PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 6. Hafta | Kayserispor 0 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

Tolga Kurt
20.09.2010, 00:15
İstanbul ezikleride berabere kaldı haydin uşaklar önümüzdeki 2 maçtan 6 puan çıkarın yeter :)

Full HD
20.09.2010, 00:25
Ezikler su an okadar önemli degil.Önemli olan Bursaspor!

Bursa puan vermeli fakat Bursa kolay kolay puan vermez.Bize benzemiyorlar buda beni rahatsiz ediyor.

AKSOY_61
20.09.2010, 00:29
Bursanın en büyük avantajı büyük takım gibi oynamaması.
Tam bir sonuca gitmek isteyen bunun için yeri geldiğinde berbat bir top oynayan takım havasındalar.

Biz bunu yapamıyoruz kötü oynadığımız ama puan aldığımız maçlarda bile
hoca tepki görüyor.Futbolu takımımıza yakıştıramıyoruz.
Onlarda böyle bir sorun yok.

Full HD
20.09.2010, 00:34
Antepin puan alma istegine güvenmemiz lazim ozaman Bursayida yenebilecek gücte olduklarina inaniyorum ben.

sametaydin
20.09.2010, 00:50
Antep bursaya yenilmez arkadaşlar bursayı yener diyorum ben.

İsmail Coşgun
20.09.2010, 00:52
Antep bize olsa kabadayı kesilir. Bakalım Bursa'ya karşı nasıl oynayacaklar. Benim pek umudum yok. Bursa maçı alır gibi...

AKSOY_61
20.09.2010, 01:00
Antep bursayı yenemese bile en azından yenilmez.

UtopyaTs
20.09.2010, 03:06
Bende en az beraberlik bekliyorum Bursa bir yer de patlıyacak o da bu hafta olucak inşallah bu arada Bursaspor şampiyonluğuna %0 veriyorum.Çekirge 2. ke zıplayamaz o kadar da degil.Önümüzde ki iki maçı alırsak çok iyi olur.Şuan kaybettğimiz hiçbişey yok.

İskender Çakmak
20.09.2010, 06:56
kayseri maci zor gececek kendi evimizde kaybettigimiz uc puan bu anlamda kotu oldu kayseri macindaki beraberlik bile yetebilirdi simdi kesinlikle kazanmamiz gerekiyor kayseri de yenildi bu hafta senol hocaya kadro icin buyuk is dusuyor

zekeriyya
20.09.2010, 08:11
kayseri yenildi
iki istanbullu berabere
şeftali kurçuğuda yenilecek Gaziantep e

salı günü görüşmek üzere

pazar gündüz yazmıştım inşallah yarın bu vakitler tekrar alıntı yaparım yazımı :)

beyzadem
20.09.2010, 08:21
manisa maçından sonra bu maçın önemi çok büyük birde kayseride bu hafta yenildi yta onlarda baya asılacak maça trabzon aklını kullanırsa ha bide unutmadan bu 4-2-4 taktiğinden vazgeçmesi lazım şenol hocanın o daha yemez sürpriz bi taktikle çıkması lazım yoksa yenemeyiz

Birtan Karaman
20.09.2010, 08:56
Tam bi Taktik savaşı içinde geçecek müsabaka.

ozturk
20.09.2010, 09:07
Sinerji oluşturmadan şampiyon olamazsın...
Sen inanmadan, ben inanmadan, topçular zaten inanmaz.

Trabzonspor taraftarı olarak, özellikle bursa türü takımlardan farkınız da budur vesselam. Siz diyorum çünkü çok şükür ben ne tribünden takıma sayarım, ne kendi hocamı topçumu yuhlarım, ne de 1 mağlubiyette sezon bitirebilecek anti-zekâ üretebilirim...

İdareciler için bir söz vardır, idareci vardır oturduğu koltuk sayesinde saygındır, idareci vardır koltuğunun saygınlığını arttırır.

Siz 1. ekiptensiniz...
Trabzonspor a manevi anlamda katmanız mümkün değil!

kendi evinde ligde puanı olmayan takımdan 3 yiyen ve bunu "sıradan" "1" mağlubiyet gören birisiyle bu tartışmayı uzatmanın manası yok sanırım. anti-zeka yı da kimin ürettiğini sezon sonunda hep beraber görürüz;)

Saygılar..

bariskaratas
20.09.2010, 09:11
olmamasi gereken ama bir oyunda her zaman olabilecek bir kaza.
siradan bir kaza ama ders almak lazim.
2 ligten bir takima bile yenilebilinir. bunu sorun etmemek lazim.

mutluhayri
20.09.2010, 09:13
bu nedir ya.. kayseri-Trabzon maçını konuşacağınız yerde bursanın anteple maçı konuşuluyor..
bırakalım bunları lütfen. işimize bakalım biz..

ozturk
20.09.2010, 09:14
bu nedir ya.. kayseri-Trabzon maçını konuşacağınız yerde bursanın anteple maçı konuşuluyor..
bırakalım bunları lütfen. işimize bakalım biz..

keşke manisaya yenilmeseydik te bu başlıkta antep ten medet ummasaydık:)

Tatar Kemal
20.09.2010, 09:32
bursa antep'i rahat geçer diye düşünüyorum. bursa valencia'ya farklı yenildi ama Türkiye liglerinde şu an bursayı yenebilecek takım yok. kayseri de bu hafta takıldı o sebeple haftasonu işimiz çok zor. kayseri kendi evinde bizi yenebilir. bu manisa yenilgisi çok kötü oldu. toparlanmamız en az 4-5 haftayı bulur. işin kötüsü bundan sonra bjk maçı var. fener karşısında gördüğümüz bjk bizi çok rahat geçer. adamlar her halükarda oynuyor. bir de bobo ve nobre faktörü var. bu iki isim sezon boyu yatar sonra ne yapar eder bize golü atar.

ozturk
20.09.2010, 09:34
bursa antep'i rahat geçer diye düşünüyorum. bursa valencia'ya farklı yenildi ama Türkiye liglerinde şu an bursayı yenebilecek takım yok. kayseri de bu hafta takıldı o sebeple haftasonu işimiz çok zor. kayseri kendi evinde bizi yenebilir. bu manisa yenilgisi çok kötü oldu. toparlanmamız en az 4-5 haftayı bulur. işin kötüsü bundan sonra bjk maçı var. fener karşısında gördüğümüz bjk bizi çok rahat geçer. adamlar her halükarda oynuyor. bir de bobo ve nobre faktörü var. bu iki isim sezon boyu yatar sonra ne yapar eder bize golü atar.

Doğru ve yerinde tesbitler..

Teşekkürler..

apachi61
20.09.2010, 09:46
Mutlak galibiyet alınması gereken maçlardan birisi antalya ve manisa karşısında kaybedilen puanlar ve bursanın dolu dizgin gitmesi(bu hafta tökezlerler inşallah) sebebiyle galibiyet harici olası puan/puanlar kaybettirecek bi maç takımı olumsuz bir havaya sokacagı kanaatindeyim. Fizik gücünden cok taktik savaşı içinde geçecek bir mücadele olacak. Cangele ve Mehmet Erene dikkat etmek lazım bu 2 oyuncuyu ceyhun-cangele ve serkan-mehmet eren iyi marke ederek durdurmak lazım. Sonrası hızlı hücum oyuncularımızın işi inşallah böyle olur : )

Kamil Çakmak
20.09.2010, 10:02
Bursa bu akşam yenilse ne olacakki?
Bizim bu istikrarsızlığımız var olduğu sürece, rakiplerin puan kaybetmesini beklemek içi boş bir beklemekten başka bişey ifade etmiyor...

Gizadam34
20.09.2010, 10:13
kendi evinde ligde puanı olmayan takımdan 3 yiyen ve bunu "sıradan" "1" mağlubiyet gören birisiyle bu tartışmayı uzatmanın manası yok sanırım. anti-zeka yı da kimin ürettiğini sezon sonunda hep beraber görürüz;)

Saygılar..

senin her yazını okuyorum hemen hemen ve hep yıkıcı yorumlarda bulunuyorsun. dürüstçe söyler misin sen kim başkan olsun isterdin? gerçek karın ağrın nedir?

Gizadam34
20.09.2010, 10:18
Doğru ve yerinde tesbitler..

Teşekkürler..

adamın hangi tespitine neden katılıyorsun? bjk kötü fenerle berabere kaldı bizi mi kolay geçecek? fener en iyi topunu bize karşı oynadı. kayseri kesin yener diyor hangi kayseri ya? sen gs li misin? 4 jhaftadır bu takımda ışık görmedin mi bu kadar umutsuzsun? sen kullanıcı adını yanlış yazmış olmayasın? ultraaslan olmasın? ultraaslan arkadaşlım bile bizim takımı daha çok beğenip korkuyor. senin bu yazdıkların nedir çözemedim. bir kjere olumlu yazmadın hem de bu seneki bu olumlu futbola rağmen. senin gibiler ölü soyucu diye tanınır. ama bu puslu havalar dağılınca seni buralarda arıycam gene. çok umudum yok gerçi.. ilk tökezlemede burda olursun eminim.

ozturk
20.09.2010, 10:21
senin her yazını okuyorum hemen hemen ve hep yıkıcı yorumlarda bulunuyorsun. dürüstçe söyler misin sen kim başkan olsun isterdin? gerçek karın ağrın nedir?

yazılarımı okuduğun belli.

yazdığım yazıların başkanlıkla ne ilgisi var ben tamamen saha sonuçlarından bahsediyorum.Artı asıl yıkıcılığı takımın kendisi ligde sıfır puanı olan takımdan 3 yiyeyek yapmıyor mu?

ozturk
20.09.2010, 10:27
adamın hangi tespitine neden katılıyorsun? bjk kötü fenerle berabere kaldı bizi mi kolay geçecek? fener en iyi topunu bize karşı oynadı. kayseri kesin yener diyor hangi kayseri ya? sen gs li misin? 4 jhaftadır bu takımda ışık görmedin mi bu kadar umutsuzsun? sen kullanıcı adını yanlış yazmış olmayasın? ultraaslan olmasın? ultraaslan arkadaşlım bile bizim takımı daha çok beğenip korkuyor. senin bu yazdıkların nedir çözemedim. bir kjere olumlu yazmadın hem de bu seneki bu olumlu futbola rağmen. senin gibiler ölü soyucu diye tanınır. ama bu puslu havalar dağılınca seni buralarda arıycam gene. çok umudum yok gerçi.. ilk tökezlemede burda olursun eminim.

2006 dan beri yazıyorum. mesaj sayımdan bellidir umarım. sözünü ettiğin takımı hekesin milliyetçi duygularının kabardığı 1999 yılındaki juventus maçında bile destelemedim. Benim amacım ligin başında kendimizi dev aynasında görüp ligin sonunda yıkım yaşamamak. Daha açıkçası manisadan kendi evimde 3 yemeyi hazmedemiyorum. şampiyonluğa oynuyorsam manisadan KESİNLİKLE 3 yememeliyim. iyi futbol kötü futbol meselesine gelince: maalesef iyi futbola puan vermiyorlar keşke kötü futbol oynasakta kazansak şampiyon olsak...

bize skor lazım.

Ertan 51
20.09.2010, 10:28
Bursa Antep le berabere kalırmı bilemiyorum ama kesinlikle yenemez,yazın bi tarafa.
Ama üstte Kamil Abinin de dediği gibi bizde bu istikrarsızlık olduktan sonra çok ta önemli değil bana göre de o maçın sonucu.İnşallah belli bi seviye tuttururuz en kısa zamanda.

Birde Kayseri-TS maçının bilet ücretlerini nerden öğrenebilirim yardımcı olabilecek renktaş varmı acaba.

Emrah Akcagöz
20.09.2010, 10:30
Abartmışsınız hemde çok fazla..

Bursa'yı yenebilecek ligde birçok takım var.

Kayseri yenilmiş olabilir ama bu bizi yeneceği anlamına gelmez şunu açıkça söyleyebilirimki zorluk derecesi yüksek olan maçları kazanmaya daha yatkın bi takımız ve bu tür maçlarda daha üst düzey futbol oynuyoruz Kayseri maçı zor geçer ama yenileceğimizi sanmıyorum.

Takım 1 mağlubiyet ile 4-5 haftada toparlanacak ise geçen sezonki yerimizi mumla ararız. Eğer dediğiniz mantıkla gidersek 5.lik bile bizim için hayal.

Bjk maçı için ise şunu söyleyebilirim. Fener karşısında gördüğümüz bjkyi biz çok rahat yeneriz..

Trabzonspor hafife alınacak, basite indirgenecek bi takım değil Manisa maçı bir kazaydı bu tür kazalar her takımın başına gelir. Kayseri maçı ile kaldığımız yerden devam ederiz..

Keleşoğlu
20.09.2010, 10:35
kayseri de puan kaybederiz bjk'yi yeneriz

İlyas Özdemir
20.09.2010, 10:35
geçen haftayı kayıpla geçiren 2 takım maçı bakalım hangi takımın ayakları yere daha sağlam basacak kim mağlubiyetlerden ders çıkaracak hep beraber göreceğiz

Gizadam34
20.09.2010, 10:37
2006 dan beri yazıyorum. mesaj sayımdan bellidir umarım. sözünü ettiğin takımı hekesin milliyetçi duygularının kabardığı 1999 yılındaki juventus maçında bile destelemedim. Benim amacım ligin başında kendimizi dev aynasında görüp ligin sonunda yıkım yaşamamak. Daha açıkçası manisadan kendi evimde 3 yemeyi hazmedemiyorum. şampiyonluğa oynuyorsam manisadan KESİNLİKLE 3 yememeliyim. iyi futbol kötü futbol meselesine gelince: maalesef iyi futbola puan vermiyorlar keşke kötü futbol oynasakta kazansak şampiyon olsak...

bize skor lazım.

işte farkımız bu. son defa şampiyon olduğumuzda 6 yaşındaydım ve taraftarı oldum bu takımın. ama hiç kötü oynasın ezilsin ama bursa gibi şampiyon olsun istemedim. mania maçında bjk nin belediyeye yenildiği maç gibi oynadığını söylemezsin, ya da buca yı yenmesine rağmen oynadığı berbat futbolu göremezsin. bana umut veren 4 maçtır antalya hariç iyi oynamamız. ve senin yazıdğını görünce okumadan anlıyorum yine içimi karartacak bu adam diye. hacısalihoğlu mezvusunda hissetmiştim asıl karın ağrın yönetime diye. ama anlam veremiyorum kim gelecek ki? donumuza kadar soyan m.ali yılmaz mı? yoksa boksorumuzun peşinde antrenoru gibi ülke ülke gezen fotolarında arkasında zafwer işareti yapan vizyonsuz diğer bi arkadaş mı? atay aktuğ da hapis te? ali kemal aktürk de hapiste öldü, ağaoğlu can korkusundan bi daha hayatta aday olamaz, geriye kimse kalmıyor. mal bu elimizde bu var. yıkıcı diil yapıcı eleştiri yapalım kötüleri gördüğümüz kadar iyileri de görelim. sadece kötüleri görmekle sadece bizim içimizi karartırsın. taraftarlığını da sorgulayamam. haddime değil tabi ki.

Emrullah
20.09.2010, 10:40
Şenol Hoca bu hafta Onur'u dinlendirip Tolga'ya şans vermeyi düşünüyormuş. Ara sıra böyle şeyler yapmak iyidir. Onur için de iyi olacaktır böyle bir karar. Tolga'yı da belki kazanırız.

Ertan 51
20.09.2010, 10:44
Şenol Hoca bu hafta Onur'u dinlendirip Tolga'ya şans vermeyi düşünüyormuş. Ara sıra böyle şeyler yapmak iyidir. Onur için de iyi olacaktır böyle bir karar. Tolga'yı da belki kazanırız.
Çok mantıklı ve akılcı olur.
8:)Tolga'yı 1 Onur'a değişmem ama maden Tolga bu takımın 2. kalecisi böyle formsuzluklarda vereceksin kaleyi ki hem moral kazansın hem hazır olsun,tabi en önemlisi Onur bi kafasını toplayıp muhasebe yapsın.Ama bunları Şenol hoca şevkati ve bilgeliği ile yapacaksın kırıp dökmeden,her iki tarafı da köreltmeden:)

ozturk
20.09.2010, 10:46
işte farkımız bu. son defa şampiyon olduğumuzda 6 yaşındaydım ve taraftarı oldum bu takımın. ama hiç kötü oynasın ezilsin ama bursa gibi şampiyon olsun istemedim.
Evet asıl kırılma burada başlıyor. fikir ayrılığı da. ben ilk defa 1995-1996 sezonundan itibaren bu takımı tutmaya başladım(yaşım gereği). ve o yıl önümüze geleni ezip geçiyorduk. şampiyon olamadık olsun seneye oluruz dedik. ama tam 15 yıl geçti. her yıl böyle ağır mağlubiyetler alınca maalesef inancım bitiyor.

Diyorum ki yeter ki bir şampiyon olalım ne olursa olsun. iyi futblol olmasın. şans eseri bi şampiyonluk olsun.Ama artık skor olsun. sonuç olsun.Oynanan futbol iyi olmuş hiç ilgilenemiyorum. sonuçta 3-1 yenilmişim diyorum.

Başkanlık konusuna gelince. 1995 ten beri siyasi ve dünya görüşüm taban tabana zıt olmasına rağmen en iyi yönetim Atay AKTUĞ yönetimiyd.Başkanlık konusnda bu yorumu yapabilirim.Karın ağrım(!) olsa ne olacak ki. oy verme hakkım bile yok. Sadri ŞENER in yaptıkları da tabiiki inkar edilemez. Ama tekrar dediğim gibi bize iyi saha sonuçları ve şampiyonluk lazım

Mesela kayseri maçı var. keşke maçta sadece 1 şutumuz olsa o da gol olsa maçı 1-0 kazansak...keşke bjk ya karşı da aynısı olsa..

demirel
20.09.2010, 10:49
Bu sezon Bursa'ya şans vermiyorum,eğer toparlanmazlarsa yakında mağlubiyetlere başlarlar,kayseri maçı ilginç olacak,bir yanda Şota diğer yanda Şenol Güneş,umarım bir kazaya uğramayız,ancak çok iyi bir futbol bekliyorum,ardından alınacak Bjk maçı herşeyi yoluna sokar ancak tersini düşünmek bile istemiyorum...

Tatar Kemal
20.09.2010, 10:50
Abartmışsınız hemde çok fazla..

Bursa'yı yenebilecek ligde birçok takım var.

Kayseri yenilmiş olabilir ama bu bizi yeneceği anlamına gelmez şunu açıkça söyleyebilirimki zorluk derecesi yüksek olan maçları kazanmaya daha yatkın bi takımız ve bu tür maçlarda daha üst düzey futbol oynuyoruz Kayseri maçı zor geçer ama yenileceğimizi sanmıyorum.

Takım 1 mağlubiyet ile 4-5 haftada toparlanacak ise geçen sezonki yerimizi mumla ararız. Eğer dediğiniz mantıkla gidersek 5.lik bile bizim için hayal.

Bjk maçı için ise şunu söyleyebilirim. Fener karşısında gördüğümüz bjkyi biz çok rahat yeneriz..

Trabzonspor hafife alınacak, basite indirgenecek bi takım değil Manisa maçı bir kazaydı bu tür kazalar her takımın başına gelir. Kayseri maçı ile kaldığımız yerden devam ederiz..

Trabzonspor'u kimse hafife almıyor zaten alamaz da. benim belirtmek istediğim şu. bizim takımın karakteristiği bu. en güçlü olduğumuz dönemlerde plansız maçlar kaybederek zirveden uzaklaşan bir takımız biz. bu hastalığı yenemiyoruz bir türlü. geçen sene de hatırlayın ligin ikinci yarısında arka arkaya beraberlikler alarak ligden kopmuştuk. şimdi aynı durum söz konusu. kayseri, bjk ve kasımpaşa maçları bizim açımızdan çok tehlikeli. üç maçı da tahmin etmediğimiz skorlarla kapatıp zirveden kopabiliriz. bu kimse için sürpriz olmasın. her sene yaşadığımız bir durum.

mesela akşam seyrettiğimiz ve fenerin tarihi fark kaçırdığı bjk bizi çok rahat yener. çünkü top her zaman bjk'lıların ayağında topu size vermiyorlar. fener karşısında beraberliği zor kurtaran bjk bizi yenmekte zorlanmaz. çünkü biz bu tür dengesiz takımlara karşı her zaman yenilmişizdir.

şu üç hafta çok önemli. kayseri, bjk, kasımpaşa... kasımpaşa'da ligde çok kötü. ligin dibine demir attı ama bize karşı her zaman ters gelen bir takım. yine 3 gollü bir mağlubiyet açıkçası sürpriz olmaz. şenol hocamızın takımı çok iyi kurması ve motive etmesi gerekiyor. işin kötüsü kadroda derinlik yok. kimi alacak da kimi oynatacak o da ayrı bir dert.

Gizadam34
20.09.2010, 10:50
Evet asıl kırılma burada başlıyor. fikir ayrılığı da. ben ilk defa 1995-1996 sezonundan itibaren bu takımı tutmaya başladım(yaşım gereği). ve o yıl önümüze geleni ezip geçiyorduk. şampiyon olamadık olsun seneye oluruz dedik. ama tam 15 yıl geçti. her yıl böyle ağır mağlubiyetler alınca maalesef inancım bitiyor.

Diyorum ki yeter ki bir şampiyon olalım ne olursa olsun. iyi futblol olmasın. şans eseri bi şampiyonluk olsun.Ama artık skor olsun. sonuç olsun.Oynanan futbol iyi olmuş hiç ilgilenemiyorum. sonuçta 3-1 yenilmişim diyorum.

Başkanlık konusuna gelince. 1995 ten beri siyasi ve dünya görüşüm taban tabana zıt olmasına rağmen en iyi yönetim Atay AKTUĞ yönetimiyd.Başkanlık konusnda bu yorumu yapabilirim.Karın ağrım(!) olsa ne olacak ki. oy verme hakkım bile yok. Sadri ŞENER in yaptıkları da tabiiki inkar edilemez. Ama tekrar dediğim gibi bize iyi saha sonuçları ve şampiyonluk lazım

Mesela kayseri maçı var. keşke maçta sadece 1 şutumuz olsa o da gol olsa maçı 1-0 kazansak...keşke bjk ya karşı da aynısı olsa..

o zaman taraftarlığın yıllandıkça sen de bu durumu kansıksarsın diyorum:))
ve katılıyorum Aktuğ iyi bi başkandı.. halilhodziç de onca hoca arasında ilkeleriyle sıyrılan bi isimdi.. ama istikrar adına ve verdiği ışık nedeniyle bu hoca d abu başkan d abu oyuncular da elimizde önemli bi şanstır.. bence değerini bilelim:)

ozturk
20.09.2010, 10:54
o zaman taraftarlığın yıllandıkça sen de bu durumu kansıksarsın diyorum:))
ve katılıyorum Aktuğ iyi bi başkandı.. halilhodziç de onca hoca arasında ilkeleriyle sıyrılan bi isimdi.. ama istikrar adına ve verdiği ışık nedeniyle bu hoca d abu başkan d abu oyuncular da elimizde önemli bi şanstır.. bence değerini bilelim:)

evet haklısınız..

Gizadam34
20.09.2010, 10:54
mesela akşam seyrettiğimiz ve fenerin tarihi fark kaçırdığı bjk bizi çok rahat yener. çünkü top her zaman bjk'lıların ayağında topu size vermiyorlar. fener karşısında beraberliği zor kurtaran bjk bizi yenmekte zorlanmaz. çünkü biz bu tür dengesiz takımlara karşı her zaman yenilmişizdir.[/QUOTE]

kesinlikle katılmıyorum. bjk mi bize topu gösterrmeyecek? biz ingileterde bile zaman zaman oyuna hükmetmeyi bildik. onlar kötü fenere böyle oynadı bizse fenerin en iyi oynadığı maçta 3 sallayıp bi penaltı kaçırdık. neden elin tavuğu kaz görünür ki size. ya aynı maçları nasıl izliyoruz anlamıyorum. bizim maçları 90 dk izlemeyen yorum yapmasın.

Murat Keçeci
20.09.2010, 10:59
Dengeli işler yaptığımızda ligin en iyisi hala biziz takım savunmamızın balansını bozan en önemli etken kanatlardaki yetersizlik iki yönlü oynamaya çalışan tek oyuncu serkan onun dışındaki kanatta kullandığımız oyuncular tek yönlü oyuncular. açık pozisyonunda ofansif oyuncuları kullandığımızda pozisyon sayımızın arttığını ama pozisyon verme konusundada sorun yaşadığımızı görüyoruz defansif yönü olan oyuncuları kullandığımızda ise ofansif pozisyon zenginliğimizin kısmen azaldığını ama takım savunmasının sağlamlaştığını görüyoruz gönül istiyor hem ofansı hem defansı iyi yapabilsinler ama olmuyorsa bir tercih yapmamız gerekiyorsa kanatları defansif oyunculardan kurup selçuk colman jaja teo umut gibi oyuncularımızın becerisine bırakmalıyız maçın kaderini.

Gelelim duran top konusuna 30 metreden uzak olan duran topları selçuk inan orta olarak kullanmalı kaleye yakın yerlerde ise jaja kullanmalı, kornerleri colman-yattara dönüşümlü kullanmalı.

Son maçta gördük ki yenik duruma düştüğümüzde takıma gol lazım olduğu için orta sahada ayağa pas yapan takımın yerini topla direk kaleye gitme düşüncesine dönüyor skora bakmadan bol paslı markajdan çıkıp top yapan oyunumuza devam edebilmeliyiz ve yine gördük ki kanatlarda kapanan takımları açacak oyuncumuz yok selçuk colman ferhata veriyor ferhat yine onlara veriyor yattaraya veriyorsun çizgide bişe yap kendi kendine dönüp duruyor.Biz iyi takımız ama bunu başarabildiğimiz yer takımın iskeleti orta mevkimiz, kanatlarda açık bek uyumu kokan bir organizasyon yok.

Kayseri maçında rakip kadar mücadele edersek onlardan daha kaliteli bir takım olduğumuz ortaya çıkacaktır.Ligin dengeli ekiplerinden biri kayserispor ama şöyle bir durum var ki biz ciddi olduğumuzda her takımı yenebiliriz bunun bir çok örneğini yaşadık.

Gizadam34
20.09.2010, 11:05
ilk devrenin sonunda sağ bek mi alsak acaba, biz serkanı orta sahada kullanıp enerjisinden daha çok yararlansak olmaz mı? selçuk ve colmanın yanında onu daha verimli kullanırıız diye düşünüyorum..

maydin
20.09.2010, 11:18
bu hafta yenseydik liderdik.
engin baytar solda oynamalı.
glowacki takıma girmeli.
deplasmanda ceyhun defansın önünde olmalı.
umut dinlendirilmeli.
jaja ne yaptığı belli deil daha ciddi oynamalı.

ertan arikan
20.09.2010, 11:28
Arkadaşlar 8 atmamız önmeli değil 8'tane atmak güzel de sonra maçı kaybetmektense 1-0 olsun bizim olsun diyorum.Önemli olan maçı kazanmak.

UtopyaTs
20.09.2010, 11:49
Bir Trabzonspor'lu olarak Bjk bizi rahat yener diyebiliyorsunuz ya hellal.Başka bişey demiyorum.Trabzonspor'luluk her zaman kazanmak ve onu hissetmektir.Bir maçla kayseri bizi yener bjk de yener.Yok Bursayı yenecek takım yok falan filan.İnanmıyorsan izleme maçları ben inanıyorum takımıma ve her zaman da inanmaya devam ediceğim.

Murat GENEL
20.09.2010, 12:01
Bjk bu ligde bu defansla kimseyi rahat yenemez..Niang Dia atsaydı onları aynı şeyi mi diyecektiniz ? Fenerbahçe bu sezonki en iyi maçını bize karşı oynadı ve ona ragmen kaybetti..Objektif olayım derken abartmayalım..

Dursun Kaplan
20.09.2010, 12:04
Bjk dün akşam ki Nihat'lı, Aurelio'lu kadrosuyla gelsin bize. :)
O zaman Bjk bizi yener diyenlere seve seve yuttururuz o lafları.

Ahmet Karadeniz
20.09.2010, 12:06
bjk maçının krtik noktası bence guti atacağı ara paslar dikkat etmeliyiz yeter

apachi61
20.09.2010, 12:07
Bjk maçından önce kayseriyi konuşsak nası olur

Tatar Kemal
20.09.2010, 12:11
kayseri'de moraller fena bozulmuş ama çok kaliteli bir takım. bu haftasonu işimiz çok zor. kayseriye de takılırsak sonrasında bir hafta ara var sanırım sonrasında bjk maçı var iyice dağılırız. şenol hoca'nın kayseri karşısına hatasız bir kadro çıkarması gerekiyor. dörtlü savunma, beşli orta saha ve tek forvetle kontratak taktiği. kayseriyi başka bir şekilde durdurmamız çok zor.

sedatalis82
20.09.2010, 12:19
üzgünüm ama bu maçta beraberlik seziyorum

cebcare
20.09.2010, 12:47
kazanırsak manisa maçını telafi ederiz kazanmalıyız kısaca

komdere
20.09.2010, 12:54
..... ama anlam veremiyorum kim gelecek ki? donumuza kadar soyan m.ali yılmaz mı? .

Don bedeninizi ve tipini söylerseniz size yardımcı olabilirim.
Lütfen bir şeyler anlatmak için bilmediğiniz konularda ahkam kesip insanlara çamur atmayın.
Yok bildiğinize inanıyorsanız açın başka bir başlık, eski yöneticiler hakkında bildiğiniz her şeyi, belgesiyle, şahidiyle yazın. Biz de aydınlanmış oluruz.

komdere
20.09.2010, 13:03
Bu satırlarda yine oynanmamış zorlu Kayseri maçı yerine gereksiz mevzuların konuşulmasına üzülüyorum.
Kayseri takımı Fener'i çok net yendi. Bizim dönüm maçımız, mutlaka kazanmalıyız.
İstekli ve gayretli olursak da kazanırız.
Ama takımın aklını başına toplaması ve ayaklarının yere basması lazım.
Görüldü ki Glowacki acilen kadroya dönmeli.
Umut bu şekilde bize sadece zarar verir.
Zira Alanzinho da öyle.
Manisa sadece Selçuk'a kilit vurarak oyunu aldı.
Kayseri Colman'a da önlem alacaktır.

10 numara
20.09.2010, 13:13
tolga kaleye geçecekmiş inş. yalandır ,çünkü volkan ve hakan sakat! onur milli takım için 1. kaleci,yedeğe çekilirse kötü olur...

samway
20.09.2010, 13:14
cok onemlı bırseyın altını cızmek ıstıyorum baslıkla ılgısız olabılır ama...

Trabzon da kı arkadaslarım dostlarım kardeslerım akrabalarım renkdaşlarım sözlerim size ...

Lütfen o stada gıdınce bagırın ama ole bilmem kaç grup olupda kendı aranında 50 şer yüzer gruplar olup macla ılgısız bagırıp oyuna etkı etmeyecek sekılde deıl dun fenerbahce macında herkesın bır tepkı verıp hakemı karsı rakıbı bogmaya yonelık tepkının ve destegın ne zaman olcagını oyuncuyu ateslemeyı vs. vs. yanı bunları gordukce malesef bızım en buyuk eksıgımız bu kımse alınmasın gucenmesın ama olımpıyattakı ya da ıstanbuldakı trabzon seyırcısının 4 de 1 ı olamıyosunuz ama olmak ıstıyosanız yonetımdekı gıbı parcalanmayın bır olun bırlıkte bagırın sıkıldım artık bu taraftar profılınden

Mehmet Ç.
20.09.2010, 13:19
Bizim kilit adam Glowacki ;) Antalya, Sivas, Manisa..

Defans onun olmadigi 3 macta kötü idi.,..

mehmet yıldırım
20.09.2010, 13:23
tolga kaleye geçecekmiş inş. yalandır ,çünkü volkan ve hakan sakat! onur milli takım için 1. kaleci,yedeğe çekilirse kötü olur...
...Tolga yabana atılacak bi kaleci değil,onurun tolgadan tek fazlası,çevik ve süratli oluşu...diğer yönden Tolga daha iyi yer tutuyor (bence)

Aker
20.09.2010, 13:36
...Tolga yabana atılacak bi kaleci değil,onurun tolgadan tek fazlası,çevik ve süratli oluşu...diğer yönden Tolga daha iyi yer tutuyor (bence)

Onun yüzünden çok maç kaybettik belki kendini geliştirmiştir ama ben güvenmiyorum.

Tatar Kemal
20.09.2010, 13:42

bu maçta tolga kaleye geçmeli. onur'u biraz dinlendirmek gerek. üstelik kamp süresince tolga'nın performansı çok iyiymiş. arasıra ona da şans tanımak iyi olur. onur da hatalı goller yemeye başladı. en azından bir iki hafta dinlenmesi gerek.

halil ibo
20.09.2010, 13:50
Eğer bu akşam Bursa'da puan kaybederse kronometre sıfırlanıyor.Lig yeniden başlıyor demektir.
Fuzuli puan kayıplarına son verilmeli bir an önce !
Bunun bilincinde korakor mücadele olacaktır sahada,bu arada biz fener değiliz ! Tüm futbolcularımız sorumluluğunun bilincinde sahaya çıkarsa kazanamayacağımız maç yok.
Dikkati çekilmesi gerekenler :

1- Onur
2- Colman (Manisa maçında tüm yük Selçuk'taydı.)
3- Yattara
4- Alanzinho

Jaja'yı yazmıyorum.Onun dikkati zaten MAnisa maçında çekilmiş oldu.

Paksoy
20.09.2010, 13:56
bu maçta tolga kaleye geçmeli. onur'u biraz dinlendirmek gerek. üstelik kamp süresince tolga'nın performansı çok iyiymiş. arasıra ona da şans tanımak iyi olur. onur da hatalı goller yemeye başladı. en azından bir iki hafta dinlenmesi gerek.
Onur formsuzken Tolga'ya güvenmeyip kaleye geçirmezsek,yarın Onur'un cezalı veya sakat olduğu zamanlarda Tolga'dan nasıl ve ne derece verim alabileceğiz ?
Onur formsuz biraz,kredisini tüketmesini beklemek doğru değil,

Gizadam34
20.09.2010, 14:42
Lütfen bir şeyler anlatmak için bilmediğiniz konularda ahkam kesip insanlara çamur atmayın.
Yok bildiğinize inanıyorsanız açın başka bir başlık, eski yöneticiler hakkında bildiğiniz her şeyi, belgesiyle, şahidiyle yazın. Biz de aydınlanmış oluruz.

gerek yok bence istersen burda bi anket yapalım savunduğun o adamı kaç kişi nasıl tanıyor bu forumda görelim. sözümün arkasındayım. demirören verdiği 6o milyonu geri istediği için rakip başkan adaytı çıkmadı. o da 20 milyonu geri isteyince aday olacaklar da olamamıştı. böyle başkan olmaz olsun.

Gizadam34
20.09.2010, 14:48

ayrıca giriş cümleniz de kalitenizi yansıtıyor.. her başarısızlıkta hortlayacağanızı biliyoruz. o adam gibi pusuda bekleyip ahkam keseceğinizi biliyoruz. ama artık taraftar bilinçli ve sırf parası var diye birilerine güvenip bu kulübü emanet etmeyecek..

Selçuk Demircioğlu
20.09.2010, 15:01
Manisa maçının telafisi kayseri ve bjk yi yenmek..Ben manisa maçını geçen seneki diyarbakır maçına benzettim...Sivası yenip gelmiştik ama kesin alırız dediğimiz maçı yine öne geçmemize rağmen kaybetmiştik..Yine böyle karamsar bir hava oluşturulmuş ve bi sonraki hafta yine manisaya yenilmiştik..
Herşey aynı şimdi o kırılma anını yaşıyacağız..Ya kayseriyi ve bjk yi yenip devam diyeceğiz..ya da geçmiş yıllarda olduğu seneye diyeceğiz...
Geçen yıl kurtarıcı olarak şenol hoca gelmişti..Şimdi kendi küllerimizden doğmanın zamanı...
Bize bu taraftara moral lazım...
Söz sen de Şenol hocam ..göster büyüklüğünü...

Samet Yildirim
20.09.2010, 15:32
-----------------Onur---------------
Serkan-----Glowacki-Egemen---Cale
------------Selcuk-Ceyhun----------
Yattara--------Jaja---------Colman
---------------Teofilo--------------

Engin tam hazir oldugunu sanmiyorum sonradan kullanmak daha dogru olur. Colman solda oynar cünkü Kayseride sag bekde Serdar kesimal oynuyor yani hucuma hic cikmayan bir beke karsi colman solda rahat oynar diye düsünüyorum. Zor maclarda Ceyhun genelde hep iyi oynadi bu mactada öyle olur.

kaan aydın
20.09.2010, 15:40
Tam emin değilim fakat Kayseriyi deplasmanda uzun bir zamandır yenemediğimiz fikri kafamda yer etmiş.Neyse ben arada bir iddialı olurum buna sebep olan aslında bizim takımın istikrarsızlığı bir hafta Şampiyon gibi olup öbür hafta küme düşecek takım gibi oynaması..Sözün özü bu maç şampiyon gibi oynayacağımız maç eze eze yeneceğiz kayseriyi..

metehan
20.09.2010, 15:43
Jaja'yı yazmıyorum.Onun dikkati zaten MAnisa maçında çekilmiş oldu.

Jaja iyi bir oyuncu ama henüz hazır değil, neyin dikkatini çekeceğiz anlamadım?

FC-ST-PAULI-61
20.09.2010, 15:51
arkadaslar yeri değil ama cok merak ediyorum Trabzonspor u-17 takımı hangi Ligde oynuyor

Muhammed Ayaz
20.09.2010, 16:13
şu colman la umutu kadrolarına yazanlara öyle kızıyorumki biz onlaral 9 kişi oynuyoruz hala kanlamadınızmı

Arda'
20.09.2010, 16:13
kayseriyi kayseride en son ne zaman yendik ?

Muhammed Ayaz
20.09.2010, 16:14
........................onur...................... .
......serkan.....giray.......glo.....ferhat....
...................selçuk......................... .
............jaja............ceyhun.............

.....yattara........................alanzinho.....
.....................teofilo...................... ...
kesinlikle bu kadroyla çımamız gerekiyorr

ozturk
20.09.2010, 16:32
............barış............ceyhun.............

.....yattara........................engin.....

bebim kadrom da bu..
ruhsuz ve isteksiz colmanın yerine barışı sürmeliyiz sahaya.. pres özelliği var en azından..

TSunami_69
20.09.2010, 16:41
............barış............ceyhun.............

.....yattara........................engin.....

bebim kadrom da bu..
ruhsuz ve isteksiz colmanın yerine barışı sürmeliyiz sahaya.. pres özelliği var en azından..
colmana ruhsuz ve isteksiz diyen bir taraftar zihniyetini kınıyorum..onun yerine kadroya koydugunuz barış atas kim yaa..bu adamın en büyük kariyeri diyarbakırsporla ligden düşmek

ozturk
20.09.2010, 16:45
colmana ruhsuz ve isteksiz diyen bir taraftar zihniyetini kınıyorum..onun yerine kadroya koydugunuz barış atas kim yaa..bu adamın en büyük kariyeri diyarbakırsporla ligden düşmek

o zaman sen de colman ı koy barışın yerine.. herkesin düşüncesi kendine..

TSunami_69
20.09.2010, 16:49
o zaman sen de colman ı koy barışın yerine.. herkesin düşüncesi kendine..
güzel arkadaşım bir futbolcuyu kadroya koymamak farklı şey.. o futbolcuya ruhsuz demek apayrı şey.. ayrıca ruhsuz presssiz isteksiz dedigin kolman sahada basmadık yer bırakmıyor...hücuma renk katıyor.. defansa yardım ediyor.. daha ne yapsın

UĞUR DURTAŞ
20.09.2010, 16:51
colman klas oyuncu orta sahada yanlız kaldığını görüyorum onun içindirki verimli olamıyor ileriye ve geriye destek olamıyor selçuk ve colmanla orta saha olmuyor iledekiler(umut-teo-jaja-yattara)yardımcı olmuyorlar onun içindirki orta sahamız bu üçlüden oluşmalı şotanın takımı genç çok koşuyorlar kayseri maçında bizimkiler aynı vurdum duymazlıkla oynarlarsa fb yaptıklarını aynısı bize yaparlar.jajanın ciddi kondisyon sorunu var bunu herkes görüyor.
-maçlardan sonra futbolcularımız çıkıyor bu bize ders oldu diyorlar bu arkadaşlarımız bizleri yanlış anlıyor.bizlerin sizlerden sizdeğimiz bir şey futbolda her şey olabilir yani 3 sonuç bizlerin size tepkisi şudur formsuz olabilirsiniz,ara pası veremeyebilirsin,gol vuruşunu sağlıklı yapamayabilirsin kornerleri direk dışarı vurabilirsin bunlara pepimiz varız bunlar düzeltilir...
bizim sizlerden istediğimiz sizlerin sahada canla başla mücadele etmeniz,savaşmanız bunları yaparsanız kayseri maçında ve sonraki maçlarda skorunda kendiliğinden geleğinden kesinlikle eminim.

ozturk
20.09.2010, 16:51
güzel arkadaşım bir futbolcuyu kadroya koymamak farklı şey.. o futbolcuya ruhsuz demek apayrı şey.. ayrıca ruhsuz presssiz isteksiz dedigin kolman sahada basmadık yer bırakmıyor...hücuma renk katıyor.. defansa yardım ediyor.. daha ne yapsın

işte ben de form düşüklüğü olduğunu düşünüyorum colman da:) orta sahada özellikle manisa maçında tüm yük selçuğun üzerine bindi gibi...

---------

belki de UĞUR DURTAŞ 'ın dediği gibidir? orta sahada yalnız kalmaktan kaynaklanıyordur. O nedenle 4-2-4 yerine 4-3-3 gibi bir sistem tutabilir.

TSunami_69
20.09.2010, 16:54
-----------------Onur---------------
Serkan-----Glowacki-Egemen---Cale
------------Selcuk-Ceyhun----------
Yattara--------Jaja---------Colman
---------------Teofilo--------------

Engin tam hazir oldugunu sanmiyorum sonradan kullanmak daha dogru olur. Colman solda oynar cünkü Kayseride sag bekde Serdar kesimal oynuyor yani hucuma hic cikmayan bir beke karsi colman solda rahat oynar diye düsünüyorum. Zor maclarda Ceyhun genelde hep iyi oynadi bu mactada öyle olur.
güzel kadro olmuşş.. ceyhun gülselam ı bu maç llk 11 de oynatmak mnatıklı.cünkü kayserinin en büyük özellkşlerinden biri göbekden gelmek. ceyhun göbegi iyi kapatır selcukla beraber

TSunami_69
20.09.2010, 17:03
işte ben de form düşüklüğü olduğunu düşünüyorum colman da:) orta sahada özellikle manisa maçında tüm yük selçuğun üzerine bindi gibi...

---------

belki de UĞUR DURTAŞ 'ın dediği gibidir? orta sahada yalnız kalmaktan kaynaklanıyordur. O nedenle 4-2-4 yerine 4-3-3 gibi bir sistem tutabilir.
valla ben top ayagına geldiginde ne yapacagını bilmeyen hep geri vitesle oynayan barış ın yerine her an skoru degiştirebilecek colmanın oynamasını tercih ederim. ama dedigin gibi herkesin kadrosu kendine göre

Gizadam34
20.09.2010, 17:09

bir colman hayranı olarak her kelimesine katılıyorum:))
tsunami senle yine ayrı düştük dostum:) colmana ruhsuz diyemez kimse.. takımın dinamosu gizli beyni odur. dikkatli izleyen anlar.. bi insan ancak bu kadar pres yapar.. iyi ki varsın Colman:)

Gizadam34
20.09.2010, 17:12

---------

düzeltiyorum ultrats senle ters düştük dicycektim:) ama son yazdığın sisteme katılıyorum. 4-3-3 bize daha uygun. ama selçuk-colman-ceyhun olunca.. daha dirençli oluyoruz..

TSunami_69
20.09.2010, 17:13
tsunami senle yine ayrı düştük dostum:) colmana ruhsuz diyemez kimse.. takımın dinamosu gizli beyni odur. dikkatli izleyen anlar.. bi insan ancak bu kadar pres yapar.. iyi ki varsın Colman:)
öyle abii. hak edene hak ettigi değerri vericenn..colman gibi bi futbolcuya sahip olmak her takıma nasip olmaz..ayrıca daha da genc..kendini biraz daha geliştirirse arjantin milli takımında messi ile iyi anlaşır

kaan61
20.09.2010, 17:20
Onur
Serkan .. Egemen .. Glovacki .. Cale

Yattara .. Selçuk .. Ceyhun .. Colman

Jaja

Teofilo

Eğer Engin antrenmanlarda iyiyse colmanın yerine düşünülebilir. Manisa maçında sol kanattan hiç gidemeyince sıkıntı çektik. İlerleyen maçlardada böyle olcaktır. kanatları ne kadar iyi kullanırsak maç kazanmamız o kadar çok kolaylaşır. Biz öne geçmekte sıkıntı çekmiyoruzda skoru korumada sıkıntımız var. beceriksizlikmi , anlık konsantrasyon eksikliğimi , şanssızlıkmı ne desem bilmiyorum. Önümüzdeki 7 maçda en azından 3 beraberlik ve 4 galibiyet çıkarırsak ve sakatlık problemi olmaz ise ilk devreyi ilk 2 de bitiririz. bu 7 haftada Kayseri - Beşiktaş -Bursa - Galatasaray maçları var.

UĞUR DURTAŞ
20.09.2010, 17:29
inanamıyorum şampiyonluğa oynayan takımımızda ferhat kalitesindeki bir oyuncunun ne işi var geldiği günden bugüne kadar oynadığı maçlarda hiç bir katkısını göremedim.cale çok mu iyi kesinlikle hayır ama tercih edilecekse cale derim.yıllardır sol tarafa arkalı önlü 2 tane sol ayaklı oyuncu alamadık.kayseri maçında ferhatın yerine cale diyorum,jajanın yerinede ceyhun diyorum.

MahmutHSO
20.09.2010, 17:46
Colman sahte pres yapmıyor en azından.Dikkatli izlenirse anlaşılır bu durum

h@msi61
20.09.2010, 17:53
Bence Selcuk-Ceyhun-Colman uclusunu oynatip Colman'i sola cekmektense Selcuk-Colman-Engin'i oynatip solda Engin'i kullanmak cok daha mantikli. Diger uclu de Yattara-Teo, Jaja veya Alanzinho olabilir. Son iki haftaya gore orta sahasi cok daha kuvvetli bir takim izleyecegimizi dusunuyorum.

muhammets
20.09.2010, 18:22
Çok zor maç olacak iki takımda bu hafta kaybetti inşallah gülen taraf Trabzonspor olur.

Turgay Atalay
20.09.2010, 18:30
------------------Onur----------------------

Serkan-----Glowacki-------Egemen------Cale

-----------------Ceyhun--------------------

---------Selçuk------------Colman----------

Yattara--------------------------------Engin

------------------Teofilo-------------------

Bu da benim kadrom

Samet Yildirim
20.09.2010, 18:37
Turgay Atalay

Kadron 1 kisi fazla ;)

Turgay Atalay
20.09.2010, 18:43
Turgay Atalay

Kadron 1 kisi fazla ;)

Pardon ya pis gaza geldim galiba:D sağol

Turgay Atalay
20.09.2010, 18:44
Jaja yı harcadım:)

BDiler61
20.09.2010, 18:59
----------------------------onur-------------------------------

serkan---------egemen--------------glowacki------------cale

Yattara---------colman------------selçuk--------------engin
-----------------------------jaja---------------------------
------------------teofilo-----------------------------------

Ömer Faruk61
20.09.2010, 19:07
Herkes Umutu kadrolardan çıkarmış ne iş?:D

Cilgin1986
20.09.2010, 19:08
Insallah kazaniriz hayde TRABZON!!!

halil ibo
20.09.2010, 19:35
Jaja iyi bir oyuncu ama henüz hazır değil, neyin dikkatini çekeceğiz anlamadım?

Bana göre kendine oynadı,organize atak geliştirebileceğimiz birkaç önemli pozisyonda kollektif oyun yerine kendine oynadı.Hocada bu yüzden ikinci yarıda onu yanına aldı.

Ömür Karadeniz
20.09.2010, 19:53
Kayseride bu hafta yenildi.Ben sıkıcı bir maç olacağını düşünüyorum.Kayseri evinde oynamanın avantajını kullanmak isteyecektir bu maç büyük ihtimalle beraberlik maçı.

Ömür Karadeniz
20.09.2010, 19:57
Size katılmıyorum.Colmanın ruhsuz oldugu doğru.Bence Trabzonspor oyuncusumu değil ama idare eder yinede.Saman alevi gibi parlıyor aradasırada.Pas atıyor penaltı bulursa gol atıyor sonrada biz futbolu çok iyi bilen Trabzonsporlular colman müthiş adam diye kendimizi kandırıyoruz.

altinkaya08
20.09.2010, 19:58
Ben;geçen seneki kayseride oynadığımız ve oynadığımız futbolun karşılığını alamadığımız ancak kayseriyi sahalarına hapsedip iyi pas yaptığımız maç gibi oynayacağımızı düşünüyor vede gol yollarında daha başarılı olacağımızı düşünüyorum.

.....
20.09.2010, 20:56
Zaman geçsede şu maçı bir an önce izlesek :)

Furkan Dündar
20.09.2010, 20:59
Bana göre kendine oynadı,organize atak geliştirebileceğimiz birkaç önemli pozisyonda kollektif oyun yerine kendine oynadı.Hocada bu yüzden ikinci yarıda onu yanına aldı.

yerine giren alanzinho da farklı birşey yapmadı :)

Cafer Bulur
20.09.2010, 21:00
Yasasin,mactan sonra takimin yorgunluk veya fizik güc eksikligi gibi bir bahanesi olmayacak.;)

Bu macta en iyi ihtimalle berabere kaliriz diye düsünüyorum,kazanacagimiza inanmiyorum.

Liverpoola kafa tutup manisa ya teslim olan bir takimdan hersey bekleniyor orasi ayri.

iskenderunlu
20.09.2010, 21:03
kayseri deplasmanı en çekindiğim deplasman umarım alnımızın akıyla çıkarız

.....
20.09.2010, 21:04
Onur
Serkan-Giray-Glowacki-Ferhat
Yattara-Selçuk-Colman-Engin
Jaja
Teogol

Cafer Bulur
20.09.2010, 21:08
Onur
Jaja
Teogol
Halen daha yattara-jaja ve teofilo ya takimda yer ariyorsak yasadiklarimizdan hic ders almamisiz demektir.

Reşit
20.09.2010, 21:18
Halen daha yattara-jaja ve teofilo ya takimda yer ariyorsak yasadiklarimizdan hic ders almamisiz demektir.

ee cafer abi ne edelim bu adamları kovalım mı ? :rolleyes:

Hasan Onur TAN
20.09.2010, 21:24
Onur
Serkan-Glowacki-Egemen-Cale
Ceyhun-Selçuk-Colman
Engin Jaja
Teogol
Jaja ile Engin yerd değişebilirler...

nakzo
20.09.2010, 21:29
çirkef bursaspor yine bir maçın tatil edilmesiyle 3puan aldı

Cafer Bulur
20.09.2010, 21:33
ee cafer abi ne edelim bu adamları kovalım mı ? :rolleyes:
Elbette degil ama yattara,jaja ve teofilo ile hicbir süper lig takimina oyun olarak üstünkük kurmamiz mümkün degil.

Reşit
20.09.2010, 21:36
Elbette degil ama yattara,jaja ve teofilo ile hicbir süper lig takimina oyun olarak üstünkük kurmamiz mümkün degil.

hımm geçen hafta bu 3 adam oynadı da acayip de üstünlük kurduk.
şaka bir yana yattara hariç katılmıyorum abi. jaja yı daha görmek nasip olmadı. hele bir başlasın takımla uyum ıcınde oynamaya o zaman kararımızı verelım

Orhan Kahraman
20.09.2010, 21:37
Canım acayip kayseriye gitmek istiyor

bilmem anlatabiliyruuum mi (:

Orhan Kahraman
20.09.2010, 21:39

Bizim maça kadar istediklerini yapsınlar düşüşleri bizim maç ile birlikte başlayacaktır bursa balonunu gümlecek tek takım her zamanki gibi biz olacağız.

Orhan Kahraman
20.09.2010, 21:42
Onur
Jaja
Teogol

---------------Onur---------------
Serkan--Egemen--Glowacki--Ferhat
--------------Ceyhun-------------
------Selçuk----------Colman-----
--------------Engin---------------
------Jaja------------TeoGOL-----

Sezgin Öztürk
20.09.2010, 21:42
Bu hakemler olduğu sürece türk futbolu biryere gelemez. Bursa Antep maçındaki olay istanbul eziklerinin sahasında olsaydı o macı tatil edebilirlermiydi. Etsinde cıkabiliyormu bakalım o sahadan sahadan cıksa yarın hakemliği bıraktırtırlar devam levent kızıl o yumurtanın kızılı elbet birgün haşlanır...

ESER
20.09.2010, 21:44

gs macinda hakemin kafasina dikis atip pansuman yapip maci oynatan makamin standardinin ne kadar icler acisi oldugunun kaniti,

tolunay in yorumunda guzel bir cumle vardi mactan sonra..

bu ulkede basari hakedenin degil harekete gecenin oluyor..

o tasi atan serefsize sessiz kalan antep taraftarlari en az o kus beyinli kadar sorumlu bu skandaldan..

levent kizil gibi bir yalamanin sinekten yag cikarip bursaya puan kazandirma konusunda yetenekli oldugu gercegi ortadayken o cismi ancak bir salatalik atip maci masada verirdi

Orhan Kahraman
20.09.2010, 21:46
Böyle maçlarda tutar bunların hakem kuralları

ftunsal
20.09.2010, 22:09
federasyon eliyle şike buna denir

Mustafa Yüksek
20.09.2010, 22:17
Bu maçı kazanacağız...Takımıma ve hocama inanıyorum..Para bulabilirsem bu deplasmana gideceğim..

Ustaalioğlu
20.09.2010, 22:17
Bursa yine bedavadan maç kazandı...

ccd6167
20.09.2010, 22:28
Bursa yine bedavadan maç kazandı...

bursa bedava mac kazndı ne guzel yazmıssın abı..
sen de oyna kazan abı napalım oynadıkta vermedıler mı bıze???
senın yonetıcılerın adılık yapıp takımını satarken bak o kadar agır konusyorum hatta serefsızılık yaparken adamlar eskı baskanlarını federasyona sokuyorlar..senın yonetıcılırın takımı sırtından vurmaktan adılık yapmaktan baska bısı yapmıyor..kusura bakmayın ama bursa bu sene sampıyon olacak yıne..benden demesı...

ünsalyılmaz
20.09.2010, 22:29
her zamanki gibi trabzonsporumuz manisa mağlubiyetinde bizi şaşırttığı gibi kayserisporuda yenecek :))

sedatalis82
20.09.2010, 22:30
2 maç 4 puan iyidir

Sefa
20.09.2010, 22:30
Onur - Serkan - Glowacki(Giray) - Egemen - Cale - Ceyhun - Selçuk - Colman - Yattara - Jaja(Engin) - Teofilo

Harun-61
20.09.2010, 22:32
Lig'in (bence) en zor deplasmani, alinacak olan
3 puan altin degerinde.

Cangele'ye dikkat...

.

BiZe HeR YeR 61
20.09.2010, 22:33
İnşallah kazanırız. Takımımız kaliteli fakat her maça aynı ciddiyetle çıkmak şart. !

sedatalis82
20.09.2010, 22:34
bursa kadar pasif top oynayarak maç kazanan takım görmedim arkadaş
2 sene önce sivas şimdi bursa oynatmıyorlar ,son dakikalarda buldukları golle maç kazanıyorlar.
kaleye tek şutu kornerden gelen topla gol yapıyorlar.

nefret ettim şu takımdan

en iyi topu oynuyoruz ama 5 puan önümüzdeler

inanılır gibi deil

ccd6167
20.09.2010, 22:34
2 maç 4 puan iyidir
manısayı yenseydık dedıgın dogru ama artık 2 macıda kazanıp rakıplere tam anlamıyla gozdagı vermeyelıyız bence..

samet aslan
20.09.2010, 22:36
arkadas bi cuma bi p.tesi şimdide 15:30 adam gıbı bı gun ve saatte macımızı ızleyemeyecezmı bız ya

sedatalis82
20.09.2010, 22:36
manısayı yenseydık dedıgın dogru ama artık 2 macıda kazanıp rakıplere tam anlamıyla gozdagı vermeyelıyız bence..

gerçi bu iki takımı yeneriz sonra gider kasımpaşaya yeniliriz
Allah ts taraftarına sabır versin

ccd6167
20.09.2010, 22:40
gerçi bu iki takımı yeneriz sonra gider kasımpaşaya yeniliriz
Allah ts taraftarına sabır versin

2 takımı yenersek kımsenın bı yerlerı kalkmazsa 6 da 6 ya kadar zorlamamız lazım kendımızı..

Tolga Kurt
20.09.2010, 22:45
http://www.youtube.com/watch?v=AaYu2S1oBVQ&feature=sub

Buyrun izleyin.

Emrah Akcagöz
20.09.2010, 22:56
bursa bedava mac kazndı ne guzel yazmıssın abı..
sen de oyna kazan abı napalım oynadıkta vermedıler mı bıze???
senın yonetıcılerın adılık yapıp takımını satarken bak o kadar agır konusyorum hatta serefsızılık yaparken adamlar eskı baskanlarını federasyona sokuyorlar..senın yonetıcılırın takımı sırtından vurmaktan adılık yapmaktan baska bısı yapmıyor..kusura bakmayın ama bursa bu sene sampıyon olacak yıne..benden demesı...
Biz eski başkanımızı federasyona soksak şu ankinden daha iyi durumda olacağımızı sanmıyorum..

Sevdamız_Bir
20.09.2010, 23:07
Trabzonsporumuzun fiziksel olarak düşüş yaşadığı, yıprandığı şu dönemde Şenol hocanın sahaya daha mücadeleci bir kadro yapısıyla çıkmasını arzu ediyorum. Biraz rotasyon takımın toparlanması adına iyi olacaktır. Bana göre ilk onbirin şu şekilde olması mücadele gücümüzü yükseltecektir.

_______________ Onur ________________

Serkan ____ Giray ____ Egemen _____ Cale

Burak ___ Selçuk ___ Ceyhun ___ Umut (Engin)

_____________ Colman _________________

______________ Teo ___________________

Uğurtan
20.09.2010, 23:26
Ceyhun'lu ve olması gereken 11'imize döneriz..

Güzel bir galibiyet serisine başlarız..

hodlu
20.09.2010, 23:27
Beyler ne önemi var Selçuk oynamış,Engin oynamamış.Gemi batıyor biz kamaram su alıyor diye veryansın ediyoruz.Beyler gemi batıyor herkes kendine gelsin.

TheCrow
20.09.2010, 23:31
Bir mağlubiyetle taraftar dağılıyor, takım niye dağılmasın.

Levent Ersoy
20.09.2010, 23:35
bordomavinet gerektiği kadar ilgi göstermiyor sanki bu konuya.

Hentbol takimimiz 25.09.2010 cumartesİ gÜnÜ bursa ekİbİ nİlÜfer spor kulÜbÜyle nİlÜfer spor salonunda saat 13:00 de karŞilaŞacaklardir.bursa dakİ arkadaŞlara duyurulur.

BiZe HeR YeR 61
20.09.2010, 23:46
Bir mağlubiyetle taraftar dağılıyor, takım niye dağılmasın.
Biz amatörüz onlar profesyonel...

bordolumavi
21.09.2010, 00:35
ya valla dısardan bıze kımsenın bırsey yapmasına gerek yok surda bı maglubıyet aldık dustugumuz duruma bakarmısın kımı gemı batıyor dıyor kımı taraftar dagıldı dıyor,sapasaglam adamı hasta dıye dıye oldururuz ya bız...hala bence lıgın en ıyı top oynayan takımı bızız 2 hafta once herkesten ıyıydık 1 hafta sonra gemı batıyormu olduk komık olmayın allah askına...tabıkıde puanlar kaybedıcez ama yangına korukle gıtmenın ne alemı var haftaya cıkıp kayserıye 3 atarsak kı kımsede atamayız dıyemez bu potansıyel fazlasıyla var,nıye bu olumsuz hava ark lar negatıf dusunerek takımada bu havayı vermeyelım futbolcularda bu forumlara bakıyordur bence,baktıklarında olumsuz bı kıtle gormemelıler bence...

Gizadam34
21.09.2010, 00:36
Size katılmıyorum.Colmanın ruhsuz oldugu doğru.Bence Trabzonspor oyuncusumu değil ama idare eder yinede.Saman alevi gibi parlıyor aradasırada.Pas atıyor penaltı bulursa gol atıyor sonrada biz futbolu çok iyi bilen Trabzonsporlular colman müthiş adam diye kendimizi kandırıyoruz.

sen futbolun f sinden anlamıyorsun. ruhsuz adam dediğin her maç en çok topla koşan en çok koşan ve en çok pres yapan adam. ve ara pasları da cabası. risk alan kendini paralayan değil sahada saklanan adam istiyorsun..

sametaydin
21.09.2010, 00:40
sen futbolun f sinden anlamıyorsun. ruhsuz adam dediğin her maç en çok topla koşan en çok koşan ve en çok pres yapan adam. ve ara pasları da cabası. risk alan kendini paralayan değil sahada saklanan adam istiyorsun..

Aynen. Colman tartışmasız bu takımın en iyi oyuncusudur bence.

pReN@_61
21.09.2010, 00:41
Colman'ı da kötüledik ya daha ne olsun.Ne kadar kolay karalıyoruz ya..Bir bakın bir bakın Allah aşkına mesela gsye..2 pas yapıyorlar 3.de nanay...Genel olarak da bakarsanız durum bu bireysele de indirgediğinizde de durum bu.Bu kadar kolay harcamayın oyuncularımıızı.

Hakan Karadirek
21.09.2010, 00:45
Colman'i tartisan adam futboldan anlamaz, bu kadar basit.

sametaydin
21.09.2010, 00:46
Bu hafta hoca orta sahayı iyi kurarsa kayseriyi zaten yeneriz. Ekstra bir takım değil kayseri.

Gizadam34
21.09.2010, 00:48
ya valla dısardan bıze kımsenın bırsey yapmasına gerek yok surda bı maglubıyet aldık dustugumuz duruma bakarmısın kımı gemı batıyor dıyor kımı taraftar dagıldı dıyor,sapasaglam adamı hasta dıye dıye oldururuz ya bız...hala bence lıgın en ıyı top oynayan takımı bızız 2 hafta once herkesten ıyıydık 1 hafta sonra gemı batıyormu olduk komık olmayın allah askına...tabıkıde puanlar kaybedıcez ama yangına korukle gıtmenın ne alemı var haftaya cıkıp kayserıye 3 atarsak kı kımsede atamayız dıyemez bu potansıyel fazlasıyla var,nıye bu olumsuz hava ark lar negatıf dusunerek takımada bu havayı vermeyelım futbolcularda bu forumlara bakıyordur bence,baktıklarında olumsuz bı kıtle gormemelıler bence...

altına imzamı atarım. 2 gündür forumda içim karardı. noluyo bize yaa.. yönetimden başladılar futbolcuları astılar. daha kaçıncı hafta? kaç haftadır düşüyoruz? yani birileri bilerek bunu yapıyor diycem ama anlam veremiyorum. taş gibi takımız. her olumsuz yazıya inat cevap vericem. bu çocuklar benim yıllardır izlediğim en iyi Trabzonumu bana izletiyorlar. 1 mağlubiyetle neler yazılıyor burda. el insaf ya.. ya maçları izlemeyenler ya da başka birilerinin başa gelmesini isteyenler.. anlayamıyorum. yoksa aynı oyunu görüyorsak nasıl biz bu kadar umutlu olabiliyorken siz bu kadar umutsuz kalabiliyorsunuz..

pReN@_61
21.09.2010, 00:53
Maçı kazanacağız inşallah.Desteğe devam edelim..

Kasım BEKTAŞ
21.09.2010, 00:54
Antalya ve manisa maçlarında gerekli konsantrasyonu gösterseydik şu an 15 puanda idik...

ama Kayseri maçında sadece konsantrasyonun yetmeyeceği malum... zira rakip güçlü, en az onlar kadar mücadele etmezsek kaliteli futbolcularımızın bir anlamı olmayacak... en az onlar kadar istersek kazanırız...

cihayan
21.09.2010, 01:17
altına imzamı atarım. 2 gündür forumda içim karardı. noluyo bize yaa.. yönetimden başladılar futbolcuları astılar. daha kaçıncı hafta? kaç haftadır düşüyoruz? yani birileri bilerek bunu yapıyor diycem ama anlam veremiyorum. taş gibi takımız. her olumsuz yazıya inat cevap vericem. bu çocuklar benim yıllardır izlediğim en iyi Trabzonumu bana izletiyorlar. 1 mağlubiyetle neler yazılıyor burda. el insaf ya.. ya maçları izlemeyenler ya da başka birilerinin başa gelmesini isteyenler.. anlayamıyorum. yoksa aynı oyunu görüyorsak nasıl biz bu kadar umutlu olabiliyorken siz bu kadar umutsuz kalabiliyorsunuz..

Takimla ilgili bir umutsuzluk bende de yok ama su bir hafta da yasananlar insanin icindeki tum neseyi de alip goturuyor. Sorun takim ve hocada degil. Bence uzun yillardir olmadigi kadar zengin bir kadromuz var Turkiye icin. Senol Hoca da yillardir uzerine katarak en verimli caginda. Dunyanin hicbir yerinde yenilmeyen takim yok. Ikinci ligden gelen Hercules, deplasmanda, 90 bin taraftari onunde Barcelona'yi 2-0 yendi. Hic kimse de cikip ne oluyor diye sorgulamadi. Bunlar futbolu renkli kilan taraflari. Hic kimse sahada mucadele etmeden mac kazanamiyor. Bu hafta Real Madrid, Real Sociedad'i deplasmanda 2-1 yenerken oldu, oldu dirildi. Ronaldo, aldigi darbeler, mucadeler sonucu mac bitiminde kafasini, poposunu tutup, topallaya topallaya soyunma odasina gitti. Diyecegim klavye basinda puan hesaplari yaparak, bu mac 3 puan, bu mac 1 puan diye dagitarak olmuyor bu isler. O sebeple mutlaka yenilecektik bu ya da su macta, bu maca rastladi. Olabilir. Bir suru yanlis, eksiklik siralanabilir. Bence de, mesela, orta saha gereksiz yere cok zayif kaldi. Sadece Umut yerine Ceyhun bile oldukca degisiklik yapardi. Ben Cale'yi de oynatirdim, vs vs.

Gelgelelim yonetimsel sorunlar, gizli kapakli hep guc, cikar kavgalari, bunlarin yansima bicimleri insanin umutlarini dibe indiriyor. Simdi hoca bir futbolcu istiyor, yoneticiler almiyor ve daha cok para verip baska bir oyuncu getiriyor. Ben bunu anlamiyorum, niye boyle bir sey yapiyorlar. Ersun Hoca Yusuf'u istiyor, yoneticiler 10-20 bin Euro'nun hesabini yapip, oyuncuyu almiyor ama 4 milyon Euro (veya nekadarsa) verip baska bir oyuncu getiriyor. Senol Hoca, Makulula'yi istiyor, O'nu almiyorlar, daha fazla parayi baska oyuncu getiriyorlar.

Hocanin haberi yokken oyuncu satilmaya calisiliyor, hem de cok onemli bir mac oncesinde. Oyuncu satilmiyor, hoca istifadan donuyor, vb vb. Bir seyler iyi gidiyor ama hep gereksiz mini krizler yaratiliyor nedense.

Tam takim zirve yapiyor, belki eksikleri vb devam ediyor ama yakalanan hava super. Tum Turkiye takimi ovuyor. O ana kadar her turlu zorluklari, gorus ayriliklarini asma basarisini gosteren, ve de cok daha kotu durumlarda, yonetimin icinde cok ciddi istifa krizi tum camiayi sarsiyor.

Simdi insan tum onceki tecrubelerin isiginda karamsarliga kapilmadan edemiyor. Alinan maglubiyet sadece bu hayal kirikligini, korkuyu deprestiriyor. Ama ortada hakikaten ciddi bir sikinti var. Birseyler iyi giderken, taraftarlar tam hocalarina-takimlarina guven duyup, destek verirken neden bu ortam baltalaniyor. Hem de bu camianin kendi onemli unsurlari tarafindan. Yani bu olumlu havadan rahatsizlik mi duyuyoruz. Bazilarimizin isine mi gelmiyor. Ne bileyim yaptigimiz hesaplar, beklentiler, cikarlar icin mi iyi degil bu umutkar ortam. Insanin canini sikan bu. Disardan degil de icerden kendi kendimizi hancerliyoruz. Ya da belki oyle degil ama oyle hissettiriliyoruz, ve de bu insanin icini daha da karamsarlastiriyor. Benim alinacak iki maglubiyet sonrasina iliskin ciddi endiselerim var. Kayseri ve BJK maclarinda alinabilecek kotu sonuclari dusunmek bile istemiyorum. Ama boyle bir sey olursa Senol Hocanin orada kalmasi benim icin surpriz olur. Tek bir maglubiyet sonrasi yapilan onca elestiriyi, hatta hakarete varan mesajlari falan okuyunca taraftar da dahil kimsenin kimsenin arkasinda duracagina da inanmiyorum.

Yani oldukca kirilgan bir yapida, ince bir buz uzerinde gidiyoruz. Bakalim karsi kiyiya mi cikacagiz, yoksa uzun zamandir iyi yaptigimiz gibi yine suyun dibini mi boylayacagiz.

Onur Akyüz
21.09.2010, 01:34
bu macta alinacak bir kotu sonuc beceke macina da yansir,

ondan sonra klasik senaryolar,istifalar vs...

bari bu kez camiayi sabote edenlere,ac kopek gibi basarisizlik bekleyenlere firsat vermeyelim,

hocaya buyuk is dusuyor,isterse 10 forvetle ciksin,isterse forvetsiz ciksin ama ne yapip edip bu maci alsin,

3 puandan cok daha onemli bir mac...

Mehmet S. Pervan
21.09.2010, 02:13
Ayıptır sorması neden 15.30 ?

Koca 24 saatte koyacak zaman mı kalmadı ?

Gizadam34
21.09.2010, 03:06
Takimla ilgili bir umutsuzluk bende de yok ama su bir hafta da yasananlar insanin icindeki tum neseyi de alip goturuyor. Sorun takim ve hocada degil. Bence uzun yillardir olmadigi kadar zengin bir kadromuz var Turkiye icin. Senol Hoca da yillardir uzerine katarak en verimli caginda. Dunyanin hicbir yerinde yenilmeyen takim yok. Ikinci ligden gelen Hercules, deplasmanda, 90 bin taraftari onunde Barcelona'yi 2-0 yendi. Hic kimse de cikip ne oluyor diye sorgulamadi. Bunlar futbolu renkli kilan taraflari. Hic kimse sahada mucadele etmeden mac kazanamiyor. Bu hafta Real Madrid, Real Sociedad'i deplasmanda 2-1 yenerken oldu, oldu dirildi. Ronaldo, aldigi darbeler, mucadeler sonucu mac bitiminde kafasini, poposunu tutup, topallaya topallaya soyunma odasina gitti. Diyecegim klavye basinda puan hesaplari yaparak, bu mac 3 puan, bu mac 1 puan diye dagitarak olmuyor bu isler. O sebeple mutlaka yenilecektik bu ya da su macta, bu maca rastladi. Olabilir. Bir suru yanlis, eksiklik siralanabilir. Bence de, mesela, orta saha gereksiz yere cok zayif kaldi. Sadece Umut yerine Ceyhun bile oldukca degisiklik yapardi. Ben Cale'yi de oynatirdim, vs vs.

Gelgelelim yonetimsel sorunlar, gizli kapakli hep guc, cikar kavgalari, bunlarin yansima bicimleri insanin umutlarini dibe indiriyor. Simdi hoca bir futbolcu istiyor, yoneticiler almiyor ve daha cok para verip baska bir oyuncu getiriyor. Ben bunu anlamiyorum, niye boyle bir sey yapiyorlar. Ersun Hoca Yusuf'u istiyor, yoneticiler 10-20 bin Euro'nun hesabini yapip, oyuncuyu almiyor ama 4 milyon Euro (veya nekadarsa) verip baska bir oyuncu getiriyor. Senol Hoca, Makulula'yi istiyor, O'nu almiyorlar, daha fazla parayi baska oyuncu getiriyorlar.

Hocanin haberi yokken oyuncu satilmaya calisiliyor, hem de cok onemli bir mac oncesinde. Oyuncu satilmiyor, hoca istifadan donuyor, vb vb. Bir seyler iyi gidiyor ama hep gereksiz mini krizler yaratiliyor nedense.

Tam takim zirve yapiyor, belki eksikleri vb devam ediyor ama yakalanan hava super. Tum Turkiye takimi ovuyor. O ana kadar her turlu zorluklari, gorus ayriliklarini asma basarisini gosteren, ve de cok daha kotu durumlarda, yonetimin icinde cok ciddi istifa krizi tum camiayi sarsiyor.

Simdi insan tum onceki tecrubelerin isiginda karamsarliga kapilmadan edemiyor. Alinan maglubiyet sadece bu hayal kirikligini, korkuyu deprestiriyor. Ama ortada hakikaten ciddi bir sikinti var. Birseyler iyi giderken, taraftarlar tam hocalarina-takimlarina guven duyup, destek verirken neden bu ortam baltalaniyor. Hem de bu camianin kendi onemli unsurlari tarafindan. Yani bu olumlu havadan rahatsizlik mi duyuyoruz. Bazilarimizin isine mi gelmiyor. Ne bileyim yaptigimiz hesaplar, beklentiler, cikarlar icin mi iyi degil bu umutkar ortam. Insanin canini sikan bu. Disardan degil de icerden kendi kendimizi hancerliyoruz. Ya da belki oyle degil ama oyle hissettiriliyoruz, ve de bu insanin icini daha da karamsarlastiriyor. Benim alinacak iki maglubiyet sonrasina iliskin ciddi endiselerim var. Kayseri ve BJK maclarinda alinabilecek kotu sonuclari dusunmek bile istemiyorum. Ama boyle bir sey olursa Senol Hocanin orada kalmasi benim icin surpriz olur. Tek bir maglubiyet sonrasi yapilan onca elestiriyi, hatta hakarete varan mesajlari falan okuyunca taraftar da dahil kimsenin kimsenin arkasinda duracagina da inanmiyorum.

Yani oldukca kirilgan bir yapida, ince bir buz uzerinde gidiyoruz. Bakalim karsi kiyiya mi cikacagiz, yoksa uzun zamandir iyi yaptigimiz gibi yine suyun dibini mi boylayacagiz.

hepsine katılıyor, senin anlayamadıklarını ben de anlayamıyorum.. anlamak için de trabzon da yaşamak gerekiyor sanırım. yapabileceğimiz şey kişiye değil kuruma saygı duymak en azından yıpratmamak için ve en önemlisi de hocamıza herşeyiyle sahip çıkmak. bu kadro bu yıllık değil birkaç yıllıktır. arkasında durursak sözleşmeleri uzatılırsa gelecek umut veriyor. şuan beni tedirgin eden tek şey selçuk un sözleşme uzatmamamsı. onun dışında korkutan bir durum yok. futbol kesinlikle beni tatmin etti antalya maçı dışında ve hep iyi sinyaller verdi. daha ilk maçlarda bu kadar güzel pas yapıyorsak devamı nasıl daha kötü olabilir ki..

ThePatriot61
21.09.2010, 04:34
Bjk yönetimi futbolcularina para cezasi verecekmis. Böyle kötü bir feneri yenemedikleri icin. Bizim yönetim de futbolculara para cezasi verse. Baska türlü anlamiyor bizimkiler. Biraz ciddiyet ya bosuna mi 28 sene bekliyoruz anasini satayim.

Cemalettin Taşkın
21.09.2010, 08:44
birincisi maç pazar 15.30 da???

sonra ki maçımız beşiktaşla ve büyük ihtimal saat olarak 20.00 olacaktır. bir gündüz bir gece maçı yaptırıyorlar bize.

ikincisi kayserinin antalyaya yenilmesi kötü olmuş demek ki bizim maçı hedef seçmişler.

jaja resmen elimizde patladı 12 milyon euro getirse de gitse :)

umut-jaja-yattara-teofilo bize fazla geldi her rakip sivas gibi değil. en fazla ikisinin oynaması lazım

ayrıca galip takım bozulmaz gibi bir saplantımız var niye glovacki oynamadı manisa maçında bu maçta kesinlikle oynamalı. hazırsa enginde oynamalı umutun yerine

ozturk
21.09.2010, 09:14
düzeltiyorum ultrats senle ters düştük dicycektim:) ama son yazdığın sisteme katılıyorum. 4-3-3 bize daha uygun. ama selçuk-colman-ceyhun olunca.. daha dirençli oluyoruz..

zaten şenol hoca da orta sahayı seçuk - colman - ceyhun ile kuracaktır. ancak muhakkak güçlenmesi gerek orta sahamız.

kefkenist
21.09.2010, 09:24
Maç günü doğum günüm en iyi hediye ise galibiyet olacak başka isteğim yok

Dursun Kaplan
21.09.2010, 09:49
jaja resmen elimizde patladı 12 milyon euro getirse de gitse :)

Teo'da patlamıştı elimizde. Vah vah ki ne vah.

Tatar Kemal
21.09.2010, 10:06
jaja elimizde patladı demek çok büyük hata olur. ama şu bir gerçek ki umut bulut elimizde patladı. 4 milyon euro'ya keşke fransaya gönderseydik. o gün bugündür umut bulut eridi gitti. bu performansla devre arasında da kimse almaz bunu. keşke karabük'den emenike'yi alıp umut'u onlara versek. hatta üste para bile versek olur.

Gökhan Döner
21.09.2010, 10:10
jaja elimizde patladı demek çok büyük hata olur. ama şu bir gerçek ki umut bulut elimizde patladı. 4 milyon euro'ya keşke fransaya gönderseydik. o gün bugündür umut bulut eridi gitti. bu performansla devre arasında da kimse almaz bunu. keşke karabük'den emenike'yi alıp umut'u onlara versek. hatta üste para bile versek olur.

Söylediklerinde çok haklısı kardeş.
Emenike dediğin adam tek başına bir takım gibi.
Ne zaman böyle transferler yapacağız çok merak ediyorum.

Gökhan Döner
21.09.2010, 10:13
Bu arada maç saatlerinide pek anlamış değilim.
Bu federasyon sanki bile bile mi böyle saatlere koyuyor?
Bir hafta cuma bir hafta pazartesi bu hafta da pazar gündüz ne biçim bir iş yaaa

ozturk
21.09.2010, 10:22

3 yıl önce yattara nın katara transfer olayındaki gibi. her ikisinde de yönetim hatası değil yönetim faciası var...

sanatik
21.09.2010, 10:54
Sadece gülüyorum. Yok Jaja elimizde patlamis. yok umutu hemen fransaya postalasaydik, sanki domates satiyoruz pazarda. Yok o gelse bu gelse su olurdu. Yönetim facia Cart curt.

Kusura bakmayin ama böyle düsünenler sadece ilk yenilgide takimina ne kadar güvendigini veya güvenmedigini ortaya koyuyor.

Sampiyon olmak icin yeni oyuncuya ihtiyacimiz yok ! Bu biraz oruc tutan adama senin yemege ihtiyacin var demeye benziyor biraz.

Bu kadro sampiyon olur ve umuyorum olacakda.

Napoli
21.09.2010, 10:57
Manisa Yenılgısınden sonra,üzülerek dıyorumkı tarftarımızın nekadar riyakar olduğunu gordum...Iykıde yenılmısız,hem ıcımızdeki rıayrkalrı hemde,futbolcuların gazı alınmıs oldu.

Benım ıcın Manisa yenılgısı Hayırlı Maglubıyettır....

Murat Altun
21.09.2010, 11:30
Sıradan futbolcuları lütfen bize örnek göstermeyelim O futbolcular bulundukları takımda ön plana çıkabilirler çünkü o takımlardaki diğer futbolculara göre biraz iş yapamaya çalışan yada yapabilien futbolcular onalr oluyor bütün takım onlara oynuyor Hataları hiç göze batmıyor Topla oynadıkça oynuyorlar Emenike filan bize gelse küfürün bini bin para olur ikjinci gün yönetim ve hoca topa tutulur sıradan futbolcuları takıma dolduruyorlar diye

Ayhan Yüksek
21.09.2010, 11:49
Şota'yı Trabzon heyecanı sardı
Bugün 10:08 Salı
Şota, gol atarsak sevinir miyim? Buna cevap vermem çok zor. Çünkü Trabzonspor'a karşı saygım sonsuz diye konuştu.
Gole sevinir miyim bilemiyorum?
Eski takımı Trabzon'a rakip olacak Kayseri'nin genç hocası Şota, "Gol atarsak sevinir miyim? Buna cevap vermem çok zor. Çünkü Trabzonspor'a karşı saygım sonsuz" diye konuştu.-

Trabzonspor bu pazar, 1994-1997 yılları arasında Bordo-Mavili formayı giyen ve büyük başarıları imzasını atan Şota Arveladze'nin teknik direktörlüğünü yaptığı Kayserispor'la karşılaşacak. Şota, zorlu randevuda eski takımına, eski Başkanı Sadri Şener'e ve eski hocası Şenol Güneş'e karşı, 3 puan savaşı verecek. Onun için sıradan bir karşılaşma olmayan bu mücadele öncesi Gürcü çalıştırıcı duygularını açıkladı. Genç teknik adam kazanmak istediğini ama eski dosttan da düşman olmayacağını vurguladı;

Güneş'ten yararlanıyor!

"Bizi çok zor bir maç bekliyor. Türkiye'nin en iyi takımlarından birine karşı oynayacağız. Trabzonspor'un benim kariyerimdeki yeri unutulamaz. Bugün buralarda olmamda katkısı çok büyük. Benim için farklı anlamları olan bir mücadele. Tabii ki profesyonelliğin gereği olarak Kayseri'nin galip taraf olmasını istiyorum. Eski hocam Şenol Güneş'e karşı oynamak beni heyecanlandırıyor. Kendisinden çok şey öğrendim. Zaten şimdi de bu bilgilerden faydalanıyorum."

'İzleyenler zevk alsın'

"Rakibimize karşı sahamızda oynayacağız. Eğer gol atarsak yedek kulübesinde buna sevinir miyim? Bu soruya şu an cevap vermem oldukça zor. Ancak Trabzon'a karşı oynuyoruz. Saygıyı asla elden bırakmam. İzleyenlere zevkli bir karşılaşma izlettirmek istiyoruz. Sezona iyi başladık ve devamını getirmek amacındayız."

Kaynak: internetspor.

Seni seviyoruz Şota Arvaladze.

kaan aydın
21.09.2010, 11:53
Söylediklerinde çok haklısı kardeş.
Emenike dediğin adam tek başına bir takım gibi.
Ne zaman böyle transferler yapacağız çok merak ediyorum.

Bu zihniyet bizde olduğu müddetçe değil Emenike,Messi gelsede başarılı olamaz..
Bu zihniyet onunda uygun bir yerini bulur ve en uygun kulpu takar!!!

kaan aydın
21.09.2010, 11:55
Acaba bir kaşık suda fırtına kopartan arkadaşların yaşantıları nasıl çok merak ediyorum..
Hatasız kul olmaz ama bu arkadaşlarda hata yok galiba!!!

bilgehan83
21.09.2010, 11:56

colman'ın ücretinde derhal iyileştirmeye gidilip, 5 yıllık yeni bir sözleşme imzalanmalı, ceyhun çok önemli değil ama giray ve özellikle selçukla da 5 yıllık sözleşme yenilenmeli. colman bu takımın selçukla bel kemiği olmazsa olmazı o yüzden ücreti en azından yattara nın ki ile aynı olmalı ondan daha faydalı çünkü

Sercan Yaylı
21.09.2010, 12:09
Şenol hocam bu sefe şu yattarayı 90 dakika oynat şu takıntından vazgeç artık...

mahmuter61
21.09.2010, 12:11
Benim istediğm birazda şans ya fazla şey değil futbol şansı biraz bizden olsun 2 senedir bursaya yapıştı!Bizde biraz hükmen galip gelip gelsek hele kötüyken maç kazansak bu hafta zorbir maç 1 olsun bizim olsun

Gökhan KAN
21.09.2010, 13:04
Cangele sakat olmasaydı da keşke oynayabilseydi.

Mert Oğuzlu61
21.09.2010, 13:11

Kayserispor'da Cangele sevinci

Antalyaspor karşısında ligdeki ilk yenilgisini alan Kayserispor'da zorlu Trabzonspor maçının hazırlıkları başladı.

Sarı-Kırmızılılar’da Antalya karşısında sakatlığı olduğu için sanş bulamayan Cangele’nin Bordo-Mavililer’le oynanacak zorlu sınavda forma giymesi bekleniyor. Teknik direktör Şota Arveladze’nin Arjantinli golcüye bu karşılaşmada önemli sorumluluklar vereceği belirtiliyor.

oynayacakmış zaten.. keşke oynamasa, en korktuğum oyuncuların başında geliyor zaten cangele kayserinin en önemli silahı.

EmreYavuz61
21.09.2010, 13:12

abi messi konusu için ironi yapıyorsun galiba :):) biri gelip iyiki oynamıyor diyecek sende ha işte bu yüzden messiye sevindim diyeceksin :):) ama iyikide sakat onuda demek lazım yani..:)

altinkaya08
21.09.2010, 13:13
Şenol hocam bu sefe şu yattarayı 90 dakika oynat şu takıntından vazgeç artık...
manisa maçındaki ilk iki golü yattaranın defansif yükümlülüğünü yerine getirmemesinden dolayı yedik.adam defans yapmıyor kesinlikle bu açıdan kendini geliştirmesi lazım.bu açıdanda hocanın yattaryı çıkarması takıntıdan değil oynadığı hatalı oyundan dolayıdır.

Gökhan KAN
21.09.2010, 13:14
abi messi konusu için ironi yapıyorsun galiba :):) biri gelip iyiki oynamıyor diyecek sende ha işte bu yüzden messiye sevindim diyeceksin :):) ama iyikide sakat onuda demek lazım yani..:)
Evet Emre bahsettiğim konu bu aslında.:) Ama bundan sonra ki maçlarda oynayabilir benim için sorun yok. Çünkü rakibim değil.

Külünkoğlu
21.09.2010, 13:22
Şota, gol atarsak sevinir miyim? Buna cevap vermem çok zor. Çünkü Trabzonspor'a karşı saygım sonsuz diye konuştu.

Hey gidi Şota. Saygı dolu mesajın için teşekkürler.

Külünkoğlu
21.09.2010, 13:22
Bu arada Cangele sert savunmada yılan kuüsen bir oyuncu. Bir o kadar da çirkef, dikkatli olup tuzağına düşmemek lazım.

Gökhan KAN
21.09.2010, 13:32
Buda saat 13 te bir haber..

Cangele'nin durumu belirsiz

Kayserispor'un golcü futbolcusu Cangele'nin sakatlığının sürdüğü, Trabzonspor maçında forma giyip giyemeyeceği kesinlik kazanmadı

21 Eylül 2010 - 12:59 Yazı Boyutu:

Sağ dizindeki esmene nedeniyle Antalyaspor (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Antalyaspor) maçında kadroya alınmayan Cangele’nin durumunun kulüp doktorunun maçtan 1 gün önce yapacağı kontrolden sonra ortaya çıkacağı bildirildi.

Kayserispor (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Kayserispor)’un sakat oyuncularından Ali Bilgin (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Ali%20Bilgin) ve Eren Güngör’ün sakatlıklarının ise tamamen geçtiği açıklandı.

Pazar günü saat 15.30’da oynanacak karşılaşma öncesi Kayserispor A-2 takımının Diyarbakırspor (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Diyarbak%C4%B1rspor)’la oynadığı karyşılaşmada kırmızı kart (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1%20kart) gören orta saha oyuncusu Abdullah Durak, Trabzonspor (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Trabzonspor) maçının kadrosunda yer almayacak.

Kayserispor A-2 takımında formlarını korumaları için oynatılan kaleci (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=kaleci) Volkan Babacan (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Volkan%20Babacan), Savaş Yılmaz, Ali Bilgin, Uğur Albayrak, Abdulkadir Özgen, Semih Aydilek (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Semih%20Aydilek) ve Ömer Şişmanoğlu, 1-0 galip geldikleri karşılaşmada iyi performans gösterdi.

BİLET FİYATLARI AÇIKLANDI

Öte yandan Trabzonspor maçının biletleri, yarından itibaren Tickettürk tarafından satışa çıkarılacak. Sporseverlerin karşılaşmaya kale arkası tribünler için 10 TL, maraton (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=maraton) için 20 TL, VİP (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=VIP) için ise 50 TL ödeyeceği açıklandı. oe(oe)aö

Oktay ENSARİ/KAYSERİ (http://www.posta.com.tr/DetayliAra?q=Kayseri) (DHA)

bilgehan83
21.09.2010, 13:34
kayseri maçında manisa maçındaki ruhsuz ve savurgan halimizle çıkarsak nasıl bir kadro ile çıkacağımızın anlamı olmaz. önce hırs olmalı kazanma hırsı ben bu maçı kaybetmeyeceğim felsefesi....manisa maçında colman dışında sorumluluk alan yoktu. o maç 3-1 olduysa sen 20 dk da 4-3 yapacaksın sen büyük takımsan kendi saha ve seyircin önünde ise en önemlisi bir önceki hafta 15 dk da 3 gol attı isen bunu yapacaksın yapamazsan büyük takım olmazsın yapamazsan içerde oynamanın hiçbir katkısı olmuyor demektir yapmazsan sende amatör ruhlu oyuncu da yoktur demektir. hep bir şeyler eksik bu takımda taşıma suyla çalışan değirmenler gibi olmaz böyle içten olacaksın önünde manisa da çatladık kapısporda rakibini ciddiye alıp saygı duyacaksın final havasında oynacaksın bir dkkanın bile önemi olacak. kısacası yaşamayı ciddiye alacaksın öyle ciddiye alacaksın ki bir adımın bile önemini bileceksin

Tayfun
21.09.2010, 13:51

Karakter :alkış:

Samet Yildirim
21.09.2010, 14:02
Antremandaki resimleri gördüm.

Yenecegimize kesin gözüyle bakiyorum.

Ertan 51
21.09.2010, 14:05
Antremandaki resimleri gördüm.

Yenecegimize kesin gözüyle bakiyorum.
Nası yani Samet, sebep ? iyi bişiler di de senle aynı mod da olalım:)
Kayseri ye maça gitmeyi düşünüyorum,dediğinin aksi olursa iyi demem saa:D

Samet Yildirim
21.09.2010, 14:09
Nası yani Samet, sebep ? iyi bişiler di de senle aynı mod da olalım:)
Kayseri ye maça gitmeyi düşünüyorum,dediğinin aksi olursa iyi demem saa:D
Resimlerde gördügüm kadariyla cok ciddi ler ve laubalilik yok bu cok önemli. Senol Hoca istifalardan sonra kendine gelmis en azindan resimlerde öyle gördüm :)

Bence maca git, gitmezsen cok sey kacirirsin ;):D

Gökhan KAN
21.09.2010, 14:10
Bende çok net inanıyorum Kayseriyi yeneceğimize. Net bir skor düşünüyorum hatta..2-0 gibi..

Sefa
21.09.2010, 14:12
Antalya ve Manisa maçları öncesi çok ama çok rahattım. Sivas maçı öncesi ise biraz sıkıntılı.

Şuanda içimde biraz sıkıntı var.. Rahatlasam mı ? :)

Ertan 51
21.09.2010, 14:13
Resimlerde gördügüm kadariyla cok ciddi ler ve laubalilik yok bu cok önemli. Senol Hoca istifalardan sonra kendine gelmis en azindan resimlerde öyle gördüm :)

Bence maca git, gitmezsen cok sey kacirirsin ;):D
Futbolculuk yapan bilir,doğru görmüşündür,ben sana inanıyorum.
Samet'im sözümüz sağlığa,gideceğim inşallah.

Tolunay Abdioğlu
21.09.2010, 14:27
Resmi sitedeki fotoğraflarda Engin'i gördüm ama Glowacki'yi göremedim.Bütün oyuncular antrenmana katılmışlar.Oralardadır herhalde. :D

sessizkral_1
21.09.2010, 14:32
Kayserinin en önemli oyuncusu Cangele bizim maçta yok.

Muhammed
21.09.2010, 15:37
Takıma kefil olan var mı Kayseri'ye gideyim ona göre :D

Tolunay Abdioğlu
21.09.2010, 15:38

Ben varım. :)

Yenilirsek foruma daha girmem. :p

Uğur Erdoğan
21.09.2010, 15:41
manisa mağlubiyeti bizi fazla üzmesin ama ders olsun ki diğer takımlara karşı ciddi futbol oynayalım

inşallah kayseri deplasmanında akıllı futbolla galip gelir evimize üç puanla döneriz...

Ertan 51
21.09.2010, 15:42
Benim kefilim Samet,senin kefilin Tolunay(daha reşit değil bak 18 i doldurmamış iyi düşün:))
inşallah kefiller de zorda kalmaz bizler de,yoksa dönüş yolu acayip ızdırap oluyor.

Tolunay Abdioğlu
21.09.2010, 15:43
Benim kefilim Samet,senin kefilin Tolunay,inşallah kefiller de zorda kalmaz bizler de,yoksa dönüş yolu acayip zor oluyor.

Aynen öyle abicim.

Yensek de yenilsek de sevdamız değişmicek.

Sevinmek için sevmedik. :)

Ertan 51
21.09.2010, 15:49
Aynen öyle abicim.

Yensek de yenilsek de sevdamız değişmicek.

Sevinmek için sevmedik. :)
Bu yaşta bu zihniyette olman en az Kayseri galibiyeti kadar önemli benim için Tolunay'ım,
eksik olmayın.

pEjMuRdE_
21.09.2010, 16:51
Ayaklarımızın biraz yere basmasını sağladığı için Allah Manisa'dan razı olsun :)

Birtan Karaman
21.09.2010, 16:52
Gri forma ile çıkalım bu maça. :)

Ali Tunahan Güllü
21.09.2010, 17:23
Ntvsporda altyazı geçti Cangele ve Erenin oynaması zormuş.

Cafer Bulur
21.09.2010, 17:28
Umarim oynarlar,oynamalilar.

Cünkü bizim takimin kod adi rehavet olmak üzere,kayseri eksik olursa rakibi kücümseyebilirler.;)

pReN@_61
21.09.2010, 17:37
Konsantrasyon

Necmettin ALTUNTAŞ
21.09.2010, 17:41
yıllarım bu takımın peşinde geçti.kah güldük kah üzüldük.ama hiçbirzaman bukadar karamsar saldırgan taraftar hiç mi hiç görmedim.bir mağlübiyetle bütün dünyanız kararıyor.moralsizlik almış başını gidiyor.herkes kendine gelsin.butakıma birşeyler oldugu yok.biz yere düşmedikki ayağa kalkmakta zorlanalım.hep öne bakacağız.yolumuz açık olsun.

Dursun Kaplan
21.09.2010, 17:42
Cangale olmasın iyi olur. Pislik mislik ama iyi topçu. :)

Harun-61
21.09.2010, 17:47
Cangele abimize acil sifalar diliyorum,
mümkünse bizim macta'da dinlensin :)

apachi61
21.09.2010, 18:16

bu da bi taktik olabilri yanıltma taktigi. Sakatlarmıymış?

Hürgün Aygün
21.09.2010, 18:26
Yeneceğimizi düşünüyorum olur ki kötü oyun bu maçta da devam ederse sebep bence revahet önemesememe değil yönetimle ilgili bi şeyler olmuş olabilir...

maydin
21.09.2010, 19:27

cangelenin olmaması çok kötü . :D

Paksoy
21.09.2010, 19:29
cangelenin olmaması çok kötü . :D
Makukula'nında olmaması çok kötü asıl :D

Murat SİSMAN
21.09.2010, 19:34
Makukula'nında olmaması çok kötü asıl :D

Evet makakula'nında olmaması bizim için avataj :)

Murat GENEL
21.09.2010, 19:36
Valla bugün Kayserili bir arkadaş yazdı Cangele iyileşti diye..Oynar mı oynamaz mı bilmiyorum ama iyileşti dedi..

Bu arada Kayseri'ye gideceğiz de kaç saattir? otobüs bileti ne kadardır ? maç bileti tahminen ne olur ?

nakzo
21.09.2010, 19:39
Her zaman söylüyorum bu lige temiz , atak ve iyi futbol fazla... Bak bursaspora savunmayı sağlama alıyor ertuğrul, doksan dakka çirkef futbol ondan sonra bir gol ve en yakın rakibe 5 puan fark. Kim nederse desin ertuğrul efendi türkiyede başarının sırrını yakalamış ;ama avrupada kavuğu tersden giydiriyorlar ona oda olayın başka bir boyutu.....

Kasım Hilal
21.09.2010, 19:44
Kayseri iyi takım ama biz daha iyiyiz..

Cafer Bulur
21.09.2010, 19:53
Kayseri iyi takım ama biz daha iyiyiz..
Manisadan da daha iyi takimdik ama sonuc aci oldu.

Kaliteli bir takima sahip olmak yetmiyor,belli bir cosku ve tempo ile oynamak gerekiyor.

Bunu yakalarsak kazanabiliriz tempomuz yine vasati asmazsa kazanmamiz hayal olur.

Gökhan KAN
21.09.2010, 19:54
Cangele oynasın arkadaşlar öyle demeyin. Yoksa sakatlığına seviniyormuşsunuz gibi oluyor. Oynasın ama formsuz olsun.

Cafer Bulur
21.09.2010, 20:01
Hoca nasil bir kadro düsünüyormus bilen var mi?

Benim önerim;
onur
baris giray egemen cale
serkan selcuk ceyhun engin
jaja
teofilo.

Colman in kafasini biraz toparlamaya ihtiyaci var.

Furkan Dündar
21.09.2010, 20:04
Hoca nasil bir kadro düsünüyormus bilen var mi?

Benim önerim;
onur
baris giray egemen cale
serkan selcuk ceyhun engin
jaja
teofilo.

Colman in kafasini biraz toparlamaya ihtiyaci var.

bu kadroyu çıkartmaz abi

Cafer Bulur
21.09.2010, 20:05
bu kadroyu çıkartmaz abi
Cikartmayacagini ben de biliyorum ama gecen hafta yasadigimiz direnc sorunundan sonra direncli oyuncularla oynamaliyiz diyorum.;)

Bence;
onur
serkan giray egemen cale
ceyhun selcuk colman
yattara jaja teofilo seklinde cikacak.

Furkan Dündar
21.09.2010, 20:06
Umarim oynarlar,oynamalilar.

Cünkü bizim takimin kod adi rehavet olmak üzere,kayseri eksik olursa rakibi kücümseyebilirler.;)

3 yer dönerler küçümsedikleri an :)

Furkan Dündar
21.09.2010, 20:09
Cikartmayacagini ben de biliyorum ama gecen hafta yasadigimiz direnc sorunundan sonra direncli oyuncularla oynamaliyiz diyorum.;)

Bence;
onur
serkan giray egemen cale
ceyhun selcuk colman

ceyhun bu maç kesin oynar
umut oynamamalı bence de..
artık glowackide iyileşsin ..
ferhatında oynamaması lazım..
yukardki kadro mantıklı

38AhmetK.K
21.09.2010, 20:31
dostca bir mac olmasini temenni ediyorum.
Yenilirsek trabzona yenilelim diger takimlara yenildigmiz kadar üzülmem :)
efsane shotayla yeniden bulusmaniz olacak :)
umarim kazanan taraf biz oluruz

Cafer Bulur
21.09.2010, 20:50
Güneş’in bu sezon hatalı goller yiyen ama kaybedilmemesi için oynattığı kaleci Onur Recep Kıvrak’ın yerine çalışmalarda çok iyi gözüken tecrübeli eldiven Tolga Zengin’i oynatabileceği belirtilirken, sakatlıktan kurtulan Polonyalı stoper Arkadıusz Glowacki’nin de takımdaki yerini alabileceği bildirildi.

Kaleye büyük tecrübe tolga geri dönüyor renkdaslar,hadi gözümüz aydin.:)

ccd6167
21.09.2010, 21:09
dostca bir mac olmasini temenni ediyorum.
Yenilirsek trabzona yenilelim diger takimlara yenildigmiz kadar üzülmem :)
efsane shotayla yeniden bulusmaniz olacak :)
umarim kazanan taraf biz oluruz

biz yenersek sızı soversınız kardesım bıze sizi..1 elın 5 parmagı bır degıl ama bız anadoluda kımıyenersek yenelım bızı sovup yollarlar...

sessizkral_1
21.09.2010, 21:12
Güneş’in bu sezon hatalı goller yiyen ama kaybedilmemesi için oynattığı kaleci Onur Recep Kıvrak’ın yerine çalışmalarda çok iyi gözüken tecrübeli eldiven Tolga Zengin’i oynatabileceği belirtilirken, sakatlıktan kurtulan Polonyalı stoper Arkadıusz Glowacki’nin de takımdaki yerini alabileceği bildirildi.

ben tolgayı en son hazırlık maçında gördüm panik havası devam ediyordu.ayrıca geçen hafta gaziantep b.b ile yaptıgımız hazırlık maçında serbest vuruştangol yemiş sanırım.

onuru kolay kolay keseceğini sanmıyorum.

.....
21.09.2010, 21:12

Valla Onur un kredisi her zaman vardır. Kendisine çok inanıyor ve güveniyorum. Ama son zamanlarda çok gereksiz şeyler yaptı. İstanbulda Gökhan Ünalla kızlarla yakalanınca böyle olacağını sezmiştim ama ya neyse...

O yüzden kim iyiyse o oynasın. Onur mu Tolga mı deseniz sabaha kadar Onur derim ama Tolganın formayı bir iki maç giymesi Onur un aklını başına getirir.

Şenol Hocamız bilir işini :)

altinkaya08
21.09.2010, 21:22

Bence;
onur
serkan giray egemen cale
ceyhun selcuk colman
ben öyle sanmıyorum.girayın yerine glowacki yi,umutun yerinede engini oynatır.hatta ve hatta jaja yı bile kesip orta sahada ceyhun ile başlayabilir.

onur

serkan glo ege cale

ceyhun selçuk

yattara colman engin

teo

bu sistem bizim için daha iyi hatta selçuğu da ortaya çekip ceyhun önlibero oynar diye düşünüyorum.

Cafer Bulur
21.09.2010, 21:23
ben tolgayı en son hazırlık maçında gördüm panik havası devam ediyordu.ayrıca geçen hafta gaziantep b.b ile yaptıgımız hazırlık maçında serbest vuruştangol yemiş sanırım.

onuru kolay kolay keseceğini sanmıyorum.
Hangi hazirlik macini kastediyorsun,en son genkle oynanan hazirlik macinda cok iyiydi tolga.

.....
21.09.2010, 21:27
Hiçbir oyuncu benim yerim garanti dememeli.

Bunu diyen oyuncular hemen yedeğe çekilebilir.

Çünkü rehavete kapılıp oynamayanlar oluyor.

sogutlulu61
21.09.2010, 22:20
gidecek var mı kayseriye?

Robbie Fowler 9
21.09.2010, 22:38
Zor maç, Kayseri 1 adım önde gibi duruyor.

TSunami_69
21.09.2010, 22:39
gidecek var mı kayseriye?
yok mu bu sene organizasyon. yetkililere duyrulur

Semih AYDIN
21.09.2010, 22:52
Cok kolay bi mac olacak inş. rahat rahat izlicez..

volkan_627
21.09.2010, 22:54
----------------------onur------------------

serkan-----glo(giray)------egemen-------cale

--------------------ceyhun-----------------

----------selçuk-----------------colman-----

yattara--------------------------------engin

---------------------teofillo-----------------

maça çıkacak kadro büyük ihtimalle budur. ayrıca tolga nın kaleye geçme ihtimalini bile düşünemiyorum. böyle kritik maçlar arifesinde hiç çekemem tolga yı. şenol hoca bu maçta BJK maçının kadrosunu sahaya sürecektir. dolayısıyla BJK karşısında da bu kadro harici çıkmayacağını düşünüyorum. oyunun gidişatına göre jaja alanzinho belkide umut veya barış sahaya sürülebilir. ama 11 yazdığımın dışına çıkmaz...

BiZe HeR YeR 61
21.09.2010, 22:59
Zor maç, Kayseri 1 adım önde gibi duruyor.
Sen kayserilisin galiba..:D

Hürgün Aygün
21.09.2010, 22:59
Şenol hoca ne yapar ne ede kazandırır.

sbay
21.09.2010, 23:12
glowacki bu hafta büyük ihtimalle yine oynamayacak.Son antremanda yine doktor kontrolünde çalışıp sonra salonda çalışmasına devam etmiş.Giray-Egemen ikilisi oynar Beşiktaş maçında glowacki oynar.

LazAnisT
22.09.2010, 00:12
Bu maç neden bu kadar es geçiliyor anlamadım.Bir mağlubiyetlik işimizmi vardı..

Bence bu maçı geçen hafta kazandık..

ESER
22.09.2010, 00:19

kayserili kurnazligi yapiyor da olabilirler..:)

İbrahim CİHAN
22.09.2010, 01:45
çok zor maç ama kafamda maçı oynatınca kadroları kıyaslayınca yenebileceğimizi düşünüyorum.. inşallah da öyle olucak.. manisa maçındaki hataların tekrarlanmaması dileğiyle.. gerçi bu maç daha ciddiye alınır zaten futbolcular tarafından..

hos_cocuk61
22.09.2010, 01:53
_______________Onur______________

Serkan___Glowacki____Egemen___Cale

_________Ceyhun
________________Selçuk

___________________________Colman

Yattara_________Jaja

____________Teofilo

POYRAZ
22.09.2010, 05:09
Kayserispor'u yeneriz.

Kıvanç Çuvalcı
22.09.2010, 08:16
onur
tayfun..glo..egemen..cale
serkan..selcuk..colman..engin(umut)
jaja
teo
al sana tas gibi bir takim...presde yapar,ayaga da oynar,kanat bindirmeleri de yapar.ama en iyisini Senol Hoca bilir,sahaya cikan her oyuncumuza da her zaman oldugu gibi guveniyorum.

toksoy61
22.09.2010, 10:12
colman-selçuk-ceyhun 3 lüsü orta alanda oynarlar. geri 4 lü zaten belli, ferhatın yerine cale oynar. ileride teogol banko, sağda yattara solda jaja yada umut la başlar bence şenol hoca.

Ömür Karadeniz
22.09.2010, 10:13
Glowacki oynayacakmı beyler.

Dursun Kaplan
22.09.2010, 11:09
Glowacki oynayacakmı beyler.

Büyük ihtimalle oynayacak.

Samet Yildirim
22.09.2010, 13:15
Senol Hoca: Glowacki nin oynamasi zor.

Basin Toplantisi

pReN@_61
22.09.2010, 13:30
Senol Hoca: Glowacki nin oynamasi zor.

Basin ToplantisiTelevizyon yayınlıyor mu basın toplantısını?

Mustafa ÖZDEMİR
22.09.2010, 13:34
bu adam 3 haftada hazır hale gelecekti hani...

Samet Yildirim
22.09.2010, 13:36
Televizyon yayınlıyor mu basın toplantısını?
Yok yayinlamiyor.

is_mail61
22.09.2010, 13:54
çok rahat kazanırız önemsiyoruz ya manisa maçını önemsemediğimiz için kaybettik bu bi gerçek bu ligde istekli çıkıpta yenemicemiz takım yok yeterki rehavete kapılmayalım kendi kendimizi bitirioruz resmen yazık yani

Oğuzhan
22.09.2010, 14:00
Önceki maçı kaybettiğimizde genelde kazanıyoruz , takım hatalarını ve eksiklerini giderme konusunda iyi.

Murat 61
22.09.2010, 14:21
Maçın hakemi Bünyamin Gezer.

Tatar Kemal
22.09.2010, 14:22
4-5 hafta daha toparlanmamız çok zor gözüküyor. bu hafta kayseri'ye karşı galibiyet beklemek biraz hata olur. beklentileri yüksek tutmamak gerekir. takımımızın gerçek kalitesi bu. kayseriye karşı beraberlik de iyi bir sonuç olacaktır. gerçi deplasmanlarda daha rahat oynuyoruz ama yine de galibiyet için emin konuşmak büyük yanılgıdır. gs bile iyi toparladı. kötü oynuyorlar ama maçı bir şekilde kazanıyorlar. biz iyi oynasak da maçları zor kazanıyoruz. sivasspor maçı bizi çok yanılttı. kendimizi dev aynasında görmeye başladık. aslında takım, geçen seneden bile daha düşük formda. kayseri, bjk ve hatta kasımpaşa maçları bir anda bütün camiayı karıştırabilir. çok dikkatli olmamız gerekiyor. görünen köy kılavuz istemez.

Armağan Dere
22.09.2010, 14:22
Maçın hakemi Bünyamin Gezer.

Eyvah diyorum başka bişey demiyorum...nası biçecek oyunu pazar günü hep beraber göreceğiz...

15.30 Kayserispor-Trabzonspor: Bünyamin Gezer

Murat 61
22.09.2010, 14:30
Bu sezon oynadığımız Fenerbahçe maçını da yönetmişti, sezona da iyi başladı bir problem olacağını zannetmiyorum.

Standart bir şekilde yönetecektir maçımızı.

Turgay Atalay
22.09.2010, 15:33
Her açıklanan hakem tu kaka...Bence biz işimize bakalım, oyunumuza bakalım

ThePatriot61
22.09.2010, 15:35
Bütün hakemler kötü. Biz yeterki futbolumuzu oynayalim. Bu arada Engin ve Glowackinin durumu nasil?