PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Polemikleri Son Bulsun Artık, Birbirimize Düşmeyelim !

Sayfa : [1] 2 3

Mehmet S. Pervan
02.09.2010, 00:06
Sağda solda, olur olmaz başlıklarda Fatih Tekke olayını konuşacağımıza burda konuşalım bare.

Bence bu polemikler bir an önce bitmeli.

Bir futbolcu için birbirimize düşeceğiz. Bu mu Trabzonsporluluk yani ?

İlker ToSun
02.09.2010, 00:12
madem konuya has bir başlık açıldı o zaman yönetim başlığındaki yazımı buraya koyayım ...

ligin 3. haftasındayız, 2 galibiyet ve 1 beraberliğimiz var

bu sezonun başına bakınca şunları görüyoruz : geçen senenin şampiyonunu 3-0 yenerek kazanılan bir süper kupa ,, dünya devi liverpoolu elinden kaçırmış bir takım ,, anadolunun en güçlü takımlarından ankaragücüne karşı 2-0 lık galibiyet ,, ezeli rakibimiz fenere karşı 3-2 lik ama şansımız yaver gitseydi 7-2 lik olacak bir maç ,, yorgunluk sebebiyle beraberlikle ayrılan bir antalyaspor maçı ...

öbür yandan da

futbola kıyısından köşesinden bulaşmış insanların %75 i tarafından ağız birliği etmişçesine söylenen "trabzon ile bjk çekişir" yorumları ...

bir diğer tarafta da "bu çekişmede madem trabzon tarafına almıyorlar beni, o zaman tarafsız kalmayayım" diyerek beşiktaş futbolcusu olan "efsane kaptan"

ve bu yanda da fatih tekkenin de trabzonspor için var olan sıradan bir profesyoneli olduğunu unutup, trabzonspor u fatih tekkenin bir hizmetkarı olarak görüp ilk trabzon maçında fatihin bize gol atmasını sabırsızlıkla bekleyip dönüp kendi yöneticisine hareket çekmenin heyecanını duyan bir taraftar kitlesi ...

beşiktaş fatihe kaç para verdi bilmiyorum ama şampiyonluktaki en büyük rakibine bu öldürücü psikolojik darbeyi indirmenin maddi hiçbir karşılığı yoktur. zaten fatihe verdiği paranın da önemi yoktur, zannımca satılan formalardan gelen parayla transfer parasını çıkaracak

zira öyle gözüküyor ...

ey gidi trabzonspor taraftarı, utanma

cesaretin yoksa ben başlatayım sizin için

siyaaaaaahhhhhhh ........ ?

devamını siz tamamlayın ,, santrayla beraber omuz omuza ...

ünsalyılmaz
02.09.2010, 00:14
Bu başlık çok iyi oldu.. bencede bi an önce kurtulmamız lazım bu polemiklerden..herkes kendisinden sorumludur.. böyle güzel bir sezonda böyle güzel bir ortamda bu olay bizi germemeli.. takımımıza her zaman destek vermeliyiz konumuz kişiler değil TRABZONSPOR olmalıdır.. Unutmayınki bu sezonu şampiyon bitirirsek hiçkimse fatih tekkeyi dahi adına almayacak bizde şampiyonluk için elimizden geleni yapalım köstek değil destek olalım.. bu takımdan çok kişiler geldi geçti emek veren herkese teşekkür ederiz.. hiçkimse trabzonspordan üstün değildir.. BORDOMAVİ FORMA FUTBOLCUNUN DEĞİL TARAFTARINDIR!!!

bkandil
02.09.2010, 00:15
sorunun cevabımesajın icinde var zaten..

Cevabını tahmin ediyorum artık, onu konuşmaya gerek bile duymuyorum, yediği herzeler bini geçti. Karakteri olsa çoktan giderdi...

Fakat Bu durumda ;
Şenol Güneş gibi kendisine camia tarafından yapılmayan eziyet kalmamış, gel deyince gelen, git deyince giden bir insan, istifa aşamasına gelip, sonrasında birilerinin vasıtasıyla bundan vazgeçiyor. Kendi ne kadar üzülse de kırılsa da kahrolsa da "Trabzonspor'a olan sevgisi (bu suskunluğu başka bir şeyle açıklamak mümkün değil)" yüzünden kol kırılır yen içinde kalır felsefesi ile olanı biteni açık etmiyor...

Diğer taraftan devre arasında "kulüp yönetimine zehir zemberek açıklama yaparak, kendini haklı gördüğü hatta olduğu bir olay için kulübün yara almasını düşünmeyen, ayrıca bazılarının deyimiyle "sırf bu yüzden Trabzonspor ile hesap kesmek amacıyla" bu sezon Şampiyonluk yarışında favori gösterilen takıma transfer olan (daha transfer olduğunun ilk saatlerinde BMN'yi birbirine kattığına göre bu haftanın devamını düşünemiyorum) bir Fatih Tekke...

Ne diyeyim beş parmağın beşi bir değil...

Ali Tunahan Güllü
02.09.2010, 00:16
Bencede kapatalım artık Fatih Tekke yolunu çizmiştir orda mutlu olsun.
Artık beşiktaşta oynayan sıradan bir forvet oyuncusu olarak.

hamucera
02.09.2010, 00:17
neden hala Fatih Tekke anlamış değilim, gitti işte imzayı attı artık burada Trabzonspor için birşeyler üretmeye çalışan taraftarlar neden birbirini yiyor,

tayfa_61>34
02.09.2010, 00:18
yönetime kızıp 8taşa da gidilmez ki be kardeşim...

Keramettin
02.09.2010, 00:18
Kararını vermiş . Yanlış yapmıştır,doğru yapmıştır kendisine kalsın . Artık eskisi gibi Fatih Sultan Tekke yok .

Mehmet S. Pervan
02.09.2010, 00:24
Hiç bir oyuncu takımdan üstün değildir. Bu unutulmamalı!

61baron61
750 bin bonservis
yillik 1,5

fiyati eger buysa baska sorunlar var demektir

İsmail Coşgun
Çok güzel bir başlık! Bugünden beri birbirimize düşüyoruz. Fatihler, yönetimler, HH'ler geçicidir. Tek kalıcı olan şey Trabzonspordur!
Emin olun arkadaşlar siz burda üzülüp, kafa yorarken, Yönetim ve şahışlar çok rahat ve mutludur. Bizim aşkımız Bordo ile Maviye! Gerisi teferruat...

agasaro
02.09.2010, 00:25
Fatih Tekke mi, o da kim?

Colakoglu
02.09.2010, 00:27
Bu konu hersey okadar güzel giderken neden yine gündeme geldi merak ediyorum. Herkes tam unuttu derken,Cok iyi bir takim kuruldu derken olaya bak simdi. Hic ama hic olmadi, tek dilegim taraftarimizin bu olayi umursamadan kaldigimiz yerden devam devam etmesi. ama cok zor gibi gözüküyor.

Ali Tunahan Güllü
02.09.2010, 00:27
Emirhan Makul abimin muhteşem yazısı izninle burayada koyuyorum;

http://www.sporx.com/img/2010/09/01/tekke-ic888.jpg

Aynı Bakışlarla Baktın Bugün ;

Şu Renklere bağlanmamda bir nebzede olsa payı olan o nadide insan yine baktın ;

Yıktın , yerle yeksan ettin , parçaladın.

Abarttım seni çok abarttım abartılacak bir ruhun vardı , halen daha var biliyorum.

Ama Fatih Sultan Ben Aşığım be usta ; Ben Endürstiyel futboldan anlamam , anlatamazsın , durumun konumun anlatamaz , bir kelime bile konuşma artık.

Artık Herşey Bitti Çünkü ;

Trabzonspor Yer Yüzünde ki Herşeyden Büyüktür. Gök Yüzünde kinin izni ile yoluna devam eder , dualarla , dileklerle , kenetlenmelerle.

Babamda olsa acımam , oğlumda olsa , Trabzonspor'un önüne kimse geçemez geçemeyecektirde.

Biliyorum sakın anlatma , biliyorum sana yapılan haksızlıkları farkındayım bu olayı buruya getirenlerin , geri kalmış beyinlerin yüreksizliğini , biliyorum bu bakışında ki küfürü farkındayım herşeyin farkındayım ama biraz olsun düşünecektin bizde ki aşkını biraz olsun.

İsminin yazılı olduğu formaların arması dışında hiç bir değeri yok artık , geçmişde yaşadıklarımızın hiç bir değeri yok.

Sende Artık Başkaları gibisin bizim için. Başkalaştın deforme oldun.

Sana Son Kez Sultan Diyorum Bugün Son Kez Kaptan Son Kez Reis Diyorum ve Son Kez Trabzonspor'lu diyorum.

Bugün öldün ama suçlusu sen değilsin çirkin ve pis kaderin , kadere isyan yoktur bizim kitabımızda isyan etmeyeceğim , dibine vurdum sigaranın ama etmeyeceğim.

Ailenle beraber mutlu olursun inşallah. Renkler ne olursa olsun insanlığın öncelikti.

Ama Güle güle fatih güle güle.

Bugün Öldün Sen , Ölüm Tarihin olan 1 eylülü hiç unutmayacağım belki bir videonu bir resmini açıp izlerim ama kapatırım atarım seni bir köşeye.

En Büyük Trabzonspor.

Kasım BEKTAŞ
02.09.2010, 00:28
bence yönetim takımın havasını bozar vs. bahanelerle fatihi almayarak hata yapmıştır...

ancak fatih tekke hiç bir Trabzonsporlunun onaylamayacağı fb, gs ve bjk üçlüsünden birine giderek çok daha büyük ve affedilmez hata yapmıştır...

artık fatih tekke defteri bizim için kapanmıştır... geçmişte yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ederim... ancak bu saatten sonra fatih tekke ismi Trabzonspor'a zarardan başka bir şey değildir...

artık biz sadece Trabzonspor'a, Trabzonspor'da futboluna odaklanmalıdır...

İlyas Onat
Mesele bir futbolcunun Trabzonspor'dan üstün tutulması değil.

Belki Fatih de yönetim kadar kabahatli bu süreçte.

Nihayetinde böyle bitmemeliydi bu hikâye.

Gönlümüzün burkulduğu gündür...

Ne diyelim; hayrolsun.

Bilhan Özhan
daha anca eve geldim ve bu baslik altinda Fatih Tekkenin Besiktasa Transfer oldugnu okuyorum.. ki eger öyleyse daha sanirim bazen geldigi Trabzonspor maclarini seyir etmeye gelemez ve ayrica Avni Akere alkislar yerine baska seyler duyar.. basarilar dileriz ve Avni Akere bekleriz..

İlker ToSun
02.09.2010, 00:29
eline sağlık Emirhan kardeşim,,

Tunahan kardeşim sen de paylaştığın için sağol

Ali Tunahan Güllü
02.09.2010, 00:31
eline sağlık Emirhan kardeşim,,

Tunahan kardeşim sen de paylaştığın için sağol

Gerçekten Emirhan abinin yazdıkları bütün hissetiklerimi yansıtıyor.
Ne diyelim yolun açık olsun 'Sultan'..

MDanışmaz
02.09.2010, 00:31
Bu konu hersey okadar güzel giderken neden yine gündeme geldi merak ediyorum. Herkes tam unuttu derken,Cok iyi bir takim kuruldu derken olaya bak simdi. Hic ama hic olmadi, tek dilegim taraftarimizin bu olayi umursamadan kaldigimiz yerden devam devam etmesi. ama cok zor gibi gözüküyor.

Beşiktaş bir taşla iki kuş vurdu işte bizde burda birbimizi yiyerek onların ekmeğine yağ sürüyoruz..

Emre Bekar
02.09.2010, 00:32
Fatih Tekke kendini taraftarın gözünde bitirmiştir,geçmiş olsun.

Kaya
02.09.2010, 00:33
Sezon başlayalı şunun şurasında 2-3 hafta oldu arkadaşlar. Alınan neticelere baktığımızda da iyi bir bnaşlangıç yaptığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz.

Geçmişe yönelik olarak Fatih Tekke'nin bu camiada eminim çok sayıda seveni vardır.

Yönetime ilişkin olarak ise; ne yaparsa yapsın sevmeyenleri var, ne yaparsan yapsın sevenleri var, yapılanları doğru değerlendirerek zaman zaman doğru zaman zaman yanlış yaptığını görebilenler de var...

Açıkçası şu aşamada gerçekleşen bu transfer neticesinde takınacağımız tavır ile takımımızı yıpratmamak lazım.

Yoksa bu sezon içeride ve dışarıda bizi mağlup edemeyecek Beşiktaş bize en büyük golü atmış olacak ve neredeyse en büyük rakibinin piskolojisini bozmuş olacak...

Ne olursa olsun eleştirilerimizi yönelteceğimiz kişi ve kurumların doğrularını ve yanlışlarını birlikte değerlendirmeli Trabzonspor'a zarar vermemeliyiz...

Esenlikler...

Bilhan Özhan
02.09.2010, 00:35
vay be.. oda mi Istanbul sevdalisiymis? bi Anadolu takimina gitse anlardim ve hic kirgin olmazdimda.. eziklerden birine gitmesi gercekten üzücü.. Fatih Tekkeler ölür ama Trabzonspor ölmez ;)

61_ts
02.09.2010, 00:35
yahu birakin ne hali varsa görsün.....bize ne.....biz trabzonsporluyuz......ve fatih'de bügün aynisini söyledi pasinin önünde...demekki baska bir nedenle TS#ye gelmedi ve almadilar.......fatihde artik bizim gibi bir trabzonspor taraftari oldu....

Serdær
02.09.2010, 00:36
http://image.tumspor.com/photos/459735601.jpg

Fatih TEKKE,

Beşiktaş taraftarı çok büyük bölümü ''İnşallah Nihat gibi elimizde patlamaz'' yorumu yapıyorlar.

Senin gibi UEFA kupasını kaldırmış Türkiye gol kralı olmuş hemde 30 gol barajını aşan ender oyunculardan bir tanesi.

Sen Trabzonspor kaptanı ..

Bu derecede yorum yapabilen taraftar grubunun içersinde kendini buldun.

Bizim için BJK neyse GS veya FB odur.

Bu 3 İstanbul ezik kulübü dışında Türkiye başka bir takıma gitsen bu taraftar ''çok büyük bölümü'' sesini çıkarmazdı.

Bunun temelinin tamamen inat olduğu o gözlerinden anlaşılıyor.

Birçok Trabzonspor taraftarı senin hakkında olumlu veya olumsuz yorum yaptı hatta bazıları abartıp hakaret boyutuna getirdi.

Bu süreçten sonra ''Büyük Trabzonspor'' taraftarı olarak sana sadece ;

Allah Yolunu Açık Etsin , Allah Utandırmasın deriz.

Elveda Sultan ..

Keleşoğlu
02.09.2010, 00:38
bu konu hakkında konuşacak hiçbir şey yok kendisine yeni takımında 33 numaralı formasıyla başarılar diliyoruz.

erolizmts
02.09.2010, 00:38
Taraftar'ın tepkisi yanlış bence.

Trabzonspor taraftarı kırılmasın diye V.Manisa veya Karabük ayarında takımlaramı gitmeli Tekke? Profesyonel futbolcudur ve Trabzonspor'a transferi bu yönetim var olduğu sürece imkansız olacağı için en mantıklı tercihi yapmıştır. Bunda kızılacak bir durum yok bana göre. Bir yerden sonra kendi geleceğini ve kariyerini de düşünmesi normal. Rubin'de gittikçe dibe vurmak üzereydi zaten.

Kaya
02.09.2010, 00:39
O artık sadece bir Fatih Tekke!..

Trabzonsporlularca Sultan ünvanı bitmiştir...

Sultanlar vatanını terk etmez...

Taraftar olarak bizler Fatih Tekke ile zaman kaybetmemeli ve takımımıza bugünlerde daha da delicesine sahip çıkmalıyız...

orhan42
02.09.2010, 00:39
Forumda bi ağabeyimizden alıntı..
Fatih bizim sultanımızdı,o istanbul'a gitti Tekfur oldu..
Daha ötesi var mı?

Ali Tunahan Güllü
02.09.2010, 00:43

Taraftar olarak bizler Fatih Tekke ile zaman kaybetmemeli ve takımımıza bugünlerde daha da delicesine sahip çıkmalıyız...

Aynen öyle artık 'o' bizim için sıradan istanbul takımlarında oynayan bir oyuncudur.
Şimdi destek zamanı.

hamucera
02.09.2010, 00:44

:alkış::alkış::alkış:

Colakoglu
02.09.2010, 00:44
Aynen öyle artık 'o' bizim için sıradan istanbul takımlarında oynayan bir oyuncudur.
Şimdi destek zamanı.

Sonuna kadar katiliyorum,insallah bu sefer bilincli bi sekilde hareket edip takima daha fazla sahip cikariz, kayaninda dedigi gibi BJK bizi ne icerde nede disarda yenemez.

Cihad Varlı
02.09.2010, 00:45
Eski Kral'ımız bana göre yanlış yapmıştır .
Artık kendisi benim için " Şehir Efsanesi " olmuştur .
Kendi kararı .
Ama kalbim çok kırık..
İnanamıyorum hala ..

UGUR3461
Bugüne kadar yapılan Fatih Tekke tartışmalarına da burada açılan başlığada bakınca olayın derin tarafını bir türlü göremeyen bizleri görüyorum. Fatih Tekke trabzonsporun yetiştirdiği ender futbolculardan biriydi ve hep öylede kalacak hangi takımda olursa olsun... Türkiyede trabzonspordan hariç şu anki gibi beşiktaş forması giymediki sadece altay formasıda giydi gaziantep formasıda... şu an beşiktaş forması giymiş yarın başkasınıda giyecek belkide.... birgün belki yine trabzonspor... Fatih Tekke trabzonspor taraftarı için öze dönüşün simgesi seçilmişti... Ve bu simge bizim son yıllarda trabzonsporu kendi menfaatleri için kullanan yönetimlerimiz tarafından harcandı gitti artık bugün... Hala burada Fatih Tekkeyi konuşuyorsunuz peki diğerlerini neden unutuyorsunuz... harcanan onca trabzon gencini... harcanan onca trabzonluyu... trabzonspor bir düştür trabzonlu için bir yaşamdır en ufağından en yaşlısına bir haykırıştır... Ama görüyorumki sizler bu yüreği lig beşinciliğine başarı diyenlerin ayaklarının altında ezip bitirmesine göz yumar olmuşsunuz.... Vay be Trabzonsporluluk bu hallere bile düşecekmiydi....

Ömür Karadeniz
Fatih tekkenin trabzonspora donmesini istemeyen biri olalrak cok zoruma gidiyo abi kralı bjk formasınlan gormek istemiyorum.

HDanışmaz
02.09.2010, 00:46
BordoMavi.Net'te tartışılacak konumu olmayan biri için tartışmaya bile gerek yok.
Tartışmak isteyenler forzabesiktas.com'a üye olabilirler.

Kim demiş ki, en büyük aşklar nefretle başlar diye,
Benim en büyük nefretim bir aşkla başladı.

Berat Akçay
beyler şu konuyu kapatın ve şampiyonluk yolundaki takımınıza bir nebze olsun destek çıkın ya .gözünüzü seveyim bu sene farklı olsun

Bilhan Özhan

Abarttım seni çok abarttım abartılacak bir ruhun vardı , halen daha var biliyorum.

Ama Fatih Sultan Ben Aşığım be usta ; Ben Endürstiyel futboldan anlamam , anlatamazsın , durumun konumun anlatamaz , bir kelime bile konuşma artık.

Trabzonspor Yer Yüzünde ki Herşeyden Büyüktür. Gök Yüzünde kinin izni ile yoluna devam eder , dualarla , dileklerle , kenetlenmelerle.

Babamda olsa acımam , oğlumda olsa , Trabzonspor'un önüne kimse geçemez geçemeyecektirde.

Biliyorum sakın anlatma , biliyorum sana yapılan haksızlıkları farkındayım bu olayı buruya getirenlerin , geri kalmış beyinlerin yüreksizliğini , biliyorum bu bakışında ki küfürü farkındayım herşeyin farkındayım ama biraz olsun düşünecektin bizde ki aşkını biraz olsun.

İsminin yazılı olduğu formaların arması dışında hiç bir değeri yok artık , geçmişde yaşadıklarımızın hiç bir değeri yok.

Sana Son Kez Sultan Diyorum Bugün Son Kez Kaptan Son Kez Reis Diyorum ve Son Kez Trabzonspor'lu diyorum.

Bugün öldün ama suçlusu sen değilsin çirkin ve pis kaderin , kadere isyan yoktur bizim kitabımızda isyan etmeyeceğim , dibine vurdum sigaranın ama etmeyeceğim.

Ailenle beraber mutlu olursun inşallah. Renkler ne olursa olsun insanlığın öncelikti.

Bugün Öldün Sen , Ölüm Tarihin olan 1 eylülü hiç unutmayacağım belki bir videonu bir resmini açıp izlerim ama kapatırım atarım seni bir köşeye.

En Büyük Trabzonspor.
kirgin oldugumdan degilde.. forma gercekden yakismamis be Fatih Tekke..

Emirhan Batuk
02.09.2010, 00:48
O forma sana hiç YAKIŞMADI ! .

osman23100
02.09.2010, 00:48
SULTAN UMUT BULULUT fatih tekke Yİ UNUT...:rolleyes:

şahrud
02.09.2010, 00:50
Cıksss yakışmamış hakkaten forma eğreti durmuş.. Bakışlar da boş, nerde TS tribünde maç izlerken gözleri parlayan adamm nerde bu ölü balık gibi boş bakan adam.. Kendi de yakıştırmamış bence..

Emirhan Batuk
SULTAN UMUT BULULUT fatih tekke Yİ UNUT...:rolleyes:
Bu iyidi :)

yigits
Hani Türkiye'de Trabzonspor formasından başka forma giymezdin Sultan?

Hani İstanbul takımlarından herhangi birinde forma giyersen abin seni kardeşlikten reddederdi?

Çok kırdın bizi...Bugün imza töreninde seni o formayla,o bayrakla görünce içim o kadar cız etti ki...

Tek sevindiğim şey ne biliyor musun? İyi ki kutsal numarayı almamışsın yakışmazdı çünkü sana bu saatten sonra!

socrates
02.09.2010, 00:51
taraftarın artık fatih tekke yi tahtından indirip daha başka bir yere koymasını anlarım ama ilk maçta yuhalayıp küfretmek de ne ola ki :eek:
spor kamuoyu staddaki TS taraftarına cahil ve vefasız bir avuç çapulcu diye bakmaz ise ne oliim :(

o zaman yıllardır baştacı ettiğiniz bu adamı yalan yere mi sevdiniz, küfreden kardeşlerim kendi özsaygılarını nasıl koruyacaklar madem ;)

fatih in geçmişteki hizmetleri bjkya gitti diye yokolmaz, ama artık TSliyim dese de değildir maalesef bu seçimiyle :cool:

Mellih
biz trabzonsporluyuz.. bu mevzu tüm sezon pahasına olsa bile uzar gider.. ;)
tüm sezon için şimdiden geçmiş olsun..
umut-jaja-teo inş gol problemi çıkarmaz, yoksa tribünlere tepkisini ağır koyar..

İskender YILMAZ
Koydu be hacı, koydu ..

..

Gönlümle başbaşa düşündüm demin
Artık bir sihirsiz nefes gibisin
Şimdi taa içinde bomboş kalbimin
Akisleri sönen bir ses gibisin

Maziye karışıp sevda yeminim
Bir anda unuttum seni eminim
Kalbimde kalbine yok bile kinim
Bence artık sende herkes gibisin ..

:)

Bilhan Özhan
formayida sanki zoraki giymis gibi duruyo..

AYYILDIZ
02.09.2010, 00:52
Kim ne derse desin Fatih Tekke'yi o forma icinde gormek moralimi bozdu.Aynisinin Selcuk Inan ve Giray'da olmamasi icin yonetim su imzalari atsin.

unique
02.09.2010, 00:52
O formayla görünce resmen her şey bitti bende, sana verdiğim değere, seni efsaneleştirmeme yazıklar olsun dedim. Artık Trabzonspor formasıyla attığın eski golleri bile izlemek istemiyorum, benim için bittin artık. Football Manager oyununda bile İstanbul takımlarını almayı midem kaldırmazken, o kıçı kırık oyunda bile Trabzonspor'a karşı mücadele edemeyecek kadar sevdalı bir yüreğim varken sen o formayı üstüne geçirmişsin, diyecek söz bulamıyorum.

Cihad Varlı
02.09.2010, 00:54

:)

Günün sözü..

crabking
02.09.2010, 00:55
Fatih Tekke kendine yazık etmiştir beşiktasa transfer olarak benim için o seneler sonra bile hatırlayacağım trabzonsporumun kaptanıydı şimdi ise adını bile ağzıma almayacağım birisi oldu çok merak ediyorum olurda yeni takımından yol verirlerse napacak sultan olmak varken soytarılığı seçtığın için tebrikler eski kaptan

Murat BAYRAKTAR
02.09.2010, 00:56
Lanet olsun senin yüzünden oğluma Fatih Gökdeniz ismini verdiğim için..
İşten yeni geldim ve şu anda öğrendim bu haberi.. Halen daha şok içindeyim. Diyecek bir şey bulamıyorum.. O forma üzerine KEFEN! olsun.. Ben şimdi çocuğum büyüyünce nasıl diyeceğim o güzel ismini neden verdiğimi? Bana demez mi "Beşiktaş forması giyen nasıl ölümüne TRABZONSPORLU" diye?

Cihad Varlı
Hani birgün mutlaka dönecektin ?
Şimdi hangi yüzle döneceksin..

T.B_1461
Ne farkın kaldı Ogün'den Abdullah'dan.

Filak61
02.09.2010, 00:57
Binlerce yaziklar olsun sana fatih tekke ben seni zaten TSden ayrildiktan sonra hic sevmemistim simdi sana olan nefretim dahada artti, insallah o kulübde mutlu olamazsin binlerce yaziklar olsun sana.

İskender66
02.09.2010, 00:58
Kimse Fatih Tekkeye laf söylemesin. Yok O, "ben Türkiyede TSden başka yerde oynamam" demiş de şimdi BJKya gitmiş. Adam Zenite giderken TSnin kasasını ağzına kadar doldurdu. Geçen yıl boş mukaveleye imza atıp TSye gelmek için uğraştı. Ama dinleyen bile olmadı. Şimdi Başka takıma gitti diye ona laf söyleme hakkımız yok. O profesyonelce davrandı. Ne yapsaydı. Rusyada kalıp kariyerini mi bitirseydi. Herkes önce kendine baksın sonra başkasına laf söylesin. Biz bu yöneticilerle şampiyonluk göremeyiz.
fatih tekkeye en ufak bir sözüm yok. O TSye gelmek için çok uğraştı. ama bizim TSli yöneticiler onu namaz kıldığı için takıma almadılar. İnşallah Fatih Tekke BJKda başarılı olur da biz de seyrederiz. Umarım en fazla golü de bize atar. Onun maçlarını izlerken içim yanacak, yüreğim cız edecek ama olsun. Yeter ki o başarılı olsun. Zenitte UEFA kupasını kaldırmıştı. Umarım BJKda da kupayı kaldırır. O zaman bizim yöneticiler(?) belki kıymetini anlar. Tebrikler Fatih Tekke, Başarılar. Seni seviyorum..

balli_kuymak
02.09.2010, 00:59
ben hala trabzonspor'uyum diyor...bjk'ye istekli gittiğine inanmıyorum zaten halindende ortada ne diyelim inşallah hakkında hayırlısı olur...sekiz gün sonra 33 yaşına giriyormuş rusyada paslanmaktansa Türkiyede Trabzonspor'unda almak istemediğini düşünürsek kendi adına mantıklı bir karar aldı bence... bu yönetime müstehaktır...gökdeniz'e yıldız değil diyen başkandan ne beklenirki zaten...

Tolga Kurt
02.09.2010, 00:59
Sen orada ben Trabzonsporluyum dedin ya içimden ha..... dedim kim inandı ki, kendin inanabiliyomusun Trabzonspor'lu olduğuna bu takıma kalpten bağlı olduğuna... Ama kandırdın bazılarını tepkiyi azaltabileceksin..

Ben 18 yaşındayım, eskileri görmedim.

Ben seni gördüm bu takımda..

Sen benim izlediğim tek canlı efsaneydin..

Naptın be sen..

Yıktın parçaladın...

Yemin ediyorum sevgilim beni terketse aynı duyguları yaşardım şuanda..

Sen kaybettin bugün... kaybettin.

Cihad Varlı
02.09.2010, 01:00
Endüstriyel futbola hayır !

Serdær
Bir Beşiktaş forumda Adminlik yapıyorum.Ancak her taraftar forumunu takip ederim ama yazı yazmam saygısızlık olmasın diye

Ancak söz konusu futbolcu Efsane Trabzonspor Futbolcusu Fatih Tekke olunca bir kaç kelam edesim geldi.

Öncelikle çok üzülüyorum bazı arkadaşların yazısını okuyunca. Beşiktaşı düşman takımmış gibi görmek , gidişi sonrası en çok size yakışan Fatih Tekkeyi silmeniz çok hoş bir durmuyor.

Ben Dahil Bütün tribünlerimiz Fatih Tekke'nin nasıl bir Trabzonspor Sevgiisi ile dolu olduğunu biliyoruz. Ona sonuna kadar saygı göstereceğiz ama sizlerinde bu adama aynı saygı göstermeniz gerekmezmi ?

Fatih Tekke öyle çok büyük paralara imza atmadı Beşiktaş'a. Nihat Kahvecinin senede 7 milyon lira aldığı yerde sadece 1,5 milyona imza attı. Ve attığı günde kimseye benzemeyen yapısı ile BEN TRABZONSPORLUYUM dedi. Bu çok zor bir şey ya. Bunu hiç bir takım taraftarıda kabul etmez aslında ancak iş FATİH TEKKE olduğu zaman saygı duyuyoruz.. Çünkü o attığı gollerle, efendi yapısı ile sadece sizlerin değil HEPİMİZİN GÖNÜLLERİNDE yer buldu.

Beşiktaşın 2 sene askerliğini yapacak sadece. Sonrası yine Trabzonspor. Bizim bildiğimiz Tekke, İmza atarken bile telefon gelse Trabzonsporlu olacak kadadar Trabzonspor aşığı, bunu kimse boşuna inkar etmesin..

Beşiktaş ile Trabzonsporun büyük bir husumeti hiç olmamıştır , Tekkeninde biraz kafa dinlemeye ihtiyacı vardı ve en doğru klup Beşiktaş diye düşündü sanırım. Buna kızıp bence böylesine bir Efsaneyi içinizde yok etmeyin..

Saygı ve Sevgilerle..

Volkan Başaran..

Fatih Sultan Tekke başlığından ..

yigits
Seni görünce Umut'a haksızlık ettiğimizi düşünüyorum artık Fatih ve senin Avni Aker'deki maçında yaşayacaklarını düşünmek dahi

istemiyorum.Daha geçen sene her maç sonu senin adın bu cefakar taraftar tarafından anılırken,senin özlemin yaşanırken bu camiada

sen gittin,bıraktın bizi.Oysa dönebilirdin de geriye.Hani demiştin ya en büyük Trabzonspor'lu sendin,sen para için oynamazdın bu takımda

hadi gelseydin neden zorluk çıkardın geçen sene neydi bu telaş,basın açıklamaları?

Filak61
birdahada Trabzonsporun ismini agzina almasin, vallahi almanyada kalkar oraya gelip cinayet islerim.

şahrud
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=77577

Ya adam açık açık yönetime laf sokmuş BJK yönetimine teşekkür ederek.. Kısa sürede halledildi diye, bizimkiler bi sezon uğraşmıştı ya(!) Üstüne TS de oynamak istediğimi her zaman her şekilde söyledim, bu hala da geçerli demiş.. Napsın yani.. Tamam yakışmamış forma da bayrak da falan ama adam yurda da dönmek istiyor sonuçta.. Bizimkiler almıyorsa adam napsın.. Sevgili yönetime en içten sevgilerimi sunuyorum..!

Mehmet S. Pervan
02.09.2010, 01:01
İşten yeni geldim ve şu anda öğrendim bu haberi.. Halen daha şok içindeyim. Diyecek bir şey bulamıyorum.. O forma üzerine KEFEN! olsun.. Ben şimdi çocuğum büyüyünce nasıl diyeceğim o güzel ismini neden verdiğimi? Bana demez mi "Beşiktaş forması giyen nasıl ölümüne TRABZONSPORLU" diye?
Senin adına çok üzüldüm gerçekten :(

İskender YILMAZ
02.09.2010, 01:01
Sen başkaydın be, bambaşkaydın .. Herkes gider sen kalırdın .. Öyle bilirdik .. Öyle hissettirdin, öyle iz bıraktın .. Ne olursa olsun yapmayacaktın o zaman, yapmamalıydın, yapamazdın .. İnsan kalıyor öyle sap gibi .. Neden be Sultan? Çok mu para verdiler, çok mu cazipti, hayır desen çok mu şey kaybederdin ?

Bitirdin kendini, öldün ..

Mehmet_Mercanlı
02.09.2010, 01:02

Murat abi bu başlıkla birlikte bu konuda mazıde kalsın

TSezgin61
02.09.2010, 01:02
eeee büyük Trabzonsporumun büyük Taraftari... kaldikmi yine bas basa?...:)

bir kisi(!) daha gitti....

kim bilir daha kimler gelip gidecek...

hodlu
02.09.2010, 01:03
Trabzonspor yönetim kurulu olarak Fatih Tekke'nin takıma geri dönmemesi için her türlü çabayı sarfettiği için tüm üyeleri kınıyorum.Şimdi suçlu olarak Fatih Tekke'yi gören arkadaşlar lütfen biraz daha insaflı olsunlar.Benim için Fatih hep kaptandır ve hep öyle kalacaktır.Ona bu sonu hazırlayanlar da bundan sonra rahat rahat uyuyabilirler çünkü hedeflerine ulaştılar...

Davut Özdemir
02.09.2010, 01:03
Lütfen abartmayın. Duygusal olmayın. Zaten hep bundan kaybediyoruz.Fatih; sultan ünvanını trabzonsporda almış bunu her zaman açık yüreklilikle dile getirmiş bir trabzonludur. Ve profesyonel olarak bir karar vermiştir.Bizlere saygı duymak ve güzel anılara ihanet etmemek düşer. Hangi trabzonlu fatih rubin kazan da kalıp kalan 2 -3 yıllık futbol yasantısını mahvetmesini dikkate.Eminim kimsenin umrunda bile olmazdı.Ama o akıllarda belki fıtbol adına güzel anılar bırakabilemek için bu şekilde bir karar verdi. Hacısalioğlu şahsında trabzonspor yönetimine de profesyonel olarak çok anlamlı manidar bir cevap vermiş oldu. Fatih tekke yi futbolcu olarak izlemek; doyumsuz bir zevktir. Bırakın eleştirmeyi ve bu konuyu tartışarak zaman kaybetmeyi. ve bırakın bu trabzonlu değeri kötülemeyi. İşinize (takımımızı desteklemeye) bakın.

İskender66
02.09.2010, 01:05
Bir Beşiktaş forumda Adminlik yapıyorum.Ancak her taraftar forumunu takip ederim ama yazı yazmam saygısızlık olmasın diye

Ancak söz konusu futbolcu Efsane Trabzonspor Futbolcusu Fatih Tekke olunca bir kaç kelam edesim geldi.

Öncelikle çok üzülüyorum bazı arkadaşların yazısını okuyunca. Beşiktaşı düşman takımmış gibi görmek , gidişi sonrası en çok size yakışan Fatih Tekkeyi silmeniz çok hoş bir durmuyor.

Ben Dahil Bütün tribünlerimiz Fatih Tekke'nin nasıl bir Trabzonspor Sevgiisi ile dolu olduğunu biliyoruz. Ona sonuna kadar saygı göstereceğiz ama sizlerinde bu adama aynı saygı göstermeniz gerekmezmi ?

Fatih Tekke öyle çok büyük paralara imza atmadı Beşiktaş'a. Nihat Kahvecinin senede 7 milyon lira aldığı yerde sadece 1,5 milyona imza attı. Ve attığı günde kimseye benzemeyen yapısı ile BEN TRABZONSPORLUYUM dedi. Bu çok zor bir şey ya. Bunu hiç bir takım taraftarıda kabul etmez aslında ancak iş FATİH TEKKE olduğu zaman saygı duyuyoruz.. Çünkü o attığı gollerle, efendi yapısı ile sadece sizlerin değil HEPİMİZİN GÖNÜLLERİNDE yer buldu.

Beşiktaşın 2 sene askerliğini yapacak sadece. Sonrası yine Trabzonspor. Bizim bildiğimiz Tekke, İmza atarken bile telefon gelse Trabzonsporlu olacak kadadar Trabzonspor aşığı, bunu kimse boşuna inkar etmesin..

Beşiktaş ile Trabzonsporun büyük bir husumeti hiç olmamıştır , Tekkeninde biraz kafa dinlemeye ihtiyacı vardı ve en doğru klup Beşiktaş diye düşündü sanırım. Buna kızıp bence böylesine bir Efsaneyi içinizde yok etmeyin..

Saygı ve Sevgilerle..

Volkan Başaran..
Tek kelimeyle harika bir yazı :alkış:

Filak61
Arkadaslar ben en bastan beri demistim bu forumda Fatihin zenite ilk gittigi günden itibaren demistim bu adam para icin oraya gidiyor yok avrupaya acilacakmisda bilmemnede hikaye bunlarin hepsini söylemistim ama hic kimse bana hak vermedi, simdi gittigi takimi görüyóruz güya TSden baska takima gitmezmisim, ya sen Trabzonsporun tirnagi bile olamazsin, sen git eziklerin icinde debelenip dur senin bizim yerde isin yoktur.

balli_kuymak
Suç yönetimdedir arkadaşlar Fatih'e hiç suç bulmuyorum...adam mantıklı davrandı kariyerinin sonuna gelmiş artık rusyada çürüyüp gitmek istemez tabii...Gökdenizde başka bir takıma giderse hiç şaşırmayın...bu yönetim anlayışı olduğu sürece biz çok değerimizi kaybederiz...:mad::mad::mad:

Taner Tonbil
02.09.2010, 01:07
futbolcuya kendini fazla kaptirnicaksin iste ne oldu,
iyimi oldu simdi?

61Cem61
02.09.2010, 01:07
Şurda sana 1.5-2 trilyon versek Trabzonspor hiç şampiyon olmayacak ama diye bir teklife atlayacak insanlar Fatih Trabzonsporlu değildir diyor ya ona kızıyorum.Fatih Tekke hataya zorlanmıştır.Tabi ki yaptığı doğru değil benim boğazım düğümlendi gözlerim doldu ama bir insana da böyle küfürler hakaretler etmenin anlamı yok son diyeceğimde bu.Konu kapanır inşallah bizde önümüze bakarız.

socrates
02.09.2010, 01:08
beyin fırtınası...
raul e dünyayı verseler barcelonaya gider miydi :confused:

Davut Özdemir
02.09.2010, 01:08

Lütfen abartmayın, yazıktır, günahtır.

Filak61
02.09.2010, 01:09
Suç yönetimdedir arkadaşlar Fatih'e hiç suç bulmuyorum...adam mantıklı davrandı kariyerinin sonuna gelmiş artık rusyada çürüyüp gitmek istemez tabii...Gökdenizde başka bir takıma giderse hiç şaşırmayın...bu yönetim anlayışı olduğu sürece biz çok değerimizi kaybederiz...:mad::mad::mad:

Arkadasim bos bos konusup benim kafami bozma, gitsin ozaman Eskisehirde oynasin veya eski takimi Antepde oynasin, yooo anadolu takimlarin verdigi para ona yetmez

Fatih Kuloğlu
02.09.2010, 01:10
Orta okul yıllarında arkadaşlarım fatih Tekke Fenere gelmiş vs. derlerdi. Bende gerile gerile Fatih Tekke futbolu bırakır yine istanbul takımına gitmez derdim.

Yazıklar olsun Fatih Tekke

Cihad Varlı
02.09.2010, 01:10
Profosyenellikten bahseden abilerim , yapmayın Allah aşkına .
Biz ne zaman profosyenel davranabildik ?
Sevenler ayrılmış , siz duygusal olmamaktan bahsediyorsunuz .
Mümkün mü..

İskender YILMAZ
02.09.2010, 01:13
Torres Real'de oynar mı milyar euro verseler ?

Futbol hayattır ..

yigits
Arkadaşlar eski yaşanmış olaylara dönelim biraz bu olacaklar belliydi taa oralardan...

Fatih değil miydi egosunu tatmin etmek için yurtdışında oynamak isteyen.Ve hatırlayın takımdan gitmek için neler yapmıştı,basın toplantısı düzenlemişti ben gitmek istiyorum artık Trabzonspor'da durmak istemiyorum demiyor muydu hatırlayın.

Hatta forumdaki Fatih Tekke başlığını bulun Fatih'in gitmek istediği günlerde üye arkadaşlar kendisi hakkında neler yazmış bi okuyun onları,çünkü çoğumuz onları unuttuk.

balli_kuymak
Arkadasim bos bos konusup benim kafami bozma, gitsin ozaman Eskisehirde oynasin veya eski takimi Antepde oynasin, yooo anadolu takimlarin verdigi para ona yetmez

kardes sanamı sorcak hangi takımda oynayacagını amatörce düşünüyorsunuz işkembeden atmak kolay fatihe yapılan sana yapılsa fener'e bile gidersin sende bu agresiflik varken...dediğin takımlara gitse o zamanda başka bişey diycektiniz vay efendim o kadar küçük takımlarda ne işi vardı falan filan...fanatikçe düşünmeyi bırak biraz mantıklı ol..bu devirde para için kardeş kardeşi satıyo sen neden bahsediyon ya ALLAH aşkına...

umitçebi
02.09.2010, 01:15
ey ilhan adlı forum yöneticisi benim gündüzün açtığım fatih tekke başlığını fatih tekkenin trabzonsporla alakası uzaktan yakından yoktur diyerek kapattınız..şimdi bu ne...........
tartışarak takıma daha çok zarar vereceğiz dimi ozman tartışmayalım..giden gittii.....
yine yönetime salvolar başlamışşş....huzur bulamazmı şu klub bir sezon.....

Serdær
02.09.2010, 01:15
Torres Real'de oynar mı milyar euro verseler ?

Futbol hayattır ..

Figo Barcelonadan Real Madrid.

İbrahimovic Juventus İnter.

Torres te yapar , Fatih te yapar Gerrard yapar ..

Bilhan Özhan
02.09.2010, 01:16
8 gün sonra 33 yasina giricek o yüzden sanirim 33 numarayi aldiya.. seneye artik üzerine yakistira yakistira 34 numarali forma giyer üzerindede koskocaman Fatih Tekke yazar

hodlu
02.09.2010, 01:16
s.volkan tarafından yazılan

Saygı ve Sevgilerle..

Volkan Başaran..

Yaz arkadaşım şu gerçekleri yaz ki bazıları anlamakta zorlanıyor.Hatta İngilizce-Lazca-Farsça-Almanca-Rusça bütün dillerde yaz belki Türkçeleri kıttır bu dillerde okuyup anlasınlar...

Murat BAYRAKTAR
02.09.2010, 01:17
33 yaşına gelmiş bir futbolcu para ile meselesi olmaz... kazanacağı parayı kazanmış zaten.. geçin bu endüstriyel futbol, yok profesyonellik diye.. halen daha fatihi savunanlar varya helal olsun.. daha düne kadar türkiyeye gelirsem trabzonsporda oynayan adam kalkmış şimdi başka takımda hemde istanbul takımında oynuyor. beşiktaş olduğu için söylemiyorum bu fenerde olurdu galatasarayda öenmli değil..

saffet61
02.09.2010, 01:18
fatih tekkenin bjk ye transfer oldugunu şuan ögrendim yazıklar olsun böyle yönetim ve teknik heyete yazıklar olsun

socrates
02.09.2010, 01:19

Lütfen abartmayın, yazıktır, günahtır.

bu kardeşimize bunu dersek iyice üzeriz, biricik varlığına ismini koyarak çok temiz yürekli davranmış

çocuğunun ismini değiştirmeyeceğine göre ancak teskin edebiliriz :(

İskender YILMAZ
02.09.2010, 01:19

Figo elin Portekizlisi, İbra elin İsveçlisi .. Raul gider miydi Barça'ya, Torres gitsin de görelim .. :)

tmrst
02.09.2010, 01:20
yaa bırakın şu duygusal ağızları.ne olur yani adam rusyada oynayacağına türkiye de oynasa.adam ben trabzonsporluyum diyor..hem izleriz tekke yi da...

Kasım BEKTAŞ
evet yönetimin kabahati büyük onu almamakla ancak

fatih tekkenin kabahati ÇOK ÇOK DAHA BÜYÜK

kimse fatih tekke suçsuz demesin

eğer fatih tekkenin derdi para olsaydı rubinde aldığından çok fazlasına gitmedi BİZİM DİREK BİR RAKİBİMİZ OLAN BEŞİKTAŞA

yok memleket özlemi olsaydı memlekette fb gs ve bjkden başka takımmı yokmuş? bu 3 takımdan başka bir takıma gitse kimse bu kadar üzülmeyecekti,kızmayacaktı.

yok illa benim gibi adam büyük takımda oynar deyipte bjkye gidiyorsa BEN TRABZONSPORLUYUM demesin...

bu konu hakkında tartışmak yersiz

zira beşiktaş daha önce yusufu alarak belki şampiyon olmamızı engellemiştir..
şimdi de fatih tekkeyi alıp en büyük rakibinin konsantrasyonunun bozulmasına neden olmak üzeredir...

bu olayı takım iyi gidiyorken, gereksiz yere büyütüp motivasyonumuzun kaybolmasına neden olmayalım...

yeter artık kendi kendimize verdiğimiz zarar...

Serdarında dediği gibi:

Gönlümle başbaşa düşündüm demin
Artık bir sihirsiz nefes gibisin
Şimdi taa içinde bomboş kalbimin
Akisleri sönen bir ses gibisin

Maziye karışıp sevda yeminim
Bir anda unuttum seni eminim
Kalbimde kalbine yok bile kinim

SADECE TRABZONSPOR....

Cihad Varlı

Aynen dediğiniz gibi , Torres'de yapar , Gerrard'da..
Ama Fatih yapmamalıydı..
O çok başka..
Diğer oyuncularla kıyaslanmamalı..

Cagdas Topal

Totti yapmaz !

balli_kuymak
02.09.2010, 01:21
Yakında Gökdenizde gider bi istanbul takımına onada sallarsınız...bizim başkan değilmiydi Gökdeniz'e yıldız futbolcu değil diyen...menfaat dünyası kardeşim boşuna sinir sistemimizi alt üst ediyoruz boşunaaaa....:mad:

yigits
02.09.2010, 01:21
Şimdi "En büyük Trabzonsporluyu" gördükten sonra şunu düşünüyorum.Eğer en büyük Trabzonsporlu kendisiyse gerçekten inanılmaz bir aşkla yaşıyormuş,bizim yiyeceğimiz çok fırın ekmek var bu konuda o zaman.

Yakın zamanda bizden Beşiktaş bizden biri olmadığı halde Ziya Doğan'a teklif yapmış ama o Trabzonspor'u bırakmak istemediğini söylemiş ve "adam gibi adam" sözünü haketmiştir her ne kadar futbol anlayışını sevmesek de.

saffet61
02.09.2010, 01:22
bu saatten sonra kimse bize yönetimi savunmasın yönetim istifa inadına fatih tekke
önümüzdeki sivas maçında yönetim istifa diye bagırmayan taraftarada yazıklar olsun

fero
02.09.2010, 01:24

Saygı ve Sevgilerle..

Volkan Başaran..

Yaz arkadaşım şu gerçekleri yaz ki bazıları anlamakta zorlanıyor.Hatta İngilizce-Lazca-Farsça-Almanca-Rusça bütün dillerde yaz belki Türkçeleri kıttır bu dillerde okuyup anlasınlar...
:alkış::alkış::alkış::alkış: kabullenemiyorum ama gerçekler bunlar.. benım için Fatih Tekke yine aynı Fatih Tekke dır değişmedi

Şenol Altunsoy

Saygı ve Sevgilerle..

Volkan Başaran..

Hocam bu kadarı da fazla sen bu forumun bir il temsilcisisin başka bir bir forumdan arkadaşın yazısını dediklerine katılsanda renktaşlarına örnek olarak göstermemelisin kantarın topuzunu kaçırmayalım

Filak61
Arkadas Gercek Trabzonporlu varsa oda Senol Günestir gerisi fasa fiso

Mehmet Yusuf
02.09.2010, 01:25

En Büyük Trabzonspor. kim yazmıssa ellerine kollarına sağlık...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış ::alkış::cool:

hamucera
02.09.2010, 01:25
ben bunu normal karşılıyorum,

sözleşmesi bitmeden beni ya satın ya da sezon sonu bedava giderim diyen Fatih Tekke idi, ben o sözü hiç unutmuyorum,

şimdi çıkıp ta ben Trabzonspor'luyum demesi benim için bir anlam ifade etmiyor

QraL
02.09.2010, 01:26
Acaba Besiktas-TRABZONSPOR macinda TRABZONSPOR'a gol atsa sevinir mi ??

Bu kadar basit, zor yetistirdigimiz degerleri harcayamayiz.. FATİH TEKKE bizim icin HER ZAMAN SULTAN FATİH TEKKE'dir!!

Serdær
Figo elin Portekizlisi, İbra elin İsveçlisi .. Raul gider miydi Barça'ya, Torres gitsin de görelim .. :)

Gider gider.

Moutinho gitti.

Son yıllardaki en başarısız sezonunu geride bırakan Porto, Sporting Lizbon'un kaptanı Joao Moutinho'yu transfer etti.

Herkez gider ..

socrates
Aynen dediğiniz gibi , Torres'de yapar , Gerrard'da..
Ama Fatih yapmamalıydı..
O çok başka..
Diğer oyuncularla kıyaslanmamalı..

Totti yapmaz !

evet. raul yapmaz, totti yapmaz, gerrard yapmaz... :(

genç arkadaşlara baresi nin hikayesini hatırlatırım konu sıcakken ;)

tmrst
totti, raul yapmaz da adamları klüpleri bırakmaz ki,,,

lazibere
02.09.2010, 01:27
Beşiktaş, Rusya’nın Rubin Kazan takımında forma giyen Fatih Tekke’yi ilk transfer döneminin son gününde renklerine bağladı.

Fatih Tekke, Akaretler’deki kulüp binasında Beşiktaş Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu ve yönetim kurulu üyesi Cengiz Zülfikaroğlu’nun da hazır bulunduğu törende, kendisini 2 yıllığına siyah-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Tören sonrası bir açıklama yapan Ertun Soğancıoğlu, Beşiktaş olarak bu sezon futbola çok iyi yatırımlar yaptıklarını belirterek, "Kadromuzdaki eksik yerleri tamamlamak amacıyla futbol komitemiz Fatih Tekke gibi değerli bir oyuncuyu kadromuza kattık. Fatih ile kadromuz daha da güçlenecek. Beşiktaş taraftarı da inşallah takımını şampiyon olarak görecek" diye konuştu.

Cengiz Zülfikaroğlu ise Fatih Tekke gibi değerli bir oyuncuyu kadrolarında görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Tekke: "Türkiye'ye döndüğüm için mutluyum"
Beşiktaş’ın yeni transferi Fatih Tekke, Türkiye’ye geri döndüğü için duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Transferi nedeniyle Beşiktaş yönetimine teşekkür eden Fatih, "Bu kadar kısa sürede transfer için çok çaba sarf ettiler. Bu sene Türkiye ve Avrupa’da Beşiktaş’tan büyük bir beklenti var. İnşallah bu büyük beklentiler doğrultusunda ben da takımıma katkıda bulunurum" diye konuştu.

"Ben Trabzonsporluyum"
Türkiye’de uzun yıllar Trabzonspor forması giyen ve Trabzonlu olan Fatih Tekke, yöneltilen bir soru üzerine eski takımına karşı olan hislerinin devam ettiğini aktardı.

Daha önce, Türkiye’ye dönmesi halinde Trabzonsphor’da oynamak istediği yönünde yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine Fatih, "Bu doğrudur. Ben Trabzonsporluyum ama bu formayı giydiğim müddetçe, takımıma katkıda bulunmak için bana yakışanı yapacağım. Bu kadronun Avrupa’da başarılı olacağını düşünüyorum. Ben de buna katkıda bulunmaya geldim. İnşallah bunu başarırız" ifadelerini kullandı.
Yurt dışında bulunduğu süre içinde basından yeterli ilgiyi görmediği serzenişinde de bulunan Fatih, "Gözden ırak olan, gönülden de ırak oluyor" derken, "UEFA Kupası’nı kaldırdığımızda, bunu maalesef Türk kanalları canlı bile vermedi" şeklinde konuştu.

Şenol Altunsoy
02.09.2010, 01:27
bu saatten sonra kimse bize yönetimi savunmasın yönetim istifa inadına fatih tekke
önümüzdeki sivas maçında yönetim istifa diye bagırmayan taraftarada yazıklar olsun

Saffet genelleme yapma güzel kardeşim doğru değil böyle şeyler sana da aynı şeyler söylenebilir unutma düşüncelerin yaz yeter mesela inadına Fatih Tekke diyen birinin onun oynadığı takımı tutması gerekmez mi hiç bir kişiyi takımının üstünde görme güzel kardeşim

muhammed bilgin
02.09.2010, 01:28
ya ne kadar abarttınız be anlam veremiyorum sölediklerinize aadam ben trabzonspoluyum diyor hiç çekinmeden ben gerçekten gurur duydum. ona yapılanlara az bile yapmış. kralsın kral

Kasım BEKTAŞ
02.09.2010, 01:28

Bu kadar basit, zor yetistirdigimiz degerleri harcayamayiz.. FATİH TEKKE bizim icin HER ZAMAN SULTAN FATİH TEKKE'dir!!

arkadaş fatih bize gol attıktan sonra sevinse ne olur? sevinmese ne olur?

yoksa sevinmese o golü iptal mi edecekler?

yakarcı
02.09.2010, 01:29
ya ne kadar abarttınız be anlam veremiyorum sölediklerinize aadam ben trabzonspoluyum diyor hiç çekinmeden ben gerçekten gurur duydum. ona yapılanlara az bile yapmış. kralsın kral

"Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil...

İskender YILMAZ
02.09.2010, 01:30
Gider gider.

Moutinho gitti.

Son yıllardaki en başarısız sezonunu geride bırakan Porto, Sporting Lizbon'un kaptanı Joao Moutinho'yu transfer etti.

Herkez gider ..

Herkes gitmez arkadaş, herkes gitmez .. Gitmeyenler efsane olur, o da öyle olması gerekenlerdendi, demekki haketmiyormuş ..

socrates
raul schalke de ;)

tekke de rusyada iyiydi böyle ya da belki buca ya gitse sorun olmazdı :cool:

İlker Akçay
Anlatamadığımız bir nokta var Fatih Tekke Trabzonsporludur(en büyüğü olmasa da).

Beşiktaşla olan husumet falan mevzu bahis değil zaten bjkyi burada şeyine sallayan da yok.

Trabzonsporun kaptanısın ve En büyük Trabzonsporlu olduğunu iddaa ediyorsun ve arkanda seni affınıza sığınarak seni köpekler gibi divane gibi seven bir camia var ama sen bir inat uğruna gidip bjkye imza atıyorsun hemde Rubinden aldığının yarısınında altında bir fiyata.

Kanıma dokunuyor kargaların sana burun kıvırması,beğenmemesi ve sıradan bir oyuncu gibi davranması.

Anlamadın mı ulan çok değerliydin işte yoktu senin gibisi videolarını izlerken hüngür hüngür ağladık tıpkı geçen transfer döneminde geldiğini duyduğumuzda ve şu an bjkye gittiğini duyduğumuzda olduğu gibi.

Bakmadım tvye ve internet sayfalarına seni o formanın içinde görmemek yolda geçerken kafamı kahveye çevirdim ve o beyaz formanın içinde sözleşme imzalıyordun belki mutsuzdun ama o sözleşmeye imza koydun Schuster'in askeri olmak için.

Kusura bakma Fatih Dozer Cemil'e,Şenol Güneş'e,Ünal Karaman'a kaptan diye hitap eden benim için sen artık Ogün'den,Abdullah'tan,Serdar Bali'den farksızsın evet hep Trabzonsporlu olacaksın ama en azından benim için artık efsane değilsin.

Keşke son 2 yılınıda yurtdışında geçirseydin de giymeseydin o formayı.Gözüme çarpan birkaç karganın seni beğenmeyen aşağılayan yorumları benim zoruma giderken sen o forma için nasıl oynayacaksın?

Profesyonellik falan hikaye Trabzonspor kaptanı;Trabzonsporluyum ve Trabzonluyum bunlarında yanında En Büyük Trabzonsporluyum diyorsa kusura bakma Fatih kefen giyecek istanbul forması giymeyecek.

Yazmıcam senin için bundan gayri,

Allah yolunu açık etsin çok para kazan ama başarısız ol...

Trabzonsporuma karşı mücadele eden özevladım olsa başarısız olsun...

Dozer Cemil,Şenol Güneş,İskender Günen,Ünal Karaman,Şota...

yakarcı
02.09.2010, 01:31

golü atsa nolur atmasa nolur bjk forması giyicek işte

Cagdas Topal
evet. raul yapmaz, totti yapmaz, gerrard yapmaz... :(

genç arkadaşlara baresi nin hikayesini hatırlatırım konu sıcakken ;)

Adama bak be 77-97 arasında profesyonel hayatı boyunca yalnızca Milan ' da oynamıs . Sadece tek kulüp vay be dünyada az var böylelerinden helal olsun valla .

QraL
arkadaş fatih bize gol attıktan sonra sevinse ne olur? sevinmese ne olur?

yoksa sevinmese o golü iptal mi edecekler?

Arkadasim orda o cumle sitemdi aslinda fatih tekkeyi elestirenlere, mesajin devamini okusan hangi anlamla yazildigini anlardin ;)

TheRapZoNe
tekkeye değil, trabzonsporun futboldan anlamayan ve onu kulüpten içeri sokmayan yöneticilerine kızın.
tekke ister bjkde ister bir başka yerde oynasın,kimseyi ilgilendirmez.sonuçta bu futboldur,her şey makul.bağnaz mantığa sahip olmanın alemi yok.kendisine başarılar

Bilhan Özhan
02.09.2010, 01:32
Arda Turanda aslen bir Fenerbahceli.. bir Basin toplantisinda Fenerliyim desinde görürüm ben onu.. taraftar onu yer bitirir.. Bu ayip tek Fatih Tekkenin degil.. Besiktasinda ayibi.. bize karsi futbol oynayarak 3 puan almayi deneselerdi.. psikolojikmen degil ;)

İskender66
02.09.2010, 01:33
Bundan sonra her maç yönetim açısından kabus olacak. "Yönetim istifa" sesleri stadları inletecek!!..

Bilhan Özhan
02.09.2010, 01:34
golü atsa nolur atmasa nolur bjk forması giyicek işte
siz inaniyomusunuz Fatih Tekkenin Trabzonspor aglarina top yollayacagini ? ondan daha serefli insanlar Trabzonspor icin ter dökmekte sahada ve onun gol atmasina izin vermezler..

Davut Özdemir
bu kardeşimize bunu dersek iyice üzeriz, biricik varlığına ismini koyarak çok temiz yürekli davranmış

çocuğunun ismini değiştirmeyeceğine göre ancak teskin edebiliriz :(

Haklısın, temiz yürekliliği ve verdiği karar için tebrik etmek gerek,

Söylemek istediğim;Kişi olarak değil belki ama bu kadar önem atfedilen bir değer olarak fatih tekkeye bu kadar fevri çıkışa gerek olmadığını düşünüyorum.

Sür-çü lisan ettiysek...

AYYILDIZ
Trabzonspor sadece bir futbol takimi degildir.Trabzonspor taraftarinin ortak yonleri vardir.Sanki hepimiz birbirimizi onceden taniyoruz.Liverpool maci oncesi gittigim cafede de gordum bunu.Iftar oncesinde orada tanistigimiz iki abiyle yaptigimiz sohbetler,Trabzon anilari,Trabzonspor degerlendirmeleri cidden farkliydi.Biz Trabzonsporlular icin futboldan ust bir anlam ifade ediyor Trabzonspor.Hic tanimadigin bir Trabzonspor'lu yillardir tanidigin bir dost gibi geliyor insana.Simdi burada Fatih Tekke meselesi icin tartismalar yasaniyor.Mesele cok acik Fatih Tekke ne yazik ki endustriyel futbola ayak uydurmustur.Bu taraftar Fatih Tekke'yi neden sevdi cunku kendi gibi gordu.Ne kadar para verilirse verilsin,ne olursa olsun futbolu birakir ama Turkiye'de baska takima gitmezdi.Cemil Usta durusu vardi Fatih Tekke'de.Simdi Bjk icin ter dokecek.Kendisine saygim sonsuz.Fakat taraftarin kahramani,efsane Fatih Tekke artik yok.Trabzonspor taraftarini uzen Fatih Tekke'nin Bjk formasi giymesi degildir,kendisinin temsil ettigi sanilan kahramanin aslinda hayal ettigimiz
kahraman olmamasidir.

saffet61
02.09.2010, 01:36
YÖnetİm İstİfa

socrates
genç arkadaşlara baresi nin hikayesini hatırlatırım konu sıcakken

Adama bak be 77-97 arasında profesyonel hayatı boyunca yalnızca Milan ' da oynamıs . Sadece tek kulüp vay be dünyada az var böylelerinden helal olsun valla .

halen sabah dokuzda kulübe gidiyo kalkıp ;)

adam milan diyince yaşam sebebim benim diyo, konuşurken gözleri doluyo :rolleyes:

yıllarca evinden ve milandan başka yuva bilmemiş :o

Kasım BEKTAŞ
Arkadasim orda o cumle sitemdi aslinda fatih tekkeyi elestirenlere, mesajin devamini okusan hangi anlamla yazildigini anlardin ;)

hiiiç sitem etme fatih tekkeyi eleştirenlere

evet yönetim suçlu onu almamakla ama fatih bjk ye giderek çok daha büyük suç işlemiştir...

fatih fb,gs ve bjk hariç herhangi bir kulübe gitse idi kimse bu kadar kızmayacaktı...

artık fatih tekkeyi tartışmak Trabzonspor'a zarardan başka getirisi yoktur...

SADECE TRABZONSPOR diyelim yolumuza devam edelim...

Şenol Altunsoy
Bundan sonra her maç yönetim açısından kabus olacak. "Yönetim istifa" sesleri stadları inletecek!!..

İskender Fatihi Rubin Kazan verdi Bjk ye bu yönetim değil karıştırdın galiba :) İnan dediğin gibi olmayacak olursa da o işin içinde futboldan başka her şey var demektir.

Suha
02.09.2010, 01:37
fatih tekke beşiktaş gibi bir camiaya gdip ben trabzonsporluyum diyecek kadar cesaretli bir kişiliğe sahip, onu huzr evine gönderenlere sormak gerek..

ugrpnk
02.09.2010, 01:37
Bu imzayla Trabzonsporluluğun bitmiştir Fatih Tekke !

Şimdiye kadar her ortamda Trabzonspor'dan başka takımda oynamaz diye seni savunurken..

Olmadı !

Hiç olmadı !

Şenol Altunsoy
02.09.2010, 01:38

adam milan diyince yaşam sebebim benim diyo, konuşurken gözleri doluyo :rolleyes:

Bir de Maldini mi vardı Bahri?

socrates
çocuğunun ismini değiştirmeyeceğine göre ancak teskin edebiliriz(

Haklısın, temiz yürekliliği ve verdiği karar için tebrik etmek gerek,
Söylemek istediğim;Kişi olarak değil belki ama bu kadar önem atfedilen bir değer olarak fatih tekkeye bu kadar fevri çıkışa gerek olmadığını düşünüyorum.
Sür-çü lisan ettiysek...

Estağfirullah...

saygılar. :)

İskender66
İskender Fatihi Rubin Kazan verdi Bjk ye bu yönetim değil karıştırdın galiba :) İnan dediğin gibi olmayacak olursa da o işin içinde futboldan başka her şey var demektir.
Rubinden Trabzon'a bedelsiz gelmeyi çok istedi Fatih Tekke. Ama almadılar adamı. Adamı resmen bjknin kucağına ittik.

Cihad Varlı
02.09.2010, 01:39
Fatih için yönetimi istafaya davet etmek de ne demek ?

Aytaç Çakıroğlu
02.09.2010, 01:39
fatih tekke olayı trabzonspor için açılmamak üzere kapanmıştır.

gün kendi oyuncumuza sahip çıkıp sonuna kadar destek olmaktır. özellikle umut kardeşimize

TheRapZoNe
02.09.2010, 01:40
Bu imzayla Trabzonsporluluğun bitmiştir Fatih Tekke !

Şimdiye kadar her ortamda Trabzonspor'dan başka takımda oynamaz diye seni savunurken..

Olmadı !

Hiç olmadı !

eleştirilerini trabzonspor yöneticilerine diyeceksin,tekkeye değil. hani şu sözlerle tekkeyi bu kulübe almayan beceriksizleri kastediyorum

biz varken trabzonsporun kapısından içeri giremez diyen
tekke ve zaviyeler kapandı diyen
trabzonspor huzurevi değil diyen

socrates
02.09.2010, 01:41
halen sabah dokuzda kulübe gidiyo kalkıp
adam milan diyince yaşam sebebim benim diyo, konuşurken gözleri doluyo
yıllarca evinden ve milandan başka yuva bilmemiş

Bir de Maldini mi vardı Bahri?

aynen abi.

o da ondan bayrağı devralmış, üstelik aynı kulüp aynı mevkii :)

maldininin babası da ünlü futbol adamı tabii

ugere
02.09.2010, 01:42
ya salak salak konusan insanlar var bok atmayin adamabu yonetim surundurmedi mifatihi alicaz cok para istio dediler yalan cikti ben para konusmadim dedi turkiyeye donmek istiyorum dedi ama yonetim bilerek isteyerek almadi fatihi.Besiktas imza torenini izleyin fatih ne diyor ailevi sorunlarim vardi cocuklarim rusyada yapamiyor diyor simdi senin gonul verdigin takim seni almayacak 3 sene oyalayacak sen ustune sen cocuklarini gurbet topraklarda mutsuz edeceksin.Nasil adamlarsiniz siz ya sirf bizim takimdan biri gol kacirinca fatih tekke diye bagirmak icin adami rusyada mutsuzluga birakiyorsunuz.İns trabzonum bu sene sampiyon olur fatih tekke de mukemmel bi sezon gecirir.İzlemeyenler izlesin.Fatih tekke nin o stresli halini bi gorsunler.Adama burda olmadik elestiriler yapmak Trabzonsporlulugu yuceltmez.http://www.youtube.com/watch?v=ApnYcjv4nMo:

socrates
02.09.2010, 01:42
Fatih için yönetimi istafaya davet etmek de ne demek ?

aşık olduğun renklere ihanet, takımı dinamitlemek demek :rolleyes:

Cagdas Topal
02.09.2010, 01:43

Helal olsun :alkış:

Bizdede başkalarının Trabzonsporluluğuna laf edip sonradan rakibimize imza atan insanlar var kulüpte . İsmini burada kullanmama kararı aldım :D

m@rdi
Gözlerine bakın.
Gözbebeklerinin içine.
Bir damla mutluluk, bi damla huzur gören var mı Allah aşkına?

Esip gürleyip yerden yere vurduğunuz adamın yerine koyun kendinizi bir saniyeliğine.
Siz olsaydınız ne yapardınız?
Adam belki de yaşarken ölüyordu,yapamıyordu Rusya' da.
Onunda bir ailesi var, o da etten kemikten bir insan. Robot değil arkadaş bu. Senin benim gibi insan. Onunda bir dayanma gücü vardı. Dayanamadı, dönmek istedi.

Sonuna kadar çabalamadı mı Trabzonspor için? Dönüş yollarını aramadı mı? Ama olmadı !

Denize düştü yılana sarıldı. Ne yapsaydı?
Ölsemiydi yani?

Evet artık SULTAN değil, EFSANE hiç değil. Sadece Fatih Tekke.

Kendisini seven binlerce insanı kırma pahasına, gönüllerdeki tahtını yıkma pahasına kendisi için doğru olduğuna inandığı bir karar vermiş.
Sövüp saymanın bir manası yok artık.
Kendisi için hayırlısı olsun.

Cihad Varlı
aşık olduğun renklere ihanet, takımı dinamitlemek demek :rolleyes:

Aynen öyle abi .
Belki çok klasik olucak ama ;
Giden gitmiştir..
Gittiği gün bitmiştir..
Biz gideni değil , giden bizi kaybetmiştir .
Yolu açık olsun .

jacek cyzıo
02.09.2010, 01:44
efsane kaptan bize bu kazığı attığın için seni ömrümüz boyunca affetmeyecegiz.seni o formanın içerisinde görmek kahretti bizleri.tamam seni yönetim istemedi ama sen bizdeki tekke sevdasını biliyordun.biliyordun kalbimizdeki kopan fırtınaları.ama sen ne yaptın sana şikeci diyenlere ilk tekliflerinde koşa koşa gittin.sana hakkımı helal etmiyorum.sana başarıda dilemeyeceğim çünkü artık şanlı bordo mavimin rakibisin.gitmeseydin şu istanbula ne olurdu ne kaybederdin.şimdi belkide hemşerilerinden küfür yiyeceksin.gitmeseydin şenol hoca gibi efsane olacaktın.ama yıktın bizi.

Şahin_53
Bırakın bir başka takımın formasıyla ekranların karşısına geçip sırıtarak poz veren şu adamı savunmayı....Bırakın bu işleri. Defol git hayrettin sende fatih gibi sekiztaşa.

saffet61
güle güle kaptan seni hep bekliyecegiz

TheRapZoNe
02.09.2010, 01:45
adamabu yonetim surundurmedi mifatihi alicaz cok para istio dediler yalan cikti ben para konusmadim dedi turkiyeye donmek istiyorum dedi ama yonetim bilerek isteyerek almadi fatihi.Besiktas imza torenini izleyin fatih ne diyor ailevi sorunlarim vardi cocuklarim rusyada yapamiyor diyor simdi senin gonul verdigin takim seni almayacak 3 sene oyalayacak sen ustune sen cocuklarini gurbet topraklarda mutsuz edeceksin.Nasil adamlarsiniz siz ya sirf bizim takimdan biri gol kacirinca fatih tekke diye bagirmak icin adami rusyada mutsuzluga birakiyorsunuz.İns trabzonum bu sene sampiyon olur fatih tekke de mukemmel bi sezon gecirir.İzlemeyenler izlesin.Fatih tekke nin o stresli halini bi gorsunler.Adama burda olmadik elestiriler yapmak Trabzonsporlulugu yuceltmez.http://www.youtube.com/watch?v=ApnYcjv4nMo:

gerçeklerin yorumu budur

Bilhan Özhan
02.09.2010, 01:45
gece gece moralim bozuldu ya.. bu baslik acilali cikamiyorum baslikdan.. ve benden daha fena olanlari eminimki vardir.. cünkü Trabzonspor bircok insan icin sadece Futbol degil iste.. Trabzonspor Bordoyla Mavi arasinda bir yasam.. hayat.. nefes.. lezzettir.. olan Fatihe oldu artik o zannettigmiz kahraman degil.. bizim Trabzonsporumuz ve Serefli oyunculari var onlara sahip cikalim.. Senol hocayla Sampiyonluga kosalim haydi..

Şenol Altunsoy
02.09.2010, 01:46
aynen abi.

o da ondan bayrağı devralmış, üstelik aynı kulüp aynı mevkii :)

maldininin babası da ünlü futbol adamı tabii

1984-2009 vay be tam 25 yıl ve tek kulüp 877 maç 126 kere milli birde elin gavuru derler adamın aidiyetine bak helal sana Maldini bir de Lucarelli vardı değil mi takımı 2. lige düştüğünde kulübün ricası üstüne takımına para kazandırmak için giden Lucarelli.Fatih Tekke kaç kulüpte oynadı sahi?

Cihad Varlı
02.09.2010, 01:47
Kendisi için en doğru kararı vermiş olabilir .
Kendisine yapılan haksızlıklar olabilir .
Kurulan komplolar olabilir .
Ama söz konusu o forma olunca asla objektif o-la-mı-yo-rum !
Benim gözümde artık ne Kral , nede Sultan .
Sizin gözünüzde farklı değerler alabilir , saygı duyarım .
Umarım bir gün geri dönmez ..

Cagdas Topal
02.09.2010, 01:48
güle güle kaptan seni hep bekliyecegiz

Çok beklersiniz .

saffet61
02.09.2010, 01:49
Çok beklersiniz .

lan zaten sinirden arabeske bagladım beni deli etmeyin

61mehmet61
iki sene önce öğretmen maaşımı ortaya koyarak "Fatih tekke Türkiyede ancak Trabzonsporda oynar" demiştim. bunun nedeni olarak da kendisinin "Türkiyede sadece Trabzonsporda oynarım" sözüne güvenmiştim. F.Tekke benden daha çok Trabzonsporlu olabilir. Ama bir sözü vardı ve yerine getirmeliydi.

Mehmet S. Pervan
Fatih'in durumu muamma transfer sebebi her şey olabilir. Belki içi kan ağlıyor belki de çok mutlu bunu bilemeyiz.

Ama bileceğimiz tek şey var o da bu konuyu uzatıp takımımızı daha fazla yıpratmamamız gerektiği...

Suha
ya salak salak konusan insanlar var bok atmayin adamabu yonetim surundurmedi mifatihi alicaz cok para istio dediler yalan cikti ben para konusmadim dedi turkiyeye donmek istiyorum dedi ama yonetim bilerek isteyerek almadi fatihi.Besiktas imza torenini izleyin fatih ne diyor ailevi sorunlarim vardi cocuklarim rusyada yapamiyor diyor simdi senin gonul verdigin takim seni almayacak 3 sene oyalayacak sen ustune sen cocuklarini gurbet topraklarda mutsuz edeceksin.Nasil adamlarsiniz siz ya sirf bizim takimdan biri gol kacirinca fatih tekke diye bagirmak icin adami rusyada mutsuzluga birakiyorsunuz.İns trabzonum bu sene sampiyon olur fatih tekke de mukemmel bi sezon gecirir.İzlemeyenler izlesin.Fatih tekke nin o stresli halini bi gorsunler.Adama burda olmadik elestiriler yapmak Trabzonsporlulugu yuceltmez.http://www.youtube.com/watch?v=ApnYcjv4nMo:

kesinlikke katılıyorum kardeşm, ruh hali hiç iyi değildii.yazık adama, birde taraftarın önüne attılar paraydı puldu diyerekk..

Erdal
Şenol abi, Milan ve Bayern örnekleri benim de çok önemsediğim örnekler...Lakin şöyle bir düşününce Hami gitmek istedi, ben biliyorum ki Ünal gitmek istedi, Fatih Gökdeniz, Hüseyin....Sorun hep kişilerde çıkıyor ise bence mekanizmada bir problem var...

Fatih yanlış yaptı...Üstelik profesyonel mantıkla bakıldığında dahi bir ynlış var ortada...Bu yanlış daha çok para için değil...Bir tepki bu...Rasyonel olmayan üstelik bence kendisine zarar verecek bir tepki...Ama asla bir "satış" değil....

Cagdas Topal
02.09.2010, 01:50
Kendisi için en doğru kararı vermiş olabilir .
Kendisine yapılan haksızlıklar olabilir .
Kurulan komplolar olabilir .
Ama söz konusu o forma olunca asla objektif o-la-mı-yo-rum !
Benim gözümde artık ne Kral , nede Sultan .
Sizin gözünüzde farklı değerler alabilir , saygı duyarım .
Umarım bir gün geri dönmez ..

Kendisine haksızlık yapıldı ama o da pek masum sayılmazdı son transfer krizinde ayrıca taraftarın yani bizlerin ne suçu vardı ki bizi bırakıp gitti ?

Yönetim ne kadar suçlu ise o da okadar suçlu .

Cihad Varlı
02.09.2010, 01:50
Demek ki Trabzonspor'lu olmak onun için pek de bir anlam ifade etmiyormuş..

http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=405389479593&ref=mf

Cagdas Topal
02.09.2010, 01:51
lan zaten sinirden arabeske bagladım beni deli etmeyin

Nasıl konuşuyorsun sen , cümlelerini seçerek konuş burası sokak değil böyle konuşamazsın .

hasona
02.09.2010, 01:51
Gözlerine bakın.
Gözbebeklerinin içine.
Bir damla mutluluk, bi damla huzur gören var mı Allah aşkına?

Esip gürleyip yerden yere vurduğunuz adamın yerine koyun kendinizi bir saniyeliğine.
Siz olsaydınız ne yapardınız?
Adam belki de yaşarken ölüyordu,yapamıyordu Rusya' da.
Onunda bir ailesi var, o da etten kemikten bir insan. Robot değil arkadaş bu. Senin benim gibi insan. Onunda bir dayanma gücü vardı. Dayanamadı, dönmek istedi.

Sonuna kadar çabalamadı mı Trabzonspor için? Dönüş yollarını aramadı mı? Ama olmadı !

Denize düştü yılana sarıldı. Ne yapsaydı?
Ölsemiydi yani?

Evet artık SULTAN değil, EFSANE hiç değil. Sadece Fatih Tekke.

Kendisini seven binlerce insanı kırma pahasına, gönüllerdeki tahtını yıkma pahasına kendisi için doğru olduğuna inandığı bir karar vermiş.
Sövüp saymanın bir manası yok artık.
Kendisi için hayırlısı olsun.

ne yapsaydi?
coksey yapabilirdi cok sey...
ben olsam ne mi yapardim....
sirtma formami giyer avni akerin önünde su satardim....

suatk82
02.09.2010, 01:52
fatih tekke olayı trabzonspor için açılmamak üzere kapanmıştır.

gün kendi oyuncumuza sahip çıkıp sonuna kadar destek olmaktır. özellikle umut kardeşimize
arkadaşa tamamen katılıyorum.Artık ne yönetimi nede tekkeyi eleştirmek ve bu olayı güncel tutmak kimsenin işine yaramaz.Gün kendi futbolcumuza ve ekibimize daha çok sahip çıkma günüdür.Tekkenin yoluda açık olsun...

TheRapZoNe
02.09.2010, 01:52
kızacaksınız tekkeye değil, trabzonspor yönetimine kızın
dürüst olun,tek kelime yönetimi eleştirmeden direkt olarak tekkeye kızarsanız kusura bakmayın ama kimse size inanmaz,ve sizlerinde inandırıcılığı kalmaz.dürüst olun dürüst.

saffet61
02.09.2010, 01:53
inadına FATİH SULTAN TEKKE
http://www.facebook.com/pages/Fatih-TEKKE-TSye-Donsun/126413680870#!/video/video.php?v=1237121210331&ref=mf
http://www.facebook.com/ftekke9#!/video/video.php?v=1431595922895

socrates
02.09.2010, 01:53
1984-2009 vay be tam 25 yıl ve tek kulüp 877 maç 126 kere milli birde elin gavuru derler adamın aidiyetine bak helal sana Maldini bir de Lucarelli vardı değil mi takımı 2. lige düştüğünde kulübün ricası üstüne takımına para kazandırmak için giden Lucarelli.Fatih Tekke kaç kulüpte oynadı sahi?

lucarelli evet. livorno imiş kulübü, şimdi baktım :)

TS antep altay zenit kazan :confused:

Enes Ünal Kaya
02.09.2010, 01:54
fatih mi bizi bölcek.. bitmştr fatih tekke bnm için

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Cihad Varlı
02.09.2010, 01:54
ne yapsaydi?
coksey yapabilirdi cok sey...
ben olsam ne mi yapardim....
sirtma formami giyer avni akerin önünde su satardim....

Yılın sözü abi .
İzninizle altına imzamı atıyorum . :alkış:

Ali Can
02.09.2010, 01:55
bencede uzatmanın bi anlamı yok..
tamamen saçmalık..

Furkan Uçan
7. Hafta Avni Aker'de görüsecez Fatih Tekke...

Kasım BEKTAŞ
dürüst olun,tek kelime yönetimi eleştirmeden direkt olarak tekkeye kızarsanız kusura bakmayın ama kimse size inanmaz,ve sizlerinde inandırıcılığı kalmaz.dürüst olun dürüst.

sen yazılanları okuyormusun ezberemi yorum yapıyorsun

burda kimse yönetim suçsuz demiyor evet yönetim onu almamakla hata yaptı

ancak fatih tekke bjk ye giderek AFFEDİLMEZ hata yaptı

fb, gs ve bjkden başka bir takıma gitse idi kimse bu kadar kızmayacaktı...

artık tartışmaya gerek yok...

Mehmet S. Pervan
02.09.2010, 01:56
inadına FATİH SULTAN TEKKE
http://www.facebook.com/pages/Fatih-TEKKE-TSye-Donsun/126413680870#!/video/video.php?v=1237121210331&ref=mf (http://www.facebook.com/pages/Fatih-TEKKE-TSye-Donsun/126413680870#%21/video/video.php?v=1237121210331&ref=mf)
http://www.facebook.com/ftekke9#!/video/video.php?v=1431595922895 (http://www.facebook.com/ftekke9#%21/video/video.php?v=1431595922895)
hala mı :S

metinbay61
Fatih daha imza atarken içinde pişmanlık vardı eminimki...burda yazılan herşeyi o an aklından geçiriyordu ama birilerine bakın bjkye imza atarken bile diyorum ben Trabzonsporluyum demek için anlık bir hata yaptı...

zamanında nasıl yönetimi yerden yere vurduk nasıl almazsınız dediysek bugünde fatihin hata yaptığını da kabul etmemiz lazım...ama adamlık haysiyet şeref gibi konulara girmeden...

Özgür KARADENİZ

Nazım Hikmet Ran

ThePatriot61
02.09.2010, 01:58
Hala inanamiyorum ya. Yönetim yönetim degil ki ahhh ahhh kendimi zor tutuyorum sövmemek icin.

zahido
fatih tekke kendine besiktasli olmayi yediyorsa, bu durum icine siniyorsa zaten baska diyecek bi soz yok..

bugun ogun temizkanoglu bizim icin ne ifade ediyorsa artik fatih tekkede o seviyeye dusmustur..

insallah kendisi adina iyi olur.. biz buyuklugumuzden bisey kaybetmeyiz.. bir futbolcumuz buyuk goruluyorsa bilin ki o bizim buyuklugumuzdendir..

Mehmet Yusuf

ne yani fatih için yorganmı yakalım ????

tükrdüğünü yalayan fatih için yönetimimizimi suçlayalım???

tmm geçen sene alınması gerekiyordu bencede o zman bi hata yapılmış olabilir. ama şimdi kadroya baktığın zman 3 tane forvet var. fatih gelip napcaktı takımda_??

kimse kusura bakmasın ben istifa demem asla yönetim için.

he hataları varmı..??

olmazmıı, birsürü hatası var. ama bu olay için Asla istifa demem....

pReN@_61
Fatih'in babası şöyle bir şey demişti diye hatırlıyorum;
"Eğer istanbul(gs) takımlarında oynarsan seni evlatlıktan red ederim."

istanbul mu yoksa gs takımında mı olan kısmından emin değilim tam hatırlayamadım ama yanlışım varsa düzeltin.

Şenol Altunsoy
Şenol abi, Milan ve Bayern örnekleri benim de çok önemsediğim örnekler...Lakin şöyle bir düşününce Hami gitmek istedi, ben biliyorum ki Ünal gitmek istedi, Fatih Gökdeniz, Hüseyin....Sorun hep kişilerde çıkıyor ise bence mekanizmada bir problem var...

Fatih yanlış yaptı...Üstelik profesyonel mantıkla bakıldığında dahi bir ynlış var ortada...Bu yanlış daha çok para için değil...Bir tepki bu...Rasyonel olmayan üstelik bence kendisine zarar verecek bir tepki...Ama asla bir "satış" değil....

Erdal satış demiyorum ki zaten kabullenemiyorum işte hiç bir gerekçe bana makul gelmiyor tartıştığım Trabzonsporluluğu değil canının yandığının da farkındayım ama bunların hiç bir önemi yok böyle durumlarda subjektif nedenler tartışılamaz gerçek olan Beşiktaşla imzalaması şimdi kalkıp kiseye ahlak dersi verecek halim yok ama bu olmaz olmamalı nedeni ne olursa olsun olmamalı haksızlığa uğradı diye ailesini vatanına ihanet eder mi insan.Lütfen ya lütfen bu kadar değerlerimizi yitirmeyelim canına yandığımın kültür erozyonuna kapılmayalım Baresi Maldini Lucarelli Backenbauer olalım hani biz farklıydık bağrımızın içine soktuğumuz insan bunu yaparsa bırakın da buna tepki verelim.Bir şey yapmak lazım ama ne?Hep beraber bunu arayalım

Furkan Uçan
Fatih Tekkede kim ya bizim gercek Trabzonlumuz var Sürmeneli Ibrahima Yattara ve bugünde Oflu Ali (Alanzinho) eklendi daha ne isterim beee...

U.Sadıkoğlu
02.09.2010, 01:59
İhanete uğradık kim ne derse desin tümer'le emre ile burada makara yaparken sırtımızdan hançer yedik..
Eğer sen gerçek Trabzonspor'luysan futbolu bırakır işine bakarsın yazıklar olsun söylenecek hiç bir şey yok..

Yönetiminde fatih'in de diyorum ..

AYYILDIZ
02.09.2010, 01:59

Nazım Hikmet Ran

Kisaca ozetidir Fatih Tekke olayinin.

Şenol Altunsoy
02.09.2010, 02:00

Bana baksana sen ne dediğinin farkında mısın bu kadar uzun boylu değil terbiyeni takın sen kimsin ki insanların dürüstlüğünü yargılıyorsun

ibrahim_yattara
02.09.2010, 02:01
ya şu konuyu nasıl fantastik ve dramatik bir boyuta soktuğunuzun farkındamısınız?

fatih tekke bu kadar kafasına taktığını sanmıyorum bu işleri,

profesyonellikte olur böyle şeyler,

önümüzde 2 hafta üstüste kendi sahamızda ''iç savaş yaşamamamız halinde'' rahatça kazanabileceğimiz lig maçı var..

takımını ateşle..

hasona

Nazım Hikmet Ran

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

saffet61
http://www.facebook.com/pages/Fatih-TEKKE-TSye-Donsun/126413680870#!/video/video.php?v=125224463923&ref=mf

İlker Akçay
Fatih'e hakaret etmek ne kadar yanlışsa Fatih'in bu hareketini tasvip etmekte o kadar yanlıştır.

Fatih Trabzonsporludur ama son olay gösterdiki iyi de bir profesyoneldir.

Allah yolunu açık etsin bol para kazan ama başarısız ol.

TRABZONSPOR Tarihinde,

Şenol Güneş,Dozer Cemil,İskender Günen,Şota Arveladze,Hami Mandıralı,Ünal Karaman ve ismini yazamadığım birçok EFSANEnin yanında

Ogün Temizkanoğlu,Serdar Bali,Abdullah Ercan,Tolunay Kafkas gibi isimlerde vardır.
...
Fatih Tekke ikinci gruptaki yerini almıştır,
Yolu açık olsun...

pReN@_61
Biz bu gidişle sivas maçında puan kaybederiz.

Furkan Uçan
02.09.2010, 02:02
Gökdeniz böyle bir sey yapsaydi emin olun cok üzülürdüm acikcasi ama Fatih Tekke beni ilgilendirmiyor kendini eziklere layik görüyorsa denilecek birsey kalmadi artik...

Erdal
02.09.2010, 02:02
Sürekli hain üretiyoruz...Çağları almayan yönetici hain, Çağlar ondan daha hain...Özer i almayan yönetici hain Özer hain...Yetmedi cebinden kulübe borç vermiş Lemi hain...Metin Diyadin neden Trabzonspor forması giyemedi?...Faatih neden dönemedi?....Bütün bunlar bence başka problemlere işaret ediyor....Bu sığlıkta bu yapıyı kıracak bir adam görüyorum; Şenol Güneş...O yüzden çok önemsiyorum yoksa 4-3-3 4-4-1 bilmem ne bir şekilde çıkılır sahaya....

Oğuzhan İnce
02.09.2010, 02:03
hiç bir şey koymuyor da bana
7. hafta seni alkışlayacaklar,attığın gol sonrası kendi hocasına futbolcusuna küfredecek dangalaklarla aynı takımı tutuyorum o çok moralimi bozuyor fatih.
dün akşam büyük kaptandın
bu gece beşiktaş'ın veteran forveti

Paksoy
02.09.2010, 02:03
,Artık mevzuyu uzatmanın bir anlamı yok atı alan üsküdarı geçti,

fatih e başarılar, bu sene şampiyon olacağız, şimdi bazı arkadaşlarımın çektiği acıyı yaşadığı üzüntüyü, biz şampiyon olduğumuzda,Fatih'in o formanın içinde bende olmalıydım diyip aynı acıyı üzüntüyü yaşayacak, buna eminim,

crabking
02.09.2010, 02:04
İhanete uğradık kim ne derse desin tümer'le emre ile burada makara yaparken sırtımızdan hançer yedik..
Eğer sen gerçek Trabzonspor'luysan futbolu bırakır işine bakarsın yazıklar olsun söylenecek hiç bir şey yok..

İçimi okudun kardeş ağzına sağlık kim ne derse desin sindiremiyorum içime gece 2 olmus gözümün önünde halen aynı fotoğraf var

TS-FAN
Üzüldüm ben de..
Kızdım hatta...
Ve emiminim ki bütün kızanlar da üzüldü..
Yahu bir Hakan Şükür dahi olamadın.

Bilhan Özhan

emre zaten gönülden fenerliydi..

Furkan Uçan
02.09.2010, 02:06
Yattaranin degerini artik anlamak lazim adam bize gönülden bagli...

saffet61
02.09.2010, 02:06
7. hafta seni alkışlayacaklar,attığın gol sonrası kendi hocasına futbolcusuna küfredecek dangalaklarla aynı takımı tutuyorum o çok moralimi bozuyor fatih.

terbiyeli ol biraz
evet ts - bjk maçında tribünde olursam fatihin attıgı gol sonrası alkışlamassam hata yapan kendi futbolcuma sövmezsen yönetim aleyhine tezahurat yapmazsam
en adi şerefsizim
bunu kendime borç bilirim

hasona
02.09.2010, 02:07

bence sen hemen yat uyu güzel kardesim...
rüyanda siyah beyaz formalar icinde fatihi göresin....

Ali Tunahan Güllü
İşte bir imza bir hata milyonlarca taraftarın gözünden düşersin.
Ne olursa olsun bunu yapmamalıydı.

İskender66
Bundan sonra maçlara Fatih Tekke yazan formalarla giderek yönetime tepkimizi koyacaz başka yolu yok!.

metinbay61
şu 7. haftayı bi atlatalım o zaman şampiyon oluruz işte...forumda ki bu bölünmüşlük stadda olursa yazık olur bizlere ve şenol hocanın emeklerine...

Erdal
02.09.2010, 02:08
Değil....Hiç biri hain değil bunların...Hayrettin bey de değil....Hepsi Trabzonsporlu bu adamların...Hepsinin Trabzonsporlu olduklarına eminim ve kefilim...Ama mekanizmayı bir türlü işletemiyoruz...

Bilhan Özhan
ya şu konuyu nasıl fantastik ve dramatik bir boyuta soktuğunuzun farkındamısınız?

fatih tekke bu kadar kafasına taktığını sanmıyorum bu işleri,

profesyonellikte olur böyle şeyler,

önümüzde 2 hafta üstüste kendi sahamızda ''iç savaş yaşamamamız halinde'' rahatça kazanabileceğimiz lig maçı var..

takımını ateşle..

ya güzel diyorsunda.. uzun yillar Ter döktü bu takimda.. onca goller atti onca defa sevindirdi bizi onca defa ona hayran kaldik.. o kadar sevildi ki insanlar onu Trabzonsporun ayrilmaz parcasi haline koydu.. ve simdi ezeli rakibe gitti ne yani hersey kolay mi? bunlari yasadikdan sonra basarilar diyerek hersey bitecek mi?

hasona
terbiyeli ol biraz
evet ts - bjk maçında tribünde olursam fatihin attıgı gol sonrası alkışlamassam hata yapan kendi futbolcuma sövmezsen yönetim aleyhine tezahurat yapmazsam
en adi şerefsizim

sende uyu genc adam....

ugrpnk
02.09.2010, 02:09

Nazım Hikmet Ran

Olay budur işte....

İşin özeti ! :alkış: :alkış: :alkış:

pReN@_61
Bundan sonra maçlara Fatih Tekke yazan formalarla giderek yönetime tepkimizi koyacaz başka yolu yok!.
Bence işi uzatmanın gereği yok.Ne güzel başlamışız sezona, yapmayın etmeyin..:(

Kardesh TR
Kimmiş be Volkan Başaran..Bir beşi,ktaşlıyı mı savunur oldunuz..

Hakan şükür gelmiş geçmiş en büyük golcü..Fenere gitti mi !!!

Ulan Fatih ulan fatih yaa..Ağlamaktan beter oldum..

Yorumları okuya okuya sinirden patladım..Yeter bee..

Babam anlatırdı,DOZER CEMİL vardı bileziklerini bozdurup deplasmana maça giderdi..

O ruh neden yok ulan..Bu taraftar kaç maç yense de yenilse de Fatih bağırmadı mı ulan..Sokaklara dökülüp bağırmadık mı..Fatih trabzonda esprisine bile kaç bin kişi bakınmadık mı ..

Ne yönetimi bee..Ana avrat sövseler bana istanbul takımlarında forma giyer miydim..Bunu yönetime mal etmesin..Fatih bee..Bunu bize nasıl yapar..

Kaç senedir bağrımıza bastığımız Sultan dediğimiz adam nasıl yapar..

Buraya admin niyetine beşiktaşlı uğramasın lan..

Benim de çarşı başkanı üniversite arkadaşım var..Sizin sultan bize gelin gelmiş diyor..Akşamdan beri küfürden bi halim lan..Bize ne beşiktaşlı ne gs li ne fb li lazım..

Bizi ne bjkli anlar ne bi başkası ulan..

Alayınıza sesleniyorum..İçindizde Trabzonspor ruhu varsa al giy şu gs formasını al giy bjk formasını deseler giyer misiniz..

Fatih tekke için bıçak çeken taraftar kim ulan..Uğruna besteler yapılan kim..Bizi bi kenara atıp,o bez parçasını giyebilir mi ..

Polemikler kapansınmış,kapansın ulan kapansın,içimizdeki yarayı da kapat da görim..

Yetti be,yönetimin de alayını da,fatihin de..öz amcası benle aynı fabrikada..Ragıp Tekke..Laf diyemiyor..Onun da boynu eğik..

Gidilir mi ulan..

Beşiktaşın adminliğini yapan ezik herif gel buraya bidaha..Sen Ertuğrul sağlamı yuhalayarak atan takımın adminimisin..Sen inönüde o.ç trabzon diye bağıran taraftar adminimisin..Yok ol lan..

Yaram ağır BordoMavi'm..Daha fazla konuşmaya gerek yok..Yazıklar olsun sana yaa..

O forma için mi biz seni bağrımıza bastık..

Var git yaa..git..Allah yolunu açık mı eyler kapalı mı bilemem..

U.Sadıkoğlu
02.09.2010, 02:10
beşiktaş maçının tam tarihini bilen var mı ?

Cihad Varlı
02.09.2010, 02:11
Fatih Tekke yüzünden yönetimi istafaya çağırıp , takımı yuhalayan zihniyete ne denir adını koyamıyorum..

U.Sadıkoğlu

Hala Fatih Tekke diyorsunuz anlamıyorum tamam yönetim suçlu anasını satayım köküne kadar suçluda fatih yönetime kızıp mı gitti beşiktaş'a yapmayın beyler allah aşkına yapmayın kimse Trabzonspor'dan büyük değildir.. !

Ali Tunahan Güllü
Fatih Tekke yüzünden yönetimi istafaya çağırıp , takımı yuhalayan zihniyete ne denir adını koyamıyorum..

Malesef zamanında bende bu görüşü destekliyordum ama kimse için değmezmiş anlaşıldı.

Erdal
02.09.2010, 02:12
Bakın şu başlığa...Yönetim başlığına, transfer başlığına....Yahu bu kadar kesin ifadeler olur mu? Ne kadar benziyor ifadeler Fatih in "Ünal hoca dan daha fazla Trabzonsporluyum" içeren gereksiz açıklamsına....Ne kadar benziyor mesajlar Hayrettin bey in " huzurevi" açıklamasına.....Allah aşkına o gözle bir okuyun yok mu benzerlik....Kimimiz Hayrettin bey iz kimimiz Fatih....Ve ne yazık ki çok azımız Şenol Güneş....Oysa hakim anlayış sonuncusu olsa diğeri silahımız olacak....Fren...Fren...Fren...Gaz sorunumuz yok bizim...

saffet61
yönetim istifa inadına FATİH SULTAN TEKKE

İlker Akçay
Fatih Tekke bağırmak için andiçen arkadaşlar bu takımda birde UMUT BULUT diye bir uşak var.

Tamam büyük golcü değil,Fatih kadar komple bir uşakta değil ama bir kere sahip çıkın bu uşağa elinden gelenin en fazlasını verir fazla değil tribünde fatih bağırdıklarınızın 10 da 1 i kadar destekleyin bunuda.Yanlış bilmiyorsam TRABZONSPOR formasını giyen Umut Bulut,Fatih Tekke değil.

AYYILDIZ
02.09.2010, 02:13
Fatih Tekke Bjk'ye gitmesinde yonetimimizin katkisi en az Bjk yonetimi kadardir burasi dogru.Fakat Fatih Tekke tasidigi misyon geregi gitmeyecekti.Zaten o yuzden yonetim degil o seviliyordu.Cemil Ustalar lazim.

İskender66
Hala Fatih Tekke diyorsunuz anlamıyorum tamam yönetim suçlu anasını satayım köküne kadar suçluda fatih yönetime kızıp mı gitti beşiktaş'a yapmayın beyler allah aşkına yapmayın kimse Trabzonspor'dan büyük değildir.. !
Evet bence yönetime kızıp inadına gitti. Yoksa ne para için nede şöhret için gitti. Fatih Tekke hala pek çoğumuzdan daha fanatik şekilde bir Trabzonsporludur. Bundan şüphe bile duymamak gerekir.

Ali Tunahan Güllü

Ortalık zaten karışık boşuna çabalama.

Cihad Varlı

Abi Allah aşkına yat uyu ya..

Kasım BEKTAŞ
02.09.2010, 02:14

bu protestondan sonra sonra fatih tekke bize imza atacak mı?

umarım senin gibi düşünen taraftarımız çok azdır.... eğer fazla ise rakiplerin bizi durdurmak için uğraşmasına gerek yok...

İskender66
02.09.2010, 02:15
Fatih Tekke bağırmak için andiçen arkadaşlar bu takımda birde UMUT BULUT diye bir uşak var.

Tamam büyük golcü değil,Fatih kadar komple bir uşakta değil ama bir kere sahip çıkın bu uşağa elinden gelenin en fazlasını verir fazla değil tribünde fatih bağırdıklarınızın 10 da 1 i kadar destekleyin bunuda.Yanlış bilmiyorsam TRABZONSPOR formasını giyen Umut Bulut,Fatih Tekke değil.
Umutla Fatih'i aynı kefeye koymak Fatih'e haksızlıktır. Liverpool maçından 2 gün önce Trabzondan gitmek için gizlice transfer planı yapıp kadro dışı kalıp elenmemize sebep olan Umut değilmiydi?

NuMuNeE
02.09.2010, 02:16
beyler..kiminiz olumlu kiminz olumsuz yazilar yazmissiniz...belli bu meselenin kapanacagi yok...kimisi fatih hakli diyor kimisi yönetim hakli diyor...

size kimin hakli oldugunu söyleyim...hem yönetimi hemde Tekke yi karsiniza alin.agizlarindan dökülen cümleleri bir daha dinleyin dinlerken gözlerine bakin...
samimiyetin hangisinde gizli oldugu hicmi belli olmuyor.eger birileri ceplerine giren para miktarinca trabzonsporluysa bu trabzonsporluluk degildir.
bir tarafta kulübün baskani öbür yanda taraftarin baskani...birisi koca bir camianin baskani digeriyse o camiayi koca yapan taraftarin baskani.

peki sizce trabzonsporu trabzonspor yapan taraftar degilmidir peki o taraftar kac defa hep birden bir futbolcunun adini defalarca andi.cünkü en baba trabzonsporluydu O.
ve halada öyle... kimse posterlerini atmasin hic kimse onun adinin yazdigi bordo mavi formayi giymemezlik yapmasin cünkü o formada onun gercekten 30 000 taraftarlik teri var.

Kalibimi basraim bugün Fatihin ne mal oldugu belli oldu diyenlerinde yüreginin sizladigini biliyoruz...cünkü Tekke onlarinda kalplerinde iz birakan bir oyuncuydu.

onlar sadece ATIH SULTAN TEKKE yi unutabilmek ve yüreklerinden silebilmek icin söyledikleri avuntulardir tesellilerdir...

TRABZONSPOR olarak Besiktas macinda cikacagiz ve kendi takimimizi destekleyecegiz.hüseyin cimsire yaptigimiz gibi bir alkislik hakki elbette vardir..fakat Lütfen küfürü hak eden birisi varsa o Tekke degildir.Tekke Delikanlinin önde gidenidir.o benim icin gecmiste bir efsanedir ve öyle kalacktir.trabzonspordan gittikten sonrasi beni ilgilendirmiyor.kime gittigide.

Bu olanlardan yönetimi suclamiyorum.yönetimin zaten hesabi kabarik.ama kabarik olan hesabi tekrar hatirlamama vesile olan bir olaydir bu..

ben trabzonsporu destekleyecegim fatih tekkeyi seven herkeste onun yaptigi gibi besiktasi degil trabzonsporu destekleyecektir.ama yönetimin isi zor...hic allah kolaylik felan versinde demiyorum cünkü kalmasini istemiyorum.para icin trabzonsporu destekleyenler benim icin trabzonsporlu degiller ve bu takiminda basindada isleri yoktur...koca kulüp iki paralik olacak neredeyse..bunun hesabini verecekler hemde agir verecekler...

İskender66
Sinirden uykumda gelmiyor. Ne aman uyucazda sahura kalkacaz. Uykusuz kaldık. Yarın ayakta uyuruz artık..

Erdal
Biri inat için daha az para alacağı kulübe imza atar
Diğeri inat için alabileceği en makul forveti almaz
Diğeri inat için Fatih bize gol atsın diye bekler
Diğeri sakat sakat maça çıkarak bu takım için geleceğini riske eden ve bu kulübe hiç bir başkanın veremeyeceği parayı kazandıran ve hala çıkıp "Ben Trabzonporluyum" diyen eski futbolcusunun haysiyetini şerefini alıp satar.....

Bu tabloda kim haklı?

Ali Tunahan Güllü
02.09.2010, 02:17
Umutla Fatih'i aynı kefeye koymak Fatih'e haksızlıktır. Liverpool maçından 2 gün önce Trabzondan gitmek için gizlice transfer planı yapıp kadro dışı kalıp elenmemize sebep olan Umut değilmiydi?

Öyle mi yoksa yönetimin önceki sene Yattaraya yapıp tutmadığı planı Umut üzerinde deneyip bütün suçlu Umut gibi göstermiş olmasımı Umut olayında bana göre suçlu yönetimdir.Yaptığı plan Şenol Güneşin kararlılığı tarafından bozulmuştur.

ugrpnk
02.09.2010, 02:18
Tek gerçek TRABZONSPOR !

Gerisi yalan !

Yönetimi istifaya çağırıp , fatih tekke diye bağırmak saçmalığın daniskası...

Ondan sonra niye şampiyon olamıyoruz !

Olamayız tabi. !

Koskoca TRABZONSPOR bir fatih tekkeye mi bağlı !

Değil !

Erdal
02.09.2010, 02:19
Bu tablodan bir Bayern çıkar mı? Eğer gerçekten Trabzonspor u seviyorsanız Allah aşkına burda yazdığınız mesajı, tribünde attığınız sloganı ve yarın yönetici olduğunuzda vereceğiniz beyantı önce düşünün sonra uygulayın....Eğer gerçekten çare arıyorsanız bilin ki Vallahi de billahi de çare bu...

Cihad Varlı
Diğeri sakat sakat maça çıkarak bu takım için geleceğini riske eden ve bu kulübe hiç bir başkanın veremeyeceği parayı kazandıran ve hala çıkıp "Ben Trabzonporluyum" diyen eski futbolcusunun haysiyetini şerefini alıp satar.....

Bu tabloda kim haklı?

Kimin suçlu olduğu belli değil abi..
Kimin suçlu olduğunu bilemeyiz de , göreceli bi kavram şuan suçluluk..
Ama en masum biziz bu tabloda , o kesin .

Ali Tunahan Güllü

Bu tabloda kim haklı?

Kimin haklı olduğunu bilemem ama yine her cefayı her çileyi çeken taraftar.
Hangisi haklı olursa olsun.

İlker Akçay

Ortada Umut'un yaptığı bir plan yok durumu biraz daha net bir şekilde öğrenin ve ondan sonra yaftalayın isterseniz.Umut sene başında gsye daha iyi ücretle mukavele yapma şansı varken ''Bunu Trabzonspor'a yapamam'' diyen ama Avrupadan teklif gelirse klübede para kazandırarak gitmek isterim diyen birisidir.Nitekim son haberler Umut'un gitmek istediğinden daha çok yönetimin satmaya direttiği yönünde.

Alemsiniz vesselam uşak oynasa onun yüzünden eleniriz oynamasa onun yüzünden eleniriz ne yapacak kestirmek zor.

''Trabzonspor'da ki misyonumu tamamladım'' bu cümle tanıdık geliyor mu? Umut'un lafı değil ama belki tanıdık gelir size.

Ayrıca burada Umut'un Fatih'ten daha iyi golcü veya şu ana kadar ki performans olarak daha verimli olduğunu savunmuyorum ama o stada gidip Umut'a söverken fatih tekke diye bağırmak ne kazandıracak onu anlamıyorum??

Sahip çıkalım,destekleyelim...

Kardesh TR
02.09.2010, 02:20
Ne umut'undan bahsediyonuz be..Kanı bozuk herifi bana savunmayın...İskender abini dediği gibi şenol hocaya res çekip menajerlerle görüşen kim !!

Para olmuş herkesin gözü yaa..Ahan bugün yattara sürmeneliyim diyor alanzinho oflu..

Bi tane türk vatandaşı da çıksın ben de yomralıyım desin..

Onur kadar olacak adam lazım..Para için oynicaksa bu takımda işi olmasın..

Fatih devri de kapandı..Artık Trabzonspor la adı yanyana anılmasın..Bitmiştir..Attığı gollerini açıp arada izleriz..

Bizi bu denli seven bi futbolcu varsın hiç olmamış olsun..

Ben Trabzonsporluyum da demesin..

Trabzonspor luluğu gitsin Dozer cemillerden öğrensin..Hamilerden öğrensin şenoldan öğrensin..

metinbay61
sabah birisi diyorki inşallah fatih bize gol atarda yönetime kapak olur şimdi fatih tekke diye bağıracağız diyenler var...zamanında fatihi almadılar diye yönetimi bitirdik gözümüzde neler neler dedik cezalar aldık...ama şuan takımda bişeyler yolundayken formamızı terleten ve kazanalım diye uğraşan insanları mı desteklemek Trabzonspor taraftarlığı oluyor yoksa yönetime kızıp bjk forması giyen birini desteklemek mi...

benki elime barcelona kadrosu verseler ucuna köşesine fatih yazacak yer bulan adamım ama artık takımımızı ve formamızı terletenleri destekleme zamanıdır...

Kasım BEKTAŞ

Bu tabloda kim haklı?

hepsi haksız...

ama en haksızı düşman kızı ile nikah yapandır...

U.Sadıkoğlu
Evet bence yönetime kızıp inadına gitti. Yoksa ne para için nede şöhret için gitti. Fatih Tekke hala pek çoğumuzdan daha fanatik şekilde bir Trabzonsporludur. Bundan şüphe bile duymamak gerekir.

Abi Allah aşkına yapma yahu nasıl Trabzonspor'lulukmuş bu hiç düşünmedin mi beşiktaş'a giderken avni akere nasıl çıkacağını Trabzon'da gezerken o insanların yüzüne nasıl bakacağını..

İnönü'de Trabzon ananı g.... s... tezahüratları yapılırken fatih tekke çarşı'nın üzerinemi yürüyecek birde ben trabzonsporluyum diyor sinirlerim bozuldu böyle kahpelik olmaz abdullah ogün fatih yetmedimi ulan gökdeniz bile daha delikanlı çıktı senden ayıp ettin kaptan ayıp ettin..

Enes Ünal Kaya
02.09.2010, 02:21
33 yaşına gelmş futbolu bırak bjkli olucna..

tamamen para iiçin.. nasıl savunanlar var anlamıyorum

Emirhan Batuk
02.09.2010, 02:22
Toplantı'da yeni bi sayfa açmak istediğini söyledi hala TRabzonspor'luyum da demesi yüzsüz gibi yakışmadı hele 61'i giyersen büyük olay olur

asimetrik
02.09.2010, 02:22
Kimin suçlu olduğu belli değil abi..
Kimin suçlu olduğunu bilemeyiz de , göreceli bi kavram şuan suçluluk..
Ama en masum biziz bu tabloda , o kesin .

Ortada bir suç var mı?
Belki tek suç Trabzonspor'u çok sevmemiz ve formayı her giyenin bizim kadar sevdiğini zannetmemiz. Bu da suç değil olsa olsa aşkın kör ettiği göz olabilir.

saffet61
02.09.2010, 02:23
gel artık 7. hafta

theo
Bir Dozer Cemil olamadın Fatih!!! O ruh sende yokmuş Fatih!!!Avni Aker'e çıktığında boğazın düğümlenmeyecek mi Fatih???

İlker Akçay

Bu tabloda kim haklı?

Fatih'in veya bir başkasının şerefine laf etmek kimseye düşmez Erdal Abi kim yaptıysa ayıp etmiş ama Fatih'in bu klübe çok büyük paralar kazandırması da son hareketini eleştirmemizi ve Fatih'i artık benimseyememizi engellemez maalesef.

Keşke hep efsane olarak kalabilseler diyoruz ya Ali Kemal,Serdar Bali vb. isimler için keşke Fatih de efsane olarak kalmayı becerebilseydi...

Mehmet Yusuf
02.09.2010, 02:24

sana sadece şunu soruyorum.. sen bi insana kızıp gidip başka takımın formasını giyermisin??

sırf sinirlendin kızdın diye seni o kadar çok seven fatih sultan tekke diye çağıran binlerce insanı yüzüstü bırakıp başka forma giyermisin??

yurtdışında olsa tamam dicem. sonuna kadar destek vericem.

ama bu adam bizim takımımıza küfürlerin edildiği bi başka takımda oynicak....

bize karşı oynayacak artık....

idrak edemiyosun bazı şeyleri galiba???

Oğuzhan İnce
02.09.2010, 02:24
terbiyeli ol biraz
en adi şerefsizim
şerefsizliiği o kadar çabuk kabullenemiyorum ben.

ugrpnk
02.09.2010, 02:25
Aldırma deli gönlüm

GİDEN GİTSİN

sen şarkılar söyle içinden !

Şenol Altunsoy

Bu tabloda kim haklı?

Gökdeniz en çok parayı o kazandırdı.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
Totti yapmaz !

Roma yönetimi de fatihe yapılanı tottiye yapmaz.

Cihad Varlı
Ortada bir suç var mı?
Belki tek suç Trabzonspor'u çok sevmemiz ve formayı her giyenin bizim kadar sevdiğini zannetmemiz. Bu da suç değil olsa olsa aşkın kör ettiği göz olabilir.

Doğru söze ne denir abi..
Gerçekten aşk kör etti gözlerimizi..
O yüzden 1 dakika da hain ilan ediyoruz , 1 dakika da kahraman yapıyoruz..

metinbay61
02.09.2010, 02:26
Ortada bir suç var mı?
aynen öyle abi...sabahtan beri bir kişi adamlar fatihide aldı kadro süper oldu şampiyon olacaklar çok kötü oldu yazmadı...bu fiyata biz niye almadık diyen de yok...forvet sıkıntımız var diyende...

olay şu
--biz çok seviyoduk bu adamı niye almadınız sizin yüzünüzden bjkye gitti

--biz bu adamı gözümüzde çok büyüttük bizi sattı...

ibrahim_yattara
02.09.2010, 02:26
uzun yıllardır fenerbahçeyi yenemiyorduk adeta içimize oturmuştu bu eziklik

son 3 maçtır hayatlarını kaydırdık adamların,

----------------------------------------------------

transferlerimizin %70i tutmuyordu en büyük sıkıntı buydu,

teoyu şu anda herkes benimsedi beğeniyor, + jajanında takıma çok faydalı olacağı ilk maçını seyreden herkesin ortak fikri

-------------------------------------------------

uzun süredir kupa alamıyorduk büyük takıma kupa lazım,

göklere çıkarılan bursayı cezasahamıza sokmadan 3 tane çaktık,

3 kızkardeşlerin 0 kupayla kapattığı seneyi 2 kupayla kapattık,

---------------------------------------------------

+ bu senede çok fazla para harcayan beşiktaş kulübüyle şampiyonluk şansı olarak aynı seviyede görülen dengeli ve güçlü bir takımımız var..

--------------------------------------------------

tekke bjk deymiş, çokta tın,

bana türkiye kupası ve süper kupa coşkusunu yaşatan yönetim tekdik direktör ve futbolcular,

son kupa olan şampiyonluk kupası coşkusunuda yaşatsınlarda tekke isterse bjk ts maçında 5 gol atsın..

aklınızı başınıza alın birçok takım taraftarının şu an imrendiği takımızı bir iç savaşa sürüklemeyin

Cagdas Topal
02.09.2010, 02:28

Totti ' de hiçbir zaman burada misyonumu tamamladım deyip gitmek istemedi .

Anıl Caner
02.09.2010, 02:30
Ne umut'undan bahsediyonuz be..Kanı bozuk herifi bana savunmayın...İskender abini dediği gibi şenol hocaya res çekip menajerlerle görüşen kim !!

Para olmuş herkesin gözü yaa..Ahan bugün yattara sürmeneliyim diyor alanzinho oflu..

Bi tane türk vatandaşı da çıksın ben de yomralıyım desin..

Onur kadar olacak adam lazım..Para için oynicaksa bu takımda işi olmasın..

Fatih devri de kapandı..Artık Trabzonspor la adı yanyana anılmasın..Bitmiştir..Attığı gollerini açıp arada izleriz..

Bizi bu denli seven bi futbolcu varsın hiç olmamış olsun..

Ben Trabzonsporluyum da demesin..

Trabzonspor luluğu gitsin Dozer cemillerden öğrensin..Hamilerden öğrensin şenoldan öğrensin..

Galatasaraya gidememesini hep en büyük uktesi olarak anlatan Hami.

Kalleş Umut.

Vay be :)

Trabzonspor'da memleketi Trabzon olarak babam oynasın savunmam.

Ömer TOPAL
beşiktaş maçında kocaman göze gelir bir pankart bu işe son noktayı koyar..Benim fikrim ama bence en anlamlısı ve son vuruşcu pankarttaki sözler şu olmalı....

"Sultan Öldü,KRAL TRABZONSPOR"

U.Sadıkoğlu

Lucarelli diye bir adam duydunuz mu ?
Adam kaç ay parasını alamadı ama o klübe ihanet etmedi..
Bizim ki hayal edemeyeceği kadar para kazandı ondan sonra gitti beşiktaş'a helal olsun..

AYYILDIZ
02.09.2010, 02:32
beşiktaş maçında kocaman göze gelir bir pankart bu işe son noktayı koyar..Benim fikrim ama bence en anlamlısı ve son vuruşcu pankarttaki sözler şu olmalı....

"Sultan Öldü,KRAL TRABZONSPOR"

Aynen ya.Insallah boyle bir calisma olur.Maratonda buyuk bir pankart acilmali.

Erdem Keser
Ardından Dozer Cemil'in videolarını ekleyip ajitasyon yapmak da var.Kaptanın vefat ettiğinde cebinde 5 tl'si olduğundan, yada yaşadığından mı haberiniz vardı? Gitmedi.Gidebilirdi; keşke de gitseydi.Gitmedi de kıymet mi bildi.Gidenlerde olacak; O'nlarında avradına sövülecek, bundan büyük bir haz duyulacak.Şeref, haysiyet nutukları çekilecek sonra, büyük Trabzonsporlu rollerine girilecek...

pReN@_61
uzun yıllardır fenerbahçeyi yenemiyorduk adeta içimize oturmuştu bu eziklik

son 3 maçtır hayatlarını kaydırdık adamların,

----------------------------------------------------

transferlerimizin %70i tutmuyordu en büyük sıkıntı buydu,

teoyu şu anda herkes benimsedi beğeniyor, + jajanında takıma çok faydalı olacağı ilk maçını seyreden herkesin ortak fikri

-------------------------------------------------

uzun süredir kupa alamıyorduk büyük takıma kupa lazım,

göklere çıkarılan bursayı cezasahamıza sokmadan 3 tane çaktık,

3 kızkardeşlerin 0 kupayla kapattığı seneyi 2 kupayla kapattık,

---------------------------------------------------

+ bu senede çok fazla para harcayan beşiktaş kulübüyle şampiyonluk şansı olarak aynı seviyede görülen dengeli ve güçlü bir takımımız var..

--------------------------------------------------

tekke bjk deymiş, çokta tın,

bana türkiye kupası ve süper kupa coşkusunu yaşatan yönetim tekdik direktör ve futbolcular,

son kupa olan şampiyonluk kupası coşkusunuda yaşatsınlarda tekke isterse bjk ts maçında 5 gol atsın..

aklınızı başınıza alın birçok takım taraftarının şu an imrendiği takımızı bir iç savaşa sürüklemeyin
Hay ağzına sağlık:alkış: