PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2012 Grup Maçı | Türkiye 3 - 2 Belçika

Sayfa : [1] 2 3

Mustafa Umut
04.09.2010, 00:19
Milli takımımıza başarılar diliyorum...:)

.....
04.09.2010, 00:21
Başarılar Türkiyem.

İnşallah 3 puanı alan taraf biz oluruz.

:)

Mustafa Umut
04.09.2010, 00:22
İnşallah öyle olur :)

Oyuncularımıza şans verilmesini istiyorum...

unique
04.09.2010, 00:25
Zor maç olacak, Milli Takımın kadrosuna bakınca çok ümitli olamıyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
04.09.2010, 00:26
bize ters gelen bir takım .işimiz kolay olmayacak...

boztepeliyasin
04.09.2010, 00:27
kendi takımlarında yedek oynayan birçok oyuncumuzla oluşan milli takımımızın belçika maçında neler yapabileceğini görecez. inşallah kazanırız.

Mustafa Umut
04.09.2010, 00:27
Defansta Serkan,Egemen,Giray 3'lüsünden bazıları olsa bi nebze daha rahatlardım ama Servet,Ömer pek içaçıcı değil...

Cagdas Topal
04.09.2010, 00:28
Umarım kaybeden taraf biz oluruz !

Hiç mi hiç ilgilendirmiyor bu takım beni .

Mustafa Umut
04.09.2010, 00:31

Adamı milli takımdan soğutur bunlar....Lafım fenerli oğuz çetine dir !

Ama yinede Türkiye için desteklemeliyiz...

Cagdas Topal
04.09.2010, 00:33
Adamı milli takımdan soğutur bunlar....Lafım fenerli oğuz çetine dir !

Ama yinede Türkiye için desteklemeliyiz...

Yok yav bu aralar basket akar salla futbolu :D

Basketbol da milli takımı sonuna kadar desteklerim :D

Mustafa Umut
04.09.2010, 00:34
Yok yav bu aralar basket akar salla futbolu :D

Basketbol da milli takımı sonuna kadar desteklerim :D

Aynen bu aralar basketbol devam diyosun hazır havamızı yakalamışken:)

FC-ST-PAULI-61
04.09.2010, 00:36
arkadaslar Bosna kendi sahasinda Fransayi yenermi?

Samet Yildirim
04.09.2010, 00:45
Cok zor mac coook..

Bu kadroya bakiyorum ve takim futboluna bakiyorum eyvah diyorum sadece...

MehmeTS_ADANA
04.09.2010, 00:52
niyeyse belçika bize hep ters gelir.ama bu maçı bi şekilde mutlaka kazanmalıyız

pReN@_61
04.09.2010, 01:42
Bu sefer şanssızlığımızı kıracağız.Ahanda yazdım haburaya bu maç bizimdir...

Ömer TOPAL
04.09.2010, 01:44
kazakistan maçı kesinlikle ölçü degildir...Bu zor bir maç olucak...Görücez istanbulsporu...

İsmail Coşgun
04.09.2010, 01:56
Yahu hem Milli Takımımızı desteklemiyorsunuz hem de millete bu tip çıkışlar yapıyorsunuz.Ayıptır ayıp..

Ne olursa olsun destek !:Bayrağımız:

Katılıyorum:alkış:

Kızgın ve kırgın olsak da bize yakışan Milli Takıma destek olmakdır Renkdaşlar. Bırakın onlar adil olmasınlar...

:Bayrağımız:

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:00
Bu kadro beraberliği alırsa iyi.Takım çok ama çok kötü.

Paksoy
04.09.2010, 02:10
-bu rıdvan dilmen harbiden geri kafalı,
mustafa doğan dediki;Şuan bizim rakibimiz belçika,kadrolarına baktığım zaman,dembele,vermaulen,fellaini,hazaar,vanbuyten, company,lukaku ,bizim kadrodan daha kaliteli kadroları var,
rıdvan; belçika kim ya, bizim bir tane büyük takımda oynayan oyuncu gösteri dedi
Mehmet Demirkol;vermaulen arsenal,
Rıdvan; ççç o oyuncu arsenalden nekadar alıyordur bizim arda nekadar alıyo dedi,bunu dedi ya

pReN@_61
04.09.2010, 02:11
Dembele'ye dikkat..

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:12
-bu rıdvan dilmen harbiden geri kafalı,
mustafa doğan dediki;Şuan bizim rakibimiz belçika,kadrolarına baktığım zaman,dembele,vermaulen,fellaini,hazaar,vanbuyten, company,lukaku ,bizim kadrodan daha kaliteli kadroları var,
rıdvan; belçika kim ya, bizim bir tane büyük takımda oynayan oyuncu gösteri dedi
Mehmet Demirkol;vermaulen arsenal,
Rıdvan; ççç o oyuncu arsenalden nekadar alıyordur bizim arda nekadar alıyo dedi,bunu dedi ya
Yok artık :D:D

İsmail Coşgun
04.09.2010, 02:21
Rıdvan bizim Milli Takımı halen daha Avrupa Kupası 3üncüsü sanıyor. Onun üstünden 2 yıl geçti. Gerçekleri konuşmak lazım. Çok istikrarsız bir takımız ve Belçika'nın kadrosu bizimkinden daha formda. 5 oyuncumuz takımlarında oynamıyor var mı böyle bir örnek dünyada? Avrupa kupaları ön elemelerinden 3 takımımız elendi. Nerye iyiyiz?

Paksoy
04.09.2010, 02:23
Mehmet demirkol baya laf koydu, rıdvan gökhan avrupada heryerde oynar diyo, MEHMET Demirkol, onlar oynuyo işte falan rıdvan bugün dehşetti ya

FC-ST-PAULI-61
04.09.2010, 02:23
renktas formama Jaja yazdirirmisin ? yenilirsem sana forma alip üstüne Umut yazdiririm

Paksoy
04.09.2010, 02:24
mesut , ntvspor'da tekrarı var izle:D o bölüm çıkacak şimdi:D

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:25
renktas formama Jaja yazdirirmisin ? yenilirsem sana forma alip üstüne Umut yazdiririm
Senin isteğin kabul kazanırsan Jaja 50 numara yazdırırım.Ama ben benimkinin arkasına kazanırsam Mesut 61 istiyorum:)

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:26
mesut , ntvspor'da tekrarı var izle:D o bölüm çıkacak şimdi:D
Açtım bakalım neler olmuş :D

FC-ST-PAULI-61
04.09.2010, 02:26
Senin isteğin kabul kazanırsan Jaja 50 numara yazdırırım.Ama ben benimkinin arkasına kazanırsam Mesut 61 istiyorum:)
tamam oldu kenara yaziyorum Mesut 61:)

Selman61
04.09.2010, 02:27

Ne güzel idda bu böyle :)

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:28
tamam oldu kenara yaziyorum Mesut 61:)
Tamam bende yazıyorum Jaja 50 :)haa bu arada belki görmemissindir Sedat abi de iddaya girmek istiyordu seninle.Kazakistan maçının oraya yazmıştı.:)

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:29
Ne güzel idda bu böyle :)
Ne diyorsun kim kazanır:)

Paksoy
04.09.2010, 02:29
rıdvan ın bukadar gut(i) olduğunu görmedim,şu andan itibaren rıdvan hiçbişey benimiçin değer veriyordum

Mustafa Umut
04.09.2010, 02:30
Umut Bulut geçen seneki kadar şans bulursa 10 gol atar zorda olsa ama bence o kadar şans bulamayacağı için atamaz :)

Selman61
04.09.2010, 02:31
Valla aslına bakarsan Umut'tan o kadar umutlu değilim :)
Ama istatisliklere bakarsak forma sana yakın gibi :)
Ayrıca Liverpool maçı öncesi kadro dışı kalan Umut takımdan gitseydi ne olacaktı ? :)

FC-ST-PAULI-61
04.09.2010, 02:32
Tamam bende yazıyorum Jaja 50 :)haa bu arada belki görmemissindir Sedat abi de iddaya girmek istiyordu seninle.Kazakistan maçının oraya yazmıştı.:)
bende arkadasima sordum sence umut 10 gol atarmi diye oda gülmekten öldü ve iddaya katilmak istedi olmaz dedim sen istemezsin diye:p Sedat Abi ile 2011-2012 sezonuna Iddaya girerim

Paksoy
04.09.2010, 02:32
mesut şu son transfer olayı ve jaja nın performansı senin forma sallantıya girmiş:)

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:33
Valla aslına bakarsan Umut'tan o kadar umutlu değilim :)
Ama istatisliklere bakarsak forma sana yakın gibi :)
Ayrıca Liverpool maçı öncesi kadro dışı kalan Umut takımdan gitseydi ne olacaktı ? :)
Temennilerin için teşekkürler.
Bu iddaya Liverpool maçından sonra girdik.Umutun kalması kesinleşince :)

Paksoy
04.09.2010, 02:33
aha, ntvspor açın rıdvan şov başlıyor:D

Mehmet S. Pervan
04.09.2010, 02:37
Belçika - Almanya maçını izledim. Biz bu kadroyla Belçika'dan en az 3 yeriz. EN AZ

Bıyıklıoğlu
04.09.2010, 02:37
Umut Bulut geçen seneki kadar şans bulursa 10 gol atar zorda olsa ama bence o kadar şans bulamayacağı için atamaz :)
Sana kalsa Bursa süper kupa maçında stadı doldururdu 20 bin kişi kesin gelecekti.Ama ben 10 bin en fazla demiştim ve maçtan sonra görüşürüz demiştim.Bilmem hatırladın mı :)

@Paksoy
Valla Önümüzde 31 hafta var.Rahatım çok.Bu adam bizde 14 golden aşağıya düşmemiş 4 sezondur:)İstatistiklerde benim yanımda :)

Emirhan Uludüz
04.09.2010, 03:33
Rıdvan Fenev-TS maçından sonra hala kendine gelemedi :D

hodlu
04.09.2010, 04:04
Mahmut Özgener-Oğuz Çetin-Ersun Yanal üçlüsü koskoca bir ülkenin Ulusal takımını kendilerince yönetiyor.Alsınlar takımlarını başlarına çalsınlar..........

Dursun Kaplan
04.09.2010, 09:40
Kazanacağımızı düşünmüyorum.

Sanırım yalnız değilim. :)

halil ibo
04.09.2010, 10:10
En iyi ihtimal ıkına sıkına bir beraberlik.
Almanya karşısındaki oyunlarını tekrarlarsalar ellerini kollarını sallaya sallaya dönerler Belçika'ya.

Ozan Yazıcı
04.09.2010, 11:34
Tipik beraberlik maçı.

Rıza ÇOLAK
04.09.2010, 11:54
Rahat yeniliriz bu kadroyla. Daha Kazaklar karşısında bile organize bir atağımız yok.Bakmayın 3-0 a

Tangerine Dream
04.09.2010, 12:33
Umarım üç gün arayla yapılan milli maçlardaki puan kaybetme rahatsızlığımız yine nüksetmez. Defansta Ömer Erdoğan'dan yana sıkıntı olacağını sanmıyorum ama şu Servet süratli Belçika hücumcularını düşününce tam bir saatli bomba.

Bu arada Belçika'nın teknik direktörü bizim eski kurt George Leekens 61 yaşındaymış.:)

Barış Burak
04.09.2010, 13:45
o maçıda kaybederiz inşaallah,şampiyonayada gidemeyiz inşaallah.

çünkü bu milli takım benim milli takımım değil,oğuz çetinin seçtiği milli takım.istanbul yedeklerinin çıktığı milli takım benim milli takımım olamaz.bu kadar.

hala bu ülkenin milli takımı adam akıllı seçilmiyorsa; sağlam bir tramvayı hakediyoruz demektir.inş bin beter olurlarda,bunu sorumluları ne diyeceklerini bilemez.böylelikle gelecek yıllara,nesillere gerçek bir TÜRK MİLLİ TAKIMI çıkarmış oluruz.

umitçebi
04.09.2010, 13:48

bende böyle düşünüyorum...umarım kaybederiz..
kalede onurun olması nedeniyle biraz tedirginim ama..hırsım fark yesinler diyor..önüme onur geliyor..neyse yensinler diyorum...
önce trabzonspor...
bu arada avatarın milli formalı arda ne alaka :S

İlker Akçay
04.09.2010, 13:49
Yani Milli Takımın seçicilerine ciddi bir kırgınlığım ve sinirim var ancak yenilmesini de dileyemiyorum yapma meslektaş ;)

mkmsas
04.09.2010, 13:55
Kulübelere bakınca insanın Belçika'yı destekleyesi geliyor..

Ülkenin milli takımını, ülkenin çoğundan soğutmayı başaran Terim ve uzantılarından kurtulamadık hala..

Maçta yine gol atınca sevineceğiz, yiyince üzüleceğiz.. Ama eski milli heyecanımızdan ne kadar uzaklaştık..

BU boşlukta en iyisi basketbol milli takımını izlemek olacak...

Berk
04.09.2010, 14:18
Kale dışında Belçika diğer mevkilerde daha üstün kalitede oyunculara sahip.Belçika'nın kazanma ihtimali en az Türkiye kadar.İyi oynayan kazansın..

Hürgün Aygün
04.09.2010, 14:19
Milli takımın maçlarına artık eskisi kadar bakmıyorum içimden de gelmiyo...

Murat Altun
04.09.2010, 14:35
Fatih tekke artık milli takıma girer Nasıl olsa kapağı istanbula attı Zaten bizim milli takım istanbullu veteranlar milli takımı gibi

macka61
04.09.2010, 15:05
Allah kısmet ederse Salı günü maçtayım

EmreYavuz61
04.09.2010, 15:47
Allah kısmet ederse Salı günü maçtayım

salı bende maçtayım fakat gol attığımızda goool diye bağırıp yanımdakilere sevinçtem vurmam heralde öyle bir coşku yok açıkçası..

Atılay
04.09.2010, 16:26
Onur'a güveniyorum

bekir61
04.09.2010, 16:32
mac hangi stadda????

Mustafa Umut
04.09.2010, 17:20
mac hangi stadda????
Şükrü Saraçoğlu.

bekir61
04.09.2010, 17:48
demek sükrü sarac oglu cehenneminde
vaz gecemediler su rezil staddan

renegat61
04.09.2010, 17:51
gökdeniz , serkan balcı volkan sen hic biri hala yok kazım kazımın ne işi var milli takımda
adamlar kendi klüblerinde oynayamıyorlar doldurmuslar orayaa off of

ö.saral
04.09.2010, 18:29
Milli Takımmı ? öyle bi takımmı var ? hangi ülkeye bağlı sorması ayıp ?

Gerek yok izlemeye bu sene Ne basketbol ne futbol takımı beni ilgilendiriyor bu sene odaklandığım tek şey TRABZONSPOR'um ve başarıları gerisi hikaye..

Mustafa Umut
05.09.2010, 00:41
Kazakistan maçında izlediğim milli takım ile belçika karşısında çok zor bi 90dk geçireceğimize inanıyorum.Çünkü Belçika takımının Almanya karşısındaki mücadelesi gerçekten iyiydi.Her ne kadar milli takımdan soğusam da galip gelmemizi istiyorum.Ayrıca Selçuk'a şans verilmesini istiyorum...

lazkopatfaroz
05.09.2010, 00:57
Bütün oyuncuların hayali milli takımda oynamaktır. Artık kasıtlı olarak Trabzonspor'dan oyuncu alınmadığı belli. Anadoludaki milli takımda oynama hayali olan oyuncuları nasıl kadromuza katacağız. Onlarda biliyor ki İstanbul takımlarına gittiklerinde kötüde olsalar, sakatta olsalar, yeteneksizde olsalar, sıradanda olsalar direk milli takımdalar.

Uğur GEMİCİOĞLU
05.09.2010, 00:57

Öyle deme artık Ali Samiyen' de yapmıyorlar. En azından artık biraz kaliteli stadlarda ağırlıyoruz milli takımları. 2010 elemelerinde İspanyayı Ali Samiyen' de ağırladığımız zaman geliyor aklıma şu anki duruma şükrediyorum.

reisoğlu61
05.09.2010, 01:04
bu tuhaf kadrodan cikacak en iyi 11 bence
Onur
Toraman,Ömer,Servet,Ismail
Hamit,SelcukI.,Emre,Arda
Tuncay,Semih

Cem Zırıh
05.09.2010, 01:46
mac hangi stad da ?

pReN@_61
05.09.2010, 02:20
mac hangi stad da ?

Şükrü Saraçoğlu.

Biletimizi aldık..

Geri sayım başladı, başarılar Türkiye'm !

:bayrak3:

Tolga Okumuş
05.09.2010, 02:29
Geçenlerde Guus Hiddink Şansal Büyüka'nın programına konuktu.

Neden Kazım sorusuna "potansiyeli daha fazla" cevabını verdi.

Kulüp mantığıyla milli takım yönetecekler.

Güntekin Onay ; Sergen,Mustafa Doğan ve Mehmet Demirkol'un programında çok güzel sorular sordu.

Emre Güngör örneğini verdi.GS'de yedekken milli takımdaydı,G.Antep'te oynuyor şimdi alınmıyor.

Maça gelince yenmemiz sürpriz olur bana göre.

r9emre
05.09.2010, 05:55
Hazard ile Lukaku ilk 11 başlarsa vay haline milli takımın vay..Onur'a çok üzülmek yetineceğim bu ikisi oynarsa.Belçika tarafına bilet arıyorum ama rakip taraftar alınmıyor sanırsam :P

İleli
05.09.2010, 06:13
o maçıda kaybederiz inşaallah,şampiyonayada gidemeyiz inşaallah.

çünkü bu milli takım benim milli takımım değil,oğuz çetinin seçtiği milli takım.istanbul yedeklerinin çıktığı milli takım benim milli takımım olamaz.bu kadar.

hala bu ülkenin milli takımı adam akıllı seçilmiyorsa; sağlam bir tramvayı hakediyoruz demektir.inş bin beter olurlarda,bunu sorumluları ne diyeceklerini bilemez.böylelikle gelecek yıllara,nesillere gerçek bir TÜRK MİLLİ TAKIMI çıkarmış oluruz.

sacmalama istersen tamam kadro secimine cogumuz karsi cikiyoruz ama yenilsinler sampiyonaya gitmeyelim felan hos degil sonucta ulkemin basarisi soz konusu..

Erdinç Dilek
05.09.2010, 11:28
belçika çok hareketli ve iyi kazakistana göre, kolay maç olmayacağı kesin, alacağımız 3 puan bizi gelecek için çok rahatlatır

Mustafa Demir
05.09.2010, 13:16
su anki trabzonspor kadrosundan en az 3 futbolcu banko oynamadiktan sonra o milli takim benim milli takimim degildir insallah yenilir.

Hüseyin Hatırlı
05.09.2010, 13:19
Şu an bu takımda sabri, emre, balta, nihat vs.. adamlar oynamaya çalışırken ben bu takımı sevmeye çalışamam arkadaş!

Harun CAN
05.09.2010, 13:39
Belçika tarihinde sadece 2000-2006 yılları arasında bizden kötü oldu.. onun haricinde hep iyiler.. Çoğu futbol yorumcusuna göre ( Sergen Belçikayı çok küçümsüyor ) Belçika bizim ayarımızda bile değil ama eğer adamların kadroyu eline alıp tek tek incelerlerse bizden iyi olduklarını görecekler..Adamların stoperleri Arsenal ve Bayern Münih elemanı,,, Bu kadroyla oynayan bir milli takıma Belçika en az 2 gol atar diyorum.. Bu demek oluyorki bizim de 3-4 gol atmamız lazım ama kimle ??? Takımda herkes tel tel dökülüyo,, Pili bitik hepsinin..Belçika çok genç ve dinamik bir takım. Hiddink' e güvenirdim ama baktım ki sadece sıfat değişik ama zihniyet aynı.. Kazım-Nihat-Tuncay-Servet-Halil bunlar takımlarında oynamayan adamlar yahu.. Gökhan Zan-Sabri-Hakan Balta da aynı şekilde..yani ben bu kadar rezilce kurulmuş bir milli takım daha görmedim..!

Zafer Fidan
05.09.2010, 14:04
Belcika bizi yener. Adamlarin kadrolari cok iyi, hepside külüplerinde ilk 11 yer buluyor.

Bailly >> Borrussia Mönchengladbach
Alderweireld >> Ajax Amsterdam
van Buyten >> Bayern Münih
Kompany >> Manchester City
Vermaelen >> Arsenal London
Simons >> FC Nürnberg
Dembele >> FC Fulham
Fellaini >> Everton
Vertonghen >> Ajax Amsterdam
Hazard >> Lille
Lukaku >> Anderlecht

Sefaenes
05.09.2010, 14:12
Belcika Almanlari karsi gibi oynarlarsa bizim defansimizi yerler. Kazakistan gibi 3 sinif takimi yenmemiz bizi yaniltmasin. Milli takimda kafa degismeli. Almanlar gencleri takima yerlestirirken biz ise nerde yasi gecmis kadro disi olamus sakat olanlari milli yapiyoruz.

Çetin
05.09.2010, 14:36
kadrom şu;

kale: rüştü

defans: hakan ünsal-alpay-bülent korkmaz-ümit davala

orta saha: tuncay-örelyo-tayfur-emre

forvet: hakan şükür-arif

favori biziz.

fatih terim milli takımdan tamamen soğuttu beni, daha maçları böyle öyle çok takip edemiyorum.

Burak Sahin
05.09.2010, 14:40
nihat in milli takim performansi gercekten iyi ama aurelio denilen adam neden oynuyor cok merak ediyorum eski aureliodan eser kalmamis tuncayda sirti dönük oynayabilen pivot santrofor gibi oynatiliyor bursadan turgayi alin bundan daha faydali olur :) fatih terim genel olarak o kadar sogutmuski bizi milli takimdan icimizdeki kirginlik hala gecmememis bende öyle artik seyretmiyorum milli maclari eski heyecanimdan eser yok ama su gökhan zan denilen bir adam hala kadroya cagiriliyorsa ayip yaa egemen dururken oynamasa bile klübede durmasi bile yeter aslinda bu macda ben emre selcuku yan yana bir görmek isterdim ama neyse belcika macindanda hic umudum yok daha hala tv lerde bizim cahil yorumcular aslinda bizim takim belcikadan üstün nerde üstün kardesim acda bir kadrolari degerlendir bizim su anda üst düzey futbol oynayan dogru dürüst futbolcumuz yok bekler allaha emanet defansin göbegi 2 yildir tartisilan servete emanet bari ibrahim toraman oynasa ama dedigim gibi oguz cetinin o itici yanlis oyuncu secimleri devam ederse biz bu sampiyonayada erken veda ederiz gibi geliyor bana.....

Mustafa Umut
05.09.2010, 14:47
nihat in milli takim performansi gercekten iyi ama aurelio denilen adam neden oynuyor cok merak ediyorum eski aureliodan eser kalmamis tuncayda sirti dönük oynayabilen pivot santrofor gibi oynatiliyor bursadan turgayi alin bundan daha faydali olur :) fatih terim genel olarak o kadar sogutmuski bizi milli takimdan icimizdeki kirginlik hala gecmememis bende öyle artik seyretmiyorum milli maclari eski heyecanimdan eser yok ama su gökhan zan denilen bir adam hala kadroya cagiriliyorsa ayip yaa egemen dururken oynamasa bile klübede durmasi bile yeter aslinda bu macda ben emre selcuku yan yana bir görmek isterdim ama neyse belcika macindanda hic umudum yok daha hala tv lerde bizim cahil yorumcular aslinda bizim takim belcikadan üstün nerde üstün kardesim acda bir kadrolari degerlendir bizim su anda üst düzey futbol oynayan dogru dürüst futbolcumuz yok bekler allaha emanet defansin göbegi 2 yildir tartisilan servete emanet bari ibrahim toraman oynasa ama dedigim gibi oguz cetinin o itici yanlis oyuncu secimleri devam ederse biz bu sampiyonayada erken veda ederiz gibi geliyor bana.....
Harfiyen katılıyorum...

Sefaenes
05.09.2010, 14:53
Nuri Sahin varken Aureliyo nun mill olmasi bile sacma ama bizde torpiller grupu var Aurelio da o grupdan, sonra da neden Özil Almanya yi secti derler. Nuri Sahine sorsalar Almanya mi icin Türkiye icin diye Almanlari secer.

MehmeTS_ADANA
05.09.2010, 15:10
hazard ve dembeleye dikkat diyorum

EmreYavuz61
05.09.2010, 15:14
lukunkuyu boşverin ya kimdir o rıdvan bile tanımıyor.rıdvan kötü dediyse kötüdür. aa pardon lukakuymuş :):)vermaalenide boşverin fenerdeki topçular kadar paramı alıyor sanki arsenalde 5 atarız ya...:)

TSezgin61
05.09.2010, 15:20

bence türkiyenin tartismasiz en iyi stadi.

cinconun yapilan yeni stadi daha güzel gerci ama suanlik böyle...

Paksoy
05.09.2010, 15:22
lukunkuyu boşverin ya kimdir o rıdvan bile tanımıyor.rıdvan kötü dediyse kötüdür. aa pardon lukakuymuş :):)vermaalenide boşverin fenerdeki topçular kadar paramı alıyor sanki arsenalde 5 atarız ya...:)
yenilince aynı 4lü maçdan sonra program yapacakmı merak ediyorum:)

Tolunay Abdioğlu
05.09.2010, 15:25
Lukunkuyu serbest bırakın kendi halinde dolansın. :D

Ne de olsa kalede Onur var. :)

TAHSİN 61
05.09.2010, 15:28
Hazard >> Lille = Bu adama dikkat çok yeteneli Fransa'da fzla kalmaz.
Şu da bir gerçek Almanya çok kötü top oynadı..

Ahmet Kuru
05.09.2010, 16:07
Bu kafa ve bu kadro yapısıyla gidilmeye devam edilirsi,hayal kırıklığı çok uzaklarda değil.

Mustafa Umut
05.09.2010, 23:11
Türkün gücünü tüm tünya görüyor..

.....
05.09.2010, 23:15
Bu kalpler Onurla birlikte atacak :)

Kazım Uzunboy
05.09.2010, 23:18
Kalede Onur olursa inşallah yenilmeyiz.

r9emre
05.09.2010, 23:48
Yarın inşallah 2'den fazla yemeyi yoksa Onur'a biner medya

Ali İhsan
06.09.2010, 00:30
Belçika evet iyi takım, ama çok tecrübesiz oldukları gerçeğini de düşünmeliyiz. Ben Rıdvan gibi o kimmiş, bu fenerdeki oyunculardan az alıyor diye düşünmeden ve rakip oyuncuların çoğunu izlemiş olarak, bu yarısı takımında oynamayan yaşlı ve torpilli kadromuzun bile içerde Belçika karşısında favori olduğunu düşünüyorum.

Ama asıl sorun şu, bu dengesiz kadromuzun bir planlaması bir amacı var mı? 2012'ye gitsek bu kadrodan kaç oyuncuyu götürebileceğiz, Hiddink'le doğru düzgün bir geçiş süreci, tam anlamıyla olmasa da bazı şeylerin değiştiği bir yeniden yapılanma beklerken gördüğümüz tablo yine aynı.

Volkan Şen, Ceyhun Gülselam gibi kadronun ilerde demirbaşı olacak isimler çağırılmıyor bile. Nuri Şahin'in takıma artık oturtulması gereken zamanlarda Aurelio iki yıllık aranın ardından cuk diye geliyor kadroya konuluyor.

Milli takımın temel taşı olabilecek oyuncularla devam etmemiz gerekiyor. Onur, Volkan Şen, Ceyhun, Selçuk İnan, Nuri, Mevlüt Erdinç gibi isimler artık milli takımın en az ilk onsekizinde sürekli bulunmalılar. Yerleri az çok garanti olabilecek Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Hamit, Emre, Arda gibi isimlerde ısrarın devam etmesi de normal. Ama takımlarında bile oynatılmayan veya çok vasat performansları aşamayan Nihat, Tuncay, Aurelio, Hakan Balta, Servet Çetin gibi isimlerde ısrarı gereksiz buluyorum. Bu oyuncular tecrübeleriyle gerektiği zamanlar faydalı olabilirler ama bu takımın yükünü kaldırabileceklerini sanmıyorum.

Bir de Gökhan Zan olayı var ki, Egemen herhalde geceleri bile uyuyamıyordur.

Bir parantez de Kazım!'+^^+%^+^
Tamam adam milli takımda bazen faydalı oluyor ama onu kazanmak uğruna harcanan Volkan Şen gibi adamlara yazık değil mi?

Maça geri dönersem, zor maç olur biz kazanırız. 2-1

.....
06.09.2010, 00:31
Selçuk bu maçta oynarsa kazanırız.

Oynamazsa Onur gol yemez berabere kalırız.

Ben böyle düşünüyorum :)

Mustafa Umut
06.09.2010, 00:51
Yarın inşallah 2'den fazla yemeyi yoksa Onur'a biner medya
En çok bundan korkuyorum bende...

.....
06.09.2010, 00:53
Onur gol yemez. Öyle inanıyorum ve ümidediyorum :)

Hürgün Aygün
06.09.2010, 00:55
Milli takımı izlemek hiç içimden gelmiyo hakedenler olmayınca ama inşallah kazanırız gene de sonuçta Türkiye.

halukozcelik
06.09.2010, 09:36
bu maçta galibiyet ve güzel futbol beklemiyorum yada bekleyemiyorum.

Malatya FC
06.09.2010, 11:44
Bu kadroda çağrılan isimlere bakarsak kaç tanesi gitsek finallere oynayacak ya da 2014 de kaç oyuncu oynar bu kadro ve 11 den günü kurtarıyoruz hem Hiddink'le gelecek adına bişe yok Belçikayı bi şekilde geçer belki 1. de oluruz ama 1 tane göze çarpan genç oyuncumuz yok kadroda Şenol Güneş 2002 DÜnya Kupasında Emre (22) , Nihat (23) , Yıldıray (24) yaşlarında iken ilk 11 oynattı yada F.Terim Değilmiydi Batuhanı 18 indeyken 11 'e koyan !

Malatya FC
06.09.2010, 11:46
Bu yaş sıralamasına göre kadromuz.

UğuR
06.09.2010, 11:48
Onur ve Selçuk'a başarılar ...

Uğur Erdoğan
06.09.2010, 11:57
Bu yaş sıralamasına göre kadromuz.

bu ne ya bütün futbolcuların yaşlarını 2 şer yaş büyültmüşer

Kazım Uzunboy
06.09.2010, 12:04
Hamit 6 m €
Arda 17 m €

Murat Altun
06.09.2010, 12:05
Fenerbahçe yada başka bir eziği avrupa kupalrında desteklemedik mi Yahu oda türk takımı etmeyin eylemeyin diyorlar Bırakın bizans takımalrını Bazı teknikdirektörler yöneticiler bazı ezik zihniyetler milli takımdan bile soğutuyor insanı

Malatya FC
06.09.2010, 12:07
bu ne ya bütün futbolcuların yaşlarını 2 şer yaş büyültmüşer

Mackolik.com dan alıntı.

Şeref
06.09.2010, 12:38
milli takımın yenilmesini istiyorum, ama onurun gol yememesini de istiyorum, cok kararsızım cok. :)

Mustafa Umut
06.09.2010, 17:36
Selçuk oynasa Aurelio'dan daha faydalı olur eminim.

Cafer Bulur
06.09.2010, 18:03
Bu maci hangi kanal verecek?

Zor olacak ama umarim kazaniriz.

Zaten sansimizin sürmesi icin galibiyetten baska sansimiz yok.

Mustafa Umut
06.09.2010, 20:08
Eden Hazard'ın oyaypı oynamayacağı tam belli değilmiş.2-3 oyuncunun daha durumu belli değilmiş...

.....
06.09.2010, 20:13
Selçuk oynasa Aurelio'dan daha faydalı olur eminim.

Bence de.

Selçuk kadroya yazılacak ilk isim olmalı!

Mert Oğuzlu61
06.09.2010, 21:03
Bence de.

Selçuk kadroya yazılacak ilk isim olmalı!

fatih rusyadayken ismini bile anmazlardı ama bjk ye geldi şimdi almanya kadrosuna bile çağrılabilir diyenler var ! böyle kaliteli bir forvet var, ee bizim milli takımında forvet sıkıntısı var, çağrılması gerekir lafları felan !!! şimdi hatırladılar (!) gökdeniz de görürsünüz oda gider anasını satıyım, oda gider istanbullulardan birine, bahismiş felan herşeyi silip onuda kadroya alırlar...!

bizim selçuk en önce yazılmalıdır aurelio Allah aşkına kimdir yaa bu adam fenerden gitti gideli avrupada ne ...k yedi işte gördük ee bjk ye döndü diye yeniden 11 lerde yer bulacak anlaşılan, bizim selçuk gibisi bu ülkede yok adam formda oyunu çift yönlü oynayabilen nadir yerli futbolculardan ama sırf ts de oynuyor diye ilk 11 e ismi yazılmıyor selçuk şahin şaşısını bile oynatırlar bizim selçuk u oynatmazlar herşey beklenir bunlardan...!

Engin Koltuk
06.09.2010, 21:35
Onur o kaledeyken isterse Hiddink Hakan Şükür'ü çağırsın kadroya yine de yenilmesini isteyemem milli takımın..

.....
06.09.2010, 22:33
Yarın Onur ve Selçuk a çok güveniyorum.

Onur kurtarsın Selçuk atsın süper olur :)

FC-ST-PAULI-61
06.09.2010, 23:31
maci Avrupada yasayanlar yine izleyemecek galiba yaziklar olsun

Ilelioglu
06.09.2010, 23:57
maci Avrupada yasayanlar yine izleyemecek galiba yaziklar olsun

O niye...?

:cool:

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 00:03
O niye...?

:cool:
ntv avrupa vermeyecekmis diyor bütün arkadaslarim

futbalski60
07.09.2010, 00:09
Eden Hazard'ın oyaypı oynamayacağı tam belli değilmiş.2-3 oyuncunun daha durumu belli değilmiş...

Gillet oynayacak büyük ihtimal Hazard'ın yerine, Leekens defansif yönü ve fizik gücü yüksek olan bir takım sahaya sürecek gol atmakta zorlanabiliriz bir de duran toplarda defansımız ve kalecimiz dikkatli olmalı onların en büyük kozu bu.

Ilelioglu
07.09.2010, 00:11
ntv avrupa vermeyecekmis diyor bütün arkadaslarim

TRT1 vermiyormu ki...?

Ahmet Faruk
07.09.2010, 00:12
Adamların forvetine 40 milyon Euro önermişler :eek:
Daha ne olsun...

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 00:21
TRT1 vermiyormu ki...?
Hayir Trt 1 sadece deplasman maclarimizi veriyor.Yarin Ntv verecek

hasannuhoglu
07.09.2010, 00:47
milli takım beni hic ama hic sarmıyor.sadece gol yemeyiz inşallah

Paksoy
07.09.2010, 00:49
Adamların forvetine 40 milyon Euro önermişler :eek:
Daha ne olsun...
rıdvan tanımıyor adamı napsınlar lukakuyu ya :D

Ömer TOPAL
07.09.2010, 02:13
ula şu kaleye Onuru almasada zevkle bi yenilmelerini izlesem....

Ali Tunahan Güllü
07.09.2010, 02:55
ula şu kaleye Onuru almasada zevkle bi yenilmelerini izlesem....

Aynen öyle milli takım olarak hiç hissedemiyorum Onur ve Selçuk olmasa izlemem bile.

Sefa
07.09.2010, 04:14
Kazakistan maçını izlemeyenleri skor aldatmasın tek organize atak yok. Belçika ise iyi oynuyor. Kadrolarının bizden daha iyi oturduğunu söylememize gerek yok.

Onur'lu bir galibiyet alsak bari..

Anıl Caner
07.09.2010, 07:16
Belçika bütün maç tek kale oynasın, rezil etsin. Kaleyi bulan 27 şutları sonucunca gol bulamasınlar.

Selçuk İnan'ın uzaktan attığı 2 gol ile Bosphorus United kazansın.

Amin.

BALKAN 06
07.09.2010, 08:11
belçika iyi takım inşallah aksilik olmaz yoksa onur a yazık olur.

Uğurtan
07.09.2010, 08:12
Beraberlik gibi geliyor bu maç bana..

LazAnisT
07.09.2010, 08:14
Milli takıma seçilen oyuncular açıklandığında adam gibi tepki verilseydi bir daha aynı hatay düşmeyebilirlerdi.

Puan kaybederiz sonrada dizimizi döveriz.

Medya skor yorumculuğu yapmaya devam ettiği sürecede bu düzen devam eder.

Gümüshane
07.09.2010, 08:59
Belcikayi gözünüzde cok büyütüyorsunuz. Mac 3-1 bizim.

prenha61
07.09.2010, 09:03
Onur onuruyla savaşaçağına inanıyorum ama diğerleri için hiç kelam etmesek daha iyi yenilsekte onurumuz yeterde artar

agasaro
07.09.2010, 10:09
Savunmada Egemen ya da süper ligde bir başka bir sürü isim dururken Gökhan Zan, Sabri Sarıoğlu görev yapacaksa eğer, Serkan Balcı milli formayı giyemeyecekse ben bu miili takımın içine tükürürüm. Bu milli takımın başarısına sevinmekle bu ülkenin insanı olmayı başaramamış, bu ülkenin değerelerinden habersizce yaşayan Fazıl Say'ın dünyanın önemli salonlarındaki konserlerinden gurur duymak yanı şeydir. Bu akşam kendimi bir Brüksel'li gibi hissediyorum elimde olmadan...

BALKAN 06
07.09.2010, 11:46
Savunmada Egemen ya da süper ligde bir başka bir sürü isim dururken Gökhan Zan, Sabri Sarıoğlu görev yapacaksa eğer, Serkan Balcı milli formayı giyemeyecekse ben bu miili takımın içine tükürürüm. Bu milli takımın başarısına sevinmekle bu ülkenin insanı olmayı başaramamış, bu ülkenin değerelerinden habersizce yaşayan Fazıl Say'ın dünyanın önemli salonlarındaki konserlerinden gurur duymak yanı şeydir. Bu akşam kendimi bir Brüksel'li gibi hissediyorum elimde olmadan...
abi güzel yazmışssın valla
katılıyorum,
brüksel işi dahil:)

Mert67
07.09.2010, 11:55
Allah Onur ve Selçuk'u korusun.

Hasan Habip Özbay
07.09.2010, 12:08
ne yalan söyleyeyim bizim topçulara bişey olmasında sonuç beni pek ama beraberlik gibi kokuyor adil bir milli takım istiyoruz yeter artık sıkışınca medet umulan topçu çağırmak yerine hak edenin oynadığı milli takım bekliyoruz

ApoCaN28
07.09.2010, 12:47
Şey İlgilenmiyorum !

doby61
07.09.2010, 13:00
arkadaslar bi sorum var...ntv avrupa maci yayinlicakmi???...basketbol karsilasmalarini yayinlamiyor insallah bunu yayinlarlar...bilgisi olan lütfen iletsin...

Muhammed
07.09.2010, 13:15
Herkes Belçika'yı çok küçümsüyor. Kadroları bizden en az 3 kat daha değerli.

Ömür Karadeniz
07.09.2010, 13:21
Bence beraberlik kokan bır mac ama ınsallah yanılırım.

Berk
07.09.2010, 13:22
Türkiye'nin bu maçtan galip gelme şansı yok..

BALKAN 06
07.09.2010, 13:24
bana da öyle geliyor,
beraberliğe güle oynaya razıyım ben.

Oktay AKKUŞ
07.09.2010, 13:33
İddacılar alt diyorum:) 1-1 ya da 0-1 diyesim var ama skor olarak Onur olmasaydı kalede:)

Zafer Fidan
07.09.2010, 13:42
İddacılar alt diyorum:) 1-1 ya da 0-1 diyesim var ama skor olarak Onur olmasaydı kalede:)

Bana sorsan hic korkmadan direk 2 verin, 4.60 :)

Mehmet Ç.
07.09.2010, 14:08
izleyemiyecegim icin bana ne :D

Oktay AKKUŞ
07.09.2010, 14:12
Onur var izleyeceğim. Yoksa umrumda olmaz:)

Travelair
07.09.2010, 14:19
Önündeki "Kaşar" defansa söz geçirebilirse Onur inşallah başarılı olacaktır

.....
07.09.2010, 15:32
Rüyamda kaleye Sinan Polat ı geçirdiklerini gördüm. Çok sinirlendim maçı falan izlemedim :)

A.Ali Karanis
07.09.2010, 15:54
Belçika bütün maç tek kale oynasın, rezil etsin. Kaleyi bulan 27 şutları sonucunca gol bulamasınlar.

Selçuk İnan'ın uzaktan attığı 2 gol ile Bosphorus United kazansın.

Amin.

Bosphorus United :) :)

Bence kazanacağız..Ama öyle güzel oyun organize ataklar falan beklemiyorum..

Çağatay_
07.09.2010, 16:00
Galibiyet alırsak başarıdır..Eski heyecan yok milli takımda.

Hakedenlerin orada olamaması iyice kabak tadı verdi artık.. O yüzden umarım bu seçimlerde daha dikkatli olunur ..

Malatya FC
07.09.2010, 16:03
Zor maç muhtemelen son 2 senedir olduüu gibi Belçika bizden puan alacak umarım yanılırım.

Uğurtan
07.09.2010, 16:08
Balta Hakan sakatlığından ötürü kadrodan çıkarıldı..

Köybaşı İsmail ilk 11'de oynayacak..

Son dakika.. :)

.....
07.09.2010, 16:13
Balta Hakan sakatlığından ötürü kadrodan çıkarıldı..

Köybaşı İsmail ilk 11'de oynayacak..

Son dakika.. :)

Güzel haber :)

Bir de Selçuk u kadroda görsek tadından yenmez :)

halil ibo
07.09.2010, 16:14
Onur kendini gösterir yine bu akşam.Berabere kalabiliriz belki de yeniliriz ancak rezil futbol oynayacağımız kesin.Ondan sonra külahını alıp düşünmeyen Hiddink tek suçludur bana göre.

Samet Yildirim
07.09.2010, 16:19
Yenmemiz mucize gibime geliyor.

Sabri-Servet-Ömer-Ismail, böyle bir defansla yenme oranimiz yüksek demek biraz hayal...Defans biraz acilsa vay halimize...

Bayraktaroğlu
07.09.2010, 16:20
mutlak kazanmamız gereken bir maç.zaten tek rakibimiz belçika 2. lik için tabi eğer belçikayı da yenemezsek 2 olmamız zora girer ama kazanırsak büyük bir avantaj elde ederiz.bizim en büyük sorunumuz güçsüz takımlara karşı puan kaybı yaşamamız...inşallah bu elemelerde böyle bir talihsizlikle karşılaşmayacağız...

Bayraktaroğlu
07.09.2010, 16:22
Yenmemiz mucize gibime geliyor.

Sabri-Servet-Ömer-Ismail, böyle bir defansla yenme oranimiz yüksek demek biraz hayal...Defans biraz acilsa vay halimize...

belçika takımında da eksikler var.o kadar karamsar olmayalım tribün desteğimizde var.evet defans iyi değil katılıyorum ama belçikaya karşıda oynasınlar artık...

Bayraktaroğlu
07.09.2010, 16:25
Onur kendini gösterir yine bu akşam.Berabere kalabiliriz belki de yeniliriz ancak rezil futbol oynayacağımız kesin.Ondan sonra külahını alıp düşünmeyen Hiddink tek suçludur bana göre.

bu kadar yanlış bir kadro seçimi yapanlar düşünsünler.adaletsizlik çok büyük kendi takımında oynamayan bir sürü oyuncu milli takıma çağrıldı...

Taner Tonbil
07.09.2010, 17:08
Selcuk ve Onur ilk onbirde

Ntvspor

Paksoy
07.09.2010, 17:08
ilk 11 de , nihat yok yerine, selçuk inan var :)

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 17:12
Selçuk 11 de çok iyi haber bu :)

socrates
07.09.2010, 17:15
Selcuk ve Onur ilk onbirde
Ntvspor

hiddink " karışma sen, iki dakka otur yerine" dedi demek ki oğuz çetin.e

Taner Tonbil
07.09.2010, 17:20
hiddink " karışma sen, iki dakka otur yerine" dedi demek ki oğuz çetin.e

"karisma bende" demis hakkaten :)

.....
07.09.2010, 17:24
Habere çok sevindim. İnşallah doğrudur.

Ve inşallah Onur hiç gol yemez , Selçukta bir iki tane sallar.

:):)

Ümit Tekşan
07.09.2010, 17:31
Arkadaşlar, maç ntv'de şifrelimi olacak böyle bir şey varmı ?

socrates
07.09.2010, 17:46
bana bizdekine göre azcık daha ofansif oynayacakmış gibi geliyo selçuk
iyi oynayacaktır bence, bu da özgüvenini yükseltme açısından iyi olacaktır

sözleşme uzatma olayı bu güne kadar bitmiş olmalıydı, yazık :mad:
kendini gösterebilir bugün ;)

salihismet
07.09.2010, 17:52
Maci hanki kanal veriyor arkadaslar?

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 17:53
---------------onur---------------

--sabri----ömer---servet---ismail

---selcuk-----aurelio-----
----------Emre--------
---hamit----- -----arda------
-----------Tuncay------------
ilk onbirimiz

Miraç Atalay Çiftçi
07.09.2010, 17:55
Maç NTV'de.

Atakan
07.09.2010, 18:02
----------Onur------------
Sabri-Ömer---Servet--İsmail
------Aurelio----Emre------
Hamit------Selçuk-----Arda
-----------Tuncay---------

NTVSPOR

.....
07.09.2010, 18:03
---------------onur---------------

--sabri----ömer---servet---ismail

---selcuk-----aurelio-----
----------Emre--------
---hamit----- -----arda------
-----------Tuncay------------
ilk onbirimiz

Defans hariç genel olarak iyi kadro.

Haydi bileklerine kuvvet :)

Ömür Karadeniz
07.09.2010, 18:21
Hakan baltanın sakatlanıp kadrodan cıktıgını duyan istanbul yorumcuları nerdeyse aglıyacak.İlginç bu adam evra mı olduda haberimiz yok.

Ali Tunahan Güllü
07.09.2010, 18:23
Selçuk'un hakkıydı zaten.
Onur ve Selçuk'a başarılar.

.....
07.09.2010, 18:27
Selçuktan gol bekliyorum :)

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 18:30
rusya 0-1 slovakya 30.dakika miroslav stoch güzel bir gol atti ama yinede sakatlanir insallah ;D

Ali Can
07.09.2010, 18:35
Allah Yardımcımız Olsun..

İnş. Başarılı Bir Maç Olur..

Tolga Kurt
07.09.2010, 18:52
Selçuk kesin 11 demi

Mustafa Umut
07.09.2010, 18:56
Selçuk ve Onur'a başarılar diliyorum...

hüseyin1975
07.09.2010, 19:34
Ilk maclari seyrettim ve bugün Belcikanin yenecegine karar verdim.
Insallah yanilirim.

.....
07.09.2010, 19:39
Onur ve Selçuk maçın kaderini belirler :)

Fanatik34
07.09.2010, 19:42
Solkanadimizi hasat edecekler, hemde göz göre göre..Dembele insallah gününde olmaz!

Hazard oynarsa bu sagkanadimiz icinde gecerli!

Tuncay´dan baska Santraforumuz yok yani:confused: Ben Nihat´i tercih ederdim, hatta Semih´i dicem, kadroda var mi, onu bile bilmiyorum!

Kereşenli
07.09.2010, 19:51
Bakalım ne olacak. Geçen oynadığımız futbolu beğenmemiştim ama inşallah çocuklar bizleri bu sefer yanıltır. Belçika'nın zor bir rakip olduğunu biliyorum ama Sergen Yalçın'ın da dediği gibi Türkiye oynaması gerektiği şekilde oynarsa bize kafa tutmaları zor. Erken puan kaybetmek çok kötü olur. Kadro hakkındaysa yorum yapmak istemiyorum. Milli takımda nasıl oynuyor dediğim çok futbolcu var maalesef.

Cafer Bulur
07.09.2010, 19:52
Maci ntv bati da verecek mi yoksa yayin sadece Türkiyeye mi olacak?

Mehmet S. Pervan
07.09.2010, 19:53
Onur ve Selçuk İnan kesin ilk 11'e. Hiddink ilk kez gözüme girmeye başladı. Ama Oğuz Çetin'den hala nefret ediyorum :D

.....
07.09.2010, 19:55
Onur ve Selçuk İnan kesin ilk 11'e. Hiddink ilk kez gözüme girmeye başladı. Ama Oğuz Çetin'den hala nefret ediyorum :D

Hiddink Türkiyenin başına geçeli ilk olumlu hareketi :) Devamını da bekliyoruz :)

Cafer Bulur
07.09.2010, 19:59
Oynarsa selcuk icin bir dönüm maci olur.

Varini yogunu ortaya koyup iyi oynarsa selcuk milli takimda kalici olur.

Bir soru daha,maci ntv bati da verecek mi?

ThePatriot61
07.09.2010, 20:00
Ntv bati avrupaya göstermiyor biz gurbetcileri her zaman böyle salak yerine koyuyorlar Allah belalarini versin. Bu ne ya burda yabanci Türkiyede yabanci.

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 20:00
Oynarsa selcuk icin bir dönüm maci olur.

Varini yogunu ortaya koyup iyi oynarsa selcuk milli takimda kalici olur.

Bir soru daha,maci ntv bati da verecek mi?
vermeyecek yayn sadece türkiyeye

Kader KORELİ
07.09.2010, 20:02
Biz maçı Almanya'dan nasıl izliyecez o zaman? Bir alman kanalı veriyormu maçı?

Cafer Bulur
07.09.2010, 20:02
Ntv bati avrupaya göstermiyor biz gurbetcileri her zaman böyle salak yerine koyuyorlar Allah belalarini versin. Bu ne ya burda yabanci Türkiyede yabanci.
Aynen öyle,milli maclari avrupaya ya göstermeyen tüm kanallara yaziklar olsun.:mad:

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 20:03
internetden izlemek hic sarmiyo ya

mehmets61
07.09.2010, 20:04
Hiddink Türkiyenin başına geçeli ilk olumlu hareketi :) Devamını da bekliyoruz :)
belki de hiddink milli takımın başına yeni yeni geçiyor tanıdıkça;)

.....
07.09.2010, 20:05
belki de hiddink milli takımın başına yeni yeni geçiyor tanıdıkça;)

Olabilir valla.

Kadroda o kadar çok gereksiz oyuncu var ki!!!

Hiddink bu işe el atar.İnşallah tabi :)

Cafer Bulur
Bu garip vatandasa bir sakal atmak isteyenler bana özel mesajla ulasabilirler.:)

Full HD
Basketbol maclarina bile bakamiyorum ben.Alman kanallarindan bakiyorum ve cok sükür onlar her maci veriyor.Yani Türkiyenin yaptigi cok yanlis ATVnin kapali olmasi falan yurtdisinda yasiyan kardeslerim bilir bunlari.

hüseyin1975
07.09.2010, 20:06
Biz maçı Almanya'dan nasıl izliyecez o zaman? Bir alman kanalı veriyormu maçı?

Alman macindan sonra özetlerini alman televizyonundan izleyebilirsiniz:(

Paksoy
07.09.2010, 20:07
sergen yalçın ı izliyorum 2 yıldır, adam 2 yılda aynı şeylri söylemeye devam ediyor

.....
Bordooooooooo diyesim geldi :)

Cafer Bulur
sergen yalçın ı izliyorum 2 yıldır, adam 2 yılda aynı şeylri söylemeye devam ediyor
Suc sende,niye izliyorsun o zaman?:)

Paksoy
07.09.2010, 20:08
ntvspor'da Arjantın-Brezilya maçı var, kararsızdım selçuk olunca işler değişti

Paksoy
07.09.2010, 20:09
Suc sende,niye izliyorsun o zaman?:)
adamı önüme koyuyorlar napıyım,ntvspor dan başka bişi yok:)

Full HD
07.09.2010, 20:10

Eskiden NTV Avrupa verirdi ve herzaman bakardim fakat NTV Spor yok bende ve bakamiyorum.Aslinda böyle maclari TRT verse daha dogru olur.

Paksoy
07.09.2010, 20:10
Bordooooooooo diyesim geldi :)
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

.....
07.09.2010, 20:11
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Şampiyoooooooooooooooooooooon

Paksoy
07.09.2010, 20:11
Şampiyoooooooooooooooooooooon

Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

.....
07.09.2010, 20:13
Trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

:alkış:

Haydi Türkiyem zafere :)

Full HD
07.09.2010, 20:15
Belcika zor bir rakip Insallah aliriz maci.Hele hele belcikanin genc zenci futbolcusuna dikkat etmemiz lazim.

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:15
Bende Arjantin*Brezilya maçına bakacaktım daha fazla ancak Selçuk olunca bakmak zorundaymışım gibi hissediyorum kendimi :)

FC-ST-PAULI-61
07.09.2010, 20:17
ceza vermeyin lütfen.Almanyadaki arkadaslar http://www.livesoccerhd.com/ buradan izleyebiliriz maci

Berk
07.09.2010, 20:17
Uzaktan yapıştırrrr Selçuk.:D

yorumsuz6117
07.09.2010, 20:23
Milli takımda en son ne zaman iki futbolcumuz birden 11 başlamıştı acaba. :)

Berk
07.09.2010, 20:23
Eden Hazard sakatlığı nedeniyle oynamayacak..

Bayraktaroğlu
07.09.2010, 20:28
milli takımımıza başarılar dileriz...:)

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:29
Eden Hazard sakatlığı nedeniyle oynamayacak..
çok güzel haber

Oktay AKKUŞ
07.09.2010, 20:30
Maçı izlemek için bahanelerimiz artıyor :) Önce Onur, şimdi Selçuk :)

futbalski60
07.09.2010, 20:31
Kadromuz iyi sadece sırtı dönük oynayabilen bir santraforumuz yok mecbur Tuncay'ı oynatıyoruz. İki takım da orta sahayı kalabalık tutacak anlaşılan kontrollü oynuyacaklar beraberlik bekliyorum açıkçası.

Cafer Bulur
07.09.2010, 20:32
Kadromuz iyi sadece sırtı dönük oynayabilen bir santraforumuz yok mecbur Tuncay'ı oynatıyoruz. İki takım da orta sahayı kalabalık tutacak anlaşılan kontrollü oynuyacaklar beraberlik bekliyorum açıkçası.
Kadromuz kimlerden olusuyor?

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:34
Selçuk-Onur 2 lisi ile sahaya çıkıyoruz :)

DeAgLeMaNyAq
07.09.2010, 20:35
Selçuk niye forma numarasını değiştirmiş ki?

Paksoy
rıdvan çıktı, gazamız mübarek olsun

Mustafa Umut
Hazard'ın yokluğunda Dembele'ye dikkat...

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 20:36
Bizim Ceyhunla ilgili iyi şeyler mi dedi tam duyamadım.Müzikte açıktı bi yandan.

futbalski60
07.09.2010, 20:36

Türkiye
Onur, Servet, İsmail, Emre, Hamit, Tuncay, Arda, Mehmet, Ömer, Selçuk İnan, Sabri

Belçika
Bailly, Alderweireld, Van Buyten, Kompany, Vermaelen, Simons, Gillet, Vertonghen, Lukaku, Fellaini, Dembele

Cafer Bulur
07.09.2010, 20:37
Selçuk-Onur 2 lisi ile sahaya çıkıyoruz :)
Güzel ve ayni zamanda tam ziya doganlik bir kadro.:)

Selcuk,mehmet aurelio ve emre, 3 önlibero arti defansif özellikleri olan hamit.

Yenilmeyiz diye düsünüyorum.;)

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 20:41
Rıdvan Dilmen:ONur'un Türkiye'de kalacağını düşünmüyorum.Ama biraz daha fazla çalışması lazım.Volkan'ın yokluğunda kaleci eksikliği var diyemeyiz.

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:42
Güzel ve ayni zamanda tam ziya doganlik bir kadro.:)

Selcuk,mehmet aurelio ve emre, 3 önlibero arti defansif özellikleri olan hamit.

Yenilmeyiz diye düsünüyorum.;)
Bencede yenilmeyiz ancak evimizde beraberlik bizim için iyi sayılmaz.Eğer galip gelirsek çok avantajlı konuma geçeceğiz.Gruptaki en önemli 2 rakibimizden birisi olan Belçika ile 6 puan farkımız olacak.:rolleyes:

Mustafa Yüksek
07.09.2010, 20:43
Onur 30 yaşındaymış gibi özgüvenli yan toplarda..Öyle olmaması lazım diye buyurdu Rıdvan efendi...Buyursunlar:)

yorumsuz6117
07.09.2010, 20:44
Rıdvan Onur'un Türkiye'de kalacağını düşünmüyormuş. :D

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:46
Onur 30 yaşındaymış gibi özgüvenli yan toplarda..Öyle olmaması lazım diye buyurdu Rıdvan efendi...Buyursunlar:)
Rıdvan efendi öyle diyosa öyledir..:)

Sefaenes
07.09.2010, 20:49
Nuri Sahin neden 11 oynamaz acaba almanya ligi türkiyeden cok mu kötü.

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:49
Milli takımın 1 numarası Volkan'da değil Onurdaymış :) Selçuk İnan 18 numara...

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 20:50
Nuri Sahin neden 11 oynamaz acaba almanya ligi türkiyeden cok mu kötü.
Hayır Türkiye ligi Almanya liginden daha kaliteli sanırım :)
Başka izah yok :D

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:51
Adamların sırt numaraları 1den11e kadar sıralanmış :)

Kereşenli
07.09.2010, 20:52
Avni Aker'de oynatın milli maçları bak nasıl cehenneme dönüşüyor stad.

Mert Oğuzlu61
07.09.2010, 20:53
hazard ın olmayışı güzel ama şu dembele ye dikkat + lukaku :D bu herifi çok merak ediyorum bunun yaşı 17 felan değil !!! inanmam arkadaş :)

belçika iyi takım ama bu maç bizim olacak !!!

Mustafa Umut
07.09.2010, 20:53
Avni Aker'de oynatın milli maçları bak nasıl cehenneme dönüşüyor stad.
Cehennemde işlemez tövbeler
Gerçek cehennem Avni Aker.

Boşuna demiyoruz.:)

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 20:54
Bu ne yahu stad aynı bizim Avni Akerin maratonu gibi çekirdekçi :)

Kader KORELİ
07.09.2010, 20:55
Almanya maçında en çok beğendiğim oyuncu 11 numara Dembele'ydi, bakalım bugün ne yapar.

Nuri Şahin bence Aurelio'nun yerine rahat oynayabilirdi.

TS61_NL
07.09.2010, 20:57
Su Avrupadaki vatandaslara bu maci zindan edenleri kiniyorum. Allahtan internet ve veetle var, maclari daima buradan izliyorum. Mac goruntusu cam gibi her zaman ki gibi maasallah :)

Kaya
07.09.2010, 21:02
Belçika Milli Marşı da neden ıslıklanır anlamak mümkün değil! Allah'tan kısa sürdü...

Sefaenes
07.09.2010, 21:10
afferim onur

zahido
07.09.2010, 21:13
arkadaslar izleyebilicegimiz bi link var mi acaba??

28TS61
07.09.2010, 21:13
kadroya bak. resmen komedi. ridvan bile kaleyi zor görürüz diye sitem etmeye basladi bu kadroyla :D

TÜRKİYE: Onur Kıvrak, Sabri, Servet Çetin, Ömer Erdoğan, İsmail Köybaşı, Hamit Altıntop, Aurelio, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı

Kaya
07.09.2010, 21:17
Tuncay'dan akıl almaz bir kafa vuruşu... :)

hüseyin1975
07.09.2010, 21:23
Tuncay'dan akıl almaz bir kafa vuruşu... :)

Tuncayin oynamasida akil almaz:(

Kaya
07.09.2010, 21:30
Olacak iş değil ya!

Yedik...

0-1

Hazar_
07.09.2010, 21:30
Onurun çıkışı hatalı

Mustafa Umut
07.09.2010, 21:31
Van Buyten dk28 0-1.