PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

Tolga Kurt
11.09.2010, 01:51
____________Onur______________
Serkan___Giray___Egemen____Cale
______Selçuk__Colman_________
Yattara_______JaJa_______Engin
__________Teo_______________

Cihan_61
11.09.2010, 01:52
Maç günü bilet bulabilirmiyim uşaklar?4 yigenimle birlikte maça gelicem...Daha takımı stadı görmeden deli gibi fanatik olabilen bu harika ufaklıklara Avni Aker sözü vermiştim..Okul tatil havalar güzel gün müsait..Gün sözümü tutma günüdür..Pazartesi öglen gibi Trabzona gelip şehiri gezdircem onlara..ama o saatte bilet olur mu bilemiyorum..Kredi kartı defterini kapatıp onu hayatımdan DEF ettiğim için biletix benim için tarih oldu....Bilgisi olan veya yardımı dokunabilecek olan benle iletisime gecerse mutlu olurum

Maça gelince yigenlerime güzel bir galibiyet hediye olur insallah..

insallah bulursun :):)

İlyas Onat
11.09.2010, 01:53
Ferhat'ı izlemek istiyorum.

'Bu çocuk olur,müthiş olur, hele sabır' dedirtecek kadar oynasın istiyorum.

.....
11.09.2010, 02:00
Bende Ferhat ı izlemek istiyorum :)

Fatih Özkan
11.09.2010, 02:01
Maç günü bilet bulabilirmiyim uşaklar?4 yigenimle birlikte maça gelicem...Daha takımı stadı görmeden deli gibi fanatik olabilen bu harika ufaklıklara Avni Aker sözü vermiştim..Okul tatil havalar güzel gün müsait..Gün sözümü tutma günüdür..Pazartesi öglen gibi Trabzona gelip şehiri gezdircem onlara..ama o saatte bilet olur mu bilemiyorum..Kredi kartı defterini kapatıp onu hayatımdan DEF ettiğim için biletix benim için tarih oldu....Bilgisi olan veya yardımı dokunabilecek olan benle iletisime gecerse mutlu olurum

Maça gelince yigenlerime güzel bir galibiyet hediye olur insallah..

Elimde bilet olsa düşünmeden verirdim abi...
Ama maraton boş gözüküyor her maçta (kenarları)
İnşallah bulursun...

İsmail Coşgun
11.09.2010, 02:05
Kolay görünse de zor bir maç olacak bence. Performansımızı ve düzeyimizi bildikleri için özel önlem alacakları kesin. Kendi oyunumuzu oynatmamaya çalışacaklardır. Sert ve faullu oynayarak bizi durdurmaya uğraşacaklardır. Bir gol bizim rahatlamamizi sağlar. Mücadele gücümüzü üst seviyede tutarsak kesin kazanacağımız bir maç...

İleli
11.09.2010, 02:11
onu bunu bilmem takim ceyhun colman selcuklu orta sahada daha iyi top yapiyor, antalya macinda ceyhunun yoklugunu acip hissettik hic top ceviremedik...

onur
serkan
egemen
giray
cale
ceyhun
selcuk
colman
jaja
yattara
teo

Ömer TOPAL
11.09.2010, 02:12
teşekkür ederim uşaklar...

Armağan Dere
11.09.2010, 02:13
ey futbolcular bu maçı almak zorundasınız...daha 4.haftadan farkın açılmaması için,Trabzonspor'a hakettiği başarıları kazandırmak için...en önemlisi bizler için almalısınız,takım kan tazelemeli bu galibiyetle..Bursa 4'te 4 yaptı..haftaya puan kaybedekleri muhtemelken çünkü oynacakları valencia maçından dolayı ve ayrıca İstanbul takımları da uyanmaya başladılar açabildiğimiz kadar farkı açmalıyız bu fırsatları harcamamalısınız..7.haftaya kadar kayıpsız gitmeliyiz...çünkü bjk maçında yaşanacak puan kaybı pek fazla sırıtmaz..ama bu hakların ilkini çok erken harcadık antalya maçıyla..aman dikkat...

Mustafa Umut
11.09.2010, 02:19
Özellikle Ceyhun-Colman-Selçuk-Yattara-Jaja-Teofilo-Umut sahada olsun istiyorum :)

Fazla istedim galiba :)

Tolga Kurt
11.09.2010, 02:33
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs059.snc3/14641_224093241504_210052516504_2936105_6196414_n. jpg

10 Numara dövme :D

İlyas Onat
11.09.2010, 02:36
Özellikle Ceyhun-Colman-Selçuk-Yattara-Jaja-Teofilo-Umut sahada olsun istiyorum :)

Fazla istedim galiba :)

E yani, abartmışsın biraz. :)

Şenol Hoca dese ki; "Kafamda bir kadro var, onu sürücem sahaya ama senin hatırına bir kontenjan ayırdım. Kimi desen çıkarıcam, kimi desen alıcam."
Kimin adını verirdin bu maç?
Hocam şu mutlaka oynasın bu maç diyeceğin kim olurdu?

Tek bir isim, yok öyle yağma. :)

hos_cocuk61
11.09.2010, 02:53
Kadromuz Sivas maçında...

_______________Onur______________

Serkan____Giray_______Egemen___Cale

_________Selçuk_____Colman_________

Yattara________Jaja__________Umut

_____________Teofilo______________

...şeklinde olucak büyük bir ihtimalle.

Uğur Tüysüzoğlu
11.09.2010, 03:08
Artık şu avnikaerdeki taraftar kitlesini abartmayı bırakın,

Sizler yüzünden bir çok kişinin çıkası gelmıyor trübüne

Görmüyormusunuz taraftar kültürü değişiyor adım adım iyi oluyor

Ama ön yargınız varya sallayında durun

Gelın o zaman beraber bagıralım o sallayanlar.

Konusmak o kadar kolaykı...

Uğur Tüysüzoğlu
11.09.2010, 03:09
Bizimde bir sabrımız var artıki,

Yiyip içip akıl vermek değilde gelin beraber üretelim o zaman.

UtopyaTs
11.09.2010, 03:29
Bu maçı almak zorundayıız umarım takım fb-liverpool maçlarında ki gibi oynar ve baskıyla ilk yarıda bitirir işi.

.....
11.09.2010, 03:32

Olabilir tabi. Ama bir çok ihtimal var. Ben olsam Umut yerine Engin i koyar öyle başlardım tabi :)

stormtiger61
11.09.2010, 09:30
Usaklar en bastan soyliyeyim, cok ama cok zor bir mac olacak, Avni Aker deki son macta Sivas i resmen ezmistik, o mac belki de 10-0 olabilirdi. O yuzden bu maca Sivas cok hirsli cikacak ve bu y.... Mesut Bakkal bize hep ters gelen bir i..... ne yazik ki.

Bu macta da bize bir katakulli yapabilir o yuzden cok ama cok dikkat diyorum ben. En onemlisi orta saha bizim icin, cok mucadele eden, kosan bir orta saha ile maca cikmaliyiz. Ceyhun, eger oynarsa jaja, Selcuk en ufak sut firsatini degerlendirmeliler, duran toplar bizim icin cok buyuk bir firsat. Butun bunlari soyluyorum cunku sivas in kati bir defans uygulayip alan savunmasi ile bizi kitleyecegini dusunuyorum. Orta sahayi kalabalik tutup bizim kosmayan ve mucadele etmeyen futbolcularimiza pas yapma firsati vermezlerse iste o zaman arpayi yutariz.

Dedim ya cok zor bir mac.

Mustafa Umut
11.09.2010, 11:28
editttttttt

Barış Burak
11.09.2010, 11:29
benim twek korkum teofilo aslında.atamaz diye değil korkum.iyi bir oyuncu olduğunu hep savundum fakat,şu sıralar hem yerelde hem ulusal basında hep o var.şımaracak diye korkuyorum.

Mustafa Umut
11.09.2010, 11:29
E yani, abartmışsın biraz. :)

Şenol Hoca dese ki; "Kafamda bir kadro var, onu sürücem sahaya ama senin hatırına bir kontenjan ayırdım. Kimi desen çıkarıcam, kimi desen alıcam."
Kimin adını verirdin bu maç?
Hocam şu mutlaka oynasın bu maç diyeceğin kim olurdu?

Tek bir isim, yok öyle yağma. :)

Colman'ın sağı solu belli olmuyor malesef :) 1 maç çok iyi 1 maç kötü :)

Eğer Colman'ın ölüsü olacaksa sahada Colman çıksın Ceyhun alınsın derim.

Eğer Colman bizim bildiğimiz Colman olacaksa yani zeka dolu paslar atıp oyunu hızlandıracaksa Umut çıksın Colman girsin derim :)

-----------Onur----------
Serkan-Giray-Egemen-Cale
------Selçuk---Ceyhun---
Yattara----Jaja----Colman
-----------Teo-----------

Bu şekilde Ceyhun-Selçuk olduğu sürece orta sahada kabul ettiririrz kendimizi gerek defansif özellikleri olsun gerek pas trafiği olsun ancak Colman solda oynayabilrmi acaba :S

Eğer Colman solda oynarsa çok çok iyi olur böyle.

1. devre Teo'yu oynatırdım 2. devre Umut'u alırdım yorulmuş defansa iyi press yapardı :)

Ama her şey Colman'a bağlı malesef :S

Barış Burak
11.09.2010, 11:31

büyük ihtimal dizilim böyle olur ama bence,colman yerine o bölgeye ceyhun girer.çünkü o bölgede defansada yardım şart ve colman o yardımı yapamaz fazla.

hem kafası aptal saptal şeylere karışıksa madem.2 maç dinlensin bakalım.

Ali Tunahan Güllü
11.09.2010, 11:43

Evet böyle olabillir ama Cale'nin yerine bu maçta Ferhatı izleyeceğiz gibi geliyor.

Emre ÖZTÜRK
11.09.2010, 11:47
Benim kadrom şöyle olurdu.

.....................Onur......................... .

Serkan........Giray......Egemen........Cale

Colman........Selçuk......Ceyhun.....Umut

........................Jaja...................... ...

.....................Teofilo...................... ...

Colman'ın yerine Burak'ta olabilir.Maçın gidişatına göre Yattara,Alanzinho gibi hamleler gelebilir.Bu maçın çok zor geçeceği ortada.Sivas fizik gücü olarak üst düzey bir takım.Dikkatli olmamız lazım.

Mesut
11.09.2010, 11:48
yenmek lazım arayı açmamak lazım

Hqmi
11.09.2010, 11:49
Gün Jaja'nın günüdür. :)

Cafer Bulur
11.09.2010, 12:21
Artık şu avnikaerdeki taraftar kitlesini abartmayı bırakın,

Sizler yüzünden bir çok kişinin çıkası gelmıyor trübüne

Görmüyormusunuz taraftar kültürü değişiyor adım adım iyi oluyor

Ama ön yargınız varya sallayında durun

Gelın o zaman beraber bagıralım o sallayanlar.

Konusmak o kadar kolaykı...
Kale arkasindakilere,cilginlara lafim yok.

Ama avni akerin maraton ve kapali kisminda destekleme,atesleme kültürü yok.

Trabzonda yasasaydim,destek verirdim bundan süphen olmasin.;)

.....
11.09.2010, 12:41
Teogol gol gol

:)

5 istiyoruz 5 :D

Taner Tonbil
11.09.2010, 12:51
mutlaka kazanmamiz lazim puan farki olmasin diye

pReN@_61
11.09.2010, 13:04
"
Tebrikler Teofilo!

A2 takımla önceki akşam yapılan özel maç teknik direktör Şenol Güneş'in kafasındaki soru işaretlerini giderdi. Attığı 4 golle karşılaşmaya damgasını vurup hocası tarafından özel olarak kutlanan Kolombiyalı, Sivas sınavının forveti oldu."

Cafer Bulur
11.09.2010, 13:07
"
Tebrikler Teofilo!

A2 takımla önceki akşam yapılan özel maç teknik direktör Şenol Güneş'in kafasındaki soru işaretlerini giderdi. Attığı 4 golle karşılaşmaya damgasını vurup hocası tarafından özel olarak kutlanan Kolombiyalı, Sivas sınavının forveti oldu."
Böyle bir ölcü olmamali.

Jaja o macta gol atamadi diye yedek mi kalacak?

Haber yapmak icin bir haber bence...

AKSOY_61
11.09.2010, 13:15
Mesut bakkaldan sonra sivas maçları.
Büyük takımlara kaybetmiyolar, tam bir beraberlik takımı gibi.

Gaziantepspor-Sivasspor : 2-2
Sivasspor-Galatasaray : 1-1
Kayserispor-Sivasspor : 2-2
Sivasspor-Ankaraspor : 3-0 (hükmen)
Beşiktaş-Sivasspor : 2-2
Sivasspor-Kasımpaşa : 1-1
Eskişehirspor-Sivasspor : 1-1
Sivasspor-Ankaragücü : 3-3
Sivasspor-Galatasaray : 2-1
M.P. Antalyaspor-Sivasspor: 1-1
Sivasspor-Bursaspor : 0-2

Uğur Tüysüzoğlu
11.09.2010, 13:21
Kale arkasindakilere,cilginlara lafim yok.

Ama avni akerin maraton ve kapali kisminda destekleme,atesleme kültürü yok.

Trabzonda yasasaydim,destek verirdim bundan süphen olmasin.;)

Güzel abicim hiç bir grubun yaptıklarını veya yapmadıklarını söylerek zedelemicem ama böyle adaletsiz olmanız gerçekden ürkütücü..

Evet maratonda yoktu geçen sene ama,

Fener maçı ilk maç oldugundan pek organıze olamadı maraton ama liverpoll macında gördük kalearkalarıyla uyumu ve desteği,

Tv'den görünenlere değilde hakedenlere hak verin çılgınlar 10 dk bağırdı.

bbyanik
11.09.2010, 13:24
bir internet sitesinden haber .... "sivas Trabzonspor a billeniyor "muş bak bak hey allahım sen sabır ver ya .... sivasa en az 3 tane atacağımızdan eminim tarihi bir fark olursa çok mütehassıs (çoşkun sevinç ) olurum ...

Cafer Bulur
11.09.2010, 13:27
Güzel abicim hiç bir grubun yaptıklarını veya yapmadıklarını söylerek zedelemicem ama böyle adaletsiz olmanız gerçekden ürkütücü..

Fener maçı ilk maç oldugundan pek organıze olamadı maraton ama liverpoll macında gördük kalearkalarıyla uyumu ve desteği,

Trazonda mac izlemisligimde var benim, gördügüm kadariyla genelde kale arkalari coskuyla destek veriyordu.

Ben anlamiyorum,neden bir bursa tribünleri kadar destek verilmedigini kabul etmiyorsunuz?

Sanki benim hosuma mi gidiyor avni akerde destek cok iyi degil derken?

Senol günes fb macindan sonra bizzat yakindi taraftar daha yapici olmali diye,yalan mi?

Vkgz
11.09.2010, 13:31
Zannımca rahat kazanırız. Yattara da kilit adam olur.

Uğur Tüysüzoğlu
11.09.2010, 13:32
Abicim evet bursa tribünleri kadar iyi değiliz,

Destek olunda gelişelim sizde neden anlamıyorsunuz hiyeraşiyi yıktık çıkardan vazgeçdik,
Kendi kültürümüzü yansıtıyoruz,

Ben sadece bu sene için konuşuyorum tribün için, çılgınlar karşı bir tepkim yok onlarlada omuz omuza maç izlemişliğim var,
Artık Trabzon taraftar profili değişiyor rant peşinde koşanlar yanlız kalmaya başlıyor taraftar kültürlendikce,

Liverpool maçı 2 kale arkasi ve maraton çok güzel uyum içinde çalıştılar bir bursa,bir bjk havası verdiler,

Bu süreyi daha çok artırmak için çalısıyoruz isimler öne çıkmadan bordo mavi için haykırmak için,

Ama her gelen taraftara sallayınca moraller bozuluyo biraz araştırın herkezi aynı kefeye koymayın,
O zaman ürettiklerimiz ve üreteceklerimiz için ümitsiz oluyoruz...

Cafer Bulur
11.09.2010, 13:35
Abicim evet bursa tribünleri kadar iyi değiliz,

Destek olunda gelişelim sizde neden anlamıyorsunuz hiyeraşiyi yıktık çıkardan vazgeçdik,
Kendi kültürümüzü yansıtıyoruz,

Ben sadece bu sene için konuşuyorum tribün için, çılgınlar karşı bir tepkim yok onlarlada omuz omuza maç izlemişliğim var,
Artık Trabzon taraftar profili değişiyor rant peşinde koşanlar yanlız kalmaya başlıyor taraftar kültürlendikce,

Liverpool maçı 2 kale arkasi ve maraton çok güzel uyum içinde çalıştılar bir bursa,bir bjk havası verdiler,

Bu süreyi daha çok artırmak için çalısıyoruz isimler öne çıkmadan bordo mavi için haykırmak için,

Ama her gelen taraftara sallayınca moraller bozuluyo biraz araştırın herkezi aynı kefeye koymayın,
O zaman ürettiklerimiz ve üreteceklerimiz için ümitsiz oluyoruz...
Daha önce cikar pesindemiydiniz?:)

Saka bir tarafa liverpool macinda taraftarimiz iyiydi,umarim bu durum sadece avrupa macina ait bir durum degildi.

Uğur Tüysüzoğlu
11.09.2010, 13:37
Daha önce cikar pesindemiydiniz?:)

Saka bir tarafa liverpool macinda taraftarimiz iyiydi,umarim bu durum sadece avrupa macina ait bir durum degildi.

Uyutulmadımı senelerce taraftarımız aralarında bende dahil gözümüz açıldı diyeceğime kelimelerin azizliğine uğramışım..

Abicim hakedenın hakkını verin güzel iş yapanları ufacık bir alkış bile bir dahaki maça daha motive çıkıyoruz.

Cafer Bulur
11.09.2010, 13:40
Uyutulmadımı senelerce taraftarımız aralarında bende dahil gözümüz açıldı diyeceğime kelimelerin azizliğine uğramışım..

Abicim hakedenın hakkını verin güzel iş yapanları ufacık bir alkış bile bir dahaki maça daha motive çıkıyoruz.
Iyi yoldasiniz ama olimpiyattaki taraftarin coskusuna ulasmak icin daha cok calismalisiniz.:)

Uğur Tüysüzoğlu
11.09.2010, 13:41
Iyi yoldasiniz ama olimpiyattaki taraftarin coskusuna ulasmak icin daha cok calismalisiniz.:)

O kadar çok etken o kadar virajlı yollar varki, sayfalarca anlatılır ayrı bir başlık olur

İhşallah daha sağlam oluruz iyi günler.

Barış Burak
11.09.2010, 13:44
Bne fb ve liverpool maçlarında Trabzondaydım ve maçada gittim.Bne buradan,tribün liderleri ağabeylerimizden birşey rica ediyorum.

''bordo gol gol gol,mavi gol gol gol'' gibi bilinen tezahüratları söyleyince herkes bildiği için bağırıyor,dikkat ederseniz o tezahüratlarda ses ve coşku daha fazla.çünkü 40 yaşındaki ağabeylertimizde biliyor bu tezahüratları.ama sonra gruplar kendi tezahüratlarını işin içine sokunca,hem aynı anda farklı tezahürat oluşuyor,hem bilmeyen çok olduğundan gruplar yalnız kalıyor ve hava bozuluyor.

bilinen tezahüratlarla başlayalım ve en azından yeni marşlar,besteler kullanacaksak bütün gruplar haberleşsin.benim fikrim bu

Mustafa Umut
11.09.2010, 13:49
Beşiktaşlı arkadaşlar ateş püskürüyolar ve çok haklılar federasyonun yaptığı çok ayıp.

Akşam 21.30 da Türkiye tarihinin en önemli maçlarından birisi var ve aynı saate Beşiktaş maçını koymuşlar.

Gerçekten ilginç bi durum bizim maçımızı akşam o saate koysalar ne yapardık ??

Barış Burak
11.09.2010, 13:51
Beşiktaşlı arkadaşlar ateş püskürüyolar ve çok haklılar federasyonun yaptığı çok ayıp.

Akşam 21.30 da Türkiye tarihinin en önemli maçlarından birisi var ve aynı saate Beşiktaş maçını koymuşlar.

Gerçekten ilginç bi durum bizim maçımızı akşam o saate koysalar ne yapardık ??

Beşiktaşlılar sonuna kadar haklı.Bugün onlara,yarın bize yapılır bu.Bordo mavi.net olarak bizimde tepki koymamız lazım aslında

Uğur Erdoğan
11.09.2010, 13:53
umarım güzel bir maç olur

Cafer Bulur
11.09.2010, 13:57
Beşiktaşlılar sonuna kadar haklı.Bugün onlara,yarın bize yapılır bu.Bordo mavi.net olarak bizimde tepki koymamız lazım aslında
Hic de hakli degiller,belki de 10 senede böyle bir durum olur ve yarin referandum oldugu da unutulmamali.

Ben bile basket macini degil bjk nin macini izlemeyi tercih ederim,isteyen istedigi maci seyreder.

Furkan Dündar
11.09.2010, 14:00

Çılgıların cok bagırdıgını kim söyledi ??
fener ve liver maçlarında marotondaydım sivas ve manisa maçında da ordayım..
en iyi bagıran grup kale arkasındaki farozlular ..
Böyle bir grup böyle bi bagırma yok bütün stadı ayaga kaldıryorlar
Liver maçında maratonla
Trabzonn goll goll bordo gol mavi gol yaptırdılar sivasa yapalım adamlar titremezse bişey bilmiyorum öyle tezavrat daha bu güne kadar görmemiştim.

Gökhan KAN
11.09.2010, 14:01
Mesut Bakkal'ın Trabzonspor karnesini bulabilen varsa koysun merak ediyorum..

Cafer Bulur
11.09.2010, 14:03
Bu takim baska bir takim,bunu irdelemeye gerek yok.

Her 2 takimda normal performanslarini ortaya koyarsa kazanan biz oluruz.

Furkan Dündar
11.09.2010, 14:03
Bne fb ve liverpool maçlarında Trabzondaydım ve maçada gittim.Bne buradan,tribün liderleri ağabeylerimizden birşey rica ediyorum.

''bordo gol gol gol,mavi gol gol gol'' gibi bilinen tezahüratları söyleyince herkes bildiği için bağırıyor,dikkat ederseniz o tezahüratlarda ses ve coşku daha fazla.çünkü 40 yaşındaki ağabeylertimizde biliyor bu tezahüratları.ama sonra gruplar kendi tezahüratlarını işin içine sokunca,hem aynı anda farklı tezahürat oluşuyor,hem bilmeyen çok olduğundan gruplar yalnız kalıyor ve hava bozuluyor.

bilinen tezahüratlarla başlayalım ve en azından yeni marşlar,besteler kullanacaksak bütün gruplar haberleşsin.benim fikrim bu

evet kardeşim katılıyorum sana benimde yaşım 18
yaşlı dayılar veya bayanlar diğer tezahüratları bilmiyor ama
Gol gol diye bagıralım bak tum stad nasıl bagırıyor
bence öyle fanteziye kaçmayalım
2 mars bize yeter bordo mavi ve trabzon gol gol
Bunla inletiriz:)

Cafer Bulur
11.09.2010, 14:05
evet kardeşim katılıyorum sana benimde yaşım 18
yaşlı dayılar veya bayanlar diğer tezahüratları bilmiyor ama
Gol gol diye bagıralım bak tum stad nasıl bagırıyor
bence öyle fanteziye kaçmayalım
2 mars bize yeter bordo mavi ve trabzon gol gol
Bunla inletiriz:)
Gol gol tezahüratlari takim üzerinde baski yaratir,buna hic gerek yok.

Taraftar güzel hareketleri alkislasa bile cok faydali olur.

Furkan Dündar
11.09.2010, 14:05

bizim normal performansımız hangi maç abi fener maçı mı ? Liverpool mu ?
2sini de canlı izledim dağlar kadar fark vardı..
Liverpool maçındaki gibi paslı organize oynamaya çalısırsak ezer geceriz sivası ..
Fener maçındaki gibi orta sahayı boş bırakırsak hadi kolay gelsin..

Gökhan KAN
11.09.2010, 14:06

Ben sadece merak ediyorum Cafer abi..İşin o tarafına yorum yapmıcam.:)

Furkan Dündar
11.09.2010, 14:07
Gol gol tezahüratlari takim üzerinde baski yaratir,buna hic gerek yok.

Taraftar güzel hareketleri alkislasa bile cok faydali olur.

haklı olabilirsin cafer abi ama takımın taraftarı artık bilgili ..
serkanın geriye koşup topu adamdan alıp taça attıgındaki alkışı biliyorum :)
bu bıle yetıyor..
tv den bunlar duyulmuyor sanırım ama taraftarımız o kadar da berbat deil en azından alkış konusunda :):D

cakir28
11.09.2010, 14:07

Haklisin kardes..
Super Kupa da ordaydim..bilinen Tezaruhatlar coskulu oluyordu.Sonradan anlasilmayan tezaruhatlarda suzkun kaliniyordu..

Yusuf Özbakır
11.09.2010, 14:08
-Onur------------------------

Serkan------Giray----------Egemen---------Cale

-------------Selçuk-------------Colman-------------

Yattara-----------Alanzinho------------Jaja Coelho

----------------------Teofilo------------------------

Arda'
11.09.2010, 14:09
jaja 4-3-3'te 3'lü forvetin solunda oynayamaz mı ?

Sefa
11.09.2010, 14:09

Bende merak ediyorum. Bu adam bizi mahalle takımıyla bile yeniyor.. :)

Cafer Bulur
11.09.2010, 14:10
Ben sadece merak ediyorum Cafer abi..İşin o tarafına yorum yapmıcam.:)
Mesut bakkalin bize karsi genelde iyi sonuclar aldigi bilinen bir durumdur ama mesela broosa karsi alinan 1-0 lik galibiyet cok sey ifade etmiyor bence.

Zaten önemli olan rakip hocasinin kim oldugu degil,bizim nasil oynadigimiz sonucu belirleyecektir.

Furkan Dündar
11.09.2010, 14:12

jaja yı solda oynatıp neden adamı öldürelim ki :confused:

Gökhan KAN
11.09.2010, 14:22
Bende Colman-Ceyhun-Selçuk 3'lüsüyle maça başlamamız gerektiğini düşünüyorum..Biz ne kadar Colman'ı sola yakın görmek istemesekte hoca yinede oraya yakın oynatacaktır. Bence hocada 3lüyü bozmayacak. Yattara banko oynar. Umut veya Teo'nun oynamasıda benim çok farketmez.

Konuşmamız gereken Alanzinho'mu oynamalı Jaja'mı..Bence sadece 2si arasında kararsızdır Şenol hoca..

--------------Ceyhun-------------
-----Selçuk---------------Colman--

Yattara-----Alanzinho/Jaja-------

--------------Teo/Umut----------------

yorumsuz6117
11.09.2010, 14:23
Alanzinho artık yedek beklemeli.

Muhammed
11.09.2010, 14:25
Bende Colman-Ceyhun-Selçuk 3'lüsüyle maça başlamamız gerektiğini düşünüyorum..Biz ne kadar Colman'ı sola yakın görmek istemesekte hoca yinede oraya yakın oynatacaktır. Bence hocada 3lüyü bozmayacak. Yattara banko oynar. Umut veya Teo'nun oynamasıda benim çok farketmez.

Konuşmamız gereken Alanzinho'mu oynamalı Jaja'mı..Bence sadece 2si arasında kararsızdır Şenol hoca..

--------------Ceyhun-------------
-----Selçuk---------------Colman--

Yattara-----Alanzinho/Jaja-------

--------------Teo/Umut----------------

Bence Şenol Hoca'nın en az kararsız olduğu konudur Jaja konusu. Banko oynayacaktır.

Tolga Okumuş
11.09.2010, 14:36
Alanzinho ve Yattara'yı aynı kadroda görmezsek istediğimizi alırız gibime geliyor.

Golü bulamazsak -ki olasılık dahilindedir- sabırlı olmayı da bilmek gerekir.

danger00
11.09.2010, 14:39
serkan---giray---egemen----ferhat
----selçuk-ceyhun-engin(colman)---
jaja------------------------------umut
--------------teo------------------

bordo08
11.09.2010, 15:43
Colman -selçuk -ceyhun üçlüsü kesinlikle bozulmamalı.Sivasın sert futboluna karşılık vermeliyiz.Orta alanda üstünlük sağlarsak bir şekilde kazanırız.

MehmeTS_ADANA
11.09.2010, 15:51

ya arkadaşlar artık yattara-alan ı aynı anda oynatma hayallerinden vazgeçin rakip mahalle takımı bile olsa.bu dizilişde jaja teo nun arkasına sola umut sağ kanada ise form durumu ve maç gidişatına göre yattara yada alanzinho

Ilelioglu
11.09.2010, 16:19
Yeni bir on bir daha yazalim...:)

-----------------------Onur----------------------

Serkan-------Giray--------------Egemen------Cale

---------Selcuk------Ceyhun-----Colman---------

Burak--------------------------------------Engin

----------------------Teo-----------------------

DeAgLeMaNyAq
11.09.2010, 17:05

05.11.2005 Trabzonspor 1 : 1 Gençlerbirliği
09.04.2006 Gençlerbirliği 1 : 0 Trabzonspor
20.10.2006 Gençlerbirliği 3 : 0 Trabzonspor
07.04.2007 Trabzonspor 4 : 3 Gençlerbirliği
09.12.2007 Trabzonspor 3 : 2 Gaziantepspor (Bu maçtan sonra istifa etti :D)
19.04.2008 Trabzonspor 0 : 0 Gençlerbirliği
14.11.2008 Gençlerbirliği 0 : 1 Trabzonspor
21.02.2009 Trabzonspor 0 : 2 Denizlispor
23.08.2009 Manisaspor 1 : 0 Trabzonspor

Bu maçlar sonucunda 3 galibiyetimiz, 2 beraberliğimiz ve 4 mağlubiyetimiz var...

Tolga Kurt
11.09.2010, 17:56
-------------------------Onur-----------------------------
--Serkan---------Giray------------Egemen--------Cale----
-----------------------Ceyhun-----------------------------
------------Selçuk----------------Colman------------------
Yattara(jaja)----------Teofilo-------------------------Engin

Ali Can
11.09.2010, 18:00
09.12.2007 Trabzonspor 3 : 2 Gaziantepspor (Bu maçtan sonra istifa etti :D)

Bu maçlar sonucunda 3 galibiyetimiz, 2 beraberliğimiz ve 4 mağlubiyetimiz var...
bu adam kesinlikle bize ters geliyor..
daha doğrusu büyük takımlara karşı takımını daha iyi hazırlıyor..

.....
11.09.2010, 18:34
Geçmişe bakıpta bu maç hakkında olumsuz yorumlar yapmaya gerek yok.

Şenol Hocamız bu maça asılacaktır ve inanıyorum ki istediğimiz oyunu ve skoru maça yansıtacağız.

lazom611
11.09.2010, 18:45

Senın bu kadroyla bız en az 5 yeriz sivastan ^^ yattara baskı yok alan baskı yok teo zaten ısı o degıl orta alanı verıyosun resmen sıvasa :D

yorumsuz6117
11.09.2010, 18:58
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs669.snc4/60985_1356238597694_1583364311_30772956_1656498_n. jpg

Barış Burak
11.09.2010, 19:11
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs669.snc4/60985_1356238597694_1583364311_30772956_1656498_n. jpg

o bayrağı orda tek başınamı salladın:D yoksa kaç kişiydiniz:D

Ali Can
11.09.2010, 19:15
Senın bu kadroyla bız en az 5 yeriz sivastan ^^ yattara baskı yok alan baskı yok teo zaten ısı o degıl orta alanı verıyosun resmen sıvasa :D
bencede çok yeriz:D
.......................___________................ .........
______________|................|_______________
....Onur.......................................... .............

Serkan..........Giray...............Egemen........ ...Cale

baksana kale boş :D

Atakan
11.09.2010, 19:32
Çok farklı kadro görebiliriz bu maçta.Yattara, Colman gibi oyuncuları dinlendirebilir.Gerçi daha ne kadar dinlenecek orası ayrı.:)

Colman'ı koymayıp Engin'i oraya koyabilir Şenol Hoca.Hem Colman dinlenmiş hem de sol kanat açılmış olur.Malum Colman orda çok pasif kalıyor.Ya da Engin'i orataya koyar.Koyduğu maçları görmüştük.Açıklamalarında da bundan bahsetmişti.

Yattara yerine Burak olabilir.Sonradan da girebilir Yattara oyuna.Ama bunun olabileceğini sanmıyorum.Milli takımdan moralli dönmüşken Yattara şov yapsın Sivas'a.

Belki bir süpriz yapıp Tayfun'u koyabilir kadroya.Olmadı sonradan da alabilir.Belki Tayfun'u sağ beke koyup Serkan'ı orta sahaya çeker.

Forma yüzü görmeyen Ferhat da Cale yerine oynayabilir.

Belki bir süpriz daha yapıp Onur yerine Tolga veya Bora'yı koyar.:D:D

Gerçekten de hocalık zor iş.:D

Ama bence sezon başındaki kadroyla çıkacaktır.Diğerleri sonradan girer.:)

İnşallah kazanarız.:)

Zafer BİLGİN
11.09.2010, 19:37
Şahsi fikrim;

Futbolcular hem fizik olarak,hemde mental açıdan dinlendiği için,bu maça çok iyi konsantre oldular.

Bunun sonucunda ,kadro kalitesi açısından bakıldığı zaman,çok büyük şanssızlıklar olmadığı takdirde,handikaplı 1 diyorum:)

Tolunay Abdioğlu
11.09.2010, 19:53

İstanbul'da 1 Trabzonspor'luya güpe gündüz birşeyler yapmak kolay değildir.Orası neresi olursa olsun!

Ali Can
11.09.2010, 19:55
Şahsi fikrim;

Futbolcular hem fizik olarak,hemde mental açıdan dinlendiği için,bu maça çok iyi konsantre oldular.

Bunun sonucunda ,kadro kalitesi açısından bakıldığı zaman,çok büyük şanssızlıklar olmadığı takdirde,handikaplı 1 diyorum:)
kesinlikle katılıyorum bu yoruma..
bence en önemlisi zihinsel olarak dinendiler..
konsantrasyonları tamamen bu maç üzerine..
bu maçtan galip ayrılırız..

Emirhan Uludüz
11.09.2010, 19:57

Hergün stadın önünden geçiyorum Trabzonspor atkısı bile satılıyor :D

Hürgün Aygün
11.09.2010, 20:11
--------------------Onur-------------------
Serkan----Glowacki--------Egemen--------Cale
-------------Selçuk-------Colman-----------
Yattara-----------------------------Umut
----------------------Jaja----------------
----------------Teo----------------

Gazetelerde bu kadro var Umut Yerine Engin olabilir.

Ömer Faruk61
11.09.2010, 20:28
Kayseri attı :D ne olacak bu Fenevin hali..

Barış Burak
11.09.2010, 20:34
İstanbul'da 1 Trabzonspor'luya güpe gündüz birşeyler yapmak kolay değildir.Orası neresi olursa olsun!

abisi bak,ben saygısızlık manasında sormadım o soruyu?terbiyesizlikte yapmadım,bana cengaver gibi cevaplar verme lütfen.

Ben beşiktaşta okuyorum,her fakülteden çıkıştada çarşıya uğrarım.hemde atkım ve eldivenlerimle.bir sorunda çıkmaz.bunları senden iyi ben bilirim tamam? kalbimizi kırmayalım birbirimizin.

Bne bayrağın büyüklüğünden etkilendim ve olsa olsa deplasman maçı için gidilmiştirde o kadar büyük bayrak sallanmıştır diye söyledim.merak ettim yani.

taksimden aşağı bende o yoldan inerim normalde kabataşa.bir renktaş daha demiş hatta atkı bile satılıyor diye.bilmediğimiz mekanlar değil orası.

o soru makaraydı yani tamam?

maydin
11.09.2010, 21:02
hakkaten ne olacak bu fenerin hali. :D

Barış Burak
11.09.2010, 21:23
hakkaten ne olacak bu fenerin hali. :D

inşaallah beter olurlar:D

Atılay
11.09.2010, 21:32
Jaja ve Teo'yu beraber izleriz inşallah bu maçta

Erdogan
11.09.2010, 21:33
inşaallah beter olurlar:D

acimaya basladim gibi sanki :)

adamlari öyle yamulttuk ki daha düzelemiyorlar...

Barış Burak
11.09.2010, 21:35
acimaya basladim gibi sanki :)

adamlari öyle yamulttuk ki daha düzelemiyorlar...

keşke yamulmaya devam etselerde bir 30 sene şampiyon olamasalar:D

DeAgLeMaNyAq
11.09.2010, 22:27
Son antrenmanda Ferhat gene ilk 11'de oynamış. Anlaşılan son maçlarda sol kanatta verdiğimiz açıklardan sonra hoca çareyi Cale'yi değiştirmekte buldu. Umarım Ferhat'ta kendisine verilen bu şansı iyi değerlendirir. Çünkü geçen sene az da olsa izlediğimiz Ferhat çok vasat bir performans sergiliyordu...

Cafer Bulur
11.09.2010, 22:33
Son antrenmanda Ferhat gene ilk 11'de oynamış. Anlaşılan son maçlarda sol kanatta verdiğimiz açıklardan sonra hoca çareyi Cale'yi değiştirmekte buldu. Umarım Ferhat'ta kendisine verilen bu şansı iyi değerlendirir. Çünkü geçen sene az da olsa izlediğimiz Ferhat çok vasat bir performans sergiliyordu...
Ne vasati,vasat olan cale dir.

Ferhat vasat alti bir futbolcudur,vasati gecmesi de bana göre mümkün degil.

Alternatifi ferhat ise cale yi tek gecerim...

yaranozlu
11.09.2010, 23:49
ferhat+cale bir adam etmez ama tercihim ferhat olur.

onur
serkan glowacki egemen ferhat
ceyhun selçuk (colman)
yattara(barış) jaja(alanzinho) engin
teofilo

maydin
11.09.2010, 23:55
engin baytar onlardan daha iyi oynar o bölgede.

Utku61
12.09.2010, 00:23
Yaw bu basket maçı izledikten sonra da insanın futbol izliyesi gelmiyor mu ne :D

okg_53
12.09.2010, 00:24
Defansa yardım eden bir Engin. Takımı çok değiştirir. Orta sahada Ceyhunada ihtiyaç olmaz.

Mustafa Umut
12.09.2010, 00:25
Yaw bu basket maçı izledikten sonra da insanın futbol izliyesi gelmiyor mu ne :D
Trabzonspor maçlarını izlemek hep aynı heyecan ancak;

basket maçı ilzedikten sonra herhangi bi futbol maçı çok sıkıcı geliyo :)

Utku61
12.09.2010, 00:28
Trabzonspor maçlarını izlemek hep aynı heyecan ancak;

basket maçı ilzedikten sonra herhangi bi futbol maçı çok sıkıcı geliyo :)

Abi geçen sene Trabzonspor basket ve futbol maçı ardarda oluyodu.. Sarmıyodu ama vallahi :D

futbalski60
12.09.2010, 00:50
Sivas ve Manisa maçlarından 6 puan bekliorum bu iki haftayı mutlaka kayıpsız atlatmalıyız. Sivasspor maçında en çok Yattara'ya güveniyorum eğer formda olursa bu maçın yıldızı olur karşısında büyük ihtimal tecrübesiz bir oyuncu olan Ferhat oynayacak kendisi Sivasspor'un en zayıf halkası olarak gözüküyor çok çalım yiyen bir oyuncu .Bu maçta takım halinde iyi mücadele edersek, hızlı oynarsak ve sahada hareketli olursak Sivvasspor bize karşı fazla direnemez diye düşünüyorum.

Mustafa Umut
12.09.2010, 00:53
Abi geçen sene Trabzonspor basket ve futbol maçı ardarda oluyodu.. Sarmıyodu ama vallahi :D
Futbolda 90dk da en fazla 3-4 kere yaşadığımız sevinç, üzüntü vb. duyguları basketbolda 90dk ya yakın bir sürede bir çok kez yaşıyoruz :)

Hele birde bugünki gibi maçlar adamı kalpten götürür cinsten :)

Bundan olsa gerek :)

Ilelioglu
12.09.2010, 01:08
Ne vasati,vasat olan cale dir.

Ferhat vasat alti bir futbolcudur,vasati gecmesi de bana göre mümkün degil.

Alternatifi ferhat ise cale yi tek gecerim...

Cale hem sol bek hemde sol Kanat oynuyor, Adamin iki tane görevi var...

Nerde senin sol Kanatin...???

:rolleyes:

pReN@_61
12.09.2010, 01:08
Gümbür gümbür geliyoruz !

Hayde Trabzonspor !

Gökhan KAN
12.09.2010, 01:17
Sivas ve Manisa maçlarından 6 puan bekliorum bu iki haftayı mutlaka kayıpsız atlatmalıyız. Sivasspor maçında en çok Yattara'ya güveniyorum eğer formda olursa bu maçın yıldızı olur karşısında büyük ihtimal tecrübesiz bir oyuncu olan Ferhat oynayacak kendisi Sivasspor'un en zayıf halkası olarak gözüküyor çok çalım yiyen bir oyuncu .Bu maçta takım halinde iyi mücadele edersek, hızlı oynarsak ve sahada hareketli olursak Sivvasspor bize karşı fazla direnemez diye düşünüyorum.
Büyük ihtimal onlarda 3 lü bir orta alan kuracaklar. Saidou-Cihan-Kadir.. Böyle olursa Alanzinho, Colman etkili olamaz. Çok zorlanır. Yani dikine pozisyon aramamalıyız. Dediğin gibi iş kanatlarda yani Yattara'da bitiyor.

Colakoglu
12.09.2010, 01:22
Kesin kazanmamiz gereken bir mac. Eger kazanamassak isimiz zor.

ahmet aydın
12.09.2010, 01:30
en az 3 gol atariz sivasa takimdan istahli bir oyun bekliyorum

lazzz61
12.09.2010, 01:31
aslında bakarsanız o kadar cok kılıt adamımız var kı jaja coolman engın teofillo selcuk yattara alanzınho hatta umut bıle :D

Napoli
12.09.2010, 02:16
Kesin kazanmamız gerekıyor,makas açılır yoksa..Antalya Maçının berabere bıtmesı için çok neden vardı...

ertek_61
12.09.2010, 02:38
sivas ile kendi evimizde oynadığımız maçlarda hakemlerin tarafsız yönettikleri maçlarda hiç sıkıntı çekmedik...bu hakem hiç sevmediğim hakemlerden ama maçı alırız yine...orta sahada ceyhuna top yapma imkanı tanımazsak maçı rahat alırız...

TAMTÜRK61
12.09.2010, 03:30
Hemen baskı oluşturup Sivas'ı gol ve gollere boğmamız lazım.

pEjMuRdE_
12.09.2010, 06:56
onur
serkan giray egemen ferhat
ceyhun

selçuk engin

yattara jaja
teo

Torres
12.09.2010, 07:17
Tahminim Trabzon 5-0 Sivas

-------------Onur------------
--------Egemen-Giray-------
Serkan------------------Cale
--------Ceyhun---Selcuk----
Yattara------Jaja-----Engin
--------------Teo------------

.....
12.09.2010, 08:55
Maça da az kaldı. Heyecan dorukta :)

stormtiger61
12.09.2010, 09:32
Valla usaklar bursa, kayseri ve bjk nin maclarini izledim, adamlar gercekten iyi top oynadilar. Oyle gozukuyor ki cita artik yukseldi. Futbolcularimizin artik belli bir performans sinirini asmalari lazim. Bir cok futbolcumuz artik insiyatif alarak oynamalidir.

Bakin buraya yaziyorum, eger Senol hoca maca YATTIara ile baslarsa cok zorlaniriz. Bu macta Umut Bulut kesinlikle ilk 11 de olmali ve kalmalidir. Macin gidisatina gore YATTIara, Engin, Jaja veya herangi bir orta saha futbolcusu ( Colman veya Yalanzinho nun performanslarina gore karar verilir) oyuna girmelidir. Maksat elbette cikana kadar kanatlarda oynayacak futbolcularimizin sivas in kanatlarini olabildigince bindirmelerle yipratmasidir.

Bakin Mesut bakkal denen pislik herif ersun yalan in ogrencisi ve bizi cok iyi taniyor, kesinlikle kitleyecektir bizi. O yuzden plan a ise yapmayacak, onemli olan plan B ve plan C Trabzonspor icin. Senol Gunes bu macta ayni zamanda ne kadar iyi bir taktisyen oldugunu da gosterecek. Mac icinde bir cok kez formasyon degistirmemiz gerekebilir.

Ote yandan bu macta orta sahadaki mucadele gucunu arttirmak icin Serkan orta sahaya alinip buraya Baris atas cekilebilir.

Kazım Uzunboy
12.09.2010, 09:40
Tahminim Trabzon 5-0 Sivas

-------------Onur------------
--------Egemen-Giray-------
Serkan------------------Cale
--------Ceyhun---Selcuk----
Yattara------Jaja-----Engin
--------------Teo------------

İnşallah inşallah. :):)

Ali Tunahan Güllü
12.09.2010, 11:49
Büyük ihtimal onlarda 3 lü bir orta alan kuracaklar. Saidou-Cihan-Kadir.. Böyle olursa Alanzinho, Colman etkili olamaz. Çok zorlanır. Yani dikine pozisyon aramamalıyız. Dediğin gibi iş kanatlarda yani Yattara'da bitiyor.

Biyerde okumuştum Saido bu maçta oynamayacakmış.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5338-3B7K5R6B.jpg

Bu görüntü son anternmandan kırmızı takım ilk 11 olması lazım Ferhat oynayacak gibi.

.....
12.09.2010, 12:03
Ferhat oynasın bence güzel olur.

En azından Cale biraz olsun istekli oynamaya başlar bundan sonra.

Bıyıklıoğlu
12.09.2010, 12:10
Cale'ye tanınan şansın artık Ferhata tanınma zamanı geliyor da geçiyor.

Ferhat inşallah oynar.

Birazda Ferhat'ı izleyelim artık.

.....
12.09.2010, 12:12
Şenol Hocanın antremandaki 11 i nasıl acaba ? Bilen var mı ?

pReN@_61
12.09.2010, 13:11
"Takımımız ile Sivasspor, yarın (pazartesi) yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 11. kez karşı karşıya gelecekler.

Geçen sezon rakibini 2 maçta mağlup etmeyi başaran takımımız, şuan ana kadar oynanan 10 maçın 3'ünü galibiyetle kapadı. 5 karşılaşma Sivasspor'un üstünlüğü ile sona ererken, 2 karşılaşmada da taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı."

Resmi Site

Ahmet ÇOLAK
12.09.2010, 13:14
sivasa karşı geçen yıl çıkışa geçtik umarım bu yılda galibiyetler gelir ama bence çok zor bi maç oynayacaz umarım galip gelebiliriz beşiktaşın bursanın kazandığı fenerin kaybettiği bir haftada hem feneri geride bırakmak hemde yukardan kopmamak adına kazanmak zorundayız..

Cafer Bulur
12.09.2010, 13:41
Cale'ye tanınan şansın artık Ferhata tanınma zamanı geliyor da geçiyor.

Ferhat inşallah oynar.

Birazda Ferhat'ı izleyelim artık.
Yapmayin renkdaslar,sanki daha önce ferhat i hic izlemedik.

Cale illaki dinlendirilecekse onun yerinde egemen oynamali.

Söyle olur:onur
serkan giray ceyhun egemen

Harun_ayar_ts
12.09.2010, 13:41
ewimizdeki 3 macıda kazanırsak bizi daha kimse tutamaz

Muhammet Hacısalihoğlu
12.09.2010, 13:44
Ne ferhatı :S

Adamın ofansif yönü tamam iyide defansıda bir o kadar kötü.

Hoş cale de artık ileri çıkıyor ve dönmüyor ama önünde adam olduğu zaman defansı gayet sağlam.

Bıyıklıoğlu
12.09.2010, 13:46
Yapmayin renkdaslar,sanki daha önce ferhat i hic izlemedik.

Cale illaki dinlendirilecekse onun yerinde egemen oynamali.

Söyle olur:onur
serkan giray ceyhun egemen
Cafer abi Cale'yi de izliyoruz.

İzlemeye devam ediyoruz.

Hiç hatırlıyormusun abi doğru düzgün bir orta açabildiğini?

Bana kalırsa Cale vuruşlarda etkisiz.

Ferhat konusuna gelince abi ne yani adamı daha önce gördük diye daha hiç şans vermeyecek miyiz?

O zaman yollayalım daha önce izlediğimiz her futbolcuyu.

Nasılsa artık bize fayda etmezler dimi???

hami6134
12.09.2010, 13:55
Bende rahat yeneriz maçı çevircek bütün adamlarımız sakatlıktan kurtuldu yenmemek için bi neden yok..korkugumuz takım bizim %30 'umuz bile deil...dirilin artık.........
BORDOOOOOOOOOOOOOOOOO

Mehmet S. Pervan
12.09.2010, 13:58
Ligtv aldım eve, Sivas ilk maç olacak, inşallah hayırlı olur (:

Cafer Bulur
12.09.2010, 13:58

İzlemeye devam ediyoruz.

Ferhat konusuna gelince abi ne yani adamı daha önce gördük diye daha hiç şans vermeyecek miyiz?

Ferhat bir 10 yil daha gecse bile yerinde sayar,bana göre futbol zekasi olmayan bir futbolcu.

Gecen sezon g.birligi macinda hursut un onu nasil sürklase ettigini hatirlayin,bu size yetecektir.

Cale cok mu iyi elbette degil ama ferhat a her zaman tercih edilir.

Mehmet S. Pervan
12.09.2010, 14:00

İzlemeye devam ediyoruz.

Öyle ya da böyle Roberto Carlos olsa hiç maç oynamamışsa şimdiye kadar böyle önemli maçta oynatılmaz. Cale kötünün iyisidir. Kabul etmek lazım.

Gökhan KAN
12.09.2010, 14:01
Cale'yi ve Ferhat'ı beğenmeyenler arasında Çağlar'ı da istemeyenler var mı ?

Cafer Bulur
12.09.2010, 14:02
Cale'yi ve Ferhat'ı beğenmeyenler arasında Çağlar'ı da istemeyenler var mı ?
Caglar i almaliydik ama o tercihini sanirim gs den yana kullandi.

Cale nin alternatifi de benim gözümde her zaman egemen oldu,ferhat degil.

Bıyıklıoğlu
12.09.2010, 14:10
Ferhat bir 10 yil daha gecse bile yerinde sayar,bana göre futbol zekasi olmayan bir futbolcu.

Gecen sezon g.birligi macinda hursut un onu nasil sürklase ettigini hatirlayin,bu size yetecektir.

Cale cok mu iyi elbette degil ama ferhat a her zaman tercih edilir.
Abi yerinde sayar diyorsun sayar tabiiki.Cale'ye verdiğin şansı ona da ver.Ferhat kaç maç oynadı?Kaç maç ile değerlendiriyoruz Cale'yi?

@Mahmut S.Pervan
Senin önemli maçtan kastın Sivas maçı mı?
Çok komik hareketler bunlar diyorum sana.

@Gökhan Kan
Evet Çağları alsaydık faydalı olurdu.Çünkü biz bu seneyi Cale ile nasıl ve nerde bitirebiliriz ne kadar dayanabilir ne kadar maç kaldırabilir muamma söz konusu.

Gökhan KAN
12.09.2010, 14:16
Valla ben Ferhat'ın ilk maçların beğenmiştim. Tabi bu yanıltıcı oldu zamanla kötü olduğu ortaya çıktı. Hamle zamanlaması yok, fizik yok vs. vs. Bende Cale'yi Ferhat'a tercih ederim.

Bıyıklıoğlu
12.09.2010, 14:20
Valla ben Ferhat'ın ilk maçların beğenmiştim. Tabi bu yanıltıcı oldu zamanla kötü olduğu ortaya çıktı. Hamle zamanlaması yok, fizik yok vs. vs. Bende Cale'yi Ferhat'a tercih ederim.
Konuşmalarım yanlış anlaşılmasın.Ben Ferhat Cale'den adaha iyi demiyorum.
Sadece ona verilen şansın birazı şu Ferhata şimdiye kadar verilseydi yada şimdi verilse bu adamı kazanamaz mıyız?onu görsek olmaz mı ?

Gökhan KAN
12.09.2010, 14:25
Sadece ona verilen şansın birazı şu Ferhata şimdiye kadar verilseydi yada şimdi verilse bu adamı kazanamaz mıyız?onu görsek olmaz mı ?
Yok ben sana bişey demedim zaten. Ferhat'ı tabiki Cale kadar izlemedik. Ama bazı insanlar oyuncu profilini tek maçla ortaya çıkarabilir. Bazısı 5 maçla çıkarır. Ben Ferhat'tan bişey olacağını sanmıyorum. Hocalarda sanmıyorki hep Cale oynuyor. Ama yinede Cale kötüyken ara sırada şans vermek lazım. Adalet için.

emre duman
12.09.2010, 14:25

haklısın renkdas genc futbolculara bu şansları vermeliyiz yoksa tüm sezon boyunca caleden hep aynı performans beklenemez ferhat oynamalı bencede

is_mail61
12.09.2010, 14:26
bu maçı rahat kazanıcamızı düşünüyorum ama keşke antalya maçınıda kazanmış olsaydık güzel olurdu ama onu yorgunluğumuza veriyorum şu an kadromuz çok zengin beşiktaş maçına kadar bi kaza olmazsa puan kaybı düşünmüyorum şenol hoca 4-2-3-1 oynatıcakmış

........................onur......................
serkan....giray...........egemen.....cale
..............selçuk........colman...........
yattara...........jaja..............engin
...................teo.........................

colmanın yerine engini çekip oraya umutuda koyabiliriz yada alanzinho jajanın yerinde oynayabilir yada yattara veya enginin yerinde deşik varyasyonlar yapılabilir ama bu kadro oturursa eğer bu ofans gücünün öneünde hangi takım durabilirki çok etkili bi kadro gerçekten şu enginle yattara bi eski formuna dönse harika olcak gerçekten bakalım

.....
12.09.2010, 15:45
Önce Türkiye sonra sen Trabzonsporum haydi Allah yardımcımız olsun.

abdus061
12.09.2010, 16:17
hayırlısı olsun ıyı futbol benı memnun eder sonuc sonrası

Ali Can
12.09.2010, 16:23
hücum için cale de ferhat da yetersiz...

Kasım Hilal
12.09.2010, 16:57
Sivas'tan çekinmeyiz herhalde..
2-0 bizim olur..

bASTURk
12.09.2010, 17:11
Onur,Serkan,Giray,Egemen,Cale,Ceyhun,Selçuk,Colman ,Jaja,Umut,Teo

Bu üçlü bozulduğunda Antalya maçında da görüldüğü gibi takımın tüm savunma ve hücum aksiyonları dağılıyor.

İç saha olması,rakibin zayıflığı vs. farketmez.Hücum oyuncularının sayısı yapılacak atakları etkilemez.Öncelikle pas yaparak rakibin üzerine gidilebilir.

Umarım hoca Antalya'da düştüğü hatayı tekrarlamaz.

Sefa
12.09.2010, 20:32
Onur - Serkan - Giray - Egemen - Cale - Selçuk - Ceyhun - Colman - Yattara - Jaja - Teofilo

Terzioğlu
12.09.2010, 20:37
Ferhat bence Cale'den daha iyi bir oyuncu. Kim ne derse desin.

Anıl Caner
12.09.2010, 20:54
Çaktırmadan tribünde yerimi alıyorum. Keh keh.

pReN@_61
12.09.2010, 20:59
Teogol gol gol :)

Samet Yildirim
12.09.2010, 21:04
Ferhat caleden kesinlikle iyi degil.

Cale bu ligin en iyi 3-4 sol beklerinden birisi...

Gökhan KAN
12.09.2010, 21:10
Cale bu ligin en iyi 3-4 sol beklerinden birisi...
Hacı zaten ligde kaç tane düzgün sol bek varki..Tabiki 3 4 kişi arasına girer..:) Görende ligde Schafer, A.Cole falan var sanıcak.:)

Samet Yildirim
12.09.2010, 21:13
Hacı zaten ligde kaç tane düzgün sol bek varki..Tabiki 3 4 kişi arasına girer..:) Görende ligde Schafer, A.Cole falan var sanıcak.:)
bjk, gs, fb, bursa rakip olarak görsek..

Wedersondan iyi, Santosdan iyi, Hakan Balta ile ayni ayar daha kötü denilemez (Su anki hakandan iyi ama formda hakandan bahsedersek :) ), bjk li ibo ve ismaile bakarsak onlar o yönden daha iyiler...

Yani rakiplere göre 2.sirada felan !!!

5 takimin en iyilerine göre 2.sirada...

BENCE !

Sefa
12.09.2010, 21:19
Daha önce koyulmuştur heralde ama koyayım dedim.

Mesut Bakkal'ın bizimle olan maçları..

09.12.2007 Trabzonspor 3 : 2 Gaziantepspor (Bu maçtan sonra istifa etti )

jacek cyzıo
12.09.2010, 23:32
alanzinyo yu çok çabuk kestik

.....
12.09.2010, 23:33
Ohh ya sonun Trabzonsporumuza kavuşuyoruz :)

Haydi Fırtınam haydi.

~UniCef~
12.09.2010, 23:35
http://gunebakis.com.tr/haber.php?id=34569&t=Engin%E2%80%99e_ne_oluyor?

Su Manyaklara bakin ya . . .sanki adam inadina sakatlaniyo

Atakan
13.09.2010, 00:12
Teofilo, Umut, Yattara, Alanzinho, Colman ve Selçuk'tan gol bekliyorum.

Belki Ceyhun da atar.:)

.....
13.09.2010, 00:14
Onur
Serkan-Giray-Egemen-Cale
Yattara-Selçuk-Ceyhun-Engin
Jaja-Teo

yorumsuz6117
13.09.2010, 00:26
Yavaş yavaş maça konsantre olabiliriz artık. :)

Ali Tunahan Güllü
13.09.2010, 00:27
Allahım bu ayrılık çok uzun sürdü sevenler kavuşsun artık:)

Hürgün Aygün
13.09.2010, 00:43

Doğru mu ki haber?

Bayraktaroğlu
13.09.2010, 00:43
maçı kazanmamız gerekiyor.bjk,kayseri,bursa kazandı.inşallah girdiğimiz pozisyonları değerlendiririz güzel ataklar geliştirmemize rağmen gol atamayınca atamıyoruz kendi sahamızda oynadığımız maçları kazanmamız gerekiyor.

Yiğit SARI
13.09.2010, 00:45
Jaja'nın golü var :D

pReN@_61
13.09.2010, 00:48

Su Manyaklara bakin ya . . .sanki adam inadina sakatlaniyoHaydaa..Engin yine mi sakatlandı?

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 00:51
yinemi sakatlık var...

Bayraktaroğlu
13.09.2010, 00:57
Jaja'nın golü var :D

valla transfer ettiğimiz oyunculardan hemen bir takıma destek göremiyoruz inşallah dediğin gibi olur da jaja atar golü..umut'unda bu maçta oynaması gerekir bence...

Bayraktaroğlu
13.09.2010, 00:58
glowacki bu maçta oynayabilecek mi bilgisi olan var mı?

Emre ÖZTÜRK
13.09.2010, 01:07
Bende Jaja'nın gol atacağına inanıyorum.Erken gol bulursak kolay kazanırız.

mavidere
13.09.2010, 01:11
yarın akşam çalışacağımdan dolayı maçı seyredemeyeceğim.. digiturk web tv üyeliği almıştım 1 aylık. isteyen olursa özelden kullanıcı adı ve şifremi verebilirim.. kota sorunu olmayan ve 1 mbit üzeri bağlantısı olan sorunsuz izleyebilir..

Tolga Kurt
13.09.2010, 01:58
Çok güldürdü şu sivaslıların yorumları beni.. :D

Kadroyu hep düşünüyorum acaba nasıl olacak diye engin yine sakatlanmış sol kanat işi zorlaştı umut oynar heralde orda

_____________Onur____________
Serkan____Giray___Egemen__Cale
__________Ceyhun_____________
_____Selçuk_______Colman______
_Yattara______Teo________Umut

Umutun yerine jaja'yı solamı hapseder ardık ceyhunu kesip jajayımı koyar bilemiyorum hocaya kalmış :)))

Adem ERTUĞRAL
13.09.2010, 02:28
belki bu maçta serkanı göbekte kullanabiliriz en azından denemek için ?
sağda tayfun olursa ceyhunun yerine basan pres yapan belki ceyhuna orda top aldırmayan bir serkan olabilir diye düşünüyorum

Ceyhun Öncü
13.09.2010, 03:06
Kadronuza her zaman Alanzinhoyu yazin

Senol hoca onun gibi oyunculardan vazgecmez
Gökdeniz, Bastürk ve Ki bunun en iyi örnegi

Belki bir mac dinlendirir ama ikinci macta gine sahada olur

SüRMeNe_6161
13.09.2010, 03:25
Engin Ne Zaman Sakatlandi Gene:)..

silentpain61
13.09.2010, 03:33

işte gazetenin bakış açısını ortaya koyan bir haber :alkış::alkış::alkış: (üstelik bahsedilen oyuncu ENGİN)

sametaydin
13.09.2010, 04:39
Engin yine mi sakatlanmış? Kaynak nedir?

Mehmet_Mercanlı
13.09.2010, 08:09
Hücum zamanı

Trabzonspor, bu akşamki Sivasspor maçına 3 forvetle çıkacak. Bordo-Mavililer, Yiğido savunmasını yıldız futbolcuları Jaja, Teofilo ve Umut'la yıkmaya çalışacak

TRABZONSPOR
Onur
Serkan
Giray
Egemen
Ferhat
Selçuk
Colman
Jaja
Yattara
Umut
Teofilo

fanatik

Fora61
13.09.2010, 09:10
--------------------------ONUR------------------------
SERKAN--------GİRAY------------EGEMEN----------CALE
----------------SELÇUK----COLMAN--------------------
-----YATTARA---------JAJA-----------------------UMUT
-----------------------TEO----------------------------

Muhtemeln böle çıkarız.

Cemalettin Taşkın
13.09.2010, 09:33
çok önemli maç.

bana göre bu maçın sonucu bizim şampiyonluğumuzu belirleyecek.

sivas bize ters gelen bir takım eğer sivası yenemezsek bize ters gelen kayseriyi gaziantepi eskişehiri yenemeyeceğiz demektir bu da şampiyon olamayacağımız demektir.

ayrıca milli maç arası hep puan kaybettik bakalım bu hafta neler olacak?

Dursun Kaplan
13.09.2010, 09:34
Güzel bir galibiyet bekliyorum. Bayram hediyesi olsun. :)

Gökçebey
13.09.2010, 10:00
Uyari :)

e) forumda, hangi nedenle olursa olsun başka bir forumdan alıntı yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kurala aykırı davranan üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise ilgili üye önce 3 gün, daha sonra 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

Gökçebey
13.09.2010, 10:01
Arkada kalmasın.

UYARI :)

e) forumda, hangi nedenle olursa olsun başka bir forumdan alıntı yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kurala aykırı davranan üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise ilgili üye önce 3 gün, daha sonra 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

şenolkılınç
13.09.2010, 10:04
lamı cimi yorgunduk falan yok artık dinlenmişlerdir iyice kazanılacak başka yolu yok ilk devre ne kadar puan yaptık yaptık özellikle kendi sahamızda puan kaybı olmaması lazım

Gökçebey
13.09.2010, 10:07
Yattara şov yapar.

emre1inci
13.09.2010, 10:34
sanıldığı kadar kolay maç olmayacak.
ceyhun a dikkat derim ben...

Sinan Sağlam
13.09.2010, 10:43
Bu takım her anlamda çok tehlikeli......

Bakmıssın 5 yapmış ya da bakmışsın orta alanda tek top bile yapamamış...

Bireysel performanlara bağlı top oynayan 2 takım var su anda: Beşiktaş ve biz...

Eldeki adamlara bakınca heyecanlanmamak mümkün deil , say say bitmiyo..

Önceden yattarayı bekleyen taraftar şimdi hangisine bakacagını sasırıyo...

Herseyden once bu kadroyu kuran yonetıme tesekkur etmek gerek..( Tum sacma sapan ıslerıne ragmen..)

Bu aksamki maca gelınce 2 adamdan ekstra performans dıgerlerınden katkı beklıyorum.... Yattara ve Jaja...

Bunlar topu ılerde tutup dogru ısler yaparlarsa hem selcuk-colman rahatlar hem de teoyu gol manyagı yaparlar..

Sol kanada gelınce ben saglıklı bır engının her daim oranın tek adamı oldugunu dusunuyorum...Umut sonradan degerlendırılebılır ıster teonun yerınde ıster sol kanatta ...Ama sunu kabul etmek gerekir ki Umut ne bır santrafor ne de sol kanat oyuncusudur , oyunun gıdısatına gore degerlendırılmesı en ıdealı bence) Alanzınho hakkında soylenecek fazla soz yok , deıl bu lıgın dunyanında herhangı bır lıgınde uzun surelı performans koyabılecek bı oyuncu deıl...Trabzon artık bı adamın gununde olup olmaması yonunde zar atacak luksu yoktur hele hele takımlar ıyıden ıyıye form tutmaya basladıgı bır donemde....

Bu macı alacagımızı dusunuyorum ama 3 puandan zıyade artık sıstemın oturması ve carklılarının donmeye baslaması bence daha onemlı...Şenol hoca da ınsan , artık kafası rahatlamalı sıstemden yana....

4-2-3-1 ideal ( takım savunması oturursa selcuk ve colmanın yanına ceyhuna gerek kalmaz )

Son bı sey Colman dan sol kanat olmaz adam orta sahanın ortasında oynamak ıcın yaratılmıs....Hatta ve hatta topu oyuna cok hızlı sokamadıgı dusunulurse topu stoperlerden alıp oyunu kuracak kısıdır...Ona 2 sn lazım , yeter ki alıp donup baksın , gerısını halledecek yetenegı Allah vergisi....Sırtı donuk baskı altında top aldıgı zaman işi zor...

oflubektas
13.09.2010, 11:05
Biraz daha sertlik... Futbol kuralları içinde, ancak mümkün olduğunca sert ve sağlam oynayalım (ilerideki uşaklar da dahil), top kullanma becerisi yüksek oyuncularımızla bu maçı kesin alırız. Ancak adamlara karşı çıtkırıldım edayla, taraftarı da gaza getirerek maçı yerde geçirirsek herşey tersine dönebilir.

Ertan 51
13.09.2010, 11:06
Güzel futbol ve net bir skorla yenmemiz lazım ki artık istikrarı yakaladığımız,belli bir çizgiyi tutturduğumuz netleşsin.Şampiyonluk bu maçlardan geçer,Antalya kazaları devam etmemeli geçen senede olduğu gibi.Alanzinho dinlendirilmeli,Jaja-Umut-Teo 3 ü birden sahada olmalı diye düşünüyorum.

nbay
13.09.2010, 11:07
orta sahada colmanın formu çok önemli eğer kötü oynarsa bu maç zor geçer,orta sahamız zayıf biraz bu maçta,sadece hücumcularla maçı almak zor

Ertan 51
13.09.2010, 11:11
orta sahada colmanın formu çok önemli eğer kötü oynarsa bu maç zor geçer,orta sahamız zayıf biraz bu maçta,sadece hücumcularla maçı almak zor
Haklısın.Onun için istedik ya Atiba'yı,onun için istedik ya Marko'yu veya o kalitede birisini,onun için istedik ya Selçuk-Colman dan daha iyi birisini,ama dinletemedik.
Barış yetersiz,Sezer aman uzak dursun,Zafer Yelen e umut edelim bakalım bakarsın coşar.

.....
13.09.2010, 11:32
Haydi Trabzonsporum haydi.

Çok özledik seni artık özletme kendini :)

Bu akşam galibiyetle dönmeni bekliyoruz ve inanıyoruz ki bunu başarırsın.

Emrullah
13.09.2010, 11:37
TRABZONSPOR
Onur
Serkan
Giray
Egemen
Ferhat
Selçuk
Colman
Jaja
Yattara
Umut
Teofilo

Fanatik

Antalya maçındaki kadro anlayışına benzer bir anlayış. Antalya maçından önce de dedim şimdi de söylüyorum. Yanlış bir kadro ve oyun anlayışı bu. Bu maçı kazanma ihtimalimiz çok yüksek ama yinede yanlış kadro anlayışıyla oynayacağız bana göre. Jaja-Yattara-Umut-Teo-Colman beşilisinden biri fazla. Bana göre Ceyhun veya o bölgede oynayacak kişi mutlaka oynatılmalı. Ya Colman ya da Umut oynatılmamalı. Colman bu takımın en büyük faktörü olduğuna göre Colman'ı kesmek zor. O zaman Umut kesilebilecek en yakın isim bana göre. Teo banko oynamalı. Jaja bana göre en önemli oyuncumuz olmaya aday isim, bu yüzden Jaja da oynamalı. Dolayısıyla geriye tek Umut kalıyor. Veya hoca Jaja'yı Colman'ın mevkisinde oynatıp Colman'ı kesebilir. Denemekte fayda var. Başarılı olunabilir.

Sonuç olarak bu kadro anlayışı bana göre yanlış, Antalya maçında ne kadar yanlış olduğu görülmüştü(her ne kadar içinde başka faktörler olsa da). Bu yanlışta ısrar edilmemeli. Yedek kadro da güçlü kılınmalı. Oyunu değiştirecek oyuncu sayımız artmalı kulübede.

.....
13.09.2010, 11:39
Cale yerine Ferhat

Colman yerine Ceyhun

Solda Umut ya da Engin

Onur
Serkan-Giray-Egemen-Ferhat
Yattara-Selçuk-Ceyhun-Umut(Engin)
Jaja
Teo

m@ss
13.09.2010, 11:42
şahane bir akşam bekliyorum...

Emre ÖZTÜRK
13.09.2010, 11:46
Cale'nin sakatlık sorunu falan mı var ?

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 11:59
Cale'nin sakatlık sorunu falan mı var ?
ferhat ne zaman katılacak şu takıma acaba ...

İsmail Coşgun
13.09.2010, 12:02
Şu maçı oynasak da hayırlısıyla geçse. Kaç haftadır Sivas Sivas bir hal olduk. :D

Emre ÖZTÜRK
13.09.2010, 12:04
ferhat ne zaman katılacak şu takıma acaba ...

Böyle önemli bir maçta Ferhat ile başlamak hata olur.Cale ve Ferhat'ın olduğu takımda bana göre her zaman Cale oynar.Ferhat daha çok kupa maçlarında oynar bu gidişle.

Hotaman
13.09.2010, 12:04
Mesut Bakkal takımları bize her daim ters geliyor. Ayrıca mutlak favori olarak çıkıp bir çok hüsran yaşamış bir camiayız. Dikkatli oynayıp gol yemeden kazanmalıyız. Orta alanda Ceyhun-Selçuk-Colman üçlüsünün muhafaza edilip ısrarla oynatılmasından yanayım.

Mustafa Umut
13.09.2010, 12:05
Bu akşam çok kolay olmasada yeneriz diye düşünüyorum ben

Manisaspor'un teknik direktörü bırakmış takmı.

Haftaya bakalım ne olur..

Harun_ayar_ts
13.09.2010, 12:11
trabzonspor 3 - sivasspor 0

teo(2)
jaja

tahmin !

Harun-61
13.09.2010, 12:22
1:0 olsun bizim olsun ;)

fakat söyle güzel bir fark atsak süper o0lur ;)

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 12:23
heyecan yok .kazanacağımıza eminim...

ogunuzun91
13.09.2010, 12:23
trabzonspor 3 - sivasspor 0

teo(2)
jaja

tahmin !

bendımde tahmınım bu:D:alkış:

Mustafa Umut
13.09.2010, 12:24
4-2-3-1 ideal ( takım savunması oturursa selcuk ve colmanın yanına ceyhuna gerek kalmaz )

Son bı sey Colman dan sol kanat olmaz adam orta sahanın ortasında oynamak ıcın yaratılmıs....Hatta ve hatta topu oyuna cok hızlı sokamadıgı dusunulurse topu stoperlerden alıp oyunu kuracak kısıdır...Ona 2 sn lazım , yeter ki alıp donup baksın , gerısını halledecek yetenegı Allah vergisi....Sırtı donuk baskı altında top aldıgı zaman işi zor...

Ceyhun oynamalı bence..Orta sahada pas trafiği ve savunma yönümüzün güçlü olması için..

Ancak Colman ve Selçuk iyi performans sergilerseler(Selçuk'tan şüphem yok) Ceyhuna gerek kalmaz dediğiniz gibi....

Colman sol tarafta oynayabilse biizm için çok çok iyi olacak özellikle Ceyhun-Selçuk-Colman 3'lüsü birlikte olacak ancak malesef dediğiniz gibi solda oynayamıyor..

Emre GÜRDAL
13.09.2010, 12:28
''Bizim teknik heyet göremedi adamlar görmüş solun felaket olduğunu.Bu lazlar cin gibi bizi bizden iyi biliyorlar galibiyet hayalden ileri gitmez.Tabi bizimkiler aklını başına alırsa işler değişir''

sıvasspor taraftar sıtesınden kopyalanmıs bır yazı...

Ömür Karadeniz
13.09.2010, 12:30
Antalya maçındaki kadro anlayışına benzer bir anlayış. Antalya maçından önce de dedim şimdi de söylüyorum. Yanlış bir kadro ve oyun anlayışı bu. Bu maçı kazanma ihtimalimiz çok yüksek ama yinede yanlış kadro anlayışıyla oynayacağız bana göre. Jaja-Yattara-Umut-Teo-Colman beşilisinden biri fazla. Bana göre Ceyhun veya o bölgede oynayacak kişi mutlaka oynatılmalı. Ya Colman ya da Umut oynatılmamalı. Colman bu takımın en büyük faktörü olduğuna göre Colman'ı kesmek zor. O zaman Umut kesilebilecek en yakın isim bana göre. Teo banko oynamalı. Jaja bana göre en önemli oyuncumuz olmaya aday isim, bu yüzden Jaja da oynamalı. Dolayısıyla geriye tek Umut kalıyor. Veya hoca Jaja'yı Colman'ın mevkisinde oynatıp Colman'ı kesebilir. Denemekte fayda var. Başarılı olunabilir.

Sonuç olarak bu kadro anlayışı bana göre yanlış, Antalya maçında ne kadar yanlış olduğu görülmüştü(her ne kadar içinde başka faktörler olsa da). Bu yanlışta ısrar edilmemeli. Yedek kadro da güçlü kılınmalı. Oyunu değiştirecek oyuncu sayımız artmalı kulübede.
Kadro aynı olabilir ama dikkat edersen anlayıs aynı degil.Jajayı umutla birlikte forvette kullanmıstık antalyada ama burda büyük ihtimalle forvet arkası oynayacak.Aynı şekilde umutta ortasahaya yakın oynıcak büyük ihtimal.Teoda ileride tek forvet .Kısacası anlayıs antalyadaki gibi degil.

Mustafa Umut
13.09.2010, 12:31
Bobo ve Nobre 3'er golle gol kralı olmuşlar..Teofilo 2 gol atıp tekrar 4 golle gol kralı olması lazım :)

muhammets
13.09.2010, 12:32
2 hafta üst üste kendi sahamızda oynayacağız bu maçlarda puan kaybetmemiz lazım.

sametaydin
13.09.2010, 12:33
Hoca antalya maçındaki gibi bir kadroyla çıkarsa galibiyet zor kazanabiliriz ama kolay olmaz. Ama o tarz bi kadroyla yenilimemiz de bence normal. Hocanın bunu görmüş olması gerekiyor. Trabzonspor bu ligde orta sahasıyla fark yaratan bir takım. E orta sahayı da böyle boşaltırsak bu takım ligde çok da iş yapmaz. Hoca umarım 4 forvetle maceraya girmez.

61Cem61
13.09.2010, 12:34
Zor maç olacak.

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 12:34
2 hafta üst üste kendi sahamızda oynayacağız bu maçlarda puan kaybetmemiz lazım.
ikisinide kazanacağız inşallah...

maydin
13.09.2010, 12:36
ceyhuna dikkat etmeliyiz tikine giden bi topçu.

sametaydin
13.09.2010, 12:41
Ben olsam bu maçta orta sahada kesinlikle ceyhun gülselamı da oynatırdım.

Yiğit SARI
13.09.2010, 12:42
Karaberberoğlu için saygı duruşu

Antrenman sonrası kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Kardemir Karabükspor Kulübü Yardımcı Antrenörü Esat Karaberberoğlu’nun vefatı nedeniyle bu akşam oynayacağımız Sivasspor maçı öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak.

Bu vesileyle bir kez daha Karaberberoğlu’a Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Türk futboluna başsağlığı diliyoruz…

Allah rahmet eylesin..

Ömür Karadeniz
13.09.2010, 12:43
Millet bir haftadır ceyhun ceyhun.Nedir kardeşim bu ceyhunun bilmedigimiz özellikleri.Bu adam bizde oynamadımı.Milletin oyuncusunu abartmada üstümüze yok.Bir haftadır ceyhun asağı ceyhun yukarı.

Emirhan Uludüz
13.09.2010, 12:49
Millet bir haftadır ceyhun ceyhun.Nedir kardeşim bu ceyhunun bilmedigimiz özellikleri.Bu adam bizde oynamadımı.Milletin oyuncusunu abartmada üstümüze yok.Bir haftadır ceyhun asağı ceyhun yukarı.

xxx ceyhun reyiiz xxx :D:D

magicyattara
13.09.2010, 12:56
Maça konsantrasyon sıfır..umarım başımıza iş açmaz bu durum..

Yiğit SARI
13.09.2010, 12:57
Glo'nun durumu nedir ?

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 12:58
beyler engin oynayacakmı...

bahadır2561
13.09.2010, 13:00

Ceyhun'un ne zaman ne yapacağı belli olmaz..

Tayfun
13.09.2010, 13:00

10 maçta 1 parlar .

Tolunay Abdioğlu
13.09.2010, 13:01
10 maçta 1 parlar .

Oda bizim maça parlar. :)

Yiğit SARI
13.09.2010, 13:03
Glowacki ve Engin'in durumları hakkında bilgi var mı ?

Mustafa ÖZDEMİR
ceyhun gününde olursa oynar .gününde değilse hiç bişe yapamaz...

blacksilva
galatasaray macinda parladi ;)

AKSOY_61
13.09.2010, 13:08
İÇimde maç berabere bitecek diye bir his var.

Gökhan Döner
13.09.2010, 13:15
İÇimde maç berabere bitecek diye bir his var.

dün akşam Çocuklar duymasındaki hüseyinde aynısını diyodu.

Uğurtan
13.09.2010, 13:20
Kazanacağız..

Strese girmeyelim.. ;)

AKSOY_61
13.09.2010, 13:20
dün akşam Çocuklar duymasındaki hüseyinde aynısını diyodu.

Bu dememn sebebi mesut bakkaldır aslında.
Yoksa rakibimiz olacak bir takım değil sivas.
Ama ne oluyorsa oluyor adam allem ediyor kallem ediyor puanımızı alıyor ya.

Cem Akyüz
13.09.2010, 13:21
Sıkıntı yok maçı kazanacağız..3-1 gibi bir skor bekliyorum.Umarım Engin oynayabilecek seviyededir

Gökçebey
13.09.2010, 13:23
Turunculu ve 2 sene önceki Sivas travmasını atlattık. Artık herhangi bir takım. Geçeriz.

Paksoy
13.09.2010, 13:23
solda genç oyuncuları oynarsa yattara orayı çok iyi kullanması lazım

Uğur Ö.
13.09.2010, 13:24
Rahat olun evimizde kolay kolay puan vermeyiz kimseye

maydin
13.09.2010, 13:25
Rahat olun evimizde kolay kolay puan vermeyiz kimseye

hiç rahat maç seyremedik ki avni akerde.

Emrah Akcagöz
13.09.2010, 13:26
Oynayacağımız sistemde Jaja'nın yeri yok daha doğrusu forvet arkası oynayan oyuncunun yeri yok keşke Cale'nin hücumu kuvvetli olsaydı böylece sol açık mecburiyetinde kalmazdık..

Gökhan Döner
13.09.2010, 13:26
Bu dememn sebebi mesut bakkaldır aslında.
Yoksa rakibimiz olacak bir takım değil sivas.
Ama ne oluyorsa oluyor adam allem ediyor kallem ediyor puanımızı alıyor ya.

Sıkıntı yok kardeşim rahat ol.
Güzel futbolla farklı yeneceğiz.

Emrah Akcagöz
13.09.2010, 13:27
hiç rahat maç seyremedik ki avni akerde.
Fbye 3 attık ya..:)

Travelair
13.09.2010, 13:27
-------------Onur--------------
---------Giray---Egemen-------
Serkan---------------------Cale
---------Selçuk---Barış----------
---Jaja------Colman------Umut---
------------Teofilo--------------

Paksoy
13.09.2010, 13:29
çok sıkıntılı takım olduk kim oynasa sorun oynamasa ayrı bir sorun , Jaja,Teofilo,Umut,Alanzınho,Yattara,Burak,Engin bunlardan sadece ikisi ilk 11de olacak

Paksoy
13.09.2010, 13:30
-------------Onur--------------
---------Giray---Egemen-------
Serkan---------------------Cale
---------Selçuk---Barış----------
---Jaja------Colman------Umut---
------------Teofilo--------------
Barış yerine Ceyhun olabilir, böyle bir kadro bekliorum

Mustafa ÖZDEMİR
13.09.2010, 13:30
çok sıkıntılı takım olduk kim oynasa sorun oynamasa ayrı bir sorun , Jaja,Teofilo,Umut,Alanzınho,Yattara,Burak,Engin bunlardan sadece ikisi ilk 11de olacak
bu futbolcuların ikisi sahada olursa diğer mevkileri kimle dolduracağız peki...

Emrah Akcagöz
13.09.2010, 13:34
Bence ilerideki üçlü

Yattara----------Engin

---------Teofilo-------

şeklinde olmalı..

Cüneyt Canlıca
13.09.2010, 13:36
Bence ilerideki üçlü

Yattara----------Engin

---------Teofilo-------

şeklinde olmalı..

Engin sakat...

Paksoy
13.09.2010, 13:37
bu futbolcuların ikisi sahada olursa diğer mevkileri kimle dolduracağız peki...
onur-serkan-egemen-glowacki-cale-selçuk-ceyhun-colman'la tabikide

ünsalyılmaz
13.09.2010, 13:39
enginin durumu net değil oynamayabilirde.. si vasın sol kanadında ferhat diye bir genç çocuk var taraftarlarıda ondan yakınıyor.. şayet o oynarsa yattara orayı otobana çevirir

erdogdulu sami
13.09.2010, 13:39
.........................tolga.................... ..
serkan-----egemen---giray-------ferhat

----------selçuk--zafeR---barış---------

yattara--------------------------jaja

---------------TEOGOL--------------

Vkgz
13.09.2010, 13:58
Rahat kazanırız yattaranın karşısındaki arkadas zayıf yattaranın maçı olur.

Armağan Dere
13.09.2010, 14:01
Zor maç,Mehmet Yıldız ve Ceyhun defansın dengesini bozup skor arayan oyuncular..bizde Engin'in durumu nedir bilen yok..Sol kanata bi tane adam alsaydık belki Cale'de rahatlardı..Yattara ve Colman umarım iyi oynarlar...bilindiği üzere istikrarsız adamlar...umarım kazanırız,beraberlik kouyor maç

altinkaya08
13.09.2010, 14:04
sıvas ne olduğunu anlamadan 3 atmamız lazım.

Bıyıklıoğlu
13.09.2010, 14:06
Onur
Giray
Egemen
Serkan
Ferhat
Selçuk
Ceyhun
Yattara
Umut
Colman
Teofilo

Tayfun
13.09.2010, 14:10
Onur
Serkan
Egemen
Giray
Cale
Ceyhun
Selçuk
Colman
Engin
Jaja
Teo

Kıvanç Çuvalcı
13.09.2010, 14:11
Maalesef icimde kotu bir his var...mac 1-1 e yakin duruyor.stresli ve sert bir mac bizi bekliyor....umarim yaniliyorumdur.

Cemalettin Taşkın
13.09.2010, 14:13
kazanalım da nasıl olursa olsun.

pazartesi sivasla oynuyoruz manisa maçı da cuma günü.

Hürgün Aygün
13.09.2010, 14:13
Ben bu sene artık Avni Aker'de kolay kolay puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

Gökhan KAN
13.09.2010, 14:14
Ben Yattara ve Umut'un mutlaka oynaması gerektiği düşünüyorum. Yattara'nın getirdiği toplarda ilerde sadece Teo'yu görmek istemiyorsak Umut'ta oynamalı..