PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 4. Hafta | Trabzonspor 6 - 1 Sivasspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

Murat Keçeci
14.09.2010, 10:27
Sahaya yine en kaliteli oyuncularımızla çıktık orta sahadan forvete kadar her oyuncumuz bileklerine hakim olduğunu gösterdi.Görevlerini bu oyuncular tam olmasada belli oranda yapınca fark geldi.Sahada ofansif açıdan güzel şeyler sunduk goller çok güzeldi goller dışındada çok kaliteli işler gördük Teofilonun ilk yarıda topu önüne alışı , jajanın ceza sahasına yaptığı koşu ikinci yarı yaptığı dribling, colmanın defansif olarak sürekli arkadaşlarına yardımcı olması ileri çıktığında klas paslarını atması selçukun topu iyi saklaması oyuna sokması duran topları iyi kullanması,yattaranın formunda olması sonradan girenlerinde takıma katkı vermesi goler dışındakı diğer güzelliklerdi.

Takımdakı eksiklere gelirsek 3-4 kez sağ kulvarımızın bomboş kaldığını gördük Ofansif oyuncularımızın defansif sürekliliğini dahada yukarı çıkartmalı ve tempoyu daha yükseltmeliyiz.Bireysel hataları en aza indirmeliyiz egemenin pozisyon almada zaafları var her maç en az bir kez rakibini kaçırıyor ilk yarı çekerek indirdi ikinci yarıdada zamanlama hatası yaptı.

Teofilo için bir kaç cümle etmemiz gerek bir insan fizik güç olarak 2-3 ayda bu kadar nasıl değişebilir inanması güç her pozisyonda yere yıkılan oyuncu artık mehmet yıldızdan bile daha güçlü ayakta kalıyor ikinci attığı gol soğukkanlılık yumuşak bilekler ve fizik gücün birleşimiydi.

Sonuç olarak kazanmamız gereken bir maçı kazandık şampiyonluğa oynuyoruz diyorsak kendi sahamızdakı bütün maçları kazanmalıyız ligin ilk yarısında ligin en çok puan toplayan takımı olmalıyız 3 derbi maçımız içerde peşpeşe iki anadolu maçımızda içerde yani ikinci yarıda deplasmanımız çok olacak ligin ilk yarısını iyi bir yerde bitirmeliyiz.

winner
14.09.2010, 10:27
Bu maçla ilgili son kararı da tff vermeli.

Sahada işkence ve kötü muamele vardı.

Sivas sever bu işleri.

nbay
14.09.2010, 10:28
jajanın kendi de belirttiği gibi uyum sorunu yaşadığı bir gerçek,dün akşamki 4 lü hücumculu sistemde oynaması biraz zor geliyor bana,bir kere jajanın orta sahada top alması son derece gereksiz,aldığı pasları zaten iade ediyor,toplan birliktede ileri çok hızlı çıkamıyor, ancak umutun oyundan çıkmasının ardından ideal dizilişimize ulaştığımızı düşünüyorum,teoya ve rakip ceza sahasına yakın oynaması gerekir jajanın,orta saha üretken olunca 4 lü hücumcunun oynamasında sıkıntı yok,colman ve selçuk mükemmeldi dün,ancak tersi olunca özellikle colman kötü olursa 4 lü hücumcunun hiç bir anlamı yok,ama ben yinede selcuk colman ve yanlarında bir orta saha oyuncusunun oynaması taraftarıyım

Volkan
14.09.2010, 10:33
cok güzel mactı helal olsun

UğuR
14.09.2010, 10:34
6ivaslıların hakemden yakınması çok ilginç. Çünkü hakemden yakınması gereken biziz. Yattara'nın pozisyonu kesinlikle penaltı ve kırmızı kart. 2. yarıda sarı kart görmüşken ikinci hareketi de sarı kartdı. Ama es geçdi. 6ivaslı kasaplıkdan başka bir şey yapmayan arkadaş da Jaja nın hareketi faulmuş gibi isyan edip yan hakeme küfür etmesi ise tamamen komedi.

6-1 lik skor güzel ama skor kadar güzel bir futbol yok idi. Aldanmamak lazım.

yunusemre
14.09.2010, 10:36
6-1 lik skor güzel ama skor kadar golar izlenmeye deyer..

Gökhan KAN
14.09.2010, 10:38
Fotomaç'la Fanatik gazetesinde kapakta ne var. yada bizi koymuşlar mı ?

winner
14.09.2010, 10:39
Obkektif olmak gerekirse ilk yarıda Egemen-Mehmet Yıldız ve Colman-Ceyhun mücadelesinde bize çıkmayan kartlar açıkçası beni şaşırttı. İkisi de sarı kart olmalıydı.Bu anlamda sivaslıların serznişleri haklıydı. Ama maçın genelinde hakemlik bir şey yoktu. Ceyhun eriş ve mehmet yıldız zaten olur olmaz her şeye çok itiraz eden oyuncular, hakemi adres göstermeleri normal.

Hqmi
14.09.2010, 10:43
Fotomaç'la Fanatik gazetesinde kapakta ne var. yada bizi koymuşlar mı ?
http://img816.imageshack.us/img816/8739/adszpk.png

Asi Çaykaralı61
14.09.2010, 10:48
Güzel bir maç oldu ve Şükürler olsun maçı kazanan taraf olduk

ALLAH'ın izniyle İnşallah bu sene şampiyon olacağız

Bize skorlarda Trabzon

Cemalettin Taşkın
14.09.2010, 10:50
maçın sonucunu bilmeden iskender göneni okursanız sanırsınız takım yenilmiş.

nedir bu eski futbolculardan çektiğimiz.

Ozan Yazıcı
14.09.2010, 10:52
Sivaslı kazmalara selam olsun, plakayı çakıp yolladık evlerine.
Manisa maçından da bol gol bekliyorum. Ama bizim takımın hangi gün ne oynayacağı belli olmadığı için güvenip de şampiyonluktan söz etmeye çekiniyorum. Hayırlısı Allah'tan diyelim..

Ömer Faruk61
14.09.2010, 10:53
En çokta o Mehmet Yıldızın suratı gördüm ya.Ölsem de gam yemem.:D

yunusemre
14.09.2010, 10:55
şuan trabzon spor bukadroyla bu oyunla boyle devam ederse adın dan cok bahsetırırr...(6-1) ve liderde bitiri inş.

BEN ce Yattara (http://ts61.wordpress.com/2007/03/31/yattara-klibi/) ve butun oyuncular bu skoru hakedıyolarr..butunmacların sıkoru 61 bir olsun yeter bize :) :)

Kemhacıoğlu
14.09.2010, 11:15
En çokta o Mehmet Yıldızın suratı gördüm ya.Ölsem de gam yemem.:D

aynen aynen:)

Altan Atabay
14.09.2010, 11:23
ya arkadaş 6-1'lik skordan sonra bu takımın eksikliklerini yazmayın buraya. Onları şenol güneş görsün biz keyif yapalım da:)

kaan aydın
14.09.2010, 11:30
6 golün tamamında da sanki ilk gölü atıyormuş gibi sevinmem bu hamidolardan ne kadar nefret ettiğimi anlamamı sağladı.Her oynadığımız maçta 6 gol atsakta yetmeyecek bana bu hamidoların birinci lige düşmesi bile yetmez amatöre gitsinler..

61VAS :)

yunusemre
14.09.2010, 11:35
6 golün tamamında da sanki ilk gölü atıyormuş gibi sevinmem bu hamidolardan ne kadar nefret ettiğimi anlamamı sağladı.Her oynadığımız maçta 6 gol atsakta yetmeyecek bana bu hamidoların birinci lige düşmesi bile yetmez amatöre gitsinler..

61VAS :)

inş amatore düşerler ... biaralar cok havalandılarrr.orya bikere cıkmak dil orda sonunakadar kalmak onemliii.. sivas bun yapamadı.

Hekimoğlu
14.09.2010, 11:41
Sivas bu tecavüze pek direnç göstermedi kaçınılmaz nedeniyle zevk almaya baktılar sanırım. :D

Gökçebey
14.09.2010, 11:42
Hakemlerin kendilerine müsamahaları sayesinde "tamam biz olduk" diyen Sivaslılar, hakemler bize düşman oldu demeye başlamışlar. Hadi oradan. Futbol felsefesini Mehmet Yıldız'a şişirilen toplara bağlayan takıma haddini bildirdik.

Yüreğumun yağlari eridi gitti dün akşam.

Harun_ayar_ts
14.09.2010, 11:43
sivasa her yer 6-1 kenara:dansmuz::dansmuz::dansmuz::dansmuz:

Hamza Öztürk
14.09.2010, 11:44
En cok Babam icin sevindim
Almanyadan izine geldi ve seneler sonra Avni Akere gitti mac bakmaya.
Kücüklügü orda gecmis ama en son 10 sene önce ordaydi.
Dün telefonda heyecanliyim insallah kazaniriz diyordu.
Tarihi mac seyretti.

My
14.09.2010, 11:44
Şu an ligtv de Maraton programının tekrarı var. Trabzonspor'a geçtiler. İzleyemenler varsa duyrulur ;)

Hekimoğlu
14.09.2010, 11:46
Sixvas :D , güzelmiş.

oflu engin
14.09.2010, 11:49
beş atarız diyecektim ama bu sefer plaka yaparız.6-1

keşke iddia oynasaydım:D

Gökhan KAN
14.09.2010, 11:52
Feyyaz Uçar'ın yazısından..

BAZI teknik adam söylemleri vardır; “Takım oturmadı, iyi futbol için 8. haftayı bekleyin” gibi. Sonrasında bozuk zemin, kötü hava şartları ve hakemler mağlubiyet sebebidir.

Ligin son haftalarında ise “Artık iyi futbol değil, skor önemli” derler. İyi futbol için istediğiniz zaman Trabzonspor’un maçlarına gidebilirsiniz. Çünkü bahane değil, iş üreten bir teknik adamı ve seyir keyfi veren futbolcuları var.

Yattara’ya rastlayan yandı

Yattara ile bire bir kalanın Allah yardımcısı olsun. Ferhat’ın adalesi attı, Ramoviç terse yattı. “Yattara’dan çalım yemem diyecek” defans adamının aklından şüphe ederim. Colman ve Selçuk iyi ikili oldular. Çalışkanlıkları ve etkili pasları her rakibin başını döndürür. Peki ya Barış’ın Trabzonspor orta sahasına getirdiği rekabete ne demeli? Sağda Serkan, solda Ferhat yaptıkları bindirmelerle ataklara zenginlik katıyorlar.
İkinci yarının başında Egemen zamanlama hatasını telafi edemeyince Sivasspor Cihan’ın golüyle umutlanır gibi oldu. Ama Trabzonspor’da öyle yetenekli oyuncular var ki, insanın hevesini kursağında bırakır. Bu takım karşısında maçı 11 kişi tamamlamak bile başarı. Teofilo’nun attığı gollerdeki ara pasları gol vuruşları kadar güzel. Oyuna sonradan girenler de maça renk getirdi. Bu zengin kadroda emeği olan her Trabzonsporlu yöneticiyi ve teknik heyeti kutlarım.

Gökçebey
14.09.2010, 11:53
Bu akşamki maçta Eskişehir özellikle ilk yarının sonlarına doğru Bursa defansı az adamla yakalama fırsatını birçok kez harcadı. Başkası olsa affetmezdi.

Sivas'ı rahat geçeriz diye düşünüyorum. Jaja Teo şov yapar. :)

Yattara şov yapar.

Turunculu ve 2 sene önceki Sivas travmasını atlattık. Artık herhangi bir takım. Geçeriz.

Biz oturmadık da Sivas oturdu yani. :) Şans mans 1 gol belki bulurlar, nereye rahat gol atıyorlar? :)

Bu konudaki maçtan önce yazmış olduğum mesajlar. Aynısını Manisa maçı için de yapacağım maçtan sonra. :)

Külünkoğlu
14.09.2010, 11:53
Uzun zaman sonra aklını ve ayağını doğru kullanan bir forveti izlemek keyifliydi doğrusu...

Sefa
14.09.2010, 11:54
Feyyaz Uçar'ın yazısı güzeldi.

Genelde bizi konuşmuyorlar diyoruz da konuşmayı bırak izlemiyorlar. İzleseler zaten yazarlar. İzleyen herkes hayran kalıyor çünkü.

Reşit
14.09.2010, 11:56
neydi dün aksam oyle yaw. 7 . yı atmasın dıye alanzınhoya yuhalamalar felan :D.

bu arada bu forumun teoya cok buyuk bır ozur borcu var. adam 2 ser 2 ser gıdıyor

Nebiye
14.09.2010, 12:12
Yattara şov yapar.

Gökçecimm dün hep bu mesajın aklımdaydı :D
Yattara ilk şovunu yapmaya başladı çalımlar hareketler falan aha dedim Gökçe dediydi.Sonrasında da goller gelince de hep seni andım :yattara:
Cidden şovunu yaptı :)

Not: 61 süper oldu süper :)
Ama ben Jaja da atsın bi tane diye çok istedimdi.

Notun Notu :D golü yediğimizde Fatih de iyi oldu plakayı yaparız şimdi biz diye sevindiydi.Ne hikmetse son günlerde ne denilirse oluyo :)
Yakında Ahmete bol maaşlı bi iş gören var mı :p

Erdal DİLEK
14.09.2010, 12:19
kesinlikle sivas kötüydü söylemlerine katılmıyorum, bizim karşımızda herkes böyle olacak çünkü karşı tarafı kötüye iten biziz, şenol hocanın altın kuralı top bizde kalsın,

AMA; iyi top yapıyoruz yalnız hala yavaşız biraz hızlı olsak tadından yenmez, 2 olarak özellekle 3. golden sonra sadece defans savunma yapmaya başladı bu çok büyük bir hata son olarak egemen liverpool macı dahil kucağına aldığı adamları kacırma gibi bir alışkanlık edindi canımız yanabilir

ve birde şu jaja ya maçta ne oldu, niye küstü, gerek yok bunlara uyurılmalı

Remzi
14.09.2010, 12:22
Bu maçın özetini ya da tamamını indirebileceğim bir adres bilen var mı?

AKSOY_61
14.09.2010, 12:26
Uzaktan şutların ne kadar önemli olduğunu
yıldız oyuncunun maçı nasıl etkilediği bir daha gördük.

Sixvas da bunların ikisi de yoktu.

Recep Alkan
14.09.2010, 12:28
Dün akşam takımdan çok hoşuma giden bir konuda spikerler idi. Br ara nazar olacağız diye çok korktum, öve öve bitiremediler, Sivası resmen yerin dibine soktular, kulübün paralı personeli maç anlatıyor sandım bir ara :)

maydin
sixvas ............ ççç

crazyman_61
şovun devamı manisa maçında olsun :)

Ömer Faruk61
14.09.2010, 12:30
Yalnız Bizim İnsanımız İnanılmaz.Maç 6-1 İstanbulda Kahvedeyim.Bizimkiler top kaptırıyor.Arkadan amca saydırıyor.:D:D Yahu Amca dedim Bırak o kadar olsun Makine değil bunlar insan.:)

Miraç Atalay Çiftçi
14.09.2010, 12:30
13 Eylül "Plakanın Tabelaya Yazılma Günü" kutlu olsun.

13 Eylül 2009 İstanbul B.B: 1 Trabzonspor: 6

13 Eylül 2010 Trabzonspor: 6 Sivasspor: 1

:)

Bdeniz_61
14.09.2010, 12:33
Sivasspor forumları yıkılıyor.Hala bizi düşman görüp başka Anadolu takımına yenilseydik bu kadar koymazdı diyenler var.Mağdur olarak biz unuttuk onlar unutmuyor:cool:

Mustafa ÖZDEMİR
14.09.2010, 12:34
13 Eylül "Plakanın Tabelaya Yazılma Günü" kutlu olsun.

13 Eylül 2009 İstanbul B.B: 1 Trabzonspor: 6

13 Eylül 2010 Trabzonspor: 6 Sivasspor: 1

bu günü unutmayacağım...

Gökçebey
14.09.2010, 12:34
Gökçecimm dün hep bu mesajın aklımdaydı :D
Yattara ilk şovunu yapmaya başladı çalımlar hareketler falan aha dedim Gökçe dediydi.Sonrasında da goller gelince de hep seni andım :yattara:
Cidden şovunu yaptı :)

Not: 61 süper oldu süper :)
Ama ben Jaja da atsın bi tane diye çok istedimdi.

Notun Notu :D golü yediğimizde Fatih de iyi oldu plakayı yaparız şimdi biz diye sevindiydi.Ne hikmetse son günlerde ne denilirse oluyo :)
Yakında Ahmete bol maaşlı bi iş gören var mı :p

Ahaha aynen golü yeyince benim de aklımdan o geçti, eh o zaman biz de plaka yaparız dedim içimden. :D

.....
14.09.2010, 12:36
Teofilo bu ligde rahat gol kralı olur.

Adam ne goller atıyor ya :)

Armağan Dere
14.09.2010, 12:36
Allah'ın izni ile kayseri ve bjk'dan 6 puan alabilirsek devreyi lider bitiririz. ama bjk çok zor. adamlar oynuyor. hem de çok iyi oynuyor. bir de fatih tekke'yi faktörü var artık.

Fatih sakat bildiğim kadarıyla bizim maça kadar da oynayamaz..Ancak bjk maçımız Milli maçtan sora mı önce mi..Fatih'ten hayır beklemek için değil,camiamızı karıştırmak için bjk Fatih'i aldı...en iyisi Bobo'nun yedeği olur..O maçta ekstra dikkat edilecek adam Bobo ve Quaresma'dır..

Ümit Tekşan
14.09.2010, 12:43
Ben dün akşam maçın hiç bitmesini istemedim. Hakikaten güzel futbol oynadık 30. dakikadan sonra sahada sivasspor diye bir takım varmıydı bilmiyorum. İyi oldu ne güzel sevindim bunlara yarım düzine gol atmamıza çok yüksekten uçarlardı iki yıl önce bize kafa tutarlardı eften püften konuşup canımızı sıkarlardı. Bu onlara bir kapak inşallah bu sene küme düşerler. Şimdi önümüzdeki maça odaklanalım malum, Manisaspor'un henüz puanı yok dolayısıyla bizden puan almak isteyeceklerdir. Sivasspor maçını unutup Manisayı nasıl yeneriz bunu konusup tartışalım. İnşallah Manisada eli boş dönecektir. Teşekkürler Trabzonspor.......

ozturk
14.09.2010, 12:43
Bu maçın özetini ya da tamamını indirebileceğim bir adres bilen var mı?

Facebook ta Trabzonspor grubuna üye ol orada videolarda var. 9 dk lık özet..

http://www.facebook.com/home.php?#!/Trabzonsporfanpage

ozturk
14.09.2010, 12:45
Teofilo bu ligde rahat gol kralı olur.

Adam ne goller atıyor ya :)

Özellikle Alanzinho nun pasında topla buluşması 2 defansı ekarte etmesi ve gol vuruşu kalitesini ıspatlamaya yeter de artar bile..

ALLAH nazardan saklasın..

Recep Alkan
14.09.2010, 12:50
Allah'ın izni ile kayseri ve bjk'dan 6 puan alabilirsek devreyi lider bitiririz. ama bjk çok zor. adamlar oynuyor. hem de çok iyi oynuyor. bir de fatih tekke'yi faktörü var artık.

Hocam her haftaki maçlarını seyrediyorum, rahat gol buluyorlar, ama bu haftaki Fener maçı bence Beşiktaş için bir ölçü olacaktır, sonuçta Trabzonspor kadar ciddi rakipler ile oynamadı, eleme maçları da, lig maçları da bize göre daha kolay maçlardı, ama şu bir gerçek, Beşiktaş yürüyerek bile maç kazanabiliyor. Bunu bu haftaki Ankara maçında çok net gördük.

Trabzonspor gereksiz puan kayıpları ile uğraşmasın, ben eminim Beşiktaş gölgemizde kalacaktır.

Yiğit SARI
14.09.2010, 12:54
Gollerimizde gayet güzel akıllı goller izleyince bi daha izleyesin geliyor :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=118276101561415&ref=mf

Tatar Kemal
14.09.2010, 12:58
Fatih sakat bildiğim kadarıyla bizim maça kadar da oynayamaz..Ancak bjk maçımız Milli maçtan sora mı önce mi..Fatih'ten hayır beklemek için değil,camiamızı karıştırmak için bjk Fatih'i aldı...en iyisi Bobo'nun yedeği olur..O maçta ekstra dikkat edilecek adam Bobo ve Quaresma'dır..

aynen katılıyorum sana. fatih sahada olmasa bile psikolojik olarak bize ters etki yapacaktır. zaten ben de onu kastettim. ister istemez takım üzerinde psikolojik baskı olacaktır. hele oyuna girerse o zaman işimiz çok zor. taraftar maçı bırakır fatih tekke'yi protesto eder. bu da takımımızın konsantrasyonunu bozar. bjk'nın da istediği bu.

kaptans
14.09.2010, 12:59
arkadaşlar ilk defa bi maçı izleyemedim ondada altı attık bu maçın 90 dakikasını izlemek istiyorum facebookta bi trabzonspor sayfasında paylaşıyordu bütün maçı 10 ar dakika olarak sanırım paylaşmamış bildiğiniz varmı indirebileceğim bütün maçı veya izleyebileceğim yardımcı olursanız sevinirim 61 kere dua ederim ...

Emirhan Makul
14.09.2010, 13:01
Net olan birşey vardır ki ; Trabzonspor futbolcuları halen daha taraftarına küstür.

Mustafa ÖZDEMİR
14.09.2010, 13:05
takımın bize olan tribini anlamak mümkün değil.her maç inadına içeri giriyorlar taraftarın stattan çıkmayacağını bile bile...

Bdeniz_61
14.09.2010, 13:06
Net olan birşey vardır ki ; Trabzonspor futbolcuları halen daha taraftarına küstür.
Bizde şöye biri durum var;taraftarlar futbolcuları havaya sokacağına,futbolcular taraftarları havaya sokuyor.

bordo08
14.09.2010, 13:07
2sezon önce sivas şehrine 61 plakalı araçları almayyanlara selam olsun.Futbolcuların sırtına plakayı yapıştırıp böyle yollarlar.Sen çok yaşa trabzonsporummm.

Tolunay Abdioğlu
14.09.2010, 13:10
Tebrikler Trabzonspor'um.

Sixvas'a da gelip şehrimizi gezip dolaştıkları ve sahaya çıkıp futbol oynamaya çalıştıkları için ayrıca teşekkürler. :)

Bilhan Özhan
14.09.2010, 13:18
dün maçtaydık çok güzeldi ilk defa Avni Akere girdim daha da cıkasım yoktu.. gece de beni öğrenci arkadaşlar ağırladı.. herkese teşekkür ederim Trabzon gercekten cok güzel bir şehir..

Yiğit SARI
14.09.2010, 13:30
1. Selçuk İnan Trabzonspor - Sivasspor 38' 4.90
2. Yattara Trabzonspor - Sivasspor 31' 4.82
3. Yattara Trabzonspor - Sivasspor 34' 4.48
4. Teofilo Trabzonspor - Sivasspor 76' 4.46
5. Gökhan Süzen Gençlerbirliği - İstanbul BŞB 42' 4.42
6. Bobo Beşiktaş - Ankaragücü 67' 4.34
7. Bobo Beşiktaş - Ankaragücü 29' 4.31
8. Nobre Beşiktaş - Ankaragücü 75' 4.20
9. Santana Kayserispor - Fenerbahçe 66' 4.15
10. Teofilo Trabzonspor - Sivasspor 59' 3.91

kaynak:http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/?s=2

pReN@_61
14.09.2010, 13:32
Golleri izlemeye doyum olmuyor arkadaş:)

Burçak
14.09.2010, 13:35
Sivasspor camiası şokta

HAKAN KALELİ - SİVAS / DHA14 Eylül 2010Spor Toto Süper Lig 4'üncü hafta karşılaşmasında deplasmanda Trabzonspor'a 6-1'lik skorla tarihi bir yenilgi alan Sivasspor, kapılarını dış dünyaya kapattı.

2005-2006 sezonundan itibaren Süper Lig'de başarıyla mücadele eden, özellikle önceki 2 sezonda şampiyonluğu kovalayarak adından sıkça söz ettiren Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'in 4'üncü haftasında dün dış sahada Trabzonspor'a 6-1 mağlup olarak lig tarihindeki en farklı yenilgilerinden birini aldı. Sivasspor, 6-1'lik Trabzonspor yenilgisinin yanı sıra, ligde daha önceki sezonlarda Kayserispor'a 5-0, Fenerbahçe'ye 5-1, Galatasaray'a ise 5-3 yenildiği maçlarda kalesinde 5 gol birden görmüştü. Şok yenilgi sonrası taraftarlar da futbolcuları ve teknik heyeti eleştiri yağmuruna tuttu. Taraftar sitelerinde özellikle yenilginin ve kötü futbolun sorumlusu olarak gösterilen Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın istifası istendi.

SİVAS'TA YEREL GAZETELER NE YAZDI?

Sivasspor'un Hüseyin Avni Aker Stadı'ndan 6-1 skorla sahadan yenik, ezik ve üzgün ayrıldığını yazan yerel gazeteler, Trabzonspor'un maçta fırtına gibi estiğini yazdı. Sivas'ta yayım yapan bazı gazetelerin maç hakkındaki yorumları şöyle:

HÜRDOĞAN GAZETESİ: REZALET

Sivasspor'un, Trabzon deplasmanında aldığı yenilginin, tarihi bir yenilgi olduğunu yazan Hürdoğan Gazetesi, 6-1'lik skoru, okurlarına 'Rezalet' başlığıyla duyurdu.

ANADOLU GAZETESİ: KARADENİZ FIRTINASI

Zorlu Trabzon deplasmanından Sivasspor'un ağır bir darbe aldığını yazan Anadolu Gazetesi ise, maçı 'Karadeniz Fırtınası' başlığıyla okurlarına duyurdu. Gazetede ayrıca, Sivasspor'un yenilgisinde hakem Bülent Yıldırım'ın başrol oynadığına yer verildi.

BİZİM SİVAS GAZETESİ: KARİZMA ÇİZİLDİ

Galatasaray galibiyeti ile lige hızlı başlayan Sivasspor'un, Karizmayı çizdirmemek için bu galibiyeti seri haline getirmeyi hedeflerken, Trabzonspor karşısında hezimete uğradığını yazan gazete, Kırmızı-beyazlı ekibin 4 haftada 4 puan toplayabildiğini belirtti.

SİVAS OLAY GAZETESİ: KARADENİZ'DE ŞOK SKOR!

Sivas gazetelerinden Sivas Olay Gazetesi ise, Yiğidoların Trabzon'da diz çöktüğünü ve 6-1'lik skorun sayfalarda kara bir leke olarak yer aldığını yazdı.

SİVAS'IN SESİ GAZETESİ: EZİLDİK!

Sivas'ın Sesi Gazetesi, internet sayfasında Trabzon'a galibiyet parolasıyla giden Sivasspor'un hezimet yaşadığını yayımladı. Maçı, 'Ezildik' başlığıyla okurlarına duyuran gazetede ise, "Trabzonspor maçından 3 puanla ayrılmayı hedefleyen kırmızı beyazlılar alınan farklı mağlubiyetle adeta ezildi. Rakibin gollerine karşılık veremeyen Sivasspor sahadan tarihi bir yenilgi ile ayrıldıö diye yazdı.

TARAFTAR SİTESİ: REZİLLİK DİZ BOYU!

Sivassporlu Taraftarların Sitesinde ise, Sivassporlu futbolculara öfke yağdı. Taraftarlar'ın yaptıkları bazı yorumların başlıkları şöyle: "Rezillik diz boyu, Rezaletin neyini yazalım, Sedat kendini yaktı, Kara gece"

nuhoglu
14.09.2010, 13:36
Yattara ile bire bir kalanın Allah yardımcısı olsun. Ferhat’ın adalesi attı, Ramoviç terse yattı. “Yattara’dan çalım yemem diyecek”adamın aklından şüphe ederim

Kibar feyzo :)

ozturk
14.09.2010, 13:41
Golleri izlemeye doyum olmuyor arkadaş:)

Hele de Selçuğun golü diyeceğim ama yattara ve teofilo ya haksızlık olacak.. Hele de teofilonun 2. golü..

.....
14.09.2010, 13:41
Yattara normal oynasın bu ligi sallar.

Adam futbol cambazı bunu herkes biliyor :)

Bilhan Özhan
14.09.2010, 13:43
Antalyaspora karşı kaybettiğmiz 2 puan yüzünden millet bizi bıraktı sandı.. aha geliyoruz ula.. durdurabilen durdurursun..

Uğurtan
14.09.2010, 13:45
Avatarımı gören malum yiğidolar malum şahısa da göstertsin..

:D

Artık "sıradan" bir rakip, engelsiniz.. Buca'dan farkınız yok..

Saygılar..

Burçak
14.09.2010, 13:46
http://www.sivasolay.com/wp-content/uploads/2010/09/GAZETELER-584x399.jpg
Sivasspor camiası şokta

HAKAN KALELİ - SİVAS / DHA14 Eylül 2010Spor Toto Süper Lig 4'üncü hafta karşılaşmasında deplasmanda Trabzonspor'a 6-1'lik skorla tarihi bir yenilgi alan Sivasspor, kapılarını dış dünyaya kapattı.

2005-2006 sezonundan itibaren Süper Lig'de başarıyla mücadele eden, özellikle önceki 2 sezonda şampiyonluğu kovalayarak adından sıkça söz ettiren Sivasspor, Spor Toto Süper Lig'in 4'üncü haftasında dün dış sahada Trabzonspor'a 6-1 mağlup olarak lig tarihindeki en farklı yenilgilerinden birini aldı. Sivasspor, 6-1'lik Trabzonspor yenilgisinin yanı sıra, ligde daha önceki sezonlarda Kayserispor'a 5-0, Fenerbahçe'ye 5-1, Galatasaray'a ise 5-3 yenildiği maçlarda kalesinde 5 gol birden görmüştü. Şok yenilgi sonrası taraftarlar da futbolcuları ve teknik heyeti eleştiri yağmuruna tuttu. Taraftar sitelerinde özellikle yenilginin ve kötü futbolun sorumlusu olarak gösterilen Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın istifası istendi.

SİVAS'TA YEREL GAZETELER NE YAZDI?

Sivasspor'un Hüseyin Avni Aker Stadı'ndan 6-1 skorla sahadan yenik, ezik ve üzgün ayrıldığını yazan yerel gazeteler, Trabzonspor'un maçta fırtına gibi estiğini yazdı. Sivas'ta yayım yapan bazı gazetelerin maç hakkındaki yorumları şöyle:

HÜRDOĞAN GAZETESİ: REZALET

Sivasspor'un, Trabzon deplasmanında aldığı yenilginin, tarihi bir yenilgi olduğunu yazan Hürdoğan Gazetesi, 6-1'lik skoru, okurlarına 'Rezalet' başlığıyla duyurdu.
http://www.hurdogan.com/?hur=haberdetay&id=145566

ANADOLU GAZETESİ: KARADENİZ FIRTINASI

Zorlu Trabzon deplasmanından Sivasspor'un ağır bir darbe aldığını yazan Anadolu Gazetesi ise, maçı 'Karadeniz Fırtınası' başlığıyla okurlarına duyurdu. Gazetede ayrıca, Sivasspor'un yenilgisinde hakem Bülent Yıldırım'ın başrol oynadığına yer verildi.
http://anadolugazetesi.org/haber_detayi.asp?id=1565

BİZİM SİVAS GAZETESİ: KARİZMA ÇİZİLDİ

Galatasaray galibiyeti ile lige hızlı başlayan Sivasspor'un, Karizmayı çizdirmemek için bu galibiyeti seri haline getirmeyi hedeflerken, Trabzonspor karşısında hezimete uğradığını yazan gazete, Kırmızı-beyazlı ekibin 4 haftada 4 puan toplayabildiğini belirtti.

SİVAS OLAY GAZETESİ: KARADENİZ'DE ŞOK SKOR!

Sivas gazetelerinden Sivas Olay Gazetesi ise, Yiğidoların Trabzon'da diz çöktüğünü ve 6-1'lik skorun sayfalarda kara bir leke olarak yer aldığını yazdı.
http://www.sivasolay.com/haberler/ma...lar-10082.html (http://www.sivasolay.com/haberler/man-yanklar-10082.html)

SİVAS'IN SESİ GAZETESİ: EZİLDİK!

Sivas'ın Sesi Gazetesi, internet sayfasında Trabzon'a galibiyet parolasıyla giden Sivasspor'un hezimet yaşadığını yayımladı. Maçı, 'Ezildik' başlığıyla okurlarına duyuran gazetede ise, "Trabzonspor maçından 3 puanla ayrılmayı hedefleyen kırmızı beyazlılar alınan farklı mağlubiyetle adeta ezildi. Rakibin gollerine karşılık veremeyen Sivasspor sahadan tarihi bir yenilgi ile ayrıldıö diye yazdı.
http://www.sivasinsesi.com/haber.aspx?id=24869

TARAFTAR SİTESİ: REZİLLİK DİZ BOYU!

Sivassporlu Taraftarların Sitesinde ise, Sivassporlu futbolculara öfke yağdı. Taraftarlar'ın yaptıkları bazı yorumların başlıkları şöyle: "Rezillik diz boyu, Rezaletin neyini yazalım, Sedat kendini yaktı, Kara gece"

Uğurtann Avatar bu resim olacak bende şimdi. kapak kapak kapak :D

ozturk
14.09.2010, 13:47
O değil de sivas zaten sıradandı. neden bu kadar büyütüldü anlayamadım. 2 yıl parlamasının tek nedeni Bülent Uygundu bunu 2 yıl boyunca söylemiştim. Buca da 2-3 yıl içinde iyi bir yerlere gelebilir. Bu başarılar saman alevi.

Herkes gider biz kalırız:)

Burçak
14.09.2010, 13:49
Es Es de şunlara plaka yazsa şöyle 2-6 bitse maç. ozaman varya ligden çekilir Hamidolar :D

Yiğit SARI
14.09.2010, 13:53
Önceki maçları :

Sivasspor 2-1 Galatasaray
M.P. Antalyaspor 1-1 Sivasspor
Sivasspor 0-2 Bursaspor

ozturk
14.09.2010, 13:54
o değil de Sivas ta da mı yerel basın var ki:D

Uğurtan
14.09.2010, 13:55
Çeto nerelerde yaaa.. :D

Çeto'nun yorumunu merak ediyorum ben..

Sivas deplasmanında balkondan Guti'sini açan hatunları acaba şuan ne düşünüyordur..

Gecikmeli oldu biraz ama :D

çççç

pReN@_61
14.09.2010, 14:00
Ezilen zivaslılar şokta ! :D

Burçak
14.09.2010, 14:02
o değil de Sivas ta da mı yerel basın var ki:D
okadar haber sitesi olmasına bende çok şaşırdım açıkcası.
ama haberlerin altındaki okunma sayısına bakınca fikir sahibi oldum.
okunma sayısı 30 - 40 :)
yani takip eden yok..

only ts
14.09.2010, 14:03
gerçekten maçlarda bağıracak kendimize özgü tezahuratlar yapacak taraftar oluşumlarına ihtiyacımız var. bu böyle olmaz..........

Recep Alkan
14.09.2010, 14:04
Çeto nerelerde yaaa.. :D

Çeto'nun yorumunu merak ediyorum ben..

Sivas deplasmanında balkondan Guti'sini açan hatunları acaba şuan ne düşünüyordur..

Gecikmeli oldu biraz ama :D

çççç

Bize de geçen sene Fener bayrağı sallamışlardı, stadın yanında bir sürü balkonda Fener bayrağı vardı.

Zaten taraftar profilleri mükemmel, Kumaş Pantolon, Gömlek (3 düğmesi açık) rugan ayakkabı ve boyunda atkı :)

Fanatik34
14.09.2010, 14:17
Takim ve oyun olarak 2005´te ki kadroya cok benziyoruz:)

Nerdeyse eksiklerimiz hala ayni eksikler:Bekler, Orta ve sol!!!!!

Jaja uyum sürecini atlattiginda yeni Szymkowiak´miz olacak:o

Senol Günes yine 4 hücumcuyla sahada..macbasi 3 gol ortalama ile gider bu takim! Ama burda yine 2005´te oldugu gibi Yattara´nin ayagina bakariz ve bakacagiz. O oynarsa Sampiyonluk yarisinin icinde oluruz, ya yoksa:eek:

Burçak
14.09.2010, 14:18
Bize de geçen sene Fener bayrağı sallamışlardı, stadın yanında bir sürü balkonda Fener bayrağı vardı.

Zaten taraftar profilleri mükemmel, Kumaş Pantolon, Gömlek (3 düğmesi açık) rugan ayakkabı ve boyunda atkı :)

http://img827.imageshack.us/img827/1839/mmmmmhr.jpg

ççç

Gökhan KAN
14.09.2010, 14:27
2 sene önce Star'da ki Futbolig programında üstte aynen şöyle yazıyordu. 5 Büyükler...Programın içindede sürekli 5 büyükler diyip duruyordu Ertem Şener..

Bende ozaman kızmıştım. Bu ne dedim. Adamlar şampiyon olmadan 5 büyük yaptılar. Bu işler bu kadar kolay değil. Önce bir şampiyon olsun.

Geldiğimiz noktaya bakıyorum Sivas eski tas eski hamam..

Ertem Şener aslında Rüştünün değil bizlerin her yerinden öpmesi lazım..Bunu hakesidyor çünkü..

Recep Alkan
14.09.2010, 14:29
Burçak bitirdin beni :D ççç ççç ççç

Yaz olduğu için biraz daha açık rnkli giinmişlerdi :)

Ama süper olmuş, tebrikler...

TSelif
14.09.2010, 14:34
Burçağa ve bilumum arkadaşlara Sivas diyince bişiler oluyor anacım anlamıyorum ki :D
Sizin aklınıza gelen kimsenin aklına gelmez ya . Şu fotoya bak aman Allah ım ççç ççç

O değil de akşam 6-1 den sonra Alanzinho topu alıp kaleye geliyo... Aman yarabbim Alan ne ediysin sen ... geri git geriii ... atmaaa atmaaa ... diye bağırıyoruz adam... süperdi ya :D

ozturk
14.09.2010, 14:36
Burçak sen sivas deplasmanına falan mı gittin? hani bi ara olaylar olmuştu? nereden geliyor bu hırs:)

altı üstü bi sivas galibiyeti..

Bilhan Özhan
14.09.2010, 14:37
Burçağa ve bilumum arkadaşlara Sivas diyince bişiler oluyor anacım anlamıyorum ki :D
Sizin aklınıza gelen kimsenin aklına gelmez ya . Şu fotoya bak aman Allah ım ççç ççç

O değil de akşam 6-1 den sonra Alanzinho topu alıp kaleye geliyo... Aman yarabbim Alan ne ediysin sen ... geri git geriii ... atmaaa atmaaa ... diye bağırıyoruz adam... süperdi ya :D
bi ara atıcak diye korktum acıkcası :)

İsmail Çavuşoğlu
14.09.2010, 14:39
Gurbette yaşayan bir Trabzonsporlu olarak plaka hasretimizi giderdiğin için teşekkürler Trabzonsporum.. :)

Ertan 51
14.09.2010, 14:41
6 golün de bir arada olduğu bir video yokmu renktaşlar sağ da solda paylaşıp milleti ayar edeceğim:) bi tane buldum bizim 5 golden sonra Kasımpaşa maçına geçiyor.

Ali Tunahan Güllü
14.09.2010, 14:42
Çok güzel oldu İnşallah cuma günüde bol gollü bir galabiyet izleriz.

Recep Alkan
14.09.2010, 14:43
Akşam kayın peder ile seyrettik maçı evde. (61 diyince geldi aklıma) Adam Trabzonlulara alışık değil ne yapsın.

Maçı seyrediyoruz maç 5-1 ALLAH'ım ne olur bir gol daha dedim, ama resmen yalvarıyorum, Kayınpeder döndü, İnsanoğlu işte gözü doymaz dedi, tam sohbet bitmeden gol geldi. Üzerine konuşamadık, sonrasında Alan vuracak ALLAH'ım girmesin ya dedim, bir baktım Kayınpeder bana bakıyor, olum sen iyi misin dedi, dedim evet, demin istiyordun, şimdi istemiyosun diyor, dedim skora bak bakalım, 6-1, ne demek dedim, anlamadı, 10 dakika sonra ben söyledim yarım saat güldük :)

Gökçebey
14.09.2010, 14:49
Akşam kayın peder ile seyrettik maçı evde. (61 diyince geldi aklıma) Adam Trabzonlulara alışık değil ne yapsın.

Maçı seyrediyoruz maç 5-1 ALLAH'ım ne olur bir gol daha dedim, ama resmen yalvarıyorum, Kayınpeder döndü, İnsanoğlu işte gözü doymaz dedi, tam sohbet bitmeden gol geldi. Üzerine konuşamadık, sonrasında Alan vuracak ALLAH'ım girmesin ya dedim, bir baktım Kayınpeder bana bakıyor, olum sen iyi misin dedi, dedim evet, demin istiyordun, şimdi istemiyosun diyor, dedim skora bak bakalım, 6-1, ne demek dedim, anlamadı, 10 dakika sonra ben söyledim yarım saat güldük :)

Benim kayınpederim fenerbahçeli. Benim sayemde Trabzonspor'u feybeden daha çok sevmeye başladı. Dün akşam birlikte maçı izliyoruz(babamlar da var). Kendisi de bir yandan bilgisayara bakıyor bir yandan maça. 30 dakika oldu, ulan hala atamadınız mı şunlara gol, hadi be fark olması lazımdı şimdi dedi. Lafı bitmeden Yattara çaktı. Bak ben kızınca nasıl atıyorlar diyorken Yattara bir daha çaktı. Takımı oturduğu yerden süper motive etti.

İşin ilginç yanı, beraber izlediğimiz ilk maç da 3-2'lik feybe maçıydı. ççç Benden çok sevinmişti galibiyetimize. :D

Burçak
14.09.2010, 14:49
hakkaten yaa 6 üstü 1 sivas galibiyeti Manisa maçına mı konsantre olsak ne :)

Ertan 51
14.09.2010, 14:50

6-1 güzel Recebim de senin kayın peder muhabbetleri felan çok daha güzel,yeni bi dünya demi:)
Bu ara da senin telaş bitmiştir,gayri şu cd mi istesem ayıp olurmu ki:(

ozturk
14.09.2010, 14:51

güzelmiş...

bizde de halamlar misafirdi. Maçın 5-1 olduğu anda mesaj geldi. kardeşime gösterdim. Abim plaka geliyor dedim. Eniştem anlamadı. hayırdır araba mı alıyosunuz dedi:) plaka dan yola çıkarak. .biz de kardeşimle güldük tabi..

Recep Alkan
14.09.2010, 14:52
Benim kayınpederim fenerbahçeli. Benim sayemde Trabzonspor'u feybeden daha çok sevmeye başladı. Dün akşam birlikte maçı izliyoruz(babamlar da var). Kendisi de bir yandan bilgisayara bakıyor bir yandan maça. 30 dakika oldu, ulan hala atamadınız mı şunlara gol, hadi be fark olması lazımdı şimdi dedi. Lafı bitmeden Yattara çaktı. Bak ben kızınca nasıl atıyorlar diyorken Yattara bir daha çaktı. Takımı oturduğu yerden süper motive etti.

İşin ilginç yanı, beraber izlediğimiz ilk maç da 3-2'lik feybe maçıydı. ççç Benden çok sevinmişti galibiyetimize. :D

Bizim kayınpeder de Galatasaraylı :) Ama akşam Bir GS maçı izlemesi var ölürsün gülmekten. Antep atağa kalkıyor hadi oğlum diyor, kaçırıyor Bela okuyor, hele Ayhan'ı bir seviyor ki gözlerin yaşarır :)

Dedim Trabzonlu ol, forma benden, Hami olsa kesin olurdum diyor :)

6-1 güzel Recebim de senin kayın peder muhabbetleri felan çok daha güzel,yeni bi dünya demi:)
Bu ara da senin telaş bitmiştir,gayri şu cd mi istesem ayıp olurmu ki:(

Ooooo, ne demek abi, ayıp ediyorsun ben onu unuttum, sözüm vardı hemen göndereyim abi.

Yapayım bir DVD göndereyim, çok şarkı alır, sen istediklerini arabaya göre atarsın olur mu ?

sanatik
14.09.2010, 14:52
O değil de sivas zaten sıradandı. neden bu kadar büyütüldü anlayamadım. 2 yıl parlamasının tek nedeni Bülent Uygundu bunu 2 yıl boyunca söylemiştim. Buca da 2-3 yıl içinde iyi bir yerlere gelebilir. Bu başarılar saman alevi.

Herkes gider biz kalırız:)

Bir antrenörün (aslinda baskanlarida baya etki yapmisdi ama yinede o zaten olmasi gerekiyor) ne kadar etki yapabilecegini arastiranlar icin önemli bilgiler sunuyor sivassporun son yillarda yasadiklari.

tarihinda ilk kez zirve ye cikabilen bir sivasspor su anda yine eski yerine dönmüs durumda. Bir gün Bülent Uygunu geri getirirseler sasirmam.

Ertan 51
14.09.2010, 14:55
Ooooo, ne demek abi, ayıp ediyorsun ben onu unuttum, sözüm vardı hemen göndereyim abi.

Yapayım bir DVD göndereyim, çok şarkı alır, sen istediklerini arabaya göre atarsın olur mu ?
Olur olur.
Sağol varol,günlüne kurban Recep.

Uğur Ö.
14.09.2010, 14:57
Maçı full olarak indirebileceğimiz site varmı

Recep Alkan
14.09.2010, 14:59
Olur olur.
Sağol varol,günlüne kurban Recep.

Estağfurullah abi, bir DVD yahu bu, sen bana özelden bir adres gönderebilir misin, ben sana göndereyim, artık ayıklaması sana kalmış ama, olur değil mi :)

Aslı senin gönlüne kurban, başımızın tacısınız.

Koray10
14.09.2010, 15:11
en son frikik golü ne zaman attik?

Dursun Kaplan
14.09.2010, 15:12
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5350-5M2Y4H5J.jpg

Hamidolar iyi bakın unutmayın bu tarihi günü. :)

Burçak
14.09.2010, 15:15
Hamidolara yüklenmeyin. Çünkü oınlara daha çok takım yüklenecek :)

antagonist
14.09.2010, 15:17
en son frikik golü ne zaman attik?

Yanılmıyorsam, Gökhan Ünal'ın Bursa'ya atttığı golden sonra frikikten gol atmadık.

SADECETRABZON61
14.09.2010, 15:17
gerçekten maçlarda bağıracak kendimize özgü tezahuratlar yapacak taraftar oluşumlarına ihtiyacımız var. bu böyle olmaz..........

Valla Hiç taraftar desteği Yoktu stadı doldurmakla taraftar Olunmuyor Buna maalesef cözüm Bulamadık Birtürlü hepbir ağızdan bağıran taraftarımız sanırım bizim Hiç Olmuycak.
Farozlular ayrı bir ses trabzonlu gencler ayrı bir ses erdoğdulular ayrı bir ses Bu şekilde Olmaz..

.....
14.09.2010, 15:20

Recep abi senin bu olay bir filmi hatırlattı bana.fenerlilerin çevirdiği bir filmi :)

Cem Balcı
14.09.2010, 15:25
güzel oldu güzel...

ozturk
14.09.2010, 15:26
o değil de gördüğüm kadarıyla 6-0 bitseymiş maç baya üzülenler olacakmış:D

Samet Yildirim
14.09.2010, 15:26
Müthis oynadik fazla söze gerek yok...

Yok selcuk-colman yan yana olmazmis ceyhunda olmaliymis.. yok 4 hucumcu olmazmis yok bilmem ne....Görüyoruz nasil oldugu leblebi gibi oluyor hemde..

Kadromuz cok iyi...

yedek ve oynamayanlar...

tolga, bora, tayfun, mustafa, glowacki, cale, ceyhun, baris, engin, burak, zafer yelen, sezer badur, alanzinho,

Simdi bu kadro yetersiz veya iyi dememek haketten hakaret olur...kadro cok iyi...ara dönemde colman-selcuk gibi cift yönlü birisini alabiliriz sol acikda olabilir ama hic biri acil degil...

Koray10
14.09.2010, 15:33
Yanılmıyorsam, Gökhan Ünal'ın Bursa'ya atttığı golden sonra frikikten gol atmadık.

tamam simdi hatirladim dogru en son gol oydu

Samet Yildirim
14.09.2010, 15:41
Acikcasi son oyuncu degesikligini Mert en yana kullanmasini bekledim hocamizdan...

Samet Yildirim
14.09.2010, 15:42
Stad neden dolu degil ???

halil ibo
14.09.2010, 15:46
Ayıp yahu yakın tarihin şampiyonluk adayına bu yapılır mı ? Başlarında Bülent Uygun olsa daha fazla sevinirdim de neyse.6 yeriz,7 yemeyiz,1 atarız rakibimize plaka yazdırırız falkan diye saçmalardı eminim :)

Gökçebey
14.09.2010, 15:46
Yanlış bilmiyorsam 3. kez plakayı skorbord'a yazdırdık(diğer 2 maç İBB ve Rize). Darısı diğerlerinin başına. :)

Burçak
14.09.2010, 15:59
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs299.ash2/57923_431413355661_112369415661_5235844_5394106_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs679.snc4/61904_431413155661_112369415661_5235842_6846625_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs340.ash2/62068_431413445661_112369415661_5235845_2067028_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs339.ash2/61981_431413280661_112369415661_5235843_7929046_n. jpg

Hürgün Aygün
14.09.2010, 16:01
Şuana kadar izlediğim en güzel Trabzonspordu..:)

halil ibo
14.09.2010, 16:02
Gerek yok böyle şeylere...Yasak değil mi başka sitelerden alıntı yapmak.Ben bilmek,öğrenmek istemiyorum.İsteyen gidip oradan buradan bakar bunlara,husumete,düşmanlığa gerek yok.
Bir spor müsabakası ve sahada haddini bildirdiğimiz bir takım var.Olay budur.Tıpkı şampiyonum diye havaya giren Bursa'ya süper kupadaki haddini bildirme olayı gibi bir durum sözkonusudur,o kadar.
Hadlerini bilmeyenlere İTİNAYLA HAD BİLDİRİLİR.

Tolunay Abdioğlu
14.09.2010, 16:12
Maç sonunda kolbastı oynamışlar galiba.Video yok mu?

Ömer Faruk61
14.09.2010, 16:20
medya yine bizi gazlamaya devam ediyor.Gazlanmıyacak gibi değiliz.Ama çok Korkuyorum yinede.Bu takımda elbette yenilecek. Şu anda Şenol Hocamıza methiyeler düzenleyip,Yenildiğinde demediğini bırakmıyacaksak şampiyonluk yarışından mümkünse hiç bahsetmiyelim.

Otrifikasyon
14.09.2010, 16:25

Aynen Öyle Olmuştu. Trabzonsporumuza Yakışmıyordu

komdere
14.09.2010, 16:31
Takımın oyun oynama isteğini ve Serkan'ın son dakikalarda hala driplinge kalkıp golü yaratmasını tekrar hatırlatayım.
Bravo uşaklara!!

ÜNAL
14.09.2010, 16:32
İyiyidi :)

komdere
14.09.2010, 16:33
Maç sonunda kolbastı oynamışlar galiba.Video yok mu?

Maçta golbastı vardı, maçtan sonra okul tarafı kale arkası önünde Yattara bi bukle oynadı tek başına...

Mustafa Demir
14.09.2010, 16:36
o değil de gördüğüm kadarıyla 6-0 bitseymiş maç baya üzülenler olacakmış:D

alanzinyonun son saniyede disari attigi suttan sonra sevinen bi taraftaarimiz var cok tuhafiz cok:)))

ozturk
14.09.2010, 16:37
Arkadaşlar maçın gollerini izleme imkanınız varsa ilk 3 golde TEOFİLO nun yaptığı koşulara dikkat edin derim. Olası bir kaleciden dönme durumlarında tamamlayıcı faktör..

___61___
14.09.2010, 16:38
Ferhat'ı Manisa maçındada soL bek de görmek istiyorum önünde de Engin oLsa N guzel olur .. Ferhat in Cale out ;)

Burçak
14.09.2010, 16:38
http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v50580/233/59/1120698170/t1120698170_1444175300635_1427.jpg (http://www.facebook.com/group.php?gid=55645227102)
TRABZONSPOR'UMUZ : 6-1 : Sivasspor [Yattara 1-0] [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1444175300635&ref=mf)
http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v50572/233/59/1120698170/t1120698170_1444188020953_1418.jpg
TRABZONSPOR'UMUZ : 6-1 : Sivasspor [Yattara 2-0] [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1444188020953&ref=mf)
http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v50583/233/59/1120698170/t1120698170_1444199421238_1314.jpg
TRABZONSPOR'UMUZ : 6-1: Sivasspor [Selçuk 3-0] [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1444199421238&ref=mf)

http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v50577/233/59/1120698170/t1120698170_1444268022953_1487.jpg
TRABZONSPOR'UMUZ : 6-1 : Sivasspor [Teofilo 4-1] [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1444268022953&ref=mf)
http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v50579/233/59/1120698170/t1120698170_1444281063279_1353.jpg

TRABZONSPOR'UMUZ : 6-1 : Sivasspor [Teofilo 5-1] [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1444281063279&ref=mf)
http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v50583/233/59/1120698170/t1120698170_1444286463414_1512.jpg
TRABZONSPOR'UMUZ : 6-1 Sivasspor [Burak Yılmaz ve Plaka] [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1444286463414&ref=mf)

http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-snc4/hs1301.snc4/50816_118260971562928_118259724896386_12338_2207_t .jpg (http://www.facebook.com/group.php?gid=55645227102)
Kaplanlar Sahada-Yattaranın Kolbastisi [HQ] (http://www.facebook.com/video/video.php?v=118259724896386&ref=mf)

Sefa
14.09.2010, 16:40
En çok güldüğüm iki yorum şöyleydi;

" Boşverin ne derlerse desinler onlara çok yükleniyorlar. "

" Büyük takımların mazisinde büyük yenilgiler olur. "

Allahın şizofrenleri.. :)

Tatar Kemal
14.09.2010, 16:43
o değil de bu galibiyetle sivasspor camiasını acayip karıştırmışız. taraftarlar birbirine girmiş. 2009'da ersun yanal sayesinde bizi 3-0 yendiklerinde ağızları tavana vuruyordu. şimdi birbirlerini boğazlayacaklar neredeyse.

Orhan Aydın
14.09.2010, 16:44
Bir zamanlar neydi ya o Sivasspor,

Real Madrid,Barcelona, Manu,

Dize getirmedikleri takım kalmamıştı.

ozturk
14.09.2010, 16:48
Bu adam GOLe çook yakın:D

ilk gol...

http://img694.imageshack.us/img694/589/ilkgol.jpg (http://img694.imageshack.us/i/ilkgol.jpg/)

ikinci gol ortadaki....

http://img441.imageshack.us/img441/7079/ikincigol.jpg (http://img441.imageshack.us/i/ikincigol.jpg/)

vee 3. gool

http://img180.imageshack.us/img180/4913/ucuncugol.jpg (http://img180.imageshack.us/i/ucuncugol.jpg/)

Emrullah
14.09.2010, 16:50
Stad neden dolu degil ???

Stad dün doluydu benim gördüğüm kadarıyla. Boş yer sadece deplasman takımının tribünlerinin alt tarafıydı. Ki orası her maçta boş zaten.

Armağan Dere
14.09.2010, 16:50
taraftarlar birbirine girmiş. 2009'da ersun yanal sayesinde bizi 3-0 yendiklerinde ağızları tavana vuruyordu. şimdi birbirlerini boğazlayacaklar neredeyse.

abi o maçı alsaydık Şampiyonduk olmadı Şampiyonlar Ligi garantiydi...ilk maçta Trabzon'da selçuk dereli penaltıyı çalmadı Umut'a..2.maçta resmen kötü oynadık

Samet Yildirim
14.09.2010, 16:52
Stad dün doluydu benim gördüğüm kadarıyla. Boş yer sadece deplasman takımının tribünlerinin alt tarafıydı. Ki orası her maçta boş zaten.
Acik tribünün sol asaga ve sag üst tarafi biraz bos kaliyor...

Ertan 51
14.09.2010, 16:55

ilk gol...

http://img694.imageshack.us/img694/589/ilkgol.jpg (http://img694.imageshack.us/i/ilkgol.jpg/)

ikinci gol ortadaki....

http://img441.imageshack.us/img441/7079/ikincigol.jpg (http://img441.imageshack.us/i/ikincigol.jpg/)

vee 3. gool

http://img180.imageshack.us/img180/4913/ucuncugol.jpg (http://img180.imageshack.us/i/ucuncugol.jpg/)
Renktaş güzel tespit etmişin ellerine sağlık.Teo gerçekten müthiş futbolcu,çok faydalanacağız çoook.

Orhan Aydın
14.09.2010, 17:01
''Ada'da hezimet''

Metal Gear...

Külünkoğlu
14.09.2010, 17:12
Yahu yeter da.

Sivaslılar dengimiz mi Allahaşkına ? bırakın şunları da kardeşim. :)

Armağan Dere
14.09.2010, 17:13
Vay be. Şu trabzonun olduğu ligde şampiyon olacağımız iddia ediyoruz biz de. Adamlar 4-1 önde ve sivas hala yarı sahasını geçemiyor...

''Bir Fenerli'nin yorumu''

Orhan Aydın
14.09.2010, 17:15
Vay be. Şu trabzonun olduğu ligde şampiyon olacağımız iddia ediyoruz biz de. Adamlar 4-1 önde ve sivas hala yarı sahasını geçemiyor...

''Bir Fenerli'nin yorumu''

Forma çok şekil ya:)

boztepeliyasin
14.09.2010, 17:23
trabzonspor pozisyonları harcamayınca böyle oluyormuş demekki. ilk defa elimize geçen fırsatların çoğunu değerlendirebildik. her zaman bunu yapabilsek tarih yazarız. 10 pozisyon bul 3 gol at maç 3-2 ,2-1 bitsin dışarıdan bu skorlar hiç rahat kazanılmış bir maça benzemiyordu.

Kaan
14.09.2010, 17:35

ilk gol...

ikinci gol ortadaki....

vee 3. gool

2. golde alttan koşanlar Selçuk ve Umut değil mi ? :confused: En alttaki Umut ona eminim.

ozturk
14.09.2010, 17:51
2. golde alttan koşanlar Selçuk ve Umut değil mi ? :confused: En alttaki Umut ona eminim.

Hayır alttaki umut ortadaki teofilo

Kaan
14.09.2010, 17:56
Hayır alttaki umut ortadaki teofilo

Evet, Teofilo'ymuş. :D

apachi61
14.09.2010, 17:59
Yahu yeter da.

Sivaslılar dengimiz mi Allahaşkına ? bırakın şunları da kardeşim. :)

yetmez sayın abim yetmez daha karpuz kesecez :D :D

Mira_61
14.09.2010, 18:00
Dün atılan 6 golün 3'ü ben mutfağa gittiğimde geldi.:)
Gözüm aydın,nur topu gibi bir totemim daha oldu :D:D
Hele Burak'ın golünde sırf şamata olsun diye gitmiştim,tuttu.Ben bu totemi kullanırım arkadaş.:)

champions
14.09.2010, 18:02
Kupa finalinde Bursaspora net bir üstünlük sağlamış, yeteri kadar pozisyona girememesine karşın 3-0’ı bulmuş, birinde hücumda etkin olamamakla birlikte her 2 Liverpool maçında kafa kafaya oynamış ve hatta Avni Aker’deki maçta rakibini adeta ezmiş, diğer tarafta ise ligde oynadığı her 3 maçı da kaybedebileceği bir oyun oynamasına karşın bu maçlardan 7 puan çıkarmayı başarmış bir Trabzonspor vardı maç öncesinde.

Kadro ve oyun anlayışı ile ilgili ciddi endişeler hakimdi. Hücum yönü oldukça ağır basan bir 6’lı ile oynamak Sivasspor ataklarından nasıl bir sonuç doğuracak bilinmiyordu. Colman kötü oyununa devam mı edecekti? Ferhat formayı kapabilecek miydi? Yattara-Jaja-Umut üçlüsü yeterince topun arkasına geçebilecek miydi?

Bu sorular eşliğinde başlayan maçta dakikalar 30’u gösterdiğinde dengeli giden bir maçta Trabzonspor’un bulduğu 2 net pozisyon vardı ve gole daha yakın olan takımdı. Tıpkı Fenerbahçe maçında olduğu gibi bir duran top, bir ani atak ve durum 2-0.Yattara’nın maçın tartışmasız yıldızı olmasını sağlayan oyunu bir kenara sezonun henüz başında 3 gole ulaşması yeterli sayıda skorer oyuncuya sahip olmayan Trabzonspor adına son derece önemli bir gelişmedir ve sezon içinde Yattara’nın atacağı sürpriz gollere Trabzonspor’un çok ihtiyacı olacaktır. Sadece Yattara değil Selçuk ve Burağın attığı gollerde son derece önemlidir bu açıdan.

3-0’dan sonraki süreçte zaten skoru almış bir takım olarak Trabzonspor’un daha dengeli bir oyun oynaması gerekirdi. Fenerbahçe maçında bunu yapamamış ve maçı riske etmişti.2. yarının hemen başında yenilen gol de bu gereksiz hücum anlayışının bir ürünüydü ki Egemen tek başına topu karşılarken yakınında tek bir oyuncu dahi yoktu.Ve ayrıca 2-3 farkı bulduktan sonra yaşanan motivasyon ve iştah kaybı da uzun vadede Trabzonspor adına önemli bir eksi olabilir. 3-1 e rağmen oyunda Sivasspor lehine değişen bir şeyin olmaması ve Trabzonspor’un farkı daha da artırması rakibin Trabzonspor’a fazlaca hafif gelmesinden kaynaklanıyor. Ne oyunun herhangi bir bölgesinde ne de maçın herhangi bir bölümünde Trabzonsporu zorlayabilecek bir rakip olamadı Sivasspor.Bunun üzerine hücumda Selçuk-Colman ve Teofilonun iyi Yattara’nın müthiş oyunu da eklenince Umut’un teknik olarak sırıtması ve Jaja’nın henüz hazır olmamasına rağmen Trabzonspor yeterince tempo yapmadığı ve hatta baskı bile kurmadığı bir maçta rahatlıkla farka gitti.Alanzinho ve Burak ilk 11 için yetersiz oyunculardı ve nihayet kulübedeki yerlerini aldıkları ilk maçta oyuna sonradan girerek katkı yaptılar ve bu da en azından devre arasına kadar önemli bir gelişmedir. Giray’ın attığı 2 nefis pas, Colman’ın defansif görevini yerine getirmesi, Ferhat’ın Cale’den net bir şekilde daha iyi olan oyunu ise maçın dikkat çeken diğer noktalarıydı.Şenol Güneş’in ilk 11’i riskli idi fakat karşısında bu riski değerlendirebilecek bir rakip yoktu.Barış-Umut değişikliği son derece doğru olmasına rağmen daha önce yapılması gereken bir değişiklikti.

Bu sonuç özellikle bir iç saha kültürü oluşturmak ve içerdeki maçları kayıpsız atlatmak adına önemlidir. Her 2 iç saha maçında da 3’den fazla gol atan ve daha fazla pozisyona giren bir takım vardı. Liverpool maçında da pozisyona girmekte zorlanmayan bir takım izlemiştik.

Önümüzde Manisa-Kayseri(D) ve Beşiktaş maçları var. Her 3 takımda hücum etmeyi biliyor. Ve bu şartlarda üzerinde durulması gereken nokta dengedir. Hücum-savunma dengesini ayarlayamayan takımlar bir yerde patlıyorlar. Sivasspora 16 tane de atsa söz konusu 11’in uzun vadede başarılı olması zor. Tek forvetin arkasında oynayan 3 oyuncuyu da topun arkasına geçirmeniz gerekiyor ve dahası orta ikilinizin 10 üzerinden 8’lik bir oyun oynaması gerek minimum. Dün bir pozisyonda Sivasspor atak yaparken defans hattının dışında rakibi karşılayan bir Selçuk vardı ve o da haklı olarak arkadaşlarına kızdı. Çok tehlikeli bir durumdur bu ve bugün Sivasspora karşı olmasa bile hızlı hücum yapmayı bilen her takıma karşı sıkıntı doğurur. Bu tür takımlara karşı en basit çözüm Umut’u kenara alıp Barış ya da Ceyhundan birini –ki benim tercihim Barıştır- Selçuk ve Colmanla birlikte oynatmak olacaktır.

apachi61
14.09.2010, 18:04

peki en son ne zman 6 gol attık :D içimin yağları eridi resmen sivas değilde başka takım olsa bu kadar abartmazdım ama sivas olunca işin rengi degişiyor hele ki o macın son anlarında futbolcularının çirkeflik yapmasından sonra onlar sandı heralde bi olay cıkar bu maç tatil olur ama gelmez artık Trabzon taraftarı böle provokasyonlara :D :D

Paksoy
14.09.2010, 18:09
geçen sene ibb yi 13 eylülde 6-1 , yine 13 eylül tarife aynı ;)

yigits
14.09.2010, 18:28
Seneye 13 Eylül'e Fener'i bekliyoruz. :)
Bu arada stadın adı 13 Eylül stadı olmalı :D

pReN@_61
14.09.2010, 18:40
Kırmızı kart gören sivaslı sedata bakalım sivasspor kulübü ceza verecek mi?Adam takımının formasını yere çaldı..

28TS61
14.09.2010, 18:44
sivassporlular üzülmesin. sivastaki macta sivasin plakasini yapariz. 5-8 :D

kursat1313
14.09.2010, 19:17
maçı tribünden izleyen arkadaşlara bir soru sormak istiyorum maçın ikinci yarısında selçuk ile yattara arasında bir tartışma oldu galiba saha içinde sol kanatta oyna diyordu galiba selçuk ama yattara gitmiyordu tv den öyle gördük maçı seyredenler ne diyor merak ediyorum ciddi bir tartışma oldumu acaba bilgi verebilcek olan var mı

Tolunay Abdioğlu
14.09.2010, 19:18

12'sini biz atarız 1 tanesini onlar atar.Sonra aramızda rakamları paylaşırız. :D

Egemen
14.09.2010, 19:25
5 1 olduğunda manşetleri atıyorduk..

51vas diye..

6 1 oldunca tamam dedik plakada kalsın..

alanzinhonun şutu yürekleri ağızlara getirdi..

7 1 olsa ne yazardık bilemiyorum.. :D

teşekkürler TRABZONSPOR'um..

Adem CAKIR
14.09.2010, 19:28
Normal şartlarda yahu rakip bu dar ezilir mi ayıp derim ama Sivas hak etti.
Bir ara TV Sivas başkanını gösterdi.
Bence maçın en güzel pozisyonuydu... :)

iskenderunlu
14.09.2010, 19:28
sivas'a da böyle oy aman aman :D

yorumsuz6117
14.09.2010, 19:47
Maçın gollerini hd olarak indirebileceğimiz yer var mı ?

Sefa
14.09.2010, 19:50
Maçın gollerini hd olarak indirebileceğimiz yer var mı ?

http://divxlerim.org/super-lig/599402-spor-toto-sl-10-11-4hafta-trabzonspor-6-1-sivasspor-hd-ozet-ve-goller.html

yorumsuz6117
14.09.2010, 20:18
http://divxlerim.org/super-lig/599402-spor-toto-sl-10-11-4hafta-trabzonspor-6-1-sivasspor-hd-ozet-ve-goller.html

Hasan Algan
14.09.2010, 20:30
açıkçası bu kadar fark beklemiyordum..sivasın golünde bence faul var.. mehmet yıldız poposuyla adeta tokatladı pozisyonda onuru..jajayı beğendim fakat anlamsız bir şekilde küstü ve kulübeye alındıktan sonra sırtı dönük izledi maçı..fakat sonradan bir açıklaması yayınlandı bikaç sitede gördüm.. kendi performansına kızmış :) sanırım uyum sağlaması biraz zaman alacak.. malum bize gelen 6 ay sonra ancak form tutuyor..

sivaslılar yine eski sivaslılar..yine olay çıkartmaya çalıştılar fakat takım müthiş taraftarsa bilinçliydi .. ve tahriklere meydan vermedik.. bikaç küfürleşme dışında tertemiz bir maç geçirdik..sivasın 5 nolu oyuncusu adı aklımda değil kesinlikle atılmalıydı.. bir pozisyonda yattarayı saha dışına kadar savurdu.. hakem faul bile vermedi.. kale arkasındaydım ama kabak gibi gördük itişini .. hakem nasıl görmedi şaşıyorum..sonrasında hemen serkana arkadan girdi .. 3.cü pozisyonda yine düşürünce faul çaldı ve sarı verdi.. ondan sonra yattaraya yaklaşamadı bile o oyuncu...açıkçası uzun süredir yattaranın bu takıma bir katkı yapmadığını düşünen birisi olarak yattara dün gece beni utandırdı.. yine de eski yattarayı izleyemediğimiz yadsınamaz bir gerçek.. her maç en azından bu performansına yakın performans gösterirse evet yattara bu takımda oynar derim.. aksi halde yine görüşlerimde ısrarcıyım..

sözün kısası dünyada belkide tek sevdiğim sivaslı olan rahmetli muhsin yazıcıoğlu sivassporun bu halini görse bir destan da sivasa yazardı valla.. üzüldüm mü ? hayır.. 6 değil 61 atsak atmayın demem.. daha dün lige çıkmış kıçı kırık bir kupası bile olmayan , en büyük başarısı lig ikinciliği olan bir sivas kendini bizle aşık atar duruma getirmiş kendince .. kaale bile alınmaması gereken bu 3 sınıf takım dün dersini aldı ve evine gitti.. güle güle sivas.. darısı diğer bi tarafı kalkan kulüplerin başına...

TheCrow
14.09.2010, 21:51
Orantısız güç kullandık...

yatara
14.09.2010, 21:56
hüseyini sampiyonlar lignde oynarken görürken üzüliyorumki biz neden hic gruplara kalamiyoruz

DeAgLeMaNyAq
14.09.2010, 22:40
hüseyini sampiyonlar lignde oynarken görürken üzüliyorumki biz neden hic gruplara kalamiyoruz

Bursa'nın şansı şampiyon olmasından kaynaklanıyor yoksa ön eleme oynasalardı katılabileceklerini hiç zannetmiyorum...

Burçak
14.09.2010, 22:50
:):)
yüklenmeyin 6ivasa bukadar

Paksoy
14.09.2010, 22:57
gsforumda bir arkadaş bizim kadroyu yazıp şu karakteri koymuş altına:D
http://www.yukleresim.com/images/40436068588454673639_thumb.gif (http://www.yukleresim.com/viewer.php?file=40436068588454673639.gif)

servet nuh
14.09.2010, 23:53
http://www.yukleresim.com/images/40436068588454673639_thumb.gif (http://www.yukleresim.com/viewer.php?file=40436068588454673639.gif)
...bişey anlıyamadım renktaş

Serdær
15.09.2010, 00:19
Maçın tamamını indirebileceğimiz link varmıdır ?

ESER
15.09.2010, 00:23

sen kahveni ic, gazeteni oku , takimi kafana takma.. nasilsa yenerler demek heralde..

Aykut Uçar
15.09.2010, 00:32
Herşeyi geçtim skor harkulade, futbol mukemmel ama gel gelelim O kendini topçu sanan TÜPÇÜ mehmet yıldız, karaktersizinin halini o tv ekranından gördüğüm deki mutluluk hiçbirşey tarif edemez di :)

İsmail Coşgun
15.09.2010, 00:37
Mehmet Yıldız nasıl bir oyuncudur ya? :) Kalas desem değil buldozer desem değil... :)Ama şundan eminim o adamdan amerikan futbolu oyuncusu olur. :D

Cihan
15.09.2010, 00:38
ben camış nitelemesini uygun buluyorum .. ancak insanoğludur deyip uygun bulmuyorum

Burçak
15.09.2010, 00:43
Kerem özdemir allah ın sivaslısı şiir. (http://www.izlesene.com/video/tv-magazin-kerem-ozdemir-allah-in-sivaslisi-siir/227141)

:)))))

Aykut Uçar
15.09.2010, 00:43
ben camış nitelemesini uygun buluyorum .. ancak insanoğludur deyip uygun bulmuyorum

İnsanoğlu mu :) nefes almasına bağlıyorsan katılıyorum.. tüpçü ya tüpçü

iso_4939
15.09.2010, 00:48
yaw ne yaptık parcaladık yaw....keske on tane atsaydık...

61Cem61
15.09.2010, 00:49
İnsanoğlu mu :) nefes almasına bağlıyorsan katılıyorum.. tüpçü ya tüpçü

Tüpçü mü ki o gerçekten bi de imzanda ki şarkıyı unuttum adı neydi :D

arifemre
15.09.2010, 00:49
5 1 olduğunda manşetleri atıyorduk..

51vas diye..

6 1 oldunca tamam dedik plakada kalsın..

alanzinhonun şutu yürekleri ağızlara getirdi..

7 1 olsa ne yazardık bilemiyorum.. :D

teşekkürler TRABZONSPOR'um..

yalan yok alan o pozisyona girince atma atmaaaa diye bağırdık.
var mı 61 den güzel skor?

iso_4939
15.09.2010, 00:50
ahhh keske sıvasın basında bülent uygun olsaydı acaba nasıl bır yorum yapardı merak edıyorum...

Aykut Uçar
15.09.2010, 00:51
Tüpçü mü ki o gerçekten bi de imzanda ki şarkıyı unuttum adı neydi :D

Tüpçü yahu, sivas merkez de milengaz bayisi var topçu kılıklı tüpçü herifin :)

İmzam daki şarkı Pazar sabahı olması lazm.

Aykut Uçar
15.09.2010, 00:55
Birde maçın geniş özetini yada gollerini izleyebileceğim biryer varsa link verbilir mi arkadaşlar. mümkünse tabiki.

bbyanik
15.09.2010, 00:57
Birde maçın geniş özetini yada gollerini izleyebileceğim biryer varsa link verbilir mi arkadaşlar. mümkünse tabiki.

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=118530624869296

sametaydin
15.09.2010, 00:59
Bursa'nın şansı şampiyon olmasından kaynaklanıyor yoksa ön eleme oynasalardı katılabileceklerini hiç zannetmiyorum...

Tabi canım ön eleme oynasa zaten hep seribaşı takımlarla karşılaşırdı ordan da büyük darbe yerdi.

The_Storm
15.09.2010, 01:00
Orantısız güç kullandık...

Süper yorum!

iso_4939
15.09.2010, 01:03
6 tane gol atan bir takımın gelmesini bende olsam istemezdim.
şimdiden 2. maçın korkusu sarmış Hamidoları anlaşılan :D

6ivas basını
http://www.sivasolay.com/wp-content/uploads/2010/09/GAZETELER-584x399.jpg
yok renktas cırkeflık anlamadında...

Burçak
15.09.2010, 01:04
6ivasada gideriz her yerede..
uozqɐɹʇ ɹǝʎ ɹǝɥ züp sɹǝʇ ǝzıq ;)

pReN@_61
15.09.2010, 01:12
Kerem özdemir allah ın sivaslısı şiir. (http://www.izlesene.com/video/tv-magazin-kerem-ozdemir-allah-in-sivaslisi-siir/227141)

:)))))

anlatamadım sevgimi..
ççç

Ömer TOPAL
15.09.2010, 01:30
Takım ve şampiyonluk (bende görmedim) görmeden delice fanatik olan yigenlerimi maça getirdim...4 şanslı kız tarihte pek çok kez az görülecek ve herkezin canlı göremeyecegi 61 i tabelada gördüler..Şanslıydılar yagmurda yagmadı....ben bile o kadar maça gittim bu kadar gol görmedim siz şanslısınız 6 gol gördünüz dedim...Teşekkürler Trabzonsporum...Onlara aşılagıdım Trabzonspor sevgisi konusunda ne kadar haklı oldugumu onlara gösterdiğin için....

İlyas Onat
15.09.2010, 01:30
Arkadaşlar maçı televizyondan seyrettim. Kulağıma tulum sesleri geliyordu. Tribünde mi çalındı yoksa hoparlörlerden mi müzik verildi anlayamadım. Maçı stadda izleyen bir arkadaş bilgi verebilir mi acaba?

pReN@_61
15.09.2010, 01:35
Arkadaşlar maçı televizyondan seyrettim. Kulağıma tulum sesleri geliyordu. Tribünde mi çalındı yoksa hoparlörlerden mi müzik verildi anlayamadım. Maçı stadda izleyen bir arkadaş bilgi verebilir mi acaba?Bana da o tip sesler geldi..Sanki tribünden geliyordu sesler.

Fatih Özkan
15.09.2010, 01:38
Arkadaşlar maçı televizyondan seyrettim. Kulağıma tulum sesleri geliyordu. Tribünde mi çalındı yoksa hoparlörlerden mi müzik verildi anlayamadım. Maçı stadda izleyen bir arkadaş bilgi verebilir mi acaba?

Tribünden geldi o ses...
Tulum, zurna ve davuldan oluşan orkestra var tribünde...

Mustafa Umut
15.09.2010, 01:38
evet arkadaşlar aklımda bu vardı söylemeyi unuttum..stadda izleyen bi arkadaş açıklayabilirmi neydi bu olay..ilginç olan çalınmaya başladı 1-0 oldu :)

İlyas Onat
15.09.2010, 02:08
Tribünden geldi o ses...

Valla süper, muhteşem bir şey. Tv'de ses uzaktan uzağa duyuluyor ama stadda eminim ki daha baskındır. Bir videosu felan olsa da izlesek keşke.

Farabi'nin de hayaliydi Avni Aker'de tulum sesleri. Nerelerde bu arkadaş sahi?

EmreYavuz61
15.09.2010, 04:19
Tribünden geldi o ses...

bizde duyduk herkes duymuş tvden bi ligtv duyupta göstermedi olacak iş değil!

POYRAZ
15.09.2010, 05:13
Önceden 5iva55por seklinde yaziyordum ama 6 tane cakmamiz neticesinde
bir yenilik nsart diye düsünüyordum. Az önce forumda bir arkadasimizin
bu ise care buldugunu gördüm. Artik 5iva55por degil, 6ivasspor.
Ayrica sunu da belirtmek istiyorum. Her macta oldugu gibi Yattara bu macta da
cok sayida pozisyonu artistik hareketler yapma ugruna heba etti.
Gol atti mi? Atti. Ama bir kac pozisyonu da pic etmeyip adam gibi pasini verseydi de
onlar da gol olsaydi fena mi olurdu?

Gökçebey
15.09.2010, 08:38
Arkadaşlar, defalarca uyardık, başka forumlardan alıntı yapmak yasaktır. Cezası vardır. Bundan sonra gördüğüm ilk mesajda ceza işlemini uygulayacağım. Uyarıyı tekrar yaptım.

bkandil
15.09.2010, 08:40
Hamidolara yüklenmeyin. Çünkü onlara daha çok takım yüklenecek :)

Neden?
Yoksa hamidolar Avea'lı değil mi? :D:D:D

Recep Alkan
15.09.2010, 09:10
Neden?
Yoksa hamidolar Avea'lı değil mi? :D:D:D

ççç

Hocam iyiydi...

Badaloğlu
15.09.2010, 09:15

sen kahveni ic, gazeteni oku , takimi kafana takma.. nasilsa yenerler demek heralde..

Galatasaraylılar bu sene keyifle kendi takımlarını izleyemedikleri için Trabzon maçlarından keyif aldıklarını söylemeye çalışıyor. Hatta şu anda Süper lig'deki keyifle izlenecek tek takım Trabzonspor demeye getiriyor:D

Dahada açalım derseniz, bunun anlamı şu... Maçtan evvel kadroları gördükten sonra, koltuğuma oturup sıcak çayımı, kahvemi yudumlarken keyif alacağım bir maç olacak demektir bu...

Remzi
15.09.2010, 09:36
Maçın linkini isteyenler parmak kaldırsın :)

Gökçebey
15.09.2010, 10:00
Link mi veriyoruz? :)

Remzi
15.09.2010, 10:00
Özelden verecektim :D

Gökçebey
15.09.2010, 10:01
Kendi kendini ihbar ediyorsun bir de. :D

Yasak arkadaşlar. Lig tv ile başımız belaya girer. Günahtır, adamlar 321 milyon TL yatırdılar bu işe. :)

ozturk
15.09.2010, 10:07
Kendi kendini ihbar ediyorsun bir de. :D

Yasak arkadaşlar. Lig tv ile başımız belaya girer. Günahtır, adamlar 321 milyon TL yatırdılar bu işe. :)

Bu yıl nedense link konusunda biraz müsamahakar davranıyor adminler. önceki yıllarda link istemek bile yasaktı:)

face(!) den dolayı mı acaba:)

şenolkılınç
15.09.2010, 10:10
2 gÜndÜr bİzİm forumdada sİvas forumlarindada yazilanlari takİp edİyorum aÇik sÖyleyeyİm beter olsunlar ama bu skor bİzİ yaniltmasin tamam oyun İyİ ama hazir deĞİlİz henÜz yenİlen golde dÜŞÜnÜlmesİ gereken Çok Şey var atilan gollere lafim yok tam bİr harİka ama defansta bİ kaÇ zaafimiz halen sÜrÜyor

Gökçebey
15.09.2010, 10:22
Bu yıl nedense link konusunda biraz müsamahakar davranıyor adminler. önceki yıllarda link istemek bile yasaktı:)

face(!) den dolayı mı acaba:)

Maçın canlı linki için pek müsamahakar davrandığımızı düşünmüyorum. Çünkü yasak ve büyük cezası var.

Ceza konusunda Ramazan bayramı hediyesi olarak biraz daha gevşek davrandık. Uyarı mekanizmasını daha çok işletiyoruz. Uyarıdan anlamak istemeyen arkadaş tabi cezalandırılıyor yine. Ya da 10 kusurlu hareketten birini yapan, anında cezayı yiyor(10 kusurlu hareket, penaltı misali).

İyi niyet suistimal edilmedikçe problem yok. Fakat canlı maç linki istemek ve vermek hala büyük suç. :)

Bilhan Özhan
15.09.2010, 10:22
halen macın heyecanındayım :) inanılmaz güzeldi gerçekten birde şu büyüğüz diyen Sivası yenmek dahada güzel bir duygu kim kendini büyük görüyorsa gelsin :) kücültürüz.. parcalarız.. kuşbaşı kıyma artık ne dersen de 6 nın 1 ini skor olarak ellerine veririz :) şu anda Tribün coşkularının tamamını yüklüyorum youtube'a

Kamil Çakmak
15.09.2010, 10:49
Bu sene oynadığımız futbol içimizi daha çok kıpır kıpır yapıyor. Özlemişiz bu günleri. Derby maçlarından puan almayı, yenmeyi. Bu sene o beklenen büyük mutluluk, ülkenin yakıp yıkılacağı:) gün gelecek gibi bir his var içimde.

Herkezin bizden bahsetmesi, bizi öğmesi de ayrıca bir kıvanç kaynağı oluyor.

Allah sakatlık, form düşüklüğü vermesin fotbolcularımıza. Amin..

only ts
15.09.2010, 11:09
http://img718.imageshack.us/img718/3614/62733951.png

Bilhan Özhan
15.09.2010, 11:25
mac sonrasında kolbasti çalarken bi arkadaş konuştu cok komikti onuda yüklüyorum :) kendisi sivaslı diyo ben 6 tane yedin sivaslıyım :)

Burçak
15.09.2010, 14:44
Bilhan bekliyoruz videoyu. :)

TheDeceit
15.09.2010, 16:16
Edit : Tebrikler

POYRAZ
15.09.2010, 20:31
şu anda Tribün coşkularının tamamını yüklüyorum youtube'a

Tribün coskusunu ben de izlemek istiyorum.
Özelden bir paslasalim seninle renktas.

hatice_61
15.09.2010, 21:29
çok güzel olmuş 6-1

HH_52
16.09.2010, 03:52
Bu senenin şampiyonu belli

Sixvasspor :D:D:D

Mehmet Yusuf
16.09.2010, 05:25
walla o maçta en az 20 kişiye link gönderdim maçı izlesinler diye.:)) özelden ama :))
çok şükürki ceza yemedim :)
cuma gününü bekliyorum.
yine bütün kardeşlerime özeleden faxlıcam linkleri :))

Merve H.Oğlu
17.09.2010, 15:46
1.5 senenin ardından avni aker'de maç izleme şansı yakalamak.
bileti kale arkasından almak.
tam skorbordun önünde, ilk 3 golün atıldığı kalenin tam arkasında oturmak.
3 mükemmel gol izlemek.
devre arasında muazzam bir yöresel oyun şovunu izlemek.
ikinci yarının başında gol yemek ve "plaka geliyor abi" diye yenilen golden sonra insanların birbirine sarılması.
yarım saat içinde 6-1 yapmak.
trabzon'a ilk kez gelme zahmetinde bulunmuş 20 tane sivaslının tribünde olay çıkarma çabasına kimsenin kafasını dahi çevirmemesi.
7. gole giden alanzinho'yu yuhalamak.
6-1lik skorla maçı kazanmış trabzonspor futbolcularını soyunma odasına gittiler diye 15 dakika boyunca protesto etmek.
yarı çıplak şekilde soyunma odalarından geri dönmek zorunda kalmaları.
ve dışarıda 6-1 bitmiş maçın üzerine "abi yakaladın mı atmak lazım niye yuhluyorsunuz fark atsaydık fena mıydı" tartışmalarını yapan amcalar. maç 2-1 bitmişcesine.
2 ay sonra askere gidecek olmak ve şampiyonluk halinde gelecek muhtemel firarın planlarını kurmak.

tanım: tüm bunlara sebep olmuş futbol maçı.

eksisözlük.com dan alıntıdır :)

Ali Tunahan Güllü
17.09.2010, 17:44
1.5 senenin ardından avni aker'de maç izleme şansı yakalamak.
bileti kale arkasından almak.
tam skorbordun önünde, ilk 3 golün atıldığı kalenin tam arkasında oturmak.
3 mükemmel gol izlemek.
devre arasında muazzam bir yöresel oyun şovunu izlemek.
ikinci yarının başında gol yemek ve "plaka geliyor abi" diye yenilen golden sonra insanların birbirine sarılması.
yarım saat içinde 6-1 yapmak.
trabzon'a ilk kez gelme zahmetinde bulunmuş 20 tane sivaslının tribünde olay çıkarma çabasına kimsenin kafasını dahi çevirmemesi.
7. gole giden alanzinho'yu yuhalamak.
6-1lik skorla maçı kazanmış trabzonspor futbolcularını soyunma odasına gittiler diye 15 dakika boyunca protesto etmek.
yarı çıplak şekilde soyunma odalarından geri dönmek zorunda kalmaları.
ve dışarıda 6-1 bitmiş maçın üzerine "abi yakaladın mı atmak lazım niye yuhluyorsunuz fark atsaydık fena mıydı" tartışmalarını yapan amcalar. maç 2-1 bitmişcesine.
2 ay sonra askere gidecek olmak ve şampiyonluk halinde gelecek muhtemel firarın planlarını kurmak.

tanım: tüm bunlara sebep olmuş futbol maçı.

eksisözlük.com dan alıntıdır :)

Süper:):).

halil ibo
17.09.2010, 18:16
Uşaklar Manisa maçı başlay...Yeni bir 61 arefesinde bırakın yiğit müsvettelerini.

Bilhan Özhan
21.09.2010, 18:59
:) 1. dakikaya dikkat Sivasli :) http://www.youtube.com/watch?v=GQ1vqzC1Xv8

farhankamal
29.09.2010, 17:40
ST.SL.4.Hafta.Trabzonspor.Vs.Sivasspor.GENİŞ.ÖZET

http://hotfile.com/dl/72566683/c338796/ST.SL.4.Hafta.Trabzonspor.Vs.Sivasspor.GEN.ZET.TRT-1.13.09.2010.avi.html

farhankamal
29.09.2010, 17:45
Buradan indirebilirsiniz
http://img834.imageshack.us/img834/7118/trabzonsporsivasspor61g.jpg

http://hotfile.com/dl/72566683/c338796/ST.SL.4.Hafta.Trabzonspor.Vs.Sivasspor.GEN.ZET.TRT-1.13.09.2010.avi.html

Mustafa ÖZDEMİR
10.10.2010, 07:41
sivas maçları artık ilaç gibi gelmeye başladı:D...

Şeref
10.10.2010, 14:50
artık bizimle uğraşamazlar düşmüsler kendi hallerine. artık bank asyada daha sonra 2.lig kırmızı grupta mücadele ederler trabzona geldilermide yavuz selimde maç yaparlar inşallah o gunleri görurum

Sibel
18.11.2010, 13:49
Herkes cezasını çekecek..:)

tokdor
10.06.2011, 01:43
ey gidi ne maçtı ya.plakayı yaktıydık plakayı be.lan teo gitmeyeydin ne olurdu he,fark atardık fark diğer takımlara..

ESER
10.06.2011, 13:25
hamidoya plakayi dosemeye paha bicilemez... son macta fenerin altina yatip hafifden direnip tecavuze ugramis susu vermeleri de tam anlamiyla hamidolara yakisan bir tavirdi. grekoromen gureclileri mehmet yildiza yol vermisler, bu sene banko bankasya..

ali baran
25.07.2011, 22:56
hamidoya plakayi dosemeye paha bicilemez... Son macta fenerin altina yatip hafifden direnip tecavuze ugramis susu vermeleri de tam anlamiyla hamidolara yakisan bir tavirdi. Grekoromen gureclileri mehmet yildiza yol vermisler, bu sene banko bankasya..

:d:d:d:d:d:d:d:d

Şeref
25.01.2019, 22:40
bu maçın özeti neden yok youtube da? nitekim gollerin hemsi muhteşemdi.

o_SaRal
17.07.2019, 01:35
ordaydım