PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Halı Saha Futbol Ligi

Ali Sırrı
31.08.2010, 18:16
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere "Nike Halı Saha Ligi" nin bir ayağı da Trabzon'da gerçekleştirilmişti. Bir kaç arkadaşımla birlikte Trabzonda yapacağımız Trabzon Halı Saha Liginin kurmaya karar verdik.. Bursa'da gerçekleştirilen rakipbul gibi bir sistem üzerinde çalışıyoruz.. Tek farkımız maçlar, site içersinden ayarlanmayacak puan ve lig usuluna göre yapılacak.. Sitenin tasarımını ben üstlendim, çok değil bir iki hafta içersinden yazılımı ve tasarımı bitecektir büyük ihtimalle..

İlçelerden veya merkezden çıkacak takımlara göre halı sahalar belirleyeceğiz, yani her iki takımada uygun bir yerler bakacağız. Lig sonunda ödüllerimiz olacak, her ne kadar şu an için hiç birşey belli olmasa da :) Bunun dışında; kamera ile maçın çekimi yapılacak, özet görüntüler site içersinde yayınlanacak, her takıma ait subdomain veya domain üzerinden sayfa oluşturacağız.. Haftanın golü, haftanın oyuncusu vb gibi gibi kısımlara yer vereceğiz.... Yani kısacası; eğlenceli ve güzel birşey olacak gibi tabi detaylar şu an için belli değil, sitemiz açıldığında daha fazlasına ulaşabilirsiniz.. Katılım payı olacaktır takım olarak ancak ne kadar olur bilmiyorum, onun fizibilitesi yapılır :)

İlginizi çeker mi bilmiyorum ama yine de paylaşmak istedim.. İsim olarakta trbsuperlig.com diye şimdilik aldık.. ama daha iyi ve boşta olan bir isim bulursak onu alacağız..

Sevgiler.

irfanb
31.08.2010, 18:37
Allah utandirmasin.
Trabzonda olsaydik kesin katilirdik takimimla beraber.:)
Tüm takimlara basarilar diliyorum.