PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2012 Grup Maçı | Almanya 3 - 0 Türkiye

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

güneyli
09.10.2010, 16:12
Haydi salı günüde Azeri maçında Türkçe bilen 11 i buluruz.Ondan sonra Avusturyaya da Almanca bilen 3-4 oyuncu buluruz.Belçikayla oynarken flamenkçe bilen kaç oyuncumuz var!!!!!!
Almanlar ahım şahım futbol oynamadı.Biz çok berbattık.3. sınıf bir takımdık.Alman ekolüne yabancı olmayan oyuncuları alayım derken ilk defa yanyana oynayan oyuncular ve formsuz, oynamayan oyuncular ne kadar katkı sağlar..Hiddink kafasında bir kumar oynadı.Ya tutarsa hesabı..

bekir61
09.10.2010, 16:17
maci fenerli futbolcular yüzünden kaybettik
volkan , özer , gökhan

bildigim bütün küfürler bunlara gitsin
bide tabiki fenerli serefsiz antröner oguz cetine

almanyadaki gurbetcileri okadar rezil ettilerki kimse
bilemez
ALLAHtan suan iki hafta okular tatilde yoksa okula
gidemezdim utancdan

Alika87
09.10.2010, 16:29
volkan , özer , gökhan

bilemez
gidemezdim utancdan

fazla kafana takma kardesim, bende almanyada yasiyorum ve gayet rahatim, sonucta hakeden takim kazandi, burda utanmaya hic gerek yokki. utanacak birisi varsa, o da hiddink ve oguz cetin olsun, sen üzme güzelcik canini ;)

Emrah Akcagöz
09.10.2010, 16:36
Volkan dün yaptığı hata dışında iyi performans gösterdi,
Onur nasıl ağır eleştriyi haketmemişse,
Volkan da dünkü performansıyla haketmemektedir,
Pozisyon hatası yapılır, topa hatalı çıkılır eyvallah da topu rakibe doğru göndermek düpe düz vurdum duymazlık umursamazlık..

Fanatik34
09.10.2010, 16:55
Mesut Özil´in macboyu isliklanmasi cok garibime gitti. Özellikle bunun birileri tarafindan provoke edildigi cok acik. Hele hele bugünden sonra niye o takimi sectigini anlamayanlarda anlayacak!

Önceki hafta Real Madrid´te attigi ilk golden sonra ellerini acip Allah´a sükrediyordu.

Su macta Mesut´a verilen tepki Oguz Cetin ve yalakalarina verilmis olsa, orda bir saniye bile duramazlar ya...

Almanlar dün zayif bir kadroyla maca cikti..Ballack´i gectim (miyadi doldu) ama Schweinsteiger´siz bir hicler, hele hele solbekleri de yoktu. Ama onlar sagaciklari olmadan bizim solu koridora cevirdiler.

Halil Altintop bir tercihdir, hadi onu gectim, Nuri-hamit-Emre üclüsünü yerinde oynatsa yenilmezdik. Su anda performansiyla ligteki en solbek Ibrahim Üzülmez ama Schuster bile bunun farkinda degil...onun önünde oynayabilecek sürüyle oyuncumuz varken:confused:

Tolga Okumuş
09.10.2010, 17:18
Dün akşam benimde bir kaleci olmam sebebiyle özellikle Volkan'ı izledim.

Bana kalırsa çok üst düzey bir kaleci.

Avrupa'da her takımda rahatlıkla oynar.

ilhan
09.10.2010, 18:55
Aykut Kocaman çıkıp "Özer'in milli takıma alınmasına şaşırdım" diyor. Biz neler konuşuyoruz. Özer'in hocası bile şaşırıyor milli takıma alınmasına.
:)

Ey gidi...

TS-FAN
09.10.2010, 19:11
Şu andaki milli takım;
birilerinin birilerini kayırdığı,
"öteki" gördüğünü dışladığı ,
hak edenlerin değil ,adamı olanların oynadığı bir takımdır.
Küçük hesaplar yapanların kurduğu bir takımdır.
Ve un utmadan; tabi ki Türk medyasının takımıdır..

Hüdai Pervaneli
09.10.2010, 19:18
Dün akşam benimde bir kaleci olmam sebebiyle özellikle Volkan'ı izledim.

Bana kalırsa çok üst düzey bir kaleci.

Avrupa'da her takımda rahatlıkla oynar.
Volkanin 3. gol haric diger gollerde hatasi yok

İlyas Özdemir
09.10.2010, 19:19
Türk Milli Takımı rakibinin elini kolunu sallaya sallaya yendiği bir takım haline gelmiş

28TS61
09.10.2010, 19:19
ülke tanitimi ve gurbette yasayan vatandaslarimizi rezil ettiginiz icin hepsine ceza verilsin isterim ama nerdeee.
yeri gelince ülke tanitimina katki sagladi diye para verip almasini biliyorlar ama.

Travelair
09.10.2010, 19:22
Hiddink beyefendi dünyanın parasını alıyor ve verdiği demece bak: Almanya'ya yenilmemiz normal...

Peki normalse seni neden getirdik?

Ali İhsan
09.10.2010, 19:25
Milli takım işi bir tezgah!

Selçuk ve Ceyhun'a aleni mesaj var!

İstanbul'a gelmeden oynayamazsınız!

Bu oyuna gelmeyin, sıradanlaşmayın, o milli takım bizim milli takımımız değil diye haykırmak istiyorum. Adam kayırmacılığın olduğu, bazı oyuncuların maç kondisyonu için ayarlanmış hazırlık maçı gibi görülen milli takım benim milli takımım değildir!

Hüdai Pervaneli
09.10.2010, 19:29
Aurorelio sakatlandiginda selcuk hazirlaniyodu Neden o girmedi oyuna

iskenderunlu
09.10.2010, 19:30
helal olsun MESUT ÖZİL sana yapılan ırkçı tezahüratlara karşı onurlu mücadelenden dolayı kutluyorum

ilhan
09.10.2010, 19:32
Aurorelio sakatlandiginda selcuk hazirlaniyodu Neden o girmedi oyuna

Hiddink Selçuk'u işaret etti, hazırlan diye. Adam tam hazırlanıyordu. Ne olduysa Tuncay girdi.:)

Ben yanlış görmediysem eğer Hiddink Selçuk'u sokacaktı. Yanlış görmüş olabilirim tabii.

Alihan Ertürk
09.10.2010, 19:34
Hiddink Selçuk'u işaret etti, hazırlan diye. Adam tam hazırlanıyordu. Ne olduysa Tuncay girdi.:)

Ben yanlış görmediysem eğer Hiddink Selçuk'u sokacaktı. Yanlış görmüş olabilirim tabii.

Ben görmedim ama OÇ araya girmiştir kesin!

'' Dur hocam, O Trabzonlu. Ne yapıyorsun '' demiştir. :)

hüseyin1975
09.10.2010, 19:35
Almanya hak etti ve kazandi.
Biz kendimizi olmadigimiz yerlerde hep görüyoruz.
Sahada oynayan Oyuncularimizdan kaci Dünya Futbolunda "önemli" yerlerdeler?
Kac Futbolcumuz üst düzey?

hüseyin1975
09.10.2010, 19:36

Kameralara yansidi, kesinlikle girmeye hazirlaniyordu. Formasi gözüküyordu:)

ilhan
09.10.2010, 19:39
Yahu bu Hiddink'i de anlayamıyorum. Amerika'daki kamp sonrası "Selçuk ve Arda eskiden bildiğim oyuncular, onlardan faydalanacağım" diyor. Hadi Arda sakat, Selçuk'u da "dostlar alışverişte görsün" ayağına alıyor. Gerçi Selçuk anasının ak sütü gibi hakediyor milli takımı orası ayrı...

Ligin en formda yerli oyuncusu kim? -Selçuk.

Nuri Şahin'i hayatında hiç oynamadığı yerde oynattılar yahu. Adam Almanya'da döktürüyor, resital sunuyor her maç. Yahu böyle bir adamı dün akşam savunmanın içinde gördük. Hadi SaRbi sol bek oynuyor neyse... Nuri Şahin yahu... Kadrodaki en yetenekli isimlerden birisi. Garipti :) Ya biz şu lanet olası futbolu çok irdeliyoruz ya da lanet olası futboldan hiçbir şey anlamıyoruz.

Kameralara yansidi, kesinlikle girmeye hazirlaniyordu. Formasi gözüküyordu:)

Abi stadda anonsu bile yapıldı. :)

hüseyin1975
09.10.2010, 19:42
Yahu bu Hiddink'i de anlayamıyorum. Amerika'daki kamp sonrası "Selçuk ve Arda eskiden bildiğim oyuncular, onlardan faydalanacağım" diyor. Hadi Arda sakat, Selçuk'u da "dostlar alışverişte görsün" ayağına alıyor. Gerçi Selçuk anasının ak sütü gibi hakediyor milli takımı orası ayrı...

Ligin en formda yerli oyuncusu kim? -Selçuk.

Nuri Şahin'i hayatında hiç oynamadığı yerde oynattılar yahu. Adam Almanya'da döktürüyor, resital sunuyor her maç. Yahu böyle bir adamı dün akşam savunmanın içinde gördük. Hadi SaRbi sol bek oynuyor neyse... Nuri Şahin yahu... Kadrodaki en yetenekli isimlerden birisi. Garipti :) Ya biz şu lanet olası futbolu çok irdeliyoruz ya da lanet olası futboldan hiçbir şey anlamıyoruz.

Abi stadda anonsu bile yapıldı. :)

Acaba Almanlar hakkimizda ne düsünmüsdür?:mad:
Tam bir komedi dükkani yahu:mad:

kemaLAZ61
09.10.2010, 19:49
Yazik degilmi, orda Almanya, Hollanda, Avusturya'dan gelen 40.000 gurbetciye yazik degilmi? Hicmi ruh yok bu futbolcularda? Hicmi insaf yok bu Oguz denen adamda?

Aurelio'nun yerine Selcuk girseydi eger Nuri pozisyonunda kalacakti dolayisiyla ofansif oynamaya devam edecekti. Zaten özelligide bu, defasif okadar iyi degil. Sen gelmis Tuncayi oyuna aliyorsun, Nuriyi arkaya gönderiyorsun. Eger Selcuk girseydi dogal olarak daha fazla pozisyona girip golü bulabilirdik.

ilhan
09.10.2010, 19:51
Acaba Almanlar hakkimizda ne düsünmüsdür?:mad:
Tam bir komedi dükkani yahu:mad:

B.Dortmund taraftarı dün Nuri Şahin'i öyle çaresiz görünce neler düşündü acaba gözbebekleri gördükleri Nuri Şahin için.

Mayls
09.10.2010, 20:05
10 dakika oynandıktan sonra emindim kaybedeceğimize. Eskiden dizilişimiz ne kadar kötü olursa olsun bu tip büyük maçlarda farklı bir hava oluyordu. Örneğin 2008'de hiç futbol oynamadık, en kötü kadroyla Almanya maçına çıktık, çok güzel futbol oynadık. Dün ilk 10 dakika oynandı ve ben öyle bir şeyin tekrarlanmayacağını anladım.

Bu kadar az Türk futbolcu mu var da, Hamit solaçıkta, Nuri önliberoda, Özer, Sabri ve Emre ilk 11'de oynuyor?

Sacit
09.10.2010, 20:06
Almanya rahat alır demiştim ve de rahat bir maç aldılar..

biz mi ?

konuşmaya gerek yok..

hüseyin1975
09.10.2010, 20:09
10 dakika oynandıktan sonra emindim kaybedeceğimize. Eskiden dizilişimiz ne kadar kötü olursa olsun bu tip büyük maçlarda farklı bir hava oluyordu. Örneğin 2008'de hiç futbol oynamadık, en kötü kadroyla Almanya maçına çıktık, çok güzel futbol oynadık. Dün ilk 10 dakika oynandı ve ben öyle bir şeyin tekrarlanmayacağını anladım.

Bu kadar az Türk futbolcu mu var da, Hamit solaçıkta, Nuri önliberoda, Özer, Sabri ve Emre ilk 11'de oynuyor?

Haklisin, fakat Hamit sol acikda gayet iyi oynayabiliyor. Bunu Bayernde ispatladi.
Tabiki yinede asil yeri degil.

nesta61
09.10.2010, 20:32
bu bizim laz usagi varya engin baytar dun aksam ozer'in yerinde gozu kapali oynardi , sirf istanbul takimlarini mutlu etmek icin oyuncu tercihi ediliyorsa 80li yillara donduk demektir gelenden gidenden fark yeriz , adaletsizce boyle devam etsinler 2012 evde izlesinler beter olsunlar uzuldugum nokta gogusdeki AY YILDIZA uzuluyorum layik olmayan futbolcular tasiyor o formayi .

Ahmet Başkaya
09.10.2010, 20:40
volkan , özer , gökhan

bilemez
gidemezdim utancdan

Boşver be Bekir sen niye üzülüyorsun sıkma o tatlı canını soranlara , benim takımım bu değildi dersin .

İstanbul karması vardı sahada .

Mustafa AYDIN
09.10.2010, 20:42
Mahmut Özgener ve saz ekibi şimdi çalıp çalıp oynasınlar.

atf61
09.10.2010, 20:57
mesut özili tebrik ediyorum...kendisi haklı çıktı gelseydi oynayamazdı...demekki bir bildiği varmış...bu takımdan cacık olmaz...bakıyorum maçı veren tvnin yorumcuları 3 maymunu oynuyo...rıdvan dilmen benim için bitmiştir...türkiyenin ayağa kalkması lazımdı...teknik heyeti allaha havale ediyorum...oğuz çetin derhal istifaaaaaaaa

atf61
09.10.2010, 20:58
volkan , özer , gökhan

bilemez
gidemezdim utancdan
hakketen kardeşim yemin ediyorum size çok üzüldüm...bunlardan vatan millet sevgisi yok emin ol....bunların derdi para çete bunler yaa...

hüseyin1975
09.10.2010, 21:06
mesut özili tebrik ediyorum...kendisi haklı çıktı gelseydi oynayamazdı...demekki bir bildiği varmış...bu takımdan cacık olmaz...bakıyorum maçı veren tvnin yorumcuları 3 maymunu oynuyo...rıdvan dilmen benim için bitmiştir...türkiyenin ayağa kalkması lazımdı...teknik heyeti allaha havale ediyorum...oğuz çetin derhal istifaaaaaaaa

Emre, Aurelio, Süperstar Özer vs. oldugu bir Takimda ne yapalim Mesutu:(

Hasan ZAİMOĞLU
09.10.2010, 21:06
tek üzüldüğüm nokta sahada ruhsuz ruhsuz gezen mahluklar yüzünden orada tribünde başları önlerinde eğik ay yıldızlı formalı hemşerilerimizdi. hadi anladık dininiz imanınız para ama hiç mi utanmadınız sahada dolanırken ben anlamadım. ömründe sol bekte oynamayan adam onu geçtim kendi takımında kulübeden çıkamayan adam milli takımın vaz geçilmezi oluyorsa bence kimse mesut ve mesut gibi başka ülkelerin milli takım formasını giymesine hainlik demeyelim. biz önce kendi içimizdeki hainleri temizleyelim. bizim rakiplerimiz ancak kazakistan, letonya,azerbaycan ve bunlar gibi olan ülkeler. kendimizi kandıra kandıra büyük beklentiler içine giriyoruz sonra gerçek yüzümüzle yüzleşiyoruz. bu bir türkiye klasiği artık ...

OYılmaz
09.10.2010, 21:14
Milli takımda adalet istiyorum Milli takımı artık askeri vesayet rejimine benzetiyorum sırf 3 ezikleri mutlu etmek için sözde eşitlikçi davranıyorlar ve de Oğuz Çetin denen adam derhal istifa etmelidir

Adil ÖZGÜR
09.10.2010, 21:25
Milli Takım'a seçmelerdeki TEK GÖZLÜ'lük böyle devam ettiği süre içinde,

Bu Türk Milli Takımına Milli diyemeyiz. Neymiş Gökdeniz Almanya maçında hangi futbolcudan aşşağı top oynardı.

Gökdeniz eğer bu maçta olsaydı bu takım yenilirmiydi?

Serkan BALCI bu maçta oynasaydı Türk Milli Takımı yenilirmiydi?

Hele Kaleci Volkan'ın yaptığına ne demeli. O son goldeki Rüştünün yaptına hata denmesi mümkün değildir.

Ya Ne denir Volkan'ın Yaptığına?

İ H A N E T

Rüştünün yaptını Kalecimiz Onur Recep KIVRAK yapsaydı, İstanbul gazeteleri Recep'in posasını çıkarırdı.

Ya Özgeneker'e ne demeli.

Çok kariyerli, Dünyanın en meşhur Teknik Adamanın yaptığı hataları Türk olupta hocalık yapan hiçbir Türk Hocalar yapmazdı.

Tek Kelime Özgeneker İSTİFA, Oğuz Efendi İSTİFA.

Bu Milletin ONUR'u ile oynayan İstanbul'un BOYALI MEDYASI gözünüz aydın. KARİYER'li bir Hocaya sahip oldunuz.

Savunun oynattığı son maçtaki taktiğini.

Tek Kelime Yazıklar Olsun Milli Takım Teknik Heyetine ve Federasyon Başkanına.

hüseyin1975
09.10.2010, 21:29
Milli Takım'a seçmelerdeki TEK GÖZLÜ'lük böyle devam ettiği süre içinde,

Bu Türk Milli Takımına Milli diyemeyiz. Neymiş Gökdeniz Almanya maçında hangi futbolcudan aşşağı top oynardı.

Gökdeniz eğer bu maçta olsaydı bu takım yenilirmiydi?

Serkan BALCI bu maçta oynasaydı Türk Milli Takımı yenilirmiydi?

Hele Kaleci Rüştünün yaptığına ne demeli. O son goldeki Rüştünün yaptına hata denmesi mümkün değildir.

Ya Ne denir Rüştünün Yaptığına?

İ H A N E T

Rüştünün yaptını Kalecimiz Onur Recep KIVRAK yapsaydı, İstanbul gazeteleri Recep'in posasını çıkarırdı.

Ya Özgeneker'e ne demeli.

Çok kariyerli, Dünyanın en meşhur Teknik Adamanın yaptığı hataları Türk olupta hocalık yapan hiçbir Türk Hocalar yapmazdı.

Tek Kelime Özgeneker İSTİFA, Oğuz Efendi İSTİFA.

Bu Milletin ONUR'u ile oynayan İstanbul'un BOYALI MEDYASI gözünüz aydın. KARİYER'li bir Hocaya sahip oldunuz.

Savunun oynattığı son maçtaki taktiğini.

Tek Kelime Yazıklar Olsun Milli Takım Teknik Heyetine ve Federasyon Başkanına.

Abi kizma ama Kalede Rüstü yoktu, Volkan vardi.

Adil ÖZGÜR
09.10.2010, 21:38
Teşekkürler Kardeşim, Ha Rüştü, Ha Volkan, Her ikiside İstanbul tezgahının parçası.

hüseyin1975
09.10.2010, 21:51
Teşekkürler Kardeşim, Ha Rüştü, Ha Volkan, Her ikiside İstanbul tezgahının parçası.

Haklisin Abi.:alkış:

Orhan Aydın
09.10.2010, 22:11
Keşke 5-6 olsaydı. Ya şu soruyu sormadan edemiyorum: Sarıoğlu, Hurmacı, Gönen , Zan, Nihat vb. Anadolu takımlarında oynasalar çağrılırlar mı?

Tangerine Dream
09.10.2010, 22:24
Düzenin bu şekilde işlemesine göz yumup tepkisiz kalan Anadolu takımı yönetimlerinin de suçu var. Haketmelerine rağmen milli formadan mahrum kalan futbolcularının haklarını savunmak onların boyunlarının borcu.

kaptans
09.10.2010, 22:30
Böyle bir rezilliği milli takımın son 15 senesinde görmedim.hangisini yazsam diye düşünüyorum açıkçası ...çok üzüldüm gerçekten orayı dolduran türk vatandaşlarımıza .yazık ya ALLAH için böyle ruhsuz futbolmu oynanır...

hiddink denen adamın çıkardığı kadroya bakıp bu maçı kazanırız veya puan alırız diyen kaç kişi vardır ve buna nasıl teknik heyet inanarak bu kadroyu çıkarıyor anlamıyorum...senede yaklaşık 10 tirlyon para alıyorsun bu milletten ve yaptığın iş bumu hiddink bey bide maçtan sonra çıkmış diyorsun ki zaten almanya güçlü bir takım yenmemiz anormal olurdu...tüh be yazıklar olsun sana çıkardığın takımla seçtiğin oyuncularla bu taktik anlayışınla tabi zor olurdu...ulan sana ben yaparım almanyayla başa çıkabilecek takımı...

nuriyi ön libero oynatırsan sol beke sabriyi koyarsan sol açıkta hamit oynarsa ileride top tutmamız gerekirken bu özelliğe sahip olmayan halili koyarsan , tuncayı hadi aldın oyuna forvet arkası oynatırsan olacağı budur bi tek serveti forvet oynatmadığın kaldı...sen klüp takımımısın adamsızlıktan yakınacaksın yokmuydu oynayacak bi sol bekin yokmuydu yedek kulübende ön libero aslanlar gibi sene başından beri oynuyor bi selçuk , yokmuydu ileride topu tutacak saklayak bi semihin , oynatamadınmı nuriyi forvete yakın , defansında alamadınmı egemeni görmedinmi serkanı hiç izlemedinmi yoksa , tuncayı koyacaksan sol açığa koyda sağ açıkta hamit oynasın aklın ermedimi , bu kadar ruhsuz futbolcu topluluğunu nasıl oluşturdun hepsinin hesabını vermeye kalksan altından kalkamazsın biliyorum...

çok üzüldüm 2. golden sonra yapılan tezahürat oradaki binlerce türkü hırpalamıştır eminim...güle güle diye bağırdılar duydunmu oğuz çetin şimdi ben sana bağırıyorum istanbul lavuğu oğuz güle güle...hatta gitte istersen gülme

adem73
09.10.2010, 22:56
aslinda protestoyu anadolu da oynayan futbolcular yapmalidir.hicbiri milli takima gitmeyerek sinan gibi mert olmalilar.yalandan cagirip oynatmiyorlar.3 istanbul takimindan olustursunlar.kendileri calip oynasinlar.

Orhan Aydın
09.10.2010, 22:58
aslinda protestoyu anadolu da oynayan futbolcular yapmalidir.hicbiri milli takima gitmeyerek sinan gibi mert olmalilar.yalandan cagirip oynatmiyorlar.3 istanbul takimindan olustursunlar.kendileri calip oynasinlar.

Eyvallah abi, kesinlikle haklısın.

adem73
09.10.2010, 23:00
özer in ilk 11 oynamasi volkan sen e,selcuk a,serkan a ve formayi hakkedenlere yapilmis terbiyesizliktir.yaziklar olsun oguz a.

r9emre
09.10.2010, 23:38
Mesut Özil ile bir kez daha gurur duydum dün akşamdan bana tek güzel kalan duygu. :)

Artık milli takımı detaylı yorumlamıyorum bile o yorumları dün gece bir çok platformda dile getirmekten yoruldum.Burada getirmeme gerek kalmamış herkes yazmış zaten.En basitinden kanat olmayan 2 adamı yani Hamit ile Özer'i kanatta deneyeceğine,alsan Gökdeniz ve Volkan Şen'i koysan o kanatlara ne olurdu?Sabri'den sol bek yapmaya çalışacağına Vederson'u alsan ne olurdu? Aurelio'nun milli takımda yeri olmaması lazım onun yerine defans önünde Ceyhun ile başlasan ne olurdu? Forvete Halil ile değil Mevlüt ile başlasan ne olurdu? Ayrıca Onur'u bir anda 3. kaleci yapıp ilk 18'e almadığın için mutlu oldun mu peki Oğuz Çetin iti? Selçuk İnan'ı soyundurup o kadar hazırlattıktan sonra Tuncay'ı sokarken oyuna hiç utanmadın mı? Hayır utanmadın,yüzsüzsün çünkü.Ama dediklerimi yapmış olsa ne olurdu derseniz dün Almanya karşısında Kazakistan gibi değil de dişe diş bir maç oynardık.

Barış Burak
09.10.2010, 23:53
on numara maçtı.almanya zevk verdi.bir gram bile üzülmedi.kova volkan.kova volkan.kova volkan.

Fanatik34
10.10.2010, 00:02
Hiddink beyefendi dünyanın parasını alıyor ve verdiği demece bak: Almanya'ya yenilmemiz normal...

Peki normalse seni neden getirdik?Adamin Almanya´ya karsi tek galibiyeti yok, belki beraberligi bile...sasirmayin!

O yüzden Türkiye´deki macida unutun...eger Avusturya´yi iki macta yener, belcika´ya da yenilmezsek, en iyi Grup ikincisi olarak 2012´ye gideriz! Aksi:mad:

Fanatik34
10.10.2010, 00:10
Maca gitme imkanim vardi ama Eziklerin elindeki Milli takimdan hayir gelmez diye evde kaldim...hakli da ciktim, maalesef!!!

Halbuki Berlin Almanya´nin en güzel sehirlerinden biri ama onu bile insana zehir edebiliyorlar ya...:alkış:

Mayls
10.10.2010, 00:45
Volkan'ın eleştirilmesini doğru bulmuyorum. Volkan o hatayı yapmasaydı yenilmeyecek miydik? Volkan o hata dışında iyi bir maç çıkardı. Kesinlikle Onur o hatayı yapsaydı eleştiri daha büyük olurdu. Ama istediğimiz adalet değil mi?

Onur o hatayı yapsaydı "Almanya hücumuna karşı tek başına oynadı. Bırakın bir hata da yapsın" diyecekti bir çoğumuz. Ben de diyecektim. Bana göre adaletsizlik aynı cümleleri Volkan için kurmamaktır.

Yanlış giden o kadar çok şey vardı ki, Volkan'ın hatası bence küçücük bir ayrıntıdır.

sametaydin
10.10.2010, 01:19
Sahaya çıkan takımın bu skoru alması anormal bir durum değil. Daha da farklı olabilirdi. Fatih Terimden nefret ederim ama sanki onu bile arayacağız gibime geliyor. Bir dpişkin pişkin zaten yenilecektik tarzı konuşmalar, bir gol fazladan yedik gibi. İnsanları aptal sanıyor heralde. Bu hiddink le işimiz zor.

61-POWER-2
10.10.2010, 01:37
Özil,Nuriden daha iyi bu arada.Ama Türkiyedede Nuri gibi bir türk orta sahası yok.balon ardada dahil buna.Nuride sojnra en yetenekli Türk orta saha şüphesiz Selçuk.

O Senin Görüsün.Nuri Özilden Kat Kat Daha Iyi Futbolcudur.Sonra Ondan Daha Yeteneklidir Yoksa 15 Yasiyla Bundesliganin En Genc Futbolcusu Ünvanini Kazanmazdi Heralde.

61-POWER-2
10.10.2010, 01:55
Ulan Maca Keske Gitmeseydim.Türkiyemsporun Macina Gitseydim Daha Iyi Olurdu.Sali Günü Azerileri Yenemezsek Ikincilik Tehlikede.

Uğur Erdoğan
10.10.2010, 02:56
Keşke 5-6 olsaydı. Ya şu soruyu sormadan edemiyorum: Sarıoğlu, Hurmacı, Gönen , Zan, Nihat vb. Anadolu takımlarında oynasalar çağrılırlar mı?

nasıl emre güngör artık çağrılmıyorsa onlarda elbette çağrılmaz

Maçkalı Atmaca
10.10.2010, 03:01
Aslında hepsi iyi futbolcu. Sorun oyuncularımızın kendi oyun karakterine göre yanlış mevkilerde oynaması.
Örnek olarak;
Hamit, orta alanda daha etkili, kanatlara hapsolmamalı
Nuri, daha ofansif forvet arkası tipi oyuncu, ön libero oynadı
Sabri, Allah aşkına Türkiye'de sol bek mi yok yahu Milli takıma sadece büyük takımlardan oyuncu çağırılacak diye bir kural yok
Özer, kanat oyuncusu değil, orta alanda hücüma dönük daha faydalı

Mustafa ÖZDEMİR
10.10.2010, 07:11
bı kadroyla bu kadar .umarım bundan sonra takımı adam gibi kurarlar.takımlarında oynamayan futbolcuları 11 e almak çok büyük bir terbiyesizliktir...

ismail tüfekçi
10.10.2010, 07:55
valla üzüldüm desem yalan olur ben yalanı sevmem keşke 6 olsa idi

28TS61
10.10.2010, 08:31
acun yine sacmalamis.
-m.topal ispanyada lig liderinde oynadigi halde nicin kadroda yok diyor
(acun sorsana neden türkiye liginde suan ilk 3 sirayi paylasan takimdan cok sayida futbolcu yok diye)
-neden volkan demireli elestiremiyorsun acun ???

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79807

Sefaenes
10.10.2010, 09:43
Acun gitsin o aptal programi varmisin yokmusunu yayinlasin. Özer gibi sahte yildiz nasil 90 dakika oynadi. Emre fb oynatgini milli formada neden oynamiyor. Almanya ya karsi bizim oyunculr oynasa medya acaip elestirirdi ama istanbul karmasi oldumu susarlar.

silentpain61
10.10.2010, 10:26
bı kadroyla bu kadar .umarım bundan sonra takımı adam gibi kurarlar.takımlarında oynamayan futbolcuları 11 e almak çok büyük bir terbiyesizliktir...
:alkış::alkış::alkış:
ayrıca sahadaki kadroda bu kadar kötü oynatılır...sol tarafta sabri ve hamitin ne işi var ???
Türkiyemde sol bek kalmadımı? en etkili silahlarımızdan hamit bu şekilde bitirilirdi...

silentpain61
10.10.2010, 10:27
acun bey bir yorumda volkan demirel için alsak ...(onur için sallıyordun ya)

arifberkay
10.10.2010, 12:30
benim milli takımım değil sevindim açık ve net

macka61
10.10.2010, 12:48
hiddink geldi diye sevindik ama o da fos çıktı fatih terimden bir farkı yok

oflu engin
10.10.2010, 13:02
yazık bu zihniyetle bu takım malesef bu gruptan çıkamıyacak.milli takımın başında hırslarına ve egolarına yenik bir insan nasılda takımın anasını ağllattı.bu takım şehir takımımıda sen tutup sağ kanat oyuncusunu sola monte ediyorsun.bu kadar önemli maça nasıl hiç oynamayan özeri monte ediyorsun.sahi özeri gören varmı.yıllardır yazıyorum bu formayı hiç hak etmeyen emre takımın fireni durumunda sadece çenesi konuşuyor.takımı oguz yapıyormuş,sadece oguz yapsa iyi federasyondakiler nerde tff başkanıda kadroya karışıyor.bazı kemikleşmiş ama hiç işe yaramayan topçularda tff deki adamları sayesinde bu formayı giyiyorlar.
takımında onsekize giremeyen adam bu önemli maçta kurtarıcı olarak giriyor.gazetelerin şişirmesi ile balon olan sercan girdide ne oldu.hangi maçı doksan dakika çıkardı pekte hatırlamıyorum.benim bildiğim takımına en az katkısı olan bir futbolcu.
kaleciye ne demeli.son glü volkan değilde bir başkası yeseydı şuanda bütün şehirlerin merkezinde darağacı kurulur ve basında herkanalda yayın yapıp saatlerce bu hatayı konuşur ve asmasıda bu millete kalırdı.ama dedikya birilerinin dayatması ile oynayanlara laf edilmez.edilemez.kazandığımız bir maçta pozisyon icabı yapılan hataları su yüzüne çıkaranlar bu maçtaki hataları(hata olsa neyse)halının altına nasıl iterim derdindeler.ve konusu mevzu bahis bile olmaz olamaz.
dün bir program seyrettim ve bu yazdıklarımın hiç birini konuşmadılar.nemi konuştular.kişiler önemli değil yenilsekte hiddink bir sistem kurmuş sistem doğruymuş ama olmamış.dünya üçüncüsüymüş yenildiğimiz takım deplasmanda normalmiş.şimdi ben sorarım bu gerizekalılara,senin sistem dediğin ortamda koskoca ülkede sistemine bir sol kanat bulamadınmı ey gerizekalı yalaka utanmaz arlanmaz şerefsizler.senin sistem dediğin hiç oynamayan adamlamı işleyecekti.hiç forma giymeyen özermi sistemdi.volkan bu sistemi kıçı ile top tutma istemindemiydi.tuncay mı bu sistemi kurtaracaktı.yada sakatlıktan bir türlü kurtulamayan oynasada adı forvet olsada birbuçuk senede sadece dört gol atanmı senin sistemini kurtaracaktı.deplasmanmı ne deplasmanı almanların dediği gibi evimizde deplasman maçına çıktık.bunu dünyada hangi takımın taraftarı yaşatır takımına.sizin siteminizi yiyeyim.

Travelair
10.10.2010, 13:11
Hiddink parasına bakıyor. Bence gerisine pek karışmıyor

ESER
10.10.2010, 15:12
bu aralar yayinlanan reklamin amaci heralde manevi erezyona ugramis milli takim duygularini canlandirmak icin olsa gerek. kiyak gecilen 3 takim taraftari bile bu curuk milli kadroya ve teslim edilen curuk zihniyete guvenmiyor. oguzun yalamalik yapip elestirilmeden o koltuga yapisma stratejisinin pek de iyi bir fikir olmadiginin gostergesi bu kendisine duyulan nefrete donusen ofke.
yalakalikla saygi kazanilmaz oguz cetin.. yalakalar en basta harcanacak piyonlardir.. cikari icin onuru satan serefsize kimseler guvenmez

SEDAT
10.10.2010, 20:58
- Sürekli Aynı Film ..Paso 2.'lik Yok Play-off Yok En İyi 2.'ler Felan Filan Hikayeler..

- Resmen Rezilleri Oynuyoruz..

- Takımın En İyisi Gerçek Türk Hamit Altıntop'tu , En Çok Koyanda Golü Çakma Türk'ün atmasıydı..

- O Kalas Kaleciye Yorum Bile Yapmıyorum artık..

- Yayında ve Yapımda Emeği Geçenleri Sevgiyle Anıyorum.

hodlu
10.10.2010, 22:35
Ben Şenol hoca Milli takımı bıraktığından beri zaten desteklemiyorum.Böyle bir milli takımı başlarına çalsınlar.3 değil 8 yeseydik vallahi çok mutlu olurdum...

r9emre
12.10.2010, 02:06
Bari yarın Selçuk ya da Ceyhun'u oynatıp yormasalar hafta sonu maça dinlenmiş bir halde çıkarlar ne güzel.

Mustafa ÖZDEMİR
12.10.2010, 08:18
garip garip kadro kurmayı adet edinmiş bunlar.bizim futbolcularımız iyiki oynamadı almanya maçında .rezil olmadılar yani...

Paksoy
13.10.2010, 00:57
Hiddink Sabri'yi nedne solbek oynatmıştır, sol ayağı sağ ayağından kötü olamazççç
-Hıddınk;Oğuz sabri bumu ben sabriyi bjk de oynayan uzun saçlı futbolcu diye biliyorum ççç
-reykart hıddınk'e;aslında sabri sol kanat ben sağda oynatıyorum :)

Kazım Uzunboy
16.10.2010, 14:21
Peki bu niye böyle oldu?

Berlin'deki seramonide futbolculara eşlik eden çocukların hepsinin üzerinde Almanya forması vardı. Milyonlarca Türk'ün yaşadığı bir ülkede neden alışılmışın dışında bir şey yapıldı; işte bunu kimse anlamadı!

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/15/fft1mm1215647.jpg

A Milli Futbol Takımımız’ın önce Almanya’ya, ardından da skandal bir şekilde Azerbaycan’a mağlup olamasının yankıları devam ederken, Berlin Olimpiyat Stadı’nda işlenen bir ayıp da gözlerden kaçtı. Almanya ile yaptığımız maç öncesi seremonide futbolculara eskortluk eden çocukların üzerinde sadece ev sahibi ülkenin formasının olması kimsenin dikkatini çekmedi. Gerek ulusal, gerekse uluslararası maçlarda artık gelenek haline gelen uygulamada çocuklar teamül gereği sahaya iki takımın da formalarını giyerek çıkarken, Berlin’de Türkiye formasının çocuklara giydirilmemesinin nedeni anlaşılamadı.

Çok nadir rastlanır
Sponsor firmaların, seçtikleri çocuklara zaman zaman sadece bir takımın formasını giydirdikleri uygulamalara çok nadir rastlanırken, ekonomik ve kültürel bağları çok güçlü olan iki ülkenin maçında böylesi bir tasarrufa gidilmesi şaşkınlık yarattı. Almanya’da milyonlarca Türk yaşarken, binlercesi stadı doldururken, aralarında belki Türk çocuklarının da olduğu eskort çocuklara Türk Milli Takımı forması giydirilmemesinin ırkçı bir yaklaşım mı olduğu sorusu ister istemez akıllara takılıyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun ise buna neden göz yumduğu da ayrıca cevaplanması gereken bir soru olarak karşımıza dikiliyor.

Hamit Turhan

www.fanatik.com.tr

HH_52
19.10.2010, 04:47
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/640.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/642.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/644.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/645.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/646.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/648.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/651.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/19/652.jpg