PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | Kayserispor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Raskolnikof
26.09.2010, 22:31
ceyhun olmadan bu takımdan bir cacık olmaz. Beşiktaş maçı gerek takımın gerekse hocanın kaderini çizer. Sen halen 5 hücumcu ile oyna bakalım.en atak takım olarak gözüken eziktaş bile aurelio-necip-ernst üçlüsü ile yani iki dm ile oynuyor. Var gerisini sen düşün Şenol hoca....

Sacit
26.09.2010, 22:43
şenol güneş saplantılarından kurtulduğu an başarı gelir, kendiyle kavga etmeyi bıraktığı zaman başarı gelir.

oyuncu seçimindeki başarısını ve de 1 puanı kutlasın..

hücumda etkisiz kaldık diyorsan bu şenol güneş'in hatasıdır..

vatandas61
26.09.2010, 22:46
ben bu takımda yattaranın sürekli olarak 11 e cıkmasını isterim ta ki ondan iyisi gelene kadar.
burak oynatılıp yattaranın kesilmesi beni çıldırtıyor ben olsam burağı 18 e bile sokmam..
engini hiç bu kadar iyi beklemiyordum o kadar maç eksikliği oldugu halde bugunki maçta ondan iyisi yoktu..

hepsine katiliyorum

Selçuk Demircioğlu
26.09.2010, 22:47
Pazar akşamı olmak ya da olmamak maçına çıkacağız...Aslında herşeyi bırakıp bu maça konsantre olmamız gerek..Ümit tohumları ekmek gerekiyor..Bir psikolog almıştık yanılmıyorsam..İzine mi çıktı?

donzaga26
26.09.2010, 22:50
Yaziklar olsun bu futbolculara!!!sanki hiç biri mucadele etmek istemiyor!!!!böyle futbolla sampiyonlugu bir kenari birakin, uefa kupasina bile katilamaz bu takim....
engin baytar'dan hariç hiç bir futbolcu kosmadi, mucadele etmedi, formanin hakkini vermedi bu maçta...egemene bakiyosun adam sanki maç bitsede eve gitsek havasinda, burak desen rakip takim furbolcularla didisiyor, colman kendini maradanoa saniyor, cale korkak futbol oynamaya devam ediyor, serkan deli deli kosmaya devam ediyor, giray defansi yakmaya devam ediyor, umutun akli halen Toulouse takiminda kalmis, teofilo desen hazirlik maçi havasinda ve selçuk tek basina orta sahada mucadele veriyor!!!!!!!!

ayazi
26.09.2010, 22:52
bu arada en büyük hata bizi myönetim. aldıkları adamı kampa yetiştiremediler. öncelikle jaja bizim için gerekli bir adam değil. ne tipik santrafor ne tipik ortasaha oyuncusu. oysa bizim tipik forvete yada orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var.
birde şenol hoca asla ve asla rotasyon yapmıyor. sanki herkesin yeri garanti. sivas maçında bile maç4-1 olmuş hala selçu oyunda. azcık adam değiştirse diğer oyuncularıda kadro içine katsa bu takım daha iyi yerlerde olacak.
bir diğer kötü huyuda bir adam kötüyse 80 dk tahammül ediyor. oyuncu değişiklikler benzer.

reisoğlu61
26.09.2010, 23:06
maca yalanzinho ile baslayarak 10 kisi basladik, son 11 dakikada girayin kirmizi karti ile yine 10 kisi maci tamamladik

iso_4939
26.09.2010, 23:06
eee bu macta gectı sımdı bjk macı var sımdı bu maca umut tohumlarını ekelım ondada yenılelım sonra bır mac daha baska varmı.....yaw bu takım iş yapmaz bosuna kendımızı kandırmayalım....

Rama61
26.09.2010, 23:08
Iyiki maca bakmamisim yoksa krizlere girerdim.bizden ne koy olur ne kasaba.kendi kendinizi kandirmayin sampiyonluk hayalinden vazgecin.yoksa sinir hastanelerini dolduracaksiniz.ben 3 senedir umidimi Kaybettim bizden bir cacik olmaz bir buyugunuz olarak benden soylemesi

Tolga Han
26.09.2010, 23:11
sıradan bir anadolu takımından hiç bir farkımız yok
biz bu kafayla gidersek bir ömür boyu şampiyonluk göremeyiz...

maydin
26.09.2010, 23:11
devre arası adam gibi bi golcü ve solbek alınsın ya.

sametaydin
26.09.2010, 23:14
Sene başından beri şöyle bir bakıyorum hemen hemen tüm başarılı sonuçlarımızda tüm etkili oyunumuzda gördüğüm şey selçuk-ceyhun-colman üçlüsü idi. Bursaya karşı oyun üstünlüğünü bu orta saha ile sağladık ve fark attık. Liverpoola karşı bu üçlü ile orta sahada çok iyi işler yaptık. Benim anlamadığım bu hoca hala ısrar ediyor. Geçmişteki maçlara baksa görecek.

İnanın bana ortashaamız ligde fark yaratacak cinsten ama şenol hocanın kafasında çok başka şeyler var. Eğer elinde defansif oyunculardan kurulu kadron varsa hızlı bir de oyuncun varsa kontra atak oynarsın. Eğer elinde iyi orta saha oyuncuların varsa orta sahada oyunu tutup skora gitmeye çalışırsın. Hoca yılda bir iş yapan alanzinho ile 50 maçta bir gol bir asist ile oynayan burak ile maça başlıyor anlamak mümkün değil.

sahtepass
gaziantepten kayseriye gitmek 3 saat
6 bilet 60 lira
bordomavi renkdaşlar görmek paha biçilemez :D:D

ahbe Trabzonum bide kazansaydık bugün nede güzel olacaktı

iso_4939
yaw ıyıkı karabükspor kazanmadı yoksa bizim üstümüzde olacaktı bence futbolcu arkadaslarımızın bursaspordan ders alması lazım....bıde utanması..................

Kasım BEKTAŞ
26.09.2010, 23:18
ceyhun-colman-selçuk 3 lüsü olmadan olmuyor... puan kaybettiğimiz 3 maçtada bu 3 lü bozulduğundan rakibe hata yaptıracak zorlamayı yapamadık... artık zorunluluk halleri dışında Şenol hocanın bu 3lüyü bozmaması gerekir..

sametaydin
26.09.2010, 23:18
Yattarayı ben çok eleştirdim sivas maçında da manisa maçında da iyi oynamadı. Fakat burak, alanzinho, yattara üçlüsüne baktığımda eğer tek forvet oynayacaksam bu üçünden tercihihm hücum gücünün artması adına yattara olur tabiki. Alanzinho ve burak gol pası, çalım veya gol atmada yattaraya yaklaşamazlar bile.

Her zaman söylüyorum. Bu takımın en güçlü oyuncuları orta sahada. Orta sahayı çoğaltıp iş yapmalı bu takım.

Onur-serkan-glovacki-egemen-cale-yattara-selçuk-ceyhun-colman-engin-umut bence bu takımın asıl 11 i olmalıdır.

nakzo
26.09.2010, 23:20
yaw ıyıkı karabükspor kazanmadı yoksa bizim üstümüzde olacaktı bence futbolcu arkadaslarımızın bursaspordan ders alması lazım....bıde utanması..................
zaten utandıkları gün şampiyon olacağız...

UtopyaTs
26.09.2010, 23:21
Vallaha Kayserispor'un attığı golu izledim şimdi.Buz gibi golmuş 1 puan almamız bile mucize olmuş yanii.Tabi ki teşke gol verilseydi Trabzponspor'un bu tip puanlara ihtiyacı yok ama bi de madalyonun obur yuzunu düşürsek hakkımızın çok yendiği maçlar da olduu.

Fatih
26.09.2010, 23:21
Ligin devre arasına kadar toplayabildiğimiz kadar puan toplayalım.Devre arasına girince de takımın sırtında maddi manevi yük olan futbolculardan kurtulalım başka birşey istemiyorum.

serkanholep
26.09.2010, 23:22
bu takım kendi yıldızlarını yaratmadıkça şampiyon olamaz arada sırada kupa alır

şampiyonu belşirler o kadar

bize gelen trabzonlu veya trabzonsporlu olmayan futbolcular parlayınca gitmek istiyor

çünkü trabzon şehri yeterli gelmiyor

metropol değil hatta büyükşehiir bile değil

sanayisi liman fındık tan ibaret yanılmıyorsam

şimdi colmana istanbuldan cazip teklif gelse gitmezmi

selçuk ya da ceyhun belki onur bile

sadece kendi yıldızımızı yaratırsak eskisi gibi başarılı olabiliriz

Rama61
26.09.2010, 23:22
Arkadaslar yarin Is var.Hepinize hayirli geceler.yatmaya gidiyorum.ne olursa olsun sonuna kadar TRABZONSPOOOOOR iyiki varsin

Cafer Bulur
26.09.2010, 23:24
Ligin devre arasına kadar toplayabildiğimiz kadar puan toplayalım.Devre arasına girince de takımın sırtında maddi manevi yük olan futbolculardan kurtulalım başka birşey istemiyorum.
Bjk macini da kaybedersek yaristan kopabiliriz,bu nedenle devre arasina kadar yukarilara tutunmaya calismaliyiz.

Bjk yi yenemesek bile ondan sonra belli bir istikrar ve seri yakalamamiz lazim.

Serdær
26.09.2010, 23:26
Trabzonspor'a beklenmedik tepki!

Süper Lig'in 6. haftasında Kayserispor ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor'da kafileye dönüş yolunda 2 taraftar sözlü tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig (http://www.sporx.com/futbol/superlig/)'in 6. haftasında Kayseri (http://www.sporx.com/futbol/superlig/kayserispor/)spor ile deplasmanda 0 - 0 berabere kalan Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) kafilesi, dönüş için Kayseri (http://www.sporx.com/futbol/superlig/kayserispor/) Havalimanı'na geldiğinde beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı.

Havalimanına takımı yolcu etmeye gelen bir grup taraftar futbol (http://www.sporx.com/futbol/)cularla fotoğraf çekilirken, iki taraftar futbol (http://www.sporx.com/futbol/)culara bağırarak, "Niye adam gibi top oynamıyorsunuz" dedi.

Buna sinirlenen Engin ve Onur, taraftarlara tepki gösterince kısa süreli bir laf tartışması yaşandı. Yöneticilerin de olaya dahil olmasıyla büyüyen tartışmayı, diğer taraftarlar araya girerek güçlükle engelledi.

DHA

iso_4939
26.09.2010, 23:27
Bjk macini da kaybedersek yaristan kopabiliriz,bu nedenle devre arasina kadar yukarilara tutunmaya calismaliyiz.

Bjk yi yenemesek bile ondan sonra belli bir istikrar ve seri yakalamamiz lazim.

halamı istikrar hala yarıstan kopmamakmı dıyorsunuz bu kadarına pes dıyorum....

mhayri
26.09.2010, 23:33
Kongreye kadar sağlıklı bir takım bize haram bunu görmek lazım...
Ayrıca şenol hocanın olası bir bjk yenilgisi sonrası istifa etmeyeceği ne malum...
Demedi demeyin...

oguzkoc
26.09.2010, 23:34
bu maçta kaybedilen 2 puan çok önemli değil zaten lige başlarken bu tarz takımlardan puan kaybedebilme kredimiz olarak başladık.. ama manisa maçı ah manisa maçı!!!

irfanb
26.09.2010, 23:34
Kongreye kadar sağlıklı bir takım bize haram bunu görmek lazım...
Ayrıca şenol hocanın olası bir bjk yenilgisi sonrası istifa etmeyeceği ne malum...
Demedi demeyin...

Bu da nerden cikti simdi?

mhayri
26.09.2010, 23:36
Bu da nerden cikti simdi?

Hiç olmamış bir şeymiş gibi sordun üstad ...
Sence çokmu uzak bir ihtimal...Şöyle bir bakın bakalım geçmişe nerden çıktığını anlarsınız...
Sakın ha temenni değil ve asla istemem ancak imkansız da değil...

iso_4939
26.09.2010, 23:38
lanet olsun her sene aynı seyler bır türlü bu sampıyonluk gelmıyor bu ne gudubetlık iş bıktım.ama bizi yapsa yapsa senol hoca sampıyon yapar oda olmaz zaten.............

Kasım BEKTAŞ
26.09.2010, 23:40
Trabzonspor'a beklenmedik tepki!

Süper Lig'in 6. haftasında Kayserispor ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor'da kafileye dönüş yolunda 2 taraftar sözlü tepki gösterdi.

Spor Toto Süper Lig (http://www.sporx.com/futbol/superlig/)'in 6. haftasında Kayseri (http://www.sporx.com/futbol/superlig/kayserispor/)spor ile deplasmanda 0 - 0 berabere kalan Trabzonspor (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/) kafilesi, dönüş için Kayseri (http://www.sporx.com/futbol/superlig/kayserispor/) Havalimanı'na geldiğinde beklenmedik bir tepkiyle karşılaştı.

Havalimanına takımı yolcu etmeye gelen bir grup taraftar futbol (http://www.sporx.com/futbol/)cularla fotoğraf çekilirken, iki taraftar futbol (http://www.sporx.com/futbol/)culara bağırarak, "Niye adam gibi top oynamıyorsunuz" dedi.

Buna sinirlenen Engin ve Onur, taraftarlara tepki gösterince kısa süreli bir laf tartışması yaşandı. Yöneticilerin de olaya dahil olmasıyla büyüyen tartışmayı, diğer taraftarlar araya girerek güçlükle engelledi.

DHA

üstüne alınmaması gereken 2 futbolcu hemen alınganlık gösterdi... kabahatli olanlardan ses çıkmadı... :) bugünkü maçta takımın en iyi futbolcusu bence engindi...

irfanb
26.09.2010, 23:41
Hiç olmamış bir şeymiş gibi sordun üstad ...
Sence çokmu uzak bir ihtimal...Şöyle bir bakın bakalım geçmişe nerden çıktığını anlarsınız...
Sakın ha temenni değil ve asla istemem ancak imkansız da değil...

Gecmise baktigimda Senol hoca`nin 7-1 lik Besiktas maglubiyeti sonrasi istifa ettigini hatirliyorum.
Ayni sonuc tekerrür edecekse evet istifa etsin ama durduk yere böyle bir iki maglubiyet sonrasi istifa edecegini beyan etmek abes kacti biraz.

irfanb
26.09.2010, 23:46
Trabzonspor dahil dünyada hicbir takimin oynadigi her maci alma gibi ne lüksü ne de gücü var.
Arada bir takilacagiz, olur böyle seyler.
Ayni Kayseri Fenerbahce`yi yendi kendi evinde.Bos takim degil demek istedigim.
Bugün oynadigimiz oyundan ve skordan ben de memnun degilim ama destegimiz sürmeli takimimiza.

is_mail61
27.09.2010, 00:07
ya bugün kötü oynamadık ama o son paslar bitirici hamleler yoktu kale ağzına geliyoruz ama olmuo bitürlü ama genede kötü deildik kazanmalıydık ya önemli bir maçtı bu maç deilde bizi manisa maçı yaktı ya aslında bakıyorum bizim takımın bu takımı çok rahat yenmesi gerek ya şenol hoca sanki bu hafta oyuna çok müdahale etmedi ya resmen beraberliğe razı olduk gibi bişi haftaya beşiktaşı evine eli boş yollamalıyız yoksa bu iş gittikçe kötüleşmeye başlıo güzel bi seri yakalama vakti geldi artık bende 6-1 lik sivas maçı kadrosu bozulmamalı ya kötü deil çok ii bi kadro sadece çok talihsiz bi şekilde manisaya yenildik umutu çıkarıcaksın orda koy yerine engini deli gibi bi kadro bence birazdaha üstüne düşülmeli

Bülent AKBULUT61
27.09.2010, 00:21
bir haftam daha rezil oldu ah ulen ah şöyle bir icimi dökebilsem ALLAHIM bizlere sabır eyle

POYRAZ
27.09.2010, 00:27
2 Puanimiz gitti ve yazik oldu.
Üzgünüm.

silentpain61
27.09.2010, 00:35
Trabzonspor dahil dünyada hicbir takimin oynadigi her maci alma gibi ne lüksü ne de gücü var.
Bugün oynadigimiz oyundan ve skordan ben de memnun degilim ama destegimiz sürmeli takimimiza.
:alkış: katılıyorum

Koray10
27.09.2010, 00:40
gercekci olalim yer sene gibi bu kadrolan sampiyon olmaz. öncelikle bize sahada bir lider lazim bir kaptan lazim.yattara benim icin bir kaptan degil..bize söyle bir adam lazim"ulan ben bu maci ceviririm. su besiktas nasil coskulu oynuyor..adamlar yensin yenilsin bir tempo var abi.bursa iyi yolda.cimbom da yavas yvas oturuyor. bizim hedef ilk 4 olmasi gerek

silentpain61
27.09.2010, 00:41
bugün ben engini beğendim bana göre takımın en iyisiydi.colmanda çok çalıştı ileri geri canı çıktı..son pasları birtürlü yapamadık.
ceyhunu ön liberoya alıp colmanı alanzinhonun yerinde oynatsa iyi olurdu gii geldi bana...
bjk maçında çıkışı geçeriz inşallah.takımın 1 galibiyete ihtiyacı var ben hocamıza ve kadromuza çok güveniyorum..bu tip puan kayıpları olucaktır önemli olan takımın strese girip düşüş serisi yaşamaması kendilerine olan güvenlerini geri kazanmaları için bjk maçı çok önemli.taraftarımızında bjk maçında çok iyi performans göstermesi lazım...hep destek tam destek lafını bir kez daha hayata geçirmeliyiz.

Bülent AKBULUT61
27.09.2010, 00:43
gercekci olalim yer sene gibi bu kadrolan sampiyon olmaz. öncelikle bize sahada bir lider lazim bir kaptan lazim.yattara benim icin bir kaptan degil..bize söyle bir adam lazim"ulan ben bu maci ceviririm. su besiktas nasil coskulu oynuyor..adamlar yensin yenilsin bir tempo var abi.bursa iyi yolda.cimbom da yavas yvas oturuyor. bizim hedef ilk 4 olmasi gerek
katılıyorum bize gercektende lider bir oyuncu lazım iyi bir kaptan lazım yattara bir mac oynuyor 5mac yatıyor gittsin ülkesinde yatsın bu hafta beşiktaş macında iyi top oynar yine hepimizi kandırır bir 5 hafta böyle gider

silentpain61
27.09.2010, 00:44
ayrıca unutmuştum yattarayı geçen hafta ve bugün deli etti beni resmen...oyuna girdimi girmedimi belli olmadı...bu adamı kaptan yaptık 61 numarayı verdik taraftar olarak hep destek olmaya çalıştık(1 yıl top oynamadan para aldı taraftar yine yattara diye bağırdı) şunun yaptıklarına bak........daha fazla yazmıyım sinirleniyorum yine.

Paksoy
27.09.2010, 00:46
Evet kayseri'nın çok iyi savunma yaptığını boş alan bırakmadığını göremiyoruz,
İdda ediyorum,karşımızda diğer anadolu takımlarından hangisi gelse yenerdik,ben Kayseri'yi çok beğendim

silentpain61
27.09.2010, 00:47
İyi güzel yazmışsın abi tek bir şey soracağım bizim kadromuz geçen sene şampiyon olan ve şu an lider olan Bursaspor'dan çok daha üstün mü değil mi? Gerçekci olmanı rica ediyorum bu konuda.
:alkış:katılıyorum...bizim bu kadromuz bu ligde hertürlü şampiyon olacak bir kadro....yeterki o kimyayı bir yakalıyalım

Koray10
27.09.2010, 00:49
katılıyorum bize gercektende lider bir oyuncu lazım iyi bir kaptan lazım yattara bir mac oynuyor 5mac yatıyor gittsin ülkesinde yatsın bu hafta beşiktaş macında iyi top oynar yine hepimizi kandırır bir 5 hafta böyle gider
malesef bizim taraftarlar bu anlamiyor

Hakan Karadirek
27.09.2010, 00:50
Bizim takimin orta sahasi, Bursaspor'un orta sahasindan daha teknik. Fakat Bursaspor'un orta sahasi, bizim orta sahadan daha mucadeleci, daha direncli. Boyle bir orta sahayi her turlu tercih ederim ben.

Paksoy
27.09.2010, 01:00
diğer takımlar ve taraftarları,bu skora şaşırmamıştır, beraberik normal yada Trabzonspor için iyi skor diyorlar,bencede öyle ,bu sene çok beklenti var, her kaybedilen puan fazla telaşa sokuyor bizi,

ESER
27.09.2010, 01:02
bir cicekle bahar gelmez , iki damla ili de ortaligi sel goturmez.

neden sevincimizi de ofkemizi de abartiyoruz anlamak mumkun degil. tamam manisaya yenildik, olmamasi gerekirdi. kayseriye ye puan da kaybettik ki normal . yenilebilirdik de. ne oldu? takim ligin dibine mi demir mi atti yada bu iki puan kaybettigi maclarda rezil otesi , bizleri utandiracak bir oyun mu sergiledi? en ufak olaya felaket gozuyle baktigimiz icin en ufak olumsuzluk travmaya donusuyor. sezon basinda ilk 5 e giremez denen gs topandi ve suan herkes kadar sansli. peki biz neden 2 puan kaybi sonrasinda hayalleri seneye erteledik.. aramizda ucurumlar mi var rakiplerle?

skora gore rezil ve vezir huyumuzdan vazgecebilsek su futbolcularin dara dustuklerinde dort elle sarildiklari sehir baskisi ufurmeleri son bulacak ve basarisizlik icin bahane kalmayacak.. ama bu takim kazanirken bordoooo maviiiiii diyip en ufak kotu sonucta takima hocaya giydirerek olacak is degil.. suan lig standartlarina gore basarili olabilecek bir kadromuz var ve hemen kopruleri yikmaya gerek yok..

SEDAT
27.09.2010, 01:14
- Arkadaşlar Maçı İzleyemedim Bu Colman Nasıldı Bugün ?

ThePatriot61
27.09.2010, 01:16
bir cicekle bahar gelmez , iki damla ili de ortaligi sel goturmez.

neden sevincimizi de ofkemizi de abartiyoruz anlamak mumkun degil. tamam manisaya yenildik, olmamasi gerekirdi. kayseriye ye puan da kaybettik ki normal . yenilebilirdik de. ne oldu? takim ligin dibine mi demir mi atti yada bu iki puan kaybettigi maclarda rezil otesi , bizleri utandiracak bir oyun mu sergiledi? en ufak olaya felaket gozuyle baktigimiz icin en ufak olumsuzluk travmaya donusuyor. sezon basinda ilk 5 e giremez denen gs topandi ve suan herkes kadar sansli. peki biz neden 2 puan kaybi sonrasinda hayalleri seneye erteledik.. aramizda ucurumlar mi var rakiplerle?

skora gore rezil ve vezir huyumuzdan vazgecebilsek su futbolcularin dara dustuklerinde dort elle sarildiklari sehir baskisi ufurmeleri son bulacak ve basarisizlik icin bahane kalmayacak.. ama bu takim kazanirken bordoooo maviiiiii diyip en ufak kotu sonucta takima hocaya giydirerek olacak is degil.. suan lig standartlarina gore basarili olabilecek bir kadromuz var ve hemen kopruleri yikmaya gerek yok..

Bursa bile Sampiyon olmus ve su an 7 farkla 1.ciler. Bu saatten sonra Sampiyonluk sart. Bursadan daha kötü mü kadromuz var?

Samet Yildirim
27.09.2010, 01:18
Özet (genis özet ligtv de 30 dk felan) izleyebildim sadece ona göre konusacak olursam galibiyete daha yakin hakeden tarafmisiz ama yenemedik...

Ali Sırrı
27.09.2010, 01:22
Hayatımda izlediğim zevksiz maçlardan biri daha..

SEDAT
27.09.2010, 01:23
- Yine İyi Giderken , Güzel Hayaller Kurarken , Yine O Karanlık , Karaktersiz Bir El Devreye Girdi ve Biz Yine Demoralize Olduk..

- Hep Aynı Film ..

- Hayrettin Ve Saz Arkadaşları Size Sesleniyorum , Artık Kına Yakarsınız ...

mete61bordomavi
27.09.2010, 01:26
Beyler boşuna burda yazıp da yorulmayın.
Trabzonspor bu kafayla asla şampiyon olamaz!

Bir kere iyi futbol iyi oyuncularla oynanır. Başarıya aç futbolcularla oynanır!
Sen de kaç tane iyi topçu var? Alayı fıs! Fizik güç denen şey yok! Teknik var ama bitiricilik yok!
Alayı şovmen bizim takımdakilerin! Yalan mı? Kaç tanesi -Engin- hariç Trabzonspor ruhu ile oynuyor??????????????????????????????????????????? ???????????????????

Ayrıca sezon başından beri Makakula'yı alamayan yönetim nasıl bir yönetimdir?
Trabzonspor olmuş eski püskü adamların ekmek kapısı, o gidince ben de giderim, o gidince de ben de giderim diyorlar!
Cehennemin DİBİNE KADAR YOLUNUZ VAR! Cehennem olun gidin zaten!
Bırakın artık bu takımın yakasını!
Trabzonspor afedersiniz ama 10 kocası olan kadına döndü!
Asbaşkan lider! Pilot takım sorumlusu lider! Herkes lider anasını satayım!
Böyle takım mı olur? Allah aşkına söyleyin!?

Ayrıca topu da hızlı oynayacaksın kardeşim. Sahada golü erken bulmak için elinden geleni yapacaksın!
Ben bu özelliklerin tekini tek futbolcuda göremiyorum!

Takımdan gitmesi gerekenler:
Umut Bulut- Burak Yılmaz-Zafer Yelen-Cale-Yattara (Artık elmas olmadığını anlasın!)

@FLU
27.09.2010, 02:15
Onur : Son haftalarda formsuz ama şenol hocanın telkinleri ile kısa zamanda toparlayacaktır.

Serkan : Her zaman haddini bilen, mücadelesini veren, hiç egosu olmayan biri, benim de kötü oynasada diyecek lafım yok .

Egemen : Takım iyi oynadıgında mükemmel , diger zamanlarda da kafasını veremediginden olsa gerek, kritik hatalara imza atıyor , ama adam gibi oynayanlardan.

Giray : Genel havası iyi gözüksede, canlı bomba. Her an ölümcül hatalara imza atabiliyor . Glowacki gelince yedek kalır , çok çalışması lazım , tecrübe eksikligi var.

Cale : Paramı alıyorum salla gitsin havaların da , bazen bu nasıl futbolcu olmuş dedirtiyor bana , hücümda hiç katkısı yok, onu da geçtim bazen defansda da yok , hayatı boşlamış aldıgı paranın hakkını vermeyen bir tip gibi geliyor bana.

Selçuk : Sezonun belkide en iyilerinden ama belliki kafası karışık, gitsem mi kalsam mı ne yapsam diye düşünüyor ve eminimki sözleşmesini uzatmayı yokuşa sürmesinin tek sebebi gitmeyi düşünmesi . Sözleşmemi yenilersem en az 2 sezon daha beni satmazlar burda kalırım ama işi yokuşa sürersem ben burdan kurtulurum diye düşünüyor . İyi performans sergilemesi ile şuan da değişmez oldu ve bunun farkında . Bu da onun egolarını yükseltiyor ve takımda diger egoları yüksek olan bazı futbolcularımız da bu rahatsızlık yaratıyor .

Colman : Colman bir var bir yok , bilekleri çok yumuşak bazen alıp götürüyor bizi bazen de ulan bu kadar basit top kaybı bu kadar basit hata da yapılmazki dedirtiyor . Ama onun da sıkıntısı var bana göre , takımda bazı oyuncuların ön plana çıkması ve takım oyunundan çok, kişisel oynamalarından acayip rahatsız gibi özellikle yattaranın .

Yattara : Oyun olarak istikrar sorununu hepimiz biliyoruz , bence futbol yaşantısı boyunca hiç bir zaman istikrar da yakalayamayacaktır. Egosu yüksek, ben iyiyim tavırları bazen hem biz taraftarı sinir ediyor hemde en önemlisi takımda bazı oyuncuları rahatsız ediyor . Bu konuda ya düzelmesi için bir şeyler yapılmalı yada yollar ayrılmalı .

Alanzinho : Bir var bir yok , geldiginden beri takıma 3-4 maç hariç hiç katkısı oldugunu düşünmüyorum . Klas bir oyuncu ama adam eksiltmek haricinde yaptıgı olumlu bir şey yok zaten onu da her zaman yapamıyor . Öldürücü ne vuruşları var ne de pasları (unutamadıgımız pasları ve golleri oldu ama bana göre yeterli degil )

Burak : Şenol hocama kızdıgım tek nokta belki de burak , bu adamın bu işten ekmek yemesi beni çileden çıkarıyor ve o güzel formamızı ona hiç yakıştıramıyorum . Hele emek hırsızlıgı yapmaya çalışması kendini yalandan yerlere atması bugunkü maçta pozisyon bitmemişken ellerinin arasına kafasını alması ayagına aldıgı 10 topun 8 ini olumsuz kullanması beni çıldırtıyor .

Engin : Teknigi , istegi , arzusu beni hep heyecanlandırıyor . Bence bize katkısı olacak bir oyuncu ama sinirlerine hakim olması gerekiyor , çünkü adı çıkmış dokuza inmez sekize .

Teofilo : Biraz şımardı hakkı da var . Ama bence daha iyi olacaktır . Takım oyununa biraz daha agırlık vermeli . Futbol adına gördügüm eksikleri son vuruşlarını biraz daha etkili hale getirmesi ve duvar paslarına çalışması gerek , çünkü duvar görevini hiç göremiyor :) bilmiyorum benden başka dikkat eden oldu mu ? ayrıca yalandan kendini bırakma konusunda da kendisi uyarılmalı . Rakipden bir müdahale gelir bunu düşerken süslemek futbol adına mantıklıdır ama müdahale yokken kendini yerlere atmak emek hırsızlıgıdır bana göre.

Umut : Bence burda bizim eleştirilerimizden dolayı 2 senedir mutlu ve huzurlu degil . Bizim dedim çünkü bende bir çok kez eleştirdim kendisini . O yüzden kafa olarak hiç rahat olamadı . Sezon başında gitti gidecek oldu ama kaldı . Sanırım bundan etkilendi ama aldıgı paranın hakkını vermeye çalışan mücadele eden biri . Haaa yetenekleri kısıtlı özellikle son vuruşlarda ama en azından formanın hakkını vermeye çalışması beni mutlu ediyor . Zaten bir çogumuzun eleştirdigi konu son vuruşları , ah onları da bir düzeltse zaten onu kafamın üstünde taşırım :)

Nitekim ben takımın performansındaki düşüşü şuna baglıyorum İKTİDAR SAVAŞINA !

Takımdaki puan kayıpları , bence futbolcuların ben bu takımın en iyisiyim havasında oynamasından kaynaklanıyor ...

Bu hafta içinde , idmanda yaşanan ,futbolcular arasındaki tartışmayı da ona baglıyorum ben .
(mesala bazı arkadaşlar futbolcuların hırsına bagladı , bence alakası yok)

İktidar savaşında başrolü bana göre Selçuk , Yattara , Colman üstleniyor . Bunlara bazen Alan ve Teo da katılıyor . Yani biraz sivrilen, takımın önüne geçmeye çalışıyor ve bu takım içinde şuan da huzursuzluk yaratıyor , dogal olarak da bunun sahadaki futbolumuza negatif olarak yansıdıgını düşünüyorum . Umarım ilerleyen günlerde bu sorun takımda gruplaşmaya neden olmaz , belkide ben yanlış gözlemliyorumdur ki İNŞALLAH öyledir .

Örnegin Barça , messi takımın hep önünde ama takımda kimse rahatsız degil herkez topunu son derece iyi oynuyor ve görevini yerine getiriyor .

Son olarak da puan kaybettigimiz maçlarda özellikle dikkatimi çeken top bizdeyken top almak için çogu topçumuz hareketlenmiyor , boşa koşmuyor sanki top almaktan korkuyorlar . Güzel pas yapıyoruz ama dikine giderken hücüm oyuncuları çapraz koşular yapmalı ve duvar paslarını artırmalı .

arifberkay
27.09.2010, 07:42
Bu kadar pısırık korkak disiplinden yoksun hocayla ve bir tarafları kalkmış oyuncularla 1 adım öteye gidemeyiz.

Ahmet Faruk
27.09.2010, 07:53
Uykum geldi ben bu maçı izlerken. Bir şeyler yanlış gibi duruyor.

Adem Erdoğan
27.09.2010, 08:41
Ben artık problemi takımda değil kendimde aramaya başladım.

Bu hafta bjk maçına gidersem en az 3 yeriz heralde, geçen sezon 2 yemiştik.:D

Ertan 51
27.09.2010, 08:51
Dün taşın altına elini sokan bir tek Engin vardı,biraz biraz da Colman ve Teo.Takımda bi gariplik var bu kesin,üstte Oflu'nun da deği gibi top bizdeyken top isteyen boşa çıkan ver diyen yok.

Alanzinho bu takımın oyuncusu değil kim ne derse desin,

Yattara'nın kalitesi tartışılmaz ama futbola bakış açısını değiştirecek bi ameliyat geçirmesi lazım,

Giray iyi niyetli ama tam bir bomba,bazen rakibe patlıyor bazen bize,

Burak'ı benim yetkim olsun bırak ilk 11 i Trabzon il sınırlarından içeri sokmam,

Cale durumu idare edecek kadar az biraz yeteneği var ama kafası TS de değil,ruh gibi adam olmuş eline alıp dövecen,

Selçuk göz bebeğimiz ama dün canlı şahit oldum stad da hissettim deyim daha doğrusu,aklı sahada değildi,böyle olmaz Selçuk yakma kendini de bizi de,

Son sözüm de Kayseri'de ki taraftarımıza,Allah hepsinden razı olsun müthiş desteklediler valla,bunları görünce Trabzonda nasıl çekirdek çitliyorlar aklım almıyor 1 dakka oturtmadılar,1 dakka susmadılar susmadık.Yav ben yaşlıyım bi durun diyorum o coşkuyu görünce bende duramıyorum.
Ben Niğde'den geldim adamlar Trabzon'dan gelmiş otobüslerle,Tokat'tan gelmiş,Hatay'dan gelmiş,Kırşehir den gelmiş,İstanbul dan gelmiş,Ankara dan gelmiş,Sivas tan gelmiş,Kırıkkale den gelmiş te gelmiş,taraftarımızla gurur duydum hepsine tek tek tek teşekkür ediyorum,dün TS li olmamla bir kez daha gurur duydum.

BMN den a d bacan(Adem)kardeşimle tanıştım
Kamil Abi(Çakmak) ile tanıştım
Mehmet Abi(Başkaya)ile tanıştım
Ahmet(Başkaya)ile tanıştım
Sanki kendi evinde gibi oluyor insan ayrı bi haz duyuyor,sağ olsunlar var olsunlar.

Rasim YILMAZ
27.09.2010, 08:54
Bu ligde Kayseri'den deplasmanda alınan 1 puan iyidir...

Mehdi
27.09.2010, 08:55
Herhangi bir gazete ''7 Geliyor'' diye manşet atmayagörsün.
Ertesi gün olağanüstü bir şey olmazsa kıyametin habercisidir.

Murat Keçeci
27.09.2010, 08:57
Kayseri deplasmanından alınan bir puan iyidir diyebilirdik antalya ile manisayı yenmiş olsaydık şimdi 2 puan kaybettik.

Eğer bu yarışın içinde olmak istiyorsak takım savunmamız en düşük bu seviyelerde olmalı normal koşullarda net pozisyon vermedik.Bireysel bir kaç hata dışında defansif olarak iyidik ama ofansif olarak yetersiz kaldık bu ofans sorununu çözecek olan yine sahadaki oyuncular bu seviyedeki maçlar böyle geçer orta saha mücadelesi şeklinde sabırlı olan ve son vuruşları iyi olan maçı kazanır bizede 2 tane net pozisyon geldi birinde engin defansın arkasına kaçtı rakip 5-10 metre geriden gelip müdahale etti orda ts de oynayan bir futbolcunun topla kaleye girmesi gerek aynı şekilde burak colman onu kaçırdı defansın arkasına oda önündeki topu süremiyor dizine çarpıp pozisyonu kaybetti.Bu sıkıntıyı çözmek için hocanın yapacağı birşey yok sahaya ofansif oyuncu koydumu bu sefer savunma aksıyor maç başlamadan bitmiş oluyor enginli buraklı kadro şekilde direncimiz yükseliyor ama son vuruşlarda sıkıntılar artıyor yapılması gereken engin burak alanzınho gibi oyuncuların son vuruşlarını geliştirmesi bunada pek ihtimal vermiyorum bu oyuncular böyle gelmiş böyle gider yine skoru değiştirecek olan colman-selçuk-umut-teofilo-jaja-yattara olabilir.Yattarada her zaman kullanılacak bir oyuncu değil yattara oynuyorsa sistem 4-1-4-1 olabilir ancak (ceyhun-selçuk-colman) sol tarafıda defansif yönü olan bir oyuncuyla kapatıp ceyhunada yattaranın boşluklarını doldurma görevini vererek takım savunmasını düzeltebiliriz onun dışındakı yattaralı her sistemde takım savunması aksar.

Kanatlarda engin ve burak olursa sistem 4-4-1-1 oynayabilir ve ceyhunu ozaman kullanmayabiliriz ama bu oyuncularında ofansif katkısı yetersiz.

ligin ilk yarısı bitene kadar 4-5 maçlık bir galibiyet serisi mutlaka yakalamalıyız hala yarışta en önemli adaylardan biriyiz bjkyı yenersek herşeyi tekrar yoluna sokabiliriz bu yoldakı rakiplerimiz olan fbyi yendik kayseri deplasmanından puanla döndük bjkyıda yenip rakiplerimizin uzun süreçte önüne geçebiliriz.Önce bjkyı yenip sonra anadolu maçlarımızdan seri galibiyet çıkartmalıyız.Bu köprünün altından daha çok sular akacak bursa hep böyle gitmiycek her keskin yükselişin birde keskin düşüşü vardır diğer adaylarda bizden güçlü değil tren raydan çıkmadan tekrar moralimizi yükseltirsek kazanacağımız özgüveni skora yansıtabiliriz.

Külünkoğlu
27.09.2010, 09:02
Hocam çok seviyorum seni ama formsuzsun.

Kayseri'nin sağ beki 90 dakika boyunca saçma sapan hareketler yaptı. Tam da Yattara'lık adamdı.

65 - 70. dakikalarda Yattara'yı alıp sol açığa sürmeliydin. Gittin sağ içe gömdün hem de maçın adamı Hasan Ali'nin tarafına verdin Yattara'yı... Uyandığında dakika 90'dı. Ve maç bitmişti. Bu hatayı nasıl yaptın anlamadım hocam.

Celal Demir
27.09.2010, 09:05
doğru söylemek gerekirse maç kayserinin hakkıydı bence adamların net golü verilmedi 1 puana dua etmek lazım. hocam burağa nasıl olurda okadar katlandın hayret ediyorum bu adam bu takıma yakışmıyor. yattara yı neden kestin anlamış değilim... bjk maçındada böyle oynarsak hezimet olur...

şenolkılınç
27.09.2010, 09:08
2 takımdfa maç bitesede gitsek diye oynadı hele bizimkiler öldürdü beni 2-3 oyuncuyu bunun dışında tutarım ancak yanlış bilmiyorusam kale önünde hiç organize pozisyonumuz yok bence alınan 1 puan çok bile kıymetli işin acısı bu giraya ne ceza verilecek bilmiyorum ama umarım verilir adam tam muamma iyi oynuyor sanıyorsun ama bakın her hatada parmağı var liverpool-manisa 2,gol-ve dün sayılmayan gol bakın kopya pozisyonlar hepsinde giray ya adam kaçırdı ya kendi vurdu golü attı kalemize yenilen kartların zaten mazereti yok 2 kartta aptalca gereksiz yerde sırf mücadele veriyorum diye yenen kartlar orta saha döküldü dün sadece colman iyiydi geldi defansatan her çıkan topta onun ismini duydum yeri geldi bekjlerin açıklarını kapattı burak ne yapacak belli değil top ayağındayken bir şema yok kafasında açık söyleyeyim bjk maçıyla beraber en az 5-6 maçlık seri yapmazsak uefa ya oynarız şampiyonluk falan hikaye olur bakın gs geldi geçti bizi bundan sonraki maçların telafisi yok

magicyattara
27.09.2010, 09:19
Burak o pozisyonu nasıl harcadı aklım almıyor..rakip 18 içinde üçe bir yakalıyorsun,adam pas vereceği yerde akıl almaz bir vuruş yapıyor..böyle zekasızlık olmaz..maçın tek pozisyonuydu..ah ah..

Hüseyin Sahtiyan
27.09.2010, 09:26
Maç çok fazla zevk vermese de muhteşem bir deplasman tribünü vardı. Bilmiyorum televizyona ses ulaştı mı ama 90 dakika Trabzon tribününün hakim olduğu bir maç pek hatırlamıyorum deplasmanda. Genelde bizim insanımızın yaptığı ve bizim şikayet ettiğimiz şeyi Kayserili arkadaşlar videolarımızı çekerek yapıyordu :)

Herkesin emeğine sağlık.

magicyattara
27.09.2010, 09:28
Bu kadar pısırık korkak disiplinden yoksun hocayla ve bir tarafları kalkmış oyuncularla 1 adım öteye gidemeyiz.

Kazanmak için oynamadılar..gerçek bu maalesef..

maydin
27.09.2010, 09:38
rezilleri oynayan gs bile geldi geçti bizi biz büyük takım olamadık daha ama uzuun yıllar var önümüzde.

İlyas Özdemir
27.09.2010, 09:42
Maç çok fazla zevk vermese de muhteşem bir deplasman tribünü vardı. Bilmiyorum televizyona ses ulaştı mı ama 90 dakika Trabzon tribününün hakim olduğu bir maç pek hatırlamıyorum deplasmanda. Genelde bizim insanımızın yaptığı ve bizim şikayet ettiğimiz şeyi Kayserili arkadaşlar videolarımızı çekerek yapıyordu :)

Herkesin emeğine sağlık.

bizimkilerin sesi bariz olarak duyuluyordu birde gol atabilseydik herhalde orayı yıkacakalardı

Enes Ünal Kaya
27.09.2010, 09:49
10 Kişide Olsa 7 Kişide oLsa Saldıran Trabzonspor Görmek İstiyorum İsterse 10 Yensin...

Beraberliğe Yattık Varmı Böyle Birşey '!!!

aksu29
27.09.2010, 09:52

Sen de kaç tane iyi topçu var? Alayı fıs! Fizik güç denen şey yok! Teknik var ama bitiricilik yok!
Alayı şovmen bizim takımdakilerin! Yalan mı? Kaç tanesi -Engin- hariç Trabzonspor ruhu ile oynuyor??????????????????????????????????????????? ???????????????????

Trabzonspor olmuş eski püskü adamların ekmek kapısı, o gidince ben de giderim, o gidince de ben de giderim diyorlar!

Ayrıca topu da hızlı oynayacaksın kardeşim. Sahada golü erken bulmak için elinden geleni yapacaksın!

Umut Bulut- Burak Yılmaz-Zafer Yelen-Cale-Yattara (Artık elmas olmadığını anlasın!)

arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum bence takımdan gitmesi gereken oyuncuların başında colman gelıyor bu adam da ne hırs var nede başka birşey öenek alsınlar engin i adam kaç haftadır oynamıyor ama oynayınca nasıl oynuyor

birkerede rahat bir maç izleyelim 25 yasındayım kendımı bıldım bılelı daha nasıp olmadı işallah bundan sonra olur.

aksu29
27.09.2010, 09:55
bizimkilerin sesi bariz olarak duyuluyordu birde gol atabilseydik herhalde orayı yıkacakalardı

ses tv den çok rahat gelıyordu bide futbolcularımız o kadar ateşli olsalar adamların ayakları topa gitmiyo ya sankı 1 hafta taş taşımışlar sırtlarında

DNA-TS
27.09.2010, 09:57
ne oldu bizim şampiyonluk şarkılarımıza 5iva5a 6 atınca şampiyonuz dedi çoğunluğumuz ama skor aldatmasın diyenlere her zaman eleştiriyorsunuz denildi ardından manisa yenilgisi şimdide kayseri beraberliği.
bu takımın vede taraftarların en büyük hatası burda. hadi taraftarları anlıyorum hep aynı kitleyizde topçulara ne oluyor sürekli değişiyor güncelleniyor kadrolar ama onlarda aynı .bir galibiyetle şampiyonluk demeçleri veriyorlar kaybettiğinde hatalardan ders alacağız ddiyorlar.maçtan sonra alanzinho röportajını izledim bu kadar laçka bu akdar vurdumduymaz bir adam olamaz ve biz bu adamdan medet umuyoruz ki bişede olmadı zaten.
dün ayakta kalan isim bana göre serkan selçuk engindi ama engin hala vazgeçemedi alışkanlıklarından. adam yerde ayağına kramp girmiş rakip ona yardım ediyor o halaa 15 dakika önceki pozisyondan hakeme dem vuruyor hakem dinledi dinledi dinledi en sonunda dayanamadı bastı sarı kartı.
şenol hocam her maçtan sonra filozofik açıklamalar yapıyor ama bu açıklamaları sadece taraftarlara basın mensuplarına yapıyor anlaşılan futbolcularla paylaşmıyor bunları.colman ne iş yaptığının farkında değil alanzinho öle giray süpürge gibi yerlerde.maçta hoşuma giden tek olay maç bitmiş hakem korneri kullandırtmıyor bütün futbolcular soyunma odasına gidip duş alma derdinde ama selçuk hakemle neden korneri kullandırtmıyorsun polemiğinde hocasınada dert yanıyor ama kimse selçuğa bakıpta aga bu adam neden yırtınıyor demiyor.selçuğu kutluyorum kaptan dediğin takımı için kendini parçalar sorumluluklarını bilir kaçan puanların kıymetini bilir.
ama taraftar olarak biz hala sivasa 6 attık neden gerisi gelmedi diyoruz gerçekleri görmüyoruz.sürekli galibiyetlerin ardından şampiyonluk türküleri sölüyoruz.önceden diyordum basın üstümüze oynuyor biliyor karakterimizi bizi pompalıyorlar beklenti içine sokuyorlar ilk kötü sonuçta veriyorlar gazı yakıp yıkıyoruz dşyordum ama malesef öle değilmiş...bizim karakterimiz öle biz ne yapıyorsak kendimize kendi kendimiz yapıyoruz.suçluyu dışarda aramaya gerek yok.sabırlı olmamız ,dereyi görmeden paçaları sıvamamamız lazım.
bejeke yi yenersek şampiyon olmayacağız bunuda belirtmek isterim ona göre kutlama yapıp havai fişekler atılsın stadda !!!

sanatik
27.09.2010, 10:10

Peki söylediklerin dogruysa gecen sezon (biz son macda yardim ettik etmedik) bursa hangi kadroyla sampiyon oldu ?

Sampiyon olmak icin ZIRT BIRT oyuncu begenilmeyecek ve degisecekse biz daha cok sampiyonluk bekleriz !

Emrah Akcagöz
27.09.2010, 10:19
Ben hala hakeme takılmış durumdayım 2 haftadır doğranıyoruz ve sesimiz çıkmıyor..

toksoy61
27.09.2010, 10:32
nasıl lige iyi başladığımızda burada boş boş konuşan, her maça 4-5 atarız diyenleri, şampiyonluğumuzu ilan edenleri uyardıysak, şimdide puan kaybıyla hemen takımı yerin dibine batırıp şampiyonluktan olduk diyenleride buradan uyaralım.
lige nasıl başladığımız önemli değil nasıl bitirdiğimiz önemlidir. hemen 2 galibiyetle şampiyon olunmadığı gibi 2 maç kaybetmeylede bir şey olmaz. takımlar asıl güçlerine ilk yarının ortalarında ulaşırlar. ve asıl yarış ligin ikinci yarısının 5-6. haftasından sonra anca başlar. yani lig çok uzun bir maratondur. form düşüklüğü her takımda olabilir. nasıl biz feneri burada formda olduğumuz için yendiysek, biz formsuzkende puan kaybetmemiz normaldir.

şunu unutmayalım ki, alanzinho ve yattara üzerine oyun kurulmaz. yattara 8 senedir bizde 2 maç üst üstte iyi oynadığını bilmem. alanzinho ise bu sene tam bir hayal kırıklığı ne yazıkki. kayseri maçında ceyhunu colman ın yerine, colmanıda alanzinhonun yerine alarak başlamasını isterdim. sağlık olsun "1" puan "0" puandan iyidir yinede..

Napoli
27.09.2010, 10:34
Bazen burada yazılanlar gercekmı dıyorum.

Gökçebey
27.09.2010, 10:44
Marazlandık yine.

lazzz61
27.09.2010, 10:45
yaa budan yonetıme seslenıyorum selcugun sozlesmesını uzatsınlar Allah askına ya bu adamı kaybetmemelıyız.. gerekten avrupa stılı oynuyor adam ortalrı super top calma araya top atma sut ne ıstersen var ınss sadrı baskann adaay olur

Turgay Atalay
27.09.2010, 10:46
Dün sahada Engin dışında futbolcu görmedim. Yıllar önce Mehmet Yılmaza top attıklarında kahrolurdum şimdi ise Buraka.Ne işi var bu adamın Trabzonspor gibi saygın bir kulüpte. Gittikçe sıradanlaşıyoruz. Yok takımda gizli liderlik yarışı varmışta, egoistlermiş de bilmem ne, artık birinin bunlara bir dur demesi lazım. Siz kimsiniz ulan benim paramla egoistleşip artistleşiyorsunuz....

Travelair
27.09.2010, 10:47
Futbolcular ikili mücadeleye girmiyor. Girmeyince rakip elini kolunu sallaya sallaya ceza alanımıza iniyor. Hala müdahele yok. Üstüne üstlük hala yakın markaj yok. Öyle olunca rakip rahat orta yapabiliyor ve şut çekebiliyor, çalım atabiliyor. Bu kadar kolay olmamalı herşey. Üstüne üstlük futbolcular bir de koşmayınca o zaman skoru lehinize değiştirmek şansa kalıyor.

Bir futbol takımında bunların hepsinin birarada yapması lazım. Bizimkiler yapmıyor. Trabzonspor futbolcusu bu kadar kolay çalım yer mi? Bu kadar kolay fiziki mücadelede pes eder mi? Bu kadar rakibin oynamasına izin verir mi? Bu kadar maç seçer mi?

Futbolcularımız mütevazi oyuncular olmaları itibariyle en ufak bir başarıda çabuk doyuma ulaşıyorlar. Şampiyonluk yolunda da bizim gibi inandıklarını zannetmiyorum. Öyle olsa en azından sahada her maç kendini parçalayan rakibe göz açtırmayan futbolcular görürdük refakatçılar değil. Trabzonspor futbolcusu rakip takıma kendini kabul ettirir, sahaya zekasını, yüreğini, karakterini, kuvvetini, tekniğini koyar

Trabzon34
27.09.2010, 10:50
Her ne kadar istisnasız hepimizin canını sıksa da bu normal bir puan kaybıdır bence. Kayseri bu sene formda. Bu sahada fener i yenmişler ve gol bile yememişler. Ha "Biz Trabzon uz 1 puna sevinmeyiz" tabii ki ama kötününü iyisi bu puan.. Antalya ve manisa maçları sürprizdi bu puan kaybı normal.. Önemli olan sürprizleri yaşamamak..
Halen daha önümüzdkei 2 maçı kazanırsak ligde etkili yerlere gelebiliriz. Kazanamazsak da ihtimal gelebiliriz ama işimiz zorlaşır. Arkdaşlar kadromuzda eksik yerler var (sol bek gibi.) İstikrarsız oyuncularımız var. (yattara, colman, alan..) Ve de Çok çabuk takıma sırtını dönen,maç sırasında takıma pek destek vermeyen sadece gol olunca bağıran, lisasnlı ürünü pek almayan bir taraftar kitlemiz var.. (istisnalar kaideyi bozmaz..)
Yani bu klübün başarıya ulaşması zor.. ama gene de bir şeylere gelme ihtimali var..
Ama bazı arkadaşlarımın dediği gibi iş Şenol Hocam ın başını yemeye kadar gidicekse ve her şeye yeniden başlayacaksak çooook bekleriz daha.. Bizdeki sorunları çözerse Şenol Güneş çözer. Başkası biraz zor.

muratt
27.09.2010, 10:51
Bu maç eski dostların buluşmasını görmek açısından çok güzeldi. Şota’nın Trabzonspor taraftarlarının gönlündeki yeri ayrıdır hep. Tribünde Arçil, yanında Ogün, Trabzonspor kulübesinde Ünal ve Şenol Güneş. Bu ekip akşam bir araya gelip bir yemek yemedilerse çok yanlış yaparlar, yok yemişlersede eminim çok güzel geçmiştir, eski anılar yadedilmiştir. Trabzonspor’u 96’da şampiyonluğa taşımış ekip demeyi çok isterdik ama malesef olmamıştı, Futbol’un nankörlüğü diyelim o konuya fazla girmeyelim.

Maça gelirsek.. Şenol Güneş geldiğinden beri nadir izlediğimiz “sıkıcı” maçlardan biri oldu. İki takımda iyi defans yaptılar diyebiliriz. Mücadele üst düzeydeydi, bu da çok faule ve düşen tempoya neden oldu. Tempo düşünce, üstüne bir de takımlar defans ciddiyetlerini bozmayınca nerdeyse pozisyonsuz maç geçti diyebiliriz. Maç 0-0 biteceği belli gibiydi, kazara gol atan olsa 1-0 biterdi ama yine de maç açılmazdı. Aslında Kayserispor 1-0 kazanmış olabilirdi, golleri gayet nizamiydi. Trabzonspor için şanslı gün.

Şenol Güneş, Antalyaspor maçından itibaren aynı sistemle oynatıyor. Ortada sadece Colman-Selçuk, yanlarda Yattara-Umut (dün Burak ve Engin vardı), ilerde Teo arkasında Jaja (dün Alanzinho vardı). Hatta geçen haftaki yazımızda zorluk derecesi yüksek maçlarda Ceyhun’u oynatacaktır diğer maçlarda bu sistemi bozmayacaktır demiştik, o yüzden Kayserispor maçında Colman-Selçuk ikilisinin yanında Ceyhun’u bekliyorduk ama Şenol Güneş bizi şaşırtmaya devam etti.

Dünkü kadronun Şenol Güneş açısından mesajı şu idi. “Trabzonspor hücum ağırlıklı oynamayı öğrenecek, oyuna hükmedecek. Ayrıca takım rotasyona da alışacak, her oyuncu oynamaya hazır olacak. Bunları öğrenirken de biraz puan kaynı olacak mecburen”

Puan kaybı konusu önemli çünkü bu sistemi oynatmaya başladığı Antalyaspor maçından beri 4 maçta sadece bir galibiyet alabildi (6-1’lik Sivasspor maçı) ve toplam 4 maçta 7 puan kaybetti. Bu yedi puan kayıp, bu sistemin oturmasının bedeli. Bu bedel ödenmeden bu sistem oturmaz. Burda sistemin oturma süreci önemli tabi. Puan kayıpları devam ederse takım içi motivasyon çok bozulur, bu sefer işler sarpa sarar. Ama alınacak galibiyetler tekrar bir hava oluşturur ve takım açıldıkça açılır. Dün Kayserispor’un golünün verilmemesi, Trabzonspor için 1 puandan çok daha önemliydi bu açıdan. Eğer dün kaybetseydi Trabzonspor sistem daha fazla sorgulanacaktı.

Ben bu puan kayıplarını, fırtına öncesi sessizliğe benzetiyorum daha çok. Geçen yılın başında Bayern Munich’in puan kayıpları gibi. Van Gaal sistemini oturtana kadar ciddi kayıplar yaşanmış, istifası konuşulmaya başlanmıştı. (benzer durum Az Akmaar’ın başındayken de olmuştu) Sonra sisteminde ısrar edince ve yönetimde arkasında durunca, sistem zamanla oturdu ve seri galibiyetler başladı. Sonuç, lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi finali. (Az Akmaar’da 30 yıl aradan sonra gelen şampiyonluk)

Bu anlamda önümüzdeki Beşiktaş maçı çok önemli Trabzonspor için. Eğer aynı kadroyla çıkarsa ve galibiyet gelirse Trabzonspor çok iyi bir çıkışa geçebilir. Yok kadrodan taviz verilirse veya puan kaybı gelirse Trabzonspor çok yar alır ve yarıştan uzaklaşır. Trabzonspor ligin seyri ve hedefleri açısından çok kritik bir maç oynayacak haftaya.

Kayserispor’da ise Şota çok iyi işler yapacak belli. Muhtemelen 2-3 yıl takımın başında kalacak ve ses getirecek başarılar alacaktır, bunu hep beraber izeleyeceğiz. O koltukta sırf zamanında iyi topçu olduğu için oturmuyor (Rıza Çalımbay, Tolunay Kafkas, Bülent Korkmaz, Hakan Kutlu), bu işi bildiği için oturuyor. Şota’nın başarılı olmasından bir Trabzonspor’lu olarak da her zaman gurur duyarım, bunu da söyliyim.

Bir de şu notu da düşelim. Kayserispor’un stadı çok güzel. Milyarlarca doların döndüğü bu sektöre Trabzonspor’un, Bursaspor’un, Karabükspor’un, Bucaspor’un stadları gibi stadlar yakışmıyor. Küçük de olsa, modern stadlar yapılması şart, böyle bir politika başlayıp önümüzdeki on yılda stadların yenilenmesi projesi başlayabilir. Alın siyasi partilere seçim propagandası. Kayserispor’un stadını kıskandım ne yalan söyliyim, ve Türkiye’deki tüm stadlar bu standartta olmalı.. O zaman hem daha çok seyirci maça gider, hem ligin değeri artar. Tüm stadlar böyle olsa Avrupa’da bile televizyonlarda gösterilir maçlar. Eurosport’tan, Karabük’ün o şantiye halindeki stadını göstermesini bekleyecek halimiz yok herhalde. Bu stad işi lige sınıf atlatacaktır.

Travelair
27.09.2010, 10:56
Futbolcular böyle devam ederse kendileri bilirler. Mehmet Ali Yılmaz + Serdar Bali + Daum gelir burnunuzdan getirirler. Böyle pamuk gibi başkan ve teknik direktör bulmuşsunuz değerini bilin

lazzz61
27.09.2010, 11:00
yenecegizz besıktasıı bu kadar karamsar olmayın su an bızım yerımızde olmak ısteyen 14 takım var :D

The Legend
27.09.2010, 11:08
maçta istekli oynayan tek futbolcumuz engindi. diğerleri sanki lig bitmiş havasında oynuyor böyle devam ederse şampiyonluk yarışında bu sene de olamayız.

Oruç
27.09.2010, 11:14
6 maçta 11 puan aslında kötü bir manzara değil. Bursa'nın 6 maçını kazanması bu durumu kötüleştirmekte.

Ama oyun olarak 3 haftadır kötü olduğumuz çok açık.

S.DEMİRCİ
27.09.2010, 11:18
yenersin veya yenilirsin..
ama TRABZONSPOR gibi oynarsın...

UĞUR DURTAŞ
27.09.2010, 11:20
eleştirelim ama şenol hoca ve fotbolcularımıza moral verelim.ilk iki hafta ve sivas maçında oynayabiliyorsak demekki biz bunu yapabiliyoruz.şenol hocamızın bjk maçında kadroyu biraz dikkatli çıkarması gerekiyor...
colman-selçuk-ceyhun.

Badaloğlu
27.09.2010, 11:22
Dünkü maçta Engin haricinde skoru değiştirebilecek, ya da değiştirmek için sahada bir şey yapan kimseyi göremedik. Engin'i diğerlerinden farklı kılan kaleyi düşünmesiydi... Bir tanede güzel bir şut çıkardı, belkide maçta en etkili pozisyonumuz buydu. Onun haricinde özelliklede ilk yarı bir şey yapamadık.Oysa bu tip deplasman maçlarında ilk yarıda atacağınız bir gol, belkide size 3 puanı getirecektir.Ama olmadı, olması için bir çaba yoktu.

Trabzon için böylede Kayseri için farklı mı sanki? Kayderi'de kendi evinde oynamasına rağmen umutlarını bir tek Zaleyeta'ya bağlamış.Allah'dan dün Cangele yoktu da bu adamı yanlız etkisiz hale getirmek kolay oldu. Kayseri'nin bir golü ofsayt gerekçesiyle iptal edildi.Golde ofsat yoktu, adamların 3 puanı güme gitti diyebiliriz. Bu arada Kayseri'de sol bekleri olan Hasan Ali'yi çok beğendim. İnşaallah 3 ezikler kapmadan biz alırız diyeceğim ama zannetmiyorum. Bu çocuğa DİKKAT!!!

Dün zaten kırmızı karttan sonra bizim için 3 puan hayalden öte bir şeydi.Zaten sahada 10 kişi kalan oyuncularımızda bunu bildiklerinden olsa gerek, rakip kaleye gitmeyi pek düşünmediler. Bir an evvel maç 0-0 bitsede 1 puanı kurtarsak havasındaydılar.

Kim ne derse desin, bu takım Liverpool'daki maça kadar oynadığımız futbolun çok uzağında.Sanki sahadaki oyuncuların akılları başka yerdeler. Ne olduysa Trabzon'daki Liverpool maçı gecesi oldu. Beğenmediğimiz o Umut bile eski Umut değil. Rakipi hırpalar, pres yapar koşardı.Şimdi koşar gibi yapıyor.

Herkesin kafası karmakarışık.

Malatya FC
27.09.2010, 11:30
Dün bir daha izlerken Görüldüki Burak TrabzonSpor Topçusu değil Burağın yerine Trabzonlu Barış Memiş oynasa ısrar edilse 10 tane Burak eder.

Gökçebey
27.09.2010, 11:33
Herkesin kafası karışık Ahmet abi, malesef. Performansı düşen kimi futbolcu ücretinde iyileştirme istiyor. İyileştirme yapsan diğerleri de isteyecek. Bu sefer her performansını yükselten, zaten yapması gereken şeyi yaptığı için daha çok para isteyecek. İyileştirme yapsan dert, yapmasan bu sefer adam oyuna küsüyor, o başka dert. Kimi futbolcu sözleşmesini düşünüyor. Birkaç sene daha burada kalıp şampiyonluk için uğraşayım mı, fırsat bu fırsat deyip transfer mi olayım? Ne yapacaksın bu adama? Kulüp göz dağı verse, ceza verse, kendine vermiş olur.

Hoca Yattara'nın sağdan bindirmelerine bel bağlamış, Yattara'nın keyfi yok. Sol tarafı Umut'a vermiş, Umut zaten kafa olarak yok. Teofilo biraz kıpırdanmaya çalışıyor, henüz istenilen düzeyde değil. Colman iyileştirme istiyor, kendini oyuna vermiyor. Selçuk birşeyler yapmak için uğraşıyor, bir yere kadar. Engin var gücüyle çalışıyor, takımda ona ayak uyduracak kimse olmayınca oyuna küsüyor. Sol bek mevkii zaten arap saçı. Alanzinho saman alevi, bir var, çok yok. Jaja henüz ısınamadı. Giray fırsat buldu oynamak için, kendini yaktı. Egemen bazen pimi çekilmiş bomba gibi oynuyor. İşini en iyi yapmaya çalışan, kariyerindeki 350. maçına çıkan Serkan Balcı. Bir de Onur tabi.

Zor zanaat, hem teknik direktörlük, hem yöneticilik. En rahat iş taraftarlık vallahi.

metehan
27.09.2010, 11:37
Sezon başındaki TS olsa dünkü maçı rahat alırdı. Oysa dün topa sahip olduğumuz ilk 45 dakikada hiç pozisyona giremedik. Takımın havası kaçmış. Önce Şenol hocann ardından da oyuncuların morale ihtiyacı var. Bu da ancak maç kazanarak olur.

Dünkü maçın en büyük kazancı Engin oldu bence de. Disiplin konusunda bir gelişme yok ama hırsı ve mücadelesi iyi idi. Bir de soyunma odasına giderken, Selçuk'un hakemi (korneri attırmaması nedeniyle) Şenol hocaya şikayet etmesi de güzeldi. Oyuncular da durumdan memnun değil ama onlara yol gösterici biri lazım. Bu da mevcut koşullarda sadece Şenol hoca olabilir, yönetimden böyle bir beklentim yok.

Turgay Atalay
27.09.2010, 11:53
Sonuçlar gösteriyor ki bizim yıldıza falan değil, karakterli,işini namus bilen futbolculara ihtiyacımız var. Yıldız geçinen sahtekarlara bu kulüp doydu artık, yeter

komdere
27.09.2010, 12:03
Takımın havasının da gazının da kaçtığı kesin.
Liverpool maçı öncesi başlayan çatlak giderek büyüdü.
Buna en güzel ilaç BJK galibiyeti olur ki tadından yenmez.
Herkes kendine çeki düzen verir.
Aksini düşünmüyorum bile.
Sonuçta ligin uzun bir maraton olduğunu, puan kaybı yaşadığımız takımın da gayet formda bir lig başlangıcı yaptığını unutmayalım.
Bize düşen görev takımı sonuna kadar desteklemektir.
Hoca bir sistemi oturtmaya çalışmanın sancısını yaşıyor. Kolay değil öyle.
Futbolcuları tartışarak da bir yere varamayız.
Zira onları kimse zorla Trabzonspor'lu yapmadı!

hatice_61
27.09.2010, 12:06
kötü oynadığımız bir maçtı umarım bole oynamayız daha

tonyalı Aydın
27.09.2010, 12:09
maalesef bir sene daha bu yönetim sayesinde veba olmak üzere.yazık çok yazık bu taraftara bize gülmek haram.bu zihniyet olduğu müddetçe trabzon şampiyon olamaz.çünkü trabzonda birlik beraberlik yok.herkes kendi çıkarını düşünüyor.

SEDAT
27.09.2010, 12:14
- Hakeme Laf atan Arkadaşlar Görüyorum , Şunu Belirtmek İsterimki Kazanacak Takımın Mazareti Hakem Değildir , İyiysen Kazanırsın , Hakem Bahane...

Emrah Akcagöz
27.09.2010, 13:19
- Hakeme Laf atan Arkadaşlar Görüyorum , Şunu Belirtmek İsterimki Kazanacak Takımın Mazareti Hakem Değildir , İyiysen Kazanırsın , Hakem Bahane...
Sedat abi bu takım yıllardır hakemler tarafından doğranıyor ama biz Kazanacak Takımın Mazareti Hakem Değildir diyoruz..

Hakemler de Avni Aker dahil her yerde bize karşı istedikleri şekilde davranıyorlar..

Sonra da diyoruz bu takım niye böyle korkak ikili mücadeleye girmiyor..?

Turgay Atalay
27.09.2010, 13:28
Dün bir takıma haksızlık yapılmışsa kesinlikle o taraf kayserspordu. Hakemler mazeret olmamalı

Külünkoğlu
27.09.2010, 13:29
Beşiktaş galibiyeti rüzgarı tersine çevirir. Bir rüzgar bekliyoruz sonrasında kazanmaya alışmayı. Bekliyoruz bakalım.

OLCAY ÇAKIR
27.09.2010, 13:36
Taş gibi Kayseri.

Yaklaşık 5 yıldır da böyleler.

Buna göre biz diziliş isterdim.
Olmadı.
Değişiklikler de olmadı.
Olmadı, olmadı, olmadı.

Geniş bakınca, Kayseri'den 1 puan iyi.

Bizi bozan geçen hafta oldu.
O nedenle bu hafta bozulduk, yıkıldık.

BJK maçı çok belirleyici maç olacak.

Coşkulu bir takım bekliyorum ben.

Erdinç Dilek
27.09.2010, 13:37
Dün bir daha izlerken Görüldüki Burak TrabzonSpor Topçusu değil Burağın yerine Trabzonlu Barış Memiş oynasa ısrar edilse 10 tane Burak eder.
tam tersini düşünüyorum zira onun yerine giren yattara dan 10 gömlek üstün bir futbol oynadı, koşuyor pas atıyor pozisyona da giriyor bence burak ta ısrar edilmeli, oynadıkça futbolu da daha da güzelleşir.

Murat Altun
27.09.2010, 14:50
Beşiktaş galibiyeti rüzgarı tersine çevirir. Bir rüzgar bekliyoruz sonrasında kazanmaya alışmayı. Bekliyoruz bakalım.

Aynen öyle ve ben beşiktaşı yeneceğimize neredeyse eminim :)
O maçtan sonra şimdi burada felaket tellallığı yapnalrı yakıp yıkanları takımı yerin dibine sokanları merak ediyorum Azıcık utanacaklarmı

A.Hilal Çakıroğlu
27.09.2010, 14:52
Kayseri maçı ne kadar zevksiz ve sıkıcıysa beşiktaş maçı da bir o kadar zevkli ve heyacanlı olacak. İnşallah bu galibiyetle son haftalardaki kargaşayı aşacağız.
Benim tahminim 3-1

Travelair
27.09.2010, 14:56

Hep hakemdir neden demiyorum elbette ilk önce içimizi düzeltmemiz lazım fakat bazen hakikaten şöyle oluyor: Düşün kollarını arkadan tutuyorlar. Rakibin de önden yumrukları saydırıyor. Birisi de diyor ki eğer yeterince güçlü olsaydın ikisini de döverdin. Evet iyi güzel önce arkadan tutandan kurtulursun sonra rakibi halledersin de Nasreddin Hoca'nın fıkrası gibi diğerinin hiç mi suçu yok?

jacek cyzıo
27.09.2010, 15:11
kayseri maçı normal sonuç aslında alabileceğimiz bir maçtı.ama olmadı bu maça çok üzülmemizin nedeni geçen haftaki manisa maçıdır.

Robbie Fowler 9
27.09.2010, 15:34
Yenemiyorsan yenilmiceksin bu tür deplasmanlarda..

ozturk
27.09.2010, 15:35
Futbolcuların şampiyonluğa oynamak gibi bir düşüncesinin olduğuna inanmıyorum...

Yine avutalım kendimizi umut veriyoruz iyi futbol oynuyoruz diye elin oğlulları da puanları toplayıversin..

Tunga
27.09.2010, 15:50
Çok zor bir maç olacağı baştan beliydi; açıkçası Cangele oynamayacak diye çok mutluydum. Netekim iyi de oldu ve gol yemedik. Aslında yarım bir gol yedik...

Kayseri deplasmanlarında yıllardır kazanamıyoruz. O nedenle şampiyonluk hayallerimi bu maçla gömmem.

Bu sene çok kırıcı bir lig olacak. Takımlar birbirlerinden çatır çatır puan alacaklar. Şimdilik tökezlemeyen Bursaspor için de bu durum geçerli.

Ligin ilk yarısı sonunda ilk 8'de olan tüm takımların ligin ikinci yarısında şampiyonluk şansı olacak bence. O nedenle yelkenleri o kadar erken suya indirmemek lazım.

Takım bence yine çok kötü falan da değildi. Eski yaratıcılığından uzaktı sadece. Manisa maçının ikinci yarısındaki tutukluk yoktu mesela.

O Manisa Sivas'ı üçledi.

Lig çok zor bir lig.

Bu yarışı ancak takımının inatla peşinden gidenler şekillendirecek. Beşiktaş bu transfer havasıyla bu işin sonuna kadar içinde olacak; belli.

Abdullah Avcı'nın takımı yine GS'ye teslim oldu. Ama maçlarını doksan dakika izlediğim takımlar içinde ne Bursaspor, ne Galatasaray, ne de Beşiktaş benim gözümü korkutmuyor. Ama her Anadolu takımı korkutuyor. Çatır çatır maçlar oynanıyor.

Bu sene lig çok zor.

Bunu baştan görmek lazım. Beşiktaş bile son derece etkili oynadığı ve onlarca milyon Eurolar döktüğü takımıyla, hala Bobo ile gol buluyor ve Deniz'in kazmalığına duacı.

Böyle bir ligde, iki üç maç kayıp oldu diye kötümser olmak ve yelkenleri indirmek saflık olur.

Hele ki bu kadar iyi bir kadro varken.

Cengiz Çubukcu
27.09.2010, 16:00
bence de bu maçta son 20 dakika iyiydik ama maçın tamamında genel bir üretkenlik eksikliğimiz vardı... tabi bunda Kayserinin hiç risk almayıp defansını çok sağlam tutması etkili oldu... kilidi açacak bir şutu maç boyunca bekledik durduk ama tek şutu Engin attı onda da süleymanu müthiş çıkardı...
yıllardır yanlış transfer politikalarıyla ahlanıp vahlanıyoruz, kayserinin sol beki gibi bir beki çıkarmaktan bile aciziz... Hasan Ali isimli genç arkadaş oldukça parladı bu maçta..

ilhan
27.09.2010, 16:11
Sezon en kötü futbolu ve alınan 1 puan.

Kısır futbolu sevmiyorum. Hele biz kötü oynuyorsak hiç sevmiyorum. Coşkulu ve tempolu oyunu geçtim, organize oynayamadık. Manisa maçının bahanesi Sivasspor galibiyetindeki rehavet, bu maçın bahanesi Manisa'ya kaybedip demoralize olmamız -bana göre-.

bjkyi yenip tekrar ritmimizi yakalamamız gerekiyor. Bir galibiyetle Metin abinin dediği gibi rüzgarı tersine çevirmeliyiz. bjk maçını mutlaka kazanacağız.

hodlu
27.09.2010, 16:42
Sahaya çıkan, sözde prefosyonel futbolcular kazandıkları para kadar mücadele etmiyorlar.Kayseri maçı 5-6 kişi çırpınıyor gerisi izliyor.Şenol hocam çarp bu topçuları öyle çarp ki giydikleri formanın ne olduğunu anlasınlar...

Paksoy
27.09.2010, 16:44
Mehmet Demirkol'u dinleyen varmı spor servisi programında, napıyorsak kendimiz yapıyoruz felaket tellallığı

Paksoy
27.09.2010, 16:47
Kayseri maçında taraftarımızın Şota'yı tribünlere çağırdığı video var mı?

hodlu
27.09.2010, 16:50
Yahu yine aynı şeyleri yazacağım bu kaçıncı ben sayısını unuttum ancak bu takım forvetsiz oynuyor hemde 4 yıldır.Bu takım sol-açıksız oynuyor hemde 5-6 yıldır.Bu takımı bu şekilde sahaya çıkaran büyük yöneticileri buradan alkışlıyorum.Helal olsun onlara,yani bu zor olayı nasıl başarıyorlar kutlamak lazım...

Koray10
27.09.2010, 17:02
simdiden bursasporun 7 puan gerisindeyiz

mhayri
27.09.2010, 17:13
Hiç olmamasındansa 1 puan her zaman iyidir...Keşke Manisa maçında da 1 puan alabilseydik...

ozturk
27.09.2010, 17:23
simdiden bursasporun 7 puan gerisindeyiz

bunun gs si bjk si fb si de cabası..

neymiş bir beraberlikle bişe olmazmış:)

saffet61
27.09.2010, 17:27
şampiyonluk hayallerimi bir sonraki seneye ertelemek istemiyorum bu sene o sene olmalı

ilhan
27.09.2010, 17:35
Ofsayt diye sayılmayan Kayserispor golünde Şota'nın gol olduğu anki tepkisi tüylerimi diken diken etti. Sevinsem mi, sevinmesem mi diye donup kaldı resmen. Elindeki kağıtları ağzına kapadı falan. Garip bir görüntüydü. O an Şota'nın yerinde olmayı hiç istemezdim. Tamam profesyonellik falan diyoruz ama duygusallık başka bir şey.

Seviyoruz Şota seni.
Efsanesin.

Koray10
27.09.2010, 17:45
bunun gs si bjk si fb si de cabası..

neymiş bir beraberlikle bişe olmazmış:)

:alkış: gecen sene den hic bir fark yok..bu sene yine fiasko

Seyfi_B
27.09.2010, 17:46
Uzun zamandır bu kadar sıkıcı bir maç seyretmemiştim.

Ve bu arada: I love you Shota! :)

Atmaca
27.09.2010, 17:56
Shotayi seviyoruz ama Arcil icin ayni seyi söyleyemeyecegim.Kayserinin pozisyonlarinda hop oturup hop kalkti.Yoksa Shota kendini Trabzonsporami hazirliyor.

Mayls
27.09.2010, 18:03
Bir ara Ziya Doğan dönemindeki futbolumuzu (!) hatırladım :)

Moralimi bozmuyorum. Kayseri deplasmanından alınan 1 puan kötü değil. Can sıkıcı olan 2 puan kaybetmemiz değil, kısır bir futbol oynamamız ve organize olamamamız. Orta sahanın o güzel pas trafiği yoktu. Kayseri kesmedi bence bu pas trafiğini, biz yapamadık sadece.

Beşiktaş maçından 3 puan alacağımıza inanıyorum. Kayıplarla dolu 2 haftadan sonra Beşiktaş maçına daha hırslı bir şekilde çıkacağımıza inanıyorum. Sezonun daha ilk galibiyetiyle şampiyonluk havasına giren Beşiktaş'ı yenersek çok iyi bir moral olur ve yeniden esmeye başlarız bence :)

kursat1313
27.09.2010, 18:40
arkadaşlar bu maç bitti bence asıl sıkıntı eğer beşiktaşa kaybedersek yerel madya şenol güneşi tartışmaya başlayacak ve bence onun bile ipini çekebilirler benim tek korkum şenol hocanın gitmesi inşallah böyle birşey olmaz ama bu sonuçlar böyle devam ederse yandık

28TS61
27.09.2010, 18:52
arkadaslar bana kayserinin sayilmayan gölünün pozisyon fotosu lazim. var mi yardimci olabilecek biri

futbolcuo61
27.09.2010, 20:46
Ya ayıp yemin ederim ayıp adam tam eski Yattara olcak 1 maça bakıp adamı kesiyorsunuz.Yerineyse Burak oynuyor.Midem buLanyr gerçektende...

cicin_61
27.09.2010, 23:51
ya aslında takımı ben 70.dakikaya kadar beğendim öle çok kötü oynamadık sistem bazında sorunumuz yok ama oyuncu bazında çok sorunlar çekiyoruz ayrıca hiç kimsede şu burağa laf etmesin adam elinden geldiğini yapıyo oyun sitili şenol hocaylan belliki çok değişdi yanılmıyorsam defans yönü hiç yokdu ama trabzona gelince olmaya başladı trabzona gibi bir takıma skoru korumak için kesinlikle burak lazımdır. bide şu yattara ve alnzinyoya fazla umud bağlanmamalı beyfendiler gününde olacakki oynasınlar ben trabzonsporda fiziki yönü güçsüz doğru düzgün koşmayan adam görmek istemiyorum. trabzonsporun sistemi iyi takım pozizyonlara girmesini biliyoru ama bunları gole çevirecek inançda oyuncu adeta yok gibi kayseri maçında duran toplar bize oyuncuların kazanma inancında olmadığını çok açık bir şekilde belli etti.

mete61bordomavi
29.09.2010, 20:39
Herkesin kafası karışık Ahmet abi, malesef. Performansı düşen kimi futbolcu ücretinde iyileştirme istiyor. İyileştirme yapsan diğerleri de isteyecek. Bu sefer her performansını yükselten, zaten yapması gereken şeyi yaptığı için daha çok para isteyecek. İyileştirme yapsan dert, yapmasan bu sefer adam oyuna küsüyor, o başka dert. Kimi futbolcu sözleşmesini düşünüyor. Birkaç sene daha burada kalıp şampiyonluk için uğraşayım mı, fırsat bu fırsat deyip transfer mi olayım? Ne yapacaksın bu adama? Kulüp göz dağı verse, ceza verse, kendine vermiş olur.

Hoca Yattara'nın sağdan bindirmelerine bel bağlamış, Yattara'nın keyfi yok. Sol tarafı Umut'a vermiş, Umut zaten kafa olarak yok. Teofilo biraz kıpırdanmaya çalışıyor, henüz istenilen düzeyde değil. Colman iyileştirme istiyor, kendini oyuna vermiyor. Selçuk birşeyler yapmak için uğraşıyor, bir yere kadar. Engin var gücüyle çalışıyor, takımda ona ayak uyduracak kimse olmayınca oyuna küsüyor. Sol bek mevkii zaten arap saçı. Alanzinho saman alevi, bir var, çok yok. Jaja henüz ısınamadı. Giray fırsat buldu oynamak için, kendini yaktı. Egemen bazen pimi çekilmiş bomba gibi oynuyor. İşini en iyi yapmaya çalışan, kariyerindeki 350. maçına çıkan Serkan Balcı. Bir de Onur tabi.

Zor zanaat, hem teknik direktörlük, hem yöneticilik. En rahat iş taraftarlık vallahi.

Tespitlerine katılıyorum. Aşağaıda yazacaklarım sana değil kardeş!
Ama ne demek benim sözleşmem bitiyor, ücretim az, oram buram ağrıyor cart curt!
Dır dır eden futbolcu defolsun gitsin!
Yönetim bassın kıçlarına tekmeyi!
Biz Trabzonspor'u sokakta bulmadık ve kimse KENDİNİ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANMASIN!
Ayrıca taraftara terbiyesizlik yapmasınlar!

Ayıp ya, sen profesyonel topçusun! İşini bunların etkilemesine izin vermemelisin!
Ücreti az bulduysan takımı sabote etmeyeceksin!
Yemezler bunu!
Sözleşmen biterse çeker gidersin! OLay bu kadar basit!

Trabzonspor topçusu olmak fedakarlık ister, gerektiğinde sakat sakat oynmayı gerektirir Hami gibi!!!

Fanatik34
30.09.2010, 03:19
B
Ben bu puan kayıplarını, fırtına öncesi sessizliğe benzetiyorum daha çok. Geçen yılın başında Bayern Munich’in puan kayıpları gibi. Van Gaal sistemini oturtana kadar ciddi kayıplar yaşanmış, istifası konuşulmaya başlanmıştı. (benzer durum Az Akmaar’ın başındayken de olmuştu) Sonra sisteminde ısrar edince ve yönetimde arkasında durunca, sistem zamanla oturdu ve seri galibiyetler başladı. Sonuç, lig şampiyonluğu ve Şampiyonlar Ligi finali. (Az Akmaar’da 30 yıl aradan sonra gelen şampiyonluk)Bizim durumumuzu özetlemek icin Van Gaal maalesef yanlis bir örnek olmus. Niye? Cünkü Van Gaal´li Bayern´i tek basina Sampiyon yapan ve CL´de final oynatan ayak Arjen Robben´dir! Hemde Bayern´in onsuz bile pahali kadrosuna ragmen...

Bizdeki sorun ise Senol Günes´in sistemini uygulayabilecek oyunculara sahip olmamamiz. Mesela bugün kadroda Hüseyin olsa eminim Senol Hoca onu banko 11 oynatir!

Defansta Egemen kritik bölgelerde cok adam kaciriyor...Giray ayagina cok hakim degil, Serkan´in ters kademe anlayisi cokta yeterli degil..Defansta tek komple oyuncu Cale ama o da formda degil..Selcuk ve Colman defansiv anlamda sert bir yapiya sahip degiller!!!

Baris Atas bu gedikleri kapatabilir mi? Biz bosuna transfer döneminde basbas bagirmadik ortaya solayakli biri sart diye! Iste bu adam bütün Makinenin isleyisini degistirebilirdi...

Iste o yüzden rakiplere cok pozisyon vermesekte cok basit goller yiyoruz.

!.Kayseri macindaki Engin bu takimda banko oynar
!.Jaja´nin bir an önce takima adapte olmasi sart
!.Bizim Saglik Ekibi ne ise yarar cok merak ediyorum...Glo hala sakat:mad:

Umarim ilkyari itibariyla yaristan cok uzaklasmayiz:confused:

obastar41
01.10.2010, 18:36
çok yazık oldu yaa...