PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | Kayserispor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

güneyli
26.09.2010, 18:02
Bu da geçer ya huuuu.....

Taner Uykuçeken
Tamam Futbolcular umursamaz bir haldelerde
Balık baştan koktu bu maçta
Şenol Hocamda en az futbolcular kadar kopuktu maçla alakası yoktu
kafası başka yerlerde sıkıntıları var belli
Yönetim çatlağından çok etkilenmiş
ne diyelim mutludur herhalde birileri

Hasan61
Deplasmanda 1 puanda iyidir.

Geçen sezon bu puanlarıda alamıyorduk.

İyi yandan düşünmek lazım , Kayserisporun buz gibi golünü vermedi.

Fenerbahçe hiç puan alamamıştı.

Diğer büyük takımlarda zorlanıcaklardır.

Elini kolunu sallayarak 3 puan alamazdık , kaldı ki öyle oldu.

Dediğim gibi iyi yanından bakarsak puan puandır .
Rakiplerin takılacağı yerlerde bizim kazanmamız lazım ki Manisa maçında olduğu gibi saçma puan kayıplarını telafi etmiş olalım.

İlker Akçay
26.09.2010, 18:03
Durumu çok iyi açıklamışsınız.

Çünkü Güneş batıdan ancak kıyamet günü doğar.

Yani Şenol Güneş'le istikrar ancak kıyamette meyvesini verecek galiba.

.

Hocam sizinle polemiğe girmeyecem Şenol Güneş konusunda tavrınızı bildiğimden,

İyi günler...

apachi61
alanzinho haber61 e acıklama yapmıs boş alan bulamadım oynamak için zaten rakipte gel alan sana boş kulvar yaratalım sen gel oyna dicek ne rahat adam ya bi olumlu hareketi bile yok maçta ilk yarı bi kişi eksik oynadık sayesinde

Cafer Bulur
Bir de şunu söyleyelim son olarak; bu takıma kesinlikle revizyon şart. Alanzinho, Cale ve hatta belki de Yattara gibi isimlerin bu kulüpte olmaması gerekiyor.

Alanzinho'nun son 2 sezonda attığı gol sayısı sadece 1.
Alan-yattaranin ne sucu var ki?

Onlara toz kondurmayan,yildiz muamelesi yapan taraftarlarimiza ne demeli?

exelans_25
beşiktaş maçını düşünemiyorum adamlar takım olmuş bizimkiler de ruhsuzlar ordusu.şenol hoca haftaya da 4 forvet çıksın da bakalım.

Cyzio
Bu takıma Trabzonlu lazım herkes gördü..Altyapıdan oynat en azından çabalar adamlar..

Şenol hoca ne yapsın bu kadar baskıya kim dayanır..

Pardon, Şenol Hoca nereliydi? Yanlış mı biliyorum?

.

Travelair
Futbolcu sahada kafası rahat olmadığı zaman, daha doğrusu hep futboldan başka alengirli işlere çalışmaya başladığı an o futbolcudan verim alamayacağını bilmelisin. Ya bjk maçına sağ salim çıkayım dişe düşündüler, ya arkadaşlık bağları zayıfladı ya paralarını alamıyorlar ya da başka birşey. Ama kafaları maçta değil. Böyle düşüncelere sahip futbolcuların tuttuğum kulübün formasını giymesinden de hiç hoşlanmıyorum. Futbolcunun kalbi temiz beyni sahada olacak. Hırslı olacak mücadeleyi asla bırakmayacak. Ama bizimkiler halısaha maçında gibi. Yahu bunca insan bu takımı gönlüyle tutuyor, onlara da mı hiç saygınız yok yüzünüz kızarmaz?

musberdo
26.09.2010, 18:04
bir takım taraftarına bu kadar mı ızdırap çektirir......her şeyleri var...her istedikleri oluyo.....ama oynamıyorlar..karşı takımdaki furkandan,hasan ali den hiç mi utanmıyorlar......yazık..çok yazık....
yine hüsran....yine...yine............

Cihan_61
allahin izniyle bjkyi yenip iyi bi cikis yakaliyacaz

Kaan
Alan-yattaranin ne sucu var ki?

Onlara toz kondurmayan,yildiz muamelesi yapan taraftarlarimiza ne demeli?

Kesinlikle öyle. Bir de Teofilo'yu söylemeyi unutmuşum.

Bir oyuncu 2 maç üstüste 2 gol atınca yetmiyormuş demek ki. Aslında tüm suç bizlerde. 2 maçlık performansıyla yıldız yapan bizlerde..

Çağatay_
26.09.2010, 18:05
Barış Ataş neden oynamaz anlamıyorum.

Erol Koç
Giray inanın çok severim taraftara sevdiriyo kendini ama saha içinde bu sene hiç unutamıyacağımız hatalar yapmaya başladı liverpool maçı ve en son kayseri maçı yattara hiç konuşmuyorum o bu aralar yaşayan ölü

Cyzio
Hocam sizinle polemiğe girmeyecem Şenol Güneş konusunda tavrınızı bildiğimden,

İyi günler...

Size de iyi günler. Ama güneşin batıdan doğması sahih kıyamet alametlerindendir diye biliyorum.

Allah söyletmiş.

.

Çağatay_
26.09.2010, 18:07

Bir oyuncu 2 maç üstüste 2 gol atınca yetmiyormuş demek ki. Aslında tüm suç bizlerde. 2 maçlık performansıyla yıldız yapan bizlerde..

Téofilo takım iyi oynarsa sahneye çıkar.

Adam çalıştı didindi uğraştı ama araya bir top bile atılmadı.

Manisa maçında 2 tane kaçırdı ama herkes gol kaçırabilir kimse %100 ile oynamıyor..

Téo'nun iyi olduğunu düşünüyorum.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:07
Barış Ataş, Zafer Yelen, Ceyhun '3 lüsünden kim oynarsa oynasın Colman'dan 0.1 gr fazla oynasın kafidir benim için !
Böyle kasıtlı oynamayan adamlar yerine isteyipte sınırlı olan adam belki kendini aşıp fazla bişey de yapabilir. Colman ne yapacağı sınırlı fazlasını yapmam diyor resmen !

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:08

Şu maç Teo 2 gol atmış olsa , yarın Real Madrid 200 milyon euro verir alırdı. Şu maçta gol atacak forvet Tanrı olmalı !

İlker Akçay
26.09.2010, 18:08
Size de iyi günler. Ama güneşin batıdan doğması sahih kıyamet alametlerindendir diye biliyorum.

Allah söyletmiş.

.

Evet Allah söyletti ve Şenol Güneş bu takımın başında olduğu sürece kıyamete! kadar olsa dahi onun yanında olup onu destekleyecem,

İyi günler..

exelans_25
26.09.2010, 18:09
eve ligtv aldığıma pişman oldum ya

Kaan
Téofilo takım iyi oynarsa sahneye çıkar.

Adam çalıştı didindi uğraştı ama araya bir top bile atılmadı.

Manisa maçında 2 tane kaçırdı ama herkes gol kaçırabilir kimse %100 ile oynamıyor..

Téo'nun iyi olduğunu düşünüyorum.

Araya top mu atılmadı Teofilo'ya ?

Benim şuan aklımda 2 tane var ?

Ha ayrıca takım iyi oynarsa, Teofilo da iyi oynar mantığı da çok saçma.

Umut'tan maç kurtarması bekleniyordu bir zamanlar. (!) ;)

Cafer Bulur
Giray inanın çok severim taraftara sevdiriyo kendini ama saha içinde bu sene hiç unutamıyacağımız hatalar yapmaya başladı liverpool maçı ve en son kayseri maçı yattara hiç konuşmuyorum o bu aralar yaşayan ölü
Giray ayakta kalamadigi sürece birakin bizim,süper ligin herhangi bir takiminin stoperi olamaz.

Bugünde gereksiz bir sekilde takimi 10 kisi birakti,birde kendi kalesine gol atti.

Kisacasi mac 0-0 bitti ama giray günün kaybedenlerinden idi.

İlker Akçay
26.09.2010, 18:10
Teo,Selçuk,Engin maçın iyileriydi.Bu maçta Teo'nun eleştirilmesi doğru değil diye düşünüyorum çok uğraştı,mücadele etti ama yeterli desteği alamadı.

Emirhan Uludüz
Pardon, Şenol Hoca nereliydi? Yanlış mı biliyorum?

.

Seninle tartışmak için 5 dakikamı boşa harcayamam..Şenol Güneşe eleştiri için harcadığın zamanda kursa gitsen teknik direktör olurdun en azından sen nasıl yönetiyon görürdük..

BiZe HeR YeR 61
Bazı şeylerin düzelmesi için zamana ihtiyacımız var diyoruz ama zaman geçtikce daha kötü oluyoruz. Bakalım haftaya neler olacak.

AYYILDIZ
26.09.2010, 18:11
Sorun teknik heyette degil.Su an takimin yonetimi yok.Gercek baskanimiz istifa etti.Sadri Sener tek goturemiyor isi.Acilen kongre lazim.Teknik anlamda Senol Hoca halleder.

zaferyıldız
ligin başında fikstüre bakıp puan yazsak kayseri deplasmanı 1 iyidir 3 sürpriz derim

şimdi bizim kaybımız geçen hafta oldu onun için kayseri yi yenmemiz gerekiyorsa olmadı işte kolay da değil

ancak muhım olan haftaya bjk yı yenmek çıkış ondan sonra olabılır

zaten trabzonsporun lıg başından sonuna ıyı bır seri yakalamsı dusunulemez,ve bız bu seriyı zırveden kopmadan bırkaç puan geriden takıp edip 2. yarı yapabılırız.lıg başında ıkı maç oynamadan herkes bızı şampıyon ılan ettı.çok yanlıştı.hele bursayı hala gormezden gelmeleri çıldırıyo benı.bursa nıye hiç teklemiyo biliyormusunuz..çunkı adamlar ne yapsa ıstanbul basını sallamıyo sanki lider onlar değil gibi davranıyo..bu tutum bursanın hem yoluna devam etmesini sağlıyo hem de hırsını artırıyo..

ligin başında dikkatlerin ts ye çekilmesi hiç iyi olmadı

lanet olsun o lıverpool kurasını çekene

ama bjk maçını alırsak ondan sonra daha ıstıkrarlı oluruz tahmın ediyorum...

Anıl Caner
Oyuncuların yetenekleri, özellikleri.
Teknik seçimler.
Yönetim tarzı vs.

asıl problemin bunlarda olduğuna inanmıyorum. evet hepsinin eksik yanları var. evet hepsinde ciddi şekilde hatalar var.

Ancak başarı dediğimiz olay bu ligde kadro kalitesinden ziyade takım içerisinde ciddi bir arkadaşlık ve saydığım bu 3 faktörün bir arada ortak hedef için çabalamasıyla oluyor.

Bunların içerisine Trabzonspor taraftarı da eklenince başarısızlık kaçınılmaz oluyor.

Bu anlayış hiç bir zaman başarılı olamaz.

Mükemmel oynadığımız Fenerbahçe, Sivasspor vs. maçlarından sonra da düşüncem bu yöndeydi.

Kazandığımız maçlardan sonra yapılan kolpadan şampiyonluğa inanıyoruz açıklamasını bir yerlere bırakalım artık. Bu takımın oyuncularının profesyonel kaygıları var Trabzonsporlu olmaktan ziyade. Ancak o kaygılarını aşmak için yeterince profesyonel değiller.

Allah Şenol Güneş'e kolaylık versin. Son derece sinir bozucu bir camiada görev yapıyor.

Ali Tunahan Güllü
Maçta Teo-Engin-Burak dışındaki bütün oyuncuları beğenmedim.
Şota adamsın adam!
İnşallah birgün Trabzonspor teknik direktörlüğündede görürüz.

Koray Yiğit
26.09.2010, 18:12
Sahada üretkenlik adına hiçbirşey ortaya koyamadılar

Gol ile burun buruna kalacağımız pozisyonlarda final paslarını atamıyoruz

Yana ve geriye pas yapmaktan ÇABUK oynayamıyoruz

Pas organizasyonunu akıcı ve seri kuramıyoruz

Saha içi yardımlaşmadan eser yok

Defansif anlamda pek zorlanmadık Kayseri'nin 1 golü golü güme de gitse ancak dar alanda kilidi açacak ataklar geliştiremedik daha çok Engin Baytar'ın bireysel becerisi ile skora gitmeye çalıştık fakat neticeye ulaşamadık BJK maçı yarışta artık olmak ya da olmamak mücadelemiz olacaktır.

Eren Karaahmetoğlu
26.09.2010, 18:13
Yanlız şu maçta dahi Burak'a sövmeyin yahu. Net bi şekilde söyleyebiliyorum ki en istekli oyuncumuzdu.

Cafer Bulur
Mactan sonra senol günes manisa macinin olumsuzlugu futbolculari etkiledi dedi.

Rakibe 6 atar göklerde ucarsiniz,3 yersiniz bundan etkilenirsiniz.

Peki nasil olacak bu is,ne zaman belli bir istikrarda gidecegiz?

Çağatay_
Araya top mu atılmadı Teofilo'ya ?

Benim şuan aklımda 2 tane var ?

Ha ayrıca takım iyi oynarsa, Teofilo da iyi oynar mantığı da çok saçma.

Umut'tan maç kurtarması bekleniyordu bir zamanlar. (!) ;)

Onu bekleyenlere anlatırsın.

Téofilo başlatan değil bitiren oyuncudur.

Téofilo'dan çıkıp şu maçta tek başına bir şeyler yaratmasını beklemek gerçekçi bir yaklaşım olmaz.

Téo hareketliydi her zamanki gibi.Hatta top alamadığı için geri gelip adam bile eksiltti.Yani işi başlatmaya bile çalıştı.

Ama siz iş bitirecek adamı tehlikeli bölgede topla buluşturamazsanız ondan maç kurtarmasını bekleyemezsiniz.

Ali Tunahan Güllü
26.09.2010, 18:14
Neyse biraz dışarı çıkayım temiz havaya ihtiyacım var.
Ne diyelim Allah bize sabır versin.

Kaan
26.09.2010, 18:15
Teofilo'nun bu maçtaki tek olumlu hareketi 2 kişinin yanından geçip vurması.

Onun dışında araya atılan paslara yetişememesi, ezber yapmış olduğu top geldiği anda geriye oynaması.

Ha şunu da söyleyeyim; Umut'u da beğenmedim. ;)

apachi61
Maçta Teo-Engin-Burak dışındaki bütün oyuncuları beğenmedim.
Şota adamsın adam!
İnşallah birgün Trabzonspor teknik direktörlüğündede görürüz.

msjına kısmen katılsamda son satır harbiden dedigin gibi kayserinin golünde özellikle hiç bi tepki wermedi adam ya kanında taşıyo bizim trabzonspor hücrelerini vallahi : ) arçilde maşallah 40 yıllk kayserili gibiydi hop oturup hop kalktı adam :D sanki hiç oynamadı trabzonsporda

Murat Erdem
Umut'u kesip Alanzinho'yu 11 başlatmanın adı da "revizyon oldu"...hocanın kafası başka yerde.

Barış Ataş-Z.Yelen-Papy...BJK ye rest çekip, 15 gün sonra kiraya gönderdiğin M.Tosun...Ben sağ tarafta daha verimli olurum diyerek fikir belirtme hatasına düşen ve aforoz edilen Hırvat milli Gabriç...

Bir de bizim bankamatik memuruz vardı ? neydi adı yaa...hah Sezer Badur !

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:16
Tzenos katılmıyorum.
Sezon başı İlk 5 maçı kazanabiliriz. Diyorduk burda Kayseri maçına 15 puanla gelmeliyiz diyorduk. (İçerde Feneri yeneriz diyorduk , zor sayılabilecek bir o maç vardı)Özellikle Süper Kupayı alınca 3-0 lık bir oyunla. Evet kolay başlıyoruz zaten lige demiştik. Antalya,Manisa,Sivas gibi...
Liverpool kurası çıkınca 13 puana da razı olduk ilk 5 hafta için yorgunluk varken bir deplasmandan beraberlik iyidir mantığı vardı.Keza o Antalya deplasmanında geldi takımın bitik olduğu görüldü.
Peşine Sivas galibiyeti yine rotadayız. Ne oldu Sahanda Manisaya yenildin. E o zman 6.hafta 1 puan düşünüyorduysak Kayseriden, geçen haftada manisadan 3 bekliyorduk içerde.
Böyle hesaplamalarla aynı gitmez lig. Gördükki Kayseri'de Cangele yok ve bizden çok zayıflar. Bu takım ile beraberliğe sevinmek mümkün olamaz.

Cafer Bulur
Yanlız şu maçta dahi Burak'a sövmeyin yahu. Net bi şekilde söyleyebiliyorum ki en istekli oyuncumuzdu.
Bence de burak bugün cok iyi olmasa da iyi isler yapti,ona karsi cok sert oynanmasina ragmen.

Bunun disinda bazen sinirlerine hakim olamadi,kirmizi karta cok yakindi.

Bir pozisyonda topu iceri sut gibi vurmasa belki de maci kazanmistik.

Alibeyoglu
havamiz erken söndü

Cyzio
Evet Allah söyletti ve Şenol Güneş bu takımın başında olduğu sürece kıyamete! kadar olsa dahi onun yanında olup onu destekleyecem,

İyi günler..

Size de iyi günler.

Seninle tartışmak için 5 dakikamı boşa harcayamam..Şenol Güneşe eleştiri için harcadığın zamanda kursa gitsen teknik direktör olurdun en azından sen nasıl yönetiyon görürdük..

Hattâ size de...

.

Fatih Öztürk
26.09.2010, 18:18
süper ligin 6.haftasında yönetimden kaynaklanan sebeplerden dolayı şampiyonluğumuz bir başka bahara kalmıştır.

artık rahat huzurlu geceler geçirebilir,eşimiz dostumuza trabzonspor puan kaybetti diye kötü davranmayız.

hepimize geçmiş olsun.

winner
Özellikle orta sahada alternatifli bir kadro olmayınca formda olsun olmasın, sorunu olsun olmasın aynı futbolculara mahkum kalıyorsunuz.

Kulübün içinde değiliz en azından ben değilim.Dışarıya yansıyanlarla yorum yapabiliyorum ancak.

Colman'ın iyileştirme talebi olduğu ve kabul görmediği, Selçuk ve Ceyhun'un sözleşmelerinin henüz uzatılmadığı biliniyor. Bu tip şeylerin futbolcuların kafasını karıştırmadığını söylemek güç. Hele bir de bu futbolcuların alternatifi yoksa işte hepsi sahaya yansıyor maalesef. Orta sahanın eski istekli oyununu kaybetmesi ve hoca tercihiyle üçlü orta sahanın ikiliye dönmesi bu olumsuz dönemin en önemli nedeni olabişlir bence.

Sefa Murat Dokuz
Teofilo'nun bu maçtaki tek olumlu hareketi 2 kişinin yanından geçip vurması.

Onun dışında araya atılan paslara yetişememesi, ezber yapmış olduğu top geldiği anda geriye oynaması.

Ha şunu da söyleyeyim; Umut'u da beğenmedim. ;)

Engin'in şutunu hazırlayan Teo.
Defalarca savunma arkasına sarkan ama pas alamayınca ofsaytta kalan ee sen ofsayttasın diye atmadık gibi bakılan yine Teo.
Kanatsız oyun anlayışımızda 4 lü defansın içinde kalan Teo.
Orta sahadan destek alamayıp birde üstüne yardım Eden Teo.

Diyorum ya bugun o duran toptan kafayı atsa,Burak'ın şutuna uzansa 2 golü olsa. Yarın Madrid 200 milyonluk teklifle kapıdaydı.

Selçuk Demircioğlu
26.09.2010, 18:19

yüzde yüz katılıyorum..takım o kadar kötüydü ki burak bile en iyisi en isteklisi olarak gözüktü..

apachi61
26.09.2010, 18:20
Defalarca savunma arkasına sarkan ama pas alamayınca ofsaytta kalan ee sen ofsayttasın diye atmadık gibi bakılan yine Teo.

Diyorum ya bugun o duran toptan kafayı atsa,Burak'ın şutuna uzansa 2 golü olsa. Yarın Madrid 200 milyonluk teklifle kapıdaydı.

:D :D :D Allahta seni güldürsün

objek
26.09.2010, 18:20
Zorla guzellik olmuyor takimdaki dengeleri korumak icin umut hedef santrofor olmali arkasinda teofilo jaja veya alanzinhonun ucunden biri oynamali takim heyacanini kaybetmis gibi su anda gecen sezonki takim ruhundan eser yok her hafta bazi oyuncularimizin medyaya verdikleri ancak rakipleri havaya sokmaktan baska bir kari olmayan luzumsuz sampiyon olmak istiyoruz demeclerinede bir son vermek lazim cikip topunu sahada oynayacaksin kimse cikipta sampiyon olmak veya olacagiz demesin artik olduktan sonra olduk diyeceksin piknige cikmis gibi top oynadik kayseriyi boyle kotu gununde yakalamisken hic birsey yapamadik

Murat Erdem
26.09.2010, 18:21
Haftaya Yelen-Ataş-Papy orta sahasıyla çıkalım, bunlardan 2 gömlek üstün oynamazlarsa eşeğim diye anıracağım.

Emre EFENDİOGLU
Kaç senedir sağ açık ve sol açıksız oynuyoruz.

Cafer Bulur
Daha dün alay ettigimiz gs bu aksam yenerse bizi 1 puan farkla gecmis olacak.

Takimda islerin cok kötü gittigi belli ve önümüzde bjk maci var.

Allah yardimcimiz olsun,bjk macinda umarim sans bugünkü gibi yanimizda olur.

Kaan

O topu kafaya ağlara yollamak zor bir iş değildi ? Rahatsız eden kimse yok bomboşssun. Daha rahat kafa pozisyonu nasıl olabilir ki ? (Burak'ın şutuna uzattığı kafayı demiyorum.)

Her neyse. Takım gibi Teofilo da kötüydü bana göre. Yani takımdan ayrı bir kenara koymam için bir neden yok.

bkandil
26.09.2010, 18:22
Geçen hafta yaşanan istifalar takımı etkiler mi? sorusu herkesin dilindeydi...

Görünen o ki hiçbiri etkilenmemiş. Herkes ayrı telden çalıyor...

Bu hafta büyük ihtimalle Kulübün SAĞLIK EKİBİ mercek altına alınacaktır...

Giray'ın cezalı duruma düşmesi sonucunda, "2 hafta sonra sahada" denen fakat 4 hafta geçmesine rağmen sakatlığı devam eden!!! Glowackinin durumu sağlık ekibinin akıbetinde etkili rol oynayabilir...

Fatih ÖZDEMİR
26.09.2010, 18:22
Burak, Colman, Alan, Giray hiçbiri oynamadı bugün.

bbyanik
26.09.2010, 18:23

İyi günler..

:alkış::alkış::alkış:

ThePatriot61
26.09.2010, 18:23
Bence ocak ayinda gidecek oyuncular bunlar olmali.

Alanzinho
Burak
Sezer
Umut

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:24
:D :D :D Allahta seni güldürsün

takımın bu durumda gülebiliyorsan a menna.
Ama realite budur. Teofilo orta sahada daha çok dolandı ordan gol atma imkanı yok zaten. ilk şutu o çaprazdan hariç , tüm ataklarda ceza alanı dışındaydı neden?
Hep göbekten geliyoruz ne işi var kalenin orda. Göbektiler yan pas yaparken geriye gelip onlara belki duvar olurum dedi. Kanat akını olsa sıfıra inen toplarda ofsayt riski ortadan kalkacak ceza alanında olacak sürekli ama 90 dk da 1 tane kenardan orta olmayan bir takımdık.

mahmuter61
26.09.2010, 18:24
Teo iyi topçu kötü diyen yok ama sert futbolda zayıf. Dolayisiyla şampiyonluk için Trabzonsporun forveti olarak yeterli değil. Emenike yada Makakula ayarında değil. Attığı goller bunun göstergesi. Neden kabullenemiyoruz?Bu kadro yetersiz yönetimlerin hersene bizlere armağanı budurum.

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:25
Bursa ile aramizdaki fark 7 ve haftaya onlar belediye ile biz de bjk ye karsi oynayacagiz.

Halen daha biz bursadan daha iyi modundamiyiz?

apachi61
26.09.2010, 18:25
yanlş anlama beni kaka ben sadece 200 milyona güldüm :)

zaferyıldız
26.09.2010, 18:26
glovacki sakatlığının bize en az 3 puana patladığını düşünüyorum

ve lig başında bu hesapta yoktu ,e egemen giray yapsa onun yaptığını ok de olmuyo

engin iyiydi arcadıus da donunce haftaya daha ıyı oluruz

bjk nın defans bızden sorunlu sorunlu yeneriz onları

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:26
O topu kafaya ağlara yollamak zor bir iş değildi ? Rahatsız eden kimse yok bomboşssun. Daha rahat kafa pozisyonu nasıl olabilir ki ? (Burak'ın şutuna uzattığı kafayı demiyorum.)

Her neyse. Takım gibi Teofilo da kötüydü bana göre. Yani takımdan ayrı bir kenara koymam için bir neden yok.

Yahu orda 3 kişi var topa kafayı vuran Teo olması enteresan değil mi. Hemde ofsyatta olmayan tek kişi Teo olması.
Bunları görme iyi vuramadın. O iyi vuramadı da Egemen'in bir kafası var geri geri , Tepeden bir şeyler inecek diye kalbim duruyordu.
2 toptada önemli olan topa hafif müdahelelerde bulunmak. Bu toplarda küçük donuşlar yön değiştirir ve %90 gol olur. Ama teo kafa vurmayı denedi bildiğin kafayı çevirdi top da dışarı gitti.
1 pozisyon var ve başka birşey yok. Teo rezaletti demek. Topu taça atmaktır.

BiZe HeR YeR 61
26.09.2010, 18:27
Bursa ile aramizdaki fark 7 ve haftaya onlar belediye ile biz de bjk ye karsi oynayacagiz.

Bursa bizden çok iyi haklısın . En azından takımının arkasında dik duran taraftarı var. 1 maçla vezir yapıp bir yenilgiyle kapı dışarı yapmıyorlar.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:28
yanlş anlama beni kaka ben sadece 200 milyona güldüm :)

işte rakam yazarsın ha 100 ha 200 ha 500... mübalağa olması kafi idi benim için.

Hasan Habip Özbay
ya ne anlatıyorsunuz takım ne kadar kötü de olsa bu eyyamcı hakemlerle ve iç çekişmelerimizle uğraşmaktan başarı mı gelir 3 yılda bir kupa avrupa cart curt hepsi bu

Mert Oğuzlu61

bursa dan iyi olduğumuzu söyleyenler mi var yoksa ? ben mi yanlış anladım ?

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:29
Bursa bizden çok iyi haklısın . En azından takımının arkasında dik duran taraftarı var. 1 maçla vezir yapıp bir yenilgiyle kapı dışarı yapmıyorlar.
Birakin su taraftari asil suclu göstermeyi.

Bizim takim bursa kadar her maci kazanmak icin istekli olabiliyor mu?

Muhammed
26.09.2010, 18:29

İşin kötü yanı biz o Bursa'yı eze eze 3-0 yendik hatta acıyıpta gol atmayı bırakmıştık.

BiZe HeR YeR 61
26.09.2010, 18:30

Bu hafta Buca'nın şansı olsa görürdün bursayı.Şans faktörü önemli ... Olmayınca olmuyor.

Kaan
Yahu orda 3 kişi var topa kafayı vuran Teo olması enteresan değil mi. Hemde ofsyatta olmayan tek kişi Teo olması.
Bunları görme iyi vuramadın. O iyi vuramadı da Egemen'in bir kafası var geri geri , Tepeden bir şeyler inecek diye kalbim duruyordu.
2 toptada önemli olan topa hafif müdahelelerde bulunmak. Bu toplarda küçük donuşlar yön değiştirir ve %90 gol olur. Ama teo kafa vurmayı denedi bildiğin kafayı çevirdi top da dışarı gitti.
1 pozisyon var ve başka birşey yok. Teo rezaletti demek. Topu taça atmaktır.

İlk cümleyi anlamadım ? :D O topta kafayı vuran diyelim ki Egemen olsun, şöyle mi dicektin ''Yahu orda 3 kişi var topa kafayı vuran Egemen olması enteresan değil mi?'' Çok saçma bir cümle olmuş. :) Teofilo'nun topa kafa vurmasının neresi enterasan olabilir.

Bir de Egemen'in o kafa şutuyla kıyaslama Allah aşkına. Egemen de müsaitti yani o pozisyonda gol için öyle mi ?

Kötüydü işte Teofilo. İyi olduğu maçlarda kötü demiyoruz. ;)

Sefa Murat Dokuz
Bu hafta bursa ile oynayalım yine 2-3 farklı yenebiliriz.
Ama bursa yı yenmek önemli değil. Onlar anadolu takımlarını nasıl yeneceklerini iyi biliyor.Kayseri bugun kesildi öldü. Tempodan.
Bursa çok tempolu oynarak rakibi boğuyor. Sağdan soldan sürekli orta hataya zorluyor. Kaptırsa bile Bir Ozan bir Volkan geldikçe geliyor.

yakarcı
26.09.2010, 18:31
Bence ocak ayinda gidecek oyuncular bunlar olmali.

Alanzinho
Burak
Sezer
Umut
bence de
teogol

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:32
İşin kötü yanı biz o Bursa'yı eze eze 3-0 yendik hatta acıyıpta gol atmayı bırakmıştık.
Asil sorun bizim camia olarak bir maci farkli kazandigimizda süperiz,her takimi rahat yeneriz düsüncesi olmasin?

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:33
İlk cümleyi anlamadım ? :D O topta kafayı vuran diyelim ki Egemen olsun, şöyle mi dicektin ''Yahu orda 3 kişi var topa kafayı vuran Egemen olması enteresan değil mi?'' Çok saçma bir cümle olmuş. :) Teofilo'nun topa kafa vurmasının neresi enterasan olabilir.

Bir de Egemen'in o kafa şutuyla kıyaslama Allah aşkına. Egemen de müsaitti yani o pozisyonda gol için öyle mi ?

Kötüydü işte Teofilo. İyi olduğu maçlarda kötü demiyoruz. ;)

Ya kardeşim pozisyonu izle. Bu orta yapılırken 3 tane Trabzonsporlu var orda. 2 si ofsaytta , Geriden çıkan Teo ve yükselip vuran yine Teo. Bu kavisli ortalara sadece küçücük dokunacaksın böyle vurursan gol olma şansı düşük. Vuruş hatası var burda buna bişey demiyoruz. Ki bu mu bugun ki puan kaybı. Teo o topa çıkmasa orda ofsyatta duranlardan olsa bugun kazanacakmıydık?

Bugun kötüler arasında değildi. Hemde asla diyebileceğim kadar.
Sahada Alanzinho,Colman,Cale,Egemen öyle berbattılar ki daha kötü olmak için Teo'nun boş kaleye falan kaçırması lazımdı.

Çağatay_
26.09.2010, 18:33
Bu hafta Buca'nın şansı olsa görürdün bursayı.Şans faktörü önemli ... Olmayınca olmuyor.

Söylediğin doğru ama Cafer abinin söylediği de doğru.

Her ikisi de doğru kısacası.Evet Buca şanssızdı.Ama Bursa inanılmaz istekli.Ve bu isteklerinin üzerine şampiyonluktan gelen güven de eklendi.

Bana sorarsanız düşüşe geçecekler birkaç hafta içinde, orası ayrı.

Ama onların isteği ve hareketliliği bizde olsa inanın en az 14 puanımız vardı.

Bizim sıkıntımız oyuncularımız topsuz alana sarkıp seri koşular yapmaması, ve her takıma karşı aynı ciddiyetle oynamaması.

yorumsuz6117
26.09.2010, 18:34
Alan'ın defolması lazım.

Çetocan
26.09.2010, 18:34
macı radyoda dinleme fırsatı oldu aksam bi de tv bakalım

bu sonucları hakk etmiyorz

Kaan
26.09.2010, 18:35
Ya kardeşim pozisyonu izle. Bu orta yapılırken 3 tane Trabzonsporlu var orda. 2 si ofsaytta , Geriden çıkan Teo ve yükselip vuran yine Teo. Bu kavisli ortalara sadece küçücük dokunacaksın böyle vurursan gol olma şansı düşük. Vuruş hatası var burda buna bişey demiyoruz. Ki bu mu bugun ki puan kaybı. Teo o topa çıkmasa orda ofsyatta duranlardan olsa bugun kazanacakmıydık?

Bugun kötüler arasında değildi. Hemde asla diyebileceğim kadar.
Sahada Alanzinho,Colman,Cale,Egemen öyle berbattılar ki daha kötü olmak için Teo'nun boş kaleye falan kaçırması lazımdı.

Masal anlatmaya devam et.

Önceki mesajımdaki dediğim gibi; Teofilo'yu takımdan ayrı bir kefeye koymak için bir neden yok. ;)

Mustafa Umut
26.09.2010, 18:35
evet herşey dediğim gibi gidiyor..

sivas maçından sonra manisa ve kayseri maçında puan kaybedip bjk yi yeneriz demiştim :)

İlker Akçay
26.09.2010, 18:37
Önceki mesajımdaki dediğim gibi; Teofilo'yu takımdan ayrı bir kefeye koymak için bir neden yok. ;)

Tıpkı ona ekstradan yüklenmeye gerek olmadığı gibi ;)

Kaan
26.09.2010, 18:38

Peki öyle olsun. :) Özür dilerim o zaman.

saffet61
26.09.2010, 18:38
eve yeni geldim maçı izliyemedim oynayan 14 oyuncumuzun kimin iyi kimin kötü oldugunu söyleyebilirmi maçı iyi analiz eden biri

gerenimo
26.09.2010, 18:39
bence çok kötü değildik. ancak istekli bir oyun ortaya koyamadık. ortasahada ideal üçlüyü bozmamalı selçuk-colman-ceyhun ile oynamalıyız. alan takıma katkı yapamıyor. koca ilk yarı 1 kişi eksik oynadık.

cihatöztürk
hiç bişey olmaz bizden

Çağatay_

Üstelik bu tip bir oyunda en az suçu olan Téo tipindeki bir santrafordur.

Neyse futbol dersi verecek halim yok alim değilim hoca değilim.Her şeyi de bilecek halim yok.Ama en azından bunu bildiğimi düşünüyorum.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:40
Masal anlatmaya devam et.

Sesiniz soluğunuz kesilince masal olur tabi !
Gel hadi geçen hafta Teo'ya yazdıklarımıza bakalım !
Geçen Hafta Teo'yu eleştirenlerin başında geliyordum. Hem kendini hem takımı hem Yattarayı yaktı. Geçen hafta da takım çok kötüydü ama o golü kaçırmamalıydı. Oyun olarak iyi olmasına rağmen golcülüğü yapamadı.
Bugun takım geçen haftadan daha iyi değildi sadece bir kaç oyuncunun mücadele ve çabası zaten bizden çok zayıf Kayseri yi rakip alana kıstırmaya yetti.
Umut ne yapabildi 2.yarı hiç. Neden o kadar top falan da çalmaya çalıştı. Normalde pozisyona girer kaçırırdı giremedi. Neden 1 orta bile gelmedi. Topu hücüm elemanlarına ulaştıramazsan adam kendine orta yapıp gol mü atacak. Teonun sağ taç çizgine yakın yaklaşıp köşeye doğru topu taşımak için pas istediğini gördüm. Yani bizzat takıma kanat lazım dedirtti o poziyon !

İlker Akçay
Peki öyle olsun. :) Özür dilerim o zaman.

Estağfurullah özür dilemene gerek yok ancak bugün ki maçın günahı Teo'da değil hatta bence sahanın iyilerindendi.Neyse artık...

iskenderunlu
kimse umutsuzluğa kapılmasın 1 puan iyidir kayseri deplasmanından

Oğuzhan Fidan
bu takım bjkyi yener.

BiZe HeR YeR 61
Rıvv rıvvv rıvvv.

süveyş
26.09.2010, 18:41
takımın genelinde ruhsuzluk hakim, istek yok bişi bekliyorlar gibi
yani o olsa tamam oynayacaklar
dertleri ne anlamadım
büyük kulüpte oynuyorsunuz arkanızda binlerce insan sizi seviyor destekliyor
hiç mi sıkılmıyorlar, biz ne yapıyoruz diye dönüp sormuyorlar kendilerine.
etraflarında bunu yapma diye uyaran insanlar yok mu
mesela burak topla giderken kesin düşer diyorum belli yanii tamam rakipte onu bazen fena düşürüyor ama o kolayı seçip kendini yere attığı da oluyor.
egemen neden her kornere o geliyor tamam kafada vuruyor ama dışarı ya olursa diye hep çıkıp gelecek mi ?
o vurmasa vuracak kimsemiz yok mu onu anlamıyorum dert değil her topa egemen vursun!!!
birileri takımı sarsıp kendilerine getirlmeli.
biz şampiyonluk istiyrouz bu sese kulak tıkamasınlar.
dertleri neyse istedikleri olmuyorsa çekip gitsinler biz bu takımı birileri var diye sevmedik TRABZONSPOR dışında hiçbişi önemli değil.

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:41
eve yeni geldim maçı izliyemedim oynayan 14 oyuncumuzun kimin iyi kimin kötü oldugunu söyleyebilirmi maçı iyi analiz eden biri
Onur:vasat
serkan:vasat
Egemen:vasat
giray:kötü
cale:Kötü
selcuk:iyi
Colman:vasat
alanzinho:cok kötü
Burak:Iyi
Teofilo:vasat
Engin;iyi

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:42
Colman'ın Bjk maçında yapacağı bir patlama, onun kasten oynamadığının bir kanıtı olabilir. Dünya çapında yıldızlarla oynayacak olması, onu resmen takımı boykot eden kimliğine 1 maçlık ara verdirtebilir !

saffet61
26.09.2010, 18:42
Onur:vasat
serkan:vasat
Egemen:vasat
Colman:vasat
Burak:Iyi
Engin;iyi

bu kadar kötüydü durum ha

UĞUR DURTAŞ
26.09.2010, 18:43
--keşke sivası 1-0 yenseydik.
--şampiyonluk 34 maçtan sonra belli ollur ilk iki hafta 6 puan ist.ve yerel medya ya kanarak şampiyonluk havasına girdiler sonuç ortada liderle puan farkı 7 altıncı hafta sonunda.....
--colmanın dokunulmazlığımı var?iki düşüncem var colman hakkında birincisi ortasahada yanlız kalıyor ikincisi ücretinden dolayı oynuyormuş gibi görünüyor....
--şenol hocam bursa final maçında orta sahamız nasıldı aynı şekilde niçin oynatmıyorsun.bence selçukla colman olmuyor koy yanlarına ceyhunu sevgili hocam....
--sol bekte ve sol açıkta benim görmediğim bir şeylermi var biz ne çekiyorsak bu sol taraftan çekiyoruz calanin geldiği günden bugüne kadar ne oynadı bir defa ileri çıkıp öldücü bir orta yaptığına şahit oldunuzmu sevgili arkadaşlar...
--engin bzim takımda var olması gereken bir oyuncu...
--yattara yı çok tutuyorum ama be kardeşim iyi oynadığın bir maçtan sonra
ikincisini üçüncüsnü niçin getiremiyorsun.
--takımın ayakları yere basacak bunuda şenol hoca ve ünal hoca yapa
cak,bu dizilişle sonuş alamayız önümüzdeki maç bjk,ceyhun bu takımda direk oynamalı colmanı cuyhunla selçukla nasıl bir performans sergileyeceğini çok merak ediyorum,eğer colman niye böyle oynarsa colmanı kadroya almayacaksın cezalandıracaksın.

cihatöztürk
burak eleştirliyor ama sahanın en iyisi idi bence

yattara efendi girdi sahada yok korner kullanmayı bilmiyor halen

Emrah Akcagöz
Kayseri'den çok daha iyiydik Giray'ın gördüğü sarı kartlar tam facia eğer o şekilde kart çıkarsa Kayseri'nin rahat 9 kişi kalması lazımdı Burak'a 10'a yakın faul yapıldı ama sadece 1 sarı kart verdi hakem eğer Kayseri'nin oynadığı sertlikte oynasaydık maçı 8 kişi falan anca tamamlardık..

BiZe HeR YeR 61
26.09.2010, 18:44

Yuh diyorum.!

Kazım Uzunboy
Çuf çuf çuf

Gidiyoruz 1'er 1'er..

Atakan
Kötü oldu.

futbalski60
Bugün Hocanın sahaya sürdüğü 11 bu ligde ilk 5'e giremez acı ama gerçek hücum hattımız özellikle fiyaskoydu ben sahada kim nerde oynuyor anlamadım yardımlaşma yok, pas alış verişi yok Alan,Engin,Burak zaten bu oyuncuların oyun zekaları kısıtlı hata yapmaya müsait isimler ve maç boyunca pas tercihleri ep yanlıştı neden böyle bir 11'le çıktık anlamadım açıkçası.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:47
Onur:vasat(iş düşmeyen)
serkan:vasat(istekli vasat)
Egemen:vasat(vasatın eksisi)
Colman:vasat(çok)
Burak:Iyi( bencil)
Engin;iyi

Cafer abinin değerlendirmesine küçük eklemelerle katılıyorum.

Emrah Akcagöz
26.09.2010, 18:47

Bugün isteksiz miydik..?

Çağatay_
26.09.2010, 18:48

Harfiyen katılıyorum.

1 Engin 2 Burak

En iyi iki oyuncumuzdu bence.

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:49
Bugün Hocanın sahaya sürdüğü 11 bu ligde ilk 5'e giremez acı ama gerçek hücum hattımız özellikle fiyaskoydu ben sahada kim nerde oynuyor anlamadım yardımlaşma yok, pas alış verişi yok Alan,Engin,Burak zaten bu oyuncuların oyun zekaları kısıtlı hata yapmaya müsait isimler ve maç boyunca pas tercihleri ep yanlıştı neden böyle bir 11'le çıktık anlamadım açıkçası.
Buragi vurdumduymaz bir yattara ya terih ederim.

Adam oyuna girdikten sonra resmen sahada yürüdü.

Buragin yerine yattara olsaydi ne degisecekti,engin in yerine kim oynamaliydi?

biltrabzon
bugün 1 puan aldiysak cangeleye dua edelim,sakat olmasaydi yandiydik.

Çağatay_
Bugün isteksiz miydik..?

Emrah iyi niyetini görüyorum ama istiyorum demekle istemek farklı şeydir.

Oyuncuların öfkeli hareketleri vs..Evet hırs vardı istek vardı.

Ama bunu sahaya yansıtmak gerek..

Nasıl mı yansıyacak ?

Sürekli çapraz koşularla.Top benim ayağımdayken 9 kişi beni izlerse atak yapamamamız doğal.

cihatöztürk
26.09.2010, 18:50

yan hakemede dua et abi :)

Taner Uykuçeken
bugün isteksiz bile denmez bu takıma o kadar vurdum duymaz bir haldeler ki o kadar olur. (1-2 istisna isim hariç)

BiZe HeR YeR 61
Ne Cangele'ymiş be.

Mustafa ÖZDEMİR
son pasları vermekte hala problem yaşıyoruz ...

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:51
Bugün isteksiz miydik..?
Sadece istekle de olmuyor,ayni zamanda tempolu da oynamak zorundasiniz.

Antalya ve manisa maclarinda takimda ciddi bir galibiyet istegi yoktu ,bugün bir nebze vardi.

kursat1313
26.09.2010, 18:51
arkadaş bursa ve beşiktaşla hayatta baş edemeyiz bizden kalite olarak çok iyi değiller ama adamlar çıktıkları maçta maçı kazanmak için herşeyi deniyorlar hem de her futbolcusuyla bizde bu isteğin maalesef yarısı yok kayseri deplesmanı 1 puan çok ta kötü değil ama bize 70 dakika saldırmayan bir takıma da 2 puan bıraktığımız için çok üzülüyorum 3 puanı almalıydık

Emrah Akcagöz
26.09.2010, 18:52
Emrah iyi niyetini görüyorum ama istiyorum demekle istemek farklı şeydir.

Oyuncuların öfkeli hareketleri vs..Evet hırs vardı istek vardı.

Ama bunu sahaya yansıtmak gerek..

Nasıl mı yansıyacak ?

Sürekli çapraz koşularla.Top benim ayağımdayken 9 kişi beni izlerse atak yapamamamız doğal.
Bugün oyun sürekli durdu sürekli faullere maruz kaldık ve maçı eksik tamamlayan bizdik diyeceğim şudur ki Kayseri hakem tarafından kollandı 2 haftadır doğranıyoruz oyuncuların her yeri hırs her hareketi çapraz koşu olsa neyi değiştirecek..?

Mert67
Bu takım isteksiz haliyle de Kayseri'yi kendi yarı sahasına hapsetdi.Neyi yanlış yapıyoruz anlamıyorum.

Çağatay_
BJK maçı için kadromda Alanzinho yerine Ceyhun veya Barış olur.

Gerisi aynen kalır.

Barış müthiş dinamik ve oyunu hareketlendirecek bir adam.

Takıma olumlu etkisi olabilir ama hiç düşünülmemesi ilginç.

Sefa Murat Dokuz
Bugün isteksiz miydik..?

Dk 70, Sahada 2 top var. Egemen koşar gibi aslında yürüyerek 2.topu saatte 0.4 km hızla dışarı gönderiyor.
Dk 71 Giray ve Egemen aralarında oyunu soğutan paslaşmalar.
Dk 72 Colman savunmanın hemen önünde aldığı top ile. Önce geriye daha sonra sağa sonra sola şimdide ileri döndü ve pası daha geriye caleye.
Dk 80 Kaleci Onur, yerde aldığı top ile 8 takla attıktan sonra ayağa kalktı, şöyle bir arkadaşlarının dağılışını kontrol etti.26 sn sonra topu oyuna soktu.(Hadi bunu anlıyoruz 10 kişiyiz.)

Bu kadar ağır oynamanın anlamını çözemedim. Takım 3-0 galip gibi oynuyor.

Emrah Akcagöz
26.09.2010, 18:53
Kimse kusura bakmasın Kayseri bugün 1 puan aldıysa yatsın kalksın hakeme dua etsin..!

futbalski60
Harfiyen katılıyorum.

1 Engin 2 Burak

En iyi iki oyuncumuzdu bence.

Sadece iyi mücadele ettiler bence iyi oynamadılar bu iki oyuncu da iyi oynasa kısır bir maç izlemedik neticede bu 2 oyuncu ofansif oyuncu ve maçta doğru düzgün pozisyonumuz ikisi de savruk oynadı, çok top kaybettiler bugün şu oyuncumuz iyi oynadı dersek kendimizi kandırırız.

Engin Koltuk
Benim bugün üzüldüğüm nokta Yattara'ya bir tane top gelmemesi ve Yattara'nın oyuna girdiği andan maç bitene kadar hiçbir şey yapmamış olmasıydı. Yine de Teo nun kafası veya Engin in şutu girseydi 3 puan alabilirdik. Az da olsa pozisyona girdik ve çok net pozisyon vermedik. ( iptal edilen bariz gol var tabi) Yani ortada çok kötü bir durum yok. sadece bu şekilde şampiyon olamayız. ona da alıştık zaten.

biltrabzon
Ne Cangele'ymiş be.

benim bildigim cangele bizim sakar giray i bel fitigi yapardi.kayseri düz takim cangele siz.o olmayinca kolay kolay mac kazanamazlar.biz bugün ölü kayseri yi bile yenemedik.

Cafer Bulur
26.09.2010, 18:54
Macin ilk yarisi daha uzun durdu ama ilk yari 2 ikinci yari 3 dakika uzatildi.

Ben Türkiyede hakem olmadigina kesin olarak inandim.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:54
Kimse kusura bakmasın Kayseri bugün 1 puan aldıysa yatsın kalksın hakeme dua(küfür) etsin..!

Evet 3 alacaklardı.

Çağatay_
26.09.2010, 18:55
Kimse kusura bakmasın Kayseri bugün 1 puan aldıysa yatsın kalksın hakeme dua etsin..!

Maçın başında tekrarı bile gösterilmeyen 1-2 ufak pozisyon ve hatalı gözüken gol iptali kararı hariç hakem bizi ezdirdi.

Burak'ın kart görmesi yanlıştı adam dokunmadı bile.

Burak'a ilk yarı 2, 2. yarı 1 tane çok sert harekete bir şey göstermedi uyarı bile yapmadı.

Giray'ın atılması şanssızlığımızdı adam resmen ayağı kaydı ve hızını alamadı görüntülerden anlaşılıyor.

Hürgün Aygün
26.09.2010, 18:56
Ya gol sayılsaydı...

crazyman_61
kayseriyi yenemiyoruz ama şampiyonluğa oynuyoruz :)
bu arada golü verseydi hakem maç dönmezdi zaten istek yok bişey yok öylesine oynuyorlar...

Emrah Akcagöz
Dk 70, Sahada 2 top var. Egemen koşar gibi aslında yürüyerek 2.topu saatte 0.4 km hızla dışarı gönderiyor.
Dk 71 Giray ve Egemen aralarında oyunu soğutan paslaşmalar.
Dk 72 Colman savunmanın hemen önünde aldığı top ile. Önce geriye daha sonra sağa sonra sola şimdide ileri döndü ve pası daha geriye caleye.
Dk 80 Kaleci Onur, yerde aldığı top ile 8 takla attıktan sonra ayağa kalktı, şöyle bir arkadaşlarının dağılışını kontrol etti.26 sn sonra topu oyuna soktu.(Hadi bunu anlıyoruz 10 kişiyiz.)

Bu kadar ağır oynamanın anlamını çözemedim. Takım 3-0 galip gibi oynuyor.
Sende haklısın mesela Egemen topa son sürat koşarak tribünlere yollayabilirdi yine Egemen ve Giray pas yapacakları yere top ileri şişirebilirlerdi vs..

Diyeceğim şudur top bizden birindeyken boşa kaçan oyuncumuz yok haliyle yan pas geri pas vs. pozisyonlara sık sık rastlıyoruz..

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:57
Sarı kartların adaletsizliği vardı doğru. Ama Giray'ın kırmızısı doğru.
Verilmeyen golleri bariz %100 de gol.
Hakem le bu sonucun alakası yok !

Mustafa Umut
maçın özet linki varmı arkadaşlar??

Murat Erdem
"Haftaya BJK yi yeneriz"
İtirazım yok.
Eğrisi doğrusuna denk gelir yeneriz.
Ama ya ondan sonra ki hafta...
Kasımpaşa maçında ne yaparız ?
Saha da şımarık-laubali-aidiyetsiz-arkadaşlık ilişkileri yerlerde sürünen bir takım göreceğimizden herkes emin değil mi ?
Bizim üst üste iki maç aynı ciddiyetle oynama kapasitesi olan futbolumuz yok.
Bizim elemenları salacaksın sahaya,"iyi hisseden, kafasına eseni yapsın" serbestliğini de tanıyacaksın (AH Şenol hocam ahhh)
Verecekelr topuk pasını
Verecekler kıçına başına bakarak artistik pasları
Her duran top için dalaşacaklar
OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Çağatay_
26.09.2010, 18:58
Sadece iyi mücadele ettiler bence iyi oynamadılar bu iki oyuncu da iyi oynasa kısır bir maç izlemedik neticede bu 2 oyuncu ofansif oyuncu ve maçta doğru düzgün pozisyonumuz ikisi de savruk oynadı, çok top kaybettiler bugün şu oyuncumuz iyi oynadı dersek kendimizi kandırırız.

Kötünün iyisi desem daha doğru olur haklısın :)

Ama en istekli gerçekten de onlardı..Selçuk da eklenebilir.

Emrah Akcagöz
Evet 3 alacaklardı.
Yani Giray'ın sarı kartları doğru Burak'a verilen sarı kartlar doğru oyuncularımıza yapılan sert faullerin sadece faulle geçiştirilmesi doğru öyle mi..?

BiZe HeR YeR 61
Ya gol sayılsaydı...
O zaman Engin'e yapılan faule penaltı verecekti.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 18:59
Sende haklısın mesela Egemen topa son sürat koşarak tribünlere yollayabilirdi yine Egemen ve Giray pas yapacakları yere top ileri şişirebilirlerdi vs..

Diyeceğim şudur top bizden birindeyken boşa kaçan oyuncumuz yok haliyle yan pas geri pas vs. pozisyonlara sık sık rastlıyoruz..

Evet son sürat koşup vurup sok şu topu oyuna diyecek. Yahu 2 gün önce bursa maçını ben izlemedim sanki. Bucaspor'u yenemeyeceklerdi evet yenemeyeceklerdi.Sırf şu tempo tempo tempo tempo. Bu kazandırdı. Topu aldınmı direk atağa kalkıyorlar. Biz dolaştırırken top kaybı yapıyoruz ancak.
Anlattığım pozisyonlarda oyuncular en ufak bir azim ve çabuk lan maç bitiyor havası yok !

Çağatay_
Makukula tam da bu maçlar için lazımdı.

bordoylamavi
Daha dün alay ettigimiz gs bu aksam yenerse bizi 1 puan farkla gecmis olacak.

Takimda islerin cok kötü gittigi belli ve önümüzde bjk maci var.

Allah yardimcimiz olsun,bjk macinda umarim sans bugünkü gibi yanimizda olur.
az önce ben de bunu düşünüyordum puan tablosuna bakınca. adamlar oynamadan naptı etti 3 puanları aldı. biz ise hem oynamıyoruz hemde puan kaybediyoruz.

Harun
26.09.2010, 19:00
Takıma rotasyon gerekliydi fakat bu şekilde olmamalıydı.Bu takım hala en iyi kadroya sahip takım.Mutlaka kopmalar olacaktır.Ama bu tüm takıma yansıyorsa sorunu başka yerde aramak lazım.
Bence sorun takım sorunu değil,kulup olarak genel bir sorun mevcut ve bu da takıma yansıyor.Bu huzursuzluğu biran önce dağıtmamız gerek yksa atı alan üsküdarı geçecek.

Emrah Akcagöz
26.09.2010, 19:01
Bu Ceyhun niye oynamıyor anlayabilmiş değilim..

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 19:01
Yani Giray'ın sarı kartları doğru Burak'a verilen sarı kartlar doğru oyuncularımıza yapılan sert faullerin sadece faulle geçiştirilmesi doğru öyle mi..?

Okuma yazmayı nerde öğrendin, Kart adaletizliği var demedim mi. Körlükte var galiba.
Giray'a verilen kartlar bal gibi doğru. İlk harekete direk kırmızı verse bile bişey diyemez kimse.Direk doğrudan doğruya bileğe basmış. Güldürme beni GİRAY'ın kırmızı kartı hatalı diyebilecek kadar taraflı olmayın.
Onun dışında Burak'ın gördüğü kart yanlış bu da sonuca hiç bir etkisi yok.
Selçuk'a verilmeyen bir de faul var. Oda sonucu etkilemez.
Gol verilse orda maç biterdi.

Emre Çömez
26.09.2010, 19:02
Bu Ceyhun niye oynamıyor anlayabilmiş değilim..

bizde anlamıyoruz...:(

Aker
26.09.2010, 19:02
Ya gol sayılsaydı...

Her zamanki gibi bizimkiler deli gibi saldırırdı muhtemelen bir gol bulurduk ve yine maç berabere biterdi. İlginç oyunculara sahibiz gol yedik mi açılıyoruz tabii bazen olmuyor.

Çağatay_
26.09.2010, 19:03
Baros bomboş gol kaçırdı.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 19:03
Her zamanki gibi bizimkiler deli gibi saldırırdı muhtemelen bir gol bulurduk ve yine maç berabere biterdi. İlginç oyunculara sahibiz gol yedik mi açılıyoruz tabii bazen olmuyor.

Varsayım bu. Aşikar ki yenilirdik.

Temin Cafer abi demişti Alay ettiğimiz Gs bizi geçiyor diye. 10 sn önce Baroş atsa önümzde idiler.

bordoylamavi
26.09.2010, 19:04
bu arada adamların golü bal gibi goldü. bi zamanlar denizli başkanının bjk ye attıkları golün saytılmamasından sonra dediği gibi : bundan iyi gol olmaz

Keleşoğlu
26.09.2010, 19:04
TRabzonspor bir kere daha duygularımla oynadı! şampiyonluk yine yarınlara kaldı

Emrah Akcagöz
26.09.2010, 19:05
Okuma yazmayı nerde öğrendin, Kart adaletizliği var demedim mi. Körlükte var galiba.
Giray'a verilen kartlar bal gibi doğru. İlk harekete direk kırmızı verse bile bişey diyemez kimse.Direk doğrudan doğruya bileğe basmış. Güldürme beni GİRAY'ın kırmızı kartı hatalı diyebilecek kadar taraflı olmayın.
Onun dışında Burak'ın gördüğü kart yanlış bu da sonuca hiç bir etkisi yok.
Selçuk'a verilmeyen bir de faul var. Oda sonucu etkilemez.
Gol verilse orda maç biterdi.
Laflarına dikkat et..

Eğer kartlarda adalet olsa görürdüm kim maçı kaç kişi tamamlıyor..

Gol pozisyonuna diyecek birşeyim yok zaten hakem o dakikaya kadar ağzımıza etmişti..

biltrabzon
26.09.2010, 19:06
bu takimda sorunu hala saha icinde arayanlar var.sorun saha disinda.futbolcularin hircinligini lauballigini ve isteksizligi senol günes bile göremiyor.hh nun istifasinda sevinen futbol ulemalari,nerdeler simdi.bir el atsinlar artik takima.her seyi elestireceklerya formadaki renkten,ts deki personelden ambleme kadar.cok bilmisler cok.siz hala saha icinde arayin durun hatalari belki bulursunuz.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 19:07
Gs maçını izleyenler ?
Orta alanı kalabalık tutan takımlara karşı kanatları iyi kullanmalıyız.
İlk orta ilk gol Baroş.

kursat1313
5. dakika galatasaray gol attı

cihatöztürk
gs nasıl kötü oluyo anlamıyorum ben

adamlar öyle böyle kazanıyor bir şekilde

jeepeers
26.09.2010, 19:08
şenol hoca kusura bakmasın ama bu 4-2-3-1 inadı takımın düzenini ciddi şekilde bozdu
haftaiçinde takım ne yapmış bu maça nasıl hazırlanmış anlamak mümkün değil
geçen hafta alınan netice bu hafta futbolcuları ateşler diye umut eden bizler çok saf insanlarız galiba
futbolcunun performans çizgisinde her hafta everest kadar fark olmaz olmamalı
bunun nedenleri ve takımdaki hırs eksikliği yetkililerce sorgulanmalı
zam istedikten sonra istediğini alamayan ve aldığı para kadar katkı vermenin yeterli olduğuna inanan colman mı daha suçlu yoksa takımın yedek stoperine 1 trilyondan fazla para veren ama karşılığında amatör takım stoperleri performansı alan yönetim mi varın siz verin kararını

Mert67
26.09.2010, 19:08
Şampiyonluktan koptuğumuz filan yok.Geçen sene Bursa'da aynı haftada 8 puan gerideydi.Ne yapıp edip bir seri yakalamalıyız.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 19:09
Laflarına dikkat et..

Eğer kartlarda adalet olsa görürdüm kim maçı kaç kişi tamamlıyor..

Gol pozisyonuna diyecek birşeyim yok zaten hakem o dakikaya kadar ağzımıza etmişti..

Kayseride kırmızı kart görecek kimse yoktu öyle çok sert hareketler. Hakem art niyetli olsa, Burak'ı bize verilen frikikten önce dirsek attığı için çift sarıdan atardı. Bizzat sağ eliyle tokatladı Hasan Ali'yi !
Onlardada aynı şekil Hasan ali atılabilirdi. Giray'ın net faulleri dışında atılacak kimse yoktu.

saffet61
26.09.2010, 19:10
herşey 2 hafta öncesine kadar ne kadar güzeldi...
ah ulan eski günler

yorumsuz6117
26.09.2010, 19:12
Yapacak birşey yok seneye inş şampiyonuz. :)

Abdülkadir Kılıç
26.09.2010, 19:15
Yok abi. Biz ne zaman şampiyonluktan söz etsek takıma bir şey oluyor. Artık şampiyonluk falan beklemiyorum. Yeter ki adam gibi top oynayalım. Bir de serbest vuruşlarda Egemen ve Giray ofsaytta durmasınlar. Nasıl bir taktikse bu bir kere başarılı olamadık.

yorumsuz6117
Baros Pen 2

kaptans
MAÇI İZLEMEYEN ARKADAŞLARA OYNAYAN OYUNCULARIMIZ HAKKINDA KISA BİLGİLER:

kayseriyi bu halimizle yarı sahasına hapsettik ama sadece hapsettik ilginç bi nokta bu açıkçası...2 haftadır takımda selçuğu beğeniyorum yalnız oda bugün bi nebze geçen haftadan takım oyunu nedeni ile tutuktu...maçın en iyisi ve en isteklisi AÇIKÇASI YA OLAMAZ BİZ 3 PUAN ALMALIYIZ DİYEN TEK ADAMI HİÇ KUŞKUSUZ ENGİNDİ ...şimdi kimse bana demesin ne yaptı engin ;ya adam herşeyi yaptı top ayağındayken karşısında onlarca kez söylemesine mimikleriyle hareketleriyle belli etmesine rağmen hareketli sağa sola kaçan oyuncular yerine duran bekleyen adamlar buldu.çok sağlam bi topçu ve bu takımı çok seviyor belli ENGİN bu takımda çok iş yapar...COLMAN a ya bi çözüm bulunmalı yada oynatılmamalı sahada ruh gibi gezen ya bu top bana niye geliyor gibi sıkıla sıkıla top oynayan futbolcuyu bu takımda istemiyorum...sanırım parayla ilgili bi sorunu var bana verilen bu kadarsa bende bu kadar oynarım diyor herhalde profesyonellik dışı hareketler bunlar ama bi çare bulunması gerektiği kesin...teofiloya bi suç bulamam adamın görevi belli ama top görev yapacağı noktalara taşınamadı bile....serkan herzamanki gibi yine iyiydi hatası da yoktu...cale ofansif yönden çok kötü ama bu iş ferhatla da olmaz acilen kaliteli bi sol bek hem ofans hem defansif yönü kuvvetli aslında ligimizdede mevcut alabileceğimiz oyuncu...alanzinho malesef hiç iyi değildi ama söylüyorum hep aynı şeyler kayseri geri çekilmiş önde bi tek zaleyeta var bu alanzinho bu kadar adamın arasında bişey yapamaz abi yapamaz o yüzden maça onunla başlanması hataydı ama şunu söyliyeyim BEŞİKTAŞ maçında ilk 11 de başlasın iyi işler yapacaktır eminim çünkü beşiktaş hiç bir şekilde oyunu kendi yarı alanında kabul edecek bi karaktere sahip futbolculara sahip değil ama oyuncu yu karşındaki takıma göre kullanmayı hala öğrenemediğimiz belli....AÇIKÇASI BURAĞI sevmem ama bu burağı şu gördüğüm yattaraya tercih ederim abi BURAK böyle oynasın yattara ya çok iyi olmak zorunda yada formayı kaybeder....

cyberentalpi
26.09.2010, 19:17
Takımda yapılmasi gerekenler var
1- Umut Bulut resmen kafa olarak bizde degil.Senol Hoca gerekirse kadro disi bırakmalı.
2- Alanzinho konustugu kadar oynamıyor. Aldigi ucrete su an yazık.
3- Colman ile de sozlesme yenilenmeli. Bence uzatma sartı ile ucreti arttirilabilir.

Bunların hepsi senol hocanın gorevi. Hem son 5 dakika beraberlige oynamak ta neyin nesi.

mhayri
26.09.2010, 19:17
Sevgili hocamızın oynatmaya çalıştığı bol hücumculu oyun, yavaş oynandığı zaman
geride oynayan ve dirençli takımlara karşı etkisiz kalıyor...
Baskılı oynamak için gerekli presi de maalesef bu oyuncularla yapamıyoruz.
Ceyhun veya onun biraz daha iyisi bir oyuncuyla daha dengeli bir takımız olur ama
hocamız sürate dayanan tempolu bir oyun istediği için böyle bir takımımız olamıyor maalesef...
Haliyle ceyhunu oynatmamasının nedeni de temposuz oynaması sadece... Ama temposuz bir Ceyhun
belki kaldırılabilirse de temposuz yavaş bir Alan-Colman-yattara-Teo hiç çekilmez oluyor...
Hoca tercih yapmak zorunda;
ya Ceyhuna tempo kazandıracak ya da diğerlerinin daha hızlı oynamalarını hızlı paslaşmalarını sağlayacak...
Kafası karışık hocanın ama yönetimsel değil takım içi sorunlarla karışık...
Bir de şu Glo'nun acilen dönmesi lazım...
Giray o gittikten bu yana resmen dökülüyor ve bugünde kendi kalesine attı ama hakem görmedi Allah'tan...
Bir oyuncu formam garanti dmeye başladığında bombası patlıyor ...

biltrabzon
26.09.2010, 19:20
Baros Pen 2

bu abdullah avci nedense bir tek gs den puan alamiyor yada almiyor.gönül baglari kuvvetli demek.mehmet özdilek besiktas arasindaki gönül bagi gibi.

RepLay
26.09.2010, 19:20
Allah Trabzon Spor taraftarına sabır versin ne diyelim

cyberentalpi
26.09.2010, 19:21
MAÇI İZLEMEYEN ARKADAŞLARA OYNAYAN OYUNCULARIMIZ HAKKINDA KISA BİLGİLER:

kayseriyi bu halimizle yarı sahasına hapsettik ama sadece hapsettik ilginç bi nokta bu açıkçası...2 haftadır takımda selçuğu beğeniyorum yalnız oda bugün bi nebze geçen haftadan takım oyunu nedeni ile tutuktu...maçın en iyisi ve en isteklisi AÇIKÇASI YA OLAMAZ BİZ 3 PUAN ALMALIYIZ DİYEN TEK ADAMI HİÇ KUŞKUSUZ ENGİNDİ ...şimdi kimse bana demesin ne yaptı engin ;ya adam herşeyi yaptı top ayağındayken karşısında onlarca kez söylemesine mimikleriyle hareketleriyle belli etmesine rağmen hareketli sağa sola kaçan oyuncular yerine duran bekleyen adamlar buldu.çok sağlam bi topçu ve bu takımı çok seviyor belli ENGİN bu takımda çok iş yapar...COLMAN a ya bi çözüm bulunmalı yada oynatılmamalı sahada ruh gibi gezen ya bu top bana niye geliyor gibi sıkıla sıkıla top oynayan futbolcuyu bu takımda istemiyorum...sanırım parayla ilgili bi sorunu var bana verilen bu kadarsa bende bu kadar oynarım diyor herhalde profesyonellik dışı hareketler bunlar ama bi çare bulunması gerektiği kesin...teofiloya bi suç bulamam adamın görevi belli ama top görev yapacağı noktalara taşınamadı bile....serkan herzamanki gibi yine iyiydi hatası da yoktu...cale ofansif yönden çok kötü ama bu iş ferhatla da olmaz acilen kaliteli bi sol bek hem ofans hem defansif yönü kuvvetli aslında ligimizdede mevcut alabileceğimiz oyuncu...alanzinho malesef hiç iyi değildi ama söylüyorum hep aynı şeyler kayseri geri çekilmiş önde bi tek zaleyeta var bu alanzinho bu kadar adamın arasında bişey yapamaz abi yapamaz o yüzden maça onunla başlanması hataydı ama şunu söyliyeyim BEŞİKTAŞ maçında ilk 11 de başlasın iyi işler yapacaktır eminim çünkü beşiktaş hiç bir şekilde oyunu kendi yarı alanında kabul edecek bi karaktere sahip futbolculara sahip değil ama oyuncu yu karşındaki takıma göre kullanmayı hala öğrenemediğimiz belli....AÇIKÇASI BURAĞI sevmem ama bu burağı şu gördüğüm yattaraya tercih ederim abi BURAK böyle oynasın yattara ya çok iyi olmak zorunda yada formayı kaybeder....

Evet tek ama tek engin oynadi. yanında garip ama burak etı 2. en iyi oynayan
zaten o cikti. takımda zorlayan kalmadi.

Colman sorunu para ile rahtaca cozulur. colman icin bu yapılabilir.
Umut bir sorunda. onun havasi tum takıma yansıyor. gerekirse 18 dısı kalmalı.

Bjk yapı olarak geriye yaslanabilecek bir takım degil.Ama bizi bu hali ile gordu ise ben olsam yaslanırım. Cunku quaresma ismail kayserililer gibi yavas cikmaz. Bobo da yakalarsa affetmez.

Harun
26.09.2010, 19:22
Yok abi. Biz ne zaman şampiyonluktan söz etsek takıma bir şey oluyor. Artık şampiyonluk falan beklemiyorum. Yeter ki adam gibi top oynayalım. Bir de serbest vuruşlarda Egemen ve Giray ofsaytta durmasınlar. Nasıl bir taktikse bu bir kere başarılı olamadık.

Katılıyorum savunma ne kadar öne giderse onlar o kadar arkaya sarkıyorlar.
Ofsayt olacağını bile bile neden böyle bir anlayıştalar ben de çözemedim gerçekten.

cihatöztürk
26.09.2010, 19:24
hedefimiz uefa avrupa ligi olmalı

beşiktaşı yenebileceğimizi düşünen varmı ????

kaptans
26.09.2010, 19:24
Evet tek ama tek engin oynadi. yanında garip ama burak etı 2. en iyi oynayan
zaten o cikti. takımda zorlayan kalmadi.

Colman sorunu para ile rahtaca cozulur. colman icin bu yapılabilir.
Umut bir sorunda. onun havasi tum takıma yansıyor. gerekirse 18 dısı kalmalı.

Bjk yapı olarak geriye yaslanabilecek bir takım degil.Ama bizi bu hali ile gordu ise ben olsam yaslanırım. Cunku quaresma ismail kayserililer gibi yavas cikmaz. Bobo da yakalarsa affetmez.

bu yüzden deiğim gibi karşındaki takıma göre oynayacaksın benim sistemim bu diyip takımı aynı düzenle sahaya çıkarmak yanlışın ötesinde bi durum olur...

bordo61
26.09.2010, 19:26
Sıkıldım artık.

Senelerce kandırılmaktan sıkıldım.

Ne kadar günahımız varmışta , başımıza böyle bir bela aldık ya.

The_Storm
26.09.2010, 19:28
Bizim ilacımız Makukula idi, alınmadı. Ceza sahasına kadar topu rahat getiriyoruz, kalabalık savunmada fizik gücü ile topu saklayıp isabetli vuracak bir adam olsa işi bitireceğiz, ama o adam yok.

Makukula'yı almayanlar kına yaksınlar. İki haftada 5 puan kayıp...

ThePatriot61
26.09.2010, 19:28
Bir ay önce Liverpoola kafa tutuyorduk simdi ise durumumuza bak. Bu takima bir ay icersinde ne oldu?

Tunay ERDEM
26.09.2010, 19:30
dehşet derecede kötü oynuyoruz. lig başlamadan bitti bizim için.

Mustafa ÖZDEMİR
bu ofsayt meselesini bir an önce çözmemiz lazım...

Asi Çaykaralı61
Malesef 2 puan kaybettik bu hafta.İnşallah haftaya Beşiktaş'ı yeneceğiz

orhan42
26.09.2010, 19:33
bu abdullah avci nedense bir tek gs den puan alamiyor yada almiyor.gönül baglari kuvvetli demek.mehmet özdilek besiktas arasindaki gönül bagi gibi.
Geçen sene sami yen'de berabere kaldılar ya;)

Napoli
26.09.2010, 19:36
Top gostermedık,tek kale mac yaptık..Ama ılerıde cogalamadık...Takıma Kotu demek haksızlık olur.Burak'ı benmeyenlerı anlamıs degilim.Bence sahda kalsaydı golu bulabılırdık.Yattara Rakıp oyuncuları dınlendirıyor nefes aldırıyor,Deplasmanda asla oynatmam..

Gol bariz bir sekılde goldu..Kırmızı karttada doğru karardı

ihtimana
26.09.2010, 19:40
Şenol Hoca bu sene takım ne yaparsa yapsın seni destekleyeceğiz ama bu eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Söyler misin allah aşkına 90 dakika boyunca takımın KANATSIZ oynamasına bir çare düşünemedin mi?Hadi ilk yarı O şekilde geçti tek bir kanat akını yok ama ikinci yarıda bir tane orta yapılmaz mı?

Maç boyunca yanılmıyorsam kaleyi bulan 1 tane şutumuz var O da 2.yarıda Engin'den geldi.Bir takım şut atmaz mı hiç?engin bugün çok istekli oynadı ama her yere düştüğünde her zamanki gibi yerden kalkmak bilmedi. Bu şekilde bir 10 dakka falan maçtan zaman çalınmıştır.

CALE bu takımda ne iş yapar ya da ne iş yapmaz? Maçın sonlarına doğru resmen forvet gibi -O da engin'in pas vermesi ile oldu- verkaçla gol pozisyonuna girdi.

Gelelim COLMAN'a ........ Ben bu adamı çözemedim çözemeyeceğim. Bize gelen her futbolcu 1 maç oynayıp ağzımıza bir parmak bal çalıyor sonra sezon boyunca yatıyor.COLMAN kaç haftadır yok bu takımda, bu adamı kes takımdan hocam ya... Yani zorla pas veriyor neredeyse...Top kayıplarını çok yapıyor.

zavallı TEO pas beklemekten bıktı orta sahaya kadar gelmek zorunda kaldı.

Ne bileyim hangi birini yazayım hocam... Muhtemelen bu oyunla biz 5. olursak iyidir.
Son sözüm de sana Hocam. Son iki maçtır sizin bir YARATICI zekanızı göremedik bu takımda. Hani bir hamle olur, bir yer değiştirme olur..Yok... Oyuna müdahale için muhakkak son 20 dakkayı bekliyorsunuz ama biz artık ezberledik bu müdahaleler. Sizin yaptığınız şey CEYHUN'u oyuna almak. Ya da BARIŞ ATAŞ. kusura bakma hocam ama bunlar müdahale değil sadece oyuncu değişikliği... Taktiksel bir şeyler denemek gerekiyor. ilk 20 dakka ya da ilk 45 dakka pozisyonumuz yok... en azından 2. yarı başka bir oyun kurgusu ile girmek lazım değil mi? Biz MAnisa maçındaki gibi her iki yarıdada aynı taktiği oynadık sadece oyuncular değişti.. Bu böyle olmamalı Hocam.
Tamam açık söylemek lazım Bu CALE, GİRAY ve HATTA SELÇUK hatta CEYHUN şampiyonluğa oynayan bir takımın oyuncusu değiller. Belki bank asya liginde hadi iyi bir ihtimalle konya, gençler, ankaragücünde falan oynayabilirler. AMa el insaf hocam yetenekleriniz de sınırlı olsa hiç olmazsa Hırs olmaz mı bir futbolcuda ? Bunlar da bu yok hocam, siz bunu görmez misiniz?

cihatöztürk
26.09.2010, 19:42
gs coştu anasını satıyım

3-0 baros

ilyskm
26.09.2010, 19:43
Rıdvan Dilmen' in çok beğendiğim bir yorumu var; ''Kapasiten yetersiz, kabiliyetin olmayabilir ancak bir futbolcu için koşmamanın özrü kabul edilemez''. Şenol hoca hala takımın 7-8 kişi ile oynadığını fark etmiyor. Colman yok, Cale yok, Alanzinho yok, Umut zaten yok...
7-8 kişi ile 1 puan büyük başarı. Takım olmak için 11 kişi mücadele etmeli. bazı topçuların bedenleri sahada ama ruhları sanki sahilde gezintide...
ilave olarak Şenol hoca Umut' a bir alternatif yaratmalı ve Umut' tan ümidini kesmeli...

sessizkral_1
26.09.2010, 19:44
dehşet derecede kötü oynuyoruz. lig başlamadan bitti bizim için.

abartmayın.

takım okadar kötü değildi

sadece pozisyon üretkenlik sorunu yaşadık

sonuçta karşınızda lig 4.sü var kendi sahasında hiç gol yememiş bir takım var.

mesela enginin şutu gol olabilirdi.yine kritik 2-3 pozisyon vardı.

havanın sıcak olmasıda etkiledi bence.

yorumsuz6117
26.09.2010, 19:44
41 Baros 3

ilyskm
26.09.2010, 19:46
Çok merak ediyorum Jaja neden kayseriye götürülmedi...

cihatöztürk
26.09.2010, 19:46
beyler şimdi haftaya mesela diyelim olduda yendik beşiktaşı

ondan sonraki hafta kasımpaşa ile nerde oynıycaz

Hürgün Aygün
26.09.2010, 19:49

Trabzonsporun hedefi her zaman şampiyonluktur!

Ahmet Başkaya
26.09.2010, 19:50
Az önce geldim eve staddaydım , güzel bir maç değildi ama tribün güzeldi gayet.

Colman'ı koşturmak için ne yapmak lazımdı anlamadım ... Ligin son haftası olsa maçı satmış derdim .

Yattara oyuna giriyor umursamak yok bir şey yok .

Cale pozisyona giriyor koşacak hali yok ...

Napoli
26.09.2010, 19:51
Anlamadım nasıl kötü oynuyoruz,yahu Kayserıde 1 puan iyidir yapmayın gozunuzu seveyım,gayet guzel oynadık,oynaması gibi ileride çoğalamadık...Siz bence Kayserı üstünden Manisa Maçını elkeştırıyorsunuz

Geçen hafta Manisayi yenseydık Bu hafta Kayserı beraberlıgıne hanginiz üzülürdünüz ?

Ahmet Başkaya
26.09.2010, 19:54
Anlamadım nasıl kötü oynuyoruz,yahu Kayserıde 1 puan iyidir yapmayın gozunuzu seveyım,gayet guzel oynadık,oynaması gibi ileride çoğalamadık...Siz bence Kayserı üstünden Manisa Maçını elkeştırıyorsunuz

Geçen hafta Manisayi yenseydık Bu hafta Kayserı beraberlıgıne hanginiz üzülürdünüz ?

Ligdeki en kötü futbolumuzu oynadık ...

Hakem engel olmasa berabere de kalamıyorduk .

Hürgün Aygün
26.09.2010, 19:55
Çok merak ediyorum Jaja neden kayseriye götürülmedi...
Sakatlığı varmış.

Emrullah
2 puan kaybetmedik 1 puan kazandık bana göre. İyi oynamadık, Kayseri bizden üstünmüydü? Hayır. Ama nizami bir gol attılar ve bana göre hakem golü verseydi maçı çeviremezdik. Bu yüzden maça kayıp gözüyle bakmıyordum. Yenseydik geçen haftaki Manisa maçının telafisini yapmış olurduk. Yenemedik ama hiç bir şeyin bittiği falan yok. Ama bu kafayla gidersek çok zor kabul etmek lazım.

cihatöztürk

şampiyonluk hedefimiz olmaktan öteye geçemez bu gidişle hürgün

Kasım Hilal
26.09.2010, 19:56

Hedef rakip kim olursa olsun kazanma olmalı..

Cafer Bulur
26.09.2010, 19:58
Kötü oynadigimiz zaman kazanamiyoruz,en büyük sorunumuz bu.

Oysa sampiyonluga oynayan bir takim kötü de oynasa sonuca gitmesini bilmeli.

Rakipler sert,direncli oynadigi zaman caresiz kaliyoruz,kapali savunmalari acamiyoruz.

Sezon basinda bu takima gerekli takviyeler yapilmadi,özellikle solacik transferi es gecildi.

Tabiiki kötü gidiste sadece bunlar etkili degil,bazi oyuncularin kafa olarak sahada olmadigi belli.

Napoli
26.09.2010, 20:00
Bu takım çok yumusak,Ispanyol takımları gibi olduk...Sert Degılız.

Bu takım Futbol oynamak istemeyen takımalra puan kaybeder

MeselaAntalya'ya,Manisaya,Bucaya,Kayserıye,Antepe

Ama,Beşiktaş Fenerbahçe,İstanbul Belediye,Galatasaray gibi takımalrada

yenılmez diye düşünuyorum...Bence Tek eksık Egemenın orta saha versıyonu

Buda aslında Sezerde mevcut.

Not: Umut ve Aalnzınhoyu artık savunmuyorum...

Yerlerine,Jaja ve Umut yerine Ortasahayı üçlemelıyız.. Ceyhun colman selçuk..

Serdær
26.09.2010, 20:05
http://im.haberturk.com/galeri/2010/09/26/404099/ddab747e74b2734d0e01269dbe2738a8_k.jpg

aybey61
26.09.2010, 20:06
Aşağı yukarı denk iki takımın mücadelesi oldu.İlk yarı Kayseri daha iyiydi,2.yarı biz daha etkiliydik.Bana kalırsa 10 kişi kaldığımız dakikalarda Şota'nın oyuna geç müdahele etmesi ve yanlış müdahele etmisi (Kayseri 10 kişiye karşı forvetsiz oynadı) 1 puanı kurtarmamızı sağladı,nitekim aynı duruma bizim stadımızda Kayseri düşse eli boş giderdi.Hakemin hatalı kararı da cabası.Bu yönden bakılırsa çok üstün olmadığımız bir maçta 1 puan iyi ama genele bakacak olursak Trabzonspor bu olmamalı

İlker Akçay
26.09.2010, 20:09
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Kayserispor maçının ardından yaptığı basın toplantısında şunları söyledi:

“Oyuna hakim olan takımdık ama hücumda yavaş oynadık. Bunun yanında rakibe de pozisyon verdik. Son bölümde 10 kişi kalınca rakip daha etkili olmaya başladı. Oyun anlayışı olarak bir sıkıntı yoktu ancak bireysel anlamda hücum oyuncuları yetersiz olunca sıkıntı çektik. Kritik anlarda galibiyet alamama oyuncuyu etkiliyor”

Kesinlikle tam olarak günün özeti buydu,Başarılar Şenol Hocam...

Napoli
26.09.2010, 20:10
Hani maçtan sonra bık bık bık yapmayı sevmem,su su oslaydı diyede ama ınsanda demeden duramıyor..

Geçen Hafta su diziliş Manisaya yenılmezdi.

Bu haftada Serkan balcının Yerıne Barış ataç Serkanıda colman selçuk la beraber ortasahaya monte ederdım.

Asi Çaykaralı61
26.09.2010, 20:11

Her zaman TRABZONSPOR'umuzun hedefi Şampiyonluktur
Bizler inanıyoruz Şampiyon olacağımıza
Bu sene İnşallah Şampiyon olacağız

aybey61
26.09.2010, 20:12
Hani maçtan sonra bık bık bık yapmayı sevmem,su su oslaydı diyede ama ınsanda demeden duramıyor..

Geçen Hafta su diziliş Manisaya yenılmezdi.

Bu haftada Serkan balcının Yerıne Barış ataç Serkanıda colman selçuk la beraber ortasahaya monte ederdım.
Serkan Balcı,Mehmet Eren gibi süratli ve teknik bir futbolcu karşısında çok doğru bir seçimdi bence.Nitekim Mehmet Eren varlık gösteremedi

My
26.09.2010, 20:12
Kayseri gol attığında Şota hiç br tepki vermediydi.

Cafer Bulur
26.09.2010, 20:13
Kayseri gol attığında Şota hiç br tepki vermediydi.
Yillar sonra senol günes birakirsa müstakbel hocamizi gördüm saha kenarinda.:)

İsmail Coşgun
26.09.2010, 20:14
41 Baros 3

Beğenmediğimiz Galatasaray 1 puanla önümüze geçiyor maç böyle biterse...

Yunus Emre SEYHAN
26.09.2010, 20:16
Bazı şeyleri anlamakta zorlanıyorum.
Engin: Bugün iyiydi, kötüydü vs olayına girmeyeceğim. Gençlerbirliği'nde tutunamamış, Eskisehirspor takımında vasat futbol sergilemiş.
Anadolu takımları için ortalamanın üzerinde bir oyuncu. Bizim takımın ilk onbirinde olamaz. Defans, kademe anlayışı yok. Ofansif olarakta senede ortalama 3-4 gol atıyor. Burak içinde bunlar söylenebilir.

Bunlar sıradan oyuncular ve ilk 11 başlıyorlar.. Allah aşkına Burak, Es- Es'de ne yapmış? oyun zekası yok , son tercih yok , pas yok o yok bu yok.. Eskisehirde 17 maçta 2 gol atabilmiş beyfendi sonra bizim takıma geliyor, Gabric'i siliyor.

İşin kötüsü haklı olsalar bile tüm maç boyunca rakip oyuncuyla,hakemle dırdır yapılmaz.... topunu oynayacaksın.

KUTADGU
26.09.2010, 20:17
Kayserispor'un golü bana göre nizamiydi.

O golün verilmemesi Kayserispor için büyük şanssızlık.

Hakemin sayesinde bir puan aldığımızı düşününce daha da sinirleniyorum.

Kimse bize yardım etmesin; Vicdanım hiç rahat değil !

Ahmet Başkaya
26.09.2010, 20:22
Şota'ya teşekkür ediyorum ...

Efendiliğine , bizi kırmayıp biz bağırdıkça el çırpmasına ... ;)

Teşekkürler ..

Cafer Bulur
26.09.2010, 20:24
Sezon basinda orta sahamizin cok iyi ve yeterli oldugunu yazanlar vardi.

Halen daha ayni görüsteler mi ve selcuk ve colmanla bu ligi götürecegimize kim inaniyor?

Baris atas var oynatilmiyor,ceyhun un ise istikrarli bir orta saha olmadigi bir gercek.

Bjk ernst i necip i varken orta sahaya mehmet i alirken biz cok uyanik ciktik ve selcuk colman bu isi götürür dedik.

Götüremiyorlar iste,özellikle colman sürekli geri gitmeye devam ediyor.

Bülent Bayraktar
26.09.2010, 20:27
yavaş yavaş eriyoruz aradaki puan farkı yüzünden 2 haftadır cepten yedik 2. sıradan düşmedik ve sonunda kredimizi bitirdik
aşağı doğru düşüş başladı
İstikrarlı kadroya ,iskelet kadroya bakın hele ne durumlarda doğru dürüst birbirlerine pas atmayı beceremiyolar
Colman, Alanzinho, Burak, Giray ,Cale bu takımın oyuncusu deil
Artık sadece dört gözle Kongreyi bekliyorum

Oruç
26.09.2010, 20:28
Alanzinho'nun bu takımda neden oynadığını hala anlamış değilim. Devre arasında acilen satıp daha kaliteli, takım oyununa katkı yapabilecek bir isim alınmalı. Koşmayan adamın bu takımda giyecek forması olmamalı.

Skora göre Alanzinho hakkında yorum yapıyor değilim. Başından beri Alanzinho'nun bu takımın oyuncusu olmadığını söylüyorum.

Maç için konuşacak çok fazla şey var ama sinirlenmek istemiyorum. Takım olarak çok formsuz bir dönem geçiriyoruz. Oyuncular formsuz oldukları kadar isteksizler de. Rakibi göz önüne aldığımızda alınan puan iyidir ama liderden 7 puan geriye düştüğümüz de bir gerçek.

Bakalım sonumuz ne olacak.

Orhan Kahraman
26.09.2010, 20:28

Ben.......

İsmail Coşgun
26.09.2010, 20:29
Parçalı forma bize hiç şanş getirmiyor. :cool:

Tunay ERDEM
26.09.2010, 20:29
Alanzinho'nun bu takımda neden oynadığını hala anlamış değilim. Devre arasında acilen satıp daha kaliteli, takım oyununa katkı yapabilecek bir isim alınmalı. Koşmayan adamın bu takımda giyecek forması olmamalı.

Skora göre Alanzinho hakkında yorum yapıyor değilim. Başından beri Alanzinho'nun bu takımın oyuncusu olmadığını söylüyorum.

Maç için konuşacak çok fazla şey var ama sinirlenmek istemiyorum. Takım olarak çok formsuz bir dönem geçiriyoruz. Oyuncular formsuz oldukları kadar isteksizler de. Rakibi göz önüne aldığımızda alınan puan iyidir ama liderden 7 puan geriye düştüğümüz de bir gerçek.

Bakalım sonumuz ne olacak.

sorun satabilmek, bu hali ile kim ne kadar verir ki o'na?

Orhan Kahraman
26.09.2010, 20:31

Halen daha ayni görüsteler mi ve selcuk ve colmanla bu ligi götürecegimize kim inaniyor?

Baris atas var oynatilmiyor,ceyhun un ise istikrarli bir orta saha olmadigi bir gercek.

Bjk ernst i necip i varken orta sahaya mehmet i alirken biz cok uyanik ciktik ve selcuk colman bu isi götürür dedik.

Barış oynatıldığında da bu takımın topcusu olmuyor ne hikmetse

önce bu takımın topcusu nedir kimdir onu bilmemiz lazım ama onu bilmeye gerek olduğunu düşünmüyorum çünkü onu bilecek olan şenol hocadır.

KUTADGU

Orta sahamızı bu hale getiren ŞEnol Güneş'in tuhaf ve zamansız oalrak yaptığı sistem değişimidir.

Selçuk ve Colman'ın arkasında oynayan Ceyhun ya da Barış bu takımdan kesildiği andan itibaren bütün yük Colman ve Selçuk'a bindi.

Colman ve Selçuk bu süreçten itibaren iyi niyetle ve tüm güçleriyle de oynamaya devam ettiler ama sonuçta ikisi de süper kahraman değiller.

Üstelik bu süreçte en çok yorulan oyuncular Selçuk ve Colman olmalarına rağmen nerdeyse hiç dinlendirilmediler. Kadro rotasyonuna bakacak olursanız takımda en çok yük binen ve en çok maç oynayan ikilinin Selçuk ve Colman olduğunu görürsünüz.

Üstelik Türkiye Ligi'ne bakıldığı zaman -üst düzey takımlar da buna dahil olmak üzere- orta sahalarda top yapan oyuncular yerine oyun bozan ve sert oynayan oyuncuların tercih edildiği de su götrmez bir gerçek sanırım.

Bana göre ;

- Oyun sistemindeki tuhaf ve zamansız değişiklik
- Rotasyonun tek yönlü yapılmış olması

Orta sahamızın verimsiz olmasına neden olmuştur.

sessizkral_1
Kayserispor'un golü bana göre nizamiydi.

O golün verilmemesi Kayserispor için büyük şanssızlık.

Hakemin sayesinde bir puan aldığımızı düşününce daha da sinirleniyorum.

Kimse bize yardım etmesin; Vicdanım hiç rahat değil !

maçın ilk yarısında burağa TOPSUZ ALANDA atılan ve %100 kırmızı kart olması gereken pozisyonuda konuşalım madem ?

KUTADGU
26.09.2010, 20:33
maçın ilk yarısında burağa TOPSUZ ALANDA atılan ve %100 kırmızı kart olması gereken pozisyonuda konuşalım madem ?

Bunun kritiğini yapmıyorum ben.

Tek derdim herkesin açık ve net gördüğü nizami bir golün sayılmaması.

Derdim "adalet".

Üstelik ben o pozisyonda sizin gibi de düşünmüyorum.

Süleyman Baykan
26.09.2010, 20:33
Arkadaşlar kusura bakmayın kızmayında ben bu takımda şampiyon olacak heves istek azim ve devamlılık göremiyorum maç maçı bırak maç içinde birkaç dakika uyuyoruz birkaç dakika canlanıyoruz Yattara'dan bulaştı galiba kaybedilen birşey yok bu lafımın anlamlı olması için haftaya Beşiktaşı'ı yenmek zorundayızzzzz eğer yenemezsek yara açılacak haftaya çok çok önemli bir maç bekliyor ama ciddi teretdütlerim var ki bu takım Beşiktaşı yener gider öbür hafta basit bir maçı kaybeder her maçtan korkar oldum.

Cafer Bulur
26.09.2010, 20:39
Orta sahamızı bu hale getiren ŞEnol Güneş'in tuhaf ve zamansız oalrak yaptığı sistem değişimidir.

Selçuk ve Colman'ın arkasında oynayan Ceyhun ya da Barış bu takımdan kesildiği andan itibaren bütün yük Colman ve Selçuk'a bindi.

Colman ve Selçuk bu süreçten itibaren iyi niyetle ve tüm güçleriyle de oynamaya devam ettiler ama sonuçta ikisi de süper kahraman değiller.

Üstelik bu süreçte en çok yorulan oyuncular Selçuk ve Colman olmalarına rağmen nerdeyse hiç dinlendirilmediler. Kadro rotasyonuna bakacak olursanız takımda en çok yük binen ve en çok maç oynayan ikilinin Selçuk ve Colman olduğunu görürsünüz.

Üstelik Türkiye Ligi'ne bakıldığı zaman -üst düzey takımlar da buna dahil olmak üzere- orta sahalarda top yapan oyuncular yerine oyun bozan ve sert oynayan oyuncuların tercih edildiği de su götrmez bir gerçek sanırım.

Bana göre ;

- Oyun sistemindeki tuhaf ve zamansız değişiklik
- Rotasyonun tek yönlü yapılmış olması

Orta sahamızın verimsiz olmasına neden olmuştur.
Yazdiklarin dogru seyler.

Dedigin gibi selcuk ve colman süper güc olmadiklari icin orta sahaya nokta transfer yapilmaliydi.

Ceyhun ve baris atasin orta sahada oyunu yönlendirebilmek,rakibe baski kurabilmek icin yeterli olduklarini düsünmüyor,zaten daha cok bozan oyuncular.

Oysa Trabzonsporun orta sahada hem bozan hem de yönlendiren ortasahalara ihtiyaci var,selcuk ve colman gibi.

Ama bunu önceki 2 sezonda da yasadik,colman ve selcukta istikrar sorunu olmadigi icin bir yerlerde hep tikandik kaldik,son 2 haftada oldugu gibi.

oguzhanssan
26.09.2010, 20:39
Ne kadar da umutluydum bu seneden. hele ki tv lerde bile hakkımızda yapılan güzel konuşmaları görünce çok da gururlanıyordum. ama gel gör ki yine eskiye döndük sanki.

Ama bir yandan da şunu düşünmmüyor değilim. Şu an sıralamada bizden bir alttaki takımın sahasında oynuyoruz. Dışardan bakınca sevinmemiz bile gerekebilir.

Ancak bir TS taraftarı olarak sürekli iyi oynama ve yenme arzumu öldüremiyorum nedense. Sanırım benimle mezara kadar gelecek bu isteğim ve ne yazık ki
ne TS artık 70 ve 80 li yıllarda o her önüne geleni yenen TS ne de rakipler eski rakipler.

littlebighorn
26.09.2010, 20:40
Ben en çok Burak' ın nasıl olup da Şenol HOca' nın değişmez elemanı olduğunu anlamakda zorluk çekiyorum. Bence yediğimiz en büyük kazıklardan biridir.

Orta sahaya oyunu çift yönlü oynayabilen iyi bir eleman alamayışımız yüzünden bu yıl da heba olacak...

doctorsurgeon
26.09.2010, 20:42
Bu kadar inançsız seyirci topluluğu olan takımdan da bu kadar , daha ligin 6. haftasında bu kadar olumsuz yorum yazan art-niyetli zihniyetlere yazıklar olsun.

ESER
26.09.2010, 20:43

kotuye kotuyle ornek gostermek dogru degil. pozisyonlari vicdanimizda dengelemeye calisip haklilik savunur isek yarin obur gun 5 metre ofsaytda hakkimiz yenildiginde bunu savunma hakkimiz olmaz.

gol nizamiydi ve kayseri ye haksizlik yapildi. dediginiz pozisyon ile de baska bir yanlislik daha yapildi.

Asi Çaykaralı61
26.09.2010, 20:44
Şota'ya teşekkür ediyorum ...

Efendiliğine , bizi kırmayıp biz bağırdıkça el çırpmasına ... ;)

Teşekkürler ..

Ben Şota'nın bizde oynadığı yılları bilmiyorum
Ama bugun ne kadar büyük bir TRABZONSPORlu olduğunu gördük
Helal olsun sana Şota seni bizler bütün TRABZONSPORlular olarak çok takdir ettik.İnşallah ilerleyen zamanlarda Şenol Hocamızla beraber çalışmak nasip olur

biltrabzon
26.09.2010, 20:44
vay be ne futbol ulemelari var.engin siradan topcu imis.colman in takimda yeri yokmus.vay vay; acaba bunlar daha önce trabzonspor yerine barcelona yada real madrid imi tutuyorlarmis?

Berat Akçay
26.09.2010, 20:45
kayseri maç boyunca her pozisyonda sert oynadı en az 3 kırmızı cıkarabilirdi yani sarı bile vermedi bazı pozisyonlarda ama bize habire sarı sarı rezillik valla

kursat1313
26.09.2010, 21:01
Ben.......
ben de düşünüyorum

Yunus Emre SEYHAN
26.09.2010, 21:02
Bu arada bizim asıl sorunumuz gol atan oyuncu sayısı az olması.
Egemen,Giray 3 yıldır ileri çıkıp gol arıyorlar duran toplarda ama toplasan 2 maç kazandırmışlardır..
Cale, Serkan 40 yılda bir gol atıyor.. Alanzinho,Burak,Engin,Colman,Selcuk.. skora katkıları çok az. Hep Teo atacak değil golleri.

Murat Altun
26.09.2010, 21:02
Bence manisa maci ters etki yapti bem hala sivas kadrosunun bizim ilk 11 imiz olnasini savunuyotum Manisa macinda da ayni seyleri soylemistim

İleli
26.09.2010, 21:05
o iyi bu kotuye girmicem takim olarak son 2 macta rezilleri oynuyoruz sezon basindaki TAKIM oyunu yok herkes yuruyor sahada bu futbol ile bjk bizi haftaya yer...

Cafer Bulur
26.09.2010, 21:06
Cok hücumcuyla oynadigimiz zaman pozisyon üretiyoruz ama takim savunmasi ciddi arizalar veriyor.

Orta sahayi daha kalabalik tuttugumuz zaman pozisyon üretmekte zorluk cekiyoruz ama pozisyonda vermiyoruz.

Artik senol hoca bunun balansini iyi ayarlamai,ince ayarlar yapmali.

vatandas61
26.09.2010, 21:11
rezil dedigimiz gs bile önümüze gecti. Haftaya da artik ibb yi ve karabükü aliriz önümüze, yürü be trabzonum kim tutar seni.
Futbolcular aceba ne yaptiklarinin farkindalar mi?

r9emre
26.09.2010, 21:28
Şenol Hoca tamamen kendisi yüzünden 5 puan kaybetti son 2 haftada,Selçuk-Ceyhun-Colman orta saha hattını bozmasının bedellerini ödüyor farkında değil ama.Burada ben bunu ilk Antalyaspor maçında dile getirdiğimde yok işte ilk kez bir puan kaybettik ya hemen eleştirin falan filan,yok Şenol Hoca'dan iyi mi biliyorsunuz? Yok şöyle böyle diyen taraftar değil,yalaka olan arkadaşlar vardı gördüler işte oynadığımız futbolla cevaplarını aldılar.Sene sonu kıl payı şampiyonlar ligini veya şampiyonluğu kaçırırsak sakın hakemleri filan bahane etmesin ne Şenol Hoca ne burada yorum yapan bazı arkadaşlar.Ben Şenol Hoca gitsin filan demiyorum asla,daha iyisi hiç gelmeyeceği için kalsın tabiki ama arkadaş 4 maçtır kötü oynayan takımı göre göre insan hatasını anlamaz mı? Dönmez mi en iyi oynadığımız dönemdeki orta saha düzenine,bunu anlamak çok mu zor?Sivasspor 6-1 falan filan demeyin sakın gole kadar çok kötü oynuyorduk o maçta da ve tamamen bireysel hamleler ile 3 gol gelince oyun açıldı ondan öyle oldu.Yoksa iyi filan oynamadık o maçta da Selçuk-Ceyhun-Colman orta saha 3'lüsünü bozduğundan beri berbat oynuyoruz.5. maç üst üste Bjk'ye karşı da 3'lü orta saha yapmayıp yine böyle bir intihara kalkışırsa o zaman cidden istifa seslerini duyabilir Şenol Güneş Avni Aker'de.Elindeki malzemeye kötü diyecek bir taraftar da yoktur herhalde Trabzonspor tarihinin en alternatifli kadrosu ve belki de 96'dan beri kurulan en iyi kadro.

nakzo
26.09.2010, 21:33
Ben dahil herkes Trabzonsporu çok seviyor.Onun içinde Trabzonsporu olmadığı noktalara koyuyoruz.Kadromuz şampiyon olacak kadro değildi, sene başında herkes hem fikirdi ;ama ne olduysa 2 galibiyet aldık tekrar eski hastalığımız, gerçekleri görememe hastalığımız nüksetti.Bizim yönetimlerimiz bu kafayla gittiği müddetçe lig 5.liğini futbolculara ağdalı dolu sözlerle övdükçe, Türkiye kupasını ş.ligi kupası gibi lanse etdikçe, kıçı kırık bursanın şampiyonluğundan zerre kadar utanmayıp şampiyonu biz belirledik dedikçe ve vasat futbolcularla yıllardırr ısrar edip kırık kemiklerden iskelet yaratmaya çalıştığı sürece şampiyonluk göremeyeceğiz. Acı ama gerçek... Olmuyor, olamıyor, 2 maç üstüste maç kazanamıyor güven vermiyoruz. Dediğim gibi benim yaşım oldu 28. Şampiyonluk görmedim 4 adet lig 2.liği 3 det kupa gördüm ama şampiyonluk görmedim belki bir gün bizede gerçekçi bir başkan gelirse sene başında işte diyebileceğimiz transferler yapılırsa bu iş ozaman olur şimdi hayır..........

atf61
26.09.2010, 21:35
6. haftada karamsarlığa düştüm bu kadarmı olur bee....ama sebebi şu hacısalihoğlu...bir insan bu kadarmı bir camiayı sabote eder...7 düvele zararı oldu...tarftarın hocanın futbolcunun konsantrasyonunu bozdu...yuh size kişisel çıkar ve meselelerinizi tarbzonspor üstünden yapmayın...hakkımı helal etmiyorum....

r9emre
26.09.2010, 21:35
Ben dahil herkes Trabzonsporu çok seviyor.Onun içinde Trabzonsporu olmadığı noktalara koyuyoruz.Kadromuz şampiyon olacak kadro değildi, sene başında herkes hem fikirdi ;ama ne olduysa 2 galibiyet aldık tekrar eski hastalığımız, gerçekleri görememe hastalığımız nüksetti.Bizim yönetimlerimiz bu kafayla gittiği müddetçe lig 5.liğini futbolculara ağdalı dolu sözlerle övdükçe, Türkiye kupasını ş.ligi kupası gibi lanse etdikçe, kıçı kırık bursanın şampiyonluğundan zerre kadar utanmayıp şampiyonu biz belirledik dedikçe ve vasat futbolcularla yıllardırr ısrar edip kırık kemiklerden iskelet yaratmaya çalıştığı sürece şampiyonluk göremeyeceğiz. Acı ama gerçek... Olmuyor, olamıyor, 2 maç üstüste maç kazanamıyor güven vermiyoruz. Dediğim gibi benim yaşım oldu 28. Şampiyonluk görmedim 4 adet lig 2.liği 3 det kupa gördüm ama şampiyonluk görmedim belki bir gün bizede gerçekçi bir başkan gelirse sene başında işte diyebileceğimiz transferler yapılırsa bu iş ozaman olur şimdi hayır..........

İyi güzel yazmışsın abi tek bir şey soracağım bizim kadromuz geçen sene şampiyon olan ve şu an lider olan Bursaspor'dan çok daha üstün mü değil mi? Gerçekci olmanı rica ediyorum bu konuda.

aloha_61
26.09.2010, 21:38
Ligin başındaki takımla şimdiki takım arasında uçurumlar takımda ruh kalmamış kimse istekli oynamıyor belliki yolunda gitmeyen bişeyler var ama çok acil olarak problem neyse veya kimdeyse düzeltilmeli bu oynayış böyle giderse şampiyonluğun en büyük adayı olan Trabzonspor korkarımki seneye avrupaya zor gidecek.. :/

Gökhan KAN
26.09.2010, 21:43
O değilde kötü olan futbolcuları sadece fanları koruyor. :) :) Aslında yanlış yapıyorlar. Seviyorsun diye savunmak zorunda değilsin. Yanlışları görmelisin.

İsa
26.09.2010, 21:45
Neredeyse sıfır kanat organizasyonu.

İstekli ama sonuca gidemeyen Burak,varlığı yokluğu belli olmayan Alanzinho.

Takımın ideal 11 inde daha iyisi gelmediği sürece solda Umut,sağda Yattara,forvet arkasında Colman mutlaka oynamalı.

Alanzinho ve Burak mümkünse kadroya hiç alınmasın...

nakzo
26.09.2010, 21:47
İyi güzel yazmışsın abi tek bir şey soracağım bizim kadromuz geçen sene şampiyon olan ve şu an lider olan Bursaspor'dan çok daha üstün mü değil mi? Gerçekci olmanı rica ediyorum bu konuda.
Güzel kardeşim yazımdada belirttğim gibi kıçı kırık bursa dedim; o bursa bile şampiyon oluyorsa ve yönetimimiz bundan zere kadar utanmıyorsa........Başka söze gerek yokkkk.

Cafer Bulur
26.09.2010, 21:48
Neredeyse sıfır kanat organizasyonu.

İstekli ama sonuca gidemeyen Burak,varlığı yokluğu belli olmayan Alanzinho.

Takımın ideal 11 inde daha iyisi gelmediği sürece solda Umut,sağda Yattara,forvet arkasında Colman mutlaka oynamalı.

Alanzinho ve Burak mümkünse kadroya hiç alınmasın...
Maca göre konusmamak lazim.

Manisa macinda yattara ve umut vardi da rakibi kanat akinlarina mi bogduk?

Engin tipik bir acik degil ,daha cok serbest oynamak isteyen bir oyuncu ama bugün umuttan daha verimli oldugu asikar.

Cafer Bulur
26.09.2010, 21:49
Bu tip maclarin havasi baska olur,favorilerde genelde kaybederler.

Yine de bjk müthis ofsansiyla macin kesin favorisi bence.

TSelif
26.09.2010, 21:55
Eyy Allahım ya bi de her başlığa yazıyoruz tövbe yarabbim :D

Napoli
26.09.2010, 21:56
Barış ataçı sağda hiç izlemedim,Diyarbakırda izleyen arkadaslar oldukça iyi referans verdiler sağ kanat için.

Barış sağa kanata Serkan selçuk ortasahaya bunların onunede colman yerleştirilmeli..Bugun 1 kanat Orgınzasyonu yoktu...Colman Takımın 5.Vitesi ve 3 haftadır Bu takım 3.viteste gıdıyor...

Bu yattaranın yerıne açıkçası kanatta Burak Yılmazı düşünürüm ben.

Samet İslamoğlu
26.09.2010, 21:58
Cok hücumcuyla oynadigimiz zaman pozisyon üretiyoruz ama takim savunmasi ciddi arizalar veriyor.

Orta sahayi daha kalabalik tuttugumuz zaman pozisyon üretmekte zorluk cekiyoruz ama pozisyonda vermiyoruz.

Artik senol hoca bunun balansini iyi ayarlamai,ince ayarlar yapmali.

Ben seninle aynı fikirde değilim abi.Colman,Selçuk,Ceyhun oynarken çok daha fazla pozisyon üretiyorduk ve doğru dürüst pozisyon dahi yemiyorduk.
Manisa maçında,Kayseri maçında pozisyona bile giremedik doğru dürüst.
Biran önce bu sistemden vazgeçilmelidir.
Madem böyle bir sistem istiyordun neden geçen yıl bittikten sonra hazırlk kampında bu sistemi oturtmaya çalışmadında 3.haftadan sonra çalışıyorsun Şenol hoca. Cidden o kadar çok merak ediyorumki..

Sercan Yaylı
26.09.2010, 22:00
ben bu takımda yattaranın sürekli olarak 11 e cıkmasını isterim ta ki ondan iyisi gelene kadar.
burak oynatılıp yattaranın kesilmesi beni çıldırtıyor ben olsam burağı 18 e bile sokmam..
engini hiç bu kadar iyi beklemiyordum o kadar maç eksikliği oldugu halde bugunki maçta ondan iyisi yoktu..

Barış Burak
26.09.2010, 22:00
Gerçekçi olalım renktaşlar,iki haftadır bölgeler arasında bir iletişimsizlik var.nazar mı değdi ne oldu bilinmez.Gerçekçi olalım ama yıkıcı eleştiriler ypamayalım.

yapıcı olsun ki bu tür durumlara düşersek bidaha(inş düşmeyiz) tecrübemiz olsun

TheRapZoNe
26.09.2010, 22:01
Gittim maça, hatta biri Rizeli, ikisi Muşlu iki kişiyi daha maça götürdüm.Cidden bu kadar sıkıcı bir oyun ve sahada yürüyen Trabzonspor oyuncuları izleyeceğimi bilsem gitmezdim.alanzinho,burak gibi isimlerin sahada kaldıkları zaman boyunca taraftar kahretmesi yetti de arttı bile.taraftar gerçekten iyiydi.Trabzondan,Ankaradan,Maraştan,Tokattan,Adan a'dan,İstanbul'dan gelenler oldu.Ambiyans güzeldi ama skor istediğimiz gibi olmadı.Ne diyelim,nasip değilmiş.Umarız bir başka sefere..

Napoli
26.09.2010, 22:01
Yattara,Alanzinho lu takımlarda kımse hızlı futbol,pas trafiği yoğun bir takım beklemesin...Bi tanesi bal yapmayan arı ve dehset top kaybedışleri var.Bu takımda atağa kalkarken top kaybetme kredisi Colmanınkıler yeter,Alanzınho ağır fazla gelir.Biride topu alır koseye geçer topu ezer 2 kısıyı alır karsına takımın hızı yavaşlar rakıp takım defansa oturur sonra yattra ıkı kısıyı çalımlamaya kalkar... vs vs

r9emre
26.09.2010, 22:07
O değilde kötü olan futbolcuları sadece fanları koruyor. :) :) Aslında yanlış yapıyorlar. Seviyorsun diye savunmak zorunda değilsin. Yanlışları görmelisin.

Sadece hayranı oldukları futbolcuların hatasını görmeyenlerin yanında Şenol Hoca'nın hayranları da öyle hatalarını söyleyince bizi linç edecekler resmen hiç bir şeyi kabul etmiyorlar.Arkadaşlar isteğiniz kadar tek tek futbolculara laf atın ben 2 maçtır atmıyorum çünkü 2 maçta 5 puan kaybetmemiz herhangi bazı futbolcuların kötü oynamasına bağlı değil.Biz bazı futbolcular berbat ötesi oynadıkları maçlarda da kazanmasını bildik zamanında.Bu oyunumuzun tek sorumlusu Şenol Hoca'dır.Yaptığı şey de Selçuk-Ceyhun-Colman orta saha üçlüsünü bozarak yaptığı intihardır.4 maçtır kötü oynuyoruz.Sivasspor maçı da dahil.O üçlü orta saha sisteminde Colman çok daha verimli oluyor ve hücuma,gollere direkt katkı sağlıyordu.Ama bu 2'li orta saha sisteminde o da Selçuk'da yapamıyor.

Hami-Ünal-Orhan
26.09.2010, 22:07
Bu maç bir kayıp değil. Antalya ve manisa maçları kayıptı. Kayseri deplasmanında bu sene herkes puan kaybedebilir.
Arkadaşların söylediği Selçuk, Ceyhun, Colman üçlüsünün en ideal orta saha olduğu fikrine katılıyorum. Haftaya kazanırsak yükselişe devam ederiz. Umarım Glo takıma tam performasla geri döner.

Harun-61
26.09.2010, 22:10
neyse,

gol yemeden maci bitirdik ya ona'da sükür :(

Ahmet Faruk
26.09.2010, 22:15
Takım oyunu oynamak istiyorsa bu takım, kime ne zaman pas atacağını bilmeyen oyunculardan kurtulması lazım. Futbolun en basit hareketidir pas atmak. Pas atamayan demiyorum, adam dener atamaz, araya savunma girer, ayağı kayar falan.... Ama nereye ne zaman pas atacağını bilmeyen bir oyuncu ile takım oyunu oynanmaz. Eğer bu oyuncularla sahaya çıkarsan, maç sonu "Bireysel oyuncularımızla sonuca gidemedik" gibi saçma bir demeç vermek zorunda kalırsın.

Engin, Alan ve Burak sahada oynanmak istenen oyuna zerre kadar uyum sağlayamıyorlar. Belki iyi mücadele ediyorlar, belki canları dişlerinde koşuyorlar, belki son derece hırslılar ama takım adına bir faydası yok.
Böyle gitmez diye düşünüyorum.

ayazi
26.09.2010, 22:21
Şenol Hoca tamamen kendisi yüzünden 5 puan kaybetti son 2 haftada,Selçuk-Ceyhun-Colman orta saha hattını bozmasının bedellerini ödüyor farkında değil ama.Burada ben bunu ilk Antalyaspor maçında dile getirdiğimde yok işte ilk kez bir puan kaybettik ya hemen eleştirin falan filan,yok Şenol Hoca'dan iyi mi biliyorsunuz? Yok şöyle böyle diyen taraftar değil,yalaka olan arkadaşlar vardı gördüler işte oynadığımız futbolla cevaplarını aldılar.Sene sonu kıl payı şampiyonlar ligini veya şampiyonluğu kaçırırsak sakın hakemleri filan bahane etmesin ne Şenol Hoca ne burada yorum yapan bazı arkadaşlar.Ben Şenol Hoca gitsin filan demiyorum asla,daha iyisi hiç gelmeyeceği için kalsın tabiki ama arkadaş 4 maçtır kötü oynayan takımı göre göre insan hatasını anlamaz mı? Dönmez mi en iyi oynadığımız dönemdeki orta saha düzenine,bunu anlamak çok mu zor?Sivasspor 6-1 falan filan demeyin sakın gole kadar çok kötü oynuyorduk o maçta da ve tamamen bireysel hamleler ile 3 gol gelince oyun açıldı ondan öyle oldu.Yoksa iyi filan oynamadık o maçta da Selçuk-Ceyhun-Colman orta saha 3'lüsünü bozduğundan beri berbat oynuyoruz.5. maç üst üste Bjk'ye karşı da 3'lü orta saha yapmayıp yine böyle bir intihara kalkışırsa o zaman cidden istifa seslerini duyabilir Şenol Güneş Avni Aker'de.Elindeki malzemeye kötü diyecek bir taraftar da yoktur herhalde Trabzonspor tarihinin en alternatifli kadrosu ve belki de 96'dan beri kurulan en iyi kadro.

tamamen katılıyorum. selçuk colman ceyhun üçlüsünü bozmaması lazımdı. birde diğer oyuncuları hazıtlıyamıyor. barış ataş, sezer badur nerde bu adamlar allah aşkına.

Travelair
26.09.2010, 22:21
Futbolcular geçen hafta sahamızda 3-1 yenilmişken Kayserispor karşısında 0-0 iyi sonuç, bizi idare eder bjk maçını alır o maça asılır hava yaparız dediği sürece ilerlememizin imkanı yok. Kaçı gerçekten şampiyonluğa inanıyor? İşte asıl düzeltilmesi gereken bu. İnanmayanların Trabzonspor'da işi yok. Çünkü disiplin kayboluyor, "İdare edelim" mantığı yerleşiyor. Aynı şey yönetim için de geçerli. Çatır çatır sonuca giden takım izlemek yerine mücadeleye tenezzül etmeyen umarsız insan topluluğu seyrediyoruz