasa burada bunları mı konuşuyor olacaktık ?

Cengiz Çubukcu
evet top Şenol hocada alan'ı kazanır, jajayı kazanır ...ama Umut'u kaybetti...

Erdal
Tamam maç içinde benim de 5 vakit dövesim geliyor Burak ı Armağan ama kabul et ki bazen de sahiden faul olan pozisyonlrı çalmıyor hakemler uaşağa....Keza Engin bir pozisyonda kimdi bilmiyorum kesin sarı kart olması gerekiyordu...

FATSALI_NL
04.10.2010, 00:33
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yx_NKVT.jpg

zuhauaha

sahiden yumruk siyirdi, ondan sonra bir bakti etrafina once, sonra elini yuzune goturup tiyatro basladi.

Erdal
04.10.2010, 00:34

Cengiz hocam niye kaybetmiş olsun? Kaybetmemek için ne yapabilirdi?

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 00:35
Teo'nun yaptığı çok gereksiz ve ayıp bir şey.Ama acaip hoşuma gitti yahu... :D :D

titanic
toraman tam bir tiyatrocu,her rolün adamı katılırım da,o dakıkada ne gerek var.Bır tek Umut sevınmıstır

OLCAY ÇAKIR
Devre arası bir arkadaşım aradı, açmayacaktım ama açtım..............................

Ağız dolusu.........................:)

Kadronun yarısını kovmak istedi..........................

Bu işten vazgeçmek lazım:)

Hem transfer dönemi değil en basitinden.:)

magicyattara
04.10.2010, 00:36
İlk 45 de Guti hem sağ tarafımıza hemde özellikle Sol tarafımıza epey top attı. Sağda da benzer boşluğu yakaladılar ilk yarıda Murat? Ben mi öyle gördüm. Ne dersin?
Yani solumuz felaket eyvallah da, bir ara sağlı sollu geldiler.

Bjk sol taraftan Holosko ile doğru dürüst gelemedi..İsmail Köybaşı da Yattara korkusundan ona pek yardım edemedi..yani sol tarafları işlemedi..
Guti ilk yarı Hilbert'e nefis bir top attı..aslında o topa yapacak pek bir şey yoktu..staddan gördüğüm kadarıyla tabii..sol ayağının içiyle kavisli ve tam ayağına..Cale ne yapsın baba..:)

Sonra Hilbert'le bir iki kez daha geldiler bizim sol taraftan..bu da Cale'yi kötü göstermiş olabilir..

Serdar A
Sonuçta bir iki mesele dışında çok iyi bir takıma sahibiz . Devre arası bir transfer belki Mustafa gibi alttan sahneye çıkacak oyuncu ile rahatlıkla 21-22 galibiyet elde edebilecek seviyedeyiz .

Benim canımı sıkan en önemli hadise pozisyon problemlerinden çok gittikçe ayyuka çıkan kaprisler . Üstelik bu kapris emarelerinin canını dişine takan oyunculardan değilde , istediği oyunu sahaya yansıtamayan isimlerden gelmesi mutlaka müdahale gerektiriyor .

Hassas kararlar alınmalı , futbolcularımızı kafaca kaybetmeden hizaya getirmek için Şenol hocanın gelecek haftalarda ciddi mesai harcayağı gerçek .

Yiğit Gayretli

Umut'u Şenol Hoca mı kaybetti ? Yapmayın Allah aşkına.

Mustafa ÖZDEMİR
teo vuruyorda ibrahimin atlayışı da komik...

Cem Akyüz
04.10.2010, 00:37
Gerekeni yaptık ve keçurduk

Erdal
Kaybolmak istemeyen hiç bir adamı hiç bir hoca kaybedemez...Geçen sene Antep e götürmediğinde hoca Colman ı kaybetmişti mesela? Öyle demiştik...Oysa tam tersine kazanmış...Kaybetmek ve kaybolmak bu kadar kolay olmamalı...

Sefa
Göstermelik nakavt bombaymış ya :D

FATSALI_NL
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_vf_egemen_faul_4ekim01.jpg

GOTi ucuz atlatti :D

oguzkoc
04.10.2010, 00:38
kural ihlali varmış kadroda 90 doğumlu oyuncu yokmuş bu nedir arkadaşlar bi açıklama yapabilirmi biri? yoksa açıklama yapıldıda benmi geç kaldım sormakta??

Paksoy
04.10.2010, 00:38
yenilseydik nolurdu,düşünmek bile istemiyorum,kim kötü oynadı kim hata yaptı düşünmek istemiyorum keyfini çıkaracağım ,gs fb bjk taraftarı arkadaşlarımla dalga geçicem

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 00:39
Şunun farkına varalım artık.8 sene olmuş.Yattara bizim tapulu malımız desem abartmış olmam.O da farkında...Başka zaman sorsanız böyle demezdim ama Yattara istekli bu sezon...

yorumsuz6117
Bu arada gol atılan faul pozisyonunda Burak efendi gene çakalca faulu aldı ama her hakem yemez faul yok o pozisyonda..hele bazı pozisyonlarda top gidiyor bakıyorum burak hemen yere atıyor kendini...sevemiyorum bu adamı..hele o vuramadığı pozisyon öldürdü beni sinirden...

Doğru Markus Merk yanlış biliyor doğrusunu sen biliyorsun. Tebrikler 10 puan kazandınız. :)

OLCAY ÇAKIR
Bazen hocaların bizim gördüklerimiz göremediklerini düşünürüz ya maç anında.

Bugün Şenol hoca maç sonunda müthiş açıklamalar yaptı.

Ceza yöntemi devreye girecek gibi.

İlk ceza Teo'ya kesilmeli.

ergin cesit
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_vf_egemen_faul_4ekim01.jpg

GOTi ucuz atlatti :D

çokmu üzüldün

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 00:40
Cengiz hocam niye kaybetmiş olsun? Kaybetmemek için ne yapabilirdi?
bu umut geldi geleli ne badirelere katlandı ne küfürlere dayandı tek bir kere bile işini kötü yapmadı ama adamı kafa olarak bitirdiler, umut oynasa bu maçın adamı olacak diyoruz Şenol hoca burak ya da teo'yu tercih ediyor..Allah var umut burakla teo'nun ikisinden de çok daha iyi ...gol kaçırıyor evet ama teo da kaçırıyor, bu burak'ı umuttan neyi fazla üstelik pozisyona girme bile giremiyor...

Erdal
Sonra Colman ın ücretine zam yapılmadığı için kötü dedik...Değil...Colman inişli çıkışlı bir oyuncu, geçen sene de ondan önceki sene de böyle idi...Ben de yapıyorum bazen...Kolay hüküm veriyorum...Ama böyle deyince yerel medyaya suç bulmak pek anlamlı olmuyor sanki....Hepimiz yerel medyayız :)

Emrullah
Peki Yattara kötü müydü ilk yarıda ? Vurduğu top gol olsa veya içeri gönderdiği paslardan birini Burak veya Teo tamamlasa burada bunları mı konuşuyor olacaktık ?

Bence Yattara'ya gelene kadar Burak vardı çıkması gereken. Eğer Burak oynuyorsa Yattara hayli hayli oynaması lazımdı. Bu tercihi yanlış buluyorum. Çünkü Yattara hiç oynamasa bile durur durur bir hamle yapar oyunu çevirir.

Yattara'ya artı parantez açmak lazım. 8 senedir Yattara'yı kazanmaya çalışıyoruz ve malesef başaramadık. 8 sene daha uğraşsak yine de başaramayız. Çünkü Yattara bu. Böyle kabullenmek zorundayız. Çok büyük beklentiler içine girmemiz hayal kırıklığı yaşatır bize, ki bunun sayısız örnekleri var. Yattara kadroda durabilir, itirazım yok ama Yattara'ya güvenipte yola girmem ben. Muhakkak sağlam bir alternatifini bulundururum. Yattara olağanüstü yenetenklerine ihanet eden bir futbolcudur bana göre. Hiç bir zaman iyi bir profesyonel olamamıştır. Bu yaştan sonra da olabileceğini zannetmiyorum.

Yiğit Gayretli
kural ihlali varmış kadroda 90 doğumlu oyuncu yokmuş bu nedir arkadaşlar bi açıklama yapabilirmi biri? yoksa açıklama yapıldıda benmi geç kaldım sormakta??

7500 tl para cezası bu işin bedeli.Gerisi safsata...

Armağan Dere

Umut Trabzonspor'u kazanmak için uğraşsın....kim oluyor ki o...düz bir topçu...ondan 3 gömlek üstün olanlar gönderildi...kıçı başı oynuyor..sanki görende senede 5-6 maç tek başına kazandırıyor sancak...zaten kaç haftadır forvetler gol atmıyor teo geri gelene kadar idare ederiz...olmadı jaja oynar

Mustafa ÖZDEMİR
evet ama para cezası var sadece...

Murat 61
04.10.2010, 00:41

http://www.spor61.net/news_detail.php?id=19296

Cengiz Çubukcu
Umut'u Şenol Hoca mı kaybetti ? Yapmayın Allah aşkına.

tek başına değil tabi , onu bitirmek için herkes el birliği yaptı ne yazık ki...

magicyattara
hocam o Ersun Hocanın başarısı Gökhan Ünal bile o sezon fena değildi :)

Kimseye paye çıkarmıyorum bundan..eğer bir futbolcunun kafası rahatsa form tutması çabuk olur..Cale ve Gabriç kötüydülerse bu kafalarının meşgul omasındandı bana göre..Gabriç kiralık gitti,Cale belki de satılmayı beklediğinden veremiyor kendini..

Ama elde ki 2 bekten hangisi oynasın dersen bin kere Cale derim..ölüsü bile Ferhat'tan daha iyi..

Armağan Dere
04.10.2010, 00:42
Doğru Markus Merk yanlış biliyor doğrusunu sen biliyorsun. Tebrikler 10 puan kazandınız. :)

Pozisyona iyi bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız..Burak ayağını Ernst'e takıyor...

Cengiz Çubukcu
Umut Trabzonspor'u kazanmak için uğraşsın....kim oluyor ki o...düz bir topçu...ondan 3 gömlek üstün olanlar gönderildi...kıçı başı oynuyor..sanki görende senede 5-6 maç tek başına kazandırıyor sancak...zaten kaç haftadır forvetler gol atmıyor teo geri gelene kadar idare ederiz...olmadı jaja oynar

Armağan Allahını seversen dön 3-4 sene geriye bak o düz dediğin oyuncu neler yapmış...ya da yok sen en iyisi devam et beni de uğraştırma !!!

el_conquistador
Bence Yattara'ya gelene kadar Burak vardı çıkması gereken. Eğer Burak oynuyorsa Yattara hayli hayli oynaması lazımdı. Bu tercihi yanlış buluyorum. Çünkü Yattara hiç oynamasa bile durur durur bir hamle yapar oyunu çevirir.

Burak bir sürü pozisyon'da geri kostu, Cale'ye yardim etti. Acaba Yattara kac pozisyon'da geriye kostu?

Erdal
04.10.2010, 00:43
Cengiz, Umut u çok sevdiğimi bilirsin...Bence de ikinci yarı Burak ın yerine girmeli idi...Diyelim ki hoca hata yaptı...Niye bitiyor abi Umut? Umut hata yaptığında hoca bitti mi?

OLCAY ÇAKIR
Bence Cale oynadığı futboldan ziyade, oynadığı kolbastı ile bu sezon takımın parçası olmaya karar vermiş bu gece:).

Yiğit Gayretli
Sonra Colman ın ücretine zam yapılmadığı için kötü dedik...Değil...Colman inişli çıkışlı bir oyuncu, geçen sene de ondan önceki sene de böyle idi...Ben de yapıyorum bazen...Kolay hüküm veriyorum...Ama böyle deyince yerel medyaya suç bulmak pek anlamlı olmuyor sanki....Hepimiz yerel medyayız :)

Bu cümle bana bir şey hatırlattı ama yeri değil... :)

Yattara'ya artı parantez açmak lazım. 8 senedir Yattara'yı kazanmaya çalışıyoruz ve malesef başaramadık. 8 sene daha uğraşsak yine de başaramayız. Çünkü Yattara bu. Böyle kabullenmek zorundayız. Çok büyük beklentiler içine girmemiz hayal kırıklığı yaşatır bize, ki bunun sayısız örnekleri var. Yattara kadroda durabilir, itirazım yok ama Yattara'ya güvenipte yola girmem ben. Muhakkak sağlam bir alternatifini bulundururum. Yattara olağanüstü yenetenklerine ihanet eden bir futbolcudur bana göre. Hiç bir zaman iyi bir profesyonel olamamıştır. Bu yaştan sonra da olabileceğini zannetmiyorum.

Atladığın bir şey var bence.Yattara toy delikanlı değil artık.Bunu 8 senede becerdi maalesef ama becerdi kanaatindeyim.Ligin ilerleyen haftalarında bunu hep beraber göreceğiz inşallah.

Emrullah
Devre arası bir arkadaşım aradı, açmayacaktım ama açtım..............................

Ağız dolusu.........................:)

Kadronun yarısını kovmak istedi..........................

Bu işten vazgeçmek lazım:)

Hem transfer dönemi değil en basitinden.:)

Hepimize aynı tarz telefonlar geldi abi. Maç 1-0 ve biz öndeyiz. Ama olağanüstü sinirliyiz. Bir çoğumuz böyle. Bizlerde mi problem var abi yoksa tercihlerde cidden sıkıntı mı var.

FATSALI_NL
04.10.2010, 00:44
çokmu üzüldün
komikmi olmaya calisiyorsun hemserim? niye uzuleyim yunanlinin gotisine?

Sefa
04.10.2010, 00:44
O kural ihlali N.A döneminde hükmen mağlubiyetti ve Bjk maçında bunu Bjk yapmıştı.

TFF sümenaltı etti beklenildiği gibi o dönem de bizim yönetimden bir adamda mı uyanamamıştı be arkadaş ?

Oruç
04.10.2010, 00:45
Cengiz, Umut u çok sevdiğimi bilirsin...Bence de ikinci yarı Burak ın yerine girmeli idi...Diyelim ki hoca hata yaptı...Niye bitiyor abi Umut? Umut hata yaptığında hoca bitti mi?

Bizde herkes herkesi bitirmeye çalışıyor zaten. Biri hata yapmasın yani.

Onur mesela. Dün gece amatörce bir hareket yaptı, dışarı çıkacak topu bejekeye ikram etti. Ne yani bitirelim mi Onur'u ?

Yiğit Gayretli
tek başına değil tabi , onu bitirmek için herkes el birliği yaptı ne yazık ki...

Böyle bir komplo teorisi bile çirkin geldi bana.Lafımı yanlış anlamayın ama buna katılmamın imkanı yok...

Cengiz Çubukcu

Umut da bizim gibi sahada olanları görüyor ve demek ki isyan ediyor..psikolojisi böyle kuvvetli bir oyuncu ne hale geldi 2 ayda , bunu hoca tek başına yapmadı belki ama sahip çıktı mı ondan şüpheliyim..

FANATIK61
Bencil ve takim oyunu oynamayan futbolculari Senol Günes bir kenera cekip kulaklarini cekmeli. Son dakikada frikikten golü yesek görürdüm ben burayi.

Insan bu kadar beyinsiz olur mu. Kale önünde herkes calima gidiyor arkadaslarina pas atmak akillarin ucundan bile gelmiyor.

Colman, Engin ve Burak'a birer samar atmak isterdim mac esnasinda.

Özkan
04.10.2010, 00:46
Bu arada gol atılan faul pozisyonunda Burak efendi gene çakalca faulu aldı ama her hakem yemez faul yok o pozisyonda..hele bazı pozisyonlarda top gidiyor bakıyorum burak hemen yere atıyor kendini...sevemiyorum bu adamı..hele o vuramadığı pozisyon öldürdü beni sinirden...Markus Merk'ten de iyi biliyorsunuz.

Golümüzde en ufak bir şaibe yoktur. Bırakın da bjk'nin ezik taraftarı bu itirazları yaparak komik duruma düşsün. Bize ne oluyor?

Ülkemizin en büyük takımı olma iddiasında olan ama İstanbul'un 3. en büyük takımı olan 8taş'ın çirkeflikle ve haydutlukla ünlü çapulcu taraftarı ekşisözlük gibi çeşitli yerlerde bizim oyuncuların 2. yarı sürekli yerde yattığını ve hakemin bizi kolladığını yazmaktan zerre utanmıyorlar. "Be hey dürzü", madem dümenden yerlerde yatıyordu bizimkiler, Serkan ve Mustafa'nın sakatlık yüzünden kenara gelmesine ne diyeceksin? Bu da mı hakemi kandırmaya yönelikti? Türkiye Kasaplar Federasyonu'ndan kasaplık lisansı alması gereken ama bürokratik bir hata sonucu TFF'den futbolcu lisansı alan babayiğitler bizim Engin'i yerden kaldırmadı. Acilen bir göz mütehassısına muayene olması gereken yan hakemler birçok pozisyonumuzu olmayan ofsaytlarla kesti. Buna rağmen büyük 8taş taraftarı utanmadan ağlayabiliyor. Kaptanınız olacak çakal Trabzonsporun futbolcusunu tehdit edebiliyor. Muhtemelen vaktiyle Trabzon'da boş kahvehaneyi basan ama içerideki amcamızın çıkardığı makinayı görünce Akaretler'e kadar koşa koşa giden büyük 8taş taraftarından etkilendi. Ona, yalnızca sözde baskını değil, nasıl kaçtığınızı da anlatın ki bir daha böyle saçma sapan konuşmasın.

Milyonluk eşeklerin başına teknik direktör diye dikilen şahıs da bu "büyük" camiaya çok yakışmış. Hayırlı olsun.

Son söz TFF'ye. Bu çakma büyüklerin ambleminde yer alan kutsal bayrağımız çıkarılsın. Nasıl ki bayrağımızı tuvalete asmıyorsak, böyle çirkef kulüplerin amblemlerinden de çıkarmalıyız.

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 00:47
Böyle bir komplo teorisi bile çirkin geldi bana.Lafımı yanlış anlamayın ama buna katılmamın imkanı yok...

ben ne diyorum sen ne diyorsun :) ... taraftar, yönetim, hoca daha ne kaldı?

Armağan Dere
Cengiz abi yok kendisi diyordu ya,aldığımız para yaptığımız iş için çok fazla diye bir de yeleği fırlatıyor beyimiz Touluse'a gidemedi ya aslında onu paf takıma göndereceksin bunca yıl bu taraftara çektirdiklerini ödeyecek...Kadıköy'de yaptığı aşırtma aklıma geliyor da sinirleniyorum...

Yiğit Gayretli
Burak bir sürü pozisyon'da geri kostu, Cale'ye yardim etti. Acaba Yattara kac pozisyon'da geriye kostu?

Bunu inanarak mı söylüyorsun ? Cale kötüydü evet ama o kanadı Hilbert otobana çevirdiyse aslan payı Burak efendiye aittir...

Erdal
Bu Umut u sattırmayan Şenol Güneş...Geçen sene tüm eleştirilere rağmen oynatan da....Bitmedi Umut...İşte önünde fırsat var...Burak yıprandı, Yattara formsuz, Teo cezalı...Muhtemelen oynayacak...Bitmesin....

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 00:48
Cengiz abi yok kendisi diyordu ya,aldığımız para yaptığımız iş için çok fazla diye bir de yeleği fırlatıyor beyimiz Touluse'a gidemedi ya aslında onu paf takıma göndereceksin bunca yıl bu taraftara çektirdiklerini ödeyecek...Kadıköy'de yaptığı aşırtma aklıma geliyor da sinirleniyorum...

yapamadıklarını değil yaptıklarını hatırlamaya bak armağan :) ...bardağın dolu tarafını gör ...

Yiğit Gayretli
Bencil ve takim oyunu oynamayan futbolculari Senol Günes bir kenera cekip kulaklarini cekmeli. Son dakikada frikikten golü yesek görürdüm ben burayi.

Insan bu kadar beyinsiz olur mu. Kale önünde herkes calima gidiyor arkadaslarina pas atmak akillarin ucundan bile gelmiyor.

Colman, Engin ve Burak'a birer samar atmak isterdim mac esnasinda.

Şamarı Şenol Hoca attı basın toplantısında.

Serdar A
Maçın banttan yayını başladı .

Bu maçın değerlendirmesini tam manasıyla yapabilmek , stresten ve heyecandan arınmış şekilde bir yandan not tutmak için iyi fırsat .

:)

POYRAZ
Hakemin maci berbat etmesi, Bjk li oyuncularin kancik kancik top oynamalari ve yan hakemlerin isin icine iyice etmeleri nedeni ile agiz tadiyla bir mac izleyemedim.
Uzun uzadiya bir yorum yapmayacagim.
Istanbul takimlarinin icinde en nefret ettigim kulübün Bjk oldugunu daha önce belirtmistim.
Ne zaman gecirsek bunu bir türlü kabul edemezler.
Bugün iyi kökledik yine, bunun cikartamamis olacaklar ki köpeklesmeye basladilar klasik olarak.
Hocasindan oyuncusuna kadar.
Koyduk mu? Koyduk.
Bitti.

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 00:49
Bu Umut u sattırmayan Şenol Güneş...Geçen sene tüm eleştirilere rağmen oynatan da....Bitmedi Umut...İşte önünde fırsat var...Burak yıprandı, Yattara formsuz, Teo cezalı...Muhtemelen oynayacak...Bitmesin....

Erdal Hocam bu haberler doğru değildir diyorsun o zaman...

Erdal
04.10.2010, 00:49

Bu maçın değerlendirmesini tam manasıyla yapabilmek , stresten ve heyecandan arınmış şekilde bir yandan not tutmak için iyi fırsat .

Bekliyoruz yarın analizlerini o halde...Ben tv açamıyorum hanım yasakladı :))))

Sefa
04.10.2010, 00:51
Teofilo tek forvet oynayamıyor.

Şenol Hoca tek forvet oynayacağı maçlarda Umut'u oynatmalı..

Bugün Burak iyi mücadele etti mücadelesine birşey demem ama 2. yarı onun yerine Alan ve ya Jaja'yı oyuna alsaydık maç daha farklı olurdu bence..

Gökhan Bilgin
04.10.2010, 00:52
kolbastı,maç sonu videosu yokmu hala?

Armağan Dere
Markus Merk'ten de iyi biliyorsunuz.

Golümüzde en ufak bir şaibe yoktur. Bırakın da bjk'nin ezik taraftarı bu itirazları yaparak komik duruma düşsün. Bize ne oluyor?

Diğer yazdıklarınız duygusallıktan öteye geçmez ve Mustafa ve Serkan'ın sakatlanmış olması..Burak'ın ayağını taktırmadığı anlamına gelmez...dikkatli izleyin pozisyonu realist olun...

bariskaratas
Pozisyona iyi bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız..Burak ayağını Ernst'e takıyor...

agır cekim de izlersen oyle gorunur.
bak bakalım ernst hakem arkasına bakmadan faulu kabul edip gidiyor.

Erdal
04.10.2010, 00:53

Üç gazeteciyi aradım hiç biri duymamış, görmemiş...Hatta Umut tam girmeye hazırlanıyormuş o an Mustafa sakatlanmış...Kaldı ki diyelim ki oldu...Olur böyle şeyler...Ben Şenol hoca ya o anlamda güveniyorum...Ceza verir vermez ayrı ama kazanır Umut u...Yeter ki Umut istesin...

bariskaratas
Bizde herkes herkesi bitirmeye çalışıyor zaten. Biri hata yapmasın yani.

Onur mesela. Dün gece amatörce bir hareket yaptı, dışarı çıkacak topu bejekeye ikram etti. Ne yani bitirelim mi Onur'u ?

evet anı sekilde colman bir kere pas vermedi diye bitrimemek lazım.

el_conquistador
Bunu inanarak mı söylüyorsun ? Cale kötüydü evet ama o kanadı Hilbert otobana çevirdiyse aslan payı Burak efendiye aittir...

Evet, inanarak söylüyorum:). Defansif anlamda basarili bulmayabilirsin Burak'i ama o en azindan defansina yardim etemk icin kostu. Bunu Yattara yapmadi.
Cale o kadarda kötü degildi, yani daha kötü maclarini izledim onun. Cale'de ama özgüven eksikligi var, o belli. Zaten formsuz, birde yedek kalmak onun güvencini sarsmis.

Mehmet S. Pervan
Sonunda BMN'ye girebildim, maçtan sonra keyiflendik biramızı içmeye gittik :D

Çok iyi mücadele ettik, keşke her maçımızı böyle oynasak.
Bu arada Mustafa gibi bir genci Trabzon'a kazandırdığı için Şenol Hoca'ya sonsuz saygılar...

Bide demeden geçemeyeceğim. Teofilo çok sağlam yumruk attı ya :D

Bide bu hakeme bir daha süper ligde maç vereceklerini sanmıyorum, babam çıksa daha iyi yönetirdi :D

Gökhan Bilgin
he birde maç sonu bjk teknik direktörü olan 'avrupalı' kültür abidesi insanın yaptığı yorumlar var..

gerenimo
umut mücadeleci b,r adam. bu yaşadıklarını da aşıp formunu bulur. şenol hocanın hiç bir dönem hiç bir oyuncuyu harcadığına şahit olmadım. iyi niyetli olan, çalışan herkese kapısı açık bir hoca bence. şenol hoca yıkmayı değil yapıcı olmayı becerebilmiş biridir.

FATSALI_NL
04.10.2010, 00:54
97+ analizi soyle...
toraman dusmekte gecikti, bjk'da bir kirmizi yemekten kurtuldu.. gerisi solen'in bir parcasi kabul edelim http://forums.hababam.nl/images/smilies/biggrin..gif

el_conquistador
04.10.2010, 00:55
Diğer yazdıklarınız duygusallıktan öteye geçmez ve Mustafa ve Serkan'ın sakatlanmış olması..Burak'ın ayağını taktırmadığı anlamına gelmez...dikkatli izleyin pozisyonu realist olun...

Evet, Burak o pozisyon'da faul almak istedi, onuda aldi. Ama senin demek istedigin ney? Golümüz nizami'mi degil? Anlatmak istedigin ney, onu anlamadim?

Harun-61
04.10.2010, 00:55
Senol Hoca'ya tesekkür etmek istiyorum.

Dün Aksam risk al ve Musfafa'yi oynat yazdigimda bazi arkadaslar yanli olur demislerdi.

budur iste...!

not: Teofilo, gerksiz yere yedigi kart yüzünden 50 bin $ ceza'yi hak etti...! ayip!

.

Armağan Dere
04.10.2010, 00:57
Evet, Burak o pozisyon'da faul almak istedi, onuda aldi. Ama senin demek istedigin ney? Golümüz nizami'mi degil? Anlatmak istedigin ney, onu anlamadim?

Bir zamanlar Arif Erdem böle yapardı onu demek istiyorum ama Burak böle yaparak faul olan pozisyonlarında verilmemesine sebep olabilir...hani evi yanan bir adam hikayesi varya hakikaten evi yanıyor ama kimse yardıma gitmiyor..Burak'a o pozisyonda faul yok onu demek istiyorum...

Yiğit Gayretli
Evet, inanarak söylüyorum:). Defansif anlamda basarili bulmayabilirsin Burak'i ama o en azindan defansina yardim etemk icin kostu. Bunu Yattara yapmadi.
Cale o kadarda kötü degildi, yani daha kötü maclarini izledim onun. Cale'de ama özgüven eksikligi var, o belli. Zaten formsuz, birde yedek kalmak onun güvencini sarsmis.

Yattara Bjk'nin her atağında topun arkasındaydı.

İleli
iyi gecirdik iyi teonunda ellerine saglik iyi oturttu I.T'e :)...

bariskaratas
04.10.2010, 00:59
Bir zamanlar Arif Erdem böle yapardı onu demek istiyorum ama Burak böle yaparak faul olan pozisyonlarında verilmemesine sebep olabilir...hani evi yanan bir adam hikayesi varya hakikaten evi yanıyor ama kimse yardıma gitmiyor..Burak'a o pozisyonda faul yok onu demek istiyorum...

arkadasım pzisyonu agır cekim izlersen ayagını takmıs gibi gorunur.
ernst bariz sekilde faul yapmak için ayağını uzatmış.
yanlı bakan bi kac yorumcuya, eski hakem uydurmalarına uyma

Anıl Caner
04.10.2010, 01:00
Israrla yinelemek istiyorum. Beşiktaş'tan daha iyi oynamak, iyi oynamak anlamına gelmiyor. Çok çok ciddi zayıf yönlerimiz var. Formsuzluktan daha öte problemi olan çok fazla oyuncumuz var. Cale ve Teofilo isimleri bunların ilk sırada gelenleri. Açıkçası kırmızı karta üzülemedim dahi.

Cale'ni problemi önünde sol açık olup olmaması ile kesinlikle alakalı değil. Tekrarını izleyebilen izlesin maçın. Her pozisyonda Egemen'e yapışıp kanadını bu kadar açık bırakan, Hilbert gibi bir oyuncudan hemen her pozisyonda çalım yemek her yiğidin harcı değildir. İşin ilginci ben 2 sezon önce de Cale izledim ligin 3. haftasında. Sahanın en iyisiydi. Cale'nin mevcut sıkıntıları ise 1.5 sezondur devam ediyor.

FATSALI_NL
iyi gecirdik iyi teonunda ellerine saglik iyi oturttu I.T'e :)...

iyi yakistirma bheuehu

Mehmet S. Pervan

nerde yayın ?

Erdal
04.10.2010, 01:01
Son saniyede saha içi karışınca hiç birimiz korkmadık değil mi eyvah sahaya biri girecek diye :)...Tribün sayayı okur....En büyük amigo takımdır :)

Armağan Dere
04.10.2010, 01:02
Barış abi,yukarda el_conquistador ne demiş Burak orda faul almak istedi..aslında bu söz herşeyi anlatıyor...ben hiçbir yorumcuyu dinlemeden yazdım dışardaydım maçtan sonra...şu anda da izlemiyorum...herkesin kendi görüşüdür Burak'a o pozisyonda bence faul yok...

Ha derseniz 3 İstanbul takımına çok kez oluyor bunlar bize de olsun ne olacak derseniz sizin kanaatinizdir...

Gökhan KAN
04.10.2010, 01:03
Şu ligde gerçekten çekindiğim maç Gaziantep deplasmanıdır. Onun dışında her maçta az çok rahat olabiliyorum. Ama Antep maçları bir başka oluyor. Bize değil Antep'e bişey oluyor.

Armağan Dere
04.10.2010, 01:04
Şu ligde gerçekten çekindiğim maç Gaziantep deplasmanıdır. Onun dışında her maçta az çok rahat olabiliyorum. Ama Antep maçları bir başka oluyor. Bize değil Antep'e bişey oluyor.

Gökhan çekindiğim 2 deplasmandan biri Antep diğeri Kayseri deplasmanıdır...zaten yıllardır yenemiyoruz onları...08-09'da hem ligde çelme attılar hem kupada yendiler bizi...3-1,1-1 olması lazım

Mehmet S. Pervan
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yx_NKVT.jpg

Kroşe yazmışlar ama bence direk'ti :D

Serdær
(Pozisyonun devamında Teofilo topu burağa atıyor ve burak kaleci ile karşı karşıya kalıyor.Hakem OFSAYT ÇALDI)

Hakemler neyi doğru yaptı ki .

Bu pozisyonu doğru değerlendirsin.

Hakemin taraflı maç yönettiğini düşünen benmiyim sadece :cool:

bariskaratas
04.10.2010, 01:05
Barış abi,yukarda el_conquistador ne demiş Burak orda faul almak istedi..aslında bu söz herşeyi anlatıyor...ben hiçbir yorumcuyu dinlemeden yazdım dışardaydım maçtan sonra...şu anda da izlemiyorum...herkesin kendi görüşüdür Burak'a o pozisyonda bence faul yok

Armagancım Ernst ayagını faul için uzattı mı? uzattı? itiraz etmeyip faulu arkasına bakamadan kabul etti mi? etti? bir oyuncu ayağını faulden kendini kasarak kurtarmak zorunda değil. kaldı ki o pozisyonda burak kurtarabilir miydi? bilemem.
ağır çekimde izleme pozisyonu. egemenin eline carpan topu da agır cekimde eli topa gidiyormus gibi gorunuyor.

Sefa
04.10.2010, 01:05

Aynen. Antep'e bir haller oluyor. Hem takıma hem taraftarına.. Çözmekte güçlük çekiyorum..

Taner Uykuçeken
04.10.2010, 01:06

O zaman Şenol Hocamın maç sonu öfkesi kimeydi

Mehmet S. Pervan
04.10.2010, 01:07
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_yx_NKVT.jpg

Kroşe yazmışlar ama bence direk'ti :D

OLCAY ÇAKIR
04.10.2010, 01:07
İlk 20 şu anda(banttan). Resmen tek kale..

Burdan bir gol çıkaramıyorsak iyice düşünmemiz lazım.

Anıl Caner
04.10.2010, 01:08
Armağan faul almak ile faul olmayan pozisyonda faul kararının çıkması arasında bir hayli fark var.

Faul almak istediği doğru. Faulü aldığı da doğru. Ama bu faul olmadığı anlamına gelmiyor. Gayet de nizami gol. Şahsen biz maç esnasında Ceyhun'un Ernst'e faul yaptığını yorumlamıştık. tekrarlar gösteriyor ki boşuna öyle düşünmüşüz.

Çok fazla hatalı hakem kararı vardı ancak gol ve öncesinde hiç bir sıkıntı yok. İçin rahat eder mi, yoksa üzülür müsün bilmiyorum ama o gol her haliyle nizami.

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 01:08
Barış abi,yukarda el_conquistador ne demiş Burak orda faul almak istedi..aslında bu söz herşeyi anlatıyor...ben hiçbir yorumcuyu dinlemeden yazdım dışardaydım maçtan sonra...şu anda da izlemiyorum...herkesin kendi görüşüdür Burak'a o pozisyonda bence faul yok...

Ha derseniz 3 İstanbul takımına çok kez oluyor bunlar bize de olsun ne olacak derseniz sizin kanaatinizdir...

Bu pozisyonun tek izahı var.Earnst faullü bir hareket yaptı.Burak istese kendini kurtarabilirdi ama o faulu almayı tercih etti...

Anıl Caner
04.10.2010, 01:09
Olcay Abi ricamdır. Cale'ye odaklan. Top Beşiktaş ortasahasındayken. Cale'nin pozisyonuna bak. Farkedeceksin :)

melih61
04.10.2010, 01:09
kutlamalarda güney amerikalılar yok nerdeler

OLCAY ÇAKIR
04.10.2010, 01:12
Armağan, pozisyon fauldü.
Ancak, Burak'ın çok ciddi kötü alışkanlıkları var, bunu da görmemiz lazım doğrudur.

Bir vites daha yükseltirse Burak'ı da yurtdışına rahatlıkla satarız.
Burak iyi adam.
Faydalı da.

Mehmet S. Pervan
Umut’un Bileti Kesildi.
03 Ekim 2010 / 22:10
Güneş’e yeleği fırlatan Umut Bulut’a ağır yaptırımlar geliyor.

Trabzonspor’un golcü oyuncusu Umut Bulut Beşiktaş maçında yaptığı hareketle bir anlamda kendi biletini kesti.
Touluse’a gidemeyince iyice formdan düşen Umut Bulut bu akşamki maçta teknik patron Şenol Güneş’e yeleğini fırlatınca büyük para cezası ve kadro dışı bırakılma noktasına geldi.
Maçın son dakikasında Umut’u oyuna sokmak isteyen Güneş, o sırada Serkan’ın sakatlığı nedeniyle beklemesini istediği Umut’un el hareketlerinden sonra antrenman yeleğini fırlatınca tecrübeli hoca küplere bindi. Umut’un bu hareketi üzerine Güneş oyuncusunu oyuna sokmazken maç sonrası tecrübeli hocanın ağır mesajlar yolladığı oyuncu olduğuda ortaya çıktı.
Umut’a hafta içi yönetimin en yüksek para cezası olan 100bin TL‘lik bir fatura kesmesi beklenirken kadro dışı bırakılımasıda gündemde.
Özel Haber: Doğan ALAYOĞLU

:S

Sefa
Beşiktaş karşısında hakettiğimiz galibiyeti de sonunda aldık.. Yine yenilsek fena otururdu ha oyna oyna yenil bu ne ya.. :)

ünsalyılmaz
04.10.2010, 01:13
yaa tamam iyi güzelde inanın maç bitti futbolcular seviniyo hala siniri üstümden atamadım.. hem 5 dk uzatmadan hakeme sinirlendim peşine colmanın son dakikada atsa yada attırsa maçın bitecek olduğu an ve hemen sonrasında bjknin kullandığı frikik.. bizim takım iyi adamı hasta eder..sevinmeye 10 dk sonra falan başladım.. şenol hocam çok iyi konuşmuşş.. buldunmu atacaksın yaa colman orta sahadan karşı karşıya topla gidiyor yanında iki adam var ve bizim yarı sahamızdan gelen adam onu yetişiyo bide kaleciye çalım atmaya çalışıyo.. yok böyle bişe ya o frikik gol olsa kim verecek bunun hesabını??? AMA YİNEDE SEVİYORUM ABİ BU TAKIMI :)

Armağan Dere
04.10.2010, 01:15
Anıl gol attık neden üziliyim:)....Beşiktaşlı değilim:)...ancak Burak'ın orda niyeti faul almaktı bunda hem fikirmiyiz...Keşke pozisyonun resmi olsa da ne demek istediğimi anlatsam..Ernst'in ayağı Burak'ın ayağının yanına geliyor Burak ayağını ona takarak faulu alıyor..Şimdi burda Ernst mi suçlu yoksa Burak numara mı yaptı...numarayı sağlam yaptı ki hakem yedi...ama her hakem ona faul çalmaz...Burak topun gittiğini anlayıp Ernst'e kendini takarak kendini düşürme başarısını göstermiştir...iyi bir tiyatro örneği sergiledi

bariskaratas
04.10.2010, 01:17
colmana da laf etmem onura da bunlar basit hatalar.
colman 100 asist yapmıs o pozisyonda kendine guvenmş atarım demiş. varsın adam bir kere atmaya calıssın.
ama engin, burak vs. ole mi? onlar ise 10 taneden 1 nde pas veriyorlar sadece.
onurda hata yaptı, ama Allah tan gol olmadı. bu da ona cok iyi ders oldu gol olmadan atlatarak.
cok iyi yoldayız. hocam arkandayız hep

@FLU
04.10.2010, 01:17
hakemin ben maçı taraflı yönettigini sanmıyorum , ama çok kötü yönetti .

taraflı yöneten hakem bjk aleyhine de hata yapmazdı

bence teonun tokatı ve yumrugu direk kırmızı , egemenin gutiye girişi en az sarı kart gerektirirdi

ayrıca kötü niyetli olan hakem goldeki faulu vermezdi aslında hareket faul ama buragın kendi avrat gibi yere bırakması da faul yani kötü niyetli hakem burak kendini öyle bıraktı diye vermiyebilirdi hani onu verdi kötü niyetli olsa golde ernst yere düştü orda faul verebilirdiki bence faul yoktu .

ama hatalarını degerlendirmeye alırsak bizim aleyhimize yaptıgı hatalar açık ara önde gider .

ilk yarıda da yüz yüzlük bir gol pozisyonumuz olsayt olarak kesildi

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 01:18
İlk 20 şu anda(banttan). Resmen tek kale..

Burdan bir gol çıkaramıyorsak iyice düşünmemiz lazım.

Olcay Abi inan o kadar baskılı oynayıp gol atamayınca eskisi kadar üzülmüyorum, nedense hemen yiyecekmişiz gibi geliyor...87'de 1 gol atalım maç bitsin istiyorum hep :)

Anıl Caner
04.10.2010, 01:18
Anıl gol attık neden üziliyim:)....Beşiktaşlı değilim:)...ancak Burak'ın orda niyeti faul almaktı bunda hem fikirmiyiz...Keşke pozisyonun resmi olsa da ne demek istediğimi anlatsam..Ernst'in ayağı Burak'ın ayağının yanına geliyor Burak ayağını ona takarak faulu alıyor..Şimdi burda Ernst mi suçlu yoksa Burak numara mı yaptı...numarayı sağlam yaptı ki hakem yedi...ama her hakem ona faul çalmaz...Burak topun gittiğini anlayıp Ernst'e kendini takarak kendini düşürme başarısını göstermiştir...iyi bir tiyatro örneği sergiledi

Ama bu kendini yere atmak vb. bir olay değil ki. Rakibinin yaptığı hamleden yararlanıyorsun ki bu topu adama çarptırıp korner yaptırmak kadar doğal bir olay. Hiç bir müdahale olmadan taklalar atmak -ki bir kez onu da yaptı kendisi- evet kimsenin kabul edebileceği bir şey değil. Ama o pozisyon senin de dediğin gibi Ernst'in faule sebep olabilecek hamlesinden yararlanarak faul alması. Bu ahlak dışı veya yanlış bir durum değil.

Erdal
04.10.2010, 01:19
Tamam Umut un bileti kesildi, Şenol hoca 6 futbolcuyu kadro dışı bırakacak, Güney Amerikalılar ayrı bir grup o yüzden kutlamalarda yoklar

Hepimiz yerel medyayız diyorum inanmıyoruunuz :)...

@FLU
04.10.2010, 01:19
ayrıca bir not taraftar pozisyonlara çok güzel tepki gösterdi , tebrik etmek lazım ilk 20 dakikada özellikle taraftarımızın her pozisyona tepkisi hakemi biraz aptal etti :)

umarım taraftarımız her maç takıma bu destegini verir

3 puanı aldık mutluyuz , boşverin gerisini

yorumsuz6117
04.10.2010, 01:20
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs002.ash2/33451_481788291814_8715106814_7461932_6664526_n.jp g

Cengiz Çubukcu
04.10.2010, 01:22
Tamam Umut un bileti kesildi, Şenol hoca 6 futbolcuyu kadro dışı bırakacak, Güney Amerikalılar ayrı bir grup o yüzden kutlamalarda yoklar

Erdal Hocam , Aytekin arkadaşımızın son yazılarından birinde kendisi yenerken eleştirelim diyor... :) ben bugün takımı hiç beğenmedim, Şenol Hocanın ofansif oyuncu fantazisini çılgınca buluyorum .... şampiyonluk bu oyun sistemiyle hayal diyorum, süpriz mağlubiyetler gelme ihtimali çok yüksek !!! sabah iş var herkese iyi geceler :)

OLCAY ÇAKIR
04.10.2010, 01:23
Cengizim korkularımız aynı.
Buna sebep mazimiz.
Ancak, artık büyük maçları alıyoruz:)
Şimdi onlar düşünsün...................

Yedek kulüben oynayanlardan daha değerli.........

Bu çok anlamlı....

Yani, bu şu demek; daha bişe görmedunuz:)

Bu sene belki de sadece büyük maçları alacağız ....

Bu korku onlara yeter:)

Herkese iyi geceler.

****Hami stadyumda sürekli konuk olmalı****....(parasıyla değil mi?)

Olcay Abi inan o kadar baskılı oynayıp gol atamayınca eskisi kadar üzülmüyorum, nedense hemen yiyecekmişiz gibi geliyor...87'de 1 gol atalım maç bitsin istiyorum hep :)

bariskaratas
04.10.2010, 01:23
arkadaslar futbol oynamadınız sanki bu yorumları yapan. rakip faullu bir hareket yapmıssa ben ondan kendimi kurtarmak zorunda değilim.
ernst resmen ayagını celme takmak için uzatmıs. buragı sevmem, yattara yerine nasıl o cıkmaz. ama faul de faul.
adamın biri bana faul için çelme takacak, ben ondan kurtulmadım diye suclu olacam.
bi adama da bole sacma sebepten saldırılmaz ya.

Erdal
04.10.2010, 01:25
Ha şu bir gerçek, uşaklar gergin...Hoca gergin....Normal değil mi bu? Üç hafta önce şampiyonluk adayı iken bu gün yenilseydik Lige havlu attı denilecekti....

Diğer taraftan takımın kaptanının "kaptan" gibi davranmaması sıkıntı....Ama aşılır bunlar evelallah....

Şenol Altunsoy
04.10.2010, 01:26
Olcay Teo'ya ben olsam ceza değil ödül veririm o çirkef herife iyi yaptı her pozisyonda ağzı salyalı bir şekilde küfür ediyordu alçak adam.
Eline sağlık Teo :)

İsmail Coşgun
04.10.2010, 01:27
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs002.ash2/33451_481788291814_8715106814_7461932_6664526_n.jp g

Çok güzelmiş. :)

melih61

bir şeyler war teo ya kimse pas atmıyor güney amerikalılarda bir sorun war ama anlamadım gitti:confused:

~UniCef~
Hilbert kac defa Engine foul yapti . . ve en sonda sari kart verdi o adam atilmasi gerekiyordu.

Armağan Dere
Tekrar sölüyorum Burak'a müdahale yok o pozisyonda...topa uzatılmış bir ayak zaten dikkatli izlerseniz Burak topu atıyor..topun gittiğini anlayınca kendisine dokunmayan bacağa,kendini takıp faulü alıyor..Burak'a tek bir dokunma yok...

Erdal
04.10.2010, 01:28
Erdal Hocam , Aytekin arkadaşımızın son yazılarından birinde kendisi yenerken eleştirelim diyor... :) ben bugün takımı hiç beğenmedim, Şenol Hocanın ofansif oyuncu fantazisini çılgınca buluyorum .... şampiyonluk bu oyun sistemiyle hayal diyorum, süpriz mağlubiyetler gelme ihtimali çok yüksek !!! sabah iş var herkese iyi geceler :)

Ben de beğenmedim...Hatta bu Beşiktaş ı en kolay yenmesi gereken takımız biz...Bunları konuşmak lazım bence de..Hepimiz gerginiz:) 15 gün iyi gelecek inşallah :)

Napoli
04.10.2010, 01:28
Bugun takımı begenmedim,Hocnın Ikılı ortasaha ınadı neden cozemıyorum,Uclu ortasahya donduk takım olduk...Su Sivas maçı keşke hiç oynanmasaydı.

yorumsuz6117
04.10.2010, 01:29
Takımın 1. kaptanı Selçuk olmalı Yattara değil.

bariskaratas
04.10.2010, 01:29
bu saatte bi de bunla ugrastım ya
bu mu topa uzatılmıs ayak? hele bunu eski hakemler tv de yorum yapanlardan duyunca iyi ki hakem değil bunlar diyordur herkes

b
http://img201.imageshack.us/img201/4286/faul.png (http://img201.imageshack.us/i/faul.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

bariskaratas
04.10.2010, 01:33
Tekrar sölüyorum Burak'a müdahale yok o pozisyonda...topa uzatılmış bir ayak zaten dikkatli izlerseniz Burak topu atıyor..topun gittiğini anlayınca kendisine dokunmayan bacağa,kendini takıp faulü alıyor..Burak'a tek bir dokunma yok...

armagancım burak kendini o ayaktan kurtarmak zorunda değil. olayın ozeti bu.
ernst te yaptıgının farkında aynen donup gidiyor daha hakem faul demeden.

Armağan Dere
04.10.2010, 01:33
Demekki ben yanlış görmüşüm izlerken burdan öle görünmüyor:)..müdahale varmış ayağına...özür dilerim...Hayırlısı Olsun..

Erdal
04.10.2010, 01:34
Şenol abi :))))

bariskaratas
04.10.2010, 01:35
Demekki ben yanlış görmüşüm izlerken burdan öle görünmüyor:)..müdahale varmış ayağına...özür dilerim

ayagını ilk uzattıgı andan mudahale etmesi gerekmez. ayagı orda ernstin, burakta ondan kendini kurtarmak zorunda değil.

POYRAZ
04.10.2010, 01:36
Olcay Teo'ya ben olsam ceza değil ödül veririm o çirkef herife iyi yaptı her pozisyonda ağzı salyalı bir şekilde küfür ediyordu alçak adam.

O köpek herif, Trabzonspor'a karsi oynadigi her macta ayni b.ku yiyor.

Erdal
04.10.2010, 01:36
Geçen yıllarda sinir olduğum bir durum vardı...Onur topu alır hızlı adımlar atar ve oyu kuracak adam arar ama bulamayıp beklerdi...Bu meselede biraz yol aldık sanırım...Gerçi topu alan henüz kullanamıyor ama o da olur :)

OLCAY ÇAKIR
04.10.2010, 01:37
Şenol Abi, yarın telde konuşuruz.:)

ünsalyılmaz
04.10.2010, 01:40
bu mu topa uzatılmıs ayak? hele bunu eski hakemler tv de yorum yapanlardan duyunca iyi ki hakem değil bunlar diyordur herkes

b
http://img201.imageshack.us/img201/4286/faul.png (http://img201.imageshack.us/i/faul.png/)

ligtvde yorumladılar bu pozisyonu kasıt yokmuş ancak bjklinin ayak o şekilde olduğu için hakemin kararı doğruymuş

Erdal
04.10.2010, 01:40
Kolay maçı kazasız atlattık...Şimdi önümüzde en zor maçımız var, malum Ligin sonuncusu ile oynayacağız ( Temel fıkrası gibi yahu ) :)....İnşallah 3 maçlık zorlu peryodu atlatıp işimize bakarız :)

Burak Sahin
04.10.2010, 01:41
buraki begenmeyenlere hayret ediyorum burak bir kere bu takimin en diri oyuncusu ayagina her topu aldiginda dikine gitmeye calisiyor ve geneldede faulle durduruluyor maalesef bence yattaradan bin kere daha takim oyuncusu ( alanzinho demiyorum bile cünkü alanzinho bu takim icin bitmistir bitmelidirde ) bence burakda israr etmeli ona özgüvenini kazandirmaliyiz ben burakin trabzonspor icin sahada varini yokunu ortaya koydugna inaniyorum oda biliyor burasi onun son sansi oldugunu futbolda galibiyet icin her yol mübagdir burasi türkiye ligi burda 3 ezik takimin karaktersiz futbolcularinin serefsiz cok hareketini gördük sahit olduk o yüzden futbol sadece futbol degildir armagan kardesime diyecegim sudur sen simdiye kadar hangi ligde hangi takimin oyuncularinin bir sezon boyunca teertemiz bir lig gecirdigini gördünde burda bikmadan usanmadan bir konuya takilip kalmisin anliyorum aykiri olmak istiyorsun bugünde bile elestirecek birsey bulup farkini ortaya koymaya calisiyorsun artik ingilizler bile maradonanin o meshur tanri nin eli golünü kabullenmis sen hala burakla ugrasiyorsun devam et kardesim sana burdan saygilar.....

ben bir cümle edeyim biraz alakasiz olacak "kiz evladin gecmisine, erkek evladin gelecegine istikbaline bakilirmis " bizim icin burak bence istikbal vaad ediyor onunla ugrasmaktansa destek olmaliyiz onurlu trabzonspor taratarina yakisanda budur bence

ünsalyılmaz
Gel galatasaray gellllll :d

Şenol Altunsoy
Şenol Abi, yarın telde konuşuruz.:)

Evet ya uzun zaman oldu :)

bariskaratas
04.10.2010, 01:43

b

ligtvde yorumladılar bu pozisyonu kasıt yokmuş ancak bjklinin ayak o şekilde olduğu için hakemin kararı doğruymuş

ben de onu diyom. ayak o sekilde duruyor. hiç bir oyuncunun kendini o ayaktan kurtarmak için kasma mecburiyeti yok. futbolun ayrca mantığın kuralı budur

oeince
04.10.2010, 01:44
Onur
Serkan Mustafa Glowacki Egemen
Selçuk Colman Ceyhun
Yattara Engin
Jaja
Bu takım denenmeli belki de

Erdal
04.10.2010, 01:46
Hayde Allah rahatlık versin....Daha az iniş çıkışlı bir Colman, daha ciddi bir Engin, sahada bir Jaja ve sözleşme imzalamış bir Selçuk görme ümidiyle....Ceyhun da tabi...

Şenol Altunsoy
04.10.2010, 01:47
Herkese iyi geceler oh be güzel bir hafta hatta 2 hafta geçirecem :)

bariskaratas
04.10.2010, 01:49
hayırlı geceler herkese arkadaşlar. bu gidiş iyi. kimse ufak tefek seylerle bunu bozmaya calısmasın.
3 masta yenilsek arkasındayım senol hocanın. (bir tek colmana takarsa pas atmadı diye, arkasında olmam hocanın :))
ama bu aksam bi de borusia dortmund taraftarını gorunce cok kıskandım :S
insallah bizim tribunlerde bunu goruruz bir gun.

İsmail Coşgun
04.10.2010, 01:49
http://ressim.net/a/upload/d8b29d3c.jpg

http://ressim.net/a/upload/a6a9a9a2.jpg

Videosunu bir türlü bulamadık. Ancak fotoğrafıyla avunuyoruz...:dansmuz: :dansmuz:

sametaydin
04.10.2010, 01:53
Beyler maçtan önce bjkya daha ağır bastığımızı söylemiştim. Final paslarında başarılı olamadık yoksa beklediğim fark da gelecekti. Galibiyet güzel. 1-0 da iyidir. Bjk nın havasını almış olduk. Bu takım bu gazla bu ligi götürür.

Mehmet S. Pervan
04.10.2010, 02:05
Ya beyler bu beşiktaşlıların takıldığı bi forum filan yok mu yorumlara bakmak istiyorum ?

Sefa
04.10.2010, 02:09
Schuster'e kızmayın yahu..

Adam " Trabzonspor'u yenmemiz zaten mümkün değildi " diyecek değildi ya..

Sütten ağzı yanmış yoğurdu üflüyor.. :)

ugere
04.10.2010, 02:11
Bordo mavi

sametaydin
04.10.2010, 02:25
Ben teofilonun oyundan neden atıldığını hala anlamadım. Orda bi curcuna oldu teofilo atıldı. Yalnız bjk nın atacağğı serbest vuruştan önce teofilonun gördüğü kart çok amatörceydi. Bence uyarılması gerekiyor.

TSezgin61
04.10.2010, 02:26
Ben teofilonun oyundan neden atıldığını hala anlamadım. Orda bi curcuna oldu teofilo atıldı. Yalnız bjk nın atacağğı serbest vuruştan önce teofilonun gördüğü kart çok amatörceydi. Bence uyarılması gerekiyor.

teofilo ibrahim toramana yumruk atti.

büyük ihtimal 1 den fazla mac cezali olur

nesta61
04.10.2010, 03:34

direk kirmizi yeseydi 3 mac olurdu ama cift saridan atildigi icin en fazla 2 mac alir

el_conquistador
04.10.2010, 03:36

direk kirmizi yeseydi 3 mac olurdu ama cift saridan atildigi icin en fazla 2 mac alir

Bu mümkün degil. Hakemler pozisyonu görüp degerlendirdikten sonra, baska ceza verilemez. Sari-kirmizi'nin cezasi her zaman 1 mactir. Eger hakemler pozisyonu kacirsaydi, Federasyon TV görüntülerine basvurup, daha fazla ceza kesebilirdi.

Onur Akyüz
04.10.2010, 04:31
beklediğimden zor bir maç oldu,ben rahat bir galibiyet bekliyordum,

belki 5.dk pozisyonumuz ofsaytla kesilmezse öyle de olurdu kimbilir,

güzel bir galibiyet oldu,şu 2 haftalık arada takımın çalışmaktan çok kendi içindeki birtakım sorunları çözmesi gerekiyor diye düşünüyorum,

güzel bir fırsat ve doğru kullanılmalı.

Hami_41
04.10.2010, 05:18
ark.lar özeti nerden izleyebiliriz ..?

DeAgLeMaNyAq
04.10.2010, 05:20
Maşallahımız var GS maçını da alırsak 2010 serisini başarıyla tamamlamış olacağız. Böyle devam eder inşallah...

Emre Çömez
04.10.2010, 05:23
ark.lar özeti nerden izleyebiliriz ..?

http://www.youtube.com/watch?v=SqUKIu4jgrs

Hami_41
04.10.2010, 05:31
http://www.youtube.com/watch?v=SqUKIu4jgrs

sağol kardeşim...

Uğur Odabaş
04.10.2010, 07:10
Yorumların çoğuna bi göz gezdiriverdim nacizene ufaktan bi değerlendirme yapma gereği duydum.

Cale: Bu adamın bizim sağ sol orta ileri hiç bi şekilde bekimiz olamayacağı açık bi şekilde görüldü maalesef bu maçta Egemen ondan fazla mudahalede bulundu sağda :) Bi arkadaşda bu öneriyi sundu bencede Egemen veya Mustafa yumlu ondan daha iyi bi sağ bek olabilir.

Colman: Hala bu adama kötü diyenimiz bile var Colman olmasa maçlarda vereceğimiz pozisyon sayısı %50 artar. Colmanın önünde Jaja oynarsa Colman'ın ne kadar verimli olabileceğini göreceğiz inş.

Golmü değilmi Burak'a yapılan hakaret kesinlikle faul goldede Erns'in zamanlama hatasından dolayı geç kalışı söz konusu ve Yumlunun güzel kafa vuruşu tartışmaya bile gerek yok.

Teo mümkünse 5 maç oynamasın. Burak bu takıma lazım. Engin olmassa olmazımız hepimiz görüyoruz bunları.

Hilbert'midir her ne karın ağrısı ise kesinlikle atılması lazımdı 2. sarıdan (Engin'e yaptığı 2 tane bariz sarı kartlık faul'lerden dolayı) . Teonun yaptığı haraket direk kırmızı kart ve ayrıyetten 3 5 Maçta ceza gerektirebilecek bi haraketti maalesef.

Dipnot: Mustafa Yumluyu saatlerdir kime benzetiyorum diye düşünüyordum şimdi aklıma geldi Ezel dizisinde Dayının gençliğindeki hali acaba dedim onumu oynattılar :D Benzerliğin bu kadarı :)

Recep Alkan
04.10.2010, 08:03
Maç sonu üçlü ve kolbastı görüntüleri mevcut mudur ?

Güne sağlam başlamak istiyorum da....

Ertan 51
04.10.2010, 08:13
Antalya,Manisa,Kayseri...
Büyük zaferlerden sonra daha çok aklıma geliyor tökezlediklerimiz,ah keşkelerim artıyor,acayip üzülüyorum,bundan sonra olmaz inşallah.

Maçla ilgili olarak,kesinlikle hak eden kazandı diyorum.Mustafa'nın alnından öpmek lazım,Toraman tam bir çirkef musade ederseniz ben Teo'nun da alnından öpmek istiyorum:)Kargaların hocasını da adam bilirdim oda tam bir lavuk muş dün en çok ona kızdım(yada sövdüm diyelim) Şenol hoca takım ve camia için çok büyük değer dün bir kez daha gördük,Allah başımızdan eksik etmesin.

Pas vermeme işi benimde kafama çok takılıyor,ceza ile felan değil de ortak akıl yolu ile teknik heyetimiz bir an önce çözmeli,yakışmıyor bize.

Şampiyonluk yarışından kopmamak harika bir duygu,inşallah hep böyle devam ederiz,3 puanın tadını bi çıkaralım bakalım bugün:)

sessizkral_1
04.10.2010, 08:22
http://fanatik.ekolay.net/Zirvede-Firtina-estiren-surpriz-1-0_3_Detail_88_196899.htm

şerefsiz istanbul medyasınada bakın hele

maçın ilk dakkalarında ofsaytla kesilen %100 gol pozisyonunu futbolcularımıza atılan 15 tekmenin hiçbirine sarı kart çıkmamasını niye konuşmuyorlar ?

ayrıca golden önce ernste faul varmış falan filan serbes vuruş ve kornerlerde bu ülkede ne zaman ceza sahası içerisindeki itişmelere faul veriliyor ?

Uğur Odabaş
04.10.2010, 08:34
http://fanatik.ekolay.net/Zirvede-Firtina-estiren-surpriz-1-0_3_Detail_88_196899.htm

şerefsiz istanbul medyasınada bakın hele

maçın ilk dakkalarında ofsaytla kesilen %100 gol pozisyonunu futbolcularımıza atılan 15 tekmenin hiçbirine sarı kart çıkmamasını niye konuşmuyorlar ?

ayrıca golden önce ernste faul varmış falan filan serbes vuruş ve kornerlerde bu ülkede ne zaman ceza sahası içerisindeki itişmelere faul veriliyor ?

Kardeş Fanatik'e hiç takılma git fotomaç oku Fotomaç sallıyo ama en azından Fanatik kadar taraflı değil :D Bende okudum bu haberi bariz İstanbul yalakalağı başka bişey değil takılmayın bunlara prim vermeye gerek yok.

Gökçebey
04.10.2010, 08:38
Kuş sezonu bitti, sırada kedi avı var.

Colakoglu
04.10.2010, 08:40
Dün lig tvde markus merk golden önce faul yok diyo, sansal illaki faul var dedirttecek adama.

TAMTÜRK61
04.10.2010, 08:42
Farkı kaçırdık yavv!

Turgay Atalay
04.10.2010, 08:45
fanatikte orhan yıldırım denen şereften yoksun bir yaratığın yazısına bakın hele...ulan istanbul medyası kargalarla beraber size de koyduk,inceldiğiniz yerden kopun

Recep Alkan
04.10.2010, 08:46
Büyütülecek birşey yok, dün akşam maçı alan bizdik, ama Beşiktaş üzerinden Fenerbahçe konuşuldu birçok yerde.

Futbol sonuç oyunudur, kazandık bitti.

Biz şampiyon olalım, şampiyonluğumuz konuşulacağına Fener kötü idi, GS neden başarılı olamadı lafları dolaşır ortada.

Alıştık bunlara, bu site bize yeter, boşverin diğerlerini.

Hüseyin Bağdat
04.10.2010, 08:50
Genel anlamda takım iyi mücadele etti. Ortasaha üçlü olmalı bence. Bu maçta çoğu kişi gibi bende bencillikten şikayetçiyim. Colman'nın pozisyonunda epey günaha girdim.(evde hanım ve ufaklık olmayınca rahat oluyor insan:D ) Cale çok kötüydü. Colman savunma açısından iyiydi ama ofansif anlamda birşey üretemedi. Burak yine ne yaptığını tam anlayamdım. Engin iyiydi ama çok çalıma kaçtı. Teo son maçlarda yokları oynuyor. Yaptığı harekette tuzu biberi oldu. Toroman çirkef bunu bilmeyen yok ama sen sakin olacaksın...

Sonuç olarak kazanmak güzel. Emeği geçen herkese teşekkürler...

kefkenist
04.10.2010, 08:56
Süper mutluyum daha ne olsun yupiiiiiiii

Recep Alkan
04.10.2010, 08:57
Ben Teofilonun geç bile kaldığını düşünüyorum.

Malum bize gelirken ki istatisliklerini biliyorduk, kırmızı kartı bayağı bir fazla oyuncu idi.

Ama dün akşam ki hareketi için eleştirmem onu, dün Beşiktaşın attığı tekmeleri King Box da millet birbirine atmıyor. Demek ki son raddeye gelmiş iş, olur bazen bunlar.

İskender Çakmak
04.10.2010, 09:03
Guzel mucadele ettik. sert bir mac oldu ama boyle maclarda olabilir. Bencil oynamaktan ziyade daha pasli oynasaydik daha farkli bitirebilirdik maci. Hocanin Buraktan beklentisi nedir cok merak ediyorum verdigi sanslar insallah deger ve bekledigini alir. ve son sozum tabii ki Mustafa Yumlu kadro aciklandiktan sonra hic korkmadim hic ne olacak diye dusunmedim Senol Hoca ya tesekkur ederim alt yapimizdan cikan genc futbolculari gordukce Trabzon un her gun mac yapmasini istiyorum onlari izlemek icin

Recep Alkan
04.10.2010, 09:17
Şenol Hoca'nın maç sonu elde edilen başarılar ile ilgili söyledikleri çok manidardı.

Hoca konuşmasını çok iyi biliyor, hele ki,

Basın : Hocam şampiyonluk için ne diyorsunuz ?

Hoca: Bu konuda konuşmak istemiyorum, ligin ilk başlarında alınan galibiyetler ile şampiyonluğun en büyük adayıyız, iki hafta kaybedince bizden birşey olmaz. Şampiyonluğu telaffuz etmek istemiyorum, biz ne yaparsak biz ne dersek diyelim, yazanlar yine bildiğini okuyor.

Tebrikler Hocam...

mahmuter61
04.10.2010, 09:17
Maçın son dakikalarında Colman ın 4 e 1 pozisyonda egoistliği pahalıya mal olacaktı Şenol hocada buna dikkat çekti.Neolursa olsun isterse 5-0 galip gel böyle bir egoistliğe kimsenin hakkı yok.Teşekkürle Şenol Hocam teşekkürler bütün futbolcularımıza.Ama Şenol Hocaya Mustafa Yumlu için sallayanlar!!!!Bundan sonra bırakın artık şu çok bilmişliğide herkes işini yapsın bizimde işimiz takıma ve Şenol Hoca ve ekibine tam destek bizde işimizi yapalım.

TrabzOnLy
04.10.2010, 09:23
Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş, Beşiktaş derbisinin son bölümünde yaşanan gerginliğin ardından, Umut Bulut'un ipini çekti. Karşılaşmanın 85. dakikasında kenarda ısınan Umut'u yanına çağıran ve oyuna girmesini isteyen Güneş, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Umut, üzerindeki antrenman malzemesini kulübenin üzerine fırlattı ve "Oyuna girmiyorum" diye konuştu.

TEOFİLO KIRMIZI GÖRMEYECEKTİ
Umut'un bu tavrı karşısında sakinliğini koruyan Şenol Güneş, maçın son dakikalarında patladı. Teofilo'nun kırmızı kart görmesinin ardından Umut'a dönen tecrübeli çalıştırıcı, "Sen oyuna girsen, Teofilo çıkacak; kırmızı kart da görmeyecekti. Bunun cezasını çok ağır ödeyeceksin.
Ben olduğum sürece, bu kulübün kapıları sana kapanmıştır" diye bağırdı. Güneş, soyunma odasında da Umut'a tepki gösterdi.

Bu haber doğrumu arkadaslar yav :D ?

Recep Alkan
04.10.2010, 09:24
“Kazandık ve mutlu olduk. Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Gollü olması gereken bir maçtı. Kazanmayı hak eden taraftık. Kısır bir maç değildi. Zevkli ancak bizim adımıza stresliydi. Uzatma dakikalarında yüzde yüz atmamız gereken pozisyonun ardından gol de yiyebilirdik. Galibiyette emeği olan oyuncularıma teşekkür ediyorum. Ancak hatalar dolayısıyla kaybedebilirdik. İyi maçlar çıkartıyoruz ancak rakipler de bizden aşağı değildi. Kazanmamıza rağmen saha içinde sorunlarımız vardı. İyi şeyleri daha iyi yapabilmek için yanlış yapıyoruz. Golü bulabilmek adına doğruları kaybettik.

Hakem hakkında konuşmak istemiyorum ancak selamlar gönderiyorum kendilerine.

Dünyada futbolu herkes kendine göre biliyor. Ben kendi adıma az bildiğimi düşünüyorum. Bizim bildiğimiz doğruları uygularken kamuoyunun etkileri olabiliyor. Yüzde yüz golü kaçırdık, ardından gol yesek 1-1 bitebilirdi. Siyah ve beyaz. Herkes her şeyi konuşabilir.

Kayserispor maçında hücumda etkili olamadık. Bugün de etkili olamadık. Skorlara bakarak yorum yapmak doğru değil. Bugün yedinciyken ikinci olduk. Her gün bir tuğla koymak istiyoruz. Saygı bekliyorum. Eleştirilebilir ancak konuları karıştırarak eldeki oyuncuları kaybetmek istemiyorum. Yanlışları oyuncuya sadece söylemek yetmiyor. Eğitim için süreç gerekiyor. 7 puan kaybımız var. Başarılı görmüyorum kendimizi.

Quresma’nın olmaması bizim adımıza şans değildi. Çünkü rakip eksik oynamadı. Guti oynamasaydı aynı soruyu onun için soracaktınız. Ancak bugün oynadı, oyunu tamamlamadan dışarı alındı. Bizde Mustafa oynadı, golü attı. Bunları konuşmamak gerek. Mustafa’nın maç eksiği dışında, stoperde oynama alışkanlığı iyi. Orada Giray, Egemen, Glowacki ve sıkıştığımızda Ceyhun vardı. Bugünkü kararımız tercih değil, sezon başından beri sergilediği çalışmanın sonucuydu. Futbolda bunlar var. Güzel bir örnek oldu.

Bugün mağlup olsaydık dünyanın sonu değildi. Moralimiz bozulabilir, canımız sıkılabilirdi ancak işimizi yapardık. Bizim gündemimiz bunlar değil. Camia bunu iyi anlamalı. Dayatmayla yanlış yola giremeyiz. Şampiyonluğun 100’de yüz adayı değiliz ancak bu yolda çalışıyoruz. Burada yaralanıyoruz. Düşündüğünüzü planlamaya uygularken oyuncu hata yapabiliyor, seyirci hata yapabiliyor, kulüp içinde hata yapabiliyor. Bu dalgalanmalar olur. Her takım iddialı. Bizden daha iyi top oynayan takımlar da var”

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Özellikle 7 ve Guti için söyledikleri mükemmeldi...

şenolkılınç
04.10.2010, 09:28
açık söylemek gerekirse çok çok önemli 3 puan aldık tamam takım konsantre olmuştu falan ama gereksiz düşünce ve hareketler yüzünden az kalsın maç gidiyordu şu bencilliğin artık bitmesi lazım böyle bir takımda defansta sanırım 3 yada 4 tane net pozisyon verdik hemde çok saçma bir şekilde bunları hocamız mutlak değerlendirecektir bizim haddimiz değil kimse yanlış anlamasın takım iyi ama daha iyi olabilir diyorum bu arada galibiyet kadar sevindiğim 2 olay daha var birincisi mustafanın oynaması ve gol atması ikincisi oradaki çarşı rize çarşı hopa bilmem ne diye pankart açan bana göre hainlere iyi bir ders verilmesi o zaman gitsinler istanbulda çarşılarında bilmem nerelerinde yaşasınlar bu kadar cahillik olmaz adam sena dolaylı yönden her türlü hakaret ediyor seni memleketini insanını yok sayıyor sen onun peşinden gitmeye çalışacak kadar özentiyle bakıyorsun ayıptır buda inş iyi bir ders olmuştur

Emin Danışmaz
04.10.2010, 09:33
Yattara çook kötü,durarak top oynuyor ve bu oyun anlayışı ile oynamaya devam ederse rakipler için korku olması gereken yerde bizim için korku salmaya devam ediyor.

hüseyin1975
04.10.2010, 09:34
Ayagimizi yere saglam basmamiz lazim.
Su an ilk 10 Puan olarak birarada sayilir.
Önümüzdeki 3 maca konsantre olup almaliyiz, ancak o zaman Puan olarak biraz rahatlayabiliriz.

Tatar Kemal
04.10.2010, 09:36
şu fotoğrafa bakyıkça çok duygulanıyorum...

fotoğraf herşeyi anlatıyor aslında. öze dönüş gerekli. Trabzonspor alt yapısına çok önem vermek zorunda. bu bölgeden çok iyi futbolcu yetişiyor. bu avantajı değerlendirmek zorundayız.

S.DEMİRCİ
04.10.2010, 09:36

Malum bize gelirken ki istatisliklerini biliyorduk, kırmızı kartı bayağı bir fazla oyuncu idi.

Ama dün akşam ki hareketi için eleştirmem onu, dün Beşiktaşın attığı tekmeleri King Box da millet birbirine atmıyor. Demek ki son raddeye gelmiş iş, olur bazen bunlar.
benim tarzımda değil ama şerefsizin çocuğuna attığı yumruk için helal olsun diyorum....

hüseyin1975
04.10.2010, 09:37
Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş, Beşiktaş derbisinin son bölümünde yaşanan gerginliğin ardından, Umut Bulut'un ipini çekti. Karşılaşmanın 85. dakikasında kenarda ısınan Umut'u yanına çağıran ve oyuna girmesini isteyen Güneş, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Umut, üzerindeki antrenman malzemesini kulübenin üzerine fırlattı ve "Oyuna girmiyorum" diye konuştu.

Umut'un bu tavrı karşısında sakinliğini koruyan Şenol Güneş, maçın son dakikalarında patladı. Teofilo'nun kırmızı kart görmesinin ardından Umut'a dönen tecrübeli çalıştırıcı, "Sen oyuna girsen, Teofilo çıkacak; kırmızı kart da görmeyecekti. Bunun cezasını çok ağır ödeyeceksin.
Ben olduğum sürece, bu kulübün kapıları sana kapanmıştır" diye bağırdı. Güneş, soyunma odasında da Umut'a tepki gösterdi.

Cok iyi bir senaryo vallahi.
Insanin inanabilecegi tarzdan ama ben inanmiyorum, inanmak istemiyorum:(

Recep Alkan
04.10.2010, 09:39
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=165412963473359

Bunu seyredin, ben hayran kaldım hocanın konuşmasına...

Tatar Kemal
04.10.2010, 09:40
eğer umut bulut olayı doğruysa Şenol hoca iyi söylemiş. inşallah umut'a bu kulübün kapıları bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. başka türlü ondan kurtulacağımız yok. keşke toulouse 4 milyon euroyu verse de devre arasında hemen gönderilse. umut bulut'un bu takımda yeri yok. bir an önce gitse de yerine emenike gibi daha kaliteli daha yırtıcı bir forvet alınsa.

cihatöztürk
Ne Kadar güzel bir gün başladı öyle :)

Engin Koltuk
Serdar Tatlı'nın hakem hakkındaki yorumları. Hepsine katılıyorum.

"Türkiye’deki oynanan futbola bakıldığında hemen hemen tüm maçlarda oyuncular girdikleri her mücadele sonrasında kendi lehlerine faul bekliyorlar. Öyle ki neyin faul, neyin faul olmadığını çözmek de zaman zaman zorlaşıyor. Bu standartsızlık hakemlerin yönetimlerine de yansıyor. Buna bir çözüm bulmak lazım. Yoksa böyle devam ettiği sürece içinden çıkılmaz bir hal alacağa benziyor. Maça gelince; Oyun hızlı ve yüksek tansiyonla başladı. Hakem maçın başlarında yorum çelişkisi yaşayınca kontrolü sağlamakta da bir süre zorlandı. Ancak 15. dakikadan sonraki bölümlerde bu kez oyuncular güçlerini gol bulmak için harcamaya başlayınca, Kuddusi de kendine gelmiş oldu. Karşılaşmanın 4. dakikasında Egemen, ayağını tehlikeli bir şekilde kaldırıp kayarak Guti’ye faul yaptı. Ancak faulun yanında sarı da görmeliydi. 9’da Selçuk’un önüne almak istediği topa Aurelio bilerek eliyle oynadı.

Bu oyuncu da sarı kart görmeliydi. 30’da ise Guti top önünde ilerlerken Engin’in ayak darbesi, tendonuna geldi. Bilerek yapılmış bir hareket değildi. Ancak dikkatsiz bir hareket ve karşılığı sadece faul olmalıydı. 44’te Trabzonspor ceza alanında yaşanan karambolde kendi takım arkadaşından gelen top, Egemen’in koluna çarptı. Devam kararı doğruydu. 51. dakikadaki gol öncesinde Ernst, ayağını Burak’ın koşu yoluna doğru uzattı. Sol ayağını kurtaran Burak, sağ ayağını kurtaramayınca düştü. Tartışılabilecek bir pozisyon. Ancak faul kararı doğruydu. Yine gol sonrasında Ernst, topa yükselmek için geç kalınca, daha erken yükselen Trabzonlular’ın altında kaldı. Gol kararı da doğruydu.

Sonuçta, özellikle son dakikaları oldukça heyecanlı geçen maçta, hakem genel olarak başarılıydı. Ancak son saniyelerdeki serbest vuruştan sonra oyunu bitirmeyerek maçın sonunun gerilmesine neden oldu. Kuddusi Müftüoğlu bu bölümde deneyimine yakışmayacak bir tarz sergiledi."

Recep Alkan
04.10.2010, 09:41
http://img716.imageshack.us/img716/6895/44919440979587890531967.jpg (http://img716.imageshack.us/i/44919440979587890531967.jpg/)

Dursun Kaplan
04.10.2010, 09:42
Becekenin Guti'sinin havası alınmış olundu. :)

Teşekkürler uşaklar. :alkış:

Erdinç Dilek
04.10.2010, 09:43
kartın çok olacağı belliydi zira bizim futbolcularla yapılan röbortajlarda bizimkilerin ortak bir demeci vardı sert bir maç olacağını söylüyorlardı, dedim evyah bizim hoca fena doldurmuş futbolcuları, gerçi beşiktaş tipinde bir takımıda ancak böyle yıldırabilirsin ki bu meyvelerini verdi, kazanmak güzel teşekkürler çocuklar

bkandil
04.10.2010, 09:44

Şöyle genel olarak düşünürsek Alanzinho'ya, Teo'ya, hatta geldiğinden beri Jaja'ya yapılan fauller Emre Belözoğlu, Sabri Sarıoğlu gibi oyunculara yapılsa, hem hakemi hem faulu yapanı döverler. Bizim oyuncular gerçekten çok sakin, çok efendi. (Bu arada akşam havaalanında gördüğüm kadarıyla Toraman'ın dudağı patlamış.)

cihatöztürk
04.10.2010, 09:45
İbrahim Toraman halen Yediği yumruğun etkisinde olacakki abuk sabuk konusuyo :)

İstanbulda görüşecekmiş

yiyosa çıksaydın saha dışına :D

Mesut
04.10.2010, 09:48

http://www.haber61.net/images/gallery/658/51.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/bir-derbi-maci-boyle-gecti-658-p52.htm)

bkandil
04.10.2010, 09:51
Bizim için çok güzel bir hafta sonu oldu,
Güzel bir Trabzon gezisini muhteşem noktalamış olduk. Bu galibiyette emeği geçenlere, kısa gezimizi mutlu sonla bitirdikleri için teşekkür ediyorum...

Orhan Aydın
04.10.2010, 09:52
http://trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/5511-4H5O0S8A.jpg

Buradaki olay nedir?

Bir de, scorboardda reklam filmi meselesi ne oldu?:)

bkandil
04.10.2010, 09:53

Haberin kaynağı kim ya da ne?
Kaynak yerel ise haberin yalan olması kuvvetle muhtemel...

Recep Alkan
04.10.2010, 09:55
Şöyle genel olarak düşünürsek Alanzinho'ya, Teo'ya, hatta geldiğinden beri Jaja'ya yapılan fauller Emre Belözoğlu, Sabri Sarıoğlu gibi oyunculara yapılsa, hem hakemi hem faulu yapanı döverler. Bizim oyuncular gerçekten çok sakin, çok efendi. (Bu arada akşam havaalanında gördüğüm kadarıyla Toraman'ın dudağı patlamış.)

Yukarıda da yazdım, maç boyunca çok sert oynayan, bunu genellikle de bilerek yapan bir Beşiktaş ile karşı karşıya idik. Tekmeler havada uçuştu. Birçoğu da es geçildi hakem tarafından. Çileden çıktığım dakika ise, köşe gönderi dibinde Teo'nun top alırken Nobreye omuz koymasına hakemin hemen foul çalması idi.

Bu hareketin 10 katı bizim oyunculara yapıldı, çalınmadı.

Bence Teo'nun yapmış olduğu hareket biriken sinirin patlaması oldu.

İyi de oldu, benim çok hoşuma gitti. Ama forvet eksikliği yaşacağız, bu hareketi fırsat bilenler ceza yağdırabilir, onu düşünüyorum.

Hüseyin Çümen
04.10.2010, 09:57
Uzun zamandır hakem hakkında yorum yapmıyorum ama dün gece hakem fırtınanın faoullerle durdurulmasına göz yumarak çok büyük iyilik yapmıştır 8jk ya bukadar sertliğe prim tanıyıp kart çıkarmamak akıl almaz bidurum.

Ev sahibi olarak Trabzonspor gerçekten baskılı başladı ve faoullerle durdurdu bejeke burda birkaç tane sarı kart olsa hucumlarımız olgunlaşmadan kesilemeyecekti hakem bunu bence birazda bilinçli yapmıştır.

Burağın pozisyonuna takılmış gidiyorlar kardeşim orda burak koşuyor ernst ayağını çıkarıyor ve burak belki üstünden geçebilecekti fakat o ayakta kimse kusura bakmasın koşu yolunda bir engel olarak çıktı burağın yoluna ayakları zeminden kalkmamış olsa hak veriridim ama burak bide onun üstünden atlayıp pozisyonunu kaybedebilirdi en doğal şekilde orda düşüp foulünü almıştır

Bejekenin yenildiği maçlardan sonra ağlaması çok rahatsız edici hakem dün avantaj sağladıysa tartışmasız bejeke ye sağladı bu avantajı

Bejeke yorgundu ondan puan alamadı diyen medya acaba tabatanın 11900 metre koşarak rekor kırdığını ardından gelen holosko ve nobrenin gene 11000 üstünde koştuğunu biliyormu??

yorgun takım bukadar koşarmı rekor kırarmı hiç zanetmiyorum bejeke Trabzonu durdurmak için bu sezon en büyük mücadelesini yapmasına rağmen bölüm bölüm ezilmekten kurtulamamıştır
medyada Trabzondan 8jk nın neden puan alamadığı tartışılacağına bence Trabzonspor nerde hata yaptı da 3-4 farklı galibiyet alamadı bunun tartışılması daha mantıklı olacaktır

Recep Alkan
04.10.2010, 09:57
Engin'in maç sonu röportajında teşekkür ettiği kimdi ?

Beni dinledi, falan dedi o kişi için ?

bkandil
04.10.2010, 09:59
...

İyi de oldu, benim çok hoşuma gitti. Ama forvet eksikliği yaşacağız, bu hareketi fırsat bilenler ceza yağdırabilir, onu düşünüyorum.

Hele ki Şenol Güneş - Umut arasında geçtiği iddia edilen olay doğru ise...

Gökçebey
04.10.2010, 09:59
Haberin kaynağı kim ya da ne?
Kaynak yerel ise haberin yalan olması kuvvetle muhtemel...

Haberin medyatrabzon denilen haber sitesindeki verilişi de şöyle. Hoca Umut'u çağırdı, oyuna gireceksin hazırlan dedi, o arada Serkan sakatlanınca Umut'a bekle dedi. Umut da sinirlenip yeleği fırlattı. Ne hikmetse başka bir yerel haber sitesinde yazmadı. Bugünki Karadeniz gazetesinde de yazıyor gerçi.

Erdinç Dilek
04.10.2010, 10:01
Engin'in maç sonu röportajında teşekkür ettiği kimdi ?

Beni dinledi, falan dedi o kişi için ?
teşekkür ettiği kişinin ismi cismin ibilmem ama kadın olduğu kesin, önemli ipuçları verdi çünkü adını zikretmedi..

İlyas Özdemir
04.10.2010, 10:01
Engin Baytarın Kolbastı videosu Maraton Tribününden çektim görüntü o kadarda iyi değil idare edin artık
http://www.facebook.com/video/video.php?v=444317342286
buda 3lü çektirdiği
http://www.facebook.com/video/video.php?v=444317342286#!/video/video.php?v=444320822286

bkandil
04.10.2010, 10:04
Dünkü maçta yaşanan hakem hatalarını!!! biraz irdelersek, bu sezon birilerinin Beşiktaş'a çalıştığını rahatlıkla görebiliriz...
Ama işin en güzel yanı, oyuncularımızın böyle bir maçta hem rakibi hem de yanlı hakemi alt edebilecek kapasitede olduklarını ispat etmeleridir.

tonyalı Aydın
04.10.2010, 10:05
bu takımda devre arasında çok gitecek topcu var.bie kere colmanı cok severim ama şahsi oyunları sadece kendi egosunu tatmin ediyor.hala daha takım oyuncusu değil.kaleci hala daha milli takımda aklı kaldı.yani bunlar düzeltilebilir hatalar.ama umut ve yattara hakkında kimse birşey söyleyemez.7 yıldır bu takımdasın yattara efendi giderek batıyorsun.takım kaptanısın adam biraz efor sarfeder.yoksa sivas bilmem antalya yada kasımpaşa ile oynayınca farklı büyük takımlarlan oynarken farklı o zaman sen büyük takım futbolcusu değilsin.sonra umut herşeye eyvallah ama şenol güneşe yanlış yaparsan bitersin.galiba sende bittin.biz yine eski günlerimize altyapımıza dönmeliyiz ne varsa orada var.örnek mustafa yumlu teşekkürler trabzonum.son sözde shustere trabzon avrubada destan yazarken bjk esamesi avrubada okunmuyordu.ne çabuk unuttunuz 8-0 ları sizden sekiz yiyen takımı biz elimizden kaçırdık.daha 1 tane avrubada büyük takımlan karşılaşmadın.karşılaşta ondan sonra görüşelim.yinede avrubada gs sonra en başarılı türk takımı biziz bunu unutma....

Ertan 51
04.10.2010, 10:05
Büyütülecek birşey yok, dün akşam maçı alan bizdik, ama Beşiktaş üzerinden Fenerbahçe konuşuldu birçok yerde.

Futbol sonuç oyunudur, kazandık bitti.

Biz şampiyon olalım, şampiyonluğumuz konuşulacağına Fener kötü idi, GS neden başarılı olamadı lafları dolaşır ortada.

Alıştık bunlara, bu site bize yeter, boşverin diğerlerini.

Şenol Hoca'nın maç sonu elde edilen başarılar ile ilgili söyledikleri çok manidardı.

Hoca konuşmasını çok iyi biliyor, hele ki,

Basın : Hocam şampiyonluk için ne diyorsunuz ?

Hoca: Bu konuda konuşmak istemiyorum, ligin ilk başlarında alınan galibiyetler ile şampiyonluğun en büyük adayıyız, iki hafta kaybedince bizden birşey olmaz. Şampiyonluğu telaffuz etmek istemiyorum, biz ne yaparsak biz ne dersek diyelim, yazanlar yine bildiğini okuyor.

Tebrikler Hocam...
Benden de sana tebrikler Recebim gardaşım:)
Çok güzel analizlerin var ellerine sağlık,eksik olma.
Ben de aynen sen gibi düşünüyorum şu 3 yazında:alkış:

saykodelikzade
04.10.2010, 10:06
medyatrabzon ise kesin sallamadır o haber, artık oradaki şeyleri yazmayın bbeyler buraya öğrenemediniz mi hala adamlar sadece Trabzonsporun aleyhine çalışıyorlar.

bkandil
04.10.2010, 10:07
Haberin medyatrabzon denilen haber sitesindeki verilişi de şöyle. Hoca Umut'u çağırdı, oyuna gireceksin hazırlan dedi, o arada Serkan sakatlanınca Umut'a bekle dedi. Umut da sinirlenip yeleği fırlattı. Ne hikmetse başka bir yerel haber sitesinde yazmadı. Bugünki Karadeniz gazetesinde de yazıyor gerçi.

Bu durumda bekleyip göreceğiz işin aslını, artık işin içyüzünü öğrenmeden konu hakkında bir yargıya varılmasını istemiyorum. Diğer türlü olunca, sonrasında "hadi ya, o iş öyle miymiş" diyoruz...

Badaloğlu
04.10.2010, 10:10
Becekenin Guti'sinin havası alınmış olundu. :)

Teşekkürler uşaklar. :alkış:

İspanya'da, Barcelona'dan ne çekiyorsa,Türkiye'de de Trabzon'dan çok çekeceğini artık anlamıştır. Renklerimiz zaten ona birşeyler anlatmıştır :)

Burhan61
04.10.2010, 10:10
Herşey bir yana İstanbul takımlarını yenmenin keyfi bir başka yahu.

ilhan
04.10.2010, 10:12
Beşiktaş'ı yendik diye "skor taraftarları" yine bizi şampiyonluk adayı olarak görüyor. Bırakalım bu skor taraftarlığını... Bunu medya yapıyor, onu geçtim. Ama bizim taraftarımızın yapması mide bulandırıcı. Bir sonraki maçta Allah korusun Kasımpaşa'ya puan kaybedersek "bu takımdan cacık olmaz" diyen guruh şimdi takımı şampiyonluk adayı olarak görüyor. Evet, bence de şampiyonluğun en büyük adayıyız. Ama skor taraftarlığını bırakmamız gerekiyor. Tabelalara göre yorum yapmak, takım desteklemek bir taraftara yakışmıyor.

Sadri Şener, Manisa ve Kayseri maçlarında kaybettiğimiz puanları Beşiktaş'ı yenerek telafi ederiz demişti. İyi de dedi. Ama önemli olan bir sonraki ve ondan sonraki ve daha sonraki maçları da kazanıp seri yakalamak.

Bu ligde 5-6 maç peş peşe kazan her türlü lidersin. Diğerleri mutlaka puan kaybeder. Takımın büyük maçlara motive olduğu gibi her maça aynı şekilde motive olması gerekiyor.

Külünkoğlu
04.10.2010, 10:12
Maçtan önce iki üç tane numune vardı forumda "yeniliriz" diye diye dolaşıyorlardı ortalıkta, okkalı bir KAPAK oldu değil mi ?

Çıkıp özür dilesinler şimdi.

ilhan
04.10.2010, 10:19
Bu arada Umut ile ilgili çıkan habere inanmıyorum. Ama maçı anlatan spikerler "Umut oyuna girmek için hazırlanıyor" dedikten sonra, Serkan kulübeye dönüp "Beni değiştirin" işareti yaptı. Şenol hoca da mecburi değişikliğe giderek Ferhat'ı oyuna almak zorunda kaldı. Eğer denildiği gibi Umut önceden girse, Serkan'ın sakatlık nedeniyle oyun dışı kalması nedeniyle 10 kişi oynayacaktık son dakikalarda.

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 10:20
Engin Baytarın Kolbastı videosu Maraton Tribününden çektim görüntü o kadarda iyi değil idare edin artık

Verdiğin video gizli hocam...

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 10:23
Bu arada Umut ile ilgili çıkan habere inanmıyorum. Ama maçı anlatan spikerler "Umut oyuna girmek için hazırlanıyor" dedikten sonra, Serkan kulübeye dönüp "Beni değiştirin" işareti yaptı. Şenol hoca da mecburi değişikliğe giderek Ferhat'ı oyuna almak zorunda kaldı. Eğer denildiği gibi Umut önceden girse, Serkan'ın sakatlık nedeniyle oyun dışı kalması nedeniyle 10 kişi oynayacaktık son dakikalarda.

Ona ben de inanmıyorum; çünkü Şenol Hoca'nın tarzı değil asla.Umut'un sinirlenip yeleğini fırlatmış olma ihtimali de çok uzak değil aslen.Çıkar kokusu...

Badaloğlu
04.10.2010, 10:24
Maçtan önce iki üç tane numune vardı forumda "yeniliriz" diye diye dolaşıyorlardı ortalıkta, okkalı bir KAPAK oldu değil mi ?

Futbol 3 ihtimalli sonuç oyunudur. Yeneriz ya da yeniliriz önemli olan taraftar dediğimiz adamın takımına sonuna kadar sahip çıkarak, destek olması gerektiği gerçeğidir.

Öteki türlü ''bak ben demiştim, 3 tane yeriz'' egosundakiler lütfen bu takımı tutma zahmetinde bulunmasınlar, bizimde moralimizi bozmasınlar. Biz bu takımı şampiyon olduğu için ya da şampiyon olacağı için sevmiyoruz.

Taraftar dediğin adam buraya ''yeniliriz'' diye yazar mı? Gerçi Liverpool maçı önceside: ''Beşiktaş, Liverpool'dan 8 yedi, bizde yeriz'' tarzında yazan bir kaç kendini bilmez vardı... Onlarıda unutmadık.

Mustafa ÖZDEMİR
medya ne zaman bırakacak bu saçma sapan haber yapma işini...

Süleyman Eruyar
Teofilo keşke yapmasaydı,
ama işte vurduğu İbrahim Toraman olunca
çokta kızmak gelmiyor içimden ,yalan yok.

Barış Burak

Abi öyle taraftarlar hep olur da,

Ben Turgay dan sonra, bir ''spor yazarıyım'' diye geçinen Orhan'a verdiğimiz cevaptan çok memnunum:) O kadar memnunum ki bugün Fanatiği okuyunca,o yazdıklarını dün akşam afiyetle yemesinin hazımsızlığını bugünkü yazıda da belli etmiş:D

Herkes spor yazarı olabilir,ama herkes Trabzonsporu eleştirecek kadar iyi spor yazarı olamaz.

Turgay'a ''kelleni istemiyoruz kalemini bırak yeter''dedik duymamazlıktan geldi, Orhana desek yine aynısı olacak,o yüzden iki tarafıda memnun edecek tek bir yol var;

Onlar kalemlerini bırakmadan,yazılarını yazdıkları koltuklarına ''dik'' bir şekilde koysunlar,sonra oturup öyle yazsınlar.Daha mantıklı yazmaya başlarlar.Acısını çeke çeke.

Külünkoğlu
04.10.2010, 10:26
Serkan Balcı ve Burak Yılmaz ile Trabzon'dan dönüşte aynı uçaktaydık.

Serkan kulağına sağlam dirsek almış.

"Yediğim dirsek çok şiddetli ve kasıtlıydı, yerdeyken karnıma ağrı girdi, kulak olduğu için dengemi bozdu. devam edemeyeceğim sandım Allah'dan çabuk geçti " dedi. Bu arada kulağın arkası da mordu.

"Teo'da yara var. Yoksa Teo o kadar isyan etmezdi" dedi.

BMN'yi ara sıra takip ediyorum da dedi. Herkese çok selamları var arkadaşlar.

Sizlerin teşekkürlerinizi de iletmeyi unutmadım tabi. :)

Barış Burak
04.10.2010, 10:27
Teofilo keşke yapmasaydı,
ama işte vurduğu İbrahim Toraman olunca
çokta kızmak gelmiyor içimden ,yalan yok.

Benim şaşırdığım,Teo direkt ''guard''ını aldı Toraman karşısında:D Demek ki Kolombiyada,dövüşte spora uygun yapılıyor:D

Hele o kroşesi yok mu:D artık adı teogol olmasın, TEO BİLBOA olsun:D

Barış Burak
04.10.2010, 10:29

"Yediğim dirsek çok şiddetli ve kasıtlıydı, yerdeyken karnıma ağrı girdi, kulak olduğu için dengemi bozdu. devam edemeyeceğim sandım Allah'dan çabuk geçti " dedi. Bu arada kulağın arkası da mordu.

Kurban oluruz ona be, herşeyimiz o bizim. aldık selamını gönderen getiren sağolsun.İnşaallah büyük bir sorun daha olmaz kulağında.Serkan sen bizim herşeyimizsin:D

Ama biz serkanın dengesinin bozulduğunu şurdan anladık;

bir ara Hilberti üç kere kendi etrafında döndürdü:D dedik ki,demek ki dengese bozulmuş,''benim dengem bozulursa herkesin bozulur'' şeklinde isyan ediyor dedik:D

ilhan
04.10.2010, 10:29
Teo sanırım maçtan önce eski bjk maçlarını çok fazla izlemiş. İ.Toraman'ın çirkefliklerine falan kafayı takmış. :D

Tamam, tasvip edilir gibi değil o hareketi. Bir sonraki maçta İstanbul'da çok yuhalanır falan fistan. Hatta bizim kulüpten ceza yemeli. Ama vurduğu adam da ligin en çirkef adamı. Keşke vurmasaydı. Ama iyi vurdu he.
:D

Orhan Aydın
04.10.2010, 10:30
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs077.ash2/37213_447084227080_144648642080_5169304_659677_n.j pg

cihatöztürk
04.10.2010, 10:31
Demir Yumruk Teo :)

Mesut
04.10.2010, 10:32
gizliilk ayarı var izlenmıyor video paylaşımını herkez yaparsanız gizlilik ayarlarından izleyebilriz

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 10:32
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs077.ash2/37213_447084227080_144648642080_5169304_659677_n.j pg

Ancak bir baba oğluna bu şekilde sarılır...

Suat Saruhan
04.10.2010, 10:33
Ben demiştim vurup atacuuk olari gafula diye ahanda vurduk attuk olari gafula....

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 10:33
[QUOTE=foxx61;1917175105]Verdiğin video gizli hocam...[/QUOTayarları yeniden düzenledim umarım izleyebilirsinin

Yok hocam hala aynı bir değişiklik olmamış...

Recep Alkan
04.10.2010, 10:34
Benden de sana tebrikler Recebim gardaşım:)
Çok güzel analizlerin var ellerine sağlık,eksik olma.
Ben de aynen sen gibi düşünüyorum şu 3 yazında:alkış:

Estağfurullah abi, siz eksik olmayın.

Dün akşam maçı kazanmaktan çok, Şenol Hocanın kapak sözleri çok hoşuma gitti, Başkanın yerine hep hoca konuşsun :)))

Barış Burak
04.10.2010, 10:38
evet ranktaşlar,yeni konumuzu şu olmalı,teonun yeni lakabı ne olsun:D:D

yaptığı hareket yanlış ama Metin Abime,Serkan demiş işte,yara var teoda demiş.

Demir yumruk Teo gördüm ben bi ara:D o güzeldi:D

Yiğit Gayretli
04.10.2010, 10:42
evet ranktaşlar,yeni konumuzu şu olmalı,teonun yeni lakabı ne olsun:D:D

yaptığı hareket yanlış ama Metin Abime,Serkan demiş işte,yara var teoda demiş.

Demir yumruk Teo gördüm ben bi ara:D o güzeldi:D

Şimdi olayı teknik değerlendirirsek Teo ters gartta dövüştü.Sol direk gerçekten öldürücü olabilirdi.Tıpkı Rocky gibi :) O yüzden ben Rocky'den esinlenerek Kolombiya Aygırı demek istiyorum... :D

Bir de önerim var.Teo'ya Selçuk Aydın'la bir araya gelebileceği bir organizasyon yapalım... hahahaha :D

Erbay
04.10.2010, 10:49
Metin Abi, meşhur pidemizden yedin mi? :D

Turgay Atalay
04.10.2010, 10:49
Teo bundan sonra yumurta topuk ayakkabılarla çiksin sahaya. Lakabı hazır TEYO EMMİ:D

Recep Alkan
04.10.2010, 10:51
http://img43.imageshack.us/img43/9283/65529447281303481781838.jpg (http://img43.imageshack.us/i/65529447281303481781838.jpg/)

Hoooooppppppp

Erbay
04.10.2010, 10:53
bjkliler ağlama duvarına çevirmiş ekşi sözlüğü :)

ilhan
04.10.2010, 10:57
Bu arada başkanın maçtan sonra sevinci de görülmeye değerdi.

Mustafa ÖZDEMİR
04.10.2010, 10:58
taraftarımız muhteşemdi.avni akerin üstünün kapalı olduğunu düşünemiyorum bile...

tuncay1984
04.10.2010, 11:01
futbola geri döndük bi kac haftadir yodktukda

Bıyıkoğlu
04.10.2010, 11:05

Bu arada Maaşallah çok güzel bir bebeği var Serkan'ın. Allah bağışlasın.
Gerçi uçuşun başında ben burdayım dercesine uçağı biraz inletti. :)
Ama o anda bize galibiyet nidaları gibi geldi :D

Kamil Çakmak
04.10.2010, 11:05
Diğer takım taraftarları na sorduğumuzda en tehlikeli futbolcunuz "Yattara" derler hani.
Yattara 3-4 haftadır oynamıyor.
Bu taraftar en çok kimi sevdi?. Tabiki Yattarayı.
Bu takıma kaptan olarak kimi yaptık?. Yattarayı.
61 numara bu takım içinde onurlu ve anlamlı bir forma numarası, kim giyiyor? Tabiki Yattara.
Peki Yattara son maçlarda hiç yok. Hep hayel kırıklığı olmaya başladı.
2 maç oynayıp 5 maç yokları oynayan Yattaradan usandık artık.
Nedir bunun sebebi ki sizce?.

Bjk maçı dönüm doktamızdı, kazanmamız gerekiyordu ve kazandık.
Kaybettiğimizde aleyhimize gelişmelere tanık olacaktık.
Bu yüzden bizim adımıza sitresli bir maç oldu. Ve budurumda bi takım olayların yaşanmasınada sebep oldu.
Ama., kazanmak güzeldi. Bir balon sönüyordu sonuçta.:)

oflu engin
04.10.2010, 11:06
yazmayım yazmayım diyorum sabahtan beri kendimi tutuyorum.
yahu zaman bizim taraftarı ne kadar değiştirmiş.bu eziklik nerden musallat olmuş size yazıklar olsun bu zihniyete.yeneriz yeniliriz berabere kalırız hatta maç tatil olur.ama bu zihniyetiniz sizi çürütür bitirir.böyle trabzonsporlu olunmaz arkadaş kendinize gelin.ne bjk imiş arkadaş inciğini boncuğunu tartmışsınız üstüne birde dünyanızda dev yapmışsınız.ulan bilmesem trabzonspor kılığında bjklılar bastı burayı diyeceğim.akınızı başınıza alın.bu ne yahu deli olacağım.
bu maçın üç seçeneği var matematik olarak.
benimde bir trabzonsporlu olarak üç seçeneğim var.
bir farkla kazanırız
iki farkla kazanırız
fark atarız.

bu yazımı ben demiştim mantığı ile alıntılamıyorum.bin nasihatla olmadığı yerde bir tecrube ile yaşattığı bu dersi unutmayın.''ben Trabzonsporluyum''derken sadece bir takım tutmadığınızın farkına varın.ben trabzonspor yenilir diyemiyorum.trabzonspor deyince aklıma sadece takım gelmiyor.aklıma okadar çok değerler ve yapılan fedakarlıklar geliyorki,aklımdan geçmiyor o ezik kelime.sanki dersem bende hayatta yenilenler sınıfına gidecekmişim gibi oluyor.mücadele etmeden bunu demek yenilmekten daha vahim bir durumdur.

Külünkoğlu
04.10.2010, 11:06
Metin Abi, meşhur pidemizden yedin mi? :D
Pide, Et, Meydan, Stad, Tribun, Havalimanı müthiş bir trafikti. :)

phobia
04.10.2010, 11:07
Beşiktaşın karnından sıpayı İ.T'nın sırtından sopayı eksik etmicen.

Külünkoğlu
04.10.2010, 11:08
Bu arada Maaşallah çok güzel bir bebeği var Serkan'ın. Allah bağışlasın.
Gerçi uçuşun başında ben burdayım dercesine uçağı biraz inletti. :)
Ama o anda bize galibiyet nidaları gibi geldi :D

Bence tavır yaptı. "Niye beni değilde babamı alkışlıyorsunuz" dedi.