PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

Taner Tonbil
13.09.2010, 14:18
Ceyhunun oynmasi lazim bence

Onur
Serkan-Giray-Egemen-Cale
Ceyhun-Selcuk
Colman
Umut-Jaja
Teofilo

.....
13.09.2010, 14:23
Trabzonsporumuzu izlemeyi çok özledim.

Allah bozmasın çok güzel takımımız var. İstediğimiz zaman muazzam top oynuyoruz. Bence ligdeki en güzel futbolu biz oynuyoruz. Bunu taraflı tarafsız çoğu kişi söylüyor.

Antalyaspor maçını o kadar takmaya gerek yok. Çok yorucu 3 maç oynadık. Hani Liverpool değilde normal düzeyde bir takımla oynasaydık bu bahane olmazdı ama Liverpool yani :) O yüzden oyunculara hiç bir söz söyleme hakkım yok.Ben kendimde bu hakkı görmüyorum.

Bugün ki maça gelecek olursam , Sivasspor bu sene geçen seneye göre daha iyi. Ama biz daha daha iyiyiz. Her zaman söylediğim gibi Şenol Hocamız çehremizi değiştirdi sağolsun.

Ne yapıp ne eder bu maçı bize kazandırır. Zaten çok çaba sarfetmesine de gerek yok. Çünkü normal her zaman oynadığımız oyunu oynarsak ben inanıyorum ki bu maçı rahat kazanırız.

Birtan Karaman
13.09.2010, 14:35
Jaja'nın sistemde yeri yok denilmiş ya..

Komik..

Gerçekten..

Kamil Çakmak
13.09.2010, 14:39
3-5 galibiyet eksikliğimiz aklıma geldikçe bi tuhaf oluyorum.
Aslında 4-4 ya işte bakmayın siz.
Bu akşam yeneceğiz inşallah. Ben çok rahatım.

FC-ST-PAULI-61
13.09.2010, 14:39
bi dk ya şimdi sivaslılar ciddi ciddi ts yi yeneceklerini mi sanıyolar..sivasın avni akerde ts yi yenmesi demek ofsporun nou campda barcaya fark atması gibi bişey..xd bu yoruma koptum yerlerdeyim

Cem Akyüz
13.09.2010, 14:40
Formamızı sahada görmeyi çok özledim

muhammets
13.09.2010, 14:40
çok sıkıntılı takım olduk kim oynasa sorun oynamasa ayrı bir sorun , Jaja,Teofilo,Umut,Alanzınho,Yattara,Burak,Engin bunlardan sadece ikisi ilk 11de olacak

Alanzinho Burak çok formsuz kim hak ediyorsa o oynamalı isimlere bakmamalıyız.

.....
13.09.2010, 14:42
-----------Onur------------
Serkan-Giray-Egemen-Ferhat
-------Selçuk-Ceyhun------
Yattara-----Jaja------Umut
-----------Teogol---------

Ben olsam Umut un yerine Engin i oynatırım ama sakatlıktan yeni çıktığı için Şenol hocanın onu oynatacağını pek zannetmiyorum :)

sessizkral_1
13.09.2010, 14:43
Bence Jaja Her koşulda Alanzinhoyu keser.

Hürgün Aygün
13.09.2010, 14:47
Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, Sivasspor karşılaşması öncesi önemli açıklamalar yaptı...
Sivas karşısında kazanmaya şartlandıklarını vurgulayan Güneş, milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiklerini söyledi. Yoğun bir çalışma temposu geçirdiklerini ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “Eksikliklerimizi gidermek için elimizden geleni yaptık. Futbolcularımız da oldukça hırslı ve azimliydiler” yorumunu yaptı.

‘Her hafta final’
Rakip Sivas’ın Süper Lig’in en mücadeleci takımlarından bir tanesi olduğuna dikkat çeken Güneş, “Zirve için kazanmamız gerekiyor. Diğer takımların durumu ve aldığı sonuçlar bizi ilgilendirmiyor. Kendi oyunumuzu sahaya yansıtırsak, her takımı yeneriz. Artık her hafta, final havasında... Umarım sahamızda seyircimize güzel bir futbolla birlikte galibiyet sevinci yaşatırız” dedi.

Eren Karaahmetoğlu
13.09.2010, 14:47
Çakar geçeriz gibime geliyor. Hayırlısı.

:D

Hakan Karadirek
13.09.2010, 14:51
6-0 aliriz, ciddiyim. Goller; 3x Teo, 1x Umut, 1x Yattara, 1x Jaja.

Paksoy
13.09.2010, 14:54
takım dinlendi nefes aldı, sezon başı performansını gösterirse fark yapabiliriz

.....
13.09.2010, 14:54
Fazla fark atacağımızı zannetmiyorum ama inşallah atarız.

Çünkü Sivasspor bizim maça farklı bir konsantreyle çıkar. Daha baskılı ve daha istekli.

Yetenek konusunda onlardan üstün olduğumuz bariz ama hırs konusunda onlardan aşağı kalırsak zorlanırız.

Ali Can
13.09.2010, 14:55
Bence Jaja Her koşulda Alanzinhoyu keser.
bencede..fizik olarak jaja bizim lig için oldukça ideal..

benim tahminimde teo-jaja oynarsa 2 sinden 1 en az gol atar..

Ali Can
13.09.2010, 14:57
Fazla fark atacağımızı zannetmiyorum ama inşallah atarız.

Çünkü Sivasspor bizim maça farklı bir konsantreyle çıkar. Daha baskılı ve daha istekli.

Yetenek konusunda onlardan üstün olduğumuz bariz ama hırs konusunda onlardan aşağı kalırsak zorlanırız.
2 hafta boyunca sivas bu maça konsantre oldu..
bu açıdan çok zor geçecek maç..bizimkilerde bumaça hazırlandı açıkçası..
inş.ters bi gol yemeyiz..maç bizim kontrolümüzde olur..

Hakan Karadirek
13.09.2010, 14:58
Trabzonda hava nasil, aksam yagmur yagacakmi arkadaslar ?

Paksoy
13.09.2010, 14:58
liverpool Bursa maçlarındaki baskıyı yaparsak direnemezler, bu maçda önemli olan bizim yapacaklarımız

Hakan Karadirek
13.09.2010, 15:00
Erken gol bulursak, farka gideriz. Aksi halde, zor gecebilir. Fakat ben erken gol atticagimiza inaniyorum.

.....
13.09.2010, 15:00

Bundan sonra kolay kolay kaybedeceğimizi zannetmiyorum.

Jaja nın takıma katılması çok büyük bir artı bizim için.

Alanzinho has uşak yetenekli uşak ama sonun getiremiyor. İyi çalım atıyor güzel şut çekiyor süper adam geçiyor ama devamını getiremiyor. Kimse Alanzinhoyu karalamak istemez. Alanzinho bize bu ligde çok katkı sağlayacak ama yedeğe çekilirse onun için iyi olur.

Aynı şekilde Colman da. Çok süper ama süreklilik konusunda sıkıntıları var.

Kadromuz ligdeki en uyumlu oyunculardan oluşuyor. Sol açıksız feneri yendik.

Bu kadro ile şampiyon bile oluruz yeter ki ciddiyetsiz hatalar yapmayalım. Birde taraftarın en çok mağlupken takıma sahip çıkması gerektiğini bilmesi lazım.

Yenerken sıkıntı değil ama yenilirken hiç susmayacasına destek olmaları lazım.

Yiğit SARI
13.09.2010, 15:02

Kapalı hava yağmaz diyemem :)

Mustafa Demir
13.09.2010, 15:02
jajayi izlemek icin sabirsizlaniyorum insallah ilkonbirde oynar

Ali Can
13.09.2010, 15:04
liverpool Bursa maçlarındaki baskıyı yaparsak direnemezler, bu maçda önemli olan bizim yapacaklarımız
sivas gibi direnen takımlara golü ne zaman attığımız çok önemli..
umarım ilk yarı 1 gol buluruz da işimiz kolaylaşır..

Bundan sonra kolay kolay kaybedeceğimizi zannetmiyorum.

Jaja nın takıma katılması çok büyük bir artı bizim için.

Alanzinho has uşak yetenekli uşak ama sonun getiremiyor. İyi çalım atıyor güzel şut çekiyor süper adam geçiyor ama devamını getiremiyor. Kimse Alanzinhoyu karalamak istemez. Alanzinho bize bu ligde çok katkı sağlayacak ama yedeğe çekilirse onun için iyi olur.

Aynı şekilde Colman da. Çok süper ama süreklilik konusunda sıkıntıları var.

Kadromuz ligdeki en uyumlu oyunculardan oluşuyor. Sol açıksız feneri yendik.

Bu kadro ile şampiyon bile oluruz yeter ki ciddiyetsiz hatalar yapmayalım. Birde taraftarın en çok mağlupken takıma sahip çıkması gerektiğini bilmesi lazım.

Yenerken sıkıntı değil ama yenilirken hiç susmayacasına destek olmaları lazım.
jajanın katıkısı kesinlikle olcağını düşünüyorum..
alanzinho dediğin gibi herşeyi yapıyor ama son pasını veremeden yerde..
ya hemen ayağından çıkarması lazım yada bildiği başka bir çözüm varsa uygulaması lazım..

Paksoy
13.09.2010, 15:04
Jaja ilk kez oynayacak galiba Avni aker de

Yiğit SARI
13.09.2010, 15:05

Evet http://forum.bordomavi.net/images/smilies/smile.gif

BiZe HeR YeR 61
13.09.2010, 15:06
İnşallah yağar. Hem görsel açıdan hemde oturamadıkları için takıma büyük destek veriyorlar. Yağmur yağdımı bizim taraftarda başka bir coşku oluyor..:)

.....
13.09.2010, 15:07
jajanın katıkısı kesinlikle olcağını düşünüyorum..
alanzinho dediğin gibi herşeyi yapıyor ama son pasını veremeden yerde..
ya hemen ayağından çıkarması lazım yada bildiği başka bir çözüm varsa uygulaması lazım..

Alanzinho doğru zamanı bulamıyor. Tamam pas atıyor ama nereye , ya da çalım atıyor topu kaptırıyor.

Pas atılacak yerde pas , çalım atılacak yerde çalım. Bu olguları karıştırdığı için bocalıyor.

Şenol Hoca ona gerekli uyarıları yapmaya başlamıştır :)

Orhan Aydın
13.09.2010, 15:08
Yorgunuz...

Mustafa Demir
13.09.2010, 15:09
can baglandi lig tvye

Hakan Karadirek
13.09.2010, 15:09
Maca kaldi 4 saat, su son saatlerde gecmek bilmiyor abi.

FC-ST-PAULI-61
13.09.2010, 15:10
hayir liverpool macinda son 5 dakikada oynadi:p

Tayfun
13.09.2010, 15:10
can baglandi lig tvye

Ne diyor?

...

Mustafa Demir
13.09.2010, 15:11
sivas 3 puan icin gelmis :D

Yiğit SARI
13.09.2010, 15:12
hayir liverpool macinda son 5 dakikada oynadi:p

Aa doğru ya :) Liverpoolla oynamıştık dimi biz ? :cool:

BiZe HeR YeR 61
13.09.2010, 15:13
çççççççççççççççççççççççç

Tayfun

Neyle döneceği önemli :p

.....
can baglandi lig tvye

Ne diyor ? Aktarabilir misin ? :)

Mustafa Demir
sahaya 150 kilo cim tohumu ekmisler

BiZe HeR YeR 61
13.09.2010, 15:14
sahaya 150 kilo cim tohumu ekmisler
Çim adammı yapacaklar.:)

Mustafa Demir
13.09.2010, 15:14
ilkonbiri vermedi ama hucum agirlikli bi kadro cikcakmis sadece cale yerine ferhat oynucak snairim

Tr@bzonspor
13.09.2010, 15:16
onbiri verdi calenin yerinde ferhat var doğru bi de orta alanda colman selçuk jaja ilerde teo umut dedi

Tayfun
13.09.2010, 15:19
onbiri verdi calenin yerinde ferhat var doğru bi de orta alanda colman selçuk jaja ilerde teo umut dedi

Orta alanda bir kişi daha olması lazım sanki

5-3-2 oynamayacaksak :)

.....
13.09.2010, 15:20
ilkonbiri vermedi ama hucum agirlikli bi kadro cikcakmis sadece cale yerine ferhat oynucak snairim

Aynı bakıp farklı görmeyi biliyorum ama , aynı duyup farklı işitmeyi ilk defa şahit oluyorum :)

Tatar Kemal
13.09.2010, 15:21
beraberlik kokan bir maç. sivasspor çok formda. çok sağlam bir takım kurdular. rahat gol atarlar. biz de gol atarız maç berabere biter. galibiyet çok zor. takım henüz oturmuş değil. görünen o ki bjk ve bursa bu sene ligi götürür.

FC-ST-PAULI-61
erken gol bulmamiz lazim bu sivas cok igrenc oynuyor, bide sag taraftan gelmemiz lazim onlarin sol beki ferhat bikmaz bizim almanyada regionalliga da Bergedorf - hannover 2 macinda izlemistim 37 yasindaki adamlar bunu rahat geciyordu

Armağan Dere

muhtemel kadrodur o...ceyhun,colman,selçuk bu 3'lünün kesinlikle bir arada oynaması lazım...sol kanatta engin,sağ kanatta yattara...teofilo tek forvet

Tayfun
13.09.2010, 15:22
beraberlik kokan bir maç. sivasspor çok formda. çok sağlam bir takım kurdular. rahat gol atarlar. biz de gol atarız maç berabere biter. galibiyet çok zor. takım henüz oturmuş değil. görünen o ki bjk ve bursa bu sene ligi götürür.

Çok sağlam kurulan bir takım değil...

Şu kadrosu ile orta sıraların takımı...

Cumhuriyet kupasında 3 tane yedi fb'den zaten, biz mi atamayacağız :)

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 15:23
Aynı bakıp farklı görmeyi biliyorum ama , aynı duyup farklı işitmeyi ilk defa şahit oluyorum :)
:D:D:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

.....

Alakası bile yok.

Kim sağlam Sivas mı ?

Sivas sağlamsa biz dünyanın en sertiyiz emin olabilirsin :)

Tr@bzonspor
hatırladım tamam :D saydığım kadroda bir de yattara vardı yattara dediniz ya aklıma geldi can karyağdı söyledi:D

ahmet aydın
13.09.2010, 15:25

ucaklari giresuna inmis heralde:D

Gökçebey
13.09.2010, 15:25

Biz oturmadık da Sivas oturdu yani. :) Şans mans 1 gol belki bulurlar, nereye rahat gol atıyorlar? :)

FC-ST-PAULI-61
13.09.2010, 15:26
:D:D:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
mesut kardesim umut gol atacakmi sence ? ben umut gol atamayacak dedim oran 1.50 :D bide colman atacak verdim oran 3.50

Bıyıklıoğlu
ucaklari giresuna inmis heralde:D
Yok Rize'ye geçmiş:D

ahmet aydın
en az 3 gol atacagiz bu aksam.

Armağan Dere
13.09.2010, 15:27
Alakası bile yok.

Kim sağlam Sivas mı ?

Sivas sağlamsa biz dünyanın en sertiyiz emin olabilirsin :)

Ömer,akşam Umut oynarsa gene gözüm onun üstünde olacak:)...zor maç kardeşim 1-0 olsun bizim olsun...kolay maç yok bu sene...

.....
13.09.2010, 15:27
Umut atar bugün benden size tiyo :):)

.....
13.09.2010, 15:29
Ömer,akşam Umut oynarsa gene gözüm onun üstünde olacak:)...zor maç kardeşim 1-0 olsun bizim olsun...kolay maç yok bu sene...

Senin gözün zaten hep Umut ta :) Adamı bi rahat bırakmıyorsun ki doğru düzgün oynasın :p :)

Şaka bir yana Umut a yapılan eleştirilerden sıkıldım. Allah rızası için diyorum artık yeter.

Çıkar paşalar gibi oynar formayı ıslatır bu da bana yeter.:cool:

Neyse konu Umut başlığına dönmesin maçı konuşalım :)

Bıyıklıoğlu
mesut kardesim umut gol atacakmi sence ? ben umut gol atamayacak dedim oran 1.50 :D bide colman atacak verdim oran 3.50
Oynarsa atacak gibi geliyor bana.Sivası ilk yarının ilk 20 dakikasında çözeriz.Dayanamazlar bize.Sivas bu sene kadro bakımından çok iyi gözükmüyor.Son oynadıkları maçıda izledim.Fenerbahçe karşılaşmasında ki fenerin yedek çıkmasına rağmen o kadar kötü oyun ilerisi için Sivas'ı düşündürebilir.

Son olarak Sivas'ın kalecisi bana kalırsa çok kötü bir kaleci.Bugün 3-4 farklı bir galibiyet bekliyorum.

Ali Can
Çok sağlam kurulan bir takım değil...

Şu kadrosu ile orta sıraların takımı...
Cumhuriyet kupasında 3 tane yedi fb'den zaten, biz mi atamayacağız :)
antalya maçında daöyle demiştik...:D
umarım dediğin gibi olur..
inş. yağmur yağmaz..

Eren Karaahmetoğlu
13.09.2010, 15:35
Şehirde hamido gören var mı

Mert Oğuzlu61
13.09.2010, 15:37
yemişim sivası şu ezikleri eze eze yenemeyeceksek bırakalım şampiyonluk laflarını, 3p bizim olacak yeterki oyuncularımız giydikleri formanın hakkını versinler ve istekli arzulu oynasınlar, kadro kalitesi olarak ligde bjk dışında bizden iyi bir takım göremiyorum, belki birde bursa...

______________onur____________

__serkan___giray___egemen____cale/ferhat

__________selçuk___colman

___yattara______jaja________umut

_______________teo

muhtemel 11... orta saha bu kez sos vermez yorgunluk felan yok nasıl olsa !

.....
13.09.2010, 15:39
Benim kadrom şu şekilde ;

Onur
Yattara-Selçuk-Ceyhun-Engin
Jaja
Teo

:)

.....
13.09.2010, 15:43
Liverpoolu darman duman eden biz , Sivassporu mu edemeyecez ?

Bu olsa olsa 1 nisan şakası olur :)

Kenan Berber
13.09.2010, 15:44
biletler ne alemde açık tribün hala büyük oranda boşmuş diye duydum ?

Mert Oğuzlu61
13.09.2010, 15:45
bu arada engin in durumu nasıl, umut tan kurtarabilecek mi bizi 11 başlama olasılığı nedir ?

umut 11 başladı mı dökülüyor bu adamı sonradan sokmak lazım.

.....
13.09.2010, 15:46
biletler ne alemde açık tribün hala büyük oranda boşmuş diye duydum ?

Facebookta biletler az satılmış diye yazı okumuştum.

İnşallah stad dolar güzel bir maç izleriz.

ESER
13.09.2010, 15:46

sivasin bu kadrosundan mehmet yildizi cikar yine pirt.. gecen seneki gibi 4 nala bankasyaya kosar, baglasan da durmaz...

taktikleri de belli Allahini seven topu mehmete atsin.. iki sene once kayinco mahareti ile kurulan baskiyi da gorduk, federasyon torpilini de. bize elle dotle goller atilirken, uyduruk penaltilar calinirken, 5 metre ofsayt gollerine goz yumanlarin hamidosporun alehinde birak bir penalti calmayi azicik isler sakata girerse nasil maclara ayari verip hamidolarin kurtarildini ve beles puanlarin nasil yazildigini da gorduk... hakemlerin odu kobuna karisiyordu sivasa hata yapacam diye.. bulent kolpasinin hatasi olmamasina ragmen hakeme ankaraspor macindan sonra yapmaya calistiklari da " ulan bizi nasil kollamazsin" ayaklariydi resmen... sivas bu lige yakisan bir takim degil.. tipki kasimpasa ve belediye gibi.. bir takim 6-7 sene once 3.liglerde surtuyor ve hizla lige cikip bir de zirveye oynuyorsa bunun performansla futbolla izahi olamaz.. mecnunun kayincosunun kim oldugunu bilmeyen yoktur sanirim..

Cüneyt Canlıca
13.09.2010, 15:49
Bence maça çıkarılacak en doğru kadro şudur:

Onur
Serkan Giray Egemen Cale

Yattara Selçuk Ceyhun Colman

Jaja

Umut (Teo)

Hem direncimiz artar hem Colman ın içe katedişleriyle daha tehlikeli akınlar yaratabiliriz..

Kenan Berber
13.09.2010, 15:50
Facebookta biletler az satılmış diye yazı okumuştum.

İnşallah stad dolar güzel bir maç izleriz.

evet. Fener maçında stadda boşluklar vardı .. Fener olduğu için demiyorum Trabzon'un her maçında stadımız tamamen dollmalı. illa bi boşluk kalıyorsa da tv den görünen kısımları boş bırakmayın arkadaş :)

Kenan Berber
13.09.2010, 15:51
yattara bugün patlayacak gibi bir his var içimde :) jaja'nın füzesi var dönen topu teo tamamlar demedi demeyin :)

.....
13.09.2010, 15:53
evet. Fener maçında stadda boşluklar vardı .. Fener olduğu için demiyorum Trabzon'un her maçında stadımız tamamen dollmalı. illa bi boşluk kalıyorsa da tv den görünen kısımları boş bırakmayın arkadaş :)

Çok doğru.

Tam kameraların olduğu yer boş kalıyor o durumda benim canımı sıkıyor :)

Uğur Erdoğan
13.09.2010, 15:54
sivası avlama zamanı geldi uşaklar hayde Allah yolunuzu açık etsin

Arda'
13.09.2010, 15:56
Fark olur..

Burçak
13.09.2010, 15:59
Hamido Mamido dinlemeden bunlara gereken dersi vermeliyiz.
2 yıllık tarihlerine bakmadan utanmadan sıkılmadan Trabzonspora karşı kullandıkları kelimeleri yedirteceğiz..

SADECETRABZON61
13.09.2010, 16:17
Hadi bakalım taraftar desteği ne durumda ? dolucakmı stad ?

Hürgün Aygün
13.09.2010, 16:20
Çok doğru.

Tam kameraların olduğu yer boş kalıyor o durumda benim canımı sıkıyor :)
Kesinlikle geçen biri dedi Fb maçında bile tribününüz dolmuyo diye ne diceğimi bilemedim.

MDanışmaz
13.09.2010, 16:20
Zor maç olacak Sivas'ın Fb'ye 3-0 yenilmesi kimseyi şaşırtmasın..Bize karşı daha konsantre çıkacaktırlar..Hava koşullarıda yağışlı gösteriyor..Umarım 3 puanı alan taraf oluruz..

lazzz61
13.09.2010, 16:23
1 puan bile puan kaybıdır avnı akerde kım olursa olsun

Yiğit SARI
13.09.2010, 16:25
Güzel bi maç olur umarım

Turgay Atalay
13.09.2010, 16:25
Şampiyonluğa giden bir takımın sivas gibi asansör takımları katıksız geçmesi lazım. Ve ben bu akşam takımımın rahat galip geleceğine, bizi mest edeceğine inanıyorum

Külünkoğlu
13.09.2010, 16:26
İlk yarıları boşa harcıyoruz. Resmi maçlarda bence randımanlı kullandığımız ilk yarı deplasmandaki Liverpool maçının ilk yarısıdır.
Bu maçtada ilk yarıyı boşa harcamayıp gol bulursak rahat kazanırız. Aksi halde stres bindikçe takımın önemli negatif yanı ortaya çıkıyor. Maçı çevirmeyi başaramadıkça tempo artıracağımız yerde oyundan düşüyoruz. İnşallah bu olumsuzlukları yaşamayacağız.

Harun_ayar_ts
13.09.2010, 16:27
sivas a futbol resitali yapacagız inş;)

Harun_ayar_ts
13.09.2010, 16:31
İlk yarıları boşa harcıyoruz. Resmi maçlarda bence randımanlı kullandığımız ilk yarı deplasmandaki Liverpool maçının ilk yarısıdır.
Bu maçtada ilk yarıyı boşa harcamayıp gol bulursak rahat kazanırız. Aksi halde stres bindikçe takımın önemli negatif yanı ortaya çıkıyor. Maçı çevirmeyi başaramadıkça tempo artıracağımız yerde oyundan düşüyoruz. İnşallah bu olumsuzlukları yaşamayacağız.
Senol günes gibisin sonuna kadar katılıyorum:alkış:

BALKAN 06
13.09.2010, 16:33
2-3 osmanlı tokatı vurur yollarız.
jaja oynasın ama:)

Mustafa Yüksek
13.09.2010, 16:34
Uzunca bir ara vermiş olduk..Ben bu maça çok konsantre çıkacağımızı düşünüyorum..İstekli ve tempolu bir oyun oynayacağız...Ben 2 maçtan 6 puan çıkaracağımızı düşünüyorum..

Emirhan Uludüz
13.09.2010, 16:39
Zaman yavaşladı sanki geçmiyor..:D

maydin
13.09.2010, 16:39
"yattara otoban faresi gibi gelip geçer ordan ferhatın çok dikkat etmesi lazım çoookkk" :D bi sivaslı taraftarın yorumu.

İlker Akçay
13.09.2010, 16:40
Ula tamam yenecez ama habu ayaklarınızı bi yere basın ondan sonra yine yükseliriz :D

Cenk ÇAÇAN
13.09.2010, 16:41
arkadaşlar eğer kendi sahamızda sivas ve manisayı yenemeyeceksek nasıl şampiyon olacağız merak ediyorum.
yorum yapmaya bile gerek yok kadro ile alakalı. hangi onbir çıkarsa çıksın bu iki maç bizim (bizim olmalı)

Ali Tunahan Güllü
13.09.2010, 16:44
Bu maçta takımın baştan sona kadar çok baskılı oynayacağını düşünüyorum.
İnşallah ilk dakikalarda gol gelir.

AKSOY_61
13.09.2010, 16:55
Stadda küfür felan etmeyiz inşallah.
Hazır budan önce olan kötü şeyler yavaş yavaş unutuluyorken...

Düşman kazanmak kolay ama dost kazanmak zor.

.....
13.09.2010, 16:56
Kesinlikle geçen biri dedi Fb maçında bile tribününüz dolmuyo diye ne diceğimi bilemedim.

Trabzondan msnden görüştüğüm arkadaşlarım vardı bir iki tane.

Adamlara dedim kombine aldın mı ? Niye alıyım istesem maça giderim dedi bana. Geçen fener maçımız var gittin mi maça diye sordum yok gitmedim dedi.

Yani gelde küfür etme.

Biz o maça gidebilmek için neler veririz adam fener maçına gitmiyor bahaneside yok!

SADECETRABZON61
13.09.2010, 16:56
arkadaşlar eğer kendi sahamızda sivas ve manisayı yenemeyeceksek nasıl şampiyon olacağız merak ediyorum.
yorum yapmaya bile gerek yok kadro ile alakalı. hangi onbir çıkarsa çıksın bu iki maç bizim (bizim olmalı)

Aynen Katılıyorum Kendi evimizde Puan Kaybetmemeliyiz..

Sefa
13.09.2010, 16:59
Rüyamda beraberlik gördüm..

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 17:01
Trabzondan msnden görüştüğüm arkadaşlarım vardı bir iki tane.

Adamlara dedim kombine aldın mı ? Niye alıyım istesem maça giderim dedi bana. Geçen fener maçımız var gittin mi maça diye sordum yok gitmedim dedi.

Yani gelde küfür etme.

Biz o maça gidebilmek için neler veririz adam fener maçına gitmiyor bahaneside yok!
Liverpool maçına İstanbul'dan kalkıp gittiğimde üzüldüğüm tek şey Fenerbahçe maçına daha erken gitme imkanım olmadığı için gidememem olmuştu.

Şimdi Ömer senin yazdığını görünce gülüyorum sadece.

Yiğit Gayretli
13.09.2010, 17:02

Yat uyu yeni bir rüya gör gel :)

Hakan Karadirek
13.09.2010, 17:04
Cakallar kendilerini 5. buyuk ilan etmislerdi. Kendilerince bizle dalga gecmeye baslamislardi, aksam gosterecez onlara 5. buyugu. Bekle bizi sivas, sizi darp etmeye geliyoruz.

Sefa
13.09.2010, 17:05
Yat uyu yeni bir rüya gör gel :)

Genelde tutmaz merak etme.. :)

Emrullah
13.09.2010, 17:09
Bu maçta kayıp yaşamamız lazım. Her şeyin sonu olmasa bile olumlu havayı dağıtacak, ortalığı bulandıracaktır. her ne kadar İstanbul takımları daha çok puan kaybedecek olsa da bizim bu tarz maçları daha önceki yıllarda kaybetmemiz bize nelere mal olduğu hepimizin hatırında. Bu yüzden hem teknik ekip hem de futbolcular bu bilinçle maçı oynamaları ve oynatmaları gerekiyor. İlk yarılar kayıp olarak geçiyor bizde. Bunun üzerinde durulmalı. Neden ilk yarıları rolantide oynuyoruz, neden saldırgan ve agresif oynamıyoruz. İlla yumurta kapıya dayandımı maça asılmamız gerekiyor?

Puan kaybına tahammülümüz yok. Ligin başı olsa dahi.

EmreYavuz61
13.09.2010, 17:12
ferhat yüzümüzü kara çıkartma be.. aman bi hata yapma!!

Yiğit Gayretli
13.09.2010, 17:13
Genelde tutmaz merak etme.. :)

İyi madem öyle sorun yok :)

Murat Altun
13.09.2010, 17:15
Hamidoları yenmek ayrı bir zevk veriyor Hamidolar bursa ve antalya kıl olduğum anadolu takımalrı

Murat Altun
13.09.2010, 17:18

O rüyayı hamidolar görüyor Sen rüya salonlarını karıştırmışsın :D

Tolga Kurt
13.09.2010, 17:26
Cale sakatmı neden ferhat oynuyor.. ?

Mesut
13.09.2010, 17:27
Cale sakatmı neden ferhat oynuyor.. ?
son maçlarda baya kötü oynuyor

İleli
13.09.2010, 17:28
kadro bellimi?

EmreYavuz61
13.09.2010, 17:30
can karyağdı muhtemel 11leri şöyle söyledi..

onur
ferhat
egemen
giray
serkan
selçuk
colman
jaja
yattara
umut
teogol

demirel
13.09.2010, 17:31
Bakalım Yattara nasıl bir performans ortaya koyacak,Liverpool ve Antalya maçı gibi olursa bence devre arasında gönderilsin,sadece konuşuyor,röportaj veriyor ama sahada hiç oynama isteği yok gibi duruyor

TAMTÜRK61
13.09.2010, 17:32
Maç başlar başlamaz baskı yapıp ilk yarı bitmeden işi bitirmeliyiz..

İleli
13.09.2010, 17:35
baya ofansif bi kadro selcuk ve colmanin defansif ozelliklerinin kisitli olmasi insallah zorlamaz bizi, ileri dortlu jaja umut teo yattara en az 3 tane atarizda kac tane yeriz bilmem...

TAMTÜRK61
13.09.2010, 17:36

Yok yeneriz hemşehrim, sen biraz stres yapmışsın ondan dolayı kötü rüya görmüşsün.. :)

.....
13.09.2010, 17:37
İlk 10 dakika gol atarsak maçı rahat sonlandırırız.

.....
13.09.2010, 17:38
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1344838314856&ref=mf

Şiddetle izlemenizi tavsiye ederim!

Muazzam güzellikte!

AKSOY_61
13.09.2010, 17:41

onur
ferhat
egemen
giray
serkan
selçuk
colman
jaja
yattara
umut
teogol

--------------Onur---------------
Serkan---Giray---Egemen---Ferhat
--------Selçuk---Colman---------
Yattara-------Jaja----------Umut
-------------Teofilo--------------

Çok güzel kadro ama colman soru işareti.

Gökhan KAN
13.09.2010, 17:41

onur
ferhat
egemen
giray
serkan
selçuk
colman
jaja
yattara
umut
teogol
-----Selçuk------Colman-----

Yattara----Jaja-------Umut

----------Teo-------------

Baya ofansif..

.....
13.09.2010, 17:44
Ceyhun Colman ın yerine oynasa daha iyi olabilir.

Eren Karaahmetoğlu
13.09.2010, 17:46

Muazzam güzellikte!

İstiklal yürüşlerinin tadı bambaşka oluyor. Şiddetle katılmanı tavsiye ederim Ömer. Maç için geldiğinde falan en azından.

Bu arada Colman bugün çok iyi oynayacak diyor içimden bir his.

EmreYavuz61
13.09.2010, 17:48

Muazzam güzellikte!

ne zaman oldu bo olay ya? nerde ? :) müthiş birşey ya orda olmak ne sarar ama ..

Yiğit SARI
13.09.2010, 17:50

onur
ferhat
egemen
giray
serkan
selçuk
colman
jaja
yattara
umut
teogol

Yattara'nın yerine Umut - Umut'un yerine Jaja - Yattara'yı çıakrıp Ceyhun'u yerine monte etse daha sağlam bi kadro olurdu

AKSOY_61
13.09.2010, 17:52
İstiklal yürüşlerinin tadı bambaşka oluyor. Şiddetle katılmanı tavsiye ederim Ömer. Maç için geldiğinde falan en azından.

Mecidiyeköyde katılmıştım ben de cevahir otelden stada kadar.
2..3 bin kişi vardı stadın ordaki yokuşu çıkarken kalabalığın başıyla sonu arasında
2 sokak vardı:)

altinkaya08
13.09.2010, 17:53
hava nasıl trabzonda yağış varmı arkadaşlar?

EmreYavuz61
Mecidiyeköyde katılmıştım ben de cevahirden stada kadar.
2..3 bin kişi vardı stadın ordaki yokuşu çıkarken kalabalığın başıyla sonu arasında

hangi stad?

tüh ya bursa maçında niye yapmadık böyle birşey müthiş tühlerim diken diken oldu ...

.....

ne zaman oldu bo olay ya? nerde ? :) müthiş birşey ya orda olmak ne sarar ama ..

Mecidiyeköyde katılmıştım ben de cevahir otelden stada kadar.

Gerçekten harika ya. Keşke bende böyle bir şeye katılabilsem. Ama inşallah bundan sonra nasip olacak böyle şeyler :)

İBB maçına gelmeyi düşünüyorum bakalım :)

EmreYavuz61
13.09.2010, 17:55
Gerçekten harika ya. Keşke bende böyle bir şeye katılabilsem. Ama inşallah bundan sonra nasip olacak böyle şeyler :)

İBB maçına gelmeyi düşünüyorum bakalım :)

aynen 16.hafta ibb maçında aksilik olmazsa büyük ihtimal staddayım inşallah o maç öncesi yapılır böyle birşey bide o maç öncesi takım zirvede olursa of of tadından doyum olmaz o yürüyüşün..

Varlıbaş61
13.09.2010, 17:57
Kazanacağımızı düşünüyorum.

renktaş izninle altta yazan yazını face'de paylaşıyorum...

.....
aynen 16.hafta ibb maçında aksilik olmazsa büyük ihtimal staddayım inşallah o maç öncesi yapılır böyle birşey bide o maç öncesi takım zirvede olursa of of tadından doyum olmaz o yürüyüşün..

Evet.

BMN SAKARYA elleri görelim :D:)

danger00
kadrolar açıklandı

onur - serkan-giray-egemen-ferhat- selçuk-colman-yattara-jaja-umut-teo

Fatih
13.09.2010, 17:59
kadrolar açıklandı

Yine riskli bir kadro kurmuş Şenol Hoca.Umarım golü erken buluruz yoksa başımız ağrıyabilir.

EmreYavuz61
13.09.2010, 18:00
kadrolar açıklandı

aynı can karyağdının dediği gibi olmuş kadro ...

ilk 20 dakikada bir gol işi şova götürür..

bu arada ben bu yürüyüş videosunu izledikten sonra maça konsantre olamam aklımdan çıkmaz o benim 16.hafta inşallah olur ya belediye maçı öncesi :)

Miraç Atalay Çiftçi
Orta saha üstünlüğünü bu kadro nasıl kuracak bakalım.

Mustafa Calik
Takımımız Sivasspor maçında Onur, Serkan, Egemen, Giray, Ferhat, Selcuk, Colman, Jaja, Yattara, Umut ve Teofilo onbiriyle mücadele edecektir.

Facebook / Trabzonspor Official

.....
renktaş izninle altta yazan yazını face'de paylaşıyorum...

Ne demek abi sormana bile gerek yok.

Söz benim değil zaten :p :)

Burçak
13.09.2010, 18:01
Maçı izlemek üzere çıkıyorum.
haydi hayırlısı.

Varlıbaş61
tam da düşündüğüm kadro çıktı...
bu kadronun ne yapabileceğini görmek lazım...
içimden geçen ise sivasın hezimete uğrayacağı!

Mert Oğuzlu61
ya ezecez yada ezilecez, bunun ortası yok.

inşallah bulduğumuz pozisyonları cömertçe harcamayız, rakibi ilk yarı parçalamalıyız..

2. yarıda fantazi yaparız.

Sacit
13.09.2010, 18:02
sol bek'e devre arası transferde acil adam alınması lazım alternatif..

Fatih
Pek sanmıyorum Miraç.:)

Mert Oğuzlu61

bende bundan korkuyorum işte... aslında istediğim kadro ama...

ama işte :)

ahmet aydın
13.09.2010, 18:04
ya bu nedir ya herkes bi kadro yazmis dogrusu budur yanlisi sudur diye.dersin belki 2-3 oyuncunu oynamasini istersin ona diyecegim bise yok.madem herkesin kadrosu var acin bi konu oraya yazin kadronuzu ben biktim her yerde her konuda kadro gormekten.

Gökhan KAN
Ceyhun ve Mehmet Yıldız'ın ekmeğine yağ sürdük bence bu kadroyla..
İnşallah hayırlısı olur..

Sacit

Barcelona nasıl kuruyorsa sende öyle kuracaksın :)

Fatih
13.09.2010, 18:05
Ceyhun ve Mehmet Yıldız'ın ekmeğine yağ sürdük bence bu kadroyla..
İnşallah hayırlısı olur..
Koskoca orta sahayı Selçuk ve Colman'a emanet ettik.İkisinden biri de kötü oynarsa yandığımızın resmidir.

Ali Tunahan Güllü
13.09.2010, 18:06
Erken gol bulmazsak yine sıkıntı yaşarız gibi.
Ama kadroyu beğendim.

Mert Oğuzlu61
13.09.2010, 18:06
olmadı 2. yarı ceyhun girer yollar 2 füze bitirir işi, sivası sever kendileri :p

Emrullah
13.09.2010, 18:08
Orta sahadan bende endişeliyim. Antalya maçında daha endişeliydim. Hatta puan kaybedeceğimizi biliyordum. Şimdi daha az endişeli olsamda orta sahanın yanlış kurulduğunu düşünüyorum. Ceyhun olmalıydı. Umut-Teo-Jaja 'dan birini kesmesi lazımdı.

Sefa
13.09.2010, 18:09
Umut'un yerine Ceyhun olmalıydı..

Oğuzhan Fidan
ya şov yaparız bu maçta yada 1-0 felan olur. ben ideal kadroyla 3-0 veya 4-0 diyodum ama işler değişti .

.....
Onur
-------Selçuk-Colman------
Yattara-----Jaja------Umut
------------Teo-----------

Kadroya bakar mısınız ? :)

Haydi Fırtınam Sivaslılara futbol dersi verelim. Hepinize sonsuz inanıyoruz.

Gökhan KAN
13.09.2010, 18:10
Bu 3 lü orta alanı ne zaman bozduysak kötü oynadık.

erdogdulu sami
13.09.2010, 18:10
hayden uşaklar

Hüseyin İlkin
13.09.2010, 18:11
Takımın kilit noktası Ceyhun-Colman-Selçuk.

Bunu neden bozuyoruz anlamak mümkün değil.

.....
Folloşa çevirmezsek Sivası bize gülerler :)

Şenol Hocada bunu düşünmüş olacak ki kadro şekil A da görüldüğü gibi :p :)

Burak TOSUN
---Ceyhun---
Selçuk--Colman

Bu 3'lü oynadığı maçlarda orta sahaya adeta hükmediyor. 4 tane forvet ile oynamak için bunu harcamamalıyız. Son Antalyaspor maçında bu eksik çok rahat gözüktü.

Emrah Akcagöz
13.09.2010, 18:12
Yönetim inşallah daha forvet almaz yoksa Şenol hoca bu kadrolardan daha ofansif bi kadroyla da çıkabilir.:)

Yiğit Gayretli

Topu ayağında tutarak...

Onur Akyüz
Uzun bir hasretten sonra A.Akere hareket halindeyiz,

Heyecanlıyız kazanacagız.

Gökhan KAN
13.09.2010, 18:13
Hoca Jaja için Ceyhun'u kulübeye gönderdi bu kadar açık ve net..Bence başka çareside yoktu zaten..

aloha_61
Şuanki takımımızın ölüsünün bile alabileceği bir maç kaldı ki Sivas'a puan vermek hiç iyi olmaz bence..
Normal kadrodan çok farklı olarak Ferhat'ı koymuş Şenol hoca inşallah iyi bir performans gösterir ilerde ise Umut yine sol açık, Teo tek forvet, Jaja ise forvet arkası şekinde oynarlar heralde...

Ömer SEVİNÇ
Şu kadro sonrasında hayran oldum Şenol hocaya. Seviyorum hücum futbolu oynatan hocaları. Sakın bozma hocam. Yenilsek bile bozma sakın.

ahmet aydın
Orta sahadan bende endişeliyim. Antalya maçında daha endişeliydim. Hatta puan kaybedeceğimizi biliyordum. Şimdi daha az endişeli olsamda orta sahanın yanlış kurulduğunu düşünüyorum. Ceyhun olmalıydı. Umut-Teo-Jaja 'dan birini kesmesi lazımdı.
rahat ol emrullah abi erken bitiririz isi avni akerde oynuyoruz.defansimiz saglam.biz bu sene kolay kolay gol yemeyiz.Umutta solda 2 yonlu oynayacak Yattarada orta cizgiye yakin oynuyor zaten.

Fatih
13.09.2010, 18:14
Umut'u orta alana yakın oynatacak galiba.

Hüseyin İlkin
Sivasspor geçen sene ki çizgisinden çok farklı. Umarım bir sıkıntı çıkmaz. Sivas-Manisa altı puan almadan kapatmamak lazım.

lazkerem
takım orta saha direncini sağlayamazsa ilerleyen dakikalarda yattara ceyhun değişikliği ile
4-2-3-1 'den 4-3-1-2 'e yada jaja'yıda orta sahada değerlendirirsek 4-4-2'ye dönebiliriz

.....
13.09.2010, 18:15
Olumsuz bir havaya ne gerek var ?

Kadro bence çok güzel.

Bu akşam show izleyebiliriz.

Gökhan KAN
13.09.2010, 18:16
Umut'u orta alana yakın oynatacak galiba.
Hem orta alana hemde solu kapatıcaktır maç içinde..Jaja'da Teo'ya yakın oynayacak arkasında..Eğer Yattara sağ tarafı tam anlamıyla bekleğimiz gibi iyi kullanırsa, ortalarında ceza sahası içinde çok oyuncumuz bulunacak..

ahmet aydın
13.09.2010, 18:16
rahat olun hocam bir kadro kuruyosa dogrudur.biz degil onlar dusunsun hangi adamimizi tutacaklarini?

.....
13.09.2010, 18:17
Şu kadro sonrasında hayran oldum Şenol hocaya. Seviyorum hücum futbolu oynatan hocaları. Sakın bozma hocam. Yenilsek bile bozma sakın.

Al benden de o kadar Ömer abi.

Şenol Hoca işini bilir. Vardır Ceyhun u oynatmamasında bir neden.

İşini ehline bıraksak nasıl olur :)

AKSOY_61
13.09.2010, 18:18
Umut solda jaja da ortada forvet arkası oynar.
Yanlız benim çekincem ortada colman berbat oynamıştı son maçlarda.
İyi oynar da erkenden değişikliğe gerek klmaz umarım.

kursat1313
13.09.2010, 18:18
Şuanki takımımızın ölüsünün bile alabileceği bir maç kaldı ki Sivas'a puan vermek hiç iyi olmaz bence..
Normal kadrodan çok farklı olarak Ferhat'ı koymuş Şenol hoca inşallah iyi bir performans gösterir ilerde ise Umut yine sol açık, Teo tek forvet, Jaja ise forvet arkası şekinde oynarlar heralde...
katılıyorum dediğin gibi oynarız:alkış:

Emrah KabuL
13.09.2010, 18:21
Evimizde oynadığımız karşılaşmalarda böyle bir kadro ideal gibi gözüküyor.. fakat deplasmanlar da kesinlikle Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsünü bozmamak gerekir.

.....
13.09.2010, 18:21
Ferhat Cale yi aratmasın bize yeter.

Yattara Milli Maçta nasıl oynayabileceğini gösterdi aynı performansı bekliyoruz.

Umut zaten bizim Umudumuz bitanemiz :p :)

Teogol desen gol manyağı.

Jaja desen şut manyağı.

Onur desen kurtarış manyağı.

Egemen deseniz savunma manyağı.

Serkan deseniz koşu manyağı.

Eee daha ne istiyoruz biz :p:):)

erdogdulu sami
13.09.2010, 18:22
falafoşa çevirecegiz sivası bu kadroyla

erdogdulu sami
13.09.2010, 18:23
Ferhat Cale yi aratmasın bize yeter.

Yattara Milli Maçta nasıl oynayabileceğini gösterdi aynı performansı bekliyoruz.

Umut zaten bizim Umudumuz bitanemiz :p :)

Teogol desen gol manyağı.

Jaja desen şut manyağı.

Onur desen kurtarış manyağı.

Egemen deseniz savunma manyağı.

Serkan deseniz koşu manyağı.

Eee daha ne istiyoruz biz :p:):)

selçuk ve colman deseniz pas manyagı
bunlarıda eklemek lazım.........

Hakan Karadirek
13.09.2010, 18:24
Allahtan Cale yok, oda hata manyagi.

Hüseyin İlkin
13.09.2010, 18:25
Ferhat'ın şansına Zita oynamıyor Sivas'ta. Uğur - Abdurrahman ikilisi önlü arkalı. Uğur büyük ihtimalle ön tarafta geçen maçlarda olduğu gibi. Tehlike yaratma şansları azaldı.

Sivas'lı Ferhat ise zayıf noktaları.

Orhan Aydın
O değil de,

Ne Bursa maçını ne de Fb maçını izleyebildim(gerçi şimdiye kadar genelde böyle oldu)

Kaçta izleyebilirik Trt'de?

.....
selçuk ve colman deseniz pas manyagı
bunlarıda eklemek lazım.........

Selçuk şut manyağı ve pas manyağı

Colman ara pas manyağı

Giray deseniz etten duvar manyağı :)

Haydi uşaklar.

Gösterin kendinizi.

İnanıyoruz bu akşam ki galibiyetinize.

Hazar_
13.09.2010, 18:26
İyi futbol oynayacağımızı düşünmüyorum çünkü iyi futbolumuzun sebebi ortasahamızdı bizim.Ama yinede kazanırız.

.....
13.09.2010, 18:28
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Diyip şu şarkıyı dinlemenizi tavsiye ediyorum,

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1403374244346&ref=mf

;)

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 18:30
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Diyip şu şarkıyı dinlemenizi tavsiye ediyorum,

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1403374244346&ref=mf

;)
Sana yabancı şarkı dinlemediğimi söylemiştim :D

.....
13.09.2010, 18:31
Sana yabancı şarkı dinlemediğimi söylemiştim :D

Mutlaka dinle bende sen gibiydim şimdi kendimi alamıyorum :p :)

Şampiyooooooooooooooooooooooooooooooooon

;)

Hakan Karadirek
13.09.2010, 18:32
Trabzonda yagmur var, bu kotu oldu bence.

Sefa
13.09.2010, 18:35
Trabzonda yagmur var, bu kotu oldu bence.

Sen diyince baktım dışarı da evet yağmur varmış.. :)

Şiddetli bi yağmur yok hatta şuan yağmıyor sorun olmaz..

erdogdulu sami
biraz önce verilen taksim yürüyüşünden daha komple bir yürüyüş
bize heryer trabzon
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=1170036689128&ref=mf

.....
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Terzioğlu
13.09.2010, 18:39
Kadroyu cok begendim. Özellikle Ferhat'a sans verilmesi güzel. Umarim bu sansi kullanir. Form tutarsa cok iyi bir sol bek kazanabiliriz.

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 18:40
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

akin0834
13.09.2010, 18:42
kadyora baktıgımızda selcuga defansif oalrak daha fazla yük binecek..
colman eski günlerine geri dönmeli yoksa selcuk colman orta sahası cöker..
yattara ve umutu kanatlardan kacırmalı ve teofiloya alan yaratılmadılır...
jaja forvet arkası oynayacagı icin teo daha rahat olacaktır...jaja bol bol o bazuka şutlarından cekmesi lazım...
son olarak hucüm gücü yüksek bi kadro cıkarmış şenol hocamız..kesin gol atarız yeterki yemeyelim...
haydi fırtına esme zamanı....

Mustafa Calik
13.09.2010, 18:42
Zemin toparlanmis gibi..

karayamayman
13.09.2010, 18:48
Maçı seyredemeyeceğim...Bu sezon ilk...İnşallah uğurlu gelir...

Eren Karaahmetoğlu
Ooooooooooooo Trabzonn muuuuuuuu

Taaariifii çok zor bir aşk buuu

Gelmeyecekkk

Hiç bir zamannn

Bu büyük sevdanın sonuuu

Anlatılmaz bir sevgi buuu

Deli gibi seviyoruz Trabzon'uu

Anlatılmazz bir sevgi buu

Deli gibi seviyoruz Trabzon'uu..

Mustafa Demir
bu stad niye hic dolmuyo bilet fiyatlari ucuz halbki

Mehmet Yusuf
evet zemin çok güzel gözüküyor şu anda.

erdogdulu sami
13.09.2010, 18:49
18 kişilik kadroyu bilen varmı?

Aker
bu stad niye hic dolmuyo bilet fiyatlari ucuz halbki

Kombine sahipleri gelmiyor olabilir mi?:confused:

Mustafa Demir
umut teo jaja yattara ilkonbirde baya hucum agirlikli bi kadro

Mustafa Calik
Tolga, Cale, Özeren, Baris Atas, Ceyhun, Burak ve Alanzinho yedeklerimiz..

Orhan Aydın
13.09.2010, 18:50
Foto koyma imkanı olanlar esirgemesin bir zahmet:D

erdogdulu sami
13.09.2010, 18:51
biri özelden maç linki atabilirmi?

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 18:53
Yağmurluk dağıtılmış :)

Hamza Yilmaz
13.09.2010, 18:53
biri özelden maç linki atabilirmi?
bana da biri özelden link atabilirse sevinirim

Mustafa Calik
13.09.2010, 18:54
http://img696.imageshack.us/img696/5260/unbenanntdeb.png

.....
Şey var mı ?

Hani anladınız siz :)

Bıyıklıoğlu
Statda 10 bin kişi anca vardır.Maraton'da çok büyük boşluklar var.Çekirdekçilerde iş başında şu anda :)

erdogdulu sami
ALLAH rızası için biri link atsın

Mustafa Calik
13.09.2010, 18:55
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs615.snc4/59527_150427414988925_121344381230562_304471_59832 12_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=160654&id=121344381230562)

Kader KORELİ
banada atarsanız sevinirim.

Emrah Akcagöz
Arkadaşlar işteyim özelden görüşelim..:D

Alper Beyazay
Bende yardım bekleyenlerdenim. :)

Ömer Sak
13.09.2010, 18:56
Sampiyonluk istiyorsak ilk önce stadi doldurmaliyiz :)

Eren Karaahmetoğlu
13.09.2010, 18:56
Statda 10 bin kişi anca vardır.Maraton'da çok büyük boşluklar var.Çekirdekçilerde iş başında şu anda :)

Yok be Mesut. 15 binden fazla olduğuna eminim. Daha da dolacaktır. 5 dakika var malum. Modernleştik. :D Ayrıca o rakip tribünün alt kısmı hep boş kalıyor. Fener maçının biletleri bitmesine rağmen o kısım boştu. Sanırım o kısımdan kombineyi vali falan o tarz biri aldı ve dağıtmadı.

Mustafa Calik
13.09.2010, 18:57
Hakem kim ?

Orhan Aydın
13.09.2010, 18:57
Arkadaşlar işteyim özelden görüşelim..:D

Burası kasıyo msn var mı?

danger00
13.09.2010, 18:58
futbolcuların sahaya pankartla çıkması ve tekrar içeri girmesi gibi bir saçmalık sadece bizim ligimizde var herhalde.

Oğuz B.
13.09.2010, 18:59
Haydi uşaklar Allah utandırmasın..

Mustafa Demir
cok guzel bi likn buldum :D

hodlu
Lig havasından koptuk.Bu ara bana 1 ay gibi geldi.Neyse inşallah 3 puan ile dönüş yaparız.Allah yardımcımız olsun.........

erdogdulu sami
zemin çok iyi gözüküyor

.....
Hayde Vira Bismillah.

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 19:00
İstiklal Marşımız

f.ozdemir
13.09.2010, 19:00
Şu tribünü ne zaman coşkulu göreceğim. Haklarını yemeyelim Liverpool maçında iyiydiler. Ama 5 sezonda sadece bir maç mı böyle olacak ? Şunu söylemeyi hiç istemiyorum ama Beşiktaş taraftarını 1-2 dk izlesek. Tribün grupları arasında hiç mi bağ olmaz arkadaş ? Neyse daha yazmıyorum çünkü kötü yerlere gidecek.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK TRABZON! EN BÜYÜK TRABZONSPOR TARAFTARI!

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 19:02
Allah utandırmasın.Hayde uşaklar...

Cihan
13.09.2010, 19:02
help please ! help please :D köprü var mı :D

hodlu
13.09.2010, 19:03
Hayrettin amcamızın suratını gördüm bütün enerjim ve moralim kayboldu.............

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 19:03
Sivas yemin ediyor 3 ten fazla yememek için :)

hodlu
13.09.2010, 19:04
Uzun zamandır Şenol hoca takım elbise giymemişti bu akşam çok yakışıklı görünüyor, maşallah.............

.....
13.09.2010, 19:06
Bizim Ferhat iyi başladı Allah bozmasın :)

f.ozdemir
13.09.2010, 19:07
Uzun zamandır Şenol hoca takım elbise giymemişti bu akşam çok yakışıklı görünüyor, maşallah.............

Ben de çok seviyorum takım elbiseli T.Direktör. Ayrı bir karizma veriyor.

Cihan
13.09.2010, 19:08
teo show :D

Mustafa Demir
aslanim teoo

erdogdulu sami
teofilo beeeeeee

AKSOY_61
Teofilodan güzel harektler
maç dandik bu arada

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 19:09
Teo ne yaptı öle ya :)

Ertan1982
özelden bi mesaj alabilirmiyim lütfen?

.....
Jaja dışarı vurdu :)

Mustafa Demir
13.09.2010, 19:11
ahhh beee toeeeeeeeee

Mustafa Calik
Ahhhh Teoooooo..

f.ozdemir
17bin küsür var tribünlerde.

.....
Teo çok net pozisyonu kaçırdı.

Neyse atar sonra bi şey olmaz :)

Cihan
teo canavar :D

İsmail Coşgun
Haydi Trabzonum ez geç!

AKSOY_61
Teo süper valla:D

Çakıroğlu İhsan
Teoya nazar değmesin hep böyle devam.
Bir forvetin yapması gerekenleri yapıyor.

Mustafa Demir
13.09.2010, 19:12
bu teo bizim vazgecilmezimiz olurr demedi demeyin

erdogdulu sami
teofilo müthiş ya

Mustafa Calik
Ahhhh Giraaaay direkten döndü :S

.....
Top direkten döndü.

Şans yok bizde ya :)

iskenderunlu
alırız maçı hemde rahat şekilde

aaahmet61
13.09.2010, 19:13
teoda yükseliş devam ediyor aynı oranda yattarada düşüş var.yattara durmadan geri pas yapıyor.acaba eski gücünde değil mi ?