PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2012 Grup Maçı | Türkiye 3 - 2 Belçika

Sayfa : 1 2 [3]

Serdær
07.09.2010, 23:31
Ersin Düzen : Duran toplardaki sıkıntıya neye bağlıyorsunuz ?

Guus Hiddink : İlerleyen günlerde analizi yapacağız , yenilen gollerde uzun oyuncular vardı bizimde uzun oyuncularımız var . Yinede bu bir bahane değil ilerleyen günlerde gerekli düzenlemeyi yapacağız ..

Mehmet S. Pervan
Aslında Onura öyle çok büyük bir yüklenmede yok.
Yani kimse çıkıp "Sen kaleci misin, sen topçu musun, sen insan mısın" falan dememiş, ki bunlar burada rastladığımız şeyler.
Tuncay veya Aurelio veya ... için kötü oynadı denmiş ise, Onur için de o kadarı denmiş.

Aslında burda aşırı bir sahiplenme var gibi :)
Olmamalı demiyorum ama, böyle yorumlar arasındaki uçurumun sebebi bu.
Napalım dışlayalım mı ?

kemaLAZ61
http://www.timsah.com/Volkan-Demirel-Hata-ondan-sorulur/CTMVPHtwd6r

2:40'da öylesine bir hata yapan Volkan ondan sonra milli formayi giyebiliyorsa, neden Onur daha giyemesin?

Sacmalamayin bence...

Gümüshane
07.09.2010, 23:32
Iyiki bir hata yapti adam hemen gömdü herkes.. Bu Türk Milleti akillanmaz arkadas.

Almanlarin neden hep kalecileri iyi cikar biliyormusunuz? Kahn,Wiese,rensing,neuer gibi kaleciler bile hata yapiyor ve bunlari hemen bizimki gibi yerin dibine gömmüyorlar kalecilere destek vererek biyerlere geliyorlar.

İsmail Coşgun
07.09.2010, 23:32
Ne zaman şu yorumları okusam neden şampiyon olamadığımızı anlıyorum.

Olay budur abi!

Bütün herşeyi tüm çıplaklığıyla anlatmışsın kardeşim tebrikler... :alkış:

Oruç
07.09.2010, 23:33
Pireyi deve yapmaya bayılıyoruz... Her şeyi de bilmeyin yahu. Az biraz da susun. Yok Onur şöyle yok böyle... Siz hayatınızda her şeyi dört dörtlük yapıyorsunuz değil mi ? Maçı izlemiş değilim ama galiba duran toptan gol yemişiz. Futbolu, her şeyi o kadar çok biliyorsunuz (!) ki ülke takımlarımızın, ülkemizin duran top organizasyonlardan haberiniz yok. Bravo size, vallahi bravo...

Orhan Kahraman
07.09.2010, 23:33
Reina yi kaleci olmamakla suçlayanlar sanırım yine bizlerdik
Garip...

Mustafa ÖZDEMİR
07.09.2010, 23:34
ikinci yarı oyunu iyi okuduk .rakip zaten kalemize gelemedi.sonuçta 2.lik için en büyük rakibimizi 0 puanda bıraktık...

İsmail Coşgun
07.09.2010, 23:35
Acun Ilıcalı Ntvspor'da neler söyledi. Dinleyen var mı...

Barış Burak
07.09.2010, 23:35
Geçen sene çok iyi hatırlıyorum bu zamanlardı ,

Onur oynasında gol yesin yeter ki. Bir gol yer iki gol yer alışır diyorduk kaldı ki öyle oldu.

Olumsuz eleştiri olur tabi ama bu kadar da olmaz.

Hangi maç sonu olursa olsun belli başlı kişiler gelip olumsuz hava dağıtıyorlar.

Bende onlara inat her zaman iyi yolda olduğumuzu ve olumsuz bir havanın olmadığını söylüyorum.

işe yaramayacak ki.bugün onut hatalıolduğu için emediği laf kalmayacak.

yarın giray.ertesi gün selçuk.sonra colman.alanzinho...yattara.teo.jaja.
her kötü oynadıklarında bu başlarına gelecek.

ve bunları söyleyenler,hala yaptıklarının bu takıma bir b.k kazandırmadığını anlayamayacak.

bu kadar işte dostum.maalesef bu kadar.

Travelair
07.09.2010, 23:36
1. golde Onur'un hatası yok. Servet Buyten'in arkasına sıvışıyor. Dikkat edin

Orhan Kahraman
Helal olsun Onur'a topu her onda görüşümde gururlandım heleki önünde ay-yıldız varken
Gerisi boşş

Oruç
NTV Spor'daki yorumcular kendi milli takımlarının kalecisine ismiyle hitap etmekten acizler. Sanki elin oğlu, sanki ismi yok Onur'un, "kaleci" diyorlar yahu. Yazık...

TSezgin61
07.09.2010, 23:37
onur nazara geldi. olur böyle seyler. hic hata yapmadanda olmazdi, kusuru olsun biraz. galip ayrildik bu yeter.

hiddink cok iyi bir teknik direktör. oguz cetin virusunun farkinda. bence cok iyi bir milli takim bizi bekliyor.

ayrica euro 2012de büyük basari gelecek hazirlikli olalim... Allahin izniyle!

Koray10
07.09.2010, 23:38
Bizim üzüntümüze bak senin dediklerine bak! Kötü oynadılar da eline birşey mi geçti. Çok sevinmiş görünüyorsun!
nerde sevinmisim söylesene bana nerde. bizimkiler kötü oynadi. onur 2 milli macda da kötü oynadi hele yan toplar cok acemi. bu mac dan cok ders cikarmasi lazim. eger büyük kalecise gelecek mac da mac kurtari yani lig de kaldigi yerden devam eder, eger bunu yapamiyorsa zaten hic büyük olamaz. okadar.

Serdær
Acun : Her iki golde kaleci hatası , bu kaleci ne yapıyor , ihale kalecide .

Mehmet Demirkol : Onuru hemen harcamayalım , defans ne yapıyor orda ..

.....
işe yaramayacak ki.bugün onut hatalıolduğu için emediği laf kalmayacak.

yarın giray.ertesi gün selçuk.sonra colman.alanzinho...yattara.teo.jaja.
her kötü oynadıklarında bu başlarına gelecek.

ve bunları söyleyenler,hala yaptıklarının bu takıma bir b.k kazandırmadığını anlayamayacak.

bu kadar işte dostum.maalesef bu kadar.

İnşallah bu huyumuzu terk ederiz.

Terk etmemiz lazım.

TERK EDELİM!!!

TSelif
Gerizekalı acun ikisi de kaleci hatası. %100 hem de dedi. "kaleci nerde bakın napıyo orda kaleci kaleci olmasa bile yerdik gol" gibilerinden salakça laflar etti salak
Mehmet demirkol savunmayı beğenmedi Onur'a pek bişi demedi :D

Serdær
07.09.2010, 23:39
http://img94.imageshack.us/img94/4995/adszuic.jpg

r9emre
07.09.2010, 23:40
Rakip 10 kişi kalmasa ve Eden Hazard oynamış olsaydı skor çok farklı olurdu.

Ayrıca Lukaku'nun yeni bir Freddy Adu vakası olduğunu,Fm futbolcusu olduğunu gösterdi bana bu akşam.Yeni Drogba filan diyen arkadaşlar vardı,bu adam yeni Guiza olursa iyi :D Şaka bir yana 35 yaşındaki veteran futbolcuların içinde bile daha çok futbol oynama isteği var bu adamda hiç istek yok.Zerre pres yok bir Semih'e baktım bir buna,Semih 17 Lukaku 36 yaşında gibi futbol oynuyordu ve iddaa ediyorum fos çıkacak bu adam.

Koray10
07.09.2010, 23:41
Haklısın, o kadar rahat oynuyor ki Avrupa Şampiyonasında son dakika da rakibe kafa atıyor. O kadar rahat ki...
olay su onur bunu daha ilk milli maclarda yapiyor . umarim bu son olur. 3-2 oldugu icin sevinmesi lazim

.....
07.09.2010, 23:41
Dinlemeyin şu ajuru ya :D

O önce tarafsız olmayı öğrensin sonra yorum yapsın!

Ahmet Faruk
07.09.2010, 23:42
Napalım dışlayalım mı ?

Alınntıyı ne kadar da doğrulayan bir soru. Somut bir örnek adeta :)

Yani şimdi Allah aşkına benim yazdığım şeylerden böyle bir anlam mı çıkıyor? Ya da senin dediğine benzer bir tavsiye? Ya da Onur'a bir hakaret? Ya da Onur'un yeteneksiz ve kötü kaleci olduğuna dair bi söz? Ya da Onur'la alakalı herhangi kötü bişe?

Peki o zaman şöyle yapalım:
Onurun iki golde de hatası yok. Bi kerem Trabzonspor kalecisi olmak onun hata yapma lüksünü yok ediyor.
İlk gol tamamen Servetin hatası. Adamın arkasında duracağına önünde dursana ( Aslında ben biraz böyle düşünüyorum ilk gol ile ilgili :))
İkinci gol de Aurelionun hatası. Zamanında çok süt içip 10 santim daha uzun olmalıydı. Olamadıysa da zıplama çalışması falan yapması lazımdı. Bunları hiç yapamadıysa da en azından o kadar tecrübeli bir oyuncu olarak Onur'a "Onur çıkmaaaaa" diye seslenmeliydi.

İsmail Coşgun

Acun sen git kutunu millete açtır... (!)
Sen ne anlarsın futboldan!

bordoylamavi
rıdvanın saldırganlığı şurdan geliyor. zamanında onur karşıyakadayken onu fb ye getirmek için çok uğraştı ama bizimkiler daha fazla para verince biz aldık. o yüzdendir onun onura saldırganlığı.
onuryediği iki golde de hatalıydı ama tek hatalı değildi. ilk golde savunmayla birlikte hatalıydılar. savunma vurdurarak onur da çıkıp da alamayarak hatalıydı. çizgide kalsa top kucağındaydı.
ikinci golde ise yan topa çıkışı büyük hataydı. ama ondan sonrası da hataydı. iki kere sektirir gibi kafa vurarak gol atıyor adamlar bizimkiler de izliyor.
bu hatalı gollerden ders alırsa onur daha da iyi kaleci olacak

r9emre
Ayrıca niye boş boş Onur'u eleştiriyorsunuz.Volkan Onur'un yaşındayken 2 maçta bir Onur'un yaptığı hataların 5 katını yapıyor,ona rağmen her maç hem Fb'de hem milli takımda ilk 11 oynuyordu.Hakan'a yorum bile yapmam.Şu an Türkiye'nin elinde olan en iyi kaleci Recep Onur Kıvrak'dır.

Orhan Kahraman
07.09.2010, 23:43

İste burası herseyi özetliyor
Birisi showman oteki spor yorumcusu ve yazarı

Onura yuklenenler Acun tipinde
Olaya sogukkanlilikla bakanlar demirkol rolünde (site ici)

Koray10
07.09.2010, 23:43
1 golda da hatsi 5 metre ici kalecinin bölgesi orada cikmasi ve lazimdi. 3-2 yendik ya. neyse umarim birdaha olmaz

danger00
07.09.2010, 23:44
yahu uzatmayın allah aşkına.
bu maçta 2 golde de hatası olan iyi bir kalecidir onur.

hatasını görüp var olan eksiklerini kapatmak için ekstra çalışması gerektiğinini görmüştür. yararlı bir maçta oldu bir bakıma:)

eraytaskin61
o kadar izledim rıdvan ne zmn saldırdı onua göremedim :S

Aker
Acun Ilıcalı Ntvspor'da neler söyledi. Dinleyen var mı...

Bir şeyler sıkıyor, bu adam futbol cahili ne de olsa fenevli.

Peleray
07.09.2010, 23:46
http://www.yukleresim.com/images/77539268731961698853.jpg

Aker
07.09.2010, 23:47
Bana göre Onurun önüne anlaşabileceği güvenebileceği ve onu rahatlatabilecek ayrıca milli takımı hakeden biri lazım o da Egemen dir.

Mehmet S. Pervan
07.09.2010, 23:47
Acun Ilıcalı sen ne android bi adamsın ya ! Top görsen kabak sanarsın bide çıkmış yorum yapıyor

h@msi61
07.09.2010, 23:48
Onur hatali goller yedi ve elbette elestirilecek, o golleri Volkan veya baska bir kaleci yesedi suan burada neler denilirdi bilmiyorum.
Umarim Onur bundan kotu etkilenmez ve milli takim kariyeri bu aksam yuzunden zedelenmez...

Orhan Kahraman
07.09.2010, 23:48
O bu degil de futbolda da baskette de iyi gidiyoruz aman nazar değmesin .

İsmail Coşgun
07.09.2010, 23:50
nerde sevinmisim söylesene bana nerde. bizimkiler kötü oynadi. onur 2 milli macda da kötü oynadi hele yan toplar cok acemi. bu mac dan cok ders cikarmasi lazim. eger büyük kalecise gelecek mac da mac kurtari yani lig de kaldigi yerden devam eder, eger bunu yapamiyorsa zaten hic büyük olamaz. okadar.
Kötü oynadıysa yerden yere mi vuralım? Biraz yapıcı olun! Sonuçta kendi evladımız! Destek olmalıyız, köstek değil! Peter Ceh bile bize karşı nasıl bir gol yedi hatırlatırım. Her kalecinin kötü günleri olabilir. Anlayıslı olmak görevimiz. Hele ki bizim? Biz korumazsak kim koruyacak kendi oyuncumuzu...?

Orhan Kahraman
07.09.2010, 23:51
Macın sadece 2 yarısını seyrettim ve söyle birsey dikkatimi çekti takımlarında as oynayanlar pek maca asılmıyor gibiydiler genelde yedek kalanlar daha azimliydi sanki herkes önce takımım der gibiydi belkide yanlış düşünüyorum bilmiyorum böyle bir intibaa kaldı bende

Serdær
07.09.2010, 23:51
Ömer : İlk defa Türkiye de bir milli maçta forma giydim.

Serveti herkez biliyor , halk tabiriyle ''takoz''.

İki güven vermeyen defans oyuncusunun arkasında oynamak bir kaleci olarak nasıl bir his düşünmek lazım..

Şaşkın Ömer Takoz Servet , ikilisi her an herşey yapabilir.

Uğurtan
07.09.2010, 23:52
O bu degil de futbolda da baskette de iyi gidiyoruz aman nazar değmesin .

Yarın akşam slovenlerle oynicaz Orhan..

Nazar etmeeeee.. :D

Ahmet Faruk
07.09.2010, 23:52
Kötülemek babından söylemiyorum ama sanki Ömer çok kolay çalım yiyor gibi geldi bana?

kemaLAZ61
07.09.2010, 23:53
Servet ilk gol icin 'Kendi kisisel hatam' dedi.

Serdær
07.09.2010, 23:53
Servet Çetin : İlk gol benim hatam , duran toptan golü yememiz benim yüzümden oldu ..

.....
07.09.2010, 23:54
Milli Takımı pekte sallamıyorum açıkçası. Uzun zamandan beri soğuktum bu maçta biraz biraz ısındım.

Onur u Milli Takım için harcayamayız. Buna izin verilmez.

Ligde fırtına gibi esecez Allahın izniyle içim rahat o yüzden.

metinbay61
07.09.2010, 23:54
servet: ilk golü benim kişisel hatamdan yedik...

Aker
07.09.2010, 23:55
Servet Çetin : İlk gol benim hatam , duran toptan golü yememiz benim yüzümden oldu ..

Adam futboldan anlıyor......:D:D:D

Koray10
Uğurtan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=8451) isimli üye bana "gerizekal" mesaj atti. nerede sikayet edebilirim ben böyle hansolarlan ugrasmak istemiyorum

Serdær
Servet ÇEtin : Öğrenmenin yaşı yok , çok yapışık oynadım Van Buyten ile.

Haraket alanım daraldığı için birşey yapamadım , bundan sonra bu şekilde yapmayağım ..

Uğurtan
Onur hatalı gol yedi kabul..

İlkinde de az biraz hatası var ama en çok kafayı vurduran stoperindir..

İkincii fahiş hata..

Ama bırakın bir gol iki gol.. Bir avrupa şampiyonasına bile Onur'u harcamam, harcatmam..

Kolay gelmiyor, yetişmiyor öyle adam.. Rıdvan da Acun da yol alsın beyefendiler..

Gerekirse de çağırmasınlar milli takıma ama laf etmesinler..!

Golü yediğimizde ilk anda milli takım aklıma gelmişse nolayım..

Onur'u aradı gözlerim.. Ona üzüldüm.. Kötü bi andı.. Umarım etkilenmez..

Oruç
Yok çok bilmişler "Onur hatalı" diyor. Biz buna inanalım...

karayamayman
07.09.2010, 23:56
Onur hatali goller yedi, yapacak bir şey yok, Hoca rehabilite eder onu...

Bizim kalecimiz ve yeteneklerine güveniyoruz...

Bu maçtan dersini alıp, çalışması lazım...Daha da iyi olacak...

yorumsuz6117
07.09.2010, 23:56
Hiddink: "Çok aptalca gol yedik"

Euro 2012 Grup elemelerinde Belçika'yı mağlup eden Milli takımımızda teknik direktör Guus Hiddink, maç sonunda açıklamalarda bulundu..

"Çok mutluyuz hak ettiğimiz galibiyetti. İyi başladık golden sonra kopar gibi olduk ama toparlandık. Devre arasında oyuncularla konuşma şansı buldum. Bunun etkili olduğunu düşünüyorum ve sahadan galibiyetle ayrıldık. İkinci yarı değişikler etkili oldu. Ben her zaman 11 kişiden değil 30 kişilik bir havuzdan bahsediyorum. Futbol 11 kişi ile oynanmıyor. Yedek oyuncuların da katkı yapabileceğini gördük. Oyuncu değişliliklerinin takım ruhuna da yaptığı katkıdan memnum. İkinci yediğimiz gol çok aptalcaydı. Ama bunu şimdi konuşmayacağız kazandığımız için tebrik ediyorum. Gelişmelerin olumlu yönden ilerlemesinden memnunum. İlerleyen günler yediğimiz gollerin analizini yapacağız ama şimdi değil. Yenilen gollerde uzun oyuncuları vardı ama bizim uzun oyuncularımız da vardı. Bunun arkasına sığınmıyoruz . İlerleyen günlerde bu hatalara çözüm bulacağız. Belçika maçında önce yaptığımız yorumlarda da bahsetmiştim. Pozisyon verdiğinde golü bulan bir takıma karşı oynadık. Hata yapmamamız gerektiğini biliyorduk. Boşluklardan yararlanmalarına izin vermemeliydik. Hücumda ne kadar iyiysek defansta da öyle olmamız gerekiyordu. İkinci yarıda da bu yönde oynadık ve etkisini gördük. Bu akşam kazanmamızda bunun da etkisi olduğunu düşünüyorum."

Ajansspor

Özgür ŞANLAN
07.09.2010, 23:57
onur maçtan sonra ağladı mı bana mı öyle geldi arkadaşlar

TheCrow
07.09.2010, 23:57
Tam da Onur'un başlığına "her an berbat bir maç çıkarabilir, desteğe devam etmemiz lazım" mealinde bir yorum yazmayı düşündüğüm zamanlardı, bu maçın milli maça rastlaması ve maçı kazanmamız çok iyi oldu. Yine olacaktır böyle maçlar, desteğe devam...

vatandas61
07.09.2010, 23:58
elin gavuru gelmis aptalca gol yedik diyor bizde burda onuru tartisiyoruz. Tamam 2 gol de onurun hatasi cok büyük ama ts de böyle bir gol yedigini hatirlamiyorum ben. Demek ki defans yerinde durmasini bilmiyor. Ayrica su milli takimizin hocasi olacak adam onuru hazirlik maclarinda oynatik takima kaynastirmazsa her mac böyle gol yeriz biz.
Hata var ama sonuna kadar onur. Gerekirse milli takima da cagirilmasin hic sorun degil, bu milli takima kimler cagirilmadi ki

Berk
07.09.2010, 23:59
onur maçtan sonra ağladı mı bana mı öyle geldi arkadaşlar

Ağladığını görmedim.Düdükten sonra hemen soyunma odasına gitmeye çalıştı ama diğer futbolcular yakalayıp sahaya döndürdüler.

Koray10
08.09.2010, 00:00
Kötü oynadıysa yerden yere mi vuralım? Biraz yapıcı olun! Sonuçta kendi evladımız! Destek olmalıyız, köstek değil! Peter Ceh bile bize karşı nasıl bir gol yedi hatırlatırım. Her kalecinin kötü günleri olabilir. Anlayıslı olmak görevimiz. Hele ki bizim? Biz korumazsak kim koruyacak kendi oyuncumuzu...?
bizde de hatasini söylüyoruz baska birsey söyleiyorum. hele bizim kaleci böyle hata yaparsa beni daha fazla üzüyor

kemaLAZ61
08.09.2010, 00:07
Sergen: Ligde cok iyi olup milli takimda olmayan futbolcular var. Üstelik genc oyuncularda Ceyhun, Necip ve Volkaninda milli takimda yer almasi lazim. Özellikle Hiddink'in bunlari göremesi lazim.

futbalski60
08.09.2010, 00:09
2 golde de hem kaleci hem savunma hatası var. Onur zaten yan toplarda yetersiz bir kaleci bu maçta yan toplarda fazla ileri çıkmamalıydı rakibin boy ortalaması yüksek bir de üstüne iyi sıçrayan oyuncuları var çıksa bile o topları zor alırdı bunlar hep tecrübe Onur için ders çıkarırsa yararına olur bugün yaşadıkları. Emre ve Arda bugün müthiş bir oyun ortaya koydular özellikle Emre ikinci yarıda rakibi resmen boğdu bana göre maçın yıldızıydı.

İsmail Coşgun
08.09.2010, 00:12
bizde de hatasini söylüyoruz baska birsey söyleiyorum. hele bizim kaleci böyle hata yaparsa beni daha fazla üzüyor

O zaman üzüldüğünü başkalarını üzmeden dile getireceksin. Unutma üzülmek başkalarını üzmek değil!

metinbay61
08.09.2010, 00:12
futbalski60 a katılıyorum maçta hiç sevmesemde emrenin adı düşmedi ağzımdan hatta ligde inşallah böyle oynamaz dedim...özellikle ikinci yarıda mükemmeldi ki ilk yarıda ayaktaki tek oyuncumuzda kendisiydi...

tekrar diyorum inşallah fbde böyle oynamaz...

onur bizim gururumuzdur hatalı gollerde yiyecektir...nazarlık olsun bu maç onun için...

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 00:13
Pozisyon yemedik, haliyle de kalecimiz ve stoperlerimiz oyuna soğuk kaldı.

Hepsi bu..

Onur'la gurur duyuyorum.

Bende izlerken hata yaptım, çok çay içtim mesela:)

Rıdvan yüzünden sesi kapadım(ona ver, şuna at, buna kes, ona ortala, adam geç,... ben böyle saçmalık görmedim, ara ara yorum yapabilirsin eyvallah ama bu kadar konuşulmaz, hiç hoşuma gitmiyor bu iş)

Büyük ve önemli dersler çıkar bu maçtan, kazanç olur...

TSezgin61
08.09.2010, 00:16
Servet: İlk golde benim hatam var"

Milli takımımızın Belçika'yı mağlup ettiği gecede Servet Çetin, maç sonunda açıklamalarda bulundu..
"İlk yediğimiz golde benim hatam vardı. Buyten’i kaçırdım ve gol geldi. İlk yarı böyle bitti ama devre arasında hocamız bizimle konuştu. Semih’i oyuna alarak gol bulduk. Hocamız ilk golü bulduktan sonra ikinci golün de geleceğini söylemişti. Nitekim de öyle oldu ama ikinci golü kalemizde gördük. Dirençli bir ekibe karşı oynadık. Almanya’ya karşı bize karşı oynadıkları gibi oynasalar yenebilirlerdi. Kazanmasını bildik. Hatalardan ders çıkaracağız. Öğrenmenin yaşı yokmuş bugün bir şey daha öğrendim. İlk golde Buyten, kale içerisind girdi ve ben yapışık olduğum için bir hamlesi ile boşta kaldı. Artık böyle pozisyonlarda yapışık oynamayacağım. Çok kısa mesafe olduğun için bir hamlesi ile önüme geçti. İkinci golde de ben Buyten’in yanındaydım ama kale boşaldığı için ben top gelir diye kaleye geçtim. Benim adamla kalmam gerekirdi ama böyle denedim gol geldi. Yapacak bir şey yok şans. Sadece savunmaya yüklenmemek gerekir. Kısa bir takımla çıktık duran topta çok etkili oldular. Ben vuramıyorsan vurdurmamaya oynuyordum ama bugün adamı kaçırdık birkaç sefer. Ömer Ağabey ile iyi anlaştık. Artık eskisi gibi senelerce beraber oynamak gerekmiyor. Ben Ömer ağabey ile ikinci defa oynadım ve çok iyi anlaştığımızı düşünüyorum. İki maçta çok iyi bir performans sergiledi. İki maçta da kötü oynadığımızı düşünüyorum ama bugün hatam olmasaydı çok iyi olacaktı."

ajansspor.com

herkes sahiplenirken öz evladimizi dislayacak degiliz... canin sag olsun onur. güveniyoruz sana!

Şenol Altunsoy
08.09.2010, 00:17

Hepsi bu..

Onur'la durur duyuyorum.

Rıdvan yüzünden sesi kapadım(ona ver, şuna at, buna kes, ona ortala, adam geç,... ben böyle saçmalık görmedim, ara ara yorum yapabilirsin eyvallah ama bu kadar konuşulmaz, hiç hoşuma gitmiyor bu iş)

Helal sana Olcay arada bir böyle racon kesilmesine ihtiyacımız var sanırım

Özkan
08.09.2010, 00:24
Bu milli takım ligde mücadele etse şampiyon olamaz.

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 00:26
Güzel tespit Özkan:)

Bu milli takım ligde mücadele etse şampiyon olamaz.

Kaya
08.09.2010, 00:30

Hepsi bu..

Onur'la gurur duyuyorum.

Rıdvan eskiden ara ara sadece yorum ve değerlendirme yapardı. Pek çok kişi tarafından beğenildikçe olayı abarttı ve ekran başından hocalığa soyundu.

Kendini acilen toparlamalı. İyice batmaya başladı hakikaten...

Fatih
08.09.2010, 00:32
Rıdvan eskiden ara ara sadece yorum ve değerlendirme yapardı. Pek çok kişi tarafından beğenildikçe olayı abarttı ve ekran başından hocalığa soyundu.

Bir ara Playstation oynuyor sandım.:)

Paksoy
08.09.2010, 00:34
BU NTV yorumcu bulamadı mı? bu acun un kariyeri ne futbol geçmişi ne

sessizkral_1
08.09.2010, 00:36
Hiddink: "Çok aptalca gol yedik"

Senin yaptığın kadro seçimlerinden daha aptalca olamaz.

OLCAY ÇAKIR
Adam sürekli konuşuyor, darlandım resmen. Sabriye at, Ardaya ver, Servet al, Selçuk gir, Sen çık, Emre öyle, Marco böyle... Uzun oyna... Hele bir pozisyonda sürekli ofsayt diyor, hakem bayrak çekti sandım, oyun devam ediyor aslında..... ........
izleyenle dalga geçmek ve büyük saygısızlık bu. Aşağılamak resmen...

Bi sus kardeşim ya.

sensitive61
Acun ılıcalı Onur'un yedigi 1. golde burda kaleci ne yapıyor bana bi solermisiniz yedigimiz 2 golde de hata onur un diyor. Tamam 2. golde hata onurun . 1. golde orda kalecinin yapacagı bişey mi var servet kacırmış adamı ve kendisi de acıklıyor hata bende diye ama bu futboldan anlamayan adam gelmiş onura laf atıyor senin fenerbahçeli kalecilerinin yaptıkları hataları da gorduk onur en azından topu ayagının altından kacırmıyor.

sensitive61
08.09.2010, 00:38
Adam sürekli konuşuyor, darlandım resmen. Sabriye at, Ardaya ver, Servet al, Selçuk gir, Sen çık, Emre öyle, Marco böyle... Uzun oyna... Hele bir pozisyonda sürekli ofsayt diyor, hakem bayrak çekti sandım, oyun devam ediyor aslında..... ........

Bi sus kardeşim ya.
Rıdvan Dilmen de ona buna emir verir gibi ordan konusuyor. Cık milli takımın teknik drektoru ol da ole konus ona buna emir ver Onur a bagır gol yedigi icin !

yorumsuz6117
08.09.2010, 00:39
Acun'un da geçen sene son maçtan acısı var belli. :)

Fatih
08.09.2010, 00:40

Bi sus kardeşim ya.
Yaz bunu Olcay Abi.:)

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 00:41
Selçuk sakın beni neden almıyorlar şu milli takıma diye sızlanmasın, olası onsuz aday kadrodan sonra...

sensitive61
08.09.2010, 00:41
Hocanın da Onur'a destek falan olacagını düsünmüyorum . Almanya macında Volkan düzelince Onur u kulubeye cekecek olay bu kadar. Bole hocalardan da bu kadarı beklenir zaten nasıl hoca oldugunuda ligdeki formda oyuncular yerine sakatları formsuz takımında oynamayan oyuncuları almasından anlayabiliyoruz..

Emirhan Uludüz
08.09.2010, 00:43
Hiddink dedik o kadar para verdik bu adam Fatihin yabancı şubesi çıktı bizim paralarda gitti.

Ömer TOPAL
08.09.2010, 00:44
ne varmıski yedigi gollerde...kazandıkmı evet...Onur durusuyla gayet yakıstı o kaleye....hem uşak o toplara çıkarken cıkım sektirim gol yiyelim diyerek cıkmadı ya...topu almak icin cıktı ama olmadı...sonucta onun içini biliyoruz bundan şüphemiz yok...Amannn o hata etti bu hata etti şöyle oldu böyle oldu demekten sıkıldım ben..hatalarda bizim için dogrularda..izle ve zevk al...artık futbol anlasıyım bu

worldmaster
2.golü şimdi izledim de.Hani ben çok salakça bi hata bekliyordum.Mesela Volkan'ın dışarıdaki topu eliyle içeri atabilmesi gibi.Abartılıyor kardeşim.Açın bakın Buffon da Casillas da böyle bi hatalı çıkış yapmamışsa ne olayım...

Onur da insan sonuçta .Adam alıştırdı tabi herşeyi kurtaracak ya.Bi maç olmayınca saldır gitsin.

Ayrıca öyle bi yarası var ki bu Acun denen insan'ın ve de Rıdvan'ın.Ne kadar sallasalar Onur'a rahat edemezler.

Bursa'da skor kaç kaç? 2-2 ,2-2 ...daha bi ömür unutmazsınız siz bunu...Acısı kolay çıkmaz.Ondan köpekler gibi saldırıyolar...

sensitive61
Selçuk sakın beni neden almıyorlar şu milli takıma diye sızlanmasın, olası onsuz aday kadrodan sonra...
Selcuk ne yapsın kardesim adamı silmişler orta sahadan birisi cıkacak oldumu ilk onun adı geliyor hocanın aklına aurelio ondan iyiymiş . Nasıl iyi adam bu sezon sadece milli maclarda oynadı selcuk hem formda hem ondan daha yetenekli ama tek sucu genc olması ...

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 00:47
Selcuk ne yapsın kardesim adamı silmişler orta sahadan birisi cıkacak oldumu ilk onun adı geliyor hocanın aklına aurelio ondan iyiymiş . Nasıl iyi adam bu sezon sadece milli maclarda oynadı selcuk hem formda hem ondan daha yetenekli ama tek sucu genc olması ...

Selçuk çıktı maç döndü...Yeterli mi bu senin için.Ayağına aldığı bir topu bile ileri oynamaz mı bir insan, bir pasını dikine atmaz mı, bir ters top yollamaz mı ? Ben tribünden Selçuk'u bunları yaparken hiç göremedim siz televizyondan nasıl gördünüz bilemiyorum...

sensitive61
08.09.2010, 00:47
Rıdvan Dilmen Belcika serbest vurus kullanırken Onur a '' Kaleci topu almak icin cıkma yumruklamak icin cık '' diyor daha vurus kullanılmadan. Ya sen kimsin Onur a kalecilik ogretiyosun ordan bi de konusuyosun sanki seni duyuyolar gibi ...

vatandas61
08.09.2010, 00:49
adam gibi teknik direktör olsa basimizda aptalca bir gol yedik ama onur daha genc onu kazanmamiz lazim derdi. Bu hiyar (vallaha kimse kusuar bakmasin benim takimin kalecisini bukadar yüklenen bir adama bu laf az bile) öyle birsey yok. Aldigi basarilar beni hic ilgilendirmez, bu adamin kadroyu bile kendi hazirladigina inanmiyorum ben.

sensitive61
Selçuk çıktı maç döndü...Yeterli mi bu senin için.Ayağına aldığı bir topu bile ileri oynamaz mı bir insan, bir pasını dikine atmaz mı, bir ters top yollamaz mı ? Ben tribünden Selçuk'u bunları yaparken hiç göremedim siz televizyondan nasıl gördünüz bilemiyorum...
Oyun Selcugun yerine aurelio nun alınmasıyla da donecekti selcukla bi alakası yoq semihle var. Ayrıca dediğin seyleri aurelio yaptımı ?

Alika87

selcuk aureliodan cok daha iyi oynadi, hem ofansiv anlamda hemde defansiv anlamda, bu aurelionun pili bitmis, onlarda görüyor bunu ama görmemezlikten geliyorlar. Ama asil anlamadigim konu, nuri sahin gibi alman bundesliganin en gözde oyuncularindan birisi varken, selcuk sahini neden sahaya sürüyorsun, anlamadim gitti:confused:

worldmaster

İlk düzgün şut girişiminde topu Hamitin önüne yuvarlayandı kendisi...Destekli sallayın.

Sanırsınız Selçuk 10 maçta oyundan çıkmış da 10 maçı sonradan çevirmişiz.Bu nasıl bir mantıktır yahu..

Aurelio Hüseyin gibi oynadı ya çok daha verimliydi.3.stoper gibiydi maaşallah...

Armağan Dere
08.10.2010
ALMANYA - TÜRKİYE

Trabzonspor'dan hiç topçu alınmaz ise şaşmayın...Onur ne kadar kötü çıkışlar yaptı öle..Selçuk da durgundu..hakikaten alındı maç döndü..ama şu da var Selçuk'a çok pas atmadılar o da tabii kaptırırım korkusuyla dikine oynayamadı yan top yaptı çoğunlukla...

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 00:50
2.golü şimdi izledim de.Hani ben çok salakça bi hata bekliyordum.Mesela Volkan'ın dışarıdaki topu eliyle içeri atabilmesi gibi.Abartılıyor kardeşim.Açın bakın Buffon da Casillas da böyle bi hatalı çıkış yapmamışsa ne olayım...

Onur da insan sonuçta .Adam alıştırdı tabi herşeyi kurtaracak ya.Bi maç olmayınca saldır gitsin.

Ayrıca öyle bi yarası var ki bu Acun denen insan'ın ve de Rıdvan'ın.Ne kadar sallasalar Onur'a rahat edemezler.

Bursa'da skor kaç kaç? 2-2 ,2-2 ...daha bi ömür unutmazsınız siz bunu...Acısı kolay çıkmaz.Ondan köpekler gibi saldırıyolar...

Tribünde kavga çıkarıyordum az kalsın Rıdvan ve Acun gibileri yüzünden.Bizim elimizden şampiyonluğu alırken böyle oynamıyordun diye bastılar küfürü kim varsa kafa tuttum... Rıdvan ve Acun beyler de bunun tv den söylenebilecek versiyonlarını dile getirmişler anlaşılan. Eee naparsın yarası olan gocunur...

worldmaster
08.09.2010, 00:51
Selçuk her tarafa gitti pas almak için.İnadına verilmedi sanki...İl yarı en çok koşan adamdı kendisi...

Alika87

aurelio ileriye bir top bile atmadi, hepsi ya yana ya geriye, ikili mücedelelerden uzak durdu, pas atmadi sut cekmedi, ynai 90dk bos bos gezdi sahada. Bunlari neden görmüyorsunda, selcugun ufak tefek hatalarini görüyorsun??

sensitive61
İlk düzgün şut girişiminde topu Hamitin önüne yuvarlayandı kendisi...Destekli sallayın.

Sanırsınız Selçuk 10 maçta oyundan çıkmış da 10 maçı sonradan çevirmişiz.Bu nasıl bir mantıktır yahu..

Aurelio Hüseyin gibi oynadı ya çok daha verimliydi.3.stoper gibiydi maaşallah...
İmza atıyorum aynen kardesim..

el_conquistador
08.09.2010, 00:52
Üc puani aldik, önemlisi bu. Bizim futbolcularda varsin bir mac kötü oynasin. Daha iyi hatta, en azindan diger takimlarin gözü kalmaz futbolcularimizda...

Vural Kuyumcu
08.09.2010, 00:53
bekle almanya berlinde görüsmek üzere:cool:

Yiğit Gayretli

Yanındaki adama da pas veremeyecekse milli takımda işi nedir acaba...Servet'e kale ağzında topa vuramadığı için kızamadığınız gibi Selçuk'a yanındaki adama pas verdi diye alkış tutamazsınız.Yapabildikleri ve yapamadıkları falan filan.

Desteğim nasıl beğendin mi ?

Halit Aydın
2.gol öncesi Onur kalesinden çıkarken, Rıdvan Dilmen "Volkan yapma VoOnur olm yapma olm ya yapma ya of ya." tarzı bir şey söyledi. Takmaya gerek var mı?

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 00:54
Semih gene gol attı.
Çocuk hissediyor.
Beğen ya da beğenme.

Selçuk'u çıkarmasına bozuldum ben mesela. Ama tercih işte. Akla ilk o geliyor.

Ben MAKRO Memedi çıkarırdım, bilemedin Emre'yi. Sarı kartı vardı zira. Biraz daha golü bulamasak Emre atılırdı.

Ben bu kabadayı topçulardan takımın arınması gerektiğini düşünüyorum.

Hakemin eline vurdu resmen... Kırmızı yiyebilirdi.

Unutmadan;

Onur'la gurur duyuyoruz...

Hatalı gol bende olsam yerim:)

inadina61_08
sen git haftalardır oynamayan adamları oynat, yarısı sakat olsun, kendi takımında oynamasın hatta antreman bile yapmasın sonra yediğin gole laf söyle ben böyle aptalca seçim görmedim bir kere olsun trabzona geldinde sanki, hepsini geçtim bu aurello sanki selçuktan daha iyi oynadı, aldı verdi durmadan bir serkan var kardeşim bir egemen var bu maçtaki defans oyuncularından daha mı kötü oynardı, yolunu şaşırmış bunlar, amaçları Trabzonspordaki oyunculara İstanbulda oynamadan milli takım kapısı kapalı mesajı vermek bizim futbolculara tek cümlem var "aha bunları göründe bunların yüzüne vurun kupaları"...hep bizden seçmesin ama dürüst olsun fatihin devamı gelmiş milli takıma başkan iyi demişde anlayana...

yatara
adam gibi teknik direktör olsa basimizda aptalca bir gol yedik ama onur daha genc onu kazanmamiz lazim derdi. Bu hiyar (vallaha kimse kusuar bakmasin benim takimin kalecisini bukadar yüklenen bir adama bu laf az bile) öyle birsey yok. Aldigi basarilar beni hic ilgilendirmez, bu adamin kadroyu bile kendi hazirladigina inanmiyorum ben.

ne söylediki hiddink onur hakkinda

UtopyaTs
08.09.2010, 00:55
Acun Ilıcalı da 2 gol de kalecinin hatası defansa hiç hata bulmayalım ihale kaleciye kesilmesi lazım diyor heeyy allahıım sen anca kutu aç başka bişey yapma Acun başka bişey yapamazsın zaten

r9emre
08.09.2010, 00:56
Bu kadro seçimi ile Almanya ile oynarsak ben Mesutspor'luyum kimse alınıp,gücenmesin ben bıktım Servet'i,Sabri'yi,Aurelio'yu,Nihat'ı,Kazım'ı,Selçu k Şahin'i,Hakan Balta'yı görmekten.Almanya milli takımı daha Türk en azından adamların milli takımının %50'si Mesut.

metinbay61
08.09.2010, 00:56
selçuk iyi oynamadı belki ama devre arası selçuk değilde mehmet aurelio çıksa yine aynısı olacaktı...olay ilerde forvet olmaması orta sahada yana oynayıp durak zorunda kalıyoduk...hamit sağ açıkta olmuyor tuncayda forvette olmuyordu ikinci yarı düzeldi takım...

yatara
08.09.2010, 00:57
herkez onura yükleniyor ama hic bakmiyorlar ki neden topu alamadi önünde sap gibi aurelio duriyo ve dogru dürüst ziplamasini engeliyor onurun

SDanışmaz
Yediğimiz 2 golde de Onur'un hatası var. Volkan'dan bir daha formayı alacağını zannetmiyorum.

Ali Tunahan Güllü

+

olarak oyuncuları çok çabuk eleştiriyor veya övüyor.
İşine geldiği gibi davranıyor.

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 00:58
aurelio ileriye bir top bile atmadi, hepsi ya yana ya geriye, ikili mücedelelerden uzak durdu, pas atmadi sut cekmedi, ynai 90dk bos bos gezdi sahada. Bunlari neden görmüyorsunda, selcugun ufak tefek hatalarini görüyorsun??

Ya ben Aurelio'nun değil Selçuk'un performansını değerlendirdim.Aurelio harika oynadı falan mı dedim ? Ayrıca sen maçı bir daha baştan izle her ikili mücadelelerde gayet etkili ve girişkendi.Yan top meselesine gelince Mehmet'in her zamanki hali...Bir pas atarken 3 dakika düşünür, topu 30 kez dürter ve yanındaki adama atar.Bu normal ...

Ama Selçuk'un o delici pasları nerede ? Hele ki önünde ilk yarıda Tuncay gibi hareketli bir santrafor varken ? Kötü oynadı bu adam neyini savunuyorsunuz.Bu maç kötüydü işte.Selçuk'un bu maöki performansını anlatan 2. bir kelime yok maalesef.

sensitive61
08.09.2010, 00:59
Acun Ilıcalı da 2 gol de kalecinin hatası defansa hiç hata bulmayalım ihale kaleciye kesilmesi lazım diyor heeyy allahıım sen anca kutu aç başka bişey yapma Acun başka bişey yapamazsın zaten
Bide emreyle playstation oynasın fenerbahcelileri ovsun gecen sene bizim sayemizde kacırdıkları kupalara üzülsün ve bu yüzden bizim oyuncularımıza yüklensin bosverin bu sene aynı seyleri yine yasayacaklar fenerliler...:)

el_conquistador
08.09.2010, 01:00
bekle almanya berlinde görüsmek üzere:cool:

Sen bilet buldun mu mac icin, Vural kardes?

İsmail Coşgun
Maçı kazanmamızla Selçuğun oyundan alınmasının uzaktan yakından alakası yok! Şunu aklınıza sokun! Selçuğun yerine Aurelio oyundan alınsaydı, biz bu maçı yine kazanırdık. Hemde daha farklı! Bu takıma yüzü kaleye dönük adam lazımdı, hoca gördü Semih'i soktu çıkacak oyuncu tercihini Selçuktan yana kullandı. Hepsi bu...

BDiler61
Onur mutlak o pozisyonları izleyecektir ve çalışarak o hataları bir daha yapmayacaktır.Hata yapmadan kaleci olunmuyor.Onura destek zamanı sivas maçında çıkacaktır yine aslanlar gibi oynayacaktır kimsenin şüphesi olmasın.İşin sevindirici tarafı maçı kazandık ve Onur un sadece ders çıkarması gereken bir maç olarak geride kaldı.

sensitive61
08.09.2010, 01:01
Ya ben Aurelio'nun değil Selçuk'un performansını değerlendirdim.Aurelio harika oynadı falan mı dedim ? Ayrıca sen maçı bir daha baştan izle her ikili mücadelelerde gayet etkili ve girişkendi.Yan top meselesine gelince Mehmet'in her zamanki hali...Bir pas atarken 3 dakika düşünür, topu 30 kez dürter ve yanındaki adama atar.Bu normal ...

Ama Selçuk'un o delici pasları nerede ? Hele ki önünde ilk yarıda Tuncay gibi hareketli bir santrafor varken ? Kötü oynadı bu adam neyini savunuyorsunuz.Bu maç kötüydü işte.Selçuk'un bu maöki performansını anlatan 2. bir kelime yok maalesef.
Kotu oynadıgını bizde kabul ediyoruz ama kızdıgımız sey su orta saha üçlüsünden birisi alınması gerekiyorsa bu neden selcuk oluyor emre ve aureliodan farkı ne ?

Oğuz B.
08.09.2010, 01:01
Rıdvan ve Acun gibi tescilli fb taraftarları Onur'umuza laf edecek sebeb "hatalı" gol yemiş..
Güldürmeyin bizi Onur hatalı gol yedi bu akşam doğru fakat bu "yorum"cu arkadaşların bu kadar eleştirimesinin asıl nedeni 3 ay önce "hata"lı gol yememesidir..
Ayrıca Selçuk çıktı rahatladık diye bir olay yok olay şu ki oyuna santrafor girdi hani ilk yarı oyun da hiç olmayan..
Tuncay-marco-emre 3'lüsünden biride çıksa aynı şey gerçekleşekdi..

Onur bozma moralini, ama çok daha fazla çalış "pusu"dalar çünkü..

inadina61_08
08.09.2010, 01:04
onura destek olmak lazım bir kaç maç daha kötü oynayacaktır bu tırtılın kelebeğe dönüşmesi gibi olacaktır geçiş dönemini iyi atlatıp bütün dünyaya adını iyice duyuracaksın onur... yediği golde adamın arkasında duran servet ile kazık gibi duran aurello sayesindedir, ama onları görmez acun üç bebeye geçen sene inen tokadın daha büyüğü geliyor bu sene ilk 3 anadoludan AMİN..

futbalski60
08.09.2010, 01:05
Şu maçta bari Hoca demeyin çıkarttığı 11 doğruydu sadece ilerde Tuncay'ın oynatılması hataydı rakip Belçika gruptaki en önemli rakibin fizik gücü yüksek bir takım 2.bölgede iyi pres yapıyolar ayrıca 3 puan avantajlı çıkıyorsun maça mecbur kontrollü başlıyacaksın orta sahayı kalabalık tutacaksın doğrusunu yaptı ama Hamit, Selçuk ve Sabri ilk yarı fazla etkili olamadı bir de üstüne basit bir gol yedik. Selçuk özellikle rakipten dönen topları almalıydı biraz daha ofansa destek vermeliydi ama bugün gününde değildi malesef Hamit de ilk yarı çok pasifti geç açıldı Sabri''nin zaten koşmaktan başka olumlu bir hareketi yok ilk yarıda topları hep ezdi Hamit'e de fazla top getirmedi neyseki Gökhan gibi bir bekimiz var orda. İkinci yarıda yapılan değişiklikler de doğruydu Selçuk yerine Aurelio çıkabilirdi tartışılır sanırım Hoca oyunu hızlandırması açısından Aurelio'yu sahada tuttu Semih'in girmesi zaten takımın oyun şeklini değiştirdi belki çok iyi oynamadık ama Belçika gibi bir takıma karşı 3 puan aldık şimdi onlar düşünsün.

worldmaster
08.09.2010, 01:05
fox 61 gerçekten ne dediğini bilmiyorsun.Sen diyorsun ki Selçuk çıktı maç döndü.Biz diyoruz ki Orta 3 lü fazlaydı zaten kim çıksa aynı şey olacaktı...

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 01:06
Kotu oynadıgını bizde kabul ediyoruz ama kızdıgımız sey su orta saha üçlüsünden birisi alınması gerekiyorsa bu neden selcuk oluyor emre ve aureliodan farkı ne ?

Eğer Emre çıksaydı ilk yarı sonunda en az 3 yerdik.Aurelio'yu da oyunda tutan defansif yönü Selçuk'tan daha iyi işte fark bu.Ama ben takımımın oyuncusu diye Selçuk'a kızıyorum.Eğer ki senin eline ilk 11 fırsatı geçmişse bize burda maç sonunda "Selçuk ne top oynadı abi yahu..." cümleleri kurduracaksın.Diğerlerinden farkın nedir onu ortaya koyacaksın.Al gülüm ver gülümü işte Aurelio'da yapıyor ama o oynuyor...

el_conquistador
08.09.2010, 01:07
"30 puan finallere götürür"

Guus Hiddink, Belçika karşısında hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Hiddink, karşılaşma sonrası milli futbolcu Servet Çetin ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, Belçika maçı için ''Gerçekten güzel bir galibiyet aldık. Bazı şanssızlıklarımız oldu ama bunlara rağmen galibiyete ulaştık'' yorumunda bulundu.
Maça iyi başladıklarını, özellikle ilk 25 dakika iyi oynadıklarını belirten Hiddink, ''2 fırsat yakaladık yapamadık. Kornerde hata yaptık. Devre arasında hatalarımızı konuştuk. Takımın her an gol atacakmış gibi oynaması, 1-0 ve 2-2'den sonra bile iyi mücadele etmesi beni mutlu etti. Hak ettiğimiz bir galibiyetti'' ifadelerini kullandı.
Grup maçları başlamadan önce önlerine koydukları ilk hedefi gerçekleştirdiklerini ve 2 maçtan 6 puan aldıklarını kaydeden Hollandalı teknik adam, şöyle devam etti:
'Mutluyuz çünkü maçlar öncesinde koyduğumuz hedefe ulaştık. Belçika'ya karşı karnemiz kötüydü. Bunu da kırmış olduk. Belçika'ya karşı 6 puanlık fark atmış olduk. 2 mağlubiyet almak onlar için kötü oldu. Ekimde Berlin'de Almanya ile enteresan bir maç yapacağız.''
ONUR'UN HATALARI
Kaleci Onur'un gollerde yaptığı hatalarla ilgili bir soru üzerine Hiddink, ''Onur için önemli olan hata yaptığını bilmesi. Kendisini eleştirebilecek futbolcu. Biz maçta iki hata yaptık. Yanımda oturan Servet de ilk golde hatalıydı ve geldi benden özür diledi, bu çok güzel bir davranıştı'' dedi.
''30 PUAN FİNALLERE GÖTÜRÜR!''
Hiddink, kaç puan almaları halinde finallere kalabileceklerinin sorulması üzerine de ''30 puan bizi finallere götürür, bu kesin. Ancak biraz daha azı da olabilir'' diye espri yaptı.
Bu tür hesaplar yapmadığının altını çizen Hiddink, ''Birinciler ve en iyi ikinciler finallere kalıyor. Biz birinciliği hedefliyoruz ve alabileceğimiz en iyi puanı'' diye konuştu.
''Leekens, Türkiye'nin şanslı olduğunu söyledi, aynı görüşte misiniz?'' sorusuna, Hiddink, ''Ben bu görüşe katılamayacağım. Çünkü biz onlara iki hediye verdik, bundan dolayı mutlu olmalılar. Bundan sonra bu hataları yapmamalıyız'' diye yanıt verdi.
Arda'nın sakatlığı ile ilgili bir soruyu da Hollandalı teknik adam, ''Arda bugün çok çalıştı ama maç sonrası iyi durumda değildi. Doktorlardan son raporu alacağım'' diye yanıtladı.
SERVET:''ÖMER İLE İYİ ANLAŞIYORUZ''
Milli futbolcu Servet Çetin ise Ömer Erdoğan ile ilgili bir soru üzerine, ''Ömer 30 yaşında ama ilk kez milli takımda. İki maçta da çok iyi performans sergiledi. İyi anlaştığımızı da söyleyebilirim'' dedi.
Oynadıkları iki maçta da duran toplar dışında pozisyon vermediklerini ifade eden Servet, ''Bizim takımın en uzunları ben ve Ömer'iz ama Belçika'daki çoğu futbolcu bizden de uzundu'' diye konuştu.

Fatih
Selçuk'un yerinde Aurelio oynadı ve iyi de oynadı.Oyundan çıkması gereken adam da mevki itibariyle Selçuk'tu yoksa kötü oynadığından çıkmadı.

Aurelio'yu çıkarıp Selçuk'u oraya neden çekmedi derseniz Aurelio daha sert bir adam milli takım geçmişi de cabası.Bu konular sorun edilecek konular değil bence.İnanın Selçuk bizim kadar problem yapmıyordur.

Yiğit Gayretli
fox 61 gerçekten ne dediğini bilmiyorsun.Sen diyorsun ki Selçuk çıktı maç döndü.Biz diyoruz ki Orta 3 lü fazlaydı zaten kim çıksa aynı şey olacaktı...

Üstteki mesajımı oku. Ne dediğim sen de bil...

el_conquistador
08.09.2010, 01:09
Selçuk'un yerinde Aurelio oynadı ve iyi de oynadı.Oyundan çıkması gereken adam da mevki itibariyle Selçuk'tu yoksa kötü oynadığından çıkmadı.

Aurelio'yu çıkarıp Selçuk'u oraya neden çekmedi derseniz Aurelio daha sert bir adam milli takım geçmişi de cabası.Bu konular sorun edilecek konular değil bence.İnanın Selçuk bizim kadar problem yapmıyordur.

Aynen öyle. Ama Trabzonspor taraftari nedense gözlemledigim kadariyla hep kendi futbolcusuna daha sert davraniyor...

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 01:14
Aynen öyle. Ama Trabzonspor taraftari nedense gözlemledigim kadariyla hep kendi futbolcusuna daha sert davraniyor...

Nedeni şu...

Buradan hepimiz çemkirdik milli takım teknik kadrosuna alsana Selçuk'u alsana Onur'u alsana Egemen'i diye.E şimdi Selçuk böyle yaparsa adam sana demez mi al sana Selçuk buyur turşusunu kur...Yoksa Emre kötü oynamış, Arda gezinmiş banane... Sahada söverim ona olur biter.Onlarla ilişkim soyunma odasında ay yıldızlı formayı çıkarana kadar...Şunu anlamayıp da apık sapık konuşan zihniyet beni ifrit ediyor açıkçası.

vatandas61
08.09.2010, 01:18
ne söylediki hiddink onur hakkinda

direk olarak birsey demedi ama aptalca bir gol yedik demis, ben kaleci olsam alinirdim

metinbay61
08.09.2010, 01:20
yok yok bizden futbolcu çağrılmasın milli takıma vazgeçtim, önce onur a çok şımarttık çok büyüttük gözümüzde diye muhabbete girildi şimdi selçuk a geldi sıra...adamlar bir milli maçta az daha katlediyomuş takımı arkadaş...ilk yarı takım süperdi selçuk kötüydü sanki bir tek...

selçuk çıktı maç döndü nasıl bir bakış açısı anlamıyorum...az biraz futbolu bilen ortasahadan adam çıkarıp forvete 'forvet' girince maçın kaderinin değiştiğini görebilir(kabataslak yorumum)...sahip çıkalım biraz ,hep eleştirmeyelim...

TSezgin61
08.09.2010, 01:21
ya tamam yeter onur yorumlari. birazda gurubu ve milli takimi konusalim...

almanyaya karsi 2 macta 4 puan toplarsak, büyük ihtimalle gurubu lider tamamlariz diye düsünüyorum.

tabi diger maclarimizi yenmemiz sartiyla. almanlari bizden baska yenebilecek takim yok gurubta...

zaten kendilerinin birinci, bizim ikinci olacagimizi düsünüyorlar. onlara aci bir sok yasatmamiz gerekir...

cellchook
08.09.2010, 01:21
yeri değil ama çok özür dileyerek soruyorum TS CLUB web sitesinden alışveriş yapmak için TARAFTAR KART zorunlu mu?
Çünkü nedense sepetimdeki ürünleri satın alamıyorum.

el_conquistador
08.09.2010, 01:22
direk olarak birsey demedi ama aptalca bir gol yedik demis, ben kaleci olsam alinirdim

Biraz yukarida Hiddink'in basin toplantisinda söyledikleri yaziyor. Istersen oku, ondan sonra fikir sahibi ol...

TSezgin61
08.09.2010, 01:38
Nieuwsblad gazetine Hiddinkin aciklamalari:

"Milli takimi calistirmak kulup calistirmayla bir degil‚ 7 veya 8 haftadir burada degilim. Oyunculari yeni yeni tanimaya basliyorum‚ kadro secimlerinde henuz pek fazla katkim yok; oyunculari tanidikca ve izledikce daha cok katkim olacak."

maclardan önce kadro secimiyle alakali.

bu adam is yapacak. biraz zamana ihtiyaci var...

İsmail Coşgun
08.09.2010, 01:42
Arkadaşlar Onur ve Selçuk konusunu bir kenara koyarsak, Milli Takımın 2 maçta aldığı 6 puan beni açıkcası şaşırttı. Şahsen ben beklemiyordum. Belçika maçında takılacağımızı düşünüyordum. Beni yanılttı Milli Takım tebrikler. Eğer Almanya'ya Berlinde yenilmezsek şansımız büyük oranda artacak. Umarım işimizi eskisi gibi son maçlara bırakmayız...

İlyas Onat
08.09.2010, 01:47
Onur'un bu tecrübeyi kazanılan bir maçta edinmesi iyi oldu. Kaybetsek fatura kendisine kesilirdi.

Hiddink'in Onur'la alakalı soruya verdiği cevap da çok şık olmuş. Bravo hocam.

Ömür Karadeniz
08.09.2010, 01:49

Selçuk kotü değildi.Bu macta selcuk degilde kım cıkarsa cıksın sonuc gene aynısı olacaktı.Semihin girmesi ve tuncayın kanata cekılmesi ortasahanın daha rahat oynamasını sagladı aurelio veya emre cıksaydı gene kazanacaktı milli takım.3ünün arasından seçim yaptı garibim selçuk çıktı torbadan.

SEDAT
08.09.2010, 01:50
- Yıllardan Beri Volkan'ın Hatalı Gollerini İzliyoruz , Birazda Onuru İzleriz Ne Olmuş Yani..

Ömür Karadeniz
08.09.2010, 01:52
Ya ben anlamıyorum hiçbiryerde onurun hataları konusulmazken(birkaç yer hariç)bizim sitede sanki onur bizim kalecimiz degilde rakip takım kalecisi gibi eleştiriliyor.Bu adam 2 hafta once penaltı kurtarmadımı,bizlere sayısız maç kazandırmadımı.Ben sizleri anlayamıyorum valla ben Trabzonsporluların biraz nankör oldugunu düşünüyorum.Kimse kızmasın sözüm meclisten dışarı üstüne alınan alınsın...

servet nuh
08.09.2010, 02:00
Ya ben anlamıyorum hiçbiryerde onurun hataları konusulmazken(birkaç yer hariç)bizim sitede sanki onur bizim kalecimiz degilde rakip takım kalecisi gibi eleştiriliyor.Bu adam 2 hafta once penaltı kurtarmadımı,bizlere sayısız maç kazandırmadımı.Ben sizleri anlayamıyorum valla ben Trabzonsporluların biraz nankör oldugunu düşünüyorum.Kimse kızmasın sözüm meclisten dışarı üstüne alınan alınsın...
yooo...her sitede konuşuluyor...onur bizim maçlarda da sürekli anlamsız çıkışlar yapıyordu ama faturayı kesen olmuyordu...onurun en büyük avantajı soyismi gibi çok kıvrak olması ve çok seri hareket etmesidir...bu maç için söylüyor demeyin,burada da yazdım,her zaman da söledim...kimsenin beğenmedii tolga onurdan çok daha iyi yer tutuyor

SEDAT
08.09.2010, 02:02
- Tolga Onur'dan İyi Oldu Biranda :) Bakma Öyle Ancak Gülerim Ben Bu Yoruma

Samet Yildirim
08.09.2010, 02:06
2 macta 6 puan güzel..

Bu mactan 3 puan almamiz mucize olur demistim ama aldik fakat fazla abartip yanilmamak lazim...Belcikali stoper kirmiziyi yiyince daha toparlanmadan 2-1 öne gectik sonra onur hata yapti golü yedik ve 30 dakika evimizde bir kisiyle fazla oyniyip yendik eger 11-11 olsaydi nasil olurdu süpheliyim cünkü iyi oynamadik ve hangi akil mantikla selcuk inan forvet arkasi oynatilir anlamadim.

Onur hata yapti olabilir rüstüde yari finalde 2008 de bosa cikti almanyaya elendik...volkanin nice hatalari var...olabilir futbol bu...
Selcuk Inan bu mevkide oynamaz oynatirsan devre arasinda herzaman oyundan cikarirsin...

Olsun yendik güzel fakat bu kadro yinede iyi degil (25 kisilik kadro)

servet nuh
08.09.2010, 02:07
- Tolga Onur'dan İyi Oldu Biranda :) Bakma Öyle Ancak Gülerim Ben Bu Yoruma
..bir anda olmadı...ben hep böle düşündüm...ve de kısa zaman sonra kaleyi devralacağını düşünüyorum...yorumuma katılmayabilirsin ama gülerim demek biraz aşağılayıcı oluyor

SEDAT
08.09.2010, 02:10
..bir anda olmadı...ben hep böle düşündüm...ve de kısa zaman sonra kaleyi devralacağını düşünüyorum...yorumuma katılmayabilirsin ama gülerim demek biraz aşağılayıcı oluyor

- Tolga Onurdan Bu Kaleyi Değil Bank Asyada Bi Kaleyi Devralsın Ben Başarılı Sayıcam , Ayrıca Onurdan Kaleyi alsın Forumda ki Herkese Yemek Ismarlarım..

servet nuh
08.09.2010, 02:14
- Tolga Onurdan Bu Kaleyi Değil Bank Asyada Bi Kaleyi Devralsın Ben Başarılı Sayıcam , Ayrıca Onurdan Kaleyi alsın Forumda ki Herkese Yemek Ismarlarım..

Valla tolgayı ben yıllardır çok beğenen biriyim...
...bana göre tolga onurdan daha iyi bi kalecidir
....en azından şimdilerde...
....onur pişer,üzerine kor daha iyi olur bişey diyemem
...bu konuda bana Ts taraftarının %97 i katılmıycaktır
... ben bu şekilde düşünüyorum...ne onur tanırım ne tolgayı

SEDAT
08.09.2010, 02:15
- İşteydim Maçı İzleyemedim.

- Şimdi Golleri İzlerken Tribünleri Gördüm abi O Ne Rezilliktir Ya , Herkes Kendi Takımının Formasıyla Gelmiş Maça , Valla Pes ...

SEDAT
08.09.2010, 02:17
Valla tolgayı ben yıllardır çok beğenen biriyim...
...bana göre tolga onurdan daha iyi bi kalecidir
....en azından şimdilerde...
....onur pişer,üzerine kor daha iyi olur bişey diyemem
...bu konuda bana Ts taraftarının %97 i katılmıycaktır
... ben bu şekilde düşünüyorum...ne onur tanırım ne tolgayı

- Abi Sana Kimsenin Katılması Mümkün Değil Çünkü Sen Resmen A'ya B Diyosun , Hani Şöyle Tolga'nın Oynadığı Dönemlere Bakıyorumda Şu Onurun En Kötü Halindne Bile Kötü..

- Yaptığı Degajlar Orta sahaya Nadiren Düşüyordu..

Tolga Okumuş
08.09.2010, 02:27
Maçın hakemi ile başlayıp Onur ile bitireceğim.

İnanılmaz kötü bir hakem vardı sahada ki skora etki edecek birkaç hata yaptı bana göre.

6. ya da 8. dakikada Belçika'nın net penaltısını vermedi.Halil'in pozisyonunda.

Fellaini'ye çok net bir kırmızı kartı çıkartamadı.

Birde bizim attığımız ilk golde Semih'in kaleciye faul yaptığını düşünüyorum.

Bazen öyle zamanlar olur -ki özellikle kalecilik yapmış olanlar beni daha iyi anlaybilirler- top sizi sevmez.

Lanet topu tutamazsınız,sektirirsiniz,ayağının altından kaçar vesaire.

Kısacası becerip değemezsiniz o topa.

Onur'da böyle bir gün yaşadı sadece. Yapacağı şey; moralini bozmadan, konsantrasayonunu kaybetmeden, bu kötü moralini lige yansıtmadan aynı şekilde aynı hevesle devam etmesidir.

Anthony Froud ; "Hatalar çoğunlukla en iyi öğretmendir." der,

umarım Onur içinde bu hataları en hayırlısı olur onun için.

Samet Yildirim
08.09.2010, 02:29
http://spor61.net/images/news/onur-uzuntu.jpg
Belçika maçında Türk Milli takımının yediği beraberlik golünde hata yapan kaleci Onur maçtan sonra göz yaşlarına boğuldu

Hali ortada yani üstüne gitmeye gerek yok...Genc bir kaleci...

Armağan Dere
08.09.2010, 02:41
Birde bizim attığımız ilk golde Semih'in kaleciye faul yaptığını düşünüyorum.

o pozisyonda Semih ne yaptı ki kaleciye önünü kapattığı için mi..dokunmadıktan sonra bişe yok o pozisyonda..ofsayt falan da değil hadi aktif pozisyonda diyebilelim..görmedim de ofsayt falan da yok

Tolga Okumuş
08.09.2010, 02:57
o pozisyonda Semih ne yaptı ki kaleciye önünü kapattığı için mi..dokunmadıktan sonra bişe yok o pozisyonda..ofsayt falan da değil hadi aktif pozisyonda diyebilelim..görmedim de ofsayt falan da yok

Kale arkası kamerasından golün tekrarında Semih kalçasıyla kaleciye müdahalede bulunuyor bana göre.

http://www.izlesene.com/video/spor-turkiye-3-2-belcika-mac-ozeti-hq/2566429

00:54'te görülüyor.

Ama farklıda yorumlanabilir tabi.Bana göre sadece.

Cihan_61
08.09.2010, 03:12
Belçika maçında Türk Milli takımının yediği beraberlik golünde hata yapan kaleci Onur maçtan sonra göz yaşlarına boğuldu

yazik ya bidaha vermesinler türkiye milli takimina ya

Emirhan Uludüz
08.09.2010, 03:19
antu ya girdimde adamlar Onur hata yaptı diye sevinçlerinden biryerlerine kına yakacaklar.volkan sinan mert hakanı Onurdan iyi görüyorlar bu hatadan dolayı.Bunlar geçen senede kalmış gerii kafalı kanaryalar :D

Fanatik34
08.09.2010, 03:22
Milli maclar ile söyleyebilecegim tek sey, eger Nuri Sahin Türkiye´yi degilde Almanya´yi secmis olsa bugün cok farkli yerlerde olurdu! Burda Hiddink´in tabi bir sucu yok, en azindan su anda.

................Onur................
Gökhan..Giray....????...Ismail
...............Selcuk...............
........Hamit..........Nuri........
Volkan.......Semih.........Arda

2014´te bizi Dünya Sampiyonluguna tasiyacak kadro;)

mehmet83
08.09.2010, 03:23
Su resmi gorunce basima agrilar girdi. Ulan destek olacagimiza adami bir gecede harcadik. Sinirden bogulmak uzereyim

Tolga Kurt
08.09.2010, 03:35
Su resmi gorunce basima agrilar girdi. Ulan destek olacagimiza adami bir gecede harcadik. Sinirden bogulmak uzereyim

Kimsenin harcadığı yok :confused:

SEDAT
08.09.2010, 03:35
antu ya girdimde adamlar Onur hata yaptı diye sevinçlerinden biryerlerine kına yakacaklar.volkan sinan mert hakanı Onurdan iyi görüyorlar bu hatadan dolayı.Bunlar geçen senede kalmış gerii kafalı kanaryalar :D

- Angutların Karın Ağrısı Malum..

- Onur Niye Ağlıyorki Her Kalecinin Başına Gelebilecek Şeyler , Bu Adi Medya Duygusal Adamı Yakaladımı Verir Çoşkuyu Hele Trabzonluysa Dahada Üstüne Gider..

- Onur Sonuna Kadar Yanındayım ..

İlyas Onat
08.09.2010, 03:57
Biraz abartmıyor muyuz arkadaşlar? Şimdi bu bahaneyle Almanya maçında kaleyi yeniden Volkan'a verirler demiş bir arkadaşımız. Elbet öyle olacak. Tamam Onur bizim baş tacımız, onurumuz, ümidimiz, geleceğimiz ama ortada bir gerçek var milli takımlarda tecrübe çok önemli bir faktördür. Onur olacak, daha iyi olacak, en iyisi olacak; inanıyoruz güveniyoruz. Fakat onun kadar bizim de sabırlı olmamız gerekiyor.

SALDIRAY
08.09.2010, 03:58
Türk takımlarının maçlarını Ercan Taner sunsun beee:D Allah'ına kurban senin bu kadar mı güzel anlatılır maç.

İlyas Onat
08.09.2010, 03:59
Emre'ye helal olsun bu arada, maçın adamıydı, hasetti.

Sefa
08.09.2010, 03:59
Bir gerçek var ki Onur'un yan top çalışması gerek. Bizde de yan toplarda hata yapıyor. Onu da düzeltti mi tam anlamıyla bir kaleci olacak. Bizim için yeterli ama şebelekler var ki onlar 3 net gol kurtarıp böyle gol yersen yerden yere vuru seni..

mehmet83
08.09.2010, 04:00
Kimsenin harcadığı yok :confused:
Nasil harcadigi yok? Nereye bakarsan bak herkes Onur'a saldiriyor. Kimse Onur super oynadi hatasi yok demiyor. Ama bu onun daha ikinci Milli maci. Onur bizim kalemize bile daha dun gecti. Birden kendini Milli takimda buldu. Ceklerle oynadigimiz macta Nihat'in attigi golde Cech;in yedigi golu gormusuzdur hepimiz. Bu tur seyler olacak. Olur boyle seyler diyip moral vermeliyiz ona. Su an oyle bir psikolojideyimki Almanya macinda Volkan oynasin yesin 5 tanede gorsunler demek geliyor icimden. Neyse uzatmayalim. Insallah hem Onur hem bizim icin hayirlisi olur.

Sefa
08.09.2010, 04:06
Onur'u bugün satıyoruz desek kapımızda aç köpekler gibi bekleyecek adamlar onu eleştirenler.. Geçiniz..

mehmet83
08.09.2010, 04:09
Bu arada Emre gercekten harika oynadi. Adamin ayak basmadigi yer kalmadi. Insallah hep boyle devam eder.(Milli takimda) Tuncay'da artik miladini doldurdu. Eger boyle oynamaya devam ederse ve Hiddink hala onu oynatirsa bu takimin Oguz'un takimi olduguna kesin kanaat getiririm. Ismail'le Hamit'ide begendim. Hamit gercekten cok kaliteli bir futbolcu. Onun olmadigi maclar cok zorlaniriz.

Fatih Özkan
08.09.2010, 04:13
Onur'u bugün satıyoruz desek kapımızda aç köpekler gibi bekleyecek adamlar onu eleştirenler.. Geçiniz..

Aynen öyle! :alkış:

Fanatik34
08.09.2010, 04:15
2 macta aldigimiz 6 Puan müthis..hele hele gol sevinclerinde TS, FB, BJK ve göremedim ama illaki GS´li taraftarlarda vardir, onlari yanyana sevinirken gördüm ya:alkış:

Bence yolu yariladik...Azerbaycan, Kazakistan ve Avusturya´yi icerde ve disarda yenersek en iyi 2. olarak finallere gideriz:)

SefaÇetinKulak
08.09.2010, 04:22
Tuncay gibi bir adamla forvet çıkıp bu maçı kazanabilen başka bir ülke yoktur .

Sefaenes
08.09.2010, 04:27
onurun hata yapip gol yemesine üzüldüm bir yandanda iyi oldu. Onur bu hatasindan ders cikartip o zayif tarafini düzelmeli. Senol hocamiza burada güveniyorum. Sanki tecrübeli Volkan ve Rüstü hatali gol yemedi. onur da yiyecek ki hatasini düzeltecek. Dünya kalecilerden Ceh Avrupa sampiyonunda yedigi golu unutmiyalim.

Uğur GEMİCİOĞLU
08.09.2010, 05:19
Az önce NTVSPOR'da maç sonrası yayınının tekrarını izledim. Acun'a nefretim 10 kat daha arttı. Ya sen kimsin ki geçmişsin oraya yanında Mehmet Demirkol ile Sergen ısrarla ilk golde hatası yok dediği halde sen hala 2 golde de ihale "kalecinin" diyorsun. Neyse sallayalım şimdi Acun'u. Servet de röportajında "ilk golde hata benim bir şey daha öğrendim" dedi. Onur'a yüklenmeyin daha tecrübesiz.

SEDAT
08.09.2010, 05:42
- Kalemine Güvendiğim Bazı İsimleri Okudum Onur'un İsmini Bile Anmıyorlar , Tek Değindikleri Yan Top Zafiyetinin Hala Devam Ettiği..

- Ayrıca Onur Bu Ara Çok Sık Maç Oynadı , Liverpool , Fenerbahçe , Milli Takım , Bu Yaşta Çok Yük Bindi Ki Bana Göre Çokta Başarılı Oldu..

- Kredisi Çok Yüksek Yüreğimde Onur'umun..

hami10
08.09.2010, 05:55
Onurun galiba ilk maçıydı bu ve hiç güven vermedi çok hatalıydı gollerde de maalesef keşke daha iyi kullanabilseydi şansını büyük ihtimal yorgunluktan ve heyecandan yaptı bu hataları..

İskender Çakmak
08.09.2010, 06:55
ben ikinci golu yeni izledim olur boyle hatalar tecrube kazandikca bu hatalari hic yapmayacaktir.

aksu29
08.09.2010, 07:50
ArkadaŞlar İnanin sevİnemedİm galİbİyete onur a Çok ÜzÜldÜm Şİmdİ ayni hatalari volkan defalarca yapti ama kİmsenİn sesİ Çikmaz hatayi yapan trabzonun oyuncusu olunca herkes konuŞur bence onur Şu an bİle volkandan 10 kat daha İyİ İnŞallah daha da İyİ olucak. DÜn akŞam kİ maÇta emre gerÇekten Çok İyİ oynadi helal olsun herŞeyİnİ verdİ maÇa teŞekkÜr edİyorum kendİ adima.

ibzolist
08.09.2010, 08:16
onur ne yapsın hayatında ilk defa böyle kazma bir defans görüyor , yediği golü görmedinizmi servet resmen adamı boğdu formasını beline indirdi van buyt gene vurdu kafayı , bence onur ve selçuk a göre değil o takım anca kazımlara sabrilere tuncaylara gökhan zanlara yakışır

Taner Gündoğdu
08.09.2010, 08:27
onur için çok büyük ders oldu, "oldum" havasına girmesini engelleyecektir, öyle düşünüyor demiyorum ama düşünmesini engelleyecektir diyorum... iki golde de hatası var ama ikinci gol gerçekten çok acemice. üst üste oynadığı büyük maçlar onur'da konsantresyon bozukluğuna sebep olmuş belli ki... bundan sonrası için onur'dan daha iyi maçlar bekliyoruz

Mehdi
08.09.2010, 08:28
Şayet evimde maç izlerken yanımda Rıdvan gibi bir adam olsa daha ilk yarı bitmeden boğazlarım herifi.Lan bi sus.Her naneye yorum yapmak zorunda değilsin.Ercan Taner sustu Rıdvan konuştu maç boyunca.
Oraya at,aferin oğlum,çok güzel koçum,olmadı bu,yapma bunu,taca at,faul yap orda,gol oldu..La bi sus.

Sesini kıstım sonunda televizyonun,Ömer Üründül'ün bloklar arasına kurban olayım ben ya.

Külünkoğlu
08.09.2010, 08:29
Basından bir iki yazar okudum midem dolu olsa kusardım.

Onur'un sadece bir golde hatası vardı. O golün sebebi ise TECRÜBE

Kaleciler onun önünde oynayan futbolcular gibi değildir. Hataları insanın gözüne gözüne girer.

Ama arkadaşların dediği gibi satış listesine koysak havada karada 7 milyon Euro edecek Onur'a bu kadar yüklenmelerinde art niyet ararım. Volkan Demirel'in milli maçlarda saç baş yolduran hatalarını unutmuş değiliz. Ki o Volkan onca tecrübesine rağmen bunu yapıyor.

Ozan Yazıcı
08.09.2010, 08:43
Onur konusunda objektif olmak lazım. Evet çok iyi bir kaleci olacak, Trabzonspor'un kalesini uzun süre koruyacak. Ama şu açıktan gelen toplara anlamsız çıkışları büyük sorun yaratıyor. Dün milli takımı yakacaktı, bence 2 golde de ciddi hatası var. Şenol Hoca'nın bu konuyu eğiterek halledeceğini düşünüyorum. Onur bize lazım.

Dursun Kaplan
08.09.2010, 09:14
Sabri'ye maç boyu bütün sülalesine giydirdim. Bu kadar odun bir adam futbolcu olabiliyor ve milli takıma kadar yükseliyor. Çok garip.

Milli takımı tebrik ediyorum aldıkları galibiyetten ötürü. ;)

Ömür Karadeniz
08.09.2010, 09:45
Bak olay budur işte.Tebrikler arkadasım:alkış::alkış::alkış::alkış:

Dursun Kaplan
08.09.2010, 09:48
Volkan'ın neredeyse kaleden kaleye yediği golleri de gördü bu gözler. :)

Onur aynen devam. ;)

hevesli
08.09.2010, 09:49
Şayet evimde maç izlerken yanımda Rıdvan gibi bir adam olsa daha ilk yarı bitmeden boğazlarım herifi.Lan bi sus.Her naneye yorum yapmak zorunda değilsin.Ercan Taner sustu Rıdvan konuştu maç boyunca.
Oraya at,aferin oğlum,çok güzel koçum,olmadı bu,yapma bunu,taca at,faul yap orda,gol oldu..La bi sus.

Sesini kıstım sonunda televizyonun,Ömer Üründül'ün bloklar arasına kurban olayım ben ya.

doğru söylüyorsunuz.. ancak adam gerçekten otorite ne diyorsa çıkıyor maç içinde..

Tatar Kemal
08.09.2010, 09:50
belçika maçı gösterdi ki milli takıma bizden egemen, ceyhun ve serkan da davet edilmeli. hele şu sabri'yi çağıran zihniyeti anlamak mümkün değil. onun yerine serkan rahatlıkla oynar.

Yasin T.
08.09.2010, 11:08
onur'un hatalı goller yemesine üzüldüm.umarım yan toplardaki zaaflarını giderir

Murat Erdem
08.09.2010, 11:08
Akşam ki maçta bir kez daha şahit oldum, "Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığına" ...

Selçuk'un oyundan alınmasına yapılan yorumlar...

Yediği golden sonra Onur'u teselli etmeye, sırtını sıvazlamaya bir Allah'ın kulunun çıkmaması...

Servet'in her pozisyonda Onur'a el kol hareketi ile çemkirmesi...

Yolun açık ola "Konstantinapolis karması" !

Mustafa
08.09.2010, 11:11
Murat Abi kusura bakma ama son cümleni beğenmedim hiç.Konstantinapolis diye bir yer yok bu ülkede İstanbul var.

Zafer Fidan
08.09.2010, 11:13
Bosporuslularin tam istedigi gibi oldu mac. Selcuk cikti goller geldi gibi görüntü cizdilar ve Onur hatali gol yedi. Ardalar vs maci yinede aldi ve kahraman oldu.

Oktay AKKUŞ
08.09.2010, 11:23
Şu Sergen'e helal olsun diyorum. Hiddink'in bir söylemi vardı bilirsiniz şu genç oyuncularla ilgili. Ümit milli takıma bakıyorum, takımında oynayan gençlerimiz yok demişti. Sergen de tak cevabı yapıştırdı. Ceyhun,Volkan,Necip diye.

Hatta şöyle devam etmişti Hiddink. Bunları milli takım ortamına almamız lazım vs vs,oynamasalar bile. Ama Hiddink kendi tükürdüğünü yalıyor.

Sergen'e teşekkürler.

Hiddink anlamıştır umarım, bu takımda Terim gibi Tuncay'ı santrafor falan oynatmaya çalışmasın.Herkes kendi yerinde oynasın.

Dünkü maçta Servet hava toplarında hiç yoktu.Anca topsuz alanda adamları biçti.Hava toplarında hakim Egemen düşünülmez mi ?

Selçuk Şahin yerine Dortmundta sürekli oynayan bir gencimiz var Nuri.Çeyize mi saklıyorlar.
Halil napıyor ? En az Halil kadar Umut da hakediyordur.Bu maçta keşke Umut olsa diye düşündüm.Tam onluk maçtı bana göre.Özellikle ilk yarı.Sabri'nin de anca hakemle,milletle dalaştığını görüyoruz. Gökhan girdi yapacağını yaptı helal olsun.Sabri daha ilk 11 göremez.

Murat Erdem
08.09.2010, 11:25
Biz Trabzonsporlular binlerce kez şükretmek zorundayız. Mazaallah ya maçı kaybetseydik ?
Onur'un futbol kariyerini bitirirlerdi.

batugol
08.09.2010, 11:26
kulüp takımları milli takımın önüne geçmeye başladı
maça kendi takımının formasıyla gelenler
tuttuğu takım temelli yorumlar (hem taraftarlardan hem de spor yorumcularından)
milli takıma oyuncu seçmede yapılan hatalar
maalesef ben de eski çoşkuyu yaşayamıyorum artık
bize bunu yaşatan başta fatih terim ve avanesine ve futbol federasyonuna teşekkür ediyorum!

Murat Altun
08.09.2010, 11:29
bize bunu yaşatan başta fatih terim ve avanesine ve futbol federasyonuna teşekkür ediyorum!

Bu yorum üzerine bende dünkü milli maçta herzaman heryerde en büyük fenev diye tezahürat edenlere en içten SEVGİLERİMİ gönderiyorum Onları çok seviyoruz biz zaten son 3 maçtırda hep sevdik :)

Murat Altun
08.09.2010, 11:33
Biz Trabzonsporlular binlerce kez şükretmek zorundayız. Mazaallah ya maçı kaybetseydik ?
Onur'un futbol kariyerini bitirirlerdi.

Kaybetmedik ama dün akşam buradaki bazı futbol ulemaları bitirmek için çabalıyorlardı İşleri güçleri eleştirmek yakıp yıkmak esip gürlemek Yapıcı eleştiri başka mesaneden sallamak başka

Mazallah bir iki maçı kaybetse Trabzon bir iki hatalı gol yese demek Onur çarmıha gerecek bazıları

Bu tiplere prim vermemek seslerini yükseltmelerini ve Trabzonspor a zarar vermelerini engellemek biz tarftarın görevi

Murat Hızal
08.09.2010, 11:41
Rakip ülkenin ulusal marşını ıslıklayarak milliyetçilik yaptığını sanan dangalakların desteklediği, saçma sapan adamların top koşturduğu ve küçük dağları yaratan şovenist ''çakma kahramanların'' el üstünde tutulduğu miili takım beni kesinlikle temsil etmiyor

Külünkoğlu
08.09.2010, 11:50
Maç oynanırken ayağa kalkmayan cimbomlu olsun demeler,
Kendi takımları lehine tezahurat yapmalar,

Liste uzar gider...

Trabzon'da gürcüler gürcü bayrağı açtılar diye yaygara koparanların gözüne girsin bütün olanlar.

winner
08.09.2010, 12:09
Yüklenilmesin bu kadar Onur'a. Evet 2.golde ciddi bir hatası var ama adamlara kafa vurduran stoperlerin hatssı ne olacak. Servet maçtan sonra takımın en uuznları Ömer ve benim dedi ama adamlar bizden daha uzun.Sanki ilk defa kendisinden uzun adamlara karşı oynadı. İyi pozisyon al,it,çek vurdurma kafayı.

Dün Onur'dan ziyade Selçuk'un durumu üzüdü beni.Statta maçı izlem şansım oldu.Toptan çok Selçuk'u izledim ilk yarı.Çok silik ve etkisiz kaldı.Yani hiç hoşlanmama rağmen dünkü maç itibariyle Emre ve Selçuk arasında üzücü derecede önemli bir fark olduğunu gördüm.Selçuk'un kendisini bu anlamda geliştirmesi ve daha çok çalışması lazım.

Muhammed
08.09.2010, 12:44
Yahu arkadaş ne çok nefret edenimiz varmış. Her programda ve her forumda Onur ve Selçuk'u ağızlarından düşürmediler adamlar.

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 12:59
Hiddink efendinin ettiği varsayılan o söz; Aptalca gol yedik sözü.... En çok da kendisini bağlar.... Kurgu ona ait...

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 13:02
Pardon; kurgu Oğuz'a aitti değil mi?..

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 13:04
Oğuz'a dikkat ettim.
Gollerde Hiddink'e sarılmak, coşmak ister gibiydi. Gözü hep onda.
Fatih hoca bunlara az bile ediyordu yemin ederim.
Sev yada sevme, dövüyordu, tokat bile atıyor, haklarından geliyordu bu adamların.
Eziyordu, sövüyordu, sayıyordu, saydırıyordu kendini bu heriflere...

Oğuz dün çok aradı Fatih Terim'i.

SEDAT
08.09.2010, 13:05
- Aptalca Gol Yedik Oldu Şimdi , Valla Artık Milli Maç Varmı Yokmu Umrumda Değil Açıkcası , Heyecan Bırakmadılar İnsanda ..

- Dini İmanı Para Olan Hiddink Efendi Kalas Volkan Olsa Aynı Eleştiriyi Yaparmıydın..

OLCAY ÇAKIR
08.09.2010, 13:06
2. golde kalede Volkan'ı hayal ettim.

Aynen yerdi golü. Ama cüsseli olduğu için daha bir çırpınır fotoğraf verirdi... Yapacağı bişey yoktu derlerdi bu çırpınma görüntülerine..

Eren Karaahmetoğlu
08.09.2010, 13:12
Milli Takımımızı desteklediğim günler gelecek mi? Gerçekten çok merak ediyorum. Pozitif yönde hiçbir şey hissetmiyorum yahu. Aksine Milli Takım'a dair pekçok şeyden nefret ediyorum.

ozanknt
08.09.2010, 13:13
file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg

SEDAT
08.09.2010, 13:14
- Onur'un Kredisi Sonsuzdur Abi , Öyle Bi Maçta Bitmez :)

- Ama Maçtan Sonra Onur'un Ağlamasına Kızdım Doğrusu , Niye Ağlıyorsun ki Koçum , Bu Mal'lar Azmı eziyet Çektirdi Bize Hiçbiri Ağladımı , Güçlü Gözükmen Gerekirken..

Mesut
08.09.2010, 13:17
http://www.tff.org/Resources/TFF/FileGallery/1c4e2fb9380c4219889f893d4793582c_m.jpg (http://www.tff.org/Resources/TFF/FileGallery/1c4e2fb9380c4219889f893d4793582c.jpg) (http://www.tff.org/Resources/TFF/FileGallery/1c4e2fb9380c4219889f893d4793582c.jpg)

İnsanları anlamıyorum Milli takım hangi şartlarda koşullarda olursa olsun desteklenmez mi?
Türkiye adına oynuyor ya nasıl bir duygu içerisindesınız ben anlamıyorum.

Bilhan Özhan
08.09.2010, 13:18
dün iki oyuncumuzda o kadar etkili değildi.. Onur yediği kendince alışık olmayan sahnelerden gol yediğnden daha fazla göze battı.. fakat bu değil ki daima bu böyle gidicektir.. hatırlayalım isterseniz şu anda bilemiyorum hangi mactı ama Volkan bi geri pasa vurmak isterken topa dahi dokunamadi ve gol yemiştik.. şimdiyse volkan başarılı bi şekilde kariyer sergiliyor.. yani demek istediğm bi kıl yüzünden kazandaki çorba dökülmez.. Onur ve Selçuk İnana Başarılar.. umarım eğer daha Milli Forma giyerseler herkesi utandırırlar..

Bilhan Özhan
08.09.2010, 13:26
- Onur'un Kredisi Sonsuzdur Abi , Öyle Bi Maçta Bitmez :)

- Ama Maçtan Sonra Onur'un Ağlamasına Kızdım Doğrusu , Niye Ağlıyorsun ki Koçum , Bu Mal'lar Azmı eziyet Çektirdi Bize Hiçbiri Ağladımı , Güçlü Gözükmen Gerekirken..
iyide abi.. Onur para peşinde değildir ki onun icin önemli olan orada Trabzonsporu en güzel şekilde Temsil etmesidir Onuru diğer İstanbul oyuncularından ayıranda budur.. diğerleri ancak kendi ismi peşinde kendini gösterme peşinde.. Basketbol maçını izlemeye gitmişti Futbol Milli takımımız.. Arda Emre Nihat Tuncay yanında Kazım aureilo Gökhan Gönül sanırım Semih Onur Kıvrak vardı bi kacda aklımda olmayan.. orada bişe fark ettim calan müzik eşliğinde özellikle Nihat peşine Emre Arda ve Tuncay aynı dansözler gibi dans ettiler.. birazda şempanzelik yapmaya çalıştılar.. Onursa öyle yerinde oturmuş diğerlerinden dışlanmış gibiydi sanki.. 3-4 dansöz Milli takım oyuncumuz oynarkende diğerleri onları garipsiyordu sanki.. yani demek istediğm yenilselerde yenselerde adamlar şeylerinin keyfinde başka birşey değil yok ay yıldız formaymış yok şuymuş buymuş.. adamların taktığı yok bunları ;)

Yasin T.
08.09.2010, 13:27
maçı bıraktım staddaki fenevbahçe sesleri neydi anlamak mümkün değil.milli maç olduğunu unutmuş denyolar

SEDAT
08.09.2010, 13:32
maçı bıraktım staddaki fenevbahçe sesleri neydi anlamak mümkün değil.milli maç olduğunu unutmuş denyolar

- Gece Geldim Özetleri İzlerken Utandım Resmen..

- Tribünlere Bakıyorum fb , Ts,Gs,Bjk.vs...Bir Sürü Değişik Forma Rezaleti..

- Hiç Hollanda Tribünlerinde Ajax , Feyenord Forması Gören Oldumu acaba , Tek Kelimeyle Seyirci Olarak Nerde Olduğumuzu Gösteriyor..

ilhan
08.09.2010, 14:16
"Şu adamın milli takımda ne işi var hübele hebele"
"Şu adam kendi takımında oynayamıyor ama milli takımda hübele hebele"
"Şu adam kaç maçtır kendi takımında kadroya giremiyor hübele hebele"
"Bu nasıl kadro hübele hebele"
"Bu kadro Oğuz'un kadrosu hübele hebele"

Örnekler uzar gider. Böyle yorumladığımız bir kadronun kalesini koruyor Onur. Takımdan ne beklenti var ki Onur'dan beklenti o düzeyde? Büyük kaleci olma aşamalarından geçiyor Onur. Oliver Kahn yemedi mi hayatında hatalı gol? Casillas yemedi mi? Van Der Sar yemedi mi? Buffon yemedi mi? Şu ülkenin kalesini koruyan Volkan Demirel Schalke maçında amatörce yemedi mi?

Başta Rıdvan Dilmen olmak üzere kimse kusura bakmasın yanlış adamın üzerinde çullanıyorsunuz. Onur şımardı, Onur'un bir yerleri kalktı vs. imaları yanlış, çirkin, sevimsiz.

"Onur'u seviyoruz, o'na güveniyoruz, o bilmem kaç sene hem bizim hem milli takımın kalesini götürecek" naraları nerelerde? Hatalı gol yemesi mi bekleniyor o ezberlerin bozulduğu görmek için? Niye bu kadar çok biliyoruz şu lanet olası futbolu?

*

Milli takımımızı galibiyetinden ötürü kutluyorum.
Selçuk İnan ve Onur'u Trabzonspor'u en iyi şekilde temsil ettikleri için ayrıca kutluyorum.

(Dip not: Mevzu "havalanma" mevzusu ise ilk önce "X'in bu takımda işi yok", "A defolsun gitsin", "B sahada yürüyor satılsın yeri yok bu takımda" vb. türlü türlü hezeyanları her hafta farklı bir futbolcu başlığında dile getiren taraftarlarımızın "havasını" almak lazım önce...)

* *

Diğer mevzuda stadyumda fenerbahçe diye bağırılmasıydı. O maç hangi stadda oynansa o takım taraftarının kendi takımı lehine tezahüratı olacaktı. İnönü'de oluyor, Sami Yen'de oluyor, Bursa'da oldu, Kadıköy'de oldu, bizim stadyumda oynansa biz de bağırırdık.

Doğru ya da yanlış orası yoruma açık. Ama sadece bir yerde değil, her yerde yapılıyor.

bahadır2561
08.09.2010, 14:19

bunlar her stadda olan şeyler..

Mustafa Umut
08.09.2010, 14:37
Bunlar her yerde kendilerinin ne olduğunu kanıtlarlar.Ancak medyada kimse bunu görmez.Trabzon da taraftarlar Trabzon diye bağırsa (ki zaten böyle bişey olmaz) bütün medya ayağa kalkar.En yakın örneğini gördük adamlar kendi sahalarını yaktı sadece 3 maç seyircisiz oynama cezası verildi...

Özkan
08.09.2010, 15:03
antu ya girdimde adamlar Onur hata yaptı diye sevinçlerinden biryerlerine kına yakacaklar.volkan sinan mert hakanı Onurdan iyi görüyorlar bu hatadan dolayı.Bunlar geçen senede kalmış gerii kafalı kanaryalar :DHayatının herhangi bir döneminde fenerbahçe adlı lüzumsuz oluşuma sempati duyan herkes vatandaşlıktan çıkarılıp sınır dışı edilmelidir. ben bu kadar zararlı bir kitle daha görmedim.

Emrullah
08.09.2010, 15:28
Hayatının herhangi bir döneminde fenerbahçe adlı lüzumsuz oluşuma sempati duyan herkes vatandaşlıktan çıkarılıp sınır dışı edilmelidir. ben bu kadar zararlı bir kitle daha görmedim.

Fenerlilere herkes antipatiyle yaklaşıyor da sınırdışı edilmeleri gerektiği muhabbeti bende tebessüm bıraktı. :) Şunu unutmayın Fenerliler ölmez, dünya malı(!) dünyada kalır. :D

Cihan Ince
08.09.2010, 15:30
hic bosuma Fenerbahce taraftarina "fener" bagirdiklari icin kizmayalim...aynisini bizde yapiyoruz..hatta oyuncularimizi IstIkladigimiz bile oldu..Niye? Fenerli veya Gs li oldugu icin..Baskasi hakkinda yorum yapmadan önce kendimize bakmamiz gerekiyor..Tskler..

sametaydin
08.09.2010, 15:34
Ya arkadaşlar adam öyle bir kadro çıkarmışki zaten selçuk, aurelio ve emre üçlüsünden biri sahada fazlaydı. 3ünden birinin alınması gerekiyordu selçuk alındı. Ama selçuk da oyunda bulunduğu süre içerisinde çok pasifti. Oyundan alınması normaldi. Fakat ben aurelionun bu takımda oynamasına hala şaşırıyorum. Adam alıyor yan tarafına veriyor garanti pas atıyor. Onu çıksam ben de yaparım. Bence aurelio bu takıma bir daha alınmamalı.

İsmail Coşgun
08.09.2010, 15:52

Şu görüntüyü görünce içime birşey oldu. Gözümden bir damla yaş geldi. Sen bizim 'Onurumuz'sun... Hiç üzülmene gerek yok. Bizim sevgimiz sana yeter... Varsın seni yerden yere vursunlar. Meyve veren ağaç taşlanır. Kuyruk acısı olanlar senin hata yapmanı bekleyecekler. Daha güçlü olmak zorundasın Onur'um...
Senin tek gözyaşın, o leşkargalarının topuna değmez!

apachi61
08.09.2010, 16:14
askerdeyken vatan sevgisinden sogudum zerre vatan millet sevgisi kalmadı içimde dün akşam ki olanlardan sonra aynı şey milli takım içinde geçerli bundan sonra bence istanbul milli takımı olmalı türk milli takımından daha cok zaten aurelio yu kadroya alan zihniyet ne beklersinki neyse yolları acık olsun A milli takımın ne diim bizim için varsa yoksa Trabzonspor...

winner
08.09.2010, 16:28
Galibiyetten sonra, hatalı gol yemiş olsa da, bir kalecinin üzerine bu kadar gidilir mi?Sanki puan kaybettik ya da yediği golle elendik.İstanbul medyasının özellikle de fb kısmının kuyruk acısı varya Onur'dan dolayı. Milli maçta olsa pusudalar. Bunlar bizim ağzımıza bir kaşık su vermeyi bile istemezler.

Onur da neden ağlamış anlamış değilim.O da hatalı gol yiyecek arada.Maçta kazanıldı zaten.Önüne bak boşver. Ne koz veriyorsun bunların eline.

TSezgin61
08.09.2010, 16:31
enteresan olan sadece bizim forumda bukadar onur konusu konusuluyor...

Fatih Solmaz
08.09.2010, 16:32
rıdvan dilmen den bu kadar iğrendiğim maç olmamıştı. maç sonu yorumlar da felaketti.

Samet İslamoğlu
08.09.2010, 19:34

Selçuk iyi değildi tamam ama Tuncay dediğin adam isterse dünyanın en hareketli futbolcusu olsun forvet deil,santrafor değil.Hareketli olmak önemli değil nereye koştuğun önemli.Tuncay ne zaman top Selçuğun ayağındayken araya kaçtıda Selçuk atmadı bunlarada dikkat etseydin bence.

Yiğit Gayretli
08.09.2010, 19:49
Selçuk iyi değildi tamam ama Tuncay dediğin adam isterse dünyanın en hareketli futbolcusu olsun forvet deil,santrafor değil.Hareketli olmak önemli değil nereye koştuğun önemli.Tuncay ne zaman top Selçuğun ayağındayken araya kaçtıda Selçuk atmadı bunlarada dikkat etseydin bence.

Tuncay ön liberoydu haklısın valla.Emre'nin kendisine 30 metreden attığı 2 tane pası net hatırlıyorum ilk yarıda.Canlı canlı izledim stattaydım.İsteyince oluyormuş demekki.

EmreYavuz61
08.09.2010, 19:54
- Gece Geldim Özetleri İzlerken Utandım Resmen..

- Tribünlere Bakıyorum fb , Ts,Gs,Bjk.vs...Bir Sürü Değişik Forma Rezaleti..

- Hiç Hollanda Tribünlerinde Ajax , Feyenord Forması Gören Oldumu acaba , Tek Kelimeyle Seyirci Olarak Nerde Olduğumuzu Gösteriyor..

al bendende o kadar abi milli takım seyircisi yok!!!kendi kulüp formasıyla gelenler.fener diye bağıranlar...samanyolu şarkısını bile söyledik ya ne alaka samanyolu kırmızı beyaz şampiyon türkiye ne alaka yaa bırakalım bu işleri!! mis gibi gençlik marşı felan var...

pReN@_61
09.09.2010, 00:02
Hayatının herhangi bir döneminde fenerbahçe adlı lüzumsuz oluşuma sempati duyan herkes vatandaşlıktan çıkarılıp sınır dışı edilmelidir. ben bu kadar zararlı bir kitle daha görmedim.

Fenerlilere herkes antipatiyle yaklaşıyor da sınırdışı edilmeleri gerektiği muhabbeti bende tebessüm bıraktı. :) Şunu unutmayın Fenerliler ölmez, dünya malı(!) dünyada kalır. :D

Şu iki yoruma hayran kaldım :)

Bu arada "yenilelim kazanıp ne yapacağız" tarzı yorum yapanlara yazık oldu.Çok acı koyduk belçikaya, üzgünüz:cool:

Tebrikler Milli Takım, Onur üzülmene moral bozmana hiç gerek yok sen bizim ONUR'umuzsun!

:Bayrağımız:

:tr:

mete61bordomavi
09.09.2010, 01:59
askerdeyken vatan sevgisinden sogudum zerre vatan millet sevgisi kalmadı içimde dün akşam ki olanlardan sonra aynı şey milli takım içinde geçerli bundan sonra bence istanbul milli takımı olmalı türk milli takımından daha cok zaten aurelio yu kadroya alan zihniyet ne beklersinki neyse yolları acık olsun A milli takımın ne diim bizim için varsa yoksa Trabzonspor...

Valla ben de senin gibi düşünüyorum.
Volkan Şen nerde kardeşim? Sabri daha mı iyi Volkan Şen'den?
Servet daha mı iyi Giray'dan ya da Egemen'den?
HER DEVRİN ADAMI OĞUZ ORDA OLDUĞU MÜDDETÇE MİLLİ MAÇLARI İZLEMEYECEĞİM DEDİM! İZLEMİYORUM DA!
Yemin ederim bir gr heyecan,sevinç olmadı içimde!
Sadece Trabzonspor için değil, diğer Anadolu takımlarından topçu nerdeyse yok!
İstanbul takımlarında yedek kalmış, şans bulamamış topçuların yeniden futbola kazandırılmaya çalışıldığı yer olmuş milli takım!

AMA GÖRECEĞİZ!
Şimdi elemeler yeni başladığı için, diğer takımlar konsantre değil henüz! Hele iş kızışsın, konsantre olsunlar bu takım dağılır!
Demedi demeyin! Çünkü biraz da şansa gidiyor milli takım! Kazakistan takım değil zaten, Belçika 10 kişi olmasa daha da atardı! Onlar şanssız gol yediler bizden hepsi bu!