PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 5. Hafta | Trabzonspor 1 - 3 Manisaspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

pReN@_61
15.09.2010, 01:30
2 Gün 18 S. 30 Dk. Kaldı

Mustafa Umut
15.09.2010, 01:31
3puanolsunçamurdanolsun.com ;)

Hürgün Aygün
15.09.2010, 01:32
artıkyeter.com :D :D

Sefa
15.09.2010, 01:33
Skor61.net.. :cool:

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 01:34
buyazilarianlamiyorumniyeböyleyaziyoruz.com

Mustafa Umut
15.09.2010, 01:35
artık yeter ban sebebi olacak :)

dediğimgayet.net

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 01:37

dediğimgayet.net
hahah bu iyidi:D:D

.....
15.09.2010, 01:58
Engin in oynamasını bekliyorum.

Glowacki sorun değil Giray orda iyi :)

Birtan Karaman
15.09.2010, 09:34

dediğimgayet.net
Bencede. ççç ççç

Hüseyin Gündoğdu
15.09.2010, 09:42
manisa oyuncuları tek tek düşünüldüğünde iyi bir takım.
mesela fener maçında çok şanssızdılar.
puansız olmalarına bakıp yanılmamak lazım.
belki hocasız oynayacaklar ama yine de dikkatli olmak zorundayız.
ama yine de birçok oyuncuyu deneyebileceğimiz bir maç
benim onbirim şöyle:

----------------------onur-----------------------

tayfun cora--------glow---giray------------ferhat

------------------ceyhun---barış-----------------

burak-----------------zafer----------------engin

---------------------teofilo---------------------

İlyas Özdemir
15.09.2010, 09:43
Sivas maçı gibi fark beklemiyorum Manisaspor TD değiştirdi 1 puan için maça asılacaklar ama kazanırız

oflu engin
15.09.2010, 10:47
sivas maçından daha seri bir maç bekliyorum.gol krallığı yarışıda iki Trabzonspor'lu arasında geçecektir.bu saatten sonra bizi duruduracak takım manisa hiç olamaz.çok gollü geçer.ve bu hafta liderliği tekrar geri alırız.alem şov seyretsin.
goller..
yattara
teo
jaja
alanzinho
umut

Volkan
15.09.2010, 10:52
heycan yapmazsak disiplinli oynarsak bu macıda rahat bi şekilde alırız

Tatar Kemal
15.09.2010, 11:09
benim onbirim şöyle:

burak ve zafer ilk onbirde başlamamalı bence. hem yattara ve jaja'yı neden kestin?

Birtan Karaman
15.09.2010, 11:13
benim onbirim şöyle:

Bu kadro fena ıslıklanır. :cool:

Gökçebey
15.09.2010, 11:16
Rahat maç dediysek bu kadro kadar da değil. :)

Fatih Yücel
15.09.2010, 11:20
benim onbirim şöyle:

Hasan eksik hasan :D

Birtan Karaman
15.09.2010, 11:40
Kaleyede Tolga.

Trabzon34
15.09.2010, 11:44
Mecbur kalmadıkça ilk 11 den 4-5 oyuncu birden değiştireceğimizi sanmıyorum. Ha bazen sakatlık, bazen ceza bazen de dinlendirmek için kadroya yeni isimler girebilir tabii ama hepsi birden girerse takımın dengesi bozulur..
Sol da ferhat ı ben sivas maçında beğendim.. onun olduğu taraftan atak yemedik. hatta bir iki atağa da katıldı.
yine kadroda olucağını düşünüyorum. Glowacki-giray-egemen den hangisi oynarsa fark etmez. ama bence giray oynamalı. zira formayı almak için çok çalıştı ve iyi oynadı "ne yaparsan yap ilk 11 e giremezsin" düşüncesi oluşturulmamalı oyuncuda. Tayfun serkanı şu anki formuyla imkansız kesemez. Burak da yattarayı kesemez.
Zafer ve barış da colman ve selçuk u kesemez şu an için.
Ben Sixvas maçındaki kadroyu bekliyorum. Umut u da kesiceğini sanmıyorum. İyi oynadığı için değil. Ama benim bildiğim Şenol Hoca oyuncuyu kazanmak için oynatmayı sever. Ha ben olsam hazırsa Engin i koyabilirim yerine.
Ama umut un yerine alan olmaz. yattara ve alan birlikte oynayınca orta saha da colman - selçuk yalnız kalıyor.

Emin Danışmaz
15.09.2010, 11:59
benim onbirim şöyle:

8 tane maç eksiği ve sakat olan adamı buraya nasıl yazabiliyorsunuz.

AKSOY_61
15.09.2010, 11:59
Yanlız ferhatı zolu bi maçta da izlemek lazım.
Sivas hiç atak yapamadı ki bizim solumuzdan atak yapsın...

Ömer Faruk61
15.09.2010, 12:01
Bana göre Sivas Maçındaki 70-75 dakika başarıyla uyguladığımız Takım Savunmasını her maç yapabilirsek TSL de bizi yenecek takım zor görünüyor.Özellikle Selçuk,Colman ve JaJa Takım savunmasında mükemmeldiler.TEO tam bir Santrafor Geriye gelip topu dağıtabiliyor.

Hatta Kara bela bile savunmaya aza da olsa katkı yaptı diyebiliriz.:D

Ömer Faruk61
15.09.2010, 12:02

Katılmıyorum Bir Çok kez Gelmeye çalıştılar..Colman+Ferhat A.Ş.Atakları başlatmadan bitirdiler.

Takım Savunması mükemmel bir şey işte.

Trabzon34
15.09.2010, 12:07

Bakış açınız doğru olabilir ama yine de Cale den daha iyi bir performans gösterdiğini ve bir kaç maçta daha forma şansı verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tutarsa solda cale yi karnımızda ağrılarla izlemeyiz. :)

Emrullah
15.09.2010, 12:27
Maçın hakemi MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU oldu. Pek hatırlamıyorum bu hakemi.

Ömer Faruk61
15.09.2010, 12:33

LAnet Olsun Yapme BE Sevmiyorum bu adamı.Geçen seneki 4-3 GS maçında bizi mahveden hakem 4-2 ye kadar bize 6 tane sarı kart 4-2 den sonra GSye 4 sarı kart eyyamcı.

psikopat_hamsi
15.09.2010, 12:35
Manisaspor'un kadrosuna bakınca iyi bir hücum gücü olduğu ortada ama aldıkları sonuçlara ve oynadıkları futbola bakınca takım olamadıkları anlaşılıyor. Kalecileri de ayrı bir konu zaten. Gerçi biz böyle oynadıkça fark etmez her türlü yeneriz :)
Şenol Hoca büyük bir değişikliğe gitmeyecek sanırım ama bence Umut'un yerine Engin solda ilk 11 başlaması lazım. İlerde Teo ve arkasında Jaja. Ama dediğim gibi Şenol Hoca hem farklı kazanan takımı bozmamak hem de Umut'u kazanmak adına kadroyu bozmayacaktır.

apachi61
15.09.2010, 12:40
şimdi manisalılar ne düşünüyordur acaba:D...

manisa forumlarına mı göz atsak şimdide :D

Sefa
15.09.2010, 12:40
Bitoğlunu mu verdiler yine ?

Allah belanı versin MHK..

psikopat_hamsi
15.09.2010, 12:47
benim onbirim şöyle:

Abi birçok oyuncu deneyebiliriz demişsin ama sen takımı baştan yaratmışsın, bu kadarı da fazla sanki :D Tayfun uzun zamandır sakat küt diye ilk 11'de çok aksar. Glowacki yeni çıktı sakatlıktan riske etmemek lazım. Ceyhun ve Barış mücadele ederler ama ikisi de atak kesen oyuncular, ileri top taşıyamazlar. Burak kanatta çok verimsiz, her zaman dediğim gibi top sürme ve tekniği kanatta oynamak için çok düşük. Zafer de uzun bir sakatlıktan çıktıilk 11de oynaması sakat. Senin de dediğin gibi aldığı sonuçlar kötü olsa da Manisaspor'un kadrosu kötü değil ve bu 11le çıkarsak alacağımız bir puan kaybı süpriz olmaz ve bunun hesabını da kimse veremez. İdeal 11le çıkarız bir şanssızlık olur puan kaybederiz onun bir açıklaması vardır ama bunun yoktur. Sonuçta burası İngiltere değil takımın adı Arsenal değil Teknik direktörün adı da Arsene Wenger değilki yedeklerle maça çıkalım. Kaldıki Arsene Wenger de bunu kupa maçlarında yapıyor :)

Kamil Çakmak
15.09.2010, 12:50
Sivas maçından önce, çok rahat yeneceğimizi yazmıştım.
Bu maçıda rahat alırız.:)

Vay bee ne günlere kaldık. Pardon ne günlere geldik:)

Mustafa Umut
15.09.2010, 12:53
gs ye 4-3 yenildiğimiz maçta maç 2-2 iken bütün otoriteler tarafından %100 denilen penaltımızı vermeyen şahıs.

cihatöztürk
15.09.2010, 13:14
eyvah eyvah burnuma pis kokular geliyor

m.kamil abitoğlu tam bir tetikçi ve yine bizim maçda

cihatöztürk
15.09.2010, 13:16
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/3230373.jpg

Emrullah
15.09.2010, 13:17
Hakem Mustafa Kamil Abitoğlu'nun yönettiği Trabzonspor maçları;

MKE ANKARAGÜCÜ 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. 1 Mayıs 2010
DİYARBAKIRSPOR 1-2 TRABZONSPOR A.Ş. 30 Ocak 2010
GALATASARAY A.Ş. 4-3 TRABZONSPOR A.Ş. 18 Ekim 2009
TRABZONSPOR A.Ş. 2-0 GENÇLERBİRLİĞİ 17 Nisan 2009
BURSASPOR 2-1 TRABZONSPOR A.Ş. 13 Aralık 2008
TRABZONSPOR A.Ş. 1-0 HACETTEPE SPOR 8 Kasım 2008
DENİZLİSPOR 2-0 TRABZONSPOR A.Ş. 9 Kasım 2007
FENERBAHÇE 2-2 TRABZONSPOR A.Ş. 13 Mayıs 2007
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-2 TRABZONSPOR A.Ş. 15 Nisan 2007

Toplam yönettiği maç sayısı: 9
Galip geldiğimiz maç sayısı: 3
Berabere kaldığımız maç sayısı: 1
Malup olduğumuz maç sayısı: 5

Gökçebey
15.09.2010, 13:19
Bursa'daki 2 metre ofsayttan gol yediğimiz maçın hakemi. Her ne kadar o zaman kafasında kırılacısa bayrağı Hakan Yemişken kaldırmış olsa da, bu rezalet orta hakemin boynuna da asıldı tabi.

Gökhan KAN
15.09.2010, 13:20
Hata yapmadan nizami goller atacağız artık yapacak bişey yok. Örneğin Teo'nun attığı ilk golü hayatta vermezler. Ofsayt'ı çalarlar.

Emrullah
15.09.2010, 13:22
Hakem Mustafa Kamil Abitoğlu'nun yönettiği Trabzonspor maçları;

Toplam yönettiği maç sayısı: 9
Galip geldiğimiz maç sayısı: 3

Yönettiği 9 maçın 3'ünü galip gelmişiz ki bu da 3'te 1'e denk gelir.

Mira_61
15.09.2010, 13:23
Hakem fena..Taraftar rehavetin doruklarında.Allah'ım inşallah Şenol Hoca'mız futbolcuları bu rehavetten uzak tutar - ki öyle olacağına inanıyorum - zira hiçbir maç oynanmadan kazanılamaz !!
Manisa'yı normalde rahat yeneceğimize inanıyorum.İnşallah normal bir Trabzonspor sahada olur.:)

Fatih Özkan
15.09.2010, 13:23
Uzaktan uzaktan, tertemiz goller atmamız gerek anlaşılan...

Tatar Kemal
15.09.2010, 13:25
bu maçta jaja'ya çok iş düşüyor. kaleyi gördüğün yerde asıl. uzak şutlarla gol bulmalıyız.

Emre Dumangöz
15.09.2010, 13:46
sadece futbolcuda deil maç basınbda sonuna kadar hakemi baskı altına almalıyız stadda yoksa kolay düdük çalar bu sıfatsız adam çimlere ayak bastı gibi protesto edilmesi lazım ve birzda taraftarların pankartlarla flan gönderme yapması lazım altda kalıyoruz böle olmaz

Armağan Dere
15.09.2010, 13:47
Hakem tehlikeli,hakemi de yenmemiz gerekecek...

murseltaskin
15.09.2010, 13:51
hakemle işimiz yok bizim.çıkıp oynayacağız. benim tek korkum henüz puanı olmayan manisanın bizden 1 puan almak için katı savunma yapmasıdır.am şenol hoca düşünmüştür yine bişeler

pReN@_61
15.09.2010, 14:06
"
MAKUKULA: TRABZON'A CEVABI SAHADA VERECEĞİZ!

Bu hafta karşılaşacakları Trabzonspor'un son maçını farklı kazandığını da hatırlatan Makakula, "Trabzonspor'un özgüveninin, farklı galibiyet sebebiyle üst seviyede olması lazım ancak onların durumu bizi ilgilendirmiyor, kendi durumuzla ilgileniyoruz. Bu maça 3 puan parolasıyla çıkacağız ve en iyi cevabı sahada vereceğiz." dedi.

ISAAC PROMİSE: TRABZONSPOR'A SÜRPRİZİMİZ VAR!

Manisasporlu Isaac, lige dört maç kaybederek kötü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Bu kötü başlangıç, gerisinin de kötü olacağı anlamına gelmez. Yeni hocamızla daha parlak günler günler göreceğimize inanıyorum. Trabzonspor büyük bir kulüp ama onlara iyi bir sürpriz yapacağız." şeklinde konuştu.

MURAT: TRABZONSPOR'UN İSMİ CİSMİ FARKETMEZ!

Oynadıkları rakibin ismini cismini hesaplayacak durumları kalmadığının altını çizen Murat Erdoğan ise, "Trabzon maçıyla çıkış yakalamak istiyoruz. Ardından kendi sahamızda iki maçımız var. Onlardan da kayıpsız geçersek sıkıntılar geride kalır" dedi.

ÖMER AYSAN: TRABZON'A GALİBİYET İÇİN GİDİYORUZ

Son olarak Manisasporlu Ömer Aysan Şunları söyledi: "Yeni hocanın gelişi de takıma olumlu yansıyacaktır. Bu hafta Trabzon'la evinde oynayacağız. Rakibimiz, ciddiye alınması gereken bir takım. Trabzon'a galibiyet için gidiyoruz" dedi.

"

İyi güldürdüler beni:rolleyes:

Tolunay Abdioğlu
15.09.2010, 14:07
Bursa'daki 2 metre ofsayttan gol yediğimiz maçın hakemi. Her ne kadar o zaman kafasında kırılacısa bayrağı Hakan Yemişken kaldırmış olsa da, bu rezalet orta hakemin boynuna da asıldı tabi.

O bayrağı kaldırmayan hakem Bursa bölgesindendi galiba.

Ahmet Başkaya
15.09.2010, 14:09
BİTliyi de yeneceğiz desenize ;)

Tayfun
15.09.2010, 14:11
Bunlar da 3 puan için geleceğiz derler ama sonrası malum :)

winner
15.09.2010, 14:12

Hakan Yemişken'den konu açılmışken, tff'nin resmi web sitesinde ismini yazınca karşısında bursa yazar. İki sezondur bursa bölgesi hakemi.Takriben o bayrağı kaldırdıktan 5-6 ay sonra "hiç alakası olmayan" bursa bölgesine geçmiş ya da geçirilmiş. tff zorunlu olarak bir daha bursa maçı yönetemesin diye mi bölge değiştirdi onu bilmiyorum. 2 metrelik ofsaytı kaçırmak için ancak o bölgeden olmak lazım zaten.

Cemalettin Taşkın
15.09.2010, 14:15
isaac, ergin keleş, ferhat, ömer aysan birde transferde bizi meşgul eden makakulayı sayarsak bize karşı hırslı oyanayacak futbolcu çok.

sivas maçı gibi 5 dakikada işlerini bitirmek lazım ne olduğunu anlamasınlar.

bize verilebilecek en kötü hakemi verdiler ama ben hakem konusunda federasyona kızmıyorum bizim yönetime kızıyorum devamlı hakemleri destekliyorlar (!) ki hakemlerden en çok çeken takım biziz sesimiz çıkmadığı için hep bize karşı artniyetli oluyorlar.

abitoğlu görevini yapacaktır (!) faulleri vermeyecektir bizim en ufak dokunmalarımıza faul çalacaktır cezasahasındaki hareketleri kesinlikle çalmayacaktır kornerlerimiz aut verecektir. benim en net hatırladığımız içerdeki bir hacettepe maçında son dakikada hacettepeliler girayın üstüne yürümüşlerdi hakemde giraya sarı kart çıkarmıştı. birde geçen sezon diyarbakır maçında penaltımızı çalmamıştı.

inşllah hakeme bırakmadan alırız maçı.

Onur Civelek61
15.09.2010, 14:18
Ciddiye alınması gereken bi takımmışız :D :D :D
Çünkü futbolu bilen oyuncularımız var :D :D :D :D

Volkan
15.09.2010, 14:19
biz oyunumuzu adam gibi oynarsak böyle takımlara 2-3 farkla yeneriz yeterki oyuncuların öz güveni yerinde olsun inansınlar ve disiplinden kopmasınlar yeter

Ertan 51
15.09.2010, 14:21
aBİToğlunu da,yeni hoacalarını da,Makukulayı da,bizden giden oyuncuları da yenip yolluyacağız hiç endişem yok.4 haftadır ona buna madara ol bize gelince tikel,olacak iş değil:)

pReN@_61
15.09.2010, 14:21
Takımımıza güveniyoruz.İnşallah bu maçı da kazanıp yolumuza bakacağız..

saffet61
15.09.2010, 14:24
teogolden gol ve goller bekliyorum yine bu maç

Mehmet Ç.
15.09.2010, 14:28
iyi iyi manisa kendine güveniyor ;) bu mac bizim :D 11-0 defanslari cok kötü zaten.

Tolunay Abdioğlu
15.09.2010, 14:30
Manisa'nın plaka kodu kaçtı. :)

Ömer Faruk61
15.09.2010, 14:33

45 ti....:cool:

Emrullah
15.09.2010, 14:35

İşimize yaramaz. 45

pReN@_61
15.09.2010, 14:36
Glo maça yetişecekmiş.Güzel haber.Acaba Şenol Hoca oynatır mı?Giray da fena gitmiyor hani :)

Emrullah
15.09.2010, 14:37
aBİToğlunu da,yeni hoacalarını da,Makukulayı da,bizden giden oyuncuları da yenip yolluyacağız hiç endişem yok.4 haftadır ona buna madara ol bize gelince tikel,olacak iş değil:)

Önceki yıllarda da bu tarz şeyler yaşandı. Sonuncu olan takımları yenemediğimiz olmuştu. Bir çok açıdan çok temkinliyim.

Tolunay Abdioğlu
15.09.2010, 14:37
İşimize yaramaz. 45

Öyle deme abi. :)

9 tane atarız.Sonra aramızda paylaşırız sayıları. :)

Tolunay Abdioğlu
15.09.2010, 14:38
Şaka bir yana da.

Zorlu geçicek bir maç oynayacağız.Rakibin henüz puanı yok.Yeni teknik direktör değişikliliği yaptılar.Her açıdan zorlu bir maç olucak.Ligde kolay maç yok artık.Sürpriz yaşamadan 3 puanı alıp Manisa'yı uğurlamamız lazım.

Başarılar Trabzonspor'um.

Emirhan Uludüz
15.09.2010, 14:47
Hocaları bunlara Titanlar Savaşını izletmiş gaza gelmişler :D

Ertan 51
15.09.2010, 15:02
Önceki yıllarda da bu tarz şeyler yaşandı. Sonuncu olan takımları yenemediğimiz olmuştu. Bir çok açıdan çok temkinliyim.
Emrullah dediğin çok defalar olmuştur bende hatırlıyorum da takımın durumdanmıdır nedir acayip havalardayım,bırak Manisayı Liverpool şimdi gelse bu sefer yeneriz edasındayım:)

Burçak
15.09.2010, 15:12
Emrullah dediğin çok defalar olmuştur bende hatırlıyorum da takımın durumdanmıdır nedir acayip havalardayım,bırak Manisayı Liverpool şimdi gelse bu sefer yeneriz edasındayım:)
Liverpoolla şimdi oynasak şu türküyü atardım onlara. :)

tavukLar pulli pulli ,
bidanesi gugulli
elişmayin Trabzona
YAKACAK L¡verpool¡. . :)

Hürgün Aygün
15.09.2010, 15:17
Abitoğlu atanmış maça gene ya sinirlerim bozuldu.

Fatih Özkan
15.09.2010, 15:18

Aynı şey benim de aklıma geldi... :rolleyes:

Hürgün Aygün
15.09.2010, 15:27
Fenerbahçe maçında sakatlanan ve uzun süredir takımdaki yerini alamayan Glowacki'nin Manisaspor karşılaşmasına yetişeceği öğrenildi.Deneyimli futbolcunun takımla birlikte çalışmalara katılacağı, Ege ekibine karşı oynayıp oynamayacağına ise hocası Şenol Güneş’in karar vereceği belirtildi. Glowacki’nin yokluğunda forma giyen ve oldukça iyi bir performans ortaya koyan Giray’ın da ilk 11 şansı hayli yüksek görülüyor.

TSelif
15.09.2010, 15:27
Bugün Barış'la bi mesajlaşmamı yazmak istiyorum :D
Barış : " Ne olur manisa macı :D "
Elif: " Yeneriz "
Barış : " atar mıyız gene bu kadar gol "
Elif: " Ee sen de fena alıştın ha :D "

ççç ççç
Yani artık yenmek yetmiyo bize :rolleyes:

sulo61gun
15.09.2010, 15:36
hh istifa etmiş
kaynak:can karyağdı

başlık açılmış görmemişim:)

Eren Karaahmetoğlu
15.09.2010, 15:45
Hangi Barış?

:D

Mert Marabaoğlu
15.09.2010, 16:15
aman temkinli ve ciddi oynayalım ki Şenol hoca bunun ustasıdır..

rakip takım 4'te sıfır yapmış ve teknik direktör değişikliğine gitmiş.. ayrı bi hava var şu anda Manisa'da teknik direktör değişikliğiyle gelen..

ve ofans'ta Isaac ve Makukula gibi etkili kontra atak ve top tutma özelliğine sahip adamları var..

ne 6-1 nede 10-0, disiğlinli bi şekilde rakibi ciddiye alarak 3 puanımızı alalım önemli olan kesinlikle budur, büyük takım böle olur..

şenolkılınç
15.09.2010, 16:15
Bİr Öncekİ maÇ konusundada yazdim yİne yaziyorum kendİ sahamizda maÇ vermeyelİmde skor Çok Önemlİ deĞİl aÇikÇasi avnİ aker enİden cehennem olmali baŞka tÜrlÜ baŞari gelmez o yÜzden bu tİp krİtİk maÇlari kaybetmemek lazim

TheDeceit
15.09.2010, 16:18
Edit : Tebrikler

boztepeliyasin
15.09.2010, 16:37
manisanın hocası yeni değişti bu bocalama döneminde onları rahat yeneceğimize inanıyorum.

ThePatriot61
15.09.2010, 16:39
Manisanin kadrosu okadar da kötü degil gercekten. Rakibi ciddiye almamiz lazim.

Mert Marabaoğlu
15.09.2010, 16:55
manisanın hocası yeni değişti bu bocalama döneminde onları rahat yeneceğimize inanıyorum.
bocalama dönemine girmediler aksine çıktılar renktaş..

çok dikkatli olmamız lazım..

Salih Edip
15.09.2010, 17:03
makukula iddialı açıklamalar yapmış galibiyet serisine başlayacağız diye Allah rızası için galibiyet için gelin de biraz averaj yapalım :D

bekir61
15.09.2010, 17:04
manisaspor hikmet karamanla anlasmis
yeni teknik direktör ile yeni bi hava kazanip basimiza bela
olmaz umarim

ogunuzun91
15.09.2010, 17:09
manisaspor hikmet karamanla anlasmis
yeni teknik direktör ile yeni bi hava kazanip basimiza bela
olmaz umarim

ben ne olursa olsun trabzonun bu maçtan galibiyet çıkaracağına inanıyorum en kotu ıhtımalle (hafife alma kopmalar vb) maç 1-0 biter kazanırız yok şenol hoca işini yapmaya devam ederde futbolcuları motive ederse minimum beklentim 3-0 2 teo 1 jaja

Hürgün Aygün
15.09.2010, 17:17
Açıkcası ben korkuyorum artık çıkışa geçmek isticekler yeni hoca da geldi yeni bi hava rakibi hafife almamak gerke.

bahadır2561
15.09.2010, 17:17
Yeni t.d ile anlaşan takımlar genelde bir sonra ki maçta iyi sonuçlar almışlardır..

inş bi kaza olmaz...

halil ibo
15.09.2010, 17:22
İyi oyundan taviz vermem mealinde açıklamalar yapmş Hikmet Karaman.İnşallah,çünkü tek korkumuz rakibin oyunu çirkinleştirmesi,oynayan takımları severiz,hele açık oynayanları daha çok severiz. :)

Hürgün Aygün
15.09.2010, 17:53
-------------------Onur----------------
Serkan---Glowacki---------Egemen-------Ferhat
--------------Colman---------Selçuk-------
Yattara---------------------------------Engin
-----------------Jaja-----------
--------------Teo-------------
Yedek Kadro:
Tolga
Barış
Ceyhun
Alanzinho
Umut
Giray
Cale

Atakan
15.09.2010, 18:00
Engin direk 11 başlamaz bence.Çıkar onu Umut'u koy.:)

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 18:04
Manisanin kalecisi berbat heryerden sut colman,selcuk,Jaja,teo,yattara

yağız61
15.09.2010, 18:16
ciddiyet istiyorum.ayaklarımız yere sağlam basmalı.bunları başarabilirsek gerisi gelir.

A.T.R
15.09.2010, 18:44
SON DAKİKA FLAŞ:

Pazartesi akşamı merkez üssü Avni Aker olan 6,1 şiddetindeki depremde telef olan Sivassporlulara BM ve diğer İnsani yardım kuruluşları " zamanında kendini 3 maç kazanmakla büyük zannedenler ve depremin meydana geldiği yerde kaybettikleri maçı çirkeflikle alanlara zırnık verecek değiliz" diyerek yardımda bulunmayacaklarını belirttiler. Yetkililer de aynı akibete uğramamaları için artçı şoklar konusunda Manisaspor'u ve ona gönül verenleri erken tedbir almalrı konusunda uyardı.

Flaş Flaş Flaş :)

gustavo_colman
15.09.2010, 18:50
Manisaspor : 1 Trabzonspor : 2

Goller : dk.18 Teofilo , dk.51 Joshua Simpson , dk.90+1 Colman (penaltıdan )

Sarı kartlar : Egemen, Selçuk, Engin (Trabzonspor) , Isaac(manisaspor)

çok ayrıntılı oldu :D

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 18:52
[QUOTE=gustavo_colman;1917147687]Manisaspor : 1 Trabzonspor : 2

Mac Trabzon da:rolleyes:

Tolunay Abdioğlu
15.09.2010, 18:57
Manisaspor : 1 Trabzonspor : 2

Goller : dk.18 Teofilo , dk.51 Joshua Simpson , dk.90+1 Colman (penaltıdan )

Sarı kartlar : Egemen, Selçuk, Engin (Trabzonspor) , Isaac(manisaspor)

çok ayrıntılı oldu :D

En büyük ayrıntıyı unutmuşsun hocam.Maç Trabzon'da. :)

bASTURk
15.09.2010, 18:58
Yeni t.d ile anlaşan takımlar genelde bir sonra ki maçta iyi sonuçlar almışlardır..

inş bi kaza olmaz...
Manisa falancıspor'la oynasa bu dediğin doğruydu ancak ne Şenol Güneş ne de bu takımı böyle konular ilgilendirmez artık.

Takımımızın genç olmasına rağmen tecrübeli oluşu beni hiç bir şartta endişelendirmiyor.

gustavo_colman
15.09.2010, 18:59
[QUOTE=gustavo_colman;1917147687]Manisaspor : 1 Trabzonspor : 2

Mac Trabzon da:rolleyes:
hayda :D o zaman bunu ligin 2.yarısında kullanırız:D

pardon çok pardon :N düzeltiyorum hemen :yattara:

TRABZONSPOR : 4 MANİSASPOR : 0

GOLLER : dk.8 Teofilo , dk.44 Colman , dk.63 Colman (penaltı) , dk.90+1 Umut

Bu maç da kesin penaltı olucak. :cool:

Teo 2 den az atıcak :D

Bu maç için Şenol hocadan ricam Zaferi kadroya almasıdır izleyemedik adam gibi :meşale2:

Ömür Karadeniz
15.09.2010, 19:06
Eskidendi o yeni hoca işi.Artık tarihe karıştı o laflar.Topunu oynarsan mourinhoda gelse manisaya yenersin.Ben gene üstün oyunla manisayıda geçecegimizi düşünüyorum.Bu ligde trabzonsporu yenecek takım görmüyorum.Bu kadar iddialıyım bu lafımın sivas skoruylan alakası yok.

Mesut
15.09.2010, 19:08
sivas maçındaki ilk 11 değişmez diye düşünüyorum

saffet61
15.09.2010, 19:09
sivas maçındaki ilk 11 değişmez diye düşünüyorum

bence umut-ceyhun veya jaja-ceyhun degişikligi olabilir

bASTURk
15.09.2010, 19:09
Eskidendi o yeni hoca işi.Artık tarihe karıştı o laflar.Topunu oynarsan mourinhoda gelse manisaya yenersin.Ben gene üstün oyunla manisayıda geçecegimizi düşünüyorum.Bu ligde trabzonsporu yenecek takım görmüyorum.Bu kadar iddialıyım bu lafımın sivas skoruylan alakası yok.
O kadar da değil.Yani inşallah o kadar olur da..:)

Riskli oynuyoruz ön taraftakiler formdaysa maçı koparıyoruz olmazsa her şeye rağmen güven vermeyen savunma işi tehlikeye atıyor,atabilir.

Ama her maç kazanmaya oynar bu takım orası kesin.

Mesut
15.09.2010, 19:15
bence umut-ceyhun veya jaja-ceyhun degişikligi olabilir

gerek yok kendi evimizde oynuyoruz.hücüm ağırlıklı oynarız.
kadro değişmez.
şenol hocamız işini bilir tabi

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 19:18
cok cabuk oynuyoruz ceyhunu oynatmaz hoca bence tempomuzu düsürüyor.

.....
15.09.2010, 19:22
Teogol boş geçmez :)

TSunami_69
15.09.2010, 19:32
bu maçı da alıcazz. zincirleri kırdık bi kere bizi kimse durduramazzz....hele üç tenekenin maçlarını sabırsızlıkla bekliyorum..

Vkgz
15.09.2010, 19:35
şampiyon olacak takımın kazanması gereken maçlar . kazanmalıyız, kazanırız.

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 19:39
Ts 3-1 Manisa, Kayseri 0-1 Trabzon, Trabzon 2-1 sekistas bunu kenara yazik arkadaslar ;D

pReN@_61
15.09.2010, 19:41
Umarım bir kaza yaşamayız.

TSunami_69
15.09.2010, 19:41
Ts 3-1 Manisa, Kayseri 0-1 Trabzon, Trabzon 2-1 sekistas bunu kenara yazik arkadaslar ;D
sen de kupona yaz bariii..bu kadar iddialı olduğuna göre

.....
15.09.2010, 19:46
En az 3 tane atarız diye düşünüyorum ben :)

FC-ST-PAULI-61
15.09.2010, 19:46
sen de kupona yaz bariii..bu kadar iddialı olduğuna göre
Ts 3-1 Manisa bunu yazdim bile Kupona :)

61yusuf
15.09.2010, 20:32
bu haftayıda geçeriz
3 puan ve 3 golle

albatros
15.09.2010, 20:37
antalya maçı dışında bol gollü galibiyetler aldık.umarım tekrarlarız.

POYRAZ
15.09.2010, 20:39
Arkadaslar, bazi arkadaslarimiz maci farkli kazanacagimizi yaziyorlar.
Iyi, güzel ama burayi takip eden Manisasporlular da var.
Lütfen rakibimizin taraftarlarini rencide etmeyecek sekilde yazalim.
Rakibimize saygi duyarsak degerimiz artar.
1 Farkli yenelim ama biz yenelim. Hem Manisaspor 4 haftadir falan kazanamiyor.
Adamlar bu maca kirilma noktasi gözüyle bakiyorlar. Futbolcularinin hepsi
hem kötü gidisata dur demek, hem de yeni hocalarinin gözüne girebilmek
icin varlarini yoklarini ortaya koyacaklar. Dikkatli oynamakta fayda var.
Her iki takimin da güzel oyunu ile 3 puani alan tarafin biz olacagimiza inaniyorum.
Tesekürler.

LoVeRbOy
15.09.2010, 20:43
4 tane atarız ;)
6/1 lık maça bakarak demiyorum cidden diyorum

Cafer Bulur
15.09.2010, 20:44
En zor macimiz,bu mactan cok cekiniyorum.

okg_53
15.09.2010, 20:47
Manisa da yaşayan biri olarak;

Manisaspor un kardosunda çok iyi oyuncular var.Bakmayın daha puan alamadıklarına.
Bizi zorlayacak olmalarının 4 sebebi var.

1-Yeni hocaları geldi, İllaki bir hava olacaktır.
2-Daha hiç puanla tanışamamanın verdiği hırs.
3-Yetenekli ve Tecrübeli futbolculardan oluşan kadroları.
4-İyi olan Trabzonspor a karşı yenilmenin çok şey kaybettirmeyeceği ve onlar adına seyirci baskısının olmaması.

Bu maçtan kayseri maçından daha çok korkuyorum.

bbyanik
15.09.2010, 21:17

Beşiktaşa fark atacağız bence 3-1 yada 4-1 olabilir

.....
15.09.2010, 21:20
Tamam Manisa o kadar kötü değil ama o kadar da iyi değil :)

Rahat geçeceğimizi düşünüyorum :)

albatros
15.09.2010, 21:22
yanlış hatırlamıyorsam 2 sene önce bizi evimizde yenmişler ve şampiyonluk yolunda büyük bir yara almamıza neden olmuşlardı.o zaman da takımımız fena değildi.dikkat etmek lazım :)

Cihad Varlı
15.09.2010, 21:28
En zor macimiz,bu mactan cok cekiniyorum.

Ne zaman iyi futbolla farklı kazansak ,
Ne zaman bir sonra ki maçtan fark beklesek ,
Cafer abi bu yorumu yapıyor ve puan bırakıyoruz .
Bütün olanları üst üste koyunca , korkuyorum . :)

Ömer Kibar
15.09.2010, 21:30
Skor önemli değil 1-0 olsun bizim olsun ;)

Cafer Bulur
15.09.2010, 21:35
Ne zaman iyi futbolla farklı kazansak ,
Ne zaman bir sonra ki maçtan fark beklesek ,
Cafer abi bu yorumu yapıyor ve puan bırakıyoruz .
Bütün olanları üst üste koyunca , korkuyorum . :)
Bu tip maclara motive olmak zordur renkdas,bunun icin zor olacak.

Düsünsene sivasa 6 tane atmissin ve daha sonra ligin en cok gol yiyen ve sonuncu siradaki takimla oynayacaksin.

Böyle durumlarda takimda bu maci nasil olsa kazaniriz havasi olusur ve büyük tehlike baslar.

Harun_ayar_ts
15.09.2010, 21:36
bu maç bizim olacak !!

gencer_ts
15.09.2010, 21:36
Trabzonsporun dikkatli olması lazım şenol hocanın takımı uyaracağını ve en iyi şekilde hazırlayacağına inanıyorum.Yanılmıyorsam geçen sene idi sanırım.İlk maçta sivası yenmiştik 2.haftaki diyarbakır maçına evimizde büyük favori olarak çıkmıştık ve maçı sok bir mağlubiyet ile kaybetmiştik şakaya gelmez bu maç.Adamlar yeni hoca ile bu maça çıkıyorlar.

Ayrıca bu maçta kaybedilcek olası bir puan kaybı takıma ağır moral bozukluğu yaşatır.

Mesut
15.09.2010, 21:39
manısasporda baya eski futbolcularımız var.
ayrı bir efor sarfedeceklerdir.
amma yeter mı bilemem.
biz oynumuzu oynayalım.yeneriz.

Cihad Varlı
15.09.2010, 21:42

Düsünsene sivasa 6 tane atmissin ve daha sonra ligin en cok gol yiyen ve sonuncu siradaki takimla oynayacaksin.

Böyle durumlarda takimda bu maci nasil olsa kazaniriz havasi olusur ve büyük tehlike baslar.

Abi bende çok korkuyorum .
Ayaklarımız yere basmalı .
Taraftar olarak da takım olarak da .
Zaten Şenol Güneş'in olması bu yönden büyük bir avantaj bence .
Sürekli takımı eleştiriyor , basit bir teşekkürle geçiştiriyor .

trabzonlux61x
15.09.2010, 22:17
Her iki takimin da güzel oyunu ile 3 puani alan tarafin biz olacagimiza inaniyorum.
Tesekürler.
Nedense hep bizim maca denk geliyor bu kirilma noktalari :) bizim mactan sonra evde iki maclari var orda kirarlar noktalari

Napoli
15.09.2010, 23:22
bursa'da son dakikada sercan'ın 2 metrelik ofsaytını göremeyen orta hakem Kamil Abitoğlu,

Hımm Tetıkçiler atanmaya başladı

Sami Kuk
15.09.2010, 23:48
Önümüzdekı 3 maç 15 puan değerinde hatta 15 ten fazla kayseri bjk macları var ayrıca bjk-fb maçı var

Bayraktaroğlu
16.09.2010, 00:07
genelde hocası değişen takımlar ilk oynadıkları maçta daha hırslı azimli oynuyorlar belki kendilerini gösterme çabası içine giriyorlar ama takımımız bu hafta oynadığı gibi oynarsa zorlanmadan geçebileceğimiz bir rakip zaten şampiyon olmak istiyorsak bu maçları almamız gerekiyor bu maçlarda kaybedilen puanlar daha sonra çok aranıyor.Sivas galibiyetinin anlamlı olması için bu maçında kazanılması gerekiyor.maçın sahamızda olması da işi kolaylaştırıyor.

Mustafa ÖZDEMİR
16.09.2010, 00:10
hoca değişikliği falan hikaye .karşımızda duramazlar .defans yapmaya çalışacaklar ama sonları sivasspor gibi olacak...

KaRaKaN61
16.09.2010, 00:16
Tesekürler.

Nabalim takip edenler varsa? Allahalla ?

Boyle sacma bir yazimi olur allahini seversen. Burasi Bordomavi.net kardesim, Trabzonsporlularin yeridir.
Ister 4 yazariz, ister 10 yazariz. Rencideyle ne alakasi var.

.....
16.09.2010, 00:18
Burayı takip eden Manisasporluları rencide etmiyoruz ki.

O zaman Sivasspora 6 attık silelim o başlığı ?

albatros
16.09.2010, 00:18
sakat veya cezalı oyuncularla ilgili bilgilere nerden ulaşabiliriz acaba :)

Bayraktaroğlu
16.09.2010, 00:24
sakat veya cezalı oyuncularla ilgili bilgilere nerden ulaşabiliriz acaba :)

.
engin ve tayfun A2 maçında oynadıklarına göre sakatlıktan çıktılar sakat olarak sadece glowacki var sanırım.cezalı oyuncumuz yok...

İskender YILMAZ
16.09.2010, 00:26

Şenol Güneş varsa takımının başında bu çekineceğin en son durumdur ..

blacksealee
16.09.2010, 00:47
makukula,ısaac ve ömer aysan kuyru acıları olduğundan bayağı sallamışlar yenecez falan diye hayal aleminden gerçeğe dönsünler bence...

mashal61
16.09.2010, 00:56
Ben de bir tahminde bulunayım. Manisaspor'dan gol yemeyiz. Ama 3 mü atarız 4 mü 5 mi orasını kestiremiyorum. Kaç tane atarsak artık.

albatros
16.09.2010, 01:06
.
engin ve tayfun A2 maçında oynadıklarına göre sakatlıktan çıktılar sakat olarak sadece glowacki var sanırım.cezalı oyuncumuz yok...

teşekkürler.

Ahmet Kuru
16.09.2010, 01:42
Manisaspor'un bizim maç önce hoca değişikliğine gitmesi bence kötü oldu...
bu tip hoca değişikliğinde ilk maçlarda oyuncular daha istekli daha arzulu oynarlar...
Tabikide bu bizim yenemeyeceğimiz anlamına gelmiyor..
Yine güzel futbol ve 3 puanı alacağız...Almalıyız..kendi sahamızda bu tip maçlarda asla puan kaybetmememiz gerekiyor.

.....
16.09.2010, 01:44
Git Sivasa 6 tane at , aynı sahada 4 gün sonra Manisaya yenil.

Yok yok Allah göstermesin.

İnanıyorum ki alırız bu maçıda :)

Mustafa Yüksek
16.09.2010, 01:49
Ben bu 2 maçtan 6 puan kazanacağımıza inanıyordum...Bu maçı da alacağız..Güzel futbol, bol pozisyon..Kaç tanesini atarız bilemiyorum..

FC-ST-PAULI-61
Arkadaslar yeri degil ama sorum var Besiktas Macindan sonra Kasimpasa deplasmani var.Kasimpasa ic Saha Maclari nedense Inönüde oynuyor,acaba bizim Macta inönüde mi olur?

.....
Güzel futbolla 3 puanı alalımda , goller oyunculara kalsın :)

ESER
16.09.2010, 01:58
ben bu mactan biraz endiseliyim acikcasi. manisa bize cok ters gelen bir takim ver her sene mutlaka puan kaybediyoruz. bu mactan kayseri ve besiktas macindan daha endiseliyim ve 1 olsun bizim olsun fazlasinda gozum yok.

manisa nin bulundugu yer ile kadrosu ters orantili ve hikmet fatuh terim gibi iyi bir gazman:) insallah bu macta sikinti yasamayiz

Uğurtan
16.09.2010, 02:03
Sıkıntıya gerek yok deplasman olsaydı tırsabilirdim..

Bu maçı bu hava ile içerde alırız.. ;)

Skor veremem ama rahat alırız..

Kayseri maçı daha fazla soru işareti..

Bıyıklıoğlu
16.09.2010, 02:05
Arkadaslar yeri degil ama sorum var Besiktas Macindan sonra Kasimpasa deplasmani var.Kasimpasa ic Saha Maclari nedense Inönüde oynuyor,acaba bizim Macta inönüde mi olur?
Ne zamana kadar orada oynayacak bilmiyorum ama inşallah bizim maçta orada olur.

pReN@_61
16.09.2010, 02:07
Maça tam kadro mu çıkacağız acaba..

ESER
16.09.2010, 02:08
macin hakemi dombili leventin usagi abitoglu.. bu adama sovmekten ne din kaldi ne iman:) insallah serefiyle yonetir diyecem de olmadigini defalarca gordugum icin endiseyle pislik yapmaz belki diye umuyorum sadece,,

Tolga Kurt
16.09.2010, 02:21
ben bu mactan biraz endiseliyim acikcasi. manisa bize cok ters gelen bir takim ver her sene mutlaka puan kaybediyoruz. bu mactan kayseri ve besiktas macindan daha endiseliyim ve 1 olsun bizim olsun fazlasinda gozum yok.

manisa nin bulundugu yer ile kadrosu ters orantili ve hikmet fatuh terim gibi iyi bir gazman:) insallah bu macta sikinti yasamayiz

Geçen sene olimpiyatta olmuştu Manisa maçı ve gitme fırsatım olmuştu.. 3.0 yenmiştik güzel futbolla.. Manisa bizi yenebilcek bi güçte değil.. Hatta süperligte hiçbir takım bizi yenebilcek güçte değil bizimkiler gününde olsun yeterki.. :)

nesta61
16.09.2010, 03:19
pazartesi mac basladiginda 2 arkadasla birlikte oturduk sixvas macini izliyoruz , dedimki bu sivasin kalecisi tam bir kazma , bakin dedim trabzon bir gol atsin sixvas cozulecek mac farkli bitecek dedim, nitekimde oyle oldu , trabzonspor sivas macinda tam 425 isabetli pasla oynadi yani sixvasin iki kati , senol hoca cok buyuk hoca kiymetini bilelim , trabzonsporun maclari artik cok farkli olacak ama sadece 1ci gol gelene kadar sabirli olalim 1ci gol nekadar erken gelirse maclari artik okadar rahat izlicez cunku trabzonspor aya pas yapan takim top ceviren takim show yapan takim , rakip takimlar artik evinde de oynasa 1 puan icin oyniyacak , ALLAHIN izniyle bu yil goremedigim tek kupayi canli gormek istiyorum ... makakula ayar cekersek korkuyorumki busefer manisa TARZANINI donsuz yollicaz manisaya zuhahahaha :D:D:D:D

kalavara
16.09.2010, 03:44
artık maçlarda hakem hataları boy göstermeye başlar aleyhimizde...camianın önde gelenleri dikkat diyorum!!
bu arada sivas maçında ilk yarıda hakem takdir haklarını genelde bizden yana kullandı, özellikle faullerde bu da bu hafta işlerin aleyhimize döneceğinin ilk işaretidir...

POYRAZ
16.09.2010, 05:18
........................

POYRAZ
16.09.2010, 05:25
Nabalim takip edenler varsa? Allahalla ?

Boyle sacma bir yazimi olur allahini seversen. Burasi Bordomavi.net kardesim, Trabzonsporlularin yeridir.
Ister 4 yazariz, ister 10 yazariz. Rencideyle ne alakasi var.
10 Yazarsin ama sonra 1 puan ile yetindigin zaman da essekten düsmüs karpuza dönüyorsun. Daha önce örnegini cok gördük. Senin gibiler 5 - 10 tane atariz derler, olasi bir maglubiyet veya beraberlik durumunda da demedigini birakmazlar.
Tek farkli olsunda lazim degil 3 puan bizim olsun.
Sen sacmalamaya devam etmek istiyorsan 15 yaz bence. Zengin hayal gücünü kullanip sayiyi daha da artirabilirsin.
Nasil olsa sacmaladigin her bir kelime icin cebinden para ödemiyorsun.

silentpain61
16.09.2010, 08:41
bursa'da son dakikada sercan'ın 2 metrelik ofsaytını göremeyen orta hakem Kamil Abitoğlu,

Hımm Tetıkçiler atanmaya başladı
katılıyorum...bu hakemin adını dıymak TS taraftarlarını günaha sokuyor.

silentpain61
16.09.2010, 08:46
2-0 olsun bizim olsun...1-0 demiyorum çünkü maç 1-0 olunca bitene kadar sıkıntı yaşıyorum aman koçlar yemeyin diye diye bir hal oluyorum...o yüzden maçı rahat izlemek için 2-0 diyorum...birde goller 89 ve 90 da gelmesin biraz erken gelsin mümkünse :) çokmu şey istiyorum :)
yok yok çok değil TRABZONUM yapar şeklini kırmaz beni :)

magicyattara
16.09.2010, 09:31
Manisa'ya içerde galibiyetimiz yok yanlış hatırlamıyorsam..geçen yıl aldığımız galibiyet istanbul'da oynanan maçtaydı..1 mağlubiyet ve 2 beraberliğimiz var Trabzon'da..kısacası ters gelen bir takım..

Bu kez çekirge sıçrayamayacak diyorum..fena bir takım değiliz ve iyi oynuyoruz bu aralar..

.....
16.09.2010, 09:36
Onur
Serkan-Giray-Egemen-Ferhat
Yattara-Selçuk-Colman-Umut(Engin)
Jaja
Teo

Şu kadroya bakar mısınız ya ? :)

recdodo
16.09.2010, 09:39
Isaac, Makukula, Ömer, Ferhat gibi eski oyuncularımızın ve transfer döneminde almaktan vazgeçtiğimiz isimlerin yer aldığı bir kadroya sahipler. Bunun yanında her zaman bilindiği gibi td değişimi takıma, en azından 2-3 maç, artı katacaktır. Ayrıca 2006 senesinden beri ilk defa geçen sezon evimizde 3-0 yenmişiz Manisa'yı. Ki bu maçta İstanbulda oynandı. Yani Manisa bize ters gelen bir takım. Futbol bazen istatistik doğrultusunda hareket eder. Umarım bu sefer iyi bir oyun ve ters bir sonuç ile biz kazanırız. 1-0 olsun bizim olsun diyorum.

.....
16.09.2010, 09:41
Ters düz farketmez bize.

Her yerde çatara patara ;):)

Tolunay Abdioğlu
16.09.2010, 09:44
-----------------Onur------------------
Serkan----Glowacki----Egemen----Ferhat
-----------Colman----Selçuk------------
Yattara----------Jaja--------------Engin
---------------Teofilo G.----------------

Sol kanatta oluşacak olan defansif zaafları Ferhat'ın yerine defansif özellikleri daha oturmuş olan Cale'yi oynatabiliriz.Engin'in Umut'un yerine oynayacak olması takımın üretkenliğini ve hücumdaki atak varyasyonları daha iyiye götürür.

Bu takımda Gabric'in olmaması büyük şanssızlık.

Murat Keçeci
16.09.2010, 09:53
Amaç barcelona,r.madridlerle oynamaksa bizi bu hedefe ulaştıracak araçlarda manisaspor,sivasspor... gibi takımlardır.Bu basamakları önce çıkmamız lazımkı hedeflere ulaşabilelim.Her maça aynı ciddiyetle çıkmamız lazım büyük başarılar istikrarlı sonuçların bütünüdür.

Selçuk-Colman bu takımın temel taşları bu arkadaşlar iyi oynamadığı maçlarda sebeb onlardan kaynaklanmıyor onların önündeki oyuncular görevlerini aksattıkları için bu futbolcular kötü görüntü veriyor top rakipteyken jaja sürekli orta sahaya gelse yattara orta saha çizgisine gelse sol açık orta saha çizgisine gelse teofilo presini yapsa selçuk-colmanın kötü oynama ihtimali diye bir durum olmaz ikiside takımın istikrarlı oyuncuları.Orta sahada pas trafiğini ne kadar iyi sağlarsak o kadar başarılı oluruz.Günümüz futbolunda orta sahada kalabalık ve iki yönlü oynayan oyunculardan kurulu takımlar yenilmesi en zor takımlardır.Bizim futbolcularda da bu anlayış yavaş yavaş yerleşmeye başlıyor şuan yeterli değil tabiki de ne zaman birinci dakikadan doksanıncı daikaya kadar bu görevleri eksiksiz yaparsak o zaman kusursuz bir takım olmuş oluruz şimdilik bu görevleri zaman zaman aksatıyoruz.

Manisaspor gelirsek simpson kontra atağa uygun bir oyuncu dikkat etmek lazım.Gökhan emreciksin,makukula gibi önemli oyuncularıda var hoca değişiklikleri her zaman o takıma başlarda bir direnç daha iyi konsantrasyon getirir dikkat etmek gerek.İstediğimiz skoru alana kadar tempoyu yüksek tutmalıyız.

süveyş
16.09.2010, 09:56
Umarım Manisa'yı kayıpsız geçeriz.
kaç gol atacağımız önemli değil 3 puan bizim olsun yeter.
Trabzonspor iyi bir takım, karşımıza gelen her takım hırs yapıyor inş. her şey lehimize sonuçlanır.

Semih AYDIN
16.09.2010, 09:56
4-1 net skor ....

mrt_tpc61
16.09.2010, 10:12
-----------------Onur------------------
Serkan----Glowacki----Egemen----Ferhat
-----------Colman----Selçuk------------
Yattara----------Jaja--------------Engin
---------------Teofilo G.----------------

Sol kanatta oluşacak olan defansif zaafları Ferhat'ın yerine defansif özellikleri daha oturmuş olan Cale'yi oynatabiliriz.Engin'in Umut'un yerine oynayacak olması takımın üretkenliğini ve hücumdaki atak varyasyonları daha iyiye götürür.

Bu takımda Gabric'in olmaması büyük şanssızlık.

Gabric o kadar da iyi değil bence.orta kesemiyor.kuvvetli desen o da yok.sadece yetenekli diye takımda kalamaz.

Ertan 51
16.09.2010, 10:21
Belki yeri burası değil kusura bakmayın ama ona göre bi ayar vermeye çalışacağım,önümüzdeki hafta oynayacağımız Kayseri maçının günü ve saati şimdiden belli mi yoksa federasyon o hafta içimi belirliyor,prosedürü bilmediğim için soruyorum.Teşekkür ederim.

okg_53
16.09.2010, 10:46
6. hafta henüz belli değil. Şu aralar açıklarlar.

psikopat_hamsi
16.09.2010, 11:08
Gabric o kadar da iyi değil bence.orta kesemiyor.kuvvetli desen o da yok.sadece yetenekli diye takımda kalamaz.

Orta kesemiyor demişsin ama Gabric'in en iyi yaptığı şey muz ortalar açmak.

Mustafa Yüksek
16.09.2010, 11:20
Orta kesemiyor demişsin ama Gabric'in en iyi yaptığı şey muz ortalar açmak.

Ben hatırlamıyorum.

tsburak08
16.09.2010, 11:21
Bu maçta Manisa'nın yeni antrenörünün takıma bir ivme katmasını bekliyor herkes,o yüzden en azından puan almak isticeklerdır. ilk 20 dakika içinde gol bulursak iyi olur, Manisa genelde kontra atak oynar diye tahmin ediyorum. Birde kalecilerı Ilker bize karşı oynadığı 3-4 maçtada çok iyi oynadı zaten kalecilerin bıze ayrı bır motıvasyonla hazırlandığını düşünüyorum bazen.. Örnek: Oğuzhan..

Bu maçta sıvasa 6 attık dıye manısa ya 4-5 atalım dıye düşünmemek gerekir,bızım açımızdan oyun olarak rahat bır maç olsun defansta eksık yakalanmayalım şahsı hataları kritik yerlerde yapmayalım yeter bence..

Hücum hattında sorun yok zaten..

Mustafa Umut
16.09.2010, 11:22
Beşiktaş'ı şimdi göreceğiz bakalım;

biz Liverpool-fenerbahçe maçlarında üst düzey performans gösterirken;

Beşiktaş Liverpool'dan çok çok basit CSKA Sofya ve fenerbahçe karşısında ne yapacak bakalm

Orhan Aydın
16.09.2010, 11:27
0 çekmelerinin aksine çok zor maç olacak gibin,

Kadrolarına baktığında son sıra takımı değil gibin.

tsburak08
16.09.2010, 11:31
Beşiktaş'ı şimdi göreceğiz bakalım;

biz Liverpool-fenerbahçe maçlarında üst düzey performans gösterirken;

Beşiktaş Liverpool'dan çok çok basit CSKA Sofya ve fenerbahçe karşısında ne yapacak bakalm
Bunu bende çok merak ediyorum..Benim düşüncem, zorlu maçlarda defansında çok açık vereceği yönünde ve zorlanıcaktır.Umarım avrupa maçlarında herşey istedikleri gibi olur..

Süper ligde bjk maçına iyi hazırlanan bır antrenör bjk nın zaaflarının üstüne gidıcektır..

Mustafa Umut
16.09.2010, 11:34
Bordo-Mavililer'in hocası, sakatların iyileşmesi ve tüm oyuncuların hazır olması sebebiyle 11 tercihinde zorlanıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/15/fft1mm1181065.jpg
Karadeniz ekibinde teknik heyet, tatlı bir sıkıntıyla karşı karşıya... Bordo-Mavililer’in hocası Şenol Güneş, cuma günkü Manisaspor mücadelesi için ilk 11 şekillendirmekte zorlanıyor. Glowacki, Tayfun ve Engin gibi oyuncularının tamamen iyileşmesi kadro alternatifi açısından mutluluk verirken, Sivas’ı 6-1 yenen takımın bozulup bozulmayacağı merak konusu. İlk 11’in asları arasında olan ama Sivas önünde yedek bekleyen Cale, Alanzinho ve Ceyhun görev isterken, Güneş’in son kararını ancak maç gününde açıklayacağı belirtildi. Antrenmanları basına ve taraftara kapatıp taktik provalara geçen tecrübeli teknik adamın, tüm oyuncularının form durumunu yakından izlediği öğrenildi.

Şenol Hoca'nın derdide bizimle aynı:)

tsburak08
16.09.2010, 11:49
Bordo-Mavililer'in hocası, sakatların iyileşmesi ve tüm oyuncuların hazır olması sebebiyle 11 tercihinde zorlanıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/9/15/fft1mm1181065.jpg
Karadeniz ekibinde teknik heyet, tatlı bir sıkıntıyla karşı karşıya... Bordo-Mavililer’in hocası Şenol Güneş, cuma günkü Manisaspor mücadelesi için ilk 11 şekillendirmekte zorlanıyor. Glowacki, Tayfun ve Engin gibi oyuncularının tamamen iyileşmesi kadro alternatifi açısından mutluluk verirken, Sivas’ı 6-1 yenen takımın bozulup bozulmayacağı merak konusu. İlk 11’in asları arasında olan ama Sivas önünde yedek bekleyen Cale, Alanzinho ve Ceyhun görev isterken, Güneş’in son kararını ancak maç gününde açıklayacağı belirtildi. Antrenmanları basına ve taraftara kapatıp taktik provalara geçen tecrübeli teknik adamın, tüm oyuncularının form durumunu yakından izlediği öğrenildi.

Şenol Hoca'nın derdide bizimle aynı:)
Tek derdimiz bu olsun :)

Birtan Karaman
16.09.2010, 11:54
Ya ben bu maçı Manisa'da biliyordum, Beşiktaş maçınıda Trabzon'da.
Tam tersiymiş meğer..

tsburak08
16.09.2010, 11:58
Tam tersiymiş meğer..
Beşiktaş maçı da Trabzon'da.

UğuR
16.09.2010, 12:01
İşte bordo-mavililerin Manisaspor karşısında sahaya çıkacağı muhtemel kadrosu:

Onur, Serkan, Giray, Egemen, Ferhat, Yattara, Selçuk, Colman, Jaja, Umut, Teofilo

Mustafa Umut
16.09.2010, 12:01
Tek derdimiz bu olsun :)
katılıyorum..

yedeklere bile güvenimiz tam daha ne istenirki :)

Mert67
16.09.2010, 12:02
Tam tersiymiş meğer..

Bjk maçıda içerde.Haftaya Kayseri ile deplasmanda oynuyacaz.

Fatih Özkan
16.09.2010, 12:15
Güzel bir oyun ile güzel bir galibiyet gelecektir bence...

altinkaya08
16.09.2010, 12:19
Isaac, Makukula, Ömer, Ferhat gibi eski oyuncularımızın ve transfer döneminde almaktan vazgeçtiğimiz isimlerin yer aldığı bir kadroya sahipler. Bunun yanında her zaman bilindiği gibi td değişimi takıma, en azından 2-3 maç, artı katacaktır. Ayrıca 2006 senesinden beri ilk defa geçen sezon evimizde 3-0 yenmişiz Manisa'yı. Ki bu maçta İstanbulda oynandı. Yani Manisa bize ters gelen bir takım. Futbol bazen istatistik doğrultusunda hareket eder. Umarım bu sefer iyi bir oyun ve ters bir sonuç ile biz kazanırız. 1-0 olsun bizim olsun diyorum.
bize ters gelebilir ama bizde eski trabzon değiliz yanii.ona bakarsan sıvas maçlarında sıvasın galibiyeti bizden daha fazlaydı.sonuç ortada .

Ömür Karadeniz
16.09.2010, 12:41
Tamam manisa Trabzonsporumuzun rakibi olamaz ama skor konusunda oldukça uçuyoruz.Manisanın kadrosu sivas kadar düz adamlardan kurulu değil.Sivasa göre oldukça iyi bir kadrosu var.Ömer,ferhat,isaac gibi bizde oynayan oyuncuları var iyi veya kötü.Birde makukula gibi forvet oyuncuları var.Savunmada sıkıntıları olabilir.Başlarınada çakma fatih terimin yeni geldiğini düşünürsek bu maç oldukça zor geçer ama kazanan inşallah yine Trabzonsporumuz olur.

UtopyaTs
16.09.2010, 12:41
Ben gene skor tahmini 2-0 diyorum geçen Sivas maçında da 2-0 diye tahmin yapmıştım ugurlu geldi 6 attık bakalım bu hafta ne olucak.

TSunami_69
16.09.2010, 12:45
makukula,ısaac ve ömer aysan kuyru acıları olduğundan bayağı sallamışlar yenecez falan diye hayal aleminden gerçeğe dönsünler bence... diğerlerini anladık da makukulanın niye kuyruk acısı olsun ki.. bırakdılar da almadık mı.

Emre Dumangöz
16.09.2010, 12:49
Ben birz temkinliyim manisa varını yohunu koyacaktır diye tahmin ediyorum cok dikkatli olmalıyız

apachi61
16.09.2010, 12:50
bi senesi hatırlıyormda en kötü dönemlerimizden birindeydik bjk gb gaziantepti sanırım 3 maç mı artık 2 maç mı üst üste 5 yemiştik şimdi biz aynısını yapsak bjk macına kadar 5 atsak her mac ne güzel olur : )

Fatih Özkan
16.09.2010, 12:51
Oyunumuzu sahaya yansıttıktan sonra nereye kadar engel olabilirler gol atmamıza ?

Gümüshane
16.09.2010, 12:51
Bu macta rekora kosariz heralde. 8-0 diyorum :D

Armağan Dere
16.09.2010, 12:53
Bu macta rekora kosariz heralde. 8-0 diyorum :D

şaka dimi bu?..Manisa maçı bu bunalım dönemde zor geçecektir..hem de bizim eski adamlardan kurulu olduğu için ve en önemlisi puansız oldukları için canla,başla mücadele edeceklerdir...2-0 yeterli benim için,1-0 skorlarda sıkıntılı geçiyor ve baskı yiyoruz..Sivas maçı kadar kolay geçmeyecek görürsünüz

UtopyaTs
16.09.2010, 12:55
İlk golu biz buldugumuz sürece farka gidebilir maç.Çünkü ilk golu biz buldugumuz zaman üzerimize gelicekler ve arkaya kaçan hızlı adamlarımız oldugu için atmamız zor olmuyacaktır.

Yiğit SARI
16.09.2010, 12:59
Ne zaman Perşembe oldu yarın maç var :D

Emre Dumangöz
16.09.2010, 13:00
aynen cok cabuk geçiyor zmn da dun maçımız varmıs gibi geliyor bana :D

TSunami_69
16.09.2010, 13:01
bu maç nasıl biter orasını bilmem ama öne geçtiğimiz maçlarda geri çekilmeyip saldırmaya devam edersek işte o zaman farkı yakalamak kaçınılmaz oluyor..kim kimi alırsa alsın kim ne derse desin ligin en hazır ve formda takımı biziz.. eskiden derbi maçlar yaklaştığında strese girerdim. şimdi ise deli gibi derbi maçları bekliyorum..bize bu güveni sağlayan takımımıza yürekten teşekkür ediyorum..bu oyunu bozmayalım bu sene şampiyonluk uzak değil...

UtopyaTs
16.09.2010, 13:08
Takım her maçı final gibi gordugugunde problem yaşamıyacağımıza inanıyorum.Nağmalup şampiyon olsak tam süper olur ama.

Uğur Ö.
16.09.2010, 13:18
Mücadele ettiğimiz bütün maçları alacaz kapasiteye sahibiz SSL'de.Zaten yetenek olarak en iyi takımız.Ve en iyi t.d sahibiz.1-2 sene bu tempo ile gidersek yapacağımız nokta transferlerle rüya kadro kurabiliriz hiç bozulmayacak türden

maydin
16.09.2010, 13:18
manisayı izleyen var mı defansı nasıl acep?

Colakoglu
16.09.2010, 13:21

Cokmu önemli bu sence ? :D

Yiğit SARI
16.09.2010, 13:22

11 gol yemişler 4 gol atmışlar

http://ajansspor.com/futbol/takim/manisaspor/fikstur.html

Ayrıca lig sonuncusular . İyi olmasa gerek...

Ozan Yazıcı
16.09.2010, 13:23
Maçın skorunu bir belirleriz.
Kazara ilk golü yersek zorlanır ama yine de kazanırız.
İlk golü biz atarsak fark gelir. Kalecileri tam sepet.

Adem ERTUĞRAL
16.09.2010, 13:23
nizamettin dikkat edilmesi gereken biri ortasahada

Murat Altun
16.09.2010, 13:26

Bizim forvet hattımızı izledim manisa defansı nasıl olursa olsun farketmez :D
Puan durumuna vede yenilen gol sayılarına bakılırsa manisanın durumu içler acısı :D
Sevmediğim dört anadolu takımından biri olan manisayada bol gol atacağımıza şiddetle inanıyorumn :D

Birtan Karaman
16.09.2010, 13:29
Maç içeride olduğu için oldukça rahatım.

Deplasmanda olsaydı zor bir maç olacağını düşünürdüm. Ama Trabzon'da güvenim tam futbolcularımıza.

*

Jaja'da yazar artık bu hafta. ;)

maydin
16.09.2010, 13:31
Cokmu önemli bu sence ? :D

ddeğil........ :D

Mustafa Ayazoğlu
16.09.2010, 13:35
Manisaspor küme düşecek 1. sıra adayım

Teknik direktör değişince ilk maçlarda futbolcular tepki verirler.. Trabzonspor rahat oynarsa maçı alır..

Makukula ve Isaac ikisi 1 gol atabilir..

3-1 skor tahminim

TSunami_69
16.09.2010, 13:40
Ben birz temkinliyim manisa varını yohunu koyacaktır diye tahmin ediyorum cok dikkatli olmalıyız
ya kardeşim rakibi küçümsemeyelim saygı gösterelim de bu kadarı fazla. rakip manisa biz de trabzonsporuz...bu maçı normal şartlarda olmasa da söke söke alırız

Uğur Erdoğan
16.09.2010, 13:43
hakan kutlu nun gitmesi kötü oldu rakip takımlar için süper bir teknik adam

umarım sivas maçı gibi rahat bir maç olur ve eseste moralsiz bursanın canını yakarda birinci sıraya yerleşiriz birdaha düşmemek üzere...!

Emre Dumangöz
16.09.2010, 13:59
inş. yeneriz bu hafta fb bjk le oynucak bursanında puan kaybetmesi muhtemal inş. iyi oynayıp kazanırız

Alihan Ertürk
16.09.2010, 14:03
Son yıllarda 6'dan fazla gol atamadık değil mi ?.. Rekoru geliştiririz bence bu maçta .. :)

Cihat K
16.09.2010, 14:06
çok rahat alırız 6-1 den sonra karşımızda duramazlar

Sertan Danışer
16.09.2010, 14:06
hakan kutlu nun gitmesi kötü oldu rakip takımlar için süper bir teknik adam

umarım sivas maçı gibi rahat bir maç olur ve eseste moralsiz bursanın canını yakarda birinci sıraya yerleşiriz birdaha düşmemek üzere...!

bursa anteple oynutor bu hafta geçen hafta oynamışlardı esesle 2-1 yenmişlerdi

orhan42
16.09.2010, 15:59
Sivas maçı umarım takım üzerinde rehavete sebeb olmamıştır..Ve de inşallah sahaya sadece oynamak ve kazanmak için çıkarlar.

Sefa
16.09.2010, 16:00
Kimse maçı konuşmuyor. Maça konsantre olursak kriz önlenir..

TAMTÜRK61
16.09.2010, 16:11
Bu maçtan da galibiyet ve fark bekliyoruz. Hatta futbol şovu istiyoruz...

Emre Dumangöz
16.09.2010, 16:35
inş. yenicez bu haftayı yenmemiz lazım üstümüzdeki su havayı atmamız için sonra koltuha geçip fb bjk macı ne cıkarsa cıksın farketmez fahatlıkla izlemek istiyorum :)

Tolunay Abdioğlu
16.09.2010, 16:48
inş. yenicez bu haftayı yenmemiz lazım üstümüzdeki su havayı atmamız için sonra koltuha geçip fb bjk macı ne cıkarsa cıksın farketmez fahatlıkla izlemek istiyorum :)

Bu maçı kazanmayı bu sebepten dolayı da çok istiyorum.

Fb-Bjk maçına gelicek olursak da,umarım berabere ya da Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle biter.

İlyas Onat
16.09.2010, 17:00
Geçen seneki sağ açıkları duruyor mu acaba? Yiğit...

Emirhan Makul
16.09.2010, 17:04
Şehrin nabzını tuttum geldim genel kanı 5-0 , 5 rakamına takılmış durumda :D

Cihat K
16.09.2010, 17:05
Bu maçı kazanmayı bu sebepten dolayı da çok istiyorum.

Fb-Bjk maçına gelicek olursak da,umarım berabere ya da Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle biter.
o maçı inş beşiktaş kazanırda fener iyice sallanır aykutu gönderirler rakiplerden bir takım azalır beşiktaş nasıl olsa puan kaybı yapacaktırhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Burak Aksoy
16.09.2010, 17:07
4-1 diyorum eğer aynı kadroyla çıkarsak. 1 gol de yemeyiz aslında ama o orda dursun öyle :D
Takıma uzun zamandır hiç bu kadar güvendiğimi hatırlamıyorum.

Tatar Kemal
16.09.2010, 17:08
o maçı inş beşiktaş kazanırda fener iyice sallanır aykutu gönderirler rakiplerden bir takım azalır beşiktaş nasıl olsa puan kaybı yapacaktırhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

bence maçı fb kazansın.böylece aykut takımın başında kalır. aykut, fb'nin başında olursa işimiz rahat olur. fener mehter takımı gibi iki ileri bir geri yapar. bjk'nın da büyüsü çözülmüş olur. bjk kazanırsa aykut gönderilir. takımın başına lucescu ya da onun gibi çok başarılı bir ismi bulup getirirler. o zaman fener toparlanır ligin ikinci yarısında zirveye ortak olur. bjk csk'ya takılır da derbide de yenilirse enaz 3-4 hafta kendine gelemez.

Cihat K
16.09.2010, 17:15
bence maçı fb kazansın.böylece aykut takımın başında kalır. aykut, fb'nin başında olursa işimiz rahat olur. fener mehter takımı gibi iki ileri bir geri yapar. bjk'nın da büyüsü çözülmüş olur. bjk kazanırsa aykut gönderilir. takımın başına lucescu ya da onun gibi çok başarılı bir ismi bulup getirirler. o zaman fener toparlanır ligin ikinci yarısında zirveye ortak olur. bjk csk'ya takılır da derbide de yenilirse enaz 3-4 hafta kendine gelemez.
fener zaten kazanacaktır adamlar en kötü zamanlarında bile gs yi beşiktaşı yeniyorlar son 10 maçta 1 kez yenilmiş bjk ye.

Ali Can
16.09.2010, 17:19
gitgide korkuyorum bu maçtan...
makakula-ısaac-simpson-emreciksin-ömer aysan-kahe...
tamamen gelen hocanın iyi bir kombinasyonuna bakar bu iş..
inş. ilkyarı gol bulur ve kontrollü bir maç izleriz..

Cihat K
16.09.2010, 17:20
İddaa oranları 1,15 5,00 7,80
handikaplı trabzonspor galibiyeti öneriyorum iddaa severlere

Ali Can
16.09.2010, 17:21
benimde planladığım düşünce bu :D
habire birbirlerine çelme çakarlar bu da bizim işimize gelir..
cska - bejeke
febe - bejeke
bu durumda bjk nin moral 0
puanlar ise fb 9 bjk 9 bizde yenersek 13

Cihat K
16.09.2010, 17:21
gitgide korkuyorum bu maçtan...
makakula-ısaac-simpson-emreciksin-ömer aysan-kahe...
tamamen gelen hocanın iyi bir kombinasyonuna bakar bu iş..
inş. ilkyarı gol bulur ve kontrollü bir maç izleriz..
teofilo-jaja-umut-colman-selçuk-yattara rahat ol dostum

Ali Can
16.09.2010, 17:26
teofilo-jaja-umut-colman-selçuk-yattara rahat ol dostum
böyle maçlara korkuyla başlamak takım adına iyi olur
korku demeyelimde temkinli olsun..
yeni hoca-yeni sayfa-gol kralı forvet-bize karşı daha istekli oynayacak futbolcuları mevcut..bundan dolayı korkuyorum..
ama bizim bu kadroyla rahat alacak gücü var..
inş. ilkyarıda biter bu iş..

Hamza Öztürk
16.09.2010, 17:30
giden yöneticiler serefine bi plaka daha yazilir ha ne dersiniz? :)

muhammets
16.09.2010, 17:30
Maç içeride olduğu için oldukça rahatım.

Deplasmanda olsaydı zor bir maç olacağını düşünürdüm. Ama Trabzon'da güvenim tam futbolcularımıza.

*

Jaja'da yazar artık bu hafta. ;)

İç saha dış saha farketmemeli her zaman takıma güvenmeli ve destek olmalıyız.

Emirhan Makul
16.09.2010, 17:35
Şimdi Şöyle Geniş bir analiz yapalım bakalım ne olabilir , ihtimalleri değerlendirelim ;

Manisaspor'un kadrosu şöyle olacak ;

İlker Avcıbay - Burak Özsaraç - Gabriel - Eren Aydın - Ferhat Çökmüş - Murat Erdoğan - Nizamettin Çalışkan - Gökhan Emreciksin - Bekir Yılmaz - Isaac - Makukula.

4-4-2 Olarak sahaya çıkacak Manisaspor ;

Şimdi Bizim En güvendiğimiz yerimiz neresi Orta sahamız yani Selçuk - Colman İkilisi ve kadro yeniliklerine göre ve oyuncu karakterlerine göre yanlarına eklenen jaja - yattara ve serkan , bu futbolcularımızın ana özelliği ayaklarında top tutmaları ve oyunu yönlendirmeleri. Bu oyuncularla denk düşen oyuncular Murat erdoğan , Nizamettin , Gökhan ve Bekir. Gökhan haricinde teknik kapasiteleri yüksek olmayan ancak vucut dirençleri sağlam olan futbolcular. Bir kere bizim orta sahamız ile manisanın orta sahasını kıyasladığımızda az çok herşey şekilleniyor.

Buradan bu maçda da Topun hakiminin biz olacağımız ortaya çıkıyor.

İkinci çok güvendiğimiz bölgemiz defas bloğumuz ki , fizik olarakda , topları karşılama olarakda teknik manada bu maçın altından kalkabilecek defans elemanlarımız var.

Bu maçın kilit noktası şu olacaktır ;

Sivasspor'a 6 atmamızın başlıca nedenleri sivasspor maç içerisinde birden fazla kimlik değiştirdi açık oynadı kapanmaya yeltendi ancak ikisinide beceremediler bu yüzden oyunları dağıldı peşpeşe gelen goller daha da bocalattı ancak sivas açık oynadı gömülmedi.

Manisaspordan aynı oyun tarzını kesinlikle beklemiyorum daha temkinli olacaklardır , oyunun ilk yarısını 0-0 bitirmeye bakacaklardır. Kontra ile oynamaya bakacaklardır zaten deplasmana gelen takımın yapacağı yegane iştir bunlar.

İşte gelelim bizim sorunumuza biz yıllardır kapalı defansı açmakta özellikle de içeride açmakta zorluk çeken bir takımız. Kapalı takımlar bizim sahamızda daha çok direniyor ve açamıyoruz.

Bu maçda kanat elemanlarının aksine forvet elemanlarının yani teofilo ve umut bulutun çok büyük rol oynayacağını düşünüyorum çünkü bu maçda açık kanatlardan açık bölgeler bulamayabiliriz bu esnada oyunun döneceği sistem Selçuk Colman ve Umut Teo 4 lüsü olacaktır.

Karşı takımın forvetlerinden makukulanın hava topları haricinde üstün olacağı bir yön bence yoktur. Egemen hakkından gelecektir.

Hissettiğim oyun tarzı bu olacaktır ama Manisaspor çıkar ulen benim puanım yok diyip açık açık top oynar ise 6 değil 8 yer.

Çünkü Trabzonspor açık futbol oynayan kimseye acımaz.

Maç Skoru olarak tahminim 2-1 şu manisanın gemileri yakması durumunda düşündüğüm skor 5-0

Uğur GEMİCİOĞLU
16.09.2010, 17:38
Rehavet Şenol Güneş varken söz konusu olamaz bence. Yeneceğimizde inanıyorum. Fark olmaz en fazla 3 olur.

Emre Dumangöz
16.09.2010, 17:53
inş. alıcaz buna ihtiyacımız var

Kazım Uzunboy
16.09.2010, 18:14
Manisaspor çok iddaalı gibi.

Bu iddaa onlara güzel bir mağlubiyet tattıracaktır.

Tolunay Abdioğlu
16.09.2010, 18:25

Aykut Kocaman takımdan ayrılırsa bence Fenerbahçe yükselişe geçer.Ellerinde hafife alıcak bir kadro yok.Tek sıkıntıları Aykut Kocaman'ın takıma kendisini kabul ettirememesi ve taktiksel değişikliklerinin iyi yapılamaması.

Mustafa Umut
16.09.2010, 18:37
Trabzonspor//1.15
Manisaspor//7.80

Maç Sonucu 1-0//25.00
7+ // 19.00

Sivas maçından sonra iddaa yola gelmiş :)

Bdeniz_61
16.09.2010, 18:38
Haftaya Kayseri maçı pazar 15,30 daymış.

Mustafa Umut
16.09.2010, 18:41
varmı böyle bişe ya 15.30 da bütün millet işte bende dersanedeyim ve en çok izlemek istediğim maçlardan biri lanet olsun federasyon

Tatar Kemal
16.09.2010, 18:50
manisa'nın başına hikmet karaman geçtiğine göre onların taktikleri belli. çok iyi kapanıp kontra atakla gol arayacaklar. hikmet karaman'ın bildiği başka taktik yok. o sebeple çok tehlikeli bir maç. kapalı defansı jaja ya da selçuk'un füzeleriyle açabiliriz. isabetli füzelerle kaleyi dövebilirsek dönen topları teofilo tamamlar gol buluruz. bir de ceyhun, colman ve selçuk'a çok önemli görev düşecek. orta sahada iyi basmamız gerekiyor. topun makukula'ya ulaşmaması gerek.

Bdeniz_61
16.09.2010, 18:53
İlk yarıda gol bulursak gene rahat alırız.Bizim oyuncular golü atmanın vermiş olduğu rahatlıkla çok daha iyi oynuyor.

Mert Oğuzlu61
16.09.2010, 18:53

neeee 15:30 mu :eek:

federasyon Allah belanı versin milletin işi var dershanesi var biz sıradan bir anadolu takımı değiliz bu takımın milyonlarca destekleyeni var şampiyonluğa oynuyoruz haftanın en kritik maçlarından birisi, 2 güçlü takım ikiside zirve mücadelesi veriyor ve gelmiş bu maçı 15:30 koyuyorsun !!!!!!!!!!!

ama bu işin ...nu çıkardılar yönetimin yapabileceği birşey yok mu bu yaptıkları terbiyesizliktir gs bjk fb c.tesi ve pazar akşamları sadece bu 3 takımamı kalmış bu ne demek oluyor !!! :mad::mad:

DeAgLeMaNyAq
16.09.2010, 18:58
Bir hafta Cuma, diğer hafta Pazartesi maçımız olunca boşuna isyan etmeyin böyle iyi diyorduk. Gündüz maçı oynamak daha mı güzel sanki. Ayrıca federasyonun maçların gün ve saatlerinde direk dahili yok Lig TV'nin talepleriyle belirleniyor...

Kubilay ŞAHİN
16.09.2010, 19:00

İyice ligin .....pusu olduk ne yapalım..

Onlar sürüyor bizimkilerde he tamam adamsınız.. Deyip devam ediyor..

pReN@_61
16.09.2010, 19:03
1 Gün 56 Dk. Kaldı

Burçak
16.09.2010, 19:07
Yarın ki maç içi,n sabırsızlanıyorum.
Sivas maçına gidememiştim yaa

TheCrow
16.09.2010, 19:07
Ben Manisaspor'un kontratak oynayacağını düşünmüyorum. Sadece defans yapacaklar ve maçı 0-0 bitirmeye çalışacaklardır. Makukula zaten kontratak yapısına uygun bir topçu değil, Isaac ise bizim defansı zorlayacak kapasitede bir topçu değil. Neticede, sabırlı ve disiplinli oynamalıyız, gol gecikebilir. Orta sahadaki kanat adamlarını beklerin önünde oynatacaklarından kanat akınları yapmakta zorlanabiliriz. Uzaktan şutlar bu maç için en kritik silahımız olabilir, neyse ki bunu yapabilecek çok sayıda oyuncumuz var. Son olarak : Şu anda sezonun en önemli maçı, çünkü önümüzdeki ilk maç...

Tolga Kurt
16.09.2010, 19:15
Giden gitmiştir gittiği an bitmiştir biz gideni değil giden bizi kaybetmiştir.. :D:D

Klasik bir söz ama başka bir şey söylenmez :)

Tolunay Abdioğlu
16.09.2010, 19:19
Umut mu ?
Engin mi ?

Bence Engin.Artık yavaş yavaş oynamaya başlaması lazım.

Tolga Kurt
16.09.2010, 19:22
Yönetimdeki olayların futbolcuları etkileyeceğini sanmıyorum.. Ne alaka

4.0 veya 5.0 :D

pReN@_61
16.09.2010, 19:24
Şu olumsuz hava takımı etkilemez umarım.

zaferyıldız
16.09.2010, 19:24
her şeyden önce bu maçta; trabzonspor taraftarının 1 şenol güneşe 2 şenol güneşe 3 şenol güneşe,, ondan sonra futbolculara ve başkana desteğini çok güçlü bir biçimde ifade etmesi gerekir diye düşünüyorum...

yönetimde yaklaşan seçimler istifalar zaten bitmeyen maddi darlık dolayısıyla her an patlayacak bombalardan ts futbol takımını başta hocası ve futbolcusuyla motive edip ayrı tutmamız gerekiyor..bizim takım şehrin yapısından dolayı böyle şeylerden kolay etkilenir..sonra çok ah vah ederiz..kolay sandığımız manisa maçı da çok zor olur emin olun..hele şenol hoca antalyadaki gibi 80 dakika yerinden kalkamayacak kadar demoralize olursa işimiz biter..

futbol takımımızı bu yönetimsel sorunlardan uzak tutarsak şampiyonluk yolunda bizi tutamazlar diye düşünüyorum..ancak özellikle trabzonda ki maçlarda maçtan sonra taraftarın bu zorlama KOLBASTI olayı bence hem dışardan çok banal hem de içerden futbolcuların büyük bölümünün keyf almadığı bir olay halindedir..buna bir son verilmeli,belki senede bir iki olacak şekilde rafa kalkmalıdır..bursa da beraber maç izlediğim bir çok trabzonspor lu böyle görüyor en azından..

eğer taraftarımız istenilen düzeyde olursa manisa maçını çok kolaya çevirir ve bir unutulmaz futbol keyfi daha yaşarız yarın akşam..inşallah

bekir61
16.09.2010, 19:27
Şu olumsuz hava takımı etkilemez umarım.

umutsuz hava yok HH gitmis
sampiyonluk sansimiz ikiye katlandi

Yiğit Gayretli
16.09.2010, 19:40
Arkadaş ben de kızıyorum federasyona ; ama ,iğneyi başkasına, çuvaldızı kendine misali.Şampiyon olacağım diyorsan 3 gün - 5 gün,gündüz-gece bakmayacaksın bulduğunu paketleyip bırakacaksın.