PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çeyrek Final | Türkiye 95 - 68 Slovenya | TÜRKLER UÇUYOR!

Sayfa : [1] 2

Mustafa Umut
05.09.2010, 22:50
2. tur mücadelesinde Fransa'yı 95-77 mağlup ederek çeyrek finale yükselen milli takımımıza Slovenya karşısında başarılar diliyorum :)

Kazım Uzunboy
05.09.2010, 22:55
İlk 4'e kalacağız inşallah..

Paksoy
05.09.2010, 23:00
başlık çeyrek final olarak değiştirilebilir,

Mustafa Umut
05.09.2010, 23:01
başlık çeyrek final olarak değiştirilebilir,
Evet yönetici arkadaşlar ilgilenirse sevinirim...:)

.....
05.09.2010, 23:06
Allahın izniyle Slovenyayı da geçeriz :)

Hasan61
05.09.2010, 23:17
Çok zor geçecek bir maç.Sloven seyircisi de fazla olacaktır.Pota altı üstünlüğünü kurarsak kazanırız.

Berk
05.09.2010, 23:20
Normal oyunumuzu oynarsak kazanırız.
Kerem Tunçeri'yi de sahada görürüz inşallah.

Ali Tunahan Güllü
05.09.2010, 23:21
En zor maçımız turnuvada İnşallah alıcaz bu maçı.
İnanıyorum şampiyonluğa az kaldı!

Özgür Öztürk
05.09.2010, 23:22
Başarılar 12 dev adam

SDanışmaz
05.09.2010, 23:22
Gümbür gümbür finale gidiyoruz.
Kalan takımlarda korktuğum tek takım İspanya. Eğer İspanya'yı yenersek bu turnavada kupayı alırız :)

.....
05.09.2010, 23:23
ABD güçsüz mü ?

Kimse adını yazmamışta :)

Uğurtan
05.09.2010, 23:36
Slovenya maçımız şu ana kadar ki en zor maçımız..

Hem çok iyi bir ekipler.. Hem de bize ters geliyorlar..

Geçen seneki yenilgimiz hala akıllarda..

ABD finale kalamayabilir hala diyorum.. Ve bu herkese göre süpriz olsa da bana göre olmayacaktır..

İspanya.. Evet eğer ki geçebilirsek İspanya'yı isterim karşımıza..

Sırplar çok daha zor olur.. Sırplara karşı kazanamıyoruz..

Mustafa Umut
05.09.2010, 23:53
Fransa Yunanistan'dan çekindiği için bilerek bizim rakibimiz olmak için yenildiler ve en güzel ceavı verdik onlara.Ancak Slovenya bize hep ters giden bi rakip inş. fazla zorlanmayız.Milli takımımıza başarılar...

macka61
05.09.2010, 23:58
çok zor bir maç olucak inşallah kazanan takım biz oluruz şimdiden başarılar 12 dev adam

Uğurtan
06.09.2010, 00:02
Fransa Yunanistan'dan çekindiği için bilerek bizim rakibimiz olmak için yenildiler ve en güzel ceavı verdik onlara.Ancak Slovenya bize hep ters giden bi rakip inş. fazla zorlanmayız.Milli takımımıza başarılar...

Fransa bize rakip olmak istemedi..

Piyango onlara vurdu sadece..

1 sayı fazla yemeleri 3 lü averajda sonuncu yaptı..

Onlar karşılarına Rusya'yı filan bekliyorlardı..

Uğurtan
06.09.2010, 00:05
Bu arada müjdeli haber vereyim..

Kerem Tunçeri'nin durumu gayet iyi..

Barbaros Akkaş söyledi az önce..

Çetin
06.09.2010, 00:05
Abd ile finalde karşılaiacağımızı düşünürsek en zor maçımız bence bu. Bunları geçtikten sonra da Sırbistan gelsin çünkü bu turnuvada kötüler.

Mustafa Umut
06.09.2010, 00:12
Bu arada müjdeli haber vereyim..

Kerem Tunçeri'nin durumu gayet iyi..

Barbaros Akkaş söyledi az önce..
Bilgi için teşekkürler.Çok sevindim...

yorumsuz6117
06.09.2010, 00:13
Bu maç çok zor olucak.

.....
06.09.2010, 00:15
Basketboldaki Slovenyayı Futboldaki hangi ülkeye benzetebiliriz ?

Ben Basketbolu pek bilmem de :)

unique
06.09.2010, 00:15
Çok zor maç, ama bir adım öndeyiz.

Bayraktaroğlu
06.09.2010, 00:28
a milli futbol takımımızın maça gitmesi basket takımımıza ve ortama farklı bir hava kattı...çok güzel düşünülmüş...

Özge
06.09.2010, 00:31
Zor maç.Kıran kırana geçecek.İnşallah bu maçı da kazanacağız.Sonrası final olur herhalde:)

EmreYavuz61
06.09.2010, 00:36
a milli futbol takımımızın maça gitmesi basket takımımıza ve ortama farklı bir hava kattı...çok güzel düşünülmüş...

semih arda selçuk felan beni uyuz ettiler ya arkada ellerindeki maddelerle birbirine vurmalar şarlatan şarlatan hareketler şimarık küçük bebeler gibi.onları götürmesinler böyle yerlere kampta bıraksınlar annelerin güne giderken çocuklarını evde bıraktığı gibi :)

samway
06.09.2010, 00:37

ingiltere olabılır .)

Mustafa Umut
06.09.2010, 00:43

İngiltere diyebiliriz ama bize gelince Almanya kesilirler :)

.....
06.09.2010, 00:43
ingiltere olabılır .)

Valla mı ? :eek:

İngiltereye tarihimizde golümüz yok , yoksa Slovenyaya da basket atamayacaz mı :p :)

Mustafa Umut
06.09.2010, 00:55
fenerde oynaran Vidmar ve Efes'te oynaran Nachbar Türkiye'yi tanıyan oyuncuları var dikkatli olmalıyız.Ayrıca Fransa'dan güçlü bir rakip ollduğu tartışılmaz.İşimiz çok daha zor olacak.Pota altına dikkar etmeliyiz etkili uzun adamları var...

Hürgün Aygün
06.09.2010, 00:58
Zor bi maç bizi bekliyo ama seyirci desteği arkamızda oldukça finale kadar yolumuz var..

pReN@_61
06.09.2010, 00:59
Başarılar 12 Dev Adam !

only ts
06.09.2010, 01:05
valla basket futboldan daha zevkliymiş...

atf61
06.09.2010, 01:33
kerem tunçeri yoksa işimiz zor...adam çok iii yaa

TraBz1o61
06.09.2010, 01:53
slovenyayıda yeneriz arkadaşlar rahat olun o seyircinin karşısında kim durabilir allah aşkına ama yarı finalden öteye gidermiyiz orası şüpheli

silentpain61
06.09.2010, 01:59
Milli takımımız buraya kadar çok güzel geldi(maşallah),,ancak turnuva şimdi başladı sağlam takımlar kozlarını paylaşmaya başlıyor...
slovenya ikili oyunlarda çok başarılı alan savunmamızla bu ikili oyunları bozabilirsek slovenyayı eleriz gibi geliyor,sonuçta biz savunmamızla öne çıkan bir takımız.kerem tunçeri'nin sahada olmasıda önemli tabi.
İNŞALLAH eleriz.
herkese HAYIRLI KANDİLLER.

Utku61
06.09.2010, 02:11
Daha erken ama yenersek yarı finaldeki muhtemel rakiplerimiz kim? :D

Mustafa ÖZDEMİR
06.09.2010, 02:11
artık amerika korksun...

Fatih Özkan
06.09.2010, 02:41
Allah yardımcımız olsun!

Uğur GEMİCİOĞLU
06.09.2010, 03:53
Oldum olası basketbolda Doğu Avrupa ülkelerinden hep korkmuşumdur. İnşallah geçeceğiz.

Yunus Danışmaz
06.09.2010, 05:04
Turnuva yeni başlıyor zaten.. bundan önceki rakipler pek dengimiz değildi..

.....
06.09.2010, 05:33
Gel Slovenya gelll

Türkiye ile oynamak her babayiğidin harcı değildir ona göre ;):)

KERİM
06.09.2010, 05:39
valla basket futboldan daha zevkliymiş...

futbolda ikisaat atak öncesi paslaşma, atak girişimi, çizgiye inme ve tehlikeli pozisyon yaratma derken ortalama 10 dakkada bir bize heyecan yaratırken baskette 2 saniyede neler oluyor :D

İsmail Coşgun
06.09.2010, 06:07
Slovenler çok iyi hucum ediyor. Ayrıca savunmalarıda sağlam. Biz savunmamızla rakipleri dize getiriyoruz. Bakalım neler olacak. Şimdiden çok heyecanlandım. Kerem Tunçeri'nin olmaması bizim için büyük eksik olacak. Hayırlısı.. 12 Dev Adama güveniyoruz!

Oğuz ZEYTİN
06.09.2010, 08:55
Slovenya iyi takım ama korkacak halimiz yok.

Hücumda çok sayıda silahları var: Lakovic,Dragic, Nachbar, Slokar...

Uzun rotasyonları geniş: Vidmar-Slokar-Zupan ve Brezec...

MAçın en güzel eşleşmesi Nachbar-Hidayet olacak.

Aynı zamanda Vidmar, Fb'den arkadaşları Ömer-Oğuz-Semih'le eşleşecek.

Slovenlere karşı "onlar atsın, ben bir fazlasını atarım" demek hata olur. Çünkü onları bir yerde durdurmak gerek. Bunun için de dün gardı olmayan Fransa'ya yapılan baskıdan daha fazlasını Dragic-LAkovic'e yapmak gerek.

Takıma başarılar...

İlker ToSun
06.09.2010, 08:59
sıra sende Slovenya,,

rahat geçmese de galip ayrılacağımız bir maç olacağını düşünüyorum

Külünkoğlu
06.09.2010, 09:00
Hücumda çok sayıda silahları var: Lakovic,Dragic, Naachbar, Slokar...
Bir önceki maçta 3'lük manyağı yaptılar rakiplerini.
Ard arda ve değişik bölgelerden değişik adamların peş peşe üçlük atmaları enteresandı. Güçlüler. Ama bizim kadar değil.

Hasan61
06.09.2010, 09:04
Daha erken ama yenersek yarı finaldeki muhtemel rakiplerimiz kim? :D

İspanya-Sırbistan galibi..

halukozcelik
06.09.2010, 09:30
lakoviç gününde olursa bizi tek başına bitirebilir.

winner
06.09.2010, 11:50
Her zaman izlemekten zevk alırım Slovenler'i. Taktik tahtasına yazılanları en iyi uygulayan ve basketbolu basketbol gibi oynayan tepeden tırnağa basketbolcu oyuncular bu ekolden çıkar. Ama yine de eşleşilebilecek en iyi takımla eşleştik. Neden mi?

Bu turnuvada hücumlarımız dahil oyun sistemimiz rakibi bozmaya dayalı. Yapılan alan savunması ve topa baskı maçın kilidi oldu hep.Savaşarak savunma yapmak ve rakinbe çok top kaybettirmek hücumdaki verimi de beraberinde getirdi.Biz aslında hücum alanında bu kadar kapasiteli bir takım değiliz ama bu nedenle olduk.

Slovenler iki guardları Dragiç ve Lakoviç'in performansları ile doğru orantılı bir takım. İkiside üst düzey oyuncu ve hem skor hem de takımı oynatma yönünde çok iyiler. Ama dezavantajları genel Sloven ekolünde olduğu gibi sertliğe gelemiyorlar.Fizik olarakda çok zayıflar. Eğer bu iki oyuncuyu bezdirmezsek oyunu istediği gibi yönlendirirler. Ama özellikle maçın başında sert faullerle bu iki oyuncu geri püskürtülür ve sinirleri ile oynanırsa Slovenya'nın hiç ama hiç şansı kalmaz maça ortak bile olamaz.Bizim elimizdeki malzeme bunu yapmaya yeter.Kerem Tunçeri,Ömer Onan ve Sinan Güler rakip guarda baskının ve sert savunmanın uzmanları.Bu işi onlar beceremezse kimse yapamaz. Guardlarımızın sertliğini ve bu fizik avantajını oyunun her iki tarafında da kullanırsak Fransa maçının benzerini oynarız. Aksi halde maç sıkışır ve sıkışan bir maçta neler yapacağımızı hiç bilmiyoruz.Çünkü turnuvada tüm maçları güle oynaya kazandık.

Malatya FC
06.09.2010, 11:53
Ev sahibi biziz maç istanbulda Slovenler bizden cok olur diye herkes konuşuyo Adamların nüfusu 1.985.000 ama helal olsun İstanbula 10.000 e yakın gelmişler Kapalı Spor Salonlarında Çekirdekçi tayfa cok olur Federasyon maça kadar reklam yada başka şeylerle taraftarı havaya sokarsa hiç bişe olmaz. Maçıda Alırız İnşallah.

Murat Altun
06.09.2010, 12:13
Bizim bu basketbol milli takımına neden yanlış kadro kuruyorlar yanlış basketbolcualrı çağırıyorlar Milli takımlar takımında oynamayan yada sakat eski şöhretlerden kurulmuyormuydu ? Bu çocuklar gayet formda ve yürekleri ile oynuyorlar milli takımda ne işleri var

Birde abi bunlar hergün maç yapıyorlar Futbolcular gelip izlediler futbolculra kötü örnek oluyorlar bizim süper sonik futbolcu yıldızlarımız üç gün arayla iki maça çıkınca yorgunluktan ölüyorlar doğal olanı iki maç arasında en az bir hafta olacakki bizim padişahalr biraz koşşunlar

Slovenya yıda yeneceğiz
Fransa da hep eliyordu bizi nooooollllllllllduuuuuuuuuuuu :D

Aytaç Çakıroğlu
06.09.2010, 12:20
dün gelir devran döner demişler bizi yenen takımaları teker teker yeniyoruz. inşallah sıra geldi slovenya ya ancak şu ankara daki seyirci potansiyeli dün akşam ara ara oldu salonda. slovenler de 5.000 kişiye oynuyorlar. onun için maçın başından sonuna kadar rakibi etkilieyecek ve rakip taraftarı susturacak biçimde destek olmalıyoz 12 Dev Adama

İlker Akçay
06.09.2010, 12:23
Slovenler şu ana kadar oynayadığımız takımlar içinde bu turnuvada en çok takım hüviyetinde olan ve bizim gibi gerçekten tam bir takım gibi oynuyorlar.

Slovenleri yenmemizin yolu aşırı sert ve agresif bir savunma ve her alanda topa baskı ile gelecektir.Bu aşamada da maçın yıldızı adayımı Adrenalin Sinan olarak belirliyorum ve Ömer Onan.Bu ikili maçın kaderini ciddi şekilde çizeceklerdir.Slovenlere kolay sayı imkanı vermez ve turnuvanın başından bu yana gelen sert tarafımızı gösterdiğimizde maçın bize çok daha yakın olduğunu düşünüyorum.Eğer kolay şut ve sayı imkanı verirsek sayı opsiyonlarının da yüksek olduğunu düşündüğümüzde maç içinden çıkılmaz bir hal alabilir ancak Milli Takım gerektiği gibi oynayıp turu alacaktır diye düşünüyorum.

Sert savunma ve topa agresif baskı en önemli silahımız olacak.

Onlar atsın biz atalım mantığıyla kesinlikle hüsrana dönüşecek bir maç zira bizim maç kazanmamız için rakibimizi 65-70 civarında tutmamız lazım ve bunu başaracağımızı düşünüyorum.

Hadi 12 Dev Adam... :)

crazyman_61
06.09.2010, 12:42
slovenya dünkü maçta çok sayıda üçlük attı 33 de 19 isabet her attıkları giriyor gibi bişey :)
bu soruna çözüm bulabilirsek maç bizim

Ozan Yazıcı
06.09.2010, 13:23
Slovenleri çok zorlanır ama geçeriz, yarı finalde İspanya - Sırbistan galibine takılırız. İlk 4 makul bir sonuç bence.

Berk
06.09.2010, 13:30
Kupayı alırız çok büyük bir şanssızlık yaşamazsak.

Belki fazla uçtum bilmiyorum ama şuan turnuvada izlediğim takımlar içinde en iyi savunma yapan takım biziz.Zaten savunmada istikrarı yakalayınca hücum gücümüze de yansıtıyoruz bunu.Kazanmamamız için hiçbir neden yok..

Türkiye 76-70 Slovenya

Erbay
06.09.2010, 13:32
Seyircimiz için ne düşünüyorsunuz? Ben daha ateşli taraftar bekliyordum açıkçası, belki televizyondan öyle gözüküyordur.

Ilelioglu
06.09.2010, 14:10
Slovenya'yi yeneriz diye düsünüyorum...:);)

Harun CAN
06.09.2010, 16:10
Slovenya eğer her maç attığı gibi üçlük atarsa, daha doğrusu buna izin verirsek işimiz çok çok zor.! Turnuvada gördüğüm takım oyunu oynayan tek tük takımdan biri, oyuna giren her oyuncu katkı yapabiliyor ve belirli bir çizgileri var. Başlarında da jaka Lakovic gibi bir lider oyuncu var. Slovenya taraftarı da var istanbulda, en az 5000 kişi olurlar eğer fırsat verilirse, ama ev sahibi biz olduğumuz için slovenler kendilerine ayrılan kısmı tıka basa doldururlar ancak. Çok zor maç, bu maçı kazanmak Sırbistan ya da ispanya karşısında kazanmak kadar zor.. Peşpeşe 2 galibiyet alabiliriz ki bu uzak bir ihtimal değil ama Slovenlere yenilip 5.-8. lik için de mücadele verebiliriz bu da olası bir durum..

S.DEMİRCİ
06.09.2010, 16:14
zor maç olacak..
slovenya makina gibi..
agresif savunmamızı sürdürür ve hucümda sakin olursak bu maçı alabiliriz..
Allah yardımcınız olsun...

Volkan
06.09.2010, 16:15
bu macı alırız korkum yok slovenyadan

Uğurtan
06.09.2010, 17:15
Herkes dış şut diyor da Slovenya ile ilgili o kadar müthiş bir dış şut yüzdesine sahip değiller..

Lakovic ve Dragic ikilisi dışında çok bir skor yükü çeken yok gibi..

Onlar da biraz biraz bize benziyorlar.. Daha çok komplike basketbol oynuyorlar.. Savunma ve hücum dengesi..

Ve bu dişlilerinin en önemli isimleri söylediğim ikili.. Fiziksel olarak güçsüzler.. Baskımızla bu dişlileri kırabiliriz..

Ömer ve Sinan önemli iki hamlemiz olacaklar.. Zor olacak ama geçeceğiz inşallah..

Bdeniz_61
06.09.2010, 17:26
Slovenya şu ana kadar oynayacağımız takımların içinde en güçlüsü (Yunanistan dahil) olacak.
Bizim artılarımız kendi evimizde olmamız,iyi oynamamız ve son maçlarda Ersan ve Hido dışında Ömer,Sinan gibi skorerler üretebilmemiz.Bu çok önemli.
Slovenya ise komple bir takım.Lakoviç takımın en iyisi.Dragic fazla ön planda olmasa da gizli kahraman rolünde.Dünkü Avusturalya maçında 8 asisti vardı.Onun dışında Brezec ve Efesli Nachbar da diğer etkili oyuncular.
Slovenya'yı yenebilmemiz için çok iyi yaptığımız alan savunmasında öncekilerden çok daha dikkatli olmamız gerekiyor.3 sayılık atışlarda çok iyiler.Dünkü maçta %48,48 üçlük yüzdesiyle oynadılar.
Maçı alabilmemiz için savunmada alan savunması yaptığımız zamanlarda çok dikkatli olmamız hücumlarda ise pota altını dışarıya göre daha çok fazla kullanmamız gerekli bence.Tabi kafa kafaya gideceğini düşünürsek serbest atışlar çok önemli.Bu konuda sıkıntılıyız.Slovenler ise yüksek yüzdeyle atıyor serbest atışları.
İnşallah kazanırız.

Bdeniz_61
06.09.2010, 17:29
Seyircimiz için ne düşünüyorsunuz? Ben daha ateşli taraftar bekliyordum açıkçası, belki televizyondan öyle gözüküyordur.
Kesinlikle salondan kaynaklanıyor.Salon parça parça olduğundan bütünlük yok.Her zaman favorim Abdi İpekçi.Orda olsaydı atmosfer neymiş görürdük:).

altinkaya08
06.09.2010, 20:10
topa yapılan baskıyı iyi yaparsak kazanma ihtimalimiz artar.slovenya sağlam takım kaliteli ama gerçekten bizim kalitemizde tartışılmaz.başarılar milli takım.

Mustafa Umut
06.09.2010, 21:26
Amerika bekle bizi !

Hiç ummadığın yerde bekle bizi !

Bayraktaroğlu
06.09.2010, 22:15
fransa maçını kolsay atlattık basketçilerimizin üstünde inşallah rehavet yaratmaz.slovenya fransa ya göre kat kat iyi bir takım.zor maç olacak ama bizde çok kaliteli bir ekibiz ve taraftar desteğini arkamıza aldık istanbulda salon dolarsa slovenler düşünsün...güle oynaya bir şekilde kazanmamızı kimse beklemesin..şimdiye kadar oynadığımız takımlardan daha iyiler...

.....
06.09.2010, 22:31
Basketten hiç anlamam ama baya bi ilgili oldum son zamanlarda :)

Haydi Türkiyem haydi. Slovenleri dize getirme zamanı geldi.

Bu kupayı istiyoruz ona göre :)

TSezgin61
06.09.2010, 23:04
artik basketbol ve futbol milli takimlarimizin kupa getirme zamani geldi...

Baskebol milli takimimiza Dünya kupasi yakisir!

atf61
07.09.2010, 00:09
Slovenleri çok zorlanır ama geçeriz, yarı finalde İspanya - Sırbistan galibine takılırız. İlk 4 makul bir sonuç bence.
evet 2side bize çok ters geliyo...sırbistanın yaş ortalamsı düşük ama çok iyiler önümüzdeki 10 yılın takımı....

Mustafa Umut
07.09.2010, 00:12
artik basketbol ve futbol milli takimlarimizin kupa getirme zamani geldi...

Baskebol milli takimimiza Dünya kupasi yakisir!
Evet bu olay futbolda biraz zor gçzükse bile basketbolda çok olası bi ihtimaldir. :);)

Oğuz ZEYTİN
07.09.2010, 00:15

"Türkiye-Fransa maçını 17.812 kişi izledi ve bu rakam ülkemizdeki bir basketbol maçında rekor olarak kayıtlara geçti.

Sinan Erdem Salonu’nu hınca hınç dolduran ve Ankaralılar’dan aldığı bayrağı dalgalandıran İstanbullu seyirciler, 2001 Avrupa Şampiyonası’nda olduğu gibi bilinçli tepkilerle 12 Dev Adam’a gereken desteği verdi."

Bir de taraftarı eleştirenler için...

17500-18000 kişilik salonda Slovenlerin 5000-6000 kişiyle yer aldığını (ülke rezervasyonu) bilmeden herkes "böyle seyirci mi olur" diyor. Kalanlar arasında Fransız ve Avustralyalılar da vardı. Ve bu bir turnuva. Ev sahibisin diye tüm tribünler sana bırakılmaz. Bu sebeple bilip bilmeden taraftara sallamamak lazım...

Belli ki TV de seyirciden çok Arda'yı Tuncay'ı göstermiş; canları sağolsun...

Hem dün İstanbul'da Çağlayan ve Kazlıçeşme'de iki siyasi partinin mitingi vardı.

Metrobüslerin, otobüslerin ve tren seferlerinin azalmasının sebebini anlayamadım. Trenler partililere bırakılmış, metrobüsler partili taşıyor. Sade vatandaş ise salona gitmek için yürüdükçe yürüyor... Buna rağmen eleştiriliyor.

Son not: Diğer kentleri bilmiyorum fakat basketbolla ilgim olmasa ve biri gelip bana "Türkiye'de Basketbol Dünya Şampiyonası oynanıyor, ne düşünüyorsanız" dese olaydan bihaber olduğumu söylerim. Tanıtımların yetersiz olduğu çok açık. Salonun etrafında bile doğru dürüst afiş-bayrak-vs. yok.

Paksoy
07.09.2010, 00:52
maçdan sonra ,dağ başını söyleyecekken ,salonda kimse kalmadı,

Mustafa Umut
07.09.2010, 01:00
Konu ile alakası yok ama paylaşmak istedim benim çok hoşuma gitti örnek bir Trabzonsporlu;

2007 yılı Supersport Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’ndan çarpıcı açıklamalar…
"Abim Trabzon'a ve Trabzon'un değerlerine çok önem veriyordu. Ben Sakarya'da doğduğum ancak ailemden gelen bir Trabzonluluk var tabi. Babam Of, annem Tonyalı. Dedemler zamanında Sakarya'ya göç ettiler ve buraya yerleştiler..."
Peki sen de Trabzon'a gelip gidiyor musun abin gibi?
Abim daha sık gelip gidiyordu. En son bir kaç ay önce oradaydım. Motorumla geldim ve Uzungöl'e çıktım. Orada bir kaç gün kaldım. Çok güzel bir doğası var Karadeniz'in. Ayrıca Sultan Murat Yaylası'na çıktım. Yaylaları gezdim. Sümela Manastırı'na çıktım.
Abinden sonra 61 motor numarasıyla yarışmayı düşündün mü?
Evet düşündüm. Ama yurt dışında 8 yıldır 54'le yarıştığım için değiştirmedim. Türkiye'deki yarışlarda 61 motor numarasıyla yarışıyorum. Türkiye'de düzenlenecek olan kendi şampiyonamızda da 61 numarasını taşıyacağım. Sakarya'nın çoğu Trabzonlu zaten. Orada da Trabzonlu gibi yaşıyoruz.

Mustafa Umut
07.09.2010, 03:55
'' Ersan'ı seyretmek kadar büyük bir keyif yok. '' :Bayrağımız:

Mustafa Umut
07.09.2010, 12:40
Önce Belçika'yı devirip sonra sizin hesabınıza bakacağız Slovenya :)

ApoCaN28
07.09.2010, 12:46
Belçika maçından ziyade bu maç daha önemli benim için =)

İnşALLAH kazanacağuk =)

İlker Akçay
07.09.2010, 13:44
Slovenya maçındaki tek çekincem basketbolcularımızın alttaki resimden kötü etkilenebilecek olması :S :D

http://4.bp.blogspot.com/_cBKsW3y-aIY/TIVP0oROloI/AAAAAAAAAHk/ZqaOxCbHnxI/s1600/47133_123904727662433_100001287198347_153004_67371 25_n.jpg

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:13
Slovenya maçındaki tek çekincem basketbolcularımızın alttaki resimden kötü etkilenebilecek olması :S :D

http://4.bp.blogspot.com/_cBKsW3y-aIY/TIVP0oROloI/AAAAAAAAAHk/ZqaOxCbHnxI/s1600/47133_123904727662433_100001287198347_153004_67371 25_n.jpg
Aman hocam yüreğim ağzıma geldi :D

Mustafa Umut
07.09.2010, 23:06
Evet tüm dünyayı sallıyoruz !!! TÜRKLER UÇUYOR !

.....
07.09.2010, 23:56
Gel Sloven Gelll

:)

Mustafa ÖZDEMİR
07.09.2010, 23:57
bir fransız gazetesinin onları yendiğimiz maçtan sonra attığı manşet. türkler çok güçlü.hakikatende çok güçlüyüz...

Tolga Kurt
08.09.2010, 00:19
Çok zor bir maç bence Slovenya iyi rakip ama biz çok iyi savunma yapıyoruz.. En iyi savunmayı yapıyoruz diyebilirim hatta hücuma hızlı çıkabilen bir takımız tabi bide Ersan ve Hido gibi 3lük avcıları olunca maçı bianda kopara biliyoruz..

Bu maçta seyirci desteğiyle hemen skoru yakalayıp bir seri yapmalıyız.. Zor bir maç ama kazanacağımıza inanıyorum :)

Paksoy
08.09.2010, 00:28
bir fransız gazetesinin onları yendiğimiz maçtan sonra attığı manşet. türkler çok güçlü.hakikatende çok güçlüyüz...
Ayrıca , salondaki seyircilerimizin ne kadar misafirperver,kaliteli olduğunuda yazıldı,

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 00:45
Ayrıca , salondaki seyircilerimizin ne kadar misafirperver,kaliteli olduğunuda yazıldı,

Fransızlar'dan beklenmeyecek kadar nazikçe...

Dev adamlar harika ve kadronun büyük çoğunluğu genç oyuncular.Önümüzde zafer dolu çok turnuva var çok...

Ali Tunahan Güllü
08.09.2010, 01:15
Sloven taraftarlar 8000-9000 kişi olabilirlermiş.
Bizim taraftarada büyük iş düşüyor:D

İleli
08.09.2010, 02:36
Sloven taraftarlar 8000-9000 kişi olabilirlermiş.
Bizim taraftarada büyük iş düşüyor:D

iyi sallamis kim sallamis ise sinan erdem 16-17000 kisilik diye biliyorum ne yani bizden kalabalikmi olacaklar guya evsahibiyiz?

Oğuz ZEYTİN
08.09.2010, 11:29
iyi sallamis kim sallamis ise sinan erdem 16-17000 kisilik diye biliyorum ne yani bizden kalabalikmi olacaklar guya evsahibiyiz?

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1917134119&postcount=102

Oğuz ZEYTİN
08.09.2010, 11:31
Slovenya maçına ilişkin yazımdan...

Artık çeyrek final aşamasındayız. Yani son sekiz takım arasındayız. Rakip seçme lüksümüz yok. Kaldı ki, kalan takımlar arasında belki de en zayıfı Slovenya. Erazem Lorbek, Beno Udrih, M. Smodis gibi yıldız oyuncular kadroda yer almıyor. Yine de zorlu bir maç bekliyor bizi. Slovenler, çok tehlikeli kısalara sahip. Dragiç-Lakoviç-Beciroviç üçlüsünün dış şut becerisi üst düzey. Açıkçası içeri penetre etmektense, topu çevirip, boş oyuncuyla dış şutu yakalamak istiyorlar. Burada, savunma baskımız devreye girecektir. Hızlı adam değişimleri veya alan savunmasındaki kaymalarla rakibe boş şut imkânı vermemek lazım.

İçeride ise Brezec-Vidmar ikilisi güçlü oyuncular. Bizim uzunlarımız, Semih-Ömer-Oğuz onları en iyi şekilde savunacaklardır.

Maçın kilit eşleşmesi Hidayet-Nachbar olacaktır. İki oyuncu da takımlarının saha içi liderleri. Benzer özelliklere sahipler. Bu ikiliden, hangisi takımına daha fazla katkı verirse, bu akşam o takımın galibiyeti kolaylaşır.

Dilerim ki, millilerimiz Slovenya’yı yenip yarı finale yükselir, Olimpiyatlarda yer alma hakkı kazanır. Sonrasında ise final ve dünya şampiyonluğunu telaffuz etmeye başlarız.

Başarılar 12 Dev Adam!

Osman Yavuz
08.09.2010, 11:35
Bizim uzunlar tartışmasız üstünler Vidmar Brezec Slokar üçlüsünden.Sürekli içeriyi zorlamalıyız.Bu işi takımda en iyi Sinan yapıyor.Ayrıca Ersan üzerinden çok sayıda hücum yapmalıyız.

Slovenya'da en korktuğum adam Dragic.Kerem Tunçeri'nin sakatlığını düşünrsek guardlarda Lakovicle birlikte biraz üstünler.Ama ben Ender'in onların üstesinden gelebileceğini düşünüyorum.Guarda yardımı kusursuz yapmalı diğer kısalar.

Onur Şeref
08.09.2010, 13:10
Bu maçta Yunanistan maçında olduğu gibi Turkcell Kuruçeşme Arenada yayınlancak mı bilgisi olan var mı?

Mesut
08.09.2010, 13:11
zor maç ama mili takımımız nazarlardan saklasın müthiş savunma yapıyor.
inşallah yenıp yarı finale çekecez

Onur Şeref
08.09.2010, 13:19
Yayınlanıyormuş arkadaşlar.

Türkiye-slovenya maçını Turkcell Kuruçeşme Arenadan ücretsiz dev ekranda izleyebilirsiniz.Yunanistan maçını orda izlemiştim.Mükemmel bir ortam.

Yiğit SARI
08.09.2010, 14:11
İnş kazanacağız

oflubektas
08.09.2010, 14:18
Dragic takımın en skoreri ama fazla tehlikeli bir adam değil. Hatta "bırakın atsın" mantığıyla yaklaşıp (vaktiyle bunu Tony Parker'a bile yapmıştık) diğer tehlikeli isimleri sert savunmalı, özellikle Lakovic'e nefes aldırmamalıyız. Bazen Kerem, bazen Sinan, bazen Ömer... Zaten en önemli kablolarını kestik mi daha çalışamazlar. Savunmayı iyi yaptıktan sonra hücumu fazla düşünmeye gerek yok. (N'apalım, bizim nesil basketbolu Aydın Örs'ten öğrenmiş, önce savunma:)

Mustafa Umut
08.09.2010, 14:42
Slovenya'yı yenip 7/7 gibi bir seri yakalamamız lazım

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 14:55

Evet, yoksa eleniyoruz. :rolleyes::)

macka61
08.09.2010, 15:01
haydi 12 deva adam sizden bir zafer daha bekliyoruz

Serdær
08.09.2010, 16:12
Öncelikle Çeyrek Final,Yarı Final ve Final maçının tüm biletleri satılmış.

Tebrikler..

Paket almadığa yanıyorum ama iş işten geçti artık ..

Türkiye - Slovenya maçına gelirsek..

Bizim için en önemli oyuncu bu maçta Kerem'in yokluğunda Ender ve Sinan ikilisi olacaktır.

Lukovic bizi zorlayacak oyuncularından başında geldiğinden Ender ve Sinan çok iyi savunma yapması germektedir.

Vidmar,Brezec,Slokar üçlüsünü Osman'ın dediği gibi içeri zorlarsak eğer üstün taraf biz oluruz.

Bizim uzunlarımız bu üçlüden daha iyi.

Bizim açımızdan zor bir maç olacak fakat üstesinden geleceğiz..

KERİM
08.09.2010, 18:32
Kerem, ne kadar süreyle sakat?

eğer slovenleri geçersek yarı finalde var mı?

Fatih Özkan
08.09.2010, 18:37
Çok fena heyecan yapıyorum basket maçlarında ya...

Mustafa Umut
08.09.2010, 18:41
Bundan sonra şampiyon olursak zaten bütün maçlarımızı kazanarak şampiyon olmuş oluyoruz :)

Hotaman
08.09.2010, 19:14
Öyle bir heyecan var ki salona beni çıkarsalara sırıtmadan oynarım.:)

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 19:54
Ben Bogdan Tanjevic'e ayrı bir parantez açmak istiyorum.Takımımıza bu turnuvayı oynatabilmek için "Koca bir ülkeye sözüm var." diyerek kanser tedavisini yarıda kesti.Bunu hani Türk coach yapardı bilemiyorum...

Mustafa Umut
08.09.2010, 19:56
Evet bu akşam galip gelirsek rakibimiz Sırbistan olacak :)

.....
08.09.2010, 19:58
Heyecan dorukta.

Allah yardımcın olsun 12 Dev adam.

Murat 61
08.09.2010, 20:04
Haydi 12 dev, dökün bizi sokağa.

Emirhan Uludüz
08.09.2010, 20:10
Ben Bogdan Tanjevic'e ayrı bir parantez açmak istiyorum.Takımımıza bu turnuvayı oynatabilmek için "Koca bir ülkeye sözüm var." diyerek kanser tedavisini yarıda kesti.Bunu hani Türk coach yapardı bilemiyorum...

O zaman bu maçı Tanjevic için oynasınlar :)

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 20:13

Bundan sonra şampiyon olursak zaten bütün maçlarımızı kazanarak şampiyon olmuş oluyoruz :)

7/7 gibi bir seri yakalamamız gerek diyorsun.

Zaten başka şansımız yok ki. Yenersek seriyi yakalamış oluyoruz..

altinkaya08
08.09.2010, 20:20
ben takımın form una vede yaptığımız sert savunmaya güveniyorum.

Mehmet S. Pervan
08.09.2010, 20:35
Sırbistan - İspanya nefesleri kesti. Bizim maç da öyle olur inşallah.

Emirhan Uludüz
08.09.2010, 20:37
Sırbistan gelmesi daha iyi oldu herhalde..

EmreYavuz61
08.09.2010, 20:37
ispanya-sırbistan maçı noldu?

edit:sırplar almış maçı vay be!

Mehmet S. Pervan
08.09.2010, 20:38
ispanya-sırbistan maçı noldu?
Son saniye üçlüğü ile 92-89 Sırbistan kazandı.

Paksoy
08.09.2010, 20:42
çok heyecanlı bir maç olacak, taraftarımızdan daha iyi destek bekliyorum

Mustafa Umut
08.09.2010, 20:44
7/7 gibi bir seri yakalamamız gerek diyorsun.

Zaten başka şansımız yok ki. Yenersek seriyi yakalamış oluyoruz..
Benim demek istediğim bu maçı yenmemiz lazım(7/7 lik seriyi yakalamamız lazım) demek istedim :)

Asi Çaykaralı61
08.09.2010, 20:53
Bu maçdan da ALLAH'ın İzniyle İnşallah galip ayrılacağız

Orhan Kahraman
08.09.2010, 20:58
hoooppppbaaaaaa (:

sessizkral_1
08.09.2010, 21:12
Sırbistanı da yeneriz finalde Abd ile karşılaşırız.

Serdar Ersoy
08.09.2010, 21:13
Ersaaannnn :)

Hoppaaaa

Paksoy
08.09.2010, 21:15
napıyoruz ya ,kusursuz oynuyoruz

Uğur Erdoğan
08.09.2010, 21:18
maçı canlı olarak internetten takip edebilirmiyim acaba

Paksoy
08.09.2010, 21:21
26-14 harikayız

Orhan Kahraman
08.09.2010, 21:21
Murat Murathanoğlunun haykırışları süper ya (:

Orhan Kahraman
08.09.2010, 21:22
27-14 ilk çeyrek bitti.

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 21:25
Süper gidiyoruz..

Cihan_61
08.09.2010, 21:26
slovenja neye ugradini sassirdi :D

TSezgin61
08.09.2010, 21:27
hangi kanal veriyor maci

Paksoy
08.09.2010, 21:27
sinan senin Allahına kurban

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 21:28
hangi kanal veriyor maci

Ntv veriyor.

Orhan Kahraman
08.09.2010, 21:29
OooOOOooo Türkler uçuyooo (:

Murat Altun
08.09.2010, 21:29
Superizzzzzzzzzz

Atakan
08.09.2010, 21:30
Müthişsin Ender müthiş.

Paksoy
1 tane atış kaçırdık bütün atışları soktuk yok böyle bir hücum

Orhan Kahraman
Ender utanmasa potadan potaya 3lük atacaktı o neydi be (:

Uğur Ö.
08.09.2010, 21:32
Baya fark oldu şuanda

Paksoy
Sırbistan bu maçı izliyorsa yüzlerini görmek isterdim

TSezgin61
Ntv veriyor.

sagolasin...

Paksoy
08.09.2010, 21:33
semih voleybol smacı yaptı :D

Orhan Kahraman
08.09.2010, 21:35
Semi erden semi semi semi erden (:

umitçebi
08.09.2010, 21:36
semih kırmızı görmüş boğa gibi :S

Serdar Ersoy
08.09.2010, 21:38
Müthiş harika helal olsun valla :D

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 21:38
Semi erden semi semi semi erden (:

Bende onu söylüyordum şimdi. :):)

Mustafa Umut
08.09.2010, 21:41
Slovenya teknik direktörü kıpkırmızı :) yusuf yusuf :)

Paksoy
08.09.2010, 21:42
kerem gönlüm,oyun kurucu tutuyor ,helal olsun

Paksoy
08.09.2010, 21:43
50 -31 ilk yarı

Orhan Kahraman
08.09.2010, 21:43
50-31 ilk yarı biter.

TSezgin61
08.09.2010, 21:45
bu ilk yariyi önde bitirdigimiz icin bir karimiz varmi yoksa sadece önde bitirenmi kazaniyor maci

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 21:47
bu ilk yariyi önde bitirdigimiz icin bir karimiz varmi yoksa sadece önde bitirenmi kazaniyor maci

Maç sonucu önemli olan.

Paksoy
08.09.2010, 21:47
futbol gibi düşün ikinci yarı devam ediyor sadece :)

.....
08.09.2010, 21:49
Bu ne böyle ya :)

Her maçta 20 sayı fark atıyoruz bizi kim durduracak acaba merak ediyorum :p :)

Helal olsun 12 Dev Adama :alkış:

TSezgin61
Maç sonucu önemli olan.

futbol gibi düşün ikinci yarı devam ediyor sadece :)

tamam anladim:)

voleybolla karistirdim galiba:D

Abdülkadir Kılıç
Bu Semih'e Boston'da Garnett'in ruhu mu kaçmış ne olmuş?

.....
08.09.2010, 21:50
Dünya şampiyonluğundan aşağısı beni üzer.

Paksoy
08.09.2010, 21:51
Bu Semih'e Boston'da Garnett'in ruhu mu kaçmış ne olmuş?
daha gidicek ya gitmedi :)nba oyuncularımızın sayısı artıyor,

Cihan_61
08.09.2010, 21:51
Alman Spiker diyo ki... türkler insanmi bu atislari nasil yapiyolar :D

Hasan61
08.09.2010, 21:52
Helal olsun valla..

Her giren katkı veriyor......

Abdülkadir Kılıç
daha gidicek ya gitmedi :)nba oyuncularımızın sayısı artıyor,

Yok yaz kampına katıldı ya. Orada bir şeyler olmuş olabilir. :)

Paksoy
arada yaz neler diyo spiker

.....
Allah yardımcımız olsun , dualarımız 12 Dev Adamla.

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 21:53

Futbol maçında da der inşallah.

Paksoy
Yok yaz kampına katıldı ya. Orada bir şeyler olmuş olabilir. :)
hmm bilmiyordum bunu,

Cihan_61

mac bitsin derim ...

Abdülkadir Kılıç
08.09.2010, 21:54
Sinan da makine gibi dipten hep atıyor üçlüğü.

Cihan_61
08.09.2010, 21:54
Futbol maçında da der inşallah.

insallah ...

Özge
08.09.2010, 21:55
Herbiri ayrı oynuyor bugün.Helal olsun hepinize.

Uğur GEMİCİOĞLU
Çok iyi oynuyoruz ya

Keleşoğlu
nazar deymesin bu yolun sonu kupa

Fatih Özkan
08.09.2010, 21:56
Ben bu heyecana gelemiyorum ya :D

Cihan_61

bide dediki bu defansla bu oyuncularla amerikayida yenerler...

UğuR
Son çeyreğe en az 15 sayı üstünlükle girmemiz lazım.Malum son çeyrekte zorlanıyoruz.

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 21:57
bide dediki bu defansla bu oyuncularla amerikayida yenerler...

Bal damlıyor ağzından de ona. :p:)

Yunus Emre SEYHAN
08.09.2010, 22:04
Savunmamız mükemmel :)

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:05
Çok korktuğumuz Slovenya karşısında harika bir maç çıkarıyoruz. Nazar değmesin. Hayde 12 Dev Adam!

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:08
Gururumuzsunuz!

Varlıbaş61
08.09.2010, 22:09
şu maçı kazansak da stresten kurtulsak
şu ana kadar herşey iyi gidiyor ama henüz sevinmek için erken bence...

Kazım Uzunboy
08.09.2010, 22:09
Adım adım şampiyonluğa!..

Paksoy
08.09.2010, 22:14
hançeri indireilim artık :D

TSezgin61
08.09.2010, 22:15
Allah bozmasin... :)

Murat Altun
08.09.2010, 22:21
Slovenler neye ugradiklarini sasirdilar :)

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:21
Fark 30 sayı oldu!

Paksoy
08.09.2010, 22:22
hido asistci özelliğini konuşturuyor,

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:24
71-43 son çeyreğe önde giriyoruz..

Celil Köse
Yürü be 12 dev ADAM..:)

Orhan Kahraman
Hooooopbaaaa (:

Cihan_61
08.09.2010, 22:25
spiker : türkiye - amerika final olur ... türkiye amerikayi yenecek gücte

Paksoy
08.09.2010, 22:25
Hooooopbaaaa (:
sinan ççç okadar da konsantre olma

Fatih Özkan
08.09.2010, 22:27
Türkler Uçuyooooooooo :D

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:29
12 Dev Adam, savunmasıyla fark yaratıyor. Ve tabiki hücum varyasyonlarıyla...
Yolumuz final yolu...

Murat Altun
08.09.2010, 22:30
Kim girerse girsin fark etmiyor hepsi super bizimkilerin HELAL OLSUM SİZEEE

Paksoy
08.09.2010, 22:32
2.beşle oyunu bitireceiz hiçbukadar kolay beklemiyordum maçı,

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:36
Türkler harbiden uçuyooo :D

Orhan Kahraman
08.09.2010, 22:38
wloaoooblooww kerem gönlüm bloook (:

(Murat Murathanoğlu)

Paksoy
08.09.2010, 22:39
kerem gönlüm, sinan güler harikasınız,

Celil Köse
Bu Türkler delirmiş olmalı..:D

İsmail Coşgun
2.beşle oyunu bitireceiz hiçbukadar kolay beklemiyordum maçı,

Sen çok korkuyordun Slovenya'dan renkdaş... :D
Açıkcası bende korkuyordum, Milliler tarih yazıyor. :)

Ertan1982
Bu Slovenlerin Cumhurbaskanin soy ismide Türk müs.Danilo Türk ilginc.

Paksoy
08.09.2010, 22:40
wloaoooblooww kerem gönlüm bloook (:

(Murat Murathanoğlu)
nasıl tercüme ettin sen murat murathanoğlu'na konsantre olmuşsun:D

Orhan Kahraman
08.09.2010, 22:41
nasıl tercüme ettin sen murat murathanoğlu'na konsantre olmuşsun:D

Adamın maç anlatmasına bayılıyorum (:

UğuR
08.09.2010, 22:46
Bu farkı beklemiyordum ... Tebrikler

İsmail Coşgun
Mütişsiniz yaa...

Paksoy
o ooooooooooooooo tükler uçuyoooo

Orhan Kahraman
Spiker şaşırdı (: reklam yapıyor (:

Mustafa Umut
08.09.2010, 22:47
TÜrkler uÇuyooo !!!!

Orhan Kahraman
08.09.2010, 22:48
Türkiye Yarı finalde

95-68

İsmail Coşgun
Becirovic serbest atışları % 100'le atıyor. Bi kaçırmadı :)

Kazım Uzunboy
Tebrikler 12 DEV ADAM!

Harikasınız!!!

Murat Altun
08.09.2010, 22:49
Sirbistan biz oynamayiz gitcez biz eve diyormus bu maciizledikten sonra :D

Hüseyin İlkin
08.09.2010, 22:49
Takıma bu akşam seyirci de katıldı.

Tebrikler.

TS61_NL
08.09.2010, 22:50
Helalllllllllll olsunnnnnn..............95-68.........Turkiye yari finalde!!!

.....
08.09.2010, 22:51
Türkiyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:alkış:

Biz gerçekten Çılgınız :)

EmreYavuz61
08.09.2010, 22:52
finale çıkacağız inşallah çılgın türkler!!!

TS61_NL
08.09.2010, 22:53
Hido deli ya :d....Adam diyor ki sakin ol Hidayet, Hidayette alenen: nasil sakin olayim sapikmisin? :D Hido gulmekten oldum inan :D

İsmail Coşgun
08.09.2010, 22:53
Harikasınız 12 Dev Adam! Size helal olsun! Avrupa 4.sü Slovenyayı adeta sahadan sildik. Takımda herkes çok harikaydı. Giren herkes takıma büyük katkı yaptı...
Çok güzel bir galibiyet. Türk Milletine bayram hediyesi oldu...

.....
08.09.2010, 22:55
Bu kupayı alacaz başka yolu yok :)

Paksoy
08.09.2010, 22:56
oyuncualr giderken ,kerem tunçeri kalmıştı röportaj için,ender arkadan geçerken eeee diye bağırdı yerlerdeyim ççç

mehmets61
08.09.2010, 23:00
süper bir sonuç:)

Mert Marabaoğlu
08.09.2010, 23:01
bu ritim, performans ve seyirciyi gördükten sonra Sırbistan sahaya bile çıkmaz bence :D

.....
Şu Abd elensin ben başka ne isterim ki :)

Çünkü bi tek onlardan çekiniyorum :)

danger00
futbolda gruptaki 10 maçtan biri olan belçika maçının başlığı 700lü yorumları aşmış, basketboldaki çeyrek final başlığı 200lerde.

inşallah bu başarılar basketbola ilgiyide artırır.
ülke olarak sporu sadece futboldan ibaret görmemeyi başarırız.

Fatih Özkan
Türk olmak harbiden bi ayrıcalık :D

BDiler61
08.09.2010, 23:02
Kupaya 2 kaldı haydi devler

Hürgün Aygün
08.09.2010, 23:02
Semih Erdem ilk yarı çok iyiydi özellikle savunmada çok önemli müdahaleler yaptı tebrikler 12 Dev adam tarih yazmaya devam!:trbyrk::bayrak3:

Cihan_61
08.09.2010, 23:05
Simdi sira Sirplarda

Çağatay_
Yugoslav ekolünden gelen Slovenya takımına 27 sayı fark atmak her baba yiğidin harcı değil.

Süper oynadık.

Şu Sırpları da bir yenersek harika olacak harika !

Mustafa
Fianlde ABD yi istiyorum.Onlarıda ezelim.

Emirhan Uludüz
Maç sonu ropörtajlar süperdi yarıldım :D :D Helal olsun hepsine.

SDanışmaz
Bu şampiyona sonuna kadar hakkımız!

Hedo'nun maç sonu röportajı süperdi. Ne yapın ne edin kesin izleyin :))

İsmail Coşgun
08.09.2010, 23:07
%75 ortalamayla 3'lük atmışız. Harika bir performans bu. Bugün ekstra paslar bize çok şey kazandırdı.
Sırada Sırbistan var!

Cihan_61
08.09.2010, 23:08
Tanjevic maci satmasin sirplara karsi :D :D :D

macka61
helal olsun 12 dev adama slovenyayı bu kadar kolay geçeceğimizi hiç düşünmemiştim inşallah daha iyi işler yapaıcaz

M.S.SOFU
turnuvanın favorilernden birine koyduk

türkler uçuyor reklamını lütfen ''türkler koyuyor''

mavi reklamınında ''bu türkler artık çok koymaya başladı'' diye değiştirilmesini.... :)

Emre EFENDİOGLU
Helal olsun bu çocuklara, futbolun aldığı desteğin çeyreğini belki alıyorlardır ama başarıları inanılmaz.

.....
Ula ne ediyoruz biz :)

Abd elensin biz bu kupayı alırız :)

Abd nasıl oynuyor tam bilmiyorum ama ismi yetiyor ya :)

Mustafa Umut
08.09.2010, 23:09
Başlık süper ollmuş gördükçe insanın içi bi hoş oluyo :)

magicyattara
08.09.2010, 23:10
Bu şampiyona sonuna kadar hakkımız!

Hedo'nun maç sonu röportajı süperdi. Ne yapın ne edin kesin izleyin :))

İzledim,gerçekten süperdi..spiker bile lay lay lay havalardaydı..:) çok enteresan ve güzel görüntülerdi..

Tebrikler Milli takım..böylesine tek yumruk olmuş bir takım seyretmek büyük zevk veriyor..

Ahmet Faruk
08.09.2010, 23:10
Ben ilk 3 çeyrek yoldaydım.
Dedim son çeyrek heyecanlı olur, heyecanla açtım bi baktım fark uçmuş :) Bütün hevesim kaçtı :)
Heyecanlı kısmını kaçırdım, böyle heyecansız izlemek sarmadı bana :)

İki maçımız kaldı, iki maç nedir ki, az sıkın dişinizi :)

Çakıroğlu İhsan
08.09.2010, 23:11
Dev adamlar yine ezdi geçti :D

İsmail Coşgun
08.09.2010, 23:12
Lakoviç, Beçiroviç yalan oldu :)

Kaya
08.09.2010, 23:13
Maaşallah!

Helal olsun hepsine... Büyük gurur yaşatıyorlar milletimize...

TÜRKLER UÇUYOR!

TSezgin61
08.09.2010, 23:16
ülkemize söyle iyi bir kupa gelse en görkemlisinden:)

Insallah sirbistanida yeneriz!

.....
Yarın Rusya yı tutuyorum :) Haydi Rusya haydi :)

Cihan_61
Ersan Ilyasova özbekistanlimi aslen ?

Ali Tunahan Güllü
08.09.2010, 23:19
Rüya gibi gidiyoruz süper bişey:)
Gururluyuz,Teşekkürler 12 DEV ADAM.
Şampiyon olacağız.

pReN@_61
08.09.2010, 23:20
Uçuşa devam uşaklar.. :)

Tebrikler 12 Dev Adam.

Talha.YILMAZ
08.09.2010, 23:20
Biri Bizi durdursun diecem ama ,
Hangi Çılgın Bize zincir vuracakmış şaşarım
Yanıtı olacak :D

Mustafa Umut
08.09.2010, 23:24
12 DEV ADAM da bug var bence :)

MDanışmaz
08.09.2010, 23:27
Müthiş bir galibiyet turnuvada abd den sonra en korktuğum takımdı..İyi savunmanın yanında giren çıkan her oyuncumuz oyuna katkıda bulunuyor tam bir takım olgusu içerisinde mücadele ediyorlar..Valla helal olsun diyorum başka da birşey demiyorum...:)

Özge
08.09.2010, 23:28
Müthişti her şey.Çok üstün bir takımız.Bütün oyuncularımız bunları haketti.Savunmamız harika.Sıra Sırbistan'da!

Özkan
08.09.2010, 23:30
Vaktiyle çok eleştirdiğim Tanjevic Reis, teşekkürler. Meğer ne büyük adammışsın ama seni anlayamamışız. Bizim elemanların egolarını törpüleyerek muhteşem bir takım oluşturdun, teşekkürler.

Sırbistan'ın maçlarını izleyemedim ama isimleri korkutuyor. Gerçi Yunanistan'ın da ismi büyüktü ama sonlarını gördük.

.....
08.09.2010, 23:30
Şu sırpları kesin yenmemiz lazım.

Hiç sevmediğim milletlerden bir tanesi!!!