PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | Kayserispor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

Özge
25.09.2010, 14:06
Kadroda gribal enfeksiyon geçiren Jaja yer almazken , sakatlığı süren Glowacki yer almıyor.

Özge
25.09.2010, 14:08
Ne oluyor ya kendi kendine mesaj gönderiyo bu:D

Özge
25.09.2010, 14:09
Jaja kadroya alınmadı

Kayserispor maçı için Kayseri’ye giden kafilemizde Brezilyalı oyuncumuz Jaja yer almadı.

Bir gün önce yapılan antrenmanda bileğinden sakatlanan oyuncumuz bugün ki çalışmaya da katılmadı. Tedavisi süren Jaja bu nedenle maç kadrosuna alınmadı.

Ayrıca sakatlığı geçen Engin Kayseri’ye götürüldü. Bir önceki maçta kadroya giren genç oyuncu Hüseyin’in yerine ise Mert Ege kadroya alındı.

izzet
25.09.2010, 14:11
Zaferin Kadroya girmesi icin ne yapmasi lazim? :)

Aytaç Çakıroğlu
25.09.2010, 14:12
hayırlısı olsun şenol haocamız en iyisini bilir. alır 3 puanı geliriz korkmayın uşaklar

Aytaç Çakıroğlu
25.09.2010, 14:13
Zaferin Kadroya girmesi icin ne yapmasi lazim? :)

renkdaş sanırsam kondisyon ve uzak kaldığı arayı kapatmasılazım. şu milli maç arası çalışıı ise eğer ona yarar hazır hale gelir. yani artık 3 hafta sonra görürüz inşallah.

Emrullah
25.09.2010, 14:13
Son 5 sezondur Kayseri'de oynanan maçlarda 4 malubiyet ve 1 beraberlik almışız. Son 5 sezondur galibiyetimiz yok Kayseri'de.

Orhan Aydın
25.09.2010, 14:15
Bu maçı da alamazsak harbiden olmaz, o yüzden galbiyetten başka bir şey olmazmış havasındayım:)

Tolga Kurt
25.09.2010, 14:15
Jaja, Hakan Arıkana bileniyor :)

Ertan 51
25.09.2010, 14:18
Son 5 sezondur Kayseri'de oynanan maçlarda 4 malubiyet ve 1 beraberlik almışız. Son 5 sezondur galibiyetimiz yok Kayseri'de.
Şu istatistiği bizim topçulara da söyleseler kim hırs yapar ki diye düşündüm,işe yararsa söyleseler bari.

TSelif
25.09.2010, 14:18
, sakatlığı süren Glowacki yer almıyor.

Diyorum da arkadaş bizim doktora kalmışsa Glo bir yıldan önce dönmez sahalara :mad:

Ertan 51
25.09.2010, 14:21
Diyorum da arkadaş bizim doktora kalmışsa Glo bir yıldan önce dönmez sahalara :mad:
İlk sakatlandığında buna benzer cümleler çokça kurulduğunda yok canım o kadar da değildir demiştim,şimdi efsane gerçekleşiyor galiba diye içten içe endişeleniyorum,paranoyak mı olduk bizim dr. gerçekten kasap mı anlayamadım.

Uğurtan
25.09.2010, 14:22

Bu hafta olacak.. ;)

Ali Tunahan Güllü
25.09.2010, 14:22
Jaja'nın olmaması gerçekten kötü oldu.

61yusuf
25.09.2010, 14:29
bu sefer alacağız artık 3 puanı

nakzo
Bursalı oğlanlar yine kazandı. Bu hafta kazanamazsak olay biter!!!! Futbolcuların ölümüne oynaması lazım .Hiçbir şeye üzülmüyorum da 2 sene önce küme düşen takım şampiyon oluyor sonraki senede 6 da 6 devam ediyor ya bu nasıl iş mantığa sığmıyor. Bunun tek açıklaması anadolu takımları teker teker bursaya yatıyor; bunu başka izahı yok. Bütün anadolu takımlarından nefret ediyorum...

Bülent AKBULUT61
doğru söyluyorsun milletin topcusunun ayakları kırılır 2 ayda sahaya döner bizimkilerin ayağında bir cızık olur sezonu kapatırlar bu sadece bizim kulupe özel bir durum galiba bu nasıl bir doktorlarımız var anlayamadım gitti.

sametaydin
25.09.2010, 14:35
onur-serkan-giray-egemen-cale-yattara-selçuk-ceyhun-colman-engin-teofilo(umut) 11 ile sahada olmalıyız. Bu maç için rahatım kayseriyi bence rahat yenicez.

Napoli
25.09.2010, 14:39
Trabzonsporun doktorlarının nekadar kasap oldugunu ne yazıkkı tarfatar yenı anlıyo... 5 yıla yakındır bu konu hakında savas verdım...bır kısı bıle bu kasapları yerel ve ulusal basında kaleme almadı..ve Taraftar yenı yenı uyanmaya baslıyor sevındırıcı...Tselıf dedıgıne katılıyorum Glo bence ılk yarıyı kapattı..Traktorcu abı yuzunden sakatladık adamı,ustunede bızım saglıkçılara bıraktık..sımdı sızde beklıyorsunuz Glo Donecek.Ben ıddalıyım glo Ilk yarıdan asagıya donmez.
Engın sakatlıgı Bursaspor macından once olmustu yetkılı agızlar ne dedı ?ufak bır sakatlıgı var rıske etmıyecez lıgde en geç Fenerbahce macında sahada olucak...sonuc?
Yattarayı demıyorum bıle...!

KUTADGU
25.09.2010, 14:51
Enteresan!

Ama üç puan bizim olacak

Cagdas Topal
25.09.2010, 15:13
Bu gece rüyamda kayserispor ' a 1-0 yeniliyorduk çok saçma bir gol yemiştik sonra umut ve yattaranın topları direkten dönüyordu ama gol atamıyorduk :( Umutun topu direkten döndükten sonra küfür ede ede uyandım uyandığımda da hala pozisyonun etkisinde kalıp küfüre devam ettim :D

Bu rüyam umarım doğru çıkmaz .

61yusuf
25.09.2010, 15:14
ah jaja ah sanada ne oldu!!!

Serdær
25.09.2010, 15:16
Müthiş bir sağlık ekibimiz var , Sivasspor maçına yetiştirilecek olan Glowacki Kayseri maçında da yok.

Allah Trabzonspor oyuncularına sakatlık vermesin.

Yoksa iyileşmesi aylar belki yılları bulabilir .

TheRapZoNe
25.09.2010, 15:25
Maç için Kayseri'ye geldim,biletimi aldım.Bilet kuyruğunda vardı baya bi Trabzonsporlu.Bize ayrılan yer büyük ihtimalle dolar.
Umarım maç sonunda galip gelen taraf biz oluruz..

Enes Başkaya60
25.09.2010, 15:28
Glowacki ye ne oldu ya ne bu böyle........

EmreYavuz61
25.09.2010, 15:29
jaja ya neolduu yaa noluyor arkadaş ya adam tam ısındı tam golü atacak havaya girecek derken yok..engin ilk 11 başlar o zaman...

Cagdas Topal
25.09.2010, 15:30
Glowacki ye ne oldu ya ne bu böyle........

Bizde böyle sağlık ekibi oldukça sivas maçına yetiştirilmeye çalışılan adam bejeke maçını bile kaçırır , hiç şaşırmadım .

Alihan Ertürk
25.09.2010, 15:44
Cangele çarpraz yan bağlarından ameliyat olacakmış Pazartesi günü, 4-5 ay yok! Dolayısıyla bizim maçta da oynamayacak.Ligtv'de Şota söyledi az önce.. Bu arada Şota'nın yayına bağlandığı programda Hami Mandıralı konuk. :)

Tayfun
25.09.2010, 15:44
Olası puan kaybında neler olur düşünmek bile ürkütücü!

demir
25.09.2010, 15:52
arkadaslar jaja antremanda belınden sakatlandı oyuzden kadroda yok

OZDEN61
25.09.2010, 15:59
bu macı almamız lazım , ama trabzonda yine güzel giden şeyler olunca bir yerlerden düğmeye basılıyor. bu bizim kaderimiz herhalde. bu macı almamız icin senol hoca her seyi yapacaktır. yalnız su alan - yattara nın şahsi, şovmen oyununundan ziyade takım oynu oynamalılar. onlar olduğu zaman çalım cok oluyor, top kaptırdıkları zaman defansımız zorlanıyor.

bursa maclarına bakıyorum, bazı taraftarların dediği yetenekli oyuncuları , öne cıkan isimleri yok. takım öne cıkıyor. birisi hata yaptımı öbürü kapatıyor. senol hocam da demişti bursa az hata yapıyor. bizde takım oyunu yok, ver yattara ya ver alanzinhoya calım atıp adam gecsin pas atsın mantıgı var. hadi yattara ya bi nebze sabrederim ortaları var. bursada yattara , alan tarzı oyuncu yok. görev adamları var. ha birde takımına hep destek olan taraftar. bizde taraftarlığı öğrenememiş küfürbaz, destek olmayan taraftar. sercanı izliyorum, bu sercan ts de olsa umuttanda cok eleştirilirdi.

Tayfun
25.09.2010, 16:02
arkadaslar jaja antremanda belınden sakatlandı oyuzden kadroda yok

Bileğinden olmasın?

LazAnisT
25.09.2010, 16:04
arkadaslar jaja antremanda belınden sakatlandı oyuzden kadroda yokBelindenmi sakatlandı.Ah ulan Yattara ah.:D

demir
25.09.2010, 16:13
Bileğinden olmasın?

valla ben belıne darbe almıs dıye bılıyorum

r9emre
25.09.2010, 16:17
Ajansspor'da bileğinden sakatlanmış yazıyor.Biz Jaja'nın yerine 3'lü orta sahaya döneceğimizden doldururuz zaten de rakip takımda Cangele 4-5 sahalardan uzak kalmış.Bizim açımızdan çok iyi bir haber ama bu duruma çok üzüldüm.Şu ligde izlerken en çok zevk aldığım ve bizim takımda en çok görmek istediğim futbolcuydu yazık oldu,geçmiş olsun ne diyelim.

Birtan Karaman
25.09.2010, 16:59
Evet Cangele 6 Ay yok !

Mehmet Ç.
25.09.2010, 17:03
Evet Cangele 6 Ay yok !

Demek kayseri sezonu kapatti. Kesin almaliyiz

Dursun Kaplan
25.09.2010, 17:40
Ameliyat olacakmış Cangele. En az 6 ay sahalardan uzak.

Geçmiş olsun diyelim.

İlyas Onat
25.09.2010, 17:45
Cangele'nin olmayışı bizim için avantaj tabiiki.

Üzüldüm ama; hem Cangele'nin şahsı adına, hem de Şota için. En önemli silahını kaybetti. O gurbetçilerle iyi bir ahenk sağlar uefaya felan götürür inşallah takımı.

DeAgLeMaNyAq
25.09.2010, 17:50
Jaja'nın kadroya alınmamasının sebebi, siftahını BJK maçıyla yapmak istemesinden kaynaklanıyor... :D

ThePatriot61
25.09.2010, 18:13
Cangeleye gecmis olsun ayni sakatligi bende yasamistim gercekten cok kötü.

Jaja neden sakatlandi ya? :mad:

Napoli
25.09.2010, 18:17
Cangele bızde olsaydı 5 ay degıl Futbol hayatı sonlanırdı..

crazyman_61
25.09.2010, 18:40
cangele yoksa kayserinin düşüşü başlar o zaman çok etkiliyordu takımı

Samet Yildirim
25.09.2010, 19:00
-----------Süleymanu------------
Serdar K.---Önder-(gürcü f.)--Hasan Ali
Mehmet E.--Selim--Santana---Troisi
---------------Moritz------------
--------------Zalayeta----------

(Veya moritz disari furkan orta sahada olabilir kadro belli yani)

-----------Onur-------------
Serkan---Giray-Egemen--Cale
--------Selcuk-Colman-------
Burak-------Alan-------Engin
-----------Teofilo-----------

Son antremanlarda gördügüm resimler kadariyla böyle olacak...

Ceyhun bu macta gerek yok bence cünkü orta sahada ön plana cikan birisi yok ve stoperlerede cok yardim gerekilecek bir durum yok cangele olsaydi farkli olabilirdi...

Bizimli 4 lü orta saha zaten dengeli bir orta saha oldugu icin sikinti yasayacagimizi sanmiyorum.

Paksoy
25.09.2010, 19:06
Samet, gürcü f. kim:D

stormtiger61
25.09.2010, 19:24
Benim kadrom soyle olurdu, tabi Senol hocamizin affina siginarak;

------------------------------ONUR-----------------------------------------

SERKAN-----------GIRAY--------------------EGEMEN---------------CALE-----

-----------------------------CEYHUN---------------------------------------

BURAK----------SELCUK-------------------COLMAN--------------ENGIN BAYTAR

--------------------------------------TEOFILO-------------------------------------

Ikinci devrenin 70 yada 75. dk sinda Yattiara girer Burak cikar, Colman cikar Umut Bulut girer.

Paksoy
25.09.2010, 19:29
benim kadrom soyle olurdu, tabi senol hocamizin affina siginarak;

------------------------------onur-----------------------------------------

serkan-----------giray--------------------egemen---------------cale-----

-----------------------------ceyhun---------------------------------------

burak----------selcuk-------------------colman--------------engin baytar

--------------------------------------teofilo-------------------------------------

ikinci devrenin 70 yada 75. Dk sinda yattiara girer burak cikar, colman cikar umut bulut girer.

İmza..........

Enes Ünal Kaya
25.09.2010, 19:34
Jaja 'nın Sakatlığında Alanzinho Oynıcakdır. Bu Onun İçin Büyük Fırsat

stormtiger61
25.09.2010, 19:36
İmza..........

Sagol topragim Allah razi olsun. Ilk defa yazdigimiz bir seyi bir begenen cikti sonunda. Buna da sukur.

stormtiger61
25.09.2010, 19:41
Beyler artik anlayin bunu, Turkiye ligi iyi futbolun oynandigi bir lig degil, Jaja nin oynamamasi bizim icin hicbir sekilde problem olmaz ve olmayacaktir da. Oynadigi maclarda su ana kadar ne yapti ki? Birakin ya. Bu sezon ki en iyi futbolu Bursaspor macinda oynadik, o mactaki kadro en iyi kadromuz.

Cafer Bulur
25.09.2010, 19:58
Jaja nin kadroya alinmamasi üzerinden spekülasyon yapmamak lazim,her takimda olur böyle seyler.

Herseyimizle yarinki maca odaklanmamiz lazim,gerisi teferruattir.

Ali Tunahan Güllü
25.09.2010, 20:03
Cangele'nin sakatlığına gerçekten üzüldüm böyle bir oyuncuyu izlemek büyük bir keyifdi geçmiş olsun.
Maça gelincede İnşallah alıcaz.

Mert Oğuzlu61
25.09.2010, 20:14
jaja ya ne oldu ya bizimkiler maçta rakibe yapamadıklarını antrenmanlarda kendi arkadaşlarına mı yapıyor ne saçma iştir bu böyle jaja nasıl sakatlanır glowacki nin ayağımı kırıldı nasıl hala takıma giremedi bjk maçında ne yapacaz giray la egemen saatli bomba glowacki yi izlemek istiyorum artık !!!

alioglua
25.09.2010, 20:27
yeridir değildir hiç umrumda değil ama şimdi buraya sırf bunu yazmak için girdim

beşiktaşın maçını izliyorum

queresma çok güzel bir orta yaptı ve bobo kaçırdı dakka 64

buraya kadar herşey çok normal

ama gol kaçarken kulağıma gelen of of at artık bu ortayı tarzında sözler neyin nesi oluyor

nasıl bir mantık bu

saffet61
25.09.2010, 20:30
yeridir değildir hiç umrumda değil ama şimdi buraya sırf bunu yazmak için girdim

beşiktaşın maçını izliyorum

queresma çok güzel bir orta yaptı ve bobo kaçırdı dakka 64

buraya kadar herşey çok normal

ama gol kaçarken kulağıma gelen of of at artık bu ortayı tarzında sözler neyin nesi oluyor

nasıl bir mantık bu

kim söylüyor o sözleri

Tunay ERDEM
25.09.2010, 20:42
evet, kim söylüyor?

Mehmet S. Pervan
25.09.2010, 20:55
evet, kim söylüyor?
Spikerler !

Bu arada Şifo Mehmet maçı verdi Beşiktaş'a.

Yarın da Şota bize versin maçı, ne de olsa herkes böyle yürüyor ligde !

kursat1313
25.09.2010, 20:58
abi söylerler söylerler onların tek derdi iastanbul takımlarının başarısı bu arada uzatmada müthiş bir gol kaçırdı antalya maç bitti bjk kazandı 2-1

Cafer Bulur
25.09.2010, 21:24
Umarim senol günes alanzinho yu oynatmak gibi bir yanlisa düsmez,bu macta ihtiyacimiz olan dengeli kadro ve direncli oyunculardir.

Mustafa ÖZDEMİR
25.09.2010, 21:25
jaja neden alınmadı kadroya...

Asi Çaykaralı61
25.09.2010, 21:27
Bu maçdan ALLAH'ın izniyle İnşallah galip ayrılacağız ve Trabzon'a İnşallah 3 puanla döneceğiz

Bu arada Cangele'ye de geçmiş olsun

Cafer Bulur
25.09.2010, 21:28
Son antrenmanlarda sakatlanmis,riske edilmek istenmemis.

danger00
25.09.2010, 21:30

ara sıra resmi sitemize uğramayı deneyin :)

''Bir gün önce yapılan antrenmanda bileğinden sakatlanan oyuncumuz bugün ki çalışmaya da katılmadı. Tedavisi süren Jaja bu nedenle maç kadrosuna alınmadı.''

hatice_61
25.09.2010, 21:30
kazanan taraf umarım biz oluruz

Mert Oğuzlu61
25.09.2010, 21:33
bırak cangele yi şimdi bizim adam sakatlanmış cangele ye geçmiş olsun diyorsun :D

jaja nasıl sakatlandı bjk maçında oynar mı bu adama ihtiyaç var yaw teo nun başına gelenler bununda başına gelmesin, süre yine uzamaya başladı... bu bizim oyuncuları anlayamıyorum, antrenmanda yiyorlar birbirlerini sahaya çıktılar mı süt dökmüş kediye dönüyorlar...

Mustafa ÖZDEMİR
25.09.2010, 21:43
ara sıra resmi sitemize uğramayı deneyin :)

''Bir gün önce yapılan antrenmanda bileğinden sakatlanan oyuncumuz bugün ki çalışmaya da katılmadı. Tedavisi süren Jaja bu nedenle maç kadrosuna alınmadı.''
bugün meşguldüm eve yeni geldim .ben inanmıyorum o haberlere zaten...

Sami Kuk
25.09.2010, 21:46
Müthiş bir sağlık ekibimiz var , Sivasspor maçına yetiştirilecek olan Glowacki Kayseri maçında da yok.

Allah Trabzonspor oyuncularına sakatlık vermesin.

Yoksa iyileşmesi aylar belki yılları bulabilir .

anlamıyorum degıssınler ozaman doktoru insanın içine kurt düsüyor valla..

Yasin Altuntas
25.09.2010, 21:50
Umarim senol günes alanzinho yu oynatmak gibi bir yanlisa düsmez,bu macta ihtiyacimiz olan dengeli kadro ve direncli oyunculardir.

Gecen Sene KAdir Has´ta Alanzinho Kayeriyi Perisan etmisti. Bence bu Mac onun icinde Dönüm Maci olabilir insALLAH oynar.

Bence Yattara Yedek baslayip sonradan girmesi lazim. Am en önemlisi Yattara ve Alanzinho KESINLIKLE beraber oynamamali

Cafer Bulur
25.09.2010, 21:56
Gecen Sene KAdir Has´ta Alanzinho Kayeriyi Perisan etmisti. Bence bu Mac onun icinde Dönüm Maci olabilir insALLAH oynar.

Bence Yattara Yedek baslayip sonradan girmesi lazim. Am en önemlisi Yattara ve Alanzinho KESINLIKLE beraber oynamamali
Evet,alan gecen sezonki kayseri deplasmaninda takimin belki de en iyisiydi,cok sert faullerle ancak durdurabilmislerdi.

Ben yine de alan in oynamamasi gerektigi fikrindeyim,bakalim ne olacak.

Yasin Altuntas
25.09.2010, 21:58
Evet,alan gecen sezonki kayseri deplasmaninda takimin belki de en iyisiydi,cok sert faullerle ancak durdurabilmislerdi.

Ben yine de alan in oynamamasi gerektigi fikrindeyim,bakalim ne olacak.

Aslinda Jaja olsa bende Alan´i oynatmazdim ama Jaja olmadigi icin ve Yattara´nin kendine gelmesi gerektigi icin Farkini gösterecek bir Oyuncu olarak Alanzinho ´ya ihtiyacimiz var

Cafer Bulur
25.09.2010, 22:05
Aslinda Jaja olsa bende Alan´i oynatmazdim ama Jaja olmadigi icin ve Yattara´nin kendine gelmesi gerektigi icin Farkini gösterecek bir Oyuncu olarak Alanzinho ´ya ihtiyacimiz var
Alan in formda olmasini bekleyecek halimiz yok,bunu beklersek yaristan kopariz.

Alanzinho kaptirdigi toplar ve son pas yanlislariyla takimin direncini düsürüyor,oynamasinda faydadan cok zarar var.

Kayseri ve bjk maclari sov oyunculariyla degil,direncli tekmeye kafa uzatacak oyuncularla kazanilabilir.

Yasin Altuntas
25.09.2010, 22:09
Alan in formda olmasini bekleyecek halimiz yok,bunu beklersek yaristan kopariz.

Alanzinho kaptirdigi toplar ve son pas yanlislariyla takimin direncini düsürüyor,oynamasinda faydadan cok zarar var.

Kayseri ve bjk maclari sov oyunculariyla degil,direncli tekmeye kafa uzatacak oyuncularla kazanilabilir.

Tekmeye Kafa uzatarak Gol atilmaz. Haber61´in kurdugu ilk 11 bence gayet iyi:
Onur
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Colman
Selcuk
Alanzinho
Engin
Burak
Teofilo

Mustafa Calik
25.09.2010, 22:09
_______________ONUR____________
SERKAN_____GiRAY__EGEMEN___CALE
__________CEYHUN_SELCUK________
_____________COLMAN____________
YATTARA___________________ENGiN
_____________TEOFiLO____________

Cafer Bulur
25.09.2010, 22:10
Buna ragmen jaja nin kadroya alinmamasi bence alanziho nun oynayacak olmasinin isareti.

Ben; onur
serkan giray egemen cale
burak selcuk colman engin
alan
teofilo

ilk 11 ini bekliyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
25.09.2010, 22:11
solda engin sağda yattara ortada alanzinho ilerde umut teo .bu kadroyla çıkacağız galiba...

FC-ST-PAULI-61
25.09.2010, 22:13
hemende yattarayı ilk 11 den sildiniz

Mustafa Calik
25.09.2010, 22:13
solda engin sağda yattara ortada alanzinho ilerde umut teo .bu kadroyla çıkacağız galiba...

_______________ONUR______________
SERKAN_____GiRAY__EGEMEN_____CALE
______________SELCUK_____________
YATTARA_____ALANZiNHO_______ENGiN
__________TEOFiLO__UMUT__________

Cüs yani.. :D

Mustafa ÖZDEMİR
25.09.2010, 22:16
_______________ONUR______________
SERKAN_____GiRAY__EGEMEN_____CALE
______________SELCUK_____________
YATTARA_____ALANZiNHO_______ENGiN
__________TEOFiLO__UMUT__________

Cüs yani.. :D
haklısın yanlış kadro:D...

Alihan Ertürk
25.09.2010, 22:17
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1917162757#post1917162757

Yeri değil ama bu zevkten mahrum kalmayın istedim. :) Çok güzel maç oluyor.

Cafer Bulur
25.09.2010, 22:18
Bu mactan korkum yok,yensek de yenilsek de takimin cok iyi bir mücadele ortaya koyacagindan eminim.

Normal sartlarda zor da olsa kazanacagimizi düsünüyorum,beraberlik ihtimali de az degil.

Cafer Bulur
25.09.2010, 22:22
Yalniz söyle de bir gercek var,antalya ve manisa maclarinin puan kaybini ancak kayseri gibi deplasmandan 3 puan alarak ancak telafi edebiliriz.

Kazanmaya mahkumuz,isimiz cok zor ama imkansiz da degil.

Tolga Okumuş
25.09.2010, 22:47
İnşallah Allah bize Manisaspor maçındaki gibi Trabzonspor bir daha izlettirmez.

Benim de merakla beklediğim bir maç.

Bakalım futbolcular gerçekten şampiyonluğa inanmışlar mı?

Bilhan Özhan
25.09.2010, 23:04
arkadaslar belki yeri degildir de burda bilenler vardir.. bugn Cnn Türke cikmisim Hayat Gezince Güzel programinda BMN röpörtaj verirken.. o görüntüleri nerden bulabilirm tv den bakmadim cünkü

bekirguner
25.09.2010, 23:07
en son kayseriyi kayseride ne zaman yendik

yatara
25.09.2010, 23:08
yarin cangele yokmus dogrumu

bekirguner
25.09.2010, 23:09
yarin cangele yokmus dogrumu

evet 6 ay yok

yatara
25.09.2010, 23:09
barca macini bakmak isteyenler özelden mesaj atsin müthis bi sayfa var hic takilmadan rahatlikla kaliteli bir sekilde izlersiniz

Burak Sahin
25.09.2010, 23:10
su kadronuza alanzinho yazan arkadaslari hala anlamiyorum bizim takimin en zayif halkasi hala göremiyomusunuz bu adam degil bizim takimin bu ligin oyuncusu degil arkadaslar adam orta sahada 1-2 calimdan baska bisi yapmiyor futbol zekasi sifir final paslarda hep yanlis tercih yapiyor burak sirf fizigiyle alanzinhodan daha yararlidir....

Mustafa Calik
25.09.2010, 23:10
arkadaslar belki yeri degildir de burda bilenler vardir.. bugn Cnn Türke cikmisim Hayat Gezince Güzel programinda BMN röpörtaj verirken.. o görüntüleri nerden bulabilirm tv den bakmadim cünkü

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=442323133395

yatara
25.09.2010, 23:13
uff bizim kardes takim Barca müthis bir gol kacirdi

Bilhan Özhan
25.09.2010, 23:16
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=442323133395 (http://www.facebook.com/?ref=logo#%21/video/video.php?v=442323133395)
biliyorum demin bi arkadasimda gösterdi ama kendi facebookumdan bakamiyorum arkadaslarimda göremiyor.. ancak arkadasimin faceiyle görebiliyorum.. indirme imkanim yok mu

Cafer Bulur
25.09.2010, 23:26
en son kayseriyi kayseride ne zaman yendik
En son 2004 te yattara(2) ve fatih tekke nin golleriyle 3-0 yenmisiz.

Yarin bu tarih yeniden tekkerrür edecek insallah.:)

Burak Sahin
25.09.2010, 23:31

kayinbabam kayserisporlu ben trabzonsporlu o simdi kayseride tatilde yarinki mac icin bilet almis vip de insallah her gol attigimizda ekranda onun yüyzünü görürümde keyfim yerine gelir :)

ApoCaN28
25.09.2010, 23:31

Geçen sene yi bilmiyorum da .

Ahmet Özenle 4-1 yenmiştik . Gökhan şutu kalecinin kafaya çarpıp girmişti felan .

Fanatik34
25.09.2010, 23:32
Alan niye bu takimin oyuncusu degil!!!

Gecen sezon G.Antep macinin 89. dk attigi gole 1 dk boyunca sevinen bir oyuncu ile

bugün Almanya´da Schalke´ye 85. dk beraberlik golünü getiren Raul ve o golün hirsiyla topu alarak santraya giden yine Raul!

Iste bizim bu zihniyetteki oyunculara ihtiyacimiz var...Ama bu sadece Alan ile sinirli degil, buna daha cok oyuncu ekleyebilirsiniz!

Yarinki maca gelince, Cangelesiz Kayseri bize ilac olacaktir!

***2:1***...aliriz!

ApoCaN28
25.09.2010, 23:33
Ayrıca Geçen Seneki ilk maçta da 2-1 Yenmiştik .

Yattara ve Engin hemen çıkmıştı felan . . .

Cafer Bulur
25.09.2010, 23:33
Geçen sene yi bilmiyorum da .

Ahmet Özenle 4-1 yenmiştik . Gökhan şutu kalecinin kafaya çarpıp girmişti felan .
Biz kayserideki maclardan bahsediyoruz,Trabzonda cok yendik ayri.:)

Burak Sahin
25.09.2010, 23:37
Alan niye bu takimin oyuncusu degil!!!

Gecen sezon G.Antep macinin 89. dk attigi gole 1 dk boyunca sevinen bir oyuncu ile

bugün Almanya´da Schalke´ye 85. dk beraberlik golünü getiren Raul ve o golün hirsiyla topu alarak santraya giden yine Raul!

Iste bizim bu zihniyetteki oyunculara ihtiyacimiz var...Ama bu sadece Alan ile sinirli degil, buna daha cok oyuncu ekleyebilirsiniz!

Yarinki maca gelince, Cangelesiz Kayseri bize ilac olacaktir!

***2:1***...aliriz!
2 sezona yakin takimda bir golü var antepe diye ne yapalim yani simdi adam sahada takima pozitiv hicbir katkisi yok ne skor adina nede assist falan bunu bilmiyormusunuz acaba ????ß

ApoCaN28
25.09.2010, 23:37
Biz kayserideki maclardan bahsediyoruz,Trabzonda cok yendik ayri.:)

O Zaman Aynen Taaa Maziye bakmak gerek :)

Tolga Kurt
25.09.2010, 23:42
barca macini bakmak isteyenler özelden mesaj atsin müthis bi sayfa var hic takilmadan rahatlikla kaliteli bir sekilde izlersiniz

atsana o sayfayı artık laligayı takip edicem..

yakarcı
25.09.2010, 23:44
çok zor maç çok

Cafer Bulur
25.09.2010, 23:44
2 sezona yakin takimda bir golü var antepe diye ne yapalim yani simdi adam sahada takima pozitiv hicbir katkisi yok ne skor adina nede assist falan bunu bilmiyormusunuz acaba ????ß
Arkadas seninle ayni görüste zaten,sen ironiyi cözemedin.;)

Fanatik34
25.09.2010, 23:45
2 sezona yakin takimda bir golü var antepe diye ne yapalim yani simdi adam sahada takima pozitiv hicbir katkisi yok ne skor adina nede assist falan bunu bilmiyormusunuz acaba ????ßMesajimi dogru okuduguna eminmisin???

Cafer Bulur
25.09.2010, 23:46
Trabzonsporun banttan yayinlanan bir macini barca nin en önemli macina tercih ederim,yemisim barcayi.:)

Fanatik34
25.09.2010, 23:49
Umarim Jaja´nin sakatligi ciddi degildir ve BJK macinda sahada olur. Cünkü o gün, Jaja´nin yeniden dogusunu izleyecegiz:D

Gerideki sayfalara bakmadim ama Yattara´nin ilk 11 düsünümedigi dogru mu? nasil bir kadroyla cikacagiz:confused:

Cafer Bulur
25.09.2010, 23:52
Umarim Jaja´nin sakatligi ciddi degildir ve BJK macinda sahada olur. Cünkü o gün, Jaja´nin yeniden dogusunu izleyecegiz:D

Gerideki sayfalara bakmadim ama Yattara´nin ilk 11 düsünümedigi dogru mu? nasil bir kadroyla cikacagiz:confused:
onur
serkan giray egemen cale
alan
teo.

Kadro yüzde 90 böyle olacak,bence alan haric iyi bir kadro.

servet nuh
25.09.2010, 23:54
BANA göre bundan önceki maçlarda en büyük hatamız,defansımızın çakılı oynamamasıdır....Eğer çılgınlığa yakın şekilde ofansif futbolcularla maça çıkıyorsan,geri 4 lü ve ön liberon çaıklı oynamalı,egemn ve girayın her kornerde rakip cezalanına gelmesi bize dezavantaj olarak dönüyor bence,zaman zaman goller atsalarda kornerden gelen her topa egemenin koşup vurması,iyi bir gol vuruşunu engelliyor bence...hem de ardından sürekli geri koşması da fizik gücünü azaltıyor...yani özet olarak,eğer çok ofansif kadro ile çıkmışsan,defansın şuursuzca ilkeri çıkmaması lazım,temkinli bi kadron ve stoperlerin,beklerin açığını kapatacak defansif oyuncular fazla ise o zaman başka.....kadroya göre taktik geliştirmek lazım

Cafer Bulur
25.09.2010, 23:57
BANA göre bundan önceki maçlarda en büyük hatamız,defansımızın çakılı oynamamasıdır....Eğer çılgınlığa yakın şekilde ofansif futbolcularla maça çıkıyorsan,geri 4 lü ve ön liberon çaıklı oynamalı,egemn ve girayın her kornerde rakip cezalanına gelmesi bize dezavantaj olarak dönüyor bence,zaman zaman goller atsalarda kornerden gelen her topa egemenin koşup vurması,iyi bir gol vuruşunu engelliyor bence...hem de ardından sürekli geri koşması da fizik gücünü azaltıyor...yani özet olarak,eğer çok ofansif kadro ile çıkmışsan,defansın şuursuzca ilkeri çıkmaması lazım,temkinli bi kadron ve stoperlerin,beklerin açığını kapatacak defansif oyuncular fazla ise o zaman başka.....kadroya göre taktik geliştirmek lazım
Manisa macinda yedigimiz 3 golde de savunmamiz yerlesmis idi,ilerde degildi.

Manisa macinda yenen gollerin en büyük nedeni savunmanin ilerde baslamayisi ve geride de iyi adam paylasmasi yapilamamasi idi.

servet nuh
26.09.2010, 00:01
Manisa macinda yedigimiz 3 golde de savunmamiz yerlesmis idi,ilerde degildi.

Manisa macinda yenen gollerin en büyük nedeni savunmanin ilerde baslamayisi ve geride de iyi adam paylasmasi yapilamamasi idi.
..Son golde Makaula ya ikili sıkıştrırma olsaydı o vuruşu yapabilirmiydi ?

sametaydin
26.09.2010, 00:01
Bu maç için bence en ideal kadro

onur-serkan-giray-egemen-cale-yattara-selçuk-ceyhun-engin-teofilo olur. Belki teofilo umut değişebilir onun haricinde kadro böyle olmalı. Alanzinho oynayacaksa da yattara oynamamalı. Orta saha üstünlüğü bizde olur. Her türlü maçı alırız bence bu kadro ile.

saffet61
26.09.2010, 00:02
Bu maç için bence en ideal kadro

onur-serkan-giray-egemen-cale-yattara-selçuk-ceyhun-engin-teofilo olur. Belki teofilo umut değişebilir onun haricinde kadro böyle olmalı. Alanzinho oynayacaksa da yattara oynamamalı. Orta saha üstünlüğü bizde olur. Her türlü maçı alırız bence bu kadro ile.

maça 10 kişimi çıkalım

Cafer Bulur
26.09.2010, 00:03
..Son golde Makaula ya ikili sıkıştrırma olsaydı o vuruşu yapabilirmiydi ?
Yapamazdi,sut cekilmeden rahatsiz edilmeliydi orada.

Demek istedigim bizim takimin savunma hatalari sadece savunmaya yüklenmemeli,savunma ilerde baslar prensibine uygun olmayan cok futbolcu oynattigimiz icinde sikinti cektik.

Serdær
26.09.2010, 00:10
http://footballuser.com/Formations/2010/09/22185_Trabzonspor.jpg

Trabzon-Spor-61
26.09.2010, 00:15
Fifa 11

Yattara 79
Alanzinho 79
Onur Kivrak 78
Egemen 76
Colman 74
selcuk inan 73
Jaja 72
gabric 72
Umut 71
Teofilo 67

pReN@_61
26.09.2010, 00:19
Galiba orta sahayı kalabalık tutacağız bu maç.

TheRapZoNe
26.09.2010, 00:34
Defans önemli.Umarım daha önceki yaptıkları basit hataları bu maçta tekrarlamazlar.

Fanatik34
26.09.2010, 00:36
onur
serkan giray egemen cale
alan
teo.

Kadro yüzde 90 böyle olacak,bence alan haric iyi bir kadro.Alan yerine kesinlikle Yattara olmali..ne kadar kötü olursa olsun Yattara 90 dk sahada olmali, yeterki mücadele güclü bir ortasahayla cikalim...iste o zaman Teo+2 derim!

Mesela Burak son maclarda baya olumlu isler yapiyor. ben artik Senol Günes´ten taktik hamleler bekliyorum. Mesela son 15-20 dk. Giray ve Tayfun(en azindan tam olarak formunu buldugunda) ilerde kullanilmali, bu Ceyhun´da olabilir. Rakibi hazirliksiz yakalamaliyiz.

Hikmet Karaman gibi vasat hocalari güldürüyoruz sonra...cildiriyorum!!!

sametaydin
26.09.2010, 00:40
maça 10 kişimi çıkalım

Colmanı yazmayı unutmuşum. :)

Bera Algün
26.09.2010, 01:30

hakan arıkanın bugünkü maçından sonra iyice ümitlendim açılıp duruyor jaja onu tekrar sokar kalesine:D

Tolga Kurt
26.09.2010, 01:33
http://www.youtube.com/watch?v=7dTwErqbIQ0&feature=grec_index

Buyrun beyler 3ü 1 arada

Ömer TOPAL
26.09.2010, 01:36
umutu kanada degilde teonun arkasına düsünsek artık....

Yiğit Gayretli
26.09.2010, 02:10
umutu kanada degilde teonun arkasına düsünsek artık....

Umut'u düşünmeyi zaten seven biri değilim de bence şu form durumuyla Şenol Hoca'nın da düşünmemesi gerekir...

Robbie Fowler 9
26.09.2010, 04:14
Cangale'nin olmaması çok çok büyük avantaj

Kazım Uzunboy
26.09.2010, 09:44
Kayseri'de 'Fırtına' bekleniyor

Bordo-Mavililer bugün Kayserispor ile ligdeki 29. randevusuna çıkacak. Fırtına genel klasmanda rakibine karşı çok üstün, fakat Kayseri'deki son 5 maçta tablo korkunç: 4 yenilgi, 1 beraberlik.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/25/fft1mm1192246.jpg

Son yılların en iddialı kadrosunu oluşturan Trabzonspor, bugün Kayserispor karşısında şeytanın bacağını kırmak için sahaya çıkacak. Şu ana kadar oynanan maçlarda rakibi karşısında 18 galibiyet, 5 beraberlik, 5 de mağlubiyet alan Bordo-Mavililer’in yüzü Kayseri deplasmanında bir türlü gülmüyor. Rakibini Kayseri’de son olarak 2004-2005 sezonunun ilk haftasında 3-0 mağlup eden Karadeniz ekibi, Kayseri’de oynadığı son 5 maçta 4 yenilgi, 1 beraberlik aldı. Bu karşılaşmalarda Kayserispor filelerine sadece 3 gol atabilen Fırtına, kendi ağlarında ise 8 gol gördü. İki takım arasında en farklı galibiyeti Trabzonspor, kendi evinde 1994-95 sezonunda 5-2’lik sonuçla elde etti. En gollü maç ise 1997-98 sezonunun 30.haftasında Kayseri’de Trabzonspor’un 6-5 üstünlüğüyle sona eren karşılaşma olmuştu.

KAYSERİSPOR
Souleymanou
Önder Turacı
Aleksander
Serdar
Hasan Ali
Mehmet Eren
Santana
Moritz
Triosi
Furkan
Zaleyeta
T. Direktör: Şota Arveladze

TRABZONSPOR
Onur
Serkan
Egemen
Giray
Cale
Burak
(Yattara)
Selçuk
Colman
Engin
(Umut)
Alanzinho
Teofilo
T.Direktör: Şenol Güneş

Stat: Kadir Has
Saat: 15:30
Hakem: Bünyamin Gezer

www.fanatik.com.tr

sessizkral_1
26.09.2010, 10:13

Trabzonsporun en ideal kadrosu.:alkış:

sessizkral_1
26.09.2010, 10:18
Burak hiçbi koşulda yattarayı kesemez.

65'de falan burak girebilir.

Bana kalsa 65 de tayfunu sağbeke sokarım serkanı kanada çekerim.yine burağı sokmam.

okg_53
26.09.2010, 10:38
Size , 3 yıldır hiç yapılmamış kalitede kanat organizasyonları yapacak ve savunma yapısıda iyi olacak bir kadro yapayım.

---------------Onur-----------------
Serkan---Giray-----Egemen----Ferhat
--------Selçuk-----Colman----Engin--
Yattara----------------Umut---------
-------------Teofilo------------------

Diyeceksiniz, bu kadronun Antalya,Sivas,Manisa maçlarında çıkan kadronun hücum yapısıyla pek bir farkı yok.
Hayır farkı var. Orta sahada daha fazla basabilecek ve kanat akınları yapabilecek bir kadro.
Ha illa orta saha yetersiz kalır denirse, sene başındaki dizilime dönülür, Engin çıkar, Ceyhun girer.

Mustafa Umut
26.09.2010, 10:45
ya şu ölüm kalım maçı niteliğinde önemli olan maçı izleyememek çok koyuyo adama ya..

Allah sizi bildiği gibi yapsın feNerasyon!

Tunay ERDEM
26.09.2010, 10:49
ya şu ölüm kalım maçı niteliğinde önemli olan maçı izleyememek çok koyuyo adama ya..

Allah sizi bildiği gibi yapsın feNerasyon!

Neden maç yayını iptal mi edildi?

Çağatay_
26.09.2010, 11:13

Gündüz olduğu için işi var sanırım.

Gündüz maçlarını sevmiyorum umarım tutukluk olmaz takımda :S

Burak Aksoy
26.09.2010, 11:20

Bu maç için kesinlikle en iyisi bu. Bir kere Ceyhun, Selçuk, Colman üçlüsünün bozulmaması gerekirdi hiç bir zaman. Engin de artık kadroya girmeli. Bi görelim.

Çağatay_
26.09.2010, 11:20
http://www.footballuser.com/Formations/2010/09/22237_Trabzonspor.jpg (http://www.footballuser.com/22237/Trabzonspor)

Barış yerine Ceyhun olabilir.Umut kesilmemeli diyorum.

Jester
26.09.2010, 11:22
Eğer gazetelerde yer aldığı gibi Şenol Güneş bu maça Alanzinho ile başlamayı düşünüyorsa çok büyük hata yapıyor.
Başta sakatlıktan yeni çıkan Engin olmak üzere ne yapacakları soru işareti birçok oyuncumuz var zaten.
Bir de Alan ile çıkarsan sahaya, Cangele'siz olsa bile Kayseri'yi Kayseri'de yenmen şansa, mucizelere kalır.
Hoca sanırım hala bazı olayların şokunda, bir an önce toparlanıp kendine gelmeli, maçtan sonra çıkıp hiç mazeret üretmesin.
Benim kadrom şu olurdu:

---------------Onur---------------
Serkan----Giray----Egemen-----Cale
Yattara---Selçuk--Colman---Engin
---------Teofilo---Umut-----------

Barış Burak
26.09.2010, 11:25
bursa kadar pasif top oynayarak maç kazanan takım görmedim arkadaş
2 sene önce sivas şimdi bursa oynatmıyorlar ,son dakikalarda buldukları golle maç kazanıyorlar.
kaleye tek şutu kornerden gelen topla gol yapıyorlar.

nefret ettim şu takımdan

en iyi topu oynuyoruz ama 5 puan önümüzdeler

inanılır gibi deil

ondan sonrada ''niye bursaspor antipati topluyor'' diyorlar yani.gayet yerinde bir tespit. Bursaspor çok can sıkıcı top oynuyor.

ama şu var,bursaspor yaptığı işin hakkını veriyor.gerçekten hakkını veriyor.ama benimsediği oyun tarzı bu.bu oyun tarzı türkiyede işe yarıyor.ama şampiyonlar liginde yaramaz.avrupadada yaramaz.

türkiyede bursasporun oyun tarzını biz biz,birde beşiktaş bozaiblir şu anda.

bizim istikrarımız yok maalesef.ama bugün inşaallah yeneriz ve bu istikrarın başlangıcı olur.Bugün güçlü bir rakiple,topladığı her puanı hakeden bir rakiple maç yapacağız.İnşaallah kazanan biz oluruz.

Geçen mata konsantrasyon eksikliği çok belliydi defansla orta saha arasında,inşaallah böyle olmaz bu maçta

Hüseyin Gündoğdu
26.09.2010, 11:26
Bu maç için kesinlikle en iyisi bu. Bir kere Ceyhun, Selçuk, Colman üçlüsünün bozulmaması gerekirdi hiç bir zaman. Engin de artık kadroya girmeli. Bi görelim.

aynen ben de bu sistem ve bu kadro diyorum:alkış:

ancak ilerisi için engin baytarın sol beke çekilebileceğini de düşünüyorum.

yani;

-------------------onur----------------

serkan-------glow--------egemen-----engin

----------------ceyhun------------------

------------selçuk---------colman---------

yattara------------------------------jaja(umut)

-------------------teofilo---------------------

sethfilo
26.09.2010, 11:30
Trabzonspor kadrosuna girmiş her oyuncunun belli bir kalitesi olmalı mantığıyla bakarsak aslında kimin oynadığı kimin yedek kaldığı değil hangi mantıkla oynanacağı daha önemli bu yüzden bu maçtada Şenol Güneş'in hafta arasında takıma verdiği ruh sahada olacak savaşacaksa kazanır seyredecekse malum son kaçınılmaz olur.

Ahmet Başkaya
26.09.2010, 11:34
Hadi ben yola çıkayım , 3 puan alıp geleceğiz inanın;) ...

Murat Erdem
26.09.2010, 11:34
Alanzinho'dan medet ummak ? Şenol hoca fazla iyimser...

Ayrıca, Jaja oynayamayacak olsa bile deplasmana götürülmeliydi. Aidiyet duygusunun gelişmesi için çok faydalı olurdu.

Sacit
26.09.2010, 11:44

kesinlikle..

İskender Çakmak
26.09.2010, 11:48
hadi Trabzonum uc puani alip yolumuza devam edelim

laz_ts61
26.09.2010, 11:48
Haydi Trabzonum göster kendini al su maçi farkla :))

Ömer Yüce
26.09.2010, 11:49

65'de falan burak girebilir.

Bana kalsa 65 de tayfunu sağbeke sokarım serkanı kanada çekerim.yine burağı sokmam.
Ben olsam o Gabriçi kiralamazdım. Yattarayı satar Gabriçi orda oynatırdım. Artık oyuncunun iyiliği değl takımın istikrarı önemli yattara bu inişli çıkışlı grafiğiyle takımı zedeliyor...

ünsalyılmaz
26.09.2010, 11:50
nedense içimde bu maçı rahat alacağımıza dair birşey var.. haftayada avniakerde erken final olur..

Emre ÖZTÜRK
26.09.2010, 11:52
Ben olsam o Gabriçi kiralamazdım. Yattarayı satar Gabriçi orda oynatırdım. Artık oyuncunun iyiliği değl takımın istikrarı önemli yattara bu inişli çıkışlı grafiğiyle takımı zedeliyor...

Bence seneye aynen böyle olacak.Yattara gidecek ve Gabriç'e şans tanınacak.En azından böyle umuyorum.Tabi Gabriç'in Ankaragücü'nde kendini ispatlamasını bekleyecek yönetim.

Mustafa Umut
26.09.2010, 11:53

Gündüz olduğu için işi var sanırım.

Gündüz maçlarını sevmiyorum umarım tutukluk olmaz takımda :S
dersane var malesef :(

türkçe dersine rastlarsa 1 devreyi çıkıp izleyecem bi yerlerde...

ama herşeyi hazırladım tam takım gidiyorum dersaneye radyodan dinleyecem en kötü ihtimal ::)

Ekrem D.
26.09.2010, 11:53
Sırf 4 lü forvet ve defansın ciddiyetsizliğinden yenildik diye önliberolu sisteme dönmeyiz inşallah.

Keşke, Serkan'ın hem ofansif hem de defansif olarak maksimuma ulaşabilmesi için orta sağda oynasa.

Genk ve Fenerbahçe(TK final) maçına yakın bir kadro, ama Serkan sağ kanatta ve Alanzinho gerçek yerinde.

Alanzinho'nun orada oynatılması Teofilo'nun verimini düşürür mü? Büyük bir soru işareti ama medya Alanzinho'nun ilk 11 başlayacağına ağızbirliği etmiş durumda.

Bu durumda şöyle oynasak daha dengeli ve iyi oynayabiliriz. Oyunun gidişatına göre Alanzinho/Yattara, Tayfun/Yattara veya Alanzinho/Umut gibi çok fazla seçeneğimiz olacak.

http://www.footballuser.com/Formations/2010/09/22239_Trabzonspor.jpg

Onur
26.09.2010, 12:00
Çok zor bir maç olacağını düşünüyorum. Hele ki geçen sene ki maç gözümün önüne gelince...

3 puan alamazsak sıkıntılı günler o zaman başlıyor...

ergin cesit
26.09.2010, 12:03
trabzonun maçında bırak dershaneyi sınava girmediğim günleri hatırlıyorum.fakat sen yinede dershaneye git

Oğuz B.
26.09.2010, 12:03
Kayseriye puan yok bu sefer, geçen yılki maçta nerdeyse tek posizyonda yenmişlerdi bizi.Bu sefer bu olmaycak inşallah.Kadro konusuna gelince Şenol hoca işini bilir..

Mustafa Umut
26.09.2010, 12:06
Ceyhun-Colman-Selçuk 3'lüsü oyunda olsunda gerisini bilmem...

çünkü bu 3lü oyunda olduğu zaman orta sahada kendimizi kabul ettiriyoruz..ayağa paslarla rakibi yorarak hızlı top oynuyoruz..

Bu 3lü içinde bi tek Colman istikrarsız yani inişli çıkışlı grafiği var o da kendini toparladımı tamamdır..

ama bu 3lü oldumu Trabzonspor'u izlemek bi o kadar daha zevk veriyo adama..

http://footballuser.com/Formations/2010/09/22243_Trabzonspor.jpg

Bu kadroyu düşünüyorum ben bu maç için değil Trabzonspor için düşündüğüm ideal kadro bu..

Engin'in performansına göre Engin-Jaja değişikliği yapıp Jaja yı Teofilo'nun arkasına çekerim...

bunyamin55
26.09.2010, 12:07
Kayseriyi dağıtma planım

Mustafa ÖZDEMİR
26.09.2010, 12:09
bizden iyi kadroları yok.yenmemiz lazım...

Salih Edip
26.09.2010, 12:10
vaay Engin döndü demek süper :)

alırız inşallah

Mustafa Umut
26.09.2010, 12:10
trabzonun maçında bırak dershaneyi sınava girmediğim günleri hatırlıyorum.fakat sen yinede dershaneye git
bundan önceki yıllarda benimde dersaneyi astığım zaman oldu gerek trabzon gerekse samsun maçı için ancak şimdi öss iişin içine girince yapacak pek bişey yok malesef :(

Cafer Bulur
26.09.2010, 12:22
Eğer gazetelerde yer aldığı gibi Şenol Güneş bu maça Alanzinho ile başlamayı düşünüyorsa çok büyük hata yapıyor.
Başta sakatlıktan yeni çıkan Engin olmak üzere ne yapacakları soru işareti birçok oyuncumuz var zaten.
Bir de Alan ile çıkarsan sahaya, Cangele'siz olsa bile Kayseri'yi Kayseri'de yenmen şansa, mucizelere kalır.
Hoca sanırım hala bazı olayların şokunda, bir an önce toparlanıp kendine gelmeli, maçtan sonra çıkıp hiç mazeret üretmesin.
Benim kadrom şu olurdu:

---------------Onur---------------
Serkan----Giray----Egemen-----Cale
Yattara---Selçuk--Colman---Engin
---------Teofilo---Umut-----------
Katilmamak elde degil,alanzinho nun mac kazandirabilecek bir oyuncu olmadigini artik senol günes de kabul etmeli.

Bahsettigin kadroda iyi,o kadroda ben olsam yattara nin yerine buragi oynatirdim.

Burak yeni bir sansi haketti bence.

apachi61
26.09.2010, 12:24
3 saat gibi bi süre kaldı maça : ) Hep destek tam destek sonuç ne olursa olsun yoksa maçtan sonra burası komplo teorileriyle dolacak

kaptans
26.09.2010, 12:29
artık şu bir gerçek takımda önemli unsur orta saha , şenol hoca orta sahayı acaba nasıl kuracak onu merak ediyorum bu maçta iki seçenek var gibi ya ön libero ceyhunu oynatacak yada ceyhunun yerine alanı forvet arkası ...evimizde vasat takımlarla oynanan maçlarda oldukça ofansif bir takım bile kursak geçen maçtaki gibi karşı değilim ama kayseri gibi bi deplasmanda her ne kadar bana göre en iyi topçuları yoksada ofansif takım yerine orta sahası kuvvetli takımı tercih ederim ...birde eğer yattarayı oynatmaz ise alanı oynatır diye düşünüyorum bence hoca şu kadroyla çıkar...

onur

serkan egemen giray cale

yattara selçuk ceyhun colman umut

teofilo

yalnız benim seçimim umut yerine eğer gerçekten iyileşmiş ise engin olurdu...

tahminim en kötü beraberlik ama kazanacağız hissi var

Muhalif
26.09.2010, 12:35
Kayserispor'a kolay gol atabileceğimizi sanmıyorum, hatta atabileceğimizi de pek sanmıyorum ya neyse. Maç ortada gider ve golü atan kazanır gibi bir his var içimde. Genel hava beraberlik kokuyor. Bu tip maçları alabilmemiz lazım şampiyon olacağız diyorsak ama ben alabileceğimizi sanmıyorum. Umarım 1-0 olur bizim olur, iyi futbol falan istemiyorum böyle maçlarda.

iskenderunlu
26.09.2010, 12:37
cangele olmasada Kayseri iyi takım sadece top bizde olsun yeter her türlü o zaman skora gideriz

Emrah KabuL
26.09.2010, 12:41
Bjk kendi evinde Necip-Ernst-Aurelio üçlüsü ile maça başlıyor..

Bakalım bugün de sadece Selçuk-Colman ikilisi mi olacak ortasahamız da..

demirel
26.09.2010, 12:41
açıkcası ligde en iyi kadrolardan birine sahibiz,ancak takım hermaç üst seviyede mücadele etmiyor,bu maçı daha çok koşan taraf kazanacaktır,Bursayı izledim,zor yendiler ama 90 dakika koşuyorlar,rakipten az koşarsan biletini keserler

alioglua
26.09.2010, 12:43
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=78908

şota çok iyi ya

adam diyor ben trabzonsporu çok seviyorum ama sadece 2 saat sadece 2 saat rakibim olacak ondan sonra sevgim aynen devam edecek diyor :)

olur da şenol hoca seneler sonra bırakıp başkan adayı falan olursa teknik direktörümüzün şota olmasını isterim

Murat Erdem
26.09.2010, 12:48
açıkcası ligde en iyi kadrolardan birine sahibiz,ancak takım hermaç üst seviyede mücadele etmiyor,bu maçı daha çok koşan taraf kazanacaktır,Bursayı izledim,zor yendiler ama 90 dakika koşuyorlar,rakipten az koşarsan biletini keserler

Ciddiyet.
Evet ! ciddiyet...
Biz de olmayan, Bursaspor'da fazlasıyla olan tek fark bu.

Şimdi lige 5/5 galibiyetle başlayan biz olsaydık ve altıncı maçımızı aynı Bursaspor gibi kendi sahamızda Bucaspor'la oysaydık, üstüne aynı Bursaspor gibi daha maçın başında 4.dakikada 1-0 galip duruma geçseydik...
Bu maçın sonu nasıl biterdi ?
Cevabı geçen hafta almadık mı...
Şımaran topçular !
Korner fantezileri !
Kazanılan duran toplar için mahalle çocukları gibi bir birine çemkiren eşşek kadar profesyoneller !
Basketbol yıldızı gibi arkasına, sağına soluna bakarak pas atanlar !

Mustafa Önder
26.09.2010, 12:48

şota çok iyi ya

adam diyor ben trabzonsporu çok seviyorum ama sadece 2 saat sadece 2 saat rakibim olacak ondan sonra sevgim aynen devam edecek diyor :)

olur da şenol hoca seneler sonra bırakıp başkan adayı falan olursa teknik direktörümüzün şota olmasını isterim

Mantıklı bir önerme.

r9emre
26.09.2010, 12:49
Şenol Hoca 2 orta sahayla çıkıp bireysel yeteneklerimiz sayesinde yine de maçı alırsak umarım kendini kandırıp Bjk maçına da yalnız Selçuk-Colman orta sahasıyka çıkmaz yoksa dağılırız.Her maça Ceyhun-Colman-Selçuk 3'lüsüyle başlamalı orta sahada bunu görmemek için kör olmak lazım defansın tüm zaaflarını Ceyhun kapatıyor defansa yardımıyla korner,frikik gibi hava hakimiyeti çok gerekli olduğu zamanlar defansın imdadına yetişiyor öncelik bizim takımın gol yememesi olmalıdır çünkü bu takım zaten her türlü gol atıyor.

süveyş
26.09.2010, 12:49
çok heyecanlıyım zaman geçsin maç başlasın istiyorum
ve en önemlisi maçı kazanalım istiyorum
inş. her şey Trabzonsporun istediği gibi olur.
Şota'nın başında olduğu bi takımla karşı karşıya geleceğiz bunun farklı samimi bi rengi var :) şota'ya sevgimiz başka iş başka:)
inş. çok keyifli bi maç olur.

Mert Oğuzlu61
26.09.2010, 12:50
maçı izleyecem diye dershaneyi ektim bugün, notları alırız arkadaşlardan orası sorun değil..

trabzon aşkıyla yanıp tutuşurken, belkide sezonun en kritik maçlarından birine çıkacak olan trabzonumu yalnız bırakamadım ne yapayım :)

puan kaybını düşünmüyorum galibiyete odaklandım, bjk ve bursa ile aranın açılmaması için, arkadan gelen gs fb ye yol vermemek için + kayserinin önümüze geçmemesi için, kısacası maçtan sonra buralarda kırmızı angry ifadesi yerine yeşil yeşil gülücükleri görebilmek için kazanmaktan başka çare yok.

Fatih Özkan
26.09.2010, 12:53
maçı izleyecem diye dershaneyi ektim bugün, notları alırız arkadaşlardan orası sorun değil..

trabzon aşkıyla yanıp tutuşurken, belkide sezonun en kritik maçlarından birine çıkacak olan trabzonumu yalnız bırakamadım ne yapayım :)

puan kaybını düşünmüyorum galibiyete odaklandım, bjk ve bursa ile aranın açılmaması için, arkadan gelen gs fb ye yol vermemek için + kayserinin önümüze geçmemesi için, kısacası maçtan sonra buralarda kırmızı angry ifadesi yerine yeşil yeşil gülücükleri görebilmek için kazanmaktan başka çare yok.

Ben de geçen sene bir vizeye girmemiştim :D
Manyaklıktı ama...
Bu takımı tutmak akıl işi değil zaten :cool:

volkan_627
26.09.2010, 12:55
maça başlarken ceyhun u sahaya koyacaksın. sen önce maçta gol yememeye oynayacaksın. gol yersen 2 tane atman gerekli. ama gol yemeden 1 tane atsan 3 puan veriyorlar sana. daha sonra oyunun gisişine göre çıkarırsın ceyhunu hücum adamlarını koyarsın. önemli olan 6 atmak değil yeğen, önemli olan 3 puanı bir şekilde hanene yazdırmak.

----------------------------onur--------------------------

serkan----------giray------------------egemen---------cale

---------------------------ceyhun-------------------------

------------selçuk-------------------------colman---------

yattara----------------------------------------------engin

---------------------------teofillo-------------------------

Emrah KabuL
26.09.2010, 13:00
Ciddiyet.
Evet ! ciddiyet...
Biz de olmayan, Bursaspor'da fazlasıyla olan tek fark bu.

Şimdi lige 5/5 galibiyetle başlayan biz olsaydık ve altıncı maçımızı aynı Bursaspor gibi kendi sahamızda Bucaspor'la oysaydık, üstüne aynı Bursaspor gibi daha maçın başında 4.dakikada 1-0 galip duruma geçseydik...
Bu maçın sonu nasıl biterdi ?
Cevabı geçen hafta almadık mı...
Şımaran topçular !
Korner fantezileri !
Kazanılan duran toplar için mahalle çocukları gibi bir birine çemkiren eşşek kadar profesyoneller !
Basketbol yıldızı gibi arkasına, sağına soluna bakarak pas atanlar !

Dün de bu yazıyı görmüştüm sanırım.. bence sürekli alıntılanmalı bu yazı :)

Ayrıca örneğini verdiğiniz Bursa geçen sezonda şampiyon oldu bu ligde.. ve yine de aynı çizgide devam ediyorlar.. futbolun iyisi,kötüsü önemli değil.. adamlar kazanmayı öğrendiler artık.

Mert Oğuzlu61
26.09.2010, 13:03
maça başlarken ceyhun u sahaya koyacaksın. sen önce maçta gol yememeye oynayacaksın. gol yersen 2 tane atman gerekli. ama gol yemeden 1 tane atsan 3 puan veriyorlar sana. daha sonra oyunun gisişine göre çıkarırsın ceyhunu hücum adamlarını koyarsın. önemli olan 6 atmak değil yeğen, önemli olan 3 puanı bir şekilde hanene yazdırmak.

çıkabileceğimiz en iyi kadro budur.

altinkaya08
26.09.2010, 13:11

bu kadro ideal kadrodur.jaja hasta olmadanda ben onu ilk 11 e almamıştım bu maç için.belki yattaranın yerine burak ile başlanabilir okadar.

volkan_627
26.09.2010, 13:17
buraktan bu saatten sonra verim beklemek fazla hayalcilik olur bence. yattara burak ın alternatifi olamaz. burak yattara nın iyi bir alternatifi olur. oyunun ilerleyen dakikalarında yattara yı sahaya sürmek sadece ve sadece iş olsun diye yapılır. hangi maçta sonradan oyuna girip maç kurtardı yattara? ama burak öyle değil. yattara çıkıp burak girerse takıma faydalı bir değişilik olur. bu yüzden her zaman yattara ile başlar, kötü giderse yerine burak girer. bu daha mantıklı geliyor bana...

volkan_627
26.09.2010, 13:22

---------------------------teofillo-------------------------maç esnasında bu kadro ile istediğin gibi oynayabilirsin. oyunun ve skorun durumuna göre ceyhun u çıkar alanzinho yada jaja yı koy. ya da engin çıkıp alanzinho girebilir. ceyhun çıkar yerine umut u koyar forveti ikilersin. yattara çıkar burak girer. vs vs...

bu sayede alternatifi bol ve maç çevirecek adamların olur kulübede. umut, jaja, alanzinho, burak gibi oyuncular hangi takımın kulübesinde var. sahada olanlar kadar yedek oturanlar da kaliteli. kulübede oturan adamalrın hepsi şu anda süper ligin her takımında 11 oynar. bu yüzden sahaya sürülecek ve yedek olarak oturacak oyuncuar bunlardır. ilk 11 in kaliteli yedek kulüben zengin. varmı daha ötesi. sadece glowacki iyileştiğinde giray ile yer değitirir. böylece giray da sağlam bir yedek olarak kulübede yerini alır...

S.DEMİRCİ
26.09.2010, 13:24
üçlü ortasahayla çıkalım..
geriside cidiyetle oynasın..
kayseriyi yeneriz...

Murat Erdem
26.09.2010, 13:27
Dün de bu yazıyı görmüştüm sanırım.. bence sürekli alıntılanmalı bu yazı :)

Ayrıca örneğini verdiğiniz Bursa geçen sezonda şampiyon oldu bu ligde.. ve yine de aynı çizgide devam ediyorlar.. futbolun iyisi,kötüsü önemli değil.. adamlar kazanmayı öğrendiler artık.

Alıntı yaptığım mesaja da cevap olduğu için aynı gönderimi kopyalamıştım.

Şimdi "rakiplerimiz" başlığını okudum da...orada üyelerimiz "BJK ve Bursa'nın hep son dakika golü attıklarını, bu yüzden çok sinir olduklarını" yazmışlar.

Adamlar son dakika golünü neden atıyorlar ?
İşlerini ciddiye alıp, disiplin içinde yaptıkları için.

Şimdi millet bana yüklenecek ama yine de yazacağım.

"at binene göre koşarmış"...

Bu laubalilik de Şenol hoca 1 numaralı sorumludur.

Rakibe saygı duymayı empoze etme işini bir türlü beceremiyor.

Ya hu şu lig de bizden başka maç için de topuk pası yapan bir tane takım var mı ?

Bizim süper über starlarımız her maç 10-15 kere topuk pası yapmazlarsa günaha girerler sanki !

2005 de Antep'le Çarşamba günü kupa maçı yapmıştık. Rahat bir oyunla 3-0 aldığımız maçta o kadar rakibi rencide edici showa dönük hareketler yapmıştık ki...3 gün sonra Pazar günü Antep deplasmanımız olduğu unutuvermiştik.
Pazar günü ne mi oldu ?
Szmkowiak'ın inanılmaz direnişine rağmen, müthiş bir motivasyonla savaşan Antep 87.dakika da attığı golle bizi 3-2 yenip şampiyonluk yolunda en ağır darbelerden birini vurmuştu.
2005 sezonunda 2 puan farkla şampiyonluğu kaçırmıştık.

Haa unutmadan hocamız da Şenol Güneş'di.

S.DEMİRCİ
26.09.2010, 13:27
ligde kolay maç yok...
eğer rakibinizi küçümser ve ciddiyetinizi kaybederseniz tokatı yersiniz..

Cafer Bulur
26.09.2010, 13:36

Şimdi "rakiplerimiz" başlığını okudum da...orada üyelerimiz "BJK ve Bursa'nın hep son dakika golü attıklarını, bu yüzden çok sinir olduklarını" yazmışlar.

Ya hu şu lig de bizden başka maç için de topuk pası yapan bir tane takım var mı ?

Bizim süper über starlarımız her maç 10-15 kere topuk pası yapmazlarsa günaha girerler sanki !

2005 de Antep'le Çarşamba günü kupa maçı yapmıştık. Rahat bir oyunla 3-0 aldığımız maçta o kadar rakibi rencide edici showa dönük hareketler yapmıştık ki...3 gün sonra Pazar günü Antep deplasmanımız olduğu unutuvermiştik.
Pazar günü ne mi oldu ?
Szmkowiak'ın inanılmaz direnişine rağmen, müthiş bir motivasyonla savaşan Antep 87.dakika da attığı golle bizi 3-2 yenip şampiyonluk yolunda en ağır darbelerden birini vurmuştu.

Yazdiklarinin özüne katilmakla beraber bu ciddiyetsizliklerin soumlusunun senol günes olduguna katilmiyorum.

Hocamiz bir ciddiyet hayranidir ve her mac rakibi önemsemeyi her defasinda futbolculara anlatiyordur.

Buna ragmen bir rehavet oluyorsa bu oynattigi futbolcularin yapilarindan kaynaklaniyor bence.

Yani senol güneste ciddiyetsizlige önlem alamama degil görsel futbolculara gereginden fazla deger verme görüyorum ben..

Bazen futbol görsel bir sov deniyor ya,külliyen yanlis bence.

Bunu söylemek yillarca sampiyonluk bekleyen binlerce vefakar taraftarimiza hakarettir bu...

r9emre
26.09.2010, 13:37

Kesinlikle olması gereken kadro.Ne 1 fazla ne 1 az..

yaranozlu
26.09.2010, 13:39
onur
serkan glowacki egemen ferhat
ceyhun colman
yattara alanzinho engin
teofilo

bu kadro rahat yener

Tayfun
Geçen sezon son dakika golü ile yenilince stadlarında maç sonu çalan kolbastı hala kulaklarımda!

Bugün golü de basacağız kolbastıyı da...

Hürgün Aygün
Yattara yedekmiş heralde Can Karyağdı bağlandı dademin LigTv'ye.

Cafer Bulur
26.09.2010, 13:40
Yattara yedekmiş heralde Can Karyağdı bağlandı dademin LigTv'ye.
Evet burak oynayacak,bunun isaretlerini almistik hafta icinde.

S.DEMİRCİ
26.09.2010, 13:40
Yazdiklarinin özüne katilmakla beraber bu ciddiyetsizliklerin soumlusunun senol günes olduguna katilmiyorum.

Hocamiz bir ciddiyet hayranidir ve her mac rakibi önemsemeyi her defasinda futbolculara anlatiyordur.

Buna ragmen bir rehavet oluyorsa bu oynattigi futbolcularin yapilarindan kaynaklaniyor bence.

Yani senol güneste ciddiyetsizlige önlem alamama degil görsel futbolculara gereginden fazla deger verme görüyorum ben..

Bazen futbol görsel bir sov deniyor ya,külliyen yanlis bence.

Bunu söylemek yillarca sampiyonluk bekleyen binlerce vefakar taraftarimiza hakarettir bu...
herşey çıkardığı kadroda saklı..
futbolcuda ona göre hareket ediyor....

sametaydin
26.09.2010, 13:41

Bence de bu kadro trabzonsporun şu anda en ideal kadrosu.

Cafer Bulur
26.09.2010, 13:41
herşey çıkardığı kadroda saklı..
futbolcuda ona göre hareket ediyor....
Evet,bunu anlatmak istemistim.:)

FANATIK61
26.09.2010, 13:42

Pazar günü ne mi oldu ?

Dogruya dogru ;)

Tolga Okumuş
26.09.2010, 13:47

Pazar günü ne mi oldu ?

Vallahi harika:alkış:

Tam düşündüklerim dile getirilmiş.

Maalesef oyuncularımız şampiyonluğun sadece ağızla geleceğini zannediyor.

1 maçla değerlendirmekte istemem tabi ki ama bu ciddiyetsizlik ve rakibe saygısızlık devam etmez inşallah.

Trabzon-Spor-61
26.09.2010, 13:48
http://footballuser.com/Formations/2010/09/22260_Trabzonspor.jpg

Insallah böyle onyatir

Hürgün Aygün
26.09.2010, 13:48
Manisa maçı öncesi tedirgindim ama bu maçta eminim yenicez inşallah.Takım kendine gelmiştir umarım..

kursat1313
26.09.2010, 13:50
Geçen sezon son dakika golü ile yenilince stadlarında maç sonu çalan kolbastı hala kulaklarımda!

inşallah geçen seneki maça benzemez iyi oynamıştık hatta teo nun şutu direkten dönmüştü ama 90 da makukula canımızı yakmıştı iyi oyuna çokta gerek yok 1-0 olsun bizim olsun beşiktaş ve bursanın kazandığı haftada

Hürgün Aygün
26.09.2010, 13:50
http://footballuser.com/Formations/2010/09/22260_Trabzonspor.jpg

Insallah böyle onyatir
Kanatlardan çok atak yeriz bu kadroyla çıkmaz Şenol hoca..

bahadır2561
26.09.2010, 13:56

Geçen yıl çok yavşaklık yapmışlardı maç öncesi, sonrası.

Maçtada hakem bunlara uyunca iyi mücadelemize rağmen yenilmiştik..

İnş dediin gibi olacak bu sene esas kolbastıyı göstereceğiz

Murat Erdem
26.09.2010, 13:57
Şenol hocanın takımın "ciddiyetsizliğinde" payı %100 dür.

En basit kanıt, kazanılan duran topları kimin kullanacağı sorunsalı !

Her maç topun başına geçen 2-3 oyuncumuzun dalaşmasından gına geldi arkadaş !

Şenol hocanın bu sorunsala verdiği cevap ne : "kim iyi hissediyorsa o kullanır"...

İşte bu cevap ipleri kaçırdığının, topçulara söz geçiremediğinin, daha doğrusu soyunma odasında görev dağılımı yaparken ne yardan ne de serden vazgeçmeyeyim diye, "iyi hisseden atsın" diyerek bu konuyu geçiştirdiğini gösterir.

Sonra da 70 milyonun önün de birbiriyle dalaşıp, aidiyetini arkadaşlığını kaybeden, kendimi göstereyim diye topuk pasları yapan, geri düştüğümüz maçta "bana ne ya, kim iyi hissediyorsa o kurtarsın" modunda hırssız, laubali topçuları izleriz.

pReN@_61
26.09.2010, 13:59
Başarılar Trabzonspor.

Full HD
26.09.2010, 14:01
Engin oynamali diye düsünüyorum bi bakalim kadro nasil olacak.

SEDAT
26.09.2010, 14:05
- Kesinlikle Futbolcularımızın Topuk Pasları , Şova Yönelik Hareketleri , Hatta Yattara'nın Aşırı Çalımlarından Vazgeçmemiz Gerekir..

- Kendi Kendimize Rakip Yaratıyoruz..

- Beşiktaşı Kaç Maçtır İzliyorum Bilmiyorum Sadece Benmi Öyle Görüyorum , Bir Tane Laubali Hareketlerini Görmedim..

Fatih ÖZDEMİR
26.09.2010, 14:06
Maçı BMN|Samsun ile birlikte izleyeceğiz inşallah, bu maçı alıp Bursa'nın arayı açmasını engelleyeceğiz.

U.Sadıkoğlu
2-0 kazanacağız..

Mehmet S. Pervan
Katılan olan ve olmayan olabilir ama ben Yattara'nın deplasmanlarda oynatılması taraftarıyım.

Çünkü 3 İstanbul takımı dışında diğer takımlar Avni Aker'de kapanarak oynuyor.

kaptans
26.09.2010, 14:12
yapmamız gereken tek şey orta sahanın göbeğini üçleyip ciddiyetle oynamak bu maçta ikisinide yapacağımızı düşünüyorum ve kazanacağız inşallah...

Orhan Aydın
26.09.2010, 14:14
Hiç mazaret yok, bu maç almak şart

blacksilva
26.09.2010, 14:20
burakla baslarsa hoca maci zor kazaniriz

Napoli
26.09.2010, 14:21
Kazanalım...Bu macı kazanırsak onumuz acık....!

Napoli
26.09.2010, 14:22
Benım Tv'de problem var,ozelden yardım =)

Hqmi
26.09.2010, 14:22
Tek yol var oda kazanmak.

Orhan Aydın
26.09.2010, 14:26
Tek yol var oda kazanmak.

Tek yol var o da devrim,

Dağlar bizimdirrrrrrrrrrrrrrr, dağlar bizimdirrrrrrrrrrrrrr

:D

Yiğit Gayretli
26.09.2010, 14:29
Tek yol var o da devrim,

Dağlar bizimdirrrrrrrrrrrrrrr, dağlar bizimdirrrrrrrrrrrrrr

:D

Bu ironi midir, gerçek midir bilemem ama buraya yazdıklarına dikkat et...

Dağlar T.C. devletine ve tebasına ait...

Travelair
26.09.2010, 14:29

şota çok iyi ya

Şimdiki futbolcularımızın da aynı aidiyet duygusu altında olmaları dileğimle

Mustafa Calik
26.09.2010, 14:31
sporx.com'a göre muhtemel kadromuz:

TRABZONSPOR (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/)
Onur
Serkan
Egemen
Giray
Cale
Ceyhun
Selçuk
Colman
Alanzinho
Engin
Teofilo

Orhan Aydın
26.09.2010, 14:31

Ya ne alaka şimdi:)

Pkklısın deseydin bari bir de

Yiğit Gayretli
26.09.2010, 14:33
Ya ne alaka şimdi:)

Pkklısın deseydin bari bir de

Hatırlatma yaptım.İhtiyacın varmış gibi geldi.Vatandaşlık görevim yani...

Neyse az kaldı maça dönelim.

bangkook_61
26.09.2010, 14:34

Ne var bu lafta şimdi ? Anlamadığın bilmediğin bir konuda konuşma o zaman. Teba ne bir de Allah aşkına? Padişahlıkmıyız hala bilemedim

danger00
26.09.2010, 14:34
http://twitter.com/Trabzonspor

Kayserispor maçı 11'imiz: Onur, Serkan, Egemen, Giray, Cale, Selcuk, Colman, Engin, Burak, Alanzinho, Teofilo

Mert Oğuzlu61
26.09.2010, 14:35
sporx.com'a göre muhtemel kadromuz:

TRABZONSPOR (http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/)
Onur
Serkan
Egemen
Giray
Cale
Ceyhun
Selçuk
Colman
Alanzinho
Engin
Teofilo

güzel kadro ama alanzinho olmaz, yattara oynamalı alanzinho ya güvenemiyorum...

bugrahankazaz
26.09.2010, 14:36
tscell den mesaj geldi ilk 11 i gösteren

onur

serkan giray egemen cale

selçuk

burak colman engin

alanzinho

teofilo

hayırlı olsun :)...

ozzy!
26.09.2010, 14:37
Takımımız Kayserispor maçında: Onur, Serkan, Egemen, Giray, Cale, Selcuk, Colman, Engin, Burak, Alanzinho, Teofilo onbiriyle mucadele edecektir.

Bekir
Ohh be Engin sonunda döndü,Çok özlemiştim sahada olmasını:)

İddaa oynuyanlar gönül rahatlıgıyla Trabzonspor'a oynuyabilir..

Muhammed
Umarım Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsü aynı anda sahada olur. Selçuk ve Colman ikilisi yeterli olmuyor kesinlikle.

Mustafa Calik
26.09.2010, 14:38
Takımımız Kayserispor maçında: Onur, Serkan, Egemen, Giray, Cale, Selcuk, Colman, Engin, Burak, Alanzinho, Teofilo onbiriyle mucadele edecektir.

Kaynak: Facebook / Trabzonspor Official

Samet İslamoğlu
26.09.2010, 14:38
Orta sahamız içerde dışarda bu şekilde olmalı.Ceyhun,Colman,Selçuk.
Ama bu Alanzinhoyla olmayacak bu iş bunu ne zaman görücekler merakla bekliyorum.

PinkFloyd
26.09.2010, 14:39
Son kupa urfadaki kupa finalinin aynısı sadece umutun yerine teo oynuyor.

Yiğit Gayretli
26.09.2010, 14:41
Ne var bu lafta şimdi ? Anlamadığın bilmediğin bir konuda konuşma o zaman. Teba ne bir de Allah aşkına? Padişahlıkmıyız hala bilemedim

Teba kelimesinin sözlük anlamına bak istersen...Demekki bir şeyleri bilmeyen tek ben değilmişim.Devam etmek istersen özelden yazıver...

Şenol Hoca'nın bugün takıma Jaja-Alan(bu zaten zorunlu) , Umut-Engin, Ferhat-Cale değişklikleriyle müdahale etmesi yeterlidir.He ama Yattara illa oynamayacaksa yerine kadroda Burak olmasın aman diyeyim !

lutfu61
26.09.2010, 14:42
özelden bende yardım alabilir miyim

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 14:43
11 ler belli olmuşş
Lig tv
Onur
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Burak
Selçuk
Colman
Engin
Alanzinho
Teofilo

Fatih Özkan
26.09.2010, 14:44
Allah yardımcımız olsun!

Telha TANYILDIZI
26.09.2010, 14:46
mümkünse banada özelden birileri bir yol gösterebilirmi :D

Sefa Murat Dokuz
26.09.2010, 14:46
Shota ile güzel görüntüler izledik...

Orhan Aydın
26.09.2010, 14:47

Yardım gelir abi mutlaka:D

lutfu61
26.09.2010, 14:49
mümkünse bende yardım alabilir miyim

izzet
26.09.2010, 14:50
Atesli bir Sohbet icin , Özele bekliyorum...

Fatih Özkan
26.09.2010, 14:51

Çok güldüm buna :D

Ümit Küçük
26.09.2010, 14:52

banada yol gösterseler çok iyi olacak...bu arada yattara yok kadroda burak var

Emre Çömez
26.09.2010, 14:52
atesli bir sohbet icin , Özele bekliyorum...

:d:d:d:d:d:d

Cevikoglu
26.09.2010, 14:53

Cam var mı?:D:D

Mehmet S. Pervan
26.09.2010, 14:53
KAYSERİSPOR-TRABZONSPOR
SAAT: 15.30
YAYIN: Lig TV

STAT: Kadir Has
HAKEMLER: Bünyamin Gezer, Erdem Bayık, Asım Yusuf Öz, Suat Arslanboğa

KAYSERİSPOR:Souleymanou, Önder Turacı, Aleksander, Serdar, Hasan Ali, Mehmet Eren, Santana, Selim Teber, Triosi, Furkan, Zaleyeta
TEKNİK DİREKTÖR: Şota Arveladze

TRABZONSPOR:Onur, Serkan, Egemen, Giray, Cale, Burak, Selçuk, Colman, Engin, Alanzinho, Teofilo
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

BordoMavi Sevda
26.09.2010, 14:54
beyler özelden mesaj atabilir misiniz malum konu için....

izzet
Cam var mı?:D:D

Önce güvenmem lazim.

--------

Gülen cok, yardim eden yok...

Paksoy
kadro çok iyi, alıcaz maçı;)

Mert Oğuzlu61
26.09.2010, 14:56
ceyhun ceyhun ceyhun...

tamam pasları bazen delirtiyor bazı pozisyonlarda ağır kalıyor ama şu ligde böyle bir oyuncun varsa oynatacaksın antalya ve manisa maçlarından ders almadık mı... selçuk colman a çok yük biniyor arkalarında ceyhun oldu mu bu üçlü ile oyunu kontrol altına alabiliyoruz...

neyse sonuçta sahada 11 bordo mavili var hepsi elinden geleni yaparlar ve umarım bize nefes aldıracak şu 3p 90dk sonunda ciddi, disiplinli bir futbolla alırlar ..

hamucera
26.09.2010, 14:56
Önce güvenmem lazim.

--------

Gülen cok, yardim eden yok...

msn den canlı destek açıldı :D

sametaydin
26.09.2010, 14:57
Hoca ofansif kadrodan vazgeçmiyor. Antalya ve manisa maçlarından ders alamamış heralde.

Sefa Murat Dokuz
Bu Alanzinho napıyor? xD

Mustafa Demir
alanzinyo fiskiye gibi :D

BordoMavi Sevda
beyler bi adres verin lütfen

hamucera
oha Alan o nasıl bi su çıkartmaktır

maçın dün olduğunu zanneden kayserililer stada gitmiş ama idmanı görünce maç olmadığını anlayıp geri dönmüş

KERİM
Alanzinho, o görüntüler ne öle :D

Oğuz ZEYTİN
26.09.2010, 14:58
Sıkıntıya gerek yok, çünkü Önder Turacı onlarda ;)

Bizim gücümüze değinmiyorum bile.

r9emre
Burak,Engin,Alan ilk 11'de çıkacakmış sanırım.Yattara,Umut yedek.Anlamadığım diyelim Kayseri'yi şansın yaver gitti de yendin 3'lü orta saha oynamadan bir bu ligi götüremeyiz.Bu hafta yener haftaya Bjk acımaz bize Colman-Selçuk sadece ikisiyle olmuyor.Arkalarına Ceyhun'u monte etmeli hoca.Bugün alınabilecek olası bir galibiyetten sonra umarım havaya girmez oo Şenol Hoca şöyle iyi bilir,helal olsun filan yağları çekmez bazı taraftarlarımız resmen günü kurtarmaya çalışmış olurlar.

Murat Erdem
Alanzinho bu maçta ne yapması umuduyla oynatılıyor ?

Pres mi yapacak ?

Top mu çalacak ?

Yüksek yüzdeyle top mu dağıtacak ?

Kanatlardan top mu taşıyacak ?

Sıfıra inip ceza sahasına top mu kesecek ?

Var mı cevabı ?

Bu güne kadar bunlardan hangisini yaptı da bu gün medet bekleniyor...