PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlık Ekibi

Serdær
25.09.2010, 15:33
Trabzonspor takımının Sağlık Ekibinin sorgulanması lazım .

Neden mi ?

Geçen sezon Yattara sakatlığında yaşananları herkez biliyor.

İyileşti , iyileşecek sonra sakat sakat oynattılar.

Bu sezon başlangıcında Engin sakatlığı hala oynamış değil.

Glowacki için Sivasspor maçında oynabilir dendi Kayserispor maçında da yok.

Bunlar bu sezona özel bir durum değil geçmiş sezonlarda da aynısını yaşadık.

Maçı izlerken aman oyuncumuz sakatlanmasın diyoruz , biliyoruz ki 2 haftada iyileşir denen oyuncu 2 ayda iyileşiyor - o da en ufak sakatlıkta - .

Dolayısıyla Sağlık ekibinin gözden geçirilmesi taraftarıyım ..

ÜNAL
25.09.2010, 15:33
Katılıyorum..

Travelair
25.09.2010, 15:39
gs en sonunda illallah dedi Ankaragücü sağlık ekibini tümüyle transfer etti. Bizim sağlık ekibini oluşturan, atayan kim? Belki de sorun ordan başlıyor. Çünkü arkadaşların dediği gibi sakatlarımız vaktinde iyileşmiyor.

Bir de şunu merak ediyorum: Ersun Yanal döneminde az sakat veriyorduk sağlık ekibimiz aynı mıydı? Haklarını yemek istemem...

Napoli
25.09.2010, 15:39
Az oncekı baslıkta'da yazdım...

Trabzonsporun doktorlarının nekadar kasap oldugunu ne yazıkkı tarfatar yenı anlıyo... 5 yıla yakındır bu konu hakında savas verdım...bır kısı bıle bu kasapları yerel ve ulusal basında kaleme almadı..ve Taraftar yenı yenı uyanmaya baslıyor sevındırıcı...Tselıf dedıgıne katılıyorum Glo bence ılk yarıyı kapattı..Traktorcu abı yuzunden sakatladık adamı,ustunede bızım saglıkçılara bıraktık..sımdı sızde beklıyorsunuz Glo Donecek.Ben ıddalıyım glo Ilk yarıdan asagıya donmez.
Engın sakatlıgı Bursaspor macından once olmustu yetkılı agızlar ne dedı ?ufak bır sakatlıgı var rıske etmıyecez lıgde en geç Fenerbahce macında sahada olucak...sonuc?
Yattarayı demıyorum bıle...!

Napoli
25.09.2010, 15:40
gs en sonunda illallah dedi Ankaragücü sağlık ekibini tümüyle transfer etti. Bizim sağlık ekibini oluşturan, atayan kim? Belki de sorun ordan başlıyor. Çünkü arkadaşların dediği gibi sakatlarımız vaktinde iyileşmiyor.

Bir de şunu merak ediyorum: Ersun Yanal döneminde az sakat veriyorduk sağlık ekibimiz aynı mıydı? Haklarını yemek istemem...

Ersun Yanal en buyuk özelıklerınden bırısıydı bu Futbolcu kolay sakatlanmıyordu,saglık ekıbıyle bır alakası yok benced Ersun Yanalla alaklı durumdu..Yanı Bu abılere pek bır ıs dusmuyordu sanırım.

Napoli
25.09.2010, 15:42
Cok merak edıyorum Jaja ne zaman sahalara donecek..Besıktas macında sahada olmazsa kımse sasırmasın.

ilhan
25.09.2010, 16:38
Dün gece 15-20 sayfa gezdim. Bu konuyla ilgili bir konu vardı diye. İnşallah birisi tekrar açar bu konuyu diye içimden geçirdim. Hatta sabah Olcay abi ile konuyu konuşuyorduk.

Uzak örneklere gitmeyeceğim. Glowacki için 1 ay sonra hazır olur denildi. Sivasspor maçında hoca şans verirse sahada olur denildi. Sivasspor maçı geçti. Manisa maçı geçti, Kayseri maçında da oynamayacakmış.

Yahu futbolcu sakatlanınca demeç vermesinler. Tarih vermesinler. Birbirleriyle çelişiyorlar.

irfan61
25.09.2010, 16:39
"Sağlık Ekibi" Allah'a emanet,yönetimin bu sağlık ekibini sorgulaması lazım.

Ömür Karadeniz
25.09.2010, 16:42
Ve son olarakta jaja galiba.Bakalım o ne kadar bekletilecek.

Atmaca
25.09.2010, 16:47
Sihhiye sihhiye nerdesin!
Son aldigim duyumlara göre; sahayi temizleyen ekibin, sihhiye ekibiyle telefon trafigi dinlemeye takilmis.

SDanışmaz
25.09.2010, 16:50
Sağlık ekibi var mı bizde?

Tangerine Dream
25.09.2010, 16:59
NDND başlığından.

http://img319.yukle.tc/images/9216alanzinho_saglik_kontrolu_2.jpg (http://www.yukle.tc)

İhsan Alioğlu: (Basın mensuplarına) Arkadaşlar, malumunuz Alanzinho'nun boyu şu kadarcık, bu da ikili mücadelelerde dezavantaj oluyor, ben şimdi kendi buluşum olan bir yöntemle arkadaşımızın boyunu 20 cm uzatacağım.

Alanzinho: (Ellerini açarak) Allah'ım ne olur yardım et, kimbilir ne yapacak bana!

TSelif
25.09.2010, 17:11

Sağlık ekibi aynı mıydı bilmiyorum ( bence aynıdır) ama o zaman tedavi edebilecekleri bir sakatlık yaşanmıyordu takımda :D
Yoksa bu ekipten bişi olmaz .
O yüzden İA istifa :D

Uğurtan
25.09.2010, 17:32
Hakan abi için üzülüyorum..

İhsan gibi birinin altında çalıştığı için..

Mustafa ÖZDEMİR
25.09.2010, 21:29
sağlık ekibinde problem var galiba...

maydin
25.09.2010, 21:32
.................................... edit.

Travelair
26.09.2010, 14:27
Jaja da sakatlandı :(

Sefaenes
26.09.2010, 14:55
bizimki saglik ekibi degil ki kasap ekibi hala istifa etmemeleri utanc verici. Baska takimin oyunculari 1 ay degip 2 hafta da iyilesiyor bizimkiler de tam dersi

bkandil
26.09.2010, 18:23
Giray bu hafta Sağlık ekibinin kucağına BOMBA'yı bıraktı. Bakalım kimde patlayacak...

Anıl Caner
26.09.2010, 18:32
Kendileriyle alakalı bir ifadem var. Grip diye gidersin, kanser diye kemoterapiye başlarlar.

Glowacki sakatlığında 5 ayı bulur demiştim dönmesi :). Onların söyledikleri tarih yanıldı. İnşallah ben de yanılırım.

el_conquistador
26.09.2010, 18:41
Dogrusunu söylemek gerekirse, Glowacki'nin iki hafta sonra düzelecegi bana bastan inandirici gelmemisti. Yirtilmis veya zedelenmis bir bagin, iki haftada düzelme olasiligi azdir. Hadi o düzeldi diyelim, futbolcunun o ayagi eskisi gibi hemen zorlamasi zordur. Hadi zorladi diyelim, idman eksigi var, onu kapatmasi lazim.

Su anki sakatlik durumu nedir Glowacki'nin? O konuda ne yazikki hic bilgimiz yok. Asil eksik bence burdadir.

TSelif
26.09.2010, 20:13
Sağlık ekibi mi doğrama ekibi mi her ne ekibiyseniz var ya size çok pis kafayı taktım ama elimden bişey gelmiyor.
Şu adamları en kısa zamanda iyileştirin .. Ya da adamları ülkesine gönderin iyileşip gelsinler daha kısa sürede gelirler ..
Ya da defolun gidin ya ...
Adam kırmızı yedi haftaya sizden biri oyanacak galiba orda . Glo'nun bişeyi yok Sivas maçına yetişir dediniz bjk maçı geldi .
Yeter ya !!!

grigandalf1967
26.09.2010, 21:11
En azından açıklama yapılması gerekirdi.Yapıldı da bizmi duymadık.Sağlık ekibin fiyasko,milyon yuroluk oyuncular kimlerin eline teslim edilmiş.

Çağatay_
27.09.2010, 02:26
Ekip var da pek sağlıklı olduğunu sanmıyorum.

bkandil
27.09.2010, 12:21
Kulüp sağlık kurulu başkanı İrfan Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Glowacki'nin sakatlığının düzeldiğini belirterek, ''Glowacki'nin oynamasına engel tıbbi bir sorun yok. Bu futbolcu her oyuncu da olabilecek sakatlık korkusunun üzerinden atması ve öz güveninin artmasıyla birlikte bu haftaki Beşiktaş maçına yetişecektir'' dedi. (Maraton'dan alıntıdır.)

Eyvah ki eyvah...
Aynı ekip Geçen sezon da Yattara için, "tıbbi olarak sorun yok, korkmazsa oynar" demiş, "sakatım" diyen Yattara'yı camianın önüne atmıştı. Sonrasında yurt dışı tetkiklerde ortaya çıkan "kıkırdak faresi" teşhisi sonrası içe sağlık ekibi sessizce bir kenara çekilmişti.

Sanırım aynı senaryo bu sezon Glowacki için sahneye sürülüyor. Allah yardımcın olsun Glowacki...

Dün yazmıştım,

Giray bu hafta Sağlık ekibinin kucağına BOMBA'yı bıraktı. Bakalım kimde patlayacak...

Sanırım bombayı Glowacki'de patlatacaklar. Ne de olsa ağrı ölçen bir cihazımız yok hala... Doktor!!! sağlam diyorsa sağlamdır

Çağatay_
27.09.2010, 18:04
Fener'de 20 gün denilen sakatlıklar 10 gün sürmüyor, bizde 2 hafta denenler 2 ay sürüyor.

Şaka gibi.

Serdær
28.09.2010, 20:59
Glowacki başlığından ;

Can Karyagdi'nin aciklamasina göre bu haftada oynayamayacakmis ne yazikki...

Hiç şaşırmıyorum nedense .

Çağatay_
28.09.2010, 21:01
Kıl dönmesi şikayeti ile giden sezonu kapatıyor.

cihatöztürk
28.09.2010, 21:03
Kıl dönmesi şikayeti ile giden sezonu kapatıyor.

Bizim sağlık ekibini ziyaret eden adamın 40 gün işi rast gitmez :)

Çağatay_
28.09.2010, 21:05
Bizim sağlık ekibini ziyaret eden adamın 40 gün işi rast gitmez :)

Sağlık ekibinin maşallah dediği çocuk 40 gün yaşayamıyor.

bordoylamavi
28.09.2010, 21:16
lütfen bu başlığa bir doktor arkadaş da yazsın. bu eleştirileri yapıyoruz ama tıp mesleğini eleştirmeyi teknik direktör eleştirmeye benzetiyoruz galiba. bir doktor arkadaşın bu yorumları değerlendirmesini rica ediyorum.
burda taraftar olarak herşeyden anlayabilirz ama tıptan anlayamayız. o yüzden eleştirleri yaparken yanlışın ne olduğunu doğrunun ne olduğunu bilecek ne eğitime ne de altyapıya sahibiz
yanlış anlaşılmasın amacım sağlık ekibini korumak değil tanımama etmem. ama tıp ile ilgili knouşmak o kadar kolay değil onu söylemeye çalışyorum

Çağatay_
28.09.2010, 21:22
Taraftar tutup da "Glowacki'nin aslında yan bağ sakatlığı vardı, yanlış tıbbi müdahale yapıldı, yoksa 10 güne dönmüştü.Bu tip durumlarda şdlfkdsşlfkdsfşl tedavisi uygulamak gerekir" demiyor ki.

2 hafta deniyor, 2 ay sürüyor.Haftaya oynar deniyor 7 maç oynayamıyor.Sıkıntı burada.Hadi haftaya hazır denir ama bir maç daha oynayamaz, riske etmek istenmedi denir.Tabiki de ufak sapmalar kabul edilir..Ama 2 maç deniyor 12 maç gelmiyor adam.Burada bir yanlışlık olduğu aşikar.

Ve hiçbir resmi açıklama yok.Téo sakatlandı ne olduğu açıklanmadı.Jaja konusunda var mıydı bilmiyorum.

Böyle böyle bilgi kirliliği içinde günler geçip gidiyor.

Can Karyağdı konuşsun diye bekliyoruz..

tunganyan
28.09.2010, 22:10
böyle sağlık ekibine allah akıl fikir versin para yiyiciler!!Milletin sakat futbolcusu beklenenden önce iyileşir bizde 2 hafta denildi 1 buçuk ay oluyo nerdeyse hala oynayamıyor GLowacki...Allah bildiği gibi yapsın bu ........ insanları...Jajadan da şüpheliyim ben o da oynayamaz kesin..bu kadar beceriksiz bi ekip olur mu..Yattara için de 1 2 ay denmişti sora 1 sene yattı Fransada ameliyat oldu da düzeldi.Ve bu insanlar halen daha Trabzonsporun başında.Ben hayatımda bu kadar klübün zararına çalışan insan topluluğu görmedim.Başkası sadece klübüne faydalı olur bize gelen klüpten para kazanıyor iş yapmıyor!!!!Çok sevmeme rağmen Sadri Başkana da laf atmadan geçemiyeceğim Sırf Yattara olayından dolayı bile kovulması gereken sağlık baytar ekibi hala burda!!

tunganyan
28.09.2010, 22:13
lütfen bu başlığa bir doktor arkadaş da yazsın. bu eleştirileri yapıyoruz ama tıp mesleğini eleştirmeyi teknik direktör eleştirmeye benzetiyoruz galiba. bir doktor arkadaşın bu yorumları değerlendirmesini rica ediyorum.
burda taraftar olarak herşeyden anlayabilirz ama tıptan anlayamayız. o yüzden eleştirleri yaparken yanlışın ne olduğunu doğrunun ne olduğunu bilecek ne eğitime ne de altyapıya sahibiz
yanlış anlaşılmasın amacım sağlık ekibini korumak değil tanımama etmem. ama tıp ile ilgili knouşmak o kadar kolay değil onu söylemeye çalışyorum

Kardeş çoğu insan tıbbi bilgiyi elştirmiyor ki bişe bilerek..Bizim bildiğimiz sadece bizim beceriksiz Baytarların yaptığı açıklamalar.Ne demiştiler Yattara için 2 ay,ne oldu peki??!!Yanlış tedavi oldu tekrar ameliyat oldu 1 senede iyileşti!GLowackiye ne oldu sakatlandı 2 hafta oynayamayacak dendi Antalya maçında oynayacaktı güya!!1 buçuk ay oldu insaf bu kdar da olmaz.....

saffet61
28.09.2010, 22:20
geçen sezon 2. haftadaki diyarbakır maçına yetişebilir denen yattara bir sezon oynamadı glo içinde 2 hafta sahalardan uzak kalıncak denmişti 1 ay oldu glo için üzülüyorum

Sefaenes
29.09.2010, 01:31
hala bu kasaplarin istifa etmemesi skandal. Ya bu 2 hafta Trabzonda 2 ay olarak mi olarak algilaniyor. Baska takimin oyunculari sakatlandigi zaman 1 ay oynamiyacak diyorlar bakiyorsun 1 hafta gecmeden oynuyorlar ama bizde 2 hafta deyip 1 sene sürüyor ve bundan sorumlu kasaplar hicbirsey olmamis gibi görevlerine devam ediyorlar. Profesyonel insanlari getirsinlerki bizim gibi saglik isinden anlamiyanlar bu konuda yorum yapmasin. Kadromuz zaten kisitli birde bu sakatliklar bizi bitiriyor

onuR AKYÜZ
29.09.2010, 01:47
Sakatlığı hakkında niye bilgi verilmiyor merak ediyorum,

1 ay daha umudu kestim ben umarım yanılırım!

9 eylülde Glo sayfasında yazdığım yorum,

beceke maçında oynamazsa,arada milli maç arası var 2 hafta da oradan,

hemen hemen öngördüğüm tarihte oynayacak.

sağlık ekibine bak ya!

Travelair
29.09.2010, 02:06
Neden iyileşmiyor sorusuna verdikleri yanıt hep aynı: Sakatlık psikozundan çıkıp tekrar sakatlanırım düşüncesiyle güvenle oynayamıyorlar...

Ya Yattara sizi bırakıp Gine'ye tedavi olmaya büyücüye gitti düşünün artık

Çağatay_
29.09.2010, 02:43
FB'de 10 gün idmana çıkamaz denen adam 5 günde maça çıkıyor.

Onlarda da tedavi iyi, öngörüler kötü :D

Bizim ikisi de kötü.

Dursun Kaplan
29.09.2010, 09:40
Bizim sağlık ekibine sağlık ocağında bile görev vermem ben.

İş bilmez adamların alayı toplanmış.

Hüseyin Çümen
29.09.2010, 10:27
yattara nın sakatlık süreci tam bir skandaldır

sağlık ekibizimiz malesef çok yetersiz

oflu engin
29.09.2010, 10:51
bizim sağlık ekibimi vardı.

gerçekten

Allah belamı versin de

temel_yilmaz
29.09.2010, 10:59
böyle sağlık ekibine allah akıl fikir versin para yiyiciler!!Milletin sakat futbolcusu beklenenden önce iyileşir bizde 2 hafta denildi 1 buçuk ay oluyo nerdeyse hala oynayamıyor GLowacki...Allah bildiği gibi yapsın bu ........ insanları...Jajadan da şüpheliyim ben o da oynayamaz kesin..bu kadar beceriksiz bi ekip olur mu..Yattara için de 1 2 ay denmişti sora 1 sene yattı Fransada ameliyat oldu da düzeldi.Ve bu insanlar halen daha Trabzonsporun başında.Ben hayatımda bu kadar klübün zararına çalışan insan topluluğu görmedim.Başkası sadece klübüne faydalı olur bize gelen klüpten para kazanıyor iş yapmıyor!!!!Çok sevmeme rağmen Sadri Başkana da laf atmadan geçemiyeceğim Sırf Yattara olayından dolayı bile kovulması gereken sağlık baytar ekibi hala burda!!

Bir bilgiyi atlamışız Yattara fransada kendi parası ile ameliyat oldu klübe bak nereye tutarsan elinde kalıyor.

Taner Uykuçeken
29.09.2010, 14:02
bir insana sakatlığından dolayı hiç bir tıbbi müdahale yapmasan vucüt kendi kendini bu kadar zamanda tedavi edelir herhalde :(
bu nedir ya bizde sakatlanan kişiler nerdeyse hep sezon kapatıyor
bizim sağlık ekibinde doktor ünvanını taşıyan kişiler var mı

Travelair
29.09.2010, 14:06
Yattara konusunda sonradan kulüp yalanladı futbolcu değil biz ameliyat ettiriyoruz dendi

Murat Hızal
29.09.2010, 14:49
Özellikle bizim sağlık ekibinin teşhis konusunda çok büyük zaafiyetleri olduğunu düşünüyorum.

Ne diyorlarsa, üstüne 2 ay kafadan ekleyin derim ben.

Serdær
30.09.2010, 00:02
Messinin sakatlandığı pozisyonu herkez görmüştür.

2 hafta içersinde sahalara döner dediler döndü.

Glo için Sivas maçına yetişir dendi hala ortada yok.

Diyeceksiniz ki o Barcelona biz Trabzonspor.

Tıp arasında fark yoktur herhalde :)

erol-61
30.09.2010, 00:35
TRABZON da 2 hafda derken 2 iç saha maçı deniyor galiba

Erdem Koltuk
30.09.2010, 08:58
Bir olur. iki olur, üç olur ama her sakatlanan geri dönmede problem yaşıyorsa kusura bakmayın da bu işi bilmiyorsunuz demektir.

abcabca
30.09.2010, 15:35
Sağlık ekibine de sağlık ekibi lazım..

iso_4939
30.09.2010, 16:43

:):):):alkış:

iso_4939
30.09.2010, 16:44

=)=)=) eyy agzına saglık be renktas.....

Mehdi
30.09.2010, 16:48

Onlar tıbbı geçiyosun,iki durak ilerde.

Biz fakülte dolmuş durağında kuyruktayız.

Sağlık olsun.:)

bkandil
12.10.2010, 09:05
Glowacki'nin açıklamaları
11 Ekim 2010 / 16:24

Trabzon'un Polonyalı futbolcusu Glowacki, sakatlığı hakkında hiç de iç açıcı konuşmadı. Ülkesinde Przeglad Sportowy'ye konuşan tecrübeli stoper, "F.Bahçe maçında diz yan bağlarım parçalandı. 3-4 hafta geçti. Sakatlığımda olumlu gelişmeler var ama hala hazır olduğumu düşünmüyorum. Menisküsün hasarlı olma durumu var. Umarım ameliyat gerekmez. Kariyerimi yukarı doğru taşımam açısından böyle bir ameliyata şu anda hiç ihtiyacım yok" dedi. (Haber61'den alıntıdır)

Her türlü sakatlığı 15 günde düzelteceğini!!! iddia eden sağlık ekibine kapak olur sanırım...

Travelair
12.10.2010, 10:38
Yok canım korkak bu futbolcular. Sakatlıkları geçtiği halde çekingen davranıyorlar, üzerine gidemiyorlar. Yoksa şimdiye kadar çoktan oynarlardı. Öyle ya Glowacki'ye 2 hafta hüküm verilmişti. Bir tek biz kahraman ve cesuruz ya :( Aspirin alsın geçer kıvamına sokuyoruz herşeyi

İHTİLALL
12.10.2010, 10:56
Glowacki'nin açıklamaları
11 Ekim 2010 / 16:24

Trabzon'un Polonyalı futbolcusu Glowacki, sakatlığı hakkında hiç de iç açıcı konuşmadı. Ülkesinde Przeglad Sportowy'ye konuşan tecrübeli stoper, "F.Bahçe maçında diz yan bağlarım parçalandı. 3-4 hafta geçti. Sakatlığımda olumlu gelişmeler var ama hala hazır olduğumu düşünmüyorum. Menisküsün hasarlı olma durumu var. Umarım ameliyat gerekmez. Kariyerimi yukarı doğru taşımam açısından böyle bir ameliyata şu anda hiç ihtiyacım yok" dedi. (Haber61'den alıntıdır)

Her türlü sakatlığı 15 günde düzelteceğini!!! iddia eden sağlık ekibine kapak olur sanırım...

Bomba bu!..
Harbi bomba...

Sağlık ekibi değil,cinayet şebekesi mübarek.

Hani Sivas maçına hazırdı?

Hani Yattara sahtekar dı?

Glowacki'nin yeni kurbanınız olduğuna dair,bu forumda onlarca iddia da bulunuldu ve her zamanki gibi doğru çıktı!

Adamın diz yan bağları parçalanıyor ,siz iki hafta sonra oynar diyorsunuz,aradan tam iki ay geçiyor ve biz bugün Glowacki'nin kendi ağzından "yan bağlarının parçalandığını" öğreniyoruz!

Sizin "tıp diplomanız " olduğundan ciddi şüpheliyim,

Zaten hipokrat yemini etmiş gerçek bir doktor,

Yattara kepazeliğinden sonra o koltukta bir dakika oturmazdı.

Ama istikrar lazım,

İstikrara ihtiyacımız var,çünkü...

Bu arada vllaha bravo ya,koskoca Hayrettin bey bile gitti,

Kendinden başka,hemen hemen bütün Trabzonsporlu ları,sessiz ve derinden Trabzonspor haini ilan eden Sadri bey,

Sizin için "sağlık ekibine sorun" bile diyemiyor,

Dedim ya,

İstikrar şart!..

İHTİLALL
12.10.2010, 11:03
Hani biz safız ya,

Dr. Hasan Yener,Dr. İhsan Alioğlu filan diyorum,

Sağlık ekibi ile kanki,kanka filan diyorum,

Bu adamlara "sizin tıp diplomanız varmı" diye merak edip sorsa,sayın başkan diyorum,

Sorabilir mi acaba?

Yoksa Glowacki'nin skat alındığı dedikodularımı patlar sonra...

Aman Allah korusun,

Kimse sormasın biişe,

Aman istikrara bir halel gelmesin de,

Aman istikrara bişe olmasın da,

BAĞ YIRTILIR YEN İÇİNDE!

OLCAY ÇAKIR
12.10.2010, 11:08
Fener maçındaki sakatlanma pozisyonu ve şeklini görünce, ben direkt 6 ay ya da yarım sezon diye teşhisi koymuştum.

Güzel şeyler duymak istedi taraftar, duyduda... Ama görünen köy işte.

Ben tıp okumadım. Yeri geldimi tıp demeyi bilirim ama:).

Yattara döneminden mim'li bir sağlıksız ekip durumu var.

Acilen İstanbul ya da İzmir'de ya da Ankara'da bir özel ekiple anlaşma yapmaları lazım.

Yada Tıp fakültemiz var KTÜ de.

Ya bu yazının sonu gelmez... Gelirde iyi gelmez.

Netice, ben sakatlandığı an teşhisi koymuştum velhasılı...:)

İHTİLALL
12.10.2010, 11:16
Hani Gökhan kardeş bağırıyor,çağırıyor ya profesyonellik,profesyonellik diye,

Haklı olarak tabi,

Ve biz gittik 45 yaşına "hala utanmadan pembe hayaller kuruyoruz;

"Yok şampiyon olup sokaklara döküleceğiz,yok şampiyonlar liginde cirit atacağız vs. diye,

Ve sağlık ekibine ödenecek üç kuruşu "dışarı" bırakmamak için,

"Bağ yırtılır,fare kırığı olur olsun,kalan sğlar bizimdir,çok zorlanırsak o futbolcular "gavur" zaten "ezana küfrediyorlar" diye atarız milletin önüne" zihniyeti!..

Öfkem kendime,başkasına değil...

Öğrenilmiş çaresiziliğe, bu dönem kadar zorlanıldığımı hatırlamıyorum..

Mert Oğuzlu61
12.10.2010, 13:45
şu glowacki nin ameliyat olayı, sezonu kapadığı iddiaalı doğruysa mevcut doktorların yüzüne tükürerek kulüpten uzaklaştırılması takımımız açısından en hayırlısı olacaktır.

bir değil iki değil !!!

tunganyan
12.10.2010, 14:02
Buyur burdan yak!!habr61netteki habere göre de glowacki düzeldi oynayıp oynamaması Şenol Güneşe bağlı!!Yuh yaa bu kadar basit mi bu işler ya..Taa nezman ben de dahil birsürü arkadaş yazmıştı bu işin bu hale geleceğini,adam kenarda doktorla koşa koşa futbolu unuttu yahu!!

irfanb
12.10.2010, 14:22
Vasiyetimdir ;
Beni Türk doktorlarına emanet ediniz ama ne olur Trabzonspor doktorlarına emanet etmeyiniz.
:)

antagonist
14.10.2010, 11:17
Belki birçoğunuz "spor hekimliği" branşının varlığından haberdar değil. Bizim kulüp doktorumuz (Hakan Ayaz) -bildiğim kadarıyla- spor hekimi değil, pratisyen hekim. Yurt dışında spor hekimliği ile ilgili birkaç ay kurs gibi bir şey almış.

Normal bir pratisyen hekim,Tıpta Uzmanlık sınavı'nı kazandıktan sonra "spor hekimi" olabilmek için dört yıl asistanlık yapıyor.

Özkan'la Ömer'i de kursa göndersek Trabzonspor'a hekim yaparlar mı?
:)

Emre Emiroğlu
14.10.2010, 11:26
Gerçekten pratisten hekim mi çalıştırıyoruz ? şaka olmalı :S ?

antagonist
14.10.2010, 11:37
Gerçekten pratisten hekim mi çalıştırıyoruz ? şaka olmalı :S ?

Bu konu forumda daha öncede tartışılmış:

http://forum.bordomavi.net/archive/index.php/t-4511.html

Serdar Ersoy
14.10.2010, 12:05
Glo ne zaman dönüyor ya ?

2-3 hafta dediniz bekledik, e hani nerde 2 ay olucak nerdeyse...

Serdær
16.11.2010, 00:26
Bizim Sağlık ekibinin eline oyuncularımız düşmesin..

Hala daha somut bir gelişme yok.

İnşallah Milli Takımda oyuncu sakatlanmaz yoksa yandık !

Çağatay_
16.11.2010, 00:28
Dua ediyordum milli takıma gitmesin diye.

Umarım sakatlık olmaz.

Erkin Ekşi
16.11.2010, 02:48
yattara kepazeleginden sonra hala gorevinin basinda kalmaya devam ediyorsa bu sahislar zaten yapacak hicbirsey yok. insanda biraz utanma olur gurur onur haysiyet olur.
Istifa etmek cok onemli bir erdemdir ama bu insanlarda nerde bunu anlayacak gorgu ahlak?

Serdær
07.01.2011, 20:23
Egemen sakatlandı , bakalım kaç hafta sürecek ?

İvedilikle bekliyoruz ..

Serdær
13.03.2011, 19:16
Onur ne kadar sürede sahalara dönecek merak ediyorum..

Allah oyuncularımıza sakatlık vermesin..

Sağlık Ekibine düşen yanıyor ..

Serdær
13.03.2011, 19:17
Egemen sakatlandı , bakalım kaç hafta sürecek ?

İvedilikle bekliyoruz ..

Bu arada yukarıda ki mesajı yazalı 2 ay olmuş :)

Bilmem anlatabildim mi :o

Not : Yok efendim Egemen FB maçında sakatlığı nüksetti demesin kimse.. :rolleyes:

ibrahim
13.03.2011, 19:47
Futbolcularimiz sakatlandimi yikariz ortaligi ama Saglik Ekibimizi konusmaya sira geldimi kimse orali olmaz...:rolleyes:

calypso
13.03.2011, 20:18
Ktu tip fakultesinde hala spor hekimligi anabilim dali yok mu? Bu kimsenin aklina gelmemismi simdiye kadar?

brushfield
13.03.2011, 20:30
Ktu tip fakultesinde hala spor hekimligi anabilim dali yok mu? Bu kimsenin aklina gelmemismi simdiye kadar?
hıııı var. Tıpbı geçiyorsun, az ilerde sağda caminin yanı.

bkandil
14.03.2011, 09:35
Allah hiç bir futbolcuyu bizim sağlık ekibinin eline düşürmesin...

Onur'a acil şifalar, inşallah önemli bir şeyi yoktur...

Mert Oğuzlu61
16.03.2011, 12:21
size basit gelecek belki ama ben fm oynarken, ilk işim kulübümün işe yaramaz doktorlarını kovup yerlerine avrupadan felan kaliteli doktorlar getirmek oluyor. gülmeyin sakın o oyunda herşey en ince ayrıntısına kadar işlenmiş, doktor konusu çok önemli ve tıpki gerçekteki gibi bizim doktorlar o oyunda berbat !

UĞUR DURTAŞ
16.03.2011, 12:22
kendimi bildim bileli ist.takımlarının oyuncuları sakatlanıyor iyileşme sürelerinden önce sahada oluyorlar bizde tam tersi 2 hafta 1 ay oluyor 6 ay 8 ay oluyor.kesinlikle araştırılması gereken ciddi bir konu.

AKSOY_61
16.03.2011, 13:51
Yurtdışından bi alet getirmişlerdi.
Yerçekimsiz bir ortam mı ne yaratıyordu, sakatlık sonrası
iyileşme döneminde ayak ve bacaklardaki baskıyı azaltıyordu sanırım.
Bu aletin de faydası vardır mutlaka

Fb yönetimi harbiden çok başarılı bu konuda.
Adamlar profesyonel yapıyolar herşeyi.

Serdær
04.09.2011, 11:26
Allah Trabzonspor oyuncusunu bizim Sağlık Ekibinin eline düşürmesin.

4-6 hafta içersinde sahalara dönecek denen Piotr Brozek 7.hafta içersine girmemize rağmen hala antremanlara katılmış değil.

Ayrıca 2 ay daha gelmeyecek deniyor .

bkandil
05.09.2011, 09:44
Barış Özbek Yunanistan'da tatil yapıyor haberleri çıktığında kızmıştım kendisine, sonra bizim sağlık ekibi geldi aklıma....

Adam haklı beyler,

Tatil yaparak bizim sağlık ekibinin tedavi süresinden önce katılır kadroya...

Keşke Piotr da tatile gitseydi...

Serdær
19.09.2012, 14:25
Bakalım sakat oyuncularımız verilen süreç içersinde takıma geri dönebilecekler mi.

İlk örnek Giray da olduğu gibi.:cool:

Hatice Aslan
19.09.2012, 15:23
Bakalım sakat oyuncularımız verilen süreç içersinde takıma geri dönebilecekler mi.

Olcan içinde neredeyse aynı süre verilmişti.. Aylar geçti adam hala düzelemedi, maça çıktı diyoruz bir darbe alıyor sakatlığı nüksediyor.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2012, 15:35
Takımdaki sakatlıkların oluşması sağlık ekibinden ziyade teknik heyetin antrenmanlarından kaynaklıdır. O yüzden niye bu kadar sakatımız oldu diye sağlık ekibine suç atmak anlamsız. Ama Giray'ın tam iyileşmeden oynamasına izin verip sakatlığının 1 ay daha uzamasına neden olan da sağlık ekibidir...

Giallorossi
19.09.2012, 16:41

Glowacki'deki gibi olmaz insallah :)

İskender Çakmak
19.09.2012, 18:32
Bizim sağlık ekibi yine foruma konu olmuş. Bu gidişle çok olurlar.

Ertan1982
19.09.2012, 18:48
Yazmistim oyuncular en büyük Ana sermayemiz.Onlari en iyi sekilde korumliyiz.Salik ekibi olsun Antrönörler olsun en iyileri lazim.Bassinlar parayi getirsinler yabancilari.Türk spordoktorlarina hic güvenmiyorum.Nice oyunculari yok ettiler yanlis terapiler ile.

Serdær
01.12.2013, 14:59
Allah kimseyi Trabzonspor Sağlık ekibinin eline düşürmesin.

Yusuf Erdoğan 3 hafta denildi hala adam ortalıkta yok.

Ufuk
03.02.2019, 17:50
Bu ekibin futbolcular ve teknik kadro forumunda bir başlığı olması gerekiyor.

Dr. Gültekin Hacisalihoglu Kulüp Doktoru 41
Hakan Bozdogan Kulüp Doktoru 40
Oguzhan Kolot Fizyoterapist 25
Ferhat Boz Fizyoterapist 45
Safa Parlak Fizyoterapist 26
Dursun Isik Fizyoterapist 35
Hüseyin Saral Diyetisyen 29

Premier Ligde geçen hafta topçuların turşu suyu içtiği, krampların %40 daha çabuk iyileştiği gündeme geldi. TrtSpor'da bu konuya değinmiş hatta. https://twitter.com/serkanakkoyun_/status/1092063833584222208

https://pbs.twimg.com/media/DxnsljXX0AIfalb.jpg:large

Bizim ekip bu tarz şeyleri takip ediyor mu yoksa oyuncu sakatlandıktan sonra kaç hafta oynamayacağını mı belirliyor acaba merak ediyorum. Bu turşu suyu muhabbeti de PR çalışması olabilir. Bütün şişelerde kocaman pickle juice yazıyor :D

omondoles
03.02.2019, 19:12
Futbolculara dünya para ödüyoruz. Birinden kısalım da yabancı pro sağlık ekibi getirelim.

adiloş bebe
04.02.2019, 12:17
sadece sağlık ekibmiz değil teknik ekibimizin bir çoğu çok amatörce yönetiliyor maalesef. Komple profesyonel ellere emanet edilmeli.

Yiğit Gayretli
04.02.2019, 12:37
Uğurcan 5 hafta kadar yok deniliyor. Sorun değil, ben Arda'ya da güveniyorum ama o da tedbir amaçlı MR'a girecekmiş bugün. Rodallega da bonus olarak MR'a giriyor.

Revire döndük.

UĞUR DURTAŞ
04.02.2019, 13:49
5 HAFTA DEĞİL-RESMİ AÇIKLAMA*
*
Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, MKE Ankaragücü maçında sakatlanan kalecimiz Uğurcan Çakır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.
Uğurcan Çakır’ın müsabaka sonrası sol arka adalesinde ağrı hissettiğini belirten Yaşar Kibar Güven, ‘’Kalecimiz Uğurcan’ın bugün çekilen MR’ı sonrası tedavisine başlanmış olup yarın oynayacağımız Ümraniyespor karşılaşmasında dinlendirilecektir. Oyuncumuzun hafta boyunca devam edecek tedavisinin ardından Galatasaray maçında forma giyip giyemeyeceği ise sağlık ekibimiz ve teknik heyetimizin vereceği karar sonrasında netleştirilecektir’’ dedi.

BlackPanther
04.02.2019, 14:58
Ucuz sağlık ekibini takımın başına getirirsen olacağı bu.

Ozan Yılmaz
07.02.2019, 22:56
https://twitter.com/hasantuncel61/status/1093481517270089733?s=19

Arda'
07.02.2019, 23:43
https://twitter.com/hasantuncel61/status/1093481517270089733?s=19
Aynısı Ebrar'a da oldu eleman 1 sene top oynayamadı. Safa'ya yazık olmuş ben umutluydum kendisinden. Bu sağlık heyetinin komple değişmesi lazım.

Gurpas
08.02.2019, 09:25
Vah vah kulüp kimlere emanet?

btnyldz
10.02.2019, 14:14
Çok kötüler bu kadar sakatlığın ve formsuzluğun tesadüf olmadığını fark etmek gerek.

Uğur Ö.
10.02.2019, 14:23
Sakatlarla sağlık ekibinin ne alakası var. Ben mi yanlış düşünüyorum ?

Eğer sakatlar varsa bunun tek sebebi antreman teknikleridir. Futbolcunun da kendini takip etmesi gerekiyor. Ufak ağrı veya çekme vs herşeyde kontrolü tutmalı. Yani ekstra sağlık ekibi ne yapabilir ki?

Ebrar ve Kınalı habelerini şimdi okudum. Eğer denildiği gibi yanlış teşhis konulduysa zaten bir gün dahi devam etmemek lazım

btnyldz
10.02.2019, 14:27
Ayrıyeten elimde bu haberler harici kanıtım olmasa da şahsen çoğu sakatlıkta yanlış teşhis ve tedavi uygulandığına inanıyorum. Basit bir sakatlık açıklanıyor sonra oyuncuyu haftalarca kadroda göremiyoruz hiç normal değil hem de hiç.

Ozan Yılmaz
27.02.2019, 16:24
Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili açıklama

Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, sakatlıkları bulunan oyuncularımız Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yusuf'un Ümraniyespor maçında ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldığını belirten Güven, "Oyuncumuzun yapılan muayenesi ve çekilen MR'ı sonrası sağ ayak bileği kemiğinde ödem tespit edilmiş olup, tedavisine başlanmıştır. Kendisini koruma amaçlı olarak salonda çalıştırıyoruz" dedi.

Güven, bir süredir sağ ayak topuk bölgesinde ağrıları bulunan ve gerekli müdahaleleri yapılan Abdülkadir Ömür'ün tedavisine Almanya’da devam edileceğini sözlerine ekledi

Mehmet Fatih Silik
27.02.2019, 17:43
Sağlık ekibi mi? Sağlık ekibi ne arar la bizde?

DeAgLeMaNyAq
27.02.2019, 19:34
Sağlık ekibinden ziyade sorgulanması gereken antrenman programları. Zaten kulüp doktoru ile fizyoterapistler yeni yönetim ve teknik heyetle birlikte göreve başlamış isimler değil. Darbeye bağlı sakatlıklarda yapacak çok fazla bir şey yok. Ama performansa dayalı sakatlıklarda ve bunların tedavisinde çok verimli olmadıkları gözüküyor. Özellikle Süper Lig'deki birçok takımın fiziksel kapasiteleri çok daha üstümüzde gözüküyorken, burada mevcut kondisyonerlerimizi de sorgulamak lazım...

jairzinho
27.02.2019, 21:22
sağlık ekibi

teknik direktör ve ekibi

kondüsyoner ekibi

fitness ekibi

aşcı ekibi

psikolog ekibi

analiz ekibi

scout ekibi

çim ekibi

bunlar önemli detaylar futbolda.uzun maratonda amatör ekiplerle yola çıkamazsın.tekerlek patlar sonra.

wenger oyuncuların yemeklerine bile karışıyor bu zamanda aga.fiziksel durum şakaya gelmez.yüksek tempolu ve dar alanda oynanıyor maçlar.

ve artık mevki antrenörleri gündemde .

bizde ise sakat sakat fedakarlık yaparak oynuyor diye övünme var.çoh enteresan

anth
28.02.2019, 12:47
Var mı öyle bir ekip?