PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonlar Ligi 2009 - 2010 | Şampiyon İnter

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

TolgaTopçu61
16.09.2008, 23:10
roma 1 CFR cluj 2

süpriz bir mac:D
hemde nasil bir süpriz:D
ama daha 20 dk.var bakalim neler olacak

fincher
16.09.2008, 23:11
W.Bremen 0-0 Anorthosis dk80...ilginç valla...

Dursun Kaplan
16.09.2008, 23:21
Anorthosis'e bak ya.. :)

Tek Liverpool maçına kaldık.. Berabere bitsin... :)

TolgaTopçu61
16.09.2008, 23:38
mac sonuclari:

chelsea - bordeaux 4-0
roma- cluj 1-2
panatinaikos- inter 0-2
bremen-anorthosis 0-0
barcelona-sporting 3-1
basel-shakhtar 1-2
marsilya-liverpool 1-2
psv-atletico 0-3

en büyük süpriz cluj'un roma'yi yenmesi oldu bence.

macka61
16.09.2008, 23:56
cluj ve anorthosis demekki boşuna gruplara kalmamışlar çok büyük süpriz oldu bu sonuçlar roma zaten çok düşüşte belki onunda etkisi olabilir

ilhan
17.09.2008, 00:07
Gerrard'a saygı duruşunda bulunalım Liverpoollu arkadaşlar :)

Roma nereye koşuyor? Çok ayıp yahu. Athletico Madrid gümbür gümbür geliyor. Çok ses getirecekler. :)

Hüseyin İlkin
17.09.2008, 00:12
En büyük süpriz kuşkusuz İtalya 'da başkentte Roma 'yı mağlup eden Cluj oldu . Hem de 1-0 'dan çevirdiler maçı , tebrik etmek lazım . Hem de çok ... Yaptıkları büyük bir başarı , buralara gelmeleri şans derken onlar Roma 'yı da dize getirdiler . Kuşkusuz bundan sonra daha ciddiye alınacaklar . Yoksa daha canlar yakabilirler , tıpkı bu akşam yaptıkları gibi . Roma 'da ise iki haftada alınan bir puan , hazırlık maçında İngiltere 'de dört maçta bir puan alabilen Tottenham 'dan beş yemeleri ve bu akşam ki yenilgi iyiden iyiye Spalletti 'nin koltuğunu sallamaya başlamıştır , bizden söylemesi ... Diğer süpriz sonuç ise Almanya 'dan geldi ; Bremen - Anorthosis maçından . Bizi eleyen Rum ekibi . Buralara kadar geldi , bizim bu sene hazırlık maçlarında yendiğimiz ekiple Şampiyonlar Ligi'nde berabere kaldı . Hem de deplasmanda . Maç öncesi Bremen rahat alır diyordum ama Rum ekibi iyi direnmiş anlaşılan . Tebrik etmek lazım ... Diğer süpriz ise bana göre Basel 'in içeride Shakhtar 'a kaybetmesidir . Diğer maçlarda ise beklenilen sonuçlar meydana geldi .

----------------------------

Onun için ne yazıp çizsek az . Manchester maçında son 20 dakika oyuna girdi , oyunun şekli değişti . Bugün sahada yerini aldı , 1-0 'dan 2-1 ' e çevirdi maçı . Helal olsun büyük kaptan ... Böyle bir futbolcuyu izlediğim ve sevdiğim için kendimi çok ayrı hissediyorum . Bu goller onu almak isteyenlere selam olsun . Liverpool 'da doğdu ...

Ahmet Demir
17.09.2008, 00:59
bi şifrelenmeyen şampiyonlar ligi maçları vardı onu da şifrelediniz.helal olsun.

bugün maçı karasal yayından izledim ama uyduda şifre var
diğerleri hakkında bi fikrim yok

Cem Akyüz
17.09.2008, 01:32
Eğer hafta sonuda kazanamazsak ligde gerçektende kaosa doğru gideceğiz bu kadar iyi bir kadro nasıl böyle sonuçlar alıyor anlamış değilim Spalletti'nin birşeyleri düzeltmesi lazım.Forza Roma

pReN@_61
17.09.2008, 02:23
anorthosis şaşırttı beni..

lazooo28
17.09.2008, 03:06
vay famagusta vay..Allahim bize de nasip et

Kadir
17.09.2008, 03:27
Cluj tarih yazıyor valla.

Bayern ve Arsenal'in deplasmanda galip gelmelerini bekliyorum . Hadi koçlarım :)

Erbay
17.09.2008, 12:50
Psv-Atletico Madrid maçı beklediğim gibi bitti. Psv'de hiçbir şey kalmamış:) O narin savunmayla Agüero'yu zor durdururlardı. Roma'ya neler oluyor Ya Rabbi? İnanılmaz,hem de kendi evinde.

Marsilya-Liverpool maçının ilk yarısı çok güzeldi,ikinci yarısı sıkıcı geçti. Gerrard'ın golü olağanüstüydü. Liverpool'da dehşet taktik takımı olmuş. Makine gibi takım,Torres'i sol bekte gördüm bir ara.

Chelsea maçını da izledim,şu ana kadar izlediğim en iyi takım tartışmasız Chelsea. Kadroları zaten süper. Bordeaux'ya pozisyon vermediler.

OYılmaz
17.09.2008, 13:35
Cluj takımını ilk kez kura çekiminde duydum demekki adamlar futbol oynuyor hakkını veriyor Anarthosis takımını anlatmaya gerek yok bu sene Şampiyonlar Ligi zevkli olacak.

Hüseyin Bağdat
17.09.2008, 13:56
Kaptan yine döktürüyor. Bu senede kupada favoriyiz. Forza Liverpool...

ÖmerFarukYılmaz
17.09.2008, 14:03
Cluj takımı mükemmel top oynadı dün...

Golü atan oyuncu Juan Culıo'yuda dikkatli takip etmek gerek diyorum:)

Sacit
17.09.2008, 14:04
a.madrid ş.liginde ilginç sonuçlar alabilen bir takım.. l.pool, iki uzun pasla golü buldu ve de maçı kazandı. Barça, yine her zaman ki gibi.. Bordeaux, ş.ligin de olmaması gereken luzumsuz bir takım.
roma, italyan takımı oldugunu gösterdi :D

Porto'ya başarılar ;)

Tolpaş61
17.09.2008, 14:09
bu rum takımı her sene üzerine koyarak geliyor.yani şaşılacak bir durum.bir rum takımı şampiyonlar ligine kalıyor vede ilk maçında deplasmanda puan alıyor.adamlar koşar adım ilerliyor galiba.dikkat edilmesi gereken bir takım.daha çok canlar yakabilir.hele kıbrıs sıcağında bir rakip yakalarsa hiç açımaz.

Özge
17.09.2008, 14:27
Roma'da mı düşüş var yoksa Cluj mu iyiydi anlamadım:)Gaaliba her ikisi de üst üste geldi.

İdris Toksoy
17.09.2008, 14:29
Cluj ve anortoshis şaşırttı herkesi.yeni isimler giriyo yavaş yavaş cl'ye.

ilhan
17.09.2008, 14:39
Famagusto'da ki hem teknik direktör hem futbolcu olan eleman duruyor mu acaba?

Selman
17.09.2008, 14:43

Valla dün kulübede kel bi adam vardı.Sanırım şimdi sadece teknik direktör olarak devam ediyor.:)

ilhan
17.09.2008, 14:45
Yakında hem teknik direktör hem başkan olur o adam. :D

ÖmerFarukYılmaz
17.09.2008, 14:51
Valla dün kulübede kel bi adam vardı.Sanırım şimdi sadece teknik direktör olarak devam ediyor.:)

Temuri Ketsbaia

Andreas Panteli Buda başkanları...

Serdær
17.09.2008, 14:58

Kıbrıs Rum Kesimi takımın çok büyük bölümü Famagusta'dan oluşuyor.

İtalya maçında 7 net pozisyona girip 90+2 Di Natale'nin golüyle yenildiler.

Dolayısıyla Famagusta oturmuş bir takım..

Tebrik etmek lazım.. :alkış:

Berk
17.09.2008, 19:29
İyi bir oyun sergilememize rağmen Marsilya önünde kazanmayı bildik.Bir kaptan nasıl olur sorusunun cevabı Gerrard'tır sanırım.Forza ''Stevie G'' diyoruz..:D

Roma'da düşüş vardı ama bu mağlubiyetide beklemiyordum açıkçası.Ancak Roma'nın kötü oyununa Cluj'un iyi futboluda eklenince Cluj maçı geriden gelerek kazandı.Bir takım Şampiyonlar Ligi'ne ilk kez katılıyor ve Inter'in, Madrid'in, Milan'ın çıkamadığı stadyumdan 3 puanla galip ayrılıyorsa bu tesadüf değildir.Cluj'u bu sene zevkle ve heyecanla takip edeceğim..

Atletico'nun Avrupa sahnesine geri dönüp böylesine önemli bir galibiyet alması beni mutlu etti.PSV zaten Atletico'nun direk rakibiydi, daha erken ancak bana göre 2.lik vizesini alan takım belli oldu..

Diğer maçlara bakarsak pek sürpriz göremiyoruz.Chelsea, Barcelona ve Inter rahat kazandılar..

Bu arada Star TV'nin de şifreye girmesi oldukça sinirimi bozdu.Bu kadar ileri gidileceğini düşünmüyordum ama bu da oldu, gerçi Türkiye'de ne olursa şaşırmamak gerek.Atv'de Euro 2008 maçları için şifre koymuştu ama onu kolayca halletmiştik.Umarım Star TV'de böyle bir duyuru yapar..

yaranozlu
17.09.2008, 20:03
maalesef star tvye bir şey yapılamıyor. Az önce startvden yetkili biriyle konuştum, şifrenin verilemeyeceğini söyledi. Argo kelimeler kullanmamak için yazımı burda bitiriyorum. Önce lig maçlarını aldılar elimizden, kapitalist düzen...

Misina
17.09.2008, 20:05
Eski Dost Stepanova Fb Karşısında Başarılar Dilerim.

Cafer Bulur
17.09.2008, 20:34
Kıbrıs Rum Kesimi takımın çok büyük bölümü Famagusta'dan oluşuyor.

İtalya maçında 7 net pozisyona girip 90+2 Di Natale'nin golüyle yenildiler.

Dolayısıyla Famagusta oturmuş bir takım..

Tebrik etmek lazım.. :alkış:
famagustayi tebrik etmek lazim orasi dogru da kibris rum kesimi milli takiminin büyük bölümünün bu takimdan olustugunu söylemek gercekleri yansitmiyor.
famagusta nin dün aksamki kadrosuna bakarsan cogunda yabanci futbolcularin agirlikta bir takim oldugunu görürsün.
rum kesimi milli takimi daha cok bizim 2 sezon önce eledigimiz apoel li oyunculardan olusuyor.
cogu dediysem ilk 11 deki futbolcu sayilari 2 yada 3 tür.

DeAgLeMaNyAq
17.09.2008, 20:57
UEFA.com'a göre Stepanov Porto'da ilk 18'de yok. Keza Fatih'te Zenit'in ilk 18'inde yok...

Cafer Bulur
17.09.2008, 21:45
UEFA.com'a göre Stepanov Porto'da ilk 18'de yok. Keza Fatih'te Zenit'in ilk 18'inde yok...
stepanov iyi bir defans oyuncusuydu ama bizden gitmekle erken davrandi.
bizde biraz daha pismeliydi.
zaten step in porto da gelecegi bulunmuyor.
ayni durum fatih icinde gecerli.fatih i tekrar Trabzonspor formasi altinda izlemek istiyorum.
fatih e en cok bu forma yakisiyor.:)

Mayls
17.09.2008, 21:57
Gooooooooooooooool

Özge
17.09.2008, 22:05
Fark olacak galiba:D

dj_desire
17.09.2008, 22:23
fenerbehce gecen yıll şansının yardımıyla okadar gitti ama bıu yıl hoca ve bu futbolcularla süper ligte işeri cok zor :D

TolgaTopçu61
17.09.2008, 23:11
dynamo kiev arsenal'e karsi 1-0 önde:eek:

Dursun Kaplan
17.09.2008, 23:19
dynamo kiev arsenal'e karsi 1-0 önde:eek:

O maçada çifte şans oynadım..

Ah Lyon ahh....

İdris Toksoy
17.09.2008, 23:34
3-1 oldu...

Hüdai Pervaneli
17.09.2008, 23:35
O maçada çifte şans oynadım..

Ah Lyon ahh....

lyon beraber e:D arsenalde beraber e

TolgaTopçu61
17.09.2008, 23:39
günün mac sonuclari:

celtic-aalborg 0-0
ManU-villareal 0-0
lyon-fiorentina 2-2
steaua-bayern münih 0-1
dynamo kiev-arsenal 1-1
porto-FB 3-1
juve-zenit 1-0
real madrid-bate borisov 2-0

vurgun_kiz_61
17.09.2008, 23:43
Su Lyon ne balli takim ....

Uğur GEMİCİOĞLU
18.09.2008, 00:10
ya ben şansa izledim fener maçını :D:D açtım starı maç öncesi programlar konuşmalar falan vardı, ite top kale seçimi derken santra ya kadar gelebildi yayın :D Hakem ilk düdüğü çaldıktan 2 saniye sonra yayın şifrelenir gibi dondu 1 saniye sonra açıldı kendiliğinden.Sonra da kesintisiz izledim maçı.Ama şunu söyleyeyim porto fener defansını elini kolunu sallaya sallaya geçiyordu :D

Kadir
18.09.2008, 18:31
Arsenal yamuk yaptı kupon yattı . Bayern'den korkuyordum ama Arsenal yakdı .

Berk
18.09.2008, 19:53
Porto'nun bu gruptan çıkamaycağını düşünüyorum galibiyete rağmen.Arsenal'in tempolarına ayak uydurmaları zaten çok zor.Keza Kiev'de de fazlasıyla bir potansiyel var, Arsenal'i son anda ellerinden kaçırdılar.Arsenal 1, Kiev 2, Porto 3, FB 4 olur..

Cem Akyüz
18.09.2008, 20:18
Porto'nun bu gruptan çıkamaycağını düşünüyorum galibiyete rağmen.Arsenal'in tempolarına ayak uydurmaları zaten çok zor.Keza Kiev'de de fazlasıyla bir potansiyel var, Arsenal'i son anda ellerinden kaçırdılar.Arsenal 1, Kiev 2, Porto 3, FB 4 olur..

Kiev gerçekten iyi bir takım kurmuş koşuyorlar iyi mücadele ediyorlar arsenali yenemediler ama ezikbahçeyi yenerler umarım

leavemealone
19.09.2008, 07:03
Ula dün avrupadaki sonuclara baktimda dikkatimi birsey cekti türk futbolu nerelerde bi görelim ....

Elin romanyasi avrupaya kac takim sokuyor biz kac sokuyoruz bir bakin bakalim .....

Romanya :

ueafa : Unirea Urziceni , Rapid Bucuresti , FC Vaslui , Dinamo Bucuresti , Poli Timisoara

samp. ligi : CFR Cluj , Steaua Bucuresti

Türkiye :

ueafa : bjk , gs , kayseri

samp. ligi : fb

Su ülke bile bize fark atiyorya dicek birsey bulamiyorum bizim turk futboluna .....

Sacit
19.09.2008, 12:19
günün mac sonuclari:

celtic-aalborg 0-0
ManU-villareal 0-0
lyon-fiorentina 2-2
steaua-bayern münih 0-1
dynamo kiev-arsenal 1-1
porto-FB 3-1
juve-zenit 1-0
real madrid-bate borisov 2-0

takımlar önce savunma güvenliğini düşünüyorlar sonuçlara bakılacak olursa.. ş.liginde olmaması gereken takımlar da var, zaten bu ligi de onlar katlediyor.

alper*
19.09.2008, 12:41
kupa 1 ile kupa 2'nin önem olarak birbirine yaklaşması lazım.
bunun için de şampiyonlar ligine sadece şampiyon olan takımlar katılmalı.ön elemesiz.

Hüseyin İlkin
19.09.2008, 14:09
http://laziomania.blogspot.com/2008/09/uefa-cup-1.html

Uefa toplu sonuçlar ...

Vkgz
19.09.2008, 16:19
takımlar önce savunma güvenliğini düşünüyorlar sonuçlara bakılacak olursa.. ş.liginde olmaması gereken takımlar da var, zaten bu ligi de onlar katlediyor.

"Şampiyonlar Liginde olmaması gereken takımlar" gibi bir tabir kabul edilemez. Ön elemeyi geçen her takım haketmiştir. sizin dediğinize gore Trabzonsporda haketmeyen takımlar statusune girer. Esas olan yüreklice oynayıp oraya katılmaktır.

Alihan Ertürk
19.09.2008, 16:37
seneye bizde şampiyonlar liginde olacağız inşallah

HALİT KARAKAŞ
20.09.2008, 17:07
seneye bizde şampiyonlar liginde omak en büyük özlemimiz,bu sene bunu başaracak güçteyiz,bekle bizi avrupa geliyoruz,,,

Vkgz
20.09.2008, 23:02
haydi ecomax bu senede sen yaz bi destan

futbalski60
30.09.2008, 09:59
Aalborg - Manchester United TSİ 21:45

Aalborg: Karim Zaza - Michael Beauchamp, Steve Olfers, Martin Pedersen - Jeppe Curth, Andreas Johansson, Thomas Augustinussen, Kasper Risgard, Thomas Enevoldsen - Marek Saganowski
Manchester United: Van der Sar, Amos, Rafael, Brown, Ferdinand, Vidic, Evans, Evra, O’Shea, Fletcher, Ronaldo, Anderson, Scholes, Park, Giggs, Nani, Gibson, Berbatov, Tevez, Rooney, Welbeck.

Villareal - Celtic

Villareal: Diego Lopez - Capdevilla, Gonzalo/Edmilson, Godin, Angel - Pires, Eguren, Senna, Cazorla - Rossi, Llorente
Celtic: Boruc - Hinkel/Wilson, Caldwell, McManus, Naylor - Nakamura, Brown, Robson, Hartley, Maloney/McGeady - Samaras/Vennegoor of Hesselink

Fiorentina - Steaua Bükreş

Fiorentina: Frey- Gobbi, Gamberini, Kroldrup, Comotto - Montolivo, Felipe, Donadel - Mutu, Gilardino, Santana Steaua Bükreş: Zapata- Marin, Ghionea, Goian, Ogararu - Toja, Gomes, Lovin, Semedo, Stancu - Arthuro

Bayern Münih - Olympic Lyon

Bayern Münih: Rensing - Oddo, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, Ottl, Zé Roberto, Ribery - Toni, Klose
Lyon: Lloris- Boumsong, Cris, Toulalan, Squillaci, Reveillere – Juninho, Bodmer- Govou, Keite- Benzema

Arsenal - Porto

Arsenal: Almunia - Sagna, Toure, Gallas, Clichy - Eboue (Nasri), Fabregas, Denilson, Walcott - Adebayor, Van Persie

Porto: Helton - Sapunaru, Bruno Alves, Rolando, Fucile - Gonzalez, Raul Meireles, Lucho, Fernando - Lisandro, Rodriguez

Fenerbahçe - Dinamo Kiev

Fenerbahçe: Volkan Babacan - Gökhan, Edu, Lugano, Roberto Carlos - Kazım, Maldonado, Selçuk, Emre - Alex, Güiza

Dinamo Kiev: Shovkovsky - Betao, Diakhate, Mikhalik, Nesmachniy - Vukojevic, Ninkovic, Aliyev, Ghioane, Eremenko - Bangoura

Zenit St Petersburg - Real Madrid (TSİ 19:30)

Zenit:Malafeev – Anyukov, Krizanac, Puygrenier, Siri – Zyryanov, Tymoschuk, Denisov – Danny, Pogrebnyak, Arshavin

Real Madrid:Casillas – Sergio Ramos, Cannavaro, Pepe, Heinze – Van der Vaart, Diarrà, De la Red – Higuaín, Van Nistelrooy, Robben

BATE - Juventus

BATE: Veremenko - Sakharov, Sosnovsky, Rzhevski, Yurevich - Kryvets, Likhtarovich, Nehaichyk, Stasevich - Blizniuk, Rodionov

Juventus: Manninger - Grygera, Chiellini, Legrottaglie, Molinaro - Camoranesi, Sissoko, Marchisio, Nedved - Del Piero, Amauri

28TS61
30.09.2008, 10:51
kieve ezikbahce karsisinda basarilar dilerim :)

Hüdai Pervaneli
30.09.2008, 11:05
kiev fark aticak

28TS61
30.09.2008, 11:07
iddaa oynayanlar kievi kacirmasin. orani 4,00 burda :)

Sacit
30.09.2008, 11:08
"Şampiyonlar Liginde olmaması gereken takımlar" gibi bir tabir kabul edilemez. Ön elemeyi geçen her takım haketmiştir. sizin dediğinize gore Trabzonsporda haketmeyen takımlar statusune girer. Esas olan yüreklice oynayıp oraya katılmaktır.

alborg, bate borisov, cluj v.s takımların bu ligde işi yok.
bunlardan hangisi ş.ligi kupasını alacak, hiç biri..
Trabzonspor ile bu takımları kıyaslıyosan onuda sen düşün artık. bu bahsettiğim takımlar Trabzonspor'un yanına da yaklaşamaz.

Hüseyin İlkin
30.09.2008, 11:15
alborg, bate borisov, cluj v.s takımların bu ligde işi yok.
bunlardan hangisi ş.ligi kupasını alacak, hiç biri..
Trabzonspor ile bu takımları kıyaslıyosan onuda sen düşün artık. bu bahsettiğim takımlar Trabzonspor'un yanına da yaklaşamaz.

Fenerbahçe 'de şampiyonlar ligini alamayacak . O zaman onunda işi olmasın . Böyle bakmak yanlış olur . Avrupa Şampiyonasında ; Romanya 'nın işi yok o zaman . Nasıl olsa alamayacak . Cluj çıktı aslanlar gibi mücadelesini yaptı katıldı oraya . Roma 'yı da dağıtarak üç puanı cebine koydu . Demek ki hak ediyormuş adamlar orada olmayı ... He bu takımlar Trabzonspor ile kıyaslanamaz orası doğru .

Hüdai Pervaneli
30.09.2008, 11:20
iddaa oynayanlar kievi kacirmasin. orani 4,00 burda :)

hade ozaman bwin i doldurmak sart oldu

futbalski60
30.09.2008, 11:21
Dinamo Kiev'de 2 önemli isim bugün oynamayacak.Birisi takımın en golcü ismi olan Milevski diğeri de ortasahada oynayan Yuossuf Ayila.

Fenerbahçe bu maç için tüm kozlarını oynayacaktır ve 3 puanı alacağını düşünüyorum ya da en kötü ihtimalle beraberlik.İsmael Bangoura'yı Edu ve Lugano tutarsa Fener'in işi kolaylaşır ama Bangoura da kolay kolay tutulacak bir oyuncu değil.

28TS61
30.09.2008, 11:22
hade ozaman bwin i doldurmak sart oldu

oynicam zaten daha carsiya gitmedim, mybettede hesap bos suan :D

alper*
30.09.2008, 11:32
dinamo kiev fbyi ezecektir.

Sacit
30.09.2008, 11:33
Fenerbahçe 'de şampiyonlar ligini alamayacak . O zaman onunda işi olmasın . Böyle bakmak yanlış olur . Avrupa Şampiyonasında ; Romanya 'nın işi yok o zaman . Nasıl olsa alamayacak . Cluj çıktı aslanlar gibi mücadelesini yaptı katıldı oraya . Roma 'yı da dağıtarak üç puanı cebine koydu . Demek ki hak ediyormuş adamlar orada olmayı ... He bu takımlar Trabzonspor ile kıyaslanamaz orası doğru .

sonuç ne olursa olsun bu takımların ş.ligin de olmaması lazım. izlerken hiç zevk almıyorum. bunların yerıne biz olabilriz. ya da diğer 4 avrupa liginden daha iyi takımlar olabilir.

Hüdai Pervaneli
30.09.2008, 11:55
oynicam zaten daha carsiya gitmedim, mybettede hesap bos suan :D

benimde yüklemem lazim aksama kadar

Vkgz
30.09.2008, 12:21
Bence yanlıs dusunuyorsun sacit. misal everton ecomaxtan iyi takımmı. kesinlikle değil. getafe bukreslerden iyi takımmı kesinlikle değil futbol olarak. sadece birisinin pazarlaması ligindeki 3-4 buyuk takım sayesinde daha iyi. futbol olarak cok farkları yok avrupada. zira sampiyonlar ligi ilk hafta sonuclarıda bunu destekler nitelikte. elbetteki bu takımlar iyi değil buyuk liglerin buyuk takımlarından ama 5 buyuk ligin 5.6.7.vs olan takımlarıyla aralarında bir fark yok.

ayrıca buyuk takımsa buyuk takım ne olmus katılabilseymiş.
İngiltere katılamadı euro 2008e ne oldu hissettimi dunya eksikliğini, hayır. Rusya çıktı, Türkiye çıktı, Avusturya çıktı krallar gibi oynadı topunu..

alper*
30.09.2008, 13:00
kupa 2 ile kupa 1 önem olarak birbirine çok yaklaşacak yeni düzenlemelerle.
şampiyonlar ligine şampiyonlar gitmelidir.
her ligin şampiyonu gitmelidir.ikincisi falan kupa 2'ye katılsın.
böylece avrupa arenasında yeni aktörler görmüş olacağız.
düzen biraz daha değişmeli ki adalet gelsin.
bu sistemde asla ama asla küçük bir takım kalkıp büyük işler yapamaz.
şahsım adına şunu söyleyebilirim ki her sene CL'de top 10,top 5 takımları görmekten sıkıldım.son 8'de son 4'te özellikle.
artık yeni takımlar görmek istiyorum.bu cluj olur,bratislava olur,artmedia olur.ve inşallah Trabzonspor olur ^^

kelkitli29
30.09.2008, 13:42
Basarilar Fenerbahce. Bu aksam insallah yenerler. Ukraynayla kapisiyoruz Ülke siralamasinda. Hem Fenere hem Besige büyük is düsüyor. Hadi bakalim hayirlisi.

OYılmaz
30.09.2008, 15:19
iddaa oynayacaklar fb maçına 0 oynasın kiev miev alamaz bu maçı maç tahminim 1-1

Cem Akyüz
30.09.2008, 16:28
Kiev'e başarılar diliyorum.Celtic maçındada Samaras'a başarılar diliyorum:)

Mert67
30.09.2008, 19:09
Fener için en iyi sonuç beraberlikdir.

Vkgz
30.09.2008, 19:59
zenit-madrid maçı mukkemmel.

Ali Can
30.09.2008, 20:06
Fener için en iyi sonuç beraberlikdir.
aynı görüşteyim

zenit-madrid maçı mukkemmel.
zenit maçını veren bir kanal varmı??

DeAgLeMaNyAq
30.09.2008, 20:10
Star veriyor...

Mustafa K. Demirbaş
30.09.2008, 21:00
Fatih oyuna girdi

Punisher-61
30.09.2008, 21:03
fatih az daha atiyordu

.....
30.09.2008, 21:04
ya kodlu yayın diyo ?

Biss e ne yazacaz bilen var mı ?

Mustafa K. Demirbaş
30.09.2008, 21:07
Fatih in süper pasında arshavin vurdu dırekten döndü

Misina
30.09.2008, 21:08
Yahu şifreyi nasıl açabiliriz yardım edebilirmisinz.

.....
30.09.2008, 21:14
renkdaşlar neta uydum var avrupa şampiyonasını izledim sorunsuz bi şekilde biss kodu ile

şimdi neden izleyemiyorum bi yardım edin?

Nihal Ayvaz
30.09.2008, 21:17
top fatihe gelmio nedense

Nihal Ayvaz
30.09.2008, 21:19
uzatmalar zenit gol kaçırdı:( hadi tekkee at bi son dk golu

Mustafa K. Demirbaş
30.09.2008, 21:19
Fatih girdikten sonra oyun canlndı

Mustafa K. Demirbaş
30.09.2008, 21:21
maç bitti
Zenit 1-2 R.madrid

.....
30.09.2008, 21:22
ya renkdaşlar bi şey sorduk Allah rızası için bi cevap verseniz.

Nihal Ayvaz
30.09.2008, 21:23
ya renkdaşlar bi şey sorduk Allah rızası için bi cevap verseniz.

hiç bi fikrim yok ...

Vkgz
30.09.2008, 21:25
çok guzel maçtı. zenit zor gruba dusmese sampiyonlar ligini sallardı bu oyunla ama cok zor gruba dustuler. bissi çözmek zor bu saatten sonra. karasal yayına devam.

Emirhan Makul
30.09.2008, 21:25
olmayınca olmuyor ya Ama Fatih tekke oyuna girdikden sonra oyunun canlandığını hiç bir futbol otoritesi reddedemez.

Ömer SEVİNÇ
30.09.2008, 21:26
Şu Biss şifresini icad edenin ben elini öpecem de du bakalım. Her gün yeni icatlar çıkıyor anasını satayım!

.....
30.09.2008, 21:28
Hay ben bu biss i çıkaranı :(:(

Vkgz
30.09.2008, 21:30
fenerbahce macını izlemek istiyorsanız bir tuyo vereyim.turksatta ans tv. azeri spiker esliginde.

.....
30.09.2008, 21:31
fenerbahce macını izlemek istiyorsanız bir tuyo vereyim.turksatta ans tv. azeri spiker esliginde.
son çare onu yaparız. :)

Ben Fenerbahçe yi de görmek istiyorum ama beni daha çok ilgilendiren Dinamodaki yıldız :) Onu izleyecem.

Nihal Ayvaz
30.09.2008, 21:35

fenerin ezilişini azeri spikerle izlemek daha bi zevkli olur :rolleyes:

Emirhan Makul
30.09.2008, 21:36
OOOO siz çok durgunsunuz hadi bakalım

Dinamo gol gol gol... dinamo gol gol gol :D:D

.....
30.09.2008, 21:40
ula açamadım hala daha ya :D

biss yerine bin bir türlü şifre yazdım yine de olmadı :D

Vkgz
30.09.2008, 21:41
azeri futbol yorumculaı ikiye bolunmus biri kievi biri feneri tutuyor :)

.....
30.09.2008, 21:42
ans yi açtım hayden izleyelim :D

ÖzGür Ayar
30.09.2008, 21:44
Kaldık azeri tvsine kanal adı ans group. Pek anlaşılmıyor konuşulanlar ama olsun :)

Mustafa K. Demirbaş
30.09.2008, 21:44
OOOO siz çok durgunsunuz hadi bakalım

Dinamo gol gol gol... dinamo gol gol gol :D:D
la iş çıkarma bırak yensın yoksa aragones dede gider:D o lazım bize

TolgaTopçu61
30.09.2008, 22:09
BATE Borisov Juventus'a karsi 2-0 önde:eek:

Vkgz
30.09.2008, 22:15
helal olsun bateye.

Selman
30.09.2008, 22:17
Volkan saçmalamaya başladı.:)

TolgaTopçu61
30.09.2008, 22:18
Volkan Sov basladi gene:D

Erdal
30.09.2008, 22:18
Seviyorum bu Volkan ı renksiz giden bir maça renk katıyor yahu :)

Kubilay ŞAHİN
30.09.2008, 22:23
macı anlatanın adı İlker Yasinmiydi....
spiker:bir anda yüreğimiz göğüs kafesimizde takla attı... :D:D:D

Vkgz
30.09.2008, 22:37
helal olsun juveye.

seyyah61
30.09.2008, 22:53
Maci seyredemiyorum.
Seyreden arkadaslar Volkan'in ne yaptigini söyleyebilir mi?
Gerci tahmin edebiliyorum az cok.
Topu iskalamis olabilir.
Bu arada Arsenal Porto'ya 3 atti.
Düz mantikla Fener'e 9 atarlar. :D

TolgaTopçu61
30.09.2008, 22:54
Maci seyredemiyorum.
Seyreden arkadaslar Volkan'in ne yaptigini söyleyebilir mi?
Gerci tahmin edebiliyorum az cok.
Topu iskalamis olabilir.
Bu arada Arsenal Porto'ya 3 atti.
Düz mantikla Fener'e 9 atarlar. :D
bu sefer iki kez iskaladi topu:D

Hüdai Pervaneli
30.09.2008, 23:18
birakin sampiyonlar ligini

aymanin maci var misir kanalinda buldum hem canli hemde kaptan:D

ÖzGür Ayar
30.09.2008, 23:22
3-5 Metre geriden çıkan adamada ofside bayrağı kaldırdıya yan hakem hakkaten helal olsun.

futbalski60
30.09.2008, 23:23
Zenit'in maçını maalesef izleyemedim Fatih 20 dakika oynamış ama kaptanı 1 dakika izlemek bile bizim için değerli.

Zenit'te ayrılık sinyalleri var Advocaat Rus medyasına göre Kasım ayında görevi bırakacak ayrıca Pogrebnyak'a Bayern kanca attı deniliyor bu transfer devre arasında bitebilir Arshavin'in de devre arasında Zenit'ten ayrılacağına inanıyorum bakalım Fatih Tekke devre arası ne yapacak.

alper*
30.09.2008, 23:27
Almanya'ya gitmek istiyormuş.

seyyah61
30.09.2008, 23:30
Almanya'ya gitmek istiyormuş.
Bielefeld'e gelse iyi olur aslinda.
Abisi burda kaliyor ayrica maclarini seyretme imkanim olur.

seyyah61
30.09.2008, 23:32
Champions League - Group E 22:32 September 30
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 89'Aalborg BK 0 - 3 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_E&game=280204) Manchester U.
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 89'Villarreal 1 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_E&game=280205) Celtic

Champions League - Group F 22:32 September 30
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 89'Bayern Munich 1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_F&game=280207) Lyon
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 89'Fiorentina 0 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_F&game=280206) Steaua Bucuresti

Champions League - Group G 22:32 September 30
FT Arsena l4 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_G&game=280208) FC Porto
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 89'Fenerbahce 0 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_G&game=280209) Dynamo Kyiv

Champions League - Group H 22:32 September 30
FT Zenit St. Petersburg 1 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_H&game=280211) Real Madrid
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 89'BATE Borisov 2 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=cl_group_H&game=280210) Juventus

alper*
30.09.2008, 23:33
Bielefeld'e gelse iyi olur aslinda.
Abisi burda kaliyor ayrica maclarini seyretme imkanim olur.

bir röportajında söylediğinize yakın bir lafı oldu yanlıs hatırlamıyorsam.
hatta belki de hatırlayamadıgım röportaj transfermarkt röportajıdır.

Hüdai Pervaneli
30.09.2008, 23:36

evet transermarkt röporttaji idi

seyyah61
30.09.2008, 23:37
Evet ama ben daha önce abisiyle bir Trabzon macini seyretmistim.
Futbolcu olarak abisinin büyük emegi varmis Fatih'te.
Mac seyrederken cok heyecanlaniyordu ve Fatih yanlis bir hareket yapinca hemen sinirleniyordu. (Ben sana öyle mi ögrettim tarzi :D )
Adam psikopat biraz ve kahvede mac seyredemiyor cünkü birisi Fatih'e ters bir laf söyleyince yapistiriyormus sandalyeyi. :D

futbalski60
30.09.2008, 23:40
Ş.Liginde bu akşam oynanan maçların gollerini bu siteden izleyebilirsiniz.

http://www.tvgolo.com/football.php

ÖzGür Ayar
30.09.2008, 23:49
Çok övülen fener tribünleri maçtan sonra yine birbirine girmiş. azizi istifaya çağıranlar ve buna karşı çıkanlar. tv de görüğüm kadarıyla daha taraftarlar içerdeyken tribünlerin ışıkları tamamen kapatıldı.

seyyah61
30.09.2008, 23:57
Bayern Münich de berabere kalmis Lyon ile.
Klinsmann gidici.
Belki de bu gece istifa eder.

TolgaTopçu61
01.10.2008, 00:01
Bayern Münich de berabere kalmis Lyon ile.
Klinsmann gidici.
Belki de bu gece istifa eder.
gitmese daha iyi olur...
bayern münih'i böyle kötü görmek beni sevindiriyor,en nefret ettigim takimdir almanyada:D

Hüseyin İlkin
01.10.2008, 00:04
Ah ulan ah Kiev atsaydı bir tane kırıyordum parayı ... 5 milyon yatırmıştım . Madrid yendi , Villareal yendi , Arsenal yendi , Münih berabere kaldı . Tek Kiev 'den yattık ...

Vkgz
01.10.2008, 00:04
Gunun ozeti:
Tekke iyiydi
Zenitte iyiydi
Fenarbahçe kaliteli ama çok kötü
Bateyi ve Bukreşi amblemlerinden öpüyorum

Özge
01.10.2008, 00:40
Zenit iyi oynadı ama olmayınca olmuyor cidden:)

pReN@_61
01.10.2008, 00:57
d.kiev çok beceriksizdi bu akşam..

Cem Akyüz
01.10.2008, 01:08
tekke arshavine bir top çıkardı arshavin vurdu direkten döndü zenitin futbolundan büyük keyif aldım ama en azından 1 puan almalıydılar

LazAnisT
01.10.2008, 14:07
Zenitti ve Fatih Tekkenin kısa süredeki performansını çok beğendim.Arshavinin son dakikalarda iki realliye yaptığı bir feyk varki acayip keyiflendim.

Fatih adına üzüldüm ama Fener imdadımıza yetişti ve geceyi bayağı keyifli sonlandırdım.
Arsenalle iki maç arka arkaya oynayacaklar sonra porto sonrada -20 derecede ukraynaya gidecekler.Çok keyifli bir fikstürleri kaldı.

.....
01.10.2008, 16:57
Bu akşam inter-bremen maçını veriyo galiba star :D

bizim 3-1 yendiğimiz bremen :D:D

Kadir
01.10.2008, 16:59
Bu akşam inter-bremen maçını veriyo galiba star :D

bizim 3-1 yendiğimiz bremen :D:D

Güzel maç olur .

Erbay
01.10.2008, 17:31
Fatih Tekke'nin performansını beğendim. Zenit oynadığı oyunla puanı haketmişti. fb maçı hiç güzel değildii. Şampiyonlar Ligi tarihinin en zevksiz maçıydı herhalde.

Cem Akyüz
01.10.2008, 17:42
Romaya Bordeaux deplasmanında başarılar

futbalski60
01.10.2008, 18:01
Bate Borisov'un 2 puanı gitti hakem yüzünden yarım metre ilerdeki oyuncuyu göremedi yan hakem Juventus da avantadan 1 puanı kaptı.Ama Bate dünkü oyunuyla buraya şansla gelmediğini gösterdi.
Çok genç ekipleri var takımın çoğunluğu 85-86'lı Zenit'in işi kolay olmayacak Bate'ye karşı.

Hüdai Pervaneli
01.10.2008, 18:07
bu aksam anartosis kazanacak

Hüseyin İlkin
01.10.2008, 22:01
Fagamusta attı . Dönüşümlü yayınlayan bir yerden izliyorum , güzel oluyor ...

Edit ; Fagamusta 2 ...

Cafer Bulur
01.10.2008, 22:05
Fagamusta attı . Dönüşümlü yayınlayan bir yerden izliyorum , güzel oluyor ...

Edit ; Fagamusta 2 ...
Ciddi misin?Famagusta adeta tarih yaziyor.
Su takimin aldigi sonuclari görünce de icim gidiyor.

Hüseyin İlkin
01.10.2008, 22:44
Fagamusta 2-1 önde ilk yarı sonunda .

Cluj taş gibi takım valla .. Yarım saat filan onların maçını izledimde .

Liverpool 'umuzda 2-0 önde Anfield 'da . Çok güzel sonuç ... Star maçlar bitince onu verecekmiş , artık o zaman izleriz Liverpool 'un maçını . İkinci yarıda da Cluj maçına devam edecem .

Roma 'da mağlup her zamanki gibi :)

Selman
01.10.2008, 23:39
Messi'den sevgilerle:) Yürü be Barca:)

Vkgz
01.10.2008, 23:52
Helal olsun sana ecomax cluj. helal olsun anorthosis-sadece fubolun için-, helal olsun bate, helal olsun bükreş.
Dediğim gibi oraya gelmişse bu takımlar orayı haketmişlerdir. Muhteşem bir sene oluyor şampiyonlar liginde.

Cafer Bulur
01.10.2008, 23:54
Bu sezonki sampiyonlar liginin kücük takimlarin adeta haykirisi oldugunu düsünüyorum.
Famagusta,aalborg,bate borisov cluj ve digerleri.
Iyi ve akilli bir yapilanma ile neler yapilabilecegini herkese kanitladilar bence.
Famagusta ilk defa ciktigi ligde 2 macta 4 puan topladi.Demek ki bu isler sadece tecrübe ile olmuyor.
Biraz da yürek ve kalite sart.

Hüdai Pervaneli
01.10.2008, 23:57
bu aksam anartosis kazanacak

nasilda bildim ama anortosiis süprizlere devam:D

Cem Akyüz
01.10.2008, 23:59
Bordeaux:1 ROMA:3 bir an maç gidicek diye düşünüyordum ama rakip 10 kişi kalınca 3 gol bulup kazandık maçı

futbalski60
02.10.2008, 00:01
Ciddi misin?Famagusta adeta tarih yaziyor.
Su takimin aldigi sonuclari görünce de icim gidiyor.

Kadrolarını fazla değiştirmiyolar ayrıca çok tecrübeli oyuncular var kadronun yarısı 30 yaşın üstünde.Dellas,Savio gibi de ismi duyulmuş oyuncuları var.

Bence Famagusta'nın başarısı hem istikrar hem de teknik direktörün başarısı.Gürcü teknik direktör Ketsbaia bizim maçta da takımın başındaydı 6 yıldır bu kulüpte görev alıyor doğru düzgün ligi olmayan bir toprakta emekli oyunculardan kurduğu bir takımla Ş.Ligine damga vuruyor helal olsun gerçekten.

unique
02.10.2008, 00:29
Kadrolarını fazla değiştirmiyolar ayrıca çok tecrübeli oyuncular var kadronun yarısı 30 yaşın üstünde.Dellas,Savio gibi de ismi duyulmuş oyuncuları var.

Bence Famagusta'nın başarısı hem istikrar hem de teknik direktörün başarısı.Gürcü teknik direktör Ketsbaia bizim maçta da takımın başındaydı 6 yıldır bu kulüpte görev alıyor doğru düzgün ligi olmayan bir toprakta emekli oyunculardan kurduğu bir takımla Ş.Ligine damga vuruyor helal olsun gerçekten.

Gerçekten adamları görüp imrenmemek elde değil. Trabzon'un yarısı kadar nüfusu ve toprağı olmayan, Trabzon'un futbol kültürünün ve tarihinin yanından geçemeyecek bir ülkenin takımının böyle bir başarı yakalaması; beni hem çok etkiliyor hem de kıskandırıyor.

İdris Toksoy
02.10.2008, 00:39
shaktar'a son dakikalarda yazık oldu

Serdær
02.10.2008, 01:24
www.tvgolo.com (http://www.tvgolo.com)

Tüm maçlar..

TolgaTopçu61
02.10.2008, 01:34
Cluj,Anorthosis gibi takimlar bu sene Sampiyonlar Ligine renk katiyor,helal olsun gercekten

macka61
02.10.2008, 03:05
böyle küçük takımların başarılı olması güzel bizim içinde ders oluyordur inşallah

Özge
02.10.2008, 09:40
Cluj ve Anortosis şaşırtmaya devam ediyor.Helal olsun valla bakalım ne kadar daha devam edecekler.

Cem Akyüz
02.10.2008, 16:18
Baptista'nın frikik golünü izlemenizi tavsiye ediyorum çok güzel gol oldu:)

Berk
02.10.2008, 16:39
Cluj, BATE Borisov, Anorthosis..Şampiyonlar Ligi'ne böyle takımlar gerekliydi ve geçte olsa geldiler.Bu takımların buralara gelmeleri iyi bir yapılanma ve yürekli oyuncularla başarılamayacak şeyin olmadığını gösteriyor.İşte Cluj, karşılarında milyon dolarlık futbolcular.Kendileri ise o kadar parayı birarada hiçbir zaman görmemişler.Futbolda bunları özlemiştik.Endüstrileşen futbola karşı çok güzel örnekler bunlar.Birdahaki seneden itibaren bizimde Şampiyonlar Ligi'ne girip adımızı yavaş yavaş Avrupa'ya duyuracağımızı düşünüyorum eğer bu yönetim anlayışı sürerse..

Büyük takımlara gelince;Liverpool'um kazanmış (Goller: Kuyt, Keane, Gerrard), Atletico esmeye devam etmiş vs vs.

Zenit-Madrid maçınada değineyim.Zenit gerçekten müthiş top oynuyor.Juventus maçında da yine güzel oynamışlar ancak Del Piero'nun müthiş frikiğine engel olamamışlardı.Bu maçtada yine şans yanlarında değildi.Karşılarında Madrid değilde başka bir takım olsa kesinlikle galibiyet alırlardı o maçtan..

ilhan
02.10.2008, 16:44
Messi'den sevgilerle:) Yürü be Barca:)

Üzüldüm dün Lucescu'nun takımı Shakhtar'a. Ama gruptan çıkacaklarını düşünüyorum.

Liverpool için sevineyim mi üzüleyim mi anlamıyorum. Ben Avrupa'da başarı istemiyorum. Ligde şampiyon olun kardeşim. :p

Erbay
02.10.2008, 19:03
Anorthosis'e görünce sinirlerim alt üst oluyor. Adamlar ne noktaya geldi biz daha yeni uyanmaya başladık. Grupta önemli avantaj elde ettiler. Cluj'u düşününce artık şaşırmıyorum. İsimden kaybediyorlar, geçen senenin Romanya şampiyonu evinde Chelsea'den puan alıyorsa şaşırmamak lâzım. Ben İnter'in kesinlikle yeneceğini düşüyordum. Mourinho'nun takımından daha iyi performans bekliyorum. Gözüme giremedi. :D

Vkgz
21.10.2008, 22:15
bu arada bizim bi aralar -gecen sene- alamadıgımız saganowski villareale gol attı

Vkgz
21.10.2008, 22:15
juventusumada bak atıı golunu manu ya

Vkgz
21.10.2008, 22:16
helal olsun bukres seviyorum seni

Murat'
21.10.2008, 22:21
dinama kiev de porto karşısında 1-0 önde...

Vkgz
21.10.2008, 22:30
bukresede bak 3u attı hehe

macka61
21.10.2008, 22:36
bu sene şampiyonlar ligi baya kaliteli süpriz sonuçlar çıkıyor rakipler artık eskisi gibi çıtır çerez değil

TolgaTopçu61
21.10.2008, 23:17
Nihat Villareal'in 4 golünü atti.

Villareal 4-2 Aalborg

Hüdai Pervaneli
21.10.2008, 23:18
bol göllü karsilasmalar devam ediyor:D

Murat'
21.10.2008, 23:21
villareal :5
aalborg:3

Murat'
21.10.2008, 23:33
villareal 6-3 önde...

http://www303.mackolik.com/Img/logo/buyuk/92.gif İY : 2 - 2 http://www303.mackolik.com/Img/logo/buyuk/308.gif 90 Villarreal (http://www201.mackolik.com/PageCache/Takim/92/Villarreal) 6 - 3 Aalborg (http://www201.mackolik.com/PageCache/Takim/308/Aalborg)

19' (0-1) http://img1.mackolik.com/MackolikV4_Assets/img/icons/s-ball.gif Marek Saganowski (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/9731/Marek-Saganowski) Giuseppe Rossi (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/16640/Giuseppe-Rossi)
(1-1) 28'

Joan Capdevila (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/8310/Joan-Capdevila)
(2-1) 33'

36' (2-2) http://img1.mackolik.com/MackolikV4_Assets/img/icons/s-ball.gif Thomas Enevoldsen (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/27038/Thomas-Enevoldsen) Joseba Llorente (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/8272/Joseba-Llorente) http://img1.mackolik.com/MackolikV4_Assets/img/icons/p-in.gif 46'

Bruno Soriano (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/25689/Bruno-Soriano) http://img1.mackolik.com/MackolikV4_Assets/img/icons/p-in.gif 64'

Robert Pires (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/5791/Robert-Pires) http://img1.mackolik.com/MackolikV4_Assets/img/icons/p-in.gif 64'

Joseba Llorente (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/8272/Joseba-Llorente) http://img1.mackolik.com/MackolikV4_Assets/img/icons/s-ball.gif (3-2) 67'

Joseba Llorente (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/8272/Joseba-Llorente)
(4-2) 70'

77' (4-3)
Andreas Johansson (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/9743/Andreas-Johansson) Robert Pires (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/5791/Robert-Pires)
(5-3) 79'

Joseba Llorente (http://www201.mackolik.com/PageCache/Oyuncu/8272/Joseba-Llorente)
(6-3) 84'

TolgaTopçu61
21.10.2008, 23:40
gercekten müthis ve bol golü maclar oldu bugün...
villareal 6-3 kazandi,arsenal 5-2,lyon 5-3...

Hüseyin İlkin
21.10.2008, 23:52
Ne maçlar olmuş yahu bu akşam .

Samet Türkmen
21.10.2008, 23:57
8 maçta 34 gol. Mükemmel.

mehmet83
22.10.2008, 05:40
Celtic'e yazik olmus. Manu'nun attigi ilk 2 gol ofsayt gibi geldi bana. Baya gollu maclar oldu bu hafta. Seviyorum bu sampiyonlar ligini. Hele birde biz olsak varya tadindan yenmez.

Dursun Kaplan
22.10.2008, 08:49
Ulen Porto yaktın beni..

Dün akşamki maçlar baya gollü oldu özetleri izlemek lazım.. :)

Halmanli
22.10.2008, 09:16
şampiyonlar ligi keyfimize de şifre soktular ya helal olsun, herşeyi maddiyata döktüler dünyada.

Barcelona bu sene alır kupayı umarım :)

Vkgz
22.10.2008, 13:18
Nihat Villareal'in 4 golünü atti.

Villareal 4-2 Aalborg

yanlısın var

Cem Balcı
22.10.2008, 14:35
Telegraph: Arsenal’in 5 yıldızlı gecesi... Times: Wenger genç silahlarını patlattı... Guardian: Alınan sonuç bugün 59. yaşını kutlayan Wenger’e armağan oldu... Independent: Kadıköy’den çıkış yokmuş, cidden öyle mi? Hoşçakal Kadıköy ve teşekkürler.
LONDRA - Fenerbahçe ile İngiltere’nin Arsenal takımları arasında oynanan ve 5-2 Arsenal’in galibiyetiyle sonuçlanan Şampiyonlar ligi karşılaşması, İngiliz basınında zafer sarhoşluğu yarattı.

çççççç

tugay_98
22.10.2008, 15:25
arsenal 5-2fb

aktan61
22.10.2008, 15:31
maç 2-4 bitse üzülecektim.
5'e niye bu kadar sevindim ben bile anlamadım.:p

Mayls
22.10.2008, 17:41
Sanırım Fenerbahçe'nin geçen sezon ki başarılarının tamamının yalnızca tesadüf ve şans eseri olduğu kanıtlandı artık :)

Aragones'in kendine nasıl bir rota belirleyeceğini merak ediyorum.

Halmanli
22.10.2008, 18:19
gecenin maçında juve-real madrid karşılaşmasında juventusun attığı ilk gol mükemmel. izlemenizi tavsiye ederim.

Del Piero yaşlandı ama şutları için değişen birşey yok. TAAKKKK :D

Berk
22.10.2008, 18:33
Atletico Madrid-Liverpool.Çok duygusal nitelikli bir maç olacaktı bu maç ancak beklediğimiz olmadı.Atletico'nun önce sahasının kapattılması gündeme geldi.Ancak rafa kalktı.Torres tam Vicente Calderon'a çıkacak derken geçen hafta o da sakatlandı.Olmayınca olmuyor malesef.Bir başka bahara kaldı bu tarihi buluşma..

Bu maçı kaçırmamanızı öneriyorum ki Star zaten yayınlayacak maçı.Liverpool'u destekleyeceğim elbette ama Atletico'ya da puan kaptırırsak fazla koymaz bana..:)

Özge
22.10.2008, 19:11
Chelsea-Roma maçı güzel olacak.Ama Chelsea zorlanmaz herhalde.Gerçi Totti döndü ama Inter maçında izlediğimiz Roma olursa Chelsea için rahat bir maç olur.Anorthosis'in sürprizlerine dur deme vakti geldi:)Inter karşısında puan almaları zor gibi.Alırsa şaşırtırlar beni:)

Dünkü Juventus Real Madrid maçında ustanın golü güzelmiş gerçekten.:)

Vkgz
22.10.2008, 19:37
haklısın özge, zaten mourinho 100küsür maçtır evinde yenilmiyor, bu maçta yenilecek hali yok. yenilirse şapka çıkarırız artık

macka61
22.10.2008, 23:39
Roma'nın Ada kabusu

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a iki sezon üstüste yenilen, sezon başında da Londra'da Tottenham karşısında 5-0'lık bir hezimet yaşayan Roma, Chelsea karşısında da tutunamadı.

Manchester United'a Old Trafford'ta önce 7-1 ardından da 1-0 kaybeden sezon başında Tottenham ile oynadığı hazırlık maçında da 5-0'lık bir mağlubiyet yaşayan roma, chelsea karşısında ınter yenilgisinin moral bozukluğu ile çıktı. Totti'nin de forma giymesiyle güçlü rakibi karşısında iyi bir futbol ortaya koyan Roma, bu kez de Chelsea kaptanı Terry'ye engel olamadı. Başarılı futbolcu 77. dakikada attığı golle takımının sahasındaki 2. Şampiyonlar Ligi galibiyeti elde etmesini sağladı. Maviler, bu galibiyetle puanını 7'ye çıkarırken, A Grubu'ndaki liderliğini sürdürdü. Roma ise 3 puanda kaldı.

Grubun diğer maçında Bordeaux, Cluj'u 1-0 yenerek ilk galibiyetini elde etti.

(Ligtv.com.tr)

macka61
22.10.2008, 23:42
Müthiş maçtan 1 puan çıktı!..

Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda ilk 2 maçı galibiyetle kapatan ve grup liderliği için savaşan iki güçlü ekip Atletico Madrid ve Liverpool kozlarını İspanya'da paylaştı.

Çok zevkli bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada verdiği kararlarla hakem ön plana çıksa da izleyenler güzel bir futbol izlediler. Karşılaşma 1-1 sona ererken iki ekip de sahadan birer puanla ayrıldılar.

Karşılaşmanın ilk yarısına Liverpool iyi başladı. Robbie Keane'in bulduğu golle karşılaşmada 1-0 öne geçen Liverpool A.Madrid'in ataklarına karşın ilk yarıyı 1-0 önde kapatmayı başardı. İlk yarıda 3 sarı kart çıkarken 2 sarı sarı kartın hakeme aldatmaya yönetlik hareketlerden dolayı çıkması dikkat çekti.

İkinci yarıya ise Atletico Madrid iyi başladı. Liverpool kalesine yüklenen ve önemli ataklar gerçekleştiren Atletico'nun bulduğu gol hakem tarafından ofsayt gerekçesiyle iptal edilirken İspanyolların bir topu da direkten döndü. Karşılaşmanın son dakikalarında Simao'nun attığı golle beraberliği yakalayan Atletico Madrid son dakikalarda Liverpool kalesine yüklense de golü bulamadı ve karşılaşma 1-1 sona erdi.

Atletico Madrid bu skorla 7 puana çıkarken Liverpool da 7 puana yükseldi. Fakat lider averajla Atletico Madrid oldu.

(Ligtv.com.tr)

macka61
22.10.2008, 23:42
Anorthosis yine terletti

Şampiyonlar Ligi'nin en büyük sürprizi Anorthosis, B Grubu'ndaki 3. maçında da Inter karşısında çok iyi bir performans ortaya koydu. İlk iki maçında 4 puan alan Rum ekibi, güçlü rakibine iyi direnmesine rağmen sahadan 1-0'lık mağlubiyetle ayrıldı ancak alkış aldı.

Geçen hafta Panathinaikos'u yenerek Devler Ligi'ndeki ilk galibiyetini elde eden anorthosis, ınter'in farklı galibiyet için çıktığı maçta Adniano'nun tek golüne engel olamadı. San Siro'dan 1-0'lık galibiyetle ayrılan Inter, puanını 7'ye yükselterek liderliğini devam ettirirken, Rum ekibi 4 puanda kaldı.

Grubun diğer maçında iki hayal kırıklığı Panathinaikos ile Bremen 2-2 berabere kaldı.

(Ligtv.com.tr)

macka61
22.10.2008, 23:43
PSV, efsanesine acımadı!..

Efsane olduğu Eindhoven kentine giden eski G.Saraylı Marsilya teknik direktörü Eric Gerets Hollanda'dan puansız döndü. Koevermans attığı 2 golle yıldızlaştı.

Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda PSV Eindhoven deplasmanına giden Marsilya uzun süre beraberlikle götürdüğü maçı 72.dakikada rakibine teslim etti. Bu sezon kötü bir performans sergileyen PSV Eindhoven deplasmanında en azından 1 puan alması beklenen Marsilya, Koevermans'tan yediği golleri çıkaramadı ve karşılaşmadan 2-0 mağlup ayrıldı.

Bu skorla Marsilya yine puanla tanışamazken PSV Eindhoven gruptaki ilk galibiyetini alarak rahat bir nefes aldı ve puanını 3'e çıkardı.

(Ligtv.com.tr)

macka61
22.10.2008, 23:43
Barca ezdi geçti!..

Barca gol oldu, yağdı! Gecenin şovunu yaptı! Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda ilk 2 maçta 6 puan toplayan Barcelona Basel deplasmanından farklı galibiyetle döndü. Genç golcü Bojan Krkic attığı gollerle göz doldurdu.

İsviçre'de ilk 11'de Henry, Eto'o ve Inıesta gibi isimlere yer vermeyen Guardiola'nın talebeleri Basel'i 5-0'la geçerek 3'te 3 yaptılar. Barcelona'nın gollerini Messi, Busquets, Bojan Krkiç (2), Xavi atarken büyük bir hezimete uğrayan İsviçre ekibi Basel bu maçı da yenilgiyle tamamlayarak 0 puanda kaldı ve grupta son sırada bulunmaya devam etti. Barca ise şov yaparak puanını 9'a çıkardı.

(Ligtv.com.tr)

vurgun_kiz_61
22.10.2008, 23:44
Maalesef Marsilya PSV Eindhoven'e karsi 2-0 yenildi:(

Serdær
22.10.2008, 23:48
www.tvgolo.com (http://www.tvgolo.com)

Tüm goller burada ;)

Özge
22.10.2008, 23:54
Anorthosis yenildi ama Inter'i de zorladı anlaşılan.Sonuç öyle gösteriyor:)Chelsea'de Roma karşısında zorlandı ama kazanmayı bildi.Ne olacak bu Roma'nın hali ya?:)

Cem Akyüz
23.10.2008, 03:14
Anorthosis yenildi ama Inter'i de zorladı anlaşılan.Sonuç öyle gösteriyor:)Chelsea'de Roma karşısında zorlandı ama kazanmayı bildi.Ne olacak bu Roma'nın hali ya?:)

Yeter yav hep Roma'nın üstüne geliyosun:):)Güzel maç oldu Roma iyi kapandı 3 pozisyon falan verdi ama kornerden gelen topta golü yedik.Tek kızdığım nokta Spalletti çok defansif çıktı Brighi iyi oynadı ama keşke onun yerine Menezle başlasaydı sakatlar döndü İtalya'da Chelsea maçını kazanırız diye düşünüyorum.Barca gene şov yaptı helal olsun Liverpool maçındaki yan hakemler neydi öyle ya bir an santrada bile ofsayt bayrağını kaldıracaklar sandım:):)

Hüseyin İlkin
23.10.2008, 10:26
Aragones Roma ' ya , Spalletti Fener ' e :p

Sacit
23.10.2008, 10:34
Barça, şov yapmaya devam ediyor.. Viva Barça

roma deplasmanda maç kazanamaz

Atletico Madrid, girdiği gol pozisyonların çoğunu atamadı. attığı bir golde ofsayt diye verilmedi ama ofsayt değildi. l.pool deplasmandan 1 puan çıkardı sevinmişlerdir 1 puana..

Murat'
23.10.2008, 11:27
Helal olsun şu Anorthosis'e....

Remzi
23.10.2008, 19:26
Dünkü A.Madrid - Liverpool maçını sunan spikerin ismini bilmiyorum ama ben bu kadar saçmalayan bir başka spiker daha hayatımda görmedim.. İlker Yasini geçti yahu:)

ApoCaN28
23.10.2008, 19:28
Dünkü A.Madrid - Liverpool maçını sunan spikerin ismini bilmiyorum ama ben bu kadar saçmalayan bir başka spiker daha hayatımda görmedim.. İlker Yasini geçti yahu:)

Oda fenerli zaten önemi yok alışkınız...

Mehmet Fırat
04.11.2008, 22:21
Liverpool 0-1 A.Madrid

Maxi Rodriguez

Mustafa K. Demirbaş
04.11.2008, 22:22
Liverpool 0-1 A.madrid dk:38 gol Maxı Rodrıguez

Cafer Bulur
04.11.2008, 22:28
Anorthosisin inter e karsi oynadigi futbolu begendim hic de ezilmiyorlar inter gibi bir takima karsi.
Su takimi görünce her defasinda sampiyonlar liginde biz neden yokuz diyorum.
Anorthosis den neyimiz eksikde bu lige giremiyoruz.Galiba en önmeli fark onlarin siradan bizim ise cok güclü bir ligde sampiyon olmak zorunda olmamizdir.

Özge
04.11.2008, 22:52
Anorthosis Inter karşısında durumu 3-2'ye getirdi.Hiç şaşırmadım açıkçası:)Anorthosis ilginç sonuçlarına devam ediyor.

Bu arada Roma durdu durdu Chelsea'ye patladı.Hemde tam patladı yani:D

yaranozlu
04.11.2008, 23:17
inanılmaz bi skor, şoktayım!..

Dursun Kaplan
04.11.2008, 23:19
Ulen bu ne şimdi ya.. Kalpten gidicem ya..

Anorthosis manyak takım.. :D Roma sonunda kendine geldi..

yaranozlu
04.11.2008, 23:22
3-3 oldu, yazık

Selman
04.11.2008, 23:23
Barcelona-Basel 1-1 oldu.Gol Eren Derdiyok'tan:)

TheCrow
04.11.2008, 23:29
Sanırım Kıbrıs'ın havası rakip oyuncuları çok rahatsız ediyor,çünkü milli takımları da orada çok enteresan maçlar kazanıyor.

Vkgz
04.11.2008, 23:29
anorthosis hakikaten tarih yazmaya devam ediyor

Vkgz
04.11.2008, 23:36
liverpoola yan hakemden hediye 1 puan.

Hüseyin İlkin
04.11.2008, 23:42
Yalnız hakemlerin Liverpool ' un penaltısını yediğini ve bir çok karardada hata yaptığını unutmayalım .

Roma hele şükür kendine geldi , Anorthosis tam gaz devam ediyor , Panathinaikos beni şaşırttı ...

Cem Akyüz
05.11.2008, 02:23
Çok şükür kendimize geldik ve Chelsea'yı 3-1 ile geçtik toparlanma sürecimiz bu maçla başlamıştır inşallah

Onur Civelek61
05.11.2008, 02:30
offf 6.25 oran gitti ulan Gerard ne kolpa adamsın:(

Selman
05.11.2008, 23:15
Real, Del Piero'nun hışmına uğradı.:)

Özge
05.11.2008, 23:34
Cidden nedir bu Del Piero'nun yaptıkları ya:DHer rakibin belalısı:)Kesin uzaktan golü vardır yine:)

Erkan
05.11.2008, 23:44
Bitane ceza sahasi disindan, (guzel bir gol) ve freekick ten..:) O da guzel sayilir,..:p

Vkgz
05.11.2008, 23:55
juvemede bak sen...

Emre Bekar
06.11.2008, 00:43
offf 6.25 oran gitti ulan Gerard ne kolpa adamsın:(

valla penaltıylan uzaktan yakında alakası yoktu.bıraktı kendini yere.hiç yakışmadı onun gibi bi futbolcuya

Özge
06.11.2008, 01:06
Del Piero'nun gollerini gördüm görülmeye değer yani:D

mehmets61
06.11.2008, 13:44
hastayım şu del piero'ya çocuklugumdan beri var:)

Berk
06.11.2008, 17:52
Alessandro Del Piero..Tek dez avantajı sanırım Güney Amerikalı değilde İtalyan olmasıdır.Brezilyalı veya Arjantinli her hafta konuşulurdu dünya basınınca..Hem kişilik hem karakter hemde oynadığı oyunla büyük bir futbolcunun nasıl olması gerektiğini herkese anlatıyor.Del Piero gerçekten bir futbol efsanesidir.Onu izleyebildiğimiz için gerçekten çok şanslıyız..

http://img171.imageshack.us/img171/3453/610xdo4.jpg (http://imageshack.us)

Hüdai Pervaneli
06.11.2008, 17:58
Cidden nedir bu Del Piero'nun yaptıkları ya:DHer rakibin belalısı:)Kesin uzaktan golü vardır yine:)

enet ilk gölü uzaktan atii ve süper attim :D

jefferson61sefa
06.11.2008, 18:07
valla penaltıylan uzaktan yakında alakası yoktu.bıraktı kendini yere.hiç yakışmadı onun gibi bi futbolcuya

maçın başında verilmeyen penaltı ve net bir elle kesilmiş %100 gol pozisyonuna sayalım...

Cem Balcı
07.11.2008, 14:08
Real, Del Piero'nun hışmına uğradı.:)

hiç beklemediğim bir skordu...

ligde de böyle görmek isteriz juve yi :9

Mehmet Fırat
25.11.2008, 22:01
FB 0-1 Porto.

Dk. 19 Lisandro Lopez

Murat'
25.11.2008, 22:02
Lisandro attı....0-1.........

Cafer Bulur
25.11.2008, 22:04
FB 0-1 Porto.

Dk. 19 Lisandro Lopez
Cok güzel.:)
Sizden bu güzel haberlerin devamini bekliyoruz.:)

skystar
25.11.2008, 22:06
"Volkaaaaaaaaaaaaann "
Yapma bunu:D

pReN@_61
25.11.2008, 22:08
Gol :) Helal porto.

Mehmet Fırat
25.11.2008, 22:10
0-2.

Lisandro Lopez. :)

Özge
25.11.2008, 22:10
2 oldu:DBakalım kaç tane atacaklar:D

pReN@_61
25.11.2008, 22:11
2 oldu :)
.....

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2008, 22:12
nerde fıratlar ,halisler ,bülentler.selçuklar kurtarsın fb yı

Selman
25.11.2008, 22:13
Saldır Porto saldır Porto saldır:)

pReN@_61
25.11.2008, 22:15
Aziz Beyin Parası Burada Sökmez.

Mehmet Fırat
25.11.2008, 22:15
Tomas Costa müthiş bir gol atıyordu. Direk izin vermedi. :)

Orhan_Gazi
25.11.2008, 22:16
direkten döndü

pReN@_61
25.11.2008, 22:16
Tüh be :).....

Orhan_Gazi
25.11.2008, 22:17
bu arada Star TV' nin spikerine uyuz oldum

pReN@_61
25.11.2008, 22:18
Porto üçüncü golü bulup rahatlaması lazım..

Zafer Fidan
25.11.2008, 22:18
hadi porto üc gol bekliyorum daha sizden.. 5 tane gömün eziklere

Cafer Bulur
25.11.2008, 22:19
Saldır Porto saldır Porto saldır:)
Aslinda fb nin avrupada devam etmesi bizim adimiza daha iyi olurdu.
Simdi onlarda tek kulvara sarilacaklarindan onlar adina bir avantaj olacak.
Yine de fb nin yenildigi her mac bizim icin güzel bir gelismedir.Ayni durum gs ve bjk icinde gecerli.

Mehmet Fırat
25.11.2008, 22:20
Kör dövüşü !..

Şampiyonlar Ligi H Grubunda yer alan Zenit, yoluna bu kupada devam edebilmek için çıktığı kritik Juvemtus karşılaşmasında istediği sonucu elde edemedi ve Rusya'da oynanan müsabaka başladığı gibi 0-0 sona erdi. Bu sonucun ardından Zenit puanını 5'e, Juventus ise 11'e yükseltti.

ligtv.com.tr

Murat'
25.11.2008, 22:23
Fener umarım fark yersin ama aragones durduğu yerde dursun lütfen o bize çok lazım..

Mehmet Fırat
25.11.2008, 22:28
İlk yarı bitti.

FB 0-2 Porto.

Dursun Kaplan
25.11.2008, 22:29
Beter ol feybe.. :p

Fatih
25.11.2008, 22:31
Ertem Şener Fenerden 4 gol bekliyor :)

pReN@_61
25.11.2008, 22:33
İlk yarı bitti 0-2

Hüseyin İlkin
25.11.2008, 22:35
Yar saçların lüle lüle , fener sana güle güle . İki gündür yarın ki sınava çalışıyorum , şu maçın ilk yarısı gibi bir ikinci yarı olursa emeklerimin karşılığını kesin alırım =)

Acayip morallendim :D

Alptuğ
25.11.2008, 22:45
Ertem Şener Fenerden 4 gol bekliyor :)

bir de kendi kalelerine portonun atmasını diliyor fb atamıyacak yaa
fb rezilleri oynuyor gol sayısı artabilir

Adem Erdoğan
25.11.2008, 22:47
Erken gol bulursalar maçı alabilirler.
Porto'nun savunmasıda pek sağlam değil.

Mustafa Uzuner 61
25.11.2008, 22:50
portooooooo

TolgaTopçu61
25.11.2008, 23:03
feybe atti 1-2 oldu

Fatih
25.11.2008, 23:09
Fener bir tane daha atsın asıl o zaman saracak:)

macka61
25.11.2008, 23:51
oh oh suyundan da koy beter ol fener

trbzonsporlu
25.11.2008, 23:55
şu gökhan gönül gibi sağ bekimiz olsa çok süper olurdu, bizim maçta o tarafa çok dikkat etmemiz lazım müthiş bindirmeler yapıyor.

Muhammet
25.11.2008, 23:57
Nerden nereye?

:D

Cem Balcı
26.11.2008, 00:03
geçmiş olsun fb ye :)

Muhammet
26.11.2008, 00:06
İlk 5 dakika birşeyler yaptılar. Sonra sanki top kaybı yapma yarışına girdiler, tabi böyle olunca dirençleri kırıldı, Porto da çok emek sarf etmeden topa sahip oldu, attı golleri, aldı puanı. :)

Aziz Yıldırım, bu işi iyi biliyorum diye yaktı feneri başını, bir Aurelio'yu bir Zico'yu tutamamak, nelere mal oldu. İbret-i alem diyorum. ;)