PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇOK ACİL A Rh + Kan 'a ihtiyaç vardır.

Burçak
18.09.2010, 15:53
Trabzon Tıp Fakültesinde ACİL bir hasta için A Rh + kan grubuna ihtiyaç vardır.
iletişim : Fatih Balta 0506 661 42 37

Badaloğlu
18.09.2010, 16:06
Trabzon'da A rh + kan gurubundan olan arkadaşlarımıza sms gönderdim. Acil şifalar diliyorum...

Burçak
18.09.2010, 16:08
Ahmet abi geldi BMN den mesaj saol

Fatih BALTA
18.09.2010, 16:18
Ahmet abi teşekkürler sms den bir geri dönüş oldu.Bugünlük kan ihtiyacı tamamlanmıştır.Teşekkürler herkese.

Fatih BALTA
18.09.2010, 16:24
Hasta yakını sitemiz üyelerinden Samet KILIÇ arkadaşımızdır.
5 kişinin vefat ettiği bir kazadan yaralı kurtulan yoğun bakımdaki bir abimiz içindi bu kan isteğimiz.
BEnim kan grubum tutuyordu az önce kan verme işlemini tamamladım.

Abimiz yoğun bakımda olduğundan ve durumunun aciliyetinden dolayı ilerleyen günlerde de kan ihtiyacı olabilir.
Kan verebilecek durumda olan arkadaşlarımız benimle irtibata geçerseler ilerleyen günlerdeki ihtiyacı anında karşılayabiliriz.

Samet arkadaşımızın başı sağolsun ve çok çok geçmiş olsun.
Kan bankasına kan gruplarını bildirmeyen arkadaşlarımız lütfen bu konuda duyarlı olalım.Bir gün hepimizin başına benzeri durumlar gelebilir Allah göstermesin.
İlgili herkese teşekkürler.

Gümüshane
18.09.2010, 16:52
Allah razi olsun.

bekir61
18.09.2010, 17:03
belki komik bi soru olacak ama
kan grubumuzu netden ögrenebiliyoruz?

LazAnisT
18.09.2010, 23:10
belki komik bi soru olacak ama
kan grubumuzu netden ögrenebiliyoruz?Hayır öğrenemiyorsun.Herhangi bir sağlık kuruluşuna gidip kan örneği vererek çok cüz_i bir ücret karşlığında ve çok kısa bir sürede halledebiliyorsun..

Paksoy
18.09.2010, 23:11
Hayır öğrenemiyorsun.Herhangi bir sağlık kuruluşuna gidip kan örneği vererek çok cüz_i bir ücret karşlığında ve çok kısa bir sürede halledebiliyorsun..
hatta ücretsiz,ben ücret ödemeden kan grubu kartımı aldım,

A.Hilal Çakıroğlu
18.09.2010, 23:14
Samet Kılıç ve yakınlarına geçmiş olsun, başları sağolsun.
yaralıya da Allah acil şifa versin.

Altan Atabay
19.09.2010, 08:19
geçmiş olsun, başı sağolsun..

Murat'
19.09.2010, 08:23
Hasta yakını sitemiz üyelerinden Samet KILIÇ arkadaşımızdır.
5 kişinin vefat ettiği bir kazadan yaralı kurtulan yoğun bakımdaki bir abimiz içindi bu kan isteğimiz.
BEnim kan grubum tutuyordu az önce kan verme işlemini tamamladım.

Abimiz yoğun bakımda olduğundan ve durumunun aciliyetinden dolayı ilerleyen günlerde de kan ihtiyacı olabilir.
Kan verebilecek durumda olan arkadaşlarımız benimle irtibata geçerseler ilerleyen günlerdeki ihtiyacı anında karşılayabiliriz.

Samet arkadaşımızın başı sağolsun ve çok çok geçmiş olsun.
Kan bankasına kan gruplarını bildirmeyen arkadaşlarımız lütfen bu konuda duyarlı olalım.Bir gün hepimizin başına benzeri durumlar gelebilir Allah göstermesin.
İlgili herkese teşekkürler.

Fatih abi benim de kan grubum A rh +, ben veremem ama haliyle kardesimin kan grubu da A rh +. Eger ihtiyac duyarsaniz onu arayabilirsiniz.

Acil sifalar.

Fatih BALTA
21.09.2010, 16:51
Hastamız halen daha yoğun bakımda,sağlık durumu cidiyetini devam ettiriyormuş.
İlerleyen günler için tekrar kan ihtiyacı olursa ilgili arkadaşları not aldım.
Şimdilik başlığı kilitleyebiliriz.
Samet KILIÇ arkadaşımız adına herkese teşekkürler.