PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : El Clásico | Barcelona - Real Madrid

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18

Atakan
17.04.2011, 16:02
Böyle bir düşüncesi olan birinin düşüncesini değiştirecek bir şey yapmadı iki oyuncu da dün. Neden fikir değiştirsin ki . :)

1 Lionel Messi Barcelona 30
2 Cristiano Ronaldo Real Madrid 29

Epey yakınlarda :)

Evet yakınlarda. :)

Ahmet Başkaya
17.04.2011, 16:03
Yahu kim ne derse desin Mou istediğimi aldım diyorsa almıştır bu kadar basit . Yok sen Realsin böyle oynamazsın falan gibi yorumlar da çok komik . Adamın takımı yahu ilk maçta sizin dediğiniz gibi oynattı 5 yedi yemedi mi ? Bu maç 1-1 bitti hala neyi tartışıyorsunuz. 5 mi yeseydi yani . Sen ne kadar Real olursan ol. Karşıdaki Barca ve sen Real olduğun için sana karşı bi Malaga bi Mallorca gibi mücadele etmiyor çok hırslı oynuyorlar ve bunların isteyince neler yaptıklarını biliyoruz .

Her şeyi geçtim Real ezik oynamış falan çok komik yorumlar bunlar fazla topla oynamak daha iyi oynamak mıdır ? Kim belirliyor bunu bence dün gole daha fazla yaklaşan takım Real'di ve futbolun amacı da gol atmak değil mi ? Yanlış mı biliyoruz . Evet açtım bir özet ve tek tek yazıyorum pozisyonları .

Messi , Casillas aşırtması ----> Barca
Benzema şut Valdes hata ----> Real
Korner Cr7 kafa ----> Real
Di Maria sol çarpraz net pozisyon kötü vuruş ---> Real
Villa tartışılan penaltı pozisyonu ----> Barca
Messi'nin 4 kişiyi arkasına kattığı pozisyon ---> Barca
Ramos'un kafa pası Adriano'nun çizgiden çıkarması ----> Real

2.yarı

Cr7 frikik ve direk ----> Real
Barca penaltı ----> Barca
Xavi direk ----> Barca
Adebayor'un kontrol edemediği top ---> Real
Pepe'nin boş kaleye atamadığı pozisyon ---> Real
Penaltı pozisyonu ---> Real
Khedira'nın şutu ve Valdes ---> Real .

Koyu olanlar ise çok net olanlar.

Toplamda 9 Real 5 Barca pozisyonu var gole yaklaşılan .

3 Real 3 Barca gollük pozisyonlar var tam olarak . Daha neyin ezilmesinden bahsediyorsunuz ? Mou'nun taktiği buydu aynı taktikle İnter dünyanın en iyisi oldu . Neden bahsediyorsunuz yok çok ezilmiş Madrid böyle oynamazmış bal gibide oynar yahu . Karşındaki takım sana ilk maçta 5 gol atmış boru mu :D

Hala ben Madrid'im ulan demenin ne anlamı var ?

Bu arada Mou korkak demek de çok yanlış bence , korkak olan adam 10 kişi kalınca Mesut'u almazdı çünkü 30 dakika vardı ve olası bi hezimet daha olabilirdi .

Bu pozisyonları 40 dakikasını 10 kişi oynadığımız maçta elde ettiğimizi de unutmamak lazım .

Aslinda 70 dakika sonra Real birseyler yapmaya calisti ama ondan önce nerdeydiler?

Topu sag sola attilar diyorsun ama o toplari sag sola atmak okadar da kolay bir is degil!

Realde topu alip Barca gibi pas yapsaydi ama Barca gibi pas yapan topa okadar iyi sahip bir takim yok bu gezegende.Zan edersinki mac Camp Nouda oynandi ama hayir.Herhangi bir takima yakistiririm ama bukadar korkak futbolu Real gibi takima yakistiramadim ben.Evde oynuyorsun sen niye topu 71% kendinde tutup Barcayi defansa zorlamiyorsun.Ama gercek sudurki Barca her takima karsi daha domine oynuyor!

:) ..........

ma80
17.04.2011, 16:04
eğer madrid yenilseydi gerikalan maçlarıda mağlubiyetle tamamlardı ama mourinho dehasını kanıtladı yine,özellikle pepe ön libero inanılmaz oynadı.

Full HD
17.04.2011, 16:08
:) ..........

:D:D:D herhalde bir kac dakikani aldi bu calis man onun icin emegin icin cevap vereyim dedim.

Realin tabiki pozisyonlari vardi ama genel olarak ya kontra yada duran toplardan tehlikeli geldiler.70 dakika boyunca niye Real dogru düzgün baski yapamadi ve defans yapti?

Barcelonda oynasan bunlari yaparsin ama bunu evde yapmak iki seye dayanir.Ya misafirleri üzmemek icin kapanip misafire sans verirsin yada elinden baska birsey gelmedigi icin topun pesinden kosarsin.

Ahmet Başkaya
17.04.2011, 16:16
Keşke hemen cevap vermek yerine yazımı tekrar tekrar okusaydnız .Yahu topla isterse yüzde 99 a yüzde 1 oynasınlar . Biz kazanalım ne olacak ?

Futbolda amaç topu fazla tutmak mıdır ?

Eğer öyle olsaydı bu kadar sevilen oyunun adı futbol değil ortada sıçan olurdu .

Realin pozisyonları vardı ama genel olarak kontra ya da duran top diyorsun eee ? Ne yani bunlar pozisyon değil mi bir şeyin pozisyon sayılması için illa topu aağında 4 dakika tutmak mı lazım .

Yüzde 70- Yüzde 30

7-3 kazandınız tebrikleeer :D

Full HD
17.04.2011, 16:22
Keşke hemen cevap vermek yerine yazımı tekrar tekrar okusaydnız .Yahu topla isterse yüzde 99 a yüzde 1 oynasınlar . Biz kazanalım ne olacak ?

Futbolda amaç topu fazla tutmak mıdır ?

Eğer öyle olsaydı bu kadar sevilen oyunun adı futbol değil ortada sıçan olurdu .

Realin pozisyonları vardı ama genel olarak kontra ya da duran top diyorsun eee ? Ne yani bunlar pozisyon değil mi bir şeyin pozisyon sayılması için illa topu aağında 4 dakika tutmak mı lazım .

Yüzde 70- Yüzde 30

7-3 kazandınız tebrikleeer :D

Yok canim tabiki önemli olan kazanmak ister 99% topa sahip ol dogru.Benim demek istedigim bir takim kontradan ve duran toplardan gol bekliyorsa bu takimin öz güveninde birsey eksiktir demek oluyor.Aslinda Real 70% topa sahip olmasi gerekirdi,Barcayi defansa kapatmasi ve Barcayi dogramasi gerekirdi.Hem kalite olarak Barcadan farkin yok hemde evde oynuyorsun ozaman niye bu dediklerimi yapmiyorsunda kendin korkak top oynuyorsun derim ben o Realin oyucularina.Kazanmak önemli ama genelde ezilip yenmek hicte güzel degil.Ezip yensen ve rakipe hic sans vermesen daha güzel olmazmi?

Ahmet Başkaya
17.04.2011, 17:02
Yok canim tabiki önemli olan kazanmak ister 99% topa sahip ol dogru.Benim demek istedigim bir takim kontradan ve duran toplardan gol bekliyorsa bu takimin öz güveninde birsey eksiktir demek oluyor.Aslinda Real 70% topa sahip olmasi gerekirdi,Barcayi defansa kapatmasi ve Barcayi dogramasi gerekirdi.Hem kalite olarak Barcadan farkin yok hemde evde oynuyorsun ozaman niye bu dediklerimi yapmiyorsunda kendin korkak top oynuyorsun derim ben o Realin oyucularina.Kazanmak önemli ama genelde ezilip yenmek hicte güzel degil.Ezip yensen ve rakipe hic sans vermesen daha güzel olmazmi?

Abicim bu iki günlük bir oluşum değil . Milyon dolarlar harcıyor Real ama bak hala Barca'yı geçemiyor . Barca'nın şu anki durumunun oluşumu en az 20 yıllık bir mesele . Bu sebeple takdir ediyorum ben Mou'yu neyse görelim bakalım daha 3 maç var .

3 Kere ayağımıza top gelsin 1-0 'ar şekilde kazanalım hepsini :D

SDanışmaz
17.04.2011, 17:03
Real Barça'nın hiç kasmadığı maçta olmayan penaltıyla 1 puanı zor aldı. Artık Barça'nın kasacağı maçları siz düşünün :)

Salih Edip
17.04.2011, 17:24
Ahmet anlatmış herşeyi bir anda herşeyi değiştirmek mümkün değil Mourinho da Realin kendine özgü bir tarzı olsun istiyor ilk geldiğinde söyledi bunu. Ve şunu da belirtmek lazım Mourinin etkisi 2 . senesinden itibaren tamamen ortaya çıkıyor bu daha ilk senesi :)

SDinc
17.04.2011, 18:03
En azından İnci sözlükten destekçimiz çok ona seviniyorum :) (http://inci.sozlukspot.com/w/barcelonan%C4%B1n-futbolundan-zevk-almayn-ka%C3%A7-ki%C5%9Fiyz/)

Tolunay Abdioğlu
17.04.2011, 18:07
''panpa bir yandan hak veriyorum sana. Hani nerde depar nerde omuz omuza mücadele?''

Cem Akyüz
17.04.2011, 18:27
O değil de Ronaldo'yu hala Messi'nin yakınlarında sana var mı :)

Messi'ye en yakın adam Ronaldo.Ronaldo Messi'den iyi diyenlerede birşey diyemem açıkcası.İkiside çok özel oyuncular.

İlker Akçay
18.04.2011, 11:31
2 gün Trabzondaydık onun için nete giremedim hatta maçı da izleyemedim ama kayıp vereceksek burada vereceğimizi düşünüyordum :) Önemli değil zaten şampiyon olmuştuk formalite maçları bunlar,adet yerini bulsun :)

Gökhan KAN
18.04.2011, 12:35
Çok acayipsiniz yemin ediyorum.. Mou'ya açık oynamadı diye kızıyorlar. Açık oynayıp 5 yediği maç varken böyle söylemek nasıl bir ruh halidirki böyle enteresan cümleler kurduruyor anlamıyorum...Belkide ilk maçtan haberleri yoktur.. Yada sırf söylemek için söyüyorlar.. yada Barca yine 5 atsın diye böyle demişlerdir. Başka bişey aklıma gelmiyor..

Gökhan KAN
18.04.2011, 12:38
- Ayrıca şunuda ifade edeyim ki Barça'nın oyunundan zerre zevk almıyorum , Terminatör gibi aynı mükemmel paslar , hiç hata yok birden bir ara pası ve gol , defans sağlam , hep aynı ama , şuan ki Trabzonspor daha çok adrenalin veriyor insana , düşünsene Barça taraftarısın ve her maç aynı paslaşma , mağlubiyet binde bir , oda sıkıyor be....
Sedat abi Barca'lının bu futboldan adrenalin alması için Bangi Camping yaparken maçı izlemesi lazım..

Ahmet Başkaya
18.04.2011, 12:41
Yeni anket eklenmeyecek mi ?

ilhan
18.04.2011, 12:46
Diğer ankette "Beraberlik" şıkkının olmaması tamamen benim o anki talihsizliğimdi arkadaşlar. O yüzden tekrar kusura bakmayın.

Bu anketi kaldırıp yenisini eklemek biraz güç olacak ama yapmaya çalışacağız. Olmadı yenisini açarız.

Gökhan KAN
18.04.2011, 12:52
Bu Albiol iyi oyuncu ama arkaya adam kaçırmada üstüne yok yeminle..Önündeki topu nasıl Villa'ya verdi aklım almıyor. Geçen seneki maçtada Messi kaçıran yine oydu.

As Mesut 11 de olacak diyor..

http://s5.as.com/recorte/20110418dasdasftb_18/LCO/Ies/Portada_AS_abril.jpg

O değide bir yerde görmüştüm. Hannibal Pepe yazmışlar öldüm gülmekten..

ilhan
18.04.2011, 12:53
El Clasico: Kral kupasını kim kazanır?

Anketi eklenmiştir. Ankette kimin kime oy vereceği teknik bir sorun nedeniyle görüntülenemeyeceği için kim kime oy vermiş söylerse seviniriz. :)

Gökhan KAN
18.04.2011, 12:59
Ben Barcelona'ya verdim. İlk maçtada öyle yapmıştım..Objektif bakıyorum..Onların olduğu yerde onların kazanma şansı yüksektir. ,ama inşallah Real Madrid kazanır..

SefaÇetinKulak
18.04.2011, 13:00
Mesut ve Mourinho için Real Madrid kazansın istiyorum . İnş da öyle olur .

ilhan
18.04.2011, 13:01
Kupa maçı olduğu için Barça'ya verdim bu sefer.

Hasan YAYLI
18.04.2011, 13:04
Tartışmasız BARÇAAAAA......:)

Real devlet tarafından bu kadar desteklenmese buğün bu seviyede olamayabilir di,Barcelona bana göre çok önemli değerlerin temsilcisi,ayrıca Morinho ya da gıcık oluyorum,Türk olsa kesin Fenerbahçeli olurdu bence,o kadar antipatik :D

mehmets61
18.04.2011, 13:04
barcelona tabiki:)

İlker Akçay
18.04.2011, 13:20
Kupa lige benzemez..BARÇA

Mustafa ÖZDEMİR
18.04.2011, 13:26
tabiki barça...

Semih Aydın
18.04.2011, 13:29
Barcelona kazanır diye düşünüyorum.

ibrahim
18.04.2011, 13:30
Önceki anket kalsaydi? Pek farkli bir sonuc cikacagini sanmiyorum. Hatta imkansiz gibi bir sey. :D

Mustafa Yılmaz.20
18.04.2011, 14:04
Jose Mourinho finallerin adamıdır.

Mehmet Ç.
18.04.2011, 14:09
Tabiki Real..

Bu arada mac ne zaman?

Semih Aydın
18.04.2011, 14:22
Bu arada Mourinho Pellegrini'nin puan rekorunu kıramayacak, kesinleşti ligde alınan El Clasico beraberliğinden sonra.

2009/10 - Pellegrini - 96 Puan
2010/11 - Mourinho - 77 Puan (6 maçı kaldı, en fazla 95 yapabilir puan sayısını)

Erbay
18.04.2011, 14:24
Puyol yoksa zorlanacak yine Barcelona. Final maçı olduğu için Mourinho'nun durdurma taktiği daha fazla işe yarar.

Mollasalihoğlu
18.04.2011, 15:04
Pepe'den önlibero yapan adam herşeyi yapar arkadaş.. :)

Semih Aydın
18.04.2011, 15:31
Pepe'den önlibero yapan adam herşeyi yapar arkadaş.. :)
Pepe Dünya Kupasında da ön libero oynamıştı yanılmıyorsam. İlk kez oynatmıyor Mourinho. Hatta Carvalho'nun da bek oynamışlığı var.

-----------Eduardo------------
Carvalho-Costa-Alves-Coentrao
------------Pepe-------------

Böyle bir şeydi doğru hatırlıyorsam. :)

Erbay
18.04.2011, 15:43
Yanlış hatırlamıyorsam Euro 2008'de de bize karşı oynamıştı önlibero olarak. Tüm sezon stoper oynayıp Barcelona maçında orada oynaması önemli olan zaten neyse :)

EmreYavuz61
18.04.2011, 16:08
Barcelona kupayı alır...Şampiyonlar Ligi'ni Real alır...

Canberk
18.04.2011, 16:46
Yine beraberlik yok ççç
Bu maçta berabere bitmesin sakın ççç

SDanışmaz
18.04.2011, 17:43
Barça kasar ve Barçalar :)

ilhan
18.04.2011, 17:46
Yine beraberlik yok ççç
Bu maçta berabere bitmesin sakın ççç

Tek maç Canberk'cim. Maçı kim kazanır değil, kupayı kim kazanır anketin sorusu.

Berabere kalır, bir kurpundan Barça, diğerinden Real mi tutar şıkkı ekleyecektik? :D

Hürgün Aygün
18.04.2011, 17:47
Artık gerçek maç geldi lig maçını hiç önemsemedi bence Barça.Barça diyorum ben.

Canberk
18.04.2011, 18:05
Tek maç Canberk'cim. Maçı kim kazanır değil, kupayı kim kazanır anketin sorusu.

Berabere kalır, bir kurpundan Barça, diğerinden Real mi tutar şıkkı ekleyecektik? :D

Bu kupanın anketi miydi pardon reyiz yaa :D
O kadar maç var ki hangisi hangi gün karıştı iyice kafam :D

Ama bizim bi yarım kupa hikayesi var yine gerçekleşirse ne olur ççç

DNA-TS
18.04.2011, 18:58
real alsın sandıktan küflenmiş bayrakları çıkartıp balkondan aşağıya asacam:o

Fatih
18.04.2011, 19:08
Real kazanır.:)

Ahmet Başkaya
18.04.2011, 19:20
Mourinho vurur gol olur .

Celil Köse
18.04.2011, 19:24
Baaarrrçaaaaaaa.:)

Atakan
18.04.2011, 19:47
Barcelona isterse kazanır diyorum ben. :)

Alihan Ertürk
18.04.2011, 19:51
Barcelona isterse kazanır diyorum ben. :)

Ek olarak; Real Madrid Barcelona isterse kazanabilir. :cool:

Erbay
18.04.2011, 20:04
“Barcelona’nın Bernabeu’da oynadığı futbol mükemmeldi. Çok net şekilde üstünlerdi. Real Madrid maçın büyük kısmında oyunu domine eden bir Barcelona’ya karşı oynadı. Barcelona’nın karaktersiz oynayan Real’e karşı üstünlüğü çok açıktı.”

Kim demiş bunu? İlhan mı yoksa Di Stefano mu :D

Hürgün Aygün
18.04.2011, 20:33
Evi barkı sat Barça'ya bas.:D

ilhan
18.04.2011, 20:38
“Barcelona’nın Bernabeu’da oynadığı futbol mükemmeldi. Çok net şekilde üstünlerdi. Real Madrid maçın büyük kısmında oyunu domine eden bir Barcelona’ya karşı oynadı. Barcelona’nın karaktersiz oynayan Real’e karşı üstünlüğü çok açıktı.”

Di Stefano dediği için tepki çekmez. Benzeri şeyleri ben buraya yazınca imalı imalı mesajlar okurum. :)

Tolunay Abdioğlu
18.04.2011, 20:45

İkisi de mantıklı ve aklı başında insanlar. :)

Tolunay Abdioğlu
18.04.2011, 21:54
El Classico | İspanya Kral Kupası: -20.04.2010- | Barcelona-Real Madrid | Saat:22.30

izzet
18.04.2011, 21:56
Casillas numaradan sakatladnim numarasi yapip, Barca kazanir :D

Tolunay Abdioğlu
18.04.2011, 21:58
Casillas numaradan sakatladnim numarasi yapip, Barca kazanir :D

Ziya Şengül farkıyla. :D

Full HD
18.04.2011, 22:21
Ben Barcaya oyumu verdim ama kim kazanir bilemem cünkü ikiside dünyanin en iyi takimlarindan birileri.

Fakat sunu bilirimki Barcanin topa sahip olma orani gene yetmislerde olur ve buna hic bir takim engel olamaz!

Gökhan KAN
19.04.2011, 00:12
Barca otobüsüne taşlı saldırı oldumu..Hiç duymadımda. İlk maçta o şerefsizler taşlamıştı. Karşılık gelmedi demekki..

mehmets61
19.04.2011, 00:14
barcelona nın çok topla oynaması; ne varki oynuyorlar oynuyorlar bir şey yok pozisyon sayısı önemli deniliyor.topun daha çok bir takımda olması daha az tehlike demek degil midir?bütün takımların hedefledigi de daha fazla topa sahip olup daha az atak yemek degil mi?barcelona bunu mükemmel yaptıgı için mi eleştiriliyor!!!

Ahmet Başkaya
19.04.2011, 00:42
barcelona nın çok topla oynaması; ne varki oynuyorlar oynuyorlar bir şey yok pozisyon sayısı önemli deniliyor.topun daha çok bir takımda olması daha az tehlike demek degil midir?bütün takımların hedefledigi de daha fazla topa sahip olup daha az atak yemek degil mi?barcelona bunu mükemmel yaptıgı için mi eleştiriliyor!!!

Daha fazla topa sahip olmak tüm takımların amacı değildir hatta bu sözün aksini son şampiyonlar liginde Mou kanıtlamıştır .

Zamanında Yunanistan'ın şampiyonluğu da böyle geldi mesela .

Evet fazla atağa girmektir ama son maçta Real daha çok atağa girdi bunu nasıl açıklayacağız :)

Barış
19.04.2011, 00:47
jose levanteyi de çalıştırsa barcelonadan 1 puanı alırdı :) Madrid fark yaratacak bi futbol oynasa fena olmaz zira kupayı barca alacak gibi görünüyor maalesef :)

Gökhan KAN
19.04.2011, 13:27
Valdez yok galiba öyle gördüm İspanya basınında..Real Madrid de de Benzema yok Mesut Özil oynayacak falan demişler..

SEDAT
19.04.2011, 13:30
- Bizim maçtaki heyecanın yarısı yok , italyan usulü defans , Barça'nın robota bağlanmış hatasız pasları vs......uzar gider yani.

Hüdai Pervaneli
19.04.2011, 13:39
Kral Kupasi Finali ALman ZDF de vericek mi Hemde HD kalitesiyle Duyurulur Herkeze

28TS61
19.04.2011, 13:59
Kral Kupasi Finali ALman ZDF de vericek mi Hemde HD kalitesiyle Duyurulur Herkeze

bu cok güzel oldu. hic beklemiyordum bunu almanlardan

Hüdai Pervaneli
19.04.2011, 14:06
bu cok güzel oldu. hic beklemiyordum bunu almanlardan
Aynen COk güzrl oldu Ridavani dinlek zorunda degiliz

SEDAT
19.04.2011, 14:08
- Zdf açık değilmi , gerizekalılar burda şifre giriyorda...

Hüdai Pervaneli
19.04.2011, 14:11
Burda Acik:) Alman Kanali Problem yapicaklarini sanmiyorum:)

Dursun Vural
19.04.2011, 14:30
tabiki real alacak maçı uzatmalarda...

Hüdai Pervaneli
19.04.2011, 14:36
Buarada Mac Metallada Oynanacak Valencia nin Stadyumunda:)

MDanışmaz
19.04.2011, 19:38
Tek maçlı sistemde Barca her zaman avantajlıdır o yüzden büyük favori..

mehmets61
19.04.2011, 23:01
Daha fazla topa sahip olmak tüm takımların amacı değildir hatta bu sözün aksini son şampiyonlar liginde Mou kanıtlamıştır .

Zamanında Yunanistan'ın şampiyonluğu da böyle geldi mesela .

Evet fazla atağa girmektir ama son maçta Real daha çok atağa girdi bunu nasıl açıklayacağız :)
kendi sahanda kontra atak oynamak bana garip geliyor böyle buldugu pozisyon hatırlıyorum birde duran top.pozisyon üstünlügü sayabilirsiniz bunları benim nazarımda pozisyon degiller.size göre real madrid de yani bence üstünlük kuracak kadar pozisyon yoktu maçta.son maçta taraftar olarak galibiyet bekleyebiliriz fakat guardiola ve futbolcular memnundur sonuçta 8 puanlık fark korundu.(bunu beraberlige kılıf olsun diye söylemiyorum)hakem faciası olmasa yine barcelona kazanacaktı muhtemelen.nedense yaptıgın pozisyon degerlendirmelerinde hakeme çok deginmemişsin.hakem yüzde yüz maça etkide bulundu.ayrıca sadece son barça real maçı için söylemedim bu dedigimi.genel olarak beklenti budur.benim açımdan oynanılan futbolda önemlidir yunanistan ın avrupa şampiyonluguda inter in de aynı şekilde oynayarak kazanmasıda günlük başarı getirir.benim açımdan futbol sadece kazanmak degildir.bu yüzden oynayan takımları seviyorum.oynatmamak üzerine bir takım kurabilirsiniz başarılıda olabilir ama ben böyle bir takımdan da futboldan da zevk almıyorum.barcelona nın olaganüstü pas trafigi bana zevk veriyor.çünkü böyle bir takım bir daha izleyebilecek miyim bilmiyorum.eger real madrid böyle oynasa bende sinir olur rakibimi küçümsemeye kalkabilirdim:)

Canberk
19.04.2011, 23:04

İşte bu şahane bir haber.
Hem Hd hemde rıdvansız bir maç şahane olacak yaa .

- Zdf açık değilmi , gerizekalılar burda şifre giriyorda...

ZDF Hotbird'de şifresiz yayında normal zamanda ağabey.
Ama maçta ne yaparlar bilmiyorum :D

Hüdai Pervaneli
19.04.2011, 23:07
İşte bu şahane bir haber.
Hem Hd hemde rıdvansız bir maç şahane olacak yaa .

ZDF Hotbird'de şifresiz yayında normal zamanda ağabey.
Ama maçta ne yaparlar bilmiyorum :D
Sifresiz Olarak Yayinlanacak ZDF ortak yayin yapiyor ZDH hd ile:)

Canberk
19.04.2011, 23:14
Sedat ağabey bu mesaj sanaydı :D

mda61
19.04.2011, 23:28
Ben Al Jazeera Sports'dan izliyorum bütün maçları. Eğleniyorum adamları dinlerken :D

Bu maçta da Barça kupayı, Real babayı alır :)

Canberk
19.04.2011, 23:34
Al Jazeera Sports benim içinde iyi bir seçim ama yine de sarmıyor araplarla ZDF iyi gider yarın akşam :D

mda61
19.04.2011, 23:39
ZDF'yi bulmakla uğraşamam. Al Jazeera Sports'un bizde 10 tane kanalı var. Hangi maç canlı olsa, oradan izliyebiliyorum. :)

Semih Aydın
19.04.2011, 23:56
Barcelona son iki Copa del Rey zaferine -yarın da maçın oynanacağı- Mestalla'da (Valencia'nın stadı) ulaşmış. (1998,2009)
Real Madrid ise en son yine -o zamanki adı Luis Casanova olan- Mestalla'da bu kupayı kazanmış. (1993)
En son 1990 yılında bir Copa del Rey finalinde karşılaşan Real Madrid ve Barcelona arasındaki maçı 2-0'lık skor ile Barcelona almış. O maç da Luis Casanova'da yânî Mestalla'da oynanmış.

Enteresan bir stadyum valla. :)

Osman Yavuz
19.04.2011, 23:57
Türkiyede hangi kanal veriyo maçı onu söyleyin.:)

Hüdai Pervaneli
20.04.2011, 00:03
Türkiyede hangi kanal veriyo maçı onu söyleyin.:)
NTVSPOR eriyo

Kaya
20.04.2011, 10:26
Maç bu akşam mı?

Ahmet Başkaya
20.04.2011, 10:44
Maç bu akşam mı?

Evet abi 22.30

Kaya
20.04.2011, 10:50
Evet abi 22.30

Teşekkürler Ahmet.

Maçları kayıt ettiğimden beri Real Madrid galibiyeti göremedim. Umarım bu ilk olur...

:)

Ahmet Başkaya
20.04.2011, 10:56
Teşekkürler Ahmet.

Maçları kayıt ettiğimden beri Real Madrid galibiyeti göremedim. Umarım bu ilk olur...

:)

Rahat ol abi . :)

Hala Madrid !

mehmets61
20.04.2011, 15:32
ahmet enişte barcelona mıydı:)

Oğuz B.
20.04.2011, 15:59
El Clasico’dan notlar

*Hakem Mallenco, 3 kez El Clasico’da görev aldı.. Ve tarihi 6-2’lik maçın da bulunduğu söz konusu maçların 2’sini Barça kazanırken, 1’i berabere bitti.
*Final için Adidas firması, özel bir top üretti.
*Barça’nın rahat top yapmaması için Bernabeu Stadı’nın çimlerini Mourinho kestirtmemişti. Ancak Mestalla’da çimler golf sahası gibi olacak.
*Eğer Real Madrid kupayı kazanırsa, takım halinde Madrid’in ünlü Cibeles Meydanı’nda kutlama yapılacak. Ayrıca bu akşam Real’li seyircilerin, beyaz renkli kıyafetler giyecekleri öğrenildi.
*Final maçında yaklaşık 2 bin 500 polis görev yapacak. 850 basın mensubunun yer alacağı karşılaşma, dünyada 140 ülkeden canlı olarak yayınlanacak.
*İspanya’da ligdeki maçın berabere biteceği tahminin de bulunan İker isimli ahtapot, Kral Kupası’nı ise Real Madrid’in kazanacağını belirtti!

Ahmet Başkaya
20.04.2011, 16:20
Kupayı alacağımızdan zerre şüphem yok .

Heyecanla bekliyoruz geceyi .

Mustafa Umut
20.04.2011, 16:48
barcelonanın tek handikapı valdes gibi gözükse de real madrid kazanır umarım..

ilhan
20.04.2011, 16:52
Daha modern futbol, daha fazla gol girişimi, daha fazla gol, daha fazla efektif hareket, daha fazla tempo ve daha keyifli bir maç olur temennisindeyim. Kupayı hangisinin kazanacağı zerre umurumda değil. Barça kazanır gibi geliyor.
*
Güzel futbol için televizyon karşısında olacağım. Beklentim sadece budur.

UğuR
20.04.2011, 16:59
Bu maçı Real alır....

Cem Akyüz
20.04.2011, 17:04
O saatte benimde önemli bir turnuva maçım var o yüzden maçı izleyemiyorum.İzleyecek olanlar için güzel bir maç olmasını ve sonunda Barca'nın kazanmasını diliyorum

Alihan Ertürk
20.04.2011, 17:31
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/187824_197394889304_198287_n.jpg

Canberk
20.04.2011, 17:39
Barça çok rahat alacaktır kupayı...

Özge
20.04.2011, 17:49
Kupaların adamı Mourinhooo:D

Selman
20.04.2011, 17:59
Guardiola'yı kaleci konusunda ki ısrarı için ayakta alkışlıyorum.Kalede yine Pinto olacak.Kazanan da Barca ;)

mehmets61
20.04.2011, 18:50
puyol un oynaması güzel haber.savunmadaki bir ismin çabuk olması önemli.pinto konusunda vazgeçmemesi yine guardiolaya yakıştı...

Fatih
20.04.2011, 18:56
Guardiola'yı kaleci konusunda ki ısrarı için ayakta alkışlıyorum.Kalede yine Pinto olacak.Kazanan da Barca ;)
Bahane hazır.:)

pReN@_61
20.04.2011, 18:59
Barça bu akşam da üzer Real'i...

Serdær
21.04.2011, 20:36
Öhöö Öhöö ...

Erbay
21.04.2011, 20:44
Şu maçı konuşamadık ya :) İlk yarı Barcelonalıları, ikinci yarı Real Madridlileri, maç sonu her ikisini de görmek isterdim :D

Adem Erdoğan
21.04.2011, 20:48
Adamlar seneler sonra galip geldi o gece de foruma girilemedi.

Bu kupa sadakamız olsun. :rolleyes:

Semih Aydın
21.04.2011, 20:51
CUS2kK5A52s

Kral ya Mourinho bildiğimiz kral. :)
http://farm5.static.flickr.com/4143/5222244612_da3aa9c0be.jpg

mehmets61
21.04.2011, 20:58
tebrik ederim kupa için madrid li arkadaşları:)bize gelince pedro villa kendine gelse iyi olur.resmen eksik oynattılar.ilk yarı çok kötüydük ikinci yarı başından golü yiyene kadar iyiydik fakat işte kaleci farkı sonucu belirledi.defansımızda puyol abidal ın eksikligi çok belli oldu.bunların biri olsa pepe de ronaldo da o kadar rahat kafa vuramazdı macherano kısa kaldı.

Hürgün Aygün
21.04.2011, 21:00
Ulan Casillas kendin milyonlar alıyorsun benim paramdan ne istedin çok az kalmış çok az.:(:(

Full HD
21.04.2011, 21:00
Ispanyol liginde renkerli Trabzonunkine benzedigi icin tuttugum Barcelona malesef yenildi.Kim daha iyi daha kötü top oynadi tartismasina girmek istemiyorum ve REAL MADRID`DI kutluyorum.Bu zafer Madrid icin cok büyük önem tasiyor!

SDinc
21.04.2011, 21:03
Barcelona'yı şampiyonlar liginden elerlerse işte o zaman 5-0'ın rövanşını tam olarak almış olacaklar.
Bekliyoruz Maurinyo , gönlümüz Madrid'den yana :)

Mustafa Umut
21.04.2011, 21:10
tebrikler madrid. aynen devamm

Halit Aydın
21.04.2011, 21:11
Başlığı değiştirmeye elim elvermiyor :p

Celil Köse
21.04.2011, 21:11
Kupa için tebrikler...

Kaleci farkı maçın sonucunu belirledi...

Full HD
21.04.2011, 21:14
Ilk mac Madrid baskentte oynaniyor bakalim ne olacak.

Celil Köse
21.04.2011, 21:16
Adam gibi bir hakem olması tek dileğimiz.:rolleyes:

Uğurtan
21.04.2011, 21:21
Arkadaşlarımızı bir de buradan tebrik edelim.

Şans ve Casillas faktörü diyorum sadece.. ;)

Barış
21.04.2011, 21:28
jose faktörünü atlama :) böyle bi takımdan 2 maçta topu topu 1 penaltı golü yemek az buz bi şey değil :)

Sefa
21.04.2011, 21:46
Gençler durun daha Şampiyonlar Liginden eleneceksiniz.. :)

Bu arada Ramoz o Kupa'yı nasıl becerdin düşürdün ya.. :)

Paksoy
21.04.2011, 21:54
Forumun Barçalı yöneticileri maç saatinde forumu sabote etti heralde :D

Canberk
22.04.2011, 16:47
Kupayı elinden düşüren takım çççççç

Hüdai Pervaneli
22.04.2011, 16:49
Hala Madrid :)

Canberk
22.04.2011, 16:59
HaLa Barça ula ne var :D

Emirhan Makul
22.04.2011, 17:00
Oynaya oynaya kazandı Real Madrid , Barça rüyasına son verecek hoca ve klüplerden biri Real madriddir Şampiyonlar liginde de 2 maçda kazanırlar inşallah.

28TS61
22.04.2011, 17:37
Kupayı elinden düşüren takım çççççç

madridin düsürdügü kupayi fenevliler calmis :D

ApoCaN28
22.04.2011, 18:44
Ramos'un da dediği gibi kalabalığı görünce ondan atladı kupa :D:D

Şampiyonlar ligi sonucu bu maçın da sonucunu direk etkileyecek bakalım neler göreceğiz :)

SDinc
22.04.2011, 18:47
Barcelona kazansaydı hemen bu başlığın adı ; El Clásico | Kral Kupasını Barcelona kazandı olurdu :)

Ahmet Başkaya
23.04.2011, 12:41
Kupayı alacağımızdan zerre şüphem yok .

Heyecanla bekliyoruz geceyi .

Sizce de rüyadan uyanma vakti gelmedi mi ?

Çocuklar sabah oldu hadi kalkın . :)

Fatih
23.04.2011, 13:52
Ligde 1-1 biten maç sonrası yenilmediğimize veya puan aldığımıza değil Barça'nın da maç kaybedeceğini gelecek maçta galip geleceğimizi az çok tahmin ederek sevinmiştik Copa Del Rey'in sonucu da haklılığımızı gösterdi.

Mourinho çok iyi teknik adam elindeki malzemeye göre hareket ediyor ilk maçta 5-0 yenilmeseydi eminim Copa Del Rey'in kazananı Barça olacaktı.

Şampiyonlar ligi kupası için çok ümitli değilim kazanırsak yine Mourinho sayesinde kazanırız.

Alihan Ertürk
23.04.2011, 16:34
Tebrikler Madrid'li dostlarımıza. :)

Cem Akyüz
23.04.2011, 20:31
Bende ciddi ciddi Ronaldo sempatisi oluşmaya başladı :)

Canberk
23.04.2011, 20:49
Totti'den başkası yalan ;)
Boşver Ronaldo'yu :D

Cem Akyüz
23.04.2011, 20:51
Totti'den başkası yalan ;)
Boşver Ronaldo'yu :D

Oğlum kimse Totti kadar olamaz zaten yanına bile yaklaşamaz.Sempati derken öyle hayranlık bazında değil ama Messi'ye karşı savunabilirim :D

Canberk
23.04.2011, 20:58
Messi ye karşı savunmak mı ççç
CR7 nerde Messi nerde bi dur yaa CR7 nin 61 level atlaması lazım Messi'yle karşılaştırılabilmesi için ççç

Tolunay Abdioğlu
23.04.2011, 23:10
Çocuklar sabah oldu hadi kalkın . :)

Günaydın abi. :p

ilhan
23.04.2011, 23:15
Şampiyonlar liginde hangi takım tur atlar anketi başlığa eklenmiştir.

Tolunay Abdioğlu
23.04.2011, 23:19
Şampiyonlar liginde hangi takım tur atlar anketi başlığa eklenmiştir.

İşte buna hiç gerek yoktu abi. :)

Canberk
23.04.2011, 23:25
Ahmet'i bulun bana :D
Ahmet Real atlar mı turu?

İlhan abi kimin neye oy verdiği kapalı :confused:

Ahmet Başkaya
23.04.2011, 23:33
Kaka+ Higuain . Güçlenerek giriyoruz maçlara .

Kral kupası kadar zorlanacağımızı düşünmüyorum . Barnebau'da bitiririz işi :cool:

İlker Akçay
23.04.2011, 23:38
Kendi derdimize düştük Madrid taraftarlarını tebrik edemedik..Her ne kadar nefret etsem de savunmada bir başarıdır..Tebrikler Real...

Gökhan KAN
24.04.2011, 00:15
İşte buna hiç gerek yoktu abi. :)
Önceki 2 maçtan ben bu sözleri hatırlıyorum sanki..:D

Canberk
24.04.2011, 00:23
Doğru hatırlıyorsun abi ççç

Hürgün Aygün
24.04.2011, 00:37
Bu turun kaderi benim elimde.:D:D

Gökhan KAN
24.04.2011, 00:42
Çok ballı bu adamlar ya.. Küçümsedikleri takım ellerinden kupayı çekti aldı forumda sorun çıktı. Forum açıldı üstüne TS puan kaybetti kimsenin bişey yazası gelmiyor. Çok ballısınız ya yemin ediyorum.:)

Canberk
24.04.2011, 00:47
Hürgün iddaada Barça'ya verirsen gelir döverim seni uşak ççç
Aklından bile geçirme bak sakın... :D

Hürgün Aygün
24.04.2011, 00:48
Hürgün iddaada Barça'ya verirsen gelir döverim seni uşak ççç
Aklından bile geçirme bak sakın... :D
Şimdiden iki maçta da Barça'ya vermeyi düşünüyorum.:D

Canberk
24.04.2011, 00:52
Sakın yapma laaannn :D
Eskişehir'e maça gittin ondada puan verdik .. uğursuzmusun başka birşeymisin anlamadım yaa ççç

Hürgün Aygün
24.04.2011, 00:54
Yoo İBB-BJK-Gençlerbirliği maçlarına da gittim onlardan puan aldık.:D
Yok ya oynamayı düşünmüyorum bu sefer bu maça bir daha da oynamam El Clasico'ya.

Ahmet Başkaya
24.04.2011, 01:20
Yoo İBB-BJK-Gençlerbirliği maçlarına da gittim onlardan puan aldık.:D
Yok ya oynamayı düşünmüyorum bu sefer bu maça bir daha da oynamam El Clasico'ya.

5 sene bekle önce .

Erbay
24.04.2011, 13:32
İlk maç Madrid'te. Carvalho cezalı yanılmıyorsam. Kaka kesinlikle oynamalı bence. Ben olsam gerekirse Mesut'u keserim. Kaka-Higuain-Ronaldo vay beee. Barcelona'da Puyol oynamazsa yine çok sıkıntı yaşarlar. Dünkü maçta yine savunmada sorun yaşadılar Osasuna'ya karşı. Real Madrid 10 kişi kalırsa Mourinho bir şey söylemeye hakkı yok bu arada.

Semih Aydın
26.04.2011, 21:58
Goal'un habere göre Guardiola basın toplantısında İniesta'nın yarın forma giyemeyeceğini açıklamış.
Abidal-Adriano-Maxwell de yokmuş. Sol bek Puyol olur herhalde.

Gökhan KAN
26.04.2011, 22:06
http://estaticos02.marca.com/albumes/2011/04/26/los_clasicos_en_internet/1303810925_extras_albumes_0.jpg (http://www.marca.com/albumes/2011/04/26/los_clasicos_en_internet/index_1.html)http://estaticos02.marca.com/albumes/2011/04/26/los_clasicos_en_internet/1303810905_extras_albumes_0.jpg (http://www.marca.com/albumes/2011/04/26/los_clasicos_en_internet/index_2.html)http://estaticos02.marca.com/albumes/2011/04/26/los_clasicos_en_internet/1303810936_extras_albumes_0.jpg (http://www.marca.com/albumes/2011/04/26/los_clasicos_en_internet/index_3.html)

ilhan
27.04.2011, 11:49
Real bu sefer aynı sertlikte oynayamayacaktır. Çünkü hakem İspanyol olmayacak. Medya hakkımda ne yazar diye endişe duymayacak. Lugano'nun update edilmiş hali Pepe'nin işi zor olacak. Tabii aynı şeyler Emre'nin uzun boylu hali Busquets içinde geçerli.

Mehmet Ç.
27.04.2011, 11:57
Real bugün kazanir.

Revansi'da berabere bitirir.

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 12:29
2-0 Real diyorum ;)

Mustafa Yılmaz.20
27.04.2011, 12:35
Carvalho'nun olmaması çok kötü. Gerçi hangi maçta oynamasın diye sorsalar ilk maçı seçerdi herhalde Mou.. Yine az gollü ve sonunda Real'in kazanacağı bir maç bekliyorum.

mda61
27.04.2011, 12:45
Mourinho'nun Avni Aker'e gelen Anadolu takımlarını andıran oyununun bu maçta sökmeyeceğini düşünüyorum. 0-0 yetmez çünkü bu arada. Ayrıca Guardiola, 2 maçtan ders çıkarmıştır. Maçın Bernabeu'da oynanması da önemli değil, çünkü Barça için zaman mekan farketmez. Son 2 maça bakarak herkes Real'in kazanacağını düşünüyor bence ama bu maç Barça'nın.

Mollasalihoğlu
27.04.2011, 14:34
0-0 Real Madrid'e her türlü yeter..

Mesut
27.04.2011, 16:20
2-1 veya 1-1 bitecek
Rövanş için avantajlı skoru alacak madrid.

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 16:33
2-1 veya 1-1 bitecek
Rövanş için avantajlı skoru alacak madrid.

Dediğin iki skor da bize avantaj sağlamaz .

ilhan
27.04.2011, 16:37
Kral kupası maçında olduğu gibi bol tempo ve bol gol pozisyonu olur umarım. Maçtan zevk almak için Barça'nın 5 atmasına gerek yokmuş. Casillas'ın müthiş kurtarışlarını izlemek insana keyif verebiliyor. :)

Reşit
27.04.2011, 16:44
yaw şu dijital işide ne berbat bişey. başka bi kanalda veriyorlar mı macı

Mert Oğuzlu61
27.04.2011, 17:01
ne lig nede kral kupası, işte beklediğim maç geldi çattı. CL çok farklı olur, bol pozisyonlu bol kartlı bir maç olması dileğiyle.

Muhammed
27.04.2011, 17:23
Mourinho Barcelona'nın bir tarafından kan alacak.

Gökhan KAN
27.04.2011, 17:31
Hakem Ovrebo'luk yapmazsa maç güzel olur. Wolfgang Stark galiba hakem. Pek beğenmem ama hadi bakalım..

Özge
27.04.2011, 17:42
Pepe santrafora geçip gol atarsa Barcalılar çıldırır:D

SAFA
27.04.2011, 17:51
Barça çok rahat alacak. ŞL'de hakemler kralın uşağı değil ;)

izzet
27.04.2011, 17:53
Barcelona tek farkla alir diye düsünüyorum.

Mollasalihoğlu
27.04.2011, 18:02

ÜZerine rahat bir şeyler alsın Barça.. ;)

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 18:21

Bize her yer Uşak :cool:

MDanışmaz
27.04.2011, 19:12
Barça'da sol kanatta büyük sıkıntı var İniesta'nın da olmaması orta sahadaki pas organizasyonlarını bozabilir..Mou bu maçta işi bitirmeye çalışacaktır..Beraberlik yetmez Real için...

Muhammet*
27.04.2011, 19:20
İlk yarı 0, maç sonu 1. :D

ilhan
27.04.2011, 19:28
El Clasico'nun Franco-Katalan vs. vs. şeklinde en çok tartışılan ülkelerin başında geliyormuşuz. Zaten bu forumda kopyası var. Ülke genelinde her platformda benzeri durumlar üzerinden tartışan insanlar varmış. İspanya'da bile artık geçmişte bırakılmış o muhabbetler. Ama bizlerin dilinden düşmüyormuş. Bu da bizim Avrupalılar ile olan düşünce farklılığını gösteriyor sanırım.

Uzun lafın kısası El Clasico'nun tadını çıkarmak yerine geçmişiyle en çok meşgul olan ülkelerden biriymişiz. :)

Alihan Ertürk
27.04.2011, 19:32
LigTV abonesi olanlar Digi kanalından bu maçı şifresiz izleyebilirler.

Halit Aydın
27.04.2011, 20:14
Sabaha kadar 0-0 bu maç.

ilhan
27.04.2011, 20:19
LigTV abonesi olanlar Digi kanalından bu maçı şifresiz izleyebilirler.

Yaşasın İlker Yasin'siz maçlar. :D

Emrullah
27.04.2011, 20:39
Başka hangi kanallar veriyor maçı. Arıyorum bulamıyorum.

Gökhan KAN
27.04.2011, 20:41
Maçın adamı Lass olur. Ya atılır ya 5 6 tane gollük pozisyon hazırlar..

Erbay
27.04.2011, 20:52
Kaka bence de kesinlikle oynamalı. Son maçlarda sallanan Barcelona savunması sallanmaya devam ederse Kaka şov yapar. Barcelonada Villa ve oynarsa Pedro'nun performansı çok önemli. Puyol solbek oynayacak diyorlar. Real Madrid rakibini yine iyi karşılarsa yenilmez diyerek tahminimi söyleyeyim.

Arda'
27.04.2011, 20:53
CR7'den gol bekliyorum :)

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 20:56
Anket Sonuçlarını Görüntüle: El Clasico: Şampiyonlar Liginde Hangi Takım Tur Atlar?
Barcelona 21 46,67%
Real Madrid 24 53,33%

Uzay takımı mıydı ? :D

mehmets61
27.04.2011, 21:04
sabırlı ol ahmet anketle kazanılsaydı geçen 2 maçıda biz alırdık:)

Alihan Ertürk
27.04.2011, 21:13
Yaşasın İlker Yasin'siz maçlar. :D

Abi Star'daki maçı İlker Yasin anlatıyorsa Digi'deki de öyle olacak..:)

Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama Digitürk Star'daki görüntüyü alıyor, Digi kanalına veriyor ve şifresiz yayınlıyor maçları.
Kaçak et kesiyorlar..:D

ilhan
27.04.2011, 21:15
Anket Sonuçlarını Görüntüle: El Clasico: Şampiyonlar Liginde Hangi Takım Tur Atlar?
Barcelona 21 46,67%
Real Madrid 24 53,33%

Uzay takımı mıydı ? :D

Benim gibi oy kullanmak için ilk maçın sonucunu bekleyenlerde vardır. :D

Abi Star'daki maçı İlker Yasin anlatıyorsa Digi'deki de öyle olacak..:)

Nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama Digitürk Star'daki görüntüyü alıyor, Digi kanalına veriyor ve şifresiz yayınlıyor maçları.
Kaçak et kesiyorlar..:D

Hadi ya.
Bak keyfim kaçtı şimdi Alihan. :)

Mustafa Yılmaz.20
27.04.2011, 21:18
Real Madrid 11'i ; Casillas, Arbeloa, Ramos, R.Albiol, Marcelo, Pepe, Lass, Xabi Alonso, Mesut, Di Maria, Ronaldo

Barcelona 11'i ; Valdes, Alves, Pique, Puyol, Keita, Mascherano, Busquets, Xavi, Pedro, Messi, Villa

Alihan Ertürk
27.04.2011, 21:18
Benim gibi oy kullanmak için ilk maçın sonucunu bekleyenlerde vardır. :D

Hadi ya.
Bak keyfim kaçtı şimdi Alihan. :)

Maalesef katlanmak zorundayız abi..:)
*
Bu arada Sayın Başkaya;
Kral kupası maçı ertesi avatar ulaştırmadın bana..Bekliyorum. :cool:

Sefa
27.04.2011, 21:22
Kaka ve Higuain 2. yarı vuracak.. :)

Özge
27.04.2011, 21:24
Yok mu Barca'ya 1 oy , eşitlenecek hayde:D:D

Selman
27.04.2011, 21:26
İlhan şu oyları say hele bi :D Kapalı yapmışsınız, gözükmüyor.:) Ankette bir karışıklık olmasın.

ilhan
27.04.2011, 21:31
Valla anket üzerinde bol bol oynayınca kapalı oldu oylamalar. :)
*
Bu maçtan sonra oylamalar artar. :D

TSelif
27.04.2011, 21:34
Üzgünüm bu aralar hep Madrid'e oylar :D

Semih Aydın
27.04.2011, 21:40
Evet Emre (r9) abi, benim öğlenleyin yazdığım gibi oynayacak Barcelona. :)

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/27/11627.png

Celil Köse
27.04.2011, 21:43
Rıdvan kabusu devam edecek...

Keramettin
27.04.2011, 21:55
Rıdvan Dilmen yorumcu,geçmiş olsun beyler...

Celil Köse
27.04.2011, 22:02
Ronaldo çıldırdı...

TSelif
27.04.2011, 22:08
Ey gidi mal Rıdvan. Real seyircisi neden ıslıklıyomuş Barca'yı :D ... sen de yorumcusun e mi :D

izzet
27.04.2011, 22:10
Bu mac Penaltilara gider :D

Ilker amca: Xavi Alonso :D

yorumsuz6117
27.04.2011, 22:12
Bırakın Rıdvan'ı ayna gibi izleyin..

http://www.hqdream.tv/

izzet
27.04.2011, 22:20
Sahaya kac önlibero koymus Mourinho. Ziya Dogan ekolü olsa gerek :D

yorumsuz6117
27.04.2011, 22:22
Di Maria ne güzel attın kendini embesil gibi aynı. :D

izzet
27.04.2011, 22:25
Cirkeflere bakinya

real=fenerbahce. Bir Takim ancak bu kadar antipatik olabilir...

Sefa
27.04.2011, 22:26
Pedro'nun yüzüne en ufak müdahale yok dersin burnu kırıldı yok arkadaş ya..

Keramettin
27.04.2011, 22:32
Ronalldooo...... Atamadı .d

Sefa
27.04.2011, 22:33
Ve yine aynı şekilde Busquets.. Yüzüne müdahale yok eli yüzünde sonra Real Madrid çirkef..

Kaya
27.04.2011, 22:33
Cirkeflere bakinya

Bu forumda Real Madrid'i sevenler de var İzzet... Bu bağlamda eşittir FB demek bence yakışıksız bir benzetme olmuş...

Ek olarak, Barça'nın da onlarca sevimsiz özellikleri vardır...

Murat Altun
27.04.2011, 22:34
Yahu su ilker yasin mac anlatinca uykum geliyor bunalim geciriyorum

Hazar_
27.04.2011, 22:35
Cirkeflere bakinya

Busketsmidir nedir daha yerden kalkamadı.Her pozisyonda kendini yere atıyor.

Sefa
27.04.2011, 22:36
Bu arada Xavi'ye Xabi Alonso, Dani Alves'e Valdez diyen bir spiker istemiyorum arkadaş bırak emekli ol da nedir senden çektiğimiz..

SAFA
27.04.2011, 22:37
Mourinho'nun idolü ZD :D

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 22:37
Cirkeflere bakinya

İzzet sana gereken cevabı bosquets ve pedro verdi cevap vermeme gerek var mı ?

Uğurtan
27.04.2011, 22:38
Pedro'ya bir şey diyemem de Busquets ciddi derecede Pepe'liğe soyunmuş.

Yakıştıramadım.

Ama bu Real'in takım halindeki çirkefliğini değiştirmez,azaltmaz elbette.

Yiğit SARI
27.04.2011, 22:39
Bu El Clásico'lar pek zevksiz artık

izzet
27.04.2011, 22:39
vallahi izleyemedim, link gitti. ne oldu. kavga var sanirim :D

Gökhan KAN
27.04.2011, 22:40
Hadi Canavar Pepe hadi oğlum..

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 22:41
Bu El Clásico'lar pek zevksiz artık

Ben de bunu anlamıyorum futboldan zevk almak için neden el clasico bekliyorsunuz anlamıyorum ben :)

Açın arjantin veya brezilya liginden bir maç doluu pozisyon oluyor . Ohhh size mis gibi zevk olur . Ben kaleye şut olmayan maçtan acayip zevk alıyorum valla . Stadın ambiansı bile yetiyor .

Fatih
27.04.2011, 22:41
Real gibi Dünya kulübünü Fb'ye benzetmek akılla açıklanabilecek bir şey değil tıpkı Barça'nın da Trabzonspor'a benzetilmesi gibi.Bırakın isteyen istediği takımı rengine bakmadan desteklesin.:)

Maça gelirsek iki takım da kontrollü oynuyor Barça'da Busqets ve Pedro'nun oyunculuklarını ayrı beğendim.

Yiğit SARI
27.04.2011, 22:42
Ben de bunu anlamıyorum futboldan zevk almak için neden el clasico bekliyorsunuz anlamıyorum ben :)

Açın arjantin veya brezilya liginden bir maç doluu pozisyon oluyor . Ohhh size mis gibi zevk olur . Ben kaleye şut olmayan maçtan acayip zevk alıyorum valla . Stadın ambiansı bile yetiyor .

El Clásico'yu beklediğimi kim söyledi sadece izliyorum ve zevksiz dedim :D

Özge
Pedro ve Busquets çirkefliğe gelmiş anlaşılan.

Mustafa Umut
maç zaten zevksiz birde ilker yasin amca maçı öyle bir anlatıyor ki ninni söylüyor mübarek.... ronaldo deyişi bi ayrı, david vilila'yı deivid villa yaprı orası ayrı... :D

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 22:44
El Clásico'yu beklediğimi kim söyledi sadece izliyorum ve zevksiz dedim :D

Bundan önceki el clasico'dan ben çok zevk aldım açıkçası . Zevk anlayışınızı anlamıyorm pek :D

Sefa
27.04.2011, 22:45
vallahi izleyemedim, link gitti. ne oldu. kavga var sanirim :D

Pedro ve Busquets kendilerini yere atıp burnu kırılmışçasına yüzlerini acı içerisinde(!) tutuyorlar ama yüzlerine müdahale yok..

izzet
27.04.2011, 22:45
Yahu ben kimseye Reali tutmasin demedim. ben Fenere benzetiyorum. Oyunculari ve camia yapisiyla. Sanki ana avrat dümdüz gittik.:confused:;)

Özge
27.04.2011, 22:46
Koridorlar karışmış.Pinto kırmızı kart görmüş.

izzet
27.04.2011, 22:47
Devre arasi, mactan daha heyecanli geciyor anlasilan...

Hüseyin İlkin
Barca'lı, Real'li diye ayırmayın İspanyol'ların hepsi böyle. :)

Ahmet Başkaya
Çirkefliğee devamm :)

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 22:48
Barca'lı, Real'li diye ayırmayın İspanyol'ların hepsi böyle. :)

Sen de Barca'lı diye ayırma :)

Mustafa Yılmaz.20
27.04.2011, 22:49
Katalanlar altyapıda futbolun yanında rol yapmayı da öğretiyor anlaşılan. Özellikle 86 ve üstü doğumlular bu işi çok iyi yapıyor.

Özge
27.04.2011, 22:49
qyY8D9bQwbw

Yiğit SARI
27.04.2011, 22:50
Adebayor girdi Mesut çıktı

Pinto da kırmızı kart görmüş. Yedek kalecileri yok yani şuan..

Samet Yildirim
Mourinho cok büyük Hoca yine klasini konusturacaktir diye düsünüyorum...

Ilk yari dogru dürüst bakamadim umarim 2.yari icin Ugurlu gelirim Madrid icin :)

Burak DERELİ
maç zaten zevksiz birde ilker yasin amca maçı öyle bir anlatıyor ki ninni söylüyor mübarek.... ronaldo deyişi bi ayrı, david vilila'yı deivid villa yaprı orası ayrı... :D

maç çok zevksiz gerçekten birde ninni gibi anlatıyor izlerken gözlerim kaydı tam uyurken ilk yarı bitti :D

izzet
Mesut cikmis. Adebayor oyunda...

izzet
27.04.2011, 22:53
Bu arada Adebayor Citye dönecekmi, yada Madriddemi kalacak?

Hüseyin İlkin
27.04.2011, 22:54
Sen de Barca'lı diye ayırma :)

Bize her yer bordo mavi. :)

Yiğit SARI
27.04.2011, 22:58
Ramos sarı kart gördü ve cezalı duruma düştü. Rövanş'ta yok

izzet
27.04.2011, 23:00
El-Clasico Asagi El-Clasico yukari, tüm Futbolseverlerin hevesi kursaginda kaldi, bu zevksiz maclar ile...

Yiğit SARI
27.04.2011, 23:06
Pepe kırmızı yedi.

Uğurtan
27.04.2011, 23:06
Nihayet insan dışı varlık oyun dışında.

Mustafa Calik
27.04.2011, 23:07
Pepeee kirmizi..

Celil Köse
Pepe kızardı :D

Kaan
Şükürler olsun ya. :)

izzet
27.04.2011, 23:08
Lugano kan agliyor...

Oha artik, bu adam karsindakininde Insan oldugunu hatirlamiyormu hicbir zaman?

"Well Done" diyor Mourinho, bu hareketin neresini tartismak istyor acaba?

Canberk
Pepe 61.dakika da KIZARDI :(

Mustafa Yılmaz.20
Barçalılar fenerlilere özenmiş. Her harekette kaleci dahil hemen hakemin etrafını sarıyorlar. Kırmızı kart çok ağır.

krdnz
Ne oluyo orda..

61. Dakika şovu mu var,saha niye karıştı? :)

Yiğit SARI
Mourinho'da atıldı. uuu neler oluyor?

Semih Aydın
27.04.2011, 23:09
Kral tribüne gönderildi.

Selman
27.04.2011, 23:09
Sonunda Pepe'nin dilinden anlayan bir hakem çıktı.

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 23:10
O hareketi yapan Pepe değil de başkası olsa kırmızı yemezdi açık ve net .

Gereksiz bir hareket ama , tehlikeli hareket sadece oyuncunun ayağına değmediği gözüküyo .

Mustafa Umut
27.04.2011, 23:11
O hareketi yapan Pepe değil de başkası olsa kırmızı yemezdi açık ve net .

Gereksiz bir hareket ama , tehlikeli hareket sadece oyuncunun ayağına değmediği gözüküyo .

bkz. lugano

izzet
27.04.2011, 23:11
Real gecen maclarda kirmiziyi yedikten sonra canlanmisti, yine olurmu dersiniz?

Ahmet Başkaya
27.04.2011, 23:13
Ahaahahaha Pedro'nun yaptığını Umut yapmaz ççç

Murat 61
27.04.2011, 23:13
Kasap Pepe'nin kıyımlarını gören biri çıktı sonunda.

krdnz
27.04.2011, 23:14
Seneye İlker Yasin inşallah bırakır.

Bıktım Şansalla bundan.

FC-ST-PAULI-61
27.04.2011, 23:14
Ahaahahaha Pedro'nun yaptığını Umut yapmaz ççç
1 cm den mi kacirdi?