PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsunspor - Mersin İY maçında olay !

Rıza ÇOLAK
13.09.2010, 21:04
ilk yarının son 5 dk'sında Mersin İY teknik direktörünü 2 yerinden bıçakladılar.

oyun durdu,hakem çıkmayacak(mış):mad:
Saldırgan hocanın kardeşi imiş

Mustafa Umut
13.09.2010, 21:05
Bu maça arkadaşlar çağırdı gidecektim Trabzon maçı ile çakıştığı için gitmedim iyiki gitmemişim.

Kötü bir durum..Geçmiş olsun..

Misina
13.09.2010, 21:14
Mersin'in her maçı olay

Alibeyoglu
13.09.2010, 21:17
bu tür haberlerden igreniyorum

macka61
13.09.2010, 21:27
iğrenç bir olay yazık

Emrullah
13.09.2010, 21:28
Ağabeyi tarafından bıçaklanmış. Bu nasıl bir iş. Burada futbol terörü yok başka bir şey. Futbolla ilintilendirilmesin.

Emrullah
13.09.2010, 21:29
-NAMUS MESELESİ-

Konuyla ilgili açıklama yapan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, saldırganın, teknik direktör Yeşilova'nın ağabeyi Murat Yeşilova olarak tespit edildiğini belirterek, ''Murat Yeşilova ilk ifadesinde, bunu namus meselesi nedeniyle yaptığını söyledi'' dedi.

Murat Yeşilova'nın Adana'dan geldiği ve maçı şeref tribününde izlediğini ifade eden Aksoy, şöyle konuştu:

''Saldırgan buradan sahaya atlayarak ağabeyini 2 yerinden bıçaklamış. Şu an kendisi Canik Polis Merkezi Amirliğinde gözaltında tutuluyor. Ağabey Yüksel Yeşilova ise Samsun Gazi Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.''

Misina
13.09.2010, 21:33
Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Yüksel Yeşilova'yı abisi bıçaklamış nasıl iş bu ya

Cilgin1986
13.09.2010, 21:34
bende bizim mac sonu reklama girince trt3 e cevirdim olayi ordan izledim. Cok yazik gecmis olsun...

28TS61
13.09.2010, 21:43
burda asil sorulmasi gereken sey o bicagin nasil iceri sokuldugu.

Misina
13.09.2010, 21:44

Zihniyet değişmeli maça bıçakla gidilmeyeceği kafalara yerleşmeli.Yoksa istedikten sonra bomba bile sokulur stada.

28TS61
13.09.2010, 21:49
görevliler isini düzgün yapmazsa hersey olur.

İlyas Özdemir
13.09.2010, 21:56
meselenın samsunsporla alakası yok ama genede ev sahibi oldğu için ceza alacaktır al başına belayı hayret yaaa:(

lazooo28
13.09.2010, 21:56
görevlilerle ilgisi yok bunun tamamen türkiye deki futbol anlayisiyla ilgili almanyadada gittik stadlara ordada ahim sahim aranmiyor ama böyle olay oluyormu? Yok

zihniyet degismesi lazim

28TS61
13.09.2010, 22:03
ahim sahim aranmiyor ama herkesi en azindan ustunu basina elden geciriyorlar. ben sahsen tr de hic arandigimi hatirlamiyorum. turnikeden gectinmi yetiyor

JoKeR™
13.09.2010, 22:06
Maçlarda özel güvenlikler kullanımaya devam edilirse emin ol o işin en kolay kısmı renktaş

Mehmet Yusuf
13.09.2010, 22:07
trt3 ü izliyodum olay yerinden görüntüler çekmişler onları yayınlıyorlardı. 2 kez üst üstüne adamın küfürünü yayınladılar.3.sünde tam küfür edilen yere geldiğinde sesini kıstılar. trt3 ü izleyen herkes açıkça duydu küfürleri.
buda dikkatimi çekti sizinlede paylaşayım dedim.

JoKeR™
13.09.2010, 22:07
Bucadan mersinli kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz BFC

Emorfo_55
13.09.2010, 22:08
Arkadaşlar İnanın Samsunda Halk Çok Sinirli

Samsunspor En Az 5 Maç Ceza Yer EN AZ

Tabi Haklı Olarak Bizim Suçumuz Ney Diyolar

Mert Oğuzlu61
13.09.2010, 22:11
ne demek samsun ceza yer ya olur mu öyle şey, samsun un suçu ne ?

Emorfo_55
13.09.2010, 22:14
Bu Arada o Bıçağın Oraya Nasıl Girdiğini Merak Edenlere

En Son Maça Gittikleri Tarihi Sormak İstiyorum

Ki Bide Bank Asya vede Samsun Birsürü Kişinin Maça Bedava Girdiği Biyer

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 22:20
vay anasını ...

ertek_61
13.09.2010, 23:02
şunu söyleyeyim...ordu spor ve rizespor birinci lig yolunda sağlam takımlar yaptılar...bunlara samsunsporun eklenmeside muhtemeldi...federasyonun karadeniz takımlarına bakışını da işe kattığımızda bu olayı bahane eden federasyon samsuna 5 maç seyircisiz oynamayı takar gibime geliyor...

okg_53
13.09.2010, 23:25
İlller arası tutuculuk yapmak istemiyorum. Ama Adana ve Mersin mi ? illallah...

Mustafa Umut
13.09.2010, 23:34
Bu Arada o Bıçağın Oraya Nasıl Girdiğini Merak Edenlere

En Son Maça Gittikleri Tarihi Sormak İstiyorum

Ki Bide Bank Asya vede Samsun Birsürü Kişinin Maça Bedava Girdiği Biyer
Haklısın hocam..

Bu sahaya her şey çok rahat sokulur..

Ben gittiğim maçalrdan biliyorum..

Ayakkabının içinden sokmuştur bıçağı..Hiç olmazsa iç çamaşırına saklamıştır..

Çünkü 19 mayıs stadında gerçekten güvenlik yok decek kadar az malesef :(

İsmail Coşgun
13.09.2010, 23:44
Mersin İY T.D ameliyattan çıkmış. Hayati tehlikesi yokmuş. 6 bıçak yarası almış. 1 tanesi karnından diğer 5 tanesi kalçaya. Geçmiş olsun.

Mustafa GÜLAY
14.09.2010, 00:33
Samsunspor seyircisiyle hiçbir alakası yok olayın boşu boşuna ceza alacaklar alırlarsa tamamen güvenliğin hatası

Ali Can
14.09.2010, 00:35
dehset verici bir olay..
karabükteki olaydan sonra bunu kaldıramazdım..
allahım sen bizi koru..

İsmail Coşgun
14.09.2010, 01:10
Kanalturk'u açın da saçmalıkları izleyin...

Sefaenes
14.09.2010, 01:26
aile meselesi sahaya inmesi iyi olmadi. Kim hakli kim haksiz zaman gösterecek. Lisansi >Romanya dan almasida ilginc.

@FLU
14.09.2010, 01:31
kanaltürk son kale tam bir komedi yaaa , teyyy Allahım :)

Uğur GEMİCİOĞLU
14.09.2010, 01:31
Federasyon kupalara evsahipliği için başvurmayı unutsun artık. Polisleri çıkardınız özel güvenlik soktunuz. Olmuyor arkadaşım işte olmuyor.

.....
14.09.2010, 01:34
Olmaması gereken şehler.

Yani sahada değil hiçbir zaman hiçbir yerde olmaması gereken şey bunlar.

Acil şifalar. Bir daha olmaz inşallah.

İsmail Coşgun
14.09.2010, 01:41
kanaltürk son kale tam bir komedi yaaa , teyyy Allahım :)

Böyle şeyler ancak Türk televizyonlarında olur zaten. Hele de Reha Muhtar, Erman Toroğlu, Ahmet Çakar bu programın elamanlarıysa.:) Adam ameliyattan yeni çıkmış canlı yayına bağlıyorlar, ilk önce yeğeniyle kavga ettiriyorlar, sonra kendileri kavga ediyorlar. Ağzım açık seyrettim yeminle... Reyting uğruna böyle şeylerin yapılması insanları aptal yerine koymaktır. Bize ne Mersin İ.Y TD'nün kardeşinin geliniyle olan münasebetinden! Biz henüz bu saçmalıklarla uğraştığımız için bu seviyedeyiz...

@FLU
14.09.2010, 01:45
aynen öyle bende agzım açık seyrettim , bu erman ve ahmet çakara kamera bile göstermemek lazım adamlar arıza yaaa

Bıyıklıoğlu
14.09.2010, 01:49
Mersin İdman Yurdu teknik direktörü Yüksel Yeşilova'nın bıçaklanma sebebi;
Yeğen Metin Yeşilova:Eşime tecavüz etti.
Erman Toroğlu:Amcan eşinin ceza alanına ne zaman girdi peki?

Kadir
14.09.2010, 01:54

Oha lan. Trajikomik.

Mehmet S. Pervan
14.09.2010, 01:57
Keşke böyle bi olay futbola alet edilmeseydi.

Ertan1982
14.09.2010, 01:58
Olaylar tam rezalet.Herkezin kulandigi usluplar cok terbiyesiz.Reyting uruna seviyeyi bu kadar düsmemeli.

İsmail Coşgun
14.09.2010, 02:01
Durum malesef içler acısı. Üzülüyorum gerçek futbol severler için...

ESER
14.09.2010, 02:18
rezalet, fiyasko ... utandim gurbetde yasayan bir vatandas olarak ve insallah yurtdisinda yanki bulmaz.. sosyal carpiklik olmasinin otesinde ust duzey futbol oynanan bir ulkenin bas alti liginde bir antrenor mac sirasinda bicakliyor.. birinci soku atlatiyoruz ve sonra bicaklayanin abisi oldugunu duyup bir kez daha sok oluyoruz.. sonra afrika dere kurbasi cakma monser kolpasi rehanin programinda olayi ele aliyorlar ve bir sok ta orda yasiyoruz.. abisinin kardesini , oglunun esine tecaviz ettigi icin bicakladigi iddaa ediliyor... ve bu carpikliklar benim ulkemde oluyor ve bir spor musabakasinda su yuzune cikiyor..

neresinden bakarsan bak rezalat bir olay,... sosyolojik olarak da rezilligin daniskasi , sportif olarak da..

turkiye nin tanitim noksanligi sorunu had safadayken ulkemizde boyle bir olayin yasanmasi bence bir skandal .. " aman canim sende o kadar da abartma sanki avrupada adam bicaklanmiyor mu " diyebilirsiniz ama ben futbol sahasinda bir antrenorun bicaklandigini ilk defa gordum ve olayin tum boyutlarindan da bir Turk genci olarak da utandim,,

cem yilmazin kaynim muhabbeti gibi birsey..

Samet BuLut
14.09.2010, 02:27
Tam iyi bi takım kurduk inşaLLah bu sene geri çıkacağız derken oLaya bak..
Suçumuz yok tabi ama güvenLik sağLanamadığı için kuLüp mutLaka ceza yiyecektir. Umarım daha da hırs yaparak oynar futboLcuLar da hevesimiz kursağımızda kaLmaz ve seneye süper Ligde oynarız..

Peleray
14.09.2010, 02:32
öncelikle miy camiasına geçmiş olsun. maçtaydım birden karıştı miy kulübesinin önü biz bşy anlamadık ilk başta hatta bıçaklandığını da 10dk sonra fln anladık. bu olayın samsunspor ve seyircisiyle hiçbir ilgisi yoktur tamamen münferit bir olaydır miy bgn hangi takımla maç yapsa bu olay yine olacaktı. tek sorun o adam oraya nasıl girdi ki herkes biliyr türkiyede stadlara isteyen istediğini sokabiliyr ama samsun ceza alacaktr yine de. miy seyirci ile de bir alakası yoktur. teknik direktör abisi için ruh hastası diyor, zanlının oğlu ise amcam( miy teknik direktörü) eşime 1 yıl boyunca tecavüz etti onun adına kredi çekti fln. diyor. bekleyip göreceğiz..

Hakan Karadirek
14.09.2010, 02:34
Bu tur serefsizleri acilen futboldan uzaklastirmak lazim, hatta ulkeden ihrac etmeleri lazim.

ESER
14.09.2010, 02:43

tipik bir kabziermal yorumu.. edep ahlak yoksunu serefsiz adam..

dahasi olaya bilirkisi edelariyla yaklasip bayan hakkinda ahkam kesmeye kalkmasi,.. sonra m.i.y hocasinin kariyerine golge dusurecek y..sak konusmalar,,, adamin belgesi ile (yapmis oldugunu var sayarsak) bu olayin ne alakasi var...

bu kalitesiz ve fikri zikri pislik adamlar bu ulke futboluna yon veriyor , milyonlarda bu kolpalarin agizinin icine bakiyor..

adam olan adam bu olaya ihtiyatli yaklasip , neyin ne oldugu belli olmadan kimse hakkinda ahkam kesmez.. sen kac kurusluk adamsin ey erman ki elalemin namusu hakkinda ahkam kesersin... biz senin agzina guturup de calamadigin dudukleri de biliyoruz .. yani bu ulke senin namusunu da iyi bilir..

Özkan
14.09.2010, 02:49
Bu rezil olayın iç yüzünü bildiği halde detay vermeyen TRT'ye, Kerem Öncel ve Hakan Şükür'e teşekkürü borç bilirim. Ülkemizde hâlâ basın ahlakının kırıntıları mevcutmuş.

Erman Toroğlu, Ahmet çakar, Reha Muhtar üçlüsünün yaptığı programdaki seviyesizliği ise burada okudum ve kendilerine yakışanı yaptıklarını düşünüyorum.

POYRAZ
14.09.2010, 05:49
Eger sebep dogruysa bir insan icin son derece kahir verici bir durum.
Samsunspor'un ceza almasina gelince. Alakalari olsun olsun olmasin saniyorum
ceza alirlar. Seneler önce Trabzon'da oynanan Trabzonspor - Fenerbahce
müsabakasi sonrasinda stadyum disinda Fenerbahceliler dayak yemislerdi
ama cezasi Trabzonspor'a kesilmisti. Kaldi ki bu stadyumun icinde oldu.

Emrullah
14.09.2010, 06:07
Şimdi tekrarını izliyorum. Bu Toroğlu ne ahlaksız adam. Bıçaklanan TD'ün yeğenine diyorki senin karı bu işi rızasıyla yapmış olmasın? Yani senin karı oynak demek istiyor.

Nerelisin diyor? Adanalıyım deyince hangi semtinden diyor? Haa normal anlayışı sergiliyor.

Emrullah
14.09.2010, 06:08
Şimdide saldırganın karısı konuşuyor. Ailecek sizi izliyoruz, beğeniyoruz diyor. :D

Tam komedi ya. Gündüz kuşağına döndü.

Erman diyorki işi bitirdikten sonra aradı mı sizi? :D

Bu arada bu TD'de maşallah. Askere gitmeden önce 16 yaşında birini almış sonra boşanmış, şimdi bir tane Romenle beraber.

Erman karşılıklı rızada ısrarcı. Tecavüz değil diyor. Bir sene rızasız olmaz diyor. :D

Bu Erman tam onun bunun çocuğu. Amcan ceza sahasına ne zaman girdi deyip pis pis sırıtıyor. :D Hala daha gülüyor.

POYRAZ
14.09.2010, 06:17
Şimdi tekrarını izliyorum. Bu Toroğlu ne ahlaksız adam. Bıçaklanan TD'ün yeğenine diyorki senin karı bu işi rızasıyla yapmış olmasın? Yani senin karı oynak demek istiyor.

Nerelisin diyor? Adanalıyım deyince hangi semtinden diyor? Haa normal anlayışı sergiliyor.

Yazina göre Toroglu'nun agzinin yaptigi lafa bakilirsa genclik yillarinda
ufak da olsa bir muhabbet tellalligi tecrübesi var gibi görünüyor.
Hitap tarzina bak. Namussuz herif. Bir erkege öyle soru sorulmaz.

ESER
14.09.2010, 06:19

erman seref fukarasi bir adam . yadirgamamak lazim soylemlerini..
bir insanin namusu hakkinda ancak bir namussuz yorum yapar..
bu ulke bu erman gibi pesin hukumlu kendini namus bekcisi sanan namussuzlar cok var malesef.. bunlar isleri kendinden bildikleri icin yaptiklari genellemelerin duzeysizligi aslinda iyi kotu kendileri hakkinda fiki sahibi olmamizi sagliyor.. biz kabziermalin hakemligini de hatirliyoruz.. kime neyin trasini yapiyor yillardir bilinmez.. namusu da hakemligi kadarsa acirim kendisine

28TS61
14.09.2010, 08:20
olan samsunspora oldu.
bence seyircisiz oynama cezasi alacaklardir.
maca gelince mac ya kaldigi dakikadan devam oynanacaktir yada yeniden oynanacaktir

Burçak
14.09.2010, 09:14
Yorumlarınızı okuyarak bu konu hakkında fikir sahibi oldum.
Erman Toroğlu nun bu denli alçalmış olması beni çokta şaşırtmadı açıkcası.
Bunlar değişik yaratıklar.

Emorfo_55
14.09.2010, 19:02
Haklısın hocam..

Bu sahaya her şey çok rahat sokulur..

Ben gittiğim maçalrdan biliyorum..

Ayakkabının içinden sokmuştur bıçağı..Hiç olmazsa iç çamaşırına saklamıştır..

Çünkü 19 mayıs stadında gerçekten güvenlik yok decek kadar az malesef :(

Samsunda VİP de Arama Hiç Yapılmıyor

Saklamasına Hiç Gerek Yok

28TS61
21.09.2010, 21:25
olan samsunspora oldu.
bence seyircisiz oynama cezasi alacaklardir.
maca gelince mac ya kaldigi dakikadan devam oynanacaktir yada yeniden oynanacaktir

tahmin ettigim gibi mac kaldigi yerden devam edecek

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=78647

Bıyıklıoğlu
21.09.2010, 21:30
tahmin ettigim gibi mac kaldigi yerden devam edecek

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=78647
Doğrusu da bu idi.Güzel bir haber..