PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : El Clásico | Barcelona - Real Madrid

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

seyyah61
30.11.2010, 00:40
Sevindik , esprilerimizi yaptik. Insallah kimseyi üzmemis, kirmamisizdir. Sonucta hepimiz Trabzonsporlu'yuz. Keske macin sonlarina dogru centilmenlik disi hareketler olmasaydi, oldu bir kere. Gereken ceza verilecektir. Real Madridli arkadaslar üzülmesinler. Kaybedilen sadece bir mac, cok da takilmaya gerek yok.

Cagdas Topal
30.11.2010, 00:40
Ramos ne etmiş ya önüne gelene mi vurmuş merak ettim şimdi pozisyonu..

Gönlümden geçeni yaptı valla :alkış:

İsmail Coşgun
30.11.2010, 00:41

CRWbruNX5cc

Cem Akyüz
Kıyasa gerek yok.İkiside büyük hoca şu anda..Ancak Mou şöyle önde denebilir.Bir çok takımda başarılı sonuçlar aldı Mou.Pep ise sadece Barca'da görev yaptı.İlerleyen yıllarda başka bir takımı çalıştırırsa o zaman daha sağlıklı yorumlar yapılabilir

Fatih Özkan
Madrid maç sonu yapmış olduğu çirkin hareketleri ile 10 tane yemeyi de haketti aslında...
Zoruna gitti anladık ama yumruklaşmak da neyin nesi ?
Bu kadar küçük düşürme kendini!

seyyah61
30.11.2010, 00:42
http://www.youtube.com/watch?v=CRWbruNX5cc

Yukarida youtube videosunu yollamistim. Acamayanlar olursa baska bir yere yüklerim.

İlker Akçay
30.11.2010, 00:42
Sevindik , esprilerimizi yaptik. Insallah kimseyi üzmemis, kirmamisizdir. Sonucta hepimiz Trabzonsporlu'yuz. Keske macin sonlarina dogru centilmenlik disi hareketler olmasaydi, oldu bir kere. Gereken ceza verilecektir. Real Madridli arkadaslar üzülmesinler. Kaybedilen sadece bir mac, cok da takilmaya gerek yok.

Kesinlikle,alınan arkadaşlar olduysa kusura bakmasınlar...Her ne olursa olsun Dünyanın En büyük maçı oynandı,La Liga uzun periyot sonuçta şampiyon Barnebau'da ki maçta belli olacak...Tekrardan alınan varsa kusura bakmasın..

Özellikle Gökhan senin Madrid taraftarlığını biliyor ve saygı duyuyorum kusura bakma alınacağın birşey yaptıysak,iyi bak kendine..

Herkese İyi Geceler,

ilhan
30.11.2010, 00:43
Ramos'un Messi'ye yaptığı insanlık dışı müdehale bir kenara, o hareketten sonra Puyol ve Xavi'ye yaptıkları daha ayıptı. Yarın öbürgün milli takım kampında beraber idman yapacak, maça çıkacaksınız. Belki de aynı odayı paylaşacaksınız. Utanmaz herif, terbiyesiz.

Bir örnek; Barça Real Madrid'i 6-2 yeniyor. Raul maç sonunda tüm Barçalılar'ı tebrik edip soyunma odasına gidiyor. Raul ve Ramos'u kıyaslama gibi bir gayem yok elbette... Ama sen Batman Petrolspor oyuncusu değilsin. Real Madrid forması giyiyorsun, utanır insan. Casillas'tan biraz karakter kapar insan... Tabii bu dediklerim insan için geçerli.

Cagdas Topal
30.11.2010, 00:44
Adama bak yahu oyuncularımıza çamur atıyor .

İsmail Coşgun
NtvSpor'da Trabzonspor'a benzettiler Barça'yı daha doğrusu bizi onlara benzettiler.

Mert Oğuzlu61
şu barçaya tek bir adam isterim, oda fabregas... wenger bırak artık şu uşağı, hak ettiği yere gitmeli artık fabregas... düşünsenize fabregas ında barçaya transfer olduğunu, orta sahaya bak : xavi iniesta fabregas :) ama wenger inat ediyor işte, onun için çok özel bir oyuncu fabregas ama oyuncuda gitmek istiyor yani izin verilmeli artık, layık olduğu yere gitmeli bu uşak.

bangkook_61
Trabzonsporla Barcelonayı karşılaştırıyorlar Ntvspor da :)

Mustafa Önal
iki haftadır kalecilere bir acıma hissi belirdi bende. Geçen hafta diego alvese çok acıdım bu hafta casillas 'a çok acıdım. çaresiz gelen topları bekliyordu.

Emrah Akcagöz
30.11.2010, 00:45
Yahu adamlar pas yaparak çalım atıyorlar nasıl bir olay hala çözemedim..

seyyah61
Sergen-Mehmet Demirkol kapismasi var Ntvspor'da. Mehmet Demirkol bizim oyunculara yeteneksiz dedi. Sergen de karsi cikiyor.

Mollasalihoğlu
Bir anekdot ile koyayım noktayı.
D.Bakır 2. ligde ien üst üste başarısız sonuçlar alır. Canlı yayında başkana sorarlar, takım bir türlü galip gelemiyor, ne diyorsun diye.
Der ki: -Para veriiik oynamiiler, paklava veriik oynamiiler, oynamiii o.çocukleri...

Bizim barça maçlarında da takım aynı o hesap oldu..
Tebrik etmekten başka yapacak birşey yok..
:)

Anıl Caner
30.11.2010, 00:47
Valla Trabzonspor'u övüyo mövüyo ama Sergen kadar boş yorumcu da az gördü bu memleket :)

SEDAT
- Messi'nin ayağı dahada kırılmaz artık , hakikaten verilmiş sadakası varmış...

- Puyol'la xavi'ye yaptıklarında anormal bişey görmüyorum açıkçası...

İsmail Coşgun
Sergen-Mehmet Demirkol kapismasi var Ntvspor'da. Mehmet Demirkol bizim oyunculara yeteneksiz dedi. Sergen de karsi cikiyor.

Yeteneksiz değilde takım olduğumuzu ve futbolcuların birbirini tamamladığını anlatmaya çalıştı. Burak gibi futbolcuların başka takımlarda başarılı olamayıp Trabzonspor'da çok başarılı olduğu örneği üzerinden.

Armağan Dere
30.11.2010, 00:48
Trabzonsporla Barcelonayı karşılaştırıyorlar Ntvspor da :)

:):)..Messi mi Engin Baytar mı:)...Xavi mi Selçuk mu:),İniesta mı Colman mı:)

Sefa
30.11.2010, 00:48
CRWbruNX5cc

Yukarida youtube videosunu yollamistim. Acamayanlar olursa baska bir yere yüklerim.
Oha la Ramos..

Maçlarda olay çıkmasını seven biriyim.. Messi'ye yaptığının tartışılır bir yanı yokta devamı iyiymiş.. :)

Sefa
30.11.2010, 00:49
M.Demirkol bizim hangi futbolcularımıza yeteneksiz dedi ?

seyyah61
30.11.2010, 00:50
Yeteneksiz değilde takım olduğumuzu ve futbolcuların birbirini tamamladığını anlatmaya çalıştı. Burak gibi futbolcuların başka takımlarda başarılı olamayıp Trabzonspor'da çok başarılı olduğu örneği üzerinden.
Takim oldugumuz dogru ama yeteneksiz oldugumuz dogru degil. O oyuncularin diger takimlarda tutunamamasi da kesinlikle yetenekleriyle alakali degil. Zaten tutunamadi dedikleri örnege bir Burak uyar, o da kesinlikle baska nedenlerden dolayi. Aldigimiz diger oyuncular, Selcuk'tan Alanzinho'ya, Jaja'dan Colman'a kendi takimlarinda lider oyunculardi.

bangkook_61
30.11.2010, 00:50
Valla Trabzonspor'u övüyo mövüyo ama Sergen kadar boş yorumcu da az gördü bu memleket :)

Aynen ya:) Ama Demirkol da çok haksız bizim oyuncular yeteneksiz diyerek.

Gökhan KAN
30.11.2010, 00:51
Puyol'a sanki Selçuk Aydın vurmuş..80 metre uçmuş..

İsmail Coşgun
30.11.2010, 00:51
Durmadan Trabzonspor'u övüyorlar Ntvspor'da... :)

Mert Oğuzlu61
30.11.2010, 00:52
övün bizi övün :D

Anıl Caner
30.11.2010, 00:52
Aynen ya:) Ama Demirkol da çok haksız bizim oyuncular yeteneksiz diyerek.

Yeteneksiz demiyor aslında. Sadece çok üst düzey değiller ama çok doğru bir mantaliteyle oynuyorlar diyor. Ben katılıyorum.

Tek tek baktığımız zaman aslında hiç bir oyuncumuz mevkisinde ligin en iyisi değil. Ama genel toplamda oynadığı futbol itibariyle takımımız en iyi takım.

Doğruya doğru oynadıkları mevkileri düşünürsek ne Selçuk Emre'den çok üstün, ne Umut Baros'tan daha iyi bir forvet, ne Jaja Alex'ten daha iyi ne herhangi bir stoperimiz diğerlerinden iyi ne kanatlarımız.

Ama en iyi takım biziz.

Muhammed
30.11.2010, 00:53
Tam Ntvspor'u açtım reklama girdi :D

SEDAT
- Demirkol Takım olmamızı kastetti bence orda , aslında yeteneksiz demedi...

ilhan
Metin'im,

Sen bizim blogda yazarken laf olsun diye Blanco G. kullanıcı adını seçmemişsin, her halinden belli.

SEDAT
30.11.2010, 00:54
Puyol'a sanki Selçuk Aydın vurmuş..80 metre uçmuş..

- Ya hiç sorma şimdi izledimde gülesim geldi , her pozisyona 60 metre depar atıp gladyatör edasıyla gelen Puyol resmen otto bariç'i geçti yani :D

Emrah Akcagöz
30.11.2010, 00:56
Tipik İstanbul medyası şimdi de yeteneksiz falan öyle saçmalıyorlar.. Ulan Jaja'mı yeteneksiz Alanzinho mu Yattara mı Colman mı Selçuk mu Ceyhun mu Engin mi Burak mı Umut mu Onur mu Serkan mı Egemen mi Giray mı Glo mu Cale mi..?

Her birinin belirli yetenekleri var ve bu takım bu oyuncular ve adlarını saymadığım diğer oyuncular sayesinde zirvede. Yok birbirini tamamlıyor yok bilmem ne yapıyor bıraksınlar bu işleri herşeyden önce biz bi takımız ve bu olguda mücadele ediyoruz. Hepsi rahat olsun önce Cuma ardından Pazar günü ağızlarının payını vericez.

Şu adamlar içinde bi Uğur Meleke'yi tanırım..

Mollasalihoğlu
30.11.2010, 00:56
Metin'im,

Sen bizim blogda yazarken laf olsun diye Blanco G. kullanıcı adını seçmemişsin, her halinden belli.

Mourinho da güzel konuşmuş, hayret.. En hoşuma giden ise şu oldu: "bir daha ki maçın c.tesi değil, yarın olmasını isterdim".
Hakkaten büyük hoca..

İsmail Coşgun
30.11.2010, 00:58
http://www.ressim.net/6/upload/2b1d810c.jpg

http://www.ressim.net/6/upload/2e7bed5a.jpg

http://www.ressim.net/6/upload/4a693b1f.jpg

h@msi61
Ayrica bugun Barca'nin kurulusunun 111. yil donumuydu. Bundan iyi dogum gunu hediyesi olmazdi herhalde onlar icin...

bangkook_61
Yeteneksiz demiyor aslında. Sadece çok üst düzey değiller ama çok doğru bir mantaliteyle oynuyorlar diyor. Ben katılıyorum.

Tek tek baktığımız zaman aslında hiç bir oyuncumuz mevkisinde ligin en iyisi değil. Ama genel toplamda oynadığı futbol itibariyle takımımız en iyi takım.

Doğruya doğru oynadıkları mevkileri düşünürsek ne Selçuk Emre'den çok üstün, ne Umut Baros'tan daha iyi bir forvet, ne Jaja Alex'ten daha iyi ne herhangi bir stoperimiz diğerlerinden iyi ne kanatlarımız.

Ama en iyi takım biziz.

Ben buna katılmıyorum. Emre Selçuk'tan iyi olayını bir nebze anlayabilirm ama Emre'nin ardından Selçuk'u 2.sıraya yazarım. Biz de böyle oyuncular var. Bazısı mevksinde birinci bazıları ikinci bir kısmı da üçüncü. Ama asla dört yok mesela.

Vkgz
30.11.2010, 01:01
bu ispanya ligide iyiden iyiye kalitesizleşti bu ne kardeşim her hafta biri 5 atıyo birine.

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:01
Ercan Taner de iyice abartmış..

asimetrik
30.11.2010, 01:02

Ama en iyi takım biziz.

Bence Onur en iyisi
Egemen en iyisi
Glowacki oynadığı maçlarda en iyisi
Selçuk Emre'den iyi değilse bile hemen arkasından ikinci olur.
Colman aynı şekilde ilk iki olur.
Jaja kesinlikle Alex'ten daha kötü değil. Henüz yeni ve sezon sonu istatistikleri Alex' ten iyi olabilir.
Yattara zaten en iyisi..
Burak'tan daha iyisi kim..
Engin'den daha yetenekli kim?
Umut yıldız tarifine uymuyor ama her takımın ihtiyacı olan bir forvet tipi.
Bence her oyuncumuz (Cale hariç) Türkiye liginde her takımda banko oynar.
Son günlerde dillere pelesenk olan yıldız yok ama takım iyi muhabbetine katılmıyorum.

kahver
30.11.2010, 01:02
Çok kral maçtı futbolda estetik ne varsa gördüm doydum teşekkürler Barca :)

Anıl Caner
30.11.2010, 01:03
Ben buna katılmıyorum. Emre Selçuk'tan iyi olayını bir nebze anlayabilirm ama Emre'nin ardından Selçuk'u 2.sıraya yazarım. Biz de böyle oyuncular var. Bazısı mevksinde birinci bazıları ikinci bir kısmı da üçüncü. Ama asla dört yok mesela.

Ben sana katılıyorum :). Aslında demek istediğim şey seninkiyle aynı.

Kötü futbolcumuz yok. Ama en iyiler de bizde değil. Neticede en iyi takım biziz. Olması gereken bu. En iyiler bizde olsaydı olmazdı. ben gayet memnunum.

Şenol Altunsoy
30.11.2010, 01:03
Pas 684-331 topla oynama 67-33 başarılı pas %89- %74 Faul 12-16 . Barça ya göre yazılmıştır :)

Şenol Altunsoy
30.11.2010, 01:05
5EAL-MADRİD demeye başlamışlar artık :)

seyyah61
30.11.2010, 01:05
Tüm stad Mourinho yerinden cik diye bagirmis macta. Ridvan anlatiyor. :D

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:08
Sinirleniyorum ama en iyi başlığı Goal.com atmış..

5 Parmağın İzi Çıktı..

Anıl Caner
30.11.2010, 01:09
Bence Onur en iyisi
Egemen en iyisi
Glowacki oynadığı maçlarda en iyisi
Selçuk Emre'den iyi değilse bile hemen arkasından ikinci olur.
Colman aynı şekilde ilk iki olur.
Jaja kesinlikle Alex'ten daha kötü değil. Henüz yeni ve sezon sonu istatistikleri Alex' ten iyi olabilir.
Yattara zaten en iyisi..
Burak'tan daha iyisi kim..
Engin'den daha yetenekli kim?
Umut yıldız tarifine uymuyor ama her takımın ihtiyacı olan bir forvet tipi.
Bence her oyuncumuz (Cale hariç) Türkiye liginde her takımda banko oynar.
Son günlerde dillere pelesenk olan yıldız yok ama takım iyi muhabbetine katılmıyorum.

Gürcan Abi çok yanlış anlamışsın dediğimi, gerçi diğer arkadaşlar da öyle anlamış. ben anlamatamadım sanırım.

Ben kötü kadromuz var ama takım iyi demiyorum. Aksine çok iyi kadromuz var ve bunun neticesinde çok iyi takımımız var diyorum.

Yaptığım yorum performans yorumu değil. Zaten en iyi performansı sergileyen oyuncuların tamamı bizde neredeyse.

Egemen ligdeki en iyi stoper değil. Belki puanlamaya kalksak en iyi performansı sergileyen adam 2-3 sezondur. Ama en iyi stoper değil.

Selçuk çok üst düzey bir oyuncu ve yorumunla aynı fikirdeyim.

Colman bahsettiğimiz listede Ernst'i de eklersek dahil olur evet.

Jaja stil olarak haylice farklı. Ama Guti, Alex gibi isimler varken en iyi futbolcu Jaja demek gerçekçi değil. Belki en faydalı o olacak sezon içerisinde belki daha iyi istatistikler yapıp takımı şampiyon yapacak ama en iyi futbolcu Jaja dersek olmaz.

Quaresma dersek Yattara ve Burak'ı heralde özetleyebiliriz.

Umut benim için ne kadar vazgeçilmez ve faydalı biliyorsun. Ama bahsettiğimiz şey ülkede mevkisinde en iyi olmasıysa değil işte.

Engin'in yeteneğini Arda kelimesi ile hızlıca atlatabiliriz sanırım.

Demek istediğim yanlış anlaşılıyor. En iyi takım biziz, futbolcularımızın hepsi gayet iyi. Ama en iyiler değiller. İyi ki de değiller.

Armağan Dere
30.11.2010, 01:09
şu stada bakın ya..bu stadda oynamak kolay değil..bizimkilerin(Trabzonspor)'un o zaman neden hezimete uğradıkları daha iyi anlaşılıyor

Muhammet*
30.11.2010, 01:10
Bu takımı izleyince saatlerce Pes oynayasım geliyor. :)

ibrahim
30.11.2010, 01:12
Eskiden El Classiconun 90 dakikalik tekrarini hemen mactan sonra veriyodular. Macin tekrarini bulan biri varsa koysun linki bi zahmet.

Sefa
30.11.2010, 01:13
Oldu olacak İspanyol Gazeteler " Trabzonspor de España " diye başlık atsınlar.. :)

İsmail Coşgun
30.11.2010, 01:16
http://www.ressim.net/6/upload/10389ffb.jpg

Harun-61
30.11.2010, 01:20
@ Gökhan Kan,

Tesekkürler Kardesim...

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:25
@ Gökhan Kan,

Tesekkürler Kardesim...
Önemli değil abi..

Barca'yı yenmek zor. Adımızı değişmemiz lazım anca yenmek için ki motive olmasınlar.. Adamlardaki hırsa bak. 5 olmuş Valdez uyuzu kale ağlarını sallıyor falan. Yapcak bişey yok. Xavi'nin bırakmasını bekliyoruz.

ibrahim
30.11.2010, 01:27
Önemli değil abi..

Barca'yı yenmek zor. Adımızı değişmemiz lazım anca yenmek için ki motive olmasınlar.. Adamlardaki hırsa bak. 5 olmuş Valdez uyuzu kale ağlarını sallıyor falan. Yapcak bişey yok. Xavi'nin bırakmasını bekliyoruz.
Xavi biraksa bile Affelay var Allah yardimciniz olsun :)

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:30
Xavi biraksa bile Affelay var Allah yardimciniz olsun :)
Afellay'la Xavi'yi kıyaslayamayız. Mevkileri farklı. Belki Fabregas gelirse kısmen devam eder o da bu kadar etki yapmaz..

Xavi benim gördüğüm, araştırdığım, sonradan izlediğim futbolcular içerisinde tarihteki en iyi orta alan oyuncusu. Onun yeri dolmaz..İmkansız..

Samet İslamoğlu
30.11.2010, 01:30
- Kimse yanlış anlamasın Ramos'un tekmesini savunucak değilim ama Sergen'e katılıyorum , Barça geçtiği dalgayla bu işin buraya gelmesine katkı yaptı...

Mourinho efendi herkesle dalga geçecek.Barçalılar beni asla affetmeyecek çünkü onların elinden barnebau'da şampiyonlar ligi finalini aldım diye artis artis konuşacak,nou camp'ta inter maçından sonra saçma sapan sevgi gösterilerinde bulunacak,taraftara hareket çekecek ama Barcelona futbol oynayarak dalga geçtiği için suçlu olacak.Geçtirmeseydin arkadaş o zaman.Git teknik direktörüne kız gaza geldin hücum futbolu oynayarak Barça'yı yenicem diye 5 yedik rezil olduk de.Ne demek Messi'ye tekme atmak.Bunun hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.

Samet İslamoğlu
30.11.2010, 01:32
Afellay'la Xavi'yi kıyaslayamayız. Mevkileri farklı. Belki Fabregas gelirse kısmen devam eder o da bu kadar etki yapmaz..

Xavi benim gördüğüm, araştırdığım, sonradan izlediğim futbolcular içerisinde tarihteki en iyi orta alan oyuncusu. Onun yeri dolmaz..İmkansız..

Bence 2.si. 1.si Zidane'dır. Tabi bu benim görüşüm =)

Celil Köse
30.11.2010, 01:32
Jose pabucu yarım çık dışarıya oynayalım:p:)

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:35
Bence 2.si. 1.si Zidane'dır. Tabi bu benim görüşüm =)
Abi ben Zidane hayranıyımdır. Hemde çok fena. Bütün formalarımda 5 numara yazar. Ama ben Zidane ı tam bir orta alan oyuncusu olarak bakmıyorum. .O bir 10 numara. Geri gelmez. Top kapmaz. Pres yapmaz.

Xavi ise tüm orta alanın yükünü çekiyor.

SEDAT
30.11.2010, 01:35
Mourinho efendi herkesle dalga geçecek.Barçalılar beni asla affetmeyecek çünkü onların elinden barnebau'da şampiyonlar ligi finalini aldım diye artis artis konuşacak,nou camp'ta inter maçından sonra saçma sapan sevgi gösterilerinde bulunacak,taraftara hareket çekecek ama Barcelona futbol oynayarak dalga geçtiği için suçlu olacak.Geçtirmeseydin arkadaş o zaman.Git teknik direktörüne kız gaza geldin hücum futbolu oynayarak Barça'yı yenicem diye 5 yedik rezil olduk de.Ne demek Messi'ye tekme atmak.Bunun hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.

- Şimdi o tekmeyi savunan bir görüntümü verdim ben kardeşim...

- Sahadaki futbolcunun diliyle konuşuyorum , ki ben tekmeyi görmemiştim kapatmıştım...

- Ayrıca Maourinho daha önce o staddan posta koyup çıkan bir adamdır bu kadar basit...

- Gittiği her takımda iddaalı demeçler vermiştir bugünmü böyle oldu sanki ...

ibrahim
30.11.2010, 01:37

Xavide ayni yaslarda Barcaya gelmisti, orda yetisti ve 25inden sonra bu düzeye geldi.

Bende arastirdim mevkiiler ayni:

Xavi: http://transfermarkt.de/de/xavi/profil/spieler_7607.html

Afellay: http://transfermarkt.de/de/ibrahim-afellay/profil/spieler_15760.html

Fabregasin Afellaya oranla Xavi gibi istikrar yakalamasi biraz zor gözüküyo. Bu kadar kisa bi kariyerde anca bukadar sakatlik gecirebilirdi.

Adamlar biliyo bu isi yau. Baskanlari ayni bizim Sadri Sener :D

Samet İslamoğlu
30.11.2010, 01:38
Abi ben Zidane hayranıyımdır. Hemde çok fena. Bütün formalarımda 5 numara yazar. Ama ben Zidane ı tam bir orta alan oyuncusu olarak bakmıyorum. .O bir 10 numara. Geri gelmez. Top kapmaz. Pres yapmaz.

Xavi ise tüm orta alanın yükünü çekiyor.

Evet bu konuda haklısın kesinlikle.Ben bizim Selçuğu Xavi'ye çok benzetiyorum oyun stiliyle.Selçuk şu an Barça'da oynasa bi 5 yıl sonra Xavi'ye yaklaşabilcek potansiyeli var diye düşünüyorum o mevkiide.Çokmu abartıyorum acaba =)

Bülent Bayraktar
Rıdvan Dilemn çok güzel birşey söyledi bu akşam ; BARÇA ve diğerleri

İsmail Coşgun
İzleyemeyenler için geniş özet;

AsD_Xgnk0do

DeAgLeMaNyAq
Barcelona'nın rehavete girecek bir oyun yapısı yok zaten ama bu yenilgi Real Madrid'de tahribata yol açabilir...

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:39
@king-ibo

Kardeşim bakma sen oraya adam kanatlarda oynuyor..:) Çok hızlı bir adam. Onu orta alanda kullanıp yazık ederler. ki za-ten ben hiç orda oynadığını görmedim.

Samet İslamoğlu
30.11.2010, 01:41
- Şimdi o tekmeyi savunan bir görüntümü verdim ben kardeşim...

- Sahadaki futbolcunun diliyle konuşuyorum , ki ben tekmeyi görmemiştim kapatmıştım...

- Ayrıca Maourinho daha önce o staddan posta koyup çıkan bir adamdır bu kadar basit...

- Gittiği her takımda iddaalı demeçler vermiştir bugünmü böyle oldu sanki ...

Tamam işte abi bende onu diyorum zaten.Senin hocan bu karakterde bir insan ve Barçalıların siniri Real Madrid'e değil senin hocana.Bunun sonuçlarınada sen katlanacaksın.Profesyonel olacaksın.Tekme atmak o kalitedeki bir futbolcuya hiçbir şekilde yakışmaz.Ki Ramos'u çok severim normalde.

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:42
Evet bu konuda haklısın kesinlikle.Ben bizim Selçuğu Xavi'ye çok benzetiyorum oyun stiliyle.Selçuk şu an Barça'da oynasa bi 5 yıl sonra Xavi'ye yaklaşabilcek potansiyeli var diye düşünüyorum o mevkiide.Çokmu abartıyorum acaba =)
Sahadaki görevleri Selçuk'la hemen hemen birebir aynı.. Xavi'nin bir görevi fazla oda Ceza sahası önüne gelip savunma arkasına kaçan adamlara top atma..:)

h@msi61
30.11.2010, 01:44
Önemli değil abi..

Bugun sanirim 9 alt yapi oyuncusu oynadi Barca'da (sonradan girenlerle), adamlar sistemlerini saglam kurmus. O yonden de cok anlamli bir galibiyet, ne kadar iyi topcular alsan da belli bir futbol kulturuyle yetisip kucuklukten beri beraber oynayan adamlara karsi her takimin isi zor...

futbalski60
Afellay kanatlarda oynamıyor aslında Milli Takım'da öyle oynadı PSV'de oyun kurucu olarak oynuyor.

seyyah61
Xavi 110 pas ile La Liga rekoru kirmis. Hem de oyundan erken cikmasina ragmen.

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:47
Gs açılış maçını Barca'yla yapsa stadı tekrar kapatmak gerekir..Bir yerde gördüm güzelmiş..:)

Samet İslamoğlu
Sahadaki görevleri Selçuk'la hemen hemen birebir aynı.. Xavi'nin bir görevi fazla oda Ceza sahası önüne gelip savunma arkasına kaçan adamlara top atma..:)

Evet işte Xavi'de onu bi 4-5 sene önce bu şekilde yapamıyordu.Zamanla yapmaya başladı.O yüzden Selçuk'ta Barça'da oynasa Xavi kadar olmasada zamanla belki ona yakın bir futbol oynayabilir düşüncesi var bende =)

seyyah61
Ayrica domine ettigimiz Antep macinda bile ancak Real Madrid'in bu aksam yaptigi pas kadar pas yapmisiz. Barcelona 684 pas yapmis ama rekor Panathinaikos'a karsi 725 pas.

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:48
Afellay kanatlarda oynamıyor aslında Milli Takım'da öyle oynadı PSV'de oyun kurucu olarak oynuyor.
Bilmiyorum hocam hiç denk gelmedi bana olabilir. milli maçlarda kanatta gördüm. Psv'de de attığı goller hep kanatlardan girerek ve kontra. Hiç oyun kurucuya benzemiyordu..:)

Gökhan KAN
30.11.2010, 01:50
O değilde Mou konuyu başka yerlere çekip konuyu dağıtmadı hayret..Yoksa bildiğimiz Mou olsa bütün medyayı başka yere çekerdi..

izzet
30.11.2010, 01:52

AsD_Xgnk0do

8:40 a :eek:

seyyah61
30.11.2010, 02:14
Ramos Diarra'yi da aradan cikariyordu az daha. Eger o tekme direkt Messi'ye gelseydi, mazallah ayagi kirilirdi. Diarra korumus Messi'yi resmen.

seyyah61
30.11.2010, 02:17
Macin tekrari var simdi Ntvspor'da.

Hasan Algan
30.11.2010, 02:21

AsD_Xgnk0do

nerde özet ?

Samet Yildirim
30.11.2010, 03:06
Barcelona madridi dagitti malesef. real Madridin yeni oyuncular malesef bu maci kaldiramadi mesuta, maria ya felan bu mac 2-3 gömlek üstün geldin...

Mourinho güzel söylemis barcelona ürünü bitmis bir takim biz ise daha baslangicdayiz diye...haketten dogru yani...2.mac cok farkli gecer...

Real Madrid sol bek kesinlikle almali birtanede stoper alinmali...alonso-khedirada yeter mi süpheliyim...

DNA-TS
30.11.2010, 04:00
futbol resitali izledik ve kaybedenlein safında yer almak çok üzücüydü .hiç mücadele edemedi real barça perişan etti.

Mehdi
30.11.2010, 08:38
La o neydi yaa.

Hüseyin Bağdat
30.11.2010, 08:44
Tebrikler Barca. Çok güzel oynayarak haklı galibiyet aldılar. Biz sahada nerdeyse yok gibiydik. Onların oyununu seyrettik sadece...

Külünkoğlu
30.11.2010, 08:49
Bursa - Kayseri maçının ilk yarısına baktık. Sonrasında bu maçı seyretmeye başladım "hızlı çekim mi yapılıyor şaka mı yapıyorsunuz lan! alaca karanlık kuşağında mıyız ! " diye bağırdımı hatırlıyorum.

Mesut
30.11.2010, 08:49
bükemediğin eli öpeceksın :D
tebrikler barça

Murat Erdem
30.11.2010, 08:59
Kibir dağının çobanı boyunun ölçüsünü aldı.

Oruç
30.11.2010, 09:12
La ne maçtı ya.

Jose dün geceden beri rövanşı düşünmeye başlamıştır. Kalmaz bunun altında, illa ki bir şeyler yapacaktır.

Tatar Kemal
30.11.2010, 09:20
tebrikler barça. ispanya'nın Trabzonsporu işte :). kedinin ip yumağıyla oynadığı gibi realle dalga geçtiler resmen. işin güzel tarafı Türkiye liginde de biz çok iyi oynuyoruz. hele son antep maçı. resmen barça gibiyiz. ama ufak bir fark var tabii adamlar yakaladımı affetmiyor hemen golü yazıyor biz de ufak tefek aksaklıklar oluyor tabi. maç boyunca mourinho'nun apış arasını seyretmek dışında herşey çok güzeldi.

magicyattara
30.11.2010, 09:22
Barça'yı anlatmak zor iş..
Karşındaki takım Real Madrid ve sen maçın başından beri defansını rakip yarı alana taşımışsın..buna rağmen rakibe tek kontra vermiyorsun..stoperlerin,beklerin o müthiş pas trafiğinin bir halkası olmuş..

Mehdi
30.11.2010, 09:32
Sergio Ramos'un önüne geleni yumruklaması Real Madrid'li futbolcuların maçın sonundaki psikolojisine tercüman oldu bence.

Eskiden mahalle arasında oynarken ayağından bir türlü topu alamadığım ve beni sinir etmek için gıcık gıcık hareketler yapan abilere karşı beslediğim ve asla gerçekleştiremediğim duygunun vücut bulmuş halini izledim dün gece Ramos'tan.

Büyüksün Ramos Reis.:)

cihatöztürk
30.11.2010, 09:33
morinhonun başında olduğu madrid farklı olur diyordum

gerçektende farklı oldu

barçanın pas trafiği bizden bile iyi galiba :p

Volkan
30.11.2010, 10:07
o nasıl mactı öyle bi takım bukadar rezil olabilirdi onuda barca yaptı

Oruç
30.11.2010, 10:13
Şiir gibi top oynuyor Barca. Muhteşem, süper...

Adamların kanında var sanki pas yapmak. Hele o Xavi yok mu... Ne biçim bi insan hala anlamış değilim.

İlker Akçay
30.11.2010, 10:23
Kaybettiği iddaa sonucu avatarında anlı şanlı BARÇA logomuzu 2 hafta boyunca taşıyacak olan Salih Edip'imi sözünü yerine getirdiği için tebrik ediyorum... :)

Tatar Kemal
30.11.2010, 10:36
maçın kısaca özeti : barçalama: 5 - real madara:0

mehmetdoğan
30.11.2010, 10:39
xavi ve iniesta jenerasyonu futbolu bırakmadan barçanın işkencesi bitmez

peker61
30.11.2010, 10:41
Valla bi ara başım döndü bu kadar pas yapılırmı arkadaş resmen top göstermediler madride helal olsun valla..

Özge
30.11.2010, 10:46
Tebrik etmeyi unutmuşum sanırım:)Hakederek ve hatta dalga geçe geöe maç aldılar.:)

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2010, 10:48
messinin 4.goldeki pası muhteşemdi...

Erbay
30.11.2010, 10:55
Ramos'un hareketini meşru göstermeye çalışanları anlamıyorum gerçekten. Tamam dün eğlendik falan ama cidden öyle yazanlar oldu :) Barcelona'yı sevmem, dün sadece dalga geçme amaçlı yazdım yazdıklarımı. Mourinho'yu hiç sevmem. Madrid'i de sevmem. ManU'ya denk gelmeyin hepinizi hay(r)cayız ççç

ilhan
30.11.2010, 11:03
Özet: Biri pas yapmaktan, biri onu kovalamaktan yoruldu.

Celil Köse
30.11.2010, 11:10
2. golden önce 20 pas yapılmış şimdi gösterdiler..:)

Travelair
30.11.2010, 11:24
Dün akşam Barcelona'yı seyrettikten sonra futbolu neden sevdiğimi hatırladım. Teşekkürler Barcelona

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 11:26
Real'in az da olsa futbol oynama isteğini Barca'nın insan dışı pas organizasyonları yerle bir etti.Messi belki gol atamadı ama gol pozisyonlarını hazırladı.Xavi'ye söyleyecek birşey bulamıyorum.Real'liler futbolu bırakmasını bekliyorlardır belki ama ben eminim ki Barca'nın altyapısı 1 değil 2 tane Xavi,İniesta,Pedro,Messi,Pique,Puyol,Bojan çıkarabilecek kadar güçlü bir altyapı.

Bir kaç cümle de Ramos için yazmak istiyorum.Yaptığı hareketler bir insanın yapacağı iş değil.Tamam bu hezimeti hazmedemeyebilirsin ama bir insan bir insana öyle vurmaz.Terbiyesizlik bu.Herkes para kazanıyor bu işten.

Gökhan KAN
30.11.2010, 11:30
Rinus Michels'ten nefret ediyorum. Bulduğun sistemin Allah bin belsını versin. Al sistemini başına çal..

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 11:32
http://www.turkspor.net/images/news/messi_sevincc.jpg

Selam uzaylı.Biz dostuz.

ilhan
30.11.2010, 11:34
"Messi'yle ben, siz hepiniz."
:D

Arsenal maçından sonra bu espriyi tutmuştum. Hâlen tutarım. :)

Emre ÖZTÜRK
30.11.2010, 11:37
Bunun adı resmen katliam :)

seyyah61
30.11.2010, 11:42
"Messi'yle ben, siz hepiniz."

Arsenal maçından sonra bu espriyi tutmuştum. Hâlen tutarım. :)
Ilhan bu gece rüyamda Iniesta ile bizim evde teke tek mac yapiyordum. :D

Mehdi
30.11.2010, 11:43
Adem.
Neyse:D

ilhan
30.11.2010, 11:49
Adem,

İnsan msnden söyler bunu be. :D
*
Gökhan'da rüyasında Mourinho ve Ronaldo ile bir sandalda karşılıklı içip "batsın bu dünya" şarkısını söylüyordur herhalde. :D

Gökhan KAN
30.11.2010, 11:54
Tamam beya geçti gitti maç kapatın başlığı..

Mehdi
30.11.2010, 11:54
Allah bilir bizim Fatih neler görmüştür.Uyandığını da sanmıyorum Messi'yi gördüyse.

zafer6161
30.11.2010, 11:56
keşke 6-1 bitseydi,bize barcada trabzon olurdu :D

Gökhan KAN
30.11.2010, 11:57
İlhan'ım uyuyamadım ki rüya göreyim..:) Baş ağrısı uyutmadı..

Birtan Karaman
30.11.2010, 11:58
İnsan insana bunu yapmaz.

Serdær
30.11.2010, 12:02
İnsan insana bunu yapmaz.

Real Madrid oyuncuları insan da Barcelona oyuncuları insanmıydı bilemiyorum :cool:

Serdær
30.11.2010, 12:03
Bu arada maçın istatistikleri açıklandı mı ?

Bu arada Di Maria Real Madrid oyuncusu olmadığını anlamıştır umarım Real taraftarı .

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 12:07
''Herkes söylemiş eğer sahada 2 top olsaydı real madrid belki gol atardı diye.

yanlış,

''muhtemelen o topla da barcelona oynardı.

Ekşi'den bir yorum.

''Her pazartesi böyle maç olsun, pazartesi sendromu denen şey önemli bir dünya nüfusu için rafa kalkar.''

Bir yorum daha. :D:D

yorumsuz6117
Harbiden o Di Maria nasıl bir oyuncu Yavuz Selim'de 100'lerde var ondan. :D

Gökhan KAN
Ayıp ediyon Serdar. Bu sene oynadığı 24 maçın 23 ünde iyi oynayan 5 gol 11 asistle oynayan adamı bir maçta oda Barcelona maçı kötü yaptın. Valla Helal olsun..

ilhan
30.11.2010, 12:11
O değilde şu saatten sonra Mesut ile Zidane Allah billah aşkına aynı cümlede kullanılmasın. Evet çok yetenekli bir isim Mesut. Ama Zidane ile aynı cümlede isminin geçmesini kabul edemiyorum.

Soner abinin blogdaki yazısında okudum. Casillas El Clasico tarihinin en çok gol yiyen kalecisi ünvanına erişmiş.

Serdær
30.11.2010, 12:13
Ayıp ediyon Serdar. Bu sene oynadığı 24 maçın 23 ünde iyi oynayan 5 gol 11 asistle oynayan adamı bir maçta oda Barcelona maçı kötü yaptın. Valla Helal olsun..

Di Maria yerinde başka bir oyuncu olsa 3 aşağı 5 yukarı aynı istatistiklere sahip olurdu.

Bu arada maç ile ilgili arkadaşlarla mesajlaşırken Mourinho'nun maça yanlış kadro seçimiyle çıktığını 3'lü orta saha ile oynaması gerektiğini yazmıştım.

Maç skoru ve oyunu görünce yanılmadığımı anlamış oldum.

Real Madrid maça çıkması gereken kadro ;

Ramos - Pepe - Carvalho - Marcelo

------Diarra-----

Khedia-Alanso

Ronaldo-Özil

--Higuain--

Bu kadro ile çıksak maçın başında yemiş olan baskı vs durumlar olmayabilirdi.

Fakat maçtan sonra konuşmak kolay denebilir ama kadroyu görünce bu şekilde biteceği belliydi.

Serdær
30.11.2010, 12:14
Soner abinin blogdaki yazısında okudum. Casillas El Clasico tarihinin en çok gol yiyen kalecisi ünvanına erişmiş.

Barnebau'da 6 tane yememişmiydi zaten ?

Yoksa toplam gol sayısından mı bahsediyorsunuz.

ilhan
30.11.2010, 12:17
El Clasico tarihindeki en çok gol yiyen kaleci.

Gökhan KAN
30.11.2010, 12:18
Di Maria yerinde başka bir oyuncu olsa 3 aşağı 5 yukarı aynı istatistiklere sahip olurdu.

Bu arada maç ile ilgili arkadaşlarla mesajlaşırken Mourinho'nun maça yanlış kadro seçimiyle çıktığını 3'lü orta saha ile oynaması gerektiğini yazmıştım.

Maç skoru ve oyunu görünce yanılmadığımı anlamış oldum.

Real Madrid maça çıkması gereken kadro ;

Ramos - Pepe - Carvalho - Marcelo

------Diarra-----

Khedia-Alanso

Ronaldo-Özil

--Higuain--

Bu kadro ile çıksak maçın başında yemiş olan baskı vs durumlar olmayabilirdi.

Fakat maçtan sonra konuşmak kolay denebilir ama kadroyu görünce bu şekilde biteceği belliydi.
Kadro konusunda bende akşam ki kadroyu istiyordum. Real Madrid'in geçmiş maçlarındaki oyunu beni cesaretlendirmişti. Mou'yu da cesaretlendirmiş olacak ki oda böyle çıktı ve hezimet oldu. Ayrıca Higuian'i de aradık bence..Hemde çok aradık..

Ali Tunahan Güllü
30.11.2010, 12:32
Maçtan önceki yorumları okuyunca insan daha da keyifleniyor:D

champions
30.11.2010, 12:32
Madrid öylesine ezik bir oyun oynadı ki maçın tüm heyecanı erkenden kaçtı.Sıfır direnç ile oynadılar.Barcelona ile karşılaştırıldığında hem daha kötü bir takımlar, hem kadroları yetersiz hem de tecrübe olarak gerideler.Biraz da bizim Antep maçına benzettim ben fazlası ile tek taraflı bir maç olması açısından.Antepte Real de sürekli topla oynayan takımlar fakat kendi türünden daha yukarıda bir takımla karşılaştıklarında ne yapacaklarını şaşırdılar.Topla daha çok oynayan rakip olduğunda her 2 takımında bu durumdaki yetersizlikleri net bir şekilde ortaya çıktı.

Dünkü maç Barcelonanın yarışta net bir şekilde önde olduğunu gösterdi.Çok ciddi sakatlıklar yaşamazlarsa, Madridin yüksek puanlı 2.likten öteye geçmesi çok zor.

Osman Yavuz
30.11.2010, 12:35
El Classico sonuç olarak da el classico şekline dönüşmeye başladı.:)

Bizim evde yaralar sarılmadı.Büyük yıkım var.:D

Maçtan önce bizimkine İbb maçında 70.000'i bulup şu görüntüleri yapabilir miyiz dedim o da bana o maça daha var ben buna konsantre oldum diyerek terslemişti.Çocuklar benim için oynadılar sanki.ççç

Bu arada maddi olarak da 65 liralık bir kazanç da getirmesi işin en keyifli anlarından biriydi.:)

Canberk
30.11.2010, 12:43
Geçen sene yaptığım gibi Real Madrid yanlısı taraftarlarımızın attığı mesajları tek mesajdamı toplasak yine yaa ççç

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 12:46
Guardiola:Messi sadece gol atmıyor.O her yönüyle Dünya'nın en iyi futbolcusu.

mehmets61
30.11.2010, 12:50
messi ye bir pozisyonda kızdım villa bom boşdu vermedi top sekti falan yine villa nın önünde kaldı casillas kurtardı.bu arada casillas olmasa son dönemlerde rekoru casillas degil real madrid kırardı :)

Gökhan KAN
30.11.2010, 12:52
Mourinho güzel söylemis barcelona ürünü bitmis bir takim biz ise daha baslangicdayiz diye...haketten dogru yani...2.mac cok farkli gecer...

Evet bu çok doğruydu. Barca tamamlandı artık. Madrid daha yolun başında. İnter'de ilk senesinde iyi değildi ama ikinii senesinde tamamlandı ve tüm kupaları kaldırdı. Geçen Maradona'da söyledi zaten. Mou'ya zaman verilmeli diye. Bencede verilmeli. Bu takım seneye daha iyi bir oyunla Barca karşısına çıkabilir. Yener yenilir o ayrı..

Arda'
30.11.2010, 12:59
şu takıma benzemayı alıcağımıza villa gibi gol makinesi bir adamı almalıydık :D

mehmets61
30.11.2010, 13:00
Başka bir top

Barcelona’ya karşı gerçekten futbol oynamak istiyorsanız, (yani tamamen kapanıp rakibi bozmaya kurulmamışsanız) işiniz çok zor. Çünkü bu garip takımın felsefesi evde, işte, sokakta, her yerde topa sahip olmak; dolayısıyla sizin de gol atmak için başka bir topa ihtiyacınız oluyor! Dün gece (Barça’nın %75 topla oynadığı) ilk yarım saatte Ronaldo 2, Benzema 1, Mesut Özil’se yarım defa topla buluşabildiler! Bu arada da Barça çoktan maçı kazanmış kutlamalara başlamıştı bile…
Peki oyun durmuşken bile topu Cristiano Ronaldo’ya vermeyen Guardiola’nın takımını yenmek için ne lazım? 21’inci yüzyılın ilk çeyreğinin model futbolunu oynayan Barça’ya erişmek için galiba iyi futbolcularınız olması yetmiyor, ondan ziyade iyi bir takıma ihtiyacınız var. Bu iyi takımı da (Real gibi) 11’inden 7’si elli haftadan daha kısa bir süredir Madrid’de olan adamlarla kuramıyorsunuz, (Barça gibi) 11’inden 10’u en az üçüncü yılına girmiş iyi arkadaşlara ihtiyacınız var. Yani galiba “özel ve kibirli biri” nin El Clasico’nun kaderini değiştirip bir Neo-Klasiko sergilemesi için en az 1 yıla daha ihtiyacı var…

ugur meleke nin yorumu bu arada guardiola ronaldo gerilimine farklı bir yorum yapmış:)

Gökhan KAN
30.11.2010, 13:08
Seneye Şampiyonlar ligine gitmeyelim abi. Barca falan gelir yanarız yeminle. Ben bu riske giremem. Şampiyon olalım bizi Uefa'ya göndersinler. ama ŞL gelirlerini bize versinler yine..

ilhan
30.11.2010, 13:19
ççç ççç ççç ççç

cihatöztürk
30.11.2010, 13:22
Seneye Şampiyonlar ligine gitmeyelim abi. Barca falan gelir yanarız yeminle. Ben bu riske giremem. Şampiyon olalım bizi Uefa'ya göndersinler. ama ŞL gelirlerini bize versinler yine..

Allah iyliğini versin emi..

ççççççççç

ilhan
30.11.2010, 13:37
http://www.sporx.com/futbol/dunya/ispanya/elclasico/gazetelerin-5-mansetleriSXGLQ10721SXQ?sira=1

İspanya'da gazete manşetleri.

TSezgin61
30.11.2010, 13:54
bide bursa diyordu. Barcelonayi falan istiyoruz diye...:D

tam cümbüs olurdu. o mac sabaha kadar oynanirdi:D

Özge
30.11.2010, 13:59
El Classico sonuç olarak da el classico şekline dönüşmeye başladı.:)

Bizim evde yaralar sarılmadı.Büyük yıkım var.:D

Maçtan önce bizimkine İbb maçında 70.000'i bulup şu görüntüleri yapabilir miyiz dedim o da bana o maça daha var ben buna konsantre oldum diyerek terslemişti.Çocuklar benim için oynadılar sanki.ççç

Bu arada maddi olarak da 65 liralık bir kazanç da getirmesi işin en keyifli anlarından biriydi.:)Hala konuşuyor ya:D

Mert Oğuzlu61
30.11.2010, 14:00
bide bursa diyordu. Barcelonayi falan istiyoruz diye...:D

tam cümbüs olurdu. o mac sabaha kadar oynanirdi:D

dua etsinler 1. torbadan çekebilecekleri en ezik takımı çektiler, ezik diyorum çünkü öyle, manu bana göre bitik bir vaziyette, ligde ne yapıyorlar orasını valla bilmiyorum takip etmiyorum ama bana göre oynadıkları futbol berbat... barçayı taklit etmeye çalışıyorlar ama beceremiyorlar, oyunu resmen boğuyorlar.

Erbay
30.11.2010, 14:03
Di Maria ne yapsın top yok top oynayacak top bulamadı adamlar ççç Mesela Pedro Di Maria'dan çok mu iyi? Di Maria Barcelona'da oynasa o da gol atardı bu maç eminim.

seyyah61
30.11.2010, 14:33
Arkadasla kabaca bir hesap yaptik. Ortalama bir macta topla 55 dakika falan oynaniyor. Bunun %67'sinde top Barcelona'daydi ki bu da 36,85 dakika yapar. Barcelona 681 pas yapti bu 36 dakika icinde ki bu da dakika basi 18,4 pasa isabet eder.

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 14:35
681 pas mı? :eek::eek:

seyyah61
30.11.2010, 15:06
Düzeltme 684 pas, 110 tanesi Xavi'nin ayagindan. Pas isabet yüzdesi %89.

Gökhan KAN
30.11.2010, 15:31
Başlığın reyting'i düşmeye başladı güzel. Arkalara gitsin biraz..

cihatöztürk
30.11.2010, 15:46
nerede yanlış yaptık anlamadımki

Morinhoya çok güvenmiştim ama yine hüsran yine hüsran

Kader KORELİ
30.11.2010, 15:55
Daha öncede yazmıştım, farkı yaratan Barcelona'nın filozofisi ve altyapıdan A takıma kadar bütün takımlarında ki aynı oyun tarzı ve sistemi.

Bir örnek verecek olursam: Barcelona başkanı Rosell ve teknik direktörü Guardiola Camp Nou'da top toplayıcısı olarak görev almış insanlardır.

SDanışmaz
30.11.2010, 16:07
Barça dün gece R.Madrid'i yenmesi, Mou'yu yendi. Onu yenmek, onu madara etmek için sahaya çıktılar bunda da fazlasıyla başarılı oldular.

Barcelona dünya tarihinin gelmiş geçmiş en iyi futbolunu oynuyor. Bir daha bir takımın bu kadar iyi oynayacağını zannetmiyorum.

R.Madrid dün gece 5 tane yedi diye rezil olmadı, dünyaca ünlü yıldızlarının saha içinde yaptıkları hareketleriyle rezil oldular.

Son olarak Viva Barça!

Gökhan gülmekten öldürdün beni çççççç

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 16:16
Mou , maçtan sonra bazı yerlerde çok iyi konuştu ama bir yerde adeta saçmaladı .

Ya 2-0 'a razı olacaktık , ya da risk alacaktık aldık ondan oldu diyor .

Risk dediği Mesut - Lass değişikliği . Nasıl bir kazanma hırsı imiş anlam veremedim .

Ya 2-0 a razı olacaktık demesi ayrı bir komedi , var ya Real tüm kadrosu ile sahaya çıksa Barca aynı 11 le oynasa yine 5 olurdu bu maç .

Adamların gözü dönmüş , Ramos'a Messi'ye yaptığından dolayı çok çok kızıyorum ama diğerleri gayet insani geldi bana .

Hatta ben daha erken bekliyordum .

Ronaldo keşke atılsaydı bari 10 kişi yenildik falan derdik . Hakem hatalı o pozisyonda yoksa 11 kişi 5 gol yemezdik :D

~~

Yeni bir Salı yeni bir hafta liderin 1 puan önündeyiz :D

Tayfun
30.11.2010, 16:23
Akşam birileri sahaya mı gömüldü ne :rolleyes:

Selman
30.11.2010, 16:24
Maçtan önce yazılanları bir arkadaş alıntı yapsın:)

Hâlâ Madrid mi ? :D

DikkatLaz
30.11.2010, 16:27
Barca dehşet yau..

renklerinden kazanıyor üçkağıtçılar

Külünkoğlu
30.11.2010, 16:29
Barca dehşet yau..

renklerinden kazanıyor üçkağıtçılar
Bizi taklit ediyor namussuzlar...

Harun-61
30.11.2010, 16:30

Selman, yeter artik da :)

Erbay
30.11.2010, 16:32

Ben şöyle bir bakayım dedim de ççç

Selman
30.11.2010, 16:36
Selman, yeter artik da :)

Yetmeeeeeeeeezz :)

En güzeli de ne biliyor musunuz ? Her El Clasico öncesi bunlar mutalaka bizden 1 ya da 2 puan önde oluyor, her maçta da vuruyoruz kafalarına, liderliği geri alıyoruz :)

Bu arada fark 2 puan değil, 5 puan.Barnebau'da ki maça da 3 puan yazdım ben :)

magicyattara
30.11.2010, 16:37
İspanya ligi 2 takıma kaldı..sezon sonuna kadar her maç final..bu stress Real Madrid'i çökertecektir..
Barça bu yıl açık ara ligi alır..

Mehdi
30.11.2010, 16:51
İşte El Clasico'yla ilgili internetteki geyikler:
* Barça El Clasico sonrası formasındaki göğüs reklamını değiştirmek zorunda kaldı!http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2010/11/30/fft16_mf994344.Jpeg
* Real Madrid'de Yılmaz Vural sesleri
* Casillas'ın suçu ne?
* Bursalı taraftarların neden ısrarla Real Madrid'i istediklerinin anlaşıldığı maç.
* Barcelona'nın Real Madrid'e topsuz idman yaptırdığı karşılaşma...
* Messi mi?Ronaldo mu? Artık tartışılmasın Ronaldo beynini fiziği kadar cok kullanmıyor futbolda. Messi Einstein gibi oynuyor fark burada.
* Ayıp denen şeyin Barcelona'da olmadığını gördük. Real Madrid'e de 5 atılmaz ki..
* 3'ten sonra Mourinho sahaya havlu atsaydı daha iyiydi. Direkt kroki olmuştu takımı, küsüp maçı seyretmeyi tercih etti. Sanırım maç sonrası ropörtajı düşünüyordu.
* Real Madrid'in topla en çok orta yuvarlakta buluştuğu maç. 6 santra az değil tabii...
* Barça'nın şifre yazıp oynadığı, Mourinho'nun "oğlum benim kol bozuk değiştirin bunu" dediği maçtır.
* Jose Mourinho ile bu maçta en sıkıntılı anları sanırım maçın istatistiğini tutan amca yaşamıştır:
pas:
barcelona: ..346..347..348....350 üleynn bi durun çayımdan yudum aldırmadınız kör olasıcalar.
* 2 sorum olacak 1. Messi Sen İnsan mısın? 2. Barcelona Sen Yeryüzünün takımı mısın?
* Barça bir gol daha atsa ve 6-0 bitse, kasım ayının kutsallığına bir kez daha inandıracak maç olacaktı ama neyse...
* Sahada Real Madrid'e ait ikinci bir top olsaydı bile en fazla 5-2 biterdi.

Gökhan KAN
30.11.2010, 16:57
Siz yenin biz şampiyon oluruz o zaman daha güzel olur..

TSezgin61
30.11.2010, 16:59
iyi iste bizde Antepe karsi 579 pas yapmisiz... Barcelona bizi örnek aliyor:D

Canberk
30.11.2010, 17:04
Akşam bütün mesajları alıntılayarak gün yüzüne çıkartacağım :p çççççç
Mehdi abi süper olmuş bunlar yaaççç

Gökhan abi avatar yakışmış :p

Keramettin
30.11.2010, 17:11
* Real Madrid'de Yılmaz Vural sesleri
* Casillas'ın suçu ne?

ççç ççç

ummufarah
30.11.2010, 17:15
Barcelona'nın bir maçta bana verdiği futbol zevki ,ligimizin tüm sezonun bana verdiği futbol zevkinden çok daha fazla.Hiçbir maçını kaçırmıyorum ve futbola doyuyorum.

Barca MOU'dan bir nevi intikam aldı..Mourinho açık futbolla risk aldı zaten.Barca isteseydi 10 tane de atardı ama ciddi ciddi acıdılar!

Hüdai Pervaneli
30.11.2010, 17:16
Aksam Sanki barcanin 3 cü Golü ofsayt gibi geldi

EmreYavuz61
30.11.2010, 17:18
Hakikaten müthiş bir zevk Barça'yı izlemek...O kadar rahat oynuyorlar ki...Hani mahallende 4-5 arkadaşını alır küçüklerle maç yaparsın ya aynı öyle dalga geçti resmen Barça...:)

SEDAT
30.11.2010, 17:24
- Pazara kadar değil Mezara kadar Madrid...:)

- Kim ne derse desin Rengi dışında esas ben Barça'yı tutmak için bir sebep göremiyorum...

- Dün akşam Mehmet demirkol'un bahsettiklerinden sonra oh dedim iyiki Madridliyim ...:)

- Zaten dinleyen varsa Mourinho'nun niye Barça'ya ayar olduğunu söyledi orda...

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 17:31
- Pazara kadar değil Mezara kadar Madrid...:)

- Kim ne derse desin Rengi dışında esas ben Barça'yı tutmak için bir sebep göremiyorum...

- Dün akşam Mehmet demirkol'un bahsettiklerinden sonra oh dedim iyiki Madridliyim ...:)

- Zaten dinleyen varsa Mourinho'nun niye Barça'ya ayar olduğunu söyledi orda...

Sedat abi ;

Mehmet Demirkol'un Trabzonspor için söylediklerinden sonra oh dedin mi bari?

Yok kendini beğenmiş(miş) Barcelona şehrinde ki insanlar.Yok acitasyon yapıyorlarmış.Yok burunları havadaymış.Ben böyle adamları sevmiyorum diyor.Ama aynı adam bu özelliklerinin hepsini bünyesinde çokca bulunduran Mourinho'ya müthiş şekilde hayran.Ne güzel çelişki dimi?

Ayrıca burda Barcelona'yı tutan,aşırı derecede Fanatik olan var mı?
-Bence yok.

Burda Barcelona'nın oynadığı futbola hayran olan,altyapısına hayran olan,yönetiliş şeklini beğenip de Barcelona'yı destekleyen insanlar var.

SEDAT
30.11.2010, 17:37
Sedat abi ;

Mehmet Demirkol'un Trabzonspor için söylediklerinden sonra oh dedin mi bari?

Yok kendini beğenmiş(miş) Barcelona şehrinde ki insanlar.Yok acitasyon yapıyorlarmış.Yok burunları havadaymış.Ben böyle adamları sevmiyorum diyor.Ama aynı adam bu özelliklerinin hepsini bünyesinde çokca bulunduran Mourinho'ya müthiş şekilde hayran.Ne güzel çelişki dimi?

Ayrıca burda Barcelona'yı tutan,aşırı derecede Fanatik olan var mı?
-Bence yok.

Burda Barcelona'nın oynadığı futbola hayran olan,altyapısına hayran olan,yönetiliş şeklini beğenip de Barcelona'yı destekleyen insanlar var.

- Oynadıkları futbol müthiş , ona lafım yok ki zaten olamazda :)

- Ama demirkol'un söylediklerine harfiyen katılıyorum , hatta daha başka şeylerde varda neyse :)

- Barça ezdi , öldürdü resmen bu kadar basit...

- Ama benim gönlümün efsanesi REAL MADRİD 'tir :)

seyyah61
30.11.2010, 17:37
Mourinho'nun Barca'ya ayar olmasinin sebebi tamamen, kendisinin yerine Guardiola'yi teknik direktör yapmalaridir. 6 kupayi kendisi alamadigi icin icten ice kiskanma durumu seziyorum ben.

SEDAT
30.11.2010, 17:39
- O Takımı Ziyan Doğan çalıştırsa 6 olmasada 3 Kupa alırdı zaten :)

Gökhan KAN
30.11.2010, 17:41
Guardiola başka takıma bir gitsede ne olduğunu görsek. Belki Hagi den bile kötü bir adamdır..Bilemiyoruz. Bu Barcayı bende böyle oynatırım yani. Tek yaptığı oyuncu değişikliği adamın..:) Alırım takımı karşıma siz zaten bilyonuz ne yapacağınızı gidin aynısı yapın derim. Bu yani bu adamın Barcadaki görevi..

seyyah61
30.11.2010, 17:41
Bir de böyle bir sey var. Burdaki Barcelona taraftarlarini Messi'yi sevdigi icin Barcelona'yi tutan özentlilere benzetiyorsunuz. Cok büyük bir haksizlik bence bu. Ben ve benim gibi eminim burda bir cok Barca taraftari uzun süredir, hatta Ronaldinho'dan bile önce Barcelona taraftari. O zaman ne Barcelona böyle kupalara ambargo koyuyordu, ne de Messi, Ronaldinho, C. Ronaldo gibi yildiz oyunculari vardi. Ayrica sirf acitasyon yapiyorlar diye Barcelona'ya sempati duyuldugunu kastetmesi Mehmet Demirkol'un ise tam bir hazimsizliktir. Yok Barcelona cok iyi oynadi, dünyanin en iyi futbolunu oynuyorlar ama, diye baslayan cümleler kurmak samimiyetsizlik örnegi. Sevmiyorsan sevmiyorsun, kimse zorla sevdiremez ama haksizlik yapmayin Barcelona taraftarina. Ben Barcelona'yi tutmaya basladigim siralarda Katalan nedir onu bile bilmiyordum.

seyyah61
30.11.2010, 17:43
Gökhan sirf Guardiola Mourinho gibi onu bunu yaptim diye övünmedigi icin belki size öyle geliyor , ama Barcelona'nin basina ben de gecsem sampiyon yaparim gibi laflari cok duyduk. Hatta ayni seyleri R.Madrid icin de duyduk. Ama öyle degil. Defalarca örnegini yasadik.

Gökhan KAN
30.11.2010, 17:50
Seyyah ismini söylersen öyle hitap ederim..

Bence öyle değil.. Barca artık makina olmuş. Bu adamlara sen şuraya git şuraya baskı yap denmez zaten. Buna ihtiyaçları yok zaten top hep onlarda. Fabrikadaki bir robotu düşün. Kendi kendine çalışır işini yapar dimi. Tek yapmak düğmesine basmak. Pep'te sahaya çıkacak 11 i belirleyerek düğmeye basıyor..:) Artı motive ve oyuncu değişiklikleri yapıyor. Bence bu onun yaptığı sadece. Başka takıma gitmeden onun dehasını göremeyiz.

seyyah61
30.11.2010, 17:53
Ismim Adem. Guardiola benim gözümde baska takima gitmese bile, Barcelona'nin altyapisindan itibaren sitemini kurarak takimin buraya gelmesinde büyük payi olan birisidir. Ayrica dün aksam Mourinho'nun Mesut yanlisina karsilik Abidal dogrusuyla taktik acidan da dünkü macin kazanani olmustur. Diger dediginde haklisin. Bugün Ntv'de su golün futbol okullarinda ders olarak okutulmasi gerktigini söylediler.

LFZzZFsJvJ0

http://www.youtube.com/watch?v=LFZzZFsJvJ0

SEDAT
30.11.2010, 18:06
- Barça iyiydi evet , Ama Madrid'te çok ama çok kötüydü bunuda göz ardı etmemek gerek...

Atakan
30.11.2010, 18:16
Hala Madrid

de las glorias deportivas
que campean por españa
va el madrid con su bandera
limpia y blanca que no empaña.

club castizo y generoso
todo nervio y corazón
veteranos y noveles
veteranos y noveles
miran siempre sus laureles
con respeto y emoción.

hala madrid, hala madrid
noble y bélico adalid
caballero del honor.
hala madrid, hala madrid
a triunfar en buena lid
defendiendo tu color
hala madrid, hala madrid, hala madrid.

enemigo en la contienda
cuando pierde da la mano
sin envidias ni rencores
como bueno y fiel hermano.

los domingos por la tarde
caminando a chamartín
las mocitas madrileñas
las mocitas madrileñas
van alegres y risueñas
porque hoy juega su madrid.

hala madrid, hala madrid
noble y bélico adalid
caballero del honor.
hala madrid, hala madrid
a triunfar en buena lid
defendiendo tu color
hala madrid, hala madrid, hala madrid

Bu sene takım istim üstünde. Gol yollarında sorun yaşamıyoruz. Barça bu sene elimizden kurtulamaz.

3-1 alırız

Trabzonspor maçlarına totem yapıp yorum yazmıyorum buraya yazayım dedim

En kötü beraberlikle ayrılacağımızı düşünüyorum.. Barça'nın yenmesi zor..

Tahminim 1-2..

bir reallii olarak kazanacağız

Real Madrid yenilmez Mourinho ile.

Vay arkadaş ya , sanki 3.lig takımıyla oynuyorlar .

Mourinho'nun yaptığı bu haraketi unutmadınız umarım

http://sgstb.msn.com/i/72/737FF6DDAD382C0143BF79FDE90B5.jpg

Camp Nou da.

Birde izlettirelim ;)

76SXIdhiXBc

Gerek yok hatırlatmaya Pazartesi yine görürüz..

Atakan böyle dediyse sonuç belli Real kazanıcak.

"Kupaların sayısı kimin büyük olduğunu anlatır" ...

Santiago Bernabeu'nun girişinde yazar bu..

Ben düşüncemi söylemiştim daha önce. Barca'yı şanslı görüyorum. Ama son yıllara bakıldığında kazanmayı hakeden bizdik Nou Camp'ta buda beni heyecanlandırıyor. Barca Nou Camp'ta konsantre olamıyor galiba. Bernabeu'da da Barca iyi konstre olup iyi oynuyor. Birde + Mou faktörüde eklendi şimdi. Real Madrid Taktik açıdan gelişti, Barca'da da Mou'nun gelişi ekstra bir motivasyon oldu. Acayip bir maç olucak.

sporx.com pes te el clasico yaptırmış maç özeti gibi yayınlamış maçıda barca kazanmış :) inşallah tersi olurda real alır.

Stichkov gene konuşmuş. Real beni hasta ediyor demiş. Buna rağmen benim en sevdiğim futbolcular arasında ilk 5 tesin be Stoichkov..

Hala Madrid:D

Umarım Comp Nou cehenneminden fark yemeden kurtulabiliriz .

Az farklı mağlubiyet bile bizi şampiyonluk potasında tutabilir . Erken bir gol yemezsek beraberlik bile koparabiliriz .

Maç moduna girelim ufaktan.. Namağlup serimiz devam eder..

''Herkes Ronaldo ve Messi'yi konuşurken aradan Marinyo çıkabilir''.. Sergen Yalçın.

Bu arada Sergen'in gönlünden Real Madrid geçiyormuş. Ersin Düzen'de Real Madrid'liymiş..

O taşların hepsi bir taraflarına gol olarak , futbol topu olarak girecek onların yarın .

Lafım meclisden dışarı sadece o taşları atanların Sizler ise sadece üzülmekle kalacaksınız .

Totem bile yapıyorum .

Ya 3 gündür rüyamda gördüğüm gibi 0-0 biter . Ya da Real'im rahat alır .

Kalite farkı. :)

http://img268.imageshack.us/img268/8767/josemourinhog.jpg

Kalbim durucak yeminle.. Günlerdir kafamda 20 tane El Clasico oynadım..

http://img109.imageshack.us/img109/2325/177415.jpg
En büyük real
şampiyon realll
alkışlayın ....

Mourinho şapkadan tavşan(62) çıkaracak.

Geçen sene Nou Camp'ta yenilmekten zor kurtulduğunuzu ne çabuk unuttunuz yahu.

Yöneticilere sesleniyorum , Barcalı ve cezalı üyeler varsa 3 saatliğine cezalarını kaldırsanız da yazsalar bir kaç satır .

Yoksa isteselerde yazamayacaklar bu başlığa

Kızmak yok Hala Madrid!

Geçmişle övünmeye başlamak son şeyiniz olsun

Anı yaşayalım Maç sonu görüşelim

Realli dostlarım maç sonunda lütfen silahlara sarılmayalım .

Bence de gereken ders verilecek.

Skor tahminim 1-2 Real alır.

- Barçalılardaki Mourinho korkusunu hissedebiliyorum

Bize Her Yer Barnebau

Heyecan dorukta. Kaç yüz milyon insan bu maçı bekiyor..

Mourinho Nou Camptan sağlam çıkmaya alışkındır .

Güntekin Onay iyi laf söyledi geçen maça dair. Helal olsun.

- Hepimiz Mourinho olduğumuz için bu stad bizim için sıradan :)

Gördüklerimi topladım.Aradan kaçanlar olabilir.:cool:

Fatih Özkan
30.11.2010, 18:22
Fena kapak oldu ama bu :D

SEDAT
30.11.2010, 18:28
- Arkadaşlar tadında bırakın isterseniz :)

Samet Yildirim
30.11.2010, 18:30
Barcelonaya 105 yasindaki fatma nine de hocalik yapar nolacak ondan...Dügmeyi tusluyorsun kendileri oynuyor...

real Madride zaman vermek lazim...Hoca yeni oyuncular yeni felan filan...Bide biraz kalite eksikligi var kaka da geri dönecek o önemli defansif orta saha defans felan biraz takviye lazim seneye...

Mourinhonun o hareketi müthis...fazla kizdirmamak lazim eger kizdirirsaniz ozaman acisini cok fena cikarir barcelona taraftari ömür boyu unutmaz benden söylemesi :)

seyyah61
30.11.2010, 18:35
- Barça iyiydi evet , Ama Madrid'te çok ama çok kötüydü bunuda göz ardı etmemek gerek...
Madrid'in iyi veya kötü olduguna kanaat getirmemiz icin oyuncularin ayagina top degmesi gerekiyor. Benim tüm mactan aklimda kalan Di Maria'nin uzaktan sutu ve Ronaldo'nun bir iki frikigi. Barcelona top yüzü göstermedigi icin Madridlilere, yukarida da belirtildigi gibi en fazla orta yuvarlagin orda topla bulustular 6 kere. O da santra atisi yapmak icindi. Real Madrid zaten bu. Teknik olayini gectim, Barcelona fizik olarak Real Madrid'den kat kat üstün. Real Madrid ne kadar takim olursa olsun, Barcelona kontrolü almak istedigi zaman kontrolü eline alir. Bunu Arsenal'e de, Manchester'a da ve hatta elendikleri Inter'e iki macta da yaptilar.

Gökhan KAN
30.11.2010, 18:37
Hiç mi işiniz yok nelerle uğraşıyorsunuz. Birde görebildiklerim bunlar demiş ama alakasız mesajlar dolu. ççç Yanlış görmüşün Ato.

seyyah61
30.11.2010, 18:38
Barcelonaya 105 yasindaki fatma nine de hocalik yapar nolacak ondan...Dügmeyi tusluyorsun kendileri oynuyor...

real Madride zaman vermek lazim...Hoca yeni oyuncular yeni felan filan...Bide biraz kalite eksikligi var kaka da geri dönecek o önemli defansif orta saha defans felan biraz takviye lazim seneye...

Mourinhonun o hareketi müthis...fazla kizdirmamak lazim eger kizdirirsaniz ozaman acisini cok fena cikarir barcelona taraftari ömür boyu unutmaz benden söylemesi :)
Sanki tam tersi oldu gibi. 6-2'den sonra sizin ömür boyu unutamayacaginiz bir hezimet oldu bu. Guardiola yapinca fakat bir anlam ifade etmiyor sizin icin. Illa ki Mourinho yapacak. Nerden biliyorsun Guardiola'nin devre arasinda futbolculara "Su simarik Ronaldo'ya haddini bildirin. 5'leyin sunlari" demedigini?

seyyah61
30.11.2010, 18:40
Gökhan hazir sen burdayken sorayim. Haftalardir övdügünüz Marcelo'nun yüzünden maci kaybettiginizi farkettin mi acaba?

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 18:44
Gökhan hazir sen burdayken sorayim. Haftalardir övdügünüz Marcelo'nun yüzünden maci kaybettiginizi farkettin mi acaba?

Kimsenin yüzünden kaybedilmedi bu maç Casillas'dan tut Mousuna kadar herkes kötüydü .

15. dakikada yemesek 30 da yerdik yani .

SEDAT
30.11.2010, 18:45
Madrid'in iyi veya kötü olduguna kanaat getirmemiz icin oyuncularin ayagina top degmesi gerekiyor. Benim tüm mactan aklimda kalan Di Maria'nin uzaktan sutu ve Ronaldo'nun bir iki frikigi. Barcelona top yüzü göstermedigi icin Madridlilere, yukarida da belirtildigi gibi en fazla orta yuvarlagin orda topla bulustular 6 kere. O da santra atisi yapmak icindi. Real Madrid zaten bu. Teknik olayini gectim, Barcelona fizik olarak Real Madrid'den kat kat üstün. Real Madrid ne kadar takim olursa olsun, Barcelona kontrolü almak istedigi zaman kontrolü eline alir. Bunu Arsenal'e de, Manchester'a da ve hatta elendikleri Inter'e iki macta da yaptilar.

- İyice abarttın , hatta baya abarttın ...

- Egolarını tatmin etmeye devam et , zira bu işi hoşsohbet olmaktan çıkartmaya başladınız bilmem farkındamısın...

İskender66
30.11.2010, 18:47
Viva Barca! Yaşasın Bordo-Mavi kardeşliği.. Bizi mutlu ettiğin için teşekkürler Barca. Barca'nın 5-0'lık bu galibiyeti burnundan kıl aldırmayan kibirli Morinho ve şımarık oğlan Ronaldo'ya da kapak olsun.

Gökhan KAN
30.11.2010, 18:49
Marcelo ne yapsın be Adem. Adamın sağından solundan sürekli biri koşu yapıyor. Takip mekanizmasını kırdılar herifin. Oda daha fazla dayanamadı balatayı sıyırdı. Yine de en formda iki sol bekten biri.

Samet Yildirim
30.11.2010, 18:50
Sanki tam tersi oldu gibi. 6-2'den sonra sizin ömür boyu unutamayacaginiz bir hezimet oldu bu. Guardiola yapinca fakat bir anlam ifade etmiyor sizin icin. Illa ki Mourinho yapacak. Nerden biliyorsun Guardiola'nin devre arasinda futbolculara "Su simarik Ronaldo'ya haddini bildirin. 5'leyin sunlari" demedigini?
6-2 hangi maci diyorsunuz ??

Ronaldo zaten kendisi cevabi verir mourinho vermesine gerek yok ama Guardiola akilli adam ortaligi birbirine karistirip 2.macta sikinti cekecegine cok akilli müthis aciklamalarda bulundu kendisinide tebrik ediyorum.

seyyah61
30.11.2010, 18:52
Bence Marcelo hücum olarak cok iyi ve yararli. Fakat defans olarak, boyunun da verdigi dezavantajla vasat bir sol bek. Real Madrid'in de elinde Barcelona'da oldugu gibi Maxwell-Abidal secenegi gibi bir secenek olsaydi, ve bu macta Marcelo yerine defans yapmayi bilen, kademeye girebilen bir sol bek olsaydi ilk yari en azindan 0-0 biterdi. Xavi ve Pedro'nun attigi golleri tekrar izlerseniz ne demek istedigimi anlarsiniz. Ondan sonra zaten mac koptu.

Samet Yildirim
30.11.2010, 18:52
Marcelo ne yapsın be Adem. Adamın sağından solundan sürekli biri koşu yapıyor. Takip mekanizmasını kırdılar herifin. Oda daha fazla dayanamadı balatayı sıyırdı. Yine de en formda iki sol bekten biri.
öyle deme madride biraz kalite eksikligi var malesef.

Sol bek, stoper ve ön libero sart...

Sol ronaldo tamamda sagda Di Maria olmuyor (dünya kupasindada begenmemistim zaten)

Sag Acikda sart gibi...

yani takviye lazim seneye...

İskender66
30.11.2010, 18:55
Bu maçtaki Nou Camp atmosferi ve takımın isteği beni 5-0 lık Romario'nun 3 gol attığı maça götürdü nedense :)

İşaret midir ? Bakacaz ;)
Önceki sayfalara bakarken dikatimi çekti. Maçın 20. dakikasında maçın 5-0 biteceği sanki içine doğmuş renkdaş tebrikler :alkış:
Not: Bakınız 38. sayfa 950. mesaj :)

SEDAT
http://img152.imageshack.us/img152/5951/737ff6ddad382c0143bf79f.jpg (http://img152.imageshack.us/i/737ff6ddad382c0143bf79f.jpg/)

- Eh madem bir kapak'ta ben yapayım :)

- Buda Guardiola , Tiyatrocu Messi'ye ve Barça taraftarına kapak olsun , eski ama idare edin (Anladın sen onu :))

mehmets61
şu barcelona yı kim olursa çalıştırır lafıda sıktı yani.eze eze yendik madrid i o kadar hoşuma gitti ki mou ve ronaldo gibi iki cinsin madara edildiği izlemek ne kadar hoş oldu.5 0 :D

dün barça seyircisi ne güzel bagırmış mou çık dışarı tabi mou yerinden kalkamadı ki 5 golle çivi gibi yapıştırdık koltuguna:)

seyyah61
30.11.2010, 18:56
Samet Guardiola'nin tarzi o zaten. Ikili münakasalari pek sevmeyen, 5-0 yendikleri mactan sonra bile aciklamasinda rakibi incitmek istemeyen bir adam. Sen onu ikinci macta sikinti cekmekten korktu diye yorumluyorsun, bence cok yanlis düsünüyorsun. 6-2 Bernebau'daki maci kastettim. Sonucta el clasico tarihinde bu tür farkli skorlar daha önce de olmustur. Bu son galibiyeti anlamli kilan ise dünyanin en iyi teknik direktörü diye lanse edilen, ve Barcelona'yi ve taraftarini pek sevmedigini her firsatta belli eden bir adamin Real Madrid'in basinda olmasidir.

seyyah61
30.11.2010, 18:58
Buyrun tiyatrocu Messi:

lU4Qxd8nmPs

http://www.youtube.com/watch?v=lU4Qxd8nmPs

Samet Yildirim
30.11.2010, 18:59
Samet Guardiola'nin tarzi o zaten. Ikili münakasalari pek sevmeyen, 5-0 yendikleri mactan sonra bile aciklamasinda rakibi incitmek istemeyen bir adam. Sen onu ikinci macta sikinti cekmekten korktu diye yorumluyorsun, bence cok yanlis düsünüyorsun. 6-2 Bernebau'daki maci kastettim. Sonucta el clasico tarihinde bu tür farkli skorlar daha önce de olmustur. Bu son galibiyeti anlamli kilan ise dünyanin en iyi teknik direktörü diye lanse edilen, ve Barcelona'yi ve taraftarini pek sevmedigini her firsatta belli eden bir adamin Real Madrid'in basinda olmasidir.
Anladim seni. Korktugu icin degil saygili oldugu icin öyle aciklamalarda bulundi bence.

Ama mourinho benim icin farkli...Mourinho ve digerleri bu bir gercek inkar edemeyiz...

İskender66
30.11.2010, 19:20
http://dailychucrut.files.wordpress.com/2010/08/mou-spitting.jpg
http://img5.mynet.com/spr4/mourinho-uzgun-yakin-29302_501.jpg
http://cdn.wn.com/pd/eb/26/b5a2a70862ff73c68cd0129e4afa_grande.jpg
http://cdn.wn.com/pd/aa/68/cdbbc741725093b0fd92e1a12399_grande.jpg
http://images.sportinglife.com/10/03/330/Inter-Milan-Jose-Mourinho_2432163.jpg

http://bp2.blogger.com/_MSA3FN1oito/SD3IB1lo8FI/AAAAAAAABdE/b2JuSrbCVzQ/s400/mourinho.jpg
http://rsc.imscouting.com/global-news-article/Jose-Mourinho-unhappy-that-Portugese-FA-didnt-meet-Real-Madrid-over-national-coach-role/10681/?w=280

Mourinho efendi..... Burası Benfica değil, burasi Leiria değil, Burası Porto değil, Burası Chelsea değil, burası Madrid hic değil..... Burası İspanya değil..... Burası KATALUNYA, burası BARCELONA, burası NOU CAMP!!!

hamucera
30.11.2010, 20:02
Pas 684-331 yuh ulan bu nasıl bir pas trafiğidir, akşam başım dönmüştü zaten

okullarda ders olarak okutulur bu Barça, Futbol nasıl oynanır diye

El-Hezimeto

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2010, 20:07
artık söylenecek tek söz var barça ve diğerleri...

Uğurtan
30.11.2010, 20:41
Saygıdan dün geceden beri bir şey yazmıyorum..

Ama Realliler hakikaten çok komik..:)

3. sene 5. maç 2 adet hezimet.. Biri tavşan kendi sahanda..

Ben olsam utanır susardım.. Susmuyor bir de karşıya hala laf sokma cabası.. Yok öyle de böyle..

Umarım İspanya'da da böyledir Realliler..

Barçalılar dün akşamdan daha hırslı olurlar 2. maçta Ronaldo'nun sözünü kırmayız bu kez..!

Olmaz mı? Komik mi?

Bence içinize içinizdeki Barça korkusuna sorun.. :)

ilhan
30.11.2010, 20:48
Arkadaşlar Trabzonspor ligde her maçı iyi olduğu için kazanmıyor. Rakiplerimiz kötü olduğu için kazanıyoruz. Galibiyeti küçümseyeceğiz ya, "Aga valla tamam iyiler de o takımda çok kötüydü beee" muhabbetleri.. Yahu bir takım diğerinden iyi oynuyorsa bu iyi oynayanın suçu mu? Mesela biz bjk maçını iyi olmadığımız için mi bjk kötü olduğu için mi kazandık ya da diğer maçları? Veya Milan İnter'i yenerken Milan iyi olduğu için mi İnter kötü olduğu için mi yeniliyor? Literatürlere giren savunma mekanizmalarına hastayım. Allah'tan Ferguson'un "lanet olası şey" olarak nitelendirdiği futboldan anlamıyorum. Çok mutluyum.

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 20:52
O muhabbete de anlam veremiyorum doğrusu.X takım çok iyiydi ama diğer x'de çok kötüydü be abi.

Kusura bakmasın kimse ama böyle bir mazeret olmaz.

Tolunay Abdioğlu
30.11.2010, 20:54
Saçma .. :) Xavi, İniesta, Messi, Villa, Puyol, Pique, Dani Alves aynı şekilde Real'den Casillas, S.Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Kaka (sağlıklı olduğu sürece), Ronaldo, Higuain .. Herbiri bölgelerinde dünyanın en iyi birkaç futbolcusundan biri hatta bazıları en iyisi .. Yaptığınız şekilde bir genelleme çok saçma bana göre ..

Derbi için ise; sabaha kadar izlenir ve sabahlar olmaz diyorum .. :)

Bundan sonra bu kadar saçma bir yorum yazmayacağımdan emin olabilirsiniz. :)

SEDAT
30.11.2010, 21:03
- Zaten hastayım şu ingiliz tarzı futbol konuşmalarına...

- Böyle değişik konuştunmu , hiç biryerde bulunmayan terimleri kullandınmı , tamamdır...

- Bende şu arada bir yorum yaparım ama tam yaparım olayına bayılıyorum ...

- Neymiş efendim bir takım yenince karşı takım kötümü olurmuş , hiç olmaz ya ben bir taraflarımdan uyduruyorum , ama Barça'nın hakkını teslim ettiğimiz yerleri kimse görmez...

- Bırakalımda Ali ece yerinde kalsın...

mehmets61
30.11.2010, 21:10
real madrid le 10 maç yapalım 9 u 5 üstü olur biride 5 altı olur :)real madrid in her tarafı iyi olsa ne olur:Dne dedi ronaldo efendi bu sefer çok iyi geliyoruz 5 oldu:)bir gün karşımıza casillas olmadan çıkarsınız inşallah mesela şampiyonlar liginde olabilir.hep la liga da yenecek degiliz ya:D

Gökhan KAN
30.11.2010, 21:15
Real kötü değildi Barca kötü hale soktu.

Bazı arkadaşlarda tadını kaçırmasın artık. Îlla çiziği yedircekler o olacak.

ilhan
30.11.2010, 21:19
Barça ile oynayan her takımın kötü gözükmesi kadar normal bir şey yok zaten Gökhan'ım. :) Gerçi ben halen Hercules bunları nasıl yendi anlayamıyorum. Her sene sadece biz (A.Madrid) yenerdik. Bu sene Hercules yendi.

Gökhan KAN
30.11.2010, 21:23
Kanka çimlerden kaybetmişlerdi Hercules maçını. :)

ilhan
30.11.2010, 21:26
Bu adamlar uzay boşluğunda bile pas yapar. :D Şaka maka eğer takılmazsalar 95-100 arası bir puana ulaşırlar. Real'de en kötü 90 üzerinde olur. İlk iki puan rekoru kırar. Ronaldo ve Mourinho Liverpool'a gelir. İngiltere'ye renk gelir hiç olmazsa. :D

Gökhan KAN
30.11.2010, 21:48
Mourinho Barca'nın elinden kupa almadan gitmez bence İlhan'ım..

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 21:50
Geçin şu muhabbetti de açın Ligtv'yi biraz koltuklarınız kabarsın :)

Haşmet Babaoğlu ve Ali Ece Jaja ve Trabzonspor'u göklere çıkardı .

Haşmet Jaja'nın şu sert auta giden şutundan sonra , grmesinn abi adam o pasları yapıyor giriyo ya diyor :D

Sonra ardından Yattara'nın 2 oyuncuyu mal edişi geldi .:D

H.B : Ahhh Yattaraaa Ahhh dedi :D

2'Sini aynı takımda tam performanslla izlemeyi çook istiyormuş .

seyyah61
30.11.2010, 21:51
Real kötüydü diyenlere sunu söyleyeyim sadece. Bizim Antep'i yendigimiz mactan sonra Fenerliler "Antep bize karsi cok iyi oynadi, Trabzon'a yatti" dediler. Bir takimin iyi olmasini sadece hücum attraksiyonlariyla kiyaslarsaniz Real kötüydü evet! Ama Barcelona'nin hücum organizasyonlari karsisinda her büyük takim aciz duruma düstü, daha önce de yazmistik. Bundan kurtulabilen ise sadece hakemin 1 metre geriden gelen adama ofsayt calmasi, Interli oyuncularin sert oyununa seyirci kalmasi , ve de Inter'in rövans macinda cümbür cemaat defans yapmasi ve biraz da sansla Inter olmustu.

SEDAT
30.11.2010, 21:55
- Tabi inter'in kendi evinde ilk maçı 3-1 ile dağıtmasıda hakemle olmuştu dimi , rövanştada hakem yardım etti İntere :)

Kereşenli
30.11.2010, 22:06
http://i51.tinypic.com/9fo8b9.jpg

Piqué Madridseverleri selamlıyor. ççç

SEDAT
30.11.2010, 22:11
http://i51.tinypic.com/9fo8b9.jpg

Piqué Madridseverleri selamlıyor. ççç

- Ne biçim selamlama bu bişeyi ima ediyor sanki :D ulan pike yazdım seni listeye...( liste ramosun ikinci maçta yumruklayacakları :))

Mollasalihoğlu
30.11.2010, 22:13
Madem iddiaya girdik, sonuçlarına da katlanacağız.
Böyle rezil avatar mı olur yahu? :)

Fatih
30.11.2010, 22:16
Bu ne hal Metin:eek:

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 22:16

Anaaaam bu günleri göreceğime kör olaydım dayıııı :)

ilhan
30.11.2010, 22:17
Metin, sana helal olsun.
Nokta.

Mollasalihoğlu
30.11.2010, 22:18
Katalan mıyız biz, laf ağızdan bi kere çıkar bizde :)
Mourinho utansın ağalar, bu ayıp ne sizin ne benim :D

Gökhan KAN
30.11.2010, 22:18
Metin'le tüm muhabbetimi kesiyorum..:)

Mollasalihoğlu
30.11.2010, 22:19
Metin'le tüm muhabbetimi kesiyorum..:)

Maç bittiğinden beri ben kendimle konuşmuyorum yahu :D

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 22:19
Metin Mollasalihoğlu Engellendi :D

El rezilico :D

Mollasalihoğlu
30.11.2010, 22:21
Metin Mollasalihoğlu Engellendi :D

El rezilico :D

Önümüzdeki maçlara bakacağız :)

Ahmet Başkaya
30.11.2010, 22:23

Sana Dayı demiştim bitti :)

~~

İkimizin de celladı Uğurtan sanırım :D

Ahh Ahh onun yüzünden 1 ay Barca avatarı taşıdım ben :D

1 aydan fazla da taşımış olabilirim ben sayıyorum ayağına 2 ay taşıttı bana :D

Sen aynı hataya düşme :D

Gökhan KAN
30.11.2010, 22:24

Mou'da öyle demiş oyunculara. Daha lig bitmedi falan filan işte..:)

Mustafa Önal
30.11.2010, 22:27
welcome metin :))

Mollasalihoğlu
30.11.2010, 22:27
welcome metin :))

Fazla kalmayacağım Allah'ın izniyle :)

SEDAT
30.11.2010, 22:49
- 5'te yesek 10'da yesek Alayına Real Ölmüne Madrid :)

Sacit
30.11.2010, 22:50
Futbol da sanat nasıl yapılır sorusuna verilecek en güzel cevap Barcelona dır.
öyle bir futbol ki Barça istediği gibi madrid'i kullanıyor istediği gibi rakibi yönlendiriyor.

VİVA BARÇA

Atılay
30.11.2010, 23:23
Mou'da öyle demiş oyunculara. Daha lig bitmedi falan filan işte..:)

Bundan sonra Real şampiyon olsa ne olur

Gökhan KAN
30.11.2010, 23:25
Bundan sonra Real şampiyon olsa ne olur
Müzeye bir kupa daha konur. Zaten kupa sayısında ezmişiz biraz daha açılır..:)

İskender YILMAZ
01.12.2010, 00:05
İnsan insana yapmazdı dünkünü .. :) Parayla o eziyet çekilmez be abi .. :) Ölümüne Bordo & Mavi .. :)

Ayrıca yenilirken de beyefindiğili, fair-play'i muhafaza etmek var, bunu beceremeyen büyük olsa ne olur .. :)

Fatih
01.12.2010, 00:14
Özeleştiri yapmak gerekirse yenilginin baş sorumlusu Mourinho'dur.Oluşturduğu 11'le yenilginin hatta hezimetin önünü açmıştır.Kimse demesin ama Messi ama Xavi diye tamam onlar kalite olarak çok daha iyi oyuncular da senin de elinde Mustafa Keçeli ile Ayman yok arkadaş.

Dikkat edin 10 dakika geriye yaslandık 2 gol yedik sonra hücuma çıktık ilerde bastık pozisyonlar bulmaya başladık.İkinci yarı skoru korumak için oyuna Lass'ı aldı noldu farkın daha da açılmasını sağladı.Geçen sene Pellegrini bile daha düşük kaliteli oyuncularla dişe diş mücadele etmişti.

Bu futbolu ve bu anlayışı Mourinho'ya yakıştıramadığımı söylemeliyim basına iddalı açıklamalar yapıyor ama sahaya gelince korkak futbol oynatmaktan geri kalmıyor.

Takımın ismi İnter olsaydı defans yapabilrdiniz ama değil ne yazıkki.Real Madrid hiçbir maçta defans oynamaz oynayamaz umarım bu gerçeği Morinho da görmüştür.Ayrıca takıma yakışmayan bazı oyuncuları da göndermeli adam gibi forvet oyuncusu almalıdır.

Selman
01.12.2010, 05:47
Metin o ne güzel avatar :)

Her başlığa bir mesaj bırak da millet avatar görsün.Bol bol yaz e mi :D

magicyattara
01.12.2010, 08:55
- 5'te yesek 10'da yesek Alayına Real Ölmüne Madrid :)

Kralın çocukları..:)

İlyas Özdemir
01.12.2010, 09:43
İspanyada'da bu baç bitti önümüzdeki maçlara bakıyoruz klişesi varmıdır?

.....
01.12.2010, 11:47
Bu avatarlardaki Real Madrid ve Barcelona avatarlarını halen daha anlamış değilim.

Yahu ben Trabzonsporumun sitesinde Trabzonsporla ilgili birşeyler görmek istemiyorum. Banane realden barçadan!!!

Tolunay Abdioğlu
01.12.2010, 16:39
Fanatik'ten alıntı ;

Barcelona'nın Real Madrid karşısındaki 11'nde 8 altyapıdan yetişen futbolcu var.Barca'nın kadro değeri 1.5 Milyar Euro

Altyapı ürünü olmayan oyuncuların fiyatları ;

1-Dani Alves : 30 Milyon Euro
2-Abidal : 15 Milyon Euro
3-David Villa : 40 Milyon Euro

= 85 Milyon Euro | Kadro değerleri 1.5 Milyar Euro.

Ayrıca teknik direktörleri bile kendi içlerinden.

Real Madrid ;

El Classico'da oynayan kadrolarından sadece 1 oyuncu altyapıdan yetişme.(Casillas)

Kadro değerleri serbest kalma bedelleriyle 2.5 milyar Euro.Diğer oyuncuların toplam bonservis fiyatlarının bedeli toplam 296 Milyon Euro.

Ayrıca teknik direktörleri Mourinho için harcanan paralarda ortada.Demek ki herşey yüksek maliyetlerle alınan süperstar olarak nitelendirilen futbolculardan ibaret değilmiş.

Fanatik'in attığı manşet ise:Aklın zaferi!

seyyah61
01.12.2010, 16:49
Bu avatarlardaki Real Madrid ve Barcelona avatarlarını halen daha anlamış değilim.

Yahu ben Trabzonsporumun sitesinde Trabzonsporla ilgili birşeyler görmek istemiyorum. Banane realden barçadan!!!
Ömer kardesim bak burasi "Dünyadan Futbol" bölümü. Istersen bölümü komple kaldiralim? Futbollla yatip futbolla kalkan Trabzonspor taraftarinin dünya futbolunu takip etmemesi, dünyadaki bazi takimlara sempati duymamasi mümkün degildir. Avatar meselesine takma kafani fazla, üc istanbul ezigi disindaki takimlarin avatarlarini kullanmak yasak degil.

KUTADGU
01.12.2010, 17:20
ççç

Kahkahalar atıp gideceğim...

Bu kadarı kafi sanırım...

ççç

seyyah61
01.12.2010, 17:26
http://oi51.tinypic.com/o8tgg7.jpg

http://oi54.tinypic.com/2iuoxs5.jpg

ilhan
01.12.2010, 17:44
Casillas çok özel bir futbolcu/kaleci. Bunu duruşuyla bile ispat ediyor.

only ts
02.12.2010, 03:17
http://img528.imageshack.us/img528/7418/61barca.png

Harun-61
02.12.2010, 03:32
Yeni Avatarim hayirli ugurlu olsun...