PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamit'in Golü, Abdullah Ercan'ın golü.

Adil ÖZGÜR
04.09.2010, 00:03
Milli Takımda Hamit ALTINTOP'un kornerden gelen topa güzel bir vole vurarak hafızalarımızdan silemeyeceğimiz bir damga olmuştur.

Yıllar önce atılan gollerde öyle güzel hatıralar bırakmıştırki, Mesela Mustafa DENİZLİ'nin kornerden direk gol atmasını unutamam.

Mesela Cevat Prekazinin avrupa kupalarındaki o muhteşem firikikini unutamam.

Ancak Milli Takımda Hamit ALTINTOP'un attığı golün aynısını Trabzonsporlu Abdullah ERCAN yanılmıyorsam G.S. takımına aynı güzellikteydi. Aradaki tek fark, Abdullah Ercan sol ayak ile diğer korner köşesinden gelen topa vurmuştu. Bu pozisyonda sol ayakla atmak daha zor tabiki.

Fakat sol korner köşesinden gelen topa Hamit'in sağ ayakla vurduğu vole ile attığı gol'ün estetiği, görüntüsü daha mükemmel şekilde zevk veriyor.

Şimdi ricam şu, bu gole Milli Takım köşemizde bir başlık açtım, Hem Hamit'in attığı sağ ayak golünü, hemde Abdullah Ercan'ın attığı sol ayak golünün link'ini bir arkadaşım bu başlığa koymasını temenni ederim.

Konuyu görüşlerinize havale ediyorum.

Saygılarımla.

Unutulmayacak gol'ü bir kez daha izleyelim.

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/kazakistan-0-turkiye-2-gol-hamit-altintop

Fatih Özkan
04.09.2010, 07:28
Abdullah'ın öyle bir golünü hatırlamıyorum...
Merak ettim şimdi (:

ibrahim
23.04.2012, 22:12
Eee nerdeymis o gol?? :)

Cem Akyüz
23.04.2012, 22:14
Abdullah'ın golü antep'e miydi abi.Hami kesiyordu o gelişine vuruyordu.Hatta galiba Antep'in kalesinde Metin Akçevre vardı yanlış da hatırlıyor olabilirim

Joomla!
06.09.2012, 12:32
Ben de hatırlamıyorum, görüntü olsa da izlesek.

zafer6161
14.09.2012, 16:09
apo nun öyle çok vuruşu vardır,,
öyle bir gol de atmıştı
en son portekiz milli maçında o vuruşu denemişti,fakat top direği sıyırarak dışarı çıkmıştı