PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 5. Hafta | Trabzonspor 1 - 3 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

mourner
17.09.2010, 22:07
antalyada ders al,kendi sahanda 0 puanlı manisadan ders al,haftaya kayseri,sonra beşiktaş..bu maşlarda da ders alırsak zaten devamsızlıktan sınıfta kalacağız..ulan bu kadar mı ruhsuz oynanır,keşke elime verseler,ıslak odunla dövesim var topunu.. en büyük dersi ben vermek istiyorum..

Mustafa Umut
hayılırısı böyleymiş..sabrın sonu selamettir..

Aker
Omer urundul sivas macini yorumlarken bile hala bu (fantazi)!!! kadro yapisi trabzonun cok yanini yakar derken adama kiziyorduk

Ben kızmıyordum, bazı maçlarda işe yarar bu şekilde çıkılabilir ama her maçta da yaramaz. Orta sahamız yok yahu.

Barış Bağcıoğlu
maçın kısa yorumu 1-0 dan sonra rehavete girildi kons. eksikliği ile goller kaçtı. yenen 3 dk. yenen 2 gol sonrası toparlanılamadı.
Şenolda telaş yapıp bence yanlış oyuncu değişiklikleri yaptı Önce ceyhun girmeli umut çıkmalıydı sonra alan girmeliydi en sona burak düşünülmeliydi.

SEDAT
- Bu maç Ders Olsun , O Ders Olsun , Bu Ders Olsun ..Ama Gel Gör ki senelerdir Aynı Filmi İzle Dur..

- Hacısalihoğlu ve Saz Arkadaşları , Size Bugüne Kadar Hiç Kızmadım , Soruyorum Mutlumusunuz Şimdi..

- Çekin Şu Takımdan Elinizi...

SEDER
burda ve başka platformlarda 40 kez makukula trabzonun şampiyonluk anahtarı diye yazdım..bazıları burun kıvırsada makukula dururken ne olduğu belli olmayan bir topçuya 5 milyon euro verdiler..oda yetmedi dünyanın en ahmak forveti umuta verilen 4 milyon euro ellerinin tersi ile itildi.üstüne şenol güneş sol kanada bir adam aldıramadığı gibi engin baytarıda bir türlü hazırlayamadı..üstüne birde 75 dakika umut buluta katlanınca sonuç bu oldu..

tzercin61
En çok Makukula nasıl bize değil de bu Manisa'ya gitti ona şaşırdım ve üzüldüm.
Ayrıca iyi oldu iyi; nazarlıktır bunlar. Telafi için erkendir.

Bekir
17.09.2010, 22:08
1 gol atınca hemen havalara girmeler Show yapmalar nedir arkadaş??

Hani çok disiplinli hocaydı Şenol Hocamız Nerede disiplin,Nerede ciddiyet??

Bu maç futbolcularımıza erken havaya girmemeleri için büyük ders oldu,daha maçın başı 1-0 öndesin Şampiyonlugu garantilemiş gibi top oynuyorsun...

Bir sözüm de Colman'a şu takımın tartışmasız en büyük topçusu sensin,Seni eleştirenler gitsinler Plaj Futbolu falan izlesinler...
Takım geride dakikalar tükeniyor Kimse atak yapmaya çalışmıyor herkes top benden çıksın diye top çeviriyor Sadece Colman içeri girip bir şeyler yapma peşinde..

Murat TONBUL
her sene aynı muhabbet yeter artık saçlarımız beyazladı şu genç yaşta.
bize de yazık değil mi ALLAH aşkına...

Mustafa Umut
2. golü yediğimiz anda HH nin içinden geçenleri çok merak ediorum..

Allah seni bildiği gibi yapsın HH

m@ss
Makukula ''kapak'' oldu kimilerine...

Mustafa Ayazoğlu
17.09.2010, 22:09
futbolcular hatalıydı isteksizdi ancak şu gerçeği görün şenol güneş bu maça takımı hazırlayamamış.

belki takım istifalar etkilemedi ama şenol güneşi bozduğu belli ! saha kenarında çok gergindi !

Paksoy
------ceyhun-------
colman ----selçuk---
böyle dirençli takımları zor yeneriz bu üçlü olacak

ozzy!
Ceyhun iyi oynarken niye kesildi anlamış değilim.

EROS87
bu sonuca şaşırdım mı?

tabiki hayır.:)

ligin en az gol atan, son sırasındaki, teknik direktör değişkiliğine gitmiş manisaspor takımı.
ligin en golcü, zirve eteğindeki, en formda, son maçta 6 gol atmış takımım.

hiç kadroya, oyuncu yapısına, oyunu tercihlerine, teknik heyete suç bulmaya çalışmayın.
trabzon küçük şehir
taraftardaki-şehirdeki hava futbolcuların kafasına yerleştiği zaman her vakit aynı sonuç ortaya çıkıyor.
bunu önüne geçildiğinede bu zamana kadar şahit olmadım.

bakın görün haftaya kayseriyi güzel bir oyunun sonrasında geçmeyeceksek bende birşey bilmiyorum.:)

Merve H.Oğlu
Herkes Şenol Hoca'nın yanlış kadro çıkardığından bahsediyor. Şimdi hoca risk alıp önümüzdeki hafta da aynı kadroyu çıkarsa ve yine farklı galibiyet olsa o zaman ne yapacaksınız?
Tamam yenilince özellikle de böyle lüzumsuz malubiyetler olunca hepimiz üzülüyoruz ama bu takım bizim takımımız...
Kazandığımızda, şampiyon olduğumuzda yerlere göklere sığdıramayacağız yine...
Lütfen bir galibiyetle havalara çıkarıp, bir mağlubiyetle yerin dibine sokmayın takımı.
Eleştiri tamam ama bir dozu olmalı değil mi?

Ali Tunahan Güllü
Takım golü erken bulunca ciddiyetsiz hareket etti.
Çabuk show yapmaya başladılar.
Kötü oldu çok kötü.

Erdem Keser
Bir Selçuk'la maç kazanılmaz.

Tek bir ortasaha, dört tane savunma yönü sıfır oyuncuyla her zaman yemez.

SEDER
umutun ayağının kırılması için dua mı etmeliyim yaa...ne var buadam da allasen biri bana anlatsın..bu adam ne işe yarar...makukula ve umutu yan yana koyun aradaki fark adamı çıldırtır...

jackal
ister karamsar diyin ister inancı yok diyin böyle ciddiyetsiz maçlar oynayıp çerezlik maçları verip zor maçları almakla hiç bir fayda sağlayamaz şampiyonda olamayız. Hayatımda 1 kere şampiyonluk tatmak istiyorum ama bu TS ile zor. Biz böyle gidersek ligde 2 takım bile olsa şampiyon olamayız.

Ali Turhal
Şoklardayim Şoklardayim ve aŞiri ÜzgÜnÜm kİm telafİ edecek bu moralsİzlİĞİ kİm sÖylermİsİnİz,takim olarak bukadarmi kÖtÜ olruz,golÜde atmiŞin daha ne İstİyorsun,

biltrabzon
maalesef icerden dügmeye basildi araliktaki kongreye kadar ne senol günes kalir nede sadri sener.bu lafimida unutmayin.birilerinin kaymagi kesildi.basladilar takimi sabote etmeye.

atf61
hayrettin hacısalihoğlu....istifa.....jaja....yattara.....şe nol güneş....pis kokular...lütfen biri bana bişey açıklasın....delirecem....

İsmail Coşgun
İyi oldu takmayın kafaya. Ciddiyeti artık ilk ilke olarak edinmeyi öğreniriz belki...

Cağaloğlu
feneri beşiktaşı galatasarayı ve hatta bursayı her 2 maçtada yensen bu tip maçları kazanamadıktan sonra şampiyonluk sadece hayal olur. ivedilikle umut bulut kesilmeli yerine engin baytar gelmeli, ve anlayamadığım bir olay 2-1 yenik durumdayız kaleyi tam karşıdan gören bir pozisyon ikinci yarının başı yattara atsa %51 şansı var topun başına selçuk geçiyor yattarayı küstürerek elini iterek, selçuk iyi futbolcu hareketli toplara iyi vuruyor ama profesyonel futbol hayatı boyunca kaç tane serbest vuruştan golün varki böyle kritik bir skorda topun başına geçersin adam.
Ve son olarak maç 1-0 öndeyken Fatih Tekke diye bağıran zihniyeti ve ceza sahamıza gelen neredeyse her topa dokunamayan savunmamızı kınıyorum.

Saygılarımla

SDanışmaz
17.09.2010, 22:10
Bir takım çok iyi giderken, her maç rakibi önde karşılayıp bunaltırken, her maç çok iyi paslaşıp rakibin başını döndürürken, yıldızların her maça damgasını vururken, lig sonuncusu ile oynanan maçta berbat oynayıp 3 puanı veriyorsa ben bunda art niyet ararım!

bordo08
Takımda tarfatrada manisa takımın hafife aldı.Ayakların yere basmaZ ne oldum delisi olursan bu sonuçu alman kaçınılmaz.

Full HD
Burda Yatsi oldu kil bakalim kilabilirsen moral bozuk neyse hadin size simdilik hayirli aksamlar cok takmayin Selaminaleykum :)

EmreYavuz61
makukulanında allah belasını versin halil şanlıya haber çıktı şimdi paso yönetime sallar niye almadınız diye.adam sol ayağıyla seke seke 30 metreden 90a çaktı allah belasını versin makukulasınıda....

Ali Tunahan Güllü
Bir Selçuk'la maç kazanılmaz.

Tek bir ortasaha, dört tane savunma yönü sıfır oyuncuyla her zaman yemez.

Aynen öyle geçen hafta şanslıydık kadro güzel tuttu.
Ama hiç mi analiz etmediniz,izlemedinizmi yazık oldu.
Güzel giden herşeyi bozuyoruz.

SEDAT
- Bu Ceyhun Bu Takımdan Niye Kesik Yedi , Fantastik Forvet Hattımız Sola Bakarken Sağa Top Atsın Diyemi..

My
Fazla cesaretli bir kadroydu yine. Bir gün böyle bir sonuç alacağımız belliydi.

kaleönü
17.09.2010, 22:11
Şampiyonluk parolasıyla çıkıp kendi evinde hiç puanı olmayan bir takımdan 3 tane yiyip ve seninle maddi anlamda aşık atamayacak bir klübün alabildiği Makakulayı sen alamıyorsan ben bu takımın ve bu yönetimin büyüklüğünü ve samimiyetini sorgularım....

Ömer SEVİNÇ
Çok güzel bir gavur sözü var..

" Offence wins games, defence wins Championships.. "

Yediğimiz gollere bakın.. Komik.

KaRaKaN61
Bence takim fazla bir havaya girdi, ve karsi takimi cok kucumsedi.

Yazik oldu yazik, basimda sac kalmadi bu takim yuzunden. Yasim daha 24 anasini satiyim :)

Murat Altun
Kimse bosuna karartnadin ortami Taraftarda takimda oyle sizlerin abarttigi kadar kptu degildi
Tamam hepimiz uzuluyoruz amaa sinirle yakip yikmayin

Maca baslayan kadro bence sadece umutun orada oynayamamasi disinda iyi

Ben sadece bir kazaya ugradigimizi ve balli i.nelerin sansina kufrediyorum

Özkan Şentürk
Bu takıma sağlıklı-dengeli bir kurgu için jaja da Alan da yedek kalmalıdır.Selçuk-Colma- Ceyhun ortayı kapatır sola Engin sağa Yattara geçer.

Ama bu şablonu göremeyeceğiz sanırım hiç.Bilgisayara oyunu değil bu gerçek maç !!

yorumsuz6117
Umut takıma hiç katkı sağlıyamıyor çünkü kanat oyuncusu değil. ne adam eksiltme özelliği var ne orta açma.

Fatih
Arada bir antalya maçı var benzer..

Asıl anlaşılması gereken yer orası idi, 2 puanı bırakıp gelmiştik...

Bakalım ne çıkacak şapkadan önümüzdeki hafta.

SİSTEM SİSTEM SİSTEM...

ORta sahadaki colman-selçuk ikilisinin arkasında muhakkak biri oynamalıdır.
Bu da şu anki formu ile ceyhundur.

Boşa fantazi arama hocam.

Maç da seçme, kolay olduğunu, rotasyonu düşünüyorsan o bölgeye başkasını koy. Barış marış kim olursa.

Ama sistemden vazgeçme.

Kişilere bağımlı plaj takımı olmak kimsenin talebi değil.

Say say kuduracağım, fener maçının ilk yarısı, tüm antalya maçı, tüm manisa maçı.

Hangi iyi oyun=????

Sivas maçında iyi miydik?

Bırakın allah aşkına!!!!!

SİSTEMİ DEĞİŞTİRME KLAVYEYİ YİYECEĞİM.

Yemin ediyorum kimin oynadığı umrumda değil, ama sistemi değiştirme!
Katılıyorum geçen hafta maçtan önce de uyarmıştık ama Sivas'ın çok çok kötü oynayacağını tahmin edememiştik.

Manisa'ya gol atmak için 4 forvete falan gerek yoktu Sivas'a olduğu gibi.Tamam hücum gücü yüksek oyuncularla çıkarsın da adamların defansif anlayışı sıfır zaten burdan kaybeyoruz.

Oruç
Bu uyduruk mağlubiyetler de bize denk geliyor hep. Teknik direktör değiştirenler bizi bulur, puanı olmayanlar bizi bulur, gol atamayanlar bizi bulur. Bulur da bulur...

mashal61
Taraftar uyuyor, taraftar stadı terk ediyor. Zaten başlarken boşluklar göze çarpıyordu. Bence bu taraftarla işimiz çok zor. Daha fazlası ben bu taraftarla şampiyonluğa inanmıyorum. En iyi top oynayan takımın Trabzonspor olduğu belli. Kendi sahamızda 2 maç öncesi önemli bir maça çıkıyorsun. Yazıktır ya, bir takımı ateşleme yok, bir moral verme yok. Kaçan pozisyonlardan sonra uğultular... Böyle mi şampiyon olacak bu takım. BU maç önemli değil. Kaybedersin kazanırsın. Barcelona da maç kaybediyor. Ama bu taraftar beni düşündürüyor. Ne zaman iyi gitsek bir maçla tepetaklağız. En büyük sebebi taraftar ve yerel medyadır bana göre.

m@ss
yarın benzer şokları diğer takımlar da yaşayacak ama herkes yaşayacaksa ne katkısı olacak?

Paksoy
neyse renkdaşlar,y,ne bu takım bizim takıım yapacak bişey yok,desteğe devam

Keleşoğlu
17.09.2010, 22:12
jaja neden oyundan alındı anlayan bana da açıklasın

Emrah Akcagöz
- Bu Ceyhun Bu Takımdan Niye Kesik Yedi , Fantastik Forvet Hattımız Sola Bakarken Sağa Top Atsın Diyemi..
Umut deli dana gibi sağa sola koşsun diye..

Emre ÖZTÜRK
Makukula'yı almayan yönetime saygılar.

Adam yaptı şovunu çıktı.Resmen tek başına dağıttı bizim savunmayı.Helal olsun valla.

gerenimo
güzel bir ders olur umarım. ciddiyet olmadan başarı beklemek hayal olur. futbolcular ciddiyetsizliği şenol hoca da buna göz yumduğu için suçludur benim gözümde. hiç bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum.

haftaya tekrar ayağa kalkıp kaldığımız yerden devam etmeli, daha akılcı kadro ve ciddiyetle işimizi yapmalıyız.

Ali İhsan
Birçok arkadaşımızın dediği gibi takım içi hava rezalet. Serbest vuruşlardaki mahalle kavgası evlere şenlik. Takım 1-2 gerideyken takımı havaya sokacak bir lider yok.

Jaja çok iyiyken çıkmamalıydı. Umut mücadele etmiyor.

Rakibin mücadelesi de yabana atılmamalı. Öne geçince futbolu çirkinleştirdiler ama takımımızdan en ufak bir reaksiyon bile gelmedi. Hayretler içinde izledim. Bu takımda hala daha büyük takımda oynama bilincine erişememiş isimler var galiba.

SEDAT
- Girayla Egemen Olmuyor Artık Bunun Daha Orası Burası Yok , Olmuyor İşte..

Mellih
Bu her sene tekrarlanıyor.. Bu senede şampiyonluğu kaybettik.
...
......
.......
2009 - denizli (avni aker) 22. hafta
2010 - diyarbakır (avni aker) 2.hafta
2011 - manisaspor (avni aker) 5.hafta
2012 ....
20 ..
..

şampiyonlukları hep evimizde kaybediyoruz. biri şu takıma evinde kabetmemeyi öğretsin..

not: hiç mi telefasi yok? elbette var. derbiler daha duruyor, derbi kazanma alışkanlığı oluşmalı takımda..

ama takımdaki oyuncularda kalite problemi var.
egemen-teofilo-burak
son dönemde onur

UgurAk61
merve ben farkli galibiyet olmasin 1-0 olsun
yeter diyorum!
34 haftayi 34g 0b 0m olursa yeter averajda 34-0

BDiler61
Tüm camia olarak yine her zaman ki gibi havalara girip rehavete kapıldık ve sonuç yine aynı.Bir türlü öğrenemedik ciddiyeti elden bırakmamayı:S

Salih Yazıcı
17.09.2010, 22:13
başkan kongreyi kesin öne almalı ayrıca yine kendimize yenildik pes

Yunus Emre SEYHAN
Kimse defansımızı ve Onur'u eleştirmesin, Arjantin liginde oynamıyoruz ortasahanın dirençli olması lazım.

Cengiz Çubukcu
Arada bir antalya maçı var benzer..

Asıl anlaşılması gereken yer orası idi, 2 puanı bırakıp gelmiştik...

Bakalım ne çıkacak şapkadan önümüzdeki hafta.

SİSTEM SİSTEM SİSTEM...

ORta sahadaki colman-selçuk ikilisinin arkasında muhakkak biri oynamalıdır.
Bu da şu anki formu ile ceyhundur.

Boşa fantazi arama hocam.

Maç da seçme, kolay olduğunu, rotasyonu düşünüyorsan o bölgeye başkasını koy. Barış marış kim olursa.

Ama sistemden vazgeçme.

Kişilere bağımlı plaj takımı olmak kimsenin talebi değil.

Say say kuduracağım, fener maçının ilk yarısı, tüm antalya maçı, tüm manisa maçı.

Hangi iyi oyun=????

Sivas maçında iyi miydik?

Bırakın allah aşkına!!!!!

SİSTEMİ DEĞİŞTİRME KLAVYEYİ YİYECEĞİM.

Yemin ediyorum kimin oynadığı umrumda değil, ama sistemi değiştirme!

Fatih o klavyeyi ben de yiyeceğim... Şenol hoca elinde Ceyhun dururken tuttu alanzinho'yu oyuna soktu bizi bitirdi...

Kubilay ŞAHİN
Böyle Adamları kaale almassa sana atarlar kendi evinde 3 tane oturursun aşağa..

Her rakibi ciddiye alacaksın her rakibi.

Emin Danışmaz
Ne bu takım tek 1 maça bakar nede bu lig tek bir maça bakar..

Ben takımıma sezon başında nasıl güveniyorsam öle güvenmeye devam ediyorum..

Bizim taraftar profilimiz ise her maç 3-0 olsun istiyor..

Barcelonanın lige yeni çıkmış takıma 2-0 yenildiği bu Spor'da ben takımıma güveniyorum..

Büyüksün Trabzonspor Büyüksün Şenol hoca..

:alkış: Aynen sana katılıyorum.Bizim taraftar profilimiz her maçı kazanacağız ve geçen haftadan kalan farklı galibiyet serisine devam edeceğimizi sananlar grubu.
Geçen hafta 6 attığımız maçta dahi tempomuzun düşük ve oyuncuların yürüyerek oynadığı.

Şenol hoca takıma fazla yükleniyor sanırım.Çünkü futbolcuların patlayıcı kuvveti yok.Üzerlerinde bir ağırlık var.Umarım bu ilerleyen haftalara çabuk kuvvet olarak yansır.

BÜYÜKSÜN TRABZONSPOR.

Emrullah
5. haftadayız. Değirmenin altından daha çok su geçer.

Paniğe gerek yok. Çok dengesiz haleti ruhiyemiz var. Bu takımı bir haftada süper ilan bizleriz, yine bir haftada yerin dibine sokan da bizleriz. Böyle dengesiz olduğumuz müddetçe daha çok afallarız.

Sakin olmakta fayda var. Sakin olan kazanır unutmayın. Daha çok puanlar kaybedeceğiz. Dengemizi kaybetmezsek şampiyonluğun en büyük adayıyız. Bir anda herşeyi yakıp yıkmaya çok meraklıyız.

Bekir
Bu maçta Ferhat'ın yerine Cale olsa bile çok şey değişirdi..

Bilmem dikkat ettiniz mi Ama Cale defansın bir çok hatasını telafi ediyordu Anında kademeye giriyordu Ferhat ise çok korkak oynuyor...

Ayrıca Ferhat ikili mücadelelerde rakibe hamle yapma fırsatı tanıyor...

The Legend
takım oyununu bırakıp bireysel oynayınca böyle oldu. özellikle 1-0'dan sonra herkes şov yapma derdine düştü bu arada gol gelse şovda gelecekti ama olmadı bu defa papaz pilav yemedi. artık önümüzdeki maçlara bakmak lazım. moralimizi bozmadan ciddiyetle bu maçlara hazırlanalım(bilenelim).

Emrah Akcagöz
jaja neden oyundan alındı anlayan bana da açıklasın
Neden mi kenarda ulu süper yıldızımız top cambazımız Alanzinho vardı.. Alan varken ne gerek var Jaja'nın şutuna çalımına pasına..

süveyş
Makukula bizde olsa gol şansı bu kadar açık olur muydu çok merak eidyorum.
her daim takımı destekleyelim kayıplarda da arkasında duralım o sabrı gösterilim diye telkinlerde bulunuyorum ama yok ben öyle biri değilim Allah kahretsin:(
neden olmuyor?
yenildiğimiz takım bizden iyi mi ? hayır değil bugün şanslılardı ya da haklarını yemeyeyim iyiydiler
ya biz, show yapıyoruz ya her hareket öyl, maçı yorumlayanlarda sağolsunlar övdüler övdüler takım yenilince eksiklerini sıralıyorlar onlara ayrı bir kıl oldum...
şampiyonluk hayal olmasın ne olur, çok bekledik hala beklemdeyiz ama icraat yok...
acaba bizim takıma iki haftada bir mi maç oynatsalar malum yoruluyorlar...

yanlış bişi yazdıysam özür dilerim eminim saçmaladım da ama ne yapayım her şey sevgimden bu takımın başarısını istiyorum kayıplara sinir oluyorum :(:(

OZDEN61
gecen macın rehaveti vardı oyuncularda, özellikle takım oyunu oynamayıp şov yapmaya çalışanlarda

bkandil
Bugün Onur'da bu ikiliyle uyumsuz bir görüntü sergiledi. Umarım sadece bir maçlık bir form düşüklüğüdür bu stoper-kaleci uyumsuzluğu...

MuratJ
Hafta içi istafa olaylarını çıkaranlar bu olaylarda adı geçenler şerefsizdir. Ve bugün statta bjk nin oyuncusu fatih tekke nin adını bağıranlar da şerefsizdir! Hepsi şerefsizdir!! Ulan illa mal olacaksan Şota bağır, Ünal bağır yok mu gerçek efsanelerin tarihinde! Nedir bu tekke. Amacın farklı olduğu ortada! Şerefsizler işte! Hafta içi şerefsizlik yapanlar gibi! Şampiyon olmak için önce içimizdeki şerefsizleri yıkmamız gerekiyor ne yazık ki!

sogutlulu61
17.09.2010, 22:14
1 gol atınca hemen havalara girmeler Show yapmalar nedir arkadaş??

Hani çok disiplinli hocaydı Şenol Hocamız Nerede disiplin,Nerede ciddiyet??

Bu maç futbolcularımıza erken havaya girmemeleri için büyük ders oldu,daha maçın başı 1-0 öndesin Şampiyonlugu garantilemiş gibi top oynuyorsun...

aynen öyle

biltrabzon
bu arada bizans hayranlari üsüstü foruma.

Orhan Kahraman
Takımda istikrarlı oyuncumuz çok az

selçuk ve serkan ı sayabiliriz

şimdi bakıyorum ceyhun niye yok diyoruz
bazende maç sonu bu adam 60 dakkalık adam diyoruz
yani istikrarlı değil oyuncularımız bir huzursuzluk var bir yerde ama nerde
maçta yenildikten sonra bu ceyhunu niye koymazsın der herkes
ya da "şov"u tutan bir alanzinho yu neden 2. yarı koyarsın dediğimizde olmuştu

istikrarlı topcu lazım

sbay
Bu maçla Trabzonsporun en büyük açığı ortaya çıkmıştır.2 orta saha 4 hücumcu ile oynamak takıma zarar veriyor.Umutun mücadele gücüne güvenip orta sahaya yardım ettiğini düşünüyor hoca ama umut sadece pres yapıyor kazandığı topları servis edemiyor.

Kayseri maçında jaja yı sola kaydırmalı ceyhunuda orta sahaya koymalı 3'lü orta sahaya dönmeli tekrar.İnşallah kayseri maçında glowacki dönmüş olur belliki giray-egemen ikilisi ile olmuyor defansın göbeği...

Cengiz Çubukcu

yapma Sedat adamlar ne yapsın, Manisa orta sahamızı çok rahat geçti takım savunması yapmayınca onlar da hata yaptılar ister istemez!!

m@ss
hoca konuşuyor...

ts_tuncay_ts
Yattaranın isteksiz oynamasını selçuğa bağlıyorum...Her zaman azarlıyo yattarayı....Geçen maçta dikkatimi çekti...Bu maçtada aynını yapıyodu...

bahadır2561
Umut neden çıkmadı da Jaja çıktı anlayan birisi anlatsın hele..

Umut neden sol kanatta oynuyor onuda anlayan bi zahmet açıklayabilir mi?

2 haftadır Umut ne yapıyor?

Glowacki'nin yanına sağlam bir defans lazım..

SenolDurgun
Taraflı tarafsız herkesin futboluyla alkışladığı Trabzonspor yine kendi ayağına kurşun sıkıt. Lig elbette sadece bir maçtan ibaret değil. Elbette bunlar yaşanabilir. Ama nasıl bir iştir ki, çok iyi giden bir düzende istikrarı yakalamaya başladık derken yönetim çözülüyor. Bir klüp bunu kendi kendine nasıl yapar. Nacizane ömrümde şampiyonluk göremedim, görebilecek olduğumu da düşünemiyorum. Bu şehirde her zaman enteresan işler olur. Kazanılan maçta ya seyirci sahaya iner, Ya iyi giden takımda yönetim sallanır sizler örnekleri muhakkak çoğaltabilirsiniz. Ama her zaman enteresan birşeyler olur. Şampiyonluğu kaçırdığımız 5 mayıslı günleri özlememek mümkün değil çünkü şahsım adına daha güzel günler göremedim.

Doğrusu şu Trabzonu dışardan kimse yıkamaz, içerdeki dışarıya birşey bırakmaz.

yorumsuz6117
Bu mağlubiyetin sorumlusu HH ve istifa eden 4 kişidir. :D

Mustafa Umut
17.09.2010, 22:15
maçtan sonra ders çalışacaktım güyaa.....

bu kafayla bırak ders çalışmayı 2 adım öteye gidemem ...

mahmuter61
Ya hemen Senol hocaya yüklenmeyin yarın oda istifasını verirse şaşırmam. Beni üzen takımda mücadele eden topcu sayısı cok az. Bizim takim sov takımı Alanzinho tipli oyuncularla şampiyonluk imkansız. Makakula neden alınmadı bunun hesabı verilsin Teo yadaJaja gercekten sampiyonluk icin neverir. Teo nun attigi gollere bakin bide kacanlara!Umutu konusmuyorum 2maçtır şampiyonlukmu gecen sene gibi sadece belirlemekte payımız olur.

Napoli
Bir Trabzonspor Klasığı...

Takım iyi giderken,Yonetim karışırsa...

Futbolcular Sıvas maçından sonra Rehavete gırerse...

Bütün basın sana Rüya takım derse....

Altı tane hucumsuyla maça çıkarsan

Şenol güneş Bütün gün Hacısalıhoğlunun kararından vazgeçirmeye çalışırsa

Dört gün arayla maç yaparsan..

Bu sonuç normal neden kızıyorsunuz ? İnanın yenileceğimizi en azından puan

kaybedeceğimizi adım gibi bılıyordum...

mashal61
Başlık neden misafirlere kapatılmıyor ???

Tolga Han
istikrar denen şeyden bizde zerre kadar kadar yok
biz böyle gittiğimiz sürece bir ömür boyu şampiyonluk göremeyiz

Cengiz Çubukcu
Bu maçta Ferhat'ın yerine Cale olsa bile çok şey değişirdi..

Bilmem dikkat ettiniz mi Ama Cale defansın bir çok hatasını telafi ediyordu Anında kademeye giriyordu Ferhat ise çok korkak oynuyor...

Ayrıca Ferhat ikili mücadelelerde rakibe hamle yapma fırsatı tanıyor...

kusura bakmayın ama Ferhat'la Cale'nin pek farkı yok ben Ferhatı oynatırım...

Murat Altun
Bu kadar karamsar iki yuzlu taraftar olmaz hoca bir eksik forvetle ciksaydi ve mac boyle bitseydi bu seferde o kadro neden bozuldu 0 puanli manisadanmi korktuk suydu buydu bla bla bla bla konusacaktik
Yeter yaaaa mac sonunda uzuluyorum kiziyorum sinir oluyorum ama forumdakileri okuyunca daha da sinirleniyorum

Cağaloğlu
farkındamısınız arkadaşlar takımda kötü giderken takımı ateşleyecek topçu yok bence bunu sadece trabzonspor ruhu olan bir futbolcu yapar oda agresif yapısıyla engin baytar

Orhan Kahraman
Kimse defansımızı ve Onur'u eleştirmesin, Arjantin liginde oynamıyoruz ortasahanın dirençli olması lazım.

Katılmıyorum

bu defans hiç böyle basit goller yedirmemiş , yememişti.

SEDER
17.09.2010, 22:16
bu takımın tekkurtuluşu var..ya umutun ayağı falan kırılacak yada biri artık diyecekki bu umuttan hiç bir .ok olmaz..alsın 3 trilyonu yatsın kulübede..engin baytar nerdesin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

Murat SİSMAN
Çok kötü bir maçtı açıkcası Sivas maçında havaya giren takımımızdan aynı skoru bugün beklerken birde...

Murat BAYRAKTAR
Yazıklar olsun.. Farklı kazanacağımız maçta 3-1 yenildik hemde hiç galibiyeti olmayan o takıma

Bu takımın yenilmesi gayet normal çünkü daha takımın kaptanı kim olduğu belli değil.

Teknik heyet bazı futbolculara hadlerini bildirmek zorunda yoksa biz daha çoooook yeniliriz.. Ayıp yaa. Takımın kaptanı serbest vuruş atacak ama yanındaki futbolcuyu bırak ben atacam diyor.. Bu takımın disiplinini o pozisyondan anlayabiliyoruz. Takımda disiplin adına bir şey yok.. Sayın Selçuk sen kimsin de takımın kaptanına kaptanlık yapıyorsun.. Suç sende değil sana o hareketi yaptıranda..

Son diyoruz ki yattara ikinci yarı hiç gözükmedi gözükmez tabii.... adam kaptan mı değil mi onu bilmiyor. Takımda kaç tane kaptan var şu andan itibaren bende bilmiyorum..

Teofilo.. Bu adam için söyleyecek tek sözüm var "Eğer o kadar param olsa ilk uçakla kolombiya" parasını ben verirdim...

Ferhat efendi.. Seni burdaki Gölcükspor'a bile kiralamam...

Mesele sadece bir yenilgi değil.. Perşembe nin gelişi Çarşamba dan belli olur.. Eğer takımda bir takım kararlar alınmazsa klasik her sezon ki filmi oynamaya devam ederiz.. Yol yakınken Şenol Hoca iyi analiz etmeli..

İsmail Coşgun
Şenol Hoca, bu maça iyi hazırlanmamış bu bir gerçek... Manisa'nın bu maçı kazanmak için çıkacağı bir gerçekdi. Bu kadar pres yapmayan bir takımla maçı kazanmamız şansa olurdu...

Aker
hoca konuşuyor...

Ben suçluyum derse tamam ders almıştır ama düzelir mi bilemem.

SEDAT
yapma Sedat adamlar ne yapsın, Manisa orta sahamızı çok rahat geçti takım savunması yapmayınca onlar da hata yaptılar ister istemez!!

- Cengiz Abi Bilmiyorum Belkide Yanlış Düşünüyorum Ama , İki Türk Olmuyo Özellikle Egemen Yanında Yabancı İstiyor , Çok Uyumsuz Gördüm..

Tolga Kurt
Bu maçı kaybetmemizdeki tek sebep Sivas maçının rehavetidir. Aynı kadroyla çıkmak zaten bunun bir göstergesi Sivasta tuttu manisada tutmadı..

Selçukla Colmana lafım yok. Ama yattara ve umut beni çıldırttı.. Ya yattara topu kaptırıyosun adam yanında niye ayağını uzatmıyosun ?

Umut sol kanatta sadece koştun saol.. Zaten bizede çok koşan adam lazım.

Teofiloya gelince adam elinden geleni yaptı sözde 4 forvetle oynuyoruz ama adam tek başına etrafında 5 kişi o napsın ?

Onura gelince... 3 gol yedi bugün 2sini kurtarması zordu ama simsınmıdır nedir o golü nasıl yersin yaa :s

Bi geçen haftaya bak bi bu haftaya takımda en büyük sorun

İS TİK RAR SIZ LIK .........

Emrah Akcagöz
17.09.2010, 22:17
Başlığı misafirlere kapatsanız iyi olur..

mashal61

Kardeşim git dersine çalış. Bir maç kaybettik alt tarafı, lig daha yeni başlıyor.

Merve H.Oğlu
merve ben farkli galibiyet olmasin 1-0 olsun
yeter diyorum!
34 haftayi 34g 0b 0m olursa yeter averajda 34-0
Ligde henüz yaşanmadı böyle bir şey. Yaşanacağını da pek sanmıyorum..

LoVeRbOy
Erken gol bulmamız rehavet yaratttı hemde fazlasıyla ciddi oynasalardı o erken gol bize avantac sağlardı farkıda açardk onlar saldırdıkça biz çakardık yine fark 4 den aşağı olmazdı ama işte ciddiyetsizlik istikrarsızlık..
bütün bir hafta moral bozuk olacak taaki trabzonspor galip gelene kadar gerçi alıştım artık

Yiğit SARI
Ah ulan ah bu maç önemliydi

Bekir
kusura bakmayın ama Ferhat'la Cale'nin pek farkı yok ben Ferhatı oynatırım...
Abi nasıl yok maç boyu Kendi tarafında olmayan topa sadece 1 kere müdahele etti..

Kendi tarafından gelen ataklarda da rakibin önünü açıyor Orta açmasına izin veriyor...

Yunus Emre SEYHAN
Katılmıyorum

bu defans hiç böyle basit goller yedirmemiş , yememişti.
Yediğimiz 2 golde kalabalık karşılasaydık boşta adam kalmazdı Belki de yemezdik golü, 3. golde ise yine kalabalık olsaydık Makakula o şansı bulamazdı. Sonuçta kademe yaparken, adam tutarken sadece stoper oyuncuları yapmıyor bu işi.

Ali Tunahan Güllü
Böyle bir haftada neden bu ya anlamıyorum.

Fatih

Başka derse gerek var mı?:)

Aker
farkındamısınız arkadaşlar takımda kötü giderken takımı ateşleyecek topçu yok bence bunu sadece trabzonspor ruhu olan bir futbolcu yapar oda agresif yapısıyla engin baytar

Aynen gözüm çok arıyor onu, joker diyorum ben ona zamanında kullanmayı bilene tabii ki.

tzercin61
17.09.2010, 22:18
Umut'u günah keçisi yapmaktan değil de... Maç boyunca hiç birşey yapmadı çünkü mevkisinde değildi. Yapması gereken şeyleri yaptırmadılar. Çünkü bir sol açık oyuncusu değil. Olamaz da çünkü orta kabiliyeti yok top süremez teknik allaha havale. Bence oynamasının tek sebebi göndermediniz neden şimdi yedek bırakıyorsunuz gibi haklı bir tepkiyi engellemek. Geçe hafta da hiçbir şey yapmadı. Hatta geçen hafta yattara bu hafta yediklerimiz gibi birden 2 gol atmasaydı o maçta da zorlanırdık. Ama teo o kaçırdığı(ilki)nı atsaydı bu maç da farka gidebilirdi. Futbol enteresan bir oyun. 0 puanlı takım liderlik mücadelesi veren takımı bizim alamadığımız(!) oyuncunun 2 golüyle yeniyor. çok garip. nazarlık diyeyim tekrardan. ya da şevkat tokadı ne derseniz artık.

Hürgün Aygün
Benim için sürpriz olmadı.

SEDAT
- Ben Şunu Savunuyorum Hala , Jaja Çıkmamalıydı Bence İyi Top Saklıyordu , Umut Çıkıp Ceyhun Girmeliydi ..

Ali İhsan
Bütün argümanları da dizsek

Arkadaş ben bu maçı bu şekilde kaybetmeyi kabullenemem.

Ömür boyu da unutmayacağım bu maçı aynı Van (96), Denizli-Konya (2009), Diyarbakır(2010) maçları gibi.

servet nuh
...umutu sol açık oynatanın da,şenol hoca ısrarla makakulayı istediği halde jaja yı alanın da .............Antep'i şov yaparak,dalga geçerek yendiğimiz bi kupa maçı var,hiç unutmam, o maçtan sonra takım tepetaklak gitmişti....Takım olarak nasılda yeneriz havası hakimdi,dirençli bir takım bizi ne hale getirdi....Makakulanın tam da bizim aradığımız santrafo rolduğunu 500 kere yazdım buraya...liverpool la hayati maça çıkıyoz,umut krizi yaşanıyor,lig naçına çıkıyoz,yönetim krizi yaşanıyor...bu ne sersemliktir yav Allah sizi bilkdiği gibi yapsın

cihatöztürk
yattara efendi serbest vuruşu selçuk aldı diye hemen suratını asıyor varmı böle bişey yaa

Orhan Kahraman
Maku alınır alınmaz buna niye bu kadar takıldık ki

teo 2li 3lü atarken aman bee ne makukulası diyen bizler değilmiydik yapmayın Allah aşkına .

Emrullah
Maçın analizine gelince.

Maçın 9. dakikasında ilk golü bulunca Sivas maçındaki gibi bir skor oalcak zannetti futbolcular. Bu yüzden motivasyon kaybı yaşadılar.

Manisa'nın golleri ani ve peşpeşe gelince birden afalladı bizimkiler. Bu afallamayla beraber bocaladık.

Şenol Hoca'nın en büyük hatası Jaja'yı çıkartıp Alan'ı almasıydı. Ceyhun'u alsa veya Jaja devam etse daha iyiydi. Çok yanlış yaptı bana göre.

Umut çok silik oynadı. Kendini toparlamazsa 4 milyondan olduk diyebilirim.

kaptans
Ts1 Manisa3
Onur .... haftalardir berbat (her zaman kedi kaymak yemiyor)
Giray.... kisaca berbat bir insan bu kadar mi hata yapar
egemen ... sagol yine senin sayende herseyi kabettik
ferhat ... helal olsun bu cocuga hic hata yapmiyor
selcuk... allahina kurban be abi dk 92 hala kosuyorsun
colman... bu adam feci küfür etmek geliyor icimden yaaa hemde nasil agliyorum yaaa resmen
jaja.... olacak ama ne zaman
umut...... orda oynamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
teofilo.... senin yüzünden agliyorum yaaa
sen nasil atamassin o golleri yaaa
burak ... hep ayni kovun gitsin
alan... defol gitttt bu takimdan
ceyhun... senin günahin yok seni ilk 11
oynatmayanda kabahat
senol hoca : hocam allahini seversen sen nasil yaparsin bunu yaaaa nasil yaaaa
ne bicim kadro bu ceyhunla oynaaa neden ofansif oynuyorsun yaaaaa nedennnnnnnnnnnn????
agliyorum yorumlara bak yaaa
agliyorum inanamiyorum yaaa
ne olursunuz yaaaa birsey deyin yalan rüya deyin

colman allah belani versin mahsus oynamiyor yaaaaa
nedennnnnnnnnnn??????

sen sinirlisin ben sinirliyıim herkes sinirli ama bu kadarda olmaz çok fevri düşünmüşsün belki kapasitesinin altında oynadı ama eğer ona bişey diyeceksek diğerlerine neler söylemeliyiz bilmem...

bide anlamadığım şu alanzinhodan ne istiyorsunuz ne bekliyorsunuz buna şenol hocada dahil ya adamın özellikleri belli topu aldımı gidebiliyor bu adam kapanmış veya kapanan defansa karşı ne yapsın ama yinede kaç atağımızı başlatabildi yine helal olsun. ne kadar seviyoruz adamları harcamayıanlamıyorum....

ikinci yarıya başlarken yapılan jaja ve ali değişikliği gereksiz bi değişiklikti hiç yakışmadı şenol hocaya birşey daha artık bu adamı yem olarak atmayın bu adam geriden gelinen maçlarda bişey yapamaz belli ama biz 2 - 1 önde olsaydık eyvallah....biraz sakin

Cağaloğlu

tamamen katılıyorum, ayrıca eklemek istiyorum bugünkü makakula giray eşleşmesi tamamen yanlıştı, makakula egemen eşleşmesi daha doğru olurdu

Terzioğlu
Bu hafta kazansak muhtemelen cok karli cikacaktik. Bursa, Besiktas ve Kayseri takimlarinin hepsi bence bu hafta puan kaybedecek. Bedavaya verdik maci ne yazikki. Ilk golü attiktan sonra oyuncular cok havaya girdi. Neyse bu mac bize bir ders olsun, henüz hic birsey kaybetmedik. Haftaya Kayseri'yi kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum.

Ömer SEVİNÇ
17.09.2010, 22:19
Hala Engin diyenler var. Senin defansın böyle salak goller yerse, 40. dakikadan sonra 2 duran toptan topları içeri alırsa Zidane olsa kaç yazar?

mashal61
Bir maçı 6-0 kazanmaktansa,6 maçı 1-0 kazanmayı yeğlerim"
- Fabio capello

objek
Arkadaslar 1-0 one gectigimiz bu gibi rakipler karsisinda ikiyi ucu bulamazsak sorun yasayacagimiz belli bu orta saha yapisi tek farkli skor avantajini korumaya dayali sistemi oynayamaz ya ceyhun oynayacak yada cok iyi bir on libero alinacak

SEDAT
- Şimdi Gelde İşe Git , Keyifsizce ....

Uğur Odabaş
Son haftalarda şampiyonluğu kaçırmaktansa ilk haftalarda 1. ile aramdaki puan farkının açılmasını yeğelerim..

Bu bi ders olacaktır Antalya maçından çok farklıdır bunu 1 hafta sonra Kayseri deplasmanında hepimiz göreceğiz..

Şenol hocayı eleştirirken 2 defa düşünmenizi öneririm.. Hanginiz Sivas maçında 6 gol atan bi takımı ligin en çok gol yiyen takımına karşı oynarken değiştirir?

Taraftarın tek yapacağı şey destektir.. Bu eleştiriler takıma ve bize zarar verir başkada hiç bi işe yaramaz şu dönemde..

Mustafa Umut
Kardeşim git dersine çalış. Bir maç kaybettik alt tarafı, lig daha yeni başlıyor.
abi doğru söylüyosun ama istikrar yok takımda..

neyse artık hayırlısı böyleymiş diyeceğiz artık..

alıştık bunu demeye bir Trabzonsporlu olarak..

Yiğit SARI
Değişikliklerde hatalıydı bence

SEDER
Başlığı misafirlere kapatsanız iyi olur..

kardeşim giren girsin..bize ne misafirden..adı üstünde misafir..

bordo(61)mavi
geçmiş olsun bu takımkolay kolay kendine gelemez,,, haftaya kayseri deplasmanında daha çok rezil oluruz,,, bu arada tekkeye o sahada tezahürat yapanlarada hiçbir sözüm yok forumdaki arkadaşlar gayet açık sölediler ne olduklarını... o şarlatanlara daha çok şey sölerdim ama neyse,,,,:mad:

Murat Altun
- Ben Şunu Savunuyorum Hala , Jaja Çıkmamalıydı Bence İyi Top Saklıyordu , Umut Çıkıp Ceyhun Girmeliydi ..

Katiliyorum

BAHADIR33
yani HH ile ne ilgisi var ?
teo o olü atsa...
maç 3-0 bitse ..
HH iyi ki gitti mi diyecektik?
bu kadar tabelacı olmayın

TSezgin61
17.09.2010, 22:20
yattara efendi serbest vuruşu selçuk aldı diye hemen suratını asıyor varmı böle bişey yaa

asil tam tersi.

selcuk efendi o topu niye aliyor.

kendisinin kaleyi tutan bir frikigini henüz hatirlamiyoruz.

biraksada son mac 1 frikik golü olan, ve ilk yari frikige iyi vuran yattara vursa.

biltrabzon
makukula 2 gol atti diye niye alinmadi diyorlar.arkadas bu aksam takim yenilecegim diye bas bas bagiriyordu.manisa nin forveti hasan ücüncü de olsaydi,oda 2 gol atardi.takimin bu aksamki sorunu kafalarda idi.manisa falan hikaye.yine ayagimiza kursun SIKTIK.tekrar söylüyorum araliktaki kongreye kadar senol günes te gider ,sadri sener ide kacirirlar.yönetimde sorun var yaza yaza yönetimi parcaladi ser.s.z... yerel medya.daha durun bu bizim iyi hallerimiz.

logitech
Bu mağlubiyetin sorumlusu HH ve istifa eden 4 kişidir. :D
HADİ ORDAN !

İstifa ettiği gün burda bayram yapanlar kimlerdi ? şampiyonluk şarkıları söylenmiyor muydu ?

kaptans
birşey söylemek istiyorum maçı kaybettiren ilk defa futbolcular değil şenol hocadır ama olur böyle şeylerde o bizim şampiyon yapacak şu anda tek kişidir...

Orhan Kahraman
oha 103 misafir kapayalım arkadaşlar şu başlığı misafirlere

Özkan Şentürk
Bu arada bu maçta takımın rezalet 1. planının yanısıra 2. bir planının olmadığını da gördük.Yenik duruma düştükten sonra bir tane bilinçli atak yapamadık hep duvara çarpıp geri döndük.

lutfu61

1. adam kaptan, 2. geçen hafta harika gol attı topun başına tabiki o gelecek

şenol hocanın maçtan önce bunları belirlemesi lazımdı
selçuğun yattaraya yaptığı çirkin bir hareketti

SEDER
bana maç boyunca umut bulutun tek olumlu hareketini gösteren arabamı hediye edeceğim...

Aker
Hala Engin diyenler var. Senin defansın böyle salak goller yerse, 40. dakikadan sonra 2 duran toptan topları içeri alırsa Zidane olsa kaç yazar?

Defans? Defanstan önce ortasahaya bakmak lazım var mı yok mu diye. İki kişi idare etmeye çalışıyor orayı.

Mustafa Umut
Başka derse gerek var mı?:)
çok doğru:alkış:

A.T.R
Hadi yahu Karaman mı geldi Manisa'nın başına? Bak bu kötü olmuş. Ne hikmettir bilmem ama bu adam arada aldığı her kulübün ilk maçını kazanıyor diye biliyorum. İnşallah bizimkiler işi hafife almazlar. Bilirsiniz yeni hoca yeni heyecan ve extra motivasyon demek. Hiç iyi olmadı bu Hakan Kutlu bir hafta daha geç gitseydi süper olacaktı. Hayırlısı artık. 1-0 olsun bizim olsun :)

Bu mesajı gönderirken içimde bir sıkıntı vardı zaten. Deli olmak işten değil yahu. Teo kale ağzından atsa maç 2-0 olacak ve belki yine bir açık farka gidilecek. Ama olmadı ve bizimkiler nasıl olsa aldık bu maçı edasında oynamaya devam ettiler sonuç ortada.

Asla gevşememek gerektiği, son düdük çalmadan sahadan galip ayrılmanın mümkün olmadığını bir kez daha acı bir tecrübe ile gördük.

Kimse bu galibiyeti hafta içi gerçekleşen istifalara bağlamasın. Bu tamamen geçen hafta başta Cafer'in uyardığı gibi havaya girmiş olmakla, aslında pek de iyi oynamadığımız bir maçı açık farkla aldığımız gerçeğine inanmamakla meydana geldi.

Dilerim ki sonraki haftalarda böyle aptalca şoklar yaşamayız.
Gemiş olsun . Söylenecek çok fazla bir şey yok. Av avlandı tav tavalandı, deli kız evlendi. Bu da bize ders olsun.

Sefa Murat Dokuz
17.09.2010, 22:21
Oyuncularda rehavet vardı. Çok netti.
Makakula da beni almazsanız gibi bir hırsla oynadı ! Zaten Giray ne zaman tutsa onu, bizi deşiyor.
Alanzinho da büyük bir rahatlık vardı. Maça girerken gülüyor, kaçırıyor gülüyor. Kornerde seken topa gelişine voleye kalkıyor. Kaleci Degajı mübarek !
Bir maçla takımı yerin dibine sokmayacağım, Bunun telafisi Kayseri ve Bjk maçlarını kazanmaktan başka bir şey değil. Şampiyon olacak takım bu maçı sahasında imkanı yok vermezdi.

Oyuncuları bireysel olarak değerlendireceğim çünkü hepsinde farklı bir hava vardı.
Onur 5 , O 2. golü nasıl yedi inanamadım. Son haftalarda milli takımdan sonra bişeyler oldu.
Serkan 6.5 yine en çok mücadele etti, bir kere kafa çalışıyor hızlı oynamak istiyor o bile artısıydı.
Egemen 4, 2.golde 2 adamın arasında kaybolmuş.Kimi tuttuğu belli değil.
Giray 4 Rakip üstüne gelirken geriye doğru koşturmasına anlam veremiyorum ya orta sahada faul yap yada topu çal denese 2 sinden birisi olacak.
Ferhat 4, Son anlarda attığı bir taç ne halde olduğunun göstergesi.
Colman 2 ,Futbol adına bir tek olumlu hareketi yok.
Selçuk 7 sahada bir onu gördüm
Yattara 5 Ölüsü bile sahada kalır. Teonun golü olsa 2 asistle 2-0 olsa kahraman olurdu.
Jaja 5 alışması lazım 11 de başlamamalı Kayseride.
Umut 3 Ne yaptı diye bakıyorum da diyecek bir pozisyon yok.
Teofilo 5.5 Kaçırdığı pozisyona diyecek birşey bulamıyorum. Belkide maçın gidişatını değiştirdi Ama bu hatasını telafi etmek için yinede birşeyler yaptı.Colman Teoyu çoğu pozisyonda es geçti.
Umut'a attığı pas çok iyiydi.İstekliydi ama iyi değildi.Yinede Selçuk'tan sonra en iyi Teofilo diyebilirim Serkan ile birlikte.

Murathan
Aynen ..................

Barış Bağcıoğlu
engin ve glowacki ve ceyhun başka bir şey demiyorum

BiZe HeR YeR 61
Show takımı gibiyiz. Baskette Harlem, futbolda TRABZON.!

kaptans
Bu hafta kazansak muhtemelen cok karli cikacaktik. Bursa, Besiktas ve Kayseri takimlarinin hepsi bence bu hafta puan kaybedecek. Bedavaya verdik maci ne yazikki. Ilk golü attiktan sonra oyuncular cok havaya girdi. Neyse bu mac bize bir ders olsun, henüz hic birsey kaybetmedik. Haftaya Kayseri'yi kesinlikle yenecegimizi düsünüyorum.

inşallah dediğin gib olur takımı çok fazla etkilemez hatta buna galatasaray dahil dua edecez artık

Emrah Akcagöz
Yönetim karışık ama dışa yansımıyor..

Ömer SEVİNÇ
Defans? Defanstan önce ortasahaya bakmak lazım var mı yok mu diye. İki kişi idare etmeye çalışıyor orayı.

Defans demek sadece 4 kişi demek değil..

Hee bence esas suçlu ortasaha değil defanstır bu maçta. Sanki ortasaha üstünlüğü Manisa'daymış gibi konuşuyorsunuz. Top gayet bizdeydi. Stoperlerin rakip forveti tutamazsa gol yersin. Gayet basit bir futbol mantığı yani. Tutamadılar, biz de yedik.

Ali Tunahan Güllü
17.09.2010, 22:22
Herşeyi anlarım tamam 1-0 öndeyken 3 dakikada yediğin gollerle 2-1 geriye düşübilirsin.

Ama kimse bana koskaca Trabzonsporun 45 dk. bu kadar etkisiz kaldığını açıklayamaz?

Futbolculara bakıyorsun panik hali var ya daha 45 dk.var adam gibi sağdan soldan ortalarla gelsenize.

Çok ciddiyetsiz ve disiplinsiz oynadık çokk yazık oldu en kritik haftada yine hüsran.

Murat Altun
Barcelona sa hercules e yenildi 2-0
Acaba onlarin taraftarida messiyle olmaz iniesta gitsin alves topcu degil guardiola beceremiyor vs diyirmudur

cihatöztürk
Onur iyice dağıttı kendini

Orhan Kahraman
birşey söylemek istiyorum maçı kaybettiren ilk defa futbolcular değil şenol hocadır ama olur böyle şeylerde o bizim şampiyon yapacak şu anda tek kişidir...

Kesinlikle.

yani HH ile ne ilgisi var ?
teo o olü atsa...
maç 3-0 bitse ..
HH iyi ki gitti mi diyecektik?
bu kadar tabelacı olmayın

Kesinlikle.

SenolDurgun
Taraftar uyuyor, taraftar stadı terk ediyor. Zaten başlarken boşluklar göze çarpıyordu. Bence bu taraftarla işimiz çok zor. Daha fazlası ben bu taraftarla şampiyonluğa inanmıyorum. En iyi top oynayan takımın Trabzonspor olduğu belli. Kendi sahamızda 2 maç öncesi önemli bir maça çıkıyorsun. Yazıktır ya, bir takımı ateşleme yok, bir moral verme yok. Kaçan pozisyonlardan sonra uğultular... Böyle mi şampiyon olacak bu takım. BU maç önemli değil. Kaybedersin kazanırsın. Barcelona da maç kaybediyor. Ama bu taraftar beni düşündürüyor. Ne zaman iyi gitsek bir maçla tepetaklağız. En büyük sebebi taraftar ve yerel medyadır bana göre.

Çok özel taraftarlar hariç ki , -bizimki bunlardan biri değil- takımının performansına göre tepkiler verir. Kaldı ki taraftarlar da insan, sahada lakayıtlık dikkatsizlik abartılı olacak, taraftar alkışlaycak öylemi. Her defasında kedi kaymak yemiyor arada tırmalamalı da.

ccd6167
umut ve alanzınhonun oldugu takımdan sampıyonluk beklmeyın arkadaslar....
serkan cakma sagbek umut cakma sol acık..ferhat zaten Allaha emanet...
demek ıstedıgım su kı artık bazı seylrı gormek lazım...sol acıga bı engın bu takımı yıne toparlar..ama alanzınho yedek kalmalı....kesınlıkle hemde..

BiZe HeR YeR 61
Kazanan takım bozulmaz mantığını elden geçirmesi lazım Şenol Hoca'nın. Sol açığın yok Engin iyileşmiş ilk 18 de yok..

munzevil
Bir kez daha anladikki ortasahanin gobeginde 3 futbolcuyla oynamaliyiz.
selcukla colmanla olmuyor maalesef eger gobekte 2 oyuncuyla oynayacaksak gsattusoyla pirloyu transfer etmemiz gerekiyor.

kaptans
17.09.2010, 22:23
bak hocam bu çok güzel olurdu haklısın katılıyorum...

bkandil
Ufak bir ayrıntıyı hatırlatmakta fayda var,
Uzun senelerdir 2.ligden o sezon yükselen takımlara sezonun ilk yarısındaki maçlarda hep puan kaybetmişliğimiz vardır.
Örneğin Elazığspor, Sivasspor, Diyarbakırspor (2 kez) gibi...

Yani, Karabükspor ve Bucaspor maçlarından da ümidim yok...

ertuuu
1. adam kaptan, 2. geçen hafta harika gol attı topun başına tabiki o gelecek

şenol hocanın maçtan önce bunları belirlemesi lazımdı
selçuğun yattaraya yaptığı çirkin bir hareketti

görende sövdü zanneder.
aldı ben vurucam dedi.
yattara maç boyu kaçak olmasından selçuk mu sorumlu?...

Özgür Hacıosmanoğlu
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-7Z5D7E4U.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-1A2G8L5S.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-7K8Q3V1C.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-3L0W2G3I.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-5P9Y8F8P.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-8O5A7J8M.jpg

Yiğit SARI
Umut'a tahammül edemiyorm

Mert Oğuzlu61
şampiyon olacağız diyoruz nerde folloş takım var puanları dağıtıyoruz, bursa kadar olmayı beceremedik..

böyle salak salak puan kayıpları yaparsak ..k şampiyon oluruz, rakiplerin birbirlerini yiyecekleri hafta gel ligin en çok gol yiyen + 0p lı takımına kendi sahanda 1-0 öne geçtiğin maçta yenil, hemde 3 tane ye !!!!!!!

anlayamıyorum nedir bu ciddiyetsizlik, takım mı seçiyorsunuz ? şampiyonluk istiyoruz bizim istediğimiz kadar sizde isteseniz geleni gideni puansız yollarız ama nedir bu ciddiyetsizlik ???

haftaya kayseri deplesmanı sonra bjk maçı, bursa antep i yenerse puan farkı iyice açılcak, gelde şimdi.... ya bırak ya...

bu arada şenol hoca bu maçın kaybedilmesinde %50 lik bir etkli yarattı bu benim düşüncem, jaja-alanzinho değişikliği çok mantıklıydı(!) tebrikler hocam... uzun bir aradan sonra sana ilk kez bu kadar sinirlendim.

SEDAT
17.09.2010, 22:24
- Bu Maç İçin Söylemiyorum Ama Engin Bu Takıma Şart..

Orhan Kahraman
Acaba onlarin taraftarida messiyle olmaz iniesta gitsin alves topcu degil guardiola beceremiyor vs diyirmudur

Tek kritik nokta bu insanlar bu takımla ile yaşıyorlar barcelonalı taraftarların takımla yaşadıklarını zannetmiyorum ama tabikide bu derece sert ve yıkıcı eleştiriye bende karşıyım

unique
Yahu koca bir hafta sonu kabus oldu; gazetelere ve televizyona bile bakası gelmiyor insanın mağlubiyetlerde. Antalya ve Manisa gibi takımlara puan kaybetmek, ben şampiyonluk istemiyorum arkadaş demektir. Adamlar sıfır puanla gelmiş, kendi sahanda seni ezip geçiyor yazık günah. Seyirci de çok kötüydü bugün, takımı diriltme anlamında hiç bir şey yapmadılar. "Ayağa ayağa bütün stat ayağa, şak şak şak alkış sonra bir iki tane Bordo-Mavi çekmek" değil taraftarlık. Top rakipteyken ıslıkla boğacaksın, hakem kararlarında ortalığı inleteceksin, organize tezahuratlarla da kendi takımını ateşleyeceksin ama nerde, stat tiyatro izledi bugün.

ESER
bugun senol hocanin degisiklikleri bence takimi panige surukledi.
tamam geride olabiliriz , sansizliktir olur ama hemen jaja yi cikarip alanzinhoyu almak cok gereksiz panik bir degisiklikti. jajaya biraz daha sure taninip olmazsa oyundan alinmaliydi,

tslionur
çok iyi gidiyoduk yazık oldu. Umarım HH bunlara para verip kongreye kadar kötü oynayın falan böyle bişeyler yapmamıştır. Eğer böyle yaptıysa zaten çok zor bizim işimiz inşallah bu maç bi kazadan ibarettir.

ahamitokutan
her zaman olduğu gibi iki maç kazanınca havalandık ve olan oldu yine.Oynanmadan hiçbir maç kazanılmaz.Böyle havaya girer kulaktan tutarsan havanı indirirler.Antalyada sarstılar uyanamadık.Şimdi uyanırız inşallah ne diyeyim.Klasik trabzonspor işte!

İsmail Coşgun
Defans rezaletti bugün. Giray ve Egemen'i hiç bu kadar uyumsuz görmemiştim. Acil Glo maça dönmeli... Ferhat da hiç iyi değildi. Doğrusu Cale'yi arattı...

Aker
Defans demek sadece 4 kişi demek değil..

Bende ondan bahsediyorum, defansa yardım edebilecek ortasahamız var mı? Forvetlerin ortasaha kadar yardım etmesini beklemiyorum bunu tek umut yapabilir, 90 dk. o kadar koşamazlar imkansız.

beyzadem
ya arkadaşlar ben böyle mağlubiyet görmedim takım tam düzeldi çok güzel gidiyoruz derken birkaç tane şerefsiz çıkıyor ortalığı karıştırıyor ne vardı kongreye kadar bekleselerdi şurda kalmış 3-4 ay takıma her zaman böyle yapıyorlar ayıptır günahtır böyle bi takıma böyle bir durumda bunu yapanlar trabzonspor düşmanıdır hiç yakışmadı ,

kesin kazanacağız dediğim maçtan böyle üzgün ayrılmak çok kötü birde maçtan sonra manisalı hocanın ve futbolcuların yorumları böyle salak bir takıma karşı yenilmenin ne kadar kötü olduğunu gösterdi daha fazla moralimi bozuyor sanki salaklar şampiyon olmuş gibi konuşuyorlar haftaya sivastan 5 tane yerler olan bizim yediğimiz 3 golle bize olur

Cağaloğlu
17.09.2010, 22:25
Aynen gözüm çok arıyor onu, joker diyorum ben ona zamanında kullanmayı bilene tabii ki.

engin gibi 5 tane adam olsun bu takımda dağıtırız ortalığı, çünkü adamda trabzonspor ruhu var. Ayrıca iyi top oynamayla şampiyon olunmuyor, şampiyonluk taraftar desteğiyle, sahadaki oynayan topçunun giydiği formaya gönülden bağlı olmasıyla ve doğal olarakta bu tip topçu ne kadar çok olursa takımda o kadar yüreğini sahaya koyar takım.

Ve ben iddaa ediyorum arkadaşlar Trabzon sadece 1 sezon maçlarını olimpiyatta oynasın işte o zaman şampiyonluğa yürekten inanırım.

bkandil
HADİ ORDAN !

İstifa ettiği gün burda bayram yapanlar kimlerdi ? şampiyonluk şarkıları söylenmiyor muydu ?

İstifa eden yöneticiler Makukula'ya para vermişler 2 gol atsın diye :D

Bütün suçlu yine onlar :D

mashal61
Şenol hocanın ne suçu var? Teofilo'nun kaçırdığı 2 tane net pozisyon var. Birinde Serkan, birinde Yattara al da at demiş. Onlar girse 3-0 üstün olacaktık. O zaman görürdük hocayı eleştiren olur muydu. Hoca ne kadar cesur ne kadar cesurdu o zaman. Ama yenilince hoca neden bu kadar ofansis oynattı, 3 orta saha yapmalıydı oldu. Bunun neresi adalet?

Özgür Hacıosmanoğlu
Taraftar gerçekten çok güzel iş çıkardı maç boyunca.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-1N8Z0I1L.jpg

İlk defa bu kadar yüksek ses duydum TV başında.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-5N2Y4I5K.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-5W9F8M8W.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5381-0Z7L0U0W.jpg

Emrullah
İlla bir suçlu arayacaksak bugün hepimiz suçluyuz. En büyük suçlulardan biri taraftardır. Bu tarz bir duruma düşünce takımı itiklemiyor aksine ruhsuz haliyle futbolcularda skoru kabullenme psikolojisi oluşturuyor.

SEDAT
- Bu Takımda Frikikleri Kullanma Konusunda Hala Anlaşma Sağlanamamış , Şenol Hoca Bu Konuya Eğilir İnşallah , Görüntüler Hoş Değil Gerçekten..

Bıyıklıoğlu
Daha maç bitmemiş,durum 1-2 iken kalkıp o statda fatih tekke beyin ismini bağıranlar sizler taraftar filan değilsiniz...Daha ilk mağlubiyete Şenol Güneş'i,İbrahim Yattara'yı,Colman'ı,Jaja'yı,Giray'ı,Ferhat'ı,Umut Bulut'u,Teofilo'yu eleştirenler sizlere bir soru!!!Hep destek tam destek yalanına sahi ne oldu???

Hqmi
17.09.2010, 22:26
Berbat bir haftasonu olacak...

SEDER
bence asıl konu takıma girmesi gerekenler değil bu takımda olmaması gerekenler..bu takımda umut olduğu sürece kimse bir halt beklemesin..ayrıca geçen 15 yıla rağmen hala bir sol kanat oyuncusu bulamayan trabzona yazıklar olsun...

Bekir
Biri Bana Umut'un maçta ne iş yaptığını söyleyebilir mi??

Top toplayıcılar bile topu oyuna çok hızlı sokarak Umut'tan daha fazla katkı sağladı benim gözümde..

mashal61
Çok özel taraftarlar hariç ki , -bizimki bunlardan biri değil- takımının performansına göre tepkiler verir. Kaldı ki taraftarlar da insan, sahada lakayıtlık dikkatsizlik abartılı olacak, taraftar alkışlaycak öylemi. Her defasında kedi kaymak yemiyor arada tırmalamalı da.
İngiltere'deki taraftarlar insan değil öyleyse. Benim bahsettiğim insanlıkla ilgili bir durum değil, bilinçli taraftarlıkla ilgili bir durum.

gustavo_colman
Hep takıma suç buluyoruz bilmem farkında mısınız BİZİM(TARAFTAR) ın hiç suçu yok yani
Geçen hafta bi gol attık gerisi geldi ve 6-1 bu hafta 1 gol attık gerisi gelmedi 1-3
Böyle bir tablo oldu diye yendiği zaman destekleyip yenildiğinde eleştirecek miyiz

Yapmayın renktaşlar bu zihniyetle ‘’ 7 ‘’ beklemeyelim

Her zaman destek verelim takımımıza ne olursa olsun

Murat SİSMAN
Maku alınır alınmaz buna niye bu kadar takıldık ki

teo 2li 3lü atarken aman bee ne makukulası diyen bizler değilmiydik yapmayın Allah aşkına .

:alkış::alkış: teşekkür ederim ustad.!

servet nuh
- Bu Maç İçin Söylemiyorum Ama Engin Bu Takıma Şart..
şart tabi,niye şart...çünki insiyatif alan,yırtan,boğuşan,takımı dirilten bir futbolcu...maalesef takımda ondan başka o tür oyuncu yok...

Kaan
17.09.2010, 22:27
Yenilginin tek sebebi maalesef orta sahadaki sıkıntıyı göremeyen Şenol Güneş'tir. Ne kadar atak oyuncusu alırsam gol atma ihtimalim o kadar yükselir düşüncesinde. Düz mantık. Uyandı ama son değişikliğinde uyandı. :) Geçmiş olsun. Bu takım bu kadar kötü değil, bir yenilgiyle lig bitecek de değil. Tam DESTEK ! :)

Ha bir de hakemin üstün performansını unutmamak lazım. :)

Şunu söyleyelim;

İki rakibimiz var. Biri kendimiz, biri hakemler.

yakarcı
Sankİ manİsa sadece bİ sezon bİzİm maÇi bekledİler abİ bu kadar hirs neydİ manİsada ?

Cengiz Çubukcu

Jaja çıksa bile Alanzinho girmemeliydi....

Ali Tunahan Güllü
Berbat bir haftasonu olacak...

Sadece haftasonumu?
Bütün hafta.:(

Ömer SEVİNÇ
Bende ondan bahsediyorum, defansa yardım edebilecek ortasahamız var mı? Forvetlerin ortasaha kadar yardım etmesini beklemiyorum bunu tek umut yapabilir, 90 dk. o kadar koşamazlar imkansız.

Hangi golü ortasahanın yardım etmemesinden yedik yahu? Makukula geldi kafayı çaktı, Simpson ortaya dokundu.. 3. gol ekstra bir goldü onu saymaya gerek yok..

Ortasaha yardım eder ama senin stoperin rakip forvete bomboş kafa vurdurmayacak önce..

Gümüshane
Macin kopma ani yattarayi oyundan almakti zaten.

SEDAT
- Süreki Bi Suçlu Aramaya Gerek Yok 2 Kupayı Alanda Bu Çocuklardı..

- Bizim Sorunumuz Psikolojik , Bu Takma İyi Bi Psikolog Gerek ..

ilyskm
Al sana Şenol Güneş klasiği, sen ilk yarı en fazla top yapan oyuncuyu oyundan alırsan, sahada hayalet gibi gezen Umut ve ne yaptığını kendi dahi bilmeyen Ferhatı sahada tutarsan Hikmet Karaman denen adamın elini öpmek zorunda kalırsın...

Sefa Murat Dokuz
17.09.2010, 22:28
Stadtta Fatih Tekke bağıran vardıysa ağzı burnu kırılına kadar dövülmelidir ! Ahanda bu kadar diyorum ! Bugun En iğrendiğim adam Colman'dı ama onu bile değişmem !

Emrah Akcagöz
Onlar da bizim gibi 26-27 senedir şampiyon olmasalar onlarda konuşur..

Uçuyoruz hemde çok yukarılarda Barça taraftarı neden konuşsunki Hercules'e yenilirler ya da bilmem kime ama bu sezon içerisinde bir elin 5 parmağına ulaşmaz bile adamlar rahat şampiyonluğun en büyük favorisinin ve dünya üzerinde en iyi futbol oynayan takım olduklarını biliyorlar bizde öyle mi..?

cihatöztürk
Karanlık günler bizi bekliyor........

genel kurula kadar sen bak filime

İsmail Coşgun
her zaman olduğu gibi iki maç kazanınca havalandık ve olan oldu yine.Oynanmadan hiçbir maç kazanılmaz.Böyle havaya girer kulaktan tutarsan havanı indirirler.Antalyada sarstılar uyanamadık.Şimdi uyanırız inşallah ne diyeyim.Klasik trabzonspor işte!

Aynen! Katılıyorum...

Murat Altun
Simdi hh cehennem olup gittu diyemi gol yedik gol kacirdik

Manisanin hangi organize atagi vardi hangi dskikalarda buze ustunluk kurdular Hic tamamen sansina pozisyon ve 2gol maci vede herkesin yorumlarini 180 derece degistirdi

Senol hocada hata yapti ama hala bu esip gurleyen yerden yere vuranlari anlayamiuorum

Ali İhsan
17.09.2010, 22:29
Sadece haftasonumu?
Bütün hafta.:(

Bence bütün sezon.

Çünkü bu maçı çıkarabilmek için ekstra galibiyetlere ihtiyacımız var.
Mesela Kayseri deplasmanından ve içerdeki bjk maçlarından 6 puan almamız lazım. Yoksa yalan oluruz yine.

mashal61
Biri Bana Umut'un maçta ne iş yaptığını söyleyebilir mi??

Top toplayıcılar bile topu oyuna çok hızlı sokarak Umut'tan daha fazla katkı sağladı benim gözümde..
İşte ona yapılan bu ayıplar nedeniyle Umut profil resmimde duruyor.

atf61
görende sövdü zanneder.
aldı ben vurucam dedi.
yattara maç boyu kaçak olmasından selçuk mu sorumlu?...
hakkaten haklısın....tam bir komedi...la böle takım olurmu...yaa amatör takımmıyız...kimin vuracağı bellidir orda ne iş anlamadım...şenol hocaaaaaaaaaa

Yiğit SARI
Jaja'yı erken mi çıkardı ?

Murat SİSMAN
Ufak bir ayrıntıyı hatırlatmakta fayda var,
Uzun senelerdir 2.ligden o sezon yükselen takımlara sezonun ilk yarısındaki maçlarda hep puan kaybetmişliğimiz vardır.
Örneğin Elazığspor, Sivasspor, Diyarbakırspor (2 kez) gibi...

Yani, Karabükspor ve Bucaspor maçlarından da ümidim yok...

:) çok anlamlı van faciası vardı o sezon küme düşmüşmüydü tam olarak hatırlamıyorum..

eraytaskin61
unutmayın makakula diğer büyükleride yıkacak illaki olur böyle arada fazla büyütmemek lazım adamlar 3 kere geldi golü buldu glovacki artık gelsinn

Mustafa Umut
anlaşıldı bu hafta da ntvspor izlemek işkence olacak..en iyisi izlememek..

bundan sonra olabileceklerin en iyisi Bursa yenilsin derbi berabere bitsin..ya da fener yensin..

Gs ne hali avrsa görsün

bahadır2561
TD değiştiren her takım bir sonra ki maçında iyi sonuclar alıyor dedik ama taraftarda bile dinleyen olmadı..

6 atmayızda 4 atarız mesajları..

iLk önce rakibine saygı duyacaksın sonra çıkıp mücadeleni edeceksin..

r9emre
Yönetime ne sallıyorsunuz zaten azıcık futboldan anlasanız bu maçın kaybediliş sebebinin tek sorumlusu Şenol Güneş'in Umut yerine Ceyhun ile orta sahayı kuvvetli tutup başlamamasından kaynaklandığını anlardınız.Futboldan anlayan taraftar olmadıkça bu takım 1 adım ileri gidemez.Makukula Ceyhun oynuyor olsa idi 2 golü de atamazdı hem o hava topunu alamaz,hem o ceza sahası dışındaki şutunda öyle rahat hiç bir futbolcu onu şarj etmeden o şutu çekemez Ceyhun yapışırdı ayağına yine o şutu çektirmezdi.Bu taraftar artık Ceyhun'un değerini daha iyi kavramıştır.Sen neyine güvenip 2 ön libero özelliği olmayan orta sahayla çıkıyorsun iyi ki gaza geldin Sivasspor maçında bir.Adamlar sana karşı 3 tane etkili hücum oyuncusuyla başlamış senin yaptığın değişikliklere bak.Hadi ilk yarı yenik kapattın.İkinci yarı Umut-Ceyhun değişikliğiyle başlasan yine maçı çevirecektik gitti sahada tek ayakta duranlardan biri olan Jaja'yı çıkarttı.Sonra gelipte yönetim şöyle böyle mahalle karıları gibi konuşmayın futbolu bilen konuşsun yeter artık.

gustavo_colman
Simdi hh cehennem olup gittu diyemi gol yedik gol kacirdik

Manisanin hangi organize atagi vardi hangi dskikalarda buze ustunluk kurdular Hic tamamen sansina pozisyon ve 2gol maci vede herkesin yorumlarini 180 derece degistirdi

Senol hocada hata yapti ama hala bu esip gurleyen yerden yere vuranlari anlayamiuorum
:alkış: aynen bende bunu diyorum geçen hafta yazdım 6-1 ken seviyoruz da yenilince mi gürlüyoruz

Etem Güner
arkadaşlar tek suçlu hocamız takımı hazırlayamamış canınızı sıkmayın bir musibet bin nasihattan iyidir bu hafta olmasa haftaya yeniyirdi bu takım çok aşırı özgüvenle oynadık ve cezamızı çektik hayırlısı olsun bozmayın moralinizi

Emrah Akcagöz
17.09.2010, 22:30
Taraftar tribünde Fatih Tekke diye bağıracak sahadaki futbolcu maç kazanacak yok öyle yağma..!

Keleşoğlu
bütün hafta moralsiz geçecek şimdi

ölümüne61
ölene kadar arkanızdayız

ESER
çok iyi gidiyoduk yazık oldu. Umarım HH bunlara para verip kongreye kadar kötü oynayın falan böyle bişeyler yapmamıştır. Eğer böyle yaptıysa zaten çok zor bizim işimiz inşallah bu maç bi kazadan ibarettir.

yok artik ,

o kadar da degil..

Kaan
Macin kopma ani yattarayi oyundan almakti zaten.

Maçın kopma anı Ceyhun'un veya Barış'ın sahada olmadığı her dakikaydı. ;)

Mustafa Umut
17.09.2010, 22:31
fatih tekke diye bağıranlardan içimizde varsa onlara sesleniyorum;

sizin Trabzonsporlu olmanızdan bahsedilemez..

bu takım için 1 kelime dahi etmeyin

defolun gidin çarşıya..

Bekir
Pazartesi-Cuma 4 gün arayla maç veren Federasyonun yaptığı şerefsizliği de unutmamak lazım...

atf61
Stadtta Fatih Tekke bağıran vardıysa ağzı burnu kırılına kadar dövülmelidir ! Ahanda bu kadar diyorum ! Bugun En iğrendiğim adam Colman'dı ama onu bile değişmem !
bencede beşiktaşın askeri pislik herif...ıııııııııhhh

SEDER
İşte ona yapılan bu ayıplar nedeniyle Umut profil resmimde duruyor.

yaa kardeşim sen umutun akrabasımısın..ne ayıbı...kafamda saç kalmadı bu zirzop yüzünden..bu adamı satıp kurtulursak adağım var...

artvinli_mert
Macı tekrar izleyin ya da kafanızda iyi analiz edin.Maçın kaybedilmesinde ki en önemli etki Malesef yattaradır. Neticede kötü gününde idi yapacak birşey yok. Başka futbolculara birşey denilmesi bence haksızlık olur.

HH nin istafısına sevinenlerin şunu sezon sonuna kadar unutmaması dileğiyle sizler sadece Fatih için o adamın gitmesine sebep oldunuz zannediyorsunuz ama bence şampiyonluğu aldınız verdiniz başkasına. Belkide Fatihe BJK şampiyon olursa. Kutlarım takımı yerine başkasının şampiyon olmasını sağlayanlara.

SEDAT
- Bittik , Mahvolduk , Yandık , Aman Tanrım Gitti Şampiyonluk vs.........Yahu Noluyoruz :)

- Beşiktaş Kime Yenildi Hersene Yendiğimiz İbb'ne...

- Böyle Mağlubiyetler Hep Sonlara Doğru Gelirdi..Ders Çıkarıp Önümüze Bakalım , Herşeye Kafaya Takar , Sürekli Geriye Bakarsak Daha Çok Batarız..

Aker
17.09.2010, 22:32
Hangi golü ortasahanın yardım etmemesinden yedik yahu? Makukula geldi kafayı çaktı, Simpson ortaya dokundu.. 3. gol ekstra bir goldü onu saymaya gerek yok..

Ortasaha yardım eder ama senin stoperin rakip forvete bomboş kafa vurdurmayacak önce..

Stoperin hatası yok demedim neden bunlara yardım yok dedim. Bir de gollere bakmak yanlış olur maçın tümüne bakılmalı ne kadar yardım edilmiş defansa diye 0.

sedatalis82
kilitlenen maçlarda uzaktan attığın gollerle kilidi açarsın
2.yarıda jaja bu yönüyle işimize yarardı
çıkan oyuncuda kesinlikle hiçbirşey yapmayan umut olmalıydı
colman bile çıkmalıydı çok kötüydü
ceyhunda uzaktan iyi , daha erken alınmalıydı

bu maçı şenol hoca vermiştir.

Keleşoğlu
şunu da söylemek istiyorum fatih tekke diye bağıran beyinsiz taraftar şampiyonluğu haketmiyor!

danger00
yahu fatih diye bağırılmadı, galeyana gelmeyin.
yani böyle bir tezahurat olsa koskoca stadında buna tepkisiz kalacağınımı düşünüyorsunuz.

sadri şener diye bağırıldı, sonrada büyük başkan diye devam etti zaten. tvden izleyenlerde yanlış anladı.

r9emre
TD değiştiren her takım bir sonra ki maçında iyi sonuclar alıyor dedik ama taraftarda bile dinleyen olmadı..

6 atmayızda 4 atarız mesajları..

iLk önce rakibine saygı duyacaksın sonra çıkıp mücadeleni edeceksin..

Sen önce para ve gururunun uşağı olmuş satıcıları profil resmi yapmayı bırakta eleştir milleti.Aynen 4 atardık eğer Umut yerin Ceyhun ile güçlü bir orta saha ile çıksaydık maça.Tek sorumlusu şu maçın Şenol Güneş'dir.Seviyoruz diye eleştirmeyecek değiliz.Nasıl Antalya maçından sonra futbolculara yüklediyse suçu,bu maçtan sonra da tüm suçu kendine yüklemelidir.45'de yapması gereken değişikliği dalga geçer gibi 80'de yaptı.Ayıp bir de yönetime sallayıp durun daha ne yapsın be yönetim şu taraftara bak staddaki sen neden bahsediyorsun.

Atakan
Şenol Hoca bugün bir hata yaptı.Ama olsun.Hep yeneceğiz diye bir şey yok.Desteğe devam.İnanıyorum.7 gelecek.:)

Bir şey daha ekleyeyim.Yine de kazanabilirdik.
Top da isteyecek arkadaş.Biraz da şans.Kaçırdıklarımızdan birini atsak alırdık maçı ama atamadık.

Kötü takım değiliz.

Kaan
Fatih Tekke diye bağıran taraftarların evlerinde umarım Lig TV'leri vardır. Hem Beşiktaş maçları açısından, hem bizim maçlar açısından.

servet nuh
Jaja çıksa bile Alanzinho girmemeliydi....
Alanzinho girdikyten sonra gayet iyiydi ama karşısında ettne duvar vardı,bu ligde alanzinho gibi bi oyuncu yok bence,ona ayak uyduramayan bazı topçularımız var maalesef....
bu maçtaki en berbatlar
----------------------
1.şenol güneş
2.yattara
3.giray
4.umut
5.onur
6.ferhat
7.teofilo

kaptans
Şenol hocanın ne suçu var? Teofilo'nun kaçırdığı 2 tane net pozisyon var. Birinde Serkan, birinde Yattara al da at demiş. Onlar girse 3-0 üstün olacaktık. O zaman görürdük hocayı eleştiren olur muydu. Hoca ne kadar cesur ne kadar cesurdu o zaman. Ama yenilince hoca neden bu kadar ofansis oynattı, 3 orta saha yapmalıydı oldu. Bunun neresi adalet?
hocanın oynattığı futbola kimsenin bişey dediği yok değişikliklerde çok büyük yanlışlık yapmıştır alanzinhoyu tekrar taraftarın önüne atmıştır ne bekledi bilemiyorum biraz önce denildiği gibi bi değişiklik yapılacaksa orta sahayı güçlendirmek uzun atılan toplardan faydalanmak için ceyhun u umutun yerine oyuna almak illaki jaja yı alacaksa onun yerine ceyhunu almak takımı daha sağlam yapardı ceyhun diyorum çünkü manisa kapandığında belki uzun boyuyla daha öncede yaptığı gibi skora etki yapabilir ve uzaktan şut çekme kabiliyeti olduğun için şunuda akliyeyim jaja neden çıktı onuda pek anlamış değilim ama vardır bi bildiği ......karamsarlığa gerek yok daha böyle şeyler bizim ve rakiplerimizin başına gelecek...

bkandil
bu takımın tekkurtuluşu var..ya umutun ayağı falan kırılacak yada biri artık diyecekki bu umuttan hiç bir .ok olmaz..alsın 3 trilyonu yatsın kulübede..engin baytar nerdesin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

Daha 15 gün önce Umut'u satmaya kalktılar diye kıyamet koptu, anlık olaylarla sinirlenmeyelim, biraz sakin...

...umutu sol açık oynatanın da,şenol hoca ısrarla makakulayı istediği halde jaja yı alanın da .............Antep'i şov yaparak,dalga geçerek yendiğimiz bi kupa maçı var,hiç unutmam, o maçtan sonra takım tepetaklak gitmişti....Takım olarak nasılda yeneriz havası hakimdi,dirençli bir takım bizi ne hale getirdi....Makakulanın tam da bizim aradığımız santrafo rolduğunu 500 kere yazdım buraya...liverpool la hayati maça çıkıyoz,umut krizi yaşanıyor,lig naçına çıkıyoz,yönetim krizi yaşanıyor...bu ne sersemliktir yav Allah sizi bilkdiği gibi yapsın

Kupa maçının hemen sonrası lig maçımız da Anteple idi yanlış hatırlamıyorsam, yenilmiştik ve adını şimdi hatırlamadığım Antepli bir oyuncu "Trabzonspor Kupada bizimle dalga geçti, bu olay bizleri daha çok motive etti ve bugün maçı biz kazandık" türünden bir açıklama yapmıştı...

ertuuu
umutun hırsını ilk defa bu kadar düşük gördüm...
bilinçsizce saldırmanın cezasıdır bu...

gustavo_colman
bahaneye suçlu aramaya gerek yok oldu bitti geri dönüşü yok ama telafisi var bi bakıma iyi oldu disiplin açısından önümüzdeki maçlara bakıcaz

İsmail Coşgun
Bizim takımın iyi bir psikolojik danışmana ihtiyacı var!..
(Taraftarlarında)

bahadır2561
17.09.2010, 22:33
Pazartesi-Cuma 4 gün arayla maç veren Federasyonun yaptığı şerefsizliği de unutmamak lazım...

Bizim yönetim ne yapıyor anlmak güç?

Hoop arkadaşlar siz napıyorsunuz diyen eden yok..

Salla başı al maaşı..

Herşeye tabi olur biz uyarız...

Toraman
Şenol Hoca maçta hiç değişiklik yapmasaydı, en azından bir puanı çıkarırdık.

eraytaskin61
alanzinho girince hiç bir beklentim yok ya buraktan bile daha çok şey bekliyorum

bordoylamavi
hala lig sonuncusu sıfır puanlı manisadan 3 yememizi seyirciye bağlayanlar var. gülmekten başka yapacak bişi yok.
jajanın çıkması büyük hataydı ki o çıkmasa biler bu maçı ruhsuz hareketlerle çeviremezdik.
sadri şener çok sevdiğim bir insan ama 3 5 kuruş için makukula yı almamanın bedelini trabzonspor bu gidişle ağır ödeyecek. makukula gösterdi ki ben gol kralıyım istediğim zamaan istediğim yerden gol atarım dedi.
yani kısacası makuukula bugün tam olarak yönetime bir kapak olmuş oldu.

Cafer Bulur
Takim ve taraftarin coskusuzlugunun bedelini agir ödedik.

Sivas macindan sonra ayaklarimizi yere basmali dedik ama bundan zerre eser yoktu.

Ayrica senol günesin hatalari da maci kaybetmemizde etkili oldu.

Mustafa Umut
pis pis sırıtan misafirlerimizede 2 çift lafım var;

SON GÜLEN İYİ GÜLER.

Yunus Emre SEYHAN
Bu arada bir tek ben mi spikerin durmadan " kesinlikle" , " katılıyorum kesinlikle " haklısın kesinlikle" demesine deli oldum? her maç yapıyor bunu o şahsiyet. özürlüüüü

EmreYavuz61
17.09.2010, 22:34
'fatih tekke diye bağıran taraftarlar....' şeklinde başlayan cümleler gördüm...çok yanlış...onlar taraftarmı bence değiller defolsunlar gitsinler tribünlerden!!!!!!!

r9emre
Bakın dalga geçmiyorum ciddi soruyorum,Umut'un ismini 3 kereden fazla duyan oldu mu?Ayrıca takımda en çok koşan listesinde de sonuncu sıradaydı herhalde.

Merve H.Oğlu
Taraftar tribünde Fatih Tekke diye bağıracak sahadaki futbolcu maç kazanacak yok öyle yağma..!
Aynısını Bjk maçında da yaparlarsa hiçbirşey beklemesinler futbolculardan..

ilyskm
Ah Şenol ah şakın ördek misali hep kıçtan dalıyorsun, adama sorarlar; bu umut'u tavırlarından dolayı en önemli maçta kadro dışı bırakıyorsun daha sonrada kurtarıcı gibi 3 gün sonra 11 de oynatıyorsun. Ferhat denen adam bırak Trabzonsporu 1461 Trabzonda oynayamaz sen adamı 11 de oynatıyorsun. Allah aşkına hiç maç seyretmiyormusun 1 sol bek 1 maçta hiç orta yapmaz mı? Sen nasıl teknik adamsın yaw???

Emrullah
Umut'a neden yükleniliyor anlamış değilim. Yüklenilecekse Yattara, Colman, Teo, Giray var. Bunlara da yüklenirsek Umut'a da yüklenelim. Ama tek başına Umut'a bok atmanın bir anlamı yok.

bkandil
- Bittik , Mahvolduk , Yandık , Aman Tanrım Gitti Şampiyonluk vs.........Yahu Noluyoruz :)

- Beşiktaş Kime Yenildi Hersene Yendiğimiz İbb'ne...
...
Sedat, "Büyükşehir Belediye'"in arasına . (nokta) koy, zira yanlış anlaşılabilir :D:D:D

BiZe HeR YeR 61
17.09.2010, 22:35
Takim ve taraftarin coskusuzlugunun bedelini agir ödedik.

Sivas macindan sonra ayaklarimizi yere basmali dedik ama bundan zerre eser yoktu.

Ayrica senol günesin hatalari da maci kaybetmemizde etkili oldu.
Taraftar ne yapsın ya.İlk defa tam anlamıyla destek verdiler. Takım 3-1 yenik herkes ayakta takımı ateşlemeye çalışıyo.

servet nuh
Daha 15 gün önce Umut'u satmaya kalktılar diye kıyamet koptu, anlık olaylarla sinirlenmeyelim, biraz sakin...

Kupa maçının hemen sonrası lig maçımız da Anteple idi yanlış hatırlamıyorsam, yenilmiştik ve adını şimdi hatırlamadığım Antepli bir oyuncu "Trabzonspor Kupada bizimle dalga geçti, bu olay bizleri daha çok motive etti ve bugün maçı biz kazandık" türünden bir açıklama yapmıştı...
aynen bu maç

SEDAT
- İlk İş Antremana Gidip Bu Takıma Baklava Yedirilmeli , Kayseri Maçını Alırsak Yeni Bi Hava Yakalarız..

Erdem Keser
Dünyanın hiç bir yerinde bu kadar zayıf ortasahayla üstdüzey maçları kazanamazsın.Kaldı ki bugün karşımızda ligin sıradan takımlarından bir tanesi vardı.
Ortasaha sadece Selçuk'un üzerine yıkılmış durumda.Golünü attı, ikinci yarıda golden sonra Teofilo'ya gollük pasını attı, herşeyi yaptı ama bu adamda insan.Ortasahada sadece Selçuk biraz da Colman.Geriye kalan 4 ofansif oyuncunun savunma yönü zaten yok.

Sekiz senedir bu takımı seyrediyoruz, Yattara'nın oyundan alınıpta maçı çevirdiğimiz tek maç geçen sezon ki Kayserispor maçı.İkinci bir maçı hatırlamıyorum.Elinde böylesine bir silah varken, gole en fazla ihtiyacın olduğu anda bu adamı oyundan hangi mantıkla oyundan çıkarırsın.Hem Manisaspor'u rahatlattık, hemde zaten tek taraflı işleyen kanadımızı da kendi elimizle tasfiye ettik.

Alanzinho 4-1 iken oyuna sokacağın bir oyuncu, fazlası değil.

Glowacki'nin en kısa zamanda takıma dönmesi ve Engin'e şans verilmesi gerek.Yine ; Colman ve Selçuk'un arkasında Barış yada Ceyhun'dan birtanesi mutlaka olmalı.

unique
Tek tek oyunculara suç bulmaya gerek yok; takım halinde herkes berbattı ve isteksizdi.

kemal koç
nasıl yenildik anlamadım oturmuşuz maçı izliyoruz dk 9 gol geldi aha dedk maç farka gidiyo yne 6 gollü espiriler geldi ulan maç bitti bi baktm 3 1 yenilmişiz 90 dakka maçı izledim hala daha anlamadım niye yenildik ya

gustavo_colman
17.09.2010, 22:36
Umut'a neden yükleniliyor ankamış değilim. Yüklenilecekse Yattara, Colman, Teo, Giray var. Bunlara da yüklenirsek Umut'a da yüklenelim. Ama tek başına Umut'a bok atmanın bir anlamı yok.
yüklenelim ne demek renktaş bu takım bizim takım geçen hafta teo-yattara başlıklarında aslanım,koçum benim............. böyle şeyler vardı olucaktır böyle şeyler

Cafer Bulur
Takim antalya macindan beri sahada adeta yürüyor,rakibi isiramiyor.

6-1 kazandigimiz sivas macinda bile rakibi isiramadik,etkili futbol oynayamamistik.

Hickimse yorgunluktan bahsetmesin,pazartesinden cumaya maci kaldiramayanlarin Trabzonsporda isi olamaz.

Aker
Umut'a neden yükleniliyor anlamış değilim. Yüklenilecekse Yattara, Colman, Teo, Giray var. Bunlara da yüklenirsek Umut'a da yüklenelim. Ama tek başına Umut'a bok atmanın bir anlamı yok.

Hadi diğerleri neysede colmanın ne suçu var adam çok çok alakasız, en verimsiz olduğu bir mevkiide oynadı.

Emrullah
Kendinizi arabeske verin. Kafanız dağılır, iyi gelir.

SEDAT
Sedat, "Büyükşehir Belediye'"in arasına . (nokta) koy, zira yanlış anlaşılabilir :D:D:D

- Öyle Gözüküyor Gerçekten , Herhalde Herkes Anlamıştır Gerek Yok :)