PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 5. Hafta | Trabzonspor 1 - 3 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

Mustafa Umut
19.09.2010, 11:40
cuma ve pazartesi maç yapma olayı hikaye arkadaslar,
ciddiye alıp oynarsan hangi gün oldugunun önemi yok, kazanırsın zaten
teo o golü atsaydı mesela, şimdi cuma maçlarından memnun bile olurduk, değil mi !?
Abi yenme ya da yenilmemiz açısından demiyorum..Tabiki takım oyununu oynayacak böyle bi bahane olamaz..Manisa maçında neden tribünlerde boşluk vardı diyodu bazı arkadaşlar..İşte bu yüzden..C.tesi ya da Pazar akşamı olsa çoluğunu çocuğunu alan gelir..

Burak Sahin
19.09.2010, 11:43
gol yiyebiliriz maglup olabiliriz ama eger klübede bir kurtarimiz olacaksa bu asla alanzinho olmamali cünkü cok komik oluyor senol hoca yi alanziho yu kurtarici olarak sahaya sürmesi bence cok komik yattara nin burakin ölüsü alanzinhodan bin katli daha iyidir...
bu alanzinho dan bir an önce bir sekilde kurtulmamiz lazim....

Necat Ulusoy
19.09.2010, 11:59
gol yiyebiliriz maglup olabiliriz ama eger klübede bir kurtarimiz olacaksa bu asla alanzinho olmamali cünkü cok komik oluyor senol hoca yi alanziho yu kurtarici olarak sahaya sürmesi bence cok komik yattara nin burakin ölüsü alanzinhodan bin katli daha iyidir...
bu alanzinho dan bir an önce bir sekilde kurtulmamiz lazim....

katılıyorum
alanzinho bu takımın futbolcusu değil,
aksine jaja her açıdan onu ikiye katlar
ve kaybedilen bu maçta malesef hocanın iki kritik hatası oldu
oyunu çevirecek en iyi iki oyuncuyu jaja ve yattara'yı kenara aldı ve alanzinho-burak'a sarıldı
sanki biz 3-0 öndeymişiz gibi...
ondan sonra da işimiz şansa kaldı
olmadı senol hocam !!!

Napoli
19.09.2010, 13:22
Neden uzuluyorum,Resmen ellerımızle verdık amcı gelın kazanın dedık...Allah askına kımse bana Manısanın belırlı bır sıstemle oynadıgını dıyemez..Manısa Hırsla cıktı sahaya...Kaybedecek bırsey yok..

Ve Oyle cılgın kadroyla karsımıza cıktıkı Manısa Normal Ideal Kadrolu Trabzonspor O manısayı perısan ederdı..Hoca Cılgınlıga cılgınlıkla karsılık verdı sonuc bu oldu...
Makakula dıyen arkadaslarada bırsey dıyemıyeceğim Trabzonspor gıbı takımda malesef Makaukla oynayamaz..Begenmıyorum begenmıyecemde.

Napoli
19.09.2010, 13:24
-----------Onur-----------

-serkan-egemen-gıray-cale-

Burak-Selçuk-Ceyhun-Colman-

-------------Jaja----------

-------------Teo--------

bu kadro Manısayı beslıkten beter ederdı

adamlar dort ofansıp oyuncuyla maça cıktılar...

Yavuz Hasan
19.09.2010, 13:42
ortasaha da ceyhun a ihtiyaç var

umut u sahada tutmak için ceyhun da vazgeçildi

sivas maçında da savunmada boşluklar oluşuyordu

manisa maçında da

bu kadroyla ya 5 atarız ya 3 yeriz ortası olmaz

süveyş
19.09.2010, 13:48
ben eminim bu yenilgi futbolculara büyük bir ders vermiştir 1- 0 öne geçip show yapmaya kalktılar artık bireysel değil takım ruhuyla hareket edeceklerdir. ben takımıma şenol güneşe güveniyorum evet yenilgiler kolay hazmedilmiyor ama küsüp sırt çevirmekle olmaz sahip çıkıp desteğimizi vermek zorundayız.
inş. bu yıl artık yüzümüzü güler.

unyelimetin
19.09.2010, 13:53
Acaba diyordum bizim de artık takım gibi takımımız mı var?Her maç belli bir standartın altına inmeyen,oyun disiplinini her maç sahaya yansıtan,kaybetse dahi mücadelen vazgeçmeyen,bir önceki maç farklı da kazansa bir sonraki maç şımarmayan...

Yokmuş arkadaşlar!Bize yine hüsran,bize yine...

Yirmibeş senedir aynı filmi izlemekten bıktık,usandık!Artık yeter.Şimdi bazı arkadaşlar çıkıp bir yenilgiye bu kadar feryat olur mu diyebilirler.Mevzu yenilgi değil.Biz ne zaman iyi olsak,ne zaman havaya girsek,ne zaman şampiyonluğun en büyük adayı ilan edilsek kendi kendimize bir arıza çıkarırız.Sonra da İstanbul basını şöyle,İstanbul takımları böyle diye suçlu ararız.Yok arkadaş suçlu her daim içimizde.Bursaspor'un şampiyonluğunun bize de çok büyük dersler vermiş olması gerekiyor ama ne yazıkki görünen o ki bizde havalar yine kara bulutlu!

Bir yönetimde sorun olabilir.Şunun şurasında Aralık'taki seçime ne kaldı?Sorunlar ötelenip çalkantı yaşanmaması için beknemez mi?Hayır!Kişisel egolarımız her şeyin üstündedir.Yine gördükki bu camianın gerçek sahipleri taraftardır.Futbolcusu,yönetimi,hocası;hepiniz aynısınız,ama biz tarftarlar farklıyız.

Bir parağraf da Şenol hocama açmak isterim.Şenol Güneş'in istifayı düşündüğü söyleniyor.Hacısalihoğlu'nun teknik direktörü müsün yoksa Trabzonspor'un mu?Geniş katılımlı imza töreninde sen değilmiydin hocam bizi başarıya götürecek olan olgunun kişilerin değil birlikteliğin ürünü olacak diye.Hacısalihoğlu bu birliktelikte olmayacaksa bundan sonra dünyanın sonu mudur?Hani kişilere bağlı olmayacaktı Trabzonspor?

Broos'tan sonra aynı kadronun ortaya koyduğu başarı teknik direktörün bir takım üzerinde ne kadar önemli etki yaptığını göstermiştir.Öyleyse Şenol Güneş de egolarından sıyrılıp,işini yapmalı.Türkiye'de hocalık sadece takımı yönetmek değil ne yazık ki.Kriz yönetiminin de iyi olması gerekiyor.Aksi takdirde önümüzdeki Kayseri,Bjk ve Antep maçlarında alınacak kötü sonuçlar bizi tekrar başa götürür.Ki artık başa dönecek halimiz kalmadı!

Nevzat KAĞAN
19.09.2010, 14:10
Panik yapacak bir durum yok.Önümüzdeki hafta kaldığımız yerden devam ederiz. Ancak: Alanzinho bu takımda oynayamaz, Sol taraf için devre arası nokta atış için araştırma şimdiden, selçuk inan ve Colman ile yeni sözleşme. Umut2u gönderin gitsin.

ozturk
19.09.2010, 14:18
1)Daha ligin 4. haftasında 7 geliyor 7 diye fubolcuları ve td yi rehavete sokan ulusal basın
2) Biz Trabzonsporu önümüze geleni yıkar geçeriz 5 atarız 6 atarız diyip takımlarını Real medrid zanneden taraftar
3) Öyle bir zamanda istifa etmeliyim ki Trabzonspora en büyük tahribi verebileyim düşüncesindeki yöneticiler

olduğu sürece Trabzonspor KESİNLİKLE şampiyon olamaz. 2 X 2 = 4 ten daha kesin bir gerçek bu....

ESER
19.09.2010, 14:18
birileri luften mac icinde birbirine serbest vurus icin gider yapip " kardesim sozlesmem bitiyor , soyle referanslik goller atip piyasa yapayim " ayaklari yapmasin.. selcuk - yattara veya herhangi TS formali adami sahada birbirine horozlanirken gormek canimi SIKIYOR..

.....
19.09.2010, 15:50
Bu maç için söylenecek çok söz var ama ben unuttum bu maçı. Unutmam gerekirdi zaten.

Lakin böyle bir oyun yok.

Sen 1-0 önde olduğun maçı 3-1 kaybediyorsan ben yuh derim.

Şenol Hocanın oyuncuları bir an önce uyarması lazım ki bunu yapmıştır.

Bir maçta ciddiyeti elden bırakıyoruz.

Adam akıllı oynayalım yenemeyeceğimiz takım yok.

Şampiyon bile oluruz yeter ki her maça aynı inançla çıkalım.

Sevdamız_Bir
19.09.2010, 17:12
Ben kendimi bildim bileli Şenol Hocanın Trabzonsporda teknik adamlık noktasında iki büyük hastalığı vardır. Birincisi takımı lige harika futbolla sokmasının ardından 4. haftadan itibaren ani bir düşüşün yaşanması. -Bunun en bariz örneklerinden biri Hami'nin sakatlandığı sezondur. Süper başladığımız ligde ard arda mağlubiyetlerden sonra Şenol hoca istifasını sunmuştur- İkinci olarak da kritik haftalarda oynadığımız müsabakaları kaybetmesi.

Manisaspor maçını sağlıklı değerlendirebilmek için bu iki faktörü kafamızın bir kenarında bulundurmak zorundayız. Manisapor'a neden kaybettik diye düşünürsek ben bu genel nedenlerle işe başlarım. Lige iyi futbolla başladık, ardınan Liverpool'a muhteşem futbolla kafa tuttuk, neticesinde kısa bir süre sonra fiziksel düşüşümüze bağlı olarak futbol kalitemizde de düşüş yaşandı. Antalya maçı bu işin başlangıcıydı. Sivas maçındaki farklı galibiyet bana göre rakibin berbatlığıyla ilintiliydi ve sürpriz bir skor alındı. Son olarak Manisa maçında gördük ve Şenol hocamız da itiraf etti ki fizik gücümüz rakibe göre alt düzeyde kaldı ve müsabakayı kybettik.

Gelelim Manisaspor maçının kaybedilmesindeki özel nedenlere....
1- Takım maçı kazanma adına yeterince arzulu değildi. Teknik ekip bu maçın önemini futbolculara yeterince aşılayamamış olacak ki maçı kazanmak için Serkan hariç hiçbir futbolcuda mücadeleci ruhu göremedim. Dolayısıyla takım bu maça iyi motive edilmemişti.

2- Takımın motivasyonuna bağlı olarak golü erken bulmamız futbolcularımız üzerinde büyük rehavet oluşturdu. Golle birlikte biz taraftarlar da dahil olmak üzere herkes maçı kazanmışız gibi bir havaya büründü. Tabi bu rahatlık, rakibin oyun kurarken ve de üzerimize gelirken rahat hareket etmesine neden oldu. Böylelikle üzerimizde oluşturdukları baskı, golleri de beraberinde getirdi. Makukula'nın golü de Bonus oldu.

3- Bana göre maçı kaybetmemize neden olan üçüncü faktör Şenol hocanın oyuncu değişikliğindeki yanlış tercihidir. Sol kanadı hiç kullanamadığımız ve sağ kanat organizasyonlarına muhtaç olduğumuz bir maçta Yattara gibi etkili bir silahın çıkartılması akıl alır gibi değildi. Umut gibi varlığı ile yokluğu bir olan eleman sahada dolaşırken Yattara'nın çıkartılması büyük bir haksızlıktı. Yattara'nın çıkması, sol kanadın ardınan sağ kanadımızı da felç etti. Savunmasının göbeğini kalabalık tutarak cepheden gelen atakları iyi kesen Manisaspor'a kanatlardan hücum edeceğimiz yerde, formsuz Umut ve Teo ile ortadan saldırınca hiçbir sonuç alamadık ve doğal olarak yenilgiye mahkum olduk.

Benim diyeceğim o ki Şenol hocamıza desteğimizi esirgemeyeceğiz. Sezon sonuna kadar mağlubiyet alsak bile onun yanında olacağız ancak yanlışları varsa da bir taraftar olarak eleştirilerimizi ifade edeceğiz. İnşaallah bundan sonraki haftalar daha büyük bir düşüşün içerisinde olmayız. Şenol hocanın elinde geniş bir kadro var. İyi bir rotasyonla takımı diri tutabilir. Aksi takdirde fiziksel düşüşü engelleyemez ve takımı maçlara iyi motive edemezse eskisi gibi ard arda mağlubiyetler alabiliriz. Bu noktada Şenol hocanın fiziksel düşüşten şikayet etmeye hakkının olmadığını da ifade etmek isterim. Elindeki kadroyu hakkıyla kullanırsa böyle ani düşüşler yaşayacağımıza ben inanmıyorum.

EmreYavuz61
19.09.2010, 17:16
bence neden kaybettik sorusune en iyi cevap 1.maddede Takım maçı kazanma adına yeterince arzulu değildi...ve teknik ekip bu maçın önemini futbolculara yeterince aşılayamamış olacak ki... ki buda yaşanan istifalardan dolayı...kayseri maçında herkes canla başla mücadele edecektir çünkü futbolcularda farkındadır..ciddiyetsizliklerinin...

Orhan Aydın
19.09.2010, 18:03
Maku benmi için küçük takım oyuncusu dediler demiş.

Foruma mı girdi acaba:)

Mustafa Umut
19.09.2010, 18:07
Maku benmi için küçük takım oyuncusu dediler demiş.

Foruma mı girdi acaba:)
Bende o haberi okuyunca bunu düşünmüştüm :D

Gökhan ARSLAN
19.09.2010, 18:30
Olur böyle şeyler istemesekde...
Lig devam ediyor umarım bundan sonra böyle süpriz sonuçlar almayız..

Harun
19.09.2010, 19:10
Yukarıda arkadaşlar güzel tespitte bulunmuşlar.Bunlara ilaveten en büyük sorunumuzun ve asıl sancımızın top rakipteyken baskı görmemiz olduğuna inanıyorum

Top bizdeyken ayağa pas oynarken ve rakip kaleye dikine gşderken sıkıntı çekmiyoruz.Ne zaman topun rakip tarafından oynatılmasına izin veriyoruz işte o zamn kalemizde tehlike görüyoruz.

Şöyle biraz geriye gidelim.Fener maçında top bizde iken daha akıllı ve daha kontrollü oynayarak sürekli pozisyona girdik.Ne zaman skoru korumak için geri yaslandık, rakip top oynamaya başladı hep gol yedik.Ordaki şansımız yediğimiz gollere erken cevap vermemiz ve aradaki farkın iki olması idi.

Yine sivas maçında top kontrolü bizdeyken ve sürekli atak iken sorun yoktu.Rakip ikinci yarıya beş dakikalık baskı ile gol atarak bailadı.Burda da şansımız farkın iki olması ve gole hemen cevap vermemizdi.

Son oynanan Manisa maçında da top kontrolü bizde iken çok iyiydik.Ne zaman topun kontrolünü manisaya verdik hemen gol yedik.Bu maçın diğerlerinden farkı, yediğimiz gole hemen cevap verememe ve farkın sadece bir olması idi.Şayet fark bir iken teo o gölü atsaydı maç sivas maçına dönebilirdi.

Sonuç şudur ki takım savunma takımı değil, geriye yaslandığımızda çok pozisyon veriyor ve gol yiyoruz.Bu kadar teknik oyuncudan kurulu bir takımın topu sürekli ayağında tutması gerekir.Bunu yapmadığımız her maçı garantiye alabimemiz için en az iki fark öne geçmemiz gerekmektedir.

Mustafa ÖZDEMİR
19.09.2010, 19:28
ilk yarıda bazı fubbolcularımız rakibi küçümsemeye başladığında belli olmuştu maçın gideceği...

TraBz1o61
19.09.2010, 20:05
hiç kimse hacılsaoğlu denen hainin şampiyonluğa oynadığımız bir süreçte istifa etmesini sorgulamıyor ve peşinden giden yalakaları bu yenilgi iyi oldu en azından her rakibi ciddiye almamızı ve saygı göstermemizi sağlayacak bundan sonra ayaklarımız yere sağlam basar kayseri ve bjk maçlarından en az 4 puan alacağız yazın bir yere

ApoCaN28
19.09.2010, 21:05
Ders Olur Umarım . Maçın 90 dakika olduğunu ve oynanmadan kazanılmadığını bazı futbolcularımıza iletmiştir bu skor.

orhan42
19.09.2010, 22:38
1)Daha ligin 4. haftasında 7 geliyor 7 diye fubolcuları ve td yi rehavete sokan ulusal basın
2) Biz Trabzonsporu önümüze geleni yıkar geçeriz 5 atarız 6 atarız diyip takımlarını Real medrid zanneden taraftar
3) Öyle bir zamanda istifa etmeliyim ki Trabzonspora en büyük tahribi verebileyim düşüncesindeki yöneticiler

olduğu sürece Trabzonspor KESİNLİKLE şampiyon olamaz. 2 X 2 = 4 ten daha kesin bir gerçek bu....
Klavyene,eline sağlık....:alkış:

MuratB.
19.09.2010, 23:51
jaja kesinlikle çıkmamalıydı..

pReN@_61
20.09.2010, 00:00
Sağlık olsun.İnşallah oyuncularımız gereken dersleri çıkarmıştır.

hodlu
20.09.2010, 00:07

Teşekkürler. Daha açık ne yazılır bilmem.............

Armağan Dere
20.09.2010, 00:31
fener ve bjk berabere kaldı yarın Bursa'da puan kaybederse, bu mağlubiyet ballı kaymak olur(!)..Trabzonspor beni bu zamana kadar hiç şaşırtmadı...Haftaya Kayseri öbür hafta Bjk maçları asıl dananın kuyruğu o zaman kopacak...Şenol Hoca'yı zor haftalar bekliyor...

el_conquistador
20.09.2010, 00:54
http://macyazilari.com/?p=703

yunusemre
20.09.2010, 10:10
Ders Olur Umarım . Maçın 90 dakika olduğunu ve oynanmadan kazanılmadığını bazı futbolcularımıza iletmiştir bu skor.

Cuma günü olmasaydı keşke takım yorgun olabilirdi..yinede yenilsekte yensekte BORDO VE MAVİİİİ HERRENGE BEDELLLL...

TheCrow
20.09.2010, 17:35
Ben kendimi bildim bileli Şenol Hocanın Trabzonsporda teknik adamlık noktasında iki büyük hastalığı vardır. Birincisi takımı lige harika futbolla sokmasının ardından 4. haftadan itibaren ani bir düşüşün yaşanması. -Bunun en bariz örneklerinden biri Hami'nin sakatlandığı sezondur. Süper başladığımız ligde ard arda mağlubiyetlerden sonra Şenol hoca istifasını sunmuştur- İkinci olarak da kritik haftalarda oynadığımız müsabakaları kaybetmesi.

O sezon hoca Sadi Tekelioğlu değil miydi?..

halil ibo
20.09.2010, 18:02
Şampiyonluğu kaçırdığımız sezonlar boyunca yaşadığımız bir klasik aslında Cuma akşamı seyrettiğimiz maç.Rakiplerimiz kötü olduğu için puan kaybediyor.Fakat bize rakip olamayacak bir takıma ya yeniliyoruz yada berabere kalıyoruz.
Bir de bu arada kötü iken kazanan bir geyse var,toparlanınca zaten 3-5 atıp kazanacaklar.Fakat 3 haftadır öyle yada böyle 1-0 'la kazandıkaları 9 puanları var.Keşke bizde bir maçta 6 atmak yerine 3 haftadır 1-0 kazanıyor olsaydık.
Son vuruşlardaki yetersizliğimiz,beceriksizliğimiz,vurdumduymazlığı mız,bencilliğimiz netice: 1-3.

güneyli
20.09.2010, 18:38
Makukula İstanbul takımları ve bursada sana küçük takım oyuncusu diyorlarmış.

unique
20.09.2010, 18:41
Hala yanıyorum şu maça.

M.Kılıç50
20.09.2010, 19:14
Makukula attigi ilk golden sonra Süper Sayajin olcak sandim valla...

Cafer Bulur
20.09.2010, 21:03

Yahu hirsizin hic mi sucu yok?:)

Liverpoola kafa tutup manisa ya teslim olan istikrarsiz,narin futbolcularimiza ne demeli?

Sampiyonlugun biraz da inanc meselesi oldugu gercegini bursa ortaya koymadi mi?

Kusura bakma ama takim 1-2 övgüyle manisa yi yenemeyecek kadar rehavete giriyorsa o takim sampiyon olamaz zaten.

Emre EFENDİOGLU
20.09.2010, 21:57
Düşünüyorum düşünüyorumda, nasıl her defasında hevesimizi kursağımızda bırakmayı başarıyorsunuz anlayamıyorum. Kaç gündür şu yenilgi aklımdan çıkmıyor. Bu nedir ya.

lazkerem
20.09.2010, 22:04
valla aynen öyle bu hafta gazete okumak televizyon seyretmek tam bir işkence

Cafer Bulur
20.09.2010, 22:26
Liverpoola elendik diye hicbir taraftar takimi elestirdi mi ,hayir.

Ama manisa macindaki futbol agir elestiriyi hakediyordu,normal olan da buydu.

Sevdamız_Bir
20.09.2010, 22:50
O sezon hoca Sadi Tekelioğlu değil miydi?..

Yanılmıyorsam Hami'nin sakatlandığı ve neticesinde galip gldiğimiz o maç G. Antep maçıydı. Şenol hoca da takımın başındaydı. O sezon ilk haftalar üst üste galip gelmiştik fakat sonrasında takım müthiş bir çöküş yaşamıştı. Ardından Şenol hoca istifasını vermişti. Umarım hocamız Trabzonsporumuzu bu sefer toparlar ve bir mağlubiyetler serisi yaşanmasına imkan vermez. Takımın Manisaspor maçı için gerek fiziksel, gerek zihinsel, gerekse de taktiksel olarak iyi hazırlanmadığı ortadaydı. Bu noktada ben en büyük sorumlunun Şenol Güneş'in olduğunu düşünüyorum.

TheCrow
20.09.2010, 23:29
Yanılmıyorsam Hami'nin sakatlandığı ve neticesinde galip gldiğimiz o maç G. Antep maçıydı. Şenol hoca da takımın başındaydı. O sezon ilk haftalar üst üste galip gelmiştik fakat sonrasında takım müthiş bir çöküş yaşamıştı. Ardından Şenol hoca istifasını vermişti. Umarım hocamız Trabzonsporumuzu bu sefer toparlar ve bir mağlubiyetler serisi yaşanmasına imkan vermez. Takımın Manisaspor maçı için gerek fiziksel, gerek zihinsel, gerekse de taktiksel olarak iyi hazırlanmadığı ortadaydı. Bu noktada ben en büyük sorumlunun Şenol Güneş'in olduğunu düşünüyorum.

Başka sezondan bahsediyorsun o zaman, doğrudur. Benim bahsettiğim sezonda Hami'nin Bursa maçında kolu kırılmıştı ve 3'te 3 yapan takım düşüşe geçmiş, Tekelioğlu istifa etmişti.

Ben Sivas maçıyla Manisa maçı arasında fazla bir fark göremiyorum, ikisinde de gol olana kadar pozisyon bulmakta ve hakimiyet sağlamakta zorlandık. Sivas maçında ikinci golü bulduk, Manisa maçında bulamadık, en büyük fark buydu bence.

Levent Ersoy
20.09.2010, 23:38
bordomavinet gerektiği kadar ilgi göstermiyor sanki bu konuya.

Hentbol takimimiz 25.09.2010 cumartesİ gÜnÜ bursa ekİbİ nİlÜfer spor kulÜbÜyle nİlÜfer spor salonunda saat 13:00 de karŞilaŞacaklardir.bursa dakİ arkadaŞlara duyurulur.

İlyas Onat
15.11.2010, 02:11
Arasıra duraksayıp şöyle bir geriye bakmak lazım.

Bu muhasebeyi hepimizin yapması lazım.

Bilhassa Cafer1978 ... :)

Sefa
15.11.2010, 02:16
Hayırlı mağlubiyet denilen şey bu olsa gerek.. Artık Şenol Hoca her maç öncesi şu maçı oyuncuların gözüne sokacaktır.. :)

seyduna_efil
15.11.2010, 11:14
puan kaybı olarak içimi en çok acıtan maç budur..farklı kazanacağımız bir maçı kaybettikk...biliyorum keşke demenin manası yok ama bu maçtan 3 puan almış olsaydık şimdi daha rahat olurduk liderlik koltugunda..

Fatih Özkan
15.11.2010, 11:49
Bu maç bizim için ders oldu...
Bana göre çok da iyi oldu!
Ayaklarımızın yere basmasını sağlayan maç...

Yasin Altuntas
15.11.2010, 14:06
Bence tam yerinde bir Yenilgiydi.

Tüm Sezon Yenilgisiz duracak degiliz. Tam Rehavete kapildigimizda gelen bir Yenilgi Oyuncularinda Aklini Basina getirdi. Ve bundan sonra kolay kolay rehavete kapilip Maci Hafife almak gibi bir sey mümkün degi.

Ve Bakiyorsunuz Manisa Deplasmanda BJK ve GS yide yeniyor yani cokta kötü bir Takim degil ve bizi yenmekle BENCE bize cok büyük bir iyilik yaptilar

Hasan61
15.11.2010, 14:14
Bu maç bizi şampiyon yapacaktır...

Bera B.
19.11.2010, 23:11
iyi ki yenildik bu maçta. çok hayırlı oldu

Murat 61
20.11.2010, 12:14
İlk başta çok üzülmüştüm bu maçı kaybettiğimize ama şimdi hiç üzülmüyorum. Çok hayırlı bir yenilgiydi.

YakupDayi
21.11.2010, 03:22
evet manisa maçını unutmaya çalışıyoruz ama bi türlü unutamadaık neden? çünkü fuzulipuan kaybı..

Armağan Dere
10.06.2011, 14:05
2 saat önce Trt'de bu maçın özeti vardı!!

Bdeniz_61
15.06.2011, 09:36
1-0 ken Teo o karşı karşıya golü atsaydı iş bitmişti.Ah ulan Teo:)

İsa
22.06.2011, 18:36
.................