PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlık Ekibi

Sayfa : [1] 2

Serdær
25.09.2010, 15:33
Trabzonspor takımının Sağlık Ekibinin sorgulanması lazım .

Neden mi ?

Geçen sezon Yattara sakatlığında yaşananları herkez biliyor.

İyileşti , iyileşecek sonra sakat sakat oynattılar.

Bu sezon başlangıcında Engin sakatlığı hala oynamış değil.

Glowacki için Sivasspor maçında oynabilir dendi Kayserispor maçında da yok.

Bunlar bu sezona özel bir durum değil geçmiş sezonlarda da aynısını yaşadık.

Maçı izlerken aman oyuncumuz sakatlanmasın diyoruz , biliyoruz ki 2 haftada iyileşir denen oyuncu 2 ayda iyileşiyor - o da en ufak sakatlıkta - .

Dolayısıyla Sağlık ekibinin gözden geçirilmesi taraftarıyım ..

ÜNAL
25.09.2010, 15:33
Katılıyorum..

Travelair
25.09.2010, 15:39
gs en sonunda illallah dedi Ankaragücü sağlık ekibini tümüyle transfer etti. Bizim sağlık ekibini oluşturan, atayan kim? Belki de sorun ordan başlıyor. Çünkü arkadaşların dediği gibi sakatlarımız vaktinde iyileşmiyor.

Bir de şunu merak ediyorum: Ersun Yanal döneminde az sakat veriyorduk sağlık ekibimiz aynı mıydı? Haklarını yemek istemem...

Napoli
25.09.2010, 15:39
Az oncekı baslıkta'da yazdım...

Trabzonsporun doktorlarının nekadar kasap oldugunu ne yazıkkı tarfatar yenı anlıyo... 5 yıla yakındır bu konu hakında savas verdım...bır kısı bıle bu kasapları yerel ve ulusal basında kaleme almadı..ve Taraftar yenı yenı uyanmaya baslıyor sevındırıcı...Tselıf dedıgıne katılıyorum Glo bence ılk yarıyı kapattı..Traktorcu abı yuzunden sakatladık adamı,ustunede bızım saglıkçılara bıraktık..sımdı sızde beklıyorsunuz Glo Donecek.Ben ıddalıyım glo Ilk yarıdan asagıya donmez.
Engın sakatlıgı Bursaspor macından once olmustu yetkılı agızlar ne dedı ?ufak bır sakatlıgı var rıske etmıyecez lıgde en geç Fenerbahce macında sahada olucak...sonuc?
Yattarayı demıyorum bıle...!

Napoli
25.09.2010, 15:40
gs en sonunda illallah dedi Ankaragücü sağlık ekibini tümüyle transfer etti. Bizim sağlık ekibini oluşturan, atayan kim? Belki de sorun ordan başlıyor. Çünkü arkadaşların dediği gibi sakatlarımız vaktinde iyileşmiyor.

Bir de şunu merak ediyorum: Ersun Yanal döneminde az sakat veriyorduk sağlık ekibimiz aynı mıydı? Haklarını yemek istemem...

Ersun Yanal en buyuk özelıklerınden bırısıydı bu Futbolcu kolay sakatlanmıyordu,saglık ekıbıyle bır alakası yok benced Ersun Yanalla alaklı durumdu..Yanı Bu abılere pek bır ıs dusmuyordu sanırım.

Napoli
25.09.2010, 15:42
Cok merak edıyorum Jaja ne zaman sahalara donecek..Besıktas macında sahada olmazsa kımse sasırmasın.

ilhan
25.09.2010, 16:38
Dün gece 15-20 sayfa gezdim. Bu konuyla ilgili bir konu vardı diye. İnşallah birisi tekrar açar bu konuyu diye içimden geçirdim. Hatta sabah Olcay abi ile konuyu konuşuyorduk.

Uzak örneklere gitmeyeceğim. Glowacki için 1 ay sonra hazır olur denildi. Sivasspor maçında hoca şans verirse sahada olur denildi. Sivasspor maçı geçti. Manisa maçı geçti, Kayseri maçında da oynamayacakmış.

Yahu futbolcu sakatlanınca demeç vermesinler. Tarih vermesinler. Birbirleriyle çelişiyorlar.

irfan61
25.09.2010, 16:39
"Sağlık Ekibi" Allah'a emanet,yönetimin bu sağlık ekibini sorgulaması lazım.

Ömür Karadeniz
25.09.2010, 16:42
Ve son olarakta jaja galiba.Bakalım o ne kadar bekletilecek.

Atmaca
25.09.2010, 16:47
Sihhiye sihhiye nerdesin!
Son aldigim duyumlara göre; sahayi temizleyen ekibin, sihhiye ekibiyle telefon trafigi dinlemeye takilmis.

SDanışmaz
25.09.2010, 16:50
Sağlık ekibi var mı bizde?

Tangerine Dream
25.09.2010, 16:59
NDND başlığından.

http://img319.yukle.tc/images/9216alanzinho_saglik_kontrolu_2.jpg (http://www.yukle.tc)

İhsan Alioğlu: (Basın mensuplarına) Arkadaşlar, malumunuz Alanzinho'nun boyu şu kadarcık, bu da ikili mücadelelerde dezavantaj oluyor, ben şimdi kendi buluşum olan bir yöntemle arkadaşımızın boyunu 20 cm uzatacağım.

Alanzinho: (Ellerini açarak) Allah'ım ne olur yardım et, kimbilir ne yapacak bana!

TSelif
25.09.2010, 17:11

Sağlık ekibi aynı mıydı bilmiyorum ( bence aynıdır) ama o zaman tedavi edebilecekleri bir sakatlık yaşanmıyordu takımda :D
Yoksa bu ekipten bişi olmaz .
O yüzden İA istifa :D

Uğurtan
25.09.2010, 17:32
Hakan abi için üzülüyorum..

İhsan gibi birinin altında çalıştığı için..

Mustafa ÖZDEMİR
25.09.2010, 21:29
sağlık ekibinde problem var galiba...

maydin
25.09.2010, 21:32
.................................... edit.

Travelair
26.09.2010, 14:27
Jaja da sakatlandı :(

Sefaenes
26.09.2010, 14:55
bizimki saglik ekibi degil ki kasap ekibi hala istifa etmemeleri utanc verici. Baska takimin oyunculari 1 ay degip 2 hafta da iyilesiyor bizimkiler de tam dersi

bkandil
26.09.2010, 18:23
Giray bu hafta Sağlık ekibinin kucağına BOMBA'yı bıraktı. Bakalım kimde patlayacak...

Anıl Caner
26.09.2010, 18:32
Kendileriyle alakalı bir ifadem var. Grip diye gidersin, kanser diye kemoterapiye başlarlar.

Glowacki sakatlığında 5 ayı bulur demiştim dönmesi :). Onların söyledikleri tarih yanıldı. İnşallah ben de yanılırım.

el_conquistador
26.09.2010, 18:41
Dogrusunu söylemek gerekirse, Glowacki'nin iki hafta sonra düzelecegi bana bastan inandirici gelmemisti. Yirtilmis veya zedelenmis bir bagin, iki haftada düzelme olasiligi azdir. Hadi o düzeldi diyelim, futbolcunun o ayagi eskisi gibi hemen zorlamasi zordur. Hadi zorladi diyelim, idman eksigi var, onu kapatmasi lazim.

Su anki sakatlik durumu nedir Glowacki'nin? O konuda ne yazikki hic bilgimiz yok. Asil eksik bence burdadir.

TSelif
26.09.2010, 20:13
Sağlık ekibi mi doğrama ekibi mi her ne ekibiyseniz var ya size çok pis kafayı taktım ama elimden bişey gelmiyor.
Şu adamları en kısa zamanda iyileştirin .. Ya da adamları ülkesine gönderin iyileşip gelsinler daha kısa sürede gelirler ..
Ya da defolun gidin ya ...
Adam kırmızı yedi haftaya sizden biri oyanacak galiba orda . Glo'nun bişeyi yok Sivas maçına yetişir dediniz bjk maçı geldi .
Yeter ya !!!

grigandalf1967
26.09.2010, 21:11
En azından açıklama yapılması gerekirdi.Yapıldı da bizmi duymadık.Sağlık ekibin fiyasko,milyon yuroluk oyuncular kimlerin eline teslim edilmiş.

Çağatay_
27.09.2010, 02:26
Ekip var da pek sağlıklı olduğunu sanmıyorum.

bkandil
27.09.2010, 12:21
Kulüp sağlık kurulu başkanı İrfan Coşkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Glowacki'nin sakatlığının düzeldiğini belirterek, ''Glowacki'nin oynamasına engel tıbbi bir sorun yok. Bu futbolcu her oyuncu da olabilecek sakatlık korkusunun üzerinden atması ve öz güveninin artmasıyla birlikte bu haftaki Beşiktaş maçına yetişecektir'' dedi. (Maraton'dan alıntıdır.)

Eyvah ki eyvah...
Aynı ekip Geçen sezon da Yattara için, "tıbbi olarak sorun yok, korkmazsa oynar" demiş, "sakatım" diyen Yattara'yı camianın önüne atmıştı. Sonrasında yurt dışı tetkiklerde ortaya çıkan "kıkırdak faresi" teşhisi sonrası içe sağlık ekibi sessizce bir kenara çekilmişti.

Sanırım aynı senaryo bu sezon Glowacki için sahneye sürülüyor. Allah yardımcın olsun Glowacki...

Dün yazmıştım,

Giray bu hafta Sağlık ekibinin kucağına BOMBA'yı bıraktı. Bakalım kimde patlayacak...

Sanırım bombayı Glowacki'de patlatacaklar. Ne de olsa ağrı ölçen bir cihazımız yok hala... Doktor!!! sağlam diyorsa sağlamdır

Çağatay_
27.09.2010, 18:04
Fener'de 20 gün denilen sakatlıklar 10 gün sürmüyor, bizde 2 hafta denenler 2 ay sürüyor.

Şaka gibi.

Serdær
28.09.2010, 20:59
Glowacki başlığından ;

Can Karyagdi'nin aciklamasina göre bu haftada oynayamayacakmis ne yazikki...

Hiç şaşırmıyorum nedense .

Çağatay_
28.09.2010, 21:01
Kıl dönmesi şikayeti ile giden sezonu kapatıyor.

cihatöztürk
28.09.2010, 21:03
Kıl dönmesi şikayeti ile giden sezonu kapatıyor.

Bizim sağlık ekibini ziyaret eden adamın 40 gün işi rast gitmez :)

Çağatay_
28.09.2010, 21:05
Bizim sağlık ekibini ziyaret eden adamın 40 gün işi rast gitmez :)

Sağlık ekibinin maşallah dediği çocuk 40 gün yaşayamıyor.

bordoylamavi
28.09.2010, 21:16
lütfen bu başlığa bir doktor arkadaş da yazsın. bu eleştirileri yapıyoruz ama tıp mesleğini eleştirmeyi teknik direktör eleştirmeye benzetiyoruz galiba. bir doktor arkadaşın bu yorumları değerlendirmesini rica ediyorum.
burda taraftar olarak herşeyden anlayabilirz ama tıptan anlayamayız. o yüzden eleştirleri yaparken yanlışın ne olduğunu doğrunun ne olduğunu bilecek ne eğitime ne de altyapıya sahibiz
yanlış anlaşılmasın amacım sağlık ekibini korumak değil tanımama etmem. ama tıp ile ilgili knouşmak o kadar kolay değil onu söylemeye çalışyorum

Çağatay_
28.09.2010, 21:22
Taraftar tutup da "Glowacki'nin aslında yan bağ sakatlığı vardı, yanlış tıbbi müdahale yapıldı, yoksa 10 güne dönmüştü.Bu tip durumlarda şdlfkdsşlfkdsfşl tedavisi uygulamak gerekir" demiyor ki.

2 hafta deniyor, 2 ay sürüyor.Haftaya oynar deniyor 7 maç oynayamıyor.Sıkıntı burada.Hadi haftaya hazır denir ama bir maç daha oynayamaz, riske etmek istenmedi denir.Tabiki de ufak sapmalar kabul edilir..Ama 2 maç deniyor 12 maç gelmiyor adam.Burada bir yanlışlık olduğu aşikar.

Ve hiçbir resmi açıklama yok.Téo sakatlandı ne olduğu açıklanmadı.Jaja konusunda var mıydı bilmiyorum.

Böyle böyle bilgi kirliliği içinde günler geçip gidiyor.

Can Karyağdı konuşsun diye bekliyoruz..

tunganyan
28.09.2010, 22:10
böyle sağlık ekibine allah akıl fikir versin para yiyiciler!!Milletin sakat futbolcusu beklenenden önce iyileşir bizde 2 hafta denildi 1 buçuk ay oluyo nerdeyse hala oynayamıyor GLowacki...Allah bildiği gibi yapsın bu ........ insanları...Jajadan da şüpheliyim ben o da oynayamaz kesin..bu kadar beceriksiz bi ekip olur mu..Yattara için de 1 2 ay denmişti sora 1 sene yattı Fransada ameliyat oldu da düzeldi.Ve bu insanlar halen daha Trabzonsporun başında.Ben hayatımda bu kadar klübün zararına çalışan insan topluluğu görmedim.Başkası sadece klübüne faydalı olur bize gelen klüpten para kazanıyor iş yapmıyor!!!!Çok sevmeme rağmen Sadri Başkana da laf atmadan geçemiyeceğim Sırf Yattara olayından dolayı bile kovulması gereken sağlık baytar ekibi hala burda!!

tunganyan
28.09.2010, 22:13
lütfen bu başlığa bir doktor arkadaş da yazsın. bu eleştirileri yapıyoruz ama tıp mesleğini eleştirmeyi teknik direktör eleştirmeye benzetiyoruz galiba. bir doktor arkadaşın bu yorumları değerlendirmesini rica ediyorum.
burda taraftar olarak herşeyden anlayabilirz ama tıptan anlayamayız. o yüzden eleştirleri yaparken yanlışın ne olduğunu doğrunun ne olduğunu bilecek ne eğitime ne de altyapıya sahibiz
yanlış anlaşılmasın amacım sağlık ekibini korumak değil tanımama etmem. ama tıp ile ilgili knouşmak o kadar kolay değil onu söylemeye çalışyorum

Kardeş çoğu insan tıbbi bilgiyi elştirmiyor ki bişe bilerek..Bizim bildiğimiz sadece bizim beceriksiz Baytarların yaptığı açıklamalar.Ne demiştiler Yattara için 2 ay,ne oldu peki??!!Yanlış tedavi oldu tekrar ameliyat oldu 1 senede iyileşti!GLowackiye ne oldu sakatlandı 2 hafta oynayamayacak dendi Antalya maçında oynayacaktı güya!!1 buçuk ay oldu insaf bu kdar da olmaz.....

saffet61
28.09.2010, 22:20
geçen sezon 2. haftadaki diyarbakır maçına yetişebilir denen yattara bir sezon oynamadı glo içinde 2 hafta sahalardan uzak kalıncak denmişti 1 ay oldu glo için üzülüyorum

Sefaenes
29.09.2010, 01:31
hala bu kasaplarin istifa etmemesi skandal. Ya bu 2 hafta Trabzonda 2 ay olarak mi olarak algilaniyor. Baska takimin oyunculari sakatlandigi zaman 1 ay oynamiyacak diyorlar bakiyorsun 1 hafta gecmeden oynuyorlar ama bizde 2 hafta deyip 1 sene sürüyor ve bundan sorumlu kasaplar hicbirsey olmamis gibi görevlerine devam ediyorlar. Profesyonel insanlari getirsinlerki bizim gibi saglik isinden anlamiyanlar bu konuda yorum yapmasin. Kadromuz zaten kisitli birde bu sakatliklar bizi bitiriyor

Onur Akyüz
29.09.2010, 01:47
Sakatlığı hakkında niye bilgi verilmiyor merak ediyorum,

1 ay daha umudu kestim ben umarım yanılırım!

9 eylülde Glo sayfasında yazdığım yorum,

beceke maçında oynamazsa,arada milli maç arası var 2 hafta da oradan,

hemen hemen öngördüğüm tarihte oynayacak.

sağlık ekibine bak ya!

Travelair
29.09.2010, 02:06
Neden iyileşmiyor sorusuna verdikleri yanıt hep aynı: Sakatlık psikozundan çıkıp tekrar sakatlanırım düşüncesiyle güvenle oynayamıyorlar...

Ya Yattara sizi bırakıp Gine'ye tedavi olmaya büyücüye gitti düşünün artık

Çağatay_
29.09.2010, 02:43
FB'de 10 gün idmana çıkamaz denen adam 5 günde maça çıkıyor.

Onlarda da tedavi iyi, öngörüler kötü :D

Bizim ikisi de kötü.

Dursun Kaplan
29.09.2010, 09:40
Bizim sağlık ekibine sağlık ocağında bile görev vermem ben.

İş bilmez adamların alayı toplanmış.

Hüseyin Çümen
29.09.2010, 10:27
yattara nın sakatlık süreci tam bir skandaldır

sağlık ekibizimiz malesef çok yetersiz

oflu engin
29.09.2010, 10:51
bizim sağlık ekibimi vardı.

gerçekten

Allah belamı versin de

temel_yilmaz
29.09.2010, 10:59
böyle sağlık ekibine allah akıl fikir versin para yiyiciler!!Milletin sakat futbolcusu beklenenden önce iyileşir bizde 2 hafta denildi 1 buçuk ay oluyo nerdeyse hala oynayamıyor GLowacki...Allah bildiği gibi yapsın bu ........ insanları...Jajadan da şüpheliyim ben o da oynayamaz kesin..bu kadar beceriksiz bi ekip olur mu..Yattara için de 1 2 ay denmişti sora 1 sene yattı Fransada ameliyat oldu da düzeldi.Ve bu insanlar halen daha Trabzonsporun başında.Ben hayatımda bu kadar klübün zararına çalışan insan topluluğu görmedim.Başkası sadece klübüne faydalı olur bize gelen klüpten para kazanıyor iş yapmıyor!!!!Çok sevmeme rağmen Sadri Başkana da laf atmadan geçemiyeceğim Sırf Yattara olayından dolayı bile kovulması gereken sağlık baytar ekibi hala burda!!

Bir bilgiyi atlamışız Yattara fransada kendi parası ile ameliyat oldu klübe bak nereye tutarsan elinde kalıyor.

Taner Uykuçeken
29.09.2010, 14:02
bir insana sakatlığından dolayı hiç bir tıbbi müdahale yapmasan vucüt kendi kendini bu kadar zamanda tedavi edelir herhalde :(
bu nedir ya bizde sakatlanan kişiler nerdeyse hep sezon kapatıyor
bizim sağlık ekibinde doktor ünvanını taşıyan kişiler var mı

Travelair
29.09.2010, 14:06
Yattara konusunda sonradan kulüp yalanladı futbolcu değil biz ameliyat ettiriyoruz dendi

Murat Hızal
29.09.2010, 14:49
Özellikle bizim sağlık ekibinin teşhis konusunda çok büyük zaafiyetleri olduğunu düşünüyorum.

Ne diyorlarsa, üstüne 2 ay kafadan ekleyin derim ben.

Serdær
30.09.2010, 00:02
Messinin sakatlandığı pozisyonu herkez görmüştür.

2 hafta içersinde sahalara döner dediler döndü.

Glo için Sivas maçına yetişir dendi hala ortada yok.

Diyeceksiniz ki o Barcelona biz Trabzonspor.

Tıp arasında fark yoktur herhalde :)

erol-61
30.09.2010, 00:35
TRABZON da 2 hafda derken 2 iç saha maçı deniyor galiba

Erdem Koltuk
30.09.2010, 08:58
Bir olur. iki olur, üç olur ama her sakatlanan geri dönmede problem yaşıyorsa kusura bakmayın da bu işi bilmiyorsunuz demektir.

abcabca
30.09.2010, 15:35
Sağlık ekibine de sağlık ekibi lazım..

iso_4939
30.09.2010, 16:43

:):):):alkış:

iso_4939
30.09.2010, 16:44

=)=)=) eyy agzına saglık be renktas.....

Mehdi
30.09.2010, 16:48

Onlar tıbbı geçiyosun,iki durak ilerde.

Biz fakülte dolmuş durağında kuyruktayız.

Sağlık olsun.:)

bkandil
12.10.2010, 09:05
Glowacki'nin açıklamaları
11 Ekim 2010 / 16:24

Trabzon'un Polonyalı futbolcusu Glowacki, sakatlığı hakkında hiç de iç açıcı konuşmadı. Ülkesinde Przeglad Sportowy'ye konuşan tecrübeli stoper, "F.Bahçe maçında diz yan bağlarım parçalandı. 3-4 hafta geçti. Sakatlığımda olumlu gelişmeler var ama hala hazır olduğumu düşünmüyorum. Menisküsün hasarlı olma durumu var. Umarım ameliyat gerekmez. Kariyerimi yukarı doğru taşımam açısından böyle bir ameliyata şu anda hiç ihtiyacım yok" dedi. (Haber61'den alıntıdır)

Her türlü sakatlığı 15 günde düzelteceğini!!! iddia eden sağlık ekibine kapak olur sanırım...

Travelair
12.10.2010, 10:38
Yok canım korkak bu futbolcular. Sakatlıkları geçtiği halde çekingen davranıyorlar, üzerine gidemiyorlar. Yoksa şimdiye kadar çoktan oynarlardı. Öyle ya Glowacki'ye 2 hafta hüküm verilmişti. Bir tek biz kahraman ve cesuruz ya :( Aspirin alsın geçer kıvamına sokuyoruz herşeyi

İHTİLALL
12.10.2010, 10:56
Glowacki'nin açıklamaları
11 Ekim 2010 / 16:24

Trabzon'un Polonyalı futbolcusu Glowacki, sakatlığı hakkında hiç de iç açıcı konuşmadı. Ülkesinde Przeglad Sportowy'ye konuşan tecrübeli stoper, "F.Bahçe maçında diz yan bağlarım parçalandı. 3-4 hafta geçti. Sakatlığımda olumlu gelişmeler var ama hala hazır olduğumu düşünmüyorum. Menisküsün hasarlı olma durumu var. Umarım ameliyat gerekmez. Kariyerimi yukarı doğru taşımam açısından böyle bir ameliyata şu anda hiç ihtiyacım yok" dedi. (Haber61'den alıntıdır)

Her türlü sakatlığı 15 günde düzelteceğini!!! iddia eden sağlık ekibine kapak olur sanırım...

Bomba bu!..
Harbi bomba...

Sağlık ekibi değil,cinayet şebekesi mübarek.

Hani Sivas maçına hazırdı?

Hani Yattara sahtekar dı?

Glowacki'nin yeni kurbanınız olduğuna dair,bu forumda onlarca iddia da bulunuldu ve her zamanki gibi doğru çıktı!

Adamın diz yan bağları parçalanıyor ,siz iki hafta sonra oynar diyorsunuz,aradan tam iki ay geçiyor ve biz bugün Glowacki'nin kendi ağzından "yan bağlarının parçalandığını" öğreniyoruz!

Sizin "tıp diplomanız " olduğundan ciddi şüpheliyim,

Zaten hipokrat yemini etmiş gerçek bir doktor,

Yattara kepazeliğinden sonra o koltukta bir dakika oturmazdı.

Ama istikrar lazım,

İstikrara ihtiyacımız var,çünkü...

Bu arada vllaha bravo ya,koskoca Hayrettin bey bile gitti,

Kendinden başka,hemen hemen bütün Trabzonsporlu ları,sessiz ve derinden Trabzonspor haini ilan eden Sadri bey,

Sizin için "sağlık ekibine sorun" bile diyemiyor,

Dedim ya,

İstikrar şart!..

İHTİLALL
12.10.2010, 11:03
Hani biz safız ya,

Dr. Hasan Yener,Dr. İhsan Alioğlu filan diyorum,

Sağlık ekibi ile kanki,kanka filan diyorum,

Bu adamlara "sizin tıp diplomanız varmı" diye merak edip sorsa,sayın başkan diyorum,

Sorabilir mi acaba?

Yoksa Glowacki'nin skat alındığı dedikodularımı patlar sonra...

Aman Allah korusun,

Kimse sormasın biişe,

Aman istikrara bir halel gelmesin de,

Aman istikrara bişe olmasın da,

BAĞ YIRTILIR YEN İÇİNDE!

OLCAY ÇAKIR
12.10.2010, 11:08
Fener maçındaki sakatlanma pozisyonu ve şeklini görünce, ben direkt 6 ay ya da yarım sezon diye teşhisi koymuştum.

Güzel şeyler duymak istedi taraftar, duyduda... Ama görünen köy işte.

Ben tıp okumadım. Yeri geldimi tıp demeyi bilirim ama:).

Yattara döneminden mim'li bir sağlıksız ekip durumu var.

Acilen İstanbul ya da İzmir'de ya da Ankara'da bir özel ekiple anlaşma yapmaları lazım.

Yada Tıp fakültemiz var KTÜ de.

Ya bu yazının sonu gelmez... Gelirde iyi gelmez.

Netice, ben sakatlandığı an teşhisi koymuştum velhasılı...:)

İHTİLALL
12.10.2010, 11:16
Hani Gökhan kardeş bağırıyor,çağırıyor ya profesyonellik,profesyonellik diye,

Haklı olarak tabi,

Ve biz gittik 45 yaşına "hala utanmadan pembe hayaller kuruyoruz;

"Yok şampiyon olup sokaklara döküleceğiz,yok şampiyonlar liginde cirit atacağız vs. diye,

Ve sağlık ekibine ödenecek üç kuruşu "dışarı" bırakmamak için,

"Bağ yırtılır,fare kırığı olur olsun,kalan sğlar bizimdir,çok zorlanırsak o futbolcular "gavur" zaten "ezana küfrediyorlar" diye atarız milletin önüne" zihniyeti!..

Öfkem kendime,başkasına değil...

Öğrenilmiş çaresiziliğe, bu dönem kadar zorlanıldığımı hatırlamıyorum..

Mert Oğuzlu61
12.10.2010, 13:45
şu glowacki nin ameliyat olayı, sezonu kapadığı iddiaalı doğruysa mevcut doktorların yüzüne tükürerek kulüpten uzaklaştırılması takımımız açısından en hayırlısı olacaktır.

bir değil iki değil !!!

tunganyan
12.10.2010, 14:02
Buyur burdan yak!!habr61netteki habere göre de glowacki düzeldi oynayıp oynamaması Şenol Güneşe bağlı!!Yuh yaa bu kadar basit mi bu işler ya..Taa nezman ben de dahil birsürü arkadaş yazmıştı bu işin bu hale geleceğini,adam kenarda doktorla koşa koşa futbolu unuttu yahu!!

irfanb
12.10.2010, 14:22
Vasiyetimdir ;
Beni Türk doktorlarına emanet ediniz ama ne olur Trabzonspor doktorlarına emanet etmeyiniz.
:)

antagonist
14.10.2010, 11:17
Belki birçoğunuz "spor hekimliği" branşının varlığından haberdar değil. Bizim kulüp doktorumuz (Hakan Ayaz) -bildiğim kadarıyla- spor hekimi değil, pratisyen hekim. Yurt dışında spor hekimliği ile ilgili birkaç ay kurs gibi bir şey almış.

Normal bir pratisyen hekim,Tıpta Uzmanlık sınavı'nı kazandıktan sonra "spor hekimi" olabilmek için dört yıl asistanlık yapıyor.

Özkan'la Ömer'i de kursa göndersek Trabzonspor'a hekim yaparlar mı?

Emre Emiroğlu
14.10.2010, 11:26
Gerçekten pratisten hekim mi çalıştırıyoruz ? şaka olmalı :S ?

antagonist
14.10.2010, 11:37
Gerçekten pratisten hekim mi çalıştırıyoruz ? şaka olmalı :S ?

Bu konu forumda daha öncede tartışılmış:

http://forum.bordomavi.net/archive/index.php/t-4511.html

Serdar Ersoy
14.10.2010, 12:05
Glo ne zaman dönüyor ya ?

2-3 hafta dediniz bekledik, e hani nerde 2 ay olucak nerdeyse...

Serdær
16.11.2010, 00:26
Bizim Sağlık ekibinin eline oyuncularımız düşmesin..

Hala daha somut bir gelişme yok.

İnşallah Milli Takımda oyuncu sakatlanmaz yoksa yandık !

Çağatay_
16.11.2010, 00:28
Dua ediyordum milli takıma gitmesin diye.

Umarım sakatlık olmaz.

Erkin Ekşi
16.11.2010, 02:48
yattara kepazeleginden sonra hala gorevinin basinda kalmaya devam ediyorsa bu sahislar zaten yapacak hicbirsey yok. insanda biraz utanma olur gurur onur haysiyet olur.
Istifa etmek cok onemli bir erdemdir ama bu insanlarda nerde bunu anlayacak gorgu ahlak?

Serdær
07.01.2011, 20:23
Egemen sakatlandı , bakalım kaç hafta sürecek ?

İvedilikle bekliyoruz ..

Serdær
13.03.2011, 19:16
Onur ne kadar sürede sahalara dönecek merak ediyorum..

Allah oyuncularımıza sakatlık vermesin..

Sağlık Ekibine düşen yanıyor ..

Serdær
13.03.2011, 19:17
Egemen sakatlandı , bakalım kaç hafta sürecek ?

İvedilikle bekliyoruz ..

Bu arada yukarıda ki mesajı yazalı 2 ay olmuş :)

Bilmem anlatabildim mi :o

Not : Yok efendim Egemen FB maçında sakatlığı nüksetti demesin kimse.. :rolleyes:

ibrahim
13.03.2011, 19:47
Futbolcularimiz sakatlandimi yikariz ortaligi ama Saglik Ekibimizi konusmaya sira geldimi kimse orali olmaz...:rolleyes:

calypso
13.03.2011, 20:18
Ktu tip fakultesinde hala spor hekimligi anabilim dali yok mu? Bu kimsenin aklina gelmemismi simdiye kadar?

brushfield
13.03.2011, 20:30
Ktu tip fakultesinde hala spor hekimligi anabilim dali yok mu? Bu kimsenin aklina gelmemismi simdiye kadar?
hıııı var. Tıpbı geçiyorsun, az ilerde sağda caminin yanı.

bkandil
14.03.2011, 09:35
Allah hiç bir futbolcuyu bizim sağlık ekibinin eline düşürmesin...

Onur'a acil şifalar, inşallah önemli bir şeyi yoktur...

Mert Oğuzlu61
16.03.2011, 12:21
size basit gelecek belki ama ben fm oynarken, ilk işim kulübümün işe yaramaz doktorlarını kovup yerlerine avrupadan felan kaliteli doktorlar getirmek oluyor. gülmeyin sakın o oyunda herşey en ince ayrıntısına kadar işlenmiş, doktor konusu çok önemli ve tıpki gerçekteki gibi bizim doktorlar o oyunda berbat !

UĞUR DURTAŞ
16.03.2011, 12:22
kendimi bildim bileli ist.takımlarının oyuncuları sakatlanıyor iyileşme sürelerinden önce sahada oluyorlar bizde tam tersi 2 hafta 1 ay oluyor 6 ay 8 ay oluyor.kesinlikle araştırılması gereken ciddi bir konu.

AKSOY_61
16.03.2011, 13:51
Yurtdışından bi alet getirmişlerdi.
Yerçekimsiz bir ortam mı ne yaratıyordu, sakatlık sonrası
iyileşme döneminde ayak ve bacaklardaki baskıyı azaltıyordu sanırım.
Bu aletin de faydası vardır mutlaka

Fb yönetimi harbiden çok başarılı bu konuda.
Adamlar profesyonel yapıyolar herşeyi.

Serdær
04.09.2011, 11:26
Allah Trabzonspor oyuncusunu bizim Sağlık Ekibinin eline düşürmesin.

4-6 hafta içersinde sahalara dönecek denen Piotr Brozek 7.hafta içersine girmemize rağmen hala antremanlara katılmış değil.

Ayrıca 2 ay daha gelmeyecek deniyor .

bkandil
05.09.2011, 09:44
Barış Özbek Yunanistan'da tatil yapıyor haberleri çıktığında kızmıştım kendisine, sonra bizim sağlık ekibi geldi aklıma....

Adam haklı beyler,

Tatil yaparak bizim sağlık ekibinin tedavi süresinden önce katılır kadroya...

Keşke Piotr da tatile gitseydi...

Serdær
19.09.2012, 14:25
Bakalım sakat oyuncularımız verilen süreç içersinde takıma geri dönebilecekler mi.

İlk örnek Giray da olduğu gibi.:cool:

Hatice Aslan
19.09.2012, 15:23
Bakalım sakat oyuncularımız verilen süreç içersinde takıma geri dönebilecekler mi.

Olcan içinde neredeyse aynı süre verilmişti.. Aylar geçti adam hala düzelemedi, maça çıktı diyoruz bir darbe alıyor sakatlığı nüksediyor.

DeAgLeMaNyAq
19.09.2012, 15:35
Takımdaki sakatlıkların oluşması sağlık ekibinden ziyade teknik heyetin antrenmanlarından kaynaklıdır. O yüzden niye bu kadar sakatımız oldu diye sağlık ekibine suç atmak anlamsız. Ama Giray'ın tam iyileşmeden oynamasına izin verip sakatlığının 1 ay daha uzamasına neden olan da sağlık ekibidir...

Giallorossi
19.09.2012, 16:41

Glowacki'deki gibi olmaz insallah :)

İskender Çakmak
19.09.2012, 18:32
Bizim sağlık ekibi yine foruma konu olmuş. Bu gidişle çok olurlar.

Ertan1982
19.09.2012, 18:48
Yazmistim oyuncular en büyük Ana sermayemiz.Onlari en iyi sekilde korumliyiz.Salik ekibi olsun Antrönörler olsun en iyileri lazim.Bassinlar parayi getirsinler yabancilari.Türk spordoktorlarina hic güvenmiyorum.Nice oyunculari yok ettiler yanlis terapiler ile.

Serdær
01.12.2013, 14:59
Allah kimseyi Trabzonspor Sağlık ekibinin eline düşürmesin.

Yusuf Erdoğan 3 hafta denildi hala adam ortalıkta yok.

Ufuk
03.02.2019, 18:50
Bu ekibin futbolcular ve teknik kadro forumunda bir başlığı olması gerekiyor.

Dr. Gültekin Hacisalihoglu Kulüp Doktoru 41
Hakan Bozdogan Kulüp Doktoru 40
Oguzhan Kolot Fizyoterapist 25
Ferhat Boz Fizyoterapist 45
Safa Parlak Fizyoterapist 26
Dursun Isik Fizyoterapist 35
Hüseyin Saral Diyetisyen 29

Premier Ligde geçen hafta topçuların turşu suyu içtiği, krampların %40 daha çabuk iyileştiği gündeme geldi. TrtSpor'da bu konuya değinmiş hatta. https://twitter.com/serkanakkoyun_/status/1092063833584222208

https://pbs.twimg.com/media/DxnsljXX0AIfalb.jpg:large

Bizim ekip bu tarz şeyleri takip ediyor mu yoksa oyuncu sakatlandıktan sonra kaç hafta oynamayacağını mı belirliyor acaba merak ediyorum. Bu turşu suyu muhabbeti de PR çalışması olabilir. Bütün şişelerde kocaman pickle juice yazıyor :D

omondoles
03.02.2019, 20:12
Futbolculara dünya para ödüyoruz. Birinden kısalım da yabancı pro sağlık ekibi getirelim.

adiloş bebe
04.02.2019, 13:17
sadece sağlık ekibmiz değil teknik ekibimizin bir çoğu çok amatörce yönetiliyor maalesef. Komple profesyonel ellere emanet edilmeli.

Yiğit Gayretli
04.02.2019, 13:37
Uğurcan 5 hafta kadar yok deniliyor. Sorun değil, ben Arda'ya da güveniyorum ama o da tedbir amaçlı MR'a girecekmiş bugün. Rodallega da bonus olarak MR'a giriyor.

Revire döndük.

UĞUR DURTAŞ
04.02.2019, 14:49
5 HAFTA DEĞİL-RESMİ AÇIKLAMA*
*
Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, MKE Ankaragücü maçında sakatlanan kalecimiz Uğurcan Çakır’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.
Uğurcan Çakır’ın müsabaka sonrası sol arka adalesinde ağrı hissettiğini belirten Yaşar Kibar Güven, ‘’Kalecimiz Uğurcan’ın bugün çekilen MR’ı sonrası tedavisine başlanmış olup yarın oynayacağımız Ümraniyespor karşılaşmasında dinlendirilecektir. Oyuncumuzun hafta boyunca devam edecek tedavisinin ardından Galatasaray maçında forma giyip giyemeyeceği ise sağlık ekibimiz ve teknik heyetimizin vereceği karar sonrasında netleştirilecektir’’ dedi.

BlackPanther
04.02.2019, 15:58
Ucuz sağlık ekibini takımın başına getirirsen olacağı bu.

Ozan Yılmaz
07.02.2019, 23:56
https://twitter.com/hasantuncel61/status/1093481517270089733?s=19

Arda'
08.02.2019, 00:43
https://twitter.com/hasantuncel61/status/1093481517270089733?s=19
Aynısı Ebrar'a da oldu eleman 1 sene top oynayamadı. Safa'ya yazık olmuş ben umutluydum kendisinden. Bu sağlık heyetinin komple değişmesi lazım.

Gurpas
08.02.2019, 10:25
Vah vah kulüp kimlere emanet?

btnyldz
10.02.2019, 15:14
Çok kötüler bu kadar sakatlığın ve formsuzluğun tesadüf olmadığını fark etmek gerek.

Uğur Ö.
10.02.2019, 15:23
Sakatlarla sağlık ekibinin ne alakası var. Ben mi yanlış düşünüyorum ?

Eğer sakatlar varsa bunun tek sebebi antreman teknikleridir. Futbolcunun da kendini takip etmesi gerekiyor. Ufak ağrı veya çekme vs herşeyde kontrolü tutmalı. Yani ekstra sağlık ekibi ne yapabilir ki?

Ebrar ve Kınalı habelerini şimdi okudum. Eğer denildiği gibi yanlış teşhis konulduysa zaten bir gün dahi devam etmemek lazım

btnyldz
10.02.2019, 15:27
Ayrıyeten elimde bu haberler harici kanıtım olmasa da şahsen çoğu sakatlıkta yanlış teşhis ve tedavi uygulandığına inanıyorum. Basit bir sakatlık açıklanıyor sonra oyuncuyu haftalarca kadroda göremiyoruz hiç normal değil hem de hiç.

Ozan Yılmaz
27.02.2019, 17:24
Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili açıklama

Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, sakatlıkları bulunan oyuncularımız Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yusuf'un Ümraniyespor maçında ayağına aldığı darbe sonucu sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldığını belirten Güven, "Oyuncumuzun yapılan muayenesi ve çekilen MR'ı sonrası sağ ayak bileği kemiğinde ödem tespit edilmiş olup, tedavisine başlanmıştır. Kendisini koruma amaçlı olarak salonda çalıştırıyoruz" dedi.

Güven, bir süredir sağ ayak topuk bölgesinde ağrıları bulunan ve gerekli müdahaleleri yapılan Abdülkadir Ömür'ün tedavisine Almanya’da devam edileceğini sözlerine ekledi

Mehmet Fatih Silik
27.02.2019, 18:43
Sağlık ekibi mi? Sağlık ekibi ne arar la bizde?

DeAgLeMaNyAq
27.02.2019, 20:34
Sağlık ekibinden ziyade sorgulanması gereken antrenman programları. Zaten kulüp doktoru ile fizyoterapistler yeni yönetim ve teknik heyetle birlikte göreve başlamış isimler değil. Darbeye bağlı sakatlıklarda yapacak çok fazla bir şey yok. Ama performansa dayalı sakatlıklarda ve bunların tedavisinde çok verimli olmadıkları gözüküyor. Özellikle Süper Lig'deki birçok takımın fiziksel kapasiteleri çok daha üstümüzde gözüküyorken, burada mevcut kondisyonerlerimizi de sorgulamak lazım...

jairzinho
27.02.2019, 22:22
sağlık ekibi

teknik direktör ve ekibi

kondüsyoner ekibi

fitness ekibi

aşcı ekibi

psikolog ekibi

analiz ekibi

scout ekibi

çim ekibi

bunlar önemli detaylar futbolda.uzun maratonda amatör ekiplerle yola çıkamazsın.tekerlek patlar sonra.

wenger oyuncuların yemeklerine bile karışıyor bu zamanda aga.fiziksel durum şakaya gelmez.yüksek tempolu ve dar alanda oynanıyor maçlar.

ve artık mevki antrenörleri gündemde .

bizde ise sakat sakat fedakarlık yaparak oynuyor diye övünme var.çoh enteresan

anth
28.02.2019, 13:47
Var mı öyle bir ekip?

Yiğit SARI
08.09.2019, 01:57
Yukarı

erenslash
08.09.2019, 05:01
sağlık ekibi hamlesini görüyor
+ fitness coach
+ shooting coach-sadece şut odaklı hoca bazen hücum yönü daha iyi olan hocalar da verir bunu
+ attacking coach -(atak teknik taktik ağırlıklı hoca
+ defensive coach -defansif teknik ve taktik ağırlıklı hoca
+ sport scientist
+ assistant coach diyor ve arttırıyoruz efedim

+ sağlık konusunda fitnesscı antrenörünün über kalitede olması gerekli

dikkat ediyoruz bu alıntıya

"Dr Kal Parmar, a sports physician at University College London's Institute of Sport, Exercise and Health says Suarez's injury must have been operated on very quickly, within a day or two of the injury.

"Physiotherapy and strength conditioning would then have played a key part in his recovery after surgery." -özellikle bu kısma dikkat edin-

yani diyor ki doktor suarez sakatlık yaşadı ama bu kadar çabuk iyileşmesini kondisyon ve gücüne bağlı fitliğine bağlı diyor yoksa çabuk iyileşemezdi diyor uzman doktor

nbay
08.09.2019, 12:54
ufuk şentürk çok iyiydi . abdulkadir geçen sezon sakatlığı için berline gitmişti görünmeye. bizde görev yaptığı dönemde ciddi sakatlık problemleri yaşanmamıştı .
şu an berlinde kendi branşında bölüm başkanı . bize gelmesi mümkün değil muhtemelen . ama gerçekten göreve bir doktor gelecekse bu seviyede eğitimli birisi olması gerekir.
milyon euroluk adamları spor biliminden uzak doktorlara emanet etmemeliyiz .

bkandil
08.09.2019, 15:08
Trabzonspor'da yeni doktor göreve başladı.

Trabzonspor'da Kulüp Doktoru Hakan Bozdoğan'ın yerine Hakan Ayaz getirildi.

Abdülkadir Ömür ile ilgili yaşanan sakatlık gelişmesi sonrasında görevi bırakan Kulüp doktoru Hakan Bozdoğan'ın yerine Hakan Ayaz'ın getirildiği öğrenildi.

Ayaz'ın görev başladığı kaydedildi.

Kaynak: https://www.haber61.net/m/trabzonspor/trabzonspor-da-yeni-kulup-doktoru-belli-oldu-h367369.html

Antonio
08.09.2019, 16:34
al birini vur ötekine biri kör biri sağır.

Mollasalihoğlu
11.09.2019, 17:39
Doktorun yanlış / geç teşhisi dışında bir sıkıntı yaşamadık.

Hayvan gibi maç periyodunda genç oyuncularda sakatlık yaşamadığımız gibi 30 yaş üstü olan ve maçların hepsinde oynayan adamlarımız bile sakatlanmadı.

Yusuf Sarı da, Abdülkadir de darbeye bağlı sakatlıklar yaşadı. Buna teknik ekibin yapabileceği bir şey yok.

erenslash
14.09.2019, 07:44
şimdi şu ikisi karışıyor

sağlık ekibi sağlık konusunda yetersiz şu ankileri de yeterli bulmuyorum ben -büyük klup olduğumuz için yeterli görmüyorum ana sebebi bu daha iyisine layığız

teknik ekip sağlık ekibiyle bağlantılı mı? evet bağlantılı form-güç ve fitness durumu sakatlık -antreman yüküyle bağlantılıdır

sakatlık sorunları-maç dışındaki faktörlerde vesaire hariç hem teknik hem doktorla alakalı bir durumdur

performans bireye göre çok sağlam hesaplanmalıdır -anahtar cümle : zeki ve bilgi sahibi insanlarla çalışmak lazım
doktorun iyi değilse antreman programı yükünü de iyi analiz edemez randıman alamassın

herşey bir çark ve bütün bir bilinç olarak düşünün yani biz vasat altı personelle çalışmaya devam ediyoruz aslında

başımızdaki doktorların bütün personelin a kalite olması lazım bizimkiler şu anki doktor da dahil kötünün iyisi.bana göre hepsi D kalite baya vasat altı

maç analizlerine bakıldığında bireysel yetenekli oyuncuların dışındaki düz topçularımızın da bir türlü gelişim gösterememesinden kaynaklı yani ikisi de yetersiz

erenslash
14.09.2019, 08:43
bu arada https://www.instagram.com/p/BuTaoddl8Ff/

diyetisyenimiz altyapıda deniyor
ancak çok tecrübeli biri değil sempatik bir hanfendi ama torpille gelmiş altyapıya belli sonra a takımına geçmiş sanırım

anlamadım bu işten bir şey Trabzonsporda torpil olacaksa bu torpilliler yüzünden takımdan soğuyacağım

taraftar olarak takımımızda çalışan personeli sorgularım kardeşim

kimsenin ekmeğinde gözümüz yok biz kendi ekmeğimizi kazanıyoruz zaten ancak takımımda saçma sapan işler oluyor buna dur demek lazım

https://www.instagram.com/p/BumOswWFXlH/

şimdi eren sende var ya! dersinizde

Trabzonspor bu arkadaşlar deneyimli insanları almak lazım yani sıradan klup olsak tamam derimde ülkenin her şehrinde taraftarı olan bir klubuz

Antonio
14.09.2019, 10:53
amatör takımlarda devlet hastanesinde uzman doktor yahut özel hastanede uzman doktor uzman radyolog bakıyor. o bile bizim sağlık ekibinden daha iyi . düşünün seviyeyi.

Uğur Ö.
14.09.2019, 12:59
120 trilyon senelik oyunculara maaş ver git aylık 4-5k vererek sıradan diyetisyenler, doktorlar, hocalar bul. Bas arkadaş doları en kralını en iyisini getir. Müthiş kadro kuruyorsun ama futbolcu hariç herkes sıradan.

erenslash
14.09.2019, 13:10
Bakın şimdi sturridge versus çalışacagın sacma sapan ekip

Cvsine yazacak Trabzonsporda çalışacak diye�� pr yapacak diye bunlarla ugrasıyoruz

taraftar olarak klube email atıp baskı yapacagız tek tek torpile son

yok oyle sturridge i alıp dandik ekipler ucuz olsun kafasını yasamak

dernek değil burası !

deli oluyor insan

ayse fatma ali mehmet teknik direktörlük stajyerliğini bizde yap emi kızım veya emi oglum

yol gecen hanı

Ertan1982
14.09.2019, 15:31
tecrübe konusuyor Saglik ekibi cöp.
Rakip takimn oyuncular nasi cabuk saglikli dönüyor bir sorun kendinize.
Bizde saktalanan sakatlanmis at gibi son kursun bekliyor.Aynisi fitnes hoclar icin gecerli.
Kimse bana milliyetcilik ile gelmesin.
Bende Milliyetciyim ama bir yabanci isimi daha iyi görüyorsa onu alirim ise.
Burd haci dayinin dükkanna eleman alinmiyor.
Milyonluk topularin sagligi sözkonusu.

Ahmet Aksu
14.09.2019, 15:56
https://www.youtube.com/watch?v=79OPlfLn6Wg

adamlar sakatlığın bile filmini yapmışlar abduşumuz için biz de mi yapsak güzel olurdu
o değil de adamı iyi hazırlamışlar inşallah bizim onazi de iyi dönüş yapar ama önce göbeği eritmeli.

Tahir61
15.09.2019, 03:12
Trabzon bir spor kenti olacaksa öncelikle bir sporcu sağlığı merkezi kurulmalı. sadecesağlık ekibini doktoru değiştirmekle olur mu. bu abdüş'ün sakatlığı bir dönüm olur inşallah.(eski doktorun getirilmesi umarım geçici bir düşüncedir)en azından şimdilik ülkenin Ankaranın doğusunda kalan kısmının ve tabi özelikle Trabzonspor'un ihtiyacını en üst düzeyde karşılamayı hedefleyerek

erenslash
16.09.2019, 22:26
http://www.thesportsphysiotherapist.com/functional-strength-training/

şunu bir okusun bazılarınız ne demek istenilen çok açık

bu arada burada sturridgin antremancısı

Why Is ‘Strength and Conditioning’ Important?

If you are a sports physiotherapist or physical therapist that works with athletes then strength and conditioning is going to be a part of your rehabilitation, whether you call it that or not. There is no way that you can return an athlete to their desired level of high function without utilising the tested strategies implemented effectively by elite level strength and conditioning coaches across the world. Think of the final stages of any rehabilitation program that you have designed – the kinds of high level and sports specific exercises that you prescribe – now that’s strength and conditioning!

Kenan Berber
08.10.2019, 15:30
Instagramda Oguzhan Kolot , "Yeniden Trabzonspor" yazıp tesislerin girişinde fotoğraf paylaşmış. Bu fizyoterapist arkadaş gönderilmişti. Geri çağırılacaktı neden gönderildi ? Sebebi nedir acaba ?

erenslash
30.10.2019, 01:06
çünkü torpilli ve Trabzonlu sebep bu bence .gönderilme sebebini bilmemde Trabzonlu ve Türk olması lazım ekibin mutlak böyle dar kafalar işte.ne kadar vasat varsa onu alırız yeter ki Trabzon yassın
Instagramda Oguzhan Kolot , "Yeniden Trabzonspor" yazıp tesislerin girişinde fotoğraf paylaşmış. Bu fizyoterapist arkadaş gönderilmişti. Geri çağırılacaktı neden gönderildi ? Sebebi nedir acaba ?

Fatih Özkan
30.10.2019, 09:14
Kesinlikle güvenmiyorum.

Sefaenes
30.10.2019, 20:06
Sağlık ekibinden daha çok kasap ekibi gibi. Umarım bu saat den sonra gerçek sağlık ekibi kurulur. Milyonlar verdiğimiz oyuncular kasaplara bırakılmamalı. Bu arada mesleği gerçek kaçakçılık olan abilerden kardeşlerden özür dilerim

Emre Veli
31.10.2019, 14:57
allahın belası bir ekip.

Adem Akyüz'
31.10.2019, 15:05
Ortada ciddi bir sorun var ve bu sorun görmezden geliniyor. Başka bir açıklama bulamıyorum.

alptug_kd
31.10.2019, 15:37
Ben artık bıktım. Ses çıkaralım. Sesimizi duyuralım. Sosyal medyada çalışma yapılsın. BMN haber yapsın. Bir şekilde gündeme alalım bu ekibi. Gelen ile giden ekibin farkı yok.

Bu kadar sakatlık ve uzun süren geri dönüş süreleri normal değil. ARTIK YETER!

Antonio
01.11.2019, 13:57
sağlık ekibi yetersiz olabilir. anlaşmalı hastane doktorun olur. o da mı yok?. pratisyen hekimle bir şey çözülmez. uzman hekim de sende çalışmaz.

Telonyus
01.11.2019, 15:59
bence sağlık ekibinden çok teknik ekibin yetersizliğinden oluyor bu sakatlıklar

Mert Acar
02.11.2019, 01:33
Bu sakatlıklar sanşsızlık filan değil,bir sorun var.

Emre Veli
02.11.2019, 14:39
Baştan aşağı rezil bir ekip.

Emre Çömez
02.11.2019, 19:28
birileri hesap vermeli.

ozturk
02.11.2019, 23:03
Bu konuya el atılmalı artik. Neredeyse u19 ile çıkacağız maçlara.Yedek te yok

Onur Akyüz
02.11.2019, 23:37
Yaktınız bizi adiler!

Enaldo61
03.11.2019, 22:56
Fiyasko bir ekip galiba.

Samet Berber
04.11.2019, 10:10
Rezillik tek kelimeyle.

mawro61
04.11.2019, 16:02
Düşman başına

mmert
04.11.2019, 20:32
Yahu ben sağlık ekibi eleştirisini haklı ama beklentiyi anlamsız buluyorum.

Sağlık ekibinin başındaki adamın görevi oyuncuyu bakıp sende şu var demek değil ya da futbolcu ameliyatlarını bu adamlar yapmıyor. Şüphelenirsin oyuncuyu hastaneye yönlendirirsin görüntülemeleri alınır klinik şikayetler radyologun teşhisiyle örtüşüyorsa o hastalığın tedavisini yapacak kişiye başvurursun ve sana takibinde yapılması gerekenleri anlatır. Sen de uygularsın zaten aşınasındır.

Kulüp doktoru ne yapar?

1) Olmadan tedbir alır. Bu da kondisyoner diyetisyen fizyoterapist doktor ortak çalışmasıyladır. Sporcularda gelişebilecek hastalıklardır, antrenman programından kaynaklanan sakatlıklardır, bireysel futbolcuların eksiklerini gidermektir... vs.

2)Büyük bir sakatlıkta zaten primer görev almaz. İlk müdahale ardından tanı tedavi takip süreci başlar.

3)Oluşan bir sakatlıkta şüphe ile yaklaşır gerekli tetkiklerin yapılması için yönlendirir.

4)Sağlık açısından diğer birimlerle istişare halinde olur.

Bizim sıkıntımız burda. Kulüp genellikle ortopedistlerle anlaşıyor vaka yapıyorlar diye ancak bu bence saçma. Spor hekimliği diye bir branş var. Bahsettiğim şekilde yaklaşan. Ortopedist getirince kulübe ameliyat mi yapacak tesiste ya da özel kliniğinde ameliyat mi edecek. Ortopedi cerrahıdır. Kulüp doktorluğu ise daha çok premedikasyon ve rehabilitasyondur. Cerrahlık bir iş yok. Bu işleri daha profesyonel yürütmemiz lazım.

Bu bir ekip işidir. Doktor, Fizyoterapist, Kondisyoner, Diyetisyen, Masör. Bir plan dahilinde kulübün genel krokisini çizersin, futbolcuları ve teknik ekibi bilgilendirirsin, bireysel oyuncuları analiz edersin eksikleri olabilecek sakatlıkları noktasında çalışırsın vs.

Ozan Yılmaz
18.11.2019, 01:09
https://www.youtube.com/watch?v=tk3X0PaVLko

Emre Veli
24.11.2019, 16:19
şimdi de ahmet'in çaprazı gitmiş:)

Samet Berber
25.02.2020, 12:09
Bu sağlık ekibiyle yola devam ederek tüm birikimi çöpe atıyoruz.

Beşiktaş maçına yetişecek denile Nwakaeme şu anda yürüyemiyor. Ne oluyor bu adamlara ? İnanılır gibi değil.

Harun-61
25.02.2020, 12:39

Beşiktaş maçına yetişecek denile Nwakaeme şu anda yürüyemiyor. Ne oluyor bu adamlara ? İnanılır gibi değil.

Gelde kafayi yeme arkadas !!!

Onur Erçetin
25.02.2020, 12:47

Gerçekleri açıklamıyorlar sıkıntı orada.

smart
25.02.2020, 17:59
Kovun şu herifleri ya gidin en iyisini getirin kaç para istiyolarsa verin. Bu sene şampiyonluk giderse bunlar yüzünden gitmiş olacak

Yiğit Gayretli
25.02.2020, 19:26
Yazıklar olsun!

Ahbap çavuş ilişkisine milyonlarca € emanet ediyoruz!

Abdülkadir sakatlandığında teşhisi yanlış koyduğu için Dr. Bozdoğan'ın kovulmasından sonra göreve getirilen Hakan Ayaz'ın bu konuda çok vukuatlı biri olduğunu defalarca dile getirdim. Daha dün bir bugün iki, o hatalarına yenilerini ekliyor...

Mikel ilk yarıda yine böyle "basit" denilerek geçiştirilen bir sakatlık yaşamıştı. Teknik heyetin dinlendiriyoruz dediği oyuncu 2 hafta sonunda dayanamayarak İstanbul'a gidip, oradan İngiltere'ye geçerek sakatlığına teşhis ve tedavi bulabilmişti. Bu yüzden Mikel'den yaklaşık 1 ay yoksun kalmıştık.

Şimdi aynı senaryo -HEM DE ŞAMPİYONLUĞA GİDERKEN- Nwakaeme'de yaşanıyor. Oyuncu Sivas maçında zorlanıyor ve ilk yarıda oyundan çıkıyor. 2 gün sonra MR çekiliyor. Doktor "temiz" diyor ve oyuncunun idmana çıkmasında sakınca yok raporu veriyor!!! Bu noktadan sonrası büyük rezillik. Nwakaeme tekrar zorlanma ve ağrı hissediyor bacağında.

Takımımızın en üretken oyuncusu tam 10 gündür takımla çalışamıyor! Doktorun "temiz" dediği MR'a rağmen oyuncu sadece yürüyüş yapabiliyor!

Acilen Ufuk Şentürk hocayı geri getirin! Kapısında mı yatarsınız, 3 kat maaş mı verirsiniz bilemem ama bu iş bilmezler yüzünden ŞAMPİYONLUK KAÇIYOR!

erenslash
25.02.2020, 19:38
bence fizyoterapistlerin biri yerli biri yabancı olmalı iki tane şart hem de iyisinden.saçma sapana doktorlarla uğraşıyoruz .katılıyorum hocam
Yazıklar olsun!

Abdülkadir sakatlandığında teşhisi yanlış koyduğu için Dr. Bozdoğan'ın kovulmasından sonra göreve getirilen Hakan Ayaz'ın bu konuda çok vukuatlı biri olduğunu defalarca dile getirdim. Daha dün bir bugün iki, o hatalarına yenilerini ekliyor...

Mikel ilk yarıda yine böyle "basit" denilerek geçiştirilen bir sakatlık yaşamıştı. Teknik heyetin dinlendiriyoruz dediği oyuncu 2 hafta sonunda dayanamayarak İstanbul'a gidip, oradan İngiltere'ye geçerek sakatlığına teşhis ve tedavi bulabilmişti. Bu yüzden Mikel'den yaklaşık 1 ay yoksun kalmıştık.

Şimdi aynı senaryo -HEM DE ŞAMPİYONLUĞA GİDERKEN- Nwakaeme'de yaşanıyor. Oyuncu Sivas maçında zorlanıyor ve ilk yarıda oyundan çıkıyor. 2 gün sonra MR çekiliyor. Doktor "temiz" diyor ve oyuncunun idmana çıkmasında sakınca yok raporu veriyor!!! Bu noktadan sonrası büyük rezillik. Nwakaeme tekrar zorlanma ve ağrı hissediyor bacağında.

Takımımızın en üretken oyuncusu tam 10 gündür takımla çalışamıyor! Doktorun "temiz" dediği MR'a rağmen oyuncu sadece yürüyüş yapabiliyor!

Acilen Ufuk Şentürk hocayı geri getirin! Kapısında mı yatarsınız, 3 kat maaş mı verirsiniz bilemem ama bu iş bilmezler yüzünden ŞAMPİYONLUK KAÇIYOR!

Emre Çömez
25.02.2020, 20:11
Yazıklar olsun!

BMN olarak bildiri yayınlasak?

Tolga Kurt
25.02.2020, 21:09
Yazıklar olsun!

:alkış:

tanjugunduz
25.02.2020, 23:56
Bu sağlık ekibi toptan kovulmali yerine profesyonel uzman bir ekip gelmeli şampiyonluk gidecek bunlar yüzünden

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fadigaTS
26.02.2020, 19:13
Grip olsam bu sağlık ekibinin tedavisine güvenmem.Kısır döngüye girdik resmen.Eski adamları tekrar göreve getirmek çok saçma.Milyonlarca euro değerindeki futbolcuları amatörlere emanet etmek ancak bizde olur.

mawro61
26.02.2020, 20:40
Yattaranin futbol hayatının hangi sağlık ekibi tarafından bitirildiği malûm.
Umalım, bazı oyuncularımız bu yılı geçtik kalıcı olarak futbolu bırakmak zorunda kalmazlar.

Gökhan Balcı
27.02.2020, 16:28
Ben acayip merak ediyorum futbolculara milyonlar döktüğümüz yerde bu ekibin üyeleri kaç para alıyor ? en fuzuli topçuya bile yıllık bir milyon para veriliyor. Doktorun kralını getirsen bu para tutar mı ? Yönetimin şu ana kadar ki en ciddi hatası bu saçmalığı ısrarla sürdürmesi. Bu ciddi hata önce koca sezonu abdülden yoksun geçirmemize neden oldu sonra mikel şimdi tony ? Kesinlikle güvenmiyorum ve yönetimin neden güvendiğini de anlayamıyorum. Özellikle başkana yakın birinin bunu sormasını sahiden çok isterim

Emre Veli
29.05.2020, 14:18
dünya üzerinde daha kötü bir kurum yok.

Emre Veli
10.06.2020, 19:39
dünya üzerinde daha kötü bir kurum yok.Açıklama bile yapmayan meslek ahlakından yoksun bir grup insan topluluğu

Burak Bıyıklı
11.06.2020, 09:24
Şampiyonluğa oynarken ve ülkede onlarca iyi doktor varken bu futbolcuları bu ekibe emanet etmek kulübe ihanettir. Bugün kovun lig sonunu filan beklemeyin. Ayıp ya. Kaç aydır maç yok hala tam kadro değiliz.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Ünal Kaya
11.06.2020, 09:36
1 ay yok denen 3 ay olmuyor. hayret bişey ya

Turgay Atalay
11.06.2020, 11:17
Bu olayda sağlık ekibinin rolünü/varsa hatasını bilmemekle beraber, Ahmet Ağaoğlu ve ekibinin Onazi/Ekuban/Abdülkadir/Yusuf sakatlıkları sonrası kaliteli bir sağlık ekibi kurabilmek adına ellerine geçen tarihi fırsatı teptiklerini ve bunun bize yol, su, elektrik olarak dönmeye devam edeceğini düşünüyorum.

murmut
11.06.2020, 15:25
Sampiyonlugu kaybedersek, bu ekibin de sucu cok büyük olur...

batu94
11.06.2020, 21:30
Kırıkçı çıkıkçı çağırsak daha iyiydi. Sizin yapacağınız işi..

hay1699
12.06.2020, 11:18
Nurgül Günaydın Sörloth’un yarım devre oynayabileceğini yazmış. Ne desek boş.

Manu61
12.06.2020, 17:31
Kazandıkları savaş yok.

CesurHamsi
12.06.2020, 20:06
Gaysenin adamlari bizim saglik ekibinemi sizdi acaba?

Oruç
12.06.2020, 20:07
Kaldıkları yerden devam ediyorlar. Lige ara verilince unutmuştuk kendilerini. Yine hatırlatrılar. 3 aydır kimseye bir şey olmazken maça 3 gün kala oyuncular sakatlanıyor. Rezillik.

My
13.06.2020, 11:47
Perşembenin gelişi bizde taa pazartesinden belliydi de...

Cem Balcı
18.06.2020, 14:30
Waka ile ilgili 3-6 hafta haberleri çıkmaya başladı.Tabiki bizim kulüp yine en son haber verir.

Anlamadığım bir durum var,Başakşehir ile aynı konumdayız,kadrolarına bakıyorum 1 tane sakat yok.Bizdeki bu sakatlıklar idmanlarla mı ilgili yoksa sağlık ekibi ile mi.

Emre Çömez
18.06.2020, 14:40
kasap ekibi.

batu94
18.06.2020, 16:21
Kulübümüzde sağlık ekibi adı altında futbolcu sakatlıklarını tedavi etmeye çalışan kişi veya kişilere itibar etmeyiniz.

Emre Çömez
23.06.2020, 00:03
hiç faydanız yok

ozturk
23.06.2020, 10:07
Bu konuda ciddi bir yeniliğe ihtiyaç var. Hep belli isimler dönüp dolaşıp sağlık kuruluna geliyor. Artık farklı ve yetkin birileri gelmeli.

Ozan Yılmaz
23.06.2020, 14:18
https://www.trabzonspor.org.tr/download/resources/hakan-ayaz_9457359794_-1x-1_false.jpg

https://www.trabzonspor.org.tr/download/resources/14_9798391117_-1x-1_false.jpg

ekip gibi ekip be

erenslash
23.06.2020, 14:45
aynen öyle
Bu konuda ciddi bir yeniliğe ihtiyaç var. Hep belli isimler dönüp dolaşıp sağlık kuruluna geliyor. Artık farklı ve yetkin birileri gelmeli.

batu94
23.06.2020, 21:54
Başkanın gelecek sezon için acilen parası neyse verip işi bilen profesyonel sağlık ekibi getirmesi lazım. Tahminimce o da ders almıştır bu sezondan.

romeikaa
23.06.2020, 23:35
tepeyi terk eden okçular tam liste :D

Harun-61
24.06.2020, 13:43
Nwakame bugün antramana cikmis.

Samet Berber
24.06.2020, 14:54
Nwakame bugün antramana cikmis.
Krampon giymemiş yalnız, koşu ya da yürüyüş yaptı muhtemelen.

Emre Veli
27.06.2020, 19:49

CesurHamsi
27.06.2020, 20:18
Defolun gidin lan!!

Emre Veli
27.06.2020, 23:11
Allah belanızı versin :)

ibrahim
27.06.2020, 23:13
Şu sağlık ekibini ifşa edecen, şehir meydanında dayak manyağı yapacan anasını satayım. Sakatlanan geri gelmiyor, bu nasıl iştir?? Sonra yedekte adam yokmuş. As kadroda adam kalmadı ulan, siz ne işe yararsınız??

Haram zıkkım olsun Trabzonspor'dan yediğiniz ekmek!!

erenslash
27.06.2020, 23:26
ne kadar sağlıkçı var fizyoterapist hepsini kovun fitness koçları da dahil

Manu61
27.06.2020, 23:30
Saat gece yarısı olmadan kovun bu herifleri.

Sefaenes
27.06.2020, 23:33
Ya bunlara verilen 1 kurus bile fazla 1 saniye beklenmesin daha

Emre Çömez
28.06.2020, 00:24
seneye hiçbiri kalmamalı

zaqua
28.06.2020, 00:33
aralarında doktor var mı? yoksa köylerden çıkıkçı mı toplamışlar?

Emre EFENDİOGLU
28.06.2020, 00:54
Elimizde Ferrariler, Maseratiler var, sanayiden ustalara baktırıyoruz gibi.

Sefaenes
28.06.2020, 02:09
aralarında doktor var mı? yoksa köylerden çıkıkçı mı toplamışlar?

Köyde kiler bunlardan daha basarili olur bizdekiler kasap

OrkHun
28.06.2020, 09:32
doktorlara neden yükleniliyor tam olarak, gerçekten görevlerini bilmediğimden soruyorum?
oyuncuların her gün doktrolar tarafından kontrol edilip, "bu adam sakatlanabilir, bunu dinlendirin" demesi gibi bir durum var mı?
fitness koçları veya fizyoterapistlere yüklenilmesini anlarım da, doktorlar genelde sakatlandıktan sonraki süreçte devreye girmiyor mu?
sakatlık önlemeye yönelik bir prosedür var mı bu işin içinde?

Arda'
28.06.2020, 10:54
Suç sadece sağlık ekibinde değil bu kulübün antrenman metodlarında sıkıntı var sezon başından beri kas, adele, kasık sakatlıkları bırakmadı peşimizi.

İbrahim CİHAN
28.06.2020, 12:27
Sezonun başından beri aleyhimize çalıştılar. Abdülkadir Ömür sakatlığı sonrası göstermelik değişiklik oldu, belli ki sorun o değildi. Şampiyon olamamamizin tartışmasız en büyük sebebi bu kadar çok sakatlık yasamamizdir. Darbeye bağlı olsa eyvallah diyeceğim ancak benim hatırladığım Ekuban'in ilk sakatlığı dışında darbeye bağlı sakatlık yok. Yazıklar olsun ne diyeyim

oskayb
28.06.2020, 14:49
Önümüzdeki sene sağlık ekibi , kondüsyoner , fizyoterapist vb hoca ve yardımcıları konusu toplam olarak ele alınsın.
zincirin en zayıf halkası burası olarak gözüküyor bu sene ve zincir zayıf olduğu yerden kırılıyor.
güçlü yönetim , güçlü saha içi yetmiyor.

fanatikdevri
29.06.2020, 19:29
Takımın yedek futbolcusu,teknikk direktörü yok,sağlık ekibine sarıyor taraftar.Çok bilmiş Ağaoğlu öncekileri değiştirdi bunları getirdi,sorun sağlık ekibinde mi kadro kurmayı bilmeyenlerdemi.

esra61
29.06.2020, 21:45
Sağlık ekibimiz mayın tarlası gibi mübarek.Takılan patlıyor.Bunu sn yöneticilerimiz göremiyor mu acaba?

Enaldo61
30.06.2020, 10:20
ilk bunların değişmesi lazım üst düzey bir ekip gelmeli.

Cenkhan
30.06.2020, 13:32
Suçu sağlık ekibinde bulma takıntısı bir kenara bırakılmalı. Takıma yüklemeyi bu adamlar yapmıyor, koruyucu hekimlikten ziyade teşhis ve tedavi ile uğraşıyorlar. Bu dönemde yanlış tanı koyulan, tahmini süresinden geç dönen futbolcu var mı ona göre değerlendirmek lazım.

Ayrıca bir insanın fotoğrafını paylaşıp dalga geçtiğini zannetmek nasıl bir seviyesizliktir?

erenslash
04.07.2020, 08:31
sağlık ekibi,fitness, ve fizyoterapistler,doktorlar gs maçından sonra derhal kovulmalıdır.

BatuhanB
04.08.2020, 11:08
Bir süredir değişeceği dillendirilen sağlık ekibi için adım atılmış ve kulübümüzde 2015-2017 yılları arasında görev alan, hâlihazırda millî takımda da doktorluk görevini îfâ eden Ufuk Şentürk'e teklif gitmiş. Umarım olur.

https://www.61saat.com/amp/futbol/trabzonspor-dan-a-milli-takim-doktoruna-teklif-gitti-h777067.html?__twitter_impression=true

Hayırlısı.

Emre Çömez
01.09.2020, 16:15
Yunus Emre Sel yunusemresel
·
9sn
Trabzonspor sağlık ekibinde değişim yaşandı. Kulüp doktoru Hakan Ayaz ile yollar ayrıldı ve yerine Ortopedi Uzmanı Hakan Çelik ve Spor Hekimi Metin Kara ile anlaşıldı. Kulüpte gelecek yıl iki doktor görev yapacak
@asporcomtr

Sefa Alış
01.09.2020, 18:04
Yeni göreve başlayan her iki doktor da yerel özel hastanelerin doktoru. Kulüp kariyerleri yok, hayırlısı.

pReN@_61
02.09.2020, 11:43
Yunus Emre Sel @yunusemre (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=34487)sel
·
9sn
Trabzonspor sağlık ekibinde değişim yaşandı. Kulüp doktoru Hakan Ayaz ile yollar ayrıldı ve yerine Ortopedi Uzmanı Hakan Çelik ve Spor Hekimi Metin Kara ile anlaşıldı. Kulüpte gelecek yıl iki doktor görev yapacak
@asporcomtr
Hayırlı olsun.

Sefaenes
02.09.2020, 15:55
Umarim teni sağlık ekibu kasaplik mesleği yoktur, inşallah meslegin hakkini verir.

Emre Çömez
02.09.2020, 16:07
https://i.hizliresim.com/eKXhnM.png

murmut
02.09.2020, 17:55
Metin Kara zaten altyapimiz icin doktorluk yapiyormus kulüpte.

Emre Çömez
03.09.2020, 17:58
Mert
@AgnusDei61
·
1 sa
Edindiğim bilgiye göre bazı futbolcuların kulüpten gönderilen doktor Hakan Ayaz'dan değil de geçtiğimiz sezon başı Osmanlıspor'dan takıma katılan fizyoterapistler Erkan Özyılmaz ve Fatih Emre Doğan'dan şikayetçi olduğu yönünde.

Hatta takım dışı fizyoterapiste gidenler de varmış.

Doktor'dan rahatsız olup da başkanda şikayetçi olan as futbolcular da vardı. Yani üçünden de oyuncular totalde şikayetçi oldu.

Bunu da belirtiyim: Hakan Ayaz, Erkan Özyılmaz ve Fatih Emre Doğan birlikte bir sene Osmanlıspor'da görev aldı.

mawro61
03.09.2020, 19:09
Mert
@AgnusDei61
·
1 sa
Edindiğim bilgiye göre bazı futbolcuların kulüpten gönderilen doktor Hakan Ayaz'dan değil de geçtiğimiz sezon başı Osmanlıspor'dan takıma katılan fizyoterapistler Erkan Özyılmaz ve Fatih Emre Doğan'dan şikayetçi olduğu yönünde.

Hatta takım dışı fizyoterapiste gidenler de varmış.

Doktor'dan rahatsız olup da başkanda şikayetçi olan as futbolcular da vardı. Yani üçünden de oyuncular totalde şikayetçi oldu.

Bunu da belirtiyim: Hakan Ayaz, Erkan Özyılmaz ve Fatih Emre Doğan birlikte bir sene Osmanlıspor'da görev aldı.

Peki fizyoterapistler değişecek mi?
Bu şikayetler başkanın kulağına gidiyorsa neden gereğini yapmaz

Emre Çömez
03.09.2020, 19:14
Peki fizyoterapistler değişecek mi?
Bu şikayetler başkanın kulağına gidiyorsa neden gereğini yapmaz

Hasan Tüncel hasantuncel61
·
1 Eyl
Göreve başlayan Çelik, Metin Kara ile birlikte çalışacak. Kara rezerv takımıyla daha çok ilgilenecek. Trabzonspor’un sponsor hastanesinde görev yapan Çelik takımı yakından tanıyor. Yeni doktor fizyoterapistler hakkında da karar verecek.

Onur Akyüz
05.09.2020, 01:45
Arkadaş lig başlayacak bizim daha teknik ekibimiz, sağlık ekibimiz belli değil.

La havle ya bu nasıl iş?

Emre Çömez
06.09.2020, 14:01
ﺦ
@atavratjoa
·
5 Eyl
Trabzonspor sağlık ekibinden sonra külüpte çalışan fizyoterapist ile de yollarını ayırdı.

@atavratjoa
5d
Trabzonspor'dan ayrılan Fizyoterapist Erkan Özyılmaz Galatasaray ile anlaştı.

pReN@_61
06.09.2020, 16:45
Bu vatandaş işini düzgün yapabiliyorsa niçin gitti? İşini noksan yapıyorsa İstanbul kulübünde ne ne işi var ?
Enteresan...

Ozan Yılmaz
03.10.2020, 17:08
Fiziksel Performans Merkezi sistemine ilk alımı gerçekleştirdi. Daha önce Chelsea’da görev yapan Fiziksel Performans Atletik Hocası Malcolm Harkness Trabzonspor’a dahil oldu. Malcolm Harkness Bordo Mavililerin kuracağı sistemde önemli bir rol üstlenecek. 10 milyon TL bütçe ayrılan ekibe 4 kuvvet antrenörü, 2 spor bilimci, 1 kondisyoner ve 1 rehabilitasyon uzmanı alınacak.AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/malcolm-harkness-trabzonsporda-h795754.html61saat.com

recdodo
03.10.2020, 18:18
Geç olsun güç olmasın derler ya, yapılan işler bu sözü akla getiriyor. Fakat ellerini ovuştura ovuştura bekleyen ve bekledikçe destek kitlesi ne yazık ki artan bir kitle var ki Allah fırsat vermesin. Yoksa yıllar sonra yapılan bu güzel işler çok gitmez yine yıkılır.

Emre Çömez
13.10.2020, 12:37
Soccer Time
@SoccerTimeTR
·
46d
Fiziksel Performans Merkezi kurmak için kolları sıvayan Trabzonspor, ekibe şimdiye kadar 2 isim dahil etti.
- Malcolm Harkness
- Alex Segovia Vilchez

Ekibin 8 kişiden oluşması bekleniyor.
- 4 kuvvet antrenörü
- 2 spor bilimci
- 1 kondisyoner
- 1 rehabilitasyon

Stop sign
isim: stop sign

erenslash
20.10.2020, 12:50
kondisyonerler ve fizyoterapistler derhal kovulup almanyadan üst düzey ekip alınmalıdır.

korkusuzmaraz
20.10.2020, 16:56
kondisyonerler ve fizyoterapistler derhal kovulup almanyadan üst düzey ekip alınmalıdır.
Iyi de bu gokhan kandemir ile yeni gelen alex segova ikisi de kondisyoner degil mi mesajda 1 kondisyoner olacagindan bahsediliyor.

erenslash
22.10.2020, 05:36
https://www.transfermarkt.com.tr/gokhan-kandemir/profil/trainer/43512 Trabzonlu ve torpilli sevgili kondisyonerimiz :D yeni gelen alex dediğin adam bu https://www.transfermarkt.com.tr/alex-segovia-vilchez/profil/trainer/84922 çok iyi bir kondisyoner mi? soru işareti. ucuza kaçmıştır bizimkiler :)) adamın görev yaptığı yerlere bakarsan anlarsın.yabancı olsun ucuz olsun havasında bizimkiler :D yabancının da dandiğini alır bu yönetim emin ol
Iyi de bu gokhan kandemir ile yeni gelen alex segova ikisi de kondisyoner degil mi mesajda 1 kondisyoner olacagindan bahsediliyor.

Emre Çömez
03.02.2022, 16:38
giden dönmüyor.

Cem Balcı
03.02.2022, 19:25
Daha temkinliyiz sanki.Hocanın detaycı olmasından galiba.

pReN@_61
04.02.2022, 00:50
Allah aşkına kafalarda tereddüt bırakmayın. Lütfen.

Onur Akyüz
04.02.2022, 02:14
Oklar yine bunların üzerine dönüyor.

Edgar olayı zaten başlı başına büyük bir fiyaskodur. Bağı kopmuş adamın sakatlığını farkedemediler önemsiz filan dediler hey maşallah.

Şimdi de kas sakatlıkları aldı başını gidiyor. Takımın en önemli adamı için ağrıları var riske edilmedi denilirken 1 aydır dönemedi bu süre niye bu kadar uzadı açıklama yok.

Koita zaten mr cihazının içinde yaşıyor. Ya ben bfk ile yarıştığımız sezonu hatırlıyorum adamlarda sakat olmuyordu bizim takım kırılıyordu resmen.

Şimdi yine aynı her hafta ortalama 5 oyuncusu sakat olur mu bir takımın?

alpermazz
04.02.2022, 10:27
Ünal Hocanın olduğu sezondan başlayarak, hiç bir şekilde tam takım kuramıyoruz..Kağıt üstünde en iyi kadro bizde, ancak takım hep sakat.. Hamsik GS maçında riske edilmeyecek, Avcı hoca sakatlıktan dönen adamı 2.yarı sokabilir belki deniyor, 2 hafta ara var, adam yine maç kadrosunda bile yazılmıyor.AYIPTIR. Bu iş bilmezlerle nereye kadar yahu. Ben eminim, Hasandır, Yunusdur vs. bu isimler taraftarın gazını da alıyor, ve eminim, hamsik kadroda olsa bile oynayamaz Biraz taraftar gazı almak için de bakın 18 kişilik kadroda vs. diye koyuyorlar..Yahu bir takım sezon içinde bu kadar sakatlık verir mi ?? Yeter la bıktımk. Şu takıma profesyonel sağlıkçılar alın, ne kadar para tutacak aga.. 2005-2006 sezonunda Karel D'heane , Aymar Abdelaziz falan sakatlığında kenara gelen adam, hala bakıyorum sağlık ekibinde..Ulan tıp hiç mi gelişmedi..?? Aa bu Fenerde, Gsde niye kimse sakatlanmıyor..GS-TS maçında GS neredeyse eksiksiz oynadı, sakatları falan var deniyordu bir de..Aga Trondsen nerde ya ? Koita nerde ? Hamsik nerde ? Abdüş niye sakatlanıp duruyor ? Darbeye bağlı bile değil ya...Maçı oynuyor bitiriyor adam hafta arası antrenmana çıkmıyor...ULAN KAMİL AHMET NEREDEYSE MAÇ KAÇIRMADI BU SEZON YA..BİZDE 2 MAÇIN 1İNDE YOKTU..BU DA MI TESADÜF AGA ?? LA BİTİRDİNİZ BİZİ YA.

erenslash
04.02.2022, 18:31
saçma sapan bir ekiple çalışıyoruz masörler dahil

Gümüshaneli61
05.02.2022, 13:30
Takimin en büyük eksigi. Ne zaman dogru düzgün bir saglik ekibimiz olacak ?

hamdi_61
05.02.2022, 17:59
Takımın en büyük eksiği stoper değil sağlık ekibi.

falcon_61_
05.02.2022, 23:17
Bizim tek rakibimiz sizsiniz

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MetehanS
05.02.2022, 23:31
la Hamşik nerede?

Gökhan Balcı
11.02.2022, 00:17
Her şeye paramız var da doktora mı yok anlamıyorum. Çıkın bir açıklama yapın dalga mı geçiyorsunuz insanlarla ?

Barista
11.02.2022, 08:56
Herhangi bir futbolcumuzun ayağına kıymık batsa bizim sağlık ekibi tedavi! ederek iltihap kaptırır ve oyuncu 1 ay sahalardan uzak kalır.

Kaan Ayhan için 5 milyon euro'yu gözden çıkarmıştık o para cebimizde kaldı. O paranın onda birine getirsinler işinin ehli yabancı bir sağlık ekibi, paralarını bir kaç ayda çıkarırlar zaten.

Emre Çömez
19.02.2022, 14:51
Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 25. haftasında oynadığımız İttifak Holding Konyaspor karşılaşmasının ardından ağrıları artan ve tedavisi halen sürmekte olan oyuncumuz Marek Hamsik, Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında yer almayacaktır.

Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın izniyle ülkesi Slovakya’ya giden futbolcumuz, Pazartesi günü Trabzon’a dönecek ve tedavisine burada devam edilecektir.

tebrikler.

Ufuk
19.02.2022, 14:57
Baştan aşağı rezalet.

Emre Çömez
19.02.2022, 15:01
https://twitter.com/hasantuncel61/status/1495006210185121792

yeter vallahi.

Ertan1982
19.02.2022, 15:14

yeter vallahi.

Gitsinler yurtdisindan doktorlar ile anlasinlar.Kontroler icin Bilet otel parasini versinler ya bizimkiler gitsin oraya yada onlar buraya gelsinler kontrol icin.Hem daha ucuz olur hemde oyuncularin sagligi icin daha iyi.

Burak Bıyıklı
19.02.2022, 15:16

yeter vallahi.

Bu ekibe verilen para haram ya. Yüzümüz gülmedi yıllardır sakatlıktan.

Adem Akyüz'
19.02.2022, 15:36
1 aydan uzun süredir ağrıları var diyorlar. Adam sonunda isyan edip kendi doktoruna görünmek için ülkesine gitti. Sağlık ekibi utanıyor mu acaba :)

Uğur Ö.
19.02.2022, 15:43
Rezil herifler 40 gündür bir teşhis koyamadılar, bilmiyorsan bilmiyorum de milyon euro veriyorsun işini bilmeyen adamlara emanet ediyorsun.

Emre Veli
19.02.2022, 16:01
yıllık 2.5 milyon para ödediğin adamları emanet ettiğin doktorlara bak :D :D :D ya sabır. abdüşe yapılanlardan sonra şaşırmamak gerek tabii ki. alanım olmayan bi konu hakkında farazi konuşmak istemiyorum ama allah aşkına bu kulübe adam gibi doktor getirin. bundan daha büyük bir amatörlük olamaz.

wakaeme
19.02.2022, 16:16
hamsik in sorununun bir türlü tespit edilememesi tamamen rezillik tam bir itibar kaybı

Ozan Yılmaz
19.02.2022, 16:23
bu iş "sturridge'in ağrıları var" durumuna dönmeye başladı, dikkat!

Lazman
19.02.2022, 16:31
herhangi bi koyun saglik ocagi bunlardan iyi is yapar. senelerdir ayni tirt

Gümüshaneli61
19.02.2022, 17:36
Yeter artik. Kovun su rezilleri. Itibar kaybi, maddi zarar, yildiz futbolcunun 2 aydir sahadan uzak kalmasi, gelecek korkusu. Hepsini yasattilar. Her acidan zarar veriyorlar kulübe. Gerekiyorsa bir oyuncu maasina yurtdisindan kaliteli ekiple anlasin.

Bir de sunu ekleyelim. Son senelerde capraz baglari kopan topcularimiz:

2018 Onazi
2019 A. Ömür
2020 Trondsen
2021 Gervinho ve Edgar

Masallah, her sene en az bir oyuncumuzun capraz baglari kopuyor. "Saglik" ekibimiz sagolsun.

Mehmet Fatih Yavuz
20.02.2022, 12:52
Yavaş yavaş espriler gerçeğe dönecek...

https://twitter.com/ismailhmzcbb/status/1495014467582808068

pReN@_61
21.02.2022, 14:16
Ulan Grande'ye yapmayın bari, çok ayıp oldu herife.

pReN@_61
27.02.2022, 17:49
Giray Kaçar'a göre Dorukhan rahat 3 hafta yok. Yanlış tedaviden bahsetmiş attığı tweette. Enteresan. İnşallah öyle değildir ne diyeyim.

wakaeme
27.02.2022, 19:34
Giray Kaçar'a göre Dorukhan rahat 3 hafta yok. Yanlış tedaviden bahsetmiş attığı tweette. Enteresan. İnşallah öyle değildir ne diyeyim.
hamsik için de oynamaz demiş hayırlısı

TS-Tiryaki
28.02.2022, 15:35
Hamşik etkisiz hale getirildi şimdi sırada Dorukhan var.

emre6117
28.02.2022, 16:46
Hamşik etkisiz hale getirildi şimdi sırada Dorukhan var.

Saglik ekibi dua etsin kadro cok genis ve alternatifli kuruldu.
Yoksa hamsik olayi cok sikinti cikarirdi.

lazminator61
01.03.2022, 14:31
2 sene önce neden sampiyonlugu verdik.. Bu sene genis kadro olmasa yine aynisi olucak. Giden geri dönmiyor. Hamsik ha bugün ha yarin, 2 ay oldu sahda yok.

Bizde olan adamlar müzmin sakat oluyor mesala Kamil ahmet, Hataya gitti, bu sezon mac kacirmadi.

Acilen Saglik ekibi degismesi lazim

lazminator61
01.03.2022, 14:33
Yeter artik. Kovun su rezilleri. Itibar kaybi, maddi zarar, yildiz futbolcunun 2 aydir sahadan uzak kalmasi, gelecek korkusu. Hepsini yasattilar. Her acidan zarar veriyorlar kulübe. Gerekiyorsa bir oyuncu maasina yurtdisindan kaliteli ekiple anlasin.

Bir de sunu ekleyelim. Son senelerde capraz baglari kopan topcularimiz:

2018 Onazi
2019 A. Ömür
2020 Trondsen
2021 Gervinho ve Edgar

Masallah, her sene en az bir oyuncumuzun capraz baglari kopuyor. "Saglik" ekibimiz sagolsun.

baska takimlarda olmiyor bi tek biz veriyoruz sakatlar. Bide su var , bizden birisi sakatlansa, 2 ay yok, sonra 2 ay form tutmasi var, sezon bitti hoop. Baska takimlarda adam sakat cikip haftaya yine sahda

Emre Çömez
10.03.2022, 13:39
:D

Onur Akyüz
10.03.2022, 16:49
Başka takımlarda olmuyor diyoruz da misaL fb de çok sakatlık yaşadı geçenlerde görmüştüm öyle bir sakatlık listesi mesut, gustavo, sosa bilmem ne 15 maçtan başlamış aşağıya doğru sıralamışlar.

pReN@_61
10.03.2022, 17:13
https://twitter.com/61Yakreb/status/1501871609371664384

Emre Çömez
16.03.2022, 15:39
https://youtube.com/clip/Ugkx_Nk2HQgOlN-Uule-mv9E27unCAIn-32y
18:40