PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 24 Kasim Ögretmenlerimizi Unutmayalim

Ayşe Aygün
18.11.2005, 12:44
Arkadaslar 24 kasim ögretmenelr günü olarak kutlanmakta hepimizin bildigi gibi. ve Hepimizin hayatinda ögretmenlerimizin özel biri yeri vardir. Çogumuz mezun olduk , çogumuz halen daha okuyor. Bu güzel günde yillardir görmedigimiz yada halen daha yaninda oldugumuz ögretmenelrimizi unutmayalim. Onlarin o güzel günü hatirlayalim ve kutlayalim. Bizi yetitiren , hayati tanitan ögretmenlerimize saygilarimi sunuyor. Okul hayatim boyunca ögretmenim olan tüm ögretmenlerimin Ellerinden öpüyorum.Sizleri asla unutmuyorum.Edited by: aaygun61

Esra Yıldırım
18.11.2005, 13:49
24 Kasim ögretmenler gününün tüm ögretmenlerimiz için mutlu geçmesi dilegiyle...

smertkan
18.11.2005, 14:53
Tüm Ögretmenlerin Ögretmenler günü kutlu olsun.

Bizlerin Yetismesinde emek sahibi olan ögretmenlerimize ne kadar tesekkür etsek azdir.

Sevgi
18.11.2005, 15:08
ÖGRETMEN MARSI
Alnimizda bilgilerden bir çelenk,
Nura dogru can atan Türk genciyiz.
Yer yüzünde yoktur, olmaz Türk'e denk;
Korku bilmez soyumuz.

Sanli yurdum, her bucagin sanla dolsun;
Yurdum seni yüceltmeye antlar olsun.

Candan açtik cehle karsi bir savas,
Ey bu yolda ant içen genç arkadas!
Ögren, ögret hakki halka, gürle cos;
Durma durma kos.

Sanli yurdum, her bucagin sanla dolsun;
Yurdum seni yüceltmeye antlar olsun.
Ismail Hikmet ERTAYLAN
benim unutmak gibi bir lüksüm yok zaten yengem ögretmen oldugu için ister istemez hatirliyorumsmileys/smiley4.gif

A.Hilal Çakıroğlu
18.11.2005, 15:27
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
benim unutmak gibi bir lüksüm yok zaten yengem ögretmen oldugu için ister istemez hatirliyorumhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif ayni sekilde babam da ögretmen oldugu için hatirlamak zorundayizsmileys/smiley2.gifama özellikle lise hocalarimin ögretmenler gününü de kutlarim hep</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Oruç
18.11.2005, 15:28
Benimde iki agabeyim ögretmen oldugu için unutmak biraz imkansiz gibismileys/smiley4.gif

Efrasiyab
18.11.2005, 17:56
valla annem ögretmen onun için unutmam mümkün degil unutmam

tüm ögretmenlerin ogretmenler günü kutlu olsun smileys/smiley32.gif

Zafer Keskin
18.11.2005, 22:37
(ilk ve orta ögretimdeki)ögretmenlerimi özlüyorum....... tüm ögretmenlerimizin gününü simdiden kutlarim.........

Emre B.
18.11.2005, 22:57
Annem ögretmen unutamam

Onur
18.11.2005, 23:00
Tüm ögretmenlerimizin bu özel günü kutlu olsun.....

İ.Öztel
19.11.2005, 01:38
gelecek yil bende ogretmen olacagim icin , ayrica bu yilda sgrekli ooretmenmis gibi staj yaptigim icin unutmak gibi bi kaygim yok.. Allah hepimize kolaylik versinsmileys/smiley36.gif.. Hepiniz saolun smileys/smiley36.gif

Utku061
19.11.2005, 02:55
Tüm Ögretmenlerin;basta sitemiz üyelerinden Ünyelimetin'in bu yüce günlerini kutluyorum..

Semih58
20.11.2005, 13:02
Ibrahim AKKAYA-Muhittin CEYHAN-Irfan TANRIKULU-Enver ORAL-Nihal ARAL-Öner GÜNEY hocalarima sonsuz tesekkürler.

Öner GÜNEY

"Öner Baba" Cad.Sevgili sok.Nokta Apt.

Sefkat

Anlayis

YÜREKLERIMIZ........................

mini FaNaTiK
20.11.2005, 13:23
Tüm ögretmenlerimizin Ögretmenler Günü kutlu olsun..

TheCrow
21.11.2005, 17:20
Aha geldi yine,bütün gün telefon kulagimda olacak demektir.Dedem,babam,amcalarimin her ikisi de,dayim,teyzem,halalarimin her ikisi de,iki yengem,ha bir de hanim ögretmen...Of ki ne of...

zisinoli
23.11.2005, 18:58
Tüm ögretmenlerimizin günü kutlu olsun...Edited by: zisinoli

A.Hilal Çakıroğlu
23.11.2005, 20:24
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Tüm ögretmenlerimizin ögretmenler gününü kutluyorumsmileys/smiley17.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Barış
23.11.2005, 20:27
24 Kasim küçük kardesimin dogum günü ben ona hediye alirim o da ögretmenine verir kesinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

Berat
23.11.2005, 20:32
Valla benim ablkam da ögretmen ama ben bu topici görmesem hiç aklima gelmezdi yarinin ögretmenler günü oldugu..o zaman da ablamin gazabindan kurtulamazdim, Allah korudusmileys/smiley17.gif

Basta kendi ögretmenlerim olmak üzere herkesin ögretmenler günümübarek olsun.. smileys/smiley4.gif

Semih GÜL
23.11.2005, 20:52
Geçen sene hatta bu sene brans Ögretmenligi mezunuum ama sanirim asla bu meslegi yapmayacagim çünkü atamamiz yok.

Bize kalemi nasil tutmamiz gerektigini ilkokul yillarinda ögreten daha sonra üniversite yillarinda onlarin görüslerine karsi çiktigimiz yeri geldiginde tartistigimiz sonunda belki de herseyi bizim iyiligimiz için yaptiklarini anladigimiz ögretmenlerimiz.

Hepinizin sadece bugün hatirlamak kötü ama genede Ögretmenler gününüz kutlu olsun.

Bu arada hiçbir hocam Trabzonsporlu degildi.smileys/smiley17.gifBen olsam bir ilk gerçeklesecekmis gibi gelirdi hep.smileys/smiley17.gif

immortal_TS
23.11.2005, 21:23
Ögretmenler; Belki bizim gelecegimizde en önemli pay sahibi olan insanlar ve mükemmele yakin hocalar tanidim diyebilirim ayni oranda ters tarafindanda tanidim, Ben sadece ; içinde ögretme sevgisi bitmek tükenmek bilmeyen ve meslegini layikiyla yerine getiren ögretmenlerimizin bu güzel gününü kutluyorum.

Recep Çaltepe
23.11.2005, 22:38
"Bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum." Hz. Ali

Tüm ögretmenlerin ögretmenler gününü kutlarim.

herkesten bir ricam var: lütfen ilk ögretmeninizi ilk gördügünüz günü hatirlamaya çalisin. inanin çok duygusal seyler hissediyorsunuz.

Erdinç Dilek
24.11.2005, 08:44
çektigim kopyalar, tahsil hayatimdaki ilk notumun "basarisiz(eski karnelerde 1 yazmazlardi)" olmasi, ama beni tutup o Ahmet adli müsvettenin elinden alip adam eden Sefika Hocam seni unutmam unutamam Senin ve Senin gibi olan tüm ögretmenlerin gününü kutluyorum

Külünkoğlu
24.11.2005, 08:55
Hayatimizda unutlmaz "yüz"lerin arasindadir Ögretmenlerimizin yüzleri. Toplumumuzun egitim doktorlarini Allah basimizdan eksik etmesin.

Bütün ögretmenleresaygilarimi sunuyorum.

Badaloğlu
24.11.2005, 09:10
Emekli ögretmen olan babacigimin bu gününü buradan kutluyorumsmileys/smiley1.gif

İ.Öztel
24.11.2005, 11:18
Geçen sene hatta bu sene brans Ögretmenligi mezunuum ama sanirim asla bu meslegi yapmayacagim çünkü atamamiz yok.

Bize kalemi nasil tutmamiz gerektigini ilkokul yillarinda ögreten daha sonra üniversite yillarinda onlarin görüslerine karsi çiktigimiz yeri geldiginde tartistigimiz sonunda belki de herseyi bizim iyiligimiz için yaptiklarini anladigimiz ögretmenlerimiz.

Hepinizin sadece bugün hatirlamak kötü ama genede Ögretmenler gününüz kutlu olsun.

Bu arada hiçbir hocam Trabzonsporlu degildi.smileys/smiley17.gifBen olsam bir ilk gerçeklesecekmis gibi gelirdi hep.smileys/smiley17.gif korkma ilk deilsede senin yerinede olurum kardesimsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley36.gif

Semih GÜL
24.11.2005, 12:35
korkma ilk deilsede senin yerinede olurum kardesimsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley36.gif

http://spaces.msn.com/members/ofkopat61/PersonalSpace.aspx?o wner=1

la hoca bu ne resimler böyle atletli felan.smileys/smiley36.gif

Satanis bir hocaya benzettim ben resimlerine bakincasmileys/smiley36.gif

Aman hocam yanlis olmasin,bizim çocuklara ne ögretcensmileys/smiley17.gif

Neyse bu kadar girgir yeter seninda hocam Ögretmenler günün kutlu olsun..

halil ibo
24.11.2005, 12:46
Eli öpülesi tüm ögretmenlerin günü kutlu olsun.

Sevgi
24.11.2005, 13:25
Bütün ögretmenlerimizin ögretmenler gününü kutluyorum.özellikle Yengem :)) Ve sitedeki ögretmen adayi arkadaslarimiz hepinizin ögretmenler günü kutlu olsun :))

Ayşe Aygün
24.11.2005, 13:30
Tüm ögretmenlerin ve ögretmen adaylarinin ögretmenler günü kutlarim.

mavidenizim61
26.11.2005, 13:07
INSALLAH BEN DE ING. ÖGRETMENI OLACAGIM ILERIDE BIR IKI SENE IÇERISINDE BU MUTLULUGU SIMDIDEN YASIYORUZZZ. VE BU ISE GÖNÜL VERMIS BÜTÜN HERKESIN ÖGRETMENLER GÜNÜ KUTLI OLSUN.....

oguzhan
26.11.2005, 15:32
hani hep deriz ya bu sorunun çözümü egitim diye..böylesine mukaddes,onurlu bir görevi layikiyla yerinegetirme çabasinda olan, bu millet için degerli,pirlanta gibi vatan evladi yetistirme arzu ve sevdasinda olan tüm ögretmenlerimizin bu güzel günlerini kutlarimm...

Efrasiyab
26.11.2005, 18:25
ögretmenlerimiz aldiklari 3 kurus maasin artmasi için miting düzenlediler ankara da polisin onlari bir coplayisi vardi ki sok oldum

örgütlü bilinçli toplum olmayalim kuzu gibi olalim inek gibi olalim önümüze ne koyarlarsa onu yiyelim istiyorlar

ayni polisler hiz but tahrir denen saklaban örgutun cuma namazi cikisi rejim karsiti olan gösterisini ise sadece uzaktan izlemeyi tercih etmisti

ben bu duruma ya aglarim ya da gülerimEdited by: Efrasiyab

Semih GÜL
26.11.2005, 19:33
ögretmenlerimiz aldiklari 3 kurus maasin artmasi için miting düzenlediler ankara da polisin onlari bir coplayisi vardi ki sok oldum

örgütlü bilinçli toplum olmayalim kuzu gibi olalim inek gibi olalim önümüze ne koyarlarsa onu yiyelim istiyorlar

ayni polisler hiz but tahrir denen saklaban örgutun cuma namazi cikisi rejim karsiti olan gösterisini ise sadece uzaktan izlemeyi tercih etmisti

ben bu duruma ya aglarim ya da gülerim

Arkadasim babam bir polis emeklisi ve onunda görevi oydu.

Kendisinin anlattigi eger üsttekiler dagitin olay derse öyle seninde dedigin gibi jopluyoruz ama ama memurlar grev yapiyorsa aynen söyle diyoruz

"kusura bakmayin bizimde görevimiz bildiginiz gibi bu ve fazla olacak ama bizim içinde daha yüksek sesle bagirin.ve jop"

ama buda eminim düsündügün zaman onlarin görevi oldugunu kendi içinde bulacaksin.

digerlerine saldirmamalarida üstlerinin emir vermemesidir.Polislik bisey yok.

Saygilarimla...Bir ögretmen adayi olarkta bunlari yazdigimi belirtmek isterim.

Efrasiyab
26.11.2005, 22:11
@semih

aman haa yanlis anlama lafim tabi ki polislere degil polislere boyle emir veren serefsizlere ya da bu serefsizlerle ayni seyi dusunen polislere yanlis anlasilma olmasin dasmileys/smiley17.gif